PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد بازی Terraria

clickestan
26-07-2011, 14:58
سلام خدمت دوستان عزیز:21:

راستش اول تو فروم گشتم ولی تاپیکی برای این بازی پیدا نکردم!

این بازی یکی دو ماهی هست میشه اومده یعنی دقیقا Release Date: May 16, 2011 میشه!

بازی به شدت کم حجمه و در نگاه اول شما رو یاد بازی های سگا و... میندازه!

سبک خاصی والا برای بازی نمیتنم در نظر بگیرم ولی به نظرم سبک نقش آفرینی بیشتر بهش بیاد!
تو این بازی بیشتر با چکش و تبر و... سر و کار دارید و بیشتر به کنده کاری و کشف آیتمها و ترکیب اونها با هم و ساخت وسایل جدید میپردازید! (حداقل تا اینجا که من بازی کردم اینجور فهمیدم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگاهی به امتیازات این بازی بندازید:

PC Gamer=====70 out of 100
GameTrailers=====8.5 out of 10
Game Industry News=====5 out of 5
PC Gamer UK=====79 out of 100
GamePro=====5 out of 5
GameSpot=====8.5 out of 10
IGN=====9 out of 10

همونطور که میبینید این بازی امتیازات بالایی کسب کرده.
به خصوص از گیم اسپات و ign که به سختی نمره میده

================================================== ==
لینکهای دانلود بازی :

حجم حدود 7 مگابایت
لینک دانلود (مستقیم):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رمز:

نکته: برای اجرای این بازی باید دو فایل زیر را دریافت کرده و روی ویندوز خود نصب کنید (بازی رو دانلود کنید اگه دیدید اجرا نشد اونوقت نرم افزارهای زیر رو دانلود کنید)

NET v4.0

XNA v4.0

================================================== ==

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید قبلا این بازی رو انجام داده باشید شاید هم نه . به هر حال این تاپیک رو زدم که به بحث در مورد بازی بپردازیم.
من خودم یه هفته ای میشه بازی رو شروع کردم
روز اول به شدت از بازی بدم اومد و گفتم چه بازی گندی!
روز دوم گفتم قبلا از پاک کردن برم تو بازی یه تست دیگه بزنم و از اون روز تا حالا معتادش شدم.

این یه نقد کوتاه از سایت game ranking :

ترجمه با کمی دخل و تصرف:

تراریا؟ این دیگه چیه؟ تراریا یه دنیا ماجراجویی ایست! یه بهتره بگیم سرزمین عجایب! سرزمینی که شما باید بسازیدش و ازش دفاع کنید و لذت ببرید! انتخاب های شما در تراویا نامحدوده!
آیا شما یه خوره بازیهای اکشن هستید! یا یه سازنده و کاشف و...
برای همه افراد اینجا چیزی وجود داره :حفاری و جنگ و اکتشاف و ساختن و....
هیچ چیزی در این بازی غیر ممکن نیست.
دنیای بازی بوم نقاشی شماست و هر کاری میتوندی باهاش بکنید!
اسلحه بسازید و به جنگ دشمنهای بی شمار خود بروید
در اعماق زمین برای یافتن پول و لوازم و چیزهای مفید دیگر حفاری کنید .
هر منبعی که برای ساختن دنیای خودتون نیاز دارید جمع آوری کنید!
یه خونه بسازید یا یه پناهگاه و حتی یه قلعه!
افراد به اونجا میان و شاید ابزارهای خودشون رو به شما بفروشن تا به شما در این راه کمک کنند!
چالشهای زیادی برای شما در این بازی وجود خواهد داشت.

امیدوارم در این تاپیک بتونیم تجربیات خودمون رو در اختیار هم بزاریم.
همچنین فکر کنم امکان آنلاین بازی کردن این بازی از طریق گیم رنجر هم باشه.

موفق باشید.

.

City 17
30-07-2011, 18:08
متاسفانه این بازی اون هم با چنین امتیازات بالایی که کسب کرده تو ایران زیاد خریدار نداره... دریغ از یه پست!!

شاید هم تاپیک اون چنان که باید و شاید با زرق و برق و با اطلاع قبلی زده نشده .
در نگاه اول بازی با ماینکرفت مقایسه میشه که البته در عین یک سری شباهت ها ، بسیار متفاوته.
حدود یک ماهی میشه که این بازی رو شروع کردم و بیاد بگم بعد از آشنایی اولیه با المان ها و اهداف بازی بسیار اعتیاد آوره ولی مشکلی که وجود داره در خود بازی بخش Tutorial اونجوری که باید وجود نداره و یک راهنما با یک سری جملات بریده و بعضا نامفهوم فقط یک سری اطلاعات کلی رو در اختیار شما قرار میده که به هیچ وجه کافی نیست. برای همین بهترین کار مراجعه به ویکی مربوطه هست که لینکش را در زیر کذاشتم.متاسفانه راهنمایی به زبان فارسی برای دوستانی که مشکل داشته باشند وجود نداره و برای این دسته از دوستان بهترین راه آموزش در Co-up و به صورت مستقیم هست که در ادامه توضیحاتی را دادم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ابتدای بازی شما بعد از ساختن کاراکتر خودتون و انتخاب World از بین سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ که تفاوت های زیادی با هم دارند مثل خیلی از بازی های نقش آفرینی وارد عمل میشین. در ابتدا شما با یک بیل ، کلنگ و شمشیر ساده شروع به کار می کنین و شما باید با کندن محیط اطراف و استفاده از مواد اولیه برای خودتون خانه ای با ویژگی های دلخواهتون مثل در ، پنجره ، تخت خواب ، صندوقچه ، چراغ ، ... بسازین تا از تهدید های شبانه بازی در امان باشین و رفته رفته با بدست آوردن مواد اولیه بهتر ابزارآلات و سلاح خودتون رو بهبود ببخشین ... در کنار این موارد Item های بسیار جالب و منحصر به فردی در سطح دنیای بازی در زیر زمین ، قلعه ها و ... پیدا میشن که انتظارشون رو ندارین ؛ مواردی چون Jet Pack (که به کمک اون می تونین پرواز کنین) و غیره و غیره.
گیم اسپات این گونه تعبیر کرده:
Terraria is a unique and engrossing experience that is extremely difficult to tear yourself away from once you become invested in its enticing world

در کنار همه ی این موارد بازی قابلیت آنلاین داره که بسیار لذت بخش تر از حالت Single هست و شما به راحتی با دانلود کردن نرم افزار گیم رنجر می تونین از Co-up بهره ببرین و در اونجا با کمک In Game Chat بازی را از شخص دیگری و با سرعت بیشتری یاد بگیرین و مزیت مود آنلاین اون نسبت به بسیازی از بازی های دیگه اینه که در آنلاین شما از ادامه ی هز آنچه که در آفلاین انجام دادین بازی می کنین. یعنی بازی به صورت Auto Save هست و این Save شامل آنلاین هم میشه و بنابراین نیازی نیست که در آنلاین هر دفعه از صفر شروع کنین .

IOG
02-08-2011, 23:04
بابا بازیش نمیرزه. وقت نذارید آقا . نذارید

sadra0
31-08-2011, 03:34
من که کنجکاو شدم ببینم چیه :5:
بازی رو دان کردم اجرا نشد .NETFREMWORK رو داشتم دان کردم دیدم ریپیر داد.
حالا دارم XNA دان می کنم دعا کنید بیاد تو GAME RANGER هم بازی می کنن اینو

این THETA چیه چند وقته هر بازی دان می کنم ماله THETA ست :31: