PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » Apple App Store مرجع برنامه ها و بازی های آیپد

Stream
23-07-2011, 19:40
سلام

همانطور که اطلاع دارید برنامه ها و بازی های آیپد از طریق App Store عرضه می شوند، در این قسمت به معرفی و بحث درباره برنامه ها و بازی ها خواهیم پرداخت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

َApp Store از طریق iTunes یا لوگوی بالا در خود آیپد قابل دسترسی است.

دقت کنید اینجا فقط محل معرفی و بحث درباره خود برنامه هاست، نه نحوه کرک کردن و نصب مجانی و ... ، برای این موارد به تاپیک .: مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

Emad HD
19-08-2011, 15:23
سلام دوستان
لینک استور قوی ترین موزیک پلیر ایپد کدومه؟
آیا موزیک پلیری هست که افکت های تصویری یا رقص نور داشته باشه هنگام پخش موزیک؟
ممنون میشم کمک کنید

bleu2u4u
29-08-2011, 15:41
Reeder for iPad By Silvio Rizzi
یه برنامه عالی برای استفاده از گودر
طرز کار برنامه هم به اینصورته که وصل میشه به اکانت گوگلتون و متن فیدهای جدید رو دانلود میکنه
بخاطر همین اگه نخواید عکس ها رو ببینید حتی میتونید از برنامه بصورت افلاین استفاده کنید
هرکدوم از فید ها رو هم که بخونید بعدا با اکانت گوگل سینک میکنه
قیمتش هم 3.99 دلار (برای کسایی که با گودر زیاد کار میکنن واقعا میرزه هرچند برنامه ضعف هایی هم داره)

Description

Google Reader Client.

- Syncs with Google Reader
- Browse by feed or folders
- Manage starred items, notes
- Support for shared items and friends' shared items
- Mark as unread
- Image caching
- State saving
- Slider control for list entries:
> slide to right to toggle read/unread
< slide to left to toggle starred/unstarred

Services/sharing:
- Send to Instapaper, ReadItLater or Readability
- Save to Delicious* or Pinbard
- Save to Zootool
- Post to Twitter
- Post to Facebook
- In-app email for sharing articles
- Instapaper and Google Mobilizer
- Open with Safari
- Copy Link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

millad1388
23-09-2011, 02:07
میخواستم چند تا نرم باری رایگان خوب معرفی کنم
غیر از خیل عظیمی از بازیها و نرم افزارهایی که توی pc داشتم و توی آیپد هم دارم فعلا دانلود میکنم یکسری بازی فقط تو برای تبلت هست مثل
NInjump hd ,erly bird hd,jump pack,
collisonEfefect=که کاملا لمسی هست و هر کی تونست قیمت پازل را تموم کند من علاوه بر تعظیم جلوی این استاد یک یادگاری هم بهش میدهم =فوق العاده هوشمندی و دید خوب میخواهد
کلا بازی زیبایی هستش توی حالت کلاسیک
بازی ماشین سواری
asphalt 6=که تا تهش رفتم:31: خیلی بازی قشنگیه و فقط چند تا ماشین باز نکردم :31:از نظر چیدمان کنترل هم که علاوه بر کامل بودن در حین بازی هم میشود اون را عوض کرد
gt free hd+=که همون بازی معروفی هست که عکسش را روی آیپد 2 میدیدیم و لازم به ذکر هست که بالاترین گرافیک را روی تبلت دارا هست ولی خیلی سخته :19:
NFS HP LITE =که اصلا کنترلش مزخرفترین تو همه بازیها هستش
fastlan=که اصلا ازش خوشم نیومد توصیه میکنم نریزید چون تا به دیوار و ...بخورید به شکل مسخره ایی مثل بازیهای سگا سرعتش افت مسخره تری میکند
=Max & the Magic Marker=یک بازی هست که روی pc داشتم و همش فکر میکردم مخصوص تبلت هست و روی آیپد نسخه رایگانش را ریختم و دیدم مراحلش با کامپیوتر هیچ فرقی نداشت! ولی تو کامپیوتر کیفیت بازی بهتر و بدتر هم میشد و فیلم بازی هم بود و ....
sls amg=که عکسهای خوبی از این ماشین هم میتونید تو آیپد بریزیذ و به عنوان عکس پس زمینه بگذارید
amg0-100=که باعث میشود بیشتر از 2 ساعت نتونید بازی کنید=البته مثل بازی قبلی عکس ماشین واقعی را کپی نمیکند
در ضمن بهترین حالت برای کنترل ماشین سواری برای من حالتی هست که اگر سمت چپ و یا راست تبلت را فشار دهید به اون سمت میرود و گاز هم خودکار خودش بدهد ! فقط دکمه ترمز را میگذارم باشد !

millad1388
23-09-2011, 20:49
یکی از جدیدترین برنامه ای که ساعت و آب و هوا است

برنامه برای 22 سپتامبر اومده یعنی دیروز :31:

emadpumad
11-10-2011, 23:05
app رسمی فیس بوک هم بلا خره برای آیپد در تاریخ 10 octobr 2011 ریلیز شد برای دانلود میتونید به سایت

مراجعه کنید خوشبختانه این برنامه مجانیه و حجمش 10 مگ میباشد

bleu2u4u
01-11-2011, 02:31
دوستان چجوری میشه لیست برنامه های 5 ستاره رو از تو ایتیونز دراورد؟

emadpumad
01-11-2011, 03:30
دوستان چجوری میشه لیست برنامه های 5 ستاره رو از تو ایتیونز دراورد؟

درود برشما
به وسيله برنامه app hits كه در آيتيونز موجود هست ميتونيد اين كار رو انجام بديد

abc2
04-11-2011, 14:25
آقا میشه یه app معرفی کنید که هم فایلهای PDF رو نشون بده هم بشه highlight کرد و ویرایش
این برنامه قطب نما ipad رو هم اگه میشه بگید . میگن خودش داره ولی من که ندیدم (یعنی بدون wifi کار میکنه) . اگه کسی میدونه معرفی کنه .

PCminister
04-11-2011, 19:16
به تعداد کاربرای آیپد دار این انجمن توی app store قطبنما هست اما به نظر من Islamic Compass با یه تیر دو نشونه.

هم قطب نماست هم قبله رو نشون میده و هم زمان اذان براتون اذان میگه.

البته توی Map که صفحه اصلیش هست قطبنما داره (البته اگه آیپدتون 3G باشه). وقتی توی Map هستید اون فلش آبی را نگه دارید بهتون Compass هم نشون میده. اصولا برنامه Map خیلی توپوله!

Thanks

abc2
04-11-2011, 20:10
به تعداد کاربرای آیپد دار این انجمن توی app store قطبنما هست اما به نظر من Islamic Compass با یه تیر دو نشونه.

هم قطب نماست هم قبله رو نشون میده و هم زمان اذان براتون اذان میگه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته توی Map که صفحه اصلیش هست قطبنما داره (البته اگه آیپدتون 3G باشه). وقتی توی Map هستید اون فلش آبی را نگه دارید بهتون Compass هم نشون میده. اصولا برنامه Map خیلی توپوله!

Thanks
ببخشید این نرم افزار شمال رو از طریف اتصال به wifi نشون میده یا از سخت افزار ایپد استفاده میکنه ؟

Hamid..God
04-11-2011, 21:01
سلام همه با contrackt killer که آشنا هستین حالا یه ورژن جدید ازش اومده به اسمه CK Zombies خیلی عالیه پیشنهاد میکنم دانلود کنید و ازش لذت ببرید راستی رایگان هم هست

PCminister
04-11-2011, 21:35
ببخشید این نرم افزار شمال رو از طریف اتصال به wifi نشون میده یا از سخت افزار ایپد استفاده میکنه ؟

همونطور که میدونید همه آیپد های 3G مجهز به GPS هستن. نرم افزار Islamic compass که معرفی شد از GPS برای تعیین موقعیت شما استفاده میکنه و بعد از اون به نشون دادن قبله و همینطور جهتای اصلی قطبنما اقدام میکنه ضمن اینکه یه سیستم جالب هم داره برای تراز نگه داشتن آیپد که قطبنما بتونه دقیقتر عمل کنه. به نظر نمیرسه این App نیازی به Wi Fi یا هر اتصال فعال اینترنتی برای اعلام داشته باشه.

اما Map برای لود کردن نقشه از روی Google حتما نیاز به یک اتصال فعال اینترنتی داره (یا 3G یا WiFi)

Thanks

abc2
05-11-2011, 00:31
همونطور که میدونید همه آیپد های 3G مجهز به GPS هستن. نرم افزار Islamic compass که معرفی شد از GPS برای تعیین موقعیت شما استفاده میکنه و بعد از اون به نشون دادن قبله و همینطور جهتای اصلی قطبنما اقدام میکنه ضمن اینکه یه سیستم جالب هم داره برای تراز نگه داشتن آیپد که قطبنما بتونه دقیقتر عمل کنه. به نظر نمیرسه این App نیازی به Wi Fi یا هر اتصال فعال اینترنتی برای اعلام داشته باشه.

اما Map برای لود کردن نقشه از روی Google حتما نیاز به یک اتصال فعال اینترنتی داره (یا 3G یا WiFi)

Thanks

الان من كه اي پد wifi only دارم يعني بدردم نميخوره اين app ؟

Stream
05-11-2011, 02:39
الان من كه اي پد wifi only دارم يعني بدردم نميخوره اين app ؟
همه آیپد ها Compass دارن و برای پیدا کردن جهت مناسب هستن، موقعیت شما هم به جای GPS از WiFi پیدا میشه که دقتش فقط کمی کمتره و برای این اپ اصلا مشکل ساز نیست.

PCminister
06-11-2011, 21:21
همه آیپد ها Compass دارن و برای پیدا کردن جهت مناسب هستن، موقعیت شما هم به جای GPS از WiFi پیدا میشه که دقتش فقط کمی کمتره و برای این اپ اصلا مشکل ساز نیست.

ممنون برادر

من نمیدونستم که iPad 2 (یا دیگر iDeviceها) این توانایی را داره که بدون GPS هم محل را ردیابی و تعیین کنه.

چون iPad 2 های WiFi به هیچ وجه امکانات GPS ندارن:

از اونجایی که iPad 2 های WiFi تجهیزات GPS یا 3G ندارن کمی عجیبه که بتونن مکان وسیله را مشخص کنن.
از اونجایی که میدونم مدیر جان رو هوا یه چیزی نمیگن!
نکته جالب اینه که iPad یا iPhone در مکانهایی که GPS جواب نمیده میتونن با کانکت شدن به Hotspotهای Wifi و دیتابیس crowd-sourced traffic مکان وسیله شما رو مشخص کنن. البته Apple اعلام کرده که این کار به هیچ وجه به این معنی نیست که این شرکت وسایل خودشو ردگیری میکنه.

تکنولوژی جالبیه. پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با Appهای GPS-Base این قسمت از خبر منتشر شده از طرف خود اپل را بخونین:

Thanks

Stream
06-11-2011, 21:31
ممنون برادر

من نمیدونستم که iPad 2 (یا دیگر iDeviceها) این توانایی را داره که بدون GPS هم محل را ردیابی و تعیین کنه.

چون iPad 2 های WiFi به هیچ وجه امکانات GPS ندارن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اونجایی که iPad 2 های WiFi تجهیزات GPS یا 3G ندارن کمی عجیبه که بتونن مکان وسیله را مشخص کنن.
از اونجایی که میدونم مدیر جان رو هوا یه چیزی نمیگن!

از یه تکنیک خیلی جالب استفاده میشه.

شما وقتی با یه دیوایس که GPS داره به WiFi متصل می شید مک آدرس اون روتر رو به محل شما در یه دیتابیس وصل می کنه و از اون به بعد دیگه اگه کسی به اون شبکه متصل بشه (با وسیله ای که GPS نداره) یه مختصات حدودی از موقعیت اون شخص داره، وقتی تعداد این دفعات زیادتر باشه مختصات اون روتر دقیق تر بدست میاد و اگه شما چندین شبکه وایرلس رو پیدا کنید خیلی دقیق می تونه محل رو تشخیص بده! این تکنیک در Skyhook هم استفاده میشه (که البته اپل از دیتابیس Skyhook هم استفاده می کنه). برای همینه که همیشه می نویسه فعال کردن Wi-Fi به بالا رفتن دقت موقعیت شما کمک می کنه.

اگه با دستگاه هایی که GPS ندارن در خیابون ها بگردید و موقعیت خودتون رو ببینید تجربه جالبیه :دی به خصوص با ماشین!

ها؟ :دي

emadpumad
06-11-2011, 23:26
سلام همه با contrackt killer که آشنا هستین حالا یه ورژن جدید ازش اومده به اسمه CK Zombies خیلی عالیه پیشنهاد میکنم دانلود کنید و ازش لذت ببرید راستی رایگان هم هست
درود بشما
ممکنه لینک دانلود این برنامه یا حد اقل اسم کاملش رو بگذارید؟
آخه هرچی میگردم نمی تونم پیداش کنم
bleu2u4u
10-11-2011, 17:49
درود بشما
ممکنه لینک دانلود این برنامه یا حد اقل اسم کاملش رو بگذارید؟
آخه هرچی میگردم نمی تونم پیداش کنم
Contract Killer

Contract Killer: Zombies

نمیدونم چی شده همه گیر دادن به این زامبیای بدبخت؟

emadpumad
10-11-2011, 20:10
Contract Killer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدContract Killer: Zombies

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمیدونم چی شده همه گیر دادن به این زامبیای بدبخت؟
چقدر عصبانی ؟
اگه بازی بهتر سراغ دارید معرفی کنید
بابت لینکها ممنون

bleu2u4u
11-11-2011, 15:38
چقدر عصبانی ؟
اگه بازی بهتر سراغ دارید معرفی کنید
بابت لینکها ممنون

کی عصبانیه؟من یا زامبیه؟
برای مورد دوم هم تو برناممه که همه بازیهای خودم رو تو یه پست کوچیک معرفی کنم

abc2
12-11-2011, 00:00
دوستان دیروز من یه app پیدا کردم که خیلی به کارم اومد به نام Notes . که باهاش میشد جزوه بنویسی به اشکال مختلف بعد روش صدا هم بزاری حتی فایلهای PDF رو اضافه کنی به اون جزوت و ... و free هم هست . فقط یه مشکلی داره وقتی فارسی مینویسی بعد از نوشتن وقتی Page رو عوض میکنی و دوباره برمیگردی به همون صفحه ، همه چیز چپ چین میشه البته جمله ها بهم نمیریزه ولی مثلا اگه یه خطی رو تا نصفه نوشته باشی اول جمله میاد وسط خط و یجورایی ضایس میخوام ببینم کسی این مشکلو بلده رفع کنه یا اگه برنامه ای هست که این مشکلو نداره اگه میشه معرفی کنید با همین امکانات . ممنون

emadpumad
18-12-2011, 23:19
يه خبر خوش براي خوره هاي بازي فوتبال
چند روز هست كه نسخه فول بازي real soccer 2012 به صورت مجاني داخل اپ استور گذاشته شده پيشنهاد ميكنم تا قبل از اينكه پولي بشه حتما دانلودش كنيد حجمش هم حدود ٤٣٠ مگ هست
من كه دانلود كردم و داره خيلي بهم خوش ميگذره

soheilnouri
19-12-2011, 10:47
بهترین نرم افزار برای مدیریت دخل و خرج چیه تو IOS?

البته من الان سه تا نرم افزار نصب کردم...به این نام های:

EXPENSE1

HOME BUDGET

MONEY

اینکه فکر می کنید ریال رو هم به عنوان ارز رایج داشته باشن یا نه؟

soheilnouri
20-12-2011, 20:51
يه خبر خوش براي خوره هاي بازي فوتبال
چند روز هست كه نسخه فول بازي real soccer 2012 به صورت مجاني داخل اپ استور گذاشته شده پيشنهاد ميكنم تا قبل از اينكه پولي بشه حتما دانلودش كنيد حجمش هم حدود ٤٣٠ مگ هست
من كه دانلود كردم و داره خيلي بهم خوش ميگذره

عماد عزیزم real soccer 2012 بازی انحصاری اپل هستش؟من تا حالا نشنیده بودم چنین اسم بازی فوتبالی او...حال میده؟

emadpumad
21-12-2011, 02:28
عماد عزیزم real soccer 2012 بازی انحصاری اپل هستش؟من تا حالا نشنیده بودم چنین اسم بازی فوتبالی او...حال میده؟
یکی از بهترین فوتبالهاییه که میشه بازی کرد مثل پلی استیشن میمونه با گرافیک فوقوالعاده میتونی تیم بسازی
تو بازی تمام امکانات مثل دریبل و پاس تو عمق و همه چی هست

ali_phd71
21-12-2011, 11:04
سلام دوستان
یه برنامه هست حتما دانلود کنید واسه مدت محدود رایگانه.اسمش هم یک هزار مکان که قبل از مرگ باید دید.

این هم یه برنامه ی بسیار بسیار عالی هست که توسط یه شرکت معروف واسه ایران ساخته شده توصیه میکنم اینو بخرید واسه اینکه حمایت بشه و اپدیتشم بیاد برنامه جی پی اس افلاین ایفون و ایپد

دوستان یه سایت هست appshoper خیلی معروفه برنامش هم رایگان توی ایتونز موجوده جدیدترین بازی هایی که رایگان شده یا قیمتشون کم شده یا تازه ریلیز شده همه رو میزنه خیلی معروفه توصیه میکنم حتما از سایتش استفاده کنید یا برنامشو دانلود کنید.

sina818
29-12-2011, 14:30
برنامه Remote Desktop مجانی که نیاز به اینترنت هم نداشته باشه سراغ ندارید دوستان؟

Stream
29-12-2011, 18:35
برنامه Remote Desktop مجانی که نیاز به اینترنت هم نداشته باشه سراغ ندارید دوستان؟
TeamViewer HD

بهترین مجانیه البته برنامه های پولی بهتر و سریعتر هم هستن.

emadpumad
29-12-2011, 20:45
TeamViewer HD

بهترین مجانیه البته برنامه های پولی بهتر و سریعتر هم هستن.

درود بر آرمان عزيز
اين برنامه بدون اينترنت كار ميكنه ؟؟

sina818
31-12-2011, 17:46
درود بر آرمان عزيز
اين برنامه بدون اينترنت كار ميكنه ؟؟

این سوال من هم هست!!!
بعد یه چیز دیگه
برنامه Video نگاه کردن من از کار افتاده و فقط یه صفحه مشکی رو نشون میده
برنامه مجانی برای ویدئو نگاه کردن نمی شناسید؟

emadpumad
31-12-2011, 17:52
این سوال من هم هست!!!
بعد یه چیز دیگه
برنامه Video نگاه کردن من از کار افتاده و فقط یه صفحه مشکی رو نشون میده
برنامه مجانی برای ویدئو نگاه کردن نمی شناسید؟
درود
خیر این برنامه بدون اینترنت کار نمی کنه . فکر کنم آرمان عزیز اون بخش رو مد نظر قرار ندادند.
برای دیدن ویدیو میتونید از برنامه های فری player x
oplayer Hd free
flex player و یا 3 دلار خرج کنید و از برنامه بی نظیر AV Player HD لذت ببرید که حقیقتا فوقوالعادست !
تمام امکاناتی که بهش احتیاج دارید رو در اختیارتون قرار میده .مثل پخش زیرنویس .تغییر نام
پوشه درسا کردن و از همه مهم تر پخش ویدیو ها با کیفیت 720 پی و گاها 1080 !

zohair2
19-01-2012, 10:02
سلام . میشه یه برنامه ماشین حساب مهندسی پیشرفته که انواع محاسبات رو از جمله رسم نمودار ها انجام بده معرفی کنید ؟ رایگان و پولی بودنش مهم نیست فقط مخوام بدونم هست همچین برنامه ای یا خیر ؟ ضمنا برنامه ND0 RPN رو خودم دیدم و نصبش کردم اصلا نمیشه باهاش کار کرد .
ممنون

JoWkErsSs
19-01-2012, 16:18
سلام . میشه یه برنامه ماشین حساب مهندسی پیشرفته که انواع محاسبات رو از جمله رسم نمودار ها انجام بده معرفی کنید ؟ رایگان و پولی بودنش مهم نیست فقط مخوام بدونم هست همچین برنامه ای یا خیر ؟ ضمنا برنامه ND0 RPN رو خودم دیدم و نصبش کردم اصلا نمیشه باهاش کار کرد .
ممنون

اینجور برنامه ها بری آیفون و آیپاد تاچ خیلی زیاده ... ولی برای آیپد فکر نکنم به راحتی پیدا بشه ....:41:

emadpumad
19-01-2012, 18:12
ممنون
اتفاقا من یک مدت پیش یک همچین برنامه ای نصب کردم که مجانی هم بود
ولی اینقدر پیپیده بود که سر ازش در نیاوردم و پاکش کردم
اسمشو یادم نیست ولی یادمه داخل app store سرچ کردم calculator و کلی ماشین حساب آورد .
آیکونش یه پی یونانی بزرگ نوشته بود

Hamid..God
19-01-2012, 18:23
اتفاقا من یک مدت پیش یک همچین برنامه ای نصب کردم که مجانی هم بود
ولی اینقدر پیپیده بود که سر ازش در نیاوردم و پاکش کردم
اسمشو یادم نیست ولی یادمه داخل app store سرچ کردم calculator و کلی ماشین حساب آورد .
آیکونش یه پی یونانی بزرگ نوشته بود

آره منم این رو داشتم خیلی باحال بود
نمودار هم برای تابع میکشید

JoWkErsSs
19-01-2012, 18:33
من دانلودش کردم ...کاراییش فوق العاده بالاست ...ممنون ...پیشنهاد میکنم دانلود کنین .......

bleu2u4u
27-01-2012, 15:40
بهترین app برای ماشین حساب تو ios برنامه Wolfram Calculus Course Assistant هست
کسایی که با موتور جستجوی wolframalpha ;ار کرده باشن میدونن که چه شاهکاریه
این برنامه رو هم همون شرکت ساخته و از داده های همون سایت استفاده میکنه
بنظر من یکی از اولین برنامه هایی که باید روی یه ایپد نصب بشه همینه
البته برای حل مسائل نیاز به اینترنت داره تا به سرور وصل بشه (با کمترین سرعت هم کارش راه میفته)
فقط کافیه یه مسئله بهش بدید دیگه نمیتونید از پاش بلند بشید

hike
10-03-2012, 18:50
درسته که تحریم apple App store برداشته شده؟

emadpumad
11-03-2012, 00:08
درسته که تحریم apple App store برداشته شده؟

هنوز این موضوع به صورت کامل تایید نشده
ولی من شخصا بدون روش تغییر آیپی موفق نشدم یک برنامه رو به صورت کامل از اپ استور دانلود کنم
یعنی اینکه برنامه دانلود میشه ولی وسطاش ارور میده و چند بار باید از اول دانلود کنم تا درست بشه
ولی خیلی ها این مشکل من رو نداشتن و تونستن بدون تغییر آیپی از امکانات اپ استور استفاده کنند
احتمالا تا چند روز دیگه این مشکلات کامل بر طرف خواهد شد

hike
05-04-2012, 12:38
خوشبختانه تحریم اپل استور برای من و بعضی از دوستان از روزهای اول سال 91 بالاخره برداشته شد.

داشتم در مورد نرم افزار instagram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می خواندم که برای عکس گرفتن و اعمال فیلترهای مختلف روی عکس و اشتراک گذاری استفاده میشه و چند روزی است که نسخه اَندرویدش هم عرضه شده. منتها کاربرهای ios به مزاقشون خوش نیومده و در توییتر با تگ #teamiphone از این مورد ابراز ناخرسندی کردند انگاری که به اونها به چشم شهروند درجه دو نگاه میکنند، ولی اینقدر این برنامه پرطرفداره که دقیقه‌ای 2000 ثبت نام انجام میشه (ios , android)

bleu2u4u
30-04-2012, 13:44
کسایی که Death Rally رو بازی کردن و از هندلینگ بدش اعصابشون بهم ریخته برن و Road Warrior Racing رو دانلود کنن که شاهکاریه در نوع خودش
با اینکه گرافیکش اصلا در حد و اندازه های death rally نیست ولی هیجان و لذتش خیلی از اون بالاتره
الان تقریبا یه 20 روزیه منو معتاد خودش کرده
بازی مجانیه (البته توی بازی یه میشه امتیاز خرید)

soroshea
16-05-2012, 20:06
Dolphin HD
یه مرورگر خیلی توپ که Free هم هست .

JoWkErsSs
22-07-2012, 08:52
درود! نسخه جدید Adobe Reader برای دستگاه های iOS منتشر شد. در این نسخه از Adobe Reader به راحتی می توانید فایل های PDF را مشاهده کرده و از آنها استفاده کنید و در صورت تمایل آنها را به اشتراک بگذارید.

امکانات جدید در این نسخه :

اضافه کردن متن دلخواه به فایل PDF به کمک ابزار Add Text Tool
مدیریت بهتر و کاملتر فایل های PDF، ( جابه جایی، تغییر نام و ....)

لینک آیتونز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hormozan m
01-08-2012, 15:24
سلام دوستان بلاخره مشکل اجرای فایل های Mkv با کیفیت 1080 FullHD حل شد ! الان میتونید av player ورژن 1.5 رو نصب کنید که کاملا هم با new iPad هم سازگاره ( تست کردم ) .

فایل هایی که من تست کردم : mkv 1080 p 1.5 GB - Mkv 1080 p 5.3 GB - Mkv 1080 P 3 GB with 9.5 av biterate !

تمام فایل ها بدون کوچکترین لگ اجرا شدن !

برای دانلود :

لینک آیتونز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کرک شده از appleapps : ( آیپد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

لینک کرک شده از appleapps : ( آیفون و آیپاد تاچ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](v1.500+v1.505+os40)-([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

sh2si
03-08-2012, 05:28
درود
سوالي براي من پيش اومده. آيپد ٢ حد اكثر رزولوشني كه داره كيفيت 720p هست كه تو آيپدهاي جديد فكر كنم يكم بالاتر از 1080p شده.
آيا اين نرم افزار همه فيلمها رو 720p خروجي ميده يا امكان تشخيص دستگاههاي جديد رو هم داره
تو App Store كه فقط ميگه ساپورت ١٠٨٠ رو آيپد دو و نيو

Sent from my iPad using Tapatalk HD

halflife g
03-08-2012, 21:04
سلام دوستان من چند تا برنامه مي خواستم بخرم در نتيجه گفتم از اهالي فن سوال بپرسم :

بهترين برنامه براي پخش انواع فايلهاي ويديويي چيه؟
بهترين برنامه براي اديت عكس چيه؟
بهترين برنامه براي دانلود ويديو چي هست؟يعي برنامه اي كه كار IDMرو بتونه تو آيپد انجام بده......
بهترين برنامه واسه تايپ كه بتونه امكانات مختلف تايپ بده و بشه تو pc هم فرمتشو شناسوند

ممنون ميشم به اين ٤سوال جواب بدين....... مرسي

hormozan m
04-08-2012, 21:25
درود
سوالي براي من پيش اومده. آيپد ٢ حد اكثر رزولوشني كه داره كيفيت 720p هست كه تو آيپدهاي جديد فكر كنم يكم بالاتر از 1080p شده.
آيا اين نرم افزار همه فيلمها رو 720p خروجي ميده يا امكان تشخيص دستگاههاي جديد رو هم داره
تو App Store كه فقط ميگه ساپورت ١٠٨٠ رو آيپد دو و نيو

Sent from my iPad using Tapatalk HD

سلام . میتونید با این نرم افزار 1080P رو با آیپد 2 پخش کنید ولی آیپد 2 حداکثر با رزولوشنی که ساپورت میکنه پخش میکنه !!!

( قبل از این آپدیت هم میتونست پخش کنه ولی ریپ میزد )

hormozan m
04-08-2012, 21:29
سلام دوستان من چند تا برنامه مي خواستم بخرم در نتيجه گفتم از اهالي فن سوال بپرسم :

بهترين برنامه براي پخش انواع فايلهاي ويديويي چيه؟
بهترين برنامه براي اديت عكس چيه؟
بهترين برنامه براي دانلود ويديو چي هست؟يعي برنامه اي كه كار IDMرو بتونه تو آيپد انجام بده......
بهترين برنامه واسه تايپ كه بتونه امكانات مختلف تايپ بده و بشه تو pc هم فرمتشو شناسوند

ممنون ميشم به اين ٤سوال جواب بدين....... مرسي

سلام !

1. AV PLAYER HD 1.5 or higher

2. iPhoto ( نظر شخصی ) البته PS touch هم هست !

3. به خوبی idm نیستن ولی idownloader و downloader !

4. اگر مک دارید Pages ! یا Quick office HD

JoWkErsSs
22-08-2012, 16:37

نسخه جدید Skype 4.1 منتشر شد. در این نسخه از این نرم افزار محبوب و پرطرفدار، شاهد امکان ارسال و دریافت تصویر در هنگام مکالمه هستیم.

قابلیت های موجود در Skype 4.1

ارسال و دریافت تصویر
به روز شدن تنظیمات امنیتی
رفع باگ ها در بخش بلوتوث و تماس ها
تغییرات ظاهری در محیط برنامه
رفع برخی باگ های جزئی

دانلود Skype 4.1 برای آیفون و آیپاد تاچ
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Skype 4.1 برای آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VAHID
27-08-2012, 18:57

اولین بار که استیو جابز آیپد را به دنیا معرفی کرد، خبری از دوربین در آن نبود. اما پس از گذشت زمان و درخواست مکرر کاربران، اپل سرانجام مجبور شد تا دوربین را به آیپد ۲ اضافه کند. این دوربین که کیفیت چندانی نداشت، نارضایتی‌هایی را با خود به همراه آورد تا اینکه سرانجام اپل در آیپد نسل سوم با استفاده از تکنولوژی iSight یک دوربین قدرتمند ۵ مگاپیکسلی را در اختیار کاربران قرار داد. اپلیکیشنی که به صورت پیش‌فرض در iOS قرار داده شده است، با وجود پیشرفت هایی که در طی نسخه‌های پیاپی داشته، اما هنوز ضعف‌های بسیاری دارد و شاید برای کسانی که دوست دارند با آیپد خود عکس‌های حرفه ای تری بگیرند، چندان دلچسب نباشد.

اپلیکیشن ProCamera یکی از برنامه‌های عکاسی است که برای آیفون‌دارها نامی آشنا به شمار می‌رود و حالا این اپلیکیشن امکانات متعدد خود را با نسخه ProCamera HD به آیپد آورده. شما در این اپلیکیشن می‌توانید از پتانسیل واقعی دوربین آیپد خود بهره ببرید و هنر عکاسی‌تان را به خوبی بروز دهید.

در قسمت عکاسی این برنامه شما می‌توانید منو و دکمه عکاسی را در تمام صفحه جا‌به‌جا کنید و آن را جایی قرار دهید که راحت تر هستید. امکان فوکوس چندگانه نیز یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن به شمار می‌رود. شما همچنین می‌توانید با استفاده از حالت RapidFire عکس‌های پشت سر هم را با کمترین فاصله زمانی تهیه کنید و خیالتان راحت باشد که به کمک ویژگی Anti-Shake image Stabilizer ، لرزش دست شما کمترین تاثیر ممکن را بر روی عکس‌ها خواهد گذاشت. تنظیمات متعددی نیز جهت کنترل نور و سایر موارد در این اپلیکیشن گنجانده شده. در ضمن اگر دوست دارید تا خودتان هم در عکس باشید، می‌توانید از قابلیت Self-timer بهره ببرید که امکان عکس‌برداری خودکار با تاخیر چند ثانیه ای را به آیپد اضافه می‌کند.

در قسمت ویدیو نیز می‌توانید صحنه ها را با کیفیت 1080p در آیپد جدید و 720p در آیپد 2، شکار کنید. در حین فیلمبرداری نیز می‌توان از صحنه‌های دلخواه عکس گرفت و یا با استفاده از زوم 6x، جزییات را با کیفیتی بالا به ثبت رساند. در نهایت نیز می‌توان تصاویر گرفته شده با این اپلیکیشن را در شبکه‌های اجتماعی مورد نظر، به راحتی به اشتراک گذاشت.

این اپلیکیشن به همراه امکانات متعددش برای آیپد 2 و آیپد جدید تهیه شده است و بر روی iOS 5 به بالا، قابل اجرا است. شما می‌توانید این برنامه را با حجم ۹ مگابایت و قیمت ۲.۹۹ دلار از اپ استور دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمایید.

narenji.ir

andimeshk0642
27-09-2012, 06:09
سلام خسته نباشین دوستان نیمباز برای آیپد میخواستم اگه کسی لینک مستقیم سراغ داره خواهشا بذاره
باتشکر

Rhodes
27-09-2012, 10:21
سلام خسته نباشین دوستان نیمباز برای آیپد میخواستم اگه کسی لینک مستقیم سراغ داره خواهشا بذاره
باتشکر

دوست من این برنامه free هست... خودتون راحت از اپ استور دانلود کنید ...

bleu2u4u
29-09-2012, 22:39
امروز داشتم برنامه هام رو اپديت ميكردم, يه چند تاشون تو اولويت بودن كه يكيشون avplayerhd بود
هرچي تو ايتيونز دنبالش گشتم چيزي پيدا نكردم
گفتم شايد بخاطر سرچ زيغي ايتيونزه
از تو گوگل سرچ كردم متوجه شدم برنامه از تو ايتيونز پاك شده
نميدونم چرا پاك شده ولي واقعا حيفه برنامه فوق العاده ايي بودم
خودم اون اوايل كه ايپد گرفته بودم همه برنامه هاي معروف پخش رو نصب كردم avplayerhd از همه شون يه سر و گردن بهتر بود(حداقل تو پخش ويديوهاي mkv با بيتريت بالا چند پله جلوتر از باقي بود)

Stream
29-09-2012, 22:48
امروز داشتم برنامه هام رو اپديت ميكردم, يه چند تاشون تو اولويت بودن كه يكيشون avplayerhd بود
هرچي تو ايتيونز دنبالش گشتم چيزي پيدا نكردم
گفتم شايد بخاطر سرچ زيغي ايتيونزه
از تو گوگل سرچ كردم متوجه شدم برنامه از تو ايتيونز پاك شده
نميدونم چرا پاك شده ولي واقعا حيفه برنامه فوق العاده ايي بودم
خودم اون اوايل كه ايپد گرفته بودم همه برنامه هاي معروف پخش رو نصب كردم avplayerhd از همه شون يه سر و گردن بهتر بود(حداقل تو پخش ويديوهاي mkv با بيتريت بالا چند پله جلوتر از باقي بود)

نسخه آخر AVPlayerHD به خاطر باگ ها و ... از استور خارج شد و خودشون ترجیح دادن نسخه قبلی رو عرضه نکنن و صبر کنن تا نسخه بعدی آماده بشه. راه بهتر از همه برای پخش MKV ها Remux کردن ویدیو ها قبل از انتقال و پخش با استفاده از Hardware Acceleration آیپده.

bleu2u4u
12-10-2012, 18:06
تا چند وقت پیش Fieldrunners یکی از بازیهایی بود که نصبش روی هر idevice یی واجبه
این بازی که توی پلتفرم های مختلف عرضه شده بود (من خودم نسخه psp ios android اش رو بازی کردم بهترین کارایی مربوط به نسخه ipad بود)
همچنین به عنوان یکی از بهترین tower defence های تاریخ شناخته شده
حالا نسخه دومش هم عرضه شده با امکانات خیلی بیشتر نسبت به نسخه اول
57423
57422
57424
57425
57426
از اینجا میتونید با قیمت 10.99 دلار یا 38 هزارتومان خریداری کنید

اینم لینک مستقیم بازی بصورت کرک شده که کاربر persianfarshad برامون مستقیم کرده
یا از اینجا که خودم مستقیم کردم

VAHID
05-11-2012, 18:12
فارنت: اطلس کالینز برای آی‌پد و آیفون اطلاعات بین المللی از بیش از ۲۰۰ هزار مکان در جهان را گردآوری کرده است که شما می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد این اماکن بدست آورید و این اطلس نه تنها یک ابزار بسیار عالی برای یادگیری افراد است بلکه می‌تواند در کلاس درس و سخنرانی‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شایان ذکر است که شما در نسخه دریافتی از فروشگاه اپ استور تنها حجم کمی از اطلاعات را دریافت می‌کنید و برای اینکه تمامی نقشه‌های ممکن را داشته باشید با یک اتصال وای فای یا اینترنت پرسرعت میتوانید به بروز ترین اطلاعات و همچنین اطلاعات تکمیلی دست پیدا کنید.شما در این برنامه بسیار ارزشمند میتوانید به اطلاعاتی همچون:نقشه ماهواره‌ای: یک نقشه بسیار جامع ماهواره‌ای از زمین از فضا که دارای جزئیات بسیار خوبی است.نقشه فیزیکی: نقشه‌های ۳ بعدی با نمایش عواملی همچون اقیانوس ها،کوه‌ها و بیابان‌هانقشه سیاسی: تمامی قلمروها و مرزها ،اتحادهای سیاسی و اقتصادی و نقشه های تاریخی که اثرات اکتشاف،استعمار و درگیری‌ها را نشان می‌دهد.محیط زیست: تاثیر زندگی بشر در جهان طبیعی و اینکه کشورها چه اقداماتی در مورد مسائل زیست محیطی از قبیل الودگی ها و از دست رفتن جنگل‌ها انجام داده‌اند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جمعیت: آمار در مورد افراد ساکن در کره زمین و عواملی همچون روند رشد یا کاهش جمعیت،مهاجرت،نرخ مرگ میر و تولدارتباطات: جهان فناوری چگونه به همدیگر متصل است و عواملی همچون پوشش تلفن همراه استفاده از اینترنت و تعداد خطوط تلفن مشخص شده‌اند.انرژی:توزیع منابع انرژی که در کنار آن الگوهای تولید و مصرف انرژی در جای جای نقاط جهان نمایش داده میشوند.هر نقشه در ابتدا به صورت یک جهان نمایش داده می‌شود و شما میتوانید بر روی آن زوم کرده و اطلاعات بیشتری در مورد ان بدست اورید و نقاط مورد علاقه که بیشتر در مورد انجا بررسی انجام داده اید توسط یک آیکون به شما نمایش داده میشود و در ضمن میتوانید اطلاعات بیشتر را با یک کلیک بر روی دکمه اطلاعات در مورد محل سکونت خود بدست اورید.یکی از نکات جالب برنامه رنگ آمیزی خاص آن است بدین معنی زمانی که شما نقشه جمعیت را بررسی میکندی هر نقطه از جهان با رنگ خاصی به نمایش درمی آیند و در پایین نقشه نیز ذکر شده است که هر رنگ نشانه چه موردی است .متاسفانه نقشه های موجود امکان زوم کردن بیش از حد را ندارند و در صورت زوم زیاد شما به سرویس نقشه های اپل هدایت میشود که بالطبع کامل نبوده و بسیاری از نقاط در جهان هنوز بر روی نقشه های اپل کامل نیستند و ای کاش برنامه امکان زوم بیشتر را بر روی سرویس نقشه گوگل امکان پذیر میکرد.به طور کلی عملکرد اطلس کالینز بسیار عالی است و ما با انبوهی از اطلاعات فراوان همراه با هر نقشه روبرو میشویم و پیمایش بر روی نقشه ها نیز به خوبی صورت میگیرد و در صورت داشتن کوچکترین مکس بر روی هر نقطه سریعا اطلاعات در مورد آن نقطه برای شما به نمایش در می اید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خوب:اطلس جهان با نقشه های رنگی بسیار عالی و اطلاعات به روز شده از پوشش تلفن همراه به همراه منابع انرژی و تهدیدهای زیست محیطی-نمایش نقشه به صورت آفلاین در مقیاس ۱ به ۲ میلیون به علاوه زوم بیشتر با سرویس نقشه اپل-کاوش ماهواره ای نقشه های فیزیکی و سیاسی بسیار دقیق و به روز شده-پژوهش در عمق تاریخ هر کشور به همراه اطلاعات فراوان رد مورد جزئیات ان-کشف بیش از ۲۰۰ هزار شهر کوچک،شهرهای بزگ به صورت فوری و با سرعت بسیار بالا از طریق جستجو حتی زمانی که آنلاین نیستید.-در زمانی که آنلاین هستید میتوانید به صورت آنی به بروز ترین اطلاعات در این اطلس دست پیدا کنید.دارای سیستم یکپارچه بین آیفون و آی پد برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات لازم-به زودی نقشه های اقتصادی ،آب و هوا،توسعه جهانی ،میراث جهانی یونسکو و.. به ان افزوده خواهد شد.بد:-هر چند برنامه مذکوردارای سرعت بارگذاری بالایی است ولی اگر در یک مکان مکث زیادی کنید و بالافاصله بخواهید به مکان بعدی بروید برنامه دچار کندی و لگ خواهد شد.-اگر شما زوم زیادی بخواهید انجام دهید به سرویس نقشه اپل هدایت میشود و این اتفاق با توجه به اینکه این سوریس هنوز کامل نشده است برای کاربران ناخوشایند خواهد بود.نتیجه گیری:اطلس کالینز یک برنامه جغرافیایی بسیار عالی است که اطلاعات طبقه‌بندی شده را به شما ارائه میدهد و برای افرادی که به طور معمول دارای اطلاعات جغرافیایی چندانی نیستندیک گزینه و گنجینه بسیار ارزشمند است و با افزوده شدن نقشه های بیشتر به طور یقین این بهترین برنامه اطلس برای بستر iOS است.لینک فروشگاه آی‌تونز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farnet.ir

choobin12
03-12-2012, 18:51
سلام دوستان کسی برنامه ای سراغ داره که پاورپوینت هارو همراه با افکت هاش باز کنه؟من چندین برنامه نصب کردم اما فقط اسلاید هارو مثل یه عکس نشون میده...
(جیلبریک نیستم پس لطفا free باشه)

isbn
06-06-2013, 19:16
برای من با سه تا نت بازم App store باز نمیشه !

mahsa.artmis
06-01-2014, 22:59
سلام. من تازه آیپد ایر خریدم. شاید جای سوالم این قسمت نباشه ولی اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
من چندتا بازی و برنامه از اپل استوردانلود کردم ولی نمیتونم برزم تو ایپد. خیلی سرچ کرم.مشکل ینجاست که وقتی تو دوایز رو اسم ایپد میزنم بالای صفحه فقط Summary میاد. نه عکس میتونم بریزم نه فیلم نه برنامه. چیکار باید بکنم؟ یکی کمک کنه.از آیپدم هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم.فقط همون بازی هایی که موقع خرید ریختن دارم.

nesvapc
07-01-2014, 20:27
سلام. من تازه آیپد ایر خریدم. شاید جای سوالم این قسمت نباشه ولی اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
من چندتا بازی و برنامه از اپل استوردانلود کردم ولی نمیتونم برزم تو ایپد. خیلی سرچ کرم.مشکل ینجاست که وقتی تو دوایز رو اسم ایپد میزنم بالای صفحه فقط Summary میاد. نه عکس میتونم بریزم نه فیلم نه برنامه. چیکار باید بکنم؟ یکی کمک کنه.از آیپدم هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم.فقط همون بازی هایی که موقع خرید ریختن دارم.
اگر درانتقال به ایپاد اشکال دارید خوب جرا توسط خودایپاد برنامه رادانلودنمیکنید اینطوری مستقیما روی خود ایپادریخته میشود. ازاپ استور خود ایپاد استفاده کنید
برای ریختن برنامه های گرفته شده توسط مثلا لب تاب باید بعداز وصل به لب تاب وکلیک روی نام ایپاد خودتان درزمان وصل دستگاه ها بهم باید synk کنید که به ایپاد انتقال داده شوند