PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دنبال به كارت كپچر خوب ؟؟؟ كمك كنيد تو رو خدا ...

Dr Thrax
11-06-2006, 12:56
سلام خدمت همه دوستان

من يه هندي كم پاناسونيك دارم كه با فرمت DV ضبط مي كنه ! وقتي كه فيلم رو با پورت Dvi مي فرستم روي كامپيوتر كيفيت بسيار خوبي داره و فرمتش هم avi هست ... چون خيلي فايل حجيمي داره يعني 1 ساعتش برابر 15 گيگابايت ميشه مي خوام اون رو به فرمت mpeg براي VCD تبديل كنم اما متاسفانه كيفيتش خيلي خيلي خراب ميشه ! فكر كنم دليلش اين باشه كه با چيپست كارت گرافيك تبديل ميكنه ! :sad:

خوب حالا شما كارتي براي كپچر يا تبديل فرمت سراغ داريد كه بتونه كيفيت رو حفظ كنه و تبديل رو انجام بده ؟ قيمتش هم بگيد ممنون ميشم . من بودجه ام تا 120 هزار تومان هم ميرسه !

مرسي منتظر راهنماييتون هستم ! :blush:

Naeim
11-06-2006, 13:11
یه کارت کپچر 60 , 70 تومنی بگیر کارت راه میفته.فقط تک کپچربگیر که کیفیت خوبی داشته باشی
VCD Producer Pro بد نیستش .57 تومان قیمتشه.

Naeim
11-06-2006, 13:20
یه کارت کپچر 60 , 70 تومنی بگیر کارت راه میفته.فقط تک کپچربگیر که کیفیت خوبی داشته باشی
VCD Producer Pro بد نیستش .57 تومان قیمتشه.

ojooobe
12-06-2006, 21:44
سلام برای تبدیل فرمت یا کلا رکورد از یولید ویدئو استفاده کن که نیازی به کانورت نداشته باشه

FIFA
12-06-2006, 21:49
با بودجه ي شما كارت اسنازي مناسبتره.

Diego
12-06-2006, 22:13
سلام خدمت همه دوستان

من يه هندي كم پاناسونيك دارم كه با فرمت DV ضبط مي كنه ! وقتي كه فيلم رو با پورت Dvi مي فرستم روي كامپيوتر كيفيت بسيار خوبي داره و فرمتش هم avi هست ... چون خيلي فايل حجيمي داره يعني 1 ساعتش برابر 15 گيگابايت ميشه مي خوام اون رو به فرمت mpeg براي VCD تبديل كنم اما متاسفانه كيفيتش خيلي خيلي خراب ميشه ! فكر كنم دليلش اين باشه كه با چيپست كارت گرافيك تبديل ميكنه ! :sad:

خوب حالا شما كارتي براي كپچر يا تبديل فرمت سراغ داريد كه بتونه كيفيت رو حفظ كنه و تبديل رو انجام بده ؟ قيمتش هم بگيد ممنون ميشم . من بودجه ام تا 120 هزار تومان هم ميرسه !

مرسي منتظر راهنماييتون هستم ! :blush:
Snazzi 2_قیمت دقیقشو ندارم ولی فکر کنم بین 75 تا 85_____توپ توپ.خودم استفاده میکنم.