PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

ham33d
15-10-2013, 00:26
راست میگن مخابرات میخاد 10mbبده به کاربرا یعنی میشه:n13::n04::n04::n19:

KING iMAN
15-10-2013, 02:26
سرویس 512 پارس آنلاین - دانلود شبانه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.t
15-10-2013, 09:52
پس با این حساب چون دیگه پهنا بهش نمیدن یوزر جدید میگیره ولی ضریب رو بیشتر میکنه درسته ؟

همينطوره. من مي تونم امتحان هم بكنم ! مگه نميگن ديگه يوزر جديد نمي گيره همين الان برم دفترشون زير 10 نفر اونجا نيست كه ثبت نام مي كنن.
اين راهش نيست كه بگن پهناي باند نمي ديدم به مخابرات. فقط ما ضرر مي كنيم.
اصل اصل اصل مشكل(!) اينجاست كه پهناي باند بايد فقط توسط زير ساخت به كشور وارد بشه. پهناي باند رو بذارن شركت هاي خصوصي وارد كنند اونوقت ببينن چطور قيمت اينترنت مياد پايين. بعد هم هر جا كه كيفيتش بهتره مثلا تركيه بهتره از تركيه تامين كنند.
من با 512 نامحدود مخابرات كنار اومدم سرعتش مناسبه ساعتي 230 مگ مي گيره. شب و روز هم سرعتش يكيه ولي خيلي گرونه؛ ماهي 22 تومن واقعا زياده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING iMAN
15-10-2013, 10:24
حذف شود
حذف شود
حذف شود

alimail3248
15-10-2013, 11:24
همينطوره. من مي تونم امتحان هم بكنم ! مگه نميگن ديگه يوزر جديد نمي گيره همين الان برم دفترشون زير 10 نفر اونجا نيست كه ثبت نام مي كنن.
اين راهش نيست كه بگن پهناي باند نمي ديدم به مخابرات. فقط ما ضرر مي كنيم.
اصل اصل اصل مشكل(!) اينجاست كه پهناي باند بايد فقط توسط زير ساخت به كشور وارد بشه. پهناي باند رو بذارن شركت هاي خصوصي وارد كنند اونوقت ببينن چطور قيمت اينترنت مياد پايين. بعد هم هر جا كه كيفيتش بهتره مثلا تركيه بهتره از تركيه تامين كنند.
من با 512 نامحدود مخابرات كنار اومدم سرعتش مناسبه ساعتي 230 مگ مي گيره. شب و روز هم سرعتش يكيه ولي خيلي گرونه؛ ماهي 22 تومن واقعا زياده.

به نظر من که داره خوب بهت سرعت میده و هزینشم خیلی مناسبه .اگه بخوای همینو از پارس بگیری شاید 90 تومن پات دربیاد تازه همشون هم مصرف منصفانه دارن .اما من وضعیتم فرق میکنه چون کمتر از حق خودم داره بهم میده .

KING iMAN
15-10-2013, 13:06
به نظر من که داره خوب بهت سرعت میده و هزینشم خیلی مناسبه .اگه بخوای همینو از پارس بگیری شاید 90 تومن پات دربیاد تازه همشون هم مصرف منصفانه دارن .اما من وضعیتم فرق میکنه چون کمتر از حق خودم داره بهم میده .

در مورد اون قسمتی که هایلایت کردم یه توضیح میدم.
ببینید شما وقتی سرویس نامحدود از پارس میگیرین به این گرونه که بالاتر از حد اسمی بهت پهنا میده.
مثلاً شما 512 رو از مخابرات میگیری،دانلودت روی 65 هستش و 22 تومن میپردازی.
512 رو از پارس میگیری،تا 67 گیگ ابتدایی(که فکر میکنم برای یکماه حجم کمی نیست.پس این مصرف منصفانه دقیقاً به نفع شما عمل میکنه)،سرعتت دانلودت روی 260 هستش و تازه بعد از 67 گیگ سرعتت میره روی 65.ضمن اینکه کیفیت سرویسهای پارس خیلی بهتر از مخابراته.حداقل تا الان که من جفتشو داشتم از پارس بیشتز راضی بودم.مگر اینکه در آینده اتفاق خاصی بیفته.
=-=-=-=-=-=-=-=-=
بچه ها یه سؤال:

وقتی تلفن خونه زنگ میخوره،لینکم میره.اسیلیترم هم سالمه.دیگه مشکل از کجا میتونه باشه؟

alimail3248
15-10-2013, 13:35
ایمان سخت در اشتباهی .ببین 512 از مخابرات میگیری 22 میدی و سرعت همیشه 64 هست هر چفدر هم خواستی استفاده میکنی ولی از پارس که بخای بگیری ماهی 90 تومن که زیاده حداکثر پولی که باید برای اینترنت داغون مملکت بدی 45 تومن هست که اونم میشه باهاش 256 گرفت که مطمئنا حجم کمتری در اختیارت میزاره که زود هم تموم میشه بعد سرعتت میشه حداکثر 32 پس مخابرات داره خوب میده.فقط حجمی هاش بدرد نخورن.به بیان ساده تر اگر کسی نامحدود استفاده میکنه بیاد مخابرات در غیر اینصورت سرویس های حجمیش مفت نمی ارزن..

alimail3248
15-10-2013, 13:38
عیمان

پینگ داخل روی مخابرات کمتره یا پارس ؟

پینگ خارج روی کدوم بهتره ؟

mohammad.t
15-10-2013, 14:55
در مورد اون قسمتی که هایلایت کردم یه توضیح میدم.
ببینید شما وقتی سرویس نامحدود از پارس میگیرین به این گرونه که بالاتر از حد اسمی بهت پهنا میده.
مثلاً شما 512 رو از مخابرات میگیری،دانلودت روی 65 هستش و 22 تومن میپردازی.
512 رو از پارس میگیری،تا 67 گیگ ابتدایی(که فکر میکنم برای یکماه حجم کمی نیست.پس این مصرف منصفانه دقیقاً به نفع شما عمل میکنه)،سرعتت دانلودت روی 260 هستش و تازه بعد از 67 گیگ سرعتت میره روی 65.ضمن اینکه کیفیت سرویسهای پارس خیلی بهتر از مخابراته.حداقل تا الان که من جفتشو داشتم از پارس بیشتز راضی بودم.مگر اینکه در آینده اتفاق خاصی بیفته.
=-=-=-=-=-=-=-=-=
بچه ها یه سؤال:

وقتی تلفن خونه زنگ میخوره،لینکم میره.اسیلیترم هم سالمه.دیگه مشکل از کجا میتونه باشه؟

يا اسپليتر خرابه. يا وسيله اي ديگه داري كه از خط استفاده ميكنه بدون اسپليتر (تلفني فكسي چيزي!) يا از مخابراته!

ایمان سخت در اشتباهی .ببین 512 از مخابرات میگیری 22 میدی و سرعت همیشه 64 هست هر چفدر هم خواستی استفاده میکنی ولی از پارس که بخای بگیری ماهی 90 تومن که زیاده حداکثر پولی که باید برای اینترنت داغون مملکت بدی 45 تومن هست که اونم میشه باهاش 256 گرفت که مطمئنا حجم کمتری در اختیارت میزاره که زود هم تموم میشه بعد سرعتت میشه حداکثر 32 پس مخابرات داره خوب میده.فقط حجمی هاش بدرد نخورن.به بیان ساده تر اگر کسی نامحدود استفاده میکنه بیاد مخابرات در غیر اینصورت سرویس های حجمیش مفت نمی ارزن..

حق با شماست. تقريبا هيچ مشترك خانگي وجود نداره كه بتونه ماهي 90 تومن پول بده. ميشه سالي يك ميليون!
همون 45 رو اگه در نظر بگيريم ميشه يه مگ مخابرات با 256 پارس آنلاين. كه باز مخابرات خيلي بيشتر مي گيره روزي 12 ساعت دانلود ميشه نزديك 60-70 گيگ!
من فكر كنم اين دوره تموم بشه همون 256 نامحدود بگيرم.

lamp23
15-10-2013, 18:38

من مخالفم اون قسمت که های لایت کردم هستم
شما با 22000 تومن ( برای یک ماه ) سرویس 512 نامحدود میگیری سرعت دانلود اگه ثابت 60 در نظر بگیریم میشه در ماه بدون حتی خاموش کردن سیستم 148 گیگ دانلود کرد
که مطمئنا" هیچ کس این کار رو نمیکنه شما اگه روزی 12 ساعت دانلود کنی سر ماه 74 گیگ دانلود کردی
ولی با سرویس 2048- 4گیگ من شبی 3.5 گیگ حداقل دارم دانلود میکنم که میشه در ماه حدود 105 گیگ ( تازه 90% اوقات حدود 3.8 گیگ دانلود میشه )
علاوه بر این با سرویس نامحدود بخاطر سرعت کم هم وقتت هدر میره برای دانلود و هم اصطحلاک ( یا اصطهلاک یا اثتهلاک یا استهلاک یا .... :n02: ) سیستمت خیلی زیاد میشه
کلا" برای وب گردی نامحدود خوبه ولی برای دانلود :n21:

alimail3248
15-10-2013, 18:50
من مخالفم اون قسمت که های لایت کردم هستم
شما با 22000 تومن ( برای یک ماه ) سرویس 512 نامحدود میگیری سرعت دانلود اگه ثابت 60 در نظر بگیریم میشه در ماه بدون حتی خاموش کردن سیستم 148 گیگ دانلود کرد
که مطمئنا" هیچ کس این کار رو نمیکنه شما اگه روزی 12 ساعت دانلود کنی سر ماه 74 گیگ دانلود کردی
ولی با سرویس 2048- 4گیگ من شبی 3.5 گیگ حداقل دارم دانلود میکنم که میشه در ماه حدود 105 گیگ ( تازه 90% اوقات حدود 3.8 گیگ دانلود میشه )
علاوه بر این با سرویس نامحدود بخاطر سرعت کم هم وقتت هدر میره برای دانلود و هم اصطحلاک ( یا اصطهلاک یا اثتهلاک یا استهلاک یا .... :n02: ) سیستمت خیلی زیاد میشه
کلا" برای وب گردی نامحدود خوبه ولی برای دانلود :n21:

والا ما هر کی رو دیدیم از مخابرات حجمی داشته ناراضی بوده ولی از نامحدود ها کمتر کسی رو دیدم که شاکی باشه .بهتر بود به جای اون جمله ای که خودم نوشتم و شما هایلایت کردی میگفتم کلا سرویس های مخابرات مفت نمی ارزن اما نامحدود ها به خاطر قیمت پایینشون خوب هستند..:n14:

lamp23
15-10-2013, 18:52
والا ما هر کی رو دیدیم از مخابرات حجمی داشته ناراضی بوده ولی از نامحدود ها کمتر کسی رو دیدم که شاکی باشه .بهتر بود به جای اون جمله ای که خودم نوشتم و شما هایلایت کردی میگفتم کلا سرویس های مخابرات مفت نمی ارزن اما نامحدود ها به خاطر قیمت پایینشون خوب هستند..:n14:

واقعا" در پیت ترین سرویس دهنده اینترنت همین مخابراته .

ham33d
15-10-2013, 19:12
واقعا" در پیت ترین سرویس دهنده اینترنت همین مخابراته .
میشه بیشتر توضیح بدی چه مشکلی داری
من رفیقم داره ولی بشکن میزنه:n20:

lamp23
15-10-2013, 19:25
میشه بیشتر توضیح بدی چه مشکلی داری
من رفیقم داره ولی بشکن میزنه:n20:

آره میشه .....
یکی از عمده ترین مشکلاتش نبود یه پشتیبانی کار بلد هست بماند که خیلی هاشون از شعور و ادب هم بهره ای نبردن ......
حدود یک ماه پیش سرویسم مشکل پیدا کرد پینگم با بهترین سرور داخلی حدود 800 میشد ( با کلی تایم اوت ) حتی با سامانه سیترا هم حدودا" 700 میشد به پشتیبانی زنگ میزدم تا میگفتم پینگ بهم میگفت شما حتما" میخوای بازی کنی ما تضمین نمیکنیم که بتونید با این اینترنت بازی کنید در صورتی که سرعت پیج باز کردنم افتضاح بود حتی گوگل !
خلاصه انقدر بشون کلید کردم تا تیم ویور وصل شدن به سیستمم و کلی ایراد گرفتن من هم از قبل چون میدونستم ایراد از سیستم میگیرن لپتاپم رو آماده کرده بودم با لپ تاپ هم وصل شد
در آخر گفت ما کاری از دستمون بر نمیاد هر چی هست مشکل از خودتونه و ......
دیگه با هزار تا شکایت بدبختی تا درست شد این قضیه

حالا این یه مورد خاص بود همین دیروز 24 ساعت قشنگ قطعی داشتم که میگفتن از مرکز مخابراتیتونه
یه روز در میون چند ساعت اینترنت ملی میشه

داون استریم رو برام روی 2048 بستن ( همون سرویس خودم ) ولی هیچ وقت حق خودم رو که 256 kb/s رو بم نمیده همیشه 20- 30 kb/s کمتر هست
زنگ میزنم بشون میگم دان استریم رو بیشتر کنید ولی با اکانتینگ محدود کنید تا حق خودمو بم بده گوشی رو قطع میکنه
میشه گفت یه مشت بی شخصیت رو گذاشتن اونجا .............

alimail3248
15-10-2013, 20:02
آره میشه .....
یکی از عمده ترین مشکلاتش نبود یه پشتیبانی کار بلد هست بماند که خیلی هاشون از شعور و ادب هم بهره ای نبردن ......
حدود یک ماه پیش سرویسم مشکل پیدا کرد پینگم با بهترین سرور داخلی حدود 800 میشد ( با کلی تایم اوت ) حتی با سامانه سیترا هم حدودا" 700 میشد به پشتیبانی زنگ میزدم تا میگفتم پینگ بهم میگفت شما حتما" میخوای بازی کنی ما تضمین نمیکنیم که بتونید با این اینترنت بازی کنید در صورتی که سرعت پیج باز کردنم افتضاح بود حتی گوگل !
خلاصه انقدر بشون کلید کردم تا تیم ویور وصل شدن به سیستمم و کلی ایراد گرفتن من هم از قبل چون میدونستم ایراد از سیستم میگیرن لپتاپم رو آماده کرده بودم با لپ تاپ هم وصل شد
در آخر گفت ما کاری از دستمون بر نمیاد هر چی هست مشکل از خودتونه و ......
دیگه با هزار تا شکایت بدبختی تا درست شد این قضیه

حالا این یه مورد خاص بود همین دیروز 24 ساعت قشنگ قطعی داشتم که میگفتن از مرکز مخابراتیتونه
یه روز در میون چند ساعت اینترنت ملی میشه

داون استریم رو برام روی 2048 بستن ( همون سرویس خودم ) ولی هیچ وقت حق خودم رو که 256 kb/s رو بم نمیده همیشه 20- 30 kb/s کمتر هست
زنگ میزنم بشون میگم دان استریم رو بیشتر کنید ولی با اکانتینگ محدود کنید تا حق خودمو بم بده گوشی رو قطع میکنه
میشه گفت یه مشت بی شخصیت رو گذاشتن اونجا .............
کاملا درسته .ولی من چون همیشه حضوری میرم دفترشون و در مواقع لزوم اخلاق جالبی هم ندارم معمولا کارم زود راه میافته البته تا جایی که حق با من باشه ولی برای کسایی که شهرستان هستند و مجبورن تلفنی پیگیری کنن این مشکلات هست .برای من هم داون 2048 هست و همیشه حداکثر سرعت 230 هست .بعضی از بهانه ها رو هم که همه شرکت ها میارن و دیگه نمیشه کاریش کرد..

KING iMAN
15-10-2013, 23:28
سخت در اشتباهی :دی
اینو به من نگو که تمام سرویسهای مخابرات رو تست کردم و النهایه به این رسیدم که تخلیه کنم.شما بابت 512 مخابرات 22 تومن میدی.درست؟خوی من 128 نامحدود پارس میگیرم و 27 میدم.بازم درست؟شما با سرعت 65 دانلود میکنی و من 130.تا 20گیگ این سرعت رو دارم.با توجه به نیاز و استفاده ی من،این کاملاً واسم کافیه.پس من نیازی به 512 نامحدود پارس ندارم.صرفاً چون شما گفتی 512 پارس 90 تومنه من توی توضیحاتم ازش استفاده کردم.بنده همچنان پیشنهاد میکنم با توجه به نیازتون سرویس بگیرین.

عیمان

پینگ داخل روی مخابرات کمتره یا پارس ؟

پینگ خارج روی کدوم بهتره ؟
واسه من که تفاوت چندانی نداشته.فقط پارس کمتر تایم اوت میده.

يا اسپليتر خرابه. يا وسيله اي ديگه داري كه از خط استفاده ميكنه بدون اسپليتر (تلفني فكسي چيزي!) يا از مخابراته!

حق با شماست. تقريبا هيچ مشترك خانگي وجود نداره كه بتونه ماهي 90 تومن پول بده. ميشه سالي يك ميليون!
همون 45 رو اگه در نظر بگيريم ميشه يه مگ مخابرات با 256 پارس آنلاين. كه باز مخابرات خيلي بيشتر مي گيره روزي 12 ساعت دانلود ميشه نزديك 60-70 گيگ!
من فكر كنم اين دوره تموم بشه همون 256 نامحدود بگيرم.
بازم میگم،آخه کی قراره ماهی 90 تومن بده!
مملی تو شاید به 70 گیگ نیاز داشته باشی،اما من الان شاید ماهی 10 گیگم زیادم باشه.

mohammad.t
16-10-2013, 00:26
سخت در اشتباهی :دی
اینو به من نگو که تمام سرویسهای مخابرات رو تست کردم و النهایه به این رسیدم که تخلیه کنم.شما بابت 512 مخابرات 22 تومن میدی.درست؟خوی من 128 نامحدود پارس میگیرم و 27 میدم.بازم درست؟شما با سرعت 65 دانلود میکنی و من 130.تا 20گیگ این سرعت رو دارم.با توجه به نیاز و استفاده ی من،این کاملاً واسم کافیه.پس من نیازی به 512 نامحدود پارس ندارم.صرفاً چون شما گفتی 512 پارس 90 تومنه من توی توضیحاتم ازش استفاده کردم.بنده همچنان پیشنهاد میکنم با توجه به نیازتون سرویس بگیرین.

واسه من که تفاوت چندانی نداشته.فقط پارس کمتر تایم اوت میده.

بازم میگم،آخه کی قراره ماهی 90 تومن بده!
مملی تو شاید به 70 گیگ نیاز داشته باشی،اما من الان شاید ماهی 10 گیگم زیادم باشه.

128 نامحدود گرفتي خبرش رو بده :n02:
من 70 گيگ نياز ندارم فقط نامحدود نياز دارم .
البته بحث كلي من اين بود كه كلا همه چي گرونه! اينترنت ماهي 10 تومن نهايت 15 تومن! شما 128 پارس رو بگيري با ماليات و ... 29 تومني در مياد برات. بگو 30 تومن! چيداره اينترنت كه ماهي 30 بديم؟!

KING iMAN
16-10-2013, 01:01
128 نامحدود گرفتي خبرش رو بده :n02:
من 70 گيگ نياز ندارم فقط نامحدود نياز دارم .
البته بحث كلي من اين بود كه كلا همه چي گرونه! اينترنت ماهي 10 تومن نهايت 15 تومن! شما 128 پارس رو بگيري با ماليات و ... 29 تومني در مياد برات. بگو 30 تومن! چيداره اينترنت كه ماهي 30 بديم؟!

در این مورد که کاملاً باهات موافقم.گرونه.واقعاً هم گرونه.

farshad0123
16-10-2013, 02:19
الان نرم افزار win rar را با حجم 3.6مگا بایت اول با آدی ام گذاشتم دانلود که بعد از 38.05 ثانیه دانلودش تکمیل شد.همین نرم افزار را با eagleget گذاشتم که سرعت را بالای 150 کیلو بات و زمان را 20 ثانیه نشان میداد اما زمانسج موبایلم پایان دانلود را 42.03 ثانیه نشان داد یعنی چیزی حدود 4 ثانیه زمان بیشتری نسبت به ای دی ام برد تا فایل را دانلود کنه.سرعت دانلودی را که نشان میدهد الکیه.

برنامه networx رو نصب کنید سرعت واقعی با هر برنامه ای رو میده خود idm هم 15کیلوبایت بیشتر میزنه

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n04:
در هر صورت آرزوی ما به فنا رفتن و برچیده شدن اینترنت مخابرات:15: :n09: :n10:

طفلک تازه میخواست 10مگ بده ولی نرسید:n14:

فرقي كه به حال ما كه نميكنه، ته تهش همين وضعيتمون ثبات داشته باشه.
البته من نظرم اين نيست كه اين وضعيت ثابت بمونه! اونا كه نميان بگن شما چند تا مشترك داشته باش فقط پهناي باند مي فروشن. قانونش هست كه ضريب اشتراك مثلا 1 به 8 باشه ولي مطمئنم مخابرات رعايت نمي كنه.
در نهايت اتفاقي كه مي افته اينه كه پهناي باند جديد به مخابرات نمي دن ولي اون همينجور مشترك جديد مي گيره و روز به روز سرعت خراب تر ميشه.
راه حل هاي ديگه هم براي مخابرات به ذهنم مي رسه مثلا اين كه بياد بگه بابا ما كه خصوصي هستيم اصلا بيا مي ريم توي ليست شركت هاي خصوصي با يه اسم جديد! بعد خيلي راحت پهناي باند جديد هم مي گيره!
راه هايي ديگه هست كه مسئولين مي تونن pm بدن:n02:
اگه دولتيه مخابرات كه نمي تونه مشترك زياد بگيره كه خب پول نمي خواد بده كه بدهي داشته باشه مال خودشونه! اگه هم خصوصيه پس چرا ميگن دولتيه بايد جا رو براي خصوصي ها باز كنه!
:n13::n02:

این بدهی مربوط به شرکت ضحی است فکر میکنم بخاطر همین ضحی اسمشو عوض کرد و شد اشنای اول

farshad0123
16-10-2013, 02:33
این پست فطرتا از اون موقع که حظوری رفتم نمیدونم چیکار نتم کردن که لینکم همش چشمک میزنه بهم گفت درستش کردیم اومدم خونه دیدم snr شده42 اما نه تنها دان استریمو زیاد نکردن اپ استریممو از2مگ گذاشت رو 256تازه لینکم هم اصلا ثابت نمیشه و همش در حال چشمک زدنه در کل از اون موقع که حظوری رفتم قطع شد تا دیروز که سرویسم تموم شد الان با سیمکارت ایرانسلم دیگه هم تمدید نمیکنم تا برم یه جا دیگه

mohammad.t
16-10-2013, 13:12
سلام عيدتون مبارك.
يه چند تا تست با پينگ مناسب تقديم مي گردد!

پ ن : اين پست رو صبح نوشته بودم يادم رفته بود دكمه ارسال رو بزنم:n02:! تست ها مال صبح هست.

KING iMAN
16-10-2013, 13:26
مشکل من همچنان پابرجاس(رفتن لینک موقع زنگ خوردن تلفن).
ممد من یه اسپیلیتر گذاشتم که یه انشعابش واسه مودمه و یکیش واسه تلفن خونه.مگه کافی نیست؟

mohammad.t
16-10-2013, 13:34
ممد من یه اسپیلیتر گذاشتم که یه انشعابش واسه مودمه و یکیش واسه تلفن خونه.مگه کافی نیست؟

من خودم معمولا مودم رو به اسپليتر وصل نمي كنم. يعني مودم مستقيم به خط وصله و اسپليتر فقط روي گوشي تلفن هست.
كافي هست منظورم اين بود كه وسيله اي ديگه مثل گوشي ديگه، دستگاه فكس و ... بدون اسپليتر و مستقيم به سيم تلفن وصل نباشه. جاي سيم هاي تلفن رو برعكس كن يه وقت ديدي گرفت:n02:
اگه با يه اسپليتر ديگه هم تست كردي همونطور بود به مخابرات يه ندا بده!

Armin.Computer
16-10-2013, 15:21
سلام
با توجه به اینکه این تاپیک بحث هایی غیر از اینترنت مخابرات رو هم دارهمن این پیشنهاد رو می دم که نام تاپیک از مخابرات خوزستان / ADSL به اینترنت استان خوزستان تغییر نام پیدا کنهدوستانی که موافق هستند اطلاع بدن
سعی کنید در تاپیک اعلام نکنید
-----------------------------------------------------------------------------------
حالا سوال خودم :دی
پینگ پارس آنلاین چجوره؟
راستی تایم اوتم داره؟

fanoostalaei
16-10-2013, 15:31
نویز زیاد داری ، باید نویز گیر استفاده کنی!!!
برای استفاده هم باید به هر تلفنی که وصل هست یه نویزگیر وصل کنی ؛ برای مودم نیاز به نویزگیر نیست !!!

alimail3248
16-10-2013, 15:34
ارمین یه پیشنهاد :

مخابرات یه اپراتور هست پس باید یه تاپیک واسه خودش داشته باشه .اگر اسمش بشه اینترنت خوزستان اونوقت شامل همه سرویس دهنده های خوزستان میشه که اینطوری هم شلوغ میشه هم دوستان وقتی سوالی مطرح میکنن دیرتر به جوابش میرسن.به عنوان مثال دوستان میخوان در مورد پارس انلاین و شاتل و .. درخوزستان هم گفتگو کنن در صورتی که این سرویس دهنده ها خودشون تاپیک دارن .نظر من اینه که مخابرات خوزستان یک تاپیک باشه و اینترنت خوزستان هم یک تاپیک دیگه.چیزی که توی این فروم زیاده تاپیکه .حالا یه تاپیک اضافه تر چی میشه ؟

دوستانی که با من موافق هستند نظرشون رو خصوصی به جناب ارمین خان pm بدن .

farshad0123
16-10-2013, 16:53
ارمین یه پیشنهاد :

مخابرات یه اپراتور هست پس باید یه تاپیک واسه خودش داشته باشه .اگر اسمش بشه اینترنت خوزستان اونوقت شامل همه سرویس دهنده های خوزستان میشه که اینطوری هم شلوغ میشه هم دوستان وقتی سوالی مطرح میکنن دیرتر به جوابش میرسن.به عنوان مثال دوستان میخوان در مورد پارس انلاین و شاتل و .. درخوزستان هم گفتگو کنن در صورتی که این سرویس دهنده ها خودشون تاپیک دارن .نظر من اینه که مخابرات خوزستان یک تاپیک باشه و اینترنت خوزستان هم یک تاپیک دیگه.چیزی که توی این فروم زیاده تاپیکه .حالا یه تاپیک اضافه تر چی میشه ؟

دوستانی که با من موافق هستند نظرشون رو خصوصی به جناب ارمین خان pm بدن .

موافق:thumbsup:

farshad0123
16-10-2013, 16:57

من که وقتی اسپلیتر رو میزنم نویز خطم زیاد میشه همیشه سوکت مودمو مستقیم میزنم تو پریز

fanoostalaei
16-10-2013, 16:58
من که وقتی اسپلیتر رو میزنم نویز خطم زیاد میشه همیشه سوکت مودمو مستقیم میزنم تو پریز
به نظرم برای اینه که نویز گیر رو به جای تلفن به مودم وصل میکنید :n02:

farshad0123
16-10-2013, 17:03
به نظرم برای اینه که نویز گیر رو به جای تلفن به مودم وصل میکنید :n02:

درست میزنم اما نمیدونم چرا نویزو زیاد میکنه به این صورت:یک سیم از line به پریز تلفن و یک سیم ازadsl روی اسپلیتر به خود مودم adsl و یک سیم از تلفن به phone

fanoostalaei
16-10-2013, 17:05
درست میزنم اما نمیدونم چرا نویزو زیاد میکنه به این صورت:یک سیم از line به پریز تلفن و یک سیم ازadsl روی اسپلیتر به خود مودم adsl و یک سیم از تلفن به phone
میتونی مودم و تلفن رو جدا جدا وصل کنی؟
یعنی هر 2 تارو باهم به یه نویز گیر وصل نکن

lamp23
16-10-2013, 18:55
بچه ها یه سوال برای هر تلفن یه اسپلیتر لازمه یا مثلا" میشه از همون ورودی سیم تلفن رو از اسپلیتر رد کرد ؟

farshad0123
16-10-2013, 19:05
بچه ها یه سوال برای هر تلفن یه اسپلیتر لازمه یا مثلا" میشه از همون ورودی سیم تلفن رو از اسپلیتر رد کرد ؟

اگه از همون سیم ورودی باشه که بهتره ولی من تو این 2سال که adsl دارم به ندرت از اسپلیتر استفاده میکنم چون نویز خطمو زیاد میکنه اگه سیم ورودی رو مستقیم و بدون اسپلیتر به مودم بزنید بهتره

fanoostalaei
16-10-2013, 22:59
برای هر خط تلفن نیاز به یک اسپلیتر هست به شرطی که تلفن به خط وصل باشه
اگر تلفنی در کار نباشه نیاز به نویز گیر هم نیست !!!
چرا که نویز گیر مربوط به نویز داخلی هست

اگه از همون سیم ورودی باشه که بهتره ولی من تو این 2سال که adsl دارم به ندرت از اسپلیتر استفاده میکنم چون نویز خطمو زیاد میکنه اگه سیم ورودی رو مستقیم و بدون اسپلیتر به مودم بزنید بهتره

منم خط اختصاصی برای اینترنت دارم و همون سیم مستقیم اومده رفته تو مودم :n02:

KING iMAN
17-10-2013, 12:39
512 پارس آنلاین - تک کانکشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Armin.Computer
17-10-2013, 16:31
سلام
دوستان تاپیک جدید ایجاد شد
توضیحات در پست اول تاپیک گفتم
لطفا سعی کنید بحث ها رو تاپیک مربوطه ادامه بدید
اینترنت استان خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موفق باشید

soroosh_cz
17-10-2013, 17:44
سرویس 1مگ نامحدود، اکسین (میذاستن Toxin قشنگ تر بود :n09: )
سرعت همین الان:

داخلی

خارجی

تست تک کانکشن:

تست 16 کانکشن:

alimail3248
17-10-2013, 18:29
سرویس 1مگ نامحدود، اکسین (میذاستن Toxin قشنگ تر بود :n09: )
سرعت همین الان:

داخلی

خارجی

تست تک کانکشن:

تست 16 کانکشن:

سروش مگه ماناماد نبودی ؟ پس چه جوری شد اکسین ؟ یعنی این دو نمایندگی یکی هستند ؟ سایتشون که دوتاهست .چه جوریه ؟

soroosh_cz
17-10-2013, 19:36
سروش مگه ماناماد نبودی ؟ پس چه جوری شد اکسین ؟ یعنی این دو نمایندگی یکی هستند ؟ سایتشون که دوتاهست .چه جوریه ؟

نمیدونم، فکر میکنم به یه دیتابیس دسترسی داشته باشن...
من از تو سایت ماناماد و همون Ibseng حسابم رو چک میکنم ولی با اکسین اهواز تمدید میکنم :n02:

alimail3248
17-10-2013, 19:53
نمیدونم، فکر میکنم به یه دیتابیس دسترسی داشته باشن...
من از تو سایت ماناماد و همون Ibseng حسابم رو چک میکنم ولی با اکسین اهواز تمدید میکنم :n02:

اره اکانتینگ یکیه ولی پورت های ماناماد که دست اکسین نیست.
این لینک تمدید اکسین رو لطف میکنی بزاری ؟

soroosh_cz
17-10-2013, 19:58
اره اکانتینگ یکیه ولی پورت های ماناماد که دست اکسین نیست.
این لینک تمدید اکسین رو لطف میکنی بزاری ؟

آنلاین نه، تلفنی تمدید میکنم، 06113372525

زنگ بزن، به پشتیبانی بگو: میخوام ببینم تحت پوشش شرکت شما هستم؟ بعدش شماره تلفنت رو بگو بش، اگر گفت آره، که پیش خودشونی :n02:

alimail3248
17-10-2013, 20:03
آنلاین نه، تلفنی تمدید میکنم، 06113372525

زنگ بزن، به پشتیبانی بگو: میخوام ببینم تحت پوشش شرکت شما هستم؟ بعدش شماره تلفنت رو بگو بش، اگر گفت آره، که پیش خودشونی :n02:

اینم سایتشه :

farshad0123
17-10-2013, 21:22
اینم سایتشه :

قیمتاش هم گرونتره اما اینطور که معلومه از ماناماد بهتره و پشتیبانیش بهتره

alimail3248
17-10-2013, 21:41
قیمتاش هم گرونتره اما اینطور که معلومه از ماناماد بهتره و پشتیبانیش بهتره

اگه ما رو ساپورت کنه.از این به بعد اگر مشکل داشتی با اینا تماس بگیر ولی نگو مانامادم ببین مشکلت رو حل میکنن یا نه ..

farshad0123
17-10-2013, 22:13
اآسیس پورتاشو از ضحی پس گرفته کسایی که دو سال پیش از اآسیس اشتراک داشتید و پورتتون منتقل شد ضحی الان برگشتید اآسیس و خودتون خبر ندارید

KING iMAN
17-10-2013, 23:40
سلام
دوستان تاپیک جدید ایجاد شد
توضیحات در پست اول تاپیک گفتم
لطفا سعی کنید بحث ها رو تاپیک مربوطه ادامه بدید
اینترنت استان خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موفق باشید

سپاس عزیزم.:n16:

murchehh
17-10-2013, 23:43
سلام دوستان:n01:
خواستم ببینم سرعت نامحدود مخابرات چطور هست و اینم بگم که قصد بازی ندارم و پینگ آنچنان برام مهم نیست، اما یه سرعت پایدار برای دانلود رو لازم دارم.قصدم اینه که یه مگ یا دو مگ رو امتحان کنم از دوستان اگه کسی این سرویس رو داره ممنون می شم راهنمایی کنید.راستی چون من تازه وارد هستم چیز زیادی از این شرکت هایی که زیر مجموعه مخابرات هستن چیزی نمی دونم،کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟؟؟:n12:

alimail3248
17-10-2013, 23:53
خواستم ببینم سرعت نامحدود مخابرات چطور هست و اینم بگم که قصد بازی ندارم و پینگ آنچنان برام مهم نیست، اما یه سرعت پایدار برای دانلود رو لازم دارم.قصدم اینه که یه مگ یا دو مگ رو امتحان کنم از دوستان اگه کسی این سرویس رو داره ممنون می شم راهنمایی کنید.راستی چون من تازه وارد هستم چیز زیادی از این شرکت هایی که زیر مجموعه مخابرات هستن چیزی نمی دونم،کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟؟؟:n12:

نامحدوداش پایدارتر از محدود ها هستند شما حداکثر 1 مگ بگیرید .2 مگ معمولا نوسان داره .اگر منطقه مخابراتی شما مشکل ترافیک و تجهیزات و ... نداشته باشه نامحدودها سرعت واقعی رو میدن .

شرکت ها هم فعلا 3 تا هستند که کیفیت اینترنتشون یکیه چون همش مال مخابراته (ضحی کیش-ماناماد-اکسین) ظاهرا اکسین باید بهتر باشه ولی گرونتره .ضحی از همه ارزونتره ولی پشتیبانی درست و حسابی نداره.از خوب به بد میشه اکسین -ضحی کیش -ماناماد.

اینم سایتشون
ضحی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماناماد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکسین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ham33d
18-10-2013, 00:03
512 پارس آنلاین - تک کانکشن

تا حالا شده سرعت دانلود بیاد زیر 100

farshad0123
18-10-2013, 00:11

اگه میخوای به بدبختی من مبتلا بشی ماناماد ثبت نام کن.اگه اهوازی یا از اکسین بگیر یا ضحی(اشنای اول) اگر هم شهرستانی باز هم یا اکسین یا ضحی(اشنای اول)ثبت نام کن ماناماد اصلا پشتیبانیش خوب نیست نه حظوریش نه تلفنیش در کل آشغال به تمام معنا-ضحی(اشنای اول)اگر حظوری بری مشکلتو حل میکنن و همیشه یه نفر از پشتیبانی اونجا هست که مشکل مردمو حل میکنه-اکسین هم که میگن پشتیبانیش خیلی خوبه

farshad0123
18-10-2013, 00:16
کسی میدونه سایت پردیس چیه؟یا ادرسش کجاس؟

Moayeri1372
18-10-2013, 01:12
اآسیس پورتاشو از ضحی پس گرفته کسایی که دو سال پیش از اآسیس اشتراک داشتید و پورتتون منتقل شد ضحی الان برگشتید اآسیس و خودتون خبر ندارید
واقعا؟من دو سال پیش اآسیس ثبت کرده بودم یعنی الان برگشتم سر جای اولم؟
چجوری میشه فهمید تحت حمایت کی هستم؟
کلن چند تا شرکت وجود دارن که ADSL مخابرات رو ارائه میدن؟

alimail3248
18-10-2013, 01:13
کسی میدونه سایت پردیس چیه؟یا ادرسش کجاس؟

یا ابوالفضللللللللل

این یکی دیگه از کجا اومد ؟ مخایرات همینطوری داره زاد و ولد میکنه ؟

farshad0123
18-10-2013, 01:29
واقعا؟من دو سال پیش اآسیس ثبت کرده بودم یعنی الان برگشتم سر جای اولم؟
چجوری میشه فهمید تحت حمایت کی هستم؟
کلن چند تا شرکت وجود دارن که ADSL مخابرات رو ارائه میدن؟

یا ابوالفضللللللللل

این یکی دیگه از کجا اومد ؟ مخایرات همینطوری داره زاد و ولد میکنه ؟

4تا شرکتن-وقتی حظوری رفتم خودشون گفتن پورتا رو از ضحی پس گرفتیم چند نفر هم اونجا بودن که اعتراض داشتن اونجاش زوره که میگن اونایی که 2سال پیش از اآسیس داشتن الان اگه میخوان از مخابرات اشتراک داشته باشن فقط میتونن از ماناماد بگیرن و اگر از ماناماد تخلیه کنن نمیتونن از نمایندگی های دیگه مخابرات اشتراک بگیرن

mohammad.t
18-10-2013, 17:33
:n08::n08::n08:

:n02:

alimail3248
18-10-2013, 17:37

بعد چه بلایی سر سرعت ما میاد ؟

soroosh_cz
18-10-2013, 17:41

دیوانه ان... کمبود پهنای باند دارن، به جای اینکه بیان به اونایی که ADSL گرفتن و دارن تخفیف بدن، دارن جذب میکنن هنوز :n24:

alimail3248
18-10-2013, 18:01
دیوانه ان... کمبود پهنای باند دارن، به جای اینکه بیان به اونایی که ADSL گرفتن و دارن تخفیف بدن، دارن جذب میکنن هنوز :n24:

اشکال نداره اگر کمبود پهنای باند اورد خودم بهشون پهنای باند میدم اونم چه پهنای باندی :n09:

soroosh_cz
18-10-2013, 20:43
اشکال نداره اگر کمبود پهنای باند اورد خودم بهشون پهنای باند میدم اونم چه پهنای باندی :n09:

بچه های دزفول همیشه در صحنه :-D

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

alimail3248
18-10-2013, 20:58

البته منظور من اون پهنای باندی نبود که برای اینترنت بشه ازش استفاده کرد بلکه......

گرفتی نکته رو ؟

alimail3248
18-10-2013, 21:03
میگم این 3036 فقط پشتیبانی ماناماده یا برای کل نمایندگی های مخابرات هست ؟ چون اپراتوراشون فرق میکنن انگار مثلا یه جای دیگن توی ماناماد نیستن ..اپراتورهای ماناماد رو میشناسم توی 3036 هیچ کدومشون نیستن کسی اطلاعی داره؟

farshad0123
19-10-2013, 00:00
میگم این 3036 فقط پشتیبانی ماناماده یا برای کل نمایندگی های مخابرات هست ؟ چون اپراتوراشون فرق میکنن انگار مثلا یه جای دیگن توی ماناماد نیستن ..اپراتورهای ماناماد رو میشناسم توی 3036 هیچ کدومشون نیستن کسی اطلاعی داره؟

فکر کنم 3036 پشتیبانی اآسیس باشه و 2227007 پشتیبانی ماناماد ولی من تا حالا موفق نشدم با3036 صحبت کنم چون میگه باید30دقیقه تو صف انتظار بمونی:n04:

farshad0123
19-10-2013, 00:03

اینا برا اینکه بتونن سریعتر بدهیشونو بدن باید مشترکاشون زیاد بشن

mohammad.t
19-10-2013, 00:07

البته منظور من اون پهنای باندی نبود که برای اینترنت بشه ازش استفاده کرد بلکه......

گرفتی نکته رو ؟

اشاره داره به اون شعره كه ميگه : پهناي باند ما كلفته، وزير ارتباطات اين رو گفته به قسمت پهناي باندش اشاره داره:n02:

soroosh_cz
19-10-2013, 00:22

گرفتی نکته رو ؟
فکر کردی چرا گفتم دزفول؟ :n02: باید محله اش رو هم میگفتم؟ :n08:

اشاره داره به اون شعره كه ميگه : پهناي باند ما كلفته، وزير ارتباطات اين رو گفته به قسمت پهناي باندش اشاره داره:n02:
آره از التفات گذشته :n10:

فکر میکنم بدترین وضعیت گیت آذربایجان باشه :n10:
یخلق الله الجیت الآذربایجان بالاحسن الاکوییپمنت :n02:

farshad0123
19-10-2013, 00:35
1مگ

farshad0123
19-10-2013, 01:19
وای وای عجب سرعتی-1مگ-محدود:n19:

soroosh_cz
19-10-2013, 01:36

داداش خطت از آپلود سخت افزاری محدود شده، اذیت نمیشی؟ 200 کیلو برا آپلود ظلمه :n24:

farshad0123
19-10-2013, 01:40
داداش خطت از آپلود سخت افزاری محدود شده، اذیت نمیشی؟ 200 کیلو برا آپلود ظلمه :n24:

دیگه چه میشه کرد اخرین باری که رفتم کلی داد و بیداد کردم اما فایده ای که نداره هر چی بیشتر باشون کل کل کنی بدترش میکنن و میدونم که اگه اینبار بشون بگم دان استریممو هم کم میکنن قبلا هم دان استریمم رو 2مگ بود اما الان گذاشتن 255

soroosh_cz
19-10-2013, 01:48
دیگه چه میشه کرد اخرین باری که رفتم کلی داد و بیداد کردم اما فایده ای که نداره هر چی بیشتر باشون کل کل کنی بدترش میکنن و میدونم که اگه اینبار بشون بگم دان استریممو هم کم میکنن قبلا هم دان استریمم رو 2مگ بود اما الان گذاشتن 255

تلفنی گفتی؟ یا حضوری؟
پشتیبانی اصلی یا نمایندگی؟

farshad0123
19-10-2013, 02:07
تلفنی گفتی؟ یا حضوری؟
پشتیبانی اصلی یا نمایندگی؟

پشتیبانی اصلی.20-30بار تلفنی و 4بار حضوری

farshad0123
19-10-2013, 02:19
دقیقا راس ساعت2 شب سرعتم میشه 20-25کیلوبایت برا شما هم اینجوره یا شبانه منو محدود کردن؟

soroosh_cz
19-10-2013, 02:29
پشتیبانی اصلی.20-30بار تلفنی و 4بار حضوری

یه روش خاصی داره :-D
وقتی با پشتیبانی صحبت میکنی باید قاطع باشی و اطلاعاتت از پارامترهای مهم ADSL و اینترنت بیشتر از پشتیبانی باشه، چون بعضی اوقات واقعا چرت میگن و یه چیز رو با اعتماد به نفس به یه چیز نامربوط دیگه ربط میدن.

مثلا تو همین قضیه ای که آپ/داون رو از ۱۰۲۴/۲۵۶ به ۲۰۴۸/۲۰۴۸ تغییر دادم، بش گفتم آپ استریم داره بصورت سخت افزاری باعث محدودیت آپلود و بالا رفتن پینگم میشه، یه ساعت درباره ی ضریب اشتراک حرف زد، یه چیز بی ربط.
بعدش اکانتینگ رو با پهنای باند قاطی کرد، دوباره روشنش کردم قضیه رو و... تا اسمم رو نوشت و طوری شد که فرداش بدون تماس دوباره، کارم راه افتاد. ;-)

حالا شما مثلا باید زنگ بزنی بگی سرویس ۱مگ محدود، چقدر باید باشه سرعت.آپلودش؟
احتمالا میگه ۲۵۶ یا ۵۱۲.
بش بگو پهنای باند آپلود سخت افزاریم یا همون آپ استریمم رو روی ۲۰۰ بستید و چون سرعت آپلود توی اکانتینگ بیشتر از آپ استریم منه، من اگر به حداکثر سرعت آپلودم برسم(توی بازی های آنلاین زیاد اتفاق میفته-یا توی آپلود به هاست) پینگم از ۲۰۰ میره روی ۳۷۰۰-۳۸۰۰ و تا وقتی که آپلود تموم نشده همینطور میمونه.
(اگر خواستی خودت عملی این رو بررسی کن، یه فایل بذار یه جایی آپلود بشه، وقتی سرعت به حداکثر رسید، چندتا پینگ بگیر حین آپلود، البته این قضیه برای دانلود محسوس تره).
بعدش بگو که لطف کنن که به واحد دیتا بگن که آپ استریم و داون استریم رو روی فرضا ۵۱۲ کیلو و ۲مگ بذارن. بعدش اگر گفت که سرویسی که خریدی ۱مگ هست، بش اکانتینگ رو توضیح بده :|
در مرحله ی آخر ممکنه بگه چون شما سرویس ۲ مگ نداری، همین برات کافیه، بش بگو میخوام ۲مگ تمدید کنم ماه آینده.
ولی در کل بهتره که بیشتر مانورت سرت قضیه ی افزایش پینگ با محدودیت آپ استریم باشه.

چک کردی ببینی میتونی با اکسین وارد حساب کاربریت بشی؟
سعی کن شب ها زنگ بزنی، معمولا زن های وراج صبح هستن و به هیچ صراطی مستقیم نمیشن.

ببینیم چی میکنی.

soroosh_cz
19-10-2013, 02:50
دقیقا راس ساعت2 شب سرعتم میشه 20-25کیلوبایت برا شما هم اینجوره یا شبانه منو محدود کردن؟
من به غیر از اختلالات سراسری، همیشه ۱۳۰+ خدا رو شکر.

farshad0123
19-10-2013, 02:52
یه روش خاصی داره :-D
وقتی با پشتیبانی صحبت میکنی باید قاطع باشی و اطلاعاتت از پارامترهای مهم ADSL و اینترنت بیشتر از پشتیبانی باشه، چون بعضی اوقات واقعا چرت میگن و یه چیز رو با اعتماد به نفس به یه چیز نامربوط دیگه ربط میدن.

مثلا تو همین قضیه ای که آپ/داون رو از ۱۰۲۴/۲۵۶ به ۲۰۴۸/۲۰۴۸ تغییر دادم، بش گفتم آپ استریم داره بصورت سخت افزاری باعث محدودیت آپلود و بالا رفتن پینگم میشه، یه ساعت درباره ی ضریب اشتراک حرف زد، یه چیز بی ربط.
بعدش اکانتینگ رو با پهنای باند قاطی کرد، دوباره روشنش کردم قضیه رو و... تا اسمم رو نوشت و طوری شد که فرداش بدون تماس دوباره، کارم راه افتاد. ;-)

حالا شما مثلا باید زنگ بزنی بگی سرویس ۱مگ محدود، چقدر باید باشه سرعت.آپلودش؟
احتمالا میگه ۲۵۶ یا ۵۱۲.
بش بگو پهنای باند آپلود سخت افزاریم یا همون آپ استریمم رو روی ۲۰۰ بستید و چون سرعت آپلود توی اکانتینگ بیشتر از آپ استریم منه، من اگر به حداکثر سرعت آپلودم برسم(توی بازی های آنلاین زیاد اتفاق میفته-یا توی آپلود به هاست) پینگم از ۲۰۰ میره روی ۳۷۰۰-۳۸۰۰ و تا وقتی که آپلود تموم نشده همینطور میمونه.
(اگر خواستی خودت عملی این رو بررسی کن، یه فایل بذار یه جایی آپلود بشه، وقتی سرعت به حداکثر رسید، چندتا پینگ بگیر حین آپلود، البته این قضیه برای دانلود محسوس تره).
بعدش بگو که لطف کنن که به واحد دیتا بگن که آپ استریم و داون استریم رو روی فرضا ۵۱۲ کیلو و ۲مگ بذارن. بعدش اگر گفت که سرویسی که خریدی ۱مگ هست، بش اکانتینگ رو توضیح بده :|
در مرحله ی آخر ممکنه بگه چون شما سرویس ۲ مگ نداری، همین برات کافیه، بش بگو میخوام ۲مگ تمدید کنم ماه آینده.
ولی در کل بهتره که بیشتر مانورت سرت قضیه ی افزایش پینگ با محدودیت آپ استریم باشه.

چک کردی ببینی میتونی با اکسین وارد حساب کاربریت بشی؟
سعی کن شب ها زنگ بزنی، معمولا زن های وراج صبح هستن و به هیچ صراطی مستقیم نمیشن.

ببینیم چی میکنی.

ممنون از راهنمایی هات :n16:.والا این چند بار اخر که زنگ زدم میگفت همینه که هست و اصلا چکش هم نمیکرد اما دوباره تماس میگیرم و ولشون نمیکنم باید یه راهی پیدا کنم که برگردم ضحی یادمه وقتی از ضحی 2مگ داشتم دان استریمو رو همون 2مگ بسته بودن به پشتیبانی گفتم رو 2مگ بستین واسم و حق خودمو نمیده گفت پورتتون بستس مودمو روشن کن درستش کنم مودمو روشن کردم بعد از 10 دقیقه دیدم دان استریممو رو 3مگ بستن اما این لامصبا نمیدونم چه جور ادمایین که اصلا حرف حساب حالیشون نمیشه

soroosh_cz
19-10-2013, 03:01
ممنون از راهنمایی هات :n16:.والا این چند بار اخر که زنگ زدم میگفت همینه که هست و اصلا چکش هم نمیکرد اما دوباره تماس میگیرم و ولشون نمیکنم باید یه راهی پیدا کنم که برگردم ضحی یادمه وقتی از ضحی 2مگ داشتم دان استریمو رو همون 2مگ بسته بودن به پشتیبانی گفتم رو 2مگ بستین واسم و حق خودمو نمیده گفت پورتتون بستس مودمو روشن کن درستش کنم مودمو روشن کردم بعد از 10 دقیقه دیدم دان استریممو رو 3مگ بستن اما این لامصبا نمیدونم چه جور ادمایین که اصلا حرف حساب حالیشون نمیشه

حالا اگر کارت راه افتاد، اون حسی بت دست میده که موقع کشتن رییس بازی ها بت دست میده :-D

ایشاا... درست میشه.

alimail3248
19-10-2013, 08:47
فکر کنم 3036 پشتیبانی اآسیس باشه و 2227007 پشتیبانی ماناماد ولی من تا حالا موفق نشدم با3036 صحبت کنم چون میگه باید30دقیقه تو صف انتظار بمونی:n04:

من صحبت کردم ولی اگر پشتیبانی اواسیسه پس دفترش کجاست ؟

alimail3248
19-10-2013, 08:51

iهمیشه بازه یا بعضی وقتها حال میده بهت ؟

alimail3248
19-10-2013, 09:01

برنگردی ضحی بهتره .اولا که دیگه ضحی وجود نداره و تغییر کرده نمایندگیش ثانیا اون نمایندگی سابقه داره و مرتبا عوض میشه میری میگیری بعد یهو میبینی پورتت رو داده دست همراه اول :n14:

از این به بعد ماناماد رو بی خیال شو و به جاش در درجه اول با اکسین تماس بگیر و اگر گفت پورتت پیش ما نیست 3036 رو بگیر یکم طول میکشه ولی جواب میدن من همیشه 3036 رو میگیرم .ماناماد رو بی خیال شو ...

alimail3248
19-10-2013, 09:12
چرا پینگ مخابرات مثل قبل نیست ؟ روزی که گرفتم 26 بود الان شده 55 تا 65 چه خبره ؟

dvd2010
19-10-2013, 15:56

دیشب چند تا فایل گذاشتم برای دانلود صبح که پا شدم دیدم 700مگ بیشتر نگرفته!!!تازه من ازساعت 12 شب دانلود گذاشتم.

alimail3248
19-10-2013, 22:58
خیلی جالبه .ادم تو کار این بشر میمونه واقعا:n14:

hldvlpln
19-10-2013, 23:12
داداشای عزیز لطفا شایعه درست نکنید

چون به نظر من مخابرات بهترین ispخوزستانه و بس

برید خدارو شکر کنید که تعرفه هاش انقدر مناسبه و راحت میشه نا محدود گرفت

پینگ من دیگه خیلی بالا بره 200

سرعتم دانلود نت 256هم 32میزنه کمتر 32هم نمیشه

شرکت های دیگه نامحدود نمیدن یا اگر هم بدن خدا تومن هزینه داره و تازه بین چند نفر هم این رو شر میکنه که سرعتت پایین میاد

خدایا مخابرات رو از ما نگیر.:n05:

راستی یادم رفت بگم که تنها اشکالش پشتیبانی

soroosh_cz
19-10-2013, 23:30
داداشای عزیز لطفا شایعه درست نکنید

چون به نظر من مخابرات بهترین ispخوزستانه و بس

برید خدارو شکر کنید که تعرفه هاش انقدر مناسبه و راحت میشه نا محدود گرفت

پینگ من دیگه خیلی بالا بره 200

سرعتم دانلود نت 256هم 32میزنه کمتر 32هم نمیشه

شرکت های دیگه نامحدود نمیدن یا اگر هم بدن خدا تومن هزینه داره و تازه بین چند نفر هم این رو شر میکنه که سرعتت پایین میاد

خدایا مخابرات رو از ما نگیر.:n05:

راستی یادم رفت بگم که تنها اشکالش پشتیبانی

وقتی که پشتیبانی بفهمه اینجا تاپیکشونه و برای تبلیغ، خودزنی کنه :n09:

ham33d
19-10-2013, 23:31
من به غیر از اختلالات سراسری، همیشه ۱۳۰+ خدا رو شکر.

با چه سرویسی دانلودت 130 هست کدوم شهری:n01:

soroosh_cz
19-10-2013, 23:32
با چه سرویسی دانلودت 130 هست کدوم شهری:n01:

1مگ نامحدود، دزفول

ham33d
19-10-2013, 23:33
راستی خوده مخابرات گفته که ذیگه سرویس ارائه نمیده:n13:

ham33d
19-10-2013, 23:36
1مگ نامحدود، دزفول
پس کلا راضی هستی از مخابرت:n02:
سرعت دانلودت شب و روز یکسان هست رفیق؟؟؟

soroosh_cz
19-10-2013, 23:42
پس کلا راضی هستی از مخابرت:n02:
سرعت دانلودت شب و روز یکسان هست رفیق؟؟؟

آره والا، از بقیه شون خیلی سرتره فعلا

سرعت شب و روز نداره، همه اش یکیه، بهتره تقسیمش کنم به وقتی که اختلال سراسری هست و نیست... :n02:

soroosh_cz
19-10-2013, 23:50
راستی خوده مخابرات گفته که ذیگه سرویس ارائه نمیده:n13:

سوالی بوده؟
گفتن حق نداره بده، ولی خودش در عمل گفته، خیلی خوبشم ارائه میدیم، تشویق هم میکنیم :n10:

mohammad.t
19-10-2013, 23:53
1مگ نامحدود، دزفول

به قول معروف above !!!
45 تومن ماهي زياد نيست سروش جان؟!:n02:

soroosh_cz
19-10-2013, 23:58
به قول معروف above !!!
45 تومن ماهي زياد نيست سروش جان؟!:n02:
نه، والا، به قول معروف: نترم غشق خورم :n02:

قبلا دو خط داشتیم، یه 512 برای من، یه 256 برا داداشم، هر دو از مخابرات، به هم گفتیم، چه کرمیه، یه 1 مگ میگیریم، تقریبا همون قیمت، سرعت هم بیشتر :n10:
مهم اینجاس که الان خرجی که من میکردم کمی کمتر شده :n19:

ham33d
20-10-2013, 01:16
نظر دوستان چیه میخام جمع کنم بیام مخابرات
بنده ساکن اهواز هستم
فعلا اوضاع سرویس نامحدود چطوره:n13:
مثلا روزی چن ساعت قطعی داره:n13:
باید برم مخابرات درخواست بدم واسه adsl2 یا از طریقه سایت ثبت نام کنم
بعد از چه مدتی فعال میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soroosh_cz
20-10-2013, 01:24
بنده ساکن اهواز هستم

به شدت به منطقه بستگی داره، اگر مخابرات منطقتون طوریه که برای مشترکین ADSL، به راحتی پهنای باند بالا می بنده و به قولی دستش باز هست، از مخابرات بگیر، وگرنه تفاوتی نخواهی دید.
منظورم اینه که مثلا اگر شما سرویس 512 داری، برات پهنای باند رو 1 یا 2 مگ ببندن...

alitalker
20-10-2013, 06:32
دو مگابیت نامحدود - اهواز

8-1kel
20-10-2013, 09:59
سلام بچا،ساعات رایگان تغییر کرده؟شده 1تا7 یا نه؟ضحی
و اینکه من 1مگ داشتم الان رفتم مخابرات 2مگش کردم ولی دان/آپ استریم تغییری نکرده،بیشتر نمیکنن؟(3072/1024)

alimail3248
20-10-2013, 11:18
سلام بچا،ساعات رایگان تغییر کرده؟شده 1تا7 یا نه؟ضحی
و اینکه من 1مگ داشتم الان رفتم مخابرات 2مگش کردم ولی دان/آپ استریم تغییری نکرده،بیشتر نمیکنن؟(3072/1024)

اگر داون استریم روی 1 مگ باشه چرا ولی اگر روی 2 مگه نه تغییر نمیدن.

ham33d
20-10-2013, 11:58
به شدت به منطقه بستگی داره، اگر مخابرات منطقتون طوریه که برای مشترکین ADSL، به راحتی پهنای باند بالا می بنده و به قولی دستش باز هست، از مخابرات بگیر، وگرنه تفاوتی نخواهی دید.
منظورم اینه که مثلا اگر شما سرویس 512 داری، برات پهنای باند رو 1 یا 2 مگ ببندن...
پس یه ماه برا تست بگیرم
باقی سوالات جواب داده نشد؟؟؟؟

8-1kel
20-10-2013, 13:40
دوستانی که ضحی دارین ساعات رایگان از چند تا چنده؟البته دوستانی که این ماه سرویسشونو تمدید کردن،آخه پشتیبانی گفت اگه تو جشنواره ثبت نام کرده باشی1تا7 ،ولی ماله شما عادیه 1تا6؟

8-1kel
20-10-2013, 13:41
پس یه ماه برا تست بگیرم
باقی سوالات جواب داده نشد؟؟؟؟
دادا شما هنو نگرفتی؟!!از یکی دوماه پیش که نت گرفتم یادمه شما هی میپرسی چطوره خو یه بار بگیر تست کن خودتو راحت کن:دی

navidddddd
20-10-2013, 14:09
دوستان یه سوال
کسی میدونه تکنولوژی WebSocket چیه و ایا اینترنت مخابرات که من گرفتم از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه یا نه؟
512 4 گیگ دارم
هر کسی میدونه لطف می کنه اگه جواب بده

king.lord
20-10-2013, 18:36
آخر کسی جواب مارو نداد
2020 زنگ میزنم میگه اپراتور ها آزاد نیستن
من متولد 1378 هستم
اول دبیرستان در ایذه
گواهی اشتغال به تحصیل ببرم 512 بم میدن؟

dvd2010
20-10-2013, 18:51
امروز هر سایتی را باز میکنم فیلتره!!!حتما باید یه بار سایت را رفرش رکنم تا سایت بالا میاد!!!!!دوستان شما هم این مشکل را دارید یا نه؟

king.lord
20-10-2013, 19:12
امروز هر سایتی را باز میکنم فیلتره!!!حتما باید یه بار سایت را رفرش رکنم تا سایت بالا میاد!!!!!دوستان شما هم این مشکل را دارید یا نه؟
منم همین جوری شده نتم

alimail3248
20-10-2013, 20:17
باز که سرعت ترکیده

king.lord
20-10-2013, 20:57
باز که سرعت ترکیده
نه
من نتم 128 نامحدوده سرعتم عالی
دانلودم 16
کسی جواب مارو نمیده

king.lord
20-10-2013, 20:58
آخر کسی جواب مارو نداد
من متولد 1378 هستم
اول دبیرستان در ایذه
جواب این سوالو بدین

king.lord
20-10-2013, 22:08
ای خدا به این فروم چی بگم
1هفتست من منتظر جوابم ای خداآااااااااااااااااااااا اااا

king.lord
20-10-2013, 22:10
آخر کسی جواب مارو نداد
من متولد 1378 هستم
اول دبیرستان در ایذه
..................................

alimail3248
20-10-2013, 22:13
اینم 2مگ از سرور داخل .اخه ادم چی بگه ؟:n04:

soroosh_cz
20-10-2013, 22:41
..................................

داداش خوب جوابشو نمیدونیم.
فکر نمیکنم اشتغال به تحصیل دبیرستان رو قبول کنن... بهتره مجوز از شرکتی چیزی ببری و مثلا با مجوز بابات سرویس بگیری.
یا اشتغال به تحصیل یکی از فامیلاتون رو ببری و فقط اشتراک به نام اون باشه.

king.lord
20-10-2013, 22:45
به نام داداشمه ولی
خواهرم دانشجو است میدن بم؟

ham33d
20-10-2013, 22:47
به نام داداشمه ولی
خواهرم دانشجو است میدن بم؟
اره میدن.........

king.lord
20-10-2013, 22:51
اره میدن.........
دمت گرم داش
حال کردم بعد 30000000000 سال ماهم نت میگیریم
داش خواهرم اصفهان درس میخونه ها

ham33d
20-10-2013, 22:53
دادا شما هنو نگرفتی؟!!از یکی دوماه پیش که نت گرفتم یادمه شما هی میپرسی چطوره خو یه بار بگیر تست کن خودتو راحت کن:دی
فعلا نت دارم میخام خیالم راحت باشه حوصله دنگ وفنگ ندارم
بخام بیام مخابرات بایدشرکتی قبلی باید پورتمو ازاد کنه دوباره باید ثبت نام کنم باز چند روز طول می کشه تا فعال بشه وغیره......
سوال کردن عیب نیست ندونستن عیبه :n02:

lamp23
21-10-2013, 00:23
بچه ها نمیدونم چرا امشب انقدر سرعتم با سرور های خارجی کم شده
برای شما هم اینطوری شده ؟

8-1kel
21-10-2013, 13:10
واسه من که همه چی روبراهه،سرعت دانلود شبانه هم که دیشب تست کردم حدود 250 هست،از ساعت 2تا7 هم رایگان بود،چون تابستون ثبت نام کردم احتمالا تو جشنواره بوده و همون 2تا7ـه .
فقط یه چیزی،جدیدا 2020 هم اعتبار باقیمونده رو اعلام میکنه (قبل از اینکه وصل شه به اپراتور )ولی مشکل اینجاس که اعتباری که اعلام میکنه با اعتباری که IBS نشون میده فرق داره،مثلا IBS میزنه 3.66(سه گیگ و 660 مگ) ،2020 میگه 3.74 حالا کدومش درسته؟میشه شما هم یه تستی بکنید ببنید واسه شما هم همینجوره یا نه لطفا؟

porya_spy
21-10-2013, 14:05
مردشور این ممکلت ببرن ! من چند روز آینده میرم مکان جدید اونجا فیبر نوری . زنگ زدم شماره رو میگم میگه نمیتونید سرویس بگیرید تا 1-2 ماه آینده پورت خالی نداریم ! یعنی من بدبخت باید 2 ماه بدون اینترنت بمونم ؟!!!!!! میگم من الان سرویس دارم نمیشه پورت انتقال داد میگه نه ! یعنی باید درشو تخته کنن که یه پورت خالی برای فیبر نوری ندارن :n29: کسی راه حلی نداره ؟! مجبورم برم وایمکس بگیرم که 150 تومان پول مودم بدم :n29:

alimail3248
21-10-2013, 16:31
واسه من که همه چی روبراهه،سرعت دانلود شبانه هم که دیشب تست کردم حدود 250 هست،از ساعت 2تا7 هم رایگان بود،چون تابستون ثبت نام کردم احتمالا تو جشنواره بوده و همون 2تا7ـه .
فقط یه چیزی،جدیدا 2020 هم اعتبار باقیمونده رو اعلام میکنه (قبل از اینکه وصل شه به اپراتور )ولی مشکل اینجاس که اعتباری که اعلام میکنه با اعتباری که IBS نشون میده فرق داره،مثلا IBS میزنه 3.66(سه گیگ و 660 مگ) ،2020 میگه 3.74 حالا کدومش درسته؟میشه شما هم یه تستی بکنید ببنید واسه شما هم همینجوره یا نه لطفا؟

2020 که مال یه نمایندگی دیگه هست شاید به خاطر همین باشه که متفاوته .اگر ماناماد هستی فقط از ibs و 3036 باید باقیمانده رو بفهمی .

KING iMAN
21-10-2013, 17:05
128 نامحدود به این میگن:

8-1kel
21-10-2013, 17:11
2020 که مال یه نمایندگی دیگه هست شاید به خاطر همین باشه که متفاوته .اگر ماناماد هستی فقط از ibs و 3036 باید باقیمانده رو بفهمی .
با هر سه تاش جواب میده!بیشتر خواستم بدونم واسه شما هم مقداری که اعلام میکنه متفاوته یا نه؟
پ.ن: زنگ زدم 2020 گفته از ضحی کیش نت دارم.

reallife0002
21-10-2013, 22:21
من کیان آباد هستم و خطم فیبر نوری هست سرویس 512 سرعتم خودشو بکشه 35-40 میگن مال خط فیبر نوری - کسی این مشکل منو داره؟؟؟؟؟

8-1kel
22-10-2013, 05:19
از دیروز که زنگ زدم 2020 گفتم چرا اونچیزی که 2020 اعلام میکنه با IBS فرق داره و اینکه زیاد کم میکنه،الان دیگه خیلی کم حجم کم میکنه:n23: نمیدونم ربطی داره بهش یا نه ولی خود طرف که گفت کانتر(شمارنده) حساب میکنه زیاد که نمیزنه منم گفتم باش خدافظ.تا بینیم چی میشه.

alimail3248
22-10-2013, 15:06
سرعت ترکیدس که .برای شماها چه جوریه ؟

8-1kel
22-10-2013, 17:33
خوبه بد نیست

soroosh_cz
22-10-2013, 19:26
سرعت ترکیدس که .برای شماها چه جوریه ؟

سلام میرسونه :-D
سرعت تک کانکشن کمی کم شده.

farshad0123
22-10-2013, 21:14
من صحبت کردم ولی اگر پشتیبانی اواسیسه پس دفترش کجاست ؟

اون اتاق کنار ماناماد اآسیسه ولی اآسیس دیگه adsl نمیده و رفته تو کار سیم کارت gsm و گوشی های هوشمند و.... اما مثل اینکه خطوط رو پشتیبانی میکنه

iهمیشه بازه یا بعضی وقتها حال میده بهت ؟

روزا کمتر از 230 نمیشه اما شبا میشه 120-140

برنگردی ضحی بهتره .اولا که دیگه ضحی وجود نداره و تغییر کرده نمایندگیش ثانیا اون نمایندگی سابقه داره و مرتبا عوض میشه میری میگیری بعد یهو میبینی پورتت رو داده دست همراه اول :n14:

ضحی فقط اسمش عوض شده(اشنای اول)اما ادماش همونایین که قبلا بودن خودم حظوری رفتم

farshad0123
22-10-2013, 21:20
اصلا دیگه به این adsl شون اطمینانی نیست شب گذاشتمش رو دانلود الان که دیدم 1900 تومن بابت شبانه از شارژم کم کرده:n21::n21::n21::n21:

Armin.Computer
22-10-2013, 22:13
سلام
دوستان من امروز 512 شارژ کردم
یکی می تونه بگه میانگین سرعت 512 چه قدره؟

farshad0123
22-10-2013, 23:09
سلام
دوستان من امروز 512 شارژ کردم
یکی می تونه بگه میانگین سرعت 512 چه قدره؟

محدود(شب و روز):120-140 کیلوبایت و نامحدود:55-75 کیلوبایت

ham33d
23-10-2013, 00:01
محدود(شب و روز):120-140 کیلوبایت و نامحدود:55-75 کیلوبایت
بیشتر بستگی به مخابرات منطقه شما داره شاوغ یا خلوت باشه

farshad0123
23-10-2013, 02:36
1مگ-محدود-شبانه-امشب

dvd2010
23-10-2013, 07:19
از دیشب تا حالا نوسان سرعت خیلی زیاد بوده.سرعت بین 10 تا 170 در نوسانه!

alimail3248
23-10-2013, 09:57
پینگ از داخل هم خیلی رفته بالا

farshad0123
23-10-2013, 10:09
از دیشب تا حالا نوسان سرعت خیلی زیاد بوده.سرعت بین 10 تا 170 در نوسانه!

پینگ از داخل هم خیلی رفته بالا
برا من که بهتر شده-سرویس 1مگ-محدود
تست الان(روزانه):

تست دیشب(شبانه):

alimail3248
23-10-2013, 10:15
برا من که بهتر شده-سرویس 1مگ-محدود
تست الان(روزانه):

تست دیشب(شبانه):

فرشاد این 1 مگ نوسانش کمتره و پایدارتر یا اون 2 مگ که داشتی؟

farshad0123
23-10-2013, 10:29
فرشاد این 1 مگ نوسانش کمتره و پایدارتر یا اون 2 مگ که داشتی؟

1مگ خیلی بهتره نوسانش کمتره روزا سرعتش یکم بهتر از 2مگه شبا هم سرعتش از 1مگ بیشتره مثلا دیشب 120-150بود و اصلا مثل 2مگ نیست که بعضی وقتا بی دلیل 512 و بعضی وقتا256 بشه
سرعت صفحه باز کردنشم خیلی خیلی بهتر از 2مگه
فقط نمیدونم چرا یه بار تو شبانه ازم شارژ خورد(1900تومن)

alimail3248
23-10-2013, 13:09
1مگ خیلی بهتره نوسانش کمتره روزا سرعتش یکم بهتر از 2مگه شبا هم سرعتش از 1مگ بیشتره مثلا دیشب 120-150بود و اصلا مثل 2مگ نیست که بعضی وقتا بی دلیل 512 و بعضی وقتا256 بشه
سرعت صفحه باز کردنشم خیلی خیلی بهتر از 2مگه
فقط نمیدونم چرا یه بار تو شبانه ازم شارژ خورد(1900تومن)

اگه اینطوریه که خیلی خوبه من که شبانه هیچ استفاده ای ندارم دانلود هم نمیکنم فقط و فقط سرعت تک کانکشن برای وبگردی برام مهمه .حالا باید دید همیشه 2 مگه یا نه چون ممکنه چند روز دیگه دوباره روی 1 مگ قفلش کنن .

ham33d
23-10-2013, 14:53
بنده ساکن اهواز هستم

alimail3248
23-10-2013, 15:38
فرشاد هر وقت تونستی از ibs نمودار پهنای باند روزانه رو بزار ببینم چه جوریه (فقط ساعت و زمانی که دانلود نمیکنی و وبگردی داری ببینم نمودار رو برای تو چه جوری زده )

dvd2010
23-10-2013, 20:57
سلام. آی پی من تغییر نمیکنه :n04:.هرچی مودم را خاموش روشن میکنم آی پیم تغییر نمیکنه!!!سرعت دانم بین 60تا90 در نوسانه.

dvd2010
23-10-2013, 21:53
بله الان چکش کردم .آی پی را استاتیک کردند.

ham33d
23-10-2013, 21:53
سلام. آی پی من تغییر نمیکنه :n04:.هرچی مودم را خاموش روشن میکنم آی پیم تغییر نمیکنه!!!سرعت دانم بین 60تا90 در نوسانه.
شاید تغییرات توی مخابرات بوجود امده
خب چه سرویسی داری
کدوم شهری؟؟؟؟؟

Armin.Computer
23-10-2013, 21:54

چه سروسی دارید؟

dvd2010
23-10-2013, 21:58
1مگ نامحدود

Armin.Computer
23-10-2013, 21:59
1مگ نامحدود

همیشه سرعتت همین قدره؟

dvd2010
23-10-2013, 22:03
همیشه سرعتت همین قدره؟

فکر کنم از پریشب بود که نوسان سرعتم خیلی زیاد شده بود بین10 تا 170 هم می رفت .اما امروز از عصری بین 60 تا 90 در نوسانه اکثرا هم بالای 80 است.قبلا صبحا تا 128 هم میرسید.باید فردا صبح چکش کنم!

lamp23
23-10-2013, 23:12
بله الان چکش کردم .آی پی را استاتیک کردند.

من الان چک کردم تغییر میکنه برام
شاید مال تو رو اشتباهی (و یا عمدی :n04:) استاتیک کردن

farshad0123
23-10-2013, 23:15

مال منم اینجور شده اما 2-3 بار مودمو خاموش و روشن میکنم عوض میشه.اصفهان هم از نقشه speedtest حذف شده

lamp23
23-10-2013, 23:18
مال منم اینجور شده اما 2-3 بار مودمو خاموش و روشن میکنم عوض میشه.اصفهان هم از نقشه speedtest حذف شده

یعنی فقط گیت وی عوض نمیشه یا کلا" رقم آخر آی پی هم هیچ تغییری نمیکنه ؟؟؟؟؟

farshad0123
23-10-2013, 23:19
یعنی فقط گیت وی عوض نمیشه یا کلا" رقم آخر آی پی هم هیچ تغییری نمیکنه ؟؟؟؟؟

کلا ip همون ip قبلی میمونه ولی با 2-3 بار ریستارت کردن مودم عوض میشه

alimail3248
23-10-2013, 23:29
داستان چیه ؟باز این مخابرات چه گندی میخاد بزنه ؟

farshad0123
23-10-2013, 23:47
فرشاد هر وقت تونستی از ibs نمودار پهنای باند روزانه رو بزار ببینم چه جوریه (فقط ساعت و زمانی که دانلود نمیکنی و وبگردی داری ببینم نمودار رو برای تو چه جوری زده )

بفرما

dvd2010
23-10-2013, 23:49

10بار پشت سرهم مودم را خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت.حال وقتی خواستم بخوابم کلا مودم را خاموش میکنم ببینم فردا صبح هم همون آیپیه یا فرق کرده؟

alimail3248
23-10-2013, 23:54
بفرما
این که داغونه یعنی با 5 کیلوبایت وبگردی میکنی ؟ الان باید بالای 100 تا میزد

farshad0123
24-10-2013, 00:00
این که داغونه یعنی با 5 کیلوبایت وبگردی میکنی ؟ الان باید بالای 100 تا میزد

تو نمودار پهنای باند هیچوقت سرعت صفحه باز کردنو درست نمیزنه نمیدونم چرا؟:n13:

alimail3248
24-10-2013, 00:09
تو نمودار پهنای باند هیچوقت سرعت صفحه باز کردنو درست نمیزنه نمیدونم چرا؟:n13:

وقتی وارد ibs میشی اون نمودار اشتباهه باید از بالای صفحه گزینه نمودار پهنای باند رو بزنی و از اونجا درستش رو ببینی .

من دیگه واقعا خزته شدم این 2 مگ بین 256 تا 512 هست پشتیبانی هم که همش میگه سراسریه .دیگه کم کم باید بار سفر رو ببندم .

mohammad varaste
24-10-2013, 01:37
امشب سرعت همه چیز افتضاحه دیگه اشکم داره در میاد:n21::n21:

Armin.Computer
24-10-2013, 01:48
سلام
دوستان شما هم مشکل سرعت دارید یا من فقط حس می کنم سرعتم کمه؟!

farshad0123
24-10-2013, 02:05
کسایی که از شبانه استفاده میکنید محتاطانه دانلود کنید این روزا بعضی شبا تو دانلود شبانه شارژ میخورن حواستون باشه(معمولا از ساعت 5 به بعد شارژ خوریشون شروع میشه)
2شب ازم شارژ خوردن:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21: :n21::n21:
4 روز بیشتر استفاده نکردم الان 5000 تومن از 14000تومن شارژم کم شده:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21:

8-1kel
24-10-2013, 05:38
شبانه زیاد سرعت جالب نبود

alimail3248
24-10-2013, 09:33
سلام
دوستان شما هم مشکل سرعت دارید یا من فقط حس می کنم سرعتم کمه؟!

نه مال همه اینتولیه .برای من که یه هفتس ترکیده در حد دیال اپه .

alimail3248
24-10-2013, 09:35
تست صبح اول صبح

alimail3248
24-10-2013, 09:39
از این به بعد باید با کمتر از این سر کنید دلیل :

dvd2010
24-10-2013, 10:23
صبح که مودم را روشن کردم گیت وی تغییری نکرد فقط 3 رقم آخر عوض شد.حالا بازم هر چی مودم را خاموش روشن میکنم تغییری نمیکنه دوباره باید یه چند ساعت مودم را خاموش کنم تا آپی تغییر کنه!این ماجرا منو یاد پارس آنلاین میندازه!سرعتا فکر کنم بازم کمتر بشه.تا قبل از این اتفاق سرعت لحظه ایم به 120هم می رسید اما الان به زور به 105 میرسه. از تاسک منیجر هم چک میکنم سرعت بین 775تا 850 در نوسانه!

farshad0123
24-10-2013, 11:44
انشاالله هرچی شارژ خوردن از گلوشون پایین نره دیشب زدم رو دانلود شبانه الان که دیدم 1000 تومن از شارژم خورده دیگه نمیدونن چیکار کنن دارن از شارژا میدزدن خاک تو سرشون کنن با این شرکت مزخرفشون مال حروم از گلوی کسی پایین نمیره.دیگه من صبرم تموم شده حتی اگه این خطو تصرف کنن و نتونم برم جای دیگه هیچوقت تمدید نمیکنم

alimail3248
24-10-2013, 12:23
انشاالله هرچی شارژ خوردن از گلوشون پایین نره دیشب زدم رو دانلود شبانه الان که دیدم 1000 تومن از شارژم خورده دیگه نمیدونن چیکار کنن دارن از شارژا میدزدن خاک تو سرشون کنن با این شرکت مزخرفشون مال حروم از گلوی کسی پایین نمیره.دیگه من صبرم تموم شده حتی اگه این خطو تصرف کنن و نتونم برم جای دیگه هیچوقت تمدید نمیکنم

حالا قدر پارس انلاین رو فهمیدی ؟

gamekhor2007
24-10-2013, 12:52
دوستان شما بجای اینکه هی مودم رو روشن و خاموش کنید برای تغییر IP کافیه فقط سیم تلفن رو چند ثانیه دربیارید و بعد بزنید جاش

lamp23
24-10-2013, 12:53
دیگه مسخرشو درآوردن هر روز بدتر از دیروز همیشه هم جوابشون یه چیزه مشکل سراسریه

KING iMAN
24-10-2013, 13:25
همه چی آرومه،من چقد خوشحالم:n10:

farshad0123
24-10-2013, 13:27
حالا قدر پارس انلاین رو فهمیدی ؟

والا من میتونم تخلیه کنم و برم پارس اما رفتم از خودشون پرسیدم گفت 1مگ شبا 100 کیلوبایت سرعت میده منم منصرف شدم قیمتش هم 20000 تومنه

farshad0123
24-10-2013, 13:33
کسایی که از ضحی دارید از شما هم تو دانلود شبانه شارژ میدزدن؟

dvd2010
24-10-2013, 13:57
دوستان شما بجای اینکه هی مودم رو روشن و خاموش کنید برای تغییر IP کافیه فقط سیم تلفن رو چند ثانیه دربیارید و بعد بزنید جاش

نکته بسیار ظریفی گفتی.احسنت:n16:

and-roid2
24-10-2013, 14:30

بهترین کار اینه دوستانی که مودمشون tp-link هست Connection رو در حالت Connect Manually بزارید.
تا از طریق دیسکانکت کردن ip رو عوض کنید.

alimail3248
24-10-2013, 14:31
والا من میتونم تخلیه کنم و برم پارس اما رفتم از خودشون پرسیدم گفت 1مگ شبا 100 کیلوبایت سرعت میده منم منصرف شدم قیمتش هم 20000 تومنه

خوب برای کسی که دانلود شبانش زیاده بدرد نمیخوره اما برای یکی مثل من که استفاده شبانه ندارم خیلی به صرفه هست که برم 128 رو با قیمت ناچیز بخرم و به اندازه 8 مگ استفاده کنم و دغدغه این نوسان سرعت زپرتی مخابرات رو نداشته باشم که حتی حق خودم رو هم بهم نمیده و هر روز هم یه برنامه جدید برامون پیاده میکنه....

8-1kel
24-10-2013, 14:55
بهترین کار اینه دوستانی که مودمشون tp-link هست Connection رو در حالت Connect Manually بزارید.
تا از طریق دیسکانکت کردن ip رو عوض کنید.

من که تو صفحه تنظیمات یه apply میزنم آیپی عوض میشه،قبلا هم گفتمش،مودمم زایکسله

ham33d
24-10-2013, 14:55
سر دو راهی گیر کردم
کدام پارس انلاین یا مخابرات
بنده عشقه دانلود کردن دارم

farshad0123
24-10-2013, 15:02
نکته بسیار ظریفی گفتی.احسنت:n16:

برا عوض کردن ip:1-وارد تنضیمات مودم شید
2-advance setup
3-wan service
4-edit
5-next
6-apply
بعد از دو بار کلیک میبینید ip عوض میشه به همین راحتی و اصلا هم نمیخواد برا کانکت شدن منتظر بمونید و همون لحظه وصل میشه

farshad0123
24-10-2013, 15:03
سر دو راهی گیر کردم

اگه اهل دانلودی اونم رایگان یا ضحی یا اکسین

alimail3248
24-10-2013, 15:04

تو ضحی نیستی حالا به خودت میبالم
تو بازم برگشتی همه چی داغونه
من چقد بدبختم از تستام معلومه

دنبال تستاتم منو حیرانم کن
منو با پارس انلاین تا حدی اشنا کن
بگو این پایداری تا ابد پابرجاست
حالا که این سرعت از اواتارت پیداسسسسسسسس

ایمان مزاحم نشو اینجا تاپیک مخابراته نه پارس انلاین.الان ارمین میاد دعوامون میکنه ها:n24:

alimail3248
24-10-2013, 15:05
سر دو راهی گیر کردم

نامحدود مخابرات

محدود پارس انلاین

dvd2010
24-10-2013, 15:24
برا عوض کردن ip:1-وارد تنضیمات مودم شید
2-advance setup
3-wan service
4-edit
5-next
6-apply
بعد از دو بار کلیک میبینید ip عوض میشه به همین راحتی و اصلا هم نمیخواد برا کانکت شدن منتظر بمونید و همون لحظه وصل میشه

فایده ای نداره!باید 3الی 4 ساعت مودم را خاموش کنم تا ایپیم عوض شه.

alimail3248
24-10-2013, 15:37
فایده ای نداره!باید 3الی 4 ساعت مودم را خاموش کنم تا ایپیم عوض شه.

چرا به این ای پی بدبخت گیر دادید حالا ثابت باشه مگه چی میشه ؟

mohammad varaste
24-10-2013, 16:18
یک ساعتی میشه که هی مدام 5 دقیقه قطه 5 دیقه وصل
اعصاب نذاشته :n24:

farshad0123
24-10-2013, 16:22
الان هر کدوممون یه مشکل خاصی پیدا کردیم این دیگه چه مسخره بازیه :n21::n21::n21::n21::n21::n21:

parham_7
24-10-2013, 16:22
این شرکت اکسین دیگه گندش رو درآورده 10 دقیقه تو صف پشتیبانی وایسادم آخر هم جواب ندادن...
به من اینترنت 1 مگ دادن از 24 ساعت روز 20 ساعت سرعتش بین 20_40 هست ! تازه محدودیت حجمی هم داره !!! آخه این چه نامحدودیه که محدودیت داره؟؟؟
همه ی شرکت های ارائه دهنده اینترنت مخابرات اینجورین یا فقط اکسین اینطوریه؟

farshad0123
24-10-2013, 16:27
این شرکت اکسین دیگه گندش رو درآورده 10 دقیقه تو صف پشتیبانی وایسادم آخر هم جواب ندادن...
به من اینترنت 1 مگ دادن از 24 ساعت روز 20 ساعت سرعتش بین 20_40 هست ! تازه محدودیت حجمی هم داره !!! آخه این چه نامحدودیه که محدودیت داره؟؟؟
همه ی شرکت های ارائه دهنده اینترنت مخابرات اینجورین یا فقط اکسین اینطوریه؟

اگه اکسین هم اینجوره پس ضحی از همشون بهتره چون حداقلش اگه حظوری بری میتونی با پشتیبانی صحبت کنی و کارتو راه میندازن اما من شنیدم پشتیبانی اکسین خیلی خوبه تعجب میکنم که میگی جواب نمیدن

parham_7
24-10-2013, 16:33
اگه اکسین هم اینجوره پس ضحی از همشون بهتره چون حداقلش اگه حظوری بری میتونی با پشتیبانی صحبت کنی و کارتو راه میندازن اما من شنیدم پشتیبانی اکسین خیلی خوبه تعجب میکنم که میگی جواب نمیدن

این تست همین 5 دقیقه پیش

alimail3248
24-10-2013, 17:13
فرشاد الان سرعتت چه جوریه هنوز 2 مگ رو میده یا ترکید ؟

farshad0123
24-10-2013, 18:01
فرشاد الان سرعتت چه جوریه هنوز 2 مگ رو میده یا ترکید ؟

سرعت دانلود با لینک خارجی= 230 -140 با بعضی از لینکای خارجی هم 120 -130کیلوبایت و با لینک داخلی:220-230 کیلوبایت
وبگردی هم سرعتش خوبه
فقط شارژ دزدیشون خیلی ناجوره

8-1kel
24-10-2013, 18:49
بچه ها گول ایمان رو نخوردید برید پارس آنلاین،الان همش تست سرعت میذاره وختی رفتین پارس آنلاین میگه داغون شده باید تخلیه کنم:دی

dvd2010
24-10-2013, 19:11
چرا به این ای پی بدبخت گیر دادید حالا ثابت باشه مگه چی میشه ؟

بخاطر اینکه سرعت دانلود نصف شده!نوسان سرعت خیلی زیاد شده،قبلا با عوض شدن گیت وی سرعت خوب میشد.الان سرعتم بین 40ت60 شده!صبحا هم سرعت به زور به 100 میرسه.راستی دوستان گیت وی 2.189 شده!!

farshad0123
24-10-2013, 19:30
بخاطر اینکه سرعت دانلود نصف شده!نوسان سرعت خیلی زیاد شده،قبلا با عوض شدن گیت وی سرعت خوب میشد.الان سرعتم بین 40ت60 شده!صبحا هم سرعت به زور به 100 میرسه.راستی دوستان گیت وی 2.189 شده!!

اره ای پی هایی که با 2.183 و 2.189 زیاد شدن اما سرعتشون خوب نیست

KING iMAN
24-10-2013, 23:07
بچه ها یه نرم افزار برای اتصال اتومایتک به اینترنت میخوام که توی ویندوز 7 هم جواب بده.
ReConnect و Auto Adsl Connect رو نمیخوام.

ham33d
25-10-2013, 01:15
بچه ها یه نرم افزار برای اتصال اتومایتک به اینترنت میخوام که توی ویندوز 7 هم جواب بده.
بیا

farshad0123
25-10-2013, 01:36

برنامه bidar برنامه خوبیه اما رو بعضی از مودم ها کار نمیکنه

farshad0123
25-10-2013, 01:45
1مگ-محدود-همین الان-ساعت1:45 شب

dvd2010
25-10-2013, 02:22

imanparsa
25-10-2013, 02:43
تایید میشه
دوستان اصلا نمیشه آی پی گرفت
قفل شده روی ...2.189
معلوم نیست باز چی شده :n13:

KING iMAN
25-10-2013, 03:09
برنامه bidar برنامه خوبیه اما رو بعضی از مودم ها کار نمیکنه
واسه کانکشن میخوام

بیا
لینک بوسیله ی سایت فیل شده اما ظاهراً همون نرم افزاریه که گفتم اینو نمیخوام

بچه ها گول ایمان رو نخوردید برید پارس آنلاین،الان همش تست سرعت میذاره وختی رفتین پارس آنلاین میگه داغون شده باید تخلیه کنم:دی

:n08:
خو آقا مگه من تضمین کیفیتم.فعلاً همه چی خوبه.شاید بعداً واقعاً داغون شد.:n07::n07:

farshad0123
25-10-2013, 12:30
1مگ-محدود

alimail3248
25-10-2013, 12:33
1مگ-محدود

به نظرم از وقتی 1 مگ گرفتی پینگت کمتر شده درسته ؟ یا کار دیگه ای کردی ؟

هنوز مثل 2 مگ نوسان داره روزا ؟

farshad0123
25-10-2013, 12:42
به نظرم از وقتی 1 مگ گرفتی پینگت کمتر شده درسته ؟ یا کار دیگه ای کردی ؟

