PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

khashayar7206
10-02-2012, 13:34
سلام دوستان خوب و اساتید بزرگوار!یک سوال مهم داشتم و اون هم اینکه من دنبال یک تبلت قدرتمند میگردم که بتونه برام جای گوشی و نوت بوک و دوربین رو بگیره!به هر حال هرچقدر هزینش باشه میپردازم! اما میخوام طوری باشه که کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی و بازی های قدرتمند سال ۲۰۱۲ رو تحمل کنه و بشه باهاش اگر تماس نگرفت پیام داد و دارای دوربین با کیفیت باشه!به هر حال میدونم تبلت ها درایو ندارن اما میشه یک درایو نوری اکسترنال نصب کرد راشون تا بشه کار های مورد نظر رو انججام بدن؟اصلاً تبلتی هست که همچین قدرتی داشته باشه؟من کاری به ویندوز یا اندروید یای ... ندارم!با هر سیستمی که باشه مشکلی نیست,فقط خواستم بگم اگر همچین مدلی هست معررفی کنید!با تشکر صمیمانه

داداش خیلی تخیلت قویه

فرض کنید به آی پد درایو نوری اکسترنال وصل بشه:31:

اگه همچین چیزی می خوای که امکانات بالا رو داشته باشه
باید به یکی از کمپانی های بزرگ سفارش بدی

ولی در ضمینه پردازنده و قدرت تبلت می تونم کمکت کنم
تبلت های 4 هسته ای می تونن تو این ضمینه ی گرافیکی و گیم های خفن گزینه ی خوبی باشن

mohandes e ekhraji
10-02-2012, 14:13
داداش خیلی تخیلت قویه

فرض کنید به آی پد درایو نوری اکسترنال وصل بشه:31:

اگه همچین چیزی می خوای که امکانات بالا رو داشته باشه
باید به یکی از کمپانی های بزرگ سفارش بدی

ولی در ضمینه پردازنده و قدرت تبلت می تونم کمکت کنم
تبلت های 4 هسته ای می تونن تو این ضمینه ی گرافیکی و گیم های خفن گزینه ی خوبی باشن
دوست عزیز با توجه به این که میگی ۴هسته ای از لحاظ گرافیکی قوی هست شما چه گزینه هایی رو پیشنهاد میکنی؟یعنی خاصیت دیتا نداره؟سیم کارت نمیخوره؟میشه ۱ توضیحی بدی متشکر میشم:11:

mrmostafa
10-02-2012, 16:50
دوست عزیز با توجه به این که میگی ۴هسته ای از لحاظ گرافیکی قوی هست شما چه گزینه هایی رو پیشنهاد میکنی؟یعنی خاصیت دیتا نداره؟سیم کارت نمیخوره؟میشه ۱ توضیحی بدی متشکر میشم:11:

دوست عزیز 4 هسته ای سیم کارت خور نداریم در بازار ایارن تبلت ها تنوع کمی دارند فعلا. ضمن اینکه ایسوس به کل سیم کارت خود نداره حتی 4 هسته ای که زده البته به درد ایارن نمیخورن چون هر جای دنیا شما با همون وای فای میتونی به اینرتنت پرسرعت بی سیم وصل بشی استفاده کنی. من هارد و فلش و وسابل دیکه رو وصل کردم به همین سامسونگ گالاکسی جواب میده. حتی خود سامسونگ هاب usb با 4 تا پورت زده برای تبلت هاش یعنی جواب میده ولی درایو نوری رو امتحان نکردم. ضمن اینکه ساپورت هم بکنه سیستم عامل ها بیشتر اندرویدهستن باید برنامه رایت وجود داشته باشه. آخه الان دیگه از دی وی دی که زیاد استفاده نمیشه هر کسی 3 الی 4 تا فلش تو جیبش داره.

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

دوستان خرید تبلت رو از مرز عراق توصیه میکنید؟؟ آیا جنس های اونجا تقلب هست یا واقعا برندها واقعی هستند. مثلا سامسونگ برند تقلب هم داره؟؟؟

mohandes e ekhraji
10-02-2012, 17:12
دوست عزیز 4 هسته ای سیم کارت خور نداریم در بازار ایارن تبلت ها تنوع کمی دارند فعلا. ضمن اینکه ایسوس به کل سیم کارت خود نداره حتی 4 هسته ای که زده البته به درد ایارن نمیخورن چون هر جای دنیا شما با همون وای فای میتونی به اینرتنت پرسرعت بی سیم وصل بشی استفاده کنی. من هارد و فلش و وسابل دیکه رو وصل کردم به همین سامسونگ گالاکسی جواب میده. حتی خود سامسونگ هاب usb با 4 تا پورت زده برای تبلت هاش یعنی جواب میده ولی درایو نوری رو امتحان نکردم. ضمن اینکه ساپورت هم بکنه سیستم عامل ها بیشتر اندرویدهستن باید برنامه رایت وجود داشته باشه. آخه الان دیگه از دی وی دی که زیاد استفاده نمیشه هر کسی 3 الی 4 تا فلش تو جیبش داره.

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

دوستان خرید تبلت رو از مرز عراق توصیه میکنید؟؟ آیا جنس های اونجا تقلب هست یا واقعا برندها واقعی هستند. مثلا سامسونگ برند تقلب هم داره؟؟؟
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت!ولی منظور شما رو کامل نفهمیدم!یعنی تبلت ها درایو نوری اکسترنال نمیخوره؟پ بااین اوصاف باید رفت دنبال ویندوز دارها!کلاً میشه سیستم عامل تبلت رو عوض کرد؟اصلاً تبلتی هست که از طریق فلش یا درایو برنامه های سنگین و بازی های سنگین رو ساپورت کنه؟حالا سیم کارت خور بودنش زیاد مهم نیست

khashayar7206
10-02-2012, 18:47
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت!ولی منظور شما رو کامل نفهمیدم!یعنی تبلت ها درایو نوری اکسترنال نمیخوره؟پ بااین اوصاف باید رفت دنبال ویندوز دارها!کلاً میشه سیستم عامل تبلت رو عوض کرد؟اصلاً تبلتی هست که از طریق فلش یا درایو برنامه های سنگین و بازی های سنگین رو ساپورت کنه؟حالا سیم کارت خور بودنش زیاد مهم نیست

والا من که تا حالا نه شنیدم و نه دیدم که تبلتی از درایو نوری اکسترنال پشتیبانی کنه
دوما سیستم عامل ویندوز 7 بر روی تبلت ها پر از مشکل و ایراد هست
کارشناس ها هم گفتن که سیستم عامل ویندوز 7 بر روی تبلت ها اصلا مخصوص تبلت نیست
اگه می خوای تبلت ویندوز دار بخری باید صبر کنی تا ویندوز 8 بیاد
چون مخصوص تبلت طراحی شده که میتونه سیستم عامل قدرتمندی هم باشه

سوما تبلتی که سیم کارت ساپورت کنه نمیتونه تبلت کاملی باشه
اگه دقت کرده باشی فقط برند های نا معتبر در عرصه تبلت ها میان این کارو می کنن
اون گوشی هست که طرح و سایز تبلت میزنن که سیم کارت هم می خوره
مثلا htc flayer یا galaxy tab که 7 اینچ اندازه دارن و سیستم عاملشون هم برای گوشی هست نه تبلت

ولی htc تازگی ها یه گوشی زده که هنوز وارد بازار جهانی نشده
این گوشی که اسمش ZETA هست پردازنده 4 هسته ای nvidia tegra3 داره و 2.5 GH سرعت پردازندش هست.
صفحه نمایشش هم 4.5 اینچ هست.و یه چیز دیگه
سیستم عاملش هم آندروید 4 ice cream sandwich هست. که این سیستم عامل آخرین نسخه سیستم عامل آندروید برای تبلت هاست.
شاید این گزینه ای هست که دنبالش می گردی
ولی خیلی مونده تا عرضه بشه

HTC Zeta

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات عموميوضعيت : بزودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاريخ ارائه :

باند : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
ابعاد : 9.8x60.9x109.8 ميليمتر
وزن : 146 گرم
رنگ بندي : مشکی
فرم : ساده
مشخصات صفحه نمايشنوع صفحه نمايش :

تعداد رنگ قابل نمايش : 16 میلیون رنگ
رزولوشن : 720x1280 پيکسل
سايز : 4.5 اينچ
صفحه لمسي : دارد
قابليت autorotate : دارد
مشخصات صداي گوشينوع زنگ : پلی فونیک
قابليت پخش موزيک : دارد
قرار دادن mp3 بجاي زنگ : دارد
فرمت هاي قابل پخش صوتي : MP3/eAAC+/WMA/WAV
فرمت هاي قابل پخش تصويري : MP4/H.263/H.264/WMV
مشخصات حافظهدفتر تلفن : نا محدود
حافظه داخلي : 32 گيگابايت
درگاه کارت حافظه :

حافظه RAM : 1 گيگابايت
ديتا و اينترنتپورت : microUSB v2.0
اينفرارد : ندارد
بلوتوث : دارد
GPRS : دارد
EDGE : دارد
HSCSD : ندارد
3G : HSDPA
شبکه بي سيم : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
WAP : دارد
xHTML : دارد
HTML : دارد
ارسال پيام : SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email
مشخصات دوربيندوربين : 8 مگاپیکسل
رزولشن عکس : 3264x2448 پيکسل
فوکوس اتوماتيک : دارد
بزرگنمايي اپتيکال : ندارد
بزرگنمايي ديجيتال : ندارد
حالت ماکرو :

تشخيص چهره : دارد
تشخيص لبخند : دارد
فلاش : Dual LED
فيلم برداري : دارد
کيفيت فيلم برداري : 1080p
دوربين دوم : دارد
کاهش قرمزي چشم :

Geo-Tagging : دارد
پانوراما : ندارد
لرزشگير دست :

موارد ديگر : - دوربین دوم 1.3 مگاپیکسلی
امکاناتسيستم عامل : Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
GPS : AGPS
راديو : FM با RDS
ضبط صدا : دارد
شماره گير صوتي : دارد
فرمان صوتي : دارد
منشي تلفن : ندارد
خروجي هدفون : پورت 3.5 میلیمتری
آي فون : دارد
----H :

push to talk : ندارد
ويرايشگر آفيس : دارد
نمايش فايلهاي آفيس : دارد
نمايش پي دي اف : دارد
Turn to mute :

Java : دارد
Motion Sensor :

خروجي TV :

موارد دیگر : - Beats headset
- قطب نمای دیجیتال
- دارای 2 میکروفون
- پردازنده Quad-core 2.5 GHz processor, APQ 8064 procesor
مشخصات باتريباتري : Standard battery, Li-Ion 1830 mAh
زمان مکالمه :

زمان جانشين :

و اما در مورد قدرتمند ترین پردازنده و گرافیک برای تبلت ها که می خواستی بدونی چه پردازنده ای میتونه بازی های خفن رو اجرا کنه

بدون شک این پردازنده هست

nvidia Tegra3 Quad Core

این پردازنده بر روی اون گوشی htc zeta هم هست.
همچنین تبلت هایی که این مشخصات رو دارن میشه از Asus Trasformer Prime و Asus MeMo 370T نام برد.

اینم مشخصات این پردازنده

نوشته شده توسط alex_pk [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب یه سری بحث و های در مورد 4 هسته ای بودنش و اینکه گوشی قابلیت این رو نداره که از همه قدرت سی پی یو استفاده کنه و....به وجود اومده
من یه سری توضیحاتی بدم ؛
(برای دیدن تصویر بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید)

تگرا 3 در فوریه در کنگره جهانی موبایل با کد نیم Kal-El معرفی شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات Tegra 3 :

Asus Transformer 2 دارای پردازنده تگرا 3 یعنی جزو اولین تبلت های 4 هسته ای اندروید،
و مطمئنا سال آینده باز هم تبلت های 4 هسته ای وارد بازار میشن.

در مورد Tegra 3 ، با تکنولوژی vSMP میشه این پردازنده رو 5 هسته در نظر گرفت ، 4 تا هسته اصلی یکی هم برای کارهای پایه مثل گوش کردن موزیک و....
اون 4 هسته فقط زمان هایی که بهشون نیازه ازشون استفاده میشه ، یعنی اگر به پردازش نیاز باشه هسته ها وارد عمل میشن و قدرت پردازش رو بالا میبرن
و و وقتی نیاز نباشه بهشون وارد عمل نمیشن و کاملا خاموش میشن.

خوب این هسته 5 ام یه روش مبتکرانه است ، که باعث میشه مصرف باتری در زمانی که از تمام قدرت پردازنده استفاده نمیشه به شدت کاهش پیدا کنه
و وقتی که بهشون نیازه عملکردشون فوق العاده است
مثل تگرا 2 زمانی که تازه رونمایی شده بود ، یعنی نه تنها روی قدرت تگرا 3 کار شده و فوق العاده بهبود یافته بلکه رو مصرف باتری هم کار شده و بهره وری رو افزایش میده.
یعنی استفاده از منابع کمتر و کارایی بهتر.

در مقایسه ی سرعت هم Tegra 3 با سرعت دو برابر توانسته رقبا رو شکست بده،
ولی یکی از مسائل مهمی که ممکنه در رابطه باهاش اختلاف باشه ، گیم هاست.
جدای از نرخ فریم سریعتر و گیم پلی نرم تر و...قابلیت های Tegra 3 این امکان رو به توسعه دهنده های بازی میده
که ساخت بازی هایی برای 4 هسته ای ها رو در نظر داشته باشن ،مثلا اضافه کردن ویژگی ها و افکت ها که اگه غیر این باشه کوتاهی در پشتیبانی تلقی میشه.

این تصاویر زیبا از بعضی صحنه های بازی ها رو ببینید ، اون دو تصویر اخر هم که موتور سرواریه اسمش Riptide GP
افکت ها و ویژگی ها رو دقت کنید ، مثلا انعکاس آب بارون و صحنه های انفجار مصلما نیاز به قدرت پردازش بالایی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و خبر خوب برای گیمر ها و فن های 3D اینه که Tegra 3 از گیم کنترولر ها هم پشتیبانی می کنه،
PS3
XBOX 360
Wii
یعنی می تونید مستقیما دستگاه رو به تی وی یا مانیتور وصل کنید و با کنترولر ، بازی رو تو صفحه بزرگ بازی کنید!
و اگه تی وی تون 3D باشه و فایل 3D هم داشته باشید ، با کابل HDMI 1.4 می تونید تصویر 3D رو تو تی وی تون داشته باشید.

انویدیا ادعا کرده که Tegra 3 در حد پی سی های دسکتاپ و با GPU :12 Core GeForce GPU عملا گوشی های موبایل رو به یک کنسول بازی با کیفیت بسیار بالا تبدیل می کنه

هنوز زمان خیلی زیادی از عرضه Tegra 2 نگذشته که Tegra 3 معرفی شده که حداقل 5 برابر عملکرد بهتری داره ، و چیزی که باعث خوشحالی علاقه مندان اندروید شده ، افزایش عمر باتریه.
انویدیا قصد داره هر سال مدل جدیدی رو ارائه بده که در هر سری عملرد بهتر میشه
در تصویر زیر مشخصه که طی سال های 2013 و 2014 و2015 به ترتیب وین ، لوگان و استارک با عملکرد بهتر معرفی خواهند شد

به این میگن غول

دیگه فکر نمیکنم با این توضیحات سوالی مونده باشه
اگه مونده بپرس

mrmostafa
10-02-2012, 20:06

من نگفتم نمیشه گفتم که باید امتحان کنی ولی نمیدونم اندروید برنامه رایت داشته باشه یا نه. سراغ ویندوز نرو چون بارها تو سایت های مهم گفته شده که ویندوز 7 به درد تبلت نمیخوره. ویندوز 8 هم که باید صبر کنی حالا حالاها. ولی شما باید بری تو انجمن های تبلت سوال بپرسی ببینی ساپورت میکنه یا نه. ولی برای بازی مشکل نداره. تبلت هنوز جا داره به جای برسه که به کل جای لپ تاپ ها رو بگیره. ولی برای کتارهای روزانه و بازی های رایج مخصوص سیستم عامل خودش مشکلی نداره.

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

والا من که تا حالا نه شنیدم و نه دیدم که تبلتی از درایو نوری اکسترنال پشتیبانی کنه
دوما سیستم عامل ویندوز 7 بر روی تبلت ها پر از مشکل و ایراد هست
کارشناس ها هم گفتن که سیستم عامل ویندوز 7 بر روی تبلت ها اصلا مخصوص تبلت نیست
اگه می خوای تبلت ویندوز دار بخری باید صبر کنی تا ویندوز 8 بیاد
چون مخصوص تبلت طراحی شده که میتونه سیستم عامل قدرتمندی هم باشه

سوما تبلتی که سیم کارت ساپورت کنه نمیتونه تبلت کاملی باشه
اگه دقت کرده باشی فقط برند های نا معتبر در عرصه تبلت ها میان این کارو می کنن
اون گوشی هست که طرح و سایز تبلت میزنن که سیم کارت هم می خوره
مثلا htc flayer یا galaxy tab که 7 اینچ اندازه دارن و سیستم عاملشون هم برای گوشی هست نه تبلت

ولی htc تازگی ها یه گوشی زده که هنوز وارد بازار جهانی نشده
این گوشی که اسمش ZETA هست پردازنده 4 هسته ای nvidia tegra3 داره و 2.5 GH سرعت پردازندش هست.
صفحه نمایشش هم 4.5 اینچ هست.و یه چیز دیگه
سیستم عاملش هم آندروید 4 ice cream sandwich هست. که این سیستم عامل آخرین نسخه سیستم عامل آندروید برای تبلت هاست.
شاید این گزینه ای هست که دنبالش می گردی
ولی خیلی مونده تا عرضه بشه

[/I]

دوست عزیز اصلا این معیار شما درست نیستش. هیچ سایت معتبر هم این حرف رو نزده. یعنی چی سیم کارت بخوره معتبر نیستش. پس سامسونگ که غول بزرگی شده معتبر نیست؟؟ این همه تبلت زده همه سیم کارت خور. یا آی پد که اولین شرکتی بود که تبلت رو زنده کرد سیم کارت خور میزنه غیر معروف هستش؟؟؟ و خیلی تبلت های دیگه. ما لپ تاپ برند معروف هم داریم سیم کارت میخوره. شما میدونی سیم کارت برای چیه؟؟؟ سیم کارت برای حرف زدن نیست در اصل تبلت یا لپ تاپ های سیم کارت خور مودم 3G یا همون دانگل 3 جی دارن برای اینترنت نسل سوم و چهارم که برای کشورهای توسعه یافته راه افتاده. معبار شما کاملا نا صحیح هستش.

WAHED206
10-02-2012, 20:56
سلام میخواستم بپرسم تبلت هایی که فقط سیستم وای فای دارند چطوری می شود به انترنت وصل شد. لطفا برام توضیح بدبد

ata.royalfalcon
10-02-2012, 21:23
سلام میخواستم بپرسم تبلت هایی که فقط سیستم وای فای دارند چطوری می شود به انترنت وصل شد. لطفا برام توضیح بدبد

سلام
باید با استفاده از دستگاه هایی که اینترنت رو بصورت wi-fi پخش میکنند (مثل انواع مودم و روتر) به اینترنت متصل شوید . یا حتی میتونید بوسیله گوشی موبایلهایی که مجهز به wi-fi هستند ، اینترنت سیمکارت رو بصورت wi-fi پخش کنید تا تبلت بتواند به اینترنت متصل شود .

cartesiba
11-02-2012, 01:25
سلام من بین تبلت acer iconia a500 16g و lenovo ideapad k1 16g موندم به نظرتون کدوم بهتره تا بخرم راحت بشم؟ در حد همین 700 تومن پول دارم میگن انگار ایسر فیلم های فول اچ دی را نمیخونه اما لنوو میخونه کلا هرکسی از این 2 شناخت داره بگه لطفا

F R E E M A N
11-02-2012, 12:18
سلام من بین تبلت acer iconia a500 16g و lenovo ideapad k1 16g موندم به نظرتون کدوم بهتره تا بخرم راحت بشم؟ در حد همین 700 تومن پول دارم میگن انگار ایسر فیلم های فول اچ دی را نمیخونه اما لنوو میخونه کلا هرکسی از این 2 شناخت داره بگه لطفا
هر دو تبلت پردازنده tegra2 دارن و از لحاظ مشخصات تقریبا مشابه
لنوو باتری قویتری داره و صفحه نمایش 16m colors
ایسر پورت usb داره با اسپکرهای بهتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] et

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tablet

mrmostafa
11-02-2012, 12:41

دوست عزیز ایسر که درسته پخش نمیکنه مشکلاتی دارن کلا. ولی شما بهتر هست بری تو انجمن های تخصصی و در تاپیک مشاوره مربوط به همین تبلت ها یا کلوپ های بحث و راهنمایی و سوالات و اشکالات درباره این تبلت ها از کسایی که استفاده میکنن بپرسی تا به نتیجه بهتر برسی.

WAHED206
11-02-2012, 14:03
سلام .طریقه اتصال تبلت به انترنت بوسیله سیمکارت ایرانسل را برام توضیح بدبد.
یعنی از طریق گوشی موبایلم باید تبلت رو به انترنت متصل کنم(pc suiteاز راه ) یا اینکه سیمکارتو بوسیله یه راه دیگه به تبلت متصل کنم. جایی که من هستم فقط میشود با سیمکارت ایرانسل از طریق گوشی به انترنت متصل شد. مدل گوشی من نوکیاx6-00 است. ببخشید طولانی شد. بازم ازتون متشکرم که دارین راهنمایی ام میکنید.
میتوانید جوابو به ایمیلم ارسال کنید gandom1352@yahoo.com

ata.royalfalcon
11-02-2012, 17:17
سلام .طریقه اتصال تبلت به انترنت بوسیله سیمکارت ایرانسل را برام توضیح بدبد.
یعنی از طریق گوشی موبایلم باید تبلت رو به انترنت متصل کنم(pc suiteاز راه ) یا اینکه سیمکارتو بوسیله یه راه دیگه به تبلت متصل کنم. جایی که من هستم فقط میشود با سیمکارت ایرانسل از طریق گوشی به انترنت متصل شد. مدل گوشی من نوکیاx6-00 است. ببخشید طولانی شد. بازم ازتون متشکرم که دارین راهنمایی ام میکنید.
میتوانید جوابو به ایمیلم ارسال کنید gandom1352@yahoo.com

عزیز دلم
من مشخصات گوشی موبایلتون رو بررسی کردم . خوشبختانه گوشی شما مجهز به WLAN IEEE 802.11 b/g هست . بنابراین میتونید اینترنت سیمکارت ایرانسل رو از طریق wi-fi پخش کنید تا تبلت شما بدینوسیله به اینترنت متصل شود و نیازی به درآوردن سیمکارت یا کار دیگری نیست .

فقط گوشی موبایل شما نیازمند نرم افزاری هست که نمیدونم آیا بطور پیشفرض بر روی گوشی شما نصب هست یا خیر .
گوشی خودم که نوکیا هست و WLAN IEEE 802.11 b/g رو داره اینترنت سیمکارت رو بوسیله نرم افزار JoikuSpot به اشتراک میزارم .

اگر سیستم عامل گوشی شما سیمبین Series 60 v5.0 باشه نرم افزار زیر را که ساین شده هم هست دانلود و نصب کنید و پس از ریستارت گوشی نرم افزار را اجرا کنید تا اینترنت سیمکارت رو از طریق wi-fi پخش کند و سپس wi-fi تبلتتان را روشن کنید و اجازه دهید که شبکه های موجود را جستجو کند و اگر پیدا کرد آنرا انتخاب کنید تا متصل شود .

دانلود نرم افزار JoikuSpot . (claymore.persiangig.com/software/Joikusoft%20JoikuSpot%20Premium%20v2.50%20812%20S6 0v3%20S60v5%20SymbianOS9.x%20Signed-Full%5BRadsMs.com%5D.rar)

ممکنه تبلتتان چندین شبکه wi-fi رو پیدا کنه پس اونی رو انتخاب کنید که به اسم JoikuSpot هست .
نکته : فایل بصورت rar فشرده شده است پس فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و سپس نرم افزار را نصب کنید .

cartesiba
11-02-2012, 18:15
بازم ممنون اما در مورد لنوو چیزی نوشته نشده

m4jhooL
12-02-2012, 00:29
سلام
یه تبلت ارزون واسه نت و خرده کاری میخوام.
تبلت لندر رو دوستان تایید میکنید؟
این مدلش:
شما چی پیشنهاد میدین

Nocturne
12-02-2012, 05:10
اگه ممکنه تبلت 7.7 اینچی معرفی کنید به ترتیب قیمت (کم به زیاد) . ترجیحا حدود قیمتشم بگید

---------- Post added at 05:10 AM ---------- Previous post was at 05:08 AM ----------

+ بیشتر از این و کمتر از 10 دیگه چه سازهایی بود؟..

mamsana
12-02-2012, 08:25
البته تا تو دست نگیری متوجه نمیشی کیفیت صفحه نمایش و ایراداتی که داره ولی من در انجمن تخصصی دیدم و فروشگاه تبلت شاپ که تبلت های زیادی داره دیدم که سامسونگ بهتر بود خودشون هم از سامسونگ استفاده میکنند برای مدیریت سایتشون و گفت بین سامسونگ و موتورولا سامسونگ بهتره. چون خودم برای خریدن تبلت تک تک اینارو مورد بررسی قرار دادم. شما به خارج نگاه نکن. خارجی های خیلی چیزها براشون مهم نیست ضمن اینکه امکانات اونا با ما فرق داره. خود خارجی ها هم نعصب شدید به برند و محصولات خودشون دارن. الان شما نگاه کن حتی تو فیلم های روز دنیا تو دستشون موبایل های هوشمند خیلی کم هست اکثرا معمولیه. شما باید نیازهای خودت رو با توجه به امکانات کشورت ببینی و بخری استفاده کنی. اگه خارج بودیم منم دنبال سیم کارت خور نمیگشتم چون نیازی نیستش اونجا اینترنت های بی سیم رایگان سر تا سر کشورشون دارن و غیره

اون که آره!

اتفاقا یه فروم پیدا کردم، همه راجع به فریز کردن زایبورد میگفتن که هر یه ساعت یع بار هنگ میکنه و ریستارت میشه!!

احتمالا همون تب 8.9 بگیرم!:10:

ممنون از راهنماییت!:11:

arsecid
12-02-2012, 08:34
سلام دوستان
من می خوام یه تبلت هدیه برای برادرم بگیرم. نه می خوام خیلی گرون باشه و هم نمی خوام از نظر کارایی پایین باشه. راستش در مورد تبلت ها هم اطلاع خاصی ندارم. حتی نمی دونم تبلت های اپل بهترند یاسیستم های اندروید. ( اما فکر کنم اندروید بهتر باشه)
اگر میشه یه راهنمایی بکنید.

mrmostafa
12-02-2012, 10:22
سلام دوستان
من می خوام یه تبلت هدیه برای برادرم بگیرم. نه می خوام خیلی گرون باشه و هم نمی خوام از نظر کارایی پایین باشه. راستش در مورد تبلت ها هم اطلاع خاصی ندارم. حتی نمی دونم تبلت های اپل بهترند یاسیستم های اندروید. ( اما فکر کنم اندروید بهتر باشه)
اگر میشه یه راهنمایی بکنید.

دوست عزيز شما بايد انتظاراتت رو بگي و اينكه چقدر ميخواي هزينه كني؟؟؟ اگر مودم 3 جي مهم نيست برات (يعني سيمكارت خور نيست براي اينترنت) فقط با واي فاي ميتوني استفاده كني ايسوس هست كه خوبه قيمتش 690 هزار تومان هست. قيمت تبلت ها از 700 هست تا 1 ميليون. ولي سامسونگ امكاناتش خوبه براي فيلم و عكس و بازي و كتاب خواندن و اينترنت واقعا عاليه چون من خودم خيلي حساس بودم و وسواس داشتم ديگه همين رو انتخاب كردم چون بيشتر از اين وسواس داشتن هم آخر چيز بد گير آدم مياد. تبلت سامسونگ 8.9 اينچ هست كه عاليه قيمتش 920 هزار تومان با گارانتي اصلي. ولي بايد ببينين سايز صفحه چي مهمه براتون. اگر سايز 7 اينچ مشكلي ندارين يكي 7 پلاس هست 898000 تومان و گلاكسي تب 7 اينچ هم 665000 تومان هست. بستگي به خود شما داره چي بخواي. سايت tabletshop.ir برو اونجا مشخصات با قيمتش هست. تبلت ارزان قيمت آركوس يا ويوسونيك هم هست كه زياد كيفيت خوبي ندارن اونارم داخل همين سايت هست ببين.
موفق باشي

khashayar7206
12-02-2012, 10:37
دوست عزيز شما بايد انتظاراتت رو بگي و اينكه چقدر ميخواي هزينه كني؟؟؟ اگر مودم 3 جي مهم نيست برات (يعني سيمكارت خور نيست براي اينترنت) فقط با واي فاي ميتوني استفاده كني ايسوس هست كه خوبه قيمتش 690 هزار تومان هست. قيمت تبلت ها از 700 هست تا 1 ميليون. ولي سامسونگ امكاناتش خوبه براي فيلم و عكس و بازي و كتاب خواندن و اينترنت واقعا عاليه چون من خودم خيلي حساس بودم و وسواس داشتم ديگه همين رو انتخاب كردم چون بيشتر از اين وسواس داشتن هم آخر چيز بد گير آدم مياد. تبلت سامسونگ 8.9 اينچ هست كه عاليه قيمتش 920 هزار تومان با گارانتي اصلي. ولي بايد ببينين سايز صفحه چي مهمه براتون. اگر سايز 7 اينچ مشكلي ندارين يكي 7 پلاس هست 898000 تومان و گلاكسي تب 7 اينچ هم 665000 تومان هست. بستگي به خود شما داره چي بخواي. سايت tabletshop.ir برو اونجا مشخصات با قيمتش هست. تبلت ارزان قيمت آركوس يا ويوسونيك هم هست كه زياد كيفيت خوبي ندارن اونارم داخل همين سايت هست ببين.
موفق باشي

مصطفی جان میشه بگی کدوم مدل ایسوس 690 هست؟

arsecid
12-02-2012, 11:40
موفق باشي
خیلی ممنون
راستش همون وای فای رو جواب بده خوبه و اینکه بتونه فایل های PDF رو راحت بخونه و صفحه اش زیاد کوچیک نباشه برای خوندن کتابها. 7 اینچ مشکل ساز میشه فکر میکنید برای خوندن کتاب های الکترونیکی؟
کیفیت ایسوس مناسب هست و در سطح سامسونگه یا بخاطر پایین بودن کیفیتش قیمتش هم پایین تره؟
ازنظر سخت افزاری هم می خوام قوی باشه و بتونه بازی ها و برنامه ها رو تا چند وقت آینده ساپورت کنه و مشکل پیدا نکنه.
قابلیت ویرایش فایل های آفیس رو هم داره؟
اندروید 4 رو هم پشتیبانی میکنند؟
شما آیپد ها رو چطور پیشنهاد نمیکنید؟

cartesiba
12-02-2012, 16:25
سلام بچه ها من میخوام تبلت بخرم بین تیلت acer iconia a500 16g و lenovo ideapad k1 16g موندم کدوم را بخرم راحت بشم؟ فکر کنم تو رنج قیمت 700 همین 2تا خوبه

mrmostafa
12-02-2012, 16:32
خیلی ممنون
راستش همون وای فای رو جواب بده خوبه و اینکه بتونه فایل های PDF رو راحت بخونه و صفحه اش زیاد کوچیک نباشه برای خوندن کتابها. 7 اینچ مشکل ساز میشه فکر میکنید برای خوندن کتاب های الکترونیکی؟
کیفیت ایسوس مناسب هست و در سطح سامسونگه یا بخاطر پایین بودن کیفیتش قیمتش هم پایین تره؟
ازنظر سخت افزاری هم می خوام قوی باشه و بتونه بازی ها و برنامه ها رو تا چند وقت آینده ساپورت کنه و مشکل پیدا نکنه.
قابلیت ویرایش فایل های آفیس رو هم داره؟
اندروید 4 رو هم پشتیبانی میکنند؟
شما آیپد ها رو چطور پیشنهاد نمیکنید؟

دوست عزیز من با 7 اینچی کار نکردم ولی انجمن های تخصصی رو بخونی اکثرا سایز 8.9 به بالا رو خوب میدونن برای این کارا. ایسوس به خاطر 3جی نبودنش ارزان هستش و یک سری تفاوت های دیگه. شما قیمت های وای فای آی پدی نگاه کنی 800 تا 900 هزار هست ولی 3جی دارهاش 1 میلیون 600 هزار پولش هست تفاوتش اینقدر زیاده. ایسوس صفحه نمایش خوبی داره چون IPS هستش البته سامسونگ هم صفحه نمایش عالی داره و PLS هستش چون سامسونگ تو صفحه نمایش کم نمیاره خودش تولید کننده صفحه نمایش هست. ولی شما باید بری مشخصات هر کدوم نگاه کنی و مقایسه کنی با هم ببینی کدوم به دردت میخوره. برای ساپورت برنامه و بازی مشکل ندارن ولی سامسونگ به اندروید 4 ارتقاء یافته و ساپورت میکنه ایسوس رو نمیدونم ولی چون 1 گیگاهرتزی هست باید بشه و مشکلی نداشته باشه. من برایم اینترنت همراه مهم بود برای همین سامسونگ خریدم. موتورولا ساپورت نرم افزاریش خوب نیست و خیلی جاها اشاره شده به هنگ کردنش و صفحه نمایشش به سامسونگ و ایسوس نمیرسه. شما بین همین سامسونگ و ایسوس انتخاب کن. باز هم نظر من نسبت به تجربه و اطلاعاتی که خوندم و دارم هست. انتخاب با خود شماست. ب اید از نزدیک ببینی اصلا از کدوم خوشت میاد. ضمنا ایسوس سنگین تر از سامسونگ هست. بعضی موارد برای خیلی مهم هست برای بعضی افراد اهمیتی نداره. شما مقایسه هاش رو ببین یا سایت gsmarena.vom برو اونجا با هم مقایسه کن ببین کدوم رو میپسندی.

M o h a m m @ d
12-02-2012, 17:20
acer بهتره ولی فکر کنم قیمتش از 700 بیشتره
ایسر پورت بیشتری داره
پورت HDMI .پورت MicroUSB.پورت USB .
در حالی کهlenovo فقط یک پورت hdmi داره

ولی درکل تفاوت چندانی با هم ندارند

khashayar7206
13-02-2012, 19:23
psp بگیری بهتره

khashayar7206
13-02-2012, 19:27
این عدد رزولوشنش یه کم عجیب نیست؟
یا اینکه اشتباه تایپ شده؟

khashayar7206
13-02-2012, 19:30
داداش قیمت اون مدل رو در دبی نداری؟

F R E E M A N
13-02-2012, 21:27
...........................

F R E E M A N
13-02-2012, 21:35
ترنسفورمر پرایم در دوبی به سختی گیر میاد
یکی از دوستان 10 روز پیش رفت گیرش نیامد
Review Asus Eee Pad Transformer Prime TF201 Tablet/MID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m4jhooL
14-02-2012, 00:04
سلام
یه تبلت ارزون واسه نت و خرده کاری میخوام.
تبلت لندر رو دوستان تایید میکنید؟
این مدلش:
شما چی پیشنهاد میدین
آقا یکی مارو هم دریابه

mrmostafa
14-02-2012, 08:37
آقا یکی مارو هم دریابه

دوست عزيز اين تبلت ها چيني هست و برند معتبر نيست براي همين ساپورت نرم افزاريش و رام و غيره به خوبي گير نمياد و اگر خراب بشه بايد بندازي بيرون مخصوصا تو ايان بازار خر تو خر ايران. براي همين يهخورده پول بيشتر بده برند معتبر بخر. حداقل ميدوني برات 2 سال كار ميكنه. من سامسونگ رو انتخاب كردم ديدم ساپورت نرم افزاريش عاليه و چون كشور آسيايي هست و نرم افزارهاي خيلي خوبي مخصوص محصولاتش داده و از جمله يك برنامه Gps كه مخصوص سامسونگ خريداري كرده در اختيار كاربراش گذاشته. شما دنبال جنس ارزان نباش چون پولت رو دور ميريزي.

mrmostafa
14-02-2012, 14:18
طبقه 5 علائدين قيمت كرد گلاكسي تب 8.9 با 16 گيگ رو گفت با بيمه ايران 960 هزار ولي من اشنا ارم 920 ميده حالا سايت تبلت شاپ هم زده 920 هزار نميدونم بيمه هم داره يا نه ولي كيفش رو ارزون ميده. حالا كسي از تبلت شاپ خريد كرده؟؟؟ جنس هاش آكبند هست خوبه؟ بخرم؟

mamsana
14-02-2012, 15:16
طبقه 5 علائدين قيمت كرد گلاكسي تب 8.9 با 16 گيگ رو گفت با بيمه ايران 960 هزار ولي من اشنا ارم 920 ميده حالا سايت تبلت شاپ هم زده 920 هزار نميدونم بيمه هم داره يا نه ولي كيفش رو ارزون ميده. حالا كسي از تبلت شاپ خريد كرده؟؟؟ جنس هاش آكبند هست خوبه؟ بخرم؟
عزیز من دیروز علاعدین بودم! کلا همه جا بودم!
بازار موبایل!
پاساژ رضا!
پاساژ ایرانیان
مرکز کامپیوتر!
پاساژ پایتخت!
تمام نمایندگی های مایکروتل تب 8.9 رو میدن 884 هزار تومن که 4 درصد مالیات میکشن روش و میشه 920 هزار تومن!
مثلا میتونی نمایندگی مایکروتل تو بازار موبایل ایران سر بزنی!!
تو علاعدین هم همون طبقه اول و و همکف هم همین قیمته! نگاه نکن بعضی ها هنوز جوگیرن! میگن یه میلیون حتی!
من تو همکف علاعدین 910 هم پیدا کردم! قول هم داد یارو که هیچ هزینه ای برای نصب برنامه و ریجستر و.... اینا نگیره!
:11:

srn6274
14-02-2012, 15:31
سلام دوستان کسی میتونه یه راهنمایی به من بکنه
من میخوام تبلت بخرم اما نمیدونم چی بخرم
میشه دوستان راهنمایی کنن البته به جز سامسونگ
مرسی

mohammadv2
14-02-2012, 17:32
این تبلت مشخصات خیلی خوبی داره و حتی توی سایتش هم نوشته که زبان فارسی رو به خوبی ساپورت میکنه.
مهمترین ویژگی اون قیمتشه که فقط 380 هزارتوممنه.
دوستان اگه کسی از این برنداستفاده کرده اطلاعاتش رو در اختیار ما هم قرار بده.

مدل G70

file:///L:/MY%20Owner%20Folder/My%20ScrapBook/data/20120214012000/timthumb.php G70 اولین مدل از سری محصولات بازی (Gaming) فابلت است. طراحی بدنه و امکانات پردازش محاسباتی و گرافیکی در این مدل نسبت به سه مدل قبلی خود یعنی محصولات سری T پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است.
پردازنده محاسباتی این دستگاه، Cortex A8 با سرعت 1.2 گیگا هرتز و کش 512 L2 است و مجهز به 512 مگابایت رم DDR2 است. به عبارت دیگر، آنچه G70 در دستان شما قرار می دهد، مقداری ضعیف تر از کامپیوتر روی میزتان است.
سیستم عامل پیش فرض این دستگاه، اندروید 2.3 گینگربرد (Google Android 2.3.1 Gingerbread) است که قابلیت ارتقا به پلتفرم های بالاتر را دارد.
به علاوه، این دستگاه به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می کند و با آن می توانید در اینترنت، نرم افزار ها و منو ها فارسی بخوانید و بنویسید. به علاوه به رغم نبود زبان فارسی در سیستم عامل اندروید به طور پیش فرض، منو ها و قسمت های مختلف سیستم عامل دستگاه با همکاری فابلت ایران (شرکت آتی تجارت سینا) فارسی شده است.
پردازش گرافیکی خوب دستگاه، به شما امکان نصب گستره وسیعی از بازی های گرافیکی و سه بعدی را می دهد و در عین حال می توانید فیلم های با کیفیت FullHD با ابعاد 1080p را روی دستگاه یا روی سینمای خانگی خود (از طریق پورت HDMI) مشاهده نمایید. به علاوه نمایشگر LCD و پردازنده گرافیکی این دستگاه، توانایی پردازش و پخش فیلم های سه بعدی (Anaglyph 3D) را داراست.
یکی از مهمترین کاربرد های تبلت ها، اتصال به اینترنت و استفاده از سرویس های اینترنتی است. از همین رو، برای اتصال به اینترنت از طریق شبکه های بی سیم حتی در نقاطی که سیگنال های شبکه ای ضعیف است، طراحی مدار و آنتن های WiFi به شکلی صورت گرفته که بتوانید بیشتری پایداری در اتصال اینترنت را تجربه کنید.
صفحه نمایش دستگاه مجهز به تکنولوژی O-Bright است که با تابش نور LED پشت صفحه ای، تصویری شفاف را پدیدار می کند. همچنین سیستم لمسی دستگاه از نوع خازنی یا capicitive (معروف به حرارتی) با قابلیت تشخیص 5 نقطه همزمان است.
کاربری های G70
مزیت تبلت های بر پایه اندروید این است که با توجه به تنوع زیاد نرمافزار های اندروید، انواع کاربری ها ر ا می توان به بهترین شکل از دستگاه انتظار داشت. به عنوان مثال:

با نصب نرم افزار های مدیریت و خواندن PDF یا کتاب های الکترونیکی، می توانید کتابخانه دیجیتالی را در دست خود داشته باشید، به آسانی ورق بزنید، زوم کنید، مطالعه کنید، یادداشت بنویسید و در کتاب ها علامت بگذارید.
با نصب انواع نرم افزار پخش صدا و تصویر، انواع فرمت های ویدیویی و صوتی را باز کنید، زیرنویس ها را به صورت آنلاین دریافت کنید، تلویزون آنلاین ببینید، از IP TV بهره مند شوید.
با استفاده از نرم افزار های ارتباطی، رایگان یا با هزینه ناچیز تماس تلفنی راه دور بگیرید، کنفرانس یا چت ویدیویی داشته باشید.
در انواع شبکه های اجتماعی عضو شوید، به سرعت مطالب خود را انتشار دهید، از وضعیت دوستان خود با خبر شوید و ارتباطات خود را گسترش دهید.
برای خود یا گروه دوستان یا خانوادتان یک وبلاگ بسازید و بدون نیاز به باز کردن مرورگر و لوگین کردن مطالب خود را سریع پست کنید.
در هر لحظه به ایمیل های خود دسترسی داشته باشید، آن ها را بخوانید و پاسخ دهید و ایمیل های جالب را بین دوستانتان پخش کنید.
از انواع نرم افزار های آفیس برای ویرایش و نمایش فایل های ورد، اکسل یا پرزنتیشن های خود استفاده کنید. برخی از این نرم افزار ها امکان به روز کردن فایل های شما به محض اتصال به کامپیوتر خانتان را دارند و برخی دیگر نیز به محض اتصال به اینترنت، فایل ها را برای شما به صورت آنلاین هم ذخیره می کنند.
قرار ملاقات ها، جلسات، وظایف روزانه، وقایع اتفاق افتاده در طول روز و تاریخ های مهم در زندگیتان را به کمک نرم افزار هایی که برای این منظور طراحی شده اند را مدیریت کنید و به صورت خودکار به نرم افزار های مشابه در کامپیوتر (مثل MS Outlook) یا تلفن همراه خود و یا حتی تقویم های کاری سازمان خودتان (مانند تقویم SharePoint) انتقال دهید.
خوب اگر خسته شده اید، می توانید کمی به بازی و سرگرمی بپردازید. از انواع پازل ها و بازی های فکری تا بازی های سه بعدی، اکشن و استراتژیک!
همچنین می توانید از انواع نرم افزار های آموزشی و کمک آموزشی مثل دایرة المعارف ها، دیکشنری ها چند رسانه ای های آموزشی و فیلم های آموزنده استفاده کنید.
اندروید در کنار تخصص شما هم هست. تخصص شما هر جه هست، به شما اطمینان می دهم اندروید نرم افزار هایی برای کمک به شما توسعه داده. این شامل انواع نرم افزار های کنترل و مدیریت شبکه ها برای IT ها، نرم افزار های طراحی، تحلیل عملکرد و شبیه سازی برای مهندسان عمران، مکانیک و ساختمان، نرم افزار های پزشکی، آناتومی و دارویی، نرم افزار های اطلاعات و محاسبات شیمیایی، و بسیاری دیگر از حوزه ها که برای نام بردن آن ها باید یک مقاله نوشت.

فابلت G70 در دو مدل 8 گیگا بایتی و 16 گیگا بایتی عرضه می شود.

مشخصات فنی فبلت های کلاس T70

سیستم عامل: Android 2.3.1 Gingerbread
پردازنده: Cortex A8 1.2 GHz
حافظه داخلی (RAM) استاندارد: 512MB DDR2
امکانات ارتباطی: WiFi تقویت شده, (امکان استفاده از مودم های استاندارد 3G ،GPRS و EDGE یو اس بی)
در گاه های USB: درگاه استاندارد یو اس بی نسخه 2 OTG (تبادل دو طرفه)
سایر درگاه ها: جک استریو صدا برای هدفون و سیستم های صوتی و خروجی MiniHDMI برای تلویزیون، سینمای خانگی و ویدیو روژکتور
صفحه نمایش: 7 اینچی پنج لمسی (Multi-touch) خازنی (معروف به حرارتی) ، تفکیک تصویر 800در480 پیکسل
ورودی ها: صفحه لمسی، میکروفون و موشواره (mouse) و صفحه کلید USB قابل اتصال
حسگر حرکتی: مجهز به حسگرهای سه بعدی ژیروسکوپی و تشخیص جهت به کمک جاذبه زمین
حافظه جانبی داخلی: در دو مدل 8، 16 گیگا بایتی
حافظه جانبی خارجی: امکان استفاده از حافظه خارجی microSD تا ظرفیت 32 GB و اتصال انواع حافظه های USB
باتری: مجهز به باتری 4000 میلی آمپر ساعت و امکان استفاده مداوم 6 تا 8 ساعت بسته به نوع استفاده و زمان آماده به کار تا 5 روز
ابعاد: 192x116x12 میلی متر
وزن با باتری: 375 گرم

siavash.0902
14-02-2012, 18:41
سلام به همگی خصوصا دوست عزیزmrmostafa
من جند هفتست دارم این بحث رو دنبال میکنم از دوست عزیزmrmostafaکه واقعا سوالات و راهنمایی های بجایی که انجام میدن ختما کار گشایی واسه بقیه خوانندگان میکن عرض بنده این حدود یک ماه پیش می خاستم md322بخرم با کلی بحث تو فروم به این نتیجه رسیدم که بعد از عید و امدن سری جدید بخرم الان تو دوراهی قرار دارم که گوشی گلکسی i9100بخرم یا تبلت 10یا صبر کنم تب11بیاد ولی اگه واقعا این تب 10 جور تب11میکشه منظور کم نیاره همین فردا میرم میخرم از دوست عزیز راهنمایی میخواستم:10::11::10:

HOJ-JAT
14-02-2012, 18:49
سلام
ایا تبلت های ارزون قیمتی مثل ViewSonic ViewPad 7-3G برای اینترنت و دانلود مناسب هستند؟

mrmostafa
15-02-2012, 01:34
مصطفی جان میشه بگی کدوم مدل ایسوس 690 هست؟

سایت تبلت شاپ ASUS Eee Pad Transformer - 16GB رو میده 678 هزار تومان. من گلاکسی تب 8.9 رو امروز خریدم ازش قیمت هاش هم خوبه مخصوصا لوازم جانبی. کیف اصلی سامسونگ رو بیرون 100 هزار تومان هست میده 64 هزار تومان. من تازه فهمیدم که ایسوس های اندرویدی با تغییر رام امکان ساپورت مودم 3 جی رو هم دارن میدونستم میخریدم هم قیمت پائین تر بود هم مموری کارت هم داشت. امیدوارم این 16 گیگ کم نیاد برای فیلم و موزیک. برنامه و بازی هم که جای خود داره.

mamsana
15-02-2012, 08:14
سلام
ایا تبلت های ارزون قیمتی مثل ViewSonic ViewPad 7-3G برای اینترنت و دانلود مناسب هستند؟

بله دوست عزیز!
برای دانلود و اینترنت گردی مشکلی نداره!
ViewSonic برند معتبری هست تقریبا تو بازار!:11:

mamsana
15-02-2012, 08:22
الان تو دوراهی قرار دارم که گوشی گلکسی i9100بخرم یا تبلت 10یا صبر کنم تب11بیاد ولی اگه واقعا این تب 10 جور تب11میکشه منظور کم نیاره همین فردا میرم میخرم از دوست عزیز راهنمایی میخواستم:10::11::10:
دوست عزیز اگه بخوای اینجوری فکر کنی،هیچ وقت موفق نمیشی بخری!
اگه تا بعد عید هم منتظر باشی،اون موقع تب 11 اومده و نزدیکای اومدن تب 12 هست مثلا! باید منتظ باشی تب 12 بیاد به عنوان مثال!!
وقتی قصد خرید داری ، تو اون زمان بهترین کالا رو بخر! به بعد و قبلشم کار نداشسته باش! حتی وقتی کالایی رو میخری،دیگه دنبال تغییرات قیمتشم نباش!:18:

الان با تبلتها بشه آهنگ و فیلم و بازی اچ دی حداکثر اجرا کرد!
تا مدتها هم همینه! انتظار اجرای Adobe Premiere Pro CS5.5 رو که نداری رو تبلت ها!!!:27::31:

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

این تبلت مشخصات خیلی خوبی داره و حتی توی سایتش هم نوشته که زبان فارسی رو به خوبی ساپورت میکنه.
مهمترین ویژگی اون قیمتشه که فقط 380 هزارتوممنه.
دوستان اگه کسی از این برنداستفاده کرده اطلاعاتش رو در اختیار ما هم قرار بده.

..
.
.
.
.

[/LIST]

دوست عزیز؛ اینا تبلت های بدی نیستن چینی ها!
ولی خوب صاحب آخر و اولش خودتی! مگه اینکه ارزون بفروشیش!
بعد کیفیت ساختشون هم قابل مقایسه نیست با تبلت های دیگه برند معروف!
من با فلای تاچ 3 کارکردم! کار راه اندازه در حد اینترنت!:41:

srn6274
15-02-2012, 15:00
مرسی

mamsana
15-02-2012, 15:03
مرسی

اقا منم میخوام ماشین بخرم!!!
شما یه راهنمایی کن!:31:

عزیز مشخصاته م امکاناته مد نظرت رو بگو!!!:46:

srn6274
15-02-2012, 15:11
کیفیت بالای صفحه نمایش و پردازشگر بالا و پشتیبانی از پورت ها

mrmostafa
15-02-2012, 16:32
کیفیت بالای صفحه نمایش و پردازشگر بالا و پشتیبانی از پورت ها

دوست عزیز در حال حاضر تبلت ها اکثرا 1 گیگاهرتزی هستن و سامسونگ 2 گیگاهرتزی زده و ایسوس هم که 4 هسته ای زده فعلا در بازار نیستش و فوق العاده گرون هم خواهد بود با این وضع دلار.
ضمن اینکه اکثرا پورتهاشون مینی هستش باید تبدیل کننده بگیری من سامسونگ گرفتم یه کتنکشن کیت گرفتم برای فلش و هارد و پرینتر و مموری کارت های مختلف. ولی شما ایسوس میتونی بخری که پورت usb.2 داره و mini hdmi و مموری کارت و داک دارهاش هم یه پورت usb , memory card اضافه دارن.

srn6274
15-02-2012, 17:00
دوست عزیز در حال حاضر تبلت ها اکثرا 1 گیگاهرتزی هستن و سامسونگ 2 گیگاهرتزی زده و ایسوس هم که 4 هسته ای زده فعلا در بازار نیستش و فوق العاده گرون هم خواهد بود با این وضع دلار.
ضمن اینکه اکثرا پورتهاشون مینی هستش باید تبدیل کننده بگیری من سامسونگ گرفتم یه کتنکشن کیت گرفتم برای فلش و هارد و پرینتر و مموری کارت های مختلف. ولی شما ایسوس میتونی بخری که پورت usb.2 داره و mini hdmi و مموری کارت و داک دارهاش هم یه پورت usb , memory card اضافه دارن.
مرسی دوست عزیز می خواستم بدونم شما تبلت ایسوس رو تایید می کنید؟

mrmostafa
15-02-2012, 17:15
مرسی دوست عزیز می خواستم بدونم شما تبلت ایسوس رو تایید می کنید؟

من خودم باهاش کار نکردم ولی خوب تبلت خوبی هست و برند معتبریست. بستگی به نیازهای شما داره. من سامسونگ رو خریدم چون نماینده بزرگ رسمی در ایارن داره و ساپورت نرم افزاری خوبی داره و جز اینکه برند معتبر و بزرگیست و هر روز مشاهده افزایش سهم این غول کره ای هستیم. ایسوس قیمتش پائین تر هست. در کل محصولی پیدا نمیشه فعلا همه چی با هم داشته باشه. من از تبلتم راضی هستم حالا شما هم باید مشخصات ایسوس رو ببینی و انتخاب کنی ولی از نظر خوب بودنش که خوبه. ایسوس وزنش بیشتره و در بعضی آیتم ها ضعیف تر عمل کرده. شما در سایت gsmarena.com که معتبر هست تمام مشخصاتش رو ببین با هر تبلت دیگه ای هم خواستی مقایسه کن. موفق باشی

siavash.0902
15-02-2012, 21:54
دوست عزیز شما از تبلت شاپ خرید کردین ؟ راضی هستین چون من تهران نیستم بسترو خودش باز کنه واسه نرم افزار بازی آبدیت می خام سامسونگ تب 10 رو بردارم خود کتنکشن کیت از کجا خریدین جند ؟ ممنون

siavash.0902
15-02-2012, 21:58
دوست عزیز شما از تبلت شاپ خرید کردین؟ راضی هستین؟ من شهرستانم جعبه خودش باز کنه بخاطر نرم افزار آبدبت بازی .کتنکشن کیت از کجا خریدین چند؟

mamsana
16-02-2012, 08:23
ایسوس اگه مدل سیم کارت خور داشت؛من یه لحظه هم تو خریدش شک نمیکردم!

HOSEIN2398
16-02-2012, 10:35
psp به قول دوستمون انتخاب بهتریه :31:

HOSEIN2398
16-02-2012, 10:37
چنین چیزی ندیدم فکر نکم باشه:41:

Capcom
16-02-2012, 17:20
برای گالکسی تب یا سیستم عامل اندروید دسته بازی اومده؟ مثلا از طریق بلوتوث بتونه به تبلت وصل بشه؟ بله ، شما میتونید دسته xbox 360 و PS3 رو به تبلت کانکت کنید..

samas2012
17-02-2012, 20:00
سلام من میخواستم بگم که ویوسونیک ویو پد 7 بگیرم بهتره یا گلکسی تب 1010 ولی کار های تبلت ویوسونیک بهتره به نظر من لطفا قیمت ها شونو بگین و بگین که من کدوم رو بگیرم لطفا جواب بدید کسی ویوسوینک داره بگه کارش چه جوریه ؟

khashayar7206
17-02-2012, 20:19
سلام من میخواستم بگم که ویوسونیک ویو پد 7 بگیرم بهتره یا گلکسی تب 1010 ولی کار های تبلت ویوسونیک بهتره به نظر من لطفا قیمت ها شونو بگین و بگین که من کدوم رو بگیرم لطفا جواب بدید کسی ویوسوینک داره بگه کارش چه جوریه ؟

قیمت سامسونگ رو ندارم
ولی ویوسونیک 425000 تومن در سایت didkala هست

و همون طوری که گفتید کاراییش بهتر از سامسونگ هست

ولی
هیچ ارزونی بی علت نیست

samas2012
17-02-2012, 20:33
من یه تبلت میخوام مثل ویو سونیک تا 480 تومان خوب باشه به نظر شما بالاخره چی رو بگیرم یا ویوسونیک یا گلکسی ؟ لطفا بگین

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

یعنی ویوسونیک به درد من که 14 سالمه میخوره چون من تبلت رو برای وبگردی و بازی کردن میخوام چند روز دیگه هم میخوام برم بگیرم آخر ویو سونیک برام بهتره یا گلکسی البته میخوام پیش دوست هام کلاس بزارم ها :(

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

کسی نبود جواب بده یا ویوسونیک 7 یا گلکسی خودم ویو رو میخوام لطفا بگین کدوم رو بگیرم تا چند روز دیگه هم میخوام بگیرم کسی نبود ؟

khashayar7206
17-02-2012, 21:02
من یه تبلت میخوام مثل ویو سونیک تا 480 تومان خوب باشه به نظر شما بالاخره چی رو بگیرم یا ویوسونیک یا گلکسی ؟ لطفا بگین

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

یعنی ویوسونیک به درد من که 14 سالمه میخوره چون من تبلت رو برای وبگردی و بازی کردن میخوام چند روز دیگه هم میخوام برم بگیرم آخر ویو سونیک برام بهتره یا گلکسی البته میخوام پیش دوست هام کلاس بزارم ها :(

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

کسی نبود جواب بده یا ویوسونیک 7 یا گلکسی خودم ویو رو میخوام لطفا بگین کدوم رو بگیرم تا چند روز دیگه هم میخوام بگیرم کسی نبود ؟

والا من نمیدونم
می خوای یه مارک آرکوس (archos) رو هم تحقیق کن
ساخت فرانسه هست

samas2012
17-02-2012, 21:05
یه نفر نیست جواب بده ای بابا یا گلکسی یا ویوسونیک با رزولوشن و سی پی یوش هم کاری ندارم ولی این امکاناتش با 400 تومان می ارزه کسی اگه داره بگه میخوام بخرم

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

نه بابا ارکوس مثل ویوسونیک امکانت نداره بعدش میخواستم بگم ایول انقدر به سوالام جواب میدی بعدش ویوسونیک برای کجاهه ؟

samas2012
17-02-2012, 21:11
ببخشید شنیدم که آپدیت نمیشه اگه نشه یهنی مثلا دیگه با اندریو 2.2 میشه رفت اینترنت یا ربطی نداره آخه داییم هواوی داره آندروید 2.1 داره ولی چون آپدیتش پایینه اینترنت نمیره

ata.royalfalcon
17-02-2012, 21:18
یه نفر نیست جواب بده ای بابا یا گلکسی یا ویوسونیک با رزولوشن و سی پی یوش هم کاری ندارم ولی این امکاناتش با 400 تومان می ارزه کسی اگه داره بگه میخوام بخرم

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

نه بابا ارکوس مثل ویوسونیک امکانت نداره بعدش میخواستم بگم ایول انقدر به سوالام جواب میدی بعدش ویوسونیک برای کجاهه ؟

ببخشید شنیدم که آپدیت نمیشه اگه نشه یهنی مثلا دیگه با اندریو 2.2 میشه رفت اینترنت یا ربطی نداره آخه داییم هواوی داره آندروید 2.1 داره ولی چون آپدیتش پایینه اینترنت نمیره

سلام
اگر cpu ضعیف 600 مگاهرتزی و رزولوشن پایین و حافظه کم 512 مگابایتی اینترنال برای شما مهم نیست پس ویوسونیک که سیمکارتخور هست و میتونید مثل گوشی موبایل مکالمه داشته باشید انتخاب مناسبی برای شما هست .

با آندروئید 2.2 هم میتوان از اینترنت استفاده کرد و مشکلی ندارد . ولی در ویوسونیک با توجه به اینکه سیمکارتخور هست میتوانید با استفاده از GPRS هم به اینترنت متصل شوید علاوه بر اینکه مجهز به wi-fi هم هست .

موقع خرید هم از فروشنده بخواهید برای شما کیبورد فارسی هم نصب کند .

samas2012
17-02-2012, 21:21
ایول داداش خیلی ازت ممنونم اصلا دیگه قطعی شد که میگیرم فقط بدیش اینه که cpu پایینه و منظور شما از 512 مگابایت چیه منظورتون اینه که حافظه داخلیش 512 هست یا کلا 512 مگابایت میخوره ؟ لطفا جواب بدید ؟

ata.royalfalcon
17-02-2012, 21:25
ایول داداش خیلی ازت ممنونم اصلا دیگه قطعی شد که میگیرم فقط بدیش اینه که cpu پایینه و منظور شما از 512 مگابایت چیه منظورتون اینه که حافظه داخلیش 512 هست یا کلا 512 مگابایت میخوره ؟ لطفا جواب بدید ؟

حافظه داخلی 512 مگابایته که با خرید micro SD تا 32 گیگ هم میتونید ارتقا بدید .

samas2012
17-02-2012, 21:27
ایول خیلی ازت ممنونم تازه یه 16 گیگابایتی میگرم بعدش ویوسونیک برای کجاهه ؟

ata.royalfalcon
17-02-2012, 21:35
نمیدونم عزیز دلم :31:

Hamid..God
17-02-2012, 21:48
lاتفاقا منم یه همچین تصمیمی برا پسر عمم که 6 سالشه دارم (خیلی با آیپد 2 من بازی میکنه و بهش علاقه داره) تازگی ها هم یک چشمش تنبلی گرفته دکترش گفته با این وسایل ور بره براش خوبه (تا از چشم تنبلش کار بکه)
اول میخواستم کیندل فایر بگیرم ولی قیمتش خیلی بالا بودد نزدیک 400 تومن
پی اس پی داره ایشون کنسول بازی هم داره

دوستان چه مدل تبلتی رو پیشنهاد میکنن؟

mrmostafa
17-02-2012, 22:06
دوست عزیز میگن امریکایی هست ولی چینیه خود اپل رو هم چین میزنه ولی درجه 1 ولی این درجه 3 هستش ضمن اینکه قطعاتش از کیفیت بالایی برخوردار نیست و موقع فروش هم مشتری اول و آخرش خودت هستی.
من که گلاکسی دارم بسیار لذت می برم. صفحه نایش اصلا خوب نباشه حال نمیده. شما اگه فقط دنبال اینترنت هستی برو یه مینی لپ تاپ سامسونگ بگیر تا 400 توما داره. ولی پول بزاری جمع کنی دیرتر بخری ولی برند معتبر بخری خیلی بهتره و ضرر نمیکنی. ضمنا من الان تو انجمن ها میبینم بیشتر نرم افزارها از جمله مارکت ایارنی Iranapps اکثرا برای سامسونگ هستش و پشتیبانی سامسونگ در نرم افزار خیلی عالیه. من که 2 روزه دارم نرم افزار نصب میکنم هنوز تموم نشده :))) ولی لذت بخشی تبلت به با کیفیت بودنش هست و رزولیشن و کارایی بالا و آپدیت به ورژن های بالاتر.
خوش و خرم باشی

AMIRHJ
18-02-2012, 03:02
سلام خسته نباشید
یکی از دوستان چینه تبلت irobot رو میگه 120
میخواستم بدونم میارزه تهیه کنه
ایا چند مدل داره
خلاصه هر چی از این تبلت که کپی ایپد هست رو بهم بگید لطفا
نیاز فوری
تشکرات

velvet revoulver
18-02-2012, 03:55
دوست عزیز میگن امریکایی هست ولی چینیه خود اپل رو هم چین میزنه ولی درجه 1 ولی این درجه 3 هستش ضمن اینکه قطعاتش از کیفیت بالایی برخوردار نیست و موقع فروش هم مشتری اول و آخرش خودت هستی.

ولی پول بزاری جمع کنی دیرتر بخری ولی برند معتبر بخری خیلی بهتره و ضرر نمیکنی

ویوسونیک یه برند بزرگ و معتبره امریکاییه..فقط ساختش مثل 99 در صد برندهای دیگه تو چین انجام میشه...این حرف که میگن جنس چینی خوب نیست درسته اما اصطلاحا در مورد کالاها و شرکتهایی بکار برده میشه که اصالتا چینی هستند نه اونهایی که در اصل برندهای معروف ومعتبر امریکایی یا اروپایی هستن و تو چین فقط اسمبل میشن...تفاوت محصول یه شرکت امریکایی که در چین تولید میشه با همون محصول که مثلا تو امریکا تولید میشه (که نمیشه البته)..فقط تو ظاهر کارگراشونه !!!..اونا چشم بادومین این یکی ها موبور و چشم ابی !!! و گرنه هر دو کارگرند!!!...مخصوصا که شرکتهای یزرگ و معتبر (مثل همین ویو سونیک) نظارتهای سفت و سختی روی تولیداتشون دارن و هر چیزی رو به عنوان محصول بیرون نمیدن...ممکنه این مدل ویوسونیک از سامسونگ پایین تر باشه اما این بدلیل عدم اعتبارشرکت و عدم مرغوبیت فیزیکی کالا نیست بلکه بخاطر اینه که شرکت عمدا و بخاطر سیاستهای خاص خودش این مدل رو با مشخصات سخت افزاری خاص خودش طراحی کرده...

samas2012
18-02-2012, 13:24
خیلی ممنون از توضیحاتتون ولی من با این بودجه ای که دارم فقط دو تبلت ویوسونیک و گلکسی 1010 خوب هستن ولی به نظرم ویوسونیک کاراییش بهتر باشه ولی ممکنه برند خوبی نباشه ولی کاراییش خوبه تازه من تبلت رو فقط برای بازی و اینترنت میخوام شما چه پیشنهاد میکنید به نظر من همون ویوسونیک خوبه با توجه به کارایش با این بودجه ولی فقط بدی که من توی ویوسونیک میبینم آپدیت نشدن و رزولوشن پایینشه من با سی پی یوش کاری ندارم شما چی میگین ؟ بعدش آیا ویوسونیک میتونه کاری کنه که این تبلت آپدیت بشه لطفا جواب بدید

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

ببخشید آقای mrmostafa مگه شما با این تبلت کار کردید این حرف ها رو میزنید اگه کار کردید بگین من چند تا سوال دارم

samas2012
18-02-2012, 13:42
یه نفر نیست جواب منو بده ؟

AMIRHJ
18-02-2012, 13:50
سلام خسته نباشید
یکی از دوستان چینه تبلت irobot رو میگه 120
میخواستم بدونم میارزه تهیه کنه
ایا چند مدل داره
خلاصه هر چی از این تبلت که کپی ایپد هست رو بهم بگید لطفا
نیاز فوری
تشکرات

دوستان این سوالم اگه ممکنه سریعتر جواب بدند

ata.royalfalcon
18-02-2012, 13:54
بعدش آیا ویوسونیک میتونه کاری کنه که این تبلت آپدیت بشه لطفا جواب بدید

فكر نكنم آپديتي بياد . چون cpu آن ضعيف هست . مگر اينكه از رامهاي مختلف استفاده كنيد كه توصيه نميشه .

samas2012
18-02-2012, 13:55
آقا شما جواب سوالامو نمیدونید ؟ لطفا بگین

cartesiba
18-02-2012, 17:48
من یه تبلت ایسر آ 500 خریدم برای وصل شدن به اینترنت گفتن از کارت گفتن دانگل بخر برم کامپیوتریا بگم دانگل میخوام بگم چی میخوام و چند قیمته

khashayar7206
18-02-2012, 17:58
من یه تبلت ایسر آ 500 خریدم برای وصل شدن به اینترنت گفتن از کارت گفتن دانگل بخر برم کامپیوتریا بگم دانگل میخوام بگم چی میخوام و چند قیمته

فکر کردم نوشتی 500 خریدم
تعجب کردم

mrmostafa
18-02-2012, 18:00

بازار کامپیوتر و لپ تاپ و لوازم جانبی ها دارن ولی مارک های زیادی هستش. شما برند خوب بخر. البته مدل هاوایی هست که همین مودم های وایمکس مبین نت و ایرانسل رو میزنه خوبه از اون بخری چون سیستم عامل های اندروید رو هم ساپورت میکنه اونجوری که رو خودش نوشته.

================================================== ==========================

دوستان خوب شد من تبلت خریدم الان 50 هزار تومان رفته رو قیمت تبلت من تازه بازار گرون تره از اینجا که خریدم ارزونتر از همه جا بود با گارانتی اصلی پارس مایکروتل

samas2012
18-02-2012, 20:49
آقای mrmostafa آیا شما با ویوسونیک ویوپد 7 کار کردید اگه کار کرید بگید من سوال دارم

samas2012
18-02-2012, 20:57
ببخشید یعنی من این تبلتو بگیرم ؟ هر کی با این تبلت کار کرده بگه

ata.royalfalcon
18-02-2012, 21:25
ببخشید یعنی من این تبلتو بگیرم ؟ هر کی با این تبلت کار کرده بگه

علتش چی هست که p1010 رو نمیخری ؟؟ به خاطر اینکه سیمکارت نمیخوره ؟؟

AMIRHJ
18-02-2012, 22:11
یعنی هیچکس نبود در مورد این تبلت نظری بده!!

یه لینک ازش یافتم

هر کی هر چی در مورد تبلت IRobot که کپی ای پد هستش هر چی میدونه بگه
آیا 120 هزار تومن میارزه یا خیر؟!

mrmostafa
18-02-2012, 22:37
یعنی هیچکس نبود در مورد این تبلت نظری بده!!

یه لینک ازش یافتم

هر کی هر چی در مورد تبلت IRobot که کپی ای پد هستش هر چی میدونه بگه
آیا 120 هزار تومن میارزه یا خیر؟!

دوست عزیز 120 هزار تومان پول یه گوشی ساده هستش شما یخوا تبلت بخری؟؟؟ خوب نخری سنگین تری. با 120 هزار تومان انتظار چه تبلتی داری؟؟؟ وقتی یه برند معروف که کمترین امکانات رو داره 700 هزار تومان هستش باید حساب کنی یه فرقی دارن اونم تازه تبلت های چینی درجه 3 هم همشون 200 به بالا هستن و یکی مثل ویوسونیک و آرکوس حدود 400 تا 600 قیمت دارن. شما انتظار هیچی نباید از اون داشته باشی و اینکه بعد 1 ماه خراب بشه بندازیش بیرون. پولت رو دور نریز. یه برند معروف بخر حتی گرون ولی برات کار کنه و لذت ببری.

mamsana
19-02-2012, 09:05
قیمت گالکسی تب 8.9 تغییر نکرده!
من دیروز قیمت کردم!
920 تومن با گارانتی مایکروتل!!

mamsana
19-02-2012, 11:06
اینو نگاه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نسبت به قیمتش و جدیدیش ، خوبه!
فک کنم 600 هم بشه تو بازار پیدا کردم!!

برا اونایی که بی سیم کارت میخوان خوبه!!

mrmostafa
19-02-2012, 12:49
قیمت گالکسی تب 8.9 تغییر نکرده!
من دیروز قیمت کردم!
920 تومن با گارانتی مایکروتل!!

دوست عزيز من كه از خود نمايندگي هاي سامسونگ 2 جا زنگ زدم همه 970 هر كي يه قيمت ميده و اونجايي كه خريدم 920 تومان ميده 955 تومان ولي آل ديجيتال 920 زده حالا نميدونم قيمت قديم هست يا جديد.

ساسان مهاجم
19-02-2012, 13:43
از مدیر این انجمن عاجزانه تقاضا دارم برای بلند شدن صدای این دادخواست کمک کنید تا بتونیم از سرویس های گوگل استفاده کنیم
گوگل ماموریت خود را "سازمان‌ دهی اطلاعات جهان و مفید و دردسترس قرار دادن آنها بصورت عمومی می داند" اما ما هم بخشی از این جهان هستیم و بدون ما ماموریت گوگل انجام نشده خواهد بود. بسیاری از ایرانیان ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید خریداری می کنند اما دسترسی آنها به مارکت نرم افزارهای اندروید بسته شده است. ما ایرانی ها برای خرید ابزارهای اندرویدی هزینه کرده ایم و به همین دلیل مستحق استفاده از مارکت برنامه های اندروید هستیم.
اما ایرانی ها برای دسترسی به نرم افزارهای مورد نیاز خود مجبور به استفاده از مارکت های غیر رسمی و بعضا غیرامن و خطرناک هستند.

لینک دادخواست که نیازمند امضای شماست
لطفا به هرکی میدونید بفرستید:

samas2012
19-02-2012, 14:09
علتش چی هست که p1010 رو نمیخری ؟؟ به خاطر اینکه سیمکارت نمیخوره ؟؟

به خاطر اینکه امکاناتش خیلی از ویوسونیک کمتره وگرنه که میخریدمش فقط برندش عالیه جیپیاس نداره

mamsana
19-02-2012, 15:25
دوست عزيز من كه از خود نمايندگي هاي سامسونگ 2 جا زنگ زدم همه 970 هر كي يه قيمت ميده و اونجايي كه خريدم 920 تومان ميده 955 تومان ولي آل ديجيتال 920 زده حالا نميدونم قيمت قديم هست يا جديد.

یعنی میخوام بلند شم برم تمام این موبایلی ها رو با دوشکا خفه کنم!!:19:

هر کی عشقی یه قیمتی میده!!:2:

a.toraby
19-02-2012, 15:33
من تصمیم دارم به برادرم بگم از دوبی بیاره تو عید میاد.
اما از طرفی شک دارم این کار رو بکنم یا نه
به خاطر گارانتی و بیمه!
به نظرتون کار درستیه؟؟؟
galaxy 8.9 3G میخوام بگیرم

AMIRHJ
19-02-2012, 18:30
دوست عزیز 120 هزار تومان پول یه گوشی ساده هستش شما یخوا تبلت بخری؟؟؟ خوب نخری سنگین تری. با 120 هزار تومان انتظار چه تبلتی داری؟؟؟ وقتی یه برند معروف که کمترین امکانات رو داره 700 هزار تومان هستش باید حساب کنی یه فرقی دارن اونم تازه تبلت های چینی درجه 3 هم همشون 200 به بالا هستن و یکی مثل ویوسونیک و آرکوس حدود 400 تا 600 قیمت دارن. شما انتظار هیچی نباید از اون داشته باشی و اینکه بعد 1 ماه خراب بشه بندازیش بیرون. پولت رو دور نریز. یه برند معروف بخر حتی گرون ولی برات کار کنه و لذت ببری.

'گرامی شما فکر میکنم از اون دسته افرادی هستی که عقل و خردشون...
شما لینک رو ببین ، جزئیات رو بررسی کن ، بعد نظر بده...
شما سنگین تر نیسی در مورد چیزی که اطلاع نداری حرفی نزی...
لااقل یه سرچ کن...
شما تو سایت آمازون این تبلت رو تقریبا 130 دلار میتونی تهیه کنی
130*1800 = تقریبا 240 تومن حداقل قیمت آمازون هستش
بخواد بیاد اینجا بیشتر هم میشه
پس با این اکرون و ویو برایری میکنه
این قیمت
میریم سراغ سخت افزار
شما یه سرچ تو یوتوب کنی ویدئو هاشو پیدا میکنی
سوات چیزه خوبیه!!!
سخت افزار سی پی یو 600 رام 256 و اندروید 2.2 و...

من میگم که ایشون اینو از چین با 120 هزار تومن بخره
بعد هم استفاده میکنم بعد 2 ماهم میام میگم خراب شده یا نه!!

اطلاعاتتون رو ببرید بالا ... انقدر برند .. برند نکنید لطفا...
اینکه یه محصول رو با قیمت بالا خرید کنید ، نشان نمیده شما خریدار ماهری هستی...

mrmostafa
19-02-2012, 18:39
به خاطر گارانتی و بیمه!
به نظرتون کار درستیه؟؟؟

من میگم از همینجا بگیر. دوستم دیروز زنگ زد داداشش تو بلژیک بفرسته براش گفت اینجا 1 میلیون و خورده ای تبلت گلاکسی 8.9 تازه به پول اونجا نه ایران.من 920 خریدم حالا گرون شد.

AMIRHJ
19-02-2012, 20:56
به خاطر گارانتی و بیمه!
به نظرتون کار درستیه؟؟؟

این مسئله که روزه شک دار نداره گرامی

یه محاسبه ساده کن ببین تفاوت قیمت چقدره

طبعا اگر شما با احتساب بیمه و گارانتی تفاوت قیمت زیادی رو دیدی بخر
ندیدی هم که از همینجا بخر

1موردی هم که من میدونم فاصله قیمتی اینجا با دوبی تقریبا 7-10 درصده تقریبا که با احتساب گارانتی و بیمه یکی میشه

اما
حالا اگه اخوی شما با دلار مسافرتی خرید کنه تفاوت قیمت خیلی بیشتر میشه که توصیه میشه خرید کنی والا با دلار عادی تفاوت محسوسی نداره

در مورد بیمه و گارانتی تو ایران ، بودنش بهتر از نبودنش هست اما بازم اگه اختلاف قیمت فاحشه زیاد اهمیت نداره..

نکته آخر تو ایران موقع خرید هزار مدل پک از یک محصول میبینی ( کابل ال نداره ، فلان چیزو نداره و ..) شما محصول رو با تمام ملحقاتش بررسی کن و اینکه خرید این محصول در دوبی چه چیزی به همراهش ارائه میشود...

در مورد بلژیک و کلا
بعضی کشور ها هنگام خرید یه مالیاتی (TAx ) ازتون میگیرن که اگر اون فرد مقیم نباشه و بخواد خارج بشه اونو کسر میکنن و بهش بر میگردونند..

و این تفاوت قیمت بخاطر مالیاتی است که میدند...

samas2012
19-02-2012, 21:04
salam bebakhshid man nazaram avaz shod mikham ye boodje bezaram roo poolam be jaye viewsonic 7 galaxy tab p1000 begiram khioshhal misham nazar bedin khoshhal misham begin gheymatesh chande lotfan har ki bahash kar karde bege ?

khashayar7206
19-02-2012, 21:05
من همین دیروز از آشنامو که تو دوبی بود
قیمت به روز asus transformer prime گرفتم
که همون قیمت تو ایران هست

samas2012
19-02-2012, 21:07
ببخشید کسی نیست بگه سامسونگ گلکسی تب پی 1000 چنده و مشخصاتشو بگه و هر کسی باهاش کار کرده بگه چه جوریه اگه کسی هست حتما بگه

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

کسی نبود ؟

ata.royalfalcon
19-02-2012, 21:31
ببخشید کسی نیست بگه سامسونگ گلکسی تب پی 1000 چنده و مشخصاتشو بگه و هر کسی باهاش کار کرده بگه چه جوریه اگه کسی هست حتما بگه

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

کسی نبود ؟

سلام
پیشنهادم اینه که تمامی صفحات تاپیک زیر رو بخونی تا نه تنها با این محصول آشنایی پیدا کنی بلکه از نظرات کاربران هم مطلع بشی .

Galaxy Tab P1000 » اولین Tablet سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 7 اینچی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samas2012
19-02-2012, 21:34
واقعا یه نفر نیست جوابمو بده اون موقع میخواستم ویوپد 7 بگیرم همه جواب میدادین الان میخوام بهتر از اون یعنی گلکسی تب پی 1000 بگیرم کسی نیست قیمتشو بگه و باهاش کار کرده باشه واقعا که جون هر کیدوست دارین بگین

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

بابا میشه نگی سری به تاپیک بزن آخه اون 51 صفحه هست من باید همه شو بخونم شما نمیتونی بگی قیمتش چنده و تا به حال با هاش کار کردی و انتخاب خوبی کردم ؟

mamsana
20-02-2012, 08:56
واقعا یه نفر نیست جوابمو بده اون موقع میخواستم ویوپد 7 بگیرم همه جواب میدادین الان میخوام بهتر از اون یعنی گلکسی تب پی 1000 بگیرم کسی نیست قیمتشو بگه و باهاش کار کرده باشه واقعا که جون هر کیدوست دارین بگین

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

بابا میشه نگی سری به تاپیک بزن آخه اون 51 صفحه هست من باید همه شو بخونم شما نمیتونی بگی قیمتش چنده و تا به حال با هاش کار کردی و انتخاب خوبی کردم ؟

اقا پی 1000 همون اولین تیلت سامسونگ میشه دیگه!!؟

اگه اونه خوب یکم قدیمی نشده!؟
:10:

---------- Post added at 08:56 AM ---------- Previous post was at 08:53 AM ----------

لااقل یه سرچ کن...
این قیمت
میریم سراغ سخت افزار
سوات چیزه خوبیه!!!

دوست عزیز ؛
منم میخواستم از اینا بگیرم!!
ولی هر کاری کردم نتونستم! همش یاده اون گوشی چینی ها میفتادم که بعد از دو هفته بلند گوش میسوخت!
دو هفته دیگه با چکش باید میرفتی رو ال سی دیش!
اینا خوبه! به شرطی این که تو خوده چین باشی!!
..........
راستی بحث سر این تبلت چینی هاست دیگه!!؟
:31::8:

mrmostafa
20-02-2012, 10:14
لااقل یه سرچ کن...
این قیمت
میریم سراغ سخت افزار
سوات چیزه خوبیه!!!

دوست عزيز 4 تا سايت معتبر و بخون من از خودم نگفتم. شما كه سواد داري چرا ميايي اينجا ميپرسي؟؟؟؟ پس برو بخر و استفاده كن كسي اجبارت نكرده. جديدا شركت هاي درجه 3 از برند دارها معتبر تر و با كيفيت تر شدن. 2 تا تعميركا معروف تهران ميخواي ببرم پيششون ببيني چي ميگن از اين برندها و چقدر محصولات چيني تركيده خراب شده و هيچ قطعي براش نيست و يكبار مصرفه.شما برو يه خورده ظرفيتت رو بالا ببر تا جنبه شنيدن هر نظري رو داشته باشي. من نظرم رو گفتم . خوش به حال شما كه خرد و آگاهي از سر و روت بالا ميره. حالشو ببر :31:

samas2012
20-02-2012, 13:58
بابا من میدونم برای سامسونگه که با قدیمیش هم کاری ندارم فقط یه قیمتشو بگین دیگه

samas2012
20-02-2012, 14:22
واقعا کسی نیست قیمتشو بگه فقط یک عدد بگین ممنون میشم

mamsana
20-02-2012, 14:50
واقعا کسی نیست قیمتشو بگه فقط یک عدد بگین ممنون میشم

اینجا رو نگاه!!!!

massab2011
20-02-2012, 15:01
قیمت گالاکسی 7.7 16 گیگ حدود 1.200 بدون گارانتی

samas2012
20-02-2012, 15:11
داداس نمیتونی یه قیمت بگی تازه اون گلکسی رو نمیگم گلکسی تب پی 1000 رو میگم فقط یه عدد بگین الان چنده ؟

mamsana
20-02-2012, 15:32
داداس نمیتونی یه قیمت بگی تازه اون گلکسی رو نمیگم گلکسی تب پی 1000 رو میگم فقط یه عدد بگین الان چنده ؟

منم پی 1000 هزار رو گفتم دیگه!!
باز گرون شده گوشی انگار!!!:13:

samas2012
20-02-2012, 15:39
منم پی 1000 هزار رو گفتم دیگه!!
باز گرون شده گوشی انگار!!!:13:

ببخشید من با شما نبودم با آقای massab2011 بودم آخه ایشون گلکسی 7.7 رو گفت بعدش من فقط از شما یه عد میخوام فقط قیمتشو بگین

mamsana
20-02-2012, 15:42
ببخشید من با شما نبودم با آقای massab2011 بودم آخه ایشون گلکسی 7.7 رو گفت بعدش من فقط از شما یه عد میخوام فقط قیمتشو بگین
عزیز الان خوده فروشنده ها هم نمی دونن چه جوری قیمت میدن!!
دوباره قیمتا عجیب قریب شده انگار!!!

ولی تا قبل از امروز قیمتش از 500 بود تا 600!!

samas2012
20-02-2012, 16:12
سلام واقعا ممنونم ازت اگه 600 تا 650 باشه که حتما میگیرم امروز رفتم از یه مغازه تو گرگان قیمت گرفتم 16 گیگش 1 تومن بود مرده دید من بچه ام خالی بست تا سرم کلاه بره یه لحظه نا امید شدم وقتی دیدم 1 تومنه ولی الان شما گفتین 500 تا 600 خیلی عالیه حتی تا 650 هم باشه میگیرم

mamsana
20-02-2012, 16:16
سلام واقعا ممنونم ازت اگه 600 تا 650 باشه که حتما میگیرم امروز رفتم از یه مغازه تو گرگان قیمت گرفتم 16 گیگش 1 تومن بود مرده دید من بچه ام خالی بست تا سرم کلاه بره یه لحظه نا امید شدم وقتی دیدم 1 تومنه ولی الان شما گفتین 500 تا 600 خیلی عالیه حتی تا 650 هم باشه میگیرم
قیمتش که تا دیروز 600 بود!
امروز رو نمیدونم!
ولی بیشتر شده!
من همین الان میخوام کامپیوترم رو خاموش کنم برم ولیعصر و علاعدین یه قیمت بگیرم!
اونم دیدم قیمت میگیرم!
یکم کم پیدا میشه!

AMIRHJ
20-02-2012, 20:21
[/COLOR]

دوست عزیز ؛
منم میخواستم از اینا بگیرم!!
ولی هر کاری کردم نتونستم! همش یاده اون گوشی چینی ها میفتادم که بعد از دو هفته بلند گوش میسوخت!
دو هفته دیگه با چکش باید میرفتی رو ال سی دیش!
اینا خوبه! به شرطی این که تو خوده چین باشی!!
..........
راستی بحث سر این تبلت چینی هاست دیگه!!؟
:31::8:

گرامی تقریبا تمام محصولات تبلتی و دیجیتال تو چین تولید میشه

منظورتونو از این تبلت چینی ها متوجه نمیشم

اون گوشی کپی ها هم اگه منظورتون باشه چندین درجه داره که بازم نسبت به قیمت باید بسنجید...

این تبلت هم دوستم تو چین میخواد بیاره که 120 میارزه...

دوست عزيز 4 تا سايت معتبر و بخون من از خودم نگفتم. شما كه سواد داري چرا ميايي اينجا ميپرسي؟؟؟؟ پس برو بخر و استفاده كن كسي اجبارت نكرده. جديدا شركت هاي درجه 3 از برند دارها معتبر تر و با كيفيت تر شدن. 2 تا تعميركا معروف تهران ميخواي ببرم پيششون ببيني چي ميگن از اين برندها و چقدر محصولات چيني تركيده خراب شده و هيچ قطعي براش نيست و يكبار مصرفه.شما برو يه خورده ظرفيتت رو بالا ببر تا جنبه شنيدن هر نظري رو داشته باشي. من نظرم رو گفتم . خوش به حال شما كه خرد و آگاهي از سر و روت بالا ميره. حالشو ببر :31:

شما 4 تا سایت معتبر و نام ببر ابتدا ، شما اصلا تبلت رو ندیدید دقیقا و اظهار نظر کردید!!
من دیدم افراد بیسواد زیاده ، کمریند همت رو بستم و خودم رفتم از این سایت هایی که میگید بررسی کردم...
جدیدن پول مفت زیاد شده گویا پول برند میدن مردم به جای محصول...
بعدم شما سازمان استانداردی که شرکت ها رو درجه بندی میکنید...
شما جنس رو از جنس تشخیص بده ، خیلی جنس چینی داریم ...
شما ادب و کلامتونو بالا ببرید ، من هم چشم ظرفیتم رو سعی میکنم بالاتر ببرم و از نظر دوستانی که اصلا اطلاع ندارم تشکر ویژه میکنم...

باز هم ممنون از نظرتون گرامی بسی لطف کردید (ادب چیز خوبیه ، هرچه بیشتر ، بهتر)

samas2012
20-02-2012, 21:25
خیلی ممنونم از آقای mamsana که فیمتشو بهم گفتن بعدش میشه بگین امروز چند شده ؟ ببخشید من میخوام پولمو تا عید جمع کنم و تبلت پی 1000 رو بگیرم آیا تبلت ها هم در عید گران میشوند ؟

samas2012
20-02-2012, 21:35
کسی نبود بگه ؟

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

ببخشید الان این تبلت که 500 یا 600 تومنه چه فرقی با گوشی خودم که ویواز است داره تازه ویواز 300 تومنه لطفا فرقشو بگین این سوال مامانم بود که گفت چه فرقی داره لطفا بگین چه فرقی داره ؟

AMIRHJ
20-02-2012, 21:54
فرقش که از زمین تا آسمونه

مهمترین و اساسی ترین فرقش سیستم عاملش و سایز و نوع صفحه نمایشش هستش
ویواز که سیستم عاملش سیمبین هست و از صفحه نمایش لمسی مقاومتی بهره مند هستش..

samas2012
20-02-2012, 22:04
دستتون درد نکنه بعدش میخواستم بگم این تبلت جی پی ار اس هم داره و دستگاه کارت خوان توی تبلت ها به چه معنی هست ؟ لطفا هر دو رو جواب بدید

AMIRHJ
20-02-2012, 22:34
دستتون درد نکنه بعدش میخواستم بگم این تبلت جی پی ار اس هم داره و دستگاه کارت خوان توی تبلت ها به چه معنی هست ؟ لطفا هر دو رو جواب بدید

خواهش میکنم گرامی
امروزه روز دیگه چی پی ار اس کمتر محصول دیجیتالیه که نداشته باشه

p1000 چی پی ار اس هم داره
کارت خوان هم همان رم ریدر که در لپ تاپ ها هم موجوده
یعنی رم خوان ، که در قالب شکاف اس دی تقریبا تمامی مدل رم ها رو میخونه

با مراجعه به سایت دیجی کالا اطلاعات مناسبی میتونی پیدا کنی
-----=digikala

mamsana
21-02-2012, 08:10
خیلی ممنونم از آقای mamsana که فیمتشو بهم گفتن بعدش میشه بگین امروز چند شده ؟ ببخشید من میخوام پولمو تا عید جمع کنم و تبلت پی 1000 رو بگیرم آیا تبلت ها هم در عید گران میشوند ؟
عزیز من دیروز بازار بودم!
یه چند تا مغازه داشتن قیمتشون 650 تا 700 بود!
چند روز پیش 600 هم پیدا میشد!

ولی بگم که به نظره من ارزش خرید نداره!!
داره خیلی قدیمی میشه دیگه!
اینجا را بنگر:

mamsana
21-02-2012, 08:18
گرامی تقریبا تمام محصولات تبلتی و دیجیتال تو چین تولید میشه

منظورتونو از این تبلت چینی ها متوجه نمیشم

اون گوشی کپی ها هم اگه منظورتون باشه چندین درجه داره که بازم نسبت به قیمت باید بسنجید...

این تبلت هم دوستم تو چین میخواد بیاره که 120 میارزه...

اون که درست!
تقریبا تمام محصولات دیجیتال در چین تولید میشه!

ولی فرق میکنه بین محصولی که هم طراحی و هم مهندسی و هم تولیدش تو چینه و توسط چینی هاست! و با محصولی که فقط تو چین تولید میشه و طراحی و مهندسی و .. . . محصول جای دیگه هست!
دیدید آیفون طراحی در کالیفرنیا، سر هم بندی در چین!
فکر میکنید واقعا یکی هست از همه نظر!؟

من با فلای تاچ 3 کار کردم!
دیشب تب 8.9 گرفتم!
واقعا قابل قیاس نیستن! از هیچ جایی نمیشه شروع کرد برای مقایسه! از صفحه نمایش شروع کنیم!! از طراحی!؟ از کیفیت؟! از چی!!!!

ولی بگم که تبلت چینی ها نسبت به قیمتشون خیلی خوبن! ولی مثله این میمونه که یه نفر بگه من فقط میخوام با ماشین حرکت کنم و مهم نیست چه جوری به مقصد برسم! چه ژیان باشه چه لکسوس!
..............
راستی با هم دوست باشید!:31:

mamsana
21-02-2012, 08:25
منم دیشب بالاخره گالکسی تب 8.9 خریدم!
دوباره درحال گرون شدن بود!!
رفتم ولیعصر ، کلا بی خیال اونجا رو!
اومدم پاساژ رضا! اونجا میداد 1150!!
اومدم علاعدین !! همه جوره بود!1200! 1100!1150!1000!
ولی یه جا پیدا کردم به همون قیمت 920 تومن! آدمم تو علاعدین پیدا میشه!:دی

جالب بود خوده نمایندگی مایکروتل تو بازار موبایل میداد 970 تومن!

اینو بگم که صفحه نمایشش واقعا جالبه!

samas2012
21-02-2012, 08:47
ببخشید میتونین بگین که این تبلت به نسخه آخرین نسخه ای که آپدیت میشه چیه ؟ و ببخشید روت کردن چیه و عوض کردن رام چیه ؟ ببخشید من انقد سوال ابندایی میپرسم تازه 3 ماهه اشنا شدم با تبلتها و آیا گلکسی تب فلشی که به کامپیوتر میزنیم رو میخوره ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

mamsana
21-02-2012, 09:03
ببخشید میتونین بگین که این تبلت به نسخه آخرین نسخه ای که آپدیت میشه چیه ؟ و ببخشید روت کردن چیه و عوض کردن رام چیه ؟ ببخشید من انقد سوال ابندایی میپرسم تازه 3 ماهه اشنا شدم با تبلتها و آیا گلکسی تب فلشی که به کامپیوتر میزنیم رو میخوره ؟ ممنون میشم پاسخ بدین
دوست عزیز رام رسمی فکر بیشتر از 2.3 براش نباید باشه!
رام غیر رسمی هست که خوب مثله رام رسمی نمیشه! کلا زیاد رو اپدیتش حساب نکنید!
روت هم یعنی دسترسی به روت و یا ریشه فایلهاتون سیستم آندروید! گارانتی رو از بین میبره! ولی چیزه خوبیه! برای انجامش باید بلد باشی وگرنه مشکل ایجاد میشه!
رام هم یعنی همون ویندوزی که میریزی رو سیتم پی سی!:31:
این مدل فک نکنم فلش بخوره! رو 2.2 که حتما نمی خوره!

ببین عزیز! به نظرم این رو نگیر! چون واقعا از نظر من ارزش خرید نداره!:11:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

اون مغازه که تو علاعدین من دیشب خرید کردم فکر کنم خیلی آدم بوده دیگه!:دی

این کیف رو که 50 تومن زده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من خریدم ازش 20 تومن!

فقط برچسب 15 تومنی داشت و 20 تومنی! گفت 20 تومنیش ضد UV و . . . عالی هست! اونو خریدم! فکر کنم اونو گرون داد!!

samas2012
21-02-2012, 09:07
یعنی شما پیشنهاد میکنید با 500 تا 600 هزار تومان چه تبلتی رو بگیرم که این مشخصات رو داشته باشه 650 هم بشه قبول ولی قشنگ باشه تازه سامسونگ برند معروفیه

samas2012
21-02-2012, 09:16
ببخشید مگه شما با این تبلت کار کردید که انقدر ازش بد میگید ؟ لطفا اگه کار کردید بگید مرسی

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:12 AM ----------

من میخواستم ویوسونیک ویوپد 7 بگیرم شما گفتین نگیر به درد نمیخوره یه کم بودجه مو بردم بالا گفتم گلکسی تب پی 1000 بگیرم بازم شما میگین نگیر به نظر شما چی خوبه تو 600 تومان البنه تبلتها

mamsana
21-02-2012, 09:19
یعنی شما پیشنهاد میکنید با 500 تا 600 هزار تومان چه تبلتی رو بگیرم که این مشخصات رو داشته باشه 650 هم بشه قبول ولی قشنگ باشه تازه سامسونگ برند معروفیه

به نظره من آرکاس بگیر!
اون بهتره!
حداقل جدیده و قوی تر!

samas2012
21-02-2012, 09:22
بابا ارکاس چیه ؟ یعنی تمام این چیزهایی که سامسونگ داره رو داره ؟ مدلشو بگین من برم نگاه کنم ؟ ولی فکر نکنم مدل ارکاس برای فرانسه رو بگیرم به نظر من سامسونگ برند بهتریه حالا شما مدلشو بگین

mamsana
21-02-2012, 09:29
بابا ارکاس چیه ؟ یعنی تمام این چیزهایی که سامسونگ داره رو داره ؟ مدلشو بگین من برم نگاه کنم ؟ ولی فکر نکنم مدل ارکاس برای فرانسه رو بگیرم به نظر من سامسونگ برند بهتریه حالا شما مدلشو بگین
دیجی کالا!:31:

samas2012
21-02-2012, 09:37
ببخشید آپدیت گینگربرد همون آپدیت 2.3 هست ؟

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

دیجی کالا!:31:

خیلی عالیه ولی تنها بدیش اینه که دوربین نداره ولی سی پی یوش قویه ولی برند آشنایی نیست ولی گلکسی تب باکلاس تره راستی نگفتین که با گلکسی کار کردید یا نه ؟ آرکاس قیمتشم خیلی گرون نسبت به برند و کاراییش

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:32 AM ----------

آرکاس جی پی ار اس و مکالمه با سیم کارد نداره که

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

ببخشید آپدیت گینگربرد همون آپدیت 2.3 هست ؟ بگین دیگه

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

و لوازم جانبی زیادی مثل گلکسی نداره

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

mamsana
21-02-2012, 09:43
ببخشید آپدیت گینگربرد همون آپدیت 2.3 هست ؟

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

خیلی عالیه ولی تنها بدیش اینه که دوربین نداره ولی سی پی یوش قویه ولی برند آشنایی نیست ولی گلکسی تب باکلاس تره راستی نگفتین که با گلکسی کار کردید یا نه ؟ آرکاس قیمتشم خیلی گرون نسبت به برند و کاراییش

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:32 AM ----------

آرکاس جی پی ار اس و مکالمه با سیم کارد نداره که

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

ببخشید آپدیت گینگربرد همون آپدیت 2.3 هست ؟ بگین دیگه

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

کی با تبلت اخه مکالمه میکنه!
یه اینترنت مهمه ! که با 3G میره! با رایتل!

2.3 همون جینجرید هست!

مدل و برند معروفی هست ارکاس!
گارنتی بانیان!

samas2012
21-02-2012, 09:50
مرسی از کمک هاتون ولی من دوست دارم تبلتی که میخرم مکالمه داشته باشه و هم برام گوشی باشه هم تبلت که گلکسی اینجوری هست تازه نگفتین که باهاش کار کردین یا نه ؟

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

آقای mrmostafa شما تبلت گلکسی پی 1000 دارین ؟ اگه دارین بگین که آیا فلش میخوره یا نه ؟

samas2012
21-02-2012, 10:02
kasi nabood ?

mrmostafa
21-02-2012, 10:28

شما ايسوس F101 ميتوني بگيري و پورت usb 2.0 هم داره فقط بايد مودم هاوايي كه سيستم عامل اندرويد رو ساپورت ميكنه و اينكه من تو موباياستان تو تاپيك ايسوس كسايي كه استفاده ميكنن ديدم رام فلش ميزني بعد درايور ساپورت دانگل هاي 3 جي رو هم داره البته اگه برات اينترنت همراه مهم هست چون فقط واي فاي داره و الان قيمتش 650 هستش و تاچ قوي داره و كيفيت صفحه نمايشش عاليه و IPS هستش تفكيك پذيري رنگش عاليه.

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

مرسی از کمک هاتون ولی من دوست دارم تبلتی که میخرم مکالمه داشته باشه و هم برام گوشی باشه هم تبلت که گلکسی اینجوری هست تازه نگفتین که باهاش کار کردین یا نه ؟

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

آقای mrmostafa شما تبلت گلکسی پی 1000 دارین ؟ اگه دارین بگین که آیا فلش میخوره یا نه ؟

من تبلت سامسونگ 8.9 دارم يه كانكشن كيت خردم ميزنم داخلش هم usb داره هم مموري كارت هاي مختلف رو ساپورت ميكنه. با 8.9 بعضي موفق به مكالمه شدند فعلا جا نيفتاده تا هكرها دست به كار بشن. ولي اگه مكالمه ميخواي بايد از سري 7 اينچ هاش بگيري مثلا 7plus بگيري ولي 800 و خورده اي هستش اگه نه كه ديگه همون پي 1000 بايد بگيري ولي من اصلا باهاش كار نكردم و ‌آشنايي ندارم گفتم شما برو داخل تاپيكش كه ديگران دارن استفاده ميكنن بهتر راهنماييت ميكنن.

samas2012
21-02-2012, 10:34
مرسی از راهنماییتون آیا نمیدونین فلش میخوره یا نه ؟ خیلی خیلی ازتون ممنونم من 100 در صد گلکسی تب پی 1000 میگیرم چون با این امکانات و قیمت مناسب دیگه تبلت دیگه ای این قیمت و این چیزها رو نداره کاری هم به قدیمیش ندارم ؟ راستی من میخوام برای عید بگیرم چون پولامو جمع میکنم آیا اون موقع قیمتش گرون میشه ؟ یا نه ؟

ehsan_
21-02-2012, 13:59
سلام
می خوام یک گلکسی تب 10.1 بخرم
ایا میشه به آندروید 4 ارتقا داداش؟
فیلم mkv با زیر نویس فارسی رو پخش می کنه درست؟
استفاده اینترنت(wifi( و کتاب خوندن و دیدن فیلم و کمی هم بازی

قیمتش با این وضعیت دلار چجوری هست ؟
گزینه بهتری پیشنهاد میدین؟

mamsana
22-02-2012, 19:29
سلام
می خوام یک گلکسی تب 10.1 بخرم
ایا میشه به آندروید 4 ارتقا داداش؟
فیلم mkv با زیر نویس فارسی رو پخش می کنه درست؟
استفاده اینترنت(wifi( و کتاب خوندن و دیدن فیلم و کمی هم بازی

قیمتش با این وضعیت دلار چجوری هست ؟
گزینه بهتری پیشنهاد میدین؟

سلام
بله! الان اندروید چهار غیر رسمی اومده براش و یه مدت دیگه خوده سامسونگ رسمی میده بیرون براش که نیاز به روت هم نباشه!!
یه برنامه هست mx video! اونو من رو 8.9 ریختم تمام فرمتها رو پخش میکنه و کدک میشه نصب کرد و زیر نویس فارسی هم درست نشون میده!!
برای تموم اون کارها جواب میده!!
الان فک کنم 1150'تا 1200 باشه
تا عید فرقی نمیکنه به نظرم،بعد سال شاید یه فرقی کنه،اصولا ارزون باید بشه بعد عید!! ولی معلوم نیست!!
اگه سیم کارت خور میخوای این خوبه
اگه نه اسوس ترنسفرمر پرایم اومده تو ایران انگار تک و توک!! اون عالیه

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk

samas2012
23-02-2012, 13:48
ببخشی کسی تو گرگان جایی رو نمیشناسه که تبلت های سامسونگ داشته باشه ؟ یا اصلا نمایندگی تبلت داشته باشه اگه میدونین بگین

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

ببخشی قیمت تبلت ایسوز ترفورمر چنده ؟

ehsan_
23-02-2012, 13:54
ببخشی قیمت تبلت ایسوز ترفورمر چنده ؟

16 گیگ همراه با dock

950 تومن

samas2012
23-02-2012, 14:02
ببخشی کسی تو گرگان جایی رو نمیشناسه که تبلت های سامسونگ داشته باشه ؟ یا اصلا نمایندگی تبلت داشته باشه اگه میدونین بگین

ehsan_
23-02-2012, 14:07
سلام
بله! الان اندروید چهار غیر رسمی اومده براش و یه مدت دیگه خوده سامسونگ رسمی میده بیرون براش که نیاز به روت هم نباشه!!
یه برنامه هست mx video! اونو من رو 8.9 ریختم تمام فرمتها رو پخش میکنه و کدک میشه نصب کرد و زیر نویس فارسی هم درست نشون میده!!
برای تموم اون کارها جواب میده!!
الان فک کنم 1150'تا 1200 باشه
تا عید فرقی نمیکنه به نظرم،بعد سال شاید یه فرقی کنه،اصولا ارزون باید بشه بعد عید!! ولی معلوم نیست!!
اگه سیم کارت خور میخوای این خوبه
اگه نه اسوس ترنسفرمر پرایم اومده تو ایران انگار تک و توک!! اون عالیه

بین Eeepad transformer TF 101 و asus SL101 B1 کدوم بهتر هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سامسونگ رو بی خیال شدم رفتم تو کاره asus [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samas2012
23-02-2012, 17:30
ببخشید تبدیل یو اس بی گلکسی تب چه کار هایی رو انجام میده و چیه ؟آیا گلکسی تب ماوس و کیبورد هم میخوره ؟ اگه میشه بگین و اگه یه سایت خوب براش سراغ دارین بگین و اگه قیمتشم میدونستین بگین ( قیمت لوازم جانبیش ) لطفا هر کی میدونه همه رو جواب بده

samas2012
23-02-2012, 17:56
کسی نیست ؟

samas2012
23-02-2012, 18:09
یک نفر نیست جواب بده ؟

samas2012
23-02-2012, 18:39
آیا برای پی 1000 هم تبدیل یو اس بی هست ؟
بابا لطفا سوال ها رو جواب بدید دیگه لطفا همه سوال هایی که هم تو ای نصفحه و هم تو صفحه ی قبل کردم جواب بدید

Rzah
23-02-2012, 18:56
سلام یک کارت خوان وتبدیل یو اس پی هست که قطعه مربع شکل تقریبآهست که ازیک طرف به گالکسی تب وصل می شودوازطرف دیگر
سوکتی داردکه رمهای مثل SD وسوکت یواس پی که موس وکیبردوفلش به آن می خوردویک کابل تبدیل یو اس پی که ازیک سوبه تبلت واز
یک سو فلش وموس وکیبردازنظرقیمت تبلت10.1 3G G16حدود1050است لوازم جانبی هم کیف کیبرد محافظ پشت محافظ ال سی دی
کیف کیبرددار کارت خوان وتبدیل یو اس پی کابل تبدیل یو اس پی خلاصه لوازم جانبی تقریبآ کاملی داردودربازارگیرمی آید

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

چرابرای P1000 کابل تبدیل یو اس پی هست حدود28هزارتومان

samas2012
23-02-2012, 19:22
ببخشید آیا گلکسی فلش و ماوس یا کیبورد میخوره یا حتما براش باید تبدیل یو اس بی بگیری هر کی سایت لوازم جانبی داره بگه لطفا بگین خیلی ممنونم از جوابتون آقای rzah

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

ببخشید من منظورم گلکسی تب پی 1000 هستش ها اشتباه نگیرین

Rzah
23-02-2012, 19:32
بله حتمآبرایش بایستی کابل تبدیل یو اس پی بگیریدتا موس وکیبردو فلش بتوانیدبه تبلت وصل کنیدمن خودم هم آیپادتووهم تب 10.1 را
دارم وبرای هردوتبلت لوازم تقریبآکاملی گرفتم البته کیبرد هم هست که به صورت وایلس وبلوتوس هم به بیشترتبلتها می خوردبازکیف
هم هست که تبلت راداخل آن می گذاریدکه کیبردهم داردیابابلوتوس ویاباکابل به تبلت وصل می شودتبلت شاپ راسربزن بدنیست

samas2012
23-02-2012, 19:33
ببخشید برا پی 1000 هم هست ؟ یا نه ؟

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

منظورم تبدیل یو اس بی

samas2012
23-02-2012, 19:51
kasi nabood ? bebakhshid mouse computer ra mishavad be tablet vasl kard ?

alenkita
23-02-2012, 22:30
دوستان نظرتون درباره تبلت ویو سونیک با گارانتی آواژنگ چیه؟
مدل 7.1 بهتره یا 10 ؟

samas2012
24-02-2012, 13:27
دوستان نظرتون درباره تبلت ویو سونیک با گارانتی آواژنگ چیه؟
مدل 7.1 بهتره یا 10 ؟

به نظر من مدل 10 اینچیش بهتر از 7 اینچیش هست

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

بابا کسی نبود جواب منو بده شما میگین که باید برای تبلت پی 1000 تبدیل یو اس بی بخری ولی تو دیجی کالا نوشته خود پی 1000 یو اس بی داره پس چه کار کنم ؟ لطفا جواب بدید باید براش تبدیل بگیرم یا خودش داره ؟ دوستان جایی رو سراغ دارن بگن تو تبلت شاپ رفتم فقط برای مدل های دیگش داشت برای پی 1000 نداشت هر کی سراغ داره بگه لطفا یه نفر سوالمو جواب بده اگه تبدیل نخوره چه جوری باید بهش ماوس و کیبورد وصل کنم ؟

ehsan_
24-02-2012, 13:44
Samas2012

اینجا فروم هست نه چت روم
یک سوال رو می پرسی باید حدود 24 ساعت صبر کنی تا جواب بگیری

نه اینکه پشت سر هم تند تند پیغام بگذاری !!!

مهران
24-02-2012, 13:52
با سلام لطفا منو برای خرید راهنمایی کنید :
میخوام یک تبلت ایسوز مدل پرایم بخرم برای کارهای کتابخونی - دانلود شبانه اینترنت بدون درد سر با نرم افزارهایی مثل اینترنت دانلود منیجر و وب گردی - تماشای فیلم با زیر نویس فارسی و استفاده از اینترنت بدون ف ی ل ت ر همونطور که الان از سرویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روی نرم افزار p r o x y fire روی سیستمم خونم استفاده کنم
به من بگین آیا این تبلت یا مارکهای دیگه جوابگوی این نیازها هست
اگه احیانا جوابگو نیست به نظرتون استفاده از لب تاب های کوچیک 10 اینچی که ویندوز داره بهتر نیست ( صرف نظر از مصرف باطری بیشتر )
خواهشا دقیق جواب بدین که از خریدم پشیمون نشم
ممنون

samas2012
24-02-2012, 14:07
Samas2012

اینجا فروم هست نه چت روم
یک سوال رو می پرسی باید حدود 24 ساعت صبر کنی تا جواب بگیری

نه اینکه پشت سر هم تند تند پیغام بگذاری !!!

من از شما عذر میخواهم ولی من میخوام تبلت پی 1000 رو بگیرم بعضی ها گفتن تبدیل یو اس بی باید براش بخری گفتم کجا ؟ گفتن برو تبلت شاپ رفتم توی تبدیل یو اس بی گلکسی تب نظراتشو دیدم برای پی 1000 نداره میخواستم بگم کسی سراغ نداره اگه نخوره باید چی کار کنم ؟ چه جوری باید از کیبورد استفاده کنم ؟

srn6274
24-02-2012, 17:09
سلام دوستان من تبلت asus transformer سفارش دادم میخواستم بدونم دوستانی که این تبلت رو دارن مشکلی باهاش پیدا نکردن یعنی ارزش خرید رو داشت؟ نظر دوستان راجع بهش چیه؟
مرسی

samas2012
25-02-2012, 15:40
تبلت خوبیه ولی برای اطلاعات بیشتر به دیجی کالا سر بزن

mrmostafa
25-02-2012, 15:50
سلام دوستان من تبلت asus transformer سفارش دادم میخواستم بدونم دوستانی که این تبلت رو دارن مشکلی باهاش پیدا نکردن یعنی ارزش خرید رو داشت؟ نظر دوستان راجع بهش چیه؟
مرسی

دوست عزیز دیگه خریدی دنبال مقایسش نباش بگیر استفاده کن و لذتش رو ببر. ایسوس هم خوبه و صفحه نمایش ips هست تفکیک پذیری رنگش عالیه و تاچش هم خوبه. فقط 3 جی نداره اگه مهم نیست برات من برام مهم بود سامسونگ گرفتم. مبارکت باشه

samas2012
25-02-2012, 15:57
من میخوام تبلت پی 1000 رو بگیرم بعضی ها گفتن تبدیل یو اس بی باید براش بخری گفتم کجا ؟ گفتن برو تبلت شاپ رفتم توی تبلت شاپ قسمت تبدیل یو اس بی گلکسی تب نظراتشو دیدم برای پی 1000 نداره میخواستم بگم کسی سراغ نداره اگه نخوره باید چی کار کنم ؟ چه جوری باید از کیبورد استفاده کنم ؟

srn6274
25-02-2012, 16:50
دوست عزیز دیگه خریدی دنبال مقایسش نباش بگیر استفاده کن و لذتش رو ببر. ایسوس هم خوبه و صفحه نمایش ips هست تفکیک پذیری رنگش عالیه و تاچش هم خوبه. فقط 3 جی نداره اگه مهم نیست برات من برام مهم بود سامسونگ گرفتم. مبارکت باشه

مرسی منون ولی میخواستم از دوستانی که این تبلتو دارن سوال کنم چه جوریه که ظاهرا دوستان نسبت به ما کم لطفی داشتن
بازم ممنون

p3ow0rld
25-02-2012, 17:12
به نظر شما یه تبلت تا 200 خوبه؟
من بیشتر برای pdf میخوام . عکس و فیلم هم باشه خوبه

mamsana
25-02-2012, 17:50
به نظر شما یه تبلت تا 200 خوبه؟
من بیشتر برای pdf میخوام . عکس و فیلم هم باشه خوبه
فک کنم تو تبلت های نوا 7 بگردید مورده خوبی پیدا کنید!:46:

hootas23
26-02-2012, 06:19
پاک بشه لطفا....
اشتباه زدم

samas2012
26-02-2012, 14:05
ببخشید دیگه گلکسی تب دیگه از 500 تا 650 هزار تومان هست ؟ لطفا جواب بدید به جز پی 1000

armenak
26-02-2012, 15:42
کوچکترین تبلت که خروجی صدای خوبی داشته باشه میخوام
مخصوص موسیقی میخوام
3g هم نمیخوام

millad1388
26-02-2012, 15:57
کوچکترین تبلت که خروجی صدای خوبی داشته باشه میخوام
مخصوص موسیقی میخوام
3g هم نمیخوام
مطمعنی تبلت میخوای!؟:18:بهترین تبلت چه از نظر کیفیت صدا و چه از نظر نرم افزار تخصصی آهنگ و ساخت آهنگ و...فعلا فقط آیپد هستش
برای ارزونتر در اومدن هم یک آیپد دست دوم پیشنهاد دوستانه میشه
در ضمن اگر بزرگه میتونی مدل جیبیش:31: را بخری یعنی ipod touch 4

samas2012
26-02-2012, 16:15
ببخشید دیگه گلکسی تب دیگه از 500 تا 650 هزار تومان هست ؟ لطفا جواب بدید به جز پی 1000

armenak
26-02-2012, 18:15
مطمعنی تبلت میخوای!؟:18:بهترین تبلت چه از نظر کیفیت صدا و چه از نظر نرم افزار تخصصی آهنگ و ساخت آهنگ و...فعلا فقط آیپد هستش
برای ارزونتر در اومدن هم یک آیپد دست دوم پیشنهاد دوستانه میشه
در ضمن اگر بزرگه میتونی مدل جیبیش:31: را بخری یعنی ipod touch 4

دراصل من ی پلیر میخوام که سیستم عامل داشته باشه ولی آیپاد کیفیت صفحش برای فیلم دیدن پایینه فرمتهای کمی هم پشتیبانی میکنه تو گالکسی اس 2 رو در نظر بگیر فکر کن ی پلیر باشه هم تاچ عالی هم کیفیت بالا همه جور فرمتی هم ساپورت میکنه سیسیتم عامل هم داره هم دوربین عالی
من ی گوشی میخوام بگیرم که دوسیم باشه که جفت سیمامو بذارم توش بعد بجاش ی پلیر خرفه ای بگیرم

mrmostafa
26-02-2012, 23:11
دراصل من ی پلیر میخوام که سیستم عامل داشته باشه ولی آیپاد کیفیت صفحش برای فیلم دیدن پایینه فرمتهای کمی هم پشتیبانی میکنه تو گالکسی اس 2 رو در نظر بگیر فکر کن ی پلیر باشه هم تاچ عالی هم کیفیت بالا همه جور فرمتی هم ساپورت میکنه سیسیتم عامل هم داره هم دوربین عالی
من ی گوشی میخوام بگیرم که دوسیم باشه که جفت سیمامو بذارم توش بعد بجاش ی پلیر خرفه ای بگیرم

شما یک گوشی با سیستم صوتی Beats بگیری که بیشتر در HTc هست دیگه موزیک پلیر به کارت نمیاد. در ضمن برای 2سیمکارت صبر کن تا این 2 سیم کارت های ایسر و ویو سونیک معرفی بشه وارد بشه بگیر. ویوسونیک که یه 2سیم کارته زده 4.8 اینچی یکی هم زئده 5 اینچی با دوربین 5 مگاپیکسل و طرح گوشیش هم خوشگل هست و تو نمایشگاه فردا معرفی میکنه. 2سیم کارته که خوب باشه همین ویو سونیک و گیگابایت هست و ایسر. منم 2 سیم کارته میخوام منتظر هستم بیاد چون تبلت خریدم و تمام کارم انجام میدم نیاز به گوشی آنچنانی ندارم .

armenak
27-02-2012, 00:28
شما یک گوشی با سیستم صوتی Beats بگیری که بیشتر در HTc هست دیگه موزیک پلیر به کارت نمیاد. در ضمن برای 2سیمکارت صبر کن تا این 2 سیم کارت های ایسر و ویو سونیک معرفی بشه وارد بشه بگیر. ویوسونیک که یه 2سیم کارته زده 4.8 اینچی یکی هم زئده 5 اینچی با دوربین 5 مگاپیکسل و طرح گوشیش هم خوشگل هست و تو نمایشگاه فردا معرفی میکنه. 2سیم کارته که خوب باشه همین ویو سونیک و گیگابایت هست و ایسر. منم 2 سیم کارته میخوام منتظر هستم بیاد چون تبلت خریدم و تمام کارم انجام میدم نیاز به گوشی آنچنانی ندارم .

لینک میدی بببینم این 2سیمه هارو؟

mamsana
27-02-2012, 08:17
نه برادر!!
همونه فقط!
که اونم الان گرون شده و کم پیدا میشه!
رو 700 حساب کن!:41:

mrmostafa
27-02-2012, 09:55
لینک میدی بببینم این 2سیمه هارو؟

دوست عزيز اين لينكش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویوسونیک-viewphone-4s
سايت نارنجي هم داره. اين 2 تا سايت اخبار روز تكنولوژي رو ميگن

دوستان هر كي تبلت ميخواد صبر كنه اين رو بخره هاوايي زده 4 هسته اي با دوربين 8 مگا پيكسلي با 2 گيگ رم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تبلت-huwaei-mediapad-10-fhd

بايد چيز خوبي باشه فقط قيمتش بايد ببينيم چنده

ولي اين تبلت گلاكسي كه دارم صداش خيلي عاليه. تو يه كيف كه هستش بعد داخل كيف دستيم هم كذاشتم با خودمم فاصله داره اس ام اس مياده صداش بلند مياد ولي گوشي نوكيا ان 8 دارم تو جيبم اس ام اس مياد يا زنگ ميخوره نميشنوم. ويبرشم ضعيفه

mehran1367
27-02-2012, 12:10
سلام و خسته نباشید
من دو روز در هفته باید توی راه باشم و یه تبلت یا نت بوک برای سرگرمی توی راه میخوام.حدود 700 تومان هم حدودا بودجه دارم.البته جدا از اون برای ارائه کنفرانس به دستگاهی احتیاج دارم که خروجی VGA داشته باشه که به پروژوکتور وصل کنم.میخواستم بدونم بین این 2 مدل که البته اسوس بین تبلت و نت بوک هست دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟
Archos 80 G9 - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Asus Eee PC T101MT

samas2012
27-02-2012, 14:21
ببخشید پس گلکسی تب usb dangle نداره ؟ پس چه جوری بهش فلش وصل کنم ؟

samas2012
27-02-2012, 16:26
به نام خدا
سلام به همگی من میخوام یه تبلت بگیرم تا 650 هزار تومان که بتونم باهاش صحبت کنم با نصب سیم کارت جی پی اس و جی پی ار اس و دوربین داشته باشه صفحه نمایشش زیاد بزرگ نباشه سی پی یو خوبی داشته باشه و سیستم عاملش اندروید و ویندوز باشه لطفا هر کی میدون جواب بده

Guts
27-02-2012, 21:59
ببخشید پس گلکسی تب usb dangle نداره ؟ پس چه جوری بهش فلش وصل کنم ؟

به عنوان Accessory به فروش میره.

samas2012
28-02-2012, 13:38
بابا شما میگین 600 هزار تومنه ولی قیمت کردم پی 1000 840 تومان لطفا بگین دیگه

mrmostafa
28-02-2012, 14:37
زنگ زدم تبلت شاپ براي يكي گلاكسي بگيرم گفت اصلا هيچي موجود نداريم. گفت برين براي بعد عيد. تموم شد قيمت ها نجومي رفت بالا. من واقعا خريدم الان 100 هزار رفته روش. ديگه بيخيال بشين

samas2012
28-02-2012, 15:14
مرسی با این قیمت هایی که تبلت ها دارن از خریدن تبلت بیخیال شدم اگه گلکسی پی 1000 بشه 600 هزار تومان میخرم الان فکر کنم 800 تومنه نه ؟ لطفا قیمتشو بگین ؟ ایا کمتر هم میشه قیمت ها من که با 600 هزار تومان تبلتی رو پیدا نکردم که هم گوشی باشه و هم تبلت یکی یه پیشنهاد بده

samas2012
28-02-2012, 15:30
ببخشید acer iconia a500 چنده ؟ خوبه بگیرم حیف که سیم کارت نمیخوره و اینترنت نمیره و گرنه خیلی عالی بود لطفا بگین

samas2012
28-02-2012, 16:00
به نظر شما من تا 700 تومن چی خوبه بگیرم لطفا کمکم کنید تبلتی بگید که چیزهای قوی داشته باشه راستی قیمت پی 1000 چنده ؟

samas2012
28-02-2012, 16:45
چقد واقعا جواب دادین حالا چند تا پیشنهاد بدین حالا سیم کارت نخورد اشکال نداره

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

نظرتون راجع به acer iconia یا asus transformer چیه ؟ میشه قیمت هاشونو بگین ؟

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

چه تاپیک شلوغی یه نفر هم نیست جواب بده ؟

mrmostafa
28-02-2012, 19:16
مرسی با این قیمت هایی که تبلت ها دارن از خریدن تبلت بیخیال شدم اگه گلکسی پی 1000 بشه 600 هزار تومان میخرم الان فکر کنم 800 تومنه نه ؟ لطفا قیمتشو بگین ؟ ایا کمتر هم میشه قیمت ها من که با 600 هزار تومان تبلتی رو پیدا نکردم که هم گوشی باشه و هم تبلت یکی یه پیشنهاد بده

دوست عزیز شما برو تو قسمت قیمت ها درخواست بده قیمت روز بگیر یا برو بازار موبایل ایران یا علاءالدین طبقه های بالا قیمت بگیر. سایت دیجی کالا و گوشی شاپ هم هست. اگه واقعا میخوای سریع بخر اگه نه بیخیال شو. من واقعا تصمیم داشتم گرفتم لدتشم میبرم و کامپیوتر ذاشتم کنار.

samas2012
28-02-2012, 20:30

mrmostafa
28-02-2012, 22:05
دوستان سایت نارنجی رو برین بخونین. بازار رقابت داغه. ایسوس چه تبلت هایی زده واقعا دگرگون کرده. الان این مدلش بیاد من واقعا میخرم چون اندروید 5 رو که ساپورت میکنه هیچی در کنارش میشه یه سیستم عامل دیگه هم داشت. اینم مشخصاتش:

ایسوس قصد دارد در نمایشگاه MWC امسال با تبلت هایش حسابی گرد و خاک کند و پس از معرفی ترانسفورمر پد ۳۰۰ ، مدل دیگری از این سری را با نام Transformer Pad Infinity معرفی کرد. این تبلت هم که 10‪.‬1 اینچی است، از صفحه نمایش Super IPS‪+‬ بهره برده و رزولوشن آن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیسکل است.
اینفینیتی ایسوس قرار است در دو مدل به بازار عرضه شود. مدل وای فای آن که دارای پردازنده چهار هسته ای Tegra 3 شرکت انویدیا است و مدل LTE که از پردازنده دو هسته ای ۱.۴ گیگاهرتزی کوالکوم Snapdragon S4 بهره می برد. هر دوی این مدل ها با سیستم عامل اندروید 4‪.‬0 بستنی حصیری (Ice Cream Sandwich) ارائه می گردند.
از دیگر مشخصات این تبلت می توان به دوربین جلوی ۲ مگاپیکسلی و دوربین عقب ۸ مگاپیکسلی، وای فای 802‪.‬11 b‪/‬g‪/‬n و بلوتوث 4‪.‬0 اشاره کرد. Infinity ایسوس قرار است با ظرفیت های ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی و حداقل قیمت ۷۹۹ دلار وارد بازار گردد

mrmostafa
28-02-2012, 23:24

دوست عزیز ایسوس خوبه ولی قیمتش رو نمیدونم چون تبلت شاپ میداد 670 هزار ولی الان موجود نداره شما سایت دیچی کالا و گوشی شاپ برو ببین چند زده.

راستی این سایت رو ببین این فابلت ها به دردت میخوره مثل تبلت هست و امکاناتش خوبه ولی اینکه برای کجاست نمیدونم ولی نمایندگی داره در ایران و پایتخت هستش:

Reydge
29-02-2012, 15:16
من مي خوام تبلت بگيرم بيشترين استفاده ي من ديدن فيلم و وب گردي حالا1_هارد اكسترنال مي خوره2_ميشه فايل با حجم بالا دانلود كرد

samas2012
29-02-2012, 19:08
کسی به من بدبخت نگفت چی بگیرم که هم تبلت باشه و هم گوشی و بین 500 تا 650 هزار تومان باشه

samas2012
29-02-2012, 19:37
سلام قیمت htc flyer ?

samas2012
01-03-2012, 14:57
ببخشید نظرتون راجع به تبلت Motorola Droid Xyboardچیه ؟ لطفا قیمت و مشخصات و آیا سیم کارت میخوره یا نه و چگونه اگه سیم کارت نمیخوره جی پی ار اس داره رو بگین . ممنون میشم

new24
03-03-2012, 15:37
تبلت اصلا برای افراد زیر 10 سال به نظر من خوب نیست
چون معتادشون میکنه:31::20:

mamsana
03-03-2012, 18:51
تبلت اصلا برای افراد زیر 10 سال به نظر من خوب نیست
چون معتادشون میکنه:31::20:
مثلا افراد بالای ده سال رو معتاد نمی کنه!!!!!؟:31::31:

samas2012
05-03-2012, 12:59
اصلا من قید دیگر تبلت ها رو زدم همون گلکسی تب پی 1000 رومیگیرم ولی بعید میدونم پایین تر از 600 تومن باشه . قیمتش الان چنده ؟

mamsana
05-03-2012, 15:36
اصلا من قید دیگر تبلت ها رو زدم همون گلکسی تب پی 1000 رومیگیرم ولی بعید میدونم پایین تر از 600 تومن باشه . قیمتش الان چنده ؟

حدود 700:41:

Howard24
06-03-2012, 20:55
دوستان بین 600 تا 700 چه مدل هایی رو پیشنهاد میدید ؟!

mrmostafa
07-03-2012, 00:02
دوستان بین 600 تا 700 چه مدل هایی رو پیشنهاد میدید ؟!

دوست عزیز ایسوس ASUS Eee Pad Transformer - 16GB رو سایت تبلت شاپ زده 670 هزار تومان قیمت هاش به روز هستش ولی نمیدونم موجود داره یا نه شما یه زنگ بزن قیمت بگیر ببین داره اگه باشه عالیه بخر. شارژ 16 ساعت و صفحه نمایش فوق العاده و به اندروید 4 و به احتمال 5 هم آپدیت میشه. سایت آل دیجیتال هم یه سر بزن.
موفق باشی

samas2012
07-03-2012, 17:55
اچ تی سی فلایر چنده ؟ بعدش قیمت سایت ها با بازار چقدر فرق داره ؟

hamed_danesh
07-03-2012, 18:17
اچ تی سی فلایر چنده ؟ بعدش قیمت سایت ها با بازار چقدر فرق داره ؟
به کل از فکر خریدن htc بیا بیرون
فقط سامسونگ و بس ، حتی اگر شده قسطی بخری ، غیر از سامسونگ هیچ چیز دیگه نخر

Diego
08-03-2012, 00:10
به کل از فکر خریدن htc بیا بیرون
فقط سامسونگ و بس ، حتی اگر شده قسطی بخری ، غیر از سامسونگ هیچ چیز دیگه نخر
عجب!!!!:27:

samas2012
08-03-2012, 14:02
ببخشید من رفتم پی 1000 قیمت کردم گفت 750 تومان به نظر شما خوبه بگیرم یا نه ؟ چه تبلت دیگه ای رو پیشنهاد میدید تا 750 هزار تومان ؟لطفا بگین و گرنه همون رو میگیرم 750 هزار تومان

samas2012
08-03-2012, 14:07
لطفا قیمت فلایر و گلکسی تب 2 7 اینچ رو هم بگین

khashayar7206
08-03-2012, 17:32
شما هنوز تبلت نخریدید:18:
داداش دل و بزن به دریا برو یه کدومشو بخر
تا خیال خودتو راحت کنی

یکی از بچه ها بهت ایسوس رو هم معرفی کرده بود
به نظر من خوبه

samas2012
08-03-2012, 19:18
بابا هر کدومتون یه پیشنهاد میدید ولی من میخوام مکالمه داشته باشه

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

mrmostafa
08-03-2012, 22:04
بابا هر کدومتون یه پیشنهاد میدید ولی من میخوام مکالمه داشته باشه

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

اقا اینقدر نخریدی همه چی گرون تر شد. بابا یه ایسوس f101 میخریدی قیمتش 650 هزار بودش بعد 180 هزار هم میدادی یه دستگاه هست که سیم کارت میخوره با بلوتوس وصل میشه به تبلت هم امکان مکالمه میده بهت هم اینترنت و غیره. کلا میشد 830 هزار تومان. دیگگه الان خیلی بازار خرابه و بعد از عید بدتر هم میشه

Diego
09-03-2012, 00:25
چرا میخوای واسه تبلتهایی که سیستم عامل پائین تر از honeycomb دارن هزینه کنی؟
بعداً پشیمون میشی

samas2012
09-03-2012, 20:13
واقعا ازتون ممنونم من به داییم گفتم از هند برام یه گلکسی تب ۷ پلاس بگیره لطفا خیلی سریع قیمت به روز شو تو هند بگین چنده ؟ و بگین ایا تب خوبیه

S@B@
09-03-2012, 20:44
سلام نظرتون درباره این تبلت ها چیه؟

من خودم سامسونگ را ترجیح میدم ولی قیمت بالاست!
تو خونه 2 تا لپ تاپ دارم ...میخوام یه تبلت بگیرم بابت جابجایی راحت ... آندروید باشه فیلم و نت مهمه و سرعت پردازش بد نباشه !

در ضمن مگه تبلت سیم کارت نمیخوره ؟ خوب تو سفر چجوری نت وصل بشم؟ در این زمینه اطلاعات میخوام ....چون بیشتر تبلت رو واسه بیرون از خونه میخوام.

mrmostafa
09-03-2012, 20:52
سلام نظرتون درباره این تبلت ها چیه؟

من خودم سامسونگ را ترجیح میدم ولی قیمت بالاست!
تو خونه 2 تا لپ تاپ دارم ...میخوام یه تبلت بگیرم بابت جابجایی راحت ... آندروید باشه فیلم و نت مهمه و سرعت پردازش بد نباشه !

در ضمن مگه تبلت سیم کارت نمیخوره ؟ خوب تو سفر چجوری نت وصل بشم؟ در این زمینه اطلاعات میخوام ....چون بیشتر تبلت رو واسه بیرون از خونه میخوام.

دوست عزیز بعضی از تبلت ها هم فقط نسخه وای فای دارند به طور مثال تبلت های ایسوس هیچ کدام سیم کارت خور نیستن. البته من خودم دنبال این بودم که هیچ کس نگفت امکان اینترنت از طریق مودم های 3جی هست برای همین سامسونگ خریدم. ولی قیمت ایسوس خیلی با صرفه بود. شما میتونی ایسوس بگیری که 670 بود ولی الان قیمت ندارم و یک دانگل 3جی هاوایی که سیستم عامل اندروید رو ساپورت میکنه بخرید و یا این دستگاه Skyroam Gmate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با قیمت 180 هزار خریداری کنید تا با تبلت های که قابلیت سیم کارت ندارند هم اینترنت داشته باشید و هم امکان مکالمه البته صدای مکالمه از اسپیکرها پخش میشه مگر از هندزفری استفاده کنید. در کل تبلتی خواستید که قابلیت سیم کارت نداشت میتونید خریداری کنید در کنارش یک مودم دانگل یا این وسیله بلوتوسی رو داشته باشید.
ضمنا ایسوس برتریش به سامسونگ فقط صفحه نمایش کمی شفاف تر و باطری قوی 16 ساعته هستش و پورت مستقیم usb 2.0 که برای مودم 3جی راحت تر هست. موفق باشید

S@B@
09-03-2012, 21:11

تفاوت این دو تا فقط سیمکارت خور بودن اولیه .....این تفاوت قیمت می ارزه؟؟

درباره فایلهای آفیس چی؟ تبلت چه توانایی داره؟؟

ممنون

samas2012
09-03-2012, 21:28
لطفا جواب منو تو پست قبل بدید خیلی فوریه

Gamexland
09-03-2012, 21:32
درود
دوستان من میخوام یه تبلت اندرویدی بخرم.یه مدل مد نظرم هست.
Archos-80-G9-16GB
ولی ظاهرا GPRS و EDGE نداره.دیجی کالا نوشته مودم 3G باش میتونه بده که قیمت تبلت 120 تومن حدودا میره بالا.میخواستم ببینم با این مودم 3G آیا میشه GPRS و EDGE هم داشت؟؟؟
اگر نمیشه پس باید قیدشو بزنم چون برام خیلی مهمه.
بعد توی پست 701 دوست عزیزمون mrmostafa اشاره کردن که میشه اون قطعه رو گرفت و هر مودم 3G که اندوید ساپرت باشه را بهش زدم و به یو اس بی تبلت زد.
به نظر شما بهتره به جای تبلت اغشو ( آرکاس ) برم یه ایسوز بگیرم و اون قطعه رو بگیرم و EDGE , GPRS داشته باشم؟
لطفا راهنمایی کنید موندم بین چند راهی.
با سپاس

samas2012
10-03-2012, 13:54
واقعا ازتون ممنونم من به داییم گفتم از هند برام یه گلکسی تب ۷ پلاس بگیره لطفا خیلی سریع قیمت به روز شو تو هند بگین چنده ؟ و بگین ایا تب خوبیه

S@B@
10-03-2012, 14:02
کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟

mrmostafa
10-03-2012, 14:47

دوست عزيز شما يه جوري ميگين قيمت تو هند بدين مكه اينجا اتاق بازرگانيه. دايي شما بايد تو هند بگه چنده؟!!! تبلت خوبيه و 1.2 گيگاهرتزي داره. مشكلي نداره 2 هسته اي هست قيمتش 980 هزار تومان هست اينجا. بايد ببيني اونجا چنده در ضمن شما بايد تفاوت قيمت واحد پولي هند با اينجا رو ببيني چقدر هستش و از اونجا بخره به صرفه هست يا نه چون شما بايد پول ايارن بدي يا كادو ميخواد بده بحثش جداست.

Gamexland
10-03-2012, 23:15
دوستان من 2 ماه پیش iPad 2 Wifi-3G 64GB داشتم که فروختم.علت هم این بود که خوشم نیومد با اینکه 6 ماه داشتمش ولی به دلم ننشست و یه سری کارایی که میخواستمو نمیکرد.به هر حال 2 ماه بدون تبلت بودم تا امروز صبح یکی سفارش دادم:
Archos-80-G9-16GB
با مودم 3G اوریجینال از دی جی کالا.
احتمالا پس فردا برسه دستم.باهاش کار میکنم و تفاوت هارو میگم.هرچند نمیشه این دو تبلت رو با هم مقایسه کرد ولی به هر حال چون داشتم میخوام در مورد بدنه و کیفیت تصویر و اینجور مسائل بگم.
مرسی.

mamsana
12-03-2012, 08:28
دوستان من 2 ماه پیش iPad 2 Wifi-3G 64GB داشتم که فروختم.علت هم این بود که خوشم نیومد با اینکه 6 ماه داشتمش ولی به دلم ننشست و یه سری کارایی که میخواستمو نمیکرد.به هر حال 2 ماه بدون تبلت بودم تا امروز صبح یکی سفارش دادم:
Archos-80-G9-16GB
با مودم 3G اوریجینال از دی جی کالا.
احتمالا پس فردا برسه دستم.باهاش کار میکنم و تفاوت هارو میگم.هرچند نمیشه این دو تبلت رو با هم مقایسه کرد ولی به هر حال چون داشتم میخوام در مورد بدنه و کیفیت تصویر و اینجور مسائل بگم.
مرسی.

حتما دوست عزیز یه رویو ازش بزار!!
خصوصا مودمش××:31:
:11::11::11:

samas2012
13-03-2012, 13:53
ببخشید ایا اچ تی سی فلایر قابلیت مکالمه داره یا نه ؟ یه جا نوشته داره یه جا نوشته نه اون هایی که میدونن فقط بگن

samas2012
13-03-2012, 13:58
سلام من بین تبلت اچ تی سی فلایر و 7.0 پلاس تب گیر کردم کدوم رو بگیرم پولش برام فرقی نداره من یه تبلتی میخوام که باهاش اینترنت برم و باهاش بازی کنم و فیلم ببینم و آیا اچ تی سی فلایر قابلیت مکالمه داره ؟

mrmostafa
13-03-2012, 19:18
سلام من بین تبلت اچ تی سی فلایر و 7.0 پلاس تب گیر کردم کدوم رو بگیرم پولش برام فرقی نداره من یه تبلتی میخوام که باهاش اینترنت برم و باهاش بازی کنم و فیلم ببینم و آیا اچ تی سی فلایر قابلیت مکالمه داره ؟

دوست عزیز من پیشنهاد میدم پولات رو جمع کن بعد سفارش بده یه تبلت سفارشی برات بسازن. هر روز میگی این بهتره یا این؟؟ کدوم بخرم؟؟؟ خوب میتونم بهت بگم مطمئن هستم آخرش هم هیچی نمیخری یا بخری به دلت نمیشینه.
بین 7 پلاس و اچ تی سی فلایر اگر یه خورده نگاه کنی مقایسه کنی به راحتی میفهمی که 7 پلاس خیلی سرتر و بهتر هستش. در ضمن قیمت 7 پلاس با گلاکسی 8.9 تقریبا برابری میکنه.

L.A.M.P.A.R.D
15-03-2012, 16:22
سلام دوستان...به نظر شما برای خرید تبلت صبر کنم ؟ چی بخرم اصلا ؟ مدل خاصی قراره بیاد ؟

samas2012
15-03-2012, 16:25
shoma bego bodjet chande va bara che kar mikhai ?

khashayar7206
15-03-2012, 17:35
shoma bego bodjet chande va bara che kar mikhai ?

یعنی به همین زودی خبره شدی تو زمینه تبلت ها؟

شما برو اول مشکله خودتو حل کن بعد برو بچه ها رو راهنمایی کن

hamidrezavictor
15-03-2012, 19:29
یعنی به همین زودی خبره شدی تو زمینه تبلت ها؟

شما برو اول مشکله خودتو حل کن بعد برو بچه ها رو راهنمایی کن

:31::10: بیخیال

hamidrezavictor
15-03-2012, 19:36
سلام چرا به هرکی میگم تبلت اندروییدی میخوام بخرم میگه گول سیستم شو نخور به درد نمیخوره... چرا اصلا همچین تفکری وجود داره؟ مگه مشکل خاصی دارن؟ هنگی دارن؟ بین سامسونگ 8.9 . 10.1 . 7.7 ترتیب خرید چیه؟

khashayar7206
15-03-2012, 20:47
سلام چرا به هرکی میگم تبلت اندروییدی میخوام بخرم میگه گول سیستم شو نخور به درد نمیخوره... چرا اصلا همچین تفکری وجود داره؟ مگه مشکل خاصی دارن؟ هنگی دارن؟ بین سامسونگ 8.9 . 10.1 . 7.7 ترتیب خرید چیه؟

داداش عجب عکسی داری
منو بردی تو حالو هوای میکرو
که کمبت بازی می کردم
نمیدونم این عکست SCORPION بود یا SUB Zero

به هر حال بی خی

داداش آندروید خیلی هم خوب هست
هر کی اون حرفو زده از این مشتری های اپل بوده که می خواسته تعصبشو نشون بده
هنگ کردن دستگاه هم بیشتر به Cpu بستگی داره
که ماشاالله تبلت های جدید آندرویدی هم به سرعت داره هستشون زیاد میشه:31:
که تا چند سال دیگه فکر کنم هندونه رو براشون باید مثال زد
چون هستش قابل شمارش نیست:46:

hamidrezavictor
15-03-2012, 20:58
داداش عجب عکسی داری
منو بردی تو حالو هوای میکرو
که کمبت بازی می کردم
نمیدونم این عکست SCORPION بود یا SUB Zero

به هر حال بی خی

داداش آندروید خیلی هم خوب هست
هر کی اون حرفو زده از این مشتری های اپل بوده که می خواسته تعصبشو نشون بده
هنگ کردن دستگاه هم بیشتر به Cpu بستگی داره
که ماشاالله تبلت های جدید آندرویدی هم به سرعت داره هستشون زیاد میشه:31:
که تا چند سال دیگه فکر کنم هندونه رو براشون باید مثال زد
چون هستش قابل شمارش نیست:46:

سلام این عکس خودمه :27: اسمش scorpion بود الانم هست :31: مگه میکرو هم کمبت داشت سگا بودااا :20: حالا اینا تعریف بود از تبلت اندروید یا کنایه؟ :31:

general_sorena
15-03-2012, 22:05
سلام من بین گلکسی 10.1 و اسوس ترنسوفورمر tf101 موندم. نظرتون چیه؟

khashayar7206
15-03-2012, 22:54
سلام این عکس خودمه :27: اسمش scorpion بود الانم هست :31: مگه میکرو هم کمبت داشت سگا بودااا :20: حالا اینا تعریف بود از تبلت اندروید یا کنایه؟ :31:

داداش میکرو هم کمبت داشت
تازه کمبت میکرو من 2 بود:31:

ولی انصافا سیستم عامل آندروید خیلی پرطرف دار تر از ios یا سیستم عامل های دیگر هست

hamidrezavictor
15-03-2012, 23:31
داداش میکرو هم کمبت داشت
تازه کمبت میکرو من 2 بود:31:

ولی انصافا سیستم عامل آندروید خیلی پرطرف دار تر از ios یا سیستم عامل های دیگر هست

سیستم عامل خوبیه ولی هنوز کامل نشده به نظرم خیلی پیشرفت میکنه تا یکی 2 سال اینده.... البته ارتباط سیستم عامل با قطعات اینکه چقدر بتونه کار بکشه هم مهمه :41:

L.A.M.P.A.R.D
16-03-2012, 00:10
بوجم مهم نی...میخوام باهاش وقتمو تلف کنم :دی
گیم و نت و فیلم

mrmostafa
16-03-2012, 00:21

دوست عزیز دیگه خودت داری تو این مملکت زندگی میکنی نمیدونی چه خبره؟؟؟ ببخشیدا ضر مفت زیاده. بیشتر کسانی که نظر میدن بری ببینی نمیدونن تکنولوژی و سیستم و غیره چیه. طرف میخواد نظر داده باشه و بگه منم حالیمه. یه سیستم رو به یه مهندس کامپیوتر داده بودن گند زده بود توش ولی کسی که درس نخونده ولی تجربه زیادی داره و همه جروه استفاده کرده به راحتی از پس همه چی بر میاد. اینم اینجوریه. اندروید خیلی هم عالیه. من الان 24 ساعته دارم با تبلت کار میکنم خونه بیرون 24 ساعته تو فیس بوک آنلاینم و گروهی داریم مجبورم مدیریتش کنم. فقط میتونم بگم تنها ایرادی که تو اندروید دیدم بحث آفیس هست یعنی تو سایت مانند فی س بوک میخوام کپی و پیست کنی سریع ا به جا کنی مشکل داره و به هم میریزه. البته با نبودن موس کلا خیلی سخت میشه تا عادت کنیم. حالا ویندوز 8 رو نمیدونم تو این زمینه مانند سیستم عامل 7 عمل میکنه یا نه. البته ویندوز مثلا پنجره ها باز میشه مانند همون ویندوز 7 هست ولی اندروید هم تو ورژن های بعدی خیلی پیشرفت داره. ضمنا کاربرا به گوگل ایمیل بزنن میتونه این طرح های کاربران رو پیاده سازی کنه. ولی چون گوگل داره یکپارچه میکنه میخواد به سیستم کاربری عمومی تبدیل کنه خودش رو برای همین دست ماکروسافت رو از پشت میبنده.
من به شخصه تا الان نه هنگی داشتم نه چیزی کلی هم نرم افزار نصب کردم. فقط بحث خود تبلت هم هست که امکانات و سخت افزارش خوب باشه و پورت های رایج و استاندارد رو داشته باشه. حالا تا سال دیگه تبلت های زیادی وارد بازار میشه که یه سخت افزار خوب میخوام بگیرم با اندروید 5 در کنارش ویندوز 8 رو هم میشه داشت.
شاد و پیروز باشید

hamidrezavictor
16-03-2012, 13:43
دوست عزیز دیگه خودت داری تو این مملکت زندگی میکنی نمیدونی چه خبره؟؟؟ ببخشیدا ضر مفت زیاده. بیشتر کسانی که نظر میدن بری ببینی نمیدونن تکنولوژی و سیستم و غیره چیه. طرف میخواد نظر داده باشه و بگه منم حالیمه. یه سیستم رو به یه مهندس کامپیوتر داده بودن گند زده بود توش ولی کسی که درس نخونده ولی تجربه زیادی داره و همه جروه استفاده کرده به راحتی از پس همه چی بر میاد. اینم اینجوریه. اندروید خیلی هم عالیه. من الان 24 ساعته دارم با تبلت کار میکنم خونه بیرون 24 ساعته تو فیس بوک آنلاینم و گروهی داریم مجبورم مدیریتش کنم. فقط میتونم بگم تنها ایرادی که تو اندروید دیدم بحث آفیس هست یعنی تو سایت مانند فی س بوک میخوام کپی و پیست کنی سریع ا به جا کنی مشکل داره و به هم میریزه. البته با نبودن موس کلا خیلی سخت میشه تا عادت کنیم. حالا ویندوز 8 رو نمیدونم تو این زمینه مانند سیستم عامل 7 عمل میکنه یا نه. البته ویندوز مثلا پنجره ها باز میشه مانند همون ویندوز 7 هست ولی اندروید هم تو ورژن های بعدی خیلی پیشرفت داره. ضمنا کاربرا به گوگل ایمیل بزنن میتونه این طرح های کاربران رو پیاده سازی کنه. ولی چون گوگل داره یکپارچه میکنه میخواد به سیستم کاربری عمومی تبدیل کنه خودش رو برای همین دست ماکروسافت رو از پشت میبنده.
من به شخصه تا الان نه هنگی داشتم نه چیزی کلی هم نرم افزار نصب کردم. فقط بحث خود تبلت هم هست که امکانات و سخت افزارش خوب باشه و پورت های رایج و استاندارد رو داشته باشه. حالا تا سال دیگه تبلت های زیادی وارد بازار میشه که یه سخت افزار خوب میخوام بگیرم با اندروید 5 در کنارش ویندوز 8 رو هم میشه داشت.
شاد و پیروز باشید

اینجا تاپیک کل کل بین اندروید و ios نداره؟ خیلی دوست دارم بدونم از این همه برنامه ی apple کدومشون واقعا شاخ که اندروید نداره :20: البته به جز بازی

mrmostafa
16-03-2012, 14:08
الان سایت GSM زده اپل برای محصولات مهم تولید تبلت های جدیدش با سامسونگ قرارداد میبنده. این خبر خیلی شنیده بودم. از ال جی راضی نیست. استیو جابز انسانی روشن ضمیر و خارق العاده ای بود که اپل رو به وجود آورد و برای همیشه جاودانه موند ولی قرار نیست اپل همیشه اپل بمونه. دست بالای دست بسیار است مخصوصا که قطعات مهمش رو بده به سامسونگ به کل طرفداراش افسردگی میگیرن. چون اپل و سامسونگ با هم مبارزه داشتن. ولی واقعیت اینه اپل از خودش هیچی نداره ولی سامسونگ خیلی از تجهیزات و غیره برای خودش هست. الان اندروید روی لپ تاپ های ایسوس هم قابل نصب شده. اندروید اگر بیشتر روی محیط سیستم عاملبش کار کنه و عمومی تر کنه کسی که با ویندوز کار کرده به راحتی کارش با اندروید انجام بشه کسی سراغ سیستم عامل های دیگه نمیره چون با کمترین سخت افزار قابل اجراست. من مشکل اصلیم با اندروید کپی و پیست کردن هست که واقعا بهم میریزه و مجبورم برای این کار برم با لپ تاپ کار کنم. در نسخه 4 نمیدونم این مشکل رو داره یا نه. ولی به گفته خود گوگل نرم افزارهای با گرافیک بهتر تولید میکنه و در حال حاضر نرم افزاری نیست کهIOS داشته باشه اندروید نداشته باشه.

Jeff hardy M
16-03-2012, 14:17
سلام
تبلت اندرویدی 10 اینچی دور و ور 1 تومن الان چی هست ؟
ممنون میشم معرفی کنید

sanup2006
16-03-2012, 19:19
دوستانی که با تبلت های چینی آشنایی دارند کمک کنن.
این تبلت ارزش خرید به قیمت 210000 تومان رو داره؟

mamsana
17-03-2012, 08:25
این اندا من شنیدم میگن از تبلت های خوب چینی هستش!!
مشخصاتش که عالیه! با 210 تومن چی میدن!!

راستی این سیم کارتم میخوره انگار! درسته!؟!:10:

mrmostafa
17-03-2012, 09:09
این اندا من شنیدم میگن از تبلت های خوب چینی هستش!!
مشخصاتش که عالیه! با 210 تومن چی میدن!!

راستی این سیم کارتم میخوره انگار! درسته!؟!:10:

فقط امكان منفجر شدنش هست كه اون موقع خطرناك تره

mrmostafa
17-03-2012, 09:22
سلام
تبلت اندرویدی 10 اینچی دور و ور 1 تومن الان چی هست ؟
ممنون میشم معرفی کنید

سامسونگ هست كه قيمتش 1 ميليون 200 هزار هستش 16 گيگ
اسوس ASUS Eee Pad Transformer - 16GB هم تبلت خوبيه قيمتش الان بايد به 800 رسيده باشه. فقط سيم كارت نميخوره كه مهم باشه ميتوني اين گجت Gmate بخري سيم كارت ميخوره با بلوتوس وصل ميشه به تبلت و مكالمه و اينترنت رو ارائه ميده.
هر 2 تبلت هاي خوبي هستن.

hadi_gamer
17-03-2012, 11:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.com%2FOnda-VX610W-7-Inch-Android-2-3-Tablet-PC-Capacitive-Touch-Screen-ARM10-Mali-400-1500MHz-512MB-DDR3-WIFI-3G.html)
من یه چیزی که تجربه شخصیم هست رو میگم.هرگز و هیچوقت از این جنسهای ارزون قیمت و برند های در پیت قیمتش هر چقدر هم ارزون باشه نخرید چون واقعا پشیمون میشید و پولتون رو دور میریزید.من یه گوشی glx g1 که این همه تبلیغ میکردن با اندروید 2.4 و فلان و....خریدم به قیمت 275 تومن و الان واقعا پشیمونم.گوشی سرعتش افتضاحه شارژرش مشکل داره باطریش مشکل داره و هزار و یک مشکل دیگه داره و واقعا از خرید این گوشی پشیمونم.حالا مطمئنم این تبلت ها هم این مشکلات رو دارن.هیچوقت از برندهایی که معتبر نیستن خرید نکنید هیچوقت.حالا خود دانید.

L.A.M.P.A.R.D
17-03-2012, 15:04
بوجم مهم نی...میخوام باهاش وقتمو تلف کنم :دی
گیم و نت و فیلم
??????????????

alifootball7
17-03-2012, 16:22
سلام
می خواستم تبلتی رو معرفی کنید که پورت یو اس بی داشته باشد و فلش مموری به آن متصل شود. آیا تلویزیونهای دیجیتال یو اس بی دار که به لپ تاپ وصل می شوند با تبلتهای یو اس بی خور هم جواب میدند ؟ ضمنا مهمترین کاری که از تبلت میخوام اجرای برنامه های مختلف بخصوص دیکشنریهای معروف است؟

steps
20-03-2012, 17:03
سلام .
عید همه مبارک.
دوستان تبلت با پردازنده Tegra3 تو بازار چی هستش؟ اگه میشه قیمت حدودی هم بگید

tommy vercetti
25-03-2012, 22:09
سلام دوستان
ببخشید مزاحم شدم
تبلت سونی که تازه به بازار اومده چه طور می باشد؟
به نظرتون ارزش خرید داره؟
بازم ممنون.

خبر عالی برای خودم بیشتر :از تابستون کلا مزاحم بچه های پی سی ورلدم
عاشقتتتتتتتتتتتتتتم p30world

a.toraby
26-03-2012, 00:19
دوستان p7300 8.9 اینچی بهتره یا 7plus؟ پردازنده کدوم یکی بهتره؟ Nvidia tegra یا arm mali؟؟
سوال دیگه اینکه آیا ورژن های بالاتر آندرویید برای این دو توسظ سامسونگ ارائه میشه؟

a.toraby
26-03-2012, 10:40
توی alldigital زده Galaxy Tab 8.9 3G P7300 مکالمه و کارت حافظه ساپورت نمی کنمد!!! حقیقت دارد؟؟؟؟

moslem47
26-03-2012, 22:40
من یه چیزی که تجربه شخصیم هست رو میگم.هرگز و هیچوقت از این جنسهای ارزون قیمت و برند های در پیت قیمتش هر چقدر هم ارزون باشه نخرید چون واقعا پشیمون میشید و پولتون رو دور میریزید.من یه گوشی glx g1 که این همه تبلیغ میکردن با اندروید 2.4 و فلان و....خریدم به قیمت 275 تومن و الان واقعا پشیمونم.گوشی سرعتش افتضاحه شارژرش مشکل داره باطریش مشکل داره و هزار و یک مشکل دیگه داره و واقعا از خرید این گوشی پشیمونم.حالا مطمئنم این تبلت ها هم این مشکلات رو دارن.هیچوقت از برندهایی که معتبر نیستن خرید نکنید هیچوقت.حالا خود دانید.
من با شما موافقم...............ولی ما که بودجه مون نمی رسه چه کار کنیم؟:41:

hamidrezavictor
26-03-2012, 22:46
شما داری glx با چی مقایسه میکنین دقیقا؟ قطعات کاملا چینی با مونتاز ایران میخواستین خوب باشه؟؟؟؟؟؟؟ :27: glx و با هیچی مقایسه نکن ممنون

singleguy
29-03-2012, 21:03
سلام
می خواستم تبلتی رو معرفی کنید که پورت یو اس بی داشته باشد و فلش مموری به آن متصل شود. آیا تلویزیونهای دیجیتال یو اس بی دار که به لپ تاپ وصل می شوند با تبلتهای یو اس بی خور هم جواب میدند ؟ ضمنا مهمترین کاری که از تبلت میخوام اجرای برنامه های مختلف بخصوص دیکشنریهای معروف است؟

تبلت های یو اس بی خور که من سراغ دارم، تبلت ایسوس هست که پورت یو اس بی به خودش نیست، به داکش (کیبوردش) هست. تبلت دیگه ای که فول پورت هست و اکثر پورت ها از جمله یو اس بی را داره، توشیبا هست.

درمورد کارایی یو اس بی اطلاعی ندارم. من فقط برای اتصال موس و فلش مموری به تبلت ازش استفاده میکنم.

برخی از دیکشنری های معروف را داره (مثل آکسفورد و Merriam webster) ولی نمیشه انتظارات یه دیکشنری مثل دیکشنری آکسفورد پیشرفته که توی کامپیتور نصب میکنید را ازش داشته باشید. برای استفاده های ضروری و سطحی خیلی خوب هست ولی به طور خیلی تخصصی، نه.

Devicestreet
29-03-2012, 21:13
معمولا در تبلت های وین 7 هست
wiev sonic wiev pad 10 با اندروید و 7

mehdi966
30-03-2012, 18:23
معروف ترینش اینه که تو ایران هست acer iconia tab a500

تلویزیون رو نمیتونی بهش وصل کنی چون ویندوز نداره
مدل ویندوز دارش W500 هست
ولی دیکشنرییش حل
کلابش هم اینجاست

عکس پورت هم تو پست 16 اینجاست

موفق باشی

Khosravani
01-04-2012, 08:13
برای گالاکسی تب ۸.۹ درگاه USB وجود نداره باید داک جدا تهیه کنید!

mrmostafa
01-04-2012, 19:57
برای گالاکسی تب ۸.۹ درگاه USB وجود نداره باید داک جدا تهیه کنید!

دوست عزیز من یک kit c onnection گرفتم 39000 تومان که هم درگاه usb داره هم مموری کارت ها رو و کلی هم استفاده کردم عالیه.

moslem47
03-04-2012, 18:04
سلام
دوستان نظرتون راجع به تبلت چیه؟ با توجه به امکاناتی که داره ایا توصیه به خرید میشه؟
از لحاظ برند و سخت افزار
کاربرد بیشتر اینترنت مخصوصا دانلود شبانه که رایگان هست- تماشای فیلم با انواع فرمت و زیرنویس و..........
IDEAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rubah2000
03-04-2012, 21:51
سلام
معذرت که سوال میکنم اخه اونقدر حوصله ندارم تو ایییییییینهمه مطلب بگردم دنبال یه سوال فزرتی!
سامسونگ p6200 درگاه usb داره؟ ینی فلش بهش وصل میشه یا باید باز یه پول زیادی بدم یه دستگاه دیگه بخرم ؟!
دوما : اون دستگاهه بقیه چیزا مثل گوشی ها رو فلش خور میکنه یا نه؟
مرسی

biostar
04-04-2012, 16:21
USB Host support داره

برای اتصال فلش کافیه کابلش رو تهیه کنید و سپس متصل کنید OTG cable

هر گوشی و تبلتی که این قابلیت رو داشته باشه میتونه فلش و هارد رو ساپورت کنه

moslem47
05-04-2012, 01:28
up...........