PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

alimail3248
18-08-2013, 17:06
برای من که الان وضعیت اینه :n19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
18-08-2013, 17:11
وضعیت پینگ الان کمی بهتر شده

mohammad.t
18-08-2013, 17:18
سلام.
من برگشتم از سر کار:n01:

من DNS-های Open DNS رو ست کردم رو مودمم اما مشکلی نداشتم تا همین یکی دو روز که با USB وصل شدم.حالا محض اطمینان فعلاً DNS-ها رو پاک کردم ببینم باز این اتفاق میفته واسم یا نه.

واسه منم الان که از سر کار برگشتم پینگ بالاس.

دقيقا هدف شومت از كانكت كردن مودم در لحظه روشن شدن سيستم چيه؟

dvb595959
18-08-2013, 17:49
تماس گرفتم 2020 داخلی 2 دقیقا یک ساعت و 48 دقیقه منتظر موندم و بلاخره ادمی پیدا نشد که جواب بده و بعدش زنگ زدم داخلی 5 بازم ادمی یافت نشد که جواب بده...جالب اینه که تمام کارهای عقب افتاده ام رو توی این بازه زمانی انجام دادم...کتاب خوندم و تخمه شکستم و تلوزیون نگاه کردم و اتاق فکر رفتم و کمی هم ورزش کردم و موبایلم رو شارز کردم و کمی هم چرت زدم ولی همچنان ......... ای بنازم مخابرات با این پشتیبانی قوی که داره.....:n02::n02::n02::n02::n02:

hossein 1994
18-08-2013, 17:51
تماس گرفتم 2020 داخلی 2 دقیقا یک ساعت و 48 دقیقه منتظر موندم و بلاخره ادمی پیدا نشد که جواب بده و بعدش زنگ زدم داخلی 5 بازم ادمی یافت نشد که جواب بده...جالب اینه که تمام کارهای عقب افتاده ام رو توی این بازه زمانی انجام دادم...کتاب خوندم و تخمه شکستم و تلوزیون نگاه کردم و اتاق فکر رفتم و کمی هم ورزش کردم و موبایلم رو شارز کردم و کمی هم چرت زدم ولی همچنان ......... ای بنازم مخابرات با این پشتیبانی قوی که داره.....:n02::n02::n02::n02::n02:
توی تمام استانها همینطوری هستن

KING iMAN
18-08-2013, 18:19
دقيقا هدف شومت از كانكت كردن مودم در لحظه روشن شدن سيستم چيه؟

خوب.خوب.خوب.بریم سراغ دلیلم.
ببین من گاهی اوقات(توی همین یکی دو روز اینطوری شده و زیادم پیش اومده)وقتی سیستم رو روشن میکنم اینترنتم وصل نیست و پینگ که میگیرم پیام Destination net unreachable میده بهم.بعد با یه بار روشن خاموش کردن مودم اوکی میشه.خوب نرم افزاری میخوام که وقتی سیستمو روشن میکنم یه بار ریبوت کنه مودمو.

nima_ir
18-08-2013, 18:35

یکی از دوستان از اینجا سرویس گرفته به گفته خودش این یک شرکت خصوصی هستش. زیرساخت

سرعت 1مگ گرفته. دانلود از تمام سرورها روی 500 هستش.

دوستان از این شرکت سرویس گرفتن؟

mohammad.t
18-08-2013, 18:35
خوب.خوب.خوب.بریم سراغ دلیلم.
ببین من گاهی اوقات(توی همین یکی دو روز اینطوری شده و زیادم پیش اومده)وقتی سیستم رو روشن میکنم اینترنتم وصل نیست و پینگ که میگیرم پیام Destination net unreachable میده بهم.بعد با یه بار روشن خاموش کردن مودم اوکی میشه.خوب نرم افزاری میخوام که وقتی سیستمو روشن میکنم یه بار ریبوت کنه مودمو.

شما وقتي اينترنتت وصل نيست چراغ اينترنت خاموشه يا نه؟ يعني مودم به نت وصله يا نه( pppoe وصل هستي درسته؟)

KING iMAN
18-08-2013, 18:37
شما وقتي اينترنتت وصل نيست چراغ اينترنت خاموشه يا نه؟ يعني مودم به نت وصله يا نه( pppoe وصل هستي درسته؟)

چراغ روشنه.
pppoe هستم.
=-=-=-=-=-=-=-=
ممد توام نظر بده: 1024 یا 512؟امشب موعد تمدیده.

alimail3248
18-08-2013, 19:06

ظاهرا که چیز خوبیه اگر تا 500 بره که عالیه فقط نمیدونم چرا سیستم اکانتینگش همونیه که دست پاس ماناماده:n19:

mohammad.t
18-08-2013, 19:19
چراغ روشنه.
pppoe هستم.
=-=-=-=-=-=-=-=

اول قسمت دوم رو جواب بدم كه ميگه : كوري كه عصاكش كور دگر شود!
من اگه جوابي داشتم به سوال خودم مي دادم. من 6 روزه و 6 ساعت رو تا الان بررسي كردم 1600 مگ ارسال و 3200 مگ دريافت داشتم.
توي اين شش روز سرعت دانلودم تقريبا ثابت روي 230 بوده ، توي اين شش روز ديگه استفاده كاملا عادي داشتم و نه مشكل سرعت داشتم نه عقده دانلود!
در كل بگم فهميدم كه براي من 256 نامحدود از همه بهتره. آدم زجر مي كشه وقتي مي بينه پول با زحمت بدست مياد بعد اونوقت مثلا ماهي 45 تومن بده يه مگ نامحدود بگيره.
يه سري كارها داريم مثل كارهاي بانكي، بررسي سايتهاي خبري و تفريحي و ... كه با يه نت 128 هم انجام ميشه.
يه سري ديگه مثل دانلود فيلم و سريال و ... كه يا نت 1024 بايد داشته باشي يا بي خيالش بشي!
=-=-=-=-=-=-=-=
مي توني از Dial on demand استفاده كني مثلا بذاريش روي 2 ساعت. اينجوري 2 ساعت كه استفاده نكني نت قطع ميشه بعد كه سيستم رو روشن كني اولين پيج رو كه بخواي باز كني خودش كانكت ميشه.
حدسيه شماره 2 ! : قطع شدن اينترنت به ويندوز و يا به مودم مربوط ميشه. اگه از مودم باشه شما سيستم رو كه روشن مي كني و نت نداري بعد مي ري روي كانكشن lan يا usb و اون رو disable مي كني. چند لحظه بعد enable ميكني. اگه شبكه فعال نشد و ارور داد از مودم هست. اگه فعال شد و نتم وصل شد پس احتمالا از ويندوزه!
زياد كه پرت و پلا نگفتم؟:n02:

RezaMbz
18-08-2013, 19:20
بچه ها من الان 256 نامحدود مخابرات دارم میخوام برم بکنمش 1 مگ نامحدود سرعتم فعلا رو 30 ایناس بعد تغیرر تا چند میره؟؟؟؟

mohammad.t
18-08-2013, 20:16
بچه ها من الان 256 نامحدود مخابرات دارم میخوام برم بکنمش 1 مگ نامحدود سرعتم فعلا رو 30 ایناس بعد تغیرر تا چند میره؟؟؟؟

ميشه 120-130 همين حدود ها. يه نفر هم هست كه با يه مگ نامحدودش سرعتش بالاي 200 هست كه احتمالا اون استثناست!
ولي فعلا 120 رو داشته باش اگه بيشتر هم شد كه حالش رو ببر:n02:

ali_phd71
18-08-2013, 20:30
چراغ روشنه.
pppoe هستم.
=-=-=-=-=-=-=-=
1024:n02::n05:
ایمان جون خیلی عذر میخوام اگه فوضلی نیست میتونم بپرسم شغل شریفت چیه؟اگه دوست داشتی جواب بده:n16:

8-1kel
18-08-2013, 20:35
سلام بچه ها،من بعد از چند ماهی بی adsl ای فردا میخام برم واسه اینترنت مخابرات ثبت نام کنم.چون دانلود بیشتر برام مهمه فعلا میخام سرعت 1مگ محدود بگیرم(شبانه)،به نظرتون با سرعت 1 مگ،1گیگ رو حدودا تو چن ساعت میشه دان کرد؟بافرض نوسان کم.ممنون

ali_phd71
18-08-2013, 20:45
سلام بچه ها،من بعد از چند ماهی بی adsl ای فردا میخام برم واسه اینترنت مخابرات ثبت نام کنم.چون دانلود بیشتر برام مهمه فعلا میخام سرعت 1مگ محدود بگیرم(شبانه)،به نظرتون با سرعت 1 مگ،1گیگ رو حدودا تو چن ساعت میشه دان کرد؟بافرض نوسان کم.ممنون
اگه دانلود برات مهمه مثل خودم اصلا بهت توصیه نمیکنم طرف سرویس های محدود بری دوست عزیزمون ایمان هم حتی 2مگ کحدود داشت ولی باز برای دانلودی ها اصلا نمی صرفه ترجیحا همون 512 نامحدود بگیری بهتره حالا نمیدونم سرعتش دقیق چنده الان من خودم الان 256 نامحدود دارم سرعتش 30 میشه به زور خیلی کمه ولی چه میشه کرد

alimail3248
18-08-2013, 20:57
ميشه 120-130 همين حدود ها. يه نفر هم هست كه با يه مگ نامحدودش سرعتش بالاي 200 هست كه احتمالا اون استثناست!
ولي فعلا 120 رو داشته باش اگه بيشتر هم شد كه حالش رو ببر:n02:

ممد بزار اون عملی رو که این جناب دوست داره روی مخابرات انجام بده شاید فرجی شد مال ما که افاقه نکرد:n14:

8-1kel
18-08-2013, 21:23
اگه دانلود برات مهمه مثل خودم اصلا بهت توصیه نمیکنم طرف سرویس های محدود بری دوست عزیزمون ایمان هم حتی 2مگ کحدود داشت ولی باز برای دانلودی ها اصلا نمی صرفه ترجیحا همون 512 نامحدود بگیری بهتره حالا نمیدونم سرعتش دقیق چنده الان من خودم الان 256 نامحدود دارم سرعتش 30 میشه به زور خیلی کمه ولی چه میشه کرد
چطور مگه؟من میخام 1مگ،4گیگ بگیرم،شنیدم مخابرات واسه شبانه سرعتا رو تغییر نمیده،اگه 1مگ سرعت دانلودش حدود 120 باشه که خوبه(کلا میخام شبا فقط دانلود کنم)،دیگه شبی یه فیلم 1گیگی که میشه دان کرد حداقل مگه نه؟

KING iMAN
18-08-2013, 21:26
1024:n02::n05:
ایمان جون خیلی عذر میخوام اگه فوضلی نیست میتونم بپرسم شغل شریفت چیه؟اگه دوست داشتی جواب بده:n16:
خواهش میکنم عزیزم.
کارمند پتروشیمی هستم.مهندس شیمی.در خدمتم.:n16:

اول قسمت دوم رو جواب بدم كه ميگه : كوري كه عصاكش كور دگر شود!
من اگه جوابي داشتم به سوال خودم مي دادم. من 6 روزه و 6 ساعت رو تا الان بررسي كردم 1600 مگ ارسال و 3200 مگ دريافت داشتم.
توي اين شش روز سرعت دانلودم تقريبا ثابت روي 230 بوده ، توي اين شش روز ديگه استفاده كاملا عادي داشتم و نه مشكل سرعت داشتم نه عقده دانلود!
در كل بگم فهميدم كه براي من 256 نامحدود از همه بهتره. آدم زجر مي كشه وقتي مي بينه پول با زحمت بدست مياد بعد اونوقت مثلا ماهي 45 تومن بده يه مگ نامحدود بگيره.
يه سري كارها داريم مثل كارهاي بانكي، بررسي سايتهاي خبري و تفريحي و ... كه با يه نت 128 هم انجام ميشه.
يه سري ديگه مثل دانلود فيلم و سريال و ... كه يا نت 1024 بايد داشته باشي يا بي خيالش بشي!
=-=-=-=-=-=-=-=
مي توني از Dial on demand استفاده كني مثلا بذاريش روي 2 ساعت. اينجوري 2 ساعت كه استفاده نكني نت قطع ميشه بعد كه سيستم رو روشن كني اولين پيج رو كه بخواي باز كني خودش كانكت ميشه.
حدسيه شماره 2 ! : قطع شدن اينترنت به ويندوز و يا به مودم مربوط ميشه. اگه از مودم باشه شما سيستم رو كه روشن مي كني و نت نداري بعد مي ري روي كانكشن lan يا usb و اون رو disable مي كني. چند لحظه بعد enable ميكني. اگه شبكه فعال نشد و ارور داد از مودم هست. اگه فعال شد و نتم وصل شد پس احتمالا از ويندوزه!
زياد كه پرت و پلا نگفتم؟:n02:

در مورد انتخاب سرویس تصمیمو گرفتم.راهنماییت مفید بود.
=-=-=-=-=-=
ممد ایراد از مودم نیست.از دو تا مودم استفاده کردم.
الان Dial on demand رو فعال میکنم ببینم چی میشه.
اگه درست شد که هیچ.اگه نه میرم واسه تیت قسمت دوم حرفات.همون Disable کردن و Enable کردن.
فدات.

=-=-=-=-=-=-=-=
ممد غیر از گزینه ی دایال آن دمند که فعالش کردم،اون گزینه هایی که مشخص کردم چه کاربردی داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.t
18-08-2013, 22:06
خواهش میکنم عزیزم.
کارمند پتروشیمی هستم.مهندس شیمی.در خدمتم.:n16:

در مورد انتخاب سرویس تصمیمو گرفتم.راهنماییت مفید بود.
=-=-=-=-=-=
ممد ایراد از مودم نیست.از دو تا مودم استفاده کردم.
الان Dial on demand رو فعال میکنم ببینم چی میشه.
اگه درست شد که هیچ.اگه نه میرم واسه تیت قسمت دوم حرفات.همون Disable کردن و Enable کردن.
فدات.

=-=-=-=-=-=-=-=
ممد غیر از گزینه ی دایال آن دمند که فعالش کردم،اون گزینه هایی که مشخص کردم چه کاربردی داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقيق نمي دونم چي هستن. اولي اگه توي وريفاي كردن يوزر و پسورد ارور بده مثلا ارور 691 بده دوباره سعي ميكنه وصل بشه. يعني اينقدر مي گيره تا وصل بشه!
دومي هم حالت ديباگ هست كه اگه خطايي داره كه نمي تونه وصل بشه رو ببيني.

KING iMAN
18-08-2013, 22:57
دقيق نمي دونم چي هستن. اولي اگه توي وريفاي كردن يوزر و پسورد ارور بده مثلا ارور 691 بده دوباره سعي ميكنه وصل بشه. يعني اينقدر مي گيره تا وصل بشه!
دومي هم حالت ديباگ هست كه اگه خطايي داره كه نمي تونه وصل بشه رو ببيني.

پس جفتشو فعال میکنم:دی

imanparsa
18-08-2013, 23:31
1مگ نامحدود - مخابرات مرکز انقلاب اهواز (فیبر نوری)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pedram_IR
18-08-2013, 23:41
1مگ نامحدود - مخابرات مرکز انقلاب اهواز (فیبر نوری)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز، یکی از آشناهای ما خونه اش لشگره و مخابرات بهش گفته چون فیبرنوری هستی نمی تونی adsl بگیری، شماره اش رو هم که در سایت می زنم، جواب زیر رو می ده، شما چطوری تونستی adsl بگیری؟ ممنون میشم کمک کنی.

elestor_potter
19-08-2013, 00:20
سلام دوستان... یه سوال دارم.
شنیدم یکی از دوستان نزدیک شصت تومن داده Adsl نامحدود 512 گرفته از مخابرات.....!
راسته آیا؟ کیفیتش خوبه؟ چطور باید بگیرم؟ برم مخابرات؟ شماره تماس؟ یا ؟

Armin.Computer
19-08-2013, 00:24

60 تومن؟!!!!!!!!
فکر نکنم 60 تومن خریده باشه
قیمتش ماهانش خیلی کمتره
3 ماه گرفته؟

من 256 دارم سرعتم واقعی شده بعضی مواقع شاید کمتر ولی در کل واقعی
دوستان 512 دارن
سرعت دقیق رو اعلام کنید

elestor_potter
19-08-2013, 00:32
60 تومن؟!!!!!!!!
فکر نکنم 60 تومن خریده باشه
قیمتش ماهانش خیلی کمتره
3 ماه گرفته؟

من 256 دارم سرعتم واقعی شده بعضی مواقع شاید کمتر ولی در کل واقعی
دوستان 512 دارن
سرعت دقیق رو اعلام کنید

آره سه ماهه گرفته :n26:
حالا یه آدرسی چیزی ندارین ؟ :n16:

KING iMAN
19-08-2013, 01:02

یکماهه 22.5 تومنه.من همین الان گرفتم.
اینم سرعتش:

=-=-=-=-=-=-=-=-=
بچه ها وارد تنظیمات مودم که میشم،وقتی میخوام تنظیمات اتصال رو ویرایش کنم این خطا رو میده:

چه مرگشه؟

=-=-==-=-=-=-=-=
ممد منظورم از اون پیغام این بود:

راستی 512 نامحدود گرفتم.
دلم واسه سرعت 260 تنگ شد :دی

majid3
19-08-2013, 01:02

من الان از این شرکت سرویس دارم هیچ فرقی نمیکنه

majid3
19-08-2013, 01:25
دوستان که 256 نامحدود دارن سند رو چند بسته هست ؟

ErfanImmortal
19-08-2013, 01:55
دوست عزیز، یکی از آشناهای ما خونه اش لشگره و مخابرات بهش گفته چون فیبرنوری هستی نمی تونی adsl بگیری، شماره اش رو هم که در سایت می زنم، جواب زیر رو می ده، شما چطوری تونستی adsl بگیری؟ ممنون میشم کمک کنی.

