PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوري !! 2 تا سوال جون هر كي دوست دارين رودي جواب بدين!!؟؟؟

pixeldesign
10-06-2006, 01:15
با سلام خدمت اساتيد محترم
من يك سي دي مالتيمديا دارم كار مي كنم كه با فلش درس كردم اكشن فول اسكرينشم دادم و كل صفحه رو پر مي كنه الان مي خوام يك دگمه تعريف كنم براي خروج ولي اكشنشو نمي دونم
يكي هم اينكه من از فلش پابليش كردم پروجكت با فرمت اگزه ولي اينجوري بايد طرف تو سيستمش فلش پلير داشته باشه تا ببينه چه جوري مي تونم اين فايل اس دبيليو اف رو به يك سي دي مالتيمديا تبديل كنم لطفاَ سريع كمم كنين لطفاَ خيلي فوري.
با تشكر وحيد

bibal
10-06-2006, 03:31
برای دستور خروج میتونی از اکشن Fc Commander استفاده کنی تو این اکشن زیر مجموعه زیاد داره ... یکی از کارهاش خارج شدن

برای سوال دومت هم میتونی از برنامه مولتی مدیا بولدیر استفاده کنی ... در تنظیم خروجی یک گزینه داره که الان اسمش یادم نیست ولی کارش اینه که قبل از باز کردن اتوران برنامه فلش پلیر رو در صورت نیاز بصورت مخفی نصب میکنه

pixeldesign
10-06-2006, 23:37
مرسی فقط می شه بگین چه جوری باید بنویسم یعنی خود دستور رو برام می نویسین من چون خیلی بلد نیستم فلش
با تشکر وحید

Elfin-D
12-06-2006, 16:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
قسمت دوم رو دقیقا متوجه نشدم>وقتی فلش اگزه ÷ابلیش میشه دیگه نیازی به فلش پلیر نیست

pixeldesign
14-06-2006, 22:47
واقعاَ مرسي الفين جان خودايش اگه شما تو اين فاروم نبودي ما چه كار بايد مي كرديم.
مرسي از كه جواب دادين
با تشكر وحيد.

Elfin-D
15-06-2006, 01:25
سلام
این حرفتو ن مثل این هست که بگید اگر بل تلفون رو احتراع نمیکرد چی میشد؟
مصلما یکی دیگه اختراع میکرد