PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمـاس و پیـامک رایگـان ا Viber 2.0 ا

best wish
25-07-2011, 12:13
وایبر نرم افزار آیفون و آندروید (به زودی برای Blackberry) است که به شما اجازه می دهد تماس ها و پیامک های رایگان به تمام کاربرانی که از وایبر استفاده میکنند، داشته باشید.وایبر کیفیت صدایی بهتر از تماس های معمولی دارد.
شما میتوانید به هر کاربر وایبر، در هر نقطه از جهان، به صورت رایگان تماس بگیرید و تمام خدمات این نرم افزار 100% رایگان می باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم آدرس سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

best wish
25-07-2011, 12:51
تماس و پیامک رایگان با برنامه قوی Viber 2.0 وایبر نرم افزار آیفون و آندروید (به زودی برای Blackberry) است که به شما اجازه می دهد تماس ها و پیامک های رایگان به تمام کاربرانی که از وایبر استفاده میکنند، داشته باشید.وایبر کیفیت صدایی بهتر از تماس های معمولی دارد.
شما میتوانید به هر کاربر وایبر، در هر نقطه از جهان، به صورت رایگان تماس بگیرید و تمام خدمات این نرم افزار 100% رایگان می باشد.

نکته: این برنامه برای آندروید 2 به بالاست.

اینم آدرس سایت:

zoro61
26-07-2011, 09:23
از دوستان کسی امتحان کرده ببینه کار میکنه یا نه اگه میشه یا راهنمایی بکنید من نفهمیدم چطوری کار میکنه

best wish
26-07-2011, 11:50
من خودم چون دوستی ندارم که گوشی اندروید داشته باشه تست نکردم اما تو یکی از سایتا نوشته بود که روی گلکسی اس تست شده و کاملا هم جواب داده. اگه خواستید بگین آدرس سایتشو بهتون بدم که مطمئن شید که الکی نمی گم.
کار با این نرم افزار نیز به اینگونه است که ابتدا برنامه را از آدرس داده شده دانلود می کنید و پس از نصب و اجرای برنامه، برنامه از شما شماره تلفن همراهتان را می خواهد سپس برای شما کد فعال سازی ارسال میشود و بعد از وارد کردن آن برنامه از شما اجازه ی ورود به شماره تلفن های شما را میخواهد پس از قبول کردن آن شماره ها روی صفحه ی شما می اید و هر دوستی از شما که این برنامه را داشته باشد شما می توانید sms یا تلفن رایگان بزنید
اینم چند تا تصویر:

golmohammadi
24-10-2011, 23:13
سلام
من چند ماه پیش این برنامه را نصب کرده بودم
ولی کسی نداشتم که وقت بذاره برای تست کاملش
تا اینکه امروز یکی از دوستام که گالاکسی داشت برنامه را دادم بهش تا تست کنیم
هر دو برنامه را اکتیو کردیم و با وایرلس وصل شدیم
من قبل از تماس اعتبار ایرانسل را یادداشت کردم
بعد بهش زنگ زدم
به محض اینکه زنگ زدم گرفت
بعد از چند دقیقه قطع کردم و اعتبار را چک کردم چیزی کم نشده بود
صدا از شفافیت خاصی برخودار بود
و کیفیتش عالی بود
حس میکنم بیتریتی تو مایه های 256 داشت
که تلفن بعید میدونم بالاتر از 16 باشه
امکان ارسال پیام هم داشت که در 1 ثانیه ارسال میشه
یه چیز تو مایه های چت میشه
قابل توجه جی اف داران عزیز :ی
دیگه از شر هزینه های سنگین ایرانسلو همراه اول خلاص شدیم

M@hdi-B
25-10-2011, 07:13
اسی سلام

نیاز به اینترنت داره درسته؟

بامزی
25-10-2011, 08:44
آقا یه کارت ایرانسل بگیرید . فکر کنم بصرفه ها !!!

golmohammadi
25-10-2011, 09:28
اسی سلام

نیاز به اینترنت داره درسته؟

سلام
پــ ن پــ از نور استفاده میکنه
خب اره تابلو هست دیگه
فری اینترنت کال
gprs ایرانسل فکر کنم جواب بده حالا شاید کیفیتش کمی افت کنه
هرچقدر هم افت کنه باز بهتر از gsm خواهد بود
راستی اگه موقع زنگ زدن به هر دلیل شبکه قطع باشه (شبکه وایبر) خودش پیغام میده که مشکلی وجود داره ایا مایلی با شبکه سیمکارت زنگ بزنم ؟
پس مشکلی نخواهد داشت

Lady parisa
25-10-2011, 11:23
سلام
دوستان میشه بیشتر به توضیحید.با همراه اول چی میشه؟

Mig33
28-10-2011, 08:28
من این نرم افزارو مدتیه دارم ...کارش درسته برای کار کردن با این نرم افزار هم شما و هم طرف مقابلتون باید این برنامه رو رو گوشیتون نصب داشته باشین ( اندروید یا آیفون ) میتونید با هم ویس و مسیج رد وبدل کنید و تو ورژن های اخیر عکسم گویا میشه فرستاد. اگه طرف مقابلتون آن نباشه بعد که وصل بشه پیغامو میگیره .
من با دوستام در خارج از کشور تست کردم خیلی خوب بود البته همه ما اینترنت پر سرعت داریم نمی دونم با خطوط سیم کارت چیکار میکنه ( فکر کنم صدا با تاخیر بره ).....
البته ورژن جدیدش برای من گیرهائی داشت یعنی به بعضی از دوستان نمیتونسنم زنگ بزنم ولی ورژن قدیمیشو نصب کردم ردیف شد که اینجا براتون میزارم :

به نظر من هم اینو نصب کنید و هم ChatON ( مال سامسونگ ) رو این برنامه همون کارو میکنه ولی فقط نمی تونید مکالمه داشته باشید ولی امکانات باحال دیگه ای داره که نصب کنید متوجه میشید با این برنامه موزیک هم میتونید برای هم بفرستید ( هر چند که تو منوش تعریف نشده ) برای اینکار برید از فایل منیجر روی آهنگ مورد نظرتون و share رو بزنید میبینید که گزینه chatON اونجا هست روش کلیک کنید و فرد مورد نظرو انتحاب کنید و تمام . :31:
اینم برنامه chatON :

همه این برنامه ها به 2 چیز نیاز دارن :
- هر دو طرف به اینترنت وصل باشن
- هر دو طرف نرم افزار رو داشته باشن

golmohammadi
29-10-2011, 01:47
سلام
دوستان میشه بیشتر به توضیحید.با همراه اول چی میشه؟
شما دانلود و نصب کن
موقع اجرا باید از یک طریق برنامه را اکتیو کنید
شماره تلفن را میدی
مثلا +98935..........
بعد یا براتون پیغام میاد
و یا زنگ میزنند
اگه زند زدند دقت کنید یه کد 4 رقمی میگند باید ساداشت کنید
انگلیسی هم میگیه
بعد این کد را وارد برنامه کرده و اکتیو میکنید
بعد گوشیو به نت وصل میکنید
بعد میتونید به دوستانتون که همزمان هیمنکارارو کرده اند زنگ بزنید
و پولی به کسی نمیدید
تنها هزینش فقط اینترنت هست
از کیفیت بالای مکالمه شگفت زده خواهید شد

من این نرم افزارو مدتیه دارم ...کارش درسته برای کار کردن با این نرم افزار هم شما و هم طرف مقابلتون باید این برنامه رو رو گوشیتون نصب داشته باشین ( اندروید یا آیفون ) میتونید با هم ویس و مسیج رد وبدل کنید و تو ورژن های اخیر عکسم گویا میشه فرستاد. اگه طرف مقابلتون آن نباشه بعد که وصل بشه پیغامو میگیره .
من با دوستام در خارج از کشور تست کردم خیلی خوب بود البته همه ما اینترنت پر سرعت داریم نمی دونم با خطوط سیم کارت چیکار میکنه ( فکر کنم صدا با تاخیر بره ).....
ن
من با ایرانسل تست کردم
بدون قطعی بود

hakimi_saba
21-11-2011, 13:30
من خودم چون دوستی ندارم که گوشی اندروید داشته باشه تست نکردم اما تو یکی از سایتا نوشته بود که روی گلکسی اس تست شده و کاملا هم جواب داده. اگه خواستید بگین آدرس سایتشو بهتون بدم که مطمئن شید که الکی نمی گم.
کار با این نرم افزار نیز به اینگونه است که ابتدا برنامه را از آدرس داده شده دانلود می کنید و پس از نصب و اجرای برنامه، برنامه از شما شماره تلفن همراهتان را می خواهد سپس برای شما کد فعال سازی ارسال میشود و بعد از وارد کردن آن برنامه از شما اجازه ی ورود به شماره تلفن های شما را میخواهد پس از قبول کردن آن شماره ها روی صفحه ی شما می اید و هر دوستی از شما که این برنامه را داشته باشد شما می توانید sms یا تلفن رایگان بزنید
اینم چند تا تصویر:
من نصب کردم ولی ایران تو لیست کشوراش نیست!

ba maram
26-11-2011, 21:39
خوراک ما جی اف داراست :دی
گوشی های سیمبیان این برنامه رو ساپورت نمی کنن؟؟ حالا با پسوند دیگه چون apk جواب نمیده وسه اونا....

Lady parisa
01-12-2011, 15:37
سلام دوستان من برنامه رو تست کردم .درسته و جواب میده
با تشکر از دوستمون

golmohammadi
03-12-2011, 01:59
خوراک ما جی اف داراست :دی
گوشی های سیمبیان این برنامه رو ساپورت نمی کنن؟؟ حالا با پسوند دیگه چون apk جواب نمیده وسه اونا....

واسه سیمبیان نیومده
اگه بیاد با هر گوشی میشه زنگ زد
مثلا اندروید به سیمبیان یا ایفون ....

mili_k
03-12-2011, 10:30
برای جاوا میاد

Royce
03-12-2011, 22:22
اگه احتیاج باشه دوطرف نرم افزارو داشته باشند که از 1001 راه دیگه هم میشه ارتباط برقرار کرد حتی چت تصویری هم میشه کرد

mand007
21-04-2012, 15:58
چون برنامه ی خوب و کاربردی هست بد که دور شده از صحفه ی اول !

برنامه خیلی روان کار میکنه

فقط چیزی که جالب بود این بود که با اینترنت اسیا تک کار نمی کرد ولی با اینترنت شاتل کار می کنه

بسته به ای اس پی تون هم داره

اون چت تصویری که گفتید چه نرم افزاری هست؟
فرینگ که از کار افتاده

hande13
08-05-2012, 11:18
دوستان هزینه چی پی ار اس چقدر در میاد مثلا واسه یک دقیقه

هزینه اس ام اس چی

اگه واسه جاوا هم بیاد من دیگه تر کوندم

چون من دوستام یا سیمباین یا جاوا دارن

jak_1300
26-07-2012, 11:57
سلام من گوشیم نوکیا ان 97 یعنی سیمبیان ویرایش 5 هست سیستمش
این برنامه واسه نوکیا نیومده؟
چرا نمیاد؟
امکان داره بیاد؟

Saied Alizade
14-06-2014, 18:53
سلام به همه دوستان
من چند روزه روی گوشیم و کامپیوترم وایبر نصبیدم ولی هر کار می کنم کد فعالسازی برام نمیاد. یکی از دوستان گفت باید از طریق ایرانسل اقدام کنی که رفتیم یه ایرانسل هم خریدیم الکی !! و نشد که نشد. آیا باید از ق****/ن**.د شکن استفاده کرد ؟ ممنون میشم کسی راه حلی داره برام بنویسه

shengo_k
14-06-2014, 20:20
دوست عزیز شما با گوشیتون درخواست کد فعالسازی کنید فرقی نمیکنه ایرانسل باشه یا همراه بعد صبر کنید تا مدتش تموم بشه یک قسمت هست زیرش که از طریق اون وارد سایت وایبر میشید از اونجا درخواست کد کنید بعد از چند دقیقه به گوشیتون زنگ میزنند گد فعال سازی رو براتون میخونند

Saied Alizade
14-06-2014, 21:54
دوست عزیز شما با گوشیتون درخواست کد فعالسازی کنید فرقی نمیکنه ایرانسل باشه یا همراه بعد صبر کنید تا مدتش تموم بشه یک قسمت هست زیرش که از طریق اون وارد سایت وایبر میشید از اونجا درخواست کد کنید بعد از چند دقیقه به گوشیتون زنگ میزنند گد فعال سازی رو براتون میخونند

سلام دوست عزیز ! با آپدیت کردن به ورژن آخر درست شد . به هر حال ممنون بابت لطفت . موفق باشی