PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی فوق العاده زیبا Vindictus در سبک MMORPG

Dante May Cry M
27-07-2011, 11:29
سلام به کسانی که دنبال بازی با گرافیک و گیم پلی قوی هستند!
می خواستم بازی Vindictus که یکی از بهترین های سبک Free To Play MMORPG هست رو به دوستاران این سبک معرفی کنم تا با هم بازی کنیم!
خواهشن این معرفی را به دقت بخوانید تا اطلاعات لازم را بدست آورید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vindictus یک بازی شبیه به واقعیت هست با سبک Fast Paced Action Real Time که با یک گیم پلی سریع و درگیر کننده با گرافیک بسیار بالا می باشد که هیچ MMORPG بازی نباید این بازی رو از دست بده ! این بازی در حد بازی های خوب PS3 و Xbox360 هستش پس توصیه می کنم از دست ندید !
این بازی توسط موتور گرافیکی Source Engine ساخته شده است که باعث شده بازی گرافیک بالا و محیطی کاملا تخریب پذیر و قابل استفاده داشته باشد.Vindictus دارای جزئیات محیطی بسیار زیادی هست که باعث زیبایی دوچندان بازی شده است!

این بازی دارای 5 شخصیت قابل استفاده می باشد که هر کدام دارای Class و Playstyle
منحصر بفرد خود می باشند. کرکتر های بازی با جنسیت از پیش تعیین شده قفل شده اند که مثلا Class ای که مرد می باشد و دارای دو شمشیر می باشد همیشه مرد می باشد و زنی که دارای یک شمشیر و یک سپر می باشد برای همه زن خواهد بود.
در این بازی 5 شخصیت وجود دارد که هر کدام در لول های بالاتر قابلیت تبدیل شدن هم دارند که در این حالت شما از ضربات محلکی استفاده خواهید کرد! و هر کدام از این شخصیت ها در ابتدا از سلاح اصلی استفاده می کنند که مخصوص خودشان است ، اما در لول های بالا تر شما می توانید از سلاح فرعی آن ها هم استفاده کنید.
اسم این شخصیت ها و قایلیت آن ها :
1 - Lann : که مردی هست هجومی و دو شمشیر به دست می باشد.سلاح اصلی این شخصیت دو شمشیر می باشد و سلاح فرعی او دو نیزه می باشد.
2 - Finona : که زنی است دفاعی که با سپرش می تواند ضربه ی دشمن را دفاع کند. سلاح اصلی این شخصیت یک شمشیر و یک سپر می باشد و سلاح فرعی او یک چکش یا Hammer می باشد.
3 - Evie : که زنی است جادوگر که از توانایی هایی هجومی و حمایتی جادویی برخوردار است. سلاح اصلی این شخصیت یک چوب جادویی می باشد و سلاح فرعی او یک داس جنگی یا Battle Scythe می باشد.
4 - Karok : یک مرد غول آسا که از ستون های بزرگ به عنوان اسلحه استفاده می کند.
5 - Kai : که از تیر کمان استفاده می کند و در مبارزه از راه دور مهارت بالایی دارد.(فعلا موجود نیست.)

Vindictus دارای سیتم طراحی کرکتر بسیار عالی ای می باشد که به شما اجازه می دهد که چهره و جزئیات بدن کرکترتان را با امکانات بسیار طراحی کنید و خود را نسبت به دیگر
بازیکنان متمایز سازید.

در این بازی شما با WASD حرکت خواهید کرد و به شما اجازه ی Block که می توانید ضربات را دفاع کنید و Grab که می توانید دشمنتان را گرفته تا کرکترتان دشمن را با یک حالت سینمایی از پا درآورد و Dodge یا همان جا خالی دادن ضربات را خواهد داد که تاثیر بسیار
زیادی در PvP یا Boss کشی خواهد داشت .

( تصویری از حالت تبدیل شخصیت به حالت قدرتمند ، چیزی شبیه به Dante Devil Trigger )

بازی یه حالت Stage ای می باشد به این صورت که شما دوستان خود را دعوت به یک Party می کنید و سپس به یک Dungeon می روید تا ماموریت خود را تمام کنید و Boss های بازی که در انتهای بعضی از ماموریت هایتان با آن ها مواجه خواهید شد با حرکات منحصر بفردی به مقابله با شما خواهند آمد که بسیار جذاب خواهد بود و شما باید مدام Dodge کنید تا به شما ضربه های محلک آن ها اثابت نکند!
Vindictus دارای ضربات کمبو خواهد بود به این ترتیب که کرکتر شما با چپ کلیک یک مدل ضربه خواهد زد و با راست کلیک یک مدل ضربه ی دیگر که با ترکیب این دو در بین ضربات شما می توانید از ضربات Combo استفاده کنید تا ضرباتی قوی تر و غیر تکراری داشته باشید که با کسب Battle Point در این بازی شما Skill های قوی تری بدست خواهید آورد که بسیار جذاب و دیدنی هستند!
در ماموریت های این بازی یک وظیفه اصلی وجود دارد ک شما باید حتما آن را انجام دهید تا ماموریت به اتمام برسد و یک وظیفه فرعی دارید که با انجام دادن آن شما امتیاز و جایزه های بیشتری کسب خواهید کرد و همین طور هر ماموریت دارای 3 درجه سختی خواهد بود که در درجه ی سخت تر شما پس از انجام ماموریتتان Battle Point و Item های بیشتر و بهتری به دست خواهید آورد!

یکی از ویژگی های خیلی جذاب بازی محیط این بازی می باشد که علاوه بر جزئیات زیاد با گرافیک بالا این ویژگی را خواهد داشت که به شما اجازه می دهد با محیط ارتباطی مستقیم داشته باشید به این صورت که شما می توانید از تمام وسایل دور و ورتان استفاده کنید مثل یک تخته سنگ و یا حتی اسلحه ی دشمنانتان.. شما می توانید از یک شیشه خالی و Material هایی که در بازی وجود دارد استفاده کرده و از آن ها یک Life Potion و یا لباس ها و سلاح های جدید بسازید و یا آن ها را ارتقا دهید.

اینم اطلاعاتی برای وقتی که وارد بازی شدید تا سر درگم نباشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی رفتی بازی اول یه Cut-Scene نشون میده که بعد از تماشای اون یک مرحله ی آموزشی شروع میشه و بعد از اون میرین داخل شهر یا Town میشید که اصل بازی در اینجاست..
وقتی داخل شهر شدی باید بری دنبال علامت ! یا ? که این علامت ها نشون دهنده ی NPC (None Player Character)q هستش که قراره بهتون ماموریت هارو بده.
میری پیشه اون و ماموریت رو با صحبت کردن باهاش دریافت می کنی و بعد میری سمت جایی که روی نقشه مشخص شده و در اونجا یک تابلو و کشتی می بینی که باید بری پیشه اون تابلو چون روی این تابلو مثلا نقشه ی مکان های بازی وجود داره، بعد از این که نزدیک به تابلو شدی مکان ماموریت رو انتخاب می کنی و بعد سختی و Challenge ای که دوست داری رو انتخاب می کنی و بعد میزنی شروع بشه که داخل کشتی خواهی شد و در اونجا می زنی استارت تا ماموریت شروع بشه و حالشو ببری ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حداقل سیستم مورد نیاز :

operating system : Windows 2000
CPU : Single Core 2.4 GHz
RAM : 512 MB
HDD : Over 5 GB of Free Space
VGA : Nvidia Geforce 5xxx Series
Sound : N/A

سیستم پیشنهادی برای اجرای بهتر بازی :

Operating System : Windows xp or higher
CPU : Duo Core or Higher
RAM : 1 GB or Higher
HDD : Over 6 GB of free Space
VGA : nVidia GeForce 7xxx Series
Sound : 16 Bit Sound Card
با ADSL 128 به بالا می توانید بازی کنید و ساعتی حدود 40MB از اینترنت استفاده می کنه.
به دلیل Global (جهانی) نبودن بازی شما باید وی پی ان آمریکا یا کانادا داشه باشید تا بتونید به سرور West بازی کانکت بشید و بازی کنید.
البته Lag بازی به این حالت هستش :
سیستم Lag اش اینجوریه که اگه تنهایی برید Mission ها اصلا Lag نخواهید داشت.
اگر شما Party Leader باشید و با خارجی ها به Mission برید، شما Lag نخواهید داشت ولی خارجی ها کمی Lag خواهند داشت.
اگر شما Join بشید به یک خارجی Lag خواهید داشت، اما قابل تحمل و خیلی اذیت نخواهد کرد.
در نهایت باید بگم این بازی با گرافیک و گیم پلی استثنایی واقعا ارزش امتحان کردن و لذت بردن از آن را دارد و باید گفت که این بازی دارای میلیون ها بازیکن می باشد که نشانگر ارزش این بازی می باشد و همین طور این بازی در سایت MMO Hut ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که یکی از سایت های معتبر بازی های آنلاین می باشد دارای امتیاز 4/5 و Rating Excellent می باشد که بازی های بسار کمی دارای این Rating می باشند، است و همین طور این بازی در سال 2010 از طرف سایت معتبر IGN به عنوان بهترین بازی سال در سبک MMORPG معرفی شده است !
من خودم تازه این بازی رو شروع کردم امیدوارم تعداد ایرانیان در این بازی زیاد شود تا با هم به انجام ماموریت ها بریم ! چون برای انجام Mission ها در ابتدا باید یک تیم تشکیل داد تا در مبارزه شما رو همراهی کنن و حداکثر این تیم 4 نفر می باشد.
توصیه می کنم هر طور شده دانلود کنید و یا اگر خواستید بگید من Setup براتون بفرستم!

لینک دانلود بازی Vindictus با حجم 2.9GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک عضویت در سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک Review بازی در سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])MMO Hut ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش :

لینک های Official این بازی رو براتون میزارم :

ٍ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])E3 2011 OFFICIAL TRAILER
Watch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LATEST TRAILER ( JULY 12 )

Skills Video

Transformation Video
( در این تریلر مشاهده میکنید که شخصیت های بازی مانند سری DMC تبدیل شخصیت قوی تری خواهند شد!

Gameplay
( در این تریلر شاهد حرکات زیبا و Combo های متنوع هستید و همچنین مشاهده میکنید که بازی هایی مانند WOW ، AION هیچ حرفی برای گفتن در مقابل گرافیک فوق العاده ی این بازی ندارن )

امتیاز بازی از سایت فوق معتبر GameRankings ( حتما میدونید که سایت GameSpot برای امتیاز دهی به بازی ها ، با این سایت مشورت کرده همیشه )
83.5/100

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

اینم از کرکتر من در بازی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقایون تا حالا این افراد اومدن بازی :
shahabaliboys - Shahab - لول 13
~!@#$%^&*)( - SajjaD - لول 4
jhonny - تازه می خواد بره بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
INF3RN4L - لول 6
اینا از سایت p30world بودن، اینا ام از جاهای دیگه اومدن :
Mahdyramazany یه یکی دو روز دیگه میاد تو بازی.
alirezafa - لول اش 8 هستش..
ToPT0ToE - لول 2
کسای دیگه ام هستن که بدون اینکه به ما بگن دارن بازی می کنن که هر وقت فهمیدم اسمشونو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسایی هم هستن که گفتن به زودی میان بازی...
من هم لول 39 Karok هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کس دیگه ای ام هست که به ما بپیونده آیا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به زودی یکی از دوستان ام قول داده بازی رو در یک DVD قرار بده و بزاره برای فروش که گفته حدود 15 روز طول می کشه...
کسی خواست بازی کنه ولی حجم بازی اذیت می کرد بیاد اینجا یه ندا بده بعد صبر کنه DVD شو بزارن برای فروش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از سایتی که قراره بازی رو بزاره :
PersianGame.imshared.com
مشکل چیز پی ان هم که حل شد با لطف یکی از دوستان ، اگه مشکلتون چیز پی ان هم بود بگین تا حلش کنیم...
و اینکه گفته بودم فقط باید با یک چیز پی ان برای همیشه به بازی برید اشتباه گفته بودم، امتحان کردم دیدم امکانش هست که با چیز پی ان دیگه هم به بازی رفت ..

p30 arman
27-07-2011, 11:51
یعنی این بازی رو بدون چیز پی ان نمیشه بازی کرد؟
ولی تفکیک پزیری کاراکتر ها خیلی مسخرست ! شاید من بخوام مرد تیر انداز بردارم! این همون شرکتی نیست که اولی بار metin2 رو راه انداخت؟

Dante May Cry M
27-07-2011, 12:02
یعنی این بازی رو بدون چیز پی ان نمیشه بازی کرد؟
ولی تفکیک پزیری کاراکتر ها خیلی مسخرست ! شاید من بخوام مرد تیر انداز بردارم! این همون شرکتی نیست که اولی بار metin2 رو راه انداخت؟
نه بدون وی پی ان آمریکا یا کانادا نمیشه بازی کرد، چون Nexon هنوز به جای دیگه ای اجازه ورود به بازی رو نداده و فقط از این کشور ها می تونن بازیرو اجرا کنن ولی در اروپا هم به زودی عرضه میشه و شاید هم به زودی Global بشه.
البته Lag بازی با وی پی ان هم خیلی خوب و به این حالت هستش :
اگه تنهایی برید Mission ها اصلا Lag نخواهید داشت.
اگر شما Party Leader باشید و با خارجی ها به Mission برید، شما Lag نخواهید داشت ولی خارجی ها کمی Lag خواهند داشت.
اگر شما Join بشید به یک خارجی Lag خواهید داشت، اما قابل تحمل و خیلی اذیت نخواهد کرد.
این کرکتر هاشم فکر کنم به خاطر گرافیک بازی به این حالت در اومدند، چون در این حالت روی تمام جزئیات Style هر کرکتر بیشتر و بهتر میشه کار کرد.
البته ممکنه شخصیت های مرد یا زن Class های بازی ساخته بشن، چون بازیش تازه 8 ماه که ساخته شده!

p30 arman
27-07-2011, 18:54
خب فعلا که نتونست نظرمو جلب کنه اگه نسخه جدید یا تغییر بخصوصی بوجود اومد حتما اطلاع بده

hadi_gamer
29-07-2011, 14:18
عزیزم چند تا تاپیک میزنی برای این بازی؟

Dante May Cry M
29-07-2011, 18:10
عزیزم چند تا تاپیک میزنی برای این بازی؟
یکی از دوستان گفت اینجا جایه اصلی این جور تاپیم هاست، منم دیدم بازیش حیف جای اصلی هم نباشه، اینجا هم تاپیک رو زدم. :31:

