PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

hexor007
04-08-2013, 19:05
512 نامحدود مخابرات مازندران:n09:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید اینجور صبحت میکنم ولی شما مازندرانی ها مارو نمودین.چون همیشه یکیتون میاد نتشو به رخ ما میکشه:n27: . اینترنت مخابرات ما حرف نداره. 512نامحدود :

:n10::n10::n19::n19:

alimail3248
04-08-2013, 19:17
من نمیدونم اینجا تاپیک خوزستانه یا مازندران البت به من مربوط نمیشه بهتره ارمین خان رسیدگی کنه

ایمان تو که چند روز پیش گفتی برام انداختنش روی 6 مگ اونوقت چه جوری گفتن روی 4 مگه و گذشته از اینا برای فهمیدن مقدار دقیق داون استریم در صورتی که snr بالای 10 داشته باشی باید روی مد adsl2 annex m قرار بدی چون بقیه مد ها اتوماتیک برای کاهش نویز از داون استریم کم میکنن

psycho0098
04-08-2013, 20:02
واسه ثبت نام کدوم شرکت برم
خود سایت sitra یا برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا شرکت پاس ماناماد؟
کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
اصلا فرقي هم دارن؟؟

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

ruzbeh1
04-08-2013, 20:05
ببخشید اینجور صبحت میکنم ولی شما مازندرانی ها مارو نمودین.چون همیشه یکیتون میاد نتشو به رخ ما میکشه:n27: . اینترنت مخابرات ما حرف نداره. 512نامحدود :

:n10::n10::n19::n19:

واسه ما پایدارتره،تا دو روز پیش سرعت 128 نامحدود با 2 مگ نامحدود یکی بود،شما مرکز 0611 هستین،ما مرکز 0111 و مرکز اول دیتای کشور:n10::n19::n20:(اینم:n05: ):n02:

hexor007
04-08-2013, 20:48
واسه ما پایدارتره،تا دو روز پیش سرعت 128 نامحدود با 2 مگ نامحدود یکی بود،شما مرکز 0611 هستین،ما مرکز 0111 و مرکز اول دیتای کشور:n10::n19::n20:(اینم:n05: ):n02:

پسر خوب اینا رو برو به کسی بگو که از IT چیزی سرش نمیشه.:n22:
اولا اینترنت اینجا تا 2هفته پیش سرعتش 2برابر بود (برای نامحدودها) مثلا من که 512 داشتم ریت دانلودم 130بود که کاملا عالیه نسبت به قیمتش.اینو میتونید از بچه های دیگه هم بپرسید.دوما عزیز من پیش شماره تلفن استان چه ربطی به نحوه توضیع دیتا توسط شرکت زیرساخت داره؟:n04::n04::n04::n04: سوما از اون عکسی که گذاشتم اینترنت پایدارتر میخوای؟ :n10::n10:
به هر حال من به غیر از مخابرات جایی دیگه نت دارم که به طور متوسط روزی میتونم 20گیگ دانلود کنم البته با حجم نامحدود :n19::n20::16:

ruzbeh1
04-08-2013, 20:55
پسر خوب اینا رو برو به کسی بگو که از IT چیزی سرش نمیشه.:n22:
اولا اینترنت اینجا تا 2هفته پیش سرعتش 2برابر بود (برای نامحدودها) مثلا من که 512 داشتم ریت دانلودم 130بود که کاملا عالیه نسبت به قیمتش.اینو میتونید از بچه های دیگه هم بپرسید.دوما عزیز من پیش شماره تلفن استان چه ربطی به نحوه توضیع دیتا توسط شرکت زیرساخت داره؟:n04::n04::n04::n04: سوما از اون عکسی که گذاشتم اینترنت پایدارتر میخوای؟ :n10::n10:
به هر حال من به غیر از مخابرات جایی دیگه نت دارم که به طور متوسط روزی میتونم 20گیگ دانلود کنم البته با حجم نامحدود :n19::n20::16:

این تستا رو مخصوص شما گذاشتم تا کیفیت مخابرات مازندران و پارسال ببینید:(مرکز اصلی دیتا شهر بابل 0111 هستش)

حالا ببینم مخابرات کجا می تونه رکورد مخابرات مازندرانو بزنه،پارسال با این سرعت شبی 20 تا 30 گیگ می گرفتیم،پرچم مخابرات 0111 بالا :n19:

fokonishi
04-08-2013, 21:28
:n13: بعد از 6 ماه اومدم تاپیک میبینم که هنوز مازندرانی ها نکشیدن بیرون :n24:
خواهشن بچه بازی رو بزارید کنار

hexor007
04-08-2013, 21:45
این تستا رو مخصوص شما گذاشتم تا کیفیت مخابرات مازندران و پارسال ببینید:(مرکز اصلی دیتا شهر بابل 0111 هستش)

حالا ببینم مخابرات کجا می تونه رکورد مخابرات مازندرانو بزنه،پارسال با این سرعت شبی 20 تا 30 گیگ می گرفتیم،پرچم مخابرات 0111 بالا :n19:

یا خدا !! تست دانلود پارسال ش هم نگه داشته:n04:. برو با اینترنتت و مخابرات 0111 خوش باش بچه :n02:.

KING iMAN
04-08-2013, 22:56
من نمیدونم اینجا تاپیک خوزستانه یا مازندران البت به من مربوط نمیشه بهتره ارمین خان رسیدگی کنه

ایمان تو که چند روز پیش گفتی برام انداختنش روی 6 مگ اونوقت چه جوری گفتن روی 4 مگه و گذشته از اینا برای فهمیدن مقدار دقیق داون استریم در صورتی که snr بالای 10 داشته باشی باید روی مد adsl2 annex m قرار بدی چون بقیه مد ها اتوماتیک برای کاهش نویز از داون استریم کم میکنن
بچه ها خیلی حساس نشین روی تستای بچه های مازنی.احترام همدیگه رو حفظ کنیم.هر چند کار اشتباهیه که بیان توس تاپیک خوزستان تست بذارن.اما شما خودداری کنید.
=-=-=-===
روی 6 مگ؟نه بابا.کدوم 6 مگ.امروز یارو میگفت ماکزیممش 4020 میتونیم بذاریم.گفتم چی میگی حاجی بچه گیر آوردی؟من خودم 20 مگم دیدم تو همین خوزستان.گفت امکان نداره.
البت با تنظیمات مودم همون غروب درستش کردم.الان شد این:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه ثبت نام کدوم شرکت برم
خود سایت sitra یا برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا شرکت پاس ماناماد؟
کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
اصلا فرقي هم دارن؟؟

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
نه بابا.همشون یکی هستن.کیفیتا فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه.هر کدوم عشقته برو.

دوست عزیز این تاپیک جامع خوزستان هستش.شما مهمان ما هستی و خیلی هم خوش اومدی.اما مباحثت رو چالشی عنوان نکن.
این تست ها رو اگه میتونی برای بچه های قزوین بذار.چون با کیفیت ترین سرویس مخابرات،بدون شک و قطعاً توی قزوین ارائه میشه و نه مازندران یا هیچ جای دیگه ی ایران.
برقرار باشی.

hexor007
04-08-2013, 23:08
بچه ها خیلی حساس نشین روی تستای بچه های مازنی.احترام همدیگه رو حفظ کنیم.هر چند کار اشتباهیه که بیان توس تاپیک خوزستان تست بذارن.اما شما خودداری کنید.
=-=-=-===
روی 6 مگ؟نه بابا.کدوم 6 مگ.امروز یارو میگفت ماکزیممش 4020 میتونیم بذاریم.گفتم چی میگی حاجی بچه گیر آوردی؟من خودم 20 مگم دیدم تو همین خوزستان.گفت امکان نداره.
البت با تنظیمات مودم همون غروب درستش کردم.الان شد این:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه بابا.همشون یکی هستن.کیفیتا فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه.هر کدوم عشقته برو.

دوست عزیز این تاپیک جامع خوزستان هستش.شما مهمان ما هستی و خیلی هم خوش اومدی.اما مباحثت رو چالشی عنوان نکن.
این تست ها رو اگه میتونی برای بچه های قزوین بذار.چون با کیفیت ترین سرویس مخابرات،بدون شک و قطعاً توی قزوین ارائه میشه و نه مازندران یا هیچ جای دیگه ی ایران.
برقرار باشی.

سلام ایمان جان. ما احتمالا تا سال دیگه از اهواز بریم قزوین. میشه درباره نت اونجا یه توضیحی بدی؟ نتشون خوبه؟ :n01:

mohammad.t
04-08-2013, 23:48
تکرار اول/
تکرار اول

ببين ايمان جان ده بار ديگه هم تكرار كني كسي جوابي نداره بده چون همه گرفتار اين مشكل هستيم:n02:
بويژه در شب ها و ساعات پر ترافيك snr افت مي كنه و براي من چندين بار پياپي لينك مي پره.
من تنها كاري كه تونستم بكنم يه چند تا قطعه واسه مودمم عوض كردم كه حالا شب تست كنم ببين فرقي كرده يا نه.
براي اينكه بدوني به يادت بودم يه روي يه كاغذ به قول اون كه اس ام اس مي داد بهت نوشتم ايماني.

هم اينكه فهميديم مشكل سراسريه و از مركز مخابراتي نيست هم اينكه به نظرم كاري نمي تونيم بكنيم!

lamp23
04-08-2013, 23:50
بچه ها یه چیزی این عکسی رو کـــ روزبه گذاشته رو نگاه کنید :

نوشته سریعتر از 90% ایران !!!!!!!!!
پس اون 10 درصد ( همونا کــــ خونشون از ما رنگین تره ) دقیقا" سرعتشون چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KING iMAN
05-08-2013, 01:02

پس اون 10 درصد ( همونا کــــ خونشون از ما رنگین تره ) دقیقا" سرعتشون چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی مگابیت بر ثانیه :دی
من خودم تا دانلود 40 رو هم دیدم.مگ ها.

ببين ايمان جان ده بار ديگه هم تكرار كني كسي جوابي نداره بده چون همه گرفتار اين مشكل هستيم:n02:
بويژه در شب ها و ساعات پر ترافيك snr افت مي كنه و براي من چندين بار پياپي لينك مي پره.
من تنها كاري كه تونستم بكنم يه چند تا قطعه واسه مودمم عوض كردم كه حالا شب تست كنم ببين فرقي كرده يا نه.
براي اينكه بدوني به يادت بودم يه روي يه كاغذ به قول اون كه اس ام اس مي داد بهت نوشتم ايماني.

هم اينكه فهميديم مشكل سراسريه و از مركز مخابراتي نيست هم اينكه به نظرم كاري نمي تونيم بكنيم!

کاغذت تو حلقم:دی
میگم این مودمتو جیگر زلیخا کردی که.من مودم دوستمو گذاشتم اوضاع بهتر شد.اگه مودمت رو تیت کردی بگو تأصیر داشته یا شنه و چقدر.

KING iMAN
05-08-2013, 01:07
سلام ایمان جان. ما احتمالا تا سال دیگه از اهواز بریم قزوین. میشه درباره نت اونجا یه توضیحی بدی؟ نتشون خوبه؟ :n01:

خوب؟نتشون عالیه.مخابراتشون ترکونده.من چند سالی توی موبایلستان مدیر بودم.اونجا همکاری داشتم که قزوین زندگی میکرد.از همون چند سال پیش سرویسهاشون عالی بود.الانم که تاپیک تست سرعت رو چک کنی میبینی سرویسهای قزوین فوق العاده س.

soroosh_cz
05-08-2013, 01:21

تست که مال 6 ماه پیشه... ولی من دیدم اینترنت شرکت نفت 100مگابیت هم رسیده.

KING iMAN
05-08-2013, 01:37
ساعات رایگان امشب

hugo93
05-08-2013, 01:45
رفقا خوش بحالتون
نتتون باز کیفیت بهتر داره

ولی گلستان افتضاحه......

در شمن دوستان مازندرانی عزیز ما همه ایرانی هستیم و دردمون یکیه فک نمیکنم جای مناسبی برای به رخ کشیدن باشه...

arash59b
05-08-2013, 02:12

اون درصد نشان دهنده میانگین مجموع دانلود و اپلود هست. نه دانلود به تنهایی

همونطور که مشخصه مقدار اپلودشون خیلی کمتر از دانلود هست که در مجموع درصد کلیش خیلی بالا نمیشه

mohammad.t
05-08-2013, 03:03
خیلی مگابیت بر ثانیه :دی
من خودم تا دانلود 40 رو هم دیدم.مگ ها.

کاغذت تو حلقم:دی
میگم این مودمتو جیگر زلیخا کردی که.من مودم دوستمو گذاشتم اوضاع بهتر شد.اگه مودمت رو تیت کردی بگو تأصیر داشته یا شنه و چقدر.

الان بگو snr ات چند است؟
من امشب قطعي نداشتم خدا رو شكر. Snr هم كه ديشب 6 بود و حداكثر 8 الان نزديك 14 هست.
مودم عوض كردن داستان مك و ... داره! الان من مك شبكه يو اس بي مودمم درسته و وصل ميشه با كابل لن مكش فرق ميكنه كانكت نميشه:دي

KING iMAN
05-08-2013, 03:08
الان بگو snr ات چند است؟
من امشب قطعي نداشتم خدا رو شكر. Snr هم كه ديشب 6 بود و حداكثر 8 الان نزديك 14 هست.
مودم عوض كردن داستان مك و ... داره! الان من مك شبكه يو اس بي مودمم درسته و وصل ميشه با كابل لن مكش فرق ميكنه كانكت نميشه:دي
مملی تو که میدونی من مشکل مک ندارم.
خوب شده SNR واست.یعنی واقعاً تأثیر گذاشته کارایی که کردی.حالا بگو چیکار کردی شیطون؟
من یه روشی بلدم که SNR مودمت رو دو برابر میکنه.

mohammad.t
05-08-2013, 03:23
مملی تو که میدونی من مشکل مک ندارم.
خوب شده SNR واست.یعنی واقعاً تأثیر گذاشته کارایی که کردی.حالا بگو چیکار کردی شیطون؟
من یه روشی بلدم که SNR مودمت رو دو برابر میکنه.

آره مي دونم دادي يه سره اش كردن:دي
مطمئن نيستم ممكنه درست امشب كه من يه كارايي كردم اونا هم يه كارايي كردن! بايد ببينيم كسي مشكل لينك داره يا تا فردا صبح مال من هم خوب مي مونه.
كار خاصيش نكردم. اين مودم رو من 4-5 ساله دارم هميشه هم روشنه حتي چندين ماه پشت سر هم شايد واسه مسافرتي چيزي خاموش كرده باشم. پارسال مشكل پيدا كرد اصلا لينكش روشن نمي شد. بازش كردم ديدم سه تا از خازنهاش تغيير ظرفيت دادن يكي رو عوض كردم لينكش اومد ديگه محلش نذاشتم! استفاده كردم. ديشب هم رفتم 2 تا ديگه رو عوض كردم.
اين وضعيت الان منه :

اگه بشه 2 برابر كرد كه خيلي خوبه به شرطي كه لينك نپره ها:n02:

KING iMAN
05-08-2013, 03:32
آره مي دونم دادي يه سره اش كردن:دي
مطمئن نيستم ممكنه درست امشب كه من يه كارايي كردم اونا هم يه كارايي كردن! بايد ببينيم كسي مشكل لينك داره يا تا فردا صبح مال من هم خوب مي مونه.
كار خاصيش نكردم. اين مودم رو من 4-5 ساله دارم هميشه هم روشنه حتي چندين ماه پشت سر هم شايد واسه مسافرتي چيزي خاموش كرده باشم. پارسال مشكل پيدا كرد اصلا لينكش روشن نمي شد. بازش كردم ديدم سه تا از خازنهاش تغيير ظرفيت دادن يكي رو عوض كردم لينكش اومد ديگه محلش نذاشتم! استفاده كردم. ديشب هم رفتم 2 تا ديگه رو عوض كردم.
اين وضعيت الان منه :

اگه بشه 2 برابر كرد كه خيلي خوبه به شرطي كه لينك نپره ها:n02:

بااااااا واسه تو خیلی خوب شده.خوش به حالت.
روش من اینه که بشینی با مودمت درد و دل کنی و شرایطت رو توضیح بدی و ازش بخوای باهات راه بیاد:دی
اگه روش داشتم که الان واسه خودم 7.5 نبود:دی

=-=-=-==--==-
سرعت دانلود الان:

soroosh_cz
05-08-2013, 06:40
بچه ها جریان چیه؟ با پراک*سی فایر این اروره؟ پینگ و آپلود درسته ولی اینطوری شد :n02:

عقربه چند لحظه چسبید :n09:

KING iMAN
05-08-2013, 07:12
بچه ها جریان چیه؟ با پراک*سی فایر این اروره؟ پینگ و آپلود درسته ولی اینطوری شد :n02:

آقا تبریک میگم.به سلامتی کی رفتی سر خارج از کشور؟:n02:

KING iMAN
05-08-2013, 07:14
2مگ نامحدود مخابرات خوزستان - 14/مرداد/1392

mohammad.t
05-08-2013, 07:47

در اصل اگه اشتباه نكرده باشم اين سرعت شما نيست! بلكه سرعت پورت سرور نرم افزارتون هست . شما سرور نرم افزار رو به عنوان سرور تست speedtest انتخاب كرديد و نتيجه هم ميشه سرعت پورت سرور چي چي فاير!
الان روي تست بالايي داخل كشور هم مشكوك هستم! اسپيد تست به كساني كه سرور دارند اجازه مي ده مركز تست بشن مثل همين هايي كه روي نقشه مي بينيم! بعد اگه طرف بره روي سرورش تست سرعت بزنه سرعت پورت سرور بدست مياد مثلا 100mbps كه ميشه 12 مگ بر ثانيه!

به اين ميگن 2 مگ خيلي خيلي واقعي!

پ ن :‌ساعت 8:47 دقيقه صبح لينك من دوباره پر زد و برگشت!
ولي مثل دفعات قبل بعد وصل شدن زير 10 نبود بلكه 15.5 مي باشد!
ديشب اصلا قطع نشده بودم

alimail3248
05-08-2013, 10:58
ایمان یالا زود باش جووب بده :

1- تو که محدود داشتی چه جوری نامحدود شد ؟

2- سوالی برای من پیچ اومده وقتی یک تعرفه از داخل اکانتینگ محدود میشه پس چه ژوریه که برای بعضی ها تا 300 -400 میره ؟

3- الان این دو مگ نامحدود نسبت به اون 2 مگ محدودی که داشتی چه جوری از لحاظ نوسان -کندی -پیج باز کردن -افت سرعت ؟

p4yam
05-08-2013, 12:57
سلام.
من تا الان از پارس آنلاین داشتم اما مدتیه گند زده بس که سرعتش پایین اومده.
سرعت مخابرات خوبه؟تو محدوده ی کیان پارس چطوره؟

hossein 1994
05-08-2013, 12:59
سلام.
من تا الان از پارس آنلاین داشتم اما مدتیه گند زده بس که سرعتش پایین اومده.
سرعت مخابرات خوبه؟تو محدوده ی کیان پارس چطوره؟
الان تمام سرویس دهنده ها وضعیتشون خراب شده و معلوم هم نیست که کی درست بشه
مخابرات ها پینگشون خوب شده در اکثر روز ها ولی سرعت ها افتضاح شده

gamekhor2007
05-08-2013, 13:19

ایمان یه تست سرعت دانلود میزاری.مرسی.سرعت همیشه پایداره؟چقدر پول دادی؟

ariax77
05-08-2013, 13:22
لطف میکنید ادرس سایت شرکت رو بزارید تا اگر دوستان اطلاعات خواستند از سایت دنبال کنند.

ariax77
05-08-2013, 13:23
سرویست چیه دوست عزیز؟

512 - 2 گیگ - شیش ماهه

روزا سرعت خوبه و تا 180 میره - اما شبا میاد روی50 تا 60!

porya_spy
05-08-2013, 14:14
عمق فاجعه رو ببینید ! مسخره نیست واقعا ؟!! :n02: پینگ داخلی از خارجی بیشتر !!!!!!! میترسم مودم خاموش روشن کنم گیت وی عوض بشه دیگه هم گیت وی خوب گیرم نیاد :n02:

saminem
05-08-2013, 14:17
فیسبوک از فیلتر خارج شده

KING iMAN
05-08-2013, 14:22
فیسبوک از فیلتر خارج شده

هر چند وقت یکبار یکی از دوستان میاد همینو میگه در حالیکه وقتی تست میکنیم میبینیم بازم فیلتره.مثل همین الان.

KING iMAN
05-08-2013, 14:31
ایمان یالا زود باش جووب بده :

1- تو که محدود داشتی چه جوری نامحدود شد ؟

2- سوالی برای من پیچ اومده وقتی یک تعرفه از داخل اکانتینگ محدود میشه پس چه ژوریه که برای بعضی ها تا 300 -400 میره ؟

3- الان این دو مگ نامحدود نسبت به اون 2 مگ محدودی که داشتی چه جوری از لحاظ نوسان -کندی -پیج باز کردن -افت سرعت ؟
1.همین الانم محدودم.نامحدود نیستم که.
2.نمیدونم :دی
3.همون پاسخ اولی:n08:

در اصل اگه اشتباه نكرده باشم اين سرعت شما نيست! بلكه سرعت پورت سرور نرم افزارتون هست . شما سرور نرم افزار رو به عنوان سرور تست speedtest انتخاب كرديد و نتيجه هم ميشه سرعت پورت سرور چي چي فاير!
الان روي تست بالايي داخل كشور هم مشكوك هستم! اسپيد تست به كساني كه سرور دارند اجازه مي ده مركز تست بشن مثل همين هايي كه روي نقشه مي بينيم! بعد اگه طرف بره روي سرورش تست سرعت بزنه سرعت پورت سرور بدست مياد مثلا 100mbps كه ميشه 12 مگ بر ثانيه!

به اين ميگن 2 مگ خيلي خيلي واقعي!

پ ن :‌ساعت 8:47 دقيقه صبح لينك من دوباره پر زد و برگشت!
ولي مثل دفعات قبل بعد وصل شدن زير 10 نبود بلكه 15.5 مي باشد!
ديشب اصلا قطع نشده بودم
پس واقعاً snr واست بهتر شده با دستکاری مودمت.اون پرش لینکم میتونسته از طرف خودشون باشه.

ایمان یه تست سرعت دانلود میزاری.مرسی.سرعت همیشه پایداره؟چقدر پول دادی؟

حال میکنم سرعت رو با این فایله بسنجم.دیگه سرور از این خارجی تر که نداریم.سرور مایکروسافت.اینم خدمت تو:

saminem
05-08-2013, 14:33
1.همین الانم محدودم.نامحدود نیستم که.
2.نمیدونم :دی
3.همون پاسخ اولی:n08:

پس واقعاً snr واست بهتر شده با دستکاری مودمت.اون پرش لینکم میتونسته از طرف خودشون باشه.

حال میکنم سرعت رو با این فایله بسنجم.دیگه سرور از این خارجی تر که نداریم.سرور مایکروسافت.اینم خدمت تو:

اینترنت اکسپلورر دانلود میکنی :n08:

saminem
05-08-2013, 14:34
رو حالت Bridge چطور میشه دو کامپیوتر رو کانکت کرد ؟

KING iMAN
05-08-2013, 14:51
اینترنت اکسپلورر دانلود میکنی :n08:
واسه تیت سرعته فقط

کابل شبکه رو به یکیش وصل کن و USB رو به اون یکی.

saminem
05-08-2013, 15:10
اوضاع پینگ خیلی خرابه

gamekhor2007
05-08-2013, 15:41
با گوگل طرفای 500-600 میچرخه

saminem
05-08-2013, 15:46
معلوم نیست باز چه بلایی دارنسر این نت بدبخت میارن :n24::n25:

gamekhor2007
05-08-2013, 15:54
راستی چرا قیمت توی سایت مخابرات خوزستان با سامانه سیترا خیلی فرق داره؟

saminem
05-08-2013, 15:57
راستی چرا قیمت توی سایت مخابرات خوزستان با سامانه سیترا خیلی فرق داره؟

سایت مخابرات قیمتاش قدیمیه

saminem
05-08-2013, 15:58
واسه تیت سرعته فقط

این کابل USB-USB راحت گیر میاد ؟ چند قیمته ؟

ppeyman
05-08-2013, 18:16
من اینترنت مخابرات دارم مدتیه توی سایت مخابرات نمیتونستم لاگین کنم تماس گفتم گفت دیگه پشتیبانی شما با ما نیست با این شرکت تماس بگیرید
ظاهرا اکانت هاشو واگذار کرده دقیق نمیدونم ولی معلوم نیست چطور شارژ آنلاین میشه کرد سایت خودشون که به پرستاشاپ درست شده! فقی میشه جزئیات کارکرد رو توی این لینک دید
کسی خبر داره چرا اینجوری شده ؟

Enter
05-08-2013, 18:29
سلام دوستان چند روزیه که وقتی گوشی تلفن ثابت رو برمیدارم مودم قطع میشه من قبلا از پارس آنلاین سرویس داشتم این مشکل وجود نداشت اسپلیتر هم دوتا دارم جفتشون رو که میذارم باز این مشکل هستش به پشتیبانی زنگ زدم میگه سیم کشی خونه مشکل داره میگم من وقتی از پارس آنلاین میگرفتم این مشکل وجود نداشت باز حرف خودشومیزنه کسی میدونه مشکل اصلی کجاست؟

mohammad.t
05-08-2013, 18:32

واسه تیت سرعته فقط

تو حالت بريج نميشه 2 كامپيوتر همزمان استفاده كنن(تا اونجا كه من مي دونم) منظور ايمان اينه كه يكي رو با پورت لن مودم وصل كني اون يكي رو با پورت usb كه عرض كردم تستي كه من انجام داده بودم نميشه.
راه كه زياد هست براي استفاده همزمان 2 كامپيوتر از يك مودم مثلا ميشه كامپيوتر اول رو با usb به مودم وصل كرد و دو كامپيوتر رو با كابل لن به هم وصل كرد(البته اگه 2 تا كارت شبكه داشته باشيد ميشه مودم رو با لن هم وصل كرد) و روي كامپيوتر اول وصل شد نت رو براي كامپيوتر دوم به اشتراك گذاشت.
راه هاي ديگه مثل : اكسس پوينت و وايرلس...

حالا چرا مي خوايد بريج باشه حتما؟

من اینترنت مخابرات دارم مدتیه توی سایت مخابرات نمیتونستم لاگین کنم تماس گفتم گفت دیگه پشتیبانی شما با ما نیست با این شرکت تماس بگیرید
ظاهرا اکانت هاشو واگذار کرده دقیق نمیدونم ولی معلوم نیست چطور شارژ آنلاین میشه کرد سایت خودشون که به پرستاشاپ درست شده! فقی میشه جزئیات کارکرد رو توی این لینک دید
کسی خبر داره چرا اینجوری شده ؟

خيلي هامون از اين پاس مارمالاد سرويس داريم. من هنوز شارژ نكردم باهاش و حضوري پول دادم كه به جايي كه ازش گرفتم. ولي فكر كنم بايد ثبت نام كني بعد تعرفه رو انتخاب و پرداختش كني و زنگ بزني فعال كنن.

imanparsa
05-08-2013, 18:52
1مگ نامحدود اینترنت مخابرات

راستی دوستان Facebook رفع فیلتر شد باید حتما با این آدرس برید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
05-08-2013, 19:13
آقا تبریک میگم.به سلامتی کی رفتی سر خارج از کشور؟:n02:
خیلی ممنون :n02: ایشاا... روزی خودتون با گوگل مپ برید خارج از کشور :n09:

چی چی شد؟ کدوم تست داخلی؟
نمردیم و دیدیم غیر از عقربه ی دمای موتور تو خوزستان، یه سری عقربه های دیگه هم هستن که می چسبونن :n02:
راستی، با اصفهان تست سرعت که گرفتم، تا 1 مگ بیشتر نرفت :n09: مثل اینکه سرعتشون محدوده :n09:

soroosh_cz
05-08-2013, 19:16
1مگ نامحدود اینترنت مخابرات

راستی دوستان Facebook رفع فیلتر شد باید حتما با این آدرس برید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط برای خودته... برای من باز نشده.

راستی SNR من هم رفته بالا نزدیکای 14-15 مثل اینکه گشادی و زنگ نزدن زودتر از زنگ زدن چاره کرده :n02:

mohammad varaste
05-08-2013, 19:29
اینترنتم در همین لحظه وصل شد :n19:

mohammad.t
05-08-2013, 19:32
فقط برای خودته... برای من باز نشده.

راستی SNR من هم رفته بالا نزدیکای 14-15 مثل اینکه گشادی و زنگ نزدن زودتر از زنگ زدن چاره کرده :n02:

آره مثل اينكه درست شده. خط من تا 12-13 مگ هم جواب ميده:n02:

خیلی ممنون :n02: ایشاا... روزی خودتون با گوگل مپ برید خارج از کشور :n09:

چی چی شد؟ کدوم تست داخلی؟
نمردیم و دیدیم غیر از عقربه ی دمای موتور تو خوزستان، یه سری عقربه های دیگه هم هستن که می چسبونن :n02:
راستی، با اصفهان تست سرعت که گرفتم، تا 1 مگ بیشتر نرفت :n09: مثل اینکه سرعتشون محدوده :n09:

همين تست 18 مگي كه گذاشته بودن.

اینترنتم در همین لظه وصل شد :n19:

حالا كيف كن بعدا مي بينمت:n08:

Enter
05-08-2013, 21:13
سلام دوستان چند روزیه که وقتی گوشی تلفن ثابت رو برمیدارم مودم قطع میشه من قبلا از پارس آنلاین سرویس داشتم این مشکل وجود نداشت اسپلیتر هم دوتا دارم جفتشون رو که میذارم باز این مشکل هستش به پشتیبانی زنگ زدم میگه سیم کشی خونه مشکل داره میگم من وقتی از پارس آنلاین میگرفتم این مشکل وجود نداشت باز حرف خودشومیزنه کسی میدونه مشکل اصلی کجاست؟

بروبچ کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
اینم اضافه کنم بعضی وقتها به محض بلند کردن گوشی چراغ ADSL و Internet قطع و وصل میشه بعضی وقتها هم به محض گذاشتن گوشی!!!! بعضی وقتها هم کلا قطع نمیشه !!!!!!!! کلا هنگ کردم من یکی Help Me

soroosh_cz
05-08-2013, 21:23
اینم اضافه کنم بعضی وقتها به محض بلند کردن گوشی چراغ ADSL و Internet قطع و وصل میشه بعضی وقتها هم به محض گذاشتن گوشی!!!! بعضی وقتها هم کلا قطع نمیشه !!!!!!!! کلا هنگ کردم من یکی Help Me

هم باید روی هر تلفن و هم روی مودم اسپلیتر نصب باشه. اگر اینطوره یعنی که روی همه ی تلفن ها اسپلیتر نصبه، همه ی اسپلیتر ها رو چک کن... جابجا کن یا یکی از دوستات بگیر و جابجا کن تست کن، شاید خراب شده باشه...
من یه سری سوتی داده بودم، خط مودم رو زده بودم به تلفن اسپلیتر و خط تلفن رو به DSL :n09:

KING iMAN
05-08-2013, 21:36
سرعت دانلودم با فیلترشکن:

sh@y@n
05-08-2013, 21:45
سلام
این تست رو ساعت 8 شب گرفتم:n02:

Enter
05-08-2013, 21:51
هم باید روی هر تلفن و هم روی مودم اسپلیتر نصب باشه. اگر اینطوره یعنی که روی همه ی تلفن ها اسپلیتر نصبه، همه ی اسپلیتر ها رو چک کن... جابجا کن یا یکی از دوستات بگیر و جابجا کن تست کن، شاید خراب شده باشه...
من یه سری سوتی داده بودم، خط مودم رو زده بودم به تلفن اسپلیتر و خط تلفن رو به DSL :n09:
توی خونه کلا یه خط تلفن هست و یه گوشی تلفن که چک کردم اسپلیتر رو درست زدم منتها قطع و وصلی داره اگه وقت کنم فردا میرم اسپلیتر میخرم ولی فکر نکنم مشکل از اسپلیتر باشه

soroosh_cz
05-08-2013, 22:14
توی خونه کلا یه خط تلفن هست و یه گوشی تلفن که چک کردم اسپلیتر رو درست زدم منتها قطع و وصلی داره اگه وقت کنم فردا میرم اسپلیتر میخرم ولی فکر نکنم مشکل از اسپلیتر باشه

وقتی میگی که این اتفاق با برداشتن یا گذاشتن گوشی همراهه، یعنی اینکه باند فرکانسی ADSL و تلفنت با هم قاطی میشه و باند ADSL کم میشه تا قطع میشه. این هم چند دلیل میتونه داشته باشه.
1) خرابی اسپلیتر
2) نویز بالا
3) ایرادات همراه با پیاده سازی ADSL روی خط فیبر نوری. چون سرچ کنید نوشتن که پیاده سازی ADSL روی فیبر نوری کار خنده داری هست و کلا دیگه بش نمیشه گفت ADSL.

Armin.Computer
05-08-2013, 22:46
اینم تاپیک خوبیه
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی دوستان یک سوال:
ممکنه پرش لینک از خرابی مودم باشه؟!

soroosh_cz
05-08-2013, 22:50
اینم تاپیک خوبیه
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی دوستان یک سوال:

خیلی احتمالش کم هست... مودم وقتی خراب میشه، چیزی که من دیدم اینه که I/O هاش بیشتر از کار میفتن، مثلا دیگه از کامپیوتر نمیشه وصل شد به کنسول مودم، شاید از آخرین چیزهایی که بخواد تو یه مودم خراب بشه تیکه ی اصلی یعنی متصل کننده ی DSL باشه... شاید.

mohammad.t
05-08-2013, 22:51

اگه يه مودم ديگه بياريد تست كنيد آره:n02:
ولي احتمال خيلي كم و بيشتر در مورد مودم هاي مارك ارزون و خيلي خسته احتمال داره

Enter
05-08-2013, 23:03
اینم تاپیک خوبیه

راستی دوستان یک سوال:

عکس از استاتوس مودمم ببینید نویز خطم خوبه یا بد
خیلی عجیبه یه دفعه همین که گوشی تلفن رو ورمیدارم بعد دقیقا 10 ثانیه اینترنت قطع میشه یع دفه هم وقتی گوشی رو میذارم بعد از 10 ثانیه قطع میشه خیلی کم هم پیش میاد که با برداشتن گوشی اتفاقی نمیفته و نتم قطع نمیشه

porya_spy
05-08-2013, 23:26
سلام
این تست رو ساعت 8 شب گرفتم:n02:

به شایان برگشتی داداش :n12: میگم اگه هنوز مودم خاموش نکردی IP که الان داری بذار اینجا ببینیم گیت وی چطوری ؟! تک رقمی یا چیز دیگه ای هست :n02: چون پینگ خودم الان با 4.2.2.4 120 ! بهترین گیت وی که گیر آوردم دیگه زیر 116 نیومده !!

پ.ن : فیسبوک و یوتیوب برای من بدون چیزشکن باز میشه !! :n02:

Armin.Computer
06-08-2013, 00:02
عکس از استاتوس مودمم ببینید نویز خطم خوبه یا بد
خیلی عجیبه یه دفعه همین که گوشی تلفن رو ورمیدارم بعد دقیقا 10 ثانیه اینترنت قطع میشه یع دفه هم وقتی گوشی رو میذارم بعد از 10 ثانیه قطع میشه خیلی کم هم پیش میاد که با برداشتن گوشی اتفاقی نمیفته و نتم قطع نمیشه

اسپلیتر درسته؟

Enter
06-08-2013, 00:06
اسپلیتر درسته؟

دوتا اسپلیتر دارم یکی که خیلی وقته دارمش و چند ساله که روی مودم سوارش کردم یکی دیگه هم که بازم خیلی وقته دارم منتها تا حالا ازش استفاده نکرده بودم با جفتشون این مشکل رو دارم حالا نمیدونم واقعا سالم هستن یا خزاب توی این تاپیکی که گفتید رفتم همش در رابطه با نویز خط بود که با بررسی که کردم خطم عالی هستش که عکس هم گذاشتم.

Armin.Computer
06-08-2013, 00:10
دوتا اسپلیتر دارم یکی که خیلی وقته دارمش و چند ساله که روی مودم سوارش کردم یکی دیگه هم که بازم خیلی وقته دارم منتها تا حالا ازش استفاده نکرده بودم با جفتشون این مشکل رو دارم حالا نمیدونم واقعا سالم هستن یا خزاب توی این تاپیکی که گفتید رفتم همش در رابطه با نویز خط بود که با بررسی که کردم خطم عالی هستش که عکس هم گذاشتم.

منم همین رو میگم
خط خوبی داری

اگر مطمئن شی که اسپلیتر مشکل نداره خیلی عالی میشه

Enter
06-08-2013, 00:13
منم همین رو میگم
خط خوبی داری

اگر مطمئن شی که اسپلیتر مشکل نداره خیلی عالی میشه
فردا میرم یه اسپلیتر نو میخرم منتها اگر بازم مشکل داشت به نظرتون مشکل از چیه و کجا باید برم پیگیر بشم؟

Armin.Computer
06-08-2013, 00:15
فردا میرم یه اسپلیتر نو میخرم منتها اگر بازم مشکل داشت به نظرتون مشکل از چیه و کجا باید برم پیگیر بشم؟

اگر دو تا اسپلیتر همین مشکل رو دارن
مشکل یکم پیچیده شد
شاید مشکل اسپلیتر نباشه!

Enter
06-08-2013, 00:16
اگر دو تا اسپلیتر همین مشکل رو دارن
مشکل یکم پیچیده شد
شاید مشکل اسپلیتر نباشه!
خب به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟

KING iMAN
06-08-2013, 01:32
سرع ساعات رایگان امشب:

sh@y@n
06-08-2013, 03:18
به شایان برگشتی داداش :n12: میگم اگه هنوز مودم خاموش نکردی IP که الان داری بذار اینجا ببینیم گیت وی چطوری ؟! تک رقمی یا چیز دیگه ای هست :n02: چون پینگ خودم الان با 4.2.2.4 120 ! بهترین گیت وی که گیر آوردم دیگه زیر 116 نیومده !!

پ.ن : فیسبوک و یوتیوب برای من بدون چیزشکن باز میشه !! :n02:
سلام عرفان جان خوبی؟ :n12:
اره گفتم بیام بچه ها تنها نباشن:n20:
گیت وی الان نگاه کردم صفر هستش:n02:
البته برا من پهنای باندم رو کم کردن قبلا 2600 دانلود بود و 1200 اپلود الان شده 2048 و 256 :n02::n09: باید زنگ بزنم درستش کنن

krasusmh
06-08-2013, 05:18
512 نامحدود

lamp23
06-08-2013, 06:22
بچه ها من همش پینگم بالاست فقط صبح ها میاد بین 100 تا 200 .... از سه بعد از ظهر به بعد میشه 700-800
دو روز پیش زنگ زدم 2020 قسمت شکایات شمارمو یادداشت کرد بعد از 2 ساعات بام تماس گرفتن بعد از کلی چک وچونه گفتن از مرکز مخابراتی پیگیری میکنیم ولی هنوز همونطوره
به نظرتون ممکنه ضریب اشتراک رو بالا داده باشن مثلا" به جای یک به هشت یک 16 داده باشن ؟؟؟؟؟؟

mohammad.t
06-08-2013, 07:12
بچه ها من همش پینگم بالاست فقط صبح ها میاد بین 100 تا 200 .... از سه بعد از ظهر به بعد میشه 700-800
دو روز پیش زنگ زدم 2020 قسمت شکایات شمارمو یادداشت کرد بعد از 2 ساعات بام تماس گرفتن بعد از کلی چک وچونه گفتن از مرکز مخابراتی پیگیری میکنیم ولی هنوز همونطوره
به نظرتون ممکنه ضریب اشتراک رو بالا داده باشن مثلا" به جای یک به هشت یک 16 داده باشن ؟؟؟؟؟؟

اين كه بعد از ظهر يه اتفاق مي وفته يه جوري به ما ربط داره! چون ما بعد از ظهر و شبها snr مون كم ميشه!
ولي براي ضريب اشتراك ان چيزي كه من اطلاع دارم اينه بيشتر يه ملاك هست براي اينكه شركتها مشترك هاشون از حدي با يه پهناي مشخص كه دارند زياد تر نشه نه يه چيز قابل تنظيم!
مثلا اگه يه خط 1 مگ اختصاصي باشه خب هميشه كه استفاده نمي كنه پس مثلا ضريب اشتراك رو ميكنن يك به 10 يعني يه مگ رو به ده نفر مي فروشن. ساعتهايي كه مشترك كم هست سرعت خوب ولي زمان هايي كه مشترك زياد ميشه سرعت مياد پايين.
البته ما هم مثل شما نمي دونيم مثلا مخابرات مياد اينطور كلاه برداري كنه و مشترك اضافي بگيره يا نه!
به نظر من چند تا مورد رو بررسي كنيد: 1- خط از نظر نويز 2- مودم 3- سيستم ديگه 4-مشتركاي ديگه كه توي مركز خودتون هستند.

dvb595959
06-08-2013, 09:54
برنامه واعظی برای وزارت ارتباطات/افزایش پهنای باند اینترنت

lamp23
06-08-2013, 10:30
اين كه بعد از ظهر يه اتفاق مي وفته يه جوري به ما ربط داره! چون ما بعد از ظهر و شبها snr مون كم ميشه!
ولي براي ضريب اشتراك ان چيزي كه من اطلاع دارم اينه بيشتر يه ملاك هست براي اينكه شركتها مشترك هاشون از حدي با يه پهناي مشخص كه دارند زياد تر نشه نه يه چيز قابل تنظيم!
مثلا اگه يه خط 1 مگ اختصاصي باشه خب هميشه كه استفاده نمي كنه پس مثلا ضريب اشتراك رو ميكنن يك به 10 يعني يه مگ رو به ده نفر مي فروشن. ساعتهايي كه مشترك كم هست سرعت خوب ولي زمان هايي كه مشترك زياد ميشه سرعت مياد پايين.
البته ما هم مثل شما نمي دونيم مثلا مخابرات مياد اينطور كلاه برداري كنه و مشترك اضافي بگيره يا نه!
به نظر من چند تا مورد رو بررسي كنيد: 1- خط از نظر نويز 2- مودم 3- سيستم ديگه 4-مشتركاي ديگه كه توي مركز خودتون هستند.
ممنون که جواب دادید :
چیزی که مشخصه کیفیت خطم خوبه :

با لپتاپ هم تست کردم هم با لن و هم با WIFI تفاوتی نداشت علاوه بر این خود پشتیبانی هم با Teamviewer به سیستمم وصل شد ولی نتونست مشکلی پیدا کنه !!!!×××××
در مورد مشترکهای دیگه هم فکر نمیکنم کسی مشکل منو داشته باشه آخه پشتیبانی براش خیلی عجیب بود ولی خوب باید بپرسم
فقط میمونه مودم که مودم هم دردسر داره آخه مک رو تو سیستمشون ست میکنن

mohammad varaste
06-08-2013, 10:32
شماها چجوری میفهمید پینگتون چنده ؟
من میرم تو این سایت SPEED TEST میگه یه نرم افزار باید دانلود کنین.

lamp23
06-08-2013, 10:41
شماها چجوری میفهمید پینگتون چنده ؟
من میرم تو این سایت SPEED TEST میگه یه نرم افزار باید دانلود کنین.

برای Speed test باید نرم افزار JAVA و flash داشته باشید
ولی از طریق cmd به راحتی میتونید با دستور Ping پینگ خودتون رو بگیرید
به این صورت : Ping 4.2.2.4

mohammad varaste
06-08-2013, 10:51
کد رو وارد کرد چند تا عدد اومد
MIN و MAX همون پینگه ؟
198 نوشته

mohammad varaste
06-08-2013, 10:53
بچه ها گیت وی چیه و از کجا عددشو میفهمین ؟
من تازه کارم سوالات ابتدایی میپرسم ببخشید:n02:

mohammad varaste
06-08-2013, 10:58
توی SPEED TEST الان واردش کردم نوشته پینگ 37 :n04:

mohammad varaste
06-08-2013, 10:59

mohammad.t
06-08-2013, 11:07
ممنون که جواب دادید :
چیزی که مشخصه کیفیت خطم خوبه :

با لپتاپ هم تست کردم هم با لن و هم با WIFI تفاوتی نداشت علاوه بر این خود پشتیبانی هم با Teamviewer به سیستمم وصل شد ولی نتونست مشکلی پیدا کنه !!!!×××××
در مورد مشترکهای دیگه هم فکر نمیکنم کسی مشکل منو داشته باشه آخه پشتیبانی براش خیلی عجیب بود ولی خوب باید بپرسم
فقط میمونه مودم که مودم هم دردسر داره آخه مک رو تو سیستمشون ست میکنن

براي مودم مي تونيد بگيد مشكلتون چيه و مثل بعضي از دوستان! مك رو آزاد كنن براتون.
چيزي به ذهنم نمي رسه مي تونيد بهشون گير بديد كه پورت رو براتون عوض كنن شايد فرجي شد.

and-roid2
06-08-2013, 11:09
بچه ها گیت وی چیه و از کجا عددشو میفهمین ؟
من تازه کارم سوالات ابتدایی میپرسم ببخشید:n02:

نقطه ای از شبکه است که به عنوان ورودی به شبکه دیگر عمل می کند. در اینترنت به گره پایانی ( توقف ) gateway node یا host (end-point) node گویند .
اینم یه تعریف دیگه از ویکی پدیا:

یکی از وسایل ارتباط سیستم با شبکة بالادست Gateway می‌باشد. با توجه به اینکه پروتکل ارتباطی با مرکز دیسپاچینگ IEC-101 و به صورت سریال می‌باشد لذا برای اتصال شبکة داخل پست که مجموعه پروتکل اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%AA%DA%A9%D9%84_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D 8%B1%D9%86%D8%AA) است با شبکة بالا دست نیاز به یک مبدل پروتکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌باشد که Gateway در واقع همین مبدل می‌باشد. برای حالتی که اطلاعات پست علاوه بر مرکز دیسپاچینگ ملی باید به مرکز دیسپاچینگ منطقه‌ای ارسال شود بایستی از Gateway با دو خروجی استفاده نمود.

برای پیدا کردن گیت وی برو داخل مودم هست.

mohammad varaste
06-08-2013, 11:45
خب میدونم داخل مودم هست اما چجوری برم داخل مودم ؟:n16:

imanparsa
06-08-2013, 13:01
1مگ نامحدود - شرکت مخابرات

KING iMAN
06-08-2013, 13:08
خب میدونم داخل مودم هست اما چجوری برم داخل مودم ؟:n16:

192.168.1.1
اگه تغییرش نداده باشی با آدرس بالا میتونی وارد مودم شی.

imanparsa
06-08-2013, 13:22
192.168.1.1

ایمان از 2مگ راضی هستی یا ماه دیگه تغییر میدی ؟

KING iMAN
06-08-2013, 13:37
ایمان از 2مگ راضی هستی یا ماه دیگه تغییر میدی ؟

والل من خطم خیلی نویز داره،این یک
دو انکه فاصله م از مرکز مخابرات خیلی زیاده.یعنی الان با اینکه دان استریمم رو 4020 بستن توی خونه بین 2200 تا 1100 متغیره دان استریمم.در نتیجه نمیتونم قضاوت درتسی داشته باشم.اما به شخصه احتمالاً چون خطم نمیکشه ماه آینده مثل خودت 1مگ نامحدود میگیرم.اینجوری هم نویزم کمتر میشه هم دان استریمم جواب میده و سرعتم حداقل ثابته.
ولی اگه کسی خطش جواب بده سرویس 2 مگ خوبه.

saminem
06-08-2013, 15:16
1مگ نامحدود - شرکت مخابرات

تست IDM بزار لطفا

imanparsa
06-08-2013, 15:47
تست IDM بزار لطفا

اسپید تست که خودش سنده
اما بخاطر گل روی دوست عزیز اینم از تست آی دی ام :

اینم یه عکس از صفحه اکانتم:

porya_spy
06-08-2013, 16:11
پاک شود !!

mohammad varaste
06-08-2013, 16:11
192.168.1.1
توی مرورگر باید بنویسم دیگه درسته ؟
مینویسمش یوزرنیم و پسورد میخواد
ولی هرچی میزنم میگه درست نیست

saminem
06-08-2013, 16:28
توی مرورگر باید بنویسم دیگه درسته ؟
مینویسمش یوزرنیم و پسورد میخواد
ولی هرچی میزنم میگه درست نیست

username: admin

1234 یا password: admin

زیر مودم رو هم اگه نگاه کنی میتونی پیداش کنی یوزر وپسورد رو

mohammad varaste
06-08-2013, 17:37
ok شد
حالا گیت وی رو کجا نوشته ؟

saminem
06-08-2013, 18:01
صفحه اول مودم اینو پیدا کن Default Gateway

اگه هم حالت کانکشن وصل میشی روی کانشن کلیک راست کن و بعد روی status کلیک کن Default Gateway رو میتونی پیدا کنی

mohammad varaste
06-08-2013, 18:27
تو صفحه اول مودم گشتم همچین چیزی ندیدم
تو بخش status مودم هم ننوشته.
من مودمم tp link هستش

KING iMAN
06-08-2013, 19:21
ایمان ببین مثلاً ظهر که داشتم اون پستو مینوشتم دان استریمم رو 2000 و خورده ای بود و آپم رو 636 اما الان شده :
Line Rate - Upstream (Kbps): 636
Line Rate - Downstream (Kbps): 932

جالب اینه که آپ استریمم 1کیلوام تغییر نمکینه توی تمام 24 ساعت اما دان استریمم وحشتناک متغیر شده.نمیدونم واقعاً دلیلش چیه.

KING iMAN
06-08-2013, 22:44
پیرو پست قبلیم:
الان ببین شده این:

Line Rate - Downstream (Kbps): 2321

همونطور که میبینین آپ استریم کاملاً ثابت مونده اما دان استریم به شدت تغییر کرده.

کسی خبر نداره دان استریم رو تا چند میتونن بالا ببرن؟راس میگن که تا 4مگ بیشتر نمیتونن ببندن؟منظورم از نظر فنیه ها.

N E X T
06-08-2013, 22:52
ماله من چطوره ؟

Line Rate - Upstream (Kbps):
551

Line Rate - Downstream (Kbps):
2304

Armin.Computer
06-08-2013, 22:59
ماله من چطوره ؟

551

2304

خط رو 2304 بسته شده
مشکل که نداری؟

soroosh_cz
06-08-2013, 23:01
پیرو پست قبلیم:
الان ببین شده این:

Line Rate - Downstream (Kbps): 2321

همونطور که میبینین آپ استریم کاملاً ثابت مونده اما دان استریم به شدت تغییر کرده.

کسی خبر نداره دان استریم رو تا چند میتونن بالا ببرن؟راس میگن که تا 4مگ بیشتر نمیتونن ببندن؟منظورم از نظر فنیه ها.
من وقتی Modulation رو عوض میکنم مخصوصا وقتی میذارم روی G.Lite آپ استریمم به شدت تغییر میکنه، یعنی از 600 تا 160 هم کم میشه. وابستگی ناجوری هم به SNR داره برای من.
برای من که روی 6 مگ هست...
ربطی نداره، من الان خط داداشم رو روی 2 مگ بستن مودمش همین یه متر اینطرف تره، و خط من روی 6 مگ! یه جوری شانسی شده :n09: محمد هم میگه تو مرکز خودمونه بازم براش 2مگ بستن، پسرداییم رو یه مرکز دیگه اس براش 6مگ بستن.

ماله من چطوره ؟

551

2304

شما سرویست رو 2مگ بستن. 2 مگ واقعی نه 2مگ اسمی.

KING iMAN
06-08-2013, 23:05
من وقتی Modulation رو عوض میکنم مخصوصا وقتی میذارم روی G.Lite آپ استریمم به شدت تغییر میکنه، یعنی از 600 تا 160 هم کم میشه. وابستگی ناجوری هم به SNR داره برای من.
برای من که روی 6 مگ هست...
ربطی نداره، من الان خط داداشم رو روی 2 مگ بستن مودمش همین یه متر اینطرف تره، و خط من روی 6 مگ! یه جوری شانسی شده :n09: محمد هم میگه تو مرکز خودمونه بازم براش 2مگ بستن، پسرداییم رو یه مرکز دیگه اس براش 6مگ بستن.

اینو که میدونم که با تغییر Modulation تغییرات زیادی به دست میاد.همونطور که میدونین من روی بهترین حالت گذاشتمش که شده این.کلاً بازه ی تغییراتش بدون دستکاری هم زیاد شده واسه من.نتیجه ی اینا الان شده این:

mohammad.t
06-08-2013, 23:34
اینو که میدونم که با تغییر Modulation تغییرات زیادی به دست میاد.همونطور که میدونین من روی بهترین حالت گذاشتمش که شده این.کلاً بازه ی تغییراتش بدون دستکاری هم زیاد شده واسه من.نتیجه ی اینا الان شده این:

چيزي كه من برداشت كردم اينه كه اولا در مورد اينكه روي چند ببندن براي اونا براي تنظيم سرعت كاربر مهم نيست چون سرعت توي روتر تعريف شده است. مهم اينه كه روي هر چي ببندن خط پايدار باشه و تغييرات شديد نداشته باشه. اغلب روي 2 مگ مي بندن چون حتي سرويس 2 مگ هم معمولا بيشتر از 2 مگ سرعت نمي ده!
اما باز ايني كه من ديدم آپ استريم و دان استريم به صورت خودكار بستگي به كيفيت لينك كم و زياد مي شن. شما بايد ببيني با وضعيت خطي كه داري آيا ريت قابل دسترسي به اندازه دان استريم هست يا نه. مثلا من خودم الان كه بهتر شده وضعيت خطم تا 11 مگ جواب ميده كه روي 2 بستن مشكلي نداره.
اما براي آپلود قبلا نمي دونم روي چند بسته بودن شايد حتي روي 2 مگ!!! چون مثلا ريت آپلود قابل دسترسي من 1200 بودن آپ استريم روي 1200 روي 1300 بود اونم 1300 ...
ولي الان 2-3 روزه آپ استريم رو برام كم كردن و گذاشتن روي 995 و چون هميشه توي آپلود بالاي 1000 در دسترس دارم ديگه اين مقدار 995 ثابت مونده و كم و زياد نميشه.

الان شما اين 2300 دان استريم دقيقا شده سرعت دانلودتون! اگه سرعت رو براتون باز گذاشتن كه تا 4 مگ و بالاتر بگيريد بايد مشكل نويز خط رو برطرف كنيد كه دان استريم بره بالا و سرعتتون افزايش پيدا كنه. البته ميگم به شرطي كه بدونيد مشكل از اينه كه خط تون نويز داره و بيشتر از 2300 جواب نميده نه اينكه كلا روي 2300 بسته باشنش.

nima_ir
07-08-2013, 00:03
دوستان برای من دیفالت گیت وی رو اینجوری میزنه. درسته؟؟

saminem
07-08-2013, 00:14

با این گیت وی وصلی الان ؟؟؟؟؟؟؟ :n13:

KING iMAN
07-08-2013, 00:18
چيزي كه من برداشت كردم اينه كه اولا در مورد اينكه روي چند ببندن براي اونا براي تنظيم سرعت كاربر مهم نيست چون سرعت توي روتر تعريف شده است. مهم اينه كه روي هر چي ببندن خط پايدار باشه و تغييرات شديد نداشته باشه. اغلب روي 2 مگ مي بندن چون حتي سرويس 2 مگ هم معمولا بيشتر از 2 مگ سرعت نمي ده!
اما باز ايني كه من ديدم آپ استريم و دان استريم به صورت خودكار بستگي به كيفيت لينك كم و زياد مي شن. شما بايد ببيني با وضعيت خطي كه داري آيا ريت قابل دسترسي به اندازه دان استريم هست يا نه. مثلا من خودم الان كه بهتر شده وضعيت خطم تا 11 مگ جواب ميده كه روي 2 بستن مشكلي نداره.
اما براي آپلود قبلا نمي دونم روي چند بسته بودن شايد حتي روي 2 مگ!!! چون مثلا ريت آپلود قابل دسترسي من 1200 بودن آپ استريم روي 1200 روي 1300 بود اونم 1300 ...
ولي الان 2-3 روزه آپ استريم رو برام كم كردن و گذاشتن روي 995 و چون هميشه توي آپلود بالاي 1000 در دسترس دارم ديگه اين مقدار 995 ثابت مونده و كم و زياد نميشه.

الان شما اين 2300 دان استريم دقيقا شده سرعت دانلودتون! اگه سرعت رو براتون باز گذاشتن كه تا 4 مگ و بالاتر بگيريد بايد مشكل نويز خط رو برطرف كنيد كه دان استريم بره بالا و سرعتتون افزايش پيدا كنه. البته ميگم به شرطي كه بدونيد مشكل از اينه كه خط تون نويز داره و بيشتر از 2300 جواب نميده نه اينكه كلا روي 2300 بسته باشنش.
دعوا داری؟ :دی
چه رسمی حرف میزنه.ووووووش.خطتون نویز داره.واه واه واه:n19:
اره مملی.خطم که نویط داره.مگه تو الان اوضاعت چطور شده که تا 11مگ جواب میده؟همش چند واحد که بیشتر نشده.الان واسه من اینه:

Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 6.3 23.1
Attenuation (dB): 47.5 28.7

Line Rate - Downstream (Kbps): 2370

تا چند جواب مبده؟ :دی
تو اوضاعت الان چطوره؟کامل بذار ها.هم دان و آپ و هم SNR.

اینجوریشو تا حالا ندیده بودم.

mohammad.t
07-08-2013, 00:29
دعوا داری؟ :دی
چه رسمی حرف میزنه.ووووووش.خطتون نویز داره.واه واه واه:n19:
اره مملی.خطم که نویط داره.مگه تو الان اوضاعت چطور شده که تا 11مگ جواب میده؟همش چند واحد که بیشتر نشده.الان واسه من اینه:

Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 6.3 23.1
Attenuation (dB): 47.5 28.7

Line Rate - Downstream (Kbps): 2370

تا چند جواب مبده؟ :دی
تو اوضاعت الان چطوره؟کامل بذار ها.هم دان و آپ و هم SNR.

اینجوریشو تا حالا ندیده بودم.

تقديم شما ( زمان تست 1:23 بامداد)

nima_ir
07-08-2013, 00:34
با این گیت وی وصلی الان ؟؟؟؟؟؟؟ :n13:

بله دوست عزیز باید بصورت ای پی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KING iMAN
07-08-2013, 00:40
تقديم شما ( زمان تست 1:23 بامداد)

واسه تو جدی جدی خوب شده ها.نگفتی خط من با این اوضاع میکشه که بگم رو 6 مگ ببندنش؟الان رو 4 بستنش و با پرتی که داره 2تاش به من میرسه.اگه بگم رو 6 ببندنش و موافقت کنن احتمالاً دان استریمم میره طرفای 3300 اینا.اون جوری میترسم لینکم بپره.نمیدونم این نویز لعنتی از چیه.میتونه از پورت مخابرات شهر خودم باشه؟برم بگم میان عوض کنن؟

KING iMAN
07-08-2013, 01:29
سرعت دانلود ساعات رایگان امشب:

mohammad.t
07-08-2013, 04:28
واسه تو جدی جدی خوب شده ها.نگفتی خط من با این اوضاع میکشه که بگم رو 6 مگ ببندنش؟الان رو 4 بستنش و با پرتی که داره 2تاش به من میرسه.اگه بگم رو 6 ببندنش و موافقت کنن احتمالاً دان استریمم میره طرفای 3300 اینا.اون جوری میترسم لینکم بپره.نمیدونم این نویز لعنتی از چیه.میتونه از پورت مخابرات شهر خودم باشه؟برم بگم میان عوض کنن؟

رسمي حرف نزنم؟
داش ايمان ببين قربونت مگه لوله آبه كه سوراخ شده پرتي داره؟‌ كه حالا مي خواي زيادش كني كه بيشتر بهت برسه:n02:
ببين خواستم غير رسمي حرف بزنم بلد نبودم:n08:

شما اول ببينيد مشتركاي ديگه توي مركز خودتون و محلتون مشكل شما رو دارند يا نه. چون ما هم كه مشكل داشتيم همه با هم بوديم!(من بودم و سروش جان بود و سعدي شيرازي!)
اگه همه اوضاعشون اينطور باشه كه خب بايد منتظر باشيد تا مشكل حل بشه. ولي اگه شما تنها باشي بايد گير بدي بهشون تا يه كاري كنند . پورتم اگه عوض كنن كه چه بهتر! البته نميان عوض كنن! همون توي مخابرات يه پورت ديگه بهت اختصاص ميدن.
خودتم كه مي توني مودم رو روي سيم اصلي مخابرات به منزلتون تست كني ببيني فرق داره يا نه.
ولي در مورد دان استريم همونطور كه گفتم به اين صورت نيست. يه عدد قابل دسترسي هست (Attainable Rate) كه كيفيت خط رو نشون مي ده براي شما روي 2300 هست پس كيفيت خط شما جوابگوي 4 مگ نيست حالا روي 10 مگ هم كه ببندن باز اين عدد بيشتر نميشه. چه بسا به قول شما دچار پرش لينك هم بشيد.
باز هم به اندازه اطلاعات اندك بنده يه مقدار Output Power هم توي مودم هست كه از طرف مخابرات براي خط هاي ضعيف اين مقدار رو زياد مي كنن تا وضعيت خط بهتر بشه.
در كل مواظب باش ممكنه دان استريم رو برات از 4 بذارن روي 2 بگن اينقدر بيشتر نمي كشه خطتت:n02:

KING iMAN
07-08-2013, 07:27
دانلود سر صبح:

mohammad.t
07-08-2013, 08:18
دانلود سر صبح:

اين يعني صبح ها دان استريمت بيشتر ميشه؟

alimail3248
07-08-2013, 08:59
ایمان اینقدر حرص سرعت نداشته باش .این بلند پروازیهات کار دستت میده عمو

KING iMAN
07-08-2013, 09:04
اين يعني صبح ها دان استريمت بيشتر ميشه؟

آره.همینطوره.

4rooos
07-08-2013, 12:38
ایمان پ تو خو فقط گیر دان استریم و اپ استنریمی
پ کی میخوای از اینترنتت استفاده کنی:n02:

porya_spy
07-08-2013, 13:09
512 نامحدود :n02::n12:

KING iMAN
07-08-2013, 14:36
ایمان اینقدر حرص سرعت نداشته باش .این بلند پروازیهات کار دستت میده عمو
:n08:
نه فقط دوس دارم نویزم تا حد امکان کم بشه که بتونم از حداکثرش استافده کنم.آخه حیفه وقتی واسم رو 4مگ ازاد گذاشتن نتونم استفاده کنم.

ایمان پ تو خو فقط گیر دان استریم و اپ استنریمی
پ کی میخوای از اینترنتت استفاده کنی:n02:

دقیقاً به نکته ی جالبی اشاره کردی:n07:

خودم میدونم انقدر زنگ میزنم بهشون که آخر کار دست خودم میدم و سرویسم رو داغون میکنن.

ممد اگه Output power رو ببرم بالا ظرفیت خطم بیشتر میشه؟

KING iMAN
07-08-2013, 15:20

mohammad varaste
07-08-2013, 15:40
بچه ها من 256 نا محدود دارم به نظرتون سرعتم باید رو چند باشه ؟
معمولا بین 90 تا 60 نوسان داره
هرچند الان بیشتر از 25 نمیشه

dvb595959
07-08-2013, 15:47
فکر کنم همون 70 دیگه براش واقعی باشه...دلیل... با 128 سرعت واقعی بین 25 تا35 بود برام... با 512 سرعت حدود 110 بود .پس 256 باید یه چیزی بین این دو و حدود 70 باشه.

KING iMAN
07-08-2013, 16:05
سرعتت با 256 واقعی باید بین 28 تا 32باشه.اگه کمتر شد کم فروشیه و اگه بیشتر شد حالشو ببر.

porya_spy
07-08-2013, 16:19
پینگ امروز کولاک کرده :n12::n02: گیت وی هم 4

KING iMAN
07-08-2013, 17:18
نمیدونم چه حکایتیه که 90 درصد اوقات که به پشتیبانی زنگ میزنم،خانوم اپراتور 36 جواب میده:دی
آقا من میگم قدرت خروجی سیگنالمو زیاد کن میره پهنا باندمو دستکاری میکنه:n24:
انقد آپلودمو برده بالا انگار سایت فیلم و اینا دارم:n13:

KING iMAN
07-08-2013, 17:32
راستی ایمان،من حافظه م ضعیفه،بهم بگو دان استریم و آپ استریم 1مگ نامحدود رو روی چند میبندن.از این بیشتره واسه تو؟
Line Rate - Upstream (Kbps): 1171
Line Rate - Downstream (Kbps): 2024

mohammad varaste
07-08-2013, 17:50
اگه بهشون زنگ بزنی سرعت یا پینگو بالا میبرن ؟
ساعت 5 صبح میخوام بازی فوتبالو آنلاین ببینم.
به نظرتون پینگ باید چند باشه ؟

Enter
07-08-2013, 18:46
پینگ من که روی 250 تا 270 باشه اینترنتم کار میده و مشکلی نداره برای اینکه پینگم بیاد پایین چند بار مودم رو ریست میدم که پینگم بیاد بین 103 تا 119 امروز بعد از ظهر پینگ که روی 250 باشه نتم مشکلی نداره منتها ریست که میدم چندین بار میاد روی 110 تا 120 نتم کار نمیده این یعنی چی؟

alimail3248
07-08-2013, 19:55
نمیدونم چه حکایتیه که 90 درصد اوقات که به پشتیبانی زنگ میزنم،خانوم اپراتور 36 جواب میده:دی

ایمان تو هنوز با 2020 هستی ؟ مگه پورتت نیومد ماناماد پ اونجا چه ظوری جوابتو میدن ؟

از اون حرف ها زدی .نه من از شما میپرسم به نظر تو اپراتور مخابرات میدونه قدرت خروجی سیگنال چیه ؟

sh@y@n
07-08-2013, 21:04
امروز اومدم زنگ بزنم که پهنای باندمو که کم شده بود دوباره زیاد کنن 2020 میگه شماره شما اینجا ثبت نیست زنگ بزن ماناماد
سیترا هم برام log in نمیشه میگه اکانت شما مسدود شده
3036 هم زنگ میزنم نیم ساعته میگه شما نفر اول در صف پاسخگویی هستید ولی کسی جواب نمیده
2020 پشتیبانیش ضعیف بود ولی این پاس ماناماد به نظر فاجعه میاد:n02:
عجب گیری کردیما:n21:
نمیشه برگشت همون 2020 ؟:n02: حداقل یه سایت تمدید اشتراک درست حسابی داشتن:n02::n21:

Enter
07-08-2013, 21:25
پینگ من که روی 250 تا 270 باشه اینترنتم کار میده و مشکلی نداره برای اینکه پینگم بیاد پایین چند بار مودم رو ریست میدم که پینگم بیاد بین 103 تا 119 امروز بعد از ظهر پینگ که روی 250 باشه نتم مشکلی نداره منتها ریست که میدم چندین بار میاد روی 110 تا 120 نتم کار نمیده این یعنی چی؟

دوستان کسی نمیدونه مشکل کجاست؟

mohammad.t
07-08-2013, 21:35
512 نامحدود :n02::n12:

تو رو خدا بگيد من نمي گيرم چرا؟:n02:
خب با اين تست يعني سرعت دانلود شما حدود 90 هست درسته؟ اگه 90 باشه سرعت دانلود 512 خيلي عاليه!

نه فقط دوس دارم نویزم تا حد امکان کم بشه که بتونم از حداکثرش استافده کنم.آخه حیفه وقتی واسم رو 4مگ ازاد گذاشتن نتونم استفاده کنم.

دقیقاً به نکته ی جالبی اشاره کردی:n07:

خودم میدونم انقدر زنگ میزنم بهشون که آخر کار دست خودم میدم و سرویسم رو داغون میکنن.

ممد اگه Output power رو ببرم بالا ظرفیت خطم بیشتر میشه؟

اين رو بايد به مخابرات گير سه پيچ بدي كه درست كنن مشكل رو. دست پشتيباني Adsl نيست.

برو خدا رو شكر كن 60-90 ؟ خدا نصيب ما هم بكنه.:n03:

مباركه به سلامتي ايشالله. شيريني يادت نره
اون كه نمي تونه قدرت رو ببره بالا.

اگه بهشون زنگ بزنی سرعت یا پینگو بالا میبرن ؟
ساعت 5 صبح میخوام بازی فوتبالو آنلاین ببینم.
به نظرتون پینگ باید چند باشه ؟

سرعت رو نه ولي پينگ رو مي تونن ببرن بالا:n08:
آقا من ديگه حرفي ندارم! با اين سرعت مي خوايد فوتبال آنلاين ببينيد؟
پينگ كه هرچي كمتر باشه بهتره معمولش از سرور داخلي زير 50 باشه و خارجي زير 200 خوبه.

mohammad varaste
07-08-2013, 22:07
حواسم نبود گفتم پینگو ببرن بالا منظورم این بود بیارن پایین
حالا ما سوتی دادیم شما ببخش:n02:

mohammad varaste
07-08-2013, 22:16

این الان پینگش خوبه ؟
256 نامحدود

porya_spy
07-08-2013, 22:18
خب با اين تست يعني سرعت دانلود شما حدود 90 هست درسته؟ اگه 90 باشه سرعت دانلود 512 خيلي عاليه!

نه ! :n02: سرعت بین 65-70 هست ولی نمیدونم چرا توی SpeedTest بالاتر میزنه :n02:

Armin.Computer
07-08-2013, 22:25

این الان پینگش خوبه ؟
256 نامحدود

با سرور های داخلی (تهران) خوبه

alimail3248
07-08-2013, 22:59
امروز اومدم زنگ بزنم که پهنای باندمو که کم شده بود دوباره زیاد کنن 2020 میگه شماره شما اینجا ثبت نیست زنگ بزن ماناماد
3036 هم زنگ میزنم نیم ساعته میگه شما نفر اول در صف پاسخگویی هستید ولی کسی جواب نمیده
نمیشه برگشت همون 2020 ؟:n02: حداقل یه سایت تمدید اشتراک درست حسابی داشتن:n02::n21:

واسه من هم دقیقا همینطور شده .شماره ماناماد 2227007 هست اون 3036 ظاهرا هنوز سیستمش اوکی نشده به شماره اولی بزنگ اگر اشغال بود اینقدر بگیر تا وصل شه بهتره شب بزنگی.

اگر کاربر جدید بود میشد با 2020 بگیری ولی چون از اول با اواسیس بودی پورتت رو دیگه به 2020 نمیدن مگر اینکه جمع اوری کنی که یه دو سه ماهی طول میکشه بعد بری 2020 برای ثبت نام یه چند ماهی هم توی نوبت وایسی تا پورت خالی گیر بیاد.

alimail3248
07-08-2013, 23:02
کسی میدونه داستان این fb چیه ؟ چون فقط با نت مخابرات باز میشه با بقیه سرویس دهنده ها هنوز مسدوده

lamp23
07-08-2013, 23:52
راستی ایمان،من حافظه م ضعیفه،بهم بگو دان استریم و آپ استریم 1مگ نامحدود رو روی چند میبندن.از این بیشتره واسه تو؟
Line Rate - Upstream (Kbps): 1171
Line Rate - Downstream (Kbps): 2024

من یه بار برای مشکل پینگم زنگ زدم پشتیبانی انقدر بشون گیر دادم گفت گوشی دستت باشه ... بعد زد دان استریمم رو از 4096 اورد رو 1288 همون موقع بش گفتم شما که فقط دان استریم رو اوردید پایین بعد قطع کرد .....

حالا این خانمه زیادش میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
چون شبا میزنگیدم مردا کُفرین از دستم :n09:

KING iMAN
08-08-2013, 00:52
ایمان تو هنوز با 2020 هستی ؟ مگه پورتت نیومد ماناماد پ اونجا چه ظوری جوابتو میدن ؟

از اون حرف ها زدی .نه من از شما میپرسم به نظر تو اپراتور مخابرات میدونه قدرت خروجی سیگنال چیه ؟
نه.من هنوز 2020 هستم.هنوز انتقالم ندادن.

اگه میشد که همه برمیگشتن 2020

اين رو بايد به مخابرات گير سه پيچ بدي كه درست كنن مشكل رو. دست پشتيباني Adsl نيست.

پينگ كه هرچي كمتر باشه بهتره معمولش از سرور داخلي زير 50 باشه و خارجي زير 200 خوبه.
جدی؟یعنی قدرت خروجی رو باید از کجا پیگیر باشم بره بالا؟مخابرات شهر خودم؟کدوم قسمت دقیقاً؟

من یه بار برای مشکل پینگم زنگ زدم پشتیبانی انقدر بشون گیر دادم گفت گوشی دستت باشه ... بعد زد دان استریمم رو از 4096 اورد رو 1288 همون موقع بش گفتم شما که فقط دان استریم رو اوردید پایین بعد قطع کرد .....

آره.هر وقت این خانومه برمیداره،واسم زیادش میکنه :دی

KING iMAN
08-08-2013, 00:53

جدی؟یعنی قدرت خروجی رو باید از کجا پیگیر باشم بره بالا؟مخابرات شهر خودم؟کدوم قسمت دقیقاً؟

lamp23
08-08-2013, 01:14
بچه ها من دو سال پیش از کیش اویسیس گرفتم سرویس رو ... حالا امکان داره منم بفرستن پارس مارمالاد ؟؟؟؟؟؟؟ :n02:
کلا" سرویس دهی پارس مارمالاد چطوره ؟

mohammad.t
08-08-2013, 01:21
بچه ها من دو سال پیش از کیش اویسیس گرفتم سرویس رو ... حالا امکان داره منم بفرستن پارس مارمالاد ؟؟؟؟؟؟؟ :n02:

افتضاح مي دوني يعني چي؟‌
اگه مي دوني همونطوره!
يه پرداخت آنلاين نداره!

شما زنگ بزن خرابي تلفن اگه شماره مخصوص Adsl داشتن اون رو بگير اگه نه يه كم باهاش درد دل كن!
چي رو واست زياد مي كنه؟(!!!)

20 راهكار براي حل مشكل قطعي اينترنت Adsl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KING iMAN
08-08-2013, 01:54
افتضاح مي دوني يعني چي؟‌
اگه مي دوني همونطوره!
يه پرداخت آنلاين نداره!

شما زنگ بزن خرابي تلفن اگه شماره مخصوص Adsl داشتن اون رو بگير اگه نه يه كم باهاش درد دل كن!
چي رو واست زياد مي كنه؟(!!!)

20 راهكار براي حل مشكل قطعي اينترنت Adsl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علاقشو زیاد میکنه:n08:
خرابی تلفن شهر خودمون؟همین 117؟:دی
اینا که اصلاً محل نمیذارن بابا.

دقیقاً مثل من.

=-=-=-=-=-==
سرعت دانلود ساعات رایگان امشب:

nima_ir
08-08-2013, 02:16
لطفآ بگید این وضیعت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KING iMAN
08-08-2013, 02:40
لطفآ بگید این وضیعت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزی بهتر از خوبه.
ضمن اینکه چقدر استاندار بستن واست.دان استریم روی 2مگ کامل و آپ استریم روی 512 کامل.
من هر چی بهشون میگم اینجوری ببندین میگه نمیشه و با هم بالا پایین میشه.

KING iMAN
08-08-2013, 02:41
بچه ها یه سؤال:لطفاً همه جواب بدن.کیا با کانکشن وصل میشن و کیا مستقیم وصل هستن.موددمهایی که چند تا پورت دارن،ایا میشه برای هر سیستم با یه کانکشن مجزا اتصال رو برقرار کرد یا حتماً باید مستقیم وصل باشه؟

KING iMAN
08-08-2013, 03:42
سرعت دانلود در ساعات رایگان همچنان خوب(اینگزارش سرعتها برای روشن کردن اوضاع خط برای کمک به دوستانیه که شاید بخوان همچین سرویسی انتخاب کنن.اگه زیاد میذارم بگین که کمترش کنم)

soroosh_cz
08-08-2013, 04:09
بچه ها یه سؤال:لطفاً همه جواب بدن.کیا با کانکشن وصل میشن و کیا مستقیم وصل هستن.موددمهایی که چند تا پورت دارن،ایا میشه برای هر سیستم با یه کانکشن مجزا اتصال رو برقرار کرد یا حتماً باید مستقیم وصل باشه؟

سلام.
من که بریج نکردم و PPPoE هست.
فکر میکنم برای بریج نمیشه چندتا کانکشن مختلف از چند پورت مستقل درست کرد. چون شما وقتی بریج میکنی، با یه یوزرنیم و پسورد، تمام اطلاعات رو ثبت میکنی و یه گیت وی و IP به اون کانکشنت تخصیص داده میشه. اتصال چند کانکشن دیگه مثل اینه که دو نفر با PPPoE از یک یوزرنیم و پسورد استفاده کنن.
احتمالا برای این حالت، باید شما مثل سرور عمل کنید و احتمالا سوئیچ لازمه.

mohammad.t
08-08-2013, 04:26

من هر دوتاش به تناوب:n02:
بعضي وقتها كه حسش نيست كه هر وقت كامپيوتر رو روشن كنم وصل بشم مي ذارم روي pppoe . چون همونطور در جريانيد با كانكشن گاهي وقتها تا 5 دقيقه بايد كانكت زد تا وصل بشه ولي خودش نه معمولا مثل آدم وصل ميشه. البته از وقتي سرعتها رو كم كردن بهتر وصل ميشه.
اما چون نياز به port forward داشتم و حوصله باز كردن پورتها روي مودم رو نداشتم الان چند وقته گذاشتم روي بريج.
نديد بهت بگم شايد 98 درصد افراد مستقيم وصل هستند:n10: آمارم دقيق نيست ولي هم از هك مودم ها فهميدم. هم اينكه مثلا مودم وايرلس كه مي خواد كسي با گوشي وصل بشه كه نمي تونه توي گوشي كانكشن بسازه!
فقط در حالت مستقيم ميشه از چند پورت همزمان استفاده كرد و گرنه با كانكشن يكي كه كانكت بشه ديگري ارور دريافت ميكنه!

توي پرانتز : حالت مستقيم خوراك سرويس نامحدود هست ! شما كه محدود داري اگه مستقيم بذاري بعد حواست نباشه يه نرم افزار خودش رو آپديت كنه كه ديگه هيچ:n08:

سرعت دانلود در ساعات رایگان همچنان خوب(اینگزارش سرعتها برای روشن کردن اوضاع خط برای کمک به دوستانیه که شاید بخوان همچین سرویسی انتخاب کنن.اگه زیاد میذارم بگین که کمترش کنم)

آره خيلي زياد ميذاري. يه بار ديگه از اين تستها بذاري مي شينم به حال خودم و نت 32 كيلوبايتي خودم زار مي زنم :n14:
:n02:

ولي انصافا من ماهي 13.700 دادم براي 256 نامحدود توي ماه رمضون كه سرعت ها رو كم كرده بودن مجموع سند و رسيوم حدود 17 گيگ بوده.
براي بازي آنلاين عاليه چون بازي بيشتر آپلود هست تا دانلود، ساعتي نزديك 70 مگ مصرف ميشه كه فقط با نامحدود ميشه !
عكسش!
يكي از اقوام اومده بود يه چند تا برنامه واسه گوشيش مي خواست يه فايل 30 مگي رو 15-20 دقيقه طول مي كشيد كه بگيره ! پير ميشه آدم!

KING iMAN
08-08-2013, 04:49
سلام.
من که بریج نکردم و PPPoE هست.
فکر میکنم برای بریج نمیشه چندتا کانکشن مختلف از چند پورت مستقل درست کرد. چون شما وقتی بریج میکنی، با یه یوزرنیم و پسورد، تمام اطلاعات رو ثبت میکنی و یه گیت وی و IP به اون کانکشنت تخصیص داده میشه. اتصال چند کانکشن دیگه مثل اینه که دو نفر با PPPoE از یک یوزرنیم و پسورد استفاده کنن.
احتمالا برای این حالت، باید شما مثل سرور عمل کنید و احتمالا سوئیچ لازمه.
اتصال همزمان مقصودم نیست ها.یعنی دو تا کابل شبکه از دو تا پورتش بکشم که هر کدوم به یه سیستم وصل باشه.بعد روی هر سیستم یه کانکشن باشه.هر بار هر کدوم رو که لازم داشتم روشن کنم و وصل شم.اما نه به صورت همزمان.

