PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انجمن مخصوص جــام جـــهـانی 2006 آلمان

Meisam
09-06-2006, 16:49
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز ...
با توجه به اینکه با شروع جام جهانی ، جو فوتبالی و جو جام جهانی همه جهان رو تحت تاثیر قرار میده ، مطمئنا این جو انجمن رو هم تحت تاثیر قرار خواهد داد
بخاطر همین مورد ما یه انجمن اختصاصی در مورد جام جهانی ایجاد کردیم که در زمان برگزاری مسابقات فعالیتش رو ادامه میده و این انجمن باعث میشه به فعالیت سایر انجمن ها مثل متفرقه و خبر و ... لطمه ای وارد نشه

جــام جــهـانـــی 2006
انجمنی موقت ، مخصوص بحث های مربوط به مسابقات جام جهانی 2006 آلمان ، مطالب این بخش به عنوان نوشته های اعضا شمارش نخواهد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیش بینی مسابقات
پیش بینی مسابقات همراه با جوایز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این انجمن دارای یه زیر شاخه مخصوص پیش بینی مسابقات جام جهانی نیز هست... که این مسابقه ی پیش بینی رو P30world برگزار خواهد کرد ... در پایان مسابقات به نفراتی که بیشترین امتیاز رو کسب کردند جوایزی به رسم یاد بود تعلق خواهد گرفت

نحوی امتیاز دهی :
انتخاب گزینه ی درست در بازی های گروهی یک امتیاز
انتخاب گزینه ی درست در بازی های یک هشتم نهایی دو امتیاز
انتخاب گزینه ی درست در بازی های یک چهارم نهایی سه امتیاز
انتخاب گزینه ی درست در بازی های نیمه نهایی پنج امتیاز
انتخاب گزینه ی درست در بازی رده بندی شش امتیاز
انتخاب گزینه ی درست در بازی فینال ده امتیاز

ما برای هر 64 بازی تاپیک نظر سنجی ایجاد میکنیم و این تاپیک ها یک ربع قبل از سوت آغاز بازی قفل خواهد شد .
گزینه ها رو به این صورت قرار میدیم :

مثلا بازی آلمان با کاستاریکا :

برد آلمان با اختلاف یک گل
برد آلمان با اختلاف دو گل
برد آلمان با اختلاف سه گل
برد آلمان با اختلاف بیش از سه گل

برد کاستاریکا با اختلاف یک گل
برد کاستاریکا با اختلاف دو گل
برد کاستاریکا با اختلاف سه گل
برد کاستاریکا با اختلاف بیش از سه گل

مساوی

بازی های دور حذفی علاوه بر گزینه های بالا برای مواردی که بازی به 120 دقیقه و ضربات پنالتی کشیده خواهد شد دو گزینه ی زیر جایگیزین گزینه ی مساوی خواهد شد

برد تیم A در وقت اضافه و ضربات پنالتی
برد تیم B در وقت اضافه و ضربات پنالتی

قوانین ...
1- در صورتی که برای ما مشخص شود کاربری با چند یوزر مختلف در این نظر سنجی ها شرکت کرده ، علاوه بر اینکه امتیازات اون کاربر به طور کامل حذف خواهد شد شناسه ی اصلی و فرعی اون کاربر تا پایان مسابقات بن خواهد شد (این امکان در سیستم وجود داره و بسیار ساده میشه این کاربران رو شناسایی و محروم کرد)
2- پست ها در انجمن جام جهانی 2006 شمارش نخواهد شد
3- در انجمن پیش بینی مسابقات ، یوزر ها فقط میتونن در تاپیک ها رای بدن ، پست و تاپیک نمیتونن ایجاد کنند

در ضمن قوانین کلی انجمن به صورت کامل در انجمن جام جهانی 2006 اجرا خواهد شد

با تشکر
کمیته ی برگزاری مسابقه ی بزرگ نظر سنجی جام جهانی 2006 در P30world

masoud908
09-06-2006, 17:47
واقعا كار عالي اي هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
09-06-2006, 18:07
انجمن مخصوص جــام جـــهـانی 2006 آلمان
می خاستم پیشنهاد بدم که خودت گزاشتی میثم جان... :blush:
خیلی خوبه...
حالا هر کی از هر جا چیزی گیرش میاد بیارید اینجی دیگه...
ممنون. :)

Wisdom
09-06-2006, 18:20
عالي هستش
ميثم جان گل كاشتي

WooKMaN
09-06-2006, 19:39
منم به نوبه خودم از مديران زحمت كش بابته اين كار تشكر ميكنم

پرنس
09-06-2006, 19:58
ایول میبینم که جو جام جهانی فروم را هم گرفت

Dash Ashki
09-06-2006, 20:45
ممنون از مدیران بابت انجمن مخصوص جام جهانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*سینا*
09-06-2006, 22:52
با سلام
و تشکر از مدیران
ولی یکمی دیر ساخته شده
به ساعت پست میثم جان توجه کنید
ساعت 4:49
خوب مسلما خیلی ها از جمله خودم دو بازی یا بازی اول رو از دست بدیم
ولی مهم نیست
بازم ممنون

پسر خوب
09-06-2006, 23:00
به نظر من كه زياد جالب نيست! البته مي بخشيد ها....!

masoud908
10-06-2006, 09:48
به نظر من كه زياد جالب نيست! البته مي بخشيد ها....!
خوب دليلش هم بگو

RONN!E
10-06-2006, 20:01
خوبه!!
ولی پیش بینی 4 ،5 تا بازی از دستم پرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاش بهتر اطلاع رسانی میشد!!

Meisam
10-06-2006, 22:03
سلام ...
عیبی نداره حمید جان ، یه مثل قدیمی میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری خیسه ! :biggrin:

ممـنــون :)
مـیـثــم

پسر خوب
10-06-2006, 23:51
خوب دليلش هم بگو

اخبا رلحظه به لحظه زيبا تر بود. اين شرط بندي ها و پيش بيني ها بيهوده و وقت گير است!!! از يه زاويه ديگر به اين جام نگاه كردن خيلي خوب هست.... بقيه رو بعدن مي نويسم.... شرمنده!!! :blush:

masoud908
11-06-2006, 10:46
اخبا رلحظه به لحظه زيبا تر بود. اين شرط بندي ها و پيش بيني ها بيهوده و وقت گير است!!! از يه زاويه ديگر به اين جام نگاه كردن خيلي خوب هست.... بقيه رو بعدن مي نويسم.... شرمنده!!! :blush:
خوب اينم حرفيه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
12-06-2006, 12:47

من یه توضیح بسیار ضروری در مورده پست شما بدم.

این کار اصلا شزطبندی ، چرا؟ چون در شرطبندی وقتی بازی را اشتباه حدس بزنی حتما یه چیزی را از دست میدی که معمولا وجه و مبلغ نقد

ولی اینجا اگر شما اشتباه حدس زدی چیزی از دست نمیدی و مبخ نظره من کار بسیار خوبی برای سرگرمیست.

در ضمن وقت گیر هم نیست چون اینطوری نیست که شما بخواهی فکر کنی و دقیق تعداد گلها را بگی بلکه فقط و فقط یه گزینه را انتخاب میکنی.

امیدوارم که ازم ناراحت نشده باشی.

navid_mansour
12-06-2006, 17:13
خیلی با حتل شده اون انجمن.ای ول به مدیرا و یه تشکر درست و حسابی

پسر خوب
12-06-2006, 17:41
من یه توضیح بسیار ضروری در مورده پست شما بدم.

این کار اصلا شزطبندی ، چرا؟ چون در شرطبندی وقتی بازی را اشتباه حدس بزنی حتما یه چیزی را از دست میدی که معمولا وجه و مبلغ نقد

ولی اینجا اگر شما اشتباه حدس زدی چیزی از دست نمیدی و مبخ نظره من کار بسیار خوبی برای سرگرمیست.

در ضمن وقت گیر هم نیست چون اینطوری نیست که شما بخواهی فکر کنی و دقیق تعداد گلها را بگی بلکه فقط و فقط یه گزینه را انتخاب میکنی.

امیدوارم که ازم ناراحت نشده باشی.

خواهش مي كنم! بر عكس خوشحال هم شدم. ولي فكر نمي كني انجمن اخبار كامپيوتري جام جهاني زيباتر بود! و به مضمون انجمن هم ارتباط داشت!؟ :blush:

FIFA
12-06-2006, 22:23
پسر خوب توي همه ي فرومها بخشهاي متفرقه اي هم هست كه جزو فروم هستند.اين هم اينجا چطورشه مگه خيلي هم خوبه اصلا من با ديدن اون انجمن اومدو عضو شدم

Lovelyman
13-06-2006, 10:13
من اميد وارم بعد اين جام جهاني انجمن جام جهاني به انجمن ورزش تغيير نام بده و تا آخر هم كار كنه

RONN!E
22-06-2006, 11:21
سلام
چه خبر شده؟؟
من روزهای قبل ساعت 8 صبح می اومدم تمام نتایج پیش بینیهای اعضا اماده بود،اما امروز ساعت 11 صبحه هنوز هیچ خبری نیست!!!!

Meisam
22-06-2006, 12:29
سلام ...
حمید جان دیر و زود داره ، ولی سوخت و سوز نداره :biggrin:
من سعی میکنم تا چند ساعت دیگه نتایج دیروز رو با شمارش آرا قرار بدم

مـیـثــم

پسر خوب
22-06-2006, 22:48
پسر خوب توي همه ي فرومها بخشهاي متفرقه اي هم هست كه جزو فروم هستند.اين هم اينجا چطورشه مگه خيلي هم خوبه اصلا من با ديدن اون انجمن اومدو عضو شدم

به نظر من جاي بازكردن انجمني امثال اين (!) زير انجمن هاي بسياري بايد در پي 30 ورلد زده بشه! من بار ها و بارها اطلاع داده ام!

چون شلوغي تايپيكهاي اينجا يواش يواش داره به پرشين تولز بي نظم ميرسه! :ohno:

پس هر چه سريعتر اقدام كنيد! سيناي عزيز.

evil2020
25-03-2007, 18:59
واقعا كار عالي اي هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این جور برداشت کردی؟

Ehsani
25-03-2007, 19:25
سلام ...
عیبی نداره حمید جان ، یه مثل قدیمی میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری خیسه ! :biggrin:

مـیـثــم

البته یک روایت دیگه هم هست که میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری خفه میشه !!!:31:

piishii
25-03-2007, 21:31
سلام.
مگه ایتالیا قهرمان نشد ؟