PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه شکایت از یک شرکت اینترنت

mx_2dar
14-07-2011, 22:12
با سلام خدمت دوستان

من از یک شرکتی اینترنت گرفتم که هر موقع عشقش بکشه وصل میشه مثلا دو شب بود 11 به بعد وصل میشد و وقتی دیسکانکت میکردم وصل نمیشد یا مثلا ساعت 3 وصل میشه تا 6 7 و بعد دوباره قطع میشه دیگه وصل نمیشه
هرچی هم به شرکت زنگ میزنم پاسخ گو نیستن هر سری به یه علتی میپچونن در صورتی که اگر باید اشکال از مودم یا خط من باشه همون یه بار رو نباید وصل بشه، مشکل لینک و LAN هم وجود نداره و تنها دیتا هست که ارسال نمیشه

بعد از یه هفته امروز فهمیدم این شرکت پهنای باند کافی نداره و همینطوری یوزر میفروشه در واقع داره دزدی میکنه و سرویس نمیده ، میخواستم ارگان یا جایی هست که بشه به صورت تلفنی یا حضوری این قضیه رو اطلاع داد و جلوی این کار رو گرفت؟

ahriman323
14-07-2011, 23:45
من در این ضمینه اقدامات زیادی کردم.دی:
جاهای که میتونی شکایت کنی/ من شکایت کردم
1- سازمان تنظیم مقررات- ادرسش را توی نت سرچ بزن توی سایتش هست
2-استانداری(مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات)
3-اداره بازرگانی-124
4-تعزیرات حکومتی

از اول شروع کن اگه به نتیجه نرسیدی برو بعدی

شکایت قطعی از کم فروشان اینترنت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NirvanaH
15-07-2011, 09:18
خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز، شکایت از یان شرکتها قاضی را پیش دزد بردن است!!! من به شخصه هر جایی که سراغ داشتم شکایت نامه پر کردم، ولی افسوس که تا حالا حتی یه زنگ نزدن بگن آقا تو به چه حقی ازین شرکت شکایت کرید. اینها هم همش واسه خاطره اینه که من و تو دلگرم بشیم! وگرنه نه این امیلها رو کسی میخونه، نه این فرم ها رو رسیدگی میکنند.

حامد:11:

mx_2dar
15-07-2011, 23:17
من در این ضمینه اقدامات زیادی کردم.دی:
جاهای که میتونی شکایت کنی/ من شکایت کردم
1- سازمان تنظیم مقررات- ادرسش را توی نت سرچ بزن توی سایتش هست
2-استانداری(مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات)
3-اداره بازرگانی-124
4-تعزیرات حکومتی

از اول شروع کن اگه به نتیجه نرسیدی برو بعدی

شکایت قطعی از کم فروشان اینترنت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا دستت درست :10: فردا میخوام برم شرکتشون شلوغ کاری:31: یکمی سروصدا کنم دلم خنک شه:31: اگر آدم شدن که هیچ بعدش شروع میکنم به شکایت، یه ماه کامل بیکارم یه پدری ازشون در بیارم :31::10:

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز، شکایت از یان شرکتها قاضی را پیش دزد بردن است!!! من به شخصه هر جایی که سراغ داشتم شکایت نامه پر کردم، ولی افسوس که تا حالا حتی یه زنگ نزدن بگن آقا تو به چه حقی ازین شرکت شکایت کرید. اینها هم همش واسه خاطره اینه که من و تو دلگرم بشیم! وگرنه نه این امیلها رو کسی میخونه، نه این فرم ها رو رسیدگی میکنند.

حامد:11:

همین که برم شرکتشون یکمی سروصدا کنم و اسم چند جا رو بیارم که بترسن خوبه :31: اینا فکر میکنن با یه سری هالو طرفن که از نت و شبکه هیچی حالیشون نیست و با دو تا حرف قلمبه خام میشن ، اعصابی که تو این هفته از من خراب شد نباید به این راحتی ازش بگذرم!

qosmio
21-07-2011, 02:19
میتونم بپرسم که اسم شرکته چیه تا ما هم گرفتار نشیم ؟