PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

sajjad_doost
03-06-2013, 21:15
دوست عزیز sghl
شما که انقدر از این تبلت تعریف میکنی!
۴تا بنچ مارک معتبر ازش میزاری؟!
چون من هرجایی رو زیر و رو کردم (البته سایت های معتبر) عملکردش از Galaxy note 10.1 N8000 هم ضعیفتر بوده!

الان تو ایران ورژن ۱گیگ رام با cpu 1.2 فقط هست! البته تا جایی که من مطلع هستم!

دوست عزیز میدونی مشکل کاربرای اینجا چیه ؟ اینه که من باید تو هر صفحه توضیح بدم تفسیر کنم ! بنچمارک بزارم ! هیچ کسی نمیره حتی صفحه قبل از صفحه آخر رو بخونه !

دوست عزیز نسخه جدید هم اومده تو ایران 2 ماهه تقریبا !

من از این تبلت خیلی تعریف میکنم ؟ آیا دلیلی واسش نمیارم ! ؟ 100 صفحه قبل رو بخون کامل راهنمایی میشی من نمیتونم همش مطالب رو تکرار کنم 100 بار تو هر صفحه !! :n13:

Persian_Gun's
03-06-2013, 22:33
سلام.
بهترین تبلت تا 700 تومن چیه؟
برام کیفیت تصویر مهمه..
و دیگر هیچ.
مرسی.

محسن cr7
04-06-2013, 10:26
دوست عزیز اگه اون نرم افزار اندرویدی که دانلود میکنید این قابیلت رو داشته باشه میشه انجام داد . تا اونجای که من میدونم نسخه های جدید microsoft office که برای اندروید اومده خیلی پیشرفته شده و option های زیادی بهش اضافه شده و کار های زیادی میشه با access vs powerpoint vs excel vs word ,,,,, انجام داد .

یعنی در جدید ترین نسخه اش میتوان ساخت ؟ اگر هنوز نیامده اگر در آینده نسخه ای باید که بتوان با آن این کار را کرد آن برنامه را میتوان روی تبلت هووای اجرا کرد ؟(همان تبلتی که به من معرفی کردید).ومن می خواستم این تبلت را در تابستان بگیرم تا اون موق در بازار هست ؟ با تشکر

sajjad_doost
04-06-2013, 11:32
یعنی در جدید ترین نسخه اش میتوان ساخت ؟ اگر هنوز نیامده اگر در آینده نسخه ای باید که بتوان با آن این کار را کرد آن برنامه را میتوان روی تبلت هووای اجرا کرد ؟(همان تبلتی که به من معرفی کردید).ومن می خواستم این تبلت را در تابستان بگیرم تا اون موق در بازار هست ؟ با تشکر

عزیز شما همه کار میتونید با microsoft office اندروید انجام بدید اما انتطار نداشته باشید عملکرد نرم افزاری office ویندوزی رو داشته باشه !

بله هست تو بازار چرا نباشه ؟ , موفق باشید.

sajjad_doost
04-06-2013, 11:59
سلام.
بهترین تبلت تا 700 تومن چیه؟
برام کیفیت تصویر مهمه..
و دیگر هیچ.
مرسی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیجیکالا

Persian_Gun's
04-06-2013, 14:02
نظرتون در مورد این چیه؟
Asus Memo Pad ME172V

محسن cr7
04-06-2013, 14:12
سلام.تبلتhuawei media pad 10 fhd gc4000 در مقابل آب و هوای شرجی و در مقابل ضربه و د ر مقابل آفتاب و هوای گرم مقاوم هست ؟ و اگر در شب آنرا چند دقیق برعکس نگه داریم مشکلی برای دستگاه پیش نمی آید ؟:n23:

sajjad_doost
04-06-2013, 14:40
نظرتون در مورد این چیه؟
Asus Memo Pad ME172V

دوست عزیز asus برند معروفیه و مسلما قیمت کالا هاش هم بیشتر از شرکت ainol هست . !! اما خوب در ازای اون شما دارید از برند معروف خرید میکنید و میدونید کیفیت ساختش بهتره و با دوام تره .

دوست عزیز این تبلت asus سخت افزار معمولی داره و اگه شما کار خیلی سنگین با تبلت انجام نمیدید من اینو پیشنهاد میکنم به شما و اگرنه همون تبلت ainol انتخاب بهتری واسه شما هست , موفق باشید .

sajjad_doost
04-06-2013, 14:44
سلام.تبلتhuawei media pad 10 fhd gc4000 در مقابل آب و هوای شرجی و در مقابل ضربه و د ر مقابل آفتاب و هوای گرم مقاوم هست ؟ و اگر در شب آنرا چند دقیق برعکس نگه داریم مشکلی برای دستگاه پیش نمی آید ؟:n23:

دوست عزیز عجب سوال هایی کردید ! :n02:

آب و هوای شرجی ؟ :n02: , در مقابل ضربه مقاوم هست , بستگی به اون شدت ضربه داره ! برای چی مشکل پیش بیاد!! مگه آدمه آویزونش کنی حالش بد شه ؟ :n02:

nadermatin2
04-06-2013, 16:36
دوستان هوآوی عالیه برا خواهرم خریدم فوق العادس صدای عالی.رزلوشن بالا رابط کاربری ساده و نمام فارسی که مادر بزرگمم میتونه باهاش کار کنه و باتریه مناسبی هم داره نازک و سبک هست

تنها بدیش اینه که کیف محافظش هنوز تو بازار نیست

محسن cr7
04-06-2013, 17:10
دوست عزیز عجب سوال هایی کردید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آب و هوای شرجی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , در مقابل ضربه مقاوم هست , بستگی به اون شدت ضربه داره ! برای چی مشکل پیش بیاد!! مگه آدمه آویزونش کنی حالش بد شه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه آب و هوای قم خیلی گرم و آفتابی است .من منظورتون رو نفهمیدم یعنی خراب نمیشه ؟

در آب و هوای شرجی چطور؟

مثلا اگه از تاغچه ی خونه مثلا از ارتفاع ا متری بییفته خراب میشه ؟

توی سایت digikala در بخش نظرات دونفر اولی که خریدن میگن بعض بازیها رو خوب اجرا نمیکنه !!!!!(مخصوصا نفر دومی خط 6 الی7)

لطفا جای نقطه چین بنویسید:digikala
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و برای بلوتوث باید اول توش سیمکارت بگذاریم؟

sharifix
04-06-2013, 17:46
Huawei بخر شک نکن:n02:

sajjad_doost
04-06-2013, 19:48
آخه آب و هوای قم خیلی گرم و آفتابی است .من منظورتون رو نفهمیدم یعنی خراب نمیشه ؟

در آب و هوای شرجی چطور؟

مثلا اگه از تاغچه ی خونه مثلا از ارتفاع ا متری بییفته خراب میشه ؟

توی سایت digikala در بخش نظرات دونفر اولی که خریدن میگن بعض بازیها رو خوب اجرا نمیکنه !!!!!(مخصوصا نفر دومی خط 6 الی7)

لطفا جای نقطه چین بنویسید:digikala

و برای بلوتوث باید اول توش سیمکارت بگذاریم؟

دوست عزیز شما سعی کنید زیاد تبلت رو در معرض آفتاب قرار ندید ! فکر نکنم تو آب و هوای شرجی طوریش بشه آخه ربطی نداره اصلا !!

بله بازم بستگی داره رو چه چیزی زمین بخوره اگه سطح نرمی باشه مطمئنا کمتر آسیب میبینه .

سایت دیجیکالا این تبلت رو نیاورده و سایت دیجیکالا حتی graphical processing unit این تبلت هم نزده !!! سایت دیجیکالا اکثر اطلاعاتش غلطه همچنین سایت های دیگه که غلط میزنن میتونم مثال بزنم واستون !

درزم دوست عزیز من با نسخه ضعیفتر کار کردم روش همه بازیهای فوق سنگین هم تست کردم , فیلم 1080 تبدیل شده bluray هم تست کردم , میتونم بگم بدون هیچ لگی همه اینارو اجرا کرد با او صفحه نمایشش !

حالا فرض کنید این نسخه جدید چقدر قوی تر باشه ! که من باهاش کار نکردم اما بنچمارکها نشون میده 2 برابر قویتره از نسخه قبلی !!

دوست عزیز اون کسی که اونجا نظر داده کار هم کرده با این تبلت ؟ !!!!!!!!!!!! این تبلت دیتا های تگرا 3 رو ساپورت میکنه و اصلا مشکلی نداره در این زمینه !!!!!

در مورد بلوتوث تا اونجایی که من میدونم اصلا هیچ ارتباطی به سیم کارت نداره !!

محسن cr7
04-06-2013, 22:31
دوست عزیز شما سعی کنید زیاد تبلت رو در معرض آفتاب قرار ندید ! فکر نکنم تو آب و هوای شرجی طوریش بشه آخه ربطی نداره اصلا !!

بله بازم بستگی داره رو چه چیزی زمین بخوره اگه سطح نرمی باشه مطمئنا کمتر آسیب میبینه .

سایت دیجیکالا این تبلت رو نیاورده و سایت دیجیکالا حتی graphical processing unit این تبلت هم نزده !!! سایت دیجیکالا اکثر اطلاعاتش غلطه همچنین سایت های دیگه که غلط میزنن میتونم مثال بزنم واستون !

درزم دوست عزیز من با نسخه ضعیفتر کار کردم روش همه بازیهای فوق سنگین هم تست کردم , فیلم 1080 تبدیل شده bluray هم تست کردم , میتونم بگم بدون هیچ لگی همه اینارو اجرا کرد با او صفحه نمایشش !

حالا فرض کنید این نسخه جدید چقدر قوی تر باشه ! که من باهاش کار نکردم اما بنچمارکها نشون میده 2 برابر قویتره از نسخه قبلی !!

دوست عزیز اون کسی که اونجا نظر داده کار هم کرده با این تبلت ؟ !!!!!!!!!!!! این تبلت دیتا های تگرا 3 رو ساپورت میکنه و اصلا مشکلی نداره در این زمینه !!!!!

در مورد بلوتوث تا اونجایی که من میدونم اصلا هیچ ارتباطی به سیم کارت نداره !!

می تونید سایتی رو برای تبلت از قم به من معرفی کنید که این تبلت نسخه ی دومش در اون سایت باشه ؟

باتشکر از زحمات شما

محسن cr7
04-06-2013, 22:47
سلام. دوستان شما دیگه حرفی در مورد این تبلت huawei mediapad fhd ندارید؟
چون تصمیم نهایی منه ؟
:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02:

sajjad_doost
04-06-2013, 23:08
سلام. دوستان شما دیگه حرفی در مورد این تبلت huawei mediapad fhd ندارید؟
چون تصمیم نهایی منه ؟
:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02:

دوست عزیز سایت تبلت شاپ این تبلت رو به بهترین قیمت واسه فروش گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سایتی ندیدم با این قیمت بده نسخه جدید رو ! سایت ال دیجیتال 20 تومن گرون تر میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1 نسخه جدید رو , نسخه قدیمی هم 1.370 میده .

شما سفارش بدید واستون پست کنند , این سایت هایی که معرفی کردم یکی از معتبر ترین سایت ها هستند عین دیجی کالا !!!

موفق باشید.

محسن cr7
05-06-2013, 11:01
دوست عزیز سایت تبلت شاپ این تبلت رو به بهترین قیمت واسه فروش گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سایتی ندیدم با این قیمت بده نسخه جدید رو ! سایت ال دیجیتال 20 تومن گرون تر میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1 نسخه جدید رو , نسخه قدیمی هم 1.370 میده .

شما سفارش بدید واستون پست کنند , این سایت هایی که معرفی کردم یکی از معتبر ترین سایت ها هستند عین دیجی کالا !!!

موفق باشید.

ببخشید این تبلت ساخت کدام کشور است؟
از نظر قدرت ساخت خوبه ؟(یعنی زود خراب نمیشه):n16:

faraso0
05-06-2013, 11:02
خوشحالم که بهترین رو انتخاب کردین!
ساخت کشور چینه، نگران نباشید چینی درجه 1 یعنی کیفیتی برابر با محصولا ژاپنی و آمریکایی، مثل کیفیت ps3 رو که تولید میکنند.
با اونکه nexus10 قدرتمندترین و بهترین تبلت اندروید توی ایرانه، ولی من نمیدونم چرا media pad 10 fhd رو خیلی بیشتر دوست دارم!
:n13:

sajjad_doost
05-06-2013, 11:21
خوشحالم که بهترین رو انتخاب کردین!
ساخت کشور چینه، نگران نباشید چینی درجه 1 یعنی کیفیتی برابر با محصولا ژاپنی و آمریکایی، مثل کیفیت ps3 رو که تولید میکنند.
با اونکه nexus10 قدرتمندترین و بهترین تبلت اندروید توی ایرانه، ولی من نمیدونم چرا media pad 10 fhd رو خیلی بیشتر دوست دارم!
:n13:

دوست عزیز میدونید من چرا nexus 10 رو اصلا بحثش رو پیش نکشیدم !؟

چون شرکت ایسوس تر زده رفته با تبلت زدنش ! و همچنین سامسونگ که همکاری کرده !!

این تبلت با آن رزولوشنی که داره صفحه نمایشش , ضعف بزرگی رو ایجاد کرده ! اصلا سیستم عامل اندروید و application هاش با این resolution سازگارن نیستن به هیچ وجه ! و تو مرورگر هنگام کار تبلت لگ میگیره !! تو بازی ها عمرا با این روزولوشن اجرا نمیشه چون سیستم عامل اندروید قادر به انجام

چنین کاری نیس و همچنین سخت افزار تبلت که نمیتونه با این رزولوشن بازی های سنگین رو اجرا کنه هر چند که سخت افزار خیلی قوی داره !!

تبلت آیپد سیستم عامل iphone operating system رو داره که این سیستم عامل با رزولوشن تبلت هاش سازگاری داره ! و به هیچ وجه شما کندی احساس نمیکنید حتی با آیپد 1 !!!!!

انحصاری بودن محصولات اپل کمک میکنه بهشون که همیشه تک باشن تو جهان از نظر من !

sajjad_doost
05-06-2013, 11:27
ببخشید این تبلت ساخت کدام کشور است؟
از نظر قدرت ساخت خوبه ؟(یعنی زود خراب نمیشه):n16:

این تبلت ساخت چینه . شرکت هواوی world wide هست , تو شرکت های مخابراتی در کتار شرکت آمریکایی at & t قرار میگیره و از نظر فروش تبلت ها و اسمارتفون ها در جهان رتبه 3 رو داره !! و خیلی محصولات دیگه ای رو تولید میکنه که نشان دهنده بزرگ بودن این شرکت هست .

موفق باشید.

faraso0
05-06-2013, 11:31
سلام بر شما.
به نظرم نکسوس 10 فقط برای دیدم فیلم خوبه!
در مورد ایپد هم باید گفت که از عجایب دنیای صنعت و الکترونیک، چون با سی پی یو دو هسته ایی و البته جی پی یو بسیار قدرتمند برخلاف بسیاری از تبلت و گوشی های چهار هسته ایی اندروید تمام برنامه ها و بازی ها رو در نهایت کیفیت و سرعت اجرا میکنه!!!
در ضمن اگه مشکل جیلبریک نبود انتخاب اول من حتما ایپد بود.:n30:
دوست من محسن cr7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اگه قصد تهیه این تبلت فوف العاده رو دارین درسته که صفحه نمایشش محافظ گوریلا گلس داره، ولی شما حتما محافظ صفحه رو از سایت تبلت شاپ براش بخرین اصلا بگین خودشون براتون نصب کنن. قیمتشم 18000 تومنه که به نظرم یه دونه ذخیره هم داشته باشین بد نیست.

محسن cr7
05-06-2013, 11:33
ببخشید ولی تبلت هواوی از تبلت گالکسی تب پی 6200 قویتره ؟:n13:
و مطمئن باشم که همین تبلت هواوی همه ی بازی هارو بدون هیچ اتفاقی اجرا می کنه ؟
1- این تبلت هواوی که شما گفتید تا چند سال دیگه تقریبا همه ی بازی هارو پشتیبانی میکنه ؟ 2- نرم افزار ها هم مثل بازیها هستند؟ 3- کلا برای اجرای بازیها و نرم افزار ها به کدام مشخصات تبلت بستگی دارد ؟

محسن cr7
05-06-2013, 11:46
سلام بر شما.
به نظرم نکسوس 10 فقط برای دیدم فیلم خوبه!
در مورد ایپد هم باید گفت که از عجایب دنیای صنعت و الکترونیک، چون با سی پی یو دو هسته ایی و البته جی پی یو بسیار قدرتمند برخلاف بسیاری از تبلت و گوشی های چهار هسته ایی اندروید تمام برنامه ها و بازی ها رو در نهایت کیفیت و سرعت اجرا میکنه!!!
در ضمن اگه مشکل جیلبریک نبود انتخاب اول من حتما ایپد بود.:n30:
دوست من محسن cr7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اگه قصد تهیه این تبلت فوف العاده رو دارین درسته که صفحه نمایشش محافظ گوریلا گلس داره، ولی شما حتما محافظ صفحه رو از سایت تبلت شاپ براش بخرین اصلا بگین خودشون براتون نصب کنن. قیمتشم 18000 تومنه که به نظرم یه دونه ذخیره هم داشته باشین بد نیست.

منظورتون برای آیپد هست ؟ (محافظ صفحه)

sajjad_doost
05-06-2013, 11:51
ببخشید ولی تبلت هواوی از تبلت گالکسی تب پی 6200 قویتره ؟:n13:
و مطمئن باشم که همین تبلت هواوی همه ی بازی هارو بدون هیچ اتفاقی اجرا می کنه ؟
1- این تبلت هواوی که شما گفتید تا چند سال دیگه تقریبا همه ی بازی هارو پشتیبانی میکنه ؟ 2- نرم افزار ها هم مثل بازیها هستند؟ 3- کلا برای اجرای بازیها و نرم افزار ها به کدام مشخصات تبلت بستگی دارد ؟

مطمئنن قویتره شک نکنید !! اصلا قابل مقایسه نیستن از هر نظر !!

دوست عزیز این تبلت هواوی نسخه جدیدش فوق العاده قویه و مطمئن باشید هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه تا چند سال دیگه . دوست عزیز شما اگه بخواید multi tasking رو انجام بدید مسلما به رم بستگی داره که این تبلت رم خوبی داره با حافظه 2 گیگ و فرکانس 1.3 و با شیار ddr 3 .

و وقتی که بحث پردازش سنگین پیش میاد cpu vs gpu باید قدرتشونو نشون بدن . دوست عزیز بحث cpu vs gpu بحث گسترده ای هست و من اینجا نمیتونم توضیح بدم و فقط میتونم بگم واحد central processing unit شامل بخش های مختلفی هست : واحد محاسبه و منطق , cache ,,,,,

که در کنار chipset پردازشگر یک چیپست گرافیکی قرار داره که کار های گرافیکی رو انجام میده . البته در pc ها به یک کارت گرافیک مجزا نیاز هست چون gpu کاره خاصی نمیتونه در Windows انجام بده و بحث قطعات کامپیوتری زمین تا آسمون با تبلت ها و اسمارت فون ها فرق میکنه .

faraso0
05-06-2013, 11:55
نه منظورم به media pad 10 fhd هستش.

محسن cr7
05-06-2013, 12:00
مطمئنن قویتره شک نکنید !! اصلا قابل مقایسه نیستن از هر نظر !!

دوست عزیز این تبلت هواوی نسخه جدیدش فوق العاده قویه و مطمئن باشید هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه تا چند سال دیگه . دوست عزیز شما اگه بخواید multi tasking رو انجام بدید مسلما به رم بستگی داره که این تبلت رم خوبی داره با حافظه 2 گیگ و فرکانس 1.3 و با شیار ddr 3 .

و وقتی که بحث پردازش سنگین پیش میاد cpu vs gpu باید قدرتشونو نشون بدن . دوست عزیز بحث cpu vs gpu بحث گسترده ای هست و من اینجا نمیتونم توضیح بدم و فقط میتونم بگم واحد central processing unit شامل بخش های مختلفی هست : واحد محاسبه و منطق , cache ,,,,,

که در کنار chipset پردازشگر یک چیپست گرافیکی قرار داره که کار های گرافیکی رو انجام میده . البته در pc ها به یک کارت گرافیک مجزا نیاز هست چون gpu کاره خاصی نمیتونه در Windows انجام بده و بحث قطعات کامپیوتری زمین تا آسمون با تبلت ها و اسمارت فون ها فرق میکنه .
این multi tasking یعنی چی؟

sajjad_doost
05-06-2013, 12:05
این multi tasking یعنی چی؟

دوست عزیز multi tasking به معنای چند وظیفه ای هست . پردازنده های جدید معروفن به multi tasking . یعنی میتونند چندین برنامه رو همزمان , بسته به قدرت خودشون پردازش کنن و به وسیله رم اجرا کنن روی سیستم عامل .

محسن cr7
05-06-2013, 12:28
دوست عزیز multi tasking به معنای چند وظیفه ای هست . پردازنده های جدید معروفن به multi tasking . یعنی میتونند چندین برنامه رو همزمان , بسته به قدرت خودشون پردازش کنن و به وسیله رم اجرا کنن روی سیستم عامل .
ببخشید ولی بااین تبلت میشه همه کارهای کامپیوتر رو کرد ؟
و یا مثلا میشه باهاش بعضی از نرم افزار های گرافیکی کامپیوتر رو روی اون نصب کرد (یعنی قدرت گرافیکی اجرای این گونه برنامه هارو داره؟یابه عبارت دیگر برنامه های گرافیکی بالا برای این تبلت با این سیستم عامل و رم و... ساخته میشه ؟)

sajjad_doost
05-06-2013, 12:42
ببخشید ولی بااین تبلت میشه همه کارهای کامپیوتر رو کرد ؟
و یا مثلا میشه باهاش بعضی از نرم افزار های گرافیکی کامپیوتر رو روی اون نصب کرد (یعنی قدرت گرافیکی اجرای این گونه برنامه هارو داره؟یابه عبارت دیگر برنامه های گرافیکی بالا برای این تبلت با این سیستم عامل و رم و... ساخته میشه ؟)

دوست عزیز فایل های اجرایی ویندوز (exe.) هستن و برای سیستم عامل اندروید apk. هست . دوست عزیز نه نمیشه ! قطعات کامپیوتری شاید 1000 برابر performance بهتری داشته باشن ! اصلا قابل مقایسه نیستن دوست عزیز من بار ها گفتم تبلت های فقط برای کار های multimedia هستن و

اجرای بازی های سنگین مربوط به تبلت ! تازه با این اوصاف نمیتونیم انتطار داشته باشیم این تبلت ها بازی های مربوط به سیستم عامل خودشون رو و فیلم هارو با فریم زیاد نشون بدن !

محسن cr7
05-06-2013, 14:05
دوست عزیز فایل های اجرایی ویندوز (exe.) هستن و برای سیستم عامل اندروید apk. هست . دوست عزیز نه نمیشه ! قطعات کامپیوتری شاید 1000 برابر performance بهتری داشته باشن ! اصلا قابل مقایسه نیستن دوست عزیز من بار ها گفتم تبلت های فقط برای کار های multimedia هستن و

اجرای بازی های سنگین مربوط به تبلت ! تازه با این اوصاف نمیتونیم انتطار داشته باشیم این تبلت ها بازی های مربوط به سیستم عامل خودشون رو و فیلم هارو با فریم زیاد نشون بدن !

ولی من منظورم تبلت هواوی بود .یعنی نمیشه همه ی(کل) بازیهای مربوط به سیستم عامل خودش رو روش اجرا کرد ؟:n28:
وببخشید multimedia یعنی چی؟

sajjad_doost
05-06-2013, 14:15
ولی من منظورم تبلت هواوی بود .یعنی نمیشه همه ی(کل) بازیهای مربوط به سیستم عامل خودش رو روش اجرا کرد ؟:n28:
وببخشید multimedia یعنی چی؟

عزیز میشه اجرا کرد , من فکر کردم میگید فایل های اجرایی کامپیوتری قابل اجرا هست رو تبلت یا نه !

multimedia از نظر معنایی یعنی چند رسانه ای , اما در کاربرد معنی خاصی داره و در تبلت ها اجرای متن , صوت , تصویر ,,,, .

محسن cr7
05-06-2013, 14:20
عزیز میشه اجرا کرد , من فکر کردم میگید فایل های اجرایی کامپیوتری قابل اجرا هست رو تبلت یا نه !

multimedia از نظر معنایی یعنی چند رسانه ای , اما در کاربرد معنی خاصی داره و در تبلت ها اجرای متن , صوت , تصویر ,,,, .

تقریبا تا چند سال دیگه قابل اجرا هست ؟ (همه ی بازیها)
حتی بازیهای سنگین.
واین برنامه که اینجا لینک دانلودش هست واقعیت داره ؟

sajjad_doost
05-06-2013, 14:34
تقریبا تا چند سال دیگه قابل اجرا هست ؟ (همه ی بازیها)
حتی بازیهای سنگین.
واین برنامه که اینجا لینک دانلودش هست واقعیت داره ؟

دوست عزیز من نمیتونم دقیق تارخ به شما بدم اما میدونم تا 2 یا 3 سال بعد جواب میده همه بازی هارو !

دوست عزیز این برنامه واسه دانلود بازی های hd هست , این چیزی که نوشته قدرت رو افزایش میده کذب محضه ! دوست عزیز برنامه هایی داریم که تا حدودی به سخت افزار کمک کند اما نه اینکه یک تبلت 500 تومنی با این برنامه عملرد huawei mediapad 10 رو داشته باشه !

محسن cr7
05-06-2013, 14:39
دوست عزیز من نمیتونم دقیق تارخ به شما بدم اما میدونم تا 2 یا 3 سال بعد جواب میده همه بازی هارو !

دوست عزیز این برنامه واسه دانلود بازی های hd هست , این چیزی که نوشته قدرت رو افزایش میده کذب محضه ! دوست عزیز برنامه هایی داریم که تا حدودی به سخت افزار کمک کند اما نه اینکه یک تبلت 500 تومنی با این برنامه عملرد huawei mediapad 10 رو داشته باشه !

فقط:n03: 2 تا 3 سال ؟واین تبلت برنامه ای مثل star night برای سیستم عاملش داره ؟

griefcottage
05-06-2013, 14:51

داداش نسبت به هزینه ای که داری میکنی بله!!
در ضمن این روزها اینقدر تکنولوژی داره پیشرفت میکنه که اینا چیزی نیستن
دو دل نباش اگه واقعا قصد خرید داری همین مدل رو برو بخر...

محسن cr7
05-06-2013, 14:54
تم رو چه جوری روی تبلت نصب می کنند؟

griefcottage
05-06-2013, 15:05
تم رو چه جوری روی تبلت نصب می کنند؟

این سوالتون مربوط به سیستم عامل میشه نه خود تبلت!

yahyaqazmis3
05-06-2013, 16:02
با سلام خدمت دوستان.
قصد خرید تبلت ویندوزی رو فقط دارم.
دارای امکاناتی نظیر usb و سیم کارت خور.نهایتا 32 گیگ باشه , wifi دار باشد.اندازه برگه A5
بقیه امکانات خیلی برایم مهم نیست.(مثل نوع صفحه نمایش یا نوع شرکت سازنده....)
با تشکر

sajjad_doost
05-06-2013, 18:19

دوست عزیز 3 سال کمه ؟ دوستانی که میان اینجا میخوان تبلت 500 تومنی بگیرن به نظر شما همین الانش همه بازی هارو ساپورت میکنن ! یعنی 3 سال دیگه بازی های عجیب غریب با گرافیک عجیب ساخته نمیشه که این تبلت کم بیاره ! نمیدونم این برنامه که معرفی کردید چه کاربردی داره و باهاش

کار نکردم اما مهم نیس که داشته باشه یا نه میتونید دانلود کنید !

محسن cr7
05-06-2013, 19:23
دوست عزیز 3 سال کمه ؟ دوستانی که میان اینجا میخوان تبلت 500 تومنی بگیرن به نظر شما همین الانش همه بازی هارو ساپورت میکنن ! یعنی 3 سال دیگه بازی های عجیب غریب با گرافیک عجیب ساخته نمیشه که این تبلت کم بیاره ! نمیدونم این برنامه که معرفی کردید چه کاربردی داره و باهاش

کار نکردم اما مهم نیس که داشته باشه یا نه میتونید دانلود کنید !

لطفا اگه میشه تو اینترنت این برنامه رو سرچ کنید و بعد جواب بدیدکه اندروید همچین برنامه ای رو در این زمینه داره یا نه .
لطفا پاسخ سوال اول صفحه رو هم بدید.باتشکر

sajjad_doost
05-06-2013, 19:36
لطفا اگه میشه تو اینترنت این برنامه رو سرچ کنید و بعد جواب بدیدکه اندروید همچین برنامه ای رو در این زمینه داره یا نه .
لطفا پاسخ سوال اول صفحه رو هم بدید.باتشکر

دوست عزیز من در دسترس نبودم واگرنه میخواستم جوابتونو بدم .

sajjad_doost
05-06-2013, 19:50
میل خودتونه اگه خواستید من اینجا واستون اون اصطلاح ها رو توضیح میدم !!!

havzhini
05-06-2013, 20:56
با سلام خدمت دوستان.
قصد خرید تبلت ویندوزی رو فقط دارم.
دارای امکاناتی نظیر usb و سیم کارت خور.نهایتا 32 گیگ باشه , wifi دار باشد.اندازه برگه A5
بقیه امکانات خیلی برایم مهم نیست.(مثل نوع صفحه نمایش یا نوع شرکت سازنده....)
با تشکر

با سلام
تبلت های ویندوزی هنوز خیلی جا نیافتن بخاطر همین مدلهای زیادی وجود نداره و قیمتشون هم خیلی بالاست
اصلا پیشنهاد نمیشن تبلتهای ویندوزی به خاطر قیمت بالاشون و پیشتبانی نرمافزاری که دارن

ولی اگر حتما یه تبلت ویندوزی احتیاج دارین و قیمت هم براتون مهم نیست Microsoft Surface pro و HP Envy و Asus VivoTab مدلهای خوبی هستن
البته اندازه تبلتهای ویندوزی بالای 10اینج هست

sajjad_doost
06-06-2013, 00:37
با سلام
تبلت های ویندوزی هنوز خیلی جا نیافتن بخاطر همین مدلهای زیادی وجود نداره و قیمتشون هم خیلی بالاست
اصلا پیشنهاد نمیشن تبلتهای ویندوزی به خاطر قیمت بالاشون و پیشتبانی نرمافزاری که دارن

ولی اگر حتما یه تبلت ویندوزی احتیاج دارین و قیمت هم براتون مهم نیست Microsoft Surface pro و HP Envy و Asus VivoTab مدلهای خوبی هستن
البته اندازه تبلتهای ویندوزی بالای 10اینج هست

دوست عزیز با تشکر از نظر شما و باید یک جمله ای به جمله های شما اضافه کنم و اینه که این تبلت های ویندوزی برای کار های نرم افراری ساخته شدن نه اجرای بازی های سنگین و هر کسی نسبت به کارایی اون محصول رو انتخاب میکنه !

دوست عزیز تبلت های ویندوزی قیمتشون بالا نیس ! تو ایران قیمتش بالاست , ما مشکل داریم نه جهانیان !

تبلت های ویندوزی پایین 10 اینچ هم ساخته شده اما به نسبت سخت افزاری ضعیفتری هم دارن به دلیل ظرافتشون .

havzhini
06-06-2013, 09:21
دوست عزیز با تشکر از نظر شما و باید یک جمله ای به جمله های شما اضافه کنم و اینه که این تبلت های ویندوزی برای کار های نرم افراری ساخته شدن نه اجرای بازی های سنگین و هر کسی نسبت به کارایی اون محصول رو انتخاب میکنه !

دوست عزیز تبلت های ویندوزی قیمتشون بالا نیس ! تو ایران قیمتش بالاست , ما مشکل داریم نه جهانیان !

تبلت های ویندوزی پایین 10 اینچ هم ساخته شده اما به نسبت سخت افزاری ضعیفتری هم دارن به دلیل ظرافتشون .

قیمتشون هیچ ربطی به ایران نداره و من اصلا نمیدونم قیمت داخل ایران اونها چقدره
بلکه قیمت جهانی و دلاری اونها هم نسبت به تبلتهای ویندوزی بسیار بسیار بالاتره بدلیل سخت افزارهای سنگینی که دارن و ربطی به مشکل داشتن نداره
مثلا سرفیس پرو سیپیو i5اینتل و هارد 128گیگ و ویندوز8 داره و قیمتش هم 900دلار هست

موفق باشید

mehjam
06-06-2013, 09:27
من میخوام تبلت را تا حدودی (فقط تا حدودی) جایگزین لپ تاپ کنم.
برای گیم نمیخوام. میخوام به تی وی راحت وصل بشه. بتونم فول اچ دی ببینم (حتما mts ساپورت کنه) و بتونم تایپ کنم و بعد به محیط word انتقال بدم.
همه اینها در تبلت ممکنه؟ با note اینها ممکنه؟
ممنونم که از تجربیات دوستانی که آز این دستگاه استفاده کردند بهره مند میشم.

sajjad_doost
06-06-2013, 10:11
قیمتشون هیچ ربطی به ایران نداره و من اصلا نمیدونم قیمت داخل ایران اونها چقدره
بلکه قیمت جهانی و دلاری اونها هم نسبت به تبلتهای ویندوزی بسیار بسیار بالاتره بدلیل سخت افزارهای سنگینی که دارن و ربطی به مشکل داشتن نداره
مثلا سرفیس پرو سیپیو i5اینتل و هارد 128گیگ و ویندوز8 داره و قیمتش هم 900دلار هست

موفق باشید

من میدونم همه قیمت هارو ! 900 دلار زیاده ؟ :n02: دوست عزیز شما جوری حرف میزنی انگار الان وضعیت ما خوبه و هیچ مشکلی نداریم و دارید میگید واسه خارجی ها هم گرونه ! خوب دوست من کارگر اونجا میتونه ماهی 7 تا از این تبلت ها بخره !

مثل اینکه یادتون نیس دلار 1100 بود به نظرتون با دلار 1100 تومنی قیمتش تو ایران 1 تومن نمیشد؟ که الان 4.5 هست !!!!!!!!!!!!!! :n13:

همچنین شما هم موفق باشید.

sajjad_doost
06-06-2013, 10:13
من میخوام تبلت را تا حدودی (فقط تا حدودی) جایگزین لپ تاپ کنم.
برای گیم نمیخوام. میخوام به تی وی راحت وصل بشه. بتونم فول اچ دی ببینم (حتما mts ساپورت کنه) و بتونم تایپ کنم و بعد به محیط word انتقال بدم.
همه اینها در تبلت ممکنه؟ با note اینها ممکنه؟
ممنونم که از تجربیات دوستانی که آز این دستگاه استفاده کردند بهره مند میشم.

بله دوست عزیز میشه ! با هر تبلتی ممکنه !

havzhini
06-06-2013, 11:13
من میدونم همه قیمت هارو ! 900 دلار زیاده ؟ :n02: دوست عزیز شما جوری حرف میزنی انگار الان وضعیت ما خوبه و هیچ مشکلی نداریم و دارید میگید واسه خارجی ها هم گرونه ! خوب دوست من کارگر اونجا میتونه ماهی 7 تا از این تبلت ها بخره !

مثل اینکه یادتون نیس دلار 1100 بود به نظرتون با دلار 1100 تومنی قیمتش تو ایران 1 تومن نمیشد؟ که الان 4.5 هست !!!!!!!!!!!!!! :n13:

همچنین شما هم موفق باشید.

شما اصلا خودتم میفهمی چی میگی خداییش؟
عزیز شما فقط دیجیکالا و تبلت شاپ رو نخون ، برو 4تا سایت درست حسابی رو هم سر بزن
در مقایسه با تبلتهای اندرویدی و حتی تبلهای اپل قیمت تبلتهای ویندوزی بسیار بالاتره و چون هنوز در اول راه هست برای مصرف کننده معمولی بصرفه نیست و کارایی نداره بدلیل ساپورت کم نرمافزاری و بهتره یه لبتاپ استفاده بشه تا تبلت
در مقابل 500دلار ایپد 900دلار زیاد نیست؟اونم به قول شما که ایپد خدای عالم هستی هست چه برسه به تبلتها

این داستانها هم درباره کارگر اونجا اینجا و دلار 1000تومنی و 4هزار تومنی هم اصلا ربطی به موضوع نداره و این حرفای عوامانه بیشتر نیست
چون دلار 30سال پیشم 7تومن بود خب یهو بگین باید 70تومن باشه چرا 1میلیون تومن؟وگرنه همون 1میلیون تومن هم قبلا خیلی خیلی زیاد بود و کسی رقبت نمیکرد 1میلیون بده تبلت یا موبایل و براش زیاد بود ولی حالا 1میلیون تومن شده قیمت مناسب و کم اره؟

محسن cr7
06-06-2013, 11:35
دوست عزیز من بار ها گفتم محصولات انحصاری قابل مقایسه با محصولات دیگه نیستن ! شما مگر نگفتید من با سیستم عامل ios مشکل دارم ! درزم آیپد مینی 1 صفحه نمایشش خیلی افتصاحه ! اما آیپد 3 اینطور نیس .

دوست عزیز ios سیستم عامل فوق العاده ای هست و نمیشه اینو انکار کرد ! آیپد مینی از نظر نرم افزاری از تبلت هواوی بهتره و این باعیث میشه از نظر سخت افزاری هم عملکرد بهتری داشته باشه !

دوست عزیز سایتی که معرفی کردید 100 تومن بالای قیمت میده همه تبلت هارو !
اگه تبلت آیپد 3 بهتره خوب اونو می خرم .(از نظر سخت افزاری)
تازه قیمتشم 1200000 است.
من که نگفتم با ios مشکل دارم .من که چیزی یادم نمیاد. از چه نظر می گید .یعنی دقیقا من چی گفته بودم.
سیستم عامل آیپاد 3 (ios)رو میشه ارتقا داد ؟این ارتقای سیستم عامل رو باید به کی بدیم تا برای ما انجام بدن.(خودم نمی تونم)

sajjad_doost
06-06-2013, 12:53
اگه تبلت آیپد 3 بهتره خوب اونو می خرم .(از نظر سخت افزاری)
تازه قیمتشم 1200000 است.
من که نگفتم با ios مشکل دارم .من که چیزی یادم نمیاد. از چه نظر می گید .یعنی دقیقا من چی گفته بودم.
سیستم عامل آیپاد 3 (ios)رو میشه ارتقا داد ؟این ارتقای سیستم عامل رو باید به کی بدیم تا برای ما انجام بدن.(خودم نمی تونم)

دوست عزیز شما نبودی گفتی با جیلبریک و این مسائل مشکل دارم ؟ خوب دوست من اگه شما نبودید من شما رو با کس دیگه ای اشتباه گرفتم !

قیمتش 1.200 هست ؟ چه نسخه ای ؟ لطفا بگید!

دوست عزیز من فکر کردم شما تبلت اندرویدی میخواین شما اصلا نمیگید من واسم سیستم عامل مهم نیس !

بله میشه دوست عزیز شما بخرید من کامل راهنماییتون میکنم مشکلی نیس !

faraso0
06-06-2013, 13:28
دوست عزیز شما نبودی گفتی با جیلبریک و این مسائل مشکل دارم ؟ خوب دوست من اگه شما نبودید من شما رو با کس دیگه ای اشتباه گرفتم !

قیمتش 1.200 هست ؟ چه نسخه ای ؟ لطفا بگید!

دوست عزیز من فکر کردم شما تبلت اندرویدی میخواین شما اصلا نمیگید من واسم سیستم عامل مهم نیس !

بله میشه دوست عزیز شما بخرید من کامل راهنماییتون میکنم مشکلی نیس !

من بودم که گفتم با جیلبریک مشکل دارم.
به نظر من بهتره این دوستمون اقای محسن cr7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصمیم خودشونو بگیرن. اول ببینند سیستم عامل ios چطوره، بعد ببینند میتونن با محدودیت هاش کنار بیان یا نه؟ بعدش با سیستم عامل اندروید مقایسش کنند ببینند کدوم براشون بهتره! بعد از اون دنبال خرید یه تبلت مناسب برای خودشون باشند.

sajjad_doost
06-06-2013, 13:33
من بودم که گفتم با جیلبریک مشکل دارم.
به نظر من بهتره این دوستمون اقای محسن cr7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصمیم خودشونو بگیرن. اول ببینند سیستم عامل ios چطوره، بعد ببینند میتونن با محدودیت هاش کنار بیان یا نه؟ بعدش با سیستم عامل اندروید مقایسش کنند ببینند کدوم براشون بهتره! بعد از اون دنبال خرید یه تبلت مناسب برای خودشون باشند.

فکر کردم ایشون این حرف رو زدند !:n02: شرمنده دوست عزیز

من هم همین رو بهشون میگم که اول تحقیق کنند بعد تصمیم بگیرند .

محسن cr7
06-06-2013, 17:28
فکر کردم ایشون این حرف رو زدند !:n02: شرمنده دوست عزیز

من هم همین رو بهشون میگم که اول تحقیق کنند بعد تصمیم بگیرند .
منظور تون چه محدودیتهایی است ؟
iPad (3rd Gen) Wi-Fi خوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چون من بودجم به این می خوره.
این تبلت از نظر سخت افزاری از هواوی بهتره ؟آخه هواوی رم 2gb داشت.
و بازی های آیپد گرافیک بیشتری نسبت به بازی های اندروید دارند؟
و نرم افزار های آیپد بهتر و بیشتر اند؟
خوبی ها و بدی های این دستگاه چیست ؟(iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

sajjad_doost
06-06-2013, 19:16
منظور تون چه محدودیتهایی است ؟
iPad (3rd Gen) Wi-Fi خوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چون من بودجم به این می خوره.
این تبلت از نظر سخت افزاری از هواوی بهتره ؟آخه هواوی رم 2gb داشت.
و بازی های آیپد گرافیک بیشتری نسبت به بازی های اندروید دارند؟
و نرم افزار های آیپد بهتر و بیشتر اند؟
خوبی ها و بدی های این دستگاه چیست ؟(iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

دوست عزیز به خاطر سیستم عاملش رم 1 گیگ رو پوشش میده و عملکردش بالاتر از رم 2 گیگ هواوی میشه !

دوست عزیز Application های ios خیلی بیشتر از اندروید هستن ! 1. چون سیستم عامل iphone قدیمیتره 2. اپلیکیشن هایی بیشتری در کل واسه ios ساخته میشه . !

بازی های آیپد گرافیک بهتری ندارند بلکه به خود تبلت (مخصوصا صفحه نمایش آیپد !) و سیستم عاملش بستگی داره بازی رو چطور اجرا کنه و با او مشخصات تبلت تنظیماشتو config کنه .

دوست عزیز مزیت و عیب هاش همه واضحه !

مزیت های آیپد : 1. باتری فوق العاده ای داره 2. صفحه نمایش عالی داره (رتینا با رزولوشن 2048 *1536) 3. بهترین مزیتش سیستم عاملشه که برتری بزرگی میده به آیپد نسبت به رقباش ! ,,,,

به نظر من عیب خاصی نداره فقط اینکه شما باید جیل کنی ! و کار کردن باهاش سخته برای بعضی ها !

رامینم
06-06-2013, 19:49
اپد خوب هست اما مشکلش زیاده. رمش هم 3 گیگ بیشتر میشه نه 2 گیگ . تازشم بعضیاشون اینترنت ندارن.:n02:

faraso0
06-06-2013, 21:06
به نظر من عیب خاصی نداره فقط اینکه شما باید جیل کنی ! و کار کردن باهاش سخته برای بعضی ها !

ها کاکو، منظورت منم دیگه:n02:
بابا دردسره، چون اندروید خیلی سر راست و راحته.

sajjad_doost
06-06-2013, 23:28
ها کاکو، منظورت منم دیگه:n02:
بابا دردسره، چون اندروید خیلی سر راست و راحته.

دوست عزیز درسته اندروید رابط کاربری فوق العاده ساده ای داره .

اما شاید واسه یکی مثل من این چیزا مهم نباشه و قدرت آیپد رو ترجیح میدم نسبت به این عیبش .

دوست عزیز خیلی ها هستن آیپد رو ترجیح میدن اما خیلی های دیگه تبلت اندرویدی رو ترجیح میدن شما اول تحقیق کن بعد تصمیم بگیر . موفق باشید.

sajjad_doost
06-06-2013, 23:32
havzhini :
شما اصلا خودتم میفهمی چی میگی خداییش؟ (دوست عزیز شما همون اول توهین کردی به من چون همه میدونن چجور شخصیتی دارید من هم چیزی نمیگم , مثلا شما جای پدرمی !! )

دوست عزیز داری حرف های منو تکرار میکنی ؟ من که گفتم اصلا 500 دلار ! پایین ترین ظرفیتش این قیمت رو داره ! (دوست عزیز همین همه چی رو ثابت میکنه من همه چیزو وصل میکنم ؟ هه !!:n02: ) havzhini :
در مقابل 500دلار ایپد 900دلار زیاد نیست؟اونم به قول شما که ایپد خدای عالم هستی
هست چه برسه به تبلتها (پس الان شما تو این جملت سیر و پیاز رو مقایسه میکردی ؟ )

دوست عزیز قابل توجه شما فقط شرکت مایکروسافت 10 میلیون نسخه از تبلت ویندوزی خودشو فروخته ! من آمار چند ماه پیش رو دارم میدم ! و دوست عزیز قابل توجه شما قبل اینکه بیاد وارد بازار بشه من قیمتشو میدونستم با انواع ظرفیت ها و rt vs pro شو !
الان شما قدرت تحلیل و تجزیتون خیلی بالائه و منو تحت تاثیر قرار داده!!!! :n13: و من هیچوقت تو عمرم نمیام ادعایی بکنم! و ... یه چیزایی هست که جاش نیس اینجا مطرح کنم !

تمام حرفه من اینه که طرز فکر بعضی ها مثل شما باعث شده ما الان بدبخت باشیم . دوست عزیز من میشه به من بگی آیفون 1 اون موقع چند دلار بود ؟ :n02: هر چی بوده باشه چند سال پیش و وضعه پارسال ما خیلی خیلی بهتر از الان بوده و شما دارید اینو انکار میکنید !:n02: یعنی الان شما دارید پول پارو میکنید و بیخیال بقیه هستید ! من فقط نظرمو گفتم

دوست عزیز شما فکر کن من دارم از ویندور xp استفاده میکنم اما میخوام بدونم شما هم سن من بودید در چه سطحی بودید ! :n02: و خیلی واسم جالبه نمیدونستم شما تو اتاق من دوربین دارید و میدونید من چکار میکنم و با چه ویندوزی کار میکنم ! من به شما گفتم فرقشو میدونید ؟ یعنی اینقدر آدم حقیر

باشه جواب اینو نتونه بده ؟ و بیاد مسخره کنه به جاش ! دوست عزیز خودم فرقشو میدونم ! و نیازی به توضیح شما نبود فقط ظرفیت شما رو میخواستم بسنجم با او سنتون !

آره من بدبختم , آفرین بر شما ! اما اونقدر بدبخت نیستم که بیام یک نفر رو حقیر کنم ! به آینده فکر کنیم ؟ آره درسته نمیدونستم میتونم به جای رهبر تصمیم بگیرم ! من در مورد خودم صحبت نمیکنم در مورد دولتمون صحبت میکنم که ارتباط مستقیم با ملتمون داره فکر کردید این حرفا , فقط حرفه منه ؟ دوست
عزیز من از 100 ها نفر شنیدم اما مشکل اینه که هنوز کسایی هستن تو این مملکت که راضین از شرایط ! و معتقدند وضعیت ما با پارسال هیچ فرقی نکرده !

havzhini :
وگرنه همون 1میلیون تومن هم قبلا خیلی خیلی زیاد بود و کسی رقبت نمیکرد 1میلیون بده (دوست عزیز من نمیدونم چرا قبول نمیکتید ! وقتی حرف میزنید بعد انکارش میکنید !)

من اصلا سنم یک رقمی شما 3 رقمی و پروفسور ! خوبه خودتون دارید در مورد عهد دقیانوس و آیفون 1 صحبت میکنید !!!

آره من اصلا کارم تجزیه و تحلیل نیس این شمایی که استادی !

دوست عزیز من به جان خودم اصلا راضی نیستم شما ناراحت بشی فقط ار این ناراحت شدم که همون اول بی احترامی کردی ! اگه اون حرف رو نمیزدی این بحث ها پیش کشیده نمیشد بیایید از هم انتقاد کنیم به جای اینکه مسخره کنیم و توهین کنیم .

اگه من حرفی زدم که باعث آزردگی خاطر شما شده من پوزش میخوام . شرمنده دوست عزیز اما من اخلاقی که دارم حرف تو دلم نمیمونه و حتی اگه خودم هم اشتباه نکرده باشم از طرف مقابل عذر میخوام , حرفمو میزنم .

Ship Storm
07-06-2013, 06:12
سلام
تبلیت GS-Pad GSP-X7 چطور تبلتی هست ؟ ارزش خرید داره به قیمت 420 هزار تومان ؟
رایتل روش جواب میده ؟
ممنون

faraso0
07-06-2013, 09:48
دوست عزیز درسته اندروید رابط کاربری فوق العاده ساده ای داره .

اما شاید واسه یکی مثل من این چیزا مهم نباشه و قدرت آیپد رو ترجیح میدم نسبت به این عیبش .

دوست عزیز خیلی ها هستن آیپد رو ترجیح میدن اما خیلی های دیگه تبلت اندرویدی رو ترجیح میدن شما اول تحقیق کن بعد تصمیم بگیر . موفق باشید.

اون دوست عزیزمون میخواد تبلت بخره و اون بین ایپد و مدیا پد گیر کرده، من که قصد خرید ندارم:n02:

sajjad_doost
07-06-2013, 10:24
اون دوست عزیزمون میخواد تبلت بخره و اون بین ایپد و مدیا پد گیر کرده، من که قصد خرید ندارم:n02:

anyway , فرقی نمیکنه !:n02: بلأخره همه میخونن .

محسن cr7
07-06-2013, 13:55
دوست عزیز به خاطر سیستم عاملش رم 1 گیگ رو پوشش میده و عملکردش بالاتر از رم 2 گیگ هواوی میشه !

دوست عزیز Application های ios خیلی بیشتر از اندروید هستن ! 1. چون سیستم عامل iphone قدیمیتره 2. اپلیکیشن هایی بیشتری در کل واسه ios ساخته میشه . !

بازی های آیپد گرافیک بهتری ندارند بلکه به خود تبلت (مخصوصا صفحه نمایش آیپد !) و سیستم عاملش بستگی داره بازی رو چطور اجرا کنه و با او مشخصات تبلت تنظیماشتو config کنه .

دوست عزیز مزیت و عیب هاش همه واضحه !

مزیت های آیپد : 1. باتری فوق العاده ای داره 2. صفحه نمایش عالی داره (رتینا با رزولوشن 2048 *1536) 3. بهترین مزیتش سیستم عاملشه که برتری بزرگی میده به آیپد نسبت به رقباش ! ,,,,

Application و جیل یعنی چی ؟
آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) خوبه ؟
چی میگن که بعضی بازیهاش و نرم افزار هاش پولی است ؟یعنی باید آنها راخرید؟ بازی هاش رو خودمون هم میتونیم روی آیپد اجرا کنیم.بعد مثلا چجوریه نصبی است یا خودش مثل موبایل اجرا میکنه؟
در کل این آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) از هواوی بهتره (سخت افزار و تعداد و گرافیک مناسب بازی ها و نرم افزار ها) ؟اگه میشه توضیح دهید چون من از این چیز ها خیلی سر در نمیارم!و منظورم از گرافیک بازیها این بود که بازی با گرافیک بالا برای ios به این آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می خوره ؟

MGBT7626
07-06-2013, 16:31
آقا من ی سوال داشتم
تبلت ainol novo crystall II خوبه بگیرم؟؟؟580 تومنه با گارانتی؟؟

sara1992
07-06-2013, 20:30
سلام
من تا 2 میلیون تومن بودجه دارم
موندم ک تبلت بگیرم یا گوشی
خودم تنها چیزی ک الان دارم ی پی سی هستش و برای دسترسی ب اینترنت هم از مودم ای دی اس ال استفاده میکنم ک وایرلس نیست
در حال حاضر هم ب لپ تاپ یا تبلت احتیاج دارم هم ب ی گوشی هوشمند ولی با این بودجه مجبورم یکی رو انتخاب کنم ک نیازهام رو براورده کنه
بعده کلی تحقیق تصمیم گرفته بودم ک یا اس 3 بگیرم یا نکسوس4 ولی گفتم این گوشی ها ک واسه فیلم دیدن مناسب نیست ب خاطر صفحه نمایششون واسه همین الان نظرم رو اینه ک تبلت بگیرم و خودمم قاطی کردم ک چی بگیرم!!! :n03:لطفا راهنماییم کنین
معیارهایی ک من دارم
1.اینترنت
تنها راهیم ک باهاش میتونم وصل شم جی پی ار اس هستش چون نمیتونم دوباره با وجود مودمی ک دارم ی مودم وایرلس یا وای فای بگیرم
2. بازی و برنامه وفیلم و سریال و موزیک
3.دوربین

با خودم گفتم این 2 میلیون تومن رو ی تبلت Asus Google Nexus 7 3G - 32GB بگیرم
و چون دوربین نداره با باقی پولم ی دوربین دیجیتال بگیرم
ولی باز میگم اگه گوشی بگیرم همه چیز همرام هست دوربین و اینترنت و...
از ی طرف میگم دیگه واسه فیلم دیدن مناسب نیست چون نمیتونم دیگه پای پی سی فیلم ببینم خسته میشم..
ممنون میشم راهنماییم کنین...:worried:

sara1992
07-06-2013, 20:31
سلام
خودم تنها چیزی ک الان دارم ی پی سی هستش و برای دسترسی ب اینترنت هم از مودم ای دی اس ال استفاده میکنم ک وایرلس نیست
در حال حاضر هم ب لپ تاپ یا تبلت احتیاج دارم هم ب ی گوشی هوشمند ولی با این بودجه مجبورم یکی رو انتخاب کنم ک نیازهام رو براورده کنه
بعده کلی تحقیق تصمیم گرفته بودم ک یا اس 3 بگیرم یا نکسوس4 ولی گفتم این گوشی ها ک واسه فیلم دیدن مناسب نیست ب خاطر صفحه نمایششون واسه همین الان نظرم رو اینه ک تبلت بگیرم و خودمم قاطی کردم ک چی بگیرم!!! :n03:لطفا راهنماییم کنین
معیارهایی ک من دارم
1.اینترنت
تنها راهیم ک باهاش میتونم وصل شم جی پی ار اس هستش چون نمیتونم دوباره با وجود مودمی ک دارم ی مودم وایرلس یا وای فای بگیرم
3.دوربین

از ی طرف میگم دیگه واسه فیلم دیدن مناسب نیست چون نمیتونم دیگه پای پی سی فیلم ببینم خسته میشم..

havzhini
07-06-2013, 22:17
سلام
معیارهایی ک من دارم
1.اینترنت
3.دوربین

اولین توصیه اینکه مودمتون رو بفروشین یه مودم وایرلس بگیرین چون شما هر وسیله ای بگیرین در حال حاظر با وای فای میتونین راحت به اینترنت وصل بشین چه گوشی چه لبتاب چه تبلت
و اینترنت gprs هم هزینه خیلی زیادی داره و هم اصلا کیفیت خوبی نداره که بشه واقعا باهاش کار کرد و اذیت نشد ولی adsl راضی کنندست

چون pc دارین و اولویتتون هم اینترنت و بازی و فیلم هست نظر من اینه تبلت بگیرین براتون بهتره
چه برای وبگردی و چه فیلم دیدن و چه بازی صددرصد تبلت راحتر و لذتبخشتر از گوشی هست
هرچند تبلت دوربین دار هم خیلی هست ولی بخاطر اندازه بزرگ تبلت زیاد کاربردی نیست دوربین تبلت و حتی کیفیت دوربین بهترین گوشی ها هم قابل مقایسه با معمولیترین دوربینهای عکاسی نیستن

پس به بنطر من میتونین یه تبلت بگیرین و یه دوربین عکاسی و تمام کارهاتون را راحت و خوب انجام بدین

biostar
07-06-2013, 23:59
لطفا سوال خود رو فقط در یک مکان مطرح کنید

به سوال شما در تاپیک مشاوره پاسخ داده شده

a1_star1
08-06-2013, 09:56
سلام میخواستم بپرسم کسی که کار سبک میکنه مثل اینترنت و دیکشنری
و نهایتا فیلم بهتر نیست به جایی که 1200 تا 1400 بده تبلت 10 اینچی بیاد یه چیزی شبیه این لپتاپ بگیره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1
وزنش در حد یک کیلو و 10 اینچ هست.
فقط نمیدونم ایا امکان داره در حد یک فیلم یا نت گردی همش هنگ کنه؟
با تشکر

griefcottage
08-06-2013, 10:29
سلام
معیارهایی ک من دارم
1.اینترنت
3.دوربین

نوت II هم گزینه خوبی میتونه باشه...

sara1992
08-06-2013, 12:35
نوت II هم گزینه خوبی میتونه باشه...

ولی واسه فیلم دیدن فکر نمیکنم مناسب باشه آخه الان فبلت هواوی میت اومده 6 اینچی...

ali nemesis
08-06-2013, 13:18
من خودم به جای گوشی نکسوس هفت گرفتم همه چیزش عالیه ولی اینا را من مد نظر نگرفتم که تبلت با اینکه هفت اینچیه معلوم نیست کجا باید جاش بدی :sly: تو خیابون همش تو دستت هست اگه از دستت بیفته دیگه فاتحش خونده هست حتی سری 3G هم کلی دنگ فنگ داره اگه سری وای فای بگیری هر جایی دسترسی به نت نداری مگه اینکه وایمکس جیبی داشته باشی و اونم مشکلات خودش را داره و باید مودم هم همراه خودت الاخون والاخون بکشی :D ولی از قابلیتای تبلت هم نمیشه چشم پوشی کرد پردازنده های خیلی قوی گرافیگ های خوب و حتی همون صحفه نمایش بزرگ تو وبگردی خیلی جوابگو هست
خلاصه اگه دلت پیش تبلت هست یه دونه سیم کارت خور بگیر که مکالمه هم داشته باشه و بهتره هفت اینچ بگیری تا حملش راحتر باشه ولی اگه مینونی با چهار اینچ کنار بیای حتما گوشی بگیر من تو کار گوشی نیستم که یه مدل پیشنهاد بدم ولی نوکیا ۹۲۵ خیلی خوبه (۴.۹ اینچ نمایشگر) ولی قیمتش را نمی دونم رو نوت هم میتونی حساب باز کنی

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

محسن cr7
08-06-2013, 14:01
آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) خوبه ؟
چی میگن که بعضی بازیهاش و نرم افزار هاش پولی است ؟یعنی باید آنها راخرید؟ بازی هاش رو خودمون هم میتونیم روی آیپد اجرا کنیم.بعد مثلا چجوریه نصبی است یا خودش مثل موبایل اجرا میکنه؟
در کل این آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) از هواوی بهتره (سخت افزار و تعداد و گرافیک مناسب بازی ها و نرم افزار ها) ؟اگه میشه توضیح دهید چون من از این چیز ها خیلی سر در نمیارم!و منظورم از گرافیک بازیها این بود که بازی با گرافیک بالا برای ios به این آیپد iPad (3rd Gen) Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می خوره ؟

لطفا پاسخ من را هم بدهید . باتشکر.

sajjad_doost
08-06-2013, 14:20

سلام دوست عزیز شرمنده نتونستم این چند روز بیام نت , دوست عزیز خود کلمه application به معنای کاربرد هست , در تبلت ها به نرم افزار و بازی های مربوط به اون سیستم عامل application گفته میشه که این فایل ها با پسوند فایل های اجرایی هستند .

jailbreak به معنای گریختن هست , در این جا به معنای فرار از محدودیت به منطور نصب application های کرک شدست .

اگه jailbreak کنید نیازی به خرید نیس و میتونید بازی های Crack شده نصب کنید . دوست عزیز این قضیه در مورد سیستم عامل اندروید هم صدق میکنه با این تفاوت که در اندروید نیازی به jailbreak کردن نیس , این یکی از ضعف های امنیتی اندروید به شمار میرود .

دوست عزیز بله بهتره اما فقط به خاطر سیستم عامل iphone ! (همین مزیت سیستم عاملش باعث برتری تبلت در بقیه موارد میشه .) در بقیه موارد huawei محشره !

دوست عزیز سیستم عامل iphone هیچ مشکلی در اجرای بازی ها و نرم افزار ها حتی در اون resolution نداره و کامل پشتیانی میکنه همه application ها رو به خوبی .

دوست عزیز ipad 3 تا اونجایی که من میدونم هیچ مشکلی تا بحال نداشته در هیچ موردی ! به گفته کارکنان شرکت apple آیپد 4 , 2 برابر از آیپد 3 قویتره . , فرض کنید آیپد 4 چقدر میتونه قدرتمند باشه . و همچنین آیپد 5 که در راهه !

sajjad_doost
08-06-2013, 14:23
من خودم به جای گوشی نکسوس هفت گرفتم همه چیزش عالیه ولی اینا را من مد نظر نگرفتم که تبلت با اینکه هفت اینچیه معلوم نیست کجا باید جاش بدی :sly: تو خیابون همش تو دستت هست اگه از دستت بیفته دیگه فاتحش خونده هست حتی سری 3G هم کلی دنگ فنگ داره اگه سری وای فای بگیری هر جایی دسترسی به نت نداری مگه اینکه وایمکس جیبی داشته باشی و اونم مشکلات خودش را داره و باید مودم هم همراه خودت الاخون والاخون بکشی :D ولی از قابلیتای تبلت هم نمیشه چشم پوشی کرد پردازنده های خیلی قوی گرافیگ های خوب و حتی همون صحفه نمایش بزرگ تو وبگردی خیلی جوابگو هست
خلاصه اگه دلت پیش تبلت هست یه دونه سیم کارت خور بگیر که مکالمه هم داشته باشه و بهتره هفت اینچ بگیری تا حملش راحتر باشه ولی اگه مینونی با چهار اینچ کنار بیای حتما گوشی بگیر من تو کار گوشی نیستم که یه مدل پیشنهاد بدم ولی نوکیا ۹۲۵ خیلی خوبه (۴.۹ اینچ نمایشگر) ولی قیمتش را نمی دونم رو نوت هم میتونی حساب باز کنی

دوست عزیز خرید گوشی ها نوکیا (مدل های بالا lumia) در حال حاضر عین این میمونه که یه موبایل 100 تومنی رو 2 میلیون واسش پول بدی ! چون سیستم عامل windows phone خیلی خیلی ضعف داره و اصلا تنوع نداره در هیچ مواردی !

چون سیستم عامل اصلی ترین چیز محسوب میشه در دیوایس ها و اینکه چرا نوکیا پافشاری میکنه رو Windows phpne من نمیفهمم چرا !

sajjad_doost
08-06-2013, 14:25
سلام دوست عزیز شرمنده نتونستم این چند روز بیام نت , دوست عزیز خود کلمه application به معنای کاربرد هست , در تبلت ها به نرم افزار و بازی های مربوط به اون سیستم عامل application گفته میشه که این فایل ها با پسوند فایل های اجرایی هستند .

jailbreak به معنای گریختن هست , در این جا به معنای فرار از محدودیت به منطور نصب application های کرک شدست .

اگه jailbreak کنید نیازی به خرید نیس و میتونید بازی های Crack شده نصب کنید . دوست عزیز این قضیه در مورد سیستم عامل اندروید هم صدق میکنه با این تفاوت که در اندروید نیازی به jailbreak کردن نیس , این یکی از ضعف های امنیتی اندروید به شمار میرود .

دوست عزیز بله بهتره اما فقط به خاطر سیستم عامل iphone ! (همین مزیت سیستم عاملش باعث برتری تبلت در بقیه موارد میشه .) در بقیه موارد huawei محشره !

دوست عزیز سیستم عامل iphone هیچ مشکلی در اجرای بازی ها و نرم افزار ها حتی در اون resolution نداره و کامل پشتیانی میکنه همه application ها رو به خوبی .

دوست عزیز ipad 3 تا اونجایی که من میدونم هیچ مشکلی تا بحال نداشته در هیچ موردی ! به گفته کارکنان شرکت apple آیپد 4 , 2 برابر از آیپد 3 قویتره . , فرض کنید آیپد 4 چقدر میتونه قدرتمند باشه . و همچنین آیپد 5 که در راهه !

از لحاظ آپدیت این دستگاه هم اصلا نگران نباشید تا ios 7 صد در صد واسش میاد !

a1_star1
08-06-2013, 14:29
سلام میخواستم بپرسم کسی که کار سبک میکنه مثل اینترنت و دیکشنری
و نهایتا فیلم بهتر نیست به جایی که 1200 تا 1400 بده تبلت 10 اینچی بیاد یه چیزی شبیه این لپتاپ بگیره
وزنش در حد یک کیلو و 10 اینچ هست.
فقط نمیدونم ایا امکان داره در حد یک فیلم یا نت گردی همش هنگ کنه؟
با تشکر

در مورد این سوال هم اگه کسی اطلاعات داره جواب بده ممنون میشم

محسن cr7
08-06-2013, 14:47
از لحاظ آپدیت این دستگاه هم اصلا نگران نباشید تا ios 7 صد در صد واسش میاد !

و این هواوی حدودا آپیتش تا چند سال دیگه میاد؟
این جیلبریک رو باید چه جوری و یا در کجا انجام بدیم؟
فقط یک بار باید جیلبریک کنیم یا چند بار ؟
و تقریبا تا چند سال دیگه این آیپد 3 همه بازهارو پشتانی میکنه؟
تبلت Xperia Tablet Z LTE از هواوی بهتره؟ Samsung Google Nexus 10 P8110 چطور ؟

sajjad_doost
08-06-2013, 16:08
در مورد این سوال هم اگه کسی اطلاعات داره جواب بده ممنون میشم

دوست عزیز این دستگاه اصلا نمیتونه حتی win 7 نسخه ultimate زو پشتیبانی کنه , cpu این لپ تاپ فوق العاده ضعیفه و اصلا حتی 1 کار سنگین نمیشه باهاش انجام داد (با 1 mb cache !) و اینو بهتون بگم که multi tasking رو باید تو خواب ببینید با این لپ تاپ !

دوست عزیز شما اگه میخواید فقط تو کار multimedia باشید به نظرم بهترین انتخاب خرید تبلت هستش !

sajjad_doost
08-06-2013, 16:16
و این هواوی حدودا آپیتش تا چند سال دیگه میاد؟
این جیلبریک رو باید چه جوری و یا در کجا انجام بدیم؟
فقط یک بار باید جیلبریک کنیم یا چند بار ؟
و تقریبا تا چند سال دیگه این آیپد 3 همه بازهارو پشتانی میکنه؟
تبلت Xperia Tablet Z LTE از هواوی بهتره؟ Samsung Google Nexus 10 P8110 چطور ؟

دوست عزیز من اینو تایین نمیکنم بلکه این شرکت هواوی هست که تصمیم میگیره ! شما اصلا نباید نگران آپدیتش باشید , چون این تبلت جدیده ! تبلت ساخت 4 سال پیش نیس که ! مطمئنا تا 3 یا 4 سال دیگه آپدیت میشه بازم بستگی به شرکت هواوی داره ! درزم عزیز فقط نیاز به offical rom نیس که

! رام غیر رسمی همیشه میاد واسه تبلت های معروف !!!

دوست عزیز شما هر موقع دلتون خواست می تونید جیلبریک کنید و هر موقع دلتون خواست retrieve کنید به حالت اولیه !

همان طور که هنوز آیپد 1 الان کم نمیاره و هنوز قدرتمنده ! خودتون میتونید حدس بزنید آیپد 3 تا چند سال دیگه پشتیبانی میشه .

تبلت xperia z محشره البته اگر بتونید تهیه کنید ! من در مورد نکسوس 10 چند صفحه قبل توضیح دادم !

Pami
08-06-2013, 16:21
ارسال لینک فروشنده ممنوع هست ، توهین و تمسخر دیگران هم آستانه تحمل کمی داره
لطفا رعایت کنید ، اینجا هم بی در و پیکر نیست :n24:
ممنون

محسن cr7
08-06-2013, 16:25
دوست عزیز من اینو تاییk نمیکنم بلکه این شرکت هواوی هست که تصمیم میگیره ! شما اصلا نباید نگران آپدیتش باشید , چون این تبلت جدیده ! تبلت ساخت 4 سال پیش نیس که ! مطمئنا تا 3 یا 4 سال دیگه آپدیت میشه بازم بستگی به شرکت هواوی داره ! درزم عزیز فقط که نیاز به offical rom نیس که

! رام غیر رسمی همیشه میاد واسه تبلت های معروف !!!

دوست عزیز شما هر موقع دلتون خواست می تونید جیلبریک کنید و هر موقع دلتون خواست retrieve کنید به حالت اولیه !

همان طور که هنوز آیپد 1 الان کم نمیاره و هنوز قدرتمنده ! خودتون میتونید حدس بزنید آیپد 3 تا چند سال دیگه پشتیبانی میشه .

تبلت xperia z محشره البته اگر بتونید تهیه کنید ! من در مورد نکسوس 10 چند صفحه قبل توضیح دادم !

یعنی تبلت xperia z از هواوی بهتره ؟
جیلبریک فقط یکی است ؟یعنی فقط یک ورژن است؟ اصلا چجوری است؟

sajjad_doost
08-06-2013, 16:30
یعنی تبلت xperia z از هواوی بهتره ؟
جیلبریک فقط یکی است ؟یعنی فقط یک ورژن است؟ اصلا چجوری است؟

دوست عزیز شما داری پول بیشتری میدی واقعا فکر میکنی باید هم سطح هواوی باشه ؟

شما اول ورژنی از ios به دلخواه خودتون رو نصب میکنید (قبلش مطمئن شوید jailbreak واسه اون نسخه اومده باشه .) و بعدش اونو jailbreak میکنید .

محسن cr7
08-06-2013, 16:43
دوست عزیز شما داری پول بیشتری میدی واقعا فکر میکنی باید هم سطح هواوی باشه ؟

مگه قیمتش چنده ؟

sajjad_doost
08-06-2013, 17:02
دوست عزیز قیمت جهانیش 50 تا 100 دلار بیشتر از هواوی هست اما این هم در نظر بگیرید که نکسوس 7 200 دلاره و قیمتش تو ایران 1 تومن !

اصلا معلوم نیس این تبلت بیاد ایران با چه قیمتی رو به رو بشیم ما !

محسن cr7
08-06-2013, 17:12
دوست عزیز قیمت جهانیش 50 تا 100 دلار بیشتر از هواوی هست اما این هم در نظر بگیرید که نکسوس 7 200 دلاره و قیمتش تو ایران 1 تومن !

اصلا معلوم نیس این تبلت بیاد ایران با چه قیمتی رو به رو بشیم ما !

پس یعنی از نظر سخت افزاری هم اکسپریرا از هواوی بهتره؟

sajjad_doost
08-06-2013, 17:24
پس یعنی از نظر سخت افزاری هم اکسپریرا از هواوی بهتره؟

بله دوست عزیز 2 برابر قویتره !

محسن cr7
08-06-2013, 17:28
بله دوست عزیز 2 برابر قویتره !

سقف قیمتش چنده ؟
بعد از انتخابات قیمت ها پایین میاد ؟

sajjad_doost
08-06-2013, 17:31
دوست عزیز اینو از کسایی بپرسید که تو واردات وسایل الکترونیکی از جمله تبلت دست دارن ! چون هنوز تو ایران نیومده که من درباره قیمتش نظر بدم !

sajjad_doost
08-06-2013, 17:42
سقف قیمتش چنده ؟
بعد از انتخابات قیمت ها پایین میاد ؟

بعد انتخابات میاد پایین !؟ نمیخوام در این مورد حرف بزنم چون اینجا جاش نیس !

sara1992
08-06-2013, 22:04
سلام
معیارهایی ک من دارم
1.اینترنت
3.دوربین

امروز گلکسی نوت 8 رو از نزدیک دیدم خوشم اومد سبکه سایزه صفحه و دوربینش هم عالی بود همه چی رو با هم داره
فقط مشکلم اینه ک پورت USB نداره باید چی کار کرد چون من اگه بخوام برنامه و بازی دانلود کنم از PC استفاده میکنم
یعنی تنها راه انتقال داده ش بلوتوثه؟؟

محسن cr7
08-06-2013, 23:06
این تبلت xpreia Z کی در بازار ایران میاد ؟و این تبلت مشکل ارتقای ورژن را نداره؟ و تا چند سال دیگه همه ی بازی ها و نرم افزار های اندروید رو ساپورت می کنه؟

faraso0
08-06-2013, 23:19
امروز گلکسی نوت 8 رو از نزدیک دیدم خوشم اومد سبکه سایزه صفحه و دوربینش هم عالی بود همه چی رو با هم داره
فقط مشکلم اینه ک پورت USB نداره باید چی کار کرد چون من اگه بخوام برنامه و بازی دانلود کنم از PC استفاده میکنم
یعنی تنها راه انتقال داده ش بلوتوثه؟؟

سلام.
اینطور که من مشخصاتشو دیدم ورودی usb نداره ولی مثل خیلی از تبلت ها و گوشی ها ورودی میکرو usb داره. اگه قابلیت استفاده از سیم کارت یراتون مهمه که هیچی، و گرنه تبلت هواوی مدیا پد 10، با صفحه نمایش full hd و دوربین عکاسی 8 مگاپیکسل با کیفیت بالا و قیمت 1,400,000 میتونه برای شما انتخاب خوبی باشه که با بقیه پولتون هم میتونین یه گوشی متوسط اندروید یا یه دوربین عکاسی خیلی خوب بخرین در حالیکه این تبلت 10 اینچی قابلیت نصب سیم کارت و مکالمه صوتی رو پس از روت کردن رو داره. ( یعنی در حالت عادی قابلیت تبادل پیامک رو داره و بعد از روت شدن میشه قابلیت مکالمه صوتی رو بهش اضافه کرد )
اگه با تبلت تون خیلی فیلم می بینین این تبلت یکی از بهترین انتخاب های شماست چون صفحه نمایشش بسیار با کیفیته و شما از اغناء و اشباع بودن رنگ ها و زاویه دید بسیار گسترده اون لذت میبرین، این تبلت همجنین دارای اسپیکر دالبی 5.1 کاناله است که کیفیت صدای بسیار بالایی داره.
به نظر من قیمت تبلت نوت 8 یکم بالا هستش و بجزء قابلیت های قلمش که شاید برای خیلی ها هم استفاده زیادی نداشته باشه، مزیت خاصی نداره، در نهایت برای خرید هر چیزی، بهتره اول دربارش کاملا تحقیق کنین و از تجربیات دوستان که در این دو، سه صفحه اخیر در اختیار شما قرار گرفته رو با دقت مطالعه کنین تا بتونین با این مقدار پول بهترین انتخاب رو داشته باشین.

faraso0
09-06-2013, 00:04
این تبلت xpreia Z کی در بازار ایران میاد ؟و این تبلت مشکل ارتقای ورژن را نداره؟ و تا چند سال دیگه همه ی بازی ها و نرم افزار های اندروید رو ساپورت می کنه؟

دوست عزیز این تبلت فوق العاده انشاالله مشکل اپدیت نخواهد داشت، دوم اینکه از نقاط قوت این تبلت که از بررسی تخصصی اون توی چند سایت معروف خوندم این بود که برنامه ها و بازیها رو در نهایت کیفیت و سرعت اجرا میکنه و تا دو سال دیگه هم مشکل عدم ساپورت برنامه و بازی های اندروید رو نداره.
در مورد قسمت اول سوالتون باید بگم که معلوم نیست و به نظر من قیمتش هم بالای 2 میلیون تومن میشه مخصوصا موقعی که تازه وارد بازار ایران شده باشه.
گرچه دوستان سوالات شما رو درباره این تبلت چند بار جواب دادند.

minizoro
09-06-2013, 02:14
سلام بچه ها من میخام یه تبلت 7 اینچی بگیرم بین آیپد مینی و گالاکسی نوت 8 گیر کردم !!

من الان تقریبن تمامن روی آیپد مینی به نتیجه رسیدم، چون نقدهای زیادی خوندم و گفته بودن که خب آی او اس رروون تتره و تجربه بهتری میده، و در کل بهتره ...

باید بگم آیپد مینی شیک تر هم هست

چیزی که تو گالاکسی جذبم میکنه :
مدادش هست که خیلی خوبه ! میشه از این به عنوان جزوه نویسی مثلن استفاده کرد یا یادداشت برداری؟

و اینکه مولتی تسک هست ... به جز اینا برتری دیگه ای نداره به آیپد مینی

درباره تجربه کاربری نقدهای بسیاری دیدم بر آندروئید ... و اینکه رضایت کاربری ، عدم هنگ و اینا برای آیپد بیشتره، اینکه برنامه نویسای آندروئید میرینن تو برنامه ها ....

این تکنولوژِی زد خش که تو آیپد هست تو گالاکسی هم هست؟
واسه گالاکسی نوت 8 اسمارت کاور پیدا میشه مثل اپل؟

شما چی میگین؟

sajjad_doost
09-06-2013, 08:30

دوست من همه سوال های شما رو من یک جا جواب دادم دیگه نیازی به این همه سوال نیس :n02:

sajjad_doost
09-06-2013, 08:36
سلام بچه ها من میخام یه تبلت 7 اینچی بگیرم بین آیپد مینی و گالاکسی نوت 8 گیر کردم !!

من الان تقریبن تمامن روی آیپد مینی به نتیجه رسیدم، چون نقدهای زیادی خوندم و گفته بودن که خب آی او اس رروون تتره و تجربه بهتری میده، و در کل بهتره ...

باید بگم آیپد مینی شیک تر هم هست

چیزی که تو گالاکسی جذبم میکنه :
مدادش هست که خیلی خوبه ! میشه از این به عنوان جزوه نویسی مثلن استفاده کرد یا یادداشت برداری؟

و اینکه مولتی تسک هست ... به جز اینا برتری دیگه ای نداره به آیپد مینی

درباره تجربه کاربری نقدهای بسیاری دیدم بر آندروئید ... و اینکه رضایت کاربری ، عدم هنگ و اینا برای آیپد بیشتره، اینکه برنامه نویسای آندروئید میرینن تو برنامه ها ....

این تکنولوژِی زد خش که تو آیپد هست تو گالاکسی هم هست؟
واسه گالاکسی نوت 8 اسمارت کاور پیدا میشه مثل اپل؟

شما چی میگین؟

دوست عزیز من اصلا سر در نیاوردم که این قلم s-pen آخر به درد میخوره یا نه ! چون یکی میگه به درد نمیخوره ! یکی میگه عالیه ! بهترین کار به نظرم اینه که برید مغازه اونجا مستقیما باهاش کار کنید و خودتون نظر بدید .

دوست من یعنی آیپد مینی نمیتونه multi task رو انجام بده ؟:n13:

بله دوست عزیز در ایران وسایل جانبی برند های اپل و سامسونگ زیاد هست.

محسن cr7
09-06-2013, 11:40
دوست من همه سوال های شما رو من یک جا جواب دادم دیگه نیازی به این همه سوال نیس :n02:

شما که گفتید تبلت هواوی تا 2 تا 3 سال دیگه همه ی بازیهارو جواب میده. و این یکی هم که همین رو در بارش می گید یعنی می گید که تا 2 تا 3 سال دیگه همه ی بازیهارو انجام میده! پس مزیت اکسپریا نسبت به هواوی چیه؟هردوشون که تا یک مدت همه ی بازیها و نرم افزارهارو ساپورت می کنن.:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n1 3::n13:

faraso0
09-06-2013, 11:48
شما که گفتید تبلت هواوی تا 2 تا 3 سال دیگه همه ی بازیهارو جواب میده. و این یکی هم که همین رو در بارش می گید یعنی می گید که تا 2 تا 3 سال دیگه همه ی بازیهارو انجام میده! پس مزیت اکسپریا نسبت به هواوی چیه؟هردوشون که تا یک مدت همه ی بازیها و نرم افزارهارو ساپورت می کنن.:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n1 3::n13:

تا دو سال دیگه گرافیک و گیم پلی بازی ها بیشتر و پیچیده تر میشه اون موقع هستش که اکسپریا بیشتر اونا رو اجرا میکنه و شاید مدیا پد از پس اجراشون بر نیاد، چون قدرت سخت افزاری و همجنین هماهنگی نرم افزار و سخت افزار تبلت اکسپریا z بالاتر از تبلت مدیا پد هستش.
به نظر من اگه شما به صحبت دوستان دقت کنین همه جواباتون رو بدست میارین.

sajjad_doost
09-06-2013, 11:52

دوست عزیز اینکه xperia تبلت قویتری هست درش شکی نیس . اما اینم در نظر بگیرید که این 2 رقبای هم هستن و هواوی تبلت ضعیفی نیس !

محسن cr7
09-06-2013, 11:54
دوست عزیز این تبلت فوق العاده انشاالله مشکل اپدیت نخواهد داشت، دوم اینکه از نقاط قوت این تبلت که از بررسی تخصصی اون توی چند سایت معروف خوندم این بود که برنامه ها و بازیها رو در نهایت کیفیت و سرعت اجرا میکنه و تا دو سال دیگه هم مشکل عدم ساپورت برنامه و بازی های اندروید رو نداره.
در مورد قسمت اول سوالتون باید بگم که معلوم نیست و به نظر من قیمتش هم بالای 2 میلیون تومن میشه مخصوصا موقعی که تازه وارد بازار ایران شده باشه.
گرچه دوستان سوالات شما رو درباره این تبلت چند بار جواب دادند.

برای چی باید بالای 2 میلیون تومان باشه؟(توی ایران)الان که خودم حساب کردم تقریبا شد 1550000
یعنی در ایران 500000 تومان گرون تر میشه؟

sajjad_doost
09-06-2013, 12:01
برای چی باید بالای 2 میلیون تومان باشه؟(توی ایران)الان که خودم حساب کردم تقریبا شد 1550000
یعنی در ایران 500000 تومان گرون تر میشه؟

دوست عزیز در ایران هر اتفاقی ممکنه رخ بده ! هیچ چیز معلوم نیس .

محسن cr7
09-06-2013, 12:03
دوست عزیز در ایران هر اتفاقی ممکنه رخ بده ! هیچ چیز معلوم نیس .

اگه فرض کنیم که این تبلت اوایل تیر امسال بیاد تا چند وقت بعدش ارزون تر میشه و به 1550000 تومان میرسه؟

sajjad_doost
09-06-2013, 12:20
اگه فرض کنیم که این تبلت اوایل تیر امسال بیاد تا چند وقت بعدش ارزون تر میشه و به 1550000 تومان میرسه؟

این برمیگرده به وضعیت دلار و تورم اون ماه در ابران ! دوست عزیز مگه من تو کار اقتصادی و سیاست هستم که بدونم این چیزارو ؟ :n02:

دوست عزیز این قضیه که بعدش ارزون میشه یا نه دست شرکت سونی هست که کاهش قیمت داشته باشه یا نه !!

محسن cr7
09-06-2013, 12:29
این برمیگرده به وضعیت دلار و تورم اون ماه در ابران ! دوست عزیز مگه من تو کار اقتصادی و سیاست هستم که بدونم این چیزارو ؟ :n02:

دوست عزیز این قضیه که بعدش ارزون میشه یا نه دست شرکت سونی هست که کاهش قیمت داشته باشه یا نه !!

از نظر سخت افزاری هم فرق بین هواوی و اکسپریا خیلی زیاده؟اگه فرقشون بین هم زیاده صبر می کنم تا اکسپریا به بازار بیاد و وقتی که ارزون شد اون رو بخرم .:45:

sajjad_doost
09-06-2013, 13:17
دوست عزیز من گفتم 2 برابر قویتره خیلی خوش بینانه گفتم و ممکنه 4 برابر هم قویتر باشه در بعضی بنچمارکها :n02:

صبر کنید میل خودتونه اما نمیدونم چی به سرمون میاد بعد انتخابات!

محسن cr7
09-06-2013, 23:04
دوست عزیز من گفتم 2 برابر قویتره خیلی خوش بینانه گفتم و ممکنه 4 برابر هم قویتر باشه در بعضی بنچمارکها :n02:

صبر کنید میل خودتونه اما نمیدونم چی به سرمون میاد بعد انتخابات!

ببخشید ولی مزیت های تبلت و نوت بوک نسبت به یکدیگر چه چیز هایی است؟
آخه می خواستم مثلا اگه یک نوت بوک حدود 1200000 تومان باشد اونو بگیرم

sajjad_doost
10-06-2013, 07:17
مزیتی نسبت به یکدیگر ندارن ! بلکه تفاوت زیادی با هم دارن .

من بار ها گفتم شما برای کار های کامپیوتری قطعا باید لپتاپ بگیرید و اگه فقط میخواید multimedia رو داشته باشید تبلت گزینه بهتری هست نسبت به لپ تاپ .

نوت بوک 1.200 الان پیدا نمیشه اگه هم پیدا بشه فوق العاده ضعیفه !! اما تبلت 1.200 خوب پیدا میشه که انتظارات رو بر آورده کنه .

دوست عزیز اگه شما میخواید نوت بوک بگیرید حداقل باید 1.500 پول جمع کنید .

good luck.

sajjad_doost
10-06-2013, 11:23
میشه یه نوت بوک خوب با گرافیک 2GB و رم 4GB ارزان خوب به من معرفی کنید .با تشکر:n18:

دوست عزیز اینجا مشاوره برای خرید تبلت اندرویدی هست ! مثل اینکه اینجا تبدیل شده به مشاوره خرید لپتاپ و تبلت آیپد و ویندوزی ! :n02:

دوست عزیز شما الان مشخص کنید که pc میخواید یا یه وسیله ای که فقط به درد multimedia میخوره !

گرافیک با 2Gb vga memory مهم نیس مهم فرکانسش و نوع شیارشه ! البته نه اینکه مموری مهم نباشه ! اون 2 تا مهمترن در تشخیص قدرت !

در لپ تاپ ها نوع و اندازه چیپست vga vs cpu فرق میکنه.

الان کارت گرافیکی که من استفاده میکنم برای pc خودم مموریش 1gb هست , ممکنه از کارت گرافیک لپ تاپ 4 میلیونی قویتر باشه !

شما لپ تاپ میگیری نباید انتطار داشته باشی که بازی هارو با کانفیگ بالا و فریم ریت بالا اجرا کنه و لپ تاپ بیشتر برای کار های نرم افزاری به کار میره تا بازی !

a1_star1
10-06-2013, 11:37
دوست عزیز اینجا مشاوره برای خرید تبلت اندرویدی هست ! مثل اینکه اینجا تبدیل شده به مشاوره خرید لپتاپ و تبلت آیپد و ویندوزی ! :n02:

دوست عزیز شما الان مشخص کنید که pc میخواید یا یه وسیله ای که فقط به درد multimedia میخوره !

گرافیک با 2Gb vga memory مهم نیس مهم فرکانسش و نوع شیارشه ! البته نه اینکه مموری مهم نباشه ! اون 2 تا مهمترن در تشخیص قدرت !

در لپ تاپ ها نوع و اندازه چیپست vga vs cpu فرق میکنه.

الان کارت گرافیکی که من استفاده میکنم برای pc خودم مموریش 1gb هست , ممکنه از کارت گرافیک لپ تاپ 4 میلیونی قویتر باشه !

شما لپ تاپ میگیری نباید انتطار داشته باشی که بازی هارو با کانفیگ بالا و فریم ریت بالا اجرا کنه و لپ تاپ بیشتر برای کار های نرم افزاری به کار میره تا بازی !

خوب تا پیک های دیگه مثل اینجا فعال نیست:n09:
راستی اقا سجاد این تبلت هواوی دوستم میگفت اصلش چینی هست؟ راست میگه؟
یعنی طراحی و ساخت اولیش.

sajjad_doost
10-06-2013, 11:42
بله درسته چینیه. اما دوست عزیز پردازندشو samsung میزنه , همچنین پنل هارو lg میزنه , بقیه چیپست ها هم بر عهده بقیه شرکت هاست یا خود هواوی.

Ship Storm
10-06-2013, 19:52
سلام
رایتل روش جواب میده ؟
ممنون

sajjad_doost
10-06-2013, 21:37
سلام
رایتل روش جواب میده ؟
ممنون

دوست عزیز این تبلت برای کار های فوق العاده ساده جواب میده ! سخت افزار فوق العاده ضعیفی داره .
.
انتطار هم نداشته باشید با این باتریش بیش از 2.5 ساعت کار مداوم روشن بمونه!!

ali nemesis
11-06-2013, 05:37
دوست عزیز خرید گوشی ها نوکیا (مدل های بالا lumia) در حال حاضر عین این میمونه که یه موبایل 100 تومنی رو 2 میلیون واسش پول بدی ! چون سیستم عامل windows phone خیلی خیلی ضعف داره و اصلا تنوع نداره در هیچ مواردی !

چون سیستم عامل اصلی ترین چیز محسوب میشه در دیوایس ها و اینکه چرا نوکیا پافشاری میکنه رو Windows phpne من نمیفهمم چرا !

به نظر شما اگه همه شرکت ها اندرویدی بشن یک کم بازار تبلت و گوشی مسخره نمیشه تک سیستم عاملی یعنی عدم تنوع بعدش ویندوز از اندروید اینده بهتری داره فقط چون تازه وارد بازار شده اینجوره بعد از ۴-۵ سال دیگه قول میدم همتون اندروید را مثل سیمبین مچاله کنید و بندازید تو سطل اشغال و مهاجرت کنید به ویندوز

sajjad_doost
11-06-2013, 08:34
به نظر شما اگه همه شرکت ها اندرویدی بشن یک کم بازار تبلت و گوشی مسخره نمیشه تک سیستم عاملی یعنی عدم تنوع بعدش ویندوز از اندروید اینده بهتری داره فقط چون تازه وارد بازار شده اینجوره بعد از ۴-۵ سال دیگه قول میدم همتون اندروید را مثل سیمبین مچاله کنید و بندازید تو سطل اشغال و مهاجرت کنید به ویندوز

هیچ وقت مسخره نیس !!! مسخره اینه که فقط شرکت نوکیا همه گوشی هاش با سیستم عامل ویندوز فون هست و بقیه شرکت ها فقط برخی از گوشی ها شون رو با سیستم عامل ویندوز فون میسازند.

منم بهتون قول میدم اندروید 4 - 5 سال دیگه 10000 برابر ویندوز فون پیشرفت کنه ! چه حرفی زدید دوست عزیز انگار اینجا شرکت گوگل بوغه ‍! خوب گوگل میشینه دست رو دست میزاره تا ازش جلو بزنن ؟ :n02:

اگه قزار بود همه از یک برند خرید کنند اصلا بازار جهانی معنایی نداشت !

naeimeh72
12-06-2013, 18:19
سلام من بودجم کمه میخوام تبلت بخرم بین این ۲تا تبلت موندم ب نظر شما کدوم بهتره؟؟بعد با اینا میشه خوب بازی کرد؟؟

GS-Pad GSP-X8

212 × 164 × 9 mm
ابعاد :

450 گرم
وزن :

نوک‌مدادی
رنگ :

پردازنده

ARM
سازنده پردازنده :

Boxchip A10 Chipset , Cortex-A10 CPU
مدل پردازنده :

1.5GHz
سرعت پردازنده :

حافظه

1.0 GB
حافظه رم :

DDR3
نوع حافظه رم :

دیسک درایو

حافظه داخلی
نوع دیسک درایو :

8 GB
ظرفیت دیسک درایو :

گرافیک

1.2GHz MB
حافظه گرافیکی :

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی :

LCD
نوع صفحه نمایش :

Capacitive
نوع صفحه لمسی :

8 اینچ
اندازه صفحه نمایش :

صفحه نمایش لمسی خازنی از نوع TFT
توضیحات صفحه نمایش :

768 × 1024 پیکسل
رزولوشن صفحه نمایش :

قابلیت دریافت 10 لمس به صورت همزمان

قابلیت های صفحه نمایش لمسی :

امکانات

قابلیت نصب سیم کارت :

قابلیت مکالمه تلفنی با سیم کارت :

شبکه بی سیم Wifi :

802.11
توضیحات شبکه بی سیم Wifi :

GPRS :

GPS :

Edge :

بلوتوث :

NFC :

DLNA :

کارت خوان :

کارت حافظه‌ی MicroSD با قابلیت افزایش تا 32 گیگابایت
نوع کارت حافظه قابل نصب :

دوربین :

دوربین پشت با کیفیت 2 مگاپیکسل
توضیحات دوربین :

وب کم :

دوربین جلویی با کیفیت VGA
توضیحات وب کم :

حسگر اثر انگشت :

رادیو :

قطب نما :

حسگر شتاب سنج :

حسگر ژیروسکوپ :

MP3, WMA, WAV, Flac, 3GP

پخش موسیقی :

AVI, MOV, MPEG, VOB, RM/RMVB, FLV, DAT, MKV, H.264code, PMP

پخش فیلم :

پورت USB :

به وسیله رابط OTG
نسخه USB :

پورت microUSB :

پورت HDMI :

فیش 3.5 میلیمتری صدا :

سایر مشخصات

Google Android
سیستم عامل :

v4.0.4 Ice Cream Sandwich
نسخه سیستم عامل :

باتری لیتیوم یونی 4,000 میلی‌آمپر ساعتی قابل شارژ
باتری :

6 الی 7 ساعت ساعت

smart touch
TA 701454B

Operating System:
• AndroidTM 4.0

Display:
• Display Size: 7.0 Inch
• Display Resolution: 1024 x 600
• Display Type: LCD, Capacitive Multi-touchscreen
• Display Size: 16:9 (WVGA 1024 x 600) LCD Panel

Processor:
• Cortex A9 processor Dual Core
• Processor Speed: 1Ghz

Ram:
• 512MB DDR3

Memory:
• Internal: 4GB Flash Storage
• Removable: microSDHC card slot. Max 32GB. (Optional, not included)

Camera:
• Front Camera: 0.3MP
• Back Camera: 2.0MP

PC Interface:
• USB 2.0 Hi-Speed

Networking:
• WiFi 802.11 b/g/n + GPS + BT + FM

Communication:
• Bluetooth
• 3G phone call function, Dual Sim Card

Power:
• Battery: Rechargeable Li-Poly (3.7V, 3500mAH)
• Adapter: DC 5V

Additional Features:
• AV Connections:3.5mm headphone out
• Video Output: Mini HDMI, Type C (1080p and 720p supported)
• Rotation Sensor: Available (view pages in portrait or landscape)
• Integrated microphone
• Integrated mono speakers

Certifications:
• FCC, CE

Packaging:
• Master Carton: 4 boxes in one Master carton

Included in the pack:
• Tablet
• Adapter
• Manual
• USB Cable

Preinstalled Applications:
• Aldiko
• eReader
• Document Viewer
• Calendar
• Clock
• Calculator
• SlideME

Basic Information:
• Dimension: L x W x D(mm): 195 x 11 x 124
• Weight with Battery (g): 325

naeimeh72
12-06-2013, 18:22
اولیه سیم کارت نمیخوره gps و قطب نما هم نداره فقط با دانگل gprsداره ولی دومی ۲تا سیمکارت میخوره سیم 3g هم ساپورت میکنه اولی 8 اینچه دومی 7 اینچ

Pami
12-06-2013, 20:04
اینجا محل دریافت مشاوره خرید لپ تاپ نیست دوستان ، چت روم هم نیست
عزیزانی که از قوانین مطلع هستند به اینجور مباحث نامربوط به تالار پاسخ ندن
35 تا پست پاک شد به شروع کننده بحث هم اخطار داده شد
لطفا رعایت کنید

ممنون

a1_star1
12-06-2013, 20:39
اینجا محل دریافت مشاوره خرید لپ تاپ نیست دوستان ، چت روم هم نیست
عزیزانی که از قوانین مطلع هستند به اینجور مباحث نامربوط به تالار پاسخ ندن
35 تا پست پاک شد به شروع کننده بحث هم اخطار داده شد
لطفا رعایت کنید

ممنون
مدیر جان بهتر بود پست ها منتقل بشه به تالار مربوطه چون حاوی اطلاعات خوبی بود فکر کنم.
البته شایدم منتقل کردید .
ممنون

sajjad_doost
12-06-2013, 23:32
سلام من بودجم کمه میخوام تبلت بخرم بین این ۲تا تبلت موندم ب نظر شما کدوم بهتره؟؟بعد با اینا میشه خوب بازی کرد؟؟

GS-Pad GSP-X8

212 × 164 × 9 mm
ابعاد :

450 گرم
وزن :

نوک‌مدادی
رنگ :

پردازنده

ARM
سازنده پردازنده :

Boxchip A10 Chipset , Cortex-A10 CPU
مدل پردازنده :

1.5GHz
سرعت پردازنده :

حافظه

1.0 GB
حافظه رم :

DDR3
نوع حافظه رم :

دیسک درایو

حافظه داخلی
نوع دیسک درایو :

8 GB
ظرفیت دیسک درایو :

گرافیک

1.2GHz MB
حافظه گرافیکی :

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی :

LCD
نوع صفحه نمایش :

Capacitive
نوع صفحه لمسی :

8 اینچ
اندازه صفحه نمایش :

صفحه نمایش لمسی خازنی از نوع TFT
توضیحات صفحه نمایش :

768 × 1024 پیکسل
رزولوشن صفحه نمایش :

قابلیت دریافت 10 لمس به صورت همزمان
قابلیت های صفحه نمایش لمسی :

امکانات

قابلیت نصب سیم کارت :

قابلیت مکالمه تلفنی با سیم کارت :

شبکه بی سیم Wifi :

802.11
توضیحات شبکه بی سیم Wifi :

GPRS :

GPS :

Edge :

بلوتوث :

NFC :

DLNA :

کارت خوان :

کارت حافظه‌ی MicroSD با قابلیت افزایش تا 32 گیگابایت
نوع کارت حافظه قابل نصب :

دوربین :

دوربین پشت با کیفیت 2 مگاپیکسل
توضیحات دوربین :

وب کم :

دوربین جلویی با کیفیت VGA
توضیحات وب کم :

حسگر اثر انگشت :

رادیو :

قطب نما :

حسگر شتاب سنج :

حسگر ژیروسکوپ :

MP3, WMA, WAV, Flac, 3GP
پخش موسیقی :

AVI, MOV, MPEG, VOB, RM/RMVB, FLV, DAT, MKV, H.264code, PMP
پخش فیلم :

پورت USB :

به وسیله رابط OTG
نسخه USB :

پورت microUSB :

پورت HDMI :

فیش 3.5 میلیمتری صدا :

سایر مشخصات

Google Android
سیستم عامل :

v4.0.4 Ice Cream Sandwich
نسخه سیستم عامل :

باتری لیتیوم یونی 4,000 میلی‌آمپر ساعتی قابل شارژ
باتری :

6 الی 7 ساعت ساعت

smart touch
TA 701454B

Operating System:
• AndroidTM 4.0

Display:
• Display Size: 7.0 Inch
• Display Resolution: 1024 x 600
• Display Type: LCD, Capacitive Multi-touchscreen
• Display Size: 16:9 (WVGA 1024 x 600) LCD Panel

Processor:
• Cortex A9 processor Dual Core
• Processor Speed: 1Ghz

Ram:
• 512MB DDR3

Memory:
• Internal: 4GB Flash Storage
• Removable: microSDHC card slot. Max 32GB. (Optional, not included)

Camera:
• Front Camera: 0.3MP
• Back Camera: 2.0MP

PC Interface:
• USB 2.0 Hi-Speed

Networking:
• WiFi 802.11 b/g/n + GPS + BT + FM

Communication:
• Bluetooth
• 3G phone call function, Dual Sim Card

Power:
• Battery: Rechargeable Li-Poly (3.7V, 3500mAH)
• Adapter: DC 5V

Additional Features:
• AV Connections:3.5mm headphone out
• Video Output: Mini HDMI, Type C (1080p and 720p supported)
• Rotation Sensor: Available (view pages in portrait or landscape)
• Integrated microphone
• Integrated mono speakers

Certifications:
• FCC, CE

Packaging:
• Master Carton: 4 boxes in one Master carton

Included in the pack:
• Tablet
• Adapter
• Manual
• USB Cable

Preinstalled Applications:
• Aldiko
• eReader
• Document Viewer
• Calendar
• Clock
• Calculator
• SlideME

Basic Information:
• Dimension: L x W x D(mm): 195 x 11 x 124
• Weight with Battery (g): 325

دوست عزیز طومار copy paste کردین ؟ :n02:

خوب 2 تا مدل به اسم مینوشتین ! :n02:

دوست عزیز نه نمیشه باهاشون بازی سنگین اجرا کرد ! شما سقف بودجتونو به من بگید تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم .

naeimeh72
13-06-2013, 01:40
دوست عزیز طومار copy paste کردین ؟ :n02:

خوب 2 تا مدل به اسم مینوشتین ! :n02:

دوست عزیز نه نمیشه باهاشون بازی سنگین اجرا کرد ! شما سقف بودجتونو به من بگید تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم .

GS-Pad GSP-X8 و smart touch TA 701454B

سقف بودجم 600-700 تومن هست

Abdolreza2012
13-06-2013, 02:22
دوستان لطف کردن و جواب ندادن
منم بعد گشتن و نيافتن رم کلاسه 10 يدونه کلاسه 4 گرفتم
سرعته کپى کردنش اذيت مىکنه خيلى کنده

sajjad_doost
13-06-2013, 06:42
GS-Pad GSP-X8 و smart touch TA 701454B

سقف بودجم 600-700 تومن هست

ارسال لینک بر خلاف قوانین
Pami

دوست عزیز این تبلت سخت افزار قوی تری نسبت به 2 تایی که معرفی کردید داره .

Pami
13-06-2013, 15:49
من باهاتون موافقم !

دوست عزیز ولی من اصلا این سایت رو قبول ندارم ! چون موقعی که میبایست پیگیری کنن پیگیری نکردن حالا که ما رسیدیم نظر میدیم اینجا واسشون مهم شد !

الان مخبر میاد میگه پست شما پاک شد . دلیلش هم مینویسه : پاکسازی تایپیک !!! :n02:

فکر کنم همه ما انسانها در کل در یک سطح هستیم و حق انتقاد از هم رو داریم !

دوست عزیز این سایت رو قبول ندارید اجباری در فعالیت نیست
دوست دارید دلیل مورد علاقه شما رو بنویسیم ؟
یکبار قبلا بهتون گفته شد اینجا جای انتقاد از عملکرد انجمن نیست و جای درستش هم بهتون نشون داده شد
این آخرین اخطار بود
والسلام

واسم جالبه پستم پاک نشده هنوز !

ok فعالیت نمیکنم ! آره جای درست نشون داده شد اما مشکل من اینه که نمیفهمم چطور شما الان به فکرتون رسید به فکر تایپیک ها و جلوگیری از نقض قوانین باشید !!

منظور من عملکرد شما و مدیران هست نه عملکرد کاربران !

متاسفانه ظاهرا شما متوجه نمیشید که اینجا جای این بحث ها نیست
از پست های شما برای ما گزارش تخلف رسیده جایی برای عدم رسیدگی نیست
انتقادی از ما هم هست همونجا باید بگید نه اینجا ، یا مستقیم با ادمین یا مدیر ارشد مطرح کنید
مجبوریم که با این نحوه فعالیت شما برخورد کنیم

I am me
14-06-2013, 14:03
سلام دوستان
میخواستم یه تبلت بگیرم که باهاش کتاب بخونم,با دیکشنری کار کنم,گشتو گذار ساده هم توی نت داشته باشم,خلاصه با چندتا نرم افزار ساده مثل ورد و غیره کار کنم
نمیخوام برا کارای ساده کامپیوتر به اون بزرگی رو روشن کنم
البته بودجم هم خیلی نیست حدود700:n02:
امیدی هست؟:n02:

Pure Energy
14-06-2013, 18:31
پیشنهاد من GS-Pad : کارایی بالا با هزینه ی کم دارند و برای کار های شما هم ایده آل هستند.

HITB0Y
16-06-2013, 17:27
دوستان من یه lenovo a2107 دارم
باتری یه دفه خالی میشه!از 100% میشه 25% !!!
یا وقتی میزنم شارژ از 12% یه دفه میشه 100% !!!
میدونم که مشکل نرم افزاری نیس!روتش کردم...قبل روت هم اینجوری بود...
از دبی هم خریداری شده,دوباره دبی میرم ولی نمیدونم دفتر گارانتیش کجاست!!!:n03:
به نظرتون چیکار کنم؟

havzhini
16-06-2013, 18:04
دوستان من یه lenovo a2107 دارم
باتری یه دفه خالی میشه!از 100% میشه 25% !!!
یا وقتی میزنم شارژ از 12% یه دفه میشه 100% !!!
میدونم که مشکل نرم افزاری نیس!روتش کردم...قبل روت هم اینجوری بود...
از دبی هم خریداری شده,دوباره دبی میرم ولی نمیدونم دفتر گارانتیش کجاست!!!:n03:
به نظرتون چیکار کنم؟

یه بار باطری از نو کالیبره کنین احتمال داره رام نصب کردین باطری کالیبره نباشه
توی نت سرچ کنین چند روش برای کالیبره کردن هست

اگرنه احتمالا سلسوهای باطری از بین رفتن

maasoumi
16-06-2013, 21:39
کدام تبلت برای بازی مجهزتر است ؟ کدامیک بازی را نرم و صاف اجرا میکنند و عمر باتری بیشتری دارند ؟
اینجا هر تبلتی که عملکرد خوبی در اجرای بازی را دارد به شما معرفی خواهیم کرد .
تست هایی روی این تبلت ها توسط ۳DMARK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با بازی طوفان یخ انجام شده و نمرات بر اساس سرعت پردازنده گرافیکی و عملکرد پردازنده آن است.
Samsung Galaxy Note 10.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Galaxy Note 10.1

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به طور کلی طراحی معقولی و عملکرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بالایی دارد و یکی از بهترین تبلت های سامسونگ به شمار میرود.
این تبلت از پردازنده سریعی بهره میبرد ولی عملکرد گرافیکی اش آنرا به انتهای لیست منتقل کرده است.
Samsung Galaxy Note 8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Galaxy Note 8

به عنوان اعضای کوچکتر سامسونگ گلکسی ها،نوت ۸ یکی از بهترین صفحه نمایش ها را در تبلت های کوچک دارد.
گلکسی نوت ۸ عملکردی شبیه به نوت ۱۰ دارد ولی در اجرای بازی از برادر خود قدرتمندتر عمل کرده است.
Google Nexus 7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nexus 7

گوگل نکسوس ۷ هنوز هم بهترین تبلت ۷ اینچی با ترکیبی از طراحی زیبا و عملکرد خوب و قیمت پایین است.
بازی را هموار اجرا کرده است اما نه آنطور چشمگیر.
Kobo Arc

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Arc

Kobo Arc ممکن است یک مدعی غیر منتظره باشد اما با گرافیک قدرتمند خود جایگاه مناسبی در این فهرست دارد اما از نظر طراحی و امکانات دیگر گزینه های ۷ اینچی بهتری در بازار تبلت وجود دارد.
Sony Xperia Tablet S

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia Tablet S

سونی اکسپریا اس با پردازنده تگرا ۳ عملکرد نسبتا بالایی در اجرای بازی داشت اما گفته میشود اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری در آن مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده است.
Asus Transformer Infinity Pad TF700

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Transformer Infinity Pad TF700

ایسوس ترانسفورماتور از تبلت های فوق العاده است که با صفحه نمایش عالی،طراحی باریک و سبک و عملکرد چشمگیری در اجرای بازی داشت
پردازنده سریع و قدرتمند تگرا ۳ و وضوح بالای تصویر این تبلت را در رده دوم فهرست قرار داد.
Google Nexus 10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nexus 10

گوگل نکسوس ۱۰ برترین تبلت در عملکرد بازی از هر نظر است.
پردازنده ۱٫۷GHz Dual-core Samsung Exynos 5 Dual کارت گرافیک قدرتمند و این تبلت را به طور کل فوق العاده کرده است.
خلاصه :
دوستان عزیز،در این بررسی انجام شده نشان دهنده ضعیف بودن تبلت های پایین لیست نمیباشد و تفاوت در آنها اندک میباشد ولی در کل با همین تفاوت ها گوگل نکسوس ۱۰ برترین اجرای بازی میان تبلت های ذکر شده را دارد.
این بررسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط در رابطه با اجرای بازی بوده و ممکن است در تست های دیگر عملکردها متفاوت باشد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roham_06
18-06-2013, 18:21
سلام
میخوام یه تبلت بگیرم
7 اینچ باشه!
کارمم فقط خوندن سایت و خبر و دیکشنری + بازهای ساده!
اما شارژ و باتری برام مهمه!
هر چی بیشتر نگه داره بهتر!
این خوبه؟
Ideatab A2107A-H 59-351959 7" 4GB

armin321
18-06-2013, 21:28
با سلام
آیا تمام تبلت های اندرویدی میتونن فایلهای ورد یا پی دی اف رو باز کنن؟
من یک تبلت حدود 10 اینچ میخوام برای مادرم که باهاش قرآن بخونه و همزمان به صدای قاری گوش بده. یعنی اصلا دنبال کار حرفه ای نیستم.
فقط و فقط برای ورد و پی دی اف مهمه.
آیا تبلت هایی مثل Innovel I972S
Innovel I972S - تبلت ایناول آی 972 اس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا Lenovo Ideapad S2109A - 8GB
Lenovo Ideapad S2109A - 8GB - تبلت لنوو آیدیا پد اس 2109 آ - 8 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میتونه کار منو راه بندازه؟
یعنی آیا میتونه فایل های آفیس رو باز کنه و یا پی دی اف بخونه؟ و همزمان یک فایل صوتی هم پخش شه؟

سوال دوم:
آیا میشه روی این سیستم های عامل Google Android v4.1.1 JellyBean و Google Android v4.0 Ice Cream Sandwich برنامه هایی مثل دیکشنری یا جیزهای دیگر بریزم؟
چون من شنیدم که روی سیستم عامل های تبلت نمیشه نرم افزار ریخت یا بهتر بگم نمیشه نرم افزار کرک شده ریخت.

سوال سوم
آیا این مارکهایی که گفتم خوبه یا میشه مارک بهتری خرید با بودجه حدود 1 میلیون. البته حتما حدودا 10 اینچ باشه

با سپاس از دوستان گرامی

havzhini
18-06-2013, 22:17
با سلام
من یک تبلت حدود 10 اینچ میخوام برای مادرم که باهاش قرآن بخونه و همزمان به صدای قاری گوش بده. یعنی اصلا دنبال کار حرفه ای نیستم.
Innovel I972S - تبلت ایناول آی 972 اس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lenovo Ideapad S2109A - 8GB - تبلت لنوو آیدیا پد اس 2109 آ - 8 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی آیا میتونه فایل های آفیس رو باز کنه و یا پی دی اف بخونه؟ و همزمان یک فایل صوتی هم پخش شه؟

سوال دوم:
آیا میشه روی این سیستم های عامل Google Android v4.1.1 JellyBean و Google Android v4.0 Ice Cream Sandwich برنامه هایی مثل دیکشنری یا جیزهای دیگر بریزم؟
چون من شنیدم که روی سیستم عامل های تبلت نمیشه نرم افزار ریخت یا بهتر بگم نمیشه نرم افزار کرک شده ریخت.

سوال سوم
آیا این مارکهایی که گفتم خوبه یا میشه مارک بهتری خرید با بودجه حدود 1 میلیون. البته حتما حدودا 10 اینچ باشه

با سپاس از دوستان گرامی

از لحاظ ساپورت ورد و pdf و نصب نرمافزار اصلا مشکلی نیست و اندروید 2هم بخوبی میتونن این برنامه ها رو اجرا کنن اندروید 4که جای خود داره

تا 1میلیون تومن گزینهای بهتری هم هست اگه بیشتر سرچ کنین

sara1992
19-06-2013, 00:44
من میخوام تبلت 10 اینچی گبیرم الان بین گلکسی نوت 10.1 و هواوی مدیا پد 10 FHD موندم
از ی طرف میگم هواوی بگیرم به خاطر دوربین بهتر و قیمت کمترش
ولی به خاطر آپدیت نشدن آندرویدش گلکسی میاد تو ذهنم
معیارامم قبلا گفته بودم
اینترنت , دوربین,بازی,برنامه ,فیلم و سریال,موزیک ...
نمیدونم چی کار کنم ؟

havzhini
19-06-2013, 08:45
من میخوام تبلت 10 اینچی گبیرم الان بین گلکسی نوت 10.1 و هواوی مدیا پد 10 FHD موندم
معیارامم قبلا گفته بودم
نمیدونم چی کار کنم ؟

مدیا پد اپدیت براش اومده و از جنبه اپدیت مشکلی نداره هرچند شاید گالاکسی نوت یه کم بهتر باشه در این زمینه ولی هواوی هم از لحاظ ساپورت و اپدیت کارش خوبه

گالاکسی قلم داره که واقعا کاربردی و عالیه و لوازم جانبی هم راحت براش پیدا میشه و برای فروش و تعویض هم چون مارک معروفتری هست راحتر فروش میره
مدیا پد هم صفحه نمایش بهتر و فول اچدی داره که برای فیلم دیدن و بازی خیلی بهتره و دوربینش هم که بهتر هست نسبت به نوت

در کل به نظر من مدیا پد بهتر هست هم قیمت کمتری داره و برای کابردهای شما به خوبی جوایگو هست و حتی بهتر از گالاکسی و فقط شاید توی بازی به دلیل خاص بودن گرافیکش یه کم اذیت کنه ولی از لحاظ کیفیت فرقی نداره با نوت و حتی کیفیت اجراش از نوت بیشتر هست

Actros
19-06-2013, 10:12
دوستان گلکسی تب 5100 هارد 1 ترا رو ساپرت میکنه ؟
فوریه سوال هرکی امتحان کرده جواب بده لطفا

ali nemesis
19-06-2013, 12:05
معیارامم قبلا گفته بودم
نمیدونم چی کار کنم ؟

نوت چند تا برتری داره اول پردازشگر خیلی قویتر دوم چیپ گرافیک بهتر و سوم همون اس پن مشهور ولی هواوی نمیاشگر بهتری داره و دوربین بهتر از 4G هم پشتیبانی میکنه ولی باتری نوت 400mAh قویتره که برای ۱۰ اینچ نمایشگر مناسبتر هست :rolleyes:

Actros
19-06-2013, 13:34
دوستان گلکسی تب 5100 هارد 1 ترا رو ساپرت میکنه ؟
فوریه سوال هرکی امتحان کرده جواب بده لطفا

دوستان من 1 مورد دست دوم برام جور شده تا عصر وقت دارم
کسی نمیتونه سوالمو جواب بده ؟
5100 هارد 1 ترا رو ساپرت میکنه آیا ؟

armin321
19-06-2013, 16:28
با سلام

سوال دوم:

سوال سوم

با سپاس از دوستان گرامی

از لحاظ ساپورت ورد و pdf و نصب نرمافزار اصلا مشکلی نیست و اندروید 2هم بخوبی میتونن این برنامه ها رو اجرا کنن اندروید 4که جای خود داره

تا 1میلیون تومن گزینهای بهتری هم هست اگه بیشتر سرچ کنین

متشکرم از پاسخ شما دوست گرامی
پس در اندورید میشه نرم افزار کرک شده ریخت.
چون من شنیده بودم باید یک کاری کرد (فکر کنم اسمش جیلبرگ بود) تا بشه نرم افزار کرک شده روش نصب بشه!

شما فرمودید که گزینه های بهتری با توجه به خواسته من در حدود 1 میلیون تومان هست.چون منم شنیدم که تبلت های خیلی بی نام نشون یک جورایی یک بار مصرف هستند
میشه راهنمایی کنید چیزی که مناسب برای خواندن متون باشه و بتونم فایل های صوتی هم پخش کنم و البته حدود 10 اینچ باشه

با سپاس

sara1992
19-06-2013, 17:02
تبلت هواوی مدیاپد 10 رو نسخه ی 1.4 هرتزی با 2 گیگ رمش رو از کجا گیر بیارم؟ همه سایتا نسخه ی ضعیف ترشو دارن .

havzhini
19-06-2013, 17:40
متشکرم از پاسخ شما دوست گرامی
پس در اندورید میشه نرم افزار کرک شده ریخت.
چون من شنیده بودم باید یک کاری کرد (فکر کنم اسمش جیلبرگ بود) تا بشه نرم افزار کرک شده روش نصب بشه!

شما فرمودید که گزینه های بهتری با توجه به خواسته من در حدود 1 میلیون تومان هست.چون منم شنیدم که تبلت های خیلی بی نام نشون یک جورایی یک بار مصرف هستند
میشه راهنمایی کنید چیزی که مناسب برای خواندن متون باشه و بتونم فایل های صوتی هم پخش کنم و البته حدود 10 اینچ باشه

با سپاس

جیلبریک مربوط به محصولات اپل و ios هست و ربطی به اندرود نداره
از لحاظ نرمافزار اصلا هیچ مشکلی وجود نداره در اندروید و فقط نوع cpu و مقدار رم و ورزن اندروید تایر دارن و ممکنه برنامه های سنگین روی تبلتهای ضعیف اجرا نشه
البته بحث روت کردن هست توی اندروید ولی زیاد واجب نیست و بعضی برنامه های خیلی خاص و برای کارهای خاص شاید لازم باشه دستگاه روت بشه که اونم کار سختی نیست

در مورد مدلهای مختلف برندهای معروف مثل سامسونگ و ال جی و سونی و ... که بحثشون جداست و شتاخته شده هستن
ولی در مورد برندهای چینی توی این برندهای محصولات خیلی با کیفیت و کلاس بالا هم دارن که در حد همون برندهای محعروف هست کیفیت و کاراییشون و اصلا اونطور نیست یه بار مصرف باشن
مثل Hyundai ، Ainol ،Cube ، Pipo ،ONDA که همه برندهای چینی هستن ولی کیفیت کاراشون خیلی بالاست

متاسفانه 10اینچ مدلهاشون بیشتر بالای 1میلیون تومن هستن و باید برین سراغ همون مدلهای چینی وگرنه برندها بالای 1500 هستن

havzhini
19-06-2013, 17:42
تبلت هواوی مدیاپد 10 رو نسخه ی 1.4 هرتزی با 2 گیگ رمش رو از کجا گیر بیارم؟ همه سایتا نسخه ی ضعیف ترشو دارن .

معمولا بیشتر سایتها برای این تبلت اطلاعات مدل قدیمی رو گذاشتن و تغییر هم ندادن ولی مدل جدید 2گیگ رم رو هم دارن
توی اطعالت سایتها برگردین یا باهاشون تماس بگیرین ببینین موجود دارن این مدلو یا نه

armin321
19-06-2013, 18:43
جیلبریک مربوط به محصولات اپل و ios هست و ربطی به اندرود نداره
از لحاظ نرمافزار اصلا هیچ مشکلی وجود نداره در اندروید و فقط نوع cpu و مقدار رم و ورزن اندروید تایر دارن و ممکنه برنامه های سنگین روی تبلتهای ضعیف اجرا نشه
البته بحث روت کردن هست توی اندروید ولی زیاد واجب نیست و بعضی برنامه های خیلی خاص و برای کارهای خاص شاید لازم باشه دستگاه روت بشه که اونم کار سختی نیست

در مورد مدلهای مختلف برندهای معروف مثل سامسونگ و ال جی و سونی و ... که بحثشون جداست و شتاخته شده هستن
ولی در مورد برندهای چینی توی این برندهای محصولات خیلی با کیفیت و کلاس بالا هم دارن که در حد همون برندهای محعروف هست کیفیت و کاراییشون و اصلا اونطور نیست یه بار مصرف باشن
مثل Hyundai ، Ainol ،Cube ، Pipo ،ONDA که همه برندهای چینی هستن ولی کیفیت کاراشون خیلی بالاست

متاسفانه 10اینچ مدلهاشون بیشتر بالای 1میلیون تومن هستن و باید برین سراغ همون مدلهای چینی وگرنه برندها بالای 1500 هستن

با سپاس از شما
متاسفانه چون صفحه بزرگ میخوام برای مطالعه، میخوام حدودا 10 اینچ باشه و گرنه حتما میرفتم سراغ ای بوک ریدر با مارک درست و حسابی. چون من خیلی استفاده محدودی از تبلت میخوام(فقط خواندن فایلهای ورد و پی دی اف و پخش صوت)

هزینه کرد 1 میلیون هم کم نیست بدم به چینی بعد از 2 ماه خراب شه بندازم دور. نمیدونم چیکار کنم:n13: آیا برام ارزش داره واسه چند تا پی دی اف خواندن و پخش صوت 1.5 به تبلت بدم؟!؟!؟!؟!؟!

havzhini
19-06-2013, 18:57
با سپاس از شما
متاسفانه چون صفحه بزرگ میخوام برای مطالعه، میخوام حدودا 10 اینچ باشه و گرنه حتما میرفتم سراغ ای بوک ریدر با مارک درست و حسابی. چون من خیلی استفاده محدودی از تبلت میخوام(فقط خواندن فایلهای ورد و پی دی اف و پخش صوت)

هزینه کرد 1 میلیون هم کم نیست بدم به چینی بعد از 2 ماه خراب شه بندازم دور. نمیدونم چیکار کنم:n13: آیا برام ارزش داره واسه چند تا پی دی اف خواندن و پخش صوت 1.5 به تبلت بدم؟!؟!؟!؟!؟!

به نظر من اگه فقط برای کتاب خوانی هست پخش صوت مدلهاس 7 اینچ و 8 اینچ هم میتونن جوابگو باشن و حتما 10 اینچ باشه خب باید پول بیشتر بدین

به نظرم اگه برای همون استفاده مادرمحترمتون هست روی 7اینچها هم فکر کنین و فکر نمیکنم 7اینج و 8اینچ زیاد مشکلی باشه و راحت میشه روش کتاب خوندن ولی خب هرچی بزرگتر باشه خب پول بیشتری هم باید بدین

ولی بحث مدلهای چینی اصلا اینطور نیست فقط 2ماه کارد کنن و کلا این تفکر رو بزارید کنار چون خیلی از برندهای چینی موجود کیفیت کارشون هیچی از برندهای معروف کره و ژاپنی کم نداره
شما روی برند و تجربه خریداران قبلی مدلی که میخواین بخرین تحقیق کنین مشکلی نخوهد بود

یکی از دوستان اینجا اطلاعات خوبی داشتن ولی الان حضور ندارن منم زیاد اطلاعات در مورد مدلهای مختلف ندارم که مدل خاصی معرفی کنم
توی فرومهای دیگه هم بگردین بیشتر کمک میکنن

armin321
19-06-2013, 19:16
به نظر من اگه فقط برای کتاب خوانی هست پخش صوت مدلهاس 7 اینچ و 8 اینچ هم میتونن جوابگو باشن و حتما 10 اینچ باشه خب باید پول بیشتر بدین

به نظرم اگه برای همون استفاده مادرمحترمتون هست روی 7اینچها هم فکر کنین و فکر نمیکنم 7اینج و 8اینچ زیاد مشکلی باشه و راحت میشه روش کتاب خوندن ولی خب هرچی بزرگتر باشه خب پول بیشتری هم باید بدین

ولی بحث مدلهای چینی اصلا اینطور نیست فقط 2ماه کارد کنن و کلا این تفکر رو بزارید کنار چون خیلی از برندهای چینی موجود کیفیت کارشون هیچی از برندهای معروف کره و ژاپنی کم نداره
شما روی برند و تجربه خریداران قبلی مدلی که میخواین بخرین تحقیق کنین مشکلی نخوهد بود

یکی از دوستان اینجا اطلاعات خوبی داشتن ولی الان حضور ندارن منم زیاد اطلاعات در مورد مدلهای مختلف ندارم که مدل خاصی معرفی کنم
توی فرومهای دیگه هم بگردین بیشتر کمک میکنن

دست شما درد نکنه
میرم 8 اینچ هم از نزدیک ببینم شاید بشه با 8 هم کنار اومد

خیلی لطف کردید دوست عزیز

A100000000000000A
20-06-2013, 08:57
سلام دوستان
یه تبلت اندروید میخوام با قابلیت سیمکارت خوان
رم 1 گیگ و سی پی یو مناسب
زیر 500 هزارتومان
بنظر شما پیدا میشه؟
میشه راهنماییم کنید؟

sajjad_doost
20-06-2013, 09:09
سلام دوستان
یه تبلت اندروید میخوام با قابلیت سیمکارت خوان
رم 1 گیگ و سی پی یو مناسب
زیر 500 هزارتومان
بنظر شما پیدا میشه؟
میشه راهنماییم کنید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوست عزیز این تبلت بهترین گزینست واسه شما . دانگل جیبی 3g هم پشتیبانی میکنه که 120 به بالا قیمت داره دانگلش . دوست عزیز شما میخواین با 500 تومن همه چیز رو داشته باشید ! این تبلت که معرفی کردم تنها عیبش اینه که بلوتوث نداره ولی سخت افزاری قوی داره نسبت به قیمتش . با همین پول برید دنبال برند های معروف باید 2 برابر خرج کنید . !!!

موفق باشید .

sajjad_doost
20-06-2013, 09:14
با سپاس از شما

دوست عزیز یک نفر هست واسش صفحه نمایش خیلی مهمه پس مسلما نسبت به نیازش باید پول بیشتری پرداخت کنه ! ( کتاب خوندن در آیپد 4 با معمولی ترین تبلت اندروید هیچ فرقی نمیکنه ؟ یعنی واسه شما صفحه نمایش مهم نیس !) هنوز مردم ما فکر میکنن 2 سال پیشه که تا 1 تومن خرج کن آیپد بگیرن ! جان من از خواب زمستانی در بیاید !

شما 10 اینچ میخواید ؟ چه خصوصیاتی از تبلت واسه شما مهمتره ؟ الان واسه ما ایرانی ها (ارزش) معنا نداره !

mobin18
20-06-2013, 10:25
سلام دوست عزیز این تبلتی که معرفیش کردی ارزش خرید داره؟ اخه برند ainol برند معروفی هم نیست. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.:n13:

sajjad_doost
20-06-2013, 12:31
سلام دوست عزیز این تبلتی که معرفیش کردی ارزش خرید داره؟ اخه برند ainol برند معروفی هم نیست. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.:n13:

سلام دوست عزیز , ارزش نداره ? !!!!:n13: یعنی من بیخود نظر دادم دیگه !:n27:

به قول دوستان ainol بهترین برند در چین محسوب میشه !!!

شما نشنیدی دلیل نمیشه معروف نباشه !

sajjad_doost
20-06-2013, 12:33
sajjad_doost : هنوز مردم ما فکر میکنن 2 سال پیشه که تا 1 تومن خرج کن آیپد بگیرن ! جان من از خواب زمستانی در بیاید !

این حرفمو انگار به دیوار زدم کسی درک نکرد این جمله رو !

a1_star1
20-06-2013, 15:30
سلام سجاد جان.خوشحالم که باز میبینمت:n01:
نظرت در مورد این سه تا چیه؟میشه باهاشون فیلمم دید؟
تبلت آیناول
Innovel I972S Wi-Fi 8GB
قیمت: 940,000 تومان
پردازنده: ARM AML8726-MX Chipset , Dual-Core Cortex-A9 CPU 1.5GHz
حافظه: حافظه داخلی 8 GB حافظه رم 1 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 9.7 اینچ
امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB - microUSB - HDMI
سیستم عامل: Google Android v4.1.1 JellyBean

تبلت آینول
Ainol Novo 10 Hero Wi-Fi 16GB
قیمت: 895,000 تومان

- پردازنده: Dual Core AMLogic AML8726-M6 1.5GHz
- پردازنده گرافیکی: Dual Core Mali400
- حافظه رم: 1GB DDR3 DDR3 - 1333 Mhz
- حافظه داخلی: 16 گیگابایت قابل ارتقا از طریق کارت حافظه MicroSD تا 32 گیگابایت
- صفحه نمایش:10.1 اینچ با کیفیت IPS، با رزولوشن 1280x800 پیکسل، مولتی تاچ
- امکانات دیگر: Wi-Fi - HDMI - کارت خوان - وب کم- حسگر شتاب سنج
- سیستم عامل: Google Android 4.1 Jelly Bean

Lenovo IdeaTab S2109*

1,089,000 تومان

ابعاد:

247 * 185.3 * 8.9 mm

نوع پردازنده:

دوهسته اي

سرعت پردازنده:1 GHz
مدل پردازنده:Texas Instruments OMAP4430
پردازنده گرافيکيPowerVR SGX540

نسبت به هواوی که معرفی کردین خیلی ضعیفترن؟کدوم یکی از این سه تا بهتره؟ ارزش خرید دارن؟
البته اولی گارانتی اونگ داره ولی دومی گارانتی نداره ظاهرا!!سومی گارانتی سازگار ارقام داره

sajjad_doost
20-06-2013, 19:49
سلام سجاد جان.خوشحالم که باز میبینمت:n01:
نظرت در مورد این سه تا چیه؟میشه باهاشون فیلمم دید؟
تبلت آیناول
Innovel I972S Wi-Fi 8GB
قیمت: 940,000 تومان
پردازنده: ARM AML8726-MX Chipset , Dual-Core Cortex-A9 CPU 1.5GHz
حافظه: حافظه داخلی 8 GB حافظه رم 1 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 9.7 اینچ
امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB - microUSB - HDMI
سیستم عامل: Google Android v4.1.1 JellyBean

تبلت آینول
قیمت: 895,000 تومان

- پردازنده: Dual Core AMLogic AML8726-M6 1.5GHz
- پردازنده گرافیکی: Dual Core Mali400
- حافظه رم: 1GB DDR3 DDR3 - 1333 Mhz
- حافظه داخلی: 16 گیگابایت قابل ارتقا از طریق کارت حافظه MicroSD تا 32 گیگابایت
- صفحه نمایش:10.1 اینچ با کیفیت IPS، با رزولوشن 1280x800 پیکسل، مولتی تاچ
- امکانات دیگر: Wi-Fi - HDMI - کارت خوان - وب کم- حسگر شتاب سنج
- سیستم عامل: Google Android 4.1 Jelly Bean

Lenovo IdeaTab S2109*

1,089,000 تومان

ابعاد:

247 * 185.3 * 8.9 mm

نوع پردازنده:

دوهسته اي

سرعت پردازنده:1 GHz
مدل پردازنده:Texas Instruments OMAP4430
پردازنده گرافيکيPowerVR SGX540

نسبت به هواوی که معرفی کردین خیلی ضعیفترن؟کدوم یکی از این سه تا بهتره؟ ارزش خرید دارن؟
البته اولی گارانتی اونگ داره ولی دومی گارانتی نداره ظاهرا!!سومی گارانتی سازگار ارقام داره

دوست من شما لطف داری .

بستگی داره که شما کیفیت صفحه نمایش واستون مهم باشه یا نه . چون این تبلت ها کیفیت صفحه نمایش فوق العاده پایینی دارن (به دلیل رزولوشن کم و برزگ بودن صفحه !)

از بین این 3 تا که معرفی کردید تبلت ainol سرتره از همه نظر .

دوست عزیز تبلت هواوی مدیاپد 10 gc4000 fhd 500 تومن 500 از این تبلت ها گرون تره مسلما باید سخت افزار قویتری داشنه باشه نسبت به این تبلت ها و همینطور صفحه نمایش فوق العاده به نسبت این 3 تبلت .

دوست عزیز شما اول سقف بودجتو اینجا اعلام کن تا بهتر بتونم نظر بدم و راهنمایی کنم با تشکر.

good luck & have fun for ever .

Reza_994
20-06-2013, 19:50
با سپاس از شما

Innovel هم چینی

چون دیجی آورده دلیل نمیشه مارک معروف و خوبی نسبت به بقیه باشه

با یه تومن
pipo m6
ainol novo9 spark
....
رو پیشنهاد میکنم البته حدود 970 درمیاد اگه از چین سفارش بدین, اگه از بازار بخرین

sajjad_doost
20-06-2013, 20:05
Innovel هم چینی

چون دیجی آورده دلیل نمیشه مارک معروف و خوبی نسبت به بقیه باشه

با یه تومن
pipo m6
ainol novo9 spark
....
رو پیشنهاد میکنم البته حدود 970 درمیاد اگه از چین سفارش بدین, اگه از بازار بخرین

دوست عزیز با این پول خرید نکسوس 7 خیلی عاقلانه تره !

Reza_994
20-06-2013, 22:13
منم پیشنهاد ندادم از اون سایت بخرن
ولی از چین واقعا به صرفست

sajjad_doost
20-06-2013, 22:23
منم پیشنهاد ندادم از اون سایت بخرن
ولی از چین واقعا به صرفست

دوست عزیز منظور من همون خرید از چین بود ! الان نکسوس 7 16 Gb

950 تومن هست !!

a1_star1
20-06-2013, 22:41
دوست من شما لطف داری .

بستگی داره که شما کیفیت صفحه نمایش واستون مهم باشه یا نه . چون این تبلت ها کیفیت صفحه نمایش فوق العاده پایینی دارن (به دلیل رزولوشن کم و برزگ بودن صفحه !)

از بین این 3 تا که معرفی کردید تبلت ainol سرتره از همه نظر .

دوست عزیز تبلت هواوی مدیاپد 10 gc4000 fhd 500 تومن 500 از این تبلت ها گرون تره مسلما باید سخت افزار قویتری داشنه باشه نسبت به این تبلت ها و همینطور صفحه نمایش فوق العاده به نسبت این 3 تبلت .

دوست عزیز شما اول سقف بودجتو اینجا اعلام کن تا بهتر بتونم نظر بدم و راهنمایی کنم با تشکر.

good luck & have fun for ever .

راستش کار اصلیم بورس هست (اینترنتی)نرم افزار متاتریدر نمیدونم تو این زمینه کار کردی یا نه.
نرم افزار سبکی هست.و اینترنت و شاید همزمان اهنگ و فیلم.
ولی خوب اگه تفاوت زیاد هست بین هواوی و اون سه تا یک ماه صبر میکنم.
الان 1 تومن میتونم بخرم ولی ماه دیگه همون 1.400 هواوی رو میخرم
مرسی سجاد جان

sajjad_doost
20-06-2013, 23:30
راستش کار اصلیم بورس هست (اینترنتی)نرم افزار متاتریدر نمیدونم تو این زمینه کار کردی یا نه.
نرم افزار سبکی هست.و اینترنت و شاید همزمان اهنگ و فیلم.
ولی خوب اگه تفاوت زیاد هست بین هواوی و اون سه تا یک ماه صبر میکنم.
الان 1 تومن میتونم بخرم ولی ماه دیگه همون 1.400 هواوی رو میخرم
مرسی سجاد جان

موفق باشید , در حیطه کاری و درسی من نیس متاسفانه باهاش کار نکردم .

تقاوت خیلی زیاده شک نکنید !:n02:

به نظر من ارزش 1 ماه صبر کردن رو داره , پشیمون نمیشید عزیز , من با نسخه ضعیفتر هواوی مدیاپد 10 کار کردم تو هیچ کاری کم نیاورد فرض کنید این نسخه قویترش چی باشه ! 100 % مطمئن باشید ارزش صبر کردن داره . عجله نکنید .

good luck .

mammad_visual
20-06-2013, 23:38
سلام
عزیزان میخواستم نظرتون رو در ارتباط با قویترین و با کیفیت ترین تبلت از نظر پردازشی و بازی تا سقف یک میلیون بپرسم
خیلی ممنونم

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

sajjad_doost
20-06-2013, 23:59
سلام
عزیزان میخواستم نظرتون رو در ارتباط با قویترین و با کیفیت ترین تبلت از نظر پردازشی و بازی تا سقف یک میلیون بپرسم
خیلی ممنونم

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

google asus nexus 7

Reza_994
21-06-2013, 01:17
in that case
اصلا نمیارزهنسبت به نکسوس

sajjad_doost
21-06-2013, 10:48

تراکم پیکسلی نکسوس 7 بیشتر از ainol novo 10 hero هستش و اگر تراکم پیکسلی یکسان داشتند این تبلت Ainol نصف این عملکرد هم نداشت ! با این حال ضعیفتر از نکسوس هست !

armin321
21-06-2013, 13:40
دوست عزیز یک نفر هست واسش صفحه نمایش خیلی مهمه پس مسلما نسبت به نیازش باید پول بیشتری پرداخت کنه ! ( کتاب خوندن در آیپد 4 با معمولی ترین تبلت اندروید هیچ فرقی نمیکنه ؟ یعنی واسه شما صفحه نمایش مهم نیس !) هنوز مردم ما فکر میکنن 2 سال پیشه که تا 1 تومن خرج کن آیپد بگیرن ! جان من از خواب زمستانی در بیاید !

شما 10 اینچ میخواید ؟ چه خصوصیاتی از تبلت واسه شما مهمتره ؟ الان واسه ما ایرانی ها (ارزش) معنا نداره !

دوست عزیز
خصوصیات مهم صفحه نمایش نسبتا بزرگ حول و حوش 10( حالا 9 هم خیلی مشکلی نیست)
پی دی اف و ورد آفیس بخونه
پخش صوت داشته باشه
اگر پورت یو اس بی برای زدن فلش داشته باشه خیلی کاره منو راه میندازه
اگر هم بشه پورت خروجی تصویر مثل اچ دی ام آی داشته باشه
اصلا هم نمیخوام بازی کنم

Reza_994
21-06-2013, 15:00

sajjad_doost
21-06-2013, 16:59

دوست عزیز من بار ها گفتم این رزولوشن ها اصلا با سیستم عامل اندروید سازگار نیس و خیلی ضعف به وجود میاره و اصلا برنامه هارو با اون رزولوشن اجرا نمیکنه !!!! درزم این تبلت novo9 نوش چنده ! 950 هست !!!!!!!!!!!! ؟

دوست عزیز شما تو سایت پرشیان تولز گفتید این تبلت ها از media pad 10 fhd هم بهترن ! واقعا تعجب میکنم از این حرفتون !

موفق باشید.

sajjad_doost
21-06-2013, 17:06
دوست عزیز
خصوصیات مهم صفحه نمایش نسبتا بزرگ حول و حوش 10( حالا 9 هم خیلی مشکلی نیست)
پی دی اف و ورد آفیس بخونه
پخش صوت داشته باشه
اگر پورت یو اس بی برای زدن فلش داشته باشه خیلی کاره منو راه میندازه
اگر هم بشه پورت خروجی تصویر مثل اچ دی ام آی داشته باشه
اصلا هم نمیخوام بازی کنم

دوست عزیز این تبلت نیاز های شما رو کامل بر آورده میکنه , همچنین دانگل 3g هم پشتیبانی میکنه .

شما گفتید صفحه نمایش و داشتن همه پورت ها واستون مهمه . اما انتطار نداشته باشید فیلم بلوری واستون پخش کنه ولی در دیگر کارها مثل اجرای بازی ها کم نمیاره !

موفق باشید .

armin321
21-06-2013, 19:17
دوست عزیز این تبلت نیاز های شما رو کامل بر آورده میکنه , همچنین دانگل 3g هم پشتیبانی میکنه .

شما گفتید صفحه نمایش و داشتن همه پورت ها واستون مهمه . اما انتطار نداشته باشید فیلم بلوری واستون پخش کنه ولی در دیگر کارها مثل اجرای بازی ها کم نمیاره !

موفق باشید .

با تشکر
البته من هدفم از پخش فیلم یکسری فیلم های بی کیفیت آموزشی بود اکثرا با پسوند اف ال وی.
چون نه اهل فیلم هستم و نه بازی.

راستی رزلوشن 480 × 800 برای صفحه نمایش 9 اینچی خیلی افتضاحه؟
چون یک تبلت تو سایتها دیدم به اسم آی نیکس

به نظر شما چرا اینقدر قیمتش پایینه؟یعنی مثلا بخاطر رم هست یا رزولوشن صفحه؟

Reza_994
21-06-2013, 20:28
دوست عزیز من بار ها گفتم این رزولوشن ها اصلا با سیستم عامل اندروید سازگار نیس و خیلی ضعف به وجود میاره و اصلا برنامه هارو با اون رزولوشن اجرا نمیکنه !!!! درزم این تبلت novo9 نوش چنده ! 950 هست !!!!!!!!!!!! ؟

دوست عزیز شما تو سایت پرشیان تولز گفتید این تبلت ها از media pad 10 fhd هم بهترن ! واقعا تعجب میکنم از این حرفتون !

موفق باشید.

والا برا من که اجرا کرد
راستی گول نکسوس 10 از این رزولیشن بیشتری داره و اندروید
رزولیشن بیشتر
gpu قوی تر
cpu ضعیف تر
2 گیگ رم
قیمت به مراتب پایین تر شاید تفاوت قیمتشون کمتر بود میگفتم media ولی چون برندش یخرده معروف تره اختلاف قیمت زیادی دارند

میشه گفت خیلی !!

havzhini
21-06-2013, 21:01
رزولوشن بالا شاید از لحاظ سرعت پردازنه دچار مشکل بشه وقتی که پردازنده توانایی اجرای برنامه رو با اون رزولوشن نداشته باشه
وگرنه اگر پردازنده و رم کافی در اخطار باشه براحتی اجرا برنامه ها با بالاترین کیفیت اجرا میشن

توی یوتوب صدها ویدیو از تبلتهای با رزولوشن رتینا هست که با سرعت بسیار بالا و روان اجرا میشن وحتی مقایسه هاشون با ایپد وجود داره
هرچند از لحاظ روانی و اجرا در حد ایپد شاید نباشن ولی چیزی هم کم نداشتن و حتی بعضی مدلها توی کیفیت تصور بهتر بودن

توی یوتیوب حتما ویدیو از مدلهای جدید با صفحه رتینا و فول اچدی رو حتما ببینین
مثل Cube U9GTV ، PIPO M6 ، Cube U30gt2 Quad Core ،

sajjad_doost
21-06-2013, 22:52
با تشکر
البته من هدفم از پخش فیلم یکسری فیلم های بی کیفیت آموزشی بود اکثرا با پسوند اف ال وی.
چون نه اهل فیلم هستم و نه بازی.

چون یک تبلت تو سایتها دیدم به اسم آی نیکس

به نظر شما چرا اینقدر قیمتش پایینه؟یعنی مثلا بخاطر رم هست یا رزولوشن صفحه؟

من توضیحاتمو دادم و شما باید تصمیم بگیرید . من اصلا خبری ندارم از این تبلت که شما گفتی , میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه شما لینک بدید من بررسی میکنم .

sajjad_doost
21-06-2013, 22:59
والا برا من که اجرا کرد
راستی گول نکسوس 10 از این رزولیشن بیشتری داره و اندروید
رزولیشن بیشتر
gpu قوی تر
cpu ضعیف تر
2 گیگ رم
قیمت به مراتب پایین تر شاید تفاوت قیمتشون کمتر بود میگفتم media ولی چون برندش یخرده معروف تره اختلاف قیمت زیادی دارند

دوست عزیز واسه شما اجرا کرد ؟ شما از کجا فهمیدید با اون رزولوشن اجرا کرده !:n13:

دوست عزیز گوگل نکسوس 10 از نظر سخت افزاری فوق العادست اما اشتباه بزرگی رو مرتکب شده و اومده با این رزولوشن همه چیز رو خراب کرده ! اصلا سیستم عامل اندروید سازگاری نداره با این رزولوشن , حتی با کار در مرورگر گوگل نکسوس 10 LAG میگیره ! چه برسه به کار های دیگر !

موفق باشید.

sajjad_doost
21-06-2013, 23:02
رزولوشن بالا شاید از لحاظ سرعت پردازنه دچار مشکل بشه وقتی که پردازنده توانایی اجرای برنامه رو با اون رزولوشن نداشته باشه
وگرنه اگر پردازنده و رم کافی در اخطار باشه براحتی اجرا برنامه ها با بالاترین کیفیت اجرا میشن

توی یوتوب صدها ویدیو از تبلتهای با رزولوشن رتینا هست که با سرعت بسیار بالا و روان اجرا میشن وحتی مقایسه هاشون با ایپد وجود داره
هرچند از لحاظ روانی و اجرا در حد ایپد شاید نباشن ولی چیزی هم کم نداشتن و حتی بعضی مدلها توی کیفیت تصور بهتر بودن

توی یوتیوب حتما ویدیو از مدلهای جدید با صفحه رتینا و فول اچدی رو حتما ببینین
مثل Cube U9GTV ، PIPO M6 ، Cube U30gt2 Quad Core ،

دوست عزیز کلا مقایسه تبلت ها با آیپد اشتباه هست ! من چی گفتم شما چی گفتی دوست عزیز !

من نگفتم از نظر سخت افزاری ضعف بوجود میاد , من منظورم ضعف نرم افزاری بود که باعث افت در performance hardware میشه .

خیلی جالبه که شما میگید بعضی تبلت ها از آیپد بهترن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n13:

دوست عزیز بعضی تبلت ها از نظر کیفیت تصویر از آیپد بهترند ؟! شما از نزدیک کار کردید باهاشون و مقایسه کردید با آیپد !؟

شما یکبار با سیستم عامل iphone کار کنید ببینید یک bug پیدا میکنید توش ؟ بعضی ها فکر میکنند سیستم عامل اندروید بهترین سیستم عامل دنیاست در حالیکه ما باید بیایم تست کنیم تحقیق کنیم بعد نظر خودمونو اینجا اعلام کنیم . من باگ هایی که رو سیستم عامل اندروید دیدم رو هیچ

سیستم عاملی ندیدم , حالا شما عزیزان هر جور میخواید تفکر کنید و نظر بدید , منم نظر خودمو دادم .

Reza_994
22-06-2013, 00:21
من از نزدیک با سه تا تب رتینا کار کردم
ployer momo19hd retina
ainol spark
ipad 4 wifi
عکس های مخصوص آیپد 4 رو 3 تاشون ریختم

از نظر کیفیت فرقی نداشتن چون pixel density یکسانی دارن
روونی آیپد 4 که خوب صد در صد بالاتر no doubt
نور صفحه بیشتر ipad4

الان اندروید 4.2.2 تازه اومده رو روی spark ریختم
واقعا عالی شده

sajjad_doost
22-06-2013, 09:56
من از نزدیک با سه تا تب رتینا کار کردم
ployer momo19hd retina
ainol spark
ipad 4 wifi
عکس های مخصوص آیپد 4 رو 3 تاشون ریختم

از نظر کیفیت فرقی نداشتن چون pixel density یکسانی دارن
روونی آیپد 4 که خوب صد در صد بالاتر no doubt
نور صفحه بیشتر ipad4

الان اندروید 4.2.2 تازه اومده رو روی spark ریختم
واقعا عالی شده

دوست عزیز بحث کلی اینه که هیچ تبلتی قابل قیاس با آیپد نیس دلایلشم واضحه .

Faraz_sm
22-06-2013, 10:05
سلام... اومدم یه نظر بذارم و برم...
به عنوان کسی که با تبلت های مختلف از چینی 50 دلاری تا آیپد 700 دلاری کار کرده خدمتتون عرض کنم که بهترین تجربه رو با نکسوس 10 داشتم... یک هفته ای دستم بود و باهاش کار کردم. نتونستم ایرادی خاصی ازش بگیرم... کیفیت صفحه تصویرش ما فوق تجسمه به طوری که وقتی به دیسپلی های دیگه نگاه می کنم فکر می کنم خرابن یا یه چیزی کم دارن. البته ضعف اصلیش از نظر من اینه که سامسونگ ساختتش...
خلاصه که به شدت پیشنهاد می شه... اگر قلم نوت 10.1 براتون مهم نیست صد در صد نکسوس 10 رو انتخاب کنید...

Sent from my Xoom using Tapatalk 2

sajjad_doost
22-06-2013, 10:25
سلام... اومدم یه نظر بذارم و برم...
به عنوان کسی که با تبلت های مختلف از چینی 50 دلاری تا آیپد 700 دلاری کار کرده خدمتتون عرض کنم که بهترین تجربه رو با نکسوس 10 داشتم... یک هفته ای دستم بود و باهاش کار کردم. نتونستم ایرادی خاصی ازش بگیرم... کیفیت صفحه تصویرش ما فوق تجسمه به طوری که وقتی به دیسپلی های دیگه نگاه می کنم فکر می کنم خرابن یا یه چیزی کم دارن. البته ضعف اصلیش از نظر من اینه که سامسونگ ساختتش...
خلاصه که به شدت پیشنهاد می شه... اگر قلم نوت 10.1 براتون مهم نیست صد در صد نکسوس 10 رو انتخاب کنید...

دوست عزیز من پولی که میخوام واسه نکسوس 10 بدم برای خرید آیپد میدم . چون هم قویتره هم سیستم عامل انحصاری داره با تمام برتری هاش نسبت به اندروید !

a1_star1
22-06-2013, 15:10
یک سوالی که برام پیش اومده اینه که با پایین اومدن دلار الان 3200 هست چرا تبلتها ارزون تر نشدن!!
اگه گرون بشه فورا قیمتها میره بالا ولی حالا کمی ارزون تر شده نسبت به 3600 قیمتها ثابتند!!!

sajjad_doost
22-06-2013, 15:56
یک سوالی که برام پیش اومده اینه که با پایین اومدن دلار الان 3200 هست چرا تبلتها ارزون تر نشدن!!
اگه گرون بشه فورا قیمتها میره بالا ولی حالا کمی ارزون تر شده نسبت به 3600 قیمتها ثابتند!!!

دوست عزیز واضحه , فروشنده ها هیچ وقت به ضرر خودشون کاری انجام نمیدن وقتی دلار گرونه جنس رو میخرن میزارن تو انبار یهو این وسط دلار 400 تومن پایین میاد خوب عزیز فروشنده میتونه ضرر کنه و قیمت هاشو در این حد بکشه پایین ؟

این مشکل تقصیر فروشنده ها نیست !

دوست عزیز الان اگر دلار 1000 تومن هم که بشه تا بیاد قیمت اجناس در بازار بر اساس ارز جدید قیمت گذاری بشه 1 سال طول خواهد کشید.

good luck .

rshafiiy
22-06-2013, 16:20
بهترین کار اینه که نخرین تا قیمتا یه خورده پایین تر بیاد. خیلی کمتر از ۱ سال هم طول می کشه.

armin321
22-06-2013, 17:18
بهترین کار اینه که نخرین تا قیمتا یه خورده پایین تر بیاد. خیلی کمتر از ۱ سال هم طول می کشه.

منم موافقم
این قیمتها برای دلار 3600 بود
امروز که شد 3190
احتمال داره پایین تر هم بیاد

sajjad_doost
22-06-2013, 17:58

من نظرمو اعلام کردم دوستان , برای نظر شما هم احترام قائلم , حالا آینده معلوم میشه حق با کیه ! :n02:

Pami
23-06-2013, 00:25
موقتاً بسته میشه تا رسیدگی بشه
ممنون

----------------

بارها اعلام شده که مورد خلاف قوانین مشاهده شد گزارش تخلف بزنید نه اینکه ادامه دهنده بحث اشتباه باشید
این تاپیک مربوط به تبلت های اندرویدی هست نه چیز دیگه ای ، بهتره در همین حیطه درخواست مشاوره داده بشه

پست های نامربوط پاک شدن
ممنون

ehsan_jan3
24-06-2013, 20:33
میگن قطعات هواوی گیر نمیاد ولی سامسونگ بهش میخوره

Amin-Nasim
25-06-2013, 22:04
سلام
مثه اینکه دعوا بوده اینجا :n02:
تا 1200 تبلت چی هست ؟؟
اندروید باشه ، ایپد مینی نمیخوام !!!!!!

خودم نظرم روی نکسوس 7 هست
برا وبگردی و بازی
خوبه ؟؟؟؟

masoudtr
26-06-2013, 09:00
تا 400 تومن چه تبلتی میتونم بخرم
فقط میخوام کیفیت صفحه نمایش اش عالی باشه تا بتونم عکس هام را نشون بدم
و عکس ها ی مثلا 8-9 مگی را بتونه باز کنه
و فیلم هم پخش کنه

arash820
26-06-2013, 10:50
یه تبلت خوب از 7 اینج بزرگتر با باطری خوب و اجرای بازیهای سنگین اچ دی معرفی کنید سیمکارت خور هم باشه تا 1 تومن
پیشنهاد خودم Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G هست ولی چون تبلت جدیدیه نمیدونم ارزش خرید داره یا نه ؟
دیگه چی پیشنهاد میدید ؟؟

forevernever
26-06-2013, 12:29
سلام دوستان؛یه راهنمایی می خواستم.
من یه تبلت می خوام منحصرا" برای کارهای تحصیلی!(ترجیحا" برای رشته داروسازی مناسب باشه)
اهل بازی و دیدن فیلم با کیفیت HD و اینا هم نیستم.
فقط یه تبلت می خوام که برای خوندن درس از هر نظر مناسب باشه؛مثلا" خوندن و ویرایش PDF،خوندن و ویرایش اسناد آفیس و احیانا" یادداشت برداری و نوشتن مطلب و ریختن نرم افزارهای کاربردی.
کیفیت نمایش تصاویر هم نمی گم عالی.....حداقل معقول و خوانا باشه،نه اینکه با زوم کردن رو تصاویر،جزئیات نامشخص شه!(بسیاری از قسمت های فایل درسیم تصویریه و به همین دلیل کیفیت نمایش عکس برام مهمه)
وای فایش هم قوی باشه که مجبور نشم خیلی نزدیک مودم باشم.
باتری ش روزانه حداقل تا هشت ساعت شارژدهی داشته باشه.
درضمن؛توانایی خواندن و باز کردن زبان فارسی و فرمول های ریاضی و فیزیک و شیمی رو به طور کامل داشته باشه؛منظورم اینه که فونت ها و فرمول های پی دی اف یا ورد رو در هم برهم نشون نده.
انتخاب اولم GS-Pad GSP-X7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود؛چون واقعا" انتظار زیادی از تبلت ندارم و با توجه به امکانات و نرم افزارهای نصب شده روی این تبلت،به نظرم گزینه مناسبی بود.
ولی اطرافیان منصرفم کردن و پیشنهاد دادن به مدل های بالاتر فکر کنم.
با بررسی پیشنهاد دوستان و اطرافیان سه گزینه دیگه هم به نظرم مناسب اومد:
Samsung Galaxy Note 8
Asus Google nexus 7 3G-32
Asus Fonepad ME371

با وجود توضیحات بنده،لطفا" راهنماییم کنید که بهترین گزینه چیه!همون انتخاب اول خودم مناسبه؟
اگر نیست،پس لطفا" بهترین مدل رو بین این سه مدل،با توجه به انتظارات و نیازهای که دارم پیشنهاد کنید.ممنون از لطفتون!

ali nemesis
28-06-2013, 08:56
تا 400 تومن چه تبلتی میتونم بخرم
فقط میخوام کیفیت صفحه نمایش اش عالی باشه تا بتونم عکس هام را نشون بدم
و عکس ها ی مثلا 8-9 مگی را بتونه باز کنه
و فیلم هم پخش کنه

با این مبلغ نمیشه زیاد رو کیفیت تبلت حساب باز کرد ولی مدل های زیر کار راه انداز هست:
Dimo D700 & 700
بلک بری پلی بوک ۱۶ گیگ
HYUNDAI TS1 Wi-Fi 4GB
GS-Pad GSP-X7 Wi-Fi 8GB
Point Of View MobII 701 Wi-Fi 8ZGB
ViewSonic Viewpad VB71

final fantasy
28-06-2013, 09:21
سلام دوستان:n26:
من میخوام یه تبلت بخرم بین Ainol Novo 9 Spark و google nexsus 7 نمیتونم انتخاب کنم
میشه دوستان راهنمایی کنند؟
آینول رو توی بنچ مارکش دیدم سی پی یوش رو یک گیگاهرتز میزنه در حالی که خود شرکتش زده 1.5 گیگاهرتز....
حقیقت خودم آینول رو خیلی خوشم اومده ولی بخواطر برندش نمیتونم بهش اعتماد کنم!!!! شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟
تو رنج قیمت 1 ملیون و 100 چیز دیگه ای بهتر پیدا میتونم بکنم؟
ممنون:n16:

jabari-m
28-06-2013, 21:09
سلام دوستان
من یه تبلت مقاوم برای بازی تو رنج قیمت 400 تا 500 می خوام.
برای بچه ی 4 سالشه میخوام برای همین میگم مقاوم:n02:
Hyundai Lutos TS2 - 8GB چطوره؟

Reza_994
29-06-2013, 03:15
crystal 2 بگیر داداش اون داغونه سخت افزارش
hyundai هم نیستش الکی معلوم نیست جنس درجه چند چین آوردن مارک hyundai زدن روش

فقط صفحه ایرانی میاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .4.5.1.918.6504.10j8j2j6j1j0j2.29.0...0.0...1c.1.1 8.serp.6RGIy78S3Qo

ali nemesis
29-06-2013, 11:38
سلام دوستان:n26:
من میخوام یه تبلت بخرم بین Ainol Novo 9 Spark و google nexsus 7 نمیتونم انتخاب کنم
میشه دوستان راهنمایی کنند؟
آینول رو توی بنچ مارکش دیدم سی پی یوش رو یک گیگاهرتز میزنه در حالی که خود شرکتش زده 1.5 گیگاهرتز....
حقیقت خودم آینول رو خیلی خوشم اومده ولی بخواطر برندش نمیتونم بهش اعتماد کنم!!!! شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟
تو رنج قیمت 1 ملیون و 100 چیز دیگه ای بهتر پیدا میتونم بکنم؟
ممنون:n16:

من خودم نکسوس ۷ دارم تا الان هم تو هیچ زمینه ای تبلتم کم نیاورده اگه نکسوس هفت ۳۲ گیگ وای فای بگیری بعید می دونم کم و کسری بیاری البته تو رنج هفت اینچی ها:confused:

ali nemesis
29-06-2013, 11:57
یه تبلت خوب از 7 اینج بزرگتر با باطری خوب و اجرای بازیهای سنگین اچ دی معرفی کنید سیمکارت خور هم باشه تا 1 تومن
پیشنهاد خودم Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G هست ولی چون تبلت جدیدیه نمیدونم ارزش خرید داره یا نه ؟
دیگه چی پیشنهاد میدید ؟؟

Galaxy Tab 10.1 P7500 3G 16GB
Galaxy Tab 8.9 P7300 3G
بهتره بودجه تون را افزایش بدید یا یه تب کوچکتر بگیرید اخه از یه تب ۱۰ اینجی سیم کارت خور مثل گوشی نمیشه راحت استفاده کرد
Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G این هم بد نیست ولی فک نکنم پاسخگوی بازی اچ دی سنگین باشه:rolleyes:

ali nemesis
29-06-2013, 12:05
سلام دوستان؛یه راهنمایی می خواستم.
من یه تبلت می خوام منحصرا" برای کارهای تحصیلی!(ترجیحا" برای رشته داروسازی مناسب باشه)
اهل بازی و دیدن فیلم با کیفیت HD و اینا هم نیستم.
فقط یه تبلت می خوام که برای خوندن درس از هر نظر مناسب باشه؛مثلا" خوندن و ویرایش PDF،خوندن و ویرایش اسناد آفیس و احیانا" یادداشت برداری و نوشتن مطلب و ریختن نرم افزارهای کاربردی.
کیفیت نمایش تصاویر هم نمی گم عالی.....حداقل معقول و خوانا باشه،نه اینکه با زوم کردن رو تصاویر،جزئیات نامشخص شه!(بسیاری از قسمت های فایل درسیم تصویریه و به همین دلیل کیفیت نمایش عکس برام مهمه)
وای فایش هم قوی باشه که مجبور نشم خیلی نزدیک مودم باشم.
باتری ش روزانه حداقل تا هشت ساعت شارژدهی داشته باشه.
درضمن؛توانایی خواندن و باز کردن زبان فارسی و فرمول های ریاضی و فیزیک و شیمی رو به طور کامل داشته باشه؛منظورم اینه که فونت ها و فرمول های پی دی اف یا ورد رو در هم برهم نشون نده.
انتخاب اولم GS-Pad GSP-X7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود؛چون واقعا" انتظار زیادی از تبلت ندارم و با توجه به امکانات و نرم افزارهای نصب شده روی این تبلت،به نظرم گزینه مناسبی بود.
ولی اطرافیان منصرفم کردن و پیشنهاد دادن به مدل های بالاتر فکر کنم.
با بررسی پیشنهاد دوستان و اطرافیان سه گزینه دیگه هم به نظرم مناسب اومد:
Samsung Galaxy Note 8
Asus Google nexus 7 3G-32
Asus Fonepad ME371

با وجود توضیحات بنده،لطفا" راهنماییم کنید که بهترین گزینه چیه!همون انتخاب اول خودم مناسبه؟
اگر نیست،پس لطفا" بهترین مدل رو بین این سه مدل،با توجه به انتظارات و نیازهای که دارم پیشنهاد کنید.ممنون از لطفتون!

از نظر من که از نکسوس هفت استفاده می کنم می گم نکسوس هفت ۳۲ گیگ ولی سری وای فای بگیر چرا:
۱- کیفیت صحفه نمایشش بالاست و در زمینه نشان دادن جزییات خوب عمل می کنه
۲- پردازشگر قوی امکان نصب همه جور برنامه ای را فراهم می کند
۳- وای فای بخوبی جواب می ده چون تب خودم سری وای فای هست
۴- باتری ۴۳۲۵ تایش جواب گوی کتاب خوانی تا ۹ ساعت هست
باز هم انتخاب با خود شماست :cool:

Faramarz-1
30-06-2013, 08:34
Galaxy Tab 10.1 P7500 3G 16GB
Galaxy Tab 8.9 P7300 3G
بهتره بودجه تون را افزایش بدید یا یه تب کوچکتر بگیرید اخه از یه تب ۱۰ اینجی سیم کارت خور مثل گوشی نمیشه راحت استفاده کرد
Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G این هم بد نیست ولی فک نکنم پاسخگوی بازی اچ دی سنگین باشه:rolleyes:

بین این سه مدل نوت 8 و نکسوس7 رو توصیه میکنم هر دو خوب هستند برتری نوت8 در داشتن دوربین پشت 5 مگاپیکسلی و صفحه بزرگ تر هست و برتری نکسوس 7 ورژن 3G در صفحه نمایش کمی بهتر و قیمت به صرفه تر هست.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

sajjad_doost
30-06-2013, 13:35
من بار ها گفتم تبلت zperia z بیاد ایران با قیمت نجومی میاد بعضی دوستان قبول نکردن ! بیاید تحویل بگیرید .

Faramarz-1
30-06-2013, 18:45
من بار ها گفتم تبلت zperia z بیاد ایران با قیمت نجومی میاد بعضی دوستان قبول نکردن ! بیاید تحویل بگیرید .

مشکل از دوستان نیست بلکه از این فروشنده‌های بی‌انصاف هست!! شنیدن که تبلت ضد آب هست دیگه نوبرشو گیر آوردن! این فوقش 2 تومن میرزه نه بیشتر.

sajjad_doost
30-06-2013, 19:04
مشکل از دوستان نیست بلکه از این فروشنده‌های بی‌انصاف هست!! شنیدن که تبلت ضد آب هست دیگه نوبرشو گیر آوردن! این فوقش 2 تومن میرزه نه بیشتر.

دوست عزیز مگر من گفتم دوستان باعث شدن این تبلت با قیمت بالا وارد ایران بشه ؟ :n02: مشکل از جای دیگست اما نمیتونم ذکر کنم چون اینجا نمیشه درباره چیز دیگری صحبت کرد ! اصلا هم به دولت ربطی نداره !

Faramarz-1
30-06-2013, 22:44
دوست عزیز مگر من گفتم دوستان باعث شدن این تبلت با قیمت بالا وارد ایران بشه ؟ :n02: مشکل از جای دیگست اما نمیتونم ذکر کنم چون اینجا نمیشه درباره چیز دیگری صحبت کرد ! اصلا هم به دولت ربطی نداره !

نه نگفتم شما گفتید من منظورم سخن دوستان هست:n02: این‌که سخن دوستان درست از آب در نیومده.

sajjad_doost
01-07-2013, 01:00
خواهشی دارم دوستان ازتون , قبل از اینکه هر کسی نظر بده بیاد فکر کنه چی مینویسه ! من بار ها دیدم دوستان نظر دادن گفتن با 400 تومن تبلت با سخت افزار عالی و Screen خوب معرفی کنید ! تمنا میکنم از شما دوستان عاقلانه نظر بدید با این شرایط !

با تشکر .

armenak
01-07-2013, 01:14
زیر 400 تومن بهترین تبلت اندرویدی 7 اینچی چیه.ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

king of heaven
01-07-2013, 07:05
دوست عزیز من هم مثل شما چندین ماه درگیر انتخاب بین برندها و مدل های مختلف بودم . هواوی مشخصات خوبی داشت و با چند تا سرچ و دیدن مشخصات از سایت های داخلی و خارجی همینطور هم مقایسه با تبلت هایی در حد خودش اون رو انتخاب کردم و خریدم . نمیگم تبلت بدیه یا مشکل سازه اما متاسفانه چندتا مشکل باهاش دارم اول اینکه باطریش خیلی ضعیف عمل میکنه دوم هم با هرچی نرم افزار بنچ مارک بوده من اینو تست کردم اما همشون مشخصاتی که بهم میدن با مشخصات سایت فروشنده ش مطابقت نمیکنه . داشتم دیوونه میشدم گارانتی ماکروتل دیگه از دستم کلافه شده بود ایمیلی برای سایت سازنده چینیش فرستاد و جوابیه شو برام ارسال کرد راستش هنوز قانع نشدم اما دیگه کلافه هم نیستم مثل روز های اول . اما محسنات زیادی داره یکیش قیمت مناسب با توجه به سخت افزار نسبتا قابل قبولشه . صفحه نمایشش خیلی خوبه و تاچش هم خوب کار میکنه بازی اچ دی هم روش نصب کردم بدون لگ جواب داد ..اپایکیشن هاش اصلا تو بازار پیدا نمیشه و هرچی هم که الان هست مال مدل های دیگه است مثلامن کیف به نام ارجینال گرفتم ازشون ولی مال خودش نیست چون شکاف باندهای پشتش رو نداره . راستی صدای دالبی فوق العاده ای داره که یکی از بهترین محسناتشه .رو ی هم رفته نسبت به قیمتش انتخاب مناسبیه و از تب سامسونگ بهتره اما از نوت سامسونگ ضعیفتره ..باز هم صوایل اگه داشتی د ر خدمتم :)

sajjad_doost
01-07-2013, 12:29

دوست عزیز با 100 $ میخواید چی واستون بسازن ؟:n13:

بهترین تبلت ؟:n02:

مگر زیر 400 تومن تبلت بالای 7 اینچ هم داریم ؟ !:n13:

به فرض اینکه خریدید تبلت پایین 400 فکر میکنید چقدر باتری واستون نگه داره ! بالای 2 ساعت میرسه ! ؟ فکر نمیکنم !:n13: نخرید سنگینترید !!!

من پست بالاییم رو به دیوار گفتم !!!!!!! با تشکر .

armenak
01-07-2013, 12:52
من نگفتم که فلان چیزو فلان امکاناتو داشته باشه من گفتم با 400 تومن بهترین چیزی که میشه خرید چیه شما اول یکم اروم باش بعدم یبار بخون من چی گفتم بعد جواب بده.ممنون

sajjad_doost
01-07-2013, 13:31
من نگفتم که فلان چیزو فلان امکاناتو داشته باشه من گفتم با 400 تومن بهترین چیزی که میشه خرید چیه شما اول یکم اروم باش بعدم یبار بخون من چی گفتم بعد جواب بده.ممنون

کی گفته من آروم نیستم :n02:؟

خوب دوست عزیز حرفتون غیر منطقیه زیر 400 تومن مگه تبلت پیدا میشه آک !!

اگه هم پیدا بشه با لوازم جانبیش 450 میشه ! دوست عزیز تبلت زیر 400 هیچ پورتی روش نداره هیچ کدومشون بلوتوث ندارن ! بانریشون و سخت افزارشون افتضاحه ! همچنین screen افتضاحتر !

من دارم میگم شرایط رو درک کنید با این قیمت نمیشه تبلت درست حسابی خرید ! اول برید بودجه رو افزایش بدید ! با تشکر.

ali nemesis
01-07-2013, 19:26

در صحفه قبل پست ۲۶۶۶ چند تا مدل نام بردم ولی کارایایی نسبتا خیلی وایینی دارند امتخاب با خودتون هست :what:

ali nemesis
01-07-2013, 19:30
کی گفته من آروم نیستم :n02:؟

خوب دوست عزیز حرفتون غیر منطقیه زیر 400 تومن مگه تبلت پیدا میشه آک !!

اگه هم پیدا بشه با لوازم جانبیش 450 میشه ! دوست عزیز تبلت زیر 400 هیچ پورتی روش نداره هیچ کدومشون بلوتوث ندارن ! بانریشون و سخت افزارشون افتضاحه ! همچنین screen افتضاحتر !

من دارم میگم شرایط رو درک کنید با این قیمت نمیشه تبلت درست حسابی خرید ! اول برید بودجه رو افزایش بدید ! با تشکر.

مگه تبلت ۴۰۰ تومنی مشکلش چیه شاید یکی واشه خوشگلی می خواد بزاره تو کیفش :mad:
مهم اینه که تب زیر ۴۰۰ هم گیر میاد و اگه ما وظیفه ای داشته باشیم راهنمایی فرد با توجه به بودجشون هست مثلا من خودم یه تب مارشال ام ای ۷۰۰ را سیصدو هفتاد گرفتم کادو دادم به خواهر زاده پنج سالم حال شما حتما توقع داشتی یه نوت ۸ کادو بدم :mad:

sajjad_doost
01-07-2013, 23:11
مگه تبلت ۴۰۰ تومنی مشکلش چیه شاید یکی واشه خوشگلی می خواد بزاره تو کیفش :mad:
مهم اینه که تب زیر ۴۰۰ هم گیر میاد و اگه ما وظیفه ای داشته باشیم راهنمایی فرد با توجه به بودجشون هست مثلا من خودم یه تب مارشال ام ای ۷۰۰ را سیصدو هفتاد گرفتم کادو دادم به خواهر زاده پنج سالم حال شما حتما توقع داشتی یه نوت ۸ کادو بدم :mad:

میشه منظورتونو از خوشگلی اعلام بفرمایید !!!! :n13:

اولا که من از قضاوت شما خندم میگیره ! دوست عزیز میگن زیر 400 ! نه 400 تومن ! آره گیر میاد من نگفتم گیر نمیاد ! گفتم با لوازم جانبیش بالای 450 میشه ! کار خواهر زاده پنج ساله شما چه قدر مطابقت داره با کار ایشون !

اینجا داریم مشاوره میدیم نه اینکه من شما رو زور کنم واسه فامیلتون چه تبلتی بگیرید ! مسخرست این حرفتون ! (حرف تو دهن من نگذارید لطفا !!)

من دارم میگم تبلت زیر 400 واقعا ضعیفه و کاربر 100 % مجبور میشه بعد یکسال عوضش کنه ! (ممکنه همون اول هم به مزاجش خوش نیاد و شوت کنه تبلت رو !) یعنی من میام اینجا تو هوا نظر میدم دیگه دست شما درد نکنه !

آدم بیاد فکر کنه واسه چیزی که میخره , با این پول خداییش هر چی بخری ضرر کردی !

من نظرمو دادم , نظر هر کس محترمه ! هر موقع هم من نظر دادم این جوری اومدید رو سرم ! شما هم نظر خودتونو بدید به جای اینکه اینطور از من انتقاد کنید . حداقل وقتی انتقاد میکنید دلیل خوبی هم واسش داشته باشید !

با تشکر .

ali nemesis
02-07-2013, 17:07
میشه منظورتونو از خوشگلی اعلام بفرمایید !!!! :n13:

اولا که من از قضاوت شما خندم میگیره ! دوست عزیز میگن زیر 400 ! نه 400 تومن ! آره گیر میاد من نگفتم گیر نمیاد ! گفتم با لوازم جانبیش بالای 450 میشه ! کار خواهر زاده پنج ساله شما چه قدر مطابقت داره با کار ایشون !

اینجا داریم مشاوره میدیم نه اینکه من شما رو زور کنم واسه فامیلتون چه تبلتی بگیرید ! مسخرست این حرفتون ! (حرف تو دهن من نگذارید لطفا !!)

من دارم میگم تبلت زیر 400 واقعا ضعیفه و کاربر 100 % مجبور میشه بعد یکسال عوضش کنه ! (ممکنه همون اول هم به مزاجش خوش نیاد و شوت کنه تبلت رو !) یعنی من میام اینجا تو هوا نظر میدم دیگه دست شما درد نکنه !

آدم بیاد فکر کنه واسه چیزی که میخره , با این پول خداییش هر چی بخری ضرر کردی !

من نظرمو دادم , نظر هر کس محترمه ! هر موقع هم من نظر دادم این جوری اومدید رو سرم ! شما هم نظر خودتونو بدید به جای اینکه اینطور از من انتقاد کنید . حداقل وقتی انتقاد میکنید دلیل خوبی هم واسش داشته باشید !

با تشکر .

اره دیگه حتما تو راست میگی :sly:

sajjad_doost
02-07-2013, 18:28
اره دیگه حتما تو راست میگی :sly:

..........

Nakh0d4
02-07-2013, 18:30
سلام بچه ها نظرتون درمورد اين تبلت چيه؟

Lenovo Ideapad S2109A - 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبلت لنوو آیدیا پد اس 2109 آ - 8 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: - وزن 580 گرم
پردازنده: ARM MPCore 4430 Chipset , Dual-Core Cortex-A9 CPU 1GHz
دیسک درایو: حافظه داخلی 8 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LED Capacitive - اندازه 9.7 اینچ
امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB - HDMI
سایر مشخصات: Google Android v4.0 Ice Cream Sandwich - کارکرد باتری 10 ساعت

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار | اين قيمت ديجي كالا زده ولي سايت ديگه زده 1.090!!!!!!!!

دوتا خصوصيت خوب داره يكي 10 اينچي يكي ديگه قيمت مناسب

ولي نميدونم ايا قابليت وصل شدن هارد اكسترنال يا فلش رو داره؟
ااينكه مشكل هنگي داره؟ تو كاراري تقريبا سنگين كم مياره؟
خرابيش چطوره؟
و من نظر روي گلكسي تب 2 10 اينچي بود ولي زورم مياد 1.5 پول بالا تبلت بدم پس كلا نسبت به گلكسي تب 2 10 اينچي وضعيش چجوريه؟

sajjad_doost
02-07-2013, 18:59

Lenovo Ideapad S2109A - 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبلت لنوو آیدیا پد اس 2109 آ - 8 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات کلی :

امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB - HDMI

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار |

خرابيش چطوره؟
و من نظر روي گلكسي تب 2 10 اينچي بود ولي زورم مياد 1.5 پول بالا تبلت بدم پس كلا نسبت به گلكسي تب 2 10 اينچي وضعيش چجوريه؟

دوست عزیز تبلت خوبیه و تنها مشکلش صفحه نمایششه که تراکم پیکسلی پایینی به عنوان یک تبلت داره و ممکنه اذیت بشید. (کابل otg هم ساپورت میکنه .) , تو کار های سنگین کم میاره .

اگه این تبلت لنوو عین تبلت سامسونگ سیم کارت خور بود و قابلیت مکالمه داشت و باتریش عین تبلت سامسونگ بود و همچنین رزولوشن این تبلت سامسونگ رو داشت قیمتش 1.300 - 1.400 میشد .

به این موارد هم توجه کنید .:n02:

good luck.

Nakh0d4
02-07-2013, 23:11
دوست عزیز تبلت خوبیه و تنها مشکلش صفحه نمایششه که تراکم پیکسلی پایینی به عنوان یک تبلت داره و ممکنه اذیت بشید. (کابل otg هم ساپورت میکنه .) , تو کار های سنگین کم میاره . اگه این تبلت لنوو عین تبلت سامسونگ سیم کارت خور بود و قابلیت مکالمه داشت و باتریش عین تبلت سامسونگ بود و همچنین رزولوشن این تبلت سامسونگ رو داشت قیمتش 1.300 - 1.400 میشد . به این موارد هم توجه کنید .:n02: good luck. باتريش چند ميلي آمپره؟ من گشتم پيدا نكردم بعد فیش 3.5 میلیمتری صدا نداره؟ كابل ogt رئ ميگن ساپورت نميكنه!!! تا چند گيگ رو بعنوان مموري ساپورت ميكنه؟ كلا پولو ببيرم بالا يا اينچ روبيارم پايين؟ چون كار PDF , فيلمو از اينكاره بيشتر دارم 7 اينچ خوبه؟

sajjad_doost
02-07-2013, 23:41
باتريش چند ميلي آمپره؟ من گشتم پيدا نكردم بعد فیش 3.5 میلیمتری صدا نداره؟ كابل ogt رئ ميگن ساپورت نميكنه!!! تا چند گيگ رو بعنوان مموري ساپورت ميكنه؟ كلا پولو ببيرم بالا يا اينچ روبيارم پايين؟ چون كار PDF , فيلمو از اينكاره بيشتر دارم 7 اينچ خوبه؟

دوست عزیز باتری این تب 6720 mili amper هستش . مثل اینکه نداره . کی میگه ؟ :n02: 32 Gb .

دوست عزیز به عنوان کسی که تجربه داره بزارید بهتون بگم که برای این کار ها اصلا این رزولوشن مناسب نیس و تو ذوقتون میزنه ! خیلی کیفیت صفحه این تبلت پایینه و افتضاحه , اصلا برای فیلم دیدن و کتاب خوندن مناسب نیس !

صفحه نمایش 7 اینچ از نظر من برای فیلم دیدن مناسب نیس و خیلی کوچیکه در مقابل 10 اینچ (2 برابر بزرگتر از 7 اینچ) اما کتاب خوندن رو میشه تحمل کرد .

اما وقتی شما میخوای 10 اینچ بخری در مقابل باید بودجه خوبی هم واسش داشته باشی .

من به شما در تبلت های 10 اینچی amazon kindle fire 8.9 رو پشنهاد میکنم , همچنین mediapad 10 fhd . مدیاپد 1.400 هستش و kindle wifi 32 gb قیمتش 1,400 هست , و سیم کارت خورش 1,600 .

و در 7 اینچی ها شک نکنید نسبت به قیمتشون nexus 7 بهترین گزینست .

masoudtr
03-07-2013, 00:11
فرق تبلت ها با ebook reader ها چیه؟

ضمنا فیلم دیدن با تبلت ها واقعا اشتباه هست
اگه واقعا هدف لذت بردن از فیلمه برید با همون پول یک led32 اینچ بخرید لذت ببرید

من خودم هدفم این بود که نمونه کارام را به مشتری ها نشون بدم
چون قبلا عکس هام را چاپ میکردم و برای فیلم هام هم باید لپ تاب میبردم که واقعا سخت بود برام

یک تبلت هفت اینچی با کمک اقا سجاد خریدم :n02:
انشالله دستم برسه توضیحات لازم را میدم برای اونایی که تبلت ارزون میخوان بخرن
ضمنا هر تبلتی میخرید حداقل یک مموری 16 گیگ و یک کیف هم باید براش بخرید که همین ها حدودا 70 تومن میشه
الان ارزون ترین تبلتی که تو اینترنت دیدم که یک سری مشخصات هم داره و اونایی که خریدن هم ناراضی نبودن wolf pad u70 بوده که 260 هست که با همون مموری و کیف میشه 330
واقعا همه چی گرون شده و خرید کردن با قیمت های کم تقریبا اشتباه هست همین wolf pad هم حتی تو یک سایت خارجی ریویو نداره و واقعا معلوم نیست پدر و مادر دار هست یا نه؟

sajjad_doost
03-07-2013, 08:17
فرق تبلت ها با ebook reader ها چیه؟

ضمنا فیلم دیدن با تبلت ها واقعا اشتباه هست
اگه واقعا هدف لذت بردن از فیلمه برید با همون پول یک led32 اینچ بخرید لذت ببرید

من خودم هدفم این بود که نمونه کارام را به مشتری ها نشون بدم
چون قبلا عکس هام را چاپ میکردم و برای فیلم هام هم باید لپ تاب میبردم که واقعا سخت بود برام

یک تبلت هفت اینچی با کمک اقا سجاد خریدم :n02:
انشالله دستم برسه توضیحات لازم را میدم برای اونایی که تبلت ارزون میخوان بخرن
ضمنا هر تبلتی میخرید حداقل یک مموری 16 گیگ و یک کیف هم باید براش بخرید که همین ها حدودا 70 تومن میشه
الان ارزون ترین تبلتی که تو اینترنت دیدم که یک سری مشخصات هم داره و اونایی که خریدن هم ناراضی نبودن wolf pad u70 بوده که 260 هست که با همون مموری و کیف میشه 330
واقعا همه چی گرون شده و خرید کردن با قیمت های کم تقریبا اشتباه هست همین wolf pad هم حتی تو یک سایت خارجی ریویو نداره و واقعا معلوم نیست پدر و مادر دار هست یا نه؟

هر دو تبلت هستن . تنها فرقشون اینه که e book reader ها فاقد operating system هستن , فاقد سخت افزار و کتابخوانها نور ندارند , :n02: و از همین لحاظ برای کنابخوانی چشم رو اذیت نمیکنند . اما یک نکته هم هست و این که این تبلت ها در تاریکی اصلا صفحه نمایششون دیده نمیشه و اصلا نمیتونه

جای تبلت ها os دار و با سخت افزار رو پر کنه .

دوست عزیز اتفاقا تبلت 10 اینچی مناسبترین تبلت برای فیلم دیدنه !

دوست عزیز مگر led32 اینچ portable هست ؟ :n02: مگر خودش os داره که کار multimedia رو انجام بده ؟

من کاری نکردم عزیز شما لطف داری.

بعدش من به دوستان میگم نمیتونید تبلت زیر 400 بگیرید میریزن سرم ! بدون اینکه حتی ذره ای به حرفم توجه کنند و دو دقیقه برن فکر کنند من چی گفتم !

همین ساپورت نرم افزاری مهمترین مسئلست . شما فرض کنید که این تبلت رو میگیرید وقتی خراب شد میخواید کدوم نمایندگی ببرید ! وقتی دیگه از این تبلت زده شدید به نظرتون چه کسی این تبلت رو از شما میخره !

موفق باشید.

masoudtr
03-07-2013, 09:32
دوست عزیز اتفاقا تبلت 10 اینچی مناسبترین تبلت برای فیلم دیدنه !
نه من بیشتر منظورم اینه مگه شما در هفته چند تا فیلم میبینید؟
یکی دو تا سه تا؟
خوب همین ها را مثل ادم بشینید تو خونه جلوی تلویزیون با کیفیت بالا و صدای دالبی با خوردن چیپس و پفک ببینید نه تو یک چیز کوچول موچول :n02:

sajjad_doost
03-07-2013, 10:09
نه من بیشتر منظورم اینه مگه شما در هفته چند تا فیلم میبینید؟
یکی دو تا سه تا؟
خوب همین ها را مثل ادم بشینید تو خونه جلوی تلویزیون با کیفیت بالا و صدای دالبی با خوردن چیپس و پفک ببینید نه تو یک چیز کوچول موچول :n02:

خوب عزیز همیشه که انسان جلوی تلویزیون نیس :n02: !

من کسایی رو میشناسم روزی 10 ساعت فیلم و tv series میبینن , حالا این شخص اگر جایی باشه که tv نباشه باید چکار کنه ؟ :n02:

Nakh0d4
03-07-2013, 16:10
دوست عزیز باتری این تب 6720 mili amper هستش . مثل اینکه نداره . کی میگه ؟ :n02: 32 Gb .

دوست عزیز به عنوان کسی که تجربه داره بزارید بهتون بگم که برای این کار ها اصلا این رزولوشن مناسب نیس و تو ذوقتون میزنه ! خیلی کیفیت صفحه این تبلت پایینه و افتضاحه , اصلا برای فیلم دیدن و کتاب خوندن مناسب نیس !

صفحه نمایش 7 اینچ از نظر من برای فیلم دیدن مناسب نیس و خیلی کوچیکه در مقابل 10 اینچ (2 برابر بزرگتر از 7 اینچ) اما کتاب خوندن رو میشه تحمل کرد .

اما وقتی شما میخوای 10 اینچ بخری در مقابل باید بودجه خوبی هم واسش داشته باشی .

من به شما در تبلت های 10 اینچی amazon kindle fire 8.9 رو پشنهاد میکنم , همچنین mediapad 10 fhd . مدیاپد 1.400 هستش و kindle wifi 32 gb قیمتش 1,400 هست , و سیم کارت خورش 1,600 .

و در 7 اینچی ها شک نکنید نسبت به قیمتشون nexus 7 بهترین گزینست .

ممنون از توضيحاتت
اين گلكسي كه 7000 mili پس چرا 3 برابر اين شارژ نگه ميداره
بعد بحث 32 اينچي و از اين حرفا بود بگم من دارم تو 4 اينچي :n27: فيلم ميبينم!!!!!!!!!!!!!!!!
فكر كنم اخر بايد اين گلكسو بخرم

ali nemesis
03-07-2013, 17:32

مشخصات کلی :

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار | اين قيمت ديجي كالا زده ولي سايت ديگه زده 1.090!!!!!!!!

خرابيش چطوره؟

رم این تبلت یگ گیگ هست ولی از نوع DDR2 هست و این تبلت مجهز به پورت HDMI هست پس بیشتر بدرد فیلم دیدن میخوره قابلیت استفاده از سیم را نداره پس تنها راه استفاده از نت وای فای هست ( عدم پشتیبانی از تری جی دانگل) و از OTG پشتیبانی نمیکنه پس موس و کیبورد یا فلش یا هارد اکسترنال نمیخوره باتری این تب واسه فیلم دیدن ۹.۴ ساعت کار میکنه یکی دیگه از خصوصیات این تب روشنایی نمایشگر هست که در حالت ماکس تقریبا برابر ایپد ۲۰۱۲ هست و همچنین سیستم خروجی صدا SRS با بهره گیری از چهار بلندگو. :thumbup:

sajjad_doost
04-07-2013, 10:21
رم این تبلت یگ گیگ هست ولی از نوع DDR2 هست و این تبلت مجهز به پورت HDMI هست پس بیشتر بدرد فیلم دیدن میخوره قابلیت استفاده از سیم را نداره پس تنها راه استفاده از نت وای فای هست ( عدم پشتیبانی از تری جی دانگل) و از OTG پشتیبانی نمیکنه پس موس و کیبورد یا فلش یا هارد اکسترنال نمیخوره باتری این تب واسه فیلم دیدن ۹.۴ ساعت کار میکنه یکی دیگه از خصوصیات این تب روشنایی نمایشگر هست که در حالت ماکس تقریبا برابر ایپد ۲۰۱۲ هست و همچنین سیستم خروجی صدا SRS با بهره گیری از چهار بلندگو. :thumbup:

دوست عزیز تراکم پیکسلی صفحه نمایش این تبلت نصف نکسوس 7 هستش فقط نمیدونم شما چطور این حرف رو زدید که به درد فیلم دیدن میخوره ! (با این حال من میگم نکسوس 7 هم در برابر تبلت های دیگه بی کیفیته چه برسه به این تبلت !) مگر هر تبلتی که پورت های خروجی تصویر رو داشته باشه واسه فیلم دیدن مناسبه !

good luck .

sajjad_doost
04-07-2013, 16:53
ممنون از توضيحاتت
اين گلكسي كه 7000 mili پس چرا 3 برابر اين شارژ نگه ميداره
بعد بحث 32 اينچي و از اين حرفا بود بگم من دارم تو 4 اينچي :n27: فيلم ميبينم!!!!!!!!!!!!!!!!
فكر كنم اخر بايد اين گلكسو بخرم

خواهش میکنم .

3 برابر ؟ !!!!!!!!!! کی گفته اینو !

دوست عزیز با اون پول تبلت های بهتری میشه خرید و الان که واسه ما مهمترین مسئله پول و بودجست خرید محصولات سامسونگ عاقلانه نیس !

ali nemesis
04-07-2013, 19:49
دوست عزیز تراکم پیکسلی صفحه نمایش این تبلت نصف نکسوس 7 هستش فقط نمیدونم شما چطور این حرف رو زدید که به درد فیلم دیدن میخوره ! (با این حال من میگم نکسوس 7 هم در برابر تبلت های دیگه بی کیفیته چه برسه به این تبلت !) مگر هر تبلتی که پورت های خروجی تصویر رو داشته باشه واسه فیلم دیدن مناسبه !

good luck .

میشه جنابعالی بگید پورت HDMI کاربردش چیه منظورم هم دیدن فیلم با همین پورت هست
.........:confused:
البته از نظر شما فکر کنم نمایشگر رتینا هم اشغال باشه

Vivah
04-07-2013, 20:26
سلام دوستان

من یه مدتیه هی مرددم بین اینکه تبلت بگیرم یا یه مینی لب تاب ؟ راستش من خودم لب تاب دارم ولی واسه کارهای دانشگاه و ارائه و کنفرانس سرکلاس میخوام یه چیز سبک و راحت با خودم ببرم شما اولا پیشنهاد میکنید مینی لب تاب بگیرم یا تبلت ؟؟ کدوم به کارم بیشتر میخوره

بعد اینکه الان با بودجه 1.5 میلیون چه مارک تبلتی میتونم بخرم که خوب باشه و صفحه 10 اینچی داشته باشه ؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید

sajjad_doost
04-07-2013, 20:37
میشه جنابعالی بگید پورت HDMI کاربردش چیه منظورم هم دیدن فیلم با همین پورت هست
.........:confused:
البته از نظر شما فکر کنم نمایشگر رتینا هم اشغال باشه

قابل توجه شما در پست بالایی گفتم !

دوست عزیز اصلا خوندی نظر منو !؟ فکر نمیکنم !

من گفتم تراکم پیکسلی شما کلا بحث رو عوض کردید !

sajjad_doost
04-07-2013, 20:43
سلام دوستان

من یه مدتیه هی مرددم بین اینکه تبلت بگیرم یا یه مینی لب تاب ؟ راستش من خودم لب تاب دارم ولی واسه کارهای دانشگاه و ارائه و کنفرانس سرکلاس میخوام یه چیز سبک و راحت با خودم ببرم شما اولا پیشنهاد میکنید مینی لب تاب بگیرم یا تبلت ؟؟ کدوم به کارم بیشتر میخوره

بعد اینکه الان با بودجه 1.5 میلیون چه مارک تبلتی میتونم بخرم که خوب باشه و صفحه 10 اینچی داشته باشه ؟؟

دوست عزیز بستگی به کارتون با این دیوایس ها داره ! اگه بخواید از نرم افزارهای ویندوزی استفاده کنید 100 % باید لپ تاپ های سبک وزن بگیرید . اگر نخواید با این نرم افزار ها کار کنید میتونید تبلت بگیرید . اول تصمیم بگیرید بعد دوستان هستن در خدمتتون .

Nakh0d4
04-07-2013, 21:45
خواهش میکنم .

3 برابر ؟ !!!!!!!!!! کی گفته اینو !

دوست عزیز با اون پول تبلت های بهتری میشه خرید و الان که واسه ما مهمترین مسئله پول و بودجست خرید محصولات سامسونگ عاقلانه نیس !

والا گفتن سامسونگ بين 24تا 48 من ميانيگن گرفتم گفتم 3 برابر:n13:

ArashMiniStar
04-07-2013, 22:04
با سلام.بنظرتون کدوم تبلت از نظر دوام یا عمر و کار کردن بهتره؟ غیر از اینکه ایسوز سی پی یو اش بهتره.ضمنا یک سوال برای ایسوز با توجه به گرافیکش بازی زیاد هست؟
Samsung GALAXY TAB 2 P5113 16GB
ASUS Transformes TF300T 16GB
ضمنا کابرد اصلی اینترنته بازی اینا نمیشه
با سپاس:n01:

sajjad_doost
04-07-2013, 23:29
دوست عزیز حداکثر 6 ساعت یکسره بیشتر باتریش دووم نمیاره !! شما به من منبع بدید که گفتن 48 من قبول میکنم . !!!!!!!!!!!!!!

دوستان تبلتي پيشنهاد بديد كه

ارزون قيمت و مدت كاركرد باطري خوب باشه و GPSوWifi داشته باشه سيم كارت هم بخوره
چيني هم باشه خوبه!

بعد يه سوال هم داشتم
چرا ميني لپ تاپ ها نمي تونن مثلا فيلم هاي 1080p رو پخش كنن اما يه تبلت چيني ارزون قيمت مثل q75s ميتونه براحتي پخش كنه

ali nemesis
05-07-2013, 15:20
دوستان تبلتي پيشنهاد بديد كه

ارزون قيمت و مدت كاركرد باطري خوب باشه و GPSوWifi داشته باشه سيم كارت هم بخوره
چيني هم باشه خوبه!

بعد يه سوال هم داشتم
چرا ميني لپ تاپ ها نمي تونن مثلا فيلم هاي 1080p رو پخش كنن اما يه تبلت چيني ارزون قيمت مثل q75s ميتونه براحتي پخش كنه

دوست گرامی ارزون مثلا تا چه قیمتی؟
خوب علت پخش نشدن فیلم در یک دیواس به علت عدم تناسب اندازه تصویر نمایشگر دیواس با اندازه تصویر فیلم است مثلا یک گوشی رزولیشن ۶۴۰*۳۲۰ داره حالا اگر یک فیلم با کیفیت ۱۰۸۰ داشته باشیم حتی اگه فرمت و کدک فیلم قابل پخش در دیوایس باشه باز هم فیلم پخش نمی شود یا ممکنه فقط صدا داشته باشه اغلب نرم افزارها این مشکل را حل می کنند این اندازه تصویر به اندازه نمایشگر وابسته هست ولی تراکم پیکسل در هر اینچ با توجه به فناوری ساخت ان می تواند زیاد و کم شود و اندازه تصویر متفاوت را داشته باشیم بطور مثال تب نکسوس هفت که هفت اینچ هست اندازه تصویر ۱۲۸۰*۸۰۰ را ارایه می دهد در صورتی که تب Axtrom 8P01 که هشت اینج هست اندازه تصویر ۸۰۰*۶۰۰ را به ما می دهد :)

منظورم اين هست كه ارزون ترين مدلي كه خصوصيات بالا كه گفتم داشته باشه.
آخه ميگن تو ميني لپ تاپ نميشه اجرا كرد چون سي پي يو اش توان پخشش رو نداره يعني كمبود سي پي يو؟

دوست گرامی ارزون مثلا تا چه قیمتی؟
خوب علت پخش نشدن فیلم در یک دیواس به علت عدم تناسب اندازه تصویر نمایشگر دیواس با اندازه تصویر فیلم است مثلا یک گوشی رزولیشن ۶۴۰*۳۲۰ داره حالا اگر یک فیلم با کیفیت ۱۰۸۰ داشته باشیم حتی اگه فرمت و کدک فیلم قابل پخش در دیوایس باشه باز هم فیلم پخش نمی شود یا ممکنه فقط صدا داشته باشه اغلب نرم افزارها این مشکل را حل می کنند این اندازه تصویر به اندازه نمایشگر وابسته هست ولی تراکم پیکسل در هر اینچ با توجه به فناوری ساخت ان می تواند زیاد و کم شود و اندازه تصویر متفاوت را داشته باشیم بطور مثال تب نکسوس هفت که هفت اینچ هست اندازه تصویر ۱۲۸۰*۸۰۰ را ارایه می دهد در صورتی که تب Axtrom 8P01 که هشت اینج هست اندازه تصویر ۸۰۰*۶۰۰ را به ما می دهد :)

ali nemesis
05-07-2013, 15:26
سلام دوستان

اگه از فایل های پاور پوینت استفاده می کنید در تبلت بدلیل عدم وجود نرم افزار مناسب دچار مشکل می شوید همچنین در استفاده از پروژکتور حتی اگه در تبلت خروجی HDMI وجود داشته باشد تا حدودی دچار مشکل می شوید همچنین به محدودیت های اندروید در مقابل ویندوز باید توجه داشته باشید:thumbup:

ali nemesis
05-07-2013, 15:38
منظورم اين هست كه ارزون ترين مدلي كه خصوصيات بالا كه گفتم داشته باشه.
آخه ميگن تو ميني لپ تاپ نميشه اجرا كرد چون سي پي يو اش توان پخشش رو نداره يعني كمبود سي پي يو؟

هر آ وی مدیا پد ۷ لایت S7-931
که الان ۸۱۵ هست
البته مدل های دیگه ای هم میشه پیدا کرد :rolleyes:

saeed258s
05-07-2013, 15:53
با دروود
بنده پیشتر پرسشی رو پرسیدم اما به پاسخ نرسیدم که فک کردم اینجا بپرسم بهتر باشه و اون اینکه ،آیا خیرد یک تبلت به صرفه تر و کاربردی تر هست و یا یک گوشی هوشمند اندرویدی و یا یک فبلت؟!

Faraz_sm
06-07-2013, 02:24
با دروود
بنده پیشتر پرسشی رو پرسیدم اما به پاسخ نرسیدم که فک کردم اینجا بپرسم بهتر باشه و اون اینکه ،آیا خیرد یک تبلت به صرفه تر و کاربردی تر هست و یا یک گوشی هوشمند اندرویدی و یا یک فبلت؟!

به نظر من با توجه به اینکه تو ایران اینترنت مبایل هنوز سرعت کافی رو نداره و اگر هم داشته باشه نود در صد اپلیکیشن های دلخواه دچار فیل تر شده اند پس نداشتن یه گوشی خیلی هوشمند مشکلی نیست.
به جای اون استفاده از یک تبلت هم کارهایی مثل تایپ کردن و فیلم دیدن و بازی رو آسون می کنه. هم عمر باتریشون بالاتره.

saeed258s
06-07-2013, 09:31
به نظر من با توجه به اینکه تو ایران اینترنت مبایل هنوز سرعت کافی رو نداره و اگر هم داشته باشه نود در صد اپلیکیشن های دلخواه دچار فیل تر شده اند پس نداشتن یه گوشی خیلی هوشمند مشکلی نیست.
به جای اون استفاده از یک تبلت هم کارهایی مثل تایپ کردن و فیلم دیدن و بازی رو آسون می کنه. هم عمر باتریشون بالاتره.

با دروود و سپاس از پاسخ شما
اما نیاز بنده در حد بازی نیست و بیشتر نیاز به مرور اینترنت و رایان نامه هایم رو دارم!از نظر خود من می توان با دارا بودن یک تبلت ،از ویژگی های یک گوشی هوشمند هم بهره برد !اما با داشتن یک گوشی هوشمند نمی توان از ویژگی های تبلت ها بهره برد!مثلا اینکه اندازه های بزرگت و کارایی های بهتر تبلت ها را نمی توان با اندازه و کارایی گوشی ها برآورد کرد!همچنین که من شخصا انتظاری بیش از مکالمه و ارسال یک تلفن ندارم!حالا مگر همه برنامه ها و Application ها رو نم یتوان روی تبلت به کار بست؟

sajjad_doost
06-07-2013, 12:22
با دروود و سپاس از پاسخ شما
اما نیاز بنده در حد بازی نیست و بیشتر نیاز به مرور اینترنت و رایان نامه هایم رو دارم!از نظر خود من می توان با دارا بودن یک تبلت ،از ویژگی های یک گوشی هوشمند هم بهره برد !اما با داشتن یک گوشی هوشمند نمی توان از ویژگی های تبلت ها بهره برد!مثلا اینکه اندازه های بزرگت و کارایی های بهتر تبلت ها را نمی توان با اندازه و کارایی گوشی ها برآورد کرد!همچنین که من شخصا انتظاری بیش از مکالمه و ارسال یک تلفن ندارم!حالا مگر همه برنامه ها و Application ها رو نم یتوان روی تبلت به کار بست؟

منظورتون نرم افزار های ویندوزی هست ؟!!

saeed258s
06-07-2013, 14:13
منظورتون نرم افزار های ویندوزی هست ؟!!

دروود بر شما
خیر،اندرویدی!(همونطور که اینجا در باره اندروید صخن می گوییم)

sajjad_doost
06-07-2013, 17:12
دروود بر شما
خیر،اندرویدی!(همونطور که اینجا در باره اندروید * سخن می گوییم)

دوست عزیز چرا نشه همه نرم افزار ها را رو تبلت نصب کرد !؟

مگر این app ها برای سیستم عامل دیگری نوشته شدند ؟!

مگر اینکه بعضی از نرم افزار ها با آپدیت های قبلی os اندروید ناسازگار باشند .

hithd
07-07-2013, 02:06
دوستان من تبلتی با این شرایط با قیمت مناسب میخوام (اگه تو جیب جا بشه هم خیلی خوبه)
1-بازی های فوق سنگین
2-فیلم
3-وبگردی
4-نوت برداری
5-کتاب خواندن
6-موسیقی گوش کردن
7-استفاده از ذوربین(فیلم و عکس)مخصوصا فتوشاپ لمسی
8.باهاش بشه تماس گرفت

آیا تبلتی با این شرایط موجود هست؟ :n16:

دادا من میخوام تیر ماه بخرم نظرتون چیه؟ تا اون موقع به نظرت چی خوبه؟ قبلت چیه؟ فون پد هست؟ منظورت همون padfone هست؟؟؟:n16:

دوستان من که از خرید تبلت منصرف شدم! آخه تو جیب جا نمیشه! نمیتونم با خودم حملش کنم... من میخواستم همه جا با خودم ببرم ولی 10 اینچ یا 7 اینچ رو کجا جا کنم ببرم؟ تازشم اگه تو جیبم جا بشه امکان داره بر اثر خم شدنم مانیتورش بشکنه... ای خدا..........................

رفتم تو فکر پدفون + اسمارت فون...

بهترین گزینه برای شما پد فون 2 هست که خوشبختانه تو ایران با گارانتی موجود هست///فقط متاسفانه از نظر سخت افزار یک رقیب قدرتمند براش پیدا شده که اونم فبلت سونی هست اکسپریا زد اولترا با مشخصات خیره کننده و وسوسه کننده سی پی یو 4 هسته ای با سرعت 2.2 گیگاهرتز///یک زمانی بودش کسانی که پنتیوم سه داشتند بسیار انسانهای مدرنی به حساب میومدند اما هیچ وقت هیچ کس فکر نمیکرد که روزی وسایلی به اسم موبایل با سرعتی بالاتر از 2 گیگاهرتز به وجود بیان اونم با این سرعت پیشرفت :n02:

cccc
07-07-2013, 14:36
تبلت اندرویـدی زیر 800 تومن، با gps و سیم کارت خور چی پیشنهاد می کنین
ممنون

faraso0
07-07-2013, 17:51
سلام.
گیرنده های دیجیتال که روی گوشی و تبلت های اندرویدی نصب میشه، توی ایران قابل استفاده هست یا نه؟
فکر نکنم مشکلی داشته باشه!

saeed258s
08-07-2013, 14:37
با دروود میان google nexus 7 و asus Fonepad و همچنین nexus cellular کدامیک رو از نظر زیبایی و خوش دستی پیشنهاد می کنید؟از نظر سخت افزار تردیدی در گزینش nexus نیست!

echpi
08-07-2013, 17:09
سلام
لظفا یک تبلت خوب که تو بازار موجود باشه و جواب هم داده توی کارایی بهم معرفی کنید
سقف هزینه تا یک و صد
اندازه تبلت ترجیحا 7 اینچ به بالا
حافظشم 8 تا 16 کافیه
بیشتر کاراییش مهمه برام چون میخوام برنامه روزانه کاریمو توش یادداشت کنم و یک سری بازی
ممنون میشم راهنمایی کنید

Meisam.apk
08-07-2013, 17:28
سلام
خوش اومدی به فروم!!
اول که پیشنهاد میشه اگه تا یه تومن می خواهید خرج کنید.500 هم بذارید روش تا دستتون برای انتخاب مدل های قویتر بالا بره>
به هرحال سه تبلت خوب از نظر خودم،به ترتیب قیمت آماده کردم.برای توضیح کامل می تونید به لینک ها مراجه کنید.

این چنتا مدل توی این رنج قیمتی خوب هستن.البته خودت هم خوب روشون تحقیق کن

HYUNDAI Lotus TS3 II Wi-Fi+3G 8GB
قیمت:795000
لینک:

Huawei MediaPad 7 Lite Wi-Fi +3G 8GB
قیمت:810000
لینک:

Ainol Novo 10 Hero II Wi-Fi 16GB
قیمت::945000
لینک:

موفق باشی:n01:

Meisam.apk
08-07-2013, 17:30
در ضمن به نظرات کابران و کسانی که این تبلت ها رو خریدن هم توجه کنید.
توی همون لینک خیلی بهتون کمک می کنه.

echpi
08-07-2013, 17:57
سلام
خیلی ممنون
میشه تبلت های تو رنج یک و نیم هم معرفی کنید

Meisam.apk
08-07-2013, 18:00
خیلی از دوستان از tab 2 راضی نبودن.توی همین فروم می تونید پیدا کنید.دوست خودم همینطور
احتمالا خودتون مقایسه ها رو انجام دادید.اما این لینک خیلی می تونه کمک کنه.
موفق باشید

Meisam.apk
08-07-2013, 18:06
الان بهترین گزینه همین هست که دوستمون اشاره کردن
Huwavi Media Pad 10inch FHD=+3g
که قیمتش هم حدودا 1430 هست.
موفق باشید.