PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

KING iMAN
26-07-2013, 00:44
چه غلطی کردم 512 محدود گرفتم! راهی نیست که تبدیلش کنم به 512 نامحدود؟! 3 ماهه گرفتم. تفاوت قیمت رو بدم تغییرش نمیدن؟

حضوری بری اینکارو میکنن احتمالاً.میتونن اینکارو کنن.مگر اینکه نخوان.

مثل اینکه مخابرات فعلا آب قطعه .... دوستانی که نامحدود دارن از کدوم سرویس راضین؟البته پول هم مهمه مثلا 1 مگ نامحدود ماهی 45000 تومان که ما از این پولا نداریم ... خودم 128 نامحدود دارم بعضی وقت ها مودم بالا میاره از بس به خودش زور میزنه واسه دانلود:n21:
معقول ترین سرویس نامحدود 512 هستش.

دوستان الان کدوم سرویس سرعت حداقل ۱۰۰ میده ؟

خودم ۲۵۶ نامحدود دارم خوب بود / یه چند روزی نبودم الان که اومدم دیدم سرعت شده ۳۰ ۴۰
نامحدود کدوم سرویس خوبه ؟:n13:
با این سرعتی که شما میخوای سرویس 1 مگ.

اين عكسا چيه؟! باز خوبه بعد افطار اومدم اين رو ديدم:n01:

از خودتون بپرسین.از بس گیر دادین به آواتار این بنده خدا که من واستون روشنش کردم.نیست که بدتون اومد.همتون تو سیستمتون ذخیره ش کردین:دی

بچه ها من از کیش او اسیس اینترنت دارم، همیشه 512 میگرفتم ، ولی چون سرعت 128 تا 1 مگ همشون یه اندازه بود و همشون سرعتشون 120 بود ، این اخری 128 گرفتم
حالا اگه بخوام باز 512 بگیرم باید مدرک ببرم یا چون قبلا 512 داشتم الانم میتونم از سایت مثل قبل بگیرم؟
نکنه دیگه بهم ندن:n27:
نه بابا.حضوری بری مثل آب خوردن تو چند دقیقه واست ارتقا میدن.یه کارت دانشجوییم ببری بد نیست.آنلاینم میشه اما دردسر داره.روشش رو توضیح دادم چند صفحه قبل.

ariax77
26-07-2013, 00:53
فکر نمیکنم راهی باشه مگر اینکه بسوزونی سرویس رو که پولت میپره .حالا اگر حضوری بری شاید یه کاری برات بکنن . الان 512 محدود که گرفتی سرعت تا چند میره ؟ ثابته یا نوسان داره ؟

شب سرعت از 50 بالاتر نمیره
روز سرعت 140 که البته به کارم نمیاد
شب پینگ بالای 300 میشه!

soroosh_cz
26-07-2013, 01:05
شب سرعت از 50 بالاتر نمیره
روز سرعت 140 که البته به کارم نمیاد
شب پینگ بالای 300 میشه!

512 نامحدود...
حداقل 70، حداکثر 90
روز و شب فرقی نفوکوله :n02:

پینگ از ساعت 12 شب تا 5:30 صبح = 230ms (نه با 4.2.2.4) و از ساعت 5:30 به بعد = 130ms
گیت وی 89 تقدیم میکند :n02:

ایمان، در مورد من، از هر چی کاراکتر انیمه ای هست متنفرم، چه بازی چه کارتون... تنها شخصیت با بیس طراحی ژاپنی که خوشم میاد دانته هست تو DMC 4 به قبل :n02:

T_rex
26-07-2013, 01:19
این مخابرات جریانش چیه ؟ من سه ماه 256 نامحدود داشتم دانلود با IDM بین 80 تا 110 نوسان داشت معمولا 95 بود:n06: از بعد انتخابات تا الان دانلود شد 30 :n03: بنظرتون مخابرات قصد و غرضی داشته سه ماه بهمون حال داد بعد زد حال بمون زد ؟؟

mohammad.t
26-07-2013, 01:32
این مخابرات جریانش چیه ؟ من سه ماه 256 نامحدود داشتم دانلود با IDM بین 80 تا 110 نوسان داشت معمولا 95 بود:n06: از بعد انتخابات تا الان دانلود شد 30 :n03: بنظرتون مخابرات قصد و غرضی داشته سه ماه بهمون حال داد بعد زد حال بمون زد ؟؟

چمدونم!
رفتم ميگم سرعت كمه مي گه بد عادت شديد 256 سرعت بايد 32 باشه.
فرضيه ها زياد هستند: 1- مي خواد مخابرات كم كم نامحدود ها رو برداره. 2- كلا كشور با كمبود پهناي باند مواجه. 3- به خاطر انتقال پورت ها به كيش سوسيس هستش.4-استفاده از اينترنت پيشرفته جديد :‌ لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%DB%8C)
در كل ما هم مثل شما ضد حال خورديم اساسي. نه پول داريم يه مگ بگيريم نه تحمل اين نت لاك پشتي رو :
تو خورشيدي و من شب چه سازم؟ نه تاب دوري و نه تاب ديدار !

soroosh_cz
26-07-2013, 01:35

برای اکثرمون حدود دو هفته پیش سرعت ها واقعی شد نه از انتخابات.
اون سرعت بالا بستن هم برای جذب مشتری بوده، پس نمیشه بش ایرادی گرفت که چرا سرعت ها رو واقعی کردی، از قول خودشون، یه فازی دادن، وقتی به مقدار مشترک دلخواهشون رسیدن، سرعت ها رو واقعی کردن...
حالا هم که سرعت ها رو واقعی کردن هم تو فکر جذب مشتری نیستن، میدونی چرا؟ چون میشه گفت تقریبا تمام ISPـهای دیگه رو تو خوزستان داغون کردن... پارس آنلاین دزفول که به فنا رفت، آسیاتک دزفول که مث بقیه جاها داغونه؛ شاتل هم تعریفی نیست.

soroosh_cz
26-07-2013, 01:36
چمدونم!
فرضيه ها زياد هستند: 1- مي خواد مخابرات كم كم نامحدود ها رو برداره. 2- كلا كشور با كمبود پهناي باند مواجه. 3- به خاطر انتقال پورت ها به كيش سوسيس هستش.4-استفاده از اينترنت پيشرفته جديد :‌ لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%DB%8C)
در كل ما هم مثل شما ضد حال خورديم اساسي. نه پول داريم يه مگ بگيريم نه تحمل اين نت لاك پشتي رو :

اینترنت جدیدت تو حلق صدام :n02:

KING iMAN
26-07-2013, 01:42
512

ایمان، در مورد من، از هر چی کاراکتر انیمه ای هست متنفرم، چه بازی چه کارتون... تنها شخصیت با بیس طراحی ژاپنی که خوشم میاد دانته هست تو DMC 4 به قبل :n02:
چندتا سفارش بدم بیاد در خونه؟ :دی

به انتخابات ربطی نداشت.کلاً سرویسهای نامحدودش(علی الخصوص همین 256 نبمحدود) خیلی به صرفه و عالی بود.اما الان دیگه واقعی بستن.نمیشه بهشونم گیر داد.خوب طبق قرار داده دیگه.

چمدونم!
مخابرات پهنای باند کم بیاره؟برو ببین مخابرات قزوین چطور داره سرویس Dedicated میده بهشون.دارن با ضریب اشتراک 1 به 1 حال میکنن.سرعت سرویس 128 اونا بالای 300 هستش و پینگشون زیر 130.اونوقت مخابرات ما داره سوسه میاد.حروم خورا.

ariax77
26-07-2013, 01:58
سرعت روی 15 با 512 مخابرات محدودش. فردا باباشونو میارم جلو چشمشون!

soroosh_cz
26-07-2013, 02:12
چندتا سفارش بدم بیاد در خونه؟ :دی

به انتخابات ربطی نداشت.کلاً سرویسهای نامحدودش(علی الخصوص همین 256 نبمحدود) خیلی به صرفه و عالی بود.اما الان دیگه واقعی بستن.نمیشه بهشونم گیر داد.خوب طبق قرار داده دیگه.

مخابرات پهنای باند کم بیاره؟برو ببین مخابرات قزوین چطور داره سرویس Dedicated میده بهشون.دارن با ضریب اشتراک 1 به 1 حال میکنن.سرعت سرویس 128 اونا بالای 300 هستش و پینگشون زیر 130.اونوقت مخابرات ما داره سوسه میاد.حروم خورا.
ما میگیم سلام ... بی طمع نیست :n02:
الان ببین چه نقشه ای دارن برای اینا که قزوینن :n02: فردا میرن در خونه هاشون میگن شما اینقدر اضافه مصرف داشتید حالا ... :n02: البته شوخی میکنم...

راستی اون موقع که سرعت ها بالا رفته بودن به یه نکته ای پی بردم.
وقتی که سرعت میرسید به حداکثر سرعت پهنای باند، پینگ زیاد میشد... ولی الان حتی 10 تا هم دانلود 16 کانکشنی همزمان بذارم، پینگ فرقی نمیکنه. مثل اینه که دانلودی نیست...

mohammad.t
26-07-2013, 03:52
ما میگیم سلام ... بی طمع نیست :n02:
الان ببین چه نقشه ای دارن برای اینا که قزوینن :n02: فردا میرن در خونه هاشون میگن شما اینقدر اضافه مصرف داشتید حالا ... :n02: البته شوخی میکنم...

راستی اون موقع که سرعت ها بالا رفته بودن به یه نکته ای پی بردم.
وقتی که سرعت میرسید به حداکثر سرعت پهنای باند، پینگ زیاد میشد... ولی الان حتی 10 تا هم دانلود 16 کانکشنی همزمان بذارم، پینگ فرقی نمیکنه. مثل اینه که دانلودی نیست...

شما دوست عزيزي كه مي گي 30 كيلوبايت براي بازي خوبه! يه چند شبه ساعت 4-5 صبح كه ميشه چراغ لينك خاموش و روشن ميشه چند دقيقه بايد صبر كنم تا دوباره روشن بشه. چند دقيقه پيش كه قطع شده بود دان استريمم اومد روي 500 !
وسط بازي بودم مي خواستم شليك كنم تايم اوت شدم!

من آخر يه كاري دست خودم مي دم! يا شنبه مي رم ميگم كلا قرارداد من رو فخس(!) كنيد من برم با ايرانسل وصل بشم ! يا شايد از پارس‌ آفلاين گرفتم دوباره يا مي رم يه 1 مگ محدود 8 گيگ مي گيرم. من يه اينترنت مي خوام سرعت بالاي 80 بهم بده توي ساعات شبانه.
پ.ن 1 : داشتم اين پست رو مي دادم باز لينك پريد.
پ.ن 2 : سروش جان الان گرفتم مطلبت رو. اتفاقا به نكته ضخيمي اشاره كردي. انگار يه جورايي محدوديت سرعت مصنوعيه. مثل اينكه خودت به دانلود منيجر بگي حداكثر با 30 دانلود كن.
توي دانلود منيجر بعضي وقتها مي ديدم كه سرعت به 60-70 هم مي رسه لحظه شروع دانلود مي گفتم دانلود منيجر ممكنه مشكل داشته باشه.
ولي اسپيد تست كه تك لينك هست ديگه چرا اينطور مي كنه.
وسط دانلود و آپلود سرعتي كه نشون مي ده و نتيجه نهايي:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتيجه :

lamp23
26-07-2013, 04:12
بچه ها من پینگم صبح ها 6 تا 11 حدود 100 هست
ولی 11 به بعد میره بالای 600 هرچی زنگ میزنم جواب درست نمیگیرم
به نظرتون چکار کنم ؟ :n13:
پارس آنلاین بگیرم ؟ یا صبر کنم والا دیوونه شدم دیگه .. :n03:

775e
26-07-2013, 04:13
یکی از دوستام شاتل داره 128 داره 160 دانلود میکنه .
حالا من 512 دارم به دلم مونده 100 دانلود کنم.
فکر نکنم دیگه درست شه
چون توی دزفول هم فیبر انحصارا شده ماله مخابرات
مخابرات = اینترنت کم سرعت+پشتیبانی بوق

روز اول تنها خوب بود دیگه روز اصلا خراب بود.
برای دانلود روز وشب یکی شده(البته یکی دیگه از دوستام هم که شاتل داره اینجوری شده)
اما میگن پارس خوب شده(درسته؟میگن ..من ندیدم)

T_rex
26-07-2013, 04:21
256 نا محدود مخابرات هم اکنون !

775e
26-07-2013, 04:29
سلم دوستان اگه بخوام خطم رو 9 مگ ببندن کجا باید برم و کاره خوبی میکنم.الان4مگه

lamp23
26-07-2013, 04:34

داداش خیلی تاثیر نداره چون اشتراکی هست ممکنه توی روز سرعتت بره بالا ولی شبانه داغونه
علاوه بر این باعث میشه snr کم بشه و نویز سرویست زیاد شه
ولی اگه اصرار داری down stream رو زیاد کنی با یه زنگ به اوپراتور هم میتونی !

ariax77
26-07-2013, 06:54

سلام هم شهری. از کجا گرفتی نتت رو؟ جنوب؟
واسه من اول رو 6 مگ بود. حالا اومده 2 مگ!!!!

imanparsa
26-07-2013, 09:37
1 مگ نامحدود ساعت 10:38 صبح جمعه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان عملا دانلود خاصی هم ندارم-نگاه کنید:

alimail3248
26-07-2013, 10:02
دوستان گذشته از قیمت و سرعت شبانه همه تایید میکنن که سرویس های نامحدود دارای سرعت پایدار و ثابت هستند ولی حجمی ها در طول روز نوسان دارند ؟

ایا همه تایید میکنید ؟

KING iMAN
26-07-2013, 11:39
شما دوست عزيزي كه مي گي 30 كيلوبايت براي بازي خوبه! يه چند شبه ساعت 4-5 صبح كه ميشه چراغ لينك خاموش و روشن ميشه چند دقيقه بايد صبر كنم تا دوباره روشن بشه. چند دقيقه پيش كه قطع شده بود دان استريمم اومد روي 500 !
وسط بازي بودم مي خواستم شليك كنم تايم اوت شدم!

من آخر يه كاري دست خودم مي دم! يا شنبه مي رم ميگم كلا قرارداد من رو فخس(!) كنيد من برم با ايرانسل وصل بشم ! يا شايد از پارس‌ آفلاين گرفتم دوباره يا مي رم يه 1 مگ محدود 8 گيگ مي گيرم. من يه اينترنت مي خوام سرعت بالاي 80 بهم بده توي ساعات شبانه.
پ.ن 1 : داشتم اين پست رو مي دادم باز لينك پريد.
پ.ن 2 : سروش جان الان گرفتم مطلبت رو. اتفاقا به نكته ضخيمي اشاره كردي. انگار يه جورايي محدوديت سرعت مصنوعيه. مثل اينكه خودت به دانلود منيجر بگي حداكثر با 30 دانلود كن.
توي دانلود منيجر بعضي وقتها مي ديدم كه سرعت به 60-70 هم مي رسه لحظه شروع دانلود مي گفتم دانلود منيجر ممكنه مشكل داشته باشه.
ولي اسپيد تست كه تك لينك هست ديگه چرا اينطور مي كنه.
وسط دانلود و آپلود سرعتي كه نشون مي ده و نتيجه نهايي:

نتيجه :
ممد نکنی اینکارو ها.سر جدت تو دیگه اشتباه منو تکرار نکن.برو یه 512 نامحدود بردار که قیمتشم شبیه همون 1مگ حجمیه.جانه من نری 1مگ حجمی بگیری ها.

دوستان گذشته از قیمت و سرعت شبانه همه تایید میکنن که سرویس های نامحدود دارای سرعت پایدار و ثابت هستند ولی حجمی ها در طول روز نوسان دارند ؟

ایا همه تایید میکنید ؟

دقیقاً همینطوره.

775e
26-07-2013, 12:27
سلام هم شهری. از کجا گرفتی نتت رو؟ جنوب؟
واسه من اول رو 6 مگ بود. حالا اومده 2 مگ!!!!

نه من خطم فیبر نوریه از پاساژ گرفتم.

775e
26-07-2013, 12:28
یعنی بریم نامحدود بگیریم.

قبلا که گفتید محدود سرعتش بیشتره.

KING iMAN
26-07-2013, 12:33
یعنی بریم نامحدود بگیریم.

قبلا که گفتید محدود سرعتش بیشتره.

کی،کِی و کجا گفته محدود سرعتش بیشتره؟
برو نامحدود بگیر داداش.

775e
26-07-2013, 12:38
دوستان این واقعیت داره؟
ایسنا:"":::::::::::::::
کد خبر: 036384
پنجشنبه، 10 شهریورماه 1390
17:31
September 1, 2011
قانون عجیب مخابرات خوزستان برای مشترکین ADSLیکی از خوانندگان آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از استان خوزستان، با ارسال پیامی به ایستنا از اعمال قانونی عجیب و من درآوردی توسط شرکت مخابرات خوزستان برای مشترکین سرویس ADSL این استان خبر داده است.

به گفته این شهروند خوزستانی که اظهاراتش به تایید مدیران ۲ شرکت سرویس دهنده ADSL در این استان نیز رسیده، طبق این قانون عجیب مخابرات خوزستان، اگر مشترکی به به هر دلیلی تصمیم گرفته باشد شرکت سرویس دهنده خدمات ADSL خود را تغییر دهد، مخابرات به مدت دو ماه خط آن مشترک را برای استفاده از خدمات ADSL شرکت سرویس دهنده دیگری رانژه نمی کند.

به گفته این شهروند خوزستانی، حتی اگر شرکت مورد نظر مشترک در آن مرکز مخابراتی پورت خالی هم داشته باشد مشترک متقاضی حتما باید دوماه بدون اینترنت منتظر بماند تا بتواند شرکت سرویس دهنده ADSL خود را تغییر دهد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) نکته جالبتر این قانون، این است که اگر مشترکی بخواهد سرویس ADSL یکی از شرکت های خصوصی PAP را بازپس داده و از خود شرکت مخابرات استان سرویس ADSL بگیرد، دیگر نیازی به این انتظار و اعمال جریمه ۲ماهه نیست و بلافاصله خط وی از رانژه شرکت سرویس دهنده قبلی درآمده و بدون فوت وقت سرویس ADSL شرکت مخابرات استان روی خط وی رانژه و قابل استفاده می شود.

قانون عجیب شرکت مخابرات استان خوزستان برای مشترکین خدمات ADSL، در واقع حق انتخاب و دسترسی به خدمات بهتر ADSL از شرکت مورد نظر را از مشترکین گرفته و یک نوع بازارسازی غیرحرفه ای و غیررقابتی برای خدمات ADSL مخابرات ایجاد می کند.

alitalker
26-07-2013, 13:09
دوستان این واقعیت داره؟

September 1, 2011

قانون عجیب مخابرات خوزستان برای مشترکین ADSL

یکی از خوانندگان آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از استان خوزستان، با ارسال پیامی به ایستنا از اعمال قانونی عجیب و من درآوردی توسط شرکت مخابرات خوزستان برای مشترکین سرویس ADSL این استان خبر داده است.

به گفته این شهروند خوزستانی که اظهاراتش به تایید مدیران ۲ شرکت سرویس دهنده ADSL در این استان نیز رسیده، طبق این قانون عجیب مخابرات خوزستان، اگر مشترکی به به هر دلیلی تصمیم گرفته باشد شرکت سرویس دهنده خدمات ADSL خود را تغییر دهد، مخابرات به مدت دو ماه خط آن مشترک را برای استفاده از خدمات ADSL شرکت سرویس دهنده دیگری رانژه نمی کند.

به گفته این شهروند خوزستانی، حتی اگر شرکت مورد نظر مشترک در آن مرکز مخابراتی پورت خالی هم داشته باشد مشترک متقاضی حتما باید دوماه بدون اینترنت منتظر بماند تا بتواند شرکت سرویس دهنده ADSL خود را تغییر دهد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) نکته جالبتر این قانون، این است که اگر مشترکی بخواهد سرویس ADSL یکی از شرکت های خصوصی PAP را بازپس داده و از خود شرکت مخابرات استان سرویس ADSL بگیرد، دیگر نیازی به این انتظار و اعمال جریمه ۲ماهه نیست و بلافاصله خط وی از رانژه شرکت سرویس دهنده قبلی درآمده و بدون فوت وقت سرویس ADSL شرکت مخابرات استان روی خط وی رانژه و قابل استفاده می شود.

قانون عجیب شرکت مخابرات استان خوزستان برای مشترکین خدمات ADSL، در واقع حق انتخاب و دسترسی به خدمات بهتر ADSL از شرکت مورد نظر را از مشترکین گرفته و یک نوع بازارسازی غیرحرفه ای و غیررقابتی برای خدمات ADSL مخابرات ایجاد می کند.

KING iMAN
26-07-2013, 14:19
دوستان این واقعیت داره؟
September 1, 2011
قانون عجیب مخابرات خوزستان برای مشترکین ADSLیکی از خوانندگان آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از استان خوزستان، با ارسال پیامی به ایستنا از اعمال قانونی عجیب و من درآوردی توسط شرکت مخابرات خوزستان برای مشترکین سرویس ADSL این استان خبر داده است.

البته این خبر خیلی قدیمیه اما خوب من یادمه که یه زمانی واقعاً اینجوی بود.

dvb595959
26-07-2013, 16:32
پس تا بدتر نشده بریم تخلیه کنیم ... میترسم بعدش جریمه نقدی و شلاق و زندان و .... اضافه بشه!!!!!!!!!!!:n02::n02::n02:

KING iMAN
26-07-2013, 18:24
تست تمرکز زیر رو بزنین و نتایجتون رو بذارین.عکس بگیرین از رکورداتون:

اولین رکورد من:

775e
26-07-2013, 18:41

اولین رکورد من:

اخه استاد بزرگوار دوست عزیز این پست چه ربطی به تاپیک داره

mohammad.t
26-07-2013, 18:51
1 مگ نامحدود ساعت 10:38 صبح جمعه :

دوستان عملا دانلود خاصی هم ندارم-نگاه کنید:

عجيبه منم اون موقع كه سرعتم 100 بود هيچ فايلي براي دانلود نداشتم.

ممد نکنی اینکارو ها.سر جدت تو دیگه اشتباه منو تکرار نکن.برو یه 512 نامحدود بردار که قیمتشم شبیه همون 1مگ حجمیه.جانه من نری 1مگ حجمی بگیری ها.

دقیقاً همینطوره.

خب الان مشكلت چيه دقيقا؟
من چيكار كنم الان؟ يه سرويس مي خوام 100 دانلود كنه.
با اين برنامه اي كه پياده كردن هر isp بگيري بهتر از اين مخابراته.
مي ترسم برم واسه تخليه چند هفته بدون اينترنت بمونم.
حالا هي ميگيم 512 نامحدود ولي همينم براي خيلي هامون مبلغ زياديه براي سه ماه 66 هزار تومن بديم.
من هنوز نظرم اينه كه كمبود پهناي باند دارن حداقل توي خوزستان اينجوره.
همين دوستان بالايي كه دارن ميگن اومدن مخابرات ، اون روز يك جمعيتي اومده بودن كه نگو همه فيبر نوري بودن كه از پارس گرفته بودن سرويس رو داده بودن به مخابرات اومده بودن منتقل بشن.
خب اين همه مشترك جديد رو از كجا مي خوان پهناي باندشون رو تامين كنن.
در مجموع لعنت خدا بهشون!

saminem
26-07-2013, 19:01

اولین رکورد من:

خوبه ؟ :n02:

775e
26-07-2013, 19:03
سلم دوستان تست سرعت من و داشته باشین
پ

شما بگید به این میگن چی پارس بودم بهتر بود

ali_phd71
26-07-2013, 20:04
مثل اینکه حسابی ریدن به سرعت حالم گرفته شد من که فعلا شیرازم:n14:.....اینجا پسرعمم 256 نامحدود داره ماهی 40 تومن تازه 6 ماهه با تخفیف بعد از 20 گیگ سرعتش میشه 30 :n27:بابا چقد دزدی همتون نابود شید بدرک کثافتا دزد

and-roid2
26-07-2013, 20:35
مثل اینکه حسابی ریدن به سرعت حالم گرفته شد من که فعلا شیرازم:n14:.....اینجا پسرعمم 256 نامحدود داره ماهی 40 تومن تازه 6 ماهه با تخفیف بعد از 20 گیگ سرعتش میشه 30 :n27:بابا چقد دزدی همتون نابود شید بدرک کثافتا دزد

داداش شما توقع دارید با 256 سرعت 100 به بالا بهتون بدن اونم نامحدود؟(تا چند وقت پیش 120 رو میداد ولی الان 30 شده کار خلاف قوانین نکردن!)
حالا باز خوبه حداقل داره سرعت اسمی رو بهتون میده پس جای هیچ نارضایتی نباید وجود داشته باشه....

بچه های اسیاتک 2 مگ گرفتن اونوقت دارن با سرعت 80 دانلود میکنن...اونا پس چی بگن؟

mohammad.t
26-07-2013, 21:30
داداش شما توقع دارید با 256 سرعت 100 به بالا بهتون بدن اونم نامحدود؟(تا چند وقت پیش 120 رو میداد ولی الان 30 شده کار خلاف قوانین نکردن!)
حالا باز خوبه حداقل داره سرعت اسمی رو بهتون میده پس جای هیچ نارضایتی نباید وجود داشته باشه....

بچه های اسیاتک 2 مگ گرفتن اونوقت دارن با سرعت 80 دانلود میکنن...اونا پس چی بگن؟

دوست عزيز شما هم كه حرف اونا رو مي زنيد. الان هيچ جا سرعت 256 نامحدود رو نمي ده كه كلا 30 دانلود كنه. همه به قول دوستمون حداقل 20 گيگ مي دن سرعت بالا.
اينا مي خواستن چند ماه همه رو جذب كنند الانم كه ديگه نمي ذارن بريم از جايي ديگه بگيريم مجبوريم تحمل كنيم.
يا حداقل 20 گيگ با سرعت بالاتر بدن يا سرعت 256 لااقل يه 50-60 باشه. 24 ساعت تموم كه كامپيوتر يكضرب روشن باشه در حال دانلود 2 گيگ دانلود مي كنه. خب پول برق را بايد داد پول اينترنت را جدا.
ديگه اين چه نامحدوديه خب من 512 پارس داشتم شبي 2 گيگ دانلود مي كردم راحت. توي روز هم سرعت 250 بود از اين 256 هم ارزون تر بود.

Armin.Computer
26-07-2013, 21:38

اولین رکورد من:

من رکوردتو زدم

دوستان امروز هم پینگ شما مشکل داره؟

KING iMAN
26-07-2013, 21:59
خوبه ؟ :n02:

حرف نداری

من رکوردتو زدم

دوستان امروز هم پینگ شما مشکل داره؟
عکست کو پس؟عکس رکوردت.
بله.پینگ من الان فضایی شده.ببین:

نکته ی جالب اینجاس:پینگم با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن میشه این:

اخه استاد بزرگوار دوست عزیز این پست چه ربطی به تاپیک داره
دوست من مگه این تاپیک پادگانه؟شما این پست رو نخون و جامپ کن پست بعد.به همین سادگی.من این پست رو واسه اهل حال گذاشتم که نمیخوان اینجا خشک و بی روح باشه.همونطور که تا حالا نبوده.

خب الان مشكلت چيه دقيقا؟
من چيكار كنم الان؟ يه سرويس مي خوام 100 دانلود كنه.
با اين برنامه اي كه پياده كردن هر isp بگيري بهتر از اين مخابراته.
مي ترسم برم واسه تخليه چند هفته بدون اينترنت بمونم.
حالا هي ميگيم 512 نامحدود ولي همينم براي خيلي هامون مبلغ زياديه براي سه ماه 66 هزار تومن بديم.
من هنوز نظرم اينه كه كمبود پهناي باند دارن حداقل توي خوزستان اينجوره.
همين دوستان بالايي كه دارن ميگن اومدن مخابرات ، اون روز يك جمعيتي اومده بودن كه نگو همه فيبر نوري بودن كه از پارس گرفته بودن سرويس رو داده بودن به مخابرات اومده بودن منتقل بشن.
خب اين همه مشترك جديد رو از كجا مي خوان پهناي باندشون رو تامين كنن.
در مجموع لعنت خدا بهشون!

مشکلم اینه که من الان توی روز سرعت دانلودم بالای 200 هستش.این اونیه که تو دوس داری.اما وقتی شب شد سرعت افت میکنه.یه شب میاد زیر 50 و یه شب بالای 100 و زیر 150.کلاً حساب کتاب نداره.
الهی آمین

lamp23
26-07-2013, 22:03
بچه ها کسی هست مثل من پینگش 600 باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n14:

Armin.Computer
26-07-2013, 22:07
حرف نداری

عکست کو پس؟عکس رکوردت.
بله.پینگ من الان فضایی شده.ببین:

نکته ی جالب اینجاس:پینگم با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن میشه این:

دوست من مگه این تاپیک پادگانه؟شما این پست رو نخون و جامپ کن پست بعد.به همین سادگی.من این پست رو واسه اهل حال گذاشتم که نمیخوان اینجا خشک و بی روح باشه.همونطور که تا حالا نبوده.

مشکلم اینه که من الان توی روز سرعت دانلودم بالای 200 هستش.این اونیه که تو دوس داری.اما وقتی شب شد سرعت افت میکنه.یه شب میاد زیر 50 و یه شب بالای 100 و زیر 150.کلاً حساب کتاب نداره.
الهی آمین
ایمان به من اعتماد نداری؟ :دی
یعنی عکس نگیرم باور نمی کنی؟

600 که خوبه الان من پینگم شده تقریبا مثل ایمان

lamp23
26-07-2013, 22:27
بچه ها من زنگ زدم میگه پینگ رو 217.218.127.127 بگیرید باید زیر 100 باشه برای من 560 هست :n30:

Armin.Computer
26-07-2013, 22:32
بچه ها من زنگ زدم میگه پینگ رو 217.218.127.127 بگیرید باید زیر 100 باشه برای من 560 هست :n30:

اون که ip داخلی هست و یک DNS هست
الان پینگ بهتر شده ولی خیلی بالا پایین میشه

lamp23
26-07-2013, 22:39
اون که ip داخلی هست و یک DNS هست
الان پینگ بهتر شده ولی خیلی بالا پایین میشه

دقیقا" .....
این نشون میده که مشکل از خود شرکت مخابرات هست
نمیدونم اصلا" قراره یه روز خوب بیاد یا نه ............. :n03:

Enter
26-07-2013, 23:04
بروبچ وقتی میبنن پینگشون بالاس یه هفت هشت ده پونزده بیست مرتبه مودمشون رو خاموش روشن کنن تا وقتی که پینگشون بیاد زیر 200 شاید جواب بده.

Armin.Computer
26-07-2013, 23:06
بروبچ وقتی میبنن پینگشون بالاس یه هفت هشت ده پونزده بیست مرتبه مودمشون رو خاموش روشن کنن تا وقتی که پینگشون بیاد زیر 200 شاید جواب بده.

پینگ بالا بود
ظاهرا الان عادی شده

megax
26-07-2013, 23:17
1 مگ نامحدود
بالاخره سرعت منم افت پیدا کرد ( تو روحشون )

Armin.Computer
26-07-2013, 23:19
1 مگ نامحدود

الان این سرعت پایین اومده شماست؟:n04:
این که در حد 2 مگ هست؟
قبلا با چه قدر دانلود می کردید؟:n04:

KING iMAN
26-07-2013, 23:35
1 مگ نامحدود

مطمئنی افت کرده؟ :دی
من که سرویسم دو مگه همینقده سرعتم:n08:

KING iMAN
26-07-2013, 23:38
600 چیه داداش.پینگ منو مگه ندیدی؟حدود 2.5 برابر تو.

ایمان به من اعتماد نداری؟ :دی
یعنی عکس نگیرم باور نمی کنی؟

اعتماد که دارم.اما عکس بذار:دی
آقا ایندفه تا نزدیکای 17 ثانیه رفتم اما نتونستم عکس بگیرم.دوس دارم برم بالای 20 ثانیه.لامصب سرعتش زیاد میشه.

Armin.Computer
26-07-2013, 23:55
مطمئنی افت کرده؟ :دی

اینم نگفتی یادت رفت
2 مگ محدود :n08:

اعتماد که دارم.اما عکس بذار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:n08:

soroosh_cz
27-07-2013, 00:05
95 ساعته به گیت وی 89 وصلم، هنوز قطع نشده خدا رو شکر... سرعت هم همون 70-80 پینگ هم عالی :n02::n02:

اینم عکس:

Armin.Computer
27-07-2013, 00:06
95 ساعته به گیت وی 89 وصلم، هنوز قطع نشده خدا رو شکر... سرعت هم همون 70-80 پینگ هم عالی :n02::n02:

سروش دان استریم رو 6 مگ هست ماله تو؟

KING iMAN
27-07-2013, 00:14

اینم عکس:

بار آخرت باشه عکس با یوزرنیمت رو حذف میکنیا :دی
=-=-=-=-=-=
بچه ها راه حل مشکلم رو یافتم.همون عدم نمایش صحیح فیس بوک رو میگم.اصلاً به قندشکن ربطی نداشت.

soroosh_cz
27-07-2013, 00:58
سروش دان استریم رو 6 مگ هست ماله تو؟
آره، خوبه که سیگنالش خوبه... برادرم رو براش 2مگ بستن، سیگنالش نصف منه :n09:

بار آخرت باشه عکس با یوزرنیمت رو حذف میکنیا :دی
=-=-=-=-=-=
بچه ها راه حل مشکلم رو یافتم.همون عدم نمایش صحیح فیس بوک رو میگم.اصلاً به قندشکن ربطی نداشت.

عکس رو زدم، یه دفعه دیدم یوزرنیم که شماره تلفن باشه هم مثل بوقی وسط عکسه :n02: اگر میشد تاپیک رو Shift+Delete میکردم :n02:
چش بوده؟ مشکل از TSL و SSL بود؟ یا Certification ؟

KING iMAN
27-07-2013, 01:06
چش بوده؟ مشکل از TSL و SSL بود؟ یا Certification ؟

نه بابا.تاریخ سیستمم رو 2012 بود.تنظیمش کردم اینم درست شد.

!fashist!
27-07-2013, 01:21

اینم عکس:
چجوری default gateway رو تنظیم کردین؟

KING iMAN
27-07-2013, 01:26

خود مخابرات تنظیم میکنه

soroosh_cz
27-07-2013, 02:56

تنظیمش به قول ایمان دست مخابراته... ولی رسیدن بهش با قطع و وصل کردن متوالی... تا بصورت تصادفی گیرت بیاد... تک رقمی ها و 88 و 89 گیت وی آذربایجان

KING iMAN
27-07-2013, 03:50
امشب توی ساعات رایگان افت سرعت نداشتم.خیلی خوبه:

lamp23
27-07-2013, 09:13
بچه ها بنظرتون 1 مگ محدود بگیرم یا 512 نا محدود ؟

mohammad varaste
27-07-2013, 09:15
الان یک هفتس که از طریق مخابرات ثبت نام کردم
زنگ میزنم 20 20 میگه شمارتون ثبت نشده و شما از ما اینترنت نگرفتین
میرم اون خدمات پستی که ثبت نام کردم میگه ما فرم رو فرستادیم به ما ربطی نداره
گند زده به اعصابم حسابی:n21:

mohammad varaste
27-07-2013, 09:18
تو یه تالار دیگه یکی از بچه ها میگفت پول نصبو دادم خدمات پستی بعد اونی که اومده نصب کرده اونم ازم پولو گرفته بعدشمتوجه شدم که کلا تابستون امسال مخابرات جشنواره داره و پول نصب نباید میدادم:n08:
هرچند خودمم به خدمات پستی دادم:n03:

dvb595959
27-07-2013, 09:19
یه سر هم به فرمانداری بزن بد نیست....اول برو پیش نمایندگی که ثبت نام کردی بهشون بگو میخوای بری فرمانداری شکایت کنی ازشون ... گاهی تهدید کارسازه :n24:

dvb595959
27-07-2013, 09:21
امروز ساعت 8 نت برای من قطع بود زنگ زدم 2020 گفت سراسریه....واقعا سراسری بود یا بازم دروغ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Armin.Computer
27-07-2013, 09:23
بستگی به دانلودت داره
512 هم خوبه

یعنی چی؟
بهش بگو چه زمانی فرستادی؟
به کی فرستادی؟
پیگیری کن

mohammad.t
27-07-2013, 09:23
ديشب شب سختي براي من بود. اگه حوصله داشتيد خلاصه ماجرا رو بخونيد:

ساعت 2 شب بود كه اينقدر از سرعت 30 خسته شده بودم كه هر چي سايت ه ك adsl و... بود رو رفتم براي افزايش سرعت!
آخرش رسيدم به چند تا نرم افزار كه يكيشون گفت ريستارت كن و بعدش ديگه اصلا اينترنت وصل نشد كه نشد همش ارور 691 مي داد.
خلاصه تاساعت 4 صبح از 6-7 بار كانفيگ و ريست و آپديت firmware مودم چيزي نصيبم نشد.
به طور اتفاقي متوجه شدم mac آدرس مودمم عوض شده گفتم كار كار همينه.
رفتم گوشيم رو برداشتم كه برم سايت ibsng رو چك كنم ببينم قبلا چند بوده مك كه سايت باز نشد. اعتبار سيم كارتم فقط 200 تومن بود
گفتم با ايرانسل نميشه رفتم لپ تاپ قديمي رو كه مودم ديال آپ داشت برداشتم و با اينترنت خيلي هوشمند وصل شدم به نت. آخ نمي دونيد چه صداي نوستالژيكي ازش به گوش مي رسيد تا وصل شد.
رفتم سايت ibsng رو بالا بيارم ديدم اينجا هم باز نميشه. گفتم لااقل يه شارژ بگيرم براي سيمكارتم كه يه طرح gprs بزنم. چشمتون روز بد نبينه ساعت 5 شارژ رو خريدم تا ساعت 6 خبري از شارژ نبود. يكي ديگه هم خريدم اونم نيومد. تيكت زدم به پشتيباني كه تا الان كه ساعت 10 هست هيچ خبري از شارژ و پشتيباني نيست.
نيم ساعت پيش از توي خواب ناز پريدم يادم اومد اينترنت ندارم! رفتم با 100 تومن اعتبار باقي مونده ايرانسل، سايت رو چك كردم ديدم بالا اومد. روي آخرين اتصال رفتم ديدم بله! مك آدرس مودم اونجا با 02 شروع ميشه مال من 27 شده. مك آدرس رو يادداشت كردم اومدم دادم به نرم افزار عوضش كرد و به اينترنت وصل شدم.

خلاصه نكته و پند زياد داشت اين ماجرا!:
1-به فكر كارهاي غير قانوني نباشيم!
2-قدر سرعت 30 خود رو بدونيم تا به قيژ قيژ ديال آپ گرفتار نشيم!
3-به شارژ مستقيم سيمكارت در همون لحظه اعتماد نكنيم!
4-كميت شارژ سيمكارت مهم نيست بلكه با 200 تومن هم كار راه ميوفته!

alimail3248
27-07-2013, 09:24

اینم عکس:

سروش شرمنده موقعی که عکس رو گذاشتی من خواب بودم نتونستم درست ببینم میشه یوزرنیمت رو بگی ؟ چون من موفق نشدم ببینمش ؟

mohammad varaste
27-07-2013, 09:30
یه سر هم به فرمانداری بزن بد نیست....اول برو پیش نمایندگی که ثبت نام کردی بهشون بگو میخوای بری فرمانداری شکایت کنی ازشون ... گاهی تهدید کارسازه :n24:
این خدمات پستی پرش دختره آدم روش نمیشه صحبت کنه چه برسه بخواد تهدید کنه :n02:
ولی بهش گفتم این چه وضعشه و من از طریق مخابرات پیگیری میکنم اونم مث عقده ای ها نگاه کرد .
اما میگفت شده که تا 2 هفته هم وصل نشده باشه اما من یکی که باورم نشد.
راستی یه زنگ دوباره به پاس ماناماد بزنم شاید اونجا باشه ؟ یا دوتاش سیستمشون یکیه ؟

Armin.Computer
27-07-2013, 09:42
ولی بهش گفتم این چه وضعشه و من از طریق مخابرات پیگیری میکنم اونم مث عقده ای ها نگاه کرد .
راستی یه زنگ دوباره به پاس ماناماد بزنم شاید اونجا باشه ؟ یا دوتاش سیستمشون یکیه ؟

تو از کی گرفتی؟
کدوم عامل فروش؟
ضحی کیش؟
پارس؟

soroosh_cz
27-07-2013, 10:00
سروش شرمنده موقعی که عکس رو گذاشتی من خواب بودم نتونستم درست ببینم میشه یوزرنیمت رو بگی ؟ چون من موفق نشدم ببینمش ؟
دیگه نمایشگاه تموم شده، باید همون موقع که گذاشتم میدیدی :n02:

دوستان یه دفعه چی شد؟ پینگ و تایم اوت رفت بالا سرعت هم دفع شد :|

Armin.Computer
27-07-2013, 10:29
دیگه نمایشگاه تموم شده، باید همون موقع که گذاشتم میدیدی :n02:

دوستان یه دفعه چی شد؟ پینگ و تایم اوت رفت بالا سرعت هم دفع شد :|

در کل پینگ پایدار نیست
نمی دونم کی می خواد به پایداری برسه!!!!!!!!!!

megax
27-07-2013, 10:53
الان این سرعت پایین اومده شماست؟:n04:
این که در حد 2 مگ هست؟
قبلا با چه قدر دانلود می کردید؟:n04:

مطمئنی افت کرده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکسش تو صفحات قبلی هست با سرعت 300 دانلود میکردم الان 100 تا افت کرده متاسفانه

mohammad varaste
27-07-2013, 11:04
تو از کی گرفتی؟
کدوم عامل فروش؟
ضحی کیش؟
پارس؟
ببین من از این چیزی که داری میگی سر در نمیارم
اون سری هم گفتم که رفتم خدمات پستی یه فرم داد پر کردم و پولو دادم دیگه چیزی نداد بهم.
از این دفاتر رسمی خدمات پستی که توش هم تلفن میزنن به خارج و هم قبض پرداخت میکنن و....

Enter
27-07-2013, 11:46
اون سری هم گفتم که رفتم خدمات پستی یه فرم داد پر کردم و پولو دادم دیگه چیزی نداد بهم.
از این دفاتر رسمی خدمات پستی که توش هم تلفن میزنن به خارج و هم قبض پرداخت میکنن و....
سلام
من چند روز میبینم که دارن پاسکاریت میکنن
داداش کار سختی نیست خوب توجه کن :دی
پا میشی میری اونجایی و اون شخصی که پول و مدارک دادی میگی آقا یا خانم نسبتا محترم بنده پیش شما مدارک و پول دادم منتها شما پرونده منو گم کردید من همین الان وجه پرداختیمو میخوام که عمرا بهت بده منتها بعد چند دقیقه میگی همین الان مشخصات کامل بهم میدی که پرونده منو کدوم گوری فرستادید به کدوم شرکت دادید چرامن به پشتیبانی ها زنگ میزنم میگن شماره شما ثبت نشده وقتی میگن ثبت نشده یعنی اینکه شما ازم پول گرفتید و کارمو انجام ندادید یا کارتونو بلد نیستید یا پول مردم براتون مهم نیست که کدوم جهنم دره ای میره این کارو انجام میدید یا برم ازتون شکایت کنم مطمئن باش جواب میگیری داداش ریشاتو هم نزن بذار یه ذره خشن به نظر بیای :دی الان خشنی یا مثه عکس آواتارت جیگری؟ :دی

mohammad varaste
27-07-2013, 12:17
ریش که نه ولی به خاطر 27 تومن هم کچل میکنم هم یه خط با چاقو میندازم رو صورتم یه کم خشن بشم تا بلکه شاید این مورد جواب بده:n02:
شلوار شیش جیب و پیرن سیاه هم میرم میگریم که فول تکمیل بشه:n02:

KING iMAN
27-07-2013, 13:11

داداش برو خدا رو شاکر باش که الان این سرعت رو داری.