Black-Ninja
30-07-2011, 01:46
اصلاً از این بازی خوشم نمیاد مخصوصاً با این نوع کاراکتر ها ! بازی باید نرم باشه مثل WOW

در هر صورت ممنون

Dante May Cry M
30-07-2011, 20:41
نرم چیه دیگه، گیم پلی از این روان تر و قشنگتر چی می خوای دیگه؟!
کسی نبود ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس هم اکنون کرکترم در بازیه :

کسی خوشش اومد بیاد بازی بیشتر خوشش میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narotu
30-07-2011, 21:38
بازی خوبیه به نظر مخصوصا گرافیک و چیزایی که ازش خوندم
ولی حیف که باید با vp_n وارد بازیش شد
اینجوری فعلا به درد نمیخوره

shahabaliboys
30-07-2011, 21:45
بسیار بسیار جالب میباشه که من به خاطرش میخوام چیز بی ان بگیرم اونم من :31:

Dante May Cry M
30-07-2011, 23:22
بازی خوبیه به نظر مخصوصا گرافیک و چیزایی که ازش خوندم
ولی حیف که باید با vp_n وارد بازیش شد
اینجوری فعلا به درد نمیخوره
به نظر من چیز بی ان ارزش این بازی رو داشته باشه چون لگ هم نداره، قیمت هم زیاد نیست (ماهی 2،500) تازه با چیز بی ان سایت های دیگه ای هم به راحتی و با سرعت تر میشه رفت خوب مثل YouTube و Facebook

بسیار بسیار جالب میباشه که من به خاطرش میخوام چیز بی ان بگیرم اونم من :31:
امیدوارم شما از اون بازیکن های واقعی باشی و بازیرو تا آخر ادامه بدی و با ما باشی :46:

5ajad
31-07-2011, 09:59
خب شما که 7pn آمریکا داری اینجا بزار بقیه هم استفاده کنن: دی

Iloveu-ALL
31-07-2011, 10:21
چه قدر با حال dante رو درست کردی
وقت کردی عکس altair * etzio * critos
هم بذار:31:

Dante May Cry M
31-07-2011, 11:35
چه قدر با حال dante رو درست کردی
وقت کردی عکس altair * etzio * critos
هم بذار:31:
خوب خودت بیا بساز اینایی که گفتی رو دیگه :31:
حالا اگه شد اونارم می سازم..

Iloveu-ALL
01-08-2011, 09:56
این بیشتر شبیه nero تا به dante :31:
ببخیشد نقل قول نداشت

Mool Tee
01-08-2011, 17:06
من از یه سایتی 4 تا چیز .. پی ان دان کردم عالیه واسه ی آمریکا.کانادا.اروپا و یدونه دیگه ی اروپا که رایگانه و هر وقت بخواین می تونید وصل شین و استفاده کنید اگه خواستید بگید من آپ کنم براتون بتونید بازی کنید

p30 arman
01-08-2011, 17:34
من از یه سایتی 4 تا چیز .. پی ان دان کردم عالیه واسه ی آمریکا.کانادا.اروپا و یدونه دیگه ی اروپا که رایگانه و هر وقت بخواین می تونید وصل شین و استفاده کنید اگه خواستید بگید من آپ کنم براتون بتونید بازی کنید

از اینا نیست که هر 30 دقیقه باید دوباره کانکت شی ؟؟؟ اگه نیست بزار تست کنیم ببینیم چطوریه

Mool Tee
01-08-2011, 17:44
از اینا نیست که هر 30 دقیقه باید دوباره کانکت شی ؟؟؟ اگه نیست بزار تست کنیم ببینیم چطوریه

نه عزیز شما از صبح وصل کن تا شب قط نمیشه
من یک خوبشو می زارم که فک کنم ظرفیتش 50 یا 60 نفر باشه
7pn USA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدUsername=free
Pass=free

Canada 7PN

Pass=free

امیدوارم از بازی لذت ببرین

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Prevous post was at 06:39 PM ----------

Dante May Cry M
01-08-2011, 21:20
نه عزیز شما از صبح وصل کن تا شب قط نمیشه
من یک خوبشو می زارم که فک کنم ظرفیتش 50 یا 60 نفر باشه
7pn USA

Pass=free

Canada 7PN

Pass=free

امیدوارم از بازی لذت ببرین

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Prevous post was at 06:39 PM ----------

من که زدم نیومد ولی اگه بیاد واقعا چیزه خیلی خوبیه، امیدوارم کار کنه...
به هر حال خیلی ممنون که اینارو گذاشتید. :31:

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:25
دادا پستت رو بگیر سریع پاک بعد دیدی یکی گزارش داد یا یکی از مدیرها دید
بعد یا بن میشی یا اخطار می گری

5ajad
01-08-2011, 21:28
این که واسه بازیه....مشکلی پیش نمیاد:|

Dante May Cry M
02-08-2011, 04:23
این که واسه بازیه....مشکلی پیش نمیاد:|
موافقم..
آقا کسی با این چیز بی ان تونست وصل شه؟
اگه میشه جواب بدید، چون می تونه خیلی به درد بخور باشه :31:

5ajad
02-08-2011, 11:10
100mb دیگه مونده دانلود شه: دی

Dante May Cry M
02-08-2011, 11:33
100mb دیگه مونده دانلود شه: دی
ایول :31:
چیز بی ان ام جور کردی پس؟؟
یه آیدی یاهویی چیزی ام بده تا با هم در تماس باشیم :46:

Little Sparrow
02-08-2011, 12:30
اه هی میخوام برم بانک وقت نمیشه تو ماه رمضون.
فردا یا پس فردا دیگه حتما می رم.:20:

5ajad
02-08-2011, 16:24
بچه ها وقتی روی Start game کلیک میکنم این ارور رو میده...مشکل چیه؟

Iloveu-ALL
02-08-2011, 16:31
برو از وبسایت login شو بعد امتحان کن ببین درست میشه

5ajad
02-08-2011, 19:05
توی سایت هم لوگین میکنم ولی بازم این مشکل رو دارم

shahabaliboys
02-08-2011, 19:22
با چیز پی ان باید بری

Dante May Cry M
02-08-2011, 20:45
توی سایت هم لوگین میکنم ولی بازم این مشکل رو دارم
اول باید چیز پی ان رو بیاری .. بعد از این که با یک چیز پی ان به سرور بازی کانکت شدی دیگه خود بازیش IP تو شناسایی و ذخیره می کنه و دیگه نمی تونی با چیز پی ان دیگه ای به بازی بری..
پس بهتره که از یه چیز پی ان الکی استفاده نشه !
البته اگه هم این کار رو کردید با یه روش هایی میشه رفت بازی ولی هر دفعه ای که می خواید برید بازی باید دردسر بکشید..

Iloveu-ALL
03-08-2011, 13:31
پس درد سر دارد
چند ماه صبر کنید شاید از این حالت در اومد بعد برید
یه توضیحی واسه کلاس هایش هم بزارید بی زحمت

Dante May Cry M
03-08-2011, 16:01
پس درد سر دارد
چند ماه صبر کنید شاید از این حالت در اومد بعد برید
یه توضیحی واسه کلاس هایش هم بزارید بی زحمت
دردسر نداره که، من دارم به راحتی بازی می کنم .. لول ام هم شد 32 از 70 (البته بیشتر خواهد شد):31:
همین امروز هم یک آپدیت اومد چندین ویژگی جدید به بازی اضافه شد و 7 تا Skill جدید.
کلاس های بازی خیلی واضح هستن، تو پست اول یه توضیح مختصری دادم..

Iloveu-ALL
03-08-2011, 20:00
عجب پس هر آپدیت کی می کنه یه عالمه skill اضافه میشه
باید جالب باشه

5ajad
03-08-2011, 21:53
یه سوال
من به هر دردسر که شده وارد بازی شدم
حالا چطوری یه گروه تشکیل بدیم؟: دی
اسمم هم توی بازی Sajad هستش: دی

Dante May Cry M
03-08-2011, 23:12
یه سوال
خیلی عالی شد :31:
معذرت که نتونستم من بهت بدم آخه تو یاهو نبودی...
حالا من فردا صبح میرم تو بازی، شما کی میای که بریم با هم بازی کنیم؟؟ آدت هم کردم تو friend های بازی..اسم من اینه KratosGoW3 :31:
انشاالله فردا می بینمت و اگه کانکشن ات خوب باشه میشه ماموریت هارو با هم بریم.. :46:

shahabaliboys
04-08-2011, 08:39
یه سوال

سلام کلک پس اومدی ها؟ :31:

5ajad
04-08-2011, 09:35
آره....ولی یه کارکتر دیگه ساختم اسمش SajjaD هستش....از این گنده هاس: دی
ادد کنید منو....هر وقت بگید میام: دی

shahabaliboys
04-08-2011, 10:34
من که امروز فک نکنم بتونم بیام. :31:
اد کن : Shahab

Dante May Cry M
04-08-2011, 11:02
آره....ولی یه کارکتر دیگه ساختم اسمش SajjaD هستش....از این گنده هاس: دی
ادد کنید منو....هر وقت بگید میام: دی
آقا چه زود رفتی!
من نت ام قاط زد ار بازی پرت شدم بیرون :41:
من الان اومدم دوباره، بیا بریم بازی باو ! :31:

Dante May Cry M
05-08-2011, 23:33
آقایون تا حالا این افراد اومدن بازی :
shahabaliboys - Shahab - لول 13
~!@#$%^&*)( - SajjaD - لول 4
jhonny - تازه می خواد بره بازی :31:
INF3RN4L - لول 6
اینا از سایت p30world بودن، اینا ام از جاهای دیگه اومدن :
Mahdyramazany یه یکی دو روز دیگه میاد تو بازی.
alirezafa - لول اش 8 هستش..
ToPT0ToE - لول 2
کسای دیگه ام هستن که بدون اینکه به ما بگن دارن بازی می کنن که هر وقت فهمیدم اسمشونو میگم :31:
من هم لول 39 Karok هستم :5:
کس دیگه ای ام هست که به ما بپیونده آیا؟ :31:
به زودی یکی از دوستان ام قول داده بازی رو در یک DVD قرار بده و بزاره برای فروش که گفته حدود 15 روز طول می کشه...
کسی خواست بازی کنه ولی حجم بازی اذیت می کرد بیاد اینجا یه ندا بده بعد صبر کنه DVD شو بزارن برای فروش :46:
اینم از سایتی که قراره بازی رو بزاره :
PersianGame.imshared.com
مشکل چیز پی ان هم که حل شد با لطف یکی از دوستان ، اگه مشکلتون چیز پی ان هم بود بگین تا حلش کنیم...
و اینکه گفته بودم فقط باید با یک چیز پی ان برای همیشه به بازی برید اشتباه گفته بودم، امتحان کردم دیدم امکانش هست که با چیز پی ان دیگه هم به بازی رفت ..

Dante May Cry M
05-08-2011, 23:56
اینم اطلاعاتی برای وقتی که وارد بازی شدید تا سر درگم نباشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی رفتی بازی اول یه Cut-Scene نشون میده که بعد از تماشای اون یک مرحله ی آموزشی شروع میشه و بعد از اون میرین داخل شهر یا Town میشید که اصل بازی در اینجاست..
وقتی داخل شهر شدی باید بری دنبال علامت ! یا ? که این علامت ها نشون دهنده ی NPC (None Player Character)q هستش که قراره بهتون ماموریت هارو بده.
میری پیشه اون و ماموریت رو با صحبت کردن باهاش دریافت می کنی و بعد میری سمت جایی که روی نقشه مشخص شده و در اونجا یک تابلو و کشتی می بینی که باید بری پیشه اون تابلو چون روی این تابلو مثلا نقشه ی مکان های بازی وجود داره، بعد از این که نزدیک به تابلو شدی مکان ماموریت رو انتخاب می کنی و بعد سختی و Challenge ای که دوست داری رو انتخاب می کنی و بعد میزنی شروع بشه که داخل کشتی خواهی شد و در اونجا می زنی استارت تا ماموریت شروع بشه و حالشو ببری !

Dante May Cry M
06-08-2011, 00:03
ببخشید دوبار پست داده شده بود، معذرت :31:
پست آخر صفحه قبل هم نگاه کنید لطفا ..

Dante May Cry M
11-08-2011, 08:36
آقایون به تمام کسایی که تو بازی هستن خواستم بگم من یه Guild زدم به نام Persian Legends که تا حالا فقط یه نفر یعنی فقط INF3RN4L2 در Guild هستش..
خواهشا همگی جمع شین همه دوستان رو دعوت کنیم تا Guild لول یا Rank Up شه چون XP رم می بره بالا وقتی تو Guild هستیم ! مثلا الان با دو نفر 10% XP بیشتر میده !
البته کارای دیگه ای هم میشه کرد که هنوز وارد نیستیم ...
ممنون !
من لول ام 51 هستش و اینم عکس کاراکترمه :

vampyre
17-08-2011, 18:34
من بازیرو زدم دانلود شه تا 2 ساعت دیگه دانلود میشه.الان داشتم میخوندم که بچه ها گفتن باید از وی پی استفاده کرد برای بازی.من که ایران نیستم و مالزیم اگه دانلود کنم مشکله شما رو دارم؟!منم باید وی پی بگیرم؟!
اگه آره که من نمیدونم اینجا وی پی از کجا گیر بیارم!پس باید صبر کنم تا بازی رو global کنن.

shahabaliboys
18-08-2011, 00:59
فکر نمیکنم شما مشکلی داشته باشی

Little Sparrow
18-08-2011, 09:04
شما هم می خواید به احتمال زیاد.
ما برای تحریم چیز پی ان نمیخواستیم.برای این بود که بازی Global نشده بود و فقط توی کانادا و امریکا میشد بازی کرد.
شما هم که توی مالزی هستین فکر نمی کنم بتنونید بازی کنید.

vampyre
18-08-2011, 11:19
آره دقیقا این بازی فقط برای کانادا و آمریکاست و کشورهای دیگه نمیتونم بازی کنن.مگر اینکه از وی پی استفاده کنن.(دیروز داشتم سرچ میکردم ودیدم هرکی خواسته بازی کنه از وی پی استفاده کرده)ولی سازنده ی بازی قول داده که به زودی بازی گلوبال میشه.

ali722
18-08-2011, 12:42
بابا این بازی گرافیک خیلی خیلی توپی داره ولی حیف که با چیز پی ان باید بازیش کرد :41::41::41:میگم هر وقت طوری شد که بتونیم بدون چیز پی ان بازی کرد بگید تا من دانلود کنم

p30 arman
31-08-2011, 18:53
من فردا شروع میکنم دانلود 3 روزم طول میکشه بعد میام

Dante May Cry M
11-10-2011, 10:28
آقایون نسخه Vindictus EU هم اومد که امید ما هم به این نسخه بود که Global باشه ... اما به نظر نمیاد این هم Global باشه و فقط انگار اروپایی ها می تونن بازی کنن.. حالا من مطمئن نیستم ، اگه کسی می تونه سریع دانلود کنه و امتحان کنه بیاد بگه ، چون خیلی خوب میشه !

AmatX
17-10-2011, 07:26
آقایون نسخه Vindictus EU هم اومد که امید ما هم به این نسخه بود که Global باشه ... اما به نظر نمیاد این هم Global باشه و فقط انگار اروپایی ها می تونن بازی کنن.. حالا من مطمئن نیستم ، اگه کسی می تونه سریع دانلود کنه و امتحان کنه بیاد بگه ، چون خیلی خوب میشه !

من دارم بازی میکنم اما این نسخه فقط برای اروپایه

من از V.P-N اروپا استفاده میکنم

Dante May Cry M
17-10-2011, 12:15
من دارم بازی میکنم اما این نسخه فقط برای اروپایه

من از V.P-N اروپا استفاده میکنم
پس همون نسخه آمریکایی بهتره چون چیزای بیشتری هم داره و من یه کاراکتر لول 68 دارم lol

mhv_kntu
21-10-2011, 17:39
بر و بچز هنوز بازی می کنین ؟

اگه داتلود کنیم V P N که کار کنه سراغ دارید ؟

p30 arman
21-10-2011, 17:45
نرو مصرف حجمش خیلی بالاست در حد تیم ملی بیا DN

Dante May Cry M
21-10-2011, 18:29
بر و بچز هنوز بازی می کنین ؟

اگه داتلود کنیم V P N که کار کنه سراغ دارید ؟
مصرف حجمش برای من 40-50MB در ساعت بود ولی من ADSL نا محدود دارم و مصرف حجم برام مهم نیست ..
بازیش لگش هم خیلی کم هستش مگر اینکه Party Leader شما باشید که در این حالت خارجی ها لگی میشن..
اگه برای شما هم مصرف حجم مهم نیست توصیه میشه این بازی رو از دست ندید ! :31:

mhv_kntu
24-10-2011, 18:22
مصرف حجمش برای من 40-50MB در ساعت بود ولی من ADSL نا محدود دارم و مصرف حجم برام مهم نیست ..
بازیش لگش هم خیلی کم هستش مگر اینکه Party Leader شما باشید که در این حالت خارجی ها لگی میشن..
اگه برای شما هم مصرف حجم مهم نیست توصیه میشه این بازی رو از دست ندید ! :31:
من حجم برام مهم نیست ولی ناله این خارجی ها تو فروم بازی رو می خونم در مورد لگی شدن بخاطر امثال ماها دلم نمیاد !

مگر اینکه خودمون با خودمون بازی کنیم ! که در این صورت حال بازی کم میشه.

mohsen.2211
10-11-2011, 11:45
هنوز کسی بازیش میکنه.
اگه بازی می کنید بگین کدوم سرورید تا منم بیام:20:
میرم این سرور کسی رو پیدا نمی کنم ,میرم اون یکی بازم هیچی

kingstreet
10-11-2011, 15:33
منم گرفتمش فقط باید بزارم آپدیت بشه:10:

ali722
24-11-2011, 22:30
به نظر بازی توپی هست ولی حیف که چیز پی ان می خواد هنوز هم همین طور هست؟! هر وقت درست شد خبر بدید تا بیام بازی.:19:

p30 arman
24-11-2011, 23:49
هیچ وقت global نمیشه مگه اینکه شرکتی سورس اونو بخره و خودش راه اندازی کنه که فکر نکنم کسی طرفش بره ! چون قیمتش نجومیه! بیا .DN :دی

Margggggg
13-02-2012, 20:50
سلام فردا من بازی رو دانلودش رو تموم میکنم

چند سوال

چرا الان نمیشه اکانت ساخت ؟؟

کدوم وری برم یه جا نوشته east یه جا هم west

سروراش خوبه ؟؟ پینگاش ؟

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیشه بیاد بالا >؟؟

Dante May Cry M
13-02-2012, 21:12
سلام فردا من بازی رو دانلودش رو تموم میکنم

چند سوال

چرا الان نمیشه اکانت ساخت ؟؟

کدوم وری برم یه جا نوشته east یه جا هم west

سروراش خوبه ؟؟ پینگاش ؟

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیشه بیاد بالا >؟؟
کلا همه کار رو باید با یک چیز پی ان معمولی انجام بدی، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر نکنم کار کنه ولی امتحان کن شاید شد.
فکر نکنم کسی بازی کنه الان ولی همگی رفته بودیم سرور West ، خواستی برو اونجا نخواستی برو East.
در مورد پینگ پست اول توضیح دادم.

Margggggg
13-02-2012, 22:05
عزیزان خوب یه چیز |ی ان بدید پولی هم باشه عیب نداره ولی سرعت رو کم نکنه !

Dante May Cry M
25-08-2012, 18:11
دوستان با آپدیت جدید در این بازی یک کاراکتر جدید به نام Kai اضافه شده که یک شخصیت تیرکمان دار هستش و از راه دور از Longbow و از راه نزدیک از Shortbow استفاده می کنه که با استفاده درست از مهارت هاش می تونین به راحتی مراحل بازیرو حتی به تنهایی برید ! تیرکمانش هم به صورتی هستش که با فشردن یک دکمه از Longbow به Shortbow یا برعکس با جمع و باز شدن تبدیل میشه و 2 حالت مجزا رو به وجود میاره.

بازی واقعا تغییرات زیادی رو داشته که این بازیرو به یک بازی عالی در PvE تبدیل کرده و الان من به شما این بازیرو دوباره پیشنهاد می دم تا بازی کنید و لذت ببرید.
2 نسخه از این بازی وجود داره که یکی آمریکا و یکی اروپاس که به طور حتم اروپا برای ما بهتره ولی من چون از قبل از به وجود اومدن نسخه اروپایی بازی این بازیرو شروع کرده بودم، الان در ورژن آمریکا بازی در حال بازی کردن هستم که یک Kai لول 64 دارم.
البته یک بدی بزرگ داره که اون اینه که این بازی چیز پی ان لازم داره که نسخه آمریکا به چیز پی ان کانادا یا آمریکا احتیاج داره و نسخه اروپا هم یکی از کشور های اروپا باید بود تا بشه وارد بازی شد.

چند تا عکس جدید از خودم هم می ذارم تا گرافیک و زیبایی بازیرو ببنید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر اطلاعات بیشتری لازم داشتید پست اول هم نگاه بندازید و اگه خواستید به بازی بیاید اعلام کنید ! من الان در ورژن آمریکا بازی هستم و یک لول 70 Karok و یک لول 64 Kai دارم.

Arrowtic
25-08-2012, 18:30
شما که با چیز پی ان میزنی لگ نمیشی؟

Dante May Cry M
25-08-2012, 23:17
شما اروپا بازیرو بازی کن لگش 100% خوب خواهد بود و می تونی راحت بازی کنی.. سیستم لگ و لاتنسی و پینگ این بازی اینجوریه که وقتی تنهایی به مراحل میرید انگار دارید بازی آفلاین بازی می کنید و اصلا به سرور کاری نداره به غیر از اینکه آیتم ها رو باید از سرور تایید بشه و به شما برسه که باز هم به لگ کاری نداره.. وقتی شما Host بشید و بقیه به گروه شما بیان، باز هم شما بدون لگ میشی ولی کسایی که به گروه اومدن به شما وصل میشن و باعث میشه اونا نیاز به دریافت اطلاعات داشته باشن و اگه طرف لگ باشه اونا هم لگی بشن..

من در نسخه امریکا بازی که بازی می کنم اکثرا تنهایی میرم مرحله هارو که دلیلش هم لگه زیادیه که داره.. من پینگم با آمریکا فکر کنم 400 اینا باشه که تنها دلیلش همونه. یعنی اگه به نسخه اروپا بازی باید به راحتی و بدون مشکل می تونید بازی کنید.
واقعا هم بازی خیلی قوی ای در PvE هستش !

jintan
25-11-2013, 15:20
اقا من این بازی رو گرفتم اپ دیت بازی دان نمیشه باید چیکار کنم؟؟؟!
help meeeeeeeeeeeeeeee:n28::n30:

jintan
28-11-2013, 20:26
ch PNامریکا باید از کجا بگیرم (رایگانشو میگم)

p30 arman
29-11-2013, 08:50
از کدوم سایت دانلود کردید بازی رو بمن بدید که بتونم راهنماییتون کنم

jintan
02-12-2013, 12:37
من مشکلم حل شد الان توسرور امریکا lvl6 jentansama هستم
بد سرور eu راه اندازی شده فکر کنم من الان سرور امریکا با اوروپا رودارم ولی سرور اوروپام داره اپ دیت میشه اگه میشه ببین سرور eu راست هست یا نه ممنون از سایته خوبتون:)

jintan
02-12-2013, 12:38
اینم لینکه سرور eu

vahid_d
13-12-2013, 14:18

سلام. چطور حل میشه؟

mrmobham
02-08-2014, 17:58
اقایون من دارم دانلود میکنم
نکتش اینجاست که قبلا وقتی میخواستم دانلود کنم میگفت این بازی واسه شهر شما منتشر نشده ولی الان بدو چیز پی انم راحت دانلود شد :))