PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

SonaT_ShekaN
24-07-2012, 13:00
در حفه ما خوزستانی ها داره ظلم میشه
خوزستان 90 درصد منابع و انرژی ایران رو تامین میکنه و قلب ایرانه از نظر اقتصادی اما از همه نظر از بقیه شهرستان ها فقیر تره از همه نظر هم از نظزر امکانات و .. ...
اخه این نتیه که ما داریم ؟

krasusmh
24-07-2012, 14:34
آقا جریان این تماس دسته جمعی با 3036 و درخواست افزایش ساعات رایگان چی شد؟

شنبه ساعت 9 تا 12 صبح . فقط اطلاع رسانی باید یه جوری باشه که همه بفهمن . چیکار کنیم ؟

SonaT_ShekaN
24-07-2012, 22:40
مثلا من خیر سرم 2mg گرفتم که بشنم با سرعت 400 دانلود کنم
سرعتک بالا تر از 40 نمیره
شبا هم که 3 یا 2
یه هفته دارم زنگ میزنم پشتیبانی میگه داریم پیگیری میکنیم
شاشیدم به این شرکت
سرعتم از 128 کمتره
پیج هم خیلی دیر باز میکنم

krasusmh
24-07-2012, 22:59
از تمام دوستانی که به این تاپیک سر میزنن و میخوان adsl مخابرات تهیه کنن و یا کاربر adsl مخابرات هستن خواهش میکنم شنبه صبح ساعت 9 تا 12 به 3036 شماره پشتیبانی تماس بگیرید و بخواید
ساعت دانلود رایگان از 1 شروع بشه و تا 6 ادامه پیدا کنه . اگر کاربر هستید بگید که از سرویس رایگانتون راضی نیستین و میخواید بخاطر این قضیه قصد تعویض isp تونو دارید . ممنون

Gladiator King
25-07-2012, 03:16
سلام دوستان
من دیگه از پارس آنلاین خسته شدم و میخام از مخابرات رئی خط تلفن دوم بگیرم
چندتا سوال، لطفا هرکی میدونه جواب بده
1- میشه از طریق سایت ثبت نام کرد یا باید حتما حضوری برم؟ (کسی تا حالا اینترنتی ثبت نام کرده؟)
اگه جواب حضوریه کجا باید برم؟ مخابرات یا دفاتر پستی
2- میخام به نام پدرم که استاد دانشگاه هست 1 مگ بگیرم، بجز کارت دانشگاه چیز دیگه ای هم میخان؟

krasusmh
25-07-2012, 03:28
سلام دوستان
من دیگه از پارس آنلاین خسته شدم و میخام از مخابرات رئی خط تلفن دوم بگیرم
چندتا سوال، لطفا هرکی میدونه جواب بده
1- میشه از طریق سایت ثبت نام کرد یا باید حتما حضوری برم؟ (کسی تا حالا اینترنتی ثبت نام کرده؟)
اگه جواب حضوریه کجا باید برم؟ مخابرات یا دفاتر پستی
2- میخام به نام پدرم که استاد دانشگاه هست 1 مگ بگیرم، بجز کارت دانشگاه چیز دیگه ای هم میخان؟

من پیشنهاد میکنم حضوری بری دفتر اصلی چون کارت اینجوری زودتر را میوفته علتش هم اینه که هرجا فایتو پر کنی میفرستن دفتر اصلی . آدرس و جواب سوالات رو میتونی از 3036 بگیری .

krasusmh
25-07-2012, 03:43
شبا هم که 3 یا 2
شاشیدم به این شرکت
سرعتم از 128 کمتره
دوست عزیز چون کار شما راه نیفتاده دلیل نمیشه اینجوری بد و بیراه بگید اینجا قراره کسایی که میخوان نت بگیرن درست انتخاب کنن و یک نفر ممکنه بخاطر لحن تند شما از گرفتن نت مخابرات پشیمون بشه. راستش انتخاب اول من شاتل بود اما به دلایلی که قبلا گفتم اومدم مخابرات اما الان خیلی راضیم امیدوارم کار شما هرچه سریعتر راه بیفته در ضمن شما کد این اپراتورای تنبل که تلفن رو قطع میکنن رو آدم یادداشت کن چون بخاطر هر تماس پول میگیرن باید این موارد رو گزارش کرد تا پشتیبانی بهتر بشه . موفق باشی

Gladiator King
25-07-2012, 04:02
ویرایش شد..

alimail3248
25-07-2012, 09:06
شبا هم که 3 یا 2
شاشیدم به این شرکت
سرعتم از 128 کمتره

مشکل از شماست مشخصات کانفیگ مودم رو بزار تا بهت بگم .(snr-downstream-up stream)

alimail3248
25-07-2012, 09:10
از تمام دوستانی که به این تاپیک سر میزنن و میخوان adsl مخابرات تهیه کنن و یا کاربر adsl مخابرات هستن خواهش میکنم شنبه صبح ساعت 9 تا 12 به 3036 شماره پشتیبانی تماس بگیرید و بخواید
ساعت دانلود رایگان از 1 شروع بشه و تا 6 ادامه پیدا کنه . اگر کاربر هستید بگید که از سرویس رایگانتون راضی نیستین و میخواید بخاطر این قضیه قصد تعویض isp تونو دارید . ممنون

اگه این کارو بکنید که دیگه هیچ.میگن همینه که هست من تجربش رو دارم..بعدش هم گند میزنن تو سرویسامون .خیلی ادمهای قاطی هستند.. میگی نه امتحان کنید تا اون روی سگشون رو هم ببینید.

Hamed-M1
25-07-2012, 13:45
در حفه ما خوزستانی ها داره ظلم میشه
خوزستان 90 درصد منابع و انرژی ایران رو تامین میکنه و قلب ایرانه از نظر اقتصادی اما از همه نظر از بقیه شهرستان ها فقیر تره از همه نظر هم از نظزر امکانات و .. ...
اخه این نتیه که ما داریم ؟
از این حرفا زیاده . منم اگه بخوام دردمو بگم باید کلی بنویسم .
از مردمی بگم که تو پالایشگاه کار میکنن . حتی سیکل هم ندارن و یه فوق لیسانس شیمی میخواد براشون یه کاری انجام بده حمایتش نمیکنن ( کاش فقط حمایت بود . اگرم خودت بخوای یه کاری میکنن که نشه)
یا از ملتی بگم که تا مرغ گرون میشه مثل سونامی زده ها میرن تو صف مرغ؟؟؟
و.......

porya_spy
25-07-2012, 14:03
دوستان راجع به اضافه کردن ساعت شبانه . نظر من اینه که همین ساعت خوبه . چون حداقل کیفیت داره . مطمئنان اگر 1 ساعت اضافه کنند کیفیت رو میارن پایین . البته این نظر من :11:

KING iMAN
25-07-2012, 15:48
دوستان راجع به اضافه کردن ساعت شبانه . نظر من اینه که همین ساعت خوبه . چون حداقل کیفیت داره . مطمئنان اگر 1 ساعت اضافه کنند کیفیت رو میارن پایین . البته این نظر من :11:

از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم.اینم ممکنه.نظر دوستان چیه؟

KING iMAN
25-07-2012, 16:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimail3248
25-07-2012, 22:07
کسی میدونه این پشتیبانی از ساعت چند تا چنده ؟ شبانه روزیه؟

rshafiiy
25-07-2012, 23:48

من هر وقت زنگ زدم جواب دادن البته دیرترینش ۱۱:۳۰ شب بوده .

من سرویس ۱۲۸ نامحدود داشتم تا ۳ روز پیش سرعتم روی ۱مگ بسته شده بود و سرعتم ۱۲۰ بود . الان از ۴۰ بیشتر نمیشه . اگه دوباره سرویس محدود بگیرم بالا میبرن اینو یا نه؟

اینم پهنای باندم :

Data Rate
1013 939 kbps

Max Rate
1716 932 kbps

hosseinttt
26-07-2012, 00:35
من با شما مخالفم اینترنت کالای مصرفیه. البته کسی از سیاست های پشت پرده خبر نداره

krasusmh
26-07-2012, 00:42
از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم.اینم ممکنه.نظر دوستان چیه؟
من هم همینطور . خداییش کیفیت ساعات دانلود رایگانش خیلی عالیه حتی پینگ هم تغییر نمیکنه . راستی دوست عزیز متاسفم که اینطور شد سرویستون سیاست شرکت روی سرعت واقعی هست اما زیاد خودتو اذیت نکن. من هم یه مورد دارم مثل شما که البته نمیگم . :27:

krasusmh
26-07-2012, 00:43
من با شما مخالفم اینترنت کالای مصرفیه. البته کسی از سیاست های پشت پرده خبر نداره
شما هرچی فکر میکنی بگو یه نتیجه گیری بکنیم/

krasusmh
26-07-2012, 00:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

krasusmh
26-07-2012, 00:47

من سرویس ۱۲۸ نامحدود داشتم تا ۳ روز پیش سرعتم روی ۱مگ بسته شده بود و سرعتم ۱۲۰ بود . الان از ۴۰ بیشتر نمیشه . اگه دوباره سرویس محدود بگیرم بالا میبرن اینو یا نه؟

اینم پهنای باندم :

Data Rate
1013 939 kbps

Max Rate
1716 932 kbps
نمیدونم شما وضعیتتون چیه اما این سوال رو باید از پشتیبانی بپرسید که فکر میکنم جوابش منفی باشه چون همونطور که سرعت واقعی میبندن قیمت سرویس پرسرعت هم پایین اوردن و در اختیار همه گزاشتن مثلا من میتونم با پول سرویس 1مگ مخابرات 4گیگ . 512 اکو شاتل 3گیگ بگیرم . شاتل سرعت روزانه رو میزاره رو 2 مگ اما شبا سرعت میاد پایین البته دقیقا نمیدونم سرعت دانلوود شبانه 512 شاتل چیه

krasusmh
26-07-2012, 00:54
فکر میکنم شبانه روزیه

krasusmh
26-07-2012, 00:57
از این حرفا زیاده . منم اگه بخوام دردمو بگم باید کلی بنویسم .
از مردمی بگم که تو پالایشگاه کار میکنن . حتی سیکل هم ندارن و یه فوق لیسانس شیمی میخواد براشون یه کاری انجام بده حمایتش نمیکنن ( کاش فقط حمایت بود . اگرم خودت بخوای یه کاری میکنن که نشه)
یا از ملتی بگم که تا مرغ گرون میشه مثل سونامی زده ها میرن تو صف مرغ؟؟؟
و.......
مردم این شهر وقتی هیچ کاری برای خودشون نمیکنن نباید انتظاری داشته باشن وقتی هنوز مردم هرجا گل و گیاه میبینن با سطل آشغال اشتباهش میگیرن .....

SonaT_ShekaN
26-07-2012, 02:00

اینم پهنای باندم :

Data Rate
1013 939 kbps

Max Rate
1716 932 kbps

KING iMAN
26-07-2012, 11:38

اینم پهنای باندم :

Data Rate
1013 939 kbps

Max Rate
1716 932 kbps

از مخابرات سرویس گرفتی؟واقعاً نامحدودت رو 1 مگ بسته شده بود؟
آقا من یه حدسی میزنم اما نمیدونم درسته یا نه.
من حس میکنم وقتی سرویس 1مگ میگیرم بعد از طریق سایت واسه ماه بعد مثلاً سرویس 256 بگیریم همون 1مگ باقی میمونه.

KING iMAN
26-07-2012, 11:41
krasusmh هنوز 2مگ رو داری؟یا زنگ زدی گفتی برات پایینتر ببندنش؟
============
راستی بچه ها یه سؤال: مگه نمیشه Upstream رو جدا از Downstream تنظیم کرد؟
من زنگ زدم پشتیبانی میگم Upstream رو واسه من کم کنین میگه جفتشون با هم هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krasusmh
26-07-2012, 12:05
krasusmh هنوز 2مگ رو داری؟یا زنگ زدی گفتی برات پایینتر ببندنش؟
============
راستی بچه ها یه سؤال: مگه نمیشه Upstream رو جدا از Downstream تنظیم کرد؟
من زنگ زدم پشتیبانی میگم Upstream رو واسه من کم کنین میگه جفتشون با هم هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز 2 مگ هست .لا اقل میتونم بگم 2مگه :46:
بله این دو فاکتور رو میشه جدا تنظیم کرد اما ظاهرا مخابرات اینکارو انجام نمیده اما میدونم تو شاتل اینطوریه

KING iMAN
26-07-2012, 13:18
هنوز 2 مگ هست .لا اقل میتونم بگم 2مگه :46:
بله این دو فاکتور رو میشه جدا تنظیم کرد اما ظاهرا مخابرات اینکارو انجام نمیده اما میدونم تو شاتل اینطوریه

عجب گیری کردیم با این مخابرات ها.
تو شهر ما(سربندر) فقط مخابرات و پارس آنلاین سرویس میدن.
پارس چطوره؟خوبه؟

rshafiiy
26-07-2012, 15:46
از مخابرات سرویس گرفتی؟واقعاً نامحدودت رو 1 مگ بسته شده بود؟
آقا من یه حدسی میزنم اما نمیدونم درسته یا نه.
من حس میکنم وقتی سرویس 1مگ میگیرم بعد از طریق سایت واسه ماه بعد مثلاً سرویس 256 بگیریم همون 1مگ باقی میمونه.

اره . دانلودم از ۱۲۰ کمتر نمیشد . ولی من زیاد دانلود نمی کردم تا اینکه ۳ روز پیش تو روز هم دانلود زیاد گذاشتم از فرداش سرعتم از ۴۰ بالاتر نرفت . میگم مگه پهنای باندی که مودم نشون میده پهنای باندی نیست که واست بستن؟؟

من از اولم سرعتم روی ۱۲۰ بود . بار اول ۲۵۶ خریده بودم.

ولی این نامحدوده با ۴۰ تا سرعت اصلا حال نمیده نمیدونم اگه دوباره محدود بگیرم سرعتم برمی گرده یا نه

mohamad hosain
26-07-2012, 18:21
عجب گیری کردیم با این مخابرات ها.
تو شهر ما(سربندر) فقط مخابرات و پارس آنلاین سرویس میدن.
پارس چطوره؟خوبه؟

مطمئني ؟ بدر رايان هم اونجا سرويس ميده ها

mohammad2407
26-07-2012, 18:32
من الان شاید یک سال باشه دارم استفاده میکنم . بسیار بسیار عالی هست . مخصوصا سرعت

فقط پشتیبانی به شدت امده پایین زنگ میزنم به 3036 میگه شما نفر 30 تموم هم نمیشه چند روز پیش نیم ساعت روی 30 مونده بود

خب من چه کار کنم

ولی از هم نظر عالی هست - پشتیبانی

Hamed-M1
26-07-2012, 19:18
اقا این پارس انلاین برای تابستان امسال 1 ماه اینرنت رایگان به مشترکای جدیدش میده . ( دوسال پیش عید نوروز حجم رایگان بود هرچهقدر میخواستی دانلود میکردی)
عید قربانم 2گیگ داد
حالا تو ابادان یه شرکت به نام پارسارسانه هست به مناسبت ماه رمضان تو کل این ماه اینرتنش رایگانه .
ولی مخابرات (هیچی)
شایدم دادن وما خبر نداریم.......

mohammad2407
26-07-2012, 22:15
اقا این پارس انلاین برای تابستان امسال 1 ماه اینرنت رایگان به مشترکای جدیدش میده . ( دوسال پیش عید نوروز حجم رایگان بود هرچهقدر میخواستی دانلود میکردی)
عید قربانم 2گیگ داد
حالا تو ابادان یه شرکت به نام پارسارسانه هست به مناسبت ماه رمضان تو کل این ماه اینرتنش رایگانه .
ولی مخابرات (هیچی)
شایدم دادن وما خبر نداریم.......

درسته من برای محل کارم از پارس انلاین دارم واقعا خوبه

پشتیبانی بسیار بسیار بسیار عالی داره

احتمال داره چند روز دیگه جمه اوری کنم برم پارس انلاین

KING iMAN
26-07-2012, 23:45
پس دوستان پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنن؟منم بگیرم؟

KING iMAN
26-07-2012, 23:48
مطمئني ؟ بدر رايان هم اونجا سرويس ميده ها

آره.بدررایان میده اما خودش که pap نیست.فعلاً هم میگه پورتام پره.نمیدونم از چه شرکیته.یا شاتل یا صبا یا هرچی.

mohammad2407
27-07-2012, 03:25
اول پارس انلاین / پشتیبانی / سرعت عالی هست قطعی هم نداره

دوم مخابرات / سرعت خوبه قطعی نداره ولی پشتیبانی خیلی خیلی بدی داره

در کل پارس انلاین بگیر بهتره

KING iMAN
27-07-2012, 12:03
سرعت پارس آنلاین توی ساعات رایگان چطوره؟بعد اگه هر شب دانلود کنی محدودت نمیکنه؟

porya_spy
27-07-2012, 12:14
سرعت پارس آنلاین توی ساعات رایگان چطوره؟بعد اگه هر شب دانلود کنی محدودت نمیکنه؟

ایمان جان پیشنهاد میکنم بری تاپیک پرس آنلاین ببینی چقدر ناراضی داره :46: چند تا از دوستان من تو اهواز پارس دارن همه دارن میرن یه جا دیگه . میگه روزانه عالیه قطعی هم نداره پشتیبانی هم خوب ولی شبانه افتضاح میشه !!

KING iMAN
27-07-2012, 14:17
ایمان جان پیشنهاد میکنم بری تاپیک پرس آنلاین ببینی چقدر ناراضی داره :46: چند تا از دوستان من تو اهواز پارس دارن همه دارن میرن یه جا دیگه . میگه روزانه عالیه قطعی هم نداره پشتیبانی هم خوب ولی شبانه افتضاح میشه !!

جی جی جی جینگ :دی
کلاً بیخیال پس.چون من استفاده م بیشتر شباس.

Hamed-M1
27-07-2012, 16:01
اقا جان من نگفتم پارس خوبه . من منظورم اینه که رایگانه و اینا پارس قدیما عالی بود الان میگن سرعتش پایینه .

KING iMAN
27-07-2012, 23:48
بچه ها ساعات رایگان مخابرات همدان رو ببینین و حرص بخورین.چرا خوزستان اینجوریه پس؟همدان رو ببینین:

Hamed-M1
28-07-2012, 11:15
دوستان یه نگاه به تعرفه های اینترنت مخابرات فارس بندازید و اتیش بگیرید

تعرفه اینترنت پرسرعت حجمی
سرعت
هزینه هر گیگا بایت مصرف ماهیانه

تا ۵ گیگا بایت
بیش از ۵ گیگا بایت

۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه
۲,۹۰۰ تومان
۱,۹۰۰ تومان

۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه
۳,۴۰۰ تومان
۲,۴۰۰ تومان

۱ مگا بیت بر ثانیه
۳,۹۰۰ تومان
۲,۹۰۰ تومان

آبونمان برای مصرف ماهیانه کمتر از ۲ گیگا بایت ۴۹۰۰ و برای مصرف بیشتر رایگان است

تعرفه اینترنت پرسرعت نامحدود

۶۴ کیلو
بیت بر ثانیه
۱۲۸ کیلو
بیت بر ثانیه
۲۵۶ کیلو
بیت بر ثانیه
۵۱۲ کیلو
بیت بر ثانیه
۱ مگا
بیت بر ثانیه
۱.۵ مگا
بیت بر ثانیه
۲ مگا
بیت بر ثانیه

ماهیانه
۹,۹۰۰
تومان
۱۴,۹۰۰
تومان
۲۲,۹۰۰
تومان
۳۳,۹۰۰
تومان
۵۵,۹۰۰
تومان
۷۵,۹۰۰
تومان
۱۰۵,۹۰۰
تومان

مدت زمان از اولین اتصال در دوره های ارسال قبض محاسبه می شود.
مدت زمان هر دوره مصرف به نسبت مدت زمان دوره محاسبه می شود.

تعرفه اینترانت نامحدود

۲۵۶ کیلو
بیت بر ثانیه
۵۱۲ کیلو
بیت بر ثانیه
۱ مگا
بیت بر ثانیه
۲ مگا
بیت بر ثانیه

ماهیانه
۱۰,۴۰۰
تومان
۱۶,۸۰۰
تومان
۲۵,۲۰۰
تومان
۴۲,۰۰۰
تومان

لینک

Hamed-M1
28-07-2012, 11:22
اینم از استان سیستان و بلوچستان

لینک

Hamed-M1
28-07-2012, 11:30
دوستان یه چیز جالب
خوشبحال کردستانی ها . اینرتنشون نه حجمیه نه زمانی

قیمت با حداكثر ضريب اشتراك 10

پهناي باند

59200 ريال

64 كيلوبيت بر ثانيه

99200 ريال

128 كيلوبيت بر ثانيه

125600 ريال

256 كيلوبيت بر ثانيه

204800 ريال

512 كيلوبيت بر ثانيه

383200 ريال

1024 كيلوبيت بر ثانيه

745600 ريال

2048 كيلوبيت بر ثانيه

در حال حاضر بدون محدودیت زمانی و حجمی ارائه میگردد

Hamed-M1
28-07-2012, 11:42
استان مرکزی هم از ساعت 2 تا 7 هست

-5 ترافيك شبانه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح رايگان

Hamed-M1
28-07-2012, 11:50
یااااا خدااااا
استان سمنان ( استان اقای احمدی نژاد )
ترافیک شبانه اش از ساعت 12 شب تا 7 صبحه

اینم لینک پشتیبانیه اونجا که جواب کسی که سوال کرده رو داده است

Hamed-M1
28-07-2012, 11:54
استان اذربایجان شرقی

از ساعت 2 تا 6 ولی جمعه ها از ساعت 2 تا 10 صبح واقعا باید خودمونو اتیش بزنیم

alimail3248
28-07-2012, 13:05
این مخابرات اهواز پشتیبانیش چند روزه که ... من رو مورد عنایت قرار داده و کم کم داره روی سگ من رو بالا میاره

keyvan94
28-07-2012, 13:42
دوستان من صبح پاشدم دیدم چراغ لاین مودم روشن بدو بدو خوشحال و شاد و خندان رفتم دفترشون گفتم خطم رانژه شده اومدم پول بدم کارت ملی و شناسنامه یادم رفت ببرم برگشتم خونه مودم و اینا رو برداشتم پول دادم مودم رو هم گفت برام کانفیگ کرد و اینا یه مشت مسخره بازی اینکه یکی پول اورده کارت نداره تو براش کارت بکش و ...
حالا اومدم خونه یوزر و پس رو که وارد می کنم به اینترنت وصل نمیشه زنگ زدم پشتیبانی گفت رانژه نشده گفتم الان چراغ لاین روشن رانژست دیگه میگه یه لحظه صبر کن بعد گفت رانژه شده ولی هنوز جا به جا نشده میگم چرا اون موقع که اومدم پول رو دادم نگفتین میگه حالا که دارم میگم !!!!!!!!!
یعنی چی رانژه شده جا به جا نشده ؟؟؟

kave206
28-07-2012, 14:39
با سلام
من 4 شنبه خط رو دادم برا رانژه الان تلفنم هم قطع شده.با پشتیبانی تماس گرفتم میگه قطعی خط به رانژه ارتباط نداره.داره یا نداره؟

KING iMAN
28-07-2012, 14:44
حامد تعرفه های کرمانشاه و لرستان رو ببینی که دیکه رسماً آتیش میگیری.داشی ما تو خوزستان مظلومیم به قرآن.این تعرفه های لرستان(سرویسهاش محدودیت حجمی ندارن):

از لرستان بگذریم.تهران رو ببینین:

من در اعتراض به این سیاستهای چند گانه و ناهماهنگ مخابرات توی استانهای مختلف و اجحافی که در حق ما خوزستانیها داره میشه اسفندماه گذشته از مخابرات خوزستان به "سازمان بازرسی کل کشور" شکایت کردم.شکایتم پیگیری شد و بعد از چند روز برام پیامک اومد از طرف سازمان بازرسی که شکایتتون برحق تشخیص داده شد و برای پیگیریش با این کد پیگیری میتونین به سایت مراجعه کنین.بعد از چند روز توی سایتشون واسم پیام فرستادن که شکایت شما به واحد مربوطه(مخابرات اهواز) ارجاع داده شد.بعد پیغام بعدیشون این بود که مخابرات اهواز این جواب رو داده.اگه اعتراضی دارین به جوابشون بگین که توی پیگیریهامون استفاده کنیم.مخابرات یه مشت چرند گفته بود.
من توی شکایتم گفتم نه ساعات رایگانمون مثل بقیه جاهاس،نه قیمت هر گیگ اضافیمون،نه قیمت سرویسهامون.گفتم اصلاً محدودیت حجمی رو رگولاتوری برداشته و گفته سرویس آزاد باید بدین و استناد کردم به هر سه تا مخابرات تهران،لرستان و کرمانشاه.نتیجه شفقط شد این که قیمت هر گیگ اضای رو کم کردن.قیمت بعضی از سرویسهاشون رو هم کم کردن.هنوز مدارک شکایتم موجوده و اگه کسی خواست نشون میدم که نگن داره بلوف میزنه.اثر انگشت و امضام رو با شکایتم اسکن کردم و فرستادم سازمان بازرسی(لازمه).
اما تهش اینه که یه دست صدا نداره.اگه همزمان با من چندین نفر دیگه هم این کار رو کرده بودن مطمئنم مخابرات مجبور میشد کوتاه بیاد.
=========
کاوه زنگ بزن پشتیبانی دهنشون رو آسفالت کن.داره چرت میگه.

porya_spy
28-07-2012, 15:42
حامد تعرفه های کرمانشاه و لرستان رو ببینی که دیکه رسماً آتیش میگیری.داشی ما تو خوزستان مظلومیم به قرآن.این تعرفه های لرستان(سرویسهاش محدودیت حجمی ندارن):

از لرستان بگذریم.تهران رو ببینین:

من در اعتراض به این سیاستهای چند گانه و ناهماهنگ مخابرات توی استانهای مختلف و اجحافی که در حق ما خوزستانیها داره میشه اسفندماه گذشته از مخابرات خوزستان به "سازمان بازرسی کل کشور" شکایت کردم.شکایتم پیگیری شد و بعد از چند روز برام پیامک اومد از طرف سازمان بازرسی که شکایتتون برحق تشخیص داده شد و برای پیگیریش با این کد پیگیری میتونین به سایت مراجعه کنین.بعد از چند روز توی سایتشون واسم پیام فرستادن که شکایت شما به واحد مربوطه(مخابرات اهواز) ارجاع داده شد.بعد پیغام بعدیشون این بود که مخابرات اهواز این جواب رو داده.اگه اعتراضی دارین به جوابشون بگین که توی پیگیریهامون استفاده کنیم.مخابرات یه مشت چرند گفته بود.
من توی شکایتم گفتم نه ساعات رایگانمون مثل بقیه جاهاس،نه قیمت هر گیگ اضافیمون،نه قیمت سرویسهامون.گفتم اصلاً محدودیت حجمی رو رگولاتوری برداشته و گفته سرویس آزاد باید بدین و استناد کردم به هر سه تا مخابرات تهران،لرستان و کرمانشاه.نتیجه شفقط شد این که قیمت هر گیگ اضای رو کم کردن.قیمت بعضی از سرویسهاشون رو هم کم کردن.هنوز مدارک شکایتم موجوده و اگه کسی خواست نشون میدم که نگن داره بلوف میزنه.اثر انگشت و امضام رو با شکایتم اسکن کردم و فرستادم سازمان بازرسی(لازمه).
اما تهش اینه که یه دست صدا نداره.اگه همزمان با من چندین نفر دیگه هم این کار رو کرده بودن مطمئنم مخابرات مجبور میشد کوتاه بیاد.
=========
کاوه زنگ بزن پشتیبانی دهنشون رو آسفالت کن.داره چرت میگه.

ایمان جان نحوه شکایت + سایت بازرسی و توضیحات کامل بده . ما همه پایه هستیم . سرمون درد میکنه برای اینجور چیزا . دارن حقمون میخورن !! حداقل نامحدود ندن قیمت هر گیگ اضافه رو بکنن 1500 تومان . الان چند شهر دیگه قیمت هر گیگ اضافه 1800 .

alimail3248
28-07-2012, 15:49
با سلام
من 4 شنبه خط رو دادم برا رانژه الان تلفنم هم قطع شده.با پشتیبانی تماس گرفتم میگه قطعی خط به رانژه ارتباط نداره.داره یا نداره؟

شما کاری با این مخابرات مسخره نداشته باش .از طریق مرکز مخابراتیتون پیگیری کن

Hamed-M1
28-07-2012, 16:00
الان جدیدا اومدن واحد فروش رو با واحد پشتیبانی یکی کردن یعنی باید بیشتر منتظر صف باشیم

حالا بهد 15 دقیقه بهش میگم ((خانوم من باید ساعت 2 شب مودمم رو خاموش و روشن کنم تا برام رایگان حساب بشه ؟؟؟ اخه قبلا پارس انلاین بودم با همین مودم اما نیازی به این کار نبود؟؟؟) بعد بهم جواب میده ((نه نیاز نیست بعد میگه حالا شما خاموش روشن کنی بهتره))

اخه وقتی نمیدونی بگو نمیدون . این پولی که داری برای کارت میگیری حرامه ها حرام .........

دوستان اگه کسی میدونه لطفا بگه ......................

akharenee
28-07-2012, 16:27
الان جدیدا اومدن واحد فروش رو با واحد پشتیبانی یکی کردن یعنی باید بیشتر منتظر صف باشیم

حالا بهد 15 دقیقه بهش میگم ((خانوم من باید ساعت 2 شب مودمم رو خاموش و روشن کنم تا برام رایگان حساب بشه ؟؟؟ اخه قبلا پارس انلاین بودم با همین مودم اما نیازی به این کار نبود؟؟؟) بعد بهم جواب میده ((نه نیاز نیست بعد میگه حالا شما خاموش روشن کنی بهتره))

اخه وقتی نمیدونی بگو نمیدون . این پولی که داری برای کارت میگیری حرامه ها حرام .........

نه دوست من نیازی نیست من اصلا خاموش نمیکنم مودم رو و از اشتراک هم کم نمیشه دانلود منیجر رو تنظیم کن روی ساعت 2 خودش شرو میکنه به دان کردن

KING iMAN
28-07-2012, 16:48

خیر.نیازی به خاموش و رشن کردن مودم نیست.اتصالت که بعد از 2 برقرار شه رایگان حساب میشه واست تا 6.

ایمان جان نحوه شکایت + سایت بازرسی و توضیحات کامل بده . ما همه پایه هستیم . سرمون درد میکنه برای اینجور چیزا . دارن حقمون میخورن !! حداقل نامحدود ندن قیمت هر گیگ اضافه رو بکنن 1500 تومان . الان چند شهر دیگه قیمت هر گیگ اضافه 1800 .

دوستان باور کنین اگه همکاری کنین میشه.توی متن شکایتتون هم از الفاظ مذدهبی استفاده کنین(دیدین که متأسفانه اینجوری بیشتر جواب میده).مثلاً اینکه در دین اسلام حرامه کم فروشی و از این حرفا.ضمن اینکه توی متن شکایتتون بگین که ما خوزستانیها همیشه از جانب کشورهای بیگانه مخصوصاً توی 8 سال دفاع مقدس تححت ظلم و فشار بودیم و خدا راضی نیست که از داخل کشور خودمون هم بهمون احاف شه(اینا رو بگین چون جواب میده).
به آدرس زیر برین:
توضیحات کاملش رو داده.چند دقیقه وقت بذارین و قسمت نحوه ی تنظیم شکایت رو بخونین.از هیچی هم نترسین.هیچی توش نیست.من خودم تا تهشو رفتم.حرفمون حقه و اینم بگم که سازمان بازرسی کل کشور تنها نهادیه تو این مملکت که سرش درد میکنه واسه اذیت کردن شرکتهای دولتی مثل مخابرات.
واسه تنظیم شکایت به لینک زیر برین:
بعد اون فیلدها رو همینجوری که توی عکس زیر انجام دادم تنظیم کنین و متنتون رو بنویسن و بفرستین.کد پیگیری رو که بهتون میده یادداشت کنین که بعداً بتونین پیگیری کنین.نتیجه رو لحظه به لحظه همینجا اعلام کنین.اول واستون یه پیامک میاد بعد از چند روز.این یعنی روند رسیدگی شروع شده.باور کنین ما میتونیم اگه بخوایم و تعدادمون زیاد باشه.چند تا شکایت همزمان فرستاده بشه عجیب جواب میده.

porya_spy
28-07-2012, 18:13
دوستان باور کنین اگه همکاری کنین میشه.توی متن شکایتتون هم از الفاظ مذدهبی استفاده کنین(دیدین که متأسفانه اینجوری بیشتر جواب میده).مثلاً اینکه در دین اسلام حرامه کم فروشی و از این حرفا.ضمن اینکه توی متن شکایتتون بگین که ما خوزستانیها همیشه از جانب کشورهای بیگانه مخصوصاً توی 8 سال دفاع مقدس تححت ظلم و فشار بودیم و خدا راضی نیست که از داخل کشور خودمون هم بهمون احاف شه(اینا رو بگین چون جواب میده).
به آدرس زیر برین:
توضیحات کاملش رو داده.چند دقیقه وقت بذارین و قسمت نحوه ی تنظیم شکایت رو بخونین.از هیچی هم نترسین.هیچی توش نیست.من خودم تا تهشو رفتم.حرفمون حقه و اینم بگم که سازمان بازرسی کل کشور تنها نهادیه تو این مملکت که سرش درد میکنه واسه اذیت کردن شرکتهای دولتی مثل مخابرات.
واسه تنظیم شکایت به لینک زیر برین:
بعد اون فیلدها رو همینجوری که توی عکس زیر انجام دادم تنظیم کنین و متنتون رو بنویسن و بفرستین.کد پیگیری رو که بهتون میده یادداشت کنین که بعداً بتونین پیگیری کنین.نتیجه رو لحظه به لحظه همینجا اعلام کنین.اول واستون یه پیامک میاد بعد از چند روز.این یعنی روند رسیدگی شروع شده.باور کنین ما میتونیم اگه بخوایم و تعدادمون زیاد باشه.چند تا شکایت همزمان فرستاده بشه عجیب جواب میده.

ایمان جان همه چیز رو کامل گفتی ممنون . فقط من توی متن نوشتن یه مقدار ضعیف هستم :31: اگه میشه یه متن کولاک فوق مذهبی بنویس :31: که همه اون متن رو بفرستیم اینطوری فکر کنم بهتر باشه

KING iMAN
28-07-2012, 19:21
ایمان جان همه چیز رو کامل گفتی ممنون . فقط من توی متن نوشتن یه مقدار ضعیف هستم :31: اگه میشه یه متن کولاک فوق مذهبی بنویس :31: که همه اون متن رو بفرستیم اینطوری فکر کنم بهتر باشه

اگه هماهنگ باشه همه ی متنها متوجه میشن که یکی هستیم.
اصلاً نیازی نیست سخت گیری کنین تو نوشتن متن.
متنی که من نوشتم کاملاً مثل کامنتام توی سایت بود.یعنی گفتاری بود نه نوشتاری.محاوره ای بود.مثل الان.مثل همین پست.موضوعشم گذاشتم دلنوشته :دی
بازم اگه میخواین من مینویسم.اما جدا جدا باشه خیلی بهتره.مهم رسوندن هدفه.

keyvan94
28-07-2012, 19:22
دوستان من صبح پاشدم دیدم چراغ لاین مودم روشن بدو بدو خوشحال و شاد و خندان رفتم دفترشون گفتم خطم رانژه شده اومدم پول بدم کارت ملی و شناسنامه یادم رفت ببرم برگشتم خونه مودم و اینا رو برداشتم پول دادم مودم رو هم گفت برام کانفیگ کرد و اینا یه مشت مسخره بازی اینکه یکی پول اورده کارت نداره تو براش کارت بکش و ...
حالا اومدم خونه یوزر و پس رو که وارد می کنم به اینترنت وصل نمیشه زنگ زدم پشتیبانی گفت رانژه نشده گفتم الان چراغ لاین روشن رانژست دیگه میگه یه لحظه صبر کن بعد گفت رانژه شده ولی هنوز جا به جا نشده میگم چرا اون موقع که اومدم پول رو دادم نگفتین میگه حالا که دارم میگم !!!!!!!!!
یعنی چی رانژه شده جا به جا نشده ؟؟؟

بعد از ظهر دوباره زنگ زدم بهش نگفتم که این طوری شده فقط گفتم خطم رانژه شده یا نه که گفت اره رانژه شده مشکلی هم نداره بعد گفتم پس چرا وصل نمیشه گفت خوب کانفیگ نشده گفتم خودتون کانفیگ کردین میگه خوب دیگه من نمیدونم
کلا اینا چیزی نمی دونن مگر اینکه خلافش ثابت بشه B-)
الان داره تایم اوت میده کسی میدونه مشکل از چیه ؟

krasusmh
28-07-2012, 21:31
اگه هماهنگ باشه همه ی متنها متوجه میشن که یکی هستیم.
اصلاً نیازی نیست سخت گیری کنین تو نوشتن متن.
متنی که من نوشتم کاملاً مثل کامنتام توی سایت بود.یعنی گفتاری بود نه نوشتاری.محاوره ای بود.مثل الان.مثل همین پست.موضوعشم گذاشتم دلنوشته :دی
بازم اگه میخواین من مینویسم.اما جدا جدا باشه خیلی بهتره.مهم رسوندن هدفه.

من هم حتما پیگیری میکنم احتمالا تلفنی تا سریعتر رسیدگی بشه . خوبه که هنوز تو خوزستان کسایی هستن که میخوان بهتر زندگی کنن

rshafiiy
28-07-2012, 22:57
من هم حتما پیگیری میکنم احتمالا تلفنی تا سریعتر رسیدگی بشه . خوبه که هنوز تو خوزستان کسایی هستن که میخوان بهتر زندگی کنن

همه چیز شکایت آنلاینه ؟ اخه من اهواز نیستم که بتونم پیگیرش باشم

alimail3248
28-07-2012, 23:07
این پولی که داری برای کارت میگیری حرامه ها حرام .........

وسرکار گذاشتن مردم و دست انداختن اونها حرام تر...

KING iMAN
29-07-2012, 00:32
بعد از ظهر دوباره زنگ زدم بهش نگفتم که این طوری شده فقط گفتم خطم رانژه شده یا نه که گفت اره رانژه شده مشکلی هم نداره بعد گفتم پس چرا وصل نمیشه گفت خوب کانفیگ نشده گفتم خودتون کانفیگ کردین میگه خوب دیگه من نمیدونم
کلا اینا چیزی نمی دونن مگر اینکه خلافش ثابت بشه B-)
الان داره تایم اوت میده کسی میدونه مشکل از چیه ؟

timed out رو که امروز کلاً واسه همه اینجوری بود.قطع و وصلی داشت.از توام همین بود یا کلاً هیچ وصل نشدی؟
192.168.1.1 رو پینگ بگیر ببین مودمت رو به راهه؟

keyvan94
29-07-2012, 01:12
timed out رو که امروز کلاً واسه همه اینجوری بود.قطع و وصلی داشت.از توام همین بود یا کلاً هیچ وصل نشدی؟
192.168.1.1 رو پینگ بگیر ببین مودمت رو به راهه؟
نه من کلا وصل نشدم مودمم هم رو به راهه همین الان پینگ گرفتم
ساعت ۱:۳۰ بامداد هم زنگ زدم در کمال تعجب برداشت برام چک کرد گفت باید DNS وارد کنی اونم وارد کردم باز درست نشد
حالا اگه از دوستان کسی بلد باید جه جوری مودم رو کانفیگ کرد بی زحمت یه راهنمایی بکنه
به جز VPI و VCI و DNS کار دیگه ای هم لازمه انجام بدم
ممنون

Hamed-M1
29-07-2012, 02:36
سلام داداش keyvan94 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من این مشکلو داشتم مثل تو . اینا هیچی حالیشون نیست (پشتیبانی مخابرات رو میگم) . من خودم دادم یه نفر برام درستش کرد و منم یاد گرفتم که چه جوریه منم مشکل DNS داشتم.
حالا فردا صبح میام برات توضیح میدم اخه شبه و چشام درست کیبورد رو نمیبینه دی:
انشاالله که مشکلتون حل بشه

Hamed-M1
29-07-2012, 02:36
سلام داداش keyvan94 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من این مشکلو داشتم مثل تو . اینا هیچی حالیشون نیست (پشتیبانی مخابرات رو میگم) . من خودم دادم یه نفر برام درستش کرد و منم یاد گرفتم که چه جوریه منم مشکل DNS داشتم.
حالا فردا صبح میام برات توضیح میدم اخه شبه و چشام درست کیبورد رو نمیبینه دی:
انشاالله که مشکلتون حل بشه

keyvan94
29-07-2012, 14:40
خوب مال من هم وصل شد
رانژه درست یه هفته طول کشید (همونطوری که گفته بودن!!!)
سرعت دانلودم هم با اینکه 2 مگ گرفتم از 130 بالاتر نمیره حالا باید دوباره زنگ بزنم ببینم چشه باز !!!!!!!!!!
کلا این 2 روزه نزدیک به 2 ساعت پشت حط منتظر بودم و در کل 20 دقیقه هم باهاشون حرف نزدم!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alimail3248
29-07-2012, 19:50
خوب مال من هم وصل شد
سرعت دانلودم هم با اینکه 2 مگ گرفتم از 130 بالاتر نمیره حالا باید دوباره زنگ بزنم ببینم چشه باز !!!!!!!!!!
کلا این 2 روزه نزدیک به 2 ساعت پشت حط منتظر بودم و در کل 20 دقیقه هم باهاشون حرف نزدم!!!!!

سلام

خط همه به صورت پیش فرض روی 1024 بسته میشه شما چه 128 بگیری چه 2 مگ سرعتت همینه.باید توی مودم نگاه کنی ببینی data rate چقدر هست.حتما ما رو در جریان کارات بزار.

KING iMAN
29-07-2012, 20:35
همه چیز شکایت آنلاینه ؟ اخه من اهواز نیستم که بتونم پیگیرش باشم

بله عزیزم.همه ی مراحلش آنلاینه.

KING iMAN
29-07-2012, 20:37
خوب مال من هم وصل شد

داشی خوش اومدی به جمع مخابراتیها.
با توجه به عکسی که گذاشتی(تست سرعت) به وضوح مشخصه سرویست رو 1مگ بستن و Dowbstream‌و Upstream جفتش رو روی 1024 گذاشتن.تماس بگیر و بگو فقط Downstream رو ببرن روی 2048.تأکید میکنم بگو فقط Downstream رو ببرن بالا که دچار مشکل نشه خطت.

alimail3248
29-07-2012, 21:04
فقط اگه خط رو روی 2048 گذاشتن اینجا بگو چون من یک هفتس دارم التماس میکنم ولی میپیچونننم .میخوام ببینم تو رو هم میپیچونن یا نه...

منتظریم

KING iMAN
30-07-2012, 17:52
بچه ها سرویس من رو یادتونه که گفتم 256 بوده اما روی 1 مگ بسته شده ؟بعد یه مشکل داشتام زنگ زدم پشتیبانی و فهمیدن سرویسم 256 هستش آوردنش پایین بعد با کلی خواهش تمنا بردنش رو 512 ؟
من امشب قراردادم تموم میشه و به طرز عجیبی امروز دوباره سرعتم رفته بالا و چک کردم دیدم دوباره رو 1مگ بستنش.به نظرتون واسه چیه؟

keyvan94
30-07-2012, 19:46
داشی خوش اومدی به جمع مخابراتیها.
با توجه به عکسی که گذاشتی(تست سرعت) به وضوح مشخصه سرویست رو 1مگ بستن و Dowbstream‌و Upstream جفتش رو روی 1024 گذاشتن.تماس بگیر و بگو فقط Downstream رو ببرن روی 2048.تأکید میکنم بگو فقط Downstream رو ببرن بالا که دچار مشکل نشه خطت.
من دیروز قبل از اینکه شما بهم بگید زنگ زدم و فکر کنم جفتش بردن بالا و رو ۲ مگ گذاشتن برا همین بعضی موقع ها چراغ لینک روشن و خاموش میشد و ثابت نمیموند زنگ زدم گفتم که خطم خیلی نویز داره upstream رو بیارید پایین که گفت نمیشه و هر دو رو اورد پایین بعد گفت که زنگ بزن مخابرات هر وقت نویز برطرف شد زنگ بزن دوباره ببریمش بالا حالا دوباره شب زنگ میزنم میگم downstream رو ببرن بالا این شبی ها مردن انگار بیشتر میفهمن و راهنمایی های بهتری می کنن

sadegh777
30-07-2012, 19:55
دوستان مودم از خود مخابرات بگیرم؟ قبلا مودم های بیشتری داشتن الان فقط 2 تاس.منم میخوام dlink رو بگیرم.نظرتون چیه؟

kave206
30-07-2012, 20:04
آقا این داستان فیوز چیه؟
خط میگن رانژه شده ولی چراغ dsl چشمک میزنه.

KING iMAN
30-07-2012, 22:25
کیوان جدا جدا هم میشه.اینا معلوم نیست از کجا اومدن.بلد نیستن هیچی.به منم همینو گفتن.من فردا سرویسم تموم میشه و منم میخوام 2مگ ببندم.تازه نویز خطم همین الانشم زیاده.ببین من چه روحیه ای دارم :دی
============
صادق مودم از بازار بخر.همه ی مودمها یکی هستن بابا.فرق چندانی ندارن.خودشون گرون میفروشن.

krasusmh
30-07-2012, 22:36
بچه ها سرویس من رو یادتونه که گفتم 256 بوده اما روی 1 مگ بسته شده ؟بعد یه مشکل داشتام زنگ زدم پشتیبانی و فهمیدن سرویسم 256 هستش آوردنش پایین بعد با کلی خواهش تمنا بردنش رو 512 ؟
من امشب قراردادم تموم میشه و به طرز عجیبی امروز دوباره سرعتم رفته بالا و چک کردم دیدم دوباره رو 1مگ بستنش.به نظرتون واسه چیه؟

به نظر من حتی نپرس بالا بستن که بستن حالا که میخوای بری 2 مگ اگر سرویست ok شد دیگه زنگ نزن !!!

krasusmh
30-07-2012, 22:38
دوستان مودم از خود مخابرات بگیرم؟ قبلا مودم های بیشتری داشتن الان فقط 2 تاس.منم میخوام dlink رو بگیرم.نظرتون چیه؟
دوست عزیز یه مودمی بگیر که انواع type adsl رو ساپورت کنه من Zyxel گرفتم با گارانتی شاتل الانم راضیم . firmware آپدیت مودم های zyxel هم روی سایت شاتل هست.

krasusmh
30-07-2012, 22:40
من دیروز قبل از اینکه شما بهم بگید زنگ زدم و فکر کنم جفتش بردن بالا و رو ۲ مگ گذاشتن برا همین بعضی موقع ها چراغ لینک روشن و خاموش میشد و ثابت نمیموند زنگ زدم گفتم که خطم خیلی نویز داره upstream رو بیارید پایین که گفت نمیشه و هر دو رو اورد پایین بعد گفت که زنگ بزن مخابرات هر وقت نویز برطرف شد زنگ بزن دوباره ببریمش بالا حالا دوباره شب زنگ میزنم میگم downstream رو ببرن بالا این شبی ها مردن انگار بیشتر میفهمن و راهنمایی های بهتری می کنن
اینها هم دلیل داره شب تلفن کمتره بعدشم بر اساس هر تلفن پول میگیرن معلومه که تو روز وقت کمتری میزارن واسه مشترک.

krasusmh
30-07-2012, 22:44
کیوان جدا جدا هم میشه.اینا معلوم نیست از کجا اومدن.بلد نیستن هیچی.به منم همینو گفتن.من فردا سرویسم تموم میشه و منم میخوام 2مگ ببندم.تازه نویز خطم همین الانشم زیاده.ببین من چه روحیه ای دارم :دی
============
صادق مودم از بازار بخر.همه ی مودمها یکی هستن بابا.فرق چندانی ندارن.خودشون گرون میفروشن.
دعا کن سرعت سرویستو اشتباهی بالاتر ببندن
البته به سرعت من که نمیرسه :46:

alimail3248
01-08-2012, 19:13
سلام دوستان

من خط رو که پهنای 2048 هست مستقیم به خط تلفن وصل کردم و البته هیچ گوشی تلفنی هم روی این خط نیست.snr 8 هست با اسپلیتر هم میشه 4 تا 6 حالا به نظرتون اگه اسپلیتر خوب بگیرم ممکنه snr از 8 بره روی 20 یا مشکل از مرکز مخابراتی هست؟ چون مطمئنم سیم کشی داخل و بیرون مشکلی نداره..

krasusmh
02-08-2012, 03:17
سلام دوستان

من خط رو که پهنای 2048 هست مستقیم به خط تلفن وصل کردم و البته هیچ گوشی تلفنی هم روی این خط نیست.snr 8 هست با اسپلیتر هم میشه 4 تا 6 حالا به نظرتون اگه اسپلیتر خوب بگیرم ممکنه snr از 8 بره روی 20 یا مشکل از مرکز مخابراتی هست؟ چون مطمئنم سیم کشی داخل و بیرون مشکلی نداره..
این snr که پایین هست snr upstream هست یا downstream ؟؟؟؟ ]اگر upstream هست احتمالا مشکلی ایجاد نمیکنه واستون من هم 2مگ دارم و snr upstream روی 6 هست اما قبلا که 512 بود روی 32 بود شما اگر مشکلی مثل قطعی یا کمبود سرعت نداشتی نگران نباش.

alimail3248
02-08-2012, 11:46
این snr که پایین هست snr upstream هست یا downstream ؟؟؟؟ ]اگر upstream هست احتمالا مشکلی ایجاد نمیکنه واستون من هم 2مگ دارم و snr upstream روی 6 هست اما قبلا که 512 بود روی 32 بود شما اگر مشکلی مثل قطعی یا کمبود سرعت نداشتی نگران نباش.

