PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121

saman167
11-05-2016, 16:59
تو چنذ صحفه قبل تر هم گفته بودم ما همیشه دنبال لقمه راحتیم یکی از یوزرها به فرشاد گفته چرا ما که میگم کمه شما سرثیع تست اسپید میزارین میگین خوبه . خدمت این دوست عزیز بگم رنج ای پی ها زیاد شده و مخابرات هم کاربر خونگیش زیاد شده اومده بیشتر ای پی ها رو تو سرعت شبانه کم سرعت کرده فقط یه رنج ای پی گذاشته برای کاربرای تجاری که سرعت بالا میخرن شما هم اگه روی اون رنج باشین نهایت سرعت رو میگیرین نکته گذاشتم که اگه متوجه شدین میتونید از سرعت بالا توی شبانه استفاده کنید

lamp23
11-05-2016, 17:22
تو چنذ صحفه قبل تر هم گفته بودم ما همیشه دنبال لقمه راحتیم یکی از یوزرها به فرشاد گفته چرا ما که میگم کمه شما سرثیع تست اسپید میزارین میگین خوبه . خدمت این دوست عزیز بگم رنج ای پی ها زیاد شده و مخابرات هم کاربر خونگیش زیاد شده اومده بیشتر ای پی ها رو تو سرعت شبانه کم سرعت کرده فقط یه رنج ای پی گذاشته برای کاربرای تجاری که سرعت بالا میخرن شما هم اگه روی اون رنج باشین نهایت سرعت رو میگیرین نکته گذاشتم که اگه متوجه شدین میتونید از سرعت بالا توی شبانه استفاده کنید

شاید شما همیشه دنبال لقمه آماده بودید و این رو به همه تعمیم میدید !
رنج ip توی مخابرات بصورت گروه بندی شده هست اگر کسی واسش تو سیستم تعیین شده باشه که 37.221 بگیره هر چقدر اینترنت رو قطع و وصل کنه نمیتونه به گیت وی فری برسه
حتی اگر کسی به 2.185 هم برسه ولی گیت ویش فری نباشه باز هم محدود میشه .
مگر اینکه بتونه پورت مخابراتی رو جا به جا کنه که اون هم یا آشنا میخواد یا این که تخلیه کنه و مجددا سرویس بگیره ....
البته یه زمانی گروه بندی نبود و میشد این کار رو کرد حتی من یه اسکریپت نوشته بودم که اتوماتیک اینترنت رو از طریق telnet قطع و وصل میکرد

saman167
11-05-2016, 17:34
شاید شما همیشه دنبال لقمه آماده بودید و این رو به همه تعمیم میدید !
رنج ip توی مخابرات بصورت گروه بندی شده هست اگر کسی واسش تو سیستم تعیین شده باشه که 37.221 بگیره هر چقدر اینترنت رو قطع و وصل کنه نمیتونه به گیت وی فری برسه
حتی اگر کسی به 2.185 هم برسه ولی گیت ویش فری نباشه باز هم محدود میشه .
مگر اینکه بتونه پورت مخابراتی رو جا به جا کنه که اون هم یا آشنا میخواد یا این که تخلیه کنه و مجددا سرویس بگیره ....
البته یه زمانی گروه بندی نبود و میشد این کار رو کرد حتی من یه اسکریپت نوشته بودم که اتوماتیک اینترنت رو از طریق telnet قطع و وصل میکرد
دوست عزیز چرا حرف منو به خودتون گرفتین منظورم شما نبودین اگه متوجه شده باشین حتی نقل قولم نکردم از کسی یه جاهای لقمه اماده بوده استفاده کردیم غر نزدیم به کسی هم انگشت اشاره اتهام نشون ندادیم و اتفاقا من همیشه بحث های شما رو دیدم همیشه نکته بین بودین خوشم اومده از نکته بینی شما

lamp23
11-05-2016, 17:47
دوست عزیز چرا حرف منو به خودتون گرفتین منظورم شما نبودین اگه متوجه شده باشین حتی نقل قولم نکردم از کسی یه جاهای لقمه اماده بوده استفاده کردیم غر نزدیم به کسی هم انگشت اشاره اتهام نشون ندادیم و اتفاقا من همیشه بحث های شما رو دیدم همیشه نکته بین بودین خوشم اومده از نکته بینی شما

رفیق به خودم نگرفتم شرمنده بعضی وقتا لحنم اینطوریه :n02:
اتفاقا من خودم جز اون دسته ای هستم سرعتم واسه شبانه خوبه خدا رو شکر ولی یه مدتی واسه من هم محدود شد دوباره درست شد واسه همین درد کسایی که نتشون اینطوری هست رو درک میکنم

dayanoosh
12-05-2016, 03:27

سلام
یکی از یوزرها گفته فلان و بهمان ... چرا اینقدر میپیچونی ؟ یه کوت میکردی تموم دیگه
لقمه آماده یعنی چی ؟ مگه سوپر ماریو که دنبال در مخفی بگردیم؟ خب یه آیپی درست بده دیگه ... من هی مودم ریستارت کنم تا یه آیپی جدید بگیرم یعنی اگر انتظار داشته باشم با یکبار روشن شدن مودم, آیپی خوب برام بیاد... این میشه لقمه آماده؟
بیخیال عزیز من ...
به هرحال فعلن خوب شده ولی قطعی دارم

موفق باشید

-----------------------------------------
این طرز برخورد (به در بگم که دیوار بشنوه) اصلن درست نیست ... اگر نوشته ام رو کوت میکردی باور کن خیلی هم از راهنماییت خوشحال میشدم
به هر حال بازم دمت گرم که راهنمایی میکنی

M.Darkness
12-05-2016, 20:16
رنچ ایپی 47.209 چیه اضافه کردن از اصفهان ؟ حتی سایت هم باز نمیکنه

مسخره ها !

M.Darkness
12-05-2016, 20:32
2مگ-نایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 مگ - روز !

lucky_luke
14-05-2016, 21:25
این تاپیک قدیما چند صفحه در روز جلو میرفت...ببین مخابرات چیکار کرده که یوزرهای قدیمی دیگه اینجاها پیداشون هم نمیشه :D

یکی از دوستام میخواست اینترنت بگیره (قبلا وایمکس داشت و نمیشه به اون گفت اینترنت) و هرچی نصیحتش کردم که بیخیال ADSL بشه و یه مودم 4G بگیره گوش نکرد وفقط هم مخابرات ثبت نامش کرد(کافوی نوری بود)

اما نکته عجیب سرویسی هست که ثبت نام کرده : 2 مگ چهار گیگ با شبانه نیم بها!!!

منم موقع ثبت نا همراهش بودم و همه سرویسا شبانه نیم بها داشتن!!! یکی از مسئول فروش ها گفت که برای بقیه....بزودی میخوان برای همه سرویس شبانه رو نیم بها کنن!!!اونم ساعت 2 تا 6
فکر کنم نمایندگی اکسین بودیم...بیچاره کافو های نوری:n28:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودمم اعلام وضعیت کنم
همچنان سرعت افتضاحه و با هیچ کلکی هم درست نمیشه
یه مصیبت جدید هم امروز اضافه شده که بعضی سایت ها از جمله همین فروم فقط با چیز پی ان باز میشه
بیچاره خودم :n14:

reza1375534
14-05-2016, 22:16
فشفه قراره راه بندازن بزودی/ بوی بازگشت سرویس نامحدود هم میاد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dayanoosh
14-05-2016, 22:46
این تاپیک قدیما چند صفحه در روز جلو میرفت...ببین مخابرات چیکار کرده که یوزرهای قدیمی دیگه اینجاها پیداشون هم نمیشه :D

یکی از دوستام میخواست اینترنت بگیره (قبلا وایمکس داشت و نمیشه به اون گفت اینترنت) و هرچی نصیحتش کردم که بیخیال ADSL بشه و یه مودم 4G بگیره گوش نکرد وفقط هم مخابرات ثبت نامش کرد(کافوی نوری بود)

اما نکته عجیب سرویسی هست که ثبت نام کرده : 2 مگ چهار گیگ با شبانه نیم بها!!!

منم موقع ثبت نا همراهش بودم و همه سرویسا شبانه نیم بها داشتن!!! یکی از مسئول فروش ها گفت که برای بقیه....بزودی میخوان برای همه سرویس شبانه رو نیم بها کنن!!!اونم ساعت 2 تا 6
فکر کنم نمایندگی اکسین بودیم...بیچاره کافو های نوری:n28:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودمم اعلام وضعیت کنم
همچنان سرعت افتضاحه و با هیچ کلکی هم درست نمیشه
یه مصیبت جدید هم امروز اضافه شده که بعضی سایت ها از جمله همین فروم فقط با چیز پی ان باز میشه
بیچاره خودم :n14:

سلام
واقعیت اینه که تنها برتری مخابرات به بقیه سرویس دهندگان همین اینترنت رایگان هست (البته قیمتش هم بهتره) و فکر نمیکنم برش دارن
یکشب خونه یکی از دوستان بودم که آسیا تک داشت ... وضعیت روز فوق العاده بود ولی شب... (چیزی نگم بهتره)
ولی برای اینترنت اگر بعدن پشیمون شد میتونه اینترنت ایرانسل بگیره که همه جا میشه استفاده کرد و ارزونتر از وایمکس ایرانسله که هیچ جا آنتن نمیده!

موفق باشید

dayanoosh
14-05-2016, 22:50
فشفه قراره راه بندازن بزودی/ بوی بازگشت سرویس نامحدود هم میاد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
اگر مثل های وب باشه که عالیه
در مورد نامحدود.... از زمانی که اینترنت نامحدود برداشته شد, چندین بار از کاربران اومدن و گفتن قراره اینترنت نامحدود برگرده و فلان و بهمان و حتا بعضی ها ادعا میکردن از منبع موثق خبر گرفتن ... کههیچ اتفاقی هم نیافتاد!!!
تا زمانی که بشخصه در کنترل پنل خودم جمله اینترنت نامحدود رو نبینم باور نمیکنم
البته با توجه به صحبت دوستمون که گفت قراره نیم بها کنند ... اگر این کار رو بکنند پس حتمن اینترنت نامحدود هم اگر بیاد بصورت محدود هست (از همونایی که میگه اگر 1 گیگ مصرف کردی سرعتت بوق میشه)

یادش بخیر یه زمانی اینترنت نامحدود بود ماهی 25 تومن:n27:

موفق باشید

farshad0123
15-05-2016, 00:38
بوی حذف طرح شبانه رایگان داره میاد:n19::n02:

AVAVA
15-05-2016, 00:55
بوی حذف طرح شبانه رایگان داره میاد:n19::n02:
واقعا از کیه بسلامتی از شرش راحت بشیم و از مخابرات لعنتی بریم
حداقلش عصبی نمیشیم
مخابرات = بیماری اعصاب و روان

AVAVA
15-05-2016, 03:57
میخواستم یک اپدیت برای ایکس باکس وان بزارم که دیدم سرعت حتی از ۱ کیلوبایت هم کمتر بود روی بیت بود .... یعنی واقعا نارضایتی رو نمیبینن؟؟؟...

AVAVA
15-05-2016, 23:28
سایت پرتک با پاتراک برام باز نمیشه!
برای بقیه دوستان هم همین طوره؟

o935
16-05-2016, 00:59
سایت پرتک با پاتراک برام باز نمیشه!
برای بقیه دوستان هم همین طوره؟
در حال حاضر بدون مشکل در حال سرویس دهیه. شاید اون لحظه ورود شما داشتن تغییرات جدید رو در سامانه اعمال میکردن

farshad0123
16-05-2016, 02:32
2مگ-نایت

pars20
16-05-2016, 11:38
سلام. اینترنت مخابرات خیلی قطعیش زیاده و بدجوری رو اعصابی از هر یه ساعت تقریبا نیم ساعتش قطعه. این همه پول میدم و بیشتر وقتها قطعه . چه راهی برای حل این مشکل وجود داره؟

AVAVA
16-05-2016, 14:03
سلام. اینترنت مخابرات خیلی قطعیش زیاده و بدجوری رو اعصابی از هر یه ساعت تقریبا نیم ساعتش قطعه. این همه پول میدم و بیشتر وقتها قطعه . چه راهی برای حل این مشکل وجود داره؟
عزیز ما که بیشتر از یک ساله پیشرفتی درش ندیدیم وقتی مشکلی به وجود میاد سعی بر رفعش نمیکنن و کلانه انکار مشکل میکنن
برای من که از پارس هم دارم ، میفهمم چه ظلمی رو مخابرات در حق مشترکین داره میکنه
به هیچ وجه ممکن نمیشه دانلودی کرد همش قطعی داره سایت خودشون با نت پارس بالا میاد با نت مخابرات نمیاد دیگه از این مسخره تر نمیشد تست میگیرم با پی اس ۴ ریت دانلود رو نمیده خطا میزنه با ایکس باکس وان میگیرم ۴۰ درصد پک لاست میزنه
من که به این نتیجه رسیدم که تخلیه کنم حالا تا اخر دوره صبر میکنم درست شد که هیچ نشد میرم

محمد7966
16-05-2016, 17:13
من فکر میکنم از بین تمام مخابرات های کشور،مخابرات استان خوزستان از همه بدتره

من سال 93 تا 94 قم بودم و از مخابراتش اشتراک داشتم،اینقدر که دوستان خوزستانی ما گله میکنند از مخابرات خوزستان،مخابرات قم اینقدر بد هم نبود

اصلا شما یه سر به تایپیکش هم بزنید میبینید اینقدر بچه های قم از مخابراتشون شکایت نمیکنند

حتی تایپیکای مخابرات دیگر استانها به استثنای مخابرات تهران اگر اشتباه نکنم وضعیتشون بد نیست

mohamad hosain
17-05-2016, 00:01

من سال 93 تا 94 قم بودم و از مخابراتش اشتراک داشتم،اینقدر که دوستان خوزستانی ما گله میکنند از مخابرات خوزستان،مخابرات قم اینقدر بد هم نبود

اصلا شما یه سر به تایپیکش هم بزنید میبینید اینقدر بچه های قم از مخابراتشون شکایت نمیکنند

حتی تایپیکای مخابرات دیگر استانها به استثنای مخابرات تهران اگر اشتباه نکنم وضعیتشون بد نیست
بله کاملا حق با شماست.کلا خوزستان همینجوره . دوست من تهران نت گرفته از مخابرات ماهی 12 تا 17 تومن میده شب تا 5 گیگ راحت دانلود میکنه رایگان.اونوقت ما با 40 تومن 200 مگ شبانه دانلود میکنیم.

farshad0123
17-05-2016, 01:02
بله کاملا حق با شماست.کلا خوزستان همینجوره . دوست من تهران نت گرفته از مخابرات ماهی 12 تا 17 تومن میده شب تا 5 گیگ راحت دانلود میکنه رایگان.اونوقت ما با 40 تومن 200 مگ شبانه دانلود میکنیم.

برا من اگه شب کامل بزارم رو دانلود راحت شبی 10 گیگ دانلود میکنه سرویسم 2مگ همین مخابرات خوزستان

dayanoosh
17-05-2016, 01:31
برا من اگه شب کامل بزارم رو دانلود راحت شبی 10 گیگ دانلود میکنه سرویسم 2مگ همین مخابرات خوزستان

سلام
ممکنه بفرمایید کدوم منطقه زندگی میکنید و خط تلفنتون برای کدوم مرکز هست؟
از کجا میشه فهمید خطمون چقدر نویز داره؟ (یعنی محاسبه کنیم که 2 مگ میکشه یا نه!

موفق باشید

o935
17-05-2016, 01:37

همه مشکلات به خاطر ضعف و ناتوانی مسئولین خوزستانه. ما مردم که مظلومیم. اگر اینترنت خوزستان رو کلا قطع کنن هم آب از آب تکون نمیخوره. در مورد تهران باید بگم که مردمش مثل خوزستان زیر بار حرف زور نمیرن و حقشون رو طلب میکنن وگرنه اینترنتشون صد سر رو گردن بالاتر از خوزستانه. اونا دنبال ایده‌آل هستن و ما دنبال حداقل ها.

محمد7966
17-05-2016, 09:05
سلام
ممکنه بفرمایید کدوم منطقه زندگی میکنید و خط تلفنتون برای کدوم مرکز هست؟
از کجا میشه فهمید خطمون چقدر نویز داره؟ (یعنی محاسبه کنیم که 2 مگ میکشه یا نه!

موفق باشید

سلام شما تو این پست عکس گذاشتید هر چند ناقص بوده و snr رو نزده بودید ولی خط روی 6 مگ بسته شده

یعنی خطتون 2 مگ رو میکشه

#28229 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dayanoosh
18-05-2016, 00:00
سلام شما تو این پست عکس گذاشتید هر چند ناقص بوده و snr رو نزده بودید ولی خط روی 6 مگ بسته شده

یعنی خطتون 2 مگ رو میکشه

#28229 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
دمت گرم ... 2 مگ تمدید کردم ولی هرچی آیپی برام میاد همه رنج 46 هست و سرعت رو چک کردم (هنوز شبانه شروع نشده) متعسفانه از 140 بالاتر نمیره ...تا همین امروز که سرویس 1 مگ داشتم سرعتم رو 222 بود
و نکته بسیار جالب
همین حالا تست گرفتم و... این نتیجه اسپید تست هست!!!

موفق باشید

hldvlpln
18-05-2016, 00:47
دوستان نظرتون چیه یه 10 15 نفری نامه تخلیه رو با هم واسشون فکس کنیم؟فکر کنم هنگ کنن.
والا من شکایت زدم و اون نامرده زده که در تماسی که با مشترک داشتیم گفته مشکل حل شده:n04::n04: اگر شبانه بخواد محدود بشه دیگه ارزش یه روز موندن رو نداره.

o935
18-05-2016, 07:03
خوزستانی ها
گروه فن آوری پارتاک ( شرکت پژواک اندیشه اسپادانا ) جهت سهولت در انجام شارژ و کلیه خدمات مربوط به اکانت شما عزیزان برنامه ای در قالب نسخه اندروید برای شما تهیه دیده است که می توانید با استفاده از آن به راحتی هر چه بیشتر نسبت به مشاهده اطلاعات اکانت و ریز مصرف و انجام تمدید سرویس و خرید ترافیک اقدام نمایید.

اپلیکیشن اندروید سامانه پارتاک خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dayanoosh
18-05-2016, 16:16
دوستان نظرتون چیه یه 10 15 نفری نامه تخلیه رو با هم واسشون فکس کنیم؟فکر کنم هنگ کنن.
والا من شکایت زدم و اون نامرده زده که در تماسی که با مشترک داشتیم گفته مشکل حل شده:n04::n04: اگر شبانه بخواد محدود بشه دیگه ارزش یه روز موندن رو نداره.

سلام
شکایت یک ارگان دولتی رو به یک ارگان دولتی دیگه کنیم؟؟ (یه ضرب المثل هست که دیگه اونو نگفتم!!)
بهترین کار گرفتن سرعت 128 هست برای انجام کارهای روزمره و بعد استفاده از اینترنت ایرانسل یکهفته ای 5 گیگ 2هزار تومن
دیشب گفتم بذار 2 مگ تمدید کنم شاید اوکی بشه... ولی هیچ فرقی نکرد و وضعیت همونیه که بود ... پول الکی دادم امیدوارم خرج دوای دکتر افرادی بشه که اینکار رو میکنن

موفق باشید

dvd2010
18-05-2016, 21:42
واقعا جای تعجب داره خوب برید از مخابرات ملعون .ملعون تر کلاه بردارتر از مخابرات شرکت کثیف اکسین است.
معلوم کاربرا اینترنت را تمدید نمیکنن و شرکت کثیف هم شروع به تماس گرفتن با کاربرا برای تمدید سرویسشون کردند .
امروزهم با من تماس گرفتن دختره درامد میگه آقا شما چند ماه سرویستون را تمدید نکردید خواهش میکنم تمدید کنید:n02::n02::n02::n02:منم بش گفتم باشه :n31:
حالا که میخان شبانه را وردارن دیگه ملت همیشه در صحنه به چه امیدی میخوان تو شرکت کثیف اکسین بمونن؟
سرعت افتضاح پینگ افتضاح پشتیبانی بی سواد بی سواد بی سواد دزد کلاهبردار تازه باید دوساعت توصف باشی تا نوبتت بشه آخرشم هیچی گوشی را وسط مکالمه قطع میکنن!

محمد7966
18-05-2016, 22:18
دوستان خوزستانی سلام

من پارس دارم ولی الان 3 روزه ظهرها اینترنت قطع و وصل میشه گاهی لینک میپره گاهی لینک هست ولی قرمزه

دیروز که گفتن مرکزتون مشکل داره،امروز هم قطع و وصلی داشت

گفتم نکنه به خاطر گرما این مشکل بوجود اومده باشه،آخه اصلا صبحا و شبا این مشکلو ندارم

کسی بوده که مشکلی شبیه من رو داشته باشه

farshad0123
18-05-2016, 23:31
دوستان خوزستانی سلام

من پارس دارم ولی الان 3 روزه ظهرها اینترنت قطع و وصل میشه گاهی لینک میپره گاهی لینک هست ولی قرمزه

دیروز که گفتن مرکزتون مشکل داره،امروز هم قطع و وصلی داشت

گفتم نکنه به خاطر گرما این مشکل بوجود اومده باشه،آخه اصلا صبحا و شبا این مشکلو ندارم

کسی بوده که مشکلی شبیه من رو داشته باشه

الان خیلی از کاربرا ی خوزستان مشکل افت شدید snr و پرش لینک دارن
برای من از عصری ساعت 7 تا 11-12 شب اینقدر snr افت میکنه که خط تلفنم حداکثر 4مگ میکشه ولی از ساعت 12به بعد درست میشه

dayanoosh
19-05-2016, 04:57
واقعا جای تعجب داره خوب برید از مخابرات ملعون .ملعون تر کلاه بردارتر از مخابرات شرکت کثیف اکسین است.
معلوم کاربرا اینترنت را تمدید نمیکنن و شرکت کثیف هم شروع به تماس گرفتن با کاربرا برای تمدید سرویسشون کردند .
امروزهم با من تماس گرفتن دختره درامد میگه آقا شما چند ماه سرویستون را تمدید نکردید خواهش میکنم تمدید کنید:n02::n02::n02::n02:منم بش گفتم باشه :n31:
حالا که میخان شبانه را وردارن دیگه ملت همیشه در صحنه به چه امیدی میخوان تو شرکت کثیف اکسین بمونن؟
سرعت افتضاح پینگ افتضاح پشتیبانی بی سواد بی سواد بی سواد دزد کلاهبردار تازه باید دوساعت توصف باشی تا نوبتت بشه آخرشم هیچی گوشی را وسط مکالمه قطع میکنن!

سلام
اینهمه از بدی مخابرات گفتم ولی وجدانی بخام یه خوبی از اینترنت مخابرات بگم (البته تنها خوبیش هم فقط همینه!) ... اپراتورهاش خیلی مودب هستن
تا حالا اصلن برام پیش نیومده که گوشی رو قطع کنند یا بی احترامی انجام بدن ...
آخرین بار که تماس گرفتم خود اپراتور بهم گفت برای تجهیزاتشون مشکل بوجود اومده و بزودی رفع میشه که بخاطر گفتن واقعیت خیلی خوشحال شدم
بعضی اوقات هم از مرکز چندبار مودم رو قطع و وصل کرده و تا اینترنتم درست نشده, گوشی رو قطع نکرده
هر چند بعضی اوقات با پاسخ هاشون به شعورم توهین کردن (مثلن میگه اشکال از سیم کشی ساختمونه.. ولی 2 روز بعد درست میشه)
در کل از بخش پشتیبانی راضی هستم

موفق باشید

lamp23
19-05-2016, 21:05
سلام
اینهمه از بدی مخابرات گفتم ولی وجدانی بخام یه خوبی از اینترنت مخابرات بگم (البته تنها خوبیش هم فقط همینه!) ... اپراتورهاش خیلی مودب هستن
آخرین بار که تماس گرفتم خود اپراتور بهم گفت برای تجهیزاتشون مشکل بوجود اومده و بزودی رفع میشه که بخاطر گفتن واقعیت خیلی خوشحال شدم
بعضی اوقات هم از مرکز چندبار مودم رو قطع و وصل کرده و تا اینترنتم درست نشده, گوشی رو قطع نکرده
هر چند بعضی اوقات با پاسخ هاشون به شعورم توهین کردن (مثلن میگه اشکال از سیم کشی ساختمونه.. ولی 2 روز بعد درست میشه)

موفق باشید

اتفاقا پشتیبانیشون هم چنگی به دل نمیزنه به غیر از چند نفر آدم محترم که اونجا هستن بقیشون بی ادب و گستاخ هستن یطوری رفتار میکنن انگار دارن سرویس مجانی میدن و کسی حق اعتراض نداره مخصوصا اگه ازشون درخواست کنی ریت خط رو بالا ببرن !

AVAVA
19-05-2016, 23:03
اتفاقا پشتیبانیشون هم چنگی به دل نمیزنه به غیر از چند نفر آدم محترم که اونجا هستن بقیشون بی ادب و گستاخ هستن یطوری رفتار میکنن انگار دارن سرویس مجانی میدن و کسی حق اعتراض نداره مخصوصا اگه ازشون درخواست کنی ریت خط رو بالا ببرن !
دقیقا همین طوره یه عده کمیشون خوبن باقیشون ...

o935
20-05-2016, 19:18
کلا اینترنت خوزستان نابود شد رفت. معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن. قطع و وصل شدیده. 3 روزه اینترنت بی اینترنت

paveej
20-05-2016, 20:26
واسه من امروز خوب بود. سرویس 2 مگ

farshad0123
21-05-2016, 02:53
2مگ نایت

o935
21-05-2016, 07:40
کاهش اختلالات اینترنت از بعد از ظهر جمعه. امروز بهتر شده. قطعی دوستان مشترکین USO هم تقریبا رفع شده.

siamak5561
21-05-2016, 12:59
یه گذینه جدید خرید گیگ توی پارتاک اومده ولی فعال نیست، کسی چیزی میدونه؟

salarnosrati
21-05-2016, 15:59
با سلام به دوستان عزیز اهواز، من هم چند ماهه که با هزار زور و پارتی بازی خط PCM رو به سیم مسی تغییر دادم و به اجبار adsl مخابرات گرفتم. طرحم 6 ماهه با سرعت 5 مگابیت بوده و داره تموم میشه. سوالم اینه که سرویس 10مگابیت بگیرم تغییری توی سرعتم انجام میشه یا فقط پول اضافی دادنه؟ الان دانلودم حداکثر 600 کیلوبایت در ثانیه هست... ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که چه مواردی رو چک کنم و چه کار کنم در نهایت.
منطقه کیانپارس، خیابان 2 غربی، مرکز مخابرات بسیار بسیار مسخره چمران...

o935
21-05-2016, 20:15
یه گذینه جدید خرید گیگ توی پارتاک اومده ولی فعال نیست، کسی چیزی میدونه؟
اضافه شدن قسمت خرید ترافیک اضافه زمان دار (تاریخ انقضا داره)
توجه داشته باشید که این نوع ترافیک اضافه محدودیت مصرف زمانی دارد و در صورتی عدم مصرف در مدت زمان مشخص شده ، سوخته خواهد شد !
پس از راه اندازی و تکمیل قسمت خرید ترافیک اضافه زماندار، قسمت خرید ترافیک (معمول) حذف خواهد شد.
احتمالا بزودی شاهد اضافه شدن بخش سرویس روز اضافه هم در پارتاک خواهیم بود که گروه فن آوری پارتاک ( شرکت پژواک اندیشه اسپادانا ) در اختیار شرکت مخابرات قرار داده است. (این نوع سرویس مخصوص زمانی می باشد که مشترک روزهای سرویسش تمام شده است ولی ترافیک باقیمانده زیادی در حساب کاربری خود دارد . شما با این قابلیت می توانید سرویس روز اضافه مثلا سرویس 10 روز زمان مازاد را خریداری کنید. در صورت خرید این نوع سرویس سیستم تنها حساب شما را از نظر زمانی شارژ خواهد کرد و شما می توانید در آن زمان دریافت شده، از اعتبار باقیمانده استفاده نماید .)
همچنین گروه فن آوری پارتاک ( شرکت پژواک اندیشه اسپادانا ) جهت سهولت در انجام شارژ و کلیه خدمات مربوط به اکانت شما عزیزان برنامه ای در قالب نسخه اندروید برای شما تهیه دیده است که می توانید با استفاده از آن به راحتی هر چه بیشتر نسبت به مشاهده اطلاعات اکانت و ریز مصرف و انجام تمدید سرویس و خرید ترافیک اقدام نمایید.
برگرفته شده از ali-abad.blog.ir

dayanoosh
21-05-2016, 20:52
سلام
فکر کردم یه چیزی شبیه فشفشه قراره راه بندازن

موفق باشید

farshad0123
22-05-2016, 01:10
2مگ-نایت

reza1375534
22-05-2016, 04:43
مشکل اینترنت مخابرات خوزستان فقط شبانش نیست مشکل قطع و وصلی های بیش از حد و افت سرعتشهو جبران نکردن خسارت هاست توی ماههای اخیر در بیشتر ساعات قطع بود یک هفته دو هفته و شاید زمان بیشتر اینترنت قطع بود در ازای این همه زمان قطعی فقط 1 روز جبران خسارت مثل سوزنیست در انبار کاه خداروشکر من دیگه از مخابرات اشتراک نمیگیرم هر ریس و شرکت جدید که میارن یا پشتیبانی رو به هرکس میدن میخوان اوضاع اینترنت مخابرات رو درست کنن درست که نمیشه هیچ بدترش هم میکنه 1سال شاید هم بیشتر از زمانی که مخابرات سرویس نامحدودش رو جمع کرد و شرکت اواسیس کیش قراردادش رو با مخابرات فسخ کرد کار اینترنت مخابرات تمام شد الان بمونید تا درستش کنن....

reza1375534
22-05-2016, 04:45
سلام

موفق باشید
عزیزم ما کاپی نمیخوایم اینا هم کپی از های وب هستن

reza1375534
22-05-2016, 04:46
با سلام به دوستان عزیز اهواز، من هم چند ماهه که با هزار زور و پارتی بازی خط PCM رو به سیم مسی تغییر دادم و به اجبار adsl مخابرات گرفتم. طرحم 6 ماهه با سرعت 5 مگابیت بوده و داره تموم میشه. سوالم اینه که سرویس 10مگابیت بگیرم تغییری توی سرعتم انجام میشه یا فقط پول اضافی دادنه؟ الان دانلودم حداکثر 600 کیلوبایت در ثانیه هست... ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که چه مواردی رو چک کنم و چه کار کنم در نهایت.

فکر نکنم تغیری کنه با 2020 تماس بگیرید خودشن واست چک میکنن بهتون میگه میشه یا نه بهترین راهه

reza1375534
22-05-2016, 04:49
سلام

موفق باشید

بله بسیار عالی هستن و پاسخ هاشون بسیار قانع کنندست بعد از نیم ساعت یا 1 ساعت پشت خط موندن تماس قطع میشه یا میگن شبکه مشکل داره مودم رو روشن خاموش کنید...

dvb595959
22-05-2016, 09:03
درود،پشتیبانی خییییییلی خوبه.
کلا سه تا جمله بیشتر نمی گن:
سیم کشی خونه مشکل داره
مشکل سراسریه
مشکل از طرف ما نیست.
یکبار که شکایت کردم 195 تا مجبور شدن مشکلم رو حل کردن.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

THE VAIPER
22-05-2016, 10:55
2مگ-نایت

فرشاد سرعت تو هم داغونه که:n04:

من هم یک هفته ای هست شبانه سرعتم اسمی میشه

lamp23
22-05-2016, 11:42
فرشاد سرعت تو هم داغونه که:n04:

من هم یک هفته ای هست شبانه سرعتم اسمی میشه

احتمالا لینکش پریده .
اگه IP عوض بشه ساعت 1 به بعد سرعت اسمی میشه

!AL
22-05-2016, 11:50
سلام

موفق باشید
مگه نیست؟!..باید همون طوری باشه دیگه..دقیقا مشخص شده به چه صورته؟!

siamak5561
22-05-2016, 12:40
خیلی مسخرست اگه ترافیک با زمان نامحدودو بخوان بردارن، همه جا ترافیک اضافه که میخریم زمانش محدود نیست! منم احتمال دادم فشفشه بخوان بزارن.

AVAVA
22-05-2016, 12:55

اگر کشش داشته باشه خط شارژ کن ولی نداشته باشه همین ۵ مگ بمون ، بعد اگر هم ۱۰ مگ گرفتی باید زنگ بزنی ۲۰۲۰ تا ریتت رو بالا بیارن قبل از پرداخت زنگ بزن بهشون ببین ۱۰ مگ رو خطت میکشه یا نه...

farshad0123
22-05-2016, 13:15
احتمالا لینکش پریده .
اگه IP عوض بشه ساعت 1 به بعد سرعت اسمی میشه

دیروز همش پرش لینک بود هر دقیقه لینک میپرید

lamp23
22-05-2016, 14:20
دیروز همش پرش لینک بود هر دقیقه لینک میپرید

واسه من ظهرا snr نوسان پیدا میکنه ولی لینک نمیپره .

Mode:
ADSL2+

Traffic Type:
ATM

Status:
Up

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

Line Coding(Trellis):
On
On

SNR Margin (0.1 dB):
49

293

Attenuation (0.1 dB):
240
151

Output Power (0.1 dBm):
186
124

Attainable Rate (Kbps):
14,196

1,204

Path 0

Path 1

Downstream
Upstream
Downstream
Upstream

Rate (Kbps):
10,239
509
0
0

محمد7966
22-05-2016, 14:24
واسه من ظهرا snr نوسان پیدا میکنه ولی لینک نمیپره .

Mode:
ADSL2+

Traffic Type:
ATM

Status:
Up

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

Line Coding(Trellis):
On
On

SNR Margin (0.1 dB):
49
293

Attenuation (0.1 dB):
240
151

Output Power (0.1 dBm):
186
124

Attainable Rate (Kbps):
14,196
1,204

Path 0

Path 1

Downstream
Upstream
Downstream
Upstream

Rate (Kbps):
10,239
509
0
0

آقا برای من هم که پارس دارم اینطوری شده تقریبا 1 هفته است که اینطوری شده

snr نوسان میکنه اونم ظهرا،افتضاح هم نوسان میکنه از 25 میپره روی 6 یا حتی 0 هم میشه گاهی اوقات

یه سوال:سال های قبل هم خوزستان ظهرا مشکل نوسان snr داشته یا فقط امسال اینطوریه

farshad0123
22-05-2016, 16:10
آقا برای من هم که پارس دارم اینطوری شده تقریبا 1 هفته است که اینطوری شده

snr نوسان میکنه اونم ظهرا،افتضاح هم نوسان میکنه از 25 میپره روی 6 یا حتی 0 هم میشه گاهی اوقات

یه سوال:سال های قبل هم خوزستان ظهرا مشکل نوسان snr داشته یا فقط امسال اینطوریه

این مشکل اب و هوایی نیست مشکل زیر ساختیه برا من از 6-7 عصر پرش لینک شروع میشه تا معمولا 12 شب ولی دیشب تا صبح بود

محمد7966
23-05-2016, 12:04
این مشکل اب و هوایی نیست مشکل زیر ساختیه برا من از 6-7 عصر پرش لینک شروع میشه تا معمولا 12 شب ولی دیشب تا صبح بود

سلام آقا فرشاد
3تا سوال

1-من الان از کجا بفهمم مشکل از زیرساخته یا از مرکز مخابراتی یا از isp?یا اصلا نمیشه فهمید؟الان 10 روزه که این مشکلو دارم

2-اگر مشکل از زیر ساخت باشه گوشی خش خش میکنه؟چون من دیدم وقتی نوسان میکنه گوشی تلفن هم خش خش میکنه

3-اگر درست نشد به کجا باید شکایت کرد؟خسته کرد ما رو؟195 خوبه

پ.ن:به پارس زنگ زدم میگه اگر از زیر ساخت باشه ما میفهمیم و بهتون میگیم،الان من نمیدونم چیکار کنم :n27:

rezagole
25-05-2016, 17:58
سلام از دیرووز تا الان اینترنت من کلاا قطعه شما هم اینطور هستین؟؟؟مرکز رجایی

farshad0123
25-05-2016, 18:26
سلام آقا فرشاد
3تا سوال

1-من الان از کجا بفهمم مشکل از زیرساخته یا از مرکز مخابراتی یا از isp?یا اصلا نمیشه فهمید؟الان 10 روزه که این مشکلو دارم

2-اگر مشکل از زیر ساخت باشه گوشی خش خش میکنه؟چون من دیدم وقتی نوسان میکنه گوشی تلفن هم خش خش میکنه

3-اگر درست نشد به کجا باید شکایت کرد؟خسته کرد ما رو؟195 خوبه

پ.ن:به پارس زنگ زدم میگه اگر از زیر ساخت باشه ما میفهمیم و بهتون میگیم،الان من نمیدونم چیکار کنم :n27:

سلام
راستش من به نظرم از زیرساخته ولی مطمئنم که بخاطر اب و هوا نیست

AVAVA
28-05-2016, 20:34
اینترنت باسرعت دانلود1 گیگابیت برثانیه برای روستاهای امریکا|کمیسیون ارتباطاتFDR پروژه2 میلیارددلاری توسعه اینترنت نامحدودباسرعت حداقل1گیگابیت برای روستاهای آمریکاراتصویب کرد
حالا ایران
اینترنت پرسرعت ۱۲۸ کیلوبایت

antbadell
30-05-2016, 15:50
سلام دوستان به خصوص هم شهری های عزیز :n16:

خواستم بدونم مخابرات میشه برای خطوط فیبر نوری کمتر از 1 مگابیت در ماه گرفت ؟ توی پرتابل کمتر از 1 مگ نداره در صورتی که من آشناها و دوستان شهرهای دیگه مخابرات فیبر نوری هستن حتی سرعت 128k هم داره، :n28:

AVAVA
30-05-2016, 19:25

خواستم بدونم مخابرات میشه برای خطوط فیبر نوری کمتر از 1 مگابیت در ماه گرفت ؟ توی پرتابل کمتر از 1 مگ نداره در صورتی که من آشناها و دوستان شهرهای دیگه مخابرات فیبر نوری هستن حتی سرعت 128k هم داره، :n28:

با ۲۰۲۰ تماس بگیر

farshad0123
30-05-2016, 20:24

سلام باید از کد استفاده کنید

antbadell
30-05-2016, 21:20
سلام باید از کد استفاده کنید

چه کدی ؟ امکانش هست دقیقتر بگید ممنون

mohamad hosain
03-06-2016, 00:40
دوستان جدیدا از وقتی دی ان اس

rimary DNS Server:
188.138.90.22

Secondary DNS Server:
8.8.8.8

اومده .نت من داغون شده.فیبر نوری هستم.کسی مشکل مثل من رو داره؟شب ها حارج از ایران قطع میشه .انگار هیچ چیز درست نیست.

lamp23
03-06-2016, 04:19
دوستان جدیدا از وقتی دی ان اس

rimary DNS Server:
188.138.90.22

Secondary DNS Server:
8.8.8.8

اومده .نت من داغون شده.فیبر نوری هستم.کسی مشکل مثل من رو داره؟شب ها حارج از ایران قطع میشه .انگار هیچ چیز درست نیست.

میتونی خودت DNS رو عوض کنی هم از تو ویندوز میشه و هم از تنظیمات مودم

ss44ss
04-06-2016, 05:20
دوستان من مشکل پایین بودن snr داشتم که بعضی وقتها باعث میشد لینک بپره .امروز بدون اینکه من به مخابرات چیزی بگم خودشون ریت خط رو از 24 مگ آوردن روی 4 مگ که نویز خوب شده ولی همچنان پرش لینک دارم. تصویر اولی مربوط به قبل هست که نویز روی 10 بوده ودومی هم مربوط به امروز هست. پرش لینک هم وسط گیم انلاین اتفاق میوفته . ممکنه پرش لینک به خاطر مودم باشه ؟

lamp23
04-06-2016, 10:01
دوستان من مشکل پایین بودن snr داشتم که بعضی وقتها باعث میشد لینک بپره .امروز بدون اینکه من به مخابرات چیزی بگم خودشون ریت خط رو از 24 مگ آوردن روی 4 مگ که نویز خوب شده ولی همچنان پرش لینک دارم. تصویر اولی مربوط به قبل هست که نویز روی 10 بوده ودومی هم مربوط به امروز هست. پرش لینک هم وسط گیم انلاین اتفاق میوفته . ممکنه پرش لینک به خاطر مودم باشه ؟

مد رو بجای ADSL2+ بذار روی G.Dmt

ss44ss
04-06-2016, 15:51
مد رو بجای ADSL2+ بذار روی G.Dmt
ممنون داداش تا حدودی بهتر شد .پرش لینک تقریبا نصف شده . ممکنه مشکل از مودم یا کابل لن باشه ؟

lamp23
04-06-2016, 19:00
ممنون داداش تا حدودی بهتر شد .پرش لینک تقریبا نصف شده . ممکنه مشکل از مودم یا کابل لن باشه ؟

کابل لن که ارتباط بین مودم و کامپیوتر هست مشکل شما مسیر بین مودم تا مرکز مخابراتی هست
ممکنه از مودم یا اسپلیتر باشه یا تجهیزات مرکز مخابراتی باشه
شما با یه مودم دیگه تست کن ببین تغییری میکنه یا نه
باید ببینی دلیل این نویز های ناگهانی که روی خطت میفته چیه
خیلی چیز ها میتونه تاثیر داشته باشه قرار گرفتن کابل برق کنار سیم تلفن ، نزدیک بودن کابل به پمپ آب و ....

شما اول تمام دستگاه هایی که به خط تلفن وصل هستن رو جدا کن به غیر از مودم ببین مشکل بر طرف میشه یا نه

اگه امکانش هست از دم در تست کن ببین فرقی میکنه یا خیر

اگه از دم در درست نشد مشکل از مخابرات هست

ss44ss
04-06-2016, 20:39
کابل لن که ارتباط بین مودم و کامپیوتر هست مشکل شما مسیر بین مودم تا مرکز مخابراتی هست
ممکنه از مودم یا اسپلیتر باشه یا تجهیزات مرکز مخابراتی باشه
شما با یه مودم دیگه تست کن ببین تغییری میکنه یا نه
باید ببینی دلیل این نویز های ناگهانی که روی خطت میفته چیه
خیلی چیز ها میتونه تاثیر داشته باشه قرار گرفتن کابل برق کنار سیم تلفن ، نزدیک بودن کابل به پمپ آب و ....

شما اول تمام دستگاه هایی که به خط تلفن وصل هستن رو جدا کن به غیر از مودم ببین مشکل بر طرف میشه یا نه

اگه امکانش هست از دم در تست کن ببین فرقی میکنه یا خیر

اگه از دم در درست نشد مشکل از مخابرات هست از دم در رو خیلی وقت پیش تست کردم اونجا وضعیت بدتر هست . بازم تشکر

8-1kel
05-06-2016, 14:22
سلام سرویس کیمیا چیه اضاف شده

Mohammad.v4
05-06-2016, 14:28

دوست عزیز برای جمع آوری PCM به جز هزینه سرویس 6 ماه و مالیاتش چه هزینه های دیگه ایی رو پرداخت کردید ؟ برای رانژه چطور ؟ اکسین ثبت نام کردید یا خود مخابرات ؟ و اینکه 6 ماه کامل حساب کردن یا 5 ماه سرویس دادن ؟ کلا ریز هزینه ها رو بفرمایید ممنون میشم.

rar
05-06-2016, 14:39
اقا این ایپی هایه 178 چیه هی میاد ؟ مضخرفت ترین نت رو دارن

lamp23
05-06-2016, 20:51
سلام سرویس کیمیا چیه اضاف شده

آره منم دیدم باید از پشتیبانی بپرسیم
نکنه میخوان شبانه رو حذف کنن ؟

t.63
05-06-2016, 21:05
این ترافیک های زمان دارش...چقدر مزخرفه :n21:
داره، 5گیگ یک هفته رو میده 9تومن.......

ایرانسل داره 5گیگ یک هفته (6 تا 12) رو 2تومن میده.....آدم باید خیلی چیز باشه که از مخابرات بخره :n02:

این کیما هم که رایگان شبانه ـشون تعطیله، برای همینه که همراهش ترافیک زماندار میده

8-1kel
05-06-2016, 23:24
آره منم دیدم باید از پشتیبانی بپرسیم
نکنه میخوان شبانه رو حذف کنن ؟
نمیدونم، ولی واسه ما که فرقی نداره شبانه قابل استفاده نیست

farshad0123
06-06-2016, 00:58
2مگ-نایت

Mohammad.v4
06-06-2016, 02:31
کامنت حذف شد

!AL
06-06-2016, 06:22
2مگ-نایت
همیشه اینه سرعتتون؟

max2009
06-06-2016, 08:40
اینترنت نامحدود هم آمد در لیست پارتاک کسی که قصد خرید داره بعد خرید تست سرعت بزاره با تشکر

فراموش نشه

:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19:

reza1375534
06-06-2016, 12:35
قیمت تعرفه نامحدود با احتساب عوارض و مالیات
قیمت ها به ریال می باشد

128

256

512

1024

2048

272500

43600

861100

1471500

2212700

تعرفه ترافیک زمان دار

شهاب یک روزه 4 گیگ

شهاب دو روزه 5 گیگ
شهاب هفت روزه 5 گیگ
شهاب سه روزه 10 گیگ
شهاب هفت روزه 15 گیگ
شهاب هفت روزه 20 گیگ

32,700
49,050
98,100
76,300

152,600

174,400

dvb595959
06-06-2016, 12:43
گرونه.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

farshad0123
06-06-2016, 15:12
همیشه اینه سرعتتون؟

بله.........

EHSANRF
06-06-2016, 15:53
خبری خوش برای کاربران اینترنت استان خوزستان!؟!؟

شرکت مخابرات طی پیامی اعلام کرد اشتراک Adsl نامحدود خود (که 2 سال پیش لغو شده بود) را مجددا برای استفاده کاربران خوزستانی ارائه داده است.

پیام شرکت مخابرات بدین شرح است:
▪️با توجه به درخواست های مکرر کاربران عزیز سرویس های نامحدود اضافه گردید .
برای انتخاب سرویس نامحدود به قسمت تمدید سرویس رفته و سرویس نامحدود مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

موضوع نگران کننده اینجاست برگشت سرویس های نامحدود ممکن است برای برخی کاربران مطلوب باشد ولی باتوجه به افزایش قیمت بالای 550 درصدی! عملا استفاده خانگی آنچنانی نخواهد داشت.
برای نمونه دو سال پیش سرویس 2 مگابیت نامحدود یکماهه 36000 تومان بوده که اکنون مبلغ 203000 تومان برای آن باید پرداخت!

منبع: خبر انحصاری از کانال اخبار اندیمشک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AVAVA
06-06-2016, 17:39
خبری خوش برای کاربران اینترنت استان خوزستان!؟!؟

شرکت مخابرات طی پیامی اعلام کرد اشتراک Adsl نامحدود خود (که 2 سال پیش لغو شده بود) را مجددا برای استفاده کاربران خوزستانی ارائه داده است.

پیام شرکت مخابرات بدین شرح است:
▪️با توجه به درخواست های مکرر کاربران عزیز سرویس های نامحدود اضافه گردید .
برای انتخاب سرویس نامحدود به قسمت تمدید سرویس رفته و سرویس نامحدود مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

موضوع نگران کننده اینجاست برگشت سرویس های نامحدود ممکن است برای برخی کاربران مطلوب باشد ولی باتوجه به افزایش قیمت بالای 550 درصدی! عملا استفاده خانگی آنچنانی نخواهد داشت.
برای نمونه دو سال پیش سرویس 2 مگابیت نامحدود یکماهه 36000 تومان بوده که اکنون مبلغ 203000 تومان برای آن باید پرداخت!

منبع: خبر انحصاری از کانال اخبار اندیمشک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اصلا صرف نداره تازه به این اضافه کنید ای پی های به درد نخور ، پشتیبانی بسیار ضعیف ، قطعی های زیاد ، پینگ بالا ، باز نشدن اکثر سایت ها...نه صرف نداره

farshad0123
06-06-2016, 17:42
اصلا صرف نداره تازه به این اضافه کنید ای پی های به درد نخور ، پشتیبانی بسیار ضعیف ، قطعی های زیاد ، پینگ بالا ، باز نشدن اکثر سایت ها...نه صرف نداره

ای پی های شما چه رنجی هستن؟

!AL
06-06-2016, 19:36
بله.........
سرعت من کمتر از 1/5 شماست!!!..حالا نمی دونم سرعت من خیلی داغونه یا سرعت شما خیلی خوبه؟! تازه در ساعت غیر رایگانه اینه!!

- - - Updated - - -

مشکل IP هاشون چیه؟؟!

AVAVA
06-06-2016, 19:39
ای پی های شما چه رنجی هستن؟
فرشاد ۱۷۸ میاد
مال کرمان هم هستن
نمیدونم چرا برای خوزستان ازش استفاده کردن

AVAVA
06-06-2016, 19:44
سرعت من کمتر از 1/5 شماست!!!..حالا نمی دونم سرعت من خیلی داغونه یا سرعت شما خیلی خوبه؟! تازه در ساعت غیر رایگانه اینه!!

- - - Updated - - -

مشکل IP هاشون چیه؟؟!
مشکل اینکه هر ای پی یه مشکلی داره
برای من ۱۷۸ میاد اولا سرعتش بوقه ، چه داخلی چه خارجی
پینگشون بسیار بالاست و همه سایت ها به سختی بالا میاد
تو روز هم سرعتش کمه
قطعی هم زیاد داره
زنگ هم میزنم میگن مشکل از ما نیست از خودتونه .... علت همه این مشکلات کاربره...

ali_phd71
06-06-2016, 20:04
سرویس های نامحدود هم برگشتن.. دوستان هرکی گرفت ی تست بذاره بینم سرعتش چطوره... ترافیک مدت دارم اضاف شده...

Sent From My HTC one M8 Use Tapatalk

AVAVA
06-06-2016, 20:14
سرویس های نامحدود هم برگشتن.. دوستان هرکی گرفت ی تست بذاره بینم سرعتش چطوره... ترافیک مدت دارم اضاف شده...

Sent From My HTC one M8 Use Tapatalk
سرویس نامحدود پیشکش
ای پی هاشو درست کنه که این همه مشکل داره

farshad0123
06-06-2016, 20:38
مشکل اینکه هر ای پی یه مشکلی داره
برای من ۱۷۸ میاد اولا سرعتش بوقه ، چه داخلی چه خارجی
پینگشون بسیار بالاست و همه سایت ها به سختی بالا میاد
تو روز هم سرعتش کمه
قطعی هم زیاد داره
زنگ هم میزنم میگن مشکل از ما نیست از خودتونه .... علت همه این مشکلات کاربره...

چرت و پرت میگه اصلا این شرکت 3-4ماهه با مخابرات قرارداد بسته کارمنداش اصلا هیچی حالیشون نیست اصلا نمیدونن مخابرات ipهاش چین اون کارمندای ضحی کیش و اواسیس که بعضیاشون واقعا کارشونو بلد بودن الان دیگه مخابرات نیستن اصلا بیشتراشون رفتن یه مشت کارمند جدید اورده که هیچی حالیشون نیست

AVAVA
07-06-2016, 00:32
چرت و پرت میگه اصلا این شرکت 3-4ماهه با مخابرات قرارداد بسته کارمنداش اصلا هیچی حالیشون نیست اصلا نمیدونن مخابرات ipهاش چین اون کارمندای ضحی کیش و اواسیس که بعضیاشون واقعا کارشونو بلد بودن الان دیگه مخابرات نیستن اصلا بیشتراشون رفتن یه مشت کارمند جدید اورده که هیچی حالیشون نیست
حالا خبری نداری که این ای پی ها کی درست میشن؟

lucky_luke
07-06-2016, 10:01

سرویس 10 مگ روز
با اینکه شبانه نداره ولی شبا افت سرعت دارم
در تایید حرف دوستان آی پی های *.*.*.178 شدیدا مشکل دارن....هم سرعتشون کمه و هم پکت لاست دارن و بعضی از سایت ها رو هم فقط با چیز پی ان باز میکنه(مثل همین فروم)

الان IP که برام اومده اولش 87 داره و سرعتش خوبه و پکت لاست هم نداره...
قبلا آی پی های 2.185 و 5.223 برام میومد یکمی پکت لاست داش ولی در کل خیلی بهتر از این آی پی های جدید بود

dayanoosh
07-06-2016, 19:30
سلام
ترافیک زماندار بد نیست ... ولی ایرانسل بهترش هست ... 5 گیگ یکهفته میده 2هزارتومن
نامحدود هم واقعن گرونه ...خیلی گرونه ولی با این حال میرم روی نامحدود سرعت 256 البته در حال حاضر سرعت 2 مگ دارم
کسی سرعت 256 نامحدود تست کرده؟ سرعتش به نسبت 256 محدود فرق میکنه؟

موفق باشید

farshad0123
07-06-2016, 21:10
256 نامحدود اگه مثل 256 محدود 130 کیلوبایت بده باز خوبه ولی کمتر باشه اصلا نمی ارزه

dayanoosh
07-06-2016, 22:30
256 نامحدود اگه مثل 256 محدود 130 کیلوبایت بده باز خوبه ولی کمتر باشه اصلا نمی ارزه

سلام
من به 100تا هم راضی ام
حالا همفرومی ها اگر تست کردید خبر بدید

موفق باشید

alemoazezo
07-06-2016, 23:44
جدیدا رنج 5.233.160 اضافه شده و نسبت به 5.233.22x پینگ فوق العاده پایینی دارن . پینگ گوگل با رنج جدید 110 هست درحالی که با رنج قدیم روی 330 بود !

o935
08-06-2016, 05:08
جدول مقایسه تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات تهران و خوزستان سال 95

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)

تعرفه ماهانه مخابرات تهران (تومان)

تعرفه ماهانه مخابرات خوزستان (تومان)

۱۲۸
۱۱,۸۵۵
27,250

۲۵۶
۱۴,۳۹۰
43,600

۵۱۲
۲۳,۱۲۰
86,110

۱۰۲۴ (1 مگابیت)
۴۱,۸۳۰
147,150

۲۰۴۸ (2 مگابیت)
۷۴,۱۴۰
221,270

محمد7966
08-06-2016, 05:18
جدول مقایسه تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات تهران و خوزستان سال 95

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)
تعرفه مخابرات تهران (تومان)
تعرفه مخابرات خوزستان (تومان)

۱۲۸
۱۱,۸۵۵
27,250

۲۵۶
۱۴,۳۹۰
43,600

۵۱۲
۲۳,۱۲۰
86,110

۱۰۲۴ (1 مگابیت)
۴۱,۸۳۰
147,150

۲۰۴۸ (2 مگابیت)
۷۴,۱۴۰
221,270

خیلی ظلمه

منم یه بار رفتم مخابرات شهرمون

بهش گفتم چرا تفاوت قیمت هست با بقیه استانها؟

میگه چون خوزستانی ها مصرف زیادی دارند!!!

مگه تو دانش اقتصاد اینطور نیست که هر جایی مصرف بالا باشه یعنی پر مصرف باشن،براش تخفیف قائل میشن؟

اگر خوزستانی ها پر مصرف باشن که باید براشون تخفیف بیشتری قائل باشند نه اینکه گرونتر بهشون بدن

ظاهرا اینجا هم مثل نفت و آب و گازمون حقمون خورده شده:n14:

rar
08-06-2016, 07:26
این سرعت ایرانسل 4 جی برایه منه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خر مغزمو گازگرفته برم نامحدود با این قیمت فضایی بگیرم ؟
با این سرعت ساهتی 19 گیگ میتونم دانلود کنم
اونم فقط با 500 تا تک تومنی
که یه ماهش میشه 15000 تومن
ماهی 570 گیگ !

خودتون قضاوت کنید :n08:

shk021051
08-06-2016, 09:46
سرویس نامحدود و حجم های زمان دارش با این قیمت برای در کوزه خوبه
مخابرات به همین خیال باش کسی پول جای اینا بده واسه دانلود جایگزین های خیلی بهتری هست:n05:

shk021051
08-06-2016, 09:54
ای پی ها جدید (سروش رسانه) اشغاله همش واسه من همین میاد همش قطعی داره و ظهر ها تا شب پکت لاست گسترش رایانه خیلی بهتر بود که دیگه نمیاد

!AL
08-06-2016, 11:15
ای پی ها جدید (سروش رسانه) اشغاله همش واسه من همین میاد همش قطعی داره و ظهر ها تا شب پکت لاست گسترش رایانه خیلی بهتر بود که دیگه نمیاد
ip های قبلی چی بودن؟!

saminem
08-06-2016, 12:45

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)

۱۲۸
۱۱,۸۵۵
27,250

۲۵۶
۱۴,۳۹۰
43,600

۵۱۲
۲۳,۱۲۰
86,110

۱۰۲۴ (1 مگابیت)
۴۱,۸۳۰
147,150

۲۰۴۸ (2 مگابیت)
۷۴,۱۴۰
221,270

ظلم

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

shk021051
08-06-2016, 13:22
ip های قبلی چی بودن؟!

5.232 شروع میشد فکر کنم گسترش

hldvlpln
08-06-2016, 16:17
از روی کنجکاوی و اینکه به بقیه هم وضعیت رو خبر بدم طرح 128 نامحدود رو فعال کردم سرعت حدود 10 کلیوبایت میزنه و سایت هارو هم به سختی باز میکنه ولی فکر کنم بشه باهاش یه 40 گیگ دان کرد اگر تمام ماه رو دانلود باشه.

EHSANRF
08-06-2016, 16:29
از روی کنجکاوی و اینکه به بقیه هم وضعیت رو خبر بدم طرح 128 نامحدود رو فعال کردم سرعت حدود 10 کلیوبایت میزنه و سایت هارو هم به سختی باز میکنه ولی فکر کنم بشه باهاش یه 40 گیگ دان کرد اگر تمام ماه رو دانلود باشه.

128 قانونی باید 16 بده دوست عزیز
مگه این که از اون خرشانس ها :n10: باشی که واست میشه 10 مگ!!!

dayanoosh
08-06-2016, 17:45
ظلم

سلام
نه آقا جان چرا ظلم ؟!!! مگه نمیدونی خون تهرانی ها رنگین تر از خون ماهاست... تازه خوزستان بعنوان منطقه محروم بحساب میاد

موفق باشید

hldvlpln
08-06-2016, 17:46
128 قانونی باید 16 بده دوست عزیز
مگه این که از اون خرشانس ها :n10: باشی که واست میشه 10 مگ!!!
خیر دوست عزیز قانونا باید بین 2 تا 16 کیلوبایت باشه البته اگر ضریب اشتراک 1 به 8 باشه یعنی تا زیر 2 کیلوبایت نیاد اونا تخلفی انجام ندادن.

dayanoosh
08-06-2016, 17:47

سلام
آیپی حال حاضرتون که سرعت 10 کیلو دارید, با چند شروع میشه؟

موفق باشید

dayanoosh
08-06-2016, 18:00

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)

۱۲۸
۱۱,۸۵۵
27,250

۲۵۶
۱۴,۳۹۰
43,600

۵۱۲
۲۳,۱۲۰
86,110

۱۰۲۴ (1 مگابیت)
۴۱,۸۳۰
147,150

۲۰۴۸ (2 مگابیت)
۷۴,۱۴۰
221,270

سلام
دست روی دست نذارید... برای 195 ایمیل بدید و شکایت تنظیم کنید
فایده ای نداره که توی فروم بشینیم و بررسی انجام بدیم
من هم ایمیل زدم و هم یه شکایت ثبت کردم... به هر حال صدای یکنفر هیچ تعثیری نداره

موفق باشید

o935
08-06-2016, 18:22
سلام

موفق باشید

آیا از خدمات اینترنت مخابرات استان خوزستان ناراضی هستید؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

|

باسمه تعالی

با توجه به افزایش نارضایتی ها از خدمات مخابرات استان خوزستان برآن شدیم تا با طرح شکایتی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جهت مرتفع کردن مشکلات اینترنت استان عزیزمان حرکتی موثر انجام دهیم. بخشی از این مشکلات مربوط به انحصاری شدن، نحوه مناقصات انجام شده در زمینه واگذاری اینترنت استان و حذف شدن شرکت های ارائه اینترنت از بازار رقابت به دلیل وجود موانع و مشکلات بوده که باعث افت کیفیت خدمات گردیده است.

پس از خارج شدن شرکت هایی مانند اوآسیس کیش، ضحی کیش، نیماد و ... از عرصه رقابت، شرکت اکسین به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت استان خوزستان فعالیت ضعیف خود را در کمال آرامش و بدون ترسِ از دست دادن مشتریان اینترنت در فضایی بدون رقیب ادامه داده است. با نگاهی به پیشرفت ها و خدمات نوین ارائه شده در سایر استان ها به این نتیجه میرسیم که نه تنها اینترنت خوزستان در سالهای اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته بلکه از ارائه خدمات اولیه خود نیز عقب مانده است. از آنجایی که سکوت مشترکین اینترنت استان به منزله رضایت از خدمات محسوب می شود لذا تاکنون هیچ اقدامی در جهت حل مشکلات اینترنت استان از طرف مسئولین ذیربط انجام نشده است.

هم اکنون با توجه به مشکلاتی عدیده پیش آمده مانند گرانی اینترنت نامحدود، کندی، اختلالات مکرر، پینگ بالا، پشتیبانی ضعیف 2020 و ناتوانی این شرکت در اداره شمار بالای کاربران اینترنت، از مشترکینی که از شرایط رخ داده نارضایتی دارند تقاضا میشود که با ثبت شکایات خود در سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در زمینه خدمات ضعیف شرکت مخابرات استان خوزستان به بهتر شدن وضعیت اینترنت استان کمک کنند.

شایان ذکر است که هر چه تعداد شاکیان محترم افزایش یابد، پیگیری و رفع مشکلات توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تسریع خواهد یافت.

با تشکر

برگرفته شده از ali-abad.blog.ir/post/47

AVAVA
08-06-2016, 18:37
متن خوب بدید میفرستیم من که خودم ناراضیم...

farshad0123
08-06-2016, 19:10
دوستان ای دی اینستاگرام adsl مخابرات(شرکت راهنمای فردا) (نمایندگیadslمخابرات)khozadsl هست کامنت بزارید مشکلاتشو بگید

dayanoosh
08-06-2016, 21:40
دوستان ای دی اینستاگرام adsl مخابرات(شرکت راهنمای فردا) (نمایندگیadslمخابرات)khozadsl هست کامنت بزارید مشکلاتشو بگید

سلام
تا زمانی که من قانون رو بالای سرم احساس نکنم به اعمال غیر قانونی ام ادامه میدم ... حالا توی اینستا گرام خود مخابرات به خوشون شکایت کنیم :n04:
باید شکایتمون رو پیش قاضی ببریم تا بهش رسیدگی بشه ... که قاضی همون 195 هست!
ولی میدونم که هیچ تغییری ایجاد نمیشه... نه اینکه تقصیر 195 باشه هااا ... نه ... تقصیر خودمونه که وضعیتمون اینه!! اینجوری مخابرات خوزستان قیمت میذاره... اگر 4 بار بصورت قانونی حالشو میگرفتیم دیگه جرعت همچین کاری رو نداشت.. وقتی من اینترنت نامحدود میگیرم (قضیه برای چند ساله قبله که 512 نامحدود داشتم 25تومن) و برای 2 هفته اینترنتم قطعه ولی وقتی وصل میشه فقط 2 هفته دیگه ازش تونستم استفاده کنم و مهلت زمانی من به پایان رسید... زنگ زدم گفتن باید تمدید کنی!!!:n04:
البته اونموقع 195 نمیشناختم (نمیدونم بود یا نه) ... ولی حالا 195 هست و باید شکایت کنیم موقع ثبت شکایتمم همه اطلاعاتمو گرفت به همین دلیل مطمعنم و رگم رو گرو میذارم که همه میگن ..ای آقا حالا میفهمن اذیتمون میکنن شرط میبندم که 2 نفر بیشتر شکایت نمیکنن
به هر حال توی اینستا و تلگرام و ایمیل به خود مخابرات هیچ فایده ای نداره ... باید به کدخدا شکایت کنیم

موفق باشید

8-1kel
08-06-2016, 22:05
سلام

موفق باشید

نهایتش مثله قبل دوباره برش میداره

max2009
08-06-2016, 23:13
سلام دو روز از اشتراک کم کردن دلیلش چی هست چند نفر دیگه هم پرسیدم به همین صورت آیا شما هم:n34:

dayanoosh
09-06-2016, 00:06
نهایتش مثله قبل دوباره برش میداره

سلام
همچنان بر سر حرفم هستم که 2 نفر بیشتر شکایت نمیکنند و دلیلش هم کاملن واضحه ... همین ها میشه تفاوت ما با اروپا غربی و امریکا شمالی
یاد یه ضرب المثل افتادم: آقا کی داده کی گرفته!
40 تومن اینترنت نامحدود با سرعت 10 کیلو

خوش و موفق باشید

EHSANRF
09-06-2016, 02:31
این متن رو همین الان یه هویی نوشتم

هرجاش اشکال داشت خودتون میتونین عوض کنین، اگر هر کدوم از این مشکلات رو ندارین میتونین اون قسمت رو پاک کنین...

باسمه تعالی

مسئول محترم بررسی شکایات سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

با سلام

احتراما به استحضار می رساند اینجانب ................ با شماره تلفن ................... مشترک اینترنت ADSL مخابرات استان خوزستان / شهرستان ........ در خصوص قطعی های مکرر، کاهش و پرش مداوم Snr، کیفیت پایین پینگ ( Time Out بالا )، تبعیض در ارائه اینترنت به افراد مختلف ( برای مثال اینترنت 2048 مگابیت خریداری شده توسط برخی افراد معدود بالای 10240 مگابیت سرعت دارد که با اصول اخلاقی و اسلامی تداخل بسیاری دارد و می تواند باعث خروج بیش از پیش مشتریان اینترنت از این شرکت شود )، عدم پاسخگویی و رفع مشکل مناسب پرسنل مرکز 2020، تهیه زیرساخت ip های بی کیفیت از شرکت های نامعتبر اینترنتی کشور و علی الخصوص تفاوت قیمت سرویس های اینترنت با دیگر استانهای کشور از جمله استان تهران خواهان تذکر جدی به مسئولین ذیربط استان خوزستان بوده و نیازمند اینترنتی هم سطح با استان های دیگر - و نه کیفیت بیشتر نسبت به آنها - چه از نظر قیمت و چه از نظر حجم و ... می باشم.
همانطور که مستحضرید در همین هفته، مخابرات استان خوزستان طرح تعرفه نامحدود خود را ارائه کرد ولی افرادی مثل ما توان خرید آن را ندارند! چرا؟ به جرم اینکه در "خوزستان" زندگی می کنند و قیمت اینترنت اختصاص یافته به ما، باید چندین برابر استان های دیگر - به خصوص تهران - باشد.
برای نمونه می توان مثال زد که اینترنت یک ماهه 1 مگابیت در استان تهران 418.300 ریال بوده که همین اینترنت - با کیفیت بسیار کمتر - در استان خوزستان 1.471.500 ریال - چیزی در حدود 3 برابر - می باشد.
در پایان خواهشمندیم با یک تصمیم انقلابی، مردم رنج دیده خوزستان را - که سالهاست مورد بی مهری قرار گرفته اند - از ظلمی دوباره رهانیده و ثابت فرمائید که "ایران فقط تــهــران نیست"!

با تشکر فراوان
نام و نام خانوادگی
تاریخ

reza1375534
09-06-2016, 09:48
دوستان پیج اینستاگرام رهنمای فردا چند نفری اومدن کلا از همه چیز راضی هستند خداییش اینا چه جوری فکر میکنن اصلا چیزی حالیشون هست خودتون هم در این پیج میتونید ببینید
khozadsl

o935
09-06-2016, 12:52
سلام
همچنان بر سر حرفم هستم که 2 نفر بیشتر شکایت نمیکنند و دلیلش هم کاملن واضحه ... همین ها میشه تفاوت ما با اروپا غربی و امریکا شمالی
یاد یه ضرب المثل افتادم: آقا کی داده کی گرفته!
40 تومن اینترنت نامحدود با سرعت 10 کیلو

خوش و موفق باشید

حرف شما صحیحه. اما چند وقت پیش که اینترنت بشدت قطع و وصل شد یکی از کاربران از طریق 195 از شرکت راهنمای فردا شکایت کرده بود و نتیجه گرفت. علاوه بر رفع مشکل رینج آی پی این کاربر، بهش 4 گیگ ترافیک رایگان هدیه هم دادن. 100 نفر که پاپیچ مخابرات بشه به خودشون میان.

dayanoosh
09-06-2016, 13:31
حرف شما صحیحه. اما چند وقت پیش که اینترنت بشدت قطع و وصل شد یکی از کاربران از طریق 195 از شرکت راهنمای فردا شکایت کرده بود و نتیجه گرفت. علاوه بر رفع مشکل رینج آی پی این کاربر، بهش 4 گیگ ترافیک رایگان هدیه هم دادن. 100 نفر که پاپیچ مخابرات بشه به خودشون میان.

سلام
این میشه اجرای قانون
حالا فکر کنید 1000تا شکایت به 195 برسه... اونوقته که 195 گوش مخابرات خوزستان رو میپیچونه و دیگه مخابرات نمیمونه منتظر که ببینه کی شکایت میکنه و بعد بهش ترافیک رایگان بده.... برعکس مخابرات دیگه زیرآبی نمیره و هوای همه کاربرها رو خاهد داشت
البته اگر کسی شکایت کنه
اگر هم میخاد اینترنت نامحدود رو برداره... خب برداره به درک ... بهتر از اینه که احمق فرضمون کنه و با هزینه بالا سرعت پایین بده
واقعن نمیدونم چرا هیچکسی شکایت نمیکنه ... نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم و همه راضی هستند!!!!!!!

موفق باشید

8-1kel
09-06-2016, 14:20
منم شکایتم رو در خصوص قیمت ثبت کردم، قبلا که بخاطر برداشته شدن سرویس نامحدود شکایت کردم شکایتم رو رد کردن
دوستان دیگه شما هم شکایت تنظیم کنید

!AL
09-06-2016, 14:38
کسی که سرویس 2 مگ رو داره..این که پرتش رو 2 مگ بسته شده باشه یا 10 مگ فرقی تو سرعت دانلودش داره؟!(با فرض نرمال بودن snr در هر دو حالت)

8-1kel
09-06-2016, 14:40
کسی که سرویس 2 مگ رو داره..این که پرتش رو 2 مگ بسته شده باشه یا 10 مگ فرقی تو سرعت دانلودش داره؟!(با فرض نرمال بودن snr در هر دو حالت)

آره چون از اکانتینگ سرعت رو بالاتر میبندن، دو مگ رو فکر میکنم حدود 5 مگ میذارن و اگه داون استریمت 2 مگ باشه بیشتر 2 نمیگیری، البته شبانه که نصف سرعت اصلیت میاد خیلی وقته دانلود نکردم

reza_v66
09-06-2016, 15:31
نامحدودا سرعت دانلودشون اسمیه؟

saminem
09-06-2016, 15:58
نامحدودا سرعت دانلودشون اسمیه؟
اسمی و کمتر

dayanoosh
09-06-2016, 18:15
دوستان پیج اینستاگرام رهنمای فردا چند نفری اومدن کلا از همه چیز راضی هستند خداییش اینا چه جوری فکر میکنن اصلا چیزی حالیشون هست خودتون هم در این پیج میتونید ببینید
khozadsl

سلام
باید بگم (البته قبلن هم گفتم) از چند مورد اینترنت مخابرات راضی هستم ... یکیش نحوه پاسخ دهی اپراتور که البته بعضی اوقات به شعورم توهین میکنند... اکثر اوقات پاسخگویی و پیگیری عالی داره... ولی در کل از اینترنت مخابرات ناراضی هستم
قطع و وصل شدن - آیپی مزخرف - جدیدن هم زرنگ شده ... موقع دانلود شبانه که میشه چند دقیقه قبلش یا بعدش لینک میپره و بعد آیپی مزخرف میاد! اینجوری سرعتم میره روی 20 تا دیشب هم همین اتفاق دوباره افتاد ولی سریع چند بار ریستارت کردم تا آیپی خوب گرفتم

اگر از همه چیز راضی هستند فقط 2 حالت داره...
1.اینترنت رو فقط برای مسنجرها استفاده میکنند
2.از عوامل خود مخابرات هستند

موفق باشید

farshad0123
09-06-2016, 19:11

2مگ تو اکانتینگ رو 650k ست شده شما تا دان استریم 6مگ سرعت دانلودتون با سرویس 2مگ بالا میره از 6مگ به بعد دیگه زیاد نمیشه دان استریمتون چه رو 6مگ باشه چه رو 20 مگ سرعت از 650 بالاتر نمیره ولی اگه رو 2مگ باشه 230 تا بیشتر نمیده

max2009
10-06-2016, 00:35
درود امشب سرعتها پایین چقدر:n34:

dayanoosh
10-06-2016, 01:46
درود امشب سرعتها پایین چقدر:n34:

سلام
تا زمانی که همه راضی هستند وضعیت همینه
تا زمانی که همه نشستن تو خونه و فقط توی این فروم اعتراض میکنند وضعیت همینه (خودمم همین بودم ولی دیگه نمیشه تحمل کرد)
تا زمانی که کسی اعتراض نکنه وضعیت همینه که هست ...

موفق باشید

AVAVA
10-06-2016, 04:13
سلام
باید بگم (البته قبلن هم گفتم) از چند مورد اینترنت مخابرات راضی هستم ... یکیش نحوه پاسخ دهی اپراتور که البته بعضی اوقات به شعورم توهین میکنند... اکثر اوقات پاسخگویی و پیگیری عالی داره... ولی در کل از اینترنت مخابرات ناراضی هستم
قطع و وصل شدن - آیپی مزخرف - جدیدن هم زرنگ شده ... موقع دانلود شبانه که میشه چند دقیقه قبلش یا بعدش لینک میپره و بعد آیپی مزخرف میاد! اینجوری سرعتم میره روی 20 تا دیشب هم همین اتفاق دوباره افتاد ولی سریع چند بار ریستارت کردم تا آیپی خوب گرفتم

اگر از همه چیز راضی هستند فقط 2 حالت داره...
1.اینترنت رو فقط برای مسنجرها استفاده میکنند
2.از عوامل خود مخابرات هستند

موفق باشید

عزیز وقتی خروجی بد باشه یعنی هیچی کار مفیدی انجام گرفته نشده این پشتیبانی که میگی بعضی مواقع خوبه میتونستن این مشکلات رو حل میکردن ، اینها فقط دنبال اذیت و ازار مردم هستن
به عنوان نمونه: ساعت رایگان سرویس ها باید راس ساعت ۱ شروع بشه ولی از ساعت ۱ و ۱۵ دقیقه شروع میشه و راس ساعت ۶ تمام میشه اون ۱۵ دقیقه افرادی که اطلاع ندارند از حجمشون میره یا دیسکانکتی های که راس ساعت ۱ انجام میشه که مشکل برای استفاده کاربر درست بشه
وقتی که سرویس هاشون مشکل درست میشه که البته همیشه دارند تمام ضرر و زیان متوجه کاربره و هیج جبرانی صورت نمیگیره از طرفی زنگ هم میزنی اعتراض کنی باید به پشتیبانه بگی من معذرت میخوام که سرویس هاتون مشکل داره تحت هر شرایطی چیزی رو درست نمیکنن و فقط میگن مودم رو از برق بکش!
اینم شد اینترنت؟ سرعت بوق ، قطع و وصلی زیاد ،پینگ بالا، تایم اوت وخشتناک ، یه بار زنگ زدم بهشون که یه پشتیبان حضوری بفرستن بهش گفتم هزینش چقدر میشه میگه من نمیدونم میخواد باهاش چ کار کنید!!!!!!!!!!! به نظرتون میخوام باهاش چ کار کنم؟

dayanoosh
10-06-2016, 09:29
سلام
دوستان, بهترین کار در حال حاضر برای دانلود ... ایرانسل طرح 5 گیگ هفتگی هستش (البته اگر نسل 3 و نسل 4 آنتن میده)
هر هفته چند طرح میگیرم و خیلی خوبه... مثل من اشتباه نکنید و طرح های نامحدود نگیرید که سرعت بسیار پایین هست
اگر سازمان ملل این سرعت رو ببینه مسعولین اینترنت مخابرات رو به وحشیگری متهم میکنه

موفق باشید

AVAVA
10-06-2016, 15:28
صفحه اینستاگرامشون رو بستن...

!AL
10-06-2016, 19:33
کاشکی یه جوری بشه کلا جمع کنن برن
چند وقتی میشه به طرز فجیعی اینترنت داغونه:n34::n34::n34::n34::n34:

AVAVA
10-06-2016, 20:23
بچه ها تو اینستا کسانی که ازشون انتقاد کنن رو بلوک میکنن
حتی تحمل انتقاد هم ندارند...
شرکتی که کاربرای خودشم بلوک میکنه به چه دردی میخوره...

dayanoosh
10-06-2016, 22:18
بچه ها تو اینستا کسانی که ازشون انتقاد کنن رو بلوک میکننحتی تحمل انتقاد هم ندارند...شرکتی که کاربرای خودشم بلوک میکنه به چه دردی میخوره...سلامکسانی هم که تعریف میکنند ...نمیگم همه ... ولی اکثریت از عوامل خود مخابرات هستنالبته این مورد تابلو هست و نیازی به گفتن نیستموفق باشید

!AL
11-06-2016, 18:22
جالبه همیشه دارن برای حل مشکل پیگیری می کنن ولی معلوم نیست کی !!!..شاید این جمعه بیاد!!!

8-1kel
11-06-2016, 21:37
حتما همگی شکایت خودتونو ثبت کنین نهایتش نامحدود رو بر میدارن که با این قیمت ها بدرد هم نمیخوره، اما اگه شکایت ها زیاد باشه پیگیری بهتر میشه، حق گرفتنیه دادنی نیست.به بقیه که مخابرات دارن هم بگید.

dayanoosh
12-06-2016, 00:58
حتما همگی شکایت خودتونو ثبت کنین نهایتش نامحدود رو بر میدارن که با این قیمت ها بدرد هم نمیخوره، اما اگه شکایت ها زیاد باشه پیگیری بهتر میشه، حق گرفتنیه دادنی نیست.به بقیه که مخابرات دارن هم بگید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درود بر شما در ضمن شکایت دیگه ای هم میخام بفرستم با موضوع برداشته شدن اینترنت نامحدود مثلا اینترنت قم یه سرویسی داشت مثل شاتل لند ... شبیهش بود... به ادمین لینک میدادی و ادمین در اینترانت آپلود میکرد و وقتی شما دانلود میکردی ... هیچ ترافیکی کم نمیشد و یا اینترنت تهران که ماشالا اونها خونشون رنگی تره و کلن اینترنت نامحدود و ارزون دارند باید اعتراض کنیم که اگر نامحدود هم خاستن بردارند.... به چیزی شبیه شاتل لند بذارن موفق باشید

M.Darkness
12-06-2016, 01:32

akpr
12-06-2016, 10:12
آقا چرا ما نمیتونیم شرکتی غیر از مخابرات انتخاب کنیم؟
خیلی زوره بخدا
ما مخابرات نخواییم کی و باید ببینیم؟
فیبر نوری رو شرکتی غیر از مخابرات سرویس نمیده تو اهواز؟؟؟؟

farshad0123
12-06-2016, 12:20
آقا چرا ما نمیتونیم شرکتی غیر از مخابرات انتخاب کنیم؟
خیلی زوره بخدا
ما مخابرات نخواییم کی و باید ببینیم؟
فیبر نوری رو شرکتی غیر از مخابرات سرویس نمیده تو اهواز؟؟؟؟

فیبر نوری بیشتر کاربراش رو اسیاتکن و مسی بیشترا رو سروش رسانه هر کی که مشکل سرعت و قطعی داره رو سرور خود مخابرات نیست وگرنه خود مخابرات هیچ مشکلی نداره

Bts1300
12-06-2016, 14:25
سلام دوستان سرعت دانلود روی سیم مسی برای 5 مگ یا ده مگ چنده ؟اصلا میشه ؟من الان 2 مگ محدود دارم سرعت دانلودم 600 یا 700 هستش

!AL
12-06-2016, 19:20
فیبر نوری بیشتر کاربراش رو اسیاتکن و مسی بیشترا رو سروش رسانه هر کی که مشکل سرعت و قطعی داره رو سرور خود مخابرات نیست وگرنه خود مخابرات هیچ مشکلی نداره
میشه بگین منظورتون از قسمت قرمز رنگ چیه؟!

lamp23
12-06-2016, 21:03

خیلی مسخرست که مخابرات حتی نمیتونه واسه کاربراش IP تهیه کنه و از شرکت های دیگه میخره اون هم مسیر های بی کیفیت با پینگ بالا و پهنای باند پایین

reza1375534
12-06-2016, 22:31
مگه نه اسیاتک فیبر نوری رو تحویل داد به خود مخابرات الان چطور اسیاتک فیبر نوری رو برعهده داره؟

farshad0123
13-06-2016, 03:17
2مگ-نایت

farshad0123
13-06-2016, 03:22
مگه نه اسیاتک فیبر نوری رو تحویل داد به خود مخابرات الان چطور اسیاتک فیبر نوری رو برعهده داره؟

هنوز قرارداد کامل فسخ نشده نصفش دست مخابراته نصفش دست اسیاتک کاربرای فیبر هنوز رو سرور اسیاتکن

AminMrz
13-06-2016, 07:50
وضعیت شبانه چطوره؟
ساعتش تغییر کرده یا همونه؟

o935
13-06-2016, 10:21
وضعیت شبانه چطوره؟
ساعتش تغییر کرده یا همونه؟

در استان خوزستان، فعلا ساعات رایگان شبانه خطوط معمولی ( سیم مسی ) از 1 الی 6 بامداد و خطوط کافونوری از ساعت 2 الی 6 بامداد می باشد.

8-1kel
13-06-2016, 19:01
این هم جواب شکایت شما بگید چی بگم

با سلام مشترك محترم طرح هاي ارائه شده بر اساس قيمتهاي شركتهاي pap ، رقابتي و با در نظر گرفتن حجم تضمين شده سرويس قيمت گذاري شده است يادآور مي گردد . 1- تمامي سرويس هاي اين شركت در حداقل قيمت و بر اساس دستورالعمل و مصوبات سازمان تنظيم طراحي مي گردد. 2- مقايسه قيمت سرويس نامحدود تعيين شده با قيمت سرويس نامحدود شركت مخابرات تهران كه از طريق شركت مخابرات ايران به لحاظ عدم صرفه اقتصادي منع شده كه تعييين اين قيمت مربوط به ساليان گذشته مي باشد منطقي نمي باشد. 3-قيمت تعيين شده اين سرويس از قيمت ارائه شده شركتهاي پارس آنلاين، شاتل و آسيا تك كه در اين استان نيز فعاليت مي نمايند كمتر است.

farshad0123
13-06-2016, 19:27

با سلام مشترك محترم طرح هاي ارائه شده بر اساس قيمتهاي شركتهاي pap ، رقابتي و با در نظر گرفتن حجم تضمين شده سرويس قيمت گذاري شده است يادآور مي گردد . 1- تمامي سرويس هاي اين شركت در حداقل قيمت و بر اساس دستورالعمل و مصوبات سازمان تنظيم طراحي مي گردد. 2- مقايسه قيمت سرويس نامحدود تعيين شده با قيمت سرويس نامحدود شركت مخابرات تهران كه از طريق شركت مخابرات ايران به لحاظ عدم صرفه اقتصادي منع شده كه تعييين اين قيمت مربوط به ساليان گذشته مي باشد منطقي نمي باشد. 3-قيمت تعيين شده اين سرويس از قيمت ارائه شده شركتهاي پارس آنلاين، شاتل و آسيا تك كه در اين استان نيز فعاليت مي نمايند كمتر است.

تنظیم مقررات یه زمانی پیگیری میکرد الان دیگه هیچ فایده ای نداره شما صد بار هم شکایت کنید هیچ اتفاقی نمیفته چون شکایت میره برا همون اپراتور و خود شرکتی که ازش سرویس میگیرید جوابتونو میده ولی قبلا از بازرسی تهران پیگیری میکردن

farshad0123
13-06-2016, 21:08
پیج اینستگرامشون هم خنده ایه:n31:
نظراتو که میخونم یهو یه دقیقه بعد پاک میشن:n09:

dayanoosh
14-06-2016, 00:28
سلام
به من هم همین متن عینن کپی پیست شده!!!!
من دست بردار نیستم ... صدبار که سهله ...هزاربار شکایت میکنم ... حالا میبینید که به حقم میرسم

موفق باشید

farshad0123
14-06-2016, 00:34
سلام
به من هم همین متن عینن کپی پیست شده!!!!
من دست بردار نیستم ... صدبار که سهله ...هزاربار شکایت میکنم ... حالا میبینید که به حقم میرسم

موفق باشید

سلام
شما هر چقدر شکایت کنید شکایت میره برا شرکت رهنمای فردا و این شرکت جوابتونو میده بعدش هم نهایتا شکایتتون باطل میشه دیگه مثل قبل نیست که شکایت میرفت برا بازرسی و اداره دیتا پیگیری میکردن

dayanoosh
14-06-2016, 00:57
سلام
دوستان فعلن متن شکایت و کد پیگیری با یه درخواست پیگیری بهتر بفرستین به ایمیل 195@ict,gov.i توی خود سایت صفحه اصلیش ایمیلش رو زده
تعداد هرچی بیشتر ...بهتر
اگر فایده نداشت راه های دیگه امتحان میکنیم

موفق باشید

EHSANRF
14-06-2016, 01:35
سلام دوستان
بعد چندین ماه هوس کردم دوباره بیام مخابرات خوزستان نت بگیرم
وضعیت شبانه چطوره؟ شده 5-6 مگ سرعت؟ یا کماکان فقط آقا فرشاد اینطوره؟
نامحدودایی که اومده چطور هست!؟ کسی واقعا خریده و استفاده کنه؟

mohamad hosain
14-06-2016, 01:36

شما زور خودت رو بزن .منم قبلا از این کارا میکردم اتفاقت جواب هم میداد .فقط باید پیگیر باشی.

dayanoosh
14-06-2016, 01:39
سلام دوستان

سلام
وضعیت شبانه بستگی به آی پی داره که مودمتون میگیره ولی جدیدن زرنگ شده... یکساعت که از شبانه گذشت, لینک میپره تامودم مجبور بشه دوباره آی پی بگیره که دیگه سرعت میاد پایین
هیچکی نیت و میدنایت سرعت بیشتر از 200 تا نمیگیره!!!
سرعت نامحدود هم توی پیام هام نگاه کنید متوجه میشید که وضعیت چطوره

موفق باشید

farshad0123
14-06-2016, 03:31
2مگ-نایت

!AL
14-06-2016, 10:14
سلام دوستان
نگیر!!!
همه چیش داغونه داغونه نه فقط برا من..برا هر کی می پرسم همینه!!!

EHSANRF
14-06-2016, 14:59
نگیر!!!
همه چیش داغونه داغونه نه فقط برا من..برا هر کی می پرسم همینه!!!

تو همین صفحه پست بالا سرعت عالیه! 2 مگ شبانه اینقدر بده حاضرم پول اضافه بدم و بیام مخابرات

!AL
14-06-2016, 15:04
تو همین صفحه پست بالا سرعت عالیه! 2 مگ شبانه اینقدر بده حاضرم پول اضافه بدم و بیام مخابرات
چیزی که من دارم و دوستانی که پرسیدم و حتی همین چند صفحه اخر همین تاپیک همه نارضی بودن..حالا یه استثا هایی هم وجود داره!!
دیگه حالا می خواین کلیت قضیه رو ببین یا موارد خاص به خودتون مربوطه!!

8-1kel
14-06-2016, 17:28
سلام میخوام در تجدید نظر شکایت این رو بنویسم نظرتون چیه؟
1- تمامي سرويس هاي اين شركت در حداقل قيمت و بر اساس دستورالعمل و مصوبات سازمان تنظيم طراحي مي گردد.
>> پس چرا مخابرات تهران بر اساس دستورالعمل ها و مصوبات عمل نمیکند؟آیا همه شرکت ها نباید از قانون تبعیت کنند؟

2- مقايسه قيمت سرويس نامحدود تعيين شده با قيمت سرويس نامحدود شركت مخابرات تهران كه از طريق شركت مخابرات ايران به لحاظ عدم صرفه اقتصادي منع شده كه تعييين اين قيمت مربوط به ساليان گذشته مي باشد منطقي نمي باشد.
>> شما بفرمایید مشترکین تهرانی تافته جدا بافته هستند.

3-قيمت تعيين شده اين سرويس از قيمت ارائه شده شركتهاي پارس آنلاين، شاتل و آسيا تك كه در اين استان نيز فعاليت مي نمايند كمتر است.
>>چابکـ(1مگابیت) نامحدود برنزي 1024 با امکـان تبادل "حداقل" 40 گيگ درماه 709590 ریال
چابک نامحدود نقره اي(امگابیت) با 9 گيگ سرعت بالاتر از سرویس خریداری شده و تبادل حداقل 70 گيگ درماه 1023510 ریال
1مگابیت نامحدود مخابرات 150 هزار تومان
بعلاوه سرویس های محدود مخابرات خوزستان همان قیمتی را دارند که 2 سال پیش یعنی زمانی که سرویس های نامحدود با قیمت متعارف وجود داشتند، داشتند.
ثانیا اکثر ISP ها ترافیک آپلود رایگان ارایه میدهند بجز مخابرات خوزستان.

میگم سرویس های نامحدود مخابرات سرعت اسمی میدن یا پایینتره؟

dayanoosh
14-06-2016, 17:33
سلام
من ایمیل زدم براشون و درخاست تجدید نظر کردم
ولی اگر همین متن رو میخای بذاری ...بگو تا من هم همین رو عینن کپی پیست کنم برای تجدید نظر اول
یه پیام خصوصی هم براتون فرستادم ...لطفن چک کنید
ظاهرن تعداد شکایت های خوبی براشون ارسال شده چون دقیقن همین مطالب رو برای من هم نوشتند!!! یعنی آماده دارند

موفق باشید

dayanoosh
14-06-2016, 17:36

2 نوع کاربر داریم
1.عادی 2.نور چشمی

کاربران شماره 1 نیان! اگر هم اومدن نامحدود نگیرید
کاربران شماره 2 بیان ...حتمن هم بیان ... اگر هم نیان خاک توسرشون که یه چیزی رو از دست میدن که نگو!

حالا خودتون ببینید کدوم کاربر هستید .. البته این نظر منه و ممکنه اطلاعات اشتباه داده باشم (خیلی وقته مخابرات هستم)

موفق باشید

t.63
14-06-2016, 17:59

عزیزم، شما فقط به اون دوست عزیز که هر روز میاد و فخر فروشی میکنه...نگا نکن...:n02:
اوضاع بقیه یوزرها واقعاً داغونه....:n21:

AVAVA
14-06-2016, 19:23
نگیر عزیز من ، مگر از جونت سیر شدی که میخوای بیای مخابرات ما مجبوری موندیم...

amir_amd
14-06-2016, 22:09
یه سری کاربر (شاید هم سری نیستند فقط یکیه) که مخابرات براشون بهشته.
برای من و بقیه دقیقا جهنمه.

o935
14-06-2016, 22:23
سلام دوستان
من مخابراتم. دانلود شبانه 2 مگ حدود 130 هست. 1 مگ حدود 60 . افتضاحه و قطع و وصل و تغییر مداوم رینج آی پی زیاد شده. مخابرات یعنی توزیع ناعادلانه سرعت. بعضیا هم سرعتشون خوبه.

farshad0123
14-06-2016, 22:27
اخه شما که مشکل سرعت دارید مخابرات نیستید همتون یا رسپینا یا گسترش یا سروش رسانه اید اونوقت میگید ما از مخابرات نت داریم:n08:

!AL
14-06-2016, 23:03
این که تقسیم کاربر ها به وسیله خود مخابرات به چه صورت از دست من کاربر خارجه..من از مخابرات اشتراک دارم و مسئولیتش هم با مخابراته!!!

saman167
15-06-2016, 03:04
نایت دو مگ الان 2 ساله در همین حد دانلود داشتم هیچ شرکتی اینقدر نتونسته منو راضی نگهداره الی همین مخابرات

!AL
15-06-2016, 03:29
نایت دو مگ الان 2 ساله در همین حد دانلود داشتم هیچ شرکتی اینقدر نتونسته منو راضی نگهداره الی همین مخابرات

ip تون چیه؟!

farshad0123
15-06-2016, 03:34
ip تون چیه؟!

itc مال خود مخابراته ببین شما مخابرات نیستید که راضی نیستید وگرنه خود مخابرات اگه باشید هیچ شرکتی کیفیتش به گرد مخابرات نمیرسه

!AL
15-06-2016, 03:48

ان لاین شدین جواب من رو یادتون نره!!

ip تون چیه؟!

reza1375534
15-06-2016, 03:51
بحث ایپی مخابراتی و غیر مخابراتی خیلی قدیمی هستش الان تعداد خیلی زیادی از مشترکین ایپی هاشون غیر از ایپی های 2.185 هستش پس با این وجود نسبت اونایی که افت سرعت و مشکل دارند نسبت به اونایی که بی مشکل هستند بسیار است

farshad0123
15-06-2016, 03:57
بحث ایپی مخابراتی و غیر مخابراتی خیلی قدیمی هستش الان تعداد خیلی زیادی از مشترکین ایپی هاشون غیر از ایپی های 2.185 هستش پس با این وجود نسبت اونایی که افت سرعت و مشکل دارند نسبت به اونایی که بی مشکل هستند بسیار است

ای پی های مخابرات فقط 2.185 نیستن مخابرات آی پی های 2.183و2.189و80 هم داره که خود 80آی پی هست که مخابرات تازه آورده و خیلی هم کیفیتش بالاست و زیر مجموعه های زیادی هم داره مثلا 80.190و80.191 و80.192 و....

!AL
15-06-2016, 04:55
پینگ 4 رقمی با گوگل..چی میشه گفت:blink:

o935
15-06-2016, 09:19
اخه شما که مشکل سرعت دارید مخابرات نیستید همتون یا رسپینا یا گسترش یا سروش رسانه اید اونوقت میگید ما از مخابرات نت داریم:n08:

این رینج آی پی منه و مخابرات ابنو به من داده نه عمه من

dayanoosh
15-06-2016, 09:48
سلام
همین حالا از 195 با من تماس گرفتند و گفتن آیا رفع شکایت شده؟ من هم گفتم نه .. هنوز مشکلم پابرجاست.. و ازشون گلگی کردم که چرا شکایت رو خودشون بررسی نمیکنند و میفرستند به اپراتور ... و به من گفت بار اول به این صورت هست و اگر تجدید نظر رو بزنم خودشون بررسی و به شکایت رسیدگی میکنند

موفق باشید

dayanoosh
15-06-2016, 10:14
سلام
یکی از همفرومی ها لطف کنه و یه عکس از بخش ترافیک زماندار بگذاره اینجا ... البته قیمت ها معلوم باشه
چون اینترنت نامحدود گرفتم این بخش برای من قفل هست

موفق باشید

reza1375534
15-06-2016, 11:05
ای پی های مخابرات فقط 2.185 نیستن مخابرات آی پی های 2.183و2.189و80 هم داره که خود 80آی پی هست که مخابرات تازه آورده و خیلی هم کیفیتش بالاست و زیر مجموعه های زیادی هم داره مثلا 80.190و80.191 و80.192 و....

و این ایپی ها ویژه افراد خاص هستن و مراکز مخصوص مسولین و....

o935
15-06-2016, 11:21
سلام
یکی از همفرومی ها لطف کنه و یه عکس از بخش ترافیک زماندار بگذاره اینجا ... البته قیمت ها معلوم باشه
چون اینترنت نامحدود گرفتم این بخش برای من قفل هست

موفق باشید

قیمت ها با احتساب مالیات و عوارض میباشد.

dayanoosh
15-06-2016, 11:31
سلام
اسکرین شات از خود پنل میخام
مثل چیزی که خودم گذاشتم
البته میخام قیمت ها معلوم باشه

موفق باشید

o935
15-06-2016, 12:09

تنظیم مقررات یه زمانی پیگیری میکرد الان دیگه هیچ فایده ای نداره شما صد بار هم شکایت کنید هیچ اتفاقی نمیفته چون شکایت میره برا همون اپراتور و خود شرکتی که ازش سرویس میگیرید جوابتونو میده ولی قبلا از بازرسی تهران پیگیری میکردن

سلام
شما هر چقدر شکایت کنید شکایت میره برا شرکت رهنمای فردا و این شرکت جوابتونو میده بعدش هم نهایتا شکایتتون باطل میشه دیگه مثل قبل نیست که شکایت میرفت برا بازرسی و اداره دیتا پیگیری میکردن

سلام
من ایمیل زدم براشون و درخاست تجدید نظر کردم
ولی اگر همین متن رو میخای بذاری ...بگو تا من هم همین رو عینن کپی پیست کنم برای تجدید نظر اول
یه پیام خصوصی هم براتون فرستادم ...لطفن چک کنید
ظاهرن تعداد شکایت های خوبی براشون ارسال شده چون دقیقن همین مطالب رو برای من هم نوشتند!!! یعنی آماده دارند

موفق باشید

نــکــتــه : در مرحله اول سامانه بطور خودکار شکایت شما را به شرکت راهنمای فردای خوزستان (مخابرات خوزستان) ارسال میکند. طبیعتا تا اینجا شکایت شما بی نتیجه خواهد بود. تنها در صورتی که درخواست تجدید نظر بدهید شکایت شما به گوش کارشناسان وزارت ارتباطات و مقامات بالاتر خواهد رسید. (گذینه تجدید نظر پس از مرحله اول برای شما فعال خواهد شد.)

مراحل و فرايند ثبت و پيگيري درخواست در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد:

ثبت درخواست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سايت و ارسال كد رهگيري بر روي تلفن همراه ثبت كننده درخواست.
ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اوليه به مبداء رسيدگي كننده (همان مخابرات خوزستان و شرکت راهنمای فردای خوزستان) شامل: زير مجموعه هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات (مانند اپراتورها، شركت هاي اينترنتي، دفاترپستي و ....)
ارجاع درخواست براي رسيدگي به واحد تخصصي/ بازرسي سازمان مربوطه در صورت عدم ارايه پاسخ نهايي بعد از گذشت 14 روز در سامانه يا درخواست تجديد نظر حداكثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهايي. (تجدید نظر اول، معمولا در این مرحله چند گیگ ترافیک رایگان هدیه میدهند تا پیگیر شکایت نشوید.)
ارجاع درخواست به بالاترين مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در صورت ثبت تجديد نظر دوم يا عدم ارايه پاسخ نهايي پس از مدت مقرر.

رسيدگي نهايي و صدور راي توسط كميته حل اختلاف در صورت درخواست تجديد نظر دوم.

dayanoosh
15-06-2016, 12:43
سلام
سپاس از مطالب شما... بله ..امروز متوجه شدم که بعد از تجدید نظر بررسی شکایت توسط خود سامانه "سپاس" انجام میگیره (خود اپراتور 195 بهم گفت) پس اگر افرادی شکایت کردن و بعدش بیخیال شدن...لطفن پیگیری کنید... چون اپراتور بهم گفت یا تجدید نظر رو بزن تا کارشناسامون پیگیری کنند یا انصراف رو بزن ... که من هم گفتم هنوز مونده تا انصراف بدم
با توجه به پاسخ حق به جانب مخابرات ... در دلایل تجدید نظر از پرش های بی وقت لینک بعد از شروع ساعات شبانه هم میگم ... خیلی وقته که مخابرات ساعت 2 تا 2:30 صبح ... باعث ریستارت مودم میشه ..که بعدش هم معلومه وضعیت اینترنت چی میشه
حالا دارم براشون!!

موفق باشید

------------------------------

** خیلی دوست دارم بدونم, بجز من و همفرومی دیگمون (کاربر هفتکل) آیا فرد دیگه ای هم در حال حاضر از این وضعیت شکایت کرده؟

farshad0123
15-06-2016, 13:05
یکی از دوستان هم ناراضی بود به همین 195 شکایت کرد رفت برا تجدید نظر دوم هر دو بار اپراتور جوابشو داد اخر سر نوشت چنین چیزی تو قرارداد نبوده و تنظیم مقررات شکایتشو باطل کرد واسش

ئهمشی71
15-06-2016, 13:23
سلام دوستان چند روزی هست اینترنت مخابرات بعضی سایت ها رو باز نمیکنه کسی خبر داره جریان چیه خسته شدیم خدایی
زنگم که میزنی هیچی ب هیچی

o935
15-06-2016, 13:26
یکی از دوستان هم ناراضی بود به همین 195 شکایت کرد رفت برا تجدید نظر دوم هر دو بار اپراتور جوابشو داد اخر سر نوشت چنین چیزی تو قرارداد نبوده و تنظیم مقررات شکایتشو باطل کرد واسش

شما من رو به یاد کارتون گالیور میندازید! """من میدونم ما موفق نمیشیم!""" نترسید هیچ وقت عدالت واقعی برقرار نمیشه و سرعت شما رو کم نمیکنن.

o935
15-06-2016, 13:28
سلام دوستان چند روزی هست اینترنت مخابرات بعضی سایت ها رو باز نمیکنه کسی خبر داره جریان چیه خسته شدیم خدایی
زنگم که میزنی هیچی ب هیچی

در کل اوضاع کاربرای مخابرات خیلی خرابه. کدم سایت ها منظورتون هست؟ شاید تغییر dns تو این مدت این مشکل رو بیشتر کرده.

alitalker
15-06-2016, 13:32
سلام دوستان
میخوام سرویس 1 مگ نامحدود شارژ کنم به نظر شما سرعت دانلودش چنده ؟

ئهمشی71
15-06-2016, 13:43
در کل اوضاع کاربرای مخابرات خیلی خرابه. کدم سایت ها منظورتون هست؟ شاید تغییر dns تو این مدت این مشکل رو بیشتر کرده.

irمشکل داره فکر کنم با بعضیcom
مثلا سایت سونی استیم حتی یه سایتی مثل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad0123
15-06-2016, 13:43
شما من رو به یاد کارتون گالیور میندازید! """من میدونم ما موفق نمیشیم!""" نترسید هیچ وقت عدالت واقعی برقرار نمیشه و سرعت شما رو کم نمیکنن.

شما تو فکر نباشید برید شکایت کنید من فقط تجربه یکی از دوستان رو گفتم آخر سر هم شکایتتون باطل میشه چون تجربه دوستان اینو نشون داده و مثل قبلا دیگه شکایتا پیگیری نمیشن من هم از چیزی نمیترسم چون هیچوقت نتم خراب نمیشه چون کسی از کارمنداش بلد نیست خرابش کنه :n06::n09:

farshad0123
15-06-2016, 13:56
سلام دوستان

100کیلوبایت

o935
15-06-2016, 14:03
شما تو فکر نباشید برید شکایت کنید من فقط تجربه یکی از دوستان رو گفتم آخر سر هم شکایتتون باطل میشه چون تجربه دوستان اینو نشون داده و مثل قبلا دیگه شکایتا پیگیری نمیشن من هم از چیزی نمیترسم چون هیچوقت نتم خراب نمیشه چون کسی از کارمنداش بلد نیست خرابش کنه :n06::n09:

همین ماه پیش یکی از کاربران شکایت کرد. تو مرحله اول مخابرات خوزستان خیلی حق به جانب شکایتش رو رد کرد. در مرحله تجدید نظر مجبور شدن مشکل رو حل کنن هیچی برای اینکه کاربر رو راضی کنن 4 گیگ ترافیک هدیه هم بهش دادن. میدونین معنیش چیه؟ به ابن 4 گبگ میگن حق السکوت. بعدش کارشناسان 195 تماس گرفته بودن تا مطمین شن کاربر دیگه شکایتی نداره و به حقش رسیده. حتی اگر حق با شما باشه، که نیست؛ بقول معروف سنگ مفت گنجشک مفت. هزینه که نداره

o935
15-06-2016, 14:11
irمشکل داره فکر کنم با بعضیcom
مثلا سایت سونی استیم حتی یه سایتی مثل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز میشه. سراسری نیست. یا ip یا dns شما مشکل داره. شاید آی پی شما تحریمه.

ئهمشی71
15-06-2016, 14:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز میشه. سراسری نیست. یا ip یا dns شما مشکل داره. شاید آی پی شما تحریمه.

نیان بگیرنمون:n04::n04::n04:حتی عکس های اینستاگرام هم لود نمیشه :n02::n02:خدایی اینترنت کارتیا که از ذکه میگرفتیم خیلی بهتر بودن

reza1375534
15-06-2016, 16:37
سلام دوستان

هیچ گاه شارژ نکنید ظلم بزرگیست در حق کاربران شما هم نامحدود نگیرید با این قیمت بسیار بالاش

8-1kel
15-06-2016, 18:06
سلام دوستان اگه میشه یه پاسخ قاطعانه با دلیل و مدرک نسبت به این 3 موارد جمع آوری کنیم که برا تجدید نظر بفرستیم

amir_amd
15-06-2016, 19:30
علی توسلی، نایب رئیس کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، که پیش از این نیز در مورد کاهش تعرفه ی اینترنت با استفاده از «روش محاسبه ی متوسط مصرف» صحبت کرده بود اعلام داشته است: «کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعیین تعرفه ی اینترنت نامحدود را در دستور کار دارد، زیرا هم اکنون تعرفه ی اینترنت نامحدود در ایران گران است و باید ارزان‌ تر شود».
وی در ادامه ی سخنان خود اضافه کرده که برداشت از اینترنت نامحدود در ایران «هر چه خواستی دانلود کن» است و افزوده: «در حالی که در اغلب مدل های جهانی و در کشور های اروپایی و آمریکایی اینترنت نامحدود برای مثال سرویس ۱۰۰ گیگ ماهانه با سرعت ۲۰ مگ است».

توسلی در تشریح صحبت های خود توضیح داده است: «در گذشته شرکت مخابرات برای رقابت با سایر ارائه‌ دهندگان اینترنت اقدام به ارائه ی خدمات اینترنت نامحدود با قیمت ارزان‌ تر کرد، در حالی که ارائه ی این سرویس برای مخابرات نیز سودآور نبود. شرکت مخابرات اینترنت نامحدود با سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه را با قیمت ۱۵ هزار تومان عرضه کرد، در حالی که سرویس ۲۵۶ نامحدود تنها برای شرکت اینترنتی حدود ۳۵ هزار تومان تمام می‌ شود».

amir_amd
15-06-2016, 19:36

!AL
15-06-2016, 19:36
شما شکایتتون رو پیگیری کنین هیچ ضرری نداره!!..نهایتش رد میشه سرتون رو نمیبرن که!!!
نه فقط شما هر کی مشکل داره شکایت بکنه حداقل تلاشش رو کرده!!

AVAVA
15-06-2016, 23:19
دیشب پینگ از سرور داخلی ۱۰۳۲ تا بود و از سرور خارجی ۴۹۰۰ تا
این است اینترنت باکیفیت،بهترین اینترنت برای بازی انلاین و وبگردی ، دانلود با نهایت سرعت...

dayanoosh
16-06-2016, 01:03
سلام

256 کیلوبیت نایت (البته نامحدود)

مخابرات ریاضی هم بلد نیست.. در توضیحاتم به 195, باید نیاز به آموزش ریاضی هم اشاره کنم

موفق باشید

farshad0123
16-06-2016, 10:10

Mohammad.v4
16-06-2016, 15:17

اگه ممکنه گیت وی و رنج آی پی این تست رو بگید ممنون میشم.

farshad0123
16-06-2016, 17:12
اگه ممکنه گیت وی و رنج آی پی این تست رو بگید ممنون میشم.

گیت وی 78.39.193.66
ای پی 80 و 2.183 والبته سروش رسانه هم داره

Mohammad.v4
16-06-2016, 18:10
گیت وی 78.39.193.66
ای پی 80 و 2.183 والبته سروش رسانه هم داره

این تست همین الان :
گیت وی 78.39.143.254 هست.تا دیروز بیشتر آی پی های 2.185 برام میومد ولی امروز فقط 5.233 برام میاد.
اما سوالم اینه که خطم رو 6 مگ بسته شده و تا 8 مگ هم کشش داره ولی بیشتر از این مقدار تست دریافت نمیکنه.با توجه به پست های قبلی شما چطور دریافتتون تا 6.25 مگ بالا رفته ؟ این مورد مقطعی بوده؟

farshad0123
16-06-2016, 19:26
این تست همین الان :
گیت وی 78.39.143.254 هست.تا دیروز بیشتر آی پی های 2.185 برام میومد ولی امروز فقط 5.233 برام میاد.
اما سوالم اینه که خطم رو 6 مگ بسته شده و تا 8 مگ هم کشش داره ولی بیشتر از این مقدار تست دریافت نمیکنه.با توجه به پست های قبلی شما چطور دریافتتون تا 6.25 مگ بالا رفته ؟ این مورد مقطعی بوده؟

خیر مقطعی نبوده این تست مال خط تلفن فامیلمون بود که دان استریم 8مگ داره

!AL
16-06-2016, 20:55
دوستان سوال در مورد سرویس 10 مگ دارم
1. سرعت دانلودش چه قدره؟!
2.برا سرویس 10 مگ خط رو همون 10 مگ میبدن یا بیشتر؟!
3.و از کجا میشه فهمید که خط کشش این سرعت رو داره؟!( قبل از این که این سرویس رو بگیری البته)

محمد7966
16-06-2016, 21:00
3.و از کجا میشه فهمید که خط کشش این سرعت رو داره؟!( قبل از این که این سرویس رو بگیری البته)

سوال3:از روی استاتوس مودم میشه فهمید،باید ببینید attenuation و snr چه مقداری دارند،البته بعضی از مودم ها هم تخمین میزنن که تا چقدر کشش داره خط

lamp23
16-06-2016, 22:35

سرعتش حدودا به 1MB/s میرسه .
خط رو روی همون 10 مگ میبندن .
از روی attainable rate میشه فهمید البته snr نباید افت و خیز داشته باشه و گرنه ممکنه لینک بپره

__________________________________________________ _______________________________
جدیدا آی پی 46.143.83 واسم میاد انگار مال آسیاتکه کلا واسم همه چی میاد از 2.185 و 2.183 گرفته تا 5.233 :n02:

!AL
17-06-2016, 00:03
سرعتش حدودا به 1MB/s میرسه .
خط رو روی همون 10 مگ میبندن .
از روی attainable rate میشه فهمید البته snr نباید افت و خیز داشته باشه و گرنه ممکنه لینک بپره

__________________________________________________ _______________________________
جدیدا آی پی 46.143.83 واسم میاد انگار مال آسیاتکه کلا واسم همه چی میاد از 2.185 و 2.183 گرفته تا 5.233 :n02:
متن قرمز شده نو همه مودم ها هست؟!..اگه اره کجاس؟!:دی

lamp23
17-06-2016, 00:11
متن قرمز شده نو همه مودم ها هست؟!..اگه اره کجاس؟!:دی

نه توی بعضی مودم ها نیست توی بعضی مودم ها هم نوشته Max rate
واسه مودم D-link توی Statistics >xDSL هست

!AL
17-06-2016, 00:18
نه توی بعضی مودم ها نیست توی بعضی مودم ها هم نوشته Max rate
واسه مودم D-link توی Statistics >xDSL هست
خوب مودمی که نداره تکلیفش چی هست؟!

پ.ن: پیگی 4 رقمی با گوگل خیلی عالیه:n20:!!!!

AVAVA
17-06-2016, 00:53
پینگ مخابرات ، عالی و بی نظیر...
با این پینگ به کجا برسیم اخه...

!AL
17-06-2016, 01:00
پینگ مخابرات ، عالی و بی نظیر...
با این پینگ به کجا برسیم اخه...
با چه برنامه ای پینگ گرفتین؟!

lamp23
17-06-2016, 02:18
خوب مودمی که نداره تکلیفش چی هست؟!

پ.ن: پیگی 4 رقمی با گوگل خیلی عالیه:n20:!!!!

توی این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک محاسبه کننده داره امتحان کردم درست حساب میکنه
مقدار Attenuation داون استریم رو وارد کنید واستون حساب میکنه که ماکزیمم کشش خط چقدره
فقط مقدار رو به db وارد کنید نه 0.1db یعنی عدد دو رقمی باید باشه آخه بضی مودم ها سه رقمی نشون میدن مثلا 245 در صورتی که مقدار 24.5 هست

AVAVA
17-06-2016, 04:10
با چه برنامه ای پینگ گرفتین؟!
با برنامهping tools pro نسخه اندروید

!AL
17-06-2016, 04:12
با برنامهping tools pro نسخه اندروید
وضعیت پینگ چند دقیقه هست درست شده

reza1375534
17-06-2016, 04:50
حالشو ببرید اینترنت مخابرات خوزستان

lucky_luke
17-06-2016, 12:45
خیلی از سایت ها فقط با چیز پی ان باز میشه چند روزی میشه این مشکل رو دارم و داره میره رو اعصابم دیگه... ریست کردن مودم و DNS دستی دادن هم مشکل رو حل نمیکنه....چیکار کنم دوستان؟

!AL
17-06-2016, 13:19
خیلی از سایت ها فقط با چیز پی ان باز میشه چند روزی میشه این مشکل رو دارم و داره میره رو اعصابم دیگه... ریست کردن مودم و DNS دستی دادن هم مشکل رو حل نمیکنه....چیکار کنم دوستان؟
رنج ip که دارین چیه؟!

maniya12
17-06-2016, 13:42
سلام دوستان من آبادان هستم میخواستم بدونم کلا شرایط پینگ داخل و خارج پارس آنلاین چطوره؟!در چه حدودیه اگه میشه با عدد بگین ممنون
آیا پارس آنلاین سرویس گیم داره؟!چقدر پینگ رو پایین میاره؟!
و من اگه بخوام سرویس 128 نامحدود بگیرم بعد از 8 گیگ سرعتم چند میشه 30 یا 40 میمونه؟!
با تشکر

!AL
17-06-2016, 14:11
سلام دوستان من آبادان هستم میخواستم بدونم کلا شرایط پینگ داخل و خارج پارس آنلاین چطوره؟!در چه حدودیه اگه میشه با عدد بگین ممنون
آیا پارس آنلاین سرویس گیم داره؟!چقدر پینگ رو پایین میاره؟!
و من اگه بخوام سرویس 128 نامحدود بگیرم بعد از 8 گیگ سرعتم چند میشه 30 یا 40 میمونه؟!
با تشکر
سوالت یکم اون ور تر بپرسی فک کنم سریع تر جواب بگیری(تو تاپیک پارس)

lucky_luke
17-06-2016, 14:28
رنج ip که دارین چیه؟! بیشتر مواقع اونایی که 178 اولش داره میاد و الانم 87.107 برام اومده

!AL
17-06-2016, 17:44
بیشتر مواقع اونایی که 178 اولش داره میاد و الانم 87.107 برام اومده
با ip 178 که این مشکل طبیعیه و کاریش نمیشه کرد..در مورد اون یکی ip طلاعی ندارم(تا جایی که بنده می دونم مشکلتون از ip هست چون خودم هم همین رو تجربه کردم)
دست اخره با این وضعه مخابرات و پشتیابانی ادم باید دست به دعا باشه تا ip خوبی گیرش بیاد

farshad0123
17-06-2016, 17:48
متاسفانه مخابرات داره ipهای با کیفیت2.185 و 2.183 رو حذف میکنه و بجاشون ای پی های رسپینا میزاره که بالکل تعطیل هستن

dayanoosh
17-06-2016, 18:28
256 نامحدود دی

Mohammad.v4
17-06-2016, 19:07
متاسفانه مخابرات داره ipهای با کیفیت2.185 و 2.183 رو حذف میکنه و بجاشون ای پی های رسپینا میزاره که بالکل تعطیل هستن

دو روزه که 2.185 برام نمیاد.در صورتی که تا قبل از اون خیلی راحت برام میومد.الان هم بیشتر 5.233 میاد که خوب قابل قبوله و همون سرعت 2.185 رو میده ولی پینگش نسبت به 2.185 بالاتره.و بعضی اوقات هم همین رسپینا (با 46 شروع میشه فکر کنم).

maniya12
17-06-2016, 19:52
دوستان اگه میشه اطلاعات کامل در مورد سرویس 128 نامحدود مخابرات بهم بدین بگین سرعتش چنده ؟! آیا سرعتش بعد از چند وقت کم میشه یا؟!
ممنون

farshad0123
17-06-2016, 20:04
دو روزه که 2.185 برام نمیاد.در صورتی که تا قبل از اون خیلی راحت برام میومد.الان هم بیشتر 5.233 میاد که خوب قابل قبوله و همون سرعت 2.185 رو میده ولی پینگش نسبت به 2.185 بالاتره.و بعضی اوقات هم همین رسپینا (با 46 شروع میشه فکر کنم).

احتمالا دوباره 2.185 برگرده هنوز معلوم نیست

!AL
17-06-2016, 21:04
دوستان یه توضیحی در مورد گیت وی بدین ممنون میشم
:n16:

lamp23
17-06-2016, 21:13
احتمالا دوباره 2.185 برگرده هنوز معلوم نیست

2.185.35 واسه من میاد ولی بعد از چند بار تلاش

AVAVA
18-06-2016, 00:41
دوستان اگه میشه اطلاعات کامل در مورد سرویس 128 نامحدود مخابرات بهم بدین بگین سرعتش چنده ؟! آیا سرعتش بعد از چند وقت کم میشه یا؟!
ممنون
نیا که از زندگی پشیمون میشی یکی از دوستان ۲۵۶ نامحدودش رو گرفت سرعتش ۱۰ کیلوبایت بود
مخابرات به هیچ عنوان برای گیم مناسب نیست

AVAVA
18-06-2016, 00:50
پینگ مخابرات از سرور داخلی سایت تابناک
خخخخخخخ خنده داره

farshad0123
18-06-2016, 01:12
بابا اینا هیچی بلد نیستن ipهای باکیفیتو دارن حذف میکنن جاشون آی پی های مضخرف رسپینا و سروش رسانه میزارن اونوقت میان تبلیغ میکنن ترافیک زماندار و شهاب و از این مضخرفات :n09:شاید هم عمدی باشه نمیدونم وگرنه چه لزومی داره که ipهای با کیفیت حذف بشن؟!لابد سود بیشتری گیرشون میاد با این ipهای ارزون:n19:

AVAVA
18-06-2016, 02:30
بابا اینا هیچی بلد نیستن ipهای باکیفیتو دارن حذف میکنن جاشون آی پی های مضخرف رسپینا و سروش رسانه میزارن اونوقت میان تبلیغ میکنن ترافیک زماندار و شهاب و از این مضخرفات :n09:شاید هم عمدی باشه نمیدونم وگرنه چه لزومی داره که ipهای با کیفیت حذف بشن؟!لابد سود بیشتری گیرشون میاد با این ipهای ارزون:n19:
این ای پی ها انقدر بد هستن که ادم نمیتونه دربارشون حرف بزنه. هر بار هم زنگ بزنی یا مشکل دارن یا در حال پیگیری ، البته بیشتر اوقات تقصیر رو میندازن گردن کاربر بیچاره
فقط بلدن بگن مودم رو خاموش کن

farshad0123
18-06-2016, 03:03
2مگ-نایت

8-1kel
18-06-2016, 05:10
ایپی های 5.233 و خوب نمیاد همش ایپی های داغون که حتی پیج باز نمیکنه میاد

o935
18-06-2016, 13:31
اینترنت خوزستان رسما در حال نابودیه. معلوم نیست چه خبره. هر 30 دقیقه اینترنت قطع میشه و بعد از 20 دقیقه یه رینج آی پی میاد. رینج آی پی مزخرف 5.233.160.0 - 5.233.239.255

farshad0123
18-06-2016, 15:45
این ادمین پارتاک هم دو روزه داره این پارتاکو دستکاری میکنه نمیدونم چی داره هی هر دقیقه یه قسمتیشو عوض میکنه مثلا اومده پیش پرداخت رو از رو اسم سرویسا برداشته یا صفحه اصلیو عوض کرده:n02:

farshad0123
18-06-2016, 16:54
2مگ-روز

!AL
18-06-2016, 17:42
دوستان یه توضیحی در مورد گیت وی بدین ممنون میشم
:n16:
:V31::V31::V32: