PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نخواندن سی دی لپ تاپ ASUS N53SN (خواهش میکنم راهنمای کنید )

meandu1986
16-07-2011, 23:50
سلام
یک لپ تاپ اواخر فروردین امسال خریدم الان یک مشکل پیدا کردم هر سی دی یا دی وی دی میزارم نمیخونتش .
مشکل هم زمانی به وجود اومد که یک دی وی دی نو گذاشتم تو دستگاه بعد که خارجش کردم دیدم دیگه همون دی وی دی یا هر سی دی دیگه رو هم نمیخونه بعدش فقط یکبار یه سی دی رو خود و دیگه هر کاری کردم سی دی یا دی وی دی و.. نمی خونه .
یکی از دوستان گفت با Lens Cleaner ببین درست میشه یا نه فردا می خوام برم بخرم خواستم قبلش بپرسم راه حلی هست یا نه و اینکه با روش Lens Cleaner احتمال درست شدنش هست ( می دونید که N53SN بلوری هست ممکنه این کار خرابش کنه کلا ربطی داره؟ )

دوستان لطفا کمک کنید ممنون

arseh666
17-07-2011, 00:15
سلام
یک لپ تاپ اواخر فروردین امسال خریدم الان یک مشکل پیدا کردم هر سی دی یا دی وی دی میزارم نمیخونتش .
مشکل هم زمانی به وجود اومد که یک دی وی دی نو گذاشتم تو دستگاه بعد که خارجش کردم دیدم دیگه همون دی وی دی یا هر سی دی دیگه رو هم نمیخونه بعدش فقط یکبار یه سی دی رو خود و دیگه هر کاری کردم سی دی یا دی وی دی و.. نمی خونه .
یکی از دوستان گفت با Lens Cleaner ببین درست میشه یا نه فردا می خوام برم بخرم خواستم قبلش بپرسم راه حلی هست یا نه و اینکه با روش Lens Cleaner احتمال درست شدنش هست ( می دونید که N53SN بلوری هست ممکنه این کار خرابش کنه کلا ربطی داره؟ )

دوستان لطفا کمک کنید ممنون

چیپ لپ تاپ شما از اون مشکل دار هاست . چک کن ببیم دی وی دی لپ تاپ به کدوم پورت وصله اگه به ساتا 3 وصل باشه که مربوط به پورت 2345 است . مشکل از همینه
ساتا 6 گیگ پورتش 0 و 1 است

meandu1986
17-07-2011, 01:26
ممنون بابت پاسخ .
این چیزای که فرمودی چطوری چک کنم . یکم تازه کارم ؟!

بعد اینکه روی دستگاه لیبل New Revision خورده همون موقع هم شماره سریالشو چک کردم جز مشکلدار ها نبود ! ( ولی خوب از ایرانی جماعت همه چی بر ماید ! )

arseh666
17-07-2011, 19:40
ممنون بابت پاسخ .
این چیزای که فرمودی چطوری چک کنم . یکم تازه کارم ؟!

بعد اینکه روی دستگاه لیبل New Revision خورده همون موقع هم شماره سریالشو چک کردم جز مشکلدار ها نبود ! ( ولی خوب از ایرانی جماعت همه چی بر ماید ! )

اگه new revision باشه میشه گفت مشکلی در رابطه با پورت ساتا نداشته باشه . اما اگه new revisine اصل باشه .
میتونی از سایت ایسوز چک کنی
من یه برنامه دارم که ایسوس خودش داده میتونی با اون هم چک کنی .

meandu1986
18-07-2011, 16:21
اگه new revision باشه میشه گفت مشکلی در رابطه با پورت ساتا نداشته باشه . اما اگه new revisine اصل باشه .
میتونی از سایت ایسوز چک کنی
من یه برنامه دارم که ایسوس خودش داده میتونی با اون هم چک کنی .

لطفا لینک برنامه رو قرار بدین ممنون

arseh666
18-07-2011, 21:01
لطفا لینک برنامه رو قرار بدین ممنون

اینم لینکش
تو قسمت check شماره سریال رو وارد کن .
نتیجه رو بگو به من

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smartleopard
15-01-2013, 19:30
سلام به همگی
من هم این مشکل برام پیش اومده، لپ تاپم new revision هم دارم، سایت asus هم میگه لپ تاپم مشکلی نداره حتی به پشتیبانی شرکت asus هم میل زدم و جواب دادن که مشکلی نداره
ولی با این وجود بازم blu-ray سیستم من از کار افتاده
یا این مدل blu-ray ای که asus روی لپ تاپ هاش گذاشته داغونه یا اینکه هنوز مشکل sandy bridge رفع نشده :n03: :n03: :n03:

mehdinejad
22-12-2013, 23:59
سلام
شما مشکلتون حل شد ؟ لپ تاپ منم همین طوری شده . نمیدونم چیکارش کنم ؟ اون لینک هم جواب نمیده :n03:

RASOLHOSAIN
05-02-2014, 19:03
سلام
ببخشید منم همین مشکل رو دارم
سی دی رو که میزارم روی آیکون سی دی رام که کلیک میکنم سی دی میاد بیرون!!!!
مشکل شما حل شد؟؟؟؟
کمکــــــــــــــــــــــ ــــــ

امیر تتلو
06-02-2014, 13:21
بنظر من مشکل از هد سی دی رامه:n02:

behnam000name
19-06-2015, 14:27
مدل asus من n55s هست و همین مشکلو داره هرکی فهمید به بقیه هم بگه