PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

M A M M U T
01-07-2012, 08:59
بچه ها شما دوس ندارین درس بخونین ؟ خیلی دلم تنگ شده .شاید یه مدت بگذره درست شه ! :(

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
من هم اکنون یک موجود بلا تکلیفم.... صبح ها ساعت هفت بیدار میشم...:41: شب ها 11 خوابم میبره.. اصلا باورم نمیشه که هیچ کاری ندارم:دی قبل کنکور کلی برنامه داشتم ولی الآن هیچ برنامه ای ندارم....

lordfarid
01-07-2012, 09:08
کارت جلسه ی دانشگاه آزاد کی میاد ؟
از همون سایت azmoon.org باید بگیریم ؟
مرسی

D_felfelak
01-07-2012, 09:18
کنکور دانشگاه آزاد رشته رياضی اين پنج شنبه هست؟

rooyaa91
01-07-2012, 10:39
نکویی میگفت شیمی امسال سخت بود با ادبیات برا ریاضیا کارتای ازاد اومد رو سایت ریاضیا معمولا پنجشنبه هستن

ehsan_
01-07-2012, 10:46
من اول فکر کردم بسکتباله بعد به این نتیجه رسیدم که هندباله.... با توجه به واژه ی BAt که به معنای چوب هست فهمیدم که کریکته......

دوستان کسی به سوال 224 فیزیک که طول پاره خط رو اشتباه داده بود دقت نکرده؟؟؟ یعنی از بین 400 هزار نفر فقط من دیدم؟؟؟؟
10 سانتی متر بوده

من از مسئول پرسیدم گفت اطلاع دادیم احتمالا 10 هست البته با در نظر گرفتن 10 سانتی متر فقط جواب توی گزینه ها در میومد و اگه 1 یا 100 سانتی متر می گرفتی جواب در نمی اومد !!

ehsan_
01-07-2012, 10:50
سوالات زیست دیروز رو دیدم؛ خودم رتبه سه رقمی کنکور 89 هستم ولی احساس میکنم اگه این سوالات برای زیست 89 میزدن نمیتونستم بالای 50درصد بیارم. شایدم چون خیلی مفاهیم رو یادم رفته اینطور فکر میکنم.

در هر صورت به همه داوطلبای تجربی توصیه میکنم به هیچ وجه وارد رشته پزشکی نشین چون هیچ ارزشی نداره و هیچ آینده مالی خوبی در انتظارتون نیست و به زودی قراره وضعیت بازار پزشکی بازهم بدتر بشه.

بهترین رشته های تجربی در حال حاضر به ترتیب اینا هستن اگه خواستین انتخاب رشته کنین:

دندانپزشکی ( حتی اگه توی روستا هم بخونین درآمدش حداقل ماهانه 4-5 تومن هست و به ازای هرسال تجربه هم بیشتر و بیشتر میشه )
داروسازی
دامپزشکی
علوم آزمایشگاهی
فیزیوپراتی
بینایی سنجی
و رشته های مدیریت ( ارشد هاشون رو داشته باشی درآمدت از پزشک عمومی بیشتره )

رشته های دندانپزشکی و داروسازی هم میتونن از سال سوم و چهارم خیلی راحت کار پیدا کنن برای خودشون . فقط در صورتی وارد پزشکی بشین که در کنارش شغلی داشته باشین که بتونه شما رو بی نیاز از درآمد پزشکی کنه

سلام من پست شما رو دیدم حسابی جا خوردم !
چون خودم هدفم پزشکی هست
شاید منظور شما پرشکی عمومی هست که اینده خوبی نداره با طرح پزشک خانواده؟؟؟
وگرنه تخصص و فوق تخصص که دارن پول پارو می کنن

rooyaa91
01-07-2012, 10:58
برای تخصص و فوق باید کلی بخونی مثل کنکور پزشکی نیست بی نهایت سخته فکر کنم دوستمون منظورشون اینه به جا اینهمه سختی این رشته ها بهتره مگه اینکه واقعا عشق پزشکی و تخصص خاصی باشی که همه سختیاشو به جون بخری وگرنه قاطی میکنی چون فقط درس خوندنش هم نیست بیمارستان و ... داره

rooyaa91
01-07-2012, 10:58
یکی از دوستان گفتن نفت و کامپیوتر بهتره امریکا کانادا برق چطور؟؟؟

rooyaa91
01-07-2012, 11:18
اینو نگاه کنین خانوم دکتره ولی دنبال شغل ازاد میگرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash-king
01-07-2012, 11:19
کارت جلسه ی دانشگاه آزاد کی میاد ؟
از همون سایت azmoon.org باید بگیریم ؟
مرسی

آره داداش .... از امروز یکشنبه 11/4/91 میاد روی سایت azmoon.org .......... البته من الان رفتم فقط غیرپزشکی بود

urchin7
01-07-2012, 12:15
10 سانتی متر بودهمن از مسئول پرسیدم گفت اطلاع دادیم احتمالا 10 هست البته با در نظر گرفتن 10 سانتی متر فقط جواب توی گزینه ها در میومد و اگه 1 یا 100 سانتی متر می گرفتی جواب در نمی اومد !!منم متوجه شدم چون نمی تونستم جواب رو بدست بیارم و فکر کنم 10 در نظر گرفتم

urchin7
01-07-2012, 12:24
من اول فکر کردم بسکتباله بعد به این نتیجه رسیدم که هندباله.... با توجه به واژه ی BAt که به معنای چوب هست فهمیدم که کریکته......

دوستان کسی به سوال 224 فیزیک که طول پاره خط رو اشتباه داده بود دقت نکرده؟؟؟ یعنی از بین 400 هزار نفر فقط من دیدم؟؟؟؟
منم bat رو دیدم گفتم شاید معنی دیگه هم داره و خودم رو به خری زدم

urchin7
01-07-2012, 12:34
سلام ماهم کنکورو دادیم
ادبیات و زبان به شدت آسون
معارف معمولی مثل قبل
عربی سخت

ریاضی و زیست آسون
فیزیک بد نبود
شیمی افتضاح
زمین هم مثل همیشه نزدم
زیست براتون آسون بود؟
چند شنبه تو tv می بینیمت?:31:

M A M M U T
01-07-2012, 13:17
10 سانتی متر بوده

من از مسئول پرسیدم گفت اطلاع دادیم احتمالا 10 هست البته با در نظر گرفتن 10 سانتی متر فقط جواب توی گزینه ها در میومد و اگه 1 یا 100 سانتی متر می گرفتی جواب در نمی اومد !!
من هم به نظرم رسید که شاید 10 باشه.ولی گفتم آخر برمیگرم روش فکر میکنم....خیلی سوال احمقانه ای بود...آخر که برگشتم متن سوال رو درس نخوندم و تقسیم بر دو نکردم (چون طول پاره خط رو داده بود) لذا با همون ده حساب کردم که باز هم تو گزینه ها نبود.... باید با 5 حساب میکردم....
خریت خودم بود....بایستی می فهمیدم اینا به همین راحتی یه سوال رو حذف نمیکنن....به مسئولین جلسه هم گفتیم یه آدم احمقی بود که گفت به من ربطی نداره....
در هر صورت حیف شد یک سوال....

سلام من پست شما رو دیدم حسابی جا خوردم !
چون خودم هدفم پزشکی هست
شاید منظور شما پرشکی عمومی هست که اینده خوبی نداره با طرح پزشک خانواده؟؟؟
وگرنه تخصص و فوق تخصص که دارن پول پارو می کنن
شما مطمئن باش اگه به تخصص بررسی پول پارو میکنی.... این جامعه ی ایران اینقدر مریض داره که اگه همه ی عالم دکتر بشن هم باز هم دکتر کم میاد:دی
البته دکتر شدن اول راهه...شما با پشتوانه ی دکتر شدن میتونی کار های بزرگتری انجام بدی ساختمان سازی و سرمایه گذاری و....همه که با دکتر شدن میلیاردر نشدن....اولش شاید سخت باشه اما ممکنه...تازه پزشک های عمومی هم کم پول در نمیارن.....

One Minute
01-07-2012, 13:21
پس تاپیک کنکوری های 92 رو کی میزنین ؟ : دی

alicpu
01-07-2012, 13:49
دوستان دانشگاه ازاد داره . کارت های رشته های غیر پزشکی را می ده تا 14 وقت است اگر اشتباه نکنم
ادرس سایت نیز این است

rooyaa91
01-07-2012, 14:04
چرا جوابا نمیاد تو سایت

ساعت 3 شددددد

wwwatiw
01-07-2012, 14:11
برای کنکور استرس نداشتم ولی الان دارم از استرس میمیرم . نمیدونم وقتی جوابا اومد ببینمشون یا نه :19:

rooyaa91
01-07-2012, 14:20
ببینه حداقل تکلیفش معلوم میشه

rooyaa91
01-07-2012, 14:21
اومدددددددددددددددددددددد دد

AMIR-AIRGUNNER
01-07-2012, 15:02
خب خیلی بد شد !
ریاضی 31.5
فیزیک 35
زبان 89
بقیه اش هم دقیق یادم نمیاد

lordfarid
01-07-2012, 15:05
زیسته سراسری امسالو حدودا هفتادو پنج زدم . بنظرتون زیست آزادو چند میتونم بزنم ؟
در همهي سلولهاي يوكاريوتي، ............

همانندسازيDNA قبل از آغاز پروفاز یک انجام میشود

این گزینه چرا غلطه ؟ مگه قبل همانندسازی اصلا تقسیم میوز امکان پذیره ؟

جواب درست اینو زده . در شروع تقسيم سلول، رشتههاي دوك به كروموزومها اتصال مييابند . این درسته ولی چرا اون غلطه ؟
منظورشون اگه اینه که همانند سازی تو مرحله اس انجام میشه نه جی 2 . خیلی بد سوالو طرح کرده باید یه کلمه دقیقا میزاشت وگرنه در کل قبل از پروفاز هست .

wwwatiw
01-07-2012, 15:13
من فیزیکو فکر میکردم بالای پنجاه زدم . الان که دیدم چقدر غلط زدم از ترس اینکه منفی بشم اصلا درصدمو حساب نکردم . به تمام معنا گند زدم:18:

omidariyan
01-07-2012, 15:18
درس های عمومی بدون یک کلمه خوندن
ادبیات 28
عربی 20
دینی 45
زبان 56

درس های اختصاصی با یه هفته خوندن
ریاضی 8
فیزیک 9
شیمی 22

wwwatiw
01-07-2012, 15:36
ادبیات 36
عربی 44
دینی 69
زبان 78

ریاضی 10
فیزیک 14
شیمی 27
اصلا انتظار نداشتم به این حد بد بدم . فیزیک و شیمی سالهای پیش رو همیشه بالای 50 میزدم . واقعا دچار شوک شدم

mahla jan
01-07-2012, 15:46
do halat dare ya tarke tahsil mikonam ya miram azad va zor zoraki edame midam.kodomo entekhab konam

............................................?

Werner
01-07-2012, 16:52
سلام دوستان با اين درصدا هيچي معلوم نميشه از الان خودتون رو نگران نكنين... ممكنه مثلا ادبيات امسال سخت بوده باشه و مثلا درصد 50 خيلي خوب محسوب بشه....

....بريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درصداتون رو بزنيد يه ميانگين بگيريم ببينيم وضع چجوريه....مثلا اگر ميانگين ادبيات در بياد 35 كسي كه 50 زده يعني خيلي خوب زده...

urchin7
01-07-2012, 16:57

جواب درست اینو زده . در شروع تقسيم سلول، رشتههاي دوك به كروموزومها اتصال مييابند . این درسته ولی چرا اون غلطه ؟
منظورشون اگه اینه که همانند سازی تو مرحله اس انجام میشه نه جی 2 . خیلی بد سوالو طرح کرده باید یه کلمه دقیقا میزاشت وگرنه در کل قبل از پروفاز هست .
همه یوکاریوت های میوز نمی کنند مثلا آمیب میوز نداره پس همانند سازی قبل از پروفاز میوز 1 نیست

urchin7
01-07-2012, 17:05
بد بخت شدم رفت پی کارش
زیست 72
معارف 70
فیزیک 37
عربی 21
ریاضی 11 !
ادبیات 24 !
شیمی 48 !!!( پارسال 60 ) آزمون های آخر امسال 70 )
زبان 18 !!!!! ( پارسال 60 زدم ) ازمون های آخر امسال رو هم 50 می زدم )
باید به فکر آزاد باشم

urchin7
01-07-2012, 17:08
do halat dare ya tarke tahsil mikonam ya miram azad va zor zoraki edame midam.kodomo entekhab konam

............................................?
خراب کردی؟
منم همین حالت رو دارم ! حالا می خوام آزاد بخونم
به نظرم آزاد بخون زندگی فقط درس خوندن نیست! می ری ازاد چند سال خوش می گذرونی! فشار درس خوندن کم می شه! لذت می بری!
یه جورای دارم خودم رو دل داری می دم:44:

lordfarid
01-07-2012, 17:30
همه یوکاریوت های میوز نمی کنند مثلا آمیب میوز نداره پس همانند سازی قبل از پروفاز میوز 1 نیست

فکر میکنی با هفتاد پنج زیست سراسری . بشه آزاد صد زد ؟

یه سوال داشتم . شما که قشم زندگی میکنی . اجاره ها اونجا چطوره ؟ یه سوییت قیمتش چنده حدودا . شاید برای بین الملل اومدم قشم .

urchin7
01-07-2012, 18:09
فکر میکنی با هفتاد پنج زیست سراسری . بشه آزاد صد زد ؟

یه سوال داشتم . شما که قشم زندگی میکنی . اجاره ها اونجا چطوره ؟ یه سوییت قیمتش چنده حدودا . شاید برای بین الملل اومدم قشم .
منم کارم به آزادکشیده
اره آزاد چیزی نیست دو 3 تا سوال بدن که ادم توش بمونه!مثلا پارسال یه سال از تاریخ انقراضها اومده بود ! همه سوالات آزاد چند سال گذشته بزن نیاز به بررسی نداره فقط سوالات رو دیده باشی

شخصا فکر نمی کنم بتونم 100 بزنم چون خارج از سطح علمی امکان اشتباه کردن و خطا وجود داره! ولی به بالای 90 فکر می کنم چون در آزاد اگه زیست رو پایین 90 بزنی بدبختی
سوئیت رو نمی دونم فکر نکنم زیاد گیر بیاد! قشم نسیت به بندر خونه گرون تر و یه خونه 2 اتاقه معمولا از 400 - 500 شروع می شه باچند نفر خونه بگیری نفری بیشتر از 100 تومن نمی شه( بچه های می گفتم از 400-*500 کمتر گیر نیومد
اگه با هزینه بین المللی مشکلی نداری مطمئن با با خونه هم به مشکل بر نمی خوری!
قشم نسبتا امنیته! شهر بزرگی هم نیست!

M A M M U T
01-07-2012, 18:17

زرشک...من این سوال رو دقایق آخر زدم و ظاهرا غلط زدم.... واقعا باید یه کلمه ی دقیقا میذاشت چون همانند سازی قبل از تقسیم میوزه...... کلا خودشانه مسخره کردن...

اینی که شما میگی هم درسته.... ولی سوالش خیلی نامردی بود آدم گزینه ها رو میخوند سواله یادش میرفت:)

sara-amiri
01-07-2012, 18:21
تخمین رتبه رو از تو سایت گزینه 2 واسه کاربرا هم برداشتن ؟؟؟؟
اگه واسه کسی باز میکنه ، لینکشو بذاره لطفن ...
سایت دیگه ای هم هست واسه تخمین رتبه ؟؟؟

mahla jan
01-07-2012, 18:23
یه جاهایی ادم واقعا دیگه هیچی واسه از دست دادن نداره.
.
.
.

lordfarid

اگه زیست امسالو 50 زدی ازادو می تونی بالا 90 بشی البته اگه یه نیم نگاهی به سوالای ازاد بندازی خودت متوجه می شی بافت سوالای زیست ازاد خاص خودشه و با دولتی می فرقه ولی می شه موفق باشی

چرا بعضی از بشور سابق اینجا نمی یان؟!!!!!!!!!مث هومن اسی لاو و...
دوس دارم بدونم چی کار کردن
امیدوارم خیلی خوب داده باشین

noora.mandegar
01-07-2012, 18:31
خب با این که من این سوال رو جواب ندادم و لی خب درست میگی.مخلوط دو فازی تشکیل میده...حالا مشکل چیه؟؟؟ ویتامین آ هست و ویتامین آ در آب حل نمیشه پس دو فازیه....

مشکلم اینه که این گزینه واسه من ناقص بود . اصلا نصفش چاپ نشده بود که بفهمم چی میگه... توی دفترچه های d اینجوری بوده .تکلیف چیه معلوم نیس

urchin7
01-07-2012, 18:32
زرشک...من این سوال رو دقایق آخر زدم و ظاهرا غلط زدم.... واقعا باید یه کلمه ی دقیقا میذاشت چون همانند سازی قبل از تقسیم میوزه...... کلا خودشانه مسخره کردن...

اینی که شما میگی هم درسته.... ولی سوالش خیلی نامردی بود آدم گزینه ها رو میخوند سواله یادش میرفت:)
اره خیلی نامردی بود! منم همین مشکل رو دارم وقتی دارم گزینه های رو می خونم سوالو فراموش می کنم

راستی به نظرتون زیست70 امسال اندازه 80 پارسال می شه؟

urchin7
01-07-2012, 18:38
خب با این که من این سوال رو جواب ندادم و لی خب درست میگی.مخلوط دو فازی تشکیل میده...حالا مشکل چیه؟؟؟ ویتامین آ هست و ویتامین آ در آب حل نمیشه پس دو فازیه....

مشکل این سوال چیه؟ هر چهار گزینه اشتباه؟ ویتامین آ که در آب حل می شه؟

noora.mandegar
01-07-2012, 18:39

عجب سوال بیخودی داده بودن... اینقدر گزینه های نزدیییک به هم ! من اصلا آمیب و اینا یادم نیومددد ! آخرشم نزدم .

noora.mandegar
01-07-2012, 18:44

این سوال یکی از گزینه هاش (همین مخلوط 2 فازی ) توی دفترچه های d ناقص چاپ شده بود! هر چی هم که من اعتراض کردم گفتن درسته!! سنجش هم همین گزینه رو درست انتخاب کرده.

lordfarid
01-07-2012, 19:19
منم کارم به آزادکشیده
اره آزاد چیزی نیست دو 3 تا سوال بدن که ادم توش بمونه!مثلا پارسال یه سال از تاریخ انقراضها اومده بود ! همه سوالات آزاد چند سال گذشته بزن نیاز به بررسی نداره فقط سوالات رو دیده باشی

شخصا فکر نمی کنم بتونم 100 بزنم چون خارج از سطح علمی امکان اشتباه کردن و خطا وجود داره! ولی به بالای 90 فکر می کنم چون در آزاد اگه زیست رو پایین 90 بزنی بدبختی
سوئیت رو نمی دونم فکر نکنم زیاد گیر بیاد! قشم نسیت به بندر خونه گرون تر و یه خونه 2 اتاقه معمولا از 400 - 500 شروع می شه باچند نفر خونه بگیری نفری بیشتر از 100 تومن نمی شه( بچه های می گفتم از 400-*500 کمتر گیر نیومد
اگه با هزینه بین المللی مشکلی نداری مطمئن با با خونه هم به مشکل بر نمی خوری!
قشم نسبتا امنیته! شهر بزرگی هم نیست!

نمیدونم پیش خودم یه تستم زیست و شیمی غلط نمیزنم . سوالای ترکیبی و مفهومی سبز زیست شناسی همرو درست میزنم . ولی میترسم آزاد 7000 نیارم . نمیخوام یه سال صبر کنم برا همین با هر بدبختیه برم بین الملل . سخته . خیلی شهریش بالاس دیگه پولم به اجاره خونه اینا با سختی میرسه .
اخه 7000 آزادم سخته همه درصدا بالای 80 تو کارنامه ها . من خودمو بکشمم ریاضی چهل بالاتر نمیتونم بزنم .اگه خوش شانس باشم . مگه زیست و شیمی جبرانش کنه .

خدا کنه شهر خوبی باشه قشم . دانشگاهش خوب باشه . 2 سال بیشتر اونجا نباید بود . یه خاکی میریزم تو سرمون

A.N.A.P
01-07-2012, 19:27
نمیذاشتید کلیدارو حداقل تا اعلام نتیجه راحت باشیم ! Ah !

wwwatiw
01-07-2012, 20:16
دقیقا . من که هر چی امید داشتم به فنا رفت

M A M M U T
01-07-2012, 20:18
کجا در آب حل میشه؟ شوخی نکن... مگه تو زیست نخواندی که ویتامین آ با چربی جذب میشه.... اگه تو آب حل میشد که مثل ویتامین ب و ث با آب جذب میشدن....

راستی به نظرتون زیست70 امسال اندازه 80 پارسال می شه؟
بستگی به خیلی عوامل داره...اما خیلی از بچه های ما که حتی معلم خصوصی داشتن هم میگفتن که سخت بوده پس نگران نباش...

این سوال یکی از گزینه هاش (همین مخلوط 2 فازی ) توی دفترچه های d ناقص چاپ شده بود! هر چی هم که من اعتراض کردم گفتن درسته!! سنجش هم همین گزینه رو درست انتخاب کرده.
یکی از دوستان من هم ظاهرا تو همین سوال مشکل داشت و برای اون هم قسمتی از گزینه ها ایراد داشت.... واقعا امسال سنجش خیلی افتضاح عمل کرد... قلمچی سالی هزاران سوال چاپ میکنه هیچ کدام غلط املایی یا ویرایشی ندارن اما کنکور.....

ehsan_
01-07-2012, 20:30
ای بابا شروع تقسیم سلول که می تونه اول پروفاز باشه که هنوز دوک در حال تشکیل شدنه ودرست تشکیل نشده که بخواد به کروموزوم ها متصل بشه؟!

اونهایی که فکر می کنن پزشکی ازاد خیلی آسون اتفاقا پارسال سنت شکنی کردن و چندتا سوال خوب مخصوصا از ژنتیک دادن

امسال هم جاسپی رفت و دانشجو برادر وزیر علوم اومده بجاش احتمالا امسال سطحش به سراسری نزدیکتر میشه

من پارسال زیست رو 70 زدم ولی ازادم شد حدود 84

بچه های خواهان پزشکی اصلا نگران نباشید این کارنامه رو نگاه کنید منطقه 1 رتبه 1370 که پزشکی هم قبول شده( تا 1800-900 منطقه حتما قبول می شید پزشکی)
درصدهاشو توجه کنید....به توجه به این که در کل کنکور امسال یکم از پارسال سخت تر بوده جای بسی امیدواریست :10:

A.N.A.P
01-07-2012, 20:34
گیر دادینا ، ویتامین C با 5 گروه قطبی در آپ حل میشه و ویتامین A با 1 گروه قطبی نامحلوله در آب !

راستش من اینو واسه خودم رمز گذاشته بودم یکم رمزش ضایع هست نمیگم ! :دی

noora.mandegar
01-07-2012, 21:36
کجا در آب حل میشه؟ شوخی نکن... مگه تو زیست نخواندی که ویتامین آ با چربی جذب میشه.... اگه تو آب حل میشد که مثل ویتامین ب و ث با آب جذب میشدن....

یکی از دوستان من هم ظاهرا تو همین سوال مشکل داشت و برای اون هم قسمتی از گزینه ها ایراد داشت.... واقعا امسال سنجش خیلی افتضاح عمل کرد... قلمچی سالی هزاران سوال چاپ میکنه هیچ کدام غلط املایی یا ویرایشی ندارن اما کنکور.....

سر جلسه هر چی به مراقب گفتم گفت جمله درسته بیـــسواد .من یه اعتراض نوشتم واسه سنجش.ولی نمیدونم اصلا نگاه میکنن یا نه . اون سوال فیزیک هم که عددش مشخص نبود . حالا یعنی این دو تا سوالو حذف میکنن یا طبق معمول حقمون ضایــــــع میشه ؟!!

M A M M U T
01-07-2012, 21:50
سر جلسه هر چی به مراقب گفتم گفت جمله درسته بیـــسواد .من یه اعتراض نوشتم واسه سنجش.ولی نمیدونم اصلا نگاه میکنن یا نه . اون سوال فیزیک هم که عددش مشخص نبود . حالا یعنی این دو تا سوالو حذف میکنن یا طبق معمول حقمون ضایــــــع میشه ؟!!
امیدوارم که هر دوتا سوال حذف بشه... من برای سوال 224 فیزیک که طول پاره خط رو اشتباه داده بود به سنجش هم ایمیل زدم و هم زنگ زدم.جواب ایمیل رو ندادن اپراتور سنجش هم بهم گفت که باید نامه بنویسم....
دوستان هرکس اعتراضی داره لطفا به سنجش اعلام کنه...شاید شما از حقتون بگذرید اما اعتراض شما علاوه بر این که حق شما رو بهتون برمیگردونه باعث میشه بقیه هم به حقشون برسن.....
شیوه ی اعتراض رو هم من از یکی که اطلاعات کافی داره پرسیدم اینو بهم گفت.

با سلام

طبق اعلام خود سازمان سنجش از طریق وب سایت سنجش می توانید اعتراض خود را اعلام کنید
1- قسمت پاسخ گویی در وب سایت سنجش به آدرس
2- تماس با بخش روابط عمومی به شماره
9 الي 88923595 - (021)
3- مکاتبه با مرکز رسیدگی به اعتراضات به آدرس صندوق پستیتهران؛ ص.پ: 1314-15875
لطفا برای اطمینان از هر سه کانال اقدام کنید

ALt3rnA
01-07-2012, 22:12
من قبلا گقتم درصد نگیرید یعنی یه نفرم گوش نکردا !
درصد بگیرید به چند دلیل نا امید میشید
اولا همیشه درصد واقعیتون از چیزی که حساب کردید پایین تر میشه ! به دلایل مختلف ! مثلا اشتباه وارد کردن . یا مثلا یه سوالو غلط زدید موقعی که چک میکنید درست یادتون نیست کدوم گزینه رو زدید واسه خودتون درست حسابش میکنید
دوما ! شما چه خوب داده باشید چه بد حساب درصداتون هیچ کمکی نمیکنه ! مثلا فرض کنیم من درصد گرفتم بعد میانگین درصدام شد 60 ! حالا با این درصدا چیکار کنم ؟! تخمین رتبه کنم ؟ تخمین بر اساس چه سالی ؟ از کجا میدونید کنکور شما نسبت به اون سال سخت تر بوده یا ساده تر ؟! میانگین درصد 60 ممکنه یه سال بشه 700 منطقه یه سال بشه 300 ! بین این دوتا کلی فرق هست ! پس جدی به هیچ دردتون نمیخوره . وضع خودتونو نمیفهمید . از استرستون هم کم نمیشه . فقط به جای استرس درصد استرس رتبه رو خواهید داشت

پس
درصد نگیرید :دی

urchin7
02-07-2012, 02:17

بستگی به خیلی عوامل داره...اما خیلی از بچه های ما که حتی معلم خصوصی داشتن هم میگفتن که سخت بوده پس نگران نباش...

باورم نمی شه این قدر منگ شده باشم:D

urchin7
02-07-2012, 02:19
گیر دادینا ، ویتامین C با 5 گروه قطبی در آپ حل میشه و ویتامین A با 1 گروه قطبی نامحلوله در آب !

راستش من اینو واسه خودم رمز گذاشته بودم یکم رمزش ضایع هست نمیگم ! :دی
یکی از دوستام فامیلیش قائد ​که به KAED نزدیکه!

12p
02-07-2012, 09:36
بچه ها منم فک کردم بد نداده باشم اما حالا......:45:

نمی دونم کاشکی میانگین کل برا ریاضی ها اصن برای همه گروه ها بیاد پایین..تنها درسی که فک کردم خوب زدم و به جوابام شک نداشتم همون شیمی رفیق همیشگیم بود(61.9)شاید نجاتم بده!:42:

M A M M U T
02-07-2012, 09:49
من قبلا گقتم درصد نگیرید یعنی یه نفرم گوش نکردا !
درصد بگیرید به چند دلیل نا امید میشید
اولا همیشه درصد واقعیتون از چیزی که حساب کردید پایین تر میشه ! به دلایل مختلف ! مثلا اشتباه وارد کردن . یا مثلا یه سوالو غلط زدید موقعی که چک میکنید درست یادتون نیست کدوم گزینه رو زدید واسه خودتون درست حسابش میکنید
دوما ! شما چه خوب داده باشید چه بد حساب درصداتون هیچ کمکی نمیکنه ! مثلا فرض کنیم من درصد گرفتم بعد میانگین درصدام شد 60 ! حالا با این درصدا چیکار کنم ؟! تخمین رتبه کنم ؟ تخمین بر اساس چه سالی ؟ از کجا میدونید کنکور شما نسبت به اون سال سخت تر بوده یا ساده تر ؟! میانگین درصد 60 ممکنه یه سال بشه 700 منطقه یه سال بشه 300 ! بین این دوتا کلی فرق هست ! پس جدی به هیچ دردتون نمیخوره . وضع خودتونو نمیفهمید . از استرستون هم کم نمیشه . فقط به جای استرس درصد استرس رتبه رو خواهید داشت

پس
درصد نگیرید :دی
من به حرفت گوش کردم و فعلا در برابره درصد گرفتن مقاومت کردم:)

omid7092
02-07-2012, 10:37
سلام
من احتیاج به آزمون های قلمچی سال های گذشته دارم.
اگر کسی دفترچه های سوال و پاسخ آزمون های سال های گذشته قلمچی رو داره
من ازش با هر قیمتی که خواست میخرم.... در صورت تمایل اگر خواستید بفروشید اعلام کنید
تا من ایمیلمو بهتون بدم.....
با تشکر

12p
02-07-2012, 10:45
بچه هـــــــــــــــا...!
برین اینجـــــــــــا...upsilon.ir

noora.mandegar
02-07-2012, 10:54
بچه ها لطفا از حقتون نگذرید.برین سنجش اعتراض بدین.هر کس این یه سال رو از جونش مایه گذاشته میفهمه من چی میگم...تازه خیلی ها کل این 3-4 سال زحمت کشیدن.

خیلی ها هستن تا میگی فلان سوال فیزیک و شیمی غلط بوده میگن حالا مگه یه سوال چه فــــــــرقـــی میکنه؟!! چقدر رتبتو جابه جا میکنه... واقعا الان با این وضع مسخره سوالا همین یکی دو سواله

که وضع آدم رو مشخص میکنه...

لطفا هر کی واقعا واسه زحمتاش ارزش قائله بره تو قسمت درخواست سنجش اعتراض بده که حقمون بیشتر از این ضایع نشه .

omid7092
02-07-2012, 11:07
سلام
من امسال کنکور دارم و احتیاج به آزمون های قلمچی , گزینه 2 سال های گذشته دارم.
اگر کسی دفترچه های سوال و پاسخ آزمون های سال های گذشته قلمچی یا هر آزمون دیگه ای رو داره
من ازش با هر قیمتی که خواست میخرم.... در صورت تمایل اگر خواستید بفروشید اعلام کنید
تا من ایمیلمو بهتون بدم.....
با تشکر

A.N.A.P
02-07-2012, 11:37
این سوال غلط واسه ریاضیاس یا تجربیا ؟

M A M M U T
02-07-2012, 11:57
این سوال غلط واسه ریاضیاس یا تجربیا ؟
ماله تجربیا...
یکی هم نیس دوتاس....
یکی سوال 224 فیزیک که طول پاره خط رو اشتباه نوشته ...
دیگری سوال 256 شیمی که گزینه ی درست رو کامل ننوشته (ظاهرا در دفترچه ی D)

urchin7
02-07-2012, 12:58
بچه هـــــــــــــــا...!
برین اینجـــــــــــا...upsilon.ir
اولا فقط واسه ریاضیه!
دوم اصلا مشهور نیست و کسی تو درصداش رو وارد نکرده که به درد بخوره

dooni
02-07-2012, 13:57
به نظرتون با اين درصد ها در منطقه دو چه رتبه اي مياد .
ادبيات 50 عربي 70 ديني 60 زبان 60 زمين 28 رياضي 55 زيست 60 فيزيك 60 شيمي 72
البته همه ي درصدا رو حدود 4-5 درصد اوردم پايين.

faezeh6
02-07-2012, 15:27
آقا کی سی دی تخمین رتبه کانون داره :19: لطفا به من پیام بده :42:

Alireza SM
02-07-2012, 16:00
درصد های من خیلی بهتر از اون چیزی بوده که فکرش رو میکردم. زیست رو احتمالا بین 83 و 89 درصد زدم

ALt3rnA
02-07-2012, 16:34
بچه ها میگن اون سوال گراف جهت دار قراره حذف شه ! :دی !
اگه بشه عالی میشه !
دعا کنید شمام !

Demon_342
02-07-2012, 17:59
سواله چند ؟=======================بلافاصله بعد آزمون حس خوبی داشتم ولی الان اجساس خوبی ندارم نسبت به کنکور :|

ALt3rnA
02-07-2012, 19:01
سواله چند ؟=======================بلافاصله بعد آزمون حس خوبی داشتم ولی الان اجساس خوبی ندارم نسبت به کنکور :|
عدد سوالا فرق داره خوب چطوری بگم ؟
یه سوال بود ماتریس گراف رو داده بود اندازه اشو خواسته بود . زدی 4 حتما :دی

منم دقیقا حس تورو دارم . نگران نباش .
نزده هاتو که میدونی !
سوتی هایی که تو بدی هم مطمئن باش اکثر بچه ها میدن ! مثلا فشار پیمانه ای ! این سوالو بدون استثنا هرکی که میشناسم غلط حل کرده ! :دی
پس نگران نباش . سوتی هم بدی نتیجه ات در مقایسه با دیگرانه !

AMIR-AIRGUNNER
02-07-2012, 19:24
مگه اون سوال ماتریس مشکلی داشته ؟!

urchin7
02-07-2012, 19:49
تو کنکور 90 رتبه ات می شد600-700

urchin7
02-07-2012, 19:51
آقا کی سی دی تخمین رتبه کانون داره :19: لطفا به من پیام بده :42:
من دارم! درصد ها تو بده بهت بگم چند می شی.

moh72
02-07-2012, 19:54
urchin جان اینارم میزنی
اینارم میزنی
ادبیان 60
عربی 15
معارف 60
زبان 90
ریاضی 10
فیزیک 60
شیمی 50
منطقه دو

میخواستم واسه پیام نور و غیرانتفاعی شرکت کنم ولی وقتی اطلاعاتو وارد میکنم میگه شماره پرونده کنکور سراسری یافت نشد دارم از روی کارت ثبت نام میزنم نمیدونم چشه :9: حالا من چیکار کنم!:19:

ALt3rnA
02-07-2012, 19:57
مگه اون سوال ماتریس مشکلی داشته ؟!
آره
سوال غلطه ظاهرا

ALt3rnA
02-07-2012, 19:59
urchin جان اینارم میزنی
اینارم میزنی
ادبیان 60
عربی 15
معارف 60
زبان 90
ریاضی 10
فیزیک 60
شیمی 50
منطقه دو
4000-4500 منطقه
کاش ریاضیو یکم وقت میزاشتی

urchin7
02-07-2012, 20:03
urchin جان اینارم میزنی
اینارم میزنی
ادبیان 60
عربی 15
معارف 60
زبان 90
ریاضی 10
فیزیک 60
شیمی 50
منطقه دو

میخواستم واسه پیام نور و غیرانتفاعی شرکت کنم ولی وقتی اطلاعاتو وارد میکنم میگه شماره پرونده کنکور سراسری یافت نشد دارم از روی کارت ثبت نام میزنم نمیدونم چشه :9: حالا من چیکار کنم!:19:
واقعا شرمنده! این سی دی واسه تجربی هست و نمی تونم رتبه ریاضیها رو حساب کنم

AMIR-AIRGUNNER
02-07-2012, 21:34
آره
سوال غلطه ظاهرا
چرا !!!؟
یعنی غلط باشه که خاک بر سر این سازمان سنجش با این سوال طرح کردنشون !

dooni
02-07-2012, 21:34
به نظرتون امسال بدتر ميشه؟ چون ميگن امسال راحت تر بوده.

Demon_342
02-07-2012, 21:52
عدد سوالا فرق داره خوب چطوری بگم ؟

یه سوال بود ماتریس گراف رو داده بود اندازه اشو خواسته بود . زدی 4 حتما :دی

منم دقیقا حس تورو دارم . نگران نباش .
نزده هاتو که میدونی !
سوتی هایی که تو بدی هم مطمئن باش اکثر بچه ها میدن ! مثلا فشار پیمانه ای ! این سوالو بدون استثنا هرکی که میشناسم غلط حل کرده ! :دی
پس نگران نباش . سوتی هم بدی نتیجه ات در مقایسه با دیگرانه !

نه عدد سوال که فرق نداره گزینه ها فرق داره

من زدم 2 :D خب باید تقسیم بر 2 کنیم 4 رو دیگه

ولی یه سوتیه بد تو یه سوال دیگه دادم :D

کدوم فشار پیمانه ای ؟ من یادم نمیاد :31:

آها اونو زدم 6800 ... غلطه ؟ :31:

راستی محمد اون سوال ریاضی که گرافش جهت دار نیست ... گراف ساده س

M A M M U T
02-07-2012, 22:17
به نظرتون امسال بدتر ميشه؟ چون ميگن امسال راحت تر بوده.
امسال راحتر بوده؟ به نظرم امسال از ارسال سخت تر بود...

12p
03-07-2012, 09:21
اگه کسی تخمین رتبه به جز گزینه2 داره (منطقه2)
اینارو بزنه...
ادب30.6
عربی28
دینی40
زبان30.6
ریاضی15.7
فیزیک27.4
شیمی61.9
ممنون:37:

ALt3rnA
03-07-2012, 10:38
اگه کسی تخمین رتبه به جز گزینه2 داره (منطقه2)
اینارو بزنه...
ادب30.6
عربی28
دینی40
زبان30.6
ریاضی15.7
فیزیک27.4
شیمی61.9
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9000 تا 9500 منطقه

12p
03-07-2012, 10:49
9000 تا 9500 منطقه

با عرض تشکر
ببخشید با چه نرم افزاریه؟؟؟؟؟؟ممکن بین 91ها رتبه ام کمتر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SPY.07
03-07-2012, 15:35
سلام
میگم واسه تراز بالای 6500 تو آزاد باید چه درصد هایی زد تقریباً ؟
واسه عمران میگم ...

ALt3rnA
03-07-2012, 16:57
چرا !!!؟
یعنی غلط باشه که خاک بر سر این سازمان سنجش با این سوال طرح کردنشون !
مگه چیز بی سابقه ایه ؟!
هر سال سوال غلط داشتیم و داریم و خواهیم داشت
تعجب نداره که

نه عدد سوال که فرق نداره گزینه ها فرق داره

من زدم 2 :D خب باید تقسیم بر 2 کنیم 4 رو دیگه

ولی یه سوتیه بد تو یه سوال دیگه دادم :D

کدوم فشار پیمانه ای ؟ من یادم نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آها اونو زدم 6800 ... غلطه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی محمد اون سوال ریاضی که گرافش جهت دار نیست ... گراف ساده س
جدی فکر میکردم سوالا فرق داره
خوب اون سوال گراف رو من صورتش و گزینه هاش اصلا یادم نیست . منم همون راه تورو رفتم درست یادم نیست 8 تا بود که میشد 4 تا یا 4 تا بود که میشد 2 تا ! :دی تو اینش مشکلی نیست ولی میگن یه مشکلی داره !
ولی چند جا که سوالا رو نقد کرده بودن دیدم میگفتن این سوال غلطه (پاسخ تشریحیای قلمچی یکیش . یه سایت دیگه ام یکی از بچه ها آدرس داده بود . یکی از دبیرامون هم یه چیزایی میگفت) من چون سوالو ندیدم نمیتونم چیزی بگم ولی ظاهرا ماتریسی که دادن مشکل داشته
بعدم یکی از بچه ها به من گفت زنگ زده سنجش و بش گفتن سواله اگه مشکل داشته باشه حذف میشه
به هر حال گفتم بگم بد نیست .

آره اگه عدداش درست یادم باشه درست زدی فیزیکه رو ! من و یکی دو نفر دیگه این اشتباه رو کردیم که فشار هوا رو هم اضافه کردیم بش (فک کنم میشد 168000 تو این مایه ها ! ) که غلطه ! چون گفته فشار پیمانه ای ! اگه میگفت فشار عادی درست میبود .
خوب من اینو سوتی نمیدونم واسه خودم ! چون واقعا نمیدونستم این دوتا فرق دارن :دی

با عرض تشکر
ببخشید با چه نرم افزاریه؟؟؟؟؟؟ممکن بین 91ها رتبه ام کمتر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش
نرم افزار قلمچی
هر چیزی امکان داره . ولی من جای تو بودم برای اینکه بعدا اعصابم خورد نمیشد رتبه امو بدتر ازینی که گفته در نظر میگرفتم

urchin7
03-07-2012, 17:52
اصلا حوصله ندارم واسه آزاد بخونم
سال 89 با 3900 یکی از دوستام پزشکی هرمزگان اورد ( هرمزگان واسه بومی ها سهمیه داره )
سال 90 با 3500 یکی رو می شناسم دندون اورد ( 20 سهمیه دندون کلا بومی + 83 پزشکی که فکر کنم 60 درصد بومی بود )
تخمین رتیه امسال من ( 2500-3000 ) ( فقط می دونم دندون همه واسه بومی ها نیست + پزشکی جوری که گفتن 80 درصد بومی ( 40 درصد دختر + 40 درصد پسر )( فکر کنم اشتباه و همین 60 یا 40 باشه )

a3man777
03-07-2012, 17:59
سلام. کسی در مورد 25 درصد تاثیر معدل میدونه؟!
مثلا اگه من زیستم تو کنکور شده 72 از 100، از 75 میشه 54، نمره ی زیستم در امتحان نهایی بوده 19.25 از 20 که میشه حدود 24 از 25. بعد باید 54 را با 24 جمع کنم که بشه 78؟!
میشه اگه کسی میدونه راهنماییم کنه؟! اینطور که من میگم درسته؟!

M A M M U T
03-07-2012, 18:05
سلام. کسی در مورد 25 درصد تاثیر معدل میدونه؟!
مثلا اگه من زیستم تو کنکور شده 72 از 100، از 75 میشه 54، نمره ی زیستم در امتحان نهایی بوده 19.25 از 20 که میشه حدود 24 از 25. بعد باید 54 را با 24 جمع کنم که بشه 78؟!
میشه اگه کسی میدونه راهنماییم کنه؟! اینطور که من میگم درسته؟!
نه این طوری نیست....
اول میان بدون تاثیر امتحانات نهایی یه تراز برات حساب میکنن....
در مرحله دوم تقریبا همین کاری که شما کردی برای تمام درسا انجام میدن نه واسه ی یک درس.... بعد یه تراز حساب می کنن....
بعد هر کدام از تراز ها بیشتر بود اون را برای شما حساب میکنن....

urchin7
03-07-2012, 18:09
نه این طوری نیست....
اول میان بدون تاثیر امتحانات نهایی یه تراز برات حساب میکنن....
در مرحله دوم تقریبا همین کاری که شما کردی برای تمام درسا انجام میدن نه واسه ی یک درس.... بعد یه تراز حساب می کنن....
بعد هر کدام از تراز ها بیشتر بود اون را برای شما حساب میکنن....
یکی دو سالی می شه که واسه تک تک درسات نه بر حسب معدل

a3man777
03-07-2012, 19:57
من شیمی رو افتضاح کردم، سال 89 و 90 رو 70 و 80 زدم اما تو آزمون فقط 40. امیدوارم فقط من نباشم که خراب کردم و تراز شیمی م خراب نشه.
ممنونم :11:

pour-homme
03-07-2012, 20:05
مگه چیز بی سابقه ایه ؟!
هر سال سوال غلط داشتیم و داریم و خواهیم داشت
تعجب نداره که

جدی فکر میکردم سوالا فرق داره
خوب اون سوال گراف رو من صورتش و گزینه هاش اصلا یادم نیست . منم همون راه تورو رفتم درست یادم نیست 8 تا بود که میشد 4 تا یا 4 تا بود که میشد 2 تا ! :دی تو اینش مشکلی نیست ولی میگن یه مشکلی داره !
ولی چند جا که سوالا رو نقد کرده بودن دیدم میگفتن این سوال غلطه (پاسخ تشریحیای قلمچی یکیش . یه سایت دیگه ام یکی از بچه ها آدرس داده بود . یکی از دبیرامون هم یه چیزایی میگفت) من چون سوالو ندیدم نمیتونم چیزی بگم ولی ظاهرا ماتریسی که دادن مشکل داشته
بعدم یکی از بچه ها به من گفت زنگ زده سنجش و بش گفتن سواله اگه مشکل داشته باشه حذف میشه
به هر حال گفتم بگم بد نیست .

آره اگه عدداش درست یادم باشه درست زدی فیزیکه رو ! من و یکی دو نفر دیگه این اشتباه رو کردیم که فشار هوا رو هم اضافه کردیم بش (فک کنم میشد 168000 تو این مایه ها ! ) که غلطه ! چون گفته فشار پیمانه ای ! اگه میگفت فشار عادی درست میبود .
خوب من اینو سوتی نمیدونم واسه خودم ! چون واقعا نمیدونستم این دوتا فرق دارن :دی

خواهش
نرم افزار قلمچی
هر چیزی امکان داره . ولی من جای تو بودم برای اینکه بعدا اعصابم خورد نمیشد رتبه امو بدتر ازینی که گفته در نظر میگرفتم

منم همین غلط رو کردم من 6800 رو بدست اوردم تو پاسخ نامه هم زدم ولی یکبار دیگه سوال رو خوندم دیدم نوشته پیمانه ای که اون لحظه پیمانه ای و مطلق رو قاطی کردم و عدد مقدس 106800 رو در پاسخ نامه کوبوندم
این هم از زیادی دقت کردن

M A M M U T
03-07-2012, 21:03
یکی دو سالی می شه که واسه تک تک درسات نه بر حسب معدل
من نگفتم بر حسب معدل..... منظورم اینه اول نمره ی ریاضی رو روی ریاضی پیاده میکنن بعد فیزیک بعد شیمی و .... حالا ممکنه نمره ی شیمی شما باعث بشه تراز درس شیمی پایین بیاد ولی نمرهی نهایی فیزیک شما باعث بهتر شدن تراز فیزیکتون بشه. زمانی که تک تک درسا رو حساب کردنن به یه نمره ی تراز کل میرسن که اگر اون به نفعتون باشه براتون همون نمره رو میزارن...

urchin7
04-07-2012, 02:52
من شیمی رو افتضاح کردم، سال 89 و 90 رو 70 و 80 زدم اما تو آزمون فقط 40. امیدوارم فقط من نباشم که خراب کردم و تراز شیمی م خراب نشه.
ممنونم :11:
اگه تجربی هستی یه خبر خوب برات دارم:31: منم شیمی رو کم زدم 48
پارسال که فقط دوم و پیش رو خونده بودم 62 شدم و فقط یه سوال رو جواب ندادم و یکی غلط ولی امسال جشنواره ای انواع غلط دارم

a3man777
04-07-2012, 10:01
تجربی هستم :46:
از آزمون که اومدم گفتم نهایتش 55 میزنم اما خیلی غلط داشتم

12p
04-07-2012, 10:15
بچه های ریاضی اگه پاسخ تشریحی سوالات دیف و ریاضی2 وحسابان رو میخوان مهندس مهربان که امسال مدرس اموزشگه اندیشه اهواز هستن اونا رو پاسخ داده و مشابهت های کلاس خودش رو هم گفته...m-mehraban.com
اگه دوست داشتین برین و من هم دعاکنین دانشگاه در بیام..!(البته نه ازاد:31:)

upsilon.irتاحالا حدود 50 کارنامه ثبت شده:5:

A.N.A.P
04-07-2012, 11:05
دوستان من هنوز کارنامه مدرسه رو نگرفتم . چند شنبه ها بازن ؟ تا کی وقت دارم ؟ لامذهبا 5 تومن میگیرن چون به قول خودشون به مدرسه آسیب رسوندیم ! :دی

faezeh6
04-07-2012, 11:34
من حدودی میگم چون بعضی جوابا یادم نیومد که درصد بگیرم

ادبیات 44
عربی 39
معارف 62
زبان 57
ریاضیات 7
فیزیک 44
شیمی 19
واسه منطقه 3 :37:

راستی من میرم تو سایت گزینه 2 چیزی درباره تخمین رتبه نمیبینم :44:

javidflasher
04-07-2012, 12:03
سلام

AMIR-AIRGUNNER
04-07-2012, 13:09
اون ماتریس رو من به توان 2 رسوندم . حاصلش شد یه ماتریس با درجات 2و1و1 که اندازش شد 2 !!

ولی واقعا من موندم که کانون این همه سوال میده چند تا غلط تو 70000 هزار سوال پیش میاد اینا با این همه ادعا که رفتن بهترین طراح ها رو انتخاب کردن و ....
تو 2 ازمون تجربی و ریاضی اینهمه سوال غلط پیدا میشه ( اعم از غلط املایی و مفهومی )

sam72
04-07-2012, 14:39
من حدودی میگم چون بعضی جوابا یادم نیومد که درصد بگیرم

ادبیات 44
عربی 39
معارف 62
زبان 57
ریاضیات 7
فیزیک 44
شیمی 19
واسه منطقه 3 :37:

راستی من میرم تو سایت گزینه 2 چیزی درباره تخمین رتبه نمیبینم :44:

3500تا4000 منطقه3

urchin7
04-07-2012, 16:17
سلام

سایت گزینه 2 خطرناکه نرید توش! کروم و فایرفاکس اخطار میدن ولی IE رو نمی دونم

deaddeaddead
04-07-2012, 16:44
زیستو 61 زدم سال پیش 82 زده بودم...نا امید شدم ناجور

urchin7
04-07-2012, 17:32
زیستو 61 زدم سال پیش 82 زده بودم...نا امید شدم ناجور
زیست امسال خیلی سخت بود به نظرم 60 امسال هیچی نباشه اندازه 70 سال قبل هست

Alireza SM
04-07-2012, 18:15
کسی توی فروم هست زبان رو بالای 90 زده باشه یا فقط منم ؟ :31:

mahla jan
04-07-2012, 19:25
کسی توی فروم هست زبان رو بالای 90 زده باشه یا فقط منم ؟ :31:خیلی خوشحالی مثل اینکه:31:ولی خیلی خوب دادی کنکورو با این که دیر شروع کردی.تبریک می گم

faezeh6
04-07-2012, 19:36
سلام

ممنون دوست عزیز :11:

3500تا4000 منطقه3

از شماهم ممنونم دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا میدونه امسال چقد بره روش !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D_felfelak
04-07-2012, 20:06
برای دانشگاه آزاد بايد 7 اونجا باشيم يا 7/5 ?
برگه رو من گم کردم؟

M A M M U T
04-07-2012, 20:26
کسی توی فروم هست زبان رو بالای 90 زده باشه یا فقط منم ؟ :31:
فقط شمایی.......:31:

a3man777
04-07-2012, 20:27
زیست امسال خیلی سخت بود به نظرم 60 امسال هیچی نباشه اندازه 70 سال قبل هست

منم موافقم

dooni
04-07-2012, 21:15
منم موافقم
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سطح دشواري كنكور 91 رو نوشتن. نوشتن كه زيست هم سطح پارسال بوده از نظر درصد.
رتبه رو هم داده 2000-2500 با اين درصدا:41:
ادبيات 50 عربي 70 ديني63 زبان 60 زمين 28 رياضي 54 زيست 64 فيزيك 63 شيمي 70
من كه نا اميد شدم.

dooni
04-07-2012, 21:16
منم موافقم
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سطح دشواري كنكور 91 رو نوشتن. نوشتن كه زيست هم سطح پارسال بوده از نظر درصد.
من كه نا اميد شدم.

rpf
04-07-2012, 22:25
من كه نا اميد شدم.

کانون حرفش مفت نمیارزه:27: گزینه میگه 900-1000 منطقه2:42:

faezeh6
04-07-2012, 22:34
این رتبه که میگی داده 2000-2500 همون تخمین رتبه ی خودشه که توسایته؟

ALt3rnA
05-07-2012, 02:19
کسی توی فروم هست زبان رو بالای 90 زده باشه یا فقط منم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان تخصصی رو اگه میگی که شرکت نکردم
زبان کنکور ریاضی رو ولی 100 زدم

(تنها درسی که چک کردم زبان بود چون مطمئن بودم زیر 90 نمیشم)

M A M M U T
05-07-2012, 09:11
زبان تخصصی رو اگه میگی که شرکت نکردم
زبان کنکور ریاضی رو ولی 100 زدم

(تنها درسی که چک کردم زبان بود چون مطمئن بودم زیر 90 نمیشم)
تبریک ....ولی تخصصی شیتمان کرد خیلی سخت بود.....نه به خاطر لغتاش به خاطره گرامرش.... راستی من هم شاید بالای 90 بشم ها و حتی ممکنه زیر 80 هم بیام:دی حتی ممکنه 100 بزنم:دی چون یکی دوتا باشک جواب دادم دیروز یکیش رو نگاه کردم درست بود...حالا وایمیسم تا نتیجه بیاد...امید من در عمومی ها فقط انگلیسه.....

dooni
05-07-2012, 09:45
این رتبه که میگی داده 2000-2500 همون تخمین رتبه ی خودشه که توسایته؟
اره همونه شما هم ميتوني بري تخمين رتبتو ببيني

moh72
05-07-2012, 09:49
4000-4500 منطقه
کاش ریاضیو یکم وقت میزاشتی
دست رو دلم نزار...:19:

R O O T
05-07-2012, 10:51
دوستان من موقع ثبت نام ازاد رشته مورد علاقم رو اشتباهی انتخاب کردم :| و تنهــا امیدم به ازاده . حالا میشه اگه قبول بشم این رشته رو با رشتــه مورد علافه خودم عوض کنــم ؟ :sad:

ali-07
05-07-2012, 11:41
چه آزمون آزاد داغونی بود :دی
فوق العاده چرت بود عمومیاش

pmmcdvd
05-07-2012, 12:01
بابا امروز مزخرف ترین آزمون رو دادم :دی این سوالا واسه کنکور بودن یا اول دبیرستان؟ :دی
دانشگاه آزاد دیگه این آزمون رو نگیره فک کنم سنگین تر باشه :دی

faezeh6
05-07-2012, 12:38
اره همونه شما هم ميتوني بري تخمين رتبتو ببيني من رفتم دیدم خیلی بد بود از وقتی اونو دیدم کلا ناامید شدم دیگه ذارم به غیرانتفاعیو اینا فکر میکنم:9:

noora.mandegar
05-07-2012, 13:59
سوالای اختصاصی دانشگاه ازاد چجوری بودن امروز ؟؟ سخت شده یا همونجوریه ؟!:31:فرقی کرده؟

*M!L4D*
05-07-2012, 14:20
سوالای اختصاصی دانشگاه ازاد چجوری بودن امروز ؟؟ سخت شده یا همونجوریه ؟!:31:فرقی کرده؟
همونجوریه :دی

ehsan_
05-07-2012, 15:26
سلام
دفترچه سوالات آزمون ازاد امسال رو کجا میشه گیر اورد؟

ALt3rnA
05-07-2012, 18:38
خوب اینم آزاد ! من گروع عصر بودم
چیزی که بود من ساعت یادم رفته بود ببرم !
تو عمومیا فک کنم 40 دقیقه ای وقت اضافه اومد! عربیش متن نداشت !! :دی

من تو این آزمون کلا 4 تا نزده دارم ! کاش سراسریم اینجوری بود :دی

SPY.07
05-07-2012, 20:56
آقا این آزاد مثل اینکه آدم شده شیمی ـش خیلی خوب بود
اون سوال لعنتی آزمایش یانگ (صبح) رو کی حل کرد ؟!
فیزیکم ناقص شد :31:

pour-homme
05-07-2012, 21:06
ازمایش یانگ ساده بود که مشکلش چیه

Electronic-Arts
05-07-2012, 21:59
خوب اینم آزاد ! من گروع عصر بودم
چیزی که بود من ساعت یادم رفته بود ببرم !
تو عمومیا فک کنم 40 دقیقه ای وقت اضافه اومد! عربیش متن نداشت !! :دی

من تو این آزمون کلا 4 تا نزده دارم ! کاش سراسریم اینجوری بود :دی
شما همون استاد حسابان پارسال نیستید؟ چرا خودتون هستید
استاد اشتباه میکنی ها!!!! 58 دقیقه وقت اضافه اومده

dooni
05-07-2012, 22:05
شما فكر ميكنيد تخمين رتبه كانون درسته؟

ALt3rnA
05-07-2012, 22:19
آقا این آزاد مثل اینکه آدم شده شیمی ـش خیلی خوب بود
اون سوال لعنتی آزمایش یانگ (صبح) رو کی حل کرد ؟!
فیزیکم ناقص شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آزمایش یانگ مشکلی نداشت که ؟
فقط همون فرمولی که تو کتاب هست رو عدد میزاری توش

شما فكر ميكنيد تخمين رتبه كانون درسته؟
تخمین رتبه فقط برای تخمینه !
دقتش هم وقتی یه نفر مثلا درصدای 91 رو تو سال 90 تخمین میزنه به نظرم فقط تا حدیه که رقم رتبه اتون مشخص شه
چون سطح سوالا خیلی فرق دارن

xaxi
05-07-2012, 22:24
من فنی ام ! کامپ !
الان هیچی نخوندم ! امکانش هست قبول شم ؟ :31: 30ام کنکورمه !

M A M M U T
06-07-2012, 09:36
دوستان به نظرتون من تا سی ام چی بخونم برا آزاد؟ یعنی همش یاد میره تا اون موقع؟

alavi71
06-07-2012, 09:48
سلام
کنکور های فنی و ازاد در مجموع شانس بالایی برای قبولی دارند.
پس با تقویت نقاط قوت و دردوس تخصصی خود حتما موفق خوتاهید شد ....

AMIR-AIRGUNNER
06-07-2012, 10:32
خب ازاد رو هم دادیم رفت ! با اینکه من خیلی هاشو نزدم ولی سوالاتش تابلو بود !
اینا درصد های تخمینی خودم هستن
ریاضی 45
فیزیک50
شیمی 55
زبان95
عربی25
دینی60
ادبیات 50

ازاد رو که مطمئنم قبول میشم :31: ولی این سراسری حالم رو گرفته :41:

alivw71
06-07-2012, 11:24
سلام دوستان
من الان تو کنکور سراسری غیبت خوردم . وضعیتم چی میشه.؟

alone one
06-07-2012, 11:37
سلام رفقای کنکوری خودم،چه اونایی که دادن و چه اونایی که قراره بدن(سال آینده):31:
البته منکه آزاد کنکور ندادم اما سراسریو دادیمو راحت شدیم
رفقای کنکوری 92،من کتابامو میخوام با 50 60 % قیمت روی جلد رد کنم بره،هرکی هرکتابی خواست پ.خ بده،درخدمتم،اونجا لیست کتابایی که دارمو بش میدم
همگی موفق باشین

rz21
06-07-2012, 11:40
برای ثبت نام رشته های خاص اون شماره داوطلبی که روی صندلی چسبونده بودن لازمه!حالا من اونو ندارم.چی کار کنم؟

pour-homme
06-07-2012, 12:19
درصد پاسخگویی به سوالات در ازمون ازاد دیروز که اگر به خاطر بی دقتی و اشتباه از هرکوم 10 تا 15 درصد هم کم بشه قبول میشم 100 * 100 عمران تهران مرکز
ادبیات 75
عربی 65
دینی 90
زبان 100
ریاضی 75
فیزیک 92
شیمی 80

urchin7
06-07-2012, 12:35
سلام دوستان
من الان تو کنکور سراسری غیبت خوردم . وضعیتم چی میشه.؟
شرکت نکردی خیالی نیست سال بعد می تونی شرکت کنی!
مشکل اونجایی به وجود می یاد که انتخاب رشته کنی و قبول بشی و نخوای بری

urchin7
06-07-2012, 12:39
برای دانشگاه آزاد بايد 7 اونجا باشيم يا 7/5 ?
برگه رو من گم کردم؟

الان که آزمون دادی که
ولی بازم بگم اگه ساعت 8 امتحان داری تا 8/5 خیالی نیست

faezeh6
06-07-2012, 13:39
آزمایش یانگ جوایش 1 متر درمیومد که به سانتی متر میخواست میشد 100 سانتی متر!! اگه اشتباه نکنم!!

ali-07
06-07-2012, 13:56
آخیش بالا خره این کنکورارو هم دادیم رفت ، چقدر وقت خالی داریم :دی
چیکار کنیم حالا ؟ :دی

lordfarid
06-07-2012, 18:31
خوففففف بود . عمومیا همه بالای نود شاید صدم توش باشه

زیست و شیمی بالای نود
فیزیک صد

ریاضی 30

بالای هفت هزار میشه این ؟

میترسم خدا کنه دو هفته ی دیگه پزشکیم اینطوری بزنم . 7100 میخوام . کاش الان دو هفته دیگه بود راحت بودم میدونستم قبولم .

بچه هااااااا بنظرتون اینو اینطوری زدم پزشکیم میتونم 7000 بیارم ؟ تو دو هفته بهتر بشم بدتر که نمیشم ؟؟؟؟

urchin7
06-07-2012, 21:23

زیست و شیمی بالای نود
فیزیک صد

ریاضی 30

میترسم خدا کنه دو هفته ی دیگه پزشکیم اینطوری بزنم . 7100 میخوام . کاش الان دو هفته دیگه بود راحت بودم میدونستم قبولم .

بچه هااااااا بنظرتون اینو اینطوری زدم پزشکیم میتونم 7000 بیارم ؟ تو دو هفته بهتر بشم بدتر که نمیشم ؟؟؟؟
اگه درصد هات اینجوری که می گی باشه تا دو هفته دیگه اگه هیچی هم نخونی 7100 رو می یاریدمت گرم
تراز7500
ادبیات 95
عربی 95
دینی 100
زبان 85
شیمی 100
زیست 93
فیزیک 40
ریاضی 35

Alireza SM
07-07-2012, 09:06
بچه ها دعا کنین من زیر 2000 بشم :41:
خداییش هیشکی نمیشناسم که به اندازه من سختی کشیده باشه برای کنکور :41:

ارمیتا2
07-07-2012, 09:35
امیدوارم همه ی اونایی که برای کنکور امسال زحمت کشیدن به هدفشون برسن. برای منم دعا کنید رتبم خوب بشه .

rooyaa91
07-07-2012, 10:19
بچه ها به نظرتون اگه سخت افزار قبول بشیم میشه تغییر رشته به برق داد
یا مثلا فیزیک یا ریاضی به برق

rz21
07-07-2012, 11:50
برای ثبت نام رشته های خاص اون شماره داوطلبی که روی صندلی چسبونده بودن لازمه!حالا من اونو ندارم.چی کار کنم؟
کسی نمیتونه کمکی کنه؟

noora.mandegar
07-07-2012, 13:38

زیست و شیمی بالای نود
فیزیک صد

ریاضی 30

ایشالا که حتما با این درصدها میری واسه پزشکـــــــی! اینا که خیلی خوبه.زیست و شیمی آزاد فرقی کرده به نظرت ؟؟ سخت شده یا همونه ؟!! من موندم دوباره واسه شیمی مبتکران بخونم یا نه!!! فعلا ازاد راهو میخونم...

avator20002000
07-07-2012, 13:58

زیست و شیمی بالای نود
فیزیک صد

ریاضی 30

به احتمال زیاد میاری ولی رو زیست یه مقدار تو این مدت باز تمرکز کن چون ماله پزشکی رو مثله غیر پزشکی نمیدن

lordfarid
07-07-2012, 16:10
تو شیمی فوقش چهار تا سوال بود که تو آزاد راه نبود و لی اون چهارتا بود تو بازرگانی دقیقا .

توی زیست ولی آزاد راه بدرد نمیخوره فقط آرامفر چکیده . گیاهی ژنتیک با خییلی سبز

این چکیده آرامفرو از دست ندید خیلی عالیه . تو این دو هفته ام میشه تمومش کرد .

lordfarid
07-07-2012, 16:12
بچه ها دعا کنین من زیر 2000 بشم :41:
خداییش هیشکی نمیشناسم که به اندازه من سختی کشیده باشه برای کنکور :41:

ایشالا قبول میشی

من دوبار بعد چند سال این کارو کردم خیلی سختتت بود :31:

moh72
07-07-2012, 22:02
بچه ها به نظرتون اگه سخت افزار قبول بشیم میشه تغییر رشته به برق داد
یا مثلا فیزیک یا ریاضی به برق
تغییر رشته کلی دردسر داره اصلا راحت نیست دختر خالم پرستاری روزانه میخوند ولی چون با دیدن خون اینا :2: میشد بعد از کلی دنگ و فنگ بالاخره تونست به کاردانی علوم ازمایشگاهی تغییر رشته بده!(پرستاری کارشناسی بود)حالا شما میخوای از رشته سخت افزار به یکی از پرطرفدارترین رشته های مهندسی (یعنی برق) تغییر رشته بدی،به نظر من بدون پارتیه کلفت ممکن نیست زیاد روش حساب نکن
ولی اگه قانون جدیدی اومده باشه دیگه من نمیدونم (این جریان 5 6 سال پیش بود ولی فکر نمیکنم تغییر کرده باشه)

بچه ها دعا کنین من زیر 2000 بشم
خداییش هیشکی نمیشناسم که به اندازه من سختی کشیده باشه برای کنکور
اون تشکرا به منزله ی دعا هستن:31: هیچ زحمتی بی نتیجه نمیمونه:12::10:

deaddeaddead
09-07-2012, 00:01
تاریخ دقیق اعلام نتایج رو گفتن؟

lohrasbi
09-07-2012, 11:19
گفتن 15 مرداد. ولی تا اونجا که یادمه پارسال روز چهاردهم ساعت 1 ظهر نتایج اومد رو سایت.

A.N.A.P
09-07-2012, 21:17
من به خاطر کنکور ، دو درس تحلیلی و گسسته که هر دوتاشون واسه یک معلم ..... و ...... و ...... ( شما هم وقت کردین چند تا فحش بدین :دی ) بود افتادم ! خدا ازش نگذره الهی آمین ! 80 % کلاس ما رو انداخت . پارسال هم بچه هایی که باهاش درس مبانی کامپیوتر سال سوم داشتند چند نفرشون رو انداخت ! اینو گفتم که بدونین اشکال از معلم ... ما بود !
الان نمیدونید چه حالی دارم . چرا اینقدر بعضی معلم ها ( گفتم بعضی ها نه همه ) بی درک و فهمن ؟ یعنی عقلش نکشید که ما بد بختا کنکور داریم یکم راحت بگیر .
سوالاش باور کنید سطحش المپیاد هست با این تفاوت که چهار گزینه ای نیست ! ایشالله خدا هم واسش سخت گیری کنه ! :(

sam72
09-07-2012, 22:30
گفتن 15 مرداد. ولی تا اونجا که یادمه پارسال روز چهاردهم ساعت 1 ظهر نتایج اومد رو سایت.
سلام آقای lohrasbi
کنکور چطور بود؟
(منم مثل شما کنکوری 90بودم پارسال هم اینجا میومدم منتها پست نمی دادم)

lohrasbi
09-07-2012, 23:05
سلام آقای lohrasbi
کنکور چطور بود؟
(منم مثل شما کنکوری 90بودم پارسال هم اینجا میومدم منتها پست نمی دادم)
سلام. اینو بعد از کنکور همینجا نوشتم:

سوالا به نظر من در کل نسبت به دو سال قبل معقول تر بود و بعضی درسا آسونتر شده بود. در کل آزمون نرمالی دادیم امروز.

ادبیات و عربی سوالاش خوب بودن و نمیشه بگی آسون یا سخت بودن. دینی مثل پارسال سخت بود. من که بیشتر شک دارها رو زدم! خدا به خیر کنه! زبانش فک کنم مثل پارسال نسبتن آسون بود. (البته درسته پارسال خودم 28 زدم! ولی میدونم آسون بوده!)

ریاضیش که مطمئنن از 89 و 90 آسونتر بود. فیزیکش هم از نظر درجه سختی فک نکنم فرق زیادی با پارسال داشته بوده باشه است ( داشتی جمله بندیو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سر فیزیک نمیدونم چرا اونقدر وقت کم اوردم. یه لحظه ساعتو دیدم فکر کردم ساعتم اشتباس! بعد با ساعت دیواری چک کردم دیدم بــــــــــله! خلاصه شیمی فقط 15 تا زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون 15 تایی که زدم نرمال بود. مسئله هاشو دیگه ندیدم چجوری بود.

البته اکثر بچه ها و معلمای شیمی معتقدن شیمی سختتر از پارسال بوده. که من اینو سر جلسه نفهمیدم.

mmehrzad
10-07-2012, 00:43
واي خيلي در مورد رتبم كنجكاوم ...
احساس ميكنم يه قمار بزرگي رو زندگيم انجام دادم ...
اگه خدايي نكرده رتبم بد بشه وضعيتم خيلي خيلي بد ميشه
سعيم رو كه كردم ،؛ كنكور هم خوب دادم ، تعداد سوال هاي زدم به طور عجيبي بيشتر بود ، شيمي 25 تا زدم كه بقيشم مساله ها بود كه همه رو جا خالي دادم :D
فيزيك به نظر من راحت بود مخصوصا فيزيك 3 ، من بعد عيد فيزيك 3 رو با نااميدي سرسري خوندم ، ولي سر كنكور فقط 2 تا نزدم كه اونم واقعا سخت بودن

دوستان شما تخصصي ها رو چند تاشو زديد ؟

sam72
10-07-2012, 02:13
واي خيلي در مورد رتبم كنجكاوم ...
احساس ميكنم يه قمار بزرگي رو زندگيم انجام دادم ...
اگه خدايي نكرده رتبم بد بشه وضعيتم خيلي خيلي بد ميشه
سعيم رو كه كردم ،؛ كنكور هم خوب دادم ، تعداد سوال هاي زدم به طور عجيبي بيشتر بود ، شيمي 25 تا زدم كه بقيشم مساله ها بود كه همه رو جا خالي دادم :D
فيزيك به نظر من راحت بود مخصوصا فيزيك 3 ، من بعد عيد فيزيك 3 رو با نااميدي سرسري خوندم ، ولي سر كنكور فقط 2 تا نزدم كه اونم واقعا سخت بودن

دوستان شما تخصصي ها رو چند تاشو زديد ؟
من ریاضی13تا فیزیک وشیمی 8 تا نزدم ولی موقع تصحیح کردن غلطهام خیلی زیاد بود(درصد نگرفتم) .خدا کنه رتبم افتضاح نشه.

mmehrzad
10-07-2012, 09:53
من ریاضی13تا فیزیک وشیمی 8 تا نزدم ولی موقع تصحیح کردن غلطهام خیلی زیاد بود(درصد نگرفتم) .خدا کنه رتبم افتضاح نشه.
خودم به ترتيب 15 5 10
من اصلا جرات نكردم برم كليد رو ببينم ، دست و پام ميلرزه !
نميدونم اين هايي رو كه زدم با چهكيفيتي زدم چون كلا من بي دقتم ، اون روزم تغييري نكرده بودم ...

خدا به هممون كمك كنه ...:42:

ali-07
10-07-2012, 11:56
سلام دوستان
من همون اوایل موقع ثبت نام کنکور سراسری برا پیام نور و غیر انتفاعی هم ثبت نام کردم ،توی کارتم هم نوشته
الان دوباره لازمه برم جایی تاییدش کنم یا نه دیگه لازم نیست؟
:7:

SALVATION1
10-07-2012, 14:30
ولی از زیستش خیلی خوشم اومد ...فقط اطلاعا عمومی بود:27: ...قلم چی هم که آبروش رفت ، اصلا شبیه آزموناش نبود....

deaddeaddead
10-07-2012, 16:44
الان میتونم کنکور آزاد پزشکی ثبت نوم کنم ؟ یکی از رفیقام گفت میشه.تاریخ آزمون کیه؟
قبلا یادم رفته بود...

urchin7
10-07-2012, 18:20
ولی از زیستش خیلی خوشم اومد ...فقط اطلاعا عمومی بود:27: ...قلم چی هم که آبروش رفت ، اصلا شبیه آزموناش نبود....
زیست قلم چی شبیه کنکور کنکور 89 هم نبود چه برسه به 91!
شما چند زدی؟
خیلی سخت بود
معارف هم اصلا شبیه کنکور نبود!من پارسال ازمون های اخر کانون رو 30 می زدم ولی کنکور 70 شدم! امسال اون ازمون ها رو 40 می زدم و کنکور بازم 70 شدم!
واسه موسسه که این قدر ادا داره که آزمون هاش شبیه کنکوره افتضاحه

urchin7
10-07-2012, 18:22
الان میتونم کنکور آزاد پزشکی ثبت نوم کنم ؟ یکی از رفیقام گفت میشه.تاریخ آزمون کیه؟
قبلا یادم رفته بود...
فکر نکنم بتونی
متاسفم
ولی خیالی نیست انشالله دولتی قبول می شی

deaddeaddead
10-07-2012, 18:39
آخه دوستم تونست غیر پزشکی رو چند روز قبل از آزمون ثبت نام کنه.گفت شاید اینم بشه
یه سایت یا اعلامیه نمیتونید اینجا بذارید ما با چشه خودمون ببینیم؟

Mohammaduir
11-07-2012, 07:33
یه سوال:
تخمین رتبه گزینه 2 درست تره یا قلمچی؟
اخه قلمچی پایین تر میگه!

hande13
11-07-2012, 11:55
سلام دوستان من همون اوایل موقع ثبت نام کنکور سراسری برا پیام نور و غیر انتفاعی هم ثبت نام کردم ،توی کارتم هم نوشته الان دوباره لازمه برم جایی تاییدش کنم یا نه دیگه لازم نیست؟این سوال منم هست منم قسمت که نوشته قبلا ثبت نام کردم رو زدم شماره پرونده ئورهگیری رو زدم ولی چیزی نمیاره

hande13
11-07-2012, 12:15
من به خاطر کنکور ، دو درس تحلیلی و گسسته که هر دوتاشون واسه یک معلم ..... و ...... و ...... ( شما هم وقت کردین چند تا فحش بدین ) بود افتادم ! خدا ازش نگذره الهی آمین ! 80 % کلاس ما رو انداخت . پارسال هم بچه هایی که باهاش درس مبانی کامپیوتر سال سوم داشتند چند نفرشون رو انداخت ! اینو گفتم که بدونین اشکال از معلم ... ما بود !
الان نمیدونید چه حالی دارم . چرا اینقدر بعضی معلم ها ( گفتم بعضی ها نه همه ) بی درک و فهمن ؟ یعنی عقلش نکشید که ما بد بختا کنکور داریم یکم راحت بگیر .
سوالاش باور کنید سطحش المپیاد هست با این تفاوت که چهار گزینه ای نیست ! ایشالله خدا هم واسش سخت گیری کنه ! :(

منم با اینکه متفرقه پیش رو انسانی برداشتم و فقط شب امتحان خوندم از عملکردم راضی ام

شب امتحان فلسفه راستی راستی داشتم دیوونه میشدم ولی وقتی کارنامه رو دیدم مثل خلا همینجور خودم نگاه میکردم نمره من 17.5 شد (این درس اونقدر سخته اونایی که یکسال خوندن به زور 10 میگیرن )

ولی تاریخ ... یک معلم عقده ای داشت نمره خودم رو هم نمیداد ترم یک خودم 13.14 باید میگرفتم داد 9
جبرانی هم 8.5 بعد تحجدید نظر شد 10

بعضی معلما نمیدونم چرا انقدر عقده این

urchin7
11-07-2012, 16:28
یه سوال:
تخمین رتبه گزینه 2 درست تره یا قلمچی؟
اخه قلمچی پایین تر میگه!
لینک تخمین رتبه گزینه 2 رو داری؟
هرچی گشتم لینکش رو پیدا نکردم

lohrasbi
11-07-2012, 17:16
لینک تخمین رتبه گزینه 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته تخمین رتبه قلمچی فک کنم دقیق تره. چون گزینه 2 طبق کنکور 90 تخمین میزنه. ولی قلمچی آسون یا سخت شدن درسا رو تو کنکور 91 درنظر میگیره.

urchin7
12-07-2012, 07:01
لینک تخمین رتبه گزینه 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته تخمین رتبه قلمچی فک کنم دقیق تره. چون گزینه 2 طبق کنکور 90 تخمین میزنه. ولی قلمچی آسون یا سخت شدن درسا رو تو کنکور 91 درنظر میگیره.
فقط برای کاربراست
می شه این درصدا رو بزنی؟
زیست 70
شیمی 48
معارف 70
عربی 20
ادبیات 25
فیزیک 37
ریاضی 11
زبان 18
زمین 0
منطقه 3

One Minute
12-07-2012, 09:25
ببخشید میشه آدرس تخمین رتبه قلمچی رو بدید ؟

mmehrzad
12-07-2012, 10:10
فقط برای کاربراست
می شه این درصدا رو بزنی؟
زیست 70
شیمی 48
معارف 70
عربی 20
ادبیات 25
فیزیک 37
ریاضی 11
زبان 18
زمین 0
منطقه 3

حدود نمره اکتسابی :

8770

حدود رتبه اکتسابی :
3000-3500

ارمیتا2
12-07-2012, 13:12
باید ساعت اداری به سازمان سنجش زنگ بزنی.شماره در سایت سنجش هست.

lordfarid
12-07-2012, 17:06
آزاد غیر پزشکیو از رو پاسخنامه حساب کردم البته فقط غلطامه نمره منفی حساب نکردم
ادبیات 85
معارف 90
زبان 100
عربی 95

شیمی 100
زیست 100
فیزیک 100
ریاضی 30

این ریاضی عوضیییی کارو خراب کرده

فقط 6 روز موندههههههه . یه 7000 میخواممممممممممممم فقط . دعااا کنید .

lordfarid
12-07-2012, 17:08
کسی میدونه کسره ی عارضی چیه ؟ تو عربی ؟ یه غلط عربیم سر این کسره عارضی بوده . نخونده بودم جایی اصلا

deaddeaddead
12-07-2012, 20:18
کسره عارضی تا اونجا که یادمه وقتی اسفاده میشه که کلمه ی بعد با "ال" شروع شده باشه و فقط کار رو(یعنی تلفظ رو) راحت میکنه ولی نباید اون کلمه رو جر به حساب آورد.

ایرج قاسم پناه
14-07-2012, 02:24
نتایج کنکور 91 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

pmmcdvd
14-07-2012, 05:29
فک کنم گفت نیمه دوم مرداد

alirecoba2
14-07-2012, 06:30
با سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستان این مرداد که بیاد میشه 23 ساله می خواد واسه کنکوره 92 بخونه واسه پزشکی می خواستم بدونم از لحاظه سنی واسش مشکلی پیش نمیاد واسه ورود به دانشگاه مشکله سربازی ودیگر مشکلاتم نداره

M . Sayid
14-07-2012, 10:51
کسی میدونه کسره ی عارضی چیه ؟ تو عربی ؟ یه غلط عربیم سر این کسره عارضی بوده . نخونده بودم جایی اصلا

وقتی کلمه ایی که آخرش ساکنه به یه کلمه ای که اولش ساکنه برسه کسره ی عارضی می گیره فقط برای تلفظه و اعراب کلمرو تغییر نمی ده

alavi71
14-07-2012, 11:00
نتایج کنکور 91 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

نیمه اول مرداد و قبل از 15 هم ....

a3man777
14-07-2012, 11:35
آیا پسرا سهمیه خاصی تو انتخاب رشته دارند؟!
من تو سایت گزینه 2 یه سری درصدهایی زدم رتبه شد 1600-1800. بعد احتمال قبولی رو یه بار واسه دختر زدم یه بار با همون شرایط برا پسر. واسه دخترا فقط پزشکی زاهدان اومد،

ردیف
کد رشته/شهر مطابق سال 90
رشته
دانشگاه
توضیحات

1
1759
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان (روزانه)
دانشگاه تعهدی در قبال ارائه خوابگاه و امور رفاهی به پذیرفته شدگان ندارد

2
1259
زیست شناسی سلولی مولکولی - میکروبیولوژی
دانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه)

3
6696
شیمی - کاربردی
دانشگاه شهید بهشتی - تهران (شبانه)

...
اما واسه پسر این همه پزشکی اومد،

ردیف
کد رشته/شهر مطابق سال 90
رشته
دانشگاه
توضیحات

1
1698
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (روزانه)

2
2046
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی مشهد (روزانه)

3
1532
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (روزانه)

4
1979
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی گلستان - گرگان (روزانه)

5
1816
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود (روزانه)
شیوه نوین آموزش پزشکی

6
1799
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی سمنان (روزانه)

7
1505
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی اراک (روزانه)

8
1831
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد (روزانه)

9
1966
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (روزانه)

10
6313
علوم اقتصادی - اقتصاد بازرگانی
دانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه)

11
1800
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی سمنان (روزانه)

12
1027
زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک
دانشگاه اصفهان (روزانه)

13
1778
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی زنجان (روزانه)

14
1817
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود (روزانه)
شیوه نوین آموزش پزشکی

15
1504
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی اراک (روزانه)

16
1937
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی کردستان - سنندج (روزانه)

17
1790
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (روزانه)
شیوه نوین آموزش پزشکی

18
1354
زیست شناسی سلولی مولکولی - علوم سلولی مولکولی
دانشگاه فردوسی مشهد (روزانه)

19
1732
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی - بجنورد (روزانه)

20
2087
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی یاسوج - بویر احمد(یاسوج) (روزانه)

21
2013
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی لرستان - خرم آباد (روزانه)

22
1722
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی جهرم (روزانه)

23
1739
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (روزانه)

24
1636
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی بیرجند (روزانه)

25
1585
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی ایلام (روزانه)

26
1857
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)

27
1685
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه)

28
1989
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی گناباد (روزانه)

29
1625
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (روزانه)
عدم موافقت با انتقالی

30
1612
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (روزانه)

31
1759
دکتری حرفه ای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان (روزانه)
دانشگاه تعهدی در قبال ارائه خوابگاه و امور رفاهی به پذیرفته شدگان ندارد

32
1885
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم پزشکی شیراز (روزانه)

33
1651
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز (روزانه)
عدم ارائه خوابگاه

34
2070
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی همدان (روزانه)

35
6342
شیمی
دانشگاه صنعتی شریف - تهران (روزانه)

36
1862
علوم آزمایشگاهی
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (روزانه)

37
2056
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم پزشکی مشهد (روزانه)

38
2030
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی مازندران - ساری (روزانه)

39
1967
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (روزانه)

40
1950
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی کرمان (روزانه)

41
1699
دکتری حرفه ای داروسازی
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (روزانه)

42
1657
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز (روزانه)

43
1501
فیزیوتراپی
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (روزانه)
عدم ارائه خوابگاه

...
شاید بگید گزینه2 بر اساس قبولی های سال 90 انتخاب رشته کرده. ولی آخه اگه شرایط یکسان باشه کدوم دختری پزشکی زاهدان را به مثلا اراک ترجیح میده؟!

lohrasbi
14-07-2012, 13:10
سلام به همه کنکوریا .

یه صحبتایی دارم واسه بچه هایی که میخوان پشت کنکور بمونن. اصلن قصدم این نیست که کسی رو از این کار منصرف کنم. فقط میخوام یه سری واقعیت ها رو بیان کنم و اتفاقایی که تو سال پشت کنکور میفته رو بهش اشاره کنم. اتفاقایی که الان اصلن بهش توجه نمیشه. فقط به منظور اینکه شما بتونید بهتر و عاقلانه تر تصمیم بگیرید.

اول یکم در مورد خودم بگم. من سال ۹۰ تو کنکور ریاضی شرکت کردم و رتبه ی منطقه یکم شد ۵۵۰۰٫ به دلایلی این نتیجه دلخواهم نبود و پشت کنکور موندم و ۹۱ هم شرکت کردم. الان که نتایج نیومده ولی رتبم بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ میشه. (ویرایش: رتبم شد 1720) درصدام به ترتیب: (اولی کنکور ۹۰ و بعدی کنکور ۹۱ ) ادبیات: ۱۶ و ۴۱ عربی: ۶۴ و ۶۲ دینی: ۱۸ و ۷۹ زبان: ۲۸ و ۳۲ ریاضی: ۵۹ و ۶۸ فیزیک: ۴۸ و ۶۲ شیمی: ۲۶ و ۳۹
شاید بگید رتبم امسال نصف شده پس خوبه. ولی من اصلن راضی نیستم. پارسال این موقع پیش بینی ای که برای رتبه ی کنکور ۹۱ داشتم در بدترین شرایط ممکن رتبه ی ۱۰۰۰ بود. که به اونم راضی نبودم. پس خودمو الان تو کنکور شکست خورده میدونم!

خوب بریم سر اصل مطلب! من الان شمایی که میخوای پشت کنکور بمونی رو با تمام وجود درک میکنم. چون پارسال خودم تو همین شرایط بودم. این روزا معمولن این فکرا میاد سراغ آدم:

” اگه روزی بطور میانگین حتی ۶ ساعت هم درس بخونم میتونم توو همه درسا فلان تعداد تست بزنم. این که خیلی خوبه چون پارسال یک چهارم اینو میزدم و تراز قلمچیم فلان بود. پس الان ترازم ۴ برابر میشه! تازه روزی ۶ ساعت چیزی نیس. میتونم در کنارش یه باشگاهی هم برم. یا هر هفته جمعه ها با دوستان بریم یه طرفی. تازه! امسال انقد وقت آزاد خواهم داشت که میتونم با خیال راحت آزمون های دیگه مثل گزینه ۲ و گاما و … رو گیر بیارم و توی خونه حل کنم. از همه بهتر! دیگه از شر مدرسه و محدودیتاش خلاص میشم و میتونم خودم با یه برنامه منظم پیش برم. مخصوصن الان که یه سال کامل در این مورد تجربه کسب کردم. از اون طرف مثل بقیه ی کنکوری ها دیگه امتحان نهایی و اینا رو هم ندارم. پس میتونم تقریبن توی اردبیبهشت درسا رو تموم کنم و از اون به بعد فقط آزمون جامع بزنم که دیگه برم کنکور بترکونم و خودمو به خانواده و دوستام ثابت کنم . رتبم هم در بدترین حالت ۱۰۰۰ اینا میشه که با این هم میتونم یه دانشگاه خوب تو شهرمون برم. اون رشته ای که علاقه دارم. پس الان الکی مرض ندارم که برم یه شهر دور یا دانشگاه آزاد که. هم کلی دردسر داره هم کلی هزینه. با این یه سال درس خوندن همه چیم عوض میشه و این همه سختی لازم نیست ….”

اینا فکرایی بود که پارسال این موقع توو ذهن من و بقیه دوستانم که میخواستن بمونن بود. مطمئن باشین همه اونایی که میخوان بمونن ازین فکرا میکنن. بعد دائمن اینا رو توو ذهنشون تکرار میکنن و این باعث میشه نصیحت اطرافیا بی تأثیر باشه.

خوب خلاصه میخواستم بگم من همه اینارو قبول دارم و شما و افکارتونو درک میکنم!

ولی خواهش میکنم از این به بعدِ حرفامو خوب گوش کنید. و عاقلانه روش فکر کنید.

بعضی مسائل هست که بچه هایی که میخوان پشت کنکور بمونن الان بهش توجهی نمیکنن. چون تا حالا خوب درکشون نکردن:

1. اول از همه موضوع خانواده رو میگم. اکثر خانواده ها تو سال “پیش دانشگاهی” ، برای آدم یه استرس و فشار بیشتر نسبت به قبل وارد میکنن. احتمالن میدونید چی میگم. مثلن این که تا میخوای یه فیلم نگاه کنی یا مثلن با دوستان یه سینما یا پارک بری، بعدش که رسیدی خونه باید به ۱۰۰ نفر جوابگو باشی! که بیشتر مواقع کار به بحث و دعوا کشیده میشه! این موضوع توو سال پشت کنکور خیلی خیلی بیشتر از قبل مشکل ساز میشه. مخصوصن اینکه پدر و مادر احساس میکنن چون مدرسه نمیرین، باید کنترل بیشتری روتون داشته باشن. که البته حق دارن. (کلن به نظر من پدر و مادر همیشه حق دارن.) ولی ما به این احساس مسئولیت ، میگیم گیر دادن! و انصافن خیلی روی اعصاب آدم تأثیر داره. یکی از دوستای پشت کنکوریم یادمه یه روز اس ام اس داده بود میگفت این بابام دیگه واقعن اعصابمو ریخته بهم. تا میرم یه لیوان آب بخورم میگه امروز اصلن درس نخوندی!!! و این باعث میشه آدم تخلیه انرژی بشه.

این موضوع خودش میتونه یه عامل ناکامی باشه.

2. دومین چیزی که میخوام بگم، شاید از اولی هم مهمتر باشه. اونم تنهاییه. اگه داری میخندی، نخند! چون احتمالن تجربش نکردی نمیدونی چی میگم. ولی تجربش نکنی بهتره. از تجربه ما ها عبرت بگیر. یکی از ویژگی های دیگه ی پشت کنکور که کسی اونو در نظر نمیگیره بحث تنهایی هست. تو این سال، آدم مدرسه نمیره. این کم چیزی نیست. ببیید ممکنه بگید خوب این یه امتیاز محسوب میشه چون ما وقت بیشتری واسه مطالعه داریم. این درسته، ولی همین که توی جمع دوستان نباشی، ۱۰ برایر بدتره. ممکنه بگید بازم اشکالی نداره. چون هر چند وقت یه بار با دوستام قرار میزارم و میریم یه طرفی و از تنهایی در میام. باید خدمتتون عرض کنم این اصلن راه حل مناسبی واسه این مشکل نیست. دوستان شما اکثرن میرن دانشگاه. دانشگاه محیطی داره که باعث میشه توی فضای جدید قرار بگیری و خیلی خیلی کمتر از قبل ، یادی از دوستان دبیرستانی کنی. یکی از دوستام که یه سال از من بزرگتر بود و پشت کنکور مونده بود، پارسال به من دقیقن اینو گفت. گفت تو سال پشت کنکور، دوستانی که فکر میکنی تا آخر عمر کنارت میمونن، خیلی راحت تنهات میزارن و اگه خیلی مرام داشته باشن، هر ماه یه اس ام اس جوک برات میفرستن! منم دقیقن اینو درک کردم. ضمنن درصدی از بچه های دانشجو مخصوصن پسرا، بعد از قبولی توی دانشگاه یه کاری پیدا میکنن و میرن سر کار. در کنارش امتحان و اینا هم که دارن. تازه، اگه فرصتی واسه رفیق بازی پیدا کنن، میرن سراغ بچه های دانشگاه! پس این موضوع رو هم اصلن دست کم نگیرین.

* این دوتا موضوعی که تا الان گفتم، برای اکثر پشت کنکوری ها ایجاد افسردگی، استرس و فشار میکنه. و همون افسردگی واسه درس نخوندن کافیه.

3. یه موضوع دیگه هست اونم اینه که بعضی از بچه ها در مورد افزایش درصد درسها خیلی افراطی فکر میکنن. مثلن با خودشون میگن من امسال حداقل سه برابر پارسال توی درس ریاضی تست میزنم. با توجه به اینکه بچه باهوش و با استعدادی هستم، حتمن نتیجه دلخواهمو میگیرم. خوب ببینید بعضی مباحث هستن که هیچ تضمینی وجود نداره که شما اونو بخونید و یاد بگیرید. تازه اگه بخونید و یاد بگیرید هم تضمینی وجود نداره که بتونید تستشو توی کنکور جواب بدین. گفتم بعضی مباحث. مثلن شیمی ۲ اینجوری نیس. اگه بخونین و تست بزنین احتمالش زیاده که توی کنکور جواب بدین. ولی مثلن نظریه اعداد، ترکیبیات، انتگرال، حرکت شناسی و… بحثشون فرق میکنه. تازه، امسال شما مدرسه نمیرید و معلمی هم ندارین که براتون رفع اشکال کنه.

4. تا حالا به اتفاقات فکر کردین؟ کم نبودن بچه هایی که روز قبل کنکور براشون یه اتفاق افتاده. یا مثلن روز کنکور دیر رسیدن یا دندون درد گرفتن یا اینکه بالا سرشون کولر بوده یا اینکه صندلیشون مشکل داشته یا به دلیل استرس زیاد، حالشون بد شده. این آخری خیلی مهمه ها! سال پشت کنکور، آدم چند برابر سال قبل استرس داره. اینا همشون میتونن دردسر ساز بشن و یک سال زندگی و درس خوندن رو هدر بدن.

5. تو این سال، آزادی های آدم بیشتر میشه. یه نمونش قانونی شدن سن و گرفتن گواهینامه موتور و ماشینه. یا اینکه ارتباط با بچه های خلاف! یا جنس مخالف. اینایی که میگم میتونه برای هر کسی اتفاق بیوفته. و هر کدومشون میتونن آدمو از درس خوندن بندازن.

6. موضوعی که الان میخوام بگم ، چیزیه که همه به عنوان اولین دلیل پشت کنکور نموندن مطرح میکنن. اونم سرد شدن نسبت به درس ، نابودی انگیزه ها، تکراری شدن درس ها و زدگی از درس خوندنه. مطمئن باشید اشتیاقی که شما الان واسه درس خوندن دارین، به هیچ عنوان با اشتیاقتون به درس خوندن توی بهمن و اسفند برابر نیست. تازه اگه اون موقع اصلن اشتیاقی وجود داشته باشه! پس بیاید آینده نگر باشیم.

7. شما الان بشینید فکر کنید که اصلن هدفتون از دانشگاه رفتن چیه. البته این موضوع اساسیه. ولی میتونی روی تصمیمتون برای پشت کنکور موندن مؤثر باشه. تا حالا فکر کردین که چقدر اسم دانشگاه ، و یا سراسری و آزاد بودنش روی شغل آیندتون تأثیر داره؟ چیزی که الان همه ی افراد با تجربه و فارغ التحصیل ها میگن، اینه که شغل ها، به نسبت “میزان توانمندی ها و تجربه ی عملی افراد” بهشون تعلق میگیره. کمتر شرکتی پیدا میشه که فقط روی حساب این که شما توی دانشگاه تهران درس خوندین استخدامتون کنه. اگه هدفتون از درس خوندن کار نیس، خوب اون بحثش جداس!

8. فراموش نکنید شما کارشناسی ارشد و کنکور ارشد رو در پیش دارید!!! اگه احساس میکنید حقتون رو نگرفتین، اونجا میتونید قشنگ جبران کنید. مخصوصن اینکه درسا تخصصی میشن. در ضمن، وقتی میرید واسه کار، کسی ازتون نخواهد پرسید که لیسانسو از کجا گرفتی و فقط فوق لیسانس ملاک قرار میگیره(اینو پرسیدما!!) .تازه! همونطور که حتمن شنیدید، سیاست گذاری ها اینطوریه که دارن ظرفیت کارشناسی رو کم میکنن و میدن به ارشد. و قبول شدن توی ارشرد راحتتره.

البته از زاویه های دیگه ای هم میشه به پشت کنکور موندن نگاه کرد. مثلن ممکنه یه نفر اگه نـخواد پشت کنکور بمونه، مجبور باشه بره شهرستان. اونوقت اونجا میتونه مشکلات بزرگتری براش به وجود بیاد. الان داریم میبینیم که بیشتر بچه هایی که میرن شهرستان و خوابگاه، تا چه حد دچار ناهنجاری های اجتماعی میشن. و اتفاقایی که توی بعضی خوابگاها میفته قابل بیان نیست... .

جدا از این، مشکلات هزینه و سختی رفت و آمد و ... هم وجود داره.

خلاصه اینارو بیشتر بچه ها میدونن. من سعی کردم چیزایی رو بگم که نمیدونن.

پس اگه تصمیمتون رو قبلن واسه پشت کنکور موندن گرفتید، بیاید با در نظر گرفتن این مواردی که گفتم، یه بار دیگه تصمیم بگیرید. و سعی کنید حقیقت رو انکار نکنید و عاقلانه و محکم تصمیم بگیرید.

یا علی.

a3man777
14-07-2012, 14:12
یه مطلب ناراحت کننده خوندم البته برا دخترا :41:
تو کتاب کنکورت را قورت بده درباره سهمیه جنسیتی نوشته:
"از سال 84 تا 86 به صورت اعلام نشده برای برخی رشته ها که پذیرفته شدگان دختