PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علائم ظاهری بالا رفتن اوره خون

faded
14-07-2011, 18:49
چه علائمی می توانند نشانگر ظاهری بالا رفتن اوره خون باشند؟

Sayam
14-07-2011, 19:58
سلام دوست عزیز :40:

علامت اصلیش سر درد و سرگیجه هست.

اما بعضی اوقات ممکنه اینها هم علایمش باشه :
تغییر رنگ ادرار (پر رنگ شدن) کدر شدن رنگ ادرار ازدیاد ادرار و یا قطع شدن ادرار هر دوشون با اینکه متضادند بی اشتهایی

+

موفق و سلامت باشید :)

Alamate Soal
15-07-2011, 12:51
سلام
علايم ظاهري هيچ اعتباري در ميزان بالا رفتن اوره ندارن . فقط آزمايش بايد داده بشه .
هيچ پزشكي هم از روي علايم ظاهري در مورد اوره قضاوت نميكنه .

shabnam1986
15-07-2011, 13:53
علتش نقص کودوم عضوه؟
کلیه؟

Sayam
15-07-2011, 14:12
آره :20:

یکی از وظایف کلیه تصفیه ی مواد زاید از جمله همین اوره هستش و اگه به خوبی این کار انجام نگیره درصد اوره میره بالا

همچنین مصرف بیش از حد بعضی مواد غذایی از جمله گوشت قرمز میتونه دلیلش باشه و به همین خاطر به این افراد توصیه میشه که گوشت قرمز نخورند.

faded
15-07-2011, 14:38
سلام
علايم ظاهري هيچ اعتباري در ميزان بالا رفتن اوره ندارن . فقط آزمايش بايد داده بشه .
هيچ پزشكي هم از روي علايم ظاهري در مورد اوره قضاوت نميكنه .
یه مریضی اینجا هست که هیچ رقمه نه دکتر میره نه آزمایشگاه, پاهاش شدیدا ورم کرده به رنگ بنفش, اینا از علایم اوره نیست؟

Sayam
15-07-2011, 14:48
پاهاش شدیدا ورم کرده به رنگ بنفش, اینا از علایم اوره نیست؟
نه... ارتباطی نداره

faded
15-07-2011, 15:11
نه... ارتباطی نداره
اینها از علایم چی میتونه باشه؟ اشتها هم نداره , من فکر کردم شاید از علایم اوره باشه,زیاد میخوابه

Sayam
15-07-2011, 15:17
اگه اشتباه نکنم قبلا هم توی یه تاپیک دیگه در مورد همین آشناتون صحبت شد و همونطور که اونجا هم دوستان گفتند به پزشک مراجعه کنید ، حال این فرد اصلا خوب نیست و باید زیر نظر پزشک باشه...

در ضمن ورم پا میتونه معلول همون خواب زیاد باشه... :20:

Alamate Soal
15-07-2011, 15:43
یه مریضی اینجا هست که هیچ رقمه نه دکتر میره نه آزمایشگاه, پاهاش شدیدا ورم کرده به رنگ بنفش, اینا از علایم اوره نیست؟

يعني چي حاضر نيست بره دكتر ؟ اگه شما دقيقا متوجه بيماري ايشون بشين ميتونين درمانشون كنين ؟

اگه سن ايشون زياد باشه به احتمال 90% مشكل از ناراحتي قلبي و فشار خون هست
در موارد ديگه ممكنه از نارسائي كبد و كليه هم باشه .

faded
15-07-2011, 15:52
اگه اشتباه نکنم قبلا هم توی یه تاپیک دیگه در مورد همین آشناتون صحبت شد و همونطور که اونجا هم دوستان گفتند به پزشک مراجعه کنید ، حال این فرد اصلا خوب نیست و باید زیر نظر پزشک باشه...

در ضمن ورم پا میتونه معلول همون خواب زیاد باشه... :20:
وقتی نمیره دکتر من چیکارش کنم نمیره ,

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

يعني چي حاضر نيست بره دكتر ؟ اگه شما دقيقا متوجه بيماري ايشون بشين ميتونين درمانشون كنين ؟

اگه سن ايشون زياد باشه به احتمال 90% مشكل از ناراحتي قلبي و فشار خون هست
در موارد ديگه ممكنه از نارسائي كبد و كليه هم باشه .
حاضر نیست بره, یعنی حاضر نیست بره سن بالا یعنی چه قدر؟ ایشون سنش زیاد بالا نیست وزنش بالاست فشار خون هم 18 مشکل قلبی نمیدونم داره یا نه چون دکتر برو نیست فقط شدیدا تنگی نفس داره این قدر که چه تابستون چه زمستون میره توی حیاط
من برای این میخوام بدونم اورش بالاست یا نه که بهش آبلیمو ترش بدیم بخوره شاید حالش بهتر بشه.

Alamate Soal
15-07-2011, 16:23

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

حاضر نیست بره, یعنی حاضر نیست بره سن بالا یعنی چه قدر؟ ایشون سنش زیاد بالا نیست وزنش بالاست فشار خون هم 18 مشکل قلبی نمیدونم داره یا نه چون دکتر برو نیست فقط شدیدا تنگی نفس داره این قدر که چه تابستون چه زمستون میره توی حیاط
من برای این میخوام بدونم اورش بالاست یا نه که بهش آبلیمو ترش بدیم بخوره شاید حالش بهتر بشه.

مطمعن باشين تنها راه نجات دوستتون اينه كه به پزشك مراجعه كنن شما بايد ببرينش پزشك . ميتونين براي اينكه چطوري ببرينش پزشك يكم بشينين باهاش در مورد دليل اينكه به پزشك نميره باهاش صحبت كنين و عين حرفهاش رو به روانشناس يا روانپزشك منتقل كنين تا ايشون شما رو راهنمايي كنن كه چطور ببرينش پزشك

ميران اوره زياد هم مربوط به نفرون هاي كليه ها هست و با ليموترش خوردن خوب بشو نيست .

morsadr
16-07-2011, 14:21

وزن بالا . فشار بالا . تنگی نفس . ورم و کبودی پاها . ایشون به احتمال زیاد مشکل قلبی و ریوی دارند ( احتمالا نارسایی قلبی و ریوی ). در مورد کارکرد کلیه و میزان اوره چیزی نمی توان گفت . ولی حتما باید به پزشک مراجعه کنند و حتما یکسری آزمایش و بررسی انجام بدهند . سیگار هم می کشند ؟
در ضمن آبلیموی ترش هیچ ارتباطی به بیماری فرد مذکور ندارد :41: