PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (فوری)مشکل باز نکردن صفحات وب

mehraboun1985
25-07-2011, 14:51
دوستان من یه مشکلی دارم اگه میشه کمک کنید.اطلاعاتم از کامپیوتر زیاد نیست پس لطفا یکم ساده بگید و خیلی تخصصی توضیح ندید.ممنون
من از شرکت داتک adsl دارم.مودمم هم linksys wag200 هست که روتر محسوب میشه.فایروال هم disable هست
چند وقتی پیش یه اکانت "چیز پی ان" گرفتم از اون موقع همه چی بهم ریخته.

اول میتونستم از همه چی استفاده کنم .ولی بعد 2-3 روز همه چی بهم ریخت.میتونستم از تورنت یا مستقیم دانلود کنم ولی صفحه ها رو نمیتونستم باز کنم.
الان نه دانلود میکنه نه صفحه باز میکنه.
به پشتیبانی داتک زنگ زدم نتونستن کاری کنن فقط باعث شدن دوباره ویندوز نصب کنم.به جز ویندوز حتی مودم رو هم ریست کردم فایده نداشت.
بهم گفتن دستور ping رو بزنم که هردفعه هر4تا reply میاد.(حالا با time, ttl مختلف)

به چیز پی ان هم نمیتونم وصل بشم.میگه که مودم مشغوله (فکر کنم ارور 633 میده)
البته این وسطها یه موقعهایی یهویی میتونم چیز پی ان رو باز کنم و به اینترنت وصل شم و چندتا صفحه رو هم باز کنم،ولی بعد 3-4 ساعت قطع میشه و ددوباره همه چیز تعطیل میشه
خلاصه الان روی کامپیوترم هیچ کاری نمیتونم بکنم.
این رو هم بگم که چند دفعه با وایرلس لپتاپ وصل شدم،وایرلس هیچ مشکلی نداشت.ولی الان با لپتاپ به صورت وایرلس وصل شدم ، میتونم صفحه ها رو باز کنم ولی دانلود نمیکنه.

من یه هفته است با این دارم کلنجار میرم دیگه اعصابم حسابی خراب شده
اگه میشه کمک کنید.من چه کاری باید بکنم؟ پورتی بسته شده باید باز کنم؟مودم مشکلی داره؟مشکل از کارت شبکه است که وایرلس وصل میشه ولی با سیم وصل نمیشه؟میتونه از چیز پی ان که خریدم باشه؟ بگید مشکل از چیه و آیا خودم میتونم درستش کنم یا نه؟

(فقط اگه کاری باید بکنم بگید که از کجا و چطوری چون زیاد سر در نمیارم)

یه چیز دیگه تنظیمات مودم باید چطوری باشه؟الان روی PPPOE هست ولی به نظرم میاد که قدیمها روی Routed بوده.میشه این رو هم بگید.

joe_satriani
25-07-2011, 19:56
با سلام
دوست عزیزم یه دور کوکی و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید.

موفق باشید.

mehraboun1985
25-07-2011, 22:51
با سلام
دوست عزیزم یه دور کوکی و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید.

موفق باشید.
کاش به همین سادگی حل میشد
من هارد رو فرمت کردم روش ویندوز ریختم بعد همه چیز رو دوباره نصب کردم درست نشد
کوکی و هیستوری اولین چیزی بود که تست کردم.بعدش با 3 تا برازر تست کردم Firefox,IE,Chrome درست نشد

راه دیگه ای بدید.

چطوری میشه چک کرد که یه پورتی باز هست یا نه؟ و اگه بسته بود مثلا پورتها 23و25و80و... آیا باید بازشون کرد؟ چجوری باید بازش کرد؟(حطری نداره که پورتها رو باز کنم؟)
(در ضمن ویندوز 7 تازه نصب کردم و اصلا با سیستمش آشنایی ندارم .زمین تا آسمون با xp فرق داره.)