PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

ANDROYD3
20-08-2012, 21:30
درسته
خیلی بهتره.
ارزش خریدشون در برابر آیپد خیلی پایین تره
اینفینیتی هم با قیمت 1750با داک و 64گیگ داره فروش میره توی دیجی کالا
فکر کنم کمترم بشه گیر اورد
یه نمه هم به کار هایی که می خوای با تبلتت بکنی بستگی داره.
من از برند اپل متنفرم چون خودش رو ارباب همه ی تجهیزات میدونه و فقط برای اسم پول میگیره ( البته انصاف نیست بگم کارایی نداره )

WOLF PACK
20-08-2012, 21:38
بالاخره من جوابمو نگرفتم...

ANDROYD3
20-08-2012, 21:52
اگه حاضری برای برند و کلاس گزاشتن بین رفیق هات یا فامیل پز بدی آیپد بگیر. تازه تا 2-3 ( تا آیپد بعدی راحتی )
ولی اگه میخوای حرفه ای کار کنی چون اون اپن سورس ه و میتونی تمام آپدیت ها رو سریع امتحان کنی ولی آیپد تا چند سال دیگه آپدیت نرم افزاری نداره.
اگه 2باره هیتمن جان گیرنده با یه روت ساده می تونی به تبلتت فلش .هارد . موس . کیبورد ( کیبورد منظورم بدون داک هستش چون داکش نیازی به روت نداره) و ... بهش بزنی

mojtabap99
20-08-2012, 21:55
اگه حاضری برای برند و کلاس گزاشتن بین رفیق هات یا فامیل پز بدی آیپد بگیر. تازه تا 2-3 ( تا آیپد بعدی راحتی )
ولی اگه میخوای حرفه ای کار کنی چون اون اپن سورس ه و میتونی تمام آپدیت ها رو سریع امتحان کنی ولی آیپد تا چند سال دیگه آپدیت نرم افزاری نداره.

اگه برای کلاسه که کلا تبلت دستت بگیری کلاسه :31:مهم اینکه از اون چیزی که داری لذت ببری خداوکیلی آندروید سیستم عامل باحالیه حداقل برای من که اینجوریه:27:

WOLF PACK
20-08-2012, 22:00
نه من که اصلا اهل کلاس گذاشتن اینا نیستم فقط کارایی و عملکرد برام مهمه خودمم بیشتر تمایلم به ایسوسه...
حالا این ایسوس ایران اومده؟؟
مدل 64 گیگ بدون کیبوردش حدود چند درمیاد؟؟
در ضمن منظورت از روت چیه؟؟

mojtabap99
20-08-2012, 22:02
نه من که اصلا اهل کلاس گذاشتن اینا نیستم فقط کارایی و عملکرد برام مهمه خودمم بیشتر تمایلم به ایسوسه...

اگه منظورتون نکسوس7 هستش که 64 گیگ نداره عزیز:31:

amir2011
20-08-2012, 22:02
سلام
يك تبلت ميخوام با قيمت مناسب براي ديدن فيلم (ساپورت زيرنويس فارسي و در صورت امكان فيلمهاي با كيفيت بالا) طبيعيه كه اگه صفحه نمايش با كيفيتي داشته باشه بهتره
داشتن پورت hdmi هم مدنظره

WOLF PACK
20-08-2012, 22:03
منظورم ASUS TRANSFORMER INIFINITY هستش...

mojtabap99
20-08-2012, 22:05
حالا خویه نوشتم ایسوس...!!!!
منظورم ASUS TRANSFORMER INIFINITY هستش...
بله من فکر کردم منظورتون نکسوس 7 هستش :31:

WOLF PACK
20-08-2012, 22:07
حالا این ایسوس ترنسفورمر اینیفینیتی ایران اومده؟؟
ممنون میشم جواب این سوالا رو بدید...

kivy111
20-08-2012, 22:20
سلام دوستان. من یه تبلت میخوام فارسی رو ساپورت کنه کامل. کیفیتش ساخت و صفحه نمایشش متوسط به بالا و مشخصات سخت افزاریش هم مناسب باشه. سیم کارت هم نخوره بهتره. حدود قیمتش هم زیر 900 تومان باشه. ممنون میشم کمکم کنید

h!tman
20-08-2012, 22:59
اگه 2باره هیتمن جان گیرنده با یه روت ساده می تونی به تبلتت فلش .هارد . موس . کیبورد ( کیبورد منظورم بدون داک هستش چون داکش نیازی به روت نداره) و ... بهش بزنی

اول این که I-os هر 6ماه یا 7ماه براش آپدیت میاد
دوم این که اینفینیتی فقط بحث تعویض رامه.به آیپد هم تمام چیز هایی که گفتید متصل میشه
شما از برند اپل بدتون میاد چرا دوستمون رو گمراه میکنید؟!

توی گوشی ها . آندروید سرتر از آیفونه.
در تبلت خیر. یک اپلیکیشن که برای صفحه فوقش 5 اینچی تولید شده رو استرچ میکنند توی صفحه 10 اینچی!
بهترین کاربری در تبلت ها متعلق به آیپد هست.!

ANDROYD3
20-08-2012, 23:00
دمت گرم که ایسوز رو به اپل ترجیح دادی
آره ایران اومده حدود 1550 فکر کنم تو بازار پیدا کنی با داک بدون داک رو نمی دونم
توی دیجیکالا زیاد دقت نکن خیلی گرون میده.
روت هم یه عمل جالبی ه که میشه گفت اونطوری تبلتت رو -- می کنی و قابلیت هاشو دستکاری می کنی . توی همین سایت یه پیج برای اصطلاحات داره که بخونی مفیده

سلام
يك تبلت ميخوام با قيمت مناسب براي ديدن فيلم (ساپورت زيرنويس فارسي و در صورت امكان فيلمهاي با كيفيت بالا) طبيعيه كه اگه صفحه نمايش با كيفيتي داشته باشه بهتره
داشتن پورت hdmi هم مدنظره
قیمت میگی؟

ممنون میشم جواب این سوالا رو بدید...
جواب رو بالا دادم

سلام دوستان. من یه تبلت میخوام فارسی رو ساپورت کنه کامل. کیفیتش ساخت و صفحه نمایشش متوسط به بالا و مشخصات سخت افزاریش هم مناسب باشه. سیم کارت هم نخوره بهتره. حدود قیمتش هم زیر 900 تومان باشه. ممنون میشم کمکم کنید
سیستم عامل آندروید 4 مشکل ساپورت فارسی رو حل کرده پس باید دنبال چیزی باشی که روش 4 باشه یا 4.1
اندازه صفحه ؟ چه کارایی توقع داری برات انجام بده ؟ فیلم و اینترنت یا بازی اچ دی و ...

a.toraby
20-08-2012, 23:14
اگه برای کلاسه که کلا تبلت دستت بگیری کلاسه :31:مهم اینکه از اون چیزی که داری لذت ببری خداوکیلی آندروید سیستم عامل باحالیه حداقل برای من که اینجوریه:27:

من قبول ندارم این حرفو مثلا تبلت archos بگیری دستت کلاس داره؟؟؟؟ گوشکوب بگیری دستت کلاسش از archos بیشتره برادر :31:
الان تو این دوره زمونه دیگه ios و android از نظر کاربری فرق چندانی با هم ندارند. هر چی بازی داداشم تو iphone ش داره منم تو یبات پلاس عینش رو دارم. بعضی ها تو این بهتر اجرا میشه بعضی ها تو اون.

ANDROYD3
20-08-2012, 23:16
اول این که I-os هر 6ماه یا 7ماه براش آپدیت میاد
دوم این که اینفینیتی فقط بحث تعویض رامه.به آیپد هم تمام چیز هایی که گفتید متصل میشه
شما از برند اپل بدتون میاد چرا دوستمون رو گمراه میکنید؟!

توی گوشی ها . آندروید سرتر از آیفونه.
در تبلت خیر. یک اپلیکیشن که برای صفحه فوقش 5 اینچی تولید شده رو استرچ میکنند توی صفحه 10 اینچی!
بهترین کاربری در تبلت ها متعلق به آیپد هست.!
من اولش گفتم از اپل بدم میاد تا تاثیر گفته هام رو کم کنم که اگه مثل من نیستن گمراه نشن
WOLF PACK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه آیپد بگیری باید یه کیبرد مخصوص بگیری به قیمت نجومی ولی هر تبلت آندروید حتی نسخه های چینی هم با یه کابل otg میتونی کیبورد کامپیوتر های معمولی هم بهشون وصل کنی و خرجت کمتر میشه.
درضمن تامیرات ایسوز خیلی راحت تره تا اپل چون بیشتر یافت میشه و ساخت ساده تری داره.
ببین داداش من نسخه 3 آندروید مخصوص تبلت هست و هیچ گوشی با این نسخه رو پیدا نمی کنی. و آندروید 4 تکامل یافته 3 هست. پس میشه گفت برای کار روی تبلت ها هم کاربری خوبی ارائه میده.
ولی هیچ وقت حتی اپل نگفت نسخه 4 یا 5 یا ... مخصوص تبلت است. فقط اومد یکم تغییرش داد . وگرنه همونی هست که روی آیفون میریزن و تخصصی تر نیست.
سرعت پیشرفت آندروید خیلی بیشتر از اپل هست که دلیلش واضحه.
بازی های اچ دی هم چه روی تبلت چه روی گوشی کیفیت فوق العاده خیره کننده ای دارن و افت کیفیت نمی بینی
درضمن قیمت های نرم افزار ها هم مقایسه کن

هیتمن یه بار شد من یه چیزی بگم بعدش نیای منو ضایع کنی؟

WOLF PACK
20-08-2012, 23:20
اره همینو میگیرم چون هم قیمت ایپد بالاتره هم لوازم جانبی و... بعدا باعث خرج بیشتر و زحمت بیشتر برام مبشه...ایپد به درد بچه مایه ها می خوره نه ما...

h!tman
20-08-2012, 23:23
بحث ضایع کردن نیست. بحث اینه که دارید اطلاعات غلط میدید.
اول این که برای همگام سازی تبلت های اندروید و گوشی ها و استفاده بهتر از ریسوس ورژن 4 اومد. نه برای آپدیت نسخه 3
دوم این که I-oS برای هر پلتفرمی طراحی شده. هر دستگاهی که پردازنده ARM و اسم رسمی محصولات اپل رو داره.
آیپد در حدود 100هزار نرم افزار و بازی تخصصی برای خودش داره. بازی های مثل اینفینیتی بلید که هنوز هیچ دیوایس اندرویدی به چشم ندیده!
من طرفدار اپل نیستم .اما 1میلیون و خوردی داره برای تبلتی عرضه میشه که نه بازی و نه نرم افزاری داره که از رزولوشن FHD پشتیبانی کنه.
هزینه نرم افزار هم برا کسیه که بخواد چیزی بخره. نه من و نه اکثر ایرانی ها نرم افزاری رو نمیخرند. قیمت هاشون هیچ فرقی نداره
جیل بریک برای همین مواقع هست
پیشرفت آندروید هیچ رقابتی با اپل نداره. هر 9ماه یک ورژن جدید معرفی میشه. 3-4ماه هم باید منتظر آپدیت بود .
I-oS به محض معرفی Os جدید قابل دانلود و نصبه. چطور پیشرفت آندروید بهتره!؟
یعنی جنسی که 70% بازار تمام تبلت ها رو داره و رقیبش چیزی مثل Nexus 7 و Kindle Fire هست . بده ؟

1750 در حالی که برابر قیمت 64گیگ آیپد The New Generation هست!

ANDROYD3
20-08-2012, 23:55
من با 20 تومن برات بهترن پک نرم افزاری آندروید رو میگیرم ولی با 100 تومن هم نمی تونی یه پک خوب که سرش به تنش بی ارزه واسه آیپد بگیری ( اغراق آمیز بود می دونم)
70 % ملت واسه کلاس گزاشتن می خرن و حتی نمیتونن یه نرم افزار ساده با آی تونز روش بریزن و میدن بیرون یکی براشون با قیمت گزاف نرم افزار بریزه
خب آیپد رو بهت خالی میده حتی یه سی دی برای دل خوشیت نمی ده این داره با داک میده 1600 . کدوم بهتره؟
آندروید اپن سورس مخصوص خوره ها یا یه چیزی مثل آی او اس که چون فقط سادست میرن سمتش؟

h!tman
21-08-2012, 00:36
سادگی مهم نیست. مهم اپ استوره. دلیلی نمیشه که این موضوع رو صرف نظر کردن
آندروید چقدر بازی و اپلیکیشن برای تبلت تخصصی داره ؟ 10هزار تا هم نیست. آیپد نزدیک 100هزار تاست!
من خودم دیوایس اندرویدی دارم .1قرون هم برای هیچ نرم افزاری پول ندادم. دانلود کردم
مثل Apptracker.org برای اپل!
مگه آندروید باهاش یک کیلو سی میده؟ داخل جعبش فقط تبلته به همراه داک . همین

kivy111
21-08-2012, 10:13
اندازه 10 اینچ باشه خیلی خوبه. بیشترم برای اینترنت و فیلم اچ دی میخوام.ممنون اگه راهنمایی کنید

h!tman
21-08-2012, 11:11
اندازه 10 اینچ باشه خیلی خوبه. بیشترم برای اینترنت و فیلم اچ دی میخوام.ممنون اگه راهنمایی کنید
سقف بودجه دوست عزیز؟

ANDROYD3
21-08-2012, 11:19
تبلت 10 اینچ زیر 900 بد پیدا میشه
شاید بتونی تب 10 پیدا کنی . نمی دونم قیمتش چند در میاد
توی چینی ها هم هستند مدلایی که کارت رو راه بندازن .اگه با چینی مشکل نداری چند تا مشخصات بگم

ANDROYD3
21-08-2012, 11:22
سقف بودجه دوست عزیز؟
توی پست اول صفحه که من جواب دادم زدن 900

x.violet
21-08-2012, 11:38
خب پس آرکاس رو نمی خوام !!! tab 7 plus قیمتش چنده؟ الان تو ی بازار هست؟ سامسونگ رو میبینم همه خیلی تایید میکنن حالا شما اسم دقیق یه مدل رو بگین که به درد من بخوره و ترجیحاً قیمتش زیر 700- 800 باشه! اگرم سیم کارت خور باشه و دوربینم داشته باشه خیلی عالیه ولی خب به هرحال زیادم ایناش مهم نیس! اسم مدل رو کامل بگین تا من مستقیم برم همونو بگیرم. حدود قیمتشم بگین لطفا. راستی سایت اینترنتی معتبر خاصی هست که این مدلا توش گیر بیاد که بخریم؟

Faramarz-1
21-08-2012, 11:55
َAsus Trafsformer TF101 انتخاب خوبیه! نمایشگر 10 اینچی و پردازنده دوهسته‌ای + این‌که آپدیت اندروید 4 براش اومده، مدل 16 گیگ (البته بدون کیبوردش) حدود 900 هزار قیمت داره. انتخاب دیگری هم هست و اون Sony Tablet S هست که صفحه اش 9.4 اینچ هست و پردازنده دوهسته‌ای هم داره مدل 16 گیگش هم بدون گارانتی چیزی حدود 900 هزار هست (شاید کمی بالا پایین). هر دو این مدل‌هایی که گفتم USB OTG و مموری کارت هم می‌خورند پس برای فیلم HD 720p هم مشکل حافظه پیدا نمی‌کنید.

Faramarz-1
21-08-2012, 11:58
خب پس آرکاس رو نمی خوام !!! tab 7 plus قیمتش چنده؟ الان تو ی بازار هست؟ سامسونگ رو میبینم همه خیلی تایید میکنن حالا شما اسم دقیق یه مدل رو بگین که به درد من بخوره و ترجیحاً قیمتش زیر 700- 800 باشه! اگرم سیم کارت خور باشه و دوربینم داشته باشه خیلی عالیه ولی خب به هرحال زیادم ایناش مهم نیس! اسم مدل رو کامل بگین تا من مستقیم برم همونو بگیرم. حدود قیمتشم بگین لطفا. راستی سایت اینترنتی معتبر خاصی هست که این مدلا توش گیر بیاد که بخریم؟
همون Samsung Galaxy Tab 7 Plus بهترین گزینه برای شماست با قیمت مناسب! قیمت Tab 7 plus مدل 16 گیگش بدون گارانتی حدود 730 - 750 هزار هست سیم کارت هم می‌خوره دوربین هم داره.

ANDROYD3
21-08-2012, 12:49
َAsus Trafsformer TF101 انتخاب خوبیه! نمایشگر 10 اینچی و پردازنده دوهسته‌ای + این‌که آپدیت اندروید 4 براش اومده، مدل 16 گیگ (البته بدون کیبوردش) حدود 900 هزار قیمت داره. انتخاب دیگری هم هست و اون Sony Tablet S هست که صفحه اش 9.4 اینچ هست و پردازنده دوهسته‌ای هم داره مدل 16 گیگش هم بدون گارانتی چیزی حدود 900 هزار هست (شاید کمی بالا پایین). هر دو این مدل‌هایی که گفتم USB OTG و مموری کارت هم می‌خورند پس برای فیلم HD 720p هم مشکل حافظه پیدا نمی‌کنید.
فکر کنم قیمت هارو داری اشتباه میگی.
مطمئن نیستم ولی ایسوز بالای 1 تومن باید باشه

Faramarz-1
21-08-2012, 20:37
فکر کنم قیمت هارو داری اشتباه میگی.
مطمئن نیستم ولی ایسوز بالای 1 تومن باید باشه

نه دوست گلم ایسوس رو چندی پیش در ولی عصر پرسیدم بدون گارانتی و بدون کیبورد مدل 16 گیگ TF101 رو گفت 910 تومن، الآن مدل‌های چهارهسته‌ای ایسوس مثل TF300 بدون کیبورد 16 گیگ حدود 1 میلیون 100 هزار هستن این مدل که (TF101) دو هسته‌ای هست! Sony Tablet S هم بالای 920 - 930 هزار نیست (البته مدل 16 گیگ و بدون گارانتی) ولی هر جفتشون مدل های خوبین و ارزش خرید رو دارند.

x.violet
21-08-2012, 23:55
همون Samsung Galaxy Tab 7 Plus بهترین گزینه برای شماست با قیمت مناسب! قیمت Tab 7 plus مدل 16 گیگش بدون گارانتی حدود 730 - 750 هزار هست سیم کارت هم می‌خوره دوربین هم داره.

این تبلت که هرچی توی فروشگاه های اینترنتی میزنم یا زده تموم شده یا قیمتش بالای 900 هست!!!!

WOLF PACK
22-08-2012, 00:08
دوستان این asus transformer inifinity مشکل پخش فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی نداره دیگه؟؟

asa22
22-08-2012, 00:22
سلام اطلاعاتی در مورد تبلت ایرانی میخوام.کسی خریده؟ازش راضیه؟

ANDROYD3
22-08-2012, 13:49
من نخریدم ولی در حد 5 دقیقه باهاش کار کردم

amir2011
22-08-2012, 15:00
نظرتون در مورد galaxy player هاي سامسونگ چيه ؟ امكاناتي كه يك تبلت 4 يا 5 اينچي داره رو داره ؟

ANDROYD3
22-08-2012, 15:21
نسبت به قیمتش خوبه ولی من هنوز نفهمیدم نسخه 5 اینچش به 4 آپدیت میشه یا نه.
در ضمن یکم قدیمیه. شما چه کار هایی از تبلت می خواید که براتون انجام بده؟

amir2011
22-08-2012, 15:45
من ميخوام فيلم ببينم چون كارم يكجوريه كه خونه زياد نيستم حمل لپتاب هم سخته برام ... ضمن اينكه يكسري برنامه كاربردي هم برام مهمه كه همرام باشه مثل ديكشنري پيشرفته ... خوندن فايلهاي pdf و آفيس ... ور‍‍ژن اندوريد 4 و 5 اينچي يكيه ديگه ؟ احتمال داره به نسخه 4 آپ نشه ؟

ANDROYD3
22-08-2012, 19:01
الان روش 2.2 هست ( روی پلیر 5 اینچ) به 2.3 آپ شده ولی هنوز خبری از 4 نیست
حالا نمی دونم میشه یا نه . سعی کن یه چیز بزرگتر بگیری ( 7 اینچ ) حمل و نقلش راحته و سبک هم هست در ضمن بازی باهاش و یلم دیدن لذت بیشتری داره . ولی اگه می خواید توی جیب جاش بده همون 5 بهتره البته به شلوارت ( آخه همیشه که آدم کت نمی پوشه ) هم بستگی داره !!!!!

amir2011
23-08-2012, 00:43
يه سوال ديگه تبلتهاي با مارك متفرقه مثل اين Energy Sistem Energy Tablet i828 HD - 8GB چجوريه ؟

ANDROYD3
23-08-2012, 01:04
کلا متفرقه ها زیاد به ساپورت شون نمی شه اعتماد کرد
این مدل هم زیاد برای بازی خوب نیست چون پردازنده تک هسته ای داره و رم کم (512) ولی اندازه صفحه اش متعادله ولی کیفیتش tft هست که نمی شه روش حساب کرد
دیگه .... یکم سنگینه ولی باتریش خوبه. درضمن باید اول باهاش کار کنی اون موقع می تونی تصمیم بگیری.
اینکه آندروید 4 داره خوبه

asa22
23-08-2012, 01:26
نظرتون دربارش چی بود؟

ANDROYD3
23-08-2012, 03:44
نظرتون دربارش چی بود؟
در مورد چی؟ انرژی سیستم یا گلکسی پلیر

کسی هست بدونه acer iconia a500 الان تو بازار هست یا نه؟ قیمت اگه کسی داره بگه لطفا
خیلی ازش خوشم اومده اگه کسی می تونه منصرفم کنه ممنون میشم.

WOLF PACK
23-08-2012, 14:01
کسی جواب مارو نمیده؟؟

HITB0Y
23-08-2012, 14:04
سلام
بهترین تبلتی که با حدود 500 تومان گرفت چیه؟
سیم کارت هم بخوره
ممنون

WOLF PACK
23-08-2012, 14:31
دوستان این asus transformer inifinity مشکل پخش فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی نداره؟؟
در ضمن اپیدیت های اندروید براش میاد یا نه؟؟

ANDROYD3
23-08-2012, 17:10
سلام
بهترین تبلتی که با حدود 500 تومان گرفت چیه؟
سیم کارت هم بخوره
ممنون
یه تبلت میشناسم بهترین تبلتیه که تا بحال ساخته شده و تو ایران هست 8 هسته سی پی یو داره سیم کارت می خوره رم می خوره نمایشگرش 20 اینچه وزنش 100 گرمه.تازه برات غذا می پزه .جارو هم می زنه قیمتش هم 300 تومنه
داداش داری 500 میدی تازه بهترین سیمکارت خور رو می خوای ؟
بودجه افزایش بده با این بودجه بهت یدونه Huawei Ideos S7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میدن که مفت نمی ارزه

ANDROYD3
23-08-2012, 17:13
دوستان این asus transformer inifinity مشکل پخش فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی نداره؟؟
در ضمن اپیدیت های اندروید براش میاد یا نه؟؟

اصولا نباید مشکلی داشته باشه
مشکل داشتن با زیر نویس مربوط به نرم افزاره که مشکل آنچنانی نداره.
آپدیت هم به احتمال 90 درصد چون کلی برای این تبلتش زور زده و راضی نمیشه به سادگی این رو کنار بزاره.

راستی چند صفحه گذشته از هیتمن خبری نیست. کسی نمی دونه کجاس ؟ دلم براش تنگ شده کسی نیست ازم غلط بگیره.:41:

saadatpor
23-08-2012, 20:59
یه سوال
دوستم یه تبلت galaxsy خریده روش هم اندروید وهم ios نصب کرده!!!!!!!!!!!!!! البته اون میگه میخوام بپرسم همچین امکانی وجود داره که دو سیستم عامل مختف رو یه تبلت نصب کرد

h!tman
23-08-2012, 21:24
یه سوال
دوستم یه تبلت galaxsy خریده روش هم اندروید وهم ios نصب کرده!!!!!!!!!!!!!! البته اون میگه میخوام بپرسم همچین امکانی وجود داره که دو سیستم عامل مختف رو یه تبلت نصب کرد
I oSنبوده.لینوکس بوده عزیزم

ANDROYD3
23-08-2012, 21:30
I oSنبوده.لینوکس بوده عزیزم
سلام
کجا بودی؟ چند وقت نبودی اصلا فروم گردی بهم حال نداد
دیگه منو تنها نزار- رو قلبم پا نزار

یه چیز خنده دار هم رفیق من گفت ( تمام نرم افزار ها و بازی های آیفون به گوشی من می خوره ) (گوشیش گلکسی ایس ace هستش) :) ;)

mtkee
23-08-2012, 22:10
سلام به همه دوستان گل متخصص :46:

من يه ابزار براي تدريس ميخوام كه بتونم راحت وصلش كنم به ويديو پروژكشن و با آرامش بشينم و تدريس كنم.

دليل اصلي اينكه دنبال چنين وسيله اي هستم اينه كه گاها بايد 5 ساعت فرمولهاي رياضي پيچيده و متون فارسي و انگليسي رو روي تابلو بنويسم و اين واقعا آزاردهنده شده برام (بعضا تمام 5 ساعت رو بايد بايستم كه اين واقعا نوعي خودكشي محسوب ميشه :20:).

البته بنظرم تدريس با تبلت براي دانشجوهاي من هم راحتتره و ميتونم آخر كلاس، جزوه اي كه براشون نوشتم رو الكترونيكي در اختيارشون بگذارم كه كيفيت آموزششون بالاتر بره و اذيت نشن. بنظر مياد كه تبلت پي - سي بهترين گزينه براي كار من هست.

سوال من اينه:
1- اگر دوستان ابزاري بهتر از تبلت سراغ دارن لطفا راهنمايي كنند
2- اگر تبلت خاصي كه مناسب اين كار باشه ميشناسيد لطفا راهنمايي كنيد.

پيشاپيش ممنونم از لطفتون

parsbin
23-08-2012, 22:13
در حدود یک تومان
10 اینچی سیمکارت خور پیدا میشه؟ چی پیشنهاد میدین؟

parsbin
23-08-2012, 22:35
و یک موضوع دیگه این که
نظرتون درباره لپ تاپ های دومنظوره چیه؟ مثل مدل های گیگابایت
به نظر به صرفه تر میان

ANDROYD3
23-08-2012, 23:06

من يه ابزار براي تدريس ميخوام كه بتونم راحت وصلش كنم به ويديو پروژكشن و با آرامش بشينم و تدريس كنم.

دليل اصلي اينكه دنبال چنين وسيله اي هستم اينه كه گاها بايد 5 ساعت فرمولهاي رياضي پيچيده و متون فارسي و انگليسي رو روي تابلو بنويسم و اين واقعا آزاردهنده شده برام (بعضا تمام 5 ساعت رو بايد بايستم كه اين واقعا نوعي خودكشي محسوب ميشه :20:).

البته بنظرم تدريس با تبلت براي دانشجوهاي من هم راحتتره و ميتونم آخر كلاس، جزوه اي كه براشون نوشتم رو الكترونيكي در اختيارشون بگذارم كه كيفيت آموزششون بالاتر بره و اذيت نشن. بنظر مياد كه تبلت پي - سي بهترين گزينه براي كار من هست.

سوال من اينه:

پيشاپيش ممنونم از لطفتون
سلام
من متخصص نیستم ولی نظرم اینه که شما یه نت بوک قابل حمل بگیری ارزون تر و به صرفه تره تا یه تبلت ویندوز . البته شما بودجه رو نگفتید که فاکتور مهمیه .

در حدود یک تومان
10 اینچی سیمکارت خور پیدا میشه؟ چی پیشنهاد میدین؟

و یک موضوع دیگه این که
نظرتون درباره لپ تاپ های دومنظوره چیه؟ مثل مدل های گیگابایت
به نظر به صرفه تر میان
1- تبلت 10 سیمکارت خور زیاده ولی الان قیمت ندارن
معمولا توی تبلت ها همشون هم مدل وای فای و 3جی پیدا میشه
فک کنم تب 2 مدل 10 اینچش رو بتونی با 1 تومن گیر بیاری.
2- تبلت های 2 منظوره مفت نمی ارزه چون شما با همون پول می تونی یت تبلت توپ و یک نوت بوک متوسط بازار رو بگیری.

mtkee
23-08-2012, 23:43

سوال من اينه:

پيشاپيش ممنونم از لطفتون

سلام
من متخصص نیستم ولی نظرم اینه که شما یه نت بوک قابل حمل بگیری ارزون تر و به صرفه تره تا یه تبلت ویندوز . البته شما بودجه رو نگفتید که فاکتور مهمیه .

سلام. از راهنمايي شما ممنونم.لپ تاپ دارم ولي بدليل سنگيني ترجيح ميدم از اون استفاده نكنم.ضمن اينكه لپ تاپهايي مثل فوجيتسو-زيمنس كه داراي مانيتور لمسي باشند قيمت نسبتا بالايي (حدود 3.5 ميليون) دارند در حاليكه من حداكثر روي 1 ميليون برنامه ريزي كردم.منتظر راهنماييهاي ديگه شما دوستان عزيز هستم.ممنون

h!tman
23-08-2012, 23:59

سوال من اينه:

پيشاپيش ممنونم از لطفتون
Note 10.1 فکر کنم حرفه ای ترین تبلت مهندسی باشه

ANDROYD3
23-08-2012, 23:59
سلام.از راهنمايي شما ممنونم.لپ تاپ دارم ولي بدليل سنگيني ترجيح ميدم از اون استفاده نكنم.ضمن اينكه لپ تاپهايي مثل فوجيتسو-زيمنس كه داراي مانيتور لمسي باشند قيمت نسبتا بالايي (حدود 3.5 ميليون) دارند در حاليكه من حداكثر روي 1 ميليون برنامه ريزي كردم.منتظر راهنماييهاي ديگه شما دوستان عزيز هستم.ممنون
یعنی لمسی بودن انقدر براتون اهمیت داره؟
معمولا با چه نرم افزار هایی کار می کنید. دنبالش رفتید ببینید میتونید با آندروید کار هاتون رو توسط شبیه ساز اون برنامه ها انجام بدید؟
آخه تبلت های ویندوزی چون سخت افزار بالاتری نیاز دارن هم قیمت سرسام آوری دارن هم سنگین تر از بقیه هستند. تبلت های آندروید هم شاید نرم افزاری که مد نظرتون هست رو نداشته باشه.
حالا اگه تا 1 تومن آندروید خواستید که ساپورت عالی و کیفیت خوبی داشته باشه asus transformer pad infinity ( شاید املاش رو اشتباه زده باشم) هست. اگه گرون بود یا خوشتون نیومد همین ایسوز مدل transformer prime هم هست ولی نمی دونم مبدل تبدیل به کابل vga داره یا نه ولی hdmi رو مطمئنم دارن

mojtabap99
24-08-2012, 00:07
سلام به همه دوستان من امروز بازار بودم یه جا رفتم فروشنده یه مدلی بهم معرفی کرد مدل acer iconia a500 امکانات خوبی داشت می خواستم بپرسم به قیمت 820 تومن این مدل می ارزه یا نه یا همون نکسوس 7 بگیرم دوستان خواهشا منو از این سردرگمی در بیارین :24:چون شنبه می خوام برم بخرم یه سوال دیگه هم که داشتم این مدل acer به ics آپگرید می شه یا نه؟
البته بگم نهایت هزینه ای که بتونم بکنم نزدیک 900 هزار تومن هستش اگر مدل هایی دیگه هم سراغ دارین بگین من کلا اول کیفیت صفحه وبعد قدرتش برام مهمه پیشاپیش از همتون ممنونم:10:

ANDROYD3
24-08-2012, 00:56
سلام به همه دوستان من امروز بازار بودم یه جا رفتم فروشنده یه مدلی بهم معرفی کرد مدل acer iconia a500 امکانات خوبی داشت می خواستم بپرسم به قیمت 820 تومن این مدل می ارزه یا نه یا همون نکسوس 7 بگیرم دوستان خواهشا منو از این سردرگمی در بیارین :24:چون شنبه می خوام برم بخرم یه سوال دیگه هم که داشتم این مدل acer به ics آپگرید می شه یا نه؟
البته بگم نهایت هزینه ای که بتونم بکنم نزدیک 900 هزار تومن هستش اگر مدل هایی دیگه هم سراغ دارین بگین من کلا اول کیفیت صفحه وبعد قدرتش برام مهمه پیشاپیش از همتون ممنونم:10:
صفحه پیش من هم گفتم از این خوشم اومد
به 4 آپدیت شده. باطری ضعیفی داره
سنگینه - دوربین جالبی نداره. یو اس بی هاست داره ( نیازی به کابل جدا نداری ) - به 850 می ارزه ولی اینکه با نکسوس 7 مقایسه میشه یذره دشوار کنندست
مثلا سی پی یو 4 هسته تگرا3 با 2 هسته تگرا 2 - صفحه 10 و 7 - وزن 300 و 750 - ساپورت گوگل و ساپورت ایسر.
اگه هیتمن جان یه ذره بیشتر بگه و نظرشرو بده من هم ممنون میشم
چون من هم خوشم اومده نمی تونم بدی هاش رو ببینم

mtkee
24-08-2012, 00:58
ممنونم. ظاهرا اين تبلت قابليتهاي ويژه اي براي آموزش داره. البته در ايران ظاهرا هنوز نيومده چون قيمتي ازش نديدم در سايتها

یعنی لمسی بودن انقدر براتون اهمیت داره؟
معمولا با چه نرم افزار هایی کار می کنید. دنبالش رفتید ببینید میتونید با آندروید کار هاتون رو توسط شبیه ساز اون برنامه ها انجام بدید؟
آخه تبلت های ویندوزی چون سخت افزار بالاتری نیاز دارن هم قیمت سرسام آوری دارن هم سنگین تر از بقیه هستند. تبلت های آندروید هم شاید نرم افزاری که مد نظرتون هست رو نداشته باشه.
حالا اگه تا 1 تومن آندروید خواستید که ساپورت عالی و کیفیت خوبی داشته باشه asus transformer pad infinity ( شاید املاش رو اشتباه زده باشم) هست. اگه گرون بود یا خوشتون نیومد همین ایسوز مدل transformer prime هم هست ولی نمی دونم مبدل تبدیل به کابل vga داره یا نه ولی hdmi رو مطمئنم دارن
لمسي بودن صرفا از اين نظر مهمه كه بتونم مثل كاغذ روي اون بنويسم و همزمان با نوشتن من، دانشجوها هم بتونن از طريق ويديو پروژكش نوشته هاي من رو ببيند. بعبارت ساده تر، يعني بشه تخته مجازي كلاس من
از لحاظ نرم افزاري من دنبال بازيهاي سنگين يا پروسسهاي پيچيده نيستم. براي اون كارها بالطبع از پي-سي استفاده ميكنم. اين تبلت صرفا كافيه كه تخته الكترونيك من باشه.
مدلهايي كه فرموديد رو بررسي كردم. Asus Transformer Pad Infinity TF700T 64GB خيلي عاليه ولي خوب حدود 1800 بود. مدل Asus Eee Pad Transformer Prime TF201-32GB هم خيلي خوبه. باز هم بايد بررسي كنم.

بينهايت از لطف شما دوستان ممنونم.

ANDROYD3
24-08-2012, 01:00
مطمئنی نت10 تبدیل به vga داره ؟
از نظر کارایی آره عالیه ولی اگه این کابل رو نداشته باشه بد میشه

mojtabap99
24-08-2012, 01:02
صفحه پیش من هم گفتم از این خوشم اومد
به 4 آپدیت شده. باطری ضعیفی داره
سنگینه - دوربین جالبی نداره. یو اس بی هاست داره ( نیازی به کابل جدا نداری ) - به 850 می ارزه ولی اینکه با نکسوس 7 مقایسه میشه یذره دشوار کنندست
مثلا سی پی یو 4 هسته تگرا3 با 2 هسته تگرا 2 - صفحه 10 و 7 - وزن 300 و 750 - ساپورت گوگل و ساپورت ایسر.
اگه هیتمن جان یه ذره بیشتر بگه و نظرشرو بده من هم ممنون میشم
چون من هم خوشم اومده نمی تونم بدی هاش رو ببینم

ممنون از پاسختون ولی اگه بتونن دوستان کامل کنن ممنون می شم واقعا انتخاب یکی از اینا دشواره هرکدومشون مزیت های خودشونو دارن قیمت این مدل acer به من گفت 820 ولی نکسوس 7 هرچی گشتم پیدا نکردم ولی با یکی از فروشندها صحبت می کردم به من گفت هر مدی بخوای برات از تهران سفارش می دم ولی بازم می گم انتخاب بین این دوتا خیلی سخته سامسونگ توی این قیمت داره ولی از سامسونگ خوشم نمیاد چون اون چیزی که نشون می ده نیست پیشاپیش ممنون

ANDROYD3
24-08-2012, 01:09
ممنونم. ظاهرا اين تبلت قابليتهاي ويژه اي براي آموزش داره. البته در ايران ظاهرا هنوز نيومده چون قيمتي ازش نديدم در سايتها

لمسي بودن صرفا از اين نظر مهمه كه بتونم مثل كاغذ روي اون بنويسم و همزمان با نوشتن من، دانشجوها هم بتونن از طريق ويديو پروژكش نوشته هاي من رو ببيند. بعبارت ساده تر، يعني بشه تخته مجازي كلاس من
از لحاظ نرم افزاري من دنبال بازيهاي سنگين يا پروسسهاي پيچيده نيستم. براي اون كارها بالطبع از پي-سي استفاده ميكنم. اين تبلت صرفا كافيه كه تخته الكترونيك من باشه.
مدلهايي كه فرموديد رو بررسي كردم. Asus Transformer Pad Infinity TF700T 64GB خيلي عاليه ولي خوب حدود 1800 بود. مدل Asus Eee Pad Transformer Prime TF201-32GB هم خيلي خوبه. باز هم بايد بررسي كنم.

همون نت 10 از همه بیشتر به کارتون میاد و چون تقریبا جدیده هنوز ایران نیومده ولی خودش پشتش قلم مخصوص داره و از نظر نرم افزاری بهتون این قابلیت رو میده روش هم بنویسید هم شکل بکشید هم ....
من آمازون هم چک کردم ولی این تبدیل رو پیدا نکردم.
توی دیجیکالا که با داک و 64 گیگش رو 1750 میده
شما میتونید به دنبال بدون داک و با حافظه کمتر باشید

mtkee
24-08-2012, 08:53
همون نت 10 از همه بیشتر به کارتون میاد و چون تقریبا جدیده هنوز ایران نیومده ولی خودش پشتش قلم مخصوص داره و از نظر نرم افزاری بهتون این قابلیت رو میده روش هم بنویسید هم شکل بکشید هم ....
من آمازون هم چک کردم ولی این تبدیل رو پیدا نکردم.
توی دیجیکالا که با داک و 64 گیگش رو 1750 میده
شما میتونید به دنبال بدون داک و با حافظه کمتر باشید

ممنونم. حتما نتيجه تحقيقاتم رو به شما ميگم.

hamidrezavictor
24-08-2012, 12:20
سامسونگ گالاکسی نت 10.1 قیمت 1850000 :31:

mojtabap99
24-08-2012, 13:12
سلام به همه دوستان می خواستم بدونم روی این تبلت نکسوس راهی هست با دستکاری کردن بشه ویندوز نصب کرد یا هم نسخه ویندوزو داشته باشی و هم اندروید بعد بینشون سویچ کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif یه سوال دیگه هم که دارم اینکه می شه روی این تبلت از مودم های usb که سیم کارت می خورن برای دسترسی به اینترنت استفاده کرد یا نه ممنون از همتون:27:

h!tman
24-08-2012, 20:27

از HDMI استفاده کنید

omid_562008
25-08-2012, 08:04
سلام دوستان
این تبلت Arnova 7b G2 - 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چطوره؟ ارزش هزینه کردن داره؟ به نظر با توجه به قیمتش مناسب میاد.

این یکی چطوره؟FMR-7A-9 Tablet 7" 8GB‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این DIMO700 7" 4GB‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ANDROYD3
25-08-2012, 14:24
سلام به همه دوستان می خواستم بدونم روی این تبلت نکسوس راهی هست با دستکاری کردن بشه ویندوز نصب کرد یا هم نسخه ویندوزو داشته باشی و هم اندروید بعد بینشون سویچ کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif یه سوال دیگه هم که دارم اینکه می شه روی این تبلت از مودم های usb که سیم کارت می خورن برای دسترسی به اینترنت استفاده کرد یا نه ممنون از همتون:27:
لینوکس شاید ولی ویندوز عمرا
با روت کردن میشه بهش همه چی وصل کرد ( فلش - مودم - کیبورد و موس )

از HDMI استفاده کنید
داداش گلم معمولا ویدئو پروژکتور ها hdmi ندارن .

سلام دوستان
این تبلت Arnova 7b G2 - 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چطوره؟ ارزش هزینه کردن داره؟ به نظر با توجه به قیمتش مناسب میاد.
این یکی چطوره؟FMR-7A-9 Tablet 7" 8GB‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این DIMO700 7" 4GB‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وسطی از همه بهتره ولی ساپورت نداره
آخری هم ایرانیه ( بهتر بگم چینیه ولی به اسم ایرانی ها در اومده )
تا 400 می خوای پول بدی برو ایران شیپینگ رو نگاه بنداز.

magh-magh
25-08-2012, 17:07
از کجا بفهمم که تبلت نت 10.1 کی میاد ایران؟(هر روز برم سایت هماهنگ و یا دیجی کالا!!)
به نظر شما کی میاد؟
خدا کنه زودتر بیاد که من میخرمش. واقعا قوی است این تبلت

ANDROYD3
25-08-2012, 17:43
از کجا بفهمم که تبلت نت 10.1 کی میاد ایران؟(هر روز برم سایت هماهنگ و یا دیجی کالا!!)
به نظر شما کی میاد؟
خدا کنه زودتر بیاد که من میخرمش. واقعا قوی است این تبلت
تب 10.1 نسخه دومش تقریبا سریع رسید . شانس بیاری 2 روز شانس نیاری اصلا نمیاد:)
شاید تا 1-2 هفته دیگه برسه
سایت ها رو بیخیال شو .برو بازار از چند تا مغازه شماره بگیر هر روز زنگ بزن بپرس رسید؟ :)

omid_562008
25-08-2012, 19:21
سلام
نظر دوستان در مورد دو تبلت Ainol NOVO Aurora II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Ainol NOVO 7 ELF II چیه؟

hamidrezavictor
25-08-2012, 19:53
سلام اقا این samsung galaxy note 10.1 n8000 که اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
25-08-2012, 22:25
سلام،

از بین تبلت های موجود در بازار، میخوام یه تبلت 10 اینچی بگیرم. قیمت هم حدود 1،200،000.

خودم P5100 تو ذهنم هست. اگر مدل دیگه ای رو پیشنهاد میکنید لطفاً بگین.

ANDROYD3
25-08-2012, 22:34
سلام
نظر دوستان در مورد دو تبلت Ainol NOVO Aurora II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Ainol NOVO 7 ELF II چیه؟
aurora 2 خوبه و الف 2 معمولیه . درضمن هردو چینی الاصل هستن و بلوتوث هیچ کدوم ندارن
آیرورا 2 یه تاپیک و پیج مخصوص به خودش رو داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام اقا این samsung galaxy note 10.1 n8000 که اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش جملت کامل نیست
اومده . خوب ! الان مشکلش چیه؟ هنوز تو ایران نیومده

سلام،

از بین تبلت های موجود در بازار، میخوام یه تبلت 10 اینچی بگیرم. قیمت هم حدود 1،200،000.

خودم P5100 تو ذهنم هست. اگر مدل دیگه ای رو پیشنهاد میکنید لطفاً بگین.
Asus Eee Pad Transformer TF300TG - 32GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مدل 4 هسته ای هست و مال asus هست ولی اون مال سامسونگ هست و رابط کاربری زیبا تری داره . 2 هسته ای . جی پی یو ضعیف تری داره . آپدیت دیر تر میگیره
درکل من ایسوز رو پیشنهاد میدم . دوربین بهتری هم داره
ولی همون سی پی یوش به کل سامسونگ تب 2 می ارزه
Asus Eee Pad Transformer TF300T - 32GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus Eee Pad Transformer TF300TG - 32GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Notorious098
25-08-2012, 22:50
اقایون تبلت اسوس فوق العادست بنده خودم EEe pad 101 رو دارم (9 ماه ) واقا راضی ام

magh-magh
26-08-2012, 00:34
اینو :

بهترین فرصت برای وارد کننده ها که نصف قیمت وارد کنند و :3:....
بزار ببینم یکی از فامیلامون نمیره هند؟!!:5:

کاش برای ایران هم نصف قیمت لانچ می کرد!:27:

mtkee
26-08-2012, 08:21
سلام
می خواستید تبلت بخرید چی شد؟
من امروز رفتم دنبال همون تبدیلی که می گفتم
بالاخره پیدا شد . گفتم در چریان بزارمتون
اصل این کابل مال ایسوس هست که میکرو اچ دی ام آی رو به وی جی ای تبدیل می کنه
این هم لینکش

حالا راحت و بدون محدودیت تصمیم بگیرید

سلام. از پيگيري شما دوست بزرگوار بينهايت ممنونم.

راستش من كمي عجله داشتم و براي همين مجبور شدم يه قلم ديجيتال 185000 تومني تهيه كنم. اينم آدرس مشخصاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر كنم تبلت براي كار من مناسبتر باشه ولي پيدا كردن همين كابلي كه شما زحمت پيدا كردنش رو كشيديد واقعا مشكله. ديروز تمام پايتخت رو دنبالش گشتم. حتي فروشگاه تيوا (طبقه زير همكف) هم نداشتش. بهمين دليل هم مجبور شدم بجاش اين قلم ساده رو بگيرم.

كاش ميشد توي ايران هم مثل امريكا و انگليس تدريس كرد.... بچه هاي ايراني لايق همه چيز هستن

mtkee
26-08-2012, 08:27
ANDROYD3 سلام
می خواستید تبلت بخرید چی شد؟
من امروز رفتم دنبال همون تبدیلی که می گفتم
بالاخره پیدا شد . گفتم در چریان بزارمتون
اصل این کابل مال ایسوس هست که میکرو اچ دی ام آی رو به وی جی ای تبدیل می کنه
این هم لینکش

حالا راحت و بدون محدودیت تصمیم بگیرید

سلام. از پيگيري شما دوست بزرگوار بينهايت ممنونم. ببخشيد كه نتونستم خصوصي پاسخ بدم (بدليل تعداد پست كم اجازه ارسال پاسخ خصوصي رو نميده)

راستش من كمي عجله داشتم و براي همين مجبور شدم يه قلم ديجيتال 185000 تومني تهيه كنم. اينم آدرس مشخصاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دستگاه بدي نيست ولي درس دادن باهاش بنظرم خيلي سخته. بخصوص اينكه محيط نرم افزاري ويژه اين كار نداره و بايد از paint خود ويندوز براي نوشتن استفاده كنم :41:

فكر كنم تبلت براي كار من مناسبتر باشه ولي پيدا كردن همين كابلي كه شما زحمت پيدا كردنش رو كشيديد واقعا مشكله. ديروز تمام پايتخت رو دنبالش گشتم. حتي فروشگاه تيوا (طبقه زير همكف) هم نداشتش. بهمين دليل هم مجبور شدم بجاش اين قلم ساده رو بگيرم.

كاش ميشد توي ايران هم مثل امريكا و انگليس تدريس كرد.... بچه هاي ايراني لايق بهتريتها هستن ولي حيف كه امكانات نيست....

kasra_khan2003
26-08-2012, 09:09
aurora 2
این مدل 4 هسته ای هست و مال asus هست ولی اون مال سامسونگ هست و رابط کاربری زیبا تری داره . 2 هسته ای . جی پی یو ضعیف تری داره . آپدیت دیر تر میگیره
درکل من ایسوز رو پیشنهاد میدم . دوربین بهتری هم داره
ولی همون سی پی یوش به کل سامسونگ تب 2 می ارزه
Asus Eee Pad Transformer TF300T - 32GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبلت مال یه پسر بچه (اول راهنمایی) هست که استفاده اصلیش بازی و فیلم هست.

برای همین Android بودنش از این لحاظ که خیلی راحت میشه روش نرم افزار نصب کرد برام مهمه که گویا این Asus هم اندورید هست حالا نمیدونم چرا میگین رابط کاربری این دوتا با هم فرق میکنه، شاید منظورتون به ورژن اونا هست کا خوب اونم قابل آپگرید کردن هست.

ANDROYD3
26-08-2012, 16:13
تبلت مال یه پسر بچه (اول راهنمایی) هست که استفاده اصلیش بازی و فیلم هست.

برای همین Android بودنش از این لحاظ که خیلی راحت میشه روش نرم افزار نصب کرد برام مهمه که گویا این Asus هم اندورید هست حالا نمیدونم چرا میگین رابط کاربری این دوتا با هم فرق میکنه، شاید منظورتون به ورژن اونا هست کا خوب اونم قابل آپگرید کردن هست.
سلام
شما الان دارید پول میدید پس بهتره از همین اول یه چیز خوب بگیرید تا اینکه 1 سال دیگه مجبور به تعویض باشید.
بله ایسوز هم آندرویده ( اینجا فروم متعلق به تبلت های آندروید هست)
منظورم از رابط کاربری ورژن آندروید نیست. رابط کاربری ظاهر یک سیستم عامله. اگه شما یه گوشی سامسونگ رو با یه گوشی htc دستتون بگیرید که هردو نسخه مثلا 4 آندروید داشته باشن منظور من رو متوجه میشید.
چون صاحب تبلت کارش بازی هست پس پردازنده تگرا 3 با 4 هسته بهتر جوابگو هستش و تگرا بازی های مخصوص به خودش رو هم داره
در ضمن شتابدهنده گرافیکی سامسونگ مدل پاور هست که خیلی قدیمیه و توی تست ننا از همه مدل های هم رده بدتر شناخته شد
باز هم من به شما تبلت ایسوز رو پیشنهاد میدم.
مزایاش : آپدیت سریع تر - س پی یو 4 هسته ای تگرا - بازی های مخصوص - کیفیت صفحه بهتر - داک مخصوص زیبا و کارامد - شتابدهنده بهتر - بدنه یک تکه و زیبا

magh-magh
26-08-2012, 16:21
میگم پردازنده ی گرافیکی نت10.1 همون mali-400 (اگه درست نوشته باشم) است؟؟؟؟
اینکه خیلی قدیمیه . همون نت اولیه هم دارتش!!!!
ترنسفرمر پد بهتر عمل میکنه یا این نت10.1 ؟؟؟ توی بازی و کارای گرافیکی

ANDROYD3
26-08-2012, 16:43
میگم پردازنده ی گرافیکی نت10.1 همون mali-400 (اگه درست نوشته باشم) است؟؟؟؟
اینکه خیلی قدیمیه . همون نت اولیه هم دارتش!!!!
ترنسفرمر پد بهتر عمل میکنه یا این نت10.1 ؟؟؟ توی بازی و کارای گرافیکی
درسته مالی 400 هست
اندکی قدیمی شده ولی هنوز هم خیلی راحت جوابگوی بازی های سنگین هست .
شما منظورتون کدوم ترنسفورمر پد هستش؟
Transformer Pad 300Transformer Pad Infinity 700کدوم مد نظرتونه؟ میشه اسم مدل رو کامل بگید؟

ANDROYD3
26-08-2012, 16:51
این تست ننا هست که مربوط به شتابدهنده گرافیکی مالی 400 توی نت 10 هستش

When it comes to 3D graphics, the Mali-400MP GPU has repeatedly proven its worth and once again it offers very playable framerates. Note that the two phones - the One X and Galaxy S II - have lower resolutions, 720p and WVGA respectively, which helps them get higher framerates.
NenaMark 2

Higher is better

Sort by Label ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sort by Value ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Huawei MediaPad
31.9

Samsung Galaxy Note
33.9

Samsung Galaxy Tab 7.7
43.4

Samsung Galaxy Note 10.1 (dual-core)
43.6

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
43.6

HTC One X
47.5

Samsung Galaxy S II (ICS)
51.6

Samsung Galaxy Note 10.1 (quad-core)
58.9

شتابدهنده این مدل حرف نداره

WOLF PACK
26-08-2012, 17:31
دوستان کسی این asus transformer inifinity رو تو تهران دیده؟؟جایی که بفروشه؟؟

magh-magh
26-08-2012, 18:33
درسته مالی 400 هست

اندکی قدیمی شده ولی هنوز هم خیلی راحت جوابگوی بازی های سنگین هست .
شما منظورتون کدوم ترنسفورمر پد هستش؟
Transformer Pad 300

Transformer Pad Infinity 700

کدوم مد نظرتونه؟ میشه اسم مدل رو کامل بگید؟
منظورم همون 300 بود

بنچمارک رو دیدم :5:

magh-magh
26-08-2012, 18:35
دوستان کسی این asus transformer inifinity رو تو تهران دیده؟؟جایی که بفروشه؟؟
بفرما این سایت معتبر هست و توی تهران هم رایگان می فرسته برات
فقط یه نیگاه به قیمتش بکن به نظر من ارزش نداره

ANDROYD3
26-08-2012, 19:05
منظورم همون 300 بود

بنچمارک رو دیدم :5:
نت 10 فک کنم بهتر باشه
جدید تره - حرفه ای تره - خیلی گرون تره ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saadatpor
26-08-2012, 20:27
تبلت ASUS Google Nexus 7 بهتره یا samsung galaxsy tab 7+ منظورم از همه نظر هستش صفحه نمایش شتاب سنج هم مممنون میشم مقایسه ای بینش کنید

ANDROYD3
26-08-2012, 22:52
تبلت ASUS Google Nexus 7 بهتره یا samsung galaxsy tab 7+ منظورم از همه نظر هستش صفحه نمایش شتاب سنج هم مممنون میشم مقایسه ای بینش کنید
شما با تبلتت می خوای چیکار کنی؟
اهل آپدیت سریع خستی یا یه سال میگزره آخر میدی یکی برات آپدیتش کنه؟
بازی می کنی . اینترنت می چرخی . فیلم می بینی ؟

WOLF PACK
26-08-2012, 23:15
کسی نمیدونه؟؟

ANDROYD3
26-08-2012, 23:22
کسی نمیدونه؟؟
کجا ها رو دیدی؟
دیجیکالا داره پس تو تهران پیدا میشه.

magh-magh
26-08-2012, 23:22
کسی نمیدونه؟؟
دیجی کالا سرچ کن. خودت پیدا می کنی

من اصفهانی هستم میخوام برم یه نکسوس7 بخرم. کسی جایی رو میشناسه که داشته باشه؟ لطفا پیام خصوصی کنید

WOLF PACK
26-08-2012, 23:25
کجا ها رو دیدی؟
دیجیکالا داره پس تو تهران پیدا میشه.
پایتخت!
کجاهارو برم؟پاساژ ایران داره؟

omid_562008
26-08-2012, 23:45
سلام دوستان؛ نظرتون در مورد تبلت HYUNDAI A7HD چیه؟ 400 تومن میارزه؟ اینو بگیرم یا aurora؟ لطفا راهنمایی کنید.

omid_562008
26-08-2012, 23:49
دوستان نظرشون در مورد HYUNDAI A7HD چیه؟ ارزش 400 تومن هزینه رو داره؟ این بهتره یا aurora؟

ANDROYD3
27-08-2012, 01:14
پایتخت!
کجاهارو برم؟پاساژ ایران داره؟

نمیدونم ایرانیان آورده یا نه
سر بزنی بد نیست ولی حتما پایتخت رو برو چون همون روزی که آیفون 4 اومد 2 روز بعدش اونجا بود. بازار رضا هم شاید آورده باشن

ANDROYD3
27-08-2012, 01:25
سلام دوستان؛ نظرتون در مورد تبلت HYUNDAI A7HD چیه؟ 400 تومن میارزه؟ اینو بگیرم یا aurora؟ لطفا راهنمایی کنید.
سلام
با تبلتتون چه کاری می خواید انجام دهید؟

omid_562008
27-08-2012, 06:59
سلام

واسه دخترم میخوام بازی و فیلم. از نظر قیمتی چطوره؟

در ضمن اگه به تبلت مموری اضافه کنیم مجموع مموریها رو میشناسه یا مموری داخلی غیرفعال میشه؟ مثلا به یک 8 گیگ اگه 16 اضافه کنیم میشه 24 یا 16؟

mrouzbehi
27-08-2012, 09:07
دوستان این تبلتای چینی ایران شیپینگ چطوره؟:20:

mefmef
27-08-2012, 09:08
دوستان سلام
قصد دارم برای پسرم که 12 سالش هست یه تبلت بخرم برای فیلم - بازی و سرگرمی و اینترنت ترجیحا اندروید باشه حدود 400 تا 500 هزارتومن هزینه اش
پیشنهادتون چیه ؟

mobin
27-08-2012, 11:34
یه تبلت میخوام کادو بدم در حد 600 تومن. برای فیلم، موسیقی، بازی و مطالعه ( ورد و پی دی اف. با قابلیت زوم و ساپورت زبان فارسی). سبک باشه و اینکه در مطالعه چشم رو خسته نکنه.

omid_mehmandar
27-08-2012, 11:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط ANDROYD3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

در ضمن اگه به تبلت مموری اضافه کنیم مجموع مموری ها رو میشناسه یا مموری داخلی غیرفعال میشه؟ مثلا به یک 8 گیگ اگه 16 اضافه کنیم میشه 24 یا 16؟

جواب منو نمیدین؟

moslem47
27-08-2012, 14:22
یه لینک از مشخصاتش بزار

ANDROYD3
27-08-2012, 14:52

در ضمن اگه به تبلت مموری اضافه کنیم مجموع مموریها رو میشناسه یا مموری داخلی غیرفعال میشه؟ مثلا به یک 8 گیگ اگه 16 اضافه کنیم میشه 24 یا 16؟
قیمت که شما قیمت رو محدود نکردید
من بهتون پیشنهاد میدم برای بازی از تبلت هایی با سی پی یو 2 هسته ای استفاده کنید
aurora2 یا elf 2 از این 2 مدل که فرمودید بهترن ولی کمی قیمت بیشتر دارن
اون مدل هیوندا قیافه زیبا و صفحه عالی داره ولی زیاد سخت افزار فوق العاده ای نداره

بستگی به انتخاب شما داره
نمی شه گفت همه خوب یا همه بد . من خودم به شخصه تا 1 ماه پیش به آیرورا 2 اعتقاد بیشتری نسبت به همرده های دیگه داشتم

دوستان سلام
قصد دارم برای پسرم که 12 سالش هست یه تبلت بخرم برای فیلم - بازی و سرگرمی و اینترنت ترجیحا اندروید باشه حدود 400 تا 500 هزارتومن هزینه اش
پیشنهادتون چیه ؟
تبلت های چینی الان رنج قیمت پایین و کارایی بیشتری از مارک ها دارن . به شما ایران شیپینگ رو معرفی میکنم . فکر کنم اونجا کامل در مورد محصولاتشون گفته باشه و دچار سردرگمی نشید

یه تبلت میخوام کادو بدم در حد 600 تومن. برای فیلم، موسیقی، بازی و مطالعه ( ورد و پی دی اف. با قابلیت زوم و ساپورت زبان فارسی). سبک باشه و اینکه در مطالعه چشم رو خسته نکنه.
600 اگه می خواید بدید بهتره توی چینی ها بگدید . برای سبک بودن تبلت 7 اینچ خوبه و برای کتاب خوانی زیاد 10 اینچ . توی ایران شیپینگ یه نگاهی بکنید مدل انتخاب کنید بهتره

جواب منو نمیدین؟
جواب دادم

saadatpor
27-08-2012, 15:16
شما با تبلتت می خوای چیکار کنی؟
اهل آپدیت سریع خستی یا یه سال میگزره آخر میدی یکی برات آپدیتش کنه؟
بازی می کنی . اینترنت می چرخی . فیلم می بینی ؟
اره همه ی اشناهام به من میدن اپدیت کنم
خیلی هم زیاد با تبلت کار میکنم اینترنت میچرخم فیلم زیاد نگاه نمیکنم بازی هم زیاد میکنم
راستی ASUS Google Nexus بیشتر عمر میکنه یا سامسونگ گلگسی تب 7 کدومشون معتبر ترند

h!tman
27-08-2012, 15:25
Aura بهتره

ANDROYD3
27-08-2012, 15:26
اره همه ی اشناهام به من میدن اپدیت کنم
خیلی هم زیاد با تبلت کار میکنم اینترنت میچرخم فیلم زیاد نگاه نمیکنم بازی هم زیاد میکنم
راستی ASUS Google Nexus بیشتر عمر میکنه یا سامسونگ گلگسی تب 7 کدومشون معتبر ترند
همون نکسوس بهترینه. آپدیت سریع پردازنده قوی تر . کیفیت ساخت بیشتر . عمر بیشتر . همه جوره نکسوس بهتره

saadatpor
27-08-2012, 15:55
ببخشید زیاد سوال میپرسم
تبلت Huawei Media Pad 7" Wi-Fi + تبلت چینیه؟
چون قیمتش مناسب به نظر میاد

ANDROYD3
27-08-2012, 16:12
ببخشید زیاد سوال میپرسم
تبلت Huawei Media Pad 7" Wi-Fi + تبلت چینیه؟
چون قیمتش مناسب به نظر میاد
بله چینیه
زیاد مارک مطمئنی نیست

Pedram-F
27-08-2012, 17:20
من یه Ainol NOVO Aurora II + Asus Nexus 7 از هر دوش راضی هستم

omid_562008
27-08-2012, 19:34
یه لینک از مشخصاتش بزار

mehdi_47
27-08-2012, 19:48
سلام
میخواستم بدونم که تو مرورگر تبلت میشه مثل کامپیوتر به راحتی یه تب جدید باز کرد ؟ مثلاً تو یه فرومی میخوام که یه لینکی رو تو یه تب جدید باز کنم.
مرسی :11:

mehdi_47
27-08-2012, 23:57
..... UP.....

(@.@)
27-08-2012, 23:58
فکر کنم تبلت تک هسته ای دیگه ارزش خرید نداره

magh-magh
29-08-2012, 13:40
احتمالا تا چند روز دیگر میخام برم ترنسفرمر پد 300 رو با داک بگیرم . 1275 هم قیمت گرفتم
اگه نظر بهتری دارید به جز نکسوس میشنوم!!

Notorious098
29-08-2012, 13:43
اونایی که میخوان برم اسوس بخرن باید بگم که واقعا تب عالی هست من خودم 10 ماه میشه که TF101 رو دارم خیلی خوب بوده تا حالا

magh-magh
29-08-2012, 21:13
امیدوارم از اینکه تبلت با سیستم عامل آندروید می خرم پشیمون نشم.

راستی شما برنامه ها و بازی ها تون رو از کجا دانلود می کنید؟(پ.خ بکنید فکر کنم بهتر باشه)

parsbin
31-08-2012, 21:52
بعد از یک ماه تحقیق!
به گالکسی تب 8.9 3g رسیدم
اگر 7 اینچی میخواستم بردارم قطعا نکسوس 7 عالی بود ولی 7 اینچ برای کتاب خوانی کوچیکه و سیم کارت هم نمیخوره.
در رنج نهصد تا یک تومان
بازهم اگر ایده بهتری هست لطفا بگین.

M0H@M@D Z
01-09-2012, 00:18
با سلام
الان بهترين تبلت تا 1200 چيه؟

alirezawater
01-09-2012, 01:27
بعد از یک ماه تحقیق!
به گالکسی تب 8.9 3g رسیدم
اگر 7 اینچی میخواستم بردارم قطعا نکسوس 7 عالی بود ولی 7 اینچ برای کتاب خوانی کوچیکه و سیم کارت هم نمیخوره.
در رنج نهصد تا یک تومان
بازهم اگر ایده بهتری هست لطفا بگین.

با سلام
الان بهترين تبلت تا 1200 چيه؟

به نظر من در زمینه تبلتهای اندروید خرید تبلت های سامسونگ اشتباه محضه، مسلما تبلت با گوشی فرق میکنه و انتظاری که میره با توجه به هزینه ای که برای یه تبلت میکنیم اینه که حداقل، سیستم عاملش بلافاصله قابلیت بروزرسانی داشته باشه، سامسونگ نشون داده که در این زمینه پس از اینکه محصولاتش قدیمی میشن و محصولات جدید میاد پشتیبانی ضعیفی در زمینه آپدیت اندروید داره (برخلاف اپل) . فکر میکنم این سامسونگ 8.9 هنوز که هنوزه آپدیت 4 براش نیومده، به هر حال به نظر من اگه نکسوس 7 نمیخواهید برید سراغ محصولات ایسوس که فکر میکنم transformer pad tf300 گزینه خوبی باشه سری سیمکارت خورش هم در بازار هست و 32 گیگ هم حافظه داره

M0H@M@D Z
01-09-2012, 10:45
به نظر من در زمینه تبلتهای اندروید خرید تبلت های سامسونگ اشتباه محضه، مسلما تبلت با گوشی فرق میکنه و انتظاری که میره با توجه به هزینه ای که برای یه تبلت میکنیم اینه که حداقل، سیستم عاملش بلافاصله قابلیت بروزرسانی داشته باشه، سامسونگ نشون داده که در این زمینه پس از اینکه محصولاتش قدیمی میشن و محصولات جدید میاد پشتیبانی ضعیفی در زمینه آپدیت اندروید داره (برخلاف اپل) . فکر میکنم این سامسونگ 8.9 هنوز که هنوزه آپدیت 4 براش نیومده، به هر حال به نظر من اگه نکسوس 7 نمیخواهید برید سراغ محصولات ایسوس که فکر میکنم transformer pad tf300 گزینه خوبی باشه سری سیمکارت خورش هم در بازار هست و 32 گیگ هم حافظه داره

دقيقا راس ميگيد چون خودم الان گلكسي تب 10 اينچي سامسونگ رو دارم اما از همون روزه اول به اشتباهي كه كردمو اي پد نخريدم پي بردم . تبلت هاي سامسونگ بر عكس گوشي هاش پردازنده هاي ضعيفي داره و اصلا جوابگوي يك تبلت 10 اينچي نيست. هنگ كردن و باگ هم فراوان . لمس هم عالي نيست.
تو فكر transformer pad هستم چون از لب تاپ هاي ايسوس كه كاركردم باهاش و خودم دارم و همينطور تمام قطعاتي كه از اين برند گرفتم مانند دي وي دي رايتر مطمدنم برند خيلي خوبيه و قابل اعتماد چون تا حالا با اين برند به مشكل نخوردم.
مرسي

h!tman
01-09-2012, 12:31
دقيقا راس ميگيد چون خودم الان گلكسي تب 10 اينچي سامسونگ رو دارم اما از همون روزه اول به اشتباهي كه كردمو اي پد نخريدم پي بردم . تبلت هاي سامسونگ بر عكس گوشي هاش پردازنده هاي ضعيفي داره و اصلا جوابگوي يك تبلت 10 اينچي نيست. هنگ كردن و باگ هم فراوان . لمس هم عالي نيست.
تو فكر transformer pad هستم چون از لب تاپ هاي ايسوس كه كاركردم باهاش و خودم دارم و همينطور تمام قطعاتي كه از اين برند گرفتم مانند دي وي دي رايتر مطمدنم برند خيلي خوبيه و قابل اعتماد چون تا حالا با اين برند به مشكل نخوردم.
مرسي
شما کاملا تصورت از سخت افزار و لگ و اینا اشتباهه دوست عزیز:)

Notorious098
01-09-2012, 18:56
کسی اسوس تبلت با داک خریده ؟
میخواستم دقیقا بدونم کار این داک چیه مثلا مثه با وجود 2 تا پورت usb مثه مینی لب تاپ میشه یا نه ؟

parsbin
01-09-2012, 22:50

transformer pad tf300 بهتر از سامسونگ 8.9 هستش ولی نه به اندازه 500 تومان هزینه بیشتر

alirezawater
02-09-2012, 00:21
transformer pad tf300 بهتر از سامسونگ 8.9 هستش ولی نه به اندازه 500 تومان هزینه بیشتر

نمیدونم 500 تومن رو از کجا آوردید قیمت سامسونگ 8.9 سیمکارت خور 32 گیگ توی بازار حدود 1100 هست و ایسوس tf300 سیمکارت خور 32gb حدود 1200 هست. مدل بدون سیمکارتشم که 950 تومنه،
همچنین گلکسی تب 2 سامسونگ مدل 10 اینچی سیمکارت خور 32 گیگ 1250 هست، که بنده هرجور حساب میکنم مدل ایسوس از همه نظر نسبت به مدلهای سامسونگ سرتره و قیمت بهتری داره، حالا علاقه تون رو به مدل قدیمی سامسونگ متوجه نمیشم!!!! سامسونگ هم میخواهید گلکس تب 2 انتخاب بهتری میتونه باشه

parsbin
02-09-2012, 13:27
نمیدونم 500 تومن رو از کجا آوردید قیمت سامسونگ 8.9 سیمکارت خور 32 گیگ توی بازار حدود 1100 هست و ایسوس tf300 سیمکارت خور 32gb حدود 1200 هست. مدل بدون سیمکارتشم که 950 تومنه،
همچنین گلکسی تب 2 سامسونگ مدل 10 اینچی سیمکارت خور 32 گیگ 1250 هست، که بنده هرجور حساب میکنم مدل ایسوس از همه نظر نسبت به مدلهای سامسونگ سرتره و قیمت بهتری داره، حالا علاقه تون رو به مدل قدیمی سامسونگ متوجه نمیشم!!!! سامسونگ هم میخواهید گلکس تب 2 انتخاب بهتری میتونه باشه

منبع قیمتم سایت آل دیجیتال هستش
البته مدل های متفاوتی رو مقایسه کردم.
مدل 16 گیگ تب 8.9 سیمکارت خور قیمت 924 تومان رو داره
و مدلی که معرفی کردین از ایسوس (کمترین مدلی که سیمکارت خور هستش یعنی 32 گیگ) 1390 تومان هستش
در هر صورت هیچ نعصب خاصی روی برندی ندارم خصوصا سامسونگ که با تجربه هایی که ازش دارم میدونم نصف کارایی ای رو که ادعا میکنه روی مدل هاش داره.

مشکل اینه که مدل 8 اینچ به بالا که قیمت مناسب(زیر یک تومان) باشه و سیمکارت خور هم باشه غیر از این مدل پیدا نکردم.

alirezawater
02-09-2012, 20:11
منبع قیمتم سایت آل دیجیتال هستش
البته مدل های متفاوتی رو مقایسه کردم.
مدل 16 گیگ تب 8.9 سیمکارت خور قیمت 924 تومان رو داره
و مدلی که معرفی کردین از ایسوس (کمترین مدلی که سیمکارت خور هستش یعنی 32 گیگ) 1390 تومان هستش
در هر صورت هیچ نعصب خاصی روی برندی ندارم خصوصا سامسونگ که با تجربه هایی که ازش دارم میدونم نصف کارایی ای رو که ادعا میکنه روی مدل هاش داره.

مشکل اینه که مدل 8 اینچ به بالا که قیمت مناسب(زیر یک تومان) باشه و سیمکارت خور هم باشه غیر از این مدل پیدا نکردم.

این مدل با داک هست احتمالا که 1390 قیمت خورده، یه سری به سایت دی جی آنلاین بزنید اونجا قیمت انواع تبلت به روز شده هست، اگه گوشی موبایلتون وای فای داره و تا 1 تومن هم میخواهید هزینه کنید به نظر من برید سراغ همین مدل ایسوس بدون سیمکارت برید و برای اینترنت از طریق اتصال وای فای تبلت به گوشی استفاده کنید

WOLF PACK
03-09-2012, 19:01
دوستان الان قیمت SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 چنده؟؟؟

hamidrezavictor
03-09-2012, 21:19
1400قیمت 16 gig

parsbin
04-09-2012, 20:43
nexus 7 سیمکارت خور مثل اینکه قراره تا دو سه هفته دیگه وارد بازار بشه
اگر خوش قیمت باشه گزینه بدی نیست

magh-magh
04-09-2012, 22:02
به نظر من الان به جای خرید تبلت نکسوس7 می توان تبلت 7.7 16 گیگ سامسونگ را بخرید. با قیمت 1 میلیون یکم بیشتر!
:8:
اگر مدل 16 گیگابایتی نکسوس را 700 هزار تلقی کنیم
شما می توانید با هزینه کردن 300 هزار تومان بیشتر از سیمکارت و اسلات micro SD و خروجی HDMI و دوربین 3.2 مگاپیکسلی (وجودش بهتر از نبودش است) بهره مند شوید.
از نظر پردازنده هم تقریبا دو مدل مشابه هستند.

FC.Barcelona
04-09-2012, 22:05
اما پشتیبانی سامسونگ ضعیف تر از نکسوس هست

mojtabap99
04-09-2012, 23:53
فکر نمی کنم پردازندهای دو هسته ای mali قابل رقابت باشه با تگرا3!!!!!!:13:

AMIR-AIRGUNNER
04-09-2012, 23:54
دوستان سوال منم هست !
با توجه به اینکه بودجه من 650 تومنه که فکر کنم هیچ تبلت نام داری تو این رده قیمت نباشه :41: میخوام از این چینی ها بخرم که ظاهرا سخت افزارشون هم خوبه ؟
یه توضیح کلی در موردشون میدید ؟
مثلا تاچ شون چطوریه و کیفیت صفحه نمایششون چطوریه و ایا با اختلاف زیادی از سامسونگ و اینها عقبترن ؟ از لحاظ نرم افزاری چطوری ؟ هنگ نمیکنن ؟

mojtabap99
05-09-2012, 00:03
دوستان سوال منم هست !
با توجه به اینکه بودجه من 650 تومنه که فکر کنم هیچ تبلت نام داری تو این رده قیمت نباشه :41: میخوام از این چینی ها بخرم که ظاهرا سخت افزارشون هم خوبه ؟
مثلا تاچ شون چطوریه و کیفیت صفحه نمایششون چطوریه و ایا با اختلاف زیادی از سامسونگ و اینها عقبترن ؟ از لحاظ نرم افزاری چطوری ؟ هنگ نمیکنن ؟

چرا آخه تبلت چینی شما با این بوجه ای که دارین می تونین نکسوس 7 8GB بخرین مشکل حافظه هم با یه کابل ogt حله البته باید اینم در نظر داشته باشین که یه تبلت چینی با قابلیت زیاد مثل حافظه جانبی سوکت های متعدد ولی کیفیت ضعیف یا یه تبلت خوب مثل نکسوس7 ولی با حافظه داخلی کم(حدود5GB در دسترس ) و قدرت پردازشگر فوق العاده اگه بتونین بوجتونو حدود 100 تومن بیشتر کنین مدل 16GB نکسوس7 رو هم می تونین بخرین که از لحاظ نرم افزارو بازی به نظر من حافظه کمی نیست این مدلو توی سایت های متعددی من دیدم که قراره هفته آینده بیارن و با قیمت 730 تومن به فروش برسه:10::27:

mojtabap99
05-09-2012, 00:06
دوستان سوال منم هست !

چرا آخه تبلت چینی شما با این بوجه ای که دارین می تونین نکسوس 7 8GB بخرین مشکل حافظه هم با یه کابل ogt حله البته باید اینم در نظر داشته باشین که یه تبلت چینی با قابلیت زیاد مثل حافظه جانبی سوکت های متعدد ولی کیفیت ضعیف یا یه تبلت خوب مثل نکسوس7 ولی با حافظه داخلی کم(حدود5GB در دسترس ) و قدرت پردازشگر فوق العاده اگه بتونین بوجتونو حدود 100 تومن بیشتر کنین مدل 16GB نکسوس7 رو هم می تونین بخرین که از لحاظ نرم افزارو بازی به نظر من حافظه کمی نیست این مدلو توی سایت های متعددی من دیدم که قراره هفته آینده بیارن و با قیمت 730 تومن به فروش برسه:10::27:

magh-magh
05-09-2012, 14:40
فکر نمی کنم پردازندهای دو هسته ای mali قابل رقابت باشه با تگرا3!!!!!!:13:

چیپ گرافیکیش mali-400 هست نه پردازندش.این چیپ اونقدر قوی هست که نوی گلکسی نوت 10.1 هم که از همان چیپ گرافیکی برای پردازش استفاده شده.

پردازنده ی سامسونگ7.7 هم سرعت بیشتری داره نسبت به تگرا3 نکسوس ولی 2 تا هسته کمتر داره

وجود 2 هسته بیشتر برای نکسوس فقط برای کار های موازی تاثیرگذار هست وگرنه در کار های پردازشی مهم سرعت سی پی یو می باشد.

باتشکر:10:

saadatpor
06-09-2012, 11:10
من هم میخوام 16GB نکسوس7 بخرم اما این تبلت در خاورمیانه عرضه نشده به همین دلیل صد دلار گرون تر برای ما در میاد میخواستم بدونم کی در خاورمیانه عرضه مشه و چقدر قیمت رو پایین میاره

AMIR-AIRGUNNER
06-09-2012, 14:00
کاملا درسته ولی با این وضعیت دلار فکر کنم تا هفته اینده زیر 770 -760 پیدا نشه :41:
این تبلت ساخت شرکت asus هست دیگه ؟ پس شرکت های وارد کننده asus هم در اینده وارد میکنن ؟ مثلا شرکت های سازگار ارقام و الماس ؟ شاید در این صورت قیمتش کمی متعادل بشه

hamidrezavictor
06-09-2012, 14:51
سلام چرا باید این تبلتو با این قیمت بخریم اخهههههههه؟ بهتر نیست بریم ipad 2 16 gig بخریم دست دوم؟

olips
06-09-2012, 17:18
سلام ارزونترین تب سیم کارت خور رو میشه معرفی کنی چینی سیم کارت خور چی به درد می خوره:20:

Mool Tee
06-09-2012, 23:46
سلام ارزونترین تب سیم کارت خور رو میشه معرفی کنی چینی سیم کارت خور چی به درد می خوره:20:

ViewSonic ViewPad 7-3G هست ولی یکم قدیمیه! ولی کمترین قیمت رو داره. Galaxy Tab 2 هم در دسترس هست!

Mool Tee
06-09-2012, 23:48
سلام چرا باید این تبلتو با این قیمت بخریم اخهههههههه؟ بهتر نیست بریم ipad 2 16 gig بخریم دست دوم؟
بستگی به علاقه و نیازتون داره! ببینید کدوم بیشتر به کارتون میاد!!! چون یه ایپد 2 16 دست دوم قیمتش خیلی کم خواهد بود و با nexus 7 برابری میکنه!

khashayar7206
07-09-2012, 08:57

HUAWEI Media Pad 7 گزینه خوبی میتونه باشه
مشخصاتش توپه
امکان مکالمه تلفنی هم داره

قیمت جهانی ای تبلت حدود 350 یورو هست
ولی از اونجایی که کشور چین دوست و برادر ما هست

قیمت این تبلت برای ما 590 تومن در میاد.

mojtabap99
08-09-2012, 22:06
من هم میخوام 16GB نکسوس7 بخرم اما این تبلت در خاورمیانه عرضه نشده به همین دلیل صد دلار گرون تر برای ما در میاد میخواستم بدونم کی در خاورمیانه عرضه مشه و چقدر قیمت رو پایین میاره
دقیقا نمی دونم دوست من ولی از چند نفر از فروشندها توی مشهد پرسیدم گفتن دوهفته دیگه تقریبا آخر شهریور مدل 16 گیگ اونو با گارانتی و قیمت پایه بین700 تا 730 میارن حالا باید منتظر بودو دید...

mojtabap99
08-09-2012, 22:15
کاملا درسته ولی با این وضعیت دلار فکر کنم تا هفته اینده زیر 770 -760 پیدا نشه :41:
این تبلت ساخت شرکت asus هست دیگه ؟ پس شرکت های وارد کننده asus هم در اینده وارد میکنن ؟ مثلا شرکت های سازگار ارقام و الماس ؟ شاید در این صورت قیمتش کمی متعادل بشه

البته دلیل آوردنشون تا دوهفته دیگه احتمال داره به خاطر این باشه که بخواد دلار بره بالاتر به قیمت بالاتری بفروشن ولی اگر دلا ر همین قیمت بمونه تا آخر شهریور به قیمت 700تا730 می تونین مدل 16 گیگ اونو بخرین خودم نظرم زیاد به خرید از سایت های اینترنتی نیست برای همین منتظر می مونم تا آخر شهریور از مغازه با گارانتی معتبر خرید کنم...

mojtabap99
08-09-2012, 23:52
با کمال تاسف همین الان توی سایت آل دیجیتال مدل 16 گیگ نکسوس7 و زده 800 هزار تومن به خدا انصافم خوب چیزیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::24::37::9::13:

saadatpor
09-09-2012, 16:47
دقیقا نمی دونم دوست من ولی از چند نفر از فروشندها توی مشهد پرسیدم گفتن دوهفته دیگه تقریبا آخر شهریور مدل 16 گیگ اونو با گارانتی و قیمت پایه بین700 تا 730 میارن حالا باید منتظر بودو دید...
ممنون همه میگن معلوم نیست اما یکی از مدیر سایت تبلت شاپ میگه قطعا قیمتش به 500 تومن میرسه منکه حیفم میاد 250 بیشتر پول بدم

a.toraby
09-09-2012, 18:44
اینکه قیمت تبلت بیاد پایین حالا حالاها فکری عبث و بیهوده است. دلار ۲۴۰۰ رو هم رد کرده اون وقت شما نشستین ارزون بشه؟؟ :38:

masoud hard
11-09-2012, 20:16
دوستای عزیز من 14 سال دارم و بیشترین استفادم از کامپیوتر به ترتیب وب گردی ورد نویسی فیلم یه لب تاب VOSTRO 1015 دارم که هم مانیتورش ترکیده هم فلتش خرابه تعمییرش بیشتر از 500 تومن میشه مشخصاتشم سی پیو دو کور 2.2 رم 8 گیگ یه نفر هست یه تبلت ام اس ای داره انصافا در حد اکبنده یه هفته کار کرده میده 500 تومن MSI ENJOY 10+ میخواستم ببینم ارزششو داره بگیرم یا نه؟ اندرویدش 2.3 از یه نفر شنیدم که تو وب حروف فارسی رو برعکس مینویسه اینو میشه با نرم افزار درست کرد؟بی زحمت کمک کنین قدرت سی پی یوش رو هم بگین چطوره چون از سی پی یو گوشی و تبلت هیچی حالی نمیشم:23:

masoud hard
11-09-2012, 20:20
دوستای عزیز من 14 سال دارم و بیشترین استفادم از کامپیوتر به ترتیب وب گردی ورد نویسی فیلم یه لب تاب VOSTRO 1015 دارم که هم مانیتورش ترکیده هم فلتش خرابه تعمییرش بیشتر از 500 تومن میشه مشخصاتشم سی پیو دو کور 2.2 رم 8 گیگ یه نفر هست یه تبلت ام اس ای داره انصافا در حد اکبنده یه هفته کار کرده میده 500 تومن MSI ENJOY 10+ میخواستم ببینم ارزششو داره بگیرم یا نه؟ اندرویدش 2.3 از یه نفر شنیدم که تو وب حروف فارسی رو برعکس مینویسه اینو میشه با نرم افزار درست کرد؟بی زحمت کمک کنین قدرت سی پی یوش رو هم بگین چطوره چون از سی پی یو گوشی و تبلت هیچی حالی نمیشم:23:

mojtabap99
11-09-2012, 21:18

در قسمت زیر نقد چندتا از کاربران این تبلتو می تونین ببینین:10:

١:زبان فارسيو ساپورت نميکنه و سايت هاي فارسي رو همکلمه کلمه نشون ميده هم از چپ به راست
2:زاويه ديد صفحه نمايش ١٠درجه هم نيست،با کوچک ترين زاويه رنگها به هم ميريزه و با کمي زاويه بيشتر جز سياهي چيزي نميبينيد
توجه کنيد که دارين تبلت ميخرين،مهمترين بخشش صفحه نمايش است
3:پردازنده فوق العاده ضعيف،بازي اسفالت ٧رو اپل با اون گرافيک مخصوص آي او اس که صد پله بيشتر ورژن اندرويد است تو ٧/٨ثانيه لود ميشه که تو اين تبلت از دقيقه هم فراتر ميره
4:دکمه هاي لمسيش اصلا خوب عمل نميکنه
5:چرخش صفحه با تاخير انجام ميشه
6:دوربينش بيشتر دکوريه تا کاربردي
7: سيستم عاملش رو نميشه ارتقاع داد
١٠:باتريش بد نبود

من يک ماهه اين تبلت رو خريدم بد نيست اندازه صفحه بزرگ و مناسب فيلم HD و اينترنت هست (ولي رزولوشن نسبتا کمي داره) نسخه آندرويد اصلي قديمي هست که ميتونيد از سايت خود شرکت MSI به آندرويد 4 ارتقا بديد. ولي متاسفانه خيلي زود هنگ مي کنه. بازي هاي خوبي روي نسخه اصلي هست که با آپديت کردن آندرويد پاک مي شن.
درب قسمت مربوط به micro SD به سختي باز ميشه.
لوازم جانبي (کيف، محافظ صفحه نمايش)گير نمياد و روي صفحه زود لک مي افته و پاک نميشه
وزن سبک و بدنه باريکي داره
طراحي زيبايي داره.
ولي همونطور که گفتم مشکل اصليش هنگ کردنه
در کل نسبت به قيمتش ارزش خريد کردن داره

اين اصلاً يک تبلت هوشمند نيست و کلکسيوني از ايرادات مختلف در اون مشاهده ميشه
-صفحه نمايش اين تبلت داراب بد ترين کيفيت ممکن است گرچه رزولوشن اسمي اش ممکن است بد نباشد ولي کيفيت بسيار پايين اين صفحه نمايش اون رو براي مشاهده حتي عکس هم نا مناسب مي کند!
در سايت رسمي اشاره شده که اين تبلت قابليت هاي اچ دي داره. ولي به نظر اصلا اينطور نيست!
در تبلت ها صفحه نمايش مهمترين قسمت ديوايسه که همين موضوع اين باعث ناکارآمدي اين تبلت ميشه!
- نسخه اندرويد اين تبلت 2.3 است که بسيار قديمي است و اين نسخه اصلاً مناسب تبلت نيست و براي گوشي ها است
-فارسي را ساپورت نميکنه
-آپديت نميشه و اصلاً قسمتي براي آپديت در اون قرار داده نشده و براي آپديت بايد فريمور و ... را دانلود کنيد که کاري بسيار سخت است. يعني عملاً دور آپديت سيستم عامل رو خط بکشيد
-دکمه هاي لمسي کند و بد عملکرد است
-بعضي ها شايد بگن که اين تبلت نسبت به قيمتش مناسبه ولي اصلاً اين طور نيست ولي آرکاس بسيار با کيفيت تر و بهتر از اينه

Highbury
11-09-2012, 21:23
یه تابلت حدود 1 تومان که ارزشش در مقابل قیمتش باشه چی هست؟
با تابلیتها میشه کارهای آفیس رو انجام داد؟
میشه به دیتا پروژکتور به نحوی وصل بشه ؟
10 اینچ

magh-magh
11-09-2012, 21:31
یه تابلت حدود 1 تومان که ارزشش در مقابل قیمتش باشه چی هست؟
با تابلیتها میشه کارهای آفیس رو انجام داد؟
میشه به دیتا پروژکتور به نحوی وصل بشه ؟
10 اینچ

اگه بتونید asus transformer pad 300 رو بدون داک گیر بیارین. قیمتش همین حدود میشه یکم بیشتر:31:
بله میشه با آفیس کار کرد.
متاسفانه دیتا پروژکتور های موجود اکثرا کابل vga می گیرند و تبلت معرفی شده و 99% تبلت های بازار به صورت HDMI است. اگر بتوان خروجی اچ دی ام آی را با رابطی به کابل وی جی ای تبدیل کنید یا پروژکتوری استفاده کنید که کابل اچ دی ام ای را پشتیبانی کند میتوانید با پروژکتور از تبلت خروجی تصویر بگیرید به آسانی:31:

ANDROYD3
12-09-2012, 00:16
چند وقت پیش توی فروشگاه آمازون کابل تبدیل hdmi رو به vga پیدا کردم
tf300t بهترین توی این رنج قیمت هستش

h!tman
12-09-2012, 01:05
اگر خریدید که هیچی. اگر نه با این دلار فکر کنم نکسوس 7 .250 دلاری این قیمت باشه

milad444
12-09-2012, 01:23
سلام دوستان.
من میخوام یه تبلت بخرم که حتما حتما سیم کارت خور باشه.تا 300 تومن هم بیشتر نمیتونم هزینه کنم.کارمم بیشتر واسه اینترنت میخوام .واسه همین میخوام جنس چینی بخرم.ممنون میشم راهنماییم کنید تا با این قیمت از کجا میتونم همچین تبلتی تهیه کنم...اگه ادرسی ..لینکی ..چیزی دارن بهم بدین.
پیشایش تشکرر

ANDROYD3
12-09-2012, 01:33
سلام دوستان.من میخوام یه تبلت بخرم که حتما حتما سیم کارت خور باشه.تا 300 تومن هم بیشتر نمیتونم هزینه کنم.کارمم بیشتر واسه اینترنت میخوام .واسه همین میخوام جنس چینی بخرم.ممنون میشم راهنماییم کنید تا با این قیمت از کجا میتونم همچین تبلتی تهیه کنم...اگه ادرسی ..لینکی ..چیزی دارن بهم بدین.پیشایش تشکررایران شیپینگ رو سر بزنی خوبهیه مدل هم دیجی کالا داره

masoud hard
12-09-2012, 05:46
در قسمت زیر نقد چندتا از کاربران این تبلتو می تونین ببینین:10:

١:زبان فارسيو ساپورت نميکنه و سايت هاي فارسي رو همکلمه کلمه نشون ميده هم از چپ به راست
2:زاويه ديد صفحه نمايش ١٠درجه هم نيست،با کوچک ترين زاويه رنگها به هم ميريزه و با کمي زاويه بيشتر جز سياهي چيزي نميبينيد
توجه کنيد که دارين تبلت ميخرين،مهمترين بخشش صفحه نمايش است
3:پردازنده فوق العاده ضعيف،بازي اسفالت ٧رو اپل با اون گرافيک مخصوص آي او اس که صد پله بيشتر ورژن اندرويد است تو ٧/٨ثانيه لود ميشه که تو اين تبلت از دقيقه هم فراتر ميره
4:دکمه هاي لمسيش اصلا خوب عمل نميکنه
5:چرخش صفحه با تاخير انجام ميشه
6:دوربينش بيشتر دکوريه تا کاربردي
7: سيستم عاملش رو نميشه ارتقاع داد
١٠:باتريش بد نبود

من يک ماهه اين تبلت رو خريدم بد نيست اندازه صفحه بزرگ و مناسب فيلم HD و اينترنت هست (ولي رزولوشن نسبتا کمي داره) نسخه آندرويد اصلي قديمي هست که ميتونيد از سايت خود شرکت MSI به آندرويد 4 ارتقا بديد. ولي متاسفانه خيلي زود هنگ مي کنه. بازي هاي خوبي روي نسخه اصلي هست که با آپديت کردن آندرويد پاک مي شن.
درب قسمت مربوط به micro SD به سختي باز ميشه.
لوازم جانبي (کيف، محافظ صفحه نمايش)گير نمياد و روي صفحه زود لک مي افته و پاک نميشه
وزن سبک و بدنه باريکي داره
طراحي زيبايي داره.
ولي همونطور که گفتم مشکل اصليش هنگ کردنه
در کل نسبت به قيمتش ارزش خريد کردن داره

اين اصلاً يک تبلت هوشمند نيست و کلکسيوني از ايرادات مختلف در اون مشاهده ميشه
-صفحه نمايش اين تبلت داراب بد ترين کيفيت ممکن است گرچه رزولوشن اسمي اش ممکن است بد نباشد ولي کيفيت بسيار پايين اين صفحه نمايش اون رو براي مشاهده حتي عکس هم نا مناسب مي کند!
در سايت رسمي اشاره شده که اين تبلت قابليت هاي اچ دي داره. ولي به نظر اصلا اينطور نيست!
در تبلت ها صفحه نمايش مهمترين قسمت ديوايسه که همين موضوع اين باعث ناکارآمدي اين تبلت ميشه!
- نسخه اندرويد اين تبلت 2.3 است که بسيار قديمي است و اين نسخه اصلاً مناسب تبلت نيست و براي گوشي ها است
-فارسي را ساپورت نميکنه
-آپديت نميشه و اصلاً قسمتي براي آپديت در اون قرار داده نشده و براي آپديت بايد فريمور و ... را دانلود کنيد که کاري بسيار سخت است. يعني عملاً دور آپديت سيستم عامل رو خط بکشيد
-دکمه هاي لمسي کند و بد عملکرد است
-بعضي ها شايد بگن که اين تبلت نسبت به قيمتش مناسبه ولي اصلاً اين طور نيست ولي آرکاس بسيار با کيفيت تر و بهتر از اينه
پس با این شرایط بیخیالش دیگه.با این شرایط چه تبلتی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟ لبتابو درست کنم یا تبلت بگیرم HELP ME

milad444
12-09-2012, 10:57
ایران شیپینگ رو سر بزنی خوبهیه مدل هم دیجی کالا داره

تشکر رفیق.
من که چیزی از تبلت سر در نمیارم...میشه یه اسم تبلت بدی که سیم کارت خور باشه و قیمتشم زیر 300 باشه؟؟؟؟من بیشتر کارم اینترنته.بخاطر همین میخوامم.

ارزون ترین تبلت سیم کارت خور چند تومنه؟ممنون میشم اسمشو بگی.
دمت گرم که راهنمایی میکنی

saze
12-09-2012, 14:18
سلام
لطفا تبلت تا حدود 400 معرفی کنید.

ANDROYD3
12-09-2012, 19:03
تشکر رفیق.من که چیزی از تبلت سر در نمیارم...میشه یه اسم تبلت بدی که سیم کارت خور باشه و قیمتشم زیر 300 باشه؟؟؟؟من بیشتر کارم اینترنته.بخاطر همین میخوامم.ارزون ترین تبلت سیم کارت خور چند تومنه؟ممنون میشم اسمشو بگی.دمت گرم که راهنمایی میکنیزیر 300 نداریم - مگه دست دوم بگیرینو مدل چینی 420 شروع میشه به بالاAoson M71G 7 inch این ارزون ترینه
سلاملطفا تبلت تا حدود 400 معرفی کنید.اندازه صفحه ؟ چه کاری میخواید باهاش انجام بدید؟2 تا مدل 28 و 32 آرکاس قیمت زیر 300 دارن2 تا هم ebook داریم مال انرژی سیستم زیر 300 تومن

saze
12-09-2012, 21:24
زیر 300 نداریم - مگه دست دوم بگیرینو مدل چینی 420 شروع میشه به بالاAoson M71G 7 inch این ارزون ترینهاندازه صفحه ؟ چه کاری میخواید باهاش انجام بدید؟2 تا مدل 28 و 32 آرکاس قیمت زیر 300 دارن2 تا هم ebook داریم مال انرژی سیستم زیر 300 تومن
اندازه 7 اینچ-بازی و اینترنت

ANDROYD3
12-09-2012, 22:41
اندازه 7 اینچ-بازی و اینترنت
تبلت دیمو 700 مدل 4 گیگ . ایرانیه و توی رنج قیمتش بد نیست
تبلت آینول مدل آیرورا 7 که 7 اینچ و پردازنده بهتر از دیمو و توی این رنج خوبه البته چینیه ( این مدل رو با مدل آیرورا 2 اشتباه نگیرید) این مدل آندروید 4 روشه
آرنووا 7b که چینی .7 اینچ . 8گیگ از بقیه یه سرو گردن پایین تره . البته این مدل طرفای 300 هست بقیه حدود 400 هستند
فبلت g70 هم هست که 7 اینچ . نسخه 2.3 آندروید که احتمالا ارتقا نداره وسی پی یو ش هم رده آیروراست

موفق باشید

mojtabap99
12-09-2012, 23:48
پس با این شرایط بیخیالش دیگه.با این شرایط چه تبلتی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟ لبتابو درست کنم یا تبلت بگیرم HELP ME

یخورده اگه بیشتر می تونین هزینه کنین نکسوس 7 برای کار شما فکر می کنم عالی باشه چون با این قدرت پردازش تا چند سال کارتونو راه میندازه البته بازم نظر خودتونه باید ببینین با تبلت راحت هستین با اندازه صفحه نمایش مشکلی ندارین چون فکر کنم کار کردن با تبلت از لپ تاب سختره اگه کارکردتون همون چیزیه که گفتین به نظر من این مدل می تونه بهترین باشه البته بازم می گم یا باید یخورده بیشتر هزینه کنید یا دنبال تبلت چینی با امکانات بالا ولی کیفیت پایین برین یا دنبال دست دوم باشین که به نظر من اینجور چیزا اگه نو خریده بشه بهتره:10::12:

ghahremanimehdi
13-09-2012, 15:35
تا قیمت 450 الان چی میشه خرید ؟(تبلت آندرویدی؟)

ANDROYD3
13-09-2012, 18:40
تا قیمت 450 الان چی میشه خرید ؟(تبلت آندرویدی؟)

سلام
شما از تبلتتون چه توقعاتی دارید و چه کارهایی باهاش می کنید؟
اندازه اش مهمه؟
چینی باشه مشکلی ندارید؟

ghahremanimehdi
13-09-2012, 18:54
سلام
شما از تبلتتون چه توقعاتی دارید و چه کارهایی باهاش می کنید؟
اندازه اش مهمه؟
چینی باشه مشکلی ندارید؟

آندروید 4 باشه.CPU حداقل 1.2 گیگاهرتز-چینی باشه مشکلی نیست.سیمکارت خور باشه و GPS هم داشته باشه

ANDROYD3
13-09-2012, 21:32
آندروید 4 باشه.CPU حداقل 1.2 گیگاهرتز-چینی باشه مشکلی نیست.سیمکارت خور باشه و GPS هم داشته باشه
جی پی اس رو نمی دونم داره یا نه ولی این مدل رو میتونید تهیه کنید
Aoson M71G 7 inch
سی پی یو 1 داره
رم 1 داره
سیم می خوره

یکی دیگه هم هست ولی هم قدیمیه و رم 512 داره ولی سی پی یوش 1.5 هست

اگه بتونید بجای خرید تبلتی با ساپورت سیم . یدونه تب وای فای بگیرید به همراه مودم edge به صرفه تره و مدل های انتخابی تون بیشتر میشه.

milad444
14-09-2012, 00:13
سلام.. تبلت چینی مدل تبلت مارک اندروید (wonder media) سیم کارت خور الان نو قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش تشکرررر

shitan
14-09-2012, 13:12
تبلت تا قیمت 1200-1300 چی هست - چینی خوشم نمیاد - بیشتر برای کار با افیس می خوام و اگه صفحش بزرگ باشه بهتره. بیشتر روی برند سامسونگ یا ایسوز باشه ولی اگه برند بهتر یا کلا بهترین تبلیت تو رنج 1 تا 1.2 تومن را معرفی کنید.
من تا حالا تبلت نداشتم فایلها افیسش را که می شه با کامپیوتر جا به جا کرد؟

ghahremanimehdi
14-09-2012, 13:43
تبلت تا قیمت 1200-1300 چی هست - چینی خوشم نمیاد - بیشتر برای کار با افیس می خوام و اگه صفحش بزرگ باشه بهتره. بیشتر روی برند سامسونگ یا ایسوز باشه ولی اگه برند بهتر یا کلا بهترین تبلیت تو رنج 1 تا 1.2 تومن را معرفی کنید.

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ANDROYD3
14-09-2012, 14:10
ایسوس tf300t همین قیمت و یه سرو گردن بالاتر از تب 2
مطمئن باش ایسوس بگیری پشیمون نمیشی
پردازنده بهتر
داک مخصوص زیبا
کیفیت ساخت بهتر
دوربین بهتر
و ...

درضمن با این قیمت هیچ چیز چینی پیدا نمی کنید !!! مگه ویندوزی باشه

ANDROYD3
14-09-2012, 14:14
سلام.. تبلت چینی مدل تبلت مارک اندروید (wonder media) سیم کارت خور الان نو قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش تشکرررر

wonder media مارک هستش؟
من که جایی ندیدم
میشه یه url معرفی بزاری؟

milad444
14-09-2012, 15:20
wonder media مارک هستش؟
من که جایی ندیدم
میشه یه url معرفی بزاری؟

ram:256MB,cpu:800mhz حافظه داخلی 2GB صفحه تاچResistive مقاومتی ،،،،-دارای پورت MICRO SDقابل ارتقاءتا32GB,-امکان مکالمه تلفنی سیم کارت خور,EDGE,GPRS پورتHOST USB2.0 کامل و همچنین پورت ،،،،USB MINI ،،،،OTGبرای اتصال به کامپیوتر + یک هد ست- بلوتوث ندارد- wifi دارد-دوربین در جلوی دستگاه-ایده ال جهت کتابخوانی-وب گردی -اینترنت همراه - موسیقی و فیلم با فرمت های مختلف- کارکرد با باطری حدودا 4ساعت.

ANDROYD3
14-09-2012, 16:27
ram:256MB,cpu:800mhz حافظه داخلی 2GB صفحه تاچResistive مقاومتی ،،،،-دارای پورت MICRO SDقابل ارتقاءتا32GB,-امکان مکالمه تلفنی سیم کارت خور,EDGE,GPRS پورتHOST USB2.0 کامل و همچنین پورت ،،،،USB MINI ،،،،OTGبرای اتصال به کامپیوتر + یک هد ست- بلوتوث ندارد- wifi دارد-دوربین در جلوی دستگاه-ایده ال جهت کتابخوانی-وب گردی -اینترنت همراه - موسیقی و فیلم با فرمت های مختلف- کارکرد با باطری حدودا 4ساعت.

ممنون
به نظر خودت ارزش خرید داره؟
سی پی یو 800
رم 256
باتری کم ظرفیت
تاچ مقاومتی
فقط سیم می خوره .همین

milad444
14-09-2012, 19:23
ممنون
به نظر خودت ارزش خرید داره؟
سی پی یو 800
رم 256
باتری کم ظرفیت
تاچ مقاومتی
فقط سیم می خوره .همین

نمیدونم چی بگمم.سفارش دادم ..
حالا میدونی قیمت نوش چنده؟/؟///

رم 256کارش چیه؟؟؟ حافظه 2 گیگ داخلیش کارش چیه؟؟

ANDROYD3
14-09-2012, 21:22
کاشکی قبل از خرید میگفتی
نه قیمت این مدل رو من ندارم
شما چند گرفتی؟
با این سخت افزار cpu - ram شما حتی بازی های ساده رو بدون گیر نمی تونی بازی کنید
حافظه داخلیش رو با یه مموری کارت میشه حل کرد
اگه هنوز پول رو ندادی تجدید نظر کن

milad444
14-09-2012, 23:04
کاشکی قبل از خرید میگفتی
نه قیمت این مدل رو من ندارم
شما چند گرفتی؟
با این سخت افزار cpu - ram شما حتی بازی های ساده رو بدون گیر نمی تونی بازی کنید
حافظه داخلیش رو با یه مموری کارت میشه حل کرد
اگه هنوز پول رو ندادی تجدید نظر کن
راستش پول رو واریز کردم....
من واسه بازی نمیخوام..بیشتر کارم بخاطر اینترنته..واسه همین اینو گرفتم..راستش 10 ساعت بیشتر کار کرده نیست... 200 تومن گرفتم.
ضرر کردم؟
حافظه رم 256 منظورش چیه؟؟؟ همون رام هستش؟؟؟کاربردش چیه؟

ANDROYD3
14-09-2012, 23:22
راستش پول رو واریز کردم....
من واسه بازی نمیخوام..بیشتر کارم بخاطر اینترنته..واسه همین اینو گرفتم..راستش 10 ساعت بیشتر کار کرده نیست... 200 تومن گرفتم.
ضرر کردم؟
حافظه رم 256 منظورش چیه؟؟؟ همون رام هستش؟؟؟کاربردش چیه؟
همه میگن که 10 ساعت کارکرده و ... ولی همش دروغه
یجورایی ضرر کردی
با 100 بیشتر میتونستی آینول تورنادو بگیری البته آکبند .
با مشخصات
اندروید 4.0.3
قابلیت اجرای راحت بازی های HD
سی پی یو (AML8726-M3,Cortex-A9 1GHz)
جی پی یو (mali 400)
رم 1 گیگ DDR3
رزولیشن صفحه نمایش 480*800
پشتیبانی کامل از زبان فارسی(حتی منو فارسی)
مناسب برای کتاب خوانی
مناسب برای تماشای فیلم و اینترنت
پشتیبانی بالا

رم 256 خیلی کمه ( منظور شما رو از اینکه میگید منظورش چیه رو نمی فهمم )
رم با رام فرق داره . رام مثل مموری هستش که بهش دسترسی درستی ندارید . ولی رم مثل قطعه رم توی کامپیوتر می مونه و برای سرعت کار و ... استفاده داره و حافظه نیست .

اگه از شخص حقیقی گرفتید قبل از اینکه بدستتون برسه بهش بگید من 24 ساعت مهلت تست می خوام
بعدش یه ایرادی ازش پیدا کنید
و یه ذره خسارت بدید و اصل پولتونو بگیرید

milad444
15-09-2012, 01:08
همه میگن که 10 ساعت کارکرده و ... ولی همش دروغه
یجورایی ضرر کردی
با 100 بیشتر میتونستی آینول تورنادو بگیری البته آکبند .
با مشخصات
اندروید 4.0.3
قابلیت اجرای راحت بازی های HD
سی پی یو (AML8726-M3,Cortex-A9 1GHz)
جی پی یو (mali 400)
رم 1 گیگ DDR3
رزولیشن صفحه نمایش 480*800
پشتیبانی کامل از زبان فارسی(حتی منو فارسی)
مناسب برای کتاب خوانی
مناسب برای تماشای فیلم و اینترنت
پشتیبانی بالا

رم 256 خیلی کمه ( منظور شما رو از اینکه میگید منظورش چیه رو نمی فهمم )
رم با رام فرق داره . رام مثل مموری هستش که بهش دسترسی درستی ندارید . ولی رم مثل قطعه رم توی کامپیوتر می مونه و برای سرعت کار و ... استفاده داره و حافظه نیست .

اگه از شخص حقیقی گرفتید قبل از اینکه بدستتون برسه بهش بگید من 24 ساعت مهلت تست می خوام
بعدش یه ایرادی ازش پیدا کنید
و یه ذره خسارت بدید و اصل پولتونو بگیرید
تشکر از اینکه وقت میزاری و راهنمایی میکنی.
راستشو بخوای من فقط 200 تومن پول داشتم و با توجه به شرایط مالی خودم نمیتونستم از این مبلغ بیشتر بپردازم....خیلی خیلی هم تو نت گشتم تا حداقل 250 شده یه سیم کارت خورد تمیز پیدا کنم ولی نتونستم پیدا کنم...حالا قسمت بود اینو بگیرم...راستش دلمم نمیاد پسش بدم .. چون نه پول بیشتری دارم تا مدل بالاتر بخرم نه دلمم میاد مردم رو اذیت کنم...اینم مثل بقیه کارهای زندگی..چه بد چه خوب..میگذرد....حالا اینترنت مشکلی نداشته باشه.بقیش رو کنار میام..
در ضمن..همراه با تبلت یه کیف کیبوردی که قیمتش فکر کنم تا 30 تومن هم باشه هستش....
فقط یه کمکی میخوام ازت..چون ماشاالله خوب واردی تو تبلت...طبق گفته فروشنده...این تبلت سایتهای فارسی رو باز میکنه ولی فارسی تایپ نمیکنه....راه حلی وجود داره که بشه فارسی هم تایپ کرد؟/؟اگه برنامه ای نرم افزاری چیزی هست ..ممنون میشم راهنمایی کنی.
فداااااااااات رفیق.

ANDROYD3
15-09-2012, 02:18
تشکر از اینکه وقت میزاری و راهنمایی میکنی.
راستشو بخوای من فقط 200 تومن پول داشتم و با توجه به شرایط مالی خودم نمیتونستم از این مبلغ بیشتر بپردازم....خیلی خیلی هم تو نت گشتم تا حداقل 250 شده یه سیم کارت خورد تمیز پیدا کنم ولی نتونستم پیدا کنم...حالا قسمت بود اینو بگیرم...راستش دلمم نمیاد پسش بدم .. چون نه پول بیشتری دارم تا مدل بالاتر بخرم نه دلمم میاد مردم رو اذیت کنم...اینم مثل بقیه کارهای زندگی..چه بد چه خوب..میگذرد....حالا اینترنت مشکلی نداشته باشه.بقیش رو کنار میام..
در ضمن..همراه با تبلت یه کیف کیبوردی که قیمتش فکر کنم تا 30 تومن هم باشه هستش....
فقط یه کمکی میخوام ازت..چون ماشاالله خوب واردی تو تبلت...طبق گفته فروشنده...این تبلت سایتهای فارسی رو باز میکنه ولی فارسی تایپ نمیکنه....راه حلی وجود داره که بشه فارسی هم تایپ کرد؟/؟اگه برنامه ای نرم افزاری چیزی هست ..ممنون میشم راهنمایی کنی.
فداااااااااات رفیق.

مبارکت باشه
اگه واقعا اینطوریه و خودت راضی باشی از هزارتا تبلت گرون برات بهتر کار میکنه
برای تایپ فارسی هم نیاز به رام کاستوم داری که من نمیدونم برای این تبلت چیزی پیدا میشه یا نه .
فکر کنم توی همین بخش تبلت های آندروید یه قسمت برای رام های تبلت هست که ونجا خیلی بهتر می تونن راهنماییت کنن
ایشالله چرخش برات بچرخه

gisha
16-09-2012, 07:13
سلام.
می خواستم بدونم روی این تبلت میشه ویندوز آر تی نصب کرد؟
Asus Transformer Pad Infinity TF700T

ANDROYD3
16-09-2012, 11:22
سلام.
می خواستم بدونم روی این تبلت میشه ویندوز آر تی نصب کرد؟
Asus Transformer Pad Infinity TF700T
سلام
اینجا مشاوره برای خرید هستش
لطفا سوالتونو توی بخش "مسائل تخصصي تبلت هاي اندرويدي | روت , آپديت , نصب رام و ..." بپرسید .

Amir Hossein
16-09-2012, 13:41
سلام
یه تبلت هست به اسم view pad 7
من تو نت دیدم قیمتش حدودا 510 تومن بود
قراره 100 تومن بخرم
گوشش یه خورده ترک برداشته
می ارزه؟؟

ANDROYD3
16-09-2012, 23:33
سلام
یه تبلت هست به اسم view pad 7
من تو نت دیدم قیمتش حدودا 510 تومن بود
قراره 100 تومن بخرم
گوشش یه خورده ترک برداشته
می ارزه؟؟
مواظب باش تاچش خراب نباشه
مطمئن باش زمین خوردست
در ضمن اگه مشکل نداشت که خود طرف 100 تومن نمی فروخت ؟!!!!
درست نمی گم ؟

ANDROYD3
17-09-2012, 00:10
راستی یادم رفت بهت بگم قیمتش خیلی کمتر از این حرف هاست
مدل قدیمی . سی پی یو 600 . رم 512 و ... !!!!!
با 500 میتونی یه اوندا وی آی 40 که 8 اینچ و سی پی یو 1 و رم 1 و .... داره بگیری

milad444
17-09-2012, 01:57
سلام...
من یه تبلت گرفتم که سیم کارت خوره..چینی هستش..وقتی سیم کارت میزام توش..سیم کارت رو میشناسه و اسم شبکه(ایرانسل یا همراه اول ) رو مینویسه..ولی انتنش نمیاد و بخاطر همین نمیشه اینترنت رفت یا تماس برقرار کرد..باید چیکار کنم من؟؟؟؟؟ لطفا هر کی بلده یه راهنمایی کنه..
تشکررررر

ANDROYD3
17-09-2012, 02:06
سلام...
من یه تبلت گرفتم که سیم کارت خوره..چینی هستش..وقتی سیم کارت میزام توش..سیم کارت رو میشناسه و اسم شبکه(ایرانسل یا همراه اول ) رو مینویسه..ولی انتنش نمیاد و بخاطر همین نمیشه اینترنت رفت یا تماس برقرار کرد..باید چیکار کنم من؟؟؟؟؟ لطفا هر کی بلده یه راهنمایی کنه..
تشکررررر
سلام
مدلش چیه ؟
نو گرفتی یا دست دو ؟
درضمن اگه یه پیج بزنی زودتر به جواب می رسی

milad444
17-09-2012, 08:57
سلام
مدلش چیه ؟
نو گرفتی یا دست دو ؟
درضمن اگه یه پیج بزنی زودتر به جواب می رسی

دست دو گرفتم...مدل مارک اندروید (wonder media)

تاتانی
18-09-2012, 15:46
سلام من يه تبلت خوب با اين مشخصات ميخواستم
1- بلوتوث داشته باشه
2- سي پي يو طوري باشه كه توبازي هاي اچ دي هنگ نكنه اصلا
3- دوربين جلو داشته باشه
4- پورت يو اس بي و اچ دي ام اي و رم داشته باشه
5- سيستم عاملش اندرويد باشه
6- تو پخش فيلم هاي اچ دي مشكلي نداشته باشه
بازم مرسي

onlinetab
18-09-2012, 20:54
1- بلوتوث داشته باشه
3- دوربين جلو داشته باشه
بازم مرسي

با سلام
من به شما تبلت hyundai s900 رو پیشنهاد میکنم

فیلم بررسی فارسی تبلت HYUNDAI S900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با گارانتی یکساله پدیده

این تبلت یکی از کاملترین تبلت های ارائه شده توسط کمپانی هیوندای بوده که در سری تبلت های 10 اینچی ارائه شده است.صفحه نمایش با کیفیت و سخت افزار قدرتمند جهت نمایش از امکانات مهم این سیستم می باشد.طراحی زیبا و چشم نواز این تبلت از نکات بارز آن می باشد.
صفحه نمایش این تبلت 9.7 اینچی با وضوح 1024*768 و با بهره گیری از تکنولوژی IPS زاویه دید 170 درجه ای برای آن فراهم می کند و شما می توانید از نهایت کیفیت در بازی ها و فیلم ها لذت ببرید.صفحه نمایش این تبلت امکان شناسایی همزمان 10 نقطه ای را دارا می باشد.

این تبلت با بهره گیری از یک پردازنده 1GHZ در کنار رم 1GB از نوع DDR3 و یک حافظه 16GB به راحتی تمامی نرم افزارها و بازی های مورد نظر شما اجرا خواهد کرد.
این تبلت با بهره مندی از خروجی HDMI و اتصال USB به صورت مستقیم جهت ارتباط فلش امکانات خاصی را برای ارتباط فراهم می آورد.
این تبلت مجهز به دوربین عقب 2MP می باشد و همچنین توسط یک وب کم امکان ارتباط ویدیویی فراهم شده است.یک باتری 4400MAh برای این تبلت در نظر گرفته شده که در مجموع ماندگاری خوبی را داراست.همچنین ارتباط از طریق بلوتوث از دیگر امکانات این تبلت ها می باشد.

پردازنده

سازنده پردازنده
Rockchip RK2918

مدل پردازنده
ARM Cortex A8

سرعت پردازنده
1.0GHz

حافظه

حافظه Ram
1GB

نوع حافظه Ram
DDR3

ظرفيت حافظه داخلي
16GB

صفحه نمايش

صفحه نمايش لمسي
دارد

نوع صفحه نمايش
IPS

نوع صفحه لمسي
10point capacitive touch screen

اندازه صفحه نمايش
9.7inch

رزولوشن صفحه نمايش
768*1024

امكانات

شبكه بي سيم Wifi
Support 802.11g/n

Gps
ندارد

نسخه بلوتوث
2.1

نوع كارت حافظه قابل نصب
Extend up to 32GB MAX

توضيحات دوربين
2.0MP

توضيحات وب كم
1.3MP

پورت USB
Mini USB OTG *1

پورت HDMI
HDMI output *1

فيش صدا
3.5mm earphone jack *1

مشخصات كلي

ابعاد
17*189*242

وزن
740gr

رنگ
مشکی

ساير مشخصات

سيستم عامل
Android

نسخه سيستم عامل
2.3

باتري
4400MAh

برخي نرم افزارهاي نصب شده
File Manager, OfficeSuite, Google Search, Task Manager, Browser, Gallery, Android Webkit, Clock, Calculator, Calendar, iReader, Gmail etc

امكانات ديگر
Support Word, Excel, PPT, PDF format document Video player OTG function HDMI output Flash Compass

تجهیزات داخل جعبه
تبلت،شارژر،هدفون،کابل usb

ANDROYD3
18-09-2012, 22:10
1- بلوتوث داشته باشه
3- دوربين جلو داشته باشه
بازم مرسي
سلام
میشه محدوده قیمت و اندازه رو هم مشخص کنید؟

تاتانی
20-09-2012, 09:21
با سلام
من به شما تبلت hyundai s900 رو پیشنهاد میکنم

فیلم بررسی فارسی تبلت HYUNDAI S900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با گارانتی یکساله پدیده

این تبلت یکی از کاملترین تبلت های ارائه شده توسط کمپانی هیوندای بوده که در سری تبلت های 10 اینچی ارائه شده است.صفحه نمایش با کیفیت و سخت افزار قدرتمند جهت نمایش از امکانات مهم این سیستم می باشد.طراحی زیبا و چشم نواز این تبلت از نکات بارز آن می باشد.
صفحه نمایش این تبلت 9.7 اینچی با وضوح 1024*768 و با بهره گیری از تکنولوژی IPS زاویه دید 170 درجه ای برای آن فراهم می کند و شما می توانید از نهایت کیفیت در بازی ها و فیلم ها لذت ببرید.صفحه نمایش این تبلت امکان شناسایی همزمان 10 نقطه ای را دارا می باشد.

این تبلت با بهره گیری از یک پردازنده 1GHZ در کنار رم 1GB از نوع DDR3 و یک حافظه 16GB به راحتی تمامی نرم افزارها و بازی های مورد نظر شما اجرا خواهد کرد.
این تبلت با بهره مندی از خروجی HDMI و اتصال USB به صورت مستقیم جهت ارتباط فلش امکانات خاصی را برای ارتباط فراهم می آورد.
این تبلت مجهز به دوربین عقب 2MP می باشد و همچنین توسط یک وب کم امکان ارتباط ویدیویی فراهم شده است.یک باتری 4400MAh برای این تبلت در نظر گرفته شده که در مجموع ماندگاری خوبی را داراست.همچنین ارتباط از طریق بلوتوث از دیگر امکانات این تبلت ها می باشد.

پردازنده

سازنده پردازنده
Rockchip RK2918

مدل پردازنده
ARM Cortex A8

سرعت پردازنده
1.0GHz

حافظه

حافظه Ram
1GB

نوع حافظه Ram
DDR3

ظرفيت حافظه داخلي
16GB

صفحه نمايش

صفحه نمايش لمسي
دارد

نوع صفحه نمايش
IPS

نوع صفحه لمسي
10point capacitive touch screen

اندازه صفحه نمايش
9.7inch

رزولوشن صفحه نمايش
768*1024

امكانات

شبكه بي سيم Wifi
Support 802.11g/n

Gps
ندارد

نسخه بلوتوث
2.1

نوع كارت حافظه قابل نصب
Extend up to 32GB MAX

توضيحات دوربين
2.0MP

توضيحات وب كم
1.3MP

پورت USB
Mini USB OTG *1

پورت HDMI
HDMI output *1

فيش صدا
3.5mm earphone jack *1

مشخصات كلي

ابعاد
17*189*242

وزن
740gr

رنگ
مشکی

ساير مشخصات

سيستم عامل
Android

نسخه سيستم عامل
2.3

باتري
4400MAh

برخي نرم افزارهاي نصب شده
File Manager, OfficeSuite, Google Search, Task Manager, Browser, Gallery, Android Webkit, Clock, Calculator, Calendar, iReader, Gmail etc

امكانات ديگر
Support Word, Excel, PPT, PDF format document Video player OTG function HDMI output Flash Compass

تجهیزات داخل جعبه
تبلت،شارژر،هدفون،کابل usb

مرسی
این سیم کارت میخوره؟
واسه مکالمه نمیخوام
میخوام اینترنت همیشه کنارم باشه.

تاتانی
20-09-2012, 09:27
سلام
میشه محدوده قیمت و اندازه رو هم مشخص کنید؟

محدوده قیمت بیشتر از 650 نباشه
اندازه 7 یا 8 اینچ

ANDROYD3
20-09-2012, 16:33
محدوده قیمت بیشتر از 650 نباشه
اندازه 7 یا 8 اینچ
سیمکارت اگه براتون مهم نباشه مدل فایر و فلیم از کمپانی آینول.
مدل vi 40 از کمپانی اوندا هم میتونه جزو انتخاب هاتون باشه ولی هر 3 مدل چینی هستند و سیم نمی خورن

تاتانی
20-09-2012, 19:17
سیمکارت اگه براتون مهم نباشه مدل فایر و فلیم از کمپانی آینول.
مدل vi 40 از کمپانی اوندا هم میتونه جزو انتخاب هاتون باشه ولی هر 3 مدل چینی هستند و سیم نمی خورن

آهان...
غير از سيم كارت نميشه بهش مودم GPRS يا Edge بزنم؟
اين برندهايي كه گفتين نمايندگيشون كيه تو ايران؟

ANDROYD3
21-09-2012, 03:03
آهان...
غير از سيم كارت نميشه بهش مودم GPRS يا Edge بزنم؟
اين برندهايي كه گفتين نمايندگيشون كيه تو ايران؟
با مودم های یو اس بی مشکلی نداره فقط یه otg میخواد
نمایندگیشون رو نمی دونم

تاتانی
21-09-2012, 06:49
با مودم های یو اس بی مشکلی نداره فقط یه otg میخواد
نمایندگیشون رو نمی دونم

مرسي
ببينم چيكار ميكنم
ميخوام يه چيز معتبر بخرم.

WOLF PACK
21-09-2012, 14:27
قیمت asus transformer infinity رو می خواستم...

ANDROYD3
21-09-2012, 15:54
قیمت asus transformer infinity رو می خواستم...
با داک اگه بخوای حدود 1 میلیون و 800 میشه

ANDROYD3
21-09-2012, 16:00
مرسيببينم چيكار ميكنمميخوام يه چيز معتبر بخرم.اگه معتبر میخوای اگه 100 بزاری روش یه تبلت سامسونگ تب 2 مدل 7 اینچ وای فای یا نکسوس 7 که روی دستش دیگه چیزی نیست از نظر اعتبار . بگیریکه نکسوس 100 % بهتر از مدل های چینی هیوندا . اوندا و آینول هست

WOLF PACK
21-09-2012, 18:17
با داک اگه بخوای حدود 1 میلیون و 800 میشه
بدون داک؟؟

ANDROYD3
21-09-2012, 18:41
بدون داک؟؟
200 - 300 از قیمت با داک کم کن

تاتانی
22-09-2012, 09:19
اگه معتبر میخوای اگه 100 بزاری روش یه تبلت سامسونگ تب 2 مدل 7 اینچ وای فای یا نکسوس 7 که روی دستش دیگه چیزی نیست از نظر اعتبار . بگیریکه نکسوس 100 % بهتر از مدل های چینی هیوندا . اوندا و آینول هست

آره نكسوس تو ذهنم بود
سيم ميخوره؟
سامسونگ چي اون ميخوره؟
آخه يكي از دوستام سامسونگ داره نميدونم مدلش چيه اولا تو محيط كاربري يه ذره با تاخير جواب ميده و تاچش هم زياد حساس نيست

hamidrezamf
22-09-2012, 11:11
سلام دوستان
قصد خرید یه تبلت تا حدود 1 میلیون رو برای یکی از دوستانم دارم..
عمده استفاده اش دیدن فیلم و اینترنت هست و بازی سنگین بازی نمیکنه..
از طرفی تبلت های 7 اینچی چون کوچیکن نمیخوام انتخاب کنم ..
خودم Galaxy Tab 8.9 مد نظرم هست یا 10 اینچش (البته کمی قیمتش بالا میشه)
میخواستم بدونم پیشنهاد شما په تبلتی هست؟
هم اینکه تبلتهای چینی مثل هیوندا یا اوندا چطورن؟ چون تقریبا" میشه با پول برند های معروف 2 تاشو خرید! آیا دوام دارن؟
ممنون..موفق و سلامت باشید..

eblisandenzo
22-09-2012, 19:14
لام دوستان !
میشه در خرید تبلت راهنمایی کنید !

این تبلت که میخوام برای استفاده دانشجویی هستش و برای خوندن pdf های درسی استفاده بشه ! اینکه بازی های سنگین رو بکشه اصلا مهم نیست ! بازی های معمولی مثل angry birds رو نهایتا ازش میخوام !
برای وب گردیهم خوب باشه و از سایتهای فارسی و فارسی نوشتن هم پشتیبانی کنه !
اینکه منوی فارسی هم داشته باشه خوبه اما زیاد مهم نیست !
دوربین خوبی برای عکس گرفتن داشته باشه !
زیر آفتاب صفحش ناخوانا نشه ! touch خوبی داشته باشه و اذیت نکنه !
اینکه اسپیکر قوی هم داشته باشه زیاد مهم نیست ! چون بیشتر از هدفون استفاده میکنیم !
خلاصه مهمترین ویژکیشهمون خوندن pdf ها باشه ! اندازش هم نه خیلی کوچیک باشه نه خیلی بزرگ !
باطریشهم خوب باشه !
نهایت قیمت هم 700 تومن !

milad444
22-09-2012, 23:13
سلام خواهشا یه نفر راهنمایی کنه..من یه تبلت wondermedia wm8650 که هر کاری میکنم به ریکاوری نمیره تا روش رام نصب کنم...همه کار کردم ولی نشد..چیکار کنم؟؟؟؟؟هیچ راه دیگی برای تعویض رام نداره..یا راهی برای رفتن به ریکاوری نداره؟ظاهرا اینا ریکاوری مد ندارن..نمیشه روش نصب کرد؟چجوری؟
خواهشااا راهنمایی کنید.

Notorious098
23-09-2012, 11:58
از دوستان تهرانی کسی هست که برای تبلت asus TF 101 تونسته باشه محافظ صفحه نمایش و کیف (تو تریپ کیف چرمی های یا سیلیکونی های آی پد ) گیر بیاره ؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه که از کجا بگیرم !!!

ANDROYD3
24-09-2012, 00:25
آره نكسوس تو ذهنم بود
سيم ميخوره؟
سامسونگ چي اون ميخوره؟
آخه يكي از دوستام سامسونگ داره نميدونم مدلش چيه اولا تو محيط كاربري يه ذره با تاخير جواب ميده و تاچش هم زياد حساس نيست
نکسوس سیم نمی خوره
سامسونگ مدل تب 2 البته 7 اینچش رو می تونی 800 بگیری . مدل سیمکارت خور هم داره
البته یه ذره لگ داره و بقول شما تاچ خوبی نداره ( بدلیل نا هماهنگی اجزاش هستش )

لام دوستان !

این تبلت که میخوام برای استفاده دانشجویی هستش و برای خوندن pdf های درسی استفاده بشه ! اینکه بازی های سنگین رو بکشه اصلا مهم نیست ! بازی های معمولی مثل angry birds رو نهایتا ازش میخوام !
اینکه اسپیکر قوی هم داشته باشه زیاد مهم نیست ! چون بیشتر از هدفون استفاده میکنیم !
خلاصه مهمترین ویژکیشهمون خوندن pdf ها باشه ! اندازش هم نه خیلی کوچیک باشه نه خیلی بزرگ !
باطریشهم خوب باشه !
نهایت قیمت هم 700 تومن !
شما می تونید از تبلت نکسوس 7 استفاده کنید که 7 اینچ . سبک و کیفیت عالی
البته توی مدل های چینی هم میتونید انتخاب کنید ولی با 700 چیرای خوب زیادی میشه گرفت که چینی هم نباشه . مدل کیندل فایر از آمزون هم میتونه گزینه مناسبی باشه

سلام خواهشا یه نفر راهنمایی کنه..من یه تبلت wondermedia wm8650 که هر کاری میکنم به ریکاوری نمیره تا روش رام نصب کنم...همه کار کردم ولی نشد..چیکار کنم؟؟؟؟؟هیچ راه دیگی برای تعویض رام نداره..یا راهی برای رفتن به ریکاوری نداره؟ظاهرا اینا ریکاوری مد ندارن..نمیشه روش نصب کرد؟چجوری؟
خواهشااا راهنمایی کنید.
لطفا توی صفحه اصلی یه تاپیک ایجاد کنید

تاتانی
24-09-2012, 08:55
همون ديگه!
باشه
احتمالا همون نكسوس يا آمازون رو بخرم
چه فرقي مگه با هم دارن؟
به نظرم آمازون چيز خوبي زده

alirezawater
24-09-2012, 14:38
همون ديگه!
باشه
چه فرقي مگه با هم دارن؟

تبلت اندروید به نظرم بهتر سراغ آمازون نرید، هم توی نصب نرم افزارها محدودیت داره و هم تبلیغات داره، مدل قدیمیش هم که خیلی از تبلتهای روز بازار عقبه، همچنین تبلت های آمازون فکر میکنم جی پی اس هم نداره، احتمالا بلوتوث هم نداره . فعلا نکسوس گوگل بهترین گزینه ست

ANDROYD3
24-09-2012, 17:20
همون ديگه!
باشه
چه فرقي مگه با هم دارن؟
نکسوس از نظر پشتیبانی نرم افزاری و قدرت سخت افزاری و کارایی و چند فاکتور دیگه بهتر عمل کرده

تبلت اندروید به نظرم بهتر سراغ آمازون نرید، هم توی نصب نرم افزارها محدودیت داره و هم تبلیغات داره، مدل قدیمیش هم که خیلی از تبلتهای روز بازار عقبه، همچنین تبلت های آمازون فکر میکنم جی پی اس هم نداره، احتمالا بلوتوث هم نداره . فعلا نکسوس گوگل بهترین گزینه ست
شما اشتباه می کنید . الان مدل کیندل فایر جدید با قیمتی که داره واقعا توقعات خیلی ها رو برآورده می کنه
درضمن بلوتوث هم داره . از نظر نصب نرم افزار هم مشکلی نداره. فقط توی بعضی مدل ها ( که شامل فایر نمیشه ) تبلیغات داره.
من به شخصه از رابط کاربری آمازون که شبیه یک کتابخونه هست زیاد خوشم نیومد چون شما با اون فقط کتاب نمی خونید و حتما نرم افزار یا بازی روش نصب می کنید که اصلا قشنگ نمی شه
من هم بی شک نکسوس رو ترجیح میدم که نه تنها از کیندل فایر بلکه از اکثر تبلت های 7 اینچ یه سروگردن بالاتره.

تاتانی
26-09-2012, 10:22
نکسوس از نظر پشتیبانی نرم افزاری و قدرت سخت افزاری و کارایی و چند فاکتور دیگه بهتر عمل کرده

شما اشتباه می کنید . الان مدل کیندل فایر جدید با قیمتی که داره واقعا توقعات خیلی ها رو برآورده می کنه
درضمن بلوتوث هم داره . از نظر نصب نرم افزار هم مشکلی نداره. فقط توی بعضی مدل ها ( که شامل فایر نمیشه ) تبلیغات داره.
من به شخصه از رابط کاربری آمازون که شبیه یک کتابخونه هست زیاد خوشم نیومد چون شما با اون فقط کتاب نمی خونید و حتما نرم افزار یا بازی روش نصب می کنید که اصلا قشنگ نمی شه
من هم بی شک نکسوس رو ترجیح میدم که نه تنها از کیندل فایر بلکه از اکثر تبلت های 7 اینچ یه سروگردن بالاتره.

آهان
همون نكسوس ميخرم
مرسييييييييييييييييي

2ehsan
26-09-2012, 13:02
دوستان میخوام یکم در باره ی کیندل فایر اچ دی 8.9 اطلاعات بدید ممنون از شما
راستی اگه تو اون رنج تبلت بهتری هست بگید و تحلیل کنید
سپاسسسسسسسسسسسسسس

ANDROYD3
26-09-2012, 19:34
دوستان میخوام یکم در باره ی کیندل فایر اچ دی 8.9 اطلاعات بدید ممنون از شما
راستی اگه تو اون رنج تبلت بهتری هست بگید و تحلیل کنید
سپاسسسسسسسسسسسسسس
با سلام
کیندل 8.9
پردازنده cortex a9 از شرکت تی اومپ با فرکانس 1.5 و 2 هسته ای .
رم 1 گیگ
شتابدهنده گرافیکی PowerVR SGX544
صفحه ips lcd با قابلیت مولتی تاچ و با تراکم 1200*1920 با اندازه حدود 9 اینچ
بلوتوث و وبکم دارد
اسپیکر استریو - آندروید 4 - حسگر ژیروسکوپ و پورت اچ دی ام آی - بدون اسلات کارت حافظه

این از توضیحات . اگه مشکل دیگه ای هست بفرمایید
درضمن خرید تبلت خوب بیشتر به توقعات شما از تبلت بر می گرده تا میزان فرکانس پردازنده یا ...
بهتره شما مختصری از نیاز هاتونو بفرمایید و منظورتون از رنج رو بفرمایید تا بهتر بشه مدل مشخصی رو پیدا کرد

rzabgy
28-09-2012, 21:43
دوستان یه تبلت میخوام بگیرم با این مشخصات،بهترین انتخاب چیه لطفا؟

حداکثر قیمت تا 600 یا 650
دوربین داشته باشه
وای فای داشته باشه
برای بازی و دیدن فیلم مناسب باشه
باتری خوبی داشته باشه
خیلی ضمخت نباشه (دخترونه باشه)
اندازه صفحه اولویت نداره(اگه 7 اینچ با امکانات بالاتر باشه به 10 اینچ ترجیحش میدم)
ممنون

ANDROYD3
28-09-2012, 23:09

دوربین داشته باشه
وای فای داشته باشه
باتری خوبی داشته باشه
اندازه صفحه اولویت نداره(اگه 7 اینچ با امکانات بالاتر باشه به 10 اینچ ترجیحش میدم)
ممنون
با این قیمت باید توی تبلت های چینی بگردید
شما با تبلت های چینی مشکلی ندارید؟
اگه مشکلی ندارید مدل آینول fire یا همون flame و گزینه بعدی از اوندا با نام v712
اگه چینی نخواید باید تا 800 بزارید و یه گلکسی تب2 مدل 7 اینچش رو بگیرید

Notorious098
28-09-2012, 23:22
از دوستان تهرانی کسی هست که برای تبلت asus TF 101 تونسته باشه محافظ صفحه نمایش و کیف (تو تریپ کیف چرمی های یا سیلیکونی های آی پد ) گیر بیاره ؟؟؟

rzabgy
28-09-2012, 23:23
نه ممنونم مشکلی ندارم...

اینها رو سرچ کردم نمیدونم مناسب هستن یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] G70
Innovel I971W
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MSI Windpad enjoy 7

گزینه اول شما(اینول) همین مدلی هست که من پیدا کردم؟ گزینه دوم رو هم نتونستم پیدا کنم...

ANDROYD3
28-09-2012, 23:49
نه ممنونم مشکلی ندارم...

اینها رو سرچ کردم نمیدونم مناسب هستن یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] G70
Innovel I971W

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MSI Windpad enjoy 7

گزینه اول شما(اینول) همین مدلی هست که من پیدا کردم؟ گزینه دوم رو هم نتونستم پیدا کنم...

خیر
مدل هایی که من گفتم این ها نیستند
همه این مدل ها 1 گام از مدل های پیشنهادی پایین تر هستند و آنچنان ارزش خرید ندارند
برای پیدا کردن مدل های گفته شده می توانید به سایت (فروم ) ایران شیپینگ مراجعه کنید

ANDROYD3
28-09-2012, 23:51
توی بازار رضا من کیفش رو دیدم ولی اصلا شبیه کاور آیپد نیست
اگه یه کیبورد بگیری براش هم کاراییش بالاتر میره هم محافظت می کنه از صفحه نمایشت
ولی یکم خرجش بیشتره

msf66
29-09-2012, 15:45
سلام
تا قیمت 550 تومن دو سه تا تبلت از 7 اینچ به بالا معرفی کن بتونم انتخاب کنم (بهیچوجه اشنایی با تبلت ندارم ولی گوشی اندرویدی دارم)
کارایی:
چرخیدن اینترنت (خیلی مهم بدون وای فای بدونم تو اینترنت بچرخم چون همجا وای فای نیس )
فیلم (720 بدون لگ بخش کنه)
بازی (قابلیت اجرای بازی روز داشته باشه)
ممنون

ANDROYD3
29-09-2012, 19:28
سلام
تا قیمت 550 تومن دو سه تا تبلت از 7 اینچ به بالا معرفی کن بتونم انتخاب کنم (بهیچوجه اشنایی با تبلت ندارم ولی گوشی اندرویدی دارم)
کارایی:
چرخیدن اینترنت (خیلی مهم بدون وای فای بدونم تو اینترنت بچرخم چون همجا وای فای نیس )
فیلم (720 بدون لگ بخش کنه)
بازی (قابلیت اجرای بازی روز داشته باشه)
ممنون
سلام
این تبلت چینی هستش و به سیمکارت خور و کار راه انداز هست ولی توقعات زیادی از آن نمی توان داشت
Aoson M71G 7 inch
قیمت حدود 450

onlinetab
30-09-2012, 23:44

دوربین داشته باشه
وای فای داشته باشه
باتری خوبی داشته باشه
ممنون

من به شما HYUNDAI S800 رو پیشنهاد میکنم
فیلم معرفی تبلت HYUNDAI S800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلم بررسی فارسی تبلت HYUNDAI S800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فروشگاه آنلاین تب.فروشگاه اختصاصی تبلت های هیوندای
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

onlinetab
30-09-2012, 23:45
مرسی
این سیم کارت میخوره؟
واسه مکالمه نمیخوام
میخوام اینترنت همیشه کنارم باشه.

دانگل 3G ساپورت میکنه

onlinetab
30-09-2012, 23:49
لام دوستان !

باطریشهم خوب باشه !
نهایت قیمت هم 700 تومن !

من به شما HYUNDAI A7HD رو پیشنهاد میدم
ویدئو هم در سایت موجوده

تبلت A7HD يكی از خوش ساخت ترين تبلت های ساخت شركت هيوندای كره می باشد كه در سال 2012 روانه بازار شده و تا اين تاريخ كم وزن ترين و نازكترين تبلت 7 اينچي در دنيا لقب گرفته است. طراحی استثنائی اين دستگاه به همراه بدنه سبك و مقاوم از آلياژ های منيزيم و آلومينيم لذت كار با آن را دو چندان می نمايد و با ضخامت 9.8 ميلی متر و وزن 270 گرم در بين تبلت های 7 اينچی بازار خود نمايی می نمايد.
صفحه نمايش اين دستگاه با رزولوشن 600*1024 با 178ppi و تكنولوژی IPS و از نوع WLED می باشد كه با زاويه ديد 180 درجه استفاده از اين تبلت را لذت بخش تر می نمايد . در تست های انجام شده اين تبلت صفحه نمايش پر نورتری نسبت به رقيبان خود از جمله آيپد 3 داشته و در نهايت يك كيفيت منحصر به فرد برای علاقه مندان به نت گردی و بازی ها و فيلمهایHD فراهم می كند.

اين تبلت از يك پردازنده قدرتمند 1.5GHZ از نوع A10 و گرافیک Mali 400 بهره می برد و در كنار اين دو، يك حافظه رم 1GBاز نوع DDR3 پشتيبان خوبی برای استفاده بدون دغدغه جهت بازی هایHD و كار های سنگين با اين تبلت می باشد . ظرفيت حافظه اين دستگاه 8GB بوده كه با حافظه جانبی امكان افزايش تا 32GB را دارا می باشد.

در بالای دستگاه از سمت راست به چپ كليد های خروج ، تنظيم صدا و خاموش / روشن وجود دارد و در سمت چپ به ترتيب پورت USB ،HDMI و محل اتصال شارژر قرار گرفته است . شما همزمان از پورت USB می توانيد به عنوان اتصال OTG نيز بهره ببريد.نكته بسيار جالب در رابطه با پورت HDMI اين تبلت خروجي با رزولوشن 3840*2160 می باشد كه تصوير خيره كننده ای را جهت نمايش محياء می سازد.
محل اتصال هدفون در سمت راست دستگاه و ميكروفون و ورودی حافظه جانبی در پايين تبلت تعبيه شده است.

اين تبلت از سيستم عامل آندرويد نسخه 4 يا همان بستني حصيری بهره می برد كه بسيار در عملكرد بهتر آن موثر می باشد. همچنين يك باطری 3400 ميلي آمپري امكان كار در حدود 6 ساعت به صورت مداوم و 72 ساعت به صورت استند بای را فراهم مي كند.دوربین وب کم نیز جهت ارتباط تصویری در جلو آن تعبیه شده است.

ضخامت و وزن بسيار كم
صفحه نمايش فوق العاده و با كيفيت
سخت افزاری قوی جهت نمايش انواع بازی و فيلم

باطری معمولی
نداشتن سوكت 3.5 ميليمتری صدا

hamed1987
03-10-2012, 08:37
یه سوالی دارم ممنم خیلی وقته مشتاقم اینو بگیرم ولی گارنتی رسمی نیومده بود براش که امروز در سایت شرکت هماهنگ دیدم وارد کرده با قیمت 995 تومن
می خواستم مشکلاتشو بهم بگی چون خیلی به نظر قوی میاد و من کلا 7 اینچ رو خیلی ترجیح میدم یه سری مشکلاتی مثل لق بودن ال سی دی رو دقیق میتونی توضیح بدین ممنونم

و اینکه نظرتون در موردASUS Eee Pad MeMO ME171 چیه؟

ANDROYD3
03-10-2012, 19:22
یه سوالی دارم ممنم خیلی وقته مشتاقم اینو بگیرم ولی گارنتی رسمی نیومده بود براش که امروز در سایت شرکت هماهنگ دیدم وارد کرده با قیمت 995 تومن
می خواستم مشکلاتشو بهم بگی چون خیلی به نظر قوی میاد و من کلا 7 اینچ رو خیلی ترجیح میدم یه سری مشکلاتی مثل لق بودن ال سی دی رو دقیق میتونی توضیح بدین ممنونم

و اینکه نظرتون در موردASUS Eee Pad MeMO ME171 چیه؟

ببخشید کدوم مدل رو می فرمایید؟
مدل جدید و بهترین نیست ولی خیلی بد موقع ارائه شده چون الان کمتر کسی پیدا میشه که نکسوس که حمایت مخصوص گوگل رو داره رو ول کنه و ممو بگیره
ولی تبلت خوب و کار راه اندازی هست .
من بهتون نکسوس رو پیشنهاد میدم

saadatpor
05-10-2012, 13:06
سلام امروز دیجی کالا نکسوز 7 رو اورد با قیمت یک ملیون صد تومان :42:
ما رو باش هفت صد تومان نگرفتیم دوستان گفتن دلار گرون میشه ما گوش نکردیم

mohmrg
05-10-2012, 17:26
سلام امروز دیجی کالا نکسوز 7 رو اورد با قیمت یک ملیون صد تومان :42:
ما رو باش هفت صد تومان نگرفتیم دوستان گفتن دلار گرون میشه ما گوش نکردیم

دوست عزیز 3 روزه که اورده روز اول یعنی 3 شنبه 950 میفروخت روز دوم 1090 روز سوم و امروز 1150
من از خرید منصرف شدم مدل های جدید در راهه(3 ماه دیگه!)

samasara
05-10-2012, 19:05
یه سوال داشتم !!

من دنبال وسیله ای هستم که به شه با اون راحت pdf ها روخواند اما پول خیلی زیادی ندارم... یه چیزی باشه که بشه از درد سر pdf خوانی کامپیوتر خانگیم راحت کنه شما چی رو معرفی می کنید قیمت برام مهمه که پایین باشه نه می خوام برم به اینترنت نه می خوام بازی کنم ولی می خوام فارسی و عکس رو ساپورت کنه... شما چی رو معرفی می کنید؟؟
در ضمن این تبلت هایی که تلوزین به عنوان تبلت ایرانی معرفی می کنه کسی با هاش کار کرده قیمتی دارین ....

arian-sr599
06-10-2012, 18:03
سلام
من بین ۲ مدل موندم
اول بگم قصد خرید گالاکسی اس ۳ داشتم اما چون صفحه برام مهمه(بزرگیش) و تبلت هم خیلی بکارم میاد تصمیم گرفتم برم سراغ تبلت. بین p6800 7.7 و galaxy tab2 p3100 7.0 موندم
از طرفی ۷.۷ صفحه اش AMOLED هست و امکانات بهتری داره تقریبا و از طرفی چون میخوام تلفنم هم باشه میگم ۷اینچی اندازش مناسب تره!
۷.۷ ۱۴۵۰قیمت دارم و ۷.۰رو ۱۰۵۰ .هردو هم با کیف چرمی اصل سامسونگ هست(۵۰تومنه)
شما کدومو پیشنهاد میکنید برای من؟ و چرا؟ و اینکه با هر هندزفری بلوتوثی میتونم استفادش کنم دیگه؟
ممنون

arian-sr599
06-10-2012, 18:08
یه سوال داشتم !!

من دنبال وسیله ای هستم که به شه با اون راحت pdf ها روخواند اما پول خیلی زیادی ندارم... یه چیزی باشه که بشه از درد سر pdf خوانی کامپیوتر خانگیم راحت کنه شما چی رو معرفی می کنید قیمت برام مهمه که پایین باشه نه می خوام برم به اینترنت نه می خوام بازی کنم ولی می خوام فارسی و عکس رو ساپورت کنه... شما چی رو معرفی می کنید؟؟
در ضمن این تبلت هایی که تلوزین به عنوان تبلت ایرانی معرفی می کنه کسی با هاش کار کرده قیمتی دارین ....
با توجه به مصرفی که فرمودید و قیمت پایین بنظر نمیرسه بیش از۵۰۰تومن هزینه کردن منطقی باشه. ایکاش محدوده قیمت هم می گفتین اما من بشما این مدل رو پیشنهاد می کنم:
Innovel I701S

مشخصات کلی:- وزن 310 گرم
پردازنده:ARM Rockchip 2906 Cortex A8 1.0GHz
دیسک درایو:حافظه داخلی 4 GB
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7.0 اینچ
امکانات:WiFi - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - USB - HDMI
سایر مشخصات:Google Android نسخه‌ی 4.0 (Ice Cream Sandwich) - کارکرد باتری جست و جو در اینترنت با Wi-Fi، دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی تا 5.5 ساعت

قیمت: ۴۲۵تومن با یکسال گارانتی

تصاویر:

samasara
07-10-2012, 22:40
حقیقتش دیگه بخوام خودم رو بکشم می تونم 500 تومن جور کنم اما من قبلا یه نوع پاکت پی سی از Compaq داستم که به علت هایی خواستم یه لینوکس روش نصب کنم اما لینوکس یکم پیشرفته بود پردازنده ی پاکتم رو سوزوند خواستم یه چیزی مثل اون بگیریم دیدم حداقل باید 800 تومان بدم بی خیالش شدم گفتم فقط یه چیزی باشه که فقط همون pdf ها رو بخونه !!!!!!! اما اینی که شما معرفی کردید یکم وسوسه کنندست !!! باز م ممنون!

mehryar1973
08-10-2012, 07:05
حقیقتش دیگه بخوام خودم رو بکشم می تونم 500 تومن جور کنم اما من قبلا یه نوع پاکت پی سی از Compaq داستم که به علت هایی خواستم یه لینوکس روش نصب کنم اما لینوکس یکم پیشرفته بود پردازنده ی پاکتم رو سوزوند خواستم یه چیزی مثل اون بگیریم دیدم حداقل باید 800 تومان بدم بی خیالش شدم گفتم فقط یه چیزی باشه که فقط همون pdf ها رو بخونه !!!!!!! اما اینی که شما معرفی کردید یکم وسوسه کنندست !!! باز م ممنون!

سلام
کتابخوان های آمازون هم قیمت پایینی دارند ولی الان با وضعیت قیمت ها دیگه نمیدونم قیمتشون چقدر شده

hamidfx
08-10-2012, 08:41
دوستان یه ایبوک ریدر امازون گفتم برام از امریکا بگیرن همین مدل paperwhite ولی طرف یه تبلت kindle fire hd 16gb گرفت فرستاد ! امروز فردا میرسه دستم , میخوام بفروشمش , تحویل حضوری تهران , قیمت هم به قیمت روز نکسوز 7 چون از نظر دلاری یک قیمت هستن , اینجوری هم که توی ریویو ها اومده از نظر شفافیت تصویر , حتی سی پی یو با اینکه دو هسته ایه عملکردش از نکسوز 7 بهتر هست , وایفایش هم حتی از ایپد قوی تره چون دوتا انتن داره .

WOLF PACK
08-10-2012, 11:12
دوستان الان SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 چند شده؟

hamidrezavictor
08-10-2012, 11:24

الان مدل 16 گیگش 1900 شده

roxan
09-10-2012, 10:57
الان تبلت های شرکت لنوو در ایران موجود هستند یا نه ؟! (چون یک لپ تاپ لنوو دارم از کیفیتش راضی هستم ،)

hamidrezavictor
09-10-2012, 11:56

جدیدترین قیمت 16 گیگش 1800

hamed1987
09-10-2012, 23:59
من هم خیلی از تبلت گلکسی تب 7.7 خوشم اوومد مخصوصا از صفحه نمایشش که این جور صفحات واقعا خیلی کم هستند تو بازار تبلت ها

فقط یه سوالی داشتم

اینکه پردازنده 4 هسته ای در عمل و در حال حاضر چقدر کاربرد داره که که این تبلت با داشتن دو هسته در کاربرد اون عمل لگ داشته باشه

(البته متاسفانه سامسونگ در کاری ناباورانه اعلام کرد که جیلی بیلی برای این مدل عرضه نمشیه البته کوکر ها ظاهرا اندروید نکسوس 7 رو برای این مدل پورت کردند )

lllpixielll
11-10-2012, 08:20
دوستان راهنمایی کنید برای خرید تبلتی که بتونم باهاش راحت فیلم ببینم و کتاب بخونم
زیاد اهل بازی نیستم و بیشتر فیلم دیدن واسم مهم هست!! که اونم به نرم افزار و حافظه و ... بستگی داره
قیمت هم تا 1500 مشکلی ندارم!
خودم آیپد 2 (اگر آک گیر بیاد - البته IOS هست) و ایسوس تی اف 300 (بدون داک‏...با داک میشه لبتاپ ) رو در نظر دارم
در ضمن بیشتر تمایل دارم اندروید باشه!

ممنون از وقتی که میذارید.

amir2011
12-10-2012, 22:13
دوستان به نظرتون اين دوتا تبلت چجورين ؟ قيمتاشون حدود 400 در مياد
Ainol NOVO 7 Tornado
Ramos W17PRO

lllpixielll
13-10-2012, 05:55
دوستان راهنمایی کنید برای خرید تبلتی که بتونم باهاش راحت فیلم ببینم و کتاب بخونم
زیاد اهل بازی نیستم و بیشتر فیلم دیدن واسم مهم هست!! که اونم به نرم افزار و حافظه و ... بستگی داره
قیمت هم تا 1500 مشکلی ندارم!
خودم آیپد 2 (اگر آک گیر بیاد - البته IOS هست) و ایسوس تی اف 300 (بدون داک‏...با داک میشه لبتاپ ) رو در نظر دارم
در ضمن بیشتر تمایل دارم اندروید باشه!

ممنون از وقتی که میذارید.

کسی اینجا نیست؟!!!!!!!

saver
17-10-2012, 11:54
سلام یه تبلت با عمق رنگ مشکی مناسب با قیمت مناسب بهم معرفی کنید
یعنی مشکیش مشکی باشه نه خاکستری !

pooria_googooli
17-10-2012, 22:09
سلام
دوستان عزیز من قصد خرید تبلتی از امریکا دارم با هزینه ی کمتر از 500 دلار
تبلتی با قابلیت تماس تلفنی و انجام کار های محاسباتی که تا حدودی بتونه در حد یک لپ تاپ کار کنه خودم galaxy note n8000 را پیدا کردم ولی به خاطر صفحه ی 10.1 قیمتش 650 دلار هستش
می خواستم ببینم کسی از دوستان تبلتی در حد n8000 با قیمت کمتر سراغ داره اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

camry
18-10-2012, 18:44
سلام دوستان یه تبلت میخواستم تو رنج حداکثر حداکثر 500 تومن
کارمم فقط pdf و وب گردی و بعضا بازی
زیز نور آفتاب میخوام خوب جواب بده بیشتر واسه کارای دانشجویی میخوام

اگر ebook هم تو این رنج هست حتما خبر بدین
ممنون

khashayar7206
18-10-2012, 21:43
سلام
دوستان عزیز من قصد خرید تبلتی از امریکا دارم با هزینه ی کمتر از 500 دلار
تبلتی با قابلیت تماس تلفنی و انجام کار های محاسباتی که تا حدودی بتونه در حد یک لپ تاپ کار کنه خودم galaxy note n8000 را پیدا کردم ولی به خاطر صفحه ی 10.1 قیمتش 650 دلار هستش
می خواستم ببینم کسی از دوستان تبلتی در حد n8000 با قیمت کمتر سراغ داره اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

پیشنهاد من Asus Memo Pad هست

خودم 3 هفته پیش از بازار موبایل 1080000 با گارانتی شرکت یاس خریدم
شرکت یاس حدود 1 ماهه که این تبلتو وارد کرده

و اونطوری که من تحقیق کردم قیمت این تبلت حدود 600 دلار هست
به نظر من قیمت 1080000 برای 600 دلار معقولانه هست.
ولی فعلا من خبر ندارم که این گرونی دلار تاثیری داشته رو قیمتا یا نه

nayebmirza
19-10-2012, 01:09
یک دستگاه گلکسی تب 2 7 اینچی که یک ماه پیش خریدم با قیمت بسیار عالی با مشخصات زیر به فروش میرسد

11 ماه گارانتی ماکروتل( با ضمانت نامه اصلی)

بدون کوچکترین خش یا خط با 2 هفته کارکرد واقعی

با نصب کلیه برنامه ها (6گیگ برنامه بسیار مفید بازیهای روز دنیا) و یک دی وی دی کامل اندروید

همراه یک کیف اصلی سامسونگ به قیمت 60هزار تومان

به همراه صفحه خش گیر به قیمت 25 هزار تومان

این گوشی با هزینه 20 هزار تومان روت شده است

مشخصات تبلت در لینک زیر

به دلیل نیاز شدید به پول به فروش میرود با قیمت بسیار عالی

قیمت آکبند در بازار بدون کیف یا خش گیر یا برنامه 1350000 (یک میلیون و سیصدو پنجاه هزار)
با مشتری واقعی راه میام

پیغام بدهید
مهلت فروش تا یک هفته
شماره تماس (فقط اس ام اس) برای قیمت
09355207217

topoly1000
19-10-2012, 22:01
سلام.
دنبال یه تبلتی میگردم که پورت usb داشته باشه.سیم کارت خور باشه .مکالمه معمولی و ویدیو کنفرانس هم قابلیت داشته باشه

فارسی ساپورت و اندروید (( هزینه اصلا مهم نیست ))

یکی از دوستانم گلسی نوت n8000 -32g سام رو معرفی کرد .

شما دوستان گزینه بهتری سراغ دارید ؟

راستی همین مدل اگر اطلاعات روی فلش باشه . با وصل به لپتاب قابل استفاده است ؟

بازه هم راستی : این گونه تبلت ها از HDD اکسترنال هم ساپورت میکنه ؟