PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

Nimus
31-07-2014, 20:12
ممنون
ولی مثل اینکه دوربینش تعریفی نداره. سایت دیجی کالا هم نوشته دوربین خوبی نداره
الجی جی پد سیم کارت خور نداره؟
Huawei MediaPad X1 7.0 چطوره؟

سلام درسته ولی الان همه تبلت ها همینن در ضمن تو نور ضعیف اینطوره ولی تو نور رشن خیلی عالیه
در مورد gpad هم نه نداره
در مورد هوای هم تبلته خوبیه میشه روش حساب کرد

Nimus
31-07-2014, 20:14
چرا هیچکی جواب ما رو نمیده؟اقا نیموس با ما قهری؟

سلام شرمنده سوالتون رو ندیدم
اگه میشه دوباره مطرح کنید

Nimus
31-07-2014, 20:15
سلام
تبلت تا یک میلبون برای اینترنت و کتاب خودن با داشتن قابلیتهای سیم کارت خوری و وبکم با کیفیت چی پیشنهاد میکنید؟

ممنون

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

سلام ایسوس فون پد 7 مدل تک سیم

Nimus
31-07-2014, 20:19
دوستان خرید Asus Fonepad 2013 به صرفه هست ؟ با توجه به اینکه قراره Memo Pad جدید بیاد و این تبلت سپتامبر 2013 عرضه شده !

اندروید L رو ساپورت میکنه ؟ حرفی ازش زده شده ؟

کیفیت صفحه نمایشش یه خورده پایین نیست ؟

کیفیت دوربین چطوره ؟ حدس میزنم چون فلش نداره کیفیت عکساش توی جای کم نور خوب نیست !

توی محیط بیرون که نور هست چطور ؟ خوبه ؟

بازی ها روون اجرا میشن ؟

خلاصه ممنون میشم یه خلاصه ای از مزایا و معایبش بگید

ممنون

ببخشید شما منظورتو2014 هست دیگه نه؟!
اندروید l رو فکر نمیکنم ساپورت کنه
اگه منظورتون fe375 هست که واقعا توپه
دوربینشم خوبه الان کمتر تبلتی پیدا میشه که فلاش داشته باشه
کیفیت صفحه شم خوبه
والا هنوز در نیومد که مزایا یا معایبشو بگیم ولی اگه در بیاد حتما بهتون میگم
در مورد اجرای بازی هم شک نکنید که براحتی اجرا میکنه

Nimus
31-07-2014, 20:22
ممنون اون قیمتش 450 تومنه ولی این 250 تومن نمخوام زیاد هم هزینه کنم

دیگه تبلت 250 تومنی باید بری چینی بخری که اصلا بدرد نمیخوره حالا تو که میخوای هزینه کنی یه کمم بزار روش اینو بگیر
اگه تبلت با اون بودجه ای که ارز کردید میخوای باید بری چینی بخری

Nimus
31-07-2014, 20:23
سلام

تو رنج 500 تومن یه تبلت سیم کارت خور که برای خوندن کتاب مناسب باشه سراغ دارید؟

ممنون

سلام ایسوس فون پد7 مدل دوسیم
عالیه هر کاری بخوای انجام میده

Nimus
31-07-2014, 20:25
250تومن اگه خوبه کیفیتش واسه بچه میخوام چند تا بازی آموزشی و کارتون و.... همین ولی اگه به درد نخوره مجبورم بودجمو ببرم بالا .
از این چینی ها که دیگه بدتر نیست اصلا کلا i-Life Kids Tab 5 واسه این مدل ارزش داره پول یدم ؟؟؟ دیجکالا داره میفروشه

سلام این مدلی که ارز کردید هم زیاد خوب نیست
اگه امکانش وجود داره بودجه تونو ببرید بالا

zadis
31-07-2014, 20:38
سلام این مدلی که ارز کردید هم زیاد خوب نیست
اگه امکانش وجود داره بودجه تونو ببرید بالا

مر30 ولی امکاناتش اینه
i-Life Kids Tab 5
Cortex-A9, Dual-Coreحافظه داخلی:حافظه داخلی 8 گیگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD - اندازه 7 اینچ - 600 × 1024 تراکم پیکسلی 169
امکانات ارتباطی:- قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - USB
دوربین:2 مگاپیکسل - وب کم 0.3 مگاپیکسل
امکانات:- شتاب سنج ، ژیروسکوپ
سایر مشخصات:اندروید 4.2 - کارکرد باتری حداکثر 5 ساعت در پخش مداوم ویدیو

Nimus
31-07-2014, 20:45
مر30 ولی امکاناتش اینه
i-Life Kids Tab 5
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD - اندازه 7 اینچ - 600 × 1024 تراکم پیکسلی 169

امکاناتش خوبه ولی سرعت فرکانسش چنده؟

LΩRD
31-07-2014, 20:56
ببخشید شما منظورتو2014 هست دیگه نه؟!
اندروید l رو فکر نمیکنم ساپورت کنه
اگه منظورتون fe375 هست که واقعا توپه
دوربینشم خوبه الان کمتر تبلتی پیدا میشه که فلاش داشته باشه
کیفیت صفحه شم خوبه
والا هنوز در نیومد که مزایا یا معایبشو بگیم ولی اگه در بیاد حتما بهتون میگم
در مورد اجرای بازی هم شک نکنید که براحتی اجرا میکنه

من منظورم این مدلِ که سپتامبر 2013 عرضه شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل 2014 همین پدفون که از مدل قبلی خیلی داغون تره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2014)-6394.php

کیفیت صفحه نمایش پایین تر و دوربین کمتر واقعا توی ذوق میزنه :n27:

zadis
31-07-2014, 20:56
قیمتش 250 تومنه با یک سال گارانتی ! ؟؟ مشکل اینه که کسی نیست که اینو خریده باشه بگه چجوریه !!!!!!!!!!!!!!!
پردازنده

مدل پردازنده
Cortex-A9, Dual-Core

سرعت پردازنده
1.2 گیگاهرتز

پردازنده گرافیکی
Mali-400MP2

حافظه رم

512 مگابایت

نوع حافظه رم
DDR3

حافظه داخلی

ظرفیت دیسک درایو
8 گیگابایت

قابلیت نصب کارت حافظه

Nimus
31-07-2014, 21:24
قیمتش 250 تومنه با یک سال گارانتی ! ؟؟ مشکل اینه که کسی نیست که اینو خریده باشه بگه چجوریه !!!!!!!!!!!!!!!
پردازنده

مدل پردازنده
Cortex-A9, Dual-Core

سرعت پردازنده
1.2 گیگاهرتز

پردازنده گرافیکی
Mali-400MP2

حافظه رم
512 مگابایت

نوع حافظه رم
DDR3

حافظه داخلی

ظرفیت دیسک درایو
8 گیگابایت

قابلیت نصب کارت حافظه

از لحاظ cpu به نظر میرسه که خوبه ولی از لحاظ رم خیلی پایینه و باعث کندی میشه
ولی من بهتون پیشنهاد میدم همونودبگیری چون اینجور تبلتا عمر زیادی نمیکنن و من مطمئنم که نهایتا یکی دوسال دیگه باید عوضش بنظرم همونی رو گه بت معرفی کردم بگیر بهتره
حداقل مطمىنی که به این زودیا با استفاده خوب جوابتو میده و نیاز به عوض کردن نیست
من خودم اینجور تبلتا رو دیدم جنس بدنه افتضاح و رابط کاربری بد

zadis
31-07-2014, 21:27
از لحاظ cpu به نظر میرسه که خوبه ولی از لحاظ رم خیلی پایینه و باعث کندی میشه
ولی من بهتون پیشنهاد میدم همونودبگیری چون اینجور تبلتا عمر زیادی نمیکنن و من مطمئنم که نهایتا یکی دوسال دیگه باید عوضش بنظرم همونی رو گه بت معرفی کردم بگیر بهتره
حداقل مطمىنی که به این زودیا با استفاده خوب جوابتو میده و نیاز به عوض کردن نیست
من خودم اینجور تبلتا رو دیدم جنس بدنه افتضاح و رابط کاربری بد
پس همون فون پد 2014 ایسیوس بگیرم . حتما خیال راحته بهترین گزینه تو این مرز 450 همینه دیگه درسته ؟؟ همینم به زور باید جور کنم . ولی خانواده میگن واسه بچه 250 تومن هم زیادی :n02: خرابش میکنه

Nimus
31-07-2014, 22:02
سلام.یک تبلت میخام بین 700 تا 1میلیون تومن برای گیم.خوش دست و بزرگ باشه و اندرویدش بالا باشه و زود خراب نشه و شارژ تموم نکنه و فیلم و عکس رو بشه باهاش راحت نمایش داد.مارکش اپل نباشه.کیفیت صدا و تصویرش خوب باشه و دوربینش برام مهم نیست.قابلیت اتصال به وای فای رو داشته باشه و صفحش ضد خش باشه. قابلیت ارتقا هارد تا 32 گیگ رو هم داشته باشه.جی پی اس داشته باشه. خلاصه تبلتی میخام که برام خوب کار کنه.
یک سوال هم دارم حافظه موبایل galaxy pocket به تبلت میخوره؟
اصلا در این رنج قیمت و کاربرد نوت بوک بهتره یا تبلت؟چه فرق های اساسی دارند؟
این تبلت چطوره؟
Lenovo Ideatab S6000
این تبلت کیبورد بهش وصل میشه؟

سلام
تبلت فون پد7 مدل تک سیم خیلی بهتره
دیگه نمیخوام یکی یکی بگم
همه ی کارهایی رو که گفتید براحتی انجام میده
تبلت مطمئنی هست در خریدش شک نکنید

Nimus
31-07-2014, 22:19
پس همون فون پد 2014 ایسیوس بگیرم . حتما خیال راحته بهترین گزینه تو این مرز 450 همینه دیگه درسته ؟؟ همینم به زور باید جور کنم . ولی خانواده میگن واسه بچه 250 تومن هم زیادی :n02: خرابش میکنه

بله
حتما همین2014 رو بگیرید بهتره
اگه قراره خرابش کنه اون 250 تومنم خراب میکنه
پس باید یه مدل محکم تر بگیری که خراب نشه

ulsss
01-08-2014, 08:14
مر30 ولی امکاناتش اینه
i-Life Kids Tab 5
من یک ایلاف دارم مدل 704dcp حدود 380 خریدم چند هفته پیش. مشکلی نداره ولی یکی من رمش یک گیگه. بهتره رم کمتر از یک نخری.

piishii
01-08-2014, 12:34
سلام
بنده تا حالا تبلت نداشتم و میخوام چون لپ تابم به کارم دیگه نمیاد لپ تاپ رو بدم به مادرم و یک تبلت خودم بخرم
بودجه بنده برای این کار تا 1 تومن است و حالا 100 تومن بالا پایین هم اشکال نداره
مشخصاتی که مد نظرم است :
اندازه صفحه هرچه بیشتر بهتر چون بنده برای کار ترجمه و ویرایش ترجمه هایم نیاز به این تبلت دارم که همه جا همرام باشه پس از این نظر و کیفیت تصویر فوق العاده برام مهم است
همین دیگه این برام اولویت است ولی خوب بدیهی است بهینه بودن تبلت و از نظر سخت افزار هم عالی بودن برام مهم است دوستان چون عجله دارم ممنون میشم تخصصی نظر بدند و پیشنهادهای خود رو بگن چون من تا حالا تبلت نداشتم و اینکه سیم کارت خور هم باشه بهتر است و اینکه آندرویدش هم خوب به روز بشه دو روز بعد دیگه از دور خارج نشه !
امکان اتصال کیبورد هم بهش باشه :)

LΩRD
01-08-2014, 19:30
سلام
بنده تا حالا تبلت نداشتم و میخوام چون لپ تابم به کارم دیگه نمیاد لپ تاپ رو بدم به مادرم و یک تبلت خودم بخرم
مشخصاتی که مد نظرم است :
اندازه صفحه هرچه بیشتر بهتر چون بنده برای کار ترجمه و ویرایش ترجمه هایم نیاز به این تبلت دارم که همه جا همرام باشه پس از این نظر و کیفیت تصویر فوق العاده برام مهم است
همین دیگه این برام اولویت است ولی خوب بدیهی است بهینه بودن تبلت و از نظر سخت افزار هم عالی بودن برام مهم است دوستان چون عجله دارم ممنون میشم تخصصی نظر بدند و پیشنهادهای خود رو بگن چون من تا حالا تبلت نداشتم و اینکه سیم کارت خور هم باشه بهتر است و اینکه آندرویدش هم خوب به روز بشه دو روز بعد دیگه از دور خارج نشه !

بهترین گزینه واسه شما با این بودجه خرید Google Nexus 7 2013 هست، مدل 32 گیگابایتی که سیم کارت هم میخوره
کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه
فقط شاید اندازه ی 7 اینچیش یه خورده کوچیک باشه
از نظر ساپورت نرم افزاری هم محصولات نکسوس حالا حالا ها ساپورت میشن
تنها ایرادش اینه که حدود یک سال از عرضه این تبلت میگذره و احتمالا یه چند وقت دیگه مدل جدیدش بیاد

ulsss
01-08-2014, 19:54
سلام
مشخصاتی که مد نظرم است :
فقط نوت 8.

Nimus
02-08-2014, 09:50
فقط نوت 8.

اقا یکم دقت کن
ایشون واسه بچه شون میخوان
اونم نه با این بودجه

piishii
02-08-2014, 10:04
بهترین گزینه واسه شما با این بودجه خرید Google Nexus 7 2013 هست، مدل 32 گیگابایتی که سیم کارت هم میخوره
کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه
فقط شاید اندازه ی 7 اینچیش یه خورده کوچیک باشه
از نظر ساپورت نرم افزاری هم محصولات نکسوس حالا حالا ها ساپورت میشن
تنها ایرادش اینه که حدود یک سال از عرضه این تبلت میگذره و احتمالا یه چند وقت دیگه مدل جدیدش بیاد
ممنون.
این توصیه آخر زیاد مهم نیست. تبلت توی این بودجه با صفحه نمایش بزرگتر پیدا نمیشه پس ؟ الان نوی این تبلت چقدر است ؟
دست دوم 1 تومن یکی هست میده و میگه اسفند 92 خریده و فرصت تست هم میده. ارزش داره بگیرم ازش ؟

فقط نوت 8.
قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

اقا یکم دقت کن
ایشون واسه بچه شون میخوان
اونم نه با این بودجه

برادر من کی گفتم بچه :n17::n13: من گفتم برای خودم میخوام حالا خانومم هم استفاده میکنه در حد اینترنت یا بازی ولی بچه دیگه کجا بود
من برای کارهای شخصیم مخصوصا ویرایش ترجمه هام و ... میخوام و نمیخوام دو روز بعد بندازمش به خاطر به روز نبودن دور

Milad4171
02-08-2014, 10:31
دوستان یک مدل لنوو وجود داره 7 اینچ که حدود قیمتش 550 تومنه .سیم کارت و مموری هم میخوره.
کلا نظر دوستان نسبت به برند لنوو چیه؟ الان ارزونه کیس مناسبش هم هست + قاب دورش استیل هست و میشه تا حدودی مطمئن شد که لبه هاش نمی پره !

Nimus
02-08-2014, 11:06
ممنون.
این توصیه آخر زیاد مهم نیست. تبلت توی این بودجه با صفحه نمایش بزرگتر پیدا نمیشه پس ؟ الان نوی این تبلت چقدر است ؟
دست دوم 1 تومن یکی هست میده و میگه اسفند 92 خریده و فرصت تست هم میده. ارزش داره بگیرم ازش ؟

قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

برادر من کی گفتم بچه :n17::n13: من گفتم برای خودم میخوام حالا خانومم هم استفاده میکنه در حد اینترنت یا بازی ولی بچه دیگه کجا بود
من برای کارهای شخصیم مخصوصا ویرایش ترجمه هام و ... میخوام و نمیخوام دو روز بعد بندازمش به خاطر به روز نبودن دور

بیخشید من با شما نبودم که !
ایشون به یه نفر دیگه که واسه بچه میخواس این تبو پیشنهاد کردن

Nimus
02-08-2014, 11:12
دوستان یک مدل لنوو وجود داره 7 اینچ که حدود قیمتش 550 تومنه .سیم کارت و مموری هم میخوره.
کلا نظر دوستان نسبت به برند لنوو چیه؟ الان ارزونه کیس مناسبش هم هست + قاب دورش استیل هست و میشه تا حدودی مطمئن شد که لبه هاش نمی پره !

سلام لنوو برند خوبیه
ولی همچین تبلت های در سطح بالایی نمیزنه
اگه هم برند ایسوس بخرید بهتره
حداقل مطمئن ترید
هر دو مدل عالین ولی برند ایسوس یکی دو پله بالا تره از لنوو
این تبلتی هم که ارز کردید خوبه ولی ایسوس فون پد7 2014 fe170 بهتره قیمتش با هم فرق ندارن ولی ایسوس بهتره
چون کیت کت رو پشتیبانی میکنه و یه سری امکانات دیگه داره که برا خریدش به صرفه هست
در کل انتخاب باشماست ما فقط یه راهنمایی کوچیک کردیم
موفق باشید

Atghia
02-08-2014, 11:57
ممنون.

قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

سلام برای کار مدنظر شما بنظرم صفحه بزرگتر بهتره در این راستا تبلت 10 اینچی براتون خوبه
خب بنظر میرسه با بودجه بیان شده
هواوی مدیا پد 10 لینک

گزینه مناسبی باشه سیم کارت میخوره 3جی و 4جی ساپورت میکنه صفحه 10 اینچی و پردازنده 4هسته ای

piishii
02-08-2014, 13:20
سلام برای کار مدنظر شما بنظرم صفحه بزرگتر بهتره در این راستا تبلت 10 اینچی براتون خوبه
خب بنظر میرسه با بودجه بیان شده
هواوی مدیا پد 10 لینک

گزینه مناسبی باشه سیم کارت میخوره 3جی و 4جی ساپورت میکنه صفحه 10 اینچی و پردازنده 4هسته ای
اتفاقا امروز با این برنامه ریزی فشرده زندگی ام یک وقت نیم ساعته گذاشتم توی مجتمع خرید یک چرخی زدم این 10 اینچی ها هم میتونه گزینه خوبی باشه
فعلا دارم در مورد برندها و مدل ها تحقیق میکنم نظر دوستان رو میخوام، نظر شما هم مد نظر میگیریم ممنون.
فقط یک چیزی، دوستان این گلکسی 3 ها 10 اینچی هاشون چطوره ؟
تبلت هایی که سیم کارت میخورند گرونتر هستند آره ؟
اگه آره غیر سیم کارت خور گزینه های خوب چی است ؟

Atghia
02-08-2014, 14:56
اتفاقا امروز با این برنامه ریزی فشرده زندگی ام یک وقت نیم ساعته گذاشتم توی مجتمع خرید یک چرخی زدم این 10 اینچی ها هم میتونه گزینه خوبی باشه
فعلا دارم در مورد برندها و مدل ها تحقیق میکنم نظر دوستان رو میخوام، نظر شما هم مد نظر میگیریم ممنون.

کلا بنظرم سامسونگ و ایسوس بهترین تبلت ها رو دارند (از بسیاری جهات)
اما خب سامسونگ برند گرونی محسوب میشه مثلا الان بهترین 10 اینچی نوت 10 مدل 2014 سامسونگ هست که در واقع همه چی تمومه! اما مدل 32 گیگش نزدیکه 1800 هست!
اما ایسوس هم تبلت های جالب و با ارزشی داره
اگر سیم کارت براتون مهم نباشه یک گزینه برای انتخاب میتونه ایسوس ممو پد 10 باشه

:n06:

V i r u s e r
02-08-2014, 15:25
دوستان تا حدود 400 تومن چی پیشنهاد میدید
فقط و فقط برای کتاب خوندن می خوام به خاطر همین کیفیت صفحه برام مهمه و رم و اینا مهم نیست..
البته شخصا از گوگل متنفرم و تاحالا از هیچ کدوم از محصولاتش استفاده نکردم ولی به خاطر کمبود بودجه برای تبلت ویندوزی مجبورم دیگه :n02:

lenovo a3300 چطوره؟

ulsss
02-08-2014, 18:59
قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

Samsung Galaxy Note 8 که 10 اینچی شم هست، Samsung Galaxy Note 10.1 هم سیم خور داره هم ساده که 100 تومن اختلاف قیمت داره،مدل 10 اینچی قیمتش 850 تومنه البته ورژن 2014 قیمتش خیلی بیشتره. مدل 8 اینچی بدون گارانتی و بدون سیم قیمتش 1050 هست.

چون گفتی برای ترجمه و متن میخوام این دو مدل رو برات معرفی کردم . سری نوت با توجه به داشتن قلم و نرمافزارهای مخصوص سامسونگ امکانات ویژه ایی برای نوشتن دارن.
من خیلی وقته که تبلتها را زیر نظر دارم اگه برات نوشتن و ترجمه و کار با متن غیر از سری نوت بگیری پشیمون میشی.

من این مدل را پیش نهاد میدم.

دوستان تا حدود 400 تومن چی پیشنهاد میدید
فقط و فقط برای کتاب خوندن می خوام به خاطر همین کیفیت صفحه برام مهمه و رم و اینا مهم نیست..
البته شخصا از گوگل متنفرم و تاحالا از هیچ کدوم از محصولاتش استفاده نکردم ولی به خاطر کمبود بودجه برای تبلت ویندوزی مجبورم دیگه :n02:

lenovo a3300 چطوره؟
چون برای خوندن میخوای من صفحه 8 اینچی توصیه میکنم . من خودم هم تبلت 8 دارم هم 7 ولی خوندن متن با 8 خیلی فرق داره . من ایسر a1 810 توصیه میکنم.
اینم یک مدل دیگه

Milad4171
02-08-2014, 19:16
تبلت های 8 اینچی سامسونگ واقعاً خوبن
من دنبال تبلت 8 اینچی هستم. از اون حالت عریض بودن 7 اینچی ها خیلی بهتره !

LΩRD
02-08-2014, 19:32
ممنون.

نوش الان یه چیزی تو مایه های 1200 - 1300 ــه
من شخصا میگم آدم نباید وسایل الکترونیکی رو دست دوم بخره ولی اگه مطمئنید که سالمِ خوب چرا که نه ؟!
ولی میگم ! تنها ایرادش اینه که خیلی وقته از زمان عرضه ــش میگذره و احتمالا پاییز مدل جدیدش بیاد
با صفحه نمایش بزرگتر توی این رنج قیمت چیزی نمیتونی بخری ولی اگه میتونی صبر کن تا سری جدید Galaxy بیاد
یه نمونش توی لینک زیر هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

احتمالا با قیمت 1500 فروخته بشن اوایل
یکی از دوستان هم هواوی رو پیشنهاد داد که من اصلا نظرم مساعد نیست !
دلیلش هم اینه که فعلا تبلت و خریدش اونجور که باید جا نیفتاده و خرید تبلت هایی مثل هواوی ریسکِ ! سعی کن از یه کمپانی نام آشنا که امتحانش رو پس داده باشه تبلت بخری ، نه اینکه هواوی شرکت کوچیکی باشه ولی مسلما Asus سرتر از هواویِ

شما یه خورده دیگه پول بزاری روش میتونی به راحتی Asus Fonepad 7 مدل 2013 رو بخری

بله ! تبلت های سیم کارت خور گرون ترن ، اگه سیم کارت واست اهمیت نداره که خوب به نظرم iPad Mini with Retina Display هم میتونه گزینه ی خیلی مناسبی باشه
یا همون سامسنوگی که اون بالا معرفی کردم مدل بدون سیم کارتش حدود 70 یورو ارزونتره

zadis
03-08-2014, 10:05
سلام من میخوام این تبلت رو بخرم
ASUS Fonepad 7 (2014 ولی بعضی دوستان گفتن این تبلت چون پردازنده اینتل داره مشکل داره با بازی و نرم افزار ؟؟!!!!!!!!! درسته پس اگه اینطور باشه به دردم نمیخوره اخه میخوام واسه بچه ام بگیرم که بازی آموزشی فیلم و و بریزم

Nimus
03-08-2014, 10:16
سلام من میخوام این تبلت رو بخرم
ASUS Fonepad 7 (2014 ولی بعضی دوستان گفتن این تبلت چون پردازنده اینتل داره مشکل داره با بازی و نرم افزار ؟؟!!!!!!!!! درسته پس اگه اینطور باشه به دردم نمیخوره اخه میخوام واسه بچه ام بگیرم که بازی آموزشی فیلم و و بریزم

نخیر دوست عزیز من خودم فون پد 7 ندل 2013 رو دارم پردازندش هم اینتل هست تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم شما هم مطمىن باشید که از همه برنامه ها پشتیبانی میکنه
مو باشید

zadis
04-08-2014, 11:39
نخیر دوست عزیز من خودم فون پد 7 ندل 2013 رو دارم پردازندش هم اینتل هست تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم شما هم مطمىن باشید که از همه برنامه ها پشتیبانی میکنه
مو باشید

این تبلت رو خریدم ولی اصلا راضی نیستم . بازی به سبک ماریو Lep’s World رو هم اجرا نکرد و بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپورت نمیکنه میزنه متوقف شد !!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان به نظر من به درد نمیخوره برید سراغ همون سامسونگ اگرچه لگ داره ولی لااقل تواجرا مشکلی نداره . این تبت فقط برای مکالمه خوبه واگرنه بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپور نمیکنه . فقط سرعتش خوبه . اخه چه فایده داره سرعت وقتی اجرا نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimus
04-08-2014, 12:00
این تبلت رو خریدم ولی اصلا راضی نیستم . بازی به سبک ماریو Lep’s World رو هم اجرا نکرد و بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپورت نمیکنه میزنه متوقف شد !!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان به نظر من به درد نمیخوره برید سراغ همون سامسونگ اگرچه لگ داره ولی لااقل تواجرا مشکلی نداره . این تبت فقط برای مکالمه خوبه واگرنه بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپور نمیکنه . فقط سرعتش خوبه . اخه چه فایده داره سرعت وقتی اجرا نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز چی میگید؟!
والا ما هم این تبلتو داریما
بازیه ماریو رو الان دوازده دو صفر هم اجرا میکنه!
شما احتمالا بازی رو اشتباه نصب کردی
بازی و برنامه شما اینجا بگید من راه حلشودبگم

zadis
04-08-2014, 12:47
دوست عزیز چی میگید؟!

ممنون عزیز مثلا همین بازی Lep’s World 3 میزنه متوقف شد !!!! بیشتر برنامه ها میزنه متوقف شد!!!!!!راستی آپدیت 4.4.2 هم واسه مال من نیومده . دو تا آپدیت داشت یکی 70 مگ و دیگری 16 مگ که هر دو نصب کردم . فقط ریست فکتوری نکردم بعد از نصب ممکنه مشکل همین باشه؟؟؟ اندروید 4.4.2 کیت کت چی چرا هنوز واسه مال من نیومده !!!!!!!! نکنه اصلی نباشه ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimus
04-08-2014, 13:02
ممنون عزیز مثلا همین بازی Lep’s World 3 میزنه متوقف شد !!!! بیشتر برنامه ها میزنه متوقف شد!!!!!!راستی آپدیت 4.4.2 هم واسه مال من نیومده . دو تا آپدیت داشت یکی 70 مگ و دیگری 16 مگ که هر دو نصب کردم . فقط ریست فکتوری نکردم بعد از نصب ممکنه مشکل همین باشه؟؟؟ اندروید 4.4.2 کیت کت چی چرا هنوز واسه مال من نیومده !!!!!!!! نکنه اصلی نباشه ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام شما اول بگو که تک سیمشو داری یا دو سیم؟
اگه تک سیم هست شما باید سیمکارتو در بیاری بعد باید بری چند بار پشت سر هم چک کنی تا پیدا کنه
شما حتما بگو که تک سیمه یا دوسیمه

zadis
04-08-2014, 13:05
مگه این مدل تک سیم هم داره ؟!!!!!!!!!! دقیق
Fonepad 7 2014 FE170CG هست و دو سیم البته سیم روش ننداختم

Excel-VB
04-08-2014, 14:09
معرفي Galaxy Tab 3 8.0
البته به ندرت در بازار پيدا ميشه ولي اگر پيدا كرديد با گارانتي خوب واقعا عاليست.
امكانان برتر اين تبلت:
8 اينچي بودن كه مناسب ترين سايز مي باشد.
داشتن DLNA و ارسال تصاوير و فيلم بر روي تلويزيون هاي داراي AllShare
WiFi Direct
و كابل OTG
تاچ فوق العاده
پشتيباني عالي از 3G
بنظر من اينها مهم ترين مزاياي اين تبلت هست كه با قيمت 1 ميليون تقريباً بي رقيب هست.

zadis
04-08-2014, 14:29
سلام شما اول بگو که تک سیمشو داری یا دو سیم؟
اگه تک سیم هست شما باید سیمکارتو در بیاری بعد باید بری چند بار پشت سر هم چک کنی تا پیدا کنه
شما حتما بگو که تک سیمه یا دوسیمه

مگه این مدل تک سیم هم داره ؟!!!!!!!!!! دقیق
Fonepad 7 2014 FE170CG هست و دو سیم البته سیم روش ننداختم

zadis
04-08-2014, 15:32
دوست عزیز چی میگید؟!
من هر بازی که نصب میکنم میگه متوقف شد چجوری شما نصب میکنی
بازی رایمن .ماریو. و و و وtrialsfrontier
کمک کنید ممکنه از چی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Nimus
04-08-2014, 15:55
من هر بازی که نصب میکنم میگه متوقف شد چجوری شما نصب میکنی
بازی رایمن .ماریو. و و و وtrialsfrontier
کمک کنید ممکنه از چی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من بازی اسفالت رو رو حالت های اجرا کردم بعد شما میگی ماریو رو اجرا نمیکنه!
اگه بازی های دیتا دار هستند حتما دیتا رو اشتباه میریزید اگه هم نیستند خب باید نصب شه دیگه
شما نرم افزار adm pro رو دانلود کن با اون برنامه هارو دانلود ونصب کن
بفرما اینم لینکش تو موضوع گذاشتم لینکشو دانلود و نصب کن

zadis
05-08-2014, 07:30
من بازی اسفالت رو رو حالت های اجرا کردم بعد شما میگی ماریو رو اجرا نمیکنه!
اگه بازی های دیتا دار هستند حتما دیتا رو اشتباه میریزید اگه هم نیستند خب باید نصب شه دیگه
شما نرم افزار adm pro رو دانلود کن با اون برنامه هارو دانلود ونصب کن
بفرما اینم لینکش تو موضوع گذاشتم لینکشو دانلود و نصب کن
ممنون ریست فکتوری کردم درست شد . فقط نمیدونم چرا اندروید 4.4.2 سرچ میکنم پیدا نمیکنه الان 4.3 روشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimus
05-08-2014, 10:18
ممنون ریست فکتوری کردم درست شد . فقط نمیدونم چرا اندروید 4.4.2 سرچ میکنم پیدا نمیکنه الان 4.3 روشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما نگفتید که تک سیمه یا دوسیمه شما اینو بگید تا به ارزتون برسنوم

zadis
05-08-2014, 12:51
شما نگفتید که تک سیمه یا دوسیمه شما اینو بگید تا به ارزتون برسنوم

دو سیم هست و یه سیم روشه همراه اول . وقتی سیم روش هم نبود هر چی سرچ کرد 4.4.2 پیدا نشد فقط دوتا آپدیت 70 مگی و 16 مگی گرفتم

Nimus
05-08-2014, 15:13
دو سیم هست و یه سیم روشه همراه اول . وقتی سیم روش هم نبود هر چی سرچ کرد 4.4.2 پیدا نشد فقط دوتا آپدیت 70 مگی و 16 مگی گرفتم

خب دوسیم همینه دیگه مشل داره
اون دوتا اپدیت برا مشکل وای فای بودن که اگه سیم کارت روش بود به وای فای کانکت نمیشد
اما در مورد کیت کت هم شما تلاش کنید بالاخره پیذدا میکنه

ata.royalfalcon
09-08-2014, 08:36
سلام .

1. قيمت ASUS Fonepad 7 FE170CG (همون مدل 2014) تك سيمكارته حدوداً چنده ؟
2. در سايت Asus نوشته كه پوشش Anti fingerprint دارد . آيا باز هم نياز به محافظ ضد خش هست ؟ قيمت اين محافظها چند هست ؟

amir_t6262
09-08-2014, 09:00
سلام .

1. قيمت ASUS Fonepad 7 FE170CG (همون مدل 2014) تك سيمكارته حدوداً چنده ؟
2. در سايت Asus نوشته كه پوشش Anti fingerprint دارد . آيا باز هم نياز به محافظ ضد خش هست ؟ قيمت اين محافظها چند هست ؟

مقدادکامپیوتر قیمتش را 455 زده (مدل 2 سیم کارتش) که البته گارانتی اش را نمیدانم چیه.
دیجیکالا هم که 459 زده با گارانتی ویستا.

محافظ صفحه اش هم حدود 10 هزار تومان با نصبش میشه.

فقط یک نکته ای که هست، رزولوشن صفحه اش و دوربینش هست که برخی دوستان زیاد ازشون راضی نیستند.

ata.royalfalcon
09-08-2014, 09:01
مقدادکامپیوتر قیمتش را 455 زده (مدل 2 سیم کارتش) که البته گارانتی اش را نمیدانم چیه.
دیجیکالا هم که 459 زده با گارانتی ویستا.

محافظ صفحه اش هم حدود 10 هزار تومان با نصبش میشه.

فقط یک نکته ای که هست، رزولوشن صفحه اش و دوربینش هست که برخی دوستان زیاد ازشون راضی نیستند.

ممنون دوست عزيز .

در همين محدود قيمتي كه گفتيد ، چه گزينه هايي را پيشنهاد ميديد ؟

23292329
09-08-2014, 09:38
با سلام- من قصد دارم براي دختر 9 ساله خودم يه تبلت تا حدود 1 ميليوت تومان خريداري كنم. به نظر شما چه تبلتي مناسب مي باشد. البته من تمايل دارم كه تبلت مورد نظر شرايط زير را داشته باشد:
1- حداقل صفحه 8 اينچي
2- حافظه داخلي 16 گيگ به بالا
3- داشتن شارژ طولاني زيرا دخترم بيشتر اين گوشي را جهت بازي كردن نياز دارد.
4- دوربين فيلمبرداري مناسب
5- امكان نصب بازيهاي سنگين و گرافيك بالا

pooya_hekmati
09-08-2014, 12:56
با سلام- من قصد دارم براي دختر 9 ساله خودم يه تبلت تا حدود 1 ميليوت تومان خريداري كنم. به نظر شما چه تبلتي مناسب مي باشد. البته من تمايل دارم كه تبلت مورد نظر شرايط زير را داشته باشد:
1- حداقل صفحه 8 اينچي

G pad 8.3 خیلی خوبه

Mehran-King
09-08-2014, 15:50
1- حداقل صفحه 8 اينچي

Huawei Media Pad X1 7inch
LG G pad 8.3

این دو گزینه بهترین انتخاب واسه شما هستن .

amir_t6262
09-08-2014, 16:28
ممنون دوست عزيز .

در همين محدود قيمتي كه گفتيد ، چه گزينه هايي را پيشنهاد ميديد ؟
حقیقت مدل خاصی مد نظرم نیست.
من خودم پارسال یک me372 مدل 32 گیگش را همان زمانی که تازه آمده بود خریدم، شانس ما بعد از چند ماه خراب شد. اشکالش هم سخت افزاری بود.
بردیم گارانتی آواژنگ و بعد از مدتی گفتند یا صبر کنید این مدل دستمان برسه و بیاید یکی دیگه بگیرید و یا اینکه پولش را پس میدهیم که ما هم پولش را گرفتیم و رفتیم لپ تاپ خریدیم!
البته مدلهای 32 گیگش اکثرا مشکل داشتند، چون بعد از مدتی کلا نایاب شدند ولی مدل 8 گیگش مشکلی نداشت.

ولی واقعا عجب تبلتی بود! از نظر عملکرد سخت افزار واقعا عالی بود.
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر هم ببین بابت مقایسه بنچمارکهای تبلت های روز.

m-13
11-08-2014, 12:24
قصد خرید تبلت Lenovo A8-50 A5500 - 16GB ا با گارانتی سازگار رو دارم کسی هست راهنمایی کنه از یه جای معتبر که مثلا مرکز فروش محصولات سازگار باشه بخرم؟ چون من رفتم علاالدین طبقه 5 و 6 قیمت کردم گفت با گارانتی سازگار 685 هزار تومن حالا موندم برم از علا ادین بخرم یا اینکه نه جای معتبر دیگه هم هست تو همین رنج قیمت برم بخرم، لطفاً دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن.

Nimus
11-08-2014, 15:53
قصد خرید تبلت Lenovo A8-50 A5500 - 16GB ا با گارانتی سازگار رو دارم کسی هست راهنمایی کنه از یه جای معتبر که مثلا مرکز فروش محصولات سازگار باشه بخرم؟ چون من رفتم علاالدین طبقه 5 و 6 قیمت کردم گفت با گارانتی سازگار 685 هزار تومن حالا موندم برم از علا ادین بخرم یا اینکه نه جای معتبر دیگه هم هست تو همین رنج قیمت برم بخرم، لطفاً دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن.

سلام معتبر ترین جا همین علا الدین هست از اونجا بخرید خیالتون هم راحت تره
چون نوع تقلبی این تبلت وارد بازار شده که الان از بیرون خریدن اطمینان نکنید

hirsababak
12-08-2014, 11:05
سلام
عرض ادب و احترام دارم
واسه مشاوره خرید تبلت مزاحمتون شدم که بسته به نیاز هام راهنماییم کنید مثلا دوربین اصلا واسم اهمیت نداره
تبلت با امکانات زیر میخوام
پیشاپیش سپاسگذارم از راهنمایی عزیزانم
:n12:
بالاتر از 7 اینچ نباشه
وای فای داشته باشه
سیم کارت خور باشه با قابلیت مکالمه
زبان فارسی رو براحتی پشتیبانی کنه چون این تبلت رو فقط برای اس ام اس و چت و وبگردی میخوام و گهگداری مکالمات ضروری

Iloveu-ALL
12-08-2014, 11:13
سلام
عرض ادب و احترام دارم
واسه مشاوره خرید تبلت مزاحمتون شدم که بسته به نیاز هام راهنماییم کنید مثلا دوربین اصلا واسم اهمیت نداره
بالاتر از 7 اینچ نباشه
وای فای داشته باشه
زبان فارسی رو براحتی پشتیبانی کنه چون این تبلت رو فقط برای اس ام اس و چت و وبگردی میخوام و گهگداری مکالمات ضروری

تا چقدر میخوای هزینه کنی؟
با 8 اینچ مشکلی نداری؟

Nimus
12-08-2014, 11:15
سلام
عرض ادب و احترام دارم
بالاتر از 7 اینچ نباشه
وای فای داشته باشه

سلام دوست عزیز
ایسوس فون پد7 مدل تک سیم همه کارهایی رو که گفتید براحتی این تبلت انجام میده
سخت افزارشم قویه و این کارهایی رو که گفتید انجام میده
در کل با قیمت بسیار خوب تبلت عالی ای هست و ارزش خریدشو داره
دقت داشته باشید که برا خرید حتما مدل تک سیمشو یخرید چون این تبلت دو مدل داره یکی دو سیم و دیگری تک سیم
که تک سیم خیلی بهتر و قوی تر هست

hirsababak
12-08-2014, 12:05
تا چقدر میخوای هزینه کنی؟
با 8 اینچ مشکلی نداری؟

به به ببین کی اینجاست
سلام
هر چی کمتر باشه بهتره از نظر قیمت
8 اینچ چی پیشنهاد داری؟
نخندی ها باید مدلشو ببینم سایزش چقده به کیف دوشیم میخوره یا نه :n08:

Iloveu-ALL
12-08-2014, 12:56
به به ببین کی اینجاست
سلام
هر چی کمتر باشه بهتره از نظر قیمت
8 اینچ چی پیشنهاد داری؟
نخندی ها باید مدلشو ببینم سایزش چقده به کیف دوشیم میخوره یا نه :n08:

علیک.
همین تبلت فون پد 7 خوبه. تراکم پیکسلی 216 داره برای وب گردی خوبه!
+
۷ تبلتی که قابلیت‌های کامل یک تلفن هوشمند را در اختیار شما قرار می‌دهند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ulsss
12-08-2014, 15:29
اینجا بخر خیالت راحت
شماره نمایندهای سازگار در سایتش موجوده

سلام
عرض ادب و احترام دارم
بالاتر از 7 اینچ نباشه
وای فای داشته باشه

یکی از خوش قیمتترینهای بازار این هست
اگه میتونی بیشتر هزینه کنی این مدل زیباتر و نازکتر و با کیفیتر هست

WOLF PACK
12-08-2014, 20:24
سلام.
دوستان تصمیم دارم تبلت سامسونگ Note 10.1 2014 Edition رو بگیرم حالا به نظر شما بگیرم یا نه صبر کنم مدل جدیدتر عرضه بشه؟با توجه به معرفی نوت 4 و...؟

piishii
12-08-2014, 20:59
سلام
من دیگه فردا یا پس فردا میرم تبلت رو بخرم
دوستان با یک تومن همون نوت سامسونگ رو میتونم بگیرم ؟ 8 اینچی ؟ سیم کارت خور و بدون سیمکارتش چقدر اختلاف قیمت داره ؟ 100 تومن ؟
کار کردی که ازش میخوام همونطور که توضیح دادم برای بیشتر ترجمه و خواندن کتاب و ایناست پس نور صفحه بی نهایت برام مهم است
در کنارش اینترنت و وب گردی هم شدید لازمم میشه و البته از نظر سخت افزار و آندروید هم جدید باشه بشه آندروید رو به روز کرد
حالا خودم از این نوت ها خودم خوشم اومده چون یک قلم داره که کار من رو خیلی راحت میکنه
چیز دیگه ای مشابه وجود داره ؟ که مثلا نخواد 1 تومن پول ندم کمتر پول بدم ؟ اگه نه تا همین 1 تومن همین نوت سامسونگ 8 اینچیش گیرم میاد ؟

Nimus
12-08-2014, 23:03
سلام
دوستان با یک تومن همون نوت سامسونگ رو میتونم بگیرم ؟ 8 اینچی ؟ سیم کارت خور و بدون سیمکارتش چقدر اختلاف قیمت داره ؟ 100 تومن ؟
کار کردی که ازش میخوام همونطور که توضیح دادم برای بیشتر ترجمه و خواندن کتاب و ایناست پس نور صفحه بی نهایت برام مهم است
در کنارش اینترنت و وب گردی هم شدید لازمم میشه و البته از نظر سخت افزار و آندروید هم جدید باشه بشه آندروید رو به روز کرد
حالا خودم از این نوت ها خودم خوشم اومده چون یک قلم داره که کار من رو خیلی راحت میکنه
چیز دیگه ای مشابه وجود داره ؟ که مثلا نخواد 1 تومن پول ندم کمتر پول بدم ؟ اگه نه تا همین 1 تومن همین نوت سامسونگ 8 اینچیش گیرم میاد ؟

سامسونگ هم خوبه
ولی فون پد تبلت بهتریه
امکاناتش خوبه همه کارها رو هم انجام میده

ulsss
12-08-2014, 23:13
سلام
اگه میخوای قلم داشته باشه همین بهترینه بدون گارانتی 100 ارزونتره همچنین بدون سیمکارت هم 100 دیگه.
اگه تو کار ترجمه هستی قلم خیلی به دردت میخوره.
این مدل قلم نداره ولی باطری فوقالعاده ایی داره.

سلام.
دوستان تصمیم دارم تبلت سامسونگ Note 10.1 2014 Edition رو بگیرم حالا به نظر شما بگیرم یا نه صبر کنم مدل جدیدتر عرضه بشه؟با توجه به معرفی نوت 4 و...؟
این مدل جدید ترینه و تازه اومده.نوت 4 هم که قراره معرفی بشه موبایل با صفحه حدود 5.7 یا 5.9 هست.

piishii
13-08-2014, 00:10
گارانتی خیلی مهمه؟ یا مثل خیلی چیزا کشکه؟

Nimus
13-08-2014, 00:21
گارانتی خیلی مهمه؟ یا مثل خیلی چیزا کشکه؟

دوست عزیز اصلا گارانتی مهم نیست یعنی هیچی بدرد نمیخوره شما هم اگه بدون گارانتی گیر اوردی حتما بخر که خیلی بهتره
شما گارانتی که بگیری انگار داری پول اضافه واسه هیچ و پوچ میدی
گارامتی هیچ چی شاملش نمیشه و بدرد هم نمیخوره مگه این که بخوای مثلا گوشیتو اپدیت کنید یا این حرفا فقط همین
وگرنه اگر قطعه ای بشکنه یا چیزیش بشه هیچی شامل گارانتی نمیشه پس ارزش نداره که گارانتی دار بگیری
حالا بیرون بدون گارانتی کم پیدا میشه اگه هم حتما باید گارانتی دار میخریدی حتما و حتما گارانتی اواژنگ رو بگیرید
چون از همه بهتره اون هم فایده نداره ها ولی خب حداقل نرم افزاری بعضی ها شاملش میشه
موفق باشید

paket
13-08-2014, 02:54
یه سامسونگ p611 هفت اینچ خریدم چطورره !!! و اخرین ورژنی که براش اومده چنده ؟؟

amir_t6262
13-08-2014, 07:26
دوست عزیز اصلا گارانتی مهم نیست یعنی هیچی بدرد نمیخوره شما هم اگه بدون گارانتی گیر اوردی حتما بخر که خیلی بهتره
شما گارانتی که بگیری انگار داری پول اضافه واسه هیچ و پوچ میدی
گارامتی هیچ چی شاملش نمیشه و بدرد هم نمیخوره مگه این که بخوای مثلا گوشیتو اپدیت کنید یا این حرفا فقط همین
وگرنه اگر قطعه ای بشکنه یا چیزیش بشه هیچی شامل گارانتی نمیشه پس ارزش نداره که گارانتی دار بگیری
حالا بیرون بدون گارانتی کم پیدا میشه اگه هم حتما باید گارانتی دار میخریدی حتما و حتما گارانتی اواژنگ رو بگیرید
چون از همه بهتره اون هم فایده نداره ها ولی خب حداقل نرم افزاری بعضی ها شاملش میشه
موفق باشید
اینطوری هم نیست. گارانتی اگر از شرکتهای معتبر باشد، خیلی هم به درد میخوره.
نمونه اش خودم که پارسال یک asus me 372cg با ظرفیت 32 گیگ خریده بودم (حدود 800هزار تومان) که بعد از چند ماه خراب شد. ایراد سخت افزاری داشت که بردم گارانتی آواژنگ و آنها هم بعد از مدتی گفتند که یا صبر کنید که باز از این مدل بیاورند که یکی نو به جای قبلی بدهند و یا اینکه پولش را پس بدهند که من هم رفتم و پولش را پس گرفتم و البته مبلغی که گرفتم بیشتر از میزان فاکتور خرید هم بود.

انتظار نداشته باشید که شما آسیبی به دستگاه بزنید و بخواهند براساس گارانتی، خسارت بدهند ولی اگر ایراد خود دستگاه باشد و گارانتی معتبر، مثل سازگار ارقام و آواژنگ که تجربه خرید محصولاتشان را داشتم که به ایراد خورده و تعویض کردند، حتما ترتیب اثر می دهند.

piishii
13-08-2014, 08:27
سامسونگ هم خوبه
ولی فون پد تبلت بهتریه
امکاناتش خوبه همه کارها رو هم انجام میده
این فون پد تبلت هم قلم داره ؟

اگه میخوای قلم داشته باشه همین بهترینه بدون گارانتی 100 ارزونتره همچنین بدون سیمکارت هم 100 دیگه.
اگه تو کار ترجمه هستی قلم خیلی به دردت میخوره.
این مدل قلم نداره ولی باطری فوقالعاده ایی داره.

این مدل جدید ترینه و تازه اومده.نوت 4 هم که قراره معرفی بشه موبایل با صفحه حدود 5.7 یا 5.9 هست.

نه قلم دار میخوام برادر کمک زیادی بعدا به ادیت و نوشتن بهم میکنه 100%
فقط گلگسی نوت چند مدل داره آره ؟ کدوم مدل با بودجه من میخوره ؟

Atghia
13-08-2014, 08:48
این فون پد تبلت هم قلم داره ؟

نه قلم دار میخوام برادر کمک زیادی بعدا به ادیت و نوشتن بهم میکنه 100%
فقط گلگسی نوت چند مدل داره آره ؟ کدوم مدل با بودجه من میخوره ؟

شما شک نکنید که برای کاری که گفتید فقط نوت سامسونگ بدردتون میخوره((که قلم بخواد داشته باشه)) اگر سیم کارت خور بودن براتون مهم نیست کمی بیش از 1 میلیون تومان این مدله :Samsung Galaxy Note 8.0 N 5110
سیم کارت خور که بشه حدود 100 هزار تومن بهش اضافه میشه
از لحاظ صفحه نمایش و کیفیتش مطلوب هست ((8 اینچ))

piishii
13-08-2014, 08:58
شما شک نکنید که برای کاری که گفتید فقط نوت سامسونگ بدردتون میخوره((که قلم بخواد داشته باشه)) اگر سیم کارت خور بودن براتون مهم نیست کمی بیش از 1 میلیون تومان این مدله :Samsung Galaxy Note 8.0 N 5110
سیم کارت خور که بشه حدود 100 هزار تومن بهش اضافه میشه
از لحاظ صفحه نمایش و کیفیتش مطلوب هست ((8 اینچ))
نه خواهر من سیمکارت خور میخوام چیکار
به اندازه کافی گوشیم خوب است
روی همین زوم میکنم و امروز یا فردا میخرم ببینم چی به چیه

Nimus
13-08-2014, 11:44
نه خواهر من سیمکارت خور میخوام چیکار
به اندازه کافی گوشیم خوب است
روی همین زوم میکنم و امروز یا فردا میخرم ببینم چی به چیه

خب دوست عزیز گفتم که فون پد7 بگیرید
اگه خوشتون نمیاد
سری جدید از تبلت های ایسوس اومدن اونارو یه نگاه بکن اگه خوشت اومد اونا رو بگیر
این لینکه سری جدید تبلتهای ایسوس هستن یه نگاه بهشون بنداز اگه هم دوست داشتی از همین سایت بخر چون خل مطمئنه:
از سایت دیجی کالا تو گوگل سرچ کن پیدا میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/Category-Tablet-EBook-Reader/Category-Tablet/Brand-4/

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/Category-Tablet-EBook-Reader/Category-Tablet/Brand-4/)

piishii
13-08-2014, 12:21
خب دوست عزیز گفتم که فون پد7 بگیرید
اگه خوشتون نمیاد
سری جدید از تبلت های ایسوس اومدن اونارو یه نگاه بکن اگه خوشت اومد اونا رو بگیر
این لینکه سری جدید تبلتهای ایسوس هستن یه نگاه بهشون بنداز اگه هم دوست داشتی از همین سایت بخر چون خل مطمئنه:
از سایت دیجی کالا تو گوگل سرچ کن پیدا میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/Category-Tablet-EBook-Reader/Category-Tablet/Brand-4/

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/Category-Tablet-EBook-Reader/Category-Tablet/Brand-4/)

برادر من از تبلت اندازه مرغ حالیمه ! و با توجه به تنوع برندها گیج میشم
من الان پرسیدم این تبلت هایی که شما میگی هم قلم نوری دارند یا خیر ؟
اگه دارند من یک بررسی هم اینارو میکنم وگرنه انتخابم الان شده همون گلگسی نوت

Nimus
13-08-2014, 12:56
برادر من از تبلت اندازه مرغ حالیمه ! و با توجه به تنوع برندها گیج میشم
من الان پرسیدم این تبلت هایی که شما میگی هم قلم نوری دارند یا خیر ؟
اگه دارند من یک بررسی هم اینارو میکنم وگرنه انتخابم الان شده همون گلگسی نوت

خیر دوست عزیز اینا قلم ندارند
تبلت های سامسونگ هستند که قلم دارند
الان ایسوس با این قیمت از تبلت های سامسونگ که در هم رده های خودشون هستند خیلی بهتره
سامسونگ فقط داره پول میگیره ولی ایسوس هم از سامسونگ بهتر تب میزنه هم قیمتش بهتره
در کل انتخاب باشماست من نمیتونم بگم که چه تبلتی بخرید من فقط دارم بهتون مشاوره میدم
موفق باشید

piishii
13-08-2014, 13:29
خیر دوست عزیز اینا قلم ندارند
تبلت های سامسونگ هستند که قلم دارند
الان ایسوس با این قیمت از تبلت های سامسونگ که در هم رده های خودشون هستند خیلی بهتره
سامسونگ فقط داره پول میگیره ولی ایسوس هم از سامسونگ بهتر تب میزنه هم قیمتش بهتره
در کل انتخاب باشماست من نمیتونم بگم که چه تبلتی بخرید من فقط دارم بهتون مشاوره میدم
موفق باشید

اونکه شما لطف داری برادر واقعا ممنونت هستم
من هم میدونم بعضی از برندها واقعا پول اسمشون رو میخورند و ممکنه به نسبت کیفیت بهتر هم بتونی پیدا کنی
ولی من اینجا به دلیل ترجمه و خواندن و ادیت فقط نیاز به قلم نوری دارم :) که اینطور که بوش میاد فقط همین های سامسونگ به دردم میخوره
چون مدیریت زمانی برای من خیلی مهم است و نمیتونم هی به صورت لمسی کار کنم قلم فوق العاده در زمان من صرفه جویی مکینه

Nimus
13-08-2014, 14:04
اونکه شما لطف داری برادر واقعا ممنونت هستم
من هم میدونم بعضی از برندها واقعا پول اسمشون رو میخورند و ممکنه به نسبت کیفیت بهتر هم بتونی پیدا کنی
ولی من اینجا به دلیل ترجمه و خواندن و ادیت فقط نیاز به قلم نوری دارم :) که اینطور که بوش میاد فقط همین های سامسونگ به دردم میخوره
چون مدیریت زمانی برای من خیلی مهم است و نمیتونم هی به صورت لمسی کار کنم قلم فوق العاده در زمان من صرفه جویی مکینه

سلام اگه میخواین همون تبلت سامسونگ رو بخرید
اگه قلم خیلی لازمتونه پس باید همونو بگیرید اگه تبلتی پیدا کردم که قلم خور باشه معرفی میکنم. بهتون
با تشکر

WOLF PACK
13-08-2014, 21:25
سلام.
دوستان تبلت Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition LTE چند قیمته؟و اینکه من مدل LTE رو بگیرم یا 3G؟؟؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون.

Nimus
13-08-2014, 22:53
سلام.
دوستان تبلت Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition LTE چند قیمته؟و اینکه من مدل LTE رو بگیرم یا 3G؟؟؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون.

سلام قیمت note 10.1 3G قیمت:1,609,000 هزار تومن
در مورد LTE هم هنوز در نیومده ولی همین مدل یعنی LTE از 3G بهتره یعنی پردازندش قوی تره ولی فکر کنم قیمتشم بیشتر باشه
با تشکر

vxp
15-08-2014, 18:00
دوستان من چند دفعه این سوال رو پرسیدم اما به نتیجه ی دلخواه نرسیدم.

گجتی تنها برای نوشتن چه پیشنهاد می کنید؟

m-13
15-08-2014, 19:44
نه قربون دستت دیجی کالا خیلی گرون میده میخاستم ببینم از علا الدین بخرم یا پاساژ ایران؟

Nimus
15-08-2014, 20:17
نه قربون دستت دیجی کالا خیلی گرون میده میخاستم ببینم از علا الدین بخرم یا پاساژ ایران؟

سلام از علا الدین بخرید بهتره من از اونجا خرید کردم و راضیمشما هم از اونجا بخرید

m-13
16-08-2014, 22:34
سلام از علا الدین بخرید بهتره من از اونجا خرید کردم و راضیمشما هم از اونجا بخرید

امروز رفتم تبلت Lenovo A8-50 A5500 بخرم با گارانتی سازگار اصلا گیر نیاوردم با گارانتی آوات بود و هماهنگ و یکی دیگه اسمش شبیه مرآت بود گفت یکسال تعویض داره حالا موندم با کدوم گارانتی بگیرم؟ لطفاً راهنمایی کنید.

Nimus
16-08-2014, 22:47
امروز رفتم تبلت Lenovo A8-50 A5500 بخرم با گارانتی سازگار اصلا گیر نیاوردم با گارانتی آوات بود و هماهنگ و یکی دیگه اسمش شبیه مرآت بود گفت یکسال تعویض داره حالا موندم با کدوم گارانتی بگیرم؟ لطفاً راهنمایی کنید.

سلام اگه قطعا میخواین این تبلتو بخرید خب بخرید اما یه تبلت بهتر هست که اسمش فون پد 7 مدل تک سیم خیلی از این بهتره و گارانتی بسیار عالی ای داره به اسم اواژنگ که همه جا گیر میاد
این گارانتی اگه تبتون کاملا خراب شد میندازه دور و یه تبلت جدید میده پس این گارانتی خیلی خوبه
اما اگه قطعا میخواین همین تبلت لنوو رو بخرید گارانتی اوات رو خریداری کنید اوات گارانتیه خوبیه

drp30
18-08-2014, 12:03
یه تبلت میخوام همه چیزش ایده آل باشه :دی
قیمت بین 900 تا 1100
:11:

Atghia
18-08-2014, 12:11
قیمت بین 900 تا 1100

مدیا پد ایکس 1 از هواوی:n17:

m-13
18-08-2014, 12:28
سلام اگه قطعا میخواین این تبلتو بخرید خب بخرید اما یه تبلت بهتر هست که اسمش فون پد 7 مدل تک سیم خیلی از این بهتره و گارانتی بسیار عالی ای داره به اسم اواژنگ که همه جا گیر میاد
این گارانتی اگه تبتون کاملا خراب شد میندازه دور و یه تبلت جدید میده پس این گارانتی خیلی خوبه
اما اگه قطعا میخواین همین تبلت لنوو رو بخرید گارانتی اوات رو خریداری کنید اوات گارانتیه خوبیه
باالخره خریدمش تبل Lenovo A8-50 A5500 به قیمت 695 هزار تومن از پاساژ ایران با گارانتی آوات..........

ulsss
19-08-2014, 22:48
باالخره خریدمش تبل Lenovo A8-50 A5500 به قیمت 695 هزار تومن از پاساژ ایران با گارانتی آوات..........
مبارکت باشه . یکم استفاده کن بعدا بگو چجوریاست.

amirmahdijv
20-08-2014, 10:50
قیمت بین 900 تا 1100
LG G Pad 8.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم نگاهی بهش کن

ahwazp30
20-08-2014, 17:06
من قصد خرید یک تبلت رو دارم قیمت زیر 1000000 تومن ولی تبلت 300 تومنی هم دیدم با مارک سامسونگ واسه همین نمیدونم کدوم خوبه یکی بهم بگه چه برندهایی اصلا ارزش خرید ندارن و اشکال این تبلت های زیر 500 تومن چیه ؟ هنگ میکنن یا چینی هستن ؟

amir_t6262
20-08-2014, 19:43
من قصد خرید یک تبلت رو دارم قیمت زیر 1000000 تومن ولی تبلت 300 تومنی هم دیدم با مارک سامسونگ واسه همین نمیدونم کدوم خوبه یکی بهم بگه چه برندهایی اصلا ارزش خرید ندارن و اشکال این تبلت های زیر 500 تومن چیه ؟ هنگ میکنن یا چینی هستن ؟

در رده تبلت های ارزان قیمت، بنظر من بغیر از برندهای lenovo و asus و کمی هم alcatel بقیه برندها ارزش خرید ندارند.

Atghia
20-08-2014, 19:57

سه تا فاکتور باعث اختلاف قیمت زیاد میشه
یکیش سایز صفحه هست معمولا تبلت های 10 اینچی از 7 اینچی ها قیمت به مراتب بالاتری دارند
عامل بعدی کیفیت صفحه نمایش هست اونا که خیلی ارزون هستن کیفیت صفحه نمایش داغونی دارن
اخریش هم قدرت اجرای برنامه ها هست بسته به رم تبلت و اینکه پردازنده اش از چه نوعی هست خب قاعدتا قیمتها فرق داره و این خیلی مهمه چون معمولا ارزون قیمتها از پس بازی ها و برنامه ها برنمیان و مدام هنگ میکنن و کند هستند!

ارزش خرید هم ایسوس و سامسونگ بهترین ها در زمینه تبلت در ایران هستند!:n18:

ahwazp30
20-08-2014, 20:12
من برای بازی و اینا نمیخام بیشتر برای اینترنته و کارهای معقولی که هر ادمی با تبلت انجام میده .

پس یعنی اگه بخوام یه تبلتی بگیرم که کیفیت صفحه نمایشش قابل قبول باشه و کیفیت مطلوب داشته باشه و هنگ هم نکنه و سرعتش هم کند نباشه حداقل چه بودجه رو باید براش در نظر بگیرم ؟

vxp
20-08-2014, 20:54
درود دقت تشخیص دست خط برای نوت ها متفاوته؟ چقدر ؟

amir_t6262
21-08-2014, 08:40
من برای بازی و اینا نمیخام بیشتر برای اینترنته و کارهای معقولی که هر ادمی با تبلت انجام میده .

پس یعنی اگه بخوام یه تبلتی بگیرم که کیفیت صفحه نمایشش قابل قبول باشه و کیفیت مطلوب داشته باشه و هنگ هم نکنه و سرعتش هم کند نباشه حداقل چه بودجه رو باید براش در نظر بگیرم ؟

بنظرم شما بودجه ات را مشخص کن و بعد تصمیم بگیر.
همانطور که گفتم از دو برند asus و lenovo میتوانی براساس بودجه ات یکی را انتخاب کنی.

علاوه بر مواردی که دوستمون گفتن، چند نکته دیگر هم در قیمت و انتخاب شما

کیفیت دوربین، داشتن دوربین دوم، سیم کارت خوردن که همه ی اینها به استفاده ی شما برمیگرده.
برای اینترنت و ... توصیه میکنم مدل 7 اینچی نگیری و حداقل سراغ 8 یا 10 بری.

piishii
21-08-2014, 08:54
سلام
من از آخر گلگسی نوت 8 رو خریدم
با گارانتی 1.220 که با تخفیف 1.200 توی اینترنت ارزون تر بود ولی خوب چاره نبود خریدم
بعدا میام در موردش میگم ولی فعلا همون چیزی بوده که میخواستم و خیلی حالا در وقتم بهینه سازی میشه کرد
از راهنمایی های دوستان هم ممنونم

ahwazp30
21-08-2014, 09:30
بنظرم شما بودجه ات را مشخص کن و بعد تصمیم بگیر.
همانطور که گفتم از دو برند asus و lenovo میتوانی براساس بودجه ات یکی را انتخاب کنی.

علاوه بر مواردی که دوستمون گفتن، چند نکته دیگر هم در قیمت و انتخاب شما

کیفیت دوربین، داشتن دوربین دوم، سیم کارت خوردن که همه ی اینها به استفاده ی شما برمیگرده.
برای اینترنت و ... توصیه میکنم مدل 7 اینچی نگیری و حداقل سراغ 8 یا 10 بری.

اره حتما باس سیم کارت بخوره .خودمم تصمیم دارم 10 بگیرم .میدونم اول باید بودجه رو مشخص کنم اما میخام بدونم برای یه تبلت سیم کارت خور 10 اینچی خوب (نه خیلی خوب) در حدی که پشیمون نشم حداقل چه قدر باید براش مایه بزارم ؟

Atghia
21-08-2014, 10:14
اره حتما باس سیم کارت بخوره .خودمم تصمیم دارم 10 بگیرم .میدونم اول باید بودجه رو مشخص کنم اما میخام بدونم برای یه تبلت سیم کارت خور 10 اینچی خوب (نه خیلی خوب) در حدی که پشیمون نشم حداقل چه قدر باید براش مایه بزارم ؟

هواوی مدیا پد 10 لینک ===>> 865هزار تومن
s6000لنوو==========>>839 هزار تومن

vxp
21-08-2014, 22:51
سلام
من از آخر گلگسی نوت 8 رو خریدم
با گارانتی 1.220 که با تخفیف 1.200 توی اینترنت ارزون تر بود ولی خوب چاره نبود خریدم
بعدا میام در موردش میگم ولی فعلا همون چیزی بوده که میخواستم و خیلی حالا در وقتم بهینه سازی میشه کرد
از راهنمایی های دوستان هم ممنونم
دقت نوشتنش چطوره ؟ مثلا باری جزوه نویسی؟

Atghia
23-08-2014, 10:31
دوستان دیگه من تاپیک جدا نزدم همینجا راهنمایی کنید ممنون میشم:

یک تبلتی که ترجیحا 8 اینج باشه (حالا دیگه خیلی شرایطش خاص بود 7 اینچ هم قبوله)، (LTE (4gداشته باشه!سیم کارت خور باشه و برای مرور سایت ها و برنامه های رایج اندرویدی مثل وایبر و امثالهم راحت اجرا کنه و به مشکل برنخوره چی پیشنهاد میدید؟

فقط دوستان یک لطفی کنن مدل هایی رو که فرضا 4g نداره معرفی نکنن بگن اینم خوبه! چون بله مدل خوب زیاد داریم من هم خیلی گشتم...

خودم دو مورد پیدا کردم که البته متاسفانه یکیش 7اینچی هست قاب دورش هم زیاده جلوه جالبی نداره عوضش برند ایسوس هست که خیلی خوبه

ASUS Fonepad 7 ME372CL - 8GB

و

هواوی مدیا پد m1

((مدیا پد ایکس1 چون مدل 4g فعلا جایی نیست و کلا طراحیش طوری هست که از 7 اینچ هم کوچیکتر بنظر میرسه خیلی مدنظرم نیست))

سقف قیمت هم تا ماکسیمم 1 تومن

ممنون:n16:

GOLDFINCH
23-08-2014, 11:51
دوستان دیگه من تاپیک جدا نزدم همینجا راهنمایی کنید ممنون میشم:

یک تبلتی که ترجیحا 8 اینج باشه (حالا دیگه خیلی شرایطش خاص بود 7 اینچ هم قبوله)، (LTE (4gداشته باشه!سیم کارت خور باشه و برای مرور سایت ها و برنامه های رایج اندرویدی مثل وایبر و امثالهم راحت اجرا کنه و به مشکل برنخوره چی پیشنهاد میدید؟

فقط دوستان یک لطفی کنن مدل هایی رو که فرضا 4g نداره معرفی نکنن بگن اینم خوبه! چون بله مدل خوب زیاد داریم من هم خیلی گشتم...

خودم دو مورد پیدا کردم که البته متاسفانه یکیش 7اینچی هست قاب دورش هم زیاده جلوه جالبی نداره عوضش برند ایسوس هست که خیلی خوبه

ASUS Fonepad 7 ME372CL - 8GB

و

هواوی مدیا پد m1

((مدیا پد ایکس1 چون مدل 4g فعلا جایی نیست و کلا طراحیش طوری هست که از 7 اینچ هم کوچیکتر بنظر میرسه خیلی مدنظرم نیست))

سقف قیمت هم تا ماکسیمم 1 تومن

ممنون

سلام

تبلت LG G Pad ورژن LTEـش، رو اگه بتونید پیدا کنید، خیلی خوب میشه. چند وقت پیش که بازار موبایل بودم، فروشنده گفت تا چند هفته دیگه این
ورژن وارد میشه. دیجیکالا نداره ولی ممکنه بیاره.

ایسوز، کمپانی بسیار خوبیه مخصوصاً کارت گرافیک های خوبی می زنه. اما قضیه تو تبلت ها، کمی متفاوت میـشه. چند تا از دوسـتان و آشنا های
من، از تبلت هـا و موبایل های ایسوز خریده بودند. اول باید بگم که اصلاً پشتیبانی نداره. و برگشتی خیلی داشه. اول مــن خودم بهشــون پیشنهاد
دادم. بعد یه ماه، صفحه نمایشش به اصطلاح پِرپِر می کرد و می پرید. گارانتی هم که بردن، گفت که حتماً بردی شمال خراب شده. این جز گارانتی
نیست. در حالی که اینطور نبود و مجبور شدن پول تعمیر رو از جیب بدن.

مـدل هوآویی که قیدش رو زدید، مشکلاتی داره. بنده همین هفته پیش که تو بازار موبایل دسـتم گرفتـم، متوجه شدم و هـمونطور که انتظار داشتم،
رابـط کـاربـری خـیلی لگ داشـت. موقع اوردن نوار اعلان ها، به پـایین، با چندین مکث مواجه شدم که من رو خیلی نا امید کرد. البته احتمـالاً این تنها
مشکل این تبلته که با آپدیت های آینده، امیدوارم بهبود پیدا کنه.

Samsung Galaxy Tab 4 8.0 پیـشنهاد بعدی بنده است. نـمی دونم مـدل LTE ایــن تــبلت تــو ایـران پیدا میـشه یا نه. مـدل 3G اون، از نسل سوم
پــشــتیــبانــی مـی کنه که تو ایران همین کافیه. تازه همین امروز همراه اول و ایرانسل به نسل سه راه یافتن. همونطور که می دونید، نسل چهارم
هنوز تو ایران پشتـیبانی نمی شـه. پس این تبلت تا اینجا ایرادی نداشته! تراکم پیکسلی پایین صفحه نمایش اولین ایرادی هست که می تونیم ازش
بگیـریم. البته از کیفیت صفـحه نمایش بسیار خوبی برخور داره که در نگاه اول، بی شـک، مجـذوب آن خواهید شـد. لازم به ذکره که با خرید این تبلت،
باید قیـد دوربین رو کلـاً بزنید. چون نه فلاش داره و نه امکان فکوس خودکار! منتها دوربین عالی برای یه تبلت معمولاً یه ویژگی حیاتی تلقی نمی شه.

پیشنهاد اصلی بنده بعد از LG G Pad LTE، تبلت Samsung Galaxy Tab 3 8.0 خواهد بود که به جرأت می تونم بگم تنها تفاوتش با Tab 4، سخت افزار
اونه که کمی متوسط تره. البته با کاربرد های شما، سازگاری داره. و از نسل چهارم هم پشتیبانی می کنه. اما نکته اینجاست. شما که می خواهید با
اون مرورگـری اینترنت داشـتـه باشید، باید با زوم نـسبتاً بیشتر کار انجام دهید. چون 190 پیکسل در هر اینچ، باعث میشه که گاهی خواندن متون های
ریز،برای شما مشکل باشه و یا اصلاً قادر به آن نباشید.

با این اوصاف، می توان دریافت که LG G Pad، بهترین تبلت در این رنج خواهد بود. اما از سیم کارت پشتیبانی نمی کنه. اگه بتونید ورژن LTE این تبلت را
پیدا کنید، یک تبلت فوق العاده و بی نقص خواهد بود. چون از نکات شگفت انگیز این تبلت، می توان به تراکم پیکسلی بسیار عالی، دوربین کم نظیر بِین
تبلت ها، سخت افزار فوق العاده نسبت به قیمت و... و... و... اشاره کرد. بخاطر حُسـن های فوق العاده کـه این تبلت داره، اگه مدل LTE رو پیـدا نکردید،
می تونید از یه مودم رای-فایِ رایتل استفاده کنید که هم در جیب جایی می گیره و هم مشکل حل میشه. (این رو به عنوان تبلیغات حساب نکنید. الان
شرکت های دیگه هم از این مودم ها، زیاد به بازار عرضه خواهند کرد!)

در کل، همونطور که هویداست، تبلت LG G Pad، شایسته کمی بازبینی خواسته های خود را دارد. پس اگه از پیدا کردن مدل مذکور عاجز مانده اید، به
مودم همراه فکر کنید. چون واقعاً ارزشش را دارد!!

Atghia
23-08-2014, 12:48
سلام

تبلت LG G Pad ورژن LTEـش، رو اگه بتونید پیدا کنید، خیلی خوب میشه. چند وقت پیش که بازار موبایل بودم، فروشنده گفت تا چند هفته دیگه این
ورژن وارد میشه. دیجیکالا نداره ولی ممکنه بیاره.

ایسوز، کمپانی بسیار خوبیه مخصوصاً کارت گرافیک های خوبی می زنه. اما قضیه تو تبلت ها، کمی متفاوت میـشه. چند تا از دوسـتان و آشنا های
من، از تبلت هـا و موبایل های ایسوز خریده بودند. اول باید بگم که اصلاً پشتیبانی نداره. و برگشتی خیلی داشه. اول مــن خودم بهشــون پیشنهاد
دادم. بعد یه ماه، صفحه نمایشش به اصطلاح پِرپِر می کرد و می پرید. گارانتی هم که بردن، گفت که حتماً بردی شمال خراب شده. این جز گارانتی
نیست. در حالی که اینطور نبود و مجبور شدن پول تعمیر رو از جیب بدن.

مـدل هوآویی که قیدش رو زدید، مشکلاتی داره. بنده همین هفته پیش که تو بازار موبایل دسـتم گرفتـم، متوجه شدم و هـمونطور که انتظار داشتم،
رابـط کـاربـری خـیلی لگ داشـت. موقع اوردن نوار اعلان ها، به پـایین، با چندین مکث مواجه شدم که من رو خیلی نا امید کرد. البته احتمـالاً این تنها
مشکل این تبلته که با آپدیت های آینده، امیدوارم بهبود پیدا کنه.

Samsung Galaxy Tab 4 8.0 پیـشنهاد بعدی بنده است. نـمی دونم مـدل LTE ایــن تــبلت تــو ایـران پیدا میـشه یا نه. مـدل 3G اون، از نسل سوم
پــشــتیــبانــی مـی کنه که تو ایران همین کافیه. تازه همین امروز همراه اول و ایرانسل به نسل سه راه یافتن. همونطور که می دونید، نسل چهارم
هنوز تو ایران پشتـیبانی نمی شـه. پس این تبلت تا اینجا ایرادی نداشته! تراکم پیکسلی پایین صفحه نمایش اولین ایرادی هست که می تونیم ازش
بگیـریم. البته از کیفیت صفـحه نمایش بسیار خوبی برخور داره که در نگاه اول، بی شـک، مجـذوب آن خواهید شـد. لازم به ذکره که با خرید این تبلت،
باید قیـد دوربین رو کلـاً بزنید. چون نه فلاش داره و نه امکان فکوس خودکار! منتها دوربین عالی برای یه تبلت معمولاً یه ویژگی حیاتی تلقی نمی شه.

پیشنهاد اصلی بنده بعد از LG G Pad LTE، تبلت Samsung Galaxy Tab 3 8.0 خواهد بود که به جرأت می تونم بگم تنها تفاوتش با Tab 4، سخت افزار
اونه که کمی متوسط تره. البته با کاربرد های شما، سازگاری داره. و از نسل چهارم هم پشتیبانی می کنه. اما نکته اینجاست. شما که می خواهید با
اون مرورگـری اینترنت داشـتـه باشید، باید با زوم نـسبتاً بیشتر کار انجام دهید. چون 190 پیکسل در هر اینچ، باعث میشه که گاهی خواندن متون های
ریز،برای شما مشکل باشه و یا اصلاً قادر به آن نباشید.

با این اوصاف، می توان دریافت که LG G Pad، بهترین تبلت در این رنج خواهد بود. اما از سیم کارت پشتیبانی نمی کنه. اگه بتونید ورژن LTE این تبلت را
پیدا کنید، یک تبلت فوق العاده و بی نقص خواهد بود. چون از نکات شگفت انگیز این تبلت، می توان به تراکم پیکسلی بسیار عالی، دوربین کم نظیر بِین
تبلت ها، سخت افزار فوق العاده نسبت به قیمت و... و... و... اشاره کرد. بخاطر حُسـن های فوق العاده کـه این تبلت داره، اگه مدل LTE رو پیـدا نکردید،
می تونید از یه مودم رای-فایِ رایتل استفاده کنید که هم در جیب جایی می گیره و هم مشکل حل میشه. (این رو به عنوان تبلیغات حساب نکنید. الان
شرکت های دیگه هم از این مودم ها، زیاد به بازار عرضه خواهند کرد!)

در کل، همونطور که هویداست، تبلت LG G Pad، شایسته کمی بازبینی خواسته های خود را دارد. پس اگه از پیدا کردن مدل مذکور عاجز مانده اید، به
مودم همراه فکر کنید. چون واقعاً ارزشش را دارد!!

خیلی جمع بندی کامل و جامعی بود امیرحسین عزیز واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی:n16:
فقط چندتا سوال دارم اون مدل سامسونگ تب 3 که 8 اینچی هست پردازندش دو هسته ای هست درسته؟ بعد این مشکلی نداره؟ اخه الان گوشی ها هم 4هسته ای شدند!
و اینکه اون جی پد که نسسل چهارم داشته باشه اگر پیدا بشه احتمالا بالای 1 تومن باید باشه:n03:
اره من واقعا شیفته خصوصیات جی پد ال جی هستم اما واقعا سیم کارت خور نبودنش خیلی توی ذوق میزنه ولی نمیدونستم میشه از مودم یو اس بی استفاده کرد :دی مطمئنی جواب میده؟:n09: یعنی مثل با سیم کارت رایتل یا ایرانسل میتونم وصل شم به نت؟:n10:
البته دوربین اصلا برم مهم نیست چون اعتقاد دارم با وجود دوربین دیجیتال و دوربین گوشی دیگه واقعا معنی خاصی نداره :n17:
بازم خیلی خیلی ممنون:n16:

+

مدل 4g جی پد رو میخوندم نه gprsساپورت میکنه و نه 3g داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجیبه نمیشه مدلی پیدا کرد که همه چی رو با هم داشته باشه((البته شدن که میشه قیمتش نجومی میشه :دی))

GOLDFINCH
23-08-2014, 13:38
خیلی جمع بندی کامل و جامعی بود امیرحسین عزیز واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی
فقط چندتا سوال دارم اون مدل سامسونگ تب 3 که 8 اینچی هست پردازندش دو هسته ای هست درسته؟ بعد این مشکلی نداره؟ اخه الان گوشی ها هم 4هسته ای شدند!
و اینکه اون جی پد که نسسل چهارم داشته باشه اگر پیدا بشه احتمالا بالای 1 تومن باید باشه
اره من واقعا شیفته خصوصیات جی پد ال جی هستم اما واقعا سیم کارت خور نبودنش خیلی توی ذوق میزنه ولی نمیدونستم میشه از مودم یو اس بی استفاده کرد مطمئنی جواب میده؟ یعنی مثل با سیم کارت رایتل یا ایرانسل میتونم وصل شم به نت؟
البته دوربین اصلا برم مهم نیست چون اعتقاد دارم با وجود دوربین دیجیتال و دوربین گوشی دیگه واقعا معنی خاصی نداره
بازم خیلی خیلی ممنون

+

مدل 4g جی پد رو میخوندم نه gprsساپورت میکنه و نه 3g داره
عجیبه نمیشه مدلی پیدا کرد که همه چی رو با هم داشته باشه((البته شدن که میشه قیمتش نجومی میشه ))

اره من واقعا شیفته خصوصیات جی پد ال جی هستم اما واقعا سیم کارت خور نبودنش خیلی توی ذوق میزنه ولی نمیدونستم میشه از مودم یو اس بی استفاده کرد

مودم یو اس بی نه! مودم وای فای... %100 جواب میده. ارزشش رو داره. مودم رو میذارید تو جیبتون و هر جا که باشید،
به راحتی می تونید برید اینترنت. فقط باز هم یه مشکل می مونه. این که نمی تونید از رومینگ استفاده کنید. البته به
مرور زمان آنتن دهی ها آنقدر قوی میشه که نیازی به رومینگ نیست.

مدل 4g جی پد رو میخوندم نه gprsساپورت میکنه و نه 3g داره

نه مشکلی نداره. فقط حین برای اجرای بازی های سنگین گاهی.. اگه شما به دوربین تبلت اعتقاد ندارین،
پس چرا تبلت Galexy Tab 4 8.0 نمی گیرین؟ فقط بخاطر 4G؟!

عجیبه نمیشه مدلی پیدا کرد که همه چی رو با هم داشته باشه((البته شدن که میشه قیمتش نجومی میشه))

درسته. اما میشه با خرید گجت هایی این کمبود ها را جبران کرد. مثل مودم وای فای همراه!

خیلی جمع بندی کامل و جامعی بود امیرحسین عزیز واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی

خواهش می کنم دوست عزیز :n16:

Atghia
23-08-2014, 15:47
مودم یو اس بی نه! مودم وای فای... %100 جواب میده. ارزشش رو داره. مودم رو میذارید تو جیبتون و هر جا که باشید،
به راحتی می تونید برید اینترنت. فقط باز هم یه مشکل می مونه. این که نمی تونید از رومینگ استفاده کنید. البته به
مرور زمان آنتن دهی ها آنقدر قوی میشه که نیازی به رومینگ نیست.

نه مشکلی نداره. فقط حین برای اجرای بازی های سنگین گاهی.. اگه شما به دوربین تبلت اعتقاد ندارین،
پس چرا تبلت Galexy Tab 4 8.0 نمی گیرین؟ فقط بخاطر 4G؟!

درسته. اما میشه با خرید گجت هایی این کمبود ها را جبران کرد. مثل مودم وای فای همراه!

خواهش می کنم دوست عزیز :n16:

با این اوصاف از جی پد ال جی (همین ورزن موجود) منصرف شدم خب چه کاریه وقتی با هزینه کمی بیشتر میشه یک تبلت پیدا کرد که مجهزتر باشه :n27::دی
البته اینو خوب میدونم که اولویت ها هستش که باعث میشه در نهایت هرکسی یکجور قضاوت کنه یکی دوربین براش مهمه یکی اجرای بازی و....
اره اون مدل سامسونگ متاسفانه 4g نداره
میدونید؟ اخه من واقعا بدم میاد بیام یک وسیله ای رو تازه بگیرم بعد به سال نکشیده امکانات جدید بیاد که وسیله من نداشته باشه و دوباره اقدام به خرید...واسه همین میدونم هنوز 4g مهم نیست و هنوز فعال نیست اما خب یک کوچولو اینده نگری شاید بد نباشه:n17:
پس انتخاب من شد همون سامسونگ tab 3 8 که بنظرم غیر از دوهسته ای بودن هیچ ایرادی بهش وارد نیست:n26:
چقدر هم رنگهاش قشنگه:n09:

GOLDFINCH
23-08-2014, 16:09
با این اوصاف از جی پد ال جی (همین ورزن موجود) منصرف شدم خب چه کاریه وقتی با هزینه کمی بیشتر میشه یک تبلت پیدا کرد که مجهزتر باشه

البته اینو خوب میدونم که اولویت ها هستش که باعث میشه در نهایت هرکسی یکجور قضاوت کنه یکی دوربین براش مهمه یکی اجرای بازی و....
اره اون مدل سامسونگ متاسفانه 4g نداره

میدونید؟ اخه من واقعا بدم میاد بیام یک وسیله ای رو تازه بگیرم بعد به سال نکشیده امکانات جدید بیاد که وسیله من نداشته باشه و دوباره اقدام به خرید...واسه همین میدونم هنوز 4g مهم نیست و هنوز فعال نیست اما خب یک کوچولو اینده نگری شاید بد نباشه

پس انتخاب من شد همون سامسونگ tab 3 8 که بنظرم غیر از دوهسته ای بودن هیچ ایرادی بهش وارد نیست

چقدر هم رنگهاش قشنگه:n09: (آره خیلی)

اگه تا چند وقت دیگه، 4G بیاد، قیمت تعرفه های اون انقدر گرون خواهد بود، که ترجیح می دهید از همان نسل قبل
استفاده کنید.

یکی از حداقل های لازم برای اینترنت 4G، داشتن سرعت 100 مگابایت بر ثانیه حین حرکت در اتومبیل و مترو های
تند رو و داشتن سرعت 1 گیگابات سرعت هنگام ایستادن!!

به هرحال، تصمیم گیرنده شما هستید.

باتشکر *1987*

sajjad1973
24-08-2014, 08:20
سلام به متخصصین و دوستان این بخش از سایت نظرتون در مورد این چیه ؟- میخوام بخرمش

یه نگاه به این بندازید ببینید خوبه مارکش که کاملا ناشناخته هست - ارزش خرید داره با این قیمت 550 تومن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%88%D8%B1-i-onik-TP7.85-1200QC-3G

sajjad1973
24-08-2014, 15:12
گرفتمش عالیه

t2download
24-08-2014, 17:40
دوستان کدوم بهتره سخت افزاری و رزولیشن یکی هستند ولی صدا لنوو بالاتره ؟؟؟

LENOVO A5500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GB فروش

GOLDFINCH
24-08-2014, 23:16
دوستان کدوم بهتره سخت افزاری و رزولیشن یکی هستند ولی صدا لنوو بالاتره ؟؟؟

LENOVO A5500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GB فروش

دوست عزیز..

این دو تبلت در رنج هم نیستند که باهم مقایسه بشن.

بلندی صدا ها، تغریباً در یک سطح هستند. اما اگر قرار
بر برتری است، صدای لنوو قوی تر است. (تست شده)

Galaxy-S3
25-08-2014, 09:47
سلام به متخصصین و دوستان این بخش از سایت نظرتون در مورد این چیه ؟- میخوام بخرمش

یه نگاه به این بندازید ببینید خوبه مارکش که کاملا ناشناخته هست - ارزش خرید داره با این قیمت 550 تومن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%88%D8%B1-i-onik-TP7.85-1200QC-3G

نه بابا این آشغال چیه آخه
برو
پولتو بده یک تبلت مارک دار با اصل و نصب که همه چیش باشه نه این اشغالهای چینی بی کیفیت!

sajjad1973
25-08-2014, 09:59
[QUOTE=Galaxy-S3;8358970inنه این آشغال چیه آخه
برو
پولتو بده یک تبلت مارک دار با اصل و نصب که همه چیش باشه نه این اشغالهای چینی بی کیفیت![/QUOTE]

من گرفتمش. کیفیتش که خیلی خوبه. همه چیزم روش اجرا میشه. تا حالا تو هیچ چی کم نیاورده. یه مزیتش هم که من توتبلت های ندیدم یا خیلی کم دیدم اینه که پورت hdmi میخوره که به راحتی به تلوزیون . پرژکتور. ...... وصل میشه. ضمن اینکه من راجعبه هر چیز این تحقیق کردم المانی بود. از فوریومهایی کهبرای این تبلت هست گرفته تا شرکت سازنده نرم افزار اندرویدش. همه المانی هستن. در اخرهم اگه و اگه هم چینی باشه کیفیتش که خیلی خوبه و عالی کار میکنه و با پولی که براش دادم واقعا میرزه که هیچ فکر میکنم سودم کردم. حالا زمان باید بگذره ببینم این کیفیت عالی رو حفظ میکنه یا نه

ضمنا رو جعبش نوشته made in germany

Mehran-King
25-08-2014, 11:11
از بین مارک های چینی من فقط Huawei رو تضمین می کنم که حتی بعضی مواقع بهتر از دیگر برند ها ظاهر میشه!!! من خودم تبلت هوآوی دارم واقعا معرکست!!!

CV30
25-08-2014, 16:13
اینده تبلت ها دست هواویه
با همین تبلت ایکس وان هر چند که عالی نیست ولی قدم بزرگی برداشت.

فرستاده شده از C6802ِ من با Tapatalk

Mehran-King
25-08-2014, 19:52
اینده تبلت ها دست هواویه
با همین تبلت ایکس وان هر چند که عالی نیست ولی قدم بزرگی برداشت.

سلام اتفاقا تبلت خود من همین ایکس وان هست واقعا معرکست!!!

باطریش تموم نمیشه!!! :دی هر 3-4 روز یکبار شارژ میکنم بعضی مواقع هم 5-6 روز یکبار!!!! با استفاده روزانه!!!!!!

CV30
25-08-2014, 22:18
هیچ وقت سراغ تبلت های ایسوس نرید نه صفحه نمایش دارن نه سی پی یو فقط اشغالللللن

mohsen0000000000
26-08-2014, 17:55
سلام تبلت جدید سامسونگ Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 - 16GB

با صفحه نمایش سوپر امولد برای کتاب خوندن خوبه؟

CV30
26-08-2014, 18:02
سلام تبلت جدید سامسونگ Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 - 16GB

با صفحه نمایش سوپر امولد برای کتاب خوندن خوبه؟

صد در صد عالیه
کیفیت صفحه بالایی داره
پسر سوپر امولده ها

CV30
26-08-2014, 18:03
صد در صد عالیه
کیفیت صفحه بالایی داره
پسر سوپر امولده بهترین صفحه دنیاست

vxp
26-08-2014, 22:07
برای کتاب خواندن و نوشتن چه تبلتی پیشنهاد می دهید؟
(احتمالا سری نوت سامسونگ ولی چه مدلی؟)

GOLDFINCH
26-08-2014, 22:27
برای کتاب خواندن و نوشتن چه تبلتی پیشنهاد می دهید؟
(احتمالا سری نوت سامسونگ ولی چه مدلی؟)

تا چه قیمتی؟
تا دو تومان، تبلت Samsung Galaxy tab S انتخاب فوق العاده آیه.

Sent from my Xperia TX

t2download
27-08-2014, 00:28
دوستان تبلت تا 1.100 چی پیشنهاد می کنید ؟؟؟

دوستان یک تبلت معرفی کنید برای وب گردی می خواهم و موسیقی گاهی گوش دادن و ویدیو و کارم چون زیاد با سایت ها کار دارم گاهی نوشتن مطلبی ............

لنوو 5500 و 8 اینج معرفی کردند جنس بدنه جالب نبود و قیافه بد بود ...
و این هم بگویم می خواهم سیم کارت بخورد ..

و گلکسی نوت 8 معرفی کردند توی مغازه خانمی آورده بود می گفت سه ماه پیش گرفتم و خود به خود خاموش شده و این مشکل رو هم توی انجمن ها زیاد دیدم خاموش خود به خود و هنگی

دوستان کمکم کنید تبلت می خواهم 8 اینجی و نبود مجبوری 7 ولی الویت با 8 هست ...........
گلکسی 3 ....... نوت 8 - لنوو 5500

GOLDFINCH
27-08-2014, 00:53
دوستان تبلت تا 1.100 چی پیشنهاد می کنید ؟؟؟

دوستان یک تبلت معرفی کنید برای وب گردی می خواهم و موسیقی گاهی گوش دادن و ویدیو و کارم چون زیاد با سایت ها کار دارم گاهی نوشتن مطلبی ............

لنوو 5500 و 8 اینج معرفی کردند جنس بدنه جالب نبود و قیافه بد بود ...
و این هم بگویم می خواهم سیم کارت بخورد ..

و گلکسی نوت 8 معرفی کردند توی مغازه خانمی آورده بود می گفت سه ماه پیش گرفتم و خود به خود خاموش شده و این مشکل رو هم توی انجمن ها زیاد دیدم خاموش خود به خود و هنگی

دوستان کمکم کنید تبلت می خواهم 8 اینجی و نبود مجبوری 7 ولی الویت با 8 هست ...........
گلکسی 3 ....... نوت 8 - لنوو 5500

اگه سـیمکارت خور بـودن براتون اهـمیت نداره، LG G Pad انتـخابـی بسـیار عـاقلانه خوـاهد بود.کـیفـیت
صفحه نمایش عالی، تراکم پیکسلی کم نظیر، سخت افـزار قدرتمند، دوربیـن خوب و... از جملـه ویژگـی
های ایـن تبلت کم نـظیر هــستند. اما بخــاطر در دستـرس نبوـدن مدل LTE این تبلت، یا به عبارت دیگه
سیمکارت خور نبودن، این مدل از لیست خیلی از متقاضیان تبلت 8 اینچی خط خورده است.

تبلـت دیـگه ای که نیـاز هـای شـما رو برطرف می کـنه، Samsung Galaxy Tab 4 8.0 می باشـد. من
خودم به شـخصه این تبلت رو دارم و به نزدیکانم هم پـیشنهاد کردم. در دوستـان و آشنـایانم هـم ایـن
تبلـت رو گرفتـن. به عبـارت دیگه، بـنده با 5 نسـخه از این مدل کار کردم. هیچ کدام مشـکلی نداشتند.
اما متأســفانه تبــلت خودم مشکل نـشر نور داـشت که الان هم در بیمارستان به سر می بـره. به هر
حال این تبـلت هم تبلت بسیار خوبیه. به راحتی از پس باز کردن چـندین تب کنار هم بر میاد و مشکل
خاصی جز کیفیت متوسط دوربین و تراکم پیکسلی متوسط نداره. کم بود تراکم در هر پیکسل، مشکل
خاصی رو برای شما به وجود نمیاره. فقط زمان خواندن متون ریز.

البته تبلت هایی مثل Huawei MediaPad X1 7.0 - 3G نیز وجود دارد که بخاطر استفاده از چیپست
بی کیفیت، مگث هایی حین کار با تبلت دیده می شود.

به هر حال، اگه سیمکارت خور بودن تبلت برای شما اهمیت دارد، Samsung Galaxy Tab 4 8.0، و اگر
ویژگی های بی نظیر تبلت LG G Pad، شما را راحت نمی گذارد و می خواهید قید استفاده از اینترنت
بی درد سر را بزنید و LG G Pad بهترین انتخاب شما خواهد بود.

Mehran-King
27-08-2014, 08:59
اگه سـیمکارت خور بـودن براتون اهـمیت نداره، LG G Pad انتـخابـی بسـیار عـاقلانه خوـاهد بود.کـیفـیت
صفحه نمایش عالی، تراکم پیکسلی کم نظیر، سخت افـزار قدرتمند، دوربیـن خوب و... از جملـه ویژگـی
های ایـن تبلت کم نـظیر هــستند. اما بخــاطر در دستـرس نبوـدن مدل LTE این تبلت، یا به عبارت دیگه
سیمکارت خور نبودن، این مدل از لیست خیلی از متقاضیان تبلت 8 اینچی خط خورده است.

تبلـت دیـگه ای که نیـاز هـای شـما رو برطرف می کـنه، Samsung Galaxy Tab 4 8.0 می باشـد. من
خودم به شـخصه این تبلت رو دارم و به نزدیکانم هم پـیشنهاد کردم. در دوستـان و آشنـایانم هـم ایـن
تبلـت رو گرفتـن. به عبـارت دیگه، بـنده با 5 نسـخه از این مدل کار کردم. هیچ کدام مشـکلی نداشتند.
اما متأســفانه تبــلت خودم مشکل نـشر نور داـشت که الان هم در بیمارستان به سر می بـره. به هر
حال این تبـلت هم تبلت بسیار خوبیه. به راحتی از پس باز کردن چـندین تب کنار هم بر میاد و مشکل
خاصی جز کیفیت متوسط دوربین و تراکم پیکسلی متوسط نداره. کم بود تراکم در هر پیکسل، مشکل
خاصی رو برای شما به وجود نمیاره. فقط زمان خواندن متون ریز.

البته تبلت هایی مثل Huawei MediaPad X1 7.0 - 3G نیز وجود دارد که بخاطر استفاده از چیپست
بی کیفیت، مگث هایی حین کار با تبلت دیده می شود.

به هر حال، اگه سیمکارت خور بودن تبلت برای شما اهمیت دارد، Samsung Galaxy Tab 4 8.0، و اگر
ویژگی های بی نظیر تبلت LG G Pad، شما را راحت نمی گذارد و می خواهید قید استفاده از اینترنت
بی درد سر را بزنید و LG G Pad بهترین انتخاب شما خواهد بود.

سلام کی گفته چیچست هوآوی بی کیفیت هستش؟ من خودم ایکس وان دارم و گوشیم هم سامسونگ هست!

ایکس وان هوآوی ، سامسونگ تب 4 رو میخوره!!!!!!!

تب 4 اصلا پردازنده گرافیکی نداره!!! و فقط باید با سی پی یوش بسوزی و بسازی! ال جی هم سیم کارت نداره !

نقاط قوت هوآوی خیلی بیشتراز سامسونگ هست! یه چیزی میگین ها!!!!

فیلمبرداری تب 4 اچ دی هست ولی هوآوی فول اچ دی! دوربین هوآوی 13 مگاپیکسل با کیفیت 8 هست! اما سامسونگ 3 مگاپیکسل با کیفیت 4 هست!

کیفیت صفحه نمایش هوآوی ایکس وان خیلی بهتر از صفحه TFT با 189ppi سامسونگ هست!

تازشم باطری هوآوی ایکس وان خیلی قوی تر از باطری سامسونگ تب 4 و ال جی جی پد هستش!

من خودم یکی دو ماهه ایکس وان دارم هیچ نوع افت سرعتی در تبلتم نمی بینم!

هوآوی ایکس وان خیلی از سامسونگ تب 4 بهتر هست دوست عزیز!

از لحاظ شیک بودن هم ایکس وان خیلی زیباست!

پسر خاله من تب 4 داره منم هوآوی کلا وقتی ایکس وان رو بهش نشون دادم شاخ در آورد!!!

GOLDFINCH
27-08-2014, 12:39
سلام کی گفته چیچست هوآوی بی کیفیت هستش؟ من خودم ایکس وان دارم و گوشیم هم سامسونگ هست!

ایکس وان هوآوی ، سامسونگ تب 4 رو میخوره!!!!!!!
تب 4 اصلا پردازنده گرافیکی نداره!!! و فقط باید با سی پی یوش بسوزی و بسازی! ال جی هم سیم کارت نداره !
فیلمبرداری تب 4 اچ دی هست ولی هوآوی فول اچ دی! دوربین هوآوی 13 مگاپیکسل با کیفیت 8 هست! اما سامسونگ 3 مگاپیکسل با کیفیت 4 هست!
کیفیت صفحه نمایش هوآوی ایکس وان خیلی بهتر از صفحه TFT با 189ppi سامسونگ هست!
تازشم باطری هوآوی ایکس وان خیلی قوی تر از باطری سامسونگ تب 4 و ال جی جی پد هستش!
هوآوی ایکس وان خیلی از سامسونگ تب 4 بهتر هست دوست عزیز!
از لحاظ شیک بودن هم ایکس وان خیلی زیباست!
پسر خاله من تب 4 داره منم هوآوی کلا وقتی ایکس وان رو بهش نشون دادم شاخ در آورد!!!

کاربر محترم!

بنده منکر ویژگی های بی نظیر و کیفیت دوربین، سخت افزار و.... مدل هوآوی مذکور نیستم!

فقط حین کار با چندین مدل Huawei MediaPad X1 7.0، بخاطر استفاده از چیپست بی کیفیت Hisilicon Kirin 910
و رابط کاربری سنگین، دچار چندین مگث پی در پی و لگ های خسته کننده شدم.با افرادی که این مدل رو داشتن هم
صـحبت کردم. همـه آن ها هم این مورد رو داشتند.

الان از این حرف شما می شـه نــتیجه گرفت یا تنها نسخه ای که مشکل نداره، تبلت شماســت و یا این که
شما نکته بین نیستید. امیدوارم که مورد دوم صحیح نباشه!

به هرحــال، تبلت Huawei MediaPad X1، یک تبلت کامل و با ویژگـی های بسیار خوبه. اما انتظاز می رفـت
که در این رنج قیمت، هوآوی ما را از شر لگ های معروفش خلاص کند.

البته اگر از این مشکل این تبلت فاکتور بگیریم، این مدل به یک تبلت بی نقص تبدیل می شود که امیدواریم
در آینده نزدیک، هوآوی، این کار را برایمان انجام دهد!!

در کل اگر هنوز هم شما حرف من را قبول ندارید، بهتر است از تبلت بی نقصتان لذت ببرید.

t2download
27-08-2014, 15:35
دوستان گلکسی نوت 8 چطوره ارش خرید داره ؟؟؟ شنید م خود بخود خاموش میشه یا هنگ زیاد داره وووووووووو درسته ؟
یا گلکسی تب 3
8 اینج ؟؟؟

GOLDFINCH
27-08-2014, 15:42
دوستان گلکسی نوت 8 چطوره ارش خرید داره ؟؟؟ شنید م خود بخود خاموش میشه یا هنگ زیاد داره وووووووووو درسته ؟
یا گلکسی تب 3
8 اینج ؟؟؟

بعضی از نسخه هاش این مشکل رو داشته. قبل از هر کاری باید آپدیتش کنی.
سخت افزار خوبی داره اگه از ظاهرش خوشت میاد، انتخاب خوبیه. (من که از ظاهرش خوشم نمياد)
گلکسی تب 3، سخت افزار متوسطی داره.
تو این رنج تب 4 هم انتخاب خوبیه.
اگه سیمکارت خور بودن برات اهمیت نداره، LG G Pad، بهترین انتخاب شماست.

Sent from my Xperia TX

amirmahdijv
27-08-2014, 16:18
سلام دوستان
من پسورد وایفای خونمون رو گم کردم . لب تاپم رمز میخاد اما گوشیه اندرویدیم نه و وصل میشه .
کسی نرم افزار برای نمایش پسورد میدونه ؟

t2download
27-08-2014, 16:46
بعضی از نسخه هاش این مشکل رو داشته. قبل از هر کاری باید آپدیتش کنی.
سخت افزار خوبی داره اگه از ظاهرش خوشت میاد، انتخاب خوبیه. (من که از ظاهرش خوشم نمياد)
گلکسی تب 3، سخت افزار متوسطی داره.
تو این رنج تب 4 هم انتخاب خوبیه.
اگه سیمکارت خور بودن برات اهمیت نداره، LG G Pad، بهترین انتخاب شماست.

Sent from my Xperia TX

بله از ظاهرش خوشم میاد قصد داشتم لنوو A5500 بگیرم دیروز رفتم بگیرم گرفتم دستم خیلی بد کیفیت بود ولی
Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GBقیافه خوبی داره فقط صداش چطوره خیلی ضعیفه ؟ برای وب گردی و مشاهده ویدیو و کارهای اینترنتی مناسبه ؟
اصلآ اهل بازی نیستم
با گارانتی 1200 و بی گارانتی 1.70 هست ......... گارانتی توی اهواز اصلآ بی خوده ..... بی گارانتی بگیرم ؟
با سیم کارت رایتل میشه بروز رسانیش کرد ؟؟؟
چون adsl دارم دو مگابایت ولی مودم معمولیه وای فای نداره
و وای مکس ایرانسل دارم 512 ولی سرعتش پایینه می ترسم توی بروز رسانی قطع بشه ..........
و سیم کارت خور بودن برای الویت اوله

GOLDFINCH
27-08-2014, 19:26
بله از ظاهرش خوشم میاد قصد داشتم لنوو A5500 بگیرم دیروز رفتم بگیرم گرفتم دستم خیلی بد کیفیت بود ولی
Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GB قیافه خوبی داره فقط صداش چطوره خیلی ضعیفه ؟ برای وب گردی و مشاهده ویدیو و کارهای اینترنتی مناسبه ؟
اصلآ اهل بازی نیستم
با گارانتی 1200 و بی گارانتی 1.70 هست ......... گارانتی توی اهواز اصلآ بی خوده ..... بی گارانتی بگیرم ؟
با سیم کارت رایتل میشه بروز رسانیش کرد ؟؟؟
چون adsl دارم دو مگابایت ولی مودم معمولیه وای فای نداره
و وای مکس ایرانسل دارم 512 ولی سرعتش پایینه می ترسم توی بروز رسانی قطع بشه ..........
و سیم کارت خور بودن برای الویت اوله

در مورد صدای اون، اطلاعی ندارم.

اما بخاطر سخت افزار قدرتمند و کیفیت صفحه نمایش خوب، وب گردی کار لذت بخشی خواهد بود. اما بخاطر
تراکم پیکسلی کم صفحه نمایش، گاهی برای خواندن متون ریز، دچار مشکل خواهید شد.

بدون گارانتی، نگیرید. همین چند روز پیش، چند تا تبلت نوت دیدم که نشر نور داشتند. اگه گارانتی نباشه،
ممکنه بیش از 400 تومان خرج برداره. این مشکل نشر نور، در تبلت ها و گوشی های سامسونگ، به وفور
یافت میشه. پس هواستون رو جمع کنید بدون گارانتی، ممکنه خرج هایی رو دستتون بذاره!

آره با رایتل میشه آپدیت کرد اما حتماً قبل آپدیت، سرعتتون رو از 128 به ترجیحاً به 1 مگ ارتقاع بدین و با خرید
بسته های مصرفی، هزینه دانلود رو هم کم کنید.

در کل در این رنج تبلت خوبیه. اما Samsung Galaxy Tab 4، کیفیت صفحه نمایش بهتر و
Huawei MediaPad X1 7.0 تراکم پیکسلی بیشتری داره. البته دو تبلت مذکور، ایراد ها و حسن هایی نسبت
به Samsung Galaxy Note 8 دارا می باشند که در صورت لزوم، برسی خواهم کرد.

t2download
27-08-2014, 21:35
در مورد صدای اون، اطلاعی ندارم.

اما بخاطر سخت افزار قدرتمند و کیفیت صفحه نمایش خوب، وب گردی کار لذت بخشی خواهد بود. اما بخاطر
تراکم پیکسلی کم صفحه نمایش، گاهی برای خواندن متون ریز، دچار مشکل خواهید شد.

بدون گارانتی، نگیرید. همین چند روز پیش، چند تا تبلت نوت دیدم که نشر نور داشتند. اگه گارانتی نباشه،
ممکنه بیش از 400 تومان خرج برداره. این مشکل نشر نور، در تبلت ها و گوشی های سامسونگ، به وفور
یافت میشه. پس هواستون رو جمع کنید بدون گارانتی، ممکنه خرج هایی رو دستتون بذاره!

آره با رایتل میشه آپدیت کرد اما حتماً قبل آپدیت، سرعتتون رو از 128 به ترجیحاً به 1 مگ ارتقاع بدین و با خرید
بسته های مصرفی، هزینه دانلود رو هم کم کنید.

در کل در این رنج تبلت خوبیه. اما Samsung Galaxy Tab 4، کیفیت صفحه نمایش بهتر و
Huawei MediaPad X1 7.0 تراکم پیکسلی بیشتری داره. البته دو تبلت مذکور، ایراد ها و حسن هایی نسبت
به Samsung Galaxy Note 8 دارا می باشند که در صورت لزوم، برسی خواهم کرد.

چند جا خوندم خود به خود خاموشش می شه و امروز رفتم بگیرم یک خانمی اومد گفت این رو 3 ماه پیش گرفتم الان خود به خود خاموش شده و روشن نمیشه و با این نشر نور منصرف شدم ........ به نظر شما
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T3110 - 16GB چطوره ؟
یا برم لنوو بگیرم ؟؟؟ A3500می گن تاچش ضعیفهi
A5500 چطوره ؟ تاچش صداش و ا همه لحاظ و کیفیت تصویرش ؟
از تب 4 قیافش خوشم نمیاد .........

GOLDFINCH
27-08-2014, 21:56
چند جا خوندم خود به خود خاموشش می شه و امروز رفتم بگیرم یک خانمی اومد گفت این رو 3 ماه پیش گرفتم الان خود به خود خاموش شده و روشن نمیشه و با این نشر نور منصرف شدم ........ به نظر شما
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T3110 - 16GB چطوره ؟

یا برم لنوو بگیرم ؟؟؟ A3500می گن تاچش ضعیفهi
A5500 چطوره ؟ تاچش صداش و ا همه لحاظ و کیفیت تصویرش ؟
از تب 4 قیافش خوشم نمیاد .........

سلام

به نظرم سمت لنوو اصلاً نرو...

Tab 3،
مشخصات و ویژگی هاش، نسبتاً ایده آله. البته Tab 4 از کیفیت صفحه نمایش و سخت افزار بهتری برخوداره.
به نظرم اگه از دوربین فاکتور بگیریم، Tab 4 انتخاب مناسب تریه.

در کل، Tab 3 هم به نوع خودش، یه بسته کامله و کاربر رو تقریباً در تمامی قسمت ها راضی نگه می داره.

super smart
27-08-2014, 22:05
نظرتون در مورد Asus FonePad7 چیه؟

GOLDFINCH
27-08-2014, 22:43
نظرتون در مورد Asus FonePad7 چیه؟

تبلت مناسبیه. اما کیفیت صفحه نمایش متوسطی داره و برند ایسوز برند بسیار خوبیه. اما برگشتی زیاد داشته.
البته اگه تبلت با گارانتی بخرید، این مشکل هم برطرف میشه.

در این رنج، تبلت Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 هم موجوده که قابل برسیه.

t2download
27-08-2014, 22:52
لنوو که بیشترین فروش رو داره .......... مشکل تب هاش چیه ؟

GOLDFINCH
27-08-2014, 23:44
لنوو که بیشترین فروش رو داره .......... مشکل تب هاش چیه ؟

1- کیفیت صفحه نمایش پایین (در خیلی از مدل ها)
2- رابط کاربری بسیار ضعیف (تقریباً خالص اندروید)
3- کیفیت ساخت متوسط (در بیشتر مدل ها)
4- پشتیبانی بسیار ضعیف (تقریباً در تمامی مدل ها)
5- ظاهری نا مناسب (سلیقه ای. البته من اکثراً خوششون نمیاد)
6- حاشیه بسیار زیاد نمایشگر (در اکثر مدل ها)
7- کمبود لوازم جانبی و قطعات یدکی (در بعضی از مدل ها)
8- و ...

این ایراد ها، مشکلاتی مشـترک بین تبلت ها، مخصـوصاً تبلت های میان رده و تبلت های پایین رده این کومـپانی
دیده می شن. دقیقاً برعکس بخش لپ تاپ های این برند، پیشنهاد نمیشه.

البته میان تبلـت های این برند، تبلت های بالارده اون، مثل تبلت Lenovo Miix 2 یک تبـلت ویندوزی بسـیار خـوب
می باشد که به ساپورت کم تر نیاز دارد.

A/|\IR
27-08-2014, 23:58
درود

دوستان یه تبلت ارزان قیمت برای هدیه معرفی کنین ، برای یه دختر 11 ساله میخوام -
هرچی ارزان تر بهتر ولی یه جور باشه بعد چند وقت نسوزه آبروم بره و اینکه هنگ و فورس کلوز نده تو برنامه های معمولی:n01:

t2download
28-08-2014, 00:25
1- کیفیت صفحه نمایش پایین (در خیلی از مدل ها)
2- رابط کاربری بسیار ضعیف (تقریباً خالص اندروید)
3- کیفیت ساخت متوسط (در بیشتر مدل ها)
4- پشتیبانی بسیار ضعیف (تقریباً در تمامی مدل ها)
5- ظاهری نا مناسب (سلیقه ای. البته من اکثراً خوششون نمیاد)
6- حاشیه بسیار زیاد نمایشگر (در اکثر مدل ها)
7- کمبود لوازم جانبی و قطعات یدکی (در بعضی از مدل ها)
8- و ...

این ایراد ها، مشکلاتی مشـترک بین تبلت ها، مخصـوصاً تبلت های میان رده و تبلت های پایین رده این کومـپانی
دیده می شن. دقیقاً برعکس بخش لپ تاپ های این برند، پیشنهاد نمیشه.

البته میان تبلـت های این برند، تبلت های بالارده اون، مثل تبلت Lenovo Miix 2 یک تبـلت ویندوزی بسـیار خـوب
می باشد که به ساپورت کم تر نیاز دارد.

حالا a5500 چطوره ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

QUOTE=AMIR BEKAM;8362655]درود

هرچی ارزان تر بهتر ولی یه جور باشه بعد چند وقت نسوزه آبروم بره و اینکه هنگ و فورس کلوز نده تو برنامه های معمولی:n01:

ممنون:n16:[/QUOTE]

تا چه مبلغ می خواهی هزینه کنی ؟

GOLDFINCH
28-08-2014, 00:32
درود

سلام

من تبلت Acer Iconia Tab A1-713 رو پیشنهاد می کنم. با قیمت مناسب 480 تومان با گارانتی
سازگار.

چون می خواهید به کسی هدیه بدین، بهتره از کیفـیت صفحـه نمایش خـوبی برخـوردار باشه که
این تبلت با توجه به قیمت، از کیفیت صفحه نسبتاً راضی کننده ای بهره می بره.

مدل ASUS MeMO Pad 7 هم هست. اما بخاطر پایین بودن کیفیت نمایشگر، ممکنه کمی ناراحت
کننده باشه. اگه این طفل 11 ساله، خیلی نکته بین نباشه، این هـم انتخاب عاقـلانه ایه. با قیمت
380 تومان با گارانتی سازگار.

چون این دو تبلت خیلی شناخته شده نیستند، بهتره حتماً با گارانتی تهیه بشن.

به نظرم بهتره از همون سایت معروف و معتبر خرید کنید که همه می شناسیمش. (اسمش رو
بخاطر تبلیغ نمی گم)

حالا a5500 چطوره ؟

به نظرم در این رنج قیمت، تبلت خوبی محسوب میشه.

ولی خب از لحاظ رابط کاربری، چیپست و خب البته قیمت هم از مدل Tab 3 پایین تره.

در کل، انتخاب خوبیه. بر خلاف خیلی از مدل های این برند، صفحه نمایش مناسبی هم
داره.

A/|\IR
28-08-2014, 13:20
سلام

من تبلت Acer Iconia Tab A1-713 رو پیشنهاد می کنم. با قیمت مناسب 480 تومان با گارانتی
سازگار.

چون می خواهید به کسی هدیه بدین، بهتره از کیفـیت صفحـه نمایش خـوبی برخـوردار باشه که
این تبلت با توجه به قیمت، از کیفیت صفحه نسبتاً راضی کننده ای بهره می بره.

مدل ASUS MeMO Pad 7 هم هست. اما بخاطر پایین بودن کیفیت نمایشگر، ممکنه کمی ناراحت
کننده باشه. اگه این طفل 11 ساله، خیلی نکته بین نباشه، این هـم انتخاب عاقـلانه ایه. با قیمت
380 تومان با گارانتی سازگار.

چون این دو تبلت خیلی شناخته شده نیستند، بهتره حتماً با گارانتی تهیه بشن.

به نظرم بهتره از همون سایت معروف و معتبر خرید کنید که همه می شناسیمش. (اسمش رو
بخاطر تبلیغ نمی گم)

ممنون از راهنمایی
گارانتی فقط سازگار خوبه؟ چیز دیگه ای باشه مشکلی پیش میاد تو پشتیبانی؟

GOLDFINCH
28-08-2014, 13:56
ممنون از راهنمایی
گارانتی فقط سازگار خوبه؟ چیز دیگه ای باشه مشکلی پیش میاد تو پشتیبانی؟

سازگار یکی از بهترین هاست. چیز دیگه مثلاً الماس، آواژنگ، هماهنگ و ... بیشتر شناخته شده هستند.

فقط خیلی جاها، میگن با گارانتی آقای فلانی (مثلاً آریا مهر) ... این جور گارانتی ها معتبر نیست. یا خیلیا
میگن هر وقت خراب شد، با فاکتور بیار اینجا، رایگان برات درست می کنیم.

گارانتی حتماً باید شرکت خاصی باشه و کارت گارانتی هم همراه محصول دریافت کنید. (البته خیلی از گارانتی ها
مثل گارانتی سام سرویس، با ارسال پیامک فعال میشن که بهتره این پیامک رو در محل خرید ارسال کنید و منتظر
جوابش در همان محل باشید تا خیالتون راحت باشه.)

t2download
28-08-2014, 22:14
سلام الان تبلت لنوو A5500 گرفتم کیفیت تصویرش عالیه و سورمه ای با گارانتی سازگار 710 هزار و کبال OTG و پشتیبانی موس و هم چنین کاور و کیف لنوو و برنامه ریزی و نصب برنامه کلآ 780 و با 20 هزار تخفیف شد 760 هزار تومان
فقط فروشنده گفت خاموشش کن و 4 ساعت بگذار توی شارژ بمونه خاموش کردم الان خاموشه یعنی داره شارژ اولیه میشه ؟؟؟
یا روشن کنم ؟؟؟

t2download
28-08-2014, 22:16
فقط یادم نبود سیم کارت می نی می خوره و سیم کارت بام نبود و باید شنبه ببرم سیم کارتو پانج کنه واسم ......

GOLDFINCH
28-08-2014, 22:39
سلام الان تبلت لنوو A5500 گرفتم کیفیت تصویرش عالیه و سورمه ای با گارانتی سازگار 710 هزار و کبال OTG و پشتیبانی موس و هم چنین کاور و کیف لنوو و برنامه ریزی و نصب برنامه کلآ 780 و با 20 هزار تخفیف شد 760 هزار تومان
فقط فروشنده گفت خاموشش کن و 4 ساعت بگذار توی شارژ بمونه خاموش کردم الان خاموشه یعنی داره شارژ اولیه میشه ؟؟؟
یا روشن کنم ؟؟؟

شنیدم معمولا 8 ساعت باید شارژ شه.
این که میگه خاموش کن، بخاطر اینکه که باهاش کار نکنی. البته کار هم که بکنی، چندان مشکلی به وجود نمیاد ولی کلا بهتره 8 ساعت شارژ بشه.

اگر مشکل خاصی در این مدل پیدا کردین،حتماً خبر بدین که ما به دوستان دیگه ای که قصد خرید این محصول رو دارن، انتقال بدیم.

باسپاس، *1987*

Sent from my Xperia TX

t2download
28-08-2014, 22:54
پس الان که خاموش هست داره شارژ می کنه یا روشنش کنم ؟
و ساعت 10 گذاشتم خاموش تو شارژ پس تا صبح بزارم تو شارژ بمونه ؟
خاموش یا روشن باشه فرقی داره ؟
فعلآ فقط توی مغازه چک شد و دیگه خاموش کردم الانم خاموش از 10 تو شارژه 2 ساعت هست توی شارژه .........
در نگاه اول کیفیت درب پشتی نسبت به لنوو S5000 و A3000 کیفیت پایین تری داره ولی زیاد بد نیست فقط اگر به جایی سابیده شود و زبر باشد خراش بر می داره که این مشکل در اکثر تبلت های سامسونگ و ایسوس هم هست بدلیل جنس بدنه
نقاط مثبت در یم نگاه در مغازه
دوربین کیفیت خوب
کار کردن با موس و کابل OTG عالی مانند لپ تاپ هست
و پس از روشن کردن اطلاعات جامعی داده می شود .
و داداش بروز رسانی نکنم مشکلی نداره ؟؟؟ چون روش خیلی برنامه نصب کرد ........... همه پاک می شوند بروز شود ...

GOLDFINCH
28-08-2014, 23:30
پس الان که خاموش هست داره شارژ می کنه یا روشنش کنم ؟
و ساعت 10 گذاشتم خاموش تو شارژ پس تا صبح بزارم تو شارژ بمونه ؟
خاموش یا روشن باشه فرقی داره ؟
فعلآ فقط توی مغازه چک شد و دیگه خاموش کردم الانم خاموش از 10 تو شارژه 2 ساعت هست توی شارژه .........
در نگاه اول کیفیت درب پشتی نسبت به لنوو S5000 و A3000 کیفیت پایین تری داره ولی زیاد بد نیست فقط اگر به جایی سابیده شود و زبر باشد خراش بر می داره که این مشکل در اکثر تبلت های سامسونگ و ایسوس هم هست بدلیل جنس بدنه
نقاط مثبت در یم نگاه در مغازه
دوربین کیفیت خوب
کار کردن با موس و کابل OTG عالی مانند لپ تاپ هست
و پس از روشن کردن اطلاعات جامعی داده می شود .
و داداش بروز رسانی نکنم مشکلی نداره ؟؟؟ چون روش خیلی برنامه نصب کرد ........... همه پاک می شوند بروز شود ...

خب بهتره خاموش باشه. درست تو این قضیه تفاوت رو نمی دونم. بهتره هر چه مغازه دار گفته عمل کنید.

به نظرم حتما آپدیت کن. فایل نصبی برنامه ها رو نریخته؟ اگه نه، به نظرم یه مجموعه نرم افزاری گردو بخرید، برنامه های کاملی داره.

ممنون بابت نقد کوتاه

باسپاس، *1987*

Sent from my Xperia TX

t2download
28-08-2014, 23:54
فقط برنامه ریخته بالای 30 برنامه از واتس آپ گرفته تا بازار و گفتم اهل بازی نیستم و فقط نرم افزار هستند و فعلآ روشن کردم زده شارژ 100 درصد و خاموش کردم باز 3 ساعته توی شارژه
با سیم کارت رایتل بروز رسانی کنم
یا وایمکس ؟؟؟ دو تاش کند هستند وایمکس 512
adsl 2 مگابایتم دارم ولی مودم معمولیه وای فای نداره
ولی وایمکسم وای فای داره ولی سرعت پایینه می ترسم توی بروز رسانی قطع بشه
پس 4 ساعت بزارم تو شارژ یا 8 ساعت یا 4 ساعت شارژ و چند دقیقه استفاده باز 4 ساعت شارژ ؟

t2download
28-08-2014, 23:56
یم چیزی هست اون دو ساعت اول پشت تبلت دست زدم قسمت باطری داغ بود کمی فکر کنم داشت شارژ می کرد ولی الان 1 ساعته فول شارژ شده خنک هست فکر کنم تکنولوژی اش طوریه که اگه هر چی توی شاژ باشه دیگه شارژ نکنه و قتی فول شارژ شده باشه .

GOLDFINCH
29-08-2014, 00:12
فقط برنامه ریخته بالای 30 برنامه از واتس آپ گرفته تا بازار و گفتم اهل بازی نیستم و فقط نرم افزار هستند و فعلآ روشن کردم زده شارژ 100 درصد و خاموش کردم باز 3 ساعته توی شارژه
با سیم کارت رایتل بروز رسانی کنم
یا وایمکس ؟؟؟ دو تاش کند هستند وایمکس 512
adsl 2 مگابایتم دارم ولی مودم معمولیه وای فای نداره
ولی وایمکسم وای فای داره ولی سرعت پایینه می ترسم توی بروز رسانی قطع بشه
پس 4 ساعت بزارم تو شارژ یا 8 ساعت یا 4 ساعت شارژ و چند دقیقه استفاده باز 4 ساعت شارژ ؟

یم چیزی هست اون دو ساعت اول پشت تبلت دست زدم قسمت باطری داغ بود کمی فکر کنم داشت شارژ می کرد ولی الان 1 ساعته فول شارژ شده خنک هست فکر کنم تکنولوژی اش طوریه که اگه هر چی توی شاژ باشه دیگه شارژ نکنه و قتی فول شارژ شده باشه .

دوست عزیز!
بهتره همه حرفاتون رو در یک پست جمع کنید تا تاپیک وضع نامناسبی به خودش نگیره!

مهم نیست که فول شارژ شده یا نه. هشت ساعت رو باید پر کنه. چه خاموش، چه روشن.

بهتره با سیمکارت رایتل آپدیت بشه چون ممکنه وسط عملیات دانلود، قطع بشه. قبل از دانلود، حتماً از بسته های مصرفی بخرید تا خرج کمتری برداره.

فکر می کنم بهتر باشه ادامه این بهث، در تاپیک "مسائل تخصصی تبلت های اندرویدی" مطرح بشه.

Sent from my Xperia TX

Milad4171
30-08-2014, 01:10
دوستان نظرتون در مورد تبلت دی لینک چیه؟
من کار زیادی با تبلت ندارم. بیشتر کارم هم نت هست و چک کردن ایمیل و کارای سبک. اهل بازی هم نیستم.

GOLDFINCH
30-08-2014, 08:04
دوستان نظرتون در مورد تبلت دی لینک چیه؟
من کار زیادی با تبلت ندارم. بیشتر کارم هم نت هست و چک کردن ایمیل و کارای سبک. اهل بازی هم نیستم.

به نظر تبلت خوبیه. اما نمی شه اعتماد کرد.
به دلیل کمبود لوازم، قطعات و متفرقه بودن برند در این زمینه، من به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم.

Sent from my Xperia TX

sajjad1973
30-08-2014, 09:41

الان یه هفته هست اینو گرفتم عالیه همه چیز روش اجرا میشه

t2download
01-09-2014, 10:16
لنوو A5500 عالیه من شک داشتم و 1 هفته هست گرفتمش دوربین خوب و صدای دالبی و قابلیت مکالمه و پشتیبانی از موس و فلش مموری
و صفحه نمایش 8 اینجی و 2 سال گارانتی و کیفیت صفحه نمایش عالی و 4 هسته ای

mohsen0000000000
01-09-2014, 17:41
سلام. ایا تبلت Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 از کابل otg پشتیبانی میکنه؟

GOLDFINCH
01-09-2014, 17:46
سلام. ایا تبلت Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805 از کابل otg پشتیبانی میکنه؟

بله دوست عزیز.

تقریباً تمام دیوایس های اندرویدی، از OTG پشتیبانی می کنند.

مثلاً چند مدل در تبلت های لنوو این پشتیبانی را ندارند.

ali_ab
01-09-2014, 21:27
با سلام به دوستان عزیز
تا یک میلیون چه تبلت 7 یا 8 اینچی پیشنهاد می فرمائید؟
کیفیت تصویر و کانفیگ بالا و ساپورت نرم افزاری واسم اولویت داره.

با سپاس فراوان

موفق باشید

GOLDFINCH
01-09-2014, 21:37
با سلام به دوستان عزیز
تا یک میلیون چه تبلت 7 یا 8 اینچی پیشنهاد می فرمائید؟
کیفیت تصویر و کانفیگ بالا و ساپورت نرم افزاری واسم اولویت داره.

با سپاس فراوان

موفق باشید

با توجه به اینکه من پشتیبانی از سیمکارت را در انتظارتان نمی بینم، LG G Pad بهترین انتخاب شماست. کیفیت صفحه نمایش و تراکم پیکسلی فوق العاده، سخت افزار عالی، ساپورت و رابط کاربری عالی از ویژگی های این دستگاه می باشد.

Sent from my Xperia TX

ali_ab
02-09-2014, 05:10
دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم
حقیقتش فراموش کردم اپشن سیم کارت داشتن رو ذکر کنم.میشه یه مدل سیم کارت خور معرفی بفرمایید
از لطف شما ممنونم
ایام به کام

t2download
02-09-2014, 07:52
نتیجه بدست آمده من از این تبلت بعد 1 هفته .......... تبلت لنوو 5500

1 - صفحه نمایش 8 اینج هست و صفحات سایت را به طور کامل پشتیبانی می کند .
2 - تاچ روان و سریع حتی با فاصله 1 سانتی از روی صفحه نمایش عمل می کند .
3 - صدای دالبی و دو بلندگو دو بالا و پایین تبلت به طوری که مانند ای پی تری پلیر صدای با کیفیت و بلندی به گوش شما می رساند .
4 - رم 16 گیگ کلاس 10 روش گذاشتم و پر از ویدیو کندی از دستگاه مشاهده نگردید .
5 - پخش ویدیو با فرمت اچ دی و فول اچ دی بدون افت کیفیت و کندی و لذت می برید از دیدین موزیک و ویدیو با این تبلت با بلندگوهای دالبی
6 - نور صفحه نمایش دوستان گفتند ضعیف است ولی تنظیمات دارد و نور صفحه روشنایی بالایی دارد و عالی است .
7 - با کار روزانه و زیاد 2 تا 3 روز باطری دوام می آورد و داغ نمی کند .
8 - با بازی چک نکردم اهل بازی نیستم .
9 - کیفیت دوربین خوبه نمونه عکس های گرفته شده با تبلت بزودی اینجا قرار داده خواهد شد .
10 - از خرید خوب هزار درصد راضی ام .
11 - کابل OTG پشتیبانی می کند و فلش مموری و موس کامپیوتر را پشتیبانی می کند .

sajjad1973
02-09-2014, 09:29
نتیجه بدست آمده من از این تبلت بعد 1 هفته .......... تبلت لنوو 5500

1 - صفحه نمایش 8 اینج هست و صفحات سایت را به طور کامل پشتیبانی می کند .
2 - تاچ روان و سریع حتی با فاصله 1 سانتی از روی صفحه نمایش عمل می کند .
3 - صدای دالبی و دو بلندگو دو بالا و پایین تبلت به طوری که مانند ای پی تری پلیر صدای با کیفیت و بلندی به گوش شما می رساند .
4 - رم 16 گیگ کلاس 10 روش گذاشتم و پر از ویدیو کندی از دستگاه مشاهده نگردید .
5 - پخش ویدیو با فرمت اچ دی و فول اچ دی بدون افت کیفیت و کندی و لذت می برید از دیدین موزیک و ویدیو با این تبلت با بلندگوهای دالبی
6 - نور صفحه نمایش دوستان گفتند ضعیف است ولی تنظیمات دارد و نور صفحه روشنایی بالایی دارد و عالی است .
7 - با کار روزانه و زیاد 2 تا 3 روز باطری دوام می آورد و داغ نمی کند .
8 - با بازی چک نکردم اهل بازی نیستم .
9 - کیفیت دوربین خوبه نمونه عکس های گرفته شده با تبلت بزودی اینجا قرار داده خواهد شد .
10 - از خرید خوب هزار درصد راضی ام .
11 - کابل OTG پشتیبانی می کند و فلش مموری و موس کامپیوتر را پشتیبانی می کند .

اقا رو مورد 7 شما مطمنی ؟ توسایت خود شرکت سازنده زده با کار کرد زیاد و مدام 11 ساعت کار میکنه -

من تبلت خودم ( لنوو نیست) دایم یعنی یه بار تا 100 شارژ کردم و بعد دایم باش کار کردم تا اخر شب - هم بازی کردم - هم مقاله خوندم - هم باوای فای اینترنت گردی کردم - هم مکالمه تلفنی داشتم - با اینترنت سیم کارت وب گردی کردم - رو هم رفته 6 ساعت که کار کرد باطر یش رسید به 10 درصد

یه لب تاب لنوو دارم core i7 G500E باطریش با کار دایم و بدونه وقفه 5 ساعته تموم میشه -

ozzy2
02-09-2014, 10:43

الان یه هفته هست اینو گرفتم عالیه همه چیز روش اجرا میشه

سلام دوست عزیز
این تبلت چطوری شما راضی هستی ؟ مزایا و معایبش رو میگین.
با سپاس

GOLDFINCH
02-09-2014, 11:18
دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم
حقیقتش فراموش کردم اپشن سیم کارت داشتن رو ذکر کنم.میشه یه مدل سیم کارت خور معرفی بفرمایید
از لطف شما ممنونم
ایام به کام

مدل های متعددی در بازار و در این رنج وجود داره.

یکی از مدل ها، Samsung Galaxy Tab 4 8.0ـه. کیفیت خوب صفحه نمایش، با تراکم پیکسلی متوسط ولی راضی کننده،
ساپورت نرم افزاری خوب، قابلیت مکالمه از ویژگی های تحسین بر انگیز این تبلت است. اگر از دوربین فاکتور بگیرید، این
تبلت می تواند شما را در همه حالت راضی نگهدارد.

تبلت بعدی، تبلت Huawei MediaPad X1 هست که به دلیل لگ ها و مگث های مکرر، بنده پیشنهاد نمی کنم.

همونطور که دوستمون t2download گفتند، تبلت Lenovo A5500 هم یک تبلت ایده آله. اما باید بگم که ساپورت نرم افزاری
خوبی نداره. اما سایر امکانات، از جمله صفحه نمایش، دوربین و سخت افزار، همه در سطح مناسب و راضی کننده قرار
دارند.

هر تبلتی که به انتظارات شما نزدیک تره، انتخاب بهتری می باشد. اما اگر قرار براین باشد که من به جای شما تصمیم
بگیرم، حتماً Samsung Galaxy Tab 4 8.0 یا Lenovo A5500 رو می گرفتم.
البته ممکن بود مشکل نبود سیمکارت رو با یه مودم همره برطرف کنم و یک تبلت فوق العاده مثل LG G Pad رو بخرم.

sajjad1973
02-09-2014, 11:55
سلام دوست عزیز
این تبلت چطوری شما راضی هستی ؟ مزایا و معایبش رو میگین.
با سپاس

من تا حالا با هاش مشکلی نداشتم - عالیه - واقعیتش روز اول خودم هم به خاطر گم نام بودن مارکش یه خورده مردد بودم که بگیرم یا نه اخر سر به خاطر امکانات زیاد مهم ترینش پورت HDMI و ارزون بودن این رو انتخاب کردم - تبلتهای دیگه که سیم کارت بخورن و این امکانات رو داشته باشن و 8 اینچ باشن - دوربین 5 - دوربین مکالمه 2 و 3g و ......... ..زیر 800 تومن نیستن - من خودم بیشتر کارم باهاش امقاله خوندن و اینترنت گردی هست - گه گاهی هم پیش بیاد بازی میکنم باهاش

چند تا عکس همون روز اول ازش گرفتم که میذارم - ببخشید عکسها رو با کیفیت پایین گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته فکر کنم وارداتش از مجاری مشکل دار بوده - چون وقتی اون کد شناسایی رو زدم نوشت ضروف استیل خخخخخخخخخخخخ

t2download
02-09-2014, 14:37
اقا رو مورد 7 شما مطمنی ؟ توسایت خود شرکت سازنده زده با کار کرد زیاد و مدام 11 ساعت کار میکنه -

من تبلت خودم ( لنوو نیست) دایم یعنی یه بار تا 100 شارژ کردم و بعد دایم باش کار کردم تا اخر شب - هم بازی کردم - هم مقاله خوندم - هم باوای فای اینترنت گردی کردم - هم مکالمه تلفنی داشتم - با اینترنت سیم کارت وب گردی کردم - رو هم رفته 6 ساعت که کار کرد باطر یش رسید به 10 درصد

یه لب تاب لنوو دارم core i7 G500E باطریش با کار دایم و بدونه وقفه 5 ساعته تموم میشه -

اگه از صبح تا شب روشن باشه که شارژش می خوابه 1 تا 1.5 روز

sajjad1973
02-09-2014, 15:10
یه سوال شما تبلت رو شبها خاموش میکنید. من مثل گوشی میزارم روشن بمونه

amin1374
02-09-2014, 15:46
دوستان گلکسی تب 4 ایا از otg پشتیبانی میکند ؟ من سرچ که زدم جایی ننوشه بود ساپورت میکنه فک میکنم نکنه!
یک نگاهی بکنین مدل 8 ،10 اینچ نسخه سیمکارت خورش

GOLDFINCH
02-09-2014, 16:15
دوستان گلکسی تب 4 ایا از otg پشتیبانی میکند ؟ من سرچ که زدم جایی ننوشه بود ساپورت میکنه فک میکنم نکنه!
یک نگاهی بکنین مدل 8 ،10 اینچ نسخه سیمکارت خورش

بله Galaxy Tab 4، کاملاً از OTG پشتیبانی می کنه.

کیفیت صفحه نمایش خوب البته با تراکم پیکسلی کم اما راضی کننده، کیفیت صدای خوب، کیفیت ساخت بسیار عالی
همراه با بدنه برجسته و رابط کاربری عالی، از ویژگی های تحسین بر انگیز این دستگاه به حساب می آیند.

اگر به طور کامل از دوربین دستگاه چشم پوشی کنیم، این دستگاه در همه حال شما را راضی نگه خواهد داشت.
سخت افزار قدرتمند اون، به راحتی از پس آسفالت 8، مدرن کمبات 4 با بهترین کیفیت بر می آید. لازم به ذکر است،
بازی مدرن کمبات 5، با بهترین کیفیت، کمی کسر فریم دارد. اما باکیفیت متوسط، به راحتی اجرا خواهد شد.

به هرحال اگر روی دوربین تبلت خود قصد باز کردن حساب ندارید، این مدل برای شما بسیار عالی خواهد بود و بعد
یه مدت، خود را برای این انتخاب تحسین می کنید. لازم به ذکر است، حتماً این مدل رو با گارانتی بخرید. چون در
خیلی از نسحه های این تبلت، مشکل نشر نور دیده شده.

توجه داشته باشید که 8 اینچ این مدل، به دلیل تراکم پیکسلی بیشتر و قیمت کمتر، از 10 اینچ، بیشتر پیشنهاد
میشه.

حیف که کاربران تبلت های سیمکارت خور، با مودم همراه راضی نخواهند شد. چون ویژگی های بی نظیر تبلت
LG G Pad، هوش از سرمان برده است (نسبت به قیمت)

sajjad1973
02-09-2014, 17:01
بله Ga Tab 4، کاملاً از OTG پشتیبانی می کنه.

کیفیت صفحه نمایش خوب البته با تراکم پیکسلی کم اما راضی کننده، کیفیت صدای خوب، کیفیت ساخت بسیار عالی
همراه با بدنه برجسته و رابط کاربری عالی، از ویژگی های تحسین بر انگیز این دستگاه به حساب می آیند.

اگر به طور کامل از دوربین دستگاه چشم پوشی کنیم، این دستگاه در همه حال شما را راضی نگه خواهد داشت.
سخت افزار قدرتمند اون، به راحتی از پس آسفالت 8، مدرن کمبات 4 با بهترین کیفیت بر می آید. لازم به ذکر است،
بازی مدرن کمبات 5، با بهترین کیفیت، کمی کسر فریم دارد. اما باکیفیت متوسط، به راحتی اجرا خواهد شد.

به هرحال اگر روی دوربین تبلت خود قصد باز کردن حساب ندارید، این مدل برای شما بسیار عالی خواهد بود و بعد
یه مدت، خود را برای این انتخاب تحسین می کنید. لازم به ذکر است، حتماً این مدل رو با گارانتی بخرید. چون در
خیلی از نسحه های این تبلت، مشکل نشر نور دیده شده.

توجه داشته باشید که 8 اینچ این مدل، به دلیل تراکم پیکسلی بیشتر و قیمت کمتر، از 10 اینچ، بیشتر پیشنهاد
میشه.

حیف که کاربران تبلت های سیمکارت خور، با مودم همراه راضی نخواهند شد. چون ویژگی های بی نظیر تبلت
LG G Pad، هوش از سرمان برده است (نسبت به قیمت)

این بازی ها که گفتید رو از کجا میشه دانلود کرد. اهل بازی نیستم اونم با تبلت. فقط میخوام توان تبلتم رو ازمایش کنم. اسم انگلیسیشون رو بنویسید لطفا

این سیم کارت خور بودن هم فقط بزای اینترنت کارایی نداره. میتونید برای مکالمه هم ازش استفاده کنید با هندز فری بلوتوث دار

GOLDFINCH
02-09-2014, 17:10
این بازی ها که گفتید رو از کجا میشه دانلود کرد. اهل بازی نیستم اونم با تبلت. فقط میخوام توان تبلتم رو ازمایش کنم. اسم انگلیسیشون رو بنویسید لطفا

این بازی ها که گفتید رو از کجا میشخ

Asphalt 8 یکی از بهترین بازی های مسابقه ماشینی
Modern Combot 4 یکی از بهترین و گرافیکی ترین بازی های اکشن
Modern Combot 5 یکی از بهترین و گرافیکی ترین بازی های اکشن (گرافیک فوق العاده)
Plant VS Zombie یکی از بهترین و پرطرفدار ترین بازی های اندروید

همه این ها رو می تونید از Google Play دریافت کنید. سایت ایرانی اندرویدکده نیز سایت بسیار خوبی در این زمینه می باشد.

Ashna.
02-09-2014, 22:58
سلام
برای هدیه تولد در نظر داریم تا 500 تومن تبلت سیم کارت خور با قابلیت مکالمه که اکثر برنامه ها و بازی هارو حالا با تنظیمات حداقل اجرا کنه تهیه کنیم، پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

GOLDFINCH
02-09-2014, 23:32
سلام
برای هدیه تولد در نظر داریم تا 500 تومن تبلت سیم کارت خور با قابلیت مکالمه که اکثر برنامه ها و بازی هارو حالا با تنظیمات حداقل اجرا کنه تهیه کنیم، پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

احتمالاً بهترین انتخاب شما، Lenovo A7-50 A3500 خواهد بود.

یک تبلت عالی، با قابلیت مکالمه، سخت افزار مناسب و کیفیت صفحه نمایش، با زاویه دید خوب.

برای یک هدیه بسیار عالی به نظر می رسه.(بیشتر بخاطر کیفیت صفحه نمایش طرف مقابل، از
این هدیه بسیار راضی خواهد بود)

atlas-m
03-09-2014, 14:35
سلام.
من تبلت ASUS Fonepad 7 (2014) FE170CG Dual SIM - 8GB می خوام. دیجــی کـالا میده 459. کیفشم Asus FE170CG Mag Smart Cover هست که میده 62. یه هندزفری Jabra BT2046 هم 59. فکر کنم باید محافظ صفحه هم بگیرم که میشه Spigen Screen Guard For ASUS Fonepad 7 FE170 و میده احتمالا 18. چطوره؟

فقط نمیدون باید کابل OTG میکرو USB براش بگیرم یا مینی USB!!؟؟

نظرتون؟

دو سیم کارته بودنش خیلی جزابه. ضمن اینکه مارکش خوبه و قابل اعتماد. دوربینش که اصلا برام مهم نبود!

ممنون از شما

GOLDFINCH
03-09-2014, 14:55
سلام.
من تبلت ASUS Fonepad 7 (2014) FE170CG Dual SIM - 8GB می خوام. دیجــی کـالا میده 459. کیفشم Asus FE170CG Mag Smart Cover هست که میده 62. یه هندزفری Jabra BT2046 هم 59. فکر کنم باید محافظ صفحه هم بگیرم که میشه Spigen Screen Guard For ASUS Fonepad 7 FE170 و میده احتمالا 18. چطوره؟

فقط نمیدون باید کابل OTG میکرو USB براش بگیرم یا مینی USB!!؟؟

نظرتون؟

دو سیم کارته بودنش خیلی جزابه. ضمن اینکه مارکش خوبه و قابل اعتماد. دوربینش که اصلا برام مهم نبود!

ممنون از شما

میکرو USB....

به نظر من محافظ صفحه، از دیجی کالا نگیرید. من چند تا محافظ صفحه گرفتم، اصلاً راضی نبودم.

t2download
03-09-2014, 16:14
میکرو USB....

به نظر من محافظ صفحه، از دیجی کالا نگیرید. من چند تا محافظ صفحه گرفتم، اصلاً راضی نبودم.

من با کیف لنوو 5500 یک محافظ فابریک بود ............ فقط 2000 دادم نصبش کردند .

ramin5749
04-09-2014, 11:36
سلام دوستان
به نظرتون نسخه وای فای گلکسی تب اس 10.5 ایران میاد؟ بعضی کشورا اومده مثل انگلیس و استرالیا
دیروز تو بازار موبایل، نمایندگی مایکروتل یکی از پرسنلش بهم گفت که تفاوت قیمتشون 150 تومنه رفتم سایت سامسونگ دیدم 150 دلار سیم کارت خورش با وای فای تفاوت قیمت دارند. منم سیم کارت خور به دردم نمی خوره، حالا موندم میاد نمیاد چی کار کنم تفاوتشون هم به تومان انصافا زیاده
ممنون

ArashMiniStar
04-09-2014, 20:13
سلام دوستان شما کلا تبلتای ویندوزی رو پیشنهاد میدین نسبت به آندروید؟
راستی تبلت آندرویدی 10 اینچی که صفحه نمایش خیلی خوبی داشته باشه (منظورم رنگ و کنتراست و IPS بودن و زاویه دیدخوب ایناست) ارزونترینش چنده؟ سخت افزار مهم نیست

Ashna.
04-09-2014, 21:24
احتمالاً بهترین انتخاب شما، Lenovo A7-50 A3500 خواهد بود.

یک تبلت عالی، با قابلیت مکالمه، سخت افزار مناسب و کیفیت صفحه نمایش، با زاویه دید خوب.

برای یک هدیه بسیار عالی به نظر می رسه.(بیشتر بخاطر کیفیت صفحه نمایش طرف مقابل، از
این هدیه بسیار راضی خواهد بود)

سلام

ممنون، بله تب خوب و قیمت مناسبی هست ولی من دو سیم بودن رو جا انداختم و دیگه اینکه به جان خودم راه نداره بیشتر از 500 تومن!

Ashna.
04-09-2014, 21:29
راستی تبلت آندرویدی 10 اینچی که صفحه نمایش خیلی خوبی داشته باشه (منظورم رنگ و کنتراست و IPS بودن و زاویه دیدخوب ایناست) ارزونترینش چنده؟ سخت افزار مهم نیست

سلام

در مورد تبلت ویندوزی، بله من با ایسوس T100 کار کردم فوق العاده است، قبل تابستون خواستم بگیرم مدل با هارد500 منتهی 1.900 بود! الان حداکثر 1.600 که دارم میسوزم!!

اگه کار خیلی سنگین انجام نمیدی تو خریدش شک نکن که یک همراه خوب و مناسبی هست.

amin1374
04-09-2014, 22:01
سلام

ممنون، بله تب خوب و قیمت مناسبی هست ولی من دو سیم بودن رو جا انداختم و دیگه اینکه به جان خودم راه نداره بیشتر از 500 تومن!

خب پس شما برو ایسوس فون پد 7 نسخه 2014 رو بگیر 7 اینچه کیفیت و صفحشم خوبه البته تراکم پیکسلی اون لنوو رو نداره ولی کیفیتش عالیه
بعدش 450 تبلت +50 کیف فیکس 500 تومن میشه

ArashMiniStar
05-09-2014, 00:05
دوستان نظرتون چیه؟؟؟؟ راستی تبلت با صفحه مات داریم!!؟ خیلی برام سواله

paket
05-09-2014, 00:09
یه تبلت 7 اینج سامسونگ 6200 بسیار تمیز 16 گیگ چن می ارزه دوستان ؟

t2download
05-09-2014, 09:26
دوستان تبلت لنوو a5500 رو چطور آپدیت کنم خودش اتوماتیک اپدیت نشد آیا نرم افزار خاصی دارد و آیا بعد بروز رسانی نرم افزار های روی دستگاه پاک می شوند چون صد نرم افزار نصب کردم کمک فوری

Ashna.
05-09-2014, 13:24
خب پس شما برو ایسوس فون پد 7 نسخه 2014 رو بگیر 7 اینچه کیفیت و صفحشم خوبه البته تراکم پیکسلی اون لنوو رو نداره ولی کیفیتش عالیه
بعدش 450 تبلت +50 کیف فیکس 500 تومن میشه

سلام
ممنون، شنیدم همه بازی ها و برنامه هارو به خوبی اجرا نمی کنه، مثلا کٌند اجرا می کنه و...

GOLDFINCH
05-09-2014, 14:09
سلام
ممنون، شنیدم همه بازی ها و برنامه هارو به خوبی اجرا نمی کنه، مثلا کٌند اجرا می کنه و...

در این رنج، با توجه به انتظارات شما، انتخاب بسیار مناسبیه. با آپدیت به 4.4.2 این مشکل برطرف میشه.
از دو سیمکارت هم پشتیبانی می کنه.

B U L U T
06-09-2014, 12:59
تا 300 400 تومن چی پیشنهاد میکنید
ممنون میشم زود کمک کنید

GOLDFINCH
06-09-2014, 13:12
تا 300 400 تومن چی پیشنهاد میکنید
ممنون میشم زود کمک کنید

ASUS Fonepad 7 2014 و Lenovo A3300 پیشنهاد میشه.

سخت افزار مدل لنوو مذکور، تا حدودی بهتره. اما باطری و رابط کاربری فونپد، بهتر عمل می کنه.

اگه من بودم، ASUS Fonepad 7 می گرفتم.

B U L U T
06-09-2014, 17:52
ASUS Fonepad 7 2014 و Lenovo A3300 پیشنهاد میشه.

سخت افزار مدل لنوو مذکور، تا حدودی بهتره. اما باطری و رابط کاربری فونپد، بهتر عمل می کنه.

اگه من بودم، ASUS Fonepad 7 می گرفتم.

vxp
06-09-2014, 22:45
برای بازی چه تبلتی پیشنهاد می کنید؟
در حدود همون 300 تا 400؟

GOLDFINCH
06-09-2014, 23:58
در حدود همون 300 تا 400؟

Lenovo A7-30 A3300 پیشنهاد میشه.
انتظار اجرای بی نقص بازی های دیتا دار، مثل Asphalt 8 نداشته باشید.
اما بازی مذکور رو با کیفیت پایین، به راحتی اجرا خواهد کرد.

amin1374
07-09-2014, 13:35
در حدود همون 300 تا 400؟

ایسوس ممو پد 7 اینچ قیمتشم تو دیجی 395 هست!

Soroush-S
08-09-2014, 12:24
در حدود همون 300 تا 400؟
فراسو هم قیمت خوبی داره . CPU چهار هسته ای و رم 1 گیگ .

Fast 5050 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vxp
08-09-2014, 17:39

اساسن مارک هایی مثل فراسو مدل 712 و غیره رو پی شنهاد می کنید؟

Persian_baby
09-09-2014, 17:03

سلام به همه
آقا من یه مدته گیج شدم تو این تبلت ها
به نظرتون کیفیت صفحه ی فونپد 7 2014 تو ذوق نمیزنه؟
من کارایی که انجام میدم اینان:
چتِ زیاد :)) به نظرتون پاسخگویی صفحش به تاچ چقدر خوبه؟
مرور وب و این حرفا
گاهی هم دیدن فیلم
گاهی هم بازی
صفحه ش کلا خیلی برام مهمه که کلمه ها رو پیکسلی نشون نده
به نظرتون این مناسبه واسه من؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
و اینکه حافظه 8 گیگ کافیه برا نصب برنامه های ضروری و چندتا بازی نسبتا سبک؟
و آیا رو اس‌دی هم میشه برنامه نصب کرد؟
با تشکر

GOLDFINCH
09-09-2014, 19:39
اساسن مارک هایی مثل فراسو مدل 712 و غیره رو پی شنهاد می کنید؟

بد نیست. اما به دلیل کمبود پشتیبانی، ساپورت و مشکلاتی از این قبیل، به شخصه پیشنهاد نمی کنم.
بهتره با کسی که با این مدل کار کرده یا اون رو داره، مشورت کنید.

سلام به همه
آقا من یه مدته گیج شدم تو این تبلت ها
به نظرتون کیفیت صفحه ی فونپد 7 2014 تو ذوق نمیزنه؟
من کارایی که انجام میدم اینان:
چتِ زیاد :)) به نظرتون پاسخگویی صفحش به تاچ چقدر خوبه؟
مرور وب و این حرفا
گاهی هم دیدن فیلم
گاهی هم بازی
صفحه ش کلا خیلی برام مهمه که کلمه ها رو پیکسلی نشون نده
به نظرتون این مناسبه واسه من؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
و اینکه حافظه 8 گیگ کافیه برا نصب برنامه های ضروری و چندتا بازی نسبتا سبک؟
و آیا رو اس‌دی هم میشه برنامه نصب کرد؟
با تشکر

کیفیت متوسط صفحه نمایش مدل یاد شده، مشکلی به وجود نمیاره.
این اوصاف فقط در کیفیت آن صدق می کند. وقتی به تراکم پیکسل ها
می رسیم، قضیه کمی متفاوت می شود. متون ریز، کمی پیکسلی به
نمایش در می آیند. اما با کمی چشم پوشی، این مشکل خیلی آزار
دهنده نیست.

حافظه داخلی 8، انچنان مشکلی به وجود نخـواهـد آورد. بیشتر در نصـب و اجرای بازی های دیتا دار
به مشـکل بر خواهیـد خورد. با روت کردن تبلت، به راحتی می تونید اپلیکیشن ها رو در کارت حافظه
نصب کنید. توجه داشته باشید، در این صورت، گارانتی باطل خواهد شد.

شما که به نظر نکته بین هستید، به نظرم بهتره کمی افزایش بودجه داشته باشید.
Lenovo A7-50 A3500 انتظـارات شما را بـطرف خواهـد کرد. با قیمـت حـدودی 500.

sasan.69
09-09-2014, 19:47
رفقا نظرتون درباره تبلت نت7 سامسونگ چیه؟ کیفیتش شنیدم بالاتر از لنووو هست

Persian_baby
09-09-2014, 20:42
بد نیست. اما به دلیل کمبود پشتیبانی، ساپورت و مشکلاتی از این قبیل، به شخصه پیشنهاد نمی کنم.
بهتره با کسی که با این مدل کار کرده یا اون رو داره، مشورت کنید.

کیفیت متوسط صفحه نمایش مدل یاد شده، مشکلی به وجود نمیاره.
این اوصاف فقط در کیفیت آن صدق می کند. وقتی به تراکم پیکسل ها
می رسیم، قضیه کمی متفاوت می شود. متون ریز، کمی پیکسلی به
نمایش در می آیند. اما با کمی چشم پوشی، این مشکل خیلی آزار
دهنده نیست.

حافظه داخلی 8، انچنان مشکلی به وجود نخـواهـد آورد. بیشتر در نصـب و اجرای بازی های دیتا دار
به مشـکل بر خواهیـد خورد. با روت کردن تبلت، به راحتی می تونید اپلیکیشن ها رو در کارت حافظه
نصب کنید. توجه داشته باشید، در این صورت، گارانتی باطل خواهد شد.

شما که به نظر نکته بین هستید، به نظرم بهتره کمی افزایش بودجه داشته باشید.
Lenovo A7-50 A3500 انتظـارات شما را بـطرف خواهـد کرد. با قیمـت حـدودی 500.

قربان مرسی بابت توضیح کاملت
ولی نمیدونم چرا احساس میکنم لنوو ها خیلی خرابی دارن
یکی از دوستان a3000 داره، خواستم ازش بگیرم که ببینم کیفیت صفحه ش چطوره ولی گفت که خراب شده و فرستادن گارانتی
گارانتی ها هم که فک کنم کار خاصی نمیکنن
حالا جدا از کیفیت صفحه
از نظر کیفیت ساخت و خراب نبودن لنووو بهتره یا اسوس؟
و همچنین از نظر پاسخگویی صفحه نسبت به تاچ! بعضیا میگن خوب نیست!
راستش من حاضرم بیخیالِ 40 پیکسل بیشتر بر هر اینچ بشم ولی وقتی دارم تو چت کردن تایپ میکنم اعصابم خورد نشه!! راجع‌به این نظری دارین؟
کلا می ارزه آدم فونپد رو نخره و a3500 بخره؟

ممنون

amir_t6262
09-09-2014, 21:00
دوستان تهرانی، نمایشگاه موبایل و تبلت در طبقه سوم بازار موبایل ایران دایر است که میتوانید انواع تبلتهای لنوو، سامسونگ و LG و ایسوس و ... را در آن نمایشگاه ببینید و تست کنید.

GOLDFINCH
09-09-2014, 22:08
قربان مرسی بابت توضیح کاملت
ولی نمیدونم چرا احساس میکنم لنوو ها خیلی خرابی دارن
یکی از دوستان a3000 داره، خواستم ازش بگیرم که ببینم کیفیت صفحه ش چطوره ولی گفت که خراب شده و فرستادن گارانتی
گارانتی ها هم که فک کنم کار خاصی نمیکنن
حالا جدا از کیفیت صفحه
از نظر کیفیت ساخت و خراب نبودن لنووو بهتره یا اسوس؟
و همچنین از نظر پاسخگویی صفحه نسبت به تاچ! بعضیا میگن خوب نیست!
راستش من حاضرم بیخیالِ 40 پیکسل بیشتر بر هر اینچ بشم ولی وقتی دارم تو چت کردن تایپ میکنم اعصابم خورد نشه!! راجع‌به این نظری دارین؟
کلا می ارزه آدم فونپد رو نخره و a3500 بخره؟

ممنون

اینکه تبلت های لنوو خرابی دارن و مشکلدار میشن، حرفی توش نیست.
اما اگه با گارانتی خریداری بشه، این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
به نظر من مقابل ایسوز هم حرف هایی برای گفتن داره. این مدل، در
کیفیت نمایشگر، تراکم پیکسل ها و دوربین سرتر می باشد.

اما در رابط کاربری و کیفیت ساخت، کمی عقب تر ایستاده است.

درکل شما از خرید این مدل، پشیمان نخواهی شد.

اگه خواستین، جدول مقایسه ـش رو بکشم.

Persian_baby
09-09-2014, 23:15
اینکه تبلت های لنوو خرابی دارن و مشکلدار میشن، حرفی توش نیست.
اما اگه با گارانتی خریداری بشه، این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
به نظر من مقابل ایسوز هم حرف هایی برای گفتن داره. این مدل، در
کیفیت نمایشگر، تراکم پیکسل ها و دوربین سرتر می باشد.

اما در رابط کاربری و کیفیت ساخت، کمی عقب تر ایستاده است.

درکل شما از خرید این مدل، پشیمان نخواهی شد.

اگه خواستین، جدول مقایسه ـش رو بکشم.

نه آقا من تا اینجا هم حسابی زحمتت دادم ، خودم کلی زیر و روشون کردم
ولی به نظرم تبلت که خراب بشه دیگه تعمیر و اینا فایده نداره
پس اینکه لنوو ها خراب میشن شایعه نیست و کلیت داره
حالا من خودم چندتا ویدئو نگاه میکنم بالاخره یه تصمیمی میگیرم
مرسی از کمکت

GOLDFINCH
09-09-2014, 23:25
نه آقا من تا اینجا هم حسابی زحمتت دادم ، خودم کلی زیر و روشون کردم
پس اینکه لنوو ها خراب میشن شایعه نیست و کلیت داره
حالا من خودم چندتا ویدئو نگاه میکنم بالاخره یه تصمیمی میگیرم
مرسی از کمکت

بنده خودم چند تبلت تعمیری داشتم و باهاشون کار کردم.
اگه گارانتی تعمیر کنه، مثل روز اولش خواهد شد. اما اگه
مغازه این کار رو بکنه، قضیه کمی متفاوت میشه.

من خودم یه تبلت سامسونگ داشتم. مشکل نشر نور داشت. بعد 1 ماه، از گارانتی تحویل
گرفتم. با روز اولش، هیچ تفاوتی نکرده بود.

اگه قصد خرید تبلت با گارانتی رو دارید، خیالتون راحت باشه.

pashangparsi6
10-09-2014, 15:16
با درود

دوستان ارزان‌ترین و بهترین گزینه‌‎ی خرید تبلت که دو سیم کارت هم بخوره رو لطفا به من معرفی کنید

با سپاس

Atghia
10-09-2014, 15:27
با درود

دوستان ارزان‌ترین و بهترین گزینه‌‎ی خرید تبلت که دو سیم کارت هم بخوره رو لطفا به من معرفی کنید

با سپاس

ایسوس فون پد 7 (2014) یک برند مطمئن و یک قیمت مناسب:n17: ==>>459

shapalagh
10-09-2014, 15:54
با درود

با سپاس

تبلت ارزان الان داخل بازار ریخته خیلی از بازارهایبزرگ برین همینجوری ریختن گوشه ی مغازه من یه جایی رفتم نشون مشتری میداد بعد پرتاب میکرد اون طرف روی 40 ، 50 تا دیگه از همین مدل تبلت ولی اگر دنبال کیفیت هستین و چیزی که براتون کتار کنه لنوو a3000 بگیرین دو سیم کارت میخوره 3g ساپورت میکنه و شک نکنید تو ی هیچ چیزی با توجه به قیمت پایینش شما رو ناکام نمیزاره :)

pashangparsi6
10-09-2014, 16:04
ایسوس فون پد 7 (2014) یک برند مطمئن و یک قیمت مناسب:n17: ==>>459

با سپاس ولی ارزون تر مد نظر داشتم

pashangparsi6
10-09-2014, 16:05
تبلت ارزان الان داخل بازار ریخته خیلی از بازارهایبزرگ برین همینجوری ریختن گوشه ی مغازه من یه جایی رفتم نشون مشتری میداد بعد پرتاب میکرد اون طرف روی 40 ، 50 تا دیگه از همین مدل تبلت ولی اگر دنبال کیفیت هستین و چیزی که براتون کتار کنه لنوو a3000 بگیرین دو سیم کارت میخوره 3g ساپورت میکنه و شک نکنید تو ی هیچ چیزی با توجه به قیمت پایینش شما رو ناکام نمیزاره :)

ببخشید ولی اون ارزون هایی که می گین یعنی چه مشکلاتی دارن؟ امکاناتش خیلی مهم نیست برام در حدی باشه که رایتل رو جواب بده و دو سیم کارت داشته باشه و بتونم به عنوان گوشی هم ازش بهره ببرم

این تبلتی که معرفی کردین قیمتش چقدره؟

hobor971
10-09-2014, 23:56
سلام دوستان . بنظر شما بین دو مدل تبلت زیر کدوم بهتره ؟
asus memopad 8
ASUS MeMO Pad 8 ME181C - 16GBlenovo a5500 ??
ممنون از راهنماییتون

GOLDFINCH
11-09-2014, 12:36
سلام دوستان . بنظر شما بین دو مدل تبلت زیر کدوم بهتره ؟
asus memopad 8
ASUS MeMO Pad 8 ME181C - 16GB

lenovo a5500 ??
ممنون از راهنماییتون

از لحاظ سخت افزار و رابط کاربری، ASUS MeMO Pad 8 حرف اول را می زند.
توجه داشته باشید که Lenovo A5500، نمایشگر بهتری دارد. البته این تفاوت
آنقدر نیست که بخاطر آن، ویژگی های Pad 8 را فدا کنید.

در این رنج، ASUS MeMO Pad 8 یکی از بهترین انتخاب هاست.

hobor971
11-09-2014, 14:56
از لحاظ سخت افزار و رابط کاربری، ASUS MeMO Pad 8 حرف اول را می زند.
توجه داشته باشید که Lenovo A5500، نمایشگر بهتری دارد. البته این تفاوت
آنقدر نیست که بخاطر آن، ویژگی های Pad 8 را فدا کنید.

در این رنج، ASUS MeMO Pad 8 یکی از بهترین انتخاب هاست.

دیر جواب دادی داداش . شما 13:36 جواب دادین ، من دقیقا 13:04 یه دونه A5500 خریدم .
دلیلش هم این بود که ASUS رو می گفتند قطعاتش نیست . و برند روتین بازار الان لنوو هست

GOLDFINCH
11-09-2014, 15:18
دیر جواب دادی داداش . شما 13:36 جواب دادین ، من دقیقا 13:04 یه دونه A5500 خریدم .
دلیلش هم این بود که ASUS رو می گفتند قطعاتش نیست . و برند روتین بازار الان لنوو هست

مبارک باشه.

A5500 تبلت بسیار خوبیه. اما از لحاظ رابط کاربری، از مدل ASUS مذکور کمتره. چون میزان رضایتمندی بعد خرید یک دیوایس
اندروید، مخصوصاً تبلت، رابط کاربری نقش مهمی داره.

بیشتر بخاطر این مورد ASUS رو پشینهاد دادم.

تجربه کار با A5500 رو با ما درمیان بگذارید تا به کاربران دیگر منتقل کنیم.

باتشکر *1987*

ali_ab
14-09-2014, 12:43
با سلام به دوستان عزیز
از چه منبعی میشه تبلت های جدیدی که در چند ماه اینده به بازار ایران عرضه میشن رو پیدا کرد؟

با سپاس فراوان

موفق باشید

pashangparsi6
14-09-2014, 15:01
دوستان لطفا بهترین گزینه برای خرید تبلت 10 اینچ با بهای 800 تومن رو معرفی کنید

ramin5749
14-09-2014, 19:22
سلام دوستان
من امروز رفتم علاالدین تب اس 10.5 قیمت کردم بدون گارانتی1700 همونو مایکروتل تو بازار موبایل 1972000 میداد
به نظرتون برم از علاالدین بگیرم یا برم مایکروتل یا راه حل بهتری هم هست؟
ممنون

sasan.69
14-09-2014, 19:45
رفقا نظرتون درباره تبلت نت7 سامسونگ چیه؟ کیفیتش شنیدم بالاتر از لنووو هست

رفقا راهنمایی میکنید؟

Asus550
14-09-2014, 19:50
سلام . بچه ها یه تبلت میخام تا 500 هزار تومان .... میشه یه راهنمایی کنید .... میخام برام کارکنه ها .... نسخه اندروید و صفحه نمایش و حافظه داخلی بالا مهمه ....:23:

mohammad.asghari
15-09-2014, 00:37
دوستان تا 1500 چی پیشنهاد میکنید؟

GOLDFINCH
15-09-2014, 12:01
سلام . بچه ها یه تبلت میخام تا 500 هزار تومان .... میشه یه راهنمایی کنید .... میخام برام کارکنه ها .... نسخه اندروید و صفحه نمایش و حافظه داخلی بالا مهمه ....:23:

Lenovo A7-50 A3500 انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود.
کیفیت صفحه نمایش و دوربین مناسب، درکنار سخت افزار چهار هسته ای و قیمتی مناسب، از ویژگی های منحصر به فرد این
مدل، در این رنج می باشد.

دوستان تا 1500 چی پیشنهاد میکنید؟

پیشنهاد می کنم با فقط 100 تومان افزاریش بودجه، تبلت فوق العاده Samsung Galaxy Tab S 8.4 رو بخرید.

کیفیت صفـحه نمایش و تراکم پیکسـلی خارق العاده، رابـط کاربری بی بـدیل،
در کنار حسگر اثر انگشت، 3 گیگابایت رم، سخت افزار عالی، کیفیت ساخـت
و ظاهری مثال زدنی، از ویژگی های شگفت انگیز این مدل می باشد.

amin1374
16-09-2014, 13:59
دوستان تو رنج 700 اینا چه تبلتی رو پیشنهاد میدین 50 تومن بالا پایینم مهم نیست اینچشم مهم نیست فقط از هز نظر بهترین تو رنج خودش باشه و سیمکارتم بخوره
راستی کسی لنوو 5500 رو داره کیفیتش چجوریه ؟
خرابیش چی؟
مشکلی چیزی داره

مرسی

pakbakhteh
16-09-2014, 20:06
سلام

یه تبلت با این ویژگی ها مد نظرمه :
موارد استقاده
1- برنامه های آفیس
2- گیم
3- فیلم hd
4- (من خیلی اطلاعات ندارم ) در صورت امکان به بهترین شکل بشه باهاش فتوشاپ کار کرد.

6- در صورت امکان قابلیت اتصال به ویدئو پروزکتور
7- در صورت امکان داشتن قلم نوری طوری که با یادداشت کردن مطالب یک کلاس یا یک جلسه بتونه اونو در قالب یه فایل Word بهت بده
8- هزینه تا 6 تومن
در مورد کیف های ضد ضربه و ضد آب هم متناسب با نوع تبلت کیفش رو معرفی کنید و بهم بگید از چه سایتی ( احتمالاٌ ) میشه تهیش کرد. تهران نیستم متاسفانه تو شهرستانها این مشکل وجود داره.
متشکرم.

GOLDFINCH
16-09-2014, 20:40
دوستان تو رنج 700 اینا چه تبلتی رو پیشنهاد میدین 50 تومن بالا پایینم مهم نیست اینچشم مهم نیست فقط از هز نظر بهترین تو رنج خودش باشه و سیمکارتم بخوره
راستی کسی لنوو 5500 رو داره کیفیتش چجوریه ؟
خرابیش چی؟
مشکلی چیزی داره

مرسی

به نظرم در این رنج، مدل Lenovo A8-50 A5500 انتخاب خوبی خواهد بود.
کیفیت صفحه نمایش مناسب، سـخت افزار خوب، در کنار کیفیت ساخت و قیمـت مناســـب، از
نکات قابل توجه این تبلت است.

مشکل خاصی جز داشتن فکوس ثابت بر روی دوربین ندارد. البته تبـلت های لنوو، گاهی بیـشـتر
از برند های دیگر دچار مشکل می شوند. پس بهتر است حتماً با گارانتی مطمئن خریداری شود.
مثل گارانتی فوق العاده سازگار.

سلام

یه تبلت با این ویژگی ها مد نظرمه :
موارد استقاده
1- برنامه های آفیس
2- گیم
3- فیلم hd
4- (من خیلی اطلاعات ندارم ) در صورت امکان به بهترین شکل بشه باهاش فتوشاپ کار کرد.

6- در صورت امکان قابلیت اتصال به ویدئو پروزکتور
7- در صورت امکان داشتن قلم نوری طوری که با یادداشت کردن مطالب یک کلاس یا یک جلسه بتونه اونو در قالب یه فایل Word بهت بده
8- هزینه تا 6 تومن
در مورد کیف های ضد ضربه و ضد آب هم متناسب با نوع تبلت کیفش رو معرفی کنید و بهم بگید از چه سایتی ( احتمالاٌ ) میشه تهیش کرد. تهران نیستم متاسفانه تو شهرستانها این مشکل وجود داره.
متشکرم.

سلام

در این رنج، تبلت بی نظیر Microsoft Surface Pro 3 with Keyboard، بهترین انتخاب است.
بدلیل استفاده از سیستم عامل ویندوز 8.1، تمامی برنامه ها، اعم از Photoshop، مجموعه Office، و تمامی برنامه هایی
که برای ویندوز وجود دارد را پشتیبانی خواهد کرد.
این تبلت بی نظیر 12 اینچی، داری داک کیبورد و پد فوق العاده کارآمد است.
این تبلت ویندوزی، کیفیت ساخت بالا و سخت افزار فوق العاده ای دارد. با داشتن رم 8 گیگابایتی، دیگر نگران هیچ چیز
نخواهید بود.
اما متاسفانه باید خاطرنشان کنم، به دلیل نبود پورت HDMI و VGA، دستگاه به راحتی به ویدئو پروژکتور وصل نمی شود.
البته می توان از طریق درگاه Full USB بر روی بدنه، با نصب نرم افزار ها و استفـاده از یک تبـدیل کوچک، اون رو به ویدئـو
پروژکتور وصل کرد.
بدون شک، پس از عرضه ویندوز خارق العاده 9، آپدیتی برای این مدل منتشر خواهد شد.
این تبلت بی نظیر رو می تونید از فروشگاه بی نظیر دیجیکالا، دریافت کنید. مدل 512 گیگابایتی، به زودی وارد می شود.
اما مدل 256 اون، موجود است و شما باقیمت حدود 5 ملیون و 200، می تونید تهیه کنید.

mf70
16-09-2014, 20:59
عالیهه این تایپیک

:..:galiver:..:
18-09-2014, 14:31
سلام
من دانشجو هستم برای مطالعه میخوام یک تبلت بگیرم. خودم میخواستم نوت 8 بگیرم ولی شنیدم که 8 اینچی به درد مطالعه نمیخوره. راهنمایی کنید 8 یا 10 اینچی بگیرم؟ تو رنج قیمت تا 1200 چی بگیرم؟
ممنون.

:..:galiver:..:
18-09-2014, 14:38
سلام
من دانشجو هستم برای مطالعه میخوام یک تبلت بگیرم. خودم میخواستم نوت 8 بگیرم ولی شنیدم که 8 اینچی به درد مطالعه نمیخوره. راهنمایی کنید 8 یا 10 اینچی بگیرم؟ تو رنج قیمت تا 1200 چی بگیرم؟
ممنون.

GOLDFINCH
18-09-2014, 18:38
سلام
ممنون.

چون برای مطالعه تبلت می خواین، بهتره یک تبلت با تراکم پیکسلی بالا داشته باشید.
در این رنج، تبلت Huawei Media Pad 10.1، از تراکم بسیار خوب 226 بهره می برد.
سخت افزار و کیفیت صفحه نمایش خوب نیز در کنار ویژگی های این تبلت، خود نمایی
می کند. این مدل با داک، قیمتی معاده 1200 دارد.

در همین رنج، تبلت های Sony Xperia Tablet S انتخاب های خوبی اند.

amin1374
18-09-2014, 20:05
چون برای مطالعه تبلت می خواین، بهتره یک تبلت با تراکم پیکسلی بالا داشته باشید.
در این رنج، تبلت Huawei Media Pad 10.1، از تراکم بسیار خوب 226 بهره می برد.
سخت افزار و کیفیت صفحه نمایش خوب نیز در کنار ویژگی های این تبلت، خود نمایی
می کند. این مدل با داک، قیمتی معاده 1200 دارد.

در همین رنج، تبلت های Sony Xperia Tablet S انتخاب های خوبی اند.

داداش بنده خدا میخاد تبلت بخره چرا مدلای قدیمی معرفی میکنی !
به نظر من یک چیز جدید بخر که کیت کت داشته باشه به صورت دیفالت و 2014 باشه !

من میگم گلکسی تب 4 10.1 اینچ .یکم تراکم پیکسلیش کمه ولی حد اقل هم جدیده هم کیت کت داره هم امکانات خوبی داره!

اینم هست:
ASUS Transformer Pad TF103CG - 8GB

ولی از نظر من 8 اینچ بهترین سایزه تو جابه جا کردنشم مشکلی نیست 10 اینچ بزرگه

بخای کنفراسی چیزیم بدی 8 اینچ راحت تر تو دست جا میگیره !البته این نظر منه

راستی تورنج 8 اینچ بهترین تبلت ها گلکسی تب 4 نسخه T331
یا ارزون تر که فووق العاده هم هست تبلتش عالیییییییی
LG Gpad 8.3

GOLDFINCH
19-09-2014, 12:35
داداش بنده خدا میخاد تبلت بخره چرا مدلای قدیمی معرفی میکنی !
به نظر من یک چیز جدید بخر که کیت کت داشته باشه به صورت دیفالت و 2014 باشه !

من میگم گلکسی تب 4 10.1 اینچ .یکم تراکم پیکسلیش کمه ولی حد اقل هم جدیده هم کیت کت داره هم امکانات خوبی داره!

اینم هست:
ASUS Transformer Pad TF103CG - 8GB

ولی از نظر من 8 اینچ بهترین سایزه تو جابه جا کردنشم مشکلی نیست 10 اینچ بزرگه

بخای کنفراسی چیزیم بدی 8 اینچ راحت تر تو دست جا میگیره !البته این نظر منه

راستی تورنج 8 اینچ بهترین تبلت ها گلکسی تب 4 نسخه T331
یا ارزون تر که فووق العاده هم هست تبلتش عالیییییییی
LG Gpad 8.3

حرف شما، کاملاً درست است!
اما چون برای مطالعه می خوان، باید تراکم پیکسلی بالا داشته باشه.

درضمن با مدل LG G Pad که گفتید، خیلی موافقم. البته از سیمکارت پشتیبانی نمی کنه.
خود یادم رفت این مدل رو پیشنهاد بدم.

sadratamari
19-09-2014, 19:57
سلام دوستان .
دانشجوی ارشد هستم و نیازمند تبلت یا فبلت.
نیازها:سرچ اینترنتی،نرم افزار های تحت word برای ویرایش ،سیم کارت خور،وصل شدن به ویدیو پرژکشن برای کنفرانس،خواندن کتاب.
موجودی :2 میلیون تومان
لطفا راهنمایی کنید.

GOLDFINCH
19-09-2014, 23:48
سلام دوستان .
دانشجوی ارشد هستم و نیازمند تبلت یا فبلت.
نیازها:سرچ اینترنتی،نرم افزار های تحت word برای ویرایش ،سیم کارت خور،وصل شدن به ویدیو پرژکشن برای کنفرانس،خواندن کتاب.
موجودی :2 میلیون تومان
لطفا راهنمایی کنید.

در این رنج، تبلت فوق العاده Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE پیشنهاد میشه.

سخت افزار بی نظیر، کیفیت صفحه نمایش باور نکردنی (میان تبلت ها) کیفیت ساخت و ظاهری
بی بدیل، تراکم پیکسلی شگفت انگیز، رابط کاربری خارق العاده، در کنار حسگر اثر انگشت، باطری
عالی و وجود 3 گیگابایت رم، از جمله ویژگی های مثال زدنی این مدل می باشد.

فقط به دلیل عدم وجود درگاه HDMI، به راحتی به ویدئو پروژکتور وصل نخواهد شود.

sadratamari
20-09-2014, 20:55
ممنون از راهنمایی شما.
می تونم سیم کارت ایرانسلمو بهش وصل کنم و تماس بگیرم بدون دردسر؟یا با من تماس بگیرند؟
در ضمن ویرایش آفیس داره؟

GOLDFINCH
20-09-2014, 21:56
ممنون از راهنمایی شما.
می تونم سیم کارت ایرانسلمو بهش وصل کنم و تماس بگیرم بدون دردسر؟یا با من تماس بگیرند؟
در ضمن ویرایش آفیس داره؟

بله کاملاً بدون هرگونه دردسر!!

یک برنامه خارق العاده به نام Hword 2014 وجود داره که می تونید از Galaxy App دانلود کنید.
بدون شک و به جرعت می تونم بگم بهترین نرم افزار جهت ویرایش فایل های ورد است. توجه
داشته باشید که این برنامه فقط در دیوایس های Samsung قابل اجراست. این نرم افزار به
شدت شبیه به Microsoft Office Word 2013 می باشد. با خرید یک داک کیبورد، به راحتی اون
رو به یک لپ تاپ فوق العاده تبدیل کنید!!

sadratamari
20-09-2014, 23:30
نمی دونم چطور از شما تشکر کنم.
امیدوارم هر کجا که هستید شاد باشید.

sadratamari
25-09-2014, 17:24
سلام دوستان.
من تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 705 رو خریدم.
بسیار عالی و حرفه ایه.
فقط نمیدونم لوازم جانبی(کیف ،روکش صفحه،داک کیبورد،...) شو از کدوم سایت یا از کجا بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید.
راستی ،ممنون از دوستانی که منو در خرید اون راهنمایی کردند.

GOLDFINCH
25-09-2014, 18:26
سلام دوستان.
من تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 705 رو خریدم.
بسیار عالی و حرفه ایه.
فقط نمیدونم لوازم جانبی(کیف ،روکش صفحه،داک کیبورد،...) شو از کدوم سایت یا از کجا بخرم؟
لطفا راهنمایی کنید.
راستی ،ممنون از دوستانی که منو در خرید اون راهنمایی کردند.

معمولاً تمامی نمایندگی های سامسونگ دارن.
فروشگاه اینترنتی دیجیکالا هم اونا رو داره.

البته چون تازه اومده، ممکنه هنوز خیلی از جاها نداشته باشند.

amin1374
26-09-2014, 10:15
دوستان میخام تب 4 10.1رو بالاخره بخرم فقط دیجی گارانتی لایف سرویس داره کسسی از این گارانتی خبر داره چجوریه خدماتش و....؟

راستی این برنامه ای کهگفتیو من هرچی سرچ کردم با گوشیم پیدا نکردم تو سامسونگ اپز همون گلکسی اپز فرقی نداره جفتشون یکیه بیئ زحمت اگه شما داری رو دستگاهت یک بک آپ ازش برام بگیر بزار اینجا
مرسی

یک برنامه خارق العاده به نام Hword 2014 وجود داره که می تونید از Galaxy App دانلود کنید.
بدون شک و به جرعت می تونم بگم بهترین نرم افزار جهت ویرایش فایل های ورد است. توجه
داشته باشید که این برنامه فقط در دیوایس های Samsung قابل اجراست. این نرم افزار به
شدت شبیه به Microsoft Office Word 2013 می باشد. با خرید یک داک کیبورد، به راحتی اون
رو به یک لپ تاپ فوق العاده تبدیل کنید!!

shohreh
26-09-2014, 11:30
دوستان نظرتون در مورد خربد Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition 3G - 16GB چیه؟ شنیدم لگ و هنگ و داغ کردن داره ؟ 10 اینج مناسب تا 1400 -1500 به نظرتون کدومه ؟

kasra_khan2003
26-09-2014, 12:48
سلام،

یه تبلت میخوام که:

برای Data Transfer ، نه لزوماً برای برقراری تماس، سیم کارت بخوره.
Display کیفیت خوبی داشته باشه.
هنگ نکنه.
بیشتر استفاده برای وایبر، فیسبـوک، ایمیل و ...
دوربینِ خوب (زیاد برام مهم نیست، اما به عنوان آخرین ملاکِ انتخاب در نظر گرفته بشه).

بودجه: زیر یک میلیون تومان.

pour-homme
27-09-2014, 17:27
من میخوام یه تبلت 8 اینچی مدل ایسوس me181 با قیمت 620 بخرم
کاربردم هم فقط مطالعه هستش
به نظر شما این تبلت با صفحه 8 اینچ برای من کافیه؟ به مشکل نمیخورم؟
مدل بهتری سراغ دارید تو این رنج قیمت؟

Eliminal
27-09-2014, 23:46
با سلام...
دوستان نظرتون در مورد تبلت Tab S 8.4 LTE - 16GB چی هستش؟
من بیشتر برای استفاده های اینترنتی و وبگردی + تماس های اینترنی میخوام حالا شاید یکم بازی هم کردیم دیگه :n02:
آیا این تبلت به واسطه ی اینکه 8 هسته ای هستش ، امکان داره مثلا تحت استفاده ی مداوم مثلا یکساعته داغ کنه و...؟
بعد به نظرتون دوستان ارزش داره برای sony z3 compact صر کنم یا برم همینو بخرم؟

Iloveu-ALL
27-09-2014, 23:56
با سلام...
من بیشتر برای استفاده های اینترنتی و وبگردی + تماس های اینترنی میخوام حالا شاید یکم بازی هم کردیم دیگه :n02:
آیا این تبلت به واسطه ی اینکه 8 هسته ای هستش ، امکان داره مثلا تحت استفاده ی مداوم مثلا یکساعته داغ کنه و...؟

z3 compact که 4.6 اینچه و تب اس تبلت 8 اینچ!
وبگردی و اینترنت تو صفحه بزرگتر لذت بخش تر ، راحت تر و بهتره!

جناب مهندس
28-09-2014, 05:14
سلام،

یه تبلت میخوام که:

برای Data Transfer ، نه لزوماً برای برقراری تماس، سیم کارت بخوره.
Display کیفیت خوبی داشته باشه.
هنگ نکنه.
بیشتر استفاده برای وایبر، فیسبـوک، ایمیل و ...
دوربینِ خوب (زیاد برام مهم نیست، اما به عنوان آخرین ملاکِ انتخاب در نظر گرفته بشه).

بودجه: زیر یک میلیون تومان.
سلام
با توجه به اینکه تبلتی میخواید که با قیمت زیر 1 تومن، دوربین خوبی هم داشته باشه؛ Huawei Mediapad X1 رو پیشنهاد میکنم. صفحه اش 7 اینچی هست و میشه حتی به جای گوشی ازش استفاده کرد.

میگن رابط کاربریش کمی Lag داره که شنیدم با آپدیت به Android Kitkat درست میشه.

جناب مهندس
28-09-2014, 05:15
من میخوام یه تبلت 8 اینچی مدل ایسوس me181 با قیمت 620 بخرم
کاربردم هم فقط مطالعه هستش
به نظر شما این تبلت با صفحه 8 اینچ برای من کافیه؟ به مشکل نمیخورم؟
مدل بهتری سراغ دارید تو این رنج قیمت؟
اگر فقط برای مطالعه میخواید، چرا کتابخوان نمی خرید؟

Eliminal
28-09-2014, 08:36
z3 compact که 4.6 اینچه و تب اس تبلت 8 اینچ!
وبگردی و اینترنت تو صفحه بزرگتر لذت بخش تر ، راحت تر و بهتره!
من منظورم
Sony Xperia Z3 comapct Tablet که صفحش 8 اینچه ولی تراکم پیکسلیش 283 هستش که تقریبا 70 تا از تب اس کمتره
در مورد تب س من فقط میرسم داغ کنه ، چون 8 هسته ای هستش ، کسی از دوستان تجربه ای داره در این مورد؟!

mmf66
28-09-2014, 12:25
سلام دوستان

بنده قصد خرید تبلت asus fe385cg یا asus fe375cg رو دارم منتها نمیدونم چرا هنوز نیومده و این که قیمتش چنده کلا تبلت خوبی هست

GOLDFINCH
29-09-2014, 18:44
با سلام...

احتمالاً منظور شما، از Sony Z3 Compact، تبلت Sony Z3 Compact است.
بین این و مدل Samsung Galaxy Tab S 8.4، به نظرم از لحاظ سخت افزاری، مدل Z3 Compact،
بالاتر باشد. البته از لحاظ رابط کاربری، امکانات و پشتیبانی، بی شک مدل Tab S، بهتر می باشد.
از لحاظ تراکم پیکسلی نیز مدل سامسونگ، بهتر ظاهر شده است.
اما از لحاظ باطری، طراحی، کیفیت ساخت، مدل Z3 Compact، یک سر و گردن از حریف خود، بالاتر
می باشد.
در مدل Tab S، داغ شدن به چشم می خوره. مثلاً با یک ساعت استفاده بسیار داغ می کنه.

تصمیم باشماست. باتوجه به انتظاراتتون، به نظرم تبلت Sony Xperia Tablet Z3 Compact، انتخاب
بسیار خوبیست.

sasan.69
29-09-2014, 18:54
ارزون ترین تبلت باحداقل امکانات چیه و چنده؟

esi222
29-09-2014, 20:28
سلام دوستان
یه تبلت ارزون قیمت واسه خواهرزادم میخوام که 7سالشه
قیمتش بین 200 تا نهایت 250 باشه.کمتر باشه بهتره:n06:
سیم کارت خور که فکر نکنم با این قیمت باشه اما اگه شد چه بهتر :n01:
تو این رنج قیمتا نمیدونم چی بخرم که پشیمون نشمو بچه راضی باشه
ممنون میشم چند مدل پیشنهاد بدین

maxtor666
30-09-2014, 03:47
سلام خدمت اساتید گرامی دوستان ممنون میشم چند نفر راهنمایی کنند
من تبلت 10 اینچی میخوام و بین دو گزینه
Huawei MediaPad 10 FHD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ASUS MeMO Pad FHD 10
نمیخوام بیشتر از 1.400 هزینه کنم

بد جوری گیر کردم کیفیت هر دو هم Full Hd هست
اینطوری که من گشتم متوجه شدم تبلت هواوی میکرو یو اس بی ندارد و کابل های خودشم گیر نمیاد برای HDMI , otg همچنین تقریبا 3 سال رونمایی شده این تبلت تازه براش اندروید 4.1 اومده که بعید میدونم اندروید جدید براش بیاد
و تبلت ایسوس دارای اندروید 4.2 هست و دارای سی پیو قوی تر و دارای میکرو یو اس بی و... دوستان خیلی برام مهمه شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میکنید من که کاملا گیج شدم ؟؟؟؟:n13:
ممنون و سپاس

ulsss
30-09-2014, 10:17
ارزون ترین تبلت باحداقل امکانات چیه و چنده؟
تبلتهای i-life و پیر گاردین قیمت پایینی دارن از 200 تومن شروع میشن.دی جی کالا داره

سلام دوستان
یه تبلت ارزون قیمت واسه خواهرزادم میخوام که 7سالشه
قیمتش بین 200 تا نهایت 250 باشه.کمتر باشه بهتره:n06:
سیم کارت خور که فکر نکنم با این قیمت باشه اما اگه شد چه بهتر :n01:
تو این رنج قیمتا نمیدونم چی بخرم که پشیمون نشمو بچه راضی باشه
ممنون میشم چند مدل پیشنهاد بدین
i-life , پیرگاردین و اسمارت تاچ بسیار ارزان هستن ولی قول نمیدم که پشیمون نشی

سلام خدمت اساتید گرامی دوستان ممنون میشم چند نفر راهنمایی کنند
من تبلت 10 اینچی میخوام و بین دو گزینه
Huawei MediaPad 10 FHD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ASUS MeMO Pad FHD 10
نمیخوام بیشتر از 1.400 هزینه کنم

بد جوری گیر کردم کیفیت هر دو هم Full Hd هست
اینطوری که من گشتم متوجه شدم تبلت هواوی میکرو یو اس بی ندارد و کابل های خودشم گیر نمیاد برای HDMI , otg همچنین تقریبا 3 سال رونمایی شده این تبلت تازه براش اندروید 4.1 اومده که بعید میدونم اندروید جدید براش بیاد
و تبلت ایسوس دارای اندروید 4.2 هست و دارای سی پیو قوی تر و دارای میکرو یو اس بی و... دوستان خیلی برام مهمه شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میکنید من که کاملا گیج شدم ؟؟؟؟:n13:
ممنون و سپاس
ایسوس کیفیت و پشتیبانی بهتری ارائه میکنه و هواوی اصلا.

esi222
30-09-2014, 18:16
تبلتهای i-life و پیر گاردین قیمت پایینی دارن از 200 تومن شروع میشن.دی جی کالا داره

i-life , پیرگاردین و اسمارت تاچ بسیار ارزان هستن ولی قول نمیدم که پشیمون نشی

خودم نظرم رو i-life هستش
نمیدونم واسه بچه 6.7 ساله جواب میده :n13:
مدل خاصی مد نظرتونه؟

maxtor666
01-10-2014, 05:49
بله خودم هم به ASUS MeMO Pad FHD 10 رسیدم متسفانه این تبلت هم دو مدل داره یکی با cpu اینتل 2 هسته ای 1.6 (برای اولین بار در یک تبلت ...چند نفر از اساتید اشاره کردند بسیار لگ داره و خیلی از برنامه ها رو اینتل توانایی ساپورت نداره مثل Rizer I و...قدرت بیشتر دلیل بر بهتر بودن نیست :28:) و یکی هم با cpu کوالکام 4 هسته ای 1.5 و حتی گرافیک هر دو دستگاه هم فرق میکنه گرافیک مدل دوم ادرنو 320 هست و اینطوری که بنده فهمیدم مدل اینتل اشکالات زیادی داره و بازار ایران هم میشه گفت 92.2% از همین نوع اینتل هست( یجوری باید اینایی که ساختنو بفروش برسونند دیگه کجا هم بهتر از ... ) باز هم اگر اساتید گرامی در مورد این دو مدل اطلاعاتی دارند خیلی ممنون میشیم اشاره کنند و همچنین ایا آندروید از هایپر تریدینگ پشتیبانی می کنه؟!!! بعید می دونم هنوز عملی شده باشه!

mmf66
02-10-2014, 21:03
سلام
من همین امروز asus fe375cg خریدم سفید رنگ 8گیگ با گارانتی ویستا با قیمت 620 هزار تومان
یک مموری سیلیکون پاور 16گیگ کلاس 10 الایت هم براش خریدم 33 هزار تومان

تو سایت ایسوس رفتم دیدم چند تا آپدیت جدید اومده براش حدود 1 گیگ حالا به نظر دوستان آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد و این که اون آپدیت ها رو باید پشت سر هم به ترتیب انجام بدم یا این که همون آخرین آپدیت کافیه
خیلی ممنون دوستان منتظر جوابم

GOLDFINCH
02-10-2014, 21:53
سلام
من همین امروز asus fe375cg خریدم سفید رنگ 8گیگ با گارانتی ویستا با قیمت 620 هزار تومان
یک مموری سیلیکون پاور 16گیگ کلاس 10 الایت هم براش خریدم 33 هزار تومان

تو سایت ایسوس رفتم دیدم چند تا آپدیت جدید اومده براش حدود 1 گیگ حالا به نظر دوستان آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد و این که اون آپدیت ها رو باید پشت سر هم به ترتیب انجام بدم یا این که همون آخرین آپدیت کافیه
خیلی ممنون دوستان منتظر جوابم

به نظر من حتماً آپدیت کنید.
آپدیت های ایسوز، رو نمی دونم. ولی به نظرم بهتره همه رو از اول و به ترتیب آپدیت کنید.