PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dvdplayer میخوام که قابلیت اتصال به هارد اکسترنالو داشته باشه؟

sorena_hi
24-07-2011, 08:39
با سلام
دنبال یه دیویدی پلیر بودم که امکان اتصال به هارد اکسترنال رو داشته باشه چون معمولا فایلهای تصویری رو از روی سیدی و دیویدی میریزم تو هارد معمولا استفاده از خود سیدی برام سخته چون زود خش دار میشه خصوصا کارتون که بچه های میبینن زود خش دار میشه میریزم توی هارد.
با این تفاصیل یه دی ویدی پلیر سونی پیدا کردم 68 هزار تومن که قابلیت اتصال به هارد و فلش رو داره البته روی جعبه فقط نوشته بود اتصال به فلش ولی فروشنده گفت فرقی نمیکنه به هاردم وصل میشه و قابلیت ضبط هم داره اما گفت فرمت کامپیوتری رو ساپورت نمیکنه و فقط تا دایویکس رو ساپورت میکنه
حالا سوالم اینه اولا یه سری دیویدی کارتونهای قدیمی خریدم آیا فرمت اونا رو پخش میکنه؟ اگه ایمیج از فیلم یا کارتون بگیرم پخش میکنه؟
و مهمترین سوال: توی هاردم کلی فولدر و پوشه دارم در صورت اتصال پلیر به تلویزیون، این فولدرها روی تلویزیون دیده میشه؟ چطوری؟ یعنی تلویزیون تبدیل به یه مونیتور میشه؟
همین امروز میخوام برم بخرم ممنون میشم راهنمایی کنید. بسیار ممنونم::20:
ضمنا مارک سونی اینه:DVP-SR510

isfahaneshop
24-07-2011, 09:37
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sorena_hi
24-07-2011, 10:50
با سلام
لینکی که آدرس دادی رو دیدم من میخواستم مارک سونی بخرم ولی این موردی که شما گفتی خداوکیلی میتونه گزینه بهتری باشه؟
البته اینکه گیرنده دیجیتالی داره خیلی خوبه ولی بازم نظرتونو بگین چون شناختی نسبت به کیفیت این مارک ندارم.
ضمنا دفترچه راهنماش فارسیه؟
من یه سری دیویدی کارتونهای قدیمی خریدم آیا فرمت اونا رو پخش میکنه؟ اگه ایمیج از فیلم یا کارتون بگیرم پخش میکنه؟
و مهمترین سوال: توی هاردم کلی فولدر و پوشه دارم در صورت اتصال پلیر به تلویزیون، این فولدرها روی تلویزیون دیده میشه؟ چطوری؟ یعنی تلویزیون تبدیل به یه مونیتور میشه؟
آنتن مخصوص هم میخواد برای پخش دیجیتال؟
اگه مستقیم از خودتون بخرم تخفیف داره یا فرقی با خرید از شرکت نداره؟
ضمنا این خروجی ها رو در این دستگاه میشه لطف کنید توضیح بدین. هرکدوم برای چه کاریه؟ خروجی هایComposite, Component ,HDMI , SPDIF
با تشکر

BraveKnight
24-07-2011, 12:38
به نظرم اگه شما یه مدیا پلیر بخرید بیشتر به دردتون میخوره.

sorena_hi
24-07-2011, 13:01
میشه دلیلشو بگین. ظاهر این وسیله هم دقیقا عین مدیا پلیر هستش

isfahaneshop
24-07-2011, 16:48
با سلام
لینکی که آدرس دادی رو دیدم من میخواستم مارک سونی بخرم ولی این موردی که شما گفتی خداوکیلی میتونه گزینه بهتری باشه؟
البته اینکه گیرنده دیجیتالی داره خیلی خوبه ولی بازم نظرتونو بگین چون شناختی نسبت به کیفیت این مارک ندارم.
ضمنا دفترچه راهنماش فارسیه؟
من یه سری دیویدی کارتونهای قدیمی خریدم آیا فرمت اونا رو پخش میکنه؟ اگه ایمیج از فیلم یا کارتون بگیرم پخش میکنه؟
آنتن مخصوص هم میخواد برای پخش دیجیتال؟
اگه مستقیم از خودتون بخرم تخفیف داره یا فرقی با خرید از شرکت نداره؟
ضمنا این خروجی ها رو در این دستگاه میشه لطف کنید توضیح بدین. هرکدوم برای چه کاریه؟ خروجی هایComposite, Component ,HDMI , SPDIF
با تشکر

فرمتهایی که DVD پلیرش میخونه را هنوز تست نکردم و در موردش نمی تونم نظر خاصی بدهم(سرم شلوغ بوده فرصت نکردم)
ولی با هارد اکسترنال که برای مشتریم وصل کردم تمام فرمتهایی که توی اون لینک قبلی گذاشتم را خوند

وقتی با هارد اکسترنال به قسمت مدیا پلیر دستگاه وارد میشی، تمام فولدر های موجود توی هارد را به شما نشون میده
قسمت مدیا پلیر تشکیل شده از 4 زیر مجموعه
1-عکس
نمایش تمام فولدرها به همراه تمام عکس های داخل هارد
2-آهنگ
نمایش تمام فولدر ها به همراه آهنگ های داخل هارد
3-فیلم
نمایش تمام فولدر ها به همراه فیلمهای داخل هارد
4-PVR
دستگاه ضبط شخصی
نمایش تمام فولدر ها به همراه پوشه PVRRECORD (به طور اتوماتیک پس از ضبط یک برنامه تلویزیونی که از طریق آنتن صداوسیما ارسال شده است در هارد شما ساخته میشود)
در این پوشه فیلمهای ضبط شده شما به همراه اسم شبکه و ساعت و تاریخ ضبط موجود است)

دریافت دیجیتال تلویزیون فقط در شهرهایی که قابلیت دریافت دیجیتال را دارا هستند مقدور است
دریافت با آنتن معمولی UHF شاخه ای و گیرنده دیجیتال تلویزیون

قیمت در سراسر ایران یکسان است و تمام نمایندگی ها یکسان است

RCA یا AV
اتصال با کیفیت پایین ولی فراوانی ورودی در اکثر دستگاه ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابل کامپوننت
اتصال به تلویزیون با کیفیت بالا تر از RCA
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OZti-ITaWP7y1G8QVhL

HDMI
اتصال با کیفیتی فوق العاده و فقط یک کابل

SPDIF
خروجی صدای دیجیتال جهت اتصال به سینمای خانگی

به نظرم اگه شما یه مدیا پلیر بخرید بیشتر به دردتون میخوره.

باتوجه به این حرف شما که بیشتر فیلمها را میریزم روی هارد یا فلش و میبینم، من هم با این حرف دوستمون کاملاً موافقم

میشه دلیلشو بگین. ظاهر این وسیله هم دقیقا عین مدیا پلیر هستش

این مدل یک مدیا پلیر ، گیرنده دیجیتال و یک دستگاه ضبط شخصی از برنامه های تلویزیون است
البته برای دسترسی به یک مدیا پلیر کاملتر، بلوسنس T14+ و یک مدل HD پلیر حدود 100 تومان هم هست که هردوتاش کار شما را راه میاندازه
با کیفیت 1080P و ساپورت اکثر پسوندهای حرفه ای

sorena_hi
25-07-2011, 12:40
خیلی خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
اینکه گفتین فولدرها رو میشه دید یعنی یه جورایی تلویزیون به مونیتور تبدیل میشه؟ و در تلویزیون فولدرهارو میبینیم؟
دفترچه راهنمای فارسی داره؟
ضمنا من در قم هستم و دریافت دیجیتال فعاله و اطرافیان دارند ولی هر بار گرفتن کانالها دردسر داره یکبار باید با کنترل خود تلویزیون روی تی وی ای وی تنظیم کنی بعد با خود کنترل ست تاپ باکس و دو کنترله باید کار کنی که کسل کننده است؟ سیستم اینم همینطوره؟
باز کاملا متوجه نشدم چرا باید مدیا پلیر بخرم مگه این دستگاه که معرفی کردین کارم رو راه نمی اندازه؟ یا همون قضیه و بحث این که اگه یه دستگاه تخصصی یه کاره بگیری بهتر از چند کاره است مطرحه؟ یا مدیا پلیر دردسر کمتری توی خوندن فرمتها داره؟ ضمنا از صداقتتون خیلی متشکرم.

isfahaneshop
25-07-2011, 17:51
خیلی خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
اینکه گفتین فولدرها رو میشه دید یعنی یه جورایی تلویزیون به مونیتور تبدیل میشه؟ و در تلویزیون فولدرهارو میبینیم؟
دفترچه راهنمای فارسی داره؟
ضمنا من در قم هستم و دریافت دیجیتال فعاله و اطرافیان دارند ولی هر بار گرفتن کانالها دردسر داره یکبار باید با کنترل خود تلویزیون روی تی وی ای وی تنظیم کنی بعد با خود کنترل ست تاپ باکس و دو کنترله باید کار کنی که کسل کننده است؟ سیستم اینم همینطوره؟
باز کاملا متوجه نشدم چرا باید مدیا پلیر بخرم مگه این دستگاه که معرفی کردین کارم رو راه نمی اندازه؟ یا همون قضیه و بحث این که اگه یه دستگاه تخصصی یه کاره بگیری بهتر از چند کاره است مطرحه؟ یا مدیا پلیر دردسر کمتری توی خوندن فرمتها داره؟ ضمنا از صداقتتون خیلی متشکرم.
شما یک بار تلویزیون را باید روی کانال AV (اگه LCD یا LED دارید روی پورت HDMI ) بگذاری و دیگه کاری با کنترل تلویزیون نداری به جز خاموش و روشن کردن تلویزیون
اگه تلویزیون شما موقع روشن شدن روی AV روشن نمیشه دیگه اون بحثش جدا است و هر بار موقع روشن شدن تلویزیون باید AV را بزنی ولی من اکثر تلویزیون هایی که دیدم روی همون کانال AV روشن میشه!
نکته
توی بعضی از خانه ها رسم است که افراد تلویزیون را با دکمه های عدد کانال روشن می کنند که دقیقاً این مشکل پیش میاد، شما باید با دکمه ON/OFF کنترل تلویزیون روشنش بکنی تا روی همون کانالی که خاموش شده، روشن بشه
دفترچه راهنمای فارسی داره
توی قم خوشبختانه این سیستم دیجیتال خیلی مشکل خاصی نداره و به راحتی جواب میدهد، یکی از دوستهام اونجا با
آنتن اکتیو رومیزی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
داره همه شبکه ها را دریافت می کنه!
تقریباً میتونم بگم به این دلیل که شما نوشتید
dvdplayer میخوام که قابلیت اتصال به هارد اکسترنالو داشته باشه؟

این راهنمایی را کردم ولی مدیا پلیر بلوسنس تی 14+ تقریباً هم رده اون HD پلیر ها است، با کیفیت 1080P و این مدل که DVD داره با کیفیت 1080i است ولی هردو با گارانتی است.

sorena_hi
26-07-2011, 09:01
بسیار ممنونم
اما سوال اولمو جواب ندادین. بحث فولدرها؟
ببینین شاید راهی وجود داشته باشه که تی وی کلا روی av روشن شه و ما بلد نیستیم تنظیم کنیم. شما بلدین؟
روش کار خانه ما: اول ست تاپ رو روی on میذاریم بعد با کنترل تی وی اونو روی av میذاریم و بعد کانال مورد نظر باز از طریق کنترل ست تاپ ضمنا متاسفانه سرعت تعویض کانالها با کنترل ست تاپ خیلی کنده و حالگیر.
منظورتون از اچ دی پلیر ها همون مارک سونیه که میخواستم بگیرم؟ تی وی من فعلا معمولیه ولی بعدا میخوام ال سیدی بگیرم که خودش دریافت دیجیتال داشته باشه.
این جمله رو میشه توضیح بدین:
مدیا پلیر بلوسنس تی 14+ تقریباً هم رده اون HD پلیر ها است، با کیفیت 1080P و این مدل که DVD داره با کیفیت 1080i است ولی هردو با گارانتی است.
این آنتن اکتیو رومیزی رو میشه بگین چطوری باید وصل کرد به تی وی. تنظیم و یا آنتن خاصی میخواد؟ یا با همین آنتنهای دریافت آنالوگ جواب میده چون نوشته : قابلیت استفاده برای انواع گیرنده های دیجیتالی که دارای گزینه "قدرت آنتن" هستند. درست متوجه نشدم. ضمنا کنترل خاص خودش رو داره و کیفیت کانالها خوبه؟ فکر نکنم به کیفت ست تاپ برسه نه؟
با سپاس:20:

majid.jon
29-07-2011, 19:30
بسیار ممنونم

این آنتن اکتیو رومیزی رو میشه بگین چطوری باید وصل کرد به تی وی. تنظیم و یا آنتن خاصی میخواد؟ یا با همین آنتنهای دریافت آنالوگ جواب میده چون نوشته : قابلیت استفاده برای انواع گیرنده های دیجیتالی که دارای گزینه "قدرت آنتن" هستند. درست متوجه نشدم.
ضمنا کنترل خاص خودش رو داره و کیفیت کانالها خوبه؟ فکر نکنم به کیفت ست تاپ برسه نه؟
با سپاس:20:
آنتن اکتیو رومیزی
نوعی آنتن است که جهت اتصال به ست تاپ باکس به بازار آمده و خدش به تنهایی برای شما شبکه دیجیتال نمی گیره!
مثل آنتن شاخه ای یا آنتن برقی ، این هم یک نوع آنتن است

homa.20
02-05-2012, 01:24
سلام . اگه امکان داره به من کمک کنین . می خواستم 4000 ساعت نوار وی اچ اس رو منتقل کنم روی هارد اکسترنال . البته می خواستم قبلش یه ویرایش بکنم و بعد روی دی وی دی یا هارد اکسترنال یا کامپیوتر ذخیره کنم .
یه دستگاه دی وی دی پلیر ال جی گرفتم که با حافظه ی داخلی 300 گیگ بود و خیلی امکانات خوبی برای تدوین و مونتاژ داشت ولی متاسفانه گارانتیش تمام شده و یه بار هم کل قسمت دی وی دی اش عوض شد چون خیلی ازش کار کشیدیم اگه بخوام فیلم ها رو کپی کنم روی دی وی دی و بعد منتقل کنم روی کامپیوتر ، ممکنه دوباره خراب بشه و کلی خرج بزاره روی دستمون .

یه دستگاه دی وی دی پلیر سراغ دارین که فیلم ها رو مستقیم روی فلش کپی کنه از طریق پورت یو اس پی ؟
البته حافظه ی داخلی هم داشته باشه و تمام فرمت هاش رو کامپیوتر شناسایی کنه.