PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی کامل و بی نظیر A.V.A

ali722
16-07-2011, 19:25
:40:یه بازی توپ امروز برای شما معرفی میکنم A.V.A که محصول شرکت ijji است که این شرکت در سوابق خود بازی های مثل soldier front و gunz dual که اوج اکشن هستن رو داراست این بازی عالی ( البته از نظر من)
تمام نیازهای یک گیمر اکشن رو براورده می کند من خصوصیات به همراه جند عکس و یه جا که می تونید با سرعت بالا دانلود کنید.

خصوصیات خوب:

1-بازی دارای مپ های بسیاری است

2-بازی دارای mode های زیادی نیز می باشد که می توانید میان آنها انتخاب کنید این مود ها شامل:آدم با آدم -
آدم با زامبی( هر دو طرف پلیر)-آدم با زامبی (زامبی ها کامپیتر هستند یا بازی در واقع co up است)-گروه اسکورت تانک- ادم با زندانی فراری(co up ) - حالت مثل کانتر ( گزاشتن پمب)-مد فقط snipe -مد فقط kinfe -مد فقط pistol - فوتبال:31::31::31:(تعجب نکیند دانلود کنید و ببینید) ...( حوصلم نیست بنویسم تازه خودم هم همش رو ندیدم)

3-گرافیک عالی که بین تمام بازی های اکشن شوتر اول شخص رایگان بارلا تر وتقریبا شبیه call of duty 4 است

4-هم گام با پینگ افتضاح ایران (که پینگ شهر من افتضاح ترین از همه ی شهر های ایران است)اگر پینگ شما حدود 300 تا 400 باشه بازی عالی اجرا مشود و 700 به بالا kick می شوند (توسط بازی از سرور مر کزی)
اگر پینگ شما زیر 300 بود می توانید هاست بشید

5-انواع اقسام ایتم وتفنگ ها که می توان گفت از تفنگ های جنگ جهانی دوم (مثل tamoson 1942 ) تا تفنگ هایی که تا حالا ندیده اید و ایتم های fun که نکته مثبت قضیه اینجا است که اکثر ایتم های بازی با پول خود بازی قابل خردید است و اونهایی که پول نقد می خواهد انقدر کم است که میتوان از آن چشم پوشی کرد که البته هدف ازاین کار این است که اگر کسی می خواهد در level پایین تفنگ بخرد پول نقد بدهد.

6-انتقال کامل هیجان به گیمر ها با موسیقی عالی بازی

7-ساده گی بازی.
8
8-مد یادگیری کامل بازی 15 تا 20 دقیقه.

9-شلوغ و دارای چنل های مختلف.

10-امکانات بالا بازی که به گیمر داده می شود

11- عدم امکان -- کردن بازی چون نظارت مستقیم admin روی بازی است و یه قسمت report ---- در هین بازی وجود دارد.
فعلا همین قدرش کشف کردم (بترکم اگر بازار گرمی کرده باشم اینها فقط نظرات من است )

12-قابلیت add کردن به xfire

خصوصیات بد:
1 و تنها خصوصیت بد بازی- حجم بالای آن است که دانلود آن طول می کشه

عکس ها گرفته شده توسط خودم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها تکرار می کنم بازی در تمام حالت ها اول شخص است و این عکس ها رو وقتی گرفتم که مرده بودم:31:
سایت بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بازی با سرعت بالا ( تاکید میکنم با ractor سایت ijji بازی دانلود نکنید خیلی خیلی تول می کشه):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا سایت بالا تمام بازی های مولتی برای دانلود با سرعت بالا دارد با حجم 3.15 گیگ که تقریبا آخرین پچ بازی به علاوه ی 10 دقیقه آبدیت است و بعد از دالود 8 مگ reactor ijji رو از سایت از لینک زی دانلود کرده بازی را با آن آبدیت کنید
و بعد از بازی لذت ببرید :18::18::18:

قطعات مورد نیاز:
cpu : حدود 2 باید باشه تا بازی روان یاشد حالا هرجی می خواد باشه (از celeron به بالا :31:)
گرافیک:128 جواب میده ( تست شده)
رم : 512 جواب مده (تست شده)
حافضه:5.500 گیگ اگه 6 گیگ کنار بزاری خوبه چون بعد اکسترکت حجم اون حدود 5.500 گیگ می شود.
سرعت اینترنت:128 kbps
پینگ رو هم قبلا توضیح دادم.

هر جای کار از دانلود تا بازی کشکل داشتید بگید سریع جواب می دم .
اگه هم خواستید من و پیمان(گیمر قدیمی و حرفه ای تو این بازی ) رو add کنید.
من:ali72
پیمان:iran

توصیه من به شما اگه می تونید بازی download کنید جون من تا حالا با این سابقه ی گیم مولتی بازی به این کاملی در این ژانر ندیده ام.
تهیه ی و تدوین مطالب:علی خواجه پور (خواهشن بدون ذکر گردداورنده کپی نکنید تو یه انجمن دیگه):41::41::41:

alivw71
18-07-2011, 11:03
پس بازی کو؟

ali722
18-07-2011, 12:17
نمی دونم باید دو باره بزارم :41:

ali722
18-07-2011, 13:13
لطفا این تاپک رو حذف کنید من یکی دیگه زدم

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:56
دانلودش کردی