هنوز مثل 2 مگ نوسان داره روزا ؟

اره بعضی وقتا هم پینگ33میشه
نه روزا همیشه 220-230 داده تا الان
شبا هم:120-150
فقط مثل اینکه شبانش 1ساعت از 2مگ کمتره

alimail3248
25-10-2013, 13:38
اره بعضی وقتا هم پینگ33میشه
نه روزا همیشه 220-230 داده تا الان
شبا هم:120-150
فقط مثل اینکه شبانش 1ساعت از 2مگ کمتره

اخه چطور ممکنه روی 1 مگ پینگ کمتر باشه و روی 2 مگ بیشتر؟شاید به خاطر گیت وی هست؟

farshad0123
25-10-2013, 13:55
اخه چطور ممکنه روی 1 مگ پینگ کمتر باشه و روی 2 مگ بیشتر؟شاید به خاطر گیت وی هست؟

گفتی گیت وی یاد یه مساله ای افتادم.با گیت وی 89 وصل شدم دیدم پینگ شده100 مودمو ریستارت کردم گیت وی عوض شد و پینگم برگشت رو حالت اول خیلی عجیبه این 3 روزه با گیت وی 89 پینگم خیلی بالاس

alimail3248
25-10-2013, 14:03
گفتی گیت وی یاد یه مساله ای افتادم.با گیت وی 89 وصل شدم دیدم پینگ شده100 مودمو ریستارت کردم گیت وی عوض شد و پینگم برگشت رو حالت اول خیلی عجیبه این 3 روزه با گیت وی 89 پینگم خیلی بالاس

پس ربطی به تعرفه نداشته ؟

اما مشکلات کندی که در 2 مگ بود در 1 مگ نیست درسته ؟

farshad0123
25-10-2013, 14:08
پس ربطی به تعرفه نداشته ؟

اما مشکلات کندی که در 2 مگ بود در 1 مگ نیست درسته ؟

اره 2مگ خیلی اذیت میکنه حتی تو روز هم خیلی افت سرعت و نوسانش زیاده اگه 2مگ رو 3مگ یا 4مگ یا بیشتر بسته بشه مشکلاتش حل میشه همه ی افت سرعت ها و نوسان های 2مگ برا اینه که دان استریمو کم میبندن

rioman
25-10-2013, 14:22
اره 2مگ خیلی اذیت میکنه حتی تو روز هم خیلی افت سرعت و نوسانش زیاده اگه 2مگ رو 3مگ یا 4مگ یا بیشتر بسته بشه مشکلاتش حل میشه همه ی افت سرعت ها و نوسان های 2مگ برا اینه که دان استریمو کم میبندن

سلام

دان استریم رو برای 2 مگ و 1 مگ رو چند میبیندن؟

من مودم رو ریستارت می کنم گیت وی عوض نمیشه واسه شما چطور عوض میشه؟
من فکر میکردم گیت وی رو خود مخابرات ست می کنه.

Ostad AliReza
25-10-2013, 14:23
چند روزه افتضاح شده ..

farshad0123
25-10-2013, 16:37
سلام

دان استریم رو برای 2 مگ و 1 مگ رو چند میبیندن؟

من مودم رو ریستارت می کنم گیت وی عوض نمیشه واسه شما چطور عوض میشه؟
من فکر میکردم گیت وی رو خود مخابرات ست می کنه.

سرویس1مگ رو 2مگ یا بیشتر و سرویس 2مگ رو همون 2مگ میبندن.با ریستارت مودم گیت وی هم عوض میشه

rioman
25-10-2013, 18:11
سرویس1مگ رو 2مگ یا بیشتر و سرویس 2مگ رو همون 2مگ میبندن.با ریستارت مودم گیت وی هم عوض میشه

این روال مخابرات تو کل کشور هست؟
دلیل خاصی داره یا سلیقه ایی هست؟
بنظرتون ممکنه تو تهران 2 مگ رو بالاتر ببندن؟

farshad0123
25-10-2013, 18:18

farshad0123
25-10-2013, 18:20
این روال مخابرات تو کل کشور هست؟
دلیل خاصی داره یا سلیقه ایی هست؟
بنظرتون ممکنه تو تهران 2 مگ رو بالاتر ببندن؟

خیر دل بخواهیه هر چی بخوان میتونن ببندن و محدود هم نکنن

alimail3248
25-10-2013, 18:32

اگر داون رو بیشتر میبستن خیلی خوب میشد حداقل 2 مگ رو بهت میداد و سرعت پیج باز کردن هم 30 تا 40 کیلوبایت بیشتر میشد .

alimail3248
25-10-2013, 18:36

farshad0123
25-10-2013, 18:37
اگر داون رو بیشتر میبستن خیلی خوب میشد حداقل 2 مگ رو بهت میداد و سرعت پیج باز کردن هم 30 تا 40 کیلوبایت بیشتر میشد .

این سرویس 1مگه ها.یعنی میگی کمه؟230 کیلوبایت:n13:
فقط ای کاش شبا هم 230 بود

alimail3248
25-10-2013, 19:11
این سرویس 1مگه ها.یعنی میگی کمه؟230 کیلوبایت:n13:
فقط ای کاش شبا هم 230 بود

اره کمه .البت از نظر اونا زیاده ولی چون تا 2048 بازه مثل اینه که 2 مگ داری پس باید حداقل 256 تا بهت بده :n14:
نه دیگه توقعت کم کم داره میره بالا:n13:

farshad0123
25-10-2013, 19:14
الان خوبه؟

farshad0123
25-10-2013, 19:16
الان چی؟

farshad0123
25-10-2013, 19:22
فکر کنم دیگه کافی باشه نه؟یا بیشترش کنم؟

alimail3248
25-10-2013, 19:27
الان خوبه؟

الان داون استریمت چنده ؟ مد رو عوض کردی یا زیادش کردن ؟

farshad0123
25-10-2013, 19:32
الان داون استریمت چنده ؟ مد رو عوض کردی یا زیادش کردن ؟

خودت چی فکر فوکولی؟

alimail3248
25-10-2013, 19:34
خودت چی فکر فوکولی؟

به نظرم زیادش کردن چون اگر به خاطر مدولاسیون بود اپلودت هم تغییر میکرد و از همون اول همین کار رو میکردی :n10:

حالا خودت اعتراف کن .
الان داون استریم چنده ؟

farshad0123
25-10-2013, 19:39
به نظرم زیادش کردن چون اگر به خاطر مدولاسیون بود اپلودت هم تغییر میکرد و از همون اول همین کار رو میکردی :n10:

حالا خودت اعتراف کن .
الان داون استریم چنده ؟

همون 2مگ ولی....
شاید هم زیادش کردن:n01:

dvd2010
25-10-2013, 19:43
سرعت افتضاح شده؛:n03:بین 20تا 35در نوسانه.
سرور داخلی:

سرور خارجی:

alimail3248
25-10-2013, 19:59
همون 2مگ ولی....
شاید هم زیادش کردن:n01:

فقط بگو ماناماد اگر بزنگم زیاد میکنه یا نه ؟

alimail3248
25-10-2013, 20:00
سرعت افتضاح شده؛:n03:بین 20تا 35در نوسانه.
سرور داخلی:

سرور خارجی:

چه سرعتی ؟ محدود یا نامحدود ؟

dvd2010
25-10-2013, 20:33
1مگ نامحدود.:n29:

farshad0123
25-10-2013, 20:54
فقط بگو ماناماد اگر بزنگم زیاد میکنه یا نه ؟

فکر نمیکنم ولی اگه بخواد میتونه

farshad0123
25-10-2013, 23:00
از بس که تست گذاشتم کلی شارژ ازم هدر رفت

alimail3248
25-10-2013, 23:37
از بس که تست گذاشتم کلی شارژ ازم هدر رفت

اگر داون استریمت 2048 هست پس چه جوری تا 320 رفته ؟ من مطمئنم بیشتر از این حرفاست.

farshad0123
26-10-2013, 01:18
یعنی به سرعت باد صفحه رو باز میکنه اما اصلش شبانس چه فایده وقتی روز سرعتت بالا باشه و از شارژت کم بشه

farshad0123
26-10-2013, 02:48
فقط سرعت دانلودو ببینید-1مگ-شبانه-سورپرایز شدم

farshad0123
26-10-2013, 04:07
وای سرعت سیر صعودی داره:n19::n19::n19::n19:ادم احساس میکنه تو اسموناس

8-1kel
26-10-2013, 05:19
هنوزم پر|کسی تو سرعت تاثیر داره؟:دی این پورت 443 هم شنیدم تو ایران بسته شده،منم پر|کسی آلمان زدم سرعتم تغییر نکرد،شاید ماناماد زیاد میشه:|

dvd2010
26-10-2013, 08:38
وای سرعت سیر صعودی داره:n19::n19::n19::n19:ادم احساس میکنه تو اسموناس

چی کار کردی سرعتت زیاد شده؟سرعت واسه من خیلی کم شده.

alimail3248
26-10-2013, 10:00
یعنی به سرعت باد صفحه رو باز میکنه اما اصلش شبانس چه فایده وقتی روز سرعتت بالا باشه و از شارژت کم بشه

الان که 2 مگ رو کامل میگیری نسبت به زمانی که 1.75 مگ بود چقدر توی سرعت پیج باز کردن تاثیر داره ؟

یکی از بستگان که از همین ماناماد داشت الان به 3036 زنگید و داون استریمش رو زیاد کردن .منم میترسم بگم زیادش کنن یه وقت بدترش کنن.

alimail3248
26-10-2013, 12:06
بیا فرشاد :

نمیدونم الان اگه 1 مگ داشتم بازم این ریختی میشد یا نه.

imanparsa
26-10-2013, 12:46
دوستان واسه شما هم آی پی ثابت شده ؟؟؟؟؟:n13::n13::n13:
و تغییر نمیکنه با خاموش روشن کردن ؟!!!!!:n13:

dvd2010
26-10-2013, 15:09
دوستان واسه شما هم آی پی ثابت شده ؟؟؟؟؟:n13::n13::n13:
و تغییر نمیکنه با خاموش روشن کردن ؟!!!!!:n13:

باید مودم را چند ساعت خاموش کنی تا سه رقم آخر تغییر کنه.وگرنه با خاموش روشن کردن پشت سرهم تغییری نمیکنه!

Ostad AliReza
26-10-2013, 16:40
این آدرس IBS مخابرات هست که تقریبا نزدیک ترین سرور ممکن به اهوازیاست .

80.191.224.244

پینگی که باید زیر 40 - 50 باشه ...

دوستان مشکل به نظرتون کجاست ، کسی تا حالا همچین موردی داشته ؟

( لعنت به ماس ماناماد :n24:)

alimail3248
26-10-2013, 20:20

80.191.224.244

منم از ماناماد دارم .اره لعنت بهش ولی برای من پینگ ibs بین 13 تا 15 هست.:n10:

saminem
26-10-2013, 23:13
سرعت شما هم پایینه ؟

alimail3248
26-10-2013, 23:16
سرعت شما هم پایینه ؟

پایین نیست داغونه:n10:

چه تعرفه ای داری ؟

abs_7
27-10-2013, 00:16

80.191.224.244

این رو یادم نمی یاد بیشتر از 17 شده باشه
پینگ داخلی چند روزه بهتر شده و تایم اوتش کم شده

mohammad varaste
27-10-2013, 11:40
لاشیا یه هفته موندم از رانژه درش نیووردن منم با نوجه به نیاز ضروری مجبور شدن دوباره این لعنتی رو تمدید کنم
سرویس محدود 2 مگ گرفتم
چجوری ببینم چه قدر از شارژم مونده ؟

mohammad varaste
27-10-2013, 11:44
سرعت دانلود از سرور داخلی با 512 نامحدود 60-90 سرعت دانلود با 2مگ محدود از سرور داخلی 40-60:n21:
اینا چه مرگشونه ؟:n24:

alimail3248
27-10-2013, 11:53
سرعت دانلود از سرور داخلی با 512 نامحدود 60-90 سرعت دانلود با 2مگ محدود از سرور داخلی 40-60:n21:
اینا چه مرگشونه ؟:n24:

2 مگ که مشکل داره کلا اما این که از داخل سرعتت کمه احتمالا به خاطر گیت وی هست تغییر بده ببین روی همه گیت وی ها همینه ؟

soroosh_cz
27-10-2013, 13:32
سرعت عالیه ولی پینگ کمی بالاس...

navidddddd
27-10-2013, 16:28
سلام دوستان
من دو سه روزی میشه تعرفه 2 مگ محدود گرفتم ولی سرعت دانلود و آپلودم و همینطور پینگ خیلی ضعیفه چیکار کنم که درست بشه؟تعرفه قبلیم 512 محدود بود...
up : .82
down: .22
ping: 87