من هر دوتاش به تناوب:n02:
بعضي وقتها كه حسش نيست كه هر وقت كامپيوتر رو روشن كنم وصل بشم مي ذارم روي pppoe . چون همونطور در جريانيد با كانكشن گاهي وقتها تا 5 دقيقه بايد كانكت زد تا وصل بشه ولي خودش نه معمولا مثل آدم وصل ميشه. البته از وقتي سرعتها رو كم كردن بهتر وصل ميشه.
اما چون نياز به port forward داشتم و حوصله باز كردن پورتها روي مودم رو نداشتم الان چند وقته گذاشتم روي بريج.
نديد بهت بگم شايد 98 درصد افراد مستقيم وصل هستند:n10: آمارم دقيق نيست ولي هم از هك مودم ها فهميدم. هم اينكه مثلا مودم وايرلس كه مي خواد كسي با گوشي وصل بشه كه نمي تونه توي گوشي كانكشن بسازه!
فقط در حالت مستقيم ميشه از چند پورت همزمان استفاده كرد و گرنه با كانكشن يكي كه كانكت بشه ديگري ارور دريافت ميكنه!

توي پرانتز : حالت مستقيم خوراك سرويس نامحدود هست ! شما كه محدود داري اگه مستقيم بذاري بعد حواست نباشه يه نرم افزار خودش رو آپديت كنه كه ديگه هيچ:n08:

آره خيلي زياد ميذاري. يه بار ديگه از اين تستها بذاري مي شينم به حال خودم و نت 32 كيلوبايتي خودم زار مي زنم :n14:
:n02:

ولي انصافا من ماهي 13.700 دادم براي 256 نامحدود توي ماه رمضون كه سرعت ها رو كم كرده بودن مجموع سند و رسيوم حدود 17 گيگ بوده.
براي بازي آنلاين عاليه چون بازي بيشتر آپلود هست تا دانلود، ساعتي نزديك 70 مگ مصرف ميشه كه فقط با نامحدود ميشه !
عكسش!
يكي از اقوام اومده بود يه چند تا برنامه واسه گوشيش مي خواست يه فايل 30 مگي رو 15-20 دقيقه طول مي كشيد كه بگيره ! پير ميشه آدم!
همین زمان طولانی دانلودش آدمو میکشه.خدا خیرشون نده.چه حالی میکردیم با 256 تا 1ماه پیش ها.

soroosh_cz
08-08-2013, 05:32
اتصال همزمان مقصودم نیست ها.یعنی دو تا کابل شبکه از دو تا پورتش بکشم که هر کدوم به یه سیستم وصل باشه.بعد روی هر سیستم یه کانکشن باشه.هر بار هر کدوم رو که لازم داشتم روشن کنم و وصل شم.اما نه به صورت همزمان.

همین زمان طولانی دانلودش آدمو میکشه.خدا خیرشون نده.چه حالی میکردیم با 256 تا 1ماه پیش ها.

نه اونطوری مشکلی نداره... چون وقتی که یکی از سیستم ها قطع کرد ارتباطشو، گیت وی و آی پی و تنظیمات اتصال همگی آزاد میشه. و هر کس دیگه ای روی اون خط تلفن میتونه وصل بشه.

mohammad.t
08-08-2013, 05:44
دوباره آپلود من رو زياد كردن و گذاشتن روي 1214 باز Snr آپلود من خراب شده!
يكي نيست بهشون بگه آپلود بالاي يه مگ رو مي خوام چيكار!

mohammad.t
08-08-2013, 08:06
ساعت 9 صبح وضعيت پينگ جالب نيست توي بازي بودم سرور داخلي پينگ خيلي زياده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پ ن ساعت 9:28
يه وضعيت خنده داري پيش اومده دلم نيومد بهتون نگم دم عيدي بخنديد! الان 15 دقيقه است لينك مي ره بعد مياد 20 ثانيه وصله بعد ميره. الان تا اومدم اينجا كه پستم رو اديت كنم 3 بار رفته!

پ ن 2 : 3 بار نبود حدود 13 مرتبه شد چون ارسال رو زدم ولي پست اديت نشد!
كيفيت خطم خوبه؟:

lamp23
08-08-2013, 10:11
ساعت 9 صبح وضعيت پينگ جالب نيست توي بازي بودم سرور داخلي پينگ خيلي زياده:

پ ن ساعت 9:28
يه وضعيت خنده داري پيش اومده دلم نيومد بهتون نگم دم عيدي بخنديد! الان 15 دقيقه است لينك مي ره بعد مياد 20 ثانيه وصله بعد ميره. الان تا اومدم اينجا كه پستم رو اديت كنم 3 بار رفته!

پ ن 2 : 3 بار نبود حدود 13 مرتبه شد چون ارسال رو زدم ولي پست اديت نشد!
كيفيت خطم خوبه؟:

داداش مشکل از خودشونه اگه بگی مشکل لینک داری سریع برات پورت رو عوض میکنن
من خیلی پیش اینطوری شدم زنگ زدم گفت خودش حل میشه و واقعا" هم حل شد دقیقا" 20 ثانیه یه بار قطع میشد

ویرایش : به پشتیبانی زنگ نزن چون میندازن گردن خطت و یا دان استریمتو میارن پایین . زنگ بزن واحد فروش ( 2020 داخلی 1 ) تغییر پورت مربوط به اونا میشه

mohammad.t
08-08-2013, 10:24
داداش مشکل از خودشونه اگه بگی مشکل لینک داری سریع برات پورت رو عوض میکنن
من خیلی پیش اینطوری شدم زنگ زدم گفت خودش حل میشه و واقعا" هم حل شد دقیقا" 20 ثانیه یه بار قطع میشد

ویرایش : به پشتیبانی زنگ نزن چون میندازن گردن خطت و یا دان استریمتو میارن پایین . زنگ بزن واحد فروش ( 2020 داخلی 1 ) تغییر پورت مربوط به اونا میشه

داداش از كجاش بگم برات؟!:n13:
اين مشكل براي من نيست يا دائمي باشه يه وقتهايي از روز اينجوري ميشه بعد كل مركز مخابراتي وضعيتش خراب ميشه. قبلا نصف شب لينك مي رفت 2 شب بود خوب بود ولي صبح لينك مي رفت و مي اومد. امروز هم كه صبح اينطور شد.
اگه مشكل من تنها بود حتما اينكار رو انجام مي دادم.
از 2020 بگم كه تحويلمون نمي گيره؟ ما از پارس مارمالاد سرويس گرفتيم پشتيباني درست درمون هم نداره! به قول دوستان يه مغازه است كه ازش اينترنت خريديم مي رم اونجا!

ببين الان چه بچه خوبي شده:

lamp23
08-08-2013, 10:34
داداش از كجاش بگم برات؟!:n13:
اين مشكل براي من نيست يا دائمي باشه يه وقتهايي از روز اينجوري ميشه بعد كل مركز مخابراتي وضعيتش خراب ميشه. قبلا نصف شب لينك مي رفت 2 شب بود خوب بود ولي صبح لينك مي رفت و مي اومد. امروز هم كه صبح اينطور شد.
اگه مشكل من تنها بود حتما اينكار رو انجام مي دادم.
از 2020 بگم كه تحويلمون نمي گيره؟ ما از پارس مارمالاد سرويس گرفتيم پشتيباني درست درمون هم نداره! به قول دوستان يه مغازه است كه ازش اينترنت خريديم مي رم اونجا!

ببين الان چه بچه خوبي شده:

شاید این جمله یکم کلیشه ای باشه ولی درکت میکنم
منم یه ماهه آزگار ( آخه ماه رمضونا خیلی طولانیه :n02: ) که پینگم از ساعت 2 عصر میشه حدود 800 امروز دیگه باشون داد زدم گفت که درخواست میفرسته از مرکز مخابراتی بررسی بشه ( خدا میدونه راست گفته یا فرستادم دنباله نخود سیاه )

باور کن پشتیبانی اینترنت گینه ی بیسائو هم بهتر ماست :n21:

mohammad varaste
08-08-2013, 12:09
این 3036 تا حالا به کسی جواب هم داده ؟ از دیشب ساعت 10 تا حالا نتم وصل نمیشه .دیشب برای بار اول ریست کردم مودمو بعدش دیگه وصل نشد. وقتی ریستش بکنیم دوباره باید از اول یه سری تنظیمات انجام بشه ؟

alimail3248
08-08-2013, 13:06
به سلامتی سایت این پاس ماناماد هم به....رفت

mohammad varaste
08-08-2013, 13:10
این 3036 تا حالا به کسی جواب هم داده ؟ از دیشب ساعت 10 تا حالا نتم وصل نمیشه .دیشب برای بار اول ریست کردم مودمو بعدش دیگه وصل نشد. وقتی ریستش بکنیم دوباره باید از اول یه سری تنظیمات انجام بشه ؟
آقا یکی جواب منو بده تورو خدا

mohammad varaste
08-08-2013, 13:14
به سلامتی سایت این پاس ماناماد هم به....رفت

ما گیر چه اسکلایی افتادیم:n08:
نمیتونن یه سایتو نگه دارن
اونوقت اینترنتم پخش میکنن:n21:

mohammad varaste
08-08-2013, 13:16
23 دیقه هست تو صف انتظارم هنوز کسی جواب نداده
این 20 20 خیلی بهتره:n15:

KING iMAN
08-08-2013, 13:39
تغییر پورت چقدر میتونه تأثیر داشته باشه توی بهبود اوضاع خط؟کسی بوده تا حالا تونسته باشه با تماس با 2020 قانعشون کنه پورت رو عوض کنن؟

KING iMAN
08-08-2013, 13:40
آقا یکی جواب منو بده تورو خدا

والا جوری که من از بچه ها شنیدم یه شماره ی دیگه دارن.برگرد چند صفحه عقب تر اونو پیدا کن.

alimail3248
08-08-2013, 14:15
23 دیقه هست تو صف انتظارم هنوز کسی جواب نداده
این 20 20 خیلی بهتره:n15:

اقا شما نباید 3036 بگیری شماره همون 2227007 برای ماناماد هست اون 3036 سر کاریه .اگر اشغال بود اینقدر باید بگیری تا وصل شه

در مورد ریست کردن اگر منظورت خاموش روشن کردنه که نیازی نیست کاری انجام بدی و اگر قطه باید از پشتیبانی پیگیری کنی ولی اگر ریست فکتوری کردی یعنی به تنظیمات کارخانه ای برگردوندی اره حتما باید کانفیگ شه که بهتره ببری خودشون اونجا کانفیگش کنن.

Armin.Computer
08-08-2013, 14:20

ریست کردی؟
تنظیمات مثل اول شد؟
آره دیگه
اگر ریست کردی باید دوباره تنظیم کنی

4rooos
08-08-2013, 16:15
دیشب چه خبر بوده؟ هرچی فایل توی لیست دانلود منیجر داشتم دانلود شده!
۵١٢ نامحدود از کیش، در حدود شیش ساعت بیشتر از ٢ گیگ فایل دانلود شده

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

mohammad varaste
08-08-2013, 16:22
نتم که تا حالا قطع بود
الان که وصل شد میگه شارژ شما پایان یافته
من 256 نامحدود ثبت نام کردم:n04:
عجب گیری افتادیم :n21:

KING iMAN
08-08-2013, 16:51
نتم که تا حالا قطع بود
الان که وصل شد میگه شارژ شما پایان یافته
من 256 نامحدود ثبت نام کردم:n04:
عجب گیری افتادیم :n21:
:n08::n08::n08::n08::n08:
واسه منم قبلاً یه بار همچین چیزی اتفاق افتاد:دی
یادم نمیاد چطور درست شد اما درست شد.زنگ بزن پشتیبانی.

4rooos
08-08-2013, 17:18
زنگ بزن پشتیبانی ، پنج دقیقه بعدش دوباره زنگ بزن بگو این بار دهم که زنگ میزنم
گه وصل نشد پنج دقیقه بعدش زنگ بزن دوباره
خلاصه این اپراتورا بارشون نیست
اینقد باید زنگ بزنی تا یکی به پستت بخوره یکم حالش باشه

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

mohammad.t
08-08-2013, 19:16

عيدتون مبارك بچه هاي هم استاني.
عباداتتون قبول باشه و انشالله 120 تا ماه رمضون ديگه رو هم ببنيد.
دوستتون دارم :n12:
محمد.

mohammad varaste
08-08-2013, 19:31
واسه منم قبلاً یه بار همچین چیزی اتفاق افتاد:دی
یادم نمیاد چطور درست شد اما درست شد.زنگ بزن پشتیبانی.
کلا 3تا پشتیبانی هست
یکیش 2020 هست که میگه خط شما فیبر نوریه به ما ربطی نداره
یکیش3036 که کلا سرکاریه و بر نمیداره
یکیش هم 2227007 هستش که زنگ بهش میزنم میگه اونایی که تو اهواز نیستن 12 شب به بعد زنگ بزنن

این مخابرات خراب شده شماره دیگه ای نداره ؟

Armin.Computer
08-08-2013, 20:14
کلا 3تا پشتیبانی هست
یکیش 2020 هست که میگه خط شما فیبر نوریه به ما ربطی نداره
یکیش3036 که کلا سرکاریه و بر نمیداره
یکیش هم 2227007 هستش که زنگ بهش میزنم میگه اونایی که تو اهواز نیستن 12 شب به بعد زنگ بزنن

این مخابرات خراب شده شماره دیگه ای نداره ؟

شما از کجا گرفتی؟
اسم شرکتش؟

mohammad varaste
08-08-2013, 22:17
شما از کجا گرفتی؟اسم شرکتش؟همون اواسیس فکر کنم باشه چون 20 20میگه شمارتون پیش ما نیست ولی 3036 شمارمو میشناسه و به طور اتوماتیک مدت مانده رو میگفت

Armin.Computer
08-08-2013, 23:31
همون اواسیس فکر کنم باشه چون 20 20میگه شمارتون پیش ما نیست ولی 3036 شمارمو میشناسه و به طور اتوماتیک مدت مانده رو میگفت

به خود شرکت زنگ می زنی چی میگن؟

imanparsa
09-08-2013, 00:09
دوستان امروز سرعت زیاد جالب نیست-حدودا 60 تا میده

mohammad varaste
09-08-2013, 00:15
به خود شرکت زنگ می زنی چی میگن؟
گفتم که 3036 شمارشونه که اصلا جواب نمیدن

mohammad varaste
09-08-2013, 00:19
3036 تا حالا به کسی جواب داده ؟

KING iMAN
09-08-2013, 00:25
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت..

عید فطر رو به همه ی دوستای گلم شادباش میگم و امیدوارم ایام خوشی رو در کنار خانواده هاتون داشته باشید.
فدای شما:ایمان

Armin.Computer
09-08-2013, 00:59
سلام
عنوان تاپیک تغییر کرد
adsl مخابرات خوزستان
با تشکر

KING iMAN
09-08-2013, 01:34
سرعت دانلود رایگان امشب:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

آقا نگفتین این تغییر پ1ورت مفیده؟اگه اره که سه پیچ بشم.

imanparsa
09-08-2013, 01:34
سلام
عنوان تاپیک تغییر کرد
adsl مخابرات خوزستان
با تشکر

جان جان:n01:

از شرکت های دیگه هم میتونن توی این تاپیک شرکت کنن؟ مثلا شرکت آسیاتک تو اهواز
یا نه فقط مال خودمون(مخابراتی ها) هستش؟

imanparsa
09-08-2013, 01:36
سرعت دانلود رایگان امشب:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

خدا بده برکت سرعتت عالیه
سرویس خوبیه با حدودا 22 تومان پول میانگین سرعت 200 تا رو داری
راستی دانلود این ویندوزه هنوز تمام نشده:n02:

mohammad.t
09-08-2013, 02:22
جان جان:n01:

از شرکت های دیگه هم میتونن توی این تاپیک شرکت کنن؟ مثلا شرکت آسیاتک تو اهواز
یا نه فقط مال خودمون(مخابراتی ها) هستش؟

الان كه مخابرات اينطور كرده باهامون عيب نداره بيان يه مقايسه اي بشه ولي يادشون باشه رئيس كيه اينجا:n08:

خرجي كه نداره بگو يه پورت عوض كنن! بگو مشكل لينك داري يه پورت خوب برات بندازن! بگو چيني نباشه:n02:

وضعيت نت من امشب داغونه! همش يا لينك مي پره يا تايم اوت ميشه. گل كه بوده سبزه هم كه داشت به كود هم آراسته شد:wac:

sh@y@n
09-08-2013, 02:22
سرعت دانلود رایگان امشب:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ایمان با این سرعت چرا تقریبا 125 مگ رو زده یک ساعت و 6 دقیقه؟:n13:

KING iMAN
09-08-2013, 02:59
خدا بده برکت سرعتت عالیه
سرویس خوبیه با حدودا 22 تومان پول میانگین سرعت 200 تا رو داری
راستی دانلود این ویندوزه هنوز تمام نشده:n02:
دقت ننمودی.سه تا ویندوز دانلود کردم این شبا که عکس میذاشتم.ویندوز هفت 32بیتی وندوز هفت 64 بیتی و ویندوز ایکس پی.

ایمان با این سرعت چرا تقریبا 125 مگ رو زده یک ساعت و 6 دقیقه؟:n13:

چرت نوشته.بخاطر پیکای بالا پایینیه که میزنه.وگرنه دانلودش خیلی وقت پیش تموم شد و الانم داره یه فیلم میگیره.اما سرور فیلمه داغونه.در حالیکه از سرورهای دیگه با سرعت بالای 200 میگیرم همین الان،از این سرور با سرعت 1 کیلو میگیره :دی

saminem
09-08-2013, 04:11
دوستام من 256 دارم الان. میخوام ماه بعد 2 مگ بگیرم، باید دوباره گواهی بفرستم عایا ؟:n13: ولله سیستم مخابرات هم مسخرست، میرم تمدید سرویس 2 مگ رو انتخاب میکنم نمیشه :n15:

باید چه کنم ؟

lamp23
09-08-2013, 06:30
دوستام من 256 دارم الان. میخوام ماه بعد 2 مگ بگیرم، باید دوباره گواهی بفرستم عایا ؟:n13: ولله سیستم مخابرات هم مسخرست، میرم تمدید سرویس 2 مگ رو انتخاب میکنم نمیشه :n15:

باید چه کنم ؟

بت میگن باید بری بانک
برای خودشون سه سوته ولی میخوان اذیت کنن

gamekhor2007
09-08-2013, 09:54
یعنی افتضاح به تمام معنا.یک سایت نمیشه باز کرد.باید هی refresh کنی.پینگ هم افتضاح.2 روزه اینطوریه.دیگه خیلی خیلی دارن گند میزنن

mohammad.t
09-08-2013, 10:34
یعنی افتضاح به تمام معنا.یک سایت نمیشه باز کرد.باید هی refresh کنی.پینگ هم افتضاح.2 روزه اینطوریه.دیگه خیلی خیلی دارن گند میزنن

دقيقا همينطوره :

mhd1990
09-08-2013, 11:04
صفحه بزور باز میشه :n21:

-----------------------------------------
درست شد
مودم رو خاموش روشن کنید درست میشه

lamp23
09-08-2013, 11:19
به نظرتون با عقل جور در میاد پینگ با 120 باشه ( 4.2.2.4 ) بعد یک ثانیه بعد بشه 800 ؟

mohammad.t
09-08-2013, 11:49
به نظرتون با عقل جور در میاد پینگ با 120 باشه ( 4.2.2.4 ) بعد یک ثانیه بعد بشه 800 ؟

با كدوم عقل :n02:
با منطق ما كه سازگار نيست ولي براي مخابراتي ها همه چي عادي و نرماله. مي گي نه؟‌ 2020 رو بگير:دي
اين همون مشكل تايم اوته گاهي وقتها تايم اوت ميده گاهي وقتها پينگ بالا.
الان من پينگم 360 هست ولي ركورد 2014 هم ثبت كردم!

من مشكل رو از تعداد زياد كاربر ها مي دونم دقيقا زمانهاي اوج مصرف داغون ميشه. تا تونسته مشتري جذب كرده مونده زيرش. امروز هم كه جمعه و عيده و فردا همين برنامه رو داريم.

saminem
09-08-2013, 13:02
بت میگن باید بری بانک
برای خودشون سه سوته ولی میخوان اذیت کنن

دهنشون سرویس! آخه کدوم شرکت اینجوریه! سیستم پرداخت آنلاین گذاشتن ، گواهی هم فرستادیم که دیگه نخوایم بریم بانک تو این گرما و شلوغی بانک . این بازرسی مخابرات کجاست بریم شکایت کنیم ؟

KING iMAN
09-08-2013, 13:12
عدم ثبات سرعت:

پینگ وحشتناک:
اول پینگ روی 120 بود اما بعد از چند ثانیه یهو رفت بالا.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

به نظرم همه با هم زنگ بزنیم بازرسی مخابرات و بگیم اگه تواناایی ارائه ی سرویس ندارن جمع کنن:

اداره ی بازرسی و رسیدگی به شکایات مخابرات خوزستان:

0611-3362220 / 0611-3338065

فکس:

0611-3338181 / 0611-3338066

KING iMAN
09-08-2013, 13:20
ببینید الان بعد از چند ثانیه پینگ چقدر تغییر کرد:

krasusmh
09-08-2013, 13:46

saji.roger
09-08-2013, 14:02
سلام
من 2 سه روذی است که اینترنت گرفتم از مخابرات شرکت پردیس ولی خیلی داغون زنگ زدم پشتیبانی خود شرکت انقد باش حرف زدم گفت مشکل از پورت تووی مخابرات که یک شنبه گفت چک می کنم ولی شنیدم مگین مشکل سراسری یه توو استان خوزستان آخه من هم زمان هم پارس انلاین دارم هم مبین نت اونام هم افت سرعت دارند
مخابرات 512 نامحمدود
له لهم
خیلی time out دارم

mohammad.t
09-08-2013, 14:14
يه ديسكانكت كردم وسط تست مشخصه :دي

اي داداش من!
بازرسي و ... كه از خودشونه.
منم اگه روزي چند صد تا يوزر جديد ميومد ثبت نام مي كردم همه رو مي گرفتم! تازه من كه خيلي بچه مثبتم اونا كه ... :n02:
ولي جاي شكر گذاشتن برامون 2 مگ مازندران سرعت 60 ميده . ايمان برو خدا رو شكر كن كه هنوز رنگ سرعت 300 رو مي بيني!
راستي اين 4 گيگت تموم نشد؟:n02:

mohammad.t
09-08-2013, 14:20
سلام
من 2 سه روذی است که اینترنت گرفتم از مخابرات شرکت پردیس ولی خیلی داغون زنگ زدم پشتیبانی خود شرکت انقد باش حرف زدم گفت مشکل از پورت تووی مخابرات که یک شنبه گفت چک می کنم ولی شنیدم مگین مشکل سراسری یه توو استان خوزستان آخه من هم زمان هم پارس انلاین دارم هم مبین نت اونام هم افت سرعت دارند
مخابرات 512 نامحمدود
له لهم
خیلی time out دارم

يه كمي بد موقع اومدي! نه زماني كه سرعت توپ بود نه! ولي زماني كه سرعتها كم شده بود چند مدت بود پينگ و تايم اوت عالي شده بود.
ولي امروز به خصوص براي من زياد جالب نيست.
حالا سرعتت چند هست؟
عضويت شما رو در جمع يك ميليوني كاربران انجمن وزين پي سي ورلد به فال نيك مي گيريم.

saji.roger
09-08-2013, 14:32
يه كمي بد موقع اومدي! نه زماني كه سرعت توپ بود نه! ولي زماني كه سرعتها كم شده بود چند مدت بود پينگ و تايم اوت عالي شده بود.
ولي امروز به خصوص براي من زياد جالب نيست.
حالا سرعتت چند هست؟
عضويت شما رو در جمع يك ميليوني كاربران انجمن وزين پي سي ورلد به فال نيك مي گيريم.
مشکل سرعت ندارم 100 می ده نامحدود ولی time out زیاد دارم اصلا نمیشه بازی کرد می خوام بازی کنم می رم رو پارس از مخابرات بهتره جیتر داره ولی time out نمی ده کلافه شدم
mtu برای مخابرات چنده با تشکر :D

mohammad.t
09-08-2013, 15:10
مشکل سرعت ندارم 100 می ده نامحدود ولی time out زیاد دارم اصلا نمیشه بازی کرد می خوام بازی کنم می رم رو پارس از مخابرات بهتره جیتر داره ولی time out نمی ده کلافه شدم
mtu برای مخابرات چنده با تشکر :D

512 نامحدود 100ميده كه برو حالشو ببر!
mtu رو نمي دونم بهش نياز پيدا نكردم خودت تست كن ببين من كه از 0 تا 1450 هرچي مي زنم reply ميده و كار ميكنه!
اين مشكل تايم اوتش از mtu و مودم و ... نيست اين از خود مخابرات قطع ميشه. منم صبح تايم اوت مي شد اعصابم داغون بود ولي الان آرومم:n02:

Armin.Computer
09-08-2013, 15:16
دوستان کسی هست که خطش نویز نداشته باشه ولی لینکش بره؟

mohammad.t
09-08-2013, 15:32
دوستان کسی هست که خطش نویز نداشته باشه ولی لینکش بره؟

آره داداش من شاهد عيني هستم:n02:
توي يه ساعتهايي از روز لينكم هي مي ره هي مياد در حاليكه در زمانهاي ديگه مشكلي ندارم!
snr بين 12-15 دارم و خطم هم حدود 11 مگ جواب ميده. ولي نصف شبها و جديدا صبح بين ساعت 7-10 هي مي ره هي مياد.

Armin.Computer
09-08-2013, 15:39
آره داداش من شاهد عيني هستم:n02:
توي يه ساعتهايي از روز لينكم هي مي ره هي مياد در حاليكه در زمانهاي ديگه مشكلي ندارم!
snr بين 12-15 دارم و خطم هم حدود 11 مگ جواب ميده. ولي نصف شبها و جديدا صبح بين ساعت 7-10 هي مي ره هي مياد.

دلیلش چیه؟
من خطم نیوز داشت
دان استریم رو اوردن پایین SNR اومد بین 13-17
ولی بعضی مواقع لینک میره
نمی دونم چرا:n03:

urumchi
09-08-2013, 16:37
دلیلش چیه؟
من خطم نیوز داشت
دان استریم رو اوردن پایین SNR اومد بین 13-17
ولی بعضی مواقع لینک میره
نمی دونم چرا:n03:

به امضات مراجعه کن :n02:

KING iMAN
09-08-2013, 16:47

=-=-=-=-=-=
در مورد mtu خودت باید به دست بیاری.مثلاً واسه من 1478 هستش.حداکثر پکت سایزی که تام اوت نمیده رو با 28 جمع کن.

KING iMAN
09-08-2013, 16:55
يه ديسكانكت كردم وسط تست مشخصه :دي

اي داداش من!
بازرسي و ... كه از خودشونه.
منم اگه روزي چند صد تا يوزر جديد ميومد ثبت نام مي كردم همه رو مي گرفتم! تازه من كه خيلي بچه مثبتم اونا كه ... :n02:
ولي جاي شكر گذاشتن برامون 2 مگ مازندران سرعت 60 ميده . ايمان برو خدا رو شكر كن كه هنوز رنگ سرعت 300 رو مي بيني!
راستي اين 4 گيگت تموم نشد؟:n02:

372 مگ دیگه دارم.اما تو همین مدت با دانلود رایگان کلی دان کردم.

mohamad hosain
09-08-2013, 18:16
سلام.دوستان اکانت من 23 این ماه تمام میشه 128 نامحدود بود سرعتش کم بود تقریبا 15 میداد.این ماه چه بگیرم ؟دانلود زیاد دارم و پول کم :n02:

mohammad.t
09-08-2013, 19:39
سلام.دوستان اکانت من 23 این ماه تمام میشه 128 نامحدود بود سرعتش کم بود تقریبا 15 میداد.این ماه چه بگیرم ؟دانلود زیاد دارم و پول کم :n02:

سلام.
به هر حال هر چي بگيري كه كه سرعتش از اين كه داري بيشتره در اين شكي نيست:n02:
ولي به وبگردي و مصارف ديگه جز دانلودت ربط داره.
اگه 4 گيگ ماهي كافيه همين 2 مگ 4 گيگ 24 تومن خوبه.
اگه كافي نيست و مصارف ديگه اي هم توي روز داري 512 نامحدود .
چون گفتي پولت كمه وگرنه دو مگ نامحدود ماهي 79 تومن خيلي به صرفه است. سالانه هم بخواي بگيري كه راحت باشي 851500 تومن .

lamp23
09-08-2013, 19:52
من ازشون توی سایت مقررات رادیویی و تلکام شکایت کردم خدا کنه رسیدگی کنن ...... :n27:

__________________________________________________ ________________________________________________
امروز پینگم ساعت 12 ظهر 120 بود بعد یه دفعه لینکم پرید پینگم شد 700 در حالی که من snr ــم همش بالای 30 هست !!!!!!!:n13:

mhd1990
09-08-2013, 20:05
وضعیت 512 نامحدود

porya_spy
09-08-2013, 20:23
این مسیر سوپر آنلاین ترکیه حرف نداره :n01: پینگ فرانکفورت :

mohamad hosain
09-08-2013, 20:34
سلام.
به هر حال هر چي بگيري كه كه سرعتش از اين كه داري بيشتره در اين شكي نيست:n02:
ولي به وبگردي و مصارف ديگه جز دانلودت ربط داره.
اگه 4 گيگ ماهي كافيه همين 2 مگ 4 گيگ 24 تومن خوبه.
اگه كافي نيست و مصارف ديگه اي هم توي روز داري 512 نامحدود .
چون گفتي پولت كمه وگرنه دو مگ نامحدود ماهي 79 تومن خيلي به صرفه است. سالانه هم بخواي بگيري كه راحت باشي 851500 تومن .

والا شاید 512 بگیرم ...خودم استفاده ندارم جز دانلود (شبانه کافیم بود 1 مگ محدود)..ولی کل خانواده از نت استفاده میکنن شاید 6 یا 7 تا کلاینت وصل میشه (موبایل ، لپتاپ ....)به روتر... نمیدونم این چند روزه چرا همش لینک میپره؟

Armin.Computer
09-08-2013, 21:59

من تا جایی که تونستم سعی کردم مشکل رو حل کنم ولی نشد
isp دان استریم رو اورد پایین و snr رفت بالا
ولی بعضی مواقع لینک میره
یعنی به خاطر خط هست؟
محمد هم میگه من خطم نویز نداره ولی لینکم میره

mohammad varaste
09-08-2013, 22:26
من گفتم که مخابرات به جای نامحدود اشتباها سرویس محدود زده واسم و تموم شده.
الان چطوری من شارژش کنم دوباره؟ .
یه سایتی باز میشه که مال خود مخابراته اما میگه نام کاربری و رمز عبور رو بدین.
این رمز عبور و نام کاربری چی هستن ؟

KING iMAN
10-08-2013, 00:10
من گفتم که مخابرات به جای نامحدود اشتباها سرویس محدود زده واسم و تموم شده.
الان چطوری من شارژش کنم دوباره؟ .
یه سایتی باز میشه که مال خود مخابراته اما میگه نام کاربری و رمز عبور رو بدین.
این رمز عبور و نام کاربری چی هستن ؟
همون اطلاعاتی که باهاش به اینترنت وصل میشی دیگه.

mohammad varaste
10-08-2013, 00:48
منظورت یوزر و پسوردی که موقع نصب زدم ؟
اونا رو وارد میکنم میگه اشتباهه:n27:

lamp23
10-08-2013, 00:52
منظورت یوزر و پسوردی که موقع نصب زدم ؟
اونا رو وارد میکنم میگه اشتباهه:n27:

داداش خوب زنگ بزن 2020

mohammad.t
10-08-2013, 07:50
بوووووووووووووووووووووووو ووووووق!
ببخشيد يه چيزايي گفتم بايد خودم رو خالي مي كردم:n02:
يه پيج باز ميكنه بعد لينك ميره تا رسيدم به اين صفحه انجمن 4 بار لينك رفتم. هر 10 ثانيه يكبار مي ره!
آدم دردشو به كي بگه؟:n27:

soroosh_cz
10-08-2013, 09:36
بوووووووووووووووووووووووو ووووووق!
ببخشيد يه چيزايي گفتم بايد خودم رو خالي مي كردم:n02:
يه پيج باز ميكنه بعد لينك ميره تا رسيدم به اين صفحه انجمن 4 بار لينك رفتم. هر 10 ثانيه يكبار مي ره!
آدم دردشو به كي بگه؟:n27:

محمد تو زنگ بزن پیگیری کن، برا من درستش کردن، حتی کاری کردن که برعکس قبلا SNR Downstream بیشتر از Upstream شده... الان برای من 22 و 19 هست و 85 ساعته قطعی نداشتم.
برای برادرم هم DS رو روی 20 و US رو روی 9 کردن براش...

mohammad.t
10-08-2013, 09:42
محمد تو زنگ بزن پیگیری کن، برا من درستش کردن، حتی کاری کردن که برعکس قبلا SNR Downstream بیشتر از Upstream شده... الان برای من 22 و 19 هست و 85 ساعته قطعی نداشتم.
برای برادرم هم DS رو روی 20 و US رو روی 9 کردن براش...

كجا زنگ بزنم؟ مغازه يا پارس مارمالاد؟
دم به دقيقه دستشون توي تنظيمات خط منه! ول كن نيستن كه! بفرما اين وضعيت الان خط من :

دان استريم شما همون 6 مگ هست؟

پ ن : وضعيت جديد تر!

اي خدا اينا آپ استريم رو روي 2 مگ بستن!

alimail3248
10-08-2013, 11:36
ظاهرا برای من سرعت خوب شده اما با سرور داخل هنوز مشکل داره و کنده .اینم یه تست از دورترین سرور اجنبی :

down stream 1990
up stream 320
2m 4G

KING iMAN
10-08-2013, 12:19
ممد تو چه کردی که انقدر SNR واست خوب شده؟واقعاً مودمت انگار تأثیر گذاشته ها.آقا من فردا زنگ میزنم سه پیچ میشم ببینم واسم پورت رو عوض میکنن یا نه.

KING iMAN
10-08-2013, 12:19
راستی یادم رفت بگم،واسه منم الکی هی لینک میره و میاد.

kave206
10-08-2013, 12:37
دوستان کیفیت ای خط خوبه؟فیبره

soroosh_cz
10-08-2013, 12:48
كجا زنگ بزنم؟ مغازه يا پارس مارمالاد؟
دم به دقيقه دستشون توي تنظيمات خط منه! ول كن نيستن كه! بفرما اين وضعيت الان خط من :

دان استريم شما همون 6 مگ هست؟

پ ن : وضعيت جديد تر!

اي خدا اينا آپ استريم رو روي 2 مگ بستن!
آره من 6مگ/600کیلو هست دان و آپ...

من به خدا زنگ زدم، گفتمش خدا حوصله ی کل کل با این آدما رو ندارم، خودت یه جوری درستش کن هر جور صلاح میدونی، خدا هم روی منو زمین نذاشت :n19: (من جایی زنگ نزدم)

ظاهرا برای من سرعت خوب شده اما با سرور داخل هنوز مشکل داره و کنده .اینم یه تست از دورترین سرور اجنبی :

down stream 1990
up stream 320
2m 4G
2مگ نباید پهنای باندش اینقدر کم باشه... ظالم ترین سرویس دهنده ها روی 2048 میبندن...

ممد تو چه کردی که انقدر SNR واست خوب شده؟واقعاً مودمت انگار تأثیر گذاشته ها.آقا من فردا زنگ میزنم سه پیچ میشم ببینم واسم پورت رو عوض میکنن یا نه.
محمد داره می ناله میگه من SNRـم داغونه، بش میگی خوب شده؟ :n09:
این وضعیت SNR من:

کیفیت خطط خوبه، از خیلی از ماها بهتره :n16:

KING iMAN
10-08-2013, 12:48
عالیه خطت و تا 18 مگ هم جواب میده.فیبره؟

=-=-=-=-=-=-=
سروش،ممد از SNR نمیناله.از پرشای بی دلیل لینکش میناله.

kave206
10-08-2013, 12:51
عالیه خطت و تا 18 مگ هم جواب میده.فیبره؟
آره.چطور میتونم 4 مگش کنم؟با پشتیبانی حرفم شد فکر نمیکنم بالاتر ببندن.

Armin.Computer
10-08-2013, 12:58
آره.چطور میتونم 4 مگش کنم؟با پشتیبانی حرفم شد فکر نمیکنم بالاتر ببندن.

چه سرویسی داری؟

alimail3248
10-08-2013, 13:38
سروش خط روی 4 مگ بود دستکاریش کردن این ریختی شد ولی مهم نیست همیشه 230 تا رو بهم میده حالا 30 تا بیشتر چه توفیقی داره ؟

mohammad.t
10-08-2013, 13:40

اول تاييد حرفت : آره سروش جان لينكم مي پره!
بازم تاييد! :‌ آره خيلي خوب شده و ديگه هم نميشه گفت پايين بودنش باعث پرش لينك ميشه. قبلا 6 بود مشكلي هم نداشت. الان بعد اون قضيه ديگه از 13 پايين تر نمياد ولي باز هم مي پره.
البته يه كم هم مشكل از اينه كه خط رو خيلي بد كانفيگ مي كنند. الان من آپلود خطم رو روي 2 مگ بسته شده به ضرس قاطع !
چون وقتي قابل دسترس تا 1473 برسه باز هم آپ استريم مي رسه 1473.
واقعا نياز آپلود رو روي 2 مگ ببندن؟!

soroosh_cz
10-08-2013, 14:16
سروش خط روی 4 مگ بود دستکاریش کردن این ریختی شد ولی مهم نیست همیشه 230 تا رو بهم میده حالا 30 تا بیشتر چه توفیقی داره ؟
خوب زنگ بزن باز دستکاریش کنن...

بازم تاييد! :‌ آره خيلي خوب شده و ديگه هم نميشه گفت پايين بودنش باعث پرش لينك ميشه. قبلا 6 بود مشكلي هم نداشت. الان بعد اون قضيه ديگه از 13 پايين تر نمياد ولي باز هم مي پره.
البته يه كم هم مشكل از اينه كه خط رو خيلي بد كانفيگ مي كنند. الان من آپلود خطم رو روي 2 مگ بسته شده به ضرس قاطع !
زنگ بزن هم پشتیبانی که برات Stream ها رو دستکاری کنن، هم زنگ بزن MDF اونا هم یه کارایی میکنن، نویز کم میشه... بالاخره بهتر از دست رو دست گذاشتنه :n02:
وضعیت خوبه برای بازی :D

lamp23
10-08-2013, 14:27
دیشب انقدر پینگم خوب شد که همزمان هم دانلود میکردم هم بازی میکردم ! ( با 4.2.2.4 حدود 115 )
ولی الان دوباره 600 شده :n27:

soroosh_cz
10-08-2013, 14:58
دیشب انقدر پینگم خوب شد که همزمان هم دانلود میکردم هم بازی میکردم ! ( با 4.2.2.4 حدود 115 )
گیت وی چندی؟ برات فرقی نمیکنه گیت وی؟

KING iMAN
10-08-2013, 16:00
امضات تو حلقم:n02:

خوب زنگ بزن باز دستکاریش کنن...

زنگ بزن هم پشتیبانی که برات Stream ها رو دستکاری کنن، هم زنگ بزن MDF اونا هم یه کارایی میکنن، نویز کم میشه... بالاخره بهتر از دست رو دست گذاشتنه :n02:
وضعیت خوبه برای بازی :D
MDF شهر خودمون یا اهواز؟شماره ی خاصی داره؟مثل 117 که شماره ی خرابی تلفنه.

معلومه که برای من و تو که بیشتر کارمون دانلود هستش،آپلود نهایتاً 512 بهترین حالته.نمیدونم چرا لج میکنن و اینجوری میبندن.واسه منم رو 2مگ بستن آپلود رو.الکی نویز رو میبرن بالا.

=-=--=-==-=-=-=-=-=--==-=
آقا توی تاپیک نویز که کسی جواب نمیده.پس مجدداً همینجا میپرسم:
واسه اینکه نویز خطم رو کمتر کنم(به این نکنه دقت کنید که نه از اسپیلیتره و نه از سیم کشی داخل خونمون - چون مودمم سرخط وصله و مستقیم واسش کابل کشیدم از باکس بیرون خونه تا پشت مودم - و نه مخابرات شهرمون میتونه کاری کنه واسم چون دانشش رو ندارن) باید چیکار کنم؟

زنگ بزنم پورتم رو تغییر بدن؟
زنگ بزنم MDF؟شمارش؟چی باید ازشون بخوام؟
برم جای سیم نول رو از توی جعبه تلفن عوض کنم؟چطور و کجا بزنمش؟کدوم نوله؟

soroosh_cz
10-08-2013, 18:26

MDF شهر خودمون یا اهواز؟شماره ی خاصی داره؟مثل 117 که شماره ی خرابی تلفنه.

معلومه که برای من و تو که بیشتر کارمون دانلود هستش،آپلود نهایتاً 512 بهترین حالته.نمیدونم چرا لج میکنن و اینجوری میبندن.واسه منم رو 2مگ بستن آپلود رو.الکی نویز رو میبرن بالا.

=-=--=-==-=-=-=-=-=--==-=
آقا توی تاپیک نویز که کسی جواب نمیده.پس مجدداً همینجا میپرسم:
واسه اینکه نویز خطم رو کمتر کنم(به این نکنه دقت کنید که نه از اسپیلیتره و نه از سیم کشی داخل خونمون - چون مودمم سرخط وصله و مستقیم واسش کابل کشیدم از باکس بیرون خونه تا پشت مودم - و نه مخابرات شهرمون میتونه کاری کنه واسم چون دانشش رو ندارن) باید چیکار کنم؟

زنگ بزنم پورتم رو تغییر بدن؟
زنگ بزنم MDF؟شمارش؟چی باید ازشون بخوام؟
برم جای سیم نول رو از توی جعبه تلفن عوض کنم؟چطور و کجا بزنمش؟کدوم نوله؟

MDF شهر خودتون، فکر میکنم منطقه تا منطقه فرق میکنه... شماره اش هم 150 هست، فکر کنم 150 رو که گرفتی وصل میشی به MDF مخابرات منطقه ی خودت....
یکی از بچه ها گفته بود نویز باید زنگ بزنی خرابی تلفن بش بگی صدای گوشی خش خش داره، بعدش یه چندبار دیگه هم الکی زنگ بزنی همینو بگی، برات درستش میکنن..
MDF بیشتر برای تشخصی خود پورت هست، ممکنه پورتت خراب باشه، MDF برات بررسی میکنه...

alimail3248
10-08-2013, 20:01
هههههههههههههههه:n19::n19::n19:

krasusmh
10-08-2013, 20:47
الکی اغراق نکنید مخابرات واسه گیم الان خیلی خوبه .واسه دانلود هم بهترینه . مشکل اتصال من تا حالا نداشتم اصلا.
سروش گیت وی های زیر 10 خیلی توپن من همیشه کانکت میکنم سرور انگلیس با خیال راحت بازی میکنم .

SA.JJ.AD
10-08-2013, 20:52
احواله دوستان خوزستانی ؟! من از تاپیک گیلان مزاحم میشم :n02:
+
میخواستم ببینم شما هم دسترسی به سایت های داخلی که سرورشون رو بستر اینترنت ملی هست ندارید ؟! خیلی از سایت های معروف دانلود نرم افزار مثه سافت گذر و سافت 98 و ...
.
میخوام ببینم مشکل این چند روزه سراسریه و جنوب کشور هم این مشکلو داره ...یا فقط مشکل از گیلانه :n01:

kave206
10-08-2013, 21:20
چه سرویسی داری؟

1024 محدود

Enter
10-08-2013, 21:40
احواله دوستان خوزستانی ؟! من از تاپیک گیلان مزاحم میشم :n02:
+
میخواستم ببینم شما هم دسترسی به سایت های داخلی که سرورشون رو بستر اینترنت ملی هست ندارید ؟! خیلی از سایت های معروف دانلود نرم افزار مثه سافت گذر و سافت 98 و ...

.
میخوام ببینم مشکل این چند روزه سراسریه و جنوب کشور هم این مشکلو داره ...یا فقط مشکل از گیلانه :n01:
واسه من باز میشن.

lamp23
10-08-2013, 21:42

:n09:

گیت وی چندی؟ برات فرقی نمیکنه گیت وی؟

در حالت عادی گیت وی حداکثر در حد 50 تا 100 میلی ثانیه تفاوت داره
ولی وقتی این مشکل ایجاد میشه دیگه با هر گیت وی که پینگ میگیرم پینگش غیر طبیعی هست ( معمولا" بالای 500 )

الکی اغراق نکنید مخابرات واسه گیم الان خیلی خوبه .واسه دانلود هم بهترینه . مشکل اتصال من تا حالا نداشتم اصلا.
سروش گیت وی های زیر 10 خیلی توپن من همیشه کانکت میکنم سرور انگلیس با خیال راحت بازی میکنم .

داداش چون مال شما مشکلی نداره بقیه دارن دروغ میگن :

بدون شرح :

krasusmh
10-08-2013, 21:44
:n09:

در حالت عادی گیت وی حداکثر در حد 50 تا 100 میلی ثانیه تفاوت داره
ولی وقتی این مشکل ایجاد میشه دیگه با هر گیت وی که پینگ میگیرم پینگش غیر طبیعی هست ( معمولا" بالای 500 )

داداش چون مال شما مشکلی نداره بقیه دارن دروغ میگن :

بدون شرح :
من میگم اغراق نکنید و نگین که آشغال ترین شرکت مخابراته !!! این حرفا به کسی کمک نمیکنه .

lamp23
10-08-2013, 22:20
من میگم اغراق نکنید و نگین که آشغال ترین شرکت مخابراته !!! این حرفا به کسی کمک نمیکنه .

من نگفتم آشغاله ، ولی خداوکیلی پشتیبانیش ناکارامد ــه (نه آشغال ) انقدر زنگ زدم که دیگه خسته شدم

اگه بگی سرعت کمه و پینگ بالاست میگه مشکل از سیستمه برو با یه سیستم دیگه امتحان کن .....
اگه بگی لینکم میپره بت میگه حتما" از سیم کشیته ... بعد اگه بگی از دم در هم امتحان کردم میگه با یه مودم دیگه امتحان کن .....
زنگ میزنم میگم میخوام سرعت 2 مگ بگیرم سیستم بم اجازه نمیده میگه 2 مگ برا چیته ! همین یه مگ بسته !
کلا" همیشه مشکل از مشترکـــه و خودشون منزه از هرگونه نقص و اشکال هستن

alimail3248
10-08-2013, 22:33
بچه ها کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه روی کامپیوتر نصب کرد و مثلا پهنای باند رو روی یه مقدار خاص محدود کرد ؟ من اکثر نرم افزارهایی رو که در سرچ یافتم و به این منظور بودن متاسفانه هیچ کدوم همچین گزینه ای نداشتن برای محدود کردن سرعت اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم....

krasusmh
10-08-2013, 23:18
متاسفانه مثل اینکه پشتیبان ارو از تو فامیلاشون میارن ! حق با شماست . من یه دفعه رفتم اونجا به بخش فروششون یه دختره بود گفتم بزار برم بالا با یکی از پشتیبانا کار دارم گفت نمیشه.
من بش گفتم اگه 4 تا بچه 16 ساله میزاشتن پشتیبانی از اینا بهتر میشد . هیچی نگفت . گفت مشکلتونو بنویسید میدم حلش کنن و خداروشکر حل شد . شما سعی کنید تا جایی که میتونید کارتون به پشتیبانی نکشه .
یعنی تغییر تعرفه و اینا ندید چون بعدش با این ... ها سرو کار دارین .

mohamad hosain
11-08-2013, 00:04
بچه ها کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه روی کامپیوتر نصب کرد و مثلا پهنای باند رو روی یه مقدار خاص محدود کرد ؟ من اکثر نرم افزارهایی رو که در سرچ یافتم و به این منظور بودن متاسفانه هیچ کدوم همچین گزینه ای نداشتن برای محدود کردن سرعت اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم....
برنامه du meter هست.میتونی ترافیک بزاری مثلا 4 گیگ اگر شد میتونی سیستم رو خاموش یا ترافیک رو بلوکه کنی.

saeediranzad
11-08-2013, 01:34
محدود کردن پهنای باند فقط در صورت استفاده از دانلود منیجر معنی داره که خود دانلود منیجرها چنین امکانی دارند.
برای وبگردی که فرق نمیکنه. شما هرچه زودتر صفحه ها را باز کنی زودتر به کارهات میرسی.