PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لوازم جانبی آیپد

SIMON137
24-07-2011, 20:56
درود

کلیه لوازم جانبی آیپد در این تاپیک معرفی خواهند شد و پیرامون آنها بحث خواهد شد.

amin_947
25-07-2011, 12:59
کسی جایی توی شیراز میشناسه که Zag invisibleshield بفروشه ؟ برای آیپد 2 میخوام

hajoo
25-07-2011, 16:44
من يه قلم براي ايپد خريدم.نميدونم به چه درد ميخوره؟:31:

M659
26-07-2011, 18:28
کسی جایی توی شیراز میشناسه که Zag invisibleshield بفروشه ؟ برای آیپد 2 میخوام
تا اونجایی که من میدونم، تو تهرانشم به زور پیدا میشه چه برسه به شهرستان!
راستی به نظر من کلا از فکر zagg برای ipad 2 بیا بیرون ، چون خیلی خراب کرده(در این تاپیک پست های من رو سرچ کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nia.T
11-08-2011, 11:48
باید بری نمایندگی APPLE اون تبلت داره . یکی از اونا بالای میدون کاج و یکی دیگه هم توی فروشگاهی که رو به روی میلاده نور.

Hamid..God
19-08-2011, 15:11
کسی قاب نا مرئی یا یه چیزی مثل پلاستیک محافظ انیتور برا پشت آیپد سراغ داره؟

soheilnouri
27-09-2011, 01:49
من يه كيف يا كاور ميخام واسه ايبد ٢ .....چيزي كه بتونم پشت ايبدمو بپوشونم.قيمتش چنده؟

hosseinmet
27-09-2011, 20:21
من يه كيف يا كاور ميخام واسه ايبد ٢ .....چيزي كه بتونم پشت ايبدمو بپوشونم.قيمتش چنده؟

شما با توجه به بودجه باید تصمیم بگیرید چون رنج خیلی وسیع هستش . از 45 هزار تومن که روش شبیه smart cover هست و پشتش یه حفاظت ساده که خط و خط نیوفته شروع میشه تا مدل های کلاسوری که اگه چرمی باشه تا 160 هزار تومن و بیشتر .....

اینو بگم که تنوع خیلی زیاد هست و یه نصف روز وقت بذارید بازار رو بگردید

MrDevil
03-10-2011, 20:36
سلام.
تبدیلی برای آیپد وجود داره که بشه دوربین و یا رم بهش وصل کرد؟قیمت؟(برای دیدن عکس ها)

SIMON137
03-10-2011, 21:25
سلام.
تبدیلی برای آیپد وجود داره که بشه دوربین و یا رم بهش وصل کرد؟قیمت؟(برای دیدن عکس ها)
بله

قیمتش هم 30 دلار هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilnouri
09-10-2011, 15:28
بله

قیمتش هم 30 دلار هست

من اينو ميخام.چطوري ميشه خريد؟

emadpumad
11-10-2011, 23:11
من اينو ميخام.چطوري ميشه خريد؟
درود بر شما من پیدا کردم یک فروشگاه اینتر نتی هست که میفروشه قیمتش هم 55 هزار تومن هست به دلیل رعایت مقررات از معرفی سایت Mazoram !

soheilnouri
21-10-2011, 10:23
درود بر شما من پیدا کردم یک فروشگاه اینتر نتی هست که میفروشه قیمتش هم 55 هزار تومن هست به دلیل رعایت مقررات از معرفی سایت Mazoram !

درود و دو صد بدرود به تو اي دوست من.....اين دقيقا چكار ميكنه؟ميتونه جايگزيني واسه usb باشه؟

يه سوال ديگر اي دوست فرزانه من....من يه كاور ما خوام واسه پشت ايبدم....همونجايي كه لوگو ابل هست....يه چيز خوب و سبك و با كلاس

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

شما با توجه به بودجه باید تصمیم بگیرید چون رنج خیلی وسیع هستش . از 45 هزار تومن که روش شبیه smart cover هست و پشتش یه حفاظت ساده که خط و خط نیوفته شروع میشه تا مدل های کلاسوری که اگه چرمی باشه تا 160 هزار تومن و بیشتر .....

اینو بگم که تنوع خیلی زیاد هست و یه نصف روز وقت بذارید بازار رو بگردید

من يه روزه ميخام برم تهران كدوم بازار برم؟

emadpumad
21-10-2011, 16:53
درود و دو صد بدرود به تو اي دوست من.....اين دقيقا چكار ميكنه؟ميتونه جايگزيني واسه usb باشه؟

يه سوال ديگر اي دوست فرزانه من....من يه كاور ما خوام واسه پشت ايبدم....همونجايي كه لوگو ابل هست....يه چيز خوب و سبك و با كلاس

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

من يه روزه ميخام برم تهران كدوم بازار برم؟

درود بر شما
اين يك كيت هست كه شما توسط اون ميتونيد فلش و هارد ديسك به دستگاهتون متصل كنيد.
اين كيت يك پورت يو اس بي داره .
منظورتون از جايگزين واسه يو اس بي رو متوجه نشدم اخه اين خودش يو اسبي هست ديگه !
شما حتما براي خريد به پاساژ پايتخت مراجعه كنيد چون لوازم يدكي و محصولات به وفور در اونجا پيدا ميشه.
اگر چه اگه فقط براي خريد كاور به تهران ميخواهيد بريد بايد بگم كه با يكم جستجو تو اينتر نت ميتونيد كاور مورد علاقتون رو در سايتها پيدا كنيد
من پيشنهاد ميكنم به جاي كيس يك برچسب بگيريد اگه هدفتون صرفاً خش نيفتادن بر پشت دستگاه هست
من قبلا يك گوشي 3gs داشتم كه پشتش يك برچسب ضخيم و محكم اما زيبا زده بوده قيمتشم ٣٠٠٠٠ تومان بود
نميدونم واسه آيپد هم گير مياد يا نه .
اگه گير اورديد يه خبري به منم بدبد

ASUS POWER
09-11-2011, 22:13
سلام بر آقایون
سوال داشتم
من یه smart cover گرفتم احساس می کنم اصل نیست
می خواستم بدونم smart cover وقتی بسته می شه می چسبه رو آی پد به صورت مغناطیس یا نه ؟
یه Camera kit هم گرفتم برای iPAD اما وقتی با USB بهش متصل می کنم فلش رو ، تنها واکنشی که می بینم روشن شدن چراغ فلش مموریه
فرمت فلش هم FAT هستش
با ifile هم تو فولدر mnt هیچ چیزی پیدا نکردم
با تشکر

emadpumad
10-11-2011, 20:21
سلام بر آقایون
سوال داشتم
من یه smart cover گرفتم احساس می کنم اصل نیست
می خواستم بدونم smart cover وقتی بسته می شه می چسبه رو آی پد به صورت مغناطیس یا نه ؟
یه Camera kit هم گرفتم برای iPAD اما وقتی با USB بهش متصل می کنم فلش رو ، تنها واکنشی که می بینم روشن شدن چراغ فلش مموریه
فرمت فلش هم FAT هستش
با ifile هم تو فولدر mnt هیچ چیزی پیدا نکردم
با تشکر
درود بر شما
خیر بر روی آیپد به صورت مغناطیسی نمی چسبد فقط به کنار آیپد متصل میگردد.
نسخه فریمورتون چنده؟
داریم راجع به آیپد 2 صحبت میکنیم دیگه؟

ASUS POWER
12-11-2011, 11:24
درود بر شما
خیر بر روی آیپد به صورت مغناطیسی نمی چسبد فقط به کنار آیپد متصل میگردد.
نسخه فریمورتون چنده؟
داریم راجع به آیپد 2 صحبت میکنیم دیگه؟

نسخه ي فريم وير 4.3.3 هستش اما مشكل از جيل بريك بود updateش كردم درست شد
حالا يه مشكل ديكه دارم با بعضي فلش ها مشكل داره اروري كه مي ده مربوط به كمبود power براي راه اندازي فلشه
شنيده بودم كه Version هاي قديميتر iOS اين مشكل رو نداشتن و همه ي فلش ها رو Support مي كردن اما از 4.3 به بعد Power فيش رو apple كم كرده
ايا راهي هست بشه power رو زياد كرد ؟
ممنون

emadpumad
12-11-2011, 12:17
نسخه ي فريم وير 4.3.3 هستش اما مشكل از جيل بريك بود updateش كردم درست شد
حالا يه مشكل ديكه دارم با بعضي فلش ها مشكل داره اروري كه مي ده مربوط به كمبود power براي راه اندازي فلشه
شنيده بودم كه Version هاي قديميتر iOS اين مشكل رو نداشتن و همه ي فلش ها رو Support مي كردن اما از 4.3 به بعد Power فيش رو apple كم كرده
ايا راهي هست بشه power رو زياد كرد ؟
ممنون

درود خير راهي وجود ندارد

yums
14-11-2011, 13:13
سلام
يه قلم خوب واسه نوشتن مى خواستم.قيمت.
ممنون.

yums
14-11-2011, 14:57
واسه محافظ صفحه speck بخريد به نظرم بهترينه.
قيمت speek در شيراز ٣٠

emadpumad
14-11-2011, 20:39
سلام
يه قلم خوب واسه نوشتن مى خواستم.قيمت.
ممنون.

yums
14-11-2011, 20:58

قيمتش رو ميشه بگيد؟ كجا گير مياد؟

emadpumad
14-11-2011, 22:35
توی وب سرچ کنید

hajoo
01-01-2012, 22:56
قيمتش رو ميشه بگيد؟ كجا گير مياد؟

من از پایتخت خریدم ۲۵ تومن.

emadpumad
01-01-2012, 23:25
من از پایتخت خریدم ۲۵ تومن.
دوست گرامی این قلم تو سایت فروشنده 60 دلار قیمت خورده

hajoo
02-01-2012, 15:24
مال من مدل راک هست.

emadpumad
02-01-2012, 17:43
مال من مدل راک هست.

اگر براتون ممكن هست يه عكس ازش بگذاريد
با تشكر

zohair2
17-01-2012, 19:29
سلام دوستان ، چطوری میشه اسمارت کاور اصلی و جنس خوب رو از نوع تقلبیش تشخیص داد ؟ فقط از روی قیمت ؟ امروز رفتم یه فروشگاه میگفت 100 تومن در حالیکه توی دیجی کالا زده 38 تومن ، میشه بگید دقیقا فرقشون چیه این دو تا ؟ خیلی با هم تفاوت از لحاظ کیفیت دارند ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید و سوال دوم اینکه کارایی این کاور دقیقا همونقدر که میگند و تعریفش رو میکنند خوب و پراستفاده هست یا خیر؟

SIMON137
17-01-2012, 22:44
سلام دوستان ، چطوری میشه اسمارت کاور اصلی و جنس خوب رو از نوع تقلبیش تشخیص داد ؟ فقط از روی قیمت ؟ امروز رفتم یه فروشگاه میگفت 100 تومن در حالیکه توی دیجی کالا زده 38 تومن ، میشه بگید دقیقا فرقشون چیه این دو تا ؟ خیلی با هم تفاوت از لحاظ کیفیت دارند ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید و سوال دوم اینکه کارایی این کاور دقیقا همونقدر که میگند و تعریفش رو میکنند خوب و پراستفاده هست یا خیر؟
اسمارت کاور ها 3 دسته هستند ، تقلبی و اصل

خود اصل دو دسته میشه : چرم و معمولی که قیمت هاش متفاوته

ولیکن باید از جای مطمئن گرفت که اصل باشه جنساشون و گاها بسته بندیشون مشخصه

zohair2
20-01-2012, 20:44
ممنونم از شما . من دنبال یه همچین چیزی هستم ، جایی سراغ ندارید آنلاین بفروشه ؟ اسمش هم bookpad هست
همینطور وسیله زیر :

دنبال یه کیف خوب هم هستم که بشه بر روی میز هم ازش استفاده کرد اگه چیزی سراغ دارید بگید ممنون .
البته قصد خرید همش رو ندارم دنبال اینم که اصلا جایی هست برای خریدش آنلاین و قیمتاش چقدره ؟

emadpumad
21-01-2012, 12:08
ممنونم از شما . من دنبال یه همچین چیزی هستم ، جایی سراغ ندارید آنلاین بفروشه ؟ اسمش هم bookpad هست

همینطور وسیله زیر :

دنبال یه کیف خوب هم هستم که بشه بر روی میز هم ازش استفاده کرد اگه چیزی سراغ دارید بگید ممنون .
البته قصد خرید همش رو ندارم دنبال اینم که اصلا جایی هست برای خریدش آنلاین و قیمتاش چقدره ؟
درود میتونید یه سر به سایتها فرادید و آل دیجیتال بزنید
ولی باز میتونید یکم بیشتر وقت بگذارید و داخل فروم ها کسایی رو پیدا کنید که لوازم جانبی میفروشن

Bobby Sands
02-04-2012, 10:28
هرچی فکر کردم دیدم این سوالم بیشتر به این قسمت لوازم جانبی میخوره بهر حال اگر اشتباه اومدم ببخشید . حالا یه سوال دارم اگر میشه راهنمایی کنین.
دوستانی که آیپد دارن کسی میتونه بگه آیا روی این هاردهای اکسترنال که با وای فای هم کار میکنن میشه نرم افزار هم نصب کرد یا اونا فقط برای فیلم و موزیکه؟
منظورم اینه تو آیپد نرم افزار یا بازی یا هر چیز نصبی دیگه حتما باید روی حافظه خود دستگاه نصب بشه تا بشه باهاش کار کرد یا مثل کامپیوتر میشه نرم افزار رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و از اونجا اجراش کرد؟

emadpumad
02-04-2012, 11:39
هرچی فکر کردم دیدم این سوالم بیشتر به این قسمت لوازم جانبی میخوره بهر حال اگر اشتباه اومدم ببخشید . حالا یه سوال دارم اگر میشه راهنمایی کنین.
دوستانی که آیپد دارن کسی میتونه بگه آیا روی این هاردهای اکسترنال که با وای فای هم کار میکنن میشه نرم افزار هم نصب کرد یا اونا فقط برای فیلم و موزیکه؟
منظورم اینه تو آیپد نرم افزار یا بازی یا هر چیز نصبی دیگه حتما باید روی حافظه خود دستگاه نصب بشه تا بشه باهاش کار کرد یا مثل کامپیوتر میشه نرم افزار رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و از اونجا اجراش کرد؟

خیر امکان نصب نرم افزار وجود نداره

behrooztahmasbi
06-04-2012, 14:50
سلام

میبخشید ... میخواستم یه توضیح کلی در مورد داک برای آیپد بدید

به چه دردی میخوره؟

زاویش قابل تنظیم هست؟

پرت داره؟

و ...

ممنون

hamidR15
10-07-2012, 15:37
سلام
دوستان بهترين كيف براي آي پد چه ماركيه؟حدود قيمت چنده؟براي دخترم گرفتم،رنگ صورتي رو دوست داره.ميخوام يه چيزي باشه كه هم زيبا و شكيل باشه و هم محكم در مقابل ضربات احتمالي و پرت شدن و... كسي جائي سراغ داره؟
ممنون.

hamidR15
11-07-2012, 10:13
سلام
ديروز رفتم پايتخت فروشگاه الماس پايتخت. Smart Case Polyurethane گرفتم.190 ميگفت با چك و چونه 175 خريدم. واقعا محشره. قرمز رنگ.همين ديروز هم رسيده بود. ميدونم گرون خريدم اگر چند هفته صبر ميكردم به 140-50 هم شايد ميرسيد ولي خب مي ترسيدم دخترم بهش آسيب بزنه.
اينجا ميتونيد ببينيد:

choobin12
19-09-2012, 10:45
سلام دوستان کسی این وسیله رو تو بازار خودمون سراغ داره یا احیانا تجربه استفادشو داره؟ برای من مهمترین چیز خروجی vga هست
اینجا کسی تونست راهنماییم کنه:

SIMON137
24-11-2012, 10:41
شرکت New Potato Technologies ترتیبی داده که دیگر احساس دلتنگی نکنید، این شرکت یک اپلیکیشن با گرافیک سه‌بعدی عالی و جلوه‌های صوتی خوب آماده کرده است که به خوبی یک باز واقعی را شبیه‌سازی می‌کند.

اما مسلما فقط داشتن اپلیکیشن برای به وجود آوردن شرایط بازی کافی نیست، چون اولا با لمس صفحه نمایش همان حس و حال تکان دادن دسته‌های بازی به وجود نخواهد آمد و ثانیا این بازی چند نفره است و چند نفر نمی‌توانند به صورت همزمان دستشان را روی صفحه نمایش آی‌پد بگذارند.

به همین خاطر این شرکت یک وسیله جانبی صد دلاری مخصوص آماده کرده است که می‌شود آی‌پد را به راحتی درون آن قرار داد، این وسیله جانبی از طریق کانکتور آی‌پد متصل می‌شود.

البته هنوز امکان اتصال آن به کانکتور ۳۰ پینی وجود ندارد و بنابراین دارندگان آی‌پد نسل ۴ باید اندکی صبر کنند.

خریدن یک وسیله جانبی ۱۰۰ دلاری شاید برای ما به صرفه نباشد، اما وقتی پای بازی‌های سرگرم‌کننده چند نفره به میان می‌آید، آن هم وقتی در خانه امکان انجامش باشد، شاید آدم رغبت کند و دست به جیب ببرد.
قیمت یک میز فوتبال دستی ساخت چین، در بازار ایران از ششصد تومان به بالاست.

سایت شرکت مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نقل از 1pezeshk

rahimism
03-12-2012, 01:55
ادیت شد....

phoenix_i06
03-12-2012, 02:01
حذف شد....

arashbi2
27-12-2012, 11:12
بچه ها من یه سوال داشتم من رفتم سایت اپل و اسمارت کاور رو سفارش دادم چرمیش رو که زده 70$ ولی تو بازار ایران چطوری همون رو دارن به قیمت 35 تا 140 تومن میدن؟؟؟
مگه دلار 3000 تومن به صورت تقریبی نیست؟ پس اینا چطوری دارن با این قیمت میدن حتی 140 تومن هم باز کمه و عجیبه :-s

hormozan m
27-12-2012, 11:42
بچه ها من یه سوال داشتم من رفتم سایت اپل و اسمارت کاور رو سفارش دادم چرمیش رو که زده 70$ ولی تو بازار ایران چطوری همون رو دارن به قیمت 35 تا 140 تومن میدن؟؟؟
مگه دلار 3000 تومن به صورت تقریبی نیست؟ پس اینا چطوری دارن با این قیمت میدن حتی 140 تومن هم باز کمه و عجیبه :-s

سلام . احتمالا فیکن ! یا برای آیپد 2هستن که روی iPad3 و 4 کار نمیکنن !

sahj7
27-12-2012, 19:23

دوست عزيز
اسمارت كاور دو نوع داريم
يكي high copy كه كيفيت ساختش پايين تر هست و قيمتش بين ٣٠ تا ٤٠ هست
يكي هم اصل كه كيفيت ساخت بالايي داره و قيمتش بين ٧٠ تا ١٤٠ هست و قابل خريد در سايت اپل هست

Sent from my  iPad using Tapatalk HD

Ro mina
27-10-2013, 11:34
بنظرتون اسکرین گارد برای آیپد لازمه؟ محض احتیاط؟!!!

hormozan m
27-10-2013, 13:06
بنظرتون اسکرین گارد برای آیپد لازمه؟ محض احتیاط؟!!!

سلام . با این که گوریلا گلس هست ولی بذارید بهتره ! ( ولی چربی بیشتری جذب میکنه )

Ro mina
27-10-2013, 13:30
سلام . با این که گوریلا گلس هست ولی بذارید بهتره ! ( ولی چربی بیشتری جذب میکنه )

ممنون از راهنماییتون

mka703
28-10-2013, 16:44
قلم مناسب و دقیق برای نوشتن روی آیپد چه پیشنهادی میکنید؟
Jot Pro توی ایران هست؟
قلم باعث آسیب به صفحه آیپد میشه؟

hormozan m
28-10-2013, 18:22
قلم مناسب و دقیق برای نوشتن روی آیپد چه پیشنهادی میکنید؟
Jot Pro توی ایران هست؟
قلم باعث آسیب به صفحه آیپد میشه؟

سلام . قلم براي آيپد زياد هست ، من اوزاكي رو پيشنهاد ميكنم ولي كلا قلم براي آيپد مناسب نيست ! قلم ها اكثر كلف هستند و دقت قلم هاي سري نوت سامسونگ هم اصلا نداره و موقع نوشتن هم نميتونيد دست خودتون رو روي آيپد تكيه بديد ! آسيبي هم به آيپد نميرسه ....

hamijoon
03-01-2014, 02:55
دوستان من تازه Ipad Air خريدم . اما هنوز وسايل جانبي چيزي براش نخريدم . يه كيف خيلي خوب ميخوام. نميدونم بايد از كجا بگيرم .

سايت يا مغازه اي كه تنوع بالا و اجناس اصل داشته باشه سراغ دارين ؟

hormozan m
03-01-2014, 03:43
دوستان من تازه Ipad Air خريدم . اما هنوز وسايل جانبي چيزي براش نخريدم . يه كيف خيلي خوب ميخوام. نميدونم بايد از كجا بگيرم .

سايت يا مغازه اي كه تنوع بالا و اجناس اصل داشته باشه سراغ دارين ؟

سلام ... حضوری بخرید بهتره ولی اگر اینترنتی میخواید چاره دات ای آر تنوع خوبی داره ...

Sent from my iPhone 5

hamijoon
03-01-2014, 12:16
حضوري برم سمت علاءالدین؟ يا جاي بهتري هم واسه ipad هست ؟

hormozan m
03-01-2014, 14:00
من تهران نیستم ولی تا جایی که میدونم مجتمع پایتخت هم هست ...

Sent from my iPhone 5

AmiIin
01-02-2014, 15:31
دوستان سلام!

برای iPad Air چه کیفی بگیرم که هم در برابر ضربه خوب ازش محافظت کنه هم حالت تایپ و تماشای ویدیو داشته باشه؟ خودم نظرم رو Apple iPad Air Smart Case هست. شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (اصلا کیف برای محافظت لازمه جتما؟)
بعد محافظ صفحه چی بگیرم؟

hormozan m
02-02-2014, 13:50
دوستان سلام!

برای iPad Air چه کیفی بگیرم که هم در برابر ضربه خوب ازش محافظت کنه هم حالت تایپ و تماشای ویدیو داشته باشه؟ خودم نظرم رو Apple iPad Air Smart Case هست. شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (اصلا کیف برای محافظت لازمه جتما؟)
بعد محافظ صفحه چی بگیرم؟

سلام . اگر از لحاظ هزینه مشکلی ندارید اسمارت کیس اپل رو بگیرید ... ( قیمت اش حدودا 300 تومنه ) اگر نه میتونید از مارک های دیگه که از 100 به بالا هستن خرید کنید ( moshi و rock و.... ) این جور چیزا رو باید برید حضوری از نزدیک ببینید بعد خرید کنید ... :n06:

jamshidjap
26-02-2014, 08:41
سلام

smart cover چی خوبه بگیرم ... ؟ قیمتش چنده ؟

این اسمارت کاورها انگار یه آهنربا توشون دارن .... اون آهنربا برای آیپد ضرر نداره ؟

hormozan m
26-02-2014, 16:51
سلام

smart cover چی خوبه بگیرم ... ؟ قیمتش چنده ؟

این اسمارت کاورها انگار یه آهنربا توشون دارن .... اون آهنربا برای آیپد ضرر نداره ؟

سلام ... مارک های مختلف هست --- رنج قیمتی هم از 80 تا 300 تومان هست ...

خیر ضرری نداره ... اگر از لحاظ قیمتی مشکل ندارید میتونید smart case اپل رو بگیرید ( 270 تومان ) جنس : چرم طبیعی