PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

sajjad_doost
20-05-2013, 14:25
برای شما با کاربری که دارید پس یکی از همینها میتونه خوب باشه چون استفاده ای ازش ندارید که نیار به سختافزار قوی داشته باشه و فقط زول عمر و نداشتن خرابی باید مهم باشه
ولی فقط باید اینو در نظر داشته باشید این مدلها چون متفرقه هستن پشتیبانی اصلا ندارن و همینطور خوب و بد بودنشون شانسی هست
GS-Pad که داخل ایران منتاژ میشه و بعضیا میگن خوبه و خرابی کم داره
مارشال رو هم من شنیدم میتونه خوب باشه
ولی بقیه رو اصلا تا حالا نشنیدم اسمشون رو

دوست عزیز همه تبلت هایی که دوستمون معرفی کردن همه مونتاژی هستن , چه به دست ایران و چه به دست این شرکت های چینی که تاحالا نشنیدین اسمشونو !

آدم باید گاهی اوقات کمی با منطق صحبت کنه , با این بودجه الان پول غذای یک انسان در ماه در نمیاد چه برسه به اینکه یک تبلت با کیفیت آدم بخره !

دوستان ما واقعا بدبختیم ! افغانستان تکنولوژی اینترنتشون از ما پیشرفته تره !!!!!! (این حرف من نیس ! , حرف استاد دانشگاه ما هستش که همه جا رفته حتی به یکی از سمینار های شرکت microsoft دعوت شده تو آمریکا ) ما ماشین پراید رو به قیمت 2 میلیون به افغانستان میدیم :n08:وای چقدر بدبختیم !

هر روز میان تو اخبار از وضعیت بده اروپایی ها میگن !! اما یکبار نمیان بگن تو کشور خودمون چی میگذره !! همه ملت هم راضین !!!!!:n15:

دیگه نمیخوام وارد مسایل سیاسی بشم , خودتون قضاوت کنید !

havzhini
20-05-2013, 16:24
دوست عزیز همه تبلت هایی که دوستمون معرفی کردن همه مونتاژی هستن , چه به دست ایران و چه به دست این شرکت های چینی که تاحالا نشنیدین اسمشونو !

آدم باید گاهی اوقات کمی با منطق صحبت کنه , با این بودجه الان پول غذای یک انسان در ماه در نمیاد چه برسه به اینکه یک تبلت با کیفیت آدم بخره !

دوستان ما واقعا بدبختیم ! افغانستان تکنولوژی اینترنتشون از ما پیشرفته تره !!!!!! (این حرف من نیس ! , حرف استاد دانشگاه ما هستش که همه جا رفته حتی به یکی از سمینار های شرکت microsoft دعوت شده تو آمریکا ) ما ماشین پراید رو به قیمت 2 میلیون به افغانستان میدیم :n08:وای چقدر بدبختیم !

هر روز میان تو اخبار از وضعیت بده اروپایی ها میگن !! اما یکبار نمیان بگن تو کشور خودمون چی میگذره !! همه ملت هم راضین !!!!!:n15:

دیگه نمیخوام وارد مسایل سیاسی بشم , خودتون قضاوت کنید !

دوست عزیز اول از همه فقط یه نصیحت برادرانه میخوام بکنم البته اگر قصد منو به دشمنی یا ناراحتی نگیرید
یه مقدار لحن کلامتون به نظر من درست نیست و یه جوری طلبکارانه هست که به نظرم درست نیست

در مورد ایران و افغانستان و و و و و و همه میدونیم داستان چیه و به نظرم اصلا حرف زدن دربارش بیخوده و از خیلی وقته پیش همین داستان بوده و هست و خواهد بود
در حال حاظر که وضعیت اینجوریه چکار باید کرد؟بحث تاپیک رو بکنیم یا باید خرید یا نباید خرید و حرف از چیزای دیگه بی ارزشه

در مورد اینکه با این قیمت یه غذا هم نمیدن باید بگم درسته خیلیها غدا هم ندارن ولی احتیاج به تبلت برای راه انداختن کارشون دارن پس نباید بهشون توهین کرد یا گفت بااین قیمت بهت نمیدن و تحقیر کرد
بلکه باید اگر اطلاعاتی داریم بهش کمک کنییم که بهترین انتخاب رو انجام بده

مثلا برای کارایی این دوستمون که گفتن فقط وبگردی و انلاین بودن سرورشون براشون مهمه به نظر من همین تبلتهای با این قیمت براشون میتونه مناسب باشه در صورتی که بتونه کارایی و طول عمر کافی رو داشته باشه و لازم نیست بیشتر هزینه کنن

در مورد منتاژ هم در حال حاظر خوده اپل رو هم میشه فقط منتاژکار نامید چون فقط چند شرکت خاص هستن که قطعات تولید میکنن و بقیه همه فقط سفارش میدن

پس بهتره یه کم منطقی و نرمال فکر کنیم تا بهترن کار رو انجام بدیم

sajjad_doost
20-05-2013, 17:25
دوست عزیز اول از همه فقط یه نصیحت برادرانه میخوام بکنم البته اگر قصد منو به دشمنی یا ناراحتی نگیرید
یه مقدار لحن کلامتون به نظر من درست نیست و یه جوری طلبکارانه هست که به نظرم درست نیست

در مورد ایران و افغانستان و و و و و و همه میدونیم داستان چیه و به نظرم اصلا حرف زدن دربارش بیخوده و از خیلی وقته پیش همین داستان بوده و هست و خواهد بود
در حال حاظر که وضعیت اینجوریه چکار باید کرد؟بحث تاپیک رو بکنیم یا باید خرید یا نباید خرید و حرف از چیزای دیگه بی ارزشه

در مورد اینکه با این قیمت یه غذا هم نمیدن باید بگم درسته خیلیها غدا هم ندارن ولی احتیاج به تبلت برای راه انداختن کارشون دارن پس نباید بهشون توهین کرد یا گفت بااین قیمت بهت نمیدن و تحقیر کرد
بلکه باید اگر اطلاعاتی داریم بهش کمک کنییم که بهترین انتخاب رو انجام بده

مثلا برای کارایی این دوستمون که گفتن فقط وبگردی و انلاین بودن سرورشون براشون مهمه به نظر من همین تبلتهای با این قیمت براشون میتونه مناسب باشه در صورتی که بتونه کارایی و طول عمر کافی رو داشته باشه و لازم نیست بیشتر هزینه کنن

در مورد منتاژ هم در حال حاظر خوده اپل رو هم میشه فقط منتاژکار نامید چون فقط چند شرکت خاص هستن که قطعات تولید میکنن و بقیه همه فقط سفارش میدن

پس بهتره یه کم منطقی و نرمال فکر کنیم تا بهترن کار رو انجام بدیم

اگه لحن کلام من درست نیس ببخشید از همه عذر میخوام اما اگه اینطور باشه حرفای شما هم منطقی نیس !

دوست عزیز ایشون گفتن باتری و صفحه نمایش واسشون خیلی مهمه که این تبلت ها از این نظر نیاز ایشون رو بر طرف نمیکنه !!!!! من هیچ وقت ناراحت نمیشم از دست شما ! همه میدونیم داستان چیه !! ؟ کی گفته همه میدونن ؟ اصلا فهمیدین من چی گفتم ؟ من غیر مستقیم اعلام کردم اینجا که

افغانستان ارزش پولش بیشتر از ما هست و با اینکه اونجا در حال حاضر جنگ هست سیستم های مخابراتیشون و اینترنتشون از ما خیلی قویتره میدونی چرا ؟ چون ما فقط به فکر سیاست و جنگ هستیم ! (آخرم با اینکارا به کجا رسیدیم ? , شدیم مسخره عام و خاص فقط!!!) اگه لازم باشه ایران حتی تا 1 سال نتو تو کل کشور قطع میکنه , اون موقع هست که میخوام

بدونم کسایی مثل شما بازم ازشون حمایت میکنن ؟!

دوست عزیز خودم میدونم اپل پنل هاشو و بعضی از سخت افزار هاشو از شرکت های دیگه میگیره ! اما دوست عزیز اپل نصف قطعات و نرم افزارشو خودش تولید میکنه در حالیکه این شرکت های نا آشنا 100 % کارشون مونتاژه و با شرکت گوگل برای نصب سیستم عامل اندروید قرارداد دارن .

ببخشید بازم اگه حرفام باعث بی احترامی به شما میشه !!!!

00110
20-05-2013, 17:55
خوب معلومه nexus 7 از همشون سرتره دوست عزیز بازم اگه واسه شما مکالمه تلفنی مهمه من asus fonepad رو به شما پیشنهاد میکنم در غیر اینصورت با توجه به قیمت nexus 7 به صرفه تره .

Asus Fonepad یکم cpu پایینی داره بین سامسونگ و این میشه راهنماییم کنید ؟
اگه کسی تجربه داشتنشونم داره ممنون میشم کمک کنه

havzhini
20-05-2013, 18:00
اگه لحن کلام من درست نیس ببخشید از همه عذر میخوام اما اگه اینطور باشه حرفای شما هم منطقی نیس !

دوست عزیز ایشون گفتن باتری و صفحه نمایش واسشون خیلی مهمه که این تبلت ها از این نظر نیاز ایشون رو بر طرف نمیکنه !!!!! من هیچ وقت ناراحت نمیشم از دست شما ! همه میدونیم داستان چیه !! ؟ کی گفته همه میدونن ؟ اصلا فهمیدین من چی گفتم ؟ من غیر مستقیم اعلام کردم اینجا که

افغانستان ارزش پولش بیشتر از ما هست و با اینکه اونجا در حال حاضر جنگ هست سیستم های مخابراتیشون و اینترنتشون از ما خیلی قویتره میدونی چرا ؟ چون ما فقط به فکر سیاست و جنگ هستیم ! (آخرم با اینکارا به کجا رسیدیم ? , شدیم مسخره عام و خاص فقط!!!) اگه لازم باشه ایران حتی تا 1 سال نتو تو کل کشور قطع میکنه , اون موقع هست که میخوام

بدونم کسایی مثل شما بازم ازشون حمایت میکنن ؟!

دوست عزیز خودم میدونم اپل پنل هاشو و بعضی از سخت افزار هاشو از شرکت های دیگه میگیره ! اما دوست عزیز اپل نصف قطعات و نرم افزارشو خودش تولید میکنه در حالیکه این شرکت های نا آشنا 100 % کارشون مونتاژه و با شرکت گوگل برای نصب سیستم عامل اندروید قرارداد دارن .

ببخشید بازم اگه حرفام باعث بی احترامی به شما میشه !!!!

دوست عزیز اینجا اصلا جای این بحثا نیست و موضوع تاپیم کلا چیز دیگست پس بحث در این موارد کلا غلطه
هرچند اگر به حرفای من دقت نکردین به امضام دقیت میکردین موتونستین بفهمید کی طرفدار هست کی دشمن
موفق باشید

sajjad_doost
20-05-2013, 18:46
Asus Fonepad یکم cpu پایینی داره بین سامسونگ و این میشه راهنماییم کنید ؟
اگه کسی تجربه داشتنشونم داره ممنون میشم کمک کنه

دوست عزیز شما انتظارتون از تبلت چیه ؟ بودجتون رو اعلام کنید ؟ تبلت چند اینچی باشه ؟

این تبلت از شرکت asus هم کیفیت صفحه بهتری داره هم ساپورت نرم افزاری بهتر نسبت به samsung tab 2 7 inch و قیمت بهتری هم داره نسبت به این تبلت سامسونگ , کمی هم باتری بهتری داره از این تبلت سامسونگ :n02:. , در مورد cpu vs gpu هم هیچ فرقی ندارن . اما دوست عزیز شما شرایطی که

گفتم اعلام کنید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم .

cpu پایینی نداره این تبلت , این تبلت از cpu اینتل استفاده میکنه قابل توجه دوستان باید بگم که cpu های اینتل واقعا در عمل قویتر از cpu های رو تبلت های دیگر هست , مدیران اینتل این وعده رو دادند که در آینده ای نه چندان دور بازار تبلت هارو به دست بگیرند با تولید cpu هاشون . چیزی که من میدونم

اینتل داره برای تبلت , cpu با فرکانس بالای 2 gh میزنه و میخواد وارد گود بشه !!!.

ولی در قطعات کامپیوتری من محصولات شرکت amd رو میپسندم شاید دوستان عقیده دیگه ای داشته باشن .

00110
20-05-2013, 20:36
دوست عزیز شما انتظارتون از تبلت چیه ؟ بودجتون رو اعلام کنید ؟ تبلت چند اینچی باشه ؟

این تبلت از شرکت asus هم کیفیت صفحه بهتری داره هم ساپورت نرم افزاری بهتر نسبت به samsung tab 2 7 inch و قیمت بهتری هم داره نسبت به این تبلت سامسونگ , کمی هم باتری بهتری داره از این تبلت سامسونگ :n02:. , در مورد cpu vs gpu هم هیچ فرقی ندارن . اما دوست عزیز شما شرایطی که

گفتم اعلام کنید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم .

cpu پایینی نداره این تبلت , این تبلت از cpu اینتل استفاده میکنه قابل توجه دوستان باید بگم که cpu های اینتل واقعا در عمل قویتر از cpu های رو تبلت های دیگر هست , مدیران اینتل این وعده رو دادند که در آینده ای نه چندان دور بازار تبلت هارو به دست بگیرند با تولید cpu هاشون . چیزی که من میدونم

اینتل داره برای تبلت , cpu با فرکانس بالای 2 gh میزنه و میخواد وارد گود بشه !!!.

ولی در قطعات کامپیوتری من محصولات شرکت amd رو میپسندم شاید دوستان عقیده دیگه ای داشته باشن .

GPRS اینم از samsung بدتره. نه؟ یعنی سرعتش کمه
-------------------------------------------------
7inch
سیم خور باشه
3G
صفحه لمسی خوب
دوروبره 1میلیون
------------------------------------------------
لطفا خوبی و بدی هردو مدل رو بفرمایید

sajjad_doost
20-05-2013, 20:42
7inch
سیم خور باشه
3G
صفحه لمسی خوب
دوروبره 1میلیون

عزیز من کلا قبول ندارم این تبلت سامسونگ رو چون اگه بخرید پولتون رو هدر دادید !!! (1.300 پولشه !!!)

دوست عزیز به اینترنت سیم کارت gprs (نسل دوم) میگن و سرعتش به اون اپراتور بستگی داره .

درزم شما باید رایتل (3g) بندازید نه 2g .

عزیز همه چیزه این تبلت ایسوس سر تره از این مدل سامسونگ و نکته قابل توجه هم اینکه قیمتش هم 250 -300 ارزونتره !

NaughtyCat
20-05-2013, 21:34
7inch
سیم خور باشه
3G
صفحه لمسی خوب
دوروبره 1میلیون

همونطور که دوستمون توی صفحه قبل هم گفتن، Nexus 7 از این مدل هایی که گفتین انتخاب بهتریه. مگر اینکه بخواین تبلت تون امکان تماس تلفنی + دوربین عقب هم داشته باشه.

از بین Asus FonePad و این مدل 7 اینچی سامسونگ هم مدل Asus بهتره. البته قیمت Galaxy Tab 7 این اواخر اومده پایین چون مدل جدیدش بزودی وارد بازار میشه.

درکل Nexus 7 توی این رنج قیمت بهترین گزینه س.

sajjad_doost
20-05-2013, 22:06
همونطور که دوستمون توی صفحه قبل هم گفتن، Nexus 7 از این مدل هایی که گفتین انتخاب بهتریه. مگر اینکه بخواین تبلت تون امکان تماس تلفنی + دوربین عقب هم داشته باشه.

از بین Asus FonePad و این مدل 7 اینچی سامسونگ هم مدل Asus بهتره. البته قیمت Galaxy Tab 7 این اواخر اومده پایین چون مدل جدیدش بزودی وارد بازار میشه.

درکل Nexus 7 توی این رنج قیمت بهترین گزینه س.

سلام دوست عزیز مرسی که نظر دادی و اینم باید بگم دوستان اصلا واسه من یکی , دوربین تبلت یا موبایل مهم نیس ! چون اصلا کاربرد آنچنانی نداره که خوب باشه یا بد ! من ترجیح میدم یه دوربین حرفه ای داشته باشم و باهاش عکس بندازم و فیلم بگیرم تا اینکه پول بیشتر واسه دوربین بهتر در تبلت بدم

که بی فایدست ! شاید دوستان نظراتشون متفاوت باشه .

capitantom
21-05-2013, 01:26
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی اگه میتونید جواب بدید
من یه memo pad دارم تا دیروز همه چیش خوب بود ولی از دیروز بعضی وقتا که از صفحه روشن به یه صفحه تیره میرید بعد دوباره صفحه روشن میشه کیفیت صفحه کم میشه یعنی انگار نور زیادی میمونه رو صفحه از رزولوشن کم میشه انگار کلا خیلی سخته توضیحش :n02:
گارانتی قبول میکنه؟ ببرم چی بگم بهشون؟ :n02:

sajjad_doost
21-05-2013, 12:56
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی اگه میتونید جواب بدید
من یه memo pad دارم تا دیروز همه چیش خوب بود ولی از دیروز بعضی وقتا که از صفحه روشن به یه صفحه تیره میرید بعد دوباره صفحه روشن میشه کیفیت صفحه کم میشه یعنی انگار نور زیادی میمونه رو صفحه از رزولوشن کم میشه انگار کلا خیلی سخته توضیحش :n02:
گارانتی قبول میکنه؟ ببرم چی بگم بهشون؟ :n02:

یا به خودت تلقین میکنی :n02: یا شاید واقعا پنلش مشکل پیدا کرده باشه ! برو بهشون توضیح بده البته فکر نکنم قبول کنن ! :n02:

Переклад не
21-05-2013, 21:03
تا دو تمن تا سایز 10 اینچ چی پیشنهاد میدید؟
کیفیت و زنده بودن تصویر
سرعت بسیار بالا
سبک

ممنون

rzabgy
21-05-2013, 21:34
سلام دوستان
بین خرید Samsung P5100 tab2 10.1 و Asus tf300 10.1 گیر کردم،
سامسونگ با امکان برقراری تماس تلفنی حدود 1200 تومن و ایسوز بدون تماس تلفنی و بدون داک 1400 تومن
پیشنهاد شما چیه؟
تبلت رو واسه وب گردی و تماشای عکس و فیلم میخوام...

sajjad_doost
21-05-2013, 22:13
تا دو تمن تا سایز 10 اینچ چی پیشنهاد میدید؟
کیفیت و زنده بودن تصویر
سرعت بسیار بالا
سبک

ممنون

من تا 2 تومن پیشنهاد میکنم آیپد 4 بگیرید اگه کیفیت صفحه نمایش میخواید بالا باشه آیپد 4 عالیه تو این قضیه و همینطور سرعت بالاش ! عزیز تبلت سبک تو 10 اینچ معنا نداره ! مگه اینکه از خارج کشور تبلت xperia z (سبکترین تبلت 10 اینچی بازار با 495 گرم وزن) رو سفارش بدید یا یک نفر واستون بیاره .

دوست عزیز اگه با سیستم عامل ios حل نمیکنید ! میتونید نسخه جدید تبلت هواوی مدیاپد 10 رو بگیرید که واقعا محشره نسبت به قیمتش . سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین قیمت این تبلت هواوی رو میده بین سایت های ایرانی , (12 ماه گارانتی مایکروتل با قیمت 1.379 )

بازم تصمیم با شماست اگه این هواوی رو بگیرید با لوازم جانبیش 1.500 در میاد و آیپد 16 gb wifi هم با لوازم جانبیش 2 تومن .

موفق باشید سوال دارید همینجا مطرح کنید دوباره با تشکر.

sajjad_doost
21-05-2013, 22:15
سلام دوستان
بین خرید Samsung P5100 tab2 10.1 و Asus tf300 10.1 گیر کردم،
سامسونگ با امکان برقراری تماس تلفنی حدود 1200 تومن و ایسوز بدون تماس تلفنی و بدون داک 1400 تومن
پیشنهاد شما چیه؟
تبلت رو واسه وب گردی و تماشای عکس و فیلم میخوام...

عزیز شما هم به نظرم تبلت هواوی مدیاپد 10 رو بگیرید بهتره چون هم سیم کارت خوره هم از اینایی که گفتید بهتره و قیمتش هم کمتره !

Переклад не
21-05-2013, 22:28
من تا 2 تومن پیشنهاد میکنم آیپد 4 بگیرید اگه کیفیت صفحه نمایش میخواید بالا باشه آیپد 4 عالیه تو این قضیه و همینتور سرعت بالاش ! عزیز تبلت سبک تو 10 اینچ معنا نداره ! میگه اینکه از خارج کشور تبلت xperia z (سبکترین تبلت 10 اینچی بازار با 495 گرم وزن) رو سفارش بدید یا یک نفر واستون بیاره .

دوست عزیز اگه با سیستم عامل ios حل نمیکنید ! میتونید نسخه جدید تبلت هواوی مدیاپد 10 رو بگیرید که واقعا محشره نسبت به قیمتش . سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین قیمت این تبلت هواوی رو میده بین سایت های ایرانی , (12 ماه گارانتی مایکروتل با قیمت 1.379 )

بازم تصمیم با شماست اگه این هواوی رو بگیرید با لوازم جانبیش 1.500 در میاد و آیپد 16 gb wifi هم با لوازم جانبیش 2 تومن .

موفق باشید سوال دارید همینجا مطرح کنید دوباره با تشکر.

عملکردش چطوریاس؟ یعنی با کشیدن قلمی چیزی بدون تاخیر هزارم ثانیه اعمال میشه؟
درمقایسه با گاگلسی نوت 10 چطوریه؟
ممنون

sajjad_doost
21-05-2013, 23:02
عملکردش چطوریاس؟ یعنی با کشیدن قلمی چیزی بدون تاخیر هزارم ثانیه اعمال میشه؟
درمقایسه با گاگلسی نوت 10 چطوریه؟
ممنون

میتونم به جرعت بگم بهترین تبلت اندرویدی نسبت به قیمتش هست تو بازار . دوست عزیز شما نمیتونید عین قلم s-pen galaxy note با ظرافت بنویسی باهاش اما با قلم های خازنی میشه روش طراحی کرد و نوشت و کیفیتش هم عالیه اصلا هم تاخیر نداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قلم خازنی گریفین .

از نظر سخت افزار هواوی یک سر و گردن بالاتر از galaxy note 10 هست , میتونید با انداختن سیم کارت رایتل در تبلت هواوی از سرویس 3g و sms اون استفاده کنید , شایعاتی هم هست که میشه در آینده با این تبلت تماس تلفنی هم گرفت بوسیله سیم کارت !!!

ولی به نظر من اگه میخواید باتری تبلتتون تا 2 روز جوابگو باشه آیپد 4 بگیرید که از هر نظر از همه تبلت ها سرتره !

sajjad_doost
21-05-2013, 23:30
میتونم به جرعت بگم بهترین تبلت اندرویدی نسبت به قیمتش هست تو بازار . دوست عزیز شما نمیتونید عین قلم s-pen galaxy note با ظرافت بنویسی باهاش اما با قلم های خازنی میشه روش طراحی کرد و نوشت و کیفیتش هم عالیه اصلا هم تاخیر نداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قلم خازنی گریفین .

از نظر سخت افزار هواوی یک سر و گردن بالاتر از galaxy note 10 هست , میتونید با انداختن سیم کارت رایتل در تبلت هواوی از سرویس 3g و sms اون استفاده کنید , شایعاتی هم هست که میشه در آینده با این تبلت تماس تلفنی هم گرفت بوسیله سیم کارت !!!

ولی به نظر من اگه میخواید باتری تبلتتون تا 2 روز جوابگو باشه آیپد 4 بگیرید که از هر نظر از همه تبلت ها سرتره !

دوست عزیز اینم بنچمارکهای این 2 تبلت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](GC400 0) هواوی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سامسونگ

درزم دوست عزیز تبلت هواوی صفحه نمایشش full hd هستش با رزولوشن 1920*1080 ولی galaxy note 10 با رزولوشن 800*1280 hd هست.

یعنی شما فرض کنید اگه galaxy note 10 رزولوشن هواوی مدیاپد 10 رو داشت ! عملکردش نصف هواوی هم نبود ! :n02: با این رزولوشن کمتر هم در حال حاضر ضعیفتر از هواوی هستش !:n13:

rezarrrr
22-05-2013, 10:11
نظرتون در مورد onda v812 چیه؟

اندروید 4.1
قابلیت اجرای راحت بازی های HD
سی پی یو قوی 4 هسته ای (ARM Cortex-A7 Quad-Core,1.5GHz)
جی پی یو قوی 8 هسته ای (PWOER VR SGX544MP2 8 Core)
صفحه نمایش IPS
رزولیشن 768*1024
رم 2 گیگ DDR3
دارای دو دوربین (فیلم برداری full HD 60fps)
پشتیبانی از زبان فارسی

سایت ایران شیپینگ این مدل رو زده 785 تومن up قیمت رو دقیق پرسیدم 789 تومن
باتریش فکر کنم 4300 هست؟ up بررسی کردم 4500 هست
دوستان چی پیشنهاد میکنید ارزش خریدن داره؟
در ضمن گارانتی چینی داره که برای درست کردن باید بفرستی چین که در این صورت اصلا صرف نمیکنه
در کل من چاره ای جز چینی خریدن ندارم تو این قیمت چیز به درد بخوری پیدا نمیشه:n27:
کسی تا حالا از این سایت خرید کرده ؟محصولاتش رو سالم میرسونه؟

sajjad_doost
22-05-2013, 12:02
نظرتون در مورد onda v812 چیه؟

اندروید 4.1
قابلیت اجرای راحت بازی های HD
سی پی یو قوی 4 هسته ای (ARM Cortex-A7 Quad-Core,1.5GHz)
جی پی یو قوی 8 هسته ای (PWOER VR SGX544MP2 8 Core)
صفحه نمایش IPS
رزولیشن 768*1024
رم 2 گیگ DDR3
دارای دو دوربین (فیلم برداری full HD 60fps)
پشتیبانی از زبان فارسی

سایت ایران شیپینگ این مدل رو زده 785 تومن up قیمت رو دقیق پرسیدم 789 تومن
باتریش فکر کنم 4300 هست؟ up بررسی کردم 4500 هست
دوستان چی پیشنهاد میکنید ارزش خریدن داره؟
در ضمن گارانتی چینی داره که برای درست کردن باید بفرستی چین که در این صورت اصلا صرف نمیکنه
در کل من چاره ای جز چینی خریدن ندارم تو این قیمت چیز به درد بخوری پیدا نمیشه:n27:
کسی تا حالا از این سایت خرید کرده ؟محصولاتش رو سالم میرسونه؟

این تبلت های onda من شندیم خیلی مشکل دارن از نظر نرم افزاری و اصلا رابط کاربری خوبی نداره و خوب پشتیبانی نمیشه و اصلا تو برنامه هکر ها جایی ندارن ! ولی از نظر سخت افزاری تبلت خوبیه این مدل , یه چیزی که ممکنه شما رو اذیت کنه صفحه نمایششه که باید بگم خیلی ضد حاله !
به نظر من تو این رنج قیمت یا نکسوس 7 16 gb یا hyundai t7 , این تبلت hyundai به نظر من تنها عیبش باتریشه ! که 3300 میلی امپر هستش واگرنه بهترین تبلت بود تو این رنج قیمت , نکسوس باتریش 4300 میلی امپر هست.

hyundai از نظر سخت افزاری حرف نداره (از نکسوس خیلی سرتره ! ) گارانتیش هم معتبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت دیجیکالا

ولی دوست عزیز به نظر من بودجتونو افزایش بدید مدیاپد 10 بگیرید اون واقعا ارزش داره آدم پولشو واسش بده ! در غیر اینصورت نسخه های بالاتر onda به نظرم بهتره .

درزم یه نکته رو به شما بگم و این که onda v812 به خاظر رزولوشن پایینش تو بنچمارک ها قوی عمل کرده اگه رزولوشن بالاتری داشت خیلی صعیف میشد تبلت هایی که معرفی کردم بررسی کنید و دوباره تصمیم بگیرید برای خرید .

موفق باشید.

Reza_994
22-05-2013, 12:59
از کجا این ها رو شنیدید ؟

اتفاقا onda برعکس هم کیفیتش بهتره هم پشتیبانیش نسبت به hyundai
من v812 داشتم دو ماه یه بار براش آپدیت میومد
ainol و onda معروفترین تبلت های چینی اند
الان برای v812 و v972 اندروید 4.2.2 اومده

من الان ainol spark دستمه اون هنو نیومده همین رو.زا براش میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ایران شیپینگ گرون میده 685 تومنه الان 812

sajjad_doost
22-05-2013, 13:21
از کجا این ها رو شنیدید ؟

اتفاقا onda برعکس هم کیفیتش بهتره هم پشتیبانیش نسبت به hyundai
من v812 داشتم دو ماه یه بار براش آپدیت میومد
ainol و onda معروفترین تبلت های چینی اند
الان برای v812 و v972 اندروید 4.2.2 اومده

من الان ainol spark دستمه اون هنو نیومده همین رو.زا براش میاد

در ضمن ایران شیپینگ گرون میده 685 تومنه الان 812

دوست عزیز من یکی اصلا اعتماد ندارم به این شرکت ها وقتی میتونم با همون قیمت از برند معروف خرید کنم ! شما تبلت چینی دارید دلیل نمیشه همه ازش تعریف کنن ! شاید برای همه خراب بشه برای شما نشه ! من تو خیلی از فروم ها و نظر و نقد های فروشگاه های مختلف درباره این تبلت ها شنیدم الکی نمیام بگم این خوبه این بده !

یعنی شما دارید شرکت hyundai ژاپن رو با ainol vs onda چین مقایسه میکنید !!!! شرکت hyundai یکی از تولید کنندگان بزرگ محصولات تو جهانه فقط بحث تبلت نیس که !! درزم من دارم میگم گارانتیش معتبر تره ! این تبلت هایی کی میگید اصلا تحت گارانتی نیستن که بخوان بیمه 1 ساله هم داشته باشن !!! حالا اومدیم و دیدیم تبلت ترکید ! چه کنه طرف ! بابا یکم منطقی فکر کنید و تصمیم بگیرید !

اگه به شما باشه عزیز صفحه نمایش آیپد رو با این تبلت ها مقایسه میکنید ! من میگم اگه این تبلت صفحه نمایشش فول hd بود انگری بردز هم به زور اجرا میکرد ! (البته شوخی کردم !:n02:)

havzhini
22-05-2013, 15:14
ainol و onda و PIPO از شرکتهای خیلی معتبر و با کیفیت چینی هستن و خیلی هم شناخته شده هستن کاراشون عالی هست
و اتفاقا از hyundai خیلی معتبرتر و با کیفیتر هستن و hyundai هنوز معلوم نیست کره ای هست چینی یا ژاپنی!

بحث گارانتی هم توی ایران کلا یه چیز بی ارزش و ثمر هست توی تمام کالاها نه فقط تبلت پس اصلا نباید به عنوان امتیاز حسابش کرد
این مدلها توی رنج فیمتی خودشون و با توجه به امکانات و کارایشون مدلهای خیلی خوب چینی هستن
PIPO M9
Ainol Novo9
Onda V972
Onda V813

Reza_994
22-05-2013, 15:25
hyundai ? ژاپن ؟ خوبی داداش ؟
نمیدونم برا بعضی ها پست دادن چقدر راحت ما قبلش هزار بار یکی به دو میکنیم ببینیم این پستی که میدیم اطلاعات غلط نباشه توش

اون نقد هایی که در مورد اوندا خوندی و گفته ساپورتش از hyundai پایین تره رو همینجا بزار لطفا

این فروم برو پیج های hyundai و onda یه تحقیق کنی بد نیست

ainol , onda مارک درجه یک چینن و در درجه های بعدی مارک چینی cube ployer hyundai pipo

hyundai هم با 700 میتونی t7s رو سفارش بدی از چین

فقط تو رو خدا در مورد چیزی که اطلاع ندارین نظر ندین ( اونم با اطمینان کامل !! )

rezarrrr
22-05-2013, 15:51
دوستان حالا من چیکار کنم
onda v812 بگیرم؟ از یه طرف هم عاشق ainol 7 venus شدم:n02:
یه چیزی در مورد گارانتی بگم.من چند سال پیش یه گوشی خریدم گوشی اک بود طرف پلمپ رو باز کرد داد من
من بردم خونه یه 5 دقیقه ای ورندازش کردم خواستم خاموش روشن کنم که دیگه روشن نشد
فروشنده گفت الاو بلا که گوشی دست تو خراب شده خودت باید بدی گارانتی ما هم گفتیم باشه گوشی رفت گارانتی برای مشکلی که خود سخت افزار گوشی داشت یه 60 تومنی خرج رو دستم گذاشت از اون به بعد تصمیم گرفتم چیزی برای گارانتی ندم
بحث رو طولانی نکنم:n02:
از دوستان خواهش میکنم این دو مدلی رو که گفتم یه بررسی کنن بهم کمک کنن:n16:

sajjad_doost
22-05-2013, 16:11
hyundai ? ژاپن ؟ خوبی داداش ؟
نمیدونم برا بعضی ها پست دادن چقدر راحت ما قبلش هزار بار یکی به دو میکنیم ببینیم این پستی که میدیم اطلاعات غلط نباشه توش

اون نقد هایی که در مورد اوندا خوندی و گفته ساپورتش از hyundai پایین تره رو همینجا بزار لطفا

این فروم برو پیج های hyundai و onda یه تحقیق کنی بد نیست

ainol , onda مارک درجه یک چینن و در درجه های بعدی مارک چینی cube ployer hyundai pipo

hyundai هم با 700 میتونی t7s رو سفارش بدی از چین

فقط تو رو خدا در مورد چیزی که اطلاع ندارین نظر ندین ( اونم با اطمینان کامل !! )

واسه شما متاسفم که نمیدونید هنوز hyundai تو ژاپن هم شرکت داره ! hyundai یک شرکت worldwide هست و همه جای جهان شرکت داره ! من واقعا موندم شما چجور دارید hyundai رو با این شرکت ها مقایسه میکنید ! آقا اصلا hundai تو زمینه تبلت افتضاح ! مشکل من اینه دارید این شرکت هایی

که فقط کارشون منتاژه رو با شرکت زنجیره ای hyundai مقایسه میکنید !

این مطلبی که من درباره این تبلت ها گفتم چند وقت پیش خونده بودم و اصلا لینکشو ندارم ! نمیدونستم شما وقتی مطلبی میخونی فورا page رو save میکنی !

شما هر جور دوست داری در مورد من فکر کن ! من یکی به برند های چینی علاقه ای ندارم زوره ؟ , اصلا یک قرون قبولشون ندارم ! مگه من به دوست عزیزمون نگفتم مدل های بالاتر onda رو در نظر بگیره !؟ یعنی من زورش کردم تبلت چینی نگیره ؟ بابا شما خیلی دیگه نوبرشی ! من چند تا مدل معرفی

کردم درزم هر چی من حرف میزنم اینجا شما جوابمو یه چیز دیگه میدید !

جند روز پیش یکی از دوستان گفت من با نکسوس 6 ساعت پشت سر هم 3g کار میکنم , من پرسیدم 6 ساعت پشت سر هم با 3G دانلود کردی با تبلت ؟ !!! (باز هم این دوستمون جوابمو نداد به عبارتی حرفو عوض کرد ! ) مثل اینکه من دارم از دیوار سوال میکنم کسی اینجا نمیخواد جواب بده به آدم !

درزم اصلا من دنبال این تبلت ها نیستم که اطلاعات زیادی ازشون داشته باشم !

دوست عزیز شما اصلا منبع اطلاعات ! ولی من هیچ وقت ادعا نداشتم !

sajjad_doost
22-05-2013, 16:15
ainol و onda و PIPO از شرکتهای خیلی معتبر و با کیفیت چینی هستن و خیلی هم شناخته شده هستن کاراشون عالی هست
و اتفاقا از hyundai خیلی معتبرتر و با کیفیتر هستن و hyundai هنوز معلوم نیست کره ای هست چینی یا ژاپنی!

بحث گارانتی هم توی ایران کلا یه چیز بی ارزش و ثمر هست توی تمام کالاها نه فقط تبلت پس اصلا نباید به عنوان امتیاز حسابش کرد
این مدلها توی رنج فیمتی خودشون و با توجه به امکانات و کارایشون مدلهای خیلی خوب چینی هستن
PIPO M9
Ainol Novo9

Onda V972
Onda V813

بازم میگم هیوندای شرکت زنجیره ای هست ! من که هر وقت گارانتی دادم رضایت بخش بوده ! چون گارانتی تعویض بوده و بدون مشکل انجام شده ! شما یعنی میگید جنس با گارانتی + بیمه نامه هیچ فرقی با جنس بدون گارانتی نمیکنه ! چقدر جالب , فقط میخوام بدونم شما جرعتشو دارید یکبار جنس از چین بخرید یا نه ؟

sajjad_doost
22-05-2013, 16:20
دوستان عزیز من همیشه آدمی بودم که هم انتقاد میکردم و هم انتقاد پذیر بودم . ببخشید اگه باعث رنجش شما شدم اما فقط قصدم انتقاد بود ! اینجا محیطی برای یادگرفتنه و یاد دادنه .

بازم اگه چیزی گفتم عذر منو قبول کنید .

Reza_994
22-05-2013, 16:22
دوستان حالا من چیکار کنم
یه چیزی در مورد گارانتی بگم.من چند سال پیش یه گوشی خریدم گوشی اک بود طرف پلمپ رو باز کرد داد من
فروشنده گفت الاو بلا که گوشی دست تو خراب شده خودت باید بدی گارانتی ما هم گفتیم باشه گوشی رفت گارانتی برای مشکلی که خود سخت افزار گوشی داشت یه 60 تومنی خرج رو دستم گذاشت از اون به بعد تصمیم گرفتم چیزی برای گارانتی ندم

دوست عزیز شما 100 صفحست داری تحقیق میکنی:n02:

باید اول تکلیفتون رو مشخص کنید که خرید اینترنتی میخواید بکنید یا نه ؟ ظاهرا به سایت های وطنی هم اطمینان ندارین !

اول قیمت ها
آینول ونوس تو ایران بخواید بخرید 640
ولی روشی که من تا حالا سفارش دادم 500 در میاد ( سفارش به سایت ......:n02: )

ONDA V812 سرتره از ونوس
مخصوصا از نظر گرافیک POWER VR SGX544 MP2 که در سری محصولات اپل هم استفاده شده

البته اگه رزولیشن بالاتر میخوای HYUNDAI T7S محشره
2 گیگ رم
سی پی یو سامسونگ Exynos 4412
قیمت سفارشی از چین 700
اینجا حدود 900

واسه شما متاسفم که نمیدونید هنوز hyundai تو ژاپن هم شرکت داره ! hyundai یک شرکت worldwide هست و همه جای جهان شرکت داره ! من واقعا موندم شما چجور دارید hyundai رو با این شرکت ها مقایسه میکنید ! آقا اصلا hundai تو زمینه تبلت افتضاح ! مشکل من اینه دارید این شرکت هایی

این مطلبی که من درباره این تبلت ها گفتم چند وقت پیش خونده بودم و اصلا لینکشو ندارم ! نمیدونستم شما وقتی مطلبی میخونی فورا page رو save میکنی !

شما هر جور دوست داری در مورد من فکر کن ! من یکی به برند های چینی علاقه ای ندارم زوره ؟ , اصلا یک قرون قبولشون ندارم ! مگه من به دوست عزیزمون نگفتم مدل های بالاتر onda رو در نظر بگیره !؟ یعنی من زورش کردم تبلت چینی نگیره ؟ بابا شما خیلی دیگه نوبرشی ! من چند تا مدل معرفی

جند روز پیش یکی از دوستان گفت من با نکسوس 6 ساعت پشت سر هم 3g کار میکنم , من پرسیدم 6 ساعت پشت سر هم با 3G دانلود کردی با تبلت ؟ !!! (باز هم این دوستمون جوابمو نداد به عبارتی حرفو عوض کرد ! ) مثل اینکه من دارم از دیوار سوال میکنم کسی اینجا نمیخواد جواب بده به آدم !

متاسف باش داداش :n30:
نکنه فکر کردی هر Hyundai همون hyundai معروف کره ای ؟
اصلا whatever
کاملا داره حق با توه
من غلط کردم اصلا مشاوره میدم

Reza_994
22-05-2013, 16:24
دوستان حالا من چیکار کنم

باید اول تکلیفتون رو مشخص کنید که خرید اینترنتی میخواید بکنید یا نه ؟ ظاهرا به سایت های وطنی هم اطمینان ندارین !

اول قیمت ها

ONDA V812 سرتره از ونوس

2 گیگ رم
قیمت سفارشی از چین 700
اینجا حدود 900

اصلا whatever
کاملا داره حق با شماست

من 4 بار تا حالا سفارش دادم هیچ مشکلی نداشته

sajjad_doost
22-05-2013, 16:29

اول قیمت ها

ONDA V812 سرتره از ونوس

2 گیگ رم
قیمت سفارشی از چین 700
اینجا حدود 900

اصلا whatever
کاملا داره حق با توه

خوب عزیز یعنی چی هر هیوندایی !! همون هویندای کره ای نمیشه ؟

اصلا حرفتون منطقی نیس ! من میگم شرکت هیوندای تو بیشتر قاره ها شرکت داره شما چی جوابمو میدی ؟!

عزیز من کوچیکتم هستم چرا اینجور درباره خودت حرف میزنی , دوست عزیز پس اگه اینجوره من اصلا اینجا نمیام نظر بدم ! :n30:

havzhini
22-05-2013, 16:31
بازم میگم هیوندای شرکت زنجیره ای هست ! من که هر وقت گارانتی دادم رضایت بخش بوده ! چون گارانتی تعویض بوده و بدون مشکل انجام شده ! شما یعنی میگید جنس با گارانتی + بیمه نامه هیچ فرقی با جنس بدون گارانتی نمیکنه ! چقدر جالب , فقط میخوام بدونم شما جرعتشو دارید یکبار جنس از چین بخرید یا نه ؟

دوست عزیز من با شما دعوا ندارم
اینجا هم اصلا جای این بحث نیست
ولی برای اطلاعتون من تا حالا هرچی جنس الکترونیکی خریدم پشتش زده made in china
پس در اینکه همه چینی هستن شکی نیست ولی چین جنسهاش درجه بندی از درجه1 تا درجه20 داره و برندهای درجه یکش کاملا قایل مقایسه با برندهای اسم دار هستن
مثل همینها که اسم بردم و در جهان به عنوان برند معتبر شناخته شده هستن
درمورد گارانتی هم قبلا توضیح دادم و گارانتی میتونه خوب باشه ولی کاملا شانسی هست که اونجا که میبری ادم با انصاف و کاربلدی باشه یا نه و هیچ تضمینی وجود نداره

sajjad_doost
22-05-2013, 16:41
دوست عزیز من با شما دعوا ندارم
اینجا هم اصلا جای این بحث نیست
ولی برای اطلاعتون من تا حالا هرچی جنس الکترونیکی خریدم پشتش زده made in china
پس در اینکه همه چینی هستن شکی نیست ولی چین جنسهاش درجه بندی از درجه1 تا درجه20 داره و برندهای درجه یکش کاملا قایل مقایسه با برندهای اسم دار هستن
مثل همینها که اسم بردم و در جهان به عنوان برند معتبر شناخته شده هستن
درمورد گارانتی هم قبلا توضیح دادم و گارانتی میتونه خوب باشه ولی کاملا شانسی هست که اونجا که میبری ادم با انصاف و کاربلدی باشه یا نه و هیچ تضمینی وجود نداره

منم دعوا ندارم ! اصلا توهینی به کسی نشده که بخواد دعوا بشه فقط انتقاد بوده و بس ! عزیز اصلا من کی هستم که دعوا کنم با شما , این چه حرفاییه شما میزنید !

عزیز خودمم میدونم همه جنس های دنیا چینیه و درجه بندی داره اما تو اون درجه 20 شما موندم چی هست اون :n02:!

عزیز خود چین همه قطعه هارو نمیزنه برای مثال پنل تبلت ها رو از شرکت ال جی که تو کره هست میگیره ,,,

عزیز گارانتی شانسی نیس ! بلکه شما باید بدونید کدوم گارانتی خوبه کدوم بد ؟ من که همیشه ترجیح میدم گارانتی تعویض باشه چون درجا تعویض میکنن .

rezarrrr
22-05-2013, 16:46

اول قیمت ها

ONDA V812 سرتره از ونوس

2 گیگ رم
قیمت سفارشی از چین 700
اینجا حدود 900

اصلا whatever
کاملا داره حق با شماست

من 4 بار تا حالا سفارش دادم هیچ مشکلی نداشته
اخه من یه جورای وسواس دارم:n02:نه که کم به کاهدون زدم واس همونه:n09:
این بار قصد سفارش از سایت دارم قیمت های بازار خیلی فضای شده
تو سایت های معتبر قیمت های ایران شیپینگ زیاد منو جذب خودش کرد
در واقع این مدل onda v812 رو هم خود رامین(ادمین سایت)بهم معرفی کردن
یکی دو روزی تا گرفتن پولم فاصله دارم باز تحقیق میکنم ببینم چی میشه

Reza_994
22-05-2013, 16:49
ایران شیپینگ نگیر فوق العاده گرون میده
خواستی بگو بگم از کجا بگیری

v813 هم در نظر داشته باش مدل بهبود یافته و نازک تر شده 812

rezarrrr
22-05-2013, 16:56
لطف میکنید بگید:n16:
onda v812 رو حساب کردم قیمت جهانی 159 دلاره با دلار 3500 تومنی میکنه556 تومن در حالی که دارن میدن 789 تومن
233 تومن میره به جیبشون
در کل بلانسبت شما داریم تبدیل میشیم به راز بقا

Reza_994
22-05-2013, 17:03
کاربر rezarrrr پیغام خصوصی خود را غیر فعال کرده است ! بنابراین شما امکان ارسال پیغام خصوصی به rezarrrr را ندارید ... :n02:

lمیتونی مستقیم از سایت های چینی سفارش بدی

یا از یکی از این بچه ها بگیری من به جفتشون سفارش دادم البته امیر قیمت هاش مناسب تره :

sajjad_doost
22-05-2013, 17:05
لطف میکنید بگید:n16:
onda v812 رو حساب کردم قیمت جهانی 159 دلاره با دلار 3500 تومنی میکنه556 تومن در حالی که دارن میدن 789 تومن
233 تومن میره به جیبشون
در کل بلانسبت شما داریم تبدیل میشیم به راز بقا

درسته دلار گرونه اما پول گمرک و پول پست رو فراموش کردین ؟

من موندم اینهمه با پول گمرک دزدی میکنن , بعد ادعای مسلمونی هم میکنن !

havzhini
22-05-2013, 17:12
منم دعوا ندارم ! اصلا توهینی به کسی نشده که بخواد دعوا بشه فقط انتقاد بوده و بس ! عزیز اصلا من کی هستم که دعوا کنم با شما , این چه حرفاییه شما میزنید !

عزیز خودمم میدونم همه جنس های دنیا چینیه و درجه بندی داره اما تو اون درجه 20 شما موندم چی هست اون :n02:!

عزیز خود چین همه قطعه هارو نمیزنه برای مثال پنل تبلت ها رو از شرکت ال جی که تو کره هست میگیره ,,,

عزیز گارانتی شانسی نیس ! بلکه شما باید بدونید کدوم گارانتی خوبه کدوم بد ؟ من که همیشه ترجیح میدم گارانتی تعویض باشه چون درجا تعویض میکنن .

درجه20 مال من نیست بله استاندارد سازی کشور چینه

در کل چیزی من تحقیق کردم تا حالا و از دیده ها و شنیده ها مدلهای ainol و onda و PIPO کاملا تایید شده و قابل مقایسه با یرندهای معروف هستن و کیفیت بسیار بالایی دارن
و دیگه فقط امکانات و قیمت رو مقایسه کرد و انتخاب کرد
حتی بحث گارانتی این شرکتها گارانتی معتبری توی چین دارن و شما از ایران هم خرید کنین مشکلی داشته باشه میتونید بفرستید چین و دستگاه سالم تحول بگیرید......البته بحث هزینه ارسال و مدت انتظار بحثش جداست

Reza_994
22-05-2013, 17:18
البته دلار paypal گرون تره
معمولا اینا با paypal هزینه رو میدن یا حواله میکنن که قیمتش از دلار اسکناس گرون تره
ولی کلا اون ایران شیپینگ خیلی گرونه
هزینه پست اینا معمولا رایگان
ولی وقتی میاد ایران پول گمرکی و پست ازت میگرن ! ( از من 15 پست گرفتن نمیدونم این اصلا چیه حتما از فرودگاه تا گمرک 15 تومن پولش میشه ! )

قیمت جفتشون رو 700 به من قیمت دادن حدودا

یادمه یکی از دوستان از پانداویل t7 رو گرفته بودن
تو پرشین تولز پست داده بودن که تبلت از دستشون افتاده و lcd شکسته شده با شرکت از طریق ایمیل تماس گرفته بود
گفته بودن که بفرستید عوض میکنیم رایگان یا تو همون ایران تعمیر کنید ما بهتون نصف هزینه تعمیر رو میدین ؟

اونوقت شرکت های گارانتی کننده ایرانی همچین کاری میکنن ؟
عمرا . تازه تبلت خودش هم مشکل داشته باشه میپیچونن آدم رو

Переклад не
22-05-2013, 22:28

این قلم خازنی گریفین .

دوست عزیز اینم بنچمارکهای این 2 تبلت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](GC400 0) هواوی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سامسونگ

درزم دوست عزیز تبلت هواوی صفحه نمایشش full hd هستش با رزولوشن 1920*1080 ولی galaxy note 10 با رزولوشن 800*1280 hd هست.

یعنی شما فرض کنید اگه galaxy note 10 رزولوشن هواوی مدیاپد 10 رو داشت ! عملکردش نصف هواوی هم نبود ! :n02: با این رزولوشن کمتر هم در حال حاضر ضعیفتر از هواوی هستش !:n13:

متشکرم
این قلمی که معرفی کردید نوک طراحی نداره و گویا فقط برای انتخاب هست؟
واقعا هواوی عالیه اما چرا نباید قلم نداشته باشه؟
راستی آی پاد 4 به نظر من اصلا ارزششو نداره .البته اگه 2 تمن بود حتما انتخابش میکردم. چیزی که در مقابل قیمتش ارزشم داشته باشه.

این هواوی ایراد یا احیانا خرابی هایی که نخواهد داشت؟

havzhini
22-05-2013, 22:49
متشکرم
راستی آی پاد 4 به نظر من اصلا ارزششو نداره .البته اگه 2 تمن بود حتما انتخابش میکردم. چیزی که در مقابل قیمتش ارزشم داشته باشه.

در مورد قلم در حال حاظر قلمهای خوبی هست توی که اتفاقا برای طراحی عالی هستن ولی یه مقدار قیمتشون بالاست
مثل قلمهای DAGi که ویدیواهاش رو حتما ببینین

ولی جالب اینه درست کردن یه قلم خیلی خیلی راحت هست و اصلا چیز خاصی نداره یه خودکار ساده رو میشه تبدیل کرد به قلم با حساسیت بالا که من خودم یکی درست کردم واقعا تعجب کردم از حساسیتش
البته بحث قلم سامسونت نوت جداست و اون قبلیتهای خاص خودشو داره

ولی در مورد مدیاپد هواوی من تا حالا نشنیدم مشکل خاصی داشته باشه و کیفیتش عالیه

sajjad_doost
22-05-2013, 23:05
متشکرم

دوست عزیزمون راست میگن بستگی به قلمش هم داره اما من فکر کنم با همون قلم هم بشه طراحی کرد اخه تو ویدیوش یارو با اون قلم حتی مینوشت !

دیگه از اون حرفا بود شما زدی :n02: آیپد 4 نمیارزه ! واقعا ؟ پس اون padfone ایسوس رو که 3 میلیونه اگه اینجور باشه باید خاکش کنی ! :n02: اصلا دیگه از این حرفا نزن ! چون محصولات اپل اصلا قابل مقایسه نیستن با محصولات شرکت های دیگه ! , چون محصولات اپل انحصاریه سیستم عاملشون.

فقط میتونم بگم سایت تبلت شاپ فقط این هواوی رو 1000 نسخه فروخته فرض کن کل ایران چقدر خریدن ! بابا عزیز برو تهران سر تا سر شهر دارن تبلیغ همین تبلت رو میکنن !

عزیز ipad 4 16 gb قیمتش 1.850 هست 2 تومن هم نیس !

sajjad_doost
22-05-2013, 23:12
دوست عزیزمون راست میگن بستگی به قلمش هم داره اما من فکر کنم با همون قلم هم بشه طراحی کرد اخه تو ویدیوش یارو با اون قلم حتی مینوشت !

دیگه از اون حرفا بود شما زدی :n02: آیپد 4 نمیارزه ! واقعا ؟ پس اون padfone ایسوس رو که 3 میلیونه اگه اینجور باشه باید خاکش کنی ! :n02: اصلا دیگه از این حرفا نزن ! چون محصولات اپل اصلا قابل مقایسه نیستن با محصولات شرکت های دیگه ! , چون محصولات اپل انحصاریه سیستم عاملشون.

فقط میتونم بگم سایت تبلت شاپ فقط این هواوی رو 1000 نسخه فروخته فرض کن کل ایران چقدر خریدن ! بابا عزیز برو تهران سر تا سر شهر دارن تبلیغ همین تبلت رو میکنن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1 ipad 4 16 gb

nikaan
23-05-2013, 00:41
سلام

سایتی رو میشناسید که قیمتاش مناسب باشه ؟

آخه من بین axtrom 7i03 و مدل ainol crystal II موندم :n03:

من تا 450 می خوام هزینه کنم

از یه طرف گارانتی axtrom واقعا بهتره (آواژنگ) و از یه طرف دیگه ainol crystal II کانفیگ بهتری داره حتی در این بین میشه ainol crystal I رو هم اضافه کرد...

لطفا راهنمایی کنید

مرسی خیلی زیاد:n16:

Reza_994
23-05-2013, 09:25
ainol crystal 2 فکر نکنم با 450 بشه گرفت مگه وگرنه قدرتش خیلی از اکستروم بیشتره مگه اینکه از کشور دوست و همسایه چین سفارش بدین

Переклад не
23-05-2013, 10:08

متشکرم
ببینید من یک مشتری هستم و قراره مبلغی رو در قبال یک جنس پرداخت کنم چه 800 میلیون چه 1 میلیون و اونی که باید احترام بذاره و طبق میل مشتری عمل کنه همون شرکتهای اپل یا ... هست نه منه مشتری . با بی ارزش خوندن آیپد 4 به روی مبارک و فرخنده ی اعلا حضرت ، اپل توهین شد.خب توهین شد که شد . یه شرکتی هست که وظیفش جلب مشتریه و باید مشتریشو راضی نگه داره.چه من 3 تمن تو ایران بهش بدم و چه 500 دلار تو آمریکا و از نظر بنده این محصول بسیار با کیفیت و اصیل ، مشکلاتی تو کشور من داره که اونو بی ارزش کرده.مثله نرم افزارهاش و دسترسی و یا قیمتش . حالا شاید اصلا نخواستم اپل بخرم یا دلم خواست 600 تا هواوی بخرم پس هرگز نگید "دیگه از این حرفا نزن" .

خب اون از اون:n01:
حالا یه تشکر بزرگ ازتون بکنم بابت اینکه وقتتون رو در اختیار بنده میذارید:n16:

خب حالا اون قلم هایی که فرمودید روی هر وسیله ی آندرویدی لمسی کار میکنن دیگه؟ بعد کارباهاش تو تبلت هوایی هم شبیه عملکرد سامسونگ نوت 10 هست یا از اون بهتر؟

بنده سر و کارم با نقش های ساختمانی و سازه ای هستش و وسیله ای نیاز دارم که بتونم با اون بطور دقیق وسریع نقشه هارو برای کارفرما و ساکنان آینده تجزیه و تحلیل کنم و اکیدا نمیشه روی نقشه ی a3 و a2 این کارو کرد و محل های احتمالی و ویرایش هارو روش با خودکار یا مداد نشون داد و همچنین این مورد همیشه در فضای باز و نور شدید آفتاب انجام میشه که تبلت باید در این مورد خیلی کارآمد باشه

ممنون

havzhini
23-05-2013, 11:22
خب حالا اون قلم هایی که فرمودید روی هر وسیله ی آندرویدی لمسی کار میکنن دیگه؟ بعد کارباهاش تو تبلت هوایی هم شبیه عملکرد سامسونگ نوت 10 هست یا از اون بهتر؟

بنده سر و کارم با نقش های ساختمانی و سازه ای هستش و وسیله ای نیاز دارم که بتونم با اون بطور دقیق وسریع نقشه هارو برای کارفرما و ساکنان آینده تجزیه و تحلیل کنم و اکیدا نمیشه روی نقشه ی a3 و a2 این کارو کرد و محل های احتمالی و ویرایش هارو روش با خودکار یا مداد نشون داد و همچنین این مورد همیشه در فضای باز و نور شدید آفتاب انجام میشه که تبلت باید در این مورد خیلی کارآمد باشه

ممنون

بحث قلم رو باید قلم سامسونگ نوت رو با تمام قلمها جدا کنید
قلم سامسونگ قابلیتهای سختافزاری و نرمافزاری خاص خودشو داره و توی هیچ تلفن و تبلت دیگه وجود نداره و واقع کارامد هم هست
ولی قلمهای دیگه که ساخته شدن همشون فقط میتونن کار انگشت رو انجام بدن و امکان اضافه ای ندارن و این فقط دیگه بستگی به نرمافزارها داره که چه امکاناتی داشته باشن
پس اگه واقعا قلم براتون مهم شک نکنین گالاکسی نوت فقط خوب هست و تبلتهای دیگه اصلا قابل مقایسه باهاش نیستن

ولی اگه قلم رو برای کارهای عمومی میخواید من حتی ویدیوهایی از قلمها دیدن باهاش نقاشی و طراحی میکنن که واقعا جالب و لذت بخشه و پیشنهاد میکنن توی یوتوب ویدوهاش رو ببینید
ولی ساختن یه قلم هم کار خیلی راحتیه و به نظر من پول به قلم دادن اشتباه هست.

Переклад не
23-05-2013, 12:38
بحث قلم رو باید قلم سامسونگ نوت رو با تمام قلمها جدا کنید
قلم سامسونگ قابلیتهای سختافزاری و نرمافزاری خاص خودشو داره و توی هیچ تلفن و تبلت دیگه وجود نداره و واقع کارامد هم هست
ولی قلمهای دیگه که ساخته شدن همشون فقط میتونن کار انگشت رو انجام بدن و امکان اضافه ای ندارن و این فقط دیگه بستگی به نرمافزارها داره که چه امکاناتی داشته باشن
پس اگه واقعا قلم براتون مهم شک نکنین گالاکسی نوت فقط خوب هست و تبلتهای دیگه اصلا قابل مقایسه باهاش نیستن

ولی اگه قلم رو برای کارهای عمومی میخواید من حتی ویدیوهایی از قلمها دیدن باهاش نقاشی و طراحی میکنن که واقعا جالب و لذت بخشه و پیشنهاد میکنن توی یوتوب ویدوهاش رو ببینید
ولی ساختن یه قلم هم کار خیلی راحتیه و به نظر من پول به قلم دادن اشتباه هست.
ممنون
خب دلیل داشتن قلم هم همون انجام طراحی های حرفه ای دستی هست دیگه و چه خوب که دستی هم خودمون بسازیمش اما حالا این قلم سامسونگ چه کارهای دیگه ای انجام میده که متمایزه؟

گالاکسی نوت فقط خوب هست و تبلتهای دیگه اصلا قابل مقایسه باهاش نیستن
منظور از غیرقابل مقایسه ، یعنی اونا از سامسونگ 10 خیلی بهترن یا سامسونگ 10 از اونا بهتره؟

havzhini
23-05-2013, 13:33
ممنون
خب دلیل داشتن قلم هم همون انجام طراحی های حرفه ای دستی هست دیگه و چه خوب که دستی هم خودمون بسازیمش اما حالا این قلم سامسونگ چه کارهای دیگه ای انجام میده که متمایزه؟

منظور از غیرقابل مقایسه ، یعنی اونا از سامسونگ 10 خیلی بهترن یا سامسونگ 10 از اونا بهتره؟

در مورد فلم شک نکنید هیچ اسمارت فن و تبلتی اصلا قابل قیاس با نوت نیست یعنی نوت واقعا عالیه، چون قلم نوت هم از لحاظ سختازاری امکانات خاصی داره مثل شناور بودن و تشخیص با فاصله و رون بودن و... و هم از لحاظ نرمافزاری مثل برنامه های نتگذاری و طراحی و خصوصیات خاص توی برنامه های مختلف

امکانات قلم نوت رو یه سرچ بزنین توی گوگل بهتر میتونین دربارش مطلب پیدا کنین تا من اینجا بخوام بگم

یه امکان دیگه نوت 10داره اینه که میشه صفحه رو دوقسمت کرد و دوتا برنامه همزمان دسترسی داشت که خیلی کاربردی هست
نمیدونم این امکان توی تبلت دیگه هم هست یا نه

sajjad_doost
23-05-2013, 13:35
متشکرم
ببینید من یک مشتری هستم و قراره مبلغی رو در قبال یک جنس پرداخت کنم چه 800 میلیون چه 1 میلیون و اونی که باید احترام بذاره و طبق میل مشتری عمل کنه همون شرکتهای اپل یا ... هست نه منه مشتری . با بی ارزش خوندن آیپد 4 به روی مبارک و فرخنده ی اعلا حضرت ، اپل توهین شد.خب توهین شد که شد . یه شرکتی هست که وظیفش جلب مشتریه و باید مشتریشو راضی نگه داره.چه من 3 تمن تو ایران بهش بدم و چه 500 دلار تو آمریکا و از نظر بنده این محصول بسیار با کیفیت و اصیل ، مشکلاتی تو کشور من داره که اونو بی ارزش کرده.مثله نرم افزارهاش و دسترسی و یا قیمتش . حالا شاید اصلا نخواستم اپل بخرم یا دلم خواست 600 تا هواوی بخرم پس هرگز نگید "دیگه از این حرفا نزن" .

خب اون از اون:n01:
حالا یه تشکر بزرگ ازتون بکنم بابت اینکه وقتتون رو در اختیار بنده میذارید:n16:

ممنون

قابل توجه شما دوست عزیز هیچ تبلت اندرویدی نمیتونه فیلم bluray 1080 p تبدیل نشده رو اجرا کنه به غیر از آیپد 4 (دوست عزیز اندروید سیستم عامل ضعیفیه هنوز و خیلی باگ داره حالا ما ایرانیها از اندروید خوشمون میاد دلیل نمیشه قوی باشه !!!) قدرت سخت افزاری آیپد 4 خیلی زیاده ! اصلا

قابل مقایسه نیس با این تبلت های اندرویدی ! من رو نکسوس 7 یه فیلم 720 p تبدیل شده اجرا کردم لگ میگرفت ! مشکل اینجاست ما نمیخوایم قبول کنیم این چیزارو ! به نظر من آیپد 4 هیچی کم نداره (مخصوصا اون باتریش ! + [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com/?Page=Accessory&Code=AC-Power-Bank-MiPow-PowerTube%205500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تازه فرض کنین این باتری اکسترنال هم بهش وصل کنین :n02: , فکر کنم 3 روز بشه باهاش کار کرد !!!! ) ! اخه شما یه دلیل بیار که نشه ارش تو ایران استفاده کرد من حرف شمارو قبول میکنم ! ؟

دوست عزیز کی گفته محصولات اپل تو ایران مشکل داره ؟ دوست عزیز کسی که تبلت میگیره باید هزار تا کار باهاش کنه ! : 1. unlock کنه 2. root کنه 3. اگه سیستم عامل ios بود باید جیلبریک کنه تا بتونه همه application هارو بریزه !

درزم شما نگفتی میخوای با قلم کار های ظریف انجام بدی ! ؟ خوب اگه اینطوره شما همون galaxy note 10 رو بگیر .

دوست عزیز اگه آیپد 2 تومن نمیارزه !!! پس همه تبلت های دیگه رو باید بندازی آشغال ! من تعریف نمیکنم از آیپد اما این حرفتونو هیچکی قبول نداره که آیپد اصلا با این قیمت نمیارزه , هر کی پولشو داشته باشه 200 % مطمئن باش آیپد میگیره !

havzhini
23-05-2013, 13:51
قابل توجه شما دوست عزیز هیچ تبلت اندرویدی نمیتونه فیلم bluray 1080 p تبدیل نشده رو اجرا کنه به غیر از آیپد 4 (دوست عزیز اندروید سیستم عامل ضعیفیه هنوز و خیلی باگ داره حالا ما ایرانیها از اندروید خوشمون میاد دلیل نمیشه قوی باشه !!!) قدرت سخت افزاری آیپد 4 خیلی زیاده ! اصلا

قابل مقایسه نیس با این تبلت های اندرویدی ! من رو نکسوس 7 یه فیلم 720 p تبدیل شده اجرا کردم لگ میگرفت ! مشکل اینجاست ما نمیخوایم قبول کنیم این چیزارو ! به نظر من آیپد 4 هیچی کم نداره (مخصوصا اون باتریش ! + [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com/?Page=Accessory&Code=AC-Power-Bank-MiPow-PowerTube%205500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تازه فرض کنین این باتری اکسترنال هم بهش وصل کنین :n02: , فکر کنم 3 روز بشه باهاش کار کرد !!!! ) ! اخه شما یه دلیل بیار که نشه ارش تو ایران استفاده کرد من حرف شمارو قبول میکنم ! ؟

دوست عزیز کی گفته محصولات اپل تو ایران مشکل داره ؟ دوست عزیز کسی که تبلت میگیره باید هزار تا کار باهاش کنه ! : 1. unlock کنه 2. root کنه 3. اگه سیستم عامل ios بود باید جیلبریک کنه تا بتونه همه application هارو بریزه !

درزم شما نگفتی میخوای با قلم کار های ظریف انجام بدی ! ؟ خوب اگه اینطوره شما همون galaxy note 10 رو بگیر .

دوست عزیز اگه آیپد 2 تومن نمیارزه !!! پس همه تبلت های دیگه رو باید بندازی آشغال ! من تعریف نمیکنم از آیپد اما این حرفتونو هیچکی قبول نداره که آیپد اصلا با این قیمت نمیارزه , هر کی پولشو داشته باشه 200 % مطمئن باش آیپد میگیره !

دوست عزیز حرف شما کاملا غیر متطقی و دور از واقعیت هست
اولا پروفروشترین اسمارتفن ها و تبلتها در جهان از سیستم عامل اندروید هست و این هیچ ربطی به ایران نداره و توی دنیا مشخص هست
اگه میشه بفرمایید این همه باگ و ضعف اندروید رو تا ما هم اطلاعاتمون اضافه بشه و ضرر نکنیم

در اینکه محصولات اپل عالی و حتی فوقالعاده هستن شکی نیست ولی محصولات هم رده و حتی بالاتر ازش هم وجود داره
مثلا گالاگسی توی اسمارتفنها اگر بگیم بالاتر از ایفون نیست هیچکس نمیتونه بگه پاینتره
توی تبلتها هم همین قضیه هست و دیگه مثل زمان ایفون1 نیست که با بقیه رقبا هزاران امتیاز جلو باشه

بهتره یه کم منطقی صحبت کنیم و تعصب باید نشه چیزایی بگیم که اصلا واقعیت نداره

sajjad_doost
23-05-2013, 14:18
دوست عزیز حرف شما کاملا غیر متطقی و دور از واقعیت هست
اولا پروفروشترین اسمارتفن ها و تبلتها در جهان از سیستم عامل اندروید هست و این هیچ ربطی به ایران نداره و توی دنیا مشخص هست
اگه میشه بفرمایید این همه باگ و ضعف اندروید رو تا ما هم اطلاعاتمون اضافه بشه و ضرر نکنیم

در اینکه محصولات اپل عالی و حتی فوقالعاده هستن شکی نیست ولی محصولات هم رده و حتی بالاتر ازش هم وجود داره
مثلا گالاگسی توی اسمارتفنها اگر بگیم بالاتر از ایفون نیست هیچکس نمیتونه بگه پاینتره
توی تبلتها هم همین قضیه هست و دیگه مثل زمان ایفون1 نیست که با بقیه رقبا هزاران امتیاز جلو باشه

بهتره یه کم منطقی صحبت کنیم و تعصب باید نشه چیزایی بگیم که اصلا واقعیت نداره

دوست عزیز خودم میدونم الان محصولات سامسونگ تو جهان بیشترین فروش رو داره ! اما صحبت از باگ شد ! خوب عزیز این هنگ ها و گیر هایی که تو اندروید رخ میده واسه چیه ! بعضی محصولات هستن که اصلا با اندروید سازگاری خوبی ندارن عزیز من اینهمه با تبلت ها کار کردم , اینهمه با گوشی های اندرویدی مختلف کار کردم باگ هایی که اندروید داره هیج سیستم عاملی نداره !!! , شما نمیخواید قبول کنید حتی آیپد 1 با سیستم عامل بهترش ! از این تبلت ها با سیستم عامل اندروید بهتره !

واقعا نمیدونم چی بگم من خیلی اندروید رو دوست دارم اصلا هم به ios تعصب ندارم ! سیستم عامل اندروید باعث میشه عملکرد سخت افزاری تبلت ها و گوشی ها پایین بیاد شما میخوای باور نکن اما به وضوح دیده میشه !

الان شما یعنی میگید قدرت گالاکسی ها از آیفون ها بیشتره ؟ (عمرا سیستم عامل ios این اجازه رو نمیده ! , قابل توجه شما آیپد 4 رمش 1 گیگه اما به خاطر سیستم عامل این تبلت ! عملکرد این رم از رم 2 gb تبلت های اندرویدی خیلی بهتره !!! ) بهتر نیس یکم با این گوشی ها کار کنید بعد نظر بدید ! دوست عزیز من با همه این گوشی ها کار کردم ! :n02:

اره عین اون موقع نیس ایفون 10 برابر سر تر باشه ! اما الان هم سر تره ! اگه من تعصب دارم پس شما هم تعصب دارید ! شما فکر کنید من منطقی صحبت نمیکنم !

اما خودم میدونم که تا وقتی با محصولی کار نکردم و دربارش تحقیق نکردم حرفی نمیزنم دربارش ! الان فقط میخوام بدونم کدوم حرف من دور از واقعیت هست !!؟ :n13:

sajjad_doost
23-05-2013, 14:28

دوست عزیز این تبلت جدید سامسونگ galaxy tab 8 n5100 فکر کنم بهتر باشه واستون چون : 1 . خیلی سبکه (338 گرم) 2 . از galaxy note 10 قویتره ! 3 . کیفیت صفحه نمایشش خیلی بهتره نسبت به galaxy note 10 (به خاطر بزرگتر بودن صفحه galaxy note 10 ) , , ,

عزیز اگه شما تبلت 10 اینچی میخواید پس همون galaxy note 10 بگیرید چون واقعا 10 اینچی خیلی بزرگتر از 8 اینچیه ! اما اگه تبلت ظریفتر و سبکتری میخواید این تبلت galaxy note 8 خیلی میتونه بهتون کمک کنه .

موفق باشید.

havzhini
23-05-2013, 14:34
دوست عزیز خودم میدونم الان محصولات ساسمونگ تو جهان بیشترین فروش رو داره ! اما صحبت از باگ شد ! خوب عزیز این هنگ ها و گیر هایی که تو اندروید رخ میده واسه چیه ! بعضی محصولات هستن که اصلا با اندروید سازگاری خوبی ندارن عزیز من اینهمه با تبلت ها کار کردم , اینهمه با گوشی های اندرویدی مختلف کار کردم باگ هایی که اندروید داره هیج سیستم عاملی نداره !!! , شما نمیخواید قبول کنید حتی آیپد 1 با سیستم عامل بهترش ! از این تبلت ها با سیستم عامل اندروید بهتره !

واقعا نمیدونم چی بگم من خیلی اندروید رو دوست دارم اصلا هم به ios تعصب ندارم ! سیستم عامل اندروید باعث میشه عملکرد سخت افزاری تبلت ها و گوشی ها پایین بیاد شما میخوای باور نکن اما به وضوح دیده میشه !

الان شما یعنی میگید قدرت گالاکسی ها از آیفون ها بیشتره ؟ (عمرا سیستم عامل ios این اجازه رو نمیده ! , قابل توجه شما آیپد 4 رمش 1 گیگه اما به خاطر سیستم عامل این تبلت ! عملکرد این رم از رم 2 gb تبلت های اندرویدی خیلی بهتره !!! ) بهتر نیس یکم با این گوشی ها کار کنید بعد نظر بدید ! دوست عزیز من با همه این گوشی ها کار کردم ! :n02:

اره عین اون موقع نیس ایفون 10 برابر سر تر باشه ! اما الان هم سر تره ! اگه من تعصب دارم پس شما هم تعصب دارید ! شما فکر کنید من منطقی صحبت نمیکنم !

اما خودم میدونم که تا وقتی با محصولی کار نکردم و دربارش تحقیق نکردم حرفی نمیزنم دربارش ! الان فقط میخوام بدونم کدوم حرف من دور از واقعیت هست !!؟ :n13:

نتیجه گیریهای شما دور واقعیت هست دوست من
ios فقط و فقط روی یه محصول ارائه میشه و این نرمافزار برای این سختافزار بهینه شده و به خوبی هم جواب میشده
من هیچ تعصبی ندارم گفتم هم اگه پول داشته باشم حتما ایفون میگیرم هم برای کارایییش هم برای کلاس کاریش

تمام حرف من این بود و هست باید هر محصول رو در کلاس کاری و قیمتی خودش بسنجید و مقایسه کنید
نه چون یه مدل تبلت 200دلاری و برای کلاس کاری متوسط چون لگ داشته رو با ایفون600 دلاری مقایسه کنید و بگید اندروید بدرد نمیخوره
ایندورد یکی از بهترین چیزهایی که باعث شده اینقدر محبوبیت داشته باشه متنباز بودن و قابلیت شخصی سازیش هست که برای هر دستگاه چندیدن کاستروم و رام مختلف میاد و این باعث شده اینقدر پیشرفت کنه

در کل بازم میگم حرف من اینه هرچی رو بجا باید نقد و مقایسه کرد.

sajjad_doost
23-05-2013, 14:40
بنچمارک های این 2 تبلت سامسونگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] galaxy note 10

galaxy note 8 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nikaan
23-05-2013, 14:44
ainol crystal 2 فکر نکنم با 450 بشه گرفت مگه وگرنه قدرتش خیلی از اکستروم بیشتره مگه اینکه از کشور دوست و همسایه چین سفارش بدین

مگه از جای دیگه هم میشه سفارش داد ؟

من از این سایت قیمت 438 تومن دارم که البته نمی دونم چقدر معتبر هست :n03:

و اینکه خودش دیروز گفته دلار رفته بالا و این قیمت ها هم پس باید بالا بره ... فکر کنم حدود10 تا 12 هزار تومنی تغییر کنه (تفاوت قیمت اصلاح شد:n06:)

حالا می خواستم بدونم این سایت چقدر معتبره ؟

مرسی :n16:

sajjad_doost
23-05-2013, 14:50
نتیجه گیریهای شما دور واقعیت هست دوست من
ios فقط و فقط روی یه محصول ارائه میشه و این نرمافزار برای این سختافزار بهینه شده و به خوبی هم جواب میشده
من هیچ تعصبی ندارم گفتم هم اگه پول داشته باشم حتما ایفون میگیرم هم برای کارایییش هم برای کلاس کاریش

تمام حرف من این بود و هست باید هر محصول رو در کلاس کاری و قیمتی خودش بسنجید و مقایسه کنید
نه چون یه مدل تبلت 200دلاری و برای کلاس کاری متوسط چون لگ داشته رو با ایفون600 دلاری مقایسه کنید و بگید اندروید بدرد نمیخوره
ایندورد یکی از بهترین چیزهایی که باعث شده اینقدر محبوبیت داشته باشه متنباز بودن و قابلیت شخصی سازیش هست که برای هر دستگاه چندیدن کاستروم و رام مختلف میاد و این باعث شده اینقدر پیشرفت کنه

در کل بازم میگم حرف من اینه هرچی رو بجا باید نقد و مقایسه کرد.

من گفتم آدم اگه پولشو داشته باشه آیپد بگیره بهتره یا تبلت اندرویدی شما اندرویدی رو انتخاب کردید ! , به وضوح دارید از محصولات به غیر از اپل طرفداری میکنید , خوب میدونم شما سیستم عامل اندروید رو دوست دارید ! چرا پس من اینجا حرف اضافه بزنم ؟

من الان چی جواب شما رو بدم شما وقتی داری پول و قدرت تبلت رو با موبایل مقایسه میکنی!!!!!!:n13: ؟ عزیز تمام حرف من اینه که هنوز اندروید ضعیفه و کار داره پیشرفت کنه شما اصلا قبول نمیکنید !

اهان یعنی الان برای اندروید چندین رام مختلف اومده شده بهترین سیستم عامل دنیا ! من تا صبح حرف بزنم شما قبول نمیکنی اندروید ضعف داره !!! پس خودتون هم میدونید که اندروید مشکل داره که اینهمه واسش آپیدت میاد !!!!!:n02: دارید خودوتون اغراق میکنید !

عزیز من دیگه درباره این قضیه حرفی نمیزنم و میدونم که خیلی واضحه .

havzhini
23-05-2013, 15:34
من گفتم آدم اگه پولشو داشته باشه آیپد بگیره بهتره یا تبلت اندرویدی شما اندرویدی رو انتخاب کردید ! , به وضوح دارید از محصولات به غیر از اپل طرفداری میکنید , خوب میدونم شما سیستم عامل اندروید رو دوست دارید ! چرا پس من اینجا حرف اضافه بزنم ؟

من الان چی جواب شما رو بدم شما وقتی داری پول و قدرت تبلت رو با موبایل مقایسه میکنی!!!!!!:n13: ؟ عزیز تمام حرف من اینه که هنوز اندروید ضعیفه و کار داره پیشرفت کنه شما اصلا قبول نمیکنید !

اهان یعنی الان برای اندروید چندین رام مختلف اومده شده بهترین سیستم عامل دنیا ! من تا صبح حرف بزنم شما قبول نمیکنی اندروید ضعف داره !!! پس خودتون هم میدونید که اندروید مشکل داره که اینهمه واسش آپیدت میاد !!!!!:n02: دارید خودوتون اغراق میکنید !

عزیز من دیگه درباره این قضیه حرفی نمیزنم و میدونم که خیلی واضحه .

واقعا که
معلوم نیست شما توی چه دنیایی سیر میکنی منم هرچی منطقی حرف میزنم شما چیزه دیگه میگی
شما اصلا خوندی من گفتم بخوام پول بدم میرم اپل میگریم؟

در ضمن من که اطلاعاتی ندارم ولی اندروید تا ورژن4 رفته ولی من شنیدم ios6 هم اومده
اگه اپدیت اومدن بده پس این چرا 4تا اون 6تا؟

بگذریم دوست من ولی من عاشق چشم ابرو هیچکس نیستم هرچیزی بیشتر به نفعم باشه انتخاب میکنم
موفق باشید

sajjad_doost
23-05-2013, 15:44
واقعا که
معلوم نیست شما توی چه دنیایی سیر میکنی منم هرچی منطقی حرف میزنم شما چیزه دیگه میگی
شما اصلا خوندی من گفتم بخوام پول بدم میرم اپل میگریم؟

در ضمن من که اطلاعاتی ندارم ولی اندروید تا ورژن4 رفته ولی من شنیدم ios6 هم اومده
اگه اپدیت اومدن بده پس این چرا 4تا اون 6تا؟

بگذریم دوست من ولی من عاشق چشم ابرو هیچکس نیستم هرچیزی بیشتر به نفعم باشه انتخاب میکنم
موفق باشید

دوست من منم هر چی حرف میزنم شما یه چیز دیگه میگی جواب منم نمیدی ! شما منطقی حرف میزنی ؟ , من تو هفت آسمون سیر میکنم !

رامهایی که برای نسخه مختلف اندروید میاد همه رسمی نیستن (بیشترشون مشکل دارن همش ادم باید منتظر رام بعدی باشه که چی , تازه بعضی از اشکالات رام نسخه قبلی حل بشه ! ) , اما برای محصولات اپل یکبار رام میاد ! همون یکبار هم بی نقصه !

شما اولین بار که ازم انتقاد کردی همچین حرفی نزدی ! بعدش این حرف رو زدی ! همش حرفت رو عوض میکنی ! من گفتم اومدن آپدیت نشانه بدیه چیزیه !!!!! دوست عزیز اندروید سال 2014 ورژن 5 رو میده بیرون , الان هم ios 7 اماده دانلوده !

اگه عاشقش نیستی پس بی دلیل طرفداریشو نکن ! منم هر چیزی ببینم که شاختر باشه اونو میپسندم و نمیگم چیزی که در واقعیت قوی نیس , قویه !!!!

sajjad_doost
23-05-2013, 15:48
دوست عزیز کسی که خودش میگه اطلاعاتی نداره پس اصلا نباید در مورد این چیزا نظر بده ! من نمیخوام شما رو ناراحت کنم عذر میخوام .

sajjad_doost
23-05-2013, 15:53

و اینکه خودش دیروز گفته دلار رفته بالا و این قیمت ها هم پس باید بالا بره ... فکر کنم حدود10 تا 12 هزار تومنی تغییر کنه (تفاوت قیمت اصلاح شد:n06:)

دوست عزیز این سایت ainol crystal II رو داره میده 555 با 1 سال گارانتی به نظرم قیمتش خوبه سایتش هم خیلی
معتبره !!! کیف مخصوص این تبلت هم داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havzhini
23-05-2013, 16:32
دوست عزیز کسی که خودش میگه اطلاعاتی نداره پس اصلا نباید در مورد این چیزا نظر بده ! من نمیخوام شما رو ناراحت کنم عذر میخوام .

کسی که میگه اطلاعات نداره از بیسوادیش نیست عزیز
بلکه از متانت و فهمش هست که میدونه دنیای علم و بخصوص تکنولوژی انقدر گسترده هست که هیچکس نمیتونه ادعا کنه اطلاعات کامل داره

ولی کسی که ادعای دانش کامل رو داره باید فهمید یه انسان بی منطق و خودبزرگبینی هست و حتی اطالاعات خیلی زیادی هم داشته باشه همین موضوع باعث بی ارزش شدنش میشه چه برسه که اطلاعات درستی هم نداشته باشه

بزرگوار دیگه این بحث رو اینجا ادامه ندیدن و تاپیک رو الکی به بیراه نبرید

abtin1
23-05-2013, 17:02
سلام
من می خوام تبلت ایسوس پد فون 7 اینچی رو بگیرم . می خواستم بدونم به ان می شه فلش مموری . کیبرد و موس وصل کرد .

rezarrrr
23-05-2013, 17:12
برای این که جو عوض بشه:n02:
من onda v812 و onda v813 رو با هم مقایسه کردم به جز باتری و صفحه نمایش فکر نمیکنم چیزیشون با هم فرق کنه؟
ویدیو از 812 زیاد بود که با ایپد مینی هم مقایسه کرده بودن ولی از 813 کم پیدا شد (فکر کنم به خاطر جدید بودنش؟)
از 813 یه مدل هست دیگه؟ورژن دیگه ای که نداره؟
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد 813 داره که میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم به اشتراک بزاره:n16:

nikaan
23-05-2013, 18:03
دوست عزیز این سایت ainol crystal II رو داره میده 555 با 1 سال گارانتی به نظرم قیمتش خوبه سایتش هم خیلی
معتبره !!! کیف مخصوص این تبلت هم داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه من نمی خوام تا 550 هزینه کنم ...:n03: می خوام تا 450 هزینه کنم

حالا توی این رنج قیمت یعنی تا 450 چه تبلتی رو پیشنهاد می دین ؟

sajjad_doost
23-05-2013, 19:19
آخه من نمی خوام تا 550 هزینه کنم ...:n03: می خوام تا 450 هزینه کنم

حالا توی این رنج قیمت یعنی تا 450 چه تبلتی رو پیشنهاد می دین ؟

دوست عزیز من نمیتونم تبلت خوب !!! با قیمت کمتر معرفی کنم ! خوب شما 450 دارید 100 تومن دیگه جمع کردنش کاره سختیه ؟ یعنی شما میخواید به خاطر 100 تومن این تبلت رو نگیرید و برید تبلت آشغال بگیرید !

هر جور مایلی تا 480 تومن این تبلت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبلت خوبیه ولی به نظر من ainol crystall II خیلی به صرفه تره .

موفق باشید .

sajjad_doost
23-05-2013, 19:22
سلام
من می خوام تبلت ایسوس پد فون 7 اینچی رو بگیرم . می خواستم بدونم به ان می شه فلش مموری . کیبرد و موس وصل کرد .

این تبلت درگاه usb 2 mini داره و میشه به نظر من با تبدیل بهش وصل کرد ! Flash memory که با کابل otg باید بهش وصل کنی حالا کیبرد و ماوس رو باید از فروشندگان سوال کنین تست کنن .

موفق باشید.

sajjad_doost
23-05-2013, 19:23
کسی که میگه اطلاعات نداره از بیسوادیش نیست عزیز
بلکه از متانت و فهمش هست که میدونه دنیای علم و بخصوص تکنولوژی انقدر گسترده هست که هیچکس نمیتونه ادعا کنه اطلاعات کامل داره

ولی کسی که ادعای دانش کامل رو داره باید فهمید یه انسان بی منطق و خودبزرگبینی هست و حتی اطالاعات خیلی زیادی هم داشته باشه همین موضوع باعث بی ارزش شدنش میشه چه برسه که اطلاعات درستی هم نداشته باشه

بزرگوار دیگه این بحث رو اینجا ادامه ندیدن و تاپیک رو الکی به بیراه نبرید

عزیز گفتم که من کوچیک شما هم هستم اصلا هم ادعا نمیکنم ! چشم اصلا من دیگه حرف نمیزنم !

rzabgy
23-05-2013, 22:37
من بالاخره همون تب 2 سامسونگ 10 اینچ گرفتم...دور همه چینی ها هم خط کشیدم...
به قیمت 1270 تومن،کره ای اصل هم هست

Переклад не
23-05-2013, 22:43
من گالاکسی 10.1 رو دیدم به نظرم میاد بعضی وقتا رو باز کردن برنامه هنگ یه ثانیه ای میکنه .نمیدونم .از چشمم افتاد

peyman.021
23-05-2013, 23:07
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم در مورد تبلت HTC JetStream هر چی میدونید به من بگین. به نظر میاد با سیستمی که داره و قیمت یک میلیون ارزش خریدن داره اما مشکلی که هست اینه که آندروید 3.1 داره و آپدیت نخواهد شد.
در ضمن فقط پورت MiniUsb داره.میشه با تبدیل به Usb معمولی فلش هم بهش وصل کرد؟
در مقابل آندروید 4 چه چیزهایی رو از دست میدم؟:n12:

sajjad_doost
23-05-2013, 23:58
من گالاکسی 10.1 رو دیدم به نظرم میاد بعضی وقتا رو باز کردن برنامه هنگ یه ثانیه ای میکنه .نمیدونم .از چشمم افتاد

دوست عزیز من وقتی اینجا دارم روضه میخونم تا وقتی با تبلت یا اسمارتفون کار نکردید دربارش نظر ندین و ازش انتقاد نکنین واسه همینه ! اونوقت همش رو سرم خراب شین شما !

به نظر من شما نمیتونی با این گالاکسی نوت نقشه ساختمانی بکشی ! بابا اصلا رو تبلت اینکارا رو نمیشه کرد ! :n02: اصلا این تبلت ها فقط واسه نوشتن ساخته شدن نه واسه طراحی های ظریف ! شما میتونی از این تبلت های بدون سیستم عامل رو بگیری که فقط واسه اینکاراست خواستی بهت نشون میدم دوست عزیز .

sajjad_doost
24-05-2013, 00:43
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم در مورد تبلت HTC JetStream هر چی میدونید به من بگین. به نظر میاد با سیستمی که داره و قیمت یک میلیون ارزش خریدن داره اما مشکلی که هست اینه که آندروید 3.1 داره و آپدیت نخواهد شد.
در مقابل آندروید 4 چه چیزهایی رو از دست میدم؟
:n12:
cpu این تبلت از چیپست qualcomm snapdragon 1.5 gh dual core استفاده میکنه , رم این تبلت یک gb ddr3 با فرکانس 1333 هست صفحه نمایشش چنگی به دل نمیزنه و عین galaxy note 10 هست با 149 پیکسل در هر اینچ , سیم کارت خوره و از سیم کارت 3g پشتیبانی میکنه که فقط برای

اینترنت کاربرد داره , این تبلت از باتری 7300 mili amper استفاده میکنه که رضایت بخشه و راحت تا 10 ساعت جوابگو هست , فقط تنها عیبش پردازنده گرافیکی معمولیش هست (adreno 220) که برای این تبلت کمه با این قیمتش ! , این تبلت دارای یک دوربین عقب 8 مگاپیکسلی با dual led flash و یک

دوربین جلو (وبکم) 1.3 هستش. , میتونید رام غیر رسمی (jeally bean ) نصب کنید روش مشکلی نداره از این جهت ! شاید هم اصلا خودش به اندروید ice cream اپدیت شه یا jeally bean با رام رسمی خودش , عزیز هیچ تبلت اندرویدی پورت مستقیم usb نداره همه با تبدیل وصل میشن به پورت usb و راحت با یه تبدیل میشه حافظه های جانبی اکسترنال بهش وصل کرد .

اصلا هم من جایی پیدا نکردم تو فروشگاه های اینترتی این تبلتو ! , یک قلم مجزا اختصاصی هم این تبلت داره که باید جدا بخریش .

دوست عزیز اگه این تبلت رو با قیمت 1 میلیون پیدا کردین بخرین و اگرنه اصلا نمیارزه ! چون با 1.350 میشه هواوی مدیاپد 10 گرفت !

sajjad_doost
24-05-2013, 00:48
من بالاخره همون تب 2 سامسونگ 10 اینچ گرفتم...دور همه چینی ها هم خط کشیدم...
به قیمت 1270 تومن،کره ای اصل هم هست

امکان نداره کره ای باشه ! , چون کشوری به غیر از چین اصلا نمیزنه این تبلت هارو :n02: , الان همه جنس هایی که تو آمریکا به فروش میرند همه چینی هستند !

rzabgy
24-05-2013, 02:17
امکان نداره کره ای باشه ! , چون کشوری به غیر از چین اصلا نمیزنه این تبلت هارو :n02: , الان همه جنس هایی که تو آمریکا به فروش میرند همه چینی هستند !
اولا هیچی غیر ممکن نیست عزیزم،فقط کمی باید حوصله کنی تا سنت بره بالا مثه ما پیر شی...
جهت اطلاعت این تبلت تو بازار ایران ساخت چین و ساخت ویتنامش زیاد هست،ساخت کره خیلی کم،من هم ساخت کره رو خریدم،روش حک شده میخوای عکس بگیرم بزارم:n10:

rzabgy
24-05-2013, 02:19
سلام خدمت دوستان عزیز
در مقابل آندروید 4 چه چیزهایی رو از دست میدم؟
:n12:
من با تب 2 ده اینچ مقایسش کردم،ارزش خرید نداره...سنگینه و اگه بخریش صاحب اول اخرش خودتی:n02:

Переклад не
24-05-2013, 06:54
دوست عزیز من وقتی اینجا دارم روضه میخونم تا وقتی با تبلت یا اسمارتفون کار نکردید دربارش نظر ندین و ازش انتقاد نکنین واسه همینه ! اونوقت همش رو سرم خراب شین شما !

به نظر من شما نمیتونی با این گالاکسی نوت نقشه ساختمانی بکشی ! بابا اصلا رو تبلت اینکارا رو نمیشه کرد ! :n02: اصلا این تبلت ها فقط واسه نوشتن ساخته شدن نه واسه طراحی های ظریف ! شما میتونی از این تبلت های بدون سیستم عامل رو بگیری که فقط واسه اینکاراست خواستی بهت نشون میدم دوست عزیز .
کی گفته قراره رو تبلت نقشه بکشم؟؟؟؟ مشکلی که شما دوست عزیز دارید اینه که به زور حرف دهن مردم میذارید. برای تحلیل نقشه و ویرایشهایی که با خودکار رو کاغذ انجام میدیم مثله تغییر فضا و ... که بعدا رو نقشه ی جدید تصحیح بشه رو میگم

اون تبلت بدون سیستم عامل دیگه چیه؟

sajjad_doost
24-05-2013, 06:59
کی گفته قراره رو تبلت نقشه بکشم؟؟؟؟ مشکلی که شما دوست عزیز دارید اینه که به زور حرف دهن مردم میذارید. برای تحلیل نقشه و ویرایشهایی که با خودکار رو کاغذ انجام میدیم مثله تغییر فضا و ... که بعدا رو نقشه ی جدید تصحیح بشه رو میگم

اون تبلت بدون سیستم عامل دیگه چیه؟

شما هر چی میخواید به ما نسبت بدید راحت باشید !

آخه گقتی نقشه هارو میخوام روش ویرایش کنم چه فرقی میکنه ! آخه بد گفتید ! ببخشید من منظوری نداشتم !

فقط یک صفحه طراحی داره و قلم مخصوص طراحی که برای نوشتن هم هست .

sajjad_doost
24-05-2013, 07:05
من با تب 2 ده اینچ مقایسش کردم،ارزش خرید نداره...سنگینه و اگه بخریش صاحب اول اخرش خودتی:n02:

دوست عزیز از نظر سخت افزاری از تب 2 10 اینچ خیلی سرتره ! تنها مشکلش سنگین بودنشه با 709 گرم وزن !

sajjad_doost
24-05-2013, 07:07
اولا هیچی غیر ممکن نیست عزیزم،فقط کمی باید حوصله کنی تا سنت بره بالا مثه ما پیر شی...
جهت اطلاعت این تبلت تو بازار ایران ساخت چین و ساخت ویتنامش زیاد هست،ساخت کره خیلی کم،من هم ساخت کره رو خریدم،روش حک شده میخوای عکس بگیرم بزارم:n10:

عزیز ساخت کره که فقط برای تست میزنن یه سری به تعداد خیلی کم میزنن یعنی شما همونارو خریدی ! آخه خیلی عجیبه ! درزم جنس درجه 1 چین با اینا هیچ فرقی نداره !

قابل توجه شما الان تو ایران گوشی های قدیمی به صورت آکبند پیدا میشه :n02: مثلا گوشی نوکیا n73 ایرانی ها قطعه های دست دوم آشغال رو از چین میخرن و اسمبل میکنن عین گوشی نو میشه بعد به مردم میفروشن پشتش هم -- شده از قبل made in korea اما قطعه هاش همه چینیه اشغاله ! ما مردم ایران هم ساده ! میریم میخریم فکر میکنیم نو هست !

نمیگم حالا واسه شما هم همینطوره من همچین جسارتی نمیکنم گفتم اطلاع داشته باشی از فرهنگمون !

Переклад не
24-05-2013, 07:09
شما هر چی میخواید به ما نسبت بدید راحت باشید !

آخه گقتی نقشه هارو میخوام روش ویرایش کنم چه فرقی میکنه ! آخه بد گفتید ! ببخشید من منظوری نداشتم !

فقط یک صفحه طراحی داره و قلم مخصوص طراحی که برای نوشتن هم هست .

دمت گرم چقد زود ردیف میکنی جوابارو

آهان فهمیدم اون که بلت نیست . لوازم جانبیه دیگه. برای طراحی
یعنی تو این دنیای بزرگ یه دستگاهی شبیه تبلت پیدا نمیشه ما نقشه هامونو توش به مشتری نشون بدیم؟؟:n28:

sajjad_doost
24-05-2013, 07:12

یعنی تو این دنیای بزرگ یه دستگاهی شبیه تبلت پیدا نمیشه ما نقشه هامونو توش به مشتری نشون بدیم؟؟:n28:

تبلته عزیز , مگه گوشی بدون سیستم عامل نداریم ! :n02:؟

اگه بحث نشون دادنه که میشه چرا نشه !؟ (عکس رو میخوای نشون بدی دیگه) ولی اگه برای طراحی بخوای فرق میکنه !

sajjad_doost
24-05-2013, 07:14
خیلی شما بی انصافین خداییش اینهمه وقتمو میزارم بعد هر چی دلتون خواست بهم میگید ! نمیدونم چی بگم ,,,, خوب منم میام یه چیزی یاد بگیرم من مگه بیکارم همش بیام جواب بدم !

Переклад не
24-05-2013, 07:25
تبلته عزیز , مگه گوشی بدون سیستم عامل نداریم ! :n02:؟

اگه بحث نشون دادنه که میشه چرا نشه !؟ (عکس رو میخوای نشون بدی دیگه) ولی اگه برای طراحی بخوای فرق میکنه !

لطفا اسمش بگید دیگه . نقش ها در فرمت اتوکد هستن نه عکس .و اتوکد نسخه ی آندروید هم موجود هست

خیلی شما بی انصافین خداییش اینهمه وقتمو میزارم بعد هر چی دلتون خواست بهم میگید ! نمیدونم چی بگم ,,,,
الهی مگه کی چه حرفی زده؟؟؟ آهای با سجاد کاریتون نباشه میام دعواتون میکنما:n24:
:n11:

sajjad_doost
24-05-2013, 07:38
لطفا اسمش بگید دیگه . نقش ها در فرمت اتوکد هستن نه عکس .و اتوکد نسخه ی آندروید هم موجود هست

الهی مگه کی چه حرفی زده؟؟؟ آهای با سجاد کاریتون نباشه میام دعواتون میکنما:n24:
:n11:

شما همه پیج هارو بخون واضحه !

یکیش رو معرفی میکنم که از اون حرفه ای هاست و فقط کسانی که تو این کار هستند اینو میخرند چون قیمتش تو خارج از کشور هم نجومیه چه برسه به اینجا !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه ارزوی داشتن همچین تبلتی رو دارن :n02: عمرا نمیتونین بخرین :n02:! 2700 دلار !!!!!

sajjad_doost
24-05-2013, 07:39
شما همه پیج هارو بخون واضحه !

یکیش رو معرفی میکنم که از اون حرفه ای هاست و فقط کسانی که تو این کار هستند اینو میخرند چون قیمتش تو خارج از کشور هم نجومیه چه برسه به اینجا !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه ارزوی داشتن همچین تبلتی رو دارن :n02: عمرا نمیتونین بخرین :n02:! 2700 دلار !!!!!

این عکس محشره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!

قابل توجه شما این تبلت 24 اینچیه ! :n02:

sajjad_doost
24-05-2013, 07:46
(Wacom Cintiq 24HD Graphic Monitor (CINTIQ24HD

tablet features :

High Definition - If creating and viewing HD imagery is part of your daily workflow, you will appreciate the 24-inch HD (1920x1200) display
Color Performance - Featuring a 92% Adobe RGB color gamut, the Cintiq 24HD is an ideal display for color-critical workflows, such as animation, photography, and video editing.
Wide-Screen Dynamics - With a generous 24-inch display, a 16:10 aspect ratio, and an ultra-wide viewing angle, the Cintiq 24HD is perfect for developing wide-screen content
Working Under Pressure - With 2048 levels of pen pressure sensitivity and 40 degrees of tilt recognition, you'll feel just like you're working with a traditional paintbrush, marker, pen, or pencil.
Exceptional Comfort - The ergonomically designed counter-weighted stand lets users quickly adjust the Cintiq for multiple working postures, allowing the display to extend over the edge of the desk and float just above the user's lap.
!!!! من یکی هنوز دهنم وا مونده ! اخه مانیتور من نسبت تصویرش 16 به 10 نیس که برای این اینجوریه :n02:

sajjad_doost
24-05-2013, 07:51
دوست عزیز این شرکت تبلت های معمولی برای طراحی هم میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عین این که 150 دلاره اما خوب option های اون کجا واسه این کجا :n02:

sajjad_doost
24-05-2013, 08:09
دوست عزیز خودم میدونم نقشه ها با فرمت اتوکد هستن اما شما دیگه رو تبلت های اندرویدی نمیتونید کاره خاصی روش بکنید !

قبل اینکه با اتوکد نقشه بکشین باید رو کاغذ طراحیش کنین دیگه ؟ :n02: خوب این تبلت ها خیلی کمک میکنه تو طراخی واقعا میشه کارهای خیلی ظریف باهاش انجام داد حتی طراحی چهره انسان با ریزه کاری هاش !

این تبلت ها درسته سیستم عامل خاصی نداره اما ویدیو و اهنگ و عکس و کتاب الکترونیکی و فرمت های دیگه رو به راحتی اجرا میکنه !

Переклад не
24-05-2013, 08:27
اینا چیه معرفی کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو بازار ایران اگه پیدا بشن که 7 میلیون قیمتشه دومی هم بدردم نمیخوره
این اندروید اتوکد آخه یعنی به درد نمیخوره رو هواوی نصبش کنم؟

sajjad_doost
24-05-2013, 08:40
اینا چیه معرفی کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو بازار ایران اگه پیدا بشن که 7 میلیون قیمتشه دومی هم بدردم نمیخوره
این اندروید اتوکد آخه یعنی به درد نمیخوره رو هواوی نصبش کنم؟

دومی کی گفته به درد نمیخوره ؟ :n02: نمایندگیش شرکت هپیران هست تو ایران که محصولات شرکت wacom رو میاره باید از اونا سوال کنی !.

نه عزیز کاره برزگی نمیشه باهاش انجام داد ! آخه شما با 10 مگابایت برنامه چه کاره خاصی میتونی انجام بدی ؟ :n02:

اخر ما نفهمیدیم شما میخوای رو تبلت نقشه بکشی یا ببینی ؟ :n02:

havzhini
24-05-2013, 09:55

دوست عزیز برای طراحی و نقاشی سرچ کنین توی گوگل و یوتیوب چیزهایی میبینی که واقعا به قدرت تبلتها پی مببری
توی یوتیوب اینو سرچ کنین و ببینین با قلم و تبلت به چه ظرافتی میشه نقاشی کشید و طراحی کرد
Paint with capacitive stylus DAGi P602

برای نقشه های اتوکد هم چند نرمافزار هست که خیلی راحت میشه باهاش کار کرد روی اندروید هم برای مشاهده و هم ویرایش و ترسیم پس از این لحاظ اصلا مشکلی نیست(نمیدونم واقعا این استدلال که 10مگابایت نمیتونه کاری انجام بده یعنی چی)

فقط اینو در نظر داشته باشین برای طراحی رزولیشن صفحه هرچی بالاتر باشه بهتر هست و خط ها و نوشته بهتر دیده میشن بخصوص توی زوم کردن

sajjad_doost
24-05-2013, 12:40
دوست عزیز برای طراحی و نقاشی سرچ کنین توی گوگل و یوتیوب چیزهایی میبینی که واقعا به قدرت تبلتها پی مببری
توی یوتیوب اینو سرچ کنین و ببینین با قلم و تبلت به چه ظرافتی میشه نقاشی کشید و طراحی کرد
Paint with capacitive stylus DAGi P602

برای نقشه های اتوکد هم چند نرمافزار هست که خیلی راحت میشه باهاش کار کرد روی اندروید هم برای مشاهده و هم ویرایش و ترسیم پس از این لحاظ اصلا مشکلی نیست(نمیدونم واقعا این استدلال که 10مگابایت نمیتونه کاری انجام بده یعنی چی)

فقط اینو در نظر داشته باشین برای طراحی رزولیشن صفحه هرچی بالاتر باشه بهتر هست و خط ها و نوشته بهتر دیده میشن بخصوص توی زوم کردن

عزیز شما داری قلم معرفی میکنی من دارم تبلت معرفی میکنم (این قلمی که میگی اصلا نمیتونه کار اون قلم اون تبلت رو که معرفی کردم رو انجام بده ! ) ! دوست عزیز یعنی شما داری میگی نرم افزار های اندرویدی همون کار autocad کامپیوتر رو انجام میدن !! . من یه چیزی میدونم که میگم با این 10 مگابایت نمیشه کاری کرد , اصلا تو تبلت های اندرویدی نمیشه همچین کاری کرد و نقشه ساختمانی کشید خیلی فضایی فکر میکنی شما ! والا من چند تا برنامه ندیدم !!
من به دوست عزیزمون تبلت مخصوص طراحی معرفی کردم این قلمی که معرفی کردی شما فقط برای صفحه لمسی های خازنی هست و طراحی هاشم دیدم که میگم با اون تبلت مخصوص طراحی خیلی طبیعی میشه طراحی کرد !

در آخر میخوام بدونم شما باهاش نقشه کشیدید که میگید خیلی راحته ! اصلا شما نرم افزار کامپیوتری autocad رو دیدین که نظر میدین و منو مسخره میکنی که میگم این 10 مگابایت کاری نمیکنه ؟

اصلا حرفاتون منطقی نیس و غیر مستقیم دارید میگید نرم افزار 10 مگابایتی اندروید همون کار نرم افزار 6 گیگابایتی سنگین autocad کامپیوتر رو انجام میده نگید این چیزارو مسخرتون میکنند !!!!!!! اخه ابزار ها و option های نسخه کامپیوتر , طرح های گرافیکی نقشه ها ی نرم افزار کامپیوتر ,, همشون تو نرم افزار اندرویدی هستند ؟ یعنی تو اندروید میشه برنامه نویسی کرد ؟ واقعا من تحت تاثیر حرفاتون قرار گرفتم !!

وقتی شما دارید میگید با یه قلم ساده میشه رو همین تبلت اندرویدی همون طراحی رو کرد که رو تبلت wacom معرفی کردم !!! واقعا من به همه چیز شما شک میکنم !

ببخشید شاید من چرت میگم !!! از شما هم عذر میخوام اما واقعا متاسف شدم که باید بیام هر روز جواب انتقاد شما رو بدم ! چون واقعا حرفاتون بی پایه و اساس هست و وقتی اطلاعاتی ندارید خیلی بیش از حد دربارش نظر میدید !

peyman.021
24-05-2013, 12:40
مرسی دوست عزیزم.با قیمت 1 میلیون همه جا تو بازار ها هست.به خصوص من که الان تبریزم زیاد میبینم.
وقتی با گلکسی تب2 ده اینچ مقایسه میکنم (تو سایت دیجی کالا) نتیجه های نسبتا براری داره.مثل کیفیت LCD و CPU . نظر شما چیه؟

peyman.021
24-05-2013, 12:42
cpu این تبلت از چیپست qualcomm snapdragon 1.5 gh dual core استفاده میکنه , رم این تبلت یک gb ddr3 با فرکانس 1333 هست صفحه نمایشش چنگی به دل نمیزنه و عین galaxy note 10 هست با 149 پیکسل در هر اینچ , سیم کارت خوره و از سیم کارت 3g پشتیبانی میکنه که فقط برای

اینترنت کاربرد داره , این تبلت از باتری 7300 mili amper استفاده میکنه که رضایت بخشه و راحت تا 10 ساعت جوابگو هست , فقط تنها عیبش پردازنده گرافیکی معمولیش هست (adreno 220) که برای این تبلت کمه با این قیمتش ! , این تبلت دارای یک دوربین عقب 8 مگاپیکسلی با dual led flash و یک

دوربین جلو (وبکم) 1.3 هستش. , میتونید رام غیر رسمی (jeally bean ) نصب کنید روش مشکلی نداره از این جهت ! شاید هم اصلا خودش به اندروید ice cream اپدیت شه یا jeally bean با رام رسمی خودش , عزیز هیچ تبلت اندرویدی پورت مستقیم usb نداره همه با تبدیل وصل میشن به پورت usb و راحت با یه تبدیل میشه حافظه های جانبی اکسترنال بهش وصل کرد .

اصلا هم من جایی پیدا نکردم تو فروشگاه های اینترتی این تبلتو ! , یک قلم مجزا اختصاصی هم این تبلت داره که باید جدا بخریش .

دوست عزیز اگه این تبلت رو با قیمت 1 میلیون پیدا کردین بخرین و اگرنه اصلا نمیارزه ! چون با 1.350 میشه هواوی مدیاپد 10 گرفت !

مرسی دوست عزیزم.با قیمت 1 میلیون همه جا تو بازار ها هست.به خصوص من که الان تبریزم زیاد میبینم.
وقتی با گلکسی تب2 ده اینچ مقایسه میکنم (تو سایت دیجی کالا) نتیجه های نسبتا براری داره.مثل کیفیت LCD و CPU . نظر شما چیه؟

rezarrrr
24-05-2013, 15:19
من onda v812 و onda v813 رو با هم مقایسه کردم به جز باتری و صفحه نمایش فکر نمیکنم چیزیشون با هم فرق کنه؟
ویدیو از 812 زیاد بود که با ایپد مینی هم مقایسه کرده بودن ولی از 813 کم پیدا شد (فکر کنم به خاطر جدید بودنش؟)
از 813 یه مدل هست دیگه؟ورژن دیگه ای که نداره؟
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد 813 داره که میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم به اشتراک بزاره:n16:

از سایت های خارجی پرسیدم گفتن 813 یه مدل بالا تر 812 هست و به جز باتری 5000 و عرض 8 میلی به چیز دیگه ای اشاره نکردن
این که تبلت دکمه سخت افزاری نداشته باشه چقدر بده؟(قبلا تبلت داشتم ولی به شخصه از دکمه صدا استفاده نمی کردم ولی ظاهرا بودنش مهمه؟برای تعویض رام و غیره )

sajjad_doost
24-05-2013, 16:30
.....................

شما اگه خیلی اطلاعات کاملی دارید یکم واسه ما و بقیه هم درباره تبلت های Wacom به اشتراک بگذارید همه استفاده کنن ! متاسفم واستون یعنی من احمقم بیام اطلاعات غلط بدم به دوستانمون , خیلی واسه من جالبه تو سایت رسمی شرکت Wacom نوشته تبلته اینا بعد شما دارید میگید اینا
دستگاه های طراحی هستن !!! من نمیدونم چی بگم بگذاریم بقیه نظر بدن !!!! :n13:

من اینجا روضه میخوندم شما نخوندی روضه منو ؟ !!!! انگار باید 100 بار توضیح بدم تا شما قانع شی این تبلته و بیشتر فرمت های صوتی تصویری هم توش قابل اجراست ! option های زیادی هم داره منو داره ,,

خیلی واسم جالبه شما دارید میگید نرم افزار اندرویدی همون عملکرد نرم افزار کامپیوتری رو داره , اینم بگذارید بقیه دربارش نظر بدن !!! من اصلا ادعا نداشتم ! هیچ وقت هم ندارم فقط دارم به هم وطنام یه کمک کوچیکی میکنم عین شما نیستم که بیام بگم من فلان مدرک رو دارم و 1000 برابر شما اطلاعات

دارم ,,, خوب دوست عزیز اگه اینطوره چرا اطلاعات غلط میدید اینجا !

هر جور توهینی هم خواستید به من میکنید منم هیچی نمیگم چون تو شخصیتم بی احترامی تعریف نشده !!

sajjad_doost
24-05-2013, 16:36

دوست عزیز به نظر من بگیر این تبلتو چون با قیمت 1 تومن بهترینه با اون دوربینش و dual led flash !! از نطر صفحه نمایش هیچ فرقی نمیکنه با galaxy tab 2 10 inch اما از نظر سخت افزاری تبلت htc سرتره ازش , چون پردارندش با فرکانس 1.5 گیگاهرتز هست ! , gpu adreno 220 در تمام بنچمارکها عملکرد بهتری نسبت به gpu power vr sgx 540 سامسونگ داشته , پس شک نکن htc jet stream قدرتمند تره .

موفق باشید.

peyman.021
24-05-2013, 21:34
دوست عزیز به نظر من بگیر این تبلتو چون با قیمت 1 تومن بهترینه با اون دوربینش و dual led flash !! از نطر صفحه نمایش هیچ فرقی نمیکنه با galaxy tab 2 10 inch اما از نظر سخت افزاری تبلت htc سرتره ازش , چون پردارندش با فرکانس 1.5 گیگاهرتز هست ! , gpu adreno 220 در تمام بنچمارکها عملکرد بهتری نسبت به gpu power vr sgx 540 سامسونگ داشته , پس شک نکن htc jet stream قدرتمند تره .

موفق باشید.
مرسی دوست عزیزم. بعضی از دوستان میگن خیلی سنگینه و ساخت 2 سال پیشه. حالا سنگین بودنش به کنار اما اینکه ساخت قدیمه و آندروید 3.1 داره و آپدیت هم نخواهد شد مشکلی نداره؟ راستی کجا میتونم بنچ مارک ها رو ببینم؟

sajjad_doost
24-05-2013, 22:56
مرسی دوست عزیزم. بعضی از دوستان میگن خیلی سنگینه و ساخت 2 سال پیشه. حالا سنگین بودنش به کنار اما اینکه ساخت قدیمه و آندروید 3.1 داره و آپدیت هم نخواهد شد مشکلی نداره؟ راستی کجا میتونم بنچ مارک ها رو ببینم؟

اره ساخت 2 سال پیشه خوب اما galaxy tab 2 10 inch هم ماله 1 سال و نیم پیشه !!

50 گرم با آیپد فرق میکنه زیاد هم سنگین نیس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم بنچمارک , دوست عزیز نگران نباشین به نسخه های جدید اندروید اپدیت میشه .

موفق باشید.

rezarrrr
25-05-2013, 11:04
بعد 100 صفحه مشاوره از دوستان زحمت کش بالاخره ainol novo 9 رو با لوازم جانبی 1100سفارش دادم :n19:
دعا کنید سالم برسه :n06:
میگم این سفارش اینترنتی عجب استرسی داره :n02:
پول رو که اول میریزی فروشنده رو هم که نمیشناسی گارانتی هم که نداره معلوم هم نیست که کی به دستتت میرسه و اصلا سالم میرسه یا نه:n01:

sajjad_doost
25-05-2013, 11:15
بعد 100 صفحه مشاوره از دوستان زحمت کش بالاخره ainol novo 9 رو با لوازم جانبی 1100سفارش دادم :n19:
دعا کنید سالم برسه :n06:
میگم این سفارش اینترنتی عجب استرسی داره :n02:
پول رو که اول میریزی فروشنده رو هم که نمیشناسی گارانتی هم که نداره معلوم هم نیست که کی به دستتت میرسه و اصلا سالم میرسه یا نه:n01:

دوست عزیز مبارکتون باشه :n02:

چرا استرس ؟ مگه از کجا خرید کردین ؟ :n02:

Переклад не
25-05-2013, 11:46
با بررسی هایی که از نزدیک با تبلت سامسونگ گلکسی 10.1 به عمل اورده شد نتیجه اینو داد که اصلا ارزششو نداره واقعا تبلت گندی هست
اما با تعجب فراوان نمونه ی مشابه از برند اپل -آی پد 4 با اینکه کانفیگ پایین تری داره اما واقعا مثله ساعت سوسیس کار میکنه :دی عالیه سرعتش
حتی اینکه سامسونگ در حین پخش فیلم کرش کرد!!
سجاد جان ممنون حرفت درست بود دمت گرم

در ضمن یه سوال اینکه تو ای پد 4 امکاناتی مثله آفیس هست که فارسی هم تایپ کنه؟

sajjad_doost
25-05-2013, 12:13
با بررسی هایی که از نزدیک با تبلت سامسونگ گلکسی 10.1 به عمل اورده شد نتیجه اینو داد که اصلا ارزششو نداره واقعا تبلت گندی هست
اما با تعجب فراوان نمونه ی مشابه از برند اپل -آی پد 4 با اینکه کانفیگ پایین تری داره اما واقعا مثله ساعت سوسیس کار میکنه :دی عالیه سرعتش
حتی اینکه سامسونگ در حین پخش فیلم کرش کرد!!
سجاد جان ممنون حرفت درست بود دمت گرم

در ضمن یه سوال اینکه تو ای پد 4 امکاناتی مثله آفیس هست که فارسی هم تایپ کنه؟

من به شما چند بار گفتم اول خودتون تست کنید بعد نظر بدید که خوبه یا بد (خوبه که به نتیجه رسیدید ! ) !! من به خاطر همین میگم که یه روزی میاد و حرف من تایید میکنین :n02:

آیپد 4 کانفیگ پایین تری داره ؟ !!!! دوست عزیز الان آیپد 4 تو بنچمارک ها از بهترین تبلت اندرویدی 2 برابر بهتر عمل کرده !! چه جور آخه روتون میشه با سامسونگ گالاکسی نوت 10 مقایسش کنید ! الان در حال حاضر قوی ترین تبلت اندرویدی xperia tablet z هستش که نصف عملکرد آیپد 4 رو هم نداره چون سیستم عامل اندروید روش نصبه !

قابل توجه اون دوستی که میگفت یکی از اشکالات اندروید رو بگو ! بیا دوست عزیز تحویل بگیر وسط فیلم کرش کرده ! خوب من دارم وقتی میگم اندروید هنوز ضعف داره باز بعضی ها میان همچین تعریف میکنن ازش انگار سرعتش از Windows 8 هم بالاتره !!!!

آیپد از زبان فارسی کامل پشتیبانی میکنه خیالت تخت دوست عزیز .:n02: درزم application هایی که میاد اول واسه ios میاد بعد یکماه واسه اندروید میاد , application های ios خیلی بیشتر از اندرویده !

rezarrrr
25-05-2013, 12:22
دوست عزیز مبارکتون باشه :n02:

چرا استرس ؟ مگه از کجا خرید کردین ؟ :n02:

خیلی ممنونم
از کمک های که کردید کمال تشکر رو دارم
استرس از این بابت که یه 16 روزی باید صبر کنی ببینی چیزی که دستت میرسه همونیه که تو مشخصاتش نوشته یا نه به ویدیو های یوتیوب زیاد اعتماد ندارم
از سایت ایران شیپینگ اقدام کردم

sajjad_doost
25-05-2013, 12:32
خیلی ممنونم
از کمک های که کردید کمال تشکر رو دارم
استرس از این بابت که یه 16 روزی باید صبر کنی ببینی چیزی که دستت میرسه همونیه که تو مشخصاتش نوشته یا نه به ویدیو های یوتیوب زیاد اعتماد ندارم
از سایت ایران شیپینگ اقدام کردم

من باشم از انجمن ها جنس بالای 50 تومن خرید نمیکنم وقتی میتونم از سایت های معتبر با همون قیمت خرید کنم !

ایشالا همون باشه ! اما انجمن persian tools که معتبر تر بود چرا از اونجا خرید نکردید به نظر من ارزونتر هم میدادن !

من کاری نکردم لطف داری شما .:n02:

Переклад не
25-05-2013, 12:42
آیپد از زبان فارسی کامل پشتیبانی میکنه خیالت تخت دوست عزیز
یعنی میشه باهاش اکسل و اینچیزا رو در نسخه ی ios هم کار کرد؟
فارسیه فارسی؟ :دی

sajjad_doost
25-05-2013, 12:49
یعنی میشه باهاش اکسل و اینچیزا رو در نسخه ی ios هم کار کرد؟
فارسیه فارسی؟ :دی

الان شما یه جوری حرف میزنی انگار تو ios هیچ کاری نمیشه کرد :n02: خوب دوست من , من میگم ios نرم افزاراش بیشتره از اندرویده , آره عزیز کیبوردش فارسی میشه راحت راحت ! :n02:

rezarrrr
25-05-2013, 13:41
من باشم از انجمن ها جنس بالای 50 تومن خرید نمیکنم وقتی میتونم از سایت های معتبر با همون قیمت خرید کنم !

ایشالا همون باشه ! اما انجمن persian tools که معتبر تر بود چرا از اونجا خرید نکردید به نظر من ارزونتر هم میدادن !

من کاری نکردم لطف داری شما .:n02:
قبلا تو pt عضو بودم یکی دو مورد کلاه برداری گذارش شد وگرنه اقای به اسم امیر که سر شناس هم هستن قیمتشون حدود 40 هزار تومن ارزون تر بود

اختیار دارید
اگه اینجا مشاوره های که شما داده بودید رو نخونده بودم وین تاچ رو بهم قالب کرده بودن:n09:

sajjad_doost
25-05-2013, 13:53
قبلا تو pt عضو بودم یکی دو مورد کلاه برداری گذارش شد وگرنه اقای به اسم امیر که سر شناس هم هستن قیمتشون حدود 40 هزار تومن ارزون تر بود

اختیار دارید
اگه اینجا مشاوره های که شما داده بودید رو نخونده بودم وین تاچ رو بهم قالب کرده بودن:n09:

نه بابا من کاری نکردم دوستان دیگه هم هستن که بهترین مشاوره هارو دادن که ازشون تشکر میکنم .:n01:

ایشالا صحیح و سالم برسه دستتون و راضی باشید , موفق باشید .

Reza_994
25-05-2013, 15:21

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم از چین برات میفرسته دیگه

آره سایت معتبریه تجربه خرید ازش داشتم

و همچنین از دو تاپیک زیر

از هر سه قیمت کن هر کدوم ارزون تر دادن از اون بگیر

peyman.021
25-05-2013, 15:29
اره ساخت 2 سال پیشه خوب اما galaxy tab 2 10 inch هم ماله 1 سال و نیم پیشه !!

50 گرم با آیپد فرق میکنه زیاد هم سنگین نیس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم بنچمارک , دوست عزیز نگران نباشین به نسخه های جدید اندروید اپدیت میشه .

موفق باشید.
پس فقط میمونه این مسئله که OTG رو ساپورت میکنه یا نه. چون تبلتی مثل Motorola Xoom با OTG کار نمیکنه.

sajjad_doost
25-05-2013, 16:36
پس فقط میمونه این مسئله که OTG رو ساپورت میکنه یا نه. چون تبلتی مثل Motorola Xoom با OTG کار نمیکنه.

رفتم تو سایت xda دربارش خوندم مثل اینکه کار نمیکنه روش ! ولی باید تست کرد که مطمئن بشی !

peyman.021
25-05-2013, 17:15
رفتم تو سایت xda دربارش خوندم مثل اینکه کار نمیکنه روش ! ولی باید تست کرد که مطمئن بشی !
رفتم xda تاپیک زدم پرسیدم که otg قبول میکنه یا نه. منتظر جوابم

sajjad_doost
25-05-2013, 17:22
نشد من یه تبلتی انتخاب کنم ایراد در نیاره! ای بابا.
سایت xda رو میشه بدی؟

خوب عزیز این که ایراد حساب نمیشه ! اصلا واسه چی حافظه اکسترنال بهش بزنی ؟ (رم میکرو Sd بهش بزن بسه به نظر من !)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم جایی که خوندم اون مطلب رو که یارو توضیح داده بقیه تست کردن گفتن کار نکرده این راه حل , عزیز مگه میشه چیزی تو این دنیا باشه که بی نقص باشه !!! تبلت ها مزایا و معایب خودشونو دارن !

ببخشید از این به بعد اصلا اشکال تبلت هارو به شما نمیگم :n02:! .

sajjad_doost
25-05-2013, 17:34
رفتم xda تاپیک زدم پرسیدم که otg قبول میکنه یا نه. منتظر جوابم

اگه خیلی این مسئله مهمه واستون پس صبر کنین جواب بدن ولی واسه من یکی اصلا مهم نیس !

peyman.021
25-05-2013, 17:52
خوب عزیز این که ایراد حساب نمیشه ! اصلا واسه چی حافظه اکسترنال بهش بزنی ؟ (رم میکرو Sd بهش بزن بسه به نظر من !)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم جایی که خوندم اون مطلب رو که یارو توضیح داده بقیه تست کردن گفتن کار نکرده این راه حل , عزیز مگه میشه چیزی تو این دنیا باشه که بی نقص باشه !!! تبلت ها مزایا و معایب خودشونو دارن !

ببخشید از این به بعد اصلا اشکال تبلت هارو به شما نمیگم :n02:! .
سجاد جان قبول کردن فلش مموری واسم تو دانشگاه خیلی به درد میخوره واسه همین تاکید دارم بهش :)

sajjad_doost
25-05-2013, 18:05
سجاد جان قبول کردن فلش مموری واسم تو دانشگاه خیلی به درد میخوره واسه همین تاکید دارم بهش :)

میدونی چرا من میگم به درد من نمیخوره ؟ چون ممکنه تبلت فقط با قالب fat این حافظه هارو بشناسه , بیشتر این حافظه ها با قالب ntfs هستن که اگه اینطور باشه باید همش format کنی حافظه رو تا بشناسه !

خوب دوست عزیز ایشالا که جوابتو بدن تو xda . موفق باشید .

sajjad_doost
25-05-2013, 18:48
پیمان جان یکی جوابتو داده تایپیکتو پیدا کردم :n02: همون لینکی که بهت دادم اون یارو معرفی کرده ! :n02:

abtin1
25-05-2013, 19:26
از کجا می شه فهمید که پد فون 7 اینچی جدید ایسوس بهش فلش مموری و هارد و کیبرد وصل می شه یانه .؟
ببخشید مغازه دار ها همه شوتن هرکس یک چیری می گه . حتی یکشون می گفت دوربینش 8 هست درحالی که 3 هست.
ذر کل ار کحا می شه فهمید ؟

sajjad_doost
25-05-2013, 19:31
از کجا می شه فهمید که پد فون 7 اینچی جدید ایسوس بهش فلش مموری و هارد و کیبرد وصل می شه یانه .؟
ببخشید مغازه دار ها همه شوتن هرکس یک چیری می گه . حتی یکشون می گفت دوربینش 8 هست درحالی که 3 هست.
ذر کل ار کحا می شه فهمید ؟

شما اصلا برو بهشون بگو otg cable چیه ؟ :n02:

حتی مغازه دارا کلاس بندی های انواع حافظه هارو نمیشناسن و نمیدونن چی هست !!!

خیلی سادست دوست عزیز میرید تو سایت های معتبر و سرچ میکنید که از تبدیل (2.0 universal serial bus ) یا همون usb پشتیبانی میکنه یا نه ! میخواید من واستون سرچ کنم ؟

abtin1
25-05-2013, 19:50
شما اصلا برو بهشون بگو otg cable چیه ؟ :n02:

حتی مغازه دارا کلاس بندی های انواع حافظه هارو نمیشناسن و نمیدونن چی هست !!!

خیلی سادست دوست عزیز میرید تو سایت های معتبر و سرچ میکنید که از تبدیل (2.0 universal serial bus ) یا همون usb پشتیبانی میکنه یا نه ! میخواید من واستون سرچ کنم ؟

ممنون می شم برام سرچ کنی .
این تبلت به درد من می خوره 7 اینچ . بلوتوس . حافظه تا 32 و.............. ولی یک چیز کم داره اون هم اگه کیبرد و فلش و هارد وصل بشه می خرمش .
من تبلت 7 یا 8 اینچی می خوام . با مشخصات این تبلت . سونی که نداره . سامسونگ هم من دوست ندارم . برند های چینی هم من می ترسم .میمونه ایسوس .

این هم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajjad_doost
25-05-2013, 20:25
ممنون می شم برام سرچ کنی .
این تبلت به درد من می خوره 7 اینچ . بلوتوس . حافظه تا 32 و.............. ولی یک چیز کم داره اون هم اگه کیبرد و فلش و هارد وصل بشه می خرمش .
من تبلت 7 یا 8 اینچی می خوام . با مشخصات این تبلت . سونی که نداره . سامسونگ هم من دوست ندارم . برند های چینی هم من می ترسم .میمونه ایسوس .

این هم عکسش

دوست عزیز یه سوال شما مکالمه تلفنی واستون مهمه ؟ اگه مهم نیس بگید بودجتون چقدره ؟

After recent update 3.1.17 USB OTG works ...
Tested on pen drive, mouse n keybord, dslr... dslr controller work like a charm...

یکی از کاربرا تو gsmarena اینو نوشته بود , دوست عزیز همه عین شما اونجا این سوال رو میکردن که otg رو ساپورت میکنه یا نه و فقط یکی از کاربرا جواب داده بود که کپی کردم ببینید ! بازم نمیدونم صحت داره یا نه باید بیشتر تحقیق کنم .

abtin1
25-05-2013, 22:16
دوست عزیز یه سوال شما مکالمه تلفنی واستون مهمه ؟ اگه مهم نیس بگید بودجتون چقدره ؟

After recent update 3.1.17 USB OTG works ...
Tested on pen drive, mouse n keybord, dslr... dslr controller work like a charm...

یکی از کاربرا تو gsmarena اینو نوشته بود , دوست عزیز همه عین شما اونجا این سوال رو میکردن که otg رو ساپورت میکنه یا نه و فقط یکی از کاربرا جواب داده بود که کپی کردم ببینید ! بازم نمیدونم صحت داره یا نه باید بیشتر تحقیق کنم .

من تبلت می خوام با مشخصات زیر :
7 یا 8 اینچ . بلوتوس . رم 1 یا بالاتر . cpu دو هسته ای یا بالاتر . قابلیت نصب مموری کارت . صفحه نمایش با وضوخ خوب مثل ips . نصب سیم کارت برای اینترنت 3G . قابلیت استفاده از کابل OTG. ساپورت فارسی . برای فایل های PDF .
gps و قابلیت مکالمه و دوربین برام مهم نیست.
بوجه تا 1میلیون

sajjad_doost
25-05-2013, 22:36
عزیز همین تبلت بدردتون میخوره چون تبلت های دیگه با این مشخصاتی که میگین نیستن من یه تبلت خوب میشناسم ainol novo 7 که همه مشخصات فوق رو شامل میشه فقط بلوتوث نداره , باید بیشتر تحقیق کنم ببینم asus fonepad me371 تبلت usb on the go رو supprot میکنه یا نه .

شرمنده خیلی امتحانا فشار آورده ! دوستان دیگه هم تحقیق کنند با تشکر .

peyman.021
25-05-2013, 23:16
پیمان جان یکی جوابتو داده تایپیکتو پیدا کردم :n02: همون لینکی که بهت دادم اون یارو معرفی کرده ! :n02:
کلی انگلیسی سوزوندم اخرشم رسیدم به حرف تو ! :n02:

sajjad_doost
26-05-2013, 00:23
کلی انگلیسی سوزوندم اخرشم رسیدم به حرف تو ! :n02:

عزیز با این تبلت نمیشه فعلا این کارو کرد چون سایت xda سایت مرجع هست و همه سایت ها از اون سایت اطلاعات میگیرن ! همه هکر ها و برنامه نویس ها تو اون سایت عضون و همه گفتن نمیشه فعلا ! اما من هیچ وقت نا امید نمیشم بلأخره یه راهی پیدا میشه خودم واست پیدا میکنم :n02:

sajjad_doost
26-05-2013, 01:44
دوست عزیز gpu این تبلت vivante gc4000 16 core هست و براش دیتا مجزا نمیاد اما دیتا های Tegra 3 روش نصب میشه موفق باشید.

sajjad_doost
26-05-2013, 01:53
دوستان من بین خرید این دو تا موندم!
تورو جان من کمک کنین مردم از بس تحقیق کردم.کدوم موندگار تره؟من فقط کتاب میخونم و اینترنت!
شنیدم گارانتی هواوی اوکی هست اما اگه چیزیش بشه قطعاتش بزور گیر میاد!
تا 2 تومن هم خرج میتونم بکنم.لطفا بین همین دوتا یکیو با توجه به طول عمر دستگاه انتخاب کنین.
خیلی ممنون.....
دوست عزیز بحث مرام نیس همه میترسن غلط مشاوره بدن !!! همون اول بگم به شما که مقایسه این 2 تا مثل این میمونه که بگی فیل قویتره یا مورچه ؟ :n02: خوب دوست عزیز این 2 تبلت رو اصلا نمیشه مقایسه کرد با هم چون Samsung galaxy tab 2 5100 از همه نظر ضعیفتر از هواوی مدیاپد gc4000 هست با رم 2 گیگ ! دوست عزیز این تبلت گارانتی مایکروتل داره که گارانتی معتبری هستش , طول عمر تبلت بستگی به میزان سر و کله زدن شما با تبلت داره ! :n02: شک نکنین بهترین انتخابه هواوی . موفق باشید.

aryobarzan1354
26-05-2013, 15:43
دوستان سلام.من میخام یه تبلت بگیرم با بودجه600تومن.بااین بودجه ظاهرا تبلت چینی میشه خرید.از بین گزینه های زیر که خودم راجع بهشون تحقیق کردم کدومو پیشنهاد میدید و اگه غیر از اینا چیزه دیگه ای مدنظرتونه و مناسب حال بندس بهم معرفی کنید ممنون میشم.باتشکرGSPAD-X7یاX8 به قیمت420 و690_اینول NOVO 7 Crystal2به قیمت580_وین تاچ Q73 یا ..Q75

peyman.021
26-05-2013, 18:04
عزیز با این تبلت نمیشه فعلا این کارو کرد چون سایت xda سایت مرجع هست و همه سایت ها از اون سایت اطلاعات میگیرن ! همه هکر ها و برنامه نویس ها تو اون سایت عضون و همه گفتن نمیشه فعلا ! اما من هیچ وقت نا امید نمیشم بلأخره یه راهی پیدا میشه خودم واست پیدا میکنم :n02:
خیلی ممنون.خدا وکیلی با این بودجه بهترین گزینه همینه. حالا اگه SD Card میخورد یه چیزی. ولی Micro SD به کارم نمیاد :n03:

abtin1
26-05-2013, 18:38
عزیز همین تبلت بدردتون میخوره چون تبلت های دیگه با این مشخصاتی که میگین نیستن من یه تبلت خوب میشناسم ainol novo 7 که همه مشخصات فوق رو شامل میشه فقط بلوتوث نداره , باید بیشتر تحقیق کنم ببینم asus fonepad me371 تبلت usb on the go رو supprot میکنه یا نه .

شرمنده خیلی امتحانا فشار آورده ! دوستان دیگه هم تحقیق کنند با تشکر .

ایا این کابل otg برای فون پد 7 ایسوس هست .

aryobarzan1354
26-05-2013, 18:41
دوستان سلام.من میخام یه تبلت بگیرم با بودجه600تومن.بااین بودجه ظاهرا تبلت چینی میشه خرید.از بین گزینه های زیر که خودم راجع بهشون تحقیق کردم کدومو پیشنهاد میدید و اگه غیر از اینا چیزه دیگه ای مدنظرتونه و مناسب حال بندس بهم معرفی کنید ممنون میشم.باتشکرGSPAD-X7یاX8 به قیمت420 و690_اینول NOVO 7 Crystal2به قیمت580_وین تاچ Q73 یا ..Q75ا
ازدوستان کسی نیست جواب ما رو بده؟درضمن تبلت رو بیشتربرای وبگردی"موزیک وفیلم دیدن وتاحدودی هم چون کارم عکاسیه بتونم عکس های دوربینمو توش بریزمو یه بررسی سطحی داشته باشم میخوام.
پیشنهاد خرید رو از کجا میدید که به صرفه باشه(تبلت باز.تبلت شاپ.دیجی کالا و یا خرید از جمهوری):n13:

775e
26-05-2013, 20:00
سلام دوستان نظرتو راجع به این تبلت چیه
Samsung Galaxy Note 8.0 N5100
مشکلاتشو اگه میشه بگید.

sajjad_doost
26-05-2013, 20:41
دوستان سلام.من میخام یه تبلت بگیرم با بودجه600تومن.بااین بودجه ظاهرا تبلت چینی میشه خرید.از بین گزینه های زیر که خودم راجع بهشون تحقیق کردم کدومو پیشنهاد میدید و اگه غیر از اینا چیزه دیگه ای مدنظرتونه و مناسب حال بندس بهم معرفی کنید ممنون میشم.باتشکرGSPAD-X7یاX8 به قیمت420 و690_اینول NOVO 7 Crystal2به قیمت580_وین تاچ Q73 یا ..Q75

دوست عزیز بهترین تبلت تو این رنج ainol novo 7 crystal II هست .

sajjad_doost
26-05-2013, 20:48
خیلی ممنون.خدا وکیلی با این بودجه بهترین گزینه همینه. حالا اگه SD Card میخورد یه چیزی. ولی Micro SD به کارم نمیاد :n03:

عزیز مگه چه فرقی میکنه این دو مموری که اون به کارتون میاد یکی به کار نیماد حرفتون عجیبه

sajjad_doost
26-05-2013, 20:49
ایا این کابل otg برای فون پد 7 ایسوس هست .

عزیز روی لینکی که دادی نوشته asus memo pad :n02: بعد میگی واسه fone pad ؟

من به دوست عزیزمون گفتم که کار کردنش بستگی داره به تلاش شما ! یعنی باید زیاد تحقیق کنی یه نفر نوشته بود اگه رام 3.1.7 رو روش نصب کنی کارمیکنه که باید امتحان کنی خودت , موفق باشید.

sajjad_doost
26-05-2013, 20:53
سلام دوستان نظرتو راجع به این تبلت چیه
Samsung Galaxy Note 8.0 N5100
مشکلاتشو اگه میشه بگید.

صفحه های قبل نوشته شده دربارش !

مشکلش اینه که زیادی گرونه و با قیمت اون میشه آیپد 4 خرید ! همین مشکل خودش نشان دهنده همه چیزه !

sajjad_doost
26-05-2013, 21:20

دوست عزیز به خاطر شما تحقیق بیشتر کردم و فهمیدم otg ساپورت میکنه fonepad که حتما باید همزمان که هارد به تبلت متصله از منبع تغذیه خارجی برای انرژی استفاده کنه واگرنه تبلت قدرت این کار رو نداره البته کول دیسک رو نمیدونم که به منبع تغذیه خارجی (برق) احتیاج داره یا نه , همه چیز باید تست بشه , موفق باشید.

s.1.8.1.18
26-05-2013, 21:45
نظرتون راجع به این تبلت چیه؟؟؟

viva VPAD 7 Plus

sajjad_doost
26-05-2013, 21:57
نظرتون راجع به این تبلت چیه؟؟؟

viva VPAD 7 Plus

دوست عزیز این تبلت اصلا معتبر نیس برندش !!!

تبلت های ainol crystal II , ainol novo 7 venus به نظر من بهترن از همه نظر !!

aryobarzan1354
26-05-2013, 22:09
به نظرتون از کجا با قیمت مناسب خریداری کنم؟خرید اینترنتی داخلی یا خارجی؟درضمن تورنج 10 اینچی ها چی خوبه(البته با قیمت نه چندان زیاد)؟:n13:

sajjad_doost
26-05-2013, 22:26
به نظرتون از کجا با قیمت مناسب خریداری کنم؟خرید اینترنتی داخلی یا خارجی؟درضمن تورنج 10 اینچی ها چی خوبه(البته با قیمت نه چندان زیاد)؟:n13:

من تو 10 اینچی ها فقط huawei media pad 10 gc4000 , xperia tablet z رو قبول دارم از همه نظر بی نقصن تقریبا .

هواوی نسبت به سخت افزارش و امکانات دیگش بهترین تبلت اندرویدی تو بازار از لحاظ قیمت هست با 1.380 که از 3G هم پشتیبانی میکنه !

شما از فروشگاه های معتبر اینترنتی خرید کنین خیلی بهتره !

aryobarzan1354
26-05-2013, 22:34
onda v 812باقیمت 695000تومن البته 9 اینچی چطوره؟ارزش خرید داره خودمو تو فشار بزارم/

sajjad_doost
26-05-2013, 22:41
نه اصلا چون این تبلت هایی که معرفی کردم از onda v812 قویترن ! اگه میتونید پولتونو جمع کتید برای هواوی که به نظر من عالیه و مطمئن باش عزیز ضرر نمیکنی چون اگه الان تبلت معمولی بگیری بعدا مجبوری زودتر عوضش کنی ! تصمیم با شماست موفق باشید.

Переклад не
26-05-2013, 22:48
یه سوال
کارآیی هواوی 10 اینچی فول اچ دی چطوره؟ اونم کرش داره؟
البته میدونم کاراییش به ios نمیرسه اما تنوع نرم افزاری برای اندروید خیلی بیشتره تو ایران

sajjad_doost
26-05-2013, 22:54
یه سوال
کارآیی هواوی 10 اینچی فول اچ دی چطوره؟ اونم کرش داره؟
البته میدونم کاراییش به ios نمیرسه اما تنوع نرم افزاری برای اندروید خیلی بیشتره تو ایران

دوست من اینجور مسائل ممکنه 1 در 1000 پیش بیاد ! اصلا نمیشه پیش بینی کرد که کدوم بدشانسی با این مسئله مواجه بشه ! پس خیالتون راحت !

هواوی 10 اینچ واقعا در نوع خودش یه شاهکار حساب میشه چون تبلتی با این امکانات تو برند های دیگه از 2 تومن هم قیمتش بیشتره !!!

شما این تبلتو بگیر بنده تو همه کار هاش کمکتون میکنم از جمله : 1 . unlock تبلت 2 . روت کردن 3 . نصب رام و غیره .

sajjad_doost
26-05-2013, 23:07
قابل توجه شما دوستان شرکت huawei بعد از شزکت at & t بزرگترین شرکت مخابراتی در جهان محسوب میشه . دوستان عزیز هر کی خواست این تبلت از شرکت هواوی رو بخره حتما از tabletshop.ir خرید کنه چون اونجا از همه سایت ها ارزونتر میده و هم لوازم جانبیش رو کامل داره .

به یه نکته عجیب هم اشاره کنم دوستان که تازه امشب فهمیدم ! همه ی فروشگاه های اینترنتی محصولاتشون رو گرون کردن دوباره !!!

یکی از نقاط قوت این تبلت نسبت به تبلت های دیگه وزن خیلی کمش نسبت به رقبا هست .(580 گرم)

775e
27-05-2013, 00:00
صفحه های قبل نوشته شده دربارش !

مشکلش اینه که زیادی گرونه و با قیمت اون میشه آیپد 4 خرید ! همین مشکل خودش نشان دهنده همه چیزه !

من کاری به این ندارم که هم قیمت ایپد 4ه من بیشتر با قلمش کار دارم آیپد 4 اگه بشه باهاش کارهای این تبلت رو انجام داد منظورم قلمشه همون آیچد رو میگرفتم .
حالا میشه.

کیفیت تصویر ipad mini از گالکسی not8 بیشتره؟ تراکم پیکسلی note 8 بالاتره حالا نطر شما رو میخوام.
برای استفاده از برنامه های اپل باید اونو حتما جیلبریکش کرد یا میشه از برنامه هاش به راحتی مثل اندروید استفاده کرد.
.
اینو هم میدونم که بهتر از اپل هیچی نیست.
من بیشتر بخاطر قلمش میخوام نوت بگیرم.

sajjad_doost
27-05-2013, 00:27
اگه به قلم s -pen نیاز دارین پس همون galaxy note 8 رو بگیرید چون هم تراکم پیکسلیش و هم قدرت سخت افزاریش از galaxy note 10.1 بیشتره .

نه عزیز galaxy note 8 کیفیت صفحه نمایش بهتری داره . (به خاطر تراکم پیکسلی بیشتر )

آره حتما باید جیل کرد .

100 % شکی درش نیس که آیپد بهترینه ! (یکی از عامل های برتری اون سیستم عاملشه ! )

عزیز galaxy note 8 خیلی سبکه ! 338 گرم , باور نکردنیه ! شک نکن بهترین انتخابه واسه شما , موفق باشید .

sajjad_doost
27-05-2013, 01:56
من کاری به این ندارم که هم قیمت ایپد 4ه من بیشتر با قلمش کار دارم آیپد 4 اگه بشه باهاش کارهای این تبلت رو انجام داد منظورم قلمشه همون آیچد رو میگرفتم .
حالا میشه.

کیفیت تصویر ipad mini از گالکسی not8 بیشتره؟ تراکم پیکسلی note 8 بالاتره حالا نطر شما رو میخوام.
برای استفاده از برنامه های اپل باید اونو حتما جیلبریکش کرد یا میشه از برنامه هاش به راحتی مثل اندروید استفاده کرد.
.
اینو هم میدونم که بهتر از اپل هیچی نیست.
من بیشتر بخاطر قلمش میخوام نوت بگیرم.

دوست عزیز دیجیکالا پیشنهاد ویژه گذاشته این تبلت رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زودتر بخرید فردا مهلتش تموم میشه , موفق باشید.

osmaan
27-05-2013, 11:58
سلام دوستان من دنبال یه تبلت با کیفیت تو رنج 1 تومن تا 1.5 تومن هستم که سخت افزار خوبی داشته باشه لوازم جانبی خوبی داشته باشه از نظر وسایل ارتباطی مشکلی نداشته باشه dlna داشته باشه اگر خروجی hdmi یا خروجی تی وی داشته باشه عالی میشه

sajjad_doost
27-05-2013, 12:52
سلام دوستان من دنبال یه تبلت با کیفیت تو رنج 1 تومن تا 1.5 تومن هستم که سخت افزار خوبی داشته باشه لوازم جانبی خوبی داشته باشه از نظر وسایل ارتباطی مشکلی نداشته باشه dlna داشته باشه اگر خروجی hdmi یا خروجی تی وی داشته باشه عالی میشه

huawei mediapad 10 fhd gc4000 همه امکانات فوق رو شامل میشه . قیمتش هم 1.400 در حال حاضر . سایت تبلت شاپ خرید کنید این تبلت رو چون لوازم جانبیش هم داره با گارانتی 1 ساله مایکروتل برای تبلت . , موفق باشید.

peyman.021
27-05-2013, 20:58
عزیز مگه چه فرقی میکنه این دو مموری که اون به کارتون میاد یکی به کار نیماد حرفتون عجیبه
منطقی نیست؟ اگه SD Card قبول کنه با خشاب Micro هم قبول میکنه ولی برعکسش ممکن نیست . انقدرام عجیب نیستا :n02:
البته شاید توقع من ار تبلت یه مقدار بالاس

sajjad_doost
27-05-2013, 21:55
منطقی نیست؟ اگه SD Card قبول کنه با خشاب Micro هم قبول میکنه ولی برعکسش ممکن نیست . انقدرام عجیب نیستا :n02:
البته شاید توقع من ار تبلت یه مقدار بالاس

بازم عجیبه دوست من ! هر دو مموری یک عملکرد رو دارن ! به خاطر این میگم به هر دو نیاز ندارین . :n13:!!!

الان مثلا میکرو رو تو خشاب sd بزارین که چی بشه ! من موندم چه فرقی میکنه :n02:!

Переклад не
28-05-2013, 21:53
خب سجاد جون من برگشتم باز اما با دستای پر :دی
آقا یه چیزی پیدا کردم که خوراک کار خودمه
ایناها!!:
Microsoft Surface Pro 128GB
Asus VivoTab TF810C - 64 GB
اینم خودت گفتی :
Huawei MediaPad 10 FHD

خب دوتای اول ویندوزن نظرت چیه؟
دومی هم که معلومه
به نظرت واسه ویندوز سخت افزار قدرتمندتری نیازه؟
خدایا یه تبلت مناسب اگه به کار ما خورد

sajjad_doost
28-05-2013, 23:20
خب سجاد جون من برگشتم باز اما با دستای پر :دی
آقا یه چیزی پیدا کردم که خوراک کار خودمه
ایناها!!:
Microsoft Surface Pro 128GB
Asus VivoTab TF810C - 64 GB
اینم خودت گفتی :
Huawei MediaPad 10 FHD

خب دوتای اول ویندوزن نظرت چیه؟
دومی هم که معلومه
به نظرت واسه ویندوز سخت افزار قدرتمندتری نیازه؟
خدایا یه تبلت مناسب اگه به کار ما خورد

دوست عزیز تبلت های ویندوزی در مقابل تبلت های اندرویدی و iphone operating system دو مقوله جدا از هم هستند ! عزیز من نمیدونم شما میتونید همچین هزینه ای رو متحمل شید یا نه برای خرید تبلت های ویندوزی !!!!!

چون اولی که معرفی کردید قیمتش 5 میلیونه !!! بسیار خوب اگه شما پولتون واستون ارزش نداره من چیزی نمیگم !! ولی اگه من بودم سری جدید لپتاپ های لمسی asus یا lenovo رو میگرفتم , از نظر وزنی هیچ فرقی با این تبلت های ویندوزی نمیکنه !! و میتونم بگم سخت افزار خیلی قویتری دارن این لپ تاپ های

لمسی نسبت به تبلت های ویندوزی و یک مزیت دیگرشون اینه که خیلی قیمت پایین تری دارند !

شما سقف بودجتو به من بگو عزیز تا من بتونم نسبت به توقعاتتون بهتر کمکتون کنم .

به نظر من اگه شما میخواید با اتو کد کار کنید همون لپ تاپ لمسی بگیرید خیلی بهتره ! چون با تبلت اندرویدی یا آیپد با سیستم عامل ios کاره خاصی نمیشه انجام داد ! و بیشتر برای کار های multimedia ازش استفاده میشه ! و برای کار های نرم افزاری اصلا خوب نیس و هنوز قدرت پردازش برنامه های بزرگ رو نداره !

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید , موفق باشید.

sajjad_doost
28-05-2013, 23:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیجیکالا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیجیکالا

این دو مدل عالی هستن و کاملا انتطارات شما رو برآورده میکنن و خیلی سبک هستن 1.8 کیلوگرم !!!! خداییش با همه این پورت ها و صفحه نمایش 14 اینچی لمسی و کارت گرافیک با مموری 1 گیگابایت و هارد 500 گیگابایتی + 24 gb ssd (برای نصب ویندوز) ,,, خیلی وزن پایینی داره !

ایسوس یه مدل ضعیفتر هم داره دوست عزیز که 11 اینچیه ولی سخت افزار ضعیقتری داره (asus vivobook s200e) , و وزنش 1.4 کیلوگرم هست که بدردتون نمیخوره !!

peyman.021
29-05-2013, 01:32
بازم عجیبه دوست من ! هر دو مموری یک عملکرد رو دارن ! به خاطر این میگم به هر دو نیاز ندارین . :n13:!!!

الان مثلا میکرو رو تو خشاب sd بزارین که چی بشه ! من موندم چه فرقی میکنه :n02:!
خوب حرف منم همینه.میگم مگه این تبلت ورودی SD داره؟ ورودیش فقط Micro SD e دیگه؟ من که نگفتم فرقی داره.منظورم کاربردی تر بودن Sd بود.مثل لپ تاپ :n13:

pooria-ir
29-05-2013, 12:14
بچه ها لطفا یکی نرو در مورد تبلت ای لنوو بگه،در حد لپ تاپ هاش کیفیت داره؟
الان ۲تا مدل خوش قیمت داره
S2109
A2107
کسی تجربه استفاده داره؟ گارانتیشم مال سازگاره
خدایی کمکم کنید میخوام کادو بدم اما نمیدونم کیفیت ساخت و تاچش چطوره؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

sajjad_doost
29-05-2013, 14:02
خوب حرف منم همینه.میگم مگه این تبلت ورودی SD داره؟ ورودیش فقط Micro SD e دیگه؟ من که نگفتم فرقی داره.منظورم کاربردی تر بودن Sd بود.مثل لپ تاپ :n13:

نه عزیز ورودی sd نداره , فقط هم میکرو داره . وقتی شما میگی کاربردی تر یعنی منطورتون اینه که یه فرقی بینشون هست دیگه !!! :n02: که صحت نداره !! منظورتون رو نفهمیدم گفتید (عین لپتاپ ! ).

sajjad_doost
29-05-2013, 14:05
بچه ها لطفا یکی نرو در مورد تبلت ای لنوو بگه،در حد لپ تاپ هاش کیفیت داره؟
الان ۲تا مدل خوش قیمت داره
S2109
A2107
کسی تجربه استفاده داره؟ گارانتیشم مال سازگاره
خدایی کمکم کنید میخوام کادو بدم اما نمیدونم کیفیت ساخت و تاچش چطوره؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

به نظر من ارزش نداره تبلت های این شرکت رو بگیرید چون این شرکت عین شرکت Htc زیاد اهمیت نمیده به ساخت تبلت هاش ! و اصلا ساپورت نرم افزاری خوبی نداره ! و تبلت هایی که تا الان شرکت lenovo زده اصلا نسبت یه قیمتش در ایران نمیارزه !!! مثلا 1 تومن تبلت داره اما در مقابل تبلت در برند

دیگر با هیمن قیمت از هر نظر کم میاره !

Переклад не
29-05-2013, 19:35
آقا من یه لبتاپ سفارش دادم asus zenbook i7 سیزده اینچ .پس این از این کارهای اتوکد تمام اما یه تلبت تا بودجه ی 3 تمن میخوام برای یکی از آشناها برای کارهای زیر:
آموزش
پخش فیلم فول اچ دی
موزیک
وبگردی
اتصال سیمکارت برقراری تماس
نوشتن اسناد و یا ویرایش
ویرایش عکس
حافظه ی خوب
سرعت بالا

ممنون

sajjad_doost
29-05-2013, 19:56
آقا من یه لبتاپ سفارش دادم asus zenbook i7 سیزده اینچ .پس این از این کارهای اتوکد تمام اما یه تلبت تا بودجه ی 3 تمن میخوام برای یکی از آشناها برای کارهای زیر:
آموزش
پخش فیلم فول اچ دی
موزیک
وبگردی
اتصال سیمکارت برقراری تماس
نوشتن اسناد و یا ویرایش
ویرایش عکس
حافظه ی خوب
سرعت بالا

ممنون

دوست عزیز خوشحالم بهترین تصمیم رو گرفتی مبارکت باشه .

عزیز اصلا نگفتی چه تبلتی میخوای با چه سیستم عاملی ! ؟

a1_star1
29-05-2013, 20:40
با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم این تبلتها میشه روشون حساب کرد برای خرید با تشکر:
جی ایکس دی JXD S9100 9"
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وین تاچ Wintouch Q93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کوبی
COBY MID9042
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دلیلی که خواستم یکی از اینا رو بخرم صفحه نمایش بزرگ و قیمت ارزان هست اگه
مورد بهتری هست ممنون میشم بگید.

sajjad_doost
29-05-2013, 21:01
با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم این تبلتها میشه روشون حساب کرد برای خرید با تشکر:
جی ایکس دی JXD S9100 9"
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وین تاچ Wintouch Q93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کوبی
COBY MID9042
دلیلی که خواستم یکی از اینا رو بخرم صفحه نمایش بزرگ و قیمت ارزان هست اگه
مورد بهتری هست ممنون میشم بگید.

این تبلت ها از نظر سخت افزاری خیلی ضعیفن ! میل شماست اما نسبت به کیفیتش و سخت افزارش اصلا نمیارزه با این قیمت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبلت asus memopad به نظرم به صرفه تر هست با این قیمتش نسبت به تبلت هایی که معرفی کردید و از همه نظر قوی تر هست نسبت به اونا . عزیز شما صفحه نمایش بزرگ اگه واستون مهمه برید بالای 1 تومن پولتونو جمع کنید بعد تصمیم به خرید بگیرید !

به نظر من همین asus memopad بهترین انتخاب شما میتونه باشه !

Переклад не
29-05-2013, 21:28
دوست عزیز خوشحالم بهترین تصمیم رو گرفتی مبارکت باشه .

عزیز اصلا نگفتی چه تبلتی میخوای با چه سیستم عاملی ! ؟
ممنونم
ای وای
تبلت 9 اینچ به بالا
سیستم عامل قوی
والا میترسم بگم ios بعد میگرم میدم دست این فامیلم تو نرم افزاراش اذیت میشه بعد دلخور میشه اپل خریدنمونم کوفتمون میشه دیگه :دی

سیستم حالا ios یا اندروید.اندروید هم که آدم فکر میکنه نرم افزارارو از این ور اون ور دزدیده
من تا حالا اصلا محصولات اپل استفاده نکردم تموم شد رفت سرچ هم کردم واسه نرم افزاراش تو فضای فارسی .چیز جالبی ندیدم. پس نیاز به آگاهی دارم در این زمینه :دی

a1_star1
29-05-2013, 22:08
این تبلت ها از نظر سخت افزاری خیلی ضعیفن ! میل شماست اما نسبت به کیفیتش و سخت افزارش اصلا نمیارزه با این قیمت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبلت asus memopad به نظرم به صرفه تر هست با این قیمتش نسبت به تبلت هایی که معرفی کردید و از همه نظر قوی تر هست نسبت به اونا . عزیز شما صفحه نمایش بزرگ اگه واستون مهمه برید بالای 1 تومن پولتونو جمع کنید بعد تصمیم به خرید بگیرید !

به نظر من همین asus memopad بهترین انتخاب شما میتونه باشه !

متوجه نشدم منظورتون اینه که زود خراب میشه یا مثلا بدرد کارای سنگین مثل گیم نمیخوره؟
من فقط کارم وب گردی و دیکشنری و نهایتن فیلم نگاه کردن هست و اصلا اهل بازی و کارای دیگه نیستم.
با تشکر

sajjad_doost
29-05-2013, 22:44
ممنونم
ای وای
تبلت 9 اینچ به بالا
سیستم عامل قوی
والا میترسم بگم ios بعد میگرم میدم دست این فامیلم تو نرم افزاراش اذیت میشه بعد دلخور میشه اپل خریدنمونم کوفتمون میشه دیگه :دی

سیستم حالا ios یا اندروید.اندروید هم که آدم فکر میکنه نرم افزارارو از این ور اون ور دزدیده
من تا حالا اصلا محصولات اپل استفاده نکردم تموم شد رفت سرچ هم کردم واسه نرم افزاراش تو فضای فارسی .چیز جالبی ندیدم. پس نیاز به آگاهی دارم در این زمینه :دی

عزیز کسی شما رو زورتون نکرده آیپد بگیرید چون آیپد انحصاریه و برای کسانی ساخته شده که حوصله کار کردن باهاش رو داشته باشن و زیر و بم این سیستم عاملشو در بیارن !

من پیشنهاد میکنم asus padfone 2 infinity رو بگیرید 3 تومن با لوازم جانبیش تموم میشه . که همه امکانات هم داره ! خیلی هم کار با تبلت اندرویدی راحت هست .

یک مدل دیگه هم پیشنهاد میکنم هواوی مدیاپد 10 ! چون واقعا نسبت به امکاناتش خیلی قیمت پایینی داره ! البته padfone 2 قیمتش به خاطر این گرونه که یک گوشی هم همراه تبلت داره با همون مشخصات تبلت !

موفق باشید.

sajjad_doost
29-05-2013, 22:51
متوجه نشدم منظورتون اینه که زود خراب میشه یا مثلا بدرد کارای سنگین مثل گیم نمیخوره؟
من فقط کارم وب گردی و دیکشنری و نهایتن فیلم نگاه کردن هست و اصلا اهل بازی و کارای دیگه نیستم.
با تشکر
دوست عزیز اصلا به درد کارای سنگین نمیخوره چون خیلی ضعیفه ! و اصلا 500 -600 نمیارزه !

خوب عزیز :n02: مگه فیلم نگاه کردن gpu قوی نمیخواد !؟ :n02: مگه وبگردی رم قویتر نمیخواد یا cpu قویتر ؟ دوست عزیز شما کیفیت ساخت بهتر مد نظرتون نیس ! شما عملکرد باتری بهتر نمیخواید ؟ صفحه نمایش شفافتر رو دوست ندارید ؟ یعنی میخواید به خاطر بزرگ بودن صفحه این موارد رو بیخیال شید ؟

عزیز من حرفامو تو پست قبلی زدم ایشالا بهترین تصمیم رو بگیرید , اگه این تبلت رو بگیرید پشیون میشید که براش 600 خرج کردید ! من حرفامو زدم , موفق باشید.

sajjad_doost
29-05-2013, 23:40
دوست عزیز من اصلا مشکلی ندارم با نرم افزار های ios !! چون میدونم از کجا و چطور ازشون استفاده کنم . کافیه بخواید همین . :n02:

Abdolreza2012
30-05-2013, 01:10
سلام دوستان
2 تا سوال داشتم
1 - قیمت رم 16 گیگ کلاسه 10 و کلاسه 4 چنده؟
2 - من چندروزه دارم دنبال رم 16 گیگ کلاس 10 میگردم هرجا رفتم کلاس 4 رو داره
به نظرتون همون 4 رو بگیرم؟
من بیشترین کارم دیدن فیلمه و قراره خیلی تو رم فیلم کپی و بعد از دیدم پاک کنم
حالا به نظرتون کلاس 4 بگیرم یا بیشتر بگردم تا کلاسه 10 گیرم بیاد؟

ممنون
فقط به هر دو سوال جواب بدین چون فردا احتمالا برم بگیرم به دلیل نیاز شدید موندم کدومو بگیرم (که کدوم بهتره که بگیرم)
بازم ممنون

Alislow
30-05-2013, 01:44
سلام دوستان
من یه تبلتی میخوام که باهاش بشه راحت کتاب خوند.
به نظرم وین تاچ گزینه مناسبیه اما به نظرم اگه صفحه بزرگتر بگیرم برای کتاب خوندن بهتره. نظر شما چیه؟ واقعا تاثیری هست بین 7 اینچ و مثلا 9 اینچ؟
از طرفی قیمت تبلت های 9 و 10 اینچ یه کم بالاست.
مدلی با صفحه 10 اینچ هست که زیر 500 باشه؟

sajjad_doost
30-05-2013, 02:16
سلام دوستان
من یه تبلتی میخوام که باهاش بشه راحت کتاب خوند.
به نظرم وین تاچ گزینه مناسبیه اما به نظرم اگه صفحه بزرگتر بگیرم برای کتاب خوندن بهتره. نظر شما چیه؟ واقعا تاثیری هست بین 7 اینچ و مثلا 9 اینچ؟
از طرفی قیمت تبلت های 9 و 10 اینچ یه کم بالاست.
مدلی با صفحه 10 اینچ هست که زیر 500 باشه؟

نه عزیز زیر 500 نداریم 10 اینچ !!!!!

7 اینچ خیلی کوچکتر از 9 اینچه !

Переклад не
30-05-2013, 08:02
عزیز کسی شما رو زورتون نکرده آیپد بگیرید چون آیپد انحصاریه و برای کسانی ساخته شده که حوصله کار کردن باهاش رو داشته باشن و زیر و بم این سیستم عاملشو در بیارن !

من پیشنهاد میکنم asus padfone 2 infinity رو بگیرید 3 تومن با لوازم جانبیش تموم میشه . که همه امکانات هم داره ! خیلی هم کار با تبلت اندرویدی راحت هست .

یک مدل دیگه هم پیشنهاد میکنم هواوی مدیاپد 10 ! چون واقعا نسبت به امکاناتش خیلی قیمت پایینی داره ! البته padfone 2 قیمتش به خاطر این گرونه که یک گوشی هم همراه تبلت داره با همون مشخصات تبلت !

موفق باشید.
نه مثله اینکه پد فونا مشکل دارن . زیاد درمورد خرابیش شنیدم اما پد فون دو رو نمیدونم
میمونه هواوی 10 . مشکلاتی که زش گزارش نشده؟ خرابی و نمیدونم سوختن و کرش و ااینچیزا

sajjad_doost
30-05-2013, 09:44
نه مثله اینکه پد فونا مشکل دارن . زیاد درمورد خرابیش شنیدم اما پد فون دو رو نمیدونم
میمونه هواوی 10 . مشکلاتی که زش گزارش نشده؟ خرابی و نمیدونم سوختن و کرش و ااینچیزا

عزیز اگه مشکلش نرم افزاری باشه از سیستم عامل اندرویده !!!

هواوی 10 یه نظر من یک تبلت خارق العادست تو تبلت های اندرویدی ! نه اصلا مشکل نداره !!

havzhini
30-05-2013, 10:22

مدیاپد هواوی با اپدیت جدید خیلی عالیتر از قبل شده
حتی قابلیت تماس هم بهش اضافه شده
و تمام بازیها با هر دیتایی روش اجرا میشه

با توجه به قیمت و امکانات و کیفیتش واقعا یه چیز خالق العاده هست

sajjad_doost
30-05-2013, 14:49
متاسفانه بخش ios تو این سایت غیر فعال شده خیلی وقته !!! به همین خاطر من مرجع های فارسی برای ios رو اینجا قرار میدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir/forums/forum.php ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجمن فعال برای apple products

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یک سایت آموزشی دیگه , دانلود application های ios

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حال حاضر به نظر من این سایت خارجی بیشترین application ios رو داره .

s.1.8.1.18
30-05-2013, 23:17
یه توصیه به همه ی کسایی که میخوان تبلت بگیرن هیچ وقت تبلت های غیر برند های معتبر نخرید!
به قولی صاحب اول و آخر این تبلت ها خودتون میشید! گول قیمت پایین و امکانات به ظاهر بالاشون رو هیچ وقت نباید بخورید! چون در 70% موارد خراب میشن!

sajjad_doost
31-05-2013, 00:13
یه توصیه به همه ی کسایی که میخوان تبلت بگیرن هیچ وقت تبلت های غیر برند های معتبر نخرید!
به قولی صاحب اول و آخر این تبلت ها خودتون میشید! گول قیمت پایین و امکانات به ظاهر بالاشون رو هیچ وقت نباید بخورید! چون در 70% موارد خراب میشن!

منم به خاطر همین روضه میخوندم اصلا یک قرون قبول ندارم این برندهارو !!! حالا کی قبول میکنه همه دنبال ارزونترین و بهترینن !! خوب دوستان , عزیزان اگه میخواید ارزون بشه از این دولت مزخرفمون کمتر حمایت کنید !

a1_star1
31-05-2013, 12:46
منم به خاطر همین روضه میخوندم اصلا یک قرون قبول ندارم این برندهارو !!! حالا کی قبول میکنه همه دنبال ارزونترین و بهترینن !! خوب دوستان , عزیزان اگه میخواید ارزون بشه از این دولت مزخرفمون کمتر حمایت کنید !

مشکل دولت نیست .مشکل کسی هست:n09: که دولت بازیچه اون هست

Alislow
31-05-2013, 12:55
من از تبلت فقط صفحه نمایش باکیفیت و بزرگ برای کتاب خوندن می خوام. هرچی ارزونتر بهتر. پیشنهادتون چیه؟

sajjad_doost
31-05-2013, 13:40
من از تبلت فقط صفحه نمایش باکیفیت و بزرگ برای کتاب خوندن می خوام. هرچی ارزونتر بهتر. پیشنهادتون چیه؟

دوست عزیز من تو تبلت های 10 , 9 اینچی با قیمت مناسب فقط میتونم این دو رو پیشنهاد کنم !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1) kindle fire hd 8.9 inch

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) huawei mediapad 10 fhd gc4000

هر دو 1.400 قیمت دارن !

اما اگه شما میخوای تا 1.100 تومن خرج کنی و تبلت معمولی تری مد نظرت هست archos g9 turbo version میتونه انتخاب خوبی واسه شما باشه به علاوه اینکه 3g هم ساپورت میکنه ! (البته با وصل کردن دانگل به تبلت ! که 200 تومن قیمتشه ! :n02:)

من با این تبلت Archos یک ساله تمام هست که کار میکنم تاحالا ندیدم تو بازی کم بیاره !

محسن cr7
01-06-2013, 22:14
به نظر شما چه تبلتی هم از نظر 1- مناسب بودن قیمت و2- اجرای هر نوع بازی مربوط به سیستم عامل خودش وهمچنین 3- توانایی اجرای نرم افزار های مختلف خوبه؟:n13:4-قیمتش حدودا چقدره؟:n13:

sajjad_doost
01-06-2013, 23:07
به نظر شما چه تبلتی هم از نظر 1- مناسب بودن قیمت و2- اجرای هر نوع بازی مربوط به سیستم عامل خودش وهمچنین 3- توانایی اجرای نرم افزار های مختلف خوبه؟:n13:4-قیمتش حدودا چقدره؟:n13:

دوست عزیز مناسب بودن قیمت باز هم بر میگرده به بودجتون و اینکه تا چقدر میخواید واسش خرج کنید !! به من بگید سقف بودجنونو تا من نظر بدم دربارش !

aliy2324
01-06-2013, 23:18
سلام دوستان می خوام یه تبلت بخرم به کمک شما نیاز دارم.
نیاز و خواسته های من از تبلت
1. می خوام صبح که سر کارم بتونم راحت توی اینترنت گشت زنی کنم روزنامه های صبح بخونم. قابلیکت پشتیبانی از شبکه 3ل داشته باشه
2. یه سایت دارم می خوام بتونم با تبلت راحت بروزش کنم. برای این کار هم تبلت باید خصوصیاتی مانند بشه به راحتی یه مطلب کپی پیست کرد. چند خطی توش نوشت. به راحتی بین صفحات وب گشت زنی کرد.
3. شاید بتونم یه تبلت گرون مثه گالکسی نت هم بخرم ولی می خوام با توجه به نیازهای سادم هزینه کمتری کرده باشم
4. یه 3 - 4 سالی کار کنه برام

اگه این خصوصیات هم داشته باشه که عالیه
1. قابلیت مکالمه با سیم کارت
2. کارت حافظه بخوره
3. شارژ دهی عالی

خودم هم این سه گزینه مد نظر دارم:

به جای نقطه چین بزارید digikala

پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

محسن cr7
01-06-2013, 23:59
مثلا اطراف قیمت 700000 تا 800000 تومان

sajjad_doost
02-06-2013, 00:17
مثلا اطراف قیمت 700000 تا 800000 تومان

دوست عزیز شما با این بودجه باید دور برند معروف رو خط بکشی .

من تو برند های چینی میتونم اینو بهتون پیشنهاد کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ainol novo 7 venus

البته این تبلت بلوتوث نداره و به نظر من تنها عیبش همینه اما نکته اصلی اینجاست که این تبلت چینیه !

من میتونم یه تبلت دیگه بهتون معرفی کنم که اون ارزش خریدش بیشتره و برند معروفی داره به علاوه اینکه همه port ها رو هم داره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

amazon kindle fire hd 7 inch

درسته که این تبلت چینی قویتره در ظاهر اما تو تست های بنچمارک شاید اینطور نباشه !

محسن cr7
02-06-2013, 08:26
قیمت Galaxy Tab P6200 الآن تقریبا چنده ؟:n27:

sajjad_doost
02-06-2013, 08:44
قیمت Galaxy Tab P6200 الآن تقریبا چنده ؟:n27:

دوست عزیز اگه میخواید اینو بخرید نکسوس 7 رو در نظر بگیرید خیلی بهتره تا پولتونو واسه این حروم کنید !

چون اگه هم پیدا بشه 1.100 کمتر نیس !!! , اصلا ارزش خریدن ندارن تبلت های سامسونگ , چون خیلی قیمت بالایی دارند نسبت به امکاناتشون و سخت افزارشون !

محسن cr7
02-06-2013, 08:53
دوست عزیز اگه میخواید اینو بخرید نکسوس 7 رو در نظر بگیرید خیلی بهتره تا پولتونو واسه این حروم کنید !

چون اگه هم پیدا بشه 1.100 کمتر نیس !!! , اصلا ارزش خریدن ندارن تبلت های سامسونگ , چون خیلی قیمت بالایی دارند نسبت به امکاناتشون و سخت افزارشون !

اگه 700000 تا 850000 تومان باشه ارزش خریدن داره ؟:n27:

griefcottage
02-06-2013, 08:58
سلام دوستان نظرتون راجع به این تبلت چیه ؟

bminsup
02-06-2013, 08:59
مفتخریم اعلام کنیم که بزرگ ترین و سریع ترین مرکز سرویس دهی آنلاین در زمینه شرط بندی و پیش بینی مسابقات ورزشی، کازینو، پوکر، بازی های آنلاین و بازارهای مالی فارکس در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه بوده و امکان ارائه خدمات در مشهورترین و معتبرترین سایت های دنیا در این زمینه را داریم. غیر از این دلایل بسیاری وجود دارند که باعث شوند شما کابران گرامی ما را انتخاب کنید : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1- در کمترین زمان ممکن اقدام به باز کردن Account در وب سایت های مورد نظر شما می کنیم و آن را Verify یا تایید کرده و به سرعت Username و Password را در اختیار شما قرار می دهیم. ( همان طور که می دانید بسیاری از وب سایت های بزرگ دنیا، حساب ها را افتتاح می کنند، اما بسیار دشوار تایید می کنند. )2- ساده ترین راه های ممکن جهت شارژ Account شما در این وب سایت ها و برداشت از آن ها و واریز به حساب بانکی شخصی تان توسط ما برای شما فراهم شده است.3- سرویس پشتیبانی ما در تمامی لحظات شبانه روز به زبان خود شما پاسخگوی شما می باشد و شما می توانید از روش های مختلفی که در قسمت >تماس با ما< آمده از این سرویس جهت دریافت جواب های خود در هر زمینه ای استفاده کنید.4- شما برخلاف روش های معمول تبدیل ارز و واریز به حساب های خارجی و برداشت از این حساب ها که می بایست درصدهای بالایی را برای کارمزد پرداخت کنید، با شارژ و برداشت حساب از طریق ما، کارمزدی نمی پردازید.5- وب سایت ما به زبان های مناطق گوناگون جهان به طور کامل و دقیق ترجمه شده است و شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به این تجارت، حرفه یا سرگرمی را به زبان مادری خود مطالعه کنید.

محسن cr7
02-06-2013, 09:09
همه ی تبلت هایی که سیستم عامل اندروید دارند میتوان آنها را به ورژن های بالاتری ارتقا داد مثلا ارتقای ورژن 3.2 به 4.3 ؟:n13:

sajjad_doost
02-06-2013, 09:18
همه ی تبلت هایی که سیستم عامل اندروید دارند میتوان آنها را به ورژن های بالاتری ارتقا داد مثلا ارتقای ورژن 3.2 به 4.3 ؟:n13:

نه دوست عزیز همه تبلت ها os اندرویدشون به ورژن بالاتر ارتقا پیدا نمیکنن اما در اکثر تبلت ها این صحت داره , موفق باشید.

محسن cr7
02-06-2013, 09:21
نه دوست عزیز همه تبلت ها os اندرویدشون به ورژن بالاتر ارتقا پیدا نمیکنن اما در اکثر تبلت ها این صحت داره , موفق باشید.

تبلت نکسوس 7 میشه ؟گرافیک galaxy tab P6200 بهتره یا نکسوس 7 ؟قیمت نکسوس 7 تقریبا چنده ؟ :n13:

griefcottage
02-06-2013, 09:21
کسی به من کمک نمیکنه عایا؟؟
این تبلت هیوندای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارزش خرید داره؟؟؟بودجه ام کمه

sajjad_doost
02-06-2013, 09:26
کسی به من کمک نمیکنه عایا؟؟
این تبلت هیوندای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارزش خرید داره؟؟؟بودجه ام کمه

بهترین گزینه واسه شما این تبلته دوست عزیز

griefcottage
02-06-2013, 09:29
بهترین گزینه واسه شما این تبلته دوست عزیز

مرسی دوست عزیز!!یه سوال دیگه نبود بلوتوث آزار دهنده نیست؟؟؟؟

sajjad_doost
02-06-2013, 09:31
تبلت نکسوس 7 میشه ؟گرافیک galaxy tab P6200 بهتره یا نکسوس 7 ؟:n13:

آره دوست عزیز چون نکسوس 7 پردازنده گرافیکی تگرا 3 داره و به خاطر اینکه رزولوشنش نسبت به رقباش مثل amazon kindle fire 8.9 fhd و huawei media pad 10 fhd کمتره میتونه همه بازیها رو به خوبی و بدون لگ اجرا کنه . اما در مورد فیلم پخش فیلم 1080 p من اقرار میکنم که کم میاره نه تها این

تبلت بلکه همه کم میارن و نمیتونن پردازش کنن فیلم به این سنگینیو و فقط آیپد 4 قدرت این کار رو داره , موفق باشید .

ببخشید گمراهتون گردم اما به نظر من اصلا نیازی نیس تبلت نکسوس 7 بتونه فیلم هایی با کیفیت bluay fhd 1080 p رو اجرا کنه !

محسن cr7
02-06-2013, 09:32
آره دوست عزیز چون نکسوس 7 پردازنده گرافیکی تگرا 3 داره و به خاطر اینکه رزولوشنش نسبت به رقباش مثل amazon kindle fire 8.9 fhd و huawei media pad 10 fhd کمتره میتونه همه بازیها رو به خوبی و بدون لگ اجرا کنه . اما در مورد فیلم پخش فیلم 1080 p من اقرار میکنم که کم میاره نه تها این

تبلت بلکه همه کم میارن و نمیتونن پردازش کنن فیلم به این سنگینیو و فقط آیپد 4 قدرت این کار رو داره , موفق باشید .

ببخشید گمراهتون گردم اما به نظر من اصلا نیازی نیس تبلت نکسوس 7 بتونه فیلم هایی با کیفیت bluay fhd 1080 p رو اجرا کنه !

قیمتش چنده؟بستگی نداره ورژنش چقدر بالاتر باشه ؟

sajjad_doost
02-06-2013, 09:33
مرسی دوست عزیز!!یه سوال دیگه نبود بلوتوث آزار دهنده نیست؟؟؟؟

دوست عزیز شما این پولی که داری پرداخت میکتی واسه تبلت نمیتونه همه انتطاراتت رو بر آورده کنه . اگه میخواید تبلتی بگیرید که همه امکانات رو داشته باشه باید پول خوبی رو هم در ازای اون پرداخت کنید .

sajjad_doost
02-06-2013, 09:38
قیمتش چنده؟

با memory capacity های مختلف در بازار موجوده و همچنین نسخه مجزا 3g این تبلت که به بودتون نمیخوره !

من نسخه 16 gb wifi این تبلت رو پیشنهاد میکنم به شما که این سایت با کیف چرمش میده 920 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , درزم من یه فروشگاه دیگه هم میتونم به شما معرفی کنم واسه خرید این تبلت که خیلی قیمتاش خوبه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=asus&page=1&flt=none&srt=-AnnDate-DESC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=asus&page=1&flt=none&srt=-AnnDate-DESC-)

موفق باشید.

محسن cr7
02-06-2013, 09:41
با memory capacity های مختلف در بازار موجوده و همچنین نسخه مجزا 3g این تبلت که به بودتون نمیخوره !

من نسخه 16 gb wifi این تبلت رو پیشنهاد میکنم به شما که این سایت با کیف چرمش میده 920 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , درزم من یه فروشگاه دیگه هم میتونم به شما معرفی کنم واسه خرید این تبلت که خیلی قیمتاش خوبه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=asus&page=1&flt=none&srt=-AnnDate-DESC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=asus&page=1&flt=none&srt=-AnnDate-DESC-)

موفق باشید.

البته من از سایت نمیخوام بگیرم فقط میخوام بدونم قیمتش چنده تا از شهر خودمون (قم) بگیرم.:n16:

محسن cr7
02-06-2013, 09:43

موفق باشید.

البته من از سایت نمیخوام بگیرم فقط میخوام بدونم قیمتش چنده تا از شهر خودمون (قم) بگیرم.:n16:ولی من فکر می کنم تو ی قم ارزونتر باشه .مثلا x box 360 slim توی سایت بود 900000 تومان ولی توی پاساژ کویتیها (قم) می داد 700000 تومان.به نظر شما اینم همینجوریه؟:n01:

Reza_994
02-06-2013, 09:54
کسی به من کمک نمیکنه عایا؟؟ این تبلت هیوندای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارزش خرید داره؟؟؟بودجه ام کمه

اصلا اینو نخر که معلوم نیست برا کدوم شرکت اسمش رو تو گوگل سرچ کن جز صفحه فارسی برات چیزی نمیاره !! اینا رو پیشنهاد میدم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

480 528 550 575

محسن cr7
02-06-2013, 09:57
اصلا اینو نخر که معلوم نیست برا کدوم شرکت
اسمش رو تو گوگل سرچ کن جز صفحه فارسی برات چیزی نمیاره !!
اینا رو پیشنهاد میدم:

480
528
550
575

اما مثل اینکه اونایی نکسوس 7 که خریدن راضی اند و مشکلی ندارند.
حداقل تو بخش نظرات سایت دیجی کالا که اینجوریه.

محسن cr7
02-06-2013, 10:10
به نظر شما قیمت تبلت کی ارزون میشه ؟:n03:تو تابستان میشه؟:n13:

محسن cr7
02-06-2013, 10:27
به نظر شما قیمت تبلت کی ارزون میشه ؟:n03:تو تابستان میشه؟:n13:

کسی جواب مارو نمیده؟

Reza_994
02-06-2013, 10:32
ارزون نمیشه داداش گرون دیگه نشه !!!

اگه میخواست ارزون بشه الان که زمان انتخابات ارزون میشد
آمریکا تحریم ارسال کالاهای الکترونیکی به ایران + چندین تحریم دیگه رو لغو کرد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد ارزون تر که نشد 50 تومن دوباره رفت رو دلار:n08:

sajjad_doost
02-06-2013, 11:12
ارزون نمیشه داداش گرون دیگه نشه !!!

اگه میخواست ارزون بشه الان که زمان انتخابات ارزون میشد
آمریکا تحریم ارسال کالاهای الکترونیکی به ایران + چندین تحریم دیگه رو لغو کرد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد ارزون تر که نشد 50 تومن دوباره رفت رو دلار:n08:

مرسی آقا رضا که به سوال دوستانمون جواب دادی چون من همیشه on نیستم .

خیالتون راحت هر اتفاقی بیوفته رابطه ما با آمریکا خوب نمیشه !

محسن cr7
02-06-2013, 19:14
البته من از سایت نمیخوام بگیرم فقط میخوام بدونم قیمتش چنده تا از شهر خودمون (قم) بگیرم.:n16:ولی من فکر می کنم تو ی قم ارزونتر باشه .مثلا x box 360 slim توی سایت بود 900000 تومان ولی توی پاساژ کویتیها (قم) می داد 700000 تومان.به نظر شما اینم همینجوریه؟:n01:

لطفا پاسخ من را هم بدهید.:n14:

این تبلت خوبه؟
Amazon Kindle Fire HD 8.
از نظر اجرای بازی ونرم افزار ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajjad_doost
02-06-2013, 20:10
لطفا پاسخ من را هم بدهید.:n14:

این تبلت خوبه؟
Amazon Kindle Fire HD 8.9 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز این تبلت عالیه اگه بودجتون برسه برای خرید !

این تبلت با اینکه رزولوشنش خیلی بیشتر هست از نکسوس 7 اما باز هم در اجرای بازی های سنگین و فیلم با کیفیت بسیار بهتر عمل کرده ! با این تفاوت که صفحه این تبلت 9 اینچیه و قیمتش 500 تومن بیشتر از نکسوس 16 gb هست , موفق باشید.

محسن cr7
02-06-2013, 20:13
عزیز این تبلت عالیه اگه بودجتون برسه برای خرید !

این تبلت با اینکه رزولوشنش خیلی بشتر هست از نکسوس 7 اما باز هم در اجرای بازی های سنگین و فیلم با کیفیت بسیار بهتر عمل کرده ! با این تفاوت که صفحه این تبلت 9 اینچیه و قیمتش 500 تومن بیشتر از نکسوس 16 gb هست , موفق باشید.

7 اینچش هست ؟قیمتش تقریبا چنده؟:n23:

sajjad_doost
02-06-2013, 20:33
7 اینچش هست ؟قیمتش تقریبا چنده؟:n23:

عزیز اگه شما بودجتون تا 1.500 هست 100% شک نکنید تو خرید این تبلت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تو تبلت های اندرویدی این تبلت واقعا محشره از هر نظر و ساپورت نرم افزاری بسیار خوبی داره و از Amazon kindle fire 8.9 هم قویتره این ورژن از تبلت هواوی gc4000 , موفق باشید.

محسن cr7
02-06-2013, 20:41
عزیز اگه شما بودجتون تا 1.500 هست 100% شک نکنید تو خرید این تبلت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تو تبلت های اندرویدی این تبلت واقعا محشره از هر نظر و ساپورت نرم افزاری بسیار خوبی داره و از Amazon kindle fire 8.9 هم قویتره این ورژن از تبلت هواوی gc4000 , موفق باشید.

یعنی ساپورت کردن بازی این تبلت از قبلی بهتره ؟

sajjad_doost
02-06-2013, 20:42
یعنی ساپورت کردن بازی این تبلت از قبلی بهتره ؟

بله دوست عزیز خیلی بهتر هست!

البته مدیاپد 10 دو نسخه داره , این نسخه که به شما معرفی کردم قوی تر از amazon kindle fire 8,9 هست .

محسن cr7
02-06-2013, 20:46

این تبلت هم بازی های سه بعدی رو ساپورت می کنه ؟
راستی من می خواستم که 7اینچی باشه.:n06:

sajjad_doost
02-06-2013, 20:49
این تبلت هم بازی های سه بعدی رو ساپورت می کنه ؟

بله دوست عزیز اکثر بازی های جدید دارای محیط و گرافیک 3 بعدی هستند .

دوست عزیز تبلت 10 اینچی خیلی کوچیکه اگه واسه شما مسئله ای نیس من چیزی نمیگم اما به نظر من تبلت باید 10 اینچ به بالا باشه چون کاربردش بیشتر میشه .

شما میتونی همون تبلت 9 اینچی امازون رو بگیری . تصمیم با شماست , موفق باشید.

محسن cr7
02-06-2013, 20:51

راستی من می خواستم که 7اینچی باشه.:n06:
ولی این 10اینچی است.تو 7اینچی کدوم از همه بهتره ؟

محسن cr7
02-06-2013, 20:57

دوست عزیز تبلت 10 اینچی خیلی کوچیکه اگه واسه شما مسئله ای نیس من چیزی نمیگم اما به نظر من تبلت باید 10 اینچ به بالا باشه چون کاربردش بیشتر میشه .

شما میتونی همون تبلت 9 اینچی امازون رو بگیری . تصمیم با شماست , موفق باشید.

پس آمازون از نکسوس 7 بهتره(در کل)؟16گیگ کم نیست ؟اگه خیلی فرقشه که همون 10اینچی باشه؟

sajjad_doost
02-06-2013, 21:02
پس آمازون از نکسوس 7 بهتره(در کل)؟

دوست عزیز این تبلت امازون پورت های بیشتری داره نسبت نکسوس و همچنین صفحه نمایش اون 254 ppi هست در حالیکه واسه نکسوس 216 ppi هست . از نظر سخت افزاری این تبلت آمازون خیلی سر تر هستش . (تست های بنچمارک اینو نشون داده ! )

خوب دوست عزیز شما دارید پول بیشتری هم پرداخت میکنید خوب باید هم از نکسوس بهتر باشه ! ولی در کل من مدیاپد 10 رو بیشتر ترجیح میدم چون تو تبلت های 10 اینچی از همه سبکتره !

محسن cr7
02-06-2013, 21:04
دوست عزیز این تبلت امازون پورت های بیشتری داره نسبت نکسوس و همچنین صفحه نمایش اون 254 ppi هست در حالیکه واسه نکسوس 216 ppi هست . از نظر سخت افزاری این تبلت آمازون خیلی سر تر هستش . (تست های بنچمارک اینو نشون داده ! )

خوب دوست عزیز شما دارید پول بیشتری هم پرداخت میکنید خوب باید هم از نکسوس بهتر باشه ! ولی در کل من مدیاپد 10 رو بیشتر ترجیح میدم چون تو تبلت های 10 اینچی از همه سبکتره !

16گیگ کم نیست ؟اگه خیلی فرقشه که همون 10اینچی باشه؟ :n26:

sajjad_doost
02-06-2013, 21:05
پس آمازون از نکسوس 7 بهتره(در کل)؟16گیگ کم نیست ؟اگه خیلی فرقشه که همون 10اینچی باشه؟

عزیز من به خاطر همین میگم مدیاپد رو بیشتر ترجیح میدم چون مموری External micro sd رو ساپورت میکنه .

صفحه نمایش 10 ایچی دقیقا 2 برابر 7 اینچیه :n02: (من خودم صفحه نمایش نکسوس 7 رو با هواوی مقایسه کردم واقعا 10 اینچی 2 برابر 7 اینچیه , به نظر من 7 اینچی اصلا واسه فیلم دیدن مناسب نیس !!! )

محسن cr7
02-06-2013, 21:07
عزیز من به خاطر همین میگم مدیاپد رو بیشتر ترجیح میدم چون مموری External micro sd رو ساپورت میکنه .

صفحه نمایش 10 ایچی دقیقا 2 برابر 7 اینچیه :n02: (من خودم صفحه نمایش نکسوس 7 رو با هواوی مقایسه کردم واقعا 10 اینچی برابر 7 اینچیه , به نظر من 7 اینچی اصلا واسه فیلم دیدن مناسب نیس !!! )

از نظر سخت افزاری هم فرقی می کنه؟

sajjad_doost
02-06-2013, 21:12
مدیاپد با کیندل ؟

دوست عزیز من که گفتم هواوی خیلی قویتر هست ! چون gpu 16 هسته ای gc4000 رو داره !! و رمش 2 گیگ هست (ddr3) با فرکانس 1333 mh هست , واحد پردازش مرکزی این تبلت دارای 4 هسته با فرکانس 1.4 گیگا هرتز هست که حیلی قوی عمل کرده , نسبت به قیمتش بهترین تبلت اندرویدی جهانه !

محسن cr7
02-06-2013, 21:18
مدیاپد با کیندل ؟

دوست عزیز من که گفتم هواوی خیلی قویتر هست ! چون gpu 16 هسته ای gc4000 رو داره !! و رمش 2 گیگ هست (ddr3) با فرکانس 1333 mh هست , واحد پردازش مرکزی این تبلت دارای 4 هسته با فرکانس 1.4 گیگا هرتز هست که حیلی قوی عمل کرده , نسبت به قیمتش بهترین تبلت اندرویدی جهانه !

پس چرا تو سایت دیجی کالا رم رو نوشته 1gb.:n13:
راستی این تبلت هم قابلیت ارتقای ورژن اندروید رو در آینده داره ؟
همه این قابلیت رو دارن یا بعضی ها؟

aliy2324
02-06-2013, 21:41
دوستان اگه توی این تاپیک کمکی هم به من بکنن ممنون می شم

sajjad_doost
02-06-2013, 22:19

دوست عزیز سایت دیجیکالا وقتی Tv 46 inch رو مینویسه 40 اینچ دیگه چه انتظاری ازش هست ؟ :n08:

دوست عزیز حتی سایت gsmarena.com اطلاعات سخت افزاری این تبلت رو اشتباه نوشته !!! من از سایت اصلی هواوی این اطلاعات رو گرفتم !!

بله اپدیت میشه !

برند های معروف همه قابلیت ارتقا به آخرین آپدیت رو دارن اما در مورد بقیه برند ها این صحت نداره و البته بیشترشون تا اندروید 4.1 آپدیت میشن ! از این نظر مشکلی نداره دوست عزیز شما به کیفیت و قدرت تبلت نگاه کنید نه آپدیت سیستم عاملش !

sajjad_doost
02-06-2013, 22:22
سلام دوستان می خوام یه تبلت بخرم به کمک شما نیاز دارم.
نیاز و خواسته های من از تبلت
1. می خوام صبح که سر کارم بتونم راحت توی اینترنت گشت زنی کنم روزنامه های صبح بخونم. قابلیکت پشتیبانی از شبکه 3ل داشته باشه
2. یه سایت دارم می خوام بتونم با تبلت راحت بروزش کنم. برای این کار هم تبلت باید خصوصیاتی مانند بشه به راحتی یه مطلب کپی پیست کرد. چند خطی توش نوشت. به راحتی بین صفحات وب گشت زنی کرد.
3. شاید بتونم یه تبلت گرون مثه گالکسی نت هم بخرم ولی می خوام با توجه به نیازهای سادم هزینه کمتری کرده باشم
4. یه 3 - 4 سالی کار کنه برام

اگه این خصوصیات هم داشته باشه که عالیه
1. قابلیت مکالمه با سیم کارت
2. کارت حافظه بخوره
3. شارژ دهی عالی

خودم هم این سه گزینه مد نظر دارم:

به جای نقطه چین بزارید digikala

پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

دوست عزیز بهترین گزینه واسه شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیاپد 10 gc4000 هستش . شک نکنید بهترین گزینست شما هم بهترین رو دارید میخرید هم نسبت به کیفیت و قدرتش نسبت به برند های دیگه پول کمتری پرداخت میکنید !

havzhini
02-06-2013, 23:04

این تبلت 2ورژن داره توی ایران(هرچند بازار جهانی چندین مدل دیگه هم داره مثل 4g و نسخه 32 گیگ)
یه ورژن رم 1گیگ و سیپیو 1.2 و حافظه 8گیگ
و یکی هم رم 2گیگ یا سیپیو 1.4 و حافظه 16گیگ
توی بقیه موارد کاملا مشابهه هم هستن و اختلافی ندارن

تا اندروید 4.1.2 اپدیت شده و احتمال خیلی زیاد به ورژن 4.2 هم اپدیت میشه و از این لحاظ مشکلی نداره

محسن cr7
03-06-2013, 09:11
دوست عزیز سایت دیجیکالا وقتی Tv 46 inch رو مینویسه 40 اینچ دیگه چه انتظاری ازش هست ؟ :n08:

دوست عزیز حتی سایت gsmarena.com اطلاعات سخت افزاری این تبلت رو اشتباه نوشته !!! من از سایت اصلی هواوی این اطلاعات رو گرفتم !!

بله اپدیت میشه !

برند های معروف همه قابلیت ارتقا به آخرین آپدیت رو دارن اما در مورد بقیه برند ها این صحت نداره و البته بیشترشون تا اندروید 4.1 آپدیت میشن ! از این نظر مشکلی نداره دوست عزیز شما به کیفیت و قدرت تبلت نگاه کنید نه آپدیت سیستم عاملش !

این تبلت قابلیت اتصال به کامپیوتر و تلویزیون رو داره ؟ ودر این قیمت دیگه تبلت بهتری نیست؟:n01:

sajjad_doost
03-06-2013, 09:22
این تبلت قابلیت اتصال به کامپیوتر و تلویزیون رو داره ؟ ودر این قیمت دیگه تبلت بهتری نیست؟:n01:

اتصال به کامپیوتر ؟ :n02: اگه منظورتون تبادل اطلاعات هستش همه device ها به pc وصل میشن از طریق wired or wireless . به تلویزیون هم وصل میشه از طریق کابل hdmi

نه عزیز من گفتم در این رنج قیمت بهترینه در جهان !

محسن cr7
03-06-2013, 09:28
اتصال به کامپیوتر ؟ :n02: اگه منظورتون تبادل اطلاعات هستش همه device ها به pc وصل میشن از طریق wired or wireless . به تلویزیون هم وصل میشه از طریق کابل hdmi

نه عزیز من گفتم در این رنج قیمت بهترینه در جهان !

خوب نمیدونستم چرا می خندید ؟این تبلت قابلیت ساخت مجموعه آفیس مثل پاورپوینت و ورد رو داره ؟

faraso0
03-06-2013, 09:53
به نظرتون میشه کنسول بازی خودم رو با hdmi به تبلت وصل کنم و خروجی تصویر رو از تبلت بگیرم؟
(عجب سوالی پرسیدم!)
:n05:

sajjad_doost
03-06-2013, 10:35
به نظرتون میشه کنسول بازی خودم رو با hdmi به تبلت وصل کنم و خروجی تصویر رو از تبلت بگیرم؟
(عجب سوالی پرسیدم!)
:n05:

خوب چرا اصلا همچین کاری کنید!!؟ , واقعا عجب سوالی کردید !

sajjad_doost
03-06-2013, 10:38
خوب نمیدونستم چرا می خندید ؟این تبلت قابلیت ساخت مجموعه آفیس مثل پاورپوینت و ورد رو داره ؟

عزیز این چیزی که گفتید که به کامپیوتر وصل میشه یا نه من رو به تعجب وادار کرد , خوب مگه میشه device های جدید به کامپیوتر وصل نشن ؟ !!

این مربوط به نرم افزار microsoft office هست و ارنباط مستقیم با os تون داره . و ربطی به تبلت نداره !!

sajjad_doost
03-06-2013, 10:39
خوب چرا اصلا همچین کاری کنید!!؟ , واقعا عجب سوالی کردید !

دوست عزیز شما میخواید کابل تو کابل کنید که چی بشه الان شما میخواید خروجی تبلت رو بگیرید یا کنسلتون ! سوال عجیبی بود !

faraso0
03-06-2013, 11:32
دوست عزیز شما میخواید کابل تو کابل کنید که چی بشه الان شما میخواید خروجی تبلت رو بگیرید یا کنسلتون ! سوال عجیبی بود !

آره گفتم سوال عجیبیه! در کل میخواستم بجای اینکه تصویر رو از تلویزیون بگیرم از صفحه نمایش تبلت بگیرم!

sajjad_doost
03-06-2013, 12:00
آره گفتم سوال عجیبیه! در کل میخواستم بجای اینکه تصویر رو از تلویزیون بگیرم از صفحه نمایش تبلت بگیرم!

سوال رو شما عوض کردید دوست من اول گفتید همه اینارو میخوام به هم وصل کنم ! بعد الان میگید میخواید تصویر کنسول رو تبلت بیوفته !

دوست عزیز شما کلا input vs output هارو قاطی کردید ! دوست من tv پورت های ورودی رو داره و میتونه تصویر بقیه device هارو بگیره ! اما تبلت فقط خروجی داره !! یعنی این تصویر کنسولتون امکان نداره رو صفحه تبلت بیوفته !

faraso0
03-06-2013, 13:49
در رابطه با قسمت اول جوابتون که گفتید شما سوالتون رو عوض کردید باید بگم که نه من سوالمو عوض نکردم چون وقتی میخوای از کنسول خودت تصویر داشته باشی باید توسط یه رابط مثل کابل به یک نمایشگر وصل بشه. حالا من پرسیدم این نمایشگر میتونه صفحه نمایش یه تبلت باشه؟

sajjad_doost
03-06-2013, 14:06
در رابطه با قسمت اول جوابتون که گفتید شما سوالتون رو عوض کردید باید بگم که نه من سوالمو عوض نکردم چون وقتی میخوای از کنسول خودت تصویر داشته باشی باید توسط یه رابط مثل کابل به یک نمایشگر وصل بشه. حالا من پرسیدم این نمایشگر میتونه صفحه نمایش یه تبلت باشه؟

دوست عزیز من جوابتونو ندادم ؟ ! مگه نگفتم تبلت ورودی نداره ؟

خوب عزیز من که گفتم با کابل hdmi یا Av باید به نمایشگر وصل بشه .

sajjad_doost
03-06-2013, 14:15
دوست عزیز بزارید واستون شرح بدم این قضیه رو متوجه بشید کاملا !

به طور کلی شما نمیتونید تصویر devici رو روی یک device دیگه که سیستم عاملی روش نصبه بندازید !

فکر کنم تو یه جمله خیلی خوب خلاصش کردم ! , موفق باشید.

mehjam
03-06-2013, 18:22
سلام
تا دو تومن، ده اینچ، اچ دی ام ای دار، gps و سیم کارت خور بهترین گزینه چیه؟
zoom خوبه؟ آلترناتیو؟

sajjad_doost
03-06-2013, 19:46
سلام
تا دو تومن، ده اینچ، اچ دی ام ای دار، gps و سیم کارت خور بهترین گزینه چیه؟
zoom خوبه؟ آلترناتیو؟

دوست عزیز در حال حاضر بهترین تبلت اندرویدی تو جهان huawei media pad 10 fhd gc4000 هست و فقط یه تبلت هست که برتری داره نسبت به اون که این تبلت xperia z نام داره البته اگه بتونید تو ایران تهیه کنید !

محسن cr7
03-06-2013, 19:50
عزیز این چیزی که گفتید که به کامپیوتر وصل میشه یا نه من رو به تعجب وادار کرد , خوب مگه میشه device های جدید به کامپیوتر وصل نشن ؟ !!

این مربوط به نرم افزار microsoft office هست و ارنباط مستقیم با os تون داره . و ربطی به تبلت نداره !!

خوب یعنی بالاخره میشه یا نه ؟:n15:اگه میشه کمی توضیح بدید.(در تبلت هواوی)

sajjad_doost
03-06-2013, 20:15
خوب یعنی بالاخره میشه یا نه ؟:n15:اگه میشه کمی توضیح بدید.(در تبلت هواوی)

دوست عزیز اگه اون نرم افزار اندرویدی که دانلود میکنید این قابیلت رو داشته باشه میشه انجام داد . تا اونجای که من میدونم نسخه های جدید microsoft office که برای اندروید اومده خیلی پیشرفته شده و option های زیادی بهش اضافه شده و کار های زیادی میشه با access vs powerpoint vs excel vs word ,,,,, انجام داد .

ashi-khan
03-06-2013, 21:04
دوست عزیز در حال حاضر بهترین تبلت اندرویدی تو جهان huawei media pad 10 fhd gc4000 هست و فقط یه تبلت هست که برتری داره نسبت به اون که این تبلت xperia z نام داره البته اگه بتونید تو ایران تهیه کنید !

دوست عزیز sghl
شما که انقدر از این تبلت تعریف میکنی!
۴تا بنچ مارک معتبر ازش میزاری؟!
چون من هرجایی رو زیر و رو کردم (البته سایت های معتبر) عملکردش از Galaxy note 10.1 N8000 هم ضعیفتر بوده!

الان تو ایران ورژن ۱گیگ رام با cpu 1.2 فقط هست! البته تا جایی که من مطلع هستم!