PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیفا 2000 بازسازی 90 فارسی (عادل فردوسی‌پور)

psdk2
25-07-2011, 16:32
FIFA 2000 Remake 2011 XP Vista Se7en 1.49 - 2011/07/19

صفحه آپدیت (پچ) در سه سایت انگلیسی زبان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم تغییرات و بازسازی این بازی رو توی 7 سال گذشته در اوقات بیکاری ساختم. فقط برای دل خودم درست کردم و طبق علاقه شخصی. اگر جالب نیست ببخشید.

بعد از دیدن "شورش در شهر 5 بازسازی سگا" و استقبالی که ازش توی این سایت و سایت های دیگه شد گفتم این بازی رو بزارم شاید افرادی هم مثل من هنوز از این بازی خوششون بیاد و باهاش خاطره داشته باشن. قبلاً هم یه 200 تایی سی دی خام برای دادن آپدیت های هر چند وقت یکبار بازی به دوستها و همکلاسی و دوست هاشون! هم مصرف کردم.حتماً خودتونم دیدید وقتی از یه بازی خوشتون میاد می خواین بقیه هم اونو بازی کنن. اما حجم بازی زیاد شده بود (700 مگابایت فشرده) که بیشتر به خاطر آهنگ های مختلف بود.

فیفا 2000 آخرین بازی فوتبال بود که توش نوار پرکردن برای شوت و پاس نداشت و بازی بر اساس Press, Hold, Tap, Double Tap بود (فشاردادن کلید، نگه داشتن ،اشاره کوچک کردن به کلید، دو بار پیاپی اشاره کردن) و به جای تأکید بر گرافیگ، گیمپلی اهمیت بیشتری داشت و بازی فانتزی و با قابلیت بازی با سرعت خیلی بالا (Fastest). تنها بازی بود و (هنوز هم هست) که 41 تیم کلاسیک جهان رو داشت (به خاطر پایان قرن بیستم) و برای تیم های قبل از دهه 70 تصویر صفحه بازی سیاه و سفید (قهوه‌ای) بود و لباس بازیکنان هم بلندتر و گشادتر از الان و برای تیم های قبل از دهه 90 تصویر رنگ پریده (نارنجی) بود و لباس بازیکنان هم کوتاهتر و تنگتر از الان. و اولین بازی بود که Season (فصل کامل) داشت. برای اولین بار هم گزارش فارسی برای بازی ساخته شد با صدای عادل فردوسی پور که البته گزارش بازی خوب بود ولی خود بازی خیلی بد ادیت شده بود (به طور مثال چیزی زیادی توی هارد نصب نمی شد و از وی سی دی میخوند که سی دی رام رسماً داغ می کرد.) و کیفیت نسخه انگلیسی برای بازی خیلی بهتر بود.

من از سال 2004 شروع کردم به ادیت کردن اجزای مختلف بازی به صورت آزمون و خطا و هر چی پچ و آپدیت هم برای این بازی بود امتحان کردم و از هر کدام چیزی برداشتم. گزارش فارسی رو هم از نو روی نسخه اصلی سوار کردم و خواندن اسم تیمها و بازیکنان رو هم تا جایی که می شد اصلاح کردم. خواندن اسم بیشتر از 200 بازیکن (با کپی و جابجایی) اضافه کردم. ورزشگاه آزادی و توپهای جام جهانی 2002 و 2006 و 2010 و لیگ قهرمانان و خیلی چیزهای دیگر رو ساختم و پچ های بقیه رو هم با هم ترکیب کردم (چمن فعلی بازی از دو پچ آلمانی و ایتالیایی ترکیب شده.) به بازی 42 استادیوم اضافه شده 29 مدل توپ 42 مدل تبلیغات کنار زمین. بازی رو هم بر طبق لیگ قهرمانان اروپا و لیگ ایتالیا. مهمترین پچ هم 3D Setup 3.20 XP 2003 بود که با همه ویندوز ها تا XP SP3 و سرور 2000 و بیشتر کارت گرافیک ها سازگار می کرد و مهمتر از اون امکان تغیییر رزولیشن بازی رو فراهم می کرد که توی سال 2000 با ویندوز 98 و 2000 و بیشتر کارت گرافیک های اون موقع امکان پذیر نبود! که چندتا استرالیایی ساخته بودن. یه نرم افزار به نام JoyToKey هست که مشکل عدم جابجایی کلید ها رو البته فقط برای دسته و فقط هم برای یکنفر حل میکنه. (با این برنامه می تونید هر دکمه دسته رو به یک کلید کیبرد تبدیل کنید مثلاً دکمه 1 دسته کلید A کیبرد. این برنامه برای همه بازی هایی که دکمه هاشون غیرقابل تغییره هم قابل استفادست. حتی میشه دکمه‌ های دسته رو به کلیدهای موس تبدیل کرد.) نرم افزار FEd 2000 هم هست که اصلی ترین برنامه برای تغییر در فیفا 2000 هست و تغییرات بازیکنان و تیم ها و تغییر در خواندن نام آنها با این برنامه است. (برای این نرم افزار لوگوی تمام تیمها رو هم ساختم.)

با یه لب تاپ ایسوز با ویندوز هفت 64 بیتی امتحان کردم عالی کار می کرد. روی یه کامپیوتر جدید امتحان کردم با کارت گرافیک 1024 انویدیا از کامپیوتر قدیمی من (که فقط برای این بازی ویندوز 98 نصب کردم) توی XP بهتر کار می کرد! و تا آخرین درجه هم رزولیشن پیدا می کرد آدمهاش خیلی کوچک می شد و نصف زمین رو می شد دید توی مونیتور 19 واید!

دانلود فیفا 2000 نسخه اصلی الکترونیک آرتز همراه با کرک بدون موزیک و گزارش بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Non_Music_and_Speech).rar.html)

دانلود آپدیت (پچ) فیفا 2000 بازسازی 2011 نسخه 1.49

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دانلود گزارش فارسی با صدای عادل فردوسی پور "بخش الف" (قسمت اصلی گزارش بدون نام تیم ها و بازیکنان) (این بخش هیچ تغییری با نسخه اولیه ندارد) (بخش الف به صورت مستقل بدون نیاز به بخش ب کار می کند)

حجم کل MB 193 (حتماً اول هر 5 پارت را دانلود کنید و بعد پارت 1 را باز کنید)

دانلود گزارش فارسی با صدای عادل فردوسی پور "بخش ب" (فقط نام تیم ها و بازیکنان) (این بخش کاملاً ادیت شده و تغییر کرده و با بازسازی 2011 هماهنگ شده.)

حجم MB 47 باید حتماً گزارش فارسی "بخش الف" رو دانلود کرده باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
27-07-2011, 13:38
خیلی جالبه،فقط این لینک ها شو مرتب تر بکن،اومدم تو تاپیک سر گیجه گرفتم..........
موفق باشی...