PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تغییر ریجن درایو بلوری PS3

hamed-akbarie
19-07-2011, 11:12
پخش انواع فیلم های بلوریدر پلی استیشن 3 :

منبع : gameseason یا شایدم سایت های دیگه .

سلام دوستان .

امروز در حین جستجو تو اینترنت یه مطلب از یه سایتی پیدا کردم که براتون میزارم .

موزش تغییر ریجن درایو بلوری PS3

شاید شما هم از آن دسته دوستانی باشید که علاقه دارند فیلم های Bluray را در ps3 خود ببینند.
برای دیدن فیلم حتما باید ریجن فیلم با دستگاه یکی باشد که این مشکل برای افراد علاقه مند خوشایند نیست.
امروز روشی را به شما دوستان توضیح می دهم که هر فیلم Blu-ray با هر ریجنی که دارید,در ps3 خود بدون هیچ مشکلی ببینید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای شروع فایل های زیر رو دانلود کنید :

ps3 lv2 patcher bg region:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blu-ray region :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا LV2 Patcher BD Region Changer را در یک فلش/هارداکسترنال FAT32 ریخته و سپس آن را در PS3 خود نصب کنید.

3 فایلTEXT درون [blu-ray_region_patches[/URL] را در یک فلش/هارداکسترنال FAT32 ریخته و با استفاده از منوی Filemanager برنامه ی Multiman به آدرس زیرانتقال دهید:

dev_hdd0/game/LV2000000/USRDIR

حال LV2 Patcher BD Region Changer را اجرا کنید.

3 گزینه ی جدید می بینید که با انتخاب هر گزینه ریجن درایو Blu-ray دستگاه شما تغییر می کند.

گزینه ها مانند زیر هستند:

BD Region A US/JP

BD Region B PAL

BD Region C RUS/India/CHN

این کار صرفا برای تغییر ریجن درایو Blu-ray دستگاه شما است و ریجنPS3 شما رو عوض نمی کند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MH_FashisT
19-07-2011, 11:40
پخش انواع فیلم های بلوریدر پلی استیشن 3 :

منبع : gameseason یا شایدم سایت های دیگه .

سلام دوستان .

امروز در حین جستجو تو اینترنت یه مطلب از یه سایتی پیدا کردم که براتون میزارم .

موزش تغییر ریجن درایو بلوری PS3

شاید شما هم از آن دسته دوستانی باشید که علاقه دارند فیلم های Bluray را در ps3 خود ببینند.
برای دیدن فیلم حتما باید ریجن فیلم با دستگاه یکی باشد که این مشکل برای افراد علاقه مند خوشایند نیست.
امروز روشی را به شما دوستان توضیح می دهم که هر فیلم Blu-ray با هر ریجنی که دارید,در ps3 خود بدون هیچ مشکلی ببینید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای شروع فایل های زیر رو دانلود کنید :

ps3 lv2 patcher bg region:

blu-ray region :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا LV2 Patcher BD Region Changer را در یک فلش/هارداکسترنال FAT32 ریخته و سپس آن را در PS3 خود نصب کنید.

3 فایلTEXT درون [blu-ray_region_patches[/URL] را در یک فلش/هارداکسترنال FAT32 ریخته و با استفاده از منوی Filemanager برنامه ی Multiman به آدرس زیرانتقال دهید:

dev_hdd0/game/LV2000000/USRDIR

حال LV2 Patcher BD Region Changer را اجرا کنید.

3 گزینه ی جدید می بینید که با انتخاب هر گزینه ریجن درایو Blu-ray دستگاه شما تغییر می کند.

گزینه ها مانند زیر هستند:

BD Region A US/JP

BD Region B PAL

BD Region C RUS/India/CHN

این کار صرفا برای تغییر ریجن درایو Blu-ray دستگاه شما است و ریجنPS3 شما رو عوض نمی کند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالب بود الان تست میکنم :10:
ولی فک کنم منبع اصلی از بازی سنتر باشه :31:

bull
19-07-2011, 11:57
دوستان سایت زیر یه مطلب راجع به -- psn زده یه نفر چک کنه ببینه صحت داره ؟

MH_FashisT
19-07-2011, 12:20
دوستان سایت زیر یه مطلب راجع به -- psn زده یه نفر چک کنه ببینه صحت داره ؟

اینجا جاش نیسا این سوالو بپرسی:10:
همونجا که پرسیدی صبر کن تا بچه ها امتحان کنن جوابتو میدن:31:

SamGun
19-07-2011, 12:32
ممنون حامد جان

اونوقت این حرکت محدودیت نداره ؟ مثلا فقط بشه 10 مرتبه این کار رو انجام داد ؟

چون برای PC شما فقط قادر هستید 5 مرتبه Region درایو خودتون رو تغییر بدید و بعد از 5 دفعه درایو به صورت Automatic روی آخرین Region تغییر یافته Lock میشه و دیگه نمیشه تغییرش داد.

MH_FashisT
19-07-2011, 12:54
ممنون حامد جان

اونوقت این حرکت محدودیت نداره ؟ مثلا فقط بشه 10 مرتبه این کار رو انجام داد ؟

چون برای PC شما فقط قادر هستید 5 مرتبه Region درایو خودتون رو تغییر بدید و بعد از 5 دفعه درایو به صورت Automatic روی آخرین Region تغییر یافته Lock میشه و دیگه نمیشه تغییرش داد.

با اجازه حامد:10:
هیچ محدودیتی نداره
درایور pc خودش این قابلیتو باز میزاره تا بتونی امتحان کنی که ببینی فیلمای تو کشورت کدوم ریجن هست
بعد خودش قفل میکنه :20:
البته multiman 2.03
خودش قابلیت اینو داره که BDMV پخش کنه..........
((((multiMAN packs many facets: It's a full-fledged Backup Manager, a File Manager, an FTP server, and an AVCHD and BDMV (Blu-ray) video player ))))))
از اینجا

hamed-akbarie
19-07-2011, 13:25
سعید جان تا اونجایی که من اطلاع دارم نه محدودیتی نداره چون ریجن دستگاه رو تغییر نمیده فقط یه برنامه سادست که دستگاه رو به اصطلاح خودمون گول میزنه .

البته اون کسیم که در سایت منبع گذاشته بود فکر کنم از یه نمونه خارجی الگو برداری کرده و چیزی در این مورد نگفته بود حالا اگر

کسی از دوستان اینو تست کرده لطفا اطلاع بده .

hamed-akbarie
19-07-2011, 13:34
.................................................. ...............................................

flasher_for_nokia
19-07-2011, 23:09
کسی تست کرده؟ مخصوصا اجرای بلوری رجیون 1 بر روی دستگاه های پی اس 3 رجیون 2؟؟

Master Game
21-07-2011, 00:06
تست نکردمولی بهاحتمالزیاد باید کار کنه . کاری نداره که یه فیلم بگیر یه تست بزن .

fk_u
06-11-2011, 19:10
این تغییر رجیون limit داره مثلا چند بار عوض کنیم دیگه نشه به چیز دیگری change کرد؟ dvd سیستم که limit داره
dvd copy فیلم میشه با کنسول دید؟ و بلو ری copy هم نشون میده؟ و غیر اصل رجیون داره یا فقط اصل رجیون دارد؟

ahadps3
17-11-2011, 15:13
سلام من کنسولمو -- نکردم ایا راهی هست که ما هم اینکارو بکنیم در ضمن ایمیل منم انه ahadps3110@gmail.com