PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي پخش تصاوير مونيتور در تلوزيون

yusefreza
10-06-2006, 21:57
با عرض سلام به همه دوستان
من دنبال نرم افزاري هستم كه بتونم همزمان تصاوير مونيتور رو با استفاده از خروجي tv كارت گرافيكي در تلوزيون پخش كنه .
اگه دوستان اطلاعي در مورد اين نرم افزار دارن لينك دانلودش رو بزارن ممنون ميشم .

reza12100
10-06-2006, 22:01
احتیاج به نرم افزار نیست
کافیه بعد از وصل کردن خروجی کارت tv به ورودی تلویزیون از روی کنترل tv دکمه av یا video را بزنی

Naeim
11-06-2006, 16:27
بدون نرم افزار هم ميشه
ولي با اين نرم افزرا كار كن واسه gforce . اسمش TV TOOL

اینم سایتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tornado2800
11-06-2006, 21:27
با عرض سلام به همه دوستان
من دنبال نرم افزاري هستم كه بتونم همزمان تصاوير مونيتور رو با استفاده از خروجي tv كارت گرافيكي در تلوزيون پخش كنه .
اگه دوستان اطلاعي در مورد اين نرم افزار دارن لينك دانلودش رو بزارن ممنون ميشم .

patal
12-06-2006, 12:48
yusefreza جان، سلام
وقتي سوالي برات پيش مي آد، اول جست و جو كن. شايد قبلا سوال شما مطرح شده باشه.

خوش باشي،
©م.م.©

yusefreza
13-06-2006, 11:50
yusefreza جان، سلام
وقتي سوالي برات پيش مي آد، اول جست و جو كن. شايد قبلا سوال شما مطرح شده باشه.

خوش باشي،
©م.م.©
با سلام و عرض پوزش از مديريت محترم :
عرض كنم كه من اول از گزينه جستجوي سايت استفاده كردم ولي به نتيجه نرسيدم ( شايد از كلمات كليدي تر استفاده نكردم ) بعد اين تاپيك رو زدم . به هر حال عذر مرا بپذيريد .
در ثاني من تمام برنامه هاي معرفي شده توسط دوستان را تست كردم ولي متاسفانه به نتيجه نرسيدم و اين برنامه هم خيلي براي من ضروري است . مدل كارت گرافيك من TNT2 32MB است . من آخرين درايور آن را از سايت مربوطه اش گرفتم و همانطوري كه در تصوير مي بينيد گزينه TV هم در آن وجود دارد ولي اصلا عمل نمي كند ( يعني تاثيري ندارد ) . به نظر شما مشكل از كجاست ؟ در ضمن كابل را هم در كامپيوتر ديگري تست كردم . و از دو نوع كابل يعني S-video و معمولي استفاده مي كنم كه هيچكدام جواب نمي دهند .
اگر دوستان راه حلي براي حل اين مشكل دارند ممنون مي شم كه منو راهنمايي كنند .
عكس رو هم ضميمه مي كنم تا بيشتر متوجه عرايض من بشويد .

Tornado2800
13-06-2006, 12:17
سلام دوست عزیز ! بهت یه توصیه می کنم البته من تجربه ای نداشتم ولی یکی از دوستان که در مرکز کامپیوتری کار می کرد گفته بود که این کار 2 تی وی رو تاثر قرار داد !
و اینکه کابلت رو روی ویدیو تست کن ببین اصلا صدا و تصویر داره یا نه !
نتیجه رو بهم بگو تا بتونم کمکت کنم اول مطمن باش همه چیزت سالمه اصلا این کارت گرافیکت داخلش فیش میشی چیزی نداره ! من این کارتت رو دارم ولی الا خونه نیستم تو همه چیز رو چک کن نتیجه رو بهم بگو
یا علی

yusefreza
13-06-2006, 13:11
هر چند من تست كرده بودم ولي براي چندمين بار هم كه شده بعد از خوندن گفته هاي شما دوباره تست كردم . 100 اشكالي نداره و كار مي كنه .

yusefreza
13-06-2006, 13:12
هر چند من تست كرده بودم ولي براي چندمين بار هم كه شده بعد از خوندن گفته هاي شما دوباره تست كردم . 100 درصد اشكالي نداره و كار مي كنه .

Naeim
13-06-2006, 13:17
بدون نرم افزار هم ميشه
ولي با اين نرم افزرا كار كن واسه gforce . اسمش TV TOOL

اینم سایتش

از همين لينك استفاده كن صد درصد جواب ميده.
تازه اين يه سري امكانات يگم داره.مثلا ميتوني تو مانيتور با ويندوز كار كني بعد تو تلويزيون يه فيلم نگاه كني

yusefreza
13-06-2006, 13:44
ضمن تشكر از DL4IR : من از نرم افزار پيشنهادي شما هم استفاده كردم ولي خطاي زير را داد : ( تصوير )

Tornado2800
13-06-2006, 13:46
این پیغام داره می گه که چیپ تیوی روی کارت گرافیکت پیدا نکرده !

yusefreza
13-06-2006, 14:00
من ورژن ديگري از برنامه ‌TV tool را تست كردم كه در ان خطاي بالا مشاهده نشد . ولي مشكل همچنان باقي است .

Naeim
14-06-2006, 00:09
ببين اگه نرم افزار بالا اشكال نگرفت ديگه مشكل از كامپوتر نيستش
شايد سيمت خرابه.شايد تو خروجي Tv میزنی.شاید کارت گرافیکت تقلبی و چیپ مریوط به این قسمت رو نداره و فقط پورتشو داره.
یا شاید با Tv مشکل داشته باشی.مثلا من کارت گرافیک Ati و با برنامه خود ویندوز کار میکنم ولی تو یه تلویزیون هیچی نشون نمیده اما تو این یکی نشون میده.

راستی یه کار دیگم میتونی بکنی . اصلا پورت مانیتور رو باز کن (آبی رو میگم) فقط به Tv صل باشه حالا کامپوتر رو روشن کن از همون اول بدون بنامه خودش میره رو Tv.

yusefreza
14-06-2006, 10:49
متاسفانه اين كار را هم كردم و يك بار كامپيوتر را رسيت كردم تا بر روي Tv برود ولي نشد كه نشد . مثل اينكه درست شدني نيست و براي براي رسيدن به منظور خود بايد دست به جيب بشم و كارت گرافيكم را عوض كنم .
به هر حال از تمام دوستاني كه كه زحمت كشيدند و به مرا راهنمايي كردند كمال تشكر را دارم . اميدورام كه همه تون در زندگي هيچ مشكلي نداشته باشيد .