Enter
27-07-2013, 13:21
پنجشنبه و جمعه پینگ خوب بود منتها امروز رفته روی 250 برای دوستان هم همینطوره؟

KING iMAN
27-07-2013, 13:21
سلام
من چند روز میبینم که دارن پاسکاریت میکنن
داداش کار سختی نیست خوب توجه کن :دی
پا میشی میری اونجایی و اون شخصی که پول و مدارک دادی میگی آقا یا خانم نسبتا محترم بنده پیش شما مدارک و پول دادم منتها شما پرونده منو گم کردید من همین الان وجه پرداختیمو میخوام که عمرا بهت بده منتها بعد چند دقیقه میگی همین الان مشخصات کامل بهم میدی که پرونده منو کدوم گوری فرستادید به کدوم شرکت دادید چرامن به پشتیبانی ها زنگ میزنم میگن شماره شما ثبت نشده وقتی میگن ثبت نشده یعنی اینکه شما ازم پول گرفتید و کارمو انجام ندادید یا کارتونو بلد نیستید یا پول مردم براتون مهم نیست که کدوم جهنم دره ای میره این کارو انجام میدید یا برم ازتون شکایت کنم مطمئن باش جواب میگیری داداش ریشاتو هم نزن بذار یه ذره خشن به نظر بیای :دی الان خشنی یا مثه عکس آواتارت جیگری؟ :دی
دقیقاً همینکارو بکن.چشماتو ببند که نقاشی صورت این دخترکان آرامش نده بهت :دی

ریش که نه ولی به خاطر 27 تومن هم کچل میکنم هم یه خط با چاقو میندازم رو صورتم یه کم خشن بشم تا بلکه شاید این مورد جواب بده:n02:
شلوار شیش جیب و پیرن سیاه هم میرم میگریم که فول تکمیل بشه:n02:
یه بچه تخس همسایه ام ببری بد نیست:n08:

ديشب شب سختي براي من بود. اگه حوصله داشتيد خلاصه ماجرا رو بخونيد:

ساعت 2 شب بود كه اينقدر از سرعت 30 خسته شده بودم كه هر چي سايت ه ك adsl و... بود رو رفتم براي افزايش سرعت!
آخرش رسيدم به چند تا نرم افزار كه يكيشون گفت ريستارت كن و بعدش ديگه اصلا اينترنت وصل نشد كه نشد همش ارور 691 مي داد.
خلاصه تاساعت 4 صبح از 6-7 بار كانفيگ و ريست و آپديت firmware مودم چيزي نصيبم نشد.
به طور اتفاقي متوجه شدم mac آدرس مودمم عوض شده گفتم كار كار همينه.
رفتم گوشيم رو برداشتم كه برم سايت ibsng رو چك كنم ببينم قبلا چند بوده مك كه سايت باز نشد. اعتبار سيم كارتم فقط 200 تومن بود
گفتم با ايرانسل نميشه رفتم لپ تاپ قديمي رو كه مودم ديال آپ داشت برداشتم و با اينترنت خيلي هوشمند وصل شدم به نت. آخ نمي دونيد چه صداي نوستالژيكي ازش به گوش مي رسيد تا وصل شد.
رفتم سايت ibsng رو بالا بيارم ديدم اينجا هم باز نميشه. گفتم لااقل يه شارژ بگيرم براي سيمكارتم كه يه طرح gprs بزنم. چشمتون روز بد نبينه ساعت 5 شارژ رو خريدم تا ساعت 6 خبري از شارژ نبود. يكي ديگه هم خريدم اونم نيومد. تيكت زدم به پشتيباني كه تا الان كه ساعت 10 هست هيچ خبري از شارژ و پشتيباني نيست.
نيم ساعت پيش از توي خواب ناز پريدم يادم اومد اينترنت ندارم! رفتم با 100 تومن اعتبار باقي مونده ايرانسل، سايت رو چك كردم ديدم بالا اومد. روي آخرين اتصال رفتم ديدم بله! مك آدرس مودم اونجا با 02 شروع ميشه مال من 27 شده. مك آدرس رو يادداشت كردم اومدم دادم به نرم افزار عوضش كرد و به اينترنت وصل شدم.

خلاصه نكته و پند زياد داشت اين ماجرا!:
1-به فكر كارهاي غير قانوني نباشيم!
2-قدر سرعت 30 خود رو بدونيم تا به قيژ قيژ ديال آپ گرفتار نشيم!
3-به شارژ مستقيم سيمكارت در همون لحظه اعتماد نكنيم!
4-كميت شارژ سيمكارت مهم نيست بلكه با 200 تومن هم كار راه ميوفته!
5- سری که درد نمیکنه رو دستمال نبندین:n09:

آدرس این خدمات پستیه کجاس؟:دی
شماره ی منو به همشون بده بگو شب میس بندازن تا توجیهشون کنم:n19:

قطعاً 512 نامحدود.

پنجشنبه و جمعه پینگ خوب بود منتها امروز رفته روی 250 برای دوستان هم همینطوره؟

نه.واسه من حدود 180 هستش.

Enter
27-07-2013, 13:28
نه.واسه من حدود 180 هستش.
آقا این حرکت رشتی که میزنی برای پینگ رو هم یاد ما بده بخدا ثواب داره من الان نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم خدا از برادری کمت نکنه!

saminem
27-07-2013, 13:45
دوستان چطور امکانش هست با دو کامپیوتر از طریق کانکشن به نت وصل شد؟ منظورم اینه که کامپیوتر دوم هم بتونه با همزمان که کامپیوتر اول به نت وصل هست، با کانکشن خودش به نت وصل شه

Armin.Computer
27-07-2013, 14:11
200 هم خوبه
سرعتت از این کمتر نشه خوبه و باید خیلی خوش حال باشی

ببین اول برو بپرس که کدوم عامل فروش adsl شما کار می کنید!
به احتمال زیاد ضحی کیش باشه
بعد هم از ضحی کیش و هم از دفتر خدمات پستی پیگیری کن
مرتب باید پیگیری کنی
خیلی طول کشید

دوستان چطور امکانش هست با دو کامپیوتر از طریق کانکشن به نت وصل شد؟ منظورم اینه که کامپیوتر دوم هم بتونه با همزمان که کامپیوتر اول به نت وصل هست، با کانکشن خودش به نت وصل شه

یعنی چی؟
مگه مودم وایرلس نداری؟!

KING iMAN
27-07-2013, 14:19
فکر نکنم بشه.اما میشه یه سیستم رو وصل کنی و به USB اون یکی سیستم رو هم وصل کنی.

آقا این حرکت رشتی که میزنی برای پینگ رو هم یاد ما بده بخدا ثواب داره من الان نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم خدا از برادری کمت نکنه!

به جونه خودم کار خاصی نمیکنم.

Enter
27-07-2013, 14:21
اگر لپ تاپ داری و مودمت وایرلس داره که از طریق وایرلس اگرم نه PC داری مودمت باید دو پورته باشه

imanparsa
27-07-2013, 14:22
1مگ نامحدود ساعت 3:22 دقیقه ظهر شنبه

Armin.Computer
27-07-2013, 14:26

فکر کنم تو دانلود منیجر تا 120 تا بده
بازم خوبه

دوستان توجه کردید چند روز هست که تاپیک adsl خوزستان فعال شده

hexor007
27-07-2013, 14:34
امروز صبح وضعیت بینگ خوب نبود اما الان بهتره شده

imanparsa
27-07-2013, 14:34
بازم خوبه

بله تا 120 میره- خیلی اکتیو شده تاپیک- خیلی خوبه

Armin.Computer
27-07-2013, 14:39
امروز صبح وضعیت بینگ خوب نبود اما الان بهتره شده

تایید میشه
وضعیت پینگ خیلی بهتر شده
نسبت به چند روز قبل هم خوب شده
و وبگردی بهتر

saminem
27-07-2013, 14:52
فکر نکنم بشه.اما میشه یه سیستم رو وصل کنی و به USB اون یکی سیستم رو هم وصل کنی.

به جونه خودم کار خاصی نمیکنم.

منظورت از USB چیه ؟

saminem
27-07-2013, 15:49
آغا من هر موردمی تست میکنم رو سیستمم با حالت کانکشن نمیتونم وصل شم. کلافه شدم دیگه. مک مودم قبلیم قفل شده توی سیستم مخابرات و زنگ هم زدم میگه کاری از دست ما بر نمیاد و باید زنگ بزنی قسمت دیتا!!!! خلاصه دارن میپیچونن و این مک لعنتی رو آزاد نمیکنن... شهرستان هم هستم نمیتونم حضوری برم خدمتشون. کسی راهی چیزی نمیدونه که راهنماییم کنه؟

dvb595959
27-07-2013, 16:42

512 محدود...یادش بخیر قدیما با 128 این سرعت رو داشتیم الان با 512 ...

dvb595959
27-07-2013, 16:52
بچه ها کسی در مورد Mtu چیزی میدونه؟

arman55
27-07-2013, 16:59
512 نامحدود
از دیشب تا الان دانلود واسه سرورهای ایرانی 450 و سرورهای خارجی 150 میزنه فعلا که داره حال میده
:n12: مخابرات:n12:

arman55
27-07-2013, 17:02

arman55
27-07-2013, 17:54
آغا من هر موردمی تست میکنم رو سیستمم با حالت کانکشن نمیتونم وصل شم. کلافه شدم دیگه. مک مودم قبلیم قفل شده توی سیستم مخابرات و زنگ هم زدم میگه کاری از دست ما بر نمیاد و باید زنگ بزنی قسمت دیتا!!!! خلاصه دارن میپیچونن و این مک لعنتی رو آزاد نمیکنن... شهرستان هم هستم نمیتونم حضوری برم خدمتشون. کسی راهی چیزی نمیدونه که راهنماییم کنه؟

مک مودم قبلی رو ست کن روی مودم جدید

saminem
27-07-2013, 18:32
مک مودم قبلی رو ست کن روی مودم جدید

مگه میشه ؟!!!

hexor007
27-07-2013, 18:36
512 نامحدود
از دیشب تا الان دانلود واسه سرورهای ایرانی 450 و سرورهای خارجی 150 میزنه فعلا که داره حال میده
:n12: مخابرات:n12:

gateway چیه؟

arman55
27-07-2013, 18:41
gateway چیه؟

2.185.35.1

arman55
27-07-2013, 18:42
مگه میشه ؟!!!

چرا نشه؟؟
این همه برنامه تغییر مک هست با اون تغییر بده

saminem
27-07-2013, 18:47
چرا نشه؟؟
این همه برنامه تغییر مک هست با اون تغییر بده

خودت تست کردی؟ چون فک نکنم بشه مک مودم رو عوض کرد! :n27:

mohammad.t
27-07-2013, 18:55
خودت تست کردی؟ چون فک نکنم بشه مک مودم رو عوض کرد! :n27:

تجربيات شب تلخ من رو توي اين صفحه بخون:n02:

saminem
27-07-2013, 19:05
تجربيات شب تلخ من رو توي اين صفحه بخون:n02:

جان تو این برنامه رو بده تا مک رو عوض کنم. برام پیغام خصوصی کن تا دانلودش کنم

azaramir
27-07-2013, 19:30
سلام من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخابرات سرویس میگیرم حالا می خوام بیام 512 بگیرم خطم الان 256 داره از کجاش باید برم تا بتونم ارتقا سرویس بدم تو قسمت کاربراش که خیلی بدرد نخوره هیچی نداره:n13:
یه چیزه دیگه من پارس داشتم اومدم مخابرات گرفتم چون خیلی قطع و وصل دارم میگفتن نویز داری این مشخصات مودمم نویز داره

SNR margin Upstream :
18 db

Line Attenuation Upstream :
30 db

SNR margin Downstream :
6 db

Line Attenuation Downstream :
45 db

saminem
27-07-2013, 19:41
اینم از مشکل ما !!!

این پشتیبانی هم هیچی نمیکنه! شکایت کنم از اوپراتورشون بلکی فرجی شد

مشکلم حل شد

saminem
27-07-2013, 20:29
از دوست عزیزم mohammad.t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا تشکر میکنم. مشکلم کامل حل شد. از باقی دوستان هم که راهنمایی کردن ممنون. از یه خرج زیاد راحت شدم واقعا :n12::n16::n26::n20:

saminem
27-07-2013, 21:26
از دوست عزیزم mohammad.t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا تشکر میکنم. مشکلم کامل حل شد. از باقی دوستان هم که راهنمایی کردن ممنون. از یه خرج زیاد راحت شدم واقعا :n12::n16::n26::n20:

ولی الان روی PPPOE نمیتونم وصل شم! چون یه مک دیگه ثبت میشه!!! یه مک ثابت دیگس که اصن نمیدونم از کجا اومده ولی روی PPPOE ثابته

mohammad.t
27-07-2013, 21:37
ولی الان روی PPPOE نمیتونم وصل شم! چون یه مک دیگه ثبت میشه!!! یه مک ثابت دیگس که اصن نمیدونم از کجا اومده ولی روی PPPOE ثابته

توي حالت بريج مك كارت شبكه ست ميشه و توي pppoe مك مودم كه فكر كنم قابل تغيير هم نيست.
اين با اطلاعات اندك من هست!

saminem
27-07-2013, 21:44
توي حالت بريج مك كارت شبكه ست ميشه و توي pppoe مك مودم كه فكر كنم قابل تغيير هم نيست.
اين با اطلاعات اندك من هست!

اون مکی که ثبت میشه مک مودمم نیست اصن!!

Armin.Computer
27-07-2013, 21:55
سلام من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخابرات سرویس میگیرم حالا می خوام بیام 512 بگیرم خطم الان 256 داره از کجاش باید برم تا بتونم ارتقا سرویس بدم تو قسمت کاربراش که خیلی بدرد نخوره هیچی نداره:n13:
یه چیزه دیگه من پارس داشتم اومدم مخابرات گرفتم چون خیلی قطع و وصل دارم میگفتن نویز داری این مشخصات مودمم نویز داره

SNR margin Upstream :
18 db

Line Attenuation Upstream :
30 db

SNR margin Downstream :
6 db

Line Attenuation Downstream :
45 db

snr کمی پایین هست
مشکل خاموشی چراغ ADSL داشتی؟

azaramir
27-07-2013, 22:11
پارس که داشتم سرعت رو می خواست بالا ببندد چراغ مودم خاموش روشن میشد الانم شبها چراغ مودم خاموش روشن میشه و وقتی یه بازی انلاین میرم بعد چند دقیقه بازم چراغ مودم خاموش روشن میشه راه حلی نداره؟
اسپولیتر بزارم دیگه چراغ مودم بعد چند دقیقه خاموش روشن نمیشه؟

9vin
27-07-2013, 22:13
دوستان وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم برای بار اول چراغ مودم ثابت نمیشه ولی برای بار دوم ثابت میمونه !

علت چیه ؟؟؟

alimail3248
27-07-2013, 23:02
این پاس ماناماد خیلی بد کنتور میندازه 5 روز وبگردی کردم 4 گیگ ترافیکمو خورد اون ضحی خیلی کم مصرف تر تر بود.

نمیدونم چرا توهم زدم سرویس های نامحدود مخابرات dedicete هستند .

lamp23
27-07-2013, 23:20
پینگ همین الانم

lamp23
27-07-2013, 23:30
بچه ها لطفا" شما هم پینگتون رو بذارید تا مقایسه کنیم

arman55
27-07-2013, 23:38
سرعت همچنان 450 برای سرورهای ایرانی و 150 سرورهای خارجی
ای لاو یو مخابرات:n12:

lamp23
27-07-2013, 23:46
سرعت همچنان 450 برای سرورهای ایرانی و 150 سرورهای خارجی
ای لاو یو مخابرات:n12:

داداش بنطرت منم برم 512 نامحدود بگیرم ؟
دان استریمم رو یه وقت تغییر نمیدن رو 512kbp ؟
چون الان با یه مگ 4گیگ دان استریمم روی 4مگ هست ........

Armin.Computer
27-07-2013, 23:57
پارس که داشتم سرعت رو می خواست بالا ببندد چراغ مودم خاموش روشن میشد الانم شبها چراغ مودم خاموش روشن میشه و وقتی یه بازی انلاین میرم بعد چند دقیقه بازم چراغ مودم خاموش روشن میشه راه حلی نداره؟
اسپولیتر بزارم دیگه چراغ مودم بعد چند دقیقه خاموش روشن نمیشه؟
اطلاعات مودم رو بزار
اینم تاپیک خوبیه:
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arman55
28-07-2013, 00:16
داداش بنطرت منم برم 512 نامحدود بگیرم ؟
دان استریمم رو یه وقت تغییر نمیدن رو 512kbp ؟
چون الان با یه مگ 4گیگ دان استریمم روی 4مگ هست ........

والا ظاهرا فقط واسه من اینجوریه
منم از همون اول 4 مگ بود
خدا کنه اینجور بمونه :دی

T_rex
28-07-2013, 00:21
بچه ها لطفا" شما هم پینگتون رو بذارید تا مقایسه کنیم

چطور پینگ رو میزارن ؟

lamp23
28-07-2013, 00:36
چطور پینگ رو میزارن ؟

cmd رو باز کن ( از استارت )
توش بنویس Ping 4.2.2.4 با دکمه print Screen کیبوردت یه عکس ازش بگیر برو توی پِینت paste رو بزن بعدش عکسش رو سیو کن
بعد هم بذار اینجا

9vin
28-07-2013, 00:42
من گرفتم چطوره اوضاع ؟:n13::n13:

lamp23
28-07-2013, 00:43
من گرفتم چطوره اوضاع ؟:n13::n13:

خوش بحالت مال تو خیلی خوبه مخصوصا" برای این ساعت ..... مال من الان 320 هست

lamp23
28-07-2013, 00:48
بچه ها نگاه کنید

Mode:
ADSL_2plus

Traffic Type:
ATM

Status:
Up

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

Line Coding(Trellis):
On
On

SNR Margin (0.1 dB):
298
265

Attenuation (0.1 dB):
235
171

Output Power (0.1 dBm):
189
128

Attainable Rate (Kbps):
23384
2397

خط تلفنم یه اشکال مخابراتی پیدا کرده خش خش میکنه
زنگ زدم 117 گفت ممکنه از سیم کشی داخلی باشه
تلفن رو بردم دم در تست کردم باز هم صدا نویز داره
حالا دوباره زنگ زدم معلوم نیست کی بیان

با اینکه snr خوبه بنظرتون امکان داره دلیل پینگ بالای من این باشه ؟

!fashist!
28-07-2013, 01:06
توجه مینمویین تایم اوت ندارم :n13:

T_rex
28-07-2013, 02:44
این چرا همش تایم اوت داد :n13: موشکل چیه ؟

KING iMAN
28-07-2013, 02:47
این پاس ماناماد خیلی بد کنتور میندازه 5 روز وبگردی کردم 4 گیگ ترافیکمو خورد اون ضحی خیلی کم مصرف تر تر بود.

نمیدونم چرا توهم زدم سرویس های نامحدود مخابرات dedicete هستند .

اتفاقاً منم به همین نتیجهخ رسیدم.چون کاملاً ثبات سرعت دارن.

جان تو این برنامه رو بده تا مک رو عوض کنم. برام پیغام خصوصی کن تا دانلودش کنم
ممد واسه منم بفرست این برنامه رو.یه وقت دیدی به کار اومد.البته من که مک رو واسم ازاد کردن.اما خوب یه وقت میبینی نیاز میشه.

دوستان وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم برای بار اول چراغ مودم ثابت نمیشه ولی برای بار دوم ثابت میمونه !

علت چیه ؟؟؟
طبیعیه.نگران نباش.بار اول چشمک میزنه و خاموش میشه.بار دوم چشمک میزنه و بعدش ثابت میشه.

تست سرعتت رو بیخیال،این امضات هست(بانو آلبا رو میگم)،این امضات تو حلقم :دی

بازم خوبه

پرچم این تاپیک همیشه بالا بوده.:n16:

soroosh_cz
28-07-2013, 04:12
دوستان برای شما هم پینگ و سرعت خرابه؟
برای من حتی قطع و وصل کردن هم سخت شده... وقتی قطع میکنم باید حدود 5 دقیقه منتظر بمونم تا وصل بشه، گیت وی ها ترکیدن؟

mohammad.t
28-07-2013, 04:42
تست سرعتت رو بیخیال،این امضات هست(بانو آلبا رو میگم)،این امضات تو حلقم :دی

پرچم این تاپیک همیشه بالا بوده.:n16:

طرف نشسته با نت 2 مگش فيلم دانلود مي كنه بعد همه شخصيت ها رو دو بار از رو مي خونه حفظ ميشه. ما نشستيم با سرعت 20 دانلود مي كنيم. اصلا منظورم شما نيست ايمان جان.
پرچمش بالا بوده ولي الان اين پرچم نيست كه رفته توي ابرها داد ماست كه از دست اين سرعت به آسمون رفته . ديگه چيزي نمي گم بهشون اون شب كه لعنتشون كردم و آمين گفتي يه شب بي اينترنت موندم.

دوستان برای شما هم پینگ و سرعت خرابه؟
برای من حتی قطع و وصل کردن هم سخت شده... وقتی قطع میکنم باید حدود 5 دقیقه منتظر بمونم تا وصل بشه، گیت وی ها ترکیدن؟

سرعت زياد نوسان داره براي من 256 تا 18 هم مياد ولي الان نه خوبه حدود 30 رو مي گيره. پينگ هم الان 200 هست .
ولي وصل شدن بله خيلي سخت شده. دليلش هم اينه كه از بس مشترك دارن موقع لاگين بايد چند دقيقه منتظر بمونن.
انواع و اقسام ارور ها رو ميده تا وصل بشه اغلب 691 ميده

lamp23
28-07-2013, 04:58
کسی میدونه که مخابرات سرعت نامحدود رو واقعی میده یا بیشتر میده ؟
من الان با یه مگ اگه اوضاع خوب باشه تا 400 هم میکشه ...........
میخوام 512 نا محدود بگیرم یکمی شک دارم ......

imanparsa
28-07-2013, 07:29
کسی میدونه که مخابرات سرعت نامحدود رو واقعی میده یا بیشتر میده ؟
من الان با یه مگ اگه اوضاع خوب باشه تا 400 هم میکشه ...........
میخوام 512 نا محدود بگیرم یکمی شک دارم ......

عموما سرعت ها رو واقعی کرده دوست عزیز
512 نامحدود 60 تا رو بهت میده - سرویس خوبیه ارزش امتحان کردن داره
البته سرعت 400 هم خیلی بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman55
28-07-2013, 09:21
سرعت 450 هم سرورهای ایرانی هم خارجی خوب داره حال میده
مخابرات:n12:

گفتم شاید بعضی از دوستان باور نکنن واسه همین کامل از صفحه گرفتم تا تایخ و ساعت هم دیده بشه

porya_spy
28-07-2013, 09:28
خوب منم بعد از 6 روز از مسافرت برگشتم و در خدمت شمام :n02: من دورم 1 تمام شد که 512 نامحدود گرفتم ولی وقت نشد تست بگیرم . الان روی گیت وی خوبی نیستم که تست بگیرم ولی پینگ با 4.2.2.4 روی 270 و اصلا تایم اوت ندارم ! سرعت هم خیلی خوبه . 65-80 زیر 65 نمیاد ! کلا سرویس 512 نامحدود هم قیمتش خوبه هم سرعت :n12:

lamp23
28-07-2013, 10:59
پینگ همین الان داغه دستت نسوزه :n02:

alidadash75
28-07-2013, 11:05
پینگ همین الان داغه دستت نسوزه :n02:
باست خوبه که ماله من تو سایت داخلی 300هستش.
اونو دس بزنی ذوب میشی:n02:

soroosh_cz
28-07-2013, 11:06
چیزبوک بی قندشکن باز میشه، عجب سرعتی هم داره :n02: من که دی اکتیوم، از لینک خارجی متوجه شدم :n02:

dvb595959
28-07-2013, 11:10
چیزبوک بی قندشکن باز میشه، عجب سرعتی هم داره :n02: من که دی اکتیوم، از لینک خارجی متوجه شدم :n02:
برای ما که باز نشد....

imanparsa
28-07-2013, 11:24
دوستان الان سرعت و پینگ خوبه - الان دارم با 110 تا از تورنت دانلود میکنم

Armin.Computer
28-07-2013, 11:39
پینگ داره وضعیت بهتری پیدا می کنه
حتی اگر در همین حالتی که الان هست شبکه همینجوری بمونه باز هم عالیه

lamp23
28-07-2013, 13:06
دوباره پینگ و سرعت هر دو خراب شد......
گزارش لحظه به لحظه اینترنت مخابرات خوزستان در این تایپیک :n02:
قابل استفاده برای قسمت فنی شرکت مخابرات :n08::n09:

imanparsa
28-07-2013, 13:06
1 مگ نامحدود ساعت 2:06 ظهر یکشنبه

porya_spy
28-07-2013, 13:30
من هر کاری میکنم نمیتونم گیت وی که با 2 شروع بشه بگیرم ! الان 10 بار مودم خاموش روشن کردم فایده نداره ! الان گیت ویم اینه : اسم ISP هم از Information Technology به Iran Telecommunication Company PJS تغییر کرده ! پینگم الان با 4.2.2.4 210 سرعت هم 65-70 ! ولی بعضی اوقات تایم اوت دارم ! دلم برای گیت وی های تک رقمی تنگ شده :n03:

Enter
28-07-2013, 13:53
داستان این گیت وی چیه بچه ها کجا شده قابل تغییر هست چیکار میکنه؟

soroosh_cz
28-07-2013, 14:22
من هر کاری میکنم نمیتونم گیت وی که با 2 شروع بشه بگیرم ! الان 10 بار مودم خاموش روشن کردم فایده نداره ! الان گیت ویم اینه : اسم ISP هم از Information Technology به Iran Telecommunication Company PJS تغییر کرده ! پینگم الان با 4.2.2.4 210 سرعت هم 65-70 ! ولی بعضی اوقات تایم اوت دارم ! دلم برای گیت وی های تک رقمی تنگ شده :n03:

من با هزار جون کندن گیت وی 8 گیرم اومد. ولی الان پینگ بالا رفته با سرور خارجی، مجبورم قطع و وصل کنم.
دیروز ساعت 11 گیت وی آذربایجان کلا ترکید... نایم اوت نزدیک 50%

داستان این گیت وی چیه بچه ها کجا شده قابل تغییر هست چیکار میکنه؟
گیت وی همون چیزی هست که به شما IP میده و اطلاعات شما رو به صورت واسط، رد و بدل میکنه... مخابرات اکثرا گیت وی هاش روسیه هست (تقریبا میشه گفت 75%)... تغییرش فقط با قطع و وصل کردن امکان پذیره... گیت وی های متفاوت گاها پینگ ها و سرعت های مختلفی دارن... بیشتر برای یکی مثل من که پینگ واسش مهمه، گیت وی هم مهمه...

4rooos
28-07-2013, 14:43
بچه ها من من 128 دارم و اعتبارم تا 23 برج 6!:n21:
به نظر شما الان اگه برم پست بانک که نمایندگی اینترنت مخابرات رو برداشته ، میتونن برام 512 بکنن اینترنتم رو؟:n13:

imanparsa
28-07-2013, 15:27
بچه ها من من 128 دارم و اعتبارم تا 23 برج 6!:n21:
به نظر شما الان اگه برم پست بانک که نمایندگی اینترنت مخابرات رو برداشته ، میتونن برام 512 بکنن اینترنتم رو؟:n13:

احتمالا میشه-اما پولت سوخت میشه و مجدادا باید پول بدی
پاس ماناماد 1بار واسه من انجام داد به همین شکل

mohammad.t
28-07-2013, 18:14
احتمالا میشه-اما پولت سوخت میشه و مجدادا باید پول بدی
پاس ماناماد 1بار واسه من انجام داد به همین شکل

آره همينطوره كه شما مي گي.
منم يك ماه دارم از 256 ميگه اگه زير يكماه مثل اينكه گذشته باشه ميشه كاري كرد ولي گفت مگه سرويس قبلي رو لغو كنم و يه جديد بهت بدم هيچي هم دستت رو نمي گيره

alimail3248
28-07-2013, 19:24
اقا این قدر مودماتون رو به خاطر پینگ و ... روشن خاموش نکنید یه دفعه میبینید یه خرج هنگفت میافته رو دستتون.

mhd1990
28-07-2013, 21:33
من امروز رفتم نمایندگی 512نامحدود شارژ کنم گفت سرویست تا 9مرداد زمان داره تا اون موقع نمیشه تمدید کرد پولشو بده 9 که شد بیا رو خط یه میس بنداز تا برات شارژش کنم 26000 تومن ازمون گرفت
بچه ها 512نامحدود سرعت دانلودش چنده؟

imanparsa
28-07-2013, 21:39
اعلام وضعیت
ساعت 10:39 دقیقه یکشنبه شب
1مگ نامحدود - مرکز مخابرات انقلاب - اهواز

Armin.Computer
28-07-2013, 21:59
من امروز رفتم نمایندگی 512نامحدود شارژ کنم گفت سرویست تا 9مرداد زمان داره تا اون موقع نمیشه تمدید کرد پولشو بده 9 که شد بیا رو خط یه میس بنداز تا برات شارژش کنم 26000 تومن ازمون گرفت

ظاهرا همون مقدار واقعی تقسیم بر 8

azaramir
28-07-2013, 22:02
پینگ من تو این لحضه تا 108 هم میره

KING iMAN
28-07-2013, 22:08
512 نامحدود بین 65 تا 80 متغیره.از 65 کمتر نمیشه اما ممکنه از 80 بیشتر شه

خوب منم بعد از 6 روز از مسافرت برگشتم و در خدمت شمام :n02: من دورم 1 تمام شد که 512 نامحدود گرفتم ولی وقت نشد تست بگیرم . الان روی گیت وی خوبی نیستم که تست بگیرم ولی پینگ با 4.2.2.4 روی 270 و اصلا تایم اوت ندارم ! سرعت هم خیلی خوبه . 65-80 زیر 65 نمیاد ! کلا سرویس 512 نامحدود هم قیمتش خوبه هم سرعت :n12:
دقیقاً.در حال حاضر 512 بهترین سرویس مخابراته.البته واسه مایه دارا که میتونن 1 مگ یا 2 مگ نامحدود بگیرن اونا بهتره

1 مگ نامحدود ساعت 2:06 ظهر یکشنبه
تستهات نشون میده که سرویس 1 مگ نامحدود از ثبات خوبی برخورداره.

دوست من مخابرات یه 2.185 داره یه 46.100 و یه 2.183.شما الان افتادی روی 46 که یه زمانی خیلی عالی بود.الان رو نمیدونم.البته گیت وی رو نمیگم ها.شروع آی پیت رو میگم.
اگه میخوای برگردی به 2.185 باید چند ساعت مودمت رو خاموش کنی و بعد روشن کنی.تازه اونم شاید برگردی شاید نه.

Armin.Computer
28-07-2013, 22:08
پینگ من تو این لحضه تا 108 هم میره

پینگ خیلی خوب شده

soroosh_cz
28-07-2013, 23:28
پینگ خیلی خوب شده

به به ! آرمین شیرینی :n02: ناظر بدو شیرینی بده :n02:

بله پینگ خیلی بهتر شده... :n06:

KING iMAN
29-07-2013, 00:49
ااااااااااااییییییییییییی یییوووووووووووولللللللللل لللللل آرمینمون ناظر شد.ارتقات مبارک حاجی.

mohammad.t
29-07-2013, 01:04
ااااااااااااییییییییییییی یییوووووووووووولللللللللل لللللل آرمینمون ناظر شد.ارتقات مبارک حاجی.

از فردا ديگه كاري مي كنه كه 128 نامحدود سرعت دانلود روي 230 باشه پينگ هم زير 100 :n08:

KING iMAN
29-07-2013, 01:06
از فردا ديگه كاري مي كنه كه 128 نامحدود سرعت دانلود روي 230 باشه پينگ هم زير 100 :n08:

ناظر بعدی تویی دیگه.توی بخش خودت.پرچم بالاس:n16:

lamp23
29-07-2013, 01:10
آرمین جان تبریک من رو هم بپذیر موفق باشی :n01:

KING iMAN
29-07-2013, 01:16
ببخشید دیگه.ویندوزمو تازه عوض کردم و هنوز نرم افارهای برش عکسو نصب نکردم.شما دانلود منیجر رو ببینین فقط :دی
سرعت دانلود شبانه امشب بد شروع نشده

imanparsa
29-07-2013, 04:13
ببخشید دیگه.ویندوزمو تازه عوض کردم و هنوز نرم افارهای برش عکسو نصب نکردم.شما دانلود منیجر رو ببینین فقط :دی

512 نامحدود بیا از ماه دیگه

میبینم که عکس بانو رو ست کردی واسه دسکتاپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imanparsa
29-07-2013, 05:39
دوستان بنظر من سرویس 1 مگ نامحدود از همه سرویس ها بهتره - 2مگ خیلی گرون میشه
پیشنهاد میکنم شما عزیزانی که سرعت و دانلود زیاد واستون مهمه واسه 1ماهم که شده کمتر بخورید و سرویس اینترنتتون رو به 1مگ نامحدود ارتقا بدید

lamp23
29-07-2013, 05:40
سلام به همه
شما هم شنیدید که امنیت شبکه مخابرات پایینه ؟
لطفا" به عکس زیر نگاه کنید

چرا همه ی یوزر پسورد مودماتون Admin / admin هست آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عوض کنید خب !!!!!!!!

دیشب یه امتحان کردم از هر 10 تا کامپیوتر ریسپانس میگرفتم 9 تاش پسوردشون Admin / admin بود

البته این تست فقط و فقط جهت تست امنیت بود نه چیز دیگه .........

اگه کسی هم راهی جهت تامین امنیت میدونه بگه ......
از دوستام بودن که ترافیکشون دود شده

lamp23
29-07-2013, 05:44
حواستون باشه کسی از اینترنتتون سو استفاده نکنه . . . . . . . ..
:n27:

mohammad.t
29-07-2013, 06:27
پیشنهاد میکنم شما عزیزانی که سرعت و دانلود زیاد واستون مهمه واسه 1ماهم که شده کمتر بخورید و سرویس اینترنتتون رو به 1مگ نامحدود ارتقا بدید

ممنون عزيزم بابت پيشنهاد.
ولي براي كسي كه از خودش درآمدي نداره و با اينترنت پولي در نمياره! يه كم زياده!
من كه حداكثر برام در ماه 15-16 تومن مقدوره براي 512 هم مشكل دارم چه برسه به ماهي 45 تومن. ميشه سالي 450 هزارتومن!
من نظرم اينه كه يا بايد سرعت مثلا براي 512 تا 1 مگ باشه يا مثل شركت هاي ديگه يه 20 گيگ پر سرعت بدن. و گرنه ماهي 45 ......!

سلام به همه

عوض کنید خب !!!!!!!!

دیشب یه امتحان کردم از هر 10 تا کامپیوتر ریسپانس میگرفتم 9 تاش پسوردشون Admin / admin بود

حواستون باشه کسی از اینترنتتون سو استفاده نکنه . . . . . . . ..
:n27:

با اهدا سلام.
نگراني شما براي ما قابل ستايش است. از اينكه در مورد ارتقا امنيت ديگر كاربران حساس هستد از شما سپاسگزاريم. و به همه توصيه مي كنيم مشخصات ورود به كانفيگ مودم خود را تغيير دهند.:n02:
ولي شما همون 9 تا يوزر و پسورد كه پيدا كردي رو هيچكدوم رو نمي توني استفاده كني چون 2 تا مشكل بزرگ اين وسط داري. اول مك آدرس كه براي هر خط فقط ميشه با مك آدرس مودم اون خط وصل شد. دوم مراكز مخابراتي هم چك ميشه و مثلا نميشه از دزفول به مركز اهواز وصل شد. الان دوستان مودمشون رو عوض كنن بايد كلي پيگيري كنند تا مك آزاد بشه.
پس جاي نگراني نيست.

lamp23
29-07-2013, 06:33
با اهدا سلام.
نگراني شما براي ما قابل ستايش است. از اينكه در مورد ارتقا امنيت ديگر كاربران حساس هستد از شما سپاسگزاريم. و به همه توصيه مي كنيم مشخصات ورود به كانفيگ مودم خود را تغيير دهند.:n02:
ولي شما همون 9 تا يوزر و پسورد كه پيدا كردي رو هيچكدوم رو نمي توني استفاده كني چون 2 تا مشكل بزرگ اين وسط داري. اول مك آدرس كه براي هر خط فقط ميشه با مك آدرس مودم اون خط وصل شد. دوم مراكز مخابراتي هم چك ميشه و مثلا نميشه از دزفول به مركز اهواز وصل شد. الان دوستان مودمشون رو عوض كنن بايد كلي پيگيري كنند تا مك آزاد بشه.
پس جاي نگراني نيست.

مطمئن باشید با یه فایل کوک شده راحت میشه مک مودم رو تغییر داد .......
کلا" کار از محکم کاری عیب نمیکنه
.
.
داشتم در مورد اینکه چطور میشه یه فایل اسکریپت برای کانکت و دیسکانک شدن تحقیق میکردم که یه دفعی کنجکاویم گل کرد .... :n02:
بنظرتون نمیشه دسترسی پورت 23 رو به طریقی محدود کرد که کسی نتونه این کار رو بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n13:

KING iMAN
29-07-2013, 07:14
سلام به همه

عوض کنید خب !!!!!!!!

والا ما که حدود 15 ماهی میشه مدام تغییرش میدیم :دی

mohammad.t
29-07-2013, 07:14
مطمئن باشید با یه فایل کوک شده راحت میشه مک مودم رو تغییر داد .......
کلا" کار از محکم کاری عیب نمیکنه
.
.
داشتم در مورد اینکه چطور میشه یه فایل اسکریپت برای کانکت و دیسکانک شدن تحقیق میکردم که یه دفعی کنجکاویم گل کرد .... :n02:
بنظرتون نمیشه دسترسی پورت 23 رو به طریقی محدود کرد که کسی نتونه این کار رو بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n13:

مك رو كه ميشه عوض كرد. ولي تغيير پسورد مودم ديگه هيچ راهي باقي نمي ذاره.
1-از بين يه رنج بزرگ يه تعدادي پينگ مي دن.
2-از بين اون تعداد باز يه تعدادي ميشه بهشون وصل شد.
3- از بين تعداد قبلي يه تعدادي يوزر و پسوردشون پيشفرض هست.
4-از بين اونها يه تعدادي مودمشون pppoe هست.
5- از بين pppoe ها يه تعداد اندكي توي مركز مخابراتي يكسان هستند كه بشه بهشون وصل شد.
6- بعد بايد مك مودم رو عوض كنه طرف به مك مودم شما.
7- بعد اگه بتونه وصل بشه خيلي راحت از طريق شماره تلفنش كه ثبت ميشه گير ميوفته:n09:

mohammad.t
29-07-2013, 07:16
والا ما که حدود 15 ماهی میشه مدام تغییرش میدیم :دی

ديده نشد فردي به نام مستعار الف الف توي اين وقت روز ارسالي داشته باشه:n10:

KING iMAN
29-07-2013, 07:17
قطعاً ماه آینده من یا همیکنکارو میکنم یا 512 نامحدود میگیرم.بستگی به بودجه داره :دی

512 نامحدود بیا از ماه دیگه

میبینم که عکس بانو رو ست کردی واسه دسکتاپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره.عکسش خوجمل بود گذاشتیم دیگه:n07:

KING iMAN
29-07-2013, 07:18
ديده نشد فردي به نام مستعار الف الف توي اين وقت روز ارسالي داشته باشه:n10:

گفتیم قبله اینکه بریم سره کار یه عرض ارادتی داشته باشیم :دی
ما رفتیم:n16:

alimail3248
29-07-2013, 09:49

این مسلا 2 مگه ؟

منم مثل DOG پشیمونم باید برم سراق 512 نامحدود

alimail3248
29-07-2013, 10:12
دوستانی که 512 نامحدود دارن لطف بفرمایند چند تا تست از سرور خارج با speedtest.net بزارند.

imanparsa
29-07-2013, 12:16
1مگ نامحدود-مرکز مخابرات انقلاب-اهواز
ساعت1:17ظهر دوشنبه

alimail3248
29-07-2013, 12:55
2 مگ محدود

boy alone
29-07-2013, 14:38
2 مگ محدود

:n04: این الان 2 مگه ؟ من میخواستم سرویس تمام شد برگردم به همون 2مگ که قبلا بودم . داداش شما هم زنگ بزن پشتیبانی این که خیلی افتضاح

alimail3248
29-07-2013, 14:45
:n04: این الان 2 مگه ؟ من میخواستم سرویس تمام شد برگردم به همون 2مگ که قبلا بودم . داداش شما هم زنگ بزن پشتیبانی این که خیلی افتضاح

پشتیبانی ؟ کدوم پشتیبانی ؟ منظورت همون ادمای بی سوادیه که از تو جنگل اومدن نشستن پشت سیستم ؟

یه وقت اینکارو نکنی 2 مگ مشکل داره کلا توی هیچ سرویس دهنده ای 2 مگ نگیر فقط 512 و حداکثر 1 مگ..

4rooos
29-07-2013, 16:46
ببخشید دیگه.ویندوزمو تازه عوض کردم و هنوز نرم افارهای برش عکسو نصب نکردم.شما دانلود منیجر رو ببینین فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین برنامه برای ویرایش ساده ی عکس و برش همون پینت هست که تغییر سایزو حجم و کارت کردن و ... خلاصه همه چی.

عوض کنید خب !!!!!!!!

خوبه پسورد عوض کنی ولی عوضم نکنی ، کسی نمیتونه ازش استفاده کنه بخاطر مک ادرس مودم ، مک رو هم عوض کنی و استفاده هم کنی گیر میوفتی دهنتم صاف میکنن
میخوای من همه چیمو میدم شما بیا استفاده کن مشخصاتتم نده ، بده من بهت میگم کی هستی

soroosh_cz
29-07-2013, 17:04
والا با این نوناشون... مث بچه ی آدم بشینید یه جا اینقدر کرم ریزی نکنید تو سیستم این و اون نگردید :n02:
رفتم از دست شما، یه پسوردی گذاشتم از پسورد فیسبوکم هم سخت تر :n24:

Armin.Computer
29-07-2013, 18:51
به به ! آرمین شیرینی :n02: ناظر بدو شیرینی بده :n02:

بله پینگ خیلی بهتر شده... :n06:

ناظر بعدی تویی دیگه.توی بخش خودت.پرچم بالاس:n16:

آرمین جان تبریک من رو هم بپذیر موفق باشی :n01:

سلام
دوستان از همه ی شما تشکر می کنم
خیلی خیلی ممنون

پینگ هم خوب شده
ولی زیاد بالا و پایین میشه

Enter
29-07-2013, 19:21
سلام آقا ما هم تبریک میگم ناظر شدن همشهریمون
دوستان میخوام نامحدود بگیرم 512 یا 1 مگ؟

Armin.Computer
29-07-2013, 19:25
خیلی ممنون
لطف کردی

ظاهرا 512 و 1 مگ سرعت واقعی میدن
دیگه با توجه به هزینه ای که می خواهید بکنید هست
ولی به مرکز مخابراتی هم توجه داشته باشید
و تحقیق بیشتر هم خیلی بهتر هست

alimail3248
29-07-2013, 20:25

سرویس های نامحدود مخابرات ظاهرا حداقل سرعت رو دارن اگر میتونید هزینه کنید 1مگ بگیرید ولی تجربه ثابت کرده 512 در انواع اینترنت ها سرعت پایدارتری نسبت به بقیه داره سعی کنید زیاد سراغ یه مگ و دو مگ نرید ولی باز میل با خودتونه 512 نسبت به قیمتش خیلی مناسب تره.

Zibanchii
29-07-2013, 21:30
اینم سرور سایتم

mehrshad9495
29-07-2013, 21:30
سلام همشهری. 512 نامحدود سرعت 65تا 75 میده(در حال حاضر دارم دانلود میکنم) 1مگ هم که دوستم داره با 120-130 دانلود میکنه.ولی 512 به صرفه تره

nima_ir
29-07-2013, 22:03
چند روزی هستش صبح ها با 1مگ از سرور های خارجکی 300 دانلود میکنم.

شب میاد روی 180 تا 200

1مگ محدود

alimail3248
29-07-2013, 22:11
اینم سرور سایتم

به این وویگولندز اینترنت:n25:

9vin
29-07-2013, 22:24
اینم سرور سایتم

این سرعت دانلود شماس ؟؟؟

چگونه ؟

Armin.Computer
29-07-2013, 22:30
این سرعت دانلود شماس ؟؟؟

چگونه ؟

سرور ایشون هست
نوشته

اینم سرور سایتم

imanparsa
29-07-2013, 23:10
من سرعت سرور داشتم 30 مگابایت
خیلی خوب بود
روش ترونت فلوکس نصب کرده بودم
البته 10 مگابایت هم خوبه
-------------------------------------------------
دوستان به نظر من فقط اینترنت نامحدود از مخابرات بگیرید که خیالتون راحت باشه واسه دانلود کردن - دیگه راحتید

9vin
29-07-2013, 23:44
ببخشید یکی واسه من توضیح میده کار این سرور چی هست ؟؟

imanparsa
29-07-2013, 23:51
ببخشید یکی واسه من توضیح میده کار این سرور چی هست ؟؟

سرور برای راه اندازی سایت ها فضایی توی دنیای مجازی به شما میده که این فضا ممکنه مثلا 500 گیگ باشه اما سرعت و قدرت این فضا به کیفیت کار سایت تاثیر میزاره
تا حالا فکر کردید یه لینک دانلود از یه سایت دانلود وقتی میگیرید و دانلود میکنید شما فقط اونو دانلود نمیکنید مثلا شما با سرعت 100 تا دانلود میکنید 20 نفر دیگه با سرعت 50 تا یه نفر با سرعت 250 تا خلاصه این وسط باید قدرت این فضا(سیپیو و رم و سرعت هارد این فضا) هرچی بیشتر باشه کیفیت دانلود همزمان برای کاربرا بیشتر میشه
حالا این فضا رو میشه کارای دیگه هم باهاش کرد مثل نصب رپید لیچ ها و تورنت فلوکس ها
خلاصه شما تعریف بالا رو از سرور داشته باشید
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان چند وقتی میشه که ظاهرا سرعت اینترنت خوب شده !

واسه من که اینطور بوده

lamp23
30-07-2013, 00:08
والا با این نوناشون... مث بچه ی آدم بشینید یه جا اینقدر کرم ریزی نکنید تو سیستم این و اون نگردید :n02:
رفتم از دست شما، یه پسوردی گذاشتم از پسورد فیسبوکم هم سخت تر :n24:

آفرین
داداش من هدفم اذیت کردن کسی نبود که . اصلا" همچین آدمی نیستم ..... :n27:
کاری هم با سیستم این و اون ندارم فقط میخواستم وادارتون کنم امنیت خودتونو دست کم نگیرید ...... :n26:

KING iMAN
30-07-2013, 01:11
این مسلا 2 مگه ؟

منم مثل DOG پشیمونم باید برم سراق 512 نامحدود

بهترین کار رو میکنی

جفتش خوبه.بستگی به بودجه ت داره.

KING iMAN
30-07-2013, 01:40
ساعات رایگان:

lamp23
30-07-2013, 02:00
ساعت رایگان :
همون فایل King Iman :

اینترنت 1 مگ 48 گیگ یکساله که آخراشه
بشون زنگ میزنم میگن مشکل از مرکز مخابراتیته :n03:

Enter
30-07-2013, 03:48
مرسی از همه ی دوستان من چون بیشتر پینگ برای من مهمه میخواستم بدونم بین 1 مگ نا محدود و 512 نامحدود کدوم سرویس پینگش ثبات بیشتری داره؟

mohammad.t
30-07-2013, 03:56
ساعات رایگان:

ساعت رایگان :
همون فایل King Iman :

اینترنت 1 مگ 48 گیگ یکساله که آخراشه
بشون زنگ میزنم میگن مشکل از مرکز مخابراتیته :n03:

تست سرور خارجي هم بذاريد.

lamp23
30-07-2013, 09:18
یک مگ 10:15am :

lamp23
30-07-2013, 09:29
یک مگ صبح :

برای محاسبه در شب همه مقادیر رو در 3 ضرب کنید :n09: . . . :n21:

KING iMAN
30-07-2013, 10:18

KING iMAN
30-07-2013, 10:19
تست سرور خارجي هم بذاريد.

همینم بعد از چند دقیقه رفت زیر 70

imanparsa
30-07-2013, 11:21
دوستان من اصلا سرور داخلی رو قبول ندارم - واسه همینه که هرچی تست میگیرم از سرور خارجی هستش (لندن)
1مگ نامحدود - ساعت 12:20 ظهر سه شنبه

KING iMAN
30-07-2013, 12:40
دوستان من اصلا سرور داخلی رو قبول ندارم - واسه همینه که هرچی تست میگیرم از سرور خارجی هستش (لندن)
1مگ نامحدود - ساعت 12:20 ظهر سه شنبه
آقا خو منم سرور داخلیا رو قبول ندارم :دی

alimail3248
30-07-2013, 12:41
آقا خو منم سرور داخلیا رو قبول ندارم :دی

منم مخابراتو قبول ندارم:n20:

KING iMAN
30-07-2013, 13:15
منم مخابراتو قبول ندارم:n20:

مخابراتم ما رو قبول نداره:n02:
بالأخره کی کیو قبول داره؟:n08:

alimail3248
30-07-2013, 13:39
مخابراتم ما رو قبول نداره:n02:
بالأخره کی کیو قبول داره؟:n08:
خو معلومه من های وب رو قبول دارم اونم اینقدر منو قبول داره که هی میزنگه بم میگه میخوای سرویس بت بدیم منم میگم فعلا با مخابراتم باید از اونجا بکشمش بیرون بعد:n20:

imanparsa
30-07-2013, 14:59
دوستان وضعیت شبکه الان واسه من خوبه
===================================
راستی یه شرکتی اومده توی اهواز اینترنت وایرلس میده بنام تپش
کسی اطلاعی ازش داره که چطوره ؟؟؟؟؟؟؟

alimail3248
30-07-2013, 15:27
دوستان وضعیت شبکه الان واسه من خوبه
===================================

اگه تحت پوشش باشی بدک نیست 512 تا 2 مگ هم میره

arash59b
30-07-2013, 15:47

تپش که از قدیمی های وایرلس و اینترنت اهواز هست

من الان یه ماهی میشه اومدم طرفش سرویس های خوبی داره

البته تو سرعت های پایین به صرفه است ولی برای سرعت های بالاتر همون راصد رو بیشتر قبول دارم

خو معلومه من های وب رو قبول دارم اونم اینقدر منو قبول داره که هی میزنگه بم میگه میخوای سرویس بت بدیم منم میگم فعلا با مخابراتم باید از اونجا بکشمش بیرون بعد:n20:

مواضب باش گولش رو نخوری. برو تاپیکش ببین چه خبره کاربراش دارن به زمین و زمان ..... می گن.

soroosh_cz
30-07-2013, 16:20
عه؟ تاپیک شده مال همه؟ کلا شد اینترنت استان خوزستان؟

یکم کولی بازی:
آی واییی مردم برسید که مخابراتو کشتن :n02:
خوبه، ولی کمی قاطی پاطی میشه :n09:

Masoud-Susa
30-07-2013, 16:29
فکر کنم بدترین سرویس دهی اینترنت تو کل کشور رو خوزستان داشته باشه . افتضاح یعنی .

[دیدم تاپیک عمومی شده،گفتم یه خورده از دردامون بگم :دی ]

Armin.Computer
30-07-2013, 16:32
سلام
تو این تاپیک فعلا بحث های خودتون رو دنبال کنید و شرکت های سرویس دهنده ی دیگه در سطح استان خوزستان
برای اطلاعات بیشتر
تغییرات زیر بخش اینترنت پر سرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash59b
30-07-2013, 16:32
عه؟ تاپیک شده مال همه؟ کلا شد اینترنت استان خوزستان؟

یکم کولی بازی:
آی واییی مردم برسید که مخابراتو کشتن :n02:
خوبه، ولی کمی قاطی پاطی میشه :n09:

حالا که می خواستن یه تاپیک برای خوزستان درست کنند بهتر بود اون دوتا تاپیک دیگه رو که چند ماه داره خاک می خوره تغییر نام میدادن نه این رو که مخصوص مخابرات هست و فعال هم بود.

KING iMAN
30-07-2013, 16:45
آقا توجه کردین تعداد زیادی از بچه های پشتیبانی مخابرات از دانش فنی لازم برخوردار نیستن؟
تک و توکیشون خوبن.اما یه تعداد زیادیشون اصلاً متوجه حرفهامون نمیشن.

soroosh_cz
30-07-2013, 16:45
حالا که می خواستن یه تاپیک برای خوزستان درست کنند بهتر بود اون دوتا تاپیک دیگه رو که چند ماه داره خاک می خوره تغییر نام میدادن نه این رو که مخصوص مخابرات هست و فعال هم بود.

کدوم دو تا؟
معمولا تاپیکی که فعال تره رو به عنوان نماینده انتخاب میکنن... مخابرات هم برای استان تا استان خیلی فرق داره. یه جا خوبه و یه جا افتضاح و ایجاد یه تاپیک "اینترنت مخابرات" کار درستی نیست، چون آدم گیج میشه که کیفیتش خوبه یا بد. حالا بچه های مخابرات همینجا که هستن میمونن.

عرض سلام و گرسنه نباشید خدمت کلیه ی دوستان :n02:

KING iMAN
30-07-2013, 16:46
اعتراض دارم: چرا تاپیکمون قاطی شد؟ :دی
اشکال نداره بابا.به سایر بچه هایی که به جمعمون اضافه میشن خوش آمد میگم.:n16:

KING iMAN
30-07-2013, 16:46

:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

soroosh_cz
30-07-2013, 16:49
آقا توجه کردین تعداد زیادی از بچه های پشتیبانی مخابرات از دانش فنی لازم برخوردار نیستن؟

والا من چندبار زنگ زدم یه سری مخابرات (نه اینترنت) اونی که پورت رو میبنده... طرف نمیدونم چی سرش میشد یا نه... پورت ها تنظیم شده میرسن دستشون؟؟؟ هیچی سرش نمیشد، میگفتمش آقای محترم سیگنال ضعیفه لینکم می پره، هی میگفت: نه از اینجا که مشکلی نداره، هر از گاهی هم شماره تلفن رو میپرسید مثلا چک کنه.
ولی پشتیبانی اینترنت هم فقط کارهایی رو که بشون گفتن انجام میدن مثلا قطع و وصل بودن خط یا وجود مشکل تو گیت وی... شاید باورتون نشه ولی یکی دو بار شده به پشتیبانی گفتم تست پینگ بگیر، گفتن چجوری :n09:

Armin.Computer
30-07-2013, 16:53
این تاپیک همون تاپیکه
فعلا مثل همیشه بحث ها رو ادامه بدید
تغییرات داره انجام میشه
پیشنهاد یا هر سوالی رو می تونید به مدیران یا ناظرین اطلاع دهید
با تشکر

KING iMAN
30-07-2013, 16:54
طی تماسی که الان با پشتیبانی داشتم متوجه شدم که برای تنظیم دان استریم و آپ استریم مقادیر پیش فرضی وجود داره.مثلاً گزینه ی 1 و 2 و 3 و ... که هر کدوم دان استریم و آپ استریم از پیش تعیین شده ای دارن و اپراتورهای مخابرات فقط بین این مقادیر سوئیچ میکنن.یعنی مقداری رو دستی وارد نمیکنن...
خلاصه ما یه کرایی کردیم(از روش مخ زنی) و سرعتمون شد این: :دی

نکته: البته اگه همینطور بمونه و دوباره شب نتنگن توش

soroosh_cz
30-07-2013, 16:55
این تاپیک همون تاپیکه
فعلا مثل همیشه بحث ها رو ادامه بدید
تغییرات داره انجام میشه
پیشنهاد یا هر سوالی رو می تونید به مدیران یا ناظرین اطلاع دهید
با تشکر
آرمین جان نمیدونم مشکل جدیده یا مشکل از مرورگر منه...
چند وقته وقتی میخوام تو تاپیک تشکر بزنم یا بیام تو تاپیک، صفحه ی پیوندها باز میشه :n09: T2-11 کسی این مشکلو داشته؟:n24:

Armin.Computer
30-07-2013, 16:55
دوستان شما هم پرش لینک دارید؟

KING iMAN
30-07-2013, 16:57
دوستان شما هم پرش لینک دارید؟

نه.من فقط وقتی زنگ زدم تنظیماتمو دست کاری کرد یه پرش داشتم که طبیعی بود.بعدش پایدار شد.الان شرایط نویز خطم لب مرزی شده.یعنی یه خورده دیگه دان رو ببرم بالا لینک میپره:دی

KING iMAN
30-07-2013, 16:59
آرمین جان نمیدونم مشکل جدیده یا مشکل از مرورگر منه...
چند وقته وقتی میخوام تو تاپیک تشکر بزنم یا بیام تو تاپیک، صفحه ی پیوندها باز میشه :n09: T2-11 کسی این مشکلو داشته؟:n24:

حافظه ی مرورگرت رو پاک کن.

soroosh_cz
30-07-2013, 17:18
حافظه ی مرورگرت رو پاک کن.

فعلا مشکل برطرف شده... هنوز که ندیدم.
700مگ کش و کوکی -> پـــــــــَــــــــــــر! :n24: ولی کروم یه نفس تازه کشید. احساس میکنم قیافه اش هم کمی عوض شده... چون حدودا یه ساله که من از کل کروم بک آپ میگیرم و تو ویندوزهای بعدی استفاده میکنم :n02:

alimail3248
30-07-2013, 17:23

ما تو این چند روزی که تماس گرفتیم واسه کندی سرعت یکبار گفت

1- اپدیت ویندوز فعاله غیرفعالش کنی مشکل حل میشه

2- بار دوم گفت تاریخ سیستمت با تاریخ سرور مچ نیست

- بار سوم گفتن مودمت رو باید عوض کنی ویه مودم بهتر بخری

-بار چهارم گفتن ویندوز 8 نصب کن سون سنگینه و سرعت اینترنت رو میاره پایین

- بار پنجم هم گفت مشکل سراسریه

حالا کدوم اینا جواب صحیح هست ؟

ج -هیچکدام:n19:

krasusmh
30-07-2013, 17:26
سلام .
soroosh جان چند وقتی بود میخواستم ازت بپرسم جریان این گیت وی ها چیه ؟ چطور میشه گیت وی ها رو برای پینگ بهتر عوض کنم ؟ مودمم تو حالت route هست .
میخوام بازی league of legends یا همون lol رو بازی کنم اما فقط چند ساعت تو شبانه روز (صبح ) پینگ به 180 میرسه و بقیه روز حدود 280 و غیر قابل بازی !!!
من ip سرور بازی رو هم دروردم (194.221.64.201)و دائم تست میگیرم وضعیت تغییری نکرده . چیکار کنم ؟

6 عصر

alimail3248
30-07-2013, 17:26
طی تماسی که الان با پشتیبانی داشتم متوجه شدم که برای تنظیم دان استریم و آپ استریم مقادیر پیش فرضی وجود داره.مثلاً گزینه ی 1 و 2 و 3 و ... که هر کدوم دان استریم و آپ استریم از پیش تعیین شده ای دارن و اپراتورهای مخابرات فقط بین این مقادیر سوئیچ میکنن.یعنی مقداری رو دستی وارد نمیکنن...
خلاصه ما یه کرایی کردیم(از روش مخ زنی) و سرعتمون شد این: :دی

نکته: البته اگه همینطور بمونه و دوباره شب نتنگن توش

ایمان باید ببینی با افزایش داون استریم نوسان سرعت وکندی پیج باز کردن از بین رفته یا نه این مهمه..

arash59b
30-07-2013, 17:50
کدوم دو تا؟
معمولا تاپیکی که فعال تره رو به عنوان نماینده انتخاب میکنن... مخابرات هم برای استان تا استان خیلی فرق داره. یه جا خوبه و یه جا افتضاح و ایجاد یه تاپیک "اینترنت مخابرات" کار درستی نیست، چون آدم گیج میشه که کیفیتش خوبه یا بد. حالا بچه های مخابرات همینجا که هستن میمونن.

منظورم

ADSL / شهر اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wireless - Wimax / شهر اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولا این تاپیک مخصوص مخابرات بود و بچه های مخابرات به اندازه کافی اینجا فعال کرده بودن پس حداقل باید اسمش می شد مخابرات خوزستان

دوما من به شخصا از این تغییرات هیچ خیری بجز هرج و مرج بیشتر ندیدم

دوسال پیش اومدن تاپیک های خرید و فروش و مشاوره لپ تاپ رو درست کنند بیشتر .....مال شد

پارسال هم اومدن تاپیک مشاوره لپتاپ و محصولات اپل رو تغییر بدن یه مدت قفلش کردن بعد هیچکاری نکردن به التماس و خواهش من بچه ها دوباره بازش کردن فقط باعث شدن بروبچ کوچ کنن برن انجمن های دیگه

4rooos
30-07-2013, 18:05
سلام
دوستان اینجا پست بانک سر کوچمون نمایندگی کیش او ا سیس رو داره
میخوام 512 نامحدود بگیرم ، سایت سیترا میزنه اگه دانشجویید زنگ بزنید 2020
حالا به نظر شما برم پست بانک بهتره یا زنگ بزنم بهتره؟

soroosh_cz
30-07-2013, 18:11
سلام .
soroosh جان چند وقتی بود میخواستم ازت بپرسم جریان این گیت وی ها چیه ؟ چطور میشه گیت وی ها رو برای پینگ بهتر عوض کنم ؟ مودمم تو حالت route هست .
میخوام بازی league of legends یا همون lol رو بازی کنم اما فقط چند ساعت تو شبانه روز (صبح ) پینگ به 180 میرسه و بقیه روز حدود 280 و غیر قابل بازی !!!
من ip سرور بازی رو هم دروردم (194.221.64.201)و دائم تست میگیرم وضعیت تغییری نکرده . چیکار کنم ؟

6 عصر

مخابرات خوزستان(و احتمالا چند استان دیگه) از چند گیت وی خاص برای اتصال به اینترنت استفاده میکنن. این گیت وی ها بسته به اینکه از کدوم شرکت خارجی هستن، پینگ و سرعت متفاوتی دارن. برای مثال من چند وقت پیش تست گرفتم، دیدم که اغلب گیت وی ها از روسیه میگذره. ولی بهترین مسیر مال گیت وی هایی بود که از آذربایجان میگذشتن.
این جدولی هست که تا حالا من گرفتم...

دقت کنی این گیت وی خودتم از روسیه میگذره با توجه به جدول من، یعنی اگر قطع و وصل کنی و 34 بشه 50 یا 51 یا 55 یا ... هیچ فرقی تو تست پینگت نمی بینی.
حالا مثل اینکه رنج گیت وی دادن به شما فرق میکنه.

من خودم این گیت وی هایی بودن که تا حالا گرفتم (بین 10 تا 49 نگرفتم تا الان)... اگر چند بار قطع و وصل کردی (حدود 20 بار انجام بده و با گیت وی های مختلف تریس کن) اگر وضع تغییری نکرد، کاریش نمیشه کرد... ولی ممکنه گرفتن Static IP روی گیت وی خاص اگر دلخواه باشه، مشل رو برطرف کنه... ممکنه.

soroosh_cz
30-07-2013, 18:25
سلام
دوستان اینجا پست بانک سر کوچمون نمایندگی کیش او ا سیس رو داره
میخوام 512 نامحدود بگیرم ، سایت سیترا میزنه اگه دانشجویید زنگ بزنید 2020
حالا به نظر شما برم پست بانک بهتره یا زنگ بزنم بهتره؟
فرقی نمیکنه... فقط ممکنه موقع تحویل مدارک یا تمدید و ... کار با پست بانک اگر میگی سر کوچتون هست راحت تر باشه. گرچه با هر دوش میشه.

منظورم

ADSL / شهر اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wireless - Wimax / شهر اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولا این تاپیک مخصوص مخابرات بود و بچه های مخابرات به اندازه کافی اینجا فعال کرده بودن پس حداقل باید اسمش می شد مخابرات خوزستان

دوسال پیش اومدن تاپیک های خرید و فروش و مشاوره لپ تاپ رو درست کنند بیشتر .....مال شد

پارسال هم اومدن تاپیک مشاوره لپتاپ و محصولات اپل رو تغییر بدن یه مدت قفلش کردن بعد هیچکاری نکردن به التماس و خواهش من بچه ها دوباره بازش کردن فقط باعث شدن بروبچ کوچ کنن برن انجمن های دیگه

چ فرقی میکنه؟
الان با سیستم جدید، هم بچه ها میتونن وضعیت نت ISP خودشون رو بگن و هم مشورت بگیرن، برای مشکلات هم هر کی سراغ شرکت خودش میره، فقط بچه های مخابرات که تاپیک جدایی ندارن، همینجا مشکلاتشون رو بگن.
برای مخابرات اگر یه نقطه از ایران خوب بشه، ممکنه یه جای دیگه هیچ تغییری نکنه یا بهتر بشه، اصلا بی ربط هستن به هم ولی شرکت های خصوصی، معمولا وقتی یه اتفاقی بیفته به صورت دنباله دار برای همه ی مناطق تحت پوشش هم همون اتفاق میفته. بنابراین مخابراتی ها مشکلاتشون رو اینجا مطرح کنن ولی بهتره مشکلات بقیه ی ISP ها تو تاپیک خودشون باشه. ولی همه اعلام وضعیت ISP خودشون رو اینجا داشته باشن :n01:

imanparsa
30-07-2013, 19:35
خوب دوستان الان پینگ اینترنت مناسبه

======================================
arash59b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آرش شما دانلود شبانت چطوره ؟

alimail3248
30-07-2013, 20:37
به نظر من اگر بریم سراغ صبا نت بهتره چون پینگش مثل مخابرات پایینه کندی سرعت نداره همه رو هم باز میزاره تا 3 یا چهار مگ مخابرات دیگه داره نابود میشه هر روز شل کن سفت کن درمیاره با اون پشتیبانی مسخرش

lamp23
30-07-2013, 21:00
لطفا" با 4.2.2.4 پینگ بگیرید بذارید اینجا .......
من پینگم از 2 ظهر به بعد میشه 800 تا 900 زنگ میزنم میگه از مرکز مخابراتیمه . معلوم هم نیست کی حل بشه .......
بنظرتون چکار باید بکنم .. میشه شکایت کرد ؟

imanparsa
30-07-2013, 21:46
پینک 4.2.2.4 در حال حاضر واسه من 255 هستش
اینترنت 1 مگ مخابرات - مرکز مخابرات انقلاب - اهواز

9vin
30-07-2013, 21:53
پینگ 4.2.2.4 در حال حاضر واسه من 177 هست

256 نامحدود

azaramir
30-07-2013, 22:25
256نامحدود پینگ 109

alimail3248
30-07-2013, 22:35
به جای اینکه پینگ بگیرید بهتره تست سرعت بزارید (همراه با عنوان سرویس) چون روی گت وی های مختلف پینگ فرق میکنه .

arash59b
30-07-2013, 23:26
arash59b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آرش شما دانلود شبانت چطوره ؟[/QUOTE]

گفتم که تپش سرعت های پایینش بصرفه است

من از تپش سرعت 128 با 5 گیگ گرفتم 19 تومن البته سرعت رو برات بالای 512 می بندن. (فقط برای کارای روزانه)

شب ها هم با همون مبین نت دانلود می کنم(چندرغاز تو حسابم پول نگه داشتم فقط برای دانلود شبانه) بسته به خوبی و بدی سرعت میشه بین 2 تا 3.5 گیگ دانلود داشت

کلا اگه دنبال پینگ پایین و سرعت پایدار هستی وایرلس تپش و راصد خوبه.

KING iMAN
30-07-2013, 23:28
سرور خارجی(سرور خود موزیلا)

ali_phd71
30-07-2013, 23:28
دوستان بنظرتون با این وضع اینترنت چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟/:n14::n28:
زنگ زدم خونه میگن سرعت دانلود 36......256 نامحدود......وقتی برگردم که مردم با این سرعت:n30:

9vin
30-07-2013, 23:30
زنگ زدم خونه میگن سرعت دانلود 36......256 نامحدود......وقتی برگردم که مردم با این سرعت:n30:

آره منم 256 نامحدود دارم بین 30 تا 40 هست سرعت

KING iMAN
30-07-2013, 23:34
ایمان باید ببینی با افزایش داون استریم نوسان سرعت وکندی پیج باز کردن از بین رفته یا نه این مهمه..
تا حالا که اوضاع بهتر شده.باید ببینم روی دانلود شبم هم تءیر مثبت داره یا نه.سرعت باز شدن صفحات واسم عالی شده.

منظورم

خیلی حساس نباش.اتفاقاً اینجوری یه مزایایی هم داره.مثلاً اینکه یه دید کلی از اوضاع اینترنت استان دستمون میاد.

مخابرات خوزستان(و احتمالا چند استان دیگه) از چند گیت وی خاص برای اتصال به اینترنت استفاده میکنن. این گیت وی ها بسته به اینکه از کدوم شرکت خارجی هستن، پینگ و سرعت متفاوتی دارن. برای مثال من چند وقت پیش تست گرفتم، دیدم که اغلب گیت وی ها از روسیه میگذره. ولی بهترین مسیر مال گیت وی هایی بود که از آذربایجان میگذشتن.
این جدولی هست که تا حالا من گرفتم...

دقت کنی این گیت وی خودتم از روسیه میگذره با توجه به جدول من، یعنی اگر قطع و وصل کنی و 34 بشه 50 یا 51 یا 55 یا ... هیچ فرقی تو تست پینگت نمی بینی.
حالا مثل اینکه رنج گیت وی دادن به شما فرق میکنه.

من خودم این گیت وی هایی بودن که تا حالا گرفتم (بین 10 تا 49 نگرفتم تا الان)... اگر چند بار قطع و وصل کردی (حدود 20 بار انجام بده و با گیت وی های مختلف تریس کن) اگر وضع تغییری نکرد، کاریش نمیشه کرد... ولی ممکنه گرفتن Static IP روی گیت وی خاص اگر دلخواه باشه، مشل رو برطرف کنه... ممکنه.

سروش یه سؤال:
چطور بعد از تریس کردن بفهمیم از کجا رد شده مسیر اون گیت وی؟

KING iMAN
30-07-2013, 23:39

اتفاقاً امروز که تماس گرفتم اینم پرسیدم و تأئید کردن که دیگه سرعتها واقعی شده و اون دوران خوش تموم شد.

soroosh_cz
30-07-2013, 23:43
تا حالا که اوضاع بهتر شده.باید ببینم روی دانلود شبم هم تءیر مثبت داره یا نه.سرعت باز شدن صفحات واسم عالی شده.

خیلی حساس نباش.اتفاقاً اینجوری یه مزایایی هم داره.مثلاً اینکه یه دید کلی از اوضاع اینترنت استان دستمون میاد.

سروش یه سؤال:
چطور بعد از تریس کردن بفهمیم از کجا رد شده مسیر اون گیت وی؟

از دو راه میشه فهمید.
1) گرفتن لوکیشن IP بعد از ایران (معمولا یه پرش پینگ هست)
2) پیدا کردن مکان ISP معمولا بعد از اینکه از ایران بی در و پیکر خارج بشه، ISP های خارج که Static IP دارن، یه هدر هم دارن شامل اسم برای IP مثلا ...xn.telia.net یا intl.ru که میشه فهمید اون ISP ها کجا هستن.

KING iMAN
30-07-2013, 23:59
از دو راه میشه فهمید.
1) گرفتن لوکیشن IP بعد از ایران (معمولا یه پرش پینگ هست)
2) پیدا کردن مکان ISP معمولا بعد از اینکه از ایران بی در و پیکر خارج بشه، ISP های خارج که Static IP دارن، یه هدر هم دارن شامل اسم برای IP مثلا ...xn.telia.net یا intl.ru که میشه فهمید اون ISP ها کجا هستن.

الان توی بند 9 این یه ru. هستش.این یعنی راشا(روسیه)؟
کلاً اینو واسم تفسیر کن.
آی پیمم که همون سطر اول مشخصه.اینم به لیستت اضافه کن.

ali_phd71
31-07-2013, 00:02
اتفاقاً امروز که تماس گرفتم اینم پرسیدم و تأئید کردن که دیگه سرعتها واقعی شده و اون دوران خوش تموم شد.
خوب بنظرت من چیکار کنم؟
512 نامحدود بگیرم یا 2مگ محدود؟با هر کدوم در ماه چقدی میشه دانلود کرد؟
بحث فقط دانلود هم نیست استفاده روزانه زیاد و تمام شدن ترافیکش یه طرف سرعت دانلود کم در شب طرف بیداری برای دانلود یا روش های مشخص واسه دانلود اتوماتیک و خاموش کردن پی سی توسط پدر محترم از طرف دیگه درد های تمام نشدنی من هستند:n28::n14:

soroosh_cz
31-07-2013, 00:05
الان توی بند 9 این یه ru. هستش.این یعنی راشا(روسیه)؟
کلاً اینو واسم تفسیر کن.
آی پیمم که همون سطر اول مشخصه.اینم به لیستت اضافه کن.

آره.. IP جلوش رو هم سرچ کنی نوشته محل دقیقش رو.

من چند وقته یه مشکل جدید دارم، نمیدونم مشکل از فرمور بود که آپدیت کردم یا مشکل از جای دیگه اس.
وقتی نت رو قطع و وصل میکنم، برای گرفتن تست پینگ حدود یک ساعت باید صبر کنم و قبلش کامل Time Out میده. :n13:

KING iMAN
31-07-2013, 00:07
خوب بنظرت من چیکار کنم؟
512 نامحدود بگیرم یا 2مگ محدود؟با هر کدوم در ماه چقدی میشه دانلود کرد؟
بحث فقط دانلود هم نیست استفاده روزانه زیاد و تمام شدن ترافیکش یه طرف سرعت دانلود کم در شب طرف بیداری برای دانلود یا روش های مشخص واسه دانلود اتوماتیک و خاموش کردن پی سی توسط پدر محترم از طرف دیگه درد های تمام نشدنی من هستند:n28::n14:

قطعاً 512 نامحدود.الان من 2 مگ محدود دارم دیگه.هیچکس به خوبی من نمیتونه راهنماییت کنه.برو سراغ 512 نامحدود و خودتو تو دردسر ننداز.شخصاً ماه اینده 512 نامحدود رو میگیرم.

mohammad.t
31-07-2013, 00:19
حالا كه شده كلا خوزستان اگه كسي يه isp سراغ داره كه سرعت خوب مي ده بگه. الان با اين وضعيت كه 512 بگيريم ماهي 26500 بعد سرعتمون 50-60 باش فقط پول مي كنيم توي جيب اين پاس ماناماد(با اين اسمش! كلا يا ميذارن كيش سوسيس يا پاس ماناماد)
يه شركتي كه سرعت دانلودش 100 باشه قيمتش هم ماهي بيشتر از 30 نشه. اگه نامحدود كه هيچ اگه محدود هست هم يه ماهي 15 گيگ بده.
توقع زياديه؟
حتما بايد بريم 45 تومن بديم به اين مخابرات بووووووووووووووووووووق ؟
از كجا بياريم ماهي 45 تومن!؟