من هم فاز 2 پادادشهر هستم و خطم هم فیبر نوری و موقع استعلام دقیقا میگه "بوخت خالی ندارد"
واسه ما مرکز آزادی هست... انگار خطوط فیبر نوری رو فقط و فقط مخابرات میتونه ساپورت کنه و فقط به تعداد محدودی میده و انگار یه سری افراد زودتر از ما جاها رو پر کردن!

sh@y@n
19-08-2013, 04:23
1 مگ نامحدود تست الان با قند شکن

mohammad.t
19-08-2013, 06:02
یکماهه 22.5 تومنه.من همین الان گرفتم.
اینم سرعتش:

=-=-=-=-=-=-=-=-=
بچه ها وارد تنظیمات مودم که میشم،وقتی میخوام تنظیمات اتصال رو ویرایش کنم این خطا رو میده:

چه مرگشه؟

=-=-==-=-=-=-=-=
ممد منظورم از اون پیغام این بود:

راستی 512 نامحدود گرفتم.
دلم واسه سرعت 260 تنگ شد :دی

به سلامتي خيرش رو بيني.
1- ايهاالناس ما بايد چيكار كنيم كه از دست اين پاس ماناماد خلاص بشيم؟ الان اينا چرا با ماهي 22.5 مي تونن 512 نامحدود بگيرن در حاليكه براي ما 26500 هست؟ 4 تومن چي ميشه؟
2-بريد سايت پاس ماناماد يه بنر زده نوشته پشتيباني 24 ساعته مي خوام فردا شب ساعت 3 زنگ بزنم ببينم خوابن يا بيدار:n10:

3- گوگولي مگوليم فكر كردي خودت تنها بلدي از اين صفحات بذاري؟‌بيا اينم مال من :

از وقتي گودزيلا رو به نسخه هاي بالاي 21 ارتقا دادم اينجوري شده. در حاليكه توي اينترنت اكسپلورر نسخه 6 كه روي خود ويندوز هست مشكلي نداره.
4-من كه فعلا با اين حالي كه به سرويس 256 من دادن دلم واسه سرعتهاي بالا تنگ نميشه:

دوستان که 256 نامحدود دارن سند رو چند بسته هست ؟

اگه منظورت آپلوده براي من روي 2 مگ بستن! هم آپلود هم دانلود!

KING iMAN
19-08-2013, 06:40
ممد دایال آن دمند رو که فعال کردم بعد از 90 دقیقه حتی دانلودهامم قطع کرده!
باید یه پیج رو با بروزرم همینطوری الکی باز بذارم که قطع نشه؟چیجوریاس؟

mohammad.t
19-08-2013, 06:50
ممد دایال آن دمند رو که فعال کردم بعد از 90 دقیقه حتی دانلودهامم قطع کرده!
باید یه پیج رو با بروزرم همینطوری الکی باز بذارم که قطع نشه؟چیجوریاس؟

نمي دونم دقيق! قبلا فعال كرده بودم وقتي كاري با اينترنت نداشتم قطع ميشد. اينكه مي گي وسط دانلود قطع بشه....!
شايد به مرورگر ربط داشته باشه!

KING iMAN
19-08-2013, 06:57
نمي دونم دقيق! قبلا فعال كرده بودم وقتي كاري با اينترنت نداشتم قطع ميشد. اينكه مي گي وسط دانلود قطع بشه....!
شايد به مرورگر ربط داشته باشه!

آقا این فایرفاکس بالای 20 کلاً داغونه واسه تنظیمات مودم ها.اون گزینه رو بیخیال شدم.ضمناً خواب موندم و از سرویس جا موندم:دی
من برم دنبال کار و زندگیم.فیلمامم گذاشتم دانلود.چه حالی میده اینترنت نامحدود.حتی با همین سرعت دانلود الانم(الان ثبت شده بین 70 تا 75).
تا بعد از ظهر که برمیگردم مواظب خودتون باشین:n10:

dvb595959
19-08-2013, 08:05
آقا یه سوال دارم هر کی جواب بده جایزه ( به اندازه وزن خود چوب کبریت دریافت کنید :n02:)داره... متن رو با دقت بخونید
من سیستمم رو از طریق تنظیم بایاس برای دانلود شبانه روشن میکنم و دو حالت برای من پیش میاد
حالت اول..... سیستم کاملا خاموشه و حتی دوشاخه هم توی پزیز نیست.حالا فرضا ساعت 12 شب و من دوشاخه رو به پریز میزنم ولی سیستم رو روشن نمیکنم و منتظر میمونم (البته که منتظر نمیمونم و میرم لالا ) تا سیستم ساعت دو روشن بشه و شروع به دانلود کنه.... در کمال تعجب با وجود اینکه سیستم روشن میشه ولی هیچ دانلودی انجام نمیشه... اگه گفتی چرا؟؟؟؟ خودم میگم چون چراغ lan مودم خاموشه !!! گرفتی چی شد؟مودم روشن میشه ولی چراغ لن غیر فعاله....

حالت دوم.... مثلا ساعت 12 شبه و من در حال استفاده از سیستم هستم ....خب دیگه وقت لالا رسیده و من باید برم بخوابم پس چیکار میکنم؟؟؟هزار و صد آفرین به تو پسر گل....سیستم رو خاموش میکنم ولی دوشاخه رو از پریز جدا نمیکنم بخاطر اینکه ساعت 2 دانلود کنه ... در این حالت چراغ lan مودم روشنه و ساعت 2 هم که میشه مث موشک دانلود میکنه ...
حالا شما باید بگین چرا توی حالت اول چراغ لن روشن نمیشه؟توی تنظیمات بایاس گزینه ای هست که مربوط به این کار میشه ؟؟؟؟

and-roid2
19-08-2013, 08:33
آقا یه سوال دارم هر کی جواب بده جایزه ( به اندازه وزن خود چوب کبریت دریافت کنید :n02:)داره... متن رو با دقت بخونید
من سیستمم رو از طریق تنظیم بایاس برای دانلود شبانه روشن میکنم و دو حالت برای من پیش میاد
حالت اول..... سیستم کاملا خاموشه و حتی دوشاخه هم توی پزیز نیست.حالا فرضا ساعت 12 شب و من دوشاخه رو به پریز میزنم ولی سیستم رو روشن نمیکنم و منتظر میمونم (البته که منتظر نمیمونم و میرم لالا ) تا سیستم ساعت دو روشن بشه و شروع به دانلود کنه.... در کمال تعجب با وجود اینکه سیستم روشن میشه ولی هیچ دانلودی انجام نمیشه... اگه گفتی چرا؟؟؟؟ خودم میگم چون چراغ lan مودم خاموشه !!! گرفتی چی شد؟مودم روشن میشه ولی چراغ لن غیر فعاله....

حالت دوم.... مثلا ساعت 12 شبه و من در حال استفاده از سیستم هستم ....خب دیگه وقت لالا رسیده و من باید برم بخوابم پس چیکار میکنم؟؟؟هزار و صد آفرین به تو پسر گل....سیستم رو خاموش میکنم ولی دوشاخه رو از پریز جدا نمیکنم بخاطر اینکه ساعت 2 دانلود کنه ... در این حالت چراغ lan مودم روشنه و ساعت 2 هم که میشه مث موشک دانلود میکنه ...
حالا شما باید بگین چرا توی حالت اول چراغ لن روشن نمیشه؟توی تنظیمات بایاس گزینه ای هست که مربوط به این کار میشه ؟؟؟؟

سلام
دوست عزیز خب این چه کاریه بخوای از طریق بایوس سیستمت روشن بشه...
شما برنامه زیر رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من هرشب سیستم رو با این روش روشن میکنم.هیچ مشکلی هم نداره....
سیستمو میزارم روی standby سر ساعت معین خودش روشن میشه و idm هم طبق زمانبندی دانلود رو شروع میکنه.

این روش رو الان طبق دو حالت تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟!

dvb595959
19-08-2013, 08:51
سلام
دوست عزیز خب این چه کاریه بخوای از طریق بایوس سیستمت روشن بشه...
شما برنامه زیر رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من هرشب سیستم رو با این روش روشن میکنم.هیچ مشکلی هم نداره....
سیستمو میزارم روی standby سر ساعت معین خودش روشن میشه و idm هم طبق زمانبندی دانلود رو شروع میکنه.

این روش رو الان طبق دو حالت تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟!
lدوست عزیز ممنون بخاطر پاسخ
از این برنامه زمانی که ویندوز ایکس پی داشتم استفاده کردم و بسیار برنامه خوبی بود...ولی چون روی ویندوز 7 با کرک کردنش مشکل داشتم و گاهی هم اجرا نمیشد قیدش رو برای همیشه زدم ...مخصوصا چون با هایبرنیت کردن ویندوز 7 هم باز مشکل داشتم رفتم سراغ بایاس که میتونم بگم در کل بیشتر راضی هستم ..... من جواب سوال بالا برام مهمه و الا همانطور که گفتم قلقش رو میدونم و میدونم چیکار کنم که دانلود شبانه از دستم نره...

and-roid2
19-08-2013, 09:08
lدوست عزیز ممنون بخاطر پاسخ
از این برنامه زمانی که ویندوز ایکس پی داشتم استفاده کردم و بسیار برنامه خوبی بود...ولی چون روی ویندوز 7 با کرک کردنش مشکل داشتم و گاهی هم اجرا نمیشد قیدش رو برای همیشه زدم ...مخصوصا چون با هایبرنیت کردن ویندوز 7 هم باز مشکل داشتم رفتم سراغ بایاس که میتونم بگم در کل بیشتر راضی هستم ..... من جواب سوال بالا برام مهمه و الا همانطور که گفتم قلقش رو میدونم و میدونم چیکار کنم که دانلود شبانه از دستم نره...

خواهش میکنم..
دوست عزیز من الان ویندزوم 8 هست. وبا کرک این برنامه مشکلی ندارم.
شما کرک رو در فولدر نصب برنامه کپی کنید.همین!
برای هایبرنت کردن ویندوز 7:
به منظور فعال کردن حالت Hibernate در ویندوز 7 باید برای شروع روی منوی Start کلیک کرده و در کادر جست‌وجو Power Option را تایپ و سپس گزینه Power Option را از فهرست انتخاب کنید.
در قسمت بعد روی پیوند Choose What the Power Button Dose کلیک کنید و سپس کلید Power Button Settings را برابر با Hibernate قرار داده و کلید Save Changes را بزنید. در مرحله بعد کلید Back را بزنید و روی کلید Change When the Computer Sleeps کلیک کنید. در صفحه بعدی روی پیوند Change Advanced Power Settings کلیک کنید. در این مرحله یک صفحه باز می‌شود. به ترتیب روی کلید Sleep کلیک کرده و گزینه Allow Hybrid Sleep را برابر با Off قرار دهید. دقت داشته باشید که فهرست کشویی بالای صفحه روی گزینه Balanced Active تنظیم شده باشد.

در مورد سوالتون بگم چون من از طریق بایوس تست نکردم نمیتونم راهنماییتون کنم.ولی شما باز با این برنامه تست کن حله احتمال زیاد....

8-1kel
19-08-2013, 10:28
راستی مخابرات برا دانلود شبانه باید یکبار مودم رو خاموش روشن کنی تا رایگان حساب کنه؟(مثه اسیاتک)

dvb595959
19-08-2013, 12:12
راستی مخابرات برا دانلود شبانه باید یکبار مودم رو خاموش روشن کنی تا رایگان حساب کنه؟(مثه اسیاتک)
برای احتیاط اگه قبل از ساعت 2 کانکت بودی بعداز ساعت 2 یکبار دیسکانکت کن.فکر کنم اگه قبلش کانکت بشی دیگه رایگان محسوب نشه.

alimail3248
19-08-2013, 12:36
بچه ها به نظر شما dns های مخابرات باشن پینگ و سرعت بهتره یا dns های عمومی مثل 8.8.4.4 ? کدوم رو بزاریم بهتره ؟

KING iMAN
19-08-2013, 13:47
بچه ها به نظر شما dns های مخابرات باشن پینگ و سرعت بهتره یا dns های عمومی مثل 8.8.4.4 ? کدوم رو بزاریم بهتره ؟
بستگی داره.در حال حاضر عمومی ترین DNS-هایی که خیلی خوب هستن اینه:
208.67.222.222
208.67.220.220

شما بهترین راه رو انتخاب میکنی(بایاس).من خودمم همیشه همینکارو میکردم(وقتی محدود داشتم).مشکل خاموش موندن چراغ لن هیچ ارتباطی به تنظیمات بایاس نداره.خیالت راحت.

خیر.نیازی نیست.خودبخود از ساعت 02.00 تا 06.00 رایگان هستش.بارها و بارها و بارها تست کردم.مثلاً از ساعت 1 وصل بودم و دیگه خاموش نکردم.از ساعت 2 دانلودام شروع شده و رایگان محاسبه شده.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
ممد الان ک اومدم خونه دیدم بازم نت قطع شده و پینگ که گرفتم همون پیغام رو میداد.(Destination net unricahable)
تنظیمات مودم رو برگردوندم رو بریج و گذاشتم کانکشنم وصل شه.دیدم خطای یوزر پسورد میده.در حالیکه درست وارد کردم.پس نتیجه گرفتم این ایراد از طرف خود مخابرات باید باشه.میشه؟
الان اون نرم افزار ReConnect انقدر تلاش کرد که وصل شدم.کاش یه نرم افزار وجود داشت که توی حالت PPPoE هم وقتی اتصال قطع میشه انقدر مودم رو ریبوت کنه تا وصل شه.

mohammad.t
19-08-2013, 14:45
ممد الان ک اومدم خونه دیدم بازم نت قطع شده و پینگ که گرفتم همون پیغام رو میداد.(Destination net unricahable)
تنظیمات مودم رو برگردوندم رو بریج و گذاشتم کانکشنم وصل شه.دیدم خطای یوزر پسورد میده.در حالیکه درست وارد کردم.پس نتیجه گرفتم این ایراد از طرف خود مخابرات باید باشه.میشه؟
الان اون نرم افزار ReConnect انقدر تلاش کرد که وصل شدم.کاش یه نرم افزار وجود داشت که توی حالت PPPoE هم وقتی اتصال قطع میشه انقدر مودم رو ریبوت کنه تا وصل شه.

اره زياد پيش مياد كه وصل نش مثلا چند دقيقه طول ميكشه هي بايد كانكت زد تا وصل بشه.
من توي حالت pppoe ديدم خودش تلاش مي كنه كه وصل بشه.(اون گزينه رو زدي تاثير نداشت؟)

KING iMAN
19-08-2013, 15:13
اره زياد پيش مياد كه وصل نش مثلا چند دقيقه طول ميكشه هي بايد كانكت زد تا وصل بشه.
من توي حالت pppoe ديدم خودش تلاش مي كنه كه وصل بشه.(اون گزينه رو زدي تاثير نداشت؟)

کدوم گزینه؟

mohammad.t
19-08-2013, 15:59
کدوم گزینه؟

همين كه گفتي اين 2 گزينه چي هستن.

hldvlpln
19-08-2013, 17:06
من هم 256نا محدود دارم مخابرات خوزستان تا چند وقت پیش سرعت بین110-120بود ولی الان آوردن روی سرعت واقعی یعنی بین32-40

والا حق هم دارن چون من خودم توی سه ماه که سرعت روی 120بود 600گیگ دانلود داشتم که میدونید اگر هر نفر انقدر ترافیک مصرف کنه چه بلایی سر شرکت مخابرات میاد؟

الان اگه هر گیگ رو 5تومن حساب کنیم من خودم تنها پدر این شرکت رو در آوردم(یعنی من 41تومن دادم 3میلیون تومن ترافیک مصرف کردم)

الان دیگه ماهی به زور شاید 7گیگ ترافیک مصرف کنم چون دیگه هاردم جا نداره و نمیتونم چیزی بگیرم.

پینگش هم برای بازی آنلاین عالی هست من پینگم روی 100هستش.

در کل راضی هستم از مخابرات.

KING iMAN
19-08-2013, 17:13
همين كه گفتي اين 2 گزينه چي هستن.
آها.نه.بازم همینطور میشد.فقط تفاوتش این بود که توی صفحه ی مرورگرم کادر ورود یوزرنیم و پسورد باز میشد(مربوط به اینترنت) که دوباره کانکت شه.من میخوام اتوماتیک انجام شه.نمیتونم که همش بشینم پای سیستم.اینجوری اگه یه فایل رو بذارم دانلود و برم بیرون نمیتونم مطمئن باشم که داره دانلود میشه.

من هم 256نا محدود دارم مخابرات خوزستان تا چند وقت پیش سرعت بین110-120بود ولی الان آوردن روی سرعت واقعی یعنی بین32-40

والا حق هم دارن چون من خودم توی سه ماه که سرعت روی 120بود 600گیگ دانلود داشتم که میدونید اگر هر نفر انقدر ترافیک مصرف کنه چه بلایی سر شرکت مخابرات میاد؟

الان اگه هر گیگ رو 5تومن حساب کنیم من خودم تنها پدر این شرکت رو در آوردم(یعنی من 41تومن دادم 3میلیون تومن ترافیک مصرف کردم)

الان دیگه ماهی به زور شاید 7گیگ ترافیک مصرف کنم چون دیگه هاردم جا نداره و نمیتونم چیزی بگیرم.

پینگش هم برای بازی آنلاین عالی هست من پینگم روی 100هستش.

در کل راضی هستم از مخابرات.

دوست عزیز کاملاً در اشتباه هستین.
مخابرات هزینه ای بابت ترافیک پرداخت نمیکنه!
بله.کاملاً درست شنیدید.در واقع هیچ اپراتور اینترنتی یک ریالم بابت ترافیک مصرفی کاربرانش پرداخت نمیکنه.اینا صرفاً هزینه ی پهنای باند خریداری شدشون رو پرداخت میکنن.واسه همینه که گلوی خودمونو پاره کردیم که سرویسهای محدود حجمی از اساس غیرقانونی و غیراخلاقیه.

hldvlpln
19-08-2013, 17:25
آها.نه.بازم همینطور میشد.فقط تفاوتش این بود که توی صفحه ی مرورگرم کادر ورود یوزرنیم و پسورد باز میشد(مربوط به اینترنت) که دوباره کانکت شه.من میخوام اتوماتیک انجام شه.نمیتونم که همش بشینم پای سیستم.اینجوری اگه یه فایل رو بذارم دانلود و برم بیرون نمیتونم مطمئن باشم که داره دانلود میشه.

دوست عزیز کاملاً در اشتباه هستین.
مخابرات هزینه ای بابت ترافیک پرداخت نمیکنه!
بله.کاملاً درست شنیدید.در واقع هیچ اپراتور اینترنتی یک ریالم بابت ترافیک مصرفی کاربرانش پرداخت نمیکنه.اینا صرفاً هزینه ی پهنای باند خریداری شدشون رو پرداخت میکنن.واسه همینه که گلوی خودمونو پاره کردیم که سرویسهای محدود حجمی از اساس غیرقانونی و غیراخلاقیه.

نه دیگه اینطور که شما فکر میکنید هم نیست وگرنه شرکت ها زیاد به اونایی که مصرف بالایی دارن گیر نمی دادن حتما یه هزینه هایی داره واسشون

KING iMAN
19-08-2013, 17:46
نه دیگه اینطور که شما فکر میکنید هم نیست وگرنه شرکت ها زیاد به اونایی که مصرف بالایی دارن گیر نمی دادن حتما یه هزینه هایی داره واسشون

به ضرس قاطع عرض میکنم صرفاً هزینه ی پهنای باند خریداری شده رو به زیرساخت میدن.بعد از اون باید واسه خودشون درامدزایی کنن که در این راستا به هر اقدام ناجوانمردانه ای دست میزنن.

ali_phd71
19-08-2013, 18:10
سرعت از 30 رفته 220:n04::n04::n19::n19:خدایا این حسو از ما نگیر:n28::n30:

asdxyz
19-08-2013, 18:47
اره متاسفانه رفته بالا.. حالمو گرفت این نت با این speedesh. برا من که شده 465 kb. :34:

alimail3248
19-08-2013, 18:57
سرعت کدوم تعرفه رفته بالا ؟ کدوم شرکت ؟

mohammad.t
19-08-2013, 19:19
براي من كه فرقي نكرده!!

256 نامحدود

Shr776
19-08-2013, 19:45
براي من كه فرقي نكرده!!

256 نامحدود
ببینم شما اهواز هستید؟ از همین ماناماد سرویس می گیرید؟کار خاصی کردید که سرعتون ایم همه بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من 256 نامحدود دارم ولی سرعتم 30 ایناست

sh@y@n
19-08-2013, 21:31
توی این مدتی که نامحدود داشتم الان اولین باریه که افت سرعت داره
یاهو مسنجر هم sign in نمیشه :n16:
تست الان با قند شکن

جالبه با قند شکنه ولی ایپی ایرانو زده :n08:کلا قاط زده :n09:

ali_phd71
19-08-2013, 21:55
مستر محمد از کی سرعتت اینقدر بوده؟برا من که از ماه قبل افت سرعت داشتم برگشته بود 30 قبلش 100 بود حالا تازه امشب شده 200 تا کی اینجور باشه خدا میدونه:n27:منم 256 نامحدود دارم

KING iMAN
19-08-2013, 21:56
512 نامحدود:سرعت بین 60 تا 80 :n13:

mohammad.t
19-08-2013, 22:08
ببینم شما اهواز هستید؟ از همین ماناماد سرویس می گیرید؟کار خاصی کردید که سرعتون ایم همه بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من 256 نامحدود دارم ولی سرعتم 30 ایناست

دزفولم ، بله ماناماد. نه شانسيه يهو ديدي مي ره بالا!

تست الان با قند شکن

ياهو منم بعد از ظهر به سختي وصل شد!
بالاخره فرق يه مگ با 256 اينجاها مشخص ميشه :

مستر محمد از کی سرعتت اینقدر بوده؟برا من که از ماه قبل افت سرعت داشتم برگشته بود 30 قبلش 100 بود حالا تازه امشب شده 200 تا کی اینجور باشه خدا میدونه:n27:منم 256 نامحدود دارم

اينا هيچ اصولي نداره يكي دو روز سرعت رو بالا مي برن كه نريم قرارداد فخس! كنيم! من يه هفته است اينجوري. براي منم از بيش از يكماه پيش سرعت 30 شده.

512 نامحدود:سرعت بین 60 تا 80 :n13:

عوضش نوسان نداري:n02:

alimail3248
19-08-2013, 22:15
تست الان با قند شکن

شایدم قندشکنت داخلیه یه وقت از اون کارا باش نکنی گیر بیفتی:n19:

راستی اگه اپلودت فیکه الان از هر سروری که بگیری همین قدر میده یا فقط از سرور خود قندشکن؟

ali_phd71
19-08-2013, 22:18
سایت hidem.... هیچ کدوم از ای پی هاش کار نمیکنن دانلود منجر نمیتونه دانلود کنه اگه ای پی سالم با سرعت داری بفرست

KING iMAN
19-08-2013, 22:44
بچه ها کی میدونه توی این قسمت باید چی رو بذاریم که بهتر باشه؟من او.لی رو روی Auto و دومی رو هم مثل عکسی که گذاشتم تنظیم میکنم.شما چی؟

alimail3248
19-08-2013, 22:55
افت سرعت دارم شما ها هم دارین الان

sevenkel
19-08-2013, 23:19
دوستان تو سایت مخابرات انگار زده بود 2 تا 7 صبح رایگان،جدیدا کردنش6؟راستی یکی بچه های قم که اینترنت مخابرات داره از Ve p n استفاده کرده بعد همش ارور 651 میداد رفته مخابرات میگه چون فلیتر شکن استفاده کردی اتومات قطع شده!!!(یعنی وی پی ممنوع)اینجا که اینطور نیست؟

Enter
19-08-2013, 23:38
سلام
دوستان خواهشا یکی کمک کنه واقعا کلافه شدم
بنده مدتیه که اومدم ADSL مخابرات مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی گوشی تلفن رو بر میدارم و بعضی وقتها وقتی گوشی رو میذارم چراغ ADSL و Internet مودمم خاموش و روشن میشه درو اقع مودمم ریست میشه زنگ زدم پشتیبانی همونجایی که رفتم ثبت نام که خود مخابرات مرکزی هست و خونه مون تا اونجا چندتا خیابون بیشتر نیست پورتمو چک کرد خطمو چک کرد هیچکدوم مشکلی نداشتن گفتن تلفنت اتصالی داره تلفن همسایه رو گرفتم بازم مشکل پابرجاست دوتا اسپلیتر داشتم و بازم یه اسپلیترنو خریدم بازم مشکل پابرجاست خط تلفنم اصلا صدای خش نداره خود 117 که زنگ زدم برای خرابی گفت تلفنت در بهترین حالت ممکنه الان میگن سیم کشی خونه مشکل داره در صوتی که من از سیم کشی مطمئنم که سالمه یه نکته رو هم بگم که یه اسپلیتر قدیمی دارم که هیچ نوشته ای نداره و معلومه از اون اسپلیترهای پوکیده س وقتی اونو میذارم صدای خش توی گوشی تلفن به وضوح شنیده میشه منتها وقتی گوشی رو برمیدارم یا میذارم مودمم اصلا ریست نمیشه و همه چی اوکی هست ولی بعضی وقتها هم قاطی میکنه و قطع میشه لطفا یکی از دوستان یه راه حلی جلو پام بذاره شنیدم میگن که ممکنه کابل دیتا و تلفن رو جابه جا زدن که به مسئول اونجا گفتم گفت نه درسته از این لحاظ مشکلی نداره کلا کلافه شدم اساسی.Help ME Please

dvb595959
19-08-2013, 23:53
سلام
بنده مدتیه که اومدم ADSL مخابرات مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی گوشی تلفن رو بر میدارم و بعضی وقتها وقتی گوشی رو میذارم چراغ ADSL و Internet مودمم خاموش و روشن میشه درو اقع مودمم ریست میشه زنگ زدم پشتیبانی همونجایی که رفتم ثبت نام که خود مخابرات مرکزی هست و خونه مون تا اونجا چندتا خیابون بیشتر نیست پورتمو چک کرد خطمو چک کرد هیچکدوم مشکلی نداشتن گفتن تلفنت اتصالی داره تلفن همسایه رو گرفتم بازم مشکل پابرجاست دوتا اسپلیتر داشتم و بازم یه اسپلیترنو خریدم بازم مشکل پابرجاست خط تلفنم اصلا صدای خش نداره خود 117 که زنگ زدم برای خرابی گفت تلفنت در بهترین حالت ممکنه الان میگن سیم کشی خونه مشکل داره در صوتی که من از سیم کشی مطمئنم که سالمه یه نکته رو هم بگم که یه اسپلیتر قدیمی دارم که هیچ نوشته ای نداره و معلومه از اون اسپلیترهای پوکیده س وقتی اونو میذارم صدای خش توی گوشی تلفن به وضوح شنیده میشه منتها وقتی گوشی رو برمیدارم یا میذارم مودمم اصلا ریست نمیشه و همه چی اوکی هست ولی بعضی وقتها هم قاطی میکنه و قطع میشه لطفا یکی از دوستان یه راه حلی جلو پام بذاره شنیدم میگن که ممکنه کابل دیتا و تلفن رو جابه جا زدن که به مسئول اونجا گفتم گفت نه درسته از این لحاظ مشکلی نداره کلا کلافه شدم اساسی.Help ME Please
در مسیر مودم هم از اسپلیتر استفاده میکنی؟اگه آره ... اسپلیتری که سر راه مودمت گذاشتی بردار ببین حل میشه یا نه

megax
20-08-2013, 00:03
1 مگ نامحدود

Enter
20-08-2013, 00:05
در مسیر مودم هم از اسپلیتر استفاده میکنی؟اگه آره ... اسپلیتری که سر راه مودمت گذاشتی بردار ببین حل میشه یا نه

آقا همه کاری کردم مثلا یه دوشاخه ی دو سکوته برای پریز تلفن خریدم اومدم یه سیم رو ازسوکت اول به مودم مستقیم زدم سیم بعدی رو از سوکت دوم به اسپلیتر و گوشی تلفن زدم بازم همین آشه و همین کاسه برعکسش کردم حل نشد!!!

sh@y@n
20-08-2013, 00:16
شایدم قندشکنت داخلیه یه وقت از اون کارا باش نکنی گیر بیفتی:n19:

راستی اگه اپلودت فیکه الان از هر سروری که بگیری همین قدر میده یا فقط از سرور خود قندشکن؟
نه داخلی نیست اسپید تست قاط زده , کلا امروز همه چیز قاط زده:n02:
از کدوم کارا؟:n02:
آپلود با همه سرورا همونقدره

hexor007
20-08-2013, 00:25
بچه ها نت من قاط زده. واسه شما هم اینجوریه ؟
512 نامحدود

hldvlpln
20-08-2013, 00:39
خدایا جریان چیه اگه نت قاطی کرده امیدوارم تا قیامت اینطور باشه الان سرعت من از روی 30رفته برای 360

درست زمانی که داشتم دنبال علت کم شدن سرعت می گشتم سرعتم اینطور شد.

انگار این اتفاق واسه همه افتاده.

من مخابراتی هستم دوستان دیگه که مخابرات داشتن سرعتتون رو بگید که زیاد شده یا فقط مال ما اینطوره.

sh@y@n
20-08-2013, 00:42
بچه ها نت من قاط زده. واسه شما هم اینجوریه ؟
512 نامحدود
بله برا منم قاط زده
منتها از این ور بوم افتاده:n02:

Masoud-Susa
20-08-2013, 00:51
سرعت اینترنت خوزستان کُند شده است
مدیرکل زیرساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان در خصوص کاهش سرعت اینترنت در چند روز اخیر، گفت: سرعت اینترنت تا پایان امروز بهبود می‌یابد.علیرضا ملکی‌جهان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خوزستان، عنوان‌کرد: مشکل کاهش سرعت اینترنت فقط در خوزستان نیست بلکه مشترکین سراسر کشور در چند روز اخیر با این مشکل مواجهند و این مشکل ناشی از زیرساخت اینترنت است.وی با اشاره به تفاوت سرعت اشتراک‌های خانگی مانند وایمکس ایرانسل با ADSL، بیان‌کرد: تفاوت این دو اشتراک در این است که وایمکس خانگی به دلیل بیسیمی بودن از سرعت بالایی برخوردار بوده و 4 برابر سرعت ADSL است.

انتشار:دوشنبه 28 مرداد 1392

----
من از پارس آنلاین سرویس دارم نابود شده کند نشده !

775e
20-08-2013, 01:53
وقتی سرعت کمه میگید چرا کمه حالا که خوبه بابا صداش رو در نیارید بزارید خوب بمونه من شبانه دارم100 کیلوبایت بر سانیه دانلود میکنم....:n02::n02::n02::n02:

4rooos
20-08-2013, 04:22
من 512 نامحدود دارم از کیش ، سرعت حدود 210 تا 450 :n07:

saeediranzad
20-08-2013, 05:35
وی با اشاره به تفاوت سرعت اشتراک‌های خانگی مانند وایمکس ایرانسل با ADSL، بیان‌کرد: تفاوت این دو اشتراک در این است که وایمکس خانگی به دلیل بیسیمی بودن از سرعت بالایی برخوردار بوده و 4 برابر سرعت ADSL است.

جفنگ فرمودند! باید میگذاشت روز سیزده نوروز میگفت.

4rooos
20-08-2013, 05:54
جفنگ فرمودند! باید میگذاشت روز سیزده نوروز میگفت.
دقیقا :n02:
اینم 512 کیش او ا سیس نامحدود، سه شنبه صبح ساعت 6:52 صبح

mohamad hosain
20-08-2013, 06:41
عامو دِلوم ضعف رفت از بس دانلود کِردَم :n02: .برق رفت 20 دقیقه . 20 دقیقه از این ماراتون جذاب عقب انداختنم نامردا

mohammad.t
20-08-2013, 09:31
سایت hidem.... هیچ کدوم از ای پی هاش کار نمیکنن دانلود منجر نمیتونه دانلود کنه اگه ای پی سالم با سرعت داری بفرست

علي جان چند ساعت بعدش مراجعه كن هي جديد مياد. يكي از اون سبز خوشرنگ هاش رو انتخاب كن!
البته توي گوگل هم سرچ كني دهها سايت ديگه هم ليست دارن .

sh@y@n
20-08-2013, 09:53
من فکر میکنم اونایی که ضحی کیش هستن سرعتاشون زیاد شده
ولی اونایی که مثل من پاس مارمالاد هستن سرعتشون کمتر شده :n01:
برا من که از دیشب افت سرعت شدید هست :n09:

psycho0098
20-08-2013, 10:11
دوستان من هفته پيش رفتم ثبت نام كردم اما هنوز نصاب نیومده
طبیعیه یا زنگ بزنم بشون??
دقیقا یک هفته پیش
مودم هم از خودمه

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

mohammad.t
20-08-2013, 10:24
من فکر میکنم اونایی که ضحی کیش هستن سرعتاشون زیاد شده
ولی اونایی که مثل من پاس مارمالاد هستن سرعتشون کمتر شده :n01:
برا من که از دیشب افت سرعت شدید هست :n09:

فكر نكنم! اينا دو تا روح هستن در دو بدن:n02:
من پاس ماناماد دارم.
اينم تصوير با اين توضيح كه سرعت كه مشخصه و هر ميله عمودي بيانگر 10 ثانيه مي باشد!

دوستان من هفته پيش رفتم ثبت نام كردم اما هنوز نصاب نیومده
طبیعیه یا زنگ بزنم بشون??
دقیقا یک هفته پیش
مودم هم از خودمه

كجاي هفته پيش! شما پنجشنبه و جمعه رو حساب نكن اگه گفته يه هفته!
اگه چراغ لينكت روشن شده يه زنگ بزن بگو چرا اين نصاب نمياد!

psycho0098
20-08-2013, 10:42
راجع به این چراغ لینک یه توضیحی میدی محمد?
یعنی خط تلفن رو همیجوری بدون تنظیمات خاصی وصل کنم به مودم??

mohammad.t
20-08-2013, 10:52
راجع به این چراغ لینک یه توضیحی میدی محمد?
یعنی خط تلفن رو همیجوری بدون تنظیمات خاصی وصل کنم به مودم??

يكي از دوستان كه الان سر كار هستش كه از اينجا براش آرزوي موفقيت مي كنيم در جريانه! من اينجام كه كار شما راه بيوفته! اگه نصابتون قبول كنه نياد حتي مي تونيم باهم مودم رو كانفيگ كنيم بره پي كارش:n02:
بگذريم!
آره فقط خط تلفن رو به مودم وصل كن و برقش رو و بعد روشنش كن. اگه چراغ adsl يا link يا status يا هر چي كه روي مودم نوشته(فرقي نمي كنه!) روشن شد بعد از چند لحظه و ثابت موند پس سرويس شما از طرف مخابرات اوكي هست و به قول بچز خط رانژه شده!
بعد زنگ بزن گير بده به نصاب بياد!

Enter
20-08-2013, 10:59
سلام

کسی پیشنهادی چیزی نداره واسه این مشکل من؟

sh@y@n
20-08-2013, 11:18
فكر نكنم! اينا دو تا روح هستن در دو بدن:n02:
من پاس ماناماد دارم.
اينم تصوير با اين توضيح كه سرعت كه مشخصه و هر ميله عمودي بيانگر 10 ثانيه مي باشد!

كجاي هفته پيش! شما پنجشنبه و جمعه رو حساب نكن اگه گفته يه هفته!
اگه چراغ لينكت روشن شده يه زنگ بزن بگو چرا اين نصاب نمياد!
والله چی بگم :n02:
اخه علی هم دیشب دیدم گفت افت سرعت داره گفتم شاید اینجوری باشه:n01:

mohammad.t
20-08-2013, 12:10
کسی پیشنهادی چیزی نداره واسه این مشکل من؟

داداش من خودم حلال مشكلاتم ولي توي اين مورد هنگ كردم:n02:
شما سيم ورودي منزل رو كه از مخابرات مياد رو از سيم كشي داخلي ساختمون قطع كن. و مستقيم سيمهاي مخابرات رو هم به مودم و هم از اسپليتر بگير به گوشي وصل كن اينجوري 100 درصد مطمئن ميشي از سيم كشي هاست يا نه.
اگه باز هم مشكل ادامه داشت بگو بيان سيم از جعبه توي خيابون تا خونه رو عوض كنن!

elestor_potter
20-08-2013, 13:08
دوستان الان من اگه بخوام بگیرم باید به شماره 2020 زنگ بزنم؟
اینترنت 256 نامحدود حدودا چقدر در میاد ؟
سرعتش حداقل 30 میشه؟

insomniac2
20-08-2013, 13:13
من از وضعیت سرویس‌دهنده‌های اینترنت اهواز خبر ندارم. چه شرکتی خوبه و خدمات بهتری ارائه میده؟ چی پیشنهاد می‌کنید؟

DVB2PC
20-08-2013, 13:27
سلام

همشهری های عزیز اهوازی این اواخر کسی واسش پیش اومده که به 2020 زنگ بزنه و بگه دان استریم خط رو بیشتر کنن و اونا هم انجام داده باشن؟ میخوام به 2020 زنگ بزنم که دان استریم رو از 2048 به 4096 بالا ببرن!! البته چنین چیزی فکر نمی کنم امکان داشته باشه

4rooos
20-08-2013, 13:37
512 نامحدود کیش اُآسیس
دیشب سرعتم 600 بودف فقط نشسته بودم اسکرین شات میگرفتم :n19:
الان شده 30 :n29:
یعنی تا تو دهن ادم زهر مارش نکنن اروم نمیشن:n27:

Armin.Computer
20-08-2013, 13:44
دوستان الان من اگه بخوام بگیرم باید به شماره 2020 زنگ بزنم؟
اینترنت 256 نامحدود حدودا چقدر در میاد ؟
سرعتش حداقل 30 میشه؟

بیین من خودم 256 دارم
بعضی مواقع 30 شاید کمی کمتر
بعضی مواقع خیلی میره بالا مثل دیشب
ولی معمولا دوستانی هم که اینجا دارن سرعت برای اکثر افراد تا جایی که من می دونم واقعی هست
اگر تست دوستان رو هم ببینید می تونید حدس بزنید
البته این نظر شخصی من بود

من از وضعیت سرویس‌دهنده‌های اینترنت اهواز خبر ندارم. چه شرکتی خوبه و خدمات بهتری ارائه میده؟ چی پیشنهاد می‌کنید؟
بستگی به استفاده شما داره
نامحدود؟
محدود؟

mohamad hosain
20-08-2013, 14:09
دوستان dns من روی حالت اتو با 217.218.127.127 بود که نتش قطعه .دارن یه گندی میزنن الان با 8.8.4.4 اومدم .

alimail3248
20-08-2013, 15:05
سلام

همشهری های عزیز اهوازی این اواخر کسی واسش پیش اومده که به 2020 زنگ بزنه و بگه دان استریم خط رو بیشتر کنن و اونا هم انجام داده باشن؟ میخوام به 2020 زنگ بزنم که دان استریم رو از 2048 به 4096 بالا ببرن!! البته چنین چیزی فکر نمی کنم امکان داشته باشه

اره من یک ماه پیش

nima_ir
20-08-2013, 15:34
اره من یک ماه پیش

ما هم یکباز زنگ زدیم بی وجدان گذاشت روی 1024. بعضی از اپراتورهای عقده ایی هستن.

KING iMAN
20-08-2013, 16:02
يكي از دوستان كه الان سر كار هستش كه از اينجا براش آرزوي موفقيت مي كنيم در جريانه! من اينجام كه كار شما راه بيوفته! اگه نصابتون قبول كنه نياد حتي مي تونيم باهم مودم رو كانفيگ كنيم بره پي كارش:n02:

:n16:

من تازه از سر کار برگشتم(یکساعت پیش:دی)
برم فیلتر آکواریوممو تمیز کنم و یه دوش بگیرم و بعدش بیام ببینم چه خبر بوده اینجا:n07:

insomniac2
20-08-2013, 16:15
بستگی به استفاده شما داره
نامحدود؟
محدود؟

هر دو رو بگید لطفا.

porya_spy
20-08-2013, 16:25
اینم تست های امروز . وضعیت کاملا پایدار و خوب :n02::n12:

Armin.Computer
20-08-2013, 17:03
هر دو رو بگید لطفا.

محدود که Isp های مختلفی هست و بستگی به مرکز و شهر شما داره
و من اطلاعات خاصی ندارم
نامحدود:
بدون در نظر گرفتن isp هایی که در حد یک شعبه هستن مثلا فقط در یک شهر ارائه سرویس میدن
به نظر من مخابرات بهتره
درسته کمی نوسان داره ولی دیگه کاری نیمشه کرد
الان شما یک بررسی تو تاپیک انجام بدید میبینید که اکثر دوستان مشکل خاصی ندارن به جز بعضی روزها
قبلا که سرعت خیلی بالا بود 256 تا 110 دانلود هم میرفت ولی الان سرعت کمی محدود شده و تقریبا واقعی حالا این که سرعت به حالت قبل برگرده رو نمی دونم
خودتون هم باید تحقیق بکنید ببینید چه جوریه
من از isp دیگه مثل آسیاتک نامحدود داشتم که راضی نبودم
حالا فقط مرکز ما مشکل داشت یا نه
این رو دقیق مطمئن نیستم
در کلام آخر
تحقیق کنید
بعد
اینترنت بگیرید
موفق باشید

Enter
20-08-2013, 17:04
داداش من خودم حلال مشكلاتم ولي توي اين مورد هنگ كردم:n02:
شما سيم ورودي منزل رو كه از مخابرات مياد رو از سيم كشي داخلي ساختمون قطع كن. و مستقيم سيمهاي مخابرات رو هم به مودم و هم از اسپليتر بگير به گوشي وصل كن اينجوري 100 درصد مطمئن ميشي از سيم كشي هاست يا نه.
اگه باز هم مشكل ادامه داشت بگو بيان سيم از جعبه توي خيابون تا خونه رو عوض كنن!
جعبه تقسیم دقیقا چسبیده به در حیاط خونمون که یه سیم سه رشته ای (یکیش بلا استفاده ست) از جعبه تقسیم اومده تا پریز تلفن توی اتاق در واقع هیچ واسطه ای این وسط نیست.

insomniac2
20-08-2013, 17:08
محدود که Isp های مختلفی هست و بستگی به مرکز و شهر شما داره
و من اطلاعات خاصی ندارم
نامحدود:
بدون در نظر گرفتن isp هایی که در حد یک شعبه هستن مثلا فقط در یک شهر ارائه سرویس میدن
به نظر من مخابرات بهتره
درسته کمی نوسان داره ولی دیگه کاری نیمشه کرد
الان شما یک بررسی تو تاپیک انجام بدید میبینید که اکثر دوستان مشکل خاصی ندارن به جز بعضی روزها
قبلا که سرعت خیلی بالا بود 256 تا 110 دانلود هم میرفت ولی الان سرعت کمی محدود شده و تقریبا واقعی حالا این که سرعت به حالت قبل برگرده رو نمی دونم
خودتون هم باید تحقیق بکنید ببینید چه جوریه
من از isp دیگه مثل آسیاتک نامحدود داشتم که راضی نبودم
حالا فقط مرکز ما مشکل داشت یا نه
این رو دقیق مطمئن نیستم
در کلام آخر
تحقیق کنید
بعد
اینترنت بگیرید
موفق باشید

خب نامحدود پس مخابرات خوبه.
وایمکس ایرانسل یا مبین نت تو اهواز چطوره؟ غیر از اینا چیزی هست؟ برای اهواز و منطقه زیتون می‌خوام. من اهواز نیستم و غیر از این فوروم کسی رو نمی‌شناسم که بپرسم.

alimail3248
20-08-2013, 17:12
وایمکس ایرانسل یا مبین نت تو اهواز چطوره؟ غیر از اینا چیزی هست؟ برای اهواز و منطقه زیتون می‌خوام. من اهواز نیستم و غیر از این فوروم کسی رو نمی‌شناسم که بپرسم.

کلا اهواز اینترنتش داغونه .وایمکس هم که کلا چیز داغونیه .مطمئنا ایرانسل بهتره .توی منطقه مورد نظر باید وایمکس رو چک کنید تا از ترافیک منطقه مطمئن بشید هر کدوم سرعت بیشتری داشت بگیرید. وایرلس هم هست که پینگ پایین تر و کیفیت بالاتری داره ولی هزینه راه اندازی و تعرفه ماهیانش بسیار بالاست..

Armin.Computer
20-08-2013, 17:13

وایمکس رو اصلا ازش اطلاع ندارم :دی
تا جایی که من اطلاع دارم
تو اهواز وایمکس هست
وایرلس
ADSL
تو اهواز isp باید بیشتر باشه
بازم میگم
تحقیق کنید ببینید بهترین کدومه!

alimail3248
20-08-2013, 17:15
بچه ها ssl سایت های داخلی متلا بانک ها و ... واسه شما هم پوکیدس ؟ چون برا من هم کنده هم بعضی وقتها وسط تراکنش گیر میکنه

mohammad.t
20-08-2013, 17:27
ادم با اين سرعتها صرفش نمي كنه تلويزيون ببينه:33:

4rooos
20-08-2013, 17:37
اقا سرعت من که 512 دارم از 300 نمیاد پایین
هووو هاردم داره پر میشه:n19:
یکی بیاد منو بگیره

KING iMAN
20-08-2013, 17:37
بچه ها ssl سایت های داخلی متلا بانک ها و ... واسه شما هم پوکیدس ؟ چون برا من هم کنده هم بعضی وقتها وسط تراکنش گیر میکنه
واسه من عالیه.

ادم با اين سرعتها صرفش نمي كنه تلويزيون ببينه:33:

ندید بدید :دی

دوستان dns من روی حالت اتو با 217.218.127.127 بود که نتش قطعه .دارن یه گندی میزنن الان با 8.8.4.4 اومدم .
من که همچنان دارم از 208.67.222.222 استفاده میکنم.همیشه پرقدرت.

علي جان چند ساعت بعدش مراجعه كن هي جديد مياد. يكي از اون سبز خوشرنگ هاش رو انتخاب كن!
البته توي گوگل هم سرچ كني دهها سايت ديگه هم ليست دارن .
یه چهار تا از این سایتا رو پ.خ. کن بیاد.:n16:

mohammad.t
20-08-2013, 17:47
یکی بیاد منو بگیره

يكي بياد اين عروس رو بگيره:n08:

KING iMAN
20-08-2013, 18:02

:n02::n07::n10::n19::n20::n25::n08:

4rooos
20-08-2013, 18:09

:n02::n07::n10::n19::n20::n25::n08:
مودم رو مجبور شدم خاموش روشن کنم ، حالا سرعتم شده 65 :n03:

howhow
20-08-2013, 18:15
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بچه های خوزستان بچه ها من اهل این استان نیستم به تازگی در سربندر ساکن شده ام
میخواستم adsl ثبت نام کنم

شماره خط تلفنم 0561-223.... هست

با بررسی متوجه شدم خط از نوع pcm می باشد و نمیشه روش اینترنت adsl ثبت نام کرد
آیا امکان رفع این محدودیت و دریافت سرویسش اینترنت adsl میشه اقدام کرد؟

در غیر اینصورت آیا اگر خط جدیدی خریداری کنم امکان دارد خط جدید هم مجددا از نوع pcm باشه و روی جدیده هم نشه اینترنت ثبت نام کرد؟

کسی اینجا از سربندر هست؟؟؟
واقعا بدجوری کارم گیره و تو شهر غریبم :n28:
با تشکر از بچه های خونگرم:n12:

dvb595959
20-08-2013, 18:23
ب

یکی هست اسمش ایمان

howhow
20-08-2013, 18:26
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بچه های خوزستان بچه ها من اهل این استان نیستم به تازگی در سربندر ساکن شده ام

در غیر اینصورت آیا اگر خط جدیدی خریداری کنم امکان دارد خط جدید هم مجددا از نوع pcm باشه و روی جدیده هم نشه اینترنت ثبت نام کرد؟

در مورد pcm و اینا جی کسی اطلاعی نداره؟
اصلا مشکلی نیست یه خط جدید میخرم اگه نیاز باشه اما میترسم اینم مشکل دار باشه بازم:n27:

4rooos
20-08-2013, 18:30
اره یکی از سربندر هست ، مسول کل تاپیک اینترنت خوزستانه ، جناب ایمان.

اقا من چون سرعت بالا بود رفتم پنجاه گیگ لیچر گرفتم، باز سرعت خوابید.
احساس میکنم کمرم شکست ، ده هزارتومن پول زحمت کشیده دادم پا لیچر.
با احساساتم بازی شد

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

4rooos
20-08-2013, 18:31

محمد جان من عروس نیستم
فامیلیم چاروسایی هستش
بهم میگن چاروس

mohammad.t
20-08-2013, 19:03
محمد جان من عروس نیستم
فامیلیم چاروسایی هستش
بهم میگن چاروس

آقا شرمنده. از بس اين بچه هاي امروزي اينجوري مي نويسن ما هم اينجوري مي خونيم. مثلا m0h4mm4d

howhow
20-08-2013, 19:59
در مورد pcm و اینا جی کسی اطلاعی نداره؟
اصلا مشکلی نیست یه خط جدید میخرم اگه نیاز باشه اما میترسم اینم مشکل دار باشه بازم:n27:

کسی کمکی نمیکنه؟؟:n27: کارام گیره بدجوری

hexor007
20-08-2013, 20:02
سرعت دانلود 512 نامحدود خیلی کم شده

:n04::n04::n02::n10::n19::n19::n19:

mohammad.t
20-08-2013, 20:24
کسی کمکی نمیکنه؟؟:n27: کارام گیره بدجوری

تااونجا كه من اطلاع دارم pcm ها خط حالت اشتراكي داره. كه مثلا با روش هايي مثل مالتي پلكس اومدن از يك خط براي يه مجتمع يا بخش تلفن كشيدن.
در صورتي كه امكانش باشه كه خط جديد معمولي بكشيد احتمالا هزينه زيادي داره.

howhow
20-08-2013, 20:34
تااونجا كه من اطلاع دارم pcm ها خط حالت اشتراكي داره. كه مثلا با روش هايي مثل مالتي پلكس اومدن از يك خط براي يه مجتمع يا بخش تلفن كشيدن.
در صورتي كه امكانش باشه كه خط جديد معمولي بكشيد احتمالا هزينه زيادي داره.

یعنی یه خط جدید ثبت نام کنم؟
75 تومن دیگه؟حالا سوال اساسیی اینه که خط جدید که بهم میدن از کجا کعلوم معمولی باشه و باز pcm ندن:n27:

dvb595959
20-08-2013, 21:02
یعنی یه خط جدید ثبت نام کنم؟
75 تومن دیگه؟حالا سوال اساسیی اینه که خط جدید که بهم میدن از کجا کعلوم معمولی باشه و باز pcm ندن:n27:
مگه کجا میخای بری خط جدید بگیری؟ هر جایی که میری بگو برای اینترنت میخام... ببین چی میگه... با خودشون صحبت کن... به نظرت اینجا کسی میتونه بهت کمک کنه توی این زمینه؟؟؟؟ من که فکر نکنم اینجا به جوابت برسی عزیز

alimail3248
20-08-2013, 21:17
یه سوال

من نیاز به یه خط دیگه دارم ولی مرکز مخابراتی ما میگه ترافیک توی منطقه زیاده و زوج مسی نداریم که بدیم چندین بار مراجعه کردم و همین جواب رو گرفتم کسی راهی به ذهنش میرسه ؟

به نظر شما اگر به جای مرکز مخابراتی از طریق دفاتر پستی ثبت نام کنم میدن یا بازم همون جواب رو میدن ؟

KING iMAN
20-08-2013, 21:22

درود فراوان.
شما اهل هر جای دنیا ک باشی تا وقتی سربندر هستی احساس غربت نکن:n16:
من امروز صبح قبل از اینکه برم شرکت یه سر رفته بودم مرکز خرابی تلفن(117)(آدرسش هم پشت سینما ساحل هستش)،دیدم یه فرمهایی داشتن مخصوص همین قضیه.یه بنده خدایی درخواست داده بود واسه مشکلی مشابه مشکل شما.نیازی به گرفتن خط جدید نیست.شمام اگه میتونی مراجعه کن ایشالا که مشکلت حل میشه.
راستی پیش شماره ی سربندر 0651 هستش نه 0561:n01:
بازم مشکلی داشتی من در خدمتم.

اره یکی از سربندر هست ، مسول کل تاپیک اینترنت خوزستانه ، جناب ایمان.

اقا من چون سرعت بالا بود رفتم پنجاه گیگ لیچر گرفتم، باز سرعت خوابید.
احساس میکنم کمرم شکست ، ده هزارتومن پول زحمت کشیده دادم پا لیچر.
با احساساتم بازی شد

قسمت اول::n12:
قسمت دوم: خو مگه کرم داشتی رفتی انقدر لیچر گرفتی؟:دی
بعدشم اشکال نداره که بابا.من خودم همیشه لیچر تودست و بالم هست.نیازت میشه.

محمد جان من عروس نیستم
فامیلیم چاروسایی هستش
بهم میگن چاروس

خدا وکیلی منم مثل ممد اشتباه میخوندم همش:n02:

آقا شرمنده. از بس اين بچه هاي امروزي اينجوري مي نويسن ما هم اينجوري مي خونيم. مثلا m0h4mm4d

یکی بیاد جلو این ندید بدید رو بگیره.هی تست سرعت میذاره.نذار منم تست سرعت بذارم(البته از سرویس قدیمیم ها:n08:)

dvb595959
20-08-2013, 21:37
ایمان اگه لیچر داری تا یکی دوتا لینک خفن بهت بدم لیچ کن پس... آقای عروس شما هم حالا که لیچرا رو دست مونده برای ما لیچ کن...:n02:

garaa
20-08-2013, 22:26
سلام ,
من مشکلم رو باز این تاپیکم میگم شاید شما تونستید کمک کنید ...
نت : مخابرات نامحدود 256 ـه 1 به 10
5 روزه به طور ناگهانی این مشکل پیدا شده و شب قبلش همه چیز داشت به خوبی و خوشی پیش میرفت »:دی

آقا من 5 روز پیش از خواب بیدار شدم اومدم پای نت دیدم P30Wolrd و اکثر سایت ها باز نمیشند واسم , اما چندتا سایت باز میشدند راحت و بدون مشکل !
من فکر کردم مشکل سراسریه اول 1 روز گذشت دیدم این درست بشو نیست زنگ زدم دوستم میگفت من اصلا مشکلی ندارم ...

اومدم از 4.2.2.4 پینگ گرفتم دیدم کلا Time out ـه پینگ نمیده ...اما 4.2.2.3 پینگ میده :

من 1000 بار بیشتر مودم رو ریست کردم گفتم آی پی عوض بشه اما کلا 2 نوع بیشتر نداره ,
1 : 4.2.2.4 پینگ میده و 4.2.2.3 همش میشه تایم اوت
2 : 4.2.2.3 پینگ میده و 4.2.2.4 کلا میشه تایم اوت

پینگ هم همش TTL 49 Ping 200 ـه مال هردو ...

حالا وقتی 4.2.2.3 پینگ میده ساکس On نمیشه هرکاری میکنم اما خوب بیشتر سایت ها رو باز میکنه ... مثلا همین P30world باز میشه .
اما 4.2.2.4 میده سایت ها بیشترش باز نمیشه اما ساکس On میشه ...

اروری هم که واسه باز نشدن سایت ها میده اینه : مثلا سایت 8pic

حالا من زنگ زدم 2020 دقیقا خودمم نمیدونستم چطور توضیح بدم مشکلو :دی اما خوب اونا هم کمکی نکردن ...
میگفتن مال مودمته اگه کلا تایم اوت میده ...
من مودمو عوض کردم , کانفیگ کردم , DNS ست کردم , مودمو وصل کردم یه PC دیگه درست نشد که نشد ...

دیگه واقعا موندم چیکار کنم ! آقا جون خودتون کمکی , توضیحی , مشکل مشابه و ... دارید دریغ نکنید :n16:
دیگه من راهی به ذهنم نمیرسه بخدا ...

4rooos
20-08-2013, 22:28
ایمان اگه لیچر داری تا یکی دوتا لینک خفن بهت بدم لیچ کن پس... آقای عروس شما هم حالا که لیچرا رو دست مونده برای ما لیچ کن...:n02:
منم همیشه لیچر میگریم :n02:
اگه فایل خیلی حجیم داری بیا اینجا ثبت نام کن (لینک جنریتور) تا یه هفته اکانت مجانی میده
premiumize.me
اگرم خواستی اینجا درخواست بده بچه هایی که نامحدود اکسپرس لیچ دارن برات لیچ میکنن

-------------------------
دوستان بیاید باهم دعا کنیم امشب هم سرعت بکشه تا 600:n08:

sh@y@n
20-08-2013, 22:40
1 مگ نا محدود
تست الان :

mohammad.t
20-08-2013, 22:47
یکی بیاد جلو این ندید بدید رو بگیره.هی تست سرعت میذاره.نذار منم تست سرعت بذارم(البته از سرویس قدیمیم ها:n08:)

تست همين الان قابل قبوله! مي توني بذار، ما مي تونيم تست مي ذاريم!

آقا براي قضيه pcm يكي از اقوام اهوازه يه همچين مشكلي داره بهش گفتن براي كشيدن خط معمولي بايد هزينه زيادي بده.

kave206
20-08-2013, 22:47
مانا ماد اگه حجم اضافه بگیرم منتقل میشه یا می سوزه؟
با تشکر

kave206
20-08-2013, 22:59
چند نفر میبینم هستن ولی دریغ از راهنمایی!!!

KING iMAN
20-08-2013, 23:05

لینکت چند گیگه؟
انقدر از لیچرم مونده:
3.332 گیگ
اگه میخوره من در خدمتتم.

Armin.Computer
21-08-2013, 00:09
سلام
دوستان به نظر شما سرعت باز کردن صفحه ها یکم بهتر نشده؟

sh@y@n
21-08-2013, 00:23
مانا ماد اگه حجم اضافه بگیرم منتقل میشه یا می سوزه؟
با تشکر
هیچکس نمیدونه :n02:
من زنگ زدم از پشتیبانی هم پرسیدم گفت نمیدونیم:n01::n09:

KING iMAN
21-08-2013, 00:44
سلام

واسه من که سرعت باز شدن صفحه ها همیشه عالی بوده و هنوزم همینطوره.در نتیجه تغییری احساس نمیکنم.

4rooos
21-08-2013, 03:49
اقا این مودم من زایکسل ،چقدرم زشته شکلش ، بعضی وقتا میزنه به سرش نمیشه با وایرلس بهش وصل بشی و تا خاموش روشن نکنی درست نمیشه.
راستی امشب سرعت افتضاح

dvb595959
21-08-2013, 06:49
لینکت چند گیگه؟
انقدر از لیچرم مونده:
3.332 گیگ
اگه میخوره من در خدمتتم.
دمت جییییییییییییییییز ... فعلا که لینک جایگزین پیدا کردم و کارم راه افتاد ...بعدا لازمم شد مزاحمت میشم.....بخاطر اینکه پستم هم اسپم نشه باید بگم که دیروز از ساعت 7 صبح تا امروز صبح کامپیوتر روشن بود و داشت با سرعت عالی دانلود میکرد. ولی الان کامپیوتر رو بهش استراحت دادم و دوباره الان راش انداختم انگار همه چی بهم ریخت .... کاش خاموش نمیکردم...:n29:

dvb595959
21-08-2013, 06:59
سلام
تایید میشه بهتر شده ولی همون یکمی که خودت گفتی....فقط یکم

هیچکس نمیدونه :n02:
من زنگ زدم از پشتیبانی هم پرسیدم گفت نمیدونیم:n01::n09:
پشتیبانی در مخابرات واژه ای بی معنی است...

واسه من که سرعت باز شدن صفحه ها همیشه عالی بوده و هنوزم همینطوره.در نتیجه تغییری احساس نمیکنم.

یه آموزش به ما بده ببینم این فرمتش چیه که گذاشتی؟فلش یا چیز دیگه ؟ بعدشم چجوری باید بزارم توی سایت؟کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟

اقا این مودم من زایکسل ،چقدرم زشته شکلش ، بعضی وقتا میزنه به سرش نمیشه با وایرلس بهش وصل بشی و تا خاموش روشن نکنی درست نمیشه.
راستی امشب سرعت افتضاح
حالا بهتر از زایکسل پیدا نکردی رفتی اینو انتخاب کردی؟؟؟ این همه مارک و برند این چی بود خریدی انصافا

ali_phd71
21-08-2013, 07:26
دیشب که خوابیدم سرعت عالی بود...صبح بلند شدم کامپیوتر خاموش شده بوده انگار برق رفته بود فورا روشن کردم زدم دانلود سرعت....:n28::n28::n28::n30::n30::n30:

dvb595959
21-08-2013, 07:39
دیشب که خوابیدم سرعت عالی بود...صبح بلند شدم کامپیوتر خاموش شده بوده انگار برق رفته بود فورا روشن کردم زدم دانلود سرعت....:n28::n28::n28::n30::n30::n30:
دیروز استثنا بود.... سرعت همه عجیب بالا رفته بود....

4rooos
21-08-2013, 07:42
حالا بهتر از زایکسل پیدا نکردی رفتی اینو انتخاب کردی؟؟؟ این همه مارک و برند این چی بود خریدی انصافا

دی وی بی جان حالا S2 یا S1 هستی؟:n02:
تبلیغات زیاد بود ، مارو به اشتباه انداخت خلاصه
بهترین مارک برای وایرلس huawei هستش ، گوشی های موبایلش در حد لپتاپ گیرندگی وایرلسشون قویه :n23:

dvb595959
21-08-2013, 07:47
دی وی بی جان حالا S2 یا S1 هستی؟:n02:
تبلیغات زیاد بود ، مارو به اشتباه انداخت خلاصه
بهترین مارک برای وایرلس huawei هستش ، گوشی های موبایلش در حد لپتاپ گیرندگی وایرلسشون قویه :n23:

والا s1 بود... مال خیلی وقت پیشه... الان دیگه ندارمش...الان دیگه با adsl پرسرعت خوزستان :n02::n04: صفا میکنیم.

KING iMAN
21-08-2013, 11:21
امروز زود برگشتم از سر کار:دی
سلام:n01:

سرعت اینترنت چین افسانه‌ای می‌شود

دولت چین تصمیم گرفته است تا سال ۲۰۲۰ سرعت اینترنت در کشور خود را تا یک گیگابایت بر ثانیه افزایش دهد.

به گزارش فن آوری اطلاعات ایران، این کشور قصد دارد سرعت اینترنت خود در مناطق روستایی را به ۱۲ مگابایت در ثانیه و سرعت اینترنت مناطق شهری را به ۵۰ مگابایت در ثانیه افزایش دهد. بر اساس این برنامه، سرعت اینترنت در شهرهای بزرگ و پیشرفته‏‌تر این کشور به ۱۰۰۰ مگابایت در ثانیه افزایش خواهد یافت.

براساس این گزارش، کشور چین بیشترین تعداد کاربر اینترنت در جهان را داراست. در حال حاضر متوسط سرعت اینترنت در این کشور ۷. ۱ مگابایت بر ثانیه است. این در حالی است که در کره جنوبی متوسط سرعت اینترنت ۲. ۱۴ مگابایت بر ثانیه و در ژاپن ۷. ۱۱ مگابایت است. این رقم درباره آمریکا ۶. ۸ مگابایت است.

دولت چین اعلام کرده که قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ خدمات پهن‏‌باندهای اینترنتی را به خانه بیش از ۴۰۰ میلیون خانواده ببرد. مقامات این کشور همچنین تصمیم گرفته‌‏اند شبکه‏‌های همراه ۳G و ۴G را نیز در دسترس ۸۵ درصد جمعیت خود قرار دهند. در حال حاضر فقط ۲۷ درصد از جمعیت این کشور از شبکه ۳G استفاده می‌‏کنند.

مقامات چین چندی پیش نیز اعلام کرده بودند قصد دارند با اتخاذ سیاست‏‌هایی، صنعت آی تی را در کشور خود گسترش دهند. جلب سرمایه‏‌های بیشتر برای شرکت‏‌های آی تی از جمله راهکارهایی است که برای تحقق این هدف در نظر گرفته‌اند.

طرح همکدی تلفن‎های ثابت متوقف شد

در پی دستور اخیر وزیر جدید ارتباطات مبنی بر توقف مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر اخذ ۹۰۰ تومان آبونمان هم‌کدی تلفن ثابت، تا اطلاع ثانوی طرح همکدی تلفن‎های ثابت متوقف شد.

به گزارش سیتنا، با توجه به نامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجرای طرح همکدی تلفن ثابت که فرایند اجرایی آن از 15 مرداد ماه آغاز شده بود تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

در این راستا، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که به محض اعلام آمادگی سازمان تنظیم مقررات و شرکت ارتباطات زیرساخت اجرای این طرح را در سایر استانها پیگیری می کند.

قابل ذکر است؛ طرح همکدی تلفن ثابت در استان همدان که قرار بود در روز چهارشنبه 30 مرداد ماه اجرا شود تا اطلاع ثانوی متوقف شد.
گفتنی است؛ روز دوشنبه طرح همکدی تلفن ثابت در استان مرکزی اجرا و بدین ترتیب تعداد استان هایی که این طرح در آنها اجرا شده است به چهار استان رسید.

dvb595959
21-08-2013, 11:32
امروز زود برگشتم از سر کار:دی
سلام:n01:

سرعت اینترنت چین افسانه‌ای می‌شود

دولت چین تصمیم گرفته است تا سال ۲۰۲۰ سرعت اینترنت در کشور خود را تا یک گیگابایت بر ثانیه افزایش دهد.

به گزارش فن آوری اطلاعات ایران، این کشور قصد دارد سرعت اینترنت خود در مناطق روستایی را به ۱۲ مگابایت در ثانیه و سرعت اینترنت مناطق شهری را به ۵۰ مگابایت در ثانیه افزایش دهد. بر اساس این برنامه، سرعت اینترنت در شهرهای بزرگ و پیشرفته‏‌تر این کشور به ۱۰۰۰ مگابایت در ثانیه افزایش خواهد یافت.

براساس این گزارش، کشور چین بیشترین تعداد کاربر اینترنت در جهان را داراست. در حال حاضر متوسط سرعت اینترنت در این کشور ۷. ۱ مگابایت بر ثانیه است. این در حالی است که در کره جنوبی متوسط سرعت اینترنت ۲. ۱۴ مگابایت بر ثانیه و در ژاپن ۷. ۱۱ مگابایت است. این رقم درباره آمریکا ۶. ۸ مگابایت است.

دولت چین اعلام کرده که قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ خدمات پهن‏‌باندهای اینترنتی را به خانه بیش از ۴۰۰ میلیون خانواده ببرد. مقامات این کشور همچنین تصمیم گرفته‌‏اند شبکه‏‌های همراه ۳G و ۴G را نیز در دسترس ۸۵ درصد جمعیت خود قرار دهند. در حال حاضر فقط ۲۷ درصد از جمعیت این کشور از شبکه ۳G استفاده می‌‏کنند.

مقامات چین چندی پیش نیز اعلام کرده بودند قصد دارند با اتخاذ سیاست‏‌هایی، صنعت آی تی را در کشور خود گسترش دهند. جلب سرمایه‏‌های بیشتر برای شرکت‏‌های آی تی از جمله راهکارهایی است که برای تحقق این هدف در نظر گرفته‌اند.

طرح همکدی تلفن‎های ثابت متوقف شد

در پی دستور اخیر وزیر جدید ارتباطات مبنی بر توقف مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر اخذ ۹۰۰ تومان آبونمان هم‌کدی تلفن ثابت، تا اطلاع ثانوی طرح همکدی تلفن‎های ثابت متوقف شد.

به گزارش سیتنا، با توجه به نامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجرای طرح همکدی تلفن ثابت که فرایند اجرایی آن از 15 مرداد ماه آغاز شده بود تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

در این راستا، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که به محض اعلام آمادگی سازمان تنظیم مقررات و شرکت ارتباطات زیرساخت اجرای این طرح را در سایر استانها پیگیری می کند.

قابل ذکر است؛ طرح همکدی تلفن ثابت در استان همدان که قرار بود در روز چهارشنبه 30 مرداد ماه اجرا شود تا اطلاع ثانوی متوقف شد.
گفتنی است؛ روز دوشنبه طرح همکدی تلفن ثابت در استان مرکزی اجرا و بدین ترتیب تعداد استان هایی که این طرح در آنها اجرا شده است به چهار استان رسید.
این که چیزی نیست.... بزودی اینترنت ایران هم تخیلی میشود :n08::n08:اگه اونا افسانه ای ان ایران هم تخیلی ایه :n02::n02:

KING iMAN
21-08-2013, 12:16
یه آموزش به ما بده ببینم این فرمتش چیه که گذاشتی؟فلش یا چیز دیگه ؟ بعدشم چجوری باید بزارم توی سایت؟کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟

با سپاس از محمد،
با استفاده از نرم افزار Power Screen Capture از صفحه نمایش فیلم تهیه کردم و با استفاده از Aoao Video to GIF Converter اون رو به یه عکس گیف(متحرک) تبدیل کردم.همین.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سرعت همچنان ثابت=بین 65 تا 90.اکثر اوقات بین 75 تا 85 میمونه.
به همه ی توصیه میکنم سرویسهای محدود رو فراموش کنن.به صرفه ترین سرویس مخابرات 512 نامحدوده.واقعاً الان راضی هستم.اینو از ته دلم میگم.حداقلش ثابت داره سرویسم.میدونم هر ساعتی از روز بخوام دانلود کنم با همین سرعت میتونم.نگران نیستم مودمم رو خاموش روشن کنم سرعتم کم شه.

Enter
21-08-2013, 13:01
وضعیت پینگ ریخته به هم پینگ 4.2.2.4 زیر 200 نمیاد تا دو روز پیش با چند بار ریست مودم میتونستم بیارمش روی 110 منتها دیروز و امروز زیر 200 نمیاد خیلی عجیبه!!!

sh@y@n
21-08-2013, 13:44
الان

KING iMAN
21-08-2013, 13:52
ممد اون مدل مودم رو از اون سایته اگه بخوام بخرم،با هزینه ی پستش چقدر پام درمیاد؟

mohammad.t
21-08-2013, 14:01
ممد اون مدل مودم رو از اون سایته اگه بخوام بخرم،با هزینه ی پستش چقدر پام درمیاد؟

مدلش رو بهم بگو با صاحابش حرف بزنم ببينم تخفيف ميده يا نه.

ham33d
21-08-2013, 16:07
اهواز مخابرات علامه هست( کسی اینجا بچه حصیراباد- چهارصد دستگاه-طالقانی-20متری شهرداری-اسیاباد-سلطانمنش-منبع اب)ایا راضی هستین کمـــــــــــــــــــــــ ـک؟؟؟؟؟؟؟
خاستم adsl2مخابرات بگیرم گفتم ولی تحقیق بعد خرید:n13:

alimail3248
21-08-2013, 16:37
بچه ها ظاهرا زیرساخت داره یه تغییراتی توی لینک های ورودی دیتای کشور میده این بالا پایین شدن پینگ و سرعت به خاطر همونه .

KING iMAN
21-08-2013, 17:39
مدلش رو بهم بگو با صاحابش حرف بزنم ببينم تخفيف ميده يا نه.

mohammad.t
21-08-2013, 17:50

پخ شد:n02:

پ ن : عزيزاني كه نگران سرعت بالاي دانلود بنده با اينترنت 256 نامحدود بودن عرض كنم كه امروز بعد از ظهر بعد از 9 روز و 15 ساعت سرعتم به حالت عادي برگشت!
با تشكر از كليه ، روده و معده زحمت كشان مخابرات:n09:
ديگه هم تست نمي ذارم چون معلومه كه سرعت چطوره:n15:
دو روز ديگه قرارداد ننگين 4 ماهه ام با شركت پاس مارمالاد تموم ميشه دارم تصميم مي گيرم كه تمديد كنم يا نه!
شايد يه مدت با ديال آپ اومدم:n19:

Armin.Computer
21-08-2013, 18:31

پینگ رفته بالا ولی به نظرم وب گردی بهتر شده!
حالا نمی دونم درست متوجه شدم یا نه
تایم اوتم کمتر شده

soroosh_cz
21-08-2013, 22:03
یه چیز عجیب، خط داداشم وصله ولی خط من قطعه (لامپش سرخه) مشکل از کجاس؟ :n13: یه مرکز مخابراتی دو خط برای یه خونه.

ham33d
21-08-2013, 23:20
اهواز مخابرات علامه هست( کسی اینجا بچه حصیراباد- چهارصد دستگاه-طالقانی-20متری شهرداری-اسیاباد-سلطانمنش-منبع اب)ایا راضی هستین کمـــــــــــــــــــــــ ـک؟؟؟؟؟؟؟
خاستم adsl2مخابرات بگیرم گفتم ولی تحقیق بعد خرید

Armin.Computer
22-08-2013, 00:03
یه چیز عجیب، خط داداشم وصله ولی خط من قطعه (لامپش سرخه) مشکل از کجاس؟ :n13: یه مرکز مخابراتی دو خط برای یه خونه.

یعنی چی؟
چک کن ببین چه خبره!
پشتیبانی زنگ زدی؟
شارژ تموم نکردی؟
تنظیمات مودم به حالت اول برنگشته؟

soroosh_cz
22-08-2013, 00:24
یعنی چی؟
چک کن ببین چه خبره!
پشتیبانی زنگ زدی؟
شارژ تموم نکردی؟
تنظیمات مودم به حالت اول برنگشته؟
امروز من و داداشم با هم تمدید کردیم سرویسمون رو... برای اون همه چیز عادیه، ولی برای من هر یه ساعت قطع میشه... داره اذیت میکنه یواش یواش. اینترنت قطع میشه... وصل میشه دوباره قطع میشه و تا وقتی که لینک نپره وصل نمیشه...تازه بعد از 5 دقیقه.
ببینم تا فردا درست میشه یا نه...
دیروز خداشاهده نیم ساعت پشت خط پشتیبانی بودم، می گفت افراد تو صف 2 نفر... صبح هم زنگ زدم ساعت 8 بازم میگفت دو نفر تو صف :n24:
چه وضعشه نمیشه مستقیم شارژ کرد؟

mohammad.t
22-08-2013, 01:02
امروز من و داداشم با هم تمدید کردیم سرویسمون رو... برای اون همه چیز عادیه، ولی برای من هر یه ساعت قطع میشه... داره اذیت میکنه یواش یواش. اینترنت قطع میشه... وصل میشه دوباره قطع میشه و تا وقتی که لینک نپره وصل نمیشه...تازه بعد از 5 دقیقه.
دیروز خداشاهده نیم ساعت پشت خط پشتیبانی بودم، می گفت افراد تو صف 2 نفر... صبح هم زنگ زدم ساعت 8 بازم میگفت دو نفر تو صف :n24:

داش من مگه خونتون تا مغازه چقدر راهه؟‌ من كه هنوز تصميم نگرفتم تمديد كنم ولي اگه خواستم مي رم دستي ميدم!!
هم راحت انجام ميشه هم يه ديداري تازه مي كنيم:n08:
در مورد قسمت اول صحبتتون دوست عزيز بايد اشاره كنم كه : وسط گيم انلاين هستي بعد يهو مي بيني بازي گير كرد بعد يكي دو دقيقه همينطور قفل شده مي موني بعد از 2 دقيقه مي بيني چراغ لينك خاموش شده چند ثانيه بعد چراغ لينك وصل ميشه بعد هم ديگه هيچ بازي تايم اوت شده بايد بياي بيرون و دوباره وصل بشي.
نكته 1 : روزي چند بار اينطور ميشه.
نكته 2 : ربطي به snr و نويز هم نداره با snr 30 يهو مي ره لينك!
نكته 3 : چيكار كنيم به نظرت؟ديگه مشكل رواني پيدا كردم باهاش:n02:

KING iMAN
22-08-2013, 09:26
داش من مگه خونتون تا مغازه چقدر راهه؟‌ من كه هنوز تصميم نگرفتم تمديد كنم ولي اگه خواستم مي رم دستي ميدم!!
هم راحت انجام ميشه هم يه ديداري تازه مي كنيم:n08:
در مورد قسمت اول صحبتتون دوست عزيز بايد اشاره كنم كه : وسط گيم انلاين هستي بعد يهو مي بيني بازي گير كرد بعد يكي دو دقيقه همينطور قفل شده مي موني بعد از 2 دقيقه مي بيني چراغ لينك خاموش شده چند ثانيه بعد چراغ لينك وصل ميشه بعد هم ديگه هيچ بازي تايم اوت شده بايد بياي بيرون و دوباره وصل بشي.
نكته 1 : روزي چند بار اينطور ميشه.
نكته 2 : ربطي به snr و نويز هم نداره با snr 30 يهو مي ره لينك!
نكته 3 : چيكار كنيم به نظرت؟ديگه مشكل رواني پيدا كردم باهاش:n02:
پاسخ به نکته ی 3 و ارائه ی راهکار: برخورد فیزیکی:n08:

alimail3248
22-08-2013, 09:46

منم این دو سه باری که تماس گرفتم میگفت 2 نفر ولی 20 دقیقه طول میکشید تا جواب بده این 2227007 زودتر جواب میده .

تازگیا منو هم دارن انگوووو......ی میدن یه روز میبینم باقیمانده اعتبارم 8 گیگه یه هفته بعدش میشه 9 گیگ دوباره دور بعد میشه 7.5 گیگ معلوم نیست چه ژوریه زیزتمشون :n26:

ali_phd71
22-08-2013, 12:23
دوستان من الان 256 نامحدود دارم تازه هم فعالش کردم ولی خوب سرعت بالاتر میخوام میخوام برم 512 نامحدود بگیرم.میرم توی قسمت تمدید سرویس 512 رو انتخاب و پرداخت میزنم این ارور رو میده:

سرویس قبلی شما غیرقابل انتخاب است. لطفاً جهت بررسی و رفع مشکل با واحد پشتیبانی فنی تماس حاصل فرمایید.
چیکار کنم؟
الان سرعت دانلود 512 نامحدود چنده؟

KING iMAN
22-08-2013, 13:11
دوستان من الان 256 نامحدود دارم تازه هم فعالش کردم ولی خوب سرعت بالاتر میخوام میخوام برم 512 نامحدود بگیرم.میرم توی قسمت تمدید سرویس 512 رو انتخاب و پرداخت میزنم این ارور رو میده:

سرویس قبلی شما غیرقابل انتخاب است. لطفاً جهت بررسی و رفع مشکل با واحد پشتیبانی فنی تماس حاصل فرمایید.
چیکار کنم؟
ضحی کیش هستی یا مارمالاد؟
سرعت دانلود 512 نامحدود بصورت پایدار بین 65 تا 85 هستش.

ali_phd71
22-08-2013, 13:14
ضحی کیش هستی یا مارمالاد؟
سرعت دانلود 512 نامحدود بصورت پایدار بین 65 تا 85 هستش.
فک کنم همون ضحی کیش باشه.جای خواستی نوشته؟
تلفن خونه هم یه طرفس نمیتونم زنگ بزنم....حتی سویس خودم هم انتخاب میکنم همون ارور رو میده

dvb595959
22-08-2013, 13:19

چیکار کنم؟

از طریق نت نمیشه سرعت بالاتر رو انتخاب کنی و شما فقط یا همون سرویسی رو که دارید و یا سرویس پایین تر میتونید انتخاب کنید... برای گرفتن سرویس بالاتر باید حضوری اقدام کنید و یا از طریق بانک پول واریز و بعدش فکس کنید و بعدشم 1 تماس بگیرید تا فعال کنن...

ali_phd71
22-08-2013, 13:22
از طریق نت نمیشه سرعت بالاتر رو انتخاب کنی و شما فقط یا همون سرویسی رو که دارید و یا سرویس پایین تر میتونید انتخاب کنید... برای گرفتن سرویس بالاتر باید حضوری اقدام کنید و یا از طریق بانک پول واریز و بعدش فکس کنید و بعدشم 1 تماس بگیرید تا فعال کنن...
هم سرویس خودم رو ارور میده هم 128 نامحدود!:n27:

dvb595959
22-08-2013, 13:28
هم سرویس خودم رو ارور میده هم 128 نامحدود!:n27:

:n04::n04::n13::n13: این دیگه از شاهکارهای مخابراته ... زنگ بزن برات درستش کنن...

ham33d
22-08-2013, 13:41

mohammad.t
22-08-2013, 13:59

دوست من ديدم چند بار داريد مي پرسيد گفتم شايد بتونم كمكي كنم.
من اهواز نيستم. ولي خب شما بايد بگيد منظورتون چيه كه راضي هستيم يا نه؟
مورد مصرفتون چيه؟‌چقدر دانلود مي كنيد ؟نامحدود مي خوايد يا محدود ؟ چقدر مي تونيد هزينه كنيد يا اصلا چه سرويسي مد نظرتونه.
در مجموع تمام شركتها يه مزايا و يه معايبي داره ولي روند كلي يكسان هست. يكي مثل مخابرات 512 نامحدود مي ده ماهي 26 تومن يكي 128 ميده 26 تومن اونكه 128 رو ميده 26 تومن يه مقدار ترافيك پر سرعت ميده ولي مخابرات نه سرعتش ثابته!
نظر من نامحدود مي خواي بيا :n02: محدود مي خواي نيا :n02:

KING iMAN
22-08-2013, 14:05

چیکار کنم؟

قسمت وسط قرمز رنگ پستت رو الان با دقت خوندم:دی
منم این مشکل رو داشتم.در واقع این مشکل از اونجا ناشی میشه که وقتی شما سرویس جدیدی میگیرین چند روز طول میکشه تا توی پنلتون اون سرویس ثبت بشه.منظورم توی قسمتیه که میزنه سرویس فعلیتون چیه.الان واسه شما خالیه.درسته؟قطعاً درسته:دی
دو راه داری:
1.صبر کنی چند روز دیگه درست میشه و اون وقت قابل انتخاب میشه سرویست.
2.زنگ بزن 2020(کاری که من کردم) و بگو سرویس فعلیم خالیه تا واست درستش کنن.البته یه نکته ی مهم:
بعد از اینکه سرویس فعلیت ثبت شد(256 ) اون وقت ارور دیگه ای واست نمایش داده میشه وقتی بخوای بری 512 و اونم اینه که بهت اجازه نمیده و همونطور که دوستمون گفت باید حضوری انجام بدی.در نتیجه کلاً پروژه تعطیل.

ham33d
22-08-2013, 14:27
دوست من ديدم چند بار داريد مي پرسيد گفتم شايد بتونم كمكي كنم.
من اهواز نيستم. ولي خب شما بايد بگيد منظورتون چيه كه راضي هستيم يا نه؟
مورد مصرفتون چيه؟‌چقدر دانلود مي كنيد ؟نامحدود مي خوايد يا محدود ؟ چقدر مي تونيد هزينه كنيد يا اصلا چه سرويسي مد نظرتونه.
در مجموع تمام شركتها يه مزايا و يه معايبي داره ولي روند كلي يكسان هست. يكي مثل مخابرات 512 نامحدود مي ده ماهي 26 تومن يكي 128 ميده 26 تومن اونكه 128 رو ميده 26 تومن يه مقدار ترافيك پر سرعت ميده ولي مخابرات نه سرعتش ثابته!
نظر من نامحدود مي خواي بيا :n02: محدود مي خواي نيا :n02:
سلام نامحدود باشه 512سرعت دانلود چند میده میگن بستگی داره به مخابرات منطقه شما داره
پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟

Armin.Computer
22-08-2013, 14:32
سلام نامحدود باشه 512سرعت دانلود چند میده میگن بستگی داره به مخابرات منطقه شما داره
پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟[/COLOR][/B]

نظر من:
اگر وضعیت خوب باشه و مشکلی پیش نیاد
512 چند تا از کاربرای همین تاپیک دارن
سرعت واقعی میده شایدم کمی بیشتر
ولی رو سرعت واقعی حساب کن
KING iMAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که میگه بین 65-85
همین حدود هست

arash59b
22-08-2013, 15:13
راسته ؟!!!

کد خبر: ۳۴۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲

شاید در چند سال اخیر واژه خصوصی سازی خیلی به گوش شما خورده ولی میخوام شیوه جدیدی از خصوصی سازی رو بهتون معرفی کنم که من بهش میگم" خصوصی سازی به سبک ایرانی"

ماجرا از چند سال پیش زمانی که تازه اینترنت ADSL به شهر ما اومده بود، برمیگرده و من هم به عنوان یک دانشجوی علاقمند به اینترنت بر این شدم که برای خودم یه خط ADSL بگیرم ولی متاسفانه پس از مراجعه به شرکت های ارائه دهنده ADSL متوجه شدم که در اون زمان امکان راه اندازی ADSL روی خطوط فیبر نوری وجود نداشت و باید یه مدتی صبر کنم !!!!

بالاخره بعد از گذشت یک سال و مراجعه پی در پی به مخابرات و غیره دو شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت موفق به راه اندازی ADSL روی خطوط فیبر نوری شدند و ما هم بالاخره صاحب یه خط ADSL شدیم ! و البته این شرکت ها به دلیل خصوصی بودن به سرعت پیشرفت و خدمات پشتیبانی قابل قبول رو ارائه میداند بطوریکه پس از گذشت یک ماه امکان شارژ مجدد و خرید ترافیک بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری امکان پذیر گردیده بود. و علاوه بر اون پشتیبانی فنی بسیار خوبی در تمام ساعات شبانه روز وجود داشت.

نکته مهم دیگر تنوع ارائه خدمات این شرکت بود بطوریکه اینترنت رو با سرعت از 128 تا 2مگابایت ارائه میداد که عملا حق انتخاب زیادی به مشتری داده و متناسب با هر نوع کاربری میشد سرعت مورد نظر خود را خریداری کرد . برای من که دانشجوی لیسانس بودم با توجه به نوع استفاده تعرفه 128 عملا ارضا کننده بود و البته قیمت هم طوری بود که عملا هیچ گونه فشار مالی به من وارد نمیکرد.

به مدت سه سال من از همین شرکت و با همان تعرفه 128 بدون هیچ مشکلی استفاده میکردم تا اینکه ماه گذشته پیامکی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت مورد قرارداد به من ارسال شد که اینترنت شما تا 48 ساعت آینده قطع میگردد! وقتی پیگیر شدم مدیر شرکت خدمات اینترنت گفت : شرکت مخابرات دیگه قراردادهای ما رو تمدید نمیکنه و قراره خودش یه باجه ای رو راه اندازی کنه و خدمات اینترنت رو ارائه بده !!! و دیگه هیچ شرکت خصوصی نمیتونه روی فیبر نوری خدمات ارائه بده !

بالاخره بعد از یک ماه باجه مربوطه به ارائه خدمات اینترنت مخابرات بازگشایی شد و من برای خرید و راه اندازی ADSL مراجعه کردم . اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد تعداد کم کارمندان پاسخگوی مرکز بود بطوریکه عملا فقط یک نفر مسئول انجام ثبت نام ها بود! و این باعث میشد که کلی معطل بشی ! نکته دیگه عدم پاسخگویی تلفنی و ساعات کاری بسیار محدود این مرکز ( بخوانید یه مغازه) بود بطوریکه تلفن هیچ پاسخگویی نداشت و ثانیا معلوم نبود کی بازه و کی بستس! و اما مهمترین قضیه نوع ارائه تعرفه بود بطوریکه کمترین سرعت ارائه شده توسط شرکت مخابرات 512 به همراه 6 گیگ ترافیک برای مدت 6 ماه میبود!!!!! که عملا چیزی در حدود 97 هزار تومان هزینه در برداشت و دیگه از تعرفه های 128 خبری نبود ( قابل توجه گه تا قبل از این اتفاق من اینترنت 128 میگرفتم با 6 گیگ ترافیک 28 هزار تومان) خلاصه مجبور به خرید همین سرعت 512 شدیم که بعدا متوجه شدیم سرعتش در حد همون 128 که قبلا داشتم! و البته 20 هزار تومان هم بابت راه اندازی مجدد از ما گرفته شد !

قضیه دیگه روش شارژ یا همون تمدید ترافیک اشتراک میباشه که عملا بصورت آنلاین این امکان وجود نداره و شما در صورت اتمام ترافیک باید بصورت حضوری مراجعه و وجه رو نقدا ( تاکید میکنم نقدا حتی نه پرداخت با کارت بانک!) پرداخت نمیاید ! که خود مستلزم معطل شدن تو ترافیک و ... غیره است .

حالا به نظر شما علت همچین کاری از طرف شرکت مخابرات چی بوده؟ آیا قضیه غیر از اینه که چون بخش ارائه خدمات اینترنت بخش سود آوری بوده لذا از بخش خصوصی گرفته شده تا بدین وسیله شرکت مخابرات درامدی داشته باشه ؟
نکته دیگه حالا که قرار بود این اتفاق بیفته چرا قبلش زیرساخت های لازم فراهم نشده ؟

آیا مفهوم دولت الکترونیک اینه که برای خرید یک گیگابایت اینترنت دو کورس تاکسی سوار شی و کلی سفر درون شهر داشته باشی ! تازه وقتی رسیدی ببینی تعطیله ؟!

و سوال دیگه اینکه مفهوم خصوصی سازی در این باره چی بوده!!! به غیر از اینکه اینم یه نوع جدید خصوصی سازی اونم از نوع ایرانیشه !

فرستنده: رضا.ت خوزستان

mohammad.t
22-08-2013, 15:29
راسته ؟!!!

کد خبر: ۳۴۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲

شاید در چند سال اخیر واژه خصوصی سازی خیلی به گوش شما خورده ولی میخوام شیوه جدیدی از خصوصی سازی رو بهتون معرفی کنم که من بهش میگم" خصوصی سازی به سبک ایرانی"

ماجرا از چند سال پیش زمانی که تازه اینترنت ADSL به شهر ما اومده بود، برمیگرده و من هم به عنوان یک دانشجوی علاقمند به اینترنت بر این شدم که برای خودم یه خط ADSL بگیرم ولی متاسفانه پس از مراجعه به شرکت های ارائه دهنده ADSL متوجه شدم که در اون زمان امکان راه اندازی ADSL روی خطوط فیبر نوری وجود نداشت و باید یه مدتی صبر کنم !!!!

بالاخره بعد از گذشت یک سال و مراجعه پی در پی به مخابرات و غیره دو شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت موفق به راه اندازی ADSL روی خطوط فیبر نوری شدند و ما هم بالاخره صاحب یه خط ADSL شدیم ! و البته این شرکت ها به دلیل خصوصی بودن به سرعت پیشرفت و خدمات پشتیبانی قابل قبول رو ارائه میداند بطوریکه پس از گذشت یک ماه امکان شارژ مجدد و خرید ترافیک بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری امکان پذیر گردیده بود. و علاوه بر اون پشتیبانی فنی بسیار خوبی در تمام ساعات شبانه روز وجود داشت.

نکته مهم دیگر تنوع ارائه خدمات این شرکت بود بطوریکه اینترنت رو با سرعت از 128 تا 2مگابایت ارائه میداد که عملا حق انتخاب زیادی به مشتری داده و متناسب با هر نوع کاربری میشد سرعت مورد نظر خود را خریداری کرد . برای من که دانشجوی لیسانس بودم با توجه به نوع استفاده تعرفه 128 عملا ارضا کننده بود و البته قیمت هم طوری بود که عملا هیچ گونه فشار مالی به من وارد نمیکرد.

به مدت سه سال من از همین شرکت و با همان تعرفه 128 بدون هیچ مشکلی استفاده میکردم تا اینکه ماه گذشته پیامکی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت مورد قرارداد به من ارسال شد که اینترنت شما تا 48 ساعت آینده قطع میگردد! وقتی پیگیر شدم مدیر شرکت خدمات اینترنت گفت : شرکت مخابرات دیگه قراردادهای ما رو تمدید نمیکنه و قراره خودش یه باجه ای رو راه اندازی کنه و خدمات اینترنت رو ارائه بده !!! و دیگه هیچ شرکت خصوصی نمیتونه روی فیبر نوری خدمات ارائه بده !

بالاخره بعد از یک ماه باجه مربوطه به ارائه خدمات اینترنت مخابرات بازگشایی شد و من برای خرید و راه اندازی ADSL مراجعه کردم . اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد تعداد کم کارمندان پاسخگوی مرکز بود بطوریکه عملا فقط یک نفر مسئول انجام ثبت نام ها بود! و این باعث میشد که کلی معطل بشی ! نکته دیگه عدم پاسخگویی تلفنی و ساعات کاری بسیار محدود این مرکز ( بخوانید یه مغازه) بود بطوریکه تلفن هیچ پاسخگویی نداشت و ثانیا معلوم نبود کی بازه و کی بستس! و اما مهمترین قضیه نوع ارائه تعرفه بود بطوریکه کمترین سرعت ارائه شده توسط شرکت مخابرات 512 به همراه 6 گیگ ترافیک برای مدت 6 ماه میبود!!!!! که عملا چیزی در حدود 97 هزار تومان هزینه در برداشت و دیگه از تعرفه های 128 خبری نبود ( قابل توجه گه تا قبل از این اتفاق من اینترنت 128 میگرفتم با 6 گیگ ترافیک 28 هزار تومان) خلاصه مجبور به خرید همین سرعت 512 شدیم که بعدا متوجه شدیم سرعتش در حد همون 128 که قبلا داشتم! و البته 20 هزار تومان هم بابت راه اندازی مجدد از ما گرفته شد !

قضیه دیگه روش شارژ یا همون تمدید ترافیک اشتراک میباشه که عملا بصورت آنلاین این امکان وجود نداره و شما در صورت اتمام ترافیک باید بصورت حضوری مراجعه و وجه رو نقدا ( تاکید میکنم نقدا حتی نه پرداخت با کارت بانک!) پرداخت نمیاید ! که خود مستلزم معطل شدن تو ترافیک و ... غیره است .

حالا به نظر شما علت همچین کاری از طرف شرکت مخابرات چی بوده؟ آیا قضیه غیر از اینه که چون بخش ارائه خدمات اینترنت بخش سود آوری بوده لذا از بخش خصوصی گرفته شده تا بدین وسیله شرکت مخابرات درامدی داشته باشه ؟
نکته دیگه حالا که قرار بود این اتفاق بیفته چرا قبلش زیرساخت های لازم فراهم نشده ؟

آیا مفهوم دولت الکترونیک اینه که برای خرید یک گیگابایت اینترنت دو کورس تاکسی سوار شی و کلی سفر درون شهر داشته باشی ! تازه وقتی رسیدی ببینی تعطیله ؟!

و سوال دیگه اینکه مفهوم خصوصی سازی در این باره چی بوده!!! به غیر از اینکه اینم یه نوع جدید خصوصی سازی اونم از نوع ایرانیشه !

فرستنده: رضا.ت خوزستان

كاملا تاييد ميشه.
احتمالا نويسنده همشهري من بوده.
دقيقا اومدن مشتركين فيبر نوري پارس آنلاين رو كه نسبتا راضي هم بودن ازش يكهويي گفتن ديگه پارس بهتون سرويس نمي ده بريد مخابرات.
يعني رقابت كاملا بي معني هست. اگه شركت هاي خصوصي با اين قيمتي كه مخابرات پهناي باند رو در اختيار مي گيره پهناي باند داشتن الان مجبور نبوديم قيافه هاي حق به جانب مخابراتي ها رو تحمل كنيم كه بگن همينه كه هست.
يه مغازه با يه نفر و يه كامپيوتر. يه خط تلفن داره كه يا قطعه يا وقت نمي كنه گوشي رو جواب بده يا برمي داره مي ذاره سر جاش!
تمديد سرويس هم ميگه بيا حضوري اينجا.شانس بياري كارتخوانش سالم باشه وگرنه بايد پول نقد جور كني!
نه پشتيباني مي خوام نه سرعت نه ... يكماه بيشتره اين لينك قطع و وصل ميشه هر كاري تونستم كردم نشد كه نشد.
فردا سرويسم تموم ميشه :26:

RezaMbz
22-08-2013, 16:24
سلام بچه ها رفتم 1 مگ نامحدود زدم الان سرعت سرور داخلی 120 ایناست خارجی بین 60 تا 80 البته بدون چیز شکن
بچه ها سایت دانلود فیلم و سریال خوب سراغ ندارید سرور داخلی باشه؟؟؟؟

arash59b
22-08-2013, 16:35
بچه ها سایت دانلود فیلم و سریال خوب سراغ ندارید سرور داخلی باشه؟؟؟؟

چرا چندتا سرور خوبشون تو ایران هست که کیفیت هاستش رو وزارت اطلاعات تضمین کرده. این بدبختا سرورهاشون خارج از ایرانه همه فیلترن. سایشون رو با تیر میزنن حالا تو دنبال سرور داخلی می گردی.

از سرور داخلی فقط می تونی مستند راز بقا دانلود کنی :n02:

8-1kel
22-08-2013, 19:09
بچه ها پرش لینک منظورتون چیه؟

soroosh_cz
22-08-2013, 19:11
محمد کجایی ییه؟ :n02:
آماده حمله باش شنبه ساعت 9:30 :n25:
زنگ زدم به پشتیبانی مارمالاد(البته تلفن گفت اکسین) شماره اش 06113372525 و شماره ام رو بش گفتم و مطمئن شدم پیش خودشون هستم. بعدش مشکل رو گفتم...
اول گفت نویزت بالاس -> گفتمش عزیز، صفحه جلومه، 35 و 23 نویزش خوبه.
بعدش گفت لینک میره یا اینترنت قطع میشه؟ -> گفتمش لینک می پره.
گفت الان که وصله و مشکلی نداره -> :n24: خواستم لهش کنم، گفتمش خوب الان درسته، دو دقیقه دیگه خراب میشه.
بعد از اینا و صدای کیبرد بدبخت که تو تلفن میومد (دیش دیش- دعوا داشت با پاشنه پاش تایپ می کرد :n02:) گفت شنبه تیم پشتیبانی هست(خودش هویج بود)، شنبه ساعت 9-9:30 صبح زنگ بزن، مشکل رو بش بگو، دوباره خطت رو تنظیم میکنن و SNR رو برات می برن بالا :n25:

تا شنبه هم خدا کریمه :n16:

soroosh_cz
22-08-2013, 19:14
بچه ها پرش لینک منظورتون چیه؟
SNR اونقد کم میشه که لامپ Link یا همون DSL چشمک زن میشه (قطع میشه) و دوباره وصل میشه. این وسط هر کی بازی آنلاین کنه به چیز عظمی میره.

alimail3248
22-08-2013, 19:34
SNR اونقد کم میشه که لامپ Link یا همون DSL چشمک زن میشه (قطع میشه) و دوباره وصل میشه. این وسط هر کی بازی آنلاین کنه به چیز عظمی میره.

سروش یعنی ماماناد با اکسین یکی هستن اخر من نفهمیدم خطم دست کیه ؟ کی پورتمو برده ؟یالا پورتمو بدین :n14:

منظورت فا.... عظمی بود ؟

mohammad.t
22-08-2013, 19:41
محمد کجایی ییه؟ :n02:
آماده حمله باش شنبه ساعت 9:30 :n25:
زنگ زدم به پشتیبانی مارمالاد(البته تلفن گفت اکسین) شماره اش 06113372525 و شماره ام رو بش گفتم و مطمئن شدم پیش خودشون هستم. بعدش مشکل رو گفتم...
اول گفت نویزت بالاس -> گفتمش عزیز، صفحه جلومه، 35 و 23 نویزش خوبه.
بعدش گفت لینک میره یا اینترنت قطع میشه؟ -> گفتمش لینک می پره.
گفت الان که وصله و مشکلی نداره -> :n24: خواستم لهش کنم، گفتمش خوب الان درسته، دو دقیقه دیگه خراب میشه.
بعد از اینا و صدای کیبرد بدبخت که تو تلفن میومد (دیش دیش- دعوا داشت با پاشنه پاش تایپ می کرد :n02:) گفت شنبه تیم پشتیبانی هست(خودش هویج بود)، شنبه ساعت 9-9:30 صبح زنگ بزن، مشکل رو بش بگو، دوباره خطت رو تنظیم میکنن و SNR رو برات می برن بالا :n25:

تا شنبه هم خدا کریمه :n16:

ممنون كه خبر دادي.
اصلا دپرس شدم رفت پي كارش! همين امروز بعد از ظهر رفتم سيم تلفن رو از دم در قطع كردم مودم رو مستقيم به سيم هاي مخابرات وصل كردم بعد لپ تاپ رو پهن كردم وسط حياط! ديدم هيچ فرقي نمي كنه نويز و ... پس از سيم كشي و تلفن و ... نبايد باشه.
الان snr من 30 هست با ميرايي 40 كه به نظر خودم عامل پرش لينك نيست. چه زمانهايي لينك مي ره: روزهاي تعطيل مثل پنجشنبه و جمعه.
ساعت 7-10 صبح روزهاي كاري و ... هر زماني كه ساعات پر مصرف اينترنت باشه.
اينه كه من رو به شك ميندازه كه مشكل از خط نباشه.
طبق معمول نكات:
1- اكسين كه يه اپراتور مثل مارمالاد هست از كجا بدونم منم شماره ام اونجاست؟‌ شما اول به كجا زنگ زدي؟‌ 2227007 ?
2- من هم منتظرم به ياري خدا مشكلت حل بشه به منم بگي راهش رو.
3-من فردا ساعت 12 ظهر قراردادم تموم ميشه و ديگه شنبه نمي تونم جايي زنگ بزنم تا برم تمديد كنم:n02:

mohamad hosain
22-08-2013, 20:43
سلام.دوستان سایتی میشناسید در زمینه فیلم اموزشی یا سرگرمی و برنامه سرعت دانلودش خوب باشه؟ دانلودام تمام شد .512 نامحدود حیفه . :n18:

soroosh_cz
22-08-2013, 20:44
سروش یعنی ماماناد با اکسین یکی هستن اخر من نفهمیدم خطم دست کیه ؟ کی پورتمو برده ؟یالا پورتمو بدین :n14:

منظورت فا.... عظمی بود ؟
نه منظورم فیض عظمی بود :n02:
اکانتینگ من روی پارس ماناماد هست یعنی از 80.191.224.244 حسابم رو بررسی میکنم. ولی زنگ زدم، تلفن گویا گفت که اکسین...

ممنون كه خبر دادي.
اصلا دپرس شدم رفت پي كارش! همين امروز بعد از ظهر رفتم سيم تلفن رو از دم در قطع كردم مودم رو مستقيم به سيم هاي مخابرات وصل كردم بعد لپ تاپ رو پهن كردم وسط حياط! ديدم هيچ فرقي نمي كنه نويز و ... پس از سيم كشي و تلفن و ... نبايد باشه.
الان snr من 30 هست با ميرايي 40 كه به نظر خودم عامل پرش لينك نيست. چه زمانهايي لينك مي ره: روزهاي تعطيل مثل پنجشنبه و جمعه.
ساعت 7-10 صبح روزهاي كاري و ... هر زماني كه ساعات پر مصرف اينترنت باشه.
اينه كه من رو به شك ميندازه كه مشكل از خط نباشه.
طبق معمول نكات:
1- اكسين كه يه اپراتور مثل مارمالاد هست از كجا بدونم منم شماره ام اونجاست؟‌ شما اول به كجا زنگ زدي؟‌ 2227007 ?
2- من هم منتظرم به ياري خدا مشكلت حل بشه به منم بگي راهش رو.
3-من فردا ساعت 12 ظهر قراردادم تموم ميشه و ديگه شنبه نمي تونم جايي زنگ بزنم تا برم تمديد كنم:n02:

والا این شماره رو به برادرم دادن، اون یه مه بعد از من سرویسش رو از همون جایی گرفت که من گرفتم. ولی به من چیزی نگفته بود آقای غلامشاهی یا امین زاده (2222259) منظورمه.
حالا زنگ زدم به پشتیبانیش گفتم دزفولم، میخوام ببینم تحت پوشش شما هستیم یا نه؟ یوزرنیم رو پرسید بش گفتم، اسمم رو گفت مطمئن شدم پیش خودشونیم.

من اول به خود 2222259 دزفول زنگ زدم، گفت پشتیبانیتون اهوازه، باید با 06113372525 تماس بگیری. داخلی هم برای تمدید 1 و برای پشتیبانی 2
کاش مشکل حل بشه. ولی بقولت وقتی که شلوغ میشه یعنی ساعت 8-12 خیلی قطعی میره بالا...

پ.ن: راستی محمد اگر سرویست تموم شد، قطع نکن تا جایی که میتونی، من تا سه روز بعد از انقضا، داشتم مصرف میکردم :n02: تاریخ انقضا 27ـُم بود، تا 29ـُم مصرف کردم :n20:

سلام.دوستان سایتی میشناسید در زمینه فیلم اموزشی یا سرگرمی و برنامه سرعت دانلودش خوب باشه؟ دانلودام تمام شد .512 نامحدود حیفه . :n18:
سایت داخلی زیاد هست، دانلودها و سافت گذر و ...

mohammad.t
22-08-2013, 21:00

آخه سرعت 60-70 چيه كه حيف باشه؟‌
اگه سرور داخلي باشه سرعتش خوبه :

نه منظورم فیض عظمی بود :n02:
اکانتینگ من روی پارس ماناماد هست یعنی از 80.191.224.244 حسابم رو بررسی میکنم. ولی زنگ زدم، تلفن گویا گفت که اکسین...

والا این شماره رو به برادرم دادن، اون یه مه بعد از من سرویسش رو از همون جایی گرفت که من گرفتم. ولی به من چیزی نگفته بود آقای غلامشاهی یا امین زاده (2222259) منظورمه.
حالا زنگ زدم به پشتیبانیش گفتم دزفولم، میخوام ببینم تحت پوشش شما هستیم یا نه؟ یوزرنیم رو پرسید بش گفتم، اسمم رو گفت مطمئن شدم پیش خودشونیم.

من اول به خود 2222259 دزفول زنگ زدم، گفت پشتیبانیتون اهوازه، باید با 06113372525 تماس بگیری. داخلی هم برای تمدید 1 و برای پشتیبانی 2
کاش مشکل حل بشه. ولی بقولت وقتی که شلوغ میشه یعنی ساعت 8-12 خیلی قطعی میره بالا...

پ.ن: راستی محمد اگر سرویست تموم شد، قطع نکن تا جایی که میتونی، من تا سه روز بعد از انقضا، داشتم مصرف میکردم :n02: تاریخ انقضا 27ـُم بود، تا 30اُم مصرف کردم :n20:

سایت داخلی زیاد هست، دانلودها و سافت گذر و ...

آهان ! پس فهميدم من از جايي ديگه نت گرفتم بايد برم دنبالش بگردم:n02:
يعني باز هم بايد مراقبت كنم كه نت قطع نشه؟!
آخرين ركوردم 10 روز پياپي سيستم رو روشن نگه داشتم به همه سپرده بودم كه من خوابم يا خونه نيستم كسي سيستم رو خاموش نكنه!
آقا اميد ما به شماست(از خودم بود) برو ببينم چيكار مي توني بكني.
نظر شخصيم هم اينه كه حداكثر كاري كه انجام بدن اينه كه دان استريمت رو بذارن روي يه مگ تا حالش رو ببري:n13:
من كه كلا با اين شركتهاي مخابرات تو هنگم كسي نيست ريستارتم كنه!
اينجايي كه شما گرفتي توي اين ليست هست:
ولي من از پاساژ وليعصر گرفتم! شماره اش رو هم يادم رفته چند بود!

ham33d
23-08-2013, 00:42

نامحدود باشه 512سرعت دانلود چند میده میگن بستگی داره به مخابرات منطقه شما داره
پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟

KING iMAN
23-08-2013, 01:54
نظر من:
اگر وضعیت خوب باشه و مشکلی پیش نیاد
512 چند تا از کاربرای همین تاپیک دارن
سرعت واقعی میده شایدم کمی بیشتر
ولی رو سرعت واقعی حساب کن
KING iMAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که میگه بین 65-85
همین حدود هست
تأئید میشه.سرعت همینه.

آخه سرعت 60-70 چيه كه حيف باشه؟‌

همین که سرعت ثابته و همیشه داریش خیلی خوبه.باور کن کلی میشه باهاش دانلود کرد.یعنی حداقل تمام نیازهای آدم برطرف میشه.

پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما اصلاً پستهای قبلی رو میخونی؟:n02:
سرعت 512 نامحدود بین 65 تا 85 هستش.

mohammad.t
23-08-2013, 09:52
تأئید میشه.سرعت همینه.

همین که سرعت ثابته و همیشه داریش خیلی خوبه.باور کن کلی میشه باهاش دانلود کرد.یعنی حداقل تمام نیازهای آدم برطرف میشه.

يعني كامل شما رو ارضا ميكنه؟!
منم دارم كم كم تصميم مي گيرم 61 دقيقه از قراردادم مونده:n02:

dvb595959
23-08-2013, 10:11
برای تمدید زیاد طولش ندی که دلتنگت میشیم ها...:n02:
اگه نامحدود میخای بگیری 512 بگیر...اگه محدود میخای بگیری 1024 بگیر ...روی حرف منم حرف نمیزنی:n24: :n02:

alimail3248
23-08-2013, 10:51

512 همه رو ارضا میکنه .به اوج میبره .این قدر سرعتش زیاده که بیهوش میشی:n19:

mohammad.t
23-08-2013, 12:45
512 همه رو ارضا میکنه .به اوج میبره .این قدر سرعتش زیاده که بیهوش میشی:n19:

بوووووووووووووووووووق!
نامردا راس 11:53 قطع كردن نت من رو:n02:
بچه ها خوش گذشت دوران خوبي داشتيم كنار هم!

psycho0098
23-08-2013, 13:29
بوووووووووووووووووووق!

دیگه از مخابرات نمیگیرید؟
چرا؟

mohammad.t
23-08-2013, 14:19
دیگه از مخابرات نمیگیرید؟
چرا؟

بدون adsl كه نمي تونم بمونم چون سرعت ايرانسل نهايت 30 هست!
ولي چرا ها زياده :‌ سرعت پايينش كه 256 سرعت 32 ميده! مشكل مالي براي گرفتن سرعتهاي بالاتر! قطع شدن مدام لينك adsl و در پي اون قطع شدن اينترنت!
منتظرم ببينم سروش جان چيكار ميكنه فردا صبح ساعت 9:30 !
سرويس هاي محدودش هم مثل پارس آنلاين و ... سرعت نميده! وگرنه 512 محدود مي گرفتم.

KING iMAN
23-08-2013, 14:21

مناسب ترین سرویس از نظر مالی و سرعت همینه.واسه استفاده ی خونگی و دانلود مناسبه.بگیر.شکم نکن.

psycho0098
23-08-2013, 15:45
بدون adsl كه نمي تونم بمونم چون سرعت ايرانسل نهايت 30 هست!
ولي چرا ها زياده :‌ سرعت پايينش كه 256 سرعت 32 ميده! مشكل مالي براي گرفتن سرعتهاي بالاتر! قطع شدن مدام لينك adsl و در پي اون قطع شدن اينترنت!
منتظرم ببينم سروش جان چيكار ميكنه فردا صبح ساعت 9:30 !
سرويس هاي محدودش هم مثل پارس آنلاين و ... سرعت نميده! وگرنه 512 محدود مي گرفتم.

یعنی محدود پارس بهتره؟
چقد طول میکشه که رانژه خط از مخابرات در بیاد بشه یه شرکت دیگه?
فکر کنم یه جا خوندم مخابرات الکی طولش میده , درسته??

8-1kel
23-08-2013, 16:08
من رفتم واسه ثبت نام اینترنت مخابرات که طرف گفت فعلا شارج واسه ثبت نام ندارم بعدا بیا:n22:

حالا مخابرات بهتره یا اکسین(ماناماد) ؟ البته فک کنم اکسین زیرمجموعه مخابرات باشه!
اکسین شبانه داره؟سرعت دان چطوره؟
مخابرات قطعی زیاد داره؟
و کسی میدونه MTU مخابرات چنده؟

psycho0098
23-08-2013, 16:16
من رفتم واسه ثبت نام اینترنت مخابرات که طرف گفت فعلا شارج واسه ثبت نام ندارم بعدا بیا:n22:

حالا مخابرات بهتره یا اکسین(ماناماد) ؟ البته فک کنم اکسین زیرمجموعه مخابرات باشه!
مخابرات قطعی زیاد داره؟
مخابرات (سایت سیترا ) واسه خرید گیگابایت اضافه هرچی تعداد بیشتری بخری ارزون تر مبکنه
اما پاس ماناماد تا 100 گیگ هم بخری همون 4400 حساب میکنه

قعطی هم بستگی به مرکز مخابراتی داره تا حدودی و شانس
شبانه هم همشون دارن ساعت 2 تا 6
پست ویرایش شد

KING iMAN
23-08-2013, 16:19

مخابرات قطعی زیاد داره؟

تفاوت چندانی ندارن.مانامدم یکی از سه نماینده ی مخابراته.همشون شبانه دارن.از ساعت 2 تا 6 صبح.
MTU هم واسه من که حدود 1488 هستش(همین الان محاسبه کردم)
شما خودت باید به دست بیاری اما میانگین واسه مخابرات همین حدوداس.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سرعت دانلود 512 نامحدود،همچنان واقعی و پایدار:

alimail3248
23-08-2013, 16:26
بوووووووووووووووووووق!

ایشون سیم کارت هستن یا وای مکث ؟

8-1kel
23-08-2013, 16:30
خیلی ممنون بابت پاسخ،مخابرات یه عیب بزرگی که داره اینه که سرعت دانلود از سرور های خارجی رو خیلی محدود میکنه،رفته بودم کافی نت سرعت دانلود از سافت گذر 200کیلوبایت بود از سرور خارجی نهایتا 19!هیچی دیگه هرچی منتظر موندم نتونستم فایل مورد نظرمو بگیرم.و یکی هم ساعات دانلود شبانش کمه،که بازم یکی از بچه های قزوینی گفته اونجا 1 تا 7ــه.
کسی از بچه ها تست نکرده سرعت دانلود از اپلودباز چطوره؟(البته با اکانت پریمیوم)،چون بیشتر فایل هایی که میخام دان کنم اینجا آپ شدن.

8-1kel
23-08-2013, 16:34
KING iMAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش بعد بیزحمت یه نگاهی بنداز ببین در ساعت حدودا چند مگ میتونی دان کنی.

KING iMAN
23-08-2013, 16:42
ایشون سیم کارت هست با وای مکث ؟
سیمکارت.
قرار داد اینترنت محمد ساعت 12 ظهر تموم شد و برای تمدیدش منتظر یه سری ننایجه.

خیلی ممنون بابت پاسخ،مخابرات یه عیب بزرگی که داره اینه که سرعت دانلود از سرور های خارجی رو خیلی محدود میکنه،رفته بودم کافی نت سرعت دانلود از سافت گذر 200کیلوبایت بود از سرور خارجی نهایتا 19!هیچی دیگه هرچی منتظر موندم نتونستم فایل مورد نظرمو بگیرم.و یکی هم ساعات دانلود شبانش کمه،که بازم یکی از بچه های قزوینی گفته اونجا 1 تا 7ــه.
کسی از بچه ها تست نکرده سرعت دانلود از اپلودباز چطوره؟(البته با اکانت پریمیوم)،چون بیشتر فایل هایی که میخام دان کنم اینجا آپ شدن.
برای سرویس بنده که نامحدود هستش،سرعت دانلود از سرورهای داخلی و خارجی یکسان و بین 65 تا 85 هستش در تمام ساعات شبانه روز.

KING iMAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش بعد بیزحمت یه نگاهی بنداز ببین در ساعت حدودا چند مگ میتونی دان کنی.
حدود 250 مگ در هر ساعت که میشه حدود 6 گیگ در شبانه روز.

8-1kel
23-08-2013, 16:48
شرمنده فقط یه سوال دیگه،اینترنتی که مخابرات ارایه میده با ضریب 1ب8ــه؟اخه اکسین نوشته 1ب4(واسه سرویس های محدود)،یعنی اگه1ب4 باشه،512 کیلوبیت رو باید تقسیم بر 4 کرد و سرعت دانلودش باید چیزی حدود 128 باشه؟

alimail3248
23-08-2013, 17:35
شرمنده فقط یه سوال دیگه،اینترنتی که مخابرات ارایه میده با ضریب 1ب8ــه؟اخه اکسین نوشته 1ب4(واسه سرویس های محدود)،یعنی اگه1ب4 باشه،512 کیلوبیت رو باید تقسیم بر 4 کرد و سرعت دانلودش باید چیزی حدود 128 باشه؟

اینترنت مخابرات به طور اسمی یک به چهار برای حجمی ها و 1 به ده برای نامحدود هست 512رو اگر سرعت رو واقعی حساب کنید 512 دانلودش 64 کیلوبایت هست پس میشه 64 تقسیم بر 4 =16 سرعت دانلود حداقل 16 هست و حداکثر تا 90 هم گاهی میره.

psycho0098
23-08-2013, 18:18

واست توضیح میدم قشنگ روشن شی
سرعت هایی که سرویس دهنده ها میگن بر حسب کیلوبیت بر ثانیه است اما سرعتی که دانلود منجر نشون میده بر حسب کیلوبایت بر ثانیه است. از اونجایی که هر بایت برابر 8 بیت میباشد پس واسه مثال تعرفه 512 کیلوبیت به طور نرمال باید 64 کیلوبایت بر ثانیه سرعت بده
ضریب اشتراک 1 به چهار یعنی این پهنای باند 512 کیلوبیت بر ثانیه به 4 نفر داده میشه و اگه همزمان هر 4 نفر دانلود کنن سرعت بین 4 نفر تقسیم میشه یعنی از 64 کیلوبایت بر ثانیه به هر نفر 16 کیلوبایت نهایتا میرسه که این همان دلیل کم بودن سرعت دانلود در ساعات رایگان شب هستش چون همه هجوم میارن به دانلود

KING iMAN
23-08-2013, 18:30

دوست من به این ضرایب اشتراک چندان توجه نکن.حداقل برای دانلود با دانلودمنیجر من تا حالا کمترین افت سرعتی توی سرویس نامحدود ندیدم.

ham33d
23-08-2013, 22:13
فقط همین رفیق بستگی به مخابرات منطقه داره مبخام مطمئن باشم که منطقه ما مشکلی نداره
من خودم تست کردم بعضی جاها بالای 40 نمیره:n09:
پس مجبورم سوالمو هی تکرار کنم تاکسی جوابمو بده :n13:

ham33d
23-08-2013, 22:14

پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟

soroosh_cz
23-08-2013, 22:19

پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟
قطعی اخیرا زیاد شده... بذار فردا زنگ برنم ببینم اگر مال من رو درست کردن، امیدی هست :n16:

4rooos
23-08-2013, 22:40

پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟؟؟

من چند هفته ای ۵١٢ نامحدود دارم
تایم گرفتم از سرور خارجی یک ساعت ٢٢٠ مگ دانلود کرد
سرعت ۶٠-٨٠
(٢٢٠٠٠٠/٣۶٠٠=۶١)

alimail3248
23-08-2013, 22:57
سروش و ممد به من بگین اکسین همون ماناماده یا یکی دیگس ؟ چون سیستم اکانتینگشون مشترکه .اگه یکی دیگس پس چرا بچه ها میگن به ماماناد زنگ میزنم میگه اکسینه ؟

ham33d
23-08-2013, 23:11
قطعی اخیرا زیاد شده... بذار فردا زنگ برنم ببینم اگر مال من رو درست کردن، امیدی هست :n16:
شما کدوم منطقه اهواز هستین؟؟؟؟؟؟؟/

soroosh_cz
24-08-2013, 00:10
سروش و ممد به من بگین اکسین همون ماناماده یا یکی دیگس ؟ چون سیستم اکانتینگشون مشترکه .اگه یکی دیگس پس چرا بچه ها میگن به ماماناد زنگ میزنم میگه اکسینه ؟
نمیدونم... من از پارس مارمالاد چک میکنم حسابم رو... ولی پشتیبانی با اکسین هست :n09:

شما کدوم منطقه اهواز هستین؟؟؟؟؟؟؟/
من دزفولم داداش :n02:

KING iMAN
24-08-2013, 00:28

داداشم اکانتینگ ضحی کیشم همینه.کلاً این اکانتینگه مخابراته،نه یه اپراتور خاص از مخابرات.

farshad0123
24-08-2013, 01:55
تفاوت شرکت ضحی کیش و پاس مانا ماد تو چیه؟کدومش بهتره؟ لطفا یکی راهنمایی کنه

soroosh_cz
24-08-2013, 02:43
داداشم اکانتینگ ضحی کیشم همینه.کلاً این اکانتینگه مخابراته،نه یه اپراتور خاص از مخابرات.
یا مقلب القلوب و الابصار :n02: واقعا؟ پس کیا هستن که میتونن آنلاین شارژ کنن؟

KING iMAN
24-08-2013, 06:18
یا مقلب القلوب و الابصار :n02: واقعا؟ پس کیا هستن که میتونن آنلاین شارژ کنن؟

ضحی کیش:n02:
شارژ آنلاین که اصلاً از طریق سیستم اکانتینگ نیست.از سامانه ی سیتراس(برای ضحی کیش)

soroosh_cz
24-08-2013, 08:01
ضحی کیش:n02:
شارژ آنلاین که اصلاً از طریق سیستم اکانتینگ نیست.از سامانه ی سیتراس(برای ضحی کیش)

خوشبالتون... لعنت به اسماشون :n02:

زنگ زدم، گفت مودم رو روشن نگه دار تا به دیتا اطلاع بدم، فعلا SNR برای Up و Down به ترتیب 30 و 15 هست، ببینم چی میشه...:n24: قرار شد پهنای باند رو کاهش بدن.

soroosh_cz
24-08-2013, 08:15
تا حالا دو بار Rate رو عوض کردن، فعلا وضعیت این شده... نامردا آپلود رو خیلی کم کردن...

باید برم سر کار، ببینم تا برگردم بازم چیزی رو عوض میکنن یا نه... SNR که عالی شده.:n25:

dvb595959
24-08-2013, 08:21
سرویست چیه سروش؟

Armin.Computer
24-08-2013, 09:06
خوشبالتون... لعنت به اسماشون :n02:

کاهش پیهنای باند امکان پیاداری لینک رو بالا می بره
البته طبق تجربه ی خودمه
در کل ظاهرا جواب میده!
زنگ زدم، گفت مودم رو روشن نگه دار تا به دیتا اطلاع بدم، فعلا SNR برای Up و Down به ترتیب 30 و 15 هست، ببینم چی میشه...:n24: قرار شد پهنای باند رو کاهش بدن.

سرویست چیه سروش؟

تا جایی که یادمه 512 داشتن

dvb595959
24-08-2013, 09:16
تا جایی که یادمه 512 داشتن
اگه 512 داشته و دان استریم رو براش 1021 گذاشتن که خیلی خوبه...براش دوبرابر گذاشتن ....من که 1024 دارم بازم برای من همون 1024 گذاشتن دان استریمم رو.... قبلا که 512 داشتم هم همین 1024 بود ...بیخود رفتم 1024 گرفتم.

Vah!d
24-08-2013, 11:46
دوستان من از خرداد تا الان ( تا آخر شهریور تمدید کردم) سرویس 256 نامحدود دارم . اگه بخوام به 512 نامحدود مهاجرت کنم باید باز مدارک بفرستم؟

mohammad.t
24-08-2013, 12:11
تا حالا دو بار Rate رو عوض کردن، فعلا وضعیت این شده... نامردا آپلود رو خیلی کم کردن...

باید برم سر کار، ببینم تا برگردم بازم چیزی رو عوض میکنن یا نه... SNR که عالی شده.:n25:

گفتم يا نگفتم؟!
گفتم يا گفتم؟!
:n01:
گفتم تنها كاري كه مي تونن بكنن اينه كه دان استريم رو كم كنن. حالا به قول دوستمون 1021 براي 512 نامحدودي كه شما داري خوبه و مشكلي نداره. ولي در مورد آپ استريم به نظرم خيلي كمش كردن حدود 512 خوبه ولي خب وقتي خط نمي كشه چيكارش ميشه كرد.
صميمانه برات آرزو دارم كه مشكل لينكت حل بشه منم زنگ بزنم درستش كنن.
ولي اگه بتونن آپ استريم من رو بذارن روي 512 و دان استريم روي 2 مگ بمونه خيلي خوب ميشه.
اينم وضعيت الان من(نكته! : آخرش نتونستم تصميم بگيرم چيكار كنم! شايد هنوز پارس آنلاين تو ذهمنه كه فوري زنگ مي زدن ميگفتن تمديد ميكنه يا جمعش كنيم:n02:)

alimail3248
24-08-2013, 13:12
ممد این عکس از کجا اومده ؟ رفتی تو سرور مخابرات ؟ با این میشه خطمو تغییر بدهم ؟

alimail3248
24-08-2013, 13:15

شاید حرفت درست باشه ولی ماناماد به سیترا دسترسی نداره و اون روز هم که پیش ضحی کیش بودم گفت ibs دست ما نیست که توش تغییری بدیم .الانم من از سیترا مسدود شدم فقط از ibs میتونم وارد شم .معلوم نیست شه ژوریه.

alimail3248
24-08-2013, 13:18
راستی اونایی که الان از ماناماد و اکسین هستن و انقضای سرویسشون تموم شده هنوز با زدن هر سایتی همون سامانه سیترا باز میشه براتون یا چیز جدیدی میاد ؟

mohammad.t
24-08-2013, 13:44
ممد این عکس از کجا اومده ؟ رفتی تو سرور مخابرات ؟ با این میشه خطمو تغییر بدهم ؟

نه بابا همينمون مونده كه به جرم نفوذ به سرور مخابرات آب خنك بخوريم:n02:
اين يه نرم افزاره

راستی اونایی که الان از ماناماد و اکسین هستن و انقضای سرویسشون تموم شده هنوز با زدن هر سایتی همون سامانه سیترا باز میشه براتون یا چیز جدیدی میاد ؟

هيچي باز نميشه . هر سايتي رو باز كني همينطور مي مونه و خبري نميشه!

porya_spy
24-08-2013, 14:30
اقا امروز چه خبره ؟! هم سرعت دانلود هم پینگ افتضاح !! با اینکه گیت وی تک رقمی و مسیر ترکیه هست !! یعنی صفحه به زور باز میکنه !!! :n15:

alimail3248
24-08-2013, 14:37
اقا امروز چه خبره ؟! هم سرعت دانلود هم پینگ افتضاح !! با اینکه گیت وی تک رقمی و مسیر ترکیه هست !! یعنی صفحه به زور باز میکنه !!! :n15:

دقیقا منم ترکیه هستم داغونه بقیه مسیرا که اصلا پیج باز نمیکنه

alimail3248
24-08-2013, 14:38
ممد با این نرم افزار نمیشه خطم رو تغییر بدم ؟ کاربردی داره عایا ؟

4rooos
24-08-2013, 15:33
اقا من ویندوز هشت نصب کردم ، سرعتم از سرورا خارجی شده یک دو کیلوبایت
حالا نمیدونم از ویندوز یا واس همه اینجوری
از سرور داخلی ۶٠-٨٠
یکی یه امار بده بیزحمت

dvb595959
24-08-2013, 16:07
اقا من ویندوز هشت نصب کردم ، سرعتم از سرورا خارجی شده یک دو کیلوبایت
حالا نمیدونم از ویندوز یا واس همه اینجوری
از سرور داخلی ۶٠-٨٠
یکی یه امار بده بیزحمت

من الان سیستم را روشن کردم....سرعت باز کردن پیج صفر و دانلود هم که نگو فاجعه...

mhd1990
24-08-2013, 16:19
سرعت پیج و دانلود افتضاح شده!
امریکا میخواد حمله کنه به سوریه سرعت اینترنت ما پایین اومده

dvb595959
24-08-2013, 16:20
الان تماس گرفتم 2020 باز طبق معمول میگه مشکل سراسریه....بهش گفتم شما هر 5 روز یکبار مشکل سراسری دارید...دلمون خوشه اینترنت داریم.

dvd2010
24-08-2013, 16:46
من الان سیستم را روشن کردم....سرعت باز کردن پیج صفر و دانلود هم که نگو فاجعه...

سرعت دانلود من 700بایت بر ثانیه است.لعنت بر مخابرات

mohammad.t
24-08-2013, 16:48
ممد با این نرم افزار نمیشه خطم رو تغییر بدم ؟ کاربردی داره عایا ؟

نه !
نهايت كارش اينه كه ممكنه كمي snr بره بالا . مونيتور هم مي كنه براي مدت زيادي كه اشكالات پيدا بشه.
اگه فايده اي براش پيدا كردم حتما براتون مي ذارم:n02:

mohammad varaste
24-08-2013, 17:01
512 نامحدود امروز گرفتم سرعت دانلودم زیر 10 هست.

mohammad varaste
24-08-2013, 17:09
از کجا میفهمین گیت وی مال کدوم کشوره ؟

alimail3248
24-08-2013, 17:26
برای من الان ایرانسل هم کند شده پس واقعا سراسریه یا شایدم تو بهضی از سرویس دهنده ها اینجوری شده .با ...وکسی هم پیج باز نمیشه نمیدونم چرا انگار پورت ها رو هم مورد عنایت قرار دادن.

farshad0123
24-08-2013, 17:34
امروز 1مگ مخابرات سرعت دانلود =6کیلوبایت.128 کیلوبیت وایمکس سرعت دانلود=18 کیلوبایت

mhd1990
24-08-2013, 18:03
سراسریه کافی نت ها هم سرعتشون امروز مضخرف شده

megax
24-08-2013, 18:07
1 مگ نامحدود

farshad0123
24-08-2013, 19:03
سرعت 256 نامحدود چنده؟

ali_phd71
24-08-2013, 19:50
اره واقعا اصلا سرعت یه وضعیه وحشتناک

alimail3248
24-08-2013, 20:16
بچه ها توجه کردین مخابرات تنها سرویس دهنده ای هست که بیش تر از بقیه شرکت ها کندی سرعت پیدا میکنه اونم از نوع سراسریش ؟:n19:

and-roid2
24-08-2013, 20:28
در حال حاظر مشکل سراسریه...
طبق گفته پشتیبانی های وب :

امروز روی تمامی سرویس های مخابرات و زیر ساخت به دلیل قطعی اکثر Gateway های خارجی شرکت زیر ساخت ایران مشکل جدی ایجاد شده....
استانهای مثل مازندران، قم، کرمانشاه، همدان و لرستان و... این قضیه بیشتر واسشون محسوس هست و تمامی شرکت های ISP و PAP اوضاعشون همین هست.

KING iMAN
24-08-2013, 21:00

ham33d
24-08-2013, 21:33

پینگ پایین
ایا قطعی زیاد داره؟؟؟؟

farshad0123
24-08-2013, 21:33
یعنی واقعا 1مگ نامحدود 230 سرعت میده

8-1kel
24-08-2013, 22:21
امروز دادم خطو رانژه کنن،احتمالا فعلا جهت تست بدم 1مگ 2گیگ ببنده ببینم چطوره.راستی بچه ها خط شما فیبر نوریه یا PCM ؟بعضی بچه ها انگار میگفتن سرعت رو خطوط نوری جالب نیست؟اونجا بهم گفتن حتما باید خطتون نوری باشه.پ.ن:شانس ما حالا که ما میخایم بگیریم نت خراب شده: دی

mohammad varaste
24-08-2013, 22:34
سرعت پیج باز کردن الان خیلی خوبه اما دانلود با دانلودمنیجر افتضاحه
من با wifi موبایلم فایل میذارم واسه دانلود سرعتش خیلی بهتر از pc هست

شما هم تست کنین ببینین سرعت دانلود تو موبایلتون بیشتره یا نه