PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس acer aspie 5935G

andyarsenaly
14-07-2011, 17:21
سلام به همه دوستای گلم
مثل همیشه دست نیازم سوی شماست
لپ تاپم acer aspire 5935G هست
امروز که ویندوز 7 64 بین آلتیمیت ریختم هرکاری کردم و کشتم خودمو گرافیکم رو نصب پیدا نمیکنه
قبلا مشکلی نداشت با ویندوز
درایور گرافیک رو اجرا میکنه و نصب میکنه ولی الکی یعنی اصلا نصب نمیشه و هنوز با همون گرافیک آنبورد خودش کار میکنه و تو device manager هم display adaptor رو میزنم پیدا نمیکنه
گرافیکم این هست
Nvidia Geforce GT130M
گفتم شاید باید درایور جدیدش رو دان کنم
با هزار بدبختی رفتم تو سایت انویدیا که بسته هم بود و 178 مگ رو دان کردم ولی ارور داد و نصب نشد
رفتم سایت acer خیلی جالب بود برای این لپ تاپ درایور 240 رو داشت با یه گرافیک دیگه و خلاصه هرکاری کردم نشد که نشد
زد به سرم گفتم بایوس رو آپدیت کنم شاید از خر شیطون بیاد پایین اما ترسیدم
برنامه ش رو از خود سایت ایسر گرفتم و تو برنامه زده که بایوس ها مشکلی ندارند و همنام هستند و فقط یه Ok میخواست از طرف من که نزدم چون نمیتونستم از بایوس فعلیم پشتیبان بگیرم گفتم کاره بالاخره دیگه ...
خلاصه کمکم کنید
این لپ تاپ هم چون هیچ وقت تو ایران وارد نشده من دو سال پیش از لندن گرفتم و طبیعتا گارانتی مارانتی تعطیل ضمن اینکه به گارانتی اطمینان ندارم چون با چشمم دیدم که چه کارهایی میکنند
حالا به نظرتون بایوس رو آپدیت کنم اصلا مشکل گرافیک حل میشه یا دارم راه رو اشتباه میرم؟؟؟

خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا :41:

andyarsenaly
14-07-2011, 22:20
گویا دوستان تمایلی به راهنمایی جهت رفع مشکل این حقیر نداشتند
عرض کنم با هزار بسم الله بایوس رو آپدیت کردم و خدارو شکر بدون هیچ مشکلی آپدیت شد
اما باز هم گرافیکم رو نشناخت و هنوز دارم با آنبورد 64MB Intel کار میکنم

به سرم زد نکنه اصلا گرافیک سوخته باشه یا چه میدونم کار نکنه ار اسلاتش دراومده باشه ... اما لپ تاپ رو باز کردم و داشت عین ساعت کار میکرد

دیگه هیچ راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه ... :41: