PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

milad.design
29-07-2014, 19:00
كي مياد 22تومن پاي 128 نامحدود بده؟

خود موسوی (توی شرکت ماناماد) گفت که قیمت ها هم میخواد برگرده مثل اول بشه!!!

saminem
29-07-2014, 19:01
من همین سرویس و گرفتم ولی شبانه نداره!!

کدوم سرویس ؟ از سیترا گرفتی ؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

saminem
29-07-2014, 19:03
خود موسوی (توی شرکت ماناماد) گفت که قیمت ها هم میخواد برگرده مثل اول بشه!!!

نگفت دقیقا کی ؟ فک کنم اول مهر قیمتای نامحدودا مثل اول بشه و دوباره تابستون بعد گرونش کنن که البته اون موقع ما خدمتیم [emoji3]

mmmmms
29-07-2014, 19:20
سلام دوستان

دیروز بنده سرویس ("اینترنت 2 مگ 1ماهه 3گیگ-پیش پرداخت)" رو تمدید کردم که در کمال ناباوری عبارت NOFREE رو در پروفایل خودم دیدم ! ، بلافاصله یه تیکت به پشتیبانی زدم و این جواب رو گرفتم:" فعلا هیچکدام از سرویس ها رایگان شبانه ندارند" ! ، دلیلش رو پرسیدم و ایشون گفت : این یکی از سیاست های جدید مخابرات در راه اینترنت رسانی به تمام نقاط کشور ه !!!
درضمن ، بنده ساکن اهواز هستم و با شرکت ماناماد قرارداد دارم و از سامانه ی پرتک استفاده می کنم.

با این حال شما چه شرکتی برای دانلود شبانه پیشنهاد می کنید ؟

دوستانی که در اهواز از ترافیک رایگان شبانه استفاده می کنند ، لطف کنند و نظرشون رو درمورد آی اس پی شون بگن !

با تشکر

milad.design
29-07-2014, 22:37
کدوم سرویس ؟ از سیترا گرفتی ؟

نه از پرتک ... اینترنت 2048 یک ماهه 5 گیگ

نگفت دقیقا کی ؟ فک کنم اول مهر قیمتای نامحدودا مثل اول بشه و دوباره تابستون بعد گرونش کنن که البته اون موقع ما خدمتیم [emoji3]

هفته پیش 5شنبه گفت تا 1-2 هفته دیگه سرویس های نامحدود با قیمت قبلی دوباره برقرار میشن. گفت که شکایت ها زیاد بوده این مدت،دارن سیستمشون و عوض میکنن! میخوام مثل پارس آنلاین و شاتل محدودیت بزارن!

kaftare_bad
30-07-2014, 01:03
این پیغام with free یا No free رو کجای سامانه میشه دید؟

real73
30-07-2014, 05:27
ببخشید، برای سرویس های نامحدود محدودیت بزارن یعنی چی؟

Masoud-Susa
30-07-2014, 13:42
دزدی و کم فروشی مخابرات تو روز روشن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرویس رو یک ساعت پیش واسم فعال کرده، فقط هم چهار-پنج تا سایت داخلی رو باز کردم. 120 مگش دود شد رفت هوا ! حالا این بماند؛ سرعت ده مگ بهم فروخته ولی ریتش رو روی دو مگ بسته شده، چهل تومن هم پول گرفته بابتش !! :|

با این وضع فعلی تنها چاره تخلیه کردن خطه.

soroosh_cz
30-07-2014, 13:50

سرویس رو یک ساعت پیش واسم فعال کرده، فقط هم چهار-پنج تا سایت داخلی رو باز کردم. 120 مگش دود شد رفت هوا ! حالا این بماند؛ سرعت ده مگ بهم فروخته ولی ریتش رو روی دو مگ بسته شده، چهل تومن هم پول گرفته بابتش !! :|

اون ترافیک دزدیش که شکی درش نیست... ولی برای پهنای باند باید زنگ بزنی پشتیبانی تا برات ببرن بالا... بهشون گفتی خط من 2مگ هست الان؟

gamekhor2007
30-07-2014, 13:51
شما زنگ بزن پشتیبانی برات ریت رو ببره بالا.شاید آنتی ویروسی چیزی آپدیت شده باشه

Masoud-Susa
30-07-2014, 13:59
اون ترافیک دزدیش که شکی درش نیست... ولی برای پهنای باند باید زنگ بزنی پشتیبانی تا برات ببرن بالا... بهشون گفتی خط من 2مگ هست الان؟
بیست بار زنگ زدم 2020 یارو خانومه میاد میگه اعتبارشما فلان‌قدر و بعدش بوق مشغولی !

شما زنگ بزن پشتیبانی برات ریت رو ببره بالا.شاید آنتی ویروسی چیزی آپدیت شده باشه

تمام آپدیت‌ها غیر فعاله. همه برنامه ها رو کنترل می کنم همیشه. اصلا جور در نمیاد و خیلی غیر منطقی داره از حجم کسر میشه.

+

عصری باید پاشم حضوری برم دعوا کنم، از راه دور جواب نمیده.:n24:

milad.design
30-07-2014, 14:04
ببخشید، برای سرویس های نامحدود محدودیت بزارن یعنی چی؟

شرکت های شاتل و پارس آنلاین در سرویس های نامحدود هم یه محدودیت حجمی دارند! مثلا در شرکت شاتل اگه زیاد دانلود کنید،سرعت به شدت در حد 4/5 کیلوبایت پایین میکشه!!! پارس آنلاین ولی باز بهتره ، میگه مثلا 10گیگ سرعت بالا،بقیه مصرف سرعت اسمی که خریدی...ولی شاتل رسما دزدی میکنه!! حتی سرعت اسمی هم بهت نمیده!

saminem
30-07-2014, 14:07

داداش حجم دزدی نمیکنه مخابرات اتفاقا برا من خیلی هم خوبه. شما سیستم رو چک کن ببین انتی ویروسی یا برنامه های خاصی به نت وصل میشن یا نه. میتونی از نرم افزارای کنترل ترافیک استفاده کنی. واسه پهنای باند زنگ بزن پشتیبانی. شما چطور 10 مگ براتون فعال کردن؟؟

saminem
30-07-2014, 14:16
مسعود زنگ میزنی نمبخواد عددی که شمارتو باید وارد کنی رو بزنی. عددی رو بزن که مستقیم وصلت میکنه پشتیبانی ضحی کیش. فک کنم عدد 1 بود.

Masoud-Susa
30-07-2014, 14:26
داداش حجم دزدی نمیکنه مخابرات اتفاقا برا من خیلی هم خوبه. شما سیستم رو چک کن ببین انتی ویروسی یا برنامه های خاصی به نت وصل میشن یا نه. میتونی از نرم افزارای کنترل ترافیک استفاده کنی. واسه پهنای باند زنگ بزن پشتیبانی. شما چطور 10 مگ براتون فعال کردن؟؟

مسعود زنگ میزنی نمبخواد عددی که شمارتو باید وارد کنی رو بزنی. عددی رو بزن که مستقیم وصلت میکنه پشتیبانی ضحی کیش. فک کنم عدد 1 بود.

- تمام ترافیک اینترنتم از روی وایرلس عبور میکنه که الان تو قسمت استاتوس ترنسمیت زده 110 مگ تا الان ترافیک عبوری بوده؛ در حالیکه تا الان 160 مگ از حجمم رفته. 7.84G

- هیچی رفتم گفتم سلام، ده مگ دارین؟ گفتن بله ! گفتم فعال کنین بی زحمت. یارو هم فعال کرد ! : دی

- واسه پهنای باند هم تماس من رو کلا کسی جواب نمیده. ضحی کیش نیستم، از نمایندگی اکسین‌ سرویس دارم.

saminem
30-07-2014, 14:29
- تمام ترافیک اینترنتم از روی وایرلس عبور میکنه که الان تو قسمت استاتوس ترنسمیت زده 110 مگ تا الان ترافیک عبوری بوده؛ در حالیکه تا الان 160 مگ از حجمم رفته. 7.84G

- هیچی رفتم گفتم سلام، ده مگ دارین؟ گفتن بله ! گفتم فعال کنین بی زحمت. یارو هم فعال کرد ! : دی

- واسه پهنای باند هم تماس من رو کلا کسی جواب نمیده. ضحی کیش نیستم، از نمایندگی اکسین‌ سرویس دارم.

اها فکر کردم ضحی هستین. خوبه راحت واست قعال کردن. به خودشون میگفتی همون موقع واسه پهنا باند.

saminem
30-07-2014, 14:31
دوستان واسه سرویس 10 مگ باید دان استریم رو روی چند قرار بده مخابرات؟

Masoud-Susa
30-07-2014, 14:32
اها فکر کردم ضحی هستین. خوبه راحت واست قعال کردن. به خودشون میگفتی همون موقع واسه پهنا باند.

اتفاقا گفتم روی 10 مگ میبندی دیگه؟، گفت آره؛ ولی اومدم خونه دیدم رو دو مگ بسته شده.

همون چاره‌ش اینه که حضوری برم یه دعوا بکنم اونجا. بدون خون و خون ریزی این نماینده های مخابرات کار کسی رو راه نمیندازن.

دوستان واسه سرویس 10 مگ باید دان استریم رو روی چند قرار بده مخابرات؟

10240 قاعدتا.

saminem
30-07-2014, 14:34
اتفاقا گفتم روی 10 مگ میبندی دیگه؟، گفت آره؛ ولی اومدم خونه دیدم رو دو مگ بسته شده.

همون چاره‌ش اینه که حضوری برم یه دعوا بکنم اونجا. بدون خون و خون ریزی این نماینده های مخابرات کار کسی رو راه نمیندازن.

10240 قاعدتا.

پهنا باند عوض کردن تنها کاریه که پشتیبانی بلده [emoji3]

saminem
30-07-2014, 15:01
ولی 10 مگ 36 تومنه هااا! چطور 40 تومن دادی ؟

Masoud-Susa
30-07-2014, 15:28
ولی 10 مگ 36 تومنه هااا! چطور 40 تومن دادی ؟

پول زور شنیدی؟ همون دقیقا. البته 39 تومن.

همون نامحدودای قدیمی(یه مگ) که 118 تومن بود رو اینجا 125 میدادن. :|

قانون نداره که. صاحاب هم.

sh@y@n
30-07-2014, 15:54

اتفاقا مخابرات به شدت حجم دزدی داره :n09:

saminem
30-07-2014, 15:56
اتفاقا مخابرات به شدت حجم دزدی داره :n09:

من ضحی هستم و مشکلی ندارم اصولا. هروقتم چک کردم از سیترا درست بوده.

sh@y@n
30-07-2014, 16:01
من ضحی هستم و مشکلی ندارم اصولا. هروقتم چک کردم از سیترا درست بوده.

خودم و دوستام که مخابرات داریم به شدت حجم دزدی داریم , کلا از بچه های این تاپیک بپرسید همه میدونن مخابرات حجم دزدی داره
اما من سیترا نیستم
همین اول این دوره که سرویسمو تمدید کردم یه بار مودمو خاموش روشن کردم 800 مگ ازم کم کرد:n09::n01:

saminem
30-07-2014, 16:08
خودم و دوستام که مخابرات داریم به شدت حجم دزدی داریم , کلا از بچه های این تاپیک بپرسید همه میدونن مخابرات حجم دزدی داره
اما من سیترا نیستم
همین اول این دوره که سرویسمو تمدید کردم یه بار مودمو خاموش روشن کردم 800 مگ ازم کم کرد:n09::n01:

من الان 128 پنج گیگ دارم و مصرف عادی دارم. واقعا چیز غیر عادی ندیدم. حالا شنبه که 10 مگ خریدم شاید بهتر مشخص بشه

sh@y@n
30-07-2014, 16:16
من الان 128 پنج گیگ دارم و مصرف عادی دارم. واقعا چیز غیر عادی ندیدم. حالا شنبه که 10 مگ خریدم شاید بهتر مشخص بشه

قبلا هم واسه من خیلی خوب بود , 4 گیگ راحت تا اخر ماه جواب میداد
اما چند ماهی میشه این شکلی شده و راحت ماهی 15 گیگ رو باید شارژ کنی
البته روند یکنواختی هم نداره حجم دزدیش مثلا پریروز واسه من بدون اینکه استفاده کنم 3 تا 50 مگ کم کرد

saminem
30-07-2014, 19:29
دوستان SNR شما هم توی روز و شب مقداری تغییر میکنه ؟

sh@y@n
30-07-2014, 23:11
دوستان SNR شما هم توی روز و شب مقداری تغییر میکنه ؟
اره تغییر میکنه

krasusmh
30-07-2014, 23:24
دوستانی که طالب نامحدودن طلوع رایان لقمان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و خدمات نامحدود بدون محدودیت ( عبارتی که اولین بار در ایران برای تاکید بر روی نامحدود بودن و دروغ نبودن اون استفاده شد ) رو میده . این ماه که مخابرات به زور ( واقعا به زور ) منو نگه داشت . 15 گیگمو دارم . توی 15-20 روز مصرف میشه این مقدار بعدش میرم فناوا . 256 نامحدود 39000 تومان میده . محض اطلاع گفتم کسی خواست استفاده کنه . البته این رو خدمتتون بگم که نمایندگان فناوا از جمله لقمان قیمت گذاریشون با فناوای مرکز تهران فرق داره و دست خودشون هست و فناوا فقط سرویس پهنای باند رو به اینا میده . قیمتا رو میتونین از نماینده شهرتون بپرسین شماره توی سایت زده . خود کاربرای فناوا میگن که نت کاملا نامحدود ارائه میشه و سرعت هم اسمی هست . پینگ ظاهرا بالاست اما این وضع هم قابل تحمل نیست میریم بالا میایم پایین اما نامحدود باشه . دوستانی که خودشونو مشغول مخابرات میکنن و هر روز حرف از 10 مگ و 5 مگ و شبانه میزنن. دوستان وقتتونو تلف نکنین من که 2 سال مشترک مخابرات هستم همزمان با سروش خان و ایمان و یه سری دیگه اومدیم تو این تاپیک فقط بخاطر نامحدود موندم که ظاهرا یه اشتباه محاسباتی از مخابرات مونده که 1 2 سال طول کشیده تا به گوش مسئولین رسیده و دستور دادن برداشته بشه . حالا این رو از مخابرات بگیریم فقط پینگ پایین باقی میمونه که کافی نیست برای یه سرویس دهنده اینترنت . دیگه پول زبون بسته به شرکتی ندید که خون مردم رو تو شیشه میکنه . رفته بودم آخرین بار مخابرات این جناب موسوی همش صلب مسئولیت میکرد از خودش میگفت مسئول کس دیگست من اینجا هیچ کارم ! من فقط پول میگیرم ! واقعا اینا آدمایین که شما بخواین ازشون سرویس بگیرین ؟

milad.design
30-07-2014, 23:54
دوستانی که طالب نامحدودن طلوع رایان لقمان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و خدمات نامحدود بدون محدودیت ( عبارتی که اولین بار در ایران برای تاکید بر روی نامحدود بودن و دروغ نبودن اون استفاده شد ) رو میده . این ماه که مخابرات به زور ( واقعا به زور ) منو نگه داشت . 15 گیگمو دارم . توی 15-20 روز مصرف میشه این مقدار بعدش میرم فناوا . 256 نامحدود 39000 تومان میده . محض اطلاع گفتم کسی خواست استفاده کنه . البته این رو خدمتتون بگم که نمایندگان فناوا از جمله لقمان قیمت گذاریشون با فناوای مرکز تهران فرق داره و دست خودشون هست و فناوا فقط سرویس پهنای باند رو به اینا میده . قیمتا رو میتونین از نماینده شهرتون بپرسین شماره توی سایت زده . خود کاربرای فناوا میگن که نت کاملا نامحدود ارائه میشه و سرعت هم اسمی هست . پینگ ظاهرا بالاست اما این وضع هم قابل تحمل نیست میریم بالا میایم پایین اما نامحدود باشه . دوستانی که خودشونو مشغول مخابرات میکنن و هر روز حرف از 10 مگ و 5 مگ و شبانه میزنن. دوستان وقتتونو تلف نکنین من که 2 سال مشترک مخابرات هستم همزمان با سروش خان و ایمان و یه سری دیگه اومدیم تو این تاپیک فقط بخاطر نامحدود موندم که ظاهرا یه اشتباه محاسباتی از مخابرات مونده که 1 2 سال طول کشیده تا به گوش مسئولین رسیده و دستور دادن برداشته بشه . حالا این رو از مخابرات بگیریم فقط پینگ پایین باقی میمونه که کافی نیست برای یه سرویس دهنده اینترنت . دیگه پول زبون بسته به شرکتی ندید که خون مردم رو تو شیشه میکنه . رفته بودم آخرین بار مخابرات این جناب موسوی همش صلب مسئولیت میکرد از خودش میگفت مسئول کس دیگست من اینجا هیچ کارم ! من فقط پول میگیرم ! واقعا اینا آدمایین که شما بخواین ازشون سرویس بگیرین ؟

دوست عزیز من از سال 89 تقریبا تا 91 از لقمان میگرفتم...واقعا هیچ کمبود پهنای باندی نمیده...اون زمان 256 سرعت دانلودش 30-35 بود،کاملا ثابت بود. دانلود و آپلود! ... 15 روز عید هم جالب بود و سرعت به 100 هم میرسید!...شرکت خوبیه،مخصوصا الان که قوی تر شده، اون زمان شرکت اهوازش که توی طالقانی است مثل نمایشگاه بود! تمام میزها توی یک لابی بزرگ! سایت هم نداشت! ولی الان کلا خیلی پیشرفت کرده...

krasusmh
30-07-2014, 23:59
دوست عزیز من از سال 89 تقریبا تا 91 از لقمان میگرفتم...واقعا هیچ کمبود پهنای باندی نمیده...اون زمان 256 سرعت دانلودش 30-35 بود،کاملا ثابت بود. دانلود و آپلود! ... 15 روز عید هم جالب بود و سرعت به 100 هم میرسید!...شرکت خوبیه،مخصوصا الان که قوی تر شده، اون زمان شرکت اهوازش که توی طالقانی است مثل نمایشگاه بود! تمام میزها توی یک لابی بزرگ! سایت هم نداشت! ولی الان کلا خیلی پیشرفت کرده...
ممنون از پاسخت . چرا الان دیگه سرویس نمیگیری ازشون ؟

sh@y@n
31-07-2014, 00:16
منم بیشتر از دوساله که مخابرات هستم و دارم میرم یه isp دیگه
مخابرات خوبیش به نامحدوداش و سرعت خوب شبانش بود که کاملا از بین رفتن تازه حجم خوری وحشتناکی هم داره که کاملا غیر قابل تحمل شده , مگه دیگه دزدی از این مشخص تر و واضح تر هم ممکنه؟
هر روز هم یه فیلمی پیاده میکنن سر کاربرا

adibstar
31-07-2014, 00:16
منم از این شرکت مدت طولانی ای نت می گرفتم کیفیت خوبی داره ولی نامحدود 2 مگ گرون میداد که بی خیال شدم برای نامحدود سرویس 256و شبانه خوبه

milad.design
31-07-2014, 01:21
ممنون از پاسخت . چرا الان دیگه سرویس نمیگیری ازشون ؟
بعد از اون 2 سال اهواز نبودم...برگشتم رفتم دیدم سرویس ها گرون تر شده و اینکه مخابرات خطم و رزو کرده!!! دیدم مخابرات نامحدود 512 میده 27 تومن اونم با سرعت ثابت 50-60 !!! ولی الان مخابرات خراب شده که تخلیه خط هم دردسر داره...فعلا موندیم ببین این 1-2 هفته چی میشه..یه قول هایی دادن!

krasusmh
31-07-2014, 01:48
بعد از اون 2 سال اهواز نبودم...برگشتم رفتم دیدم سرویس ها گرون تر شده و اینکه مخابرات خطم و رزو کرده!!! دیدم مخابرات نامحدود 512 میده 27 تومن اونم با سرعت ثابت 50-60 !!! ولی الان مخابرات خراب شده که تخلیه خط هم دردسر داره...فعلا موندیم ببین این 1-2 هفته چی میشه..یه قول هایی دادن!
بله تا 20 ام منم هستم . امیدوارم هرکی مسئوله از خر شیطون بیاد پایین . شاید هم سیاستشون برای کشیدن شیره مشترکاست. کسایی که نامحدود داشتن کلی پول نت دادن این مدت .

nima_ir
31-07-2014, 22:34
دوستان دان استریم من چند روزی هستش خیلی تغییر میکنه. کسی این مشکل داشته.

دان استریم رو 4مگ بستن. یکدفع میشه 1مگ یا 2 مگ .

reza jenoob
31-07-2014, 23:44
سلام فكر كنم طرح شبانه فقط اهواز برداشته شده چون شهرستانها هنوز هست

Masoud-Susa
01-08-2014, 00:13
بله شبانه ما فعاله ظاهرا. سرعت هم 250 ثابت تقریبا.

قرار شد شنبه دان استریم رو واسم بیارن روی ده مگ. باز خوبه شبا میشه یه کارایی کرد لااقل.

یه سوال: شبانه از ساعت دو تا چه ساعتی برقراره؟

nima_ir
01-08-2014, 00:42
دوستان ADSL من روی خط تلفنی بودش که به علت بدهی قطع شد ولی ADSL برقرار بودش. تقریبآ 1 هفته ایی میشه خط تلفن بوق نداره.یعنی بوق رو قطع کردن.

ممکنه همین باعث پایین امدن دان استریم بشه.؟؟؟ نداشتن بوق

lamp23
01-08-2014, 04:36
دوستان ADSL من روی خط تلفنی بودش که به علت بدهی قطع شد ولی ADSL برقرار بودش. تقریبآ 1 هفته ایی میشه خط تلفن بوق نداره.یعنی بوق رو قطع کردن.

ممکنه همین باعث پایین امدن دان استریم بشه.؟؟؟ نداشتن بوق

خطتون نویز نداره ؟
SNR چنده ؟
الان روی چه Modulation ــی هست ؟
modulation های دیگه رو امتحان کردید ؟
فکر نمیکنم مربوط به تلفن باشه ! آخه واسه خودم هم پیش اومده تلفن قطع شده ولی ADSL وصل بوده مثل همیشه
کلا سیگنالشون از هم جدا هست ....
>

nima_ir
01-08-2014, 10:42
خطتون نویز نداره ؟
SNR چنده ؟
الان روی چه Modulation ــی هست ؟
modulation های دیگه رو امتحان کردید ؟
فکر نمیکنم مربوط به تلفن باشه ! آخه واسه خودم هم پیش اومده تلفن قطع شده ولی ADSL وصل بوده مثل همیشه
کلا سیگنالشون از هم جدا هست ....
>

سلام. دوست عزیز کابل مستقیم از پارکینگ تا واحد کشیدم. دان استریم روی 4مگ بسته بودن. الان هم بعضی وقتا میاد روی 4مگ ولی خیلی بازی داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

krasusmh
01-08-2014, 15:46
توی سرویس های پرتاک هنوز نامحدود اضافه نشده . اما توی قسمت تعرفه ها و سرویس ها قبل از ورود به سامانه تعرفه سرویس هارو زدن .با همون قیمت 2 برابر خورده ای اولیه . امیدوارم هرچه زودتر اضافه بشه به سرویسا کمتر از 1 هفته دیگه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

krasusmh
01-08-2014, 15:51
زنگ زدم پشتیبانی هنوز خبری از نامحدود ندارن . میگن معلوم نیست . کسی خبری داره لطفا بگه .

lamp23
01-08-2014, 23:16
سلام. دوست عزیز کابل مستقیم از پارکینگ تا واحد کشیدم. دان استریم روی 4مگ بسته بودن. الان هم بعضی وقتا میاد روی 4مگ ولی خیلی بازی داره.

خطتون خیلی نویز داره تا 2 مگ بیشتر نمیکشه که احتمالا به دلیل سیم کشی داخلی یا رد شدن از کنار کابل تلفن یا یا کابل LNB مـاهــواره هست و یا اینکه اصلا از مرکز مخابراتی مشکل داره
اینکه بعضی مواقع روی 4 مگ میاد بخاطر اینه که ظرفیت خط تغییر میکنه مثلا یه لحظه SNR میره بالا بیشتر میکشه ........

الان Modulation واسه شما روی ADSL2+ هست ولی اون بالا خودش روی ADSL-re-adsl هست که دقیقا نمیدونم این چیه !

kaftare_bad
01-08-2014, 23:22
خدا رو شکر دانلود شبانه من برقراره با سامانه پرتاک
2048 ماهانه 5 گیگ
سرعتشم بین 210 تا 220 نوسان داره

DVB2PC
01-08-2014, 23:33
خدا رو شکر دانلود شبانه من برقراره با سامانه پرتاک
2048 ماهانه 5 گیگ
سرعتشم بین 210 تا 220 نوسان داره

سلام

دوست عزیز شما در خود سامانه پرتک سرویس فعلیتونو تمدید کردید؟ یا اینکه از قبل به روش دیگه ای سرویستون خریداری کردید و در حال حاضر به این سامانه انتقال داده شدید!!

kaftare_bad
02-08-2014, 01:04
سلام

دوست عزیز شما در خود سامانه پرتک سرویس فعلیتونو تمدید کردید؟ یا اینکه از قبل به روش دیگه ای سرویستون خریداری کردید و در حال حاضر به این سامانه انتقال داده شدید!!

از قبل به روش دیگه ای سرویس رو خریداری کردم و در حال حاضر به این سامانه انتقال داده شدم

adibstar
02-08-2014, 01:08
از قبل به روش دیگه ای سرویس رو خریداری کردم و در حال حاضر به این سامانه انتقال داده شدم

چه روشی به ما هم بگو الان ده مگ بدون شبانه دارم

kaftare_bad
02-08-2014, 01:11
چه روشی به ما هم بگو الان ده مگ بدون شبانه دارم

روش نداره والا خودش شانسی اینجور شده وگرنه همسایمون هم شبانه نداره
10مگ تو پنل من نداره اخرش 2مگه

adibstar
02-08-2014, 01:16
روش نداره والا خودش شانسی اینجور شده وگرنه همسایمون هم شبانه نداره
10مگ تو پنل من نداره اخرش 2مگه

نکنه میخوان ده مگ هم حذف کنن این چه وضعیه که اینا راه انداختن تو پنل نامحدود داری ؟

kaftare_bad
02-08-2014, 01:18
نکنه میخوان ده مگ هم حذف کنن این چه وضعیه که اینا راه انداختن تو پنل نامحدود داری ؟

از این ماه برداشتن ماه پیش 512 ماهی 54000تومن بود الان نیست

S.A.M.S.U.N.G
02-08-2014, 09:48
3 ماه پیش که تازه نامحدودا حذف شده بودن یه شکایت نوشتم واسه سامانه 195 تازه تماس گرفتن امروز صبح میگن چی شد ؟ از خنده روده بر شدم :n08:خانمه میگه از سازمان تنظیم و مقررات تماس می گیرم تونستن رضایت شما رو جلب کنن منم گفتم که اولا من بیش از 90 روزه شکایت ثبت کردم و صبح شما بخیر :n02: ولی خیر نه سرویس شبانه برگشت نه نامحدود ! بعد گفت چرا برگشتن این طور که به ما گفتن منم توضیح دادم بله یه چند روز با قیمت دو برابر برگشتن ولی باز حذف شدن و شبانه هم ندارن و نه تنها من بلکه رضایت هیچ کاربری رو نتونستن جلب کنن و اصلا تابع مقررارت آشنای اول هم نیستن ! گفت باشه پیگیری می کنم ولی فکر کنم سری بعد پاییز زنگ بزنه برای نتیجه ... :n08:

ali_phd71
02-08-2014, 09:59
3 ماه پیش که تازه نامحدودا حذف شده بودن یه شکایت نوشتم واسه سامانه 195 تازه تماس گرفتن امروز صبح میگن چی شد ؟ از خنده روده بر شدم :n08:خانمه میگه از سازمان تنظیم و مقررات تماس می گیرم تونستن رضایت شما رو جلب کنن منم گفتم که اولا من بیش از 90 روزه شکایت ثبت کردم و صبح شما بخیر :n02: ولی خیر نه سرویس شبانه برگشت نه نامحدود ! بعد گفت چرا برگشتن این طور که به ما گفتن منم توضیح دادم بله یه چند روز با قیمت دو برابر برگشتن ولی باز حذف شدن و شبانه هم ندارن و نه تنها من بلکه رضایت هیچ کاربری رو نتونستن جلب کنن و اصلا تابع مقررارت آشنای اول هم نیستن ! گفت باشه پیگیری می کنم ولی فکر کنم سری بعد پاییز زنگ بزنه برای نتیجه ... :n08:
خوبه باز حداقل پیگیر هستن
بچه ها همگی شکایت کنین اگه زنگ زدن بگین حواستون باشهبهتون دروغ نگن

saminem
02-08-2014, 10:42
جواز کسب رو به چه ایمیلی بفرستم ؟؟؟

از خود سیترا هم توی قسمت درخواست پشتیبانی با توضیح فرستادم

djfafa
02-08-2014, 12:00
سلام دوستان
قبلا تو سایت سیترا وارد میشدم و تمدید میکردم ولی الان وارد نمیشه!
ادرس سامانه جدید چیه؟

saminem
02-08-2014, 12:23
سلام دوستان
قبلا تو سایت سیترا وارد میشدم و تمدید میکردم ولی الان وارد نمیشه!
ادرس سامانه جدید چیه؟

Masoud-Susa
02-08-2014, 13:18

عرض نکردم اینا دزد و کم فروشن؟

زنگ زدم پشتیبانی اکسین میگم پنج روزه ده مگ گرفتم ولی روی دو مگ بستین و فلان. یارو گفت خب درست میشه.

گفتم کی درست میشه؟ گفت 48 تا 72 ساعت دیگه اگه خطتون بکشه !!!!!

بعد بهش میگم خب نمیشه اینجوری. من پول دادم که یه ماه ده مگ استفاده کنم نه بیست روز! بعد گفت به ما ربطی نداره و اینا شروع کرد زر زر اضافه کردن و داستان بافتن.

بهش گفتم اگه راست میگی خب همین الان ببند روی ده مگ، بلافاصله میگه خط نمیکشه. اصن نمیشه !!!!!!

بعد میگم چی چی و خط نمیکشه تو استاتوس مودم زده ریت خطم تا 25 مگ کشش داره. بعد یارو پرو پرو میگه خب ما روی 25 مگ بستیم واستون ولی خطتون تا 2 مگ بیشتر نمیکشه !!!!! (انگار که ما از پشت کوه اومدیم، نمیدونیم چی به چیه.)

هیچی در کل خواستم بگم کم فروشی و حرام خوری شاخ و دم نداره. من که حلال‌شون نمیکنم.

adibstar
02-08-2014, 13:24

زنگ زدم پشتیبانی اکسین میگم پنج روزه ده مگ گرفتم ولی روی دو مگ بستین و فلان. یارو گفت خب درست میشه.

بعد بهش میگم خب نمیشه اینجوری. من پول دادم که یه ماه ده مگ استفاده کنم نه بیست روز! بعد گفت به ما ربطی نداره و اینا شروع کرد زر زر اضافه کردن و داستان بافتن.

بهش گفتم اگه راست میگی خب همین الان ببند روی ده مگ، بلافاصله میگه خط نمیکشه. اصن نمیشه !!!!!!

بعد میگم چی چی و خط نمیکشه تو استاتوس مودم زده ریت خطم تا 25 مگ کشش داره. بعد یارو پرو پرو میگه خب ما روی 25 مگ بستیم واستون ولی خطتون تا 2 مگ بیشتر نمیکشه !!!!! (انگار که ما از پشت کوه اومدیم، نمیدونیم چی به چیه.)

هیچی در کل خواستم بگم کم فروشی و حرام خوری شاخ و دم نداره. من که حلال‌شون نمیکنم.

منم همینطوری شدم ولی درجا زنگ زدم استریمو گذاشت رو 10 مگ درست شد شما شبانه داری ده مگ ؟

Masoud-Susa
02-08-2014, 13:26
منم همینطوری شدم ولی درجا زنگ زدم استریمو گذاشت رو 10 مگ درست شد شما شبانه داری ده مگ ؟

بله شبانه فعاله. ولی واسه من بهونه آورد که نمیکشه و فلان در حالیکه تو مودم زده تا 25 مگ خط ریت میده.

شکایت کجا بریم؟

adibstar
02-08-2014, 13:29
بله شبانه فعاله. ولی واسه من بهونه آورد که نمیکشه و فلان در حالیکه تو مودم زده تا 25 مگ خط ریت میده.

شکایت کجا بریم؟

یارو بلد نبوده به یکی دیگه زنگ بزن اگه می خوای اینطور نشه هروقت می خوای شارژ میکنی مودم همون موقع باید 5 دقیقه خاموش کنی تا تغییرات اعمال بشه

saminem
02-08-2014, 13:52
این ضحی هم دهن ما رو سرویس کرد. زنگ میزنیم 30 نفر تو نوبتن بعد که نفر اول میرسه بوق اشغال پخش میشه!!!

dimeh11
03-08-2014, 10:42
سلام دوستان میدونین معنیه این چیه من 5 مگ داشتم ولی شبانه فری زده بود الان اومدم رو 10 مگ و اینو زده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خظ بالایی نوشته استاندارد 10 مگ 1 ماهه این 5 گیگ دیگه چیه نکنه شبانه 5 گیگ بیشتر دانلود ندارم ؟ البته هر شب

saminem
03-08-2014, 10:48
سلام دوستان میدونین معنیه این چیه من 5 مگ داشتم ولی شبانه فری زده بود الان اومدم رو 10 مگ و اینو زده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خظ بالایی نوشته استاندارد 10 مگ 1 ماهه این 5 گیگ دیگه چیه نکنه شبانه 5 گیگ بیشتر دانلود ندارم ؟ البته هر شب

8 گیگ اینجور که پیداست شبانه نداره. شما از سیترا تمدید میکنید ؟

dimeh11
03-08-2014, 10:58
8 گیگ اینجور که پیداست شبانه نداره. شما از سیترا تمدید میکنید ؟

کی میگه نداره عزیزم ؟ شما ردیف اوول رو نگاه کنین داره ولی فکر کنم شبی بیشتر از 5 گیگ نتونم دانلود کنم امشب یه تست میزارم بینم چی میشه

saminem
03-08-2014, 11:00
کی میگه نداره عزیزم ؟ شما ردیف اوول رو نگاه کنین داره ولی فکر کنم شبی بیشتر از 5 گیگ نتونم دانلود کنم امشب یه تست میزارم بینم چی میشه

اگه اخر خط نوشته باشه ni یعنی شبانه داره. اون 5 گیگ یا 8 گیگ هم حجم معمولی هست . دانلود شبانه محدودیت نداره مخابرات

dimeh11
03-08-2014, 11:22
اگه اخر خط نوشته باشه ni یعنی شبانه داره. اون 5 گیگ یا 8 گیگ هم حجم معمولی هست . دانلود شبانه محدودیت نداره مخابرات

خط اول اخرش نوشته ni جلوشم نه حجمی زده نه چیزی
گزینه 2 نوشته استاندارد 10 مگ 1 ماهه 8 گیگ و جلوش نوشته که از 8 گیگ 7.28 گیگ باقی مونده
در صورتی گه خط اول نوشته استاندارد 10 مگ 1 ماهه 5 گیگ ni که مطمنم شبانه نوشته و جلوش میبینی که هیچی ننوشته و تازه اگه شبانه نداشته باشه میزنه نو فری

saminem
03-08-2014, 11:25
استاندارد - سرویس 10240k یک ماهه با حجم 5 گیگ - شبانه دارد

این معنی فارسی خط اول هست. دومی هم همینطور منتها چی ؟ اخرش ننوشته شبانه دارد

saminem
03-08-2014, 12:58
باز این سیترا خراب شد !!

DVB2PC
03-08-2014, 17:37
سلام

همشهری های اهوازی در حال حاضر تمام سرویسها از ترافیک ساعات رایگان برخوردار هستند جه مشترکانی که از قبل سرویس خریداری کرده اند و چه مشترکانی که قصد تمدید سرویس خود را دارند

برای اطمینان به سایت IBSN وارد بشید و اکانت خودتون چک کنید.

krasusmh
03-08-2014, 17:52
سلام

همشهری های اهوازی در حال حاضر تمام سرویسها از ترافیک ساعات رایگان برخوردار هستند جه مشترکانی که از قبل سرویس خریداری کرده اند و چه مشترکانی که قصد تمدید سرویس خود را دارند

برای اطمینان به سایت IBSN وارد بشید و اکانت خودتون چک کنید.

هنوزم زده NoFree چیزی عوض نشده

saminem
03-08-2014, 17:53
هنوزم زده NoFree چیزی عوض نشده

شما که تازه تمدید نکردید احتمالا

krasusmh
03-08-2014, 17:54
شما که تازه تمدید نکردید احتمالا

نه تمدید 2 هفته پیش بوده .

DVB2PC
03-08-2014, 18:04
عکس زیر از اشتراک خودم در IBSN است که همین امروز از سامانه جدید مخابرات خوزستان یعنی پرتک خریداری کردم و شامل ساعات رایگان شبانه میشه

عکس دوم که در زیر قرار دادم اشتراک 2 مگ، هشت گیگ دوستم است که یک هفته قبل از سامانه پرتک سرویسو خریداری کرده و از امروز سرویسش شامل ترافیک رایگان ساعات شبانه شده.

و آخرین عکسم مربوط به اشتراک فامیلمون که سرویس جشنواره ای کمپین 2مگ ماهیانه 3 گیگ بمدت یک سال با مدم رایگان خریداری کرده و از امروز سرویسش شامل ساعات رایگان شبانه شده.

در ضمن بگم اشتراکهایی که عکشونو قرار دادم از دو مرکز مخابراتیه متفاوت اهواز، آزادی و گلستان است حالا دیگه نمیدونم خود مخابرات ساعات رایگانو اضافه کرده یا اینکه سیستمشون در حال حاضر دچار مشکل یا با باگی شده.

milad.design
03-08-2014, 18:07
سرویس 2048 1ماهانه 5گیگ من تایم شبانه نداشت...اما از امروز سرویس شبانه گرفته...
مثل اینکه دوباره شبانه برگشته....

krasusmh
03-08-2014, 18:17
با سلام جناب آقاي ... موارد ذيل در خصوص شكايت ثبت شده به استحضار مي رسد: 1-تعرفه هاي نامحدود يك ماهه اخير شركت مخابرات خوزستان كه با افزايش قيمت 2 برابري ارايه مي شد برخلاف مصوبات سازمان بوده كه مكاتبات لازم جهت اصلاح تعرفه صورت گرفته است و تخلف صورت گرفته در حال پيگيري مي باشد. 2-با توجه به مصوبه شماره 152 و 181 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در خصوص تعرفه سرويس ADSL اجباري به ارايه سرويس نامحدود توسط اپراتور هاي خدمات ارتباطي وجود ندارد و مي تواند سرويس خود را به صورت محدود و يا نامحدود ارايه نمايد

farshad0123
03-08-2014, 18:39
طبق پیگیری هایی که انجام دادم از امروز دیگه nofree ها حذف و همه withfree شدند:n06:

saminem
03-08-2014, 18:46
طبق پیگیری هایی که انجام دادم از امروز دیگه nofree ها حذف و همه withfree شدند:n06:

نبودی دلمون تنگ شده بود واست. سیترا هم همه سرویسا شبانه دارن الان؟

DVB2PC
03-08-2014, 19:02

بله، منم فکر می کنم همینطور باشه بدلیل شکایات و پیگری دوستان که مشترک مخابرات بودند ساعات رایگانو اضافه کردند البته بعضیها هم در همین حین بودن که میگفتن شکایت کردن جواب نمیده و الکیه... و کلا دنبال گرفتن حقشون نبودن.

من هر کسیکه مشترک مخابرات بود و میشناختمش بهش زنگ میزدم و اطلاعاتشو از قبیل شماره کارت ملیشو و... که واسه ثبت شکایات در سایت 195 نیاز بود رو میگرفتم و یک شکایت ثبت میکردم.

milad1440
03-08-2014, 19:13
سلام دوستان
دوستان برای شارژ موقع ورود به سامانه نام کاربری و رمز رو وارد میکنم این پیغام رو میده

شناسه در سیستم وجود ندارد. لطفاً از اینکه شناسه خود را به درستی وارد می کنید مطمئن شوید.

saminem
03-08-2014, 19:13
سلام دوستان
دوستان برای شارژ موقع ورود به سامانه نام کاربری و رمز رو وارد میکنم این پیغام رو میده

شناسه در سیستم وجود ندارد. لطفاً از اینکه شناسه خود را به درستی وارد می کنید مطمئن شوید.

سیترا یا پرتک ؟

milad1440
03-08-2014, 19:23
دوست عزیز منظورتون رو نفهمیدم از خود مخابرات گرفتم

DVB2PC
03-08-2014, 19:24
دیروز دقیقاً ساعت 12 ظهر از از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت 195 باهام تماس گرفتن و گفتن که از خدمان مخابرات راضی هستید و منم توضیح دادم که چطور قانون و کابرارو دو میزنن

DVB2PC
03-08-2014, 19:28
دوست عزیز منظورتون رو نفهمیدم از خود مخابرات گرفتم

به سامانه جدید مخابرات که در زیر قرار دادم مراجعه کنید و چک کنید

Masoud-Susa
03-08-2014, 19:30
الان دقیقا یک هفته هست که من هر روز دارم زنگ میزنم پشتیبانی واسه اینکه سرویسی که حقم هست رو بگیرم، هیچ چیز بیشتری رو هم نخواستم.

هر روز یه بهونه جدید میارن. دیگه حالم رو بهم زدن اینا.

پول ده مگ گرفتن ازم روی 2 مگ بستن سرویس رو. دزدا.

اصلا راضی نیستم و امیدوارم این پولی که ازم گرفتن از گلوشون پایین نره. درد بشه به جونشون.

farshad0123
03-08-2014, 19:31
نبودی دلمون تنگ شده بود واست. سیترا هم همه سرویسا شبانه دارن الان؟

100% الان همه سرویسها دانلود شبانه دارند سامی جان:n01:

oohaam
03-08-2014, 19:32
میگم چرا این مخابرات همه اش داره نامحدود رو بر میداره ، بعد حداقل وقتی محدود میخواد بده چرا دانلود رایگان نمیذاره ، توی زمان دایناسور شرکتا حداقل 2 تا 6 صبح میذاشتن ، که مخابرات قبلا داشت اما الان برداشته شده و اینکه چرا زیاد ترش نمیکنن.

oohaam
03-08-2014, 19:33
آقا کسی نمیدونه این مخابرات استان خوزستان دانلود شبش رو برداشته یا نه؟
هنوز از ساعت دو شب تا 6 صبح؟
معلوم نیست کی نامحدود میارن؟

milad1440
03-08-2014, 19:40
نه عزیز نشدباز این نوشته رو میزنه
نام کاربري يا کلمه عبور شما جهت ورود به سامانه صحيح نمي باشد !
ممکنه واسه قطع بودن تلفن باشه اینکار رو کرده باشن که بدهی تلفن رو پرداخت کنم

farshad0123
03-08-2014, 19:40
دیروز دقیقاً ساعت 12 ظهر از از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت 195 باهام تماس گرفتن و گفتن که از خدمان مخابرات راضی هستید و منم توضیح دادم که چطور قانون و کابرارو دو میزنن

منم یه نامه ای کامل و جامع در مورد شانسی بودن دانلود شبانه نوشتم برا تنظیم مقررات باهام تماس گرفتن گفتن حتما پیگیری میشه که پیگیری هم کردن واقعا دمشون گرم که اینقدر سریع مشکلات کاربرا رو پیگیری میکنن

dimeh11
03-08-2014, 19:47
دوستان یه توضیحی هم در مورد این تعرفه من بدید

farshad0123
03-08-2014, 19:51

احتمالا مشکل تایپی باشه جای 8نوشتن 5:n02:

Masoud-Susa
03-08-2014, 19:53

واسه شما دانلود استریم رو روی 10 مگ بستن؟

یه عکس از تنظیمات مودم میزاری؟

saminem
03-08-2014, 19:53
فرشاد من جواز رو ایمیل کردم زنگ زدم پشتیبانی میگه فروش رو بگیر! صبح زنگ زدم فروش بعد از چند ساعت اشغالی و شلوغی برداشت و گفتم ایمیل فرستادم و توضیح دادم ، شانس خل (بد) ما گفت سیستم خرابه و هر وقت باز شد برات فعال میکنم ! همون موقع هم تست کردم دیدم اره سایت باز نمیشه . ساعت 2:30 بود. دیگه رفت تا فردا !!

انگار قرار نیست بشه !

farshad0123
03-08-2014, 19:55
دوستان کسی هست که از پرتک 10مگ تمدید کرده باشه و withfree باشه؟سرعت دانلود شبانش چنده؟تاکیید میکنم فقط withfreeها نه standard ها

DVB2PC
03-08-2014, 19:56
نه عزیز نشدباز این نوشته رو میزنه
نام کاربري يا کلمه عبور شما جهت ورود به سامانه صحيح نمي باشد !
ممکنه واسه قطع بودن تلفن باشه اینکار رو کرده باشن که بدهی تلفن رو پرداخت کنم

شما بهتره با 2020 یا شماره پشتبانی نمایندگی که ازش سرویس گرفتید تماس بگیرید و مشکلتونو بگید.

dimeh11
03-08-2014, 19:59
واسه شما دانلود استریم رو روی 10 مگ بستن؟

یه عکس از تنظیمات مودم میزاری؟

DVB2PC
03-08-2014, 20:00
دوستان اهوازی که سرویس 10 مگ خریداری کردند از IBSN چک کنید ببینند که سرویستون شامل ساعات رایگان شبانه شده یا نه؟ در صورتیکه شبانه واسشون اضافه شده شب تو ساعت رایگان یه تست اسپید بزارن

ممنون

amin.delbar
03-08-2014, 20:00
من هم همین امروز تقریبا ساعت 2 ظهر اینترنتم رو تمدید کردم 5 مگ، 5 گیگ، یک ماهه ولی دانلود شبانه نداره

DVB2PC
03-08-2014, 20:02
من هم همین امروز تقریبا ساعت 2 ظهر اینترنتم رو تمدید کردم 5 مگ، 5 گیگ، یک ماهه ولی دانلود شبانه نداره

شما هواز هستید؟ از چه طریقی تمدید سرویس کردید؟ تو سایت IBSN رفتید چک کنید که ساعات رایگان داره یا خیر؟

farshad0123
03-08-2014, 20:02
دوستان اهوازی که سرویس 10 مگ خریداری کردند از IBSN چک کنید ببینند که سرویستون شامل ساعات رایگان شبانه شده یا نه؟ در صورتیکه شبانه واسشون اضافه شده شب تو ساعت رایگان یه تست اسپید بزارن

ممنون

من فکر میکنم 10مگ withfree سرعت شبانش هم مثل روز(بالای 1مگابایت)باشه چون الان 1مگ withfree شب و روز 130کیلوبایت میده

saminem
03-08-2014, 20:03

از سیترا یا پرتک ؟ آخر اسم سرویست ننوشته ni ?? یا night ?

DVB2PC
03-08-2014, 20:10
من فکر میکنم 10مگ withfree سرعت شبانش هم مثل روز(بالای 1مگابایت)باشه چون الان 1مگ withfree شب و روز 130کیلوبایت میده

اینطوری باشه عالیه، ولی خب سر یک ماه BW مخابرات ته میکشه :n02:

farshad0123
03-08-2014, 20:12

من که دیگه میترسم سرویسمو عوض کنم دوباره nofree بشه

saminem
03-08-2014, 20:14

مخابرات خودش خیلی هوای خودشو داره دیگه. خطوط تلفن خیلی ها هم 10مگ کشش نداره و بدردشون نمیخوره. مصرف این 10 مگ هم که میدونید چطوریه دیگه کلیک کنی همیجور ماشالله حجم میخوره. حجمم بخوای کم نیاری باید 8گیگ بگیری که هرکسی نمیتونه ماهی 37 تومن پول اینترنت بده.

farshad0123
03-08-2014, 20:19
مخابرات خودش خیلی هوای خودشو داره دیگه. خطوط تلفن خیلی ها هم 10مگ کشش نداره و بدردشون نمیخوره. مصرف این 10 مگ هم که میدونید چطوریه دیگه کلیک کنی همیجور ماشالله حجم میخوره. حجمم بخوای کم نیاری باید 8گیگ بگیری که هرکسی نمیتونه ماهی 37 تومن پول اینترنت بده.

10مگ 3گیگ که 22تومنه اگه 1مگابایت سرعت شبانش باشه که عالیه حتی اگه رو 8مگ هم ببندن تو دانلود شبانه سرعت اسمیو میده خیلی خوبه
شما که standard هستی که قضیش فرق میکنه شما سرعت شبانتون میره رو یه سرویس قبلی یعنی 10مگ شبا میشه 5مگ ولی در عوضش حتما دانلود شبانه به اکانتتون اضافه میشه و از بابت شانسی نبودن شبانه خیالتون راحته

saminem
03-08-2014, 20:22
10مگ 3گیگ که 22تومنه اگه 1مگابایت سرعت شبانش باشه که عالیه حتی اگه رو 8مگ هم ببندن تو دانلود شبانه سرعت اسمیو میده خیلی خوبه

اگه روز استفاده ی کم از اینترنت باشه و نیروش رو بزاره واسه شب فقط خب میصرفه . شاید خط رو فقط روی 5 یا 10 ست کنن. فکر نکنم روی 8 بزارن

farshad0123
03-08-2014, 20:24
اگه روز استفاده ی کم از اینترنت باشه و نیروش رو بزاره واسه شب فقط خب میصرفه . شاید خط رو فقط روی 5 یا 10 ست کنن. فکر نکنم روی 8 بزارن

چرا هر عددی که بخوان میتونن دان اسریمو ست کنن برا شما سرویس 10مگو رو 6مگ هم بزارن شب و روز 5مگو میگیری

amin.delbar
03-08-2014, 20:40
از سیترا یا پرتک ؟ آخر اسم سرویست ننوشته ni ?? یا night ?

آره اهوازی هستم، منطقه ی کیان آباد، شرکت پاس ماناماد
سایتشون خراب بود نمی شد اینترنتی شارژش کرد، رفتم حضوری شارژش کردم
ولی تو IBSng زده
Standard-5120K-1M-5G

saminem
03-08-2014, 20:43
ولی تو IBSng زده
Standard-5120K-1M-5G

فقط باید تا ساعت 2 صبر کنی و تست کنی ببینی شبانه داری یا نه که مطمین بشی

farshad0123
03-08-2014, 20:48
ولی تو IBSng زده
Standard-5120K-1M-5G

عجیبه فکر کنم اولین کسی هستی که standard هستی و شبانه نداری!

amin.delbar
03-08-2014, 20:50
فقط باید تا ساعت 2 صبر کنی و تست کنی ببینی شبانه داری یا نه که مطمین بشی

آخه اگه شبانه داشته باشم باید یک کادر دیگه هم باشه که توش night نوشته باشه ولی این نداره

farshad0123
03-08-2014, 20:51
آخه اگه شبانه داشته باشم باید یک کادر دیگه هم باشه که توش night نوشته باشه ولی این نداره

اگه ننوشته night شبانه نداره

krasusmh
03-08-2014, 20:53
512 15 گیگ سه ماهه همچنان شبانه نداره . تمدید بعدی شما میگین شبانه اضافه میشه یا گفتن همین الان اضافه میکنن ؟ به پشتیبانی هم گفتم باز همون حرفای همیشگی رو زد .

saminem
03-08-2014, 20:53
شبانه یا تخم مرغ شانسی ؟؟؟ مساله این است

farshad0123
03-08-2014, 20:54
512 15 گیگ سه ماهه همچنان شبانه نداره . تمدید بعدی شما میگین شبانه اضافه میشه یا گفتن همین الان اضافه میکنن ؟ به پشتیبانی هم گفتم باز همون حرفای همیشگی رو زد .

نه باید اضافه بشه رو سرویست اگه الان اضافه نشه اگه دوباره هم تمدید کنی اضافه نمیشه
ما که حقمونو گرفتیم از مخابرات الان night اضافه شده تو ibs

mhd1990
03-08-2014, 21:28
دوستان اشنای ما 10مگ گرفته شبانه هم داره ولی داون استریم رو یک مگ قفله ولی خطش تا 18 مگ میکشه چیکار کنه این بیچاره

adibstar
03-08-2014, 21:54
نه باید اضافه بشه رو سرویست اگه الان اضافه نشه اگه دوباره هم تمدید کنی اضافه نمیشه

سلام الان باید چکار کنیم ده مگ شبانه داشته باشیم ؟؟؟

gamekhor2007
03-08-2014, 21:55

چطوری ازشون گرفتی؟

Masoud-Susa
03-08-2014, 21:55
دوستان اشنای ما 10مگ گرفته شبانه هم داره ولی داون استریم رو یک مگ قفله ولی خطش تا 18 مگ میکشه چیکار کنه این بیچاره

با عرض پوزش به ایشون بفرمایید باید سماق بمکند فعلا.

الان دقیقا یک هفته هست که من هر روز دارم زنگ میزنم پشتیبانی واسه اینکه سرویسی که حقم هست رو بگیرم، هیچ چیز بیشتری رو هم نخواستم.

هر روز یه بهونه جدید میارن. دیگه حالم رو بهم زدن اینا.

پول ده مگ گرفتن ازم روی 2 مگ بستن سرویس رو. دزدا.

اصلا راضی نیستم و امیدوارم این پولی که ازم گرفتن از گلوشون پایین نره. درد بشه به جونشون.

Masoud-Susa
03-08-2014, 22:28
خب دیگه منم به عنوان تیر آخر دست به دامن 195 شدم،:n02: چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

شما هم یه شکایت بنویسین تا شاید ترتیب اثر بدن.

elmi84
03-08-2014, 22:48
سلام به برادران فعال من از ضحی میخوام برم اکسین . چکار باید بکنم؟اصلا فرقی میکنن باهم؟:n13:

ali6219
03-08-2014, 23:17
آقا فرشاد اقا سامی اینترنت مخابرات کدام سرویسهاش دانلود شبانه دارن لطفا راهنمایی کنید //من اسیا تک هستم الان. می خوام از مخابرات سرویس بگیرم راهنمایی راهبردی کنید :n02::n02::n12: از ضحی بگیرم
یا..؟؟؟؟؟؟

farshad0123
04-08-2014, 00:16
آقا فرشاد اقا سامی اینترنت مخابرات کدام سرویسهاش دانلود شبانه دارن لطفا راهنمایی کنید //من اسیا تک هستم الان. می خوام از مخابرات سرویس بگیرم راهنمایی راهبردی کنید :n02::n02::n12: از ضحی بگیرم
یا..؟؟؟؟؟؟

دانلود شبانه مخابرات شانسیه یهو میبینی شانست با شبانه درمیاد یدفعه هم میبینی بدون شبانه در میاد

farshad0123
04-08-2014, 00:20
دوستانی که به دنبال گرفتن حقشون هستند این قضیه شانسی بودن شبانه اصلا ربطی به مخابرات مرکز و نمایندگی ها نداره یه ساختمونیه که دست اوناست حتی ibs هم اونجاست کلا اکانتینگ دست اوناست و راحت میتونن تنظیمات اکانتتونو تغییر بدن

Masoud-Susa
04-08-2014, 00:26
قیمت ترافیک تو مخابرات چجوریه؟ هر گیگ چجور محاسبه میشه قیمتش؟

مثلا میگن یک گیگ 5000 تومن
1 تا 4 گیگ 4000 تومن
4 تا فلان گیگ یه قیمت.

اینجوریه یا نه قیمت هر گیگ ثابته؟

farshad0123
04-08-2014, 00:29
:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21:2مگ

saminem
04-08-2014, 01:09
اگه کسی 10 مگ شبانه داره لطفا یه تست سرعت شبانه بزاره

farshad0123
04-08-2014, 01:17
2مگ-شبانه-withfree

saminem
04-08-2014, 01:28

کیفیت چطوره ؟

farshad0123
04-08-2014, 01:39
دوستان من الان اگه 10مگ بگیرم و withfree باشه سرعت دانلودم کمتر از 1100کیلوبایت نمیشه:n01:

Mr.Pooya
04-08-2014, 04:19

کیفیت چطوره ؟

در تاپیک نویز خط همه مقادیر مربوط بو نویز توضیح داده شده. پیشنهد می کنم بخونیدش.

برای 2 مگ اس ان ار دانلود خیلی خوبه ولی اس ان ار آپلود خیلی پایینه

Sent from my Phone

ali6219
04-08-2014, 07:03
اقا فرشاد ساختمانه کجاست .شماره تلفن چیزی داری ازش

real73
04-08-2014, 07:08
یه سوال داشتم. اگر ترافیکم تموم شه ولی هنوز چند روز زمان داشته باشم، میتونم گیگ اضافه بگیرم؟
یا باید قبل از تموم شدن ترافیک، گیگ اضافه بگیرم؟

dimeh11
04-08-2014, 09:46

سلام اینم تست شبانه سرعت 10 مگ من باز هم سرعت از ساعت 2 به بعد نصف شد .
اینم تعرفه من
و اینم سرعتی که برام بستن

فقط دوستان یه نکته سعی کنن با یه برنامه تمام برنامه هایی که از نت استفاده میکنن رو ببندن چون واسه من حجم دزدی تو این ما نداشته ولی یه نکته من وقتی تمدید کردم به 10 مگ رفتم تو پنل دیدم 700 مگ رو همون اول دزدیدن یعنی 7.30 گیگ بجا 8 نوشته بود

saminem
04-08-2014, 09:49

سلام اینم تست شبانه سرعت 10 مگ من باز هم سرعت از ساعت 2 به بعد نصف شد .
اینم تعرفه من
و اینم سرعتی که برام بستن

فقط دوستان یه نکته سعی کنن با یه برنامه تمام برنامه هایی که از نت استفاده میکنن رو ببندن چون واسه من حجم دزدی تو این ما نداشته ولی یه نکته من وقتی تمدید کردم به 10 مگ رفتم تو پنل دیدم 700 مگ رو همون اول دزدیدن یعنی 7.30 گیگ بجا 8 نوشته بود

الان سرعتت چقدره ؟

dimeh11
04-08-2014, 10:02
الان سرعتت چقدره ؟

اینم واسه روز

در ضمن دوستان همه بیان از تعرفه هاشون عکس بزارن که ببینیم چی به چیه یکی میگه شبانه دارم یکی میگه ندارم یکی هم میگه سرعت شبا اسمیه و ماله من نصف لا اقل با هم یه شکایتی کنیم به یه نتیجه برسیم

Amiish
04-08-2014, 11:30
چطور ميشه ترابية بخريم از اين سايت جديد

soroosh_cz
04-08-2014, 11:49
من امروز ساعت 9 سرویسم تموم میشه :n28:
توی سیترا و پرتک هم نمیتونم وارد بشم :n24:
چیکار کنم؟ حال و حوصله ی محدود رو اصلا ندارم :n03:

saminem
04-08-2014, 11:54
من امروز ساعت 9 سرویسم تموم میشه :n28:
توی سیترا و پرتک هم نمیتونم وارد بشم :n24:
چیکار کنم؟ حال و حوصله ی محدود رو اصلا ندارم :n03:

رفیقم اینجا مثل تو فقط حضوری میره شارژ میکنه. چیز عجیبی که گفت این بود که طرف که پیشش سرویس میگرفت بهش گفته بود نامحدود رو فقط به مشتریای قدیمی و کسانی که نامحدودشون رو از قبل داشتن و الان تمدیدش میکنن ارایه میده !!!!

معلوم نیست کی با کیه اصن.

soroosh_cz
04-08-2014, 12:00
رفیقم اینجا مثل تو فقط حضوری میره شارژ میکنه. چیز عجیبی که گفت این بود که طرف که پیشش سرویس میگرفت بهش گفته بود نامحدود رو فقط به مشتریای قدیمی و کسانی که نامحدودشون رو از قبل داشتن و الان تمدیدش میکنن ارایه میده !!!!

معلوم نیست کی با کیه اصن.

با همین قیمت جدید که جیب میزنه؟ :n27:

saminem
04-08-2014, 12:02
با همین قیمت جدید که جیب میزنه؟ :n27:

صد در صد.

farshad0123
04-08-2014, 12:21
دوستانی که وارد پرتک شده اید تا حالا کسی از پرتک 10مگ گرفته و withfree شده باشه؟
الان من 2مگ دارم و سرعت شبانه 270-400 کیلوبایت ولی دوست دارم 5مگ بگیرم که بهتر باشه و همیشه 650کیلوبایتو بده البته اونقدر هم دانلود ندارم فقط دوست دارم سریع دانلود بشه فقط باید مطمئن بشم که کسی 5و10 از پرتک گرفته که withfree باشه میترسم 5مگ بگیرم و nofree باشه

farshad0123
04-08-2014, 12:23
اینم واسه روز

در ضمن دوستان همه بیان از تعرفه هاشون عکس بزارن که ببینیم چی به چیه یکی میگه شبانه دارم یکی میگه ندارم یکی هم میگه سرعت شبا اسمیه و ماله من نصف لا اقل با هم یه شکایتی کنیم به یه نتیجه برسیم

شما که هنوز استانداردی سرعت شبانتون 1سرویس قبلی میره هر وقت وارد پرتک شدید و سرویستون به این شکلkhz-10240-withfree در اومد اونوقت شب و روز 1200کیلوبایتو کامل میگیرید

farshad0123
04-08-2014, 13:09
فکر کنم اگه کسی از پرتک 5و10مگ بگیره دانلود شبانه بهش اضافه نشه و nofree باشه فقط کسایی که از سیترا 5و10تمدید کردن و دانلود شبانه دارن وقتی منتقل شدن پرتک تا وقتی که سرویسشون تموم شد withfree باشن ولی وقتی خواستن از طریق پرتک تمدید کنن nofree بشن من اینجور حدس میزنم

Masoud-Susa
04-08-2014, 13:25
بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان واسم رو ده مگ ست کردن.

بله از قدیم گفتن تا نباشد چوب تَر ... :n09:

farshad0123
04-08-2014, 13:27
بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان واسم رو ده مگ ست کردن.

بله از قدیم گفتن تا نباشد چوب تَر ... :n09:

عجب خط تلفنی داری ها!:n02:
تو ibs واست زده withfree یا standard؟

Masoud-Susa
04-08-2014, 13:51
عجب خط تلفنی داری ها!:n02:
تو ibs واست زده withfree یا standard؟
از مزایای دیوار به دیوار بودن مرکز مخابراتیه :n02:

استاندارد.

1
Standard-10240K-1M-5G-ni
-
-

2
Standard-10240K-1M-8G
-
4G

+
جریان خط اول چیه؟ شبانه محدودیت دانلود داره ؟

farshad0123
04-08-2014, 13:54
استاندارد.

1
Standard-10240K-1M-5G-ni
-
-

2
Standard-10240K-1M-8G
-
4G

+
جریان خط اول چیه؟ شبانه محدودیت دانلود داره ؟

شب سرعتت میره رو 5مگ خط اول هم چیزی نیست اشتباه تایپیه جای 8نوشتن 5:n02:

Masoud-Susa
04-08-2014, 13:57
شب سرعتت میره رو 5مگ خط اول هم چیزی نیست اشتباه تایپیه جای 8نوشتن 5:n02:

خب پس اگه اینجور باشه یه دعوای دیگه هم افتادیم. آخ که این روزا چقد سرم واسه دعوا درد میکنه. :n09:

farshad0123
04-08-2014, 13:59
خب پس یه دعوای دیگه هم افتادیم. :n09:

هر وقت منتقل شدی پرتک شبانه هم 10مگ میشه فعلا که سیترا هستی شبانه میره رو یه سرویس قبل

Masoud-Susa
04-08-2014, 14:02
هر وقت منتقل شدی پرتک شبانه هم 10مگ میشه فعلا که سیترا هستی شبانه میره رو یه سرویس قبل

نه سیترا هستم نه پرتک. اکسین فقط ibs داره. بازم شب میرم رو 5 مگ؟! بعیده ها !:n13:

farshad0123
04-08-2014, 14:07
نه سیترا هستم نه پرتک. اکسین فقط ibs داره. بازم شب میرم رو 5 مگ؟! بعیده ها !:n13:

همون دیگه هنوز استانداردی وقتی وارد پرتک شدی سرویست اسمش عوض میشه فعلا با این سرویس سرعت شبانت 5مگ میشه

soroosh_cz
04-08-2014, 14:07
اینترنت قطع شده، وصل نمیشه لامصب... خیر سرم گفتم تا ساعت 10 شب شیره ی نامحدود رو بکشم :n24:

farshad0123
04-08-2014, 14:13
یعنی کسی تا حالا از پرتک 5یا 10مگ تمدید نکرده؟؟ببینیم withfree میشه اصلا
من که دیگه نمیتونم ریسک کنم

fafool70
04-08-2014, 15:04
دوستان پردیس همون مخابرات هست؟! من زیاد متوجه نمیشم

saminem
04-08-2014, 15:48
دوستان پردیس همون مخابرات هست؟! من زیاد متوجه نمیشم

یکی از اوپراتور ها هست

S.A.M.S.U.N.G
04-08-2014, 15:58
نت بدجوری کند شده !!! درسته ؟؟؟ :n23:

soroosh_cz
04-08-2014, 16:25
نت بدجوری کند شده !!! درسته ؟؟؟ :n23:

نت قطع شده :n27:

farshad0123
04-08-2014, 18:32
بیشتر ای پی های مخابرات کار نمیکنن بعضی هاشون هم ملین

nima_ir
04-08-2014, 19:15
جواز کسب واسه گرفتن 10 باید حضوری ببریم یا میشه فکس کرد؟

kaftare_bad
04-08-2014, 19:21
تو پرتک من تا سرعت 2 مگ بیشتر نیست شما چطور 10 مگ یا 5 مگ میگیرین؟

mhd1990
04-08-2014, 20:43
دوسان ایا این خط ظرفیت اینترنت 10مگ رو نداره؟!
دو مگ دارم شبانه و روز 1مگ بسته شده

saminem
04-08-2014, 21:41

خطط عالیه

oohaam
05-08-2014, 02:28
آقا دوستان کسی میدونه چرا نامحدود رو دوباره برداشتن؟
و اینکه دانلود رایگان شب هستش یا برداشته شده؟

gamekhor2007
05-08-2014, 05:38
این گیت وی های 5 افتضاح افتضاح هستن.اصلا سایت باز نمیکنن

krasusmh
05-08-2014, 07:23
چه خط زیبایی, عجب snr ی , چه فقدان نویزی , شماره میدی ؟ :n08::n02:

mhd1990
05-08-2014, 10:52
چه خط زیبایی, عجب snr ی , چه فقدان نویزی , شماره میدی ؟ :n08::n02:
کنیز شماست:n02:

saminem
05-08-2014, 11:55
لعنت به این مخابرات و سیترا که هر دیقه خرابه :n22::n23:

ppeyman
05-08-2014, 12:01
آقا این پاس مارمالاد تمدید اینترنتی رو حذف کرده ؟ همیشه از تو سایتش تمدید میکردم ولی انگار الان بخش تمدیدش غیر فعال شده :n03:

milad.design
05-08-2014, 12:27
آقا این پاس مارمالاد تمدید اینترنتی رو حذف کرده ؟ همیشه از تو سایتش تمدید میکردم ولی انگار الان بخش تمدیدش غیر فعال شده :n03:

از این آدرس استفاده کنید...رمز عبور هم اگه وارد نشد،دوبار پشت سر هم وارد کنید رمزتون رو!

ppeyman
05-08-2014, 12:44

از این آدرس استفاده کنید...رمز عبور هم اگه وارد نشد،دوبار پشت سر هم وارد کنید رمزتون رو!

ممنون. من سرویس نامحدود داشتم ولی اینجا نامحدودا رو برداشتن. اگه حضوری برم تمدید میکنن ؟

farshad0123
05-08-2014, 12:55
دوستان اهوازی کسی اینجا هست که 5یا 10 مگ تمدید کرده باشه و withfree شده باشه؟

saminem
05-08-2014, 13:06
اقا فرشاد اقا فرشاااااد برس به داد دل ما! هرچی زنگ میزنیم و میریم نمیاندگی میگن سیستم خرابه ! امشبم سرویسم تمام میشه. یه هفتس میخوایم یه 10 مگ بگیریم خون مارو کردن تو شیشه به خدا.

farshad0123
05-08-2014, 13:10
اقا فرشاد اقا فرشاااااد برس به داد دل ما! هرچی زنگ میزنیم و میریم نمیاندگی میگن سیستم خرابه ! امشبم سرویسم تمام میشه. یه هفتس میخوایم یه 10 مگ بگیریم خون مارو کردن تو شیشه به خدا.

سیستم که مشکلی نداره الان برو یه کافی نتی یا پست بانکی که نمایندگی داره واست تمدید میکنن پشتیبانی هم میتونه بازش کنه

farshad0123
05-08-2014, 13:13
یعنی کسی تو اهواز نیست 5مگ گرفته باشه ببینیم withfree میشه یا nofree?

farshad0123
05-08-2014, 13:19
سرعت افتضاح,قطعی ها زیاد دیروز 7ساعت کلا قطع بود امروز صبح هم قطع بود الان هم اینقدر کنده که speedtest هم باز نمیشه برا بقیه هم همینجوریه؟

saminem
05-08-2014, 13:22
سیستم که مشکلی نداره الان برو یه کافی نتی یا پست بانکی که نمایندگی داره واست تمدید میکنن پشتیبانی هم میتونه بازش کنه

پشتیبانی که میزنم یه مرد برمیداره که کاری نمیکنه میگه بزنگ قسمت فروش ! یکی دو بار زدم خودش برداشته و کاری نمیکنه عوضی

farshad0123
05-08-2014, 13:42
نت ما رو ببینید عتیقه:n27:
روزا کلا خرابه ولی دانلود شبانه عالیه

mhd1990
05-08-2014, 13:43
دو مگ شبانه سرعتش رو 120 خوب بود اما روزا هم همین سرعت 2020 هم که فقط میزان شارژ رو میگه اصلا خبری از پشتیبانی نیست!
اینجا کسی نیست به داون استریم دسترسی داشته باشه دومگ گرفتم ولی یه مگه

farshad0123
05-08-2014, 13:46
دو مگ شبانه سرعتش رو 120 خوب بود اما روزا هم همین سرعت 2020 هم که فقط میزان شارژ رو میگه اصلا خبری از پشتیبانی نیست!
اینجا کسی نیست به داون استریم دسترسی داشته باشه دومگ گرفتم ولی یه مگه

کی گفته 2مگ سرعت شبانش 120کیلوبایته الان من سرعت شبانم 250کیلوبایت کمتر نمیشه اگه 5مگ بگیرم 650کیلوبایتو میده

mhd1990
05-08-2014, 13:51
کی گفته 2مگ سرعت شبانش 120کیلوبایته الان من سرعت شبانم 250کیلوبایت کمتر نمیشه اگه 5مگ بگیرم 650کیلوبایتو میده
650 :n28: له شدم

ppeyman
05-08-2014, 14:58
من میخام تو سیستم partak تمدید کنم سرویس الانم KHZ-1024-Unlimited هست. کدوم سرویس توی پرتک شبانه داره ؟

farshad0123
05-08-2014, 15:01
من میخام تو سیستم partak تمدید کنم سرویس الانم KHZ-1024-Unlimited هست. کدوم سرویس توی پرتک شبانه داره ؟

5مگ تولیست هست؟

ppeyman
05-08-2014, 15:23
5مگ تولیست هست؟

نه نداره! حداکثر 2 مگ

farshad0123
05-08-2014, 15:24
نه نداره! حداکثر 2 مگ

اهواز هستی؟
الان اگر 2مگ بگیری شبا 250کیلوبایت بهت میده 5مگ هم 650کیلوبایت

ppeyman
05-08-2014, 15:31
اهواز هستی؟
الان اگر 2مگ بگیری شبا 250کیلوبایت بهت میده 5مگ هم 650کیلوبایت

اره اهوازم. اگه دو مگ تمدید کنم withfree میشه ؟

farshad0123
05-08-2014, 15:33
اره اهوازم. اگه دو مگ تمدید کنم withfree میشه ؟

نمیدونم باید امتحان کنی خودت و شانست من الان 2مگ-3گیگ دارم شبانه داره

milad.design
05-08-2014, 15:36
ممنون. من سرویس نامحدود داشتم ولی اینجا نامحدودا رو برداشتن. اگه حضوری برم تمدید میکنن ؟

فعلا میگن که سرویس های نامحدود کلا برداشته شدن و معلوم نیست هم کی برقرار بشن!!

imanparsa
05-08-2014, 16:48
دوستان این سرعت چطوره ؟ خخخخخخخخخ

amir_amd
05-08-2014, 17:31
من اهوازم سرویسم الان 1 مگ نامحدود هست . چه سرویسهایی شبانه دارند ؟
مثلا 1 مگ با 20 گیگ شبانه داره ؟ کسی امتحان کرده ؟

توی لیستم حداکثر 2 گیگ هست چکار کنم که بالاتر هم بیاد ؟

ترافیک شبانه از چه ساعتی هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

real73
05-08-2014, 17:40
یه سوال داشتم. اگر ترافیکم تموم شه ولی هنوز چند روز زمان داشته باشم، میتونم گیگ اضافه بگیرم؟
یا باید قبل از تموم شدن ترافیک، گیگ اضافه بگیرم؟
معذرت دوستان. یکی لطف میکنه برای ما توضیح بده؟

saminem
05-08-2014, 17:41
معذرت دوستان. یکی لطف میکنه برای ما توضیح بده؟

فرقی نمیکنه. قبلش باشه یا بعدش.

amir_amd
05-08-2014, 17:51
من اهوازم سرویسم الان 1 مگ نامحدود هست . چه سرویسهایی شبانه دارند ؟
مثلا 1 مگ با 20 گیگ شبانه داره ؟ کسی امتحان کرده ؟

توی لیستم حداکثر 2 گیگ هست چکار کنم که بالاتر هم بیاد ؟

ترافیک شبانه از چه ساعتی هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

اگر کسی بلده راهنمایی کنه آخه 2 روز دیگه اکانتم تمام میشه

ppeyman
05-08-2014, 18:03
اگر کسی بلده راهنمایی کنه آخه 2 روز دیگه اکانتم تمام میشه

دقیقا منم مثل شما هستم یه مگ نامحدود دارم دو روز دیگه هم تموم میشه
حالا میخام دو مگ 8 گیگ رو بگیرم خداکنه شبانه داشته باشه

farshad0123
05-08-2014, 18:25

imanparsa
05-08-2014, 18:36
دوستان تست بگیرید ببینم چیکار میکنید
اینم تست الان

amir_amd
05-08-2014, 19:08

من میخوام بالاتر از 2 مگ بگبرم ولی کسی نمی دونه چجوری میشه گرفت :n13:
یا می دونند و نمی گن :n28:
من چند صفحه آخر رو هم خوندم ولی چیزی نفهمیدم

amir_amd
05-08-2014, 19:09

farshad0123
05-08-2014, 19:12

فقط حضوری میتونی 5و10بگیری

amir_amd
05-08-2014, 19:14
فقط حضوری میتونی 5و10بگیری

کجا باید برم ؟ از پاس ماناماد گرفتم اونجا برم ؟

farshad0123
05-08-2014, 19:16
کجا باید برم ؟ از پاس ماناماد گرفتم اونجا برم ؟

آره میری بهشون میگی سرعت 5یا 10میخوام همونجا هم بهشون بگو دان استریمتو زیاد کنن چون پشتیبانی پاس ماناماد در زمینه دان استریم خیلی ضعیفه

amir_amd
05-08-2014, 19:21
آره میری بهشون میگی سرعت 5یا 10میخوام همونجا هم بهشون بگو دان استریمتو زیاد کنن چون پشتیبانی پاس ماناماد در زمینه دان استریم خیلی ضعیفه

دان استریم چی هست دقیقا :n07:

اگر تعرفت 5 و 10 مگ رو هم کسی داره لطف کنه.

ali_phd71
05-08-2014, 20:27
سلام
من فردا میرم اکانتم تمام میشه 1 ماهه 20 گیگ بود حالا این اخر سر دیشب سرعت دانلود تا 200 هم میرفت..:n13:
میخوام 2مگ 5 گیگ بخرم شبانه که داره؟ضحی هستم

farshad0123
05-08-2014, 21:12
سلام
من فردا میرم اکانتم تمام میشه 1 ماهه 20 گیگ بود حالا این اخر سر دیشب سرعت دانلود تا 200 هم میرفت..:n13:
میخوام 2مگ 5 گیگ بخرم شبانه که داره؟ضحی هستم

اینطور که گفتن شبانه به همه سرویس ها اضافه شده و دیگه nofree نیست ولی نمیدونم شایدم هنوز شانسی باشه
اصلا وارد پرتک شدی؟یا هنوز سیترا هستی؟
اگر سیترایی که سرعت شبانت میره رو یه سرویس قبل یعنی 10مگ شبا میشه 5مگ تا وقتی که منتقل شدی پرتک سرعت شبانت اسمی میشه

mhd1990
05-08-2014, 21:32
هر چه شماره 2020 رو میگیرم فقط میزان حجمم رو میگه و تمام نه پشتیبانی نه مسئول فروشی اصن هیچی نداره
شما چجوری با پشتیبانی تماس میگیرین !!! من برم به کی بگم داون استریم رو ببره بالا نمایندگی شهرمون که هیچی حالیشون نیست 2020 هم که خبری نیست پس من برم یقه کی رو بگیرم:n24:

hillboy1991
05-08-2014, 22:14
من دو هفته پیش اشتراک 1m تمدید کردم
جلو اشتراکم نوشته night ولی نمیدونم شب مجانیه یا .....

farshad0123
05-08-2014, 22:16
هر چه شماره 2020 رو میگیرم فقط میزان حجمم رو میگه و تمام نه پشتیبانی نه مسئول فروشی اصن هیچی نداره
شما چجوری با پشتیبانی تماس میگیرین !!! من برم به کی بگم داون استریم رو ببره بالا نمایندگی شهرمون که هیچی حالیشون نیست 2020 هم که خبری نیست پس من برم یقه کی رو بگیرم:n24:

اول باید مودمت روشن باشه که بشه دان استریمو تغییر داد بعدش باید ببینی مانامادی یا ضحی یا اکسین
کدوم شهری؟

sh@y@n
05-08-2014, 23:06
دوستان اهوازی کسی اینجا هست که 5یا 10 مگ تمدید کرده باشه و withfree شده باشه؟
من میخاستم بگیرم اما دیدم خطم تا 4 مگ بیشتر جواب نمیده بیخیال شدم
با دان استریم 4096 هم snr میاد حدود 7 اینا :n14:

farshad0123
05-08-2014, 23:09
من میخاستم بگیرم اما دیدم خطم تا 4 مگ بیشتر جواب نمیده بیخیال شدم
با دان استریم 4096 هم snr میاد حدود 7 اینا :n14:

منم خط تلفنم اینجور شده قبلا تا 24مگ میکشید ولی الان نهایتش 14مگ با دان استریم 4مگ هم snr میشه 10 همه ی این تغییرات بعد از قطعی چند ساعته ایجاد شد و پورتمو عوض کردند کلا نت و تلفن قطع شده بود باید بگم پورتمو عوض کنن

mhd1990
06-08-2014, 00:11
اول باید مودمت روشن باشه که بشه دان استریمو تغییر داد بعدش باید ببینی مانامادی یا ضحی یا اکسین
کدوم شهری؟
ماناماد چون از اون سایت میتونستم شارژ کنم
رامهرمز

ali_phd71
06-08-2014, 00:47
اینطور که گفتن شبانه به همه سرویس ها اضافه شده و دیگه nofree نیست ولی نمیدونم شایدم هنوز شانسی باشه
اصلا وارد پرتک شدی؟یا هنوز سیترا هستی؟
اگر سیترایی که سرعت شبانت میره رو یه سرویس قبل یعنی 10مگ شبا میشه 5مگ تا وقتی که منتقل شدی پرتک سرعت شبانت اسمی میشه
وارد پرتک نمیشه میگه مشخصاتت کوجود نیست...سیترا هم به زور باز میشه ولی میتونم واردش بشم و مشکلی نداره

farshad0123
06-08-2014, 00:53
وارد پرتک نمیشه میگه مشخصاتت کوجود نیست...سیترا هم به زور باز میشه ولی میتونم واردش بشم و مشکلی نداره

پس سرعت شبانت میره رو یه سرویس قبل یعنی اگه 10مگ بگیری سرعت شبانت میشه 5مگ و اگر 5مگ بگیری سرعت شبانت میشه 2مگ و همینجور میمونه تا وقتی وارد پرتک شدی سرعت شبانت اسمی میشه

farshad0123
06-08-2014, 02:12
گسترش ارتباطات خیلی سرعتش عالی شده ولی ip های مخابرات اصلا سرعت خوبی ندارن نهایتش سرعت تک کانکشنشون 30کیلوبایت گیت وی های تک رقمی و 89 هم که افتضاح شدن ولی گسترش ارتباطات خیلی بهتره

Kaveh619
06-08-2014, 02:45
دوستان شبانه اش از 2 تا چه ساعتی از صبح هست...؟!

farshad0123
06-08-2014, 02:47
nod32 با سرعت 370کیلوبایت آپدیت میشه رو گسترش ارتباطات:n01:

ali_phd71
06-08-2014, 06:30
پس سرعت شبانت میره رو یه سرویس قبل یعنی اگه 10مگ بگیری سرعت شبانت میشه 5مگ و اگر 5مگ بگیری سرعت شبانت میشه 2مگ و همینجور میمونه تا وقتی وارد پرتک شدی سرعت شبانت اسمی میشه
الان که 1 مگ هستم توی روز 230 اینا دانلود میکنم توی شب 140 یعنی 2 مگ هم همینقدره:n13:

amir_amd
06-08-2014, 07:36
5 مگ از ماناماد گرفتم. تلفنی هم گرفتم.
گفت دان استریم رو هم خودمون تنظیم میکنیم
حالا سرعتم چجور میشه ؟

ppeyman
06-08-2014, 08:58
دوستان اگه تعرفه های 5 مگ و 10 مگ ماناماد رو دارن بگن

amir_amd
06-08-2014, 09:14
5 مگ هشت گیگ گرفتم من 35100

ppeyman
06-08-2014, 09:34
5 مگ هشت گیگ گرفتم من 35100

الان دو مگ 8 گیگم همین قیمته. شبانه داره؟

alikhaleghi
06-08-2014, 09:41
سیترا باز نمیشه!!
کسی میتونه سایتشو باز کنه؟؟ قبلا راحت باز میشد الان دوسه روز کلا ترکیده!!
یا اینکه ادرس عوض کرده؟؟

saminem
06-08-2014, 09:44
لعنت خدا به مخابرات و ضحی کیش و سیترا. یه روز خوش نداشتیم با این سیستم تخیلی. هر دیقه قطعه. امروز سرویسم تمام میشه باید تمدید کنم حالا این اوضاع سایته!

amir_amd
06-08-2014, 09:52
شبانه گفت برای همه یا فعاله یا فعال میشه حداکثر تا یکهفته

manutd2009
06-08-2014, 10:57
گند زدن به همه چیز . الان سامانه قطعه . پینگ روی 600 . شارژم داره تمام میشه .

من که یک خط دیگه می خوام بخرم درخواست شاتل دادام

farshad0123
06-08-2014, 11:54
الان که 1 مگ هستم توی روز 230 اینا دانلود میکنم توی شب 140 یعنی 2 مگ هم همینقدره:n13:

5مگ اگه بگیری 250کیلوبایت میده شبا

farshad0123
06-08-2014, 12:20
فعلا فقط گسترش ارتباطات عالیه دیشب nod32 با سرعت 370اپدیت میشد کلا سرعت ip های گسترش ارتباطات فوق العادست
در عوض ip های مخابرات صفحه هم بزور باز میکنن پینگشون تا 800میره حتی تک رقمی ها و 89:n21:

Kaveh619
06-08-2014, 13:06
یعنی وجدانا سوال های من اینقدر سخته که کسی جواب نمیده...یا کسی لطف نمیکنه مرام نمیذاره جواب منم بده...

دمتون گرم...!
یک کلام سوال کردم شبانه از 2 شب تا چه ساعتی از صبح هست!؟

saminem
06-08-2014, 13:13
یعنی وجدانا سوال های من اینقدر سخته که کسی جواب نمیده...یا کسی لطف نمیکنه مرام نمیذاره جواب منم بده...

دمتون گرم...!
یک کلام سوال کردم شبانه از 2 شب تا چه ساعتی از صبح هست!؟

6

farshad0123
06-08-2014, 13:20
من ساعت 6/5 دانلود کردم از شارژم کم کرد ولی مثل اینکه برا بعضیا تا ساعت هفته:n13:

saminem
06-08-2014, 13:22
فرشاد قسمت فروش فردا هستن؟

farshad0123
06-08-2014, 13:23
فرشاد قسمت فروش فردا هستن؟

بله تا ساعت 1

mhd1990
06-08-2014, 14:33
شماره پشتیبانی چنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2020 که فقط میزان حجم ترافیک رو میگه
داون استریم پایینه:n28:

mehdi244
06-08-2014, 15:36
چند مدتی از اینترنت مخابرات استفاده میکنم و اینجا هستم تا حالا ندیدم کسی از وضعیت اینترنت مخابرات خوزستان راضی باشه یا قطعه یا سرعتش پایینه یا تایم اوت بالا و پینگ افتضاحه یا استریم رو پایین میبندن یا سرویس ها رو بدون اطلاع قبلی افزایش قیمت میدن نامحدود رو حذف کردن یا سامانه رو میبندن و یا .................. چیز دیگه اخه تکلیف ما خوزستانیا چیه کی میتونیم یه روز اینترنت خوب داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟ دوستان به نظر شما ما باید چیکار کنیم کیا با پتیشن موافقن؟؟؟ معترضین امضاء کنند و یا یک ماه هیچ کس تمدید نکنه؟؟؟ اگر همه این کار رو کنند شاید یه فکری به حالمون کنند هر چی پول میدیم و هیچ استفاده ای هم نمیکنیم !!!!

ham33d
06-08-2014, 15:44
دانمارک رکورد "سرعت اینترنت" را شکست !!
دانمارک پرسرعت‌ترین اینترنت دنیا را با سرعت 43 ترابیت بر ثانیه داراست. این رکورد در گذشته برای کشورهایی نظیر کره جنوبی و آمریکا بوده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سرعت اینترنت مبحثی است که در تمامی کشورها از مباحث مهم شمرده می‌شود.
در این میان کشورهایی نظیر: کره جنوبی،سوئد، نروژ، آمریکا، فنلاند و ... از جمله پرسرعت‌ترین اینترنت‌ها را دارا هستند.
اما دو روز پیش در کشور دانمارک محققان دانشگاه dtu رکورد سرعت در فضای سایبر را بدست آورند.
43 ترابیت بر ثانیه یا 5300 گیگابایت در ثانیه!
برای هضم این سرعت می‌توان تصور کرد که اطلاعات یک هارد دیسک 5 ترابایتی را در کمتر از 1 ثانیه انتقال دهیم. یا فیلم 120 دقیقه‌‌ای fullHD یا 1080P را در کثری از ثانیه دانلود کنیم.
با توجه به اینکه این سرعت با تکنولوژی اتصال تک لیزری- تک فیبری بدست آمده امکان اجرای آن در کشورها فراهم شده و می‌تواند در دسترس عموم نیز قرار بگیرد.

saminem
06-08-2014, 21:05
این سیترا کی قراره درست بشه؟

farshad0123
06-08-2014, 21:14
این سیترا کی قراره درست بشه؟

قرار نیست که درست بشه تا همه کاربرا منتقل بشن پرتک

mehdi244
وبازم هم قطعی چهار ساعت کلا اینترنت بر باد فنا رفت سیترا هم در اغما به سرمیبرد تا کی؟؟؟!

saminem
قرار نیست که درست بشه تا همه کاربرا منتقل بشن پرتک

کی گفت بهت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! [emoji15][emoji15]

farshad0123
06-08-2014, 21:18
کی گفت بهت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! [emoji15][emoji15]

یه نفر:n02:

saminem
06-08-2014, 21:20
یه نفر:n02:

فرشاد نت من فردا ظهر تمام میشه. نگفت کی انتقال تمام میشه؟
عملا یعنی فعلا نمیشه تمدید کرد [emoji19][emoji17]

farshad0123
06-08-2014, 21:21
سامی مثل اینکه مخابرات عمدا این کارو میکنه و پورتا رو داره شلوغ میکنه که مردم نتونن سرعت 10مگ یا 5مگ بگیرن که شبی 20گیگ دانلود کنن چون سرعتای 5و10 رو که نمیتونن بردارن یا سرعت شبانشو کم کنن که خلافه و تنظیم مقررات جریمشون میکنه تنها کاری که میتونن بکنن همینه کاربرا هم دیگه نمیتونن چیزی بگن چون میگن خطتون کشش نداره

saminem
06-08-2014, 21:31

farshad0123
06-08-2014, 21:36

بله سیترا بعضی وقتا کار میکنه وقتی کار کرد میتونی سریع تمدید کنی
معلوم نیست کی منتقل بشی پرتک

ali6219
06-08-2014, 21:41
آقاییون آخر فروم باز من از کدوم شرکت اشتراک بگیرم :n27::n27: اسیا تک منو کشت :n28::n28::n28:

saminem
06-08-2014, 21:55
آقاییون آخر فروم باز من از کدوم شرکت اشتراک بگیرم :n27::n27: اسیا تک منو کشت :n28::n28::n28:

فعلا که مخابرات نمیتونی ثبت نام کنی چون خرابه سیستم. صبانت پیشنهاد میکنم.

krasusmh
06-08-2014, 23:03
من شنبه تخلیه میکنم میرم فناوا / لقمان . نامحدود

adibstar
06-08-2014, 23:09
سامی مثل اینکه مخابرات عمدا این کارو میکنه و پورتا رو داره شلوغ میکنه که مردم نتونن سرعت 10مگ یا 5مگ بگیرن که شبی 20گیگ دانلود کنن چون سرعتای 5و10 رو که نمیتونن بردارن یا سرعت شبانشو کم کنن که خلافه و تنظیم مقررات جریمشون میکنه تنها کاری که میتونن بکنن همینه کاربرا هم دیگه نمیتونن چیزی بگن چون میگن خطتون کشش نداره

الان بخوام این ده مگمو شبانه دار کنم باید برم کجا به کی بگم ؟

farshad0123
06-08-2014, 23:11
لقمان فن آوا نیست فن آوای اصلی خیلی سرعتش عالیه اصلا محدود هم نمیکنه سرعت شبانش هر چقدر دان استریمو میبندن وقتی خلوت باشه به همون اندازه ای که خطو میبندن بالا میره مثلا 1مگ گرفتن 450کیلوبایت سرعت شبانشونه
لقمان اپراتور چهارم مخابرات(پردیس رایان جنوبه) وقتی تخلیه کردی اونجا ثبت نام کردی مثل این که از این نمایندگی رفتی نمایندگی دیگه مخابرات الان که همه نمایندگی ها دانلود شبانه رو برگردوندن بی فایده است که از این نمایندگی بری اون نمایندگی چون 2مگ با 1گیگش 17500تومنه در صورتی که الان تو ضحی 2مگ با 3گیگ 18900تومنه

imanparsa
06-08-2014, 23:11
تست ساعت 12:10 دقیقه شب
سرور لندن

krasusmh
06-08-2014, 23:26
لقمان فن آوا نیست فن آوای اصلی خیلی سرعتش عالیه اصلا محدود هم نمیکنه سرعت شبانش هر چقدر دان استریمو میبندن وقتی خلوت باشه به همون اندازه ای که خطو میبندن بالا میره مثلا 1مگ گرفتن 450کیلوبایت سرعت شبانشونه
لقمان اپراتور چهارم مخابرات(پردیس رایان جنوبه) وقتی تخلیه کردی اونجا ثبت نام کردی مثل این که از این نمایندگی رفتی نمایندگی دیگه مخابرات الان که همه نمایندگی ها دانلود شبانه رو برگردوندن بی فایده است که از این نمایندگی بری اون نمایندگی چون 2مگ با 1گیگش 17500تومنه در صورتی که الان تو ضحی 2مگ با 3گیگ 18900تومنه
لقمان مشخصا نماینده مخابرات نیست حداقل Adsl اش رو که مطمئنم نیست چون نه تعرفه نه سرویس و نه مجوز هیچ ربطی به مخابرات نداره و اسم شرکت هم توی لیست نماینده های فناواست .
همین الان نامحدود ارائه میده در صورتی که مخابرات ارائه این سرویس رو متوقف کرده . نماینده مستقیم نیست و مستقله اما باز هم نمایندست