PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزدا 3 جدید صفر یا BMW 520i کارکرده؟

Pourya-pc
19-07-2011, 11:14
سلام دوستان،من حدود 50 روز پیش برای یک مزدا 3 جدید ثبت نام کردم که دیروز با من تماس گرفته شد و ماشینم آماده هست،رفتم دیدمش پلاک هم شده بود،رنگ سفید.فعلا کمی مشکل چک . ضامن دارم که حل میشه.
یکی از دوستانم BMW 520 مدل 2007 داره خیلی تمیزه و 170 هزارتا کار کرده و همچنین پارکاب سمت شاگرد رو کلا مالونده ، رینگاش هم خط و خش زیاد داره اما ایراد موتوری نداره و از نظر فنی Okey هست ، رنگش هم سفید هست.با هم صحبت کردیم گفت با مزدای من عوض میکنه.به نظر شما قبول کنم؟ماشینش چقدر می ارزه؟الان مزدا گرون شده چقدر شده؟
با تشکر

mohamad skystar
19-07-2011, 11:29
سلام.
دوست من مزدا 3 جدید فولش الان حدود 50 میلیون تومان شده و BMW 520i هم فکر نمیکنم مدل 2007 زیر 70 میلیون تومان باشه.
شما باید بگین قیمت BMW رو به شما چند گفتن منم تحقیق میکنم و خبر میدم بهتون.
شما یکباره دیگه در مورد خودرویی دیه یادم نیست بحث کردین و نتیجه این شد که همین مزدا رو تا 2 سالی سوار بشین و بعدا تصمیم به خرید خودروی بهتر بگیرید
در کل من مزدا 3 صفر رو پیشنهاد میدم

Pourya-pc
19-07-2011, 12:16
سلام.
دوست من مزدا 3 جدید فولش الان حدود 50 میلیون تومان شده و BMW 520i هم فکر نمیکنم مدل 2007 زیر 70 میلیون تومان باشه.
شما باید بگین قیمت BMW رو به شما چند گفتن منم تحقیق میکنم و خبر میدم بهتون.
شما یکباره دیگه در مورد خودرویی دیه یادم نیست بحث کردین و نتیجه این شد که همین مزدا رو تا 2 سالی سوار بشین و بعدا تصمیم به خرید خودروی بهتر بگیرید
در کل من مزدا 3 صفر رو پیشنهاد میدم
ممنون محمد جان،هنوز بحثی سر قیمت نکردم و من خواستم بفروشم بی ام دبلیو اروندی بخرم که فکرشو کردم بیخیال شدم.من لوگوی بی ام دبلیو رو با 1000 تا مزدا عوض نمیکنم ،گیر کردم چه کنم!شاید تا 3-4 سال دیگه بتونم بهش فکر کنم!
تا عصری قیمت ماشین ایشون رو میگم و چند عکس هم میزارم.3سال کار بده کافیه.

sourena
19-07-2011, 12:22
برای قیمت گذاری ماشینش باید ببری نمایشگاههای عباس آباد! پراید نیست که بشه روش قیمت گذاشت :)

ولی زیر 60 تومن نیست قطعا!

من جای شما بودم ،نمیخریدم. فکر فروشش رو هم بکن ... رینگش فوق العاده گرونه ! ( مثلا جفتی 2500 ) ؛ اون قسمتی هم که تصادف داره میزنه تو سر ماشین! موقع فروش به نظرم به مشکل بخوری ... ضرر میکنی به شدت!

مگر اینکه ، ماشینت رو کرایه بدی تا ضررها جبران بشه!

babakii21
19-07-2011, 13:15
آقا برو ژیان صفر بگیر ولی ماشین دست دوم نگیر. حتی BMW

mohamad skystar
19-07-2011, 16:34
آقا برو ژیان صفر بگیر ولی ماشین دست دوم نگیر. حتی BMW

سلام.
دوست من گاهي وقت ها حودروهاي دست دومي هستن كه نسبت به قيمتشون كارايي خيلي زيادي نسبت
به يك خودروي صفر ميدن.
خودروي دست دوم رو بايد وقت گذاشت و تميزش رو گير آورد.
مثلا من مرسدس C200 مدل 2008 رو به سوناتا 2011 ترجيح ميدم و دلايل خاص خودم رو دارم.
كيفيت ساحت خودروي BMW حتي مدل 2007 ميشه به مراتب بالاتر از مزدا 3 دونست
اگر چه مزدا هم بسيار خودرويي عالي هست.
پس ميشه رو ماشين هاي دست دوم هم فكر كرد اينم بدون كه هر كسي توانايي خريد خودروي صفر رو نداره
اما ميتونه همون خودرو رو 4 سال كاركرده و تميز بخره و لذتش رو ببره.
نمونه بارزش ميشه ماكسيما رو مثال زد الان هستن كساني كه 44 ميليون تومان ندارن صفرش رو بخرن
اما ميتونن مدل 85 رو تميز و عالي سوار بشن.

t.sunami
19-07-2011, 20:48
الان ماکسیما مدل 82 -83 تمیز میشه گیر اورد؟ قیمت؟؟؟

Mojtabaf
19-07-2011, 22:12
الان ماکسیما مدل 82 -83 تمیز میشه گیر اورد؟ قیمت؟؟؟

اينجا يكيش بود مدل 2003 ميداد 19.5 تومن! سالم بود .. نهايتش ميشه 25 تومن اگه تميزش رو پيدا كني و كمي هم مدلش بالا باشه .

farshad bugatti
19-07-2011, 22:14
ممنون محمد جان،هنوز بحثی سر قیمت نکردم و من خواستم بفروشم بی ام دبلیو اروندی بخرم که فکرشو کردم بیخیال شدم.من لوگوی بی ام دبلیو رو با 1000 تا مزدا عوض نمیکنم ،گیر کردم چه کنم!شاید تا 3-4 سال دیگه بتونم بهش فکر کنم!
تا عصری قیمت ماشین ایشون رو میگم و چند عکس هم میزارم.3سال کار بده کافیه

قیمتش تا 60 میشه از 60 تومن کمتر پیدا نمیشه کرد! کلا من بیشتر به ماشین صفر علاقه دارم منم نظرم اینه که مزدا 3 رو نگهش داری!

Pourya-pc
20-07-2011, 02:20
محمد جان ماشین رو 3-4 تا بنگاه معروف بردیم و قیمت گذاری کردن،خدایی ماشین خیلی مرتب و تمیزیه،آخرین قیمت 63 بود برای بنگاه و 65 برای فروش،این دوستمون 64 قبول کرد اما مابین تفاوت با مزدا رو نقد میخواد که من ندارم،با اقساط سنگین مزدا تا آخر سال دستم خالیه،ایشونم پول لازمه و 20 تا لازم داره و یه ماشین هم میخواد زیر پاش باشه.مزدا هم 49.900 قیمت دادن یعنی حدود 15 باید بزارم روش.حالا مرددم ،به نظر شما میارزه 15 تومن سودی بگیرم برای این ماشین؟4حلقه لاستیک و 3تا رینگ فابریکم میخواد.لاستیکاش عوض نشده تاحالا.چند ماه هم از گارانتی ماشین مونده (5ساله نامحدوده) و بیمه هم فول داره.داخلش هم چرم طبیعی داکوتا بژ هست.
متاسفانه نشد عکس بگیرم.

Penryn
20-07-2011, 06:47
از صحبتا و امضا اواتارت معلومه از اون BMW فن های دو اتشه ای. با این حساب همون ب ام و رو بگیر که دلت پیششه فقط بپا حساب دخل و خرجت رو همین اول داشته باش و برای جور کردن کسری پولت یوقت نری بانک بزنی یا هر کاری که بعداً به هچل بیفتی! :46:شوخی نیست که.
هر چند ب ام و سال 2007 بیشترین جوایز مربوط به کیفیت بالای طراحی موتور رو از ان خودش کرد ولی منم مثل بقیه ی دوستان با ماشین کارکرده موافق نیستم مخصوصاً ماشینهای المانی که بعد از چند سال هزینه های سنگین خودشون رو نشون میدن. درست نقطه ی مقابل ژاپنیها.

mohamad skystar
20-07-2011, 11:16
محمد جان ماشین رو 3-4 تا بنگاه معروف بردیم و قیمت گذاری کردن،خدایی ماشین خیلی مرتب و تمیزیه،آخرین قیمت 63 بود برای بنگاه و 65 برای فروش،این دوستمون 64 قبول کرد اما مابین تفاوت با مزدا رو نقد میخواد که من ندارم،با اقساط سنگین مزدا تا آخر سال دستم خالیه،ایشونم پول لازمه و 20 تا لازم داره و یه ماشین هم میخواد زیر پاش باشه.مزدا هم 49.900 قیمت دادن یعنی حدود 15 باید بزارم روش.حالا مرددم ،به نظر شما میارزه 15 تومن سودی بگیرم برای این ماشین؟4حلقه لاستیک و 3تا رینگ فابریکم میخواد.لاستیکاش عوض نشده تاحالا.چند ماه هم از گارانتی ماشین مونده (5ساله نامحدوده) و بیمه هم فول داره.داخلش هم چرم طبیعی داکوتا بژ هست.
متاسفانه نشد عکس بگیرم.

دوست من با توجه به تحقیقی که تو بازار کردم بهترین راه اینکه مزدا رو نگهداری . انشالا ماشین بعدی bmw
صفر بخر.

Pourya-pc
20-07-2011, 12:01
بازم ممنون محمد جان،من دیشب تا صبح نخوابیدم و الانم از محیط کارم اینجام.هم اینکه نظرم روی ماشین صفر هست و هم اینکه پول رو میتونم جور کنم اما خودم رو توی شرایط سختی قرار میدم و نهایتا نمیتونم .با خرید بی ام دبلیو از بیرون مردم میسوزن و از داخل خودم.نهایتا 2-3 سال دیگه باید صبر کنم.ممنون از راهنمایی شما و همه ی دوستان.

AmiRreZA_RAcEr
20-07-2011, 16:27
دوست عزیز بی ام و پدر در میاره من مدت کوتاهی یه 320 داشتم اونقدر خرجاش گرونه که ...
در ضمن 520 موتورش ضعیفه ، 320 که آبرو منو میبرد مزدا 3 راحت میگرفتش ، با این حال بخاطر علاقه ای که به بی ام و دارم ممکنه بازم برم سراغش
تا وقتی پول زیادی تو دست و بالت نیست قید بی ام و رو بزن ، کارکردشم زیاده این ماشین که مد نظرته ، شک نکن که مزدا سه صفر بشدت توصیه میشه
اگرم چشمت دنباله بی ام و هست ،کم کارکردشو گیر بیار ، 320 e90 زیر 50 تا کارکرد بگیر که با 55 تومن میتونی گیر بیاری ، توی سایت باما تبلیغ یکیشو زده بود که مال همین اصفهان بود
یدونه 120 هم با کیت M تبریز بود که چشمم دنبالش بود، قیمت داده بود 48 که البته الان کرده 51 ولی میشه همون 48 ازش خرید قرار بود فرشاد خبرشو بهم بده که فکر کنم وقت نکرده

Mojtabaf
20-07-2011, 22:08
اگه ميتوني بخري ، حتما بخر ولي اگر خودت رو بندازي روي قرض و هزار تا دردسر ! به نظر من اصلا ارزش نداره! برو با ماشين صفرت كيف كن ....

170 تا مگه كمه! ماشين قبلي ما كه مدل 2002 بود 170 تا كار نكرده بود :31: از صبح تا شب باهاش حتما اينور رو اونور ميرفتن .

Pourya-pc
20-07-2011, 23:37
170 تا که کم نیست ولی آدمی که عاشق برند خاصی باشه دردسرش رو همه جوره خریداره،زمانی که اپل آیفون 2 جی رو وارد بازار کرد چون من عاشق برندش بودم یک دستگاه خریدم 1200.000 تومان،اما سیم کارت نمیخورد چون به اصطلاح لاک بود،بماند که چه مکافاتی کشیدم و چه جاهایی رفتم تا با توربوسیم آنلاک کردم اونم از تهران خریدم !
برای ماشین مشکل ظامن و چکام رو حل کردم به امید خدا فردا صبح میرم ماشین رو تحویل بگیرم.الان 3 روزه که آماده تحویله.مزدا هم ماشین بدی نیست،باید حسابی تستش کنم ببینم چند مرده حلاجه.
بازم تشکر از دوستان و محمد اسکای عزیز.

Scrat
25-07-2011, 00:21
این پست حذف شود ....