PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

pmmcdvd
27-07-2012, 19:36
دوستان
سهمیه شاهد که جدا هست و تورو نسبت به اونایی که مثله خودت هستن می سنجن یعنص سهمیه مناطق

begotten
28-07-2012, 13:43
توکلی به مهر خبر داد:

زمان انتشار نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور/ توزیع کارنامه در 15 مرداد

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش درباره بسته راهنمای انتخاب رشته مجازی گفت: سازمان سنجش برای کسانی که مجاز به انتخاب رشته هستند یک بسته کامل راهنمای انتخاب رشته اختصاص داده که نحوه استفاده از آن امروز اعلام می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این بسته راهنما افزود: در این بسته یک نرم افزار انتخاب رشته مجازی وجود دارد که امکان انتخاب رشته بر اساس اطلاعات آزمون سال 90 را برای داوطلب فراهم می کند. به این ترتیب که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند قبل از انتخاب رشته اصلی، با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز خود شانس قبولی بر اساس انتخاب های داوطلبان سالهای قبل را مشاهده کند.
وی افزود: این نرم افزار به مدت 48 ساعت پس از اعلام نتیجه اولیه از طریق سایت سازمان سنجش قابل استفاده است که نحوه استفاده از آن در سایت سازمان سنجش اعلام می شود.
توکلی خاطرنشان کرد: انتشار ویژه نامه راهنمای انتخاب رشته سال 91 که توصیه ها، نکات ضروری و راهنمایی برای انتخاب رشته در آن درج شده که از 9 مرداد از طریق پیک سنجش و روزنامه فروشی های سراسر کشور توزیع می شود.
وی اضافه کرد: سومین بخش از این بسته راهنما شامل کتاب "انتخاب رشته ، انتخاب آینده" است که فرآیند اجرایی انتخاب رشته را به همراه راهنمایی های لازم برای داوطلبان، مشاوران، والدین و کارشناسان ارائه کرده است.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی نتایج اولیه کنکور سراسری سال 91 در 15 مردادماه به صورت کارنامه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و هر یک از داوطلبان شرکت کننده در آزمون می توانند بر اساس دستورالعمل موجود، پرینت کارنامه خود دریافت کنند.
وی افزود: کسانی که مجاز به انتخاب رشته هستند ضمن دریافت پرینت کارنامه، می توانند کد رشته محل های انتخابی را از میان رشته های گروه های آزمایشی مجاز انتخاب و آن را در مهلت مقرر در فرم انتخاب رشته درج کنند.
توکلی گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند در روزهای 17 تا 23 مرداد به سایت سنجش مراجعه کنند و کد رشته های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.
وی خاطرنشان کرد: دفترچه های راهنمای انتخاب رشته در گروه های پنجگانه در سه دفترچه راهنما در هفته جاری منتشر می شود. دفترچه راهنمای گروه علوم ریاضی - فنی به همراه گروه های هنر و زبان های خارجی ، دفترچه راهنمای گروه علوم تجربی - فنی به همراه گروه های هنر و زبان های خارجی و دفترچه راهنمای گروه علوم انسانی به همراه گروه های هنر و زبان های خارجی به ترتیب در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش یادآور شد: سعی می شود که دفترچه های راهنمای انتخاب رشته علاوه بر قرار گرفتن بر روی سایت سازمان سنجش، پس انتشار کارنامه در سطح دفاتر پستی نیز توزیع شود.
به گزارش مهر، نتایج نهایی کنکور سراسری در رشته های متمرکز در روزهای 15 تا 17 شهریور و نتایج نهایی کنکور 91 در رشته های غیرمتمرکز در نیمه اول مهرماه اعلام می شود.

ALt3rnA
28-07-2012, 20:03
سهمیه شاهد به کتار
به خاطر اینکه بومی گزینی رو حساب نکردن اصلا نمیشه روش حساب کرد .
خیلیییییی فرق میکنه اگه بومی یه منطقه باشید

alavi71
29-07-2012, 14:56
معاون سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 91 به صورت pdf از روز دوشنبه 9 مردادماه خبر داد.
جلال طباطبایی معاون سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 91 به صورت pdf از روز دوشنبه 9 مردادماه، گفت: از روز دوشنبه 9 مردادماه دفترچه انتخاب رشته کنکور 91 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

به گفته وی در روز دوشنبه 9 مردادماه دفترچه انتخاب رشته گروه ریاضی فنی و در روز سه شنبه 10 مردادماه دفترچه انتخاب رشته گروه علوم تجربی و علوم انسانی منتشر می‌شود.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج اولیه کنکور 91 تا روز 15 مردادماه منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: دفترچه انتخاب رشته کنکور 91 از روز 15 مردادماه در باجه‌های پستی کشور موجود است و به داوطلبان ارایه می‌شود.

Haj_Amoo
29-07-2012, 16:51
دفترچه انتخاب رشته الان رو سایت سازمان سنجش هست.

hp722
29-07-2012, 20:36
دفترچه که اومد.امیدوارم زودتر نتایج بیاد

Alireza SM
31-07-2012, 14:51
بچه های تجربی اصلا به انتخاب رشته های مجازی ( حتی خود سنجش ) توجه نکنین. رشته ها و ظرفیت ها خیلی تغیر کردن
ظرفیت پزشکی شده چهار هزار نفر :18: دندانپزشکی 900 نفر . داروسازی رو حساب نکردم ( احتمالا بالای 2000 نفر )
امسال حتی کسی که رتبه بالای 7000 میاره هم بدون هیچ سهمیه ای بازم شانس زیادی برای قبول شدن پزشکی داره.
من تعجب میکنم اینهمه ظرفیت پزشکی برای چیه ؟ در حالی که هیچ آینده روشنی برای ( از نظر اقتصادی ) برای پزشکان وجود نداره و ظرفیت پذیرش متخصصین هم کاهش پیدا کرده.
فکر میکنم به خاطر برنامه های دولت برای افزایش جمعیت؛ دارن ظرفیت رشته های پزشکی رو افزایش میدن مواظب باشین که اگه منبع درآمدی ندارین اصلا پزشکی رو انتخاب نکنین که خیلی سخته

saeed 1428
31-07-2012, 15:07
ئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که نتایج اولیه کنکور سراسری 91 ساعت 14 فردا منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر،‌ ابراهیم خدایی عصر امروز با حضور در میان خبرنگاران گفت: این نتایج که شامل کارنامه اولیه می شود، در سامانه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتشر می شود.وی افزود: همه داوطلبان کنکور سراسری مجاز شده اند و 450 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه شده اند.رئیس سازمان سنجش گفت: ظرفیت نهایی پذیرش در این آزمون 573 هزار نفر است.به گزارش مهر، داوطلبان مجاز کنکور پس از اطلاع از نتیجه آزمون خود می توانند از 17 تا 23 مردادماه جاری، 100 کدرشته را انتخاب کنند.دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1391 در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی، هنر و زبانهای خارجی هم اکنون منتشر شده است.

saeed 1428
31-07-2012, 15:43
گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، در گروه آزمايشي علوم رياضي محمد استاد محمدي از کاشان، در علوم تجربي فرزانه رحماني از سنندج ، در گروه علوم انساني فاطمه فتاحي از تهران، گروه هنر ياسمين قلعه نوئي از تهران و در گروه زبانهاي خارجي فاطمه ولي زاده پاشا از بابل به عنوان نفرات برتر آزمون سراسري امسال معرفي شدند.اسامي نفرات برتر آزمون سراسري 91 به شرح زير است:
علوم رياضي و فني.......................1- محمد استاد محمدي از کاشان2- سينما ملکيان از بابل3- الهام احساني مقدم از بابل4- ونداد داودنيا از تهران5- ميلاد اکرمي از مشهد6- آرمان محمدي از قزوين7- بهروز طهماسبي از اهواز8- سينا فرجي الموتي از کرج9- سروش آرايي از اصفهان10-اميرمهدي صوفي از تهران
گروه آزمايشي علوم تجربي................................1- فرزانه رحماني از سنندج2- عليرضا اورعي از تهران3- مهدي سليمان زاده از تبريز4- پدرام افشار از ساري5- غزاله اتفاق از يزد6- معصومه عظيمي از شميرانات7- فرزين واحدي از تبريز8- سينا اميني بهابادي از يزد9- سيد سعيد طامهريزاده از يزد10- پروا جوان شاياني از اردبيل
گروه آزمايشي علوم انساني..................................1- فاطمه فتاحي از تهران2- امير محمد هوشمند چترودي از کرمان3- فاطمه السادات حسيني دهنوي از کرمان4- سيدمجتبي حسيني از مشهد5- وحيد حامد از يزد6- نيلوفر حيدرپوربيدگلي از تهران7- محمد حجازي نوقابي از مشهد8- فاطمه محسني از کرمانشاه9- سميرا افضلي شهري از گناباد1- سيده طيبه خدابخشي از تهران
گروه آزمايشي هنر..........................1- ياسمين قلعه نوئي از تهران2- شيرين جعفري نسب کرماني از تهران3- ميترا موحد از تهرانگروه آزمايشي زبانهاي خارجي................................1- فاطمه ولي زاده پاشا از بابل2- سروش آرايي از اصفهان3- بيتا مهري از اصفهان و پرديس پاشا خانلو از تهران

omnia.2008
31-07-2012, 16:57
همگی خسته نباشید.... ایشالا که فردا نتیجه ها میادو همتون خوب شدید..نگران نباشید
راستش یک سال گذشت یاد خودم افتادم پارسال اینجا پز اط استرس بودیم تا نتایج بیادو خدارو شکر رد کردیم :)
توی انتخاب رشته خیلی دقت کنید اینو بدونید همون قد که ازمون کنکورتون مهم بود همون قدر هم نوع انتخاب رشتتون مهمه شایدم بیشتر پس نا امید نشید وکمی سعی کنید دیدتونو به رشته های دیگه هم باز تر کنید و محدود نباشید.
همتون موفق باشید :)

SALVATION1
31-07-2012, 17:19
فردا زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری/همه داوطلبان مجاز شدند

خبرگزاری فارس: سرپرست سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری از ساعت 14 روز چهارشنبه 11مردادماه در سایت سازمان سنجش خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ابراهیم خدایی سرپرست سازمان سنجش آموزش کشور در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نتایج کنکور امسال زودتر موعد مقرر اعلام می‌شود، اظهار داشت: فردا ساعت 14:00 نتایج اولیه کنکور سراسری کل کشور در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

خدایی ادامه داد: زمان انتخاب رشته داوطلبان از 17 تا 23 مردادماه بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کل کشور می‌توانند نسبت به انتخاب 100 رشته اقدام کنند.

وی افزود: طبق روال همیشه زمان اعلام نتایج نهایی نیمه دوم شهریورماه است.

