PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

salavan
26-10-2012, 12:08
دنبال تبلتی با این مشخصاتم

قیمت حدود 700
بهترین کیفیت ساختو با این قیمت داشته باشه

بین اینا کدوم کیفیت بهتره :

8" HYUNDAI Rock X
HYUNDAI Hold X "7
Ainol Flame "7
Window N90 Dual Core"9.7

اندازه صفحه خیلی مهم نیست
تو این مشخصات مدل مشابه بهتری هم هست بگید ممنون میشم

Amin_92998
03-11-2012, 13:05
سلام یه تبلت 10 اینچی تا سقف 1200 می خوام بخرم . همه کار هم می خوام باهاش بکنم و همه چیزش برام مهمه . ولی بازی سنگین نمی خوام اجرا کنم . همین . ممنون میشم راهنمایی کنین

diamond87
03-11-2012, 15:56
من دنبال وسیله ای هستم که به شه با اون راحت pdf ها روخواند اما پول خیلی زیادی ندارم... یه چیزی باشه که بشه از درد سر pdf خوانی کامپیوتر خانگیم راحت کنه شما چی رو معرفی می کنید قیمت برام مهمه که پایین باشه نه می خوام برم به اینترنت نه می خوام بازی کنم ولی می خوام فارسی و عکس رو ساپورت کنه... شما چی رو معرفی می کنید؟؟
در ضمن این تبلت هایی که تلوزین به عنوان تبلت ایرانی معرفی می کنه کسی با هاش کار کرده قیمتی دارین ....

[QUOTE=arian-sr599;7253998]با توجه به مصرفی که فرمودید و قیمت پایین بنظر نمیرسه بیش از۵۰۰تومن هزینه کردن منطقی باشه. ایکاش محدوده قیمت هم می گفتین اما من بشما این مدل رو پیشنهاد می کنم:
Innovel I701S

مشخصات کلی:- وزن 310 گرم
پردازنده:ARM Rockchip 2906 Cortex A8 1.0GHz
دیسک درایو:حافظه داخلی 4 GB
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7.0 اینچ
امکانات:WiFi - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - USB - HDMI
سایر مشخصات:Google Android نسخه‌ی 4.0 (Ice Cream Sandwich) - کارکرد باتری جست و جو در اینترنت با Wi-Fi، دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی تا 5.5 ساعت

سلام دوستان عزیز و با تشکر از جوابای خوبتون منم دقیقا دنبال یه تبلت با ساپورت کتابای الکترونیکی هستم و موزیک و فیلمم ساپورت کنه ولی خواه نا خواه بعضی وقتا لپ تاپ در دسترس نیست و میخوای از اینترنتش هم استفاده کنی بنابراین یا باید سیم کارت بخوره یا ساپورت وای فای داشته باشه مدلی که شما معرفی کردید خیلی مدل خوب و ارزون قیمتیه (نمیتونم خیلی هزینه کنم) و یه مدل خیلی خیلی شبیه به اون hyundai 731 است(hyundai 731، 200 گرمی سنگین تره ولی در عوض از arm9 بهره میبره و رمش 8 گیگه) که هر دوشن وای فای دارن ولی سیم کارت نمیخورن حالا مدلی توی این دنج قیمت مد نطرتون هست یا یکی از این دو مدل و بگیرم با یه مودم wifi

دوستا کمک کنن لطفا

masood hashemy
08-11-2012, 18:46
سلام /من یک تبلت 4.3 یا 5.7 اینچی با سیستم اندروید 4 می خواهم. قیمت مهم نیست اما حدود قیمت را بنویسید. هر چه سبک تر و کم مصرفتر بهتر /با تشکر

a.toraby
09-11-2012, 12:38
سلام /من یک تبلت 4.3 یا 5.7 اینچی با سیستم اندروید 4 می خواهم. قیمت مهم نیست اما حدود قیمت را بنویسید. هر چه سبک تر و کم مصرفتر بهتر /با تشکر

تبلت ۴.۳ اینچی نداریم که!

AMIR REZAs
09-11-2012, 20:51
قیمت حدود 400 تا 600 هزار تومان پیشنهادتون چیه ؟

ممنون

alone-yaser
10-11-2012, 11:51
سلام چند مدل تبلت هیوندای 10 اینچی داخل کشور وجوود داره؟

میخواستم قیمتش رو بگید.

متشکرم

nursology
16-11-2012, 17:25
دوستان سلام
من یه مشکلی دارم نمی دونم کجا مطرح کنم
برا همین مزاحم شما شدم. معذرت!
چندوقت پیش یه برنامه لایتنر واسه موبایل خریدم برای یادگیری لغات زبان و چندتا درس دیگه که این برنامه تحت جاوا کار میکنه. از اونجاییکه نیاز به تایپ زیاد داشت صلاح دیدم یه گوشی بزرگتر و یا یه تبلت بخرم. خوب بهتر میدونید که گوشی های الان اکثرن آندروید هستند. از این میترسم که بعد خرید گوشی یا تبلت( اونم با این قیمتهای وحشتناک) برنامه رو تبلت نصب نشه.
و یا تایپ فارسی توی برنامه مشکل پیدا کنه و یا fullscreen نباشه و .............
نظر خودم روی گالکسی تب هستش
اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید لطفن دیگه خسته شدم
yahoo messenger Id: omid_cpr

Highbury
17-11-2012, 15:15
سلام
مشاوره میخواستم در مورد تابلتی با مشخصات زیر
- سایز 7 یا 8 اینچ
- قابلیت استفاده از سیم کارت، اینترنت GPRS، اینترنت 3G- ارسال اس ام امس
- از لحاظ پورتها و ارتباطات وضعیت خوبی داشته باشه
- GPS
- وزن مناسب
-وایرلس
- سایز صفحه طوری نباشه که محدودیت برنامه بوجود بیاره

مواردی که بهتره باشه
- قابلیت مکالمه
- باریک و سبک و زیبایی
- دوربین

masoud93
18-11-2012, 15:02
سلام.

از دوستان کسی از این تبلت چینی ها داره ؟؟؟
به نظرتون خوبن یا نه ؟؟؟
می خواستم Ainol Flame رو بگیرم ، تبلت خوبیه ؟؟؟
هنگ میکنن یا نه ؟
ساپورتشون چجوریه؟
تاچ اسکرینشون خوب کار میکنه؟
و ...

ممنون.

M o h a m m @ d
18-11-2012, 18:52
یه تبلت میخوام با این امکانات
1سیم کارت بخوره
2برای اینترنت عالی باشه بیشترین استفاده ازش میشه
3فیلم هم انواع رایج فرمتهای که تو نت دانلود میکنم بخونه
4خوندن pdf کمه ولی بعدا شاید بیشتر شد (نمیدونم با تبلت میشه فایل پاورپونت باز کرد یا نه اگه این امکان داشته باشه که بشه ساخت و ویرایش کرد عالیه)
5پورت lan هم داشته باشه که بتونم از اینترنت adsl مستقیم استفاده کنم(چنین امکانی وجود داره تبلت مستقیم به مودم adsl وصل شه به نت؟)
6حافظه داخلی 8 یا 16
قیمتم کمتر از 500
اگه نشد زیر600
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
میشه یکم درمورد تفاوت سی پی یو Cortex A8 و a9 توضیح بدید چون تو بیشتر مشخصات تبلت که دیدم همه از Cortex A8 استفاده میکنن؟
و GPU 400 mali توضیح بدید؟

nursology
19-11-2012, 14:22
مثل اینکه وسط بیابون داد بزنی هیچکی اینجا نیست انگار

nafis4130
19-11-2012, 20:41
مثل اینکه وسط بیابون داد بزنی هیچکی اینجا نیست انگار
همه دارن فکر میکنن با این مشخصات تبلت خوب با این قیمتی که شما میخواهی اومده تو بازار یا نه! قیمتو ببر بالا تا دوستان بهت معرفی کنند. البته تبلت چینی و ایرانی هست ولی فکر نکنم هیچکدوم مستقیم کابل شبکه بخوره.اما یه جایی که یادم نیست کجا بود یه مبدل شبکه به یو اس بی دیدم که نمیدونم کارنون رو راه بندازه یا نه.

1_zahra
20-11-2012, 19:58
سلام
من تبلت Galaxy Note 10.1 N8000 رو برای خرید انتخاب کردم و بیشتر به خاطر قلمی که داره میخوام بخرمش (برای جزوه نویسی)

به نظرتون تبلت خوبیه؟ اگر نه چرا ؟
-------------------------------------------------------------------------
من تا حالا با سیستم عامل اندروید کار نکردم ،میخواستم بدونم برای ریختن بازی و نرم افزار هایی که کرک شده حتما باید تبلت رو روت کرد؟
با روت کردن گارانتی از بین میره ،پس اگه تبلت رو بدون گارانتی بخرم میشه اطمینان کرد؟
کلا توصیه شما کدومه با گارانتی یا بی گارانتی؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Thor God
20-11-2012, 21:08
سلام
من تبلت Galaxy Note 10.1 N8000 رو برای خرید انتخاب کردم و بیشتر به خاطر قلمی که داره میخوام بخرمش (برای جزوه نویسی)

به نظرتون تبلت خوبیه؟ اگر نه چرا ؟
-------------------------------------------------------------------------
من تا حالا با سیستم عامل اندروید کار نکردم ،میخواستم بدونم برای ریختن بازی و نرم افزار هایی که کرک شده حتما باید تبلت رو روت کرد؟
با روت کردن گارانتی از بین میره ،پس اگه تبلت رو بدون گارانتی بخرم میشه اطمینان کرد؟
کلا توصیه شما کدومه با گارانتی یا بی گارانتی؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

اگر شما می خواید یه تبلت بخرید که قلم داشته باشه الان دیگه فکر کنم هر تبلتی قلم داشته باشه ( حالا یا روی خوده تبلت یا هم که جدا گونه )
بعدش لطف کنید یه قیمتی بگین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !

و کله نیاز هاتون رو بگین ! اگه می خواید کتاب بخونید ، تند و سریع و در مکنان های مختلف از اینترنت استفاده کنید (دسترسی سریع به اینترنت) ، تقویم و ساعت و به طور کلی یه چیز که نیاز های عادی روزمرتون رو بر طرف بکنه خب تبلت بهتره ولی اگه می خواید کارهای سنگین انجام بدید ، برنامه نویسی کنید ، با اتوکد و برنامه های رشته ی برق کار بکنید و از این دست پردازش های سنگین لپ تاپ بهتره !

به نظر من سیستم عامل اندروید ماله بچه هاست ! شما بهتره از سیستم عامل IOS اپل استفاده کنید ! اپ های فوق العاده زیاد و با کیفیت ، سرعت ، زیبایی ، کارایی از جمله مزیت های آی او اس نسبت به اندروید محسوب می شه !

1_zahra
20-11-2012, 22:05
اگر شما می خواید یه تبلت بخرید که قلم داشته باشه الان دیگه فکر کنم هر تبلتی قلم داشته باشه ( حالا یا روی خوده تبلت یا هم که جدا گونه )
بعدش لطف کنید یه قیمتی بگین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !
و کله نیاز هاتون رو بگین ! اگه می خواید کتاب بخونید ، تند و سریع و در مکنان های مختلف از اینترنت استفاده کنید (دسترسی سریع به اینترنت) ، تقویم و ساعت و به طور کلی یه چیز که نیاز های عادی روزمرتون رو بر طرف بکنه خب تبلت بهتره ولی اگه می خواید کارهای سنگین انجام بدید ، برنامه نویسی کنید ، با اتوکد و برنامه های رشته ی برق کار بکنید و از این دست پردازش های سنگین لپ تاپ بهتره !
به نظر من سیستم عامل اندروید ماله بچه هاست ! شما بهتره از سیستم عامل IOS اپل استفاده کنید ! اپ های فوق العاده زیاد و با کیفیت ، سرعت ، زیبایی ، کارایی از جمله مزیت های آی او اس نسبت به اندروید محسوب می شه !

ممنون ،
تا دو میلیون و 500 هزار تومان میتونم بخرم
نیازهام: مطالعه-جزوه نویسی -فیلم دیدن- بازی کردن - فوتوشاپ -اینترنت
فقط اینکه درسته که برای هر تبلتی میشه قلم خرید ولی برای نوشتن متن توی تبلت و طراحی مناسب نیستن و به دقت قلم تبلت Galaxy Note 10.1 نمیرسن

elmes
21-11-2012, 17:16
سلام عزيزان !
خسته نباشيد.
من تا الان با كامپيوتر كه از طريق gprs ايرانسل به صورت بلوتوث كه به گوشيم وصل ميشد به نت متصل ميشدم و الان ميخوام ببينم آيا تبليت هايي كه داراي بلوتوث هستند هم ميتونم از اين طريق به اينترنت وصل بشم و ازشون استفاده كنم يا نه !
...
به طور كلي من يك تبليت ميخوام كه از طريق گوشيم كه داراي gprs است بهش وصل بشه و بشه باهاش رفت اينترنت !
آيا همچين چيزي اماكن داره ؟ كه مجبور نشم يك مودم بي سيم تهيه كنم ! ( البته نوع غير سيم كارت خور )
با تشكر :sq_20:

amirw7
21-11-2012, 22:11
سلا به همه عزیزان.......

اقا کسی میدونه بهترین تبلت 7 یا 10 اینچی که سیم کارت هم بخوره چیه؟؟(اگه سیم کارت میخوره بگید)

قیمتش مهم نیست!فقط کیفیت . کارایی!

لطفا هرکی چیز ی میدونه ما رو از نظراتش بی نصیب نزاره ....با تشکر فراوان :sq_25:

Behroozteror
23-11-2012, 01:44
سلام اگه هفت اینچی میخوای قطعا نکسوس 7
بی چون و چرا

mghaffari49
23-11-2012, 13:34
سلام. سامسونگ P1010 خوبه؟

amirw7
23-11-2012, 13:38
این سیم کارت هم میخوره؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
23-11-2012, 20:24
سلا به همه عزیزان.......

اقا کسی میدونه بهترین تبلت 10 اینچی که سیم کارت هم بخوره چیه؟؟قیمتش مهم نیست!فقط کیفیت . کارایی!

لطفا هرکی چیز ی میدونه ما رو از نظراتش بی نصیب نزاره ....با تشکر فراوان :sq_25:

بالاخره 10 اینچی یا 7 اینچی ؟ :sq_2:

10 اینچی به نظر من گلکسی نوت 10.1 و نکسوس 10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroozteror
24-11-2012, 04:02
اگه صبر کنی مدل 32 گیگابایتی سیم کارت خوره نکسوس 7 هم میاد تو ایران فک کنم یه چیزی حدود 1200 بشه قیمتش

775e
25-11-2012, 00:35
سلام دوستان من هم مثل 1_zahra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همین تبلت رو انتخاب کردم اما مشکلم باهاش اینه که کیفیت صفحه نمایش کمه.
حالا موندم اگه تبلتی دیگه بگیرم و از قلم استفاده کنم میتونم کار هایی که میشه با تبلت نوت انجام داد رو انجام بدم .

mehran2190
27-11-2012, 22:39
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 قابلیت مکالمه تلفنی داره؟ و اینکه اندروئید قابلیت باز کردن فایل های آفیس رو داره؟

amirw7
28-11-2012, 00:34
یعنی بین این 7 مدل تبلت منتخب بازار هیچ کدوم سیم کارت نمیخوره؟؟؟؟..............اصلا از کجا باید بفهمیم سیم کارت میخوره یا نه....اگه قیمت دلاریش در خارجو بگید ممنون میشم.

h!tman
28-11-2012, 00:35
آیپد مینی سلولار
سیم کارد خوره!

Highbury
28-11-2012, 07:24
...بله
.....بله

animsprite
29-11-2012, 10:10
تبلت ویو سونیک ویوپد 97 آ کی 1 قیمتش چنده؟ خیلی ضروری زود

animsprite
29-11-2012, 10:12
تبلت ویو سونیک ویوپد 97 آ کی 1 قیمتش چنده؟ خیلی ضروری زود

1_zahra
29-11-2012, 14:24
سلام
من میخوام تبلت Galaxy Note 10.1 N8000 رو با حافظه 32 بگیرم
با کدوم گارانتی بگیرم ؟ از کجا بگیرم؟ میخواستم از
علاالدین بگیرم پشیمون شدم انقدر بد شنیدم ازش.

لطفا راهنماییم کنید

ANDROYD3
04-12-2012, 22:39
گارانتی تو ایران آنچنان کاری نمی کنه
از هر جا میگیری از علاالدین نگیر . میتونی از بازار رضا - بازار موبال ایرانیان - پایتخت و ... بگیری که سرت کلاه نزارن
من باشم از نمایندگی طبقه همکف ایرانیان می گرفتم

ANDROYD3
04-12-2012, 22:43
سلام دوستان من هم مثل 1_zahra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همین تبلت رو انتخاب کردم اما مشکلم باهاش اینه که کیفیت صفحه نمایش کمه.
حالا موندم اگه تبلتی دیگه بگیرم و از قلم استفاده کنم میتونم کار هایی که میشه با تبلت نوت انجام داد رو انجام بدم .
انقدر که فکر می کنید کیفیت صفحه پایینی نداره
میتونید یه ایسوس ترنسفورمر پرایم بگیرید با یه قلم استایل و برنامه نقاشی ولی من باشم نوت میگیرم
رم بهتر
تخصصی تر
مولتی تسکینگ عالی و ...

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 قابلیت مکالمه تلفنی داره؟ و اینکه اندروئید قابلیت باز کردن فایل های آفیس رو داره؟
بله می تونید مدل 3g رو بگیرید . بله با برنامه میشه

Milad4171
05-12-2012, 23:13
درسته كه تبلت گروون شده
ولي خوب من بودجه ام فوقش تا 1500 هست.
يه سري تبلت هاي ايسوز ديدم . يه تبلت هم فوجيتسو داره كه خيلي خوبه.

نظر شما رو چيه؟؟ البته ميخوام سيم كارت ديتا هم بخوره

M1450M
06-12-2012, 22:38
سلام به همه دوستان
نظرتون راجع به Axtrom axpad 7v02 چیه؟
کارم فقط وب گردی و تماشای فیلم هستش. فول اچ دی پخش میکنه؟؟

cdcenter
09-12-2012, 12:24
درسته كه تبلت گروون شده
ولي خوب من بودجه ام فوقش تا 1500 هست.
يه سري تبلت هاي ايسوز ديدم . يه تبلت هم فوجيتسو داره كه خيلي خوبه.

نظر شما رو چيه؟؟ البته ميخوام سيم كارت ديتا هم بخوره

شما میتوانید
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 خریداری کنید که تبلت فوق العاده با کیفیتی است . و یا اینکه ای پد مینی

Abdolreza2012
10-12-2012, 03:27
سلام دوستان
من میخوام یه تبلت بگیرم
شما چیو پیشنهاد میکنین؟
فقط 7 اینچی باشه
سخت افزار خوبی داشته باشه
زیار کیفیت دوربین مهم نیست
اگه رم بخوره خوبه
سیمکارت خور هم نباشه مهم نیست
فقط قیمتش مناسب باشه ( خیلی مهم :n02: )
زیاد نمیتونم خرج تبلت کنم
حالا با این شرایط چیو پیشنهاد میکنین؟

Abdolreza2012
10-12-2012, 03:56
جواب این سوالو هم بدید ممنون میشم
این تبلت به نظرتون چه جور تبلتیه
Axtrom Axpad V1؟

Pami
10-12-2012, 20:50
سلام دوستان
من میخوام یه تبلت بگیرم
شما چیو پیشنهاد میکنین؟
فقط 7 اینچی باشه
سخت افزار خوبی داشته باشه
زیار کیفیت دوربین مهم نیست
اگه رم بخوره خوبه
سیمکارت خور هم نباشه مهم نیست
فقط قیمتش مناسب باشه ( خیلی مهم :n02: )
زیاد نمیتونم خرج تبلت کنم
حالا با این شرایط چیو پیشنهاد میکنین؟

تبلت DIMO در پیت ساخت چین و قالب وطنی هست تا خانواده نکسس و گلکسی تب و ...
نکسس 7 هم 7 اینچی هست اون یارو DIMO هم 7 اینچی
برای شما که سیم کارت مهم نیست و ظاهرا رو دوربین هم زیاد حساب نمیکنید نکسس 7 بهترین گزینه حساب میشه ، دو برابر DIMO پول میدید ولی یه عمر راضی هستید
یا حتی برای سیم کارت هم Galaxy Tab 2 هفت اینچی هم پیشنهاد میشه

cdcenter
11-12-2012, 10:10
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100

cdcenter
11-12-2012, 10:13
دوستان لطفا پول جای این تبلت های بی کیفیت چینی ندهید و برای جیب خود ارزش قایل شوید .
ای پد یا سامسونگ . بالخص سامسوتگ چرا ؟ به خاطر پشتیبانی سخت افزاری بسیار خوب .
شاید تبلت از دستتون افتاد . باید قطعاتش رو بشه پیدا کرد ؟
تبلت های چینی تماما یکبار مصرف هستند .

waltz
11-12-2012, 13:45
اپید واسه میلیونرهاست،سامسونگم الان رفته بالا تو این شرایط و با این وضع دلار و بازار بهترین تبلت واسه افرادی که اقتصادی فکر میکنن و میخوان یه تبلت با کیفیت داشته باشن گوگل نکسوس بهترین گزینه س،حال چه 8؛16 فرقی نمیکنه شما راحت با یه یک و دویست میتونی یه تبلت خوشدست،با کیفیت،شناخته شده رو بخری

waltz
11-12-2012, 13:53
تبلت سیم کارت خور دوزار ارزش نداره

A M ! N
11-12-2012, 14:11

چرا ، خوبه که ؟ :n13:

مهرسا1
11-12-2012, 14:14
دلیلتون چیه دوست عزیز؟

مهرسا1
11-12-2012, 14:21
تبلت 7 اینچی برای وبگردی بهتره یا 10 اینچی؟

waltz
11-12-2012, 14:31
شما فکر کن دلیلت واسه خرید تبلت چیه؟ با این وضع اینترنت gprs و انواع نیومده و اومده ش! من الان گوشی وان اکس دارم با کیفیت باور نکردنی مثلا ارواح خاک بابام گفتم یجورای همیشه کارمو راه می‌ندازه، چک کردن‌ ای میل، فید‌ها، حتی اپدیت یه برنامه کم حجم از طریق مارکت، ولی خب الان پشیمونم واسه همینم رفتم گوگل نکسوس تهیه کردم که بتونم راحت کارامو باهاش انجام بدم، نمی‌گم تبلت سیم کارت خور بده ولی در کل مفهوم ساخت تبلت چیز دیگه‌ای بوده و هست، منتها سامسونگ با ورود خودش به بازار تبلت‌ها معنای کلی این گجت رو تا حدودی تغیر داد، من خواهرم گلکسی تب داشت فروخت، می‌گفت بیرون حتی نمی‌تونم یه میل چک کنم، برای همین همیشه دائم الکانکت به وایرلس خونه بود تا اینکه براش فروختم آیپد خریدم، من نمی‌گم بده ولی اگه خوب بود سامسونگ نمی‌رفت فبلتی بنام گلسی نوت اختراع کنه، هر چیزی جای خودش من اینو می‌گم

waltz
11-12-2012, 14:40
چرا ، خوبه که ؟ :n13:

با یه تبلت ده میخوای چیکار کنی ؟
فقط تماس بگیری ؟
وبگردی کنی با اون اسکرینتش که سوختش فقط وایرلسه
میخوای ببریش بیرون که چی بشه گیم بازی کنی
توضیح دادم که چرا تبلت سیم کارت خور بدرد نمی خوره،تاکید می کنم تو ایران که ما دنبال اخرین تکنولوژی هستیم با کاربری یه قرن پیش !

waltz
11-12-2012, 14:48
تبلت 7 اینچی برای وبگردی بهتره یا 10 اینچی؟

بسته به سلیقه و کاربرد خودتون داره، ده رو خیلی سخت می‌شه بیرون برد و باهاش کار کرد واقعا تو دست بزرگه، ولی اگه دوست دارین تو خونه باشین و وبگردی کنید خوبه، تا جایی که بنده اطلاع دارم تبلت‌های ۷ محبوبترن، مخصوصا برای مطالعه و کارهای روزمره، به نظر من فرق انچنانی نمی‌کنه درکل، معمولا خانم‌ها تبلت‌های بزرگ‌تر رو ترجیح می‌دن به کوچکترش، تجربه شخصی

مهرسا1
11-12-2012, 14:53
شما فکر کن دلیلت واسه خرید تبلت چیه؟ با این وضع اینترنت gprs و انواع نیومده و اومده ش! من الان گوشی وان اکس دارم با کیفیت باور نکردنی مثلا ارواح خاک بابام گفتم یجورای همیشه کارمو راه می‌ندازه، چک کردن‌ ای میل، فید‌ها، حتی اپدیت یه برنامه کم حجم از طریق مارکت، ولی خب الان پشیمونم واسه همینم رفتم گوگل نکسوس تهیه کردم که بتونم راحت کارامو باهاش انجام بدم، نمی‌گم تبلت سیم کارت خور بده ولی در کل مفهوم ساخت تبلت چیز دیگه‌ای بوده و هست، منتها سامسونگ با ورود خودش به بازار تبلت‌ها معنای کلی این گجت رو تا حدودی تغیر داد، من خواهرم گلکسی تب داشت فروخت، می‌گفت بیرون حتی نمی‌تونم یه میل چک کنم، برای همین همیشه دائم الکانکت به وایرلس خونه بود تا اینکه براش فروختم آیپد خریدم، من نمی‌گم بده ولی اگه خوب بود سامسونگ نمی‌رفت فبلتی بنام گلسی نوت اختراع کنه، هر چیزی جای خودش من اینو می‌گم
یعنی نمیشه با سرعت باهاشون وبگردی کرد تو خونه یا نهایتن بیرون؟

waltz
11-12-2012, 15:01
همینجوریش نت ما تو دنیا سرعتش زبانزدِ چه برسه به انترنت گوشی! فک کن یه تبلت هفت میخری و میخوای بیای تو همین فروم پوستت کنده میشه بخدااااااا مگر اینکه از وایرلس استفاده کنی اونوقته که برات لذتبخشِ،در جواب پاسختون میگم نه نمیشه با تبلت سیم کارت خور زندگی براتون جهنم میشه،تو خونه چرا اگه از وایرلس استفاده کنی بیرون مگه اینکه باهاش انگری برد یا فیدهای رو افلاین بخونی تا برسی خونه یا محل کار :n01:

Agame.Arash
11-12-2012, 15:07
دو صفحس دارین رو چی بحث می کنید رفقا !:n02: تو 7 اینچیا هیچی رقیب نکسوس 7 نیست ! همین و بس !

Abdolreza2012
11-12-2012, 16:05
دوستان این تبلت به نظرتون چه طوره؟
خوبه یا نه؟
GALAXY-Tab-7-Plus

A M ! N
11-12-2012, 17:21
با یه تبلت ده میخوای چیکار کنی ؟
فقط تماس بگیری ؟
وبگردی کنی با اون اسکرینتش که سوختش فقط وایرلسه
میخوای ببریش بیرون که چی بشه گیم بازی کنی
توضیح دادم که چرا تبلت سیم کارت خور بدرد نمی خوره،تاکید می کنم تو ایران که ما دنبال اخرین تکنولوژی هستیم با کاربری یه قرن پیش !

من یه عادتی دارم یا چیزی رو نمیخرم ولی اگه هم بخرم سعی میکنم کاملترینش رو بگیرم:n08:
مثلن اگه یـــه تبلت بگیرم احساس کنم چیزی کم داره این میره روی اعصابم تا جایی که آخر
میرم نقـــص و کـمبودش رو برطرف میکنم ، پس یکی مث من بهتره که کار آخر رو همون اول
انجام بده!

feri2009
11-12-2012, 19:10
با سلام دوستان نظرتون راجع به خرید تبلت ASUS Transformer Pad TF300TG چیه ؟ البته بدون داک .ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

مهرسا1
11-12-2012, 21:14
همینجوریش نت ما تو دنیا سرعتش زبانزدِ چه برسه به انترنت گوشی! فک کن یه تبلت هفت میخری و میخوای بیای تو همین فروم پوستت کنده میشه بخدااااااا مگر اینکه از وایرلس استفاده کنی اونوقته که برات لذتبخشِ،در جواب پاسختون میگم نه نمیشه با تبلت سیم کارت خور زندگی براتون جهنم میشه،تو خونه چرا اگه از وایرلس استفاده کنی بیرون مگه اینکه باهاش انگری برد یا فیدهای رو افلاین بخونی تا برسی خونه یا محل کار :n01:
با سیم کارتهای نسل سوم یعنی 3G چی میشه راحت وبگردی کرد؟
آروزی یه وبگردی با تیلت به دلمون موند

Agame.Arash
11-12-2012, 21:49
بله میشه ... البته فعلا قیمتای 3g فضایین .... وا فای نداری ؟

waltz
11-12-2012, 22:26
بنده هم نکسوس 7 رو پیشنهاد میکنم واقعا فوق العاده س،سیم کارتهای نسل سومم بی خیال شی بهتره مهرسا جان

Abdolreza2012
12-12-2012, 02:23
جواب این سوالو هم بدید ممنون میشم
این تبلت به نظرتون چه جور تبلتیه
Axtrom Axpad V1؟

دوستان این تبلت به نظرتون چه طوره؟
خوبه یا نه؟
GALAXY-Tab-7-Plus
کسی نظری در مورد این دو تا تبلت نداره؟

saeedss
12-12-2012, 11:52
الان قیمت نکسوس هفت به دلار چنده؟
تو ایران الان 1100 هست

rezarrrr
13-12-2012, 20:42
سلام قصد تهیه یه تبلت ارزون قیمت در حدود 500 تومن دارم
با توجه به وضع بازار به نظرتون صبر کنم یا برم دنبالش؟
تو این رنج قیمت چیز خوبی پیدا میشه؟

vahidhgh
14-12-2012, 12:23
سلام به همه برای فرد سالمندی میخوام یه تبلت بگیرم که سیم کارت نخوره و تماس نداشته باشه فقط میخوام وای فای و گیم داشته باشه و راحت اجرا کنه و قیمتش هم پایین باشه به نظر اساتید چی بگیرم بهتره ؟

rezarrrr
15-12-2012, 07:56
یه سرچی تو نت انجام دادم دیدم اصلا تبلت زیر 1 تومن نداریم
یعنی تو این یه ساله این همه تورم؟:n21:
نکسوس 7 که میگفتن 199 $
کسی با 1 تومن به پایین چیز خوبی سراغ داره اکثر استفاده هم فیلم و گیم هست
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید:n16:

waltz
15-12-2012, 11:16
نکسوس 7 که میگفتن 199 $

پس گوگل نکسوس چیه دوست عزیز ؟ با یک و صد میشه بهترین تبلت 7 رو تهیه کیند

rezarrrr
15-12-2012, 13:40
پس گوگل نکسوس چیه دوست عزیز ؟ با یک و صد میشه بهترین تبلت 7 رو تهیه کیند
من که هر چی گشتم یه قیمت ثابت ازش پیدا نکردم
نکسوس7 مشخصاتش خوبه ولی نه رم میخوره نه سیم کارت برا همین فکر میکنم بعدا به مشکل بربخورم
اینجا کسی نکسوس 7 داره؟راضی هست؟

وین رونی
15-12-2012, 15:50
نکسوس 7 که میگفتن 199 $

حتماً می خواهید برند باشه؟

waltz
15-12-2012, 17:52
من که هر چی گشتم یه قیمت ثابت ازش پیدا نکردم
نکسوس7 مشخصاتش خوبه ولی نه رم میخوره نه سیم کارت برا همین فکر میکنم بعدا به مشکل بربخورم
اینجا کسی نکسوس 7 داره؟راضی هست؟

خب 16 بگیر، یکی از بهترین تبلت های 7 سال بوده در خوب بودنش شک نکن، اگه سیم کارت و رم براتون مهمه بهتره بودجه بیشتری رو اختصاص بدید برای خرید تبلت و گرنه بهترین گزینه برای شما اینه،امتحانشو پس داده و حرفی توش نیست دوست عزیز

Abdolreza2012
19-12-2012, 01:33
دوستان خرید تبلت های چینی مثله HYUNDAI و STAR و .... اسمه بقیه یادم نیست
برند معروفی نیستن ولی سیستمشون بالاس و قیمت هاشون پایینه آدمو وسوسه میکنه
چون سیستمشون خوبه ولی ارزونه میترسم بگیرم
در کل پیشنهاد میشه یا نه؟
ممنون

وین رونی
19-12-2012, 20:36
ممنون
سوال منم هست

hsein
20-12-2012, 10:27
بچه ها تبلتی هست که بشه به ویدیو پروژکتور وصلش کرد؟

+نظرتون راجع به نکسوس 10 برای کارهای مدیریتی و پژوهشی چیه؟

rezarrrr
20-12-2012, 13:31
من تو هیچ سایتی ندیدم تبلت ایرانی(چینی)دیمو رو با سایر تبلت ها مقایسه ای کرده باشن
اینجا کسی این تبلت رو داره؟میخوام بدونم قابلیت پخش فیلمhd یا فول hd رو داره؟حساسیت صفحه نمایش و چیزهای دیگه ای که به نظرتون جالبه دونستنش ممنون میشم اطلاع رسانی کنید :n16:

وین رونی
20-12-2012, 14:26
بچه ها تبلتی هست که بشه به ویدیو پروژکتور وصلش کرد؟

شما یه تبلت بگیر که خروجی hdmi داشته باشه بعد یه کابل بگیر که یه سرش hdmi باشه یه سرش vga .هست دیدم خودم.اینطوری کارت راه می افته

Abdolreza2012
21-12-2012, 21:46
ممنون
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

rezaeipes
22-12-2012, 01:33
ممنون

سوال منم هست

سلام مارک چینی مثل
LENOVO MEIZU COOLPAD OPPO ZTE و اکستروم مارکای خوب چین هستن البته چندتا دیگه هم هستن که فراموش کردم در کل نسبت به قیمتی که دارن عالین
فقط هر تبلتی گرفتین حتما رمش 1 گیگ باشه حافظه داخلیش مهم نیست که 8 یا 4 گیگ باشه gpu هم mali باشه حله

وین رونی
22-12-2012, 20:53
سلام مارک چینی مثل
LENOVO MEIZU COOLPAD OPPO ZTE و اکستروم مارکای خوب چین هستن البته چندتا دیگه هم هستن که فراموش کردم در کل نسبت به قیمتی که دارن عالین
فقط هر تبلتی گرفتین حتما رمش 1 گیگ باشه حافظه داخلیش مهم نیست که 8 یا 4 گیگ باشه gpu هم mali باشه حله

متشکر
دنبال یه همچین تبلتی هستم تا 500 که البته بلوتوث داشته باشه اما پیدا نکردم

rootnt
22-12-2012, 22:39
سلام
من چند روز پىش ىه ainol novo7 flame خرىدم
عالىىىىىىىىىى
اقا نرىد پولتونو برىزىد تو جىب اىن دلالا
کیفیتش عالی
از nexus 7 بهتر نباشه هیچی کم نداره
کیفیت تصویر، تاچ، بدنه همش خوبه
من گرون خریدم ۷۵۰ برام در اومد
از ایران شیپینگ هم می تونید سفارش بدید خیلی ارزون تر در میاد
تازه همین برندها هم تو چین تولید می‌شه دیگه همه می‌دونیم

Abdolreza2012
23-12-2012, 00:23
سلام
من چند روز پىش ىه ainol novo7 flame خرىدم
عالىىىىىىىىىى
اقا نرىد پولتونو برىزىد تو جىب اىن دلالا
کیفیتش عالی
از nexus 7 بهتر نباشه هیچی کم نداره
کیفیت تصویر، تاچ، بدنه همش خوبه
من گرون خریدم ۷۵۰ برام در اومد
از ایران شیپینگ هم می تونید سفارش بدید خیلی ارزون تر در میاد
تازه همین برندها هم تو چین تولید می‌شه دیگه همه می‌دونیم
میشه مشخصاته تبلتتو بذاری؟
چند اینچه؟
رم؟
سی پی یو؟
گرافیگ؟
و . . . . . .

Abdolreza2012
23-12-2012, 00:28
واقعا با این قیمت هایی که تو اون سایت زدن آدم میمونه چی بگه

hsein
23-12-2012, 23:15
سلام دوستان ، امیدوارم حالتون خوب باشه
پدر من استاد دانشگاه هستند و کاراهاشون پژوهشی و کنفرانس و ... هست
چون مدام در سفرند می خواست جای لبتاب اش یه تبلت استفاده کنه
به نظرتون نکسوس (7 یا 10) می تونه این کار ها رو پوشش بده (مطالعه - اینترنت - نمودار ها و ...-مدیریت پروژه-مدیریت برنامه ها)

+ آیا میشه این تبلت ها رو به ویدیو پروژکتور وصل کرد؟ طبق راهنمایی ها دوستمون = خروجی hdmi دارند؟

من خودم نظرم روی نکسوس 10 بود ، یکی از آشنا ها داره میره انگلیس بگیم بیارن

انگلیس اگه مالیات بر ارزش افزوده اش حذف بشه با بقیه جاها فرقی داره؟

rezarrrr
24-12-2012, 11:00
ainol novo7 flame
این تبلتی که گفتید خیلی خوبه ولی میترسم گارانتی ندارن از یکی هم پزسیدم گفت اگه مشکلی داشت میتونید همون اول عوضش کنید که فکر نکنم برای ما شهرستانی ها این کار اسون باشه
من وسط دوتا تبلت مونده بودم که یکی هم نکسوس 7 بود حالا وسط 3 تا گذینه موندم:n02:
همین novo7 رو تایپیکش رو داریم با نرم افزار ها زیاد مچ نیست (من اینطوری برداشت کردم)
یه سوال هم داشتم نکسوس 7 رو کدوم سایت با گارانتی میده؟

A M ! N
24-12-2012, 11:27
میشه مشخصاته تبلتتو بذاری؟
چند اینچه؟
رم؟
سی پی یو؟
گرافیگ؟
و . . . . . .

ainol novo7 flame
این تبلتی که گفتید خیلی خوبه ولی میترسم گارانتی ندارن از یکی هم پزسیدم گفت اگه مشکلی داشت میتونید همون اول عوضش کنید که فکر نکنم برای ما شهرستانی ها این کار اسون باشه
من وسط دوتا تبلت مونده بودم که یکی هم نکسوس 7 بود حالا وسط 3 تا گذینه موندم:n02:
همین novo7 رو تایپیکش رو داریم با نرم افزار ها زیاد مچ نیست (من اینطوری برداشت کردم)
یه سوال هم داشتم نکسوس 7 رو کدوم سایت با گارانتی میده؟

به نظر من بهتره نکسوس برداری رضا جان. novo7 اگه اشتباه نکنم بلوتوث نداره ، پردازنده ی نکسوس بهتره ، و ورژن پیشفرض سیستم عامل نکسوس یکم بالاتره.
البته میتونی ارتقا بدی خودت. دوربین نکسوس هم باید بهتر باشه ، باطری نکسوس بهتره و خلاصه نکسوس یک برند معروف و باکلاس هستش

rezarrrr
24-12-2012, 21:46
سلام اقا امین :n16:برند برام مهم نیست نمیخوام کلاس بزارم:n02: برام مهم فقط کار کردنشه کار سختی هم نمیخوام بکنه باز کردن کتاب و فایل های ویدیو فول hd و گیم معمولی
اینترنت هم خیلی کم
یه چیز دیگه نکسوس 7 دوربین پشتی نداره برای همین رو خریدنش یکم دو دل شدم وگرنه خیلی خوبه
اگه ممکنه قیمت نکسوس 7 8g و novo7رو بگید کف بازار باشه
ممنون از کمک هاتون:n16:

hyesteghlal
24-12-2012, 22:04
سلام به همه برای فرد سالمندی میخوام یه تبلت بگیرم که سیم کارت نخوره و تماس نداشته باشه فقط میخوام وای فای و گیم داشته باشه و راحت اجرا کنه و قیمتش هم پایین باشه به نظر اساتید چی بگیرم بهتره ؟

داداش من تبلت axtrom axpad vi رو چند وقته خریدم خیلی هم راضیم.سیم کارت نمیخوره ولی پردازنده اش 1.5 gh دو هسته ای هست!!!!رمش هم 1 گیگ ddr3 هست.برای گشت و گذار تو اینترنت و بازی عالیه.تقریبا هم تمام بازی های hd که دیتا دارن رو بدون مشکل اجرا میکنه.فلش و موس و کیبورد و مودم 3g هم مستقیم بدون تبدیل میخوره.از این تبلت های ایرانی هم خیلی بهتره.قیمتش هم 475 تومن هست..از سایت digikala میتونی تمام مشخصاتش رو ببینی.

HITB0Y
25-12-2012, 01:04
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.کدوم؟

nexux 7
kindle fire HD
(اصن نمیدونم سیم کارت نخوردن 2تای آخری چقدر میتونه مهم باشه:n29:)
خودم دلم بیشتر پیش اولیه لنوو اس2...ولی فکر کنم تراکم پیکسلش نسبت به بقیه پایین تر باشه!
انتخاب چقدر سخت شد!!!!:n02:
اگر احیانا مورد بهتری بود که ممنون میشم معرفی کنید.
خواهشا اورژانسی پاسخ بدید,میخوام از دبی سفارش بدم...وقت زیادی ندارم.
خیلی ممنون:n12::n16:

Abdolreza2012
25-12-2012, 03:13
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.کدوم؟

nexux 7
kindle fire HD
(اصن نمیدونم سیم کارت نخوردن 2تای آخری چقدر میتونه مهم باشه:n29:)
خودم دلم بیشتر پیش اولیه لنوو اس2...ولی فکر کنم تراکم پیکسلش نسبت به بقیه پایین تر باشه!
انتخاب چقدر سخت شد!!!!:n02:
اگر احیانا مورد بهتری بود که ممنون میشم معرفی کنید.
خواهشا اورژانسی پاسخ بدید,میخوام از دبی سفارش بدم...وقت زیادی ندارم.
خیلی ممنون:n12::n16:
دوست عزیز قیمت تبلت اولی چند هست؟

zozze
25-12-2012, 05:21
سلام دوستان میخوام تبلت سامسونگ galaxy note 10.1 بخرم بنظرتون چطوره؟

تو رنج قیمت این دیگه چی میشه خرید ؟

اگر مدلی رو میگید بی زحمت با مزیتی که نسبت به این داره بگید

مرسی

کسی جواب منو نمیده؟

HITB0Y
25-12-2012, 11:42
دوست عزیز قیمت تبلت اولی چند هست؟

کمی گرونه...حدود 300 دلار
هیشکی نبود راهنمایی کنه؟:n29:

Abdolreza2012
25-12-2012, 14:14
کمی گرونه...حدود 300 دلار
هیشکی نبود راهنمایی کنه؟:n29:

به نظرم با این قیمت متونید برندهای معروفتر بگیرید تقریبا با همین امکانات

rootnt
26-12-2012, 12:33
مقایسه نکسوس ۷ و novo ۷:

Abdolreza2012
26-12-2012, 13:22
به نظر من اول گوگل نکسوس 7
بعد novo7
بعد huawei

kasi58
27-12-2012, 11:34
من نکسوس ۷ داشتم کیفیت صداش اصلا خوب نیست..همه چش خوبه الا صداش ..

Abdolreza2012
28-12-2012, 01:01
با صداش میشه کنار اومد

*hamedkhatar*
28-12-2012, 01:27
سلام
بهترین و قویترین تبلت اندروید چیه در حال حاضر؟
من Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 رو تو نمایشگاه اصفهان دیدم خیلی خوب بود
میگفت 2 تومان
همین رو بگیریم یا چیز بهتر از این هم هست؟

Abdolreza2012
28-12-2012, 01:43
سلام
بهترین و قویترین تبلت اندروید چیه در حال حاضر؟
من Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 رو تو نمایشگاه اصفهان دیدم خیلی خوب بود
میگفت 2 تومان
همین رو بگیریم یا چیز بهتر از این هم هست؟
تبلت خیلی خوبیه به نظره من بگیرش
اگه بهترین نباشه جزء 10 تا از بهترین هاست

okh
28-12-2012, 09:38
سلام
این تبلت onda v972 چه جور تبلتی هست ؟ با این امکاناتی که این تبلت داره اگه سامسونگ داشت قیمتش الان باید 3 میلیون می شد . ولی انگار حول و حوش 1 تومن . حالا می خواستم بدونم واقعا این تبلت خوبه یا نه ؟
می شه بهش از نظر سخت افزاری و نرم افزاری اعتماد کرد یا نه .مشخصاتشم اینه:
متشکرم:n12:

AMIR-AIRGUNNER
28-12-2012, 13:55
سلام
این تبلت onda v972 چه جور تبلتی هست ؟ با این امکاناتی که این تبلت داره اگه سامسونگ داشت قیمتش الان باید 3 میلیون می شد . ولی انگار حول و حوش 1 تومن . حالا می خواستم بدونم واقعا این تبلت خوبه یا نه ؟
می شه بهش از نظر سخت افزاری و نرم افزاری اعتماد کرد یا نه .مشخصاتشم اینه:
متشکرم:n12:
این تبلت هنوز وارد بازار نشده و هنوز پیش فروش هست
سخت افزارش که به نظر خیلی خوب هست ولی تا زمانی تست های بنچمارک و عملکرد تبلت در بازی ها و برنامه ها معلوم نشده نمیشه نظر درستی داد

zozze
28-12-2012, 15:13
سلام دوستان میخوام تبلت سامسونگ galaxy note 10.1 بخرم بنظرتون چطوره؟

تو رنج قیمت این دیگه چی میشه خرید ؟

اگر مدلی رو میگید بی زحمت با مزیتی که نسبت به این داره بگید

مرسی

یکی من رو راهنمایی کنه ما هم هستیما!:n03::n28:

moslem47
28-12-2012, 17:29
دوستان خرید تبلت چینی مثل اوندا و اینول توصیه میشه؟

hsein
29-12-2012, 21:10
دوستان من یکی از آشناهام برای مدت محدودی انگلیبس هستند ، ولی متاسفانه هرجا می گردم که بهش بگم بره بخره گوگل نکسوس 7 ، 16 گیگ تموم کردن
چی کار کنم؟! جایی رو سراغ دارید که 16 گیگ اش رو توی لندن داشته باشه؟ (ازین فروشگاههای زنجیره ای و ....) یا کلا تموم شده؟
آخه این چه وضعشه ؟ اون از نکسوس 10 ، این از نکسوس 7 و 16گیگ و اونم از نکسوس 4

HITB0Y
29-12-2012, 22:33
بالاخره lenovo A2107 رو از دبی خریدم...به زودی تاپیک هم براش میزنم...:n01:

A M ! N
29-12-2012, 22:40
بالاخره lenovo A2107 رو از دبی خریدم...به زودی تاپیک هم براش میزنم...:n01:

سلام ، مبارکه ایشالا چرخش براتون بچرخه. :n02:

- چقدر براتون بالا اومد ؟
- با چه واحد پولی خریدینش ؟

HITB0Y
30-12-2012, 02:37
سلام ، مبارکه ایشالا چرخش براتون بچرخه. :n02:

- چقدر براتون بالا اومد ؟
- با چه واحد پولی خریدینش ؟
ممنون:n02:
قیمتش 799 درهم بود که 100 درهم تخفیف خورده بود و خریدمش 699 درهم...از دبی مال,فروشگاه Sharaf DG
با درهم 875 تومانی!

Abdolreza2012
30-12-2012, 16:10
ممنون:n02:
قیمتش 799 درهم بود که 100 درهم تخفیف خورده بود و خریدمش 699 درهم...از دبی مال,فروشگاه Sharaf DG
با درهم 875 تومانی!
مبارکه به پوله ایران خوب خریدینا
مبارک باشه به قوله دوستمون چرخش بچرخه:n06:

A M ! N
30-12-2012, 16:16
فقط اگه در یک جای جدا در بخش بحث پس از خرید ، درموردش توضیح بدن ممنون میشم :n01:

hsein
30-12-2012, 16:24
فوری ***** فوری
خواهشا میشه زود ج بدید؟

دوستان من یکی از آشناهام برای مدت محدودی انگلیبس هستند ، ولی متاسفانه هرجا می گردم که بهش بگم بره بخره گوگل نکسوس 7 ، 16 گیگ تموم کردن
چی کار کنم؟! جایی رو سراغ دارید که 16 گیگ اش رو توی لندن داشته باشه؟ (ازین فروشگاههای زنجیره ای و ....) یا کلا تموم شده؟
آخه این چه وضعشه ؟ اون از نکسوس 10 ، این از نکسوس 7 و 16گیگ و اونم از نکسوس 4

hajHasan
31-12-2012, 00:44
دوستان خرید تبلت چینی مثل اوندا و اینول توصیه میشه؟

چینیها به نسبت ارزونتر هستند اما کیفیت و دوامشون هم کمتره معمولا.
اگر خواستید چینی بگیرید , مارک اوندا یکی از بهترینهاست از لحاظ کیفیت ساخت و کمتر بودن مشکلات نرم افزاری و آپدیت فیرم وایر دستگاه.

afshin b
01-01-2013, 18:23
سلام
تبلت سامسونگ از گرجستان برام اوردن. فکر کنم اصل نیست. چطور میشه مشخصات سخت افزاریش رو پیدا کنم؟
تاحالا سامسونگ تقلبی دیدین؟

e mahmoudi
01-01-2013, 20:33
چه خوشگله!!:n08:

5DII
02-01-2013, 10:05
سلام

چند وقتیه میخوام تبلت Samsung p6800 بخرم

اما در حالت شک قرار دارم به دلایل زیر:

- ورژن پایین آندروید آن (که قابل ارتفا به 4 می باشد) ولی آیا ممکن است دیگر از ورژن 4 به بالا برای آن منتشر نشود ؟! (سیاست های کارخانه)

- شایعاتی معرفی گالاگسی نوت 7

- و تقریبا قدیمی بودن

ممنون میشم راهنماییم کنید که با این شرایط بخرم یا نخرم و همچنین با نوسانان بازار ارز

شاد باشید.....

پ.ن: اینقدر سریع نوشتم و پست زدم حواسم رفت که تو تاپیک خودش بنویسم:n15:

netwait
02-01-2013, 22:49
دوستان تبلت های نکسوس رو تهران کجا میشه خرید
عاجزانه اگر کسی میدونه حداقل پخ کنه

Abdolreza2012
03-01-2013, 03:45
سلام به همگی
من میخوام رم بگیرم برای تبلت
میخواستم ببینم کلاس 10 بگیرم یا 4؟
تفاوت اینا تو چیه؟
کدوم پیشنهاد میشه؟
آخه یکی میگفت برای دوربین های عکاسی باید حتما کلاس 10 باشه میخواستم ببینم برای تبلت هم باید کلاس 10 باشه یا فرقی نمیکنه؟
(من بخش مربوط به رم موبایل یا تبلت رو پیدا نکردم بخاطر همین اینجا پست گذاشتم)
مرسی

mohammadi_4u
03-01-2013, 07:14
کلاس بالاتر سرعت بالاتری داره .
اجباری در کار نییست که باید فلان مدل و فلان کلاس باشه.
کلاس ده بهتره .خودم الان کلاس ۴ تو تبلتم هست

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

rezarrrr
03-01-2013, 07:57
سلام
دوستان نظرتون در مورد Hyunda Hold X چیه؟
میشه رو تبلت های چین(نه کپی) رو کارکرد خوب حساب کرد؟
بین novo7 و نکسوس7 و این بالای از همه نظر کدوم بهتره؟
اخرین قیمتی که از نکسوس 7 8g گرفتید چند بوده؟هر چی میگردم کسی نداره
ممنون از پاسختون:n16:

Abdolreza2012
03-01-2013, 15:07
کلاس بالاتر سرعت بالاتری داره .
اجباری در کار نییست که باید فلان مدل و فلان کلاس باشه.
کلاس ده بهتره .خودم الان کلاس ۴ تو تبلتم هست

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

پس مشکلی پیش نمیاد دیگه؟

ANDROYD3
03-01-2013, 23:59
نه مشکلی نداره ولی اگه کلاس 10 بگیرید بهتره.

Reza_994
04-01-2013, 03:20
اگه برا فیلم و عکس و اینا میخوای کلاس 4 .6 جواب میده
ولی برای data بازی 10 بهتره

775e
04-01-2013, 09:30
دوستان کلاس 10 چند نمونه یا قیمت بزارید اگه میشه؟!!!!

hajHasan
04-01-2013, 14:30
سلام
چند وقت پیش درباره مدلهای مختلف تبلت چینی یسری تحقیق و جستجو کردم. هیوندا شکایت از کیفیت پایین برخی قطعاتش زیاد بود. توصیه میکنم هیوندا نگیرید. ریسکش بالاست.
nova7 چند مدل داره. فایر , کریستال , لجند ... که در بین اینها فایر بهتره ( و البته گرونتر )
اگر اختلاف هزینه برایتان اونقدرا مهم نیست, من بشما نکسوس 7 را توصیه میکنم. کیفیت ساخت و پشتیبانیش بهتره.
پایینترین قیمت نکسوس 7 , حدود یک میلیون و پنجاه در یک سایت فروش آنلاین دیده بودم.

سلام
دوستان نظرتون در مورد Hyunda Hold X چیه؟
میشه رو تبلت های چین(نه کپی) رو کارکرد خوب حساب کرد؟
بین novo7 و نکسوس7 و این بالای از همه نظر کدوم بهتره؟
اخرین قیمتی که از نکسوس 7 8g گرفتید چند بوده؟هر چی میگردم کسی نداره
ممنون از پاسختون:n16:

Abdolreza2012
04-01-2013, 15:29
دوستان کلاس 10 چند نمونه یا قیمت بزارید اگه میشه؟!!!!
من یجا دیدم
ADATA 16 گیگ کلاس 10 حدود 55 تومن
و فیلیپس 32 گیگ کلاس 10 89 تومن
البته این سایتی که من دیدم یکم گرون میده
بری چندجا سوال کنی بهتره

rezarrrr
04-01-2013, 15:30
سلام
چند وقت پیش درباره مدلهای مختلف تبلت چینی یسری تحقیق و جستجو کردم. هیوندا شکایت از کیفیت پایین برخی قطعاتش زیاد بود. توصیه میکنم هیوندا نگیرید. ریسکش بالاست.
nova7 چند مدل داره. فایر , کریستال , لجند ... که در بین اینها فایر بهتره ( و البته گرونتر )
اگر اختلاف هزینه برایتان اونقدرا مهم نیست, من بشما نکسوس 7 را توصیه میکنم. کیفیت ساخت و پشتیبانیش بهتره.
پایینترین قیمت نکسوس 7 , حدود یک میلیون و پنجاه در یک سایت فروش آنلاین دیده بودم.
ممنون به خاطر جوابتون:n16:
فایر هم یکی از گذینه هام بود
نوا فایر من هیچ جا پیدا نکردم کسی میدونه تو تبریز کجا میتونم پیدا کنم؟

amir 777
05-01-2013, 11:19
من شنیدم تو چینی ها onda خوبه حالا خودت هم یه تحقیق بکن

Mool Tee
05-01-2013, 20:28
کیفیت رو فدای قیمت نکنید! با پرداخت مقداری بیشتر میتونید تبلتی تهیه کنید که تا مدت زیادی براتون کار کنه ! پس سعی کنید از مارک ها معروف تبلت تهیه کنید و از هیوندا و مثل اون خرید نکنید ! خرید یه نکسوس 7 شاید بهترین گزینه در پایین ترین قیمت و در بالا ترین کیفیت هست !

A M ! N
05-01-2013, 20:59
کیفیت رو فدای قیمت نکنید! با پرداخت مقداری بیشتر میتونید تبلتی تهیه کنید که تا مدت زیادی براتون کار کنه ! پس سعی کنید از مارک ها معروف تبلت تهیه کنید و از هیوندا و مثل اون خرید نکنید ! خرید یه نکسوس 7 شاید بهترین گزینه در پایین ترین قیمت و در بالا ترین کیفیت هست !

و در تایید و تکمیل حرف شما : ضرب المثل معروفی که میگه : I am not rich enough to buy cheap things : آنقدر پولدار نیستم که چیزهای ارزان بخرم.

یک بار یک چیز خوب بخرید و یک عمر استفاده کنید ، به جای اینکه به تعداد دفعات زیاد جنسهای ارزان رو خرید کنید و بندازید دور.

بنده هم اگر قصد خرید تبلت با پلت فرم اندروید داشتم ، نکسوس 7 یکی از بهترین و باکیفیت ترین گزینه هاست.

Reza_994
06-01-2013, 00:27
ممنون به خاطر جوابتون:n16:
فایر هم یکی از گذینه هام بود
نوا فایر من هیچ جا پیدا نکردم کسی میدونه تو تبریز کجا میتونم پیدا کنم؟
تو تهران هم نمیتونی گیر بیاری
سود براشون نداره که وارد کنن اگر هم بخوان وارد کنن گرون درمیاد که نمیارزه خریدش
میونی دست دو بگیری البته اونم گرون میدن
یا از چین بگیری که 20 روز طول میکشه

Abdolreza2012
06-01-2013, 02:32

حرفاتون درباره ی تبلت های چینی قبول دارم
اما در مورد ارزون بودن نکسوس قبول ندارم
چون درسته 199 دلار پولی نیست تو خارج ولی به پول ایراk خیلی بیشتر از این حرفا میشه
که حدود یه میلیون میوفته اونم 8 گیگش
به نظر من بجای این که کسی نکسوس بگیره که سیم کارت نمیخوره با این مقدار هزینه میتونه چیزی بگیره که سیمکارت هم بخوره
البته نکسوس تبلت فوق العاده خوبیه ولی متاسفانه تو ایران خیلی گرونتر از قیمت اصلیش میدن

amir 777
06-01-2013, 16:07
و در تایید و تکمیل حرف شما : ضرب المثل معروفی که میگه : I am not rich enough to buy cheap things : آنقدر پولدار نیستم که چیزهای ارزان بخرم.

یک بار یک چیز خوب بخرید و یک عمر استفاده کنید ، به جای اینکه به تعداد دفعات زیاد جنسهای ارزان رو خرید کنید و بندازید دور.

بنده هم اگر قصد خرید تبلت با پلت فرم اندروید داشتم ، نکسوس 7 یکی از بهترین و باکیفیت ترین گزینه هاست.
این حرف شما در مورد 95 درصد اجناس چینی درسته اما در مورد 5درصد بقیه نه
شرکت هایی مثل سامسونگ اپل نوکیا اچ تی سی بیش از این که نون کیفیتشون را بخورن نون اسمشون را میخورن باور کن اگه فردا اپل یه ایپد جدید با نصف امکانات هم بزنه بازم برش صف میکشن چون اسمش اپله همون طوری که دیدید چند وقت قبل بعد بررسی قطعات ایپد دیدن فقط بین 170-200 دلار برا اپل خرج داشته اما اون شرکت تازه تاسیس چینی شاید یه تبلت بزنه بهتر ایپد یا ... اما نمیتونه بگه 500 دلار چون اعتبار اولیه نداره

Reza_994
06-01-2013, 16:41
دوستان اینا تبلت برند چینن به کل جهان هم صادر میکنن فک نکنید مشتریش فقط ماییم
کیفیتشم صد در صد به آیپد یا ایسوس نمیرسه ...
من خودم یه آیپد 4 دارم + یه اوندا 711 داشتم فروختم الان یه v812 سفارش دادم
عمرا کیفیتش به آیپد نمیرسه ولی نسبت به قیمتش میارزه
سخت افزارشونم که واقعا غوله

A M ! N
06-01-2013, 17:25
دوست گرامی من اسم برند خاصی رو نیاوردم ، نکسوس هم که گفتم به خاطر اینه کیفیتش رو میشناسم و ثابت شده هست.
شما وقتی میرین یک جنس بخرین ، مطمئنا این قدرت رو دارین که قبلش تحقیق کنید، اصن این فاروم هم برای همینه که یکی
که نمیدونه چه برندی بخره بیاد اینجا مشورت بگیره تا اونایی که دارنده ی اون جنس هستن طبق تجربیاتشون نظر بدن. مـا کاری
به برند خاصی نداریم ، حتی نکسوس هم هرکی که داره از کیفیت صداش راضی نیست پس میبینید که به راحتی بـــــا کمـــی
تحقیق میتونید کیفیت خوب رو تشخیص بدین و برین سراغ اون. شرکتی مث اپل اگه اسم درآورده مطمئنا کارش کیفیـت داشته،
مطمئنن هرنقصی هم ازش سر بزنه سریعن بازتابش همه جا دیده میشه ( شامل اینجا ). به هرحال؛ موضوع سر اینه که خریدار
باید تلاش کنه جنس با کیفیت رو انتخاب کنه؛ نه اینکه به خاطر ارزونی سراغ هر جنسی بره.

این حرف شما در مورد 95 درصد اجناس چینی درسته اما در مورد 5درصد بقیه نه
شرکت هایی مثل سامسونگ اپل نوکیا اچ تی سی بیش از این که نون کیفیتشون را بخورن نون اسمشون را میخورن باور کن اگه فردا اپل یه ایپد جدید با نصف امکانات هم بزنه بازم برش صف میکشن چون اسمش اپله همون طوری که دیدید چند وقت قبل بعد بررسی قطعات ایپد دیدن فقط بین 170-200 دلار برا اپل خرج داشته اما اون شرکت تازه تاسیس چینی شاید یه تبلت بزنه بهتر ایپد یا ... اما نمیتونه بگه 500 دلار چون اعتبار اولیه نداره

amir 777
06-01-2013, 19:39
دوست گرامی من اسم برند خاصی رو نیاوردم ، نکسوس هم که گفتم به خاطر اینه کیفیتش رو میشناسم و ثابت شده هست.
شما وقتی میرین یک جنس بخرین ، مطمئنا این قدرت رو دارین که قبلش تحقیق کنید، اصن این فاروم هم برای همینه که یکی
که نمیدونه چه برندی بخره بیاد اینجا مشورت بگیره تا اونایی که دارنده ی اون جنس هستن طبق تجربیاتشون نظر بدن. مـا کاری
به برند خاصی نداریم ، حتی نکسوس هم هرکی که داره از کیفیت صداش راضی نیست پس میبینید که به راحتی بـــــا کمـــی
تحقیق میتونید کیفیت خوب رو تشخیص بدین و برین سراغ اون. شرکتی مث اپل اگه اسم درآورده مطمئنا کارش کیفیـت داشته،
مطمئنن هرنقصی هم ازش سر بزنه سریعن بازتابش همه جا دیده میشه ( شامل اینجا ). به هرحال؛ موضوع سر اینه که خریدار
باید تلاش کنه جنس با کیفیت رو انتخاب کنه؛ نه اینکه به خاطر ارزونی سراغ هر جنسی بره.

مطمئنا اولین قدم تحقیق ولی این دید بد نسبت به کالاهای چینی در ایران همه گیر شده و تقریبا هممون از جنس چینی میترسیم و اونم تقصیر ما نیست مطمئنا به طور مثال ایپد بهتر از بهترین تبلت چینیه ولی یه مسئله هست اونم قیمته مثلا من خودم به شخصه برام زور داره برم حدود 2.5 ایپد بگیرم ولی خب یکی براش مشکلی نیست و 100در 100 بهتره بره ایپد بگیره

Abdolreza2012
06-01-2013, 21:34
مطمئنا اولین قدم تحقیق ولی این دید بد نسبت به کالاهای چینی در ایران همه گیر شده و تقریبا هممون از جنس چینی میترسیم و اونم تقصیر ما نیست مطمئنا به طور مثال ایپد بهتر از بهترین تبلت چینیه ولی یه مسئله هست اونم قیمته مثلا من خودم به شخصه برام زور داره برم حدود 2.5 ایپد بگیرم ولی خب یکی براش مشکلی نیست و 100در 100 بهتره بره ایپد بگیره
خب وقتی یه تبلت چینی با اون همه امکانات و سیستم بالا ارزونه آدم میترسه بره سمتش
بعد اینجا هیچکدومش گارانتی ندارن که اگه مشکلی پیش بیاد پیگیری کنه

rezarrrr
08-01-2013, 14:23
خب وقتی یه تبلت چینی با اون همه امکانات و سیستم بالا ارزونه آدم میترسه بره سمتش
بعد اینجا هیچکدومش گارانتی ندارن که اگه مشکلی پیش بیاد پیگیری کنه

تبلت چینی هیوندای که من گفتم با گارانتی یک ساله پدیده تو بازار ایران هست

Abdolreza2012
08-01-2013, 16:18
تبلت چینی هیوندای که من گفتم با گارانتی یک ساله پدیده تو بازار ایران هست

هیوندا که هرکسی داشته از کیفیتش میناله
اون هیوندا هم چون تو ایران هست گارانتی داره

rootnt
08-01-2013, 20:59
من ainol novo 7 flame خریدم خیلی هم راضی هستم ازش
اولش می خواستم نکسوس بخرم
از لحاظ کیفیت خیالتون راحت باشه بدنه تاچ و صفحه نمایش
باطریش خیلی توپه- من موبالمو روزی 2بار شارژ می کنم اما اینو 1بار با اینکه همش روشنه
یک سال هم گارانتی سریر داره که خوب بخاطر همین 750 خریدم
من شخصا توصیه ای نمی کنم و صد البته نکسوس بهتر بود اگر به قیمت واقعیش می شد خرید
من این نکسوس رو می دیدم حرصم می گرفت آخه واسه چی پول الکی بدم به این دلالا?
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
سوالی بود در خدمتیم

Reza_994
09-01-2013, 06:17
من ainol novo 7 flame خریدم خیلی هم راضی هستم ازش
اولش می خواستم نکسوس بخرم
از لحاظ کیفیت خیالتون راحت باشه بدنه تاچ و صفحه نمایش
باطریش خیلی توپه- من موبالمو روزی 2بار شارژ می کنم اما اینو 1بار با اینکه همش روشنه
یک سال هم گارانتی سریر داره که خوب بخاطر همین 750 خریدم
من شخصا توصیه ای نمی کنم و صد البته نکسوس بهتر بود اگر به قیمت واقعیش می شد خرید
من این نکسوس رو می دیدم حرصم می گرفت آخه واسه چی پول الکی بدم به این دلالا?
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
سوالی بود در خدمتیم

سلام از شرکت . مغازه خاصی گرفتید ؟
آخه اینارو تو بازار ندیدم
از چین الان بخوای بگیری بین 600 تا 620 میشه

مدل های دیگه رو هم وارد کردن؟

rootnt
09-01-2013, 09:18
من از یک مغازه تو پاساژ ایرانیان تهران گرفتم
شما بخوای سفارش بدی از چین بیارن مثلا با پست dhl حدود 70 80 تومن هزینه پسته که حداقل 1 هفته طول می کشه
کلا اون ایران شیپینگ هم خوب پشتیبانی می کنه
ببخشید حواسم نبود من دقیقا 685 خریدم با لوازم جانبی (کیف و محافظ صفحه نمایش) 750 شد

Reza_994
09-01-2013, 10:17
نه با هزینه پست اون قیمت هست بین 20 تا 50 هم گمرکی میگیرن . ...( آهان با پست dhl بله ! ) حدود 650 میشه با dhl
کی 685 با گارانتی خریدین؟
الان یا دلار ارزون تر بود؟
مدل های دیگه از onda ainol داشت؟

راستی روش ubunta نصب کردین ؟ شنیدم میشه . پورت شده براش ؟

rootnt
09-01-2013, 10:47
حدود ۳ هفته هست که خریدم
نه فقط همین یک مدل رو داشت
اولش ۷۳۰ می گفت
بهش گفتم چه خبره؟ اینا چینیه ۶۰۰ تومن پولشه فهیمد می دونم گفت 680

sari-1369
09-01-2013, 15:31
دوستان یه لپتاپ ارزون قیمت میخوام ؛

واسه وبگردی - خوندن pdf - اسفاده از gps میخوام .

چی پیشنهاد میکنین ؟

و نظرتون در مورد این چیه ؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
09-01-2013, 18:49
دوستان یه لپتاپ ارزون قیمت میخوام ؛

واسه وبگردی - خوندن pdf - اسفاده از gps میخوام .

چی پیشنهاد میکنین ؟

و نظرتون در مورد این چیه ؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز اینجا بحثهای تبلت هستش، لینکی هم که دادین رو انجمن تغییرش داده.
ولی فک میکنم منظـــــورتون همون تبلت بود که اشتباه نوشتین لپتاپ ، چقدر
میخواین هزینه کنید ؟

sari-1369
10-01-2013, 01:21
عزیز اینجا بحثهای تبلت هستش، لینکی هم که دادین رو انجمن تغییرش داده.
ولی فک میکنم منظـــــورتون همون تبلت بود که اشتباه نوشتین لپتاپ ، چقدر
میخواین هزینه کنید ؟

:D بله منظورم تبلت بود (در حال ارسال پست داشتم تلفنی در مورد لپتاپ صبحت میکردم ، این بود که اینجوری شد)

لینک هم مربوط به "digikala دات کام" هستش .

Marshal ME-700A

من بیشتر بخاطر چی پی اس و قیمت مناسبش از این مدل خوشم اومد که 400 تومنه . اما اگر بشه با 200 تومن بیشتر هم از برند بهتر خرید کرد بیشتر مایلم که اون رو بگیریم .

Abdolreza2012
10-01-2013, 15:22
:D بله منظورم تبلت بود (در حال ارسال پست داشتم تلفنی در مورد لپتاپ صبحت میکردم ، این بود که اینجوری شد)

لینک هم مربوط به "digikala دات کام" هستش .

Marshal ME-700A

من بیشتر بخاطر چی پی اس و قیمت مناسبش از این مدل خوشم اومد که 400 تومنه . اما اگر بشه با 200 تومن بیشتر هم از برند بهتر خرید کرد بیشتر مایلم که اون رو بگیریم .

به نظر من میتونی تیلت های چینی هم بگیری
اگه از تبلت های چینی خوشت نمیاد میتونی تبلت های
Jetway Alfar 780
Jetway Alfar 706
Axtrom Axpad V1
Axtrom Axpad 7I02
بگیری
چون اینا سی پی یو قوی تری نسبت به تبلت مارشالی که گفتی دارن
و قیمت همشون به جزء Jetway Alfar 706 که 690 تومنه بقیه بین 400 تا 500 تومنه

ANDROYD3
11-01-2013, 02:09
به نظر من میتونی تیلت های چینی هم بگیری
اگه از تبلت های چینی خوشت نمیاد میتونی تبلت های
Jetway Alfar 780
Jetway Alfar 706
Axtrom Axpad V1
Axtrom Axpad 7I02
بگیری
چون اینا سی پی یو قوی تری نسبت به تبلت مارشالی که گفتی دارن
و قیمت همشون به جزء Jetway Alfar 706 که 690 تومنه بقیه بین 400 تا 500 تومنه

سلام
باید عرض کنم تمامی این ها که فرمودید چینی هستند

اگه جی پی اس رو بیخیال بشید میتونید از ایران شیپینگ استفاده کنید و راحت مدل مورد نظرتونو پیدا کنید

Xo0oX
11-01-2013, 17:30
دوستان نظرتون در مورد Hyunda TB1000 چی هست ؟ قیمتشم زیر 1.000.000 هست ! 940-950 هست .:n13:

hasanoooooooo
11-01-2013, 17:52
کسی این مدل رو پیشنهاد میکنه؟ Marshal ME-700A
400 تومن قیمتش هست ظاهرا و gps مارشال با همه نقشه های شهر هارو هم داره ظاهرا! حالا نمیدونم این دستگاه با این قیمت عجیب چیز خوبی هست؟ نقشه ها دقیقا مثل مدلهای مخصوص gps هست؟ کسی میتونه دقیقا راهنمایی کنه که از چاله تو چاه نیفتم؟:n13:

ANDROYD3
11-01-2013, 18:16
دوستان نظرتون در مورد Hyunda TB1000 چی هست ؟ قیمتشم زیر 1.000.000 هست ! 940-950 هست .:n13:

کسی این مدل رو پیشنهاد میکنه؟ Marshal ME-700A
400 تومن قیمتش هست ظاهرا و gps مارشال با همه نقشه های شهر هارو هم داره ظاهرا! حالا نمیدونم این دستگاه با این قیمت عجیب چیز خوبی هست؟ نقشه ها دقیقا مثل مدلهای مخصوص gps هست؟ کسی میتونه دقیقا راهنمایی کنه که از چاله تو چاه نیفتم؟:n13:

شما بفرمایید چه توقعاتی از تبلتتون دارید با بشه راهنمایی کرد

در مورد اون مدل هیوندای شاید بهتره کمی برای خریدش تامل کنید
مدل ainol hero با امکانات بهتر قیمت کمتری داره .
و مدل onda v972 با صفحه رتینا و پردازنده 4 هسته ای و جی پی یو پاور 8 هسته ای و دوربین 5 مگاپیکسلی آیفون و البته نداشتن بلوتوث قیمت حدود 1100 داره

مدل مارشال هم نمیشه یه تبلت دونست . بیشتر روی جی پی اس سرمایه گزاری شده . یعنی اگه شما بازی . فیلم . کتاب و کار هایی بجز نقشه داشته باشید با قیمت کمتر چیز بهتری میتونید تهیه کنید
ولی اگه دوست دارید توی ماشینتون نصب کنید و به گردش بپردازید مدل مارشال بهتره

hasanoooooooo
11-01-2013, 20:41
شما بفرمایید چه توقعاتی از تبلتتون دارید با بشه راهنمایی کرد

در مورد اون مدل هیوندای شاید بهتره کمی برای خریدش تامل کنید
مدل ainol hero با امکانات بهتر قیمت کمتری داره .
و مدل onda v972 با صفحه رتینا و پردازنده 4 هسته ای و جی پی یو پاور 8 هسته ای و دوربین 5 مگاپیکسلی آیفون و البته نداشتن بلوتوث قیمت حدود 1100 داره

مدل مارشال هم نمیشه یه تبلت دونست . بیشتر روی جی پی اس سرمایه گزاری شده . یعنی اگه شما بازی . فیلم . کتاب و کار هایی بجز نقشه داشته باشید با قیمت کمتر چیز بهتری میتونید تهیه کنید
ولی اگه دوست دارید توی ماشینتون نصب کنید و به گردش بپردازید مدل مارشال بهتره

من واقعا نمیدونم که چه نیازهایی ممکنه به تبلت پیدا کنم... ولی همین که پورت usb داره و هم اینکه من خیلی زیاد بین شهرها سفر میکنم gps چشموو گرفت و اینکه بعضی وقتها هم مخیوام برم داخل اینترنت باهاش میخوام که جوابمو بده و اذیت نکنه... صفحه تاچش هم دوست دارم ضعیف نباشه.... در کل با تبلت مگه کار دیگه ای هم میکنن!؟

Abdolreza2012
12-01-2013, 16:42
سلام
باید عرض کنم تمامی این ها که فرمودید چینی هستند

اگه جی پی اس رو بیخیال بشید میتونید از ایران شیپینگ استفاده کنید و راحت مدل مورد نظرتونو پیدا کنید

آخه الان همه چینی هستن
بین وسایل چینی فرق وجود داره
الان گوشیه sony xperia s هست 1 میلیون ساخت چین
همین گوشی 200 تومن هم هست ساخت چین
الن دیگه همه چی چینیه
ولی کیفیت اون چینی هایی که ایران شیپینگ میده پایینتره تا اینا

Abdolreza2012
12-01-2013, 16:45
من واقعا نمیدونم که چه نیازهایی ممکنه به تبلت پیدا کنم... ولی همین که پورت usb داره و هم اینکه من خیلی زیاد بین شهرها سفر میکنم gps چشموو گرفت و اینکه بعضی وقتها هم مخیوام برم داخل اینترنت باهاش میخوام که جوابمو بده و اذیت نکنه... صفحه تاچش هم دوست دارم ضعیف نباشه.... در کل با تبلت مگه کار دیگه ای هم میکنن!؟

خب یه دستگاه جی پی اس مارشال بگیر که حدود 100 تا 150 تومنه
بعد میتونی اگه خواستی یه تبلت بگیری

Xo0oX
12-01-2013, 19:03
onda v972 از کجا میشه تهیه کرد ؟
تو سایت ها که سرچ زدم چیزی نبود .

okh
12-01-2013, 21:34
آقا منم دربه در دنبالشم v972 الان تو بازا چنده ؟

ANDROYD3
13-01-2013, 02:48
مثلا من فیلم می خوام ببینم . بازی بکنم . یو اس بی بهش وصل کنم ( که با یه otg حل میشه ) . من هم پیشنهاد می کنم شما یه تبلت به همراه یک جی پی اس بگیرید .

آخه الان همه چینی هستن
بین وسایل چینی فرق وجود داره
الان گوشیه sony xperia s هست 1 میلیون ساخت چین
همین گوشی 200 تومن هم هست ساخت چین
الن دیگه همه چی چینیه
ولی کیفیت اون چینی هایی که ایران شیپینگ میده پایینتره تا اینا
خرف شما کاملا درسته
ولی مطمئن باشید برند های اوندا و آینول خیلی برتر از آکستروم یا جت وی هستند .
هیچوقت نمی تونید پشتیبانی یا کیفیت آینول یا اوندا رو با آکستروم یا جت وی مقایسه بکنید

onda v972 از کجا میشه تهیه کرد ؟
تو سایت ها که سرچ زدم چیزی نبود .
مثلا سایت ایران شیپینگ براتون میاره
قیمتش فکر کنم 1100 بود .
واقعا محشره ( فقط بلوتوث نداره)

Reza_994
13-01-2013, 08:55
آقا منم دربه در دنبالشم v972 الان تو بازا چنده ؟

تو بازار چینم تازه اومده

قیمت از 930 تا 1100 !
من یه v812 سفارش دادم 720 تومان با کلی لوازم جانبی ایشالا یه ماه دیگه میرسه:n30:

mokhtar
13-01-2013, 16:51
Onda V972 دوستان من میخوام این مدل رو بخرم یه سوال داشتم کیفیت ساخت این تبلت ها چطور هست؟میشه تعمیر کرد؟برای گیم و فیلم لگ نداره؟

دانلودمنجر و winrar برای اندریود هست؟هارد رو وصل کنم میشناسه؟

okh
13-01-2013, 17:40
تو بازار چینم تازه اومده

قیمت از 930 تا 1100 !
من یه v812 سفارش دادم 720 تومان با کلی لوازم جانبی ایشالا یه ماه دیگه میرسه:n30:

مبارک باشه v812 عایه خوب قیمتی دارید می خرید . فقط این شکل خریدن از سایتا اصلا من دوست ندارم ولی اگه نتونم اینجا این مدلو پیدا کنم حتما سفارش میدمش.

ANDROYD3
13-01-2013, 21:35
تو بازار چینم تازه اومده

قیمت از 930 تا 1100 !
مبارک باشه
ایشاالله چرخش برات بچرخه
هر موقع دستت رسید اگه یه بررسی ازش توی فروم درست کنی خوبه
راستی از کجا گرفتی؟

Onda V972 دوستان من میخوام این مدل رو بخرم یه سوال داشتم کیفیت ساخت این تبلت ها چطور هست؟میشه تعمیر کرد؟برای گیم و فیلم لگ نداره؟

دانلودمنجر و winrar برای اندریود هست؟هارد رو وصل کنم میشناسه؟
شرکت اوندا کیفیت ساخت خوبی ارائه میده
تعمیر هم میشه کرد ولی قطعاتش کم گیر میاد
اصلا مشکلی با فیلم و بازی نداره . نرم افزار 4k میتونه براتون در آن واحد 4 فیلم hd رو بدون هیچ مشکلی پخش کنه . به لطف پردازنده 4 هسته ای 1.2 و جی پی یو پاور 544 و رم 2 به سادگی از پس مشکل ترین بازی ها بر میاد
دانلود منیجر و وین رار داره ولی بهتره خودتون توی سایت گوگل پلی یا aptoid چک کنید
تبلت ها گاهی با هارد های آداپتور دار مشکل دارن ولی با معمولی ها مشکلی ندارن

در کل با وجود نداشتن بلوتوث شما رو راضی می کنه

mortezaon
15-01-2013, 13:24
سلام می خواستم بدونم با تبلت Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
میشه تماس تلفنی داشت با هندزفری بلوتوث
کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه؟

Abdolreza2012
15-01-2013, 17:14

بله هم میتونی با هندزفری بلوتوث تماس تلفنی داشته باشی
و هم به نظرم تبلت خوبیه
و امکانات خوبی داره

dany_3p4u
17-01-2013, 12:59
یه سوال فوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از اقوام می خواد تبلت بگیره
خودش مد نظرش آی پد هست و گلکسی ولی نمی دونه کُدوم و چرا!
استفاده ش هم فقط می خواد آهنگ گوش بده، فیلم ببینه، نت برای وب گردی و اسکایپ حرف بزنه×

A M ! N
17-01-2013, 13:18
یه سوال فوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استفاده ش هم فقط می خواد آهنگ گوش بده، فیلم ببینه، نت برای وب گردی و اسکایپ حرف بزنه×

بستگی داره چه آیپدی و چه گلکسی مدنظرش باشه.. مثلن اگه بین iPad 4 با گلکسی نت 10 باشه ،من به شخصه بدون شک میرم سراغ iPad4
کیفیت تصویرش ( رتنا ) و باطریش حرف نداره. تموم اونکارهایی که دوست شما میخواد انجام بده رو هم باهاش میشه انجام داد.
یه نکته ی دیگه هم هست که آیپد 4 تصویرش به حالت عمودیه ولی نت10 به صورت افقی ، من خودم عمودی رو ترجیح میدم.
درکل همیشه به کیفیت کارهای اپل فکر کنید.

ANDROYD3
18-01-2013, 15:43
بله هم میتونی با هندزفری بلوتوث تماس تلفنی داشته باشی
و هم به نظرم تبلت خوبیه
و امکانات خوبی داره

ممنون از دوست عزیزم که راهنمایی کردن
نسخه آیپد و گلکسی خیلی مهمه
ولی توجه کنید اگه نرم افزار روش نمی خواید نصب کنید و بیشتر به فکر فیلم هستید گلکسی تب 2 از آیپد 2 ( الان تقریبا هم قیمت هستند ) بهتره
کلا ios در زمینه ریختن دیتا روی دیوایس جالب نیست و حتما باید با آی تونز باشه
بعدشم مثلا فرمت mkv . avi و ... که اکثریت فیلم های دانلودی رو تشکیل میدن نمی خونه و باید تبدیل به فرمت مخصوص بشه ( بوسیله نرم افزار تبدیل فرمت )
ولی اگه نرم افزار و بازی براتون مهمه آیپد 2 از تب 2 خیلی برتره .
اسکایپ رو هردو جواب میده
کیفیت پخش محصولات اپل در کل یه سرو گردن از تمامی شرکت های دیگه بالاتره

بله میشه البته اگه مدل 3g که سیم می خوره رو بگیرید
نسبت به قیمت راضی کننده نیست
حتی توی منو لگ داره ( توی فیلم های بررسی هم به خوبی مشخصه )
سی پی یو 2 هسته ای
صفحه tft که جالب نیست
باطری فوق العده ای داره

شما محدوده قیمت وکارایی مد نظرتون رو بگید تا بشه راهنماییتون کرد

mortezaon
18-01-2013, 22:38
ممنون از دوست عزیزم که راهنمایی کردن
نسخه آیپد و گلکسی خیلی مهمه
ولی توجه کنید اگه نرم افزار روش نمی خواید نصب کنید و بیشتر به فکر فیلم هستید گلکسی تب 2 از آیپد 2 ( الان تقریبا هم قیمت هستند ) بهتره
کلا ios در زمینه ریختن دیتا روی دیوایس جالب نیست و حتما باید با آی تونز باشه
بعدشم مثلا فرمت mkv . avi و ... که اکثریت فیلم های دانلودی رو تشکیل میدن نمی خونه و باید تبدیل به فرمت مخصوص بشه ( بوسیله نرم افزار تبدیل فرمت )
ولی اگه نرم افزار و بازی براتون مهمه آیپد 2 از تب 2 خیلی برتره .
اسکایپ رو هردو جواب میده
کیفیت پخش محصولات اپل در کل یه سرو گردن از تمامی شرکت های دیگه بالاتره

بله میشه البته اگه مدل 3g که سیم می خوره رو بگیرید
نسبت به قیمت راضی کننده نیست
حتی توی منو لگ داره ( توی فیلم های بررسی هم به خوبی مشخصه )
سی پی یو 2 هسته ای
صفحه tft که جالب نیست
باطری فوق العده ای داره

شما محدوده قیمت وکارایی مد نظرتون رو بگید تا بشه راهنماییتون کرد

سلام رفیق تا 1 میلیون تا 1 میلیون دویست
ممنون
.

ANDROYD3
18-01-2013, 23:27
سلام رفیق تا 1 میلیون تا 1 میلیون دویست
ممنون
.
اگه چند تا پارامتر دیگه هم بگید کار من راحت تر میشه
فرضا من با تبلت فیلم می بینم . بازی می کنم . آپدیت سریع برام مهمه و ...
اندازه تبلت / توقعات / امکانات (که شما یکی رو فرمودید سیمکارت خوردن ) که دوست دارید داشته باشه رو بفرمایید تا بنده مدل خدمتتون معرفی کنم

mortezaon
19-01-2013, 00:24
اگه چند تا پارامتر دیگه هم بگید کار من راحت تر میشه
فرضا من با تبلت فیلم می بینم . بازی می کنم . آپدیت سریع برام مهمه و ...
اندازه تبلت / توقعات / امکانات (که شما یکی رو فرمودید سیمکارت خوردن ) که دوست دارید داشته باشه رو بفرمایید تا بنده مدل خدمتتون معرفی کنم

مرسی رفیق
کارام بیشتر مهندسی هست بیشتر کارم با نرم افزار 3d , autocad هست که سی پی یو بالا می خواد
دوست دارم نمونه کارهای معماری خودم که بیشتر عکس هست با کیفیت بالا به مشتری نشون بدم
اندازه 7 اینچ را دوست دارم
مکالمه تلفنی با بلوتوث برام مهمه
درحال مسافرت تو فرودگاه های جهان راحت بتونم با شبکه های وای فای ارتباط داشته باشم -شارژ بالا برام مهمه
GPS هم داشته باشه
زیاد اهل بازی های سنگین نیستم و فیلم دیدن را دوست دارم با کیفیت HD
همین الان ایپد 2 دارم واسه خانومم گرفتم ولی خیلی گرفتاری داره
دوست دارم با تبلت جدید راحت بتونم انتقال فایل انجام بدم
خوندن کتاب و فایل های pdf به راحتی تو تبلت برام خیلی مهمه
خودم یه تبلت cor i 5 ایسوس دیدم ولی خیلی گرون بود
تبلت ویندوزی را بیشتر دوست دارم چون راحت با ویندوز کامپیوتر سینک میشه-
پورت usb و hdmi و کارت خون هم اگه داشته باشه خوبه
بیشتر کارای بانکیم با اینترنت هست
ولی با این پول احتمالا باید اندرویید بخرم
اگه با این بودجه نمی شه پیشنهاد بالاتری هم بود محبت کنید راهنمایی کیند
ممنون از وقتی که می ذاری

.

ANDROYD3
19-01-2013, 01:11
مرسی رفیق
کارام بیشتر مهندسی هست بیشتر کارم با نرم افزار 3d , autocad هست که سی پی یو بالا می خواد
دوست دارم نمونه کارهای معماری خودم که بیشتر عکس هست با کیفیت بالا به مشتری نشون بدم
اندازه 7 اینچ را دوست دارم
مکالمه تلفنی با بلوتوث برام مهمه
درحال مسافرت تو فرودگاه های جهان راحت بتونم با شبکه های وای فای ارتباط داشته باشم -شارژ بالا برام مهمه
GPS هم داشته باشه
زیاد اهل بازی های سنگین نیستم و فیلم دیدن را دوست دارم با کیفیت HD
همین الان ایپد 2 دارم واسه خانومم گرفتم ولی خیلی گرفتاری داره
دوست دارم با تبلت جدید راحت بتونم انتقال فایل انجام بدم
خوندن کتاب و فایل های pdf به راحتی تو تبلت برام خیلی مهمه
خودم یه تبلت cor i 5 ایسوس دیدم ولی خیلی گرون بود
تبلت ویندوزی را بیشتر دوست دارم چون راحت با ویندوز کامپیوتر سینک میشه-
پورت usb و hdmi و کارت خون هم اگه داشته باشه خوبه
بیشتر کارای بانکیم با اینترنت هست
ولی با این پول احتمالا باید اندرویید بخرم
اگه با این بودجه نمی شه پیشنهاد بالاتری هم بود محبت کنید راهنمایی کیند
ممنون از وقتی که می ذاری

.

با سلام
اول از تبلت های 7 اینچ شروع می کنم
google nexus 7
برتری هاش صفحه بهتر
سی پی یو بهتر
آپدیت های زود و رسمی
انتقال دیتا راحته
ولی خب نسخه 3جی اون گرون تر از 1200 هست ولی ارزش فوقالعاده بیشتره از تب 2 مدل 7 اینچش داره
ولی رم نمی خوره

توی مدل های 10 اینچ هم با حدود 1300 میتونید یه ترنسفورمر پد tf300tg که سیم رو ساپورت میده
کیفیت ساخت فوق العاده
سی پی یو عالی
کیفیت صفحه متوسط
دوربین 5
ساپورت رم تا 32
البته سیم کارت اون به عنوان وسیله ای برای وصل شدن به اینترنت هست و شاید قابلیت تماس نداشته باشه
اچ دی ام آی داره
برای خواندن کتاب من 10 اینچ هارو برای اینکه میتونن 2 صفحه رو کنار هم نشون بدن ترجیح میدم و البته برای اینترنت گردی بسیار بهتر هستند

یه تبلت عالی که سیم کارت نخوره به همراه یه 1280( ارزان ترین گوشی تلفن همراه ) خیلی بهتر از یه تبلت متوسط که قابلیت تماس داشته باشه هستش

اگه یه هفته همون آیپد رو دستتون بگیرید و بعد با یه تبلت آندرویدی مقایسه کنید شاید کمی دلسرد بشید

amin n & i series
19-01-2013, 11:03
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم خدمتتون
من بین نکسوس 7 و کیندل فایر اچ دی و tf300 موندم
من تقریبا تا 1200 میتونم هزینه کنم و در شرایطی خاص حداکثر میتونم پول tf300 رو جور کنم{ولی هرچی بشه کمتر هزینه کنم بهتره}
پارامترای اصلیم ایناس:
اول:کیفیت صفحه خوب خیلی واسم مهمه
دوم:قدرت خود دستگاه و حافظه زیاد و پشتیبانی
سوم:حداقل یه دوربین دوم پشتش باشه و سیم کارت بخوره
چهارم:حالا یه وقت بعد از مدتی قصد فروش کردم رو بورس باشه و راحت بشه فروختش
متاسفانه هر کدوم یه محاسن و معایبی دارن و مطمئنا همه اولویتامو نمیتونم با هم داشته باشم
به نظرتون کدوم ارزش هزینه کردن دارن؟؟؟دوست دارم با کمترن هزینه بهترین انتخابو داشته باشم
اگه مدلی بهتری هم در نظر دارین بفرمایید ممنون میشم

ANDROYD3
19-01-2013, 18:02
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم خدمتتون
من بین نکسوس 7 و کیندل فایر اچ دی و tf300 موندم
من تقریبا تا 1200 میتونم هزینه کنم و در شرایطی خاص حداکثر میتونم پول tf300 رو جور کنم{ولی هرچی بشه کمتر هزینه کنم بهتره}
پارامترای اصلیم ایناس:
اول:کیفیت صفحه خوب خیلی واسم مهمه
دوم:قدرت خود دستگاه و حافظه زیاد و پشتیبانی
سوم:حداقل یه دوربین دوم پشتش باشه و سیم کارت بخوره
چهارم:حالا یه وقت بعد از مدتی قصد فروش کردم رو بورس باشه و راحت بشه فروختش
متاسفانه هر کدوم یه محاسن و معایبی دارن و مطمئنا همه اولویتامو نمیتونم با هم داشته باشم
به نظرتون کدوم ارزش هزینه کردن دارن؟؟؟دوست دارم با کمترن هزینه بهترین انتخابو داشته باشم
اگه مدلی بهتری هم در نظر دارین بفرمایید ممنون میشم

با سلام
من باشم بدون تردید تو این 3 تا tf300 می گیرم
دوربین دوم داره
10 اینچ هست
رم میخوره
کیفیت ساخت فوق العاده داره
کیفیت صفحه اش قابل قبول هستش

یه مدل چینی درجه 1 به اسم onda v972 هم هست که تنها مشکلش نداشتن بلوتوث هست
صفحه اش رتینا ( مثل آیپد ) با رزولشن فوق العاده 2048*1539 هست
بدنه آلومینیوم .
صفحه 9.7 اینچ
رم 2 گیگ ( فقط شاید 5 تا مدل باشن که رم 2 دارن مثل note 10 / nexus 10 / v972 /v812 / novo8 )
سی پی یو 4 هسته ای
فقط بلوتوث نداره و توی ایران طرفدار نداره
دوربین 5 مگاپیکسل ( همون دوربین استفاده شده در آیفون 4 )
دوربین جلو 2 مگاپیکسل
آپدیت 4.2 جلی بین
usb 3
ساپورت otg
باتری 8000
قیمت حدود 1 تا 1100 هستش و فروش غیر مستقیم داره

حالا تصمیم با خودتونه

irinn65
20-01-2013, 04:15
دوستان نظرتون در موردMarshal ME-700A چیه؟

گارانتی 1 ساله مارشال | تنها تبلت اندرویدی مجهز به چیپ و نرم افزار تخصصی GPS و نقشه کامل شهرهای ایران | مجهز به پردازشگر Cortex-A5 1.2GHz |پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32GB | اندروید نسخه 4.0 | دارای لوازم جانبی کامل شامل کیف، پایه نگهدارنده، شارژر فندکیوزن 320 گرم

ARM Telechips TCC8923 Chipset , Cortex-A5 CPU 1.2GHz
دیسک درایو: حافظه داخلی 4 GB

صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7 اینچ
امکانات: WiFi - GPS - کارت خوان - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - USB - microUSB - HDMI

کیفیت ساخت خوب
پشتیبانی از کارت حافظه جانبی تا 32 گیگابایت
صفحه نمایش 7 اینچی
وجود دو دوربین در جلو و عقب
امکان اتصال مودم 3G
وجود لوازم جانبی کاربردی همراه تبلت

قیمت399000تومان

یونیواک
20-01-2013, 16:40
نقد وبررسی تبلت Nexus7
اگرچه سیل تبلت های اندرویدی با اندازه ها و قیمت های مختلف روانه بازار شده است، تعداد کمی از آنها انتظارات عموم را برآورده کرده اند. Nexus 7 اولین تبلت با برند Google است. این تبلت 199 دلاری 7 اینچی دارای قیمتی تهاجمی با پردازنده قدرتمند چهار هسته ای Tegra 3، صفحه نمایش با کیفیت بالا و آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید Jelly Bean 4.1 می باشد. طراحی جذاب و سبک وزن و جستجوی صوتی گوگل را که به این مشخصات اضافه کنیم، شما بهترین تبلت 7 اینچی را دارید.
ادامه این نقد وبررسی را تو این سایت میتونید بخونید دوستان عزیز

یونیواک
20-01-2013, 16:46
سلام دوست عزیز
آره میتونی اینکاررا انجام بدی اگه میخواهی میتونی اطلاعات دقیقتر در مورد p3100 را تو این سایت ببینی

Farshadd
20-01-2013, 17:52
سلام

دوستان تو ایران تبلت kindle fire hd 8.9 یا kindle fire hd 8.9 lte پیدا میشه؟ اگه آره قیمتش چنده؟ (با چه جافظه داخلی؟)

Abdolreza2012
20-01-2013, 18:58
دوستان نظرتون در موردMarshal ME-700A چیه؟
قیمت399000تومان
کلا مشخصاتش با این قیمت خوبه فقط سی پی یوش چون A5 هست نسبت به سی پی یو های A9 و ........... ضعیفتره

aria_electric_fars
20-01-2013, 22:41
سلام دوستان

من مي خوام تبلت در حدود 7 اينچ بخرم و توي بازار گشتم و بيشتر از اين دو مدل داشتن حالا من موندم Galaxy Tab 7.7 كه آندرويد 3.2 هست و سي پي يو 1.4 هست بگيرم يا Galaxy Tab 7

لطفا سريعتر راهنمايي كنيد

با تشكر

smahdis
21-01-2013, 20:34
p1000 رو که بیخیال.

ببین 7.7 بهترین تبلت هست ولی مشکلش اینه که آپدیت 4.1 و 4.2 براش نیومده و ظاهرا خبری نیست که بیاد. اگر این آپدیت ها بیان, مطمئنا بهترین تبلتهای موجود در بازار خواهند شد.

تب 2 هم چون آپدیت جدید داره خوبه وگرنه سخت افزاراش خیلی ضعیف تر از 7.7 هست.

stive austin
23-01-2013, 00:44
سلام دوستان
یکی از دوستام میخواد یه تبلت بگیره از من کمک خواست منم از شما کمک میخوام
حدود یک ، یک و خورده ای میلیون هم میخواد بده
ولی یه چیز خوبی میخوادباشه که هم برای دانشگاه و هم خونه و بیرون و . . . کلا کارش رو راه بندازه
اگر راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
راستی من خودم هم اطلاعات خیلی خیلی زیادی از تبلت ها ندارم و دوست دارم بیشتر بدونم
کلا الان چه برند هایی تو بازار هستن ؟ کدوما بهترن ؟ مردم بیشتر از کدوم مدل ها استقبال میکنن ؟
راستی تبلت با سیستم عامل ویندوز یا لینوکس هم هست یا همش اندروید و مک هست ؟
با تشکر فراوان از دوستانی که پاسخ میدن

Farshadd
23-01-2013, 11:27
سلام
بهترین تبلت کمتر از 700 هزار تومان چیه؟

کیفیت ساخت و طول عمر آیتم مهمیه برام.
سرعت هم همینطور
دوام باتری

استفاده هم عمومی/معمولی( اینترنت، مطالعه و ... ) هست ، یعنی استفاده تخصصی ازش نمیکنم.
میدونم با این پول نمیشه تبلت خوب گرفت ، ولی نسبت به این قیمت به نظر شما چی بهتره؟

mahsa a
23-01-2013, 12:47
دوستان تا 1.300 چه تبلتي پيشنهاد ميديد ؟ ميخوام حتما سيم کارت داشته باشه و ترجيحا اندرويد قابل ارتقا ، دوربين پشتش هم برام مهم هست...
ضمن اينکه ميخوام از مارک هاي معروف باشه.
تبلت هاي سامسونگ رو پيشنهاد ميکنيد ؟
ترووخدا زودي بگيد ، ميخوام امروز برم بخرم

Abdolreza2012
23-01-2013, 13:41
دوستان تا 1.300 چه تبلتي پيشنهاد ميديد ؟ ميخوام حتما سيم کارت داشته باشه و ترجيحا اندرويد قابل ارتقا ، دوربين پشتش هم برام مهم هست...
به نظرم این تبلت میتونه گزینه ی خوبی باشه
اون چیزایی که میخوادو داره
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 - 16GB

Abdolreza2012
23-01-2013, 13:57
سلام دوستان
ولی یه چیز خوبی میخوادباشه که هم برای دانشگاه و هم خونه و بیرون و . . . کلا کارش رو راه بندازه
راستی من خودم هم اطلاعات خیلی خیلی زیادی از تبلت ها ندارم و دوست دارم بیشتر بدونم
کلا الان چه برند هایی تو بازار هستن ؟ کدوما بهترن ؟ مردم بیشتر از کدوم مدل ها استقبال میکنن ؟
سلام
به نظرم همون تبلتی که برای اون دستمون گفتم به درد شما هم میخوره
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
چون قیمتش همین حدوداس
و اینکه امکانات خوبی داره
در کل به نظرم تبلت خوبیه
اینم خوبه
Samsung P6200 Galaxy Tab 7 Plus

سلام
بهترین تبلت کمتر از 700 هزار تومان چیه؟

کیفیت ساخت و طول عمر آیتم مهمیه برام.
سرعت هم همینطور
دوام باتری

استفاده هم عمومی/معمولی( اینترنت، مطالعه و ... ) هست ، یعنی استفاده تخصصی ازش نمیکنم.
میدونم با این پول نمیشه تبلت خوب گرفت ، ولی نسبت به این قیمت به نظر شما چی بهتره؟

سلام شما اگه بخواید میتونید برید سراغ تبلت های چینی (البته میدونم همه چینی هستن ولی یه فرقایی با هم میکنن) که امکانات بسیار زیادی دارند و قیمت های خوب
اگه هم بخواید میتونید سراغ برند هایی برید که تو بازار هستن
مثلا
Archos 80 G9
ViewSonic Tablet PC VB735
البته تبلت های با قیمت کمتری هستن که نسبت به اینایی که 700 تومن هستن چیزی کمتر ندارن

Arnova 7b G3 - 8GB

Innovel i702B

Axtrom Axpad 7I02

Arnova 7f G3 - 8GB

Jetway Alfar 780

Axtrom Axpad V1

marshal
که ارزونترن ولی تقریبا همون امکاناتو دارن تقریبا
حالا ببینیم بقیه ی دوستان چی میکن

ANDROYD3
23-01-2013, 14:39
همون سامسونگ خوبه
البته مدل asus nexus 7 مدل سیمکارت خورش هم هست

سلام دوستان

اگه چینی درجه 1 بخواید چیزای خوبی داریم که ارزش بیشتری نسبت به تب 2 دارند
ما الان سازندگان بسیار زیادی توی تبلت داریم
asus
acer
samsung
msi
apple
archos
dell
sony
hp
lenovo
dimo
.
.
.

بجز این ها هم زیاد هستند
مردم معمولا از آیپد اپل استفاده می کنن
بعد از اون مدل های سامسونگ . ایسوس توی ایران بیشتر از همه طرفدار داره
ما توی تبلت ها سیستم عامل های : ویندوز - آندروید - آی او اس از همه بیشتر طرفدار دارن
ولی web os مخصوص hp و بلک بری او اس و ... رو داریم که تقریبا اصلا طرفدار ندارن

برای خرید شما دقیق تر مشخصات بدید راهنمایی خیلی راحت تر میشه

Farshadd
23-01-2013, 17:09
سلام شما اگه بخواید میتونید برید سراغ تبلت های چینی (البته میدونم همه چینی هستن ولی یه فرقایی با هم میکنن) که امکانات بسیار زیادی دارند و قیمت های خوب
اگه هم بخواید میتونید سراغ برند هایی برید که تو بازار هستن
مثلا
Archos 80 G9
البته تبلت های با قیمت کمتری هستن که نسبت به اینایی که 700 تومن هستن چیزی کمتر ندارن

Arnova 7b G3 - 8GB

Innovel i702B

Axtrom Axpad 7I02

Arnova 7f G3 - 8GB

Jetway Alfar 780

Axtrom Axpad V1

marshal
که ارزونترن ولی تقریبا همون امکاناتو دارن تقریبا
حالا ببینیم بقیه ی دوستان چی میکن

ممنون
Archos 80 G9 که 100 تومن گرونتره.

منظورم فقط عدد و رقم نبود. چون اونا رو توی فروشگاه ها میشه فهمید.
و اینکه با توجه به انتظارات من کدوم بهتره.

nooshin964
23-01-2013, 20:56
من تبلت مارشال me-700 را سفارش دادم بیارند . به نظر من برای بار اول بهتره که زیاد ریسک نکنم . اگر از تبلت خوشم اومد اونو به راحتی میشه رد کرد و رفت سراغ گزینه بهتر.

stive austin
23-01-2013, 22:20
ممنون از پاسخ سریع تان
اگر مشکلی بود می پرسم
یه بار دیگه تشکر

Abdolreza2012
24-01-2013, 02:46
ممنون
Archos 80 G9 که 100 تومن گرونتره.

منظورم فقط عدد و رقم نبود. چون اونا رو توی فروشگاه ها میشه فهمید.
و اینکه با توجه به انتظارات من کدوم بهتره.

خواهش میکنم
Archos 80 G9 رو بگردید میتونید ارزونتر از قیمت هایی که تو اینترنت زدن پیدا کنی
اما از نظر ملاک هایی که شما دارید به نظرم اون دوتا که گفتم حدود 700 قیمتشون بود زیاد تفاوتی نمیکرد با اونایی که حدود 400 تا 500 تومن بودن
شما سراغ تبلت های چینی هم میتونید برید که من زیاد ازشون نمیدونم
اما از اونیی که بهت معرفی کردم به ترتیب اینا خوبن
Archos 80 G9
Axtrom Axpad 7I02
Axtrom Axpad V1
Arnova 7b G3 - 8GB
Jetway Alfar 780
marshal
Innovel i702B

ANDROYD3
24-01-2013, 11:00
خواهش میکنم
Archos 80 G9 رو بگردید میتونید ارزونتر از قیمت هایی که تو اینترنت زدن پیدا کنی
اما از نظر ملاک هایی که شما دارید به نظرم اون دوتا که گفتم حدود 700 قیمتشون بود زیاد تفاوتی نمیکرد با اونایی که حدود 400 تا 500 تومن بودن
شما سراغ تبلت های چینی هم میتونید برید که من زیاد ازشون نمیدونم
اما از اونیی که بهت معرفی کردم به ترتیب اینا خوبن
Archos 80 G9
Axtrom Axpad 7I02
Axtrom Axpad V1
Arnova 7b G3 - 8GB
Jetway Alfar 780
marshal
Innovel i702B
با سلام
با عرض احترام باید بگم من پارسال دقیق شرکت آرکاس رو مورد بررسی قراردادم
و به این نتیجه ---- که زیاد نمی تونه با بقیه رقابت کنه
مثلا آپدیت اصلا نداره
کیفیت ساخت خوبی نداره
توی بعضی مدل هاش ( هارد دیسکی ها ) گوشه های صفحه اش سیاه میشه
تاخیر توی تاچ داره ( بعضی مدل ها)

حالا شاید من اشتباه کرده باشم و یا مدل های جدیدش برطرف شده باشه
ولی بازم اگه مدل های دیگه رو هم ببینید خیلی خوبه

Abdolreza2012
24-01-2013, 14:38
با سلام
با عرض احترام باید بگم من پارسال دقیق شرکت آرکاس رو مورد بررسی قراردادم
و به این نتیجه ---- که زیاد نمی تونه با بقیه رقابت کنه
مثلا آپدیت اصلا نداره
کیفیت ساخت خوبی نداره
توی بعضی مدل هاش ( هارد دیسکی ها ) گوشه های صفحه اش سیاه میشه
تاخیر توی تاچ داره ( بعضی مدل ها)

حالا شاید من اشتباه کرده باشم و یا مدل های جدیدش برطرف شده باشه
ولی بازم اگه مدل های دیگه رو هم ببینید خیلی خوبه

سلام ممنون
من تا حالا به تبلت های شرکت آرکاس کار نکردم که بدونم چه جوری هستن
و تو کیفیت ساخت این تبلت ها اطلاعی دقیقی ندارم ولی بر اساس سیستمی که داشتن گفتم آرکاس بهتره چون رم و سی پس یو و باتری خوبی داشت و بلوتوس هم داشت
من بیشتر بخاطر امکاناتی که داشت گفتم خوبه
اگه اون دستمون کیفیت ساخت براش مهمه باید بمونه ببینه دوستانی که با اون تبلت ها کار کردن نظرشون چیه
بازم ممنون:n16:

aria_electric_fars
25-01-2013, 00:23
سلام

بالاخره گرفتم
توي تاپيك ديگه گفتن كه گويا قراره آپديت بشه

با تشكر

Farshadd
26-01-2013, 00:15
بین این دوتا کدوم رو ترجیح میدید؟ چرا؟

Cube U30GT 32GB Tablet PC RK3066 Dual Core 10.1 Inch Android 4.0 1G RAM Black ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ainol Novo 10 Hero Android 4.1 Tablet PC IPS HD Screen 10.1 Inch 16GB Bluetooth Dual Camera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Abdolreza2012
26-01-2013, 02:29

Cube U30GT 32GB Tablet PC RK3066 Dual Core 10.1 Inch Android 4.0 1G RAM Black ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ainol Novo 10 Hero Android 4.1 Tablet PC IPS HD Screen 10.1 Inch 16GB Bluetooth Dual Camera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب Cube یکم سی پی یوش قویتر بود و LED بود
حالا قیمت اینا به پول ایران چقدر میشه؟

Farshadd
26-01-2013, 10:01
بین 800 هزار تا 1 میلیون تومان

samasara
28-01-2013, 22:04
آخه این خیلی ظلمه چی جوری 180 دلار میشه 1 ملیون تومن در داخل؟؟
دلاری 3 نه گیریم 4 هزار تومن هم حساب کنیم 1 ملیون تومن نمیشه آخههههههههههههه!!!!!:n04:

Amin_92998
28-01-2013, 22:39
سلام بر همه بچه های خوب انجمن
راهنمایی کنین بین نکسوس 7 و tf300
غیر از اینچ که خودمم هنو نمی دونم واقعا برام چی بهتره . تفاوتی اگه دارن بگین که من خودم تفاوتی پیدا نکردم . و اینکه tf300 جدیدتره یا prime . و کدوم موجوده تو بازار؟
با تشکر از هر کی جواب بده

pooria-ir
29-01-2013, 01:19
سلام دوستان
در کشاکش خرید تبلت هستیم و شدیدا گیج شدم :دی

خوب،من میخواست مسیم کارت خور بگیرم برا اینترنت،دیدم بیرون نمیشه خیلی تبلت رو دست گرفت،هم تابلوئه،هم ممکنه بزننش،وسوسه کنندس برا دزدا
به خاطر همین فعلا بیخیال شدم
حالا یکی از دوستانمون براش یه دونه Samsung galaxy tab 2 p3113 آوردن از کانادا،این خودش چون سیم کارت میخواد فعلا استفاده نکرده ازش،گذاشته خونه ی ما و آکه
هرچقد این مدل رو سرچ میکنم خیلی نمیتونم ازش اطلاعات درارم،یکم کمکم میکنین در موردش ؟
سخت افزارش چطوره ؟مدل cpu چیه ؟ توانایی مناسبی داره ؟ به من احتمالا حدود 800 بدتش(سیم کارت نمیخوره و 8 گیگه)آکه و خودم جعبش رو باز کردم،میرزه ؟ تفاوت این مدل با 3100 چیه ؟
و یه سوال دیگه،آیا به این مدل میشه فلش و کیبورد و موس و اینا وصل کرد ؟ یا مثلا کیبورد بلوتوثی یا داک ؟؟
و آخرین سوال،من گوشیمم ندرویدی sony lww
خواستم بببینم امکانش هست اینترنت سیم کارت ایرانسل رو از روی گوشیم رو این تبلت به وسیله نرم افزاری چیزی شیر کنم ؟؟
در آخر باید بگم که بیشتر استفادم وب گردیه و نوشتن نوت هام و استفاده از دیکشنری پ،آهنگ گوش کردن و اپ های اندروید،بازی رو به ندرت انحام میدم (به همین ترتیبی که نوشتم درصد استفاده هام رو در نظر بگیرین)
ممنون میشم زود جواب بدین،چون فوریه

Pami
29-01-2013, 11:18
سلام دوستان

خوب،من میخواست مسیم کارت خور بگیرم برا اینترنت،دیدم بیرون نمیشه خیلی تبلت رو دست گرفت،هم تابلوئه،هم ممکنه بزننش،وسوسه کنندس برا دزدا
حالا یکی از دوستانمون براش یه دونه Samsung galaxy tab 2 p3113 آوردن از کانادا،این خودش چون سیم کارت میخواد فعلا استفاده نکرده ازش،گذاشته خونه ی ما و آکه
هرچقد این مدل رو سرچ میکنم خیلی نمیتونم ازش اطلاعات درارم،یکم کمکم میکنین در موردش ؟
سخت افزارش چطوره ؟مدل cpu چیه ؟ توانایی مناسبی داره ؟ به من احتمالا حدود 800 بدتش(سیم کارت نمیخوره و 8 گیگه)آکه و خودم جعبش رو باز کردم،میرزه ؟ تفاوت این مدل با 3100 چیه ؟
و یه سوال دیگه،آیا به این مدل میشه فلش و کیبورد و موس و اینا وصل کرد ؟ یا مثلا کیبورد بلوتوثی یا داک ؟؟
خواستم بببینم امکانش هست اینترنت سیم کارت ایرانسل رو از روی گوشیم رو این تبلت به وسیله نرم افزاری چیزی شیر کنم ؟؟
در آخر باید بگم که بیشتر استفادم وب گردیه و نوشتن نوت هام و استفاده از دیکشنری پ،آهنگ گوش کردن و اپ های اندروید،بازی رو به ندرت انحام میدم (به همین ترتیبی که نوشتم درصد استفاده هام رو در نظر بگیرین)

سلام
آقا طبق Specs خود سامسونگ این مدل سیم کارت نمیخوره !
در حالی که P3100 سیم کارت برای دیتا میخوره
بقیه مشخصات هم مثل همون هست
صفحه محصول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P3100 هشت گیگ الان 1200 اینطوراس قیمتش
مدل P3110 در واقع همون P3113 هست که مشخصات کلی اش تو gsmarena موجوده :

آره کیبورد و اینا رو میشه وصل کرد بهش
مدل گوشی تو دقیق بگو ، سونی LWW چیه ؟!!! :دی

ANDROYD3
29-01-2013, 16:35
بین 800 هزار تا 1 میلیون تومان

خب Cube یکم سی پی یوش قویتر بود و LED بود
حالا قیمت اینا به پول ایران چقدر میشه؟

ببخشید من چتد روز اینترنتم قطع بود
با عرض سلام مجدد
آینول پشتیبانی بهتری از تبلت هاش ارائه میده تا کیوب
ولی سیستم کیوب اندکی بهتره

ANDROYD3
29-01-2013, 16:48
سلام بر همه بچه های خوب انجمن
راهنمایی کنین بین نکسوس 7 و tf300
غیر از اینچ که خودمم هنو نمی دونم واقعا برام چی بهتره . تفاوتی اگه دارن بگین که من خودم تفاوتی پیدا نکردم . و اینکه tf300 جدیدتره یا prime . و کدوم موجوده تو بازار؟
با تشکر از هر کی جواب بده

شما برای چه کاری استفاده می کنید؟
خوب نکسوس با صفحه 7 راحت تر میشه حملش کرد و توی راه رفتن استفاده کرد
ولی لذت کار با صفحه10 یه چیز دیگه است
بدلیل اندازه صفحه تراکم پیکسل تی اف 300 کمتره ولی بازم جوابگو هست
پرایم جدید تره ( tf 201
البته جدید تر نیست ولی امکانات بیشتری ارائه میده و بهتر از 300 هست
tf300 نسخه ارزون شده ی پرایم هستش

سلام دوستان

اگه 800 بخوای بگیری خیلی خوبه
لذت وبگردی عالی داره
اگه زیاد سنگینش نکنید ازیتتون نمی کنه و سرعتش کم نمی شه
سی پی یو اش ti omap که سرعت 1 رو داره و دو هسته ای هست
شتابدهنده گرافیکی مالی هم نیاز کاری تون رو برطرف می کنه
باتری عالی داره
شما با داشتن یه سامسونگ بجز گوگل پلی (google play) میتونید از سامسونگ اپز هم استفاده کنید
کیفیت صدای دالبی قابل قبولی داره
بازی ها رو هم راحت اجرا می کنه
اگه اطلاعات دقیق تر می خواید می تونید به جی اس ام آرنا سر بزنید.

FA6161
29-01-2013, 20:45
می خواستم بعد از عید یک تبلت بگیرم اما قیمتها داره میره بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب قیمت تا 400 اگه شاخ باشه تا 500 راه داره
صفحه هر چی بزرگتر بهتر
کیفیت صفحه نمایش خیلی برام مهمه مخصوصا زیر نور
بیشتر برای دیدن فیلم و بازی می خوام
فعلا همینا تا بقیش یادم بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر usb بخونه بهتره

reza2pars
29-01-2013, 23:23
به نظرتون تبلت بهتره یا گوشی؟؟

pooria-ir
30-01-2013, 00:56
لذت وبگردی عالی داره
باتری عالی داره
شما با داشتن یه سامسونگ بجز گوگل پلی (google play) میتونید از سامسونگ اپز هم استفاده کنید

سپاس گزار از شما عزیز :)
الان دیگه دارم رو 6200 میچرخم،نمیدونم نظرتون در موردش چیه ؟

سلام
آقا طبق Specs خود سامسونگ این مدل سیم کارت نمیخوره !
در حالی که P3100 سیم کارت برای دیتا میخوره
بقیه مشخصات هم مثل همون هست
صفحه محصول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P3100 هشت گیگ الان 1200 اینطوراس قیمتش
مدل P3110 در واقع همون P3113 هست که مشخصات کلی اش تو gsmarena موجوده :

آره کیبورد و اینا رو میشه وصل کرد بهش
مدل گوشی تو دقیق بگو ، سونی LWW چیه ؟!!! :دی

مرسی پیام چون،همیشه بهت زحمت میدم ;)

گوشیم Sony ericsson Live With Walkman :دی
شانس گند ما اون 3113 رو زدن روش و بردن !
خوب،حالا یکی 2تا کیس دست دو پیدا کردم،مدل P6200
نظرت چیه ؟
این نگار سخت افزارش از 3100 قوی تره
اما متاسفانه هیچ کدوشون گارانتی ندارن !
نمدونم چیکار کنم ؟
جفتشونم میگن 900
نظر بده لطفا

Pami
30-01-2013, 01:24
خوب ، ظاهرا Live with Walkman قابلیت wifi Hotspot رو پشتیبانی میکنه ! یه چک کن اگه داره که راحت میتونی دیتا سیم کارت رو با وایرلس به تبلت منتقل کنی
بله چیپست مدل p6200 قویتر هست
گارانتی تو ایران هم کشکی بیش نیست !
دلار هم داره پرواز میکنه ، عید هم نزدیکه !
نظر من اینه که بخر عزیز دل

pooria-ir
30-01-2013, 02:08
خوب ، ظاهرا Live with Walkman قابلیت wifi Hotspot رو پشتیبانی میکنه ! یه چک کن اگه داره که راحت میتونی دیتا سیم کارت رو با وایرلس به تبلت منتقل کنی
بله چیپست مدل p6200 قویتر هست
گارانتی تو ایران هم کشکی بیش نیست !
دلار هم داره پرواز میکنه ، عید هم نزدیکه !
نظر من اینه که بخر عزیز دل

دمت گرم .پس 6200 بدون گارانتی 900 میرزه؟
با خط و خش خیلی کم

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Pami
30-01-2013, 02:26
البته نگفتی 32 هست یا 16 ؟

pedram_ashena
31-01-2013, 12:37
سلام
یک تبلت تا 2 تومان
مدل جدید باشد و خط و خش نگیره.سی پیو قوی داشته باشد ترجیحا 32 گیگ و 10 اینچ
کیفیت نمایشگر اچ دی یا نزدیک به آن
خودم این مدل Tablet ASUS Transformer Pad TF300T 32GB + Dock
و این مدل را Tablet Samsung Galaxy Note N8000 16GB
را توانستم پیدا کنم ولی هر کدام ضعفهایی دارد
لطفا راهنمایی کنید

victorman
31-01-2013, 19:33
سلام دوستان ببخشید تو پیغام خصوصی ازتون میپرسم.
من میخوام یه تبلت بخرم. آیا آپدیت آندروید که میاد برای هر تبلت جداگانه میاد ؟ یعنی اگه آپدیت جدید اومد میشه روی همه ی تبلت ها نصب کرد یا اینکه هر مدل آپدیت خودش رو داره ؟
راستش میخوام یکی از برندهای چینی بگیرم میترسم فردا پس فردا دیگه آپدیت براش نیاد.

hamed_1989
31-01-2013, 22:34
دوستان بین این 2 مدل تبلت کدوم بهتر هست؟
Galaxy Note N8000 16GB
Transformer Pad Infinity TF700T + Dock

Abdolreza2012
01-02-2013, 03:01
سلام دوستان ببخشید تو پیغام خصوصی ازتون میپرسم.
من میخوام یه تبلت بخرم. آیا آپدیت آندروید که میاد برای هر تبلت جداگانه میاد ؟ یعنی اگه آپدیت جدید اومد میشه روی همه ی تبلت ها نصب کرد یا اینکه هر مدل آپدیت خودش رو داره ؟
راستش میخوام یکی از برندهای چینی بگیرم میترسم فردا پس فردا دیگه آپدیت براش نیاد.

سلام دوست عزیز
هر آپدیت مخصوص یه مدل برای یک برند هست
بخاطر همین نمیشه آپدیت تبلت های دیگه ای رو روی تبلت دیگه نصب کرد
در مورد تبلت های چینی هم تو پیام خصوصی نظرمو گفتم
موفق باشی

victorman
01-02-2013, 10:23
سلام دوست عزیز
هر آپدیت مخصوص یه مدل برای یک برند هست
بخاطر همین نمیشه آپدیت تبلت های دیگه ای رو روی تبلت دیگه نصب کرد
در مورد تبلت های چینی هم تو پیام خصوصی نظرمو گفتم
موفق باشی

شما خیلی زحمت کشیدید دوست عزیز. ایشالله جبران کنم

Amin_92998
01-02-2013, 10:34
[QUOTE=ANDROYD3;7457652]شما برای چه کاری استفاده می کنید؟
پرایم جدید تره ( tf 201

ممنون از جوابتون . من خودم والا چون حمل و نقل برام مهمه بیشتر رفتم تو نخ نکسوز ولی یه ایرادایی می گن داره . مثل صفحه ی لق . یا تو اجراهای سنگین تاچش کار نمی کنه . یا وایرلسش تو بعضی مدلا کنده . دیدم با این مشخصات tf300 هست که فقط رزولوشنش پایینه .که یعنی نصفه خیلی کمه . و اینکه یو اس بی نمی خخوره . من برای بازی و فیلم دیدن تبلتو می خوام .:)

Amin_92998
01-02-2013, 10:35
شما برای چه کاری استفاده می کنید؟
پرایم جدید تره ( tf 201

لذت وبگردی عالی داره
باتری عالی داره

ممنون از جوابتون . من خودم والا چون حمل و نقل برام مهمه بیشتر رفتم تو نخ نکسوز ولی یه ایرادایی می گن داره . مثل صفحه ی لق . یا تو اجراهای سنگین تاچش کار نمی کنه . یا وایرلسش تو بعضی مدلا کنده . دیدم با این مشخصات tf300 هست که فقط رزولوشنش پایینه .که یعنی نصفه خیلی کمه . و اینکه یو اس بی نمی خخوره . من برای بازی و فیلم دیدن تبلتو می خوام .:)

nafis4130
01-02-2013, 14:19
[QUOTE=ANDROYD3;7457652]شما برای چه کاری استفاده می کنید؟
پرایم جدید تره ( tf 201

سلام دوست عزیز.من الان دارم با نکسوس۷اینو تایپ میکنم و هیچکدوم از ایراداتی رو که گفتید نداره. برای اطمینان از یه گارانتی معتبر تهیه کنید که خیالتون راحت باشه.
برای فیلم و اینترنت عالیه و برای بازی هم اگه سازگار با آندروید4 و تگرا3 باشن مشکلی نداره.

Amin_92998
01-02-2013, 21:25
[QUOTE=Amin_92998;7462657]
سلام دوست عزیز.من الان دارم با نکسوس۷اینو تایپ میکنم و هیچکدوم از ایراداتی رو که گفتید نداره. برای اطمینان از یه گارانتی معتبر تهیه کنید که خیالتون راحت باشه.
برای فیلم و اینترنت عالیه و برای بازی هم اگه سازگار با آندروید4 و تگرا3 باشن مشکلی نداره.

ممنون از نفیس : من تصمیم گرفتم که نکسوس 7 رو بگیرم . فقط بگید چه گارانتی ای معتبره ؟ اواژنگ چطوره ؟ دیجیکالا داره با اواژنگ میده 1200 ، 32گیگیشو . اگه هم پیشنهادی برای خرید دارین بگین . مثلا پایتخت اینا موجودی هس؟
بازم ممنون از هر کی راهنمایی کنه

pedram_ashena
01-02-2013, 21:36
سلام
یک تبلت تا 2 تومان
مدل جدید باشد و خط و خش نگیره.سی پیو قوی داشته باشد ترجیحا 32 گیگ و 10 اینچ
کیفیت نمایشگر اچ دی یا نزدیک به آن
خودم این مدل Tablet ASUS Transformer Pad TF300T 32GB + Dock
و این مدل را Tablet Samsung Galaxy Note N8000 16GB
را توانستم پیدا کنم ولی هر کدام ضعفهایی دارد
لطفا راهنمایی کنید

دوستان بین این 2 مدل تبلت کدوم بهتر هست؟
Galaxy Note N8000 16GB
Transformer Pad Infinity TF700T + Dock

ایپد 4 هم اضافه شد به انتخابها.خواهشا عزیزانی که کار کردند یا قبلا تحقیق کردند راهنمایی کنند الکی تجربه تلخ دیگران را من تکرار نکنم

ANDROYD3
02-02-2013, 01:16
بعضی ها فقط شایعه درست می کنن
نکسوس اگر هم مشکلی داشته باشه یه غولی به اسم گوگل پشتش هست که هر مشکلی رو حداقل برای این یه مدل طی چند روز حل می کنه .
TF300 هم فلش می خوره و سازگاری کامل داره . یعنی نیاز به روت برای فلش خوندن نداره
برای فیلم و بازی تی اف بهتره و رزولوشن قابل قبولی داره
ولی زیاد همراه نیست

ANDROYD3
02-02-2013, 01:19
ایپد 4 هم اضافه شد به انتخابها.خواهشا عزیزانی که کار کردند یا قبلا تحقیق کردند راهنمایی کنند الکی تجربه تلخ دیگران را من تکرار نکنم
اگر توی گزینه هاتون آیپد هست شک به دلتون راه ندید که سیستم عامل فوق العاده روون تری داره
ولی برای فیلم زیاد مناسب نیست و فرمت های محدود اذیتتون می کنه
اما با وجود چند برابر برنامه بیشتر و سرعت بهتر شاید اون ضعف رو بشه ندید گرفت

Amin_92998
02-02-2013, 22:19
اقا یه سوال : زیرنویس های srt , sub هردو به راحتی پخش میشن ؟یا فقط یکدومشون؟

Amin_92998
03-02-2013, 13:51
بعضی ها فقط شایعه درست می کنن
نکسوس اگر هم مشکلی داشته باشه یه غولی به اسم گوگل پشتش هست که هر مشکلی رو حداقل برای این یه مدل طی چند روز حل می کنه .
TF300 هم فلش می خوره و سازگاری کامل داره . یعنی نیاز به روت برای فلش خوندن نداره
برای فیلم و بازی تی اف بهتره و رزولوشن قابل قبولی داره
ولی زیاد همراه نیست
ممنون از جوابتون . اما من یه سرچی کردم انگار که تی اف 300 فلش نمی خوره خودش . شما منظورتون با داکش بود ؟

nader404
03-02-2013, 19:01
سلام.سوال مبتدی دارم.صفحاتی که بامرورگر تبلت ها سیو میکنیم آیا در کامپیوتر ودرمحیط ویندوز قابل مشاهده است؟وبرعکس اگه یک فلش پرازفایلهای موزیلا و یا اکسپلور داشته باشیم وحالا pc خودمون روفروختیم .آیا میشه این فلش رو با تبلت نگاه کرد؟ممنون.:n27:

Amin_92998
03-02-2013, 21:34
ببخشید یه سوال دیگه :) اقا با این کابل OTG میشه مثلا فیلم از رو فلش کپی کرد رو نکسوس 7 یا فقط واسه دیدنه عکسه ؟ چون تو یه ویدیو تو یوتیوب گفتش که فقط میشه باهاش عکس دید.
خواهشا هرکی میدونه زود جواب بده که من تو دو روز اینده می خوام اقدام خرید کنم .

ANDROYD3
04-02-2013, 01:20
اقا یه سوال : زیرنویس های srt , sub هردو به راحتی پخش میشن ؟یا فقط یکدومشون؟
بستگی به نرم افزار داره
مثلا mx هر دو فرمت رو ساپورت میده ولی v player فکر کنم srt رو ساپورت نمی داد ( الان شک کردم)

ممنون از جوابتون . اما من یه سرچی کردم انگار که تی اف 300 فلش نمی خوره خودش . شما منظورتون با داکش بود ؟
سایت مرجعتون چیه؟
مستقیم نمی خوره
همونطور که نکسوس مستقیم نمی خوره
برای اتصال بعضی تبلت ها سیم otg دارند و tf ها هم روی داکشون داره و هم یه چیزی شبیه به otg مخصوص آیپد دارن
سیم نیست ولی همون کار رو میکنه ( مادگی یو اس بی ارائه میده) (توی سایت آمازون پیداش می کنی اگه پیدا نکردی بگو برات عکسشو بزارم)

سلام.سوال مبتدی دارم.صفحاتی که بامرورگر تبلت ها سیو میکنیم آیا در کامپیوتر ودرمحیط ویندوز قابل مشاهده است؟وبرعکس اگه یک فلش پرازفایلهای موزیلا و یا اکسپلور داشته باشیم وحالا pc خودمون روفروختیم .آیا میشه این فلش رو با تبلت نگاه کرد؟ممنون.:n27:
بله مشکلی نداره
البته باید دقت کنید complete سیو شده باشند وگرنه به درستی نشون نمی ده

ببخشید یه سوال دیگه :) اقا با این کابل OTG میشه مثلا فیلم از رو فلش کپی کرد رو نکسوس 7 یا فقط واسه دیدنه عکسه ؟ چون تو یه ویدیو تو یوتیوب گفتش که فقط میشه باهاش عکس دید.
خواهشا هرکی میدونه زود جواب بده که من تو دو روز اینده می خوام اقدام خرید کنم .
نه اینطوری نیست و دقیقا مثل یو اس بی کامپیوتر هستش.
هم کاربری مستقیم داره ( دیدن محتویات فلش بدون انتقال به حافظه دستگاه )
هم میشه کپی کرد و از حافظه دستگاه دید .

Amin_92998
04-02-2013, 06:09
بستگی به نرم افزار داره
مثلا mx هر دو فرمت رو ساپورت میده ولی v player فکر کنم srt رو ساپورت نمی داد ( الان شک کردم)

سایت مرجعتون چیه؟
مستقیم نمی خوره
همونطور که نکسوس مستقیم نمی خوره
برای اتصال بعضی تبلت ها سیم otg دارند و tf ها هم روی داکشون داره و هم یه چیزی شبیه به otg مخصوص آیپد دارن
سیم نیست ولی همون کار رو میکنه ( مادگی یو اس بی ارائه میده) (توی سایت آمازون پیداش می کنی اگه پیدا نکردی بگو برات عکسشو بزارم)

بله مشکلی نداره
البته باید دقت کنید complete سیو شده باشند وگرنه به درستی نشون نمی ده

نه اینطوری نیست و دقیقا مثل یو اس بی کامپیوتر هستش.
هم کاربری مستقیم داره ( دیدن محتویات فلش بدون انتقال به حافظه دستگاه )
هم میشه کپی کرد و از حافظه دستگاه دید .

ممنون . سایت مرجعی وجود نداره تو یه کلیپ ویدویی دیدم طرف داشت توضیح میداد . منم شک کردم یا شایدم من اشتباه فهمیدم چون زبان اصلی بود و تند حرف میزد .
اون چیزی که میگین واسه تی اف هستش . تو بازار ایران موجوده؟

Abdolreza2012
04-02-2013, 16:09
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم تاپیکشو پیدا نکردم
1- میخواستم بدونم خاموش بودن تبلت به مدت زیاد مشکلی براش ایجاد میکنه؟
مثلا یه ماه یا حتی بیشتر؟

2- با تبلت میخوام فیلم ببینم زیر نویسش نمیاد حتی با نرم افزار MX Player چیکارش کنم؟

ممنون

Rhodes
04-02-2013, 20:51
به احتمال زیاد نه ! ولی سعی کنید چن روزی یه بار روشنش کنید....
چه طور ؟؟ نشون نمیده ؟ فرمتش چیه ؟ sub/idx هست یا srt یا زیرنویس داخل خود فیلم (embeded ) ؟
اگر sub/idx هست که از vlc player استفاده کنید....
اگر srt هست که تنظیمات خاصی نداره.فیلم و زیرنویس رو هم اسم کنید....
اگر هم embedded هست از توی ستینگ از قسمت سابتابتل گزینه show embedded subtitle رو فعال کنید.

ANDROYD3
04-02-2013, 23:54
ممنون . سایت مرجعی وجود نداره تو یه کلیپ ویدویی دیدم طرف داشت توضیح میداد . منم شک کردم یا شایدم من اشتباه فهمیدم چون زبان اصلی بود و تند حرف میزد .
اون چیزی که میگین واسه تی اف هستش . تو بازار ایران موجوده؟
نمی دونم من ندیدم

Abdolreza2012
05-02-2013, 01:46
به احتمال زیاد نه ! ولی سعی کنید چن روزی یه بار روشنش کنید....
چه طور ؟؟ نشون نمیده ؟ فرمتش چیه ؟ sub/idx هست یا srt یا زیرنویس داخل خود فیلم (embeded ) ؟
اگر sub/idx هست که از vlc player استفاده کنید....
اگر srt هست که تنظیمات خاصی نداره.فیلم و زیرنویس رو هم اسم کنید....
اگر هم embedded هست از توی ستینگ از قسمت سابتابتل گزینه show embedded subtitle رو فعال کنید.

ممنون که جواب دادی
درباره ی خاموش بودن تبلت باید بگم که نیستم که هروقتی روشن کنمو نمیتونم هم با خودم ببرم
چون شنیده بودم اگه از لب تاپ استفاده نکنی بهتره باتریشو دراری تا خراب نشه گفتم شاید برای تبلت هم خاموش بودن طولانی مدت ضرر داشته باشه.
اما در مرد فیلم باید بگم که فرمتش avi هست و تو پوشه ی فیلم همون sub/idx هست من vlc player رو دانلود میکنم ببینم جواب میده یا نه بعد نتیجه رو همین جا میذارم
خیلی ممنون

meysam603
05-02-2013, 17:43
سلام. این اولین پست من توی این انجمنه. اولین سوالمم اینه:

دنبال یه نرم افزار میگردم که اکثر فرمته های ویدیویی رو ساپورت کنه و توی پخش زیرنویس هم مشکلی نداشته باشه. کلا بهترین پلیر واسه تبلت های اندرویدی چیه؟

ممنون

Abdolreza2012
05-02-2013, 18:42
سلام. این اولین پست من توی این انجمنه. اولین سوالمم اینه: دنبال یه نرم افزار میگردم که اکثر فرمته های ویدیویی رو ساپورت کنه و توی پخش زیرنویس هم مشکلی نداشته باشه. کلا بهترین پلیر واسه تبلت های اندرویدی چیه؟ ممنون سلام این سوال مربوط به این تاپیک نیست ولی در جواب شما به نظره من بهترین Player برای اندروید MX Player و VLC Player هست

golmohammadi
07-02-2013, 19:59
سلام
دوستان این سایت قابل اعتماد هست ؟
من میخوام تبلت Ainol Novo 7 Crystal را بخرم

ANDROYD3
08-02-2013, 17:01
سلام
دوستان این سایت قابل اعتماد هست ؟
من میخوام تبلت Ainol Novo 7 Crystal را بخرم
سلام
به قیافه سایت نمیاد کلاه بردار باشن ولی نمی دونم چجوری کارمی کنن.
!!!!!!!!!!!!!!!!1

Abdolreza2012
08-02-2013, 20:38
سلام به قیافه سایت نمیاد کلاه بردار باشن ولی نمی دونم چجوری کارمی کنن. !!!!!!!!!!!!!!!!1 با توجه به قیافه سایت که نمیشه گفت سایت معتبریه یا نه اون دستمون بهتره برای خرید تبلت های چینی که به راحتی تو بازار نمیشه گیر آورد رو از سایت های معتبر تر بگیره

pouyabest
10-02-2013, 01:42
سلام دوستان
میشه منو راهنمایی کنید که تبلت ainol novo 7 crystal رو بخرم یا marshal me-700a ؟
کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش برام مهمه.
ممنون

ANDROYD3
10-02-2013, 12:11
سلام دوستان
میشه منو راهنمایی کنید که تبلت ainol novo 7 crystal رو بخرم یا marshal me-700a ؟
کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش برام مهمه.
ممنون
شما چه توقعاتی از تبلت دارید؟
اگه جی پی اس تبلت براتون مهمه مارشال اما اگه برنامه یا اینترنت گردی دارید بهتره آینول بگیرید.
کیفیت ساخت آینول بهتره ولی تو ایران خدمات نداره
البته خدمات مارشال هم چنگی به دل نمی زنه

Thor God
10-02-2013, 12:42
بروبکس یکی از دوستام میخواد یه تبلت اندرویید بخره تا 2 و 500 ملیون !
بیشتر برای بازی و فیلم دیدن و گشتن تو اینترنت میخواد ( بازی خیلی مهمه ) چون واسه گیم و فیلم میخواد حافظه بالایی داشته باشه !
9 اینچ به بالا !

یه مورد خوب معرفی کنید !

pouyabest
10-02-2013, 13:19
یعنی با marshal نمیشه اینترنت گردی کرد؟ وای فای ضعیفه؟

hajHasan
10-02-2013, 16:00
Galaxy Note 10.1 N8000

بیشتر برای بازی و فیلم دیدن و گشتن تو اینترنت میخواد ( بازی خیلی مهمه ) چون واسه گیم و فیلم میخواد حافظه بالایی داشته باشه !
9 اینچ به بالا !

یه مورد خوب معرفی کنید !

hajHasan
10-02-2013, 16:02
مارشال چیپ ضعیفتر و رزولوشن پایینتر داره. کیفیت صفحه نمایش هم نسبت به کریستال پایینتره اما جی پی اس داره و قیمتش هم ارزونتره.
باهاش میشه وب گردی کرد.

یعنی با marshal نمیشه اینترنت گردی کرد؟ وای فای ضعیفه؟

atlas-m
10-02-2013, 17:56
سلام.
بودجه خیلی کمی دارم (بودجه محدود). می خواهم یک تبلت بخرم. میشه منو راهنمایی کنید.
ممنون از شما.

تنها چیزی که برام مهمه اینکه بتونم باهاش برم «اینترنت» و «PDF» بخونم و فایلهای صوتی کلاسامو گوش کنم.

و اینکه خیلی بی کیفیت نباشه و زود خراب نشه!!!

MILIN3M
10-02-2013, 20:45
سلام بین این دو تا کدومو پیشنهاد میدید؟؟؟ یا اگر گزینه بهتری سراغ دارید اونو بهم بگیر رنج قیمت 1.300 همین حدوداس... گوگل نکسوز به نظرم خوبه چون باز پشتش گوگل چسبیده فک کنم اپدیتش به موقع بیاد.. کارم وب گردی بازی ... چیزی که مهمه اینه سی پیو خوب و مهمتر از همه کیفیت صفحش خوب باشه.. نمیگم رتینا باشه ولی خوب پیکسل ها داغون نباشنو خلاصه دیدیش حال کنی نزنه تو ذوقت.. بازی هم کم نیاره
تبلت اسوز گوگل نکسوس 7
Huawei MediaPad 10 FHD - 8GB
حلا به نظرتون چیز بهت هم هست بگید... نکسوز باز خوبیش اینه 4 هسته ای و بدیش دوربین نداره

ANDROYD3
10-02-2013, 21:00
9 اینچ به بالا !

یه مورد خوب معرفی کنید !
اگه بتونید با اندکی بودجه بیشتر یه آیپد بگیری بهتره
ولی نت 2 هم خوبه اگه از آیپد خوشت نیاد .
ولی چون برای بازی می خوای بهترین همون آیپد هستش

مدل ipad 3 و ipad 4 مدل های 32 به کارتون خیلی میاد

ANDROYD3
10-02-2013, 21:08
سلام.
بودجه خیلی کمی دارم (بودجه محدود). می خواهم یک تبلت بخرم. میشه منو راهنمایی کنید.
ممنون از شما.

تنها چیزی که برام مهمه اینکه بتونم باهاش برم «اینترنت» و «PDF» بخونم و فایلهای صوتی کلاسامو گوش کنم.

سلام
یه مدل هست کیفیت نداره ولی برای 1 سال جواب میده و ارزونه ولی پیشنهاد نمی کنم YeahPad A13 ultrathin
مدل مارشال هم ارزونه ولی کیفیت ساخت خوبی نداره و بیشتر یرای جی پی اس داشتنش مورد استفاده میشه . اون هم توصیه نمی کنم
من پیشنهادم به شما مدل آینول legend هستش که کیفیت ساخت بهتری نسبت به 2 تای بالا داره
سخت افزار بهتر - پشتیبانی بهتره هم داره
این هم مشخصاتش :
اندروید 4.0
قابلیت اجرای بازی های HD
سی پی یو (ARM Cortex-A8, A13 1GHz)
جی پی یو (mali 400)
رم 1 گیگ DDR3
رزولیشن صفحه نمایش 480*800
پشتیبانی کامل از زبان فارسی( منو فارسی)
دارای دوربین جلو
مناسب برای کتاب خوانی
مناسب برای تماشای فیلم و اینترنت
پشتیبانی بالا
قیمتش هم حدود 390
اگه مشخصات دقیق تر خواستید بفرمایید بزارم

ANDROYD3
10-02-2013, 21:14
سلام بین این دو تا کدومو پیشنهاد میدید؟؟؟ یا اگر گزینه بهتری سراغ دارید اونو بهم بگیر رنج قیمت 1.300 همین حدوداس... گوگل نکسوز به نظرم خوبه چون باز پشتش گوگل چسبیده فک کنم اپدیتش به موقع بیاد.. کارم وب گردی بازی ... چیزی که مهمه اینه سی پیو خوب و مهمتر از همه کیفیت صفحش خوب باشه.. نمیگم رتینا باشه ولی خوب پیکسل ها داغون نباشنو خلاصه دیدیش حال کنی نزنه تو ذوقت.. بازی هم کم نیاره
تبلت اسوز گوگل نکسوس 7

Huawei MediaPad 10 FHD - 8GB
حلا به نظرتون چیز بهت هم هست بگید... نکسوز باز خوبیش اینه 4 هسته ای و بدیش دوربین نداره

مدل دوم رو بندازید دور که فقط یه کپی ساده است ولاغیر
من یه مدل چینی درجه یک میتونم پیشنهاد بدم ببینید خودتون قضاوت کنید ( توی همین رنج قیمت )
onda v972
ainol-novo 9 spark

این ها 4 هسته ای
رم 2
جی پی یو 8 هسته ای
صفحه رتینا 2000*1700
بدنه آیمینیوم ( اوندا )
ولی بدون بلوتوث

چطوره؟
اگه چینی نمی خواید همون نکسوس خوبه

pouyabest
10-02-2013, 22:11
سلام.
ممنون از شما.

سلام دوست عزیز من یه تبلت سامسونگ دارم که قصد فروششو دارم.
اینم مشخصاتش: samsung galaxy s wifi 5.0 صفحه 5اینچی
بلوتوث ، وای فای، رادیو و از همه مهمتر gps داره که اکثر تبلت ها ندارن.
cpu 1 و رم داخلی 8gb داره
صفحه نمایش خازنی داره
به نظرم بهترین تبلت با شرایطی که گفتی همینه با توجه به اینکه محصول شرکته سامسونگه و از نظر کیفیت ساخت قابل مقایسه با تبلت های چینی نیست
490تومن هم قیمت پیشنهادیمه اگه خواستی سر قیمت کنار میایم

ANDROYD3
10-02-2013, 22:34
صفحه نمایش خازنی داره
به نظرم بهترین تبلت با شرایطی که گفتی همینه با توجه به اینکه محصول شرکته سامسونگه و از نظر کیفیت ساخت قابل مقایسه با تبلت های چینی نیست
دوست عزیز فروش و خرید توی فروم ممنونع هست
لطفا برای اون دوستممون پیغام خصوصی بدید

atlas-m
10-02-2013, 23:11
سلام.
ممنون از شما.

سلام
یه مدل هست کیفیت نداره ولی برای 1 سال جواب میده و ارزونه ولی پیشنهاد نمی کنم YeahPad A13 ultrathin
مدل مارشال هم ارزونه ولی کیفیت ساخت خوبی نداره و بیشتر یرای جی پی اس داشتنش مورد استفاده میشه . اون هم توصیه نمی کنم
من پیشنهادم به شما مدل آینول legend هستش که کیفیت ساخت بهتری نسبت به 2 تای بالا داره
این هم مشخصاتش :
اندروید 4.0
قابلیت اجرای بازی های HD
جی پی یو (mali 400)
رم 1 گیگ DDR3
دارای دوربین جلو
مناسب برای کتاب خوانی
پشتیبانی بالا
قیمتش هم حدود 390
این تبلتهای چینی رو از کجا میشه خرید؟ آدرسی، چیزی، سایتی سراغ دارید؟ شهرستان، اینا گیر نمیان به راحتی... .
10 اینچی یا 9 اینچی ارزون نداریم چینی؟

صفحه نمایش خازنی داره
بی خیال، دست دوم نمیخوام... .

ANDROYD3
10-02-2013, 23:26
این تبلتهای چینی رو از کجا میشه خرید؟ آدرسی، چیزی، سایتی سراغ دارید؟ شهرستان، اینا گیر نمیان به راحتی... .

شما تا چقدر می خواید هزینه کنید؟
سایت ایران شیپینگ کارش فرستادن تبلت چینی از چین هست
خودتون یه سری بزنید خوبه ولی بعضی مدل هاشون هیچ تعریفی ندارن.

siiiinaaaa
11-02-2013, 09:17
سلام ،میشه لطف کنید بگید الان به نظرتون بهترین تبلت بازار چیه؟کیفیت صفحه نمایش ، سرعت ،.. در کل همه چیش خوب باشه،وقتم خیلی کمه،میخوام همین امروز یه تبلت بخرم .جلو جلو ممنون.

atlas-m
11-02-2013, 11:22
سلام.
ممنون از شما.

سلام
این هم مشخصاتش :
اندروید 4.0
قابلیت اجرای بازی های HD
جی پی یو (mali 400)
رم 1 گیگ DDR3
دارای دوربین جلو
مناسب برای کتاب خوانی
پشتیبانی بالا
قیمتش هم حدود 390

صفحه نمایش خازنی داره

شما تا چقدر می خواید هزینه کنید؟
سایت ایران شیپینگ کارش فرستادن تبلت چینی از چین هست
خودتون یه سری بزنید خوبه ولی بعضی مدل هاشون هیچ تعریفی ندارن.
هزینه هر چقدر کمتر بهتر! بهترین چیزی که چهار خواسته منو تامین کنه، همیـــــــــــــن. (اینترنت، خواندن PDF، گوش کردن به صدای ضبط شده کلاسام و کیفیت ساخت نسبتا خوب)

ANDROYD3
11-02-2013, 23:20
سلام ،میشه لطف کنید بگید الان به نظرتون بهترین تبلت بازار چیه؟کیفیت صفحه نمایش ، سرعت ،.. در کل همه چیش خوب باشه،وقتم خیلی کمه،میخوام همین امروز یه تبلت بخرم .جلو جلو ممنون.
اگه کلی بخواید آیپد 4 مدل 64 گیگ
اگه آندروید بخواید شاید بشه گفت نت 10.1

هزینه هر چقدر کمتر بهتر! بهترین چیزی که چهار خواسته منو تامین کنه، همیـــــــــــــن. (اینترنت، خواندن PDF، گوش کردن به صدای ضبط شده کلاسام و کیفیت ساخت نسبتا خوب)
همون لجند از شرکت آینول از همه بهتره
مدل یی پد ارزون تر هست و راحت تر گیر میاد ولی کیفیت نداره
مارشال هم نیاز هاتون رو جواب میده ولی سرعتش کمه و لگ داره و قیافه اش اصلا خوب نیست و کیفیت ساخت مارشال !!!

mohammad.asghari
12-02-2013, 00:06
بچه های کسی تبلت دیمو یا مارشال داره بگه خوبه یا نه؟

Amin-Nasim
12-02-2013, 11:21
سلام
نظر اساتید در مورد Axtrom Axpad 8P01 چیه ؟؟
مشخصاتش که خوبه ، کیفیفتش چطوره ؟ یه سال کار میکنه ؟؟
برا وبگردی و مطالعه کردن و بازی کردن میخواد !
تا 600-700 دیگه چه مدلایی هست ؟؟؟
ایا ارزش داره پول بیشتر خرج کنه
Amazon Kindle Fire HD بگیره ؟؟
این قلمهای هوشمند رو اینا کار میکنه ؟؟ میشه قلم رو صفحه اینا نوشت و بازی کرد و ...؟
قیمت قلمها چنده ؟؟

با تشکر

ANDROYD3
13-02-2013, 00:45
بچه های کسی تبلت دیمو یا مارشال داره بگه خوبه یا نه؟
من با دیمو کار کردم (مدل 700 ) چنگی به دل نمی زد

سلام
نظر اساتید در مورد Axtrom Axpad 8P01 چیه ؟؟
مشخصاتش که خوبه ، کیفیفتش چطوره ؟ یه سال کار میکنه ؟؟
برا وبگردی و مطالعه کردن و بازی کردن میخواد !
تا 600-700 دیگه چه مدلایی هست ؟؟؟
ایا ارزش داره پول بیشتر خرج کنه
Amazon Kindle Fire HD بگیره ؟؟
این قلمهای هوشمند رو اینا کار میکنه ؟؟ میشه قلم رو صفحه اینا نوشت و بازی کرد و ...؟
قیمت قلمها چنده ؟؟

با تشکر
اولا شرکت آکستروم در زمینه ساپورت اصلا خوب عمل نکرده
کیفیت ساخت فوق العاده ای هم ندارن ولی اگه ملایم باهاش برخورد کنید یه سال جواب میده
ولی شاید به 2و 3 نرسه
برای وبگردی و مطالعه خوبه چون صفحه تقریبا بزرگی داره ولی کیفیت صفحه کم و زاویه دید پایین آزار دهنده است
برای بازی های سنگین هم اصلا خوب نیست و فقط باید به فکر بازی های سبک باشید
اصولا کیندل فایر کیفیت ساخت خیلی بهتری داره اما توی ایران من جایی ندیدم نمایندگی داشته باشه.
تا 700 میتونید مدل myth یا همون venus از شرکت آینول بگیرید که 7 اینچه و پردازنده 4 هسته داره
و درضمن آندروید 4.1 هست و فقط بلوتوث نداره
کیفیت ساختش بهتره و آپدیت هم براش میاد.
اصولا هرچقدر پول بدید آش می خورید و هزینه مساوی است با کیفیت .( البته همه جا جوابگو نیست )

درمورد قلم هم باید گفت مثل یک انگشت کار میکنه و روی هر صفحه خازنی جواب میده
معمولا قلم ها برای بازی نیستند و برای نت برداری یا وقت هایی که دستتون بند هست استفاده میشه
قیمت هم از 9 تومن داشت تا 200 تومن که حرفه ای و نوک باریک داره

MILIN3M
13-02-2013, 13:19
بچه ها نظرتون راجب Huawei MediaPad 10 FHD چیه؟