PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

future.doctor
26-11-2011, 18:14
سلام یکی فوری جواب بده لطفا:
من که پشت کنکوریم واسه تایید سوابق تحصیلیم باید برم مدرسه یا نیازی به رفتن به مدرسه نیست؟
فوری لطفا

pour-homme
26-11-2011, 23:25
من که پشت کنکوریم واسه تایید سوابق تحصیلیم باید برم مدرسه یا نیازی به رفتن به مدرسه نیست؟
فوری لطفا

ما هم همین مشکل رو داریم اصلا قضیه این وب سایت چیه که معرفی کردید من برای ثبت نام چکار باید بکنم

BioHazard
26-11-2011, 23:27
تاپیک کنکو 89 رو زمین نمیموند ، یا خیلی دارید درس میخونید یا نه!!! :31::31:

بچه ها کسی از معادل سازی اطلاعاتی داره ؟

fouad-pes
27-11-2011, 00:18
فوری لطفا

ما هم همین مشکل رو داریم اصلا قضیه این وب سایت چیه که معرفی کردید من برای ثبت نام چکار باید بکنم
هیچی فقط باید برید و اطلاعات سوابق تحصیلیتونو تایید کنید و یک کد بگیرید تا زمان ثبت نام کنکور باید نگه دارید.

You & I
27-11-2011, 14:53
دوستان راجب تاییدیه تحصیل !
دوستای عزیز باید برید دبیرستان که در اون تحصیل کردید ! برید و ریز نمراتتونو رو بگیرید !
و بعد به ادرس زیر مراجعه کنید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه کد دانش اموزی خودتونو میدونید که هیج ولی اگه نمیدونید !
کنار شناسنامه خودتونو نگاه کنید که یه سریال هست که به صورت

00/الف و بعد از این یه چند تا عدد نوشته !
شما اول یه صفر میزارید و بهد به جای الف یه یک مینویسید !
و بعد بقیه اعداد سریال رو بدون تغییر میتویسید !
این میشه شماره دانش اموزی شما !
و تویه سایت نمرات خودتونو مشاهده و چک میکنید !
و در صورت نیاز اصلاح میکنید !
و بعد تایید میکنید !
بعد تایید یه پرینت از صفحه اخر که کد تایید تاحصیل رو توشته !
موفق باشد !
ضمنان میتونید کد مناطق مختلف رو تویه این ادرس پیدا منید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مثلا :

الف

016936542129 «== ....... 36542129

69

h_r_v
27-11-2011, 18:37
دوستان من یک مشکل دارم اونم اینه که اصلا نمیتونم درس بخونم.. یعنی حوصله ام نمیزاره.. خداییش هم بازده ام زیاده.. با خوندن هفته ای 5 ساعت ترازم توی قلمچی حدود 5200 هست.. راه و چاره ای هست که بشه این حوصله رو در من ایجاد کرد؟! :4:

SuperSt@r
27-11-2011, 21:33
دوستان من یک مشکل دارم اونم اینه که اصلا نمیتونم درس بخونم.. یعنی حوصله ام نمیزاره.. خداییش هم بازده ام زیاده.. با خوندن هفته ای 5 ساعت ترازم توی قلمچی حدود 5200 هست.. راه و چاره ای هست که بشه این حوصله رو در من ایجاد کرد؟! :4:

به نظر من باید نگاهت به هدفت باشه یعنی اینکه مثلا اگر یه وقتی حوصلت نرسید به هدفت نیگا کنی و بگی که من مثلا میخام توی کنکور و رشته و دانشگاه مورد علاقم قبول شم پس باید بیشتر تلاش کنم
البته باید برای رسیدن به هدفت جدی باشی

moh72
27-11-2011, 23:09
دوستان من یک مشکل دارم اونم اینه که اصلا نمیتونم درس بخونم.. یعنی حوصله ام نمیزاره.. خداییش هم بازده ام زیاده.. با خوندن هفته ای 5 ساعت ترازم توی قلمچی حدود 5200 هست.. راه و چاره ای هست که بشه این حوصله رو در من ایجاد کرد؟!
اگه میخوای شروع کنی تصمیم کبری نگیر که از فردا روزی 10 ساعت میخونم از روزی 2 ساعت 3 ساعت شروع کن کم کم بیشترش کن فقط باید منظم بخونی این خیلی مهمه یه روز تعطیل کنی یه روز بخونی به درد نمیخوره
به این فکر کن که 4 سال بعد 5 سال بعد خودتو کجا میبینی؟
+
اینارو ولشون کن همینا وقتتو میگیرن تازه همه رو داری یه جا نیگا میکنی؟

TerraNova , The Big Bang Theory , The Vampire Diaries , The Secret Circle , Nikita , How i Met Your Mother

باید بیشتر درس بخونی! تا به رقبات برسی! من ماکزیممم 6 ساعته:D
نه ماکسه پارسالم بود الان سرم خورده به سنگ عین چیز دارم درس میخونم :31:

One Minute
28-11-2011, 00:28
من سومم روزای مدرسه 3 میرسم خونه 7 ساعت میخونم روزای تعطیل 15 ساعت میخونم!!
خجالت بکشین :دی

Alireza SM
28-11-2011, 00:45
بچه ها این نوشته که این دسته مشمول تاثیر سوابق نیستن :

ج - فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام جديد آموزش متوسطه

من بزرگسال درس میخونم یعنی مشمول تاثیر سوابق نیستم ؟

h_r_v
28-11-2011, 06:52
ا
اینارو ولشون کن همینا وقتتو میگیرن تازه همه رو داری یه جا نیگا میکنی؟

مرسی.. آره همه رو دارم میبینم + Pan Am .. هفت تا فیلم هفت روز هفته :دی.. ولی چشم.. کمترشون میکنم..
بازم ممنون

moh72
28-11-2011, 11:37
مرسی.. آره همه رو دارم میبینم + Pan Am .. هفت تا فیلم هفت روز هفته :دی.. ولی چشم.. کمترشون میکنم..
بازم ممنون
یه روش ساده ام هست مدرسه میری یا پشت کنکوری؟
حالا بر فرض مدرسه میری ساعت 2 برسی خونه تا ساعت 11 شب 9 ساعت وقت داری یک ساعت درس بخون یک ساعت :8: یک ساعت درس بازم یک ساعت :8: اینطوری روزی حداقل 4 ساعت میخونی روزایه تعطیل بیش از 6 ساعت هم به کارای دیگه میرسی هم به درسات هفته ای میشه حدوده 30 ساعت :5:
این طوری یواش یواش به درس خوندن عادت میکنی ولی بازم میگم فقط منــظم و با برنامه بخون :10:

خجالت بکشین
ایـــــــــــــــــــــــ ـول :33::33::33::33::33::33:

You & I
28-11-2011, 12:26
خجالت بکشین :دی
خيلي خوبه شما هرچي الان بخوني بعدان به كارت مياد !
ولي به نظر من به درسهاي سال 2 وم هم توجه بكن !
مخصوصا عربي 2 و1 !
و اختصاصي ها !

One Minute
28-11-2011, 19:21
خيلي خوبه شما هرچي الان بخوني بعدان به كارت مياد !
ولي به نظر من به درسهاي سال 2 وم هم توجه بكن !
مخصوصا عربي 2 و1 !
و اختصاصي ها !

راستش من تقریبا 2 ماه بود که میخواستم این برنامه رو داشته باشم، یعنی روزای مدرسه 7 ساعت بخونم و روزای تعطیل 15 ساعت ، تقریبا یک و ماه نیم طول کشید تا بتونم خودم رو با همچین برنامه ای وفق بدم ! اما وقتی که بیوفتی رو غلطک اگه روزی 6-7 ساعت نخونی شب نمیتونی بخوابی !

البته این بدی خیلی بزرگی برام داره ! ( به نظر خودم )
چون توی آزمون های قلمچی شرکت میکنم ، دفتر برنامه ریزی دارم که ساعت مطالعه رو توش مینویسم ، بعد که مدرسه میرم بعضی از آدم های کوته فکر ازم میپرسن دیروز چند ساعت خوندی ، مثلا میگم 6 ساعت و ربع ! بعد اونا شروع میکنن حرف مفت زدن ! این یکم آدم رو ناراحت میکنه ... اما خب وقتی با درسخونا در مورد ساعت مطالعه صحبت میکنی ترقیب میشی که بیشتر بخونی

eshghe abi
29-11-2011, 09:17
سلام.
یه سوال فوری:
مگه سال فارغ التحصیلی همون سال پیش دانشگاهی نیست؟
من سال قبل (89-90) پیش دانشگاهی بودم.واسم زده:
سال تحصسلی فارغ التحصیلی 88-89

سال 88-89 سالیه که امتحان نهایی سال سوم رو دادم.
غلطه؟
واسه بقیه چی زده سال فارغ التحصیلی رو؟:31:
البته با توجه به اینکه گفته:
لطفا پس از مطابقت اطلاعات با کارنامه تحصیلی خود کلید تائید و یا عدم تائید را بفشارید.
من یه کارنامه دارم بعد از اتمام سال سوم بهمون دادن روش نوشته کارنامه فارغ التحصیلی سال تحصیلی 88-89

===========
آقا کد دانش آموزش من تو کارنامه فارغ التحصیلی بدون صفر اولش زده ولی مثل اینکه اولش صفر داره...من با هر دو مدل با صفر و بی صفر وارد شدم هر چی میزم واسه ورود تو سوابق هم همونو نشون میداد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با صفر یا بی صفر؟

زهـــZAHRAــــــرا
29-11-2011, 11:51
سلام به 91 ی ها:31:
امیدوارم که همتون موفق باشین. من عملی نیمه متمرکز رو دادم ولی گفتم تا نتایج بیاد 91 هم ثبت نام کنم چون پارتی که نداشتم مثل بقیه که اومده بودن:41: پارتی فقط خدا:40:ولی قبولم.
حالا یه سوال دارم من دیپلم گرافیک دارم یعنی دیپلمم هنریه حالا برای کنکور 91 کدوم گروه ها رو میتونم بزنم بجز هنر؟ بگین ممنون می شم :11:

راستی دفترچه و کارت کنکور 91 رو خواستین اینجاست:
دفترچه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکارت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی عجله نداشته باشین چون از 16 آذر شروع می شه :20:

lohrasbi
29-11-2011, 12:49
سلام.
یه سوال فوری:
مگه سال فارغ التحصیلی همون سال پیش دانشگاهی نیست؟
من سال قبل (89-90) پیش دانشگاهی بودم.واسم زده:
سال تحصسلی فارغ التحصیلی 88-89

سال 88-89 سالیه که امتحان نهایی سال سوم رو دادم.
غلطه؟
واسه بقیه چی زده سال فارغ التحصیلی رو؟:31:
البته با توجه به اینکه گفته:
لطفا پس از مطابقت اطلاعات با کارنامه تحصیلی خود کلید تائید و یا عدم تائید را بفشارید.
من یه کارنامه دارم بعد از اتمام سال سوم بهمون دادن روش نوشته کارنامه فارغ التحصیلی سال تحصیلی 88-89

===========
آقا کد دانش آموزش من تو کارنامه فارغ التحصیلی بدون صفر اولش زده ولی مثل اینکه اولش صفر داره...من با هر دو مدل با صفر و بی صفر وارد شدم هر چی میزم واسه ورود تو سوابق هم همونو نشون میداد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با صفر یا بی صفر؟
داداش اونقدم پیچیده نیست.:10: منظورش از اون سال فارغ التحصیلی همون سالیه که دیپلم گرفتی (سوم). واسه منم همون 88 - 89 زده. پس درسته.
=========
خوب لابد جفتش درسته که با هر دو وارد میشه دیگه! اگه تایید کردی رفته، دیگه این چه اهمیتی داره؟! اصلا نکنه سر کار گذاشتی مارو؟!

eshghe abi
29-11-2011, 13:18
داداش اونقدم پیچیده نیست.:10: منظورش از اون سال فارغ التحصیلی همون سالیه که دیپلم گرفتی (سوم). واسه منم همون 88 - 89 زده. پس درسته.
=========
خوب لابد جفتش درسته که با هر دو وارد میشه دیگه! اگه تایید کردی رفته، دیگه این چه اهمیتی داره؟! اصلا نکنه سر کار گذاشتی مارو؟!
نه والا سرکار چیه :31:ما کی باشیم شما رو سرکار بزاریم :31:
آخه من واسه نظام وظیفه هم که مطالبو میخوندم البته اگه اشتباه نکنم واسه نظام وظیفه وقتی میگن سال فارغ التحصیلی یعنی سالی که مدرک پیش رو میگیری...یعنی کلا درست تموم شده :31: بعد دیدم این جا سال سوم رو حساب کرده :31:
همین باعث شک من شد :31:
بعد مقادیری زل زدن به کارنامه حل شد :31: و فرستادم رفت :31:
ممنون.:11:

You & I
29-11-2011, 13:18
راستش من تقریبا 2 ماه بود که میخواستم این برنامه رو داشته باشم، یعنی روزای مدرسه 7 ساعت بخونم و روزای تعطیل 15 ساعت ، تقریبا یک و ماه نیم طول کشید تا بتونم خودم رو با همچین برنامه ای وفق بدم ! اما وقتی که بیوفتی رو غلطک اگه روزی 6-7 ساعت نخونی شب نمیتونی بخوابی !

چون توی آزمون های قلمچی شرکت میکنم ، دفتر برنامه ریزی دارم که ساعت مطالعه رو توش مینویسم ، بعد که مدرسه میرم بعضی از آدم های کوته فکر ازم میپرسن دیروز چند ساعت خوندی ، مثلا میگم 6 ساعت و ربع ! بعد اونا شروع میکنن حرف مفت زدن ! این یکم آدم رو ناراحت میکنه ... اما خب وقتی با درسخونا در مورد ساعت مطالعه صحبت میکنی ترقیب میشی که بیشتر بخونی

كسي كه بخواد به حرف ديگران گوش بده ديگه موفق نيست شما نه به كسي اجازه دخالت بده نه بزار كه حرف كسي روت تاثير بزاره !
ولي شما الن كه فرصت داره به عربي و انگليسي توي عمومي ها و به رياضيها و شيمي و فيزيك ها هم خيلي توجه داشته باش !
ضمنا اگه سمپاد يا ... هستي ساعت بيولو‍ژيكي بدنتو تنظيم كن كه ظهر نخوابي و شبها خيلي زود بخوابي !

nelly joon
29-11-2011, 13:49

واقعا لذت میبرم از این همه تلاش...خودم هیچ وقت نتونستم اینجوری تلاش کنم...
امیدوارم که همینجوری ادامه بدی...
حتما دفتر برنامه ریزی رو پر کن و به حرف مفت همکلاسیات توجه نکن
تو مدرسه های ما یه جوی هست که هرکی که درسش خوبه دوست داره به دوستاش بگه که من چون باهوشم درسم خوبه وگرنه زیاد نمیخونم و همه هم به این افراد با دید حسرت نگاه میکنن...
به نظر من تلاش واسه رسیدن به هدف لایق ستایش هست نه هوش بالا....
ایشالا که موفق باشی....

moh72
29-11-2011, 15:36
تو مدرسه های ما یه جوی هست که هرکی که درسش خوبه دوست داره به دوستاش بگه که من چون باهوشم درسم خوبه وگرنه زیاد نمیخونم و همه هم به این افراد با دید حسرت نگاه میکنن...
ایشالا که موفق باشی....
اره اینقدر بدم میاد از این ادما روزه امتحان میپرسی الکی میگه وای نیم ساعت خوندم ولی تو امتحان 20 میگیره :2:

You & I
29-11-2011, 18:09
يلام دوستان ميشه يكي بياد راجب ازمون هاي غير حضوري و ازمون هاي زبان انگليسي تخصصي يه كم توضيح بده !
ممننون !

One Minute
29-11-2011, 18:11
كسي كه بخواد به حرف ديگران گوش بده ديگه موفق نيست شما نه به كسي اجازه دخالت بده نه بزار كه حرف كسي روت تاثير بزاره !
ولي شما الن كه فرصت داره به عربي و انگليسي توي عمومي ها و به رياضيها و شيمي و فيزيك ها هم خيلي توجه داشته باش !
ضمنا اگه سمپاد يا ... هستي ساعت بيولو‍ژيكي بدنتو تنظيم كن كه ظهر نخوابي و شبها خيلي زود بخوابي !

نه ، سمپادی و المپیادی و اینجور چیزا نیستم ! چون تیزهوش نیستم ! ( حالا شاید خیلیا تو سمپاد تیزهوش نباشن ، به هر حال ... )
مدرسه شاهد میرم ( پارسال دولتی بودم ، تازه میفهمم فرق دولتی با مدارسی مثل شاهد زمین تا آسمون هست ! از نظر درس دادن و امتحان گرفتن تا تدریس معلم ها، مثلا معلم حسابانمون دو سال پیش رتبه 7 کنکور کشور شده ! البته ارشد ریاضی محض، مثلا یه مسئله میگه پر از فرمول ، بعد یهو ذهنی بدون راه حل جواب رو بدست میاره :دی )

ویرایش :
نمیشه ظهر ها نخوابید !
مدرسه ما امسال مکانش رو عوض کرده و رفته خارج شهر، یه جایی دقیقا وسط جنگل که پر از زنبور و اینجور چیزاس ! :دی ( مازندران هستیم )
با اینکه سرویس دارم ساعت 3 میرسم خونه ! دیگه خسته و جنازه تا 5 میخوابم ! بعدش هم تا 1-2 بیدار میمونم درس میخونم ! یعنی هم ظهر میخوابم هم شب بیدار میمونم ، دقیقا بر خلاف اون چیزی که شما گفتی :دی

واقعا لذت میبرم از این همه تلاش...خودم هیچ وقت نتونستم اینجوری تلاش کنم...
امیدوارم که همینجوری ادامه بدی...
ایشالا که موفق باشی....

البته خب توی مدرسه دولتی ( مدرسه قبلیم ) یه جوی حاکم بود که هرکی 20 میشد میگفت نیم ساعت خوندم ، یه ربع خوندم و اینا ! اما این مدرسه ( شاهد ) جوش سالم تره ، بچه ها خیلی صادقانه میگن 40-45 ساعت و سر هم دیگه کلاه نمیزارن ، یه حالتی هم هست که بچه ها در عین رقابت با هم رفیق هستن ! یه چیزی به ذهنم رسید بگم بد نیست ، خیلی از پدر مادرا میگن بچه اگه بخواد درس بخونه توی هر مدرسه ای درس میخونه ! اما من کاملا با این مخالفم ( مثل عقیده اشتباه پدر خودم )

You & I
29-11-2011, 18:52
نه ، سمپادی و المپیادی و اینجور چیزا نیستم ! چون تیزهوش نیستم ! ( حالا شاید خیلیا تو سمپاد تیزهوش نباشن ، به هر حال ... )
مدرسه شاهد میرم ( پارسال دولتی بودم ، تازه میفهمم فرق دولتی با مدارسی مثل شاهد زمین تا آسمون هست ! از نظر درس دادن و امتحان گرفتن تا تدریس معلم ها، مثلا معلم حسابانمون دو سال پیش رتبه 7 کنکور کشور شده ! البته ارشد ریاضی محض، مثلا یه مسئله میگه پر از فرمول ، بعد یهو ذهنی بدون راه حل جواب رو بدست میاره :دی )

ویرایش :
نمیشه ظهر ها نخوابید !
مدرسه ما امسال مکانش رو عوض کرده و رفته خارج شهر، یه جایی دقیقا وسط جنگل که پر از زنبور و اینجور چیزاس ! :دی ( مازندران هستیم )
با اینکه سرویس دارم ساعت 3 میرسم خونه ! دیگه خسته و جنازه تا 5 میخوابم ! بعدش هم تا 1-2 بیدار میمونم درس میخونم ! یعنی هم ظهر میخوابم هم شب بیدار میمونم ، دقیقا بر خلاف اون چیزی که شما گفتی :دی

البته خب توی مدرسه دولتی ( مدرسه قبلیم ) یه جوی حاکم بود که هرکی 20 میشد میگفت نیم ساعت خوندم ، یه ربع خوندم و اینا ! اما این مدرسه ( شاهد ) جوش سالم تره ، بچه ها خیلی صادقانه میگن 40-45 ساعت و سر هم دیگه کلاه نمیزارن ، یه حالتی هم هست که بچه ها در عین رقابت با هم رفیق هستن ! یه چیزی به ذهنم رسید بگم بد نیست ، خیلی از پدر مادرا میگن بچه اگه بخواد درس بخونه توی هر مدرسه ای درس میخونه ! اما من کاملا با این مخالفم ( مثل عقیده اشتباه پدر خودم )

به نظر من اصلا ظهر نخواب ظهر خوابيدن يعني اينكه ادم سر حال ميشه و وقتي كه خيلي سر حال باشي ديگه درس نميخوني !

nelly joon
29-11-2011, 19:00
ویرایش :
نمیشه ظهر ها نخوابید !
راستی من کارنامه ی آزمونهات رو دیدم با توجه به ساعت مطالعه ات ترازت کمه یعنی با این ساعت مطالعه یی که داری باید الان حداقل 6000 باشی...
بشین بررسی کن ببین کجای کارت ایراد داره شاید کتابهایی که تست میزنی یا استرس سر جلسه یا همین خستگی ناشی از زیاد درس خوندن یا شاید تازه قلمچی شرکت کردی یا هم تازه با تست زدن آشنا شدی...

با نظرت راجع به جو مدرسه هم کاملا موافقم ، بابای منم عین بابای شما فکر میکنه ولی من خودم سوم دبیرستان توی یه مدرسه غیرانتفاعی درس میخوندم که یه جو رقابتی خوبی بین بچه های کلاسمون بود و شاید اونقدری که سوم دبیرستان درس خوندم تو پیش دانشگاهی درس نخوندم و واقعا وقتی به گذشته نگاه میکنم و یاد اون سال میفتم خیلی تعجب میکنم که من چه جوری اون موقع این همه درس میخوندم...
پس بخون که بری یه دانشگاه تووپ :46:

زهـــZAHRAــــــرا
29-11-2011, 22:31
دوستان لطفا جواب بدین:
شخصی با دیپلم گرافیک که دیپلم هنری حساب می شه بجز کنکور هنر دیگه تو کدوم گروه ها می تونه شرکت کنه بین ریاضی و تجربی وزبان؟
:13:

SuperSt@r
30-11-2011, 00:33
دوستان لطفا جواب بدین:
شخصی با دیپلم گرافیک که دیپلم هنری حساب می شه بجز کنکور هنر دیگه تو کدوم گروه ها می تونه شرکت کنه بین ریاضی و تجربی وزبان؟

قاعدتا اینجوریه که یه نفر از بین سه گروه انسانی و تجربی و ریاضی فقط میتونه یکی رو شرکت کنه و زبان و هنر رو هم میتونه هردو رو در کنار اون یه رشته کنکور بده یعنی مثلا یه نفر در نهایت سه تا رشته میتونه کنکور بده مثلا ریاضی و زبان و هنر حالا نمیدونم فک میکنم شما هم همین جوری باشه

davy jones
30-11-2011, 00:38
سلام.
یکی از آشناهامون سال تحصیلی 82-83 دیپلم گرفته (یعنی خرداد 83) و سال 84 هم پیشدانشگاهی رو گذرونده ولی کنکور نداده. حالا میخواد تو کنکور شرکت کنه. اومده از من میپرسه که آیا کد سوابق تحصیلی مربوط به اون هم میشه؟ راستش من گفتم بذار تا بپرسم بهت میگم. حالا واقعا شامل حال چنین کسی هم میشه یا نه؟

پی نوشت: یادمه خودم هم که سال 84 کنکور دادم و قبول شدم، اون سال آخرین سالی بود که نمرات دیپلم تو کنکور تاثیر نداشت و از سال بعدش تاثیر دادن.

Alireza SM
30-11-2011, 01:43
سلام.
یکی از آشناهامون سال تحصیلی 82-83 دیپلم گرفته (یعنی خرداد 83) و سال 84 هم پیشدانشگاهی رو گذرونده ولی کنکور نداده. حالا میخواد تو کنکور شرکت کنه. اومده از من میپرسه که آیا کد سوابق تحصیلی مربوط به اون هم میشه؟ راستش من گفتم بذار تا بپرسم بهت میگم. حالا واقعا شامل حال چنین کسی هم میشه یا نه؟

پی نوشت: یادمه خودم هم که سال 84 کنکور دادم و قبول شدم، اون سال آخرین سالی بود که نمرات دیپلم تو کنکور تاثیر نداشت و از سال بعدش تاثیر دادن.

برای ایشون تاثیر نداره

Alireza.Malek
30-11-2011, 09:55
مرسی امینم عزیز برای اینکه وقت گذاشتی و توجه کردی.
خب پس من با چه رتبه ای میتونم سراسری قزوین معماری قبول شم؟؟ و با چه درصد هایی این رتبه رو باید بیارم؟
بازم تشکر.

One Minute
30-11-2011, 14:45
به نظر من اصلا ظهر نخواب ظهر خوابيدن يعني اينكه ادم سر حال ميشه و وقتي كه خيلي سر حال باشي ديگه درس نميخوني !

دلیل اینکه میگین ظهر نخوابم فقط همینه ؟!
خب من همینجوری چه سرحال باشم چه نباشم درس میخونم !

راستی من کارنامه ی آزمونهات رو دیدم با توجه به ساعت مطالعه ات ترازت کمه یعنی با این ساعت مطالعه یی که داری باید الان حداقل 6000 باشی...
بشین بررسی کن ببین کجای کارت ایراد داره شاید کتابهایی که تست میزنی یا استرس سر جلسه یا همین خستگی ناشی از زیاد درس خوندن یا شاید تازه قلمچی شرکت کردی یا هم تازه با تست زدن آشنا شدی...

با نظرت راجع به جو مدرسه هم کاملا موافقم ، بابای منم عین بابای شما فکر میکنه ولی من خودم سوم دبیرستان توی یه مدرسه غیرانتفاعی درس میخوندم که یه جو رقابتی خوبی بین بچه های کلاسمون بود و شاید اونقدری که سوم دبیرستان درس خوندم تو پیش دانشگاهی درس نخوندم و واقعا وقتی به گذشته نگاه میکنم و یاد اون سال میفتم خیلی تعجب میکنم که من چه جوری اون موقع این همه درس میخوندم...
پس بخون که بری یه دانشگاه تووپ :46:

آره ، ترازم خیلی پایینه !
چون از پایه ضعف دارم، اون 2 سالی که توی مدرسه دولتی بودم خیلی ضعیف شدم، اما خب امیدوارم بتونم جبران کنم ...

You & I
30-11-2011, 15:23
خب پس من با چه رتبه ای میتونم سراسری قزوین معماری قبول شم؟؟ و با چه درصد هایی این رتبه رو باید بیارم؟
بازم تشکر.

شما یه کمی اطلاعات بده ببینم !
منطقه چندی !

دلیل اینکه میگین ظهر نخوابم فقط همینه ؟!
خب من همینجوری چه سرحال باشم چه نباشم درس میخونم !

ظهر نخوابیدن = افتادن روی برنامه .
اولش سخنه ولی عادت میکنی !
فوقش 2 هفته سخته !

آره ، ترازم خیلی پایینه !
چون از پایه ضعف دارم، اون 2 سالی که توی مدرسه دولتی بودم خیلی ضعیف شدم، اما خب امیدوارم بتونم جبران کنم ...

دوست عزیز اگه سال سوم ی حد اقل باید ترازت 6000 -7000 باشه تا بتونی سال بعد به تک رقمی فک کنی !
البته تراز قلم چی !

MOSAYEB S
30-11-2011, 16:58
من سال دومم
به نظر شما چه كتابهايي رو بيشتر براي كنكور بخونم(تستي يا تشريحي)؟؟؟

Alireza.Malek
30-11-2011, 17:49
منطقه یکم و پشت کنکوری.با معدل کتبی 11.5
کل سوالم همینه: معماری سراسری قزوین چه رتبه ای میخواد؟این رتبه چه درصد هایی میخواد؟

You & I
30-11-2011, 18:47
بازم تشکر.

باید
ادبیات 60%
زبان خارجه 60 %
معارف و عربی 60 %
ریاضیات 30 %
فیزیک 50 %
و شیمی 60 %
بزنی !
و متوسط رتبه کشوریت 5811
و رتبه منطقه 2 هم باید 1873 باشد
موفق باشید ! :40:

شما هم میتونید بدونید که با چه دصد هایی کجا قبول میشید لینک زیر را دانلود کنید

تجربی :

ریاضی

One Minute
30-11-2011, 18:49
دوست عزیز اگه سال سوم ی حد اقل باید ترازت 6000 -7000 باشه تا بتونی سال بعد به تک رقمی فک کنی !
البته تراز قلم چی !

بله، میدونم

اما خب من هنوز خیلی توی کار تست مبتدی هستم !
به امید خدا به این ترازی که گفتید هم میرسم ...

You & I
30-11-2011, 19:00
بله، میدونم

اما خب من هنوز خیلی توی کار تست مبتدی هستم !
به امید خدا به این ترازی که گفتید هم میرسم ...

دوست عزیز هر کی گفته کگه تست و تشریحی از هم جداس شکر میل کرده !
شما تست هارو تشریحی کار کن !
این یعنی اینکه کاغذ و وردار دونه دونه تست هارو تا جواب اخر برسون !
به روش تشریحی !
اصلا تست و تشریحی معنا نداره !
هردو یکی هستن !خودتو با این حرفا گول نزن !
موفق باشید:40:

یه خبر جدید !

آغاز فروش کارت اعتباري کنکور سراسري 91

معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز فروش کارت اعتباري براي ثبت نام در کنکور سراسري سال 91 خبر داد و گفت: داوطلبان مي توانند با ورود به سايت سازمان سنجش از هم اکنون کارت ثبت نام را خريداري کنند.سيدجلال طباطبايي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان مي توانند از دو طريق کارت اعتباري ثبت نام را خريداري کنند. طريق اول به صورت اينترنتي است که به وسيله کارتهاي شتاب قابل خريداري است و طريق دوم به صورت خريداري از پست است.
وي افزود: داوطلباني که مايل به خريداري کارت اعتباري از طريق اينترنت هستند، مي توانند از هم اکنون به سايت سازمان سنجش مراجعه کنند. همچنين داوطلباني که مايل به خريداري کارت اعتباري از طريق پست هستند، مي توانند از روز 16 آذرماه با مراجعه به ادارات پست کارت خود را تهيه کنند.
معاون اجرايي سازمان سنجش يادآور شد: دفترچه راهنماي شرکت در آزمون سراسري سال 91 در روزهاي آتي بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد و داوطلبان مي توانند با دريافت کد ثبت نامي از روز 16 آذر با مراجعه به سايت سازمان سنجش در اين آزمون ثبت نام کنند.
وي با بيان اينکه ثبت نام تا 25 آذرماه 90 ادامه دارد، اظهار داشت: استقرار اطلاعات ثبت نامي و ويرايش نيز در روزهاي 30 بهمن تا 3 اسفند ماه سال 90 امکان پذير است.
طباطبايي خاطرنشان کرد: داوطلبان در هر مرحله از خريد، فقط مي توانند يک نوع کارت را انتخاب و خريداري کنند و هزينه کارت اصلي ثبت نام 85 هزار ريال معادل 8 هزار و 500 تومان است و براي اعلام علاقمندي به دانشگاه پيام نور و غيرانتفاعي ها نيز افراد بايد مبلغ 45 هزار ريال معادل 4 هزار و 500 تومان را پرداخت کنند.
وي يادآور شد: آزمون سراسري سال 91 در روزهاي 8، 9 و 10 تيرماه 91 برگزار مي شود و کارت ورود به جلسه به صورت اينترنتي در روزهاي 4 تا 7 تيرماه منتشر مي شود.

SuperSt@r
30-11-2011, 19:33
باید
ادبیات 60%
زبان خارجه 60 %
معارف و عربی 60 %
ریاضیات 30 %
فیزیک 50 %
و شیمی 60 %
بزنی !
و متوسط رتبه کشوریت 5811
و رتبه منطقه 2 هم باید 1873 باشد
موفق باشید ! :40:

شما هم میتونید بدونید که با چه دصد هایی کجا قبول میشید لینک زیر را دانلود کنید

تجربی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدریاضی

یعنی قبول شدن معماری دانشگاه قزوین رتبه نسبتا خوب 1837 میخاد؟ شما مطمئنی؟

One Minute
30-11-2011, 19:49
دوست عزیز هر کی گفته کگه تست و تشریحی از هم جداس شکر میل کرده !
شما تست هارو تشریحی کار کن !
این یعنی اینکه کاغذ و وردار دونه دونه تست هارو تا جواب اخر برسون !
به روش تشریحی !
اصلا تست و تشریحی معنا نداره !
هردو یکی هستن !خودتو با این حرفا گول نزن !
موفق باشید

حرف شما درسته ، اما با این روش هر تست رو توی 5 مین حل میکنم ! در صورتی که باید توی آزمون زیر 2 مین تست رو بزنم !

moh72
30-11-2011, 22:44
يلام دوستان ميشه يكي بياد راجب ازمون هاي غير حضوري و ازمون هاي زبان انگليسي تخصصي يه كم توضيح بده !
ممننون !
اگه منظورت کنکور زبانه باید بگم مثل زبان عمومی بیشتر سوالات مربوط به لغت (vocabulary)میشه که بیشترشون تو زبان عمومی نیست

دوستان لطفا جواب بدین:
با دیپلم گرافیگ نمیتونی تا جاییکه من میدونم اگه پیش دانشگاهی پاس کرده باشی میتونی تو ریاضی ،تجربی ،انسانی شرکت کنی

من سال دومم
به نظر شما چه كتابهايي رو بيشتر براي كنكور بخونم(تستي يا تشريحي)؟؟؟
الان بیشتر تشریحی و عمیق بخون و سعی کن معدلتم بالا باشه

زهـــZAHRAــــــرا
30-11-2011, 23:05
با دیپلم گرافیگ نمیتونی تا جاییکه من میدونم اگه پیش دانشگاهی پاس کرده باشی میتونی تو ریاضی ،تجربی ،انسانی شرکت کنی

پیش دانشگاهی رو که پاس کردم :10: فقط برعکس اینو شنیده بودم که مثلن یکی که تجربی یا ریاضی بوده اومده وهنر هم داده ولی آیا یه هنری می تونه تجربی یا ریاضی شرکت کنه در کنار هنرش امکان پذیر هست یا نه رو نمی دونستم. این جور مسائل رو که باید تو دفترچه قید بشه نمی ذارن :19:

You & I
01-12-2011, 00:28
یعنی قبول شدن معماری دانشگاه قزوین رتبه نسبتا خوب 1837 میخاد؟ شما مطمئنی؟

اره 100 % مطمئن باش !
این اطلاعاتو از یادگار ماندگار کانون گرفتم و گزاشتم و خیلی خیلی هم دقیقه !

حرف شما درسته ، اما با این روش هر تست رو توی 5 مین حل میکنم ! در صورتی که باید توی آزمون زیر 2 مین تست رو بزنم !

خب بگیره مگه کار دیگه شما دارید !
که وقتتون محدوده !
اگه الان 5 مین وقت بزاری !
زمان کنکور 1 مین وقت میزاری و اون موقع که وقتتون زیغ هستش به کارتون میاد !
ضمنان شما باید بدونید که با تمرین و تکرا ر سرعت زدن تست هم بالا میره !
و اینو بدونید که واسه تراز 6000 اوردن تو کانون متوسط درصدها 35 در صد باشه کافیه !
پس شما اگه تو 5 مین هم یه تست حل کنی قطعا میرسی !:27:
موفق باشید :40:

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

[QUOTE=moh72;6668235]اگه منظورت کنکور زبانه باید بگم مثل زبان عمومی بیشتر سوالات مربوط به لغت (vocabulary)میشه که بیشترشون تو زبان عمومی نیست

من راجب ازمونهای که کانون قلم چی واسه کسایی که زبان میخونن برگزار کنه پرسیدم !
میدونید این ازمونا کی و کجا و چگونه برگزار میشه !
ممنون:11:

SuperSt@r
01-12-2011, 00:37
اره 100 % مطمئن باش !
این اطلاعاتو از یادگار ماندگار کانون گرفتم و گزاشتم و خیلی خیلی هم دقیقه !

هنوز من نمیتونم بپذیرم که با یه چنین رتبه خوبی میگیره شایدم من از سطح دانشگاه قزوین خبر ندارم میتونی کمی از سطح این دانشگاه بگی و مثلا با سطح چنتا دانشگاه دیگه برام مقایسش کنی
راستی برق دانشگاه قزوین چه رتبه ای میخاد؟ میخام ببینم و نتیجه گیری کنم ممنون میشم

You & I
01-12-2011, 00:49
هنوز من نمیتونم بپذیرم که با یه چنین رتبه خوبی میگیره شایدم من از سطح دانشگاه قزوین خبر ندارم میتونی کمی از سطح این دانشگاه بگی و مثلا با سطح چنتا دانشگاه دیگه برام مقایسش کنی
راستی برق دانشگاه قزوین چه رتبه ای میخاد؟ میخام ببینم و نتیجه گیری کنم ممنون میشم

دانشگاه امام خمینی قزوین یه دانشگاه بین الملل یه !
و خیلی سطحش بالاس !
مثلا شاید ندونی ولی سطح علمی دانشگاه صنعتی شریف بالاست یعنی اوله بعدش میشه صنعتی اصفهان !
اگه شما بری ارم دانشگاه صنعتی اصفهان رو ببینی خیلی به دانشگاه صنعتی شریف شبیه این به این علته که صنعتی شریف اول قرار بوده صنعتی اصفحان باشه !
اینو از خودم نمیگم چون خواهرم هیئت علمی دانشگاه شریفه !
شما این لینک زیر رو دانلود کن به نتایج جالبی دس پیدا میکنی !
و خودتون سطح دانشگاهها دستتون میاد !

SuperSt@r
01-12-2011, 00:55
دانشگاه امام خمینی قزوین یه دانشگاه بین الملل یه !
و خیلی سطحش بالاس !
مثلا شاید ندونی ولی سطح علمی دانشگاه صنعتی شریف بالاست یعنی اوله بعدش میشه صنعتی اصفهان !
اگه شما بری ارم دانشگاه صنعتی اصفهان رو ببینی خیلی به دانشگاه صنعتی شریف شبیه این به این علته که صنعتی شریف اول قرار بوده صنعتی اصفحان باشه !
اینو از خودم نمیگم چون خواهرم هیئت علمی دانشگاه شریفه !
شما این لینک زیر رو دانلود کن به نتایج جالبی دس پیدا میکنی !
و خودتون سطح دانشگاهها دستتون میاد !

دوست عزیز من گفتم این دانشگاه رو با بقیه دانشگاهها مقایسه کن نه شریف رو با ص اصفهان
اینکه سطحش بالاست رو من تا حالا نشنیده بودم یعنی مثلا از سطح دانشگاه اصفهان بالاتره؟

You & I
01-12-2011, 01:04
قطعا نیست !
دانشگاه اصفهان خیلی معتبر تره !
ولی من تا جاییی که الان پرسیدم که هنر معماری و عمرانش خییلی قویه ! در حد دانشگاههای تهرانه !
ولی بقیه رشته هاش یه کم ضعیف تر و رتبه کم تری رو میخواد !
قسمت معماری و هنر دانشگاه امام خمینی در حد دانشگاههای مثل خواجه نصیر تهران ! وشایدم ص اصفهان !

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

و در جنبه ی بین المللی هنر و معماری حرف اول میزنه و بعد انسانی بعد پزشکی و بعد مهندسی !
واسه همینم بینلمللی شده !
:31:

SuperSt@r
01-12-2011, 01:06
قطعا نیست !
دانشگاه اصفهان خیلی معتبر تره !
ولی من تا جاییی که الان پرسیدم که هنر معماری و عمرانش خییلی قویه ! در حد دانشگاههای تهرانه !
ولی بقیه رشته هاش یه کم ضعیف تر و رتبه کم تری رو میخواد !
قسمت معماری و هنر دانشگاه امام خمینی در حد دانشگاههای مثل خواجه نصیر تهران ! وشایدم ص اصفهان !

منم در کل منظورم بود چون خودم علاقه ای به عمران و معماری و هنر نداشتم شاید نمیدونستم اینو
منظورتون اینه که مثلا برقش رتبه پایین تری رو میخاد نسبت به معماریش؟

You & I
01-12-2011, 01:13
ولی به نظر من شما اونفایل رو دان کن خیلی جالبه خواهید فهمید که یه دانگاه خوب قبول شدن زیاد هم سخت نیست !
و با چه درصدهایی میتونی به دانشگاه و رتبه مورد علاقت فک کنی !
کلا خیلی به کارت میاد !
موفق باشی !:11:

SuperSt@r
01-12-2011, 01:21
دوست عزیز من که پارسال کنکور دادم الانم شکر خدا دانشگاه میرم و دیگه اونی که شما گفتی به کارم نمیاد فقط به اینجا سر میزنم که اگه تونستم دوستان رو راهنمایی کنم فقط تعجب کردم اون رتبه ای رو که شما برا قبول شدن معماری دانشگاه قزوین گذاشته بودید گفتم چنتا سوال بپرسم ببینم اوضاع از چه قراره فقط همین

One Minute
01-12-2011, 01:42
و اینو بدونید که واسه تراز 6000 اوردن تو کانون متوسط درصدها 35 در صد باشه کافیه !

35 درصد ؟!
حداقل شیمی و دینی رو که آزمون قبلی 6000 آوردم بالای 70 درصد زدم !
روی چه حسابی میگید 35 درصد ؟

You & I
01-12-2011, 09:32
35 درصد ؟!
حداقل شیمی و دینی رو که آزمون قبلی 6000 آوردم بالای 70 درصد زدم !
روی چه حسابی میگید 35 درصد ؟

دوست عزیز گفتم میانگین درصدهاتون باید 35 درصد باشه !
البته گاهی درسی اسان میاد و درصدهای بالای اون ترازهایی پایین دارند !
ولی بهتون قول میدم اگه متوسط درصداتون 35 درصد باشه حتما 6000 میشه !

pink oak
01-12-2011, 10:13
گاهی میشه که تو قلم چی دین و 100 میزنی ترازش میشه 6100.گاهی ام ریاضی و 30 میزنی ترازت میشه 6500!!!!!!!!همه چیز به درجه سختی سوالات بستگی داره

moh72
01-12-2011, 12:08
من پشت کنکور هستم و میخوام تا عید خودم بخونم و بعد عید برم کانون ثبت نام کنم نظرتون چیه؟ چون پارسال کانون میرفتم زیاد نتیجه نگرفتم (البته کم میخوندم)به نظرتون بعد عید تاثیری داره یا من که نمیرم کلا بیخیالش بشم؟

prodoctornuke
01-12-2011, 12:27
ثبت نام ازاد و دولتی کی شروع میشه؟
میشه یه نفر درصد های اخرین رتبه قبولی پزشکی و دندانپزشکی ازاد و دولتی امسال رو بزاره؟

You & I
01-12-2011, 13:08
گاهی میشه که تو قلم چی دین و 100 میزنی ترازش میشه 6100.گاهی ام ریاضی و 30 میزنی ترازت میشه 6500!!!!!!!!همه چیز به درجه سختی سوالات بستگی داره

اصلا تراز نشان دهنده ی سختی سوالات هستش !
اگه دقت کنید بعضی دسا درصد بالا تراز پایین دارن این یعتی سوالات اسانه !
من خودم وقتی کسسته رو 100 میزنم ترازش 9000هستش !
البته این نشان دهنده سختی سوالات هستش !
به نظر من تعداد سولاتی که در دفترچه پاسخنامه نوشته 5 درصد پاسخگویی بیشتر باشه تراز اون درس خیلی بالا تر میره !

من پشت کنکور هستم و میخوام تا عید خودم بخونم و بعد عید برم کانون ثبت نام کنم نظرتون چیه؟ چون پارسال کانون میرفتم زیاد نتیجه نگرفتم (البته کم میخوندم)به نظرتون بعد عید تاثیری داره یا من که نمیرم کلا بیخیالش بشم؟

به نظر من واسه دو تا ازمون جمع بندی پایه و پیش 1 حتمان بیا !یعنی ازمون 23 دی و 7 بهمن حتمان حضور داشته باشی !

میشه یه نفر درصد های اخرین رتبه قبولی پزشکی و دندانپزشکی ازاد و دولتی امسال رو بزاره؟
دوست عزیز اینجوری نمیشه !
باید یه رشته از یه دانشگاه رو بگی تا درصد ها و رتبه ی لازم رو برات بگم !

pink oak
01-12-2011, 20:12
من پشت کنکور هستم و میخوام تا عید خودم بخونم و بعد عید برم کانون ثبت نام کنم نظرتون چیه؟ چون پارسال کانون میرفتم زیاد نتیجه نگرفتم (البته کم میخوندم)به نظرتون بعد عید تاثیری داره یا من که نمیرم کلا بیخیالش بشم؟ در هر صورت چه قبل عید و چه بعد عید حتما توی ازمون شرکت کنین چون جای خودتون و بین کنکوریها پیدا میکنین.البته اگه قبل عید شرکت کنین بهتره چون اگه نتیجه خوبی نگرفتین استرستون کمتره تا بعد عید

moh72
01-12-2011, 21:15
سوابق تحصيلي : منظور از سوابق تحصيلي، نمرات امتحا نات كتبي نهايي م ي باشد كه پس از تراز با توجه به مصوبات مربوط ، به ميزان
حداكثر تا 25 % و با تأثير مثبت، به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب، در نمره كل نهايي اعمال خواهد شد.
اینو تو دفرچه ثبت نام دیدم گفتم اونایی که معدلشون کمه زیاد نگران نباشن چون تاثیر منفی نداره:10:

You & I
01-12-2011, 22:20
اینو تو دفرچه ثبت نام دیدم گفتم اونایی که معدلشون کمه زیاد نگران نباشن چون تاثیر منفی نداره:10:
مگه دفترچه اومده !
:19:

prodoctornuke
01-12-2011, 22:34
نوشته شده توسط prodoctornuke

دولتی:پزشکی دندانپزشکی-اصفهان و تهران-مشهد
ازاد:پزشکی نجف اباد-تهران
دندانپزشکی:هر جا مهم نیست
کلا زیاد دقیق نمیخوام حدودی هم بسه

ALt3rnA
01-12-2011, 22:53
سلام
یه آخر هفته دیگه و من اومدم
فردا گاج دارم . فک کنم رتبه بیارم .

کسی سوالی اگه داره بپرسه . یک هستم بعد میرم پای گسسته

یه خلاصه از وضعیت فعلیم بگم :
ادبیات و اینا خوب . با فلمچی نمیخونم ولی دارم تستای آرایه و قرابت میزنم . خیلی پیشترفت داشتم
دینی من بی نهایت قویه ! این شاید برا کسایی که میدونن من بیدینم عجیب باشه اما هر آیه ای میخونم به سرعت حفظش میشم .

دیف تموم برادرا ! دیف 2 تموممم !!! الان مبتونم بچسبم به قلمچی بلاخره . انتظار رتبه های بالایی رو میشه داشت .
در کل به قول معلمام از امیدای 100 زدن ریاضی و فیزیکم امسال اگه یه چیزی مثل نور یا استدلال هندسه 1 و 2 مورد عنایتمون نده

دلتون خوش نشه . بتون میگم مشکلم کجاست تا بتونین جلو بزنید ازم ... شیمی ! :دی
اینجوی !

الان به مناسبت تموم شدن دیف یه جشن کوچیک دارم واسه خودم ! یه رمان 100 صفحه ای رو اجازه دادم به خودم که بخونم

امشب استثناا هر سوالی دارید بگید که جواب مید به سرعت !

You & I
01-12-2011, 23:33
نوشته شده توسط prodoctornuke

دولتی:پزشکی دندانپزشکی-اصفهان و تهران-مشهد
ازاد:پزشکی نجف اباد-تهران
دندانپزشکی:هر جا مهم نیست
کلا زیاد دقیق نمیخوام حدودی هم بسه

دوست عزیز چند تا پست قبل تر به این موضوع اشاره شد شما میتونید با دانلوداین لینک به راحتی به در صد و رتبه مورد نیاز واسه هر رشته و دانشگاه دست پیدا کنید !

لینک تجربی :

x11416
02-12-2011, 03:25
بچه ها هرکی آزمون های گزینه 2 داره ازش میخرم.

زهـــZAHRAــــــرا
02-12-2011, 04:29
مگه دفترچه اومده !
سلام
بله دفترچه اومده چند پست قبل هم گذاشتم تو سایت هم برای دانلود هست. تازه کارت ها هم اومدن.

You & I
02-12-2011, 10:32
سلام
بله دفترچه اومده چند پست قبل هم گذاشتم تو سایت هم برای دانلود هست. تازه کارت ها هم اومدن.

دفترچه کنکور اومده اینم لینک دانلودشه !

موفق باشید:18:

You & I
02-12-2011, 10:41
بچه ها هرکی آزمون های گزینه 2 داره ازش میخرم.

دوست عزیز شما میتونی در این مورد سرچ کنی چون PDF اونا وجود داره !
شما میتونی ! اونارو دانلود کنی به صورت رایگان !

prodoctornuke
02-12-2011, 12:12
خوب کارت ها که اومد.ثبت نام کی شروع میشه پس؟

You & I
02-12-2011, 12:23

امروز کارتهای اعتباری کنکور اینترنتی اومده !
فردا بین پست بانک ها توزیع میشه !
و باید از فردا ثبت نام شروع بشه !
البته قاعدتا :5:

amiredge
02-12-2011, 12:37
كسي هزينه ي دانشگاه پزشكي آزاد رو داره؟تهران يا اصفهان يا مشهد؟واسه سال 90 هم بود بگيد.

ممنون

fouad-pes
02-12-2011, 14:25
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب :

ثبت‌نام اينترنتي كنكور سراسري 91 از روز چهارشنبه 16 آذر ماه همزمان با روز دانشجو به صورت سراسري در سراسر كشور آغاز مي‌شود، البته داوطلبان از هم اكنون مي‌توانند به صورت اينترنتي كارت اعتباري ثبت‌نام را خريداري كنند.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سيد جلال طباطبايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام كنكور 91 از روز چهارشنبه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ، گفت: مهلت ثبت‌نام شركت در آزمون تا روز جمعه 25 آذر ماه ادامه دارد.

وي با اشاره به آغاز توزيع كارت اعتباري و دفترچه راهنما در مراكز پستي از 16 آذر ماه، تصريح كرد: داوطلبان مي‌توانند به صورت دو روش خريد اينترنتي كارت اعتباري و مراجعه به مراكز پستي نسبت به تهيه كارت و دفترچه راهنما اقدام كنند.

وي در خصوص هزينه كارت اعتباري ثبت‌نام، اظهار كرد: داوطلبان بايد مبلغ 8 هزار و 500 تومان براي كارت اعتباري اصلي و 4 هزار و 600 تومان براي كارت اعتباري گروه دوم در صورت شركت در دانشگاه‌هاي پيام نور و موسسات غيرانتفاعي پرداخت كنند.

تاثير 25 درصدي سوابق تحصيلي در گزينش نهايي

طباطبايي با اشاره به نحوه گزينش داوطلب در كنكور 91، گفت: گزينش دانشجو بر اساس 75 درصد نمره آزمون كتبي و 25 درصد سوابق تحصيلي با تاثير مثبت انجام مي‌شود.

وي با اشاره به عدم تاثير سوابق تحصيلي براي ديپلمه‌هاي سال 83 و ماقبل آن، تصريح كرد: همچنين فارغ‌التحصيلان شاخه فني حرفه‌اي و كارداني و فارغ التحصيلان نظام ترمي واحدي و ديپلمه‌هاي تطبيقي مدارس غيرايراني خارج از كشور مشمول سوابق تحصيلي نمي‌شوند، بنابراين اين دسته از داوطلبان در زمان ثبت‌نام بايد بخش "ديپلمه‌هاي 83 و ماقبل آن" را انتخاب كنند.

وي با اشاره به تاثير مثبت سوابق تحصيلي براي ديپلمه‌هاي سال84 و بعد از آن، گفت: اين داوطلبان بايد در زمان تكميل فرم ثبت‌نام بخش "ديپلمه‌هاي سال 84 و بعد از آن در شاخه نظري سالي واحدي مي‌باشم" را انتخاب كنند.

معاون سازمان سنجش با بيان اينكه داوطلب پس از مشاهده اطلاعات ارائه شده لازم است اطلاعات مذكور را با توجه به مشخصات و مدارك تحصيلي تحصيلي خود بررسي و در صورت مطابقت تاييد كند، اظهار كرد: در صورت تاييد كليه اطلاعات مذكور، از طريق سيستم كدسوابق تحصيلي در اختيار وي قرار مي‌گيرد كه بايد از آن نگهداري كنند.

وي افزود: پس از وارد كردن اطلاعات فردي داوطلب، كل سوابق تحصيلي آن ديده مي‌شود و در صورتي كه مغايرتي نداشته باشد داوطلب مي‌تواند بخش «هيچگونه مغايرتي ندارد» را انتخاب كند و پس از آن مشخصات فردي داوطلب به صورت اتوماتيك وارد فرم الكترونيكي ثبت‌نام مي‌شود و در صورتي كه بخش "مغايرت دارد" را انتخاب كند مي‌توانند سوابق تحصيلي خود را اصلاح كند و پس از آن تا 30 بهمن ماه مهلت دارند براي تاييد نهايي ويرايش خود به آموزش و پرورش منطقه مراجعه كنند.

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام كنكور از 30 بهمن

وي با بيان اينكه اين دسته از داوطلبان مي‌توانند از 30 بهمن ماه تا 3 اسفند ماه نسبت به ثبت‌نام در كنكور اقدام كنند، اظهار كرد: اين مهلت هم براي ويرايش اطلاعات و هم براي ثبت‌نام اين دسته از داوطلبان درنظرگرفته شده است.

كنكور 91 نسبت به سال گذشته از لحاظ گزينش تفاوتي ندارد

وي با تاكيد بر اينكه كنكور 91 نسبت به سال گذشته از لحاظ گزينش تفاوتي ندارد، تصريح كرد: فقط در فرم ثبت‌نام بندي مبني بر اينكه «علاقه مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه ويژه فرهنگيان شامل مراكز تربيت معلم و تربيت دبير شهيد رجايي تهران مي‌باشم» اضافه شده است كه علاقه‌مندان مي‌توانند آن را انتخاب كنند.

وي افزود: اين بند در دوره‌هاي گذشته فقط ويژه فرهنگيان بوده ولي امسال با توجه به درخواست وزير آموزش و پرورش، داوطلبان علاقمند مي‌توانند اين بند را انتخاب كنند تا از ميان آنان داوطلبان علاقمند موردنياز آموزش و پرورش انتخاب شوند.

طباطبايي در توصيه به داوطلبان كنكور، گفت: داوطلبان بايد قبل از مراجعه به كافي نت نسبت به تكميل پيش نويس تقاضانامه و تهيه فايل عكس اقدام كنند.

وي با تاكيد بر اينكه داوطلبان در زمان ثبت‌نام به ويژه افرادي كه براي ثبت‌نام به كافي نت‌ها مراجعه مي‌كنند بايد در زمان انتخاب گروه آزمايشي دقت كنند، تصريح كرد: داوطلبان بايد توجه داشته باشند كه در زمان آزمون امكان اصلاح وجود ندارد.

وي افزود: همچنين داوطلبان بايد در انتخاب زبان امتحاني با توجه به شخصي سازي دفترچه سوالات دقت داشته باشند.

معاون سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه داوطلبان بايد پس از اتمام ثبت نام و دريافت كد رهگيري يك پرينت ازاطلاعات ثبت شده دريافت كنند، خاطر نشان كرد: به داوطلبان توصيه مي‌شود قبل از اقدام به ثبت نام الكترونيكي فرم پيش نويس ثبت‌نام را به دقت تكميل كنند.

جزييات برنامه زمانبندي كنكور 91

معاون سازمان سنجش با اشاره به برنامه زمان بندي پيش‌بيني شده براي كنكور 91 از مهلت ويرايش اطلاعات و ثبت نام دوره دوم براي داوطلباني كه مغايرت اطلاعاتي دارند از سي ام بهمن ماه تا سوم اسفند ماه خبر داد و افزود: كنكور 91 در روزهاي هشتم تا دهم تيرماه برگزارمي‌شود.

وي با اشاره به اعلام نتايج اوليه داوطلبان به صورت كارنامه از 15 مرداد ماه، گفت: انتخاب رشته اينترنتي مجازين از 17 تا 23 مردادماه انجام مي‌شود.

طباطبايي از اعلام نتايج نهايي آزمون سراسري در محدوده زماني 15 تا 17 شهريور ماه 91 خبر داد و افزود: كارنامه نهايي آزمون سراسري 28 شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش منتشر مي‌شود.

منابع سوالات كنكور 91 اعلام شد

فهرست منابع سوالات عمومي و اختصاصي زير گروه‌هاي علوم رياضي، علوم تجربي و علوم انساني آزمون سراسري سال 91 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور اعلام شد.

سوالات كنكور 91 بر اساس كتب نظام جديد سالي واحدي و به شرح زير طراحي مي‌شود.

« دروس عمومي »

زبان و ادبيات فارسي

داوطلبان كنكور 91 در رشته‌هاي مختلف بايد براي شركت در اين آزمون، دروس زبان و ادبيات فارسي از دروس عمومي شامل ادبيات فارسي(2) براي كليه رشته‌ها، ادبيات فارسي(3) براي كليه رشته‌ها غير ازعلوم انساني، زبان و ادبيات فارسي (1) و (2) پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها، ادبيات فارسي(3) ‌تخصصي انساني سال سوم مخصوص علوم انساني، زبان فارسي (3) تخصصي انساني سال سوم مخصوص علوم انساني، زبان فارسي (3) غيراز علوم انساني سال سوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني را مطالعه كنند.

عربي

بنابراين گزارش، درس عربي از دروس عمومي نيز شامل عربي (2) غير از علوم انساني سال دوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني، عربي (2) (علوم انساني) سال دوم مخصوص علوم انساني، عربي(3)(غير از علوم انساني) سال سوم براي كليه رشته‌ها غير از علوم انساني، عربي(3)(علوم انساني) سال سوم مخصوص علوم انساني است.

فرهنگ و معارف اسلامي

منابع دروس فرهنگ و معارف اسلامي براي داوطلبان كنكور 91 نيز شامل قرآن و تعليمات ديني (2)(دين و زندگي) سال دوم براي كليه رشته‌ها، قرآن و تعليمات ديني(3) (دين و زندگي) سال سوم براي كليه رشته‌ها، معارف اسلامي (دين و زندگي) پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها مي‌شود.

زبان انگليسي

همچنين از دروس عمومي زبان انگليسي (3) سال سوم براي كليه رشته‌ها و انگليسي 1 و 2 پيش دانشگاهي براي كليه رشته‌ها منبع آزمون درس زبان انگليسي در كنكور 91 است.

« دروس تخصصي»

گروه علوم رياضي

رياضيات

منابع دروس تخصصي گروه علوم رياضي كنكور سال آينده در درس رياضيات شامل هندسه (1) سال دوم، آمار و مدلسازي سال دوم، هندسه(2) سال سوم، رياضيات(2) سال دوم، حسابان سال سوم، جبر و احتمال سال سوم، هندسه تحليلي و جبر خطي پيش دانشگاهي، حساب ديفرانسيل و انتگرال (1) و (2) پيش دانشگاهي و رياضيات گسسته پيش دانشگاهي است.

فيزيك

منابع سوالات در درس فيزيك شامل فيزيك (1) و آزمايشگاه سال اول، فيزيك (2) و آزمايشگاه سال دوم، فيزيك(3) و آزمايشگاه (ويژه رياضي) سال سوم و فيزيك (1) و(2) ويژه رياضي پيش دانشگاهي است.

شيمي

منابع سوالات درس شيمي نيز دراين آزمون شامل شيمي(2) و آزمايشگاه سال دوم، شيمي (3) و آزمايشگاه سال سوم و شيمي (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

گروه علوم تجربي

زمين شناسي

به گزارش ايسنا، منابع دروس تخصصي گروه علوم تجربي در درس زمين شناسي شامل زمين شناسي سال سوم وعلوم زمين پيش دانشگاهي است.

رياضيات

منابع درس رياضيات در كنكور سراسري سال91 نيز شامل هندسه (1) سال دوم، رياضيات (2) سال دوم، آمار و مدلسازي سال سوم،‌ رياضيات(3) (ويژه علوم تجربي) سال سوم و رياضيات عمومي 1 و 2 پيش دانشگاهي مي‌شود.

زيست شناسي

بنابراين گزارش منابع درس زيست شناسي در اين آزمون هم شامل زيست شناسي و آزمايشگاه (1) سال دوم، زيست شناسي و آزمايشگاه (2) سال سوم و زيست شناسي پيش دانشگاهي است.

فيزيك و شيمي

منابع درس فيزيك در اين گروه براي داوطلبان كنكور سال آينده شامل فيزيك (1) و آزمايشگاه سال اول، فيزيك (2) و آزمايشگاه سال دوم، فيزيك (3) و آزمايشگاه (علوم تجربي) سال سوم، فيزيك (1) و(2)(علوم تجربي) پيش دانشگاهي و در درس شيمي هم شامل شيمي (2) و آزمايشگاه سال دوم، شيمي (3) و آزمايشگاه سال سوم و شيمي (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

گروه علوم انساني

رياضيات

بر اساس اين گزارش، داوطلبان كنكور 91 در گروه‌هاي علوم انساني بايد براي شركت در آزمون دروس تخصصي گروه علوم انساني در درس رياضيات شامل رياضيات(1) سال اول، آمار و مدلسازي سال دوم، رياضي (ويژه علوم انساني علوم و معارف اسلامي) سال سوم و رياضي پايه پيش دانشگاهي را مطالعه كنند.

اقتصاد

منابع درس اقتصاد در كنكور سراسري سال 91 شامل اقتصاد سال دوم مي‌باشد.

زبان وادبيات فارسي

درس زبان وادبيات فارسي هم شامل تاريخ ادبيات ايران و جهان(1) سال دوم، تاريخ ادبيات ايران و جهان(2) سال سوم، آرايه‌هاي ادبي سال سوم، ادبيات فارسي(1) پيش دانشگاهي و ادبيات فارسي(2) پيش دانشگاهي است.

عربي

بنابراين گزارش، منابع درس زبان عربي رشته‌هاي علوم انساني در كنكور سراسري سال91 شامل عربي 2(ويژه علوم انساني) سال دوم، عربي (3) (ويژه علوم انساني) سال سوم و عربي (1) و(2) پيش دانشگاهي است.

تاريخ

منابع درس تاريخ نيز شامل تاريخ ايران و جهان (1) سال دوم، تاريخ ايران و جهان (2) سال سوم و تاريخ شناسي پيش دانشگاهي مي‌شود.

جغرافيا

بنابراين گزارش، منابع درس جغرافيا هم در اين آزمون شامل جغرافياي (1) سال دوم، جغرافياي (2) سال سوم و جغرافيا پيش دانشگاهي مي‌شود.

علوم اجتماعي

منابع درس علوم اجتماعي شامل جامعه شناسي (1) سال دوم، جامعه شناسي(2) سال سوم و علوم اجتماعي (جامعه شناسي نظام جهاني) پيش دانشگاهي است.

فلسفه، منطق و روانشناسي

منابع درس فلسفه در كنكور سراسري سال91 نيز شامل فلسفه سال سوم، فلسفه (آشنايي با فلسفه اسلامي) پيش دانشگاهي، در درس منطق شامل منطق سال سوم و در درس روان شناسي شامل روان شناسي سال سوم مي‌شود.

You & I
02-12-2011, 14:34
كسي هزينه ي دانشگاه پزشكي آزاد رو داره؟تهران يا اصفهان يا مشهد؟واسه سال 90 هم بود بگيد.

ممنون

همه میگن که واسه تموم کردن یه پزشکی ازد 40-50 میلیون باید خرج کنی !
حدودا
البته شهرهایی مثل تهران خیلی بیشتر هزینه بر هستن !

moh72
02-12-2011, 16:54
مگه دفترچه اومده !
اره دفترچه راهنمای آزمون اومده برو سایت سنجشو ببین :10:

پ.ن:مثل اینکه تو صفحات قبل گفته بودن من ندیدم :11:

m-asadabadi
02-12-2011, 17:53
فروش کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری سال 1391

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون راسری سال 1391

You & I
02-12-2011, 19:34
اره دفترچه راهنمای آزمون اومده برو سایت سنجشو ببین :10:

پ.ن:مثل اینکه تو صفحات قبل گفته بودن من ندیدم :11:
نه بابا من کی گفتم من خودم تازی لینک دانلودشو گزاشتم !

فروش کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری سال 1391

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون راسری سال 1391

ممنون ولی من توصیه میکنم از پست بانک ها دریافت کنید چون هنوز عجله ای نیست !
فعلا:31:

lohrasbi
02-12-2011, 19:40
دوست عزیز شما میتونی در این مورد سرچ کنی چون PDF اونا وجود داره !
شما میتونی ! اونارو دانلود کنی به صورت رایگان !
لطفا اگه جایی رو میشناسی که واسه دانلود گذاشته باشه، لینکشو بزار. من سوالای دو سال اخیر رو نتونستم پیدا کنم. ممنون.

m-asadabadi
02-12-2011, 19:52
نه بابا من کی گفتم من خودم تازی لینک دانلودشو گزاشتم !

ممنون ولی من توصیه میکنم از پست بانک ها دریافت کنید چون هنوز عجله ای نیست !
فعلا:31:

دفاتر پستی یا پست بانک ؟ :20:

mohammad_ali_7
02-12-2011, 19:57
یه صفحه داره فکر کنم واسه اونایی که پیش تموم کردن
باید از دفترچه بکنی ببری مدیر مدرسه امضا کنه. ( تایید سه سال آخر دبیرستان و معدل ها و پیش دانشگاهی)
فکر کنم واسه روز ثبت نام دانشگاه میخوانش

hosein_000
02-12-2011, 20:32
سلام به همهههههه
بچه ها یه سوال اساسی دارم
وقت ازمونااااااای ازمایشی اصلش چقده ؟؟؟؟
تو ازمون گاج زده عمومی 75 اختصاصی 220 ...میشه روهم 295 مین
میشه 4 ساعت 50 دقیقه....درسته؟؟؟؟ یعنی ازمون از 8 شروع بشه تا 10 دقیقه به یک......
ازمونای مارو که یه ربع به 12 میگن پاشید برین خونتون..........قضیه چیه........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هرچی هم تست سری میزنم وقت کم میارم به خدا.......

moh72
02-12-2011, 21:21
سلام به همهههههه
بچه ها یه سوال اساسی دارم
وقت ازمونااااااای ازمایشی اصلش چقده ؟؟؟؟
تو ازمون گاج زده عمومی 75 اختصاصی 220 ...میشه روهم 295 مین
میشه 4 ساعت 50 دقیقه....درسته؟؟؟؟ یعنی ازمون از 8 شروع بشه تا 10 دقیقه به یک......
ازمونای مارو که یه ربع به 12 میگن پاشید برین خونتون..........قضیه چیه........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هرچی هم تست سری میزنم وقت کم میارم به خدا.......
من قلمچی میرفتم از 8 بود 12:10تا زمان رو تو دفترچه سوال فکر کنم مشخص میکردن

زهـــZAHRAــــــرا
02-12-2011, 21:25
ثبت نام اصلی از 16 آذر شروع می شه تا 25

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

یه صفحه داره فکر کنم واسه اونایی که پیش تموم کردن
باید از دفترچه بکنی ببری مدیر مدرسه امضا کنه. ( تایید سه سال آخر دبیرستان و معدل ها و پیش دانشگاهی)
فکر کنم واسه روز ثبت نام دانشگاه میخوانش
این صفحه زیاد مهم نیست... چون اونایی که برای 2یا3 ومین بارشونه که نمی تونن 2باره برن مدرسه. دانشگاه اینو نمی خواد دیپلم و مدرک پیش رو می خواد.

h_r_v
02-12-2011, 22:10
این کارت اعتباری های ثبت نام سراسری رو باید توی پست بانک ها گرفت یا توی دفاتر پستی!؟

You & I
02-12-2011, 23:44
دفاتر پستی یا پست بانک ؟ :20:
هردوتاشون پخش میکنن ولی اگه به دفتر های خدمات ارتباطی مراجعه کنید خیلی بهتره و زود کارتون راه می :10:اندازن !

nafise joon
02-12-2011, 23:53
سلام
من نفیسه هستم سوم تجربی درس میخونم
امسال اصلا حس و حال درس خوندن ندارم و همینطور انگیزه میشه یکی به من کمک کنه بهم بگه
که چجوری درس بخونم یا همون برنامه ریزی؟؟؟

من الان تو ازمون گزینه 2 شرکت کردم اصلا رتبه خوبی نمیارم:41:
توروخدااااااا بگید چیکار کنم؟؟؟؟

davood.2008
03-12-2011, 09:20
سلام دوستان گل
امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم

من سال دیگه میخام برای دومین بار کنکور سراسری بدم
من کاردان علوم آزمایشگاهی هستم و هدف اصلیم قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسیه. الانم دارم خدمت رو می گذرونم
دیپلم اصلی من علوم تجربی هست که سال 84 گرفتم. اما امسال اومدم مدرک کامپیوتر رو تو شاخه کاردانش دوباره گرفتم و در واقع دو دیپلمه شدم.

میخواستم بدونم چطور باید از طریق کنکور امسال کامپیوتر رو تو دانشگاه پیام نور ادامه بدم؟ چون تو دفترچه که تازه اومده نوشته دیپلمه های کاردانش که پیش دانشگاهی نرفتن نمیتونن ثبت نام کنن...

آیا میخوام کنکور علوم تجربی رو شرکت کنم . ایا از همین آزمون میتونم رشته های کامپبوتر رو تو پیام نور ادامه بدم ( یعنی با دیپلم علوم تجربی شرکت کنم) یا حتما باید دیپلم کامیپتر باشه؟

به طور خلاصه من میخوام پیام نور کامپیوتر بخونم چکار کنم؟

یه سوال دیگه:
خواهر من امسال سوم دبیرستانه و میخوام کنکور رو آزمایشی بده ایا نیازی به د سوابق تحصیلی هست؟ اصلا میتونه ثبت نام کنه؟

راستی این که میگن میشه رشته پیام نور رو همزمان با یه رشته دانشگاهی دیگه خوند درسته؟ یعنی همزان با گذروندن مقطع کارشناس علوم آزمایشگاهی پیام نور کامپیوتر رو همخوند؟

ممنوم از وقتی که میزارین....

mohammad_ali_7
03-12-2011, 10:45
ثبت نام اصلی از 16 آذر شروع می شه تا 25

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

این صفحه زیاد مهم نیست... چون اونایی که برای 2یا3 ومین بارشونه که نمی تونن 2باره برن مدرسه. دانشگاه اینو نمی خواد دیپلم و مدرک پیش رو می خواد.

یعنی نمیخواد؟ مطمئنی؟ داستان نشه؟
منم سال دوممه ولی میتونم برم مدرسه یه امضا بگیرم بیام

urchin7
03-12-2011, 15:43
سلام
من نفیسه هستم سوم تجربی درس میخونم
امسال اصلا حس و حال درس خوندن ندارم و همینطور انگیزه میشه یکی به من کمک کنه بهم بگه
که چجوری درس بخونم یا همون برنامه ریزی؟؟؟

من الان تو ازمون گزینه 2 شرکت کردم اصلا رتبه خوبی نمیارم:41:
توروخدااااااا بگید چیکار کنم؟؟؟؟

تو که هیچی در مورد خودت نگفتی! نگفتی چی کتابی ها خریدی!
الان سومی و اگه درسات رو کامل بخونی کل مشکلاتت واسه کنکور 92 حله! تابستون هم دوم رو می خونی
شیمی و زیست رو باید 100 بشی! سعی کن کل دروس رو با معلم پیش بری! بعد تستش رو بزنی! نذار درسا رو هم جمع بشه! فیزیک هم الان باید فصل 2 باشی! فصل 2 رو اول از رو کتاب و جزوه بخون بعد تست بزن! قبل از امتحانات نوبت اول هم فصل یک رو بخون!
شیمی که فقط استوکیومتری فصل یک سخته و زیست ژنتیک فصل 8! ( کلی تست می یاد تو کنکور) ژنتیک رو با معلم پیش برو بعد اگه کتاب ژنتیک خیلی سبز یا گربه بخری! عالیه می شه هم تو معدلت تاثیر داره هم به درد کنکور می خوره!

ali_si84
03-12-2011, 18:30
سلام دوستان:
چه کتابی هست که سوالات کنکور های اخیر داخل و خارج کشور(آزاد وسراسری) همه درسها رو به صورت فصل بندی شده داشته باشه؟؟؟؟

زهـــZAHRAــــــرا
03-12-2011, 21:31
یعنی نمیخواد؟ مطمئنی؟ داستان نشه؟
منم سال دوممه ولی میتونم برم مدرسه یه امضا بگیرم بیام
سلام
آره داداشی مطمئن مطمئنم چون خودم برام سوال بود رفتم آموزش و پرورش حسابی سوال پیچشون کردم :31:

زهـــZAHRAــــــرا
03-12-2011, 21:38
سلام دوستان:
چه کتابی هست که سوالات کنکور های اخیر داخل و خارج کشور(آزاد وسراسری) همه درسها رو به صورت فصل بندی شده داشته باشه؟؟؟؟
سلام
اگه فقط سوالای کنکور مد نظرتونه می تونین از دفترچه های سوال به همراه جواب تستی وتشریحی آزمونهای سال گذشته تا 90 که از600 تومن هست تا زیر2000 تومن رو از کتابفروشی ها تهیه کنین. که "راه اندیشه "(عربشاهی) داده بیرون وتازه غلطای سازمان سنجش رو هم گرفته!
ولی اگه سوالای درهم وبرهم مد نظرتونه می تونین کتابایی مثل" گاج"، " قلم چی" رو تهیه کنین که تو این کتابها سوالا به طور کلی هست و اگه کتابهای آبی رنگ قلم چی رو بگیری برای هر رشته رو جدا کرده که کدوم چند بار و چه سالی اومده وتکرار شده.
امیدوارم توضیحم کامل باشه :11:

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

این کارت اعتباری های ثبت نام سراسری رو باید توی پست بانک ها گرفت یا توی دفاتر پستی!؟
سلام
معمولن دفاتر پستی به همراه دفترچه می فروشن ولی پست بانکها خریدشون اینترنتی یعنی از خود سایته!

fishdilo
03-12-2011, 21:58
سلام
چندین روز هست که پست زیر رو دادم کسی جواب نداد

ظاهرا" این تاپیک خیلی خیلی فعال هست، یه نگاه بندازید، ممنون:

diana_1989
03-12-2011, 23:53
الان پست دفترچه ها و کارت اعتباری رو میده ؟ پس چرا بچه ها رفته بودن گفتن همزمان با روز دانشجو دفترچه ها رو میدن ؟

زهـــZAHRAــــــرا
04-12-2011, 01:28
الان پست دفترچه ها و کارت اعتباری رو میده ؟ پس چرا بچه ها رفته بودن گفتن همزمان با روز دانشجو دفترچه ها رو میدن ؟
نه الان نمی ده!
چاپ شدن ولی چون ثبت نام از 16 آذر شروع می شه واسه همونم زودتر نمی دن تا 25 وقت داره چرا عجله؟! آسه آسه :8:

pour-homme
04-12-2011, 13:22
سلام دوستان:

کتابهای دور دنیا در 4 ساعت گاج (اگر اشتباه نکنم) برای همین منظور هست

ninos
04-12-2011, 16:50
دوستان من نمی تونم پست بدم شما پست بدین و این رو اطلاع رسانی کنین خیلی خیلی سریع

davood.2008
04-12-2011, 21:06
سلام دوستان گل
امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم

من سال دیگه میخام برای دومین بار کنکور سراسری بدم
من کاردان علوم آزمایشگاهی هستم و هدف اصلیم قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسیه. الانم دارم خدمت رو می گذرونم
دیپلم اصلی من علوم تجربی هست که سال 84 گرفتم. اما امسال اومدم مدرک کامپیوتر رو تو شاخه کاردانش دوباره گرفتم و در واقع دو دیپلمه شدم.

میخواستم بدونم چطور باید از طریق کنکور امسال کامپیوتر رو تو دانشگاه پیام نور ادامه بدم؟ چون تو دفترچه که تازه اومده نوشته دیپلمه های کاردانش که پیش دانشگاهی نرفتن نمیتونن ثبت نام کنن...

آیا میخوام کنکور علوم تجربی رو شرکت کنم . ایا از همین آزمون میتونم رشته های کامپبوتر رو تو پیام نور ادامه بدم ( یعنی با دیپلم علوم تجربی شرکت کنم) یا حتما باید دیپلم کامیپتر باشه؟

به طور خلاصه من میخوام پیام نور کامپیوتر بخونم چکار کنم؟

یه سوال دیگه:
خواهر من امسال سوم دبیرستانه و میخوام کنکور رو آزمایشی بده ایا نیازی به د سوابق تحصیلی هست؟ اصلا میتونه ثبت نام کنه؟

راستی این که میگن میشه رشته پیام نور رو همزمان با یه رشته دانشگاهی دیگه خوند درسته؟ یعنی همزان با گذروندن مقطع کارشناس علوم آزمایشگاهی پیام نور کامپیوتر رو همخوند؟

ممنوم از وقتی که میزارین....

دوستان کنکوری
کسی نمیتونه تو این سوالات کمکم کنه؟ خیلی واجبه...:19:

h_r_v
04-12-2011, 21:18
چند صفحه قبل رو خوندم ولی هنوز مطمئن نیستم جوابم چیه :دی
ثبت نام کنکور سراسری از 16 آذر تا 25 آذر هست؟!

mohammad_ali_7
04-12-2011, 22:20
سلام
آره داداشی مطمئن مطمئنم چون خودم برام سوال بود رفتم آموزش و پرورش حسابی سوال پیچشون کردم :31:

بابا اینا بالا و پایینشون با هم هماهنگ نیست. یهو میریم دانشگاه ثبت نام کنیم میگن نه بد بخت میشیما.

ولی منم موافقم 12 سال درس خوندیم مدرک دیپلم و پیش تو پرونده هست دانشگاه دیگه میخواد چی بگه

ALt3rnA
04-12-2011, 23:21
امروز من افقی شدم . دکتر گفت واسه استرس و ایناست . (گفتم سجاد نیاد فوش بده باز)
بچه ها من برا گسسته کتاب فار و خیلی سبز رو تا آخر ترکیبیات زدم . بعد چند هفته دیگه که امتحانه به نظر شما کدومو برای بار دوم بزنم ؟ نمیخوام یه کتاب دیگه رو شروع کنم .

آقا اصلا حالا که بحثش شد بزارید یه تجربه ایمو بگم ! دو بار زدن یه کتاب بهتر است از 5 تا کتاب را زدن ! (اینجا زدن حذف به قرینه معنویه دیگه ! تست زدن ... حل کردن ... هرچی)
اینو کسی داره بتون میگه که برای دیفرانسیل 11 تا کتاب خونده ! برای فیزیک پیش 5 تا ! شیمی پیش و تحلیلی و گسسته 2 تا ! حسابان 6 تا ! اینو نمیگم چون نتیجه نگرفتم ! چرا میگیرید . من 3 آزمون پشت سر هم دیفو صد زدم . اما با انرژی خیلی کمترم میتونید همینکارو بکنید . مثلا من تو تابستون تحلیلی گاج رو که تموم کردم الگو رو خوندم . درصدام در حد 70-80 بالاتر نرفت با اینکه تابستون آزموناش کشک بود . اما با شروع سال یه دور دیگه گاج رو خوندم . اینجوری بگم : اگه بار اول تاثیرش X باشه بار دوم 5X بود . جدی میگم . خود دانید

این کتابای 7 کنکور قلمچی رو هم بچسبید که گنجه !

(یکی از دوستان پیغام خصوصی داده بود واسه دیف کمک میخواست . من واقعا نمیتونم کمکی کنم . فقط اینکه تا آخرین آزمون درصدت بالای 40 هم نشد بازم نا امید نشو بازم بخون . کلا من این مشکلو دارم با بعضی از درسال . مثلا ازم میپرسن زبانو چجوری بالا میزنی کسی باورش نمیشه تو عمرم یدونه هم تست زبان نزدم )

زهـــZAHRAــــــرا
05-12-2011, 06:44
چند صفحه قبل رو خوندم ولی هنوز مطمئن نیستم جوابم چیه :دی
ثبت نام کنکور سراسری از 16 آذر تا 25 آذر هست؟!
سلام
مطمئن باشین چون دیگه تی وی هم تو اخبارش چندبار گفت اینو :5:

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------

بابا اینا بالا و پایینشون با هم هماهنگ نیست. یهو میریم دانشگاه ثبت نام کنیم میگن نه بد بخت میشیما.

ولی منم موافقم 12 سال درس خوندیم مدرک دیپلم و پیش تو پرونده هست دانشگاه دیگه میخواد چی بگه
داداش مطمئن باش. به خدا اصلن نیازی به پر کردن اون برگه وامضای مدیر واین حرفا نیست. نترس. تجربه دارم که می گم :5:

زهـــZAHRAــــــرا
05-12-2011, 06:56
دوستان کنکوری
کسی نمیتونه تو این سوالات کمکم کنه؟ خیلی واجبه...:19:
سلام تاحالا جواب ندادم تا شاید اونی که از من بهتر بلده جوابتونو درست درمون بده.
ببینین ربطی نداره چه رشته ای هستین ولی برای شرکت تو گروه های آزمایشی اگه دیپلمه هستین حتمن باید پیش دانشگاهی رو گذرونده باشین.
می شه از تجربی به کامپیوتر ادامه ی تحصیل بدین ولی باید موقع خرید کارت اینترنتی 2تا کارت از اداره ی پست یا سایت سنجش خریداری کنین یعنی کارت مربوط به پیام نور و موسسات غیر انتفاعی رو هم خریداری کنین.
ولی یه سوال شما میگین هدف اصلیتون کاردانی به کارشناسیه پس چرا دارین2باره کارشناسی شرکت می کنین؟
برای کمک بهتر وبیشتر هم شما می تونین در قسمت پاسخ گویی سایت سنجش عضو بشین و سوالاتتون رو اونجا مطرح کنین اکه خودشون بلد باشن زودتر جوابتونو می دن :46:
-------------------------------------------------------------------------
درمورد خواهرتونم دیده شده که در سالهای گذشته چنین افرادی برای آزمایشی در کنکور شرکت کردند.
بله می شه ثبت نام کرد ولی بدیش اینه که بعد قبولی یا انتخاب رشته نمی تونه شرکت کنه چون مدرک پیش لازمه که نداره.
اگر رشته ی خواهرتون به غیر از هنر هست باید کد سوابق تحصیلی رو هم دریافت کنه.
------------------------------------------------------------------------
بله درسته ولی فقط برای رتبه تکیا واولی ها می شه. که بازم سختیه خودشو داره چون برنامه های امتحانی شون به هم دیگه برخورد می کنه و یکمی هم سر این که باید کد دانشجویی داشته باشین گیر می کنن چون هر دانشجو 1کد می تونه داشته باشه ولی اگه همونطور که گفتم رتبه ی 1 یا تک رقمی کنکور باشه براش زیاد مشکلی پیش نمیاد بجز تداخل امتحانات:41:

موفق باشین :11:

davood.2008
05-12-2011, 07:58
سلام تاحالا جواب ندادم تا شاید اونی که از من بهتر بلده جوابتونو درست درمون بده.
ببینین ربطی نداره چه رشته ای هستین ولی برای شرکت تو گروه های آزمایشی اگه دیپلمه هستین حتمن باید پیش دانشگاهی رو گذرونده باشین.
می شه از تجربی به کامپیوتر ادامه ی تحصیل بدین ولی باید موقع خرید کارت اینترنتی 2تا کارت از اداره ی پست یا سایت سنجش خریداری کنین یعنی کارت مربوط به پیام نور و موسسات غیر انتفاعی رو هم خریداری کنین.
ولی یه سوال شما میگین هدف اصلیتون کاردانی به کارشناسیه پس چرا دارین2باره کارشناسی شرکت می کنین؟
برای کمک بهتر وبیشتر هم شما می تونین در قسمت پاسخ گویی سایت سنجش عضو بشین و سوالاتتون رو اونجا مطرح کنین اکه خودشون بلد باشن زودتر جوابتونو می دن :46:
-------------------------------------------------------------------------
درمورد خواهرتونم دیده شده که در سالهای گذشته چنین افرادی برای آزمایشی در کنکور شرکت کردند.
بله می شه ثبت نام کرد ولی بدیش اینه که بعد قبولی یا انتخاب رشته نمی تونه شرکت کنه چون مدرک پیش لازمه که نداره.
اگر رشته ی خواهرتون به غیر از هنر هست باید کد سوابق تحصیلی رو هم دریافت کنه.
------------------------------------------------------------------------
بله درسته ولی فقط برای رتبه تکیا واولی ها می شه. که بازم سختیه خودشو داره چون برنامه های امتحانی شون به هم دیگه برخورد می کنه و یکمی هم سر این که باید کد دانشجویی داشته باشین گیر می کنن چون هر دانشجو 1کد می تونه داشته باشه ولی اگه همونطور که گفتم رتبه ی 1 یا تک رقمی کنکور باشه براش زیاد مشکلی پیش نمیاد بجز تداخل امتحانات:41:

موفق باشین :11:

خدا خیرت بده
پیر شی پسرم و یا احیانا دخترم:31:

من خودم قیده این کنکور رو زدم یه بار شرکت کردم برای هفت پشتم بسه فکرم یه جا باشه بهتره همون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنم...
اما برای شرکت کردن خواهرم به صورت آزمایشی تو دفترچه این بند رو دیدم:

با این حساب حتما باید شاغل پیش دانشگاهی باشه.
پس چطوری بعده کنکور میگه یه کم سن و سال ترین فرد کنکور ده سالشه و پیرترین فرد 90 سالشه
اینا چطوری ثبت نام میکنن؟؟؟؟

mahla jan
05-12-2011, 13:00
کتاب زیست 2 سبز و گرفتم واسه ژنتیکش ژنتیک نداره!!!!:دی کتاب ژنتیکشم که جمعیته پس مندلی چی نداره؟!!!!!!!!!!!

pink oak
05-12-2011, 14:19
خدا خیرت بده

من خودم قیده این کنکور رو زدم یه بار شرکت کردم برای هفت پشتم بسه فکرم یه جا باشه بهتره همون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنم...

پس چطوری بعده کنکور میگه یه کم سن و سال ترین فرد کنکور ده سالشه و پیرترین فرد 90 سالشه
اینا چطوری ثبت نام میکنن؟؟؟؟ منظورش اینه که بچه های سال سوم دبیرستان(الان سوم دارن میخونن)و اونایی که دیپلم ناقص دارن(یعنی سال سوم و خوندن ولی پیش دانشگاهی رو نگذروندن)نمیتونن کنکور بدن اگه بدن تقلب محسوب میشه..اونایی که تو 12 سالگی یا 90 سالگی:31:میرن کنکور میدن مدرک پیش دانشگاهی رو دارن یا دارن توی پیش دانشگاهی درس میخونن.البته شاید اون 90 ساله هه دیپلم نظام قدیم داشته باشه در اون صورت باز فرق میکنه:31:

pour-homme
05-12-2011, 14:22
من دوستم امسال داره آزاد تهران مرکز عمران میخونه میخواد دوباره کنکور سراسری شرکت کنه
اول اینکه میتونه این کار رو بکنه با سربازی به مشکل نمیخوره
و اینکه نرفته برای امسال سوابق تحصیلیش رو تایید کنه و کد سابقه تحصیلی نگرفته میتونه دفترچه بگیره

nafise joon
05-12-2011, 19:43
تو که هیچی در مورد خودت نگفتی! نگفتی چی کتابی ها خریدی!
الان سومی و اگه درسات رو کامل بخونی کل مشکلاتت واسه کنکور 92 حله! تابستون هم دوم رو می خونی
شیمی و زیست رو باید 100 بشی! سعی کن کل دروس رو با معلم پیش بری! بعد تستش رو بزنی! نذار درسا رو هم جمع بشه! فیزیک هم الان باید فصل 2 باشی! فصل 2 رو اول از رو کتاب و جزوه بخون بعد تست بزن! قبل از امتحانات نوبت اول هم فصل یک رو بخون!
شیمی که فقط استوکیومتری فصل یک سخته و زیست ژنتیک فصل 8! ( کلی تست می یاد تو کنکور) ژنتیک رو با معلم پیش برو بعد اگه کتاب ژنتیک خیلی سبز یا گربه بخری! عالیه می شه هم تو معدلت تاثیر داره هم به درد کنکور می خوره!
من تمام کتابای ابی قلم چی و عربی گاج سبزش و وا3 زیست کتاب خیلی سبز رو دارم..درسای مشکلم تو عربی و شیمی و ریاضی هست!!
چجوری میتونم اینارو خیلی خوب وا3 امتحان نهایی و کنکور بخونم؟؟؟

nafise joon
05-12-2011, 19:55
سلام
کسی هست بگه زمان ثبت نام کنکور ازاد کی هست؟؟؟
سوم تجربی هستم میخوام ازمایشی کنکور بدم!!!

urchin7
05-12-2011, 21:19
سلام دوستان:

آخر دفتر چه ثبت نام چنین چیزای رو تبلغ کرده

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

همه میگن که واسه تموم کردن یه پزشکی ازد 40-50 میلیون باید خرج کنی !
حدودا
البته شهرهایی مثل تهران خیلی بیشتر هزینه بر هستن !

پزشکی دانشگاه معمولی رو نمی دونم!
ولی بین المللی قشم فکر کنم ترمی 1/5-2 باشه!( اگه بین الملی رو دقیق بخوای میتونم از پشتیبانم بپرس )
ولی شعبه شهید بهشتی و شیراز ترمی 6 میلیون!

urchin7
05-12-2011, 21:26
کتاب زیست 2 سبز و گرفتم واسه ژنتیکش ژنتیک نداره!!!!:دی کتاب ژنتیکشم که جمعیته پس مندلی چی نداره؟!!!!!!!!!!!

کتاب ژنتیک مندلش رو من دارم! ژنتیک فصل 8 e دیگه!
قبلا یه کتاب داشتن به اسم ژنتیک جمعیت که فصل 5 پیش بود دیگه اون چاب نمی شه!

urchin7
05-12-2011, 21:33
من دوستم امسال داره آزاد تهران مرکز عمران میخونه میخواد دوباره کنکور سراسری شرکت کنه
و اینکه نرفته برای امسال سوابق تحصیلیش رو تایید کنه و کد سابقه تحصیلی نگرفته میتونه دفترچه بگیره

نه مشکلی نداره!پارسال یکی دو تا از دوستام ثبت نام کردن! ولی نرفتن شرکت کنن! ولی مشکلی نداشتن
می تونه امتحان کنه

h_r_v
05-12-2011, 22:39
دوستان الان من که پیش دانشگاهی هستم هیچ مدرکی برای ثبت نام نمیخوام؟! امضا یا فرم یا کدی نباید از مدرسه بگیرم!؟ فقط همون دفترچه رو از پست بگیرم؟

Alireza SM
05-12-2011, 22:57
دوستان الان من که پیش دانشگاهی هستم هیچ مدرکی برای ثبت نام نمیخوام؟! امضا یا فرم یا کدی نباید از مدرسه بگیرم!؟ فقط همون دفترچه رو از پست بگیرم؟

کد ره گیری رو باید از سایت آموزش پرورش میگرفتی . اگه نگرفتی نمیتونی ثبت نام کنی چون برای ثبت نام لازمه

javidflasher
05-12-2011, 23:04
سلام
کسی اون دفترچه که توش نوع گزینش رشته ها و از این چیزا رو نداره ؟

One Minute
05-12-2011, 23:34
بچه ها ، برای یه سال سوم تست های تالیفی پیشنهاد میکنید یا تست های کنکور ؟ یا هردو ؟

M A M M U T
06-12-2011, 00:24
دوستان تجربی هستم و امسال کنکور دارم..متاسفانه هنوز عربی رو جدی نگرفتم..متاسفانه وقت نداشتم که کلاس برم....عربیم زیاد بد نبود ... اما خب یادم رفته...حالا به نظرتون چی کار کنم؟ از کجا شروع کنم؟ چه کتابایی بخونم؟

m-asadabadi
06-12-2011, 03:22
دوستان تجربی هستم و امسال کنکور دارم..متاسفانه هنوز عربی رو جدی نگرفتم..متاسفانه وقت نداشتم که کلاس برم....عربیم زیاد بد نبود ... اما خب یادم رفته...حالا به نظرتون چی کار کنم؟ از کجا شروع کنم؟ چه کتابایی بخونم؟

اگر کتاب آموزش پایه ای عربی بخواید
عربی به زبان ساده تالیف ایادفیلی انتشارات مبتکران

اما اگه عربیتون خوبه و فقط میخواید تست بزنید
تست عربي تالیف محمد برغمدی انتشارات خیلی سبز
تست عربی جامع تالیف مصطفی خاکبازان انتشارات الگو
عربی جامع تالیف سهیلا خاکباز آبی قلم چی

D_felfelak
06-12-2011, 09:48
يه سؤال دارم بدجور ذهنمو مشغول کرده:
متأسفانه تا الا" به علت بيماری علی رغم سعی و تلاش و اراده ام نتونستم اون طور که بايد درس بخونم
احتمال ميدم برخی مباحث نيم سال اول بمونه
حالا سؤالم اينجاست که اين مباحث رو که بايد مطالعه کنم؟
با فرض اينکه نيم سال دوم بتونم ماکسيموم مطالعه رو با کيفيت بالا داشته باشم ضمنا" اکثر مباحث نيم سال دوم رو تابستون مطالعه کردم
يه سؤال ديگه:
امتحانات ترم امسال چه اهميتی داره؟

h_r_v
06-12-2011, 10:15
کد ره گیری رو باید از سایت آموزش پرورش میگرفتی . اگه نگرفتی نمیتونی ثبت نام کنی چون برای ثبت نام لازمه

من فقط یه کد سوابق تحصیلی از سایت Dipcode گرفتم..!!
اون یکی رو چجوری باید بگیرم؟!

alone one
06-12-2011, 11:40
سلام دوستان عزیز
من دیپلممو سال 87 گرفتم و بنا به مشکلاتی که واسم پیش اومد مجبور شدم درسو کنار بذارم
امسال 100% پیشو میگیرم به امید خدا و دارم واس کنکور آماده میشم
بعلت دوری از درس اطلاعی ندارم که چه کتابایی تغییر کردن
خواهشم از دوستان اینه که کمکم کنن
پیشاپیش ممنون

ali1834
06-12-2011, 14:24
سلام
ایا کسی که از رشته روزانه مهندسی کشاورزی-باغبانی انصراف داده می تواند از طریق ازمون سراسری وارد مهندسی کشاورزی-علوم کشاورزی پیام نور شود؟
کسی خبر داره
با تشکر

Amir_oscar
06-12-2011, 14:48
عربی از درساییه که می شه خیلی راحت و سریع جمعش کرد. فقط رازش ایته که باید به صورت مداوم و پیوسته روش کار کرد. شما اول توی یک هفته، همه ی لغات آخر کتاب ها رو حفظ بکن. بعد کل قواعد رو بخون و یه جزوه ی خلاصه ی چهار پنج صفحه ای ازش درست کن برای خودت. خلاصه ی خلاصه. تا چند روز هی این قواعد خلاصه شده رو زیرورو بکن، بعد برو سراغ تست جامع زدن. بعد حدود سه چهار هفته می شی خدای عربی! به همین خوشمزگی! این پروسه رو یک بار دیگه، توی اردیبهشت و خرداد هم تکرار بکن...

faded
06-12-2011, 14:55
سلام دوستان عزیز
من دیپلممو سال 87 گرفتم و بنا به مشکلاتی که واسم پیش اومد مجبور شدم درسو کنار بذارم
پیشاپیش ممنون
من هم میخوام کنکور بدم و از کنکور جدید و کتاب های جدید اطلاعی ندارم لطفا من رو هم راهنمایی کنید؟

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

عربی از درساییه که می شه خیلی راحت و سریع جمعش کرد. فقط رازش ایته که باید به صورت مداوم و پیوسته روش کار کرد. شما اول توی یک هفته، همه ی لغات آخر کتاب ها رو حفظ بکن. بعد کل قواعد رو بخون و یه جزوه ی خلاصه ی چهار پنج صفحه ای ازش درست کن برای خودت. خلاصه ی خلاصه. تا چند روز هی این قواعد خلاصه شده رو زیرورو بکن، بعد برو سراغ تست جامع زدن. بعد حدود سه چهار هفته می شی خدای عربی! به همین خوشمزگی! این پروسه رو یک بار دیگه، توی اردیبهشت و خرداد هم تکرار بکن...
زمان من آخر کتاب لغت نبود الان این طوری شده؟ الان بیشتر روی لغت تاکید میشه یا قواعد؟

Amir_oscar
06-12-2011, 15:04
زمان من آخر کتاب لغت نبود الان این طوری شده؟ الان بیشتر روی لغت تاکید میشه یا قواعد؟
الآن هست.
بیشتر قواعد مهمه. حتی سوال های ترجمه رو هم می شه بدون دونستن معنی لغات حل کرد. با این روش که فعل این جا چه زمانیه و چه جوری باید معنی بشه و...

h_r_v
06-12-2011, 16:47
الآن هست.
بیشتر قواعد مهمه. حتی سوال های ترجمه رو هم می شه بدون دونستن معنی لغات حل کرد. با این روش که فعل این جا چه زمانیه و چه جوری باید معنی بشه و...

من توی قلمچی همیشه سوالای ترجمه رو از 4 تا به 3 شون درست جواب میدم.. نیازی هم به حفظ کردن کلمات نیست..
فقط باید به فعل ها و ضمیر ها و بعضی وقت ها جمع و مفرد بودن توجه کرد

lohrasbi
06-12-2011, 17:53
من فقط یه کد سوابق تحصیلی از سایت Dipcode گرفتم..!!
اون یکی رو چجوری باید بگیرم؟! (کد رهگیری رو)
دوستان سوال منم هست. پلیز هلپ!

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 19:44
خدا خیرت بده

اینا چطوری ثبت نام میکنن؟؟؟؟
سلام
بله دخملم ولی پسملم بگین عیبی نداله چون خیلی دوس داشتم پسمل بودم :31:
جوابتونو pink oak عزیز دادند و من فقط یه کوچولو اضافه می کنم که:
اون مسن ها هم که شرکت می کنن که بیشترشونم مرد هستند خدمتشونم یا گذروندن ویا معافی دارن که به مشکل بر نمی خورن :46:

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 20:14
سلام
کسی که آزاد می خونه می تونه سراسری شرکت کنه و مسئله ای براش پیش نمیاد مگه این که سال گذشته روزانه قبول شده باشه وانتخاب رشته هم کرده باشه ولی نرفته باشه که 1سال از کنکور محروم می شه.
درسش تموم شد میره سربازی.
می تونه بره سایت وکد سوابقشو بگیره و بعد هم بره دفترچه بگیره و ثبت نام کنه.
ببخشین مثه اینکه کسی اینو جواب داده بود و من 2باره جواب دادم.به هر حال معذرت می خوام!

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

سلام
کسی هست بگه زمان ثبت نام کنکور ازاد کی هست؟؟؟
سوم تجربی هستم میخوام ازمایشی کنکور بدم!!!

سلام آزاد معمولن دیرتر شروع می شه و پارسال از 5 اسفند ماه شروع شد. موفق باشین.

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

کد سوابق تحصیلی رو از این سایت بگیر و تو قسمت خودش تو دفترچه بنویس:

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

سلام
کسی اون دفترچه که توش نوع گزینش رشته ها و از این چیزا رو نداره ؟
سلام
ببخشین منظورتون دفترچه ی انتخاب رشته اس؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

بچه ها ، برای یه سال سوم تست های تالیفی پیشنهاد میکنید یا تست های کنکور ؟ یا هردو ؟
تستهای تالیفی بیشتر برای کلاسی و آزمون های کشوری مدارس خوبه نه برای کنکور .
من تستهای کنکوری رو بیشتر قبول دارم و اگه وقتی داشت یه نگاهی هم به تالیفی ها بندازه .

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

متأسفانه تا الا" به علت بيماری علی رغم سعی و تلاش و اراده ام نتونستم اون طور که بايد درس بخونم
با فرض اينکه نيم سال دوم بتونم ماکسيموم مطالعه رو با کيفيت بالا داشته باشم ضمنا" اکثر مباحث نيم سال دوم رو تابستون مطالعه کردم
يه سؤال ديگه:
امتحانات ترم امسال چه اهميتی داره؟

بلا دور باشه :11:
نگران نباشین ... نمی گم اصلن از نیم سال اول سوال نمیاد ولی اینو به جرات می گم که کمتر میاد. چیزایی که فکرشو نمی کنین.
اگه نیم سال دوم رو خوب خوب در حافظه دارید می تونین باقی وقتتونو برای نیم سال اول بذارین یا از بعد تعطیلات عید. چون زیاد وقت گیر نیست.
امتحانات ترمی که کشوری هستند و کتبی تاثیرشون بیشتره و پیش. و درصد هم امسال اضافه شده برای رشته ها البته بجز کاردانشا و فنی ها.

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

سلام دوستان عزیز
پیشاپیش ممنون
سلام
عیفی نداله :46:
انشاالله :40:
بعضی از کتابها تغییرات جزئی کردن ولی اصلن نگران نباشین چون برای سوالات کنکور همون کتابهای سال گذشته رو بخونین کافیه چون در دفترچه که منابع سوالات کنکور رو می زنه همیشه 1سری کد هست که از همونا سوال میاد و چه تغییر کنه و نکنه هیچ تاثیری در آسون یا سخت بودن سوالات نداره.
خیالتون راحت چون این سوال رو از مسئول سوالات و سنجش هم پرسیدن و جوابش همین بوده :5:

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

کاملن درسته حرفتون فقط یه مطلب کوچولوی دیگه هم من اضافه می کنم که اگه در گرامر ها هم مشکلی داشتید می تونین کتابهای نشر آبرنگ رو خریداری کنین و علاوه بر گرامر لغات آخر کتاب هم بخونین و یه سری تست از هر درس که خیلی کمک می کنه. :11:
آقا faded اینا جواب شما هم هست :46:

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 20:19
دوستان سوال منم هست. پلیز هلپ!
الان یعنی برای ثبت نام خود آزمون نیازی به کد رهگیری نیست و فقط به کد سوابق تحصیلی برای همه ی رشته ها بجز کاردانش و فنی حرفه ها نیازه.
کد رهگیری بعدن نیاز میشه برای انتخاب رشته بعد مجاز شدن تو کنکور!

kamran987456
06-12-2011, 20:26
سلام به همه دوستان :40:
من امسال برای بار دوم کنکور میدم (کنکور 91 ) و سال قبل پیش دانشگاهی رو تموم کردم
سوالم اینه که نحوه ثبت نام و این چیزا فرق کرده ؟
یا مثل سال های قبل هست ؟

alone one
06-12-2011, 20:36
بعضی از کتابها تغییرات جزئی کردن ولی اصلن نگران نباشین چون برای سوالات کنکور همون کتابهای سال گذشته رو بخونین کافیه چون در دفترچه که منابع سوالات کنکور رو می زنه همیشه 1سری کد هست که از همونا سوال میاد و چه تغییر کنه و نکنه هیچ تاثیری در آسون یا سخت بودن سوالات نداره.
خیالتون راحت چون این سوال رو از مسئول سوالات و سنجش هم پرسیدن و جوابش همین بوده :5:

ممنون که وقت گذاشتین جواب دادین
بیشتر منظور من تو کتابایی که دارم بود!!(من کتاب کلاس و تست رمزینه دارم)
یعنی با این تغییری که تو حسابان (فک کنم یکی دوسال پیش تغییر کرد) و دیفرانسیل که امسال تغییر کرده،بازم میشه رو همین کتاب کمک درسیا حساب کرد یا باید کتاب جدید گرفت؟

D_felfelak
06-12-2011, 20:57
بلا دور باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگران نباشین ... نمی گم اصلن از نیم سال اول سوال نمیاد ولی اینو به جرات می گم که کمتر میاد. چیزایی که فکرشو نمی کنین.
اگه نیم سال دوم رو خوب خوب در حافظه دارید می تونین باقی وقتتونو برای نیم سال اول بذارین یا از بعد تعطیلات عید. چون زیاد وقت گیر نیست.
امتحانات ترمی که کشوری هستند و کتبی تاثیرشون بیشتره و پیش. و درصد هم امسال اضافه شده برای رشته ها البته بجز کاردانشا و فنی ها.
سلامت باشين
يعنی معدل کتبی امسال(پيش) در کنکور مؤثر هست؟

ابراهيم خدايي درخصوص تاثير سوابق تحصيلي براي کنکوري‌هاي 91، افزود: به احتمال زياد سوابق تحصيلي 25 درصد در کنکور 91 همانند سال گذشته تاثير مثبت خواهد داشت.
وي افزود: تاثير معدل براي ديپلمه‌هاي نظري سال 84 به بعد به صورت تاثير مثبت لحاظ مي‌شود.
خدايي درخصوص ظرفيت کنکور 91 گفت: ظرفيت پذيرش هنوز مشخص نيست، ولي پيش‌بيني مي‌شود ظرفيت همانند سال گذشته يا مقداري بيشتر باشد ولي بحث کاهش بعيد است.
معاون سازمان سنجش درخصوص برگزاري زمان آزمون گفت: کنکور 91 طي روزهاي 8 ، 9 و 10 تيرماه سال آينده برگزار مي‌شود.
خدايي در خاتمه گفت: براي کنکور 91 تغييري در نظر گرفته نشده است و همانند سال گذشته برگزار مي‌شود.
سوابق تحصيلي‌تان را تا 8 آذر دريافت کنيد
رييس مرکز سنجش آموزش و پرورش نيز گفت: سامانه دريافت کد سوابق تحصيلي داوطلبان کنکور سراسري و دانشگاه آزاد تا 8 آذرماه فعال است.
عبدالامير عرفي با اشاره به آغاز ثبت‌نام کنکور از 16 آذر، اضافه کرد: آن‌دسته از داوطلباني که بعد از سال 84 مدرک ديپلم خود را دريافت کرده‌اند مشمول اعمال سوابق تحصيلي هستند و بايد قبل از آغاز ثبت‌نام کنکور 91 ، کد سوابق تحصيلي خود را دريافت کنند.
وي افزود: داوطلبان بايد پس از مراجعه به سامانه مشاهده و دريافت کد سوابق تحصيلي به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشخصات خود را وارد و نمرات نهايي سال سوم متوسطه خود که همان سابقه تحصيلي آنهاست، مشاهده و پس از تکميل مشخصات سجلي، نسبت به دريافت کد سوابق تحصيلي اقدام کنند.
به گفته رييس مرکز سنجش آموزش و پرورش، داوطلبان پس از مشاهده نمرات خود در صورتي که مورد تاييدشان باشد، مي‌توانند با دريافت کد سوابق تحصيلي به سايت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در کنکور سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي اقدام کنند و درصورتي که داوطلب مشمول با درج مشخصات، سوابق خود را پيدا نکرده يا سوابق تحصيلي و نمره‌هايش را غيرواقعي يا صحيح ندانست، مي‌تواند از طريق همين سايت درخواست بررسي کند و نيازي به مراجعه حضوري به ادارات آموزش و پرورش نيست.
عرفي گفت: داوطلباني که سوابق خود را نادرست مي‌دانند، مي‌توانند در قسمت مشخص شده در سايت، درخواست بررسي اطلاعات کنند و مرکز سنجش آموزش و پرورش نيز پس از بررسي، اطلاعات صحيح را روي سايت قرار مي‌دهد و داوطلبان مي‌توانند مجددا به سايت مراجعه کنند و پس از دريافت کد سابقه تحصيلي، مسير ثبت‌نام کنکور را از طريق سازمان سنجش ادامه دهند.
رييس مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش مشمولان دريافت کد سوابق تحصيلي را فارغ‌التحصيلان خرداد سال 84 و بعد از آن، فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي شاخه نظري و دانش‌آموزان نظام آموزشي سال‌واحدي اظهار کرد: فارغ‌التحصيلان قبل از سال 84، فني و حرفه‌اي‌، کار دانش و دانشسراهاي تربيت معلم، فارغ‌التحصيلان ترمي‌واحدي و ديپلمه‌هاي تطبيقي مدارس ايراني خارج از کشور مشمول اين طرح نمي‌شوند و مي‌توانند طبق روال سال‌هاي گذشته براي ثبت‌نام در آزمون سراسري اقدام کنند.

pezhmantoop
06-12-2011, 21:31
من امسال برای بار دوم کنکور میدم (کنکور 91 ) و سال قبل پیش دانشگاهی رو تموم کردم
یا مثل سال های قبل هست ؟

اولا که آرزوی موفقیت می کنم برات
منم پارسال مثله شما کنکوری 90 بودم و به سلامتی 1500 آوردم..

دوما که در جوابت باید بگم فرقی نکرده تا اینجا که اطلاع دارم شبیه سال پیش کد سوابق تحصیلی نیازه فقط... تغییری نکرده

M A M M U T
06-12-2011, 21:58
من از الآن شروع کردم فوت و فن رو می خونم اون هم تقریبا خلاصه ی نکات هست.... کلا 210 صفحه مفید نکته داره با تست .... وقتی میخونم چیزای خیلی جدیدی نمیبینم یعنی بیشتر شبیه دوره هست برام.... اگه تا اسفند بتونم تمومش کنم که خیلی عالیه....
البته ما در دوره ی دبیرستان معلم عربی خوبی نداشتیم برا همین خیلی به جزوه ی اون نمیشه اعتماد کرد:دی

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 22:24
یا مثل سال های قبل هست ؟
سلام
نه فرقی نکرده فقط برای ثبت نام شماره ی داوطلبی سال گذشته تون که برای کنکور 90 بوده رو باید تو دفترچه جایی که سوال می پرسه ازتون قید کنین. همین.

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

ممنون که وقت گذاشتین جواب دادین
بیشتر منظور من تو کتابایی که دارم بود!!(من کتاب کلاس و تست رمزینه دارم)
یعنی با این تغییری که تو حسابان (فک کنم یکی دوسال پیش تغییر کرد) و دیفرانسیل که امسال تغییر کرده،بازم میشه رو همین کتاب کمک درسیا حساب کرد یا باید کتاب جدید گرفت؟
خواهش می شه
اتفاقن بیشتر داوطلبای جدید می رن و چاپ های قدیم رو می خرن. خیالتون راحت. بازم اگه خواستین می تونین هزینه کنین و چاپ جدید تهیه کنین ولی اگه نشد اصلن ناراحت نباشین چون بخش های جزئی زیاد یا کم می شه و مطالب اصلی کنکوری تغییری نمی کنه. مگه این که کتابها واسه خیلی سال پیش باشن مثلن 8تا10 سال به بالا.

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

سلامت باشين
يعنی معدل کتبی امسال(پيش) در کنکور مؤثر هست؟

همچنین
بله موثر هست و بیشتر سوالاتشم مهمن چون تو کنکور میان!

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 22:30
یه توضیح اضافی به داوطلبان جدید بدم که خیلی نگران کد رهگیری هستین:!
اصلن نگران نباشین درسته قبلن می گفتن باید کد رهگیری داشته باشین برای ثبت نام ولی جدیدن این رویه تغییر کرده و باید وارد سایت

بشین(بجز دیپلمه های کاردانش و فنی حرفه ای) و کد سوابق رو دریافت کنین وبرای ثبت نام لازمه.
اون کد رهگیری که همه ازش صحبت می کنن و بعضیا میگن نداریم و از کجا بیاریم هم بعد از اینکه ثبت نام کردین بسلامتی یه کد رهگیری بهتون می ده و می گه پیشتون باشه تا بعد از اعلام نتایج.
بعد اعلام نتایجتون هم که انشاالله همه قبولین و مجاز می شین با داشتن این کد می تونین تو فرصتی که اعلام می کنن انتخاب رشته کنین.
همین ... پس زیاد فکرتونو واسه این کدها مشغول نکنین.
صرفا جهت آسودگی خیالتون عرض کردم :10:

kamran987456
06-12-2011, 23:14
سلام
نه فرقی نکرده فقط برای ثبت نام شماره ی داوطلبی سال گذشته تون که برای کنکور 90 بوده رو باید تو دفترچه جایی که سوال می پرسه ازتون قید کنین. همین.

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

خواهش می شه
اتفاقن بیشتر داوطلبای جدید می رن و چاپ های قدیم رو می خرن. خیالتون راحت. بازم اگه خواستین می تونین هزینه کنین و چاپ جدید تهیه کنین ولی اگه نشد اصلن ناراحت نباشین چون بخش های جزئی زیاد یا کم می شه و مطالب اصلی کنکوری تغییری نمی کنه. مگه این که کتابها واسه خیلی سال پیش باشن مثلن 8تا10 سال به بالا.

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

همچنین
بله موثر هست و بیشتر سوالاتشم مهمن چون تو کنکور میان!
درصد تاثیر نمرات نهایی پیش دانشگاهی اعلام شده ؟

زهـــZAHRAــــــرا
06-12-2011, 23:52
شنیدم 27 % امسال :8:

alone one
07-12-2011, 00:12
خواهش می شه

نه،چاپ اول رمزینم 87 و چاپ دومش مال 89 هستش
میدونین کدوم قسمتای دیف تغییر کرده؟
حسابان مثه اینکه تغییرات کلی تری داشته؟درسته؟
ببخشید هی سوال میکنما:11:

fouad-pes
07-12-2011, 00:49
شنیدم 27 % امسال :8:
اشتباه میکنی.
پیش دانشگاهی مثل پارسال تاثیری نداره.
مثل پارسال تاثیر نمرات کتبی سال سوم 25 درصد با تاثیر مثبت هست. یعنی اگه 25 درصد رو تاثیر دادن و رتبت بد شد، 25 درصد رو تاثیر نمیدن.

زهـــZAHRAــــــرا
07-12-2011, 00:57
نیازی برای خرید مجدد نیست.
دقیق نمی دونم کدوم بخشاشون تغییر کرده اگه پیدا کردم تا فردا می ذارم اگه نه هم که شرمنده.
خواهش داداشی این چه حرفیه وظیفه است بتونم کمکی کنم خوشحال می شم.:11:

SuperSt@r
07-12-2011, 00:58
اشتباه میکنی.
مثل پارسال تاثیر نمرات کتبی سال سوم 25 درصد با تاثیر مثبت هست. یعنی اگه 25 درصد رو تاثیر دادن و رتبت بد شد، 25 درصد رو تاثیر نمیدن.

پس مثه پارساله كه اگه تاثير مثبت داشت اعمال كنن اونوقت اينجوري به نفع اونايي هست كه امتحاناتشون رو خوب ندادند البته من كه خودم پارسال كنكور دادم هم با اينكه معدل امتحانات كتبي سومم بالاي 19 بود تو نتيجه كنكورم تاثير داده نشده بود اين معدل

زهـــZAHRAــــــرا
07-12-2011, 00:59
اشتباه میکنی.

منم واسه همین گفتم شنیدم چون رئیس سنجش اومده بود داشت حرف می زد گفت 25 درصد بود تا 27 هم امکان داره!
به هرحال بازم خودمونیم که باید تلاش کنیم :46:

Alireza SM
07-12-2011, 14:27
بچه ها من کارت برای ثبت نام خریدم . برای شرکت در کنکور زبان هم باید یه کارت دیگه بگیرم یا باید کارت علاقه مندی ها رو بگیرم ؟

urchin7
07-12-2011, 14:40
بچه ها من کارت برای ثبت نام خریدم . برای شرکت در کنکور زبان هم باید یه کارت دیگه بگیرم یا باید کارت علاقه مندی ها رو بگیرم ؟

من تو دفتر چه خوندم باید یکی 8500 دیگه بگیری

زهـــZAHRAــــــرا
07-12-2011, 14:51
بله همونطور که urchin7 عزیز گفتند باید برای هر گروه اصلی جدا کارت بگیرین علاقه مندیها برای شرکت در پیام نور-غیر انتفاعی ها و تربیت معلمه که خواستین اونم باید بگیرین البته فقط یکی .

Mohammaduir
07-12-2011, 15:50
سلام به همه.

توی سازمان سنجش، ادرس دانشگاه بقیه الله و دانشگاه امام صادق زده شده.
پس دانشگاه علوم پزشکی ارتش چی؟ کسی میدونه سایتش چی هست و ثبت نام چه جوریه؟

ممنون.

javidflasher
07-12-2011, 16:25
زهـــZAHRAــــــرا:
سلام
ببخشین منظورتون دفترچه ی انتخاب رشته اس؟
والا دقیق نمیدونم چی هست!
میخوام بدونم چه رشته هایی گرینششون ناحیه ای چیا کشوری !!؟؟؟

urchin7
07-12-2011, 16:38

40 یا 60 درصد مخصوص همون ناحیه ست!
جوری بود فکر کنم از حدود 120 تا سهمیه پزشکی 70-80 مخصوص همین ناحیه بود
ولی دندانپرشکی هرمزگان هر 23 تا مخصوص این استانه چون منطقه محرومه

ninos
07-12-2011, 19:25
سلام من یه سوالی از دوستانی که ثبت نام کردن دترم:
بعد اینکه کد سوابق رو وارد می کنین تو قسمتی که اطلاعات رو وارد می کنین معدل کل دیپلم و معدل کتبی دیپلم خودش میاد یا باید وارد کنیم؟ آخه مدرسه ی ما کارنامه ی دیپلممون رو موقع ثبت نام پیش دانشگاهی گرفته و معدل دقیق رو نمی دونم

ممنون

زهـــZAHRAــــــرا
07-12-2011, 20:53
سلام به همه.

توی سازمان سنجش، ادرس دانشگاه بقیه الله و دانشگاه امام صادق زده شده.
پس دانشگاه علوم پزشکی ارتش چی؟ کسی میدونه سایتش چی هست و ثبت نام چه جوریه؟

ممنون.
سلام
چرا سایت داره اینه:

اطلاعی از نحوه ی ثبت نامش ندارم... می تونین بگردین شاید توضیح داده باشه نبود هم از بخش تماس با ما استفاده کنین :46:

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

بله دفترچه ی انتخاب رشته است که بعد مجاز شدن باید تهیه کنین که کنار رشته ها نوشته کشوری و غیر کشوری.
بستگی داره شب چی خواب ببینن و بعد تفکیک جنسیتی چی بشه و این که هر کی بره سی شهر خودش :31:

زهـــZAHRAــــــرا
07-12-2011, 20:59
سلام من یه سوالی از دوستانی که ثبت نام کردن دترم:
بعد اینکه کد سوابق رو وارد می کنین تو قسمتی که اطلاعات رو وارد می کنین معدل کل دیپلم و معدل کتبی دیپلم خودش میاد یا باید وارد کنیم؟ آخه مدرسه ی ما کارنامه ی دیپلممون رو موقع ثبت نام پیش دانشگاهی گرفته و معدل دقیق رو نمی دونم

ممنون
سلام
من هنوز ثبت نام نکردم ولی با داشتن کد سوابق نگران این چیزا نباشین!
ولی کپیش رو هم ندارین؟ اگه براتون سخت نیست از مدرسه بپرسین. برای پیش دانشگاهی در صورت فارغ التحصیلی هم اگه معدل داشتین بنویسین اگه نداشتین عیبی نداره و از روی کد سوابق خودشون در میارن چی به چیه.
باز هم دوستانی که با کد سوابق تحصیلی ثبت نام کردن این عزیز رو کامل راهنمایی کنن، سپاس :11:

Majid-6120
07-12-2011, 23:45
سلام

میگم دوستان کسی میتونه به صورت آزاد توی آزمون شرکت کنه ؟ یعنی مثلا اول راهنمایی باشه ولی دوست داشته باشه شرکت کنه ؟ : دی

هینجوری تفریحی !

میشه اصلا ؟

Alireza SM
08-12-2011, 00:18
سلام

میگم دوستان کسی میتونه به صورت آزاد توی آزمون شرکت کنه ؟ یعنی مثلا اول راهنمایی باشه ولی دوست داشته باشه شرکت کنه ؟ : دی

هینجوری تفریحی !

میشه اصلا ؟

نخیر صریحا تاکید شده که نمیشه
اصلا امکانش هم وجود نداره اگه کسی کد ره گیری سوابق ( برای دیپلمه های 84 تا الان ) و دیپلم قدیم رو نداشت باشه اصلا موقع بررسی مدارک براش کارت ورود به جلسه نمیتونه ثبت نام کنه

javidflasher
08-12-2011, 10:33
بله دفترچه ی انتخاب رشته است که بعد مجاز شدن باید تهیه کنین که کنار رشته ها نوشته کشوری و غیر کشوری.
بستگی داره شب چی خواب ببینن و بعد تفکیک جنسیتی چی بشه و این که هر کی بره سی شهر خودش
خب همین رو کجا میتونم گیر بیارم ؟مال پارسال

Alireza SM
08-12-2011, 11:37
بچه ها منو کمک کنین

Sn@pe
08-12-2011, 12:11
دوستان یه سوال در مورد تاپیک برای سال 92 هم همچین تاپیکی زده میشه که به این کاملی باشه ؟
یه دفعی مارو فراموش نکنید که دو سال دیگه کنکور داریم ؟:دی
شرمنده از آف تاپیکمون

زهـــZAHRAــــــرا
08-12-2011, 12:19
خب همین رو کجا میتونم گیر بیارم ؟مال پارسال
نمی دونم کدوم رشته مد نظرتونه واسه همین یه لینک کلی می دم انتخابش با خودتون:

زهـــZAHRAــــــرا
08-12-2011, 12:28
بچه ها منو کمک کنین

به تاپیکتون یه سر بزنین :46:

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

دوستان یه سوال در مورد تاپیک برای سال 92 هم همچین تاپیکی زده میشه که به این کاملی باشه ؟
یه دفعی مارو فراموش نکنید که دو سال دیگه کنکور داریم ؟:دی
شرمنده از آف تاپیکمون
تا کنکور هست تاپیکشم هست دیگه :31: نگران نباشین :11:

زهـــZAHRAــــــرا
08-12-2011, 12:34
سلام مجدد داداشی
ببخشین دیگه نتونستم براتون تغییرات رو پیدا کنم ولی می تونین از سایت سنجش جویا بشین :11:

urchin7
08-12-2011, 12:58
دوستان استوکیومتری چنتا واکنش داره؟ فقط واکنش های فصل یک مهمه یا کل کتاب سوم؟
چندتا ار استوکیومتری فصل 1 سوال می یاد ؟و چندتا از بقیه فصل؟

Alireza SM
08-12-2011, 13:16
دوستان استوکیومتری چنتا واکنش داره؟ فقط واکنش های فصل یک مهمه یا کل کتاب سوم؟
چندتا ار استوکیومتری فصل 1 سوال می یاد ؟و چندتا از بقیه فصل؟

همه واکنش های همه کتابها مهم هستن اگه مستقیم در موردشن سوال مطرح نشه ؛ برای سرعت واکنش هم میشه ازشون سوال طرح کرد
فصل اول فکر کنم 4 تا سوال میاد . کل شیمی 3 هم فکر کنم 11 یا 12 تا سوال میاد

eshghe abi
08-12-2011, 14:54
بچه ها یه سوال
اونایی که تو سوابق اعتراض کردند و هنوز نوشته رسیدگی نشده چکار کنم تو ثبت نام؟نوشته:
درخواست رسیدگی شما قبلا ثبت شده است.
وضعیت درخاست: در حال حاضر درخواست شما رسیدگی نشده است
(املای درخواست رو نگاه :دی)
اما کد سوابق تحصیلی رو هم زده برام...الان من کاری نداشته باشم که خیلی وقته گذشته و هنوز رسیدگی نشده؟با همون کد ثبت نام کنم؟(چون هنوز سوابقو تایید نکردم و اعتراض زدم)
جایی خبری چیزی در این مورد نیومده؟:دی

ali-07
08-12-2011, 17:28
بچه ها بیاین بگین ،روزی چند ساعت درس میخونید ،من امیدوارم بشم ،به کنکور :دی

javidflasher
08-12-2011, 18:36
من روزی 2ساعت :31:

h_r_v
08-12-2011, 18:53
من روزی نیم ساعت..

mahla jan
08-12-2011, 19:16
من روزی 2ساعت :31:

من روزی نیم ساعت..
اینجوری می گید بقیه ناامید نشن؟خوب راستشو بگید ترقیب شن بخونن

javidflasher
08-12-2011, 19:30
نه من جدی میگم !!!
بین 2 3 ساعت!

h_r_v
08-12-2011, 20:05
منم ناموسا روزی نیم ساعت میخونم.. اونم فقط در مسیر مدرسه کتابی به دست میگیرم.. :دی

One Minute
08-12-2011, 21:35
منم ناموسا روزی نیم ساعت میخونم.. اونم فقط در مسیر مدرسه کتابی به دست میگیرم.. :دی

همینا صنعتی شریف و علم و صنعت قبول میشن دیگه :دی

urchin7
08-12-2011, 22:02
همه واکنش های همه کتابها مهم هستن اگه مستقیم در موردشن سوال مطرح نشه ؛ برای سرعت واکنش هم میشه ازشون سوال طرح کرد
فصل اول فکر کنم 4 تا سوال میاد . کل شیمی 3 هم فکر کنم 11 یا 12 تا سوال میاد

سوال سنتیک که از واکنش های فصل 1 پیش می یاد! می تونی کنکور های چند سال گذشته ببینید
تو فصل 1 سوم مبتکران اومده تمام واکنش ها سوم رو نوشته! تعدادشون زیاده حوصله ندارم اونا رو بخورم! پس ولش
گفتم شاید واکنش های برای واکنش های فصل 1 سوم کافی باشه.
سوالات شیمی همه مشخصه!
اگه مستقیما از استوکیومتری سوال نمی یاد پس سوالات فصل 1 سوم چیه؟ چندتا سوال از فصل 1 سوم نیاز به حفظ کردن واکنش ها نداره؟

urchin7
08-12-2011, 22:08
اینجوری می گید بقیه ناامید نشن؟خوب راستشو بگید ترقیب شن بخونن
هفته قبل 56
این هفته 35 ( سردرد )
هفته های قبلش هم 30-35
ولی این دو هفته می خوام کل ژنتیک و لگاریتم و موج 1 و مغناطیس رو بخورم! روزی 9-10

زهـــZAHRAــــــرا
08-12-2011, 22:17
بچه ها یه سوال
اونایی که تو سوابق اعتراض کردند و هنوز نوشته رسیدگی نشده چکار کنم تو ثبت نام؟نوشته:
درخواست رسیدگی شما قبلا ثبت شده است.
وضعیت درخاست: در حال حاضر درخواست شما رسیدگی نشده است
(املای درخواست رو نگاه :دی)
اما کد سوابق تحصیلی رو هم زده برام...الان من کاری نداشته باشم که خیلی وقته گذشته و هنوز رسیدگی نشده؟با همون کد ثبت نام کنم؟(چون هنوز سوابقو تایید نکردم و اعتراض زدم)
جایی خبری چیزی در این مورد نیومده؟:دی
اگه خیلی وقته درخواستتون رو دادین و جوابی نگرفتین پس بی خیال شین چون من از پارسال یه سئوال پرسیده بودم که هنوز جواب ندادن و من کنکورمو دادم وقبول هم شدم :31:
خبری که نیومده!!! خود سایت سنجش هم بجز اون سایت سوابق تحصیلی یه راه گذاشته اونا رو هم امتحان کنین اگه یکی بود که ثبت نامتونو انجام بدین ومنتظر نباشین تا اونا از خواب بیدار شن :46:
راستی خیلی وقته املاها تغییر کردن مثل:
سوال=سئوال
درخواست=درخاست
خواهر=خاهر
مثلا=مثلن
اصلا=اصلن
و ..... خدا به داد جدیدا برسه که کنکور املا می دن درست و غلط رو قاطی نکنن چون هیچ اطلاع رسانی ای نشده!!!

mohammad_ali_7
09-12-2011, 10:26
اگه خیلی وقته درخواستتون رو دادین و جوابی نگرفتین پس بی خیال شین چون من از پارسال یه سئوال پرسیده بودم که هنوز جواب ندادن و من کنکورمو دادم وقبول هم شدم :31:
خبری که نیومده!!! خود سایت سنجش هم بجز اون سایت سوابق تحصیلی یه راه گذاشته اونا رو هم امتحان کنین اگه یکی بود که ثبت نامتونو انجام بدین ومنتظر نباشین تا اونا از خواب بیدار شن :46:
راستی خیلی وقته املاها تغییر کردن مثل:
سوال=سئوال
درخواست=درخاست
خواهر=خاهر
مثلا=مثلن
اصلا=اصلن
و ..... خدا به داد جدیدا برسه که کنکور املا می دن درست و غلط رو قاطی نکنن چون هیچ اطلاع رسانی ای نشده!!!

یعنی خواهر باید اینجوری بنویسیم => خاهر
نمیشه که
من کتاب هام مال پارساله. تو جدید ها تغییر کرده؟

D_felfelak
09-12-2011, 11:42
ديشب يبار نفسم گرفت دوباره سر جلسه گرفت! و فقط تونستم عمومی ها رو جواب بدم مجبور شدم خونه بيام
اعصابم يکم خرد شد!

اوايل سال دفتر برنامه ريزی رو يه هفته پر کردم و از تأثيری کمی و کيفی روی مطالعه و برنامه ريزی اين دفتر متحيرم بودم کلی انگيزه برای ادامه ی اين دفتر داشتم اما پس از آزمون اول که نشون مشاور مدرسه دادم همچين تو حال من زد که تا الا" ديگه پرش نکردم اما از فردا ميخوامن شروع به نوشتنش کنم و تحت هيچ شرايطی ترکش نکنم و از اينکه اين مدت ننوشتم پشيمانم
اين پشتيبان نقطه چين با اينکه ساعت مطالعه ام خوب بود اما حسابی با مقايسه و بررسی های سطحی نگرانه بدون توجه به علت درصد ها حال منو حسابی گرفت!

تا حالا از دفتر برنامه ريزی استفاده کردين يا ميکنين؟ چه تأثيری داشته؟ نظرتون چيه؟

از اواسط مهرماه تا الا" خيلی مريض بودم به خاطر وقت هايی که ميتونستم حسابی درس بخونم و از درس لذت ببرم:35: اما با رنج و مريضی گذشت واقعا" دپرس ام
هنگامی که بيمارستان ميرم و دکترها ميمونند چکار کنند بيش از مريضی ناراحت درس ها هست:37::37::37:

دوستان خواهشا" اين سؤال رو جواب بدين برام خيلی مهم هستش

اگر به آدرس اکترونيک مجله ميل بزنم جواب ميدهند؟ حالا يکی دو هفته ديگه

Alireza.Malek
09-12-2011, 12:25
یه سوال:ثبت نام کنکور ازاد 91 کی شروع میشه؟؟

nelly joon
09-12-2011, 13:39
ديشب يبار نفسم گرفت دوباره سر جلسه گرفت! و فقط تونستم عمومی ها رو جواب بدم مجبور شدم خونه بيام
اعصابم يکم خرد شد!

اصلا مهم نیست که تا حالا آزمونت اونجوری که خودت میخوای نشده،دوباره شروع کن.فردا یه روز دیگه است.دفعه ی قبلی که رفتم قلمچی پشتیبانم میگفت یه شاگردی داشتم پارسال این موقع ها ترازش 4000 بود ولی تا آخر سال خودش رو به 7000 رسوند.از این نمونه ها خیلی زیاد هست،پس دوباره شروع کن و سعی کن اینبار اشتباهات گذشته ات رو تکرار نکنی.

اوايل سال دفتر برنامه ريزی رو يه هفته پر کردم و از تأثيری کمی و کيفی روی مطالعه و برنامه ريزی اين دفتر متحيرم بودم کلی انگيزه برای ادامه ی اين دفتر داشتم اما پس از آزمون اول که نشون مشاور مدرسه دادم همچين تو حال من زد که تا الا" ديگه پرش نکردم اما از فردا ميخوامن شروع به نوشتنش کنم و تحت هيچ شرايطی ترکش نکنم و از اينکه اين مدت ننوشتم پشيمانم
اين پشتيبان نقطه چين با اينکه ساعت مطالعه ام خوب بود اما حسابی با مقايسه و بررسی های سطحی نگرانه بدون توجه به علت درصد ها حال منو حسابی گرفت!

تا حالا از دفتر برنامه ريزی استفاده کردين يا ميکنين؟ چه تأثيری داشته؟ نظرتون چيه؟

منم مثل شما هیچوقت به طور مداوم از این دفتر استفاده نکردم ولی همون چند روزی که دفتر رو پر کردم واقعا به تاثیرات این دفتر پی بردم و قصد دارم دوباره شروع کنم به پر کردنش(از فردا)
یه چیزی بهت میگم سعی کن تو این 1 سال حداقل بهش توجه کنی : به حرف مفت اطرافیانت توجه نکن!!!
مشاورای مدرسه اکثرا چیزی از کنکور نمی فهمن،همچنین اکثر آدمای اطرافمون که همش میخوان یه جوری ما رو راهنمایی کنن...

من اصلا نمیخوام جواب این سوالت رو بدم فقط میخوام بهت بگم که اگه الان شروع نکنی ، بعد عید که به کنکور نزدیکتر میشیم همش به خودت میگی که اگه از آذر شروع میکردم میتونستم رتبه ای که میخوام رو بیارم....
یه کاری کن که بعدا حسرت روزایی که گذشت رو نخوری
به جون عزیزترین آدم واسم تو این دنیا که پشت کنکور موندن خیلی سخته، سعی کن همین امسال به اون رتبه ای که میخوای برسی...
اینا رو هم بخونید،امیدوارم بهتر تصمیم بگیرید:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fouad-pes
09-12-2011, 13:58
تراز 8000 اوردن توی کنکور چقدر درسخوندن میخواد؟

Amir_oscar
09-12-2011, 14:01
تراز 8000 اوردن توی کنکور چقدر درسخوندن میخواد؟
انقدر! :دی
اصلا اینجوری قابل گفتن نیست که! چه جور درس خوندنی؟ با چه بازدهی؟ با چه پایه ای؟ و...

humanaga
09-12-2011, 14:30
راستی دوستان این کارت علاقه مندی همون دانشگاه ازاده یا ....
و کسی از فرزندان شاهد رفتن دنبال سهمیه یا همون کد رهگیری چون من میرم میگه هیچ ازمونی برای شما وجود نداره

mahla jan
09-12-2011, 14:41
............................

زهـــZAHRAــــــرا
09-12-2011, 14:45
یعنی خواهر باید اینجوری بنویسیم => خاهر
نمیشه که
من کتاب هام مال پارساله. تو جدید ها تغییر کرده؟
جدیدن اینجوری شدن ولی ازمون قبول می کنن:5: چون خودشونم همینجوری مینویسن:31:

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

راستی دوستان این کارت علاقه مندی همون دانشگاه ازاده یا ....

علاقه مندی شامل پیام نور و غیرانتفاعی هاس.

Headphone
09-12-2011, 15:00
سلااااااااااااااااااااام

من برگشتم ! ( البته فقط برای امروز:31:)

کارنامه کانون همین الان اومد ( داغه داغه!:31:)
واقعا خستگی این دو هفته از تنم در اومد:8:

امروز هم تا آخر شب هستم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم بعدش دیگه میرم تا..................................کنکور نمیام:31:

(الان که داشتم پست ها رو نگاه میکردم دیدم هیچکدوم از بچه های قدیمی نیستن! خیلی خوشم اومد:27:)

fouad-pes
09-12-2011, 15:01
انقدر! :دی
اصلا اینجوری قابل گفتن نیست که! چه جور درس خوندنی؟ با چه بازدهی؟ با چه پایه ای؟ و...
برای یه دانش آموز متوسط منظورمه.
برای یادگیری درس جدید باید وقت زیادی بذارم. ولی درسایی که قبلا خوندم رو با زمان کمی یاد میگیرم

R O O T
09-12-2011, 15:27
دوســتان برا ثبت نـام تو بند 9 نوشته کد عنوان دیپلــم یعنی چی ؟

ALt3rnA
09-12-2011, 15:42
سلام !
این آزمون بسی آزمون خوبی بود ! :دی
بلاخره به یکی از بزرگترین اهدافم رسیدم ! اونم تراز بالای 7000 بدون اینکه تمام درسا رو جواب بدم ! :دی
این آزمون با کمال افتخار عربی و هندسه پایه رو سفید جواب دادم !
چون 2-3 نفر پیغام خصوصی داده بودن شب کارناممو میزارم . (الان کامپیوتر ندارم)
تا اونموقع فعلا این درصدام :
دیف 82
ریاضی پایه 70
تحلیلی 80
گسسته 30
هندسه 1 - 3% (من نمیدونم این 3% از کجا اومده ! من اصلا هندسه رو نزدم ولی اگه میخواستم بزنم هندسه 2 میزدم که خونده بودم ! عجب)
فیزیک3 47
فیزیک پیش 78
شیمی پیش 70
شیمی 3 - 90 ! (من به این نتیجه رسیدم تنها کسی که تو این آزمونا شیمی 3 میزنه منم ! شدم 47 کشور ! :دی )

======= خوب این اختصاصی بود ! با توجه به اینکه تراز اختصاصیم حدود 7400 شده بود خودتون تصور کنید عمومیا رو چیکار کردم ! تصور کردید ؟ ایناها :
ادبیات پیش 58
ادبیات 3 60
عربی 2% (همون سفید ! :دی)
دینی 3 - 33
دینی پیش - 53
انگلیسی - 93

خوب زیان رو که فاکتور بگیریم درصد بالای 60 نداشتم :دی

من متاسفانه این آزمون برنامه راهبردی اختصاصیم گم شده بود ! بابام بلاخره دیشب وقت کرد یکی برام گرفت . واسه همین با وجود اینکه قول داده بودم به بعضیا این آزمون رتبه بیارم نشد . مثلا من این آزمون نزدیک 12 ساعت مثلثات خوندم ! فک میکردم میاد . یا به من گفته بودن فیزیک 3 تا وسط جاری میاد کلش اومده بود .
گسسته نمیدونم چرا اینجوری شد :( من گسسته ام خیلی قویه سر این آزمون انگار هرچی گراف خونده بودم کامل پریده بود !

عمومیام مثل همیشه ... اولا ترم اول ادبیاتو مبحثی کار میکنم این یعنی تستای درآمد و املا و لغت و اینا پر ! دوما عربی رو نرسیدم بخونم ! زوره ؟ :دی سوما دینی رو هم نرسیدم ! دینی پیش رو فشرده یه نگاهی کردم ولی دینی 3 هیچی .

همین دیگه !

پینوشت : هدفن !:دی جان شدیدا تبریک ! چند وقتیم هست که اسمت شده پای ثابت مجله ! مطمئنم به هدفت میرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuperSt@r
09-12-2011, 15:44
سلااااااااااااااااااااام

من برگشتم ! ( البته فقط برای امروز:31:)

کارنامه کانون همین الان اومد ( داغه داغه!:31:)
واقعا خستگی این دو هفته از تنم در اومد:8:

امروز هم تا آخر شب هستم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم بعدش دیگه میرم تا..................................کنکور نمیام:31:

(الان که داشتم پست ها رو نگاه میکردم دیدم هیچکدوم از بچه های قدیمی نیستن! خیلی خوشم اومد:27:)

ايول بابا تو كي هستي؟
عجب كارنامه اي بابا دمت گرم كلي حال كردم وقتي كارنامت رو ديدم چه درصدايي زدي ها به خصوص رياضي كه مهمترين درس بچه هاي رياضي هستش جالبه كه هم عمومي هات و هم اختصاصي هات بالاست فك كنم اگه اينجوري ادامه بدي يه رتبه خيلي خوب تو كنكور بياري اميدوارم اينجوري درس خوندنت رو ادامه بدي و حتي بيشتر بخوني به اميد موفقيتت در كنكور 91:46:
راستي رتبه كشوريت چند شده؟ ترازت چطور؟

nelly joon
09-12-2011, 15:46
بچه ها یه نگاهی به این بندازید،اگه کسی میتونه plz help!!!
[

mahla jan
09-12-2011, 15:51
Headphone اولا بازم تبریک دوما تنکس جبران کردی نبودنتو:31: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اقا مام داریم می ریم دیگه این که نشد زندگی هی افت تراز :31: باید خیلی قبل تر از اینا این کارو می کردم
ممنون از همه کسایی که کمکیدن
پیروز و سربلند باشید
بای تا سال بعد تا یاد بعد

ALt3rnA
09-12-2011, 16:10
من گفته بودم امشب ! بعد الان یادم افتاد امروز قراره کنکور ثبت نام کنم !
پیسی رو سریع آوردم .
اینم کارنامه :

تراز و رتبه و اینا رو نمیگم ! نپرسید :دی

در ضمن ! من قول داده بودم تا نفر 1 شهر نشدم حداقل کارنامه نزارم ولی خوب یه سری خیلی تهمت زدن .

راستی ! اون 3 % هندسه 1 رو هم الان معلوم شد از کجا اومده ! یکی از بچه ها برام زده بود ! من نمیدونم چجوری ولی خیلی بی در و پیکره قلمچی ما ...

الان دارم به این فکر میکنم کاش هندسه رو میزدم ! :دی

ALt3rnA
09-12-2011, 16:59
بچه ها من حال ندارم دفترچه به این عظمت رو بخونم ! کسی نمیشه خلاصه اشو بگه من چیکار کنم واسه ثبت نام ؟ 46 صفحه است یه روز خواستیم استراحت کنیما

D_felfelak
09-12-2011, 17:21
هدفون جان تبريک ميگم خسته نباشين
يه سؤال دارم: شما از کلاسور ارزيابی و خلاصه نويسی استفاده ميکنيد؟ نظرتون چيه؟
آقا محمد اگه ميشه شما هم جواب بده
اگه ميشه بقيه هم جواب بدند
ميخوام بعدا" افسوس ننوشتن اين کلاسور رو نخوردم خلاصه نويسی هم ميکنم البته پس از تسلط

Headphone
09-12-2011, 17:52
ميخوام بعدا" افسوس ننوشتن اين کلاسور رو نخوردم خلاصه نويسی هم ميکنم البته پس از تسلط

کلاسور آره همیشه مینویسم

خلاصه نویسی هم نه زیاد! فقط تو هندسه تحلیلی جداگانه نت برمیدارم، ولی چیزایی که هایلایت میکنم و علامت میزنم ، خلاصه است دیگه! همونا رو میخونم

ALt3rnA
09-12-2011, 17:54
من راستشو بگم کلاسور ارزیابی ندارم !
تا حالا تو کل آزمونایی که دادیم خیلی کم پیش اومده سوالی رو واقعا بلد نباشم . فوقش 5-6 مورد . تو 99 درصد سوالا میرم خونه میبینم سواله چقدر راحت بوده و من به خاطر سوتی یا خستگی یا استرس غلط جواب دادم
ولی خلاصه نویسی چرا ! معجزه میکنه خلاصه نویسی ! من هر تیپ سوالی رو طبقه بندی کردم تو آخر خلاصه نویسی هر درس دارم ! مثلا اگر سوالی X را داد و Y را خواست اینجوری عمل میکنیم ...

از معجزات این خلاصه نویسی بگم ! من همونطور که گفتم این آزمون برنامه راهبردی نداشتم ! بعد دیشب که پدرم گرفت یهو دیدم ای داد بیداد :دی شیمی 3 کل فصله ! تحلیلی هم از فصل یک هم میاره ! دیدم دیر شده و وقت تست زدن نیست و فقط یه دور خلاصه هامو خوندم .
حالا قضیه خودم هیچی
یکی از بچه ها هست کارش خیلی درسته چند باریم اسمش رفته تو مجله ... یه دفتر داره هر وقت میبینیم دستشه میگیم این رتبه میاره و میاره هم واقعا ! :دی دفتر خلاصه نویسیشه !

ولی خور من اصل خلاصه نویسیم برای اختصاصیا بوده و نه عمومی ! دینی من گاج رو دارم آخرش خلاصه همه درسا رو داره که واقعا عالیه ! عالی ! هر آزمون اونو خوندم بالای 70 زدم ! :دی
ادبیات نه ! همیشه میشینم از اول میخونم گاج رو ! چون سرعتم زیاده مشکلی پیش نمیاد برام . هر پایه کل گاج رو تو 8 ساعت میخونم .
عربی چرا ! به شدت ! تنها درسیه که یه دفتر جدا دارم براش ! و تنها درسیه که غلط هامو هم مینوسم ! البته صورت سوال و اینا رو نه ولی آخرش یه لیست دارم مثلا اینجوری : آزمون 18 ام - فلان کلمه مونث معنویه ! آزمون 9 ام - این کلمه در این جمله خبره !

Headphone
09-12-2011, 17:59
الان یه چیزی فهمیدم همه جام داره میسوزه:31:

ظاهرا اون شیمی پیش ضمیمه اجباری نبوده، من زدمش

البته مطمئن نیستم،شما خبری ندارید؟

ALt3rnA
09-12-2011, 18:01
الان یه چیزی فهمیدم همه جام داره میسوزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظاهرا اون شیمی پیش ضمیمه اجباری نبوده، من زدمش

البته مطمئن نیستم،شما خبری ندارید؟
دقت نکردی منم نزدمش ؟ :دی
نه اختیاری بود !
ولی چون زدیش و ترازش شده 8000 و خورده ای یعنی کار خوبی کردی که زدیش چون ترازتو آورده بالا

Headphone
09-12-2011, 18:04
دقت نکردی منم نزدمش ؟ :دی
نه اختیاری بود !
ولی چون زدیش و ترازش شده 8000 و خورده ای یعنی کار خوبی کردی که زدیش چون ترازتو آورده بالا
وای!

ای کاش نمیزدم(سوالای وقت گیریم داشت انصافا) وقتشو میذاشتم رو بقیه!

Alireza SM
09-12-2011, 19:00
بچه ها کنکور زبان همه برای زبان تخصصی فقط امتحان زبان انگلیسی میدن ؟ حتی کسایی که میخوان زبان فرانسه بخونن ؟

hamid-p71
09-12-2011, 20:01
سلام و خسته نباشید من مشکلاثی داشتم که نتونستم زودتر شروع به خوندن کنم ولی حالا تصمیم گرفتم که شروع کنم می خواستم بپرسم در این مدت به نظر شما چه کتاب های را بخونم و یا حذف کنم که رتبه خوبی بیارم سال پیش هم کنکور دادم ولی رتبه خوبی نیاوردم

alone one
09-12-2011, 21:19
سلام و خسته نباشید من مشکلاثی داشتم که نتونستم زودتر شروع به خوندن کنم ولی حالا تصمیم گرفتم که شروع کنم می خواستم بپرسم در این مدت به نظر شما چه کتاب های را بخونم و یا حذف کنم که رتبه خوبی بیارم سال پیش هم کنکور دادم ولی رتبه خوبی نیاوردم
اساتید منم همین مشکلو دارم
کلی کتاب دارم و وقتمم کمه و تازه میخوام شروع کنم
تازه دی امتحانات پیش دارم
بگم البته من حضوری درس نمیخونم و یه مدت بنا به مشکلاتی از درس دور بودم
لطفا دوستان یه وقتی بذارن و بگن ما چیکا کنیم
دعاشون میکنیم
منون

milla.online
09-12-2011, 22:23
اساتید منم همین مشکلو دارم
کلی کتاب دارم و وقتمم کمه و تازه میخوام شروع کنم
تازه دی امتحانات پیش دارم
بگم البته من حضوری درس نمیخونم و یه مدت بنا به مشکلاتی از درس دور بودم
لطفا دوستان یه وقتی بذارن و بگن ما چیکا کنیم
دعاشون میکنیم
منون

دوست خوبم سلام....
سوالی که شما دارید جوابش تو یه پست نمی شه داد.... اما خب...
شما مسلما تا الان وقت خوبی رو از دست دادید اما نگران نباشید... خوشبختانه فرصت برای جبران هست.
مسلما چون شما یه مدت از درس دور بودید باید از کتاب های آموزشی استفاده کنید.شما نگفتید چه رشته ای هستید.ولی خب سعی کنید برای هر درس فعلا بیش از یکی دو تا کتاب استفاده نکنید چون دچار سردرگمی میشی....

pink oak
09-12-2011, 22:38
بچه ها کنکور زبان همه برای زبان تخصصی فقط امتحان زبان انگلیسی میدن ؟ حتی کسایی که میخوان زبان فرانسه بخونن ؟نه! موقع ثبت نام کنکور یه فیلدی هست که میپرسه زبان تخصصی چی میخواین امتحان بدین.زبان فرانسه انگلیسی ایتالیایی و چند تای دیگست که باید هرزبانی که دوست دارین و انتخاب کنین.اگه زبانی غیر از انگلیسی انتخاب کنین سر جلسه همون دفترچه مربوطه رو میگیرین

Demon_342
09-12-2011, 22:54
به میبینم که هدفن هم دوباره شرفیاب سایت شده :31:

نمی دونم چرا دیدمت حس پست دادن اومد

امروز ترازم شد 7701 ... با ضریب رشد +2 ... این ضریب رشد رو اگه بشه همیشه مثبت نگه داشت خیلی خوبه ...

بدرود

Alireza SM
09-12-2011, 22:59
نه! موقع ثبت نام کنکور یه فیلدی هست که میپرسه زبان تخصصی چی میخواین امتحان بدین.زبان فرانسه انگلیسی ایتالیایی و چند تای دیگست که باید هرزبانی که دوست دارین و انتخاب کنین.اگه زبانی غیر از انگلیسی انتخاب کنین سر جلسه همون دفترچه مربوطه رو میگیرین

که خودم هنوز ثبت نام نکردم ولی برای دوستم که ثبت نام کردم و سپس رمز کارت جدید رو برای شرکت در کنکور زبان وارد کردم ؛ هیچ جایی برای انتخاب گرایش کنکور زبان وجود نداشت . فقط شماره پرونده و رمز برای اضافه کردن کنکور زبان وجود داشت که اضافه کردیم.
ولی انتخاب زبان خارجی برای کنکور اصلی وجود داشت و برای ایشون هم زبان انگلیسی رو انتخاب کردم .

من خودم میخوام زبان فرانسه انتخاب کنم اگه امکانات ثبت نام همینطوری باشه دیگه ممکن نیست که بشه انتخاب کرد

زهـــZAHRAــــــرا
09-12-2011, 23:01
دوســتان برا ثبت نـام تو بند 9 نوشته کد عنوان دیپلــم یعنی چی ؟
یعنی دیپلم چی دارین الان؟
کدهاشو از دفترچه نگاه کنین بنویسین مثلن:
تجربی هستین یا ریاضی یا انسانی یا کاردانشو فنی حرفه ای که کد این مثلن هست 13 و یا سایر:11:

SuperSt@r
09-12-2011, 23:01

امروز ترازم شد 7701 ... با ضریب رشد +2 ... این ضریب رشد رو اگه بشه همیشه مثبت نگه داشت خیلی خوبه ...

بدرود

آفرين بر شما واقعا خوشحال ميشم ميبينم افرادي مثه شما رو تو اين تاپيك كه تراز به اين خوبي دارن من كه پارسال كنكور دادم و هيچ وقت نتونستم ترازم رو بالاي 6500 بيارم ولي به هرحال خدارو شكر رتبه بدي رو توي كنكور نياوردم و رشته خوبي هم تو شهرم قبول شدم اميدوارم كه ترازتون توي زندگي و همچنين توي ازمونا خوب باشه و بهتر هم بشه
به اميد موفقيت شما و بقيه دوستان توي كنكور 91:46:

زهـــZAHRAــــــرا
09-12-2011, 23:02
بچه ها من حال ندارم دفترچه به این عظمت رو بخونم ! کسی نمیشه خلاصه اشو بگه من چیکار کنم واسه ثبت نام ؟ 46 صفحه است یه روز خواستیم استراحت کنیما
شما فعلن برگه ی آخر دفترچه رو تا جایی که بلدین پر کنین بقیه شو همینجا بپرسین :11:

hamid-p71
09-12-2011, 23:06
دوست خوبم سلام....
شما مسلما تا الان وقت خوبی رو از دست دادید اما نگران نباشید... خوشبختانه فرصت برای جبران هست.
مسلما چون شما یه مدت از درس دور بودید باید از کتاب های آموزشی استفاده کنید.شما نگفتید چه رشته ای هستید.ولی خب سعی کنید برای هر درس فعلا بیش از یکی دو تا کتاب استفاده نکنید چون دچار سردرگمی میشی....

رشته ریاضی اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

Headphone
09-12-2011, 23:17

بدرود

ایول !

همیشه جویای تراز هات هستم( تو سایت کانون:31:)

آقا ما رفتیم

بای بای:11:

alone one
10-12-2011, 00:06
دوست خوبم سلام....
من رشتم ریاضیه
از نظر کتب کمک آموزشی تکمیلم چون از سال 87 فک کنم با این تاپیک همراهم
ولی خیلی دلهره دارم
دانش آموز خوبی بودم اما با این وقفه نمیدونم از کجا شروع کنم
اصلا میشه واقعا یه نتیجه خوب گرفت اونم ازالان تا کنکور؟
بیشتر تو چجوری خوندن و چی خوندن موندم
امتحانات پیش 2 ام دی ماه دارم

Alireza SM
10-12-2011, 00:16
پدرم به هیچ وجه قانع نمیشه که استفاده از سهمیه برای کنکور حق منه :13:
اینطور پیش بره باید بدون سهمیه ثبت نام کنم برای کنکور :41:

Sheikh91
10-12-2011, 01:11
برای ورود دانشگاه صنعت نفت رتبه چند میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alireza.Malek
10-12-2011, 09:42
یه سوال:ثبت نام کنکور ازاد 91 کی شروع میشه؟؟

اقا کسی جواب مارو نمیده؟؟ یه تاریخ خواستیما...:19:

12p
10-12-2011, 10:33
درود..
کمک ازتون میخوام.یه کتاب تست ریاضی2.حسابان.دیفرانسیل معرفی کنید . فقط تست چون کلاس کنکور میرم! استاد گفت 30سال قلمچی ولی گرفتم حالم ازش بهم میخوره:2:
پس لطفا فوری چنتا کتاب خوب که همش هم تو1جلد باشه بگید!!!اقای مهربان کتاب فقط تست داره؟؟؟ فایق چطوره؟؟؟؟؟

ممنون:13:

You & I
10-12-2011, 12:20
سلام دوستان یکی بیاد راجب تغییرات کامل دیفرانسل جدید یه کم برام بگه !
و بگه که واسع اموزش و تست دیفرانسیل جدید چه کتابهایی خوبن !
ممنون از همه !:40:

eshkene
10-12-2011, 13:44
سلام دوستان یکی بیاد راجب تغییرات کامل دیفرانسل جدید یه کم برام بگه !
و بگه که واسع اموزش و تست دیفرانسیل جدید چه کتابهایی خوبن !
ممنون از همه !:40:

قسمت حد تغییر کرده
و فقط مقادیر حد در دامنه برسی میشه
به طور مثال
در تابع رادیکال x که دامنه آن از صفر تا +بینهایت در کتاب قدیم این تابع در نقطه صفر حد نداشت چون حد چپ وجود نداشت
ولی الان گفته میشه فقط در دامنه بررسی میشه یعنی صفر راست فقط توی دامنه هست و حد راست هم موجود است پس این تابع در صفر حد دارد
همین طور حد تابع arcsinx در نقاط 1 و -1

eminem never dies
10-12-2011, 15:25
برای ورود دانشگاه صنعت نفت رتبه چند میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا 3000! اگه واقعا به نفت علاقه داري اين دانشگاهو با شريف،تهران يا هرچيز ديگه اي عوض نكن!

pour-homme
10-12-2011, 15:31
این پشتیبان ما تو کانون برای ثبت نام یه چیزهایی گفت که من و گیج کرده گفت برای فارغ التحصیل ها باید کد سوابق تحصیلی پارسال رو بدن با یکسری مطالب دیگه
حالا ما موندیم چکار کنیم همون کاری که دفترچه گفته بکنم یا نه

کلا برای ثبت نام چکار باید بکنیم ؟

You & I
10-12-2011, 15:36
قسمت حد تغییر کرده
و فقط مقادیر حد در دامنه برسی میشه
به طور مثال
در تابع رادیکال x که دامنه آن از صفر تا +بینهایت در کتاب قدیم این تابع در نقطه صفر حد نداشت چون حد چپ وجود نداشت
ولی الان گفته میشه فقط در دامنه بررسی میشه یعنی صفر راست فقط توی دامنه هست و حد راست هم موجود است پس این تابع در صفر حد دارد
همین طور حد تابع arcsinx در نقاط 1 و -1

ممنونم ميشه راجب كتابهاي اموزشي مناسب و كتابهاي تست مناسب هم برام بگيد !

tasnim68
10-12-2011, 15:43
سلام دوستان؛ من امسال تجربی فارغ التحصیل شدم و کنکور تجربی دادم و بنابه مسائل شخصی مثل علاقه هم الآن دارم تو آزاد شهرمون IT می خونم!
حالا تصمیم گرفتم سال بعد دوباره کنکور بدم؛ منتهی این بار کنکور ریاضی واسه IT تو دانشگاه های دولتی.
حالا دو تا سوال دارم:
1. حداقل تراز (یا به قولی حداکثر رتبه) واسه قبولی تو رشته IT تو دانشگاه های دولتی (و به خصوص دانشگاه های مادر) چقدره؟
2. آیا اطلاع دارید که مسئله سوابق تحصیلی واسه من چطور اعمال میشه؟ چون خب دیپلم من تجربیه و می خوام کنکور ریاضی بدم؟

eshkene
10-12-2011, 16:55
ممنونم ميشه راجب كتابهاي اموزشي مناسب و كتابهاي تست مناسب هم برام بگيد !

کتاب آموزشی مناسبی توی بازار نیست بیشتر نکته را جمع کردند و هر مولفی هم طبق سلیقه خودش سوال طرح کرده
بیشتر باید کسی این درسا بهتون آموزش بده
ولی کتاب تست مناسب 30سال کنکور که 3 جلده و چاپ امسالش هم تیپ بندی هاش خوب شدی هم یک سری تست تکمیلی اضافه کرده که تقریبا مسائل کتابای دیگه را پوشش میده
واسه درسی مثل دیف باید اول سوال کنکور را کار کرد چون درس حساب دیفرانسیلی هم که در دانشگاه تحت عنوان ریاضی عمومی ارائه میشه همین مباحث هستش اون چیزی که با درسایی که توی دیبرستان میخونید متمایزش میکنه
سطح تمریناتش هستش همین قضیه ها همونه تعریفات همونه
از همین کتاب دیفرانسیل میشه سوالی طرح کرد که داشنجوی دکتری آنالیز تابعی هم توش بمونه اونی که حدود کتابا مشخص میکنه تمرینات کتابه و اینکه کسی که برای کنکور میخونه بیاد ذهنشا از حاشیه ها دور کنه و این قدر دنبال این کتابای رنگارنگ نباشه
موفق باشید

alivw71
10-12-2011, 19:56
من الان کجای تهرانم؟؟؟ :دی
افتاب. کن. مرکزی

ادرس من منطقه 10 تهران خیابون امام خمینی (سپه)

ehsan_
10-12-2011, 20:26
سلام
برای ثبت نام کنکور
سال پیش توی دفترچه یک جدولی داشت به نام جدول شماره 11 برای کدناحیه اخذ دیپلم (ردیف شماره 13 فرم ثبت نام)
اما امسال توی دفترچه جدول شماره 11 نداره
توی توضیحات پر کردن فرم شماره 13 هم نگفته به کدوم جدول مراجعه کنید البته البته امسال برعکس پارسال فقط یک جدول برای کد ناحیه هست و احتمالا باید کد اون جدول رو زد

ولی برای من شک ایجاد شده چون پارسال طبق جدول 11 کد محل اخذ دیپلم من 1703 که اگه بخوام از روی جدول 7 کد بزنم میشه 1310

کسی می دونه ردیف 13 رو از کدوم جدول پر کنیم؟
امسال کد ردیف 13 و 38 یعنی یکی شده؟:13:

moh72
10-12-2011, 20:42
سلام
برای ثبت نام کنکور
سال پیش توی دفترچه یک جدولی داشت به نام جدول شماره 11 برای کدناحیه اخذ دیپلم (ردیف شماره 13 فرم ثبت نام)
توی توضیحات پر کردن فرم شماره 13 هم نگفته به کدوم جدول مراجعه کنید البته البته امسال برعکس پارسال فقط یک جدول برای کد ناحیه هست و احتمالا باید کد اون جدول رو زد

ولی برای من شک ایجاد شده چون پارسال طبق جدول 11 کد محل اخذ دیپلم من 1703 که اگه بخوام از روی جدول 7 کد بزنم میشه 1310

یکیشو بزن بعد تو تایید نشون میده اگه درست نبود بزن بازگشت بعد اون یکی رو بزن

You & I
10-12-2011, 20:56
سلام
برای ثبت نام کنکور

میتونی به قسمت راهنمایی واسه کد شهرستانها در خود سایت هنگام ثبت نام در سمت راست تصویر مراجعه بکنید !:40:

زهـــZAHRAــــــرا
10-12-2011, 21:04
سلام
برای ثبت نام کنکور

سلام
شماهمون کد قبلیتونو بنویسین بعدش موقع ثبت نام کنار همون یه گزینه برای اطمینان بیشتر میاد که می تونین از اونجا هم مطمئن بشین.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

سلام دوستان؛ من امسال تجربی فارغ التحصیل شدم و کنکور تجربی دادم و بنابه مسائل شخصی مثل علاقه هم الآن دارم تو آزاد شهرمون IT می خونم!
حالا تصمیم گرفتم سال بعد دوباره کنکور بدم؛ منتهی این بار کنکور ریاضی واسه IT تو دانشگاه های دولتی.
حالا دو تا سوال دارم:
1. حداقل تراز (یا به قولی حداکثر رتبه) واسه قبولی تو رشته IT تو دانشگاه های دولتی (و به خصوص دانشگاه های مادر) چقدره؟
2. آیا اطلاع دارید که مسئله سوابق تحصیلی واسه من چطور اعمال میشه؟ چون خب دیپلم من تجربیه و می خوام کنکور ریاضی بدم؟
سلام
برای کدسوابق تحصیلی وارد سایت سنجش بشین وبعدش رو لینک مورد نظر بکلیکین بعدش 3راه برای کد گرفتن هست که شما اونی که نام و نام خانوادگی وشماره ی شناسنامه می خواد رو پر کن وبعدش در جستجو میاد که هستین تو لیستشون یا خیر.

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

من الان کجای تهرانم؟؟؟ :دی
افتاب. کن. مرکزی

برای سهمیه ی مناطق می پرسین؟
خب خودتون که گفتین منطقه 10

ehsan_
10-12-2011, 21:17
آخر نفهمیدم چی شد :20:
اگه کد قبلی رو بزنم اصفهان ناحیه 3 میشه 1703 طبق جدول شماره 11 دفترچه 90

اگه بخوام طبق دفترچه 91 بزنم که جدول شماره 11 نداره و نگفته ردیف 13 رو از کدوم جدول پر کنیم حالا اگه من طبق جدول 7 کد بزنم میشه اصفهان مرکزی 1310

که همون کد ردیف 38 هست
پس یعنی ردیف 13 و 38 کاملا یکی هستن !!؟؟:13:

Alireza.Malek
10-12-2011, 21:32
آقا دانشگاه سراسری شیراز چطوریاس؟؟
معماریش خوبه؟برای قبولی چه رتبه ای میخواد برای یکی که منطقه یکه...

ali_si84
10-12-2011, 21:55
بچه ها بند 11 فرم ثبت نام که معدل کل رو میخواد باید معدل کل ساله سوم رو وارد کنیم یا معدل کل دورانه دبیرستان رو؟؟؟

زهـــZAHRAــــــرا
10-12-2011, 22:40
آخر نفهمیدم چی شد :20:
اگه کد قبلی رو بزنم اصفهان ناحیه 3 میشه 1703 طبق جدول شماره 11 دفترچه 90

اگه بخوام طبق دفترچه 91 بزنم که جدول شماره 11 نداره و نگفته ردیف 13 رو از کدوم جدول پر کنیم حالا اگه من طبق جدول 7 کد بزنم میشه اصفهان مرکزی 1310

که همون کد ردیف 38 هست
پس یعنی ردیف 13 و 38 کاملا یکی هستن !!؟؟:13:
ببین داداشی کد 13 ازتون می خواد کهمنطقه یا ناحیه ی اخذ دیپلم رو بنویسین یعنی استان|| شهر(ناحیه) میشه.
اما کد 38 میشه: استان|| شهر||مرکزی
درسته جدول ش11 امسال نیست!!!
من وقتی ثبت نام کردم این جدیده رو از رو دفترچه ی قبلیم پر کردمش چیزایی که می خواست رو و دقیقن همون کدهای قبلی رو زدم که درست بود :5:
شما می تونی 2 کار کنی:
1. برو اینجا و خیالتو راحت کن:

2.همین کد قبلیتونو بنویسین بعد موقعی که دارین وارد می کنین تو سایت تایید و ادامه داره که تو صفحه ی بعدی بجای این کدهایی که نوشتین مثلن می نویسه اصفهان||اصفهان(ناحیه3) که بهتون میگه هنوز شما ثبت نام نکردین و اگه چیزی غلط هست برگشت و اصلاح داره که می تونین همونجا درست کنینش.
پس نگران نباشین. فقط باید بدونین که آیا واقعن ناحیه ی3هستین؟ یعنی مدرسه که می رفتین ناحیه 3 بودین برای دبیرستانتون؟
همین :11:

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

بچه ها بند 11 فرم ثبت نام که معدل کل رو میخواد باید معدل کل ساله سوم رو وارد کنیم یا معدل کل دورانه دبیرستان رو؟؟؟
معدل کل سال سوم:11:

alone one
11-12-2011, 00:10
اقا کسی جواب مارو نمیده؟؟ یه تاریخ خواستیما...:19:
فک کنم تو زیرنویس شبکه خبر دیدم 27 آذر!
زیاد نگران نباش
اگه ثبت نام شروع بشه همه جا میگن،شده اتفاقیم به گوشت میرسه

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

این پشتیبان ما تو کانون برای ثبت نام یه چیزهایی گفت که من و گیج کرده گفت برای فارغ التحصیل ها باید کد سوابق تحصیلی پارسال رو بدن با یکسری مطالب دیگه
حالا ما موندیم چکار کنیم همون کاری که دفترچه گفته بکنم یا نه
خوب معلومه که باید همون کاریو کنی که تو دفترچه گفته
تنها مرجع رسمی همین دفترچس،هر تغییریم تو محتویات دفترچه اتفاق بیفته حتما اطلاع رسانی میش

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

کلا برای ثبت نام چکار باید بکنیم ؟
داداش من یه وقتی بذار دفتر چرو بخون دیگه
اونو واس ما نوشتن
بخونی از این حالت مبهمی در میای

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

ایول
داداش فارغ شدی از تحصیل؟
کدوم دبیرستون و پیش درس خوندی؟
آخه خونه مام نزدیکه سپه هستش!

زهـــZAHRAــــــرا
11-12-2011, 03:47
داوطلبین 91 اینجارو نیگا::10:

مشاهده و ويرايش اطلاعات : داوطلبان از تاريخ سي ام بهمن ماه لغايت سوم اسفند ماه سال 1390 با مراجعه به همين سايت مي توانند براي ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.

alivw71
11-12-2011, 09:56
ایول
داداش فارغ شدی از تحصیل؟
کدوم دبیرستون و پیش درس خوندی؟
آخه خونه مام نزدیکه سپه هستش!
دیپلم گرفتم . فقط باید 5 تا درس پیش رو امتحان بدم تا مدرک پش رو هم بگیرم. من دبیرستان رشد همون فرهنگ سابق و امیر کاشانی الان.انتهای سپه. پیش رو چون این منطقه یکی بود نزدیک میدون بریانک جمع شد(شهید بهشتی). رفتم تو یه مرکر اموزش از راه دور ثبت نام کردم دارم مدرک پیش رو میگیرم.

alivw71
11-12-2011, 10:13
منظورم اینه که این واسه کجای تهرانه؟ واسه منطقه ای که ساکن هستم کدوم یکی از اینا رو بزنم؟ منطقه 10 تهران .
تهران || تهران || افتاب
تهران || تهران || كن
تهران || تهران || مركزي

blackops
11-12-2011, 10:56
سلام
من متولد 71 هستم و الان هم دانشجوی شبانه دانشگاه دولتی هستم ولی انگار تو دفترچه نوشته دانشجویا شبانه برای شرکت در آزمون باید ابتدا از دانشگاه انصراف بدن و بعد ثبت نام کنند آیا این درسته ؟
یعنی نمیشه هم دانشگاه رفت و هم برای کنکور درس خوند و بعد از قبولی در دانشگاهی دیگر از دانشگاه فعلی انصراف داد یا باید اول انصراف
لطفا کمک کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alivw71
11-12-2011, 11:18
کد نظام وظیفه؟؟؟ :دی

زهـــZAHRAــــــرا
11-12-2011, 15:21
منظورم اینه که این واسه کجای تهرانه؟ واسه منطقه ای که ساکن هستم کدوم یکی از اینا رو بزنم؟ منطقه 10 تهران .
تهران || تهران || افتاب
تهران || تهران || كن
تهران || تهران || مركزي
می تونین از اینجا کمک بگیرین:

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

کد نظام وظیفه؟؟؟ :دی
اگه سربازی رفتین یا معافی دارین لازمه خب :31:

alone one
11-12-2011, 22:59
دیپلم گرفتم . فقط باید 5 تا درس پیش رو امتحان بدم تا مدرک پش رو هم بگیرم. من دبیرستان رشد همون فرهنگ سابق و امیر کاشانی الان.انتهای سپه. پیش رو چون این منطقه یکی بود نزدیک میدون بریانک جمع شد(شهید بهشتی). رفتم تو یه مرکر اموزش از راه دور ثبت نام کردم دارم مدرک پیش رو میگیرم.
موفق باشی
منم پیش 2 مونده که انشالله دی میگیرم،سال 87 دیپلممو گرفتم اما چون مشکلی واسم پیش اومد نتونستم ادامه بدمو وقفه افتاد
متاسفانه این شهید بهشتی پارسال بود یا دوسال پیش بود که حضوری نداشت من مجبور شدم برم منطقه 2 واس گرفتن مدرک
درهر صورت انشالله پیشتو بگیریو تو کنکورم موفق باشی
نوید

alone one
11-12-2011, 23:10
سلام
من متولد 71 هستم و الان هم دانشجوی شبانه دانشگاه دولتی هستم ولی انگار تو دفترچه نوشته دانشجویا شبانه برای شرکت در آزمون باید ابتدا از دانشگاه انصراف بدن و بعد ثبت نام کنند آیا این درسته ؟
یعنی نمیشه هم دانشگاه رفت و هم برای کنکور درس خوند و بعد از قبولی در دانشگاهی دیگر از دانشگاه فعلی انصراف داد یا باید اول انصراف
لطفا کمک کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی درسته!!!!:18:
خو معلومه هرچی تو دفترچه هست درسته
تو مطالبی که تو دفترچه نوشته اصلا شک نکن و حرف کسیم که خلاف دفترچس گوش نده حتی اگه مشاورت باشه
بازم شک داری یه تماسی با سازمان سنجش بگیرو مطمئن شو

rpf
12-12-2011, 03:39
سلام-
من متولد دی71 هستم و 2تا از درسای پیش2رو گذاشتم تا نرم سربازی و حالا هم تو بزرگسالان حضوری ثبت نام کردم تا اینکه کاری بکنم 91 فارغ تحصیل بشم و این دی ماه امتحاناتو نمیدم_
حالا موندم که تو ثبت نام کنکور کد نظام وظیفه رو چی بزنم 5 یا 6؟؟تا حالا هم هیچ اقدامی برای دفترچه سربازی نکرده ام

You & I
12-12-2011, 13:34
شما بايد متولد 71 رو بزني كه غيبت نداره !

urchin7
12-12-2011, 13:55
سلام-
من متولد دی71 هستم و 2تا از درسای پیش2رو گذاشتم تا نرم سربازی و حالا هم تو بزرگسالان حضوری ثبت نام کردم تا اینکه کاری بکنم 91 فارغ تحصیل بشم و این دی ماه امتحاناتو نمیدم_
حالا موندم که تو ثبت نام کنکور کد نظام وظیفه رو چی بزنم 5 یا 6؟؟تا حالا هم هیچ اقدامی برای دفترچه سربازی نکرده ام

این کدا کجا نوشته شده! من فقط کنگ همینم واسه ثبت نام
می شه لینکش رو بدی

hamid-p71
12-12-2011, 15:00
این کدا کجا نوشته شده! من فقط کنگ همینم واسه ثبت نام
می شه لینکش رو بدی

سلام-

منم متولد آبان 71 هستم و یک درس را باید امتحان بدم تا مدرک پیش را بگیرم . در صفحه 33 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری 91 توضیح داده . من کد 5 ر ا زدم . حالا اگه درس ها را نگه داشتی برای سال 91 باید پس از قبولی دفترچه را ارسال کنی تا هم تاخیر نخوری و هم برای ثبت نام در دانشگاه ارسال دفترچه لازم است

12p
12-12-2011, 15:06
بچه ها من وقتی ثبت نام کردم برا پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نام نکردم!!میشه بعدا اضافه کنم یا نه؟ خیلی بدشد انتخاب نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

urchin7
12-12-2011, 15:29
منم متولد آبان 71 هستم و یک درس را باید امتحان بدم تا مدرک پیش را بگیرم . در صفحه 33 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری 91 توضیح داده . من کد 5 ر ا زدم . حالا اگه درس ها را نگه داشتی برای سال 91 باید پس از قبولی دفترچه را ارسال کنی تا هم تاخیر نخوری و هم برای ثبت نام در دانشگاه ارسال دفترچه لازم است

منم بین کد 5 و 6 موندم! چون زیاد فرقی هم نمی کنه این دو تا کد
متولد نیمه دوم 71 هستم!هیچ کتابی هم خودم رو ننداختم
هنوز دانشگاه نرفتم و پارسال کنکور دادم
رفتم دفتر چه ام رو فرستادم فکر کنم تازیخ اعزامم 18 مهر 91 بشه
منم می خوام کد 5 انتخاب کنم

pink oak
12-12-2011, 15:32
بچه ها من وقتی ثبت نام کردم برا پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نام نکردم!!میشه بعدا اضافه کنم یا نه؟ خیلی بدشد انتخاب نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41: بله .بعدا خود سازمان سنجش اعلام میکنه

hamid-p71
12-12-2011, 15:49
منم بین کد 5 و 6 موندم! چون زیاد فرقی هم نمی کنه این دو تا کد
متولد نیمه دوم 71 هستم!هیچ کتابی هم خودم رو ننداختم
هنوز دانشگاه نرفتم و پارسال کنکور دادم
رفتم دفتر چه ام رو فرستادم فکر کنم تازیخ اعزامم 18 مهر 91 بشه
منم می خوام کد 5 انتخاب کنم

اگه دانشگاه قبول بشی دیگه سربازی رفتن کنسل میشه

hamid-p71
12-12-2011, 15:55
بچه ها من وقتی ثبت نام کردم برا پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نام نکردم!!میشه بعدا اضافه کنم یا نه؟ خیلی بدشد انتخاب نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

از این قسمت استفاده کن

pour-homme
12-12-2011, 16:00
فقط یادت باشه بین 30 یهمن تا 3 اسفند به سایت برای اضافه کردن غیرانتفاعی مراجعه کنی

kamran987456
12-12-2011, 19:41
سلام دوستان من الان میخواستم ثبت نام کنم به راهنمایی نیاز دارم :40:
متولد نیمه دوم 72 هستم وسال قبل کنکور دادم و پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم

حالا کد نظام وظیفه 4 رو باید بزنم دیگه ؟
و این نوشته که پرونده و شماره داوطلبی کنکور سال قبل رو وارد کنید رو من ندارم . حتما باید اونها رو وارد کنم ؟

معدل کل سال سوم همون معدل سال تو کارنامه خرداد سال سوم هست ؟

نمیدونم چرا ساله قبل اینهمه استرس نداشتم !

alone one
12-12-2011, 22:15
سلام دوستان من الان میخواستم ثبت نام کنم به راهنمایی نیاز دارم :40:
متولد نیمه دوم 72 هستم وسال قبل کنکور دادم و پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم

حالا کد نظام وظیفه 4 رو باید بزنم دیگه ؟
و این نوشته که پرونده و شماره داوطلبی کنکور سال قبل رو وارد کنید رو من ندارم . حتما باید اونها رو وارد کنم ؟

معدل کل سال سوم همون معدل سال تو کارنامه خرداد سال سوم هست ؟

نمیدونم چرا ساله قبل اینهمه استرس نداشتم !
آره،کد 4 رو بزن
مهم نیس،نزنیم مشکلی پیش نمیاد
معدل کل سال سوم،پایین کارنامه ، سمت راست نوشتن و معدل کتبی،پایین کارنامه سمت چپ نوشتن که براحتی قابل تفکیک هست
نترس داداش
ثبتنامه،آزمون خود کنکور که نیس
خدای نکرده اشتباهیم پیش بیاد فرصت ویرایشش هس

نادر1368
12-12-2011, 23:07
من شماره سریال شناسنامه قدیمی رو به اشتباه درج کردم ایرادی که نداره یا باید حتما اصلاح کنم!؟؟

You & I
13-12-2011, 11:37
سلام کسی خبر نداره که ثبت نام دانشگاه ازاد کی شروع میشه !
؟؟؟