خدایی با بیان اینکه پروسه کنکور سراسری از آذرماه 90 با آغاز ثبت‌نام داوطلبان شروع شده است، اظهار داشت: 1میلیون 193هزار نفر در کنکور امسال ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد نیز 935هزار نفر در جلسه حضور یافتند؛ نکته جالب کنکور امسال این بود که برعکس روال سالیان گذشته که ما شاهد غیبت 17درصد از داوطلبان بر سر جلسه کنکور بودیم امسال تنها 12درصد از دواطلبان در جلسه کنکور حضور نداشتند.

سرپرست سازمان سنجش و آموزش کل کشور ترکیب جنسیتی داوطلبان را 60درصد خانم‌ها و 40درصد آقایون اعلام کرده و افزود: ظرفیت نهایی در دفترچه‌ها 573هزار نفر است اما تعداد پذیرفته شده‌ها بیشتر خواهد بود چون برای یکسری ظرفیت ریزش گذاشتیم.

وی با بیان اینکه داوطلبان در انتخاب رشته سه مسئله را احتیاج دارند، تصریح کرد: اول شانس قبولی را با استفاده از نمره‌اش حدس بزند، دوم علاقه‌اش را پیدا کند و سوم ضوابط و قوانین را بشناسد.

خدایی ادامه داد: سازمان سنجش برای برآورده کردن این سه نیاز داوطلبان راه‌کارهایی را در نظر گرفته از قبیل چاپ راهنمایی در پیک سنجش که در ابتدای این هفته شروع شده است، دوم راهنمای انتخاب رشته مجازی که به تدریج در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با پرداخت وجه اندکی از آن استفاده کنند و بعدی دفترچه‌های انتخاب رشته داوطلبان است.

سرپرست سازمان سنجش آموزش کل کشور در پایان با بیان اینکه تقریباً همه افراد مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، اظهار داشت: 450هزار نفر مجاز به انتخاب رشته روزانه و مابقی تنها در دوره‌های شبانه و پیام نور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

ehsan_
31-07-2012, 17:27
بچه های تجربی اصلا به انتخاب رشته های مجازی ( حتی خود سنجش ) توجه نکنین. رشته ها و ظرفیت ها خیلی تغیر کردن
ظرفیت پزشکی شده چهار هزار نفر :18: دندانپزشکی 900 نفر . داروسازی رو حساب نکردم ( احتمالا بالای 2000 نفر )
امسال حتی کسی که رتبه بالای 7000 میاره هم بدون هیچ سهمیه ای بازم شانس زیادی برای قبول شدن پزشکی داره.
من تعجب میکنم اینهمه ظرفیت پزشکی برای چیه ؟ در حالی که هیچ آینده روشنی برای ( از نظر اقتصادی ) برای پزشکان وجود نداره و ظرفیت پذیرش متخصصین هم کاهش پیدا کرده.
فکر میکنم به خاطر برنامه های دولت برای افزایش جمعیت؛ دارن ظرفیت رشته های پزشکی رو افزایش میدن مواظب باشین که اگه منبع درآمدی ندارین اصلا پزشکی رو انتخاب نکنین که خیلی سخته

داداش ظرفیت ها که خیلی تفاوتی نداره؟
اصفهان پزشکی نوبت اول 100 تا نوبت دوم 99 تا می گرفت که امسال شده به ترتیب 104 و 105 تا که افزایش قابل توجهی نیست
البته من خودم برای همین مقدار هم خوشحالم چون اومد و ما با همون 5 درصد قبول شدیم

حالا من اطلاع درستی از ظرفیت کل سال گذشته ندارم الان که شده 4000 تا پارسال چه تعداد بوده که شما اینقدر تعجب کردید؟
پارسال منطقه 1 تا 1800-1900 یه جایی توی ایران بلاخره پزشکی اوردن امسال یعنی حدود چند میشه؟

farshidshd
31-07-2012, 17:31
باسلام

دوستان و کنکوری های عزیز با آرزوی موفقیت برای همه شما ؛
تاپیک انتخاب رشته کنکور 91 باز شد::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا هر گونه بحث در مورد انتخاب رشته در تاپیک انتخاب رشته انجام بشه

با تشکر

mmehrzad
31-07-2012, 17:32
ظرفيت هاي مربوط به رشته ي رياضي كه تغيير داشتن
البته دانشگاه هاي اصفهان رو ميگم

باز هم كم شدن نسبت به پارسال البته يكم ...

mahla jan
31-07-2012, 18:14
از بچه ها اینجا کسی تو این تک رقمیا نیست احیانا؟

sam72
31-07-2012, 18:44
از بچه ها اینجا کسی تو این تک رقمیا نیست احیانا؟

امیدمون Headphone بود که اونم تک نشد.
:sad:

Demon_342
31-07-2012, 18:51
یا حضرت خضر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چن تا از ریاضیا از کانون بودن ؟

نفر اول هم که باز یه آدم گمنام شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( یا شاید من ندیدمش )

خعلی استرس دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Headphone
31-07-2012, 18:55
:31:
من فقط 3 نفرو از ریاضیا شناختم ! بابا این چه وضعشه ، ای کاش نگن نتایج کی میاد یه دفه نتایج بیاد رو سایت :31: آدم از استرس هلاک میشه اینجوری !

M A M M U T
31-07-2012, 19:01
من قویا انتظار داشتم که پدرام افشار نفر اول تجربی بشه اما چهارم شد...:45:

ALt3rnA
31-07-2012, 19:03
مطئن بودم خورشیدیان اول ریاضی میشه !
کدوم گوری رفت !؟
علی جهانگیریم رتبه نیاورد ! : (

sam72
31-07-2012, 19:06
نفر1 ریاضی تو آخرین آزمون جامع قلمچی 1 شده بود.:12:

pouyacapitan
31-07-2012, 19:09
ماشالله مدرسه ما ۲ تا تک رقمی داده تو تجربی

ALt3rnA
31-07-2012, 19:14
یا علی بن موسی الرضا :دی
من پست صفحه ی قبلو الان دیدم !
یعنی اعلام نتایجه فردا ؟! گفتن 15 ام که !!!!!!!!!!!!!!

lohrasbi
31-07-2012, 19:50
نفر چهارم ریاضی از مدرسه سلامه. پارسالم نفر یازدهم کشوری از سلام بوده. مرسی سلام!

وای خدا چی بکشیم از الان تا فردا :((

hp722
31-07-2012, 19:51
خبر 20:30 گفت فردا ساعت 2ظهر نتایج میاد.کاش امروز بجای 1بار 2بار روزه میگرفتم:31:
نماز شبم بخونیم:31:

انشاءالله فردا همه بچه های کنکوری p30world این ساعت دلشون خوش باشه

ALt3rnA
31-07-2012, 19:54
یعنیا ! من کل استرسم قبل کنکور + کل استرسم رو سر جلسه و شب کنکور همه رو جمع کنیم عمرا یک دهم استرس الانم بشه !!

دقت کردین هنر و زبان همه دخترن ؟
بعد تو 10 نفر ریاضی یدونه دختر هست ؟ :دی

bina22
31-07-2012, 20:21
یعنیا ! من کل استرسم قبل کنکور + کل استرسم رو سر جلسه و شب کنکور همه رو جمع کنیم عمرا یک دهم استرس الانم بشه !!

دقت کردین هنر و زبان همه دخترن ؟
بعد تو 10 نفر ریاضی یدونه دختر هست ؟ :دی

داداش الان وضه منی!!!!!
کم مونده دیگه گریه کنم!!!!!!!!

wwwatiw
31-07-2012, 20:25
یــــــــــــــــــــــــ ــــــــا خدا :31:
من قبل کنکور همه امید داشتن دانشگاه اصفهان رو دیگه حداقل قبول بشم ولی بعد از دیدن کلید اینقدر غلط داشتم که 99 درصد دولتی قبول نمیشم . به خاطر همینم استرس چندانی ندارم . ولی بیچاره اونایی که کنکورشون رو خوب دادن و امید دارن به هدفشون برسن . اونا امشب شب بسیار پر استرسی رو میگذرونند . من دارم برای اونا دعا میکنم :31: ایشالله نتیجه کارشون رو ببیند:15:

Alireza SM
31-07-2012, 20:29
داداش ظرفیت ها که خیلی تفاوتی نداره؟
اصفهان پزشکی نوبت اول 100 تا نوبت دوم 99 تا می گرفت که امسال شده به ترتیب 104 و 105 تا که افزایش قابل توجهی نیست
البته من خودم برای همین مقدار هم خوشحالم چون اومد و ما با همون 5 درصد قبول شدیم

حالا من اطلاع درستی از ظرفیت کل سال گذشته ندارم الان که شده 4000 تا پارسال چه تعداد بوده که شما اینقدر تعجب کردید؟
پارسال منطقه 1 تا 1800-1900 یه جایی توی ایران بلاخره پزشکی اوردن امسال یعنی حدود چند میشه؟

رشته پزشکی فقط مال اصفهان نیست در شهرهای دیگه هم هست.
برخی شهرها برای اولین بار اوردن برخی شهرها از 25 نفر رسیدن به 80 نفر و برخی شهر ها افزایش بالای 20 تا داشتن. کلا به طرز محسوسی افزایش پیدا کرده.

bina22
31-07-2012, 20:30
یــــــــــــــــــــــــ ــــــــا خدا :31:
من قبل کنکور همه امید داشتن دانشگاه اصفهان رو دیگه حداقل قبول بشم ولی بعد از دیدن کلید اینقدر غلط داشتم که 99 درصد دولتی قبول نمیشم . به خاطر همینم استرس چندانی ندارم . ولی بیچاره اونایی که کنکورشون رو خوب دادن و امید دارن به هدفشون برسن . اونا امشب شب بسیار پر استرسی رو میگذرونند . من دارم برای اونا دعا میکنم :31: ایشالله نتیجه کارشون رو ببیند:15:

ایشالا شما هم قبول میشی.همچنین رفقای p30 که قبل از کنکور خیلی کمکمون کردن

bina22
31-07-2012, 20:31
برخی شهرها برای اولین بار اوردن برخی شهرها از 25 نفر رسیدن به 80 نفر و برخی شهر ها افزایش بالای 20 تا داشتن. کلا به طرز محسوسی افزایش پیدا کرده.

داداش شما ظرفیت معماری و عمران رو هم میدونی ؟ ممنون میشم یه امیدی به ما بدی

Alireza SM
31-07-2012, 20:38

رشته من تجربی هست
دفترچه رو از سایت سنجش دانلود کنین و خودتون ظرفیت ها رو از بخش رشته ها و دانشگاه هاش ببینین.

mmehrzad
31-07-2012, 20:44

عمران دانشگاه صنعتي 50
معماري دانشكده پرديس انگار 20 تا بود

البته همون طور كه دوستمون ميگه تو دفترچه هست

AMIR-AIRGUNNER
31-07-2012, 20:46
اقا این رشته های فنی ریاضی که کاهش پیدا کرده !!!
من امیدم به دانشگاه هایی از قبیل ارومیه . صنعتی ارومیه . سهند تبریز و تربیت معلم و بناب و اینجور جاها بود (و شبانه شون ) الان که میبینم تو مجموع مهندسی های عمران . مکانیک و برق . کامپیوتر و اینحور رشته ها کم تر شده !
بدبخت شدم !!
خدایا چنان کن رتبه ما , که تو خشنود باشی ما رستگار (یعنی نریم ازاد !)

lohrasbi
31-07-2012, 20:52
ظرفیت رشته های ریاضی هم بطور امیدوار کننده ای بیشتر شده. من دفترچه امسالو با پارسال مقایسه کردم. تقریبن نصف دانشگاها برای رشته های مختلف ظرفیتشون بیشتر شده و بقیه هم مثل پارسال. فقط برق و کامپیوتر بهشتی کمتر شده بود اونم کلن برای پسرا 16 نفر کمتر شده بود. عباسپور هم یه رشتش که یادم نیس چی بود چنتایی کمتر شده بود. در ضمن تعداد کل شرکت کنننده ها هم کمتر شده.

در کل امسال قبول شدن راحت تر شده. هم ریاضی هم تجربی. :39:

البته من فقط روزانه های تهران و اطرافو رو چک کردم.

Samba
31-07-2012, 21:06
سلام به همه بکس فروم:11:

امیدوارم که همه فردا خوشحال و شاد و خندان و از این چیزا باشین:46:

مطمئنا نتیجه ها زود تر میادش(پارسال که اینطور بود)

بازم آرزوی موفقیت برا همتون

mmehrzad
31-07-2012, 21:20
اصفهان كه خيلي بد عمل كرده ، فقط يه 9 رياضي كه خودش 2 زبان شده + 3 زبان

اين 9 رياضي قيافش آشناست ! احساس ميكنم تو كانون زبان مي ديدمش ...

M A M M U T
31-07-2012, 21:23
اصلا انتظار چنین استرسی رو نداشتم.... نمیدونم چه بلایی سرم اومده:دی یه خط مسقیم رو نمیدونم صاف برم..... کاش یهو اعلام میکردن...:دی میترسم این قلمچی و تراز رتبه همش چرت باشه....آخه رتبه های برتر فقط سه چهارتاشون رو خوب میشناختم....
کلا هیچ وقت حالم اینقدر بد نبوده....:45:

shahabprince
31-07-2012, 21:31
خیلی عجیبه ها
این علی احمدی و جهانگیری از قم همیشه جز 10 نفر اول کانون بودن
فکر کنم جلسه ی کنکور رو نتونستن خوب کنترلش کنن وگرنه حتما زیر 10 میاوردن
وای خدا چه قدر استرس دارم
وقتی دکمه ی enter رو میزنم فکر کنم دیگه نتونم چشام رو باز کنم

mahla jan
31-07-2012, 21:32
چرا تراز بالاهای قلم خراب کردن کنکورو اخه؟!!!!!!!
ایول به سینا ملکیان(ابرو قلمو خرید)
عجب کاشان رتبه 1 داده.دم کاشونیا گرم.اگه علی ضیا بفهمه کلی خوشال می شه
اصفهانم که داره ابروش می ره .هیشکی رتبه نمی یاره

lohrasbi
31-07-2012, 21:32
یادش بخیر پارسال این موقع چنتا از بچه های لوس :31: هی 10 دقیقه یه بار میومدن اینجا با فونت بزرگ مینوشتن: کارنامه ها اومد. ما هم میگفتیم برو بابا! بعدش توو دلمون میگفتیم نکنه واقعن؟!!! خلاصه پدر سایت سنجش پارسال درومد

shahabprince
31-07-2012, 21:35
میگم رتبه ی 100 هزارهم میتونه روزانه قبول بشه؟:31:

mahla jan
31-07-2012, 21:39
میگم رتبه ی 100 هزارهم میتونه روزانه قبول بشه؟:31:می زاریم به پا استرست

shahabprince
31-07-2012, 21:43
خداییش خیلی استرس دارم دست و پاهام سرد شده شدم مثل یه جنازه
میگم اگه انتخاب رشته ها واسه خود شهر باشن یعنی بومی یاشن شانس قبولی بیشتره؟چه قدر بیشتره؟

ALt3rnA
31-07-2012, 21:47
بچه ها من بدبخت فردا امتحان آیین نامه داشتم آخه !
با این وضع تا فردا راس ساعت 2 هیچ کاری نمیتونم بکنم ! حتی خوابمم نمیبره !
زندگیه آخه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(( :37:

Headphone
31-07-2012, 22:36
ای کاش رنگ تم قسمت سراسری سایت سنجش قرمز نبود :31:
یه سبزی ، آبی چیزی که انقد استرس زا نباشه :))

Demon_342
31-07-2012, 22:52
بچه ها من بدبخت فردا امتحان آیین نامه داشتم آخه !

با این وضع تا فردا راس ساعت 2 هیچ کاری نمیتونم بکنم ! حتی خوابمم نمیبره !
زندگیه آخه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(( :37:

پس خوش بحال منکه پنجشنبه دارم :31:

ای کاش رنگ تم قسمت سراسری سایت سنجش قرمز نبود :31:
یه سبزی ، آبی چیزی که انقد استرس زا نباشه :))

به این نکته دقت نکردم :31:

ali_1372
31-07-2012, 23:28
دارم از استرس می میرم ... تازه نیم ساعته فهمیدم قراره نتایج فردا بیاد ... فک می کرد زودتر از 15 نمیاد یه دفعه ای شکه شدم

چه جوری این 12 ساعتو سر کنم؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
31-07-2012, 23:54
من که میدونم ! فردا رتبه ام بیاد 11 کشور هم شده باشم بعد تا شهریور استرس اینو دارم نکنه کامپیوتر سنجش خراب شه منو جایی قبول نکنن :37:

Headphone
31-07-2012, 23:57
من که میدونم ! فردا رتبه ام بیاد 11 کشور هم شده باشم بعد تا شهریور استرس اینو دارم نکنه کامپیوتر سنجش خراب شه منو جایی قبول نکنن :37:

حالا تو خوبی . احتمالش هست که اصلا نذارن من انتخاب رشته کنم:37: ... من و یه نفر دیگه که معدل نهایش مثل من شد . . . توی سایت سنجش واسم زده بود فاقد کد سوابق ( حالا کد سوابق رو هم نوشته بود ها :31:)

omidsarab
31-07-2012, 23:58
من با اینکه سال دومه کنکور دادم و امسال باید برم دانشگاه کنکورم بد زدم ولی باز استرس ندارم چون فایده ای نداره:19:

Haniiii
01-08-2012, 00:33
سلام به همه 91 ای ها

امیدوارم همتون موفق باشین :46:

یادش بخیر پارسال این موقع .... :20: چه حس جالبی بود ...

SALVATION1
01-08-2012, 00:39
سلام به همه 91 ای ها

امیدوارم همتون موفق باشین :46:

یادش بخیر پارسال این موقع .... :20: چه حس جالبی بود ...

شب قدر من امشبه!!!!!

Atefe_72
01-08-2012, 00:41
سلام دوستان
چرا امشب همه اینطورین:19::42:
کاش فردا این موقع بود یا کلی خوشحالیم و انرژی داریمو :26:از این حرفا یا ایینکه از ظهر خودمونو حبس کردیم تو اتاق و .:37:.....
ایشالا فردا همه حالت 1براشون پیش بیاد
به امید موفقیت همه..........
واسم دعا کنید

saadat68
01-08-2012, 00:43
سلام بچه ها کارنامه ها رو ساعت چند میذارن توی سایت

بعد دوم رتبه قبوله رتبه در سهمیه ؟ سهمیه چند ؟ کلا یه توضیحی بدین ممنون میشم

SALVATION1
01-08-2012, 00:45
ساعت 2 بعد از ظهر

بعد دوم رتبه قبوله رتبه در سهمیه ؟ سهمیه چند ؟ کلا یه توضیحی بدین ممنون میشم

خیلی مبهم گفتید...واضح تر بگید

saadat68
01-08-2012, 00:50
ساعت 2 بعد از ظهر

خیلی مبهم گفتید...واضح تر بگید

ببین من خودم چند سال پیش کنکورو دادم ولی واسه یه بنده خدایی میخوام خودم یادم نیست :31:

کارنامه چند تا رتبه داره دیگه ( زمان ما که اینجوری بود )

مثلا داشت رتبه کل

رتبه در سهمیه 1

رتبه در سهمیه 2

رتبه در سهمیه 3

حالا میخوام بدونم کدوم رتبه قبوله
:11:

SALVATION1
01-08-2012, 00:56
ببین من خودم چند سال پیش کنکورو دادم ولی واسه یه بنده خدایی میخوام خودم یادم نیست :31:

مثلا داشت رتبه کل

رتبه در سهمیه 1

رتبه در سهمیه 2

رتبه در سهمیه 3

بستگی داره که چه منطقه ای باشید...
1 یا 2 یا 3؟

saadat68
01-08-2012, 01:01
بستگی داره که چه منطقه ای باشید...
1 یا 2 یا 3؟

منطقه یک هست

اصفهان

lohrasbi
01-08-2012, 01:03

مثلا داشت رتبه کل

رتبه در سهمیه 1

رتبه در سهمیه 2

رتبه در سهمیه 3

خوب هر کس فقط توی یه سهمیه (منطقه) زندگی میکنه! فک کنم منظورت رتبه در زیر گروه 1 و 2 و 3 باشه. ببین رتبه ای که همه به هم میگن و مرسومه، "رتبه ی کل در سهمیه" است. ولی برای انتخاب رشته، باید به رتبه در زیر گروه ها توجه بشه.

SALVATION1
01-08-2012, 01:09
انصافا سخت ترین شهر برای قبولی در دانشگاه تهران ، اصفهانه...
پارسال رتبه ی 720 قم پزشکی تهران رفت ولی 250 تهران قبول نشد!!!

sam72
01-08-2012, 02:00
بچه ها خوابین؟

sam72
01-08-2012, 02:07
5 نفر اینجایه یکی یه چیزی بگه دیگه.

lohrasbi
01-08-2012, 02:13
بچه ها خوابین؟

حرفا میزنیا ! خواب کودومه ؟! اونایی هم که خوابن دارن کابوس رتبه و ... میبینن!

پارسال چند مین بعد اعلام نتایج تعداد افراد آنلاین به 120 نفر هم رسید....

sam72
01-08-2012, 02:16
حرفا میزنیا ! خواب کودومه ؟! اونایی هم که خوابن دارن کابوس رتبه و ... میبینن!

منم یادمه پارسالو,منم مثل شما پشت کنکوریم

mmehrzad
01-08-2012, 02:16
والا من بيدارم ولي چي بگم ؟

فك نكنم تا 4:30 بزنن ، بهتر برم بخوابم

البته الان خوابم اصلا نمياد ...

استرسم هم كم شده چون ميدونم قرار ببينم چه گندي زدم ...:(

mmehrzad
01-08-2012, 02:19
فكر ميكنيد چند ميشيد ؟

خودم بگم كه اصلا نميدونم
پارسال اين موقع فكر ميكردم 3 هزار بشم ، الان واقعا نميدونم
البته من سال اولم و اميدوارم سال آخرم هم باشه

ALt3rnA
01-08-2012, 02:21
شما یادته منو !؟
پارسال میومدم میگفتم بچه ها بعدا همه اینا واستون کلیی خاطره مبشه !
نوبت خودم شد بلاخره ! من به شخصه باید بگم اصلا خاطره ی خوبی نیست این ساعات ! من الان یه ساعتی خوابم برد بعد خواب دیدم نتایج اعلام شده سریع بیدار شدم که ببینم !

XFIGHT3R
01-08-2012, 02:24
Hi Guys :31:

اونایی که با تجربه ترن یه راهکاری بگن از فکره این لعنتی بریم بیرون ... اصلا یکی بیاد ماله منم نگا کنه به منم خبر بده ... :27:

sam72
01-08-2012, 02:26
شما یادته منو !؟
پارسال میومدم میگفتم بچه ها بعدا همه اینا واستون کلیی خاطره مبشه !
نوبت خودم شد بلاخره ! من به شخصه باید بگم اصلا خاطره ی خوبی نیست این ساعات ! من الان یه ساعتی خوابم برد بعد خواب دیدم نتایج اعلام شده سریع بیدار شدم که ببینم !

من شمارو کاملا یادمه
بالاخره شتریه که..............

sam72
01-08-2012, 02:33
امسال جو اینجا خیلی آروم و باحاله پارسال هرکی از راه می رسید می گفت نتایج اومده .........

mmehrzad
01-08-2012, 02:36
وقتي سنجشو چك ميكنه و اول اولين خط نوشته "اعلام " ، آدم دلش ميريزه پايين

نكنه اين اعلام نتايج ماست ؟

خير هموني كه 5 ديقه پيش چك كردي ...!

hp722
01-08-2012, 02:59
ما که پاشدیم سحری خوردیم.کلا یکی2ساعت خوابیدم.مگه فکرش از ذهن آدم بیرون میره
پاشیم 2رکعت هم نماز بخونیم شاید خدا دلش برامون سوخت.حالا روزای معمولی هیچ بسم الله به زبونمون نمیاد چه برسه نماز:31:

دوستان امیدوار امروز همه شاد و خوشحال باشید.p30world دیگه یجوری خونمون شده و اعضاش خواهر و برادرامون.خونه دوممون شده.موفق باشید

best wishes for all of you

hbokayi
01-08-2012, 03:26
هی یادش بخیر چه زود یک سال گذشت:41: منم پارسال شب اعلام نتایج اصلا نتونستم بخوابم و تا صبح بیدار موندم خدا رو شکر رتبم شد 550 و الان دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه تهران هستم دوران کنکور خیلی دوران خوبی بود برای من امیدوارم همتون به اون نتیجه ای که دوست دارین برسین

vahid-p
01-08-2012, 03:46
چرا امسال اینجا اینقدر بی رونق شده؟ پارسال تقریبا این ساعت 50 نفر آنلاین بودن و هر یک دقیقه یه پست اصافه میشد!
با اینکه کنکور خوب بود و برای خود کنکور استرسی نداشتم ولی برای اعلام نتایج خیلی استرس داشتم و برای اعلام نتایج نهایی کمتر و بیشتر مردد بودم تا استرس داشته باشم. چون بعد مشخص شدن رتبه یه ذهنیت قبلی داری.
کلا خدا کنه شما هم مثل من چیزی که میخواید قبول بشید.
اگه خدا بخواد تا قبل از انتخاب رشته معرفی رشته خودم -مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)- و دانشگاه رو مینویسم در حدی که بدونم و امیدوارم به درد کسی بخوره و تا جایی که بدونم جواب سوالاتون -اگه سوالی باشه- بدم.
موفق باشید.

ALt3rnA
01-08-2012, 04:02
اگه خدا بخواد تا قبل از انتخاب رشته معرفی رشته خودم -مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)- و دانشگاه رو مینویسم در حدی که بدونم و امیدوارم به درد کسی بخوره و تا جایی که بدونم جواب سوالاتون -اگه سوالی باشه- بدم.
اتفاقا تو ذهنم بود حتما مزاحم شما بشم برای پرس و جو در مورد مهندسی پزشکی !
اول نتایج بیاد ! بعد چند ساعت خواب ! :دی بعد هم میرسم خدمتتون !

SAJAD0936
01-08-2012, 04:31
بلههههههههه

پرونده کنکور 91 م دگ داره کم کم بسته میشه

اقا اصلا نگران نباشین اینقدر این روزا زود میگذره ک اصلا یادتون نمیاد نخسوزن اگه سال اولی باشید و قبول شید ک دگ هیچی

دوستان گروه تجربی اگه سوالی در مورد انتخاب رشته داشتن بهم پخ بدن تا راهنماییشون کنم

اگر هم کسی خواست دچار اشتباه بشه و دامپزشکی رو انتخاب کنه و ب راهنمایی نیاز داشت بازم رو من حساب کنه

خوش و خرم باشین

حرص کنکورم نخورید

Headphone
01-08-2012, 05:10
خیر سرم دیشب خواستم بخوابم ،همش داشتم در و دیوارو نگاه میکردم شاید سر جمع 1 ساعت خوابیدم که اون یه ساعتم خواب دیدم رتبه ها اومده من نتم خراب شده !!! :18:

ALt3rnA
01-08-2012, 05:19
خیر سرم دیشب خواستم بخوابم ،همش داشتم در و دیوارو نگاه میکردم شاید سر جمع 1 ساعت خوابیدم که اون یه ساعتم خواب دیدم رتبه ها اومده من نتم خراب شده !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم که بیخیال شدم !
روزه و اینام نگرفتم !
خدا خودش قبول کنه لطفا ! : دی

ALt3rnA
01-08-2012, 05:53
این سایت سنجش ..... نپوکید من اینهمه رفرش زدم !؟!

mamad45
01-08-2012, 06:10
اقا گفتن 2 ، 2 میاد دیگه ! الان اینجا کمپ راه انداختین زود تر بیاد مثلا ؟! دی :

Haniiii
01-08-2012, 06:12
چرا امسال اینجا اینقدر بی رونق شده؟ پارسال تقریبا این ساعت 50 نفر آنلاین بودن و هر یک دقیقه یه پست اصافه میشد!
با اینکه کنکور خوب بود و برای خود کنکور استرسی نداشتم ولی برای اعلام نتایج خیلی استرس داشتم و برای اعلام نتایج نهایی کمتر و بیشتر مردد بودم تا استرس داشته باشم. چون بعد مشخص شدن رتبه یه ذهنیت قبلی داری.
کلا خدا کنه شما هم مثل من چیزی که میخواید قبول بشید.
موفق باشید.

پارسال یه چیز دیگه بود ... ! :31:

دفترچه انتخاب رشته رو دیدی ؟ ... ظرفیت ها رو افزایش دادن برای بعضی رشته ها + جنسیت رو هم که پارسال مشخص نبود امسال دقیق مشخص کردن ! ... نمیفهمم چطوری ریاضی از 30 تا یه دفعه ای میرسه به 60 ! ...

sam72
01-08-2012, 06:16

دفترچه انتخاب رشته رو دیدی ؟ ... ظرفیت ها رو افزایش دادن برای بعضی رشته ها + جنسیت رو هم که پارسال مشخص نبود امسال دقیق مشخص کردن ! ... نمیفهمم چطوری ریاضی از 30 تا یه دفعه ای میرسه به 60 ! ...
هانی جون کم کم یکم در مورد کامپیوتر امیرکبیر توضیح بده لطفا:27::11:

ALt3rnA
01-08-2012, 06:19
اقا گفتن 2 ، 2 میاد دیگه ! الان اینجا کمپ راه انداختین زود تر بیاد مثلا ؟! دی :
اونا یه چیزی گفتن همینجوری ! شما باور نکن ! :دی
همینا گفته بودن 15 ام ! نه ؟!

vahid-p
01-08-2012, 06:20

پارسال که آره. خودمون که تو بدشانسی تکیم.مثلا دانشگاه امیرکبیر برقش از 70 نفر به 100 نفر افزایش پیدا کرده یا ریاضی از 30 نفر به 60 نفر یا مهندسی شیمی از 45 به 60 یا صنایع از 40 به 60 و اکثر رشته ها افزایش داشتن. ولی واقعا این کار وزارات علوم قابل تقدیره. چی بود پارسال یه دفعه همه رشته ها ظرفیتش پایین اومد خیلیا که حقشون بود به رشته مورد علاقشون نرسیدن!
فقط به نظرت تو خوابگاهی که خودمون بودیم این همه نفر چجوری جا میشن؟! :) ( شوخی بود، حتما خوابگاه کناری هم میشه برا نود و یکی ها . راستی کسانی که میخوان بیان امیرکبیر بگم از پارسال قرار شده سال اولی ها اینترنت وایرلز نداشته باشن :21: - البته شاید امسال دوباره برش گردونن. نمیدونم! ) - راستی بد نیست بگم با اینکه با هانی تو یه خوابگاه بودیم، ولی تو طول این یه سال فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست دیده باشمش :31: = از بس درس میخونه :31: )

اتفاقا تو ذهنم بود حتما مزاحم شما بشم برای پرس و جو در مورد مهندسی پزشکی !
در خدمتیم هر سوالی داشتید بپرسید. ولی به نظرم اول یه مقدمه ایش رو بنویسم، بعد. شاید جواب سوالتون تو مقدمش باشه.

M A M M U T
01-08-2012, 06:39
دیشب چه شب بدی بود///...اوه واه اوه...تمام جهان اومد جلو چشمم.... ساعت 1 رفتم بخوابم 3 خوابم برد الآنم که بیدارم.... کلا 3 ساعت درست و حسابی نخوابیدم.... خو بگو زودتر نتیجه رو بدین دیگه...

ALt3rnA
01-08-2012, 06:46
ماموت جان باز دم تو گرم که خوابت برد !
کاش منم میتونستم بخوابم ! چشام باز نمیشن رسما ! 6 ساعت دیگه هنوز مونده تازه !

mahla jan
01-08-2012, 06:49
فک نمی کنم راس ساعت 2 جوابا بیادا
نهایتا دیگه9-10 میاد

M A M M U T
01-08-2012, 07:37
کاش نتیجه وحی میشد به آدم:دی فرض کن من چطوری جرات کنم برم نتیجه رو بینم؟؟؟ چه گیری افتادیم:(

ALt3rnA
01-08-2012, 07:39
من اینقدر خسته امممممم که اصلا دیگه نگران نتیجه نیستم ! فقط بیاد من ببینم بعد بخوابم !!

A.N.A.P
01-08-2012, 07:51
ماشالله بچه های بابل که رتبه 2 و 3 ریاضی شدن ! نوشاد عالمیان هم بچه بابله ! :دی
خوش به حالشون حداقل به شهرشون مینازن !

A.N.A.P
01-08-2012, 07:55
دیشب چه شب بدی بود///...اوه واه اوه...تمام جهان اومد جلو چشمم.... ساعت 1 رفتم بخوابم 3 خوابم برد الآنم که بیدارم.... کلا 3 ساعت درست و حسابی نخوابیدم.... خو بگو زودتر نتیجه رو بدین دیگه...

خوش به حالت چقدر زود میخوابی :دی مگه روزه نمیگیری ؟
این ماه رمضون دقیقا سیستم خابمو برعکس کرده یعنی صبح تا شب خواب و شب تا صبح بیدار !
حال میکنین چقدر استرس دارم ! :دی

ali_1372
01-08-2012, 08:06
خب بازم دم خودم گرم از دیشب تا الان مثل خرس خوابیدم...بدون هیچ کابوسی
فقط خدا کنه تو این سه رشته ای که امتحان دادم لااقل یکیشون آبرودار باشه

Haniiii
01-08-2012, 08:19
هانی جون کم کم یکم در مورد کامپیوتر امیرکبیر توضیح بده لطفا:27::11:

چی میخوای بدونی ؟ :31: ...

پارسال که آره. خودمون که تو بدشانسی تکیم.مثلا دانشگاه امیرکبیر برقش از 70 نفر به 100 نفر افزایش پیدا کرده یا ریاضی از 30 نفر به 60 نفر یا مهندسی شیمی از 45 به 60 یا صنایع از 40 به 60 و اکثر رشته ها افزایش داشتن. ولی واقعا این کار وزارات علوم قابل تقدیره. چی بود پارسال یه دفعه همه رشته ها ظرفیتش پایین اومد خیلیا که حقشون بود به رشته مورد علاقشون نرسیدن!
فقط به نظرت تو خوابگاهی که خودمون بودیم این همه نفر چجوری جا میشن؟! :) ( شوخی بود، حتما خوابگاه کناری هم میشه برا نود و یکی ها . راستی کسانی که میخوان بیان امیرکبیر بگم از پارسال قرار شده سال اولی ها اینترنت وایرلز نداشته باشن :21: - البته شاید امسال دوباره برش گردونن. نمیدونم! ) - راستی بد نیست بگم با اینکه با هانی تو یه خوابگاه بودیم، ولی تو طول این یه سال فکر نکنم بیشتر از تعداد انگشتان دو دست دیده باشمش :31: = از بس درس میخونه :31: )

در خدمتیم هر سوالی داشتید بپرسید. ولی به نظرم اول یه مقدمه ایش رو بنویسم، بعد. شاید جواب سوالتون تو مقدمش باشه.

فقط امیدوارم مثل ارشد نباشه که بدون برنامه ریزی افزایش ظرفیت داده بودن و .... !
میتونه برعکس هم باشه ... تو زیاد درس میخونی که من نمیبینمت ! :31:

urchin7
01-08-2012, 08:29
چرا اینجوری می کنید؟ منه از خدا بی خبر اصلا نمی دونستم امروز چندمه؟15 مهرداد کیه؟ کارنامه ها کی می یاد ؟ جه برسه به استرس؟چند روزی می شه خودم رو با تراوین مشغول کردم . حالا کی بابت استرسم جواب گویه؟ ها؟

urchin7
01-08-2012, 08:35
دم خودم گرم 12 ساعت خوابیدم بدون هیچ استرسی! فقط فرق من با بقیه این بود که خبر نداشتم داره نتایج می یاد

A.N.A.P
01-08-2012, 08:40
منم نمیدونستم ولی یه نامردی :دی اومد تو پروفایلم موضوع رو بهم گفت . پست دوم پروفایلم !

ali_1372
01-08-2012, 08:40
فقط امیدوارم امروز p30world قاط نزنه و نگه " حجم درخواست ها روی سرور زیاد است ... لطفا چند لحظه دیگر امتحان کنید " .... اونوقته که دیگه باید به عمش سلام رسوند

urchin7
01-08-2012, 08:43
فقط امیدوارم امروز p30world قاط نزنه و نگه " حجم درخواست ها روی سرور زیاد است ... لطفا چند لحظه دیگر امتحان کنید " .... اونوقته که دیگه باید به عمش سلام رسوند
اره
من موندم چرا سایت به این بزرگی می زاره پهنای باند کم بیاره

h0p3
01-08-2012, 08:48
!!! چه قدر همه استرس دارن!!! به نظر من پاشین برین بیرون خوش بگذرونین بعدش که رسیدین خونه 2 تا حالت داره! یا اومده! یا نیومده! :)
من که پارسال کنکور داشتم وقتی اینا رو میخونم استرسی میشم!! :31:
مثل من نباشین که مجبور باشین یه 3-4 باری اطلاعاتتون رو وارد کنین که ااااخرش درست باشه :)) (تازه بعدشم با چشم بسته enter بزنین!!!)...:31::31:

موفق باشین :20:

lohrasbi
01-08-2012, 08:56
ما هم ساده ایما !!!! الان توکلی داره هر هر به ریش ما میخنده ! واسه ضایه کردن ما هم که شده رأس ساعت 14 نتایجو میزاره رو سایت!

عجب داستانی داریم ما با این کنکور ...

urchin7
01-08-2012, 09:04
بچه خدای نکرده فکر نکنی 3 تا از ناخنام تو دهنمه ها! من روزه ام!:D

h0p3
01-08-2012, 09:12
بیخیال !! اصلا کنکور چی هست؟؟ :31::31:
بالاخره هر چی باشه هر کسی تلاش خودشو کرده ، پس نگران نباشین دیگه . . . :46:

M A M M U T
01-08-2012, 09:14
اره
من موندم چرا سایت به این بزرگی می زاره پهنای باند کم بیاره
بزرگ نیست بزرگش کردن:دی

هنوز هیچ نشده زنگ زدن فامیل شروع شده...من نمیدونم رتبه ی من به بقیه چه ربطی داره؟؟؟:41:

shakerifar
01-08-2012, 09:18
حالا سالای قبل که ما کنکور نداشتیم وقتی می گفتن مثلا 13 نتایج اعلام می شه از 11 اومده بود رو سایت حالا امسال سنجش واسه ما وقت شناس شده:31:
یه دقیقه زودتر از دو نمی ده!!!!!!!!

ALt3rnA
01-08-2012, 09:29
من به خودم قول دادم رتبه مو حتی به پدر مادرم هم نگم ! فقط میگم خوب شده یا بد که بدونن انتظار چیو داشته باشن

deaddeaddead
01-08-2012, 09:31
نکنه نیاد به موقعش ؟
اگه بازم بد قولی کنن ....
دیشب نخوابیدم

ali_1372
01-08-2012, 09:32
نتایج اومد .................

Hossein1992
01-08-2012, 09:34
سلام من پارسال کنکور دادم ولی یادم افتاد به کنکوری ها
نتایجتون آمده الان بیاید خبرای خوش بهمون بدید
سوالی بود در خدمتم

ارمیتا2
01-08-2012, 09:35
امیدوارم همتون رتبتون خوب بشه منم از دیشب استرس داشتم انگار دوباره میخوام کنکور شرکت کنم

ali_1372
01-08-2012, 09:38
خدا رو شکر ریاضی شدم 860 ..... فکر می کردم 4 رقمی بشم

saeed 1428
01-08-2012, 09:38
من 4317 منطقه دو شدم وای خدا جون خیلی ممنونم:8::42:

sam72
01-08-2012, 09:44
246 منطقه3 بدبخت شدم رفت

mmehrzad
واااااااااااي
خدا
2100
خوشم مياد هرچي بر آوردم بوده همين ميشه

فقط بايد فيزيكم درصدش بيشتر ميشد
به ترتيبت :
56
38
48
73
52
54
56

فيريك مثلا 40 تاشو جواب دادمو
خب خدا رو شكر
اوني كه ميخوامو اي شا ا... ميارم

AMIR-AIRGUNNER
:41::41::41::41:
شیمی رو افتضاح خراب کردم
11600 منطقه یک

urchin7
01-08-2012, 09:45
3460 منطقه 3 تجربی
فکر می کرده 1000 تا بهتر بشم

vahid-p
01-08-2012, 09:48
نتایج واقعا اومد

mmehrzad
01-08-2012, 09:49
حالا اين جاست كه اگه اگه هاي آدم شروع ميشه

اگه رياضيمو بهتر ميزدم ، اگه فيزيكمو بهتر ميزدم ...
بهترين جواب اينه :

اگه اگه هي ديگران قرار بود بر آورده بشه تو رتبت بالا 10 هزار ميشد

ehsan_
01-08-2012, 09:50

نه داداش اینجوریها هم که می گی نیست
من دفترچه رو کامل بررسی کردم کلا 5 تا 10 درصد افزایش یافته
تا خیلی از افزایشیها کاملا بومی هستن که تعهد باید بدن بعد از فارغ التحصیل توی شهر کوچیک خودشون کار کنن

saeed 1428
01-08-2012, 09:51
اینم کارنامم

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : علوم رياضي و فني

نمره درس
عنوان درس
رديف

58/7
زبان و ادبيات فارسي
1

49/4
زبان عربي
2

52/0
فرهنگ و معارف اسلامي
3

42/7
زبان خارجي
4

21/9
رياضيات
5

34/1
فيزيك مكانيك
6

46/7
شيمي
7

رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :

رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه):

11086

آخرين رتبه مجاز در سهميه ( دوره هاي روزانه وشبانه )
رتبه کل در سهميه
ماکزيمم نمره کل زير گروه ها

64473
4317
8385

ALt3rnA
01-08-2012, 09:52
بلاخره !!!!!!!!!
داشتم میمردم ...

خوب من همونطور که قول دادم هیچی نمیگم ! جز اینکه علوم کامپیوترمو میارم 100 درصد اگه خدا بخواد !
برم بکپم :دی

ali_1372
01-08-2012, 09:52
اینم مال من

نمره درس
عنوان درس
رديف

60/0
زبان و ادبيات فارسي
1

54/7
زبان عربي
2

86/7
فرهنگ و معارف اسلامي
3

89/4
زبان خارجي
4

47/9
رياضيات
5

40/0
فيزيك مكانيك
6

67/7
شيمي
7

رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :

2276

رتبه کل در سهميه

64473
860
9843

Haniiii
01-08-2012, 09:53
نتایج واقعا اومد

مگه بازم کنکور دادی خودت ؟ :31:

جالبه امسال خیلی خلوته اینجا ! ... ما یه Reload میکردیم تاپیک 10 صفحه میرفت جلو ! .... الان ... !

omidsarab
01-08-2012, 09:53
یک هفته خوندم
منطقه 3

فقط میتونم برم پیام نور دیگه آره؟

وضعيت رتبه و نمره کل داوطلب در هر زير گروه ، گروه آزمايشي : علوم تجربي

پنج
چهار
سه
دو
يک

28244
23744
54749
35427
30803
نفر

156254

رتبه در سهميه بين

90566
78450
156497
108790
97079
نفر

399482

رتبه کشوري (بدون سهميه) بين

6095
6304
5285
5859
6085
نمره کل نهايي

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : علوم تجربي

نمره درس
عنوان درس
رديف

29/4
زبان و ادبيات فارسي
1

14/7
زبان عربي
2

46/7
فرهنگ و معارف اسلامي
3

4/0
زبان خارجي
4

-5/3
زمين شناسي
5

13/4
رياضيات
6

5/4
زيست شناسي
7

17/3
فيزيك
8

4/8
شيمي
9

رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي علوم تجربي :

94118

رتبه کل در سهميه

53614
29972
6304

M . Sayid
01-08-2012, 09:58
اینم من

5 ماه خوندم !

mahla jan
01-08-2012, 10:01
یه سوال دارم ایا قلم چی می تونه رتبه ادم رو بفهمه بدون این که ما بهش اطلاعات داده باشیم(مثل شماره پرونده و اینا)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

urchin7
01-08-2012, 10:01
می دونی لب مرز کجاست؟ اگه نمی دونید بگم دقیقا اونجایی که من ایستادم
رشته ای که من می خوام دندون پزشکی هرمزگان که با رتبه 3549 یکی پارسال قبول شده( ظرفیت 23 کلا هم بومی )
من شدم 3460

saeed 1428
01-08-2012, 10:02
زودتر رتبتونو بگید ببینیم چیکار کردید به امید موفقیت همه...............................:11:

sam72
01-08-2012, 10:03
mmehrzad کشوریت چند شده؟مل من3379

mmehrzad
01-08-2012, 10:06
بومي سازي الان هست ؟

يعني من كامپيتر نرم افزار شهر خودمو بزنم احتمال قبولي برام بيشتر ؟

mmehrzad کشوریت چند شده؟مل من3379

3901
:41:

dooni
01-08-2012, 10:09
من 850 شدم
منطقه 2:39:

AMIR-AIRGUNNER
01-08-2012, 10:09
یه سوال دارم ایا قلم چی می تونه رتبه ادم رو بفهمه بدون این که ما بهش اطلاعات داده باشیم(مثل شماره پرونده و اینا)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه !
ولی پشتیبان من بهم زنگ زد هی من بحث رو عوض میکردم اخر سر از من این شماره داوطلبی رو کشید بیرون !

mahla jan
01-08-2012, 10:13
خوب بچه ها بگین چند شدین دیگه

mmehrzad
01-08-2012, 10:18
200 300 تا رتبم بهتر بود الان استرس انتخاب رشته نداشتم ، اه:44:

Eshghe_door
01-08-2012, 10:19
خب میتونم بگم که گند زدم...

ریاضی فیزیک هستم

SALVATION1
01-08-2012, 10:19
بچه هااااااااااااا
من نتونستم می گه همچین داوطلبی وجود نداره ، شماره شماسنامه رو چطور باید زد.

mahla jan
01-08-2012, 10:24
سه تا راه داره به یکی دیگه برو

SALVATION1
01-08-2012, 10:25
شماره پرونده اینا چیه؟؟؟؟؟
خواهش می کنم کمک کنید:24:

saeed 1428
01-08-2012, 10:26
بچه هااااااااااااا
من نتونستم می گه همچین داوطلبی وجود نداره ، شماره شماسنامه رو چطور باید زد.
اگه اولش صفر داره نزن

SALVATION1
01-08-2012, 10:27
^ تا حالا می زدم ، حالا بمینم چی می شه

skyzare
01-08-2012, 10:30
با سلام .

من خودم لیسانس گرفتم :20:الان همین جوری این کنکور سراسری رو دادم . به نظر شما با این رتبه شاهکار:31:میشه پیام نور شهر خودمون رو بیارم ؟

SALVATION1
01-08-2012, 10:40
حالا صفحش لود نمی شه!!!
;کسی می تونه من براش شمارم رو pm کنم:45:

12p
01-08-2012, 10:41
7455 منطقه2 شدم!!ریاضی ام
ادب30.7
عربی18.7
دینی40
زبان30.7
ریاضی15.8
فیزیک30.4
شیمی62
چمران روزانه چی در میام؟؟؟

saeed 1428
01-08-2012, 10:45
به نظر من باید از این تاپیک کوچ کنیم به تاپیک انتخاب رشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_
01-08-2012, 10:47
بدبخت شدم:19:
رتبه منطقه 1 شدم 2129
رتبه کشوری 6621

فکر نکم پزشکی بیارم
خیلی تلاش کرده بودم:41:

Headphone
01-08-2012, 10:48
اووف ...

نتیجه خراب تر از چیزی شد که انتظار داشتم ... ولی رشته و دانشگاهی که میخوام قبولم .

معدل رو هم هنوز تاثیر ندادن ، یعنی یه خورده باز رتبه بهتر میشه

من برم بخوابم :24:

wwwatiw
01-08-2012, 10:55
وااااااااااای . افتضاح بود . ولی خودم از قبل میدونستم :31:

monaa
01-08-2012, 11:00
منم بدبخت شدم :41: فکر نکنم رشته دلخواهم قبول بشم

775e
01-08-2012, 11:04
سلم من نمی تونم نتیجه ام رو ببینم اصلا سایت را نمیده

tonypb
01-08-2012, 11:08
برن بمیرن با اون سایتشون///

mhgh44
01-08-2012, 11:10
منم شدم 136
فکر کنم برق شریف قبول نشم حیف شد

vahid-p
01-08-2012, 11:11
246 منطقه3 بدبخت شدم رفت
چرا بدبخت شدی رفت؟ مگه چند میخواستی؟ من پارسال شدم 280 و الان خیلی از رشته و دانشگام راضیم. تو هم مطمئنم کمی تحقیق کنی به اونی که میخوای میرسی حالا یکم پایین و بالا داره.

mmehrzad
01-08-2012, 11:13
برن بمیرن با اون سایتشون///
برا من عين هلو مياره

عجب بچه هاي قوي اي داره اينجا
دمتون گرم

SALVATION1
01-08-2012, 11:17
باورم نمی شه:2:

vahid-p
01-08-2012, 11:18
منم شدم 136
فکر کنم برق شریف قبول نشم حیف شد
منطقه یک یا دو هستی مطمئنا پس برق تهران قبولی. نشدی که میشی حتما هم نگران نباش، بیا دانشگاه خودمون (پلی تکنیک) :21::21:

دیدی تو این تاپیک چقدر برا دانشگامون تبلیغ کردم. پولشو کی میده؟ :31:

The Black Dahlia
سلام ببخشید با 700 منطقه 2 پزشکی اهواز قبول میشم؟

A.N.A.P
من برم افتتاحیه المپیک رو دانلود کنم بهتره . 7گیگ 10 ساعت . هر کی خواست لینک بدم :دی !
کارنامه کیلو چنده ! :دی

sajjadesi
01-08-2012, 11:37
نتایج اومده

sajjadesi
01-08-2012, 11:38
نتایج اومده توسایت

mhgh44
01-08-2012, 11:48
منطقه یک یا دو هستی مطمئنا پس برق تهران قبولی. نشدی که میشی حتما هم نگران نباش، بیا دانشگاه خودمون (پلی تکنیک) :21::21:

دیدی تو این تاپیک چقدر برا دانشگامون تبلیغ کردم. پولشو کی میده؟ :31:
منطقه 2 هستم
حالا موندم بین مکانیک شریف و برق تهران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urchin7
01-08-2012, 12:11
اووف ...نتیجه خراب تر از چیزی شد که انتظار داشتم ... ولی رشته و دانشگاهی که میخوام قبولم .معدل رو هم هنوز تاثیر ندادن ، یعنی یه خورده باز رتبه بهتر میشهمن برم بخوابم :24:چرا! معدل رو تاثیر دادن

saeed 1428
01-08-2012, 12:20
اگه تاثیر معدل برای کسی مثبت باشه تو کارنامه می نویسه و توی کارنامه تو جدول زیر گروه ها علامت ستاره می زنه.

Ssarshar
01-08-2012, 12:27
اینکه سایتش اصلا بالا نمیاد !

king_darkness
01-08-2012, 12:30
بعد از اين همه سال برگزاري آزمون هنوز نفهميدن كه سايتشون مشكل داره ؟
2ساعته هنوز باز نشده

urchin7
01-08-2012, 12:34
به عقلشون نمی رسه روز اعلام نتایج چند هزار نفر آنلاین می شن و باید پهنای زیادی داشته باشند نمی دونم اون همه تصویر و گرافیک واسه چیه!!

ungodly
01-08-2012, 12:42
سلام دوستان من 50000 شدم دولتی هیچ رشته ای قبول نمیشم؟شهرش مهم نیست !

M A M M U T
01-08-2012, 12:56
سلام ببخشید با 700 منطقه 2 پزشکی اهواز قبول میشم؟
قبول میشی....

Alireza SM
01-08-2012, 12:56
خداییش P30World پهنای باند بیشتری از سازمان سنجش داره که اینهمه درامد و بودجه دولتی به خودش اختصاص داره ولی یه سایت درست حسابی نداره !

ungodly
01-08-2012, 13:03
من رتبم شده 52000 جایی میتونم دولتی قبول شم ؟رشته و شهرش مهم نیست !اگه میشه مثلا بگین چه رشته ای و کجا ؟
دانشگاههای غیر انتفاعی حدودا شهریش چقده ؟مثلا مشهد
یکی از دوستان بزرگوار لطفا جوابببببببببببب بده :42:

ehsan_
01-08-2012, 13:21
من رتبم شده 52000 جایی میتونم دولتی قبول شم ؟رشته و شهرش مهم نیست !اگه میشه مثلا بگین چه رشته ای و کجا ؟
دانشگاههای غیر انتفاعی حدودا شهریش چقده ؟مثلا مشهد
یکی از دوستان بزرگوار لطفا جوابببببببببببب بده :42:

مثلا پارسال با رتبه کشور 55000 شیمی محض دانشگاه گیلان دولتی قبول شدن
تجربی تا 300 هزار می تونی پیام نور مهندسی کشاورزی زمین شناسی زیست شناسی و.... بیاری !

فکر کنم از اونهایی هستی که فقط می خوای یک مدرکی بگیری:31:

shakerifar
01-08-2012, 13:26
دوستان به نظرتون با 3300 منطقه 1 مهندسی خوب کجا می شه قبول شد؟؟؟؟اصفهان می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan_
01-08-2012, 13:32
دوستان به نظرتون با 3300 منطقه 1 مهندسی خوب کجا می شه قبول شد؟؟؟؟اصفهان می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو سایت کانون یادگار ماندگار رو دانلود کن
ببین حدود 3300 کجا چه رشته ای قبول شدن تا مثلا برو به قسمت رشته ببین اصفهان با حدود چه رتبه ای مهندسی قبول شدن

bina22
01-08-2012, 14:13
این سایت چرا بالا نمیاد خدا!!!!!!!
من از دیروزه نخوابیدم اینم وضمه!!!!

hp722
01-08-2012, 14:13
حالا انتخاب رشته از کی شروع میشه تو سایت سنجش و تا کی ادامه داره؟

omidariyan
01-08-2012, 14:38
تربیت معلم تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟

noora.mandegar
01-08-2012, 14:58
عجب بدبختیه هـــــا . یه مین بکشین بیرون مام بتونیم ببینیم دیگه کارنامه رووووو:31:

Alireza SM
01-08-2012, 15:04
بالاخره کارنامه خودمو دیدم
رتبه 1650 منطقه 2. رفتم پزشکی :31:

ungodly
01-08-2012, 15:49
مثلا پارسال با رتبه کشور 55000 شیمی محض دانشگاه گیلان دولتی قبول شدن
تجربی تا 300 هزار می تونی پیام نور مهندسی کشاورزی زمین شناسی زیست شناسی و.... بیاری !

فکر کنم از اونهایی هستی که فقط می خوای یک مدرکی بگیری:31:
دقیقا فقط میخوام مدرک بگیرم.یکی کمک کنه بگه کجا دولتی قبول میشم با این رتبه ؟شهر و رشته فرقی نداره.ریاضیییییییی ام:42:

mahla jan
01-08-2012, 15:52

تبرییییییییییییییک

Aryana_b
01-08-2012, 15:54
تبریک به کسانی که رتبه ای که دوست داشتن اوردن و همه ی اونایی که زحمت کشیدن
همگی موفق باشید:46:

فکر کنم انتخاب رشته از 17 تا 22ام باشه

Alireza SM
01-08-2012, 16:01
من خیلی دلم میخواست رتبه 3 رقمی بیارم ولی متاسفانه وضعیت پدرم وقت زیادی ازم گرفت به همین رتبه ای که آوردم هم راضی هستم برای پزشکی یا دندون پزشکی کارمو راه میندازه.

ارمیتا2
01-08-2012, 16:03
بدبخت شدم:19:
رتبه منطقه 1 شدم 2129
رتبه کشوری 6621

فکر نکم پزشکی بیارم
خیلی تلاش کرده بودم:41:
سال 90 با رتبه شما پزشکی روزانه گناباد قبول شدن

ارمیتا2
01-08-2012, 16:04
منم قبول شدم اگه خدا بخواد شبانه تهران قبول میشم

ارمیتا2
01-08-2012, 16:06

شما فزیوتراپی تهران یا پزشکی قزوین قبولین.تبریک

D_felfelak
01-08-2012, 16:07
7455 منطقه2 شدم!!ریاضی ام
ادب30.7
عربی18.7
دینی40
زبان30.7
ریاضی15.8
فیزیک30.4
شیمی62
چمران روزانه چی در میام؟؟؟

حيف مرده شور! با اين سايتشون الا" 3 ساعت گذشته! و من دارم از اضطراب ميميرم! آخه اينا نميدونند که ترافيک سايت ناگهان تا چه اندازه بالا ميره!
رتبه ی زير 7500 منطقه دو ميخوام رشته ام رياض
وای هر چقدر فکر ميکنم ميبينم از اين دوستمون نبايد درصدام پايين تر بشه!
البته من درصد نگرفتم متوسط ترازم تو کانون 5500 هست!

ارمیتا2
01-08-2012, 16:09

مهندسی نفت روزانه تهران دانشگاه صنعت نفت قبولی

M . Sayid
01-08-2012, 16:10
شما فزیوتراپی تهران یا پزشکی قزوین قبولین.تبریک

شما به من گفتی 19 منطقه 3 آخرین نفری بوده که روانشناسی شیراز قبول شده ! ولی تو یادگارماندگار قلم چی با رتبه 300 و خورده ای هم شیراز قبول شده بودن !

sam_sami_2000
01-08-2012, 16:14
رتبه 137 منطقه 1 رشته ریاضی :دی
درصدام عریی 95%، زبان 95%، ادبیات 70% ، دینی 80%، ریاضی 75%، فیزیک 90% ، شیمی 80%

ارمیتا2
01-08-2012, 16:19
من از روی دفترچه راهنمای انتخاب رشته ی برتر سراسری 90 انتشارات راه اندیشه میگم. میتونید از روزنامه فروشی ها و کتاب فروشی ها بخرید و ببینید.من شخصا قلم چی رو قبول ندارم .

ارمیتا2
01-08-2012, 16:24
رتبه 137 منطقه 2 رشته ریاضی :دی
درصدام عریی 95%، زبان 95%، ادبیات 70% ، دینی 80%، ریاضی 75%، فیزیک 90% ، شیمی 80%

مهندسی معماری تهران و مهندسی صنایع شریف قبولی پارسالبا رتبه شوا بوده.

sam_sami_2000
01-08-2012, 16:27
مهندسی معماری تهران و مهندسی صنایع شریف قبولی پارسالبا رتبه شوا بوده.

من شیراز هستم و عمران میخوام.
عمران شریف اگر نشه عمران شیراز

ویرایش : مهندسی صنایع چیه ؟ کارش چیه ؟

majid322
01-08-2012, 16:33
من هنوز نتونستم کارنامم رو ببینم..کسی نظری نداره؟ :44:

ارمیتا2
01-08-2012, 16:39
من شیراز هستم و عمران میخوام.
عمران شریف اگر نشه عمران شیراز

ویرایش : مهندسی صنایع چیه ؟ کارش چیه ؟

در مورد رشته صنایع برید قسمت اشنایی با رشته ها ولی تا اونجایی که من میدونم رشته ی خیلی خوبیه.وقتی با این رتبه تهران قبول شدن پس شیراز هم قبول میشید.

Reza_994
01-08-2012, 16:39
رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه): 52420
رتبه کل در سهميه: 20710

برید حال کنید !
دوقوزآباد نرم افزار قبولم ؟

hp722
01-08-2012, 16:40
من هنوز نتونستم کارنامم رو ببینم..کسی نظری نداره؟ :44:

انقد refresh کن تا سایت سنجش از رو بره و کارنامت رو نشون بده:31:

bina22
01-08-2012, 16:46
دوستان منظور از مجاز روزانه و شبانه چیه و مهمترین رتبه کدومه؟
الان مجاز روزانه شدیم چیکار میکنیم؟

ارمیتا2
01-08-2012, 16:49
دوستان منظور از مجاز روزانه و شبانه چیه و مهمترین رتبه کدومه؟
الان مجاز روزانه شدیم چیکار میکنیم؟

یعنی مجاز به انتخاب رشته ی دانشگاه در دوره روزانه و شبانه هستید میتونید برید تو دفترچه شماره 2 همه ی این اطلاعاتو بخونید. دفترچه رو سایته

hp722
01-08-2012, 16:52
میگم کسی اطلاعی از هزینه های غیرانتفاعی داره که چجوریه؟مثلا برای نرم افزار؟

bina22
01-08-2012, 16:53
یعنی مجاز به انتخاب رشته ی دانشگاه در دوره روزانه و شبانه هستید میتونید برید تو دفترچه شماره 2 هکه ی این اطلاعاتو بخونید. دفترچه رو سایته

مرسی میشه فهمید با رتبمون چیو بزنیم؟

majid322
01-08-2012, 16:54
وقتی سرچ میکنم بلافاصله ارور میده...واقعا چطوریه که همه دیدن من نمیتونم ببینم؟ :9:

ارمیتا2
01-08-2012, 16:55
میگم کسی اطلاعی از هزینه های غیرانتفاعی داره که چجوریه؟مثلا برای نرم افزار؟

توی دفترچه شماره 2 هست باید از سایت دانلودش کنی.

ارمیتا2
01-08-2012, 16:57
وقتی سرچ میکنم بلافاصله ارور میده...واقعا چطوریه که همه دیدن من نمیتونم ببینم؟ :9:
من 2 ساعت تو کافی نت بودم باز نمی شد ولی تو خونه تونستم بازش کنم.دوستم می گفت با ایرانسل رفته تونسته بازش کنه.سعی کنید ان شا الله قبولید

majid322
01-08-2012, 16:58
الانم که میزنه ( «داوطلبي با چنين مشخصات کارت آزمون سراسري موجود نمي باشد ، لطفا در ورود اطلاعات کارت دقت فرماييد » ) چیکار کنم؟

ارمیتا2
01-08-2012, 17:00
مرسی میشه فهمید با رتبمون چیو بزنیم؟این که چه رشته ای قبول می شید باید انتخاب رشته مجازی انجام بدید.رتبتون و سهمیه منطقه و رشتتونو بنویسید من از راهنمای انتخاب رشته نگاه میکنم براتون می نویسم.

hp722
01-08-2012, 17:01
الانم که میزنه ( «داوطلبي با چنين مشخصات کارت آزمون سراسري موجود نمي باشد ، لطفا در ورود اطلاعات کارت دقت فرماييد » ) چیکار کنم؟

نگران نشو قاطی کرده.من با سرعت 2mb یکم طول کشید تا بیاره چه برسه به سرعت های پایین تر.بذار یکم بگذره.مطمئن باش مشکل از سایته نه تو

ارمیتا2
01-08-2012, 17:01

3 روش داره از هر سه استفاده کنید.

shahabprince
01-08-2012, 17:03
ما که نتونستیم باز کنیم
اصلا پشیمون شدم میخوام برم دانشگاه آزاد:31:

shahabprince
01-08-2012, 17:03

من از هر سه روش 10 بار استفاده کردم باز هم میگه همچین داوطلبی وجود ندارد

bina22
01-08-2012, 17:04
اخه من بارتبه 52000 ( رتبه کل در سهمیه ) روزانه و شبانه کجا قبول میشم!!!!!!

موندیم سال بعد

majid322
01-08-2012, 17:04
نگران نشو قاطی کرده.من با سرعت 2mb یکم طول کشید تا بیاره چه برسه به سرعت های پایین تر.بذار یکم بگذره.مطمئن باش مشکل از سایته نه تو

سرعت منم 2 مگه مشکل از سرعت نیست یه بار میزنه چنین داوطلبی نیست یه بار ارور میده کلا قاطی داره... :31:

از هر سه روش استفاده کردم..

hp722
01-08-2012, 17:06
توی دفترچه شماره 2 هست باید از سایت دانلودش کنی.

دانلودش که کردم.همون که واسه انتخاب رشته س؟کجاش نوشته؟فکر نمیکنم قیمت توش نوشته باشها!!!

ارمیتا2
01-08-2012, 17:06
اخه من بارتبه 52000 ( رتبه کل در سهمیه ) روزانه و شبانه کجا قبول میشم!!!!!!

موندیم سال بعد
منطقه چن و چه رشته ای؟؟؟؟؟

ارمیتا2
01-08-2012, 17:08
دانلودش که کردم.همون که واسه انتخاب رشته س؟کجاش نوشته؟فکر نمیکنم قیمت توش نوشته باشها!!!

من دیدم نوشته . قسمت پیوست ها نوشته.

bina22
01-08-2012, 17:10
منطقه چن و چه رشته ای؟؟؟؟؟

منظقه 2 و ریاضی

hp722
01-08-2012, 17:11
سرعت منم 2 مگه مشکل از سرعت نیست یه بار میزنه چنین داوطلبی نیست یه بار ارور میده کلا قاطی داره... :31:

خب میخوای pass خودت رو بده من برم برات ببینم:31:

ارمیتا2
01-08-2012, 17:16
منظقه 2 و ریاضی
مهندسی کشاورزی اب روزانه همدان/

bina22
01-08-2012, 17:18
مهندسی کشاورزی اب روزانه همدان/

مرسی داداش ، معماری نمیشه

ارمیتا2
01-08-2012, 17:22
مرسی داداش ، معماری نمیشه

توی این دفترچه که من دارم همینو فقط نوشته

bina22
01-08-2012, 17:25
توی این دفترچه که من دارم همینو فقط نوشته

یعنی تو دفترچه رتبرو زده؟؟؟؟
دستم به دامنتون یه معماری یا فیزیک باشه بگید

bina22
01-08-2012, 17:27
همش تقصیره چنتا سوله غلطیه که زدم.
آخه من 2 تا زبان زدم چجوری منفی 3 شدم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

ارمیتا2
01-08-2012, 17:32
همش تقصیره چنتا سوله غلطیه که زدم.
آخه من 2 تا زبان زدم چجوری منفی 3 شدم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟هر چی بود تموم شده حالا سعی کن انتخاب رشته خوبی انجام بدی.
دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته برتر انتشارات راه اندیشه

mrmaster
01-08-2012, 17:34
من دقیقا 3 ساعته پایه سنجشم نمیاد

D_felfelak
01-08-2012, 17:35
سرعتم 2 مگ هست بااااااااااز نشد!! دارم ديوونه ميشم

bina22
01-08-2012, 17:37
هر چی بود تموم شده حالا سعی کن انتخاب رشته خوبی انجام بدی.
دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته برتر انتشارات راه اندیشه

آخه با این رتبه چه امیدی داشته باشم!!! امیدم زبان بود که وقت نشد !!! 2 تا شانسی زدم شده -3 مگه میشه؟؟؟؟؟
فیزیک به این خوبی زدم انگار نه انگار!!! 2-3 تا ریاضی که میدونم 100 درصد درست بودن زدم شده 0 درصد

hp722
01-08-2012, 17:41
بروبچ تا وقت افطار میخواید وایسید و وقتی اذان گفت میخواید برید 1لقمه غذا بخورید سنجش براتون باز میشه:31:

mrmaster
01-08-2012, 17:45
از همینجا به خانواده ی رئیس سایت سنجش عرض ادب میکنم.

Haniiii
01-08-2012, 17:50
الان که باز میشه خیلی سریع !

Reza_994
01-08-2012, 17:51
رتبه کل در سهميه 20710

با این میشه دانشگاه دولتی ( نرم افزار . It . سخت افزار ...... ) جایی قبولید ؟

hp722
01-08-2012, 17:52
پارسال اینجا دیدنی بود.شونصد هزار نفر آنلاین بودن تو این تالار و هر دقیقه کلی تایپیک و پست زده میشد(باورکن بازدیدش از سایت سنجش بیشتر بود p30world!با این حال سنجش زرت و زرت هنگ میکرد ولی پی سی آخ هم نمیگفت).امسال خیلی سوت و کور شده.خداوکیلی پارسال بعد از 30ثانیه که یه refresh میزدیم کلی پست جدید اضافه شده بود.دیگه کار همه refresh زدن بود.یه بند آنلاین بودیم و از حال و نتایج همدیگه باخبر بودیم و بهم کمک میکردیم.یکم اینجا رو گرم کنید<البته به اندازه کافی هوا گرمه و مام تشنه لب>:31:

bina22
01-08-2012, 17:55
پارسال اینجا دیدنی بود.شونصد هزار نفر آنلاین بودن تو این تالار و هر دقیقه کلی تایپیک و پست زده میشد(باورکن بازدیدش از سایت سنجش بیشتر بود p30world!با این حال سنجش زرت و زرت هنگ میکرد ولی پی سی آخ هم نمیگفت).امسال خیلی سوت و کور شده.خداوکیلی پارسال بعد از 30ثانیه که یه refresh میزدیم کلی پست جدید اضافه شده بود.دیگه کار همه refresh زدن بود.یه بند آنلاین بودیم و از حال و نتایج همدیگه باخبر بودیم و بهم کمک میکردیم.یکم اینجا رو گرم کنید<البته به اندازه کافی هوا گرمه و مام تشنه لب>:31:

درس خون نمونده که !!!!!!

D_felfelak
01-08-2012, 17:57
موقع افطار ترافيک پايين ميآد تا لود بشه؟!
از يه ای اس پی دار پرسيدم گفت 9/5 به بعد ترافيک پايين ميآد؟!

hp722
01-08-2012, 18:00
درس خون نمونده که !!!!!!

مگه پارسال کسی درس میخوند؟:31:همه دنبال انتخاب تو پیام نور بودن.امسالم من دلم به پیام نور خوشه و غیر انتفاعی که امیدوارم همون پیام نور دربیام.اول نرم افزار و اگه نشه حسابداری

مثل اینکه پارسال دلمون بیشتر از امسال خوش بود

bina22
01-08-2012, 18:01
مگه پارسال کسی درس میخوند؟:31:همه دنبال انتخاب تو پیام نور بودن.امسالم من دلم به پیام نور خوشه و غیر انتفاعی که امیدوارم همون پیام نور دربیام.اول نرم افزار و اگه نشه حسابداری

مثل اینکه پارسال دلمون بیشتر از امسال خوش بود

معماری غیر انتفاعی خوب داریم؟؟؟

Ngo588
01-08-2012, 18:03
سلام دوستای عزیز خسته نباشید رتبه من 14838 شده منطقه 3 ریاضی امیدی هست جای خوب قبول میتونم بشم

Samba
01-08-2012, 18:06
آخ گفتین پارسال!

پارسال خیلی خوش میگذشت:دی

دوستانی که بودن میدونن چی میگم!!

اینقدر پست اضافی دادیم که تاپیک قفل شد:دی(یادم نیست تاپیک نودیا بود یا انتخاب رشته!)

hp722
01-08-2012, 18:10
موقع افطار ترافيک پايين ميآد تا لود بشه؟!
از يه ای اس پی دار پرسيدم گفت 9/5 به بعد ترافيک پايين ميآد؟!

آره داداش یحتمل موقع افطار حجم ترافیک بیاد پایین تر

ارمیتا2
01-08-2012, 18:11
رتبه کل در سهميه 20710

با این میشه دانشگاه دولتی ( نرم افزار . It . سخت افزار ...... ) جایی قبولید ؟

منطقه چند؟

hp722
01-08-2012, 18:17
آخ گفتین پارسال!

اینقدر پست اضافی دادیم که تاپیک قفل شد:دی(یادم نیست تاپیک نودیا بود یا انتخاب رشته!)

وای وای پارسال هیولا بود!!!

تایپیک درمورد کنکور 90 بود و من میگفتم هوا امروز چطوره(مثالی بود تا به عمق فاجعه پی ببرید:31:)

hp722
01-08-2012, 18:23
معماری غیر انتفاعی خوب داریم؟؟؟

معلومه که داریم.الان دوست من از کرج میکوبه و میره ساری و غیرانتفاعی میخونه واسه عمران.البته کاردانیش رو گرفت و اومده قلعه حسن خان آزاد میخونه واسه کاردانی به کارشناسی.به شخصه ساری رفته بودم دانشگاش.خیلی ام خوب بود.غیرانتفاعی و پیام نور خیلی خوبن.اسمشون بد در رفته.اتفاقا پارسال هم درمورد این قضیه خیلی بحث میکردیم

pouria007
01-08-2012, 18:26
نرم افزار های پیش بینی قبولی واسه امسال نیومدن؟ :-؟

A.N.A.P
01-08-2012, 18:29
من خودم نتیجه مو گرفتم ولی واسه پسر عمم رو از هر سه روشی که گفته شده رفتم ولی میگه وجود ندارد !

ارمیتا2
01-08-2012, 18:30
سلام دوستای عزیز خسته نباشید رتبه من 14838 شده منطقه 3 ریاضی امیدی هست جای خوب قبول میتونم بشم

مهندسی عمران و صنایع ایرانشهر روزانه

ارمیتا2
01-08-2012, 18:31
نرم افزار های پیش بینی قبولی واسه امسال نیومدن؟ :-؟

سازمان سنجش اخر هفته میذاره رو سایت /گفتن جمعه

omidariyan
01-08-2012, 18:43
با 40000 منطقه 2 ریاضی چی میشه قبولید؟

ارجحیت با کامپیوتر و آی تی

moh72
01-08-2012, 18:43
20400 منطقه دو چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا:37:
من که فکر میکردم خوب زدم :19:
به نظرتون جایی قبول میشم؟

ارمیتا2
01-08-2012, 18:48
با 40000 منطقه 2 ریاضی چی میشه قبولید؟

ارجحیت با کامپیوتر و آی تی

سال 90علوم کامپیوتر با رتبه31000کاشان قبول شدن/با رتبه شما مهندسی کشاورزی همدان روزانه

ارمیتا2
01-08-2012, 18:49
20400 منطقه دو چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا:37:
من که فکر میکردم خوب زدم :19:
به نظرتون جایی قبول میشم؟

رشته چی؟؟؟؟؟؟

lohrasbi
01-08-2012, 18:49
آخ گفتین پارسال!

آره بابا ! اصلن اگه یادت باشه تقصیر منو تو بود که قفل شد! بخاطر اون جوکا ! تازه من یه مدت دسترسیم محدود شده بود!

مام که شدیم 1720 . بد نیس خدارو شکر، ولی حالمون اساسی گرفته شده ناجور .. کارنامه ی رفیقمو اشتباهی صحیح کردن. در بد ترین حالت 3000 میشده، الان توو کارنامش 21000 زدن! درصد ها هم همه چرت و پرت. امروز رأس ساعت 11:30 جلوی سازمان سنجش بودیم رفتیم اعتراض زدیم. خلاصه کوفتمون شد

omidariyan
01-08-2012, 18:51
سال 90علوم کامپیوتر با رتبه31000کاشان قبول شدن/با رتبه شما مهندسی کشاورزی همدان روزانه
کاشان روزانست؟

skyzare
01-08-2012, 18:51
با سلام .

من خودم لیسانس گرفتم :20:الان همین جوری این کنکور سراسری رو دادم . به نظر شما با این رتبه شاهکار:31:میشه پیام نور شهر خودمون رو بیارم ؟

با سلام .

بی زحمت یکی هم جواب ما رو بده :31: بعد این که الان رتبه اصلی کدامه ؟ من فنی( از هنرستان لیسانس گرفتم ) بودم اصلا نمیدونم این ها چی هست که نوشته :31:

یعنی میشه پیام نور رشته :

مترجمی زبان یا مهندسی کامپیوتر یا ریاضی کاربردی بیارم ؟