PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه مدیریت گیم نت

emad0261
21-07-2011, 10:49
سلام به همه اساتید گرام
من یه گیم نت دارم و تقریبا 4 -5ساله با برنامه گیم پورت 4.1 کار میکنم - هنوز هم دارم باهاش کار میکنم - اما از اون جایی که گیم پورت خز شده و باگهاشو یه بچه دوساله هم میدونه ، دیگه کلافه شدم و قید 5000 تا یوزر رو زدم و می خوام دوباره تو یه برنامه جدید اکانت بسازم - حالا نمیدونم با چه برنامه ای کار کنم - تو نت سرچ کردم کلافه شدم
لینکا از کار افتادن
یا دانلود ها برداشته شده
خلاصه روی ماهتونو میبوسم
یه برنامه بهتر بهم معرفی کنین و لینک دانلود بهم بدین
ممنون

hirsababak
10-08-2011, 11:16
درسته باگ داره ولی من با چند تا برنامه دیگه کار کردم با همین گیم پورت راحت تر هستم
اگه ازت حساب ببرن کسی جرات نداره باگ بزنه

amid88
12-08-2011, 23:50
من يه برنامه توپ دارم . تقريبا شبيه گيم پورته و ميتنوني ديتابيس گيم پورت رو بريزي ( نيازي نيست 5000 تا اكانتت رو دوباره بسازي )
با اين ايميل تماس بگير = " AMID88@GMAIL.COM

light
27-08-2011, 00:38
من 1 سال و نیمه که smart lauch نصب کردم که خیلی عالیه ، خواستی بهم پ.خ بزن لینکشو بدم

برنامه cafe station هم خیلی خوبه

mohsen_sir
10-09-2011, 16:49
من از cyber cofee استفاده ميكنم برنامه خوبيه.
برنامه گيم پورت فكنم آخر بازي ريست ميكنه اگه اينطوري باشه مزخرفه صبح تا شب 300 بار هر سيستم ريست ميشه!!!
smart lunch هم من هرچي كار كردم نتونستم باهاش وقت كم كنم! كسي هست اسمارت لانچ رو خوب بلد باشه؟

hirsababak
11-09-2011, 09:43
من از cyber cofee استفاده ميكنم برنامه خوبيه.
برنامه گيم پورت فكنم آخر بازي ريست ميكنه اگه اينطوري باشه مزخرفه صبح تا شب 300 بار هر سيستم ريست ميشه!!!
smart lunch هم من هرچي كار كردم نتونستم باهاش وقت كم كنم! كسي هست اسمارت لانچ رو خوب بلد باشه؟

اینطور نیست . می تونی log off رو بهش تعریف کنی

M.T.P
18-09-2011, 00:20
نرم افزار گیم نت Gamelord کاملا فارسی

نرم افزار گیم نت GamePort

وب سایت: mtpsoft.ir

P2X
14-11-2011, 13:56
نرم افزار GameHouse نسخه 3 full که خیلی قابلیتای جالبی هم داره و کارکردن باهاشم آسونه.

Rohniin
19-11-2011, 02:29
به نظره من بهترین برنامه همون smart lunch هستش مه توی بیشتره گیم نت ها هم رواج داره الان.

P2X
19-11-2011, 15:18
به نظره من بهترین برنامه همون smart lunch هستش مه توی بیشتره گیم نت ها هم رواج داره الان.
از چه نظر بهتره؟ چه قابلیت خاصی داره که باعث تمایزش از بقیه بشه؟

biyavar
23-11-2011, 14:32
این نرم افزار برای گیم نت . کافی نت مورد استفاده قرار میگیره :12:: جالبی این نرم افزار اینه که خیلی نسبت به گیم پورت بهتره و باگ هم نداره من خودم الان یک ساله که استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم:5:
پیشنهاد می کنم شما هم از این برنامه استفاده کنید اولش یه کمی تنظیمات مربوط به گیم و اکانت ها سخت به نظر می رسه :20: اما وقتی باهاش کار کنی خود به خود مشکلات حل میشه این نرم افزار میتونه وقتی سرور خاموش میشه وبعد از مدتی دوباره به کار میوفته تمام تایم ها رو محاسبه کنه در ضمن وقتی در گیم پورت سرور خاموش می شد باید کل سیستم ها رو ریستارت می کردی ولی این مشکل در اسمارت لانچ نیست :13::14:
تازه حواستون باشه کرک هم برای این نرم افزار هست:21: ولی وقتی کرک نباشه فقط سه تا سیستم رو میشناسه
یه مشکلی که هست شاید مشکل نباشه و از داخل تنظیماتش بشه درستش کرد ولی با سمارت لانچ مثل گیم پورت نمیشه با یه اکانت چند نفر بازی کنن در کل نرم افزار با حالیه :10: تازه پوسته های مختلفی داره و میشه بارش پوسته دانلود کرد
شما میتونید خود ستاپ نرم افزار رو از سایت اصلی اسمارت لانچ دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد میتونید کرک رو سرچ کنید واستفاده کنید ولی یادتون باشه وقتی کرک رو اجرا میکنید اسمارت لانچ باز نباشه چون ارور میده :24::24:
وقتی اسمارت لانچ رو دانلود میکنید باید سه تا فایل رو دانلوود کنید اول نرم افزارServer/Admin بعدش نرم افزار Clint و آخریش Netfromwork 2 یا بالاتر این آخریش توی سی دی های نتورک تولز پیدا میشه نتفروم ورک رو توی تمام سیستم ها نصب کنید چه سرور چه کلاینت بعد نرم افزار سرور رو سر سرور و کلاینت رو سر سیستم هایی که گیم بازی میکنید نصب کنید توجه کنید شکل آیکن سمارت لانچ همش یکی هست فقط رنگش فرق داره رنگ ابی ادمین هستش برای کنترول تایم ها و بقیه چیزا رنگ نارنجی نرم افزار سرور یا همون هسته نرم افزار که تمام اطلاعات پیش اونه از ادرس گیم ها گرفته تا لیست انتظار گیمر ها ورنگ سبز مال کلاینت هاست همون سیستم هایی که سرشون گیم نصب می کنید
قابل توجه دوستان وقتی که نرم افزار رو نصب می کنید به صورت پیش فرض یوزر و پسوردشAdmin هستش در ضمن بعدا حتما تغییرش بدد چون با این یوزر پسورد میشه به سرور و ادمین دسترسی داشت و مهمتر از اون میشه داخل محیط ویندوز شد :4::4:
خوب من کار دارم باید برم اگه سوالی در مورد این نرم افزار داشتید به من یه ایمیل بزنید امید وارم بتونم کمک کنم
:7:
bi_yavar_06@yahoo.com
:5::5::5::5:

booysusa
03-06-2012, 09:16
من حدود 2 سالی میشه دارم از smart lauch استفاده میکنم ، کارش باهاش خیلی راحته ، به نظر من از خودش بهتر خودشه ، فقط یه مشکل (اگ بشه اسمشو مشکل گذاشت ) چون ما نسخه کرکیشو استفاده میکنیم ، نمیشه روی ویندوز سون7 نصبش رد

اگر هم کسی Smartlaunch 4.1 Administrator رو روی ویندوز ضون7 نصب کرده ممنون میشم به منم بگه چطوری این کارو کرده!!
booysusa@yahoo.ca

pardis_liveevil
01-07-2012, 11:04
باسلام خدمت شما که این نرم افزار مفید و عالی رو معرفی کردین
راجع به کرک این نرم افزار باید بگم یه کرک عالی و تضمینی سراغ دارم که میتونین از سایت shahrefarangh.blogfa.com تهیش کنید که کامل کامل هستش و بدون هیچ محدودیتی کار میکنه و صد در صد تضمینیه .

pardis_liveevil
01-07-2012, 11:07
سلام عزیز من اسمارت لانچو روی ویندوز 7 نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی باید بگم مهم کرکش هست که اونم از سایت shahrefarangh.blogfa.com میتونین تهیش کنید .

hector2000
11-08-2012, 11:38
با سلام
دوستان بنده چند سالی است که در ترکیه کافی نت و گیم نت دارم و خودم هم فوق لیسانس کامپیوتر دارم و برنامه نویس هستم
به جرعت می تونم بگم یکی از بهترین برنامه های مدیریت کافی نت و گیم نت در دنیا برنامه AKINSOFT CafePlus است.قدرت و توانایی که این برنامه داره واقعا شاهکاره و من را بعنوان یک برنامه نویس همیشه انگشت به دهان می گذارد.این برنامه حتی امکان ارسال اس ام اس،سفارش قهوه،خواندن عناوین روزنامه ها و شبکه ها را به کاربران هم می ده و حتی میشه براش کاربر از طیق وایرلس تعریف کرد یعنی کاربران بازی در گیم نت شما می توانند همسایه های شما باشند.به جرعت می توان بگم که در دنیا برنامه ای به این قدرت و کاملی وجود ندارد.از امکانات جالبش می توانیم به قابلیت norton ghost مانند این برنامه اشاره کنیم یعنی کاربر هر برنامه ای که بریزد و نصب کند وقتی لوگ اف می کند همه این برنامه ها پاک می شود و کامپیوتر بر می گردد به همان برنامه هایی که شما برایش تعریف کردید
سرچ کنید می توانید نسخه کرکشو پیدا کنید.نسخه من اورجینال هست و حقیقتا وقتی با این برنامه کار می کنم انگار دارم با بهترین برنامه شاهکار دنیا کار می کنم
قابلیت بسیار زیاد دیگر نیز این برنامه دارد که خودتون متوجه اش می شوید

farhad.helix
15-10-2012, 17:11
با سلام خدمت همگی من تازه امروز sing up کردم.8 ساله کارم راه اندازی گیم نت و کافی نت و امور شبکه ایه در تهران و کرجه.سوالی اگه داشتید در خدمتتون هستم

farhad.helix
25-10-2012, 01:42
من حدود 2 سالی میشه دارم از smart lauch استفاده میکنم ، کارش باهاش خیلی راحته ، به نظر من از خودش بهتر خودشه ، فقط یه مشکل (اگ بشه اسمشو مشکل گذاشت ) چون ما نسخه کرکیشو استفاده میکنیم ، نمیشه روی ویندوز سون7 نصبش رد

اگر هم کسی Smartlaunch 4.1 Administrator رو روی ویندوز ضون7 نصب کرده ممنون میشم به منم بگه چطوری این کارو کرده!!
booysusa@yahoo.ca

چرا نشه برادر كلي گيمنت كه همشون ٧ داشتن و راه اندازي كردم

P2X
14-12-2012, 16:37

چجوری؟... میشه اگه امکانش هست برنامه رو با کرک مطمئن و اگه تونستین یکمی آموزش قرار بدین....:n21:

P2X
15-12-2012, 17:14

چجوری؟... میشه اگه امکانش هست برنامه رو با کرک مطمئن و اگه تونستین یکمی آموزش قرار بدین....:n21:

M.T.P
09-07-2013, 19:31
نرم افزار گیم نت Gamelord

اینم اسکرین شات های نسخه جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وب سایت

mtpsoft.ir

xbite
27-08-2013, 14:22
اسمارت خیلی عالیه مخصوصا ورژن ۴.۵ اما یه مشکل اینه که سیستمو بدون اکانتم میتونی باز کنی.اگه خودت در مغازه نباشی.....

1120
12-09-2013, 13:53
برنامه مدیریت کافی نت و گیم نت آرشام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arsham Cyber Cafe V2.9.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سيستم هوشمند مديريت شبکه آرشام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه ای هوشمند و قدرتمند جهت مدیریت شبکه (کافی نت، گیم نت، شبکه های آموزشی و آزاد)

متناسب با قوانین جدید پلیس فتا

سیستم هوشمند مدیریت شبکه آرشام نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت شبکه می باشد که با امکانات و ابزار های فوق العاده خود شما را در مدیریت دقیق و همه جانبه کافی نت ، گیم نت ، شبکه های آموزشی و شبکه های آزاد یاری می کند .

این برنامه به گونه ای طراحی شده که کار کردن با آن بدون داشتن هیچ گونه تخصصی ، به راحتی ممکن باشد .

برخي از امکانات :

1- متناسب با قوانین جدید پلیس فتا

2- امکان مدیریت کافی نت ، گیم نت و شبکه های آموزشی و آزاد به صورت هم زمان

3- امکان مدیریت دستگاه های خارج از شبکه ( لپ تاپ ، تبلت ، موبایل ، کنسول های بازی و... )

4- سبک و بهینه بودن برنامه و قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر های ضعیف و قدیمی

5- سازگاری کامل با ویندوز های XP , Vista , Server , 7 , 8

6- سازگاری با انواع شبکه های کابلی و بی سیم

7- سازگاری با انواع پیکربندی های شبکه (تخصیص IP دستی ، تخصیص IP اتوماتیک و...)

8- امکان ذخیره سازی لاگ سایت های مشاهده شده توسط کاربران

9- محاسبه حجم و مبلغ ترافیک (دانلود و آپلود) ایستگاه ها به صورت تفکیک شده و دقیق ، تحت هر شرایطی (حتی در صورت استفاده از از نرم افزار های عبور از ف**ی#*ل*تر)

10- مدیریت و کنترل پهنای باند (سرعت اینترنت) ایستگاه ها

11- امکان قطع کردن اینترنت ایستگاه ها

12- مدیریت و محاسبه پرینت های ارسالی توسط ایستگاه ها ( با قابلیت پشتیبانی چند پرینتر به صورت همزمان )

13- امکان نمایش تبلیغات متنی و تصویری برای ایستگاه ها

14- کنترل کامل و پیشرفته ایستگاه ها ( Remote Desktop Control )

15- مدیریت کامل و پیشرفته فایل ها در ایستگاه ها ( Remote File Manager )

16- ارسال و دریافت فایل بین سرور و کلاینت ها بدون نیاز به Share کردن

17- مدیریت فرایند های جاری در ایستگاه ها ( Remote Process Manager )

18- مدیریت برنامه های در حال اجرا در ایستگاه ها ( Remote Task Manager )

19- مدیریت برنامه های سرویس دهنده در ایستگاه ها ( Remote Service Manager )

20- مدیریت برنامه های خود اجرا در ایستگاه ها ( Remote Autorun Manager )

21- امکان درج لینک های اینترنتی و نمایش آن برای ایستگاه ها ( LinkBox )

22- امکان تعریف و بستن برنامه های غیر مجاز در ایستگاه ها

23- نمایش اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری ایستگاه ها

24- ارسال پبام یک طرفه و گفتگو با ایستگاه

25- خاموش و روشن کردن صفحه نمایش ایستگاه ها

26- روشن ، خاموش ، راه اندازی مجدد ، Log off و Hibernate کردن ایستگاه ها

27- امکان محدود کردن فعالیت ایستگاه ها بر اساس زمان و یا مبلغ استفاده

28- امکان انتقال اطلاعات حساب یک ایستگاه به ایستگاه های دیگر

29- نگه داری اطلاعات کارکرد ایستگاه ها در زمان قطع برق با دقت 1 ثانیه

30- امنیت فوق العاده بالای برنامه در ایستگاه ها در مقابل هر گونه حمله

31- امکان محدود کردن تمام بخش های ویندوز در ایستگاه ها بدون نیاز به راه اندازی مجدد

32- امکان بسته شدن خودکار برنامه های اجرا شده توسط کاربران در ایستگاه ها پس از پایان فعالیت

33- امکان غیر فعال کردن و یا فقط خواندنی ( Read Only ) کردن پورت USB ایستگاه ها

34- امکان کنترل گروهی ایستگاه ها

35- امکان تعریف چندین اپراتور با سطح دسترسی دلخواه

36- امکان ثبت و فروش موجودی و خدمات

37- امکان اضافه کردن فروش به حساب ایستگاه ها در هنگام فعالیت

38- امکان ثبت مشخصات هویتی کاربران مطابق با قوانین جدید پلیس فتا ( به همراه اعتبار سنجی کد ملی کاربران ) در سمت سرور و کلاینت

39- امکان درج کد اقتصادی در بخش اطلاعات کاربران و فاکتور ها

40- امکان درج کد گذرنامه برای کاربران خارجی

41- دارای لیست انتظار

42- نمایش و چاپ فاکتور فروش و فعالیت ایستگاه ها

43- گزارش فعالیت ایستگاه ها ، ترافیک اینترنت ، فعالیت چاپگر ها ، گزارش مالی و گرارش ورود و خروج اپراتور ها با قابلیت چاپ

44- قابلیت جستجو اطلاعات با پارامتر های متنوع (جستجو بر اساس تاریخ، نام و نام خانوادگی، نام کاربر، کد ملی، شمار اقتصادی و...)

45- امکان ایجاد پشتیبان از بانک اطاعاتی و تنظیمات برنامه به صورت دستی و خودکار

46- محاسبه مدت زمان Upload / Download

و ده ها امکان و ویژگی فوق العاده دیگر...

اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tiduss
17-04-2014, 13:06
آقا من چند روز دیگه گیم نت راه میندازم کدوم برنامه رو نصب کنم. smartlaunch ?
لینک دانلود و کرک و میشه تو تاپیک قرار بدید؟

pardis_liveevil
19-04-2014, 18:37
آقا من چند روز دیگه گیم نت راه میندازم کدوم برنامه رو نصب کنم. smartlaunch ?
لینک دانلود و کرک و میشه تو تاپیک قرار بدید؟

با سلام خدمت شما ، زیاد سرت رو درد نمیارم ، بهترین و مطمئن ترین سایت واسه دانلود کرک و نسخه اصلی اسمارت لانچ اینه که من خیلی ازش راضیم و به خیلیها هم پیشنهاد دادم که دانلود کردن و ازش راضی هستن اینم سایتش :shahrefarangh.blogfa.com حتما دانلودش کن .

hk123
31-07-2014, 16:45
بهترین برنامه برای گیم نت برنامه
Gamelord

هست توی گوگل سرچ کنید هزیش هم میشه حدود 130 تومان من برای گیم نتم گرفتم از وقتی نصب کردم مشتریام چند برابر شده
کلا فارسیه و بهترین پشتیبان هم داره هر وقت زنگ بزنید بهتون جواب میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم سایت هر چند وقت هم اپدیت جدیدش میاد
برای من مهم بود بدون هزینه نصب کنم اما مجبور شدم بخرم
و بهترین خرید عمرم همین برنامه بوده
90 درصد گیم نت ها هم از این استفاه میکنن به سایتشون سر بزنید متوجه میشید

aref.n
15-08-2014, 14:33
دوستان میشه درباره ی اسمارت لانچ بیشت توضیح بدین بگین چرا الان محبوبه ؟؟؟

hamid 2014
03-09-2014, 18:57
سلام خدمت دوستان گلم
ببخشید برنامه من نوارابزار بالای صفحه Smartlaunch 4.5 Administrator پاک شده وهرکاری میکنم نمیتونم بیارمش!!!!!!!!!!
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.ممنون میشم.

fulken2
09-06-2016, 19:01
نرم افزار بازیکده(Gamehouse) نسخه کامل( اصل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ouse%29-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%28-%D8%A7%D8%B5%D9%84%29-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%DB%8C/)

mofi
21-12-2016, 13:37
سلام خدمت همه دوستان
خواستم تاپیک جدید باز کنم دیدم این هست
من توی گیم نتم اسمارت لانج دارم
حالا میخام به کلاینت ها اینترنت بدم
اینترنت رو بریج کردم اوکی شده ولی وقتی بریج آن باشه اسمارت لانچ لوگین نمیشه؛ و وقتی اسمارت لانچ باز باشه بریج آن نمیشه!! :n29:
کسی روشی بلده که با ایمارت لانچ اینترنت رو با کلانت ها به اشتراک بزارم :n13:- واسه بازی دوتا2 خیلی واجبه--- ممنونم ازتون:n16:

farhad.helix
31-12-2016, 01:23
سلام خدمت همه دوستان
خواستم تاپیک جدید باز کنم دیدم این هست
من توی گیم نتم اسمارت لانج دارم
حالا میخام به کلاینت ها اینترنت بدم
اینترنت رو بریج کردم اوکی شده ولی وقتی بریج آن باشه اسمارت لانچ لوگین نمیشه؛ و وقتی اسمارت لانچ باز باشه بریج آن نمیشه!! :n29:
کسی روشی بلده که با ایمارت لانچ اینترنت رو با کلانت ها به اشتراک بزارم :n13:- واسه بازی دوتا2 خیلی واجبه--- ممنونم ازتون:n16:

نیازی به bridge نیست

ای پی گیت وی یا همان مودم اینترنتتون رو داخل کارت شبکه سیستم ها بهشون بدید

اگر هم توع اتصال شما به اینترنت به صورتی هست که هر سری لاگین میکنید از سیستم خودتون اول مودم رو به صورت nat در بیارید ه خودش به اینترنت وصل بشه بعد کار بالارو انجام بدید

bridge نیازی نیست توصیه هم کلا نمیشه