PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

urchin7
09-08-2012, 11:31
هیچکی نیست بهم جواب بده؟؟؟
این فیل رو دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو این فایل تمام پذیرفته شدگان نیست
از صفحه 93

M A M M U T
09-08-2012, 15:34
دوستان سه تا سوال:
1-با 500 منطقه دو (کرمانشاه) میشه پزشکی شهید بهشتی نیمسال دوم قبول شد؟
2- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خوابگاه میده؟
3-اگه نیمسال دوم برم باز هم خوابگاه میدن؟

begotten
09-08-2012, 20:25
اعتبار مدرک غیر انتفاعی هایی که موسسه ی اموزش عالی هستند(نه دانشگاه) چه در داخل چه برای ادامه تحصیل در خارج چجوریه؟
کلا به نظرتون ارزش داره ادم بره به این جا ها؟
اونایی که تو قزوینن خوبن؟کدوم بهتره؟

x11416
09-08-2012, 22:24
اعتبار مدرک غیر انتفاعی هایی که موسسه ی اموزش عالی هستند(نه دانشگاه) چه در داخل چه برای ادامه تحصیل در خارج چجوریه؟
کلا به نظرتون ارزش داره ادم بره به این جا ها؟
اونایی که تو قزوینن خوبن؟کدوم بهتره؟
من درباره اعتبار این مدرک در خارج کشور چیز زیادی نمیدونم و طبق گفته ها مدرک غیرانتفاعی از طرف وزارت علومه و فرقی نداره.برای کار در داخل کشور که به نظر من اگه بخوایم از پارتی بگذریم باید "کار" بلد باشی تا بتونی استخدام بشی و حتی برای رشته هایی مثل مهندسی علاوه بر دانشگاه باید دوره های دیگه هم بری تا بتونی استخدام بشی.از نظر من که چند تا دانشگاه تحصیل کردم خوب بودن دانشگاه رو به امکانات و تجربه دانشگاه تو اون رشته میدونم و مطمئنا این دانشگاه ها فاقد اون هستند و فقط به درد این میخورن بری یه مدرکی بگیری بیای بیرون و در آخر هم نه بنیه علمی داری و نه کار بلدی.من که حاضرم 20 سال پشت کنکور باشم ولی این جاها نرم!!!!!!

alavi71
09-08-2012, 22:41
دوستان سه تا سوال:
1-با 500 منطقه دو (کرمانشاه) میشه پزشکی شهید بهشتی نیمسال دوم قبول شد؟
2- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خوابگاه میده؟
3-اگه نیمسال دوم برم باز هم خوابگاه میدن؟

سلام دوست من
1-رتبه شما در تقریبا در مرز قرار دارد.شما به ترتیب اولویت بزنید .
2-همه دانشگاههای روزانه تعهد خوابگاه دارند ...
3-اگر روزانه باشه 100% (مگر انکه در توضیحات جلوی رشته نوشته باشد) واگر شبانه اغلب دارند ....

موفق باشید

M A M M U T
09-08-2012, 23:53
سلام دوست من
1-رتبه شما در تقریبا در مرز قرار دارد.شما به ترتیب اولویت بزنید .
2-همه دانشگاههای روزانه تعهد خوابگاه دارند ...
3-اگر روزانه باشه 100% (مگر انکه در توضیحات جلوی رشته نوشته باشد) واگر شبانه اغلب دارند ....

موفق باشید
متشکر یه سوال اگه من نیم سال دوم اصفهان قبول بشم (که احتمالا قبول میشم) بعدا میتونیم انتقالی به کرمانشاه بگیرم؟

Alireza SM
10-08-2012, 11:53
اعتبار مدرک غیر انتفاعی هایی که موسسه ی اموزش عالی هستند(نه دانشگاه) چه در داخل چه برای ادامه تحصیل در خارج چجوریه؟ کلا به نظرتون ارزش داره ادم بره به این جا ها؟ اونایی که تو قزوینن خوبن؟کدوم بهتره؟ در داخل که حتی دوره های مجازی و نیمه حضوری و پیام نور هم هیچ محدودیتی ندارن چه برسه به غیرانتفایی ! درخارج هم بستگی به کشور مقصد و رشته تحصیلی داره . کشور هایی مثل مالزی و هند؛ رشته های علوم پایه و رشته های مرتبط با کامپیوتر رو معمولا راحت قبول میکنن. به نظر من در مقطع کاردانی و کارشناسی بله ارزش داره چون اولا شهریه خیلی پایینی نسبت به دانشگاه آزاد و بین المللی دارن و ثانیا شما حتما باید تا ارشد ادامه تحصیل بدین و میتونین این چندسالی که در دانشگاه غیرانتفایی هستین با علاقه و جدیت درس بخونین تا از دانشگاه های خوب کشور برای ارشد پذیرفته بشین

Alireza SM
10-08-2012, 11:58
سلام دوست من 1-رتبه شما در تقریبا در مرز قرار دارد.شما به ترتیب اولویت بزنید . 2-همه دانشگاههای روزانه تعهد خوابگاه دارند ... 3-اگر روزانه باشه 100% (مگر انکه در توضیحات جلوی رشته نوشته باشد) واگر شبانه اغلب دارند .... موفق باشید سلام. کی گفته همه دانشگاه های روزانه تعهد خوابگاه دارن ؟ شما یه دور دفترچه رو بخونین میبینین اصلا دانشگاهی نیست که تعهد خواگاه داشته باشه ضمن اینکه بعضی دانشگاه ها تاکید کردن که به هیچ وجه امکان ارائه خوابگاه ندارن. این که شبانه ها اغلب دارن هم صحیح نیست امسال فقط چندتا از شبانه ها گفتن که خوابگاه میدن و چندتاشون گفتن پول زیاد میگیرن برای خوابگاه خودگردان معرفی میکنن و 90% شبانه ها گفتن به هیچ وجه خوابگاه نمیدن. کلا در سال های اخیر ظرفیت رشته ها توی دانشکده ها به صورت چندبرابر افزایش پیدا کرده ولی ظرفبت خوابگاهی دانشگاه ها به صورت چند درصدی افزایش پیدا کرده که این موضوع باعث میشه دانشگاه ها در ارائه خوابگاه با مشکل مواجه باشن.

Alireza SM
10-08-2012, 12:05
دوستان سه تا سوال: 1-با 500 منطقه دو (کرمانشاه) میشه پزشکی شهید بهشتی نیمسال دوم قبول شد؟ 2- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خوابگاه میده؟ 3-اگه نیمسال دوم برم باز هم خوابگاه میدن؟ با رتبه 500 منطقه دو شاید بشه. شما میتونین توی انتخاب هاتون بزارینش. ولی من یه توصیه ای به شما میکنم اونم اینه که تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی نه تاثیری روی درآمد یه پزشک عمومی خواهد داشت و نه تاثیری روی پذیرفته شدن شما در آزمون تخصص (دستیاری). اگه گرفتاری شخصی ندارین بهتره به هیچ وجه سراغ نیمسال دوم نرین و پزشکی رو همین نیمسال اول در یه دانشگاه دیگه بخونین. آزمون های علوم پایه و آژمون پره انترنی که قراره بدین به اندازه کافی وقت شما رو تلف خواهند کرد بهتره از الان 5 ماه وقت بیخودی هدر ندین و همین ترم اول در دانشگاه های دیگه بزنین. نیمسال دوم پزشکی جز سهمیه روزانه هست و بله خوابگاه ارائه میکنن.

alavi71
10-08-2012, 13:18
متشکر یه سوال اگه من نیم سال دوم اصفهان قبول بشم (که احتمالا قبول میشم) بعدا میتونیم انتقالی به کرمانشاه بگیرم؟

طبق قانون جدید امکان انتقالی از دانشگاههای سطح 1 به 2 و 3 امکانپذیر است ....

موفق باشید.

alavi71
10-08-2012, 13:22
سلام. کی گفته همه دانشگاه های روزانه تعهد خوابگاه دارن ؟ شما یه دور دفترچه رو بخونین میبینین اصلا دانشگاهی نیست که تعهد خواگاه داشته باشه ضمن اینکه بعضی دانشگاه ها تاکید کردن که به هیچ وجه امکان ارائه خوابگاه ندارن. این که شبانه ها اغلب دارن هم صحیح نیست امسال فقط چندتا از شبانه ها گفتن که خوابگاه میدن و چندتاشون گفتن پول زیاد میگیرن برای خوابگاه خودگردان معرفی میکنن و 90% شبانه ها گفتن به هیچ وجه خوابگاه نمیدن. کلا در سال های اخیر ظرفیت رشته ها توی دانشکده ها به صورت چندبرابر افزایش پیدا کرده ولی ظرفبت خوابگاهی دانشگاه ها به صورت چند درصدی افزایش پیدا کرده که این موضوع باعث میشه دانشگاه ها در ارائه خوابگاه با مشکل مواجه باشن.

سلام دوست عزیز
تمامی دانشگاههای روزانه خوابگاه دارند. این رو هم گفتم بجز اونهایی که در قسمت توضیحات نوشته عدم تعهد ارائه خوابگاه .
دانشگاه شبانه هم بسته به شهرش داره ولی اغلب میدهند.... باید به شهرش توجه کنید

موفق باشید

urchin7
10-08-2012, 20:04
بچه ها نظر تون در مورد رادیو لوژی و فیزیوتراپی چیه؟

hp722
10-08-2012, 20:59
میرم برای انتخاب رشته

رفقا زیاد طولش ندید و این و اون پا نکنید.اول آخر باید انتخاب کنید

موفق باشید

D_felfelak
10-08-2012, 23:43
انتخاب رشته تا کی وقت داره؟

eshghe abi
10-08-2012, 23:51
سلام.
یه مشکل مهم و فوری ... با اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس تست کردم انتخاب رشته مجازی سنجش فقط بانک های سامان و پارسیان رو برام امکان پرداخت گذاشته.
چکار کنم؟یعنی بانک ملی نداره؟مشکل از سایته موقتا مشکل دار شده یا مشکل از منه؟!

a3man777
10-08-2012, 23:57
بچه ها نظر تون در مورد رادیو لوژی و فیزیوتراپی چیه؟

اینطور که من شنیدم فیزیوتراپی خیلی بهتره. آینده خوبی هم داره و میتونی مستقل کار کنی.
اما رادیولوژی در معرض پرتو هستی و جای پیشرفت نداره و نهایتا باید زیر نظر یک پزشک متخصص کار کنی.
و البته فیزیوتراپی رتبه های بهتر میخواد.

mmehrzad
11-08-2012, 00:46
سلام.
یه مشکل مهم و فوری ... با اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس تست کردم انتخاب رشته مجازی سنجش فقط بانک های سامان و پارسیان رو برام امکان پرداخت گذاشته.
از همون سامان و پارسیان هم میتونی پرداخت کنی

hp722
11-08-2012, 10:18
سلام.

عزیزم سامان و پارسیان هم عضو شتاب هستن.میتونی از همونا پرداخت بکنی

hp722
11-08-2012, 10:33
انتخاب رشته تا کی وقت داره؟

تا 23 مرداد ماه فرصت داری

begotten
11-08-2012, 16:07
از کرج تا قم میشه برای دانشگاه هر روز بری و برگردی؟(یعنی خوابگاه نگیری؟)

mmehrzad
11-08-2012, 16:39
اگه خیلی ایده آل گرا فکر میکنید میشه ولی اگه واقعیت گرا باشید نه نمیشه

deaddeaddead
11-08-2012, 18:16
یه رفیق دارم تهران میخونه ولی خوابگاه ندادن بهش.
خونه داداشش کرجه هر روز میره و میاد ولی باید صبح ساعت 5 پاشه و بره مترو و تا ساعت 8 شب برمیگرده که با این وضع خسته و کوفته میرسه خونه و فرصت واسه هیچکاری نمیشه.امسال میخواد خونه بگیره تو تهران.
حالا نمیدونم قم چقدر فاصله داره تا تهران ولی به نظر من اصلا مناسب نیست.

Haniiii
11-08-2012, 21:00

کرج تا تهرانش رو بچه ها توش موندن ! ... دیگه تا قم مطمئنا نمیشه !

9884
11-08-2012, 22:18
علاقه مندی به غیر انتغاعی رو از قبل میشد ثبت کرد(موقع ثبت نام اصلی)؟
از کجا بفهمم که ثبت کردم؟
وقتی تو کارنامه زده مجاز یعنی ثبت کردم؟

سلام دوست عزیز
بله میشد ثبت کرد ولی اگر شما ثبت نکردید اونموقع،الان میتونید کارت رو بخرید و ثبت کنید.
درکارنامه نتایج درقسمت اعلام علاقه مندي بر اساس تقاضانامه نوشته که غیرانتفاعی،پیام نور :بله و یا خیر.
تو همون جدولی که وضعيت مجاز به انتخاب رشته در دوره هاي مختلف هر يک از گروههاي آزمايشي رو قرار داده بعد از کلمه ی مجاز 3 عدد ستاره قرار داده شده و در زیر جدول هم اعلام کرده که شما مثلا علاقه مندی به گزینش در غیرانتفاعی و پیام نور را اعلام ننموده اید.

و همچنین میتونید برین اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هرکارتی که اومد که خواست شما خریداری کنین یعنی هنوز نخریدین.

xerxes again
11-08-2012, 23:11
سلام.
من رفتم انتخاب رشته رو زدم. ولی ارور شلوغی وبو داد. الان دوباره باید 100 تا رو پر کنم یا همون صفحه رو رفرش کنم؟

Alireza SM
11-08-2012, 23:24
سلام. من رفتم انتخاب رشته رو زدم. ولی ارور شلوغی وبو داد. الان دوباره باید 100 تا رو پر کنم یا همون صفحه رو رفرش کنم؟ رفرش کنین مشکلی پیش نمیاد با فایرفاکس؛ ضمن اینکه چازه دیگه ای ندارین

xerxes again
12-08-2012, 00:00
رفرش کنین مشکلی پیش نمیاد با فایرفاکس؛ ضمن اینکه چازه دیگه ای ندارین

نمی تونم برم دوباره بزنم؟
رفرش جواب نمیده.

xerxes again
12-08-2012, 01:27
آقا من هنوز درگیر این سایت سنجشم. آخه ساعت 2 نصف شب هم میگه شلوغه. من یه روزه دارم زور میزنم.
رفرش جواب نداد.
تا حالا 3 بار وارد کردم.
کسی تونسته از این هیولا بگذره؟ کم کم دارم نگران میشم.
ای خراب شه اون سازمان سنجش که این یه سال به عناوین مختلف دهن ما رو صاف کرد.

begotten
12-08-2012, 02:14
آقا من هنوز درگیر این سایت سنجشم. آخه ساعت 2 نصف شب هم میگه شلوغه. من یه روزه دارم زور میزنم.
رفرش جواب نداد.
تا حالا 3 بار وارد کردم.

احتمالا مشکل از طرف شماست چون من ساعت 12 شب انتخاب رشته کردم راحت.

Bad_Sector
12-08-2012, 02:15
دوستان همنطور که خبر دارید ، 10 روز به کنکور کاردانی به کارشانسی باقی مونده .
برای کسی که 3 سالی از درس دور بوده چه پیشنهادی دارید؟
تست های کنکور سالهای گذشته رو خوندن تاثیری داره؟
دانشگاه مورد نظر هم دانشگاه های آزاد اطراف تهرانه (رودهن ، پرند ، پردیس و ...)

mmehrzad
12-08-2012, 12:37
رفرش جواب نداد.
تا حالا 3 بار وارد کردم.
من دیشب ساعت ۹ و اینا بود انجام دادم و مشکلی پیش نیومد

xerxes again
12-08-2012, 14:39
احتمالا مشکل از طرف شماست چون من ساعت 12 شب انتخاب رشته کردم راحت.

حل شد
اشکال از من بود.
چون همه رو هی چک میکردم طولانی میشد و ارور میداد

begotten
12-08-2012, 23:52
مهم:
اطلاعيه دوم سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با رشته‌هاي تحصيلي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) و همچنين ويرايش رشته‌هاي انتخابي در فرم انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1391
1391/05/22

نسخه چاپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور پيرو اطلاعيه منتشره مورخ 16/5/1391 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال‌ 1391، مي‌رساند كه با توجه به مكاتبات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و همچنين مصوبات جديد شوراي گسترش آموزش عالي كه پس از تدوين دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون مذكور به اين سازمان واصل شده، رشته محل‌هاي جديد و يا اصلاحات رشته‌هاي مندرج در دفترچه راهنماي شماره 2، طي اطلاعيه‌اي در روز دوشنبه 23/5/1391 بر روي سايت اين سازمان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين براساس كدرشته محل‌هاي اطلاعيه مذكور و اطلاعيه قبلي چنانچه تاكنون اقدام به انتخاب رشته ننموده‌اند و يا انتخاب رشته نموده و نياز به ويرايش رشته‌هاي انتخابي خود دارند، مي‌توانند حداكثر تا پايان روز چهارشنبه 25/5/1391 با مراجعه به سايت سازمان نسبت به انتخاب رشته و يا ويرايش رشته‌هاي خود اقدام نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A M M U T
13-08-2012, 10:02
مهم:
اطلاعيه دوم سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با رشته‌هاي تحصيلي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) و همچنين ويرايش رشته‌هاي انتخابي در فرم انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1391

1391/05/22

نسخه چاپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور پيرو اطلاعيه منتشره مورخ 16/5/1391 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال‌ 1391، مي‌رساند كه با توجه به مكاتبات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و همچنين مصوبات جديد شوراي گسترش آموزش عالي كه پس از تدوين دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون مذكور به اين سازمان واصل شده، رشته محل‌هاي جديد و يا اصلاحات رشته‌هاي مندرج در دفترچه راهنماي شماره 2، طي اطلاعيه‌اي در روز دوشنبه 23/5/1391 بر روي سايت اين سازمان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين براساس كدرشته محل‌هاي اطلاعيه مذكور و اطلاعيه قبلي چنانچه تاكنون اقدام به انتخاب رشته ننموده‌اند و يا انتخاب رشته نموده و نياز به ويرايش رشته‌هاي انتخابي خود دارند، مي‌توانند حداكثر تا پايان روز چهارشنبه 25/5/1391 با مراجعه به سايت سازمان نسبت به انتخاب رشته و يا ويرايش رشته‌هاي خود اقدام نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوباره تغییرش دادن؟ اینا چرا اینقدر بی شورن.... امیدوارم که کد رشته های پزشکی تغغیر نکرده باشه و گرنه خودکشی میکنم:)

alavi71
13-08-2012, 10:57
مهلت انتخاب رشته کنکور تا 25 مرداد تمدید شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش > عالی- همشهری آنلاین:
اطلاعیه دوم سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اصلاح کدرشته‌های انتخابی کنکور منتشر شد، بنابراین چنانچه داوطلبان تاکنون اقدام به انتخاب رشته نکرده و یا نیاز به ویرایش رشته‌های انتخابی خود دارند، می‌توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 25 مرداد با مراجعه به سایت سازمان در این باره اقدام کنند.
به گزارش ایسنا، اصلاحیه دوم سازمان سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در رابطه با رشته‌های تحصیلی جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) و همچنین ویرایش رشته‌های انتخابی در فرم انتخاب رشته آزمون سراسری منتشر شد.
بر این اساس، سازمان‌ سنجش‌ پیرو اطلاعیه منتشره 16 مرداد، بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال‌ 1391، می‌رساند که با توجه به مکاتبات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین مصوبات جدید شورای گسترش آموزش عالی که پس از تدوین دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون مذکور به این سازمان واصل شده، رشته محل‌های جدید و یا اصلاحات رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای شماره 2، طی اطلاعیه‌ای امروز دوشنبه 23 مرداد بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین براساس کدرشته محل‌های اطلاعیه مذکور و اطلاعیه قبلی چنانچه تاکنون اقدام به انتخاب رشته ننموده‌اند و یا انتخاب رشته نموده و نیاز به ویرایش رشته‌های انتخابی خود دارند، می‌توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 25 مرداد با مراجعه به سایت سازمان نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های خود اقدام کنند.

urchin7
13-08-2012, 14:01
بچه ها بین شهرهای همدان , زنجان , سمنان , کاشان ,یزد چطور اولویت بندی کنم می خوام رادیولوژی بخونم

Ngo588
13-08-2012, 17:58
سر سازمان سنجش انقدر شلوغه که به درخواست اعتراض من رسیدگی نمی کنن هر روز هم یه بامبول درست میکنند

saeed 1428
13-08-2012, 18:11
بچه ها بین شهرهای همدان , زنجان , سمنان , کاشان ,یزد چطور اولویت بندی کنم می خوام رادیولوژی بخونم
ببین این مشکل من هم هست تمام جوانب رو در نظر بگیر . من هم بین سمنان زنجان و کاشان مونده بودم که دیدم با توجه به اینکه خودم زبان ترکی بلدم و راحتتر می تونم تو زنجان ارتباط برقرار کنم قراره اونجا رو انتخاب کنم راستی شرایط آب وهوایی رو هم در نظر بگیر خیلی مهمه در کل همه چی بستگی به نظر خودت داره

saeed 1428
13-08-2012, 18:13
سر سازمان سنجش انقدر شلوغه که به درخواست اعتراض من رسیدگی نمی کنن هر روز هم یه بامبول درست میکنند
به نتیجت اعتراض کردی فکر نکنم به این زودی ها رسیدگی کنن فکر کنم باید انتخاب رشته بکنی چون اگه اعتراضت هم جواب بدن دیگه فرصت انتخاب رشته ندن مشکلت کارنامت خیلی اساسی بود؟

begotten
13-08-2012, 19:07
اصلاحات جدید دفترچه اومد:

لینک دریافت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ballboy
13-08-2012, 19:12
سلام
الف- برای کنکور زبان این زیرگروه ها یعنی چی؟زیرگروه1 -2 -3 -4 کدوم زیر گروه واسه زبان انگلیسیه؟
ب- ما میتونیم بعد انگلیسی فرانسه رو هم انتخاب کنیم(مایی که آزمون تخصصیه انگلیسی رو دادیم؟

با این رتبه
رتبه کل در سهميه33110
رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه)82451
مترجمی زبان پیام نور شهرخودم قبول میشم؟(منطقه2-دختر)
کسی هست که دانشگاه یا موسسه غیرانتفاعی بره و بگه هرترم حدودا چقدر داره شهریه میده؟
دانشگاه های پیام نور خوابگاه ندارند؟

دانشگاه فرهنگیان ویزه داوطلب آزاد سن کمتراز24 سال میخواد.آره؟

باتشکر

در کل این دانشگاها زیاد با هم فرقی نمیکنن هر کدو رو بزنی و قبول شی خوبه

Ngo588
13-08-2012, 23:18
نوشته شده توسط saeed 1428
ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﺖ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﯼ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺯﻭﺩﯼ ﻫﺎ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﻨﻦ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﺑﮑﻨﯽ ﭼﻮﻥ ﺍﮔﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺿﺖ ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﻧﺪﻥ ﻣﺸﮑﻠﺖ ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﺑﻮﺩ

والا نمره خام دو سه تا از درسام به نظرم کم بود به خصوص زبان که نمره نهاییم 18 بود که باید اینجا تاثیر مثبت میداد و دو تا درس دیگه انتخاب رشته کردم فقط 12 تا اولویت انتخاب کردم خوب هست یا باید بیشتر بود

saeed 1428
14-08-2012, 00:10
نوشته شده توسط saeed 1428
ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﺖ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﯼ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺯﻭﺩﯼ ﻫﺎ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﻨﻦ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﺑﮑﻨﯽ ﭼﻮﻥ ﺍﮔﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺿﺖ ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﻧﺪﻥ ﻣﺸﮑﻠﺖ ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﺑﻮﺩ

والا نمره خام دو سه تا از درسام به نظرم کم بود به خصوص زبان که نمره نهاییم 18 بود که باید اینجا تاثیر مثبت میداد و دو تا درس دیگه انتخاب رشته کردم فقط 12 تا اولویت انتخاب کردم خوب هست یا باید بیشتر بود
پاسخنامت رو چک کردی با اون چیزی که فکر می کردی مطابقت داشت یا نه؟ در مورد نمره نهایی هم باید بگم سیستم اینا خیلی پیچیدست و....... حتما تاثیر مثبت نداشته که تاثیر ندادن راستی رشتت رو نگفتی ولی سعی کن با توجه به رتبه ای که داری و رتبه ای که فکر می کنی آگه اعتراضت رو قبول کنن میاری یه انتخاب رشته کامل انجام بده

Ngo588
14-08-2012, 08:55
پاسخنامه رو ندیدم ولی از رو درصدی که بعد از کنکورگرفتم با بدبینانه ترین حالت درصد باید از اینی که هست بیشتر میشد اعتراضم رو از سیستم پاسخگویی اعلام کردم رشته ریاضی منطقه3 رتبه 14838 کشوری 79438 با توجه به رتبه 4 تا از روزانه تبریز 3 تا ارومیه و یه دونه پیام نور تبریز و یه دونه شبستر به روزانه امیدی ندارم شبانه هم که دردسر داره (البته اگه احتمال قبولی باشه) غیر که بی خیال راشتی اولویت رشته مهندسی کامپیوتر هست به نظرتون خوبه بازم ممنون از توجهتون

saeed 1428
14-08-2012, 10:12
پاسخنامه رو ندیدم ولی از رو درصدی که بعد از کنکورگرفتم با بدبینانه ترین حالت درصد باید از اینی که هست بیشتر میشد اعتراضم رو از سیستم پاسخگویی اعلام کردم رشته ریاضی منطقه3 رتبه 14838 کشوری 79438 با توجه به رتبه 4 تا از روزانه تبریز 3 تا ارومیه و یه دونه پیام نور تبریز و یه دونه شبستر به روزانه امیدی ندارم شبانه هم که دردسر داره (البته اگه احتمال قبولی باشه) غیر که بی خیال راشتی اولویت رشته مهندسی کامپیوتر هست به نظرتون خوبه بازم ممنون از توجهتون
پاسخنامه رو از سایتش بگیر نگاه کن ببین شاید اشکال از خودت بوده یکی از رفیقام چند تا سوال فیزیک رو جابجا زده بود . در کل یه فرصت ویرایش انتخاب رشته داری هر رشته ای که علاقه داری یا اگه قبول بشی میری رو بزن تا فرصتت از دست نره.

Ngo588
14-08-2012, 11:01
پاسخنامه رو که رتبم نمیکشه ببینم ولی احتمال 97% عوض نزدم در هر صورت بی خیال فقط یه نگا به انتخاب رشتم میکنید اول مهندسی کامپیوتر بعد فناوری بعد برق بعد مکانیک این مال تبریز ارمیه هم همین طور بعد کامپیوتر پیام نور تبریز بعد شبستر بعداز اینا فناوری پیام تب بعد شبستر 12 اولویت زدم ترتیبشون خوبه

urchin7
14-08-2012, 20:09
ببین این مشکل من هم هست تمام جوانب رو در نظر بگیر . من هم بین سمنان زنجان و کاشان مونده بودم که دیدم با توجه به اینکه خودم زبان ترکی بلدم و راحتتر می تونم تو زنجان ارتباط برقرار کنم قراره اونجا رو انتخاب کنم راستی شرایط آب وهوایی رو هم در نظر بگیر خیلی مهمه در کل همه چی بستگی به نظر خودت داره
اها درست می گی
من ترکی بلد نیست و به مشکل بر می خوردم به همین خاطر تبریز و اون طرف ها رو نزدم بابدزنجان رو اخر بزنم

seventy
15-08-2012, 05:48
یا ایهاالناس کمک.
اقا تو این اصلاحیه سنجش نوشته مهندسی نفت دانشگاه تهران ولی محل تحصیل رو نوشته فومن.
حالا سوالم اینه که اینا واقعا مدرک دانشگاه تهرانو میدن یا نه؟
دیگه وقتی نمونده ما رو دریابید.
یا حضرت خضر :دی

saeed 1428
15-08-2012, 11:33
دوستانی که انتخاب رشتشونو اصلاح کردن می خواستم بدونم میشه رشته جدید هم اضافه کرد یا فقط حذف و یا اصلاح داره.؟ تو رو خدا جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

Alireza SM
15-08-2012, 15:43
دوستانی که انتخاب رشتشونو اصلاح کردن می خواستم بدونم میشه رشته جدید هم اضافه کرد یا فقط حذف و یا اصلاح داره.؟ تو رو خدا جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif همه کار میشه کرد

ahamid555
15-08-2012, 18:13
من روز بیست و سوم انتخاب رشتمو ویرایش کردم ولی امروز صبح که رفتم سایت همون انتخاب رشته اولیه رو برام باز کرد یه بار دیگه ویرایش کردم درست شد
گفتم بگم کسایی که زود ویرایش کردن برن چک کنن که اشتباه نشده باشه

urchin7
15-08-2012, 22:03
بچه ها بدبخت شدم
امروز رفتم چند تا رشته اضافه کردم بعد از تایید متوجه شدم یه پرستاری بین رشته هام دارم خواستم ویرایش کنم می گه از ویرایش استفاده کردی دیگه نمی تونی حالا چکار کنم؟ باهاشون تماس بگیرم جواب می دن؟

urchin7
15-08-2012, 22:05
بچه ها بدبخت شدم
امروز رفتم چند تا رشته اضافه کردم بعد از تایید متوجه شدم یه پرستاری بین رشته هام دارم خواستم ویرایش کنم می گه از ویرایش استفاده کردی دیگه نمی تونی حالا چکار کنم؟ باهاشون تماس بگیرم جواب می دن؟
به نظر می رسه بدبخت شدم
نکته بسيار مهم در رابطه با انتخاب رشته , ويرايش و ثبت علاقه مندی : توجه داشته باشيد داوطلباني که قبلا انتخاب رشته کرده اند و ويرايش را نيز انجام داده اند به هيچ عنوان امکان تغيير مجدد ویا اضافه کردن رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي ندارند

Muhammad110
16-08-2012, 02:16
سلام

من قلم چی برم یا با برنامه ی خودم درس بخونم!!؟

میشه همه کمک کنید و نظراتتون رو با دلیل بگید!؟

ممنونم

x11416
17-08-2012, 01:53
سلام

من قلم چی برم یا با برنامه ی خودم درس بخونم!!؟

میشه همه کمک کنید و نظراتتون رو با دلیل بگید!؟

ممنونم
معمولا آدم با برنامه خودش نمیتونه پیش بره.من که برای بار دومه که میخوام شرکت کنم .بازم از بین قلم چی و گزینه 2 یکی رو انتخاب میکنم.البته اگه میدونی که میتونی و عمل میکنی قضیه فرق میکنه.

Muhammad110
17-08-2012, 11:16
معمولا آدم با برنامه خودش نمیتونه پیش بره.من که برای بار دومه که میخوام شرکت کنم .بازم از بین قلم چی و گزینه 2 یکی رو انتخاب میکنم.البته اگه میدونی که میتونی و عمل میکنی قضیه فرق میکنه.

سلام

من باید این سوال رو 8 سال پیش میپرسیدم نه الان!!!

رفتن به قلم چی به نظر من اشتباه محضه!!

چون نمیتونی به برنامه ش برسونی و داغون میشی! داغوووون!!

اما گزینه 2 تست هاش شنیدم خیلی سخته ولی تست های کانون ابکیه!

به نظر من رفتن به مدرسه و قلم چی یه اشتباه محضه ! محض!!

باید توی کنکور به این ایتم ها توجه کنی:

1.منابع خوب
2.برنامه ریزی دقیق
3.پشتکار
4. عدم حاشیه
5.سر جلسه

اگه یه سری به فیس بوک بزنید میفهمید که ملت چقدر از کانون تنفر دارن!!

alavi71
17-08-2012, 13:25
سلام

1.منابع خوب
2.برنامه ریزی دقیق
3.پشتکار
4. عدم حاشیه
5.سر جلسه

سلام با نظر دوستمون مبنی بر رفتن به کانون موافقم به دلالیلی که عرض کردم توی تاپیک کانون هستش....
گزینه 2 و گاج خوب هستند. 2 یا 3 ازمون جامع سنجش هم خوب هستند ...

urchin7
17-08-2012, 15:00
بچه ها بدبخت شدم
ولی نه اون قدر هم وضعم بد نیست چون به احتمال 90 درصد یکی از اون 30 رشته قبلش رو قبول شم

x11416
17-08-2012, 22:41
سلام

1.منابع خوب
2.برنامه ریزی دقیق
3.پشتکار
4. عدم حاشیه
5.سر جلسه

من فقط اینو گفتم که برنامه داشته باشی.من اصلا از قلم چی خوشم نمیاد.چون به نظر من اشتباه تو برنامش زیاده که البته همه آزمونا یه اشکالی دارن(قلم چی و گزینه 2 و سنجش و گاج).البته من شاید امسال برم گزینه 2.
البته گذشت اون موقعی که سوالای قلم چی آبکی بود.وقتی به سوالای پارسال یه نگاه بندازی میفهمی.اینو من نمیگم بلکه از خیلی از استادانی که تو کنکور حرفه ای هستن شنیدم که: قلم چی پارسال از سوالای غیر استاندارد و بسیار سختی استفاده کرده بود که بچه هارو به بی راهه میکشونه.

M . Sayid
18-08-2012, 09:11

دیپلم ریاضیم ولی انسانی شرکت کردم 5 ماه وقت داشتم برای درسایی که به عمرم ندیده بودمشون ! برنامه قلم چیو گرفتم ! برنامه ایی که تو 2 هفته باید اجرا میشد رو تو یک هفته یا کمتر باید اجرا می کردم ! که تقریبا موفق شدم ! یکم بجنبید برنامشو میشه اجرا کرد !

Muhammad110
18-08-2012, 11:00
دیپلم ریاضیم ولی انسانی شرکت کردم 5 ماه وقت داشتم برای درسایی که به عمرم ندیده بودمشون ! برنامه قلم چیو گرفتم ! برنامه ایی که تو 2 هفته باید اجرا میشد رو تو یک هفته یا کمتر باید اجرا می کردم ! که تقریبا موفق شدم ! یکم بجنبید برنامشو میشه اجرا کرد !

سلام

انسانی رو با ریاضی یکی میکنی!!؟

من دوستم از ریاضی رفت انسانی و در عرض 9 ماه 168 کشور شد ولی توی ریاضی هیچی نشد!!

اجرای برنامه ش خیلی سخته!

Muhammad110
18-08-2012, 11:10
سلام
و اما تجربه ی قلم چی:

من هیچ وقت به برنامه ش نرسیدم به قول یکی از دوستام میگفت محمد 2سال رفتم به خدا نتونستم حتی یه 2 هفته برنامه ش رو عملی کنم حتی یه آزمون!! محمد کاشکی خودمون میخوندیم!!
همین موسسه کاری کرد که دیگه به سمت هیچ موسسه ای نرم! و نسبت به همشون بدبین بشم
چند تا دوست بودیم که همیشه توی مدارسمون جزو شاگرد اول ها بودیم ولی دست اخر همه سر از دانشگاه ازاد در اوردیم! با یه کوله باری از حسرت!! و شاید عقده!
این موسسات چنان تبلیغاتی دارند که ادم رو تحت تاثیر قرار میدن! بلا نسبت مثل ... پشیمونم که رفتم توی چنین موسسه ای! به خدا چنان خاطره ی بدی از کنکور برام گذاشته که هیچ وقت فراموشش نمیکنم

برنامه هاش هم فقط تبلیغ بود و مزخرف!:
مثلا میومد دیفراسیل رو اینطوری برنامه ریزی میکرد:2هفته فصل اعداد حقیقی بعدش 2هفته دنباله بعدش 2 هفته سری ها و بعدش یه 2 هفته جمع بندی از کل 2فصل قبل .
روی هم رفته 8 هفته وقت میذاشت روی یه مبحثی که کلا 2تا تست ازش توی کنکور میومد!که خیلی وقت ها با عدد گذاری حل میشد اما فصلی مثل مشتق و کاربرد مشتق که 14 تا تست ازش میومد رو توی 3 هفته تموم میکرد!!!(یه ازمون + جمع بندی نهایی)
بعد تبلیغاتش هم این بود کانون یعنی برنامه ریزی _خود باوری
اون از برنامه ریزیش بود که اوایل آروم بود و بعد چنان شتابی میگرفت که نگو (دلم به حال بچه هایی که اونجا میرن میسوزه به خدا یه بار بعد از چند سال گذرم به اون موسسه ی نکبت با اون مسئول شیاد دروغگوش افتاد وقتی از پله های اون موسسه بالا میرفتم اشک توی چشمام جمع شد و بغض گلوم رو گرفت با خودم گفتم یادش بخیر قدیما با چه امید و انگیزه ای از این پله ها بالا میرفتم خدایی وقتی پام رو روی هر پله میذاشتم انگار میخ توی پاهام فرو میرفت)

حالا خود باوریش:

من که هیچ وقت به اون برنامه ریزی مزخرفش نرسیدم!! و وقتی نتونستم اون برنامه رو اجرا کنم حالا گیرم ازمونش رو هم دادم وقتی ترازم بیاد پائین به نظرتون خود باوریم نسبت به دوستام پائین نمیاد!!؟احساس شکست نمیکنم!؟ خدایی چون نتونستم با برنامه ش هماهنگ بشم و همیشه ترازم میومد پائین البته این رو هم بگم که هر درسی رو میخوندم بالاترین درصدها رو میزدم ولی نمیتونستم همه ی درسا رو با اون برنامه نکبت بخونم همیشه حس میکردم حتما ضریب هوشیم از دوستام پائینه! تا اینکه یه سال که خودم شروع کردم به خوندن (که البته بازم نتونستم اون رشته دلخواهم رو قبول بشم چون این موسسه کلا پارادایم های فکری و برنامه ریزیم رو عوض کرده بود اما بعدها که رفتم دانشگاه دونستم باید چطوری بخونم) ازمونای یکی از دوستام رو که مکانیک قبول شده بود رو ازش گرفته بودم یادمه وقتی بعد از خوندن همون درس ازموناش رو میزدم به خودم میگفتم خدایا این طرف چقدر بیسواد بوده این چطوری مکانیک قبول شده!!؟ چنان اشتباهات علمی فاحشی داشت که نگو و نپرس!
(خدایی دیفرانسیل 69 درصد زده بود همون ازمون رو میزدم 96 درصد! یادم نیست ازمونی فیزیکش رو زیر 100 زده باشم)
حالا حساب کن وقتی میرفتم پیش همین آدم خیلی با غرور چنان کلاسی از دانشگاهش برام میذاشت که نگو!( توی دلم میگفتم تو همونی هستی که من وقتی آزمونات رو میزدم تنها چیزی که توی ذهنم نقش میبست کلمه ی بیسواد بود!) من باید طوری برنامه ریزی میکردم که تموم درسها رو بخونم ولی با برنامه این موسسه نشد بعدا هم که خودم خوندم هم نتونستم چون کلا پارادایم ها و بک گراندم رو نسبت به برنامه ریزی عوض کرده بود

خلاصه حیف اون همه انگیزه که به شکست منتهی شد حیف!!
امام علی علیه السلام:
فرزندم مشکلاتی که در زندگی برایت روی میدهد حمل بر نادانی و بی تجربگیت بدان چون تو از مادر نادان متولد میشوی و چه بسیار مسائلی هستند که تو نمیدانی و دانشت به آن راهی ندارد و چه اندک است آنچه میدانی در برابر انچه نمیدانی!

توی کنکور از دو چیز خاطره ی بدی دارم:
1.مدرسه ای با دبیران بیسواد که فقط به زور چماق !! حضور و غیاب سر کلاسشون باید حاضر میشدم( چقدر سر این کلاسها حرص خوردم و اعصابم خورد شد!)
2. این موسسات با تبلیغات دروغین و پوچشون که فقط ادم رو تلکه میکردن

ببخشید سرتون رو درد آوردم ولی به نظرم مخ ها توی کنکور یکسانه و این نحوه ی خوندن ادم هاست که اونا رو جلو و عقب میندازه

و برنامه ای که میریزیم باید از قانون من دراوردی خودم به اسم تار و پود پیروی کنه
یعنی مشخص کنی در یه روز چه درسایی رو باید بخونی (قانون پود!) واین درسها رو تا چه مدتی باید بخونی مثلا هر فصلی رو در رنج های 10 روزه یا 7روزه(یه هفته) مشخص کرده باشی(قانون تار)!!

موفق باشید

alone one
19-08-2012, 15:05
سلام رفقای کنکوری خودم،چه اونایی که دادن و چه اونایی که قراره بدن(سال آینده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفقای کنکوری 92،من کتابامو میخوام با 50 60 % قیمت روی جلد رد کنم بره،هرکی هرکتابی خواست پ.خ بده،درخدمتم،اونجا لیست کتابایی که دارمو بش میدم
همگی موفق باشین

saeed 1428
19-08-2012, 16:59
4 شهریورماه زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های ‌شرایط خاص کنکور

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور 91 در روز چهارم شهریورماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

جلال طباطبایی معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت باید از روز هفتم تا یازدهم شهریورماه برای انجام مصاحبه و دیگر مراحل گزینش به دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند، گفت: اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص در دانشگاه‌های شاهد، مذاهب اسلامی، هنر اسلامی تبریز، علوم حدیث، فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق) و تربیت دبیر شهید رجایی از روز چهارم شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار می‌گیرد.

به گفته وی با توجه به تعطیلی تهران در روزهای برگزاری شانزدهمین اجلاس کشورهای جنبش عدم تعهد از هفتم تا یازدهم شهریورماه، مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در مرکز شهرری انجام می‌شود.

Muhammad110
21-08-2012, 15:56
سلام

دوستان برنامه ریزی باید از 3 قانون پیروی کنه:

1.یادگیری
2.مرور
3.جمع بندی

Atefe_72
25-08-2012, 23:58
دوستان اسامی قبول شده های دانشگاهای شرایط خاص اعلام شده
ولی اسم من نیس(اخه به رتبم میخورد قبول شم)از دوستامم مه پرسیدم همه شرایط منو داشتن
واسه شما هم اینحوریه؟؟؟؟

saeed 1428
26-08-2012, 09:07
دوستان اسامی قبول شده های دانشگاهای شرایط خاص اعلام شده
ولی اسم من نیس(اخه به رتبم میخورد قبول شم)از دوستامم مه پرسیدم همه شرایط منو داشتن
واسه شما هم اینحوریه؟؟؟؟
والا منم باتوجه به رتبم 4300 منطقه 2 حداقل باید دانشگاه شاهد دعوت می شدم ولی نمی دو نم چرا هخیچ کدوم از مهندسیاش رو نیاوردم

Atefe_72
26-08-2012, 10:56
درس شد قبول شدم
کسی میدونه مضاحبش چجوریه؟؟؟چیا میپرسن؟؟؟؟

saeed 1428
26-08-2012, 11:18
درس شد قبول شدم
کسی میدونه مضاحبش چجوریه؟؟؟چیا میپرسن؟؟؟؟
یعنی چی درست شد؟ اول براتون نزده بود بعد اضافه شد راستی کدوم دانشگاه؟

Atefe_72
26-08-2012, 12:25
یعنی چی درست شد؟ اول براتون نزده بود بعد اضافه شد راستی کدوم دانشگاه؟

دیشب وفتی اطلاعاتمو وارد میکردم میگف همچین داوطبی نیس
ولی امروز صب وقتی زدم دانشگاه فرهنگیانو قبول شدم...........
ولی یکی از دوستام که رتبش 3700منطقه 2 بود قبول نشد خیلی تعجب کردم:18:

omidsarab
26-08-2012, 17:37
سلام تو نتایج رشته‌هاي داراي شرايط خاص نوشتته دانشگاه فرهنگيان يا شهيدرجايي حالا چیکار باید بکنم؟

alavi71
26-08-2012, 23:12
سلام تو نتایج رشته‌هاي داراي شرايط خاص نوشتته دانشگاه فرهنگيان يا شهيدرجايي حالا چیکار باید بکنم؟

سلام دوست من لطفا سوال خود را واضح تر بفرمایدد

Alireza SM
28-08-2012, 21:59
نتایج کی میاد بچه ها ؟ کسی خبر داره ؟

saeed 1428
28-08-2012, 22:05
نتایج کی میاد بچه ها ؟ کسی خبر داره ؟

به گزارش جهان به نقل از مهر، حسین توکلی درباره اعلام نتایج کنکور دکتری گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی در کنکور دکتری سال جاری، ۲۰ شهریورماه اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد نیز اعلام کرد که یکشنبه ۱۲ شهریورماه نتایج این آزمون نیز اعلام خواهد شد.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش، داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کرده بودند باید در روزهای ۲۱ تا ۲۳ شهریورماه منتظر اعلام نتایج خود باشند.

توکلی خاطرنشان کرد که نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته نیز پایان شهریورماه اعلام می شود.
این مقام مسئول در سازمان سنجش گفت: نتایج تمام این آزمونها در سامانه سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می شود.

ارمیتا2
29-08-2012, 17:41
به گزارش جهان به نقل از مهر، حسین توکلی درباره اعلام نتایج کنکور دکتری گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی در کنکور دکتری سال جاری، ۲۰ شهریورماه اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد نیز اعلام کرد که یکشنبه ۱۲ شهریورماه نتایج این آزمون نیز اعلام خواهد شد.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش، داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کرده بودند باید در روزهای ۲۱ تا ۲۳ شهریورماه منتظر اعلام نتایج خود باشند.

توکلی خاطرنشان کرد که نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته نیز پایان شهریورماه اعلام می شود.
این مقام مسئول در سازمان سنجش گفت: نتایج تمام این آزمونها در سامانه سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می شود.

سلام .خوبه یکی هست با سرعت اخبار جدید سازمان سنجش اعلام می کنه.اگه شما نبودید حتمآ خیلی ها ........می شدن.انقدر با تآخیر نتایج اعلام می کنن که ...........

saeed 1428
29-08-2012, 17:47
سلام .خوبه یکی هست با سرعت اخبار جدید سازمان سنجش اعلام می کنه.اگه شما نبودید حتمآ خیلی ها ........می شدن.انقدر با تآخیر نتایج اعلام می کنن که ...........
ممنون .البته این دیر اعلام کردن دست سازمان سنجش نیست و بخاطر تعطیلات مصاحبه رشته ها طول می کشه تا 15 ام 16ام و تازه بعد از این انتخاب ها رو بررسی می کنن

hp722
29-08-2012, 23:33
یعنی کسانی که کنکور سراسری 91 رو دادن برای نتایج باید تا 21 شهریور منتظر بمونن؟؟مگه 15دهم نتایج رو نمیدن؟؟؟

persian boy 2000
30-08-2012, 11:57
سلام دوستان.
ببخشید این جا میگم لطفا این جا رو ببینید مهمه :
ممنون

lordfarid
30-08-2012, 14:24
وای خدا تا 23 چطوری صبر کنه ادم . ذلم خوش بود یه هفته مونده فقطططططططططط . دیگه طاقت ندارمممممممممممممممممممم

این انتظار واقعا عذاب آوره

omidsarab
01-09-2012, 10:12
وای خدا تا 23 چطوری صبر کنه ادم . ذلم خوش بود یه هفته مونده فقطططططططططط . دیگه طاقت ندارمممممممممممممممممممم

این انتظار واقعا عذاب آوره

بیشتر از انتظار بی تکلیفیه که آدم رو اذیت کنه
نمیتونه برا یه ماه بعدش برنامه ریزی کنه

omidsarab
01-09-2012, 10:17
یعنی کسانی که کنکور سراسری 91 رو دادن برای نتایج باید تا 21 شهریور منتظر بمونن؟؟مگه 15دهم نتایج رو نمیدن؟؟؟

نه هنوز چهاردهم مصاحبه ی رشته های داری شرایط خاص تموم میشه

urchin7
03-09-2012, 15:07
چه بد شد فکر می کردم قراره 15 نتایج اعلام بشه

aref_m
03-09-2012, 17:29
من دیگه کلافه شدم. :4:

hp722
03-09-2012, 18:34
وای خسته شدم دیگه.هرشب چندتا فیلم دانلود میکنم و فرداش نگاه میکنم.مگه زمان میگذره.این سریال های true blood و walking dead و nikita و spartacus و game of thrones و teen wolf هم فصل هاشون تموم شده و فصل های بعدی فعلا نمیاد.هرچی فیلم جدیدم هست دانلود میکنم و دیگه رو آوردم به فیلم های قدیمی.کلافه شدم اساسی.انصافا خیلی دیر نتایج رو میگن.من فکر میکردم دیگه تا 15دهم بیاد نتایج

mmehrzad
03-09-2012, 23:52
عجب وضعیتی
مرده شور این ۵روز تعطیلی تهرانروببرم که کشور رو ۵ روز عقب انداخت
۴ روز زود اومدن نتایج رو میخوان از تو چشامون در بیارن ...

کارم شده خواب کتاب خوندن اینترنت تی وی

lordfarid
04-09-2012, 10:44
اصر اقباليˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ايم تا نتايج آزمون سراسري را تا آخر هفته اعلام کنيم.نتایج به محض اعلام ، بر روي پايگاه اينترنتي مرکز آزمون به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار خواهد گرفت

دانشگاه آزاد پنج شنبه میادددددددددددددددددد

urchin7
04-09-2012, 23:42
وای خسته شدم دیگه.هرشب چندتا فیلم دانلود میکنم و فرداش نگاه میکنم.مگه زمان میگذره.این سریال های true blood و walking dead و nikita و spartacus و game of hrones و teen wolf هم فصل هاشون تموم شده و فصل های بعدی فعلا نمیاد.هرچی فیلم جدیدم هست دانلود میکنم و دیگه رو آوردم به فیلم های قدیمی.کلافه شدم اساسی.انصافا خیلی دیر نتایج رو میگن.من فکر میکردم دیگه تا 15دهم بیاد نتایج
منم برای این دوران چند تا پیشنهاد دارم
travian , hattrick ,gamezer.com , max payne و call of duty ....
یا اگه how i meet your mother رو تا الان ندی این دوران رو براتون شاد می کنه
game of thrones تعریفش رو خیلی شنیدم باید برم حتما ببینم
خاطرات خون آشام هم جالبه

lordfarid
05-09-2012, 10:36
چرا نمیاد جوابا ؟؟؟؟؟ هر پنج دقیقه دارم سایتشو ریفرش میکنم . الان آخر هفتس دیگه :42:

mahla jan
05-09-2012, 11:33
چرا نمیاد جوابا ؟؟؟؟؟ هر پنج دقیقه دارم سایتشو ریفرش میکنم . الان آخر هفتس دیگه :42: احتمالا فردا بیاد

lordfarid
05-09-2012, 12:42
به گفته رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي نتايج آزمون پزشکي و غيرپزشکي دانشگاه آزاد از ساعت 11:00 صبح فردا پنجشنبه از طريق پايگاه مرکز آزمون دانشگاه آزاد منتشر مي شود.
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر اقبالي با اعلام اين خبر اضافه کرد: داوطلبان مي توانند از فردا با وارد کردن اطلاعات شخصي و مراجعه به سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از نتايج خود مطلع شوند.

وي گفت: در آزمون سراسري رشته هاي غيرپزشکي، علوم پزشکي و گزينش نظام پاره وقت سال 91 دانشگاه آزاد تعداد 432 هزار و 364 داوطلب پذيرفته شدند.

به گفته اقبالي در آزمون سراسري سال 91 انتخاب هفتم توسط دانشگاه صورت نگرفت و پذيرفته شدگان صرفا در يکي از انتخاب هاي اول تا ششم آزمون غيرپزشکي و يا يکي از انتخاب هاي چهارگانه نظام پاره وقت و يا آزمون پزشکي پذيرفته شدند.

وي در ادامه افزود: براي آن دسته از داوطلباني که پذيرفته نشدند، امکان انتخاب رشته/ شهر مجدد از ميان رشته/ شهرهايي که ظرفيت پذيرش آنها تکميل نشده، فراهم مي شود.

به گفته رئيس مرکز آزمون اکثريت پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال جاري دانشگاه آزاد در انتخاب اول خود پذيرش شدند به طوريکه در آزمون هاي غيرپزشکي، پزشکي و پاره وقت به ترتيب 65 درصد، 54 درصد و 83 درصد از پذيرفته شدگان در انتخاب اول خود پذيرش شدند.

وي گفت: پذيرفته شدگان اين آزمون از روز شنبه 25/6/91 لغايت پنجشنبه 30/6/91 مي توانند جهت ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش خود مراجعه کنند.

lordfarid
05-09-2012, 12:44
یه روز تا جواب آزاد برم یه قرص خواب بخورم بخوابمم . نمیگذره تا فردا که

lordfarid
05-09-2012, 12:49
یه روز تا جواب آزاد برم یه قرص خواب بخورم بخوابمم . نمیگذره تا فردا که

AMIR-AIRGUNNER
05-09-2012, 12:58
منم برای این دوران چند تا پیشنهاد دارم
travian , hattrick ,gamezer.com , max payne و call of duty ....
یا اگه how i meet your mother رو تا الان ندی این دوران رو براتون شاد می کنه
game of thrones تعریفش رو خیلی شنیدم باید برم حتما ببینم
خاطرات خون آشام هم جالبه
مشکل اینجاست که من این بازی ها و سریال ها رو قبل از کنکور تمومشون کردم !
نمیدونم چرا الان که بیکارم اصلا حس بازی نیست ولی زمانی که درس بود اوضاع کلا متفاوت بود و همش این بازی ها و سریال ها تو ذهنم بودن :19:
البته استرس که اصلا ندارم :31: با اون رتبه شاهکارم مطمئنم که انتخاب های 80 به بعد رو قبول میشم (شبانه های دانشگاه های درجه 3! )

saeed 1428
05-09-2012, 20:08
دیشب اخبار 20:30 رو دیدین که برای اعتراض به سازمان سنجش رفته بودن. واقعا شورشو در اوردن (هر چی فحش نثارشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif ) منم یکی از همون بخت بر گشته هام که با رتبه 4317 منطقه 2 هیج کدوم از رشته های دانشگاه شاهد رو برای مصاحبه دعوت نشدم در حالی که امسال با رتبه 5 6 هزار رفتن مصاحبه و 100% قبولن ( رفیقم با 3 هزار هم دعوت نشده ) من با توجه به اینکه هیج فرقی نمی کرد کدوم اولویت باشه من انتخاب 36 37 و 38 (و رفیقم 15!!!!) رو شاهد زدم الان این رفیقم گفت باید 1 تا 5 می زدیم(از خو دشون قانون عوض کردن ) حالا من و امثالهم باید 4 سال آواره شهرستان بشیم بخاطر خود سری .................... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

hp722
05-09-2012, 20:36
این نتایج که میگین تا آخر هفته و فردا میاد منظورتون برای دانشگاه آزاده یا نتایج سراسریه؟

آخه سراسری رو گفته بودن تا 23 میکشه بیاد

قضیه چیه!؟

hp722
05-09-2012, 20:40
این نتایج که میگین تا آخر هفته و فردا میاد منظورتون برای دانشگاه آزاده یا نتایج سراسریه؟

آخه سراسری رو گفته بودن تا 23 میکشه بیاد

قضیه چیه!؟

مثل اینکه برای آزاده.پس سراسری کی میاد؟اه کشتن مارو.همون 23 شهریور؟

M . Sayid
05-09-2012, 21:13
مثل اینکه برای آزاده.پس سراسری کی میاد؟اه کشتن مارو.همون 23 شهریور؟

من کلا حدود 40 ساعت Kingdoms Of Amalur بازی کردم !! اگه این نبود نمی دونستم چی کار کنم !!

ehsan_
06-09-2012, 09:07
نتایج دانشگاه ازاد اوم--------------------------------------------------------------- د

سایت azmoon.com

Alireza SM
06-09-2012, 10:49
بچه ها آزاد چی قبول شدین ؟ ما که شرکت نکرده بودیم
امسال متقاضی های رشته های علوم پزشکی بیشتر بوده نسبت به پارسال ( به دلیل کاهش شدید اعزام دانشجو به خارج از کشور ) ظاهرا خیلی ها نتونستن رشته های علوم پزشکی آزاد رو بیارن

M . Sayid
06-09-2012, 11:15
بچه ها آزاد چی قبول شدین ؟ ما که شرکت نکرده بودیم
امسال متقاضی های رشته های علوم پزشکی بیشتر بوده نسبت به پارسال ( به دلیل کاهش شدید اعزام دانشجو به خارج از کشور ) ظاهرا خیلی ها نتونستن رشته های علوم پزشکی آزاد رو بیارن

alireza99.99
06-09-2012, 11:37
یه سوال.
این رتیه داوطلب بین کی ها سنجیده میشه؟
الان که رتیه اخرین داوطلب زده شده 218، یعنی 218 نفر توی این رشته قبول شدن؟

و یه سوال دیگه.کسی که قبولیش به صورت خودآزمایی هست میتونه جاش رو یک سال رزرو کنه؟ قبولی خودآزمایی با قبولی عادی فرق داره؟

M . Sayid
06-09-2012, 11:56
یه سوال.

و یه سوال دیگه.کسی که قبولیش به صورت خودآزمایی هست میتونه جاش رو یک سال رزرو کنه؟ قبولی خودآزمایی با قبولی عادی فرق داره؟

رتبه بین کسانی هست که این رشترو انتخاب کردن ! 218 نفر قبول نشدن ولی نمی دونم چجوریه ! فک نکنم بشه رزرو کرد باید با خودشون تماس بگیری !

ALt3rnA
06-09-2012, 15:39
خوب منم دندان پزشکی تهران رو نیاوردم متاسفانه ! :دی با اینکه درصدام خیلی بالا بود ولی به خاطر زیست 7 درصد نتونستم بیارمش . حیف .
غیر پزشکی هم مکانیک تهران مرکز قبول شدم مثل کشک :دی

alavi71
06-09-2012, 17:24
یه سوال.

سلام
منظورتا رتبه اعلام شده پس از جواب نهایی و قوبلیست ؟یا رتبه های که در دفترچه راهنماش نوشته با چه رتبه چه رشته ای؟

Mohammad
07-09-2012, 11:36
دوستان از تاپیک زیر استفاده کنید :

<<انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همچنین تاپیک کنکور 92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم ایجاد شده