PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عنوان بازیهای مسابقات WCG 2011 در ایران اعلام شد

wcgiran
24-07-2011, 15:47
برای برگزاری هر چه بهتر و بزرگتر رقابتهای امسال، برنامه ریزیهای زیادی انجام گرفته و تغییرات عمده ای نسبت به دوره های قبل ایجاد شده است. هدف از این اقدام ها، هر چه نزدیکتر کردن رقابتهای «مقدماتی ملی» و «فینال ملی» در ایران به سطح بازیهای جهانی است و از طرف دیگر تلاش می شود شرکت در مسابقات تسهیل شده و امکان حضور عدة بیشتری فراهم گردد.

امتیازات و تغییرات این دوره به تدریج و با نهایی شدن برنامه ریزی ها به اطلاعات تان خواهد رسید که می توانید از طریق وب سایت یا با عضویت در خبرنامه از آنها مطلع بشوید.

زمان دو مرحله ملی بازیها در نیمه دوم شهریور ماه است که زمان بندی دقیق آن به زودی اعلام خواهد شد.
در حال حاضر عنوان بازیهای مسابقات امسال مشخص شده که رقابتها در سه بازی فردی و یک بازی تیمی انجام می گیرد. در انتخاب این بازیها تلاش شده که نظر و خواستة گیمرهای ایرانی در نظر گرفته شده و تا حد امکان محبوبترین و پرطرفدارترین بازیها انتخاب شوند. در عین حال محدودیتهای مختلفی هم وجود داشت که امکان اضافه کردن بازیهای دیگر را می گرفت. از جمله این محدودیت ها می توان به فهرست بازیهای رسمی اعلام شده توسط WCG برای رقابتهای جهانی، مسایل نرم افزاری، شرایط خاص و محدودیتهای برگزاری رقابتهای مرحله «فینال ملی» و از همه مهمتر، محدودیتی که برای تعداد نفرات اعزامی از ایران قرار داده شده اشاره کرد که متأسفانه رفع هیچکدام از آنها ممکن نبود. تمام بازیهای امسال روی PC انجام می شوند و امکان اضافه کردن کنسولهای بازی هم وجود نداشت.

به این ترتیب، فهرست بازیهای امسال به این شرح است:

Counter-Strike 1.6 (تیمهای ۵ نفره)

Warcraft III: The Frozen Throne (فردی)

FIFA 11 (فردی)

TrackMania Nations Forever (فردی)

TrackMania جزو بازیهای امسال رقابتهای جهانی WCG نیست؛ اما در بازیهای ملی اضافه شده است. به شرکت کنندگان و قهرمانهای این بازی جوایز ارزنده ای اهدا می شود، اما کسی در این رشته به بازیهای جهانی اعزام نخواهد شد.

جزییات بشتر دربارة نحوه برگزاری، قوانین بازیها و ... به زودی اعلام می شود و ثبت نام برای شرکت در بازیها هم تا چند روز آینده شروع خواهد شد.

امیدواریم که با راه اندازی دوباره این رقابتها در ایران پس از وقفه ای سه ساله، در سالهای آینده مسابقات با بازیهای متنوعتر و اعزام بازیکنان بیشتر به مسابقات جهانی برگزار شود.

Ra1den
12-08-2011, 00:11
امیدوارم به شهرستانها هم بیشتر توجه بشه. ایران که فقط تهران نیست!

معلوم نیست که تو کشور چه خبره. ایران خوب داشت پیش میرفت تو این مسابقات که یهوووووووووو نمیدونم چی شد که چیز شد.

hirsababak
12-08-2011, 10:07
امیدوارم به شهرستانها هم بیشتر توجه بشه. ایران که فقط تهران نیست!

معلوم نیست که تو کشور چه خبره. ایران خوب داشت پیش میرفت تو این مسابقات که یهوووووووووو نمیدونم چی شد که چیز شد.

انگار دوست ندارند گیم پیشرفت کنه

arash1995
19-08-2011, 12:36
دوستان هرچی سریع تر ثبت نام کنید وقت ثب نام داره تموم میشه ها

Baby nfs
19-08-2011, 19:34
آقا چرا من تو سایت اصلی این مسابقات wcg.com نام Iran رو سرچ میکنم با این عبارت نا به جا برخورد میکنم:
Sorry! We found no results for your search

bazisaz
19-08-2011, 20:37
آنلاین با چی وصل میشن به هم منظورم مثلا چیزی مثل gameranger هست یا خودشون یه چیزی درست می کنن ؟

arash1995
19-08-2011, 23:24
نه فکر فکر کنم بهمون میگن باید چه گیم نتی بریم که بازی کنیم
ولی به هرحال خبرارو میدن تا چند روز دیگه

شماها چه بازی هایی هستید؟
من که سه تا هستم:
FIFA11
Counter
Warcraft
:دی

Baby nfs
19-08-2011, 23:56
منم که تنها عشقم رانندگی و ماشینه TrackMania رو ثبت نام کردم.
هر چند که تا حالا این بازی رو انجام ندادم و از عکساش هم معلموه که یه بازیه کاملا فان هست و فک نکنم وقت زیادی ازم بگیره , به هر حال امشب دانلودش میکنم تا یه تایمی واسه خنده داشته باشم.:26:

afsamir
20-08-2011, 01:02
انگار دوست ندارند گیم پیشرفت کنه

شهرستان پر از استعدادهاست که بهشون مجالی داده نمیشه...
واقعا جای تعصف داره:41::41:

M e i s a m
20-08-2011, 01:11
تأسف؛

اين مسابقات سطحش بشدت بشدت بالاست... يعني كانترش رو كه مورد علاقم هست بررسي ميكردم با چيزاي وحشيانه اي روبرو شدم...
اصلا طرفش نريد مگر براي خنده اونم اگر مجاني بود كه فكر ميكنم نيست...

arash1995
20-08-2011, 10:22
اولا مجانیه پس نگران پول نباشید به خاطر همین من 3 تا بازی ثبت نام کردم
دوما من اصلا تو این بازیا حرفه ای نیستم به خاطر کیفش رفتم
در ضمن اون بازی ماشینه کسی که اول بشه فقط جایزه میگیره
اما اون 3 تا بازی دیگه نفرات برتر رو میفرستن کره جنوبی

Saidgta
24-08-2011, 12:18
از دوستان کسی می دونه که شروع بازی ها چی جوریه؟
در ضمن مهم نیست کجا باشید، شهرستان یا تهران
فقط باید یه اینترنت پر سرعت داشته باشید
من خودم 512 دارم و آنلاین هم زیاد بازی می کنم.
فقط نمی دونم تاریخ شروع مسابقات کیه دقیقا.

arash1995
24-08-2011, 15:15
از دوستان کسی می دونه که شروع بازی ها چی جوریه؟
در ضمن مهم نیست کجا باشید، شهرستان یا تهران
فقط باید یه اینترنت پر سرعت داشته باشید
من خودم 512 دارم و آنلاین هم زیاد بازی می کنم.
فقط نمی دونم تاریخ شروع مسابقات کیه دقیقا.

شروع مسابقات تو اواسط شهریور هست
و به افرادی هم که اینترنت پر سرعت ندارند آدرس یک گیم نت در شهر خودشونو میدن که برای بازی اونجا برن:27:

- Saman -
24-08-2011, 16:01
Counter هست اما Call of Duty نيست؟ واقعا كه!

توي كلاس Racing هم بازي Track Mania اصلا جالب نيست . بهتر بود NFS ميذاشتن.

arash1995
24-08-2011, 23:55
Counter هست اما Call of Duty نيست؟ واقعا كه!

توي كلاس Racing هم بازي Track Mania اصلا جالب نيست . بهتر بود NFS ميذاشتن.

آخه این بازی هایی که انتخاب شده برای مسابقات بر اساس رای گیری جهانی بوده و افراد زیادی به این بازی ها رای دادن

- Saman -
25-08-2011, 11:19
آخه این بازی هایی که انتخاب شده برای مسابقات بر اساس رای گیری جهانی بوده و افراد زیادی به این بازی ها رای دادن

بله حتما همينطوره!

هميشه توي استيم كه چك مي كنم تعداد بازيكنان بازي كانتر خيلي بيشتر از بازي MW2 هست . درسته كه گرافيكش پايينه اما هنوزهم پر طرفداره!

arash1995
01-09-2011, 20:52
دوستان وقت مسابقات تمدید شد وتا 18 شهریور زمان ثبت نام هست

nemesis_titan
13-09-2011, 09:31
یکی به من میگه کجا باید ثبت نام کرد تو این مسایقات