PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال برای کامپیوتر

seg
24-07-2011, 17:16
با سلام خدمت دوستان چندتا سوال داشتم لطفا پاسخ بدید 1.من کارت tv دارم می خواستم بدونم ایا کیفیت این گیرنده های usbخیلی از کارت tv بیشتره کلا ارزش خرید دارن؟ 2.برای اینکه بفهمیم شهر ما دیجیتال میگیره چه باید کرد؟3.کدام جنس بازار در حال حاضر بهترین هستاز لحاظ کیفیت تصویر و...؟ با تشکر

BraveKnight
24-07-2011, 23:03
سلام
100% دیجیتال بهتر هست اصلاً شک نکنید.
اما در مورد گیرنده های کامپیوتر باید عرض کنم تقریباً تمام گیرنده های یو اس بی موجود در بازار در یک سطح هستند و تفاوت آنچنانی با هم ندارن از نظر کیفیت، البته بعضی ها شاید مثلا گیرندگیشون کمی بیشتر باشه.
به هر حال در رنج قیمت 25 تا 32 هزار تومن میتونید یک گیرنده مناسب خریداری کنید.

seg
25-07-2011, 10:58
با تشکر از پاسخ

majid.jon
29-07-2011, 19:48
با سلام خدمت دوستان چندتا سوال داشتم لطفا پاسخ بدید 1.من کارت tv دارم می خواستم بدونم ایا کیفیت این گیرنده های usbخیلی از کارت tv بیشتره کلا ارزش خرید دارن؟ 2.برای اینکه بفهمیم شهر ما دیجیتال میگیره چه باید کرد؟3.کدام جنس بازار در حال حاضر بهترین هستاز لحاظ کیفیت تصویر و...؟ با تشکر
شهر های دیجیتال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این گیرنده های کامپیوتری توی سه فرم زیر از چین وارد بازار شده
1-حدود قیمت از 18 تا 29!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-حدود قیمت 29 تا 32
3-حدود قیمت 40 تا 44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2Flumexy-usb-packet.jpg&newxsize=200&newysize=180&fileout=
دقیقاً همین سه مدل را با انواع مارک ها توی بازار می توانید پیدا کنید
1 و 2 فقط دیجیتال (2 کمی بهتر از 1)
یک مدل MINI TV هست که فقط شنیدم و ندیدم
3 هم دیجیتال و هم آنالوگ و هم ضبط از ورودی AV
من خودم بدون مارکش را توی بازار دیدم

سلام
100% دیجیتال بهتر هست اصلاً شک نکنید.
اما در مورد گیرنده های کامپیوتر باید عرض کنم تقریباً تمام گیرنده های یو اس بی موجود در بازار در یک سطح هستند و تفاوت آنچنانی با هم ندارن از نظر کیفیت، البته بعضی ها شاید مثلا گیرندگیشون کمی بیشتر باشه.
به هر حال در رنج قیمت 25 تا 32 هزار تومن میتونید یک گیرنده مناسب خریداری کنید.

gilase_tanha
14-08-2011, 23:06
حدود 40 تومن ؟ خیلی گرونه . من خودم پخش کننده دستگه های ئیجیتال هستم . این نوع گیرنده ها که به کامپیوتر نصب میشن و بارها و بارها امتحان شده توسط خودم . قیمت ما 15000 تومن هست بدون هزینه ی پست . اینم بگم ما فروش کلی داریم ولی استثناً این دستگاه ها رو تکی با قیمت واقعاً عادلانه هم میدیم .
نمایندگی پخش دستگاه های بلوسنس و الکومکش رو از شرکت وارد کننده سما روهم دارم . ,واقعاً وقتی می بینم فروشنده ها چه سود های هنگفتی رو اجناس میکشن دلم می سوزه .

farzad-d.blogfa.com

isfahaneshop
15-08-2011, 19:50
حدود 40 تومن ؟ خیلی گرونه . من خودم پخش کننده دستگه های ئیجیتال هستم . این نوع گیرنده ها که به کامپیوتر نصب میشن و بارها و بارها امتحان شده توسط خودم . قیمت ما 15000 تومن هست بدون هزینه ی پست . اینم بگم ما فروش کلی داریم ولی استثناً این دستگاه ها رو تکی با قیمت واقعاً عادلانه هم میدیم .
نمایندگی پخش دستگاه های بلوسنس و الکومکش رو از شرکت وارد کننده سما روهم دارم . ,واقعاً وقتی می بینم فروشنده ها چه سود های هنگفتی رو اجناس میکشن دلم می سوزه .

farzad-d.blogfa.com
شما که میگی گرون است و سودش زیاد است، آقای دلسوز گیرنده دل را چند میفروشی؟

gilase_tanha
15-08-2011, 21:10
دوست عزیز و اصلاً و ابداً قصد جسارت نداشتم ولی فروش ما 15000 هست اگه می خوای فردا عکس میگیرم و میزارم . امروز حدود 5 تا ازشو فروختم و مشتری های قبلی هم ازش راضی هستن . الان 2 تا مونده و امیدوارم بازم بتونم به قیمت ارزون گیر بیارم .

gilase_tanha
15-08-2011, 21:12
البته اینم بگم بسته بندیش مثل چیزی که اینجا گذاشتی نیس و روش نوشته Mini TV Digital و فقط هلوگرام دل داره .

isfahaneshop
16-08-2011, 15:02
البته اینم بگم بسته بندیش مثل چیزی که اینجا گذاشتی نیس و روش نوشته Mini TV Digital و فقط هلوگرام دل داره .
لطفاً عکس اش را بذار

gilase_tanha
19-08-2011, 15:19
چشم فردا که برم شرکت عکس می گیرم ازش

gilase_tanha
20-08-2011, 12:36
اینم عکساش :

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isfahaneshop
20-08-2011, 14:55
اینم عکساش :

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربان دستت!
اینها که همینجا هم همین قیمت است!
فکر کردم این پایینی را می گی 16 داری می فروشی!!!!
اینها را به قول خودت داری به فروشنده 16 میدی!
اینجا دارن به مصرف کننده از 17 تا 25 می فروشن!
قیمت مصرف کننده خراسان را نمی دونم.