PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متن فارسی در صفحات html

MyMina
26-07-2011, 09:36
سلام ببخشید من یک سوال فوری داشتم
من میخوام متن یک سری از صفحات وب html فارسی رو در با استفاده از C#.net بخونم و پردازش کنم. می تونم متن رو بخونم فقط نمی دونم چرا متن فارسی رو( در خروجی کنسول) به صورت علامت سوال نشون میده. ولی انگلیسی رو مشکل نداره . چه کنم ؟ مربوط به کدینگ میشه ؟
ممنون

mohrd
26-07-2011, 10:24
سلام.
به احتمال بسیار زیاد (البته در C#.NET مطمئن نیستم)
ببینید این تگ در صفحه ی خروجی وجود داره؟:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poolpool
26-07-2011, 11:49
سلام ببخشید من یک سوال فوری داشتم
من میخوام متن یک سری از صفحات وب html فارسی رو در با استفاده از C#.net بخونم و پردازش کنم. می تونم متن رو بخونم فقط نمی دونم چرا متن فارسی رو( در خروجی کنسول) به صورت علامت سوال نشون میده. ولی انگلیسی رو مشکل نداره . چه کنم ؟ مربوط به کدینگ میشه ؟
ممنون

دقیقا یادم نیست ولی یکی از بچه ها هم همین مشکل رو داشت
فک کنم باید قبل از کلمه ی فارسی از # یا & استفاده کنین
ببین درست میشه

m.m.m5651
26-07-2011, 14:13
همونی که دوستمون mohrd گفتن، در صفحات اچ تی ام ال باید این کد رو گذاشت و البته باید encoding خود فایل هم روی utf-8 باشه.

MyMina
31-07-2011, 09:40
سلام
ممنون ولی من نمی تونم در همه صفحات html این کد رو وارد کنم . برنامه من به این شکله که آدرس رو میگیره و محتوای اصلی صفحه رو بر می گردونه

MyMina
31-07-2011, 09:49
و اینکه # یا & رو کجا قرار بدم؟ قبل رشته که اشکال میگیره . داخل کوتیشن ؟

HOSEIN2398
11-08-2011, 19:27
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم که بین نسخه های 4 و پنج html تفاوت وجود داره یا نه آخه من یه کتاب در باره html و css خریدم که نسبتا قدیمی بود و مربوط به html نسخه ی چهار می شد حا لا مخوام بدونم شروع کنم این کتاب رو بخونم یا نه برم یه کتاب جدید ی بخرم تا html نسخه پنج رو داشته باشه . ممنون

m.m.m5651
11-08-2011, 21:56
بله فرق که داره اما شما می تونین از همین اینترنت وقتی کتاب 4 رو خوندین فرق هاش رو بخونین و رایگان هم هست و نیاز به خرید دوباره ی کتاب نیست.