PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خوزستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

farshad0123
10-11-2015, 03:08
سرویس 2مگ در ساعات رایگان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EHSANRF
10-11-2015, 04:03
بهتره بنویسی سرویس 5 مگ فرشاد جان. ( اون مشکل رو انگار یادت رفته )

خب الان ده مگ ثبت نام کنیم آیا رایگان داره؟
یا اینکه تخلیه کنیم و دوباره همین دو مگ رو ثبت نام کنیم تا سرعتمون مثل شما 5 مگ و بیشتر بشه ( با خرید 2 مگ )

maniya12
10-11-2015, 13:01
یکی از دوستان بدون محدودیت مالی ( ولی برای دانلود شبانه :n09:) میخواد نت بگیره
سرعت بالا میخواد
از بین این چندتا چی استفاده کنه خوبه:
مخابرات
صبانت
پارس آنلاین
وایمکس مبین نت و ایرانسل
(فقط همینا)

با توجه به مشکلات اکانتای مخابرات، کدوم سرویس مخابرات به صرفه اس تو 10 مگ یا 5 مگ ها

دوست گرامی شما برو شاتل بگیر راحت صبح تا شب دانلود کن

maniya12
10-11-2015, 13:03
ترفند شاتل برای محدود نشدن سرعت دانلود
سلام
ترفند شاتل اینکه شما مثلا سرویس 128 نامحدود art1 میگیری و یه چیزی بگم سیستم شاتل به این صورته که هر 10 روز به 10 روز رو مورد بررسی قرار میده یعنی به این صورت که شما مثلا هر روز دانلود زیاد داشته باشید مثلا هر روز 2گیگ دانلود کنید شما بعد از 5روز دانلود به این صورت یه روز فاصله بین دانلوداتون بزارید نیثلا 5 روز روزی 2 گیگ روز ششم 700 مگ دانلود داشته باشین اینطوری شما سرعت دانلودتون محدود نمیشه
یه نکته مهم دیگه اینکه شاتل با هر ماهی که شما اینترنت شارژ میکنید سیسیتم دانلود شما ریست نمیشه و تنها با عوض کردن سرویس ریست میشه
اگه شما میزان دانلودتون زیاد شد و سرعت دانلودتون رو محدود کردن و از سرعت 200 سرعتتون شد 16 نگران نباشید برای این مشکل هم یه ترفند دیگه هست مثلا شما 15 روز از شارژتون گذشته و سرعت دانلودتون محدود شده شما باید در این موقع چکار کنید میرید زنگ میزنید نمایندگی شاتل و میگین مثلا سرویس شما رو از art1 به art2 تغییر بدن بدین صورت اکانت شما ریست میشه و شما باید در این موقع یه تفاوت قیمت art1 به art2 تو بازه زمانی 15 روز پرداخت کنید که بیشتر 3-4 تومن نمیشه و سر ماه شارژ اینترنت برید از دوباره art1 شارژ کنید و همون پول ماه های قبل رو پرداخت کنید در واقع شما با این کار سیستم شاتل رو دور میزنید

maniya12
10-11-2015, 13:12
قابل توجه گیمرها که میخوان بیان شاتل بگیرن

واسه گیم که سرورهای ایرانی داشته باشه اوکیه ولی سرورهای خارجی مثلا بازی dota که خودمم بازی میکنم اونم اوکیه ولی باید مودم رو همش خاموش و روشن کنی تا آیپی اینترنتت بیفته روی اولش 31.57 مگه نه شاید آیپیهایی که 151.244 هستش پینگشون بالا باشه مثلا 300 باشه ولی من تو dota2 با آیپی 31.57 پینگم 80 هم شده البته ساعت 2 شب به بعد

پینگ داخلیش یا همون سرورهای ایران عالیه من چون خودم گیمرم هم call ofduty 6 و callof duty 8 رو آنلاین بازی میکنم پینگم توی call of duty 6 به 25 هم رسیده اما همیشه اینطوری نیست بعضی موقع ها ولی همیشه بین 38-48 هستش البته با فعال کردن سرویس گیم.سرویس گیم سرعت دانلود رو پایین نمیاره فعالش کن

farshad0123
10-11-2015, 14:10
سلام
ترفند شاتل اینکه شما مثلا سرویس 128 نامحدود art1 میگیری و یه چیزی بگم سیستم شاتل به این صورته که هر 10 روز به 10 روز رو مورد بررسی قرار میده یعنی به این صورت که شما مثلا هر روز دانلود زیاد داشته باشید مثلا هر روز 2گیگ دانلود کنید شما بعد از 5روز دانلود به این صورت یه روز فاصله بین دانلوداتون بزارید نیثلا 5 روز روزی 2 گیگ روز ششم 700 مگ دانلود داشته باشین اینطوری شما سرعت دانلودتون محدود نمیشه
یه نکته مهم دیگه اینکه شاتل با هر ماهی که شما اینترنت شارژ میکنید سیسیتم دانلود شما ریست نمیشه و تنها با عوض کردن سرویس ریست میشه
اگه شما میزان دانلودتون زیاد شد و سرعت دانلودتون رو محدود کردن و از سرعت 200 سرعتتون شد 16 نگران نباشید برای این مشکل هم یه ترفند دیگه هست مثلا شما 15 روز از شارژتون گذشته و سرعت دانلودتون محدود شده شما باید در این موقع چکار کنید میرید زنگ میزنید نمایندگی شاتل و میگین مثلا سرویس شما رو از art1 به art2 تغییر بدن بدین صورت اکانت شما ریست میشه و شما باید در این موقع یه تفاوت قیمت art1 به art2 تو بازه زمانی 15 روز پرداخت کنید که بیشتر 3-4 تومن نمیشه و سر ماه شارژ اینترنت برید از دوباره art1 شارژ کنید و همون پول ماه های قبل رو پرداخت کنید در واقع شما با این کار سیستم شاتل رو دور میزنید

اینجور که بدرد نمیخوره برا یه دانلود دل ادم خون میشه
الان من با مخابرات اگه 1تا 6بزارم رو دانلود راحت 8.5گیگو میگیره شبی هیچ محدودیتی هم در کار نیست

- - - Updated - - -

سلام

الان من با مخابرات اگه 1تا 6بزارم رو دانلود راحت 8.5گیگو میگیره شبی هیچ محدودیتی هم در کار نیست

EHSANRF
10-11-2015, 14:18
دوست گرامی شما برو شاتل بگیر راحت صبح تا شب دانلود کن

شما توی این لیست شاتل دیدین !؟ :n04:

یکی از دوستان بدون محدودیت مالی ( ولی برای دانلود شبانه :n09:) میخواد نت بگیره
سرعت بالا میخواد
از بین این چندتا چی استفاده کنه خوبه:
مخابرات
صبانت
پارس آنلاین
وایمکس مبین نت و ایرانسل
(فقط همینا)

با توجه به مشکلات اکانتای مخابرات، کدوم سرویس مخابرات به صرفه اس تو 10 مگ یا 5 مگ ها

maniya12
10-11-2015, 14:50
شما توی این لیست شاتل دیدین !؟ :n04:

نه ولی گفتم توی لیستت بزاری بدک نیست

maniya12
10-11-2015, 14:52

- - - Updated - - -

بله همه که مثله شما سرعتشون اوکی نیست معلوم نیست آشنایی دارین یا شانسی ماله بعضی ها اوکیه
من دوستم 2مگ مخابرات داشت ساعت رایگان سرعتش 40 میشد الان رفته 128 نامحدود صبانت گرفته راحت 400 دانلود میکنه

EHSANRF
10-11-2015, 14:53
نه ولی گفتم توی لیستت بزاری بدک نیست

شاتل توی شهرمون وجود نداره وگرنه مینوشتم

soroosh_cz
10-11-2015, 20:41
مشکل دو دقیقه قطع و دو دقیقه وصل بودن حل شده فقط الان سرعت تک کانکشن ضعیفه
سرعت تک کانکشن 40کیلوبایته ولی با idm همون 500

10مگ که هنوز معلوم نیست withfree شده یا نه
مخابرات هم که اگه شانس بیاره رو 2.185بیاره بهترین کیفیتو داره و هیچ شرکتی به پاش نمیرسه

2.185.70 همین الان:

37.221 که هر چند ثانیه 1 دقیقه تایم اوت میده و بعدش کلا IP میپره.

الان همین 2.185 هست که IPنمیپره ولی خو ریـــــــــــــــــــــــ ــــ ده.

روی خط اکسین یه مشکلی هست، مودم روشن میشه، میاد بالا، تا سیم تلفن رو میزنم، یه بار که سینک میکنه، Link میپره و مودم هنگ میکنه.

soroosh_cz
10-11-2015, 21:53
سرویس 2مگ در ساعات رایگان

مشکل اینجاس که گروه کمی بقول خودت گیت وی فری دارن.
منم مشکلم اینجاس که نویز خط رو برام دو برابر کردن و سرعتم به زور سر 2 مگ پایدار میمونه.

AVAVA
11-11-2015, 00:48
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به دلایل کاهش سرعت اینترنت در ماه های اخیر، گفت: تلاش برای توسعه سرعت اینترنت بعد از اینترنت دهی به تمامی کاربران در دستور کار نخست وزارت ارتباطات است.

محمود واعظی درگفت وگوبا خبرگزاری خانه ملت،با تایید کاهش سرعت اینترنت در ماه‌های اخیر، گفت:متاسفانه از زمانی که مشکلاتی را گروه هایی مخالف دولت در ترکیه به وجود آورده چندین بار کابلی اتصال دهنده ارتباط این منطقه با اروپا قطع شده است که نتیجه آن کاهش سرعت اینترنت درایران و چند کشور دیگر است.

واعظی ادامه داد: قطع‌شدن فیبراینترنتی وضعیت اینترنت در ایران،جمهوری آذربایجان و برخی کشورهای دیگر را مختل کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: یک فیبر دیگر هم درجایی دیگر و همچنین در باب المندب قطع شده بود که به این ترتیب50 درصد اینترنت ما ازمدار خارج شده بود که خوشبختانه یکی از این‌ها برگشته که به طورحتم وضعیت اینترنت به زودی بهتر خواهد شد.

تلاش وزارت ارتباطات برای اینترنت‌دهی به تمامی متقاضیان

وی با بیان اینکه تلاش وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات اینترنت‌دهی به تمامی کاربران متقاضی است، افزود: بعد از اینترنت دهی به تمامی کاربران تلاش برای افزایش سرعت آن صورت خواهد گرفت.

واعظی با تاکید براینکه ازابتدای دولت یازدهم حدود 3 میلیون و 200 هزارنفر اینترنت ثابت در ایران داشتند اما درحال حاضر این میزان به بیش از 10 میلیون رسیده است،تصریح کرد:در ابتدای دولت فعلی حدود 250 هزارنفر روی موبایل اینترنت داشتند،اما اکنون درحدود 18 میلیون کاربر اینترنت موبایلی داریم.

mohamad hosain
11-11-2015, 12:32
دوستان احساس نمیکنید یک مقدار گیگ سریع تمام میشه؟من یه گشت کوچیک میزنم تو نت 1 الی دو تا سایت میارم بالا(البته برنامه مدیریت پهنای باند دارم هر لحظه نشون میده چقدر پهنای باند استفاده میشه)همیشه نزدیک 40 تا 50 کیلوبایت هستش برای مدت شاید30 ثانیه ، اونوقت تو اکانت 10 مگ ازم کم میشه :n03:

..Perspolis..
11-11-2015, 14:19
دوستان احساس نمیکنید یک مقدار گیگ سریع تمام میشه؟من یه گشت کوچیک میزنم تو نت 1 الی دو تا سایت میارم بالا(البته برنامه مدیریت پهنای باند دارم هر لحظه نشون میده چقدر پهنای باند استفاده میشه)همیشه نزدیک 40 تا 50 کیلوبایت هستش برای مدت شاید30 ثانیه ، اونوقت تو اکانت 10 مگ ازم کم میشه :n03:

خب اون مصرف فقط سیستم رو نشون میده شاید با موبایل یا وسیله دیگه ای داره دانلود میکنه

farshad0123
11-11-2015, 14:58
امروز نمیدونم چرا ipهای پارس آنلاین واسم میان اصلا اینقدر کندن حتی صفحه هم باز نمیکنن:n21:

AVAVA
11-11-2015, 15:36
امروز نمیدونم چرا ipهای پارس آنلاین واسم میان اصلا اینقدر کندن حتی صفحه هم باز نمیکنن:n21:
فرشاد اینترنتت چند شرکتی نیست :n02:
امروز نتم چندین بار قطع شد

mohamad hosain
11-11-2015, 15:39
خب اون مصرف فقط سیستم رو نشون میده شاید با موبایل یا وسیله دیگه ای داره دانلود میکنه
نه حواسم هست/مودم رو عوض کردم این وایرلس نیست .تو اسیاتک همین کار رو میکردم ولی خیلی کم مصرف میکرد.

farshad0123
11-11-2015, 15:43
فرشاد اینترنتت چند شرکتی نیست :n02:
امروز نتم چندین بار قطع شد

اگه اشتباه نکنم هم گروهی هستیم درسته؟

farshad0123
11-11-2015, 15:47
نه حواسم هست/مودم رو عوض کردم این وایرلس نیست .تو اسیاتک همین کار رو میکردم ولی خیلی کم مصرف میکرد.

مخابرات حجم خوری نداره از وقتی که اکانتینگو آپدیت کردن حتی با اینکه آسیاتک ارسالش رایگانه ولی مخابرات مصرفش کمتره

farshad0123
11-11-2015, 20:29
نمیدونم دلیلش چیه لینک میپره میره رو پارس آنلاین و فقط ipهای پارس آنلاین میان برام دوباره وقتی لینک بپره یا مودمو خاموش روشن کنم میره رو مخابرات یا میمونه رو همون پارس آنلاین:n27:
یعنی بعد از هر پرش لینک ispعوض میشه:n27:
حالا نمیدونم برا پارس آنلاین یوزرنیم و پسورد مودمو چی وارد کنم چون اجازه نمیده و این صفحه میاد

الان رو مخابرات نتم فعال میشه چون یوزر/پسشو دارم ولی رو پارس آنلاین صفحه بالا رو نشون میده چون یوزر/پسش فرق داره انگار

rar
11-11-2015, 21:42
10 مگ رایگان شبانه داره یا نداره ؟

reza1375534
12-11-2015, 00:10
نت مخابرات دیگه رکورد قطع و وصلی ها رو زده از صبح تا شب همش لینک پرونی شده یا روی ایپی 172 میوفتی همش پارتاک باز میشه پشتیبانی ول سرعت تک کانکشن مخابرات بهتر از همه شرکت هاست سرعتش هم خوبه ولی قطع و وصلی هاش خیلی بالا رفته پینگش داغونه همش تایم اوته اصلا تنوع سرویسی نداره چند ساله کلا چسبیدن به همین سرویس ها تا چند وقت پیش پارتاک دوبل حساب میکرد الان دیگه نمیدونم چی شد چند مدتی همش حجم خوری داشت کلا مشکلاتش زیاده اما سرعت تک کانکشنش نسبت به بقیه بهتره کلا هر نتی بگیری توی خوزستان مشکل داری همشون داغونن انجمن مخابرات خوزستان رکورد تاپیک و اعتراضات رو داره ولی چه فایده هر روز اوضاع بدتر از روز دیگری است....

reza1375534
12-11-2015, 00:14
10 مگ رایگان شبانه داره یا نداره ؟

فکر نکنم داشته باشه

reza1375534
12-11-2015, 00:16
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به دلایل کاهش سرعت اینترنت در ماه های اخیر، گفت: تلاش برای توسعه سرعت اینترنت بعد از اینترنت دهی به تمامی کاربران در دستور کار نخست وزارت ارتباطات است.

محمود واعظی درگفت وگوبا خبرگزاری خانه ملت،با تایید کاهش سرعت اینترنت در ماه‌های اخیر، گفت:متاسفانه از زمانی که مشکلاتی را گروه هایی مخالف دولت در ترکیه به وجود آورده چندین بار کابلی اتصال دهنده ارتباط این منطقه با اروپا قطع شده است که نتیجه آن کاهش سرعت اینترنت درایران و چند کشور دیگر است.

واعظی ادامه داد: قطع‌شدن فیبراینترنتی وضعیت اینترنت در ایران،جمهوری آذربایجان و برخی کشورهای دیگر را مختل کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: یک فیبر دیگر هم درجایی دیگر و همچنین در باب المندب قطع شده بود که به این ترتیب50 درصد اینترنت ما ازمدار خارج شده بود که خوشبختانه یکی از این‌ها برگشته که به طورحتم وضعیت اینترنت به زودی بهتر خواهد شد.

تلاش وزارت ارتباطات برای اینترنت‌دهی به تمامی متقاضیان

وی با بیان اینکه تلاش وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات اینترنت‌دهی به تمامی کاربران متقاضی است، افزود: بعد از اینترنت دهی به تمامی کاربران تلاش برای افزایش سرعت آن صورت خواهد گرفت.

واعظی با تاکید براینکه ازابتدای دولت یازدهم حدود 3 میلیون و 200 هزارنفر اینترنت ثابت در ایران داشتند اما درحال حاضر این میزان به بیش از 10 میلیون رسیده است،تصریح کرد:در ابتدای دولت فعلی حدود 250 هزارنفر روی موبایل اینترنت داشتند،اما اکنون درحدود 18 میلیون کاربر اینترنت موبایلی داریم.

هر چی باشه واسه شهرهای بالاست واسه خوزستان شرایط همینه بهتر هم نمیشه

AVAVA
12-11-2015, 00:22
بابا افتضاح شده سرعت از سرور داخلی خیلی بده من از ایکس باکس وان که میخوام دانلود کنم سرعتش بالاست بعدیه دانلود از سرور داخلی که بخوام انجام بدم از زندگی پشیمون میشم

این است اینترنت ملی :n19:

reza1375534
12-11-2015, 00:58
بابا افتضاح شده سرعت از سرور داخلی خیلی بده من از ایکس باکس وان که میخوام دانلود کنم سرعتش بالاست بعدیه دانلود از سرور داخلی که بخوام انجام بدم از زندگی پشیمون میشم

این است اینترنت ملی :n19:
نتو شخم زدن اساسی هیچی ازش نمونده افتضاحه بابا
سایت 195 هم اکثر شرکت ها رو حذف کرده در کل خوزستان نتش مشکل داره استان های دیگه انجمن و تاپیکشون کم تر. خلوت تره

reza1375534
12-11-2015, 01:35
تسنیم خبر می‌دهددلیل قطعی‌های اینترنت معلوم شد شناسه خبر: 913619 سرویس: اقتصادی
۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اختلالات فراوان و البته مقطعی اینترنت برخی مشترکان در هفته جاری موجب شد تا مقام ارشد وزارت ارتباطات هرگونه اختلالی در شبکه انتقال و ارتباطات کشور را رد کند. به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اختلالات مقطعی و قطعی‌های ناگهانی اینترنت برای برخی مشترکان کشور طی هفته جاری به‌اندازه‌ای بود که برخی شرکت‌های اینترنتی ترجیح دادند روی به‌سمت تلفن گویا بیاورند.
سابقاً برخی شرکت‌ها در مواقع بروز اختلال سیستم تلفن گویایی را فعال می‌کردند که به مشترکان در ابتدای تماس گفته می‌شد دلیل مشکل چیست و تا چه‌زمانی احیاناً رفع می‌شود.
اما بروز اختلالات هفته جاری باعث شد تا برخی شرکت‌های دیگر هم به این شیوه روی آورند تا در زمان تماس با واحد پشتیبانی شنونده پیام خاصی از قبیل "اینترنت برخی مناطق به‌صورت مقطعی دچار اختلال شده و کارشناسان در حال رفع مشکل هستند"، باشیم.
در حالی که هفته‌های گذشته مشکل قطع لینک ارتباطی ایران به برخی شاهراه‌های ارتباطی جهان مطرح شده بود و قطعی‌ها به آن ربط داده شد اما اخیراً هیچ مشکل فنی از سمت وزارت ارتباطات گزارش نشده است.
محمود واعظی هم در ارتباط با این اختلالات اخیر گفته است که در حال حاضر اختلالات رفع شده و مسیر انتقال به حالت عادی بازگشته است.
وزیر ارتباطات خطاب به آن دست از مشترکانی که با قطعی اینترنت مواجه شده‌اند، گفت: اگر اختلالی مشاهده می‌کنید ناشی از مسیر انتقال نیست و باید از شرکت ارایه کننده دلایل اختلال احتمالی را جویا شوید.
انتهای پیام/*

sh@y@n
12-11-2015, 18:05
نمیدونم دلیلش چیه لینک میپره میره رو پارس آنلاین و فقط ipهای پارس آنلاین میان برام دوباره وقتی لینک بپره یا مودمو خاموش روشن کنم میره رو مخابرات یا میمونه رو همون پارس آنلاین:n27:
یعنی بعد از هر پرش لینک ispعوض میشه:n27:
حالا نمیدونم برا پارس آنلاین یوزرنیم و پسورد مودمو چی وارد کنم چون اجازه نمیده و این صفحه میاد

الان رو مخابرات نتم فعال میشه چون یوزر/پسشو دارم ولی رو پارس آنلاین صفحه بالا رو نشون میده چون یوزر/پسش فرق داره انگار
فرشاد از مخابرات خسته نشدی؟ بابا دست از سر کچل مخابرات بردار:n02:
آسیاتک توی این دوماهه دوبار آیپیش پریده که هر دوبار بلافاصله اس ام اس داد و دلیل پرش آیپی رو گفت

farshad0123
12-11-2015, 18:26
فرشاد از مخابرات خسته نشدی؟ بابا دست از سر کچل مخابرات بردار:n02:آسیاتک توی این دوماهه دوبار آیپیش پریده که هر دوبار بلافاصله اس ام اس داد و دلیل پرش آیپی رو گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آسیاتک خوب نیست شبانه خوبی نداره 10مگ با شبانش هم قیمتش خیلی بالاست نمیصرفه فامیلمون آسیاتک داشت تخلیه کرد اومد مخابرات شبانش افتضاح بود فقط 2ساعت آخر از 5تا 7صبح خوب بود روزا هم که اصلا سرعت تک کانکشن اهمیتی نداره

sh@y@n
12-11-2015, 18:45
آسیاتک خوب نیست شبانه خوبی نداره 10مگ با شبانش هم قیمتش خیلی بالاست نمیصرفه فامیلمون آسیاتک داشت تخلیه کرد اومد مخابرات شبانش افتضاح بود فقط 2ساعت آخر از 5تا 7صبح خوب بود روزا هم که اصلا سرعت تک کانکشن اهمیتی نداره
مخابرات هم 10 مگ 8 گیگش تقریبا فکر کنم 39 میداد حالا آسیاتک 10 مگ 10 گیگ رو میده 43 پس همچینم گرون نیست
در مورد شبانه هم که تستا رو گذاشتم برات سرعت از همون ثانیه اول فوله , قضیه برمیگرده به همون گیت وی که احتمالا فامیلتون گیت وی خوبی نبوده
تو هم که آشنا داری میتونی گیت وی خوبی بیفتی:n19:

farshad0123
12-11-2015, 19:04
مخابرات هم 10 مگ 8 گیگش تقریبا فکر کنم 39 میداد حالا آسیاتک 10 مگ 10 گیگ رو میده 43 پس همچینم گرون نیست
در مورد شبانه هم که تستا رو گذاشتم برات سرعت از همون ثانیه اول فوله , قضیه برمیگرده به همون گیت وی که احتمالا فامیلتون گیت وی خوبی نبوده
تو هم که آشنا داری میتونی گیت وی خوبی بیفتی:n19:

نه منظورم با شبانه بود که فقط سرویس 10گیگش شبانه داره و مجبوری حتما 10گیگ بگیری بعدم من مخابرات یدفعه میبینی چند روز تمدید نمیکنم ولی اسیاتک هر چقدر تمدید نکنی از سرویس بعدیت کمش میکنه روزاشو

soroosh_cz
12-11-2015, 19:12
مثل اینکه IP های اکسین ته کشیده!
5 دقیقه وصله، ربع ساعت قطعه.
IP Sharing گذاشتن، چرخشی فکر کنم. اوآسیس همون یه دقیقه تایم اوت رو داره ولی IP عوض نمیشه و کامل قطع نمیشه.

sh@y@n
12-11-2015, 19:13
نه منظورم با شبانه بود که فقط سرویس 10گیگش شبانه داره و مجبوری حتما 10گیگ بگیری بعدم من مخابرات یدفعه میبینی چند روز تمدید نمیکنم ولی اسیاتک هر چقدر تمدید نکنی از سرویس بعدیت کمش میکنه روزاشو
نه 10 مگ نیم گیگش هم شبانه داره ماهی 17 تومنه فکر کنم
آره منفی میزنه ولی بچه ها میگن زنگ بزنی پشتیبانی صفرش میکنه

soroosh_cz
12-11-2015, 19:31
نه 10 مگ نیم گیگش هم شبانه داره ماهی 17 تومنه فکر کنم
آره منفی میزنه ولی بچه ها میگن زنگ بزنی پشتیبانی صفرش میکنه

این ارسال جهت جمع آوری یعنی به زودی جمع میشه؟ 20 روزه درخواست دادم

sh@y@n
12-11-2015, 19:45
این ارسال جهت جمع آوری یعنی به زودی جمع میشه؟ 20 روزه درخواست دادم
مخابرات فکر نمیکنم جمع کنه
حتی اگر درخواستم بدی جمع نمیکنه
باید بری واحد بازرسی

perety
13-11-2015, 01:14
برای من اینترنت نابوده یا برای همه اینطوره؟
پینگ با فرانکفورت 1000 هست:n04:
اصلا نمیشه آنلاین بازی کرد:n03:

misaghilb
13-11-2015, 09:22
سلام چه سرویسایی شبانه دارن ؟
قضیه این ترافیک رزرو چیه؟!

lamp23
13-11-2015, 09:55
سلام چه سرویسایی شبانه دارن ؟
قضیه این ترافیک رزرو چیه؟!

سرویس های دو مگ و کمتر شبانه دارن
وقتی ترافیک میخری میره توی ترافیک رزرو و وقتی ترافیک قبلیت تموم شد اتوماتیک منتقل میشه به ترافیک دوره

..Perspolis..
13-11-2015, 12:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هیچی نیس برا گفتن فقط حرومتون پوله مردم

farshad0123
13-11-2015, 13:49
- - - Updated - - -

هیچی نیس برا گفتن فقط حرومتون پوله مردم

برا من پینگ خوبه فقط سرعت اسمیه از 250-300بالاتر نمیره از وقتی که پارس انلاین اضاف شد سرعت اسمی شده

farshad0123
13-11-2015, 14:17
دوستان این صفحه برام اومد چیکارش کنم؟:n02:
میخواید همتونو نامحدود کنم؟:n19::n05::n02:

ali_phd71
13-11-2015, 14:32

اینا چیییین اینجا کجاست:n04::n04:

اره اره نامحدود :n19::n19::n19::n20::n20::n33:

EHSANRF
13-11-2015, 15:21

مگه یوزر پس میکروتیک رو داری؟ خخخ

..Perspolis..
13-11-2015, 16:02
- - - Updated - - -

برا من پینگ خوبه فقط سرعت اسمیه از 250-300بالاتر نمیره از وقتی که پارس انلاین اضاف شد سرعت اسمی شده

با چه رنج ایپی

msgcpp
13-11-2015, 19:01
من حدود یک ماهه Packet Lost بالای 50 درصد دارم
مشکل از چیه؟
فقط صبح تا ساعت 11 پینگ خوبه
رنج آیپی 5.223 و 2.185

سرویس: مخابرات آبادان

dvd2010
13-11-2015, 19:24
اینترنتم از عصری قطع شده!

soroosh_cz
13-11-2015, 20:08
دیگه دارم مطمئن میشم که این جریان تایم اوت ربط داره به فیلترینگ هوشمند و بستن پورت های UDP.
تا وقتی که با برنامه ای که با UDP وصل نمیشه به اینترنت کار نکنی، مث آدم کار میکنه، بعد که وصل شدی، چه دوباره وصل بشی چ نشی، هر 20 دقیقه، 1 دقیقه قطع میشه.
تا با کاهش پینگ UDP وصل میشم، این مشکل شروع میشه و تا ساعت 2 شب همینطوره........... از ساعت 2 شب تا صبح درسته، بعد دوباره شروع میشه.

خدایا مخابرات را به خاک سیاه بنشان، گرچه اونایی که خریدنش، به خاک سیاه نشوندنش...

reza1375534
13-11-2015, 20:23
اینترنت داغونه کلا خوزستان نتش افتضاحه همش قطعه یا پینگ بالاست پشتیبانی وله همه چی داغونه الان من توی خونه سه تا اشتراک دارم هر کدوم بدتر دیگری هستش فقط پول مفت میدیم خدمات هیچی نیست واقعا که ...

msgcpp
13-11-2015, 20:36
من از ساعت 3 ظهر به بعد دیگه تایم اوتم میره بالا و ساعت 12 شب به 80 درصد تایم اوت میرسه

این عکس مال ساعت 8 شبه (52 درصد تایم اوت)

reza1375534
13-11-2015, 20:41
من از ساعت 3 ظهر به بعد دیگه تایم اوتم میره بالا و ساعت 12 شب به 80 درصد تایم اوت میرسه

این عکس مال ساعت 8 شبه (52 درصد تایم اوت)

کلا نت خوزستان داغونه چند مدته هر شرکتی بگیری پینگ بالا و سرعتی نداره

dvd2010
13-11-2015, 20:54
کلا نت خوزستان داغونه چند مدته هر شرکتی بگیری پینگ بالا و سرعتی نداره

از موقعی که به مخابرات منتقلمون کردن پینگ کمتر از 500 نمیشه.یه صفحه را باید 10 بار رفرش کنم یوتوب را که اصلا باز نمیکنه!

reza1375534
13-11-2015, 21:06
از موقعی که به مخابرات منتقلمون کردن پینگ کمتر از 500 نمیشه.یه صفحه را باید 10 بار رفرش کنم یوتوب را که اصلا باز نمیکنه!

اسیاتک هم یه چیز بدتر شده زنگ زدم گفتن کل خوزستان اسیاتک قطع شده من که فقط دارم پول میدم به این شرکت ها هرکدوم بدتر یکی دیگست الان دوباره وایرلس شارژ کردم اسیا تک مخابرات وایرلس همشون بدرد نمیخورن

..Perspolis..
13-11-2015, 22:45
من حدود یک ماهه Packet Lost بالای 50 درصد دارم
مشکل از چیه؟
فقط صبح تا ساعت 11 پینگ خوبه
رنج آیپی 5.223 و 2.185

سرویس: مخابرات آبادان

برای منم دقیقا همینطوره با همین رنج ایپی ها

از 2 به بعد تایم اوتم

مخابرات اهواز!

ali6219
14-11-2015, 00:31
سلام .بابا من هنوز اسیا تک هستم

ali6219
14-11-2015, 00:41
دوستان من .سرعت یک مگ با هشت گیگ .گرفتم. از مخابرات. پرتال پرتاک.....اول که اسیاتک هست .دوم .به جای هشت گیگ .ده گیک هست .رفتم توی سایت ibsng ,وایت فری هم داره ولی مشخص نیست از چه ساعتی......پینگش خوبه زیر صد هست البته داخلی ..خارجی زیاد تعریفی نداره .سرعت هم تقریبا اسمی هست بین ۱۵۰ تا 200 هست

فرستاده شده از H30-L02ِ من با Tapatalk

farshad0123
14-11-2015, 00:54
2مگ 250کیلوبایت میده 512 هم 250کیلوبایت کلا سرعت بیشتر از 250نمیشه این دو روزه که پارس آنلاینو انداختن رو خطم

perety
14-11-2015, 01:02
دوستان من .سرعت یک مگ با هشت گیگ .گرفتم. از مخابرات. پرتال پرتاک.....اول که اسیاتک هست .دوم .به جای هشت گیگ .ده گیک هست .رفتم توی سایت ibsng ,وایت فری هم داره ولی مشخص نیست از چه ساعتی......پینگش خوبه زیر صد هست البته داخلی ..خارجی زیاد تعریفی نداره .سرعت هم تقریبا اسمی هست بین ۱۵۰ تا 200 هست

اره برای منم ISP رو زده آسیاتک ولی من ۴مگ گرفتم رایگان نداره و پینگش افتضاحه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

soroosh_cz
14-11-2015, 01:08
2مگ 250کیلوبایت میده 512 هم 250کیلوبایت کلا سرعت بیشتر از 250نمیشه این دو روزه که پارس آنلاینو انداختن رو خطم

این تفاوت سرعت ها رو از کجا چک میکنی ناقلا؟

soroosh_cz
14-11-2015, 02:52
گسترش ارتباطات شبانه اش کلا با سرورهای داخلی مشکل داره ولی مثل برق سرورهای خارجی رو باز میکنه.

farshad0123
14-11-2015, 03:08
این تفاوت سرعت ها رو از کجا چک میکنی ناقلا؟

خب معلومه دیگه از تغییر سرویس:n02:

sh@y@n
14-11-2015, 09:47
اسیاتک هم یه چیز بدتر شده زنگ زدم گفتن کل خوزستان اسیاتک قطع شده من که فقط دارم پول میدم به این شرکت ها هرکدوم بدتر یکی دیگست الان دوباره وایرلس شارژ کردم اسیا تک مخابرات وایرلس همشون بدرد نمیخورن
برا منم دیروز حدود یکساعت قطع بود
بعد که وصل شد ایپی های مخابرات هم اضاف شدن :n19:

dvd2010
14-11-2015, 11:51

سلام.میتونی یه tracert از 8.8.8.8 بگیری؟

Armin.Computer
14-11-2015, 11:54
برا منم دیروز حدود یکساعت قطع بود
بعد که وصل شد ایپی های مخابرات هم اضاف شدن :n19:

مگه شما اسیاتک نداری؟

sh@y@n
14-11-2015, 12:26
مگه شما اسیاتک نداری؟
چرا
ولی ایپی های مخابرات هم اضاف شدن از دیروز
اما کیفیت خوبی ندارن همون ایپی های اسیاتک بهترن

shk021051
14-11-2015, 14:10
شما هم مشکل udp دارین؟

ali6219
14-11-2015, 14:37
,, سلام چه جوری بگیرم؟؟؟؟؟

alicloner1998
14-11-2015, 15:36
سلام میشه آدرسibsng رو بدی؟؟؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

AVAVA
14-11-2015, 18:23
جریان چیه ای پی های مخابرات روی پارس انلاین میاد ؟ :n24: این مخابرات ای پی زیاد داره حالا دست و دل بازیش گرفته

alicloner1998
14-11-2015, 18:33
مخابرات ریده
من 1 مگ گرفتم ولی سرعتش 20kb هس
پینگ داخلی هم 70 با pocket loss

farshad0123
14-11-2015, 18:36
سرعت مخابرات فوله 500کیلوبایت ولی این پارس آنلاین لعنتی اعصابمو خورد کرده یوزر/پسش هم ندارم که بتونم ازش استفاده کنم

alicloner1998
14-11-2015, 18:39
اصلا چیزی به نام مخابرات وجود نداره
من مخابرات ثبت نام کردم ولی انداخانم رو پاس ماناماد
خیلی افتضاحه

راستی آسیاتک چطوره؟؟؟
می ارزه آسیاتک بگیرم؟؟؟

AVAVA
14-11-2015, 23:24
مخابرات سرعت اپلود منو گذاشته روی 2 مگ کمش نمیکنه همش دارم قطع میشم عجب گیری کردیم
فرشاد میتونی کاری کنی؟

farshad0123
14-11-2015, 23:38
مخابرات سرعت اپلود منو گذاشته روی 2 مگ کمش نمیکنه همش دارم قطع میشم عجب گیری کردیم
فرشاد میتونی کاری کنی؟

بزار رو Annex m درست میشه

AVAVA
15-11-2015, 00:03
بزار رو Annex m درست میشه
گذاشتم اما ریتم میاد پایین الان گذاشتم روی ADSL2+ بدون فعال کردن
Annex اینطوری ریتم روی 5 مگ میمونه
فرشاد زنگ زدم به 2020 میگه کمش نمیکنم مگه دستشون نیست؟

farshad0123
15-11-2015, 00:08
نیم ساعت پیش لینکم پرید و اپ استریم شد 512کار کی بوده؟ساعت 3.5نصف شب اپ استریممو کم کرده کار هر کی بوده سریعا درستش کنه از این شوخیا خوشم نمیاد:n24:

farshad0123
15-11-2015, 13:16
آوا چیکار کردی استریما گروهمونو آوردن پایین به خودم میگفتی دیگه چرا رفتی به پشتیبانی گفتی که مال بقیه رو هم کم کنن؟

AVAVA
15-11-2015, 14:17
آوا چیکار کردی استریما گروهمونو آوردن پایین به خودم میگفتی دیگه چرا رفتی به پشتیبانی گفتی که مال بقیه رو هم کم کنن؟
نه بابا بالاست

dvd2010
15-11-2015, 19:35
دانلود رایگان شبانه اینترنت پرسرعت مخابرات تهران به دانلود با سقف محدود تغییر کرد.

به گزارش فارس، برای مشترکان اینترنت مخابرات تهران که در کمپین اینترنت پرسرعت، سرویس خریداری کرده‌اند، سقف دانلود شبانه در نظر گرفته شده است که کاربران یک سال می توانند از دانلود شبانه رایگان (از ساعت ۱ تا ۷ بامداد) استفاده کنند.

در این کمپین سرعت بالاتر از قرارداد به مشترکان ارائه می‌شود.

در فاز نخست کمپین شگفت‌انگیز دانلود شبانه رایگان به میزان نامحدود در نظر گرفته شده بود که اکنون برای دانلود شبانه رایگان بسته به سرویس، محدودیت دانلود از ۵ تا ۱۵ گیگابایت طی هر ماه تعیین شده است که به شرح زیر است:

پهنای باند در کمپین

ترافیک ماهیانه (GB)

دانلود شبانه رایگان

256 Kbps

5

ندارد

512Kbps
4

ندارد

512Kbps
5
ندارد

1Mbps

4

ندارد

1Mbps
8
5GB

2 Mbps

7
5GB

2 Mbps

13
10GB

5 Mbps

12
10GB

5 Mbps

31
15GB

10 Mbps

30
15G

پس از این تغییر نیز بنابر اعلام شرکت مخابرات تهران، اگر برای مشترکی هزینه دانلود شبانه محاسبه شده باشد، اصلاحات روی قبوض سیکل بعدی لحاظ می‌شود.

..Perspolis..
15-11-2015, 19:57
بازم خوبه دان استریم و اپ استریم ما رو کم کردن دیگه لینکمون الکی نمیپره فقط مونده تایم اوتا دیگه !

..Perspolis..
15-11-2015, 20:11

dvd2010
15-11-2015, 20:20

چرا نمیری از یه شرکت دیگه اینترنت بگیری؟

dvd2010
15-11-2015, 20:22
,, سلام چه جوری بگیرم؟؟؟؟؟

سلام. برو تو cmd این دستور را وارد کن
tracert 8.8.8.8
بعد ازش یه عکس بگیر بزار تو تاپیک.

soroosh_cz
15-11-2015, 22:25
من امروز خط اول رو برام تخلیه کردن. زنگ زدم به شاتل و پارس آنلاین میگن سرویس فقط ۱ ساله.
میخوام شکایت کنم به تنظیم مقررات.
آمار آسیاتک رو فردا میگیرم.

Sent from my ST15i using Tapatalk

..Perspolis..
15-11-2015, 23:04
چرا نمیری از یه شرکت دیگه اینترنت بگیری؟

والا مخابرات چند سری خراب شده بعد خوب شده فعلا صبر دارم میکنم ببینم چی میشه

reza1375534
15-11-2015, 23:14
من اسیاتک گرفتم روی یه خطم 512 و خط دیگه 10 مگ هر دو تک کانکشنشون مثل همه اسیاتک فقط دانلودش خوبه پیجش بدرد نمیخوره کلا نت اوضاعش خوب نیست فردا درخواست تخلیه یکی از خطامو میدم یا های وب میگیرم یا مخابرات خود مخابرات از همشون بهتره کلا خوزستان نتش داغون شده دوستان اوضاع های وب چطوره این روزا به نظر شما چیکار کنم های وب بگیرم یا دوباره برگردم مخابرات؟

farshad0123
15-11-2015, 23:24
من امروز خط اول رو برام تخلیه کردن. زنگ زدم به شاتل و پارس آنلاین میگن سرویس فقط ۱ ساله.
میخوام شکایت کنم به تنظیم مقررات.
آمار آسیاتک رو فردا میگیرم.

Sent from my ST15i using Tapatalk

اینا همشون یکی از یکی بدترن خوزستان بهتر از مخابرات پیدا نمیکنی گشتم نبود نگرد نیست

sh@y@n
15-11-2015, 23:33
من اسیاتک گرفتم روی یه خطم 512 و خط دیگه 10 مگ هر دو تک کانکشنشون مثل همه اسیاتک فقط دانلودش خوبه پیجش بدرد نمیخوره کلا نت اوضاعش خوب نیست فردا درخواست تخلیه یکی از خطامو میدم یا های وب میگیرم یا مخابرات خود مخابرات از همشون بهتره کلا خوزستان نتش داغون شده دوستان اوضاع های وب چطوره این روزا به نظر شما چیکار کنم های وب بگیرم یا دوباره برگردم مخابرات؟
گیت وی اسیاتک چنده؟

reza1375534
15-11-2015, 23:34
اینا همشون یکی از یکی بدترن خوزستان بهتر از مخابرات پیدا نمیکنی گشتم نبود نگرد نیست

بله مخابرات بهترین مسیر ها و بیشترین پهنای باند رو در اختیار داره ولی متاسفانه پشتیبانیش خیلی ضعیف شده تنوع سرویسی هم نداره و شرکت هایی که الان هستن زیاد به کاربرا دیگه اهمیت نمیدن قبلا اواسیس که بود اوضاع اینترنت مخابرات اینجوری نبودش این روزها هم پینگ اوضاعش خوب نیست سرعتها هم مشکل دارن

- - - Updated - - -

گیت وی اسیاتک چنده؟

10.201.145.7
هر شب قطع میشه نت تک کانکشن واسم مهمه نه سرعت دانلود همش میگن صبور باشید مرکز مخابراتی مشکل داره نمیتونن خدمات بدن مشترک نگیرن

sh@y@n
15-11-2015, 23:44
بله مخابرات بهترین مسیر ها و بیشترین پهنای باند رو در اختیار داره ولی متاسفانه پشتیبانیش خیلی ضعیف شده تنوع سرویسی هم نداره و شرکت هایی که الان هستن زیاد به کاربرا دیگه اهمیت نمیدن قبلا اواسیس که بود اوضاع اینترنت مخابرات اینجوری نبودش این روزها هم پینگ اوضاعش خوب نیست سرعتها هم مشکل دارن

- - - Updated - - -

10.201.145.7
هر شب قطع میشه نت تک کانکشن واسم مهمه نه سرعت دانلود همش میگن صبور باشید مرکز مخابراتی مشکل داره نمیتونن خدمات بدن مشترک نگیرن
یعنی چی هر شب قطع میشه؟:n13:
این تستایی که من دیدم از نتت گذاشتی از مخابرات که قبلا داشتی بهترن
مثل اینکه یادت رفته مخابرات و گروه 5.223 و 37 و تستای دانلود 0.25 که هر روز میزاشتی اینجا:n09::n02:

reza1375534
15-11-2015, 23:50
یعنی چی هر شب قطع میشه؟:n13:
این تستایی که من دیدم از نتت گذاشتی از مخابرات که قبلا داشتی بهترن
مثل اینکه یادت رفته مخابرات و گروه 5.223 و 37 و تستای دانلود 0.25 که هر روز میزاشتی اینجا:n09::n02:
میگن مرکز مخابراتی مشکل داره هر شب 1-2 ساعت 4 ساعت قطع میشه بعد وصل میشه یک روز در میون دو روز در میون
اینم اسیاتک فعلا یه نامحدود دارم اسیاتک نزدیک به دوماه و نیم ازش مونده کلا همشون یه جورن یه مخابرات هم دوباره میگیرم سعی میکنم روی 2.185 باشه با دوستم صحبت میکنم یکاریش کنه 10 مگ اسیاتک هم جمعش میکنم

farshad0123
15-11-2015, 23:56
میگن مرکز مخابراتی مشکل داره هر شب 1-2 ساعت 4 ساعت قطع میشه بعد وصل میشه یک روز در میون دو روز در میون
اینم اسیاتک فعلا یه نامحدود دارم اسیاتک نزدیک به دوماه و نیم ازش مونده کلا همشون یه جورن یه مخابرات هم دوباره میگیرم سعی میکنم روی 2.185 باشه با دوستم صحبت میکنم یکاریش کنه 10 مگ اسیاتک هم جمعش میکنم

فامیلمون هم آسیاتک داشت تخلیه کرد تک کانکشنش افتضاح بودپراکسی یا روش کار نمیکرد یا اینقدر کند بود که صفحه هم باز نمیکرد اونم ماهی 40تومن میداد اصلا نمیصرفید ترافیکش هم سریع تموم میشد الان مخابرات افتاده رو 37.221باز بهتر از اسیاتکه حداقل سرعت تک کانکشن خارجش فوله فقط با سایتای داخلی مشکل داره برعکس اسیاتک که اونم با پراکسی حل میشه

sh@y@n
15-11-2015, 23:59
این چیه دیگه؟:n19:
با این وضعیت همون گروه 5.223 مخابرات غنیمتیه:n19::n31:
این همون خط و مرکزی نیست که قبلا گفتی مال دوستمه؟:n02:

reza1375534
16-11-2015, 00:07
این چیه دیگه؟:n19:
با این وضعیت همون گروه 5.223 مخابرات غنیمتیه:n19::n31:
این همون خط و مرکزی نیست که قبلا گفتی مال دوستمه؟:n02:
بله الان اوضاعش بهتر شده مشکل پهنای باند بود درستش کردن الان بهتر شده ولی زیاد خوب نیست تست سرعت 512 نامحدود برنزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sh@y@n
16-11-2015, 00:10
بله الان اوضاعش بهتر شده مشکل پهنای باند بود درستش کردن الان بهتر شده ولی زیاد خوب نیست تست سرعت 512 نامحدود برنزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این از مخابرات بهتره
الان بری مخابرات میفتی گروه 5.223 و 37.221 که سرعتشون همون 0.25 هست
برا منم سرعتش 0.25 بود تو هم توی همون گروه بودی

reza1375534
16-11-2015, 00:16
این از مخابرات بهتره
الان بری مخابرات میفتی گروه 5.223 و 37.221 که سرعتشون همون 0.25 هست
برا منم سرعتش 0.25 بود تو هم توی همون گروه بودی

یه اشنا دارم قراره واسم ردیفش کنه بیوفتم روی 2.185 حالا ببینم چی پیش بیاد دوتاخط دارم خلاصه یکاریش میکنم فعلا یه خطم اسیاتکه دوماه و خورده ای دیگه داره مخابرات هم روی خط دیگه میگیرم ببینم بلاخره موفق میشم یه نت خوب داشته باشم

sh@y@n
16-11-2015, 01:14
یه اشنا دارم قراره واسم ردیفش کنه بیوفتم روی 2.185 حالا ببینم چی پیش بیاد دوتاخط دارم خلاصه یکاریش میکنم فعلا یه خطم اسیاتکه دوماه و خورده ای دیگه داره مخابرات هم روی خط دیگه میگیرم ببینم بلاخره موفق میشم یه نت خوب داشته باشم
10 مگت سرعت شبانه داخلی و خارجیش چنده؟

EHSANRF
16-11-2015, 01:25
بچه ها من تخلیه کنم
بعد روز بعد از تخلیه دوباره سرویسی سفارش بدم
گروهم عوش میشه؟
به نظرتون چیکار کنم از دست این گروه!؟
میخوام 2 مگ 50 گیگ ماهیانه بگیرم

sh@y@n
16-11-2015, 01:36
بچه ها من تخلیه کنم
بعد روز بعد از تخلیه دوباره سرویسی سفارش بدم
گروهم عوش میشه؟
به نظرتون چیکار کنم از دست این گروه!؟
میخوام 2 مگ 50 گیگ ماهیانه بگیرم
برای اینگه گروه عوض بشه باید پورت عوض بشه پس فقط اینکه درخواست تخلیه بدید کافی نیست و باید صبر کنید چراغ adsl روی مودم خاموش بشه بعد دوباره ثبت نام کنید
الانم یه مدتیه همه دارن گروه 5.223 و 37 میفتن و بازم بعد از تخلیه به احتمال زیاد همین گروه بیفتید اما بازم اگر بچه ها اطلاعات جدید تری دارن راهنماییتون میکنن

farshad0123
16-11-2015, 01:39
گروه ما که امارشو گرفتم کلا 100نفر هم فکر نکنم توش باشه اصلا خیلی خلوته در عوض گروه 37.221فاجعه شده

EHSANRF
16-11-2015, 02:16
برای اینگه گروه عوض بشه باید پورت عوض بشه پس فقط اینکه درخواست تخلیه بدید کافی نیست و باید صبر کنید چراغ adsl روی مودم خاموش بشه بعد دوباره ثبت نام کنید
الانم یه مدتیه همه دارن گروه 5.223 و 37 میفتن و بازم بعد از تخلیه به احتمال زیاد همین گروه بیفتید اما بازم اگر بچه ها اطلاعات جدید تری دارن راهنماییتون میکنن
یعنی تنها راه هجرت به پارس آنلاین یا صبانته!؟
اینطور فایده نداره !؟:n28:

آی.پیم 37.221

این وضعیت خطم:

SNR Margin (dB):
36.8

30.1

Attenuation (dB):
24.0
15.0

Power (dBm):

15.8

12.1

Attainable Rate (Kbps):
19976

1572

Rate (Kbps):
3072
509

K (number of bytes in DMT frame):
97
17

farshad0123
16-11-2015, 02:28

آی.پیم 37.221

این وضعیت خطم:

SNR Margin (dB):
36.8

30.1

Attenuation (dB):
24.0
15.0

Power (dBm):

15.8

12.1

Attainable Rate (Kbps):
19976

1572

Rate (Kbps):
3072
509

97
17

ببین تخلیه کن وقتی که لینکت پرید و خط کامل تخلیه شد برو تو پارتاک ثبت نام کن یه سرویس یک ماهه بگیر هزینه رانژه هم ازت نمیبره مدرکی هم نمیخواد

sh@y@n
16-11-2015, 02:29

آی.پیم 37.221

این وضعیت خطم:

SNR Margin (dB):
36.8
30.1

Attenuation (dB):
24.0
15.0

Power (dBm):
15.8
12.1

Attainable Rate (Kbps):
19976
1572

Rate (Kbps):
3072
509

97
17

اینکه فکر کنم وضعیت آپلوده
اما دانلودت هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه
سرعت شبانتون چنده؟

EHSANRF
16-11-2015, 02:44
ببین تخلیه کن وقتی که لینکت پرید و خط کامل تخلیه شد برو تو پارتاک ثبت نام کن یه سرویس یک ماهه بگیر هزینه رانژه هم ازت نمیبره مدرکی هم نمیخواد

از کجا معلوم تو همین گروه نیفتم باز!؟

اینکه فکر کنم وضعیت آپلوده
اما دانلودت هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه
سرعت شبانتون چنده؟

سرعت 230 تا 250، بعضی شبا چندساعتی 340 هست ( یکی دو شب در ماه )
ولی روز مرتب 320-350 هست

ستون اول دانلوده، ستون دوم ( سمت چپ ) آپلوده

farshad0123
16-11-2015, 02:59
از کجا معلوم تو همین گروه نیفتم باز!؟سرعت 230 تا 250، بعضی شبا چندساعتی 340 هست ( یکی دو شب در ماه )ولی روز مرتب 320-350 هستستون اول دانلوده، ستون دوم ( سمت چپ ) آپلوده
خب دیگه خودت و شانست یا میفتی یه گروه دیگه یا همین گروه
حتما خطت نویز داره و لینک میپرونه که شبا اسمی میشه اتفاقا گروهتون فریه شبانش اسمی نمیشه من خودم چند شب تستش کردم

reza1375534
16-11-2015, 03:02
10 مگت سرعت شبانه داخلی و خارجیش چنده؟

شبانه نداره فقط تستی اینترانت گرفتم قبلش خوب نبود مجبوری 10 مگ 4 گیگ گرفتم زیاد خوب نبودش ترافیکش تموم شده دیگه شارژش نمیکنم

EHSANRF
16-11-2015, 03:21
حتما خطت نویز داره و لینک میپرونه که شبا اسمی میشه اتفاقا گروهتون فریه شبانش اسمی نمیشه من خودم چند شب تستش کردم

نه اصلا نویز ندارم، منتها قطع و وصلی زیاده کلافه شدم
بازی آنلاین که حروم
اتچ میل که حروم
کلا نمیدونم چرا
قبلا خیلی خوب بود ( دو سال پیش )

sh@y@n
16-11-2015, 03:44
نه اصلا نویز ندارم، منتها قطع و وصلی زیاده کلافه شدم
بازی آنلاین که حروم
اتچ میل که حروم
کلا نمیدونم چرا
قبلا خیلی خوب بود ( دو سال پیش )
سرعت شبانه اگر 240 میده خوبه راضی باش:n31:
خطت هم روی 3 مگ بسته شده بیشتر از 340 نمیده بگو 10 مگ ببندن
شبانه هم اسمی میشه اینجور که مشخصه

شبانه نداره فقط تستی اینترانت گرفتم قبلش خوب نبود مجبوری 10 مگ 4 گیگ گرفتم زیاد خوب نبودش ترافیکش تموم شده دیگه شارژش نمیکنم
یعنی 10 مگ اینترانت گرفتی؟:n13:

soroosh_cz
16-11-2015, 03:59

منم همین کار رو کنم؟ :n24:
الان امیدم از شاتل و پارس بی پدر و مادر ناامید شد با حرفشون...

sh@y@n
16-11-2015, 04:18
بیا فرشاد راجب اینکه میگفتی شبانه سرعت خراب میشه امشب بیدار بودم گفتم یه تستی واست بکنم چون اکثرا این موقع من خوابم و ساعت 9 اینا بیدار میشم و تا 10 یه 5-4 گیگ میزنم بر بدن:n31:
این تست ساعت 4 قبل از شروع تایم رایگان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا هم ساعت 4:10 هستن

S.A.M.S.U.N.G
16-11-2015, 08:29
فرشاد میخوام ثبت نام کنم اینطوری میشه ! تکلیف چیه ؟ جواب بده لطفا :n27:

reza1375534
16-11-2015, 10:42

یعنی 10 مگ اینترانت گرفتی؟:n13:

512 اینترانت 40 گیگ گرفتم سرعتش خوب نبود تغییر سرویس دادم به 10 مگ4 گیگ

farshad0123
16-11-2015, 11:32
سرویس 2مگ

- - - Updated - - -

فرشاد میخوام ثبت نام کنم اینطوری میشه ! تکلیف چیه ؟ جواب بده لطفا :n27:

مگه تخلیه کردی؟

EHSANRF
16-11-2015, 11:48

آخه سرعت کمه، شما خطتون رو 5 مگ بسته شده راحت با همین 2 مگ، 5 مگ استفاده میکنین، منم میخوام تخلیه و رانژه دوباره کنم ببینم میشه یا خیر
خداییش اگه ترفندی دارین یا چیزی هست بگین که هزینه ای پام نیفته و الکی تخلیه و ... نکنم
چون قصد داشتم اول یه ده مگ بگیرم بعد بسوزونم 2 مگ بگیرم
فقط بخاطر سرعت که بره بالای 500

farshad0123
16-11-2015, 12:00
:n02:

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sh@y@n
16-11-2015, 12:13
512 اینترانت 40 گیگ گرفتم سرعتش خوب نبود تغییر سرویس دادم به 10 مگ4 گیگ
خوب همون 10 مگ 4 گیگ سرعت شبانه داخلی و خارجیش چند بود؟

آخه سرعت کمه، شما خطتون رو 5 مگ بسته شده راحت با همین 2 مگ، 5 مگ استفاده میکنین، منم میخوام تخلیه و رانژه دوباره کنم ببینم میشه یا خیر
خداییش اگه ترفندی دارین یا چیزی هست بگین که هزینه ای پام نیفته و الکی تخلیه و ... نکنم
چون قصد داشتم اول یه ده مگ بگیرم بعد بسوزونم 2 مگ بگیرم
فقط بخاطر سرعت که بره بالای 500
من مخابرات نیستم از آسیاتک اینترنت دارم
ترفندی که نداره مگر اینکه آشنا داشته باشی که بتونه گروهتو عوض کنه
بعدشم وقتی شبانه اسمی میشه دیگه چه فرقی داره خط روی 5 باشه یا 10 یا 3 مگ؟
هر موقع شبانت درست شد برو دنبال افزایش سرعت
الان اکثر گروه های مخابرات شبانه اسمی میشن اینجا فکر کنم فقط فرشاد و avava هستن که شبانه اسمی نمیشن که همون گروه 2.185 هستن

farshad0123
16-11-2015, 12:21
خوب همون 10 مگ 4 گیگ سرعت شبانه داخلی و خارجیش چند بود؟

الان اکثر گروه های مخابرات شبانه اسمی میشن اینجا فکر کنم فقط فرشاد و avava هستن که شبانه اسمی نمیشن که همون گروه 2.185 هستن

شبانشون اسمی نمیشه گروهشون فریه گیت ویش هم 78.39.193.66 خودم تستش کردم چند شب اسمی نشد با پراکسی سرعتش فوله و هیچ مشکلی نداره ولی بدون پراکسی سایتای ملی رو باز نمیکنه

S.A.M.S.U.N.G
16-11-2015, 12:44
مگه تخلیه کردی؟

بله چند ماهی هست ! الان چه کار باید بکنم ؟ تشکر :n01:

sh@y@n
16-11-2015, 12:45
شبانشون اسمی نمیشه گروهشون فریه گیت ویش هم 78.39.193.66 خودم تستش کردم چند شب اسمی نشد با پراکسی سرعتش فوله و هیچ مشکلی نداره ولی بدون پراکسی سایتای ملی رو باز نمیکنه
نکنه فامیلتون که تازه اومده مخابرات افتاده همین گروه؟:n02:

arash.dnl
16-11-2015, 12:54
سلام
اغا من و همسایمون آسیاتک بودیم و اومدیم زیر نظر مخابرات ولی از همون اول لینک نداشتیم و نداریم
مال من 3 روز وصل شد بعد پر کشید و رفت دیگه هم وصل نشد
هرچیم زنگ میزنم اینور اونور هی میگن پیگیری میکنیم
راه حلی سراغ ندارین ؟

EHSANRF
16-11-2015, 14:05

خب فرض کن، شبانه من اسمی نباشه و فری باشه، ولی وقتی روی 2 مگ یا 3 مگ بسته شده!؟ مگه میشه روی 5 مگ ببندنش با اکانت 2 مگ!؟
اینو میخوام بدونم چطور انجام بدیم

EHSANRF
16-11-2015, 14:19
وقتی رو 5 مگ نمیبندن! چه فرقی داره اسمی بشه یا نشه ؟
چیکار میشه کرد که رو 5 مگ ببندن ( اسمی شدن یا نشدنش مطرح نیست )

sh@y@n
16-11-2015, 14:56
وقتی رو 5 مگ نمیبندن! چه فرقی داره اسمی بشه یا نشه ؟
چیکار میشه کرد که رو 5 مگ ببندن ( اسمی شدن یا نشدنش مطرح نیست )
مخابرات پشتیبانیش خیلی ضعیفه به هیچ عنوان واست 10 مگ نمیبنده مگر اینکه سرویس 10 یا 5 مگ بخری
منظورم این بود که وقتی شبانه سرعتت اسمی میشه و 260 تا بیشتر نمیده پس دان استریم 10 مگ هم داشته باشی ارزشی نداره
فقط سرعت روزانت زیاد میشه که اونم ارزش خیلی کمی داره از نظر من

EHSANRF
16-11-2015, 15:26
مخابرات پشتیبانیش خیلی ضعیفه به هیچ عنوان واست 10 مگ نمیبنده مگر اینکه سرویس 10 یا 5 مگ بخری
منظورم این بود که وقتی شبانه سرعتت اسمی میشه و 260 تا بیشتر نمیده پس دان استریم 10 مگ هم داشته باشی ارزشی نداره
فقط سرعت روزانت زیاد میشه که اونم ارزش خیلی کمی داره از نظر من
من دان استریم برام مهمه فعلا! اینو چطور بگم زیاد کنن؟

farshad0123
16-11-2015, 15:33
من دان استریم برام مهمه فعلا! اینو چطور بگم زیاد کنن؟

شب زنگ بزن 2020بگو واست ببرن بالا اگه نبرد مجبوری 10مگ بگیری که بالا ببرن

S.A.M.S.U.N.G
16-11-2015, 16:08
فرشاد چرا یکی در میون جواب کامنت هام رو میدی برادر ؟؟؟ :n27::n28: سوال کردی تخلیه کردی ؟ جواب آره هست ! الان از پرتک که نمیشه ثبت نام کرد میگه شماره تلفن یک بار ثبت نام شده و فلان ... ! باید چه کار کنم ؟؟؟ :n13::n27:

farshad0123
16-11-2015, 16:24
فرشاد چرا یکی در میون جواب کامنت هام رو میدی برادر ؟؟؟ :n27::n28: سوال کردی تخلیه کردی ؟ جواب آره هست ! الان از پرتک که نمیشه ثبت نام کرد میگه شماره تلفن یک بار ثبت نام شده و فلان ... ! باید چه کار کنم ؟؟؟ :n13::n27:

باید حضوری ثبت نام کنی

tak2750
16-11-2015, 16:37
سلام
ایا دانلود شبانه رایگان حذف شده؟

EHSANRF
16-11-2015, 16:52
شب زنگ بزن 2020بگو واست ببرن بالا اگه نبرد مجبوری 10مگ بگیری که بالا ببرن

تست میکنم
الان بعضی مواقع فریه، اگه ده مگ بگیرم، بعد بسوزونم، روی 10 میمونه؟ یا 5 یا همون 2؟

msgcpp
16-11-2015, 19:31
من مشکل سرعت ندارم
2 مگ 8 گیگ ترافیک مخابرات
سرعت همیشه تا 400 -500 میره ولی مشکل تایم اوت دارم
هیچ راهی نداره ؟
تایم اوت 50 تا 80 درصد :n28:

برای lol به تایم اوت زیر 5 درصد نیاز دارم

farshad0123
16-11-2015, 22:23
خب دیگه خوشی ها تمام شد و دوباره ibsراه افتاد

moj63
16-11-2015, 22:32
دوستان جریان این گروه ها چیه؟

..Perspolis..
17-11-2015, 00:46
من مشکل سرعت ندارم
2 مگ 8 گیگ ترافیک مخابرات
سرعت همیشه تا 400 -500 میره ولی مشکل تایم اوت دارم
هیچ راهی نداره ؟
تایم اوت 50 تا 80 درصد :n28:

برای lol به تایم اوت زیر 5 درصد نیاز دارم
منم همین مشکل رو دارم زنگ زدم 2020 میگه 20 مین خاموش بزار بعد روشن کن همین !

Gamexland
17-11-2015, 01:30
بچه ها من سرعتم روی 10 مگ بسته شده، یعنی همون که اسیاتک گذاشته بود، ولی سرعت 2 مگ خریدم، تو رو نهایت 400ک میده، تو شب 250-350ک
چرا برای من 10 مگ نمیده؟ پرش لینک و نویز هم ندارم

cyberloaf
17-11-2015, 02:37
بچه ها من سرعتم روی 10 مگ بسته شده، یعنی همون که اسیاتک گذاشته بود، ولی سرعت 2 مگ خریدم، تو رو نهایت 400ک میده، تو شب 250-350ک

سلام دوست عزیز
من به توصیه شما در منطقه گلستان وایرلس دانش ارتباط گرفتم. اما اصلا خوب نیست. پینگ ها را ببین: دوستان دیگه به نظرتون چکار کنم؟ برم به راصد بهتره؟

farshad0123
17-11-2015, 03:50
پینگ سرویس 512

EHSANRF
17-11-2015, 03:52
تماس گرفتم 2020، پیچوندن، گفت دست ما نیست DS رو دستکای کنیم، بستگی به خطتون داره :n02: حتما خطتون نمیکشه که اینطوره
ولی یادداشت میکنم به همکارای شیفت صبح اطلاع میدم اونا دسترسی شون به بعضی چیزا بهتره :n38:

farshad0123
17-11-2015, 03:53
تماس گرفتم 2020، پیچوندن، گفت دست ما نیست DS رو دستکای کنیم، بستگی به خطتون داره :n02: حتما خطتون نمیکشه که اینطوره
ولی یادداشت میکنم به همکارای شیفت صبح اطلاع میدم اونا دسترسی شون به بعضی چیزا بهتره :n38:

صبح زنگ بزن

mohamad hosain
17-11-2015, 05:22
این چرا اینجوریه؟من 2 گیگ شارژ کردم 2.25 گیگ رو ذخیره کرده 1 گیگ رو آورده چجور میشه ترافیک رزرو رو استفاده کرد؟

kraiof3
17-11-2015, 09:46
ناشکری مکن پسر[emoji52]
دومگ گرفتی دو مگ هس دیگه
سرعت فقط به اینا نیست که
شاید SNR پایین باشه

lamp23
17-11-2015, 11:55
ناشکری مکن پسر[emoji52]
دومگ گرفتی دو مگ هس دیگه
سرعت فقط به اینا نیست که
شاید SNR پایین باشه

کم توقع نباش برادر
حق داره سرعت بالا بخواد همه جای دنیا این سرعتها واسشون خاطره هست اینجا واسه ملت شده آرزو :n16:

hordemaster99
17-11-2015, 13:19
آغا من یه سوال داشتم . الان من مدتیه تایم اوت توی پینگ هام خیلی زیاده شده ولی دوستم همین نت ای دی اس ال مخابرات داره دوتامون هم از یه جا نت میگیرم ولی واسه اون تایم اوت نداره . میخواستم بدونم امکانش هست به خاطر این باشه که اون نتش ۵۱۲ ولی ماله من ۲ مگا بایته؟ امکان داره با تغییر تعرفه درست بشه این وضعیت بخواد دیگه به مرز جنون رسیدم ۸۰٪ پکت لاست دارم.

..Perspolis..
17-11-2015, 13:32
پینگ سرویس 512
خب رنج ایپیت چیه !؟ اصلا این مال مخابراته ؟!
در ضمن شما ساعت 4 صبح پینگ گرقتی منم اون موقع پینگ 130 هست اما طول روز بالا 250 با تایم اوت شدید
ping tehran.ir -t چنده ؟!

..Perspolis..
17-11-2015, 13:38
آغا من یه سوال داشتم . الان من مدتیه تایم اوت توی پینگ هام خیلی زیاده شده ولی دوستم همین نت ای دی اس ال مخابرات داره دوتامون هم از یه جا نت میگیرم ولی واسه اون تایم اوت نداره . میخواستم بدونم امکانش هست به خاطر این باشه که اون نتش ۵۱۲ ولی ماله من ۲ مگا بایته؟ امکان داره با تغییر تعرفه درست بشه این وضعیت بخواد دیگه به مرز جنون رسیدم ۸۰٪ پکت لاست دارم.

اتقاقا منم همین فکر رو میکنم ماه پیش 1 مگ بودم سرعت دانلود 400 تا 500 میداد بعد 2 مگ کردم سرعت دانلود همون موند فقط تایم اوت اضافه شد حالا این ماه 512 تمدید میکنم !

محمد7966
17-11-2015, 14:27
اتقاقا منم همین فکر رو میکنم ماه پیش 1 مگ بودم سرعت دانلود 400 تا 500 میداد بعد 2 مگ کردم سرعت دانلود همون موند فقط تایم اوت اضافه شد حالا این ماه 512 تمدید میکنم !

سلام دوستان بهتره به تنظمیات مودم برید و ببنید SNR MARGIN دانلودتون چقدره اگر عددش حول و حوش 6 بود احتمال زیاد به خاطر وجود نویزه حالا یا سعی کنید نویزو برطرف کنید یا پهنای باندتون کم بگیرید چون هر وقت پهنای باندتونو زیاد بگیرید عدد SNR هم کم میشه و اگر مقدارش از 6 کمتر بشه قطع و وصلی خواهید داشت
با تشکر

..Perspolis..
17-11-2015, 15:20
سلام دوستان بهتره به تنظمیات مودم برید و ببنید SNR MARGIN دانلودتون چقدره اگر عددش حول و حوش 6 بود احتمال زیاد به خاطر وجود نویزه حالا یا سعی کنید نویزو برطرف کنید یا پهنای باندتون کم بگیرید چون هر وقت پهنای باندتونو زیاد بگیرید عدد SNR هم کم میشه و اگر مقدارش از 6 کمتر بشه قطع و وصلی خواهید داشت
با تشکر
من که فطع و وصلی ندارم . تایم اوت دارم چه طور تا 1 ماه پیش نداشتم اما الان دارم !

چون اسیاتک جمع کرد کار براش ریختن مخابرات
SNR من 17 هست

farshad0123
17-11-2015, 18:33
ipجدید اضاف کردن به گروهمون 2.185.3x هم اضافه شد الان تقریبا همه 2.185 ها برام میان بجز 2.185.8x و 2.185.7x و 2.185.6x فقط ااینا برام نمیان

maniya12
17-11-2015, 19:19
سلام دوست عزیز
من به توصیه شما در منطقه گلستان وایرلس دانش ارتباط گرفتم. اما اصلا خوب نیست. پینگ ها را ببین: دوستان دیگه به نظرتون چکار کنم؟ برم به راصد بهتره؟

من که همون روزی که سوال کردین گفتم راصد بگیرین بهترین پینگ رو توی خوزستان راصد میده شک نکنید

EHSANRF
17-11-2015, 19:21
تماس گرفتم 2020، گفتن شما روی 3 مگ قفل هست اکانتتون نمیتونیم بهش دست بزنیم،‌کلی هم توجیه کرد :n24:
دیگه نمیدونست ما خودمون ختم روزگاریم :n34::n33:

پ.ن: خواستم بگم چطور بعضی دوستان اکانتشون رو 10 مگ یا 5 مگ بسته اس، با اینکه 2 مگ یا حتی 512 یا 1 مگ خریدن دلم نیومد :n28:

sinasalar2007
17-11-2015, 19:58
تماس گرفتم 2020، گفتن شما روی 3 مگ قفل هست اکانتتون نمیتونیم بهش دست بزنیم،‌کلی هم توجیه کرد :n24:
دیگه نمیدونست ما خودمون ختم روزگاریم :n34::n33:

پ.ن: خواستم بگم چطور بعضی دوستان اکانتشون رو 10 مگ یا 5 مگ بسته اس، با اینکه 2 مگ یا حتی 512 یا 1 مگ خریدن دلم نیومد :n28:
منم روز اول که خریدم خطم روی 10 مگ بود ، ولی یه بار برای جریان قطع و وصلی های مکرر زنگ زدم بهشون و بعد از اون خطم روی 2048 فیکس شد ( اینم بگم که حتی اون مشکلمم حل نشد :n27:)

S.A.M.S.U.N.G
17-11-2015, 20:10
میزان پاکت لاست این شرکت افتضاحه ! حتی اگر پینگت 120 هم باشه تایم اوت خالصه ! چرا وقتی اینطور باهاتون برخورد می کنن میمونید توی این شرکت ؟؟؟ این همه ISP !!! من 2 ماه پیش تخلیه کردم و راضی هستم ! :n01:

THE VAIPER
17-11-2015, 21:24
سرویس ها 5 مگ و 10 مگ هنوز شبانه رایگان ندارن :n13:

جدیدا سرویس های 5 مگ و 10 مگ هم اومده تو سامانه پرتاک قبلا بیش تر از 2 مگ نمی اومد.

من مشکلی با دانلود ندارم سرعتم اصلا اسمی نمیشه ؛ مشکلم با پینگ هست به زور سایت ها را باز می کنم

با سرویس 2 مگ دهنم سرویس میشه تا یه سایت یا انجمن رو بالا بیارم

mohamad hosain
17-11-2015, 22:03
ترافیک رزرو چی هست؟من 2.85 گیگ ترافیک رزرو دارم.

alicloner1998
17-11-2015, 22:14
سلام
آسیاتک چطوره؟؟؟
پینگ؟؟ سرعت؟؟
می ارزه تخلیه کنم برم آسیتک؟؟
الان مخابرات دارم(پاس ماناماد).

reza1375534
17-11-2015, 22:18
سلام
آسیاتک چطوره؟؟؟
پینگ؟؟ سرعت؟؟
می ارزه تخلیه کنم برم آسیتک؟؟
الان مخابرات دارم(پاس ماناماد).

اسیاتک پینگش بهتره اما سرعت پیج باز کردنش کمتر از مخابراته قطع و وصلی هم داره فقط سرعت دانلودش خوبه وگرنه تک کانکشنش بدرد نمیخوره

..Perspolis..
17-11-2015, 23:35
برای تخلیه باید کجا برم ؟

محمد7966
18-11-2015, 03:03
ترافیک رزرو چی هست؟من 2.85 گیگ ترافیک رزرو دارم.

سلام دوست من،شما ممکنه در یک دوره ترافیکتان تمام شود وقادر به شارژ نباشید در نتیجه از ترافیک رزرو میتوانید استفاده کنید
موفق باشید

محمد7966
18-11-2015, 03:07
برای تخلیه باید کجا برم ؟

از همون شرکتی که اینترنت گرفتید

EHSANRF
18-11-2015, 03:18
بدبختانه رعد و برق زد، کارت شبکه و آمپلیفایر دوست داشتنی اسپیکرم به فنا رفت!
با لپتاپ دوستم تست کردم پورت های لن مودم سالمن
به نظرتون با توجه به سرعت و ... ADSL فعلی
و البته سیستمم که ویندوز 10 روش نصبه، کارت های شبکه ی فله ای قدیم روش نصب میشه؟ یا اینکه کارت جدید بگیرم!؟ چیزی داریم کمبو باشه یعنی هم وایرلس و هم پورت لن داشته باشه؟
کلا چی پیشنهاد میدین؟

سرعت با گوشی که وصل شدم خیلی پایین تر از سرعت اتصال مستقیم با پورت لنه

dvb595959
18-11-2015, 07:27
درود
الان دانلود رایگان دقیقا از کی شروع میشه؟

mohamad hosain
18-11-2015, 15:47
درود
الان دانلود رایگان دقیقا از کی شروع میشه؟
ساعت 1:10 تا 5:45

..Perspolis..
18-11-2015, 16:00
اینترنت ما دیگه سایت ورزش 3 هم به زور باز میکنه

تایم اوت 90 درصد:n35:

anti-military
18-11-2015, 17:33
دوستان یه سوال. الان یه شرکتی داره سرویس 24MB میده این یعنی اینکه سرعت دانلود واقعا بالای 2000 باید باشه؟ یا اینکه فقط اسمی هستش و سرعت کمتری میده؟

بعد اینکه مودم من قدیمی هستش مال 7-8 سال پیش این الان میتونه سرعت 24 مگ رو پشتیبانی کنه؟

farshad0123
18-11-2015, 18:57
اینترنت ما دیگه سایت ورزش 3 هم به زور باز میکنه

تایم اوت 90 درصد:n35:

برا من خیلی خوب شده سرویس 512 فقط تک کانکشن مثل قبل نیست
پارس انلاین هم حذف شد

msgcpp
18-11-2015, 19:06
بدبختانه رعد و برق زد، کارت شبکه و آمپلیفایر دوست داشتنی اسپیکرم به فنا رفت!
با لپتاپ دوستم تست کردم پورت های لن مودم سالمن
به نظرتون با توجه به سرعت و ... ADSL فعلی
و البته سیستمم که ویندوز 10 روش نصبه، کارت های شبکه ی فله ای قدیم روش نصب میشه؟ یا اینکه کارت جدید بگیرم!؟ چیزی داریم کمبو باشه یعنی هم وایرلس و هم پورت لن داشته باشه؟
کلا چی پیشنهاد میدین؟

سرعت با گوشی که وصل شدم خیلی پایین تر از سرعت اتصال مستقیم با پورت لنه

پیشنهاد میکنم یه آداپتور وایرلس USB بگیری (خودم الآن 3 ساله دارم استفاده میکنم)
اندازه آداپتو موس وایرلسه
دیگه دردسر کابل شبکه و اینچیزا رو نداری
با رعد و برق هم سیستمت به خطر نمیوفته

مال من اینه:

D-Link DWA-121 Wireless N150 Pico USB Adapter

alicloner1998
18-11-2015, 19:11
مخابرات از ساعت 2 تا 6 صبح رایگانه

reza1375534
18-11-2015, 23:09
جایی که من زندگی میکنم خیلی ها دارن تخلیه میکنن امار تخلیه اینترنت مخابرات خیلی بالا رفته رو اوردن به شرکت های خصوصی نمیدونم چرا مخابرات فکری به حال این موضوع نمیکنه سرعت نتش خوبه اما پینگش خوب نیست پشتیبانی ضعیفه سرویس نامحدود نداره شبانش خوب نیست اگر سرویس شبانه 5 مگ و 10 رو فعال کنه یا سرویس نامحدود هیچ کس سراغ شرکت های خصوصی نمیره ولی متاسفانه همچین کاری رو نمیکنن تعرفه هاش از همه بهتره مخابرات نامحدو رو برگردونه سرویس شبانه 5 مگ و 10 رو فعال کنه میترکونه این شرکت های خصوصی سرعت تک کانکشنشون زیاد جالب نیست با سرعت 128 مخابرات تلوزیون زنده میشه دید ولی با اسیاتک 512 همش فریز و قطع و وصلیه یا اصلا نمیاد

reza1375534
18-11-2015, 23:19
دوستان یه سوال. الان یه شرکتی داره سرویس 24MB میده این یعنی اینکه سرعت دانلود واقعا بالای 2000 باید باشه؟ یا اینکه فقط اسمی هستش و سرعت کمتری میده؟

بعد اینکه مودم من قدیمی هستش مال 7-8 سال پیش این الان میتونه سرعت 24 مگ رو پشتیبانی کنه؟
مودم ها تا 150 مگ رو پشتیبانی میکنن

farshad0123
18-11-2015, 23:47
جایی که من زندگی میکنم خیلی ها دارن تخلیه میکنن امار تخلیه اینترنت مخابرات خیلی بالا رفته رو اوردن به شرکت های خصوصی نمیدونم چرا مخابرات فکری به حال این موضوع نمیکنه سرعت نتش خوبه اما پینگش خوب نیست پشتیبانی ضعیفه سرویس نامحدود نداره شبانش خوب نیست اگر سرویس شبانه 5 مگ و 10 رو فعال کنه یا سرویس نامحدود هیچ کس سراغ شرکت های خصوصی نمیره ولی متاسفانه همچین کاری رو نمیکنن تعرفه هاش از همه بهتره مخابرات نامحدو رو برگردونه سرویس شبانه 5 مگ و 10 رو فعال کنه میترکونه این شرکت های خصوصی سرعت تک کانکشنشون زیاد جالب نیست با سرعت 128 مخابرات تلوزیون زنده میشه دید ولی با اسیاتک 512 همش فریز و قطع و وصلیه یا اصلا نمیاد

مخابرات که بهترین شبانه رو داره الان من با 2مگ 512کیلوبایته سرعتم

- - - Updated - - -

mohamad hosain
19-11-2015, 00:05
من 2.75 گیگ ترافیک ذخیره دارم.وقتی اینترنت تمام شد نوشته بود باید ترافیک بخرید.باید کاری بکنم تا از ترافیک رزرو استفاده کنم؟

..Perspolis..
19-11-2015, 00:06
پارس انلاین هم حذف شد

برای من بهتر که نشده هیچ بد تر شده / یک هفته صبر میکنم درست نشد تخلیه میکنم

شاتل حد اقل تایم اوت نداره تک کانکشنم با شاتل 700 گرفتم .

reza1375534
19-11-2015, 00:19

- - - Updated - - -

حتما گروه 2.185 هستید من قبلا گروه 37 بودم سرعتش خوب نبود......

farshad0123
19-11-2015, 01:14

آره من 2.185هستم ماشالله هیچ شرکتی به گردش نمیرسه

- - - Updated - - -

maniya12
19-11-2015, 03:51
برای من بهتر که نشده هیچ بد تر شده / یک هفته صبر میکنم درست نشد تخلیه میکنم

شاتل حد اقل تایم اوت نداره تک کانکشنم با شاتل 700 گرفتم .

من الان شاتل دارم مشکل پینگ خارجی دارن نه بازی dota2 انجام میدم پینگم همش توی سرورهای خارجی و دوتا2 350 هستش پینگ افتضاحه و از ساعت 11 شب به بعد نت پکت لاست و تایم اوت پیدا میکنه

بهترین نت adsl برای گیم شک نکنید پارس آنلاین هستش حیف که اینجا فقط یک ساله میده نه پکت لاست داره نه پینگ بالا

محمد7966
19-11-2015, 05:27
سلام ببخشید برام سوال پیش اومده چرا شبانه رایگان مخابرات خوزستان با بقیه جاها فرق میکنه مثلا من از مخابرات قم هم اشتراک داشتم ولی اون از 1تا 7 صبح رایگان بود ولی مخابرات خوزستان 2تا6
به نظرم این عادلانه نیست؟الان پارس انلاین در کل ایران شبانه از 2 تا 7 یک سوم حساب میشه فرقی نمیذاره بین مردم تهران و خوزستان
کسی علتشو میدونه؟
با تشکر

sh@y@n
19-11-2015, 08:28
من با آسیاتک تلویزیون زنده که جای خود داره از یوتوب 1080p مثل بنز پخش میکنه حتی فکر میکنم 2k رو هم بتونه پخش کنه اما لپتاپم ساپورت نمیکنه
برای استریم 1080p سرعت 256 کیلوبایت کفایت میکنه البته اگر تک کانکشن و پینگ خوب باشن
البته قبول دارم آسیاتک برای اکثر یوزرا کیفیت جالبی نداره

من خودم هم قبلا همین گروه بودم بهترین رنج 2.185 همون تک رقمی های قدیم بودن مسیر سوپر آنلاین ترکیه که از هر لحاظ اوکی بودن , 2.185 های جدید هم که اصلا کیفیت سابق رو ندارن حالا نمیدونم مسیرشون عوض شده یا مخابرات دستکاری کرده
ولی این گیت وی که الان با آسیاتک افتادم از این 2.185 های جدید که هیچی حتی میتونم بگم از اون تک رقمی های سابق هم بهتره

farshad0123
19-11-2015, 11:54
من با آسیاتک تلویزیون زنده که جای خود داره از یوتوب 1080p مثل بنز پخش میکنه حتی فکر میکنم 2k رو هم بتونه پخش کنه اما لپتاپم ساپورت نمیکنه
برای استریم 1080p سرعت 256 کیلوبایت کفایت میکنه البته اگر تک کانکشن و پینگ خوب باشن

من خودم هم قبلا همین گروه بودم بهترین رنج 2.185 همون تک رقمی های قدیم بودن مسیر سوپر آنلاین ترکیه که از هر لحاظ اوکی بودن , 2.185 های جدید هم که اصلا کیفیت سابق رو ندارن حالا نمیدونم مسیرشون عوض شده یا مخابرات دستکاری کرده
ولی این گیت وی که الان با آسیاتک افتادم از این 2.185 های جدید که هیچی حتی میتونم بگم از اون تک رقمی های سابق هم بهتره

الان بدترین 2.185ها همون تک رقمیان

- - - Updated - - -

الان بدترین 2.185ها همون تک رقمیان

lamp23
19-11-2015, 12:19
دیشب واسه من اسمی نشد حدود 8.2 گیگ گرفتم . نمیدونم تغییری دادن یا اتفاقی بوده

kave206
19-11-2015, 15:01
دوستان خط من فیبره.1 مگ داشتم از آسیاتک روزانه 400 کیلو میزد شبانه اسمی.منتقل شدم اکسین.سرعتم خیلی اومده پایین.صفحات دیر باز میشن.قطعی هم زیاد داره.چکار کنم اعصابم ریخته به هم.بدبختی از شرکت دیگه هم نمیتونم بگیرم

reza jenoob
19-11-2015, 20:58
سلام چطور بفهمم بنده دركدام گروه هستم يعني دركجا نوشته شده

rar
20-11-2015, 00:22
اقا من دقیقا 1 هفتش دارم تست میکنم
1 شب نویز ندارم و 8 گیگ میگیره و دقیقا شب بعدش نویز دارم و 3 تا 4 گیگ میگیره ( دقیقا 1 شب در میون نویز ندارم )
الان جزو اون شبای نویز داره
اصلا لینکم تا 1.2 مگ بیشتر آپ نمیشه

کسی مشکلی مثله منو نداره ؟ دیوونه شدم

..Perspolis..
20-11-2015, 01:53
من الان شاتل دارم مشکل پینگ خارجی دارن نه بازی dota2 انجام میدم پینگم همش توی سرورهای خارجی و دوتا2 350 هستش پینگ افتضاحه و از ساعت 11 شب به بعد نت پکت لاست و تایم اوت پیدا میکنه

بهترین نت adsl برای گیم شک نکنید پارس آنلاین هستش حیف که اینجا فقط یک ساله میده نه پکت لاست داره نه پینگ بالا

سرویس گیمینگ شاتل رو فعال کن

maniya12
20-11-2015, 02:46
سرویس گیمینگ شاتل رو فعال کن

فعاله سرویس گیم فقط پینگ داخلی رو پایین میاره نه خارجی

perety
20-11-2015, 02:50
برای من قبلا isp رو آسیاتک میزد ولی الان شده سروش رایانه.
پینگ خیلی خوب شده ولی یک مقدار تایم اوت داره و سرعتم هم زیاد جالب نیست.
برای بقیه هم اینطور شده یا نه؟

farshad0123
20-11-2015, 03:09
شبانه سرویس 2مگ-گروه 37.221 -دان استریم 3مگ(3072)

محمد7966
20-11-2015, 07:57
اقا من دقیقا 1 هفتش دارم تست میکنم
1 شب نویز ندارم و 8 گیگ میگیره و دقیقا شب بعدش نویز دارم و 3 تا 4 گیگ میگیره ( دقیقا 1 شب در میون نویز ندارم )
الان جزو اون شبای نویز داره
اصلا لینکم تا 1.2 مگ بیشتر آپ نمیشه

کسی مشکلی مثله منو نداره ؟ دیوونه شدم
اتفاقا منم مشکل شما رو دارم سرویس پارس آنلاین عواملی تو کاهش عدد SNR MARGIN هست مثل عوامل محیطی از جمله باد و باران و...
ولی بیشتر مواقع اینطوری نیست یعنی نه بارانی نه بادی مثلا عددSNR
20 بعد یهویی میشه 6
نمیدونه علت این همه نوسان چیست گاهی اوقات هم جالب میشه میرم کابلا از اسپلیتر جدا میکنم بعد وصل میکنم بعدش هم به خاطر همین کارم عدد snr بالا میره و میشه دوباره 20
اصلا خیلی خنده داره
احتمالش هم هست که از isp باشه

moj63
20-11-2015, 14:19

این گروه ها از کجا میشه دیدشون ؟؟

- - - Updated - - -

lamp23
20-11-2015, 18:40

فرشاد مگه گروهت عوض شده ؟
انگار دوباره سرعت همه رو آزاد کردن

اتفاقا منم مشکل شما رو دارم سرویس پارس آنلاین عواملی تو کاهش عدد SNR MARGIN هست مثل عوامل محیطی از جمله باد و باران و...
ولی بیشتر مواقع اینطوری نیست یعنی نه بارانی نه بادی مثلا عددSNR
20 بعد یهویی میشه 6
نمیدونه علت این همه نوسان چیست گاهی اوقات هم جالب میشه میرم کابلا از اسپلیتر جدا میکنم بعد وصل میکنم بعدش هم به خاطر همین کارم عدد snr بالا میره و میشه دوباره 20
اصلا خیلی خنده داره
احتمالش هم هست که از isp باشه

برادر اینطوری که میگی به احتمال زیاد مشکل از DSLAM های شرکت هست اینطور که شنیدم مخابرات از بی کیفیت ترین تجهیزات استفاده میکنه

از توی پارتاک ریز مصرفت رو نگاه کن کنارش تمام IP هایی که برات اومده مشخصه

farshad0123
20-11-2015, 20:45

برادر اینطوری که میگی به احتمال زیاد مشکل از DSLAM های شرکت هست اینطور که شنیدم مخابرات از بی کیفیت ترین تجهیزات استفاده میکنه

نه عوض نکردن این گیت وی گسترش ارتباطاته تستش کردم فریه شبانش اسمی نمیشه

- - - Updated - - -

نه عوض نکردن این گیت وی گسترش ارتباطاته تستش کردم فریه شبانش اسمی نمیشه

saminem
20-11-2015, 21:23
شب مودمو خاموش روشن کنیم یا نمیخواد؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

EHSANRF
20-11-2015, 21:29
طبق اخباری که به بنده رسیده و وضعیت شهر:
توی اندیمشک رعد و برق چند شب پیش باعث سوختن بالای 37 هزار مودم شده، همچنین بیشتر اونایی که مودمشون سوخته کارت شبکه شون هم سوخته
و بخت برگشته هایی مثل بنده، جالبه که مودم سالم مونده ولی تمامی قطعات کامپیوتر سوخته، حتی اسپیکر ، فقط مانیتورم سالم مونده + ‌‌DVDRW

مشکل اینه از طریق تلفن برق زیادی وارد شده که اینطور شده،‌ آیا جایی پیگیری میکنه وضعیت رو؟ یا احیانا خسارت بدن؟

تمام اندیمشک، نه فقط مخابرات، بلکه پارس آنلاین و صبانت و حتی دایالاپ ها هم دچار این مشکل شدن...

الان دارم با خط ایرانسل و تکنولوژی 2G مینویسم ...

fafool70
20-11-2015, 22:00
توی اندیمشک رعد و برق چند شب پیش باعث سوختن بالای 37 هزار مودم شده، همچنین بیشتر اونایی که مودمشون سوخته کارت شبکه شون هم سوخته
و بخت برگشته هایی مثل بنده، جالبه که مودم سالم مونده ولی تمامی قطعات کامپیوتر سوخته، حتی اسپیکر ، فقط مانیتورم سالم مونده + ‌‌DVDRW

مشکل اینه از طریق تلفن برق زیادی وارد شده که اینطور شده،‌ آیا جایی پیگیری میکنه وضعیت رو؟ یا احیانا خسارت بدن؟

تمام اندیمشک، نه فقط مخابرات، بلکه پارس آنلاین و صبانت و حتی دایالاپ ها هم دچار این مشکل شدن...

ای همشهری پس خدا رو شکر من وایمکس افتضاح رو دارم . کدوم مرکزی؟ انقلاب یا روغنی زادگان؟؟
بعدم تو اون موقع مطمنی از خود برق خونه شما نبوده که مودم و کامپیوتر سوخته؟
توصیه میکنم موقع رعد و برق همه وسایل مثل تلویزیون ،رس..ور و حتی فیش پشتش اون، و کامپیوتر از برق در بیارین .چون محافظ اصلا در مقابل رعد و برق کاری نمی کنه . دو هفته پیش هم از دوستان هم تلویزیون هم رس..ور کامل سوختن .

mohamad hosain
21-11-2015, 01:09

میگم شما از محافظ هم استفاده کرده بودید ؟

..Perspolis..
21-11-2015, 01:38

شاهکار رو نگا

512

max2009
21-11-2015, 01:44
512 خوبه داره بهت میده:n04: 1 مگ بگیر یا 2 مگ

من الان 2 مگ دارم

EHSANRF
21-11-2015, 02:10
ای همشهری پس خدا رو شکر من وایمکس افتضاح رو دارم . کدوم مرکزی؟ انقلاب یا روغنی زادگان؟؟
بعدم تو اون موقع مطمنی از خود برق خونه شما نبوده که مودم و کامپیوتر سوخته؟
توصیه میکنم موقع رعد و برق همه وسایل مثل تلویزیون ،رس..ور و حتی فیش پشتش اون، و کامپیوتر از برق در بیارین .چون محافظ اصلا در مقابل رعد و برق کاری نمی کنه . دو هفته پیش هم از دوستان هم تلویزیون هم رس..ور کامل سوختن .

میگم شما از محافظ هم استفاده کرده بودید ؟

به برق ربطی نداشت! گفتم که از طریق تلفن بوده! محافظ برق سالم سالمه! و چون مشکلی هم از لحاظ برقی نبوده پس نیاز نبوده خراب بشه!
من مرکز شهدا هستم
خدا رو شکر کنم 6 میلیون کامپیوتر + تمام اطلاعاتی که تو 15 سال جمع کردم یک ثانیه ای نابود شد!!!!؟؟؟؟

مشکل همینه، همیشه موقع بارون قبل از شروع رعد وبرق تمام وسایل برقی رو از برق خارح میکنم، شده حتی از کلید مینیاتور مرکزی!
ولی این سری اول رعد و برق رو زد بعد بارون شروع کرد و تو همون رعد و برق اول تا خواستم خاموش کنم خودش به فنا رفته بود
محافظ برقم هم از این دیجیتال هاست و خیلی خیلی خوب کار میکنه منتها این از تلفن بوده و جریانی از محافظ برق عبور نکرده که این جلوگیری کنه
خودم از لحاظ ایمنی تمام جوانب رو رعایت کرده بودم ولی این اتفاق خیلی خیلی نادر بوده!

وایمکس که خوبه داداش! مودمش هم تاحالا ندیدم مال کسی بسوزه، نگران رعد و برق هم نباش اگه با محافظ استفاده میکنی...

max2009
21-11-2015, 02:15
پارس انلاین هم حذف شد

آخر نفهمیدیم که این فرشاد چه سرویسی داره یک بار 2 مگ یک بار 512 معلوم نشد اگر کسی فهمیدی به ما هم خبره بدهد مرسی

بعد جالب میگه سرعت اسمی نمیشه واسه من که هست

این گیت وی گسترش ارتباطاته تستش کردم فریه شبانش اسمی نمیشه برای من اسمی میشه داداش بدترین گروهه

lamp23
21-11-2015, 11:43
به برق ربطی نداشت! گفتم که از طریق تلفن بوده! محافظ برق سالم سالمه! و چون مشکلی هم از لحاظ برقی نبوده پس نیاز نبوده خراب بشه!
من مرکز شهدا هستم
خدا رو شکر کنم 6 میلیون کامپیوتر + تمام اطلاعاتی که تو 15 سال جمع کردم یک ثانیه ای نابود شد!!!!؟؟؟؟

مشکل همینه، همیشه موقع بارون قبل از شروع رعد وبرق تمام وسایل برقی رو از برق خارح میکنم، شده حتی از کلید مینیاتور مرکزی!
ولی این سری اول رعد و برق رو زد بعد بارون شروع کرد و تو همون رعد و برق اول تا خواستم خاموش کنم خودش به فنا رفته بود
محافظ برقم هم از این دیجیتال هاست و خیلی خیلی خوب کار میکنه منتها این از تلفن بوده و جریانی از محافظ برق عبور نکرده که این جلوگیری کنه
خودم از لحاظ ایمنی تمام جوانب رو رعایت کرده بودم ولی این اتفاق خیلی خیلی نادر بوده!

وایمکس که خوبه داداش! مودمش هم تاحالا ندیدم مال کسی بسوزه، نگران رعد و برق هم نباش اگه با محافظ استفاده میکنی...

مگه سیم تلفن روی پایه نصب شده که رعد و برق زده بش ؟
من خودم چند مورد دیدم که شرکت برق اشتباها کابل نول ترانس رو محکم نبسته و ولتاژ رفته بالا و وسایل برقی ملت سوخته آخر سر هم خسارت خیلی ناچیزی بشون دادن خدا کنه مخابرات اینطور نباشه

vorojak2m
21-11-2015, 12:03

این یه دفعه رو مثل اینکه شانس آوردم:n09:
این آمارو از کجا آوردی؟37 هزار تا ؟؟؟

EHSANRF
21-11-2015, 12:17
مگه سیم تلفن روی پایه نصب شده که رعد و برق زده بش ؟
من خودم چند مورد دیدم که شرکت برق اشتباها کابل نول ترانس رو محکم نبسته و ولتاژ رفته بالا و وسایل برقی ملت سوخته آخر سر هم خسارت خیلی ناچیزی بشون دادن خدا کنه مخابرات اینطور نباشه
این مورد در تخصص بنده نیست!

این یه دفعه رو مثل اینکه شانس آوردم:n09:
این آمارو از کجا آوردی؟37 هزار تا ؟؟؟
از خود مخابرات و نمایندگی ها

ali6219
21-11-2015, 14:51
دو شب خوب بود ..خراب شد ‌.باز..سرعت امد پایین.ipهای تک رقمی خوبن

mohamad hosain
21-11-2015, 19:05
من مرکز شهدا هستم

یعنی چی که به برق ربطی نداشت؟شما فقط خطوط تلفنت به پریز تلفن وصله باقی وسایل الکتریکی که به پریز برق وصل هستند اگر شدت برق پریز تلفن زیاد بشه اول از همه خود ترمینالش تو خود مخابرات فیوز داره که میپره دیگه خیلی خیلی قدیمی باشه به قول شما فیوز نپره یعنی بسوزه و تمام جریان قبل از سوختن فیوز ترمینال وارد دستگاه تلفن شما بشه که باید تلفن و همچنین مودم رو (مودم رو مطمئن نیستم)بسوزونه دیگه باقی دستگاه ها مثل کامپیوتر و یخچال و تلویزیون به این مربوط نمیشه.یا محافظ نبوده یا اگر بوده تقلبی بوده چون محافظ مثل یک مدار عمل میکنه که اگر از یک قسمتش ولتاژ بسیار زیادی رد بشه میپره یعنی مدار قطع میشه.

- - - Updated - - -

من مرکز شهدا هستم

یعنی چی که به برق ربطی نداشت؟شما فقط خطوط تلفنت به پریز تلفن وصله باقی وسایل الکتریکی که به پریز برق وصل هستند اگر شدت برق پریز تلفن زیاد بشه اول از همه خود ترمینالش تو خود مخابرات فیوز داره که میپره دیگه خیلی خیلی قدیمی باشه به قول شما فیوز نپره یعنی بسوزه و تمام جریان قبل از سوختن فیوز ترمینال وارد دستگاه تلفن شما بشه که باید تلفن و همچنین مودم رو (مودم رو مطمئن نیستم)بسوزونه دیگه باقی دستگاه ها مثل کامپیوتر و یخچال و تلویزیون به این مربوط نمیشه.یا محافظ نبوده یا اگر بوده تقلبی بوده چون محافظ مثل یک مدار عمل میکنه که اگر از یک قسمتش ولتاژ بسیار زیادی رد بشه میپره یعنی مدار قطع میشه.

farshad0123
21-11-2015, 20:42
2.185.3x خیلی ipخوبی بود هم پینگ و هم سرعت تک کانکشنش عالی بود نسبت به بقیه 2.185ها بهتر بود ولی سریع حذفش کردن 2 روز بیشتر نموند سریع حذفش کردن احتمالا دادنش به یه گروه دیگه
5.233هم دارن تغییرش میدن شده information technoloy (همون مخابرات) احتمالا کیفیتش هم مثل 2.185 ها میشه

Gamexland
22-11-2015, 00:13
سلام دوست عزیز

موقعی که میخواستی بخری بهت گفتم از نمایندشون یعنی فروشگاه میلیونر بخر! چرا این حرفو زدم؟ به خاطر اینکه پهنای اختصاصی خریدن از خود شرکت و دستشون بازه و کیفیت خوبه ولی شما گوش نکردی:n37:

..Perspolis..
22-11-2015, 00:36
همچنان سرعت ما زیر خط فقر به سر میبره !

این میلیونر به لشکر هم میده ؟!

وایرلس برای لشکر کسی سراغ داره ؟!

یا یه نت با پینگ خوب تو لشکر

cyberloaf
22-11-2015, 00:44
موقعی که میخواستی بخری بهت گفتم از نمایندشون یعنی فروشگاه میلیونر بخر! چرا این حرفو زدم؟ به خاطر اینکه پهنای اختصاصی خریدن از خود شرکت و دستشون بازه و کیفیت خوبه ولی شما گوش نکردی:n37:

آخه برادر من شما که تازه از میلیونر گرفتی موقعی که راجع به دانش ارتباط صحبت میکردیم و هنوز میلیونر نشده بودی گفتی که سه ساله از دانش ارتباط داری و بر اون اساس اینها را بعنوان بهترین معرفی کردی؟
حالا مگه میشه این همه شرکت سرویس خوب نداشته باشند و یک مغازه تبلت فروشی بهترین سرویس را ارائه بده؟!!!

EHSANRF
22-11-2015, 00:56

داداش برای من، وقتی که تلفن خراب شده، کارت شبکه ام سوخته، مودمم نیمسوز شده و ... و بالاخره کامپیوتر و همه چیزم سوخته
با توجه به اینکه خونه محافظ برق کلی داره، خود کامپیوترم هم محافظ برق جداگونه داره، پس در نتیجه جریان برق از پریز تلفن وارد شده! و پریز تلفن به دستگاه محافظ برق وصل نیست!!!! بخاطر اینه که میگم
چون اصلا محافظ برق ولتاژ غیراستانداردی بهش وارد نشده که عکس العمل نشون بده، بلکه مستقیما از تلفن به مودم و لن و مادربرد و پاور جریان وارد شده و باعث این قضیه شده...

سرعت توی شهرستان به دلیل این مشکلات رعد و برق داغون شده، تمام snr ها و ... یک سوم شدن
خیلی عجیبه چرا مخابرات پیگیری نمیکنه

Gamexland
22-11-2015, 01:00
آخه برادر من شما که تازه از میلیونر گرفتی موقعی که راجع به دانش ارتباط صحبت میکردیم و هنوز میلیونر نشده بودی گفتی که سه ساله از دانش ارتباط داری و بر اون اساس اینها را بعنوان بهترین معرفی کردی؟
حالا مگه میشه این همه شرکت سرویس خوب نداشته باشند و یک مغازه تبلت فروشی بهترین سرویس را ارائه بده؟!!!

دوست عزیزم چرا شما بهت بر میخوره؟؟
من سه ساله رو دانش ارتباطات بودم و دو هفتست اومدم رو میلیونر! یا شما اصلا نمیخونی من چی مینویسم یا اطلاعاتت کمی پایینه!
من بهت میگم اینا پهنا خریدن از دانش ارتباطات! چه ربطی به کیفیت اونا داره؟؟؟ شاید اونا خواسته باشن شیر 1 به 20 بدن.
من از کسی دفاع نمیکنم که شما ناراحت میشی
اون مغازه به قول شما تبلت فروشی یا پشگل فروشی داره سرعت عالی میده با کیفیت خوب! حالا چه خوشمون بیاد چه نیاد
قیمتاشم از همه وایرلسی ها ارزون تره

وسلام:n16:

cyberloaf
22-11-2015, 01:34
دوست عزیزم چرا شما بهت بر میخوره؟؟
من سه ساله رو دانش ارتباطات بودم و دو هفتست اومدم رو میلیونر! یا شما اصلا نمیخونی من چی مینویسم یا اطلاعاتت کمی پایینه!
من بهت میگم اینا پهنا خریدن از دانش ارتباطات! چه ربطی به کیفیت اونا داره؟؟؟ شاید اونا خواسته باشن شیر 1 به 20 بدن.
من از کسی دفاع نمیکنم که شما ناراحت میشی
اون مغازه به قول شما تبلت فروشی یا پشگل فروشی داره سرعت عالی میده با کیفیت خوب! حالا چه خوشمون بیاد چه نیاد
قیمتاشم از همه وایرلسی ها ارزون تره

وسلام:n16:

قربون شکلت برم. من بهم برنخورده. مساله خیلی ساده هست. فقط واسه روشن شدن دیگران میگم.
قبلا شما فرمودی بهترین سرویس که تا حالا داشتی و 3 سال استفاده کردی تو منطقه گلستان دانش ارتباطات هست. من هم بر همین اساس گرفتم و حالا دیدم خوب نیست. خودت هم که تست سرعت و ... من را خصوصی فرستادم و دیدی و تایید کردی.
دوستان شرکت دانش ارتباطات هیچ گونه پشتیبانی نداره و به تلفن هم به زور تو ساعت اداری جواب میده. در جریان باشید. من هم این ماه که تمام بشه میرم راصد.

farshad0123
22-11-2015, 02:55
2مگ تمدید کردم سرعتم شده 130کیلوبایت انگار سرعتا رو از اکانتینگ نصف اسمی کردن اول میره بالا تا 600 بعد چند ثانیه میاد رو 130میمونه مشخصه محدودیت از اکانتینگه اینجور اصلا بدرد نمیخوره 130کیلوبایت برا 2مگ سرعتی نیست
درسته سرعتا رو از اکانتینگ آوردن پایین مثل اون مدتی که 5مگ و 10مگ شبانه داشتن و سرعتا یه پله پایینتر بودن 2مگ سرعت 1مگو میداد 10مگ هم سرعت 5مگ
الان هم اگه به 10مگ شبانه اضاف کرده باشن باز خوبه 630کیلوبایت ولی در غیر اینصورت سرعت 130کیلوبایت غیر قابل تحمله

lamp23
22-11-2015, 03:57
2مگ تمدید کردم سرعتم شده 130کیلوبایت انگار سرعتا رو از اکانتینگ نصف اسمی کردن اول میره بالا تا 600 بعد چند ثانیه میاد رو 130میمونه مشخصه محدودیت از اکانتینگه اینجور اصلا بدرد نمیخوره 130کیلوبایت برا 2مگ سرعتی نیست
درسته سرعتا رو از اکانتینگ آوردن پایین مثل اون مدتی که 5مگ و 10مگ شبانه داشتن و سرعتا یه پله پایینتر بودن 2مگ سرعت 1مگو میداد 10مگ هم سرعت 5مگ
الان هم اگه به 10مگ شبانه اضاف کرده باشن باز خوبه 630کیلوبایت ولی در غیر اینصورت سرعت 130کیلوبایت غیر قابل تحمله

واسه من چند شبه که سرعت 500 میشه و اسمی نمیشه خدا رو شکر

شاید روی اون گیت وی که هستی مشکلی پیش اومده
یا اینکه روی کسایی که تمدید کنن تغییرات اعمال میشه :n24:

farshad0123
22-11-2015, 04:26

نمیدونم والا تا دیروز 512داشتم 250کیلوبایت بود الان 2مگ گرفتم شد 130کیلوبایت گسترش ارتباطات خیلی کیفیتش بالا رفته پریروز که باهاش کار کردم عالی بود هم صفحه باز کردن و هم تک کانکشنش عالی بود شب هم سرعتش بالا بود و اسمی نمیشد حتی از 2.185 هم تک کانکشنش قوی تر بود صفحاتو سریع باز میکرد انگار پهنای باندو کشیدن سمت گسترش ارتباطات
این وضع الانم:

sh@y@n
22-11-2015, 08:58
نمیدونم والا تا دیروز 512داشتم 250کیلوبایت بود الان 2مگ گرفتم شد 130کیلوبایت گسترش ارتباطات خیلی کیفیتش بالا رفته پریروز که باهاش کار کردم عالی بود هم صفحه باز کردن و هم تک کانکشنش عالی بود شب هم سرعتش بالا بود و اسمی نمیشد حتی از 2.185 هم تک کانکشنش قوی تر بود صفحاتو سریع باز میکرد انگار پهنای باندو کشیدن سمت گسترش ارتباطات
این وضع الانم:
یکی از دوستام گروه گسترش ارتباطاته که همیشه سرعتش اسمی میشد
اما الان میگه 3-2 شبه سرعت شبانش شده 500

farshad0123
22-11-2015, 14:01
این سرویسی که تمدید کردم افتضاحه سرعتش 512قبلیم صد شرف داشت به این 2مگ اون 512سرعتش 250 بود الان 2مگ داره 130کیلوبایت میده

sh@y@n
22-11-2015, 14:44
این سرویسی که تمدید کردم افتضاحه سرعتش 512قبلیم صد شرف داشت به این 2مگ اون 512سرعتش 250 بود الان 2مگ داره 130کیلوبایت میده
شاید فیبر نوریا رو منتقل کردن گروه شما و شلوغ شده
چون از همون موقع که فیبرا رو منتقل کردن شبانه گروه 37 هم رفته یالا

farshad0123
22-11-2015, 20:10
شاید فیبر نوریا رو منتقل کردن گروه شما و شلوغ شده
چون از همون موقع که فیبرا رو منتقل کردن شبانه گروه 37 هم رفته یالا

نه محدودیت از اکانتینگه چون یهو سرعت میره بالا بعد میاد رو 130 میمونه مثل 1مگ قبلا
اینم تست الان:

اینم تست 512 سرویس قدیمی همین الان:
راحت 250کیلوبایتو میده
10مگ هم شبانه نداره

S.A.M.S.U.N.G
23-11-2015, 00:21
من رفتم برای ثبت نام مجدد مخابرات میگه ثبت نام نداریم و پورت خالی دیگه اصلا نیست ! :n29: فرشاد از کجا بفهمم راست میگه چون با من مشکل داره سر یه سری مسائل و لج هست با من نمایندگی ! :n21: تشکر :n16:

farshad0123
23-11-2015, 00:24
من رفتم برای ثبت نام مجدد مخابرات میگه ثبت نام نداریم و پورت خالی دیگه اصلا نیست ! :n29: فرشاد از کجا بفهمم راست میگه چون با من مشکل داره سر یه سری مسائل و لج هست با من نمایندگی ! :n21: تشکر :n16:

باید اکسین بری مارمالاد دیگه با مخابرات نیست

S.A.M.S.U.N.G
23-11-2015, 00:26
باید اکسین بری مارمالاد دیگه با مخابرات نیست

توی شهر ما نماینده اکسین - ماناماد - اواسیس همه یکی هست و برای هر کدوم که بخوای ثبت نام می کنه اما میگه کلا مرکز مخابراتی پورتی دیگه نداره چه واسه مخابرات چه واسه بقیه شرکت ها ! با هم مشکل داریم و شک دارم که راست بگه از کجا مطمئن بشم توی مرکز مخابراتی ما پورت نیست دیگه ؟

farshad0123
23-11-2015, 02:15
سرویس 2مگ مخابرات با ip 2.185

max2009
23-11-2015, 03:06
این وضع الانم:

من هستم تو این گروه اینطور که میگی نیست داداش :n15:

- - - Updated - - -

این وضع الانم:

من هستم تو این گروه اینطور که میگی نیست داداش :n15:

max2009
23-11-2015, 03:11
این وضع الانم:

فرشاد جان گویا حالت خیلی گرفته است آب قندی چیزی بیارم .واست/ به دانلود بدجور اعتیاد پیدا کردی داداش

lamp23
23-11-2015, 09:58
سرویس 2مگ مخابرات با ip 2.185

فقط به محض اینکه شبانه شروع میشه اینطوریه ؟

THE VAIPER
23-11-2015, 10:06

سرویست 2 مگه؟

lamp23
23-11-2015, 10:13
سرویست 2 مگه؟

بله 2 مگه

.

THE VAIPER
23-11-2015, 10:14

فرشاد 5 مگ و 10 مگ شبانه رایگان ندارن هنوز:n13:

جدیدا گذاشتن تو پرتاک گفتم شاید شبانه اشون دوباره فعال شده

farshad0123
23-11-2015, 10:45
فرشاد جان گویا حالت خیلی گرفته است آب قندی چیزی بیارم .واست/ به دانلود بدجور اعتیاد پیدا کردی داداش

خیر بنده نه هارد برا دانلود دارم نه حال دانلود فقط سرعت تک کانکشن برام خیلی مهمه اینترنتی که سرعت تک کانکشنش ضعیف باشه قبول ندارم

فقط به محض اینکه شبانه شروع میشه اینطوریه ؟

نه همیشه

فرشاد 5 مگ و 10 مگ شبانه رایگان ندارن هنوز:n13:

جدیدا گذاشتن تو پرتاک گفتم شاید شبانه اشون دوباره فعال شده

5و10 شبانه ندارن nofree هستن

محمد7966
23-11-2015, 11:29
دوستان سلام
بنده سرویس پارس آنلاین 2 مگ دارم ولی یه مشکلی هست اینه که SNR نوسان می کند از حدود عدد 20 تا6 نوسان دارد جالبه نه بادی نه بارانی میاد ولی نوسان دارد جالبه وقتی روی عدد 6 تغییر میکند میرم کابلا رو از اسپلیتر درمیارم و دوباره میذارم دوباره به عدد 20 تغیر میکند یکی از دوستان گفت مشکل از تجهیزات dslam مخابرات است حال اگر بروم از خود مخابرات یا یک شرکن دیگر سرویس بگیرم آیا باز این مشکل را دارم یا نه؟
دوستان راهنمایی کنید قطع ووصل زیادی دارم بنده 9ماه در قم بودم هم از مخابرات قم هم از شاتل داشتم ولی تو این ماه به اندازه اینجا قطع و وصلی نداشتم از طرفی از مرکز مخابراتی هم دور نیستم تغییر حول و حوشه 1 یا 1.5 کیلومتر میشود
حالا به نظر شما راهی برای حل مشکلم هست
باتشکر

farshad0123
23-11-2015, 11:33
همین الان چند بار پشت سر هم لینک پرید نزدیکای 7-8 دقیقه همینجور بود بعد که وصل شد این شد وضعیت

S.A.M.S.U.N.G
23-11-2015, 12:21
دوستان سلام
بنده سرویس پارس آنلاین 2 مگ دارم ولی یه مشکلی هست اینه که SNR نوسان می کند از حدود عدد 20 تا6 نوسان دارد جالبه نه بادی نه بارانی میاد ولی نوسان دارد جالبه وقتی روی عدد 6 تغییر میکند میرم کابلا رو از اسپلیتر درمیارم و دوباره میذارم دوباره به عدد 20 تغیر میکند یکی از دوستان گفت مشکل از تجهیزات dslam مخابرات است حال اگر بروم از خود مخابرات یا یک شرکن دیگر سرویس بگیرم آیا باز این مشکل را دارم یا نه؟
دوستان راهنمایی کنید قطع ووصل زیادی دارم بنده 9ماه در قم بودم هم از مخابرات قم هم از شاتل داشتم ولی تو این ماه به اندازه اینجا قطع و وصلی نداشتم از طرفی از مرکز مخابراتی هم دور نیستم تغییر حول و حوشه 1 یا 1.5 کیلومتر میشود
حالا به نظر شما راهی برای حل مشکلم هست
باتشکر

سلام ! دوست عزیز شما که پارس آنلاین داری در مورد پینگ این شرکت توی خوزستان بگو ؟ وضعیت برای بازی آنلاین چطوره ؟؟؟ اگر خوب نیست نرم این شرکت ! تشکر :n16:

محمد7966
23-11-2015, 12:29
سلام ! دوست عزیز شما که پارس آنلاین داری در مورد پینگ این شرکت توی خوزستان بگو ؟ وضعیت برای بازی آنلاین چطوره ؟؟؟ اگر خوب نیست نرم این شرکت ! تشکر :n16:
سلام دوست من،بنده اهل بازی آنلاین نیستم ولی الان که از اسپید تست پینگ گرفتم 181 بود ولی زیر 100 هم داشتم 300،400 داشتم

dvd2010
23-11-2015, 13:49
سلام.میخام رمز اینترنتمو تغییر بدم.اما نمیدونم کجا باید تغییرش بدم بروم سایت ibsng یا پاتاک؟یکی میگه باید با پشتیبانی تماس بگیرم؟!

AminMrz
23-11-2015, 13:56
سلام
حدود یک ما میشه از نت مخابرات استفاده نکردم
الان ساعت اینترنت شبانه چند تا چنده؟
وضعیت سرعت شبانه چطوره؟ (الان تست کردم سرعت خوب بود)

dvd2010
23-11-2015, 13:56
دوستان من تا 9آذر قراداد داشتم اما الان زده نتم به اتمام رسیده!دیگخibsngهم باز نمیشه!
بی شرفا امدن تغییر سرویس دادن برام.مگه میشه؟

محمد7966
23-11-2015, 14:01
سلام.میخام رمز اینترنتمو تغییر بدم.اما نمیدونم کجا باید تغییرش بدم بروم سایت ibsng یا پاتاک؟یکی میگه باید با پشتیبانی تماس بگیرم؟!

سلام دوست عزیز کدوم رمز،رمزمودم وای فای یا رمزی که شرکت به شما میدهد؟

dvd2010
23-11-2015, 14:06
سلام دوست عزیز کدوم رمز،رمزمودم وای فای یا رمزی که شرکت به شما میدهد؟

رمز اینترنت یا همان رمز شرکت.

محمد7966
23-11-2015, 14:18
رمز اینترنت یا همان رمز شرکت.

راستش بنده تا حالا چنین چیزیو نخواستم ولی به نظرم باید از همون شرکت بخاین
تازه من اولش که از پارس آنلاین گرفتم بهم گفتن در حفظ آن کوشا باشید
فکر کنم اگر از شرکت بخاین براتون تغییر میده

dvd2010
23-11-2015, 14:24
راستش بنده تا حالا چنین چیزیو نخواستم ولی به نظرم باید از همون شرکت بخاین
تازه من اولش که از پارس آنلاین گرفتم بهم گفتن در حفظ آن کوشا باشید
فکر کنم اگر از شرکت بخاین براتون تغییر میده

معمولا به سایت شرکتی انیترنتی مراجعه و تغییر رمز میدیم اما مخابرات از بس بی صاحبه معلوم نیست چه جوریه.شما پارس انلاین داری با مراجعه به سایتش و وارد شدن به اکانتت میتونی رمزتو عوض کنی.

محمد7966
23-11-2015, 14:33
معمولا به سایت شرکتی انیترنتی مراجعه و تغییر رمز میدیم اما مخابرات از بس بی صاحبه معلوم نیست چه جوریه.شما پارس انلاین داری با مراجعه به سایتش و وارد شدن به اکانتت میتونی رمزتو عوض کنی.

نه چنین چیزیو تا حالا ندیدم تازه همون صفحه اول که بخام وارد اکانتم بشم نوشته اگر رمزو فراموش کرده باشید براتون ایمیل میکنیم
به همین راحتی تغییر نمیدن

8-1kel
23-11-2015, 14:57
رمز اتصال به اینترنت رو میشه از توی ibs تغییر داد

dvd2010
23-11-2015, 15:00
نه چنین چیزیو تا حالا ندیدم تازه همون صفحه اول که بخام وارد اکانتم بشم نوشته اگر رمزو فراموش کرده باشید براتون ایمیل میکنیم
به همین راحتی تغییر نمیدن
واقعا بلد نیستی رمز اینترنتتو از تو اکانت تغییر بدی؟

- - - Updated - - -

رمز اتصال به اینترنت رو میشه از توی ibs تغییر داد

پس پارتاک مهم نیست؟

محمد7966
23-11-2015, 15:12

- - - Updated - - -

پس پارتاک مهم نیست؟

راستش تا حالا دنبال تغییر رمز نرفتم ولی الان که از پارس پرسیدم میگه تو همون صفحه کاربری هم میتونید
موفق باشید

dvd2010
23-11-2015, 15:16
راستش تا حالا دنبال تغییر رمز نرفتم ولی الان که از پارس پرسیدم میگه تو همون صفحه کاربری هم میتونید
موفق باشید

هر چند وقت یکبار حتما رمزتو عوض کن.وقتی رمزتو از تو اکانت تغییر دادی باید رمز جدید را هم در مودمت وارد کنی.

farshad0123
23-11-2015, 15:16
باز شروع شد معلوم نیست دارن چیکار میکنن

k1ozil
23-11-2015, 15:18
دوستان میشه توی سامانه 195 از مرکز مخابراتی شکایت کرد؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

AminMrz
23-11-2015, 17:38
شبانه از چه ساعتی شروع میشه و کی تموم میشه؟

8-1kel
23-11-2015, 18:29

- - - Updated - - -

پس پارتاک مهم نیست؟
پارتاک یه تغییر رمز داره اما اون فقط رمز ورود به پارتاک رو عوض میکنه

lamp23
23-11-2015, 20:26
جدیدا برای جلوگیری از اون باگ قطع نشدن اینترنت بعد از تموم شدن ترافیک یه کاری کردن که وقتی ترافیکت تموم شد کلا سایت پارتاک هم دیگه باز نمیشه و مجبوری زنگ بزنی پشتیبانی تا برات وصلش کنه

Arminaam
23-11-2015, 20:31
این مخابرات واس من عالی بود دو ماهه داغون شده :| یه سری وقتا میبینی نصف سایت ها باز نمیشن! فیلتر شکن روشن کنی درست میشه یا چند بار مودم ریست کنی
دانلود هم که از 80درصد سایت ها نمیتونم دانلود کنم اصا انگار لینک غیر فعاله! حسابی حال ما رو گرفته

farshad0123
23-11-2015, 21:32
جدیدا برای جلوگیری از اون باگ قطع نشدن اینترنت بعد از تموم شدن ترافیک یه کاری کردن که وقتی ترافیکت تموم شد کلا سایت پارتاک هم دیگه باز نمیشه و مجبوری زنگ بزنی پشتیبانی تا برات وصلش کنه

آره حیف شد چه حالی میداد نت نامحدود:n37:

================================================== ======================================

:n02: