PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

صفحه ها : [1] 2 3

Stream
23-07-2011, 11:11
سلام

کلیه مباحث مربوط به مشاوره برای خرید آیپد در این تاپیک انجام می شود. از ارسال تاپیک جدید یا ارسال سوالات مربوط به خرید آیپد در سایر تاپیک ها خودداری کنید.

ممنون.

amin_947
25-07-2011, 12:58
ببخشید مواردی که باید موقع خرید آیپد 2 بهش دقت کرد چیه که سرمون کلاه نره و احیانا آیپد دست دوم رو جای آک بهمون نندازن ؟

amin_947
28-07-2011, 13:05
نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamid..God
28-07-2011, 14:53
اینجا درست حسابی راه نیفتاده برو تو تاپیک iphone تو بحش موبایل یه تاپیک خوب برای ipad اونجا هست اونجا سوالت رو بپرس

ravani_13
29-07-2011, 18:57
ببخشید مواردی که باید موقع خرید آیپد 2 بهش دقت کرد چیه که سرمون کلاه نره و احیانا آیپد دست دوم رو جای آک بهمون نندازن ؟

ببین عزیز دلم ایپد ها دارای یه لایه پلاستیکی پک شده روی باکس هستن که تقلید این کار بسیار بسیار دشوار هست

ravani_13
29-07-2011, 22:27
سلام

نکات کلی و اصلی رو بیشتری ها اطلاع دارن ، چند نکته رو تیتر وار میگم که شاید بهش زیاد توجه نشده باشه و هنگام خرید و مقایسه واسه کاربران که اطلاعات کاملی ندارند میتونه مفید باشه

۱. کیفیت عکسبرداری ایپد ۲ کاملا ضعیف هست اما این دوربین میتونه با کیفیت 720P و سرعت 30 فرم در ثانیه فیلمبرداری بکنه که این توانایی رو شاید دوربین های ۵ مگاپیکسلی سایر برندها نداشته باشند

۲. از نظر فرکانس کاری در مقایسه با مدل قبلی یعنی ایپد ۱ این پردازنده با فرکانس ۹۰۰ مگاهرتز ضعیف تر هست اما استفاده از ۲ هسته مجزا این کاهش رو نه تنها جبران میکنه بلکه در شرایط مشابه بسیار قدرتمندتر هم عمل میکنه

Hamid..God
30-07-2011, 00:44
من دارم اگه ميخاين براي دوربينش بخرينش پس نخرين چون نه عكس برداريش به درد ميخوره نه فيلم برداريش

ravani_13
30-07-2011, 00:56
من دارم اگه ميخاين براي دوربينش بخرينش پس نخرين چون نه عكس برداريش به درد ميخوره نه فيلم برداريش

سلام حرف شما کاملا درست ولی مگه کسی واسه کاربری دوربین تبلت میخره ؟

در ضمن حرفتون در مورد اینکه کیفیت عکس ها بدرد نمی خورن رو کاملا قبول دارم ولی فیلم برداری 720P واسه یه تبلت کاملا ایده ال و مناسب هست .

مرسی

Hamid..God
30-07-2011, 13:14
منم منظورم همين هست يعني اگه ميخواين براي كاربري دوربين تبلت بخرين و اين مورد براتون اهميت داره نسبت به چيزاي ديگه ايپد اصلا به درد نميخوره
فيلم برداريشم درست كه رزولويشن ٧٢٠ داره و ٣٠ فرم بر ثانيه ميگيره ولي اونقدر نويز داره كه انگار دارين يه تصوير برفكي نگاه ميكنين پس فيلم برداريشم مثل عكس برداريش به درد نميخوره
ولي باور كنيد تو يه تبلت همچين چيزي اصلا به كار نمي ياد من براش يه كيس ايپد١ گرفتم كه اصلا سوراخ دوربين نداره هيچ مكلي هم ندارم چون اصلا ازش استفاده نميكنم

Stream
30-07-2011, 13:58
۲. از نظر فرکانس کاری در مقایسه با مدل قبلی یعنی ایپد ۱ این پردازنده با فرکانس ۹۰۰ مگاهرتز ضعیف تر هست اما استفاده از ۲ هسته مجزا این کاهش رو نه تنها جبران میکنه بلکه در شرایط مشابه بسیار قدرتمندتر هم عمل میکنه

البته فرکانس پردازنده iPad 2 هم 1 گیگاهرتز است، فقط بطور Dynamic در لود های مختلف برای کم کردن مصرف باتری فرکانس پایین میره، مثل پردازنده های دسکتاپ.

ravani_13
30-07-2011, 21:42
ولی هر جا من دیدم یه ضرب ۹۰۰ اشاره شد

900MHz dual-core ARM Cortex-A9 proccessor, PowerVR SGX543MP2 GPU, Apple A5 chipse

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی واسه ایپد ۱ :

1GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX535GPU, Apple A4 chipset

پس چرا این دو تفاوت دارن ؟

البته فرکانس پردازنده iPad 2 هم 1 گیگاهرتز است، فقط بطور Dynamic در لود های مختلف برای کم کردن مصرف باتری فرکانس پایین میره، مثل پردازنده های دسکتاپ.

این حالت واسه پردازنده ی ایپد ۱ مشابه نیست ؟

مرسی

Stream
30-07-2011, 22:02
ولی هر جا من دیدم یه ضرب ۹۰۰ اشاره شد

900MHz dual-core ARM Cortex-A9 proccessor, PowerVR SGX543MP2 GPU, Apple A5 chipse

ولی واسه ایپد ۱ :

1GHz ARM Cortex-A8 processor, PowerVR SGX535GPU, Apple A4 chipset

پس چرا این دو تفاوت دارن ؟

این حالت واسه پردازنده ی ایپد ۱ مشابه نیست ؟

مرسی
سایت اپل نوشته یک گیگاهرتز، که مهمترین و مستند ترین منبع است:

1GHz dual-core Apple A5 custom-designed, high-performance, low-power system-on-a-chip

iPad هم همینطور بود، آیفون ها هم همینطور هستند. اینکه چرا GSMArena (به اشتباه) نوشته 900 مگاهرتز به یه برنامه بنچمارک برمی گرده که در زمان تستش در CPU در فرکانس 900 مگاهرتز کار می کرد، و خیلی سایت ها (از جمله GSMArena) هم "کورکورانه" کپی کردن. الان API هایی وجود داره برنامه نویس ها می تونن CPU رو در برنامه هاشون در بالاترین حد کارکردش قرار بدن، که یک گیگاهرتز است.

Emad HD
08-08-2011, 13:40
سلام
دوستان من بین ایپد 2 و گلکسی سامسونگ موندم کدوم بهتره؟
مرسی

huti_421
08-08-2011, 14:06
عزیزان، قصد ابتیاع یک فروند از این موجود رو دارم، حالا با احتساب اینکه اصلن قصد ندارم توش فیلم بریزم، آیا 16 گیگ کفاف حدود شص هفتاد تا نرم‌افزار تخصصی، یه چار پنج گیگ فایل مولتی‌مدیا و چند تا بازی رو می‌ده ؟

ممنون :-)

iMosi
08-08-2011, 14:24
نه.....32 گیگ بگیر....16 یعنی 12 که خیلی کمه

shabnam1986
08-08-2011, 21:47
منم منظورم همين هست يعني اگه ميخواين براي كاربري دوربين تبلت بخرين و اين مورد براتون اهميت داره نسبت به چيزاي ديگه ايپد اصلا به درد نميخوره
فيلم برداريشم درست كه رزولويشن ٧٢٠ داره و ٣٠ فرم بر ثانيه ميگيره ولي اونقدر نويز داره كه انگار دارين يه تصوير برفكي نگاه ميكنين پس فيلم برداريشم مثل عكس برداريش به درد نميخوره
ولي باور كنيد تو يه تبلت همچين چيزي اصلا به كار نمي ياد من براش يه كيس ايپد١ گرفتم كه اصلا سوراخ دوربين نداره هيچ مكلي هم ندارم چون اصلا ازش استفاده نميكنم

میشه محبت کنین یه نمونه از فیلم برداری و عکاسش بذارین؟

یه سوال هم داشتم
بیشترین کاربردش چیه؟
کار لپتاب رو انجام میده؟
شماره دو این وسیله در اومده؟
قیمتش چنده؟

Hamid..God
09-08-2011, 02:21
شماره ٢ اومده ديگه يه نگاه به تاپيك بنداز!
بيشترين كاربردش اينترنته يعني اين رو گرفتي يه نت خوب وايرلس هم بايد بگيري بعدش براي من كاره كه باهاش كار هام رو به مشتري اراىه ميكنم بعد بازي و يه سري كاراي خاص و جذاب
نمي شه گفت دقيقا اون كار رو انجام ميده يه چيزيه بين لپتاپ و موبايل ولي به موبايل نزديكتره قيمت هم فكر كنم بهترين مدل الان ١٠٧٠٠٠٠ باشه ٦٤ با 3g

jabi7joon
09-08-2011, 17:10
سلام..یه سوال داشتم..

تبلتی هست که روش ویندوز نصب باشه..؟

یا همشون آندروییده یا همین اپل که فکر کنم سیستم عاملش مکه؟

generaltj
09-08-2011, 20:45
سلام..یه سوال داشتم..

تبلتی هست که روش ویندوز نصب باشه..؟

یا همشون آندروییده یا همین اپل که فکر کنم سیستم عاملش مکه؟

بله هست ولی معمولا وزن زیاد و یا باتری ضعیف تری دارند مثل:
Asus Eee Slate
Acer Iconia Tab W500
ViewSonic ViewPad 10
Archos 9 PC Tablet

a_tboy
13-08-2011, 02:38
سلام دوستان
من قصد خرید یه آیپد 2 دارم و کارم باهاش اینترنت و گیمه. میخاستم بدونم میتونم راحت روش هر برنامه یا بازی خواستم بریزم؟ یا هر بار باید کلی پول بدم؟
مورد بعدی با گارانتی بخرم یانه؟ آخه گارانتی میگه اگه جیلبریک کنی گارانتیت باطل میشه و باید بیاری ما برات نرم افزار بریزیم!!! خیلی مسخرس .
مرسی

vahid121
20-08-2011, 10:00
دوست من در خرید آیپد 2 شک نکن...
فقط یادت باشه مدل 3g بگیری...

ALINAZARIPN
20-08-2011, 14:52
دوست من در خرید آیپد 2 شک نکن...
فقط یادت باشه مدل 3g بگیری...

پست قبلیم که حذف شد ولی برای اینکه با iPad 2 بیشتر آشنا بشید توصیه می کنم لینک زیر را مطالعه کنید. حتما حتما نظرات افراد را که ذیل مقاله نوشته شده را هم ببینید.

kkain-blood
04-09-2011, 22:51
دوستان تنها چیزی که من رو از خرید این تبلت داره منصرف میکنه عدم ساپورت فلشه! راهی وجود داره؟؟؟ متلا میشه تو youtube فیلم دید باهاش یا کلا از فلش محرومیم؟

Stream
04-09-2011, 23:08
دوستان تنها چیزی که من رو از خرید این تبلت داره منصرف میکنه عدم ساپورت فلشه! راهی وجود داره؟؟؟ متلا میشه تو youtube فیلم دید باهاش یا کلا از فلش محرومیم؟
App یوتیوب وجود داره (بطور پیشفرض در آیپد هست) و می تونید استفاده کنید.
+
یوتیوب (و تقریبا همه سایت های معروف ویدیو) تنظیمات HTML5 هم دارن. اونهایی هم که ندارن رو میشه با Skyfire دید.

soheilnouri
07-09-2011, 00:48
من تا 900 تومن میتونم خرج تبلت کنم....چی بکیرم دوستان؟لطفا کامل رهنماییم کنید

Notorious098
10-09-2011, 23:55
بچه ها من بین ipad 1 و P1010 موندم ؟
از یه طرف P1010 دوربین داره و حافظش بیشتره از یه طرف آیپد و اپل بودنشو داریم

zarrinsaghi
16-09-2011, 12:20
لطفا مشه به من بگین فرقipad با ipod چیه؟

h_r_v
16-09-2011, 15:31
لطفا مشه به من بگین فرقipad با ipod چیه؟

iPod یک دستگاه پخش موسیقی قابل حمل و سبک هست..
ولی iPad یک تبلت نسبتا بزرگ ( نسبت به iPod ) است که برای اینترنت گردی بسیار مناسب میباشد

zarrinsaghi
17-09-2011, 12:42
ممنون از شما

zarrinsaghi
17-09-2011, 13:07
کسی قیمت جهانی ipad2 و قیمت گمرکش را داره؟ ممنون

shabnam1986
22-09-2011, 04:40
من زیاد وارد نیستم
برای کارای ابتدایی مث مدیا و بازی میشه بگین خیلی تفاوته بین شماره یک و دو آی پد؟

zarrinsaghi
23-09-2011, 22:33
سلام من و دوستام می خواستیم چند تا آیپد بگیریم تو کدوم از این جا ها نماینگی رسمی اپل هست؟
1-دبی
2-ترکیه
3-ارمنستان
سپاس

Moahammad_sdt
23-09-2011, 23:16
من زیاد وارد نیستم
برای کارای ابتدایی مث مدیا و بازی میشه بگین خیلی تفاوته بین شماره یک و دو آی پد؟

شما ممکنه فرق زیادی رو الآن نبینی اما در آینده (شاید هم همین حالا) به خاطر اینکه سی پی یو نسخه دو قویتره کم کم می بینی فلان بازی روی 1 بد اجرا می شه یا اجرا نمیشه همون اول کاری ها که آیپد دو هنوز -- نشده بود نرم افزار iMovie فقط روی آیپد دو نصب می شد. به نظر من اگر توان مالی داری دو را بخر.

dehghanfard
27-09-2011, 10:50
سلام. من قصد خرید تبلت دارم ولی راستش اطلاعات خاصی ندارم ... بین این دو تا کدام را بگیرم؟ اصلآ تفاوت این دو در چه چیزهایی است؟ ... استفاده ای که می خواهم از تبلت بکنم بیشتر برای خواندن کتاب و دیدن فیلم و اینترنت گردی هستش ... کدام برای من مناسب تر است؟ یک دنیا تشکر.

iPad 2 WiFi 16 GB

iPad 2 WiFi-3G 16 GB

farshid14
29-09-2011, 07:51
دوستان عزیز من احتمالا تا 2 ، 3 هفته دیگه میرم دبی . میخوام از اونجا یه آیپد 2 سی جی 64 یا 32 بخرم . یکی از دوستان میگفت باید از بازار مرشد بخرم چون نمایندگیهای اپل فقط پارت نامبر امارات دارندو گرونتر از ایران درمیاد .
کلا ممنون میشم راهنمایی کنید که از کجا بخرم و موقع خرید چه نکاتی رو چک کنم که مشکل پیش نیاد و آیا بهش گمرک تعلق میگیره یا نه .
با تشکر .

---------- Post added at 07:51 AM ---------- Previous post was at 07:48 AM ----------

سلام. من قصد خرید تبلت دارم ولی راستش اطلاعات خاصی ندارم ... بین این دو تا کدام را بگیرم؟ اصلآ تفاوت این دو در چه چیزهایی است؟ ... استفاده ای که می خواهم از تبلت بکنم بیشتر برای خواندن کتاب و دیدن فیلم و اینترنت گردی هستش ... کدام برای من مناسب تر است؟ یک دنیا تشکر.

iPad 2 WiFi 16 GB

iPad 2 WiFi-3G 16 GB

تا جایی که من میدونم فرقشون تو نحوه استفاده از اینترنته . تو مدلی که 3 جی داره هم میتونید از اینترنت سیمکارت استفاده کنید و هم از اینترنت بی سیم ولی مدل وایفای تنها فقط قابلیت استفاده از اینترنت بی سیم رو داره .

soheilnouri
09-10-2011, 15:55
App یوتیوب وجود داره (بطور پیشفرض در آیپد هست) و می تونید استفاده کنید.
+
یوتیوب (و تقریبا همه سایت های معروف ویدیو) تنظیمات HTML5 هم دارن. اونهایی هم که ندارن رو میشه با Skyfire دید.

من اصلا نميوتنم يوتيوب ويديوشو ببينم.از يوتوبه خودش نميرما..skyfire جيه و كجا گير مياد؟

ALINAZARIPN
09-10-2011, 16:51
تا جایی که من میدونم فرقشون تو نحوه استفاده از اینترنته . تو مدلی که 3 جی داره هم میتونید از اینترنت سیمکارت استفاده کنید و هم از اینترنت بی سیم ولی مدل وایفای تنها فقط قابلیت استفاده از اینترنت بی سیم رو داره .

استفاده از اینترنت همراه در ایران، در حال حاضر بیشتر از طریق سیمکارتهای همراه اول و ایرانسل انجام می گیرد.
تبلتهایی که از کارخانه بصورت 3G ارائه می شوند می توانند با قرار دادن سیمکارت در پورت مربوطه به اینترنت متصل شوند. ولی تبلتهایی که این پورت را ندارند بایستی فقط از طریق شبکۀ WiFi به اینترنت وصل شوند.

در صورتیکه بخواهیم اینترنت سیمکارت را از طریق wifi، در دسترس تبلت قرار دهیم باید از دستگاهی به نام mifi استفاده کنیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت این دستگاه حدود 150 دلار می باشد که نسبتا گران است.

روش بهتر می تواند استفاده از یک wifi mobile باشد که علاوه بر توانایی اتصال به اینترنت و قرار دادن آن در دسترس تبلت، می تواند به عنوان یک گوشی موبایل جهت مکالمه و ارسال و دریافت SMS نیز استفاده شود. قیمت این دستگاه 90,000 تومان می باشد.

مشخصات موبایل wifi مدل i68 :

- سایز صفحۀ نمایش : 3.2 اینچ، لمسی

- ساپورت شبکه : GSM850/900/1800/1900MHZ
2 سیم کارته

- اتصالات : Bluetooth, WiFi, FM radio

- حافظۀ داخلی : 64 مگابایت (قابلیت افزایش از طریق کارت حافظه تا 8GB)

- دوربین : دارد (1.3 مگاپیکسل)

- پخش ویدیو : 3GP, Mp4

- پشتیبانی از زبانهای :
English,French,Spanish,Polish,Portuguese,Italian,G erman,Malaysian,Indonisian,Czech,Norwegian,
Dutch,Vietnames,Turkish,Russian,Arabic,Persian,Heb rew,Thai,Greek,Swedish

- ابعاد : 114x62x11mm

قیمت : 90,000 تومان

emadpumad
10-10-2011, 17:12
من اصلا نميوتنم يوتيوب ويديوشو ببينم.از يوتوبه خودش نميرما..skyfire جيه و كجا گير مياد؟

شما براي اينكه بتوني ويديو هاي سايت يوتيوب را توست هر برنامه اي مثل youtube در آيپد ببني بايد وي پ ي ان داشته باشي

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

سلام من و دوستام می خواستیم چند تا آیپد بگیریم تو کدوم از این جا ها نماینگی رسمی اپل هست؟
1-دبی
2-ترکیه
3-ارمنستان
سپاس

تو هيچ كدوم از اين جاهايي كه گفتي فروشگاه رسمي اپل APPLE STORE وجود نداره

mzh_m118
11-10-2011, 18:20
سلام

منم می خواستم آیپد 2 بخرم.ولی تو خیلی از فروما درباره پیکسلای سوخته آیپد صحبت شده بود که کلا ناامیدم کرد.تو کشورای دیگه خود اپل استور بدون مشکل دستگاهو عوض میکنه ولی تو ایران هیچ کاریش نمیشه کرد.نمیدونم هنوز این مشکل وجود داره یا نه؟
مشکل دیگه هم اینه که من 3g 16GB میخوام که یا گیر نمیاد یا قیمت پرت میدن.فروشنده میگفت کسایی که 3g میخوان که دنبال 16 نمیرن،64 گیگشو میخرن!نمیدونم داشتن اینترنت همراه چه ربطی به حجم مورد نیاز داره؟!خوب من 16 کافیمه!نمیدونم چیکار کنم:41:

emadpumad
11-10-2011, 18:49
سلام

منم می خواستم آیپد 2 بخرم.ولی تو خیلی از فروما درباره پیکسلای سوخته آیپد صحبت شده بود که کلا ناامیدم کرد.تو کشورای دیگه خود اپل استور بدون مشکل دستگاهو عوض میکنه ولی تو ایران هیچ کاریش نمیشه کرد.نمیدونم هنوز این مشکل وجود داره یا نه؟
مشکل دیگه هم اینه که من 3g 16GB میخوام که یا گیر نمیاد یا قیمت پرت میدن.فروشنده میگفت کسایی که 3g میخوان که دنبال 16 نمیرن،64 گیگشو میخرن!نمیدونم داشتن اینترنت همراه چه ربطی به حجم مورد نیاز داره؟!خوب من 16 کافیمه!نمیدونم چیکار کنم:41:

درود بر شما
اينكه شما داري راجع به سوختن پيكسل در آيپد ايجاد نگراني مي كني اصلا درست نيست.
شما كافيه بدوني در مجموع آيپد 1 و ٢ بيش از ٧ ميليون فروش كرده در جهان و اين در حاليه كه هنوز فروش آيپد ٢ادامه داره .
حال به نظر شما اگه چنين مشكل بزرگي وجود داشت آيا apple company ميتونست به همچين رغم نجومي دست پيدا كنه؟
بايد اين رو هم ياد آوري كنم كه شركت اپل در صدر ليست رضايت مشتريان قرار داره و محصولات توليدي اين شركت با محصولات شركتهاي ديگه از نظر كيفي و ساير موارد قابل مقايسه نيست .
در مورد ١٦ گيگ ipad٢ 3 g بايد بگم كه از اونجايي كه اين محصول بيشترين در خواست رو در نوع ٣g باظرفيت ٦٤گيگ داشته از اين رو تاجر وطني ميل به وارد كردن بيشتر اين ظرفيت داشته و از اونجايي كه نه در ايران نه در كشور هاي همسايه apple store وجود نداره تعداد موجود ipad2 16 3g كمتر تو بازار هست اين رو با يك پرسو جو ميشه فهميد .
با اين حال تقاظابيشتر از اقلام موجود هست و به اين خاطر قيمتها نجومي ميشن .
من به شما پيشنهاد ميكنم ظرفيت ٣٢ g بخريد براي اينكه اون ظرفيت ١٦ اسمش هست و حدود ٢.٥ گيگش بابت recovery گرفته شده .
من خودم كه ٦٤ دارم بسيار راضي هستم  

mzh_m118
11-10-2011, 19:16
ممنون از راهنماییتون
درسته هر چی حجم بیشتر باشه دست آدم بازتره و محدودیت کمتری داره.ولی از طرف دیگه نمی خوام بیشتر از 850 برای تبلت هزینه کنم.الانم چند تا سایت خرید اینترنتی 850 میدن ولی ترجیح میدم وسایل الکترونیکی رو اینترنتی نگیرم. چندتا مغازه هم گفتن اگر بیعانه بدی با همین قیمت برات میاریم.به 32 هم فک میکنم ببینم حداقل با چه قیمتی گیر میاد.

emadpumad
11-10-2011, 22:51
ممنون از راهنماییتون
درسته هر چی حجم بیشتر باشه دست آدم بازتره و محدودیت کمتری داره.ولی از طرف دیگه نمی خوام بیشتر از 850 برای تبلت هزینه کنم.الانم چند تا سایت خرید اینترنتی 850 میدن ولی ترجیح میدم وسایل الکترونیکی رو اینترنتی نگیرم. چندتا مغازه هم گفتن اگر بیعانه بدی با همین قیمت برات میاریم.به 32 هم فک میکنم ببینم حداقل با چه قیمتی گیر میاد.
به نظر من شما که میخوای 850 دتومان پول بدی یهخورده بیشتر پول بده یه 32 بگیر چون این وسیله رو واسه یه روز 2 روز نمی خای که !
و باید بگم واقعا دستگاه ارزنده ای است من با اینکه یک کامپیوتر خونگی و یک لپتاپ دارم اینو هم خریدم تازه واسه بابامم یکی خریدم 32 گیگ من هم الول مثل شما میخواستم 16 بگیرم برا بابام اینا گفتم اینا که کار زیادی ندارند شاید فقط یک چک میل و خوندن اخبار ولی فکرامو کردم دیدم شاید بعد ها یک کار بیشتری داشته باشند ...

fmps
12-10-2011, 00:47
سلام دوستان
منم میخوام یه آیپد 2 بگیرم
و اینو واسه این میخوام که مثلا وقتی تو دانشگاه اللاف هستیم باهاش وقت رو بگذرونم.لپتاپ هم دارم ولی یه چیز کوچیکتر میخوام
به نطرتون واسه این کار چطوره؟ارزش داره بگیرم؟

h_r_v
12-10-2011, 08:48
سلام دوستان
منم میخوام یه آیپد 2 بگیرم
و اینو واسه این میخوام که مثلا وقتی تو دانشگاه اللاف هستیم باهاش وقت رو بگذرونم.لپتاپ هم دارم ولی یه چیز کوچیکتر میخوام
به نطرتون واسه این کار چطوره؟ارزش داره بگیرم؟

برای اینکار خیلی خوبه.. مخصوصا این که اگر دانشگاهتون وایرلس داشته باشه..
ارزش داره.. توی سفر ها هم خیلی به درد میخوره

fmps
12-10-2011, 09:00
برای اینکار خیلی خوبه.. مخصوصا این که اگر دانشگاهتون وایرلس داشته باشه..
ارزش داره.. توی سفر ها هم خیلی به درد میخوره
به نطرتون 3g بگیرم یا نه؟

emadpumad
12-10-2011, 12:22
به نطرتون 3g بگیرم یا نه؟

به شخصه نظرم اينه كه ٣g ارزش خريدشو داره چون يه مدت ديگه اوپراتور سوم كه سيمكارتهاشو به صورت عمومي ريليز كنه به نظرم سرعت قابل قبولي ارايه بده و ميشه يك وب گردي ايده آل با آيپد كرد

ALINAZARIPN
13-10-2011, 09:52
يک تحقيق جديد از سوي موسسه تحقيقاتي iSuppli منتشر شده است که به ميزان رضايت کاربران از تبلت هايشان و احتمال پيشنهاد دادن آن محصول خاص به ديگران از سوي اين کاربران مي پردازد.

همانطور که انتظار مي رود تبلت iPad شرکت Apple در صدر اين فهرست قرار دارد و در واقع کاربران اين محصول درصد رضايت خوبي از اين محصول داشته و آن را به ديگران هم پيشنهاد مي کنند. به اين ترتيب از حداکثر امتياز 10 کاربران iPad امتياز 8.8 را به اين محصول داده اند.

اما نکته جالب توجه اين است که درست بعد از تبلت Apple، يک تبلت ارزان قيمت به نام Zenithink-ZT180 قرار دارد که امتياز 8.75 را گرفته است. اين تبلت مبتني بر سيستم عامل آندرويد بوده و با قيمتي کمتر از 200 دلار به بازار عرضه مي شود.

تبلت Galaxy شرکت Samsung با امتياز 8.5 در رتبه سوم قرار دارد و بعد از آن به ترتيب تبلت هاي Archos با امتياز 8.4، تبلت Motorola با امتياز 8.48، تبلت ViewSonic با امتياز 8.25، تبلت Dell با امتياز 7.8، تبلت Acer با امتياز 7.6، تبلت HP با امتياز 7.6، تبلت Coby با امتياز 7 و بالاخره تبلت Toshiba با امتياز 6.7 قرار دارند.
در اين تحقيق انجام شده عوامل موثر و مهم در انتخاب و خريد تبلت ها هم مورد بررسي قرار گرفته اند.

قیمت این تبلت 300 هزار تومان می باشد.

منبع فارسی : روزنامۀ دنیای اقتصاد به تاریخ 5 مرداد 1390:

منبع اصلی:

emadpumad
13-10-2011, 18:25
يک تحقيق جديد از سوي موسسه تحقيقاتي iSuppli منتشر شده است که به ميزان رضايت کاربران از تبلت هايشان و احتمال پيشنهاد دادن آن محصول خاص به ديگران از سوي اين کاربران مي پردازد.

همانطور که انتظار مي رود تبلت iPad شرکت Apple در صدر اين فهرست قرار دارد و در واقع کاربران اين محصول درصد رضايت خوبي از اين محصول داشته و آن را به ديگران هم پيشنهاد مي کنند. به اين ترتيب از حداکثر امتياز 10 کاربران iPad امتياز 8.8 را به اين محصول داده اند.

اما نکته جالب توجه اين است که درست بعد از تبلت Apple، يک تبلت ارزان قيمت به نام Zenithink-ZT180 قرار دارد که امتياز 8.75 را گرفته است. اين تبلت مبتني بر سيستم عامل آندرويد بوده و با قيمتي کمتر از 200 دلار به بازار عرضه مي شود.

تبلت Galaxy شرکت Samsung با امتياز 8.5 در رتبه سوم قرار دارد و بعد از آن به ترتيب تبلت هاي Archos با امتياز 8.4، تبلت Motorola با امتياز 8.48، تبلت ViewSonic با امتياز 8.25، تبلت Dell با امتياز 7.8، تبلت Acer با امتياز 7.6، تبلت HP با امتياز 7.6، تبلت Coby با امتياز 7 و بالاخره تبلت Toshiba با امتياز 6.7 قرار دارند.
در اين تحقيق انجام شده عوامل موثر و مهم در انتخاب و خريد تبلت ها هم مورد بررسي قرار گرفته اند.

قیمت این تبلت 300 هزار تومان می باشد.

منبع فارسی : روزنامۀ دنیای اقتصاد به تاریخ 5 مرداد 1390:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع اصلی:

درود بر شما
مطلب خوبی بود ولی اگر زحمت میکشیدید و در جای مربوطه منتشر میکردید خیلی خوب تر هم میشد.
اینجوری نظم تاپیک به هم میخوره .

ALINAZARIPN
14-10-2011, 14:04
قیمت تبلتهای اپل در ایران:

تومان iPad2 - WiFi - 64GB : 920,000
تومان iPad2 - WiFi - 32GB : 820,000
تومان iPad2 - WiFi - 16GB : 720,000

تومان iPad2 - WiFi+3G - 64GB : 1,090,000
تومان iPad2 - WiFi+3G - 32GB : 990,000
تومان iPad2 - WiFi+3G - 16GB : 870,000

emadpumad
14-10-2011, 15:53
قیمت تبلتهای اپل در ایران:

تومان iPad2 - WiFi - 64GB : 920,000
تومان iPad2 - WiFi - 32GB : 820,000
تومان iPad2 - WiFi - 16GB : 720,000

تومان iPad2 - WiFi+3G - 64GB : 1,090,000
تومان iPad2 - WiFi+3G - 32GB : 990,000
تومان iPad2 - WiFi+3G - 16GB : 870,000
لطفا مطالب رو در تاپیک های مربوطه عنوان کنیدو منبع رو حتما ذکر کنید
این مطلب رو هم باید در فروم زیر منتشر میکردید

در صورت تکرار و عدم توجه به تذکرات مجبورم گذارش پست خلاف رو رد کنم.
باتشکر

clickme6144
15-10-2011, 09:54
من یه ایپد ۱۶ گیگ گرفتم ارتقا نمیشه

emadpumad
15-10-2011, 15:05
من یه ایپد ۱۶ گیگ گرفتم ارتقا نمیشه

درود بر شما
عضويتتون رو داخل پي سي ورد تبريك ميگم
الان من دقيقا بايد چي كار كنم؟
چه كمكي از دستم بر مياد؟

PNC
22-10-2011, 12:48
سلام
بچه ها یه مرکز خوب میگید برای خرید ipad 2 که در تهران باشه
من دوشنبه قصد دارم برم بگیرم. 16 گیگ 3g میخوام بگیرم
و اینکه آیا نکته ای هست در هنگام خرید که باید دقت کنم ؟

emadpumad
22-10-2011, 13:07
سلام
بچه ها یه مرکز خوب میگید برای خرید ipad 2 که در تهران باشه
من دوشنبه قصد دارم برم بگیرم. 16 گیگ 3g میخوام بگیرم
و اینکه آیا نکته ای هست در هنگام خرید که باید دقت کنم ؟

درود برشما
براي خريد ميتونيد به مجتمع تجاري پايتخت بريد
نكته هاي ريز و درشت قبلا در همين فروم گفته شده شما ميتونيد با مطالعه به راحتي به همه چيز پي ببريد
موفق باشيد

abc2
23-10-2011, 19:02
emadpumad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان حالا واقعا اگه os رو اپدیت کنیم نرم افزارها پاک میشن یا امکانش کمه ؟ چون برا یکی که مثلا چندین گیگ نرم افزار داره زور داره دوباره دانلود کنه نمیشه هیچ جوری بک اپ گرفت ؟

emadpumad
23-10-2011, 21:21
emadpumad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان حالا واقعا اگه os رو اپدیت کنیم نرم افزارها پاک میشن یا امکانش کمه ؟ چون برا یکی که مثلا چندین گیگ نرم افزار داره زور داره دوباره دانلود کنه نمیشه هیچ جوری بک اپ گرفت ؟

اگر نرم افزارها از app store دانلود شده باشه بعد از اينكه به ورژن بالاتر آپ گريد كرديد با همون apple id كه قبلان سينك ميكرديد و همون آيتيونز قبليتون دوباره سينك كنيد تمام برنامه ها مجددا بر روي فريمور جديدي پياده ميشه

soheilnouri
26-10-2011, 21:07
عماد جان من از دو تا سیستم واسه ریختن برنامه هایی که دانلود کردم استفاده می کنم و لازم به ذکر نیست که از دو تا ایتیونز هم استفاده می کنم...اما دیروز فهمیدم گاهی موقع سینک کردن برنامه هام خیلی از برنامه های دیگه هم پاک میشن...چرا

سوال بعدی اینه که synchronization یا sync در زبان ایپد و تبلت یعنی چی؟فرقش با apply چیه؟

emadpumad
27-10-2011, 02:41
عماد جان من از دو تا سیستم واسه ریختن برنامه هایی که دانلود کردم استفاده می کنم و لازم به ذکر نیست که از دو تا ایتیونز هم استفاده می کنم...اما دیروز فهمیدم گاهی موقع سینک کردن برنامه هام خیلی از برنامه های دیگه هم پاک میشن...چرا

سوال بعدی اینه که synchronization یا sync در زبان ایپد و تبلت یعنی چی؟فرقش با apply چیه؟
درود
شما برای اینکه برنامه هات پاک نشه از یک اپل آیدی استفاده کن و اپل آیدیتو برای 2 تا کامپیوتر آتورایز کن
سینک یا sync و synchronous کلا در همه جا به معنی هماهنگ کردن هست یعنی هما هنگ کردن کامپیوتر با آیپد

soheilnouri
27-10-2011, 11:50
استاد گرانقدر چکونه میتوانم واسه دو سیستم یک دیواس یا یوزر اتورایز کنم؟میشه مبسوط توضیح بدین؟

soheilnouri
27-10-2011, 11:55
یکی از دوستانم که خودش ایفون داره ازم 30 تومن گرفت جیلبرک کرد دستگامو نرم افزارم حداکثر 50 تا بیشتر نریخت....اجیلبریک کرده حالا نمیتونم از ایسنتالوس چیزی ایسنتال کنم...میخام یه بار دیگه جیلبریک کنم....بنظرتون خودم میتونم تنهایی بدون مشکل و کامل جیلبریک کنم؟چون میخام حدود 400 تا نرم افزارم بریزم توش که من اصلا این تعدادو ندارم...چکا کنم استاد؟

emadpumad
27-10-2011, 11:58
یکی از دوستانم که خودش ایفون داره ازم 30 تومن گرفت جیلبرک کرد دستگامو نرم افزارم حداکثر 50 تا بیشتر نریخت....اجیلبریک کرده حالا نمیتونم از ایسنتالوس چیزی ایسنتال کنم...میخام یه بار دیگه جیلبریک کنم....بنظرتون خودم میتونم تنهایی بدون مشکل و کامل جیلبریک کنم؟چون میخام حدود 400 تا نرم افزارم بریزم توش که من اصلا این تعدادو ندارم...چکا کنم استاد؟

لطفا سؤالات خودتون رو در تاپيك هاي مربوطه عنوان كنيد

hps2142
03-11-2011, 13:47
سلام .
میخواستم یه ایپد 2 - 3جی - 32/64 گیگ بخرم . منتهی یه چند مورد رو بی اطلاعم !
این جیلبرینگ که میگید چیه ؟ کلا چند بار باید جیلبرینگ کنم ؟ هزینش چه قدره ؟ ایپد 2 با سیستم عامل ios 5 تو بازار موجوده ؟
نرم افزارهاش پولیه یا رایگان ؟ به راحتی میشه دانلود و نصب کرد ؟
میشه با این تبلت به راحتی تماس گرفت و اس ام اس فرستاد ؟
ارزشش رو داره تا اومدن ایپد 3 صبر کنم ؟!

emadpumad
03-11-2011, 16:17
سلام .
میخواستم یه ایپد 2 - 3جی - 32/64 گیگ بخرم . منتهی یه چند مورد رو بی اطلاعم !
این جیلبرینگ که میگید چیه ؟ کلا چند بار باید جیلبرینگ کنم ؟ هزینش چه قدره ؟ ایپد 2 با سیستم عامل ios 5 تو بازار موجوده ؟
نرم افزارهاش پولیه یا رایگان ؟ به راحتی میشه دانلود و نصب کرد ؟
میشه با این تبلت به راحتی تماس گرفت و اس ام اس فرستاد ؟
ارزشش رو داره تا اومدن ایپد 3 صبر کنم ؟!

درود
جيلبريك به معني شكستن قفل نرم افزاري
اپل در سيستم عامل اجازه دسترسي كاربران به بعضي از كاربردهاي خاص رو نميده مثلا به عنوان مثال شما نميتونيد بر روي آي ديوايس خود تم نصب كنيد و شما بعد از جيلبريك ميتونيد اين كار رو انجام بديد و خيلي از محدوديت هاي ديگه رو اصطلاحا دور بزنيد.
نرم افزار هاي زيادي به صورت رايگان و پولي ميتواني دانلود كنيد.
امكان تماس در حال حاضر با آيپد ٢ وجود ندارد
اگر شما يك بار جيلبريك بكنيد تا زماني كه مشكلي براي دستگاه شما پيش نيامده لازم به جيلبريك ديگر نخواهيد داشت براي اطلاع از پاسخ بقيه سوالات و رفع ابهام بيشتر پيشنهاد موكنم فروم رو يك بار بخونيد به وفور پرسش هايي را خواهيد يافت كه رنگ سؤال شمارا داراست.

compund security
15-11-2011, 00:23
با سلام خدمت دوستان چند تا سوال داشتم
1 این تبلت ایپد 2 میشه کاری کرد که USB هم یخوره؟؟؟؟
2 این 3 G این شرکت کار باهاش راحته ؟؟؟چون من تو سایتش خوندم که باید اکانت از شرکت های Verizon یا AT&T اکانت داشته باشی و ماهانه تمدید کنی و یه چیزی تو این مایه ها میشه توضیح بدید بین خرید موتورولا زوم و این ایپد 2 گیجم:19:

emadpumad
15-11-2011, 00:29
با سلام خدمت دوستان چند تا سوال داشتم
1 این تبلت ایپد 2 میشه کاری کرد که USB هم یخوره؟؟؟؟
2 این 3 G این شرکت کار باهاش راحته ؟؟؟چون من تو سایتش خوندم که باید اکانت از شرکت های Verizon یا AT&T اکانت داشته باشی و ماهانه تمدید کنی و یه چیزی تو این مایه ها میشه توضیح بدید بین خرید موتورولا زوم و این ایپد 2 گیجم:19:
درود
1- میتونید تاپیک رو مطالعه کنید
2- با داشتن یک سیمکارت ایرانسل یا همراه اول به راحتی میتونید بدون نیاز به هیچیز دیگه از gprs استفاده کنید

compund security
15-11-2011, 17:32
درود
1- میتونید تاپیک رو مطالعه کنید
2- با داشتن یک سیمکارت ایرانسل یا همراه اول به راحتی میتونید بدون نیاز به هیچیز دیگه از gprs استفاده کنید

خب پس 100% شد من تا چند روز دیگه یه ایپد 2 3 جی 32 گیگ به قیمت 1 میلیون و 100 تومن میخرم نکته ای هست که بدونم؟؟؟؟ برای خرید مهم باشه این اسمارت کاور شنیدم 2 نوعه کدوماش بهتره؟؟؟؟
در ضمن من میخوام بهگم از امریکا فامیلمون بخره بیاره چیزی هست بهش بگم؟؟؟؟

emadpumad
15-11-2011, 17:49
خب پس 100% شد من تا چند روز دیگه یه ایپد 2 3 جی 32 گیگ به قیمت 1 میلیون و 100 تومن میخرم نکته ای هست که بدونم؟؟؟؟ برای خرید مهم باشه این اسمارت کاور شنیدم 2 نوعه کدوماش بهتره؟؟؟؟
در ضمن من میخوام بهگم از امریکا فامیلمون بخره بیاره چیزی هست بهش بگم؟؟؟؟

قيمتي كه گفتيد درسته ؟
تمام نكات لازم در تاپيكهاي مربوته گفته شده .
مطالعه بفرماييد اول اگر سوال جديدي به ذهنتون رسيد عنوان كنيد .

brain
09-12-2011, 13:57
الان شرایطم برای خرید آیپد 2 فراهم شده. فقط دو به شکم صبر کنم ارزون بشه. اصلا میشه یا نمیشه و ... یا اگه گرون میشه که سریعتر بخرم. در مورد خرید آیپد تا حداقل 1 ماه دیگه شکی ندارم. اگه اتفاقی رخ میده در قیمت صبر کنم اگه نه که فردا برم بخرم.
حوصله ی صبر کردن برای آیپد 3 هم ندارم.

soroshea
09-12-2011, 14:48
میخوام ایپد2 Only WiFi بگیرم (ترجیحا 32) ، به نظرتون از کجا بگیرم ؟

bleu2u4u
09-12-2011, 15:29
من خودم قبل ماه رمضون 32+3g رو 920 خریدم
الان فکر نکنم دیگه این قیمت پیدا بشه
باتوجه به اوضاع دلار که داره روز به روز بالاتر میره (و هیچ امید نداشته باشید که روند صعودیش قطع بشه) پیشنهاد من اینه که اگه امروز بخرید بهتر از فرداست

soroshea
09-12-2011, 17:13
میخوام ایپد2 Only WiFi بگیرم (ترجیحا 32) ، به نظرتون از کجا بگیرم ؟

کسی جای مناسبی نمیشناسه که WiFi Only داشته باشه و قیمتشم خوب باشه ؟ :11:

bleu2u4u
09-12-2011, 19:08
اگه واقعا خریدارید و میخواید با بهترین قیمت خرید کنید بهتره یه نصفه روز وقت بذارید برید پل حافظ (بازار موبایل و علاءالدین)یا بازار پایتخت و خودتون کف بازار رو دربیارید.وگرنه سایت های مثل دیجی کالا و ... هستن که ایپد میفروشن و خرید ازشون خیلی راحته

navid10000
10-12-2011, 23:24
کسی جای مناسبی نمیشناسه که WiFi Only داشته باشه و قیمتشم خوب باشه ؟ :11:

من از فروشگاه گوشی بازار wifi 64 gig رو 955 تومن گرفتم البته فروشگاه طاری شاپ هم فروش ویژه گذاشته و قیمتش از همه جا پایین تره ولی نمیدونم چقدر معتبره

reza_r
14-12-2011, 11:38
دوستان عزیز تاکید میکنم چند روزی هست
یک عده با پارت نامبر LL/a وارد شده که همگی رفر هستن و تو دوبی هم خیلی پایینتر میدادن!
همشون رو 1بار دیگه بسته بندی کردن اگه چک کنید بیشترشون قبلا shsh 4.3.5 دارن!
موقع خرید دقت کنید

ABD.BANKY
25-12-2011, 00:23
سلام .ایا ایپد میتونه کار یک کامپیوتر رو کاملا انجام بده

emadpumad
25-12-2011, 12:58
سلام .ایا ایپد میتونه کار یک کامپیوتر رو کاملا انجام بده
خیر نمیتونه

reza_r
26-12-2011, 00:15
خوب امروز هم که قیمتها سر به فلک میکشه
26 تریجی 1050!!!!!

bleu2u4u
26-12-2011, 10:15
طبیعیه
وقتی دلار 200 تومن بکشه بالا تو یه جنس 700 دلاری 140 هزار تومن اختلاف ایجاد میکنه

rh.mohammad
31-12-2011, 22:51
دوستان واسه خرید آیپد 2 راهنمایی میخواستم .
من زیاد در این زمینه وارد نیستم و تقریبا دلیل اصلی خریدن آیپد به خاطر نرم افزار Logic هست.کارایی این نرم افزار از تمام نرم افزارای موسیقی ای که دیدم بالاتره.
زیاد سر در نیاوردم جیلبریک چیه ولی احتمالا چیز خوبیه که همه دنبالشن و انگار فقط یه مدل میتونه جیلبریک بشه.حالا چه فایده ای داره همچین کاری؟
من دیدم نرم افزار logic طرفای 200 دلار قیمتشه .تنها راه داشتن این نرم افزار پرداخت همچین مبلغیه؟
یه سوال دیگه . به نظرتون الان بخرم یا چند وقت دیگه؟

emadpumad
01-01-2012, 01:07
دوستان واسه خرید آیپد 2 راهنمایی میخواستم .
من زیاد در این زمینه وارد نیستم و تقریبا دلیل اصلی خریدن آیپد به خاطر نرم افزار Logic هست.کارایی این نرم افزار از تمام نرم افزارای موسیقی ای که دیدم بالاتره.
زیاد سر در نیاوردم جیلبریک چیه ولی احتمالا چیز خوبیه که همه دنبالشن و انگار فقط یه مدل میتونه جیلبریک بشه.حالا چه فایده ای داره همچین کاری؟
من دیدم نرم افزار logic طرفای 200 دلار قیمتشه .تنها راه داشتن این نرم افزار پرداخت همچین مبلغیه؟
یه سوال دیگه . به نظرتون الان بخرم یا چند وقت دیگه؟
درود بر شما
پیشنهاد میکنم اگه میخواید هزینه کنید برای آیپد یک دور با خوصله فروم رو مطالعه بفرمایید.
چون اینجوری خیلی چیزها متوجه میشید که در یک جواب خاص گنجانده نمیشه.
در مورد این نرم افزار خدمتتون عرض میکنم که کرک نداره و یاید لایسنس رو خریداری بکنید

bleu2u4u
01-01-2012, 15:23
رفیق ولی نرم افزار logic که مهمترین دلیل خرید شماست اصلا برای ipad نیست و فقط برای mac هست
یعنی شما برای استفاده از این برنامه باید یکی از انواع macbook رو بگیرید

mmbbzz
03-01-2012, 21:58
سلام

میخواستم بدونم عمر ipad چقدر است آیا ارزشش رو داره نزدیک به یک میلیون براش بدیم

عمر باطری آن چند سال است اگر باطری آن خرای بشه از کجا گیر بیاریمش؟

emadpumad
03-01-2012, 23:15
سلام

دوست گرامی آیپد موجود زنده نیست که بشه براش عمر در نظر گرفت. همه چیز بستگی به نخوه استفاده شما داره.
در کل باید گفت که کیفیت محصولات اپل در مقایسه با محصولات رقیب بسیار بالا هست.
شخصا نظرم اینه کهارزش داره. ولی باتوجه به اقتصاد دیگری ممکن هست نظر ها متفاوت باشه فکر کنم بعد از داشتن یک لب تاپ یا کامپیوتر رو میزی دستگاه ارزشمندی باشه.
تاحالا کسی رو ندیدم ( چه از نزدیک چه در فرومها ) که با باطری آیپد 1 و 2 مشکل داشته باشه و اگر مشکل داشته باشه باید به نمایندگی های مجاز اپل مراجعه کنه

zohair2
16-01-2012, 21:24
سلام به همه دوستان . من تقریبا اکثر پستها و تاپیکها رو خوندم ، توی خریدش هم شکی ندارم ، ولی موندم توی زمان خریدش ، اینکه اگه صبر کنم ممکنه دلار پایین بیاد و آیپد هم ارزونتر بشه ؟ یه سوال دیگه اینکه آیا زمان باقیمونده تا عرضه نسخه 3 آیا ارزششو داره صبر کنم تا اونو بخرم یا نه ؟

emadpumad
16-01-2012, 21:48
سلام به همه دوستان . من تقریبا اکثر پستها و تاپیکها رو خوندم ، توی خریدش هم شکی ندارم ، ولی موندم توی زمان خریدش ، اینکه اگه صبر کنم ممکنه دلار پایین بیاد و آیپد هم ارزونتر بشه ؟ یه سوال دیگه اینکه آیا زمان باقیمونده تا عرضه نسخه 3 آیا ارزششو داره صبر کنم تا اونو بخرم یا نه ؟
درود بر شما
این سوالا که پرسیدید اما و اگر داره
ولی به اعتقاد من دلار چندان پایین نخواهد آمد ولی احتمال اینکه آیپد 2 بعد از ارایه آیپد 3 ارزون تر بشه زیاد هست
نظر من اینه که اگر چندان عجله ای ندارید منتظر آیپد 3 بمونید مثلا 7 یا 8 ماه دیگه که هم ارایه بشه هم تو بازار ایران بیاد و هم ارزون بشه
من خودم آیپد 2 دارم ولی وقتی آیپد 3 بیاد اگر چیزای بیشتری نسبت به آیپد 2 داشته باشه آیپد 3 میخرم
البته این نظر کاملا شخصی هست

mehr1095
20-01-2012, 14:05
سلام

درود بر شما.

عمر دستگاه به شيوه استفاده شما بستگي داره. من سامسونگ گلكسي تب 8.9 هم دارم. به لحاظ كيفيت ساخت و سرعت عمل و كيفيت و سرعت فيد بك تاچ آيپد يك سر و گردن بالاتره

در مورد عمر باطري هم اونطور كه من شنيدم 4800 بار شارژ رو كمپاني تضمين كرده. البته من فقط شنيدم. اساتيد لطفاً نظر بدن.
از نظر مواردي كه گفتم ارزش خريد داره. البته به نياز شما هم بستگي داره.

mohandes e ekhraji
10-02-2012, 05:48
سلام دوستان خوب و اساتید بزرگوار!یک سوال مهم داشتم و اون هم اینکه من دنبال یک تبلت قدرتمند میگردم که بتونه برام جای گوشی و نوت بوک و دوربین رو بگیره!به هر حال هرچقدر هزینش باشه میپردازم! اما میخوام طوری باشه که کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی و بازی های قدرتمند سال ۲۰۱۲ رو تحمل کنه و بشه باهاش اگر تماس نگرفت پیام داد و دارای دوربین با کیفیت باشه!به هر حال میدونم تبلت ها درایو ندارن اما میشه یک درایو نوری اکسترنال نصب کرد راشون تا بشه کار های مورد نظر رو انججام بدن؟اصلاً تبلتی هست که همچین قدرتی داشته باشه؟من کاری به ویندوز یا اندروید یای ... ندارم!با هر سیستمی که باشه مشکلی نیست,فقط خواستم بگم اگر همچین مدلی هست معررفی کنید!با تشکر صمیمانه

Mcafee*
14-02-2012, 15:38
دوستان عزيز و بسيار زحمت کش سلام
من تو کار ويزيت سنگ های ساختمانی هستم و با توجه به اینکه بايد نمونه سنگ های زيادی رو با خودم حمل کنم برای سفارش گرفتن تصميم گرفتم که با يک دوربين ديجيتال عکس های خفن(!) و با کيفيتی تهيه کنم و بعد با استفاده از يک تبلت خفن تر (!!) این عکس هارو به مشتری ها نمايش بدم. خودم تو نظرم تبلت های ويندوزی خيلی بهتر بودن چون ميشه خيلی از نرم افزار های استاندارد ويندوز رو روشون نصب کرد و از نظر کارايی چيزی برات کم نميزارن. اما با توجه به استفاده اصلی که من دارم ( و همچنين فيلم ، موسيقی ، اینترنت ، کتاب ، بازی ، فايل های پی دی اف و آفيس مثل پاور پوينت، انواع و اقسام فرمت های تصويری و صوتی، و .... ) این آيپد ميتونه برام سنگ تموم بزاره؟ هم از نظر راحتی در استفاده ، حمل و... هم ظاهر شيک و قدرت سخت افزاری خوب و ....
کيفيت صفحه نمايش ، رنگ بندی ، کنتراست ، رزولوشن و همچنين اندازش خيلی برام مهمه ، چون ميخوام باهاش عکس های پيکسل بالا و با کيفيت نشون بدم بايد همه جوره ساپورتش کنه ، نه خيلی بزرگ باشه ( این 10 اینچيا فکر ميکنم زيادی بزرگن ) نه خيلی کوچيک ( مثل 5 اینچی )

الان قيمتش چند هست؟ آيپد 2 بهتره يا 1 برای من؟ يعنی شايد 2 برای استفاده ی من زياد باشه. قيمت هم حداکثر تا 500-600 فکر نکنم بيشتر ارزش داشته باشه که بدم.

emadpumad
15-02-2012, 00:55
دوستان عزيز و بسيار زحمت کش سلام
من تو کار ويزيت سنگ های ساختمانی هستم و با توجه به اینکه بايد نمونه سنگ های زيادی رو با خودم حمل کنم برای سفارش گرفتن تصميم گرفتم که با يک دوربين ديجيتال عکس های خفن(!) و با کيفيتی تهيه کنم و بعد با استفاده از يک تبلت خفن تر (!!) این عکس هارو به مشتری ها نمايش بدم. خودم تو نظرم تبلت های ويندوزی خيلی بهتر بودن چون ميشه خيلی از نرم افزار های استاندارد ويندوز رو روشون نصب کرد و از نظر کارايی چيزی برات کم نميزارن. اما با توجه به استفاده اصلی که من دارم ( و همچنين فيلم ، موسيقی ، اینترنت ، کتاب ، بازی ، فايل های پی دی اف و آفيس مثل پاور پوينت، انواع و اقسام فرمت های تصويری و صوتی، و .... ) این آيپد ميتونه برام سنگ تموم بزاره؟ هم از نظر راحتی در استفاده ، حمل و... هم ظاهر شيک و قدرت سخت افزاری خوب و ....
کيفيت صفحه نمايش ، رنگ بندی ، کنتراست ، رزولوشن و همچنين اندازش خيلی برام مهمه ، چون ميخوام باهاش عکس های پيکسل بالا و با کيفيت نشون بدم بايد همه جوره ساپورتش کنه ، نه خيلی بزرگ باشه ( این 10 اینچيا فکر ميکنم زيادی بزرگن ) نه خيلی کوچيک ( مثل 5 اینچی )

الان قيمتش چند هست؟ آيپد 2 بهتره يا 1 برای من؟ يعنی شايد 2 برای استفاده ی من زياد باشه. قيمت هم حداکثر تا 500-600 فکر نکنم بيشتر ارزش داشته باشه که بدم.

آیپد گذینه مناسبی هست ولی با این قیمت که شما در نظر گرفتید باید از ذهنتون خارجش کنید
الان اگر حتی. بخواید پایین ترین کانفیگ آیپد ۲ دست دوم تمیز رو هم تهیه کنید بعیده که با این قیمت گیرتون بیاد

Mcafee*
15-02-2012, 11:02
خب آيپد 1 چطور دوست من؟ اونو با این قيمت نميشه گير آورد؟ حداکثر 600. آخه فکر ميکنم برای نياز من بيشتر از این زياد باشه.
راستی آيپد فايل های اکسل هم ميخونه؟ آخه يکسری فاکتور تو اکسل ميزنم که بايد پرينت بگيرم بدم دست مشتری، به پرينتر هم وصل ميشه؟
شنيدم ظرفيت های 16 و 32 داره، ميشه بهش يو اس بی يا هارد اکسترنالم وصل کرد؟
آيپد 3 حدودا کی مياد که قيمت اینا بياد پايين؟ اگر این کارارو بتونه انجام بده شايد تا 700 هم دادم.

آرش-19
15-02-2012, 22:44
سلام
عموی من تا یکی دو هفته دیگه قراره از آلمان برای تعطیلات برگرده, حالا وسوسه شدم ازش بخوام برام یه
IPad2 - 64 - Wifi+3G بیاره. حالا می خوام بدونم کاره عاقلانه ایه؟ تفاوت قیمتش چطوره؟ فکر کنم حدود 800 یوره درسته؟
خرید از اونجا و استفاده از اینجا مشکلی نداره, از نظر ریجن لاک و از این جور چیزا میگم.
و آخر رنگ سفید داره و اینکه رنگه سفیدش چطوره, رنگ و ایناش نمیره؟
ببخشید اگه آماتور سوال میپرسم, یه دفعه ای تصمیم به خدریدش گرفتم, ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

kelark
16-02-2012, 09:03
دوست عزیز پیشنهاد میدم اگر میتونید دست نگه دارید 3 ماه دیگه آیپد جدید معرفی میشه ( 3 مارچ )

اگر واقعا نیاز ندارین نخرید بهتره . چون با معرفی آیپد جدید این واقعا قیمتش میاد پایین .

Mcafee*
17-02-2012, 09:37
دوستان من متوجه شدم که آيپد پورت يو اس بی نداره ، پس يعنی نميشه هارد اکسترنال و يو اس بی فلش و پرينتر بهش وصل کرد، درسته؟

emadpumad
17-02-2012, 13:22
دوستان من متوجه شدم که آيپد پورت يو اس بی نداره ، پس يعنی نميشه هارد اکسترنال و يو اس بی فلش و پرينتر بهش وصل کرد، درسته؟

به صورت پیش فرض این امکان وجود نداره
ولی شما میتونید یک کیت مجزا ( اپل کمرا کیت ) تهیه منید و از این امکان بهره مند بشید

ramin5749
17-02-2012, 14:52
سلام دوستان میخواستم بدونم وقتی با ایپد فیلم یا...نگاه میکنید.صفحه نمایش خیلی انعکاسیه؟؟ آخه من با لپ تاپ که صفحش bright led هستش کار میکنم قیافه ی خودم رو توش می بینم!و چشمم درد میگیره ولی موبایلم که صفحه نمایشش super amoled هستش این طوری نیست.
ممنون

emadpumad
17-02-2012, 17:42
سلام دوستان میخواستم بدونم وقتی با ایپد فیلم یا...نگاه میکنید.صفحه نمایش خیلی انعکاسیه؟؟ آخه من با لپ تاپ که صفحش bright led هستش کار میکنم قیافه ی خودم رو توش می بینم!و چشمم درد میگیره ولی موبایلم که صفحه نمایشش super amoled هستش این طوری نیست.
ممنون

درود
در حالت عادی نور رو کمی منعکس میکنه ولی اونقدر ها هم آزار دهنده نیست
شما برای اینکه به کلی این مشکل رو بر طرف کنید میتونید از محافظ صفحه مات استفاده کنید
که قیمتی حدوده ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان داره
و دیگه جای نگرانی براتون باقی نمیگذاره و نمونه خوب از این اسکرین پروتکتور ها ضد اثر انگشت و ضد خش هم هستند
من واسه آیپد بابام خریدم و خیلی هم راضی هست

arowana
15-04-2012, 16:35
سلام
ipad 1st gen
64g
3g
در حد نو چقدر میارزه
کسی نظری داره؟ممنون

emadpumad
15-04-2012, 21:56
سلام
ipad 1st gen
64g
3g
در حد نو چقدر میارزه
کسی نظری داره؟ممنون
اگر ورژن 5.01 یا قبل باشه و هیچ لوازم جانبی نداشته باشه و واقعا تمیز و بدون خط و خش باشه بین 800 تا 850 خوبه واسه فروش

starless_90
15-04-2012, 22:28
با سلام
میخوام آیپد بگیرم
میخواستم دوستان نظر بدن که
ipad 2 64 gb wifi or new ipad 32 gb wifi؟
میخوام بدونم ایپد جدید چقدر مزایا داره به نسل قبلیش و تا چه حد هزینه براش بدیم تهیه اش کنیم خوبه.

emadpumad
16-04-2012, 09:07
با سلام
میخوام آیپد بگیرم
میخواستم دوستان نظر بدن که
ipad 2 64 gb wifi or new ipad 32 gb wifi؟
میخوام بدونم ایپد جدید چقدر مزایا داره به نسل قبلیش و تا چه حد هزینه براش بدیم تهیه اش کنیم خوبه.

پیشنهاد میکنم یک بار قبل از خرید تاپیک مربوط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو یک بار مطالعه بفرمایید
اینجوری فکر کنم نکته هایی دستگیرتون بشه که مطمینا در یک سوال و جواب ساده متوجه نخواهید شد
هر جا که سوالی بود بپرسید تا دوستان جواب بدند
موفق باشید

starless_90
16-04-2012, 12:33
پیشنهاد میکنم یک بار قبل از خرید تاپیک مربوط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو یک بار مطالعه بفرمایید
اینجوری فکر کنم نکته هایی دستگیرتون بشه که مطمینا در یک سوال و جواب ساده متوجه نخواهید شد
هر جا که سوالی بود بپرسید تا دوستان جواب بدند
موفق باشید
من بیش از چندین بار این تاپیکو خوندم:31:
چیزایی که من دستگیرم شد اینا بود:
وزن تقریبا برابر و قیافه ظاهری یکسان و طول عمر باتری برابر
صفحه نمایش فوق العاده و چیپ گرافیکی عالی از نوع چهار هسته ای
تفاوت نهایی برای گرافیکه و صفحه نمایش(اشتباه نمیکنم که؟)که من نه اهل بازی ام زیاد و نه خیلی کار گرافیکی انجام میدم.
راستش قراره به دوستم بگم از اونور برام بیاره چون بودجه ام میشه حول و حوش 600 دلار میخوام یا 32 آیپد جدید و بگیرم یا 64 آیپد قبلی.میخواستم نظر بدن دوستان حجم بیشتر مهمه یا اینکه صفحه نمایش و گرافیک عالی.(اگه اشتباه نکنم این دوتا یه قیمت میشن یعنی بدون مالیات 599 دلار؟)
بازم ممنون..:40::11:

emadpumad
16-04-2012, 15:31
من بیش از چندین بار این تاپیکو خوندم:31:
چیزایی که من دستگیرم شد اینا بود:
وزن تقریبا برابر و قیافه ظاهری یکسان و طول عمر باتری برابر
صفحه نمایش فوق العاده و چیپ گرافیکی عالی از نوع چهار هسته ای
تفاوت نهایی برای گرافیکه و صفحه نمایش(اشتباه نمیکنم که؟)که من نه اهل بازی ام زیاد و نه خیلی کار گرافیکی انجام میدم.
راستش قراره به دوستم بگم از اونور برام بیاره چون بودجه ام میشه حول و حوش 600 دلار میخوام یا 32 آیپد جدید و بگیرم یا 64 آیپد قبلی.میخواستم نظر بدن دوستان حجم بیشتر مهمه یا اینکه صفحه نمایش و گرافیک عالی.(اگه اشتباه نکنم این دوتا یه قیمت میشن یعنی بدون مالیات 599 دلار؟)
بازم ممنون..:40::11:

من اگه جای شما بودم و یکی می خواست از اونور واسم بیاه حتما ۶۴ آیپد جدید میگرفتم
ولی اگه نمیتونی بودجه رو افزایش بدی همون ۳۲ آیپد جدید بگیر البته اگه یه لبتاب یا نوت بوک کنارش داشته باشی خوبه
در آخر پیشنهاد من به شما آیپد ۴جی و ۳ جی هست
باز سلیقه با شماست
:20:

soheilnouri
17-04-2012, 00:48
میگن اگه ایبد دو رو بفروشی و ایبد جدید رو بگیری زیاد ضرر نمی کنی...این حرکت معقولانه است؟

ramin5749
19-04-2012, 17:31
سلام دوستان من میخام یه new ipad بگیرم چندتا سوال داشتم
1-باید حتما با وایرلس اپل آیدی بسازم؟ اصلآ واجبه ساختنش؟
2-برای انتقال فیلم از کامپیوتر به تبلت دنگ و فنگش زیاده ؟خدای نکرده اینترنت هم میخاد؟
3-موقعی که خریدم به چه چیزی دقت کنم؟ مشکل زردی صفحه نمایش دقیقآ چیه؟
ممنونم

emadpumad
19-04-2012, 17:48
میگن اگه ایبد دو رو بفروشی و ایبد جدید رو بگیری زیاد ضرر نمی کنی...این حرکت معقولانه است؟

زیاد ضرر میکنی
این حرکت اصلا معقولانه نیست به نظر من

fk_u
21-04-2012, 19:19
سلام
امیدوارم همه خوب باشند
راستش جرایانم بگم یکم خنده داره تو اونور شاید اکثرا بتونند همه محصولات بگیرند من که نمیتونم
اول گفتم یک گوشی اندروییدی بگیرم سونی اس خوشم اومد دیدم تو بازار عمده نیومده قیمت بالا هست
الان از تبلت خوشم اومد این ایبد جدید ( نیو) میشه گفت از 1 و 2 خیلی سر هست از اونورم سونی تبلتش اندروید هست
چند تا سوال دارم ببخشید زیاده
1- فعلا که ایران هستیم ios خوبه یا اندرویید ابل جیل بریک میشه همه نسخه هاش مشکلی بیش نمیاد تولید گرمایی لگ چیزی هیچ چی؟ اندروید برنامه هاش مجانیه؟
2- ایبد یو اس بی نداره به مشکل بر نمیخوریم ؟ چه ظرفیتی خوبه مطعنا زیادتر بهتره مثلا 32 گیگ با سیم کارت خور خوبه؟ کم نیست . سیم کارت بدرد میخوره امکان تمس مسج و نت میده؟؟؟ کدام بهتره؟ فعلا نمیخام بخرم میمونم قیمتا شاید بهتر شد اگه نشد تا 1600 معقوله برای تبلت 1800 زیاده برای من بنظرتون کدوم مدل بهتره؟
3- برای ریختن برنامه و ... به ایبد از سیستم معمولی هم میشه استفاده کرد؟
4- بازی و ... تو جیل بریک میشه ریخت یعنی همه بازی های جدید میشه؟ غیر بازی ایبد برنامه های تخصصی داره -- شده باشه. مثلا رشته برق برنامه proteus و matlab و .... یا برنامه برنامه نویسی ؟
تو ایران برنامه هاش راحت گیر میاد؟ تو مارکت مجانی نداره همه بولیه؟ بلوتوسش فعال میشه؟
خوبه همه چیز بخریم ولی این امکان ندارم همه چیز بگیرم. میدونم هر وسیله برای کاری خوبه نه همه چیز ولی
برای بازی از کنسول استفاده میکنم الان یک لبتاب نیاز دارم که برای کارای روزمره سرعتش خوب باشه ولی میگن سونی دیگه کیفیت نداره منم تا جا داره سونی میگیرم هر وسیله ای باشه.حالا ایبد میتونه جای لبتاب هم برام بگیره برنامه مهندسی هم داشته باشه که عالیه . فکر کنم تبلت سونی باز بیشتر جای لبتاب میگیره درسته اخه هارد و فلش و .. وصل میشه ولی ایبد نه
کلا تبلت خوب سونی و ایبد فکر کنم باشه
ولی ایبد بهتره فکر کنم لبتاب هم جا گیره هم گرما میده و راحت همراه میشه ... که تبلت ایبد چشمم گرفت
دوستان ببخشید داستانی گفتم خب سوالات زیاد بود .ممنون میشم کسی که کار کرده با ایبد و ... راهنمایی بکند

emadpumad
22-04-2012, 01:28
سلام
درود

امیدوارم همه خوب باشند
من هم امید وارم شما و بقیه دوستان خوب و سلامت باشید

1- فعلا که ایران هستیم ios خوبه یا اندرویید ابل جیل بریک میشه همه نسخه هاش مشکلی بیش نمیاد تولید گرمایی لگ چیزی هیچ چی؟ اندروید برنامه هاش مجانیه؟
هردو برنامه های مجانی و پولی دارن آی او اس مشکلی با ایران و ایرانی بودن نداره و یه ایرانی هم میتونه از امکانات اون لذت ببره ;)
آیپد جدید تا کنون جلبریک نشده ولی میتونید یک گیفت کارت 20 دلاری بخرید تا جیلبریک بیاد و تا اون موقع چیزیو از دست ندید
در مورد گرما هم باید گفت آنچنان محسوس نیست

2- ایبد یو اس بی نداره به مشکل بر نمیخوریم ؟
خیلی ها از جمله دوستانی که با محصولات اپل قبلا کار نکردن و تجربه کار کردن با آیدیوایسها رو ندارن معمولا یکی از اولین دلواپسی هاشون همینهولی خوب خیلی زود به این نتیجه میرسی که اصلا کمبودش احساس نمیشه

چه ظرفیتی خوبه مطعنا زیادتر بهتره مثلا 32 گیگ با سیم کارت خور خوبه؟
هر چه بیشتر بهتر اونش دیگه برمیگرده به بودجه و سلیقه شما. ولی اصلا زیر 32 توصیه نمیشه

سیم کارت بدرد میخوره امکان تمس مسج و نت میده؟؟؟
بدرد میخوره ولی فقط برای gprs و در آینده 3g

کدام بهتره؟ توصیه من به شما سیم کارت خور هست

3- برای ریختن برنامه و ... به ایبد از سیستم معمولی هم میشه استفاده کرد؟
تا زمانی که دستگاهتون جیلبریک نشده باشه باید برای انتقال اصلاعات از برنامه آیتیونز استفاده کنید و درگر هیچ!

4- بازی و ... تو جیل بریک میشه ریخت یعنی همه بازی های جدید میشه؟ غیر بازی ایبد برنامه های تخصصی داره -- شده باشه. مثلا رشته برق برنامه proteus و matlab و .... یا برنامه برنامه نویسی ؟
معمولا اکثر بازی ها و برنامه ها کرک میشن و بعد از جیلبریک قابل استفاده هستند
برنامه کم نداره برنامه مطلب هم داره ولی نه به اون صورت که روی دسکتاپ قابل اجراست
تمام فرامین و دستورات رو با استقاده از وب پردازش و اجرا میکنه و برای استفاده از امکاناتش احتیاج به داشتن اکونت اورجینال دارید.

تو ایران برنامه هاش راحت گیر میاد؟
اینترنت چه اینجا باشه چه آمریکا فرقی نمی کنه دیگه

تو مارکت مجانی نداره همه بولیه؟
چیزی که زیاده برنامه مجانی

بلوتوسش فعال میشه؟
اگر جیلبریک بکنید بله

خوبه همه چیز بخریم ولی این امکان ندارم همه چیز بگیرم. میدونم هر وسیله برای کاری خوبه نه همه چیز ولی
برای بازی از کنسول استفاده میکنم الان یک لبتاب نیاز دارم که برای کارای روزمره سرعتش خوب باشه ولی میگن سونی دیگه کیفیت نداره منم تا جا داره سونی میگیرم هر وسیله ای باشه.حالا ایبد میتونه جای لبتاب هم برام بگیره برنامه مهندسی هم داشته باشه که عالیه . فکر کنم تبلت سونی باز بیشتر جای لبتاب میگیره درسته اخه هارد و فلش و .. وصل میشه ولی ایبد نه
کلا به هیچ وجه توصیه نمیشه از تبلت به عنوان لب تاپ استفاده کنید
شما در کنار تبلت احتیاج به یک لبتاپ و یا کامپوتر شخصی دارید.
اگر انتظاراتی شبیه به کامپیوتر از آیپد یا هر تبلت دیگه ای دارید عرض کنم خدمتتون که به مشکل بر میخورید
هنوز چند سالی زمان لازمه که تبلتها جای کامپیوتر های شخصی و لبتاپ ها رو بگیرن و شاید هم تصمیمات کلان مانع از ورود این دو دسته بندی به حیطه کاری هم بشه . باید منتظر ماند و دید !

کلا تبلت خوب سونی و ایبد فکر کنم باشه
سامسونگ هم مدل های زیادی زده
امید وارم که پاسخ سوالات خودتون رو گرفته باشید
موفق باشید

emadpumad
22-04-2012, 01:37
1-باید حتما با وایرلس اپل آیدی بسازم؟ اصلآ واجبه ساختنش؟
خیر لزومی نداره حتما از وایر لس استفاده کنید
بله برای دانلود و سینک کردن برنامه ها حتما باید داشته باشید و کار سخت و ترسنای نیست.

2-برای انتقال فیلم از کامپیوتر به تبلت دنگ و فنگش زیاده ؟
دنگ و فنگش زیاد نیست کافیه یک ویدیو پلیر روی آیپد نصب داشته باشید و از طریق برنامه آیتیونز خیلی راحت و سریع فیلمهاون رو به آی دیوایستون منتقل کنید.

خدای نکرده اینترنت هم میخاد؟
برای انتقال فیلم احتیاجی به اینترنت ندارد

3
-موقعی که خریدم به چه چیزی دقت کنم؟ مشکل زردی صفحه نمایش دقیقآ چیه؟
به اینکه قیمتش گرون نباشه و حتما یه اسمارت کاور بخر دقت و تاکید کن که اسمارت کاور تقلبی نخری
محافظ صفحه نماشی لازم هست ( اگر مات بخری خیلی عالی هست )
پول برای نصب برنامه نده به فروشنده
و دیگر هیچ

Jdodo
22-04-2012, 02:12
سلامهنوز آیپد 2 نو گیر میاد ؟

emadpumad
22-04-2012, 02:13
سلامهنوز آیپد 2 نو گیر میاد ؟

بله اپل در کنار آیپد جدید هنوز آیپد 2 رو هم میفروشه

Jdodo
22-04-2012, 02:16
آقا عماد من این دکمه تشکز رو پیدا نمیکنم چجوری باید از یکی تشکر کنم؟

fk_u
22-04-2012, 08:50
ممنون از جوابتون
تبلت سامسونگ که فکر نکنم کیفیت ساخت و .. خوبی داشته باشه یا من خوشم نمیاد
حرفی درباره اندروید نیست مثلا تبلت سونی 0.3 صفحه کوچیکتری داره . نسبت به ایبد خوب نیست؟
مثلا بازی ها و برنامه های اندروید مثل ایبد هست یا برای ایبد بهتره؟
این قسمتم سوالم مونده سیم کارت دار بگیریم میشه تماس و مسج داشته باشیم ؟و از اینترنت سیم کارت استفاده کرد نیاز به جیلبریک هست؟ تو ایران که 3g و 4g نداریم یعنی از نت سیم کارت ما میتونه استفاده کنه که خیلی برسرعته:31:
جوری هست که سیم کارت خور نگیریم بشیمون بشیم یعنی لازمه اخه اینترنت ما خیلی اشغاله سرعتش
جیلبریک ضرری نداره تولید گرما و کند شدن سرعت و .. منظورتون از جیلبریک بیش میاد یا نه ؟جیلبریک بشه بدون برنامه ایتونز به سیستم وصل میشه؟ تو جیلبریک دیگه نمیشه برنامه اورجینال نصب کرد؟
برای ما جیلبریک بهتره درسته ؟ برنامه منظورم این بود حوصله دانلود کردن ندارم تو بیرون بیدا میشه بخریم یا نسخه درستی ببیدا نمیشه؟
برای کتاب خوندنم خوبه یا چشم درد میگیره؟
سوال اخر این بود که کلا با فیلم و موزیک و بازی و برنامه چقدر حجم میگیره ؟
یجا دیدم سونی هم تبلتش از یو اس بی استفاده میکنه فقط هاست میشه یا اس دی میخوره برای بک اب هست بس اکثرا برای اینکه تبلت شون فروش بره این ویژگی نمیزارند که فلش و .. وصل بشه یا من دقیق نمیدونم برای سامسونگ و سونی میشه یانه؟

اینم جا موند تو ایرانم فکر کنم ایبد 1 گیر نمیاد دیگه قدیمی هم هست
ایبد 1 با 2 با نیو خیلی با هم فرق دارند ( انتخاب بین 2 و نیو هست ) از گرافیک و صفحه و ...
تو ویدیو دیدم که میشه گرافیک نیو خیلی زیاده و صفحه اون بنظرتون 2 بخرم یا نیو ؟ برنامه یا بازی برای نیو انحصاری میاد یا برای همه و ایبد2 مشترکه اگه اینطوره از گرافیک بالا نیو استفاده نمیکنه . کلا کدام توصیه میشه ارزش خرید داره
تو بازی و کار کردند زیاد گرم میشوند یا ایبد نیو بیشتر گرم میشه؟
تو بازی و برنامه و .. گیر اینا که نمیکنه ایبد 2 دیگه ایبد نیو که حتما تهه سرعته
سوال تکراری ساخت چینه دیگه ؟
جیلبریک بشه از ابل استور نمیشه دانلود کرد همون مجانی ها را با ید ایبد وصل باشه تا سیستم رومیزی از استور دانلود کنه
درسته مثل لبتاب همه کاره نیست از یک طرف از ایبد و تبلت خوشم اومده میگن برنامه و بازی و بدرد بخوره از یک طرفم لبتاب کاربردی تره میتونم از برنامه مهندسی و ... از کامبیوتر شخصی استفاده کنم کلا یک چیزی میخام جایی میرم سرگرم کنه هم اگه چشم درد نیاد مطالعه و بازی و... ولی درسته لبتاب چیز دیگست ولی ایبد باحاله :13:
چون تو تبلت این برنامه مهندسی و خاص نیست ولی نمیدونم دادن مثلا 1500 1600 برای تیبل ارزش داره و بشیمون نشم یا لبتاب بگیرم ( لبتاب برام جالب نبود تا الان علاقه نبود بگیرم ولی خب کاربردی تره)
بازم ببخشید زیاد شد سوالم هر وقت حوصله بود جواب بدید هر روزی مرسی

emadpumad
22-04-2012, 12:31
حرفی درباره اندروید نیست مثلا تبلت سونی 0.3 صفحه کوچیکتری داره . نسبت به ایبد خوب نیست؟
مشکلی به وجود نمیاره

مثلا بازی ها و برنامه های اندروید مثل ایبد هست یا برای ایبد بهتره؟
معمولا اکثر برنامه ها و بازی هایی که برای آی او اس ریلیز میشه برای اندروید هم ریلیز میشه البته هنوز اندروید از آیپد در این زمینه عقب هست

این قسمتم سوالم مونده سیم کارت دار بگیریم میشه تماس و مسج داشته باشیم ؟
همونطوری که عرض کردم خدمتتون سیم کارت فقط برای gprs , 3g هست و قابلیت ارسال sms و برقراری پیام از طریق سیم کارت و جود نداره مگر اینکه جیلبریک کنید دستگاه رو و توسط برنامه های جانبی بتونید sms بفرستید
مثل برنامه swirly sms

از اینترنت سیم کارت استفاده کرد نیاز به جیلبریک هست؟ تو ایران که 3g و 4g نداریم یعنی از نت سیم کارت ما میتونه استفاده کنه که خیلی برسرعته:31:
برای استفاده از اینتر نت اپراتور های مبایل احتیاجی به جیلبریک نیست و در تمام نسل های آیپد از اپراتورهای ایرانی پشتیبانی میشه
از اونجایی که شخصا از آیپدم برای وب گردی و مرور صفحات وب استفاده میکنم خدمت شما عارضم که gprs با اینکه کیفیت بالایی نداره ولی آنچنان بد هم نیست و به عبارتی کار راه بندازه به امید روزی که به کیفیت جهانی نزدیک بشیم

جوری هست که سیم کارت خور نگیریم بشیمون بشیم یعنی لازمه اخه اینترنت ما خیلی اشغاله سرعتش
پیشنهاد من به شما سیم کارت خوره . احتمال اینکه پشیمون بشید خیلی زیاده من که خودم مطمینم اگه wifi خریده بودم به مشکل بر می حوردم

جیلبریک ضرری نداره تولید گرما و کند شدن سرعت و .. منظورتون از جیلبریک بیش میاد یا نه ؟
خیر مشکلی پیش نمیاره

جیلبریک بشه بدون برنامه ایتونز به سیستم وصل میشه؟
بله با برنامه های دیگه مثل ifunbox میتونید استفاده کنید

تو جیلبریک دیگه نمیشه برنامه اورجینال نصب کرد؟
چرا میشه منافاتی با هم ندارند

برای ما جیلبریک بهتره درسته ؟ برنامه منظورم این بود حوصله دانلود کردن ندارم تو بیرون بیدا میشه بخریم یا نسخه درستی ببیدا نمیشه؟
در این صورت بله شما احتیاج پیدا نیکنی که دستگاهتو جیلبریک کنی

برای کتاب خوندنم خوبه یا چشم درد میگیره؟
اگر مشکل بینایی نداشته باشید آیپد واقعا برای کتاب خوندن خوب و دوست داشتنی هست عالی هست

سوال اخر این بود که کلا با فیلم و موزیک و بازی و برنامه چقدر حجم میگیره ؟
یعنی چی؟؟؟؟!

یجا دیدم سونی هم تبلتش از یو اس بی استفاده میکنه فقط هاست میشه یا اس دی میخوره برای بک اب هست بس اکثرا برای اینکه تبلت شون فروش بره این ویژگی نمیزارند که فلش و .. وصل بشه یا من دقیق نمیدونم برای سامسونگ و سونی میشه یانه؟

میشه

اینم جا موند تو ایرانم فکر کنم ایبد 1 گیر نمیاد دیگه قدیمی هم هست
ایبد 1 با 2 با نیو خیلی با هم فرق دارند ( انتخاب بین 2 و نیو هست ) از گرافیک و صفحه و ...
تو ویدیو دیدم که میشه گرافیک نیو خیلی زیاده و صفحه اون بنظرتون 2 بخرم یا نیو ؟ برنامه یا بازی برای نیو انحصاری میاد یا برای همه و ایبد2 مشترکه اگه اینطوره از گرافیک بالا نیو استفاده نمیکنه . کلا کدام توصیه میشه ارزش خرید داره
همه چیز بستگی به هزینه ای که میخاید بکنید داره
مسلاما اگر بتونید آیپد جدید بخرید خیلی عالی هست , حد عقلش اینه که شما دارید از آخرین تکنولوژی استفاده میکنید و اطمینان دارید که تا 2 ساله دیگه همچنان بروز هست
ولی اگر بودجتون کفاف نمیده آیپد 2 هم خیلی عالی هست و خیلی خیلی ضرر نمیکنید .
اینکه برنامه و بازی برای آیپد جدید بیاد شکی درش نیست چونکه اگر که قرار بود نیاد که از این سخت افزار متفاوت درش استفاده نمیشد !

تو بازی و کار کردند زیاد گرم میشوند یا ایبد نیو بیشتر گرم میشه؟
شما زیاد به گرما فکر نکن اون چیزی که گفته شده آنچنان ملموس نیست
آیپد 2 به هیچ وجه گرم نمیشه
ولی آیپد جدید یه خورده گرم میشه که آنچنان ملموس نیست

تو بازی و برنامه و .. گیر اینا که نمیکنه ایبد 2 دیگه ایبد نیو که حتما تهه سرعته
سوال تکراری ساخت چینه دیگه ؟
خیر کوچکترین مشکلی رو تا کنون من ندیدم

درسته مثل لبتاب همه کاره نیست از یک طرف از ایبد و تبلت خوشم اومده میگن برنامه و بازی و بدرد بخوره از یک طرفم لبتاب کاربردی تره میتونم از برنامه مهندسی و ... از کامبیوتر شخصی استفاده کنم کلا یک چیزی میخام جایی میرم سرگرم کنه هم اگه چشم درد نیاد مطالعه و بازی و... ولی درسته لبتاب چیز دیگست ولی ایبد باحاله :13:
چون تو تبلت این برنامه مهندسی و خاص نیست ولی نمیدونم دادن مثلا 1500 1600 برای تیبل ارزش داره و بشیمون نشم یا لبتاب بگیرم ( لبتاب برام جالب نبود تا الان علاقه نبود بگیرم ولی خب کاربردی تره)
بازم ببخشید زیاد شد سوالم هر وقت حوصله بود جواب بدید هر روزی مرسی
اگر تو خونه pc دارید پس میتونید با خبال راحت یه آیپد عالی بخرید
واقعا دوست داشتنی و عالی هست
اخطار:
حتما قبل از خرید آیپد توجه کنید که اگر در زندگیتون اوقات فراغت زیاد دارید آیپد بخرید اگر ندارید نخرید چون شما رو با خودش می بره !:46:

emadpumad
22-04-2012, 13:00
آقا عماد من این دکمه تشکز رو پیدا نمیکنم چجوری باید از یکی تشکر کنم؟
دوست گرامی شما برای استفاده از این قابلیت باید تعداد پستهاتون رو از یک حدی بگذرونید

fk_u
22-04-2012, 16:51
سلام
ممنون خیلی اشنا شدم با ایبد حالا باز یکم سوال هست که قبل خرید همینجا میبرسم
یکی از دوستان هم گفتند که جیلبریک زودتر باتری خالی میکنه و مقداری کند میکنه ایبد این که بده :13:
شما هم بریک کردید یا نه؟
ابل استور تحریمه؟ گفتید میتونیم گیفت کارت بخریم از سایت باید گرفت چطوریه؟ دلارم که بالا رفته
این برنامه ها و بازی که بولی هست گرونه زیاد؟ چنده؟ بازی و برنامه و کتاب خوب که باحال باشه واقعا فیری هم بیدا میشه؟یا بعد زمانی فیری نمیکنند؟
مغازه دار ها که بازی و برنامه میفروشند همون کرک شده هست برای جیلبریک
بس اندروید هم همین گرفتاری داره که برنامه هاش بولی هست فکر کنم از خیر تبلت سونی گذشتم همین ایبد خوبه تجربه کنیم ببینیم چیه
ممنون

emadpumad
22-04-2012, 17:28
یکی از دوستان هم گفتند که جیلبریک زودتر باتری خالی میکنه و مقداری کند میکنه ایبد این که بده :13:
خود عمل جیلبریک به تنهایی نمیتونه سرعت رو کم ویا تاثیر گذار در شارژ باطری باشه بلکه مودها و یا برنامه های کرک شده گاها غیر ایده آب مشکل ایجاد میکنند

شما هم جیلبریک کردید یا نه؟
بله

ابل استور تحریمه؟ گفتید میتونیم گیفت کارت بخریم از سایت باید گرفت چطوریه؟ دلارم که بالا رفته
این برنامه ها و بازی که بولی هست گرونه زیاد؟ چنده؟ بازی و برنامه و کتاب خوب که باحال باشه واقعا فیری هم بیدا میشه؟یا بعد زمانی فیری نمیکنند؟
مشکلی برای استفاده از اپل استور نخاهید داشت حد اکثر یه وی پی ان احتیاج دارید
شما یه اپل گیفت کارت 20 دلاری رو 38 هزار تومان میتونید از سایتها و یا فروشگاهای ایرانی بخرید و با اون خیلی از نیازهای اولیه و شاید ثانویه رو بر طرف کنید

کما بیش به تمام سوالات شما در این تاپیک پاسخ داده شده شما میتونید با مطالعه تاپیک ها بهتر و دقیق تر به پاسخ سوالاتون برسید اگر پاسخ ها مفهوم نبود باز سوالی بود من در خدمت شما هستم

fk_u
22-04-2012, 18:11
delete please

kristian 39
16-05-2012, 15:30
من صحبت هاي مسعود جون رو درباره ي نخريدن اي پد جديد خوندم به نظر شما براي مني كه تا حالا اي پد نگرفتم اي پد2 مناسب تره يا اي پد جديد:question:

JoWkErsSs
16-05-2012, 17:36
من صحبت هاي مسعود جون رو درباره ي نخريدن اي پد جديد خوندم به نظر شما براي مني كه تا حالا اي پد نگرفتم اي پد2 مناسب تره يا اي پد جديد:question:

دوست عزیز ! ربطی به اینکه شما تا به حال آیپد نگرفتید نداره ! بسته به استفاده خودتون باید خریداری کنید .

* آیپد جدید نسبت به آیپد نسل دوم تمایز هایی داره که به راحتی به چشم می خورن . واضح ترین این تمایز نمایشگر رتینای آیپد جدید هست .

و بسیاری امکانات دیگر که آیپد نسل دوم آنها را ندارد !

بنده به شما پیشنهاد می کنم اگر قدرت خرید آیپد جدید رو دارید , آیپد جدید خریداری کنید :20:

Ac.Milan
09-06-2012, 14:55
سلام
من میخوام Ipad جدید بخرم. بهترین جایی که برای خرید توصیه میکنید کجا هست؟ توصیه میکنید از digikala بگیرم یا جایِ بهتر و معتبرتری سراغ دارید؟

hamed m2m
12-06-2012, 11:07
سلام
دوستان منم ميخوامipad3بگيرم چنتا سوال كوچيك داشتم
اگه جیلبریک نباشه, برنامه هاي مجاني نصب ميشن؟
اگه برنامه يا بازي هاي اورجينال رو ازبيرون تهيه كنم(يعني دانلود نكنم) ديگه گیفت کارت بدرد نميخوره وبايدجیلبریک شه؟؟
واسه اينكه بعضي بازي ها به1گيگ ياشايدم بيشتر ميرسن كه من نميتونم دانلود كنم.
بلوتوث رو راحت ميشه راه انداخت؟
آيا هميشه محصولات اپل بالاخره جیلبریک ميشن يا اينكه معلوم نيست؟
لطفا معايبش هم بگيد(مخصوصا جزئي ها!)

سوال خارج از اين مباحث
ميتونم بهGalaxy Tab 7.7هم فكركنم؟ يا اينكه آيپديه چيزه ديگست؟(لطفا احساسي جواب نديد)
اصلا قابل مقايسه هستند؟؟
اونايي 7.7داشتن گفتن كيفيت صداش عاليه.كيفيت صداي آيپد3 چطوره؟(كيفيت پخش و كيفيت اسپيكر)
بيشتر واسه گيم وآهنگ و وب گردي و... ميخوام
دوربين واسم مهم نيست
ممنون:20:

hamed m2m
12-06-2012, 12:59
راستي دوستان من كسي رو دارم كه ميتونه از اونور واسم بياره.
فقط ميخوام بدونم اينكار بصرفه است؟يا از همين جا بگيرم فرقي نميكنه؟
بازم ممنون.

JoWkErsSs
12-06-2012, 14:10
سلام
دوستان منم ميخوامipad3بگيرم چنتا سوال كوچيك داشتم
اگه جیلبریک نباشه, برنامه هاي مجاني نصب ميشن؟
اگه برنامه يا بازي هاي اورجينال رو ازبيرون تهيه كنم(يعني دانلود نكنم) ديگه گیفت کارت بدرد نميخوره وبايدجیلبریک شه؟؟
واسه اينكه بعضي بازي ها به1گيگ ياشايدم بيشتر ميرسن كه من نميتونم دانلود كنم.
بلوتوث رو راحت ميشه راه انداخت؟
آيا هميشه محصولات اپل بالاخره جیلبریک ميشن يا اينكه معلوم نيست؟
لطفا معايبش هم بگيد(مخصوصا جزئي ها!)

سوال خارج از اين مباحث
ميتونم بهGalaxy Tab 7.7هم فكركنم؟ يا اينكه آيپديه چيزه ديگست؟(لطفا احساسي جواب نديد)
اصلا قابل مقايسه هستند؟؟
اونايي 7.7داشتن گفتن كيفيت صداش عاليه.كيفيت صداي آيپد3 چطوره؟(كيفيت پخش و كيفيت اسپيكر)
بيشتر واسه گيم وآهنگ و وب گردي و... ميخوام
دوربين واسم مهم نيست
ممنون:20:

1. بله دوست عزیز، جیلبریک فقط برای نصب برنامه های کرک شده هست و ربطی به برنامه های ریگان نداره.
2. منظورتون رو دقیق نفهمیدم، برنامه های اصلی و اورجینال فقط از اپ استور خریداری میشن و نیاز به گیفت کارت دارید.
3. ره اندازی بلوتوث باید بعد از جیلبریک انجام بشه با برنامه هایی مثل Celeste و Airblue Sharing
4. تمامی محصولات اپل در فریمور 5.1.1 جیلبریک آنتدر میشن .( به همراه برنامه Absinthe )
5. هرچی فکر می کنم عیبی پیدا نمیکنم !!! از نظر من هیچ عیبی نداره ...

اگر بتونین آیپد رو از خارج کشور بیارین به صرفه تر میشه ...

hamed m2m
12-06-2012, 14:49
از چه لحاظ به صرفه تره؟
ميشه توضيح بدين؟
درمورد كيفيت صداش نگفتين
ممنون

hamed m2m
13-06-2012, 12:58
سلام
دوستان لطفا بگيد اگه از خارج كشور بگيرم چقد به نفعم هست؟
اصلا سود ميكنم يا همون مبلغ پام درمياد؟:46:

Ghorbat22
16-06-2012, 18:05
سلـــام دوستــان : )

بین خرید آیپـد 3 و تبلت سامسونگ Galaxy Tab 7.7 کمی مردد هستم ! چون نگران این هستم نشه با آیپد به راحـتی موزیک دانلود کنم ! امـا خب سامسونگ این محدودیت هـا رو نداره
راحــت میشه روش برنـامه ای قطعی و بدون اشکـال برای دانلود یـا بلوتوث نصب کنم ؟
جـدای از اخــتلـاف قیمـت، با توجـه به کـارکرد بهـتر و بدون دردســر کدوم رو پیشنهــاد میکنید ؟

ممنـــــــون :20:

hamed m2m
17-06-2012, 10:06

بین خرید آیپـد 3 و تبلت سامسونگ Galaxy Tab 7.7 کمی مردد هستم ! چون نگران این هستم نشه با آیپد به راحـتی موزیک دانلود کنم ! امـا خب سامسونگ این محدودیت هـا رو نداره
جـدای از اخــتلـاف قیمـت، با توجـه به کـارکرد بهـتر و بدون دردســر کدوم رو پیشنهــاد میکنید ؟

سلام
اگه نظرات رو خونده باشيد منم بين اين دو تبلت مونده بودم اولش!
ولي الان با گشتن توي نت و چيزي كه من ديدم ipad3 ازنظر من بهتره
منم مثل شما ميخوام بگيرم و انتخابمم the new ipadهست
7.7هم بسيار عاليه

fereydoon1
18-06-2012, 01:04
برای بازی و دیدن فیلم های mkv مثلا 1.5 گیگی ها 720p ها چی بگیرم

آندروید یا آیپد ها >>>..........

Mool Tee
25-07-2012, 11:03
سلام دوستان من چند روز دیگه می خوام تبلتم رو عوض کنم و می خوام یه آیپد بخرم حالا مهم نیست آیپد 2 باشه یا 3 !!! تنها مشکل من محدودیت ریختن نرم افزار و بازی هست که منو نگران کرده و میترسم نتونم روش بازی بریزم!! یکی یه توضیحی به من بده و من رو قانع کنه که بخرم یا نخرم!! این جیلبریک روی کدوم دیوایس ساده تره؟؟؟؟؟ اصلا وقتی بخرم ممکنه جیلبریک شده باشه! می تونم همونجا که خریدم بدم جیلبریکش کنه؟

Stream
25-07-2012, 12:37

emadpumad
28-07-2012, 01:20
برای بازی و دیدن فیلم های mkv مثلا 1.5 گیگی ها 720p ها چی بگیرم

آندروید یا آیپد ها >>>..........
Just new ipad

emadpumad
28-07-2012, 01:21

.....New ipad

hooman_jorj
04-08-2012, 16:21
سلام خسته نباشین خواهشا کمک کنید :42:
کسی میدونه ipad apple L500 full touch
خوبه یا اظلاعاتی داره ههر چی میگردم وجود نداره
مشخصاتش هارد 500 گیگ .سی پی یو اتوم 1.66 .رم 2گیگ .10 اینچ هم هست . کابل hdml میخوره
win 7

Stream
04-08-2012, 17:49
سلام خسته نباشین خواهشا کمک کنید :42:
کسی میدونه ipad apple L500 full touch
خوبه یا اظلاعاتی داره ههر چی میگردم وجود نداره
مشخصاتش هارد 500 گیگ .سی پی یو اتوم 1.66 .رم 2گیگ .10 اینچ هم هست . کابل hdml میخوره
win 7

این محصول هیچ ربطی به آیپد نداره و در تاپیک دیگه گفتید 900 تومن، به هیچ وجه نمی ارزه.

fereydoon1
08-08-2012, 00:34
new ipad میتونیم فلش وصل کنیم یعنی خواصیت otg رو به راحتی ساپرت میکنه

yperion(-)
08-08-2012, 12:13
سلام به همه اساتید.من فردا میخوام برم نیو آیپد بخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میخواستم بدونم اگه خود فروشنده واسم با اپل آیدی خودش دیوایس را اکتیو کنه بعد میتونم اپل آیدی خودم را جایگزینش کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟
اگه نمیشه بگید چه کنم.آخه تا حالا محصولات اپل نداشتم.

*Ali*
08-08-2012, 16:35
سلام به همه اساتید.من فردا میخوام برم نیو آیپد بخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میخواستم بدونم اگه خود فروشنده واسم با اپل آیدی خودش دیوایس را اکتیو کنه بعد میتونم اپل آیدی خودم را جایگزینش کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟
اگه نمیشه بگید چه کنم.آخه تا حالا محصولات اپل نداشتم.

مشکل خاصی پیش نمیاد. ولی دستگاه با هر Apple ID رجیستر شده باشه در صورتی که اونو عوض کنید دیگه نمیتونید از اپلیکیشن هاش استفاده کنید و فقط برنامه هایی که با آی دی خودتون دانلود شدن قابل اجرا هستند.

hooman_jorj
10-08-2012, 19:10
سلام پس این محصول چیه؟ روی کارتون خودشو همش آیپد نوشته
کمکم کنید ممنون میشم

hooman_jorj
10-08-2012, 19:15
این محصول هیچ ربطی به آیپد نداره و در تاپیک دیگه گفتید 900 تومن، به هیچ وجه نمی ارزه.
سلام خسته نباشی
فروشنده گفت آیپد روشنشم می کنی آیپد مینویسه پس چیه ؟؟؟
ممنون کمک کنید
چقدر می ارزه؟

*Ali*
10-08-2012, 22:21
سلام پس این محصول چیه؟ روی کارتون خودشو همش آیپد نوشته
کمکم کنید ممنون میشم

سلام خسته نباشی
فروشنده گفت آیپد روشنشم می کنی آیپد مینویسه پس چیه ؟؟؟
ممنون کمک کنید
چقدر می ارزه؟
دوست عزیز آیپد اینیه که مشخصاتش توی لینک اومده، هر دستگاهی که مشخصات فنی مطابق این داشت آیپده، غیر از اون هرچی که اسم اونو یدک میکشه چیزی جز یه جنس چینی مزخرف نیست.

hooman_jorj
10-08-2012, 23:28
دوست عزیز آیپد اینیه که مشخصاتش توی لینک اومده، هر دستگاهی که مشخصات فنی مطابق این داشت آیپده، غیر از اون هرچی که اسم اونو یدک میکشه چیزی جز یه جنس چینی مزخرف نیست.

مرسی از راهنماییتون

HO3IN-Life
16-08-2012, 19:00
سلام دوستان .
به نظرتون من میتونم با IPad نیاز های نتیم رو برطرف کنم ؟
راحت سایت باز کنم . و کارای اینترنتیم رو راحت و مثل یه کامپیوتر باحاش انجام بدم ؟
کلا با خرید IPad 3 میشه تا چند درصد کامپیوتر رو گذاشت کنار ؟
صفحش چشم رو اذیت نمیکنه ؟
ممنون

Mool Tee
16-08-2012, 22:17
سرعت اینترنت تو ایپد 3 فوق العاده هست عزیزم. صفحه رتینا فوق العاده ای داره و تو وب گردی اصلا هنگ نمیکنه میتونید راحت برنامه زیپ رو نصب کنید بعد از تو نت هر چی بخواین دانلود کنید مثل فیلم و موزیک بعد با یک پلیر خوب یا مال خودش پلی کنید و لذت ببرید. نورشم اگه زیاد بود میزارین Auto نور رو خودش با توجه به نور محیط تنظیم میکنه ولی با داشتن ایپد نمیشه کامپیوتر رو کنار گذاشت هر کدوم قابلیت های خودشونو دارن

Sent From My iPad

Mool Tee
16-08-2012, 22:45
اپل واقعا مي خواد ايپد ميني رو معرفي كنه يا شايعس؟اگه معرفي كنه مشخصاتش چي خواهد بود؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Stream
16-08-2012, 23:37
سلام دوستان .
به نظرتون من میتونم با IPad نیاز های نتیم رو برطرف کنم ؟
راحت سایت باز کنم . و کارای اینترنتیم رو راحت و مثل یه کامپیوتر باحاش انجام بدم ؟
کلا با خرید IPad 3 میشه تا چند درصد کامپیوتر رو گذاشت کنار ؟
صفحش چشم رو اذیت نمیکنه ؟
ممنون

بستگی داره قصد دارید چکار کنید. می تونیم بگیم در وبگردی هر کاری که با PC می کنید با آیپد هم می تونید انجام بدید ولی نحوه انجام بعضی کارها متفاوت خواهد بود. اگه از اون افرادی هستید که 40 تا تب با هم باز می کنن و 5 تا مسنجر و وبلاگ و فروم آپدیت می کنن و ... ، هیچ چیز برای شما مثل PC نمیشه.

اپل واقعا مي خواد ايپد ميني رو معرفي كنه يا شايعس؟اگه معرفي كنه مشخصاتش چي خواهد بود؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

شایعه ها اینقدر زیاد هستن که بگیم خبرایی هست. صبر کنید!

HO3IN-Life
17-08-2012, 00:26
سرعت اینترنت تو ایپد 3 فوق العاده هست عزیزم. صفحه رتینا فوق العاده ای داره و تو وب گردی اصلا هنگ نمیکنه میتونید راحت برنامه زیپ رو نصب کنید بعد از تو نت هر چی بخواین دانلود کنید مثل فیلم و موزیک بعد با یک پلیر خوب یا مال خودش پلی کنید و لذت ببرید. نورشم اگه زیاد بود میزارین Auto نور رو خودش با توجه به نور محیط تنظیم میکنه ولی با داشتن ایپد نمیشه کامپیوتر رو کنار گذاشت هر کدوم قابلیت های خودشونو دارن

Sent From My iPad

آخه مثلا من الان یه LCD أارم واقعا بعد از 40 50 دقیقه چشممو ناراحت میکنه . اگرم شب باشه که دیگه یه سایه سفید رو واسه چند دقیقه میاره جلو چشمم .
خواستم بدونم این صفحش طوری هست که آدم اصلاً حس نکنه که داره به یه صفحه نمایش نگاه میکنه ؟
چون من بین 2 گزینه هم مونده بوده .
یه مانیتور LG LED بدون قاب بگیرم که چشممو اذیت نکنه یا IPad بگیرم ...

بستگی داره قصد دارید چکار کنید. می تونیم بگیم در وبگردی هر کاری که با PC می کنید با آیپد هم می تونید انجام بدید ولی نحوه انجام بعضی کارها متفاوت خواهد بود. اگه از اون افرادی هستید که 40 تا تب با هم باز می کنن و 5 تا مسنجر و وبلاگ و فروم آپدیت می کنن و ... ، هیچ چیز برای شما مثل PC نمیشه.

پس واسه من مناسب هست .
فقط موندم که چشمو مثل مانیتور ها اذیت میکنه یا نه ...

Mool Tee
17-08-2012, 05:36
یک مانیتور با یک ایپد زمین تا اسمون تفاوت داره!! اگه شما قصد خرید دارید ایپد بگیرید!!!.. شما نگران چشموتون نباشید.. من شبا شاید 3 تا 4 ساعت باهاش میرم نت و اهنگ و بازیو اینا ولی اصلا چشمم اذیت نمیشه!! خوب نورشو کم میکنید در تاریکی!!!! ساعتو نیگا ......
ایپد یه وسیله قابل حمل و توپه ولی اگر مانیتور بگیرید سود زیادی نمی کنید.. البته به قیمت ها هم توجه کنید

HO3IN-Life
17-08-2012, 12:20
یک مانیتور با یک ایپد زمین تا اسمون تفاوت داره!! اگه شما قصد خرید دارید ایپد بگیرید!!!.. شما نگران چشموتون نباشید.. من شبا شاید 3 تا 4 ساعت باهاش میرم نت و اهنگ و بازیو اینا ولی اصلا چشمم اذیت نمیشه!! خوب نورشو کم میکنید در تاریکی!!!! ساعتو نیگا ......
ایپد یه وسیله قابل حمل و توپه ولی اگر مانیتور بگیرید سود زیادی نمی کنید.. البته به قیمت ها هم توجه کنید
صفحه نمایشش IPS درسته ؟
پس ضررش از مانیتور کمتره یا اصلاً نداره .
من توی توضیحش هم شنیدم که میگفت هر چی هم از جلو به صفحش نگاه کنی پیکسل هاشو مشاهده نمیکنی، و همین باعث میشه که چشم اذیت نشه .
فقط یک سوال :
مدل 16Gb اگه بگیریم بعداً نمیشه ارتقاش داد ؟ کافی هستش یا اینکه کمه 32 بگیریم ؟ ارزش داره مقدار زیادی پول فقط واسه افزایش کمی هارد بدیم ؟
4g چی ؟ خوبه بگیریم ؟ آخه میگن که تماس و اس ام اس نمیشه باحاش داد . واسه اینترنت سیم کارت ارزش داره ؟ اصلا اینترنت سیم کارت ها سرعت داره ؟
ممنون

Mool Tee
17-08-2012, 18:52
بستگی داره شما چه استفاده ای کنید... برای من 64 هم کمه ولی اگه شما موسیقی و برنامه و بازی زیاد می خواین روش بریزین ظرفیت کم نگیرید!! بستگی به استفاده خودتون داره!!
و اینکه نمی تونید ارتقا بدین چون SD Card نمی خوره!! در ایران هنوز 3G ارزوی مردم هست چه برسه به 4G .... نمی دونم بستگی داره خودتون چجوری دوست داشته باشین!!! سرعت اینترنت ها در ایران = ....

HO3IN-Life
18-08-2012, 01:04
بستگی داره شما چه استفاده ای کنید... برای من 64 هم کمه ولی اگه شما موسیقی و برنامه و بازی زیاد می خواین روش بریزین ظرفیت کم نگیرید!! بستگی به استفاده خودتون داره!!
و اینکه نمی تونید ارتقا بدین چون SD Card نمی خوره!! در ایران هنوز 3G ارزوی مردم هست چه برسه به 4G .... نمی دونم بستگی داره خودتون چجوری دوست داشته باشین!!! سرعت اینترنت ها در ایران = ....

بله .
واقعا سرعت آشغاله ..
یه سوال آخر :
بلوتوثش واسه انتقال فایل کاربرد داره ؟ مثلاً بین PC و خودش ...

Mool Tee
18-08-2012, 02:28
بله!! ولی نمی تونید از یه دستگاه به دستگاه دیگه انتقال بدید... برای اینکار باید برنامه AIR Blue رو بخرین!! سایت اپل اپس میفروشه.. ولی می تونید با بلوتوث بین pc و دستگاه ارتباط برقرار کرد!!

HO3IN-Life
18-08-2012, 13:02
بله!! ولی نمی تونید از یه دستگاه به دستگاه دیگه انتقال بدید... برای اینکار باید برنامه AIR Blue رو بخرین!! سایت اپل اپس میفروشه.. ولی می تونید با بلوتوث بین pc و دستگاه ارتباط برقرار کرد!!

من داخل گوگل سرچ کردم دیدم چند تا سایت زده بود Air Blue رایگان روی جایلبریک IOS 5/6
درسته ؟
اینی که بین Pc و دستگاه ارتباط برقرار شه چه فایدی ای داره ؟ فایل ها رو نمیشه انتقال داد ؟ موسیقی، فیلم، عکس و ....

Mool Tee
19-08-2012, 00:02
برنامه airblue برای ایفون و ایپد به صورت رایگان موجود هست ولی باگ های بسیاری داره که واقعا مسخرس!! مثلا یه عکسو میفرسی میبینی یه عکس دیگه فرستاده!!! -- فایدش اینه که وقتی شما می خواین ایپد رو به نوت بوک وصل کنید دیگه نیازی به سیمش ندارین!!! بله میشه همه چی رو انتقال داد!!

masoud_251
28-08-2012, 00:33
خب یه سوال (این سوال رو حواسم نبود تو تاپیک ipad2 هم گذاشتم!!!)
ipad3 مشکلی برای متن فارسی توی word نداره؟!

Mool Tee
28-08-2012, 10:16
خیر
. . . .
. . . .
. . . .

BM663
31-08-2012, 21:50
سلام دوستان

من آشنایی دارم که میتونم از دوبی بگیرم!!

میخواستم بپرسم به نظر شما اگه از اونجا بگیرم به نفعمه یا اگه از همین بازار خودمون بگیرم؟؟؟؟

از لحاظ قیمت منظورم بود!!

arashbi2
04-11-2012, 11:16
با سلام به همه دوستان .
من میخاستم ipad 3 بگیرم که همین هفته پیش یه فروشنده تو شهرستانمون گفت قیمتش دور ور 2.500 هستش
میخاستم ببینم واقعا اصلش همین قیمته؟
بعد ایا ارزش خرید داره؟ من خودم الان گوشی گلکسی اس 2 دارم و با اندروید کار کردم . میخوام بدونم کدوم ارزش داره برای تبلت ؟ سیستم عامل ios یا اندروید؟؟
یه چیزی میخوام که هنگ نکنه حتی وقتی تا 10 مگ اخر حافظشم پر کردم . متاسفانه گلکسی 2 من وقتی جا داشت هیچ وقت هنگ نمیکرد اما الان که پر شده حافظش مدام تو هنگه و اهسته شده.
این ایپد نیو همون ایپد 3 هست یا جدیدتره؟؟
اگه 4g بگیرم دیگه نمیتونم اس ام اس یا زنگ بزنم حتی اگه جیل برکش کنم؟
برای ایپد نیو جیل برک امده؟
این که میگن سیم کارت خور بگیرم یا wifi داره یعنی چی؟
من خودم تو خونه Wifi دارم و همه نرم افزار های اندرویدم رو با wifi دانلود میکنم و این یعنی این که فقط یه انتخاب دارم که سیم کارت خور باشه یا وایرلس دار؟

کلا اگه بتونید تو تمام زمینه ها یه اطلاعاتی بدید ممنون میشم.
اگر سوالی هم داشتید بپرسید در خدمتم

ehsan_
10-11-2012, 20:54
سلام
دوستانی که یک آیپد کارکرده در نو می خوان با قیمت عالی بهم پ.خ بدن
IPAD 3 32G 4G
20 روز کارکرده با محافظ صفحه و یک اسمارت کیس اصل بدون کوچکترین خط و خش
پیغام بدین

meragj2
29-11-2012, 15:18
سلام دوستان

من آشنایی دارم که میتونم از دوبی بگیرم!!

میخواستم بپرسم به نظر شما اگه از اونجا بگیرم به نفعمه یا اگه از همین بازار خودمون بگیرم؟؟؟؟

از لحاظ قیمت منظورم بود!!

به طور کلی اگر خودت از اونور بیاری گرونتر درمیاد :sq_3:!!! اخه اینایی که تو بازار هست بصورت خیلی کلی و با تعداد بالا وارد می شه واسه همین ارزونتره ، البته با توجه به نوسان قیمت ارز قطعی نمی شه گفت. :20:

meragj2
29-11-2012, 15:41
با سلام به همه دوستان .
من میخاستم ipad 3 بگیرم که همین هفته پیش یه فروشنده تو شهرستانمون گفت قیمتش دور ور 2.500 هستش
میخاستم ببینم واقعا اصلش همین قیمته؟
بعد ایا ارزش خرید داره؟ من خودم الان گوشی گلکسی اس 2 دارم و با اندروید کار کردم . میخوام بدونم کدوم ارزش داره برای تبلت ؟ سیستم عامل ios یا اندروید؟؟
یه چیزی میخوام که هنگ نکنه حتی وقتی تا 10 مگ اخر حافظشم پر کردم . متاسفانه گلکسی 2 من وقتی جا داشت هیچ وقت هنگ نمیکرد اما الان که پر شده حافظش مدام تو هنگه و اهسته شده.
این ایپد نیو همون ایپد 3 هست یا جدیدتره؟؟
اگه 4g بگیرم دیگه نمیتونم اس ام اس یا زنگ بزنم حتی اگه جیل برکش کنم؟
برای ایپد نیو جیل برک امده؟
این که میگن سیم کارت خور بگیرم یا wifi داره یعنی چی؟
من خودم تو خونه Wifi دارم و همه نرم افزار های اندرویدم رو با wifi دانلود میکنم و این یعنی این که فقط یه انتخاب دارم که سیم کارت خور باشه یا وایرلس دار؟

کلا اگه بتونید تو تمام زمینه ها یه اطلاعاتی بدید ممنون میشم.
اگر سوالی هم داشتید بپرسید در خدمتم

اولا دوست عزیز چیزی که بین مردم به ipad3 معروف شده ipad2 new اسمش هست. Ipad 3 هنوز وجود خارجی نداره و ریلیس نشده .
قیمت. تقریبا همینه و با نوسان هرروزه قیمت دلار تغییر می کنه،
در مورد اینکه کدوم برای تبلت بهتره خیلی نظرات ضد ونقیضه ولی اگه از من می شنوی ios بگیر به چند دلیل : چون اپل اولین شرکتی بود که تبلت به این شکل رو تولید کرد، و سامسونگ برای اینکه تو بازار جایی پیدا کنه با عجله یه چیزی فرستاد به بازار!
ضمنا ios مرتب در حال اپدیت شدنه و اشکالاتش برطرف می شه،
اگر دنبال چیزی هستی که سرعتش پایین نیاد و هنگ نکنه اصلا طرف سامسونگ نرو! چون سامسونگ از همون اول که می خری حالت تیک زدن داره ، که این حالت تو گوشی های اندروید هم دیده میشه. ولی ایپد به ندرت هنگ می کنه و سرعتش هم تا حالا دیده نشه که کم بشه.
ایپد نیو جیل بریک میشه ،اما شخصا اصلا جیل رو توصیه نمی کنم؛ این کار باعث میشه سرعت دستگاه کم بشه، عمرش کوتاه بشه، مصرف باتری دو سه برابر میشه، همیشه باید مواظب باشی که خاموش نشه و هزار دردسر دیگه ، به خاطر عیب هایی که باقی می ذاره هیچ کس دستگاه جیل شده رو
گارانتی نمی کنه.
کلا با ایپد نمی شه زنگ زد و اس ام اس داد
شما اگر 4g (سیمکارت خور ) بگیرید علاوه بر داشتن wifi میتونید با استفاده از سیم کارت همه جا اینترنت داشته باشید، اما مدل wifi فقط با استفاده از wifi می تونید به نت دسترسی داشته باشید
یعنی یا wifi یا wifi + سیمکارت
بازم اگر سوالی داشتی در خدمتم، در ضمن با عکست خیلی حال کردم :sq_9:

fk_u
29-11-2012, 16:21
درود
ipad 3 شما در بست بالا گفتید ریلز نشده درسته.نیو ایبد اومد .الانم که ایبد 4 اومده مدله وایفا . برای اطلاع گفتم
قیمت نیو با 4 زیاد فرق نداره. نمیدونم گرما که نیو داشت این ایبد 4 داره یا نه. بردازنده چند هسته ای گرما داره مشکلی فکر نکنم باشه

ehsan_
04-12-2012, 11:39
دوستان من چند نفر رو دیدم که فکر می کردن 4g چون سیم کارت می خوره میشه باهاش اس ام اس داد یا تماس گرفت و حالا......
توجه کنید که با آیپدهای جدید اپل نمیشه تماس گرفت یا اس ام اس داد

اما ایسوس و سامسونگ و... که سیم کارت می خورن میشه باهاش تماس گرفت یا اس داد

نکته دوم اینکه آیپد 4 هنوز جیلبریک نشده و تولید آیپد 3 متوقف شده این اوضاع رو پیچیده کرده

halflife g
04-12-2012, 11:51
سلام دوستان ...يه كمك تقريبا فوري مي خواستم:
من ميخوام برم ipad2 مو بفروشم حالا بجاتون ipad3 بگيرم خوبه يا ipad mini(چون ipad 2 فعليم ٦٤ گيگ هست و ميخوام ١٦ گيگ بگيرم از لحاظ پولي چيزي سر نميدم)......البته ميدونم ipad 3 رتينا هست ولي در عوض ipad mini هم خيلي سبك و ظريف و اين هم مزيت مهمي هست...

با اين تفاسير به نظر دوستان چكار كنم؟؟ممنون

.

ehsan_
04-12-2012, 17:14
سلام دوستان ...يه كمك تقريبا فوري مي خواستم:
من ميخوام برم ipad2 مو بفروشم حالا بجاتون ipad3 بگيرم خوبه يا ipad mini(چون ipad 2 فعليم ٦٤ گيگ هست و ميخوام ١٦ گيگ بگيرم از لحاظ پولي چيزي سر نميدم)......البته ميدونم ipad 3 رتينا هست ولي در عوض ipad mini هم خيلي سبك و ظريف و اين هم مزيت مهمي هست...

با اين تفاسير به نظر دوستان چكار كنم؟؟ممنون

.

اگه با کیفیت صفحه آیپد 2 مشکل نداشتی آیپد مینی بگیر
اما اگه کیفیت عالی صفحه می خوای آیپد 3 بگیر
درضمن توی بنچمارکها آیپد 3 چندان از 2 و مینی قویتر نیست !
با 16 گیگ به مشکل بر می خوری !

cnn
05-12-2012, 09:22
درود
یه راهنمایی می خوام
اول بگم که تو سیستم تبلت سررشته ندارم ولی می خوام برای کسی هدیه بخرم
تو یه سایت که قیمت هم داشت نگاه کردم iPad 4 Wi-Fi + 4G-16GB رو با قیمت 1/350/000 زده و مدل iPad 4 Wi-Fi-16GB رو با قیمت 1/700/000 زده
مدل اول در مقایسه با مدل دوم امکانات بیشتری هم داره و یا مدل های آی پد 2 گرون تر هم هست
الان این سیستمش چطوریه؟

hesam 63
05-12-2012, 11:46
درود
یه راهنمایی می خوام
تو یه سایت که قیمت هم داشت نگاه کردم iPad 4 Wi-Fi + 4G-16GB رو با قیمت 1/350/000 زده و مدل iPad 4 Wi-Fi-16GB رو با قیمت 1/700/000 زده
مدل اول در مقایسه با مدل دوم امکانات بیشتری هم داره و یا مدل های آی پد 2 گرون تر هم هست
الان این سیستمش چطوریه؟
بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که زیر همون متن به مدیر سایت پیام بدی که این شرکت قیمت غیر واقعی درج کرده. وای فای 16 پائین ترین قیمت 1700 هست. ( خیلی ها 1900 می فروشند ) حالا 4G رو زده 1350 !!
اگه مشکل مالی نداری تصمیم با خود شماس. در غیر این صورت بهتره صبر کنی. چون این وسیله ارزش نزدیک دو میلیون تومن پول رو نداره.

ehsan_
05-12-2012, 12:14
درود
یه راهنمایی می خوام
الان این سیستمش چطوریه؟

قیمت هایی که داری اشتباهه
من فروشگاه معتبری رو در بندر عباس میشناسم که پایین ترین قیمت رو در کشور داره و رایگان هم ارسال می کنه
IPAD 4 WIFI 4G 16GB:2320
IPAD 4 WIFI 16GB:1650
شما باید اول تعیین کنید سقف بودجتون چقدره
درضمن قیمت مدل 4g چون تازه وارد بازار شده کمی حباب داره و در اینده کاهش پیدا می کنه

behrooz_chz
08-12-2012, 01:20
سلام
من حدود یک ماه دیگه که قراره داداشم یه سفر یره امریکا می خوام یه ای پد بگیرم نظر خودم ipad 4 wifi 4g 64 gb هست که 829 دلارش رو هم دادم به داداشم فقط چندتا نکته
1- من بهش گفتم که AT&T بخره چون توی سایت اپل باید سرویس رو انتخاب کنی حالا ایا ایران بیارم میتونم ار 3g اوم بدون دست کاری استفاده کنم
2-بکم دو دل شدم بین اندروید و ios الان گوشیم اندروید هست ایا به نظر شما ارزش داره صبر کنم یه نکسوس 3g بگیرم تنها نقطه قوتش واسه من usb خور بودنش هست وگرنه افکر کنم اپل واقعا بهتره یا ایسوس و ...

hormozan m
09-12-2012, 00:11
سلام
من حدود یک ماه دیگه که قراره داداشم یه سفر یره امریکا می خوام یه ای پد بگیرم نظر خودم ipad 4 wifi 4g 64 gb هست که 829 دلارش رو هم دادم به داداشم فقط چندتا نکته
1- من بهش گفتم که AT&T بخره چون توی سایت اپل باید سرویس رو انتخاب کنی حالا ایا ایران بیارم میتونم ار 3g اوم بدون دست کاری استفاده کنم
2-بکم دو دل شدم بین اندروید و ios الان گوشیم اندروید هست ایا به نظر شما ارزش داره صبر کنم یه نکسوس 3g بگیرم تنها نقطه قوتش واسه من usb خور بودنش هست وگرنه افکر کنم اپل واقعا بهتره یا ایسوس و ...

سلام .

1 . مشکلی نیست کار میکنه !

2 . دوست من شما که گوشیت اندروید هست بهتر تبلت با یک os دیگه باشه ! در ضمن تبلت های اندرویدی در زمینه اپ بسیار ضعیف هست ! اکثر اپ هاشون اپ های موبایل های اندرویدی هستن که کشیده شدن !

در ضمن با کمرا کیت میتونی به آیپد فلش و اس دی وصل کنید ! ( اگر جیلبریک باشی دسترسی کامل به فلش داری و اگر نباشی فقط عکس )

berendji
09-12-2012, 00:58
چند تا سوال در مورد آیپد مینی :
1.مدل سلولار GPS داره؟
2. با سیمکارت های ایران کار میکنه؟
3.حجم برنامه هاش در چه حده؟ مثلا در مدل 16 گیگ ،تقریبا چند تا برنامه و بازی میشه نصب کرد؟ کلا به نظرتون 16 جواب میده؟

Atusa 021
09-12-2012, 00:59
سلام
آیپد پشتیبانی نرم افزاریش چطوره ؟ بدرد انجام بازی های آیفون و اینترنت گردی و فیلم دیدن میخوره ؟ فقط همین موارد .

hormozan m
09-12-2012, 13:05
سلام
آیپد پشتیبانی نرم افزاریش چطوره ؟ بدرد انجام بازی های آیفون و اینترنت گردی و فیلم دیدن میخوره ؟ فقط همین موارد .

سلام . اگر منظور آپدیت سیستم عانل هست که اگر آیپد نسل 4 ام تهیه کنید حداقل تا 3 سال یا شاید 4 سال براش آپدیت میاد !

بزرگترین کاربرد آیپد همین مواردی هست که فرمودین ! تعداد آپ ها هم حدود 300 هزار آپ اختصاصی آیپد که کلا با آپ های آیفون میشه حدود 700 هزار تا !

اگر آیپد رو برای موارد بالا میخواید در خریدش شک نکنید !

hormozan m
09-12-2012, 13:11
چند تا سوال در مورد آیپد مینی :
1.مدل سلولار GPS داره؟
2. با سیمکارت های ایران کار میکنه؟
3.حجم برنامه هاش در چه حده؟ مثلا در مدل 16 گیگ ،تقریبا چند تا برنامه و بازی میشه نصب کرد؟ کلا به نظرتون 16 جواب میده؟

سلام .

1 . بله داره .

2 . مشکلی نیست کار میکنه ! ( البته اگر از ایرانسل استفاده کنی سرعت در حد edge هست اگر رایتل استفاده کنید 3g ) البته باید پانچ کنید چون nano sim هست ولی ایرانسل هم نانو سیم ارائه داده .

3 . بستگی داره اپ یا بازی هست که 3 مگابایت حجم داره و حداکثر تا 1.5 گیگ هستن . ولی اگر نمیخواید در آیپد آرشیو درست کنید همون 16 کافیه ( حدود 12 الی 13 گیگ در دسترس هست )

مشجصات فنی کامل آیپد مینی :

berendji
09-12-2012, 14:40
سلام .

1 . بله داره .

2 . مشکلی نیست کار میکنه ! ( البته اگر از ایرانسل استفاده کنی سرعت در حد edge هست اگر رایتل استفاده کنید 3g ) البته باید پانچ کنید چون nano sim هست ولی ایرانسل هم نانو سیم ارائه داده .

3 . بستگی داره اپ یا بازی هست که 3 مگابایت حجم داره و حداکثر تا 1.5 گیگ هستن . ولی اگر نمیخواید در آیپد آرشیو درست کنید همون 16 کافیه ( حدود 12 الی 13 گیگ در دسترس هست )

مشجصات فنی کامل آیپد مینی :

بسیار ممنون از پاسخ خوب و سریعت.
خیلی ها اعتقاد دارن که برای خرید آیپد مینی باید یک نسل صبر کرد.و مهمترین انتقاد هم که بر سر رتینا نبودنشه.
ولی من فکر میکنم با توجه به ابعاد و طراحی فوق العادش یه انتخاب خوبه.برای استفاده من ناشی، همین قطعات هم به بهترین نحو پاسخ گو هست.از طرفی صفحه نمایش مینی خیلی خوبه فقط در مقایسه با رتینا نقد بهش وارده.
موافقین و خریدش رو تایید می کنید؟

Atusa 021
09-12-2012, 17:11
متشکرم ، حالا بین آیپد 1 و آیپد مینی کدوم بهتره و لز نظر مالی بیشتر می ارزه ؟
چقدر تفاوت بین این دوتا هست ؟

wanton-boy
09-12-2012, 18:59

عزیز مینی خیلی بهتره ، CPU و Memory بهتره ، سیستم عامل بهتره ورژن 6 ولی آیپد یک ورژن 4 ،
مینی سبکتره ، تازه مینی شبکه ی 3g ساپورت میده ولی آیپد 1 3g نداره.

خب طبیعییه که قیمت هم مینی بالاتره ولی من اگه جای شما بودم مینی میگرفتم. آیپد 1 دیگه قدیمی شده.

فقط گمونم آیپد مینی سیم کارد نانو میخوره اینو سوال کنید توی ایران همچین سیم کارتهایی هست ؟

Mool Tee
09-12-2012, 19:30
من خودم واسه ایفون رو دادم به همونجا که خریدم واسم سیمکارتم رو تبدیل به نانو کرد پول هم نگرفت!خیالتون از سیم کارت راحت باشه!

Atusa 021
09-12-2012, 22:51
از توضیحاتی که دادی ممنونم ، قیمت مینی رو دارید ؟ بعد مینی چند مدل هست ؟

hormozan m
10-12-2012, 01:01
بسیار ممنون از پاسخ خوب و سریعت.
خیلی ها اعتقاد دارن که برای خرید آیپد مینی باید یک نسل صبر کرد.و مهمترین انتقاد هم که بر سر رتینا نبودنشه.
ولی من فکر میکنم با توجه به ابعاد و طراحی فوق العادش یه انتخاب خوبه.برای استفاده من ناشی، همین قطعات هم به بهترین نحو پاسخ گو هست.از طرفی صفحه نمایش مینی خیلی خوبه فقط در مقایسه با رتینا نقد بهش وارده.
موافقین و خریدش رو تایید می کنید؟

سلام . بله درسته رزولوشن صفحه یکم تو ذوق میزنه . ولی اگر لازم داری بگیر حتما ( ایران که میدونید وضعیتش چطور هست ممکنه همین آیپد بشه 3 میلیون ):n04:

سلام . آیپد 1 ارزش خرید نداره . اپل دیگه ساپورتش نمیکنه و بازی های جدید و سنگین هم براش نمیاد ! همون مینی رو بگیرید !

از توضیحاتی که دادی ممنونم ، قیمت مینی رو دارید ؟ بعد مینی چند مدل هست ؟

کلا 6 تا مدل در 2 رنگ ! 3 تا وای-فای . 3 تا 4G !
قیمت هم در حال تغییر از اینجا میتونی نگاه کنید :

تصحیح لینک سازنده
Pami

berendji
10-12-2012, 14:34
اگر خارج از کشور تهیه کنم مینی رو،در مدل سلولار تفاوتی داره که کدوم اپراتور رو انتخاب کنم یا همگی در ایران با سیمکارت ایرانسل بی مشکل کار می کنن؟ AT&T - SPRINT - VERIZON ؟

hormozan m
10-12-2012, 21:34
اگر خارج از کشور تهیه کنم مینی رو،در مدل سلولار تفاوتی داره که کدوم اپراتور رو انتخاب کنم یا همگی در ایران با سیمکارت ایرانسل بی مشکل کار می کنن؟ AT&T - SPRINT - VERIZON ؟

سلام . مشکلی نیست با همه کار میکنه ! قبلا اینجور بود که مثلا آیفون 4 cdma سیمکارت تری اصلا نداشت اما الان حتی مدل های cdma هم دارند !

Vicious
10-12-2012, 23:49
کسی اخرین قیمت رو نداره ؟

hormozan m
10-12-2012, 23:54
کسی اخرین قیمت رو نداره ؟

سلام . در تاپیک قیمت مدل مورد نظر رو اعلام کنید تا قیمت بهتون بدن ! اینجا مشاوره برای خریده !

behrooz_chz
11-12-2012, 22:36
سلام مرسی از جواب شما
منظور شما این کانکشن هست ؟
اگر این کانکشن رو بخرم باز هم عکس و فیلم رو فقط میتونم دانلود کنم ؟
به جز این دوتا پورت پ.رت دیگه های هم هست یادم میاد قبلا یه پورت بود که هم خروجی تی وی داشت هم یو اس بی البته 30 پین بود من لایت سوکت میخوام

hormozan m
11-12-2012, 23:22
سلام مرسی از جواب شما
منظور شما این کانکشن هست ؟
اگر این کانکشن رو بخرم باز هم عکس و فیلم رو فقط میتونم دانلود کنم ؟
به جز این دوتا پورت پ.رت دیگه های هم هست یادم میاد قبلا یه پورت بود که هم خروجی تی وی داشت هم یو اس بی البته 30 پین بود من لایت سوکت میخوام

سلام . بله ! دانلود كنيد ؟ منظرتون ترنسفر هست بله ولي فقط mp٤ ولي اگر جيلبريك كنيد دسترسي كامل داريد !
لينك دومي كه گذاشتين هم تبديل به micro usb هست كه براي استفاده از شارژر استاندارد هست ! ( اتحاديه اروپا به اپل گير داد كه با از پورت هاي استاندارد استفاده كني اپل هم اومد اين رو زد )
اون چيزي كه ميگيد تبديل hdmi هست .

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

rahshab
11-12-2012, 23:36
سلام دوستان بنظزتون با توجه به اختلاف 400 تومني بين نيو ايپد و اين ايپد 4 و با توجه به نبودن جيلبريك اي او اس 6 ايا خريد ايپد 4 منطقيه در حال حاضر اختلاف پردازنده واقعا ارزش 400 تومن رو داره

hormozan m
12-12-2012, 12:35
سلام دوستان بنظزتون با توجه به اختلاف 400 تومني بين نيو ايپد و اين ايپد 4 و با توجه به نبودن جيلبريك اي او اس 6 ايا خريد ايپد 4 منطقيه در حال حاضر اختلاف پردازنده واقعا ارزش 400 تومن رو داره

سلام اگر جيلبريك براتون خيلي اهميت داره و هزينه گيفت كارت هم براتون زياده ، بله ارزش داره !

arashbi2
26-12-2012, 13:55
من ایپد 4 یا همون با صفحه نمایش retrina رو از سایت اپل سفارش دادم مدل wifi 64gb حالا تا 2 هفته دیگه فک کنم به دستم برسه یه سوال که داشتم اینه که برای کار کردن باش حتما نیاز به اکانت itunes هست؟؟
من یکی از سایت ساختم که نیاز به وارد کردن cc نبود و از سایتش لاگین کردم اما هر کار میکنم نمیتونم با برنامه itunes لاگین کنم به اکانتم چرا؟ :(
یه سوال دیگه هم اگه لطفا جواب بدید ممنون میشم توی ios هم برنامه های market وجود داره براش (مثل برنامه بازار برای اندروید یا بلک مارت ) که برنامه های کرک شده رو مجانی دانلود کرد؟؟ بدون جیل برک کردن

hormozan m
27-12-2012, 11:49
من ایپد 4 یا همون با صفحه نمایش retrina رو از سایت اپل سفارش دادم مدل wifi 64gb حالا تا 2 هفته دیگه فک کنم به دستم برسه یه سوال که داشتم اینه که برای کار کردن باش حتما نیاز به اکانت itunes هست؟؟
من یکی از سایت ساختم که نیاز به وارد کردن cc نبود و از سایتش لاگین کردم اما هر کار میکنم نمیتونم با برنامه itunes لاگین کنم به اکانتم چرا؟ :(
یه سوال دیگه هم اگه لطفا جواب بدید ممنون میشم توی ios هم برنامه های market وجود داره براش (مثل برنامه بازار برای اندروید یا بلک مارت ) که برنامه های کرک شده رو مجانی دانلود کرد؟؟ بدون جیل برک کردن

سلام . شما اگه ایرانی که نمیتونی سفارش بدی ( احتمالا ایران نیستی )

1 . نه حتما نیاز نیست ولی برای سرویس هایی مثل فیس تایم یا ای مسیج یا دانلود آپ از آپ استور و... نیازه !

2 . شما آیتونز 11 رو از سایت اپل دانلود کن و یک تست کن اگر اپل آی دی شما فعال شده باشه نبایدمشکلی داشته باشی .

3 . بله هست مثلا apptrackr ! ولی برای نصب برنامه های کرک شده باید حتما جیلبریک باشد ( که فعلا برای آیپد 4 و آیفون 5 ) جیلبریکی در کار نیست ! یا اگر از سیستم عامل مک او اس استفاده میکنید میتونید با ثبت udid دستگاهتون ( یعنی اپل شما رو به عنوان برنامه نویس میشناسه ) میتونید برنامه ها رو ساین و نصب کنید !

arashbi2
27-12-2012, 23:10
سلام . شما اگه ایرانی که نمیتونی سفارش بدی ( احتمالا ایران نیستی )

1 . نه حتما نیاز نیست ولی برای سرویس هایی مثل فیس تایم یا ای مسیج یا دانلود آپ از آپ استور و... نیازه !

2 . شما آیتونز 11 رو از سایت اپل دانلود کن و یک تست کن اگر اپل آی دی شما فعال شده باشه نبایدمشکلی داشته باشی .

3 . بله هست مثلا apptrackr ! ولی برای نصب برنامه های کرک شده باید حتما جیلبریک باشد ( که فعلا برای آیپد 4 و آیفون 5 ) جیلبریکی در کار نیست ! یا اگر از سیستم عامل مک او اس استفاده میکنید میتونید با ثبت udid دستگاهتون ( یعنی اپل شما رو به عنوان برنامه نویس میشناسه ) میتونید برنامه ها رو ساین و نصب کنید !

ممنونم من ایران هستم و یکی از اشنا هام قرار چند روز دیگه بیاد ایران و برام بیاره.
ولی من لپتاپ مک ندارم که بتونم به عنوان برنامه نویس برنامه های -- شده رو تست کنم.
ولی برام جالبه تو سایتش لاگین میشم اما توی برنامه ایتیونز نه :-s :(

hormozan m
28-12-2012, 01:36
ممنونم من ایران هستم و یکی از اشنا هام قرار چند روز دیگه بیاد ایران و برام بیاره.
ولی من لپتاپ مک ندارم که بتونم به عنوان برنامه نویس برنامه های -- شده رو تست کنم.
ولی برام جالبه تو سایتش لاگین میشم اما توی برنامه ایتیونز نه :-s :(

سلام . خواهش میکنم . خوب میتونید از پکیج های ساین شده استفاده کنید . ( باید بخرید ) ( یا روی pc خودتون هکینتاش ( مکینتاش -- شده ) نصب کنید )

در مورد آیتونز هم با چیز پی ان امتحان کنید ! ارور خاصی نمیده ؟:n13:

Saeed System
30-12-2012, 10:41
سلام دوستان..من حقیقتش 600 تومن پول دارم یه آیپد میخوام.. یعنی اطلاعاتم خیلی کمه د رموردش...

یه آیپد میخوام که فقط wifi داشته باشه و سیمکارت خور نباشه! نمیدونم چه مدلی باید بگیرم قیمتش دستم نیست که قیمت نوش چنده قیمت دست دو چنده...نسلهاش چه طوریه با این پول از نسل 2 میشه خرید کرد ؟ نسل 4 که دیدیم بسیار گرونه

خواهشا یه راهنمایی بکنید با 600 تومن چه آیپدی میشه خرید ..نو یا دست 2 بدون سیمکارت از هر نسلی که شد..

با تشکر و کمکتون :n16:فقط میخوام بازی کنم باهاش و به اینترنت از مودم وای فای وصل بشم....اگر 100 تومن بیشتر شد موردی نداره یعنی تا 700 تومن حداکثر تا 800 هم میتونم بپردازم..

lurenzo
30-12-2012, 23:48
سلام دوستان..من حقیقتش 600 تومن پول دارم یه آیپد میخوام.. یعنی اطلاعاتم خیلی کمه د رموردش...

یه آیپد میخوام که فقط wifi داشته باشه و سیمکارت خور نباشه! نمیدونم چه مدلی باید بگیرم قیمتش دستم نیست که قیمت نوش چنده قیمت دست دو چنده...نسلهاش چه طوریه با این پول از نسل 2 میشه خرید کرد ؟ نسل 4 که دیدیم بسیار گرونه

خواهشا یه راهنمایی بکنید با 600 تومن چه آیپدی میشه خرید ..نو یا دست 2 بدون سیمکارت از هر نسلی که شد..

با تشکر و کمکتون :n16:فقط میخوام بازی کنم باهاش و به اینترنت از مودم وای فای وصل بشم....اگر 100 تومن بیشتر شد موردی نداره یعنی تا 700 تومن حداکثر تا 800 هم میتونم بپردازم..

ارزونترین آیپدی که ارزش خریدن داشته باشه، Ipad 2 Wifi 16 GB هستش که قیمتش حدود 1350 باید باشه.
با این بودجه، شما قطعا باید دنبال دست دوم باشید که اون هم قیمتش بستگی به کرم فروشنده داره!

arashbi2
17-01-2013, 10:20
ديروز بلاخره ايپد ٤ به دستم رسيد٠ خاستم همينجا از راهنمايي هاتون تشكر كرده باشم :n12::n16:

dany_3p4u
17-01-2013, 12:58
یه سوال فوری :دی
یکی از اقوام می خواد تبلت بگیره
خودش مد نظرش آی پد هست و گلکسی ولی نمی دونه کُدوم و چرا!
استفاده ش هم فقط می خواد آهنگ گوش بده، فیلم ببینه، نت برای وب گردی و اسکایپ حرف بزنه×

mehdi30nema
03-02-2013, 10:50
دوستان من احتمالا فردا میخام با یکی از دوستان برم آیپد 4 بخره .
من خودم تا حالا دیوایس اپل نداشتم و نمیدونم برای خریدش باید به چی دقت کنیم .
یعنی جیلبریک باید نسخه چند باشه ؟ ios باید چه نسخه ایی باشه ؟
اصلا جیلبریک کردن هزینه ایی داره یا نه ؟
و دیگه به چه چیزی باید دقت کرد ؟

با تشکر

hormozan m
03-02-2013, 12:52
دوستان من احتمالا فردا میخام با یکی از دوستان برم آیپد 4 بخره .
من خودم تا حالا دیوایس اپل نداشتم و نمیدونم برای خریدش باید به چی دقت کنیم .
یعنی جیلبریک باید نسخه چند باشه ؟ ios باید چه نسخه ایی باشه ؟
اصلا جیلبریک کردن هزینه ایی داره یا نه ؟
و دیگه به چه چیزی باید دقت کرد ؟

با تشکر

سلام . اول اینکه از جای معتبر خرید کنید ! حتما همراه خودت یک گوشی ( اسمارت فون ) ببر که بتونی به اینترنت وصل بشی و سریال دستگاه رو چک کنی !

برای چک کردن سریال دستگاه به سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید بری !

سریال پشت جعبه پایین روی تگ سفید رنگی زده شده ( به همراه پارت نامبر و مشخصات دستگاه - حتما دقت کن که در قسمتی که وسایل داخل جعبه رو روی برچسب توضیح داده نوشته شده باشه Lightning to USB Cable که این نشون میده iPad 4 داری میخری نه iPad 3 )

اگر در صفحه بالا زده بود که دستگاه اکتیو نشده و تاریخی برای پاپانی برای گارانتی ذکر نشده باشه که مشکلی نیست و راحت خرید کنید البته باید چک کنی که دستگاه باز نشده باشه ( ممکنه باز کنن و شارژر ارجینال رو عوض کنن ) کناره های جعبه ( که با رنگ مشکی نوشته iPad ) سلفون دستگاه به شکل T جمع شده و خود سلفون نازک و یکدست هست .

در مورد جیلبریک ! ورژن دستگاه حداقل 6.0 و حداکثر 6.0.1 هست . چند روز پیش هم ورژن 6.1 release شد ! و قراره جیلبریک امروز برای تمام این ورژن ها بیاد ولی شما بعد از خرید حتما به آخرین ورژن
آپدیت کن !

جیلبریک هیچ هزینه ای نداره و خیلی راحت انجام میشه ! ( خودتون میتونید انجام بدید ) . در ضمن هیچ هزینه ای هم بابت نصب برنامه یا اکتیو کردن ندید ! برای اکتیو کردن فقط باید آیپد به اینترنت وصل بشه !

پیشاپیش مبارکه ! :n10:

shopingmc
13-03-2013, 22:36
سلام بچه من قصد خرید آیپد دارم کسی میتونه راهنمایی کنه
توی سایت دیجی کالا دو تا مدل هست نمیدونم کدامشو بخرم
Apple iPad (4th Gen.) Wi-Fi - 32GB

Apple iPad (4th Gen.) Wi-Fi - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

shopingmc
13-03-2013, 22:36

Apple iPad (4th Gen.) Wi-Fi - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر شما صبر کنم تا قبل از انتخابات یا نه الان بخرم
ممنون

JoWkErsSs
14-03-2013, 00:26

و

به نظر شما صبر کنم تا قبل از انتخابات یا نه الان بخرم
ممنون

شما 3 مدل آیپد معرفی کردید، 2 مدل اولی نسل چهارم آیپد هستند که به نام iPad With Retina Display معروفه و هیچ فرقیم 2 تای اولی باهم ندارند به جز حافظه اولی 32 گیگابایت و دوم 16 گیگابایت!! آیپد دیگه ای که شما معرفی کردید آیپد نسل سوم هست که به New iPad معروفه. بحث اینکه شما کدام رو میخواید بخرید دیگه بسته به مقدار بودجه شما و چیزی که میخواید داره... توی همون دیجی کالا تمام مشخصات رو نوشته، مطالعه کنید.

لطفا برای همچین موضوعی تاپیک اضافی ایجاد نکنید !

مـشاوره برای خرید iPad / آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

netwait
14-03-2013, 13:56
من بین Asus Eee Pad Transformer TF300TG - 32GB + Dock و Apple iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G - 16GB که تقریبا هم قیمت هستند واقعا گیر کردم
مقایسه در دیجی کالا: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ji kala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Tablet&Compare=Tablet-Asus-EeePad-Transformer-TF300TG-32GB-Dock,Tablet-Apple-iPad-4th-Gen-Wi-Fi-4G-16GB)

arashbi2
14-03-2013, 21:34
IPAD 4 16GB فک کنم خیلی کم باشه حافظش برای برنامه ها و بازی های Ios چون من چیز خیلی خاصی پر نکردم توش 32gb ش پره الان

Black.Hawk
17-03-2013, 21:02
سلام به همه
یه راهنمایی در مورد ایپد نسل سوم و چهارم میخوام
من اگه بخوام ایپد نسل 3 بخرم چه چیزایی رو از دست میدم نسبت به نسل چهارم و قدرت پردازش چقدر بهبود داشته تو نسل چهارم ? واقعا ارزش هزینه بیشتر رو داره ?
کسی هست که با هر دوتاش کار کرده باشه و بتونه یه جمع بندی کلی کنه ?
از ایپد نسل 5 خبری نیست ? و ایا با اومدن اون ایپد 3 دیگه قدیمی میشه وساپورت نمیشه ?

payan_zaman
31-03-2013, 13:47
تفاوت در نسل 3 با نسل 4 در پردازنده های انها هست پردازنده نسل سه A5x دو هسته ای است
نسل چهار A6x هست که نسل 4 تفاوت سرعتی بسیار بالایی نسبت به نسل قبل داره
در ضمن پورت 30 پین به 8 پین نیز تغییر کرده در نسل چهار که به نظر من یک مشکل درست کرده در زمینه سازگاری با دستگاه های قدیمی

*Ali*
31-03-2013, 16:56
تفاوت در نسل 3 با نسل 4 در پردازنده های انها هست پردازنده نسل سه A5x دو هسته ای است
نسل چهار A6x هست که نسل 4 تفاوت سرعتی بسیار بالایی نسبت به نسل قبل داره
در ضمن پورت 30 پین به 8 پین نیز تغییر کرده در نسل چهار که به نظر من یک مشکل درست کرده در زمینه سازگاری با دستگاه های قدیمی
برای حل مشکل سازگاری یه تبدیل ارائه شده که دستگاه های قدیمی رو با یه واسطه به پورت جدید وصل میکنه:

Mool Tee
01-04-2013, 03:24
دستگاه های اپل حتی با ورود 5 6 نسل بعد از اون هم قدیمی نمیشن ! ضعف برای دستگاه های اپل بی معناست!

Alireza.M1731
01-04-2013, 11:21
سلام یه سوال:
من میخوام از آیپد به عنوان اسکنر استفاده کنم. راستش یه عالم کتاب دارم که میخوام الکترونیکشون کنم شدنیه؟؟

Ramin khuzestan
08-04-2013, 19:45
سلام
اساتید من در شُرف خرید آیپد 4 هستم اما بین دو مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شک دارم که کدوم رو بخرم!

1.آیا پشتیبانی از شبکه های 4G و GPS به 500 هزار تومن اختلاف قیمت ارزش داره؟

2.آیا فرق اون دو مدلی که لینک دادم به همین موارد ختم میشه؟

3.اگر مدل 32 گیگ 4G رو بخرم از نظر حافظه ممکنه به مشکل بخورم ؟ چون با حجم نرم افزار های IOS آشنایی ندارم ولی استفاده ی من مثل اکثر کاربران بیشتر نرم افزار ، موزیک و فیلم خواهد بود.

ممنون

Ali/sh
10-04-2013, 14:47
سلام میخواستم یه آیپد ۴ سفارش بدم توی سایتا گشتم persianapple از جاهای دیگه ارزون تر بود به نظرتوم این سایت مطمئنه؟کسی تا حالا چیزی ازش گرفته؟

morteza_moosighi
14-04-2013, 11:52
من بین Asus Eee Pad Transformer TF300TG - 32GB + Dock و Apple iPad (4th Gen.) Wi-Fi + 4G - 16GB که تقریبا هم قیمت هستند واقعا گیر کردم
مقایسه در دیجی کالا: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ji kala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Tablet&Compare=Tablet-Asus-EeePad-Transformer-TF300TG-32GB-Dock,Tablet-Apple-iPad-4th-Gen-Wi-Fi-4G-16GB)

شما داری آیپدو با چی مقایسه میکنی !!

morteza_moosighi
14-04-2013, 11:53
سلام یه سوال:
من میخوام از آیپد به عنوان اسکنر استفاده کنم. راستش یه عالم کتاب دارم که میخوام الکترونیکشون کنم شدنیه؟؟

بله مشکلی نیست چون من خودم حداقل 1000 تا کتاب دارم

hassanshaikhi
14-04-2013, 12:10
سلام یه سوال:
حتما از برنامه camscanner استفاده کن کیفیتش عالیه

.Siavash.
14-04-2013, 20:32
با درود

تبلت آیپد مینی با توجه به این که سیم کارت نمیخوره چطوری میشه ازش در جاهایی که به اینترنت adsl خونه دسترسی نداریم به اینترنت وصل بشیم ؟

berendji
14-04-2013, 20:47
با درود

تبلت آیپد مینی با توجه به این که سیم کارت نمیخوره چطوری میشه ازش در جاهایی که به اینترنت adsl خونه دسترسی نداریم به اینترنت وصل بشیم ؟
آیپد مینی در دو مدل عرضه میشه: سیم کارت خور و وای فای
در مدل وای فای که سیم کارت نمیخوره فقط از طریق اینترنت بیسیم میتونید وصل بشید و راه دیگه ای نداره.

Mehran-King
29-04-2013, 20:02
سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین:

1.واسه اینکه با آیپد4 کار کنم و برای اجرای اپلیکشن ها و تمام برنامه ها حتما حتما نیاز به اینترنت دارم؟
2. تمام برنامه هام باید همیشه بروز باشن؟بطوریکه اگه بروز نباشه کار نمیکنه؟
3. برای خریدن اینترنت برای آیپد4 به کجا باید مراجعه کنم؟
4. آیا سرعت اینترنت آیپد 4 یا همون سرعت وایمکس از ای دی اس ال بیشتره یا کمتر؟
5. برای متصل شدن به اینترنت نیاز به چه چیز هایی دارم؟
6. بعد اینکه آیپد4 خریدم چه وسایل دیگه ای باید بخرم تا تبلتم کامل باشه؟
7. تجهیزات اضافی یا مکمل های آیپد 4 مثل خودش گرون قیمت هستن ؟ یا ارزون هستن؟
8. آیا گارانتی آیپد4 در ایران هست؟
9. برای دانلود کردن نسخه جدید iOS چیکار باید بکنم؟
10. تبلت اگه مراقبش باشی و احتیاط کنی خود به خود خراب نمیشه دیگه؟ مثلا اتصالی یا ... که نمیشه؟
11. سرعت وایمکس تو ایران چقدره؟ منظورم اینه که مثلا ای دی اس ال 256 سرعت دانلودش 32kbps هست و میزان آپلود 16kbps سرعت وایمکس چطوره؟
12. وقتی که آیپد4 بخرم بهترین سیم کارت چه سیم کارتی هست؟ ایرانسل؟ همراه اول؟رایتل؟
13. برای اتصال به کامپیوتر بوسیله تبلتم چیکار باید بکنم؟ چه وسایلی احتیاج داره؟ مثلا اگه بخوام برنامه ای رو دانلود کنم با خود آیپد 4 هم میشه؟ با کامپیوتر چی ؟ مثلا هم با خود تبلتم دانلود کنم هم با پی سی با یک تیر دونشون بزنم میشه؟
14.کسی از دوستان هست که آیپد4 داشته باشه؟؟؟
15. من دوست دارم درس هامو با تبلت بخونم مثلا کتابم رو بصورت فایل پی دی اف در بیارم(از خود سایت آموزش و پرورش که قرار داده) و اینکه آیا میتونم دیجیتالی کتاب هامو بخونم؟ بدون مشکل؟
16. اگه بخوام چرک نویس واسه خودم داشته باشم آیا آیپد 4 قابلیت چرک نویس شدن رو داره ؟ مثل سامسونگ نوت 2؟
17.یه سوال هم در مورد تماشای فیلم یاکارتون بوسیله آیپد4 داشتم آیا آیپد4 دیویدی میخوره؟ یااینکه باید با فلش فیلم ببینیم؟ بعد فلش هایی که تو بازار هستن میکرو usb هستن یا usb ??? نسخه 2 یا 3 یعنی چی؟؟؟؟
18.سایتی هست که فقط مختص iOS باشه؟ دوستان سراغ دارن؟
19. آیپد 4 ضد آب هست؟ مثلا اگه اتفاقی بهش قطره های آب بخورن مشکلی که پیش نمیاد؟ مثلا وقتی داره بارون میاد آیپدم رو بیرون بیارم بعد بهش قطره های باران بخوره اتفاقی که نمیفته؟
20. زبان فارسی رو آیپد 4 ساپورت میکنه ؟؟؟

با تشکر :n16:

Stream
29-04-2013, 21:08
سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین:

1.واسه اینکه با آیپد4 کار کنم و برای اجرای اپلیکشن ها و تمام برنامه ها حتما حتما نیاز به اینترنت دارم؟
2. تمام برنامه هام باید همیشه بروز باشن؟بطوریکه اگه بروز نباشه کار نمیکنه؟
3. برای خریدن اینترنت برای آیپد4 به کجا باید مراجعه کنم؟
4. آیا سرعت اینترنت آیپد 4 یا همون سرعت وایمکس از ای دی اس ال بیشتره یا کمتر؟
5. برای متصل شدن به اینترنت نیاز به چه چیز هایی دارم؟
6. بعد اینکه آیپد4 خریدم چه وسایل دیگه ای باید بخرم تا تبلتم کامل باشه؟
7. تجهیزات اضافی یا مکمل های آیپد 4 مثل خودش گرون قیمت هستن ؟ یا ارزون هستن؟
8. آیا گارانتی آیپد4 در ایران هست؟
9. برای دانلود کردن نسخه جدید iOS چیکار باید بکنم؟
10. تبلت اگه مراقبش باشی و احتیاط کنی خود به خود خراب نمیشه دیگه؟ مثلا اتصالی یا ... که نمیشه؟
11. سرعت وایمکس تو ایران چقدره؟ منظورم اینه که مثلا ای دی اس ال 256 سرعت دانلودش 32kbps هست و میزان آپلود 16kbps سرعت وایمکس چطوره؟
12. وقتی که آیپد4 بخرم بهترین سیم کارت چه سیم کارتی هست؟ ایرانسل؟ همراه اول؟رایتل؟
13. برای اتصال به کامپیوتر بوسیله تبلتم چیکار باید بکنم؟ چه وسایلی احتیاج داره؟ مثلا اگه بخوام برنامه ای رو دانلود کنم با خود آیپد 4 هم میشه؟ با کامپیوتر چی ؟ مثلا هم با خود تبلتم دانلود کنم هم با پی سی با یک تیر دونشون بزنم میشه؟
14.کسی از دوستان هست که آیپد4 داشته باشه؟؟؟
15. من دوست دارم درس هامو با تبلت بخونم مثلا کتابم رو بصورت فایل پی دی اف در بیارم(از خود سایت آموزش و پرورش که قرار داده) و اینکه آیا میتونم دیجیتالی کتاب هامو بخونم؟ بدون مشکل؟
16. اگه بخوام چرک نویس واسه خودم داشته باشم آیا آیپد 4 قابلیت چرک نویس شدن رو داره ؟ مثل سامسونگ نوت 2؟
17.یه سوال هم در مورد تماشای فیلم یاکارتون بوسیله آیپد4 داشتم آیا آیپد4 دیویدی میخوره؟ یااینکه باید با فلش فیلم ببینیم؟ بعد فلش هایی که تو بازار هستن میکرو usb هستن یا usb ??? نسخه 2 یا 3 یعنی چی؟؟؟؟
18.سایتی هست که فقط مختص iOS باشه؟ دوستان سراغ دارن؟
19. آیپد 4 ضد آب هست؟ مثلا اگه اتفاقی بهش قطره های آب بخورن مشکلی که پیش نمیاد؟ مثلا وقتی داره بارون میاد آیپدم رو بیرون بیارم بعد بهش قطره های باران بخوره اتفاقی که نمیفته؟
20. زبان فارسی رو آیپد 4 ساپورت میکنه ؟؟؟

با تشکر :n16:

1. برای اجرای برنامه ها نیازی به اینترنت نیست.
2. برای اجرای برنامه ها نیازی نیست حتما بروز باشند.
3. خارج از حیطه فعالیت انجمن
4. سرعت اینترنت شما ربطی به آیپد نداره، به اون طریقی که باهاش به اینترنت متصل شدید داره و روی همه دیوایس ها یکسانه.
5. یا سیم کارت که اشتراک GPRS یا 3G داشته باشه، یا از طریق وای فای.
6. معمولا هدفون و کیف نیازه.
7. همه رده قیمت هست.
8. -
9. در خود آیپد می تونید آپدیت کنید، از طریق iTunes هم ممکنه.
10. مسلما خیر!
11. بی ارتباط به این انجمن / درباره سرویس های مختلف اینترنت در انجمن اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالتون رو بپرسید.
12. -
13. هم با کامپیوتر میشه و هم با خود آیپد. احتیاج به هیچ وصیله اضافه نداره.
14. بله دوستان هستند. سوالی دارید بفرمایید.
15. بله به راحتی.
16. بله.
17. خیر DVD نمی خوره. باید فیلم ها رو یا استریم کنید و یا روی آیپد کپی کنید. فلش و ... اصلا نمی خوره.
18. ارجاع کاربران به سایر سایت ها خلاف قوانینه.
19. با چند قطره آب مشکلی پیش نمیاد ولی ضد آب به شکلی که بندازید در استخر نیست.
20. بله.

به نظر میاد شما ابتدایی ترین چیزها رو درباره آیپد نمی دونید. توصیه میشه مطالب همین انجمن رو مطالعه کنید و آشنا بشید.

Mehran-King
29-04-2013, 21:34
1. برای اجرای برنامه ها نیازی به اینترنت نیست.
2. برای اجرای برنامه ها نیازی نیست حتما بروز باشند.
3. خارج از حیطه فعالیت انجمن
4. سرعت اینترنت شما ربطی به آیپد نداره، به اون طریقی که باهاش به اینترنت متصل شدید داره و روی همه دیوایس ها یکسانه.
5. یا سیم کارت که اشتراک GPRS یا 3G داشته باشه، یا از طریق وای فای.
6. معمولا هدفون و کیف نیازه.
7. همه رده قیمت هست.
8. -
9. در خود آیپد می تونید آپدیت کنید، از طریق iTunes هم ممکنه.
10. مسلما خیر!
11. بی ارتباط به این انجمن / درباره سرویس های مختلف اینترنت در انجمن اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالتون رو بپرسید.
12. -
13. هم با کامپیوتر میشه و هم با خود آیپد. احتیاج به هیچ وصیله اضافه نداره.
14. بله دوستان هستند. سوالی دارید بفرمایید.
15. بله به راحتی.
16. بله.
17. خیر DVD نمی خوره. باید فیلم ها رو یا استریم کنید و یا روی آیپد کپی کنید. فلش و ... اصلا نمی خوره.
18. ارجاع کاربران به سایر سایت ها خلاف قوانینه.
19. با چند قطره آب مشکلی پیش نمیاد ولی ضد آب به شکلی که بندازید در استخر نیست.
20. بله.

به نظر میاد شما ابتدایی ترین چیزها رو درباره آیپد نمی دونید. توصیه میشه مطالب همین انجمن رو مطالعه کنید و آشنا بشید.

داش آرمان خب گفتم که لازمه ابتدایی ترین چیزارم بدونم :n27:

یعنی آیپد 4 تو ایران گارانتی نداره ؟ خراب بشه چی ؟ :| اپله دیگه ... تو ایران که اپل نیست... راست گفتی... :n28:

Mehran-King
29-04-2013, 22:59
آرمان جون بابت کمکات ممنونم و بهت حق میدم که iOS قوی تره ولی اگه نظر شخصیم رو بپرسی از اندروید خوشم میاد...:n12:

میدونم که هردوی این سیستم عامل ها با هم برادر هستن...

ولی خب بهتر بودن سیستم عامل از نظر خود کاربر صورت میگیره! بعضی ها هستن که با آی او اس زیاد حال میکنن!!! ولی بعضی ها با اندروید راحت ترن!!!

و البته اینم بدونین که اندروید سیستم عامل جدیدی هست و هنوز تازه داره راه میفته... از لحاظ سخت افزاری اندروید خیلی ضعیف تر از iOS هست ولی از لحاظ زیبایی و پوسته ای هر دو یکی هستن ولی اندروید حرف اول رو میزنه!!!

در مورد برنامه ها هم که بیشتر برنامه ها واسه هردوی این سیستم عامل ها ساخته میشن...

نتیجه کلی اینکه بهتون واقعا حق میدم که آیپد بهتره! خودمم موافقم ولی منی که توی ایران زندگی میکنم و (معمولا یه زمانی رخ خواهد داد که تبلتم خراب بشه و یا مشکلی پیش بیاد...) در این موارد هست که آدم گیج خواهد شد چون 3 میلیون داده واسه یه تبلت!!! بعدش خراب بشه گارانتی و یا نمایندگی هم نداره... والا من بازم میگم خودم دانش آموز هستم و بهترین تبلت دنیارو نمیخوام !

فقط یه تبلتی میخوام که در حد نرمال باشه!

رم خوب سی پی یوی خوب باطری خوب همه چیز خوب ولی نه در حد عالی مثل آیپد ... من به شخصه از اندروید بیشتر خوشم میاد... و همین که خودم خوشم میاد مهمه دیگه مگه اینطور نیست؟ همین که خودم خوشم بیاد کافیه! قراره خودم باهاش کار کنم دیگه...

ولی در کل اینکه آی او اس واقعا بی نظیره و فعلا حرف اول رو میزنه... ولی باید دید که آیا تا ابد اینطور خواهد ماند ...یا اینکه اندروید (که وحشتناک داره پیشرفت میکنه و روز به روز طرفدارانش دارن زیاد میشن!)

هیچ چیز معلوم نیست ... باید دید!:n26:خلاصه آرمان جون دستت طلایی راستش من بچه تهرانی نیستم اهل گرگانم یه وقت تبلتم خراب بشه هی باید برم تهران باید الاف بشم... خلاصه بابت کمکات ممنونم ولی اندروید رو ترجیح میدم با سپاس فراوان :n16:

*Ali*
04-05-2013, 00:32
نتیجه کلی اینکه بهتون واقعا حق میدم که آیپد بهتره! خودمم موافقم ولی منی که توی ایران زندگی میکنم و (معمولا یه زمانی رخ خواهد داد که تبلتم خراب بشه و یا مشکلی پیش بیاد...) در این موارد هست که آدم گیج خواهد شد چون 3 میلیون داده واسه یه تبلت!!! بعدش خراب بشه گارانتی و یا نمایندگی هم نداره... والا من بازم میگم خودم دانش آموز هستم و بهترین تبلت دنیارو نمیخوام !
آقا مهران عزیز تبلتها امکانات پیشفرضی واسه تعمیر ندارند. هر جایی هم که تعمیرات انجام میده با روشهای ابتکارانه و با تکیه بر مهارت خودش این کارو انجام میده.
همون تبلتهای اندرویدی گارانتی دار هم اگه خراب بشن تنها چیزی که به کمک شما میاد گارانتی تعویض هست. که شرکت های زیادی هم توی ایران برای آیپد این کارو انجام میدن.
تبلت های اندرویدی هم بر خلاف اسمارت فون هاشون اصلاً پیشرفتی نکردند. هر از چند گاهی یکی از شرکت ها یه اسمی رو علم می کنه و به نام آیپد کش میفرسته تو بازار و پس از مدتی که گند زد خودش جمعش میکنه. به غیر از نکسوس های گوگل هیچ کدوم از تبلت های اندرویدی تا به حال نتونستن توی بازار واسه خودشون جایی پیدا کنند.

farid545
04-05-2013, 07:02
با سلام بهترین تبلتی که صفحه نمایش آن fullhd باشه غیر از ipad چیه

farid545
04-05-2013, 07:03
شنیدم گوگل نکسوس هم اینجوریه

farid545
04-05-2013, 07:04
چون مشکل ipad عدم هماهنگی با دیگر وسایله

EngineeR EhsaN
27-05-2013, 21:01
دوستان راسته که برای اسرسال فایل بین آیپد و کامپیوتر باید به اینرتنت وصل باشیم و از آیتونز استفاده کنیم؟ نمیشه با بلوتوث فایل از کامپیوتر فرستاد به آیپد؟ فارسی رو ساپورت میکنه؟

mehjam
03-06-2013, 18:34
سلام
من قصد دارم با حدود دو تومن یه تبلت بگیرم و خیلی وقته دنبال یه فرصت برای خرید یه محصول از اپل هستم. (تا حالا با محصولی از اپل کار نکردم)
حالا شاید ششصد بذارم روش و یه آیپد چهار بگیرم. برام خیلی مهمه که خروجی با کیفیت تی وی داشته باشم و بتونم باهاش تو محیطی مثل word تایپ کنم.
آیا اینها رو در آیپد خواهم داشت؟

hormozan m
05-06-2013, 10:23
سلام
من قصد دارم با حدود دو تومن یه تبلت بگیرم و خیلی وقته دنبال یه فرصت برای خرید یه محصول از اپل هستم. (تا حالا با محصولی از اپل کار نکردم)
حالا شاید ششصد بذارم روش و یه آیپد چهار بگیرم. برام خیلی مهمه که خروجی با کیفیت تی وی داشته باشم و بتونم باهاش تو محیطی مثل word تایپ کنم.
آیا اینها رو در آیپد خواهم داشت؟

سلام . برای خروجی میتونید از تبدیل hdmi استفاده کنید ! Word برای آیپد نیست ( قراره بیاد ) ولی میتونید از pages اپل استفاده کنید !

hormozan m
05-06-2013, 10:26
دوستان راسته که برای اسرسال فایل بین آیپد و کامپیوتر باید به اینرتنت وصل باشیم و از آیتونز استفاده کنیم؟ نمیشه با بلوتوث فایل از کامپیوتر فرستاد به آیپد؟ فارسی رو ساپورت میکنه؟

سلام . خیر نیازی نیست . بعضی از فایل ها رو میشه
با itunes appsharing ریخت ولی برای دسترسی کامل باید جلبریک کنید ! بلوتوس هم با جلبریک میشه فعال کرد ( air blue sharing ) فارسی اگر منظورتون تایپ فارسی هست بله !

mehjam
06-06-2013, 09:26
سلام . برای خروجی میتونید از تبدیل hdmi استفاده کنید ! Word برای آیپد نیست ( قراره بیاد ) ولی میتونید از pages اپل استفاده کنید !
ممنونم از پاسختون
راستی من میخوام آیپد را تا حدودی (فقط تا حدودی) جایگزین لپ تاپ کنم.

برای گیم نمیخوام. میخوام به تی وی راحت وصل بشه. بتونم فول اچ دی ببینم (حتما mts ساپورت کنه) و بتونم تایپ کنم و بعد به محیط word انتقال بدم.
همه اینها در اپل ممکنه؟ یا بیخیال بشم و برم یه note از سامسونگ بگیرم؟
ممنونم که از تجربیات دوستانی که آز این دستگاه استفاده کردند بهره مند میشم.

HOJ-JAT
06-06-2013, 10:01
ممنونم از پاسختون
راستی من میخوام آیپد را تا حدودی (فقط تا حدودی) جایگزین لپ تاپ کنم.

برای گیم نمیخوام. میخوام به تی وی راحت وصل بشه. بتونم فول اچ دی ببینم (حتما mts ساپورت کنه) و بتونم تایپ کنم و بعد به محیط word انتقال بدم.
همه اینها در اپل ممکنه؟ یا بیخیال بشم و برم یه note از سامسونگ بگیرم؟
ممنونم که از تجربیات دوستانی که آز این دستگاه استفاده کردند بهره مند میشم.
اگه میخوای کارای اداری انجام بدی پیشنهاد من سرفیس ماکروسافت هست..

mehjam
06-06-2013, 10:29
اگه میخوای کارای اداری انجام بدی پیشنهاد من سرفیس ماکروسافت هست..
ممنون
ولی خیلی از ویندوز rt ایراد میگیرند
شما سورفیس دارید خودتون؟

HOJ-JAT
06-06-2013, 11:16
ممنون
ولی خیلی از ویندوز rt ایراد میگیرند
شما سورفیس دارید خودتون؟
نه من خودم ایپد3 دارم
ایرادش نرم افزاراشه که خیلی کمن البته بیشتر میشن
ببینید ایپد یا کلا تبلت های اندرئید بنظر من برا کار کردن اداری و یا کلا تولید محتوا(نوشته فیلمی عکس) خیلی بدرد نمیخوره
کلا ایپد یک وسیله برا استفاده کردن هست نه تولید چیزی

hormozan m
06-06-2013, 15:59
نه من خودم ایپد3 دارم
ببینید ایپد یا کلا تبلت های اندرئید بنظر من برا کار کردن اداری و یا کلا تولید محتوا(نوشته فیلمی عکس) خیلی بدرد نمیخوره

سلام . كلا تبلت براي توليد محتوا نيست ! ( به نظر من البته )
تا چند مدت ديگه احتمالا office برايiOs هم مياد !

mehjam
06-06-2013, 16:19
نه من خودم ایپد3 دارم
ممنون
نظرتون در مورد الترا بوک های ایسوس چیه؟

HOJ-JAT
07-06-2013, 13:41
ممنون
نظرتون در مورد الترا بوک های ایسوس چیه؟
مدل های جدیدش بسیار زیبا و حرفه ای هستند دوستم داره...بولی نظر من مک بوک ایر یک چیز دیگه هست

mohamad h
16-06-2013, 23:19
دوستان من برای آیپدم یک کیف خریدم که یک تیکه ش مغناطیسی هست خواستم بدونم که این آهنربا برای صفحه و تاچ آن ضرر دارد یا نه ؟:n01::n01:
ممنون:n16:

Rhodes
17-06-2013, 09:14
دوستان من برای آیپدم یک کیف خریدم که یک تیکه ش مغناطیسی هست خواستم بدونم که این آهنربا برای صفحه و تاچ آن ضرر دارد یا نه ؟:n01::n01:
ممنون:n16:

همون smart cover هست دیگه.. نه مشکلی پیش نمیاد...

lionf3
22-06-2013, 15:49
سلام دوستان من میخوام تا نهایت 1-2 ماه دیگه یه تبلت بگیرم(اول نظرم رو گوشی بود)که به درد بازی بخوره
سراغ تبلت های آندرویدی رفتم اما با وجود اینکه تنوع بالایی داشتن اما دیدم آندروید اصلا به درد بازی نمیخوره
میخواستم ببینم Ipad Mini یا Ipad 4 با توجه به روند نزولی که قیمتا دارن ممکنه تا 2ماه دیگه قیمتاشون ازین کمتر هم باشه
در آخر شما کدومشون رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

mohsenfhm
23-06-2013, 10:11
با سلام

دوستان به نظر شما در سال 2013 می تونیم شاهد معرفی آی پی مینی با صفحه نمایش رتینا باشیم ؟

با توجه به سیاستهای اپل بعید میدونم آی پد مینی به صفحه نمایش رتینا مجهز بشه . چون اگر این اتفاق صورت بگیره فروش آی پد به طور محسوسی کاهش و فروش آی پد مینی به اوج خودش میرسه .

ممنون میشم دوستان به خصوص آرمان خان تحلیلی در این مورد داشته باشند .

Stream
23-06-2013, 14:34
با سلام

دوستان به نظر شما در سال 2013 می تونیم شاهد معرفی آی پی مینی با صفحه نمایش رتینا باشیم ؟

با توجه به سیاستهای اپل بعید میدونم آی پد مینی به صفحه نمایش رتینا مجهز بشه . چون اگر این اتفاق صورت بگیره فروش آی پد به طور محسوسی کاهش و فروش آی پد مینی به اوج خودش میرسه .

ممنون میشم دوستان به خصوص آرمان خان تحلیلی در این مورد داشته باشند .

دلیلی که شما گفتید نمی تونه دلیلی باشه که اپل به خاطرش آیپد مینی رو رتینا نکنه، چون امسال یا سال دیگه یا سال بعدش باز هم این دلیل صدق می کنه و طبق این منطق اپل تا ابد نباید آیپد مینی رتینا عرضه کنه ولی شکی نیست زودتر یا دیرتر این اتفاق می افته. چیزی که واضحه اینه که اپل هیچ مشکلی با Cannibalize کردن فروش محصولات خودش توسط محصول دیگه خودش نداره، این رو بارها در آیپاد و آیفون و آیپد و مک دیدیم. درسته که اپل ترجیح میده بیشتر آپید بفروشه ولی سیاست اپل هیچ وقت این نبوده که برای فروش محصول دیگه اش، جلوی یک محصول دیگه اش ترمز بگذاره.

به نظر من اینکه آیپد مینی رتینا امسال عرضه بشه یا خیر بستگی به این عوامل داره:

1. قیمت صفحه های رتینا، پردازنده قوی تر و باتری بزرگ تر.
2. پیدا کردن بالانس بین مصرف صفحه رتینا و همینطور CPU/GPU و مصرف باتری طوری که بدون اضافه کردن به سایز و وزن (یا اضافه کردن بسیار کم مثل آیپد نسل سوم) همون 10 ساعت عمر باتری حفظ بشه (اپل به هیچ وجه از عمر باتری کوتاه نمیاد)
3. پیدا کردن فاکتورهای جدیدی که بتونه به آیپد بزرگ برتری های جدیدی اضافه کنه (شاید عمر باتری به طور محسوس بیشتر، شاید وزن خیلی کم تر از الان، شاید امکاناتی مثل ویدیو چت 1080p و امکانات نرم افزاری جدیدی که فعلا نداریم)

به نظر من اگه این سه عامل حل بشن ما هرچه زودتر آیپد مینی رتینا رو خواهیم دید. من شخصا فکر نمی کنم آیپد مینی نسل بعدی، رتینا باشه. حدس من اینه که ما در سپتامبر/اکتبر یک آپدیت خواهیم داشت که برای آیپد مینی ارتقای معمول سخت افزاری است و نسخه جدید و طراحی متفاوت از آیپد اصلی رو می بینیم، و شاید اوایل سال آینده (همون زمان فوریه/مارچ مخصوص آپدیت آیپد، یک آیپد مینی جدید رتینا رو ببینیم).

Переклад не
29-06-2013, 21:16
دوستان آیا آی پد 3 نسخه ی 128 گیگی داره؟
من قصد خرید ipad 3 یا 4 رو دارم. بودجه تا 3 تمن
کدومش منطقی تره؟
کاربردم آموزش و وبگردی و ویرایش جزئی فیلم و عکس هستش و ارتباط از سیم کارت
زبان فارسی هم برام مهمه
آیا ios 6 از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟
ممنون میشم

Stream
29-06-2013, 23:16
دوستان آیا آی پد 3 نسخه ی 128 گیگی داره؟
من قصد خرید ipad 3 یا 4 رو دارم. بودجه تا 3 تمن
کدومش منطقی تره؟
کاربردم آموزش و وبگردی و ویرایش جزئی فیلم و عکس هستش و ارتباط از سیم کارت
زبان فارسی هم برام مهمه
آیا ios 6 از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟
ممنون میشم

فقط آیپد نسل 4 نسخه 128 گیگ داره. همون نسخه هم توصیه میشه (اگه هم ضروری نیست توصیه میشه صبر کنید چون احتمالا نسل پنجم آیپد تغییرات مهمی خواهد داشت). من نسل سوم دارم و نسبت به نسل چهارم بطور محسوس سرعت پایین تری داره.

زبان فارسی مشکلی نداره و کیبرد فارسی (در اصل عربی که حروف فارسی هم داره) هم موجوده و نیاز به نصب چیزی نیست.

choory
30-06-2013, 00:03
سلام دوستان.
شما اگه بخواهین ipad4 بگیرین 64 گیگ wifi انتخاب میکنید یا 32 گیگ 4g?
گوشی فعلیم آندروییدی هست (motorola razr maxx) در مواقعی که احتیاج بشه از gps و gprs گوشی استفاده میکنم.به نظرتون کار عاقلانه ای هست که 32 گیگ را فدای gps و gprs مدل 4g بکنم یا خیر؟؟

Dark Prince
30-06-2013, 01:37
سلام دوستان.
شما اگه بخواهین ipad4 بگیرین 64 گیگ wifi انتخاب میکنید یا 32 گیگ 4g?
گوشی فعلیم آندروییدی هست (motorola razr maxx) در مواقعی که احتیاج بشه از gps و gprs گوشی استفاده میکنم.به نظرتون کار عاقلانه ای هست که 32 گیگ را فدای gps و gprs مدل 4g بکنم یا خیر؟؟
ببین 100% تجربه ی وب گردی با آیپد حال دیگه ایـه ولی خب شما تو خونه که میتونید از Wifi استفاده کنی. تو مسافرت هم میتونی اینترنت گوشیت رو از طریق Hot-Spot Share کنی که دیگه مشکلی نخواهی داشت.
البته اینم بگم که 32GB کافیه بلکه بخوای فیلم Full HD بریزی رو حافظه ی iPadـت که اونم نیاز نیست میتونی از روی PC استریم ببینی. واسه برنامه ها هم که زیاد حجیم نیستن! بازی ها هم مگه همزمان چند بازی تموم نشده میخوای رو آیپد نصب کنی و بشینی بازی کنی؟ فوقش بازی رو تموم میکنی و پاکش میکنی دیگه.
به هرحال به خودت بستگی داره ولی من باشم 32GB 4G میگیرم که دیگه نیازی به دستگاه دیگه ای واسه وصل شدن به GPRS نداشته باشم. تو فروشش هم خیلی راحت تری چون مردم مدل 4G رو بهتر میخرن.

M.s.95
02-07-2013, 03:48
سلام دوستان

چند روزیه دنبال اینم که یه تبلت مناسب بگیرم از تا 1200 هم بیشتر نمیتونم خرج کنم بودجه محدوده از بین تبلت های حاضر هم دو تا رو فقط میتونم بگیرم که از بقیه بهترن یکی طبیعتا نکسوس 7 هست یکی آیپد مینی از اونجایی که نکسوس 7 رو خودم دارم آیپد مینی رو انتخاب کردم ولی متاسفانه تا حالا هیچ گدوم از دستگاه های اپل رو نداشتم و آشنایی ندارم میخواستم اگه ممکنه به این سوالات پاسخ بدید .

کار هایی که با تبلت میکنم این ها هستن میخواستم بدونم آیپد مینی جوابگو هست یا نه :(کار ها رو به ترتیب اولویت مینویسم)

1_ فیلم دیدن معمولا 720 و گاهی 1080 (میخوام بدونم که بدون کانورت کردن میتونم رو فیلم رو بریزم و راحت ببینم مثل تبلت های اندرویدی ؟)

2_ وب گردی (بسیار زیاد)

3_ بازی کردن (بازی های سبک نه HD)

4_کتاب خوندن در حد کم مثلا شاید نیم ساعت در روز .

یه سوال دیگه هم داشتم رو مورد صفحه نمایشش هست اینکه میگن رزولیشنش پایین هست خیلی محسوسه ؟ یعنی تو وبگردی خیلی تو چشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Ezio.
03-07-2013, 01:04

hormozan m
03-07-2013, 01:24
سلام . نیاز به زدن تاپیک نبود . تاپیک مشاوره : :n18:

M.s.95
03-07-2013, 01:44
سلام دوستان

یه سوال داشتم میخواستم بدونم روی آیپد مینی فیلم فول اچ دی دید بدون کانورت ؟

hormozan m
03-07-2013, 14:02
سلام دوستان

یه سوال داشتم میخواستم بدونم روی آیپد مینی فیلم فول اچ دی دید بدون کانورت ؟

سلام . بله میتونید ! برای راحتی کار ( ساپورت MKV ) و زیرنویس فارسی میتونید از Av Player استفاده کنید ! ( تا حجم 10 گیگ تست شده )

لینک برنامه اگر خواستید review ها رو بخونید :

lionf3
03-07-2013, 19:07
دوستان مارو هم دریابین:n27:

Mool Tee
03-07-2013, 20:37
سلام دوستان من میخوام تا نهایت 1-2 ماه دیگه یه تبلت بگیرم(اول نظرم رو گوشی بود)که به درد بازی بخوره
سراغ تبلت های آندرویدی رفتم اما با وجود اینکه تنوع بالایی داشتن اما دیدم آندروید اصلا به درد بازی نمیخوره
میخواستم ببینم Ipad Mini یا Ipad 4 با توجه به روند نزولی که قیمتا دارن ممکنه تا 2ماه دیگه قیمتاشون ازین کمتر هم باشه
در آخر شما کدومشون رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
سلام ! شما اگه برای بازی و .. میخواین بهتره ipad 4 بگیرید چون بزرگتره و صفحش هم رتینا هست ! بعد هم شما قیمت های اینارو 2 3 روز در نظر بگیر ببین بالا میره یا پایین وقتی به قیمت مناسب رسید بخر!

Переклад не
03-07-2013, 21:08
من نمیدونم چرا تبلت رو برای بازی میخوایید . خب یه psp ای چیزی بخر بازی کن .حالا تو ایپد قراره چه بازی شاخی انجام بدین؟؟

دوستان بودجه بری من اصلا مهم نیست.من برای آموزش و فیلم و وبگردی و ویرایش جزئی فیلم و عکس و صدا تبلتی قدرتمند نیاز دارم اما به نظرم میاد ipad 4 نمیتونه راضی کننده باشه. آیا واقعا همینطوره؟ شنیدم اشکالات فاحشی تو نوع برنامه هاش داره (و نه کارکردش) .درسته؟
ممنون