PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست

M659
26-07-2011, 18:09
با سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همان طور که میدانید با معرفی پلتفرم iOS و معرفی SKD های اپل برای iPhone و iPad ،نرم افزار های بسیار متنوعی برای این سیستم عامل عرضه شد و می شود، ولی به علت محدودیت های شدیدی که اکوسیستم بسته ی اپل روی این نرم افزار ها و مشخصا App Store اعمال می کند ، امکان عرضه بسیاری از این app ها در app store وحود ندارد . مضافا بر این که app store به صورت قانونی بر روی بسیاری از کاربران(از جمله ایرانی) بسته است. لذا با مطرح شدن jailbreak به عنوان راهی برای خلاصی از دست این سری محدودیت ها ، آرام آرام app های کرک شده app store نیز به سایت ها راه پیدا کردند.
app ها عموما دو دسته اند ، . ipa که توسط iTunes نیز قابل شناسایی اند و همان نرم افزار های کرک شده app store هستند. یکی از بهترین سایت ها برای دسترسی به این app ها سایت app tracker است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دسته دوم app های هستند که با فرمت پکج های دبیان (.deb) عرضه می شوند و فقط برای iDevice های jailbreak شده قابل دسترسی اند. این app ها عموما از طریق یک فروشگاه دیگر به نام Cydia عرضه می شوند (cydia خود به خود با jailbreak کردن دستگاه ، به عنوان یک app در دستگاه قابل دسترسی است )
البته منابع دیگر app های .deb از طریق اضافه کردن source های جدید به Cydia قابل دسترسی است.

1)نصب Cracked ipa
برای نصب cracked ipa شما نیاز به یک iDevice قفل شکسته (اصطلاحا jailbreak شده) دارید.
که فعلا به آسانی از طریق سایت

امکان پذیر است.
- روش اول ( به کمک itunes + appsync)
اول باید سورس hacklous رو در cydia نصب کنید به این طریق:
1)وارد cydia میشوید ، از پایین source رو انتخاب میکنید
2)edit رو میزنید و بعد add (به ترتیب گوشه سمت راست و گوشه سمت چپ) حالا آدرس source وارد میکنید:

4) حالا cydia خودش سورس رو بارگذاری میکند ، فقط کافیست "app sync" را در cydia سرچ کنید و بعد appsync for OS 4.0+ رو انتخاب میکنید.
5) حالا ipa هایتان را در library آی تیونز وارد کنید و sync کنید.

-روش دوم ( به کمک installous )
ابتدا مثل روش قبل باید سورس hacklous را نصب کنید ، سپس در cydia ، نام installous را جستجو کنید. بعد از نصب ، باید .ipa هایتان را به پوشه مخصوص downloads اینستالوس متتقل کنید (به کمک ifile یا هر نرم افزار explorer دیگری مثل iPhone Explorer)
آدرس پوشه : /var/mobile/Documents/Installous/Downloads
حالا وارد installous میشوید و در سر برگ downloads ، فایل ipa را می یابید و نصب میکنید.

2)نصب .deb
در این روش نیز باید فایل .deb را به پوشه زیر انتقال بدهید (البته ممکن است این پوشه موجود نباشد ، در این صورت به کمک نرم افزاری مثل ifile دقیقا با همین مسیر و با رعایت حروف کوچک و بزرگ ایجاد کنید:
/var/root/Media/Cydia/AutoInstall
کار تمام است! فقط کافی است یک بار دستگاه را reboot کنید.

----
در ادامه این تاپیک دوستان فقط به معرفی app ها و لینک ها بپردازند ، حتما لینک ها را چک کنید و از بحث متفرقه پیرامون قیمت ، مشکلات نصب و احرا نرم افزار ها ، لوازم جانبی و ... جدا بپرهیزید.

M659
26-07-2011, 18:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار تنها از طریق Cydia عرضه میشود و از ضروری ترین نرم افزار ها به شمار میرود :

مرجع معرفی:

لینک دانلود (Version 1.6.0-1

selejwest
31-07-2011, 20:54
آقا ميشه به زبان ساده تر بگيد?من نگرفتم

bleu2u4u
01-08-2011, 14:21
من هرکاری میکنم سایت apptrackr از تو کامپیوتر باز نمیشه

moeenn
01-08-2011, 19:04
من بازي real racing 2 رو از سايت پاندا اپ دانلود كردم و خواستم اط طريق itunes رو ايپد بريزم اما وسطاي نصب ارور داد نرم افزار هاي ديگر رو هم هين ارور رو ميداد
ايپد رو باروش jailbreakme جيلبريك كردم
خواهشا بگين چه طوري رو ايپد بازي بريزم(فوري)

eAmin
01-08-2011, 21:43
آقا ميشه به زبان ساده تر بگيد?من نگرفتم
شما کجاش رو مشکل دارید و متوجه نمی شید؟
درسته مطالب از روی عجله نوشته شده، ولی اگر آیپد رو بزارید جلوی خودتون و قدم به قدم جلو برید می تونید تمامی این مراحل رو انجام بدید.

من بازي real racing 2 رو از سايت پاندا اپ دانلود كردم و خواستم اط طريق itunes رو ايپد بريزم اما وسطاي نصب ارور داد نرم افزار هاي ديگر رو هم هين ارور رو ميداد
ايپد رو باروش jailbreakme جيلبريك كردم
خواهشا بگين چه طوري رو ايپد بازي بريزم(فوري)
همونطور که در پست اول هم شرح داده شد، شما باید از طریق Cydia برنامه AppSync for 4.x+ رو دانلود و نصب کنید.

در ضمن شما می تونید فایلهای DEB و IPA رو از طریق برنامه ی i-Funbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم نصب کنید.

PCminister
05-09-2011, 01:22
به نظر من بازي racing جالبتر از death rally براي iPad وجود نداره!

مواظب باشين كه بسيار اعتياد اوره!

bleu2u4u
08-09-2011, 14:21
به نظر من بازي racing جالبتر از death rally براي iPad وجود نداره!

مواظب باشين كه بسيار اعتياد اوره!

دانلود کردیم و خوشمان نیامد

PCminister
08-09-2011, 18:10
دانلود کردیم و خوشمان نیامد

یکم کنترلش سخته اما اگر عادت کنید جلوتر خیلی قشنگ میشه! البته این بازی از بازیهای مورد علاقه من در دوران نوجوانی بود!

یادش بخیر! زمانی که C&C و Doom تازه گل کرده بودن!

یه بازی استراتژی هم اون زمان تا حدودی معروف بود به نام Zed که الان همونجوری برای iPad اومده. این بازی را ما 14 سال پیش روی یه PC پنتیوم وان بازی میکردیم چه فازی میداد. البته کنترلش روی آیپد سخته ضمن اینکه روی درجه سختی ساده هوش مصنوعی بازی کاملا تعطیله! یادتون باشه این یه بازی استراتژی سال 1996 هست که به همون صورت آوردنش روی آیپد توقع گرافیک بالا نداشته باشید:

سایت رسمی طرفداران بازی Zed:

ضمنا Doodle Jump هم برای آیپد اومد:

اینم Doom برای آیپد هست البته هر چی گشتم دومیش رو گیر نیاوردم! اگه 2شو گیر آوردین حتما بذارین:

بازی Doom و zed را برای یادآوری خاطرات گذشته گذاشتم اگه این دو بازی را نمیشناسید دانلود نکنید خوشتون نخواهد اومد چون بازیهای بهتری هم هست.

اینم یه بازی استراتژی جدید برای آیپد که من یکی از همه نظر پسندیدمش:

bleu2u4u
08-09-2011, 22:36
البته doom دو تا دیگه هم هست ولی اونا برای ایپد بهینه نشدن

DOOM Resurrection

DOOM II RPG

البته id Software چند وقت پیش یه نسخه از RAGE برای ایپد و ایفون زد که خیلی بازی خوفیه
به شدت پیشنهاد میشه

PCminister
10-09-2011, 00:05
اون دو تا Doom با اون doom که ما رو عاشق ژانر Action کرد هیچ وجه تشابهی با هم ندارن!

یکی از قابلیتهای بسیار تپل که توی iPad هست اینه که میتونه توی شبکه ی بیسیم با PC ارتباط برقرار کنه. من نمیدونستم که میشه توسط DNS و قابلیت Remote Desktop از طریق Appی با نام Jump Desktop از طریق اینترنت هم به Pc دسترسی پیدا کرد. البته با شبکه Wi fi خودم امتحان کردم اما از طریق DNS هنوز نه.

اینم راهنمای استفادش در سایت سازندش:

یه App دیگه هم هست با نام TouchPad که من استفاده نکردم.

bleu2u4u
30-09-2011, 14:46
دو تا از غول ترین بازیهای ایپد تو این چند روز ریلیز شدن یکی SHADOWGUN که کپی گیرز رو ایپده و اون یکی هم فیفا دوازده
اینم لینک دانلودشون تو ایپترکر
(219 مگ) SHADOWGUN

FIFA 12 by EA SPORTS for iPad (1 gig!!!!)

البته من خودم هنوز هیچکدوم رو دانلود نکردم
پیشنهاد میکنم شما هم دانلود نکنید تا ورژنهای بعدی بیاد مشکلات اولیه که تو بیشتر بازی ها هست رو حل کنه تا مجبور نشید دوباره یه همچین حجمی رو دانلود کنید

bleu2u4u
30-09-2011, 18:47
هرچي تو apptrackr ميزنم av player hd نمياد و فقط av player مياد بدون hd.چرا؟

برای اینکه احتمالا hd رو جدا نوشتید

dehghanfard
04-10-2011, 22:01
سلام. دو تا سوال داشتم يكي اينكه چطور مي تونم با آيپد ----- اينترنت را دور بزنم؟ آيا نرم افزاري هست كه براي اينكار نصب كنم؟ دوم اينكه براي خواندن فايلهاي متني مثل كتاب و مقاله از چه نرم افزاري استفاده كنم؟ و آيا براي نصب اين نرم افزار بايد آيپدم را حتمآ جيلبريك كنم؟ با تشكر

darkman.p
05-10-2011, 08:26
سلام. دو تا سوال داشتم يكي اينكه چطور مي تونم با آيپد ----- اينترنت را دور بزنم؟ آيا نرم افزاري هست كه براي اينكار نصب كنم؟ دوم اينكه براي خواندن فايلهاي متني مثل كتاب و مقاله از چه نرم افزاري استفاده كنم؟ و آيا براي نصب اين نرم افزار بايد آيپدم را حتمآ جيلبريك كنم؟ با تشكر
شما با نصب بروزر اپرا opera می تونید دورش بزنید و به نظر من حتما باید جیل برک کنی کاره ساده ای هستش میری جیل برک می فایل سایدیا رو میگیری همین

bleu2u4u
05-10-2011, 13:51
راستش من که نتوسنتم با اپرا به اینترنت وصل بشم

nasrGod
08-10-2011, 14:46
سلام دوستان آيا ممكنه سيم كارتت رو رويه ipad2 نصب كرد يا نه

emadpumad
11-10-2011, 22:58
سلام دوستان آيا ممكنه سيم كارتت رو رويه ipad2 نصب كرد يا نه
جناب ناصر شما باید سعی کنید سوالاتون رو در تاپیک مر بوط اعلام کنید.
بله میشه سیم کارت رو در آیپد 3G به کار برد
اگه سوالی در این زمینه داشتید میتونید در این تاپیک بپرسید

اینجوری کاربران محترم در پیدا کردن جواب سوال خود سریعتر عمل میکنند و نظم فروم هم به هم نمی خوره با تشکر از شما

<^SIleNT^>
27-10-2011, 17:17
سلام
من ipad2 wifi ـه جیلبریک شده دارم،با ورژن 4.3.3.
iTunes دستگاهم رو میشناسه ولی iFunbox نه!
مشکل از چیه؟

emadpumad
27-10-2011, 20:33
با سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همان طور که میدانید با معرفی پلتفرم iOS و معرفی SKD های اپل برای iPhone و iPad ،نرم افزار های بسیار متنوعی برای این سیستم عامل عرضه شد و می شود، ولی به علت محدودیت های شدیدی که اکوسیستم بسته ی اپل روی این نرم افزار ها و مشخصا App Store اعمال می کند ، امکان عرضه بسیاری از این app ها در app store وحود ندارد . مضافا بر این که app store به صورت قانونی بر روی بسیاری از کاربران(از جمله ایرانی) بسته است. لذا با مطرح شدن jailbreak به عنوان راهی برای خلاصی از دست این سری محدودیت ها ، آرام آرام app های کرک شده app store نیز به سایت ها راه پیدا کردند.
app ها عموما دو دسته اند ، . ipa که توسط iTunes نیز قابل شناسایی اند و همان نرم افزار های کرک شده app store هستند. یکی از بهترین سایت ها برای دسترسی به این app ها سایت app tracker است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددسته دوم app های هستند که با فرمت پکج های دبیان (.deb) عرضه می شوند و فقط برای iDevice های jailbreak شده قابل دسترسی اند. این app ها عموما از طریق یک فروشگاه دیگر به نام Cydia عرضه می شوند (cydia خود به خود با jailbreak کردن دستگاه ، به عنوان یک app در دستگاه قابل دسترسی است )
البته منابع دیگر app های .deb از طریق اضافه کردن source های جدید به Cydia قابل دسترسی است.

1)نصب Cracked ipa
برای نصب cracked ipa شما نیاز به یک iDevice قفل شکسته (اصطلاحا jailbreak شده) دارید.
که فعلا به آسانی از طریق سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامکان پذیر است.
- روش اول ( به کمک itunes + appsync)
اول باید سورس hacklous رو در cydia نصب کنید به این طریق:
1)وارد cydia میشوید ، از پایین source رو انتخاب میکنید
2)edit رو میزنید و بعد add (به ترتیب گوشه سمت راست و گوشه سمت چپ) حالا آدرس source وارد میکنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4) حالا cydia خودش سورس رو بارگذاری میکند ، فقط کافیست "app sync" را در cydia سرچ کنید و بعد appsync for OS 4.0+ رو انتخاب میکنید.
5) حالا ipa هایتان را در library آی تیونز وارد کنید و sync کنید.

-روش دوم ( به کمک installous )
ابتدا مثل روش قبل باید سورس hacklous را نصب کنید ، سپس در cydia ، نام installous را جستجو کنید. بعد از نصب ، باید .ipa هایتان را به پوشه مخصوص downloads اینستالوس متتقل کنید (به کمک ifile یا هر نرم افزار explorer دیگری مثل iPhone Explorer)
آدرس پوشه : /var/mobile/Documents/Installous/Downloads
حالا وارد installous میشوید و در سر برگ downloads ، فایل ipa را می یابید و نصب میکنید.

2)نصب .deb
در این روش نیز باید فایل .deb را به پوشه زیر انتقال بدهید (البته ممکن است این پوشه موجود نباشد ، در این صورت به کمک نرم افزاری مثل ifile دقیقا با همین مسیر و با رعایت حروف کوچک و بزرگ ایجاد کنید:
/var/root/Media/Cydia/AutoInstall
کار تمام است! فقط کافی است یک بار دستگاه را reboot کنید.

----
در ادامه این تاپیک دوستان فقط به معرفی app ها و لینک ها بپردازند ، حتما لینک ها را چک کنید و از بحث متفرقه پیرامون قیمت ، مشکلات نصب و احرا نرم افزار ها ، لوازم جانبی و ... جدا بپرهیزید.
درود بر شما
بسیار ممنون برای ایجاد این تاپیک لطف کنید و آموزش ها رو به همراه عکس بگذارید و نرم افزارهایی که معرفی میکنید به صورت کامل باشه که کسی که میخواد دانلود کنه متوجه بشه که چی رو داره دانلود میکنه
با تشکر

dragon2410
07-01-2012, 16:19
سلام
میخواسنم بدونم برنامه ای واسه آیپد هست که مثل garage band عمل کنه اما بشه روش موزیکها و ساز های دیگه رو کار کرد؟ مثل سازهای سنتی یا ...؟ ممنون

bleu2u4u
07-01-2012, 21:51
اصولا برنامه به اون کاملی که فکر نکنم باشه
ولی اگه ساز خاصی مد نظرت باشه احتمالا بصورت جداگانه بتونی پیدا کنی
مثلا برنامه چنگ یا ...

PCminister
15-01-2012, 21:51
این بازی از اون بازیهای تپل آیپده!

رفقا فقط قبل از دانلود و نصب برای شادی روح از دست رفته ها و رستگاری و هدایت سازنده های بازی یه صلوات محمدی برفستن!

بازی کاملیه! دمشون سرخ.

abc2
22-01-2012, 00:11
اقا جایی بهتر از app tracker نیس برا دانلود app همه فایلهاش رو سرورهای file dude و file ape هست هرکاری میکنم دانلود نمیکنه عذابیه :-(

emadpumad
22-01-2012, 00:15
اقا جایی بهتر از app tracker نیس برا دانلود app همه فایلهاش رو سرورهای file dude و file ape هست هرکاری میکنم دانلود نمیکنه عذابیه :-(
اپ ترکر سایت خیلی خوبیه
شما میتونید از سایت pandaapp هم دانلود کنید
از سیدیا و از اینستالوس هم میتونید دانلود کنید هر چیزی که خاستید
مشکل مرتفع شد؟

abc2
22-01-2012, 13:11
اپ ترکر سایت خیلی خوبیه
شما میتونید از سایت pandaapp هم دانلود کنید
از سیدیا و از اینستالوس هم میتونید دانلود کنید هر چیزی که خاستید
مشکل مرتفع شد؟

نه عماد جان مشکل من با خود سایت نیس مشکل من با سایتهایی هست که فایل رو توش آپلود میکنن filedude - fileape وگرنه خود سایتها که خوبن . من دنبال سایتی میگردم که جای دیگه اپ کنن این app هارو . مثلا بعضی app ها روی mediafire هست که عین هلو دانلود میشن ولی اکثرا روی این دوتا سایت بالا اپلود شدن که اشک ادمو در میارن یا باید هزار بار امتحان کنی تا دانلود شن تازه وقتی هم که شروع میکنن به دانلود سرعت بسیار پایینه ولی مدیافایر خدا خیرش بده عالیه .

عماد راستی اگه بخوام این app رو اپدیت کنم چیکار کنم از همون اپ استور میشه یا باید از جای دیگه اینکارو کرد ؟

emadpumad
22-01-2012, 13:16
نه عماد جان مشکل من با خود سایت نیس مشکل من با سایتهایی هست که فایل رو توش آپلود میکنن filedude - fileape وگرنه خود سایتها که خوبن . من دنبال سایتی میگردم که جای دیگه اپ کنن این app هارو . مثلا بعضی app ها روی mediafire هست که عین هلو دانلود میشن ولی اکثرا روی این دوتا سایت بالا اپلود شدن که اشک ادمو در میارن یا باید هزار بار امتحان کنی تا دانلود شن تازه وقتی هم که شروع میکنن به دانلود سرعت بسیار پایینه ولی مدیافایر خدا خیرش بده عالیه .
آقا شما برای این که بتونید از این سایتها دانلود کنید نباید زیاد حیجان زده باشید :31:
یعنی باید در آن واحد از یک سایت دانلود کنید من از دیشب تاحالا نزدیک 20 گیگ اپلیکیشن از این سایتها دانلود کردم و پیشنهاد میکنم فقط از همینجا دانلود کنید چون هم فایلها سالم و مطمین هستند هم میدونید چی دارید دانلود میکنید

bleu2u4u
22-01-2012, 14:04
بعضی از اینا رو (غیر fileape) میتونید برید تو تاپیک مستقیم کردن بدید براتون مستقیم کنن. اونجا کسایی هستن که تخصص اصلیشون لیچ کردنه (بعدش هم بیاین همینجا بذارید تا بقیه استفاده کنن)
برای نمونه این بازی gta III که چند وقت پیش دادم مستقیم کردن

abc2
22-01-2012, 14:28
آقا شما برای این که بتونید از این سایتها دانلود کنید نباید زیاد حیجان زده باشید :31:
یعنی باید در آن واحد از یک سایت دانلود کنید من از دیشب تاحالا نزدیک 20 گیگ اپلیکیشن از این سایتها دانلود کردم و پیشنهاد میکنم فقط از همینجا دانلود کنید چون هم فایلها سالم و مطمین هستند هم میدونید چی دارید دانلود میکنید

اتفاقا هیجان زده نیستم و دونه دونه فایل میزارم :31: ولی اصلا سرعت پایینه بشدت الان ه app 75 مگی رو زده داره یک ساعت دانلود میکنه نصفش رفته در صورتی که سرویس من 2 مگه و با mediafire عین فشنگ دانلود میکنه
fileape هم که هی ارور میده ticket expired try later تا حالا ازش یه فایل هم دانلود نکردم چرا ticket expired :44:
خلاصه که این همه سایت upload چرا اینجا اپلود میکنن نمیدونم .

emadpumad
22-01-2012, 14:39
اتفاقا هیجان زده نیستم و دونه دونه فایل میزارم :31: ولی اصلا سرعت پایینه بشدت الان ه app 75 مگی رو زده داره یک ساعت دانلود میکنه نصفش رفته در صورتی که سرویس من 2 مگه و با mediafire عین فشنگ دانلود میکنه
fileape هم که هی ارور میده ticket expired try later تا حالا ازش یه فایل هم دانلود نکردم چرا ticket expired :44:
خلاصه که این همه سایت upload چرا اینجا اپلود میکنن نمیدونم .
آقا فایل اپ که خیلی خوبخ که
این اروری رو که شما میگید به منم میده ولی من دست از سرش بر نمیدارم چند بار میبندم تمام صفحات رو ودونه دونه باز میکنم
تا الان هم کلی دانلود کردم
وای خدا چقدر بده گرسنه باشی و هیچی تو خونه نداشته باشیو همه جا تعطیل باشه !:41:
راستی من هیجان رو بلد نبودم بنویسم . املام خیلی ضعیفه :31:

bleu2u4u
22-01-2012, 15:12
در مورد fileape یه نکته رو رعایت کنید. بعد از اینکه 15 ثانیه تموم شد بهش امون ندید و سریع دانلود کنید
اینجوری هیچوقت ticket expired نمیشه.تازه اگه سرعت عملتون خوب باشه میتونید ازش resume هم بگیرید!!!
در مورد اینکه این همه اپلودسنتر خوب چرا تو اینا اپ میکنن هم مشخصه
اینها برنامه ها همه دزدی هستن و این دو تا اپلود سنتر بهترین جا برای اینهاست (دقت کنید تا قبل از مرحله گرفتن لینک نه تو fileape و نه تو filedude هیچ اسمی نیست) چون نمیشه زیاد گذارش تخلف براشون زد
مثلا همین مدیافایرهایی که میگید همشون بعد از چند وقت پاک میشن ولی اینا نه

abc2
22-01-2012, 15:31
در مورد fileape یه نکته رو رعایت کنید. بعد از اینکه 15 ثانیه تموم شد بهش امون ندید و سریع دانلود کنید
اینجوری هیچوقت ticket expired نمیشه.تازه اگه سرعت عملتون خوب باشه میتونید ازش resume هم بگیرید!!!
در مورد اینکه این همه اپلودسنتر خوب چرا تو اینا اپ میکنن هم مشخصه
اینها برنامه ها همه دزدی هستن و این دو تا اپلود سنتر بهترین جا برای اینهاست (دقت کنید تا قبل از مرحله گرفتن لینک نه تو fileape و نه تو filedude هیچ اسمی نیست) چون نمیشه زیاد گذارش تخلف براشون زد
مثلا همین مدیافایرهایی که میگید همشون بعد از چند وقت پاک میشن ولی اینا نه

برا من به مرحله شمارش هم نمیرسه تو fileape بعضی وقتا . تا کلیک میکنم میزنه این فایل موقتا غیرقابل دسترسه لطفا بعدا مراجعه کنید :| . برم یه سر تورنتهارو بگردم ببینم اونجاها هست اگه اونجا باشه که خیلی عالیه من خوراکم تورنته هیچ مشکلی هم باهاش ندارم . راستی دوتا سوال :
1. چطور از bluetooth استفاده کنم ؟ (نرم افزار ifile نصبه ولی برای اینکه از قابلیت بولوتوس استفاده کنم باید register کنم )
2. چطور اپ هارو اپدیت کنم به ورژنهای بالاتر ؟ باید از خود اپ استور طبق معمول اینکارو بکنم یا نه راهه دیگه ای داره ؟
ممنون

PNC
22-01-2012, 15:53
سلام
بچه ها من برنامه Installous رو از Cydia دانلود کردم.
بعد الان 2 تا بازی از کامپیوتر دانلود کردم با iDevice ریختمش توی var/Document/Installous/Download
بعد الان توی برنامه Installous وقتی روی app که دانلود کردم کلیک می کنم Install رو که میزنم یه هو از برنامه میپره بیرون.
از خود برنامه دانلود می کنم میزنه Complete بعد کجا میرن ؟

emadpumad
22-01-2012, 15:58
سلام
بعد الان 2 تا بازی از کامپیوتر دانلود کردم با iDevice ریختمش توی var/Document/Installous/Download
بعد الان توی برنامه Installous وقتی روی app که دانلود کردم کلیک می کنم Install رو که میزنم یه هو از برنامه میپره بیرون.
فرمت برنامه هایی که دانلود کردی چیه؟
dep or ipa?
شما باید برای نصب برنامه برنامه appsync for ios 5 رو از سیدیا دانلود کنی قبلش

abc2
22-01-2012, 16:16
سلام
داداش از PC اگه دانلود میکنی نیاز نیس بریزی تو مسیر dowmload داخل idevice
وقتی ipad به pc وصله رو فایل ipa دوبار کلیک کنی به طور اتوماتیک میره رو itunes و کافیه سینک رو بزنی همین .

bleu2u4u
22-01-2012, 17:00
2. چطور اپ هارو اپدیت کنم به ورژنهای بالاتر ؟ باید از خود اپ استور طبق معمول اینکارو بکنم یا نه راهه دیگه ای داره ؟
برای اپدیت کردن هم فقط کافی نسخه جدیدتر رو از apptrackr دانلود کنید و دوبار روش کلیک کنید
خودبخود جایگزین فایل قبلی تو itunes میشه و بعد از وصل کردن idevice و synce شدن برنامه اپدیت میشه

itman
23-01-2012, 10:17
سلام من ipad2 دارم دیروز 5.0.1 را jailbreak کردم، یه app یه نام my wifi5 را از cydia نصب کردم دیگه به اینترنت وصل نمیشه، هر کار کردم پاکم نمیشه مثل app های اصلی میمونه تورخدا راهنماییم کنید

emadpumad
23-01-2012, 16:23
سلام من ipad2 دارم دیروز 5.0.1 را jailbreak کردم، یه app یه نام my wifi5 را از cydia نصب کردم دیگه به اینترنت وصل نمیشه، هر کار کردم پاکم نمیشه مثل app های اصلی میمونه تورخدا راهنماییم کنید
اگر از سیدیا نصب کردید باید از داخل خوده سیدیا ری موو کنید

abc2
23-01-2012, 17:54
دوستان برای فعال کردن bluetooth چه اپی باید نصب کنم ؟ از کجا ؟
چرا تو سیدیا برنامه ها پولیه پس ؟
emadpumad
23-01-2012, 18:02
دوستان برای فعال کردن bluetooth چه اپی باید نصب کنم ؟ از کجا ؟
چرا تو سیدیا برنامه ها پولیه پس ؟
برنامه ای به نام سلست celeste هست که برای راه اندازیش حتما باید اکانت اورجینالشو تهیه کنید
برای تهیه لایسنس هم میتونید یه سرچ تو اینتر نت بکنید
مارو هم در جریان بگذارید

soswxc
23-01-2012, 21:01
سلام بر همگی
ممنون از مطالب مفید
میخواستم ببینم کسی تورنتی از بازی های آیپد نداره؟
خودم یکی پیدا کردم اما قدیمین

emadpumad
23-01-2012, 22:10
سلام بر همگی
ممنون از مطالب مفید
میخواستم ببینم کسی تورنتی از بازی های آیپد نداره؟
خودم یکی پیدا کردم اما قدیمین
درود بر شما
یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بزنید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخیش بلاخره apptracker رو تموم کردم :31:
تو این اوضاع امتحانات آخه وقت جیلبریک ریلیز کردن بود ؟؟؟؟؟؟؟
:13:

bleu2u4u
24-01-2012, 12:49
تورنت با همه قدرتي كه داره تو زمينه ios به شدت ضعيفه
براي دانلود برنامه و بازي هاي ios از سايتهاي apptrackr و pandaapp (لينك مسقيم ميده) استفاده كن

JoWkErsSs
24-01-2012, 12:52
سایت های ایرانیم هستن ...میتونید از iosapps.ir استفاده کنین ...!

abc2
24-01-2012, 14:05
اقا یه دیکشنری پدر مادر دار معرفی میکنین که افلاین هم باشه ؟
بعد اینکه این اپ Sygic iran : GPS Navigation رو من بنصبم میتونم رو ایپدم ازش استفاده کنم یعنی اینترنت میخواد یا satellite ؟
مدل من ipad2 wifi only هست .
ممنون

bleu2u4u
24-01-2012, 15:33
سایت های ایرانیم هستن ...میتونید از iosapps.ir استفاده کنین ...!
این سایت همون apptrackr ـه با پوسته فارسی
تنها مزیتش اینه که میتونی بفهمی اپ های هیت شده تو ایران چیه

اقا یه دیکشنری پدر مادر دار معرفی میکنین که افلاین هم باشه ؟

اگه میخوای دیکشنری رایگان باشه fastdic
در غیر اینصورت Advanced English <-> Persian Dictionary که 320 هزار لغت داره.10 دلار قیمتشه (!!!!) فقط تنها مشکلی که داره اینه که برنامه بسته به موقعیت ایپد نمیچرخه و ادم احساس میکنه عین سنگ به صفحه چسبیده.اینم لینک کرک شده اش

بعد اینکه این اپ Sygic iran : GPS Navigation رو من بنصبم میتونم رو ایپدم ازش استفاده کنم یعنی اینترنت میخواد یا satellite ؟
مدل من ipad2 wifi only هست .
ممنون
این برنامه نیاز به gps نداره
از اینترنت هم استفاده نمیکنه چون نقشه هاش افلاینه.فقط اینجور که پیداست یه مقدار نقشه اش قدیمیه و مال سال 83 است

abc2
25-01-2012, 23:06
این برنامه نیاز به gps نداره
از اینترنت هم استفاده نمیکنه چون نقشه هاش افلاینه.فقط اینجور که پیداست یه مقدار نقشه اش قدیمیه و مال سال 83 است

اگه اینطوریه پس چطور مکان منو پیدا میکنه

emadpumad
26-01-2012, 00:25
درود بر شما
دوست خوبمون bleu2u4u ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظورش gprs هست
این برنامه به وسیله GPS موقعیت شمارو پیدا میکنه و از اونجا که آفلاین هست و نقشه هاشوو در خودش داره به اینتر نت نیازی نداره

abc2
26-01-2012, 12:40
درود بر شما
دوست خوبمون bleu2u4u ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظورش gprs هست
این برنامه به وسیله GPS موقعیت شمارو پیدا میکنه و از اونجا که آفلاین هست و نقشه هاشوو در خودش داره به اینتر نت نیازی نداره
پس یعنی مال من gps نداره چون wifi only هست ؟

abc2
26-01-2012, 13:53
دوستان میشه یه app معرفی کنید که بشه هم راست چین تایپ کرد توش (یعنی با فارسی نویسی مشکلی نداشته باشه) هم اینکه صدارو record کنه . من هرچی میگردم یه app ندیدم این دوتا امکانات رو با هم داشته باشه . ممنون میشم معرفی کنید .

emadpumad
26-01-2012, 19:06
دوستان میشه یه app معرفی کنید که بشه هم راست چین تایپ کرد توش (یعنی با فارسی نویسی مشکلی نداشته باشه) هم اینکه صدارو record کنه . من هرچی میگردم یه app ندیدم این دوتا امکانات رو با هم داشته باشه . ممنون میشم معرفی کنید .
درود بر شما
این برنمه که اسمش Audio note pad هست از بهترین هاست و این امکانی رو که شما میخواهید رو هم داره
لینک دانلود (برای دانلود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iKF57ICy0pz7W1BPTHGUENBO6uT4TMV_3NoQdYCuV2FAqt6_l_ w17ZPT06SugJfjIOfGSZFKCasNlD-EKC76u_qml29gukfW5iHpN4upg6cmruwcG56-iyM5qYAd2g))

bleu2u4u
27-01-2012, 15:31

درود بر شما

نه اتفاقا منظورم همونطور که نوشتم gps
اگه میخواستم بگم gprs که اصلا جمله پایینم بی معنی میشه
برای اطلاع بیشتر این پست رو بخونید
در مورد اون برنامه هم من خودم نصب کردم
واقعا برنامه ی مضخرفیه
نقشه بشدت ناقصه (چه نقشه راهها و چه نقشه شهرها که فقط تهران رو داره)
اونجوری که تو خود برنامه گفته فقط برای یه سری کارها مثل ترافیک انلاین و ... به اینترنت نیاز داره
کلا من پیشنهاد نمیکنم دانلودش کنید (حداقل الان) البته شاید تو اپدیت های بعدی بهتر بشه
الان خودم چند وقتیه دنبال یه اپلیکیشن خوب برای مکانیابی میگردم که بشه از نقشه های گوگل هم توش استفاده کرد
هروقت به نتیجه رسیدم اینجا هم درمیون میذارم

emadpumad
27-01-2012, 17:37
نه اتفاقا منظورم همونطور که نوشتم gps
اگه میخواستم بگم gprs که اصلا جمله پایینم بی معنی میشه
برای اطلاع بیشتر این پست رو بخونید
در مورد اون برنامه هم من خودم نصب کردم
واقعا برنامه ی مضخرفیه
نقشه بشدت ناقصه (چه نقشه راهها و چه نقشه شهرها که فقط تهران رو داره)
اونجوری که تو خود برنامه گفته فقط برای یه سری کارها مثل ترافیک انلاین و ... به اینترنت نیاز داره
کلا من پیشنهاد نمیکنم دانلودش کنید (حداقل الان) البته شاید تو اپدیت های بعدی بهتر بشه
الان خودم چند وقتیه دنبال یه اپلیکیشن خوب برای مکانیابی میگردم که بشه از نقشه های گوگل هم توش استفاده کرد
هروقت به نتیجه رسیدم اینجا هم درمیون میذارم
درود بر شما
ابن صحبت آرمان عزیز که در مکواردی کاملا صحیح . صادق هست تو این برنامه درست نیست
چون این برنامه موقعیت شما رو به وسیله gps نشون میده
میتونید امتحان کنید.
من اول فرمایش شمارو قبول کردم و این احتمال رو دادم که چون با آیپدم به اینترنت وایرلس دانشگاه وصل شدم پس ممکنه موقعیت من رو روی وای فای پیدا کنه ولی بعد از یک بار ریست فکتوریه کامل دیدم باز منو پیدا کرد و علامت جی پی اس هم بالای صفحه به نمایش گذاشته میشه.
بعد آیپد دوستم رو که تازه خریده بود و خودم جیلبریک و پروگرامش کرده بودم و به هیچ وایرلسیهم وصل نشده بود رو امتحان کردم و سریع موقعیت اون رو هم پیدا کرد .
و خیلی راحت با نگاه کردن به بالای صفحه میتوان متوجه شد که داره از gps استفاده میکنه.
و همون اول که برنامه رو باز میکنید میگه که برنامه میخواد از موقعیت شما استفاده کنه آیا اجازه on شدن location servis رو به اون میدید؟
وقتی بله رو انتخاب میکنید اسم برنامه به قسمت location servis اضافه میشه.( برنامه هایی که در این قسمت هستند از gps استفاده میکنند *)

bleu2u4u
27-01-2012, 17:57
ولی تو معرفی برنامه هیچ نکته ای در مورد اینکه فقط روی ipad3g یا iphone اجرا میشه ننوشته
حتی تو نیازمندیهاش نوشته که روی ipod اجرا میشه
درضمن ipod که gps نداره ولی اونم برنامه maps رو داره و موقعیت شما رو پیدا میکنه

emadpumad
27-01-2012, 18:02
ولی تو معرفی برنامه هیچ نکته ای در مورد اینکه فقط روی ipad3g یا iphone اجرا میشه ننوشته
روی آیپد وایفای سرچ میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

abc2
27-01-2012, 23:13
برا من wifi only هست ببینید جواب میده الکی دانلود نکنیم حال گیری شه ممنون :)

bleu2u4u
28-01-2012, 14:14
رفیق من که گفتم برنامه اصلا بدرد نمیخوره بعد شما دوباره میخوای نصبش کنی>

abc2
28-01-2012, 14:49
رفیق من که گفتم برنامه اصلا بدرد نمیخوره بعد شما دوباره میخوای نصبش کنی>
نه من میخوام بدونم مدل wifi only امکان استفاده از gps رو داره یا نه حالا هر app ی شد مسئله ای نیس

bleu2u4u
28-01-2012, 17:52
مگه برنامه maps روی ایپد شما نیست؟ من روی ایپاد تاچ رفیقم دیدمش؟ برای اون که کار میکرد؟
البته maps فقط بصورت online کار میکنه؟

abc2
28-01-2012, 18:28
مگه برنامه maps روی ایپد شما نیست؟ من روی ایپاد تاچ رفیقم دیدمش؟ برای اون که کار میکرد؟
البته maps فقط بصورت online کار میکنه؟
برنامه maps فقط online هست من میخوام ببینم از طریق satellite هم کار میده این wifi only ها ؟

Stream
29-01-2012, 20:45
ابن صحبت آرمان عزیز که در مکواردی کاملا صحیح . صادق هست تو این برنامه درست نیست
چون این برنامه موقعیت شما رو به وسیله gps نشون میده
میتونید امتحان کنید.
و خیلی راحت با نگاه کردن به بالای صفحه میتوان متوجه شد که داره از gps استفاده میکنه.
و همون اول که برنامه رو باز میکنید میگه که برنامه میخواد از موقعیت شما استفاده کنه آیا اجازه on شدن location servis رو به اون میدید؟
وقتی بله رو انتخاب میکنید اسم برنامه به قسمت location servis اضافه میشه.( برنامه هایی که در این قسمت هستند از gps استفاده میکنند *)

دوستان برنامه در 99.999 درصد مواقع کاری نداره موقعیت شما چطوری بدست میاد و Location API ها فقط موقعیت رو از iOS می گیرن، و دستگاه شما تصمیم می گیره این موقعیت رو چطوری بدست بیاره (Network, GPS, WiFi, ...) و به برنامه اطلاع می ده.

sina818
27-02-2012, 00:59
برنامه ای وجود داره که تصویر رو ظبط کنه در حالی که توی یه App دیگه هستیم؟
مثلا وقتی داریم بازی می کنیم ازمون فیلمبرداری کنه!

JoWkErsSs
01-03-2012, 20:35
یک برنامه هست که 3 ماه پیش دربارش توی پاندا بحث شد : ضبط تصویر iDevice جیلبریک شده توسط Display Recorder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sina818
02-03-2012, 12:28
یک برنامه هست که 3 ماه پیش دربارش توی پاندا بحث شد : ضبط تصویر iDevice جیلبریک شده توسط Display Recorder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست عزیز ولی من یه برنامه ای می خوام که موقعی که دارم با یک برنامه دیگه کار می کنم ازم فیلم برداری کنه!

JoWkErsSs
02-03-2012, 13:59
ممنون دوست عزیز ولی من یه برنامه ای می خوام که موقعی که دارم با یک برنامه دیگه کار می کنم ازم فیلم برداری کنه!

دوست عزیز این دقیقا همین کار رو انجام میده !!!

sina818
02-03-2012, 15:24
دوست عزیز این دقیقا همین کار رو انجام میده !!!
آخه نوشته "ضبط کردن صفحه و کار هایی که در iDevice انجام میدهید و شیر کردن آن در YouTube و ذخیره کردن آن در کامپیوتر شخصی از امکانات این برنامه میباشد"
ببین من می خوام از من فیلم برداری کنه
یعنی مثلا دارم بازی می کنم دوربین آی پدم تصویر صورتم رو ظبط کنه!!!

JoWkErsSs
02-03-2012, 19:42
آخه نوشته "ضبط کردن صفحه و کار هایی که در iDevice انجام میدهید و شیر کردن آن در YouTube و ذخیره کردن آن در کامپیوتر شخصی از امکانات این برنامه میباشد"
ببین من می خوام از من فیلم برداری کنه
یعنی مثلا دارم بازی می کنم دوربین آی پدم تصویر صورتم رو ظبط کنه!!!

!!!

فهمیدم ..! اما این کار یک ذره غیر عادی میاد ... فکر نمیکنم همچیت برنامه ای بتونید پیدا کنید !! چرا میخواید همچین کاری بکنید ؟؟:23:

sina818
02-03-2012, 23:01
!!!

فهمیدم ..! اما این کار یک ذره غیر عادی میاد ... فکر نمیکنم همچیت برنامه ای بتونید پیدا کنید !! چرا میخواید همچین کاری بکنید ؟؟:23:

خواهرم موقعی که Fruit Ninja بازی می کنه خیلی بامزه میشه می خواستم ازش فیلم بگیرم :31:
در هر صورت ممنون :20:

Stream
02-03-2012, 23:11
خواهرم موقعی که Fruit Ninja بازی می کنه خیلی بامزه میشه می خواستم ازش فیلم بگیرم :31:
در هر صورت ممنون :20:

API دسترسی به خروجی دوربین در بکگراند وجود داره ولی اینکه اپ ای ازش استفاده کرده باشه یا نه نمی دونم... من ندیدم اپی این امکان رو داشته باشه.

sina818
21-03-2012, 11:51
ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم(هر چی گشتم تاپیک برای حل مشکل App های Ipad پیدا نکردم)
مشکل من با اپ ibooks هستش
من موقعی که کتاب می خونم نت برداری می کنم و Highlight می کنم و از این کارا
ولی برای بعضی از کتاب ها نمیدونم چرا نمیشه!!!
یعنی توی کامپیوتر که کتاب رو باز می کنم می تونم Text ها رو Select کنم ولی وقتی به epub تبدیل می کنم توی آی پدم نمیتونم این کارو بکنم
در ضمن به انگلیسی می خونم.
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

emadpumad
25-03-2012, 20:52
ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم(هر چی گشتم تاپیک برای حل مشکل App های Ipad پیدا نکردم)
مشکل من با اپ ibooks هستش
من موقعی که کتاب می خونم نت برداری می کنم و Highlight می کنم و از این کارا
ولی برای بعضی از کتاب ها نمیدونم چرا نمیشه!!!
یعنی توی کامپیوتر که کتاب رو باز می کنم می تونم Text ها رو Select کنم ولی وقتی به epub تبدیل می کنم توی آی پدم نمیتونم این کارو بکنم
در ضمن به انگلیسی می خونم.
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

دروود
پیشنهاد میکنم از kindel استفاده کنید
گرچه من خودم استفاده نکردم ولی یکی از دوستان این راهنمایی ًو کرد

sina818
27-03-2012, 11:25
دروود
پیشنهاد میکنم از kindel استفاده کنید
گرچه من خودم استفاده نکردم ولی یکی از دوستان این راهنمایی ًو کرد

منظور شما اینه که من Ipad ام رو بندازم دور و Kindle بخرم ؟ :20:
یا اینکه Kindle اسم یه app هم هست؟

emadpumad
27-03-2012, 11:31
منظور شما اینه که من Ipad ام رو بندازم دور و Kindle بخرم ؟ :20:
یا اینکه Kindle اسم یه app هم هست؟

کیندل اسم یک app هست :))

JoWkErsSs
27-04-2012, 21:10

بازی جذاب و فوق العاده ی پرندگان عصبانی به روز رسانی شد ! در این نسخه از بازی شاهد 10 مرحله جدید در سیستم عامل iOS و اندروید هستیم .

دریافت Angry Birds Space 1.1.0 از Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع لینک دانلود : i-Clarfied.ir

JoWkErsSs
28-04-2012, 22:43
در این مطلب میخواهیم توییکی را به شما معرفی کنیم که به وسیله آن میتوانید تغییرات بسیاری در iDevice خودتون اعمال کنید . این تغییرات میتوانند تغییر نحوه چینش و افکت دادن و .... باشد . با نصب این توییک میتوانید شکلی جدید برای دستگاه خودتون به وجود بیارید .

برای دریافت ایت توییک میتوانید سورس : repo.i-os.ir استفاده کنید .

JoWkErsSs
09-05-2012, 14:52

درود بر تمامی کاربران P30World !

چندی پیش مرورگر قدرتمند دلفین برای آیفون و آیپاد تاچ منتشر شد ! اما به تازگی شاهد به روز رسانی این مرورگر قدرتمند برای نمایشگر رتینای آیپد جدید نیز هستیم . این بدان معناست که شما میتوانید در آیپد جدید خود با بالاترین کیفیت به جستجو در اینترنت و P30World بپردازید ! این مرورگر کاملا رایگان می باشد .

مشخصات این نسخه :

- به کمک قابلیت Webzin شما میتوانید بدون تبلیغات مزاحم به جستجو در اینترنت بپردازید .

- قابلیت Speed Dial شما میتوانید با یک لمس به صفحه مورد علاقه خود بروید ( مسلما P30World )

- وجود قابلیت Tabbed Browsing وبگردی را برای شما بسیار آسان میکند و شما میتوانید همزمان چند Tab باز کنید .

- وجود حالت شب باعث می شود تا به صورت خودکار نور صفحه کاهش پیدا کرده و از آسیب رسانی به چشم های شما جلوگیری می کند .

- پشتیبانی از صفحه نمایش رتینای آیپد جدید

- نمایش جستجو های پیشین

- امکان وبگردی با قابلیت فول اسکرین

دریافت Dolphin Browser 4.1 برای آیفون و آیپاد تا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چ

دریافت Dolphin Browser 4.2 برای آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bleu2u4u
27-05-2012, 00:28
دوستان بنظرم تو اینجا فقط برنامه های سایدیا معرفی بشه بهتره
باقی برنامه ها که تو itunes هم هستن رو اینجا معرفی کنید:
پ.ن:البته این فقط پیشنهاد بود برای بهتر شدن نظم انجمن
پ.ن2:اپلیکیشن پست قبل مخصوص ایفونه برای گرفتن نسخه ایپدش برید لینک زیر

JoWkErsSs
27-05-2012, 09:24
دوستان بنظرم تو اینجا فقط برنامه های سایدیا معرفی بشه بهتره
باقی برنامه ها که تو itunes هم هستن رو اینجا معرفی کنید:
پ.ن:البته این فقط پیشنهاد بود برای بهتر شدن نظم انجمن
پ.ن2:اپلیکیشن پست قبل مخصوص ایفونه برای گرفتن نسخه ایپدش برید لینک زیر

لینک Dolphin Browser 4.2 هم، برای آیپد در پست قرار دادم.

به نظر منم همینطور که شما گفتید بهتر باشه. اینجوری نظم تاپیک ها بیشتر رعایت میشه و جلوگیری میشه از شلوغ شدن بیش از حد اونها .

Amir_Niknam
27-05-2012, 10:02
سلام دوستان من برنامه AVPlayer نسخه آیپد رو میخواستم یا اگر این نشد برنامه ای مشابه که بتونه فیلم ها رو با سرعت بالاتر پخش کنه (مثل 1.2 یا 1.4) و از انواع فرمت از جمله AVI و WMA پشتیبانی کنه اگر زیرنویس هم بگیره چه بهتر ولی خیلی مهم نیست
ممنون

JoWkErsSs
27-05-2012, 10:23
سلام دوستان من برنامه AVPlayer نسخه آیپد رو میخواستم یا اگر این نشد برنامه ای مشابه که بتونه فیلم ها رو با سرعت بالاتر پخش کنه (مثل 1.2 یا 1.4) و از انواع فرمت از جمله AVI و WMA پشتیبانی کنه اگر زیرنویس هم بگیره چه بهتر ولی خیلی مهم نیست
ممنون

AVPlayer HD نام نرم افزار پلیری است که برای دستگاه های iPhone , iPod Touch ساخته شده است. شاید برای شما بار ها اتفاق افتاده باشد که بخواهید فایلی با فرمت AVI , WMV و … را در آیپاد خود وارد کنید و تماشا کنید ولی این امر بدون تبدیل طولانی و خسته کننده فرمت، به MP4 امکان پذیر نمی باشد و در مواقعی واقعا عین یک عذاب میماند! در اینجا نرم افزار AVPlayer به کمک شما می شتابد! این نرم افزار با پشتیبانی از فرمت های گسترده از جمله MKV , RMVB که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و حتی پشتیبانی از زیرنویس برای فیلما تغییر سرعت فیلم و… .این نرم افزار را به پلیر قدرتمندی تبدیل نموده که داشتنش میتواند کمک زیادی به شما کند و شما را از شر تبدیل های خسته کننده و وقت گیر خلاص نماید.

پسورد فایل: w w w . d o w n l o a d h a . c o m ( زمان نوشتن پسوورد فاصله ها را نزنید )

لینک دانلود : دانلود – 7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)

Amir_Niknam
27-05-2012, 10:36
AVPlayer HD نام نرم افزار پلیری است که برای دستگاه های iPhone , iPod Touch ساخته شده است. شاید برای شما بار ها اتفاق افتاده باشد که بخواهید فایلی با فرمت AVI , WMV و … را در آیپاد خود وارد کنید و تماشا کنید ولی این امر بدون تبدیل طولانی و خسته کننده فرمت، به MP4 امکان پذیر نمی باشد و در مواقعی واقعا عین یک عذاب میماند! در اینجا نرم افزار AVPlayer به کمک شما می شتابد! این نرم افزار با پشتیبانی از فرمت های گسترده از جمله MKV , RMVB که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و حتی پشتیبانی از زیرنویس برای فیلما تغییر سرعت فیلم و… .این نرم افزار را به پلیر قدرتمندی تبدیل نموده که داشتنش میتواند کمک زیادی به شما کند و شما را از شر تبدیل های خسته کننده و وقت گیر خلاص نماید.

پسورد فایل: w w w . d o w n l o a d h a . c o m ( زمان نوشتن پسوورد فاصله ها را نزنید )

لینک دانلود : دانلود – 7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)

خیلی متشکرم اول اشتباه فکر کردم تنها برای آیفون هست
اگر ممکنه لینک نرم افزار AudioNote رو هم بدید از چند جا دانلود کردم اما کرک نشده بودند

JoWkErsSs
27-05-2012, 11:43
خیلی متشکرم اول اشتباه فکر کردم تنها برای آیفون هست
اگر ممکنه لینک نرم افزار AudioNote رو هم بدید از چند جا دانلود کردم اما کرک نشده بودند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c8c8.jpg

- هماهنگ کردن صدا و توشته با هم.

- یک برنامه کاملا کاربردی جزوه برداری، با قابلیت Copy و Paste و ... .

- حالت قلم، برای کشیدن شکل یا نت برداری دستی.

- مستقیما با کلیک بر کلمه نوشته شده، به زمانی که صدای مربوط به آن نوشته ضبط شده بروید.

- کلمات پر رنگ شده، در حین بازپخش.

- صدابرداری یه تکه برای جلوگیری از تداخل با مکالمات و خروج برنامه ها و دیگر صدا ها .

- بیرون کشیدن نوشته ها و صدا ها از طریق ایمیل، با Wi Fi و یا از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

- فراخوانی فایل های قبلا ذخیره شده، توسط این برنامه از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

دانلود از سرور sendspace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rXgQbeleHZ4Up_GpiffdA71dkB1FMfYOzqv)

Amir_Niknam
27-05-2012, 14:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c8c8.jpg

- هماهنگ کردن صدا و توشته با هم.

- یک برنامه کاملا کاربردی جزوه برداری، با قابلیت Copy و Paste و ... .

- حالت قلم، برای کشیدن شکل یا نت برداری دستی.

- مستقیما با کلیک بر کلمه نوشته شده، به زمانی که صدای مربوط به آن نوشته ضبط شده بروید.

- کلمات پر رنگ شده، در حین بازپخش.

- صدابرداری یه تکه برای جلوگیری از تداخل با مکالمات و خروج برنامه ها و دیگر صدا ها .

- بیرون کشیدن نوشته ها و صدا ها از طریق ایمیل، با Wi Fi و یا از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

- فراخوانی فایل های قبلا ذخیره شده، توسط این برنامه از طریق آیتیونز ( فقط مخصوص iPad ).

دانلود از سرور sendspace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rXgQbeleHZ4Up_GpiffdA71dkB1FMfYOzqv)

من از همین جا دانلود کردم اما موقع نصب میگه کامپیوتر شما برای نصب این برنامه تعیین هویت نشده بعد صفحه لاگین با این ایمیل رو باز میکنه
lad1373@yahoo.com
و بعد پسورد میخواد

JoWkErsSs
27-05-2012, 14:55
من از همین جا دانلود کردم اما موقع نصب میگه کامپیوتر شما برای نصب این برنامه تعیین هویت نشده بعد صفحه لاگین با این ایمیل رو باز میکنه
lad1373@yahoo.com
و بعد پسورد میخواد

با iFun-box نصب کنید، احتمالا درست بشه .

Amir_Niknam
27-05-2012, 15:51
با iFun-box نصب کنید، احتمالا درست بشه .
نه کار نمیکنه نصب میشه اما برنامه باز نمیشه

JoWkErsSs
27-05-2012, 19:46
نه کار نمیکنه نصب میشه اما برنامه باز نمیشه

یعنی هیچی قبلش نمیگه ؟! چیزی مثل ساخت اکانت، یا خرید اکانت یا یه همچین چیزی ؟! :13:

Amir_Niknam
27-05-2012, 20:41
یعنی هیچی قبلش نمیگه ؟! چیزی مثل ساخت اکانت، یا خرید اکانت یا یه همچین چیزی ؟! :13:
وقتی با آیتیونز نصب میکنم همون ایمیل رو میده و میگه پسورد رو وارد کنید تا نصب بشه با iFun-box هم وقتی نصب میکنم میگه برنامه با موفقیت نصب شد و داخل آیپد هم آیکون برنامه میاد بعد که میخوام برم داخل برنامه یک لحظه صفحه سیاه میشه (کمتر از نیم ثانیه) و بعد میاد بیرون

JoWkErsSs
27-05-2012, 20:54
وقتی با آیتیونز نصب میکنم همون ایمیل رو میده و میگه پسورد رو وارد کنید تا نصب بشه با iFun-box هم وقتی نصب میکنم میگه برنامه با موفقیت نصب شد و داخل آیپد هم آیکون برنامه میاد بعد که میخوام برم داخل برنامه یک لحظه صفحه سیاه میشه (کمتر از نیم ثانیه) و بعد میاد بیرون

درسته ...

سعی میکنم لینک دانلود از یه سرور دیگه براتون پیدا کنم. مشکل از برنامست ! من این مشکل رو سر بازی Draw Somthing داشتم !

JoWkErsSs
02-06-2012, 15:49
درود !

چندی پیش در همین تاپیک لینک دانلود نسخه اول بازی پرندگان عصبانی در فضا را برای شما عزیزان قرار دادیم، اینک نسخه جدیدی از بازی منتشر شده است. در این نسخه شاهد 10 مرحله جدید در بازی هستیم! اینک شما می توانید این بازی را برای آیپد و آیفون و آیپاد تاچ دانلود نمایید!

دانلود Angry Birds Space 1.2.0 برای آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Angry Birds Space برای آیفون و آیپاد تاچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
02-06-2012, 15:56
درود بر کاربران P30World !

اگر شما به هر دلیلی نتوانسته اید بلیط کنفرانس WWDC 2012 را تهیه کنید باید بگوییم اصلا نگران نباشید! چون که اپلیکیشن WWDC امسال نیز مانند پارسال منتشر شده است. اگر شما بلیط این کنفرانس را خریده باشید، به وسیله این برنامه به زمان دقیق برنامه ها نیز دسترسی خواهید داشت.

اپل می گوید که جلسات بسیاری در 6 زمینه متفاوت برگزاری خواهد شد‌:

مباحث اساسی، خدمات نرم افزاری، ابزار های توسعه دهنده، مرورگر سافاری و وب، هسته سیستم عامل و گرافیک، رسانه ها و بازی ها

لینک دانلود اپلیکیشن WWDC 2012 از آیتونز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
04-06-2012, 23:28
51103

درود بر کاربران P30World !

ساعاتی پیش برنامه اینستالوس به نسخه 5 آپدیت شد! اگر کاربر iOS باشید، صد درصد با سایت Apptrackr.org آشنایی دارید. این سایت برنامه ها و بازی های را که فروشگاه اینترنتی اپل برای خرید می گذارد را به صورت رایگان و کرک شده در اختیار شما قرار می دهد. برنامه معروف این سایت اینستالوس نام دارد. به وسیله این برنامه شما می توانید به وسیله iDevice خودتون برنامه ها و بازی ها را دانلود کنید. اینک ما فایل DEB این برنامه را در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

دانلود Installous 5 از مدیافایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohebian
15-07-2012, 18:12
سلام دوستان می خواستم برنامه ای رو معرفی کنید که روی پوشه های برنامه هام قفل بذارم

star Walker
19-07-2012, 13:09
سلام دوستان ، یه نرم افزار طراحی - نقاشی میخواستم تو مایه های paper by fifty 53 که واقعاً فوق العادست ، ولی حیف که فقط دو تا از ابزاراش بازه ! ( آیا راهی هست که بشه باقی ابزاراشو باز کرد ؟! )
یه نرم افزار طراحی - نقاشی میخوام به همون راحتی و سادگی و به همون زیبایی و میخوام که کاملاً برای صفحه نمایش new ipad بهینه شده باشه ! و از همه مهم تر تاچش روون و هم زمان باشه ، یعنی اینکه هم زمان با حرکت انگشت خط کشیده بشه ! چون مثلاً نرم افزارهایی مثل Artrage و Draw pad که ریختم خیلی دیر عمل میکنن ، انگشتو که میکشی یه ربع بعد خط کشیده میشه !؟!
ممنون

Stream
19-07-2012, 18:10
سلام دوستان ، یه نرم افزار طراحی - نقاشی میخواستم تو مایه های paper by fifty 53 که واقعاً فوق العادست ، ولی حیف که فقط دو تا از ابزاراش بازه ! ( آیا راهی هست که بشه باقی ابزاراشو باز کرد ؟! )
یه نرم افزار طراحی - نقاشی میخوام به همون راحتی و سادگی و به همون زیبایی و میخوام که کاملاً برای صفحه نمایش new ipad بهینه شده باشه ! و از همه مهم تر تاچش روون و هم زمان باشه ، یعنی اینکه هم زمان با حرکت انگشت خط کشیده بشه ! چون مثلاً نرم افزارهایی مثل Artrage و Draw pad که ریختم خیلی دیر عمل میکنن ، انگشتو که میکشی یه ربع بعد خط کشیده میشه !؟!
ممنون
Top In-App Purchases

Essentials$6.99
Color$1.99
Sketch$1.99
Write$1.99
Outline$1.99

مطمئن نیستم In-App Purchase ها رو بشه براحتی کرک کرد. ساده ترین راه اینه که یه گیفت کارت بگیرید، 15 دلار بدید و همه چیز رو با یک تپ به دست بیارید.

Extreme-Forces
12-11-2012, 12:35
سلام.
دوستان برنامه ای هست که بشه باهاش فرمت SWF (فلش) رو پخش کرد ؟

sina818
20-11-2012, 10:53
ادیت شد.
ادیت شد.

alihamid
22-01-2013, 14:51
سلام.لطفا میشه چندتا از اپ هایی که حتما باید تو ایپد باشه رو نام ببرید.یعنی خیلی کاربردین.خلاصه بهترین اپ ها برای ایپدن

M659
07-02-2013, 00:47
با IAP Cracker موجود در insanely و سایر repo های "سیاه" cydia میشه 53 Paper رو کاملا باز کرد ( تمام in-app purchase ها)

abc2
08-02-2013, 19:32
این سایت Apptracker چرا کلا تعطیل شده سایت دیگه ای سراغ ندارین مثل این کامل و خوب باشه :|

series1
26-02-2013, 23:01
دوستان من میخوام روی آیپد بازی یا برنامه بریزم که پیغام میده failed
جیلبریک هم شده
مشکل از کجاست؟

JoWkErsSs
13-03-2013, 20:29
دیروز مرورگر Google Chrome جهت رفع مشکل Crash در iDevice های جیلبریک شده آپدیت شد. در نسخه قبلی شاهد کرش کردن مداوم Chrome بر روی تمام دستگاه های جیلبریک شده بودیم که با این بروزرسانی این مشکل به طور کلی برطرف شده است.

با Chrome با سرعت بالا وبگردی کنید، هم اکنون برای iPhone و iPod touch و iPad قابل استفاده میباشد. وارد اکانت خود شوید و تمامی اطلاعات خود را در Chrome در iDevice خود Sync کنید و آنرا به هرکجا که می خواهید ببرید!

با سرعت بالا جستجو کنید

با Google Chrome به سرعت جستجو کنید و با سرعت بالا در اینترنت بگردید!

ساده، تجربه کنی

با سرعت میان Tab های نامحدودی که باز کردید بگردید.

ورود به سیستم

وارد اکانت خود شوید تا تب ها، بوک مارک ها، پسوورد ها و تمامی اطلاعات خود را از کامپیوتر، با iPhone و iPod و iPad خود سینک کنید.
صفحه ها را از iPhone و iPod touch و iPad به کامپیوتر بفرستید.

حریم خصوصی

تب های خود را به صورت Incognito باز کنید تا اثری از خود باقی نگذارید! (با استفاده از این امکان دیگر History شما ذخیره نخواهد شد)

نسخه جدید Google Chrome هم اکنون در Appstore موجود میباشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
13-03-2013, 20:56
ساعاتی پیش برنامه Google Translate با قابلیت شنیداری زبان عبری و عربی، زبان اسلواکی و تایلندی آپدیت شد.

کلمه ها و عبارات را به وسیله برنامه Google Translate در iOS به 60 زبان مختلف ترجمه کنید. برای ترجمه به زبان های بیشتر، عبارات را بیان کنید تا توضیحات مربوطه را مشاهده کنید.
ویژگی ها:

متن ها را به 64 زبان مختلف ترجمه کنید
ترجمه متن با صحبت کردن بین 17 زبان مختلف
به ترجمه های خود با صدای بلند گوش کنید (24 زبان)
نمایش ترجمه به صورت تمام صفحه برای مشاهده راحت تر سایرین
ترجمه مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید و حتی زمانی که آفلاین هستید نیز آنرا مطالعه کنید
دسترسی به ترجمه های گذشته حتی در زمانی که آفلاین هستید

زبان هایی که پشتیبانی میشوند:

آفریکانس، آلبانیایی، عربی، ارمنی، آذربایجان، باسک، بلاروس، بنگالی، بلغاری، کاتالان، چینی (ساده شده) چینی (سنتی)، کرواتی، چک، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، اسپرانتو، استونیایی، فیلیپینی، فنلاندی، فرانسوی،گالیسی، گرجستان، آلمانی، یونانی، گجراتی، هائیتی کریول عبری، هندی، مجاری، ایسلندی، اندونزی، ایرلندی، ایتالیایی، ژاپنی، کانادا، کره ای، لاتین، لاتویایی، لیتوانیایی، مقدونی، مالزیایی، مالتی، نروژی، فارسی، لهستانی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، صربی، اسلواکی، اسلوونیایی، اسپانیایی، سواحیلی، سوئدی، تامیلی، تلوگو، تایلندی، ترکی، اوکراینی، اردو، ویتنامی، ولزی، ییدیش

هم اکنون Google Translate را به صورت رایگان از Appstore دریافت کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
14-03-2013, 00:53
ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت برنامه Microsoft Lync 2013 را برای آیپد، آیفون و آیپاد تاچ منتشر کرد.

Lync 2013 به شما این امکان را میدهد تا با دوستان خود به راحتی ارتباط برقرار کنید، تماس برقرار کنید، مکالمه تصویری داشته باشید، پیغام خصوصی بفرستید، کنفرانس بگذارید و ...

ویژگی های کلیدی نرم افزار:

نمایش دوستان در دسترس، بهترین زمان برای برقراری ارتباط، شروع پیغام از طریق مسنجر و تماس های صوتی و تصویری
اتصال به میتینگ های Lync بدون نیاز به هرگونه رمزی
Lync 2013 به وسیله سیستم TLS محافظت میشود بدون هرگونه V*P*N در نتیجه مکالمه های شما محافظت شده هستند
و ...

Microsoft Lync 2013 هم اکنون در Appstore به صورت رایگان در دسترس است. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
04-06-2013, 20:31
اپل رسما اپلیکیشن WWDC 2013 را منتشر کرد. اگر نمی توانید در مراسم حضور پیدا کنید توسط این برنامه تمامی رویداد ها را دنبال کنید. تمامی ویدیو ها را به وسیله این برنامه ببینید.

امکانات:

اطلاع از محل ها، شرح جلسات ویژه

اضافه کردن برنامه های مورد علاقه تنها با Double Tab کردن آنها

تماشای فیلم های روزانه

مشاهده جدیدترین فیلم ها و تصاویر و اخبار

و...

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
13-07-2013, 23:32
سلام
من installous 5 رو در سیدیا پیدا کردم این ورژن برای 6.1.2 کابرد داره؟جایگزینی برای این برنامه هست؟
و لطفا چندتا سورس خوب برای بازی های سنگین و پرطرفدار بگید.

hormozan m
14-07-2013, 00:56
سلام
من installous 5 رو در سیدیا پیدا کردم این ورژن برای 6.1.2 کابرد داره؟جایگزینی برای این برنامه هست؟
و لطفا چندتا سورس خوب برای بازی های سنگین و پرطرفدار بگید.

سلام . اینستالوس و گروه Hackolu کلا جمع شده و هیچ کاربردی دیگه نداره ( میتونید به عنوان اینستالر استفاده کنید )

برنامه vshare میتونه تا حدودی جایگزین باشه !

برای دانلود با pc هم میتونید از این دو سورس استفاده کنید :

aryan001
19-07-2014, 10:55
سلام خدمت دوستان من يه سوال داشتم ولى نمى دونشتم كدوم تاپيك بايد مطرح كنم . يه چيزى كه تو ايپدم منو خيلى ازيت مى كنه اينه كه وقتى دارم با بر نامه هاى دانلود ، دانلود مى كنم بعد از قفل شدن دستگاه دانلود متوقف ميشه راهى هست كه بشه ايپد رو گذاشت شب تا صبح رو دانلود بدون توقف ، قطع شدن دانلود؟؟؟

MMDFullHD
09-09-2019, 18:07
;)
تاپیک قدیمیه ولی جاش اینجاس که بفرستم براتون برنامه های ایرانی;)
بدون نیاز به پرداخت حق اشتراک برای اون استور های پولکی الکی

اسنپ ورژن 4.7.1

توجه داشته باشید که حتما تویک APPSYNC UNIFIED رو نصب داشته باشید برای اجرا
تویک appsync هم فعلا با دستگاه های پاین تر از X کار میکنند دیوایس های با چیپ 12 XR XS XS MAX ساپورت نمیکنه!

دیجی کالا 1.6.1