PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجي در مورد suffring

MAXXX
11-06-2006, 03:20
سلام من ميخواستم بازي suffring رو بخرم چون از دموش خيلي خوشم اومده بود ولي يه نفر گفت جالب نيست لطفا هركي بازي كرده بگه ارزش بازي داره يا نه

kkain-blood
11-06-2006, 21:49
كدوم شمارشو 1 يا 2البته فرقي نميكنه من عاشق بازيهاي ترسناكم ولي اصلا از اين بازي خوشم نيومد البته شماره 1 باسه همين 2 رو اصلا نگرفتم!

MAXXX
11-06-2006, 22:05
خوب چرا گرافيكش مشكل داشت يا چيز ديگه؟

M E H D I
11-06-2006, 22:45
اين بازي با اين كه بسيار ترسناك هست اما ديگه يه كمي شورش رو در آورده. من كه هر وقت يه ساعت اين بازي رو مي كنم مثل اينه كه 10 ساعت يه بازي مثل Splinter رو بازي كردم. صداهاي اضافي و موزيك بسيار خشن اعصاب آدم رو خورد مي كنه. هر وقت هم كه يكي از اون موجودات رو مي كشه يا اونا به اين آسيب ميزنن سر تا پاش خوني ميشه كه آدم چندشش ميشه بهش نگاه كنه. در كل اين بازي رو من اصلا دوست ندارم. البته شايد كسايي كه از ManHunt و Pain Killer خوششون مياد از اين بازي هم لذت ببرن.

eshghal007
12-06-2006, 00:16
کلا بازی مسخره و اعصاب خرد کنیه

ALt3rnA
12-06-2006, 08:43
تایید میشه

اگه اعصابتو دوست داری تحریمش کن
اصلا ارزش نداره
همه جاش تاریک و.. مه ...

خب اینا باعث اسیب روحی میشه دیگه

bayern
12-06-2006, 09:57
سلام

بنظر من بازی suffring 2 بر خلاف نظر دوستان خیلی قشنگه .....البته این نظر منه

فرقش با شماره یک این بازی اینکه گرافیک بازی از شماره یک بهتره....ولی شماره یک بازی ترسناک تر بود و راحت نصب میشد

ولی در شماره جدید باید درایو ی که بازی را در ان می ریزی NTFS باشد و CD ROM خود را هم قطع کنی تا بتوانی بازی را اجرا

کنی
ولی در مجموع ارزش بازی کردن را دارد به شرط اینکه از خون وخون ریزی و یک کمی ترسناک بودن بازی نترسی

ALt3rnA
12-06-2006, 16:49
هر کسی نظری داره

sub-zero
12-06-2006, 18:55
سلام،

من شماره يک بازی رو فقط و فقط به خاطر اين که بازی محصول شرکت Midway بود خريدم.
اما بعد از کمی بازی به خاطر خشونت زياد ديگه اون رو ادامه ندادم!و ديگه سراغ شماره دوم اون نرفتم.
از من هم ميشنوی بيخيال اين بازی شو ! بازی اعصاب خورد کنيه !

kkain-blood
12-06-2006, 22:59
خوب چرا گرافيكش مشكل داشت يا چيز ديگه؟
هيچكدوم مشكل اصلي من gameplayسخت و افتضاح بازيه داستان و گرافيك بازي خوبه ولي به نظر من صدا گذاريش افتضاح كامله!!
به نظر من از بازي بايد خون بچكه!!!!من با خشونتش مشكل نداشتم فقط با كنترل سخت شخصيت بازي تا مياي بجنبي ميكشنت!

M E H D I
12-06-2006, 23:44
هيچكدوم مشكل اصلي من gameplayسخت و افتضاح بازيه داستان و گرافيك بازي خوبه ولي به نظر من صدا گذاريش افتضاح كامله!!
به نظر من از بازي بايد خون بچكه!!!!من با خشونتش مشكل نداشتم فقط با كنترل سخت شخصيت بازي تا مياي بجنبي ميكشنت!

:blink: منو كلا يه بار كشتن تو چند روز بازيم!!!!!!! يا من بازيم خيلي خوب بوده يا اينكه اونا زياد باهام كاري نداشتن :laughing:

من با بازيهايي كه خشونت خيلي زيادي دارن مثل ManHunt و ... كاملا مخالفم. بازي بايد در حد معقولش خشن باشه نه اينكه سر طرف رو بكني زير اره :blink:

ALt3rnA
13-06-2006, 16:27
تایید میشه

هر چیزی حدی داره

MAXXX
15-06-2006, 03:18
ممنون
ولي من هوس بازي ترسناك كردم البته معمولا استراتژيك بازي ميكنم واز خشونت بازي هم بدم نمياد حالا اگه ميشه يه بازي خفن معرفي كنيد

M E H D I
15-06-2006, 10:13
ممنون
ولي من هوس بازي ترسناك كردم البته معمولا استراتژيك بازي ميكنم واز خشونت بازي هم بدم نمياد حالا اگه ميشه يه بازي خفن معرفي كنيد

يه بازي جديد اومده كه ترسناك هم هست. Condemned Criminal Origins كه به نظر مياد بازي خوبي هم باشه. اون رو امتحان كنين.

piishii
15-06-2006, 10:19
يه بازي جديد اومده كه ترسناك هم هست. Condemned Criminal Origins كه به نظر مياد بازي خوبي هم باشه. اون رو امتحان كنين.

تایید میشه ! بازی هم ترسناکه هم ماجرای خوبی داره هم اینکه گرافیک وحشتناکی داره که اگه سیستم ضعیفی دارین نگیرید بهتره !
7 تا سی دی هم هست.

ALt3rnA
15-06-2006, 17:26
سایت رسمی داره؟؟ اطلاعات لطفا

piishii
15-06-2006, 17:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام.
چیزی که من پیدا کردم .