PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

alimail3248
19-04-2013, 19:34
برا من که هیچ گونه افت سرعتی وجود نداره تو این دو هفته که یه مگ حجمی گرفتم سرعتم ثابته و از تمام سرورها همینه تست الان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sh@y@n
20-04-2013, 01:59
منم امروز سرعتم داغون بود
ولی هر چی به ساعت 2 نزدیک میشدیم سرعت بهتر و بهتر میشد الان هم که عالی:n02:
اصلا اوضاعی داریم با این مخابرات....:n02:

imanparsa
20-04-2013, 23:17
الان سرعت از صبح تقریبا بهتره. 60 تا 70 تا میده . سرویس 1مگ

KING iMAN
21-04-2013, 14:23
آقا کلاً لعنت بهشون

dvd2010
21-04-2013, 15:09
از ساعت10 تا يه ربع پيش اينترنتم قطع بو النم كه وصل شده سرعت لاكپشتيه.

mohammad.t
21-04-2013, 20:36
آقا کلاً لعنت بهشون

ايمان جان ديدم اينو گفتي منم جو گير شدم يه چيزي بگم!
يعني مثل .... پشيمونم كه اومدم هنوز فعال نشده ببين چقدر مشكل خوردم وصل بشه ديگه چطور ميشه!

رفتم 51 تومن دادم براي سه ماه 256 نامحدود و يكماه رايگان روش!
سه شنبه فرم پر كردم شنبه زنگ زده ميگه فعال شده گفتم خودم كانفيگ مي كنم يوزر و پسورد داد تا بعد از ظهر منتظر چراغ لينك مودم بودم روشن نشد كه نشد!
زنگ زدم ميگم چراغ adsl روشن نميشه ميگه تلفنها رو جدا كن ... ببر دم در خونه به سيم اصلي وصل كن.... ميگم بابا من خودم ختم اين كارا هستم سه ساله پارس آنلاين داشتم تا قبل از اينكه سرويس قبلي جمع بشه اين چراغه روشن بود.
گفت باشه تا حداكثر فردا بعد از ظهر كارشناس مي فرستم بياد اگه مشكل داشت بايد بگيم از مخابرات پورت رو عوض كنن كه دو سه روز طول ميكشه.
گفتم باشه بفرست.
آقا از اين به اصطلاح كارشناس خبري نشد كه نشد.
زنگ زدم دفتر كه پول داده بودم گوشي رو بر نمي داشتن.
زنگ زدم 2020 بعد از اينكه شونصد نفر جلوم بودن وصل شده اپراتور يه پسره بود مشكل رو گفتم كه روشن نميشه با يه لحن بسيار بدي اولين چيزي كه گفت: مشكل از خودتونه جناب! وقتي نذاشتي نصاب بياد همينه روشن نميشه!
ميگم بابا من خودم سه سال adsl داشتم مي دونم چي به چيه.
بازم با اون لحن بدش ميگه: اصلا تو فوق مهندس كامپيوتر و ... هستي وقتي نذاشتي نصاب بياد(انگار چيزه هي ميگه نصاب بياد!) همينه. آخرش هم گفت شماره ات رو بگو گفت همينه كه افتاده گفتم آره گفت شما اصلا مشترك ما نيستي بعد شماره اهواز داد 2227007 گفت اينجا زنگ بزن بگو 2020 گفته مشترك ما نيستي اونم كه سر كاري بود كسي بر نداشت.

كلا پشيمونم كه ازشون سرويس گرفتم سه سال پارس آنلاين بودم اپراتورش ساعت 2 شب زنگ ميزدي اصلا يه ذره هم بي احترامي نمي كرد.
الانم فعال كردن كه كردن فعال نشد هم اصلا قيد پولم رو مي زنم.
احتمالا وصل بشه هم با سرعتش بايد اعصابمون خورد بشه.

sh@y@n
21-04-2013, 20:51
يعني مثل .... پشيمونم كه اومدم هنوز فعال نشده ببين چقدر مشكل خوردم وصل بشه ديگه چطور ميشه!

سه شنبه فرم پر كردم شنبه زنگ زده ميگه فعال شده گفتم خودم كانفيگ مي كنم يوزر و پسورد داد تا بعد از ظهر منتظر چراغ لينك مودم بودم روشن نشد كه نشد!
زنگ زدم ميگم چراغ adsl روشن نميشه ميگه تلفنها رو جدا كن ... ببر دم در خونه به سيم اصلي وصل كن.... ميگم بابا من خودم ختم اين كارا هستم سه ساله پارس آنلاين داشتم تا قبل از اينكه سرويس قبلي جمع بشه اين چراغه روشن بود.
گفت باشه تا حداكثر فردا بعد از ظهر كارشناس مي فرستم بياد اگه مشكل داشت بايد بگيم از مخابرات پورت رو عوض كنن كه دو سه روز طول ميكشه.
گفتم باشه بفرست.
زنگ زدم 2020 بعد از اينكه شونصد نفر جلوم بودن وصل شده اپراتور يه پسره بود مشكل رو گفتم كه روشن نميشه با يه لحن بسيار بدي اولين چيزي كه گفت: مشكل از خودتونه جناب! وقتي نذاشتي نصاب بياد همينه روشن نميشه!
بازم با اون لحن بدش ميگه: اصلا تو فوق مهندس كامپيوتر و ... هستي وقتي نذاشتي نصاب بياد(انگار چيزه هي ميگه نصاب بياد!) همينه. آخرش هم گفت شماره ات رو بگو گفت همينه كه افتاده گفتم آره گفت شما اصلا مشترك ما نيستي بعد شماره اهواز داد 2227007 گفت اينجا زنگ بزن بگو 2020 گفته مشترك ما نيستي اونم كه سر كاري بود كسي بر نداشت.

كلا پشيمونم كه ازشون سرويس گرفتم سه سال پارس آنلاين بودم اپراتورش ساعت 2 شب زنگ ميزدي اصلا يه ذره هم بي احترامي نمي كرد.
این اپراتوری که گفتی فکر کنم همونه که من هر وقت زنگ میزنم جواب میده آخه لحنش خیلی آشناست:n02:

منم وقتی برام وصل کردن چراغ لینک ثابت نمیشد وقتی هم زنگ میزدم پشتیبانی میگفتن نویز داری و از این جور حرفا !
راستی شما که چراغ لینکت روشن نمیشه شاید اصلا خطت رانژه نشده باشه
شاید به همین خاطر هم پشتیبانی گفته شما مشترک ما نیستی

9vin
21-04-2013, 20:53

گفتم باشه بفرست.

آره دوست من درکت میکنم / منم کشیدم زیاد ......

این ا
پراتوراشون واقعا بیسواد و شعور صحبت کردن ندارن ...
حالا باز
پسرها یه چیزی حالیشون هست / وای به حال اینکه پستت به اپراتور خانم بیوفته / شوتن شوت ....
:n21:

نمیدونم والا ....:n27:

mohammad.t
21-04-2013, 21:10
این اپراتوری که گفتی فکر کنم همونه که من هر وقت زنگ میزنم جواب میده آخه لحنش خیلی آشناست:n02:

منم وقتی برام وصل کردن چراغ لینک ثابت نمیشد وقتی هم زنگ میزدم پشتیبانی میگفتن نویز داری و از این جور حرفا !
راستی شما که چراغ لینکت روشن نمیشه شاید اصلا خطت رانژه نشده باشه
شاید به همین خاطر هم پشتیبانی گفته شما مشترک ما نیستی

احتمالا خودشه:n02:
اتفاقا منم گفتم بهشون گفتم شايد اصلا رانژه نشده خط ، زد توي سيستم گفت نه اينجا زده فعال شده(البته شهر خودمون اون جوانك كه فكر كنم اصلا سيستم جلوش نبود فقط مي گفت بايد نصاب مي اومد!

آره دوست من درکت میکنم / منم کشیدم زیاد ......

این ا
پراتوراشون واقعا بیسواد و شعور صحبت کردن ندارن ...
حالا باز
پسرها یه چیزی حالیشون هست / وای به حال اینکه پستت به اپراتور خانم بیوفته / شوتن شوت ....

:n21:

نمیدونم والا ....:n27:

نكته جالب تر اينكه شماره رو كه بهم داد شماره پاس پاناماد هستش كه نمي دونم چه ربطي به اينترنت مخابرات داره. بگو حداقل خواستي بپيچوني ميگفتي فردا زنگ بزن!

sh@y@n
21-04-2013, 21:18
احتمالا خودشه:n02:
اتفاقا منم گفتم بهشون گفتم شايد اصلا رانژه نشده خط ، زد توي سيستم گفت نه اينجا زده فعال شده(البته شهر خودمون اون جوانك كه فكر كنم اصلا سيستم جلوش نبود فقط مي گفت بايد نصاب مي اومد!

نكته جالب تر اينكه شماره رو كه بهم داد شماره پاس پاناماد هستش كه نمي دونم چه ربطي به اينترنت مخابرات داره. بگو حداقل خواستي بپيچوني ميگفتي فردا زنگ بزن!

پارس ماناماد نماینده مخابرات رو فیبر نوریه شما که خطت فیبر نیست پس ماناماد هیچی
زنگ بزن مرکز اهواز ببین خطت رانژه شده ؟
چون منم چند وقت پیش یه روز چراغ لینکم خود به خود خاموش شد و دیگه هم روشن نشد هر چی هم زنگ میزدم پشتیبانی میگفتن شما خطت مشکلی نداره خلاصه بعد از حدود یک هفته و چندین بار حضوری رفتن به دفترشون و تعداد نامحدودی تلفن :n02:درست شد
اگر مطمئن شدی خطت رانژه شده و مشکل داری بگو چندتا شماره بهت بدم شاید فرجی شد

mohammad.t
21-04-2013, 21:45
پارس ماناماد نماینده مخابرات رو فیبر نوریه شما که خطت فیبر نیست پس ماناماد هیچی
زنگ بزن مرکز اهواز ببین خطت رانژه شده ؟
چون منم چند وقت پیش یه روز چراغ لینکم خود به خود خاموش شد و دیگه هم روشن نشد هر چی هم زنگ میزدم پشتیبانی میگفتن شما خطت مشکلی نداره خلاصه بعد از حدود یک هفته و چندین بار حضوری رفتن به دفترشون و تعداد نامحدودی تلفن :n02:درست شد
اگر مطمئن شدی خطت رانژه شده و مشکل داری بگو چندتا شماره بهت بدم شاید فرجی شد

من اهواز نيستم ، دزفولم.
نماينده ميگه رانژه شده ولي مطمئن نيستم چون اصلا روشن نشده حتي مودم تلاشي هم براي وصل شدن نمي كنه!
اگه شماره داشته باشيد هم با كمال ميل استقبال ميكنم!
ولي هنوز تو شوك اون اپراتوره هستم كه نقل به مضمون ميگه: ببين تو اصلا خداي كامپيوتري وقتي نذاشتي نصاب بياد همينه:n02:

به نظرم بي خيالش بشم تا فعالش كنند بهتره، بهتر نيست؟ زماني كه از ثبت نام نگذشته تازه فردا ميشه 7 روز. اينا هم گرفتارن سرشون شلوغه بايد بهشون حق داد. يه چراغ روشن نميشه كه چيز مهمي نيست .چراغ كيس و مونيتور كه روشن ميشه.
:n02:

KING iMAN
21-04-2013, 21:56

گفتم باشه بفرست.

بدون کوچکترین تخفیفی بعضی از اپراتوراشون ته بیشعورن.کدشون رو که میگه یادداشت کن همیشه.

sh@y@n
21-04-2013, 22:20
من اهواز نيستم ، دزفولم.
نماينده ميگه رانژه شده ولي مطمئن نيستم چون اصلا روشن نشده حتي مودم تلاشي هم براي وصل شدن نمي كنه!
ولي هنوز تو شوك اون اپراتوره هستم كه نقل به مضمون ميگه: ببين تو اصلا خداي كامپيوتري وقتي نذاشتي نصاب بياد همينه:n02:

به نظرم بي خيالش بشم تا فعالش كنند بهتره، بهتر نيست؟ زماني كه از ثبت نام نگذشته تازه فردا ميشه 7 روز. اينا هم گرفتارن سرشون شلوغه بايد بهشون حق داد. يه چراغ روشن نميشه كه چيز مهمي نيست .چراغ كيس و مونيتور كه روشن ميشه.
نمایدگی کجا زنگ زدی ؟
مهم 2020 هست ببین اون چی میگه ؟
راستی تا حالا من ندیده بودم خود پشتیبانی زنگ بزنه پسوردو بده ! بچه ها 1000 تا حیله و ترفند میزنن تا بتونن پسوردو بگیرن , ولی به نظر من شما خطت هنوز رانژه نشده

mohammad.t
21-04-2013, 22:45
نمایدگی کجا زنگ زدی ؟
مهم 2020 هست ببین اون چی میگه ؟
راستی تا حالا من ندیده بودم خود پشتیبانی زنگ بزنه پسوردو بده ! بچه ها 1000 تا حیله و ترفند میزنن تا بتونن پسوردو بگیرن , ولی به نظر من شما خطت هنوز رانژه نشده

همين دفتري كه رفتم ثبت نام كردم.
2020 هم كه بالاتر گفتم گفت نصاب نذاشتي بياد روشن نميشه ، اصلا مشترك ما نيستي بعد شماره پارس ماناماد رو داد.
چرا حيله و ترفند؟ پسورد خود مخابرات رو عرض نكردم پسورد خودم رو ميگم ها:n02:
خودشون زنگ زدن گفتن سرويست از طرف مخابرات فعال شده خودت مودم رو كانفيگ مي كني يا كارشناس بفرستم گفتم خودم مي تونم مشخصات بده گفت اين يوزر اينم پسورد vpi و vci هم 0 و 35 .
بعد هم زنگ زدم با اطمينان گفت رانژه شده بايد كارشناس بفرستم بررسي كنه.
----------------------------------
پ.ن: شاهد از غيب رسيد!
توي سايت sitra شماره رو كه مي زنم ميگه متاسفانه شماره مورد نظر شما به دليل اينكه adsl دارد قابليت برقراري سرويس اينترنت پرسرعت را ندارد.

sh@y@n
21-04-2013, 23:31
همين دفتري كه رفتم ثبت نام كردم.
2020 هم كه بالاتر گفتم گفت نصاب نذاشتي بياد روشن نميشه ، اصلا مشترك ما نيستي بعد شماره پارس ماناماد رو داد.
چرا حيله و ترفند؟ پسورد خود مخابرات رو عرض نكردم پسورد خودم رو ميگم ها:n02:
خودشون زنگ زدن گفتن سرويست از طرف مخابرات فعال شده خودت مودم رو كانفيگ مي كني يا كارشناس بفرستم گفتم خودم مي تونم مشخصات بده گفت اين يوزر اينم پسورد vpi و vci هم 0 و 35 .
بعد هم زنگ زدم با اطمينان گفت رانژه شده بايد كارشناس بفرستم بررسي كنه.
----------------------------------
پ.ن: شاهد از غيب رسيد!
توي سايت sitra شماره رو كه مي زنم ميگه متاسفانه شماره مورد نظر شما به دليل اينكه adsl دارد قابليت برقراري سرويس اينترنت پرسرعت را ندارد.
همون پسوردو میگم دیگه :n02:به این راحتی ها پسوردو لو نمیدن
خوب یوزر پسوردتو تو سیترا بزن ببین وارد میشه یا نه ؟
پس به احتمال زیاد خطت رانژه شده

mohammad.t
21-04-2013, 23:51
همون پسوردو میگم دیگه :n02:به این راحتی ها پسوردو لو نمیدن
خوب یوزر پسوردتو تو سیترا بزن ببین وارد میشه یا نه ؟
پس به احتمال زیاد خطت رانژه شده

نه وارد نميشه.
خارج از اين قضيه پسورد رو كه راحت ميشه گير اورد از توي تنظيمات مودم.
بايد مودمم رو ببرم جايي ديگه آزمايش كنم اينقدر پشت سرشون حرف زدم نكنه مودمم خراب باشه شرمندشون بشم!

sh@y@n
22-04-2013, 00:00
نه وارد نميشه.
خارج از اين قضيه پسورد رو كه راحت ميشه گير اورد از توي تنظيمات مودم.
بايد مودمم رو ببرم جايي ديگه آزمايش كنم اينقدر پشت سرشون حرف زدم نكنه مودمم خراب باشه شرمندشون بشم!
نه , از مودم نمیشه
باید پسوردو خودت وارد کنی

!fashist!
22-04-2013, 00:48
من اهواز نيستم ، دزفولم.

منم دزفولم
50 روز طول کشید تا خط رو رانژه کردن
اگه از پست بانک ثبت نام میکردی بهتر بود،حداقل میرفتی خره پست بانکو میگرفتی :n02:

kahkeshane_2010
22-04-2013, 00:52
نه , از مودم نمیشه
باید پسوردو خودت وارد کنی

دوست عزیز این اشتراک اینترنتی که گرفتی اصلا ربطی به 2020 نداره زیر نظر مخابراته ولی به 2020 ربطی نداره یه شرکت دیگس که زیر نظر مخابراته سایت سیترا یکی از زیر مجموعه های 2020 شما نباید به 2020 زنگ بزنی چون هیچ کاری نمیتونن برات بکنن چون شمارت تو سیستمشون ثبت نشده اگه چراغ adsl روشن نمیشه فردا برو نمایندگی که ازش خریدی وخودش بزار پیگیری کنه که شماره تلفنتو وخطتو هر چه زودتر تو مخابرات ثبت کنن بعد چند ساعت درست میشه 100%درست میشه یا ادرس مخابراتی که ازشون پشتیبانی میکنه رو بگیر و برو اونجا پیگیری کن میگم حتما درست میشه .

imanparsa
22-04-2013, 07:47
من اهواز نيستم ، دزفولم.

دوست عزیز پسر خاله ودم 2هفته پیش ثبت نام کرد همین مشکل براش پیش اومد . همه حتی مخابرات میگفتن آقا پورت شما وصله و رانژه شده .
اما چراغ دی اس ال روی مودم خاموش بود(اونی که مربوطه به پورته)
خودم رفتم مخابرات مرکز (صبح زود رفتم) بهشون مشکل رو گفتم . تیمشون ساعت 8صبح درستش کردن .

شما فقط برو مخابرات مرکز محل سکونتتون .
اگر سیم مسی باشید برید قسمت (ام دی اف) همه پورت های ای دی اس ال اونجا هستن سریع درستش میکنن

KING iMAN
22-04-2013, 10:53
بیاین با هم در دشتهای خوزستان نماز حاجت بخونیم برای قطع شدن کلی اینترنت از ریشه تا خیال هممون راحت بشه.باشد که رستگار شویم :دی

dvb595959
22-04-2013, 11:21
سرعت دانلود عالیه... ولی سرعت پج باز کردن در حد صفر...این یعنی چی اونوقت؟:n13:

wooooow
22-04-2013, 11:27
سرعت دانلود عالیه... ولی سرعت پج باز کردن در حد صفر...این یعنی چی اونوقت؟:n13:

یعنی پینگ مخابرات خرابه
چیزی که مخابرات در اون استاد هست :n02:

تو همه استان ها همین شکلیه
مخابرات فقط به درد دانلود میخوره

dvb595959
22-04-2013, 11:40
من به نظرم اگه اینبار زنگ بزنم 2020 بگم اوضاع پینگ اینه ... بهم بگه خونه شما جای مناسبی واقع نشده باید خونه رو عوض کنید برید جای دیگه ای ساکن بشین.فقط کم مونده همینو بگن....

wooooow
22-04-2013, 11:44
من به نظرم اگه اینبار زنگ بزنم 2020 بگم اوضاع پینگ اینه ... بهم بگه خونه شما جای مناسبی واقع نشده باید خونه رو عوض کنید برید جای دیگه ای ساکن بشین.فقط کم مونده همینو بگن....

اگه همینو بگن که خیلی عالی :n02:

خیلی هاشون اطلاعات کافی ندارن و در زمینه اینترنت و ..... اصلا خیلی از اصطلاحات رو نمیدونن

شما بزنگ بگو پینگ خرابه اصلا بعضی موارد طرف نمیدونه پینگ چیه !!!!!

dvb595959
22-04-2013, 12:02
اگه همینو بگن که خیلی عالی :n02:

خیلی هاشون اطلاعات کافی ندارن و در زمینه اینترنت و ..... اصلا خیلی از اصطلاحات رو نمیدونن

شما بزنگ بگو پینگ خرابه اصلا بعضی موارد طرف نمیدونه پینگ چیه !!!!!

آخه الان هم اگه بخوام زنگ بزنم باید یک ساعت منتظر بمونم که آخر سر هم یه جواب بی ربط بشنوم...(الان میگه آقا مودم رو سر و ته نزاشتی... آقا سیم کشی خونه مشکل نداره؟....آقا اسپلیتر کار بزار... آقا مودم رو ریست کن.... دوباره کانکشن بساز... مشکل سراسریه بزودی حل میشه... این مربوط میشه به کشور بنگلادش چون 1 کشتی با یه قطار تصادف کرده فیبر نوری قطع شده دست ما نیست ولی سعی میکنیم بزودی حلش کنیم...الان از این جوابها میده... غیر از اینه؟؟؟؟؟:n04:)

9vin
22-04-2013, 12:10
آخه الان هم اگه بخوام زنگ بزنم باید یک ساعت منتظر بمونم که آخر سر هم یه جواب بی ربط بشنوم...(الان میگه آقا مودم رو سر و ته نزاشتی... آقا سیم کشی خونه مشکل نداره؟....آقا اسپلیتر کار بزار... آقا مودم رو ریست کن.... دوباره کانکشن بساز... مشکل سراسریه بزودی حل میشه... این مربوط میشه به کشور بنگلادش چون 1 کشتی با یه قطار تصادف کرده فیبر نوری قطع شده دست ما نیست ولی سعی میکنیم بزودی حلش کنیم...الان از این جوابها میده... غیر از اینه؟؟؟؟؟:n04:)

:n08::n08::n08:

عالی بود ...واقعا بیسوادن کارکنان مخابرات

wooooow
22-04-2013, 12:29
:n08::n08::n08:

عالی بود ...واقعا ****** کارکنان مخابرات

دوست عزیز دیگه چرا به کارکنان مخابرات توهین میکنی ؟؟ :n29:

مشکل پشتیباین شرکت ضحی کیش هست که نمایندگی پورت مخابرات رو داره -- چه ربطی به مخابرات داره ؟؟
اگر هم به مخابرات ربط داشته باشه مربوط به پشتیبانی بخش adsl میشه نه کل پرسنل مخابرات

کلمه ی شما واژه درستی نیست :n29:

9vin
22-04-2013, 12:41
دوست عزیز دیگه چرا به کارکنان مخابرات توهین میکنی ؟؟ :n29:

مشکل پشتیباین شرکت ضحی کیش هست که نمایندگی پورت مخابرات رو داره -- چه ربطی به مخابرات داره ؟؟
اگر هم به مخابرات ربط داشته باشه مربوط به پشتیبانی بخش adsl میشه نه کل پرسنل مخابرات

کلمه ی شما واژه درستی نیست :n29:

اخوی منظور من ابراتورهای مخابراته .... (همون کیش که میگی ) بله بله ....:n16:

gamekhor2007
22-04-2013, 13:15
باز تابستان شد و حجم بیش از حد یوزر و درنتیجه کمبود پهنای باند،کاهش سرعت و پینگ بالا و تایم اوت.آفرین به مخابرات

kahkeshane_2010
22-04-2013, 13:18
اقا جون سرعتتون چطوره؟لطفا گزارش کنید

dvb595959
22-04-2013, 13:28
اقا جون سرعتتون چطوره؟لطفا گزارش کنید

سرعت دانلود حدود 50 (با 128 نامحدود).سرعت پج باز کردن خیلی بد بود ولی الان بهتر شد.

kahkeshane_2010
22-04-2013, 13:40
سرعت دانلود حدود 50 (با 128 نامحدود).سرعت پج باز کردن خیلی بد بود ولی الان بهتر شد.

ممنون اونایی که تو شهر اهوازن بگن سرعتشون چطوره مثل اینکه خوب شده براتون چون هیچ کس اعتراضی نمیکنه از افت سرعت یا باز هم........؟لطفا بگید

imanparsa
22-04-2013, 14:20
سرعت بد و پینگ بالاست. صبح بهتر بود

dvd2010
22-04-2013, 17:15
سرعت افتضاح.ازظهر تا الان نتم قطع بود.شاید بخاطر امدن آقای م.ا بوده

mohammad.t
22-04-2013, 21:06
دوستان يوزر نيم كه دادن بهم با CN شروع ميشه بچه ها ميگن اين مخابرات نيست انداختن بهت:n02:
2020 هم كه ميگه شماره شما توي سيستم ما نيست!
پس اين كي بود امروز از طرف مخابرات اومد خونمون:n13::n02:
گفت 2-3 روز ديگه صبر كن درستش مي كنيم:n23:

9vin
22-04-2013, 21:12
دوستان يوزر نيم كه دادن بهم با CN شروع ميشه بچه ها ميگن اين مخابرات نيست انداختن بهت:n02:

فکر نمیکنم ...

یوزر نیم شماره تلفن خونس بدون صفر :n13:

kahkeshane_2010
22-04-2013, 21:26

دوست عزیز این اشتراک اینترنتی که گرفتی اصلا ربطی به 2020 نداره زیر نظر مخابراته ولی به 2020 ربطی نداره یه شرکت دیگس که زیر نظر مخابراته سایت سیترا یکی از زیر مجموعه های 2020 شما نباید به 2020 زنگ بزنی چون هیچ کاری نمیتونن برات بکنن چون شمارت تو سیستمشون ثبت نشده اگه چراغ adsl روشن نمیشه فردا برو نمایندگی که ازش خریدی وخودش بزار پیگیری کنه که شماره تلفنتو وخطتو هر چه زودتر تو مخابرات ثبت کنن بعد چند ساعت درست میشه 100%درست میشه یا ادرس مخابراتی که ازشون پشتیبانی میکنه رو بگیر و برو اونجا پیگیری کن میگم حتما درست میشه .
یه چیزی بگم شاید باور نکنی یوزرت شماره تلفنتون +اولش حروف انگلیسی

وپسوردت هم شماره موبایلته بدون صفر//// 99%اینجورین
ها چیه تعجب کردی؟اینی که برات اومده از مخابراته ولی نه از 2020 صبرکن چند روز دیگه درست میشه درست گفتم در مورد یوزر وپسوردت>؟

sh@y@n
22-04-2013, 22:14

ها چیه تعجب کردی؟اینی که برات اومده از مخابراته ولی نه از 2020 صبرکن چند روز دیگه درست میشه درست گفتم در مورد یوزر وپسوردت>؟
نماینده مخابرات در استان خوزستان شرکت kish oasis یا همون ضحی کیش هست
غیر از اون دیگه مخابرات نداریم:n02:

mohammad.t
22-04-2013, 22:33

يوزرش اونجوريه ولي پسوردش 6 رقم هستش كه ارتباط معني داري بين اون و خودم پيدا نكردم!
حالا عيب نداره بالاخره اينا درستش مي كنن بچه هاي خوبي هستن و پيگير كار ما هستن:n24:
فقط من يه شماره پشتيباني 24 ساعته مي خوام يه بعدا كه سرعت كم بود چيزي توي دلم نذارم و بهشون بگم:n09:
حالا 2020 كه ميگه ما نداريم يه 3030 يا 4040 يا حداقل 5050 باشه:n02:

kahkeshane_2010
22-04-2013, 23:13
يوزرش اونجوريه ولي پسوردش 6 رقم هستش كه ارتباط معني داري بين اون و خودم پيدا نكردم!
حالا عيب نداره بالاخره اينا درستش مي كنن بچه هاي خوبي هستن و پيگير كار ما هستن:n24:
فقط من يه شماره پشتيباني 24 ساعته مي خوام يه بعدا كه سرعت كم بود چيزي توي دلم نذارم و بهشون بگم:n09:

دیگه پشتیبانیت میشه همون نمایندگی که ازش خریدی بهش زنگ میزنی بهش مشکلتو میگی
سرویسی که من گرفتم مثل سرویسته 5روز پیش فعال شد.

saeediranzad
23-04-2013, 09:42
سلام
شما میشه آدرس چک کردن حسابتون را بگذارید؟ من اصلاْ بعید میدونم این مال مخابرات باشه.
مال ما 80.191.224.242 است.

mohammad.t
23-04-2013, 11:24
سلام
شما میشه آدرس چک کردن حسابتون را بگذارید؟ من اصلاْ بعید میدونم این مال مخابرات باشه.
مال ما 80.191.224.242 است.

سلام دوست من.
فعلا هر سايتي بلد بودم زدم وارد نشد !
بايد برم بپرسم ببينم چطوري ميشه چك كرد:20:

seetherali
23-04-2013, 12:33
آقا چند روز طول ميكشه تا بيان وصل كنن ؟

porya_spy
23-04-2013, 12:37
آقا چند روز طول ميكشه تا بيان وصل كنن ؟

مال من امروز وصل شد بزودی تست هاشو میذارم . وقتی خطت رانژه بشه معمولا 2 الی 3 روز بعدش نصاب زنگ میزنه که بیاد نصب کنه . ولی ممکنه بیشتر هم طول بکشه !

kahkeshane_2010
23-04-2013, 13:35
سلام دوست من.
فعلا هر سايتي بلد بودم زدم وارد نشد !
بايد برم بپرسم ببينم چطوري ميشه چك كرد:20:

دوست عزیز هنوز اینترنتتو فعال نکردن که بری تو سایت هر وقت مودمتو کانفیگ کردی وچراغ اینترنتت روشن شد و تو گوگل سرچ کردی بعد یوزری که بهت دادن حروف انگلیسی +شماره تلفنتو وپسوردتو دقیق بزن وارد میشی.
2 هفته دیگه یه سایتی برای ما راه اندازی میکنن که بتونیم انواع سرویسها روببینیم ،تمدید کنیم و.........

mohammad.t
23-04-2013, 14:29

دوست عزیز هنوز اینترنتتو فعال نکردن که بری تو سایت هر وقت مودمتو کانفیگ کردی وچراغ اینترنتت روشن شد و تو گوگل سرچ کردی بعد یوزری که بهت دادن حروف انگلیسی +شماره تلفنتو وپسوردتو دقیق بزن وارد میشی.
2 هفته دیگه یه سایتی برای ما راه اندازی میکنن که بتونیم انواع سرویسها روببینیم ،تمدید کنیم و.........

دمت گرم!:n19:
وارد شد مشخصات سرويس رو نوشته 256-Unlimited-4M
اعتبار هم زده 41300 كه پول دادم! كه در اينجا 4M يعني 4 ماه!
حالا بايد منتظر موند و ديد كي اين چراغ روشن خواهد شد:n24:

gamekhor2007
23-04-2013, 15:53
این چند روزه سرعت داغون و پینگ هم بالاست.نمیدونم چرا فقط برای بعضی ها اینطوری هست

porya_spy
23-04-2013, 17:32
دوستان امروز قطعی نداشتید ؟! من سرویسم که امروز وصل شد میگذاشتم دانلود بشه میومدم میدیدم اینترنت قطع شده ! 2 بار امروز اینترنت قطع شد !

wooooow
23-04-2013, 17:53
دوستان امروز قطعی نداشتید ؟! من سرویسم که امروز وصل شد میگذاشتم دانلود بشه میومدم میدیدم اینترنت قطع شده ! 2 بار امروز اینترنت قطع شد !

مثل اینکه مشکل از شرکت ضحی کیش هست
تو گیلان هم این شرکت دیشب و امروز مشکل داشت

تو صفحه مشترکین هم این ERROR رو میزنه

Maximum number of concurrent logins reached
Maximum check online fails reached

!fashist!
23-04-2013, 18:21
منم امروز قطعی داشتم

porya_spy
23-04-2013, 18:21
اقا این آیپی واقعا تاثیر داره ! سرعت دانلود من افتضاح شده بود انقدر مودم رو خاموش روشن کردم الان سرعت دانلود زیر 130 نمیاد ! تمام آیپی های من با 2 شروع میشه ولی بعد از خاموش روشن ادامه آیپی عوض میشه الان هم پینگ هم سرعت عالیه ! :n02::n01:

9vin
23-04-2013, 18:57
اقا این آیپی واقعا تاثیر داره ! سرعت دانلود من افتضاح شده بود انقدر مودم رو خاموش روشن کردم الان سرعت دانلود زیر 130 نمیاد ! تمام آیپی های من با 2 شروع میشه ولی بعد از خاموش روشن ادامه آیپی عوض میشه الان هم پینگ هم سرعت عالیه ! :n02::n01:

سرویس شما چیه ؟

porya_spy
23-04-2013, 19:34
سرویس شما چیه ؟
512 نامحدود

kahkeshane_2010
23-04-2013, 20:38
از کجا بدونیم ایپی مون چنده؟میخوام وقتی تغییر کنه متوجه بشم.ممنون

porya_spy
23-04-2013, 20:55

از این سایت میشه فهمید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wooooow
23-04-2013, 21:02

سرویس شما چیه ؟

512 نامحدود

از این سایت میشه فهمید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این چیزی که شما میگید دقیقا به چه صورت هست ؟؟؟

باید فقط اتصال رو قطع وصل کنم یا مودم رو خاموش روشن کنم ؟؟
اول آیپی من 7 هست
کدوم شماره ip هست که سرعت بهتری داره ؟؟ (( من چشمم آب نمیخوره بابت این قضیه -- 2 ساله از مخابرات پورت دارم هر روز خدا سرعتم ثابت بود :n02: ))

porya_spy
23-04-2013, 22:00
دوستان این چیزی که شما میگید دقیقا به چه صورت هست ؟؟؟

باید فقط اتصال رو قطع وصل کنم یا مودم رو خاموش روشن کنم ؟؟
اول آیپی من 7 هست
کدوم شماره ip هست که سرعت بهتری داره ؟؟ (( من چشمم آب نمیخوره بابت این قضیه -- 2 ساله از مخابرات پورت دارم هر روز خدا سرعتم ثابت بود :n02: ))

دوست عزیز آیپی خاصی نیست که سرعت بهتری داشته باشه هر دفعه یه چیز ! اره مودم رو خاموش روشن کن ممکن سرعتت خوب بشه ممکن هم بدتر بشه :n02:

9vin
23-04-2013, 23:59
سرعت افت کرده واسه من :n27:

imanparsa
24-04-2013, 00:05
سرعت بشدت پایین و افت کرده دوستان:n21:

saminem
24-04-2013, 01:49
من بهبهان هستم. برای ثبت نام روز شنبه مدارکش رو از طریق نمایندگی فاکس کردیم به 2020 و بعدش تماس گرفتیم و گفتن مدارک رسیده و دو سه روز طول میکشه تا ثبته مالیش انجام بشه و بعدش خططون وصل میشه !!! واقعا دو سه روز طول میکشه؟ معمولا چند روزه خط رانژه میشه؟

imanparsa
24-04-2013, 09:49
من بهبهان هستم. برای ثبت نام روز شنبه مدارکش رو از طریق نمایندگی فاکس کردیم به 2020 و بعدش تماس گرفتیم و گفتن مدارک رسیده و دو سه روز طول میکشه تا ثبته مالیش انجام بشه و بعدش خططون وصل میشه !!! واقعا دو سه روز طول میکشه؟ معمولا چند روزه خط رانژه میشه؟

خط های سیم مسی زود رانژه میشن . اگر بتونید خودتون کانفیگ کنید خیلی خوبه
مودم رو از عصر بزنید به برق و هر وقت چراغ پورت مودم روشن شد کانفیگش کنید
اگرم روشن نشد فردا و پس فردا هم امتحان کنید
احتمالا همون 2تا 3 روزه
سیم مسی با قسمت ام دی اف مخابراته و زود نصب میشه
اما کافوی نوری زمان بره/به علت اینکه باید تیم بفرستم بیرون از مرکز و سر کافو ها اونجا عملیات رانژه رو انجام بدن.
موفق باشید

ham33d
24-04-2013, 11:25
سلام دوستان میخام adslمخابرات اهواز رو بگیرم خونه مون طرفا بهارستان هست چطوره
سرعت-ساعات رایگان داره- پینگش چطوره-سرعت دان چطوره- قیمت طرح های نسبت به دیگر شرکتا چطوره؟
شما که دارین راضی هستن؟

dvb595959
24-04-2013, 12:00

سلام
اینجا هیچی مشخص نیست... برای من تقریبا یک هفته طول کشید تا رانزه بشه ولی سه روز هم معطلم کردن تا یوزر و پسورد بهم بدن تازه اونم با سرو صدا و دعوا.

saminem
24-04-2013, 13:06
خطم رانژه شد. الان زنگ بزنم 2020 یوزر و پسورد رو میده بهم؟

wooooow
24-04-2013, 13:09

معمولا یوزر رو سریع میسازن ولی نباید از 24 ساعت تجاوز بکنه

شما بزنگ ببین در چه حاله

porya_spy
24-04-2013, 13:22

شاید بدن ! ولی به احتمال 98% بهت میگن باید صبر کنی تا نصاب بهت زنگ بزنه ! اگرم خودت بلدی نصب کنی باید نصاب بیاد مدارک ثبت نام ازت بگیره بعد یوزر و پسورد بهت میده ! :n01:

imanparsa
24-04-2013, 13:42
سرعت-ساعات رایگان داره- پینگش چطوره-سرعت دان چطوره- قیمت طرح های نسبت به دیگر شرکتا چطوره؟
شما که دارین راضی هستن؟

یه روز خوبه یه روز بده . اما بیشتر بده
شما میتونید به چند صفحه قبل توی همین تاپیک مراجعه کنید / بچه ها راجب سرعت خیلی صحبت کردن
قیمت طرح ها نسبت به همه شرکت ها ارزون تره
من به شخصه راضی نیستم. چون فیبر نوری هستم نمیتونم برم یه شرکت دیگه / وایمکس هم داشتم که بدتره مخابرات بود

gamekhor2007
24-04-2013, 13:45
کسی برای افت سرعت تماس گرفته؟جوابی دادن؟

saminem
24-04-2013, 17:17
رفتم نمایندگی که اتفاقا آشنا هم بود. گفت روز شنبه نصاب میفرستیم حتما

porya_spy
24-04-2013, 19:08
اقا این مشکل داره منو دیوانه میکنه !! وقتی 5-6 ساعت میذارم دانلود میکنم بعد که دانلود رو قطع میکنم هر سایتی رو که میزنم بالا نمیاره ! بعد 4-5 دقیقه دوباره میزنم درست میشه و سایت هارو باز میکنه ! نمیدونم مشکل از کجاست ! کسی این مشکل رو نداره ؟!!! :n03:

imanparsa
24-04-2013, 19:34
اقا این مشکل داره منو دیوانه میکنه !! وقتی 5-6 ساعت میذارم دانلود میکنم بعد که دانلود رو قطع میکنم هر سایتی رو که میزنم بالا نمیاره ! بعد 4-5 دقیقه دوباره میزنم درست میشه و سایت هارو باز میکنه ! نمیدونم مشکل از کجاست ! کسی این مشکل رو نداره ؟!!! :n03:

اگر با لپ تاپ و وای فای هستید احتمالا مشکل از تهداد کانکشن زیاد هستش که مودمتون توی این تعداد کانکشن زیاد وقتی میخواد دانلود کنه براش مشکل پیش میاد
با کابل کراس وصلش کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه

imanparsa
24-04-2013, 19:36
کسی برای افت سرعت تماس گرفته؟جوابی دادن؟

من تماس گرفتم گفتن سراسری ـه

Shr776
24-04-2013, 20:23
بچه ها این تعرفه های اینترنت همه جا یکیه؟الان اهواز 512 4 گیگو میده 17325 تومن.بعدش ببینم این نا محدودا سرعتشون چقدر فرق داره با این ترافیکیا؟کسی 256 نامحدود داشته؟چطوریه سرعتش؟

alimail3248
24-04-2013, 20:39
من تماس گرفتم گفتن سراسری ـه

سراسری کدومه بابا این مخابرات که یک ساله مشکلش سراسریه.
نه اقا اینا همش حرف مفته .البته من پارس انلاینم الان دقیقا مثل مخابرات شده کند -گند -داغون ولی مخابرات رو از روزی که خریدم همینطوری بوده

porya_spy
24-04-2013, 20:47
اگر با لپ تاپ و وای فای هستید احتمالا مشکل از تهداد کانکشن زیاد هستش که مودمتون توی این تعداد کانکشن زیاد وقتی میخواد دانلود کنه براش مشکل پیش میاد
با کابل کراس وصلش کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه

دوست عزیز با لپتاپ نیستم ولی منظور من رو هم متوجه نشدید ! با دانلود کردن مشکلی ندارم وقتی 5-6 ساعت میذارم دانلود بشه یعد که میام دانلود قطع میکنم تا 4-5 دقیقه page باز نمیکنه بعد 5 دقیقه درست میشه ! ولی مشکلی نیست . امروز هم پینگ هم سرعت عالی بود . 512 نامحدود امروز سرعت زیر 110 نیومد ! :n12:

kilid
25-04-2013, 08:24
آقا اين ADSL مخابرات كه مار رو ديوانه كرده وسط كاركردن قطع ميشه سرعت 1 مگ با 128 تو باز كردن صفحات فرقي نميكنه . -------- كه جاي خود داره. باز كردن gmail هم با كندي خاصي انجام ميشه.:n13:

imanparsa
25-04-2013, 09:31
آقا اين ADSL مخابرات كه مار رو ديوانه كرده وسط كاركردن قطع ميشه سرعت 1 مگ با 128 تو باز كردن صفحات فرقي نميكنه . -------- كه جاي خود داره. باز كردن gmail هم با كندي خاصي انجام ميشه.:n13:

جی میل رو باهات موافقم. سرعت خرابه دوست عزیز:n27:

mohammad.t
25-04-2013, 13:10
سلام.
ساعت 12 امروز بالاخره بعد از تعويض پورت سوخته! اين چراغ لينك ما هم روشن شد و كانكت شديم:n10:
حالا زوده در موردش قضاوت كنم ولي يه چند تا مشكل داره : با speedtest نميشه تست گرفت! گوگل و جيميل و ... رو به سختي باز ميكنه!
بعضي مواقع هم يادش مي ره سند و رسيو داشته باشه!
سرعتش هم كه بدك نيست براي 256 نامحدود(اگه چشم نخوره!)

kahkeshane_2010
25-04-2013, 15:33
سلام.
ساعت 12 امروز بالاخره بعد از تعويض پورت سوخته! اين چراغ لينك ما هم روشن شد و كانكت شديم:n10:
حالا زوده در موردش قضاوت كنم ولي يه چند تا مشكل داره : با speedtest نميشه تست گرفت! گوگل و جيميل و ... رو به سختي باز ميكنه!

بالاخره وصل شد بهت تبریک میگم راستی کدوم شهری؟

mohammad.t
25-04-2013, 16:19
بالاخره وصل شد بهت تبریک میگم راستی کدوم شهری؟

ممنون.
من دزفول هستم

porya_spy
25-04-2013, 16:42
سلام.

اقا خوب شد این مشکلات رو گفتی چون منم این مشکلات رو دارم :n12: دقیقا بعضی اوقات برای منم سند و رسیو قطع میشه و تا چند دقیقه سایت باز نمیکنه ! با speedtest هم نمیشه تست بگیرم ! ولی گوگل و جیمیل نسبتا خوب باز میشن ! شما مودمت چیه ؟ من شکم برده به مودم ولی فکر نکنم از مودم باشه !

bestmovie
25-04-2013, 16:57
ما هم 15 روزه که از مخابرت سرویس گرفتیم چند روز اول سرعت خوب بود ولی بعدا ز چند روز سرعت افت کرد شدید الانم مدام افت سرعت دارم نمیدونم برای همه همینطوره یا نه

dvb595959
25-04-2013, 17:26
ما هم 15 روزه که از مخابرت سرویس گرفتیم چند روز اول سرعت خوب بود ولی بعدا ز چند روز سرعت افت کرد شدید الانم مدام افت سرعت دارم نمیدونم برای همه همینطوره یا نه

چند روز گذشته بد نبود ولی امروز افت سرعت داشتم.

mohammad.t
25-04-2013, 20:30
اقا خوب شد این مشکلات رو گفتی چون منم این مشکلات رو دارم :n12: دقیقا بعضی اوقات برای منم سند و رسیو قطع میشه و تا چند دقیقه سایت باز نمیکنه ! با speedtest هم نمیشه تست بگیرم ! ولی گوگل و جیمیل نسبتا خوب باز میشن ! شما مودمت چیه ؟ من شکم برده به مودم ولی فکر نکنم از مودم باشه !

بعيد مي دونم از مودم باشه.
مودم من 8811 TP LINK هست كه يكسال پيش لينكش ثابت نمي شد و مشكل ريستارت شدن داشت بازش كردم سه تا خازن باد كرده داشت اولي رو عوض كردم درست شد اون دو تا رو دست نزدم:n02:

porya_spy
25-04-2013, 21:21
بعيد مي دونم از مودم باشه.
مودم من 8811 TP LINK هست كه يكسال پيش لينكش ثابت نمي شد و مشكل ريستارت شدن داشت بازش كردم سه تا خازن باد كرده داشت اولي رو عوض كردم درست شد اون دو تا رو دست نزدم:n02:
50-50 بود ! ولی الان فکر کنم 100% از خود مخابرات . چون 2 روز پیش سرعت و پینگ عالی بود ! امروز سرعت خیلی اومده پایین ! پینگ هم نسبتا رفته بالا ! الان سرعتم 25-30 ! سرویسم هم 512 نامحدود ! دوست عزیز شما سرعتت رو گذاشتی . لطف کن یه تست پینگ با 4.2.2.4 و tehran.ir و 8.8.8.8 هم بذار :n12:

kahkeshane_2010
25-04-2013, 22:11
اگه میخواین سرعت واقعیتونو بسنجین از طریق دانلود از این سایت بسنجین تا سرعت واقعیتون بدستون بیاد

بعد بگیدسرعت دانلودتون چقد شده.

alimail3248
25-04-2013, 22:27
برای من که سرعت خوبه تست همین الان:

1 مگ حجمی مخابرات

256 ایرانسل

همون طور که میبینید پینگ وایمکس ان هم در این وضعیت نسبت به adsl چقدر بهتره .حالا ارزش داره این همه پول بدم به این مخابرات لعنتی.

mohammad.t
25-04-2013, 22:42
50-50 بود ! ولی الان فکر کنم 100% از خود مخابرات . چون 2 روز پیش سرعت و پینگ عالی بود ! امروز سرعت خیلی اومده پایین ! پینگ هم نسبتا رفته بالا ! الان سرعتم 25-30 ! سرویسم هم 512 نامحدود ! دوست عزیز شما سرعتت رو گذاشتی . لطف کن یه تست پینگ با 4.2.2.4 و tehran.ir و 8.8.8.8 هم بذار :n12:

خواهش ميكنم.
بالاخره موفق شدم با speedtest هم تست بگيرم يعني شانس آوردم آپلود خط رو روي 1024 بستن وگرنه آپلود تا 2 مگ هم بالاتر مي رفت:n13:

پينگ ها :

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=294ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=293ms TTL=49
Request timed out.

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=455ms TTL=28
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=450ms TTL=28
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=445ms TTL=28

اينم tehran.ir
Reply from 31.24.238.139: bytes=32 time=44ms TTL=113
Reply from 31.24.238.139: bytes=32 time=43ms TTL=113
Reply from 31.24.238.139: bytes=32 time=42ms TTL=113

يه تفاوت وحشتناكي بين سرورهاي داخلي و خارجي هست. از سرور سان كه پينگ 294 داره با 25 درصد پكت لاست تا سرور ايراني كه پينگ 40 دارند.
الان هوس كردم يه ويندوز 8.1 هم دانلود كنم!

porya_spy
25-04-2013, 23:14
اگه میخواین سرعت واقعیتونو بسنجین از طریق دانلود از این سایت بسنجین تا سرعت واقعیتون بدستون بیاد

بعد بگیدسرعت دانلودتون چقد شده.
دوست عزیز این سایت سرورش داخل ایران ! سرعت از این سایت هیچ مشکلی نداره ! مهم سرور های خارجی که یه روز خوب یه روز بد !

خواهش ميكنم.
بالاخره موفق شدم با speedtest هم تست بگيرم يعني شانس آوردم آپلود خط رو روي 1024 بستن وگرنه آپلود تا 2 مگ هم بالاتر مي رفت:n13:

پينگ ها :

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=294ms TTL=49
Request timed out.

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=455ms TTL=28
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=450ms TTL=28
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=445ms TTL=28

اينم tehran.ir
Reply from 31.24.238.139: bytes=32 time=43ms TTL=113
Reply from 31.24.238.139: bytes=32 time=42ms TTL=113

يه تفاوت وحشتناكي بين سرورهاي داخلي و خارجي هست. از سرور سان كه پينگ 294 داره با 25 درصد پكت لاست تا سرور ايراني كه پينگ 40 دارند.
الان هوس كردم يه ويندوز 8.1 هم دانلود كنم!

ممنون دوست عزیز این پینگ و سرعت پایین از سرور های خارجی 100000% مال نزدیک شدن انتخابات . بعد انتخابات درست میشه ! همه جا همینطوری . سرعت و پینگ از سرور های خارجی افتضاح ! الان دیگه کاملا فهمیدم که مشکل از مودم نیست :n02:

پ.ن : دوستان این نداشتن سند و رسیو خیلی اذیت میکنه ! در روز 3-4 بار اینطوری میشه ! به جز من و محمد جان کسی این مشکل رو نداره ؟!

mohammad.t
25-04-2013, 23:37
اينم سرور غنا :n02:

porya_spy
26-04-2013, 00:02
مال منم speedtest درست شد . خداروشکر الان هم سرعت عالیه هم پینگ بدک نیست ! با اینکه پینگ با لندن 301 ولی صفحات رو خیلی خوب باز میکنه . محمد جان شما هنوز این مشکل سند و رسیو داری ؟ من تو 1 ساعت گذشته 2 بار اینطوری شده !

kahkeshane_2010
26-04-2013, 00:22
مال منم speedtest درست شد . خداروشکر الان هم سرعت عالیه هم پینگ بدک نیست ! با اینکه پینگ با لندن 301 ولی صفحات رو خیلی خوب باز میکنه . محمد جان شما هنوز این مشکل سند و رسیو داری ؟ من تو 1 ساعت گذشته 2 بار اینطوری شده !

یعنی چی یعنی اگر این سایت باز بشه سرعتت عالیه؟برا من که باز نشد؟توضیح کامل .چجوری از سایتها پینگ میگیرید؟چجوری بفهمیم کدوم سرور خارجی کدوم ایرانی؟ممنون

mohammad.t
26-04-2013, 00:59

بسلامتي.
احساس مي كنم كامل قطع نميشه با بعضي سرورها اينطور ميشه. مثلا داره يه سايت باز ميكنه نصفش مياد بعد هرچقدر رفرش ميكنم ديگه نمياد. ديسكانكت هم كنم فرقي نداره تا چند دقيقه نگذره درست نميشه! منم فكر كنم 1-2 بار اينطور شد. ولي ميگم كامل قطع نميشه.

mohammad.t
26-04-2013, 01:18
[
یعنی چی یعنی اگر این سایت باز بشه سرعتت عالیه؟برا من که باز نشد؟توضیح کامل .چجوری از سایتها پینگ میگیرید؟چجوری بفهمیم کدوم سرور خارجی کدوم ایرانی؟ممنون

اين سايت تقريبا معتبرترين سايت آزمايش سرعت اينترنت در سرتاسر جهان هست و نتايجش تا حد زيادي به واقعيت نزديكه. با دادن خروجي عكس كه تاريخ و ... داره براي اشتراك گذاشتن سرعت توي اينترنت كه كاربراي ديگه هم بتونن اعتماد كنن. بازشدنش از اين جهت مهمه. وگرنه عالي بودن سرعت كه توي تست و استفاده مشخص ميشه.
پينگ گرفتن كه از منوي استارت كامپيوتر RUN رو مي زنيد cmd رو تايپ و اجرا مي كنيد. بعد ميشه با دستور ping مثلا بصورت ping google.com از سايت گوگل پينگ گرفت.
سرور كه بستگي به اون سايت داره كه محل قرار گيري اطلاعات و فايلهاي سايت روي هارد كامپيوتر(سرور) توي ايران باشه و يا خارج كشور باشه.
مثلا سايتهاي مثل آپارات ، تبيان و ... از سرور هاي داخل كشور استفاده مي كنند كه با سرعت بالاتري ميشه ازشون دانلود كرد و پينگ كمتري هم دارند.
سايتهاي خارجي كه هيچ! اما سايتهاي ايراني رو هم بخوايد بدونيد هركدوم ديديد سرعت دانلود ازش بالاست ايرانيه در غير اينصورت خارجي!
كه خب اغلب سايتها سرورهاي خارجي دارند.
توي speedtest.net هم ميشه از روي نقشه سرورهاي داخلي يا خارجي رو انتخاب كرد كه تفاوتشون كاملا محسوس هست.

sh@y@n
26-04-2013, 02:40
اينم سرور غنا :n02:

داداش آخر فهمیدی که اون شرکتی که ازش اینترنت گرفتی کی بود؟
الان پشتیبانیت همون 2020 هست ؟ میتونی به سیترا وارد بشی ؟

porya_spy
26-04-2013, 12:31
بسلامتي.
احساس مي كنم كامل قطع نميشه با بعضي سرورها اينطور ميشه. مثلا داره يه سايت باز ميكنه نصفش مياد بعد هرچقدر رفرش ميكنم ديگه نمياد. ديسكانكت هم كنم فرقي نداره تا چند دقيقه نگذره درست نميشه! منم فكر كنم 1-2 بار اينطور شد. ولي ميگم كامل قطع نميشه.

اره اصلا اینترنت قطع نمیشه ولی نه میتونی دانلود کنی نه پیج باز میکنه ! بعد 4-5 دقیقه درست میشه ! حالا قراره امشب مودم دختر عمم بگیرم با اون هم تست کنم شاید شاید از مودم باشه که بعید میدونم !

kahkeshane_2010
26-04-2013, 12:54
اره اصلا اینترنت قطع نمیشه ولی نه میتونی دانلود کنی نه پیج باز میکنه ! بعد 4-5 دقیقه درست میشه ! حالا قراره امشب مودم دختر عمم بگیرم با اون هم تست کنم شاید شاید از مودم باشه که بعید میدونم !

اگه دیدی اینترنتت وصله ونمیتونی دانلود کنی ونمیتونی پیج عوض کنی بدون چراغ اینترنت مودمت خاموش یا قرمز شده تو اون لحظه که اینجوری میشه اشکال تو مخابرات پیش میاد ممکن بعد چند دقیقه درستش کنن ممکنه بعد چند ساعت.برا من پیش اومده که 3روز این اتفاق برام افتاد اینترنت داشتم وتلویزیون کانکت اینترنت کوچک کنارساعت روشنه ولی هیچ سرعتی ندارم چه دانلود وچه پیج عوض کردن.
حالا شما تجربه کنید اگه اینطوری شد یه نگاهی به چراغ اینترنتون بکنید

porya_spy
26-04-2013, 13:07
اگه دیدی اینترنتت وصله ونمیتونی دانلود کنی ونمیتونی پیج عوض کنی بدون چراغ اینترنت مودمت خاموش یا قرمز شده تو اون لحظه که اینجوری میشه اشکال تو مخابرات پیش میاد ممکن بعد چند دقیقه درستش کنن ممکنه بعد چند ساعت.برا من پیش اومده که 3روز این اتفاق برام افتاد اینترنت داشتم وتلویزیون کانکت اینترنت کوچک کنارساعت روشنه ولی هیچ سرعتی ندارم چه دانلود وچه پیج عوض کردن.
حالا شما تجربه کنید اگه اینطوری شد یه نگاهی به چراغ اینترنتون بکنید
خیر دوست عزیز موقعی که اینجوری میشه چراغ اینترنت روشن و مشکلی نداره ! ولی سند و رسیو اصلا انجام نمیشه !!

mohammad.t
26-04-2013, 14:48
داداش آخر فهمیدی که اون شرکتی که ازش اینترنت گرفتی کی بود؟
الان پشتیبانیت همون 2020 هست ؟ میتونی به سیترا وارد بشی ؟

نه نفهميدم فقط با راهنمايي دوستان فهميدم كه با 80.191.224.244 مي تونم اطلاعات سرويسم رو ببينم. 2020 كه ميگه مشترك ما نيستي! سيترا هم نمي تونيم وارد بشيم!
حدس مي زنم پرديس رايان جنوب نماينده مخابرات توي خوزستان باشه!

dvb595959
26-04-2013, 15:59
نه نفهميدم فقط با راهنمايي دوستان فهميدم كه با 80.191.224.244 مي تونم اطلاعات سرويسم رو ببينم. 2020 كه ميگه مشترك ما نيستي! سيترا هم نمي تونيم وارد بشيم!
حدس مي زنم پرديس رايان جنوب نماينده مخابرات توي خوزستان باشه!
خب 80.191.224.244 همون سایت سیترا است دیگه... یعنی مخابرات خوزستان.:n13:

imanparsa
26-04-2013, 19:20
سرعت پایین و پینگ بشدت بالا
دوستان اعلام وضعیت کنید

mohammad.t
26-04-2013, 19:44
خب 80.191.224.244 همون سایت سیترا است دیگه... یعنی مخابرات خوزستان.:n13:

خب اگه 2020 پشتيباني مون باشه كه غمي نداريم!
سيترا به جاي 244 آخر 242 هست!

اينم تست الان براي دوستمون.
سرور داخلي:

سرور خارجي

dvb595959
26-04-2013, 20:14
خب اگه 2020 پشتيباني مون باشه كه غمي نداريم!
سيترا به جاي 244 آخر 242 هست!

اينم تست الان براي دوستمون.
سرور داخلي:

سرور خارجي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر دو مربوط به مخابرات استان خوزستان هستن.

kahkeshane_2010
26-04-2013, 21:32

هر دو مربوط به مخابرات استان خوزستان هستن.

صحبت شما درست ما هم میگیم زیرنظر مخابراتیم ولی از یه پشتیبانی دیگست نه سیترا ونه 2020
سرویس ما>پشتیبانی نمایندگی که ازش گرفتیم>مخابرات

sh@y@n
26-04-2013, 23:27
سرعت پایین و پینگ بشدت بالا
دوستان اعلام وضعیت کنید
عصر خراب بود ولی الان بد نیست

فقط نمیدونم چرا پینگ خراب شده

sh@y@n
27-04-2013, 04:01
صحبت شما درست ما هم میگیم زیرنظر مخابراتیم ولی از یه پشتیبانی دیگست نه سیترا ونه 2020
سرویس ما>پشتیبانی نمایندگی که ازش گرفتیم>مخابرات

داداش پشتیبانی مخابرات در تمام ایران 2020 هست
بازم میگم نمایندگی مخابرات رو در استان خوزستان ضحی کیش داره
اینم سایت مخابرات ایران برا adsl برید ببینید , اینجا هم برا استان خوزستان شرکت ضحی کیش رو نوشته و وصل میشه به سیترا

saminem
27-04-2013, 12:48
آقا ما نخوایم نصاب بیاد باید کی رو ببینیم؟!!! ولله چند روزه قراره ییاد ولی نمیاد. نمیشه یه جوری این پسورد رو از 2020 گرفت؟ کار فوری دارم ولله

dvb595959
27-04-2013, 13:12
آقا ما نخوایم نصاب بیاد باید کی رو ببینیم؟!!! ولله چند روزه قراره ییاد ولی نمیاد. نمیشه یه جوری این پسورد رو از 2020 گرفت؟ کار فوری دارم ولله
کی گفته نمیشه؟ اصن بگو نصاب نمیخوام بیاد خودم بلدم.فقط یوزر و پسورد رو بگیر... من که نصاب نخواستم و خودم اوکی کردم.

porya_spy
27-04-2013, 15:15

دوست عزیز بهت که گفتم . خطت که رانژه شد 2-3 روز بعدش برو دفتر مدارکتو بده یوزر و پسورد رو بگیر :n01: اگر 2-3 روز گذشته برو یوزر و پسوردت رو بگیر :n12:

dvd2010
27-04-2013, 16:18
سرعت افتضاح افتضاحهههههه.

bestmovie
27-04-2013, 16:29
مخابرات مملکتی که اکانت یک مگش سرعت 128 هم نمیده باید درشو گل گرفت روز به روز سرعت افتضاحتر میشه

mohammad.t
27-04-2013, 17:43
مخابرات مملکتی که اکانت یک مگش سرعت 128 هم نمیده باید درشو گل گرفت روز به روز سرعت افتضاحتر میشه

احتمالا سرعت تو مناطق مختلف فرق مي كنه.
شايدم من كم توقع هستم! ولي از 256 نامحدود راضي هستم:

dvb595959
27-04-2013, 19:01
سرعت الان با 128 نامحدود
منم راضیم امروز.
ولی تایم اوتش منو کشته...
البته سرعت معمولا روی 75 ولی گاهی به این حد 100 هم میرسه..

dvd2010
27-04-2013, 19:04
فکر کنم مشکل افت سرعت فقط واسه کساییه که خطشون فیبر نوریه!!!

saminem
27-04-2013, 19:45
اینترنتم وصل شد بالاخره! سرعتم هم 128 هست و 70 تا 90 متغیره

dvb595959
27-04-2013, 20:03
اینترنتم وصل شد بالاخره! سرعتم هم 128 هست و 70 تا 90 متغیره
مبارکه...سرعتت هم که خوبه...تایم اوت چی ؟

imanparsa
27-04-2013, 20:13
فیبر نوری مرکز انقلاب اهواز
سرویس 1مگ نامحدود
تست سرور لندن :

اینم تست سرور داخلی :

ham33d
27-04-2013, 23:22
شما که دارین راضی هستن؟

dvb595959
27-04-2013, 23:37
شما که دارین راضی هستن؟

برای اینکه به جوابت برسی بهتره پستهای قبلی رو بخونی.... برای یکی خوبه برای یکی بد... اصن معلوم نیست چی به چیه... یه روز خوبه یه روز بد...تایم اوت زیاد.... پینگ هم گاهی بالا میره.... ولی دانلودش بد نیست.اینجا همه چی درهمه:n02:

kave206
28-04-2013, 10:36
كسي روي پيش شماره 392 منطقه كيانپارس اينترنت داره؟كيفيت چطوره؟تماس گرفتم مانا ناد ميگه پورت خالي نداره؟

N@vi
28-04-2013, 10:56
:n03::n03::n03: خدایا بزرگترین ارزوی من این است.... بزار یک روز طعم اینترنت پر سرعت رو بچشم... فقط یک روز.... آیا به آرزوم میرسم؟

گیرم به آرزوت رسیدی میخوای چه بکنی هووووم ؟

dvb595959
28-04-2013, 11:10
گیرم به آرزوت رسیدی میخوای چه بکنی هووووم ؟
فقط میخوام ببینم اینترنت چیه؟اینترنت ها نه ای ن تـــــــــــــــــر ن ت:n02:

N@vi
28-04-2013, 11:30
فقط میخوام ببینم اینترنت چیه؟اینترنت ها نه ای ن تـــــــــــــــــر ن ت:n02:

آرزو بر جوانان عیب نیست :n02:

چن وقت دیگه جرات آرزو کردنشو هم نداری به همینی که هست قانع باش دوست من

kahkeshane_2010
28-04-2013, 13:27
دوستان فیبر نوری چیه؟توضیح کامل لطفا

porya_spy
28-04-2013, 16:06
هر کی 128 داره سرعت دانلودش 70-80 . من 512 دارم سرعتم معمولا 100 ! اگه اینطوریه منم ماه دیگه 128 نامحدود میگیرم هم ارزون هم سرعت خوبه . والا به خدا :n02:

mohammad.t
28-04-2013, 16:31
هر کی 128 داره سرعت دانلودش 70-80 . من 512 دارم سرعتم معمولا 100 ! اگه اینطوریه منم ماه دیگه 128 نامحدود میگیرم هم ارزون هم سرعت خوبه . والا به خدا :n02:

مي خواستم 128 بگيرم مسئول فروشش نذاشت گفت 128 burst نداره و بايد با 16 دانلود كني:n04:
منم 256 دارم هم سرعتم 100-110 هست احتمالا 64 هم كسي بگيره باز 100 دانلود مي كنه:n02:
الان 128 ماهي 9 تومن كجا 512 ماهي 22 تومن كجا!
بزرگترين مزيتش اينه كه با 128 سرعتت كم بشه كمتر حرص مي خوري تا با 512 :n10:

----------
بيا چشش زدم رفت پي كارش!
امروز وسط كار قطع شد گفتم بيا ديسكانكت كنم دوباره وصل بشم ديدم وصل نشد ديگه مودم رو هم خاموش و روشن كردم وصل نمي شد روي چك كردن user & password گير مي كرد و ارور عجيب غريب مي داد. تا بعد از يك ساعت الان تست كردم وصل شد.
اگه اين قطع و وصلي ها رو نداشت پارس آفلاين رو ميذاشت توي جيبش:n24:

ali_phd71
28-04-2013, 19:57
والا بقران من 512 نامحدود سرعتم شااااااید صبح یه 100 برسه ماهی 26 تون...از خون سگ حروم ترشون بی شرفا.....زنگ زدم میگه مشکل سراسریه کثافتا

gamekhor2007
28-04-2013, 19:59
پینگ با گوگل 550.افتضاح.سرعت تا ظهر خوب بود و روی 120بود.سرویس 512 نامحدود بهبهان

dvb595959
28-04-2013, 20:05
پینگ با گوگل 550.افتضاح.سرعت تا ظهر خوب بود و روی 120بود.سرویس 512 نامحدود بهبهان

کجای بهبهانی عزیز .... برای من که بد نیست...

gamekhor2007
28-04-2013, 21:03
شهدای پیروز.اصلا این مرکز آشغال به تمام معنا هست.الان سرعت 40-50

شما کجایی؟

dvb595959
28-04-2013, 22:07

شما کجایی؟

من هم شهدای پیروز... ولی سرعت دانلود من بد نیست بیشتر با تایم اوت مشکل دارم...

dvd2010
28-04-2013, 22:15

شما کجایی؟

آشغال ترین مرکز مخابرات اهواز مرکزی آزادیه

saminem
29-04-2013, 01:17
درود خدمت دوستان.

من اشتراک 128 2 گیگ دارم و حجمم تمام شد. الان قسمت تمدید سرویس سایت اجازه خرید اشتراک 128 نامحدود رو میده. میتونم الان از تمدید سرویس این 128 نامحدود رو انتخاب کنم و پرداخت الکترونیکی کنم برام فعال میشه و از تاریخ جدید برام سرویس جدید فعال میشه یا نه ؟ آیا میتونم چنین کاری کنم ؟

dvb595959
29-04-2013, 06:50
درود خدمت دوستان.

من اشتراک 128 2 گیگ دارم و حجمم تمام شد. الان قسمت تمدید سرویس سایت اجازه خرید اشتراک 128 نامحدود رو میده. میتونم الان از تمدید سرویس این 128 نامحدود رو انتخاب کنم و پرداخت الکترونیکی کنم برام فعال میشه و از تاریخ جدید برام سرویس جدید فعال میشه یا نه ؟ آیا میتونم چنین کاری کنم ؟

بله شما میتونید اینکار رو بکنید و نیازی به هیچ کار اضافی نیست... ولی سرعت دانلود شما نسبت به قبل کمی افت پیدا میکنه...من تجربه کردم... اگه سرعت دانلود برات مهمه اینکار رو نکن ولی اگه میزان ترافیک برات مهمه انجام بده...:n05:

saminem
29-04-2013, 09:24
بله شما میتونید اینکار رو بکنید و نیازی به هیچ کار اضافی نیست... ولی سرعت دانلود شما نسبت به قبل کمی افت پیدا میکنه...من تجربه کردم... اگه سرعت دانلود برات مهمه اینکار رو نکن ولی اگه میزان ترافیک برات مهمه انجام بده...:n05:

الان که سرعتم 90 تا 100 هست مثلا چقدر افت پیدا میکنه؟

dvb595959
29-04-2013, 11:06
الان که سرعتم 90 تا 100 هست مثلا چقدر افت پیدا میکنه؟

احتمال میدم سرعتت بیاد روی 60 تا 75

porya_spy
29-04-2013, 11:28
امروز پینگ و سرعت عالیه . مخصوصا پینگ که کولاک کرده :n02:

kahkeshane_2010
29-04-2013, 11:48
فعلا سرعت تا الان عالی بوده

imanparsa
29-04-2013, 14:35
سرعت خوبه امروز
من نمیدونم این شرکت پاس ماناماد کی میخواد پرداخت آنلاینش رو فعال کنه !!!!!
کلی مشترک داره اما هنوز پرداخت آنلاینش غیر فعاله
کسی اطلاع داره ؟؟؟؟؟؟؟

sh@y@n
29-04-2013, 15:11
پینگ برا منم امروز خوب شده

imanparsa
29-04-2013, 17:43
جیمیل بسختی باز میشه
تایید میکنید ؟

mohammad.t
29-04-2013, 18:21
جیمیل بسختی باز میشه
تایید میکنید ؟

نه!
اصلا باز نميشه:n02:

imanparsa
29-04-2013, 18:54
نه!
اصلا باز نميشه:n02:

دقیقااااااااااااااااااااا ااااااا کامــــــــــــلا درســــــــــته
باز نمیشه

porya_spy
29-04-2013, 19:14
دقیقااااااااااااااااااااا ااااااا کامــــــــــــلا درســــــــــته
باز نمیشه
برای من مثل فشنگ باز میشه :n02:

gamekhor2007
29-04-2013, 19:41
امروز وضعیت خوب بود.سرعت هم ثابت

saminem
29-04-2013, 21:11
پسوردم رو از داخل سیترا نمیتونم عوض کنم. چطور باید این کارو بکنم ؟

sh@y@n
29-04-2013, 21:44

kahkeshane_2010
29-04-2013, 23:07

دوست عزیز اینکارو نکن اگه پسوردتو عوض کنی باید تو تنظیمات مودم هم عوض کنی فکر کنم اینجوری باشه

saminem
29-04-2013, 23:59
درود خدمت دوستان.

ولله من این کارو کردم ولی تاریخ جدید ثبت نشده توی سایت و هنوز زده 128 یک ماهه 2 گیگ !!! مثل اینکه فعال نشده!!! ای بابا

imanparsa
30-04-2013, 01:25
من نمیدونم این شرکت پاس ماناماد کی میخواد پرداخت آنلاینش رو فعال کنه !!!!!
کلی مشترک داره اما هنوز پرداخت آنلاینش غیر فعاله
کسی اطلاع داره ؟؟؟؟؟؟؟

9394005250
30-04-2013, 09:45
[QUOTE=9vin;7251577]اره همین .... من به این تغییر دادم کلا مشکلم رفع شد و سرعت نت هم واقعی ....

سلام دوستانی که سرعت مخابرات رو کم میدونن و مشکل دارن بدونن که هیچ ربطی به تغییر annex نداره و این دوست ما که این رو نوشته اصلا نمیدونه چی هست و بگم که اندازه جلبک هم به قول خودش نمی فهمه ولی به اطلاعتون برسونم که کندی سرعت رو مشترکین مخابرات دارن به خاطر مشکلی که در یکی از getway هاش به وجود امده در ضمن پاس مانا ماد 2020 نیست عقلای کل هر کس مشکل داره همین جا پیغام بذاره (در خدمتیم)

kahkeshane_2010
30-04-2013, 13:33
سرغت پیج عوض کردن خیلی افت کرده وسرعت دانلود هم بد نیست

imanparsa
30-04-2013, 13:40
سرعت دوباره خراب شد
نمیدونم این نامردا چیکارش میکنن یه روز حال میدن یه روز حال میگیرن:n21:

EHSANRF
30-04-2013, 13:53
بندر امام خمینی :

kahkeshane_2010
30-04-2013, 14:18
بندر امام خمینی :

یا علی این دیگه چیه؟از کشور امریکا اینترنت میگیری؟

imanparsa
30-04-2013, 14:38
بندر امام خمینی :

از ارگان دولتی یا موسسه آموزش عالی چیزی تست گرفتید که از خدمات پهنای باند استفاده میکنه ؟

راستی اینم سرعت 1مگ نامحدود من : سرور تهران رو قبول ندارم . فقط سرور خارج از کشور باید خوب باشه :

saminem
30-04-2013, 21:36
درود خدمت دوستان.

این کارو کردم ولی تاریخ جدید ثبت نشده توی سایت و هنوز زده 128 یک ماهه 2 گیگ !!! مثل اینکه فعال نشده!!! ای بابا

اصلا میشه همچین کاری کرد ؟

imanparsa
30-04-2013, 22:06
این کارو کردم ولی تاریخ جدید ثبت نشده توی سایت و هنوز زده 128 یک ماهه 2 گیگ !!! مثل اینکه فعال نشده!!! ای بابا

اصلا میشه همچین کاری کرد ؟

باید بشه

با پشتیبانی تماس بگیرید

saminem
30-04-2013, 22:11
باید بشه

با پشتیبانی تماس بگیرید

نشد. دیروز همین موقع انجام دادم و فقط میزان اعتبار باقیمانده افزایش پیدا کرد مثل همون اشتراک 2 گیگ روز اول. البته بگم که حدود 300 مگ از حجمم مونده بود که این کارو انجام دادم!! پشتیبانی این مشکل رو حل میکنه ؟

mohammad.t
01-05-2013, 00:13
256 نامحدود (خارج از داخل!:n02:)

نشد. دیروز همین موقع انجام دادم و فقط میزان اعتبار باقیمانده افزایش پیدا کرد مثل همون اشتراک 2 گیگ روز اول. البته بگم که حدود 300 مگ از حجمم مونده بود که این کارو انجام دادم!! پشتیبانی این مشکل رو حل میکنه ؟

پارس آنلاين كه داشتم نمي شد همچين كاري كرد. اگه يه قرارداد داشتي يكي ديگه مي زدي مي رفت به عنوان قرارداد رزرو. و از توي اينترنت فقط مي شد ترافيك اضافه خريد.
قطعا تماس بگيريد مي تونن حلش كنند.

saminem
01-05-2013, 00:20
256 نامحدود (خارج از داخل!:n02:)

پارس آنلاين كه داشتم نمي شد همچين كاري كرد. اگه يه قرارداد داشتي يكي ديگه مي زدي مي رفت به عنوان قرارداد رزرو. و از توي اينترنت فقط مي شد ترافيك اضافه خريد.
قطعا تماس بگيريد مي تونن حلش كنند.

ممکنه رزرو شده باشه !؟

mohammad.t
01-05-2013, 00:26
ممکنه رزرو شده باشه !؟

بله. براي من كه چند بار اتفاق افتاده بود روالش اينطور بود كه اگه ترافيك تموم بشه و يك هفته از سرويس فعلي مونده باشه اگه يه سرويس ديگه خريداري بشه شروعش ميشه هفته بعد كه اين يكي تموم شد. و قرارداد دوم به عنوان رزرو ثبت ميشه تا اين يكي تموم بشه.
فقط يه موردي به صرفه نبود برات كه ترافيك بخري براي روزهاي باقي مونده؟

saminem
01-05-2013, 00:34
بله. براي من كه چند بار اتفاق افتاده بود روالش اينطور بود كه اگه ترافيك تموم بشه و يك هفته از سرويس فعلي مونده باشه اگه يه سرويس ديگه خريداري بشه شروعش ميشه هفته بعد كه اين يكي تموم شد. و قرارداد دوم به عنوان رزرو ثبت ميشه تا اين يكي تموم بشه.
فقط يه موردي به صرفه نبود برات كه ترافيك بخري براي روزهاي باقي مونده؟

راستش نه. نیاز دارم به دانلود زیاد. نمیشد دو هفته صبر کنم و 4 تومن مدام حجم بگیرم. یعنی الان اگه همین حجمم تمام بشه اون سرویس که خریدم فعال نمیشه تا دو هفته دیگه که این دوره تمام شه ؟

imanparsa
01-05-2013, 00:41

شما این مشکل رو به واحد فروش ارجاع بدید واستون درستش میکنن.
فردا تماس بگیرید با واحد فروش و شاکی بشید

mohammad.t
01-05-2013, 00:44
راستش نه. نیاز دارم به دانلود زیاد. نمیشد دو هفته صبر کنم و 4 تومن مدام حجم بگیرم. یعنی الان اگه همین حجمم تمام بشه اون سرویس که خریدم فعال نمیشه تا دو هفته دیگه که این دوره تمام شه ؟

ميگم روال پارس اينطور بود تجربه مخابرات رو ندارم. فعلا اين ترافيك باقي مونده رو مصرف كن هيچ عجله اي هم نداشته باش به هرحال پول كه فقط براي ترافيك نيست براي روزها هم هست! من خودم 100 مگ رو يه هفته نگه مي داشتم همش شبا دانلود مي كردم:n02:
بعد كه مصرفش كردي اگه فعال نشد غمت نباشه يه زنگ بزن اوكي مي كنن برات.

saminem
01-05-2013, 13:34
من این مشکلمو به پشتیبانی گفتم، گفت که یادداشت کردم و امروز حتما فعال میشه!! حالا واقعا راست گفت یا عصز دوباره زنگ بدنم?

imanparsa
01-05-2013, 14:24
من این مشکلمو به پشتیبانی گفتم، گفت که یادداشت کردم و امروز حتما فعال میشه!! حالا واقعا راست گفت یا عصز دوباره زنگ بدنم?

مجدادا تماس بگیرید

kahkeshane_2010
01-05-2013, 15:15
دوستان این سرور لندن کجاست تو speedtest.net هر چه میگردم پیداش نمیکنم؟

imanparsa
01-05-2013, 15:18
دوستان این سرور لندن کجاست تو speedtest.net هر چه میگردم پیداش نمیکنم؟

توی اروپا بگردید پیداش میکنید مشخصه بریتانیا کجاست

saminem
01-05-2013, 19:18
مجدادا تماس بگیرید

حل شد

یه مشکل دیگه! من یه مدم جدید گرفتم البته کار کرده که هرچی میکنم وصل نمیشه ! زنگ زدم پشتیبانی گفت مک آدرس این مودم رفته توی بلک لیست !!! به علت استفاده غیر مجاز و باید جریمه شو بدید تا وصل بشه!

استفاده غیر مجاز یعنی چی؟ اینا نمیتونن درستش کنن؟ آخه گفتن ما نمیتونیم کاریش کنیم !

KING iMAN
02-05-2013, 17:27
اینترنت من حدود 1 هفته هستش که سرعتش عالی شده.یعنی کلاً در تمام دقایق روز سرعتش بالای 130 هستش.با توجه به اینکه سرویس من 256 نامحدوده عالیه و دارم کلی فیض میبرم.

saminem
02-05-2013, 20:38
اینترنت من حدود 1 هفته هستش که سرعتش عالی شده.یعنی کلاً در تمام دقایق روز سرعتش بالای 130 هستش.با توجه به اینکه سرویس من 256 نامحدوده عالیه و دارم کلی فیض میبرم.

من 128 نامحدود دارم و سرعت 40 هست!! اولین باره که نامحدود میگیرم

mohammad.t
02-05-2013, 21:29
من 128 نامحدود دارم و سرعت 40 هست!! اولین باره که نامحدود میگیرم

امروز بعد از ظهر سرعت كم بود براي من. تست كن روزهاي ديگه بعد خبرش رو بده.
اينطور كه به نظر مي رسه 256 كه ماهي 2500 گرونتره به صرفه تره.
قبلا كه 2 گيگ داشتي سرعت چقدر بود؟
تست الان:

kahkeshane_2010
02-05-2013, 21:30
اره درسته 5/6 روزه سرعت عالی شده همش 120/130 میزنه 512 نامحدود دارم حالا نمیدونم برای ماه بعدی 256 نامحدود بگیرم چون فکر کنم 512 و256 از نظر سرعت یکین چون پسرخالم با 256 نامحدود سرعت دانلودش مثل منه 120 برای چی پول بیشتر بدم؟

saminem
02-05-2013, 21:37
برای اینکه سرعت بالاتر از 128 بخوام بگیرم یعدا چه مدرکی لازم هست بفرستم ؟

porya_spy
02-05-2013, 21:55
پینگ کولاک کرده :n09: سرعت دانلود نوسان داره ولی کلا این هفته وضعیت خیلی خوب بود :n01:

kahkeshane_2010
02-05-2013, 22:10

wooooow
02-05-2013, 22:13
برای اینکه سرعت بالاتر از 128 بخوام بگیرم یعدا چه مدرکی لازم هست بفرستم ؟

کارت دانشجویی

kahkeshane_2010
02-05-2013, 22:16

saminem
02-05-2013, 22:23
کارت دانشجویی

ثبت نام به اسم منه ولی من دانشجو نیستم. کارت دانشجویی داداشم رو میتونم بفرستم؟

غیر از کارت دانشجویی دیگه نمیشه چیزی فرستاد ؟

saminem
02-05-2013, 22:27
128 نامحدود همین الان

kahkeshane_2010
02-05-2013, 22:29
128 نامحدود همین الان

از سرور خارجی تست بگیر سرور ایرانی معمولا تست سرعتش زیاده.کدوم شهری؟

saminem
02-05-2013, 22:30
از سرور خارجی تست بگیر سرور ایرانی معمولا تست سرعتش زیاده.کدوم شهری؟

اوکی. بهبهان

saminem
02-05-2013, 22:42
128 نامحدود!

kahkeshane_2010
02-05-2013, 23:08
مهم تست گرفتن از این سایت نیس مهم عملکرد سرعت دانلودم تو برنامه IDM هستش که سرعتم این روزا همش بالای 120 میزنه

mohammad.t
02-05-2013, 23:28

تا حدود زيادي درسته ولي من كه تا حالا با 256 به همچين سرعتي دست پيدا نكردم. اختلاف ممكنه كم باشه ولي بالاخره 10 تومن اضافي يه مزايايي داره!

کارت دانشجویی

من مي خواستم 128 بگيرم گفتن 2048 هم مي خواي هيچ مدركي نمي خواد بدي.
بعد دوره كه تموم شد برو از توي سايت هر سرويسي خواستي بگير عمرا بيان بگن مدركت رو بده و گرنه اينترنت رو قطع مي كنيم! فقط پول مي خوان:n02:

saminem
02-05-2013, 23:44
تا حدود زيادي درسته ولي من كه تا حالا با 256 به همچين سرعتي دست پيدا نكردم. اختلاف ممكنه كم باشه ولي بالاخره 10 تومن اضافي يه مزايايي داره!

بعد دوره كه تموم شد برو از توي سايت هر سرويسي خواستي بگير عمرا بيان بگن مدركت رو بده و گرنه اينترنت رو قطع مي كنيم! فقط پول مي خوان:n02:

ولی من امتحان کردم از قسمت تمدید سرویس و 1 مگ رو انتخاب کردم که سیستم اجازه نمیداد و میگفت باید با پشتیبانی تماس بگیری !!

porya_spy
03-05-2013, 00:12
1 دقیقه سرعت خوبه 1 دقیقه افتضاح !! الان پینگ و سرعت داغون داغون !! معلوم نیست باز دارن چه غلطی میکنن همه جا خراب شده :n29::n23:

saminem
03-05-2013, 00:23
1 دقیقه سرعت خوبه 1 دقیقه افتضاح !! الان پینگ و سرعت داغون داغون !! معلوم نیست باز دارن چه غلطی میکنن همه جا خراب شده :n29::n23:

دقیقا.. خراابه

wooooow
03-05-2013, 10:01
ولی من امتحان کردم از قسمت تمدید سرویس و 1 مگ رو انتخاب کردم که سیستم اجازه نمیداد و میگفت باید با پشتیبانی تماس بگیری !!

دیگه نمیشه بدون کارت 256 به بالا گرفت -- منم میخاستم تست کنم دیدم ارور داد

دیگه نمیشه
کسایی که کارت نداده باشن نمیتونن 256 به بالا بگیرن

تو صفحه پرداخت ارور میده

saminem
03-05-2013, 10:10

دیگه نمیشه

تو صفحه پرداخت ارور میده

ما که دانشجو نیستیم چه کنیم ؟

dvb595959
03-05-2013, 10:31
ما که دانشجو نیستیم چه کنیم ؟
گواهی اشتغال به کار.... معرفی نامه از اداره....جواز کسب ...هر چی باشه قبول میکنن....یه چیزی پیدا کن داداش

mohammad.t
03-05-2013, 15:36

دیگه نمیشه

تو صفحه پرداخت ارور میده

حالا آنلاين اگه نميشه ولي از اون بالاتر مسئول فروش بود كه اينو با اطمينان گفت كه 2 مگ هم مي خواي بدون هيچ مدركي بهت مي ديم.
اينا كه از خداشونه سرعت بالاتر بفروشن ولي بعضي هاشون مي ترسن از بالا بهشون گير بدن!
همين كه دوستمون نوشته هرچي باشه قبول ميكنن شاهدي بر اين مدعاست!(جواز كسب بقالي به عنوان مثال:n02:)
يه مدت پارس آنلاين 128 مي داد اندازه 2 مگ سرعت داشت! بعد شركت هاي رقيب زير آبش رو زدن اونم مجبور شد 128 رو محدود كنه.

gamekhor2007
03-05-2013, 15:54
چرا 128 ها سرعت 100 میدن و 512 هم 100 میده.اگر اینجوره سری بعد 128 یا 256 بگیرم.بصرفه تره

imanparsa
03-05-2013, 15:56
چرا 128 ها سرعت 100 میدن و 512 هم 100 میده.اگر اینجوره سری بعد 128 بگیرم.بصرفه تره

آپلود 512 بالاتره درنتیجه کیفیتش بهتره. برای استفاده از اسکایپ یا تورنت به آپ نیاز دارید
من خودم 1مگ نامحدود هستم فقط واسه آپش

kahkeshane_2010
03-05-2013, 16:05
آپلود 512 بالاتره درنتیجه کیفیتش بهتره. برای استفاده از اسکایپ یا تورنت به آپ نیاز دارید
من خودم 1مگ نامحدود هستم فقط واسه آپش

سرعت دانلود از تورنت افتضاحه من با idm سرعتم 120 /130 میزنه در تورنت 15/20

saminem
03-05-2013, 18:07
128 نامحدود سرعت دانلود 110!! از سرور داخلی و 80 از خارجی

sh@y@n
03-05-2013, 19:39

dvd2010
03-05-2013, 21:26
امشب سرعت واسه من عالیه.سرعت دانم 64کیلو بایته.سرویس 512نامحدود:n16:

KING iMAN
04-05-2013, 08:57
ثبت نام به اسم منه ولی من دانشجو نیستم. کارت دانشجویی داداشم رو میتونم بفرستم؟

غیر از کارت دانشجویی دیگه نمیشه چیزی فرستاد ؟

مهم نیست که کارت دانشجویی کی باشه.
غیر از کارت دانشجویی میتونی گواهی اشتغال به کار بدی.
یا جواز کسب.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
من که اینترنتم دو روزه تموم شده تاریخش) و الان دارم از رایتل استفده میکنم.سرعت وب بروزینگش بدک نیست.یعنی میشه گفت خوبه.سرعت دانلودشم در حالت عادی(بدون افزایش سرویس) 30 هستش.حالا میخوام مدارک بدم که پهنای باند اینترنت موبایلم بره رو 1024.البته نه واسه استفاده ی دائمی ها.اما واسه مسافرت و اینا حرف نداره.یا واسه تبلت که عالیه.

saminem
04-05-2013, 09:45
مهم نیست که کارت دانشجویی کی باشه.
غیر از کارت دانشجویی میتونی گواهی اشتغال به کار بدی.
یا جواز کسب.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
من که اینترنتم دو روزه تموم شده تاریخش) و الان دارم از رایتل استفده میکنم.سرعت وب بروزینگش بدک نیست.یعنی میشه گفت خوبه.سرعت دانلودشم در حالت عادی(بدون افزایش سرویس) 30 هستش.حالا میخوام مدارک بدم که پهنای باند اینترنت موبایلم بره رو 1024.البته نه واسه استفاده ی دائمی ها.اما واسه مسافرت و اینا حرف نداره.یا واسه تبلت که عالیه.

ممنون. مگه رایتل برا شهرستان ها راه فتاده ؟

wooooow
04-05-2013, 10:08

جدول زیر لیست شهرهایی که تا کنون تحت پوشش شبکه رایتل قرار گرفته‌اند را نشان می‌دهد:

شهر

ردیف

شهر

ردیف

شهر

ردیف

رفسنجان

61

رشت

31

تهران

1

بندر لنگه

62

اردبیل

32

کرج

2

میناب

63

زنجان

33

مشهد

3

جزیره قشم

64

خمین

34

اهواز

4

قائم شهر

65

لواسان

35

کرمانشاه

5

بروجرد

66

فشم

36

تبریز

6

کازرون

67

ساوه

37

شیراز

7

ورامین

68

اهر

38

اراک

8

سلماس

69

اوشان

39

کرمان

9

جهرم

70

افجه

40

ارومیه

10

هشتگرد

71

زاهدان

41

یزد

11

خوی

72

طرقبه

42

سنندج

12

میاندواب

73

چابهار

43

بوشهر

13

گچساران

74

ْآبادان

44

همدان

14

اشتهارد

75

گرگان

45

قزوین

15

مسجد سلیمان

76

شهر قدس

46

سمنان

16

سیرجان

77

گنبد

47

ایلام

17

جیرفت

78

طالقان

48

قم

18

چالوس

79

زابل

49

یاسوج

19

آمل

80

مراغه

50

خرم‌آباد

20

نورآباد (استان فارس)

81

مرودشت

51

بندرعباس

21

بازرگان

82

یرانشهر

52

کاشان

22

تربت جام

83

اسلامشهر

53

اصفهان

23

مهاباد

84

سقز

54

شاهرود

24

جلفا

85

شبستر

55

بجنورد

25

بم

86

مرند

56

بیرجند

26

دامغان

87

ملایر

57

دلیجان

27

رباط کریم

88

سراب

58

شهرکرد

28

سربندر

89

میانه

59

بابل

29

فومن

90

نراق

60

ساری

30

در بعضی شهرستان ها به صورت آزمایشی در حال تست می باشد

porya_spy
04-05-2013, 11:53
باز معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن :n29: پینگ با 4.2.2.4 560 !!! با تهران 280 !! :n21:

saminem
04-05-2013, 11:58
باز معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن :n29: پینگ با 4.2.2.4 560 !!! با تهران 280 !! :n21:

پینگ 4.2.2.4 برا من 230 هست!

saminem
04-05-2013, 14:00
downstream شما هم رفته روی 6 مگ ؟

KING iMAN
04-05-2013, 14:34

توی خوزستان فقط شهرستانهای اهواز،بندرامام خمینی(سربندر)،آبادان و مسجدسلیمان راه افتاده.
من مودم 3g دوستم رو گرفتم و رایتل رو گذاشتم توش و وصل کردم به سیستم.سرعتش خوبه.حالا مدارکم رو ارائه بدم ببینم بدون بسته هم پهنام رو زیاد میکنن یا نه.

imanparsa
04-05-2013, 18:43
دوستان امروز وضعییتتون چطوره
مال من 60 -70 تا میده . 1مگ نامحدود

راستی این رایتل سرعتش چند بود شما تست کردی ایمان ... ؟ سرویسش چی بود و سرعتش چند بود

saminem
04-05-2013, 19:00

راستی این رایتل سرعتش چند بود شما تست کردی ایمان ... ؟ سرویسش چی بود و سرعتش چند بود

128 نامحدود سرعت 80

saminem
04-05-2013, 19:03
من برا سرویس بالاتر از 128 کپی کارت ایثارگری فاکس کردم 2020 بعدش زنگ زدم میگه کارت ایثارگری معتبر نیست!!!! اشتغال به تحصیل دانشگاه میخواد!

9vin
04-05-2013, 19:05
128 نامحدود ۸۰ میده ؟ بعد ما ۱ مگ هستیم ۱۰۰ میده !!!!

اگر اینطوره بیام ۵۱۲ بگیرم !!!!!:n13:

saminem
04-05-2013, 19:09
128 نامحدود ۸۰ میده ؟ بعد ما ۱ مگ هستیم ۱۰۰ میده !!!!

اگر اینطوره بیام ۵۱۲ بگیرم !!!!!:n13:

256 سرعت 120 میده :n05:

9vin
04-05-2013, 19:13
256 سرعت 120 میده :n05:

خیلی مسخرس به خدا ....

میترسم ۵۱۲ بگیرم سرعتم بشه ۵۰ :n21:

saminem
04-05-2013, 19:21
خیلی مسخرس به خدا ....

میترسم ۵۱۲ بگیرم سرعتم بشه ۵۰ :n21:

البته با این اوصاف بعید هم نیست!

dvb595959
04-05-2013, 19:50
من که فکر نمیکنم با اینکار سرعت شما بهتر بشه یا همون جور بمونه ...حتما سرعت دانلودت میاد پایین تر... منم با 256 سرعت دانلودم 116 بود و همین فکر شما رو داشتم ولی الان با 128 سرعتم به 70 رسیده....پس حتما افت سرعت رو دارید ولی حالا چقدر کم بشه خدا داند ...:n13:

saminem
04-05-2013, 19:57
من که میخوام به 256 نامحدود کوچ کنم :n06:

saminem
04-05-2013, 20:03
آقا از ما که کارت ایثارگری قبول نکردن (یه اپراتور مرد بد اخلاق) !! ممکنه یکی دیگه از اُپراتورا قبولش کنه ؟

imanparsa
04-05-2013, 21:22
1مگ نامحدود. فیبرنوری مرکز انقلاب-اهواز

بنظرتون چطوره دوستان؟

saminem
04-05-2013, 21:50
128 نامحدود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوره ؟

KING iMAN
04-05-2013, 22:27

من الان سرویس پایه هستم.یعنی ارتقا ندادم هنوز.الان 128 هست و سرعتش 30 هستش.اما میخوام 1مگ بگیرم ببینم چجوره.

imanparsa
04-05-2013, 23:24
128 نامحدود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوره ؟

خیلی خوبه .....:n01:

m654
05-05-2013, 16:39
در جواب سمینه
سلام
تا جایی که بنده می دانم این خدمات مشمول کارکنان دولت، شرکت های مجوزدار، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها، و برخی سازمان های خاص مانند اطلاعات شده.

راستی! آواتار زیبنده شما نیست... ایثارگری و ...

!fashist!
05-05-2013, 19:05
یعنی خنگ تر از این اپراتورای 2020 ندیدم جایی :n01:

N@vi
05-05-2013, 19:16
سلام دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

512 نامحدود
از سرور تهران گراد B هستش یعنی سرعت من خیلی خوبه
ولی از سرور های Ny , London گراد D هست و خیلی بد
یعنی سلام اینترنت ملی

imanparsa
05-05-2013, 21:09
1مگ نامحدود:

9vin
06-05-2013, 12:51
سرعت افت کرده :n03:

KING iMAN
06-05-2013, 12:52
بچه ها اوضاع 256 نامحدود همچنان خوبه؟تمدید کنم؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
دیشب عجب شب وحشتناکی بود،
شکست پرسپولیس،توی تهران،جلوی سپاهان،با رفتن مهدی و علی کریمی...
وای.به تیتر درشت توجه کنید:

hossein019940
06-05-2013, 13:10
سرعت شما که از اول کم بود حالا که کل کشور بهم ریخته میخواین چیکار کنین
مخابرات استان شما سرعت سرویس 256 نا محدود رو چند میده؟

porya_spy
06-05-2013, 13:29
یعنی جوونم اینترنت ایران !!!!! بدون شرح :n29:

imanparsa
06-05-2013, 14:46
دوستان سرعت به شدت پایین اومده
بشدت کند شده

KING iMAN
06-05-2013, 17:11
دوستان اوضاع با سیمکارت رایتل همچنان خوبه.زورتون بیاد. :دی
پس فعلاً adsl رو تمدید نمیکنم.حالا حالاها شارژ دارم تو سیمکارتم.دانلود فیلمم که ندارم.

mohammad.t
06-05-2013, 17:12
بچه ها اوضاع 256 نامحدود همچنان خوبه؟تمدید کنم؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
دیشب عجب شب وحشتناکی بود،
شکست پرسپولیس،توی تهران،جلوی سپاهان،با رفتن مهدی و علی کریمی...
وای.به تیتر درشت توجه کنید:

هوس كردم يه چند تا نقل قول بزنم!
آخ گفتي! بازم به غيرت ليونل مسي:n02:
امروز صبح سرعت دانلود خيلي كم بود ولي الان با idm سرعت دانلودم مثل سابق هست 100-130 ولي كمي افت سرعت توي كارهاي ديگه مثل پخش آنلاين تلويزيون هست!

سرعت شما که از اول کم بود حالا که کل کشور بهم ریخته میخواین چیکار کنین
مخابرات استان شما سرعت سرویس 256 نا محدود رو چند میده؟

داداش بزرگ شدن توي خوزستان اين حسن رو هم داره كه دلبسته چيزي نمي شيم كه اگه ازمون گرفتنش ناراحت بشيم! الان يه كم مشكل ايجاد شده توي اينترنت بچه هاي بالا تاپيك 35 صفحه اي زدن و هر جا دستشون رسيده شكايت كردند!
ما اينقدر مظلوم هستيم كه بهمون ميگن اگه دشمن حمله كنه خوزستان رو بگيره ولي اون كشوره رو نگيره(!).
من ماهي 14 ميدم براي سه ماهه.

دوستان سرعت به شدت پایین اومده
بشدت کند شده

بله!
تست الان:

من كه در كل راضيم! همين كه تو فكر تموم شدن ترافيك نيستم و راحت بازي انلاين و دانلود مي كنم خيلي خوبه!
به هر حال ما ها خوزستانيم و حالا حالا قهرمانيم:n10:

!fashist!
06-05-2013, 17:37
شرکت ارتباطات زیر ساخت, قطعی کابل های بین المللی در کانال سوئز را علت کندی و اختلال در اینترنت کشور اعلام کرده است.
اما از آنجا که حکومت بارها وعده اینترنت اسلامی را به کاربران داده است پس احتمال آن نیز می رود که حکومت در حال آزمایش سیستم جدید فیلترینگ باشد

فکر کنم پاشون رو سیماس

ali_phd71
06-05-2013, 17:46
برای من امروز خیلی بد بود همش قطع میشد
512 نامحدود داشته باشی اونوقت سرعتت با بقیه یکی ....یکی از بچه های دانشگاه میگه با برنامه نویس ای پی رو تغییر میدم سرعت دانلود چند برابر میشه نامرد حاضر نشد روششو بگه....چرا همه اینقدر خسیسن

mohammad.t
06-05-2013, 18:01
برای من امروز خیلی بد بود همش قطع میشد
512 نامحدود داشته باشی اونوقت سرعتت با بقیه یکی ....یکی از بچه های دانشگاه میگه با برنامه نویس ای پی رو تغییر میدم سرعت دانلود چند برابر میشه نامرد حاضر نشد روششو بگه....چرا همه اینقدر خسیسن

دوست عزيز منم يه روش بلدم كه ميشه سرعت رو افزايش داد.
احتمالا اون كه گفته هم همين روش هست. برنامه نويسي و غيره هم نمي خواد. ساده تر از اين حرفهاست.
فقط پينگ رو به شدت مي بره بالا و فقط به درد دانلود مي خوره.
ببين چه فرقي بين اون روش و حالت معمولي وجود داره:

بعد از عمل!:

ali_phd71
06-05-2013, 18:16
دوست عزيز منم يه روش بلدم كه ميشه سرعت رو افزايش داد.
احتمالا اون كه گفته هم همين روش هست. برنامه نويسي و غيره هم نمي خواد. ساده تر از اين حرفهاست.
فقط پينگ رو به شدت مي بره بالا و فقط به درد دانلود مي خوره.
ببين چه فرقي بين اون روش و حالت معمولي وجود داره:

بعد از عمل!:
همون که از قفس ازاد استفاده میکنی؟
روشی بلدی بگو برادر ما هم فیض ببریم:n02:

ali_phd71
06-05-2013, 18:16
دوستان اوضاع با سیمکارت رایتل همچنان خوبه.زورتون بیاد. :دی
پس فعلاً adsl رو تمدید نمیکنم.حالا حالاها شارژ دارم تو سیمکارتم.دانلود فیلمم که ندارم.
رایتل کجا اومده؟ سرعتش چنده مگه ک قید مخابرات رو زدی:n13:

nima_ir
06-05-2013, 18:31
1مگ محدود :

همکنون

جناب mohmmad.t اگه توضیح بدید ممنون میشم چون سرعت واسه ما همیشگی بالا نبوده و نخواهد بود!

mohammad.t
06-05-2013, 18:40
همون که از قفس ازاد استفاده میکنی؟
روشی بلدی بگو برادر ما هم فیض ببریم:n02:

يه چيزايي پخ شد!

mohammad.t
06-05-2013, 18:55
1مگ محدود :

همکنون

جناب mohmmad.t اگه توضیح بدید ممنون میشم چون سرعت واسه ما همیشگی بالا نبوده و نخواهد بود!

شما هم يه تستي بكنيد اگه به نتايجي رسيديم اونوقت عموميش كنيم.
اين عكس شما نشون ميده سرعت دانلود شما يك لحظه رفته بالا و عكس گرفتيد و نرمال دانلود شما 220 هست:n02:

saminem
06-05-2013, 19:17
افت سرعت !!! ظهر هم اینترنت ملی شده بود سرورا خارجی کار نمیکرد!

imanparsa
06-05-2013, 19:54
افت سرعت !!! ظهر هم اینترنت ملی شده بود سرورا خارجی کار نمیکرد!

کاملا درسته

mohammad.t
06-05-2013, 20:03
پينگ در حد تيم ملي!

porya_spy
06-05-2013, 20:50
اتفاقا الان وضعیت من خیلی خوبه . پینگ با 4.2.2.4 130 . با تهران هم 35 :n01: سرعت دانلود هم 120 :n12:

imanparsa
06-05-2013, 23:10
اینم تست الان . با سرور لندن :
وضعیت بهتر شده:

KING iMAN
07-05-2013, 02:36
رایتل کجا اومده؟ سرعتش چنده مگه ک قید مخابرات رو زدی:n13:
سربندر که اومده.اهواز و آبادان و مسجدسلیمانم اومده.
قیمتش خوب نیست.اما واسه همچین روزایی خوراکه.
کلاً یه خوبی داره که نه لنگر رو کابلش میفته نه تو کانال سوئز اتفاقی میفته :دی

ali_phd71
07-05-2013, 08:39
دیشب زدم قسمت 6 گیم اف ترونس دانلود شه صبح 9 بلند شدم دیدم دانلود نشده منفجر شدم الان هر دقه قطع وصل میشه زنگ زدیم پشتیبانی میگه سراسریه کثافتا یچیزیم یاد گرفتن سراسریه

kahkeshane_2010
07-05-2013, 13:10
پینگ افتضاحه گوگل به زور میاد ولی سرعت دانلود خوبه.
اقا یکی روشی بلد نیس که پینگو بیاریم پایین؟

imanparsa
07-05-2013, 13:41
اینم وضعیت الان من :
ویرایش تست ساعت 5:34 عصر:
ویرایش تست ساعت 9:10 دقیقه شب:

dvd2010
07-05-2013, 16:25
نت من از صبح تا ظهر قطع بود.الان سرعت دان 45 است.گوگل واسه منم به زور ببالا میاد .