نه مال داون استریم هست اپ که روی 0.6 هست در واقع داغونه و کندی سرعت دارم . سرعت 120 کیلوبیته یعنی حدود 13 کیلوبایت بر ثانیه ولی بعضی وقتها میشه 1760

krasusmh
02-08-2012, 14:42
نه مال داون استریم هست اپ که روی 0.6 هست در واقع داغونه و کندی سرعت دارم . سرعت 120 کیلوبیته یعنی حدود 13 کیلوبایت بر ثانیه ولی بعضی وقتها میشه 1760
خططو کامل چک کن سیم کشی هارو چک کن ببین از کنار کابل برق نگذشته باشن . اگر میتونی یه کابل مستقیم از حیاط بکش به مودم اینطوری اگر عامل نویز داخل خونه باشه برطرف میشه .
هر دستگاهی که به خط وصله باید سیمش از اسپلیتر گذشته باشه .خط مودم از بخش Dsl و تلفن از بخش phone وصل میشه گزاشتن اسپلیتر اختیاری نیست که امواج dsl فقط تو طول موجی که اسپلیتر فراهم میکنه جریان دارند پس حتما اسپلیتر بزار.

alimail3248
02-08-2012, 18:37
مرسی از راهنماییهاتون ولی مشکل از مرکز مخابراتی هست.سیم کشی بیرون از خانه که حدودا 5 ماهه مخابرات تعویضشون کرده در مورد برق هم یک روز که برق منطقه قطع بود من با ups دو تا مودم رو امتحان کردم نویز همون بود فقط snr دانلود دو سه تا بالا رفت ولی اپلود همون طوری موند و هیچ فایده ای هم نداشت.کندی سرعت همچنان وجود داره و وقتی کسی به شماره خط adsl تماس بگیره سرعت فورا خوب میشه و چند دقیقه بعد دوباره افت میکنه.من تقریبا مطمئن هستم مشکل از مرکزه....

KING iMAN
03-08-2012, 02:35
بچه ها من بیخیال 2 مگ شدم.گفتم بذار یه ماه امتحانی 128 نامحدود رو بگیرم.تا الان که راضیم ازش.
سرعت دانلودم 40 هستش.
با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که در طول 24 ساعت امکان دانلود حجمی حدود 3.5 گیگ رو دارم.کافیه وایم.ضمن اینکه ترسی از محدودیت حجم واسه دانلود توی روز ندارم.
اگه سرعتم بالا پایین شد اینجا میگم که شما هم بدونین.

poonel
03-08-2012, 03:57
سلام همشهریها و هم استانیهای عزیز

من الآن اینترنتم رو از آسیاتک می گیرم ماهی حدود 24 تومن. میخوام ببینم می ارزه از مخابرات بگیرم؟

قیمت اینترنت 512 مخابرات چنده؟

دانلود شبانه رایگان داره؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی؟

Gladiator King
03-08-2012, 04:07
بچه ها من بیخیال 2 مگ شدم.گفتم بذار یه ماه امتحانی 128 نامحدود رو بگیرم.تا الان که راضیم ازش.
سرعت دانلودم 40 هستش.
با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که در طول 24 ساعت امکان دانلود حجمی حدود 3.5 گیگ رو دارم.کافیه وایم.ضمن اینکه ترسی از محدودیت حجم واسه دانلود توی روز ندارم.

ممنون دوست عزیز
مشکلی نداره تمام وقت دانلود کنی؟
یعنی اگه ببینن که شما همش داری دانلود میکنی سرعتت رو محدود نمیکنن روی همون 16 کیلوبایت استاندارد طبق قرارداد؟

Gladiator King
03-08-2012, 04:09
دوستان کسی اینجا هست که مرکز مخابراتی ولیعصر باشه؟ (زیتون و ملی راه و کوی نفت و ...)

KING iMAN
03-08-2012, 08:02
سلام همشهریها و هم استانیهای عزیز

من الآن اینترنتم رو از آسیاتک می گیرم ماهی حدود 24 تومن. میخوام ببینم می ارزه از مخابرات بگیرم؟

قیمت اینترنت 512 مخابرات چنده؟

دانلود شبانه رایگان داره؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی؟

قیمت سرویس 512 با ترافیک 2 گیگ ماهیانه 14700 و برای 4گیگ 16800 تومنه.
دانلود شبانه ی رایگانشم از ساعت 2 تا 6

ممنون دوست عزیز
مشکلی نداره تمام وقت دانلود کنی؟
یعنی اگه ببینن که شما همش داری دانلود میکنی سرعتت رو محدود نمیکنن روی همون 16 کیلوبایت استاندارد طبق قرارداد؟

من تازه روز اولیه که دارم استفاده میکنم و هنوز زوده واسه قضاوت.اما دوستم که چند روزیه گرفته هنوز سرعتش محدود نشده.

alimail3248
03-08-2012, 09:37
سرعت دانلودم 40 هستش.

سلام فقط دو تا سوال

1- خط توی کانفیگ مودم روی چند بسته شده ؟

2-وقتی سرویس رو به 128 تغییر دادی پهنای باند خط هم اتوماتیک باهاش تغییر کرد یا بازم تماس گرفتی تا درستش کنن؟

KING iMAN
03-08-2012, 23:05
سلام فقط دو تا سوال

1- خط توی کانفیگ مودم روی چند بسته شده ؟

2-وقتی سرویس رو به 128 تغییر دادی پهنای باند خط هم اتوماتیک باهاش تغییر کرد یا بازم تماس گرفتی تا درستش کنن؟

سلام عزیزم.
1. کانفیگ مودمم هنوز دست نخورده و روی 1مگ مونده.
2. خودبخود تغییر کرد.الان سرعت دانلودم از سرویس قبلی که 120 بود اومده رو 40.

krasusmh
04-08-2012, 03:13
سلام عزیزم.
1. کانفیگ مودمم هنوز دست نخورده و روی 1مگ مونده.
2. خودبخود تغییر کرد.الان سرعت دانلودم از سرویس قبلی که 120 بود اومده رو 40.
به شدت تعجب کردم گفتی سرعت رو 40 . زنگ زدم یارو گفت سرعت 128 نامحدود 20 هست

krasusmh
04-08-2012, 04:46
کشته یکی از پرسنل زحمتکش پتروشیمی بندر امام رو به تمام هموطنان عزیز تسلیت میگم . در حادثه آتشسوزی که در پتروشیمی بنر امام رخ داد 16 نفر زخمی و 1 نفر کشته شدند . حال 4 نفر به شدت وخیم است برای سلامتیشون دعا کنید.

Gladiator King
04-08-2012, 15:53

به چه شماره ای زنگ می زنی؟

KING iMAN
04-08-2012, 16:03

زنگ نزنی سرویس رو محدود کنن واسه ما :دی
سرعت بین 35 تا 40 هستش.حتی یه بارم کمتر نشده.همسایمون هم همین سرویس رو گرفته.دقیقاً سرعتش مثل خودمه.اینم مدرک.همین الان اسکرین شات گرفتم:

کشته یکی از پرسنل زحمتکش پتروشیمی بندر امام رو به تمام هموطنان عزیز تسلیت میگم . در حادثه آتشسوزی که در پتروشیمی بنر امام رخ داد 16 نفر زخمی و 1 نفر کشته شدند . حال 4 نفر به شدت وخیم است برای سلامتیشون دعا کنید.

کشته ها شد دو تا متأسفانه.6 نفر هم سوختگی بالای 80% دارن.

3036

alimail3248
04-08-2012, 19:38
king iman من زنگ زدم پشتیبانی گفتم یه نفر سرعت سرویس 128 حدود 40 هست گفت چک میکنیم درستش میکنیم.فکر کنم بدبخت شدی..

akharenee
04-08-2012, 19:39
سلام بچه ها من سرعت 2 مگ امروز گرفتم ولی سرعت دانلودم 120 سرعت 2 مگ چند باید باشه فکر کردم بیشتره

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

26.5
27.7
db

Line Attenuation

:

45.0
29.3
db

Data Rate

:

1024
1021
kbps

Max Rate

:

8900
2388
kbps

POWER

:

18.1
14.3
dbm

CRC

:

0
0

KING iMAN
04-08-2012, 20:31
king iman من زنگ زدم پشتیبانی گفتم یه نفر سرعت سرویس 128 حدود 40 هست گفت چک میکنیم درستش میکنیم.فکر کنم بدبخت شدی..
بگو که شوخی میکنی:دی

سلام بچه ها من سرعت 2 مگ امروز گرفتم ولی سرعت دانلودم 120 سرعت 2 مگ چند باید باشه فکر کردم بیشتره

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

26.5
27.7
db

Line Attenuation

:

45.0
29.3
db

Data Rate

:

1024
1021
kbps

Max Rate

:

8900
2388
kbps

POWER

:

18.1
14.3
dbm

CRC

:

0
0

داداشی سرویست رو روی 1مگ بستن.بگو Downstream رو ببرن روی 2048.سرعت دانلودت حداقل باید 250 باشه.الان با توجه به این اطلاعاتی که توی جدول گذاشتی سرویست 1مگ بسته شده.اون Data Rate رو ببین.باید روی 2048 باشه.ضمن اینکه الان Attenuation خطت روی 45 هستش.منطقه ی بحرانی.به احتمال زیاد وقتی سرویس رو ببری روی 2مگ این مقدارش میره بالای 50 که این یعنی نویز خطت میره بالا و ممکنه مشکل قطع و وصلی واست پیش بیاد.بگو Downstream رو ببرن روی 2048 اما Upstream رو کم ئکنن بذارن روی 512.

gamekhor2007
04-08-2012, 20:35
من قبلا از مخابرات(بهبهان)سرویس گرفته بودم که الان چند ماهی هست عوض کردم ISP رو.میشه یکی یه تست با سرور NY از مخابرات بزاره؟راستی سرویس 1 مگ یا 2 مگ رو راحت میدند؟

akharenee
04-08-2012, 20:40
ممنون عزیز تماس گرفتم گفتن خط رو ریست کردیم ولی هنوز سرعت 1 مگه پایین تر هم اومد چی بهشون بگم دقیقا ممنون

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

20.5
11.1
db

Line Attenuation

:

45.0
29.1
db

Data Rate

:

2048
2045
kbps

Max Rate

:

7740
2412
kbps

POWER

:

17.7
14.3
dbm

alimail3248
04-08-2012, 23:14
king iman نه جدی گفتم چون 128 رو روی 40 بستن گفتم پس باید 2 مگ رو هم روی 4 مگ ببندید که خانوم اپراتور گفت نه ما چنین کاری نمیکنیم و اون سرویس 128 رو هم درستش میکنیم..حالا دوست داری با من چکار کنی؟؟؟؟حلالم کن

KING iMAN
05-08-2012, 00:38
king iman نه جدی گفتم چون 128 رو روی 40 بستن گفتم پس باید 2 مگ رو هم روی 4 مگ ببندید که خانوم اپراتور گفت نه ما چنین کاری نمیکنیم و اون سرویس 128 رو هم درستش میکنیم..حالا دوست داری با من چکار کنی؟؟؟؟حلالم کن

دوس دارم باهات چیکار کنم؟هیچی.فدای سرت.

ممنون عزیز تماس گرفتم گفتن خط رو ریست کردیم ولی هنوز سرعت 1 مگه پایین تر هم اومد چی بهشون بگم دقیقا ممنون

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

20.5
11.1
db

Line Attenuation

:

45.0
29.1
db

Data Rate

:

2048
2045
kbps

Max Rate

:

7740
2412
kbps

POWER

:

17.7
14.3
dbm

الان درست بستن واست.شاید ایراد از سروریه که ازش دانلود میکنی.یه لینک دیگه رو امتحان کن.باید حدوداً سرعت 250 رو داشته باشی.

KING iMAN
05-08-2012, 00:39
من قبلا از مخابرات(بهبهان)سرویس گرفته بودم که الان چند ماهی هست عوض کردم ISP رو.میشه یکی یه تست با سرور NY از مخابرات بزاره؟راستی سرویس 1 مگ یا 2 مگ رو راحت میدند؟

این تست رو باید یکی از دوستانی که سرویس 2 مگ دارن زحمتشو بکشن.
تقریباً راحت میده.

akharenee
05-08-2012, 01:13
ممنون مودم رو خاموش روشن کردم درست شد

krasusmh
05-08-2012, 03:35

به 3036 زنگ میزنم

krasusmh
05-08-2012, 03:39
زنگ نزنی سرویس رو محدود کنن واسه ما :دی
سرعت بین 35 تا 40 هستش.حتی یه بارم کمتر نشده.همسایمون هم همین سرویس رو گرفته.دقیقاً سرعتش مثل خودمه.اینم مدرک.همین الان اسکرین شات گرفتم:

کشته ها شد دو تا متأسفانه.6 نفر هم سوختگی بالای 80% دارن.

3036
به طرف گفتم گفت الان باید روی 20 باشه انگار که سرعت رو جدیدا واسه 128 نامحدود تغییر داده باشن سعی کن بهشون زنگ نزنی که سرعتت پایین نیاد. من هم که زنگ زدم گفتم میخام 128 نامحدود بگیرم که اینا رو بهم گفت خیالت تخت .

krasusmh
05-08-2012, 03:42
دوس دارم باهات چیکار کنم؟هیچی.فدای سرت.

الان درست بستن واست.شاید ایراد از سروریه که ازش دانلود میکنی.یه لینک دیگه رو امتحان کن.باید حدوداً سرعت 250 رو داشته باشی.

نگران نباش اینا تا بخوان بفهمن سرویس کی رو 40 2 سال گذشته .

alimail3248
05-08-2012, 08:15
king iman شوخی کردم .گفتم یکم بترسونمت دور هم بخندیم.دیگه اونقدرها هم لاشی نیستم ...

krasusmh
05-08-2012, 08:23
king iman شوخی کردم .گفتم یکم بترسونمت دور هم بخندیم.دیگه اونقدرها هم لاشی نیستم ...
پستتو edit کن اون کلمه آخری رو بردار :3:

krasusmh
05-08-2012, 08:28
اینم speedtest New York Server

krasusmh
05-08-2012, 08:31
اینم سرور روسیه

ppeyman
05-08-2012, 11:07
من اشتراک یه مگ دارم الان میخام آنلاین با دو مگ تمدید کنم پیغام زیر رو میده

متاسفانه شما نمی توانید سرویس اینترنت پرسرعت بالاتر از پهنای باند سرویس فعلیتان دریافت نمایند. در صورتی که مدرکی دال بر نیاز به پهنای باند بیشتر دارید، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دفاتر فروش مراجعه فرمایید.

این مشکل فقط برای منه یا مال همس ؟ مگه یه مگ و دو مگ فرقی داره ؟

KING iMAN
05-08-2012, 12:22
من اشتراک یه مگ دارم الان میخام آنلاین با دو مگ تمدید کنم پیغام زیر رو میده

متاسفانه شما نمی توانید سرویس اینترنت پرسرعت بالاتر از پهنای باند سرویس فعلیتان دریافت نمایند. در صورتی که مدرکی دال بر نیاز به پهنای باند بیشتر دارید، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دفاتر فروش مراجعه فرمایید.

این مشکل فقط برای منه یا مال همس ؟ مگه یه مگ و دو مگ فرقی داره ؟

این مشکل واسه همه س پیمان.باید یه درخواست یا یه کپی از مجوز یا مدرکی که داری رو به 3036 داخلی 3 فکس کنی.مسخره س.

KING iMAN
05-08-2012, 12:26
ممنون مودم رو خاموش روشن کردم درست شد

حالا یه Speed Test بگیر بذار ببینیم چیجوریاس.

ppeyman
05-08-2012, 23:23
جریان چیه چرا از عصر سرعت اینطوری شده؟!

shahabars
06-08-2012, 01:26
سلام دوستان من 2 روزه اینترنت 2 mg از مخابرات گرفتم ,به نظرتون سرعتم پایین نیست؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gladiator King
06-08-2012, 02:16
سلام دوستان
منم کم کم دارم مخابراتی میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
امروز زنگ زدم 3036 سفارش 1مگ 4 گیگ 1ماهه دادم، گفت تا دو سه روز دیگه راه میوفته
اما درمورد پول هیچی نگفت! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).gif خودشون میان نقدی میگیرن یا میاد رو قبض تلفن؟

alimail3248
06-08-2012, 10:12
سلام

دوستان من خطم مونده رو 2048 نویزش هم رفع نمیشه 1000 بار تماس گرفتم گفتم یزارینش روی 1024 ولی نمیزارن چه خاکی توی سرم باید بریزم؟

gamekhor2007
06-08-2012, 12:46
دوستان با این ping 4.2.2.4 -t پینگتون روی چند هست؟راستی سرویس نامجدود با سرعت بالا نمیدن؟

Binary
06-08-2012, 13:33
من تهران پارس آنلاین دارم که فعلا خوبه یه مخابرات هم دارم که اون زیاد جالب نیست اهواز هم پارس دارم که یه مدته خراب شده و میخام چنج کنم کسانی که گرفتن وضع مخابرات خوزستان چطوره؟ راضی هستین؟ ارزش داره بیام سمتش؟

Gladiator King
06-08-2012, 17:21
سلام دوستان من 2 روزه اینترنت 2 mg از مخابرات گرفتم ,به نظرتون سرعتم پایین نیست؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قطعا کمه، سرعت شما از 1مگ هم کمتره، توی تنظیمات مودمت ببین downstream چنده؟

krasusmh
06-08-2012, 17:49
من تهران پارس آنلاین دارم که فعلا خوبه یه مخابرات هم دارم که اون زیاد جالب نیست اهواز هم پارس دارم که یه مدته خراب شده و میخام چنج کنم کسانی که گرفتن وضع مخابرات خوزستان چطوره؟ راضی هستین؟ ارزش داره بیام سمتش؟

قیمتا بد نیست کیفیت اگر خطتون ok باشه به نظر من خیلی خوبه .

shahabars
06-08-2012, 17:51
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.3
6.3
db

Line Attenuation

:

32.0
22.0
db

Data Rate

:

2048
2045
kbps

Max Rate

:

6932
2247
kbps

CRC

:

0
16

این تنظیمات مودمه نظرتون چیه؟؟

اینم از سرور فناوا

krasusmh
06-08-2012, 20:39
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.3

6.3
db

Line Attenuation

:

32.0
22.0
db

Data Rate

:

2048
2045
kbps

Max Rate

:

6932
2247
kbps

CRC

:

0
16

اینم از سرور فناوا

دوست عزیز درست بستن سرعتت نسبتا خوبه یخورده کمه .

alimail3248
06-08-2012, 20:57
دوست عزیز درست بستن سرعتت نسبتا خوبه یخورده کمه .

نه یه خورده کم نیست.مال شما یه خورده زیاده.مخابرات سرعت ها رو واقعی میبنده یعنی روی 2048 که به خاطر مسافت نویز و سایر عوامل مقداری از اون تلف میشه و به زیر 2048 میاد.اما برای بعضی ها مثل شما روی 2560 میبندن که باعث میشه حداقل پهنای باند رو داشته باشید...

porya_spy
06-08-2012, 21:56
اقا اینطوری که معلومه سرعت هارو چه دانلود چه آپلود واقعی میبندن . دوستان هم که میگن usptream رو به تنهایی پایین نمیارن !! حالا من میخوام 2 مگ بگیرم . با این وضعیت 1 مگ بگیرم بهتر نیست ؟!

my3160
06-08-2012, 22:02
سلام
کسی اطلاع داره سرویس دهی مرکز علامه اهواز چطوره؟
مخابرات ساعات رایگان هم داره؟اگه داره سرعتش چطوره؟

Gladiator King
06-08-2012, 23:19
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.3
6.3
db

Line Attenuation

:

32.0
22.0
db

Data Rate

:

2048
2045
kbps

Max Rate

:

6932
2247
kbps

CRC

:

0
16

اینم از سرور فناوا

همونطور که دوستان گفتن خوبه دیگه سرویست، اسپید تستی که قبلا گذاشته بودی بد بود ولی این یکی خوبه

Gladiator King
06-08-2012, 23:25
سلام دوستان
منم کم کم دارم مخابراتی میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
اما درمورد پول هیچی نگفت! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).gif خودشون میان نقدی میگیرن یا میاد رو قبض تلفن؟

دوستان هیچکس در مورد سوال من نظری نداره؟؟؟

shahabars
06-08-2012, 23:28
اون یکی تستی که گذاشتم زمان دانلود رایگان بود،اخه شبا سرعت دانلودم به 65 70 می رسه.
یعنی زمان دانلود رایگان باید انقدر افت سرعت داشته باشم؟
:13:

ppeyman
07-08-2012, 00:02
دوستان هیچکس در مورد سوال من نظری نداره؟؟؟

بله نصاب میاد پول و مدارکو میگیره

krasusmh
07-08-2012, 00:19
نه یه خورده کم نیست.مال شما یه خورده زیاده.مخابرات سرعت ها رو واقعی میبنده یعنی روی 2048 که به خاطر مسافت نویز و سایر عوامل مقداری از اون تلف میشه و به زیر 2048 میاد.اما برای بعضی ها مثل شما روی 2560 میبندن که باعث میشه حداقل پهنای باند رو داشته باشید...

حداقل پهنای باند ؟؟؟ منظورت چیه.

krasusmh
07-08-2012, 00:26
دقیقا توضیح بده واسم جالبه !

alimail3248
07-08-2012, 08:55
سلام

من اشتباه گفتم باید میگفتم حداکثر .

همونطور که گفتم هیچ وقت نمیشه پهنای باندی رو که سرویس دهنده میبنده داشته باشیم.مثلا اگر روی 2048 باشه به خاطر تلفات پهنای باند قطعا سرعت کمتر از 2048 خواهد بود که اگر تست های تاپیک رو نگاه کنید متوحه میشید.ولی نمیدونم چرا مال بعضی ها رو بیشتر از 2048 میزاره.مال من هم اول 2560 بود و 200 کیلوبیتی که تلف میشد به 2200 میرسید و همیشه من سرعتم بالای 2 مگ بود .کسانی هم که یک مگ سرعت دارن پهنای باندشون معمولا میرسه به 850 کیبوبیت.حالا متوجه شدی؟

DariushGreat
07-08-2012, 13:45
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

KING iMAN
07-08-2012, 14:43
پایینه.اما با توجه به اسکرین شات بعدیت خوبه.

سلام دوستان

پ ن پ مفتیه :دی
میگیرن ازت عزیزم.

سلام

دوستان من خطم مونده رو 2048 نویزش هم رفع نمیشه 1000 بار تماس گرفتم گفتم یزارینش روی 1024 ولی نمیزارن چه خاکی توی سرم باید بریزم؟

خوب چرا 2048 گرفتی؟ :دی
شبا زنگ بزن که آقایون جواب میدن.بهتر از خانوما عمل میکنن.بگو همین الان عوض کن بذار رو 1024.بعد مودمت چشمک میزنه و میره رو 1024.اگه گفت بعداً بگو من که 10 دقیقه پشت خط موندم 2 دقیقه دیگه ام روش.

دوستان با این ping 4.2.2.4 -t پینگتون روی چند هست؟راستی سرویس نامجدود با سرعت بالا نمیدن؟

واسه من همیشه بالای 100 و حدود 180 هستش.
دارن اما گرونه(داشتن.الان رو نمیدونم.)

سرویساش خوبه و پشتیبانیش ضعیف.

اقا اینطوری که معلومه سرعت هارو چه دانلود چه آپلود واقعی میبندن . دوستان هم که میگن usptream رو به تنهایی پایین نمیارن !! حالا من میخوام 2 مگ بگیرم . با این وضعیت 1 مگ بگیرم بهتر نیست ؟!

100% بهتره.اگه خطت نویز داره.

اون یکی تستی که گذاشتم زمان دانلود رایگان بود،اخه شبا سرعت دانلودم به 65 70 می رسه.
یعنی زمان دانلود رایگان باید انقدر افت سرعت داشته باشم؟
:13:

شبانه ثبات نداره.گاهی خیلی افت میکنه گاهی نه.من وقتی سرویس 1مگ داشتم گاهی شبا با 50 دانلود میکردم و گاهی 110.البته اکثر اوقات بالای 100 بود شبانه م.

دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

موافقم.من که همین الان فرستادم.از مخابرات و دزدیهاش گفتم.چه توی کم کردن سرعت شبانه و چه محدودیتهای حجمی غیرقانونیش.

porya_spy
07-08-2012, 15:32
دوستان ترافیک های خریداری شده در صورت استفاده نکردن به دوره بعد منتقل میشه یا نه ؟

krasusmh
07-08-2012, 15:34
سلام

من اشتباه گفتم باید میگفتم حداکثر .

همونطور که گفتم هیچ وقت نمیشه پهنای باندی رو که سرویس دهنده میبنده داشته باشیم.مثلا اگر روی 2048 باشه به خاطر تلفات پهنای باند قطعا سرعت کمتر از 2048 خواهد بود که اگر تست های تاپیک رو نگاه کنید متوحه میشید.ولی نمیدونم چرا مال بعضی ها رو بیشتر از 2048 میزاره.مال من هم اول 2560 بود و 200 کیلوبیتی که تلف میشد به 2200 میرسید و همیشه من سرعتم بالای 2 مگ بود .کسانی هم که یک مگ سرعت دارن پهنای باندشون معمولا میرسه به 850 کیبوبیت.حالا متوجه شدی؟

آره بابا این که مشخصه. آخه نوشتی حداقل حرفت معنی نمیداد. ولی اینکارو واسه همه چرا انجام نمیدن ؟؟؟ من فکر نمیکنم عمدی باشه.

krasusmh
07-08-2012, 15:51
با سلام
من یک خوزستانی هستم . خوزستانی ها عادت ندارند زیاد شکایت کنند و همیشه هم همه بلا ها مال ماهاست . من مشترک adsl مخابرات خوزستان هستم . اولش فکر میکردم قیمتاش معقول هست اما دیدم مخابرات سایر استانها همین طرحهارو با قیمت نصف یا ربع در اختیار مشترکین قرار میدن . میخواستم بدونم ما خوزستانیها که همین الان موقع نوشتن این نامه داریم گرد وخاک استنشاق میکنیم و مردممون در دمای بالای 50 درجه زندگی میکنن برای چی نباید مثل بقیه استانها خدمات داشته باشیم . واسه هرچیزی قابل قبول باشه مطمئنا برای اینترنت قابل قبول نیست چون شبکه سراسری هست و شرکت مخابرات کل کشور بر روش نظارت داره. پس واقعا چرا ؟؟؟

krasusmh
07-08-2012, 16:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1/tabid/176/ArticleId/2823/-ADSL.aspx
کاهش مجدد قیمت تعرفه های ADSL شرکت مخابرات خوزستان
:19: این مجدد نمیدونم از کجا اومده . 5 دفعه قیمتا رو میبرن بالا یدفعه میارن پایین بعد اینطور اخبارشو پخش میکنن . یعنی ما بلا به نسبت خریم ؟؟؟

alimail3248
07-08-2012, 16:39
دوستان من امروز مودم رو بردم از ورودی مخابرات به ساختمان چک کردم و دیدم snr از 14 به 38 رفت و میرایی خط هم از 51 به 45 کاهش یافت.فهمیدن سیم کشی دچار اشکال هست حالا میخام یک سیم مستقیم بکشم ولی چند تا سوال؟

1- اگه طول سیم زیاد باشه مثلا 30 متر ایا توی کاهش snr تاثیر میزاره؟

2- از چه سیمی استفاده کنم همون سیم مودم دیال اپ یا سیم برق یا مسی؟

3-اگر از کنار سیم انتن تلویزیون یا ماهواره رد شه بازم نویز میافته داخلش؟

krasusmh
07-08-2012, 17:57
دوستان من امروز مودم رو بردم از ورودی مخابرات به ساختمان چک کردم و دیدم snr از 14 به 38 رفت و میرایی خط هم از 51 به 45 کاهش یافت.فهمیدن سیم کشی دچار اشکال هست حالا میخام یک سیم مستقیم بکشم ولی چند تا سوال؟

1- اگه طول سیم زیاد باشه مثلا 30 متر ایا توی کاهش snr تاثیر میزاره؟

2- از چه سیمی استفاده کنم همون سیم مودم دیال اپ یا سیم برق یا مسی؟

3-اگر از کنار سیم انتن تلویزیون یا ماهواره رد شه بازم نویز میافته داخلش؟
طول سیم 100 % تاثیر گذار هست اول اندازه بگیر و یکم اضافه تر ولی نه زیاد سیم بگیر
سیم تلفن مسی هست یه نوع هم بیشتر نیست اما رفتی معمولن چند تا قیمت بهت میدن گرونترینشو بگیر
سیم رو به هیچ وجه از کنار کابل برق رد نکن

alimail3248
07-08-2012, 19:39
طول سیم 100 % تاثیر گذار هست اول اندازه بگیر و یکم اضافه تر ولی نه زیاد سیم بگیر
سیم تلفن مسی هست یه نوع هم بیشتر نیست اما رفتی معمولن چند تا قیمت بهت میدن گرونترینشو بگیر
سیم رو به هیچ وجه از کنار کابل برق رد نکن

اخه هیچ راهی نداره حداقل 30 متر نیازه و با این حساب احتمالا بازم snr میاد پایین.

این سیم مودم که برای مودم دیال اپ و فکس و خود دستگاه تلفن استفاده میشه چطوره بدرد میخوره ازش 30 متر بگیرم یا از اون سیم های خشک و ضخیم مثل مال خود مخابرات که میاد توی حیاط باید بگیرم؟منظورت کدوم بود؟

KING iMAN
07-08-2012, 20:06
اخه هیچ راهی نداره حداقل 30 متر نیازه و با این حساب احتمالا بازم snr میاد پایین.

این سیم مودم که برای مودم دیال اپ و فکس و خود دستگاه تلفن استفاده میشه چطوره بدرد میخوره ازش 30 متر بگیرم یا از اون سیم های خشک و ضخیم مثل مال خود مخابرات که میاد توی حیاط باید بگیرم؟منظورت کدوم بود؟

از اون سیمهایی بگیر که ضخیمن و خود مخابرات از جعبه تا درب منازل استفاده میکنه.اما تیکه نزن.جوری بگیر که مستقیم بیاد تو خونه.قیمتهای متفاوتش هم به جنسش ربطی نداره.بازار ایران بنداز بندازه.شما تک خطه بگیر اگه یه خط داری.میشه متری 300 تومن.دو خطه میشه 500 و مثلاً شش خطه میشه 850 و همینطور برو بالا...
شما بر حسب نیازت بگیر.

KING iMAN
07-08-2012, 20:09
با سلام
من یک خوزستانی هستم . خوزستانی ها عادت ندارند زیاد شکایت کنند و همیشه هم همه بلا ها مال ماهاست . من مشترک adsl مخابرات خوزستان هستم . اولش فکر میکردم قیمتاش معقول هست اما دیدم مخابرات سایر استانها همین طرحهارو با قیمت نصف یا ربع در اختیار مشترکین قرار میدن . میخواستم بدونم ما خوزستانیها که همین الان موقع نوشتن این نامه داریم گرد وخاک استنشاق میکنیم و مردممون در دمای بالای 50 درجه زندگی میکنن برای چی نباید مثل بقیه استانها خدمات داشته باشیم . واسه هرچیزی قابل قبول باشه مطمئنا برای اینترنت قابل قبول نیست چون شبکه سراسری هست و شرکت مخابرات کل کشور بر روش نظارت داره. پس واقعا چرا ؟؟؟

این متن رو فرستادی واسه 20.30؟

دوستان ترافیک های خریداری شده در صورت استفاده نکردن به دوره بعد منتقل میشه یا نه ؟

تزافیک مازادی که خریداری میکنین تا یکسال اعتبار داره.

krasusmh
07-08-2012, 20:09

تمام این سیما یک کارو انجام میدن و فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشن .

krasusmh
07-08-2012, 20:10

آره . هم واسه رگولاتوری هم واسه 20:30

akharenee
07-08-2012, 22:38
سلام دوسنان امروز نمیدونم کی بوده از اکانتم 3 گیگ
دان کرده من زنگ زدم3036 گفتم اشتراک جدید بگیر حالا چطور میتونم بفهمم

porya_spy
08-08-2012, 00:06

ایمان جان شما از خود پشتیبانی سوال کردید ؟ بعد یعنی چی 1 سال اعتبار داره ؟!!

KING iMAN
08-08-2012, 03:27
آره . هم واسه رگولاتوری هم واسه 20:30
عالی بود.آفرین.بقیه هم اینکارو بکنن لطفاً.

سلام دوسنان امروز نمیدونم کی بوده از اکانتم 3 گیگ
دان کرده من زنگ زدم3036 گفتم اشتراک جدید بگیر حالا چطور میتونم بفهمم

یعنی چی؟مگه میشه؟شاید آپدیت سیستمت فعال بوده ویندوز رو آپ کرده.اما بازم سه گیگ نمیشه که.چی بگم والله.

ایمان جان شما از خود پشتیبانی سوال کردید ؟ بعد یعنی چی 1 سال اعتبار داره ؟!!

توی سایت قبلی(پارسال) نوشته بود.وقتی ترافیک مازاد تهیه میکردیم یکسال اعتبار داشت.یعنی تا یکسال فرصت داشتی ازش استفاده کنی.مثلاً اگه امروز میگرفتی اما سرویست 5 روز دیگه تموم میشد با تمدید سرویس بازم اون ترافیک اضافی رو داشتی و به همین منوال تا سال عد همین موقع.
=================

دوستان شماره ی پشتیبانی مخابرات به 2020 تغییر کرد.البته فعلاً 3036 هم در دسترسه.اما بدونین که شده 2020.

akharenee
08-08-2012, 04:33
یعنی چی؟مگه میشه؟شاید آپدیت سیستمت فعال بوده ویندوز رو آپ کرده.اما بازم سه گیگ نمیشه که.چی بگم والله
فکر کنم اکانتم رو -- کردن زنگ به اهواز زدم گفت مصرف کردی هنوز 1هفته نشده 2مگ4گیگ گرفتم رفتم گزارشات رو نگاه کردم دیدم دیروز نزدیک2.5 گیگ دانلود شده خلاصه مجبور شدم رفتم 128 نامحدود گرفتم

ppeyman
08-08-2012, 11:13

دلتون رو به این بخش خبری کذایی 20:30 خوش نکنید. برای اونا تنها چیزی که اهمیت نداره مردم خوزستانه

alimail3248
08-08-2012, 19:47
سلام

شماها سرعت پیج باز کردنتون کمی کند نشده؟

KING iMAN
08-08-2012, 19:54
فکر کنم اکانتم رو -- کردن زنگ به اهواز زدم گفت مصرف کردی هنوز 1هفته نشده 2مگ4گیگ گرفتم رفتم گزارشات رو نگاه کردم دیدم دیروز نزدیک2.5 گیگ دانلود شده خلاصه مجبور شدم رفتم 128 نامحدود گرفتم

توام 128 گرفتی مث من؟سرعت دانلودت چنده؟

سلام

شماها سرعت پیج باز کردنتون کمی کند نشده؟

نه.واسه من عادیه.

دلتون رو به این بخش خبری کذایی 20:30 خوش نکنید. برای اونا تنها چیزی که اهمیت نداره مردم خوزستانه

!!!

akharenee
08-08-2012, 21:52
سرعت دانلودم 30 هست و راضی کننده کاش از اول همینو میگرفتم

krasusmh
08-08-2012, 23:11
سرعت دانلودم 30 هست و راضی کننده کاش از اول همینو میگرفتم
اگه نخواین دانلود کنین آره خوبه ولی هر ساعت 110 مگ دانلود اصلا نمیصرفه سیستم روشن باشه. تازه موقع دانلود گیم هم که نمیشه زد و پیج هم به زور باز میشه.
اگر 24 ساعت با این سرعت سیستم دانلود کنه فقط 2600 مگ دانلود میشه که البته اینم ممکن نیست کسایی که دانلودرن راحت میفهمن به 100 دلیل این نت بدرد دانلود نمیخوره
الان من شبی 3.5 دانلود میکنم اونم تو 4 ساعت تو روز میتونم از نت با کیفیت استفاده کنم واسه گیم دیگه نگران دانلود نیستم .
اینارو گفتم کسایی که میخوان واسه دانلود یا گیم نت بگیرن خوب فکراشون رو بکنن.

porya_spy
08-08-2012, 23:19
اگه نخواین دانلود کنین آره خوبه ولی هر ساعت 110 مگ دانلود اصلا نمیصرفه سیستم روشن باشه. تازه موقع دانلود گیم هم که نمیشه زد و پیج هم به زور باز میشه.
اگر 24 ساعت با این سرعت سیستم دانلود کنه فقط 2600 مگ دانلود میشه که البته اینم ممکن نیست کسایی که دانلودرن راحت میفهمن به 100 دلیل این نت بدرد دانلود نمیخوره
الان من شبی 3.5 دانلود میکنم اونم تو 4 ساعت تو روز میتونم از نت با کیفیت استفاده کنم واسه گیم دیگه نگران دانلود نیستم .

داداش الان شما که 2 مگ داری مشکل نویز نداری ؟ چراغ لینکت مدام خاموش نمیشه ؟

krasusmh
08-08-2012, 23:34
داداش الان شما که 2 مگ داری مشکل نویز نداری ؟ چراغ لینکت مدام خاموش نمیشه ؟
به هیچ عنوان . من خودم خیلی تعجب کردم چون ما خیابون جفته سینما اکسین هستیم اینجا خیلی شلوغه . سیما هم قاطی پاتیه. الان snr margin upstream روی 6 هست اما نه قطعی دارم نه افت سرعت .

KING iMAN
08-08-2012, 23:49

مووافق نیستم.حداقل واسه منی که خطم نویز شدید داره.من الان 128 رو گرفتم و توی همین 4 روزی که گرفتمش حدود 6 گیگ دانلود کردم.بیش از این نیازمه؟نه.به نظر من خیلی خوبه.البته شایدم واسه اینه که سرعت دانلود من 40 هستش و چون نامحدوده خوبه.
موافقم که سرویس 2 مگ خیلی سرعتش خوبه.اما نه واسه من که انقدر نویز دارم که وقتی 1مگ داشتم هم مشکل داشتم.ضمن اینکه من اگه بخوام چیزی رو دانلود کنم منتظر نمیشم ساعت 2 بعد از نصفه شب شه.همون موقع بدون نگرانی از حجم میزنم دانلود شه.
من به عنوان یه دانلودر دارم اینا رو میگم.بعنوان کسی که وقتی 1مگ با 2گیگ حج داشتم توی 4ماه اول سال 60 گیگ دانلود داشتم.

krasusmh
09-08-2012, 00:10
مووافق نیستم.حداقل واسه منی که خطم نویز شدید داره.من الان 128 رو گرفتم و توی همین 4 روزی که گرفتمش حدود 6 گیگ دانلود کردم.بیش از این نیازمه؟نه.به نظر من خیلی خوبه.البته شایدم واسه اینه که سرعت دانلود من 40 هستش و چون نامحدوده خوبه.
موافقم که سرویس 2 مگ خیلی سرعتش خوبه.اما نه واسه من که انقدر نویز دارم که وقتی 1مگ داشتم هم مشکل داشتم.ضمن اینکه من اگه بخوام چیزی رو دانلود کنم منتظر نمیشم ساعت 2 بعد از نصفه شب شه.همون موقع بدون نگرانی از حجم میزنم دانلود شه.
من به عنوان یه دانلودر دارم اینا رو میگم.بعنوان کسی که وقتی 1مگ با 2گیگ حج داشتم توی 4ماه اول سال 60 گیگ دانلود داشتم.
زیادم دانلود کردی من روز 25 ام 60 گیگ دانلود کردم :31:. در هر حال هرکسی میخاد بگیره فکراشو باید فکراشو بکنه من و بقیه بچه ها اینجا میخوایم فقط کمک کنیم . cheers :7: از همه بچه هایی که معرفت دارن و اینجا و تو تاپیک های دیگه دارن به هموطناشون کمک میکنند تشکر میکنم . (زیاد جدی نگیرین از جو گیریه مدال های المپیکیه که گرفتیم )

krasusmh
09-08-2012, 01:20
سرعت شبانه ام محدود شده دارم زنگ میزنم پشتیبانی :18::42:

krasusmh
09-08-2012, 01:30
سرعت شبانه ام محدود شده دارم زنگ میزنم پشتیبانی :18::42:
'گفت مشکل افت سرعت سراسری داریم اما دیشب و امشب دقیقا موقع شروع ساعات دانلود رایگان سرعتم اومد رو 512
کسی مشکل افت سرعت داخل ساعات رایگان داره ؟؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟

ppeyman
09-08-2012, 02:40
'گفت مشکل افت سرعت سراسری داریم اما دیشب و امشب دقیقا موقع شروع ساعات دانلود رایگان سرعتم اومد رو 512

من یه مگ دارم با 120 دانلود میشه
مثل شبای قبل

krasusmh
09-08-2012, 04:43
الان دو شبه دانلود نمیکنم .

Hamed-M1
09-08-2012, 08:24
من در روز سرعتم در حد 1024 هست در حالی که سروسم 512 و شبا افت سرعت پیدا کردم و سرعتم 128 هست
قبلا سرعتم واقعی بود هم روز هم شب همون 512 بود الان تو روز سرعتم شده بوگاتی و تو شب شده لاک پشتی

Hamed-M1
09-08-2012, 08:41
زنگ زدم 3036 بخ خانومه میگم ((سرعتم تو شب پایینه در حد 128 ))میگه ((چون شبا همه میان سرعت کم میشه دیگه)) . میگم ((چه طوریه که قبلا کسی انلاین نمیشد سرعت خوب بود الان دو سه شبه یه دفعه ای همه زیاد شدن)) . بهم میگه ((به ما که اینو گفتن))
با این وضعیت اگر نخواد درستشه سال اینده میرم پارس انلاین .
من 1024 پارس انلاین بودم افت سرعتش تو شب از 1024 میکشید به 700 یا800 تازه از ساعت 1 تا 6 هم بود . نه 2 تا 6

krasusmh
09-08-2012, 09:11
زنگ زدم 3036 بخ خانومه میگم ((سرعتم تو شب پایینه در حد 128 ))میگه ((چون شبا همه میان سرعت کم میشه دیگه)) . میگم ((چه طوریه که قبلا کسی انلاین نمیشد سرعت خوب بود الان دو سه شبه یه دفعه ای همه زیاد شدن)) . بهم میگه ((به ما که اینو گفتن))
با این وضعیت اگر نخواد درستشه سال اینده میرم پارس انلاین .
من 1024 پارس انلاین بودم افت سرعتش تو شب از 1024 میکشید به 700 یا800 تازه از ساعت 1 تا 6 هم بود . نه 2 تا 6

من میگم اینا همه حرف چرته و اینکارا یا از اهواز انجام نمیشه یا اگه میشه اینا نمیدونن .

alimail3248
09-08-2012, 09:38

من دیشب با 1024 ساعت2.40 تا 4.20 سرعتم روی 116 ثابت بود و هیچ مشکلی ندارم در عوض سرعت پیج باز کردنم توی روز خیلی کند شده..همون 2 مگ خیلی بهتر بود حیف که لینک میپره....

porya_spy
09-08-2012, 13:46
دوستان توی سایت اصلی مخابرات زده که قیمت ها اومده پایین . 2 مگ 4 گیگ 23100 بود الان شده 21 تومان . ولی توی اون سایت خرید هنوز همون 23100 !!! اگه حضوری برم همون 21000 تومان حساب میکنن ؟ الان من میخوام برم ولی شانسم گواهی اشتغال به تحصیل نمیدونم چکار کنم !!! کسی گواهی نداره به ما بده ؟ :31:

ali_phd71
09-08-2012, 14:02
اقا سرعت ما تو روز حدود 116 هست ولی شب ک رایگانه میره تو خط 20 تا30 چ وضعشه خیلی بده ک؟خطم 256 ه؟بنظرتون درست نمیشه؟
شما هم از سامانه سیترا سرویس هاتون رو تمدید میکنید؟من الان 256 دارم سرعتم اینجوریه اگه بخوام 2مگش کنم بنظرتون چقد میشه؟بدون مراجعه میتونم خطمو 2مگ کنم؟

porya_spy
09-08-2012, 14:18
اقا سرعت ما تو روز حدود 116 هست ولی شب ک رایگانه میره تو خط 20 تا30 چ وضعشه خیلی بده ک؟خطم 256 ه؟بنظرتون درست نمیشه؟
شما هم از سامانه سیترا سرویس هاتون رو تمدید میکنید؟من الان 256 دارم سرعتم اینجوریه اگه بخوام 2مگش کنم بنظرتون چقد میشه؟بدون مراجعه میتونم خطمو 2مگ کنم؟

علی جان سرویس شما خوبه که . توی روز سرعت 116 شب هم 20-30 . شما سرویس 256 دارید باید شب و روز 32 باشه سرعتتون ولی روز سرعتتون بالا تره شب واقعی میشه . اگه سرعت بالا در شب میخوای باید 1 مگ یا 2مگ بگیری .

ali_phd71
09-08-2012, 14:21
علی جان سرویس شما خوبه که . توی روز سرعت 116 شب هم 20-30 . شما سرویس 256 دارید باید شب و روز 32 باشه سرعتتون ولی روز سرعتتون بالا تره شب واقعی میشه . اگه سرعت بالا در شب میخوای باید 1 مگ یا 2مگ بگیری .
الان دوباره امتحان کردم توی روز هم 60 تا 70 هست بازم خوبه ولی واسه شب من خیلی دانلود دارم.بنظرت 1 مگ بگیرم یا2مگ بچه هایی ک گرفتن با چه سرعت هایی دانلود میکنن؟واسه دو مگ فکر کنم باید حتما مراجعه کنم بایستی مودم هم عوض کرد یا لازم نیست؟اخه واس سرویس من نوشته 256 تا1 مگ

porya_spy
09-08-2012, 15:03
الان دوباره امتحان کردم توی روز هم 60 تا 70 هست بازم خوبه ولی واسه شب من خیلی دانلود دارم.بنظرت 1 مگ بگیرم یا2مگ بچه هایی ک گرفتن با چه سرعت هایی دانلود میکنن؟واسه دو مگ فکر کنم باید حتما مراجعه کنم بایستی مودم هم عوض کرد یا لازم نیست؟اخه واس سرویس من نوشته 256 تا1 مگ

سرعت دانلود شب 1 مگ و 2مگ رو بچه های دیگه باید جواب بدن . چون من خودم هنوز از مخابرات سرویس نگرفتم . ولی سوال دومت نه ! برای چی مودم عوض کنی . اصلا لازم نیست مودم رو عوض کنی !

Hamed-M1
09-08-2012, 15:16
اقا من 512 دارم چند روزه سرعت پایین اومده ( توشبا)

Hamed-M1
09-08-2012, 15:24

اگر منظورت 20 تا 30 KB کیلیوبایت هست که نرماله و طبیعیه ولی کار منظورت 20 تا 30 kb کیلو بیت هست یعنی اندازه دایل اپ که خوب نیست

keyvan94
09-08-2012, 16:02
آره ماله منم ۳ شب سرعتم میاد تا ۷۰ ، ۸۰
یه شب بیدار موندم ببینم چطوریه دقیقا ساعت ۶ و ۱ ثانیه سرعت میشد 290!!!!!!!!
من به خاطر دان شبانه isp رو عوض کردم اینم که داره خراب میشه !!!!!!

shahabars
09-08-2012, 16:31
سلام دوستان
امروز زنگ زدم 2020 میگم من دیتا ریتم اومده رو 1024 ولی باید 2048 باشه.میگه اینجا 2048 و دست من نیست.میگم سرعتم بیشتر از 90 نمیشه میگه سراسریه به نظرتون چه کنم؟؟

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

17.8
18.3
db

Line Attenuation

:

31.0
21.9
db

Data Rate

:

1024
1021
kbps

Max Rate

:

6492
1940
kbps

CRC

:

3
0

alimail3248
09-08-2012, 17:28
سلام دوستان
امروز زنگ زدم 2020 میگم من دیتا ریتم اومده رو 1024 ولی باید 2048 باشه.میگه اینجا 2048 و دست من نیست.میگم سرعتم بیشتر از 90 نمیشه میگه سراسریه به نظرتون چه کنم؟؟

Downstream

Upstream

SNR Margin

:

17.8

18.3

db

Line Attenuation

:

31.0

21.9

db

Data Rate

:

1024

1021

kbps

Max Rate

:

6492

1940

kbps

CRC

:

3

سلام

نمیدونم چرا روی 1024 هست ولی بهتره بزاری روی 1024 بمونه اینطوری که پیداست snr پایینه و اگر بره روی 2048 به احتمال 99 درصد یا سرعتت کند میشه یا مودم دیسکانکت..

luckysadegh
09-08-2012, 18:22

2 شبه سرعت رو محدود کردن
یارو دختره از پشتیبانی سوتی داد گفت محدود کردن، بعد سری حرفشو پس گرفت گفت شاید محدود کردن
بهش میگم کجای قرارداد نوشته سرویس شبانه 2 مگ میشه 512 ، من من میکنه. آخر سر میگه الان که 2 مگه، میگم آخه باهوش الان ساعت 2 شبه؟
کنتور دانلودشون هم که خرابه، من قبلاً 20 گیگ پارس آنلاین داشتم ، با روزی 3 4 ساعت ویدیو کنفرانس به زور روزی 300 مگ می شد
الان تو 5 روز 3 گیگم رفته

فردا میرم شکایت

ppeyman
09-08-2012, 18:51
دوستان توی سایت اصلی مخابرات زده که قیمت ها اومده پایین . 2 مگ 4 گیگ 23100 بود الان شده 21 تومان . ولی توی اون سایت خرید هنوز همون 23100 !!! اگه حضوری برم همون 21000 تومان حساب میکنن ؟ الان من میخوام برم ولی شانسم گواهی اشتغال به تحصیل نمیدونم چکار کنم !!! کسی گواهی نداره به ما بده ؟ :31:

مگه گواهی اشتغال به تحصیل همون اول ندادی ؟ چون غیر از 128 بقیه سرویسا گواهی میخاد

ppeyman
09-08-2012, 18:53
2 شبه سرعت رو محدود کردن
یارو دختره از پشتیبانی سوتی داد گفت محدود کردن، بعد سری حرفشو پس گرفت گفت شاید محدود کردن
بهش میگم کجای قرارداد نوشته سرویس شبانه 2 مگ میشه 512 ، من من میکنه. آخر سر میگه الان که 2 مگه، میگم آخه باهوش الان ساعت 2 شبه؟
کنتور دانلودشون هم که خرابه، من قبلاً 20 گیگ پارس آنلاین داشتم ، با روزی 3 4 ساعت ویدیو کنفرانس به زور روزی 300 مگ می شد

فردا میرم شکایت

دیشب که برای من محدود نبود حالا امشبم باز چک میکنم نتیجشو توی این تاپیک میگم
اگه برای من محدود نباشه یعنی سراسری نیست و فقط مربوط به مرکز مخابرات شماست

porya_spy
09-08-2012, 21:19
مگه گواهی اشتغال به تحصیل همون اول ندادی ؟ چون غیر از 128 بقیه سرویسا گواهی میخاد

پیمان جان من هنوز سرویس نگرفتم . الانم میخوام 2 مگ یا 1 مگ بگیرم که باید گواهی بدم .

ppeyman
10-08-2012, 01:56
سرعت من با اکانت 1 مگ توی شب هم مثل روزه ( بین 120 تا 140 )

krasusmh
10-08-2012, 02:01
2 شبه سرعت رو محدود کردن

فردا میرم شکایت
آقا شما 2مگ هست سرعتت ؟ شبا اومده رو چند ؟؟؟ محدودیت سرعتت فقط تو ساعات رایگانه ؟

sh@y@n
10-08-2012, 03:25
آقا شما 2مگ هست سرعتت ؟ شبا اومده رو چند ؟؟؟ محدیدیت سرعتت فقط تو ساعات رایگانه ؟

سلام منم سرویس 2 مگ دارم
متاسفانه الان سه شبه مخابرات سرعت شبانه رو شدیدا محدود کرده
شبا برا من 70 تا میزنه که فاجعه اس
الان هر کی سرویس 2 مگ داره همین مشکلو داره
به محض اینکه ساعت میشه 2 و 1 ثانیه سرعت میاد رو 70

krasusmh
10-08-2012, 08:21
SNR margin Upstream :
6 db

Line Attenuation Upstream :
21 db

SNR margin Downstream :
39 db

Line Attenuation Downstream :
33 db

alimail3248
10-08-2012, 09:46
سلام دوستان

به نظرتون خط جواب میده بندازمش رو2048 یا لینک میپره؟
upstream
SNR Margin : 28.2 --------------------------22.0

Line Attenuation : 46.0 -------------------------30.0

Data Rate : 1024 ------------------------1021

Max Rate : 8840------------------------ 2027

Hamed-M1
10-08-2012, 11:04
ببینید دوستان سرعتا تو شب محدود نشده ....
چرا؟؟؟
چون اگر میخواستن تو شب سرعت رو کم کنن چرا تو روز سرعت من برابر شده؟؟
الان من سرویس 512 گرفتم که باید سرعتم بین 50 تا 60 باشه که قبلا هم همینطور بود الان که شبا سرعت کم شده در روز سرعت 2 برابر شده یعنی به اندازه 1024 شده
اینا احتمالا به خاطر اینرنت ملی و اینترانت و اینجور چیزاست . که گفتن میخواد شهریور راه بیافته
اینم عکس سرعت

Hamed-M1
10-08-2012, 11:05
خب حالا اگه قرار باشه اینطور باشه همه میرن نامحدود 128 میگیرن که تو روز سرعت 256 بهشون میده و

krasusmh
10-08-2012, 11:30
خب حالا اگه قرار باشه اینطور باشه همه میرن نامحدود 128 میگیرن که تو روز سرعت 256 بهشون میده و

محدود کردن نقطه سر خط. دلایل فنی شو نمیدونم اما محدود کردن بعدش اینکارو واسه سرویسای 2 مگ مثل اینکه انجام دادن .

porya_spy
10-08-2012, 13:19
من حدس میزنم به خاطر پایین آوردن قیمت ها باشه . دقیقا از زمانی که قیمت هارو مجدد آوردن پایین دوستان اومدن گفتن که سرعت محدود شده ! قیمت آوردن پایین کیفیت هم اومد پایین ! واقعا مسخره هست ! البته مثل اینکه سرعت هارو واقعی نمیبندن ! مثلا 512 توی روز تا 160-170 هم سرعت میده !

Hamed-M1
10-08-2012, 13:20
محدود کردن نقطه سر خط. دلایل فنی شو نمیدونم اما محدود کردن بعدش اینکارو واسه سرویسای 2 مگ مثل اینکه انجام دادن .

همین الان زنگ زدم گفت داریم برطرفش میکنیم . پیگیرشیم .
شما هم زنگ بزنید بگید سرعت کمه تا زود تر برطرف شه
سعی کنید زمانی زنگ بزنید که یه مرد برداره و خانوما اصلا جواب درستی نمیدن

Hamed-M1
10-08-2012, 13:23
من حدس میزنم به خاطر پایین آوردن قیمت ها باشه . دقیقا از زمانی که قیمت هارو مجدد آوردن پایین دوستان اومدن گفتن که سرعت محدود شده ! قیمت آوردن پایین کیفیت هم اومد پایین ! واقعا مسخره هست ! البته مثل اینکه سرعت هارو واقعی نمیبندن ! مثلا 512 توی روز تا 160-170 هم سرعت میده !

میگم که مشکل هست . من خودم 512 سرعتم شده همین که میگی
بعدشم یه سوال داشتم . دوستان نمیدونید 512 با حجم 6 گیگ در 3 ماه چه قیمته یعنی ماهی 2 گیگ؟؟
من اوایل تیر رفتم بخرم گفت قرار قیمتا بیاد پایین یه هفته صبر کن . من گفتم نمیتونم و گرفتم با قیمت 38 هزار تومن الان تو سایت همین سرویس رو داره با قیمته 38850 میده . که 850 تومن گرون شده . ( این بود کاهش قیمت؟؟؟)

akharenee
10-08-2012, 13:37
2 شبه سرعت رو محدود کردن

فردا میرم شکایت

دقیقا همینطوره من گفتم چی شد تو 3 روز 4 گیگم رفت زنگ زدم گفت مصرف کردی مجبور شدم نامحدود 128 گرفتم ایشاله پولش تو حلقومشون گیر کنه

porya_spy
10-08-2012, 13:53
میگم که مشکل هست . من خودم 512 سرعتم شده همین که میگی
بعدشم یه سوال داشتم . دوستان نمیدونید 512 با حجم 6 گیگ در 3 ماه چه قیمته یعنی ماهی 2 گیگ؟؟
من اوایل تیر رفتم بخرم گفت قرار قیمتا بیاد پایین یه هفته صبر کن . من گفتم نمیتونم و گرفتم با قیمت 38 هزار تومن الان تو سایت همین سرویس رو داره با قیمته 38850 میده . که 850 تومن گرون شده . ( این بود کاهش قیمت؟؟؟)

توی سایت خرید خودشون هنوز اعمال نکردن . ولی آخرین قیمت ها اینه که به تاریخ 15 مرداد ماه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1/tabid/176/ArticleId/2823/-ADSL.aspx

krasusmh
10-08-2012, 14:12
همین الان زنگ زدم گفت داریم برطرفش میکنیم . پیگیرشیم .
شما هم زنگ بزنید بگید سرعت کمه تا زود تر برطرف شه
سعی کنید زمانی زنگ بزنید که یه مرد برداره و خانوما اصلا جواب درستی نمیدن
والا من دیشب زنگ زدم مکالمه این بود .
من : سلام خسته نباشید
پشتیبانی:سلام من:آقا این سرعت مارو واسه چی محدود کردین ؟
پشتیبانی : ما مح......! من:میدونم میدونم نمیخواین بگین محدود شده . سراسریه و اینا . اگه سراسریه واسه چی برای همه نیس ؟ واسه چی فقط ساعا دانلود رایگانه ؟
پشتیبانی : من به شما گفتم باز حرف خودتونه سراسریه تا چند روز دیگه هم درست میشه ؟
من : کی ؟
پشتیبانی : معلوم نیست ................!!!

krasusmh
10-08-2012, 14:15
یک ساله

شش ماهه

سه ماهه

یکماهه
با ضریب یک به چهار

ریال

ریال

ریال

ریال

845/000

432/000

225/000

80/000

2G

128K

1/056/000

540/000

282/000

100/000

4G

960/000

510/000

260/000

100/000

2G

256K

1/320/000

675/000

353/000

125/000

4G

1/320/000

680/000

340/000

130/000

2G

512K

1/584/000

810/000

423/000

150/000

4G

1/584/000

810/000

423/000

150/000

2G

1024K

1/795/000

918/000

479/000

170/000

4G

2/000/000

1/026/000

536/000

190/000

2G

2048K

2/217/000

1/134/000

592/000

210/000

4G

krasusmh
10-08-2012, 14:16
99/200

Un limited

128k

Hamed-M1
10-08-2012, 14:16
والا من دیشب زنگ زدم مکالمه این بود .
من : سلام خسته نباشید
پشتیبانی:سلام من:آقا این سرعت مارو واسه چی محدود کردین ؟
پشتیبانی : ما مح......! من:میدونم میدونم نمیخواین بگین محدود شده . سراسریه و اینا . اگه سراسریه واسه چی برای همه نیس ؟ واسه چی فقط ساعا دانلود رایگانه ؟
پشتیبانی : من به شما گفتم باز حرف خودتونه سراسریه تا چند روز دیگه هم درست میشه ؟
من : کی ؟
پشتیبانی : معلوم نیست ................!!!
اره منم قبلا زنگ ردم خانومه میگه طبیعیه که شبا سرعت کمه. شما که میدونید بعضیاشون حال و حوصله جواب دادنو ندارن یا اصلا خبر ندارن که چه خبره!!!!!

Hamed-M1
10-08-2012, 14:19
یک ساله

شش ماهه

سه ماهه

یکماهه

با ضریب یک به چهار

ریال

ریال

ریال

ریال

845/000

432/000

225/000

80/000

2G

128K

1/056/000

540/000

282/000

100/000

4G

960/000

510/000

260/000

100/000

2G

256K

1/320/000

675/000

353/000

125/000

4G

1/320/000

680/000

340/000

130/000

2G

512K

1/584/000

810/000

423/000

150/000

4G

1/584/000

810/000

423/000

150/000

2G

1024K

1/795/000

918/000

479/000

170/000

4G

2/000/000

1/026/000

536/000

190/000

2G

2048K

2/217/000

1/134/000

592/000

210/000

4G

با توجه به این چیزی که نوشتی ( ضریب 1 به چهار ) این یعنی سرعتا باید اینطور باشه)
الان من 512 گرفتم سرعتم 120 ه قبلا اینطور نبود با توجه به این یعنی طبیعیه
شما وقتی از شرکتای دیگه میخرید با ضریب 1 به 10 یا 1 به 8 هست یعنی مثلا 512 تقسیم بر 8 میشه 60 این یعنی سرعت واقعی شما حالا 512 تقسیم بر 4 میشه 128 این یعنی سرعت واقعی شما در دانلود . اینطور واقعا عالیه . حیف نامحدود 1 به 10 هست

ali_phd71
10-08-2012, 14:26
این مخابرات هم مارمولکی شده واس خودش.ملتو گذاشتن سر کار.اخه ما کل روزو صبر میکنیم تا شب شه خیر سرمون ی چیزی دانلود کنیم بعد....اصلا ادم از زندگی نا امید میشه.
بعد اونوقت وزیربوق فلان فلان شده میاد میگه سرعت ما خوبه تازشم زیاد...........
برو مطلبو بخون افزایش سرعت 25 درصدی اینترنت تو دنیا اخه من اگه سرعتم بالا باشه سریع هرچی بخوام بتونم از اینترنت بگیرم دیگه وقتمو هدر نمیدیم میرم ی کار مفید انجام میدم ولی دریغا ک کل وقت ما ول میره.
من باورم نمیشه تو کره این جونورا چ سرعتی دارن من ی سریال 1.5 گیگو رو باید تو 3 شب دانلود کنم اونا تو 8 دقیقه بعد میخوای از ما جلو نباشن...........
بووووووووووووووق اصلا ما بوقیم حرفامون بوق خودمون بوق اینترت بوق.....بوووووووووووووووووو وق

ali_phd71
10-08-2012, 14:29
با توجه به این چیزی که نوشتی ( ضریب 1 به چهار ) این یعنی سرعتا باید اینطور باشه)
شما وقتی از شرکتای دیگه میخرید با ضریب 1 به 10 یا 1 به 8 هست یعنی مثلا 512 تقسیم بر 8 میشه 60 این یعنی سرعت واقعی شما حالا 512 تقسیم بر 4 میشه 128 این یعنی سرعت واقعی شما در دانلود . اینطور واقعا عالیه . حیف نامحدود 1 به 10 هست
اگه اینجوریه 1 مگش باید باشه 256؟
من الان 256 دارم برم 1 مگش کنم؟گرونم نیست

krasusmh
10-08-2012, 15:51
اینطور نیست اون تقسیم بر 8 مال تبدیل بیت به بایت هست و همیشه انجام میشه . در مورد اشتراک اطلاع دقیق ندارم اما اینطور نیست که بخوای پهنای باند رو تقسیم کنی

krasusmh
10-08-2012, 15:57
ذوستان میدونستید برنامه برای اینترنت ملی چی هست ؟ ماکسیمم سرعت 2 مگابیت ! این فقط سرعته . بقیه قضایا رو ولش یعنی ملی شد سرعت هم زیاد نمیشه اصلا این کابلای مسی ظرفیت بیشتر از نت 2 مگابیت رو ندارن . اول این دو کنار هم فعالیت میکنن اینترنت و شبکه ملی بعد فیلترینگ لیست سفید بعد جایگزینی وبسایت های خارجی بعد Eliminate
احتمالا هم بعدش اینترنت رو با تدابیر امنیتی بسیار شدید فقط به تاجران و استادای دانشگاه و ارگان ها میدن . in other words :we are Screwed

Gladiator King
10-08-2012, 16:48
اینطور نیست اون تقسیم بر 8 مال تبدیل بیت به بایت هست و همیشه انجام میشه . در مورد اشتراک اطلاع دقیق ندارم اما اینطور نیست که بخوای پهنای باند رو تقسیم کنی

درسته اون تقسم بر برای تبدیل بیت به بایته و اون ضریب اشتراک یعنی اینکه در آن واحد چند نفر از یک خط استفاده می کنن، ضریب یک به 4 یعنی شما + 3 نفر دیگه مشترکاً روی یک خط هستین
و وقتی اون 3 نفر دیگه آفلاین هستن شما ماکزیمم سرعت رو دارین و وقتی همه آنلاین میشن سرعت اون خط بین 4 نفر تقسیم میشه

به همین دلیله که بعضی ها دانلود شبانشون خیلی خوبه (کسانی که باشون مشترک هستن شبا آفلاینن) و برای بعضی ها سرعت خیلی کمه(مشترکاشون آنلاینن)

Gladiator King
10-08-2012, 16:54
Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
7.9
12.9

Attenuation (dB):
26.0
12.3

Output Power (dBm):
16.6
12.6

Attainable Rate (Kbps):
21056
1245

Rate (Kbps):
17722

1021

دوستان بالاخره خط من رانژه شد، ولی rate منو نیگا کنین!
خودم مودم رو کانفیگ کردم فقط مونده یوزر و پسورد
یوز و پسوردی که مخابرات همون اول ست میکنه چیه؟ مثلا مثل بقیه isp که یوزر رو شماره تلفن میزارن

کسی میدونه؟ نمیتونم صبر کنم تا نصاب بیاد

porya_spy
10-08-2012, 17:12
Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
7.9
12.9

Attenuation (dB):
26.0
12.3

Output Power (dBm):
16.6
12.6

Attainable Rate (Kbps):
21056
1245

Rate (Kbps):
17722
1021

دوستان بالاخره خط من رانژه شد، ولی rate منو نیگا کنین!
خودم مودم رو کانفیگ کردم فقط مونده یوزر و پسورد
یوز و پسوردی که مخابرات همون اول ست میکنه چیه؟ مثلا مثل بقیه isp که یوزر رو شماره تلفن میزارن

کسی میدونه؟ نمیتونم صبر کنم تا نصاب بیاد
خوب زنگ بزن 2020 یوزر و پسورد رو بگیر . بعد میگم چند روز طول کشید تا خط رانژه بشه ؟

Gladiator King
10-08-2012, 17:26
خوب زنگ بزن 2020 یوزر و پسورد رو بگیر . بعد میگم چند روز طول کشید تا خط رانژه بشه ؟

دقیقا 5 روز طول کشید
میترسم زنگ بزنم رمز رو نده بگه صبر کن تا نصاب بیاد!

alimail3248
10-08-2012, 17:38
اره منم قبلا زنگ ردم خانومه میگه طبیعیه که شبا سرعت کمه. شما که میدونید بعضیاشون حال و حوصله جواب دادنو ندارن یا اصلا خبر ندارن که چه خبره!!!!!

والا این اپراتورهای زن غیراز تحریک کردن ما مردها بدرد کار دیگه ای نمیخورن .....سرعت شبانه رو محدود کردن و قرار هم نیست درست بشه.اینو یه اشنا توی مخابرات گفت...

Gladiator King
10-08-2012, 17:42
دقیقا 5 روز طول کشید
میترسم زنگ بزنم رمز رو نده بگه صبر کن تا نصاب بیاد!

زنگ زدم 2020 دقیقا همون چیزی شد که فکر می کردم
به زنه گفتم خودم مودم رو کانفیگ کردم یوزر و پس رو بده، اونم از یه مردی پرسید بش بدم؟ مرده هم گفت نه باید صبر کنه تا نصاب بیاد

krasusmh
10-08-2012, 18:10
درسته اون تقسم بر برای تبدیل بیت به بایته و اون ضریب اشتراک یعنی اینکه در آن واحد چند نفر از یک خط استفاده می کنن، ضریب یک به 4 یعنی شما + 3 نفر دیگه مشترکاً روی یک خط هستین
و وقتی اون 3 نفر دیگه آفلاین هستن شما ماکزیمم سرعت رو دارین و وقتی همه آنلاین میشن سرعت اون خط بین 4 نفر تقسیم میشه

به همین دلیله که بعضی ها دانلود شبانشون خیلی خوبه (کسانی که باشون مشترک هستن شبا آفلاینن) و برای بعضی ها سرعت خیلی کمه(مشترکاشون آنلاینن)
درست نیست . هیچوقت تقسیم نمیشه

krasusmh
10-08-2012, 18:13
زنگ زدم 2020 دقیقا همون چیزی شد که فکر می کردم
به زنه گفتم خودم مودم رو کانفیگ کردم یوزر و پس رو بده، اونم از یه مردی پرسید بش بدم؟ مرده هم گفت نه باید صبر کنه تا نصاب بیاد

وای نسا تا نصاب بیاد ممکنه 2 هفته هم طولش بدن . پاشو برو دفتر اصلی با مدارک و پول منم همینکارو کردم خیلی خیلی بهتره منتظر موندنه . من adsl رو که نصب کردم 2 هفته بعد از مخابرات زنگ زدن گفتن میخوایم بیایم برا نصب گفتم خودم نصب کردم خسته نباشید واقعا انقد سریع رسیدگی کردید.

sh@y@n
10-08-2012, 20:39
ببینید دوستان سرعتا تو شب محدود نشده ....
چرا؟؟؟
چون اگر میخواستن تو شب سرعت رو کم کنن چرا تو روز سرعت من برابر شده؟؟
الان من سرویس 512 گرفتم که باید سرعتم بین 50 تا 60 باشه که قبلا هم همینطور بود الان که شبا سرعت کم شده در روز سرعت 2 برابر شده یعنی به اندازه 1024 شده
اینا احتمالا به خاطر اینرنت ملی و اینترانت و اینجور چیزاست . که گفتن میخواد شهریور راه بیافته
اینم عکس سرعت

شبانه چندتا بهت میده؟

rshafiiy
10-08-2012, 22:49
من دیروز ۲ مگ شارژ کردم ولی سرعتم اصلا عوض نشده حداکثر ۴۵ شده سرعت . دوبا زنگ زدم میگن سرویست ۲ مگه ولی سرعت خودش کم شده . برای شما هم همینطوره ؟؟ من گفتم ۲ مگ میخرم راحت میشم . نگو کلا پهنای باندشون داغونه

krasusmh
10-08-2012, 23:17
من دیروز ۲ مگ شارژ کردم ولی سرعتم اصلا عوض نشده حداکثر ۴۵ شده سرعت . دوبا زنگ زدم میگن سرویست ۲ مگه ولی سرعت خودش کم شده . برای شما هم همینطوره ؟؟ من گفتم ۲ مگ میخرم راحت میشم . نگو کلا پهنای باندشون داغونه
downstream va usptream رو از کنسول مودم کپی کن اینجا ببینم !!! مشکل رایج با مخابرات اینه که همیشه سرعت رو اشتباه میبندن !

Hamed-M1
10-08-2012, 23:25
شبانه چندتا بهت میده؟

20 تا 35 بهم میده

Hamed-M1
10-08-2012, 23:32
downstream va usptream رو از کنسول مودم کپی کن اینجا ببینم !!! مشکل رایج با مخابرات اینه که همیشه سرعت رو اشتباه میبندن !

داداش من قضیه اینا رو که گفتی نمیفهمهما . فقط مال ما رو هم یه نگاه بنداز ببین خوبه یا نه ....
سرویسم 512

SNR margin Upstream :
7 db

Line Attenuation Upstream :
11 db

SNR margin Downstream :
41 db

Line Attenuation Downstream :
13 db

Upstream Speed:
1671 kbps

Downstream Speed:
2048 kbps

Interface
Status
Rate

DSL
Up
2048 kbps / 1671 kbps

LAN
Up
100M/FullDuplex

WLAN
Active
54M

rshafiiy
10-08-2012, 23:42

Data Rate
:
1024 1021 kbps
Max Rate
:
4832 1028 kbps

sh@y@n
11-08-2012, 00:08
زنگ بزن مخابرات بگو پورتت رو عوض کنن

sh@y@n
11-08-2012, 00:10
20 تا 35 بهم میده
اینطور که معلومه کلا سرعت شبانه رو داغون کردن
من خودم فقط به خاطر سرعت شبانه از پارس انلاین اومدم مخابرات
فکرم نکنم درست بشه چون کاملا مشخصه از عمد سرعت رو کم میکنن!

assi
11-08-2012, 00:27
سلام
اقايون هر روز تماس بگیرید پشتیبانی مشکل رو مطرح کنید
بنده سرعت دو مگ گرفتم ولی الان سرعتم شبا بالاتر از 60 نمیاد ...

assi
11-08-2012, 00:30

با سرعت ۲ مگ سرعت شبانم 60 بالاتر نمیاد

sh@y@n
11-08-2012, 00:51
چند شب پیش سرعت شبانه شده بود 850 بعد از اون شب دقیقا سرعت شبانه اومد رو 70
فکر کنم داشتن یه تغییراتی میدادن
اینم تست اون شب

sh@y@n
11-08-2012, 01:04
ساعت 1:59

ساعت 2:01

دیگه همه چی مشخصه

ali_phd71
11-08-2012, 01:10
دیگه باید بریم بمیریم............
چ وضعشه.دوستاان اگه ی وقت تو سرویس شبانه تغییری داده شد خبر کنید

assi
11-08-2012, 01:18
دقیقا از 16 مرداد ایجوری شده
از وقتی تعرفه جدید گذاشتن

sh@y@n
11-08-2012, 01:39
دقیقا از 16 مرداد ایجوری شده
از وقتی تعرفه جدید گذاشتن
تعرفه ها که همونه
برا من الان شب چهارمه که ترکیده

shahabars
11-08-2012, 01:40
اقا من سرویسم 2mg شب و روز سرعتم بالاتر 60 نمیره هر شب هم زنگ میزنم میگن تا چند روز دیگه درست میشه ما اخر نفهمیدیم منظورش از چند روز چیه؟

mormak
11-08-2012, 02:28
من خط یک مگ دارم چهارشبه که سرعت دانلود شبانه میاد رو 34. در حالی که بقیه طول روز 110. تابلوئه که اینکارشون عمدیه فردا زنگ میزنم اگه درست جواب ندادن با سنگ شیشه های مخابرات رو میشکونم

assi
11-08-2012, 03:09
من خط یک مگ دارم چهارشبه که سرعت دانلود شبانه میاد رو 34. در حالی که بقیه طول روز 110. تابلوئه که اینکارشون عمدیه فردا زنگ میزنم اگه درست جواب ندادن با سنگ شیشه های مخابرات رو میشکونم

دمت گرم میخاستی بری
شیشه ها رو بشکونی ما هم هستیم

sh@y@n
11-08-2012, 04:41
با این وضعیت با سرویس 2 مگ از 2 تا 6 نهایت بشه 800 مگ دانلود کرد
الان فکر کنم وضعیت شبانه همه isp ها از مخابرات بهتر باشه هم از لحاظ ساعت هم از نظر سرعت

Gladiator King
11-08-2012, 04:59
مگه ساعات رایگان شبانه چند تا چنده؟

sh@y@n
11-08-2012, 05:03
ساعت 5:59

ساعت 6 و 20 ثانیه

sh@y@n
11-08-2012, 05:09
مگه ساعات رایگان شبانه چند تا چنده؟

ساعت 2 تا 6
اگر هنوز نخریدی بهت پیشنهاد میکنم دست نگه دار ببین چی میشه چون الان که وضعیت خیلی خرابه!
اکثر isp ا حداقل 5 ساعت رو دارن

ali_phd71
11-08-2012, 05:18
مخابرات هم ما رو ب ......
چ وضعشه بابا عمر ماست ک داره بیهوده تلف میشه.مرگ بر مخابرات کافر مرگ بر مخابرات جانی مرگ بر مخابرات

rshafiiy
11-08-2012, 05:22
اولش که شروع به دانلود می کنه تا ۷۰ هم میره ولی یهو تخریب میشه میوفته روی ۳۰ ۳۵ دلم خوشه ۲ مگ دارم . خوب هم ۱۲۸ هم که همین بود سرعت

KING iMAN
11-08-2012, 06:39
من که همچنان با سرویس 128 نامحدود دارم در تمام طول روز با همون سرعت 40 دانلود میکنم :دی
با این تفاوت که من 24 ساعت واسه دانلود دارم و نه 4 ساعت.

alimail3248
11-08-2012, 12:20
برای شماها سایت گوگل رو سریع باز میکنه یا کند شده؟

rshafiiy
11-08-2012, 12:23
زنگ بزن مخابرات بگو پورتت رو عوض کنن

میگم یعنی من زنگ بزنم بگم پورتمو عوض کنین اونا هم عوض می کنن ؟؟

Gladiator King
11-08-2012, 12:26
ساعت 2 تا 6
اگر هنوز نخریدی بهت پیشنهاد میکنم دست نگه دار ببین چی میشه چون الان که وضعیت خیلی خرابه!
اکثر isp ا حداقل 5 ساعت رو دارن

دیگه نمیشه دست نگه داشت چون نصاب همین الان زنگ زد داره میاد!

Gladiator King
11-08-2012, 13:43
خط من هم راه افتاد
تست الان

ببینم شب چطور میشه

Hamed-M1
11-08-2012, 14:51
دوستان یه چیز عجیبببب
من زمانی که سوریس 512 گرفتم سرعت طلبیعی بود . شب 60 و روز هم 60
تا چند روز پیش که شب 20 و روز 120
حالا امروز سرعت دانلودم رفته رو 60 ولی توی speedtest میزنه 120
؟؟؟؟؟؟

Hamed-M1
11-08-2012, 14:55
خط من هم راه افتاد
تست الان

ببینم شب چطور میشه

با دو مگ یه همچین سرعتی داری؟؟؟
خوب نیست
باید روی 2000 به بالا نشون میداد
توی صفحات قبل هم که ببینی اغلب افراد با سرعت 2048 مخابرات مشکل دارن

porya_spy
11-08-2012, 15:19
خط من هم راه افتاد
تست الان

ببینم شب چطور میشه

دوست عزیز سرویس چی گرفتی ؟ 1 مگ یا 2 مگ . چون سرعت شما دقیقا 2 برابر 1 مگ . دقیقا از موقعی که مخابرات تعرفه هارو اورده پایین سرعت سرویس هارو بالاتر میبنده ! ولی سرعت شب کم میشه !!!

krasusmh
11-08-2012, 15:24
آقا همونطور که حدس میزدم اینا از تهرانه و اهوازیا اصلا نمیدونن چه خبره فقط بهشون گفتتن بگید کاهش سرعت سراسریه . فکر میکنم تا چند روز دیگه درست بشه !

krasusmh
11-08-2012, 15:50
دوستان شایدم یه تست باشه ک ببینن عکس العمل کاربرا چیه . شاید میخوان پهنای باند شبانه رو واسه درآمد بیشتر کم کنن !!!
خواهش میکنم روزی 2 بار زنگ بزنید و از سرعت بپرسید و شاکی بشید .

keyvan94
11-08-2012, 15:51
دوستان برای مشکل نویز خط به کجا باید زنگ زد ؟ پشتیبانی که گفت زنگ بزن 117 زنگ زدم ولی کاری نکردن بعد زنگ زدم 118 گفت بزن 3373737 اینم زدم کسی جواب نداد نمی دونم بخاطر ماه رمضون کسی جواب نمیده !!!!چون جدیدا هر جا این ادارات دولتی کار داشته باشی میگن الان رمضونه بعد رمضون بیا !!!!!!!!!!

krasusmh
11-08-2012, 15:52
اگر دانلود شبانه واستون ارزش داره هرروز زنگ بزنید و شاکی بشید.

chicken_k
11-08-2012, 15:53
دوستان برای مشکل نویز خط به کجا باید زنگ زد ؟ پشتیبانی که گفت زنگ بزن 117 زنگ زدم ولی کاری نکردن بعد زنگ زدم 118 گفت بزن 3373737 اینم زدم کسی جواب نداد نمی دونم بخاطر ماه رمضون کسی جواب نمیده !!!!چون جدیدا هر جا این ادارات دولتی کار داشته باشی میگن الان رمضونه بعد رمضون بیا !!!!!!!!!!
اگه مشکل از نویز باشه میشه با یه میکرو فیلتر حلش کرد
ولی مشکل از مخابراته
الان چون کاربراش زیاد شده
سرعتش خیلی افت کرده
من 512دارم -خونمون هم تا مرکز آزادی چند تا کوچه فاصله نداره ولی سرعتم 12کیلو بایته