PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

dara_az
01-01-2012, 09:44
سلام دوستان . من پست مربوط به kindle fire رو خوندم . اما یک سری اطلاعاتی میخوام که اونجا در موردش مطلبی نوشته نشده بود .
اول اینکه این تبلت تو ایران هم هست ؟ قیمتش چنده ؟
سوال دومم اینه که با اینکه این تبلت سیستم عاملش آندروید هست اما یه جورایی مثل اینه در اون تغییراتی داده شده و انحصاری آمازون هستش . با این حال برنامه ها و بازی های آندروید روی این تبلت اجرا میشه یا فقط باید از برنامه ها و بازی هایی که خود سایت آمازون ارائه میده براش استفاده کرد ؟؟؟ و یک سوال اینکه آیا این تبلت شتاب سنج هم داره ؟
سوال سوم اینکه من فقط برای وب گردی و استفاده از بازی ها و اپلیکیشن ها و در نهایت پخش موسیقی میخوام تبلت بخرم و خیلی از امکاناتی که بقیه تبلت ها دارند اما این تبلت نداره ( مثل gps , gprs ، بلوتوث ، دوربین و یک سری از اینجور امکانات) برام مهم نیست . با توجه به قیمتش به نظرتون برای من میصرفه که این تبلت رو بخرم ؟ (با توجه به اینکه یکی از اقوام آخر هفته از آمریکا میاد و میتونم بگم برام از اونجا بخره)
کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟؟؟ من فقط برای کارهای معمولی میخوام استفاده کنم و آیا با این قیمت (200$) تبلت بهتری میتونم بخرم یا نه ؟؟

h!tman
01-01-2012, 11:06
به این تاپیک چرا کسی سر نمیزنه!:دی

میخواستم در مورد تابلت اطلاعاتی داشته باشم
تبلتی که سایز صفحه اش کوچک باشه و بشه حملش کرد و اینکه ترجیحا سیم کارت هم بخوره. دوربین اهمیتی نداره و ...
ارزش قیمت پرداختی رو داشته باشه و هر چه ارزانتر بهتر.
Galaxy Tab 7 3G
زیادم نباید گرون باشه (البته با قیمت دلار چرا گرون شده!)
قیمت اصلیشم حول و حوش 450 بوده الان باید 500 و کمیاب باشه

سلام
اگه میشه یه سایت که نرم افزار و بازیهای هانی کام رد داشته باشه معرفی کنید (البته به جز آندرویید مارکت)
سوال سختی بود!:دی بهتره با وی پی ان به همون مارکت وصل شید :)
And- ro id.ir یا موبایلستان شاید داشته باشند

سلام به دوستان و خسته نباشید

این تبلت acer iconia tab a501 تو بازار هست ؟ قیمتش چنده ؟؟

یادآوری : 500 منظورم نیست بلکه 501 که 3G هست .
باید حول و حوش 650 باشه!و البته اگر پیدا کردید! (پیدا نمیکنید)

یه تبلت میخوام ارزون بیشتر برای خوندن ebook و دیدن فیلم با زیرنویس اما بیشتر برای خوندن کتاب میخام

تبلت های energy sistem , archos و اینا چجورین خوبن ؟
آرچوس یکم الکی سنگین ولی تبلت خوبیه! اون 250 گیگش خوب بود!:دی دیدن فیلم هم با پلیر میسر هست

بهترین تبلت سامسونگ الان چه مدلیه ؟به غیر از 7.7

که تو ایران موجود باشه

مشخصات وقیمت هم لطفا بگید ؟
7plus
قیمت حدودا 900

اقا 10.1 بخر که توپه
من خودم العان پول ندارم ولی بعدا قراره بخریم
10.1 زیادی گندس 7پلاس که بهتره!

سلام.من می خوام یه تبلت archos 7c home با قیمت 280 برا داداشم بخرم.می تونین یه آدرس بدین برای تهیش تو تهران؟؟؟نزدیکای صادقیه باشه بهتره.
بیاید پایتخت! محصولات متفرقه اون دور و ور پیدا نمیشه! مترو که هست:دی دم دستتونه

با سلام
من می خام تبلت سامسونگ بخرم
با توجه به قیمت سامسونگ را انتخاب کردم
بین 2 مدل P1000 و P1010 موندم
این دو تا چه فرقی با هم دارند؟
چرا قیمتاشون فرق می کنن
جایی هست که این دو تا را بشه با هم مقایسه کرد؟
ممنون از لطفت
اولی سیم کارد میخوره دومی وایفای داره
همین فرقشونه!

سلام دوستان . من پست مربوط به kindle fire رو خوندم . اما یک سری اطلاعاتی میخوام که اونجا در موردش مطلبی نوشته نشده بود .
اول اینکه این تبلت تو ایران هم هست ؟ قیمتش چنده ؟
سوال دومم اینه که با اینکه این تبلت سیستم عاملش آندروید هست اما یه جورایی مثل اینه در اون تغییراتی داده شده و انحصاری آمازون هستش . با این حال برنامه ها و بازی های آندروید روی این تبلت اجرا میشه یا فقط باید از برنامه ها و بازی هایی که خود سایت آمازون ارائه میده براش استفاده کرد ؟؟؟ و یک سوال اینکه آیا این تبلت شتاب سنج هم داره ؟
سوال سوم اینکه من فقط برای وب گردی و استفاده از بازی ها و اپلیکیشن ها میخوام تبلت بخرم و خیلی از امکاناتی که بقیه تبلت ها دارند اما این تبلت نداره ( مثل gps , gprs بلوتوث و یک سری از اینجور امکانات) برام مهم نیست . با توجه به قیمتش به نظرتون برای من میصرفه که این تبلت رو بخرم ؟ (با توجه به اینکه یکی از اقوام آخر هفته از آمریکا میاد و میتونم بگم برام از اونجا بخره)
کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟؟؟ من فقط برای کارهای معمولی میخوام استفاده کنم و آیا با این قیمت (200$) تبلت بهتری میتونم بخرم یا نه ؟؟
بله هست! کم و بیش دیده میشه با قیمت حدود 500
همه این بازی ها و اینا روش اجرا میشه!:دی چرا نشه!؟ فقط سرویس های آمازون رو هم داره
از ایران نه نمیصرفه و اگر میتونن از امریکا بیارن
برای 200دلارم نه نمیتونید بهتر بخرید! ولی دارید میخرید کیندل فایر بخرید همون که دوال کور هست

Oh YeaH
01-01-2012, 13:21
دمت گرم دادا!!!خیلی به دردم خورد.
یه سوال دیگه------>>>>من چون می خوام الآن تبلت هم بخرم فعلا عجله زیادی ندارم.حتی می تونم تا تابستون سال دیگه صبر کنم.
،البته اگه قیمتا به طرز قابل توجهی تا اون موقع پایین بیاد.به نظرتون تا اون موقع حدودا چقدر قیمتا پایین میاد؟؟؟

dara_az
01-01-2012, 13:31
بله هست! کم و بیش دیده میشه با قیمت حدود 500
همه این بازی ها و اینا روش اجرا میشه!:دی چرا نشه!؟ فقط سرویس های آمازون رو هم داره
از ایران نه نمیصرفه و اگر میتونن از امریکا بیارن
برای 200دلارم نه نمیتونید بهتر بخرید! ولی دارید میخرید کیندل فایر بخرید همون که دوال کور هست

آقا دستت درد نکنه . حالا یک سوال دیگه
بین کیندل فایر و نوک تبلت و اچ پی تاچ پد شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟
درسته که اچ پی دیگه ساپورت سیستم عاملی و نرم افزاری نداره . اما شنیدم که میشه روش همزمان با سیستم عامل خودش آندروید نصب کرد و امکانات سخت افزاریشم خیلی بهتر از کیندل هست (بلوتوث شتاب سنج دوربین حافظه بالاتر اسکرین 9.7 اینچی و غیره قیمتشم خیلی خوبه (99$برای 16 گیگش). حالا به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ میشه لطفا دلایلشم بگی که چرا کدوم بهتره . من خودم فعلا نظرم رو کیندل هست اما اونا هم بعضی برتری هایی نسبت به کیندل دارن که آدمو دو دل میکنه ! راستی این Archos چجوریه ؟ میارزه به قیمتش ؟ مثلا 200 دلار که میشه همون 300 تومن خودمون بهتره همون کیندل رو بگم برام بیارن یا مثلا از اینجا این مدلای Archos رو بگیرم ؟ از نظر سخت افزاری و قدرت و کارایی بین اون 3 تا مدل بالا و این دو مدل پایین (جمعا 5 مدل) شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟؟

بازم ممنونم از راهنماییتون

ویرایش مدیریت :
قرار دادن لینک سایت های خرید و فروش ایرانی ممنوع میباشد

Oh YeaH
01-01-2012, 14:01
آقا دمت جیز
فقط یه سوال دیگه:
ماین تبلت archos 7c home رمش 8 گیگه.مدل دیگه ای هم نداره که رمش بالا تر باشه.می خواستم بدونم میشه رم این تبلت رو با microsd یا sdکارت ارتقا داد؟؟؟

dara_az
01-01-2012, 14:23
تو این مقایسه که برتری کامل یا HP هستش . حالا به نظرتون رام کوک شده روی تبلت جواب میده یا زیاد به مشکل بر میخوره ؟ به نظرم یدونه HP بگیرم سیستمشو آندروید نصب کنم بهتر از اون دو تای دیگه هستش .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2Fcompare%2FAmazon-Kindle-Fire%2CBarnes---Noble-NOOK-Tablet%2CHP-TouchPad%2Fphones%2F6185%2C6548%2C5201)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam68
01-01-2012, 17:16
سلام دوستان

میخواستم بدونم با 400 تومن میشه تبلت اندرویدی با حداقل صفحه نمایش 9 اینچی خرید؟؟

اگه نمیشه با این قیمت بهترین گزینه ها رو واسم معرفی کنین و بی زحمت حتما لینک مشخصاتشون و قیمت دقیقشونم واسم بزارین
منتظر راهنماییتونم

golabi_65
01-01-2012, 17:37
سلام من یه سایت معتبر میخواستم که همه cpu ها و gpu های مداول رو تبلت ها رو مقایسه کرده باشه و بنچمارک ازشون گذاشته باشه ، مثلا یه سایت عین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که رتبه بندی کرده
ممنون

naseri18
01-01-2012, 19:12
سلام به دوستان
سوالي كه دارم اينه كه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند ايا همه نوع مودم سيمكارتي رو ساپورت مي كنند چون من ديدم تبلتهاي ارزان چيني روبروي مشخصه ي
تري جي چند مدل خاص مودم سيمكارتي نوشته شده
سوال دوم هم اينكه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند يا اونايي كه نمي خورند امكان داره كه با اينترنت موبايل به اينترنت رفت دوستاني كه از اينترنت موبايل روي تبلت استفاده كرده اند مراحل كار رو توضيح بدند.

h!tman
01-01-2012, 19:14
آقا دستت درد نکنه . حالا یک سوال دیگه
بین کیندل فایر و نوک تبلت و اچ پی تاچ پد شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟
درسته که اچ پی دیگه ساپورت سیستم عاملی و نرم افزاری نداره . اما شنیدم که میشه روش همزمان با سیستم عامل خودش آندروید نصب کرد و امکانات سخت افزاریشم خیلی بهتر از کیندل هست (بلوتوث شتاب سنج دوربین حافظه بالاتر اسکرین 9.7 اینچی و غیره قیمتشم خیلی خوبه (99$برای 16 گیگش). حالا به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ میشه لطفا دلایلشم بگی که چرا کدوم بهتره . من خودم فعلا نظرم رو کیندل هست اما اونا هم بعضی برتری هایی نسبت به کیندل دارن که آدمو دو دل میکنه ! راستی این Archos چجوریه ؟ میارزه به قیمتش ؟ مثلا 200 دلار که میشه همون 300 تومن خودمون بهتره همون کیندل رو بگم برام بیارن یا مثلا از اینجا این مدلای Archos رو بگیرم ؟ از نظر سخت افزاری و قدرت و کارایی بین اون 3 تا مدل بالا و این دو مدل پایین (جمعا 5 مدل) شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 9284)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 9251)

بازم ممنونم از راهنماییتون

کیندل فایر صد در صد! اچ پی تاچ پد کاملا تعطیله و از رده خارج!:دی
فکر نکنم بشه روش اندو ریخت ! بشه هم پر باگ و مشکل
کیندل یک کتاب خوانه در اصل حالا آمازون حال داده و روش آندروید هم ریخته و سی پی یو دوال کور کرده
جمعا که بین همشون کیندل بهتره! اگر خواستید بیشتر خرج کنید فکر کنم 400دلار باید باشه 7پلاس یا 8.9 (دقیق ننمیدونم قیمت خارج رو! از سایت آمازون چک کنید ) با 199 دلار کیندل رقیب نداره

آقا دمت جیز
فقط یه سوال دیگه:
ماین تبلت archos 7c home رمش 8 گیگه.مدل دیگه ای هم نداره که رمش بالا تر باشه.می خواستم بدونم میشه رم این تبلت رو با microsd یا sdکارت ارتقا داد؟؟؟
میشه ولی به نظرم اون 250گیگی رو بخرید بهتره! چون فیلم برداری با تبلت بی معنیه که بگیم هاردش کم سرعته

سلام دوستان

میخواستم بدونم با 400 تومن میشه تبلت اندرویدی با حداقل صفحه نمایش 9 اینچی خرید؟؟

اگه نمیشه با این قیمت بهترین گزینه ها رو واسم معرفی کنین و بی زحمت حتما لینک مشخصاتشون و قیمت دقیقشونم واسم بزارین
منتظر راهنماییتونم
نمیشه والا
بهترین Archos یک مدل 250 گیگابایتی داشت که باید 310-320 باشه!
خوراک آرشیو فیلمه

Oh YeaH
01-01-2012, 19:36
کلا متوجه نشدم چی گفتین ولی من نمی خوام رو تبلتم فیلم بریزم.فقط آهنگ:8: و بازی:22: که فک کنم 16 گیگ براش کافی باشه.یعنی کافی نیست؟؟؟

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

در ضمن تشکر

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

در ضمن یه سوال دیگه----->>>آیا archos تا 300 تومن تبلت دیگه ای داره که حافظش بیشتر باشه؟؟؟(از 5 اینچ به بالا)

F R E E M A N
01-01-2012, 19:57
سوالي كه دارم اينه كه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند ايا همه نوع مودم سيمكارتي رو ساپورت مي كنند چون من ديدم تبلتهاي ارزان چيني روبروي مشخصه ي
تري جي چند مدل خاص مودم سيمكارتي نوشته شده
استانداردهای 2g و 3g معمولا شامل باندهایی میشه که در همه جای دنیا متداوله

سوال دوم هم اينكه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند يا اونايي كه نمي خورند امكان داره كه با اينترنت موبايل به اينترنت رفت دوستاني كه از اينترنت موبايل روي تبلت استفاده كرده اند مراحل كار رو توضيح بدند.
از طریق بلوتوث یا وای فای امکانش هست

compund security
02-01-2012, 11:41
داداشا سلام من میخواستم بگم کسی که میخواد 300 بده یه تبلت بگیره میتونه تو اینترنت بگرده و دست دوم یه تبلتای سامسونگ رو تمیز تمیز بدون خش گیر بیاره مثلا من خودم یه نفر رو میشناسم که یه تبلت p1000 رو بدون حتی یه خش با محافظ صفحه و ... رو میده 500 حتی نایلون پشتش هم روشه یه نفر دیگه هم میشناسم که همون تبلت رو با کیف میده 400 بگردید پیدا میکنید موفق باشید و خندان:31:

Oh YeaH
02-01-2012, 12:11
سلام به همگی

ببخشید شما(hitman)گفتید که مدل 250 گیگی archosقیمتش 300 تومنه ولی تو دیجی کالا زده 380.موضوع چیه؟؟؟
فک کنم دیجی کالا خیلی گرون میده؟؟؟مثلا من گوشی ویو 525 رو که الآن قیمتش با گارانتی مایکروتل 150 داره میده 205.

h!tman
02-01-2012, 12:48
سلام به همگی

ببخشید شما(hitman)گفتید که مدل 250 گیگی archosقیمتش 300 تومنه ولی تو دیجی کالا زده 380.موضوع چیه؟؟؟
فک کنم دیجی کالا خیلی گرون میده؟؟؟مثلا من گوشی ویو 525 رو که الآن قیمتش با گارانتی مایکروتل 150 داره میده 205.

قیمتو گرون نمیده
ارز ترکیده اینا هم گرون کردن!:دی
وگرنه من خودم برای پدرم 315 خریده بودم (البته از پایتخت)

در مورد اون دوستمون به نظرم 250گیگ بهتر از 16گیگه نه؟! قیمت 16گیگش خیلی فرق زیادی با 250گیگش نداره

.:PAR3A:.
02-01-2012, 16:51
من خودم به شخصه فکر نکنم قیمت ها پایین بیاد... با توجه به این وضع افتضاح اقتصاد و دلار... تنها دلیلی که برای افت قیمت میبینم معرفی مدل های جدید و افت قیمت بین المللی مدل های فعلیه :P

pp8khat
02-01-2012, 17:25
تبلت+Angry Bird

golabi_65
02-01-2012, 20:32
سلام ، من میخوام از چین تبلت بگیرم 2 تا
تبلت 10 اینچ تا 150 دلار
نبلت 7 اینچ تا 100 دلار چی بگیرم که خوب باشه ؟ از بین این برندای چینگ چانگ چونگ کدوما یکمی با پدر مادر تر هستن ؟

GHAGHALEELEE
02-01-2012, 21:56
از من می شنوید به این اجناس چینی اعتماد نکنید.ایرادهای اساسی دارن.یادم میاد نوکیا N95 چینی اومده بود امروز بلوتوث میکردی فردا بدستت میرسید.البته نظر من بود

1navid
02-01-2012, 22:46
پیشنهاد می کنم نگیرید

amirkhan_0o0
02-01-2012, 23:38
تاچش مقاومتیه
سییستم عاملش هم هیچی نیست
پالمه مثل این گوشی چینی ها! دی:
البته اونهایی رو که من دیدم!
فقط دکوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Oh YeaH
02-01-2012, 23:41
یه سوال----->>>این تبلت های archos از جمله اون تبلت 4.3 اینچی بازی های hd اندروید رو ساپ می کنه؟؟؟

h!tman
02-01-2012, 23:48
سلام ، من میخوام از چین تبلت بگیرم 2 تا
تبلت 10 اینچ تا 150 دلار
نبلت 7 اینچ تا 100 دلار چی بگیرم که خوب باشه ؟ از بین این برندای چینگ چانگ چونگ کدوما یکمی با پدر مادر تر هستن ؟

اینا سنگ میندازن تو قابلمه مسی میشه اسم شرکتشون
ازینا نخرید

golabi_65
03-01-2012, 00:52
حالا یعنی واقعا چیز خوب پیدا نمیشه ؟
خود این ملت چین واسه مردمش جنس خوب نمیزنه؟ بر و بچه های کشور دوست و برادر چیه تبلتاشون ؟ :31:
از بین این همه شرکت 2 تا درست حسابی یا به قول بعضیا مادر تخصصی نیست ؟ :19:
از کجا میشه پیدا کرد تبلتای محبوب تو خود چین رو ؟

h!tman
03-01-2012, 01:06
چیزی که توی چین فروش میره اینجا نمیاد
مثل همین Meizu
شرکت توپیه و تقریبا میشه گفت سامسونگ 2 هست!:دی
اگر خود چین هستید به بازارش باید برید چون از بس اسماشون مزخرفه نمیشه فهمید کی به کیه
این Meizu ها خوبن
در ضمن تمامی شرکت ها توی چین محصولاتشون شدیدا ارزونه
به دلیل بزرگی بازار خریدش

alirezawater
03-01-2012, 01:36
احتمال داره سیاستهای دولت تغییر کنه و دلار بیاد پایین ولی اگه عجله نداری و به فرضم که دلار نیومد پایین صبر کن تا تابستون، اولا که مدلهای جدید میاد، دوما این مدلهای الان دلارم نیاد پایین با توجه به اینکه قدیمی میشن قیمتشون میاد پایین

Oh YeaH
03-01-2012, 11:32
خودمم فک کنم صبر کنم بهتره.درسته که وقتی آدم قیمت دلارو می بینه سرش سوت می کشه .ولی خدا کنه تا اون موقع نفت و تحریم نکنن چون اگه تحریم کنن کلا قید هر چی لپتاپه باید بزنم.
دعا کنین تا اون موقه نفت تحریم نشه بعدش اگه کشور برادر آمریکای کبیر حمله هم زد به ایران به درک.

mo_sh64
04-01-2012, 09:34
از دوستان کسی هست که تجربه استفاده از تبلت سوپرپد2 رو داشته باشه، لطفا اگر از این مدل استفاده کردید وضعیت صفحه لمسیش، اتصال به اینترنت ، میزان شارژ باطریش و هر چی که لازمه توضیح بدین لطفا؟

h!tman
04-01-2012, 09:37
چقدر قیمت دارید؟
مشخصاتش که چنگی به دل نمیزنه

mortezaon
04-01-2012, 09:48
سلام
چینیه کانفیگش را بذارید

.

mo_sh64
04-01-2012, 10:40
از نظر مشخصات که عالیه ، همه چیز داره به اضافه LAN ، اما از نظر عملی باید کسی جواب بده که این محصول رو داره و ازش استفاده کرده والا به این مدل می گن کپی ipad

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

مشخصات تبلت SuperPad 3 :

- سیستم عامل : Android 2.2

- پردازنده : Infotmic ARM11 1Ghz

- رم : 512MB DDRII

- صفحه نمایش : سایز 10.2 اینچ، با رزولوشن 1024x6000 ، نوع مقاومتی

- ظرفیت حافظۀ داخلی : 4GB یا 8GB (قابل افزایش از طریق پورت MicroSD تا 32GB)

- تجهیزات صوتی : دارای بلندگو ، میکروفون داخلی و هدفون

- ویدیو : قابلیت پخش فرمتهای:
AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/DAT(VCD format)/VOB(DVD format)/PMP/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP/MPG

- اتصالات : USB , Wifi , microSD, Ethernet Port و HDMI

- سنسورها : سنسور شتاب سنج

- دوربین : دارد ( 1.3 مگاپیکسل)

- دارای گیرندۀ GPS

- باتری : 5800mAh Li-Poly

- وزن : 650 گرم

معرفی امکانات این تبلت:

1) دارای آنتن GPS جهت تعیین مکان و مسیر یابی

2) قابلیت اتصال به TV از طریق پورت HDMI و مشاهدۀ محتوای تبلت در سایز بزرگتر:

3) ساپورت کامل زبان فارسی (تایپ و مشاهدۀ سایتهای فارسی)

4) قابلیت اتصال به اینترنت از طریق سیمکارت 2G یا 3G و مودم USB:

قیمتش هم 112 دلار

h!tman
04-01-2012, 10:42
نخیر عزیز مشخصاتش افتضاحه تقریبا!:دی
قیمتی که دارید چقدره؟ بستگی به قیمت میشه ارزش گذاری کرد

mo_sh64
04-01-2012, 12:30
ببینید این رو باید با سری تبلتهای چینی مقایسه کرد ، GPs - hdmi - LAN - WiFi - 3g - و ساپورت زبان فارسی و ... داره.
قیمتش هم 112دلاره.
10 اینچی هم هست.
به نسبت به چینی بودنش و قیمتش باید دید چطور عملکردی داره.

bad_guy
05-01-2012, 12:34
سلام، من قصد مهاجرت از iOS به اندروید رو دارم،
الان از تبلت های موجود در بازار ایران کدام آخرین نسخه اندروید بستنی نونی را دارا هستند؟آیا تبلت های لانه زنبوری قابلیت ارتقا به بستنی نونی رو دارا هستند؟ با تشکر.

F R E E M A N
05-01-2012, 12:53
سلام، من قصد مهاجرت از iOS به اندروید رو دارم،
الان از تبلت های موجود در بازار ایران کدام آخرین نسخه اندروید بستنی نونی را دارا هستند؟آیا تبلت های لانه زنبوری قابلیت ارتقا به بستنی نونی رو دارا هستند؟ با تشکر.
هنوز هیچ مدلی با ICS به بازار نیامده
برای بعضی مدلهای جدید آپگرید عرضه خواهد شد

mpeg
05-01-2012, 23:40
دوستان اگه قیمت این دو تبلت یکی در نظر بگیریم کدام رو پیشنهاد میدین LG Optimus Pad 3D V90 0یا ایسوز ترنسفرمر
1-چیپ گرافیک کدام قوی تره
2- برای LG Optimus Pad 3D V900 اپدیت اندروید 4 میاد
5- کیفیت عکس و فیلمبرداری کدام بهتره
6-چنده الان ایران LG Optimus Pad 3D V900

LG Optimus Pad 3D V90 هم دوتا اسپیکر داره
و مموری کارت میخوره ور

hesam68
06-01-2012, 14:33
سلام
لطف کنید تبلت های موجود در بازار که صفحه نمایششون 10 اینچی باشه و سیمکارت بخورن یا جی اس ام و ساپورت بکنن برای استفاده از gprs سیمکارت بهم معرفی کنین و بی زحمت قیمت حدودیش و تو بازار هم بهم بگین
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

h!tman
06-01-2012, 16:28
دوستان اگه قیمت این دو تبلت یکی در نظر بگیریم کدام رو پیشنهاد میدین LG Optimus Pad 3D V90 0یا ایسوز ترنسفرمر
1-چیپ گرافیک کدام قوی تره
2- برای LG Optimus Pad 3D V900 اپدیت اندروید 4 میاد
5- کیفیت عکس و فیلمبرداری کدام بهتره
6-چنده الان ایران LG Optimus Pad 3D V900

LG Optimus Pad 3D V90 هم دوتا اسپیکر داره
و مموری کارت میخوره ور
صد در صد ترانسفورمر پرایم بهتره!
کلا از همه نظر
فقط باید صبر کرد امتحانشو پس بده
اون ال جی هم به نظرم زیاد چنگی به دل نمیزنه!

سلام
لطف کنید تبلت های موجود در بازار که صفحه نمایششون 10 اینچی باشه و سیمکارت بخورن یا جی اس ام و ساپورت بکنن برای استفاده از gprs سیمکارت بهم معرفی کنین و بی زحمت قیمت حدودیش و تو بازار هم بهم بگین
ممنونتون میشم راهنماییم کنین
Galaxy Tab 10
motorola Xoom
Apple ipad 2 3G+Wifi
قیمت اولی حدود 900
دومی حدود 700
سومی حدود 1.100

vahidmir2000
07-01-2012, 02:38
دوستان من همین هفته قصد دارم مدل هفت اینچی تبلت آرکوس رو بخرم. ولی یک نکته رو نمیدونم؟ رم تبلتهای آرکوس چقدره؟ حتی تو سایت آرکوس هم اشاره ای به این موضوع نشده و فقط سی پی یو رو اعلام کرده. میخوام مدل 250 گیگ رو بخرم.

GHORME
07-01-2012, 02:51
تبلت ویندوزی هم داریم ؟

ata.royalfalcon
07-01-2012, 08:50
تبلت ویندوزی هم داریم ؟

سلام
بلي ، تبلت ويندوزي داريم مثل viewsonic مدل ViewPad 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])كه دو سيستم عامل دارد . يعني هم آندرويد هست و هم ويندوز سون دارد .

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

دوستان به نظز شما خريد viewsonic مدل هفت اينچي كار درستيه ؟؟
سيم كارت هم ميخوره و ميتونم از اينترنت سيم كارت هم استفاده كنم . قيمتش كه مناسبه ولي فقط ورژن آندرويدش 2.2 هست ، اشكالي نداره ؟؟
فقط براي اينترنت ميخوام در زماني كه به لپتاپ دسترسي ندارم !!

vahidmir2000
07-01-2012, 12:05
---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

دوستان به نظز شما خريد viewsonic مدل هفت اينچي كار درستيه ؟؟
سيم كارت هم ميخوره و ميتونم از اينترنت سيم كارت هم استفاده كنم . قيمتش كه مناسبه ولي فقط ورژن آندرويدش 2.2 هست ، اشكالي نداره ؟؟
فقط براي اينترنت ميخوام در زماني كه به لپتاپ دسترسي ندارم !![/QUOTE]

سی پی یوش 600 مگارهرتزه این مدل 7 اینچی که برای تبلت خیلی ضعیف به حساب میاد. حتی گوشی های 600 مگاهرتزی هم ضعیفن. از مدلهای 10 اینچی اش خرید کن اگر این برند رو میخوای.

ata.royalfalcon
07-01-2012, 12:30
[COLOR=Silver]
سی پی یوش 600 مگارهرتزه این مدل 7 اینچی که برای تبلت خیلی ضعیف به حساب میاد. حتی گوشی های 600 مگاهرتزی هم ضعیفن. از مدلهای 10 اینچی اش خرید کن اگر این برند رو میخوای.
بسيار ممنون از شما
من ميخوام حتماً 7 اينچي باشه و صد البته نميخوام قيمت كاذب و بالايي داشته باشه مثل Samsung galaxy p1000
به نظر شما archos Internet Tablets ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه CPU آن 1 گيگ هرتز هست چطوره ؟؟
مثل اينكه سيمكارت هم نميخوره و gps هم نداره .

تبلت 7 اينجي ديگري سراغ داريد كه سيمكارت بخوره و حتماً gps داشته باشه و قيمتش مناسب باشه .

vahidmir2000
07-01-2012, 12:58
بسيار ممنون از شما
من ميخوام حتماً 7 اينچي باشه و صد البته نميخوام قيمت كاذب و بالايي داشته باشه مثل Samsung galaxy p1000
به نظر شما archos Internet Tablets ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roducts%2Fta%2Farchos_70it%2Findex.html%3Fcountry% 3Dir%26lang%3Den) كه CPU آن 1 گيگ هرتز هست چطوره ؟؟
مثل اينكه سيمكارت هم نميخوره و gps هم نداره .

تبلت 7 اينجي ديگري سراغ داريد كه سيمكارت بخوره و حتماً gps داشته باشه و قيمتش مناسب باشه .

من اطلاعاتم در مورد تبلتها اونقدرها بالا نیست ولی خودم تا چند روز دیگه تبلت آرکوس میخرم. این تبلتهای آرکوس جی پی اس نداره و سیم کارت هم نمیخوره ولی با توجه به قیمتشون واقعا تبلتهای مناسبی برای کارهای روزمره هستن. اگر واقعا احتیاج به جی پی اس و سیم کارت ندارین انتخاب خوبی هستن. مخصوصا 7 اینچی 250 گیگش که هارد اکسترنال هم به حساب میاد و پلیر بسیار قدرتمندی هم هست. با یک تیر چندتا نشون بزن و کیف کن.

ata.royalfalcon
07-01-2012, 13:22
من اطلاعاتم در مورد تبلتها اونقدرها بالا نیست ولی خودم تا چند روز دیگه تبلت آرکوس میخرم. این تبلتهای آرکوس جی پی اس نداره و سیم کارت هم نمیخوره ولی با توجه به قیمتشون واقعا تبلتهای مناسبی برای کارهای روزمره هستن. اگر واقعا احتیاج به جی پی اس و سیم کارت ندارین انتخاب خوبی هستن. مخصوصا 7 اینچی 250 گیگش که هارد اکسترنال هم به حساب میاد و پلیر بسیار قدرتمندی هم هست. با یک تیر چندتا نشون بزن و کیف کن.

ممنون از شما
سي پي يو 600 مگاهرتزي يعني اينقدر ضعيفه كه حتي نميتوان به راحتي از اينترنت و GPS استفاده كرد ؟؟ آخه هدف اصلي من از تبلت اينترنت و GPS و گاهي موسيقي هست .

به نظرم يكي از مزيت CPU ضعيف صرفه جويي در مصرف باطري هست . براي كسي كه قصد بازي كردن يا فيلم ديدن رو نداره خوبه .

vahidmir2000
07-01-2012, 16:50
ممنون از شما
سي پي يو 600 مگاهرتزي يعني اينقدر ضعيفه كه حتي نميتوان به راحتي از اينترنت و GPS استفاده كرد ؟؟ آخه هدف اصلي من از تبلت اينترنت و GPS و گاهي موسيقي هست .

به نظرم يكي از مزيت CPU ضعيف صرفه جويي در مصرف باطري هست . براي كسي كه قصد بازي كردن يا فيلم ديدن رو نداره خوبه .

دوست من ، من گوشی ایکس 8 سونی اریکسون دارم که سی پی یوش 600 هستش و زیاد از کار باهاش و سرعتش راضی نیستم. توجه داشته باش که تازه این یک گوشیه و در حد گوشی انتظارات منو برآورده نمیکنه. حالا همین سی پی یو روی صفحه بزرگتر با رزولوشن بالاتر و توقع بیشتری که آدم از تبلت به عنوان یک کامپیوتر همراه داره به نظر من باعث میشه که تجربه خوش آیندی به همراه نداشته باشی. البته شاید دوستی که این تبلت رو خریده باشه پیدا بشه و بگه از تجربه ی خودش راضیه ولی حداقل روی کاغذ این سی پی یو حرفی برای گفتن نداره و جزو معدود تبلتهای بازر هستش که 600 مگاهرتزی هست

spiderferi
07-01-2012, 17:34
سلام دوستان ، راستش جای بهتری پیدا نکردم برای طرح این سوالم ! من میخوام ببینم ایا خرید ereader تو ایران ارزششو داره ؟ مشکل -- کردن و اینا نداره ؟ میشه ازشون درست استفاده کرد ؟ چون Ereader برای کتاب خوندن ساخته شده و من صرفا میخوام یدونه بخرم ( از تبلت خیلی بهتره تو این زمینه ) میخواستم بدونم چه مدل هاییش رو پیشنهاد می دین ؟

naseri18
07-01-2012, 18:32
استانداردهای 2g و 3g معمولا شامل باندهایی میشه که در همه جای دنیا متداوله

از طریق بلوتوث یا وای فای امکانش هست
امکان استفاده با کابل یو اس بی هم هست؟؟؟

vahidmir2000
07-01-2012, 19:01
سلام دوستان ، راستش جای بهتری پیدا نکردم برای طرح این سوالم ! من میخوام ببینم ایا خرید ereader تو ایران ارزششو داره ؟ مشکل -- کردن و اینا نداره ؟ میشه ازشون درست استفاده کرد ؟ چون Ereader برای کتاب خوندن ساخته شده و من صرفا میخوام یدونه بخرم ( از تبلت خیلی بهتره تو این زمینه ) میخواستم بدونم چه مدل هاییش رو پیشنهاد می دین ؟

برای خواندن کتاب به دو دلیل حرف ندارن وعالین

1- مصرف باطریشون در حال مطالعه تقریبا صفره و فقط موقع ورق زدن کتابها مصرف باطری اندکی دارن.
2- صفحه نمایش این کتابخوانها از لحاظ کیفیت دقیقا مثل کتاب واقعی است و اصلا چشم رو اذیت نمیکنه.

من برند iriver رو در بازار دیدم که کیبرود کامل داشت و دو گیگ حافظه داخلی قیمشتم حدود 350 بود. اگر هدف اصلیتون کتاب خوندنه بهترین انتخابه.

E.G_band
08-01-2012, 12:15
سلام :

می خوایم در این تایپیک فقط درباره ی تبلت هایی صحبت کنیم که قابلیت تماس صوتی رو داشته باشند.

با تشکر از دوستانی که راهنمای من و دیگران هستند.

mefmef
08-01-2012, 13:08
می خوایم در این تایپیک فقط درباره ی تبلت هایی صحبت کنیم که قابلیت تماس صوتی رو داشته باشند.

با تشکر از دوستانی که راهنمای من و دیگران هستند.

خیلی خوبه چون من قصد دارم یکی از اینا رو بخرم
در ضمن اسم اینوع از تبلت ها چیه ؟

E.G_band
08-01-2012, 13:18
فکر می کنم یه هچین اصطلاحی به کار می ره:تبلت گوشی:8:

E.G_band
08-01-2012, 13:23
تبلت های سری s sony چطوره؟ تبلت تا 500 $ چی معرفی می کنید؟

لطفا تبلت هایی که تماس برقرار می کنند رو لطفا اینجا بیان کنید:

F R E E M A N
08-01-2012, 13:30
سامسونگ در رده هیبرید تبلت-فون سرمایه گذاری زیادی کرده تا خودش را بعنوان برند اول در این زمینه جا بندازه
کمپانیهای دیگر هنوز برنامه خاصی در این زمینه ندارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2F2012%2F01%2F04%2Ftablet-phones-gsm-enabled-hybrid-tablets%2F)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fresults.php3%3FsQuickSearch%3Dyes%26sName%3Dgalax y%2Btab)

rotosh
08-01-2012, 22:01
سرت کلاه نره بخری من دوتاشو خریدم
فقط بدرد میخوره بجای سیبل ازش استفاده کنی

hesam68
09-01-2012, 02:35
سلام دوستان

من یک تبلت 10 اینچی خوب که سیمکارت هم ساپورت کنه و بشه با gprs بریم اینترنت میخوام
میدونم بهترین گزینه گالاکسی تب 10 اینچیه
اونقدر پول ندارم
تحقیق کردم بعد اون این مدل فک کنم بهتر باشه با 300 تومن ارزونتر
ViewSonic ViewPad 10S - 3G
لینک مشخصاتش تو تبلت شاپ:

از دوستان کسی هست با این تبلت کار کرده باشه؟؟؟؟
میشه اگه معایبی داره بگین
کیفیت صفحه نمایشش چقدرر از گالاکسی تب پایین تره؟؟؟؟؟
اینکه سیستم عاملش هانی کام نیستو فرویو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست عیب خاصی داره و نرم افزار ها و بازی هارو ساپورت نمیکنه؟
کلا 540 تومن میارزه بخرمش؟
ممنونتون میشم راهنمااییم کنین

ehsan6811
09-01-2012, 08:41
با سلام خدمت دوستان تا 400 تومن تبلت 10 اینچی میخاستم بگیرم چه پیشنهاد میدید ؟
این ارزش خرید داره؟
Archos 10.1 Internet Tablet - 8GB

ammiralli
09-01-2012, 11:21
سلام دوستان. یه سوال. بهترین جا وسه دیدن و خرید تبلت ها تو تهران کجا هستش که آدم از نزدیک ببینه بتونه مقایسه کنه. تو پاساژ ایران و پایتخت و بازار موبایل که زیاد چیزی پیدا نمیشه.

من که حسابی موندم. یکی یه کمکی به ما بکنه. یه تبلت می خوام برای کار آفیس و ... دوربینشم می خوام خوب باشه (5 به بالا)
قابلیت اتصال فلش مموری داشته باشه. از نظر سرعت (cpu) اذیت نکنه. خب تاچ و رزولوشن تصویرشم شم هرچی بیشتر بهتر
قیمت اصلم مهم نیس. ولی می خوام بهترین انتخاب باشه.
asus transformer رو از نزدیک دیدم خوب بود اما دوربینش چنگی به دل نمیزنه. توی اتو روتیت هم زیاد روون نبود. دیگه زیاد کار نکردم ببینم تو نرم افزار چجوریه...

F R E E M A N
09-01-2012, 12:58
سلام دوستان

من یک تبلت 10 اینچی خوب که سیمکارت هم ساپورت کنه و بشه با gprs بریم اینترنت میخوام
میدونم بهترین گزینه گالاکسی تب 10 اینچیه
اونقدر پول ندارم
تحقیق کردم بعد اون این مدل فک کنم بهتر باشه با 300 تومن ارزونتر
ViewSonic ViewPad 10S - 3G
لینک مشخصاتش تو تبلت شاپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dex.php%3Froute%3Dproduct%2Fproduct%26filter_name% 3Dviewsonic%26product_id%3D79)

از دوستان کسی هست با این تبلت کار کرده باشه؟؟؟؟
میشه اگه معایبی داره بگین
کیفیت صفحه نمایشش چقدرر از گالاکسی تب پایین تره؟؟؟؟؟
اینکه سیستم عاملش هانی کام نیستو فرویو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 258C%25D9%2588) هست عیب خاصی داره و نرم افزار ها و بازی هارو ساپورت نمیکنه؟
کلا 540 تومن میارزه بخرمش؟
ممنونتون میشم راهنمااییم کنین
اگر همه مشخصات را در نظر بگیریم این تبلت با این قیمت نمیارزه
رم و ssd کمه و باید قیمت microsd را هم اضافه کنی
رزولوشن صفحه جالب نیست ، وبکم و ژیروسکوپ نداره ، باتریش ضعیفه و ساپورت نرم افزاری خوبی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fvpad10s.htm)
asus transformer با اینکه gprs نداره ولی از همه لحاظ بهتره و قیمتش مناسبه

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

با سلام خدمت دوستان تا 400 تومن تبلت 10 اینچی میخاستم بگیرم چه پیشنهاد میدید ؟
این ارزش خرید داره؟
Archos 10.1 Internet Tablet - 8GB
در این رنج قیمت مناسبترین مدله

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

سلام دوستان. یه سوال. بهترین جا وسه دیدن و خرید تبلت ها تو تهران کجا هستش که آدم از نزدیک ببینه بتونه مقایسه کنه. تو پاساژ ایران و پایتخت و بازار موبایل که زیاد چیزی پیدا نمیشه.

من که حسابی موندم. یکی یه کمکی به ما بکنه. یه تبلت می خوام برای کار آفیس و ... دوربینشم می خوام خوب باشه (5 به بالا)
قابلیت اتصال فلش مموری داشته باشه. از نظر سرعت (cpu) اذیت نکنه. خب تاچ و رزولوشن تصویرشم شم هرچی بیشتر بهتر
asus transformer رو از نزدیک دیدم خوب بود اما دوربینش چنگی به دل نمیزنه. توی اتو روتیت هم زیاد روون نبود. دیگه زیاد کار نکردم ببینم تو نرم افزار چجوریه...
صبر کن تا transformer prime به بازار بیاد
اینطور که شنیدم قیمتش زیر 1 ملیون خواهد بود

golabi_65
09-01-2012, 19:13
چیزی که توی چین فروش میره اینجا نمیاد
مثل همین Meizu
شرکت توپیه و تقریبا میشه گفت سامسونگ 2 هست!:دی
اگر خود چین هستید به بازارش باید برید چون از بس اسماشون مزخرفه نمیشه فهمید کی به کیه
این Meizu ها خوبن
در ضمن تمامی شرکت ها توی چین محصولاتشون شدیدا ارزونه
به دلیل بزرگی بازار خریدش

من این Meizu رو تو نت نمیتونم پیدا کنم ، همش موبایل و فکر کنم بیشتر از 5 اینچ نداشته باشه ، درسته؟
سایتشم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arshia.01
10-01-2012, 00:23
سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون راجع به تبلت acer iconia چیه؟؟؟
قیمتش هم مناسبه حدود 650 تومن هست اندروید هم هست

E.G_band
10-01-2012, 11:37
سری s تبلت های sony چی ؟ چطوره؟

F R E E M A N
10-01-2012, 14:01
سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون راجع به تبلت acer iconia چیه؟؟؟
قیمتش هم مناسبه حدود 650 تومن هست اندروید هم هست
acer a500 کیفیت صفحه نمایش جالبی نداره و باتری دهیش خوب نیست
asus transformer از همه لحاظ بهتره و کمی ارزانتر

F R E E M A N
10-01-2012, 14:14
سری s تبلت های sony چی ؟ چطوره؟
امکانات خوبی داره ولی نسبت به قیمتش نمیارزه
دیزاینش جالب نیست و باتریش تعریفی نداره Li-Ion 5000mAh
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_tablet_s-4137.php)

ammiralli
11-01-2012, 17:12

transformer prime که میگید مشکل آنتن وایرلس و جی پی اس داره... بعدم معلوم هست کی میاد؟
الان تو بازار چی هست تو این مایه؟

Nocturne
12-01-2012, 03:11
سلام
این دو مدل کدام برای فیلم دیدن بهتره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میخوام حداقل brrip 720p با فرمت mkv راحت بیاره و حتما زیرنویس فارسی هم بخونه

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 03:09 AM ----------

بجای --- آدرس دی جی کالا رو بزنید

F R E E M A N
12-01-2012, 10:17
سلام
این دو مدل کدام برای فیلم دیدن بهتره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیخوام حداقل brrip 720p با فرمت mkv راحت بیاره و حتما زیرنویس فارسی هم بخونه

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 03:09 AM ----------

بجای --- آدرس دی جی کالا رو بزنید
تبلت 7 اینچی فایده نداره، اگر رزولوشنش پایین باشه که اصلا مناسب نیست اگر هم بالا باشه که خوندن متن راحت نیست

a.toraby
12-01-2012, 10:33
تبلت 7 اینچی فایده نداره، اگر رزولوشنش پایین باشه که اصلا مناسب نیست اگر هم بالا باشه که هم خوندن متن راحت نیست

راست میگه. به نظر من هم اگه تبلت 7 اینچی میخوای بهتره بری گوشی بخری. لااقل تو جیبت جا میشه :31:

E.G_band
12-01-2012, 13:39
خسته نباشید:

الان بهترین تبلت تو ایران و تو جهان(که هنوز وارد ایران نشده) چیه؟

اگه امکانش هست یه لینک هم ازش بدید.

ممنون.

Nocturne
12-01-2012, 13:56
تبلت 7 اینچی فایده نداره، اگر رزولوشنش پایین باشه که اصلا مناسب نیست اگر هم بالا باشه که خوندن متن راحت نیست

راست میگه. به نظر من هم اگه تبلت 7 اینچی میخوای بهتره بری گوشی بخری. لااقل تو جیبت جا میشه :31:

اولیه که 7 نیست 10 ـه

بی زحمت سوالمو جواب بدید

tanatos
12-01-2012, 16:32
الان دیگه با پروژه ی جدید اینتل باید مبحث دیگه ای رو وارد مقایسه کنیم:
تبلت یا اولترابوک!

Nocturne
13-01-2012, 05:30
پاسخی برای سوالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نبود؟
به اون سوال این هم اضافه کنید که برای این تبلت برنامه ای برای فیلم مثل kmplayer هست که بتونه مثلا اندازه زیرنویس رو تغییر بده؟

+
ضمناً از سایت cnet دریافتم اون مدل 10 اینچی صفحه مقاومتی داره و برای کارهایی مثل اینترنت اصلا خوب نیست و بی خیالش شدم
میمونه همون مدل 7 اینچی و یک مدل دیگه که از دی جی کالا پیدا کردم ظاهرا همینه با سایز 10 اینچ که 90 تومن گرونتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کنم باید بین همین دوتا انتخاب کنم اما من از دی جی کالا دیدم و مغازه های فیزیکی رو خبر ندارم . اگه مدلهای خوبی بازم هست اطلاع بدید لطفا

hfb
13-01-2012, 12:43
من میخوام تبلتی بگیرم که باتریش خوب باشه،وبگردی،کتاب خوندن،موزیک،smsدادن وخوندن-مکالمه صوتی مهم نیست داشته باشه یا نه
تا یه میلیونم هزینه میکنم.با این مشخصات چه تبلتی رو معرفی میکنید.

E.G_band
13-01-2012, 12:48
یکی از انواع گلکسی تب فکر می کنم خوب باشه.

ali6803
13-01-2012, 13:24
من دوستم تو ابادان نمایندگی تبلت سامسونگ رو داره رفتم امروز تبلت 10.1 رو دیدم خیلی خفن بود سفیدش خیلی شیک تره.قیمت 16 گیگ3g رو میداد 950 با گارانتی کامل حتی سرقت....و تمام متعلقات هم داشت از جمله رابط usb و کیف تمام چرم فوق العاده و سی دی کامل نرم افزار.....(البته کیف و رابطها پولش جدا حساب میشد) راستی ساخت ویتنام هست.برای بقیه دوستان ساخت کجاست؟ مشکلی نداره این ویتنامی بودنش؟

احتمالا بخرمش روز یک شنبه......صحبتهایی شنیدم مبنی بر ایننکه دلار تا اخر سال تا 2000 هم خواهد رسید پس همین تبلت میشه 1100................

دوستان به نظرشون بخرم یا نه چیز بهتری هم هست

E.G_band
13-01-2012, 13:59
من دوستم تو ابادان نمایندگی تبلت سامسونگ رو داره رفتم امروز تبلت 10.1 رو دیدم خیلی خفن بود سفیدش خیلی شیک تره.قیمت 16 گیگ3g رو میداد 950 با گارانتی کامل حتی سرقت....و تمام متعلقات هم داشت از جمله رابط usb و کیف تمام چرم فوق العاده و سی دی کامل نرم افزار.....(البته کیف و رابطها پولش جدا حساب میشد) راستی ساخت ویتنام هست.برای بقیه دوستان ساخت کجاست؟ مشکلی نداره این ویتنامی بودنش؟

احتمالا بخرمش روز یک شنبه......صحبتهایی شنیدم مبنی بر ایننکه دلار تا اخر سال تا 2000 هم خواهد رسید پس همین تبلت میشه 1100................

دوستان به نظرشون بخرم یا نه چیز بهتری هم هست

به نسبت ال دیجیتال گرونه:

PersiAndroid
13-01-2012, 14:59
10.1 تو گرونترين حالت تو بوشهر حدود 800 هست...

babialex
13-01-2012, 19:33
قیمت تبلت اینجا با اونور چقدر فرق داره ؟

درباره تبلت های nook اطلاعاتی دارین ؟

درباره خرید از سایت ایران دلیور irandeliver.com چطور ؟

نوک و کیندل رو در نظر گرفتم چون برای کتابخوانی هم میخام

میشه باهاشون فیلم هم دید ؟

ممنون

m@jid2011
13-01-2012, 21:58
سلام به همه بچه هاي بامعرفت من ميخوام تبلت بگيرم ولي شك دارم كه آيا تبلت بگيرم يا لپ تاپ

1. ميخواستم بدونم كه آينده لپ تاپ بهتره يا تبلت
2. آيا ميشه به تبلت هارد ديسك اكسترنال وصل كرد و باهاش تبادل اطلاعات كرد (هارد مثلا 500 گيگ تا 1 ترابايت)
3.سيستم عامل تبلت رو ميشه آپديت كرد
4. برنامه هايي مثل آفيس و پلير و ياهو مسينجر ميشه روش نصب كرد و براي نصب اينها بايد نسخه تبلت رو تهيه كرد يا نسخه كامپيوتر روش نصب ميشه
ببخشيد كه سوال هام اينقدر طولاني شد

Nocturne
13-01-2012, 22:21
ای بابا چقدر این انجمن تبلت ضعیفه!
ینی هیچکی نیست بدونه تبلت های آندروید زیرنویس میخونن یا نه؟
و میشه زیرنویس رو سایزش رو تغییر داد؟ یا عقب جلو بردش؟ (یا با پلیر پیش فرض یا اگرنه پلیرهای دیگه ای باشه)

amirrezam
13-01-2012, 23:59
و میشه زیرنویس رو سایزش رو تغییر داد؟ یا عقب جلو بردش؟ (یا با پلیر پیش فرض یا اگرنه پلیرهای دیگه ای باشه)

این که زیرنویس پخش بشه یا نه مربوط به سیستم عامله پس اگر گوشی اندرویدی می تونه پس تبلت ش هم می تونه(تو قسمت مربوط به برنامه های اندرویدی و سیستم عامل اندرویید پیگیر باش زود تر به نتیجه می رسی)
کلا دو برنامه قابلیت پخش زیرنویس فارسی رو دارن (حداقل من دوتاش رو دیدم) که بهترینش mx player هست

تغییر سایز و این دست موارد رو متاسفانه اطلاعی ندارم:11:

mahmood_t
14-01-2012, 00:11

دوست عزیز من براتون تست کردم .با پلیر خودش من که چیزی پیدا نکردم .ولی با بقیه پلیر ها به راحتی میشد هم زیر نویس رو عقب جلود برد هم سایزش تفیر داد هم فونتش رو و هم رنگ زیر نویس رو

a.toraby
14-01-2012, 00:19
آقا تو این انجمن کسی هست که هم تجربه کار با ipad رو داشته باشه و هم galaxy tab؟
اگر هست لطفا در مورد تجربش یه صحبتتی بکنه :31: میخوام ببینم واقعا کدومش لذت بیشتری داره؟

amirrezam
14-01-2012, 00:30
آقا تو این انجمن کسی هست که هم تجربه کار با ipad رو داشته باشه و هم galaxy tab؟
اگر هست لطفا در مورد تجربش یه صحبتتی بکنه :31: میخوام ببینم واقعا کدومش لذت بیشتری داره؟
با هر جفتش کار کردم از لحاظ جذابیت سیستم عامل و یوزر اینترفیسش من به گالکسی تب و کلا اندروید رای می دم

ولی از لحاظ برنامه و بازی به ipad و ios رای می دم 100% و بی برو برگرد

البته ios رو تا دو سال تضمین می دم دلتو نزنه اینترفیسش (حداقل من که اینجوری بودم:31:)

اگر برای اولین بار هست که یکی از این سیستم عامل هارو می خوای امتحان کنی Ipad رو امتحان کن به نظر من , به هیچ وجه ضرر نمی کنی

amirrezam
14-01-2012, 00:53
سلام به همه بچه هاي بامعرفت من ميخوام تبلت بگيرم ولي شك دارم كه آيا تبلت بگيرم يا لپ تاپ

1. ميخواستم بدونم كه آينده لپ تاپ بهتره يا تبلت
2. آيا ميشه به تبلت هارد ديسك اكسترنال وصل كرد و باهاش تبادل اطلاعات كرد (هارد مثلا 500 گيگ تا 1 ترابايت)
3.سيستم عامل تبلت رو ميشه آپديت كرد
4. برنامه هايي مثل آفيس و پلير و ياهو مسينجر ميشه روش نصب كرد و براي نصب اينها بايد نسخه تبلت رو تهيه كرد يا نسخه كامپيوتر روش نصب ميشه
ببخشيد كه سوال هام اينقدر طولاني شد

1- در حال حاضر تبلت ها در حال رشد هستند اون هم با سرعت فوق العاده تند ,این که کدومشون بهتره بستگی به این داره که هدفت از خریدشون چی باشه
2-اگر تبلت قابلیت OTG داشته باشه بله می شه
3-در صورتی که شرکت سازنده تبلت آپدیتی برای اون تبلت داده باشه یا در آینده بده , بله
4-بله همه ی این ها نصب می شه و باید نسخه ی مربوط به سیستم عامل تبلت رو تهیه کرد

babialex
14-01-2012, 01:04
قیمت تبلت اینجا با اونور چقدر فرق داره ؟

درباره تبلت های nook اطلاعاتی دارین ؟

درباره خرید از سایت ایران دلیور irandeliver.com چطور ؟

نوک و کیندل رو در نظر گرفتم چون برای کتابخوانی هم میخام

میشه باهاشون فیلم هم دید ؟

ممنون

کسی نبود ؟

Nocturne
14-01-2012, 05:32
ضمن تشکر از دو دوستی که پاسخ دادند

آیا با تبلت 7 اینچی میشه فیلم دید؟
اگر تجربه فیلم دیدن با این اندازه رو دارید توضیح بدید

همینطور در باره سهولت کار با وب
ممنون

a.toraby
14-01-2012, 11:20
با هر جفتش کار کردم از لحاظ جذابیت سیستم عامل و یوزر اینترفیسش من به گالکسی تب و کلا اندروید رای می دم

ولی از لحاظ برنامه و بازی به ipad و ios رای می دم 100% و بی برو برگرد

البته ios رو تا دو سال تضمین می دم دلتو نزنه اینترفیسش (حداقل من که اینجوری بودم:31:)

اگر برای اولین بار هست که یکی از این سیستم عامل هارو می خوای امتحان کنی Ipad رو امتحان کن به نظر من , به هیچ وجه ضرر نمی کنی
ممنون دوست عزیز.
البته من خودم گوشی آندروئیدی دارم. از نظر سرعت، کیفیت پخش فیلم (درون خود دستگاه و با تلویزیون) و ارزیابی سرعت و کارایی gps و لذت کتابخوانی اگر تجربه ای دارید در اختیار ما هم بگذارید.
با تشکر
راستی به نظر شما کار با گالکسی تب با 800 تومن و ipad با قیمتی بالای 900، واقعا تجربه ای بسیار متفاوت نسبت به تبلت های آندروئیدی با قیمت های حدود 400 تومن هستند؟؟؟؟

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

من برادرم امارات زندگی میکنه و عید میاد تهران.
به نظرتون بگم از اونجا برام تبلت بیاره یا اینکه همین جا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا قیمتش چقدر فرق میکنه؟ ارزش داره گارانتی رو بی خیال بشیم؟؟؟ (البته بعید میدونم گارانتی تو این مملکت به درد بخوره!!)

amirrezam
14-01-2012, 12:18
ممنون دوست عزیز.
البته من خودم گوشی آندروئیدی دارم. از نظر سرعت، کیفیت پخش فیلم (درون خود دستگاه و با تلویزیون) و ارزیابی سرعت و کارایی gps و لذت کتابخوانی اگر تجربه ای دارید در اختیار ما هم بگذارید.
با تشکر
راستی به نظر شما کار با گالکسی تب با 800 تومن و ipad با قیمتی بالای 900، واقعا تجربه ای بسیار متفاوت نسبت به تبلت های آندروئیدی با قیمت های حدود 400 تومن هستند؟؟؟؟

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

من برادرم امارات زندگی میکنه و عید میاد تهران.
به نظرتون بگم از اونجا برام تبلت بیاره یا اینکه همین جا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا قیمتش چقدر فرق میکنه؟ ارزش داره گارانتی رو بی خیال بشیم؟؟؟ (البته بعید میدونم گارانتی تو این مملکت به درد بخوره!!)
من گالاکسی تب رو فقط در حد دو تا نمایشگاه الکامپ تست کردم ولی آیپد رو زیاد(آخرین بار که رفتم علائدین یه دونه برا تست گذاشته بود سامسونگ فقط یه خورده داغون شده بود :31:تونستی حتما برو یه تست بزن)

سرعت ipad که واقعا خوبه, کیفیت پخش فیلم مثل گالاکسی تب ـه که اونم عالیه , از اونجایی که آیپد خروجی tv نداره باید کانکتورش رو جدا تهیه کنید که داخل ایران خدا تومن اون می شه(کمترین قیمتی که دارم 80 تومن)
از نظر gps هم گالاکسی تب رو تست نکردم ولی آیپد سرعتش خوبه (نسبت به گالکسی s2 که بهتر بود)
کتاب خوندن هم که دیگه با برنامه ibook آخرشه

گارانتی که همونجور که گفتی واقعا ارزش نداره
اگر از app ها زیاد استفاده می کنی آره می ارزه ipad بگیری
به نظرم به برادرت بگی برات بیاره بهتر باشه با اوضاع دلار خرید از اینجا زیاد به صرف نیست :41:
یه با رفیقم رفتیم آیپد بخیریم قیمت 720 بود تا رفتیم 790 شده بود , دو دل شد نخرید, فرداش رفت 830 شده بود ایندفه خرید:31: الانم که دیگه بالا 950 تومنه :41:

ممنون

باید خودت از نزدیک هر دو تبلت 7 و 10 اینچی رو ببینی
به نظر من که 7 اینچ فقط برای حمل و نقل آسون تر و تو مکان های عمومی کتاب خوندن و این دست موارد خوبه
ولی برای فیلم دیدن واقعا لذت 10 اینچ رو نمی ده , کار با وب هم همینطور
شاید تفاوتشون فقط 3 اینچ باشه ولی خیلی فسقلیه:31:

ولی خودم 7 اینچی هارو به دلیل حمل و نقل آسونشون بیشتر می پسندم:46:

m@jid2011
14-01-2012, 13:20
مرسي از شما آقاي amirrezam كه راهنمايي كردي اما قابليت OTG يعني چي ؟

nima_sadat
14-01-2012, 13:41
دوستان من میخوام یه تبلت آندرویدی بخرم که با سیمکارت, باهاش توی اینترنت بتونم برم..

قیمتش حداکثر 350

نگید 40-50 تومن بزار روش فلان مدل رو بخر.. در اصل بودجم 300 تومنه.. اون 50 تومن رو هم یجوری جور مکنم دیگه..
دیگه بیشتر از این وافعا نمیصرفه برام.. (با توجه به نیازم)

سیمکارت خور باشه و یا اگر دانگل خور باشه.. دانگل چه قیمتی باید براش بگیرم؟

مانیتور 7 به بالا

نوع مانیوتر ترجیحا لمسی خازنی.. در موزرد لمسی مقاومتی نمیدونم.. دو دلم.. نمیدونم چقدر اذیت میکنه..

چیزایی که خودم پیدا کردم این سه مدل هستن.

Tablet ONDA Vi10 7"/8GB

Archos 7c Home Tablet – 8GB

Archos 70 Internet Tablet-8GB

ViewSonic Smart eBook MB-P703

Archos Arnova 10

Coby Kyros MID8024 4G 8-Inch

لطفا راهنماییم کنید که چی بگیرم..

سوالی هم بود در خدمتم...

nima_sadat
14-01-2012, 13:48
من در موردش یه مقدار تحقیق کردده بودم.. یکی از افراد این کلیپ رو آپلود کرده بود..
گفت بعد از فرستادن به گارانتی عوضش کردن براش ولی چون مانیتورش مقاومتیه اذیت میکنه..
با نوک ناخن هم به سختی کار میکنه و حتما نیاز به قلم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fdpoq0cTI%2F26072011_008_.mp4%3Ftsid%3 D20120112-194939-424c1312)

گوشی های چینی که اومده بودن یادتونه؟ با دوربین 5 مگا پیکسل- تیوی دار-صدای بلند ..مانیتور لمسی و ارزان ...

اینا هم مثل همون گوشی ها هستن از نظر بنده

amirrezam
14-01-2012, 15:23
مرسي از شما آقاي amirrezam كه راهنمايي كردي اما قابليت OTG يعني چي ؟

USB On-The-Go یا به اختصار USB OTG نوعی فناوری الکترونیکی است که به دستگاه های مجهز به درگاه USB مانند تلفن همراه اجازه می دهد تا اطلاعات موجود در یک وسیله دیگر مجهز به درگاه USB مانند فلش مموری یا تلفن همراه را بدون دخالت رایانه شخصی یا لپ تاپ استخراج کند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A7%D9%88_%D8%AA%DB%8C_%D8%AC%DB%8C

تو مشخصات تبلت نوشته می شه که این قابلیت رو داره یا خیر (البته کابلش جدا باید تهیه شه بسته به انصاف فروشنده 12 تا 20 فروخته می شه)

nima_sadat
14-01-2012, 15:54
بابا یکی هم جواب ما رو بده
=((

ata.royalfalcon
14-01-2012, 16:31
دوستان من میخوام یه تبلت آندرویدی بخرم که با سیمکارت, باهاش توی اینترنت بتونم برم..

قیمتش حداکثر 350

نگید 40-50 تومن بزار روش فلان مدل رو بخر.. در اصل بودجم 300 تومنه.. اون 50 تومن رو هم یجوری جور مکنم دیگه..
دیگه بیشتر از این وافعا نمیصرفه برام.. (با توجه به نیازم)

سیمکارت خور باشه و یا اگر دانگل خور باشه.. دانگل چه قیمتی باید براش بگیرم؟

مانیتور 7 به بالا

نوع مانیوتر ترجیحا لمسی خازنی.. در موزرد لمسی مقاومتی نمیدونم.. دو دلم.. نمیدونم چقدر اذیت میکنه..

چیزایی که خودم پیدا کردم این سه مدل هستن.
Tablet ONDA Vi10 7"/8GB

Archos 70 Internet Tablet-8GB

Archos Arnova 10

لطفا راهنماییم کنید که چی بگیرم..

سوالی هم بود در خدمتم...

سلام
من جای شما بودم آرکاس نمیخریدم .
این مدل Archos 70 Internet Tablet-8GB سیمکارتخور نیست که هیچ حتی GPS هم نداره .
ولی میتونی viewsonic viedpad 7 بخری که هم سیمکارتخور هست و 7 اینچی هست و GPS داره ولی CPU ضعیفه 600 مگاهرتز هست و رزولوشن هم پایینه و ورژن اندروید هم 2.2 هست که آپدیت هم نمیشه قیمتش هم 420 هزارتومن هست .

nima_sadat
14-01-2012, 18:08
ممنون از پاسختون
جی چی اس نیاز ندارم
در مورد اینترنت هم فوقش یه دانگل میخرم..(مودم اینترنت همراه)

نظرتون در مورد این سه گزینه چیه؟

از بین کل مواردی که گفتم کدوم ها سیستم عاملشون قابل ارتقاء هستش؟

ata.royalfalcon
14-01-2012, 18:24
ممنون از پاسختون
جی چی اس نیاز ندارم

من اطلاعاتم در باره تبلت زیاد نیست ولی بعید میدونم که آندروئید بتونه مودم دانگل رو شناسایی و باهاشون کار کنه ولی راهکارهایی هست که بتوان این مودم دانگل رو برای آندروئید قابل شناسایی کنن که همراه با دردسر فراوان هست .
شما باید دنبال دستگاهی بگردید که اینترنت سیمکارت رو بصورت wi-fi پخش کنه . پس بهتره که از ابتدا تبلتی بخرید که سیمکارخور باشه تا بعداً راحت باشید .

این مدل Archos 7c Home Tablet – 8GB هم از مدل Archos 70 Internet Tablet-8GB هم ضعیفتره . در مورد اینکه آیا امکان ارتقا هست باید به سایتش و در قسمت مشخصات فنی مراجعه کنید و ببینید که upgradable هست یا خیر ، ممکنه هم چیزی ننوشته باشه و در نتیجه معلوم هم نیست آیا آپدیتی هم میدهد یا خیر .

ویرایش و نکته : اگر قصد خرید تبلت دارید بهتره که تبلتی بخرید که ورژن آندروئید آن حداقل 2.3 باشه .

amirrezam
14-01-2012, 20:50
ممنون از پاسختون
جی چی اس نیاز ندارم

همه ی تبلت ها قابلیت این دانگل رو ندارن
بیشتر تبلت های چینی هستند که این قابلیت رو دارن که در مورد کیفیتشون و... اطلاعی ندارم
منم شاید یکی از این تبلت چینیا گرفتم قیمت و مشخصاتشون خیبلی خوبه ولی احتمالا تخم مرغ شانسی ان:19:

smahdis
14-01-2012, 22:41
سلام,

برای گالکسی تب یا سیستم عامل اندروید دسته بازی اومده؟ مثلا از طریق بلوتوث بتونه به تبلت وصل بشه؟

hero4376
15-01-2012, 00:28
سلام
یا تبلت می خوام قیمت مهم نیست
واسه کاره بازاریابی.
صفحه نمایش قوی همراه وضوح تصویر بالا
سیم کارت خور که میشه سامسونگ :31:
میخوام چشم مشتری رو کور کنه
ممنون میشم ایمیلش کنید :
mojtaba.ghahremanii@gmail.com

a.toraby
15-01-2012, 01:14
سلام
یا تبلت می خوام قیمت مهم نیست
واسه کاره بازاریابی.
صفحه نمایش قوی همراه وضوح تصویر بالا
سیم کارت خور که میشه سامسونگ :31:
میخوام چشم مشتری رو کور کنه
ممنون میشم ایمیلش کنید :
mojtaba.ghahremanii@gmail.com

اگر برای چشم کور کردن میخواید که جوابش کاملا مشخصه Ipad3G :31: بطور کلی به همین منظور ساخته شده !!

ali6803
15-01-2012, 01:52
اگر برای چشم کور کردن میخواید که جوابش کاملا مشخصه Ipad3G :31: بطور کلی به همین منظور ساخته شده !!

من دو ماه با ایپد 2 کار کردم ...عالیه اما نه اینقدر که دیگه دوستان میگن...الان تبلتهای سامسونگ هم سبکتر شدن هم باریک تر و هم امکانات بهتر.....من بین این دو سامسونگ رو انتخاب میکنم.....

کلا اپل با خاص کردن خودش تو دنیا داره فروش میکنه در حالی که ....سامسونگ فقط داره نو اوری و هر روز یه چیز جدید رو میکنه اینده از ان سامسونگ خواهد بود و به این کره ای های چشم بادامی شک نکنید

Stream
15-01-2012, 05:02

ممنون

باید خودت از نزدیک هر دو تبلت 7 و 10 اینچی رو ببینی
به نظر من که 7 اینچ فقط برای حمل و نقل آسون تر و تو مکان های عمومی کتاب خوندن و این دست موارد خوبه
ولی برای فیلم دیدن واقعا لذت 10 اینچ رو نمی ده , کار با وب هم همینطور
شاید تفاوتشون فقط 3 اینچ باشه ولی خیلی فسقلیه:31:

ولی خودم 7 اینچی هارو به دلیل حمل و نقل آسونشون بیشتر می پسندم:46:

مساحت صفحه اکثر تبلت های 10 اینچی حدودا دو برابر تبلت های 7 اینچی است برای همین تفاوت سایز صفحات و لذت کاربرد بسیار متفاوته و دوستمون هم گفتن همین 3 اینچ خیلی تفاوت محسوسیه.

پیشنهاد می کنم اگه دنبال تجربه واقعی و ایده آل تبلت هستید حتما 10 اینچی ها رو امتحان کنید.

m@jid2011
15-01-2012, 12:32
باز هم مرسي حالا با اين اوصاف به نظر شما من تبلت بگيرم يا لپ تاپ

amirrezam
15-01-2012, 14:20
باز هم مرسي حالا با اين اوصاف به نظر شما من تبلت بگيرم يا لپ تاپ
شما بگو چه انتظاری ازشون داری تا بشه تصمیم گیری درستی کرد

m@jid2011
15-01-2012, 18:19
اينترنت آهنگ گوش دادن و فيلم ديدن اگه بشه به تبلت رايتر وصل كرد رايت دي وي دي براي استفاده در دانشگاه وكار هايي كه هركس توي خونه و جاهاي مختلف انجام ميده نصب برنامه هاي دانشگاهي روش
يه سوال هم دارم كه ميشه به تبلت رايتر وصل كرد تا بشه فيلم دي وي دي ديد و دي وي دي رايت كرد

Pami
15-01-2012, 20:17
اينترنت آهنگ گوش دادن و فيلم ديدن اگه بشه به تبلت رايتر وصل كرد رايت دي وي دي براي استفاده در دانشگاه وكار هايي كه هركس توي خونه و جاهاي مختلف انجام ميده نصب برنامه هاي دانشگاهي روش
يه سوال هم دارم كه ميشه به تبلت رايتر وصل كرد تا بشه فيلم دي وي دي ديد و دي وي دي رايت كرد

برای این خواسته ها شما نت بوک بخرید بهتره ، یا حداقل تبلت هایی که با ساختار ویندور 7 سازگاری دارند
تبلت های تحت اندروید و یا آیپد بیشتر جنبه Entertainment دارند و برای کاربردهای شما مناسب نیست

babialex
15-01-2012, 21:42
اما به نظرم 7 یا 8 اینچی ها برای حمل و نقل و خوش دست تر بودن بهتر هستند

mahmood_t
15-01-2012, 22:41
سلام

به نظر من 8 تا 9 اینج خیلی عالی باشه واسه کار کردن.10 اینچی های خیلی اذیت می کنن تو دست گرفتن

Nocturne
15-01-2012, 23:38
نمیدونم کدوم یکی رو بگیرم
آخه بنظرم 7 کوچیک و 10 بزرگه!
باید تصمیم بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h!tman
16-01-2012, 01:56
8.9

بین این دوتاس یک جورایی

Nocturne
16-01-2012, 11:44
8.9

بین این دوتاس یک جورایی

در این سایز ظاهرا قیمتهای پایین نیست
تو دیجی کالا هم دوتا این قدری داره حدود 900 تومن!

Nocturne
16-01-2012, 13:34
راستی لطفا در باره کیفیت مطالعه در اون مدل 7 اینچی (Archos 70 Internet) توضیح بدید. مطالعه وب و همینطور pdfها

مثلا در pdf ها آیا این قابلیت هست که وقتی بزرگنمایی کنیم عرض متن مث کامپیوتر از صفحه بیرون نره؟
یعنی فونت درشت بشه ولی عرض همون عرض تبلت باشه و نخوایم برای خوندن سطرها هی به راست و چپ بریم

ممنون

a.toraby
16-01-2012, 15:33
راستی لطفا در باره کیفیت مطالعه در اون مدل 7 اینچی (Archos 70 Internet) توضیح بدید. مطالعه وب و همینطور pdfها

مثلا در pdf ها آیا این قابلیت هست که وقتی بزرگنمایی کنیم عرض متن مث کامپیوتر از صفحه بیرون نره؟
یعنی فونت درشت بشه ولی عرض همون عرض تبلت باشه و نخوایم برای خوندن سطرها هی به راست و چپ بریم

ممنون

7 اینچی خیلی کوچیک میشه انداره نوشته ها. به نظر من اصلا مناسب برای مطالعه نیست در اون حالت
باز 8.9 بهتره.

ali6803
17-01-2012, 18:32
من چند سوال دارم چون دارم این تبلت 10.1 سامسونگ رو هفته دیگه میخرم؟

1-من دارم با گارانتی هماهنگ که گرونترین گارانتی تبلت سامسونگ هست که کامل همه تبلت رو گارانتی و بیمه کامل میکنه حتی سرقت میخرم.....نسخه 32 گیگ میخوام به نظر شما سفید بهتره یا مشکی؟

2- این تبلتها منو فارسی و کیبرد رسمی فارسی دارند؟

3- کیف بخرم براش یا نیازی نیست اگه هست چه کیفی؟چرمی خوبه؟
4-به نظر شما وایسم تا نسخه 10.1v که دوربینش 8 هست بیاد بعد بخرم؟
5-کلا ویتنامی یا کره بودن فرقی میکنه برای کشور سازنده چون من هر دو رو تو بازار دیدم؟
6-اگه چیزی میدونید که برای خرید لازمه به منم بگید ممنون؟

TIG3R
17-01-2012, 19:01
دوستان نظرشون در مورد این چیه ؟ :31: تبلت چینی فک کنم به درد بازی بچه ها هم نمیخوره

[/URL][URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nocturne
17-01-2012, 20:01
7 اینچی خیلی کوچیک میشه انداره نوشته ها. به نظر من اصلا مناسب برای مطالعه نیست در اون حالت
باز 8.9 بهتره.

بله 8.9 بدرد من میخوره که عرض کردم گرونن. 10 هم که بزرگ هست برای من. میمونه همین 7

دوستان بی زحمت بگید فرق این دو مدل چیه و اولی دقیقا مزایاش به دومی چی هست؟

Archos 70 internet tablet
Archos 7c home tablet

ata.royalfalcon
17-01-2012, 20:36
سلام
تا اونجایی که میدونم تفاوتها رو میگم :
آندرویید home tablet ورژن 2.1 هست ولی internet tablet ورژن 2.2 هست .
home tablet بلوتوث نداره ولی internet tablet بلوتوث داره .
home tablet دارای WiFi 802.11 b/g هست ولی internet tablet دارای WiFi 802.11 b/g/n هست .
home tablet دوربین ندارد ولی internet tablet دارای وبکم هست .
home tablet دارای سی پی یو 311.29 مگا هرتز هست که خیلی ضعیفه !!! ولی internet tablet دارای سی پی یو یک گیگا هرتزه که قوی هست .
home tablet پورت HDMI نداره ولی internet tablet دارای پورت HDMI هست .

majidnj
18-01-2012, 13:33
سلام -
چرا کسی در مورد این آرکاس های G9 صحبتی نمیکنه:41::13::21:
با 8اینچ صفحه و gps و یه عالم چیزای دیگه فوق العاده هست به نظر من بهترین پیشنهاد هست من که عاشقشم فقط منتظرم بیاد تو بازار و تستشو پس بده _

البته:41:
اگه با این وضع ارز:2: خربدش بصرفه با توجه به قیمت جهانیش که خیلی ارزونه و تو بهترین تبلتهای ارزون قیمت جا میگیره_
به امید روزی که هیچ مرز و ارزی تو دنیا نباشه

PersiAndroid
18-01-2012, 21:40
چون که دوستمون این تاپیک رو دوباره تازه کردن تصمیم گرفتم دوباره یه سری از تجربه ها مو بنویسم
من الان با وجود اینکه تبلتی مثل 7.7 هم تو بازار موجود شده نمیتونم به کارایی لپتاپ ترجیحش بدم! و
به نظر من تو هیچ شرایطی نمیشه لپتاپ رو تو تقسیم بندی اسمارتفون - تبلت - فونبلت گذاشت چون کارایی مخصوص به خودش رو داره و شاید کسی که تنها کارش وبگردی هست بتونه لپتاپ رو با این 3 تا مقایسه کنه
من لپتاپم رو همه جا نمیتونم ببرم چون کلا حوصله کوله و کیف و اینجور چیزا رو ندارم

حالا گزینه های روبه روم یه تبلت هست مثل 7.7 و خب یه اسمارتفون مثل گلکسی اس 2 و یه فونبلت مثل نوت
به نظر من واسه کسی که اسمارتفون نداره تبلت خریدن یه کاره اشتباهه و اگه لپتاپ هم نداره اگر کارش فقط وبگردی و کارای روزمره با هست یا تبلت پیشنهاد میشه
خب برای یکی اسمارتفون داره مثلا خودم رو مثال میزنم
من بیشتر کارام رو باتلفنم انجام میدم اکثر اوقات حتی با گوشیم نت میام و با موجود pc و لپتات با اسمارتفون بهتر کنار میام
و خب تبلت کار کردن باهاش و کنترلش یکم سخت تر از اسمارتفون هست و درسته که لذت کار باهاش بیشتره
اما کنترلش جابه جاییش یه مقدار سخته البته در مورد قابل حمل بودن تو یه رتبه بالاتر از لپتاپ قرار میگیره
اما شرایط حملش دوباره نیاز به کوله پشتی یا کیف پیدا می کنه به نظر من سایز تبلت باید حدود 7 اینچ باشه
در غیر این صورت کاملا حملش به سختی یه لپتاپ هست و برای کار کردن باهاش مشکل پیدا می کنین
یا باید همچین چیزی داشته باشین :31:
اما تبلت های کوچک تر یا فونبلت یا اسمارتفون ها حملشون راحت تره:

فونبلت
اسمارتفون با اندازه 4.3

نمی خوام به این نتیجه برسم که تبلت یه چیز کاملا اضافی یا لوکس هست ولی این رو هم باید در نظر گرفت که در چه الویتی از استفاده ی روزمره قرار می گیره البته ممکنه افرادی هم باشن که به دلایل شخصی الویت ها متفاوتی داشته باشن
اما به نظر من برای کسی که بودجه ی محدود داره الویت استفاده مهمه و کسی که میخواد تنها یکی از این محصولات رو بخره باید
یه سری نکات رو در نظر داشته باشه

در مورد لپتاپ گفتم که خیلی سخت میشه تو لیست گجت ها واردش کرد اما برای کسی که لپ تاپ هم جزء این لیستش هست:

اگر شما دانشجو هستید یا با برنامه های اختصاصی ویندوز برنامه های سنگین و تخصصی سرو کار دارین و به حجم بالای فضای قابل حمل حتما باید یه لپتاپ بخرین و تبلت نمی تونه انتظارات شما رو براورده کنه و استفاده از تبلت سر کلاس یا تو دانشگاه درسته که یه تجربه ی خیلی باحاله اما به اندازه ی داشتن یه لپتاپ راضی کننده نیست البته ممکنه برای بعضی افراد یا رشته های مختلف متفاوت باشه

خوب پس پیشنهاد من به یه دانشجو الویت اول لپتاپ هست چون تولید محتوا با تبلت خیلی سخته و و سخت افزارش و کارائیش برای یک استفاده ی تخصصی دانشجو پایینه و در ضمن دیگه کوله یا کیف تو شاختونه پس دیگه سایز مایز رو بیخیالین

برای کسی که نیازی به قدرت یک pc قابل حمل نیاز نداره و کارش بیشتر وبگردی و مولتی مدیاس و یه اسمارتفون یا تلفن که کار های روزمرش رو باهاش راه بندازه داره و تمرکزش روی تجربه ی بهتر مولتی مدیاس و مشکلی با حمل گجت بزرگی مثل یه تبلت نداره به نظر من تبلت فوق العادس! تجربه وبگردی تو تبلت گاهی اوقات لذت بخش ترا از pc یا لپتاپ هست اما یه سری از مسائلی که بر می گرده به مرورگر سیستم عمل های تبلت شما رو مجبور می کنه واسه بعضی از کارای وب باز سراغ pc برین
اما برای کسی که حوصله حمل چیزی رو نداره و خب تلفنش براش خیلی مهمه و تنها وسیله ی تماسش نیست بلکه براش مهم تر از این هاست اسمارتفون خیلی مهمه به طوری که من پیشنهاد می کنم اگر جزء هر دسته ای هستین اسمارتفون رو سعی کنین تو الویت قرار بدین البتهاگر میخواین یه تبلت بخرین و بودجتون محدوده لازم نیست یه اسمارتفون های اند بخرین یه گوشی اندرویدی 300 تومنی هم کافیه اما در کل لذت کار با اسمارتفون یک چیز دیگس به نظر من امروزه یک اسمارتفون پادشاه همه ی گجت های روز هست از جمله دوربین و پلیر و کنسول قابل حمل و ... پس اگر دنبال یه گجت کوچیک و قابل حمل می گردین که بتونین همه جا همراهتون باشه رو تبلت خط بکشین چون من همیشه تبلتم خونس و هیچوقت نتونستم با حملش کنار بیام

تبلت های مبتنی بر ویندوز هنوز به جایی نرسیدن که بتونن راحتی کار با سیستم عمل هایی مثل اندروید آی او اس و غیره رو برای کار های ساده و روزمره ی یک تبلت بهینه سازی کنن و من حس می کنم اولترا بوک ها و ویندوز 8 قدرت و کارایی این سیستم عامل رو بهبود میبخشن- اما در حال حاضر اندروید در وهله ی اول و آی او اس در وهله ی دوم بهترین پلتفورم های نرم افزاری برای سیستم عامل تبلت ها و گوشی ها هستند

وبرای کسی که کارش فیلم یا بازی هست اسمارتفون میتونه پیشتهاد خوبی باشه اما باز مسئله ی قابل حمل بودن وسط میاد
برای فیلم تبلت مناسب تره اما برای بازی اسمارتفون خیلی بهتره چون با توجه به نبود کنترلر های مناسب در تبلت بازی ها فقط باید توسط سنسور ها کنترل بشن که کمی عذاب آوره و ممکنه فقط یه تجربه ی بازی ریسینگ توی یه تبلت جالب به نظر بیاد اما توی سایر بازی ها راضی کننده نیست البته کنترل بازی ها توی تبلت های 7 اینچی راحت تره

در مورد کار با اپلیکشن ها میتونم بگم اینجا زیاد سایز مطرح نیست ولی تبلت اسمارتفون و فونبلت با توجه به سیستم عامل و سخت افزار نمیتونن و نباید با برنامه های pc یا لپتاپ مقایسه بشن
و بیشتر جنبه ی جبران نبود یه سری برنامه های کاربردی و ساده ی pc رو دارن

خب بعد از اسمارفون و تبلت به فونبلت می رسیم گجتی که تکلیفش معلوم نیست با یه سایز نامتعارف توی هر کدوم از این رده بندی ها یه وصله ی ناجور به حساب میاد... اما تجربه کار باهاش:
من کل منظورم از فونبلت به نوت خلاصه میشه چون الان بهترین و تنها موجود تو بازار ایران هست
برای من که اسمارتفون بهترین گجت قابل حمل بود و تبلت برام یک گجت بزرگ برای حمل دقیقا اونچیزی بود که میخواستم
صفحه ی بزرگتر فونبلت این امکان رو بهم میداد که وبگردی و مولتی مدیا گیمینگ رو نسبت به اسمارتفونم بهتر تجریه کنم و سایزش هم اونقدر بزرگ نبود که بخوام به خاطرش کوله پشتی حمل کنم و تقریبا به اندازه ی تبلت کار باهاش لذت بخش بود

در نهایت من برای کسی که بین تبلت و اسمارتفون مونده و تنها باید یکی رو انتخاب کنه فونبلت بهترین پیشنهاده

و برای کسی که اسمارتفونش کارش رو راه میندازه و میخواد در کنارش یه گجت دیگه هم داشته باشه و بین تبلت و فونبلت مونده تبلت بهترین پیشنهاده ولی لپتاپ میتونه براش کارایی بهتری داشته باشه

برای کسی که کار های تخصصی نداره و وبگردی و مولتی مدیا براش مهمتره و بین تبلت و لپتاپ مونده تبلت انتخاب بهتریه ولی اگر کار هاتون تخصصی هست و نیاز به یک pc قابل حمل دارین و نرم افزار های تخصصی کار می کنین لپتاپ مهم ترین چیزه

اگر با سایز لپتاپ مشکل دارین و میخواین برین سراغ سایز های 13 باید به این نکته توجه داشته باشین که پردازش این مدل ها خیلی پایین تره نسبت به قیمت و باید برای یک مدل خوب کلی هزینه کنین و سعی کنین هر طور شده با سایز 15 کنار بیاین و گرنه هم کلی هزینه تون میشه هم کارایی مناسب رو ندارین
تو پیشنهاد هام میخوام بگم درسته که یه اسمارتفون مثل گلکسی اس 2 و در کنارش یه تبلت مثل 7.7 بهترین تجریس اما برای کسی که بودجش محدوده یه فونبلت یه انتخاب میانست مثل نوت

(بین تبلت اسمارتفون و تبلت)
من تو بودجه ی محدود این رو پیشنهاد میدم

اسمارتفون های اند به تنهایی مثال گلکسی اس 2- اگه با سایز مشکل دارین این بهتره
فونبلت به تنهایی مثال نوت- اگه با سایز مشکل ندارین این بهتره

بودجه متوسط:

اسمارتفون رده متوسط به همراه تبلت مثال : آرک و گلکسی تب 7 پلاس

بودجه ی بالا:

اسمارتفون های اند با تبلت مثال : گالکسی اس 2 با تبلت گلکسی تب 7 پلاس یا 7.7

بودجه ی فضایی:

فونبلت یا اسمارتفون های اند و تبلت مثال: نوت و تبلت 7.7 یا گلکسی اس 2 و 7.7

(3تا بالایی همراه لپتاپ):
تو همه ی پیشنهاد های بالا به نسبت نیاز به لپتاپ خرید لپتاپ تو الویت هست
و اگر بین لپ تاپ و اینا موندین و بودجه ی محدود دارین:

بودجه ی محدود:

لپتاپ و اندروید فون مثال یه لپتاپ با x8 یا بالاتر نسبت به بودجه
اگه قدرت لپتاپ براتون مهمه یه لپ تاپ یکم قوی تر حتی با یه 1100

بودجه ی متوسط:

لپتاپ متوسط و یه گوشی اندرویدی متوسط مثال : لپتاپ همراه آرک یا گلکسی اس 1

بودجه ی بالا:

لپتاپ همراه فونبلت یا اسمارتفون های اند مثال : لپتاپ همراه نوت یا گلکسی اس 2

اگه پولش مهم نیست هم دیگه مهم نیس همشو بخرین :31:
در کل مسئله همین بودجس :19:

اینا هم بنچمارکاش :31::16::

قابل حمل بودن:

اسمارتفون
فونبلت
تبلت
لپتاپ

وبگردی:

تبلت
فونبلت
اسمارتفون
(لپتاپ جای خود دارد)

بازی:

فونبلت
اسمارتفون
تبلت
(لپتاپ جای خود دارد)

حال کردن :31::

تبلت
فونبلت
اسمارتفون
لپتاپ :13:(کمتر میشه باهاش حال کرد)

حالا فرصت شد میام پست رو کامل تر می کنم و بیشتر توضیح میدم...

Master89
18-01-2012, 21:40
تبلت دل 7 اینچ چطوره ؟

mehdi30nema
19-01-2012, 11:43
دوستان من چون هدفم بیشتر از خرید تبلت فیلم دیدنه ، نظرتون چیه به جای همه تبلت های موجود یه هزینه سنگین کنم و galaxy tab 7.0 plus را با قیمتی حدوده 850 بگیرم . چون تگرا 2 نیست و فول اچدی هم ساپورت میکنه .
به نظرتون این ارزش داره یا برم تو نخ همون ایسوس یا ایسر یا حتی تبلت لنوو مدل k1 ؟

F R E E M A N
19-01-2012, 12:38
دوستان من چون هدفم بیشتر از خرید تبلت فیلم دیدنه ، نظرتون چیه به جای همه تبلت های موجود یه هزینه سنگین کنم و galaxy tab 7.0 plus را با قیمتی حدوده 850 بگیرم . چون تگرا 2 نیست و فول اچدی هم ساپورت میکنه .
به نظرتون این ارزش داره یا برم تو نخ همون ایسوس یا ایسر یا حتی تبلت لنوو مدل k1 ؟
برای فیلم دیدن تبلت 7 اینچی با رزولوشن 1024x600 مناسب نیست بخصوص اگه بخوای با زیرنویس ببینی
شاید هنوز مدلهای بدون سیمکارت گلکسی 8.9 یا 10.1 حدود 850 تا 900 در بازار گیر بیاد
ایسوس ترنسفورمر نسبت به ایسر و لنوو از همه لحاظ بهتره و هنوز با قیمت مناسب پیدا میشه

mehdi_47
20-01-2012, 13:07
سلام به همگی
میخواستم بدونم الان تبلت مدل Samsung Galaxy Tab 10.1v P7100 تو بازار ما موجوده ؟ ( تهران منظورمه ) و قیمتش چقدره؟

hps2142
20-01-2012, 13:13
سلام دوستان ....
با توجه به اینور اونو اونور اونور :دی شدن قیمت ارز میخوام سریعا یه تبلت بگیرم !
میخواستم بدونم بهترین تبلت از نظر شما چی هست رو معرفی کنین ممنون ...
کاره خاصی باهاش ندارم فقط واسه مواقعی که لپتاپ همرام نیست میخوام ازش استفاده کنم ..:27:
طبق نظر دوستان من تا حالا این چند مورد رو متوجه شدم که خوبن ! البته اگه بازم موردی بود حتما بگین ممنون :40::
asus Transformer Prime ---- ipad 2 3g ---- samsung galaxy tab 10.1----- sasung galaxy 7.7
البته جدیدا اینم دیدم انصافا مشخصاته جالبی داشت ! : Tablet-S1080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به نظرتون کدومش خوبه ؟(البته من فعلا ای پد رو بیخیل شدم !) بازم اگه مورد دیگه ای بود بگین ممنون میشم :40:

hps2142
20-01-2012, 13:24
سلام دوستان ....
با توجه به اینور اونو اونور اونور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شدن قیمت ارز میخوام سریعا یه تبلت بگیرم !
کاره خاصی باهاش ندارم فقط واسه مواقعی که لپتاپ همرام نیست میخوام ازش استفاده کنم ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبق نظر دوستان من تا حالا این چند مورد رو متوجه شدم که خوبن ! البته اگه بازم موردی بود حتما بگین ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
asus Transformer Prime ---- ipad 2 3g ---- samsung galaxy tab 10.1----- sasung galaxy 7.7
البته جدیدا اینم دیدم انصافا مشخصاته جالبی داشت ! : Tablet-S1080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FProduct.aspx%3Fp%3D22257%26t%3D3)
به نظرتون کدومش خوبه ؟(البته من فعلا ای پد رو بیخیل شدم !) بازم اگه مورد دیگه ای بود بگین ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_47
20-01-2012, 19:38
سلام
کسی نیست جواب سوال منرو بده ؟

F R E E M A N
20-01-2012, 19:58
Galaxy Tab 10.1v P7100 تا بحال وارد بازار ایران نشده

mohammad13.blogfa
20-01-2012, 20:08
با سلام خدمت دوستان.
من یه شش ماهی است که از دنیای تبلت خبر نگرفتم ، الان یک دفعه لینک زیر رو دیدم برق از کلم پرید ، لطفا بفرمایید قضیه ی این تبلت ها چیه؟ چرا اینقدر ارزون هستند ؟ آیا شبیه گوشی های چینی هستند؟

mehdi_47
20-01-2012, 20:29
Galaxy Tab 10.1v P7100 تا بحال وارد بازار ایران نشده

فقط وارد ایران نشده درسته ؟

F R E E M A N
20-01-2012, 21:11
فقط وارد ایران نشده درسته ؟
این مدل خیلی کم عرضه شد و دیگه تولیدش متوقف شده
مدلهای 8.9 و 7.7 جدیدا به بازار اومدن
اگر چند ماهی صبر کنی 11.6 هم میاد که خیلی سرتره

mehdi_47
20-01-2012, 21:39
این مدل خیلی کم عرضه شد و دیگه تولیدش متوقف شده
مدلهای 8.9 و 7.7 جدیدا به بازار اومدن
اگر چند ماهی صبر کنی 11.6 هم میاد که خیلی سرتره

سلام
ممنون از راهنماییتون :11:
من تونستم تو دبی از همین مدل پیدا کنم البته به یه بنده ی خدایی سپردم که گفت تو دبی هست و 1900 درهم هم میفروشن.منتها یادم نشد بپرسم چند گیگش هست.به نظرتون ارزش خریدن داره ؟بسپارم برام با پست ارسال کنه ؟

این مدل جدیدی که میگید دقیقاً مشخصات سخت افزاریش مشخص شده ؟ منظورتون از چند ماه دیگه دقیقاً چه مدت؟ تو ایران بیاد میشه خریدش ؟ از نظر قیمت میگم

F R E E M A N
20-01-2012, 21:46
سلام
ممنون از راهنماییتون :11:
من تونستم تو دبی از همین مدل پیدا کنم البته به یه بنده ی خدایی سپردم که گفت تو دبی هست و 1900 درهم هم میفروشن.منتها یادم نشد بپرسم چند گیگش هست.به نظرتون ارزش خریدن داره ؟بسپارم برام با پست ارسال کنه ؟

این مدل جدیدی که میگید دقیقاً مشخصات سخت افزاریش مشخص شده ؟ منظورتون از چند ماه دیگه دقیقاً چه مدت؟ تو ایران بیاد میشه خریدش ؟ از نظر قیمت میگم
این مدل که گفتی دیگه ارزش خرید نداره
11.6 حداکثر تا 2 ماه دیگه میاد و قیمتش پایه اش احتمالا 600 دلاره

mehdi_47
20-01-2012, 22:15
این مدل که گفتی دیگه ارزش خرید نداره
11.6 حداکثر تا 2 ماه دیگه میاد و قیمتش پایه اش احتمالا 600 دلاره

پس شما میگید این مدل جدیدی که قراره بیاد حتی از ایپد 2 هم بهتره ؟ {آخه میگید که P7100 دیگه ارزش خرید نداره}
اگه قیمتش 600 دلار باشه خیلی خوبه و توی ایران با بدترین حالت ممکن 1150 باید به فروش بره.
در کل مدل P7100 خیلی چشمم رو گرفته :40:

hps2142
20-01-2012, 22:18
سلام دوستان ....
با توجه به اینور اونو اونور اونور :دی شدن قیمت ارز میخوام سریعا یه تبلت بگیرم !
کاره خاصی باهاش ندارم فقط واسه مواقعی که لپتاپ همرام نیست میخوام ازش استفاده کنم ..:27:
طبق نظر دوستان من تا حالا این چند مورد رو متوجه شدم که خوبن ! البته اگه بازم موردی بود حتما بگین ممنون :40::
البته جدیدا اینم دیدم انصافا مشخصاته جالبی داشت ! : Tablet-S1080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FProduct.aspx%3Fp%3D22257%26t%3D3)
به نظرتون کدومش خوبه ؟(البته من فعلا ای پد رو بیخیل شدم !) بازم اگه مورد دیگه ای بود بگین ممنون میشم :40:

کسی نظر خاصی نداره یعنی ؟؟ :دی

persian365
20-01-2012, 22:26
من که بین تبلت ها قصد خرید از سامسونگ دارم

در مورد بقیه اطلاعی ندارم

مدل 7.7 خیلی عالیه ولی تو ایران فکر نکنم الان موجود باشه به طور رسمی

من تا حالا7 پلاس رو انتخاب کردم تا ببینم چی میشه

F R E E M A N
20-01-2012, 22:29
پس شما میگید این مدل جدیدی که قراره بیاد حتی از ایپد 2 هم بهتره ؟ {آخه میگید که P7100 دیگه ارزش خرید نداره}
اگه قیمتش 600 دلار باشه خیلی خوبه و توی ایران با بدترین حالت ممکن 1150 باید به فروش بره.
در کل مدل P7100 خیلی چشمم رو گرفته :40:
p7100 به غیر از دوربین برتری خاصی نسبت به p7500 نداره ولی شنیدم باتری دهیش کمتره
احتمالا تا آخر ژانویه 11.6 رسما معرفی میشه و حتما قیمتش هم اعلام خواهد شد

ashkan_mc
20-01-2012, 22:38
من asus transformer prime گرفتم همین 2 روز پیش ... به نظرم یه تحول اساسیه در دنیای تبلت ... وحشتناک عالیه .... دو روز مداوم با هاش کار و بازی و اینترنت و هنوز هم باتری داره ... مصرف باتری عالی و عجیب ... وزن بسیار سبک ... داک محشر ... قدرت گیرندگی وایرلس بی نظیر ... هر چی از این تبلت بگم کم گفتم ... پول ها رو جمع کنید و سریع اومد ایران بخرید ... آیپد و مایپد و سامسونگ و اینا باید برن بوق بزنن جداً ... تا استفاده نکنید متوجه نمیشید

mehdi_47
20-01-2012, 22:49
p7100 به غیر از دوربین برتری خاصی نسبت به p7500 نداره ولی شنیدم باتری دهیش کمتره
احتمالا تا آخر ژانویه 11.6 رسما معرفی میشه و حتما قیمتش هم اعلام خواهد شد

همین دوربینش نسبت به 7500 یه مزیت بزرگ به حساب میاد البته به نظر من .الان تو بازار ما 7500 رو من قیمت گرفتم تو رنج قیمت 910-960 میفروشن.من اگه بتونم از دبی مدل P7100 رو سفارش بدم فکر کنم 150 تومن تقریباً به نفعم میشه.{ درهم رو من به نرخ دولتی حساب میکنم }
به تاریخ خودمون دقیقاً کی معرفی میشه ؟ :31: ببخشید من تاریخ اونور آبی رو هیچوقت نتونستم یاد بگیرم

F R E E M A N
20-01-2012, 22:57
همین دوربینش نسبت به 7500 یه مزیت بزرگ به حساب میاد البته به نظر من .الان تو بازار ما 7500 رو من قیمت گرفتم تو رنج قیمت 910-960 میفروشن.من اگه بتونم از دبی مدل P7100 رو سفارش بدم فکر کنم 150 تومن تقریباً به نفعم میشه.{ درهم رو من به نرخ دولتی حساب میکنم }
به تاریخ خودمون دقیقاً کی معرفی میشه ؟ :31: ببخشید من تاریخ اونور آبی رو هیچوقت نتونستم یاد بگیرم
تاریخ امروز: 20 ژانویه
اینطور که در خبرها بود 11.6 هفته آینده در Mobile World Congress 2012 معرفی میشه

mohammad13.blogfa
20-01-2012, 23:00
با سلام خدمت دوستان.
من یه شش ماهی است که از دنیای تبلت خبر نگرفتم ، الان یک دفعه لینک زیر رو دیدم برق از کلم پرید ، لطفا بفرمایید قضیه ی این تبلت ها چیه؟ چرا اینقدر ارزون هستند ؟ آیا شبیه گوشی های چینی هستند؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] et%2Fshowthread.php%3Ft%3D157462)
اساتید محترم لطفا پاسخ ما رو هم بدن

F R E E M A N
20-01-2012, 23:03
کسی نظر خاصی نداره یعنی ؟؟ :دی
اگر برای موارد استفاده عادی میخوای تبلتهای اندرویدی مناسبترند
ایسوس ترنسفورمر نسبت به قیمت بهترین انتخابه فقط سیمکارت نمیخوره که چندان مهم نیست
شاید هنوز بعضی شاپینگها به قیمت مناسب بفروشن چون قیمتهای بازار که خیلی رفته بالا

mehdi_47
20-01-2012, 23:04
تاریخ امروز: 20 ژانویه
اینطور که در خبرها بود 11.6 هفته آینده در Mobile World Congress 2012 معرفی میشه

خدا کنه که هفته ی بعد معرفی بشه و منرو هم از این دو دلی در بیاره.
راستی نگفتید که بگم از دبی برام پست بکنن یا نه ؟{اگه قرار بر این شد که P7100 بگیرم } تو اینجا پست هم روش پول میخوره ؟

F R E E M A N
20-01-2012, 23:18
اساتید محترم لطفا پاسخ ما رو هم بدن
اساتید اینجا نیستن باید بری بخش آیپد!
چیزی که مشخصه خرید تبلتهای ارزانی که صفحه نمایش خوبی ندارند باعث پشیمانیه

F R E E M A N
20-01-2012, 23:37
خدا کنه که هفته ی بعد معرفی بشه و منرو هم از این دو دلی در بیاره.
راستی نگفتید که بگم از دبی برام پست بکنن یا نه ؟{اگه قرار بر این شد که P7100 بگیرم } تو اینجا پست هم روش پول میخوره ؟
اگه پستی بفرسته که دیگه اصلا ارزش نداره
فعلا صبر باید

mehdi_47
20-01-2012, 23:41
من asus transformer prime گرفتم همین 2 روز پیش ... به نظرم یه تحول اساسیه در دنیای تبلت ... وحشتناک عالیه .... دو روز مداوم با هاش کار و بازی و اینترنت و هنوز هم باتری داره ... مصرف باتری عالی و عجیب ... وزن بسیار سبک ... داک محشر ... قدرت گیرندگی وایرلس بی نظیر ... هر چی از این تبلت بگم کم گفتم ... پول ها رو جمع کنید و سریع اومد ایران بخرید ... آیپد و مایپد و سامسونگ و اینا باید برن بوق بزنن جداً ... تا استفاده نکنید متوجه نمیشید

دوست عزیز به این دیگه تبلت نمیگن.این خودش یه نوع Laptop به حساب میاد با این تفاوت که دی وی دی رام و اینا نداره :31:
آخه یه تبلت CPU چهار هسته ایی رو میخواد چیکار ؟ تبلت جزئی از کنسولها هم حساب نمیشه که بگیم براش میخواد بازی خفنی بیاد.
فکر کنم قیمتش هم خدا تومن باشه

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

اگه پستی بفرسته که دیگه اصلا ارزش نداره
فعلا صبر باید

آخه میگفت هزینه ی پست نهایتش میشه 45 یا 50 تومن.
باید ببینیم سامسونگ تو این هفته چی میخواد به دنیا معرفی کنه :40:

F R E E M A N
20-01-2012, 23:55
دوست عزیز به این دیگه تبلت نمیگن.این خودش یه نوع Laptop به حساب میاد با این تفاوت که دی وی دی رام و اینا نداره :31:
آخه یه تبلت CPU چهار هسته ایی رو میخواد چیکار ؟ تبلت جزئی از کنسولها هم حساب نمیشه که بگیم براش میخواد بازی خفنی بیاد.
prime کاملترین تبلتهاست و قیمتش هم از 500 دلار شروع میشه که مناسبه
استفاده از پردازنده های 4 هسته ای روی تبلتها باید از یکجا شروع میشد
تگرا 3 هم پیشرفتهای قابل توجهی نسبت به تگرا 2 داشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] bject%2Ftegra-superchip.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2011%2F11%2Fnews%2F3-reasons-to-get-a-tegra-3-android-device-this-year%2F)

mehdi_47
20-01-2012, 23:59
prime کاملترین تبلتهاست و قیمتش هم از 500 دلار شروع میشه که مناسبه
استفاده از پردازنده های 4 هسته ای روی تبلتها باید از یکجا شروع میشد
تگرا 3 هم پیشرفتهای قابل توجهی نسبت به تگرا 2 داشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] bject%2Ftegra-superchip.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2011%2F11%2Fnews%2F3-reasons-to-get-a-tegra-3-android-device-this-year%2F)

شما باشید تبلتهای ایسوس رو به تبلتهای سامسونگ و یا آیپد ترجیح میدید ؟ تو همین رنج قیمت هم فکر کنم که ایسوس تبلت داشته باشه {منظورم تو مایه های P7100 و یا آیپد 2 }

F R E E M A N
21-01-2012, 00:13
شما باشید تبلتهای ایسوس رو به تبلتهای سامسونگ و یا آیپد ترجیح میدید ؟ تو همین رنج قیمت هم فکر کنم که ایسوس تبلت داشته باشه {منظورم تو مایه های P7100 و یا آیپد 2 }
به نظر من فعلا تبلتهای ایسوس با در نظر گرفتن کیفیت و قیمت بهترین انتخابند
البته فعلا غیر از tf101g مدل سیمکارت خور نداره

mehdi_47
21-01-2012, 00:22
به نظر من فعلا تبلتهای ایسوس با در نظر گرفتن کیفیت و قیمت بهترین انتخابند
البته فعلا غیر از tf101g مدل سیمکارت خور نداره

با این حساب شما میگید که من بیخیال سامسونگ بشم ؟ البته همونطوری که خودتون اشاره کردین مدل سیمکارت خور هم فقط یکی داره که منم دنبال همین سیمکارت خورش هستم { چون هر کدوم از مدلها رو هم بگیریم سیستم عامل یکی هست و برنامه و بازی باز یکی هستش و چیزی که مهمه کیفیت هست }

من خودم از طرفدارهای دو آتیشه ی ایسوس هستم و در مورد محصولات دیگش اصلاً شکی به دل راه نمیدم.

mehdi30nema
21-01-2012, 00:22
بچه ها نظرتون در مورد Toshiba thrive چیه ؟
چون همه پورت ها رو داره و امروز چند تا ویدئو هم ازش دیدم . به نظر تبلت خوبی میاد . فقط نمیدونم به آندروید 4 آپ میشه یا نه ؟

a.toraby
21-01-2012, 11:05

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

آخه میگفت هزینه ی پست نهایتش میشه 45 یا 50 تومن.
باید ببینیم سامسونگ تو این هفته چی میخواد به دنیا معرفی کنه :40:

به زودی همین چهار هسته ای هم کم میاد!!!

F R E E M A N
21-01-2012, 11:20
بچه ها نظرتون در مورد Toshiba thrive چیه ؟
چون همه پورت ها رو داره و امروز چند تا ویدئو هم ازش دیدم . به نظر تبلت خوبی میاد . فقط نمیدونم به آندروید 4 آپ میشه یا نه ؟
اگر سایز و دیزاینش را در نظر نگیریم کلا از لحاظ کیفیت خوبه
اندروید 4 هم براش میاد

mehdi_47
21-01-2012, 12:33
به زودی همین چهار هسته ای هم کم میاد!!!

میشه واضحتر بگید،کم میاد ؟ :25: مگه با یه تبلت میخوای چیکار کنی که کم میاره ؟

Nocturne
21-01-2012, 12:33
archos 7c home tablet که hdmi نداره چطوری به تلویزیون وصل میشه ؟

dash_mehdi
21-01-2012, 14:44
سلام دوستان
امروز به هوای قیمتی که در سایت جی اس ام برای گلکسی تب 10.1 اینچ زده بود 680 هزار تومن رفتم علاعدین تا یک گلکسی تب 10.1 اینچ بخرم اما قیمت ها به این صورت بود:

GALAXY TAB 10.1'' : 950/000
GALAXY TAB 8.9'' : 890/000
GALAXY TAB 7.0'' : 800/000
همگی هم با گارانتی به قول مغازه داران اصل این قیمت بودند.
حالا شما دوستان با این وضعیت تبلت ها پیشنهاد میکنید تبلت بخرم یا لب تاپ چون با قیمت یک گلکسی تب 7 اینچی می تونم یک لب تاپ DELL دو هسته ای با مشخصات بالا بگیرم. کارم هم بیشتر اداری هست.
و این که کسی می تونی پیش بینی کنه قیمت ها تا 2 هفته دیگه پاین میاد یا بالا میره.
و این هم برام مهمه که تبلت های موتورولا و مارک های معتبر دیگه چه قیمتی هستند (به جز سامسونگ,اچ تی سی و اپل)

ممنون از راهنماییتون

F R E E M A N
21-01-2012, 16:08
سلام دوستان
امروز به هوای قیمتی که در سایت جی اس ام برای گلکسی تب 10.1 اینچ زده بود 680 هزار تومن رفتم علاعدین تا یک گلکسی تب 10.1 اینچ بخرم اما قیمت ها به این صورت بود:

GALAXY TAB 10.1'' : 950/000
GALAXY TAB 8.9'' : 890/000
GALAXY TAB 7.0'' : 800/000
همگی هم با گارانتی به قول مغازه داران اصل این قیمت بودند.
حالا شما دوستان با این وضعیت تبلت ها پیشنهاد میکنید تبلت بخرم یا لب تاپ چون با قیمت یک گلکسی تب 7 اینچی می تونم یک لب تاپ DELL دو هسته ای با مشخصات بالا بگیرم. کارم هم بیشتر اداری هست.
و این که کسی می تونی پیش بینی کنه قیمت ها تا 2 هفته دیگه پاین میاد یا بالا میره.
و این هم برام مهمه که تبلت های موتورولا و مارک های معتبر دیگه چه قیمتی هستند (به جز سامسونگ,اچ تی سی و اپل)

ممنون از راهنماییتون
باید اولویت را بدی به لپ تاپ نه تبلت
در بین تبلتهای برتر اندرویدی فقط سامسونگ و ایسوس را توصیه میکنم بسته به نیاز و بودجه کاربر، اصلا به موتورولا فکر نکن
قیمتها به این زودی پایین نمیاد پس بهتره تا سال آینده صبر کنی

solo8
22-01-2012, 15:19
سلام خدمت دوستان...

یه تبلت میخوام بخرم زیر 700 تومن که بشه باهاش بازی کرد و فیلم دید....

سیم کارت بخوره(3G) بهتره...نخورد مهم نیست....صفحه اش از 8 به بالا باشه...حافظه ی بالاتر از 16 گیگم لازم ندارم....

چه تبلتی بگیرم؟

راستی Acer Iconia Tab A500 سیم میخوره؟

ممنون از جوابتون...

F R E E M A N
22-01-2012, 16:07
سلام خدمت دوستان...

یه تبلت میخوام بخرم زیر 700 تومن که بشه باهاش بازی کرد و فیلم دید....

سیم کارت بخوره(3G) بهتره...نخورد مهم نیست....صفحه اش از 8 به بالا باشه...حافظه ی بالاتر از 16 گیگم لازم ندارم....

چه تبلتی بگیرم؟

راستی Acer Iconia Tab A500 سیم میخوره؟

ممنون از جوابتون...
بهترین انتخاب asus transformer (سیمکارت نمیخوره)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fasus_eee_pad_transformer_tf101-3936.php)
Iconia Tab A500 کیفیتش پایینتره و سیمکارت نمیخوره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Facer_iconia_tab_a500-3907.php)

a.toraby
22-01-2012, 18:57
بهترین انتخاب asus transformer:
Iconia Tab A500 کیفیتش پایینتره و سیمکارت نمیخوره:

البته اولی هم سیم کارت نمیخوره که!

F R E E M A N
22-01-2012, 19:01
......................

persian365
23-01-2012, 09:36
سلام

سئوالات پایانیم رو می خواستم بپرسم
قبلاز خرید Galaxy Tab 7.0 Plus

در هنگام خرید با به چه نکاتی توجه کنم ؟
ایا بعد از خرید باید حتما برنامه هایی نصب بشه ( در صورت امکان نام ببرید همراه با توضیح و هزینه روهم بگید )

کلا نکاتی رو که هنگام خرید و کارهای که باید روز اول انجام داد راهنمایی کنید

ممنون

F R E E M A N
23-01-2012, 12:12
Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mb+3.2)

Nocturne
23-01-2012, 13:32
archos 7c home tablet که hdmi نداره چطوری به تلویزیون وصل میشه ؟

به تلویزیون وصل نمیشه ؟

persian365
23-01-2012, 13:37
Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mb+3.2)

ضمن تشکر ، ولی این لینک بیشتر به معرفی تبلت پرداخته .

سئوال من در مورد هنگام خریده
دوستانی که خرید انجام دادن ممنون میشم راهنمایی کنند

soheilnouri
23-01-2012, 13:45
ایسوس ترانسفورمر و سامسونگ گالاکسی تب با اختلاف فاحش از بقیه تبلت ها مثل موتورولا زوم و اچ پی تاچ پد بالاترند...البته واسه کسایی که میخان کمتر پول بدن ایسر ایکونیکا خیلی ایده اله...واقعا عالیه...:11::40:

dash_mehdi
23-01-2012, 14:34
بهترین انتخاب asus transformer (سیمکارت نمیخوره):40::40::40:
دوست عزیز می تونی قیمت دقیق یا حدودیش رو تو تهران بگی:40:
یعنی با این مشخصات بالا و صفحه ی 10 اینچی:40: 700 تومنه!!:18::40:
اگه حداکثر تا 800 تومن هم باشه همین امروز میرم مخرمش:40:
خیلی خوشم اومد ازش(از مشخصات بسیار قوی و قیمت پایین):40::40:
میشه راحت تو علائدین پیدا کرد؟ من که دو روز پیش جز گلکسی تب و ایپد مارک دیگه ای ندیدم.
:40::40::40:
کجای تهران میشه پیدا کرد؟ مثلا تو بازار رضا کامپوتر میشه؟
کارهای اداری رو جواب میده؟مثلا پشتیبانی کامل از افیس و یا فتوشاپ
راستی زده GPRS : NO پس چجوری میشه رفت اینترنت:41:
ببخشید انقدر سوال کردم
ممنــــــــــــــــــــون

F R E E M A N
23-01-2012, 15:20
دوست عزیز می تونی قیمت دقیق یا حدودیش رو تو تهران بگی:40:
یعنی با این مشخصات بالا و صفحه ی 10 اینچی:40: 700 تومنه!!:18::40:
اگه حداکثر تا 800 تومن هم باشه همین امروز میرم مخرمش:40:
خیلی خوشم اومد ازش(از مشخصات بسیار قوی و قیمت پایین):40::40:
میشه راحت تو علائدین پیدا کرد؟ من که دو روز پیش جز گلکسی تب و ایپد مارک دیگه ای ندیدم.
کجای تهران میشه پیدا کرد؟ مثلا تو بازار رضا کامپوتر میشه؟
کارهای اداری رو جواب میده؟مثلا پشتیبانی کامل از افیس و یا فتوشاپ
راستی زده GPRS : NO پس چجوری میشه رفت اینترنت:41:
ببخشید انقدر سوال کردم
ممنــــــــــــــــــــون

من از بازار اطلاعی ندارم
یکی از دوستان پریروز خریده بود 635 ولی دقیقا نگفت از کجا : 218 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شاپینگهایی مثل دیجی کالا و سانتک هنوز با قیمت زیر 700 دارند، گارانتیها هم فرقی نداره چون همه گارانتی گلوبال ایسوس
آفیس و فتوشاپ اندروید خیلی کاملتر شده و کارها را تا حد زیادی راه میندازن
با بلوتوث تبلت میتونی از gprs موبایل استفاده کنی

F R E E M A N
23-01-2012, 15:37
ایسوس ترانسفورمر و سامسونگ گالاکسی تب با اختلاف فاحش از بقیه تبلت ها مثل موتورولا زوم و اچ پی تاچ پد بالاترند...البته واسه کسایی که میخان کمتر پول بدن ایسر ایکونیکا خیلی ایده اله...واقعا عالیه...:11::40:
با این قیمتی که سازگار داره iconia tab a500 را میفروشه اصلا خریدش اشتباهه
asus transformer با گارانتی مادایران یا ویستا ارزونتره

persian365
23-01-2012, 21:29
برای خرید Galaxy Tab 7.0 Plus رفتم می گفت ت1.100.000 در صورتی که چند روز پیش خیلی کمتر از این بود

قیمت واقعی Galaxy Tab 7.0 Plus الان چنده؟

آیا خرید از تهران به صرفه تره ؟

لطفا راهنمایی کنید
---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

برای خرید Galaxy Tab 7.0 Plus رفتم می گفت ت1.100.000 در صورتی که چند روز پیش خیلی کمتر از این بود

لطفا راهنمایی کنید
F R E E M A N
23-01-2012, 22:24

لطفا راهنمایی کنید

بهتره از دیجی کالا یا هماهنگ بخری چون بازار که اوضاعش وحشتناکه

dash_mehdi
23-01-2012, 22:45
سلام دوستان
امروز یک گلکسی تب 10.1 خــــــــــــــریدم:8:
فــــــــــــــــــوق العاده هست.
با قیمت 980 هزار با برنامه و دیگر متعلقات 1.100 تومن
پاساژ علائدین
یک کیبورد فابریک (از این سفیدا) به قیمت 120 هزار تومن هم خریدم:8:

dash_mehdi
23-01-2012, 23:35
اینم عکس هاش

نگه داری شارژش عــــــــالیه الان حدود 4 ساعته خریدم و یه دم دارم باهاش کار میکنم از 35% (باطری) شده 27% یعنی فقط 8 درصد از باطری کم شده

Abolfazl_Real
23-01-2012, 23:43
سلام دوستان
ميخاستم يه تبلت 7 اينچيه آندرويدي بردارم واسه بازي ، سرگرمي ، اينترنت و....
بودجه م هم تا 400 هزارتومن
چي پيشنهاد ميکنيد دوستان

mehdi_47
23-01-2012, 23:44
مبارکه دوست عزیز.انشاالله که چرخش همیشه برات بچرخه :31:

F R E E M A N
23-01-2012, 23:56
سلام دوستان
ميخاستم يه تبلت آندرويدي بردارم واسه بازي ، سرگرمي ، اينترنت و....
بودجه م هم تا 400 هزارتومن
چي پيشنهاد ميکنيد دوستان
بهتر از Archos 101 چیزی در این رنج قیمت نیست
با این تبلتهای ارزان نمیشه بازیهای سه بعدی جدید را اجرا کرد
برای وبگردی هم رزولشن 1024 اصلا مناسب نیست
تبلتهای ارزان معمولا ساپورت نرم افزاری و آپگرید ندارند

alenkita
24-01-2012, 08:38
دوستان نظرتون درباره تبلت Archos Arnova 10 برای قیمت حدود 300 تومن چیه؟
مشکلاتش چیه؟

dash_mehdi
24-01-2012, 10:25
مشکلاتش چیه؟
اصلا پیشنهاد نمیشه
یک تبلت با اندروید نسخه پایین و مشکلات دیگر. از هر موبایلی هم بپرسی میشه چقدر بدرد نخوره بهتره پولت رو بیشتر کنی و یک برند معتبر بخری.

hamed_1989
26-01-2012, 19:27
بهترین تیلتی که الان میشه خرید با حدود 1 میلیون چی هست؟
بیشتر برای سرگرمی و فیلم و اینترنت میخوام.
ممنون

Nocturne
26-01-2012, 21:20
این رو در سایت cnet ریویو ازش خوندم گفته بودن به علت مقاومتی بودن صفحه ش کار کردن باهاش ملال آوره

F R E E M A N
26-01-2012, 22:34
بهترین تیلتی که الان میشه خرید با حدود 1 میلیون چی هست؟
بیشتر برای سرگرمی و فیلم و اینترنت میخوام.
ممنون
بهترین تبلتهای اندرویدی موجود: سامسونگ گلکسی - ایسوس ترنسفورمر
اگر با سیمکارت خواستی گلکسی 10.1 یا 8.9 بدون کیبورد حدود 1 ملیون
ایسوس ترنسفورمر با کیبورد داک کمی ارزانتره ولی سیمکارت نمیخوره

hamed_1989
26-01-2012, 23:28
بهترین تبلتهای اندرویدی موجود: سامسونگ گلکسی - ایسوس ترنسفورمر
اگر با سیمکارت خواستی گلکسی 10.1 یا 8.9 بدون کیبورد حدود 1 ملیون
ایسوس ترنسفورمر با کیبورد داک کمی ارزانتره ولی سیمکارت نمیخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_p7500_galaxy_tab_10_1_3g-3892.php)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_tab_8_9_3g-3891.php)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fasus_eee_pad_transformer_tf101-3936.php)

ممنون از راهنمایی
نظر خودم بیشتر روی این 2 مدل هست.
1- Galaxy Tab 10.1
2- Asus Transformer Prime

این prime وارد شده؟ هم سیستم خوبی داره هم خوشگل هست:31:

F R E E M A N
26-01-2012, 23:51
ممنون از راهنمایی
نظر خودم بیشتر روی این 2 مدل هست.
1- Galaxy Tab 10.1
2- Asus Transformer Prime

این prime وارد شده؟ هم سیستم خوبی داره هم خوشگل هست:31:
تا امروز خبری از وارد شدن پرایم نبود
شرکت ویستا حدود 1 ماه پیش به بعضی نمایندگیهاش اعلام کرده بود که پرایم را تا آخر بهمن وارد میکنه و قیمت تقریبی 900 را برای 32 گیگ داده بود ولی دیگه روش نمیشه حساب کرد مگر اینکه قیمت دلار واقعا بیاد پایین

khelane
28-01-2012, 16:49
سلام
من یه تبلت اندروید ورژن 2.3 دارم الان میخوم به ورزن بالاتر ارتقاش بدم ایا میشه اخه نوع تبلت چینی هست و رو دفترچه هم ننوشته که اپگرید میشه یا نه

biostar
28-01-2012, 18:28
آپدیت به نسخه ی بالاتر یا باید از طریق سازنده ی دستگاه ارائه بشه و یا اینکه تبلت روت شده باشه و کوکر ها برای اون نسخه های بالاتر آندروید رو ارائه بدن ، در غیر این صورت امکانش وجود نداره

khelane
28-01-2012, 22:07
منظور از روت چیه چطوری بفهم روت شده و این کوکر هم چیه ؟
با سپاس

F R E E M A N
29-01-2012, 00:38
مدل تبلت چیه؟

khelane
29-01-2012, 15:27
سلام
ورژنش تو خودش نوشته 2.3.1
اینم مدلش
s5pv210
فکر کنم سامسونگه

Abolfazl_Real
30-01-2012, 22:45
سلام دوستان
من ميخاستم يه تبلت بردارم که خيلي قيمتش بالا نباشه ولي ديدم تبلت هاي ارزون قيمت خيلي بدرد بخور نيستند
به خاطرهمين ميخام يه تبلت مناسب با بوجه ي 600 هزارتومن بردارم.
انتظاراتم هم ايناست:
صفحش ضد خش باشه
سي پي يوش دو هسته اي باشه
نسخه ي آندرويدش 3 به بالا باشه و قابليت ارتقا به ورژن هاي بالاتر آندرويد رو داشته باشه
کيفيت صفحش عالي باشه
و براي بازي و ديدن فيلم و.. مناسب باشه
صفحه نمايشش هم 7 اينچ باشه بهتره

دوستان چي پيشنهاد ميکنيد؟؟

Master89
30-01-2012, 22:49
سلام دوستان
من ميخاستم يه تبلت بردارم که خيلي قيمتش بالا نباشه ولي ديدم تبلت هاي ارزون قيمت خيلي بدرد بخور نيستند
انتظاراتم هم ايناست:
صفحش ضد خش باشه
نسخه ي آندرويدش 3 به بالا باشه و قابليت ارتقا به ورژن هاي بالاتر آندرويد رو داشته باشه
کيفيت صفحش عالي باشه

به نظر من فقط و فقط دنبال تلت های گلکسی باش. 7 اینچش با این قیمت میزونه !

F R E E M A N
30-01-2012, 23:15
سلام دوستان
انتظاراتم هم ايناست:
صفحش ضد خش باشه
کيفيت صفحش عالي باشه

تبلت 7 اینچی با این مشخصات میشه galaxy tab 7 plus که الان زیر 1 میلیون نیست
اگر تبلت برای گیم و فیلم میخوای، مطمئن باش 7 اینچی برات مناسب نیست و از خریدش پشیمان میشی
یک ماه پیش میتونستی ایسوس ترنسفورمر را حدود 600 بخری ولی الان شده 750
دیجی کالا یک مدل lenovo k1 داره و هنوز قیمتش 666 با گارانتی سازگار
این تبلت چیزی کمتر از ترنسفومر نداره و اندروید 4 براش خواهد آمد

Abolfazl_Real
31-01-2012, 10:25
تبلت 7 اینچی با این مشخصات میشه galaxy tab 7 plus که الان زیر 1 میلیون نیست
اگر تبلت برای گیم و فیلم میخوای، مطمئن باش 7 اینچی برات مناسب نیست و از خریدش پشیمان میشی
یک ماه پیش میتونستی ایسوس ترنسفورمر را حدود 600 بخری ولی الان شده 750
دیجی کالا یک مدل lenovo k1 داره و هنوز قیمتش 666 با گارانتی سازگار
این تبلت چیزی کمتر از ترنسفومر نداره و اندروید 4 براش خواهد آمد

کيفيت صفحه نمايشش چطوره؟ چون خود دي جچي کالا نقطه ي ضعفشو زده : روشنایی صفحه نمایش در مقایسه با روشنایی صفحه های نمایش رقبای هم رده خیلی عالی نیست

صفحش زد خشه؟

mrmostafa
31-01-2012, 11:27
دوستان شما از اين سايت iranshipping.ir خريد كردين؟؟؟ خيلي قيمت هاش ارزان تموم ميشه و گمرك هم نميخوره. تبلت هاي متنوعي هم داره. تبلت Wopad M12 رو ديدم با اپل برابري ميكنه. ارزش خريد داره؟؟؟ خيلي راضي هستن ولي رمش 512 هست و نميدونم به اندرويد 4 آپديت بشه يا نه. در ضمن اين تبلت ها كه اندرويدي هستن مودم هاي 3 جي رو ساپورت ميكنه. آيا تبلت هاي بدون سيم كارت اندرويدي ايسوس و ايسر هم ساپورت ميكنه؟ اگه اينطور باشه تنوع خريد بالاتر ميره.
من تبلت ميخوام كه امكانات ير رو داشته باشه و كيفيت ساخت و جنسش خوب باشه و خرابي نداشته باشه.
مشخات مورد نياز:
1- صفحه نمايش با كيفيت و شفاف و تاچ روان و قوي و تاچش چند حالته باشه. صفحه نمايش در حد IPS يا Pls TFT
2- اسپيكر با كيفيت و قوي داشته باشه با صداي مناسب
3- قابليت سيمكارت داشته باشه يعني 3G براي اينترنت . يا اگر نداره قابليت ساپورت مودم هاي 3 جي رو داشته باشه. چون تبلت هاي چيني همه ساپورت ميكنه
4- پورت usb داشته باشه براي هارد و فلش و دي وي دي رايتر
5- رم كمتر از 1 گيگ نباشه
6- دوربينش و وبكمش كيفيت اچ دي يا فول اچي دي داشته باشه دوربينش كمتر از 3.15 سامسونگ نباشه و وبكمش هم كمتر از 2 مگاپيكسل نباشه
7- به اندرويد 4 ارتقاء پيدا كنه.
8- شارژ باطريش بالا باشه
با سپاس از همه دوستان

F R E E M A N
31-01-2012, 11:39
کيفيت صفحه نمايشش چطوره؟ چون خود دي جچي کالا نقطه ي ضعفشو زده : روشنایی صفحه نمایش در مقایسه با روشنایی صفحه های نمایش رقبای هم رده خیلی عالی نیست

صفحش زد خشه؟
صفحه نمایش ضد خشه و از لحاظ کیفیت بهتر از ایسر و کمی پایینتر از آیپد و ترنسفورمر
چند تا مزیت که در نظر اول من دیدم: باتری قابل تعویض، کیس محکم، فلش دوربین، وبکم hd
این ریویو را هم بخوان
همه مشخصات و وزن را هم در نظر داشته باش
IdeaPad K1 Tablet Tech Specs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*یکی از دوستان هم که میخواست بخره دیروز از نمایندگی سازگار در تهران قیمت گرفت 750

mrmostafa
31-01-2012, 11:47
تبلت Onda VI40 كسي ميدونه خوبه يا نه؟؟؟
Onda VI40 ICS android 4.0 1GB RAM 8GB 9.7 inch IPS 1024*768 1.5GHz Dual Camera

mrmostafa
31-01-2012, 11:58
صفحه نمایش ضد خشه و از لحاظ کیفیت بهتر از ایسر و کمی پایینتر از آیپد و ترنسفورمر
چند تا مزیت که در نظر اول من دیدم: باتری قابل تعویض، کیس محکم، فلش دوربین، وبکم hd
این ریویو را هم بخوان
همه مشخصات و وزن را هم در نظر داشته باش
IdeaPad K1 Tablet Tech Specs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*یکی از دوستان هم که میخواست بخره دیروز از نمایندگی سازگار در تهران قیمت گرفت 750

صفحه نمايش ايسوس و آي پد Ips هستش كه تفكيك پذيري رنگ عاليه و شفاف و براي سامسونگ هم pls TFt هستش حالا بايد ببينيم براي لنوو چي هست؟؟
راستي سيم كارت نميخوره بهش اينجوري فايده نداره نميشه بيرون به اينترنت وصل شد. البته اين تبلت هاي چيني اندرويد هستن مودم هاي 3جي رو ساپورت ميكنن نميدونم ايسوس و لنوو و ايسر هم ساپورت ميكنن يا نه؟؟ وگرنه من بين گالاكسي تب 8.9 با تبلت هاي چيني موندم چي بگيرم. گالاكسي همه چي داره جز مموري كارت و هارد 32 گيگ گرون تر ميشه ولي ايسوس و ايسر پورت usb 2.0 دارن ولي سيم كارت نميخورن. گيج شدم اساسي

F R E E M A N
31-01-2012, 12:41
صفحه نمايش ايسوس و آي پد Ips هستش كه تفكيك پذيري رنگ عاليه و شفاف و براي سامسونگ هم pls TFt هستش حالا بايد ببينيم براي لنوو چي هست؟؟
راستي سيم كارت نميخوره بهش اينجوري فايده نداره نميشه بيرون به اينترنت وصل شد. البته اين تبلت هاي چيني اندرويد هستن مودم هاي 3جي رو ساپورت ميكنن نميدونم ايسوس و لنوو و ايسر هم ساپورت ميكنن يا نه؟؟ وگرنه من بين گالاكسي تب 8.9 با تبلت هاي چيني موندم چي بگيرم. گالاكسي همه چي داره جز مموري كارت و هارد 32 گيگ گرون تر ميشه ولي ايسوس و ايسر پورت usb 2.0 دارن ولي سيم كارت نميخورن. گيج شدم اساسي
با بلوتوث این تبلتها میشه از gprs موبایل استفاده کرد و نیازی به دانگل نیست
رزولوشن بیشتر اهمیت داره تا نوع پنل، چون 1024 دیگه کافی نیست
Onda VI40 بلوتوث ، جی پی اس و ژیروسکوپ نداره
موتورولا XOOM MZ601 همه امکاناتی که میخوای داره ولی ساپورت نرم افزاری خوبی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmotorola_xoom_mz601-3834.php)

mrmostafa
31-01-2012, 13:23
با بلوتوث این تبلتها میشه از gprs موبایل استفاده کرد و نیازی به دانگل نیست
روزلوشن بیشتر اهمیت داره تا نوع پنل، چون 1024 دیگه کافی نیست
Onda VI40 بلوتوث ، جی پی اس و ژیروسکوپ نداره
موتورولا XOOM MZ601 همه امکاناتی که میخوای داره ولی ساپورت نرم افزاری خوبی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmotorola_xoom_mz601-3834.php)

در مورد زوم كه شنيدم زياد جالب در نيومد و تقاضاي آنچناني نداره. چون ساپورت خيلي مهم هست. بديه اندرويد اينه كه يكپارچه نشده و رام هاي جداگانه داره ولي ويندوز 8 كه بياد راحت به تمام تبلت هايي كه سخت افزار سازگارش رو داشته باشه ميشه نصب كرد به راحتي چون يكپارچه هست. واسه همين بين ويندوز و اندرويد موندم خيلي ميگن اندرويد ولي ويندوز براي نصي برنامه و مسنجرها و استفاده وي پي ان و نصب زبان roseta كه نياز به درايو مجازي داره ويندوز راحت تر و بهتر هست ولي از طرفي براي ويندوز 8 بايد تا مهرماه آينده صبر كرد زمان زياديه.
آخه با گوشي دردسر داره بايد حتما اونم همراهت باشه و وصل باشه به اون و اينكه آيا سرعت همون باشه يا نه. من با سيم كارت داخل گلاكسي تب 8.9 تست كردم با سرعت عالي مياورد صفححات رو.
حالا امروز قيمت كردم گالاكسي تب 8.9 970 تومان ولي سايت آل ديجيتال زده 910 تومان.
اين تبلت هم 2 تا سيستم عامل داره اندرويد و ويندوز 7:
Gemini Pro Tab 10.1 Inch Dual OS Tablet PC Window 7 + Android 2.2 32GB SSD 2GB Gray

به نظرت چطوره. من راستش ريسك نميكنم چيني بگيرم.
اين ويو سونيك چطوره؟؟؟ 2 تا سيستم عامل دارش هم هستش.
نظر خودت چيه با اون امكاناتي كه ميخوام. چون فقط گلاكسي هست كه امكانات من رو داره جز پورت usb 2.0 كه نياز به تبديل داره و مموري هم نميخوره و حجم 32 گيگ 100 هزار گرون تره. فكر كنم يه هارد 500 بگيرم بهتره به جاي 32 گيگ.
ممنونم

F R E E M A N
31-01-2012, 14:20
در مورد زوم كه شنيدم زياد جالب در نيومد و تقاضاي آنچناني نداره. چون ساپورت خيلي مهم هست. بديه اندرويد اينه كه يكپارچه نشده و رام هاي جداگانه داره ولي ويندوز 8 كه بياد راحت به تمام تبلت هايي كه سخت افزار سازگارش رو داشته باشه ميشه نصب كرد به راحتي چون يكپارچه هست. واسه همين بين ويندوز و اندرويد موندم خيلي ميگن اندرويد ولي ويندوز براي نصي برنامه و مسنجرها و استفاده وي پي ان و نصب زبان roseta كه نياز به درايو مجازي داره ويندوز راحت تر و بهتر هست ولي از طرفي براي ويندوز 8 بايد تا مهرماه آينده صبر كرد زمان زياديه.
آخه با گوشي دردسر داره بايد حتما اونم همراهت باشه و وصل باشه به اون و اينكه آيا سرعت همون باشه يا نه. من با سيم كارت داخل گلاكسي تب 8.9 تست كردم با سرعت عالي مياورد صفححات رو.
حالا امروز قيمت كردم گالاكسي تب 8.9 970 تومان ولي سايت آل ديجيتال زده 910 تومان.
اين تبلت هم 2 تا سيستم عامل داره اندرويد و ويندوز 7:
Gemini Pro Tab 10.1 Inch Dual OS Tablet PC Window 7 + Android 2.2 32GB SSD 2GB Gray

به نظرت چطوره. من راستش ريسك نميكنم چيني بگيرم.
اين ويو سونيك چطوره؟؟؟ 2 تا سيستم عامل دارش هم هستش.
نظر خودت چيه با اون امكاناتي كه ميخوام. چون فقط گلاكسي هست كه امكانات من رو داره جز پورت usb 2.0 كه نياز به تبديل داره و مموري هم نميخوره و حجم 32 گيگ 100 هزار گرون تره. فكر كنم يه هارد 500 بگيرم بهتره به جاي 32 گيگ.
ممنونم
خودت به اندازه کافی اطلاعات داری و میدونی که تبلتهایی مثل ویوسونیک اصلا جالب نیستن
اگر میتونی تا اواخر تابستان آینده صبر کن و گرنه یک از همین تبلتهای high end اندرویدی را بخر
به شاپینگهای دیجی کالا، تبلت شاپ و سانتک هم سر بزن شاید یکی با قیمت پایینتری داشته باشه

Abolfazl_Real
31-01-2012, 14:36
اين تبلت Lenovo رو رفتم از نزديک ديدم وزنش خيلي خوب بود
فقط چيني بود.
Lenovo ها همشون چيني اند؟؟

PersiAndroid
31-01-2012, 14:44
كسي 7.7 نخريده؟؟؟
به نظرمن از هر نظر بهترين تبلت بازار هست

persian365
31-01-2012, 15:16
كسي 7.7 نخريده؟؟؟

به نظر من هم بهترینه . خیلی برای این مدل صبر کردم ولی هنوز نیومده

الان دیگه به فکر 7 پلاسم

فقط یک سئول این که تو تایپیک 7+ پرسیدم کسی جواب نداد

یهترین مکان برای خرید ( اینترنتی یا حضوری تهران )

در هر حالت از خرید ادرس روهم ذکر کنید

یه جای مناسب در تهران لطفا آدرس کامل بدید؟

F R E E M A N
31-01-2012, 15:44
فقط چيني بود.
لنوو که یک کمپانی بی صاحب چینی نیست! چندین ساله که شریک ibm شده و همه سیسمتهاش را ibm طراحی کرده
لنوو یکی از بزرگترین کمپانیهای تولید کننده سیسمتهای کامپیوتری در جهانه و در آمریکا از برندهای پر فروشه
اگر بحث made in china باشه ، آیپد هم کلا در چین ساخته شده
بهرحال فعلا مدلی بهتر از این نمیتونستم پیشنهاد بدم با توجه به بودجه شما

a.toraby
31-01-2012, 16:08
فقط چيني بود.

lenovo لپتاپ هاش که خیلی خوبن. تبلت هاشو نمیدونم والله.
من خودم یه لپتاپ lenovo دارم خیلی راضیم ازش. درسته که چینیه اما برند درست و حسابیه.

Abolfazl_Real
31-01-2012, 18:04
يه سوال ديگه دوستان
اين تبلت lenovo يو اس بي نمي خوره!؟

نظرتون در مورد تبلت Iconia - A500 16GB - XE.H60EN.018 چيه؟
قيمتشو تو سايت چاره زده 639

hesam68
31-01-2012, 18:23
سلام
میخواستم بدونم قیمت الان گالاکسی تب 10 اینچی 3g چنده؟؟؟
و چه رنگایی ازش تو بازار موجوده؟
کلا تبلت تو بازار با رنگ های به جز سفید و سیاه هم هست؟
اگه هست ممنون میشم مدل و قیمتشو بهم بگین

و اگه دوست مشهدی داریم میشه لطف کنه بگه از کجای مشهد میتونم گالاکسی تب 10 اینچی و با مناسبترین قیمت بگیرم؟

منتظر راهنمایی دوستان هستم

F R E E M A N
31-01-2012, 19:09
سلام
میخواستم بدونم قیمت الان گالاکسی تب 10 اینچی 3g چنده؟؟؟
و چه رنگایی ازش تو بازار موجوده؟
کلا تبلت تو بازار با رنگ های به جز سفید و سیاه هم هست؟
اگه هست ممنون میشم مدل و قیمتشو بهم بگین

و اگه دوست مشهدی داریم میشه لطف کنه بگه از کجای مشهد میتونم گالاکسی تب 10 اینچی و با مناسبترین قیمت بگیرم؟

منتظر راهنمایی دوستان هستم
به شاپینگهای دیجی کالا، تبلت شاپ و سانتک سر بزن، قیمتهاشون پایینتر از بازاره
ممکنه بعضی بدون گارانتی باشه

mrmostafa
31-01-2012, 20:45
خودت به اندازه کافی اطلاعات داری و میدونی که تبلتهایی مثل ویوسونیک اصلا جالب نیستن
اگر میتونی تا اواخر تابستان آینده صبر کن و گرنه یک از همین تبلتهای high end اندرویدی را بخر
به شاپینگهای دیجی کالا، تبلت شاپ و سانتک هم سر بزن شاید یکی با قیمت پایینتری داشته باشه

در سایت تبلت شاپ خیلی قیمتش پائین هست گالاکسی تب 8.9 زده 889 ولی امروز قیمت کردم 970 تومان و سایت آل دیجیتال با گارانتی اصلی میده 920 تومان. تبلت 10.1 رو شما میدونی که اس ام اس و ام ام اس میشه فرستاد چون 8.9 میشه ولی سایت gsmarena زده فقط 8.9 ولی امروز زنگ زدم نمایندگی میگه هیچ فرقی با هم ندارن میگم صفحه نمایش 8.9 گوریلا نیست اثر انگشت نمیمونه ولی 10.1 گوریلا هست میمونه میگه نمیدونم فروشنده نمایندگی هیچی نمیدونه.
موندم 10.1 بخرم یا 8.9. البته پسرخاله ام 8.9 داره عالی بود. یه مدل 8.9 LTE هم هستش که درسته اینجا LTE نداریم ولی cpu 1.5 هستش. 7.7 هم که همه چیش عالیه ولی صفحه کوچکی داره و خوشم نمیاد.
این سایت ها که گفتی لینک هاشون رو میدی نگاه کنم.
راستی تبلت ویوسونیک رو در موبایلستان میگن امریکائی هست ولی گفتم پس چرا کیفیتش خوب نیست. سایت iranshipping.ir هم هستش که هر تبلتی سفارش بدی با قیمت مناسب میاره خیلی خریدن راضی هستن ولی برند معتبر نمیاره. یکی هست الان هم ویندوز داره هم اندروید عالیه ولی باید از نزدیک کار کرد 900 تومان. امکاناتش هم خوبه 2 تا پورت usb هم داره

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

كسي 7.7 نخريده؟؟؟
من با اندازه صفحه نمایش حال نمیکنم. کیبردش دیدم خیلی کوچک هست و بر میکردنی به حالت عریض وبکم قابلیت استفاده نداره. بعد بعضی امکاناتش نسبت به 8.9 کمتره ولی قابلیت تماس داره. من نمیدونم اگر سامسونگ usb 2.0 قرار میداد چی میشد میمرد :31:

hesam68
31-01-2012, 21:01
به شاپینگهای دیجی کالا، تبلت شاپ و سانتک سر بزن، قیمتهاشون پایینتر از بازاره
ممکنه بعضی بدون گارانتی باشه

ممنون
ولی من بدون گارانتی میخوام اکثر سایتا با گارانتی دارن

تنگفتین تبلتی با رنگ جز سفید و مشکی هم تو بازار هست؟ برندای خوب البته...

Abolfazl_Real
31-01-2012, 21:41
اين تبلت lenovo يو اس بي نمي خوره!؟

F R E E M A N
31-01-2012, 22:22
در سایت تبلت شاپ خیلی قیمتش پائین هست گالاکسی تب 8.9 زده 889 ولی امروز قیمت کردم 970 تومان و سایت آل دیجیتال با گارانتی اصلی میده 920 تومان. تبلت 10.1 رو شما میدونی که اس ام اس و ام ام اس میشه فرستاد چون 8.9 میشه ولی سایت gsmarena زده فقط 8.9 ولی امروز زنگ زدم نمایندگی میگه هیچ فرقی با هم ندارن میگم صفحه نمایش 8.9 گوریلا نیست اثر انگشت نمیمونه ولی 10.1 گوریلا هست میمونه میگه نمیدونم فروشنده نمایندگی هیچی نمیدونه.
موندم 10.1 بخرم یا 8.9. البته پسرخاله ام 8.9 داره عالی بود. یه مدل 8.9 LTE هم هستش که درسته اینجا LTE نداریم ولی cpu 1.5 هستش. 7.7 هم که همه چیش عالیه ولی صفحه کوچکی داره و خوشم نمیاد.
این سایت ها که گفتی لینک هاشون رو میدی نگاه کنم.
راستی تبلت ویوسونیک رو در موبایلستان میگن امریکائی هست ولی گفتم پس چرا کیفیتش خوب نیست. سایت iranshipping.ir هم هستش که هر تبلتی سفارش بدی با قیمت مناسب میاره خیلی خریدن راضی هستن ولی برند معتبر نمیاره. یکی هست الان هم ویندوز داره هم اندروید عالیه ولی باید از نزدیک کار کرد 900 تومان. امکاناتش هم خوبه 2 تا پورت usb هم داره

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

من با اندازه صفحه نمایش حال نمیکنم. کیبردش دیدم خیلی کوچک هست و بر میکردنی به حالت عریض وبکم قابلیت استفاده نداره. بعد بعضی امکاناتش نسبت به 8.9 کمتره ولی قابلیت تماس داره. من نمیدونم اگر سامسونگ usb 2.0 قرار میداد چی میشد میمرد :31:
در سایت تبلت شاپ اول ببین مدل مورد نظر موجوده بعد روی قیمتش حساب کن
برای شاپینگهای دیگه هم فقط اسم فارسی را سرچ کن مثلا سانتک
همه تبلتهای گلکسی که سیمکارت میخورن امکان ارسال/دریافت sms,mms دارند
توصیه میکنم فقط از برندهای معروف خرید کنی تا ساپورت نرم افزاری داشته باشه

F R E E M A N
31-01-2012, 22:32
ممنون
ولی من بدون گارانتی میخوام اکثر سایتا با گارانتی دارن

تنگفتین تبلتی با رنگ جز سفید و مشکی هم تو بازار هست؟ برندای خوب البته...
بدون گارانتی هم باشه خیلی قیمتش توفیر نداره
اگر منظورت رنگ پشت تبلت بود مدلهای زیر با رنگهای متفاوت هست
asus transformer
lenovo k1
acer a500
در سایت دیجی کالا تقریبا عکسهای همه مدلهای موجود در بازار هست

Abolfazl_Real
31-01-2012, 22:58
دوستان تورو خدا جواب بدين
من ميخام اين تبلت lenovo رو بردارم ولي نميدونم يو اس بي (فلش) بهش ميخوره يا نه؟(با تبديلي چيزي..)
چون خود سايت دي جي کالا تو مشخصات فنيش زده پورت usb ندارد.
ايتم لينکش:

F R E E M A N
31-01-2012, 23:18
دوستان تورو خدا جواب بدين
من ميخام اين تبلت lenovo رو بردارم ولي نميدونم يو اس بي (فلش) بهش ميخوره يا نه؟(با تبديلي چيزي..)
چون خود سايت دي جي کالا تو مشخصات فنيش زده پورت usb ندارد.
ايتم لينکش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %26quot%3BBlack%26quot%3B%3E[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] font%3E).digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Lenovo-Ideapad-K1-16GB&Type=Specifications#Tab
لنوو برای این تبلت کابل usb host داده ولی فقط روی بعضی سریهای جدیدش هست

Abolfazl_Real
31-01-2012, 23:37
پس اين تبلت lenovo که دي جي کالا داره ميفروشه usb نميخوره
از طريق ديگه اي(مثلا تبديل micro sd به usb ) نميشه از usb استفاده کرد؟

F R E E M A N
31-01-2012, 23:49
پس اين تبلت lenovo که دي جي کالا داره ميفروشه usb نميخوره
از طريق ديگه اي(مثلا تبديل micro sd به usb ) نميشه از usb استفاده کرد؟
از دیجی کالا بپرس که روی تبلت دو تا کابل usb هست یا یکی
برای این مدل لنوو کابل خواهد آمد که فلش و کیبورد بهش وصل بشه
اگر منظورت تبدیلیه که فلش را وصل کنی به microsd باید بگم تابحال ندیدم

hesam68
01-02-2012, 00:20
بدون گارانتی هم باشه خیلی قیمتش توفیر نداره
اگر منظورت رنگ پشت تبلت بود مدلهای زیر با رنگهای متفاوت هست
asus transformer
lenovo k1
acer a500
در سایت دیجی کالا تقریبا عکسهای همه مدلهای موجود در بازار هست

واقعا لطف کردی
Lenovo Ideapad K1 رنگ قرمز داره
واقعا هم قشنگه
تو بازار این رنگش موجود هست دیگه؟
این تبلت مشکل خاصی که نداره؟

F R E E M A N
01-02-2012, 00:53
واقعا لطف کردی
Lenovo Ideapad K1 رنگ قرمز داره
واقعا هم قشنگه
تو بازار این رنگش موجود هست دیگه؟
این تبلت مشکل خاصی که نداره؟

تا بحال این تبلت را در بازار ندیدم و نمیدونم الان چه رنگهاییش هست
مشکل خاصی تابحال ندیدم در سایتهای معتبر در موردش گفته باشن
اگر با دیزاین و وزنش کنار بیای از لحاظ مشخصات و کیفیت در حد بالاییه

mrmostafa
01-02-2012, 09:12
در سایت تبلت شاپ اول ببین مدل مورد نظر موجوده بعد روی قیمتش حساب کن
برای شاپینگهای دیگه هم فقط اسم فارسی را سرچ کن مثلا سانتک
همه تبلتهای گلکسی که سیمکارت میخورن امکان ارسال/دریافت sms,mms دارند
توصیه میکنم فقط از برندهای معروف خرید کنی تا ساپورت نرم افزاری داشته باشه

ممنونم. موجود داره ولي ميخوام صبر كنم قراره پائين تر بياد. حداقل بتونم سايز 32 گيگ رو مناسب بخرم الان 32 گيگ رو زده 950 تومان.
حالا از نظر تو سايز 10.1 و 8.9 چقدر با هم فرق دارن يعني تغيراتش تو صفحه اينترنت محسوس هستش؟؟ اگه خيلي فرقي نداره من همون 8.9 بگيرم. ضمنا اين سخت افزاري كه داره جوابگو اندرويد بالاتر هستش؟ نميدونم چرا سامسونگ تمام تبلت هاش رو يه اندازه زده. نميتوه به جاي اين همه تبلت مثل اپل يه مدل بزنه با اندازه هاي مختلف ولي سخت افزار بالا و usb و hdmi و مموري كارت و غيره كلي فروش ميكنه اگه فكر فروش هست اين بهترين روش هست هم كاربراش راضي هستن هم خودش. الان اين 7.7 سخت افزارش بالاست ولي اندازه صفحه خوب نيست.
حالا ويندوز خوبيش اينه يه سيستم عامل يكپارچه هست مياد ديگه هست تا مثلا 2 يا 3 سال بعد 9 بياد ولي سامسونگ وقتي يه جنسي ميزنه بايد فكر اينو كنه حداقل تا 2 سال ساپورت كنه از نسخه هاي جديد سيستم عامل. بعد اندرويد بديش اينه براي هر برندي جدا براي هر رام خودشون ميزنن ولي مثل ويندوز بايد يكپارچه باشه يه نسخه براي تمام محصولات كه البته قراره در آينده اينجوري بشه.
در كل از راهنماييهات ممنونم. :11:

F R E E M A N
01-02-2012, 14:38
ممنونم. موجود داره ولي ميخوام صبر كنم قراره پائين تر بياد. حداقل بتونم سايز 32 گيگ رو مناسب بخرم الان 32 گيگ رو زده 950 تومان.
حالا از نظر تو سايز 10.1 و 8.9 چقدر با هم فرق دارن يعني تغيراتش تو صفحه اينترنت محسوس هستش؟؟ اگه خيلي فرقي نداره من همون 8.9 بگيرم. ضمنا اين سخت افزاري كه داره جوابگو اندرويد بالاتر هستش؟ نميدونم چرا سامسونگ تمام تبلت هاش رو يه اندازه زده. نميتوه به جاي اين همه تبلت مثل اپل يه مدل بزنه با اندازه هاي مختلف ولي سخت افزار بالا و usb و hdmi و مموري كارت و غيره كلي فروش ميكنه اگه فكر فروش هست اين بهترين روش هست هم كاربراش راضي هستن هم خودش. الان اين 7.7 سخت افزارش بالاست ولي اندازه صفحه خوب نيست.
حالا ويندوز خوبيش اينه يه سيستم عامل يكپارچه هست مياد ديگه هست تا مثلا 2 يا 3 سال بعد 9 بياد ولي سامسونگ وقتي يه جنسي ميزنه بايد فكر اينو كنه حداقل تا 2 سال ساپورت كنه از نسخه هاي جديد سيستم عامل. بعد اندرويد بديش اينه براي هر برندي جدا براي هر رام خودشون ميزنن ولي مثل ويندوز بايد يكپارچه باشه يه نسخه براي تمام محصولات كه البته قراره در آينده اينجوري بشه.
در كل از راهنماييهات ممنونم. :11:
8.9 به غیر از سایز و باتری از لحاظ مشخصات و امکانات تفاوتی با 10.1 نداره
اینطور که شنیدم احتمالا 8.9 با روت کردن امکان تماس با سیمکارت را پیدا میکنه
usb و hdmi از طریق داک کانکتور امکانش هست، در بازار ایران کابل usb otg برای گلکسی تب حدود 25 تومن پیدا میشه و تبدیل hdmi هم براش میاد
مقایسه اندروید که اپن سورسه با ویندوز کاملا اشتباه و بی معنیه!
مطمئن باش که سامسونگ ساپورت نرم افزاریش بیشتر خواهد شد بخصوص برای مدلهای جدید با ICS

mehdi_47
01-02-2012, 15:52
سلام F R E E M A N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
من قبلاً این سوالم رو مطرح کردم منتها کسی جوابی نداد.این روت کردن یعنی چی ؟ روی تمام تبلتها قایل اجراست ؟ تا اونجایی که من متوجه شدم آندروید اوپن سورس هست و به ه ک و اینا احتیاج نداره.
منوی ریکاوری به صورت دیفولت رو تبلت نصب هستش ؟ و کاربردش چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mrmostafa
01-02-2012, 17:11
8.9 به غیر از سایز و باتری از لحاظ مشخصات و امکانات تفاوتی با 10.1 نداره
اینطور که شنیدم احتمالا 8.9 با روت کردن امکان تماس با سیمکارت را پیدا میکنه
usb و hdmi از طریق داک کانکتور امکانش هست، در بازار ایران کابل usb otg برای گلکسی تب حدود 25 تومن پیدا میشه و تبدیل hdmi هم براش میاد
مقایسه اندروید که اپن سورسه با ویندوز کاملا اشتباه و بی معنیه!
مطمئن باش که سامسونگ ساپورت نرم افزاریش بیشتر خواهد شد بخصوص برای مدلهای جدید با ICS

دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی هات که دلگرمی میده واقعا. من یه تبدیل کننده دیدم که سایت tabletshop داشت مموری و usb داشت ولی hdmi رو ندیدم. یه کابل جدا هم بود فقط برای usb که ارزون تر بود. همون تبدیل کننده میگیرم راحت.
آخه من در نارنجی خوندم که با روت کردن اندروید بعضی نرم افزارها قابل استفاده میشود مگه اندروید اپن سورس هست نباید راحت تر باشه و خودش به این فکر باشه چرا دیگه ما روت کنیم چون نوشته بود خطر بالایی داره روت کردن اگر اشتباه کنید برای همیشه از بین میره. حداقل من تا الا خودم گوشی هام رو فلش کردم تغییر رام دادم و اگر مشکلی پیش میومد گوشی چیزیش نمیشد.
اگر شارژ تموم بخواد بشه یا وسطش باشه بزنیم به برق استفاده کنیم مشکلی که نداره؟ چون خونده بودم باطری های لیتیومی نیازی به این نیست کامل شارژ بشن یا تا آخر استفاده بشه شار کنید. قابل تعویض بود باطری هاشون خوب بود. یا مثل لپ تاپ جوری بود به برق میزدیم گزینه ای داشت شارژ باطری قطع میکرد با برق مستقیم کار میکرد.
خیلی خیلی ممنونم. به امید خدا قیمت ها بیاد پائین همین 8.9 بخرم.:10:

F R E E M A N
01-02-2012, 17:47
سلام F R E E M A N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
من قبلاً این سوالم رو مطرح کردم منتها کسی جوابی نداد.این روت کردن یعنی چی ؟ روی تمام تبلتها قایل اجراست ؟ تا اونجایی که من متوجه شدم آندروید اوپن سورس هست و به ه ک و اینا احتیاج نداره.
منوی ریکاوری به صورت دیفولت رو تبلت نصب هستش ؟ و کاربردش چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید[/URL]
در دنیای اینترنت سرچ کردن راحتترین کاره
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_47
01-02-2012, 20:04
با توجه به تعاریفی که تو لینک بالایی بود یعنی اینکه حتی آندروید رو هم ه ک میکنند.با این اوصاف اگه به فرض یه تبلتی از اونور آب آورده بشه تکلیفش چی میشه ؟ بازیهایی که تو بیرون میفروشن و یا برنامه ها که تو دی وی دی رایت میکنن چی ؟
خودمون میتونیم این روش روت و اینا رو انجام بدیم ؟
ببخشید اینجا جای این سوالات نیست ولی برام این موضوع خیلی مهمه.

Diego
01-02-2012, 21:22
با توجه به تعاریفی که تو لینک بالایی بود یعنی اینکه حتی آندروید رو هم ه ک میکنند.با این اوصاف اگه به فرض یه تبلتی از اونور آب آورده بشه تکلیفش چی میشه ؟ بازیهایی که تو بیرون میفروشن و یا برنامه ها که تو دی وی دی رایت میکنن چی ؟

نیازی به روت نیست.میشه هر نرم افزاری روش نصب کنی.فرق نمیکنه از کجا خریده باشی.

a.toraby
01-02-2012, 21:30

root کردن یعنی اینکه بتونی با کاربر root وارد سیستم بشی. اون موقع بع شل دسترسی داری و میتونی هر کاری بکنی. اما نصب کردن نرم افزار به این سطح از دسترسی نیازی مداره و در نتیجه ربطی به روت کردن نداره. مگه اینکه بخوای نرم افزار خاصی نصب کنی که یوزر معمولی اجازه دسترسی به اون رو نداشته باشه

F R E E M A N
01-02-2012, 22:52
همه تبلتها از اون ور آب میان و معمولا نیازی به روت کردن نیست
برای تبلت فقط در صورتی روت میکنن که یک custom rom با امکانات خاص وجود داشته باشه که کاملا جواب داده باشه
نصب اپها و گیمهای کرک شده اندروید هیچ موردی نداره و اصلا مثل آیپد نیست که باید جیلبریک بشه

mehdi_47
01-02-2012, 23:36
ممنون از همگی . خیالم راحت شد از این بابت.
منوی ریکاوری چی ؟ تو حالت عادی این منو وجود داره ؟

F R E E M A N
02-02-2012, 11:32
ممنون از همگی . خیالم راحت شد از این بابت.
منوی ریکاوری چی ؟ تو حالت عادی این منو وجود داره ؟
برای اکثر تبلتها میشه وارد ریکاوری منو شد و فکتوری ریست یا آپدیت انجام داد که معمولا نیازی نیست

hbm_7052
02-02-2012, 12:18
سلام به همه
میخوام دو تا تبلت از عربستان بیارم البته فامیلمون میخواد بیاره بنظرتون چی بیاره؟ یکیش رو خودم میخوام یکی هم برای فروش البته اگه کسی خواست تا دیر نشده پول بده براش بیاریم.

تا 400تومن چه تبلتی مناسبه؟ ترجیحا سیمکارت خور قابل بازی کردن بصورت خوب و اندروید باشه چی پیشنهاد میکنین؟

rahshab
02-02-2012, 13:06
سلام د.وستان من واقعا بين گلكسي 10.1 و ايپد 2 گير كردم خفن حتي يه بار از خونه درومدم به سمت پايتخت دوباره نظرم عوض شد بر گشتم اين كه به لحاظ اپليكيشن ها ايپد 2 خيلي خيلي سر تره از گگلكسي درسته و اگه درسته اين تعدد اپ به صفحه نمايش عاليه سامسونگ مي ارزه چون من تمركز اصليم تماشاي فيلمه ولي خوب تعداد اپ ها هم كم اهميت نيست

rahshab
02-02-2012, 13:12
سلام د.وستان من واقعا بين گلكسي 10.1 و ايپد 2 گير كردم خفن حتي يه بار از خونه درومدم به سمت پايتخت دوباره نظرم عوض شد بر گشتم اين كه به لحاظ اپليكيشن ها ايپد 2 خيلي خيلي سر تره از گگلكسي درسته و اگه درسته اين تعدد اپ به صفحه نمايش عاليه سامسونگ مي ارزه چون من تمركز اصليم تماشاي فيلمه ولي خوب تعداد اپ ها هم كم اهميت نيست

F R E E M A N
02-02-2012, 13:51
شما باید همه نیازهات را در نظر بگیری و انتخاب کنی
بسیاری از دوستان که فاکتورهای امکانات، کیفیت، قیمت و گارانتی را در نظر گرفتن به گلکسی تب رسیدن
اکوسیستم اندروید با سرعت زیادی در حال پیشرفته و بسیاری از دولوپرها دارن اپها و گیمهاشون را برای اندروید هم عرضه میکنن
یک مزیت اندروید ساپورت جاوا و فلش هستش که چیز کمی نیست

mrmostafa
02-02-2012, 23:33

دوست عزیز من همزمان با آی پد کار کردم و گلاکسی. نظر من اینه گلاکسی بگیری چون همه جوره جوابتر و میده. مگه شما قدر اپلیکیشن نیاز داری؟؟ اندروید کم نداره با ورود تازه اش به دنیای سیستم عامل ها و واقعا تا سال 2016 دنیا رو تصاحب میکنه. شما هر چی ک نیاز داشته باشی نسخه اندرویدیش هست و بیشتر هم میشه. الان شما نگاه کن آمار دانلود اپلیکیش های اندروید از مرز یک میلیارد هم گذشت. آی پد خیلی محدودیت داره به درد ایران نمیخوره واقعا. وبکمش که بی کیفیت هست و در زمینه برنامه و انتقال شما باید هفت خوان رستم رو رد کنی. آی پد هم ضعف های خودش رو داره. در آخر شما باید ببینی چی برات مهم هست بعد تصمیم بگیری من خودم الان 1 ماه هست که دارم تحقیق میکنم با این همه دوست و آشنا در زمینه الکترونیک با این حال در کلی از انجمن ها و سایت ها مشاوره کردم تا تصمیم به خرید گلاکسی تب 8.9 کردم خیلی هم عالیه باهاش کار کردم. حال اینکه سال دیگه قراره چه تبلت هایی بیاد چه طوری برای اون موقع هست. شما نسبتب ه بازار فعلی تصمیم به خرید بگیر. موفق باشی

rashid67
05-02-2012, 14:35
دوستان بین این3 تا شما کدوم رو انتخاب می کنین ؟؟
optimus pad lg 3d
Galaxy tab 10.1
tf101 asus

من خودم LG رو به خاطر 3 بعدی بودنش پسندیدم ولی صفحه 8.9 اینچیش می ترسم مشکل ساز باشه
ولی در کل با در نظر گرفتن امکانات کیفیت هزینه شیکی کدوم بهتره ؟

abbasnajafzade
05-02-2012, 16:45
دوستان بین این3 تا شما کدوم رو انتخاب می کنین ؟؟
optimus pad lg 3d
Galaxy tab 10.1
tf101 asus

من خودم LG رو به خاطر 3 بعدی بودنش پسندیدم ولی صفحه 8.9 اینچیش می ترسم مشکل ساز باشه
ولی در کل با در نظر گرفتن امکانات کیفیت هزینه شیکی کدوم بهتره ؟

سلام من جای شما بودم Galaxy tab 10.1میگرفتم بهترین گزینه همینه شک نکن
برای اطمینان میتونی یه سری به سایتهای معتبر فروش مثل دیجی کالا بزنی و نقدها رو بخونی

F R E E M A N
05-02-2012, 22:47
optimus pad بیخود گرونه
با دو تا دوربین معمولی فیلم سه بعدی گرفتن چیز جالبی در نمیاد
اگر سیمکارت خوردن تبلت مهم نیست، ترنسفورمر انتخاب بهتریه

PersiAndroid
05-02-2012, 22:49
optimus pad بیخود گرونه

تاييد ميشه.
متاسفانه صفحه نمايشش هم 3 بعدي نيس

mrmostafa
06-02-2012, 09:28
optimus pad بیخود گرونه
اگر سیمکارت خوردن تبلت مهم نیست، ترنسفورمر انتخاب بهتریه

منم باز اين مودم ها رو ديدم نظرم عوض شد. الان تبلت گلاكسي 8.9 رو منتظر بودم بياد پائين بخرم چون همه چي داره. حالا 20 هزارتومان رفت روش فعلا و نميدونم كي مياد پائين ولي دوستام تو بازار ميگن صبر كن مياد پائين. تو اين مملكت تا به حال شاهد ارزاني چيزي نبوديم.
حالا اين مودم ها رو نگاه كنيد هر 2 سيستم عامل اندرويد رو ساپورت ميكنن:
مشخصات فنی:

- نام محصول : Huawei e1750 , 3g modem, Android system support

- پشتیبانی از شبکه های :(HSDPA / UWTS(900/2100Mhz) EDGE / GPRS / GSM(850/900/1800/1900

- قابلیت ارسال و دریافت SMS و مکالمۀ صوتی

- ساپورت ویندوز و آندروید (قابل استفاده بر روی کامپیوتر خانگی، لپ تاپ و تبلت)

حالا اين ترانسفورمر 101 از گلاكسي ها بهتره؟؟؟؟ البته وبكم گلاكسي ها 2 مگاپيكسل هست و از نظر صدا عالي بود حالا اين ايسوس رو نميدونم كه صداش چطوره. پورت usb 2.0 داره؟؟ اگر از usb استفاده ديگه نخواهيم بكنيم مثلا فلش و اين چيزها ميشه اين رو بخرم يكي از اين مودم ها بخرم. چون قيمت ايسوس پائين هست و به صرفه تر هست. چون مودم رو وصل كنيم امكان ارسال اس ام اس و ام ام اس امكان پذير هست.البته گلاكسي 8.9 امكان برقراري مكالمه هم داره با يه سري تغييرات.
راستي به تبلت هاب usb وصل كنيم بدون برق يه مودم usb وصل باشه با يك فلش مموري موقعي كه بيرون هستيم مشكلي براي سخت افزارش پيش نمياد؟
حالا بين گلاكسي و اين ترنسفورمر موندم چه كنم؟!

ehsan_
06-02-2012, 11:47
سلام
دوستان یک سوال مهمی داشتم
آیا سیستم عامل آندروید که روی گوشی ها و تبلت ها هست

آیا توانایی پخش فیلم های
mkv
رو داره ؟با نرم افزار کمکی ؟
با چه نرم افزاری؟
زیر نویس رو هم نشون میده؟

بعد از جست جوی اینترنت و خوندن کتاب pdf من نیاز به یک تبلت برای پخش فیلم به خصوص فرمت mkv دارم

بودجه تا 900 تومن البته ممکنه بجای تبلت یک گوشی بگیرم با سیستم آندروید
هر چند موارد دیگه رو هم دارم بررسی می کنم

F R E E M A N
06-02-2012, 14:14
منم باز اين مودم ها رو ديدم نظرم عوض شد. الان تبلت گلاكسي 8.9 رو منتظر بودم بياد پائين بخرم چون همه چي داره. حالا 20 هزارتومان رفت روش فعلا و نميدونم كي مياد پائين ولي دوستام تو بازار ميگن صبر كن مياد پائين. تو اين مملكت تا به حال شاهد ارزاني چيزي نبوديم.
حالا اين مودم ها رو نگاه كنيد هر 2 سيستم عامل اندرويد رو ساپورت ميكنن:
مشخصات فنی:

- نام محصول : Huawei e1750 , 3g modem, Android system support

- پشتیبانی از شبکه های :(HSDPA / UWTS(900/2100Mhz) EDGE / GPRS / GSM(850/900/1800/1900

- قابلیت ارسال و دریافت SMS و مکالمۀ صوتی

- ساپورت ویندوز و آندروید (قابل استفاده بر روی کامپیوتر خانگی، لپ تاپ و تبلت)

حالا اين ترانسفورمر 101 از گلاكسي ها بهتره؟؟؟؟ البته وبكم گلاكسي ها 2 مگاپيكسل هست و از نظر صدا عالي بود حالا اين ايسوس رو نميدونم كه صداش چطوره. پورت usb 2.0 داره؟؟ اگر از usb استفاده ديگه نخواهيم بكنيم مثلا فلش و اين چيزها ميشه اين رو بخرم يكي از اين مودم ها بخرم. چون قيمت ايسوس پائين هست و به صرفه تر هست. چون مودم رو وصل كنيم امكان ارسال اس ام اس و ام ام اس امكان پذير هست.البته گلاكسي 8.9 امكان برقراري مكالمه هم داره با يه سري تغييرات.
راستي به تبلت هاب usb وصل كنيم بدون برق يه مودم usb وصل باشه با يك فلش مموري موقعي كه بيرون هستيم مشكلي براي سخت افزارش پيش نمياد؟
حالا بين گلاكسي و اين ترنسفورمر موندم چه كنم؟!
در مورد دانگل 3g تا جایی که میدونم فقط روی ویندوز قابلیت voice call داره و روی تبلت اندرویدی روت شده با custom rom هم فکر نکنم چنین امکانی داشته باشه
ترنسفومر کفیت صفحه نمایش خوبی داره ولی اسپیکرهاش معمولیه،دوربینش فلش نداره، بلوتوثش 2.1
همه تبلتهای اندرویدی با پردازنده tegra امکان usb otg دارن، برای ترنسفومر هم کیبورد داک هست هم کابل
در مورد اتصال فلش و دانگل 3g به تبلت مشکلی نباید باشه چون مثل هارد اکسترنال نیست که جریان زیادی از usb بکشه

سلام
دوستان یک سوال مهمی داشتم
آیا سیستم عامل آندروید که روی گوشی ها و تبلت ها هست

آیا توانایی پخش فیلم های
mkv
رو داره ؟با نرم افزار کمکی ؟
با چه نرم افزاری؟
زیر نویس رو هم نشون میده؟

بعد از جست جوی اینترنت و خوندن کتاب pdf من نیاز به یک تبلت برای پخش فیلم به خصوص فرمت mkv دارم

بودجه تا 900 تومن البته ممکنه بجای تبلت یک گوشی بگیرم با سیستم آندروید
هر چند موارد دیگه رو هم دارم بررسی می کنم
برای اندروید پلیر بسیارست مثل mx video player و با زیر نویس فارسی هم مشکلی نداره
برای وبگردی و کتاب، تبلت 10 اینچی با روزلوشن 1280x800 مناسبه ولی با کمتر از این نمیشه راحت کار کرد
شما با این بودجه میتونی یک تبلت بدون سیمکارت با امکانات خوب بخری و یک اسمارت فون در حد متوسط

behrooz747
06-02-2012, 15:20
باسلام
همونطور که میدونید.تبلت ها دو نوع 3g که سیمکارت میخوره و نوع فقط wifiکه سیمکارت نمیخوره دارند
سوال بنده در مورد اون دسته تبلت هاییه که سیمکارت نمیخورند
اولا چطو با این تبلت ها میشه به اینترنت وصل شده؟
در ثانی آیا امکانش هست که مثلا بلوتوث یا وای فای گوشی موبایلمون رو روشن کنیم و تبلت از موبایل به عنوان مودم استفاده کنه؟
آیا امکان اتصال مودم های شکلusbکه سیمکارت میخورند به تبلت و استفاده از اینترنت جی پی ار اس هست؟
لطفا کسانی که جواب سوالات رو واقعا میدونند پاسخ بدند
اینهمه تو پی سی ورلد گشتیم.حتی یه نفر هم پیدا نشد که خیلی شفاف در مورد اتصال به اینترنت تبلت هایی که سیمکارت نمیخورند توضیح بده!!!
باتشکر :11:

mrmostafa
07-02-2012, 09:59
من با تبلت 8.9 كار كردم هم كتاب خواندن باهاش عالي بود و هم وب گردي بسيار عالي و مشكلي نداره. ميتونيد سايز 8.9 هم بگيريد البته من براي سامسونگ رو كار كردم باهاش

mamsana
08-02-2012, 14:28
سلام!

نظره مثبت دوستان نسبت به موتورولا زایبورد چیه؟!:31:
مدله 10 اینچی 32 گیگش رو پیدا کردم 850 تومن!

بین زایبورد و تب 8.9 موندم!!!:19:

mrmostafa
08-02-2012, 16:09
نظر خود من تبلت گلاکسی 8.9 هست ضمن اینکه سامسونگ تمام لوازم جانبیش رو واردب ازار کرده و هیچ کبودی نداره. حتی هاب 4 پورته هم زده براش یعنی اینکه مشکل ساپورت نداره. ولی موتورولا رو از انجمن ها خوندم که ساپورت نرم افزاریش خوب نیست ضمنا در این زمینه سامسونگ حرفه ای تر هست و صفحه نمایش قوی داره. من که گلاکسی 8.9 رو کار کردم خوشم اومد منم بین این همه تبلت ها به کلی تحقیق همون 8.9 رو انتخاب کردم

mamsana
08-02-2012, 16:42
نظر خود من تبلت گلاکسی 8.9 هست ضمن اینکه سامسونگ تمام لوازم جانبیش رو واردب ازار کرده و هیچ کبودی نداره. حتی هاب 4 پورته هم زده براش یعنی اینکه مشکل ساپورت نداره. ولی موتورولا رو از انجمن ها خوندم که ساپورت نرم افزاریش خوب نیست ضمنا در این زمینه سامسونگ حرفه ای تر هست و صفحه نمایش قوی داره. من که گلاکسی 8.9 رو کار کردم خوشم اومد منم بین این همه تبلت ها به کلی تحقیق همون 8.9 رو انتخاب کردم

ممنون!
خوب ساپورت نرم افزاری برام مهم نیست! تو فروم های خارجی موتو رو بیشتر از حتی سامسونگ پشتیبانی میکنن!

همون یکم فکر کنم ساپورت سخت افزار جانبی براش کم باشه اونم تو ایران!

کسی میدونه دقیق زایبورد سیم کارت ایرانسل رو ساپورت میکنه یا نه!؟!:19:

mohandes e ekhraji
10-02-2012, 05:47
سلام دوستان خوب و اساتید بزرگوار!یک سوال مهم داشتم و اون هم اینکه من دنبال یک تبلت قدرتمند میگردم که بتونه برام جای گوشی و نوت بوک و دوربین رو بگیره!به هر حال هرچقدر هزینش باشه میپردازم! اما میخوام طوری باشه که کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی و بازی های قدرتمند سال ۲۰۱۲ رو تحمل کنه و بشه باهاش اگر تماس نگرفت پیام داد و دارای دوربین با کیفیت باشه!به هر حال میدونم تبلت ها درایو ندارن اما میشه یک درایو نوری اکسترنال نصب کرد راشون تا بشه کار های مورد نظر رو انججام بدن؟اصلاً تبلتی هست که همچین قدرتی داشته باشه؟من کاری به ویندوز یا اندروید یای ... ندارم!با هر سیستمی که باشه مشکلی نیست,فقط خواستم بگم اگر همچین مدلی هست معررفی کنید!با تشکر صمیمانه

cartesiba
10-02-2012, 09:50
سلام من بین تبلت acer iconia a500 16g و lenovo ideapad k1 16g موندم به نظرتون کدوم بهتره تا بخرم راحت بشم؟

mrmostafa
10-02-2012, 12:35
سلام من بین تبلت acer iconia a500 16g و lenovo ideapad k1 16g موندم به نظرتون کدوم بهتره تا بخرم راحت بشم؟

اگر شفافیت صفحه نمایش برات مهم هست کیفیت چندانی ندارن و در کل کیفیت دوربین هاشون و صفحه نمایش به پای گلاکسی تب 8.9 و 10.1 نمیرسه و شارژ ایسر هم کم هستش. ایرادهایی هست که در بررسی های تخصصی از اینها گفته شده. من خودم کلی تحقیق کردم و دیدم تا به نتیجه رسیدم و سامسونگ خریدم چون تنوع تبلت های برند دار خوب کم هستش باید مدتی بگذره تا تبلت های بهتر و قوی تری بیاد که نمیشه صبر کرد حداقل 2 سال زمان میبره

mrmostafa
10-02-2012, 13:11
ممنون!
خوب ساپورت نرم افزاری برام مهم نیست! تو فروم های خارجی موتو رو بیشتر از حتی سامسونگ پشتیبانی میکنن!

همون یکم فکر کنم ساپورت سخت افزار جانبی براش کم باشه اونم تو ایران!

کسی میدونه دقیق زایبورد سیم کارت ایرانسل رو ساپورت میکنه یا نه!؟!:19:

البته تا تو دست نگیری متوجه نمیشی کیفیت صفحه نمایش و ایراداتی که داره ولی من در انجمن تخصصی دیدم و فروشگاه تبلت شاپ که تبلت های زیادی داره دیدم که سامسونگ بهتر بود خودشون هم از سامسونگ استفاده میکنند برای مدیریت سایتشون و گفت بین سامسونگ و موتورولا سامسونگ بهتره. چون خودم برای خریدن تبلت تک تک اینارو مورد بررسی قرار دادم. شما به خارج نگاه نکن. خارجی های خیلی چیزها براشون مهم نیست ضمن اینکه امکانات اونا با ما فرق داره. خود خارجی ها هم نعصب شدید به برند و محصولات خودشون دارن. الان شما نگاه کن حتی تو فیلم های روز دنیا تو دستشون موبایل های هوشمند خیلی کم هست اکثرا معمولیه. شما باید نیازهای خودت رو با توجه به امکانات کشورت ببینی و بخری استفاده کنی. اگه خارج بودیم منم دنبال سیم کارت خور نمیگشتم چون نیازی نیستش اونجا اینترنت های بی سیم رایگان سر تا سر کشورشون دارن و غیره