PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

KING iMAN
31-07-2013, 00:22
حالا كه شده كلا خوزستان اگه كسي يه isp سراغ داره كه سرعت خوب مي ده بگه. الان با اين وضعيت كه 512 بگيريم ماهي 26500 بعد سرعتمون 50-60 باش فقط پول مي كنيم توي جيب اين پاس ماناماد(با اين اسمش! كلا يا ميذارن كيش سوسيس يا پاس ماناماد)
يه شركتي كه سرعت دانلودش 100 باشه قيمتش هم ماهي بيشتر از 30 نشه. اگه نامحدود كه هيچ اگه محدود هست هم يه ماهي 15 گيگ بده.
توقع زياديه؟
حتما بايد بريم 45 تومن بديم به اين مخابرات بووووووووووووووووووووق ؟
از كجا بياريم ماهي 45 تومن!؟

نیست ممد.مخابرات ارزونترینشونه و واسه همینم هست که گربه رقصونی میکنه.

lamp23
31-07-2013, 00:41
بچه ها بـــ نظرتون میشه از مخابرات شکایت کرد ؟
مرکز مخابراتیم مشکل داره راست هم میگن آخه مراکز دیگه مشکل ندارن زنگ میزنم قسمت ارتباطات دیتا مخابرات میگه ما مشکل نداریم هر کی گفته دروغ گفته !!!!!
حالا نمیدونم چکار باید بکنم

Armin.Computer
31-07-2013, 01:04
حالا كه شده كلا خوزستان اگه كسي يه isp سراغ داره كه سرعت خوب مي ده بگه. الان با اين وضعيت كه 512 بگيريم ماهي 26500 بعد سرعتمون 50-60 باش فقط پول مي كنيم توي جيب اين پاس ماناماد(با اين اسمش! كلا يا ميذارن كيش سوسيس يا پاس ماناماد)
يه شركتي كه سرعت دانلودش 100 باشه قيمتش هم ماهي بيشتر از 30 نشه. اگه نامحدود كه هيچ اگه محدود هست هم يه ماهي 15 گيگ بده.
توقع زياديه؟
حتما بايد بريم 45 تومن بديم به اين مخابرات بووووووووووووووووووووق ؟
از كجا بياريم ماهي 45 تومن!؟

تا جایی که من اطلاع دارم آسیاتک بود که نامحدود می داد که الان وضعیتش رو همه می دونن
من که isp فعلا بهتر سراغ ندارم (البته نامحدود)
شاید وایرلس باشه
که اونم شهر به شهر فرق داره

mohammad.t
31-07-2013, 01:14
نیست ممد.مخابرات ارزونترینشونه و واسه همینم هست که گربه رقصونی میکنه.

تا قبل اينكه سرعتها رو كم كنه شايد ارزونترين بود ولي الان ديگه نيست. هر كس به طريقي كم فروشي مي كند مخابرات جدا شاتل جدا:n02:
الان شما 2 مگ 8 گيگ گرفتي 34 تومن بعد فكر مي كني ارزونترين 2 مگ موجود رو گرفتي؟ اسما شايد ولي 256 پارس آنلاين هم 30 تومن همين سرعت رو ميده.
مشكل من و خيلي ها مثل من اينه كه پورت رو سريع خالي نمي كنن وگرنه فردا بهم بگن پورتت خاليه مي رم از جايي ديگه مي گيرم.
يه چند ماه سرعت ها رو بالا بردن تا مشتري جذب بشه بعد بگن توقعتون زياده سرعت همينه كه هست.
الانم كه همه فيبر نوري ها ريختن سرشون ديگه نيازي به كسي ندارند.
من ماهي 17 تومن بايد بدم سرعت 30 كه بعضي وقتها به 18 هم مي رسه. كي بشه تموم بشه اين دوره از شرشون راحت بشم.

shk021051
31-07-2013, 01:32
بچه ها واسه شما هم شبا پینگ بالا میره؟

4rooos
31-07-2013, 01:40
بچه ها 2 مگ محدود بگیرم یا 512 نا محدود!
از کیش او اسیس میخوام بگیرم
سرعت 2 مگ محدود موقع رایگان به 200 میرسه؟

Armin.Computer
31-07-2013, 01:43

دو مگ محدود رو ایمان داره
512 هم که سرعت واقعی ظاهرا میده
دیگه باید ببینید استفاده شما چه جوریه

lamp23
31-07-2013, 01:47

پینگ شما چند میشه ؟

mohammad.t
31-07-2013, 02:16
امشب پينگ من به شدت بالا رفته توي بازي قبلا 50-60 بود امشب بالاي 100 و پر از لگ. ساعت 3 و 12 دقيقه هم لينك پريد و بازي تايم اوت شد.
الان چند شبه نصف شبا چندين بار لينك مي پره و دوباره مياد.
گل بود به سبزه نيز آراسته گرديد:n13:

پ.ن : بعد وصل شدن دوباره به سرور پينگم تا 800 هم بالا اومده. سرور داخلي!

lamp23
31-07-2013, 02:24
امشب پينگ من به شدت بالا رفته توي بازي قبلا 50-60 بود امشب بالاي 100 و پر از لگ. ساعت 3 و 12 دقيقه هم لينك پريد و بازي تايم اوت شد.

SNR تون چنده ؟
مقدار Down Stream رو براتون روی چند تعریف کردن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

775e
31-07-2013, 02:33
ما فیبر نوری ها چه کنیم . که باید بسوزیم و بسازیم.
یه جور میگن فیبر نوری ها ریختن سرشون که انگار فیبر نوری ها از خداشونه اینتر نت مخابرات داشته باشن .
همون پارس که بودیم بهتر بود حداقل شب تا صلح اینتر نت وصل بود .

یه سری هم به تاپیک های دیگه بزنین مخابرات تنها تو خوزستان خرابه .

mohammad.t
31-07-2013, 02:37
SNR تون چنده ؟
مقدار Down Stream رو براتون روی چند تعریف کردن ؟

از خط نيست چند شبه نصف شبها اينطور ميشه. بفرما :

lamp23
31-07-2013, 02:49

داداش snr کاملا" لب مرزه Attenuation هم خیلی بالاس هر لحظه امکان پریدن لینک وجود داره ممکنه هم دلیلش از سیم کشیتون نباشه
چون یکی از آشناهام کــــ کافینت داره حدود دو ماه مشکل شما رو داشت سرویسشم از پارس آنلاین بود بعد دو ماه اومدن براش چک کردن دیدن سیم کشی سالمه بعد فهمیدن مشکل از مخابراته خلاصه درست شد . تازه بش سه ماه اینترنت هم جهت عذر خواهی دادن .........

احتمال داره مشکل از اتاق MDF توی مخابرات یا یه فیوز خطی چیزی باشه که من هیچی از مخابرات سر در نمیارم .......

حداقل snr باید بالای 10 و attenuation هم باید از 30 تجاوز نکنه ...........

اگه پی گیر باشی ایشالا مشکلت حل میشه

lamp23
31-07-2013, 03:04

راستی یه چیزی یادم اومد ممکنه کمکت کنه
خیلی وقتها با دستکاری modulation های مربوط به DSL توی مودمت میتونی مقدار SNR رو بالا ببری ، برای من وقتی همشون فعال هستن SNR حدود 31 هست
ولی بدون AnnexM حدود 18 میشه .

mohammad.t
31-07-2013, 03:06
داداش snr کاملا" لب مرزه Attenuation هم خیلی بالاس هر لحظه امکان پریدن لینک وجود داره ممکنه هم دلیلش از سیم کشیتون نباشه
چون یکی از آشناهام کــــ کافینت داره حدود دو ماه مشکل شما رو داشت سرویسشم از پارس آنلاین بود بعد دو ماه اومدن براش چک کردن دیدن سیم کشی سالمه بعد فهمیدن مشکل از مخابراته خلاصه درست شد . تازه بش سه ماه اینترنت هم جهت عذر خواهی دادن .........

احتمال داره مشکل از اتاق MDF توی مخابرات یا یه فیوز خطی چیزی باشه که من هیچی از مخابرات سر در نمیارم .......

حداقل snr باید بالای 10 و attenuation هم باید از 30 تجاوز نکنه ...........

اگه پی گیر باشی ایشالا مشکلت حل میشه

تا حالا اينطور جدي بهش فكر نكرده بودم:n02:
چون من از خودم مقاله در مي كردم :‌اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n08:
ولي چيزي كه هست جديدا اينطور شده بعد از اينكه سرعتها كم شده. اونم نصف شب اين اتفاق مي افته.
چيزايي كه به ذهنم مي رسه اينه كه يه بار ديگه سيم كشي خونه رو بررسي كنم(قبلا هم انجام دادم)
و اينكه تنها كاري كه مي تونن انجام بدن دان استريم رو كم كنن! وگرنه برن و توي مخابرات و تجهيزاتي چيزي عوض كنن بعيد مي دونم.
الان تا داشتم تايپ مي كردم بهتر شد:

AnnexM رو گذاشتم اومد روي 6:n08:
بايد برم يه بررسي كنم ببينم كدوم گزينه بهتر ميكنه وضعيت رو

اديت 2 : خودش خودش هوس كرد بره بالا!

mohammad.t
31-07-2013, 03:19
ما فیبر نوری ها چه کنیم . که باید بسوزیم و بسازیم.
یه جور میگن فیبر نوری ها ریختن سرشون که انگار فیبر نوری ها از خداشونه اینتر نت مخابرات داشته باشن .
همون پارس که بودیم بهتر بود حداقل شب تا صلح اینتر نت وصل بود .

یه سری هم به تاپیک های دیگه بزنین مخابرات تنها تو خوزستان خرابه .

نه دوست عزيز ما هم هم درديم.
منظور اينه كه وقتي فيبر نوري رو از پارس گرفتن و مجبور هستن برن از مخابرات بگيرن ديگه كلي مشتري ثابت (مجبوري!) پيدا كردند ديگه تو فكر نيستن.

lamp23
31-07-2013, 04:05
تا حالا اينطور جدي بهش فكر نكرده بودم:n02:
چون من از خودم مقاله در مي كردم :‌اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n08:
ولي چيزي كه هست جديدا اينطور شده بعد از اينكه سرعتها كم شده. اونم نصف شب اين اتفاق مي افته.
چيزايي كه به ذهنم مي رسه اينه كه يه بار ديگه سيم كشي خونه رو بررسي كنم(قبلا هم انجام دادم)
و اينكه تنها كاري كه مي تونن انجام بدن دان استريم رو كم كنن! وگرنه برن و توي مخابرات و تجهيزاتي چيزي عوض كنن بعيد مي دونم.
الان تا داشتم تايپ مي كردم بهتر شد:

AnnexM رو گذاشتم اومد روي 6:n08:
بايد برم يه بررسي كنم ببينم كدوم گزينه بهتر ميكنه وضعيت رو

اديت 2 : خودش خودش هوس كرد بره بالا!

خوش بحال شما کــــ مشکلت Snr ــه . من چی بگم که مرکز مخابراتیم مشکل داره اینطور که بوش میاد عین خیالشون هم نیست و انگار اصلا" قرار نیست درست بشه :n03:

mohammad.t
31-07-2013, 04:31
خوش بحال شما کــــ مشکلت Snr ــه . من چی بگم که مرکز مخابراتیم مشکل داره اینطور که بوش میاد عین خیالشون هم نیست و انگار اصلا" قرار نیست درست بشه :n03:

البته اين مشكل جديد منه ! مشكلات قبلي سر جاشه ---------------- با سرعت 30 چه كنيم؟!
همينه كه عرض كردم مخابرات كاري نميكنه. حداكثر كارشون اينه كه دان استريم رو تغيير بدن. يا خيلي بخوان كاري كنن نامه بدن كه پورت رو عوض كنند و گرنه اينكه بخوان تجهيزاتي عوض كنن ابدا!
كل مركزتون مشكل داره يا فقط شما؟
اينم وضعيت پينگ 4.2.2.4 من ساعت 5 و 31 بامداد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soroosh_cz
31-07-2013, 04:44
نمیدونم چرا اینقدر سیگنال رو کم کردن... برای داداشم افتاده روی 6 و 8 برای خودم روی 30 و 10 :n24::n24: قبلا برای من 35 و 19 بود.
وصل شدن هم سخته.... نمیدونم چرا این موقع اینجوری میشه...:n24:

mohammad.t
31-07-2013, 06:15
نمیدونم چرا اینقدر سیگنال رو کم کردن... برای داداشم افتاده روی 6 و 8 برای خودم روی 30 و 10 :n24::n24: قبلا برای من 35 و 19 بود.
وصل شدن هم سخته.... نمیدونم چرا این موقع اینجوری میشه...:n24:

6 و 8 :n08:
حتما آهنگ دانلود كرده

imanparsa
31-07-2013, 07:26
معلوم نیست تا کی میتونیم فقط از مخابرات سرویس بگیریم
من شنیدم تازه تو بعضی نقاط تهران شروع کردن شرکتای دیگه روی فیبر نوری سرویس دادن
تا کی به ما برسه خدا میدونه

imanparsa
31-07-2013, 07:30
واسه همه شبا پینگ بالا میره

تا جایی که من اطلاع دارم آسیاتک بود که نامحدود می داد که الان وضعیتش رو همه می دونن
من که isp فعلا بهتر سراغ ندارم (البته نامحدود)
شاید وایرلس باشه
که اونم شهر به شهر فرق داره

تایید میشه - آسیاتک بنظر من سرعتش توی همه سرویساش بالاتره مخابراته - ساعت رایگانش هم از 1تا9 صبح هستش - خیلی خوبه - البته یکی مثل من فقط باید مخابرات بگیرم آخه فیبر نوری ... :(

Armin.Computer
31-07-2013, 09:04

محمد لینک تو هم میره؟
من خطم نویز داه ولی می خوام مطمئن بشم از نویز خط هست یا نه!

تایید میشه - آسیاتک بنظر من سرعتش توی همه سرویساش بالاتره مخابراته - ساعت رایگانش هم از 1تا9 صبح هستش - خیلی خوبه - البته یکی مثل من فقط باید مخابرات بگیرم آخه فیبر نوری ... :(
آسیاتک؟
ولی باید در موردش خیلی تحقیق کرد!

mohammad varaste
31-07-2013, 09:28
دیروز رفتم اونجا که ازش ADSL گرفته بودم
یه نفر جدید اومده بود انگار
بهش گفتم هفته پیش تا الان باید وصل میشده.
گفت که ما تازه امروز فرستادیم:n04:. بهش گفتم دفعه های قبل چیز دیگه میگفتن میگفت اشتباه شده بود.
میخوام ببینم تا شنبه وصل میشه یا نه اگه نشد من میدونم و اونا
اعصاب برام نذاشتن:n21: رفیقم پارس آنلاین گرفته 2روزه وصل شده اونوقت با سرعت 128 سرعت دانلودش تا 100 هم میرسه:n05:

imanparsa
31-07-2013, 09:43
آسیاتک؟
ولی باید در موردش خیلی تحقیق کرد!

آرمین من قبل از اینکه خط خونمون فیبر نوری بشه آسیاتک داشتم - توی ساعت رایگان با سرعت 220 تا دانلود میکردم
البته این ماجرا بر میگرده به 1.5سال پیش حدودا
الان نمیدونم چطور شده و کیفیت سرویسش چطوره
اون موقع واسه من خوب بود

Armin.Computer
31-07-2013, 10:29
آرمین من قبل از اینکه خط خونمون فیبر نوری بشه آسیاتک داشتم - توی ساعت رایگان با سرعت 220 تا دانلود میکردم
البته این ماجرا بر میگرده به 1.5سال پیش حدودا
الان نمیدونم چطور شده و کیفیت سرویسش چطوره
اون موقع واسه من خوب بود

الان ببین خوبه یا نه
تاپیکش هست
خودتم یک سوالی بکن تا به مشکل بر نخوری!

4rooos
31-07-2013, 12:11
HELP ME:n27:
اقا من زنگ زدم به (کیش اَُ آ سیس )2020 برای درخواست افزایش تعرفه ، گفتن برو بانک پول بریز ، قشنگ نیم ساعت پشت خط بودم ، وقتی وصل شد مردِ انگاری عجله داشت زود قطع کرد:n29:
فقط گفت پول بریز، به شماره 2020 فکس کن
نه شماره حساب داد نه گفت چه بانکی نه الان میدونم به چه شماره ای فکس بفرستم.
دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه:n16:
نمایندگی که تو شهرستان ما بود ، دیگه نمایندشون نیست

lamp23
31-07-2013, 12:21
اقا من زنگ زدم به (کیش اَُ آ سیس )2020 برای درخواست افزایش تعرفه ، گفتن برو بانک پول بریز ، قشنگ نیم ساعت پشت خط بودم ، وقتی وصل شد مردِ انگاری عجله داشت زود قطع کرد:n29:
برای من اینو نوشته توی سامانه سیترا .....

در صورتي که رمز اينترنتي نداريد، مي توانيد به روشهاي زير نيز، هزينه ي سرويس خود را پرداخت نماييد:

1. مراجعه حضوری (با در دست داشتن کارت بانکی) به دفتر مرکزی به آدرس: کیان‌پارس، فلکه دوم، بلوار توحید غربی، پلاک 144 و یا نمایندگی‌های مجاز فروش
2. مراجعه به بانک و واریز وجه با استفاده از شناسه پرداخت به شماره حساب 4348434053 بانک ملت شعبه ونک تک و ارسال تصویر فیش بانکی به 3036@tciadsl.ir یا فکس به شماره 2020 و یا تحویل به کارشناس نصب

imanparsa
31-07-2013, 12:44
1مگ نامحدود
سرور لندن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور نیویورک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mhd1990
31-07-2013, 13:25
512 نامحدود وصل شد سرعت دانلود 64-80 پینگ هم خوبه در کل راضیم

KING iMAN
31-07-2013, 13:39
گفت که ما تازه امروز فرستادیم:n04:. بهش گفتم دفعه های قبل چیز دیگه میگفتن میگفت اشتباه شده بود.
اعصاب برام نذاشتن:n21: رفیقم پارس آنلاین گرفته 2روزه وصل شده اونوقت با سرعت 128 سرعت دانلودش تا 100 هم میرسه:n05:
شل گرفتی داداش.برو دفتر دستکشونو به هم بریز.اینا برخورد محترمانه حالیشون نی که.چکشی برخورد کن.

چند صفحه قبل من مفصل راهنمایی کردم که چیکار کنی.
علاوه بر شماره حسابشون که 4348434053 هستش شما به شناسه ی پرداخت خودت هم احتیاج داری که 2020 باید بهت میداد.اما معمولاً شناسه ی پرداخت اینطوری هستش: 11110651223xxxx22.توضیح اینکه اون قسمت قرمز رنگ شماره تلفنی هستش که اینترنت روی اونه.کامل با پیش شماره.
میری بانک ملت و مبلغ سرویس مورد نظرت رو با این شناسه پرداخت به اون شماره حساب واریز میکنی.بعد اون فیش رو فکس کن به 2020 داخلیه 3.البته توصیه ی من اینه که واسه محکم کاری ایمیلشم بکنی.به ایمیل dslcharge@zohakish.ir بفرست بعد همون موقع زنگ بزن 2020 داخلیه 2 و بگو ارسال کردی.نوع سرویس درخواستیت رو فراموش نکنی توی ایمیل بنویسی.

1مگ نامحدود
سرور لندن:

سرور نیویورک:
میگم چند تا تستم با دانلود منیجر توی ساعتهای مختلف بذار واسمون.

بچه ها بـــ نظرتون میشه از مخابرات شکایت کرد ؟
مرکز مخابراتیم مشکل داره راست هم میگن آخه مراکز دیگه مشکل ندارن زنگ میزنم قسمت ارتباطات دیتا مخابرات میگه ما مشکل نداریم هر کی گفته دروغ گفته !!!!!
حالا نمیدونم چکار باید بکنم
معلومه که میشه شکایت کرد.من خودم 1 سال پیش شکایت کردم و جوابم گرفتم.

تا قبل اينكه سرعتها رو كم كنه شايد ارزونترين بود ولي الان ديگه نيست. هر كس به طريقي كم فروشي مي كند مخابرات جدا شاتل جدا:n02:
الان شما 2 مگ 8 گيگ گرفتي 34 تومن بعد فكر مي كني ارزونترين 2 مگ موجود رو گرفتي؟ اسما شايد ولي 256 پارس آنلاين هم 30 تومن همين سرعت رو ميده.
مشكل من و خيلي ها مثل من اينه كه پورت رو سريع خالي نمي كنن وگرنه فردا بهم بگن پورتت خاليه مي رم از جايي ديگه مي گيرم.
يه چند ماه سرعت ها رو بالا بردن تا مشتري جذب بشه بعد بگن توقعتون زياده سرعت همينه كه هست.
الانم كه همه فيبر نوري ها ريختن سرشون ديگه نيازي به كسي ندارند.
من ماهي 17 تومن بايد بدم سرعت 30 كه بعضي وقتها به 18 هم مي رسه. كي بشه تموم بشه اين دوره از شرشون راحت بشم.
ممد نویز خطت خیلی شبیه منه.خط من به داغونیه خط خودته :دی

آكه.فک کنم واسه همه همینطوره.

قطعاً 512 نامحدود بگیر.

KING iMAN
31-07-2013, 14:18
راستی بچه ها من اوایل که سرویسم رو گرفتم(سال 90) نویز خطم انقدر زیاد بود که مدام لینکم میپرید.گاهی تا ساعتها دیگه لینک نداشتم.مخابرات رفتم،کل سیم کشی رو عوض کردم،حتی یه کابل مستقیم از جعبه ی بیرون تا پشت مودمم کشیدم(که هنوزم برقراره).کمی بهتر شد.بعدش رفتم توی تنظیمات مودم و گزینه های مختلفش رو امتحان کردم تا اینکه با دستکاری تنظیمات یه مقدار دیگه بهتر شد و رسید به اینی که تو پست قبل گذاشتم(دیگه خودتون حساب کنید قبلش چقدر داغون بود که با این همه بهسازی شده این).تنظیماتم تا امروز این بود:

اما امروز اومدم دوباره یه مقدار تنظیماتو دستکاری کردم ببینم به چه نتیجه ای میرسم.تا اینکه دیدم بهترین حالت برای من اینه.شمام امتحانش کنید:

من بعد از اینکه سرویس 2048 گرفتم هیچوقت نتونستم لینک زیر رو با سرعتی بالاتر از 130 کیلو دانلود کنم.یعنی ماکزیمم 130 بود ها.وگرنه معمولاً روی 80 بود.اما از وقتی این تنظیمات رو اینجوری کردم سرعتم روی این لینک زیر 250 نیومده.واسه اطمینان تنظیمات رو دوباره برگردوندم و دیدم سرعت کم شد و بعد دوباره مثل عکس بالاش کردم و دیدم سرعتم واقعاً توی این حالت زیر 250 نیومد.یعنی از حداکثر پهنای باندم داره استفاده میشه:

گفتم این مطلب رو واسه شمام بذارم شاید به درد شما هم بخوره.بالأخره اینجاییم که همه چیز رو خودمون تجربه نکنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.
فدای شما.

KING iMAN
31-07-2013, 14:24
یه تست پینگم بذارم واستون با 4.2.2.4:

alimail3248
31-07-2013, 14:28
بچه ها کسی میدونه این داون استریم رو ار کجا تغییر میدن ؟ مطمئنا تحت وب هست ( یه چیزی تو مایه های IBS ) که از چند جا میتونن اینکارو بکنن اگر کسی ای پی ازش داره بگه بقیش با من:n14:

KING iMAN
31-07-2013, 14:30
اومدم تست سرعت بذارم اما اول میره ها.تا پینگو میره بدون مشکل:

اما بعد این خطا رو میده:

واسه شما این مشکل تا حالا پیش اومده؟

KING iMAN
31-07-2013, 14:30
بچه ها کسی میدونه این داون استریم رو ار کجا تغییر میدن ؟ مطمئنا تحت وب هست ( یه چیزی تو مایه های IBS ) که از چند جا میتونن اینکارو بکنن اگر کسی ای پی ازش داره بگه بقیش با من:n14:

اینو خود پشتیبانی تغییر میده.

boy alone
31-07-2013, 14:36
دتش ایمان میگم این تنظیمات مودم که گذاشتی ما چه مودمی هست ؟ مال زایکسل رو نمیدونی کجا میشه پیذا کرد ؟:n13:

KING iMAN
31-07-2013, 15:05
دتش ایمان میگم این تنظیمات مودم که گذاشتی ما چه مودمی هست ؟ مال زایکسل رو نمیدونی کجا میشه پیذا کرد ؟:n13:

مودمه من مال عهد عتیقه:دی
تنظیمات مودم زایکسل که دقیقاً مشابه همین مودم باید باشه.البته این نوع ساده ی تک پورته ها.
==-=-=-==-=-=-=
پسر سرعتم با قند شکنم خیلی افت نمیکنه:

alimail3248
31-07-2013, 15:12
اینو خود پشتیبانی تغییر میده.

میدونم اما مثل نرم افزار اکانتینگ از راه دور میشه بهش وصل شد چون توی مرکز مخابراتی ما هم بهش وصل بودن اگه ای پی ادرس اون صفحه پیدا شه یه یوزر پس ازش میهکی بعد رو هر مقداری که خواستی میزاری من دنبال اونم

KING iMAN
31-07-2013, 15:22
میدونم اما مثل نرم افزار اکانتینگ از راه دور میشه بهش وصل شد چون توی مرکز مخابراتی ما هم بهش وصل بودن اگه ای پی ادرس اون صفحه پیدا شه یه یوزر پس ازش میهکی بعد رو هر مقداری که خواستی میزاری من دنبال اونم

اگه اینکارو کردی واسه منم بیشترش کن صواب داره

alimail3248
31-07-2013, 15:29
اگه اینکارو کردی واسه منم بیشترش کن صواب داره

باشه اینقدر زیادش میکنم که لینکت دیگه نتونه کانکت شه

boy alone
31-07-2013, 15:37
مودمه من مال عهد عتیقه:دی
تنظیمات مودم زایکسل که دقیقاً مشابه همین مودم باید باشه.البته این نوع ساده ی تک پورته ها.
==-=-=-==-=-=-=
پسر سرعتم با قند شکنم خیلی افت نمیکنه:

مال منم زایکسل قدیمی هست ولی هر جاش که رفتم این تنظیمات رو نداشت :n02:

mohammad.t
31-07-2013, 16:00
محمد لینک تو هم میره؟
من خطم نویز داه ولی می خوام مطمئن بشم از نویز خط هست یا نه!

بله شب كه ميشه لينك چندين بار غيبش مي زنه و بر مي گرده. بين ساعت 3 تا 5 شب معمولا.

هر زماني كه نامه رو به مركز مخابراتي بفرستن نهايتش صبح بفرستن ظهر وصل ميشه.

آره دوستم نمايندگي هست بهم نشون داد. همون ibsng هست. قسمتي داره براي ورود مدير مثلا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم این مطلب رو واسه شمام بذارم شاید به درد شما هم بخوره.بالأخره اینجاییم که همه چیز رو خودمون تجربه نکنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.
فدای شما.

دستت درد نكنه قبل از اينكه اين تنظيمات رو انجام بدم سرعت دانلودم 3-4 بود ولي الان روي 30 هست البته مودم قبلي جايي واسه اين تنظيمات نداشت آخه ديال آپ بود.

Armin.Computer
31-07-2013, 16:16
بله شب كه ميشه لينك چندين بار غيبش مي زنه و بر مي گرده. بين ساعت 3 تا 5 شب معمولا.

هر زماني كه نامه رو به مركز مخابراتي بفرستن نهايتش صبح بفرستن ظهر وصل ميشه.

آره دوستم نمايندگي هست بهم نشون داد. همون ibsng هست. قسمتي داره براي ورود مدير مثلا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نكنه قبل از اينكه اين تنظيمات رو انجام بدم سرعت دانلودم 3-4 بود ولي الان روي 30 هست البته مودم قبلي جايي واسه اين تنظيمات نداشت آخه ديال آپ بود.

به نظرت دلیلش چیه؟

KING iMAN
31-07-2013, 16:17
باشه اینقدر زیادش میکنم که لینکت دیگه نتونه کانکت شه
حالا دیگه اونقدرم نه:دی

مال منم زایکسل قدیمی هست ولی هر جاش که رفتم این تنظیمات رو نداشت :n02:
تو قسمت Advanced Setup و زیر شاخه ی DSL دنبالش بگرد.

مسخره میکنی؟:n13:

4rooos
31-07-2013, 16:19
Alimail یوزر پسورد ادمینو کشیدی بیرون حالا دنبال لینک ورود ادمینی؟
اقا گیر میوفتی دست به سایتا دولتی بزنیا

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

KING iMAN
31-07-2013, 16:20
راستی اگه کسی دوس داشت منو دنبال کنه خوشحال میشم جزء دوستام باشه:
fb.com/iMAN.SBR

Shr776
31-07-2013, 17:25
از کجا میشه فهمید خطت نویرش چقدره؟

Armin.Computer
31-07-2013, 17:26
از کجا میشه فهمید خطت نویرش چقدره؟

باید وارد مودم بشی
اینم تاپیک:
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.t
31-07-2013, 17:35
به نظرت دلیلش چیه؟

هرچي هست از طرف اوناست! توي ساعات پر ترافيك اينجوري مي شه. وگرنه خط كه همون خطه شب و روز نداره!

مسخره میکنی؟:n13:

آره . معلوم نبود؟
شما نت 2 مگ داري با سرعت 270 دانلود مي كني ما با سرعت 20 داريم دانلود مي كنيم!

KING iMAN
31-07-2013, 19:21
آره . معلوم نبود؟

دانشمند منظورم این بود الان دارم از حداکثر پهنای باندم استفاده میکنم.منظورم این نبود که شمام با نت 256 سرعت دانلودتون میاد روی 270 که:n03:

hossein 1994
31-07-2013, 20:13
دوستان
اینترنت مخابرات استان شما سرعتش نوسان داره؟
پهنای باند داره ؟یا مثل بیشتر استان ها اون استان هم پهنا کم اورده؟

imanparsa
31-07-2013, 20:20
سرویس 1 مگ نامحدود - ساعت 9:15 شب - مرکز مخابرات انقلاب اهواز - اینترنت مخابرات - فیبر نوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرور لندن :
سرور واشنگتن DC :

اینم لینک دانلود منیجر :
سایت ماکروسافت هستش - کانکشن رو روی 2 تنظیم کردم (با حداقل کانکشن حداکثر سرعت روی سرور خارجی رو بهم میده )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein 1994
31-07-2013, 20:23
فیبر نوری که میگن سرعت رو کم میده؟ولی شما سرعتت خیلی خوبه
مخابراتتون چند وقته که اینترنت میده؟
پقدر هزینه کردی؟

imanparsa
31-07-2013, 20:37
فیبر نوری که میگن سرعت رو کم میده؟ولی شما سرعتت خیلی خوبه
مخابراتتون چند وقته که اینترنت میده؟
پقدر هزینه کردی؟

الان کافو نوری رو روی دان استریم 1مگ بستن-یعنی 2مگ هم که بگیری توی مرکز ما حداکثر 120 تا بهت سرعت میده
من از همه شرکتا قبلا نت داشتم - فقط 2 بار رفتم ایرانسل گرفتم و اومدم مبین نت نزدیک 400 تومان سر مودمش ضرر کردم - یعنی 2 تا مودم ایرانسل داشتم 2تا مبین نت
-------------------------------------------------
الان ماهی 46 تومان ماهیانه میدم واسه این اینترنت - گاهی خوبه گاهی بد - اما اکثر مواقع خوبه

KING iMAN
31-07-2013, 20:55
اینم سرعت دانلود من از سرور مایکروسافت(البته بعد از اعمال اون تغییرات توی مودمم)
البته این نکته ا اضافه کنم که عمراً با تک کانکشن و دو کانکشن این سرعت رو بهم نمیده ها.اما خوب نم اصراری ندارم به تک کانکشن.شده 16 کانکشن تنظیم کنم فقط سرعت بالا میخوام.
کیفیت اینترنت تو خیلی خوبه که ممکنه به فیبرنوری ارتباط داشته باشه.

اما با تمام این اوصاف باید ببینم شب توی ساعات رایگان چی میشه.بازم سرعتم افت میکنه یا نه.
ولی بازم ماه آینده 1024/512 نامحدود میگیرم.

alimail3248
31-07-2013, 20:58
اسم تافیک چرا عوض شد اینطوری یکپارچه میشه ولی اشکالش اینه که نمیشه روی یه شرکت تمرکز کرد و صحبت ها با هم قاطی میشه الان غیر از مخابرات همه چی میاد توش ....ارمین کار توعه ؟

Shr776
31-07-2013, 21:04
باید وارد مودم بشی
اینم تاپیک:
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این پست اول رو خوندم اما چطوری میشه این snr اینا رو بدست آورد؟و چطوری میشه رفت توی مودم

KING iMAN
31-07-2013, 21:08
این پست اول رو خوندم اما چطوری میشه این snr اینا رو بدست آورد؟و چطوری میشه رفت توی مودم

توی مرورگرت بزن 192.168.1.1 . بعدش دو تا فیلد یوزرنیم و پسورد رو با admin پر کن.

arash59b
31-07-2013, 21:08
الان کافو نوری رو روی دان استریم 1مگ بستن-یعنی 2مگ هم که بگیری توی مرکز ما حداکثر 120 تا بهت سرعت میده
من از همه شرکتا قبلا نت داشتم - فقط 2 بار رفتم ایرانسل گرفتم و اومدم مبین نت نزدیک 400 تومان سر مودمش ضرر کردم - یعنی 2 تا مودم ایرانسل داشتم 2تا مبین نت
-------------------------------------------------
الان ماهی 46 تومان ماهیانه میدم واسه این اینترنت - گاهی خوبه گاهی بد - اما اکثر مواقع خوبه

ایمان جان تو که اینقدر سرعت بالا می خوای و هزینه هم کردی همون اول می رفتنی وایرلس می گرفتی تو این چند سال خیال خودت رو راحت می کردی :n06:

soroosh_cz
31-07-2013, 21:13
خدا رو شکر امروز وضعیت پینگ خیلی خوب بود... حدود 8 ساعت بدون مشکل بازی کردم :n19:

matr!x_2008
31-07-2013, 21:14
راستی بچه ها من اوایل که سرویسم رو گرفتم(سال 90) نویز خطم انقدر زیاد بود که مدام لینکم میپرید.گاهی تا ساعتها دیگه لینک نداشتم.مخابرات رفتم،کل سیم کشی رو عوض کردم،حتی یه کابل مستقیم از جعبه ی بیرون تا پشت مودمم کشیدم(که هنوزم برقراره).کمی بهتر شد.بعدش رفتم توی تنظیمات مودم و گزینه های مختلفش رو امتحان کردم تا اینکه با دستکاری تنظیمات یه مقدار دیگه بهتر شد و رسید به اینی که تو پست قبل گذاشتم(دیگه خودتون حساب کنید قبلش چقدر داغون بود که با این همه بهسازی شده این).تنظیماتم تا امروز این بود:

اما امروز اومدم دوباره یه مقدار تنظیماتو دستکاری کردم ببینم به چه نتیجه ای میرسم.تا اینکه دیدم بهترین حالت برای من اینه.شمام امتحانش کنید:

من بعد از اینکه سرویس 2048 گرفتم هیچوقت نتونستم لینک زیر رو با سرعتی بالاتر از 130 کیلو دانلود کنم.یعنی ماکزیمم 130 بود ها.وگرنه معمولاً روی 80 بود.اما از وقتی این تنظیمات رو اینجوری کردم سرعتم روی این لینک زیر 250 نیومده.واسه اطمینان تنظیمات رو دوباره برگردوندم و دیدم سرعت کم شد و بعد دوباره مثل عکس بالاش کردم و دیدم سرعتم واقعاً توی این حالت زیر 250 نیومد.یعنی از حداکثر پهنای باندم داره استفاده میشه:

فدای شما.

از کجا باید وارد تنضیمان dsl شد؟با همون ای پی 192.168.1.1 باید وارد شد؟ بعد این تنضیمات کجاش قرار داره؟

hossein 1994
31-07-2013, 21:15
اگه میتونی از این طریق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی وارد بشی که مودمت باید دیلینک باشه تا بالا بیاد اگه نمیتونی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو قسمت به تریتب
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Device Info
Statistics
ADSL
مشخصات نوشته
در ضمن رمز و پسورد رو
admin بزن

and-roid2
31-07-2013, 21:16
از کجا باید وارد تنضیمان dsl شد؟با همون ای پی 192.168.1.1 باید وارد شد؟ بعد این تنضیمات کجاش قرار داره؟

اره باید با همین ادرس وارد مودم شد
مدل مودمت چی هست؟

mohamad hosain
31-07-2013, 21:18
up stream رو براي من كم كردن ...سرعت پيج باز كردن رفته بالا ...

hossein 1994
31-07-2013, 21:25
حتما برای کاهش نویزت این کار رو کردن

and-roid2
31-07-2013, 21:30
دوستانی که مودمشون TP-LINK هست برای تغییر مدلاسیون طبق تصویر عمل کنید:

پیشنهاد میشه دوستانی که نویز خطشون زیاده مودلاسیون رو G.DMT بگذارند!

mohamad hosain
31-07-2013, 21:43
بله .همينطوره

soroosh_cz
31-07-2013, 22:15
لینک پریدن هم دردسر شده واسه خودش جدا... باید زنگ بزنم MDF ببینم چه غلطی کردن سیگنال اینقدر ضعیف میشه.

porya_spy
31-07-2013, 22:29
دوستانی که مودمشون TP-LINK هست برای تغییر مدلاسیون طبق تصویر عمل کنید:

پیشنهاد میشه دوستانی که نویز خطشون زیاده مودلاسیون رو G.DMT بگذارند!

تایید میشه کن منم قبلا اینکارو انجام دادم . SNR روی 6 بود گذاشتم روی G.DMT نویز اومد روی 15 !! خیلی خوبه این G.DMT :n02:

پ.ن : همین الان مودم خاموش روشن کردم گیت وی شد 0 پینگ خدا شد یعنی خدااااا :n02: خدا نصیب بقیه هم بکنه :n02:

4rooos
31-07-2013, 23:36
بچه ها میگم من نویز دارم ندارم؟:n02:

SNR margin Upstream :
7 db

Line Attenuation Upstream :
19 db

SNR margin Downstream :
8 db

Line Attenuation Downstream :
33 db

mohamad hosain
31-07-2013, 23:36
دوستاني كه كه تو كارن براي نويز خط ميتونن برعكس عمل كنن و از روش تعيين حاشيه نويز عمل كنن (به جاي تعيين مودلاسيون و ببينين اينكه خوبه يا بد ميتونن خودشون حاشيه نويز رو تعيين كنن و بعد ببينن كدوم مودلاسيون جواب ميده)

4rooos
31-07-2013, 23:39
من اصن نمیدونم نویز کدومه!

mohamad hosain
31-07-2013, 23:40

SNR margin Upstream :
7 db

19 db

SNR margin Downstream :
8 db

33 db

هر وقت سيگنال هست .نويز هم هست ... هيچ دستگاهي نيست كه نويز نداشته باشه.شما حاشيه نويز داريد و اون مهمه

and-roid2
31-07-2013, 23:44

SNR margin Upstream :
7 db

19 db

SNR margin Downstream :
8 db

33 db

از نظر نویز وضعیتت خوبه.
ولی snr خیلی پایینه!

4rooos
01-08-2013, 00:17
ولی snr خیلی پایینه!
اینترنتم 128 هست، برای 128 کمه؟

4rooos
01-08-2013, 00:26
مود رو عوض کردم
.DSL Mode: ADSL2+_AnnexM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این شد

SNR margin And Line Attenuation

SNR margin Upstream :
26 db

24 db

SNR margin Downstream :
6 db

40 db

اگه میشه بگید کدوم چیه و چقد باشه یعنی چی؟چقد باشه خوبه؟چقد بد؟
مرسی

and-roid2
01-08-2013, 00:32
اینترنتم 128 هست، برای 128 کمه؟
سرعت دانلودت با idm چنده؟
ببین اگر داخل مودم سرعتت هر چی بالاتر بسته بشه نویز خطت بیشتر میشه.

اگر مشکلی نداری بهش اهمیت نده!

مود رو عوض کردم
.DSL Mode: ADSL2+_AnnexM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این شد

SNR margin And Line Attenuation

SNR margin Upstream :
26 db

24 db

SNR margin Downstream :
6 db

40 db

اگه میشه بگید کدوم چیه و چقد باشه یعنی چی؟چقد باشه خوبه؟چقد بد؟
مرسی

داداش همون مود قبلی بزار بهتره!

4rooos
01-08-2013, 00:59
سرعتم با دانلودمنیجر حدود ١۶ تا ٣٠
میشه در مورد اینا یه مختصر توضیح بدید؟

and-roid2
01-08-2013, 01:04
سرعتم با دانلودمنیجر حدود ١۶ تا ٣٠
میشه در مورد اینا یه مختصر توضیح بدید؟

از اونجا که نامحدود داری نگران نویز نباش.سرعت 30 کیلوبایت چیزی نیست!
چون محدود نداری که سرعتت بالا بشه نویز بخواد روی سرعتت تاثیر بزاره.

Armin.Computer
01-08-2013, 01:07
هرچي هست از طرف اوناست! توي ساعات پر ترافيك اينجوري مي شه. وگرنه خط كه همون خطه شب و روز نداره!

آره . معلوم نبود؟
نمی دونم مشکل چیه!
حالا مطمئن نیستم خط مشکل داره یا مرکز
اینجوری حتی نمی دونم دنبال چی برم!

اسم تافیک چرا عوض شد اینطوری یکپارچه میشه ولی اشکالش اینه که نمیشه روی یه شرکت تمرکز کرد و صحبت ها با هم قاطی میشه الان غیر از مخابرات همه چی میاد توش ....ارمین کار توعه ؟
تغییرات زیر بخش اینترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک پریدن هم دردسر شده واسه خودش جدا... باید زنگ بزنم MDF ببینم چه غلطی کردن سیگنال اینقدر ضعیف میشه.

برای تو هم اینجوری شده!
پس مرکز تو با مرکز من که یکی نیست!
یعنی همه مراکز اینجوریه؟!

saminem
01-08-2013, 01:16
1 مگ محدود ساعات رایگان چه سرعتی میده ؟

KING iMAN
01-08-2013, 01:36
دوستاني كه كه تو كارن براي نويز خط ميتونن برعكس عمل كنن و از روش تعيين حاشيه نويز عمل كنن (به جاي تعيين مودلاسيون و ببينين اينكه خوبه يا بد ميتونن خودشون حاشيه نويز رو تعيين كنن و بعد ببينن كدوم مودلاسيون جواب ميده)
بیشتر توضیح بده که روش مورد نظرت چیه.یعنی چی اول حاشیه ی نویز رو مشخص کنن؟

آره.از همون آرس.
واسه مودمهای مختلف،متفاوته.اما معمولاً توی Advanced Setup و قسمت DSL قرار داره.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

سرعت دانلود شبانه یه کیلوبایتم افت نداشته:

imanparsa
01-08-2013, 01:42

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ایمان یعنی با برداشتن یه تیک سرعتت اینقدر خوب شد/
من رفتم تو تننظیمات مودم ولی اون موردی که تیکش رو برداشتی پیدا نکردم
بعد بیخیالش شدم گفتم من که سرعتم خوبه دیگه واسه چیمه این ماجرا:n07:
================================================== =

راستی دوستان یه سوال:
دفاتر خدمات ارتباطی فردا (پنج شنبه) باز هستن ؟

KING iMAN
01-08-2013, 01:45
ایمان یعنی با برداشتن یه تیک سرعتت اینقدر خوب شد/
من رفتم تو تننظیمات مودم ولی اون موردی که تیکش رو برداشتی پیدا نکردم
بعد بیخیالش شدم گفتم من که سرعتم خوبه دیگه واسه چیمه این ماجرا:n07:
================================================== =

راستی دوستان یه سوال:
دفاتر خدمات ارتباطی فردا (پنج شنبه) باز هستن ؟

نمیدونم والا.ممکنه به اون تیک ربط نداشته باشه اما حداقل دقیقاً همزمان شد با برداشتن اون تیک/بعدشم وقتای دوباره اون تیکو میزنم هم دان استریمم کم میشه هم سرعتم!!!!
=-===-==-=
باید باز باشه.
=-=-=-=-=-=
هزارمین پستت مبارک

imanparsa
01-08-2013, 01:50
دوستان اینم وضعیت پینگم : نظر بدید

Armin.Computer
01-08-2013, 01:52
دوستان اینم وضعیت پینگم : نظر بدید

ایمان این پینگه یا SNR هست؟!

KING iMAN
01-08-2013, 02:03
ایمان این پینگه یا SNR هست؟!

میخواست بنویسه وضعیت نویز،اشتباهی نوشته پینگ.حالا نظر بدین.

Armin.Computer
01-08-2013, 02:04
میخواست بنویسه وضعیت نویز،اشتباهی نوشته پینگ.حالا نظر بدین.

ظاهرا که خطش خوبه!

KING iMAN
01-08-2013, 02:48
ظاهرا که خطش خوبه!

با توجه به اینکه میزان SNR خطش نرماله میشه نویزش رو تحمل کرد(در نظر بگیریم که پهنای زیادی واسش در نظر گرفتن)

soroosh_cz
01-08-2013, 03:04
نمی دونم مشکل چیه!
حالا مطمئن نیستم خط مشکل داره یا مرکز
اینجوری حتی نمی دونم دنبال چی برم!

تغییرات زیر بخش اینترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تو هم اینجوری شده!
پس مرکز تو با مرکز من که یکی نیست!
یعنی همه مراکز اینجوریه؟!

گذاشتمش رو G.dmt وضعیت بهتر شد... ولی 3-4 بار قطع شد :n27:

KING iMAN
01-08-2013, 04:02
امشب ساعات رایگان عالی بود.همچنان سرعت بالا:

mohamad hosain
01-08-2013, 04:06
بیشتر توضیح بده که روش مورد نظرت چیه.یعنی چی اول حاشیه ی نویز رو مشخص کنن؟

آره.از همون آرس.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

خوب راستش يكم سخته. با يه سري نرم افزار خاص ميشه با دستوراتي سخت افزار مودم رو دستكاري كرد مثلا سطح سيگنال رو %50 افزايش داد! مثلا حاشيه نويز رو از 7 به 32 آورد :n10: ولي براي مدتي (اين كار براي تست كردن خطوط و پايداري اون هست)خيلي چيزايي كه اينجا بچه ها ميگن علمي نيست شانسيه مثلا به قول خودت يكي تيك يه جايي رو ميزنه سرعت دانلودش زياد ميشه در حالي كه به اون تيك ربطي نداره.من خودم سخت افزار ميخونم.تمام حرفايي كه ميزنن اكثرا علمي نيست مثلا چند پست قبل يكي داشت به بقيه ميگفت نويز تو خوبه نويز يكي ديگه بده .... بنده هاي خدارو بي خودي نا اميد يا اميدوار ميكرد.اطلاعات مودم همش درباره حاشيه نويزه نه نويز (قبلا انتقال داده پاس كردم:n02:) وقتي حاشيه نويز بالاست خوبه چون اجازه ميده سطح سيگنال از سطح نويز بالاتر باشه و همينوطور اجازه ميده سطح نويز به اندازه سطح سيگنال افزايش پيدا كنه :n28:
كه اين بده ! ولي به طور كلي هر چي حاشيه نويز بيشتر باشه اجازه ميده نويز هم بيشتر بشه ولي سطح سيگنال رو خراب نكنه :n13: (اگر نفهميديد چند بار بخونيد :n02:).بعضي وقت ها اينقدر وضع خرابه مثل خطوط اكثر ماها نويز اونقدر قوي هست كه از حاشيه نويز بيشتر ميشه و سطح سيگنال رو خراب ميكنه نتيجش ميشه خرابي يا بدترش قطعي كانال و انتقال داده.راستي يه چيز رو يادم رفت بگم تو پست بعدي ميگم

mohamad hosain
01-08-2013, 04:11
سيگنال و به دنبالش نويز بر اساس توابع لوگاريتمي محاسبه ميشن .. قوانين نايكوئيست و .....
اگر علاقه داريد بريد اينجا:

Shr776
01-08-2013, 04:33
Downstream Upstream

SNR Margin

:
40.9 29.3 db

Line Attenuation

:
26.0 19.0 db

Data Rate

:
1024 1021 kbps

Max Rate

:
22052 2554 kbps

الان وضعیت من چطوریه؟

seetherali
01-08-2013, 04:42
آقا راسته ميگن اگه مودم داشته باشي از قبل, زودتر ميان وصل ميكنن ؟
اينترنتي ثبت نام كنم زودتر ميان وصل كنن يا حضوري برم كيانپارس خيابان توحيد ؟

mohammad.t
01-08-2013, 05:36
امشب سه بار لينكم پريد و نت قطع شد. يكي ساعت 5 صبح دوبار پياپي هم 6 و 30 دقيقه صبح.
فقط همين قطع شدن رو كم داشتيم

hossein 1994
01-08-2013, 07:33
Downstream Upstream

SNR Margin

:
40.9 29.3 db

Line Attenuation

:
26.0 19.0 db

Data Rate

:
1024 1021 kbps

Max Rate

:
22052 2554 kbps

الان وضعیت من چطوریه؟
عکس میگرفتی بهتر بود
کیفیت خطت خوبه نویزت پایینه خطت رو 1مگ بسته شده
داداش یه عکس بگیر بزار اینجا چون الان نمیدونم کدوم قسمت برای

Downstream
و کدوم قسمت برای
Upstream

هست

imanparsa
01-08-2013, 08:02
دقیقا دوستان همین الان متوجه شدم اشتباه جای نویز نوشتم پینگ :n08:

===================================
ایمان من فکر میکنم اگر سرعتت شبا همینطور بمونه دیگه نمیری سمت اینترنت 512 نامحدود !

نظر خودت چیه ؟

با این سرعت 270 توی این 4 ساعت رایگان چقدر میشه کشید ؟

4rooos
01-08-2013, 09:12
بچه ها چجوری فکس بفرستم به 2020 بعد داخلی 3؟:n13:
2020,,,,,,,,,3
برعکس شد که ،اینجوری؟
میخوام با کامپیوتر فکس بفرستم:n16:

4rooos
01-08-2013, 10:55
همینجوری که گفتم ، فکس زدم و شد به دستشونم رسید:n02:
اقا مهربونه گفت اوکی الان وصلش میکنم ، اما هنوز وصلش نکرده خو:n13:

nima_ir
01-08-2013, 11:49
یکی از دوستان بگه وضیعت ما چطوره؟

and-roid2
01-08-2013, 12:00
یکی از دوستان بگه وضیعت ما چطوره؟

نیما جان سوالی در مورد نویز و وضعیت خط داشتی اینجا مطرح کن تا تاپیک از موضوع اصلی دور نشه:

نویزت خیلی خیلی زیاده!!
سرعتت 2مگ بسته شده...

مشکلی هم داری؟

soroosh_cz
01-08-2013, 12:39
فکر کنم سیم تلفن نیما جان، از بین رشته های سیم کابل اصلی وارد خونه میشه :n02:

megax
01-08-2013, 12:42
امروز پینگ عالیه

4rooos
01-08-2013, 13:12
تلفن گویا 2020 خو دیگه اپراتور نداره همش شده کامپیوتری
میگم کسی نمیدونم جریان چیه که وقتی زنگ میزنی همون اول وصل نمیکنن؟
من فکس کردم فیش واریزیو که اکانتمو از 128 بکنن 512، تا فکس فرستادم بشون زنگ زدم به گفته ی ایمان عزیز
گفت فکس رسیده و ، یه بار مشخصاتو چک کرد و شماره فیش رو گفت بخون و خوندم براش و گفت همه چی درسته و تا ظهر وصل میشه
ظهر زنگ زدم، دوباره گشتن دنبال فیش واریزی که فرستاده بودم و گفتن شماره فیش رو بخون و دوباره خوندم ، گفتن تا عصر وصل میشه!
کسی از دوستان میدونه جریان چیه؟ اقا مگه پشتیبانی فنی پنل دسترسی نداره ؟وقتی زنگ میزنی خو پروفایلتو میارن بالا و همه چی رو میدونن ، یعنی خودشون نمیتونن ویاریش کنن؟

Shr776
01-08-2013, 14:31
خوب حالا وضعیت من چطوره؟

KING iMAN
01-08-2013, 14:32
تلفن گویا 2020 خو دیگه اپراتور نداره همش شده کامپیوتری
میگم کسی نمیدونم جریان چیه که وقتی زنگ میزنی همون اول وصل نمیکنن؟
من فکس کردم فیش واریزیو که اکانتمو از 128 بکنن 512، تا فکس فرستادم بشون زنگ زدم به گفته ی ایمان عزیز
گفت فکس رسیده و ، یه بار مشخصاتو چک کرد و شماره فیش رو گفت بخون و خوندم براش و گفت همه چی درسته و تا ظهر وصل میشه
ظهر زنگ زدم، دوباره گشتن دنبال فیش واریزی که فرستاده بودم و گفتن شماره فیش رو بخون و دوباره خوندم ، گفتن تا عصر وصل میشه!
کسی از دوستان میدونه جریان چیه؟ اقا مگه پشتیبانی فنی پنل دسترسی نداره ؟وقتی زنگ میزنی خو پروفایلتو میارن بالا و همه چی رو میدونن ، یعنی خودشون نمیتونن ویاریش کنن؟

همینجوری که گفتم ، فکس زدم و شد به دستشونم رسید:n02:
اقا مهربونه گفت اوکی الان وصلش میکنم ، اما هنوز وصلش نکرده خو:n13:

پشتیبانی که زنگ میزنی(همون ک با شماره داخلی 0 وصل میشه) دسترسی به اکانتینگ نداره که بتونه ارتقا بده.بهت گفته بودم که با داخلی 2 تماس بگیر که واحد فروش هستش.اونا هم ساعت کاریشون از 9 صبح تا 5 بعدازظهر هستش.یعنی اگه رفت،میره واسه روزای بعد.سرویس خود من رو 2 روز با تأخیر وصل کردن.هی زنگ میزدم میگفتن ظهر وصل میشه و نمیشد.دیگه آخرین بار زنگ زدم باهاشون دعوا کردم اساسی.گفتم عرضه ی انجام کار ندارین جمع کنین بساطتون رو.بقالی که نیست.قراره به کلی مشترک سرویس بدین.یه ثانیه از موعدش بگذره اکانتمون رو قطع میکنین اون وقت واسه وصلش هر چقدر بخواین لفتش میدین.فیش که اومده یه کلیک موس انقدر سخته واستون؟گفتم واحد بازرسیتون کجای اهوازه؟یارو آرومم کرد و گفت وصل میشه و شد:دی

KING iMAN
01-08-2013, 14:33
خوب حالا وضعیت من چطوره؟

خیلی خوبه خطت.

KING iMAN
01-08-2013, 14:43
دقیقا دوستان همین الان متوجه شدم اشتباه جای نویز نوشتم پینگ :n08:

===================================
ایمان من فکر میکنم اگر سرعتت شبا همینطور بمونه دیگه نمیری سمت اینترنت 512 نامحدود !

نظر خودت چیه ؟

با این سرعت 270 توی این 4 ساعت رایگان چقدر میشه کشید ؟
دیشب حدود 3.5 گیگ گرفتم.
نمیدونم.مردد شدم.چون روی سرعت نمیشه حساب باز کرد.البته شکر خدا 20 روز دیگه وقت دارم و کامل میتونم زیر رو روش کنم سرویس رو.
یدونی چیه.این سرعت خیلی حال میده.مثلاً میخوای یه آهنگ دانلود کنی تا استارت میکنی چند ثانیه بعد تمومه.اونم کیفیتای اورجینالشون از رادیو جوان.هه حجمای آهنگا بالای 8 مگ.اینش حال میده خدایی.
اما هنوزم بهش اطمینانی ندارم.اگه سرویسهاشون رو کمی ارزونتر میکردن خوب بود.مثلاً این 2 مگ نامحدود رو 50 تومن میدادن و 1 مگ نامحدود رو 30 تومن.
من اگه مسئول قیمت گذری بودم اولاً تما سرویسهای حجمی رو حذف میکردم و همه ی سرویسها رو نامحدود و با قیمتهای زیر ارائه میدادم(که کاملاً عملی هم هست اگه آقایون دندون گرد نبودن)
سرویس 2048 ماهیانه 30 تومن
سرویس 1024 ماهیانه 20 تومن
سرویس 512 ماهیانه 15 تومن
سرویس 256 ماهیانه 10 تومن
سرویس 128 ماهیانه 8 تومن

بیاین به من رأی بدین برم وزیر ارتباطات شم:دی

خوب راستش يكم سخته. با يه سري نرم افزار خاص ميشه با دستوراتي سخت افزار مودم رو دستكاري كرد مثلا سطح سيگنال رو %50 افزايش داد! مثلا حاشيه نويز رو از 7 به 32 آورد :n10: ولي براي مدتي (اين كار براي تست كردن خطوط و پايداري اون هست)خيلي چيزايي كه اينجا بچه ها ميگن علمي نيست شانسيه مثلا به قول خودت يكي تيك يه جايي رو ميزنه سرعت دانلودش زياد ميشه در حالي كه به اون تيك ربطي نداره.من خودم سخت افزار ميخونم.تمام حرفايي كه ميزنن اكثرا علمي نيست مثلا چند پست قبل يكي داشت به بقيه ميگفت نويز تو خوبه نويز يكي ديگه بده .... بنده هاي خدارو بي خودي نا اميد يا اميدوار ميكرد.اطلاعات مودم همش درباره حاشيه نويزه نه نويز (قبلا انتقال داده پاس كردم:n02:) وقتي حاشيه نويز بالاست خوبه چون اجازه ميده سطح سيگنال از سطح نويز بالاتر باشه و همينوطور اجازه ميده سطح نويز به اندازه سطح سيگنال افزايش پيدا كنه :n28:
كه اين بده ! ولي به طور كلي هر چي حاشيه نويز بيشتر باشه اجازه ميده نويز هم بيشتر بشه ولي سطح سيگنال رو خراب نكنه :n13: (اگر نفهميديد چند بار بخونيد :n02:).بعضي وقت ها اينقدر وضع خرابه مثل خطوط اكثر ماها نويز اونقدر قوي هست كه از حاشيه نويز بيشتر ميشه و سطح سيگنال رو خراب ميكنه نتيجش ميشه خرابي يا بدترش قطعي كانال و انتقال داده.راستي يه چيز رو يادم رفت بگم تو پست بعدي ميگم
اینایی که گفتی خیلی خوبه اما آیا واقعاً میشه خودمون روش کنترلی داشته باشیم؟مثلاً من که مقادیر مورد نظرم خوب نیست،با افزایش حاشیه ی نویز بتونم اون رو از میزان نویزم بیشتر کن تا لوز کمتری داشته باشم،شدنیه؟

4rooos
01-08-2013, 14:47
ایمان عزیزم داخلی ٢ دیگه جواب نمیده
شما تست کن :confused:

Shr776
01-08-2013, 14:53
چرا با 256 نا محدود این قدر سرعت پایینه؟سرعت دانلودم 30 تا 40 شده که زیر 30 هم میاد؟؟؟!!!
صفحه باز کردمنم در حد dial up شده؟!!!
1 ماه پیش عالی بود.سرعتم 90 اینا بود

4rooos
01-08-2013, 14:59
ای نامردا به من گفته بودن ۵ به بعد زنگ بزن
زنگ زدم دعوا کردم که این چه وضعش صبح من صبح تا الان ده بار زنگ زدم.
قول داد الان وصل کنه، اخرش گفت برو الان وصله عزیزم ،
اگه وصل نکردم میدم بابام یه حالی بده بشون:D

4rooos
01-08-2013, 15:03
چرا با 256 نا محدود این قدر سرعت پایینه؟سرعت دانلودم 30 تا 40 شده که زیر 30 هم میاد؟؟؟!!!

همینه دیگه ، ٢۵۶ کیلوبیت میشه ٣٢ کیلوبایت :D

KING iMAN
01-08-2013, 15:37
سرعتا واقعی شدن دیگه.

ای نامردا به من گفته بودن ۵ به بعد زنگ بزن
زنگ زدم دعوا کردم که این چه وضعش صبح من صبح تا الان ده بار زنگ زدم.
قول داد الان وصل کنه، اخرش گفت برو الان وصله عزیزم ،
اگه وصل نکردم میدم بابام یه حالی بده بشون:D

بگو بابت یه حالی بهشون بده

Shr776
01-08-2013, 15:43
بابا قبل عید 512 داشتم سرعتم بازم 30 اینا بود .فقط ساعت 6 صبح میشد 100

4rooos
01-08-2013, 16:04
من یه سال تموم 256 داشتم نه قطع شد نه افت سرعت
همیشه سرعتم رو 116 بود ، اصلا نه بالا میرفت نه پایین میومد ، فی الواقع اندِ کیفیت و سرعت بود
اما الان سرعتا واقعی شدن

4rooos
01-08-2013, 16:12
kishoasis 512 unlimit
پشتیبانی فنی وصلش کرد اخر

سرعتم خوبه؟ دوسش دارین؟

soroosh_cz
01-08-2013, 16:14
kishoasis 512 unlimit

سرعتم خوبه؟ دوسش دارین؟

سرعتت خوبه... تست لندن و ... خارجی بذار... کی با اینترانت کار داره؟ :n24:

KING iMAN
01-08-2013, 16:14
kishoasis 512 unlimit

سرعتم خوبه؟ دوسش دارین؟

دیدی گفتم دعوا و داد و قال جواب میده؟:n10:
=-=-=-=-=-=-=
اسپیدتست رو ولش.اون واسه تک لینکه.
لینک زیر رو بذار دانلود با 16 کانکشن ببین چه سرعتی بهت میده.اگه بین 60 تا 80 بده میتونی واسه دانلود رو سرویست حساب باز کنی:

4rooos
01-08-2013, 16:16
سروش چرا میزنی:n27:
بچه که زدن نداره :n28:
خو بگو چجوری تست کنم:n27:

4rooos
01-08-2013, 16:18
ایمان جان دوباره زنگ زدم
طرف اول گفت نمیشه و اینا باید صبر کنی تا شنبه ساعت 9
گفتم آفرین وصلش کن بخدا از صبح تا الان ده بار زنگ زدم، گفت به کی زنگ زدی و خلاصه نمیشه گفتم افرین افرین ، خودشم خندش گرفته بود
هیچی گفت برو اوکی کردم برات
بابا اینا همه چی دست خودشونه ، مارو اسکل کردن:n22:

KING iMAN
01-08-2013, 16:21
ایمان جان دوباره زنگ زدم
گفتم آفرین وصلش کن بخدا از صبح تا الان ده بار زنگ زدم، گفت به کی زنگ زدی و خلاصه نمیشه گفتم افرین افرین ، خودشم خندش گرفته بود

حضرت عباسی منم اگه بودم میخندیدم:n08:

KING iMAN
01-08-2013, 16:30

soroosh_cz
01-08-2013, 16:31
سروش چرا میزنی:n27:
بچه که زدن نداره :n28:
خو بگو چجوری تست کنم:n27:
کی زد؟ :n25: :n02:
بچه؟ :n02:
خو یا با IDM تست بگیر برای دانلود، تک کانکشن هم، تو اسپیدتست بجای اینکه سرور تهران رو انتخاب کنی، برو انگلیس، لندن رو انتخاب کن :n01:

ایمان جان دوباره زنگ زدم

مگه نمیدونی یه بخش از روال قانونی علاف شدنه؟ :n09:

soroosh_cz
01-08-2013, 16:46
گیت وی 89:
ایلینگ فکر کنم روستایی باشه اطراف لندن :n02:

داخلی:

4rooos
01-08-2013, 17:00
ووووو شما چقد حرفه این
من فقط یکی از رفیقام کامپیوتر داره ، اون روز رفتیم خونشون یه بازی داشت اسمش ماسفانتد بود ، ماشین می روندی :n02:
اینم سرور خارجی:n24:
تلورانس سرعت از 65 تا 80 ولی بیشتر روی 70 میمونه
اینم سندش
سال 85 دانلود افلاین میکردم 4 کانکش همزمان هر کدوم با سرعت 500 دانلود میکرد ، بعد از 6 سال هنوز اینترنت ایران زبالست
من برم دی وی بیمو راه بندازم که این سرعتا بدرد ما نمیخوره

alimail3248
01-08-2013, 17:10

میبینم که بچه های بالا برات یه کارایی کردن:n20:

alimail3248
01-08-2013, 17:12
گیت وی 89:

داخلی:

سروش هزار بار هم که تست بزاری هر بار بالاش بنویس چه سرعتیه بابا مردم همه رو قاطی میکنن یادشون که نمیمونه تو سرویست چی بوده

4rooos
01-08-2013, 17:29
اره والا
فقط تست میذارن بعضیا :D
خو بنویسین مال چه کیش سوسیسه یا پاس مامانا یا...
سرعت و با محدود بی محدودم بنویسین خو

krasusmh
01-08-2013, 17:33
سروش خان یه گیت وی جستم با سرور بازیم پینگ 130 میده تو کل شبانه رو ز :n19: سرور بازی تو انگلیسه . 2.185.6.1ممنمون از کمکت ...

nima_ir
01-08-2013, 18:48
نیما جان سوالی در مورد نویز و وضعیت خط داشتی اینجا مطرح کن تا تاپیک از موضوع اصلی دور نشه:

نویزت خیلی خیلی زیاده!!
سرعتت 2مگ بسته شده...

مشکلی هم داری؟

با سلام:

دوست عزیز

در این 8ماه که از مخابرات سرویس میگیرم قطعی نداشتم. سرعت دانلودم از سرور های داخلی روی 180 تا 190 هستش.

از سرورهای خارجی هم روی 80 تا 90 به زور میادش.

البته چند روز پیش صبح ها از سرور خارجی روی 300 هم میرفت.

اگه از جبعه تقسیم که توی پارکینگ هستش سیم مستقیم بکشم امکان داره نویز بیاد پایین. و توی سرعت دانلود چشم گیر هستش؟؟؟؟

mohammad.t
01-08-2013, 19:16
kishoasis 512 unlimit
سرعتم خوبه؟ دوسش دارین؟

گیت وی 89:

داخلی:

يكي بگه قضيه اين تست ها چيه؟
خب 0.75 مگ ميشه 96 سرعت دانلود تازه تك لينك!
يا 0.88 كه ميشه 112 پس چطوره كه ميگيد سرعت از 80 بالاتر نميره؟:n24:

alimail3248
01-08-2013, 19:25
کسی نمیدونه چرا از وقتی پورتم رو دادن به اواسیس سرعتم روی تمام گت وی ها از سرور داخل کمه ؟ سرورهای خارج سرعت فضاییست ولی داخلی افتضاح من سایت دولتی و بانک ها رو که لازم دارم به سختی باز میکنم.

soroosh_cz
01-08-2013, 19:38
سروش هزار بار هم که تست بزاری هر بار بالاش بنویس چه سرعتیه بابا مردم همه رو قاطی میکنن یادشون که نمیمونه تو سرویست چی بوده
512 نامحدوده دیگه :n24: هی میگیم سرعتا واقعی شده یعنی چی :n24:

اره والا
فقط تست میذارن بعضیا :D
خو بنویسین مال چه کیش سوسیسه یا پاس مامانا یا...
سرعت و با محدود بی محدودم بنویسین خو

مال پارس ماندانا هست :n09:
تو هم هی فرصت پیدا کن بپر به ما :n25:

سروش خان یه گیت وی جستم با سرور بازیم پینگ 130 میده تو کل شبانه رو ز :n19: سرور بازی تو انگلیسه . 2.185.6.1ممنمون از کمکت ...
یه تریس بگیر ببینم کجاس، احتمالا همون آذربایجان باشه.
دستور:

يكي بگه قضيه اين تست ها چيه؟
خب 0.75 مگ ميشه 96 سرعت دانلود تازه تك لينك!
يا 0.88 كه ميشه 112 پس چطوره كه ميگيد سرعت از 80 بالاتر نميره؟:n24:
اولا که 0.88 مال من نیست.
ثانیا اون 0.75 با هزار تا نوسان اومد البته تا 1 مگ هم رفت ولی خوب سرور داخلی بخوره تو مخشون.
شاید باورت نشه ولی برای من رو گیت وی آذربایجان، سرعت تک کانکشن خیلی زیاده به نسبت بقیه.
ولی چند کانکشنه برای من تا نزدیک 90 هم میره، بیشتر دو رو بر 80 میگرده.

کسی نمیدونه چرا از وقتی پورتم رو دادن به اواسیس سرعتم روی تمام گت وی ها از سرور داخل کمه ؟ سرورهای خارج سرعت فضاییست ولی داخلی افتضاح من سایت دولتی و بانک ها رو که لازم دارم به سختی باز میکنم.
احتمالا تایم اوت داری، خیلی احتمالش کمه که روی همه ی گیت وی ها اینطوری بشه. اونم با سرور داخلی.
بعضی اوقات تایم اوت خیلی میره بالا و یا سرعت تک کانکشنه خیلی کم میشه. در اونصورت هاس که اذیت میکنه.

والا مردم از خداشونه سرعت خارجیشون عالی باشه :n09:

4rooos
01-08-2013, 20:42
بیا اینم سرور خارجی، جون خودم سرورش اصلِ اصلِ ، مال خارجِ
کیش اواسیس(ای خدا اسم ضایع تر نبود) 512 نامحدود
سروش الان سرعتمو دوست داری؟:n10:

soroosh_cz
01-08-2013, 21:12
کیش اواسیس(ای خدا اسم ضایع تر نبود) 512 نامحدود

آره سرعتت خوبه، ایشاا... پایدار بمونه :n09: :n02: خیلی دوستش دارم، فردا میام خواستگاری :n09:
فقط جون عمه ات کیش اواسیس رو درست بنویس :n08:

خیلی جالبه حالا انگلیسیش رو نمیدونم که Kish Oasis هست یا نه، ولی Oasis به آبادی خوش آب و هوای وسط بیابون میگن... کیش که جزیره اس و دورش همه اش آبه :n09:

megax
01-08-2013, 22:00
1 مگ نامحدود

porya_spy
01-08-2013, 22:51
من 2 روز مودم خاموش نکردم و گیت وی هنوز 0 :n02: پینگ هنوز عالیه . یه 1-2 روز دارم طعم اینترنت و وبگردی خوب میچشم :n01:

alimail3248
01-08-2013, 22:54
سروش الان فهمیدم سرویست چیه ولی یادم رفت تستش چقدر بوده الان به خاطر من مجبوری دوباره تست بزاری وبالاش نوع سرویست رو ذکر کنی.

alimail3248
01-08-2013, 22:56
کسش اواسیس(ای خدا اسم ضایع تر نبود) 512 نامحدود

اسم شرکت ضایع بود تو ضایع ترش کردی .حالا خوبه این اسمی که براش گذاشتی خطری نداره اگر نوع مقابلش بود که خیلی خطرناک میشد.

4rooos
01-08-2013, 23:03
سروش نمودار عمه ی مارو رسم نکن ، شوهر عمم عرب و خطرناک :D
اقا بخدا اشتباه تایپی بود کیش اواسیس رو اونجوری نوشتم
سر جدتون هی اینقد نقل قول نزنین هی تکرار بشه
من الان پستمو ویراش میکنم شمام ویرایش,کنید

KING iMAN
01-08-2013, 23:12
میبینم که بچه های بالا برات یه کارایی کردن:n20:

:دی
ما اینیم دیگه.تازه شبام سرعتم خوبه

mohammad.t
02-08-2013, 01:02
اسم شرکت ضایع بود تو ضایع ترش کردی .حالا خوبه این اسمی که براش گذاشتی خطری نداره اگر نوع مقابلش بود که خیلی خطرناک میشد.

با اونم فقط يه حرف اختلاف داره عجيبه:n08:

KING iMAN
02-08-2013, 01:04
به اسم شرکت گیر ندین بی ادبا:دی
=-=-=-=-=-=-=-=
پینگ خفن داره میره بالا.
سرعت دانلود در آغاز ساعات رایگان امشب 11 مرداد 1392

خدا کنه امشبم مثل دیشب همینطور بمونه.

mohammad.t
02-08-2013, 01:40
به اسم شرکت گیر ندین بی ادبا:دی
=-=-=-=-=-=-=-=
پینگ خفن داره میره بالا.
سرعت دانلود در آغاز ساعات رایگان امشب 11 مرداد 1392

خدا کنه امشبم مثل دیشب همینطور بمونه.

شما هم مي تونيد به اسم شركت ما گير بديد پاس مارمالاد(فور اگزمپل!)
البته مي دوني كه شما كلا پارتيت كه ضخامتش زياده هر سرويسي داشته باشي سرعت خفن بهت ميده!
256 كه بودي اونطور ما رو اذيت مي كردي حالا 2 مگ !
آخه بامرام نمي گي شايد يه مسلمون با نت 256 خيلي خيلي واقعي شب رو سر كنه دلش آب ميوفته:دي
ما نگرفتيم شما با اين سرعت خفنتون شبي چند گيگ نصيبتون ميشه.

KING iMAN
02-08-2013, 01:54
البته مي دوني كه شما كلا پارتيت كه ضخامتش زياده هر سرويسي داشته باشي سرعت خفن بهت ميده!
آخه بامرام نمي گي شايد يه مسلمون با نت 256 خيلي خيلي واقعي شب رو سر كنه دلش آب ميوفته:دي

نه بابا.اینجوریام نیست.در حد نیاز دانلود میکنم.کلاً چیز خاصی واسه دانلود ندارم که.مگر اینکه فیلمی چیزی بیاد.یا به نرم افزار حجیمی احتیاج پیدا کنم.فعلاً که سرعتش داره حال میده.
حساب کتاب بلدی؟بشین ضرب کن دیگه.متوسط سرعت رو 250 بزن.

Armin.Computer
02-08-2013, 02:00
پینگ آخر شب می یاد بالا
آخر شب مگه پهنای باند کم نمیشه؟!!!!!!!!!!!!
در کل خوب بود
ولی امشب بالا هست
ولی نوسان داره

KING iMAN
02-08-2013, 02:06
پینگ آخر شب می یاد بالا
در کل خوب بود
ولی امشب بالا هست
ولی نوسان داره
از دیروز تا حالا توی ساعات رایگان من با همون سرعت طول روز دانلود میکنم.
یا من توهم زدم یا واقعاً تنظیمات مودم تأثیر داره.سرعت در همین لحظه:

lamp23
02-08-2013, 02:09
نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چکار کنم ؟؟؟
اصلا" چکار میتونم بکنم ؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.t
02-08-2013, 02:35
نه بابا.اینجوریام نیست.در حد نیاز دانلود میکنم.کلاً چیز خاصی واسه دانلود ندارم که.مگر اینکه فیلمی چیزی بیاد.یا به نرم افزار حجیمی احتیاج پیدا کنم.فعلاً که سرعتش داره حال میده.
حساب کتاب بلدی؟بشین ضرب کن دیگه.متوسط سرعت رو 250 بزن.

:n13:
250 تقسيم بر 1024 ضربدر 3600 ضربدر 4 تقسيم بر 1024 = 3.43 گيگابايت
3.43 ضربدر 30 = 102.9 گيگابايت.(4 ساعت * 30 = 120 ساعت)

----------------------------------------------256 نامحدود
32 تقسيم بر 1024 ضربدر 3600 ضربدر 24 = 2.63 گيگابايت.
2.63 ضربدر 30 = 78.9 گيگابايت(24 ساعت *30 = 720 ساعت)

------------------------------------------ 512 نامحدود
64 تقسيم بر 1024 ضربدر 3600 ضربدر 24 = 5.27 گيگابايت.
5.27 ضربدر 30 = 158 گيگابايت(24 ساعت *30 = 720 ساعت)
--------------------------------------------------------------------------
2 مگ 8 گيگ = 34000 تومن
256 نامحدود = 17000 تومن
512 نامحدود = 26500 تومن
------------------------------------------------------------

بررسي از سه جنبه مالي؛ زمان و حجم دانلود.
2 مگ محدود در ماه حدود 120 گيگ دانلود مي كنه به اضافه 8 گيگ خودش ميشه 128 گيگ، 256 نامحدود در ماه حدود 79 گيگ و 512 نامحدود حدود 158 گيگ.
پس از نظر ترافيك دانلودي در دوره سرويس 512 با 158 گيگ در ماه برتري داره.

از منظر مالي سرويس 2 مگ دو برابر سرويس 256 هزينه داره. ولي در عمل تنها 1.3 برابر سرويس 256 دانلود داره(102 گيگ در مقابل 79)
در برابر سرويس 512 كه حدود يك سوم ازش گرونتره كه اصلا حرفي واسه گفتن نداره(130 گيگ در مقابل 158 نامحدود 512 )
پس از نظر مالي 2 مگ خيلي مقرون به صرفه نيست(!!!)

از نظر زمان يا شايد به نوعي كيفيت سرويس(سرعت در لحظه)
ميشه اينطور برداشت كرد كه سرويس 2 مگ محدود هر گيگ رو در 1.16 ساعت گرفته. سرويس 256 نامحدود هر گيگ رو در 9.11 ساعت و سرويس 512 نامحدود هر گيگ رو در 4.5 ساعت.
كه خب واضحه كه 2 مگ بهتر عمل كرده حتي اگه يه ضريب مالي رو هم در نظر بگيريم هر گيگ در 1.16 ساعت با 9.11 در ساعت تفاوت زيادي داره هر چند از نظر قيمتي 2 برابر قيمت داشته باشه.

soroosh_cz
02-08-2013, 02:41
سروش الان فهمیدم سرویست چیه ولی یادم رفت تستش چقدر بوده الان به خاطر من مجبوری دوباره تست بزاری وبالاش نوع سرویست رو ذکر کنی.
سرویس 512 نامحدود پارس مارمالاد به قول محمد
ریده :n09:

ویرایش کن نقل قولشو مثل من یه دلیل خوب هم براش بنویس :n02:

سروش نمودار عمه ی مارو رسم نکن ، شوهر عمم عرب و خطرناک :D
اقا بخدا اشتباه تایپی بود کیش اواسیس رو اونجوری نوشتم
سر جدتون هی اینقد نقل قول نزنین هی تکرار بشه
من الان پستمو ویراش میکنم شمام ویرایش,کنید

:دی
ما اینیم دیگه.تازه شبام سرعتم خوبه
والا من دیگه دانلودهام تموم شده تا AMC یه 10 روز دیگه شروع کنه پخش دو سریالش رو.

هیچ چیزی بدتر از وایسادن برای دانلود شبانه نیست :n09: خدا رو شکر کن میتونی هر چی میخوای مستقیم دانلود کنی... البته سرویست رو بکن 512 که حرص نخوری :n02:

پینگ آخر شب می یاد بالا
در کل خوب بود
ولی امشب بالا هست
ولی نوسان داره
بعضی از گیت وی ها سوییچ میکنن... مثلا همین گیت وی آذربایجان، بعضی اوقات پینگش با لندن میشه 240...اونموقع اگر تریس بگیری میبینی از ترکیه میگذره ولی وقتی پینگش 130 هست از آذربایجانه... نمیدونم چرا اینکار رو میکنن...

نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چکار کنم ؟؟؟
اصلا" چکار میتونم بکنم ؟؟؟؟؟؟؟

داداش تو احتمالا پورتت از مخابرات خرابه.... چند تا مسیر اول رو که روی شبکه ی داخلی هستن، حداکثر باید 20-50 میلی ثانیه بده ولی تو همون اولش پینگت میره 700! باید زنگ بزنی پشتیبانی مشکل رو بگی و پا پیچ بشی بگن مخابرات پورتتو عوض کنه :n25:

soroosh_cz
02-08-2013, 02:46

2 مگ 8 گيگ = 34000 تومن
256 نامحدود = 17000 تومن
512 نامحدود = 26500 تومن

2 مگ محدود در ماه حدود 120 گيگ دانلود مي كنه به اضافه 8 گيگ خودش ميشه 128 گيگ، 256 نامحدود در ماه حدود 79 گيگ و 512 نامحدود حدود 158 گيگ.

از منظر مالي سرويس 2 مگ دو برابر سرويس 256 هزينه داره. ولي در عمل تنها 1.3 برابر سرويس 256 دانلود داره(102 گيگ در مقابل 79)
در برابر سرويس 512 كه حدود يك سوم ازش گرونتره كه اصلا حرفي واسه گفتن نداره(130 گيگ در مقابل 158 نامحدود 512 )

ميشه اينطور برداشت كرد كه سرويس 2 مگ محدود هر گيگ رو در 1.16 ساعت گرفته. سرويس 256 نامحدود هر گيگ رو در 9.11 ساعت و سرويس 512 نامحدود هر گيگ رو در 4.5 ساعت.
كه خب واضحه كه 2 مگ بهتر عمل كرده حتي اگه يه ضريب مالي رو هم در نظر بگيريم هر گيگ در 1.16 ساعت با 9.11 در ساعت تفاوت زيادي داره هر چند از نظر قيمتي 2 برابر قيمت داشته باشه.

تنها خوبی سرویس های محدود اینه که دانلودت متمرکز میشه رو شب ها و لازم نیست تمام روز سیستمت روشن باشه. :n01:

KING iMAN
02-08-2013, 02:50

2 مگ 8 گيگ = 34000 تومن
256 نامحدود = 17000 تومن
512 نامحدود = 26500 تومن

علاف که میگن تویی ها:دی
نشسته تحلیل کرده:n08:
اما خدایی کار قشنگی شده.
توی بند مالیت مصرف برق رو هم اضافه کن.برای 2 مگ 4 ساعت رو و برای 512 24 ساعت رو که اختلافش میشه 20 ساعت در 30 روز میشه 600 ساعت اختلاف.اونم توی این فصل که توی خوزستان برق اضافی جریمه میخوره.پیش فرض شما برای محاسبه ی 512 دانلود توی 24 ساعت روز و 30 روز ماه بود دیگه.پس تو که زحمت این تحلیل رو کشیدیفاین ضریب تصحیح رو هم واردش کن و دوباره بند دو رو با یه تبصره اصلاح کن ببینیم چی میشه.

KING iMAN
02-08-2013, 03:37
واسه دانلود یه فیلمی مجبور شدم از چیز شکن استفاده کنم و در نتیجه سرعتم افت کرد در این حد:

این الان با چیزشکنه ها.

mohammad.t
02-08-2013, 04:07
علاف که میگن تویی ها:دی
نشسته تحلیل کرده:n08:
اما خدایی کار قشنگی شده.
توی بند مالیت مصرف برق رو هم اضافه کن.برای 2 مگ 4 ساعت رو و برای 512 24 ساعت رو که اختلافش میشه 20 ساعت در 30 روز میشه 600 ساعت اختلاف.اونم توی این فصل که توی خوزستان برق اضافی جریمه میخوره.پیش فرض شما برای محاسبه ی 512 دانلود توی 24 ساعت روز و 30 روز ماه بود دیگه.پس تو که زحمت این تحلیل رو کشیدیفاین ضریب تصحیح رو هم واردش کن و دوباره بند دو رو با یه تبصره اصلاح کن ببینیم چی میشه.

وارد كردن زمان در محاسبات هزينه برق مصرفي با توجه به متغيير بودن تعرفه هاي برق مصرفي و متفاوت بودن سيستم ها در توان مصرفيشون كار رو سخت مي كنه.(البته برق در خوزستان در تابستون ارزون تره عكسش در زمستون گرونتره)
ما مي تونيم يه شاخص تعريف كنيم با نام حجم در زمان. حجم رو بر حسب مگ بگيريم و زمان رو ساعت.
پس حجم در زمان سرويس 2 مگ محدود ميشه 938 مگ در هر ساعت.
براي 256 نامحدود : 112 مگ در هر ساعت.
و براي 512 نامحدود : 227 مگ در ساعت.
----------------------------

پس سه شاخص كلي داريم:

1- حجم در ماه 2- هزينه 3- مگ در زمان

از بين 3 شاخص 2 تاش مثبت و يكي منفي هست. پس حجم در ماه و مگ در زمان رو بالاي كسر ميذاريم هزينه رو در مخرج.
پس يه شاخص كيفيت تعريف مي كنيم.
به صورت زير ميشه:
براي مثال براي 2 مگ محدود 8 گيگ حجم در ماهش 110 گيگ هست. مگ در زمانش هم 980 مگ در ساعت. و هزينه 34000 تومن. پس شاخص كيفيت براش ميشه: 3.17
براي 256 نامحدود ميشه: 0.52
براي 512 نامحدود ميشه : 1.35
براي يه مگ نامحدود ميشه حدود 3
براي 2 مگ نامحدود ميشه 5.56

خب پس 2 مگ نامحدود كيفيت بالايي داره. البته نگيد هزينه اش بيشتره چون لحاظ شده. مثلا دو مگ محدود درسته هزينه اش 2 برابر 256 نامحدود هست ولي كيفيتش حدود 6 برابر هست.

مثلا من ميخوام از 256 نامحدود به 512 نامحدود برم هزينه ام حدود 1.5 برابر ميشه ولي كيفيت ميشه 2.5 برابر پس به صرفه به نظر مياد.

KING iMAN
02-08-2013, 04:18
وارد كردن زمان در محاسبات هزينه برق مصرفي با توجه به متغيير بودن تعرفه هاي برق مصرفي و متفاوت بودن سيستم ها در توان مصرفيشون كار رو سخت مي كنه.(البته برق در خوزستان در تابستون ارزون تره عكسش در زمستون گرونتره)
ما مي تونيم يه شاخص تعريف كنيم با نام حجم در زمان. حجم رو بر حسب مگ بگيريم و زمان رو ساعت.
پس حجم در زمان سرويس 2 مگ محدود ميشه 938 مگ در هر ساعت.
براي 256 نامحدود : 112 مگ در هر ساعت.
و براي 512 نامحدود : 227 مگ در ساعت.
----------------------------

پس سه شاخص كلي داريم:

1- حجم در ماه 2- هزينه 3- مگ در زمان

از بين 3 شاخص 2 تاش مثبت و يكي منفي هست. پس حجم در ماه و مگ در زمان رو بالاي كسر ميذاريم هزينه رو در مخرج.
پس يه شاخص كيفيت تعريف مي كنيم.
به صورت زير ميشه:
براي مثال براي 2 مگ محدود 8 گيگ حجم در ماهش 110 گيگ هست. مگ در زمانش هم 980 مگ در ساعت. و هزينه 34000 تومن. پس شاخص كيفيت براش ميشه: 3.17
براي 256 نامحدود ميشه: 0.52
براي 512 نامحدود ميشه : 1.35
براي يه مگ نامحدود ميشه حدود 3
براي 2 مگ نامحدود ميشه 5.56

خب پس 2 مگ نامحدود كيفيت بالايي داره. البته نگيد هزينه اش بيشتره چون لحاظ شده. مثلا دو مگ محدود درسته هزينه اش 2 برابر 256 نامحدود هست ولي كيفيتش حدود 6 برابر هست.

مثلا من ميخوام از 256 نامحدود به 512 نامحدود برم هزينه ام حدود 1.5 برابر ميشه ولي كيفيت ميشه 2.5 برابر پس به صرفه به نظر مياد.
بعد از تمام این حرفا،اینو در نظر بگیر که سرویس من 2مگ 4گیگه ها.ماهی 22500 تومن و نه 34000 تومن.پس مخرج کسری که تعریف کردی برای من کوچیکتر و به تبع اون شاخص کیفیت بزرگتر میشه.میشه 4.46

4rooos
02-08-2013, 04:23
اقا مصرف کامپیوتر مگه چقدره؟؟؟؟
من هر وقت برق بره یا قرار باشه چند روز خونه نباشم کامپیوترم خاموش میشه.
من حیث المجموع هفته ای یه روزم خاموش نمیشه.
هرجوری حساب کنی محدود بدرد نمیخوره ، من یه مدت محدود داشتم ، ایقد حجم اضاف گرفتم که نفسم در اومد.برای یکی مثل من که 24 ساعت میتونم دانلود کنم و میانگین سرعت رو 70 بگیرم
70*3600*24 /1000=6 گیگ
ولی 2 مگ محدود فقط 4 ساعت زمان رایگان داره دیگه؟
250*3600* 4 /1000=3.6 گیگ
بعدم هر وقت دلت بخواد میتونی دانلود کنی، رام گوشیت بپره مجبور نیستی بمونی تا شب و فردا صبح که رام دانلود کنی:n08:

mohammad.t
02-08-2013, 04:24
بعد از تمام این حرفا،اینو در نظر بگیر که سرویس من 2مگ 4گیگه ها.ماهی 22500 تومن و نه 34000 تومن.پس مخرج کسری که تعریف کردی برای من کوچیکتر و به تبع اون شاخص کیفیت بزرگتر میشه..

بله . درسته فقط يه اختلاف جزئي داره كه گيگ در ماهش به جاي 110 ميشه 106 در كل ميشه 4.61 كه باز به قول شما بيش از سه برابر 512 هست.

mohammad.t
02-08-2013, 04:33
اقا مصرف کامپیوتر مگه چقدره؟؟؟؟
من هر وقت برق بره یا قرار باشه چند روز خونه نباشم کامپیوترم خاموش میشه.
من حیث المجموع هفته ای یه روزم خاموش نمیشه.
هرجوری حساب کنی محدود بدرد نمیخوره ، من یه مدت محدود داشتم ، ایقد حجم اضاف گرفتم که نفسم در اومد.برای یکی مثل من که 24 ساعت میتونم دانلود کنم و میانگین سرعت رو 70 بگیرم
70*3600*24 /1000=6 گیگ
ولی 2 مگ محدود فقط 4 ساعت زمان رایگان داره دیگه؟
250*3600* 4 /1000=3.6 گیگ
بعدم هر وقت دلت بخواد میتونی دانلود کنی، رام گوشیت بپره مجبور نیستی بمونی تا شب و فردا صبح که رام دانلود کنی:n08:

بله دوست عزيز درسته . ولي ما نشستيم با كمك دوستان بررسي كلي تري انجام داديم. به هر حال اينكه نامحدود باشه يك حسن داره ولي خب وقتي گفتيم كيفيت توش در نظر مي گيريم شما يه فايل در رابطه با كارتون كه ضروري هست رو ميخواي دانلود كني مثلا 100 مگ باشه با 512 نامحدود نزديك نيم ساعت بايد صبر كنيد ولي با 2 مگ محدود حدود 6 دقيقه دانلودش ميكنيد كه اين هم فاكتور مهمي هست.
بنابراين وارد كردن زمان صرفا مصرف برق نيست. استهلاك كامپيوتر و وقت گرانبهاي شما هم مهم هست چون همه اطلاعات كه فيلم نيست كه بگيم 2 ساعت ديگه دانلود ميشه عيب نداره.

lamp23
02-08-2013, 04:33
داداش تو احتمالا پورتت از مخابرات خرابه.... چند تا مسیر اول رو که روی شبکه ی داخلی هستن، حداکثر باید 20-50 میلی ثانیه بده ولی تو همون اولش پینگت میره 700! باید زنگ بزنی پشتیبانی مشکل رو بگی و پا پیچ بشی بگن مخابرات پورتتو عوض کنه :n25:

ممنون که جواب دادی سروش جان
شاید باورت نشه ولی بیش از 20 بار تویه یه هفته زنگ زدم تا حرف میزنم میگن مشکل پهنای بانده و کلی هست و وقتی خیلی گیر میدم بشون میگن مرکز مخابراتیت مشکل داره . رفتم پرسیدم میگن اگه از یه کافو دیگه بم پورت بدن احتمالا" درست میشه ولی هر چی بشون میگم زیر بار نمیرن
دیگه انقدر زنگ زدم که تا میگم مشکل پینگ میگه خونسرد باشید آقای .....
اگه درست نشد شنبه زنگ میزنم بازرسی ازشون شکایت میکنم اینم شماره هاشون :

soroosh_cz
02-08-2013, 04:49
ممنون که جواب دادی سروش جان
شاید باورت نشه ولی بیش از 20 بار تویه یه هفته زنگ زدم تا حرف میزنم میگن مشکل پهنای بانده و کلی هست و وقتی خیلی گیر میدم بشون میگن مرکز مخابراتیت مشکل داره . رفتم پرسیدم میگن اگه از یه کافو دیگه بم پورت بدن احتمالا" درست میشه ولی هر چی بشون میگم زیر بار نمیرن
دیگه انقدر زنگ زدم که تا میگم مشکل پینگ میگه خونسرد باشید آقای .....
اگه درست نشد شنبه زنگ میزنم بازرسی ازشون شکایت میکنم اینم شماره هاشون :

لطف داری...
منتظر شکایت و فلان نباش... هنوز حضوری گیر سه پیچ بدی بهتره. حالا نمیدونم پورت های شما تو کدوم مرکز وصل میشن، ولی حضوری قطعا نتیجه ی بهتری داره.

alimail3248
02-08-2013, 08:24
سروش با این تست :n30:مسخره ای که گذاشتی دیگه از 512 نامحدود هم منصرف شدم اصلا حساب کتابی تو کارشون نیست همین 2 مگ محدید بهتره

kave206
02-08-2013, 10:03
من بالاخره رو فیبر از مخابرات گرفتم.روز اول خوب بود.الان هم پیج باز کردن خوبه ولی دانلود در حد 20 30 کیلو.تماس گرفتم پشتیبانی میگه سراسریه.راست میگن؟چکارکنم؟

hossein 1994
02-08-2013, 10:12
دوست عزیز چه سرویس داری؟
بنده که در شمال زندگی میکنم همین مشکل رو داریم سرویس های 128 سرعتش زیر 10 هست
فکر کنم مشکل کشوری باشه

kave206
02-08-2013, 10:17
1024 محدود 4 گیگ

KING iMAN
02-08-2013, 13:02
بله دوست عزيز درسته . ولي ما نشستيم با كمك دوستان بررسي كلي تري انجام داديم. به هر حال اينكه نامحدود باشه يك حسن داره ولي خب وقتي گفتيم كيفيت توش در نظر مي گيريم شما يه فايل در رابطه با كارتون كه ضروري هست رو ميخواي دانلود كني مثلا 100 مگ باشه با 512 نامحدود نزديك نيم ساعت بايد صبر كنيد ولي با 2 مگ محدود حدود 6 دقيقه دانلودش ميكنيد كه اين هم فاكتور مهمي هست.
بنابراين وارد كردن زمان صرفا مصرف برق نيست. استهلاك كامپيوتر و وقت گرانبهاي شما هم مهم هست چون همه اطلاعات كه فيلم نيست كه بگيم 2 ساعت ديگه دانلود ميشه عيب نداره.
دقیقاً.
در کل هر سرویسی مزایا و معایب خودش رو داره که باید دید نیاز هر کس چطوره و بر اساس نیاز انتخاب کرد.

soroosh_cz
02-08-2013, 13:50
سروش با این تست :n30:مسخره ای که گذاشتی دیگه از 512 نامحدود هم منصرف شدم اصلا حساب کتابی تو کارشون نیست همین 2 مگ محدید بهتره
به قول محمد اون سرعت تک کانکشن هست :n09: همون موقع سرعت دانلود تا 80 هم می رفت. تازه اونموقع گیت وی 89 نبود، لینک پرید، هر چی قطع و وصل کردم، تو دهه ی 50 میگشت :n24:
من که تا الان افت سرعت خاصی نداشتم... که مثلا بگم سرویسم 512 بوده و دارن کمتر از سرعت واقعی سرویس میدن :n25:

همین الان:

saminem
02-08-2013, 15:50
چطور میتونم درایور کارت شبکه رو کامل حذف کنم ؟

dvb595959
02-08-2013, 16:36
چطور میتونم درایور کارت شبکه رو کامل حذف کنم ؟
با نرم افزارهایی شبیه CCleaner

saminem
02-08-2013, 16:39
1 مگ محدود برا دانلود شبانه متوسط چه سرعتی میده ؟

porya_spy
02-08-2013, 16:58
امروز هم پینگ عالیه . مودم خاموش روشن کردم ولی از شانس خوبم بازم گیت وی تک رقمی اومد برام ! از 0 شد 3 :n02:

soroosh_cz
02-08-2013, 19:33
برای من تو شب لینک می پره و SNR به شدت کم میشه... چند دقیقه پیش SNR Downstream روی 3 بود :n27: قطع و وصل شد رفت روی 8.... کلا از 15 بالاتر نمیره.
فردا زنگ بزنم MDF ببینم چه گلی زدن به سر پورتهامون سیگنال اینقدر ضعیف شده :n29:

mohammad.t
02-08-2013, 19:46
برای من تو شب لینک می پره و SNR به شدت کم میشه... چند دقیقه پیش SNR Downstream روی 3 بود :n27: قطع و وصل شد رفت روی 8.... کلا از 15 بالاتر نمیره.

قربون مرامت همشهري (همشهري مگه نبوديم؟:n02:) شايد تونستي يه كاري كني برامون. من دقيقا همين مشكل رو دارم. الان snr من روي 10 هست . اگه نياز بود شماره رو به منم بده زنگ بزنم.

saminem
02-08-2013, 20:20
512 محدود سرعت 130 میده

soroosh_cz
02-08-2013, 21:12
قربون مرامت همشهري (همشهري مگه نبوديم؟:n02:) شايد تونستي يه كاري كني برامون. من دقيقا همين مشكل رو دارم. الان snr من روي 10 هست . اگه نياز بود شماره رو به منم بده زنگ بزنم.
آره همشهری :n02:
امروز میخواستم زنگ بزنم یاد حسنی افتادم که به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت... در اون دوران پاره وقت هم بوده :n09:
فردا زنگ میزنم، هم به خود طرف تو مغازه هم به MDF ببینم میپیچونن یا پیگیری میکنن... اگر پیچوندن حضوری میرم مخابرات فردوسی. :n24:

hossein 1994
02-08-2013, 21:12
به خاطر هم کدسازی هست
از فردا میخوان هم کد سازی رو برای تمام استانها شروع کنن به خاطر همین کیفیت ها پایین اومده

KING iMAN
02-08-2013, 21:24
به خاطر هم کدسازی هست
از فردا میخوان هم کد سازی رو برای تمام استانها شروع کنن به خاطر همین کیفیت ها پایین اومده

واسه خوزستان 061 میشه؟
=-=-=-=-=-=-=
واسه منم SNR به شدت پایینه.اما نه در حدی که لینک بره.

hossein 1994
02-08-2013, 21:28
واسه خوزستان 061 میشه؟
=-=-=-=-=-=-=
واسه منم SNR به شدت پایینه.اما نه در حدی که لینک بره.
تا جایی که من اطلاع دارم بستگی به مخابرات های استان داره
آره کل شهر ها استان خوزستان همون کد مرکزی میشه
به تمام اشماره یه عدد اضافه میشه

lamp23
02-08-2013, 21:35
اون وقت شماره هامون قراره چند رقمی بشه ؟ !!!!!! :n13: 15 رقمی؟ :n09:
من تا الان کـــــ مشکل snr نداشتم ....
هر وقت کاری دارم میخوام زنگ بزنم یادم میاد روز تعطیله :n02: ........

hossein 1994
02-08-2013, 21:40
احتمالا به اول شماره ها یک یا دو عدد اضافه میشه
برای تمام شماره همین اعداد اضافه میشه

imanparsa
02-08-2013, 22:05
1مگ نامحدود

gamekhor2007
02-08-2013, 23:12
به خاطر هم کدسازی هست

این هم کدسازی چیه؟

Armin.Computer
02-08-2013, 23:41

منم مشکل لینک دارم
نمی دونم چیکار کنم!
نیمشه درست کار کرد:n03:

KING iMAN
03-08-2013, 00:18
این هم کدسازی چیه؟

کدهای بین شهری توی هر استان از بین میره و یه کد کلی داره و یه رقم مشترک به اول شماره ها اضافه میشه.

KING iMAN
03-08-2013, 02:01
سرعت دانلود در ساعات رایگان امشب 12 مرداد 1392

lamp23
03-08-2013, 02:55
امروز یک ساعت با پشتیبانی حرف زدم ( واقعا" یک ساعت تمام :n09:) با Teamviewer به سیستمم وصل شد گفت خوب پینگت بالاست بله سرعت دانلودت نسبت به سرویست کمه ، بعدش گفت مشکل از ویندوزتــــــــه :n04:
منم چون میدونستم ممکنه اینو بگه از قبل لپتاپمو آماده کرده بودم :n10: در جا گفتمش این id و اینم پسورد با team viewer وصل شو به لپتاپم ......
خلاصه بعد از کلی زور زدن تا راضی شد که درخواست بده که خطم چک بشه :n01:
بعدش یارو که زورش اومده انقدر سه پیچش شدم در جا Down Stream رو برام از 4096 کرد 1288 .................. ( بعدا" زنگ میزنم به خانمه ، برام ببرتش بالا :n02::n10: )
ولی دیگه اگه درست نشد درجا درخواست تخلیه خط میدم میرم پارس آنلاین ............

nima_ir
03-08-2013, 02:59
الان وارد کنسول مودم شدم دیدم آپ استریمم از 2048 شده 1289 !!!!!!!!!!!!!!!

سرعت 1مگ محدود هستش.

اپراتور دستکاری کرده؟ یا خودش اتوماتیک کم و زیاد میشه؟؟؟

سرعت داانلود افتضاخ پایینه

lamp23
03-08-2013, 03:09

سرعت 1مگ محدود هستش.

داداش snr ــت چقدر کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
برای آپلود که دیگه 0.7 هست !!!!!!!!!!!!!!!!!
سرویست که الان درسته روی 1289 یعنی از یه مگ یکم بیشتر که خوبه
لینکت نمیپره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتملا" اپراتور برای اینکه نویز خیلی داشتی این کارو کرده

سرعت دانلودت چنده ؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.t
03-08-2013, 03:10

سرعت 1مگ محدود هستش.

اوتوماتيك كه چيزي كم و زياد نميشه يا كم كردن براتون يا حدسم اينه كه لينك شما خيلي ضعيفه به اين خاطر كم شده. الان حداكثر دان استريم شما 1652 هست كه جوابگوي 2048 نيست. آپ استريم كه ديگه فاجعه است!
شما هم فردا زنگ بزن شايد كاري كرديم!

nima_ir
03-08-2013, 03:14
داداش snr ــت چقدر کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
برای آپلود که دیگه 0.7 هست !!!!!!!!!!!!!!!!!
سرویست که الان درسته روی 1289 یعنی از یه مگ یکم بیشتر که خوبه
لینکت نمیپره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتملا" اپراتور برای اینکه نویز خیلی داشتی این کارو کرده

سرعت دانلودت چنده ؟؟؟؟؟؟؟

از سرور داخلی حدود 110

ولی قبلآ از سرور داخلی روی 270 دانلود میکردم.

لینک که ثابت هستش و سرعت دانلودم خیلی امده پایین.

alimail3248
03-08-2013, 08:13
برا منم کم شده ولی نه در حدی که لینک بپره قبلا 30 بود الان شده 19

alimail3248
03-08-2013, 08:18

سرعت 1مگ محدود هستش.

شاید کار اپراتور بوده ولی معمولا هر وقت snr اپ استریم بیاد پایین مقدار اپ استریم به زیر 1 مگ افت میکنه که احتمالا برای شما همینطوره

alimail3248
03-08-2013, 08:19
امروز یک ساعت با پشتیبانی حرف زدم ( واقعا" یک ساعت تمام :n09:) با Teamviewer به سیستمم وصل شد گفت خوب پینگت بالاست بله سرعت دانلودت نسبت به سرویست کمه ، بعدش گفت مشکل از ویندوزتــــــــه :n04:
منم چون میدونستم ممکنه اینو بگه از قبل لپتاپمو آماده کرده بودم :n10: در جا گفتمش این id و اینم پسورد با team viewer وصل شو به لپتاپم ......
خلاصه بعد از کلی زور زدن تا راضی شد که درخواست بده که خطم چک بشه :n01:
بعدش یارو که زورش اومده انقدر سه پیچش شدم در جا Down Stream رو برام از 4096 کرد 1288 .................. ( بعدا" زنگ میزنم به خانمه ، برام ببرتش بالا :n02::n10: )
ولی دیگه اگه درست نشد درجا درخواست تخلیه خط میدم میرم پارس آنلاین ............

teamviewer ?
مگه پشتیبانی از این کارا هم بلده ؟
کدوم پشتیبانی بود ؟ 2020 یا 3036 ؟

javadhyper
03-08-2013, 08:37
الان 4 ساله دارم از نت طلوع رایانه لقمان استفاده میکنم که حتما اطلاع دارن دوستان عزیز که قبلا اسمش فناوا بود و شرکتش توی تهران بود ( الانم هست البته ) اهواز هم با همین اسم ولی با نظارت کامل از طرف خود شرکت در تهران ( پشتیبانی و بقیه مسائل ) اداره میشد که اون موقع من بهش میگفتم نت رویایی ، پشتیبانیش خدا بود زنگ میزدی مشکل رو نگفته میگفت فلان کن بهمان کن میدی درست شده یا مشکل اگر سمت خودشون بود یه جور رفعش میکرد در عرض سه سوت بعد لحن صحبت و بخوردشون اینقدر خوب بود که حال میکردی فقط بهشون زنگ بزنی الکی صحبت کنی اصلا این مسخره بازیهایی که دوستان میگن چه میدون پشت خط و از این حرفا نداشتیم واسه همین حتی زورم میومد به کسی معرفیش کنم چون نه کسی میشناختش ( چه تو اهواز چه تهران ) نه اصلا سمتش میرفت چون اون موقع پارس مشنگ و یه سری شرکت دیگه سر زبونا بود ، اون موقع بود که یه نت نامحدود 128 بستم و سرعتم 60 بود و قطعی معطی اصلا نداشتم همه چی به جرات میتونم بگم عالی بود ولی از وقتی که اسم طلوع رایانه لقمان ظهور کرد و همه چیزو سرپدن دست این اهوازیا بلاها بود که سرمون نازل شد یه مقایسه کوچیک میکنم :

تحت نظارت تهران :

قطعی = به معنای واقعی کلمه هیچ
سرعت = عالی
پینگ = توپ
پشتیبانی = در حد تیم ملی والیبال

تحت نظارت اهواز خراب شده :

قطعی = کلا شده پیام بازرگانی
سرعت = پرنوسان ( البته سرعت ثابت همون 60 بود )
پینگ = خوبه اکثر موقع ها
پشتبانی = در حد کلمپیچ

یه خاطره بگم خدمت دوستان عزیز یه روز از دستشون خیلی عصبانی شدم زنگ زدم به خود فناوا توی تهران گفتم جناب به خدا دیگه خسته شدیم ، گفت چرا عزیز گفتم من یکی از یوزهای 4 ساله هستم اون زمان که همه چی تحت نظارت تهران بود خیلی عالی بود نه افت سرعت نه قطعی پشتیبانی خوب ولی متاسفانه از وقتی اومد تحت نظارت اهواز دیگه حتی جواب آدمو نمیدن گفت چرا چی شده گفتم سرعتم یه روزه افت کرده در حدی که با 6 کیلوبایت دانلود میکنم پیج هم که اصلا باز کردنش واسم امکان پذیر نیست زنگ هم که میزنیم یا جواب نمیدن امروز که جواب دادن با آدم یه جوری صحبت میکنن که انگار مشکل از مائه با اینکه ما خیلی محترمانه ازشون درخواست کردیم مشکل رو بررسی کنن میگن صبر داشته باشید خدا سرشاهده نه گذاشت نه برداشت چنان گفت غلط کرده که مو به تنم سیخ شد بعدش گفت شما یه لحظه پشت خط منتظر باشید صداش میومد زنگ زد به یارو گفت شما خانم میخواست اسمشو بدونه بعد گفت این یوزر تماس گرفته فلان و بهمان جریان کامل گفت بعدش اونم نمیدونم چی گفت که بعد یارو برگشت گفت بهش که اگه یه بار دیگه یه چنین موردی ببینم باهاتون برخورد شدید میشه بعدم اومد به من گفت ما از همینجا رسیدگی میکنم فقط شما واسه ده دقیقه مودم رو خاموش کنید بعد روشن کنید اگر مشکل ادامه داشت دوباره تماس بگیرید تا رسیدگی کنیم که بعدش مودم خاموش کردم و بعد که روشن کردم دیدم سرعتم شده 120 تا 7 8 ماه همینجوری موند و بعد دوباره به حالت عادی برگشت. خاطره ای بود دوست داشتم خدمت عزیزان دل بگم انشاالله که از اینکه زیاد حرف زدم دوستان ناراحت نشده باشن و دعا میکنم که هر نتی دارید پایدار و پرسرعت باشه.

یا حق

mohammad varaste
03-08-2013, 10:45
بچه ها امروز متوجه شدم اینترنتم وصل شده اما از شرکت اوتیس (یا یه همچین اسمی)
این الان همون مخابراته ؟ :n13: بعد چرا هنوز وقتی مودمو روشن میکنم چراغش چشمک میزنه ؟
زنگ زدم به پشتیبانیش میگه یوزر و پسوورد میخواد
اینو چجور پیدا کنم ؟
همون پشتیبانی میتونه بهم بدش ؟

Armin.Computer
03-08-2013, 10:50
این الان همون مخابراته ؟ :n13: بعد چرا هنوز وقتی مودمو روشن میکنم چراغش چشمک میزنه ؟
اینو چجور پیدا کنم ؟

user pass چی؟

mohammad varaste
03-08-2013, 11:20
نمیدونم میگفت باید اونی که نصب میکنه بهت بده:n13:
این شرکته با مخابرات فرق میکنه ؟:n13:

Armin.Computer
03-08-2013, 12:04
نمیدونم میگفت باید اونی که نصب میکنه بهت بده:n13:
این شرکته با مخابرات فرق میکنه ؟:n13:

اسم دقیقش چیه؟
kish oasis نیست؟

mohammad varaste
03-08-2013, 12:12
آره فکر کنم همینه اوآسیس

hossein 1994
03-08-2013, 12:23
اینو چجور پیدا کنم ؟
منظورت یوزرنم و پسورد هست آره تلفنی بهت میدن.باید یوزرنم و پسورد بدی که کانک بشی
منظورت ضحی کیش نیست؟

mohammad varaste
03-08-2013, 14:44
نه همون اواسیسه.

M_611
03-08-2013, 15:01
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی از نیوساید اهواز از مخابرات ADSL گرفته؟ یا کسی رو میشناسه که گرفته باشه؟
برای ثبت نام به پارس آنلاین رفتم و گویا تمامی خط تلفن های شهری نیوساید DLC هست و از توی سوئیچ شرکت نفت رد شده و نمیشه ADSL گرفت.
اما گفتم شاید برای مخابرات مشکلی نداشته باشه.

پیشاپیش ممنون

Armin.Computer
03-08-2013, 15:05
آره فکر کنم همینه اوآسیس

تا جایی که می دونم این شرکت مخابراته
پس خیالت راحت
چی شد آخر؟
وصل شدی؟

alimail3248
03-08-2013, 16:06
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی از نیوساید اهواز از مخابرات ADSL گرفته؟ یا کسی رو میشناسه که گرفته باشه؟
برای ثبت نام به پارس آنلاین رفتم و گویا تمامی خط تلفن های شهری نیوساید DLC هست و از توی سوئیچ شرکت نفت رد شده و نمیشه ADSL گرفت.
اما گفتم شاید برای مخابرات مشکلی نداشته باشه.

پیشاپیش ممنون

یکی از بستگان که در نیوساید هست دوسال پیش از مخابرات داشت ولی چون از پشتیبانی مخابرات راضی نبود سرویس دهنده رو عوض کرد والان هم از پارس انلاین داره .شما چه جوری میگی تو نیوساید نمیشه پارس گرفت ؟ پس این دوست ما چه جوری داره از پارس سرویس میگیره ؟

alimail3248
03-08-2013, 16:16
2 مگ محدود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
03-08-2013, 17:35
2 مگ محدود

:n04:
خیلی جالبه!
سرعت سرورهای خارجی از داخلی بیشتره!

alimail3248
03-08-2013, 19:25
:n04:
خیلی جالبه!
سرعت سرورهای خارجی از داخلی بیشتره!

دقیقا از وقتی پورتم منتقل شده به پاس ماناماد این ریختی شده روی همه ای پی ها و گت وی ها همین وضعه خارج از داخل بهتره ولی برای بقیه برعکسه نمیدونم چرا اینجوری شده .یعنی ممکنه پورت مشکل داشته باشه ؟

rezagole
03-08-2013, 19:28
سلاااام به همگی،دوستان سرویسه 512محدود در طول روز چه سرعتی برای دانلود میده؟؟؟سرعت دانلوده شبانش چطوره؟؟؟

اونوقت 512نامحدود چطور؟؟سرعته65رو برای دانلود میده؟؟ممنون میشم جواب بدین:n16:

soroosh_cz
03-08-2013, 19:33
وضعیت فعلی: سرویس 512 نامحدود مخابرات شرکت پارس ماناماد است لعنت بر دشمنان اسلام :n02:

Armin.Computer
03-08-2013, 19:34
دقیقا از وقتی پورتم منتقل شده به پاس ماناماد این ریختی شده روی همه ای پی ها و گت وی ها همین وضعه خارج از داخل بهتره ولی برای بقیه برعکسه نمیدونم چرا اینجوری شده .یعنی ممکنه پورت مشکل داشته باشه ؟
یعنی پورتت خراب بوده وقتی رفتی پارس پورت عوض شده و وضعیت خوب شده؟
منظورت اینه؟

سلاااام به همگی،دوستان سرویسه 512محدود در طول روز چه سرعتی برای دانلود میده؟؟؟سرعت دانلوده شبانش چطوره؟؟؟

اونوقت 512نامحدود چطور؟؟سرعته65رو برای دانلود میده؟؟ممنون میشم جواب بدین:n16:

من 256 دارم
تقریبا میشه گفت واقعی سرعت میده

rezagole
03-08-2013, 19:42
یعنی پورتت خراب بوده وقتی رفتی پارس پورت عوض شده و وضعیت خوب شده؟
منظورت اینه؟

من 256 دارم
تقریبا میشه گفت واقعی سرعت میده

ممنون بابته جوابتون من خودمم 256نامحدود دارم راستش دهنم سرویس شده:n03: خیلی کنده چند روز دیگه سرویسم تمام میشه میخوام بکنم برم کیانپارس برای تمدید:n02:خواستم از دوستان راهنمایی بگیرم زیاد چیزی برای دانلود ندارم ولی خب مثلا اهنگ یاا ویدیو با حجمه کمم میخوام دانلود کنم با این سرویس خیلی طول میشه با این اوصاف چی پیشنهاد میکنید

Armin.Computer
03-08-2013, 19:43
ممنون بابته جوابتون من خودمم 256نامحدود دارم راستش دهنم سرویس شده:n03: خیلی کنده چند روز دیگه سرویسم تمام میشه میخوام بکنم برم کیانپارس برای تمدید:n02:خواستم از دوستان راهنمایی بگیرم زیاد چیزی برای دانلود ندارم ولی خب مثلا اهنگ یاا ویدیو با حجمه کمم میخوام دانلود کنم با این سرویس خیلی طول میشه با این اوصاف چی پیشنهاد میکنید

شما در حال حاضر از مخابرات سرویس داری؟

rezagole
03-08-2013, 19:47
شما در حال حاضر از مخابرات سرویس داری؟

بله..................

Armin.Computer
03-08-2013, 20:47
بله..................

یعنی منظورتون اینه که اپراتور های دیگه مخابرات بهتر هستن؟

alimail3248
03-08-2013, 20:49
نه ارمین پیش ضحی که بود معمولا همون کندی سرعتی که برای بقیه پیش میومد برای من هم بود ولی هیچ وقت از سرور داخل کم نمیشد تحت هیچ شرایطی فقط از خارج کم میشد الان گفتم شاید پورت جدیدی که بهم دادن مشکل داره که سرعت داخل اینطوریه وگرنه خارج که شل کن سفت کن هست بعضی وقت ها خوبه بعضی وقتها نه

Enter
03-08-2013, 20:52
سلام امروز حجم ترافیک 2 مگ محدودم تموم شد رفتم بصورت آنلاین از سایت پارس ماناماد ثبت نام کردم و 512 نامحدود رو انتخاب کردم مبلغ رو هم آنلاین واریز کردم منتها الان حدود 4 ساعته که هیچ خبری نشده همون اوایل زنگ زدم پشتیبانی گفت نیم تا 45 دقیقه طول میکشه تا سرویستون فعال بشه ولی نشد میخواستم بدونم کسی از دوستان همچین مشکلی تا حالا براش پیش اومده؟

parspro
03-08-2013, 22:13
لطفا بگید مخابرات سرویس نامحدود 512 قیمتش چقدر ماهیانه

soroosh_cz
03-08-2013, 22:16
لطفا بگید مخابرات سرویس نامحدود 512 قیمتش چقدر ماهیانه
هزینه ی نهایی ماهیانه اش طرفای 27000 تومنه با احتساب مالیات و ... البته فکر میکنم بعضی جاها 25 تومن هم هست.

rezagole
03-08-2013, 22:20
یعنی منظورتون اینه که اپراتور های دیگه مخابرات بهتر هستن؟

نه منظورم اینه که از بین سرعت های مختلف مخابرات کدوم رو یشنهاد میکنید؟؟؟دانلوده زیادی ندارم در حده اهنگه ام پی تری و کلیپه کوتاهه ولی با سرویسه 256نامحدودی که دارم سرعتم پایینه الان میخوام عوضش کنم

lamp23
03-08-2013, 22:50
teamviewer ?
مگه پشتیبانی از این کارا هم بلده ؟
کدوم پشتیبانی بود ؟ 2020 یا 3036 ؟

2020
آره داداش بلده ولی باید بشون گیر بدی :n10:
همین طوری انجام نمیدن :n09:

mohammad.t
03-08-2013, 23:05
واقعا تبريك داره به شركت بزرگ مخابرات خوزستان و شركت عظيم پاس پاناماد.
لينك من همش مي پره اينم وضعيت من:

تا داشتم تايپ مي كردم دوباره لينك پر زد و رفت!
بهتر شد وضعيت:

porya_spy
03-08-2013, 23:05
الان 2-3 روز گیت وی تغییر نکرده . کاملا معلوم بود که خودشون گیت وی رو تغییر میدادن ! قبلا مودم هم که خاموش نمیکردی بازم گیت وی عوض میشد !!! خداروشکر 2-3 روز طعم اینترنت خوب دارم میچشم :n02::n01:

mohammad.t
03-08-2013, 23:40
واقعا تبريك داره به شركت بزرگ مخابرات خوزستان و شركت عظيم پاس پاناماد.
لينك من همش مي پره اينم وضعيت من:

تا داشتم تايپ مي كردم دوباره لينك پر زد و رفت!
بهتر شد وضعيت:

توي ده دقيقه گذشته سه چهار بار ديگه هم لينك خاموش شده.
اگه كسي مشكل من رو داره بگه!
اگه بدونم مودم خرابه يه فكري براش مي كنم!
سرووووووووووووووش چي شد؟!:n02:

imanparsa
03-08-2013, 23:43
1 مگ نامحدود:

mohammad.t
03-08-2013, 23:47
1 مگ نامحدود:

ديگه عادت كرده بوديم كه تست شما بين 0.80 تا 0.90 باشه.
امروز كم شده سرعت؟

mohammad.t
04-08-2013, 00:18
اه!
6-7 بار ديگه هم لينكم پريد.
ديگه نمي دونم چه كنم!
:n28:

lamp23
04-08-2013, 00:54
اه!
6-7 بار ديگه هم لينكم پريد.
ديگه نمي دونم چه كنم!
:n28:

شاید من برم پارس ......
هیچی که نداره سرعت بیش از سرویست بت میده ساعت رایگانش بیشتره و پشتیبانیش هم اذیت نمیکنه تازه به خاطر قطعی ترافیک هم به سرویست اضافه میکنه
در صورتی که مخابرات پشتیبانی بوق ، سرعت بوق ، پینگ بوق ، قطعی در شرایط خاص مثل انتخا...... هم که خیلی داره .........

mohammad.t
04-08-2013, 01:14
شاید من برم پارس ......
هیچی که نداره سرعت بیش از سرویست بت میده ساعت رایگانش بیشتره و پشتیبانیش هم اذیت نمیکنه تازه به خاطر قطعی ترافیک هم به سرویست اضافه میکنه
در صورتی که مخابرات پشتیبانی بوق ، سرعت بوق ، پینگ بوق ، قطعی در شرایط خاص مثل انتخا...... هم که خیلی داره .........

از دو ساعت پيش تا الان نزديك 20 بار لينك مودم قطع شده و وصل شده دوباره.
آره يادش بخير براي عيد فطر و ... گيگ ميداد:n03:

ديگه اوضاع خطت من فاجعه شده! همين 2 خط رو تا نوشتم تا الان 4 بار لينك پريده.
آره انصافا پشتيباني پارس عالي بود. دو سه سال پيش اومدن 15 روز عيد گفتن ترافيك رايگان سرعتها خيلي كم شد يه ايميل زدم بهشون كه سرعت كمه فرداش 2 بار زنگ زده بود خونه نبودم تا زنگ زد كلي معذرت خواهي كرد.
اگه مخابرات بذارمون بريم شركت ديگه خيلي خوبه ولي بعيد مي دونم بذاره. اگه قرار باشه 2 هفته بدون اينترنت بمونيم اصلا معقول نيست!

snr من الان 6 هست نمي دونم چيكار كنم!

lamp23
04-08-2013, 01:15
نظر شما چیه بچه ها ؟؟ بنظرتون برم پارس آنلاین ؟؟؟؟؟؟؟؟
آسیاتِک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا" مخابرات شانسیه ، اگه شانس داشته باشی . مثل من کـــــ زمانی داشتم شش ماه برام 4 مگ بسته بودن شبانه تا 7 گیگ دانلود میکردم سرعت فیکس روی 500 با 8 کانکشن ولی هرچی به انتخا...... نزدیک تر میشدیم کیفیت پایین تر میومد ......

KING iMAN
04-08-2013, 02:33
سرعت ساعات رایگان امشب

775e
04-08-2013, 04:26
سرعت ساعات رایگان امشب

شما دوست داری مردم رو اذیت کنی .
من توی روزشم همچین سرعتی ندارم.
بعد شما که نا محدود داشتی پس نباید سرعت شب و روز برات فرق کنه.

lamp23
04-08-2013, 04:50

داداش بنظرم اونی کــــــ اذیت میکنه این بنده خدا نیست . اونی کـــ اذیت میکنه همونه کـــــ میگه سرعت سرویس خانگی باید 128باشــه همونی که داره اینترنت رو با پایین ترین کیفیت و با بالاترین قیمت میده و خونمون رو تو شــــیــــشــــه کـــــرده
همونی کــــ باعث شده اینترنتمون توی جهان کم سرعت ترین و محدود ترین باشه . آره همونی که حق ما رو ضایع میکنه .......
جالبه از خارجی ها میپرسم سرعت اینترنتتون چنده میگه نمیدونم برای من کـــ میخوام از یوتیوــــبوق ویدئو کلیپ ببینم کافیه.
بعد ما داریم اینجا تو سر کله هم میزنیم که snr پایینه ، پینگ بالائـــه . downstream تو رو چنده و ........

mohammad.t
04-08-2013, 04:51
نظر شما چیه بچه ها ؟؟ بنظرتون برم پارس آنلاین ؟؟؟؟؟؟؟؟
آسیاتِک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا" مخابرات شانسیه ، اگه شانس داشته باشی . مثل من کـــــ زمانی داشتم شش ماه برام 4 مگ بسته بودن شبانه تا 7 گیگ دانلود میکردم سرعت فیکس روی 500 با 8 کانکشن ولی هرچی به انتخا...... نزدیک تر میشدیم کیفیت پایین تر میومد ......

آسياتك نداشتم ولي پارس به نظرم بهتره. پارس آنلاين هم مثل مخابرات دولتي هست( مداركش موجوده!)
مخابرات از بس مشترك گرفته به اين روز دچار شده. خود روز همين قضيه كه مي گي ما هيچ افت سرعتي نداشتيم بچه ها هستن گواهي مي دن عين شير داشتيم دانلود مي كرديم.
تا يكسال پيش اصلا اسمي از مخابرات نبود همه يا پارس مي گرفتند يا شاتل. الان روزي فكر كنم نزديك 50 تا مشترك جديد توي شهر ما مي گيره.
البته يه حدس هاي بعيدي هم مي زنم. كندي سرعت ما دقيقا مصادف شد با روزي كه تلويزيون ديجيتال اومد توي شهرهاي استان. شبكه ها از طريق فيبر نوري دريافت ميشه. هر چند خودشون ميگن بستر فيبر نوري صدا سيما از مخابرات جداست و روي اينترانت ملي هست ولي خب روي اينترانت هم كه باشه بازي تاثير داره!
شايد همزماني اين دو قضيه با هم من رو به اين حدس وادار كرده!
مطمئن هم باشيد وضعيت به طور كلي ثابت هست! يكي مثل مخابرات پول كمتر مي گيره خدمات كمتري ميده يكي بيشتر مي گيره سرعت بهتري ميده. مثلا يكي 27 تومن بده اسمش 512 نامحدود هست ولي سيستمش رو بايد 24 ساعته روشن بذاره تا چند تا فايل بگيره.
از اون ور پارس آنلاين داره 128 نامحدود رو كه 20 گيگ پر سرعت داره رو ميده 27 تومن.
از اونور 128 نامحدود مخابرات هر 24 ساعت يك گيگ دانلود ميكنه:n08:
در كل زياد حرف زدم خواستم بگم شركتها فرقي نمي كنه مهم اينه كه ببيني كاربردت چيه. نامحدود مي خواي مخابرات محدود پارس انلاين:دي

soroosh_cz
04-08-2013, 05:03

ایمان جان که تغییر سرویس داده به 2مگ محدود

Armin.Computer
04-08-2013, 10:56
توي ده دقيقه گذشته سه چهار بار ديگه هم لينك خاموش شده.
اگه كسي مشكل من رو داره بگه!
اگه بدونم مودم خرابه يه فكري براش مي كنم!
سرووووووووووووووش چي شد؟!:n02:
منم مشکل لینک دارم
فکر کنم الان چند روزی شده به دنبال حل مشکلم که تا الام هیچ نتیجه ی خاصی نداده :دی

imanparsa
04-08-2013, 11:17
1مگ نامحدود ساعت 12:18 ظهر یکشنبه

اینم یه تست از سرور لس آنجلس کالیفرنیا دقیقا اون سر دنیا:

imanparsa
04-08-2013, 11:19
ديگه عادت كرده بوديم كه تست شما بين 0.80 تا 0.90 باشه.
امروز كم شده سرعت؟

دیشب کم بود ممد جان
ولی امروز خوب شد
البته با اسپید تست دیشب کم بود - با آی دی ام همون 110 رو بهم میداد - اما ملاک کیفیت اینه که با اسپید تست روی سرور خارجی سرعت بالا باشه

ariax77
04-08-2013, 11:42
اینترنت من از شرکت اکسینه
رفتم سه گیگ ترافیک شارژ کردم
تو حساب کاربری میبینم 2.5 گیگ اضافه شده!
عجب مال مردم خورایی ن!

به نظرتون چی بگم به پشتیبانی یه کم وضعیت نتمو تو ساعت رایگان بهتر کنه؟!!!
انصافا کیفیت روز و شب خیلی با هم فرق داره! روزا سرعت تا 220 میره! ولی شب به زور تا 70 میره!

parspro
04-08-2013, 12:50
مرسی پس یعنی اگر حدودا 30 تومان بدهیم نامحدود 512 میدن و یعنی محدودیت دانلود نداره

psycho0098
04-08-2013, 12:58
واسه ثبت نام کدوم شرکت برم؟
خود سایت sitra یا برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا شرکت پاس ماناماد؟
کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟

KING iMAN
04-08-2013, 13:31
واسه من دان استریم به شدت اومده پایین.زنگ زدم 2020 میگه واست رو 4مگ بستیم اما اینجا وایه من روی 2مگم نیست.کلی با سیستمش کلنجار رفت و آخرش گفت احتمالاً از مرکز مخابراتیتونه.
باید برم مرکز مخابرات یا مرکز تعمیرات(117)؟
بعد باید بگم چی رو چک کنن؟

alimail3248
04-08-2013, 13:34
1مگ نامحدود ساعت 12:18 ظهر یکشنبه

اینم یه تست از سرور لس آنجلس کالیفرنیا دقیقا اون سر دنیا:

دوست عزبز down stream شما روی چند بسته شده ؟

alimail3248
04-08-2013, 13:37
عجب مال مردم خورایی ن!

انصافا کیفیت روز و شب خیلی با هم فرق داره! روزا سرعت تا 220 میره! ولی شب به زور تا 70 میره!

لطف میکنید ادرس سایت شرکت رو بزارید تا اگر دوستان اطلاعات خواستند از سایت دنبال کنند.

imanparsa
04-08-2013, 14:17
دوست عزبز down stream شما روی چند بسته شده ؟

دان استریم من روی 1024 هستش- جون به جونش کنی از این سرعت بالاتر نمیره
2مگ هم که بگیرم روی 1024 میبندن آخه مرکز انقلاب روی کافو نوری حداکثر 1024 میبنده

Armin.Computer
04-08-2013, 14:18
عجب مال مردم خورایی ن!

سرویست چیه دوست عزیز؟

alimail3248
04-08-2013, 15:29
دان استریم من روی 1024 هستش- جون به جونش کنی از این سرعت بالاتر نمیره
2مگ هم که بگیرم روی 1024 میبندن آخه مرکز انقلاب روی کافو نوری حداکثر 1024 میبنده

پس سرعتت طبیعیه چون داون استریم هر چقدر باشه همیشه به خاطر فاصله و خیلی عوامل دیگه 100 تا 300 کیلوبیت تلفات پهنای باند وجود داره وسرعت نهایی کمتر از داون استریم خواهد بود.

imanparsa
04-08-2013, 17:00
پس سرعتت طبیعیه چون داون استریم هر چقدر باشه همیشه به خاطر فاصله و خیلی عوامل دیگه 100 تا 300 کیلوبیت تلفات پهنای باند وجود داره وسرعت نهایی کمتر از داون استریم خواهد بود.

بله سرعت من طبیعیه
الان 1مگ نامحدود دارم - این حداکثر سرویسیه که میتونم بگیرم

ruzbeh1
04-08-2013, 17:43
512 نامحدود مخابرات مازندران:n09:

KING iMAN
04-08-2013, 18:40
واسه من دان استریم به شدت اومده پایین.زنگ زدم 2020 میگه واست رو 4مگ بستیم اما اینجا وایه من روی 2مگم نیست.کلی با سیستمش کلنجار رفت و آخرش گفت احتمالاً از مرکز مخابراتیتونه.
باید برم مرکز مخابرات یا مرکز تعمیرات(117)؟
بعد باید بگم چی رو چک کنن؟

تکرار اول/
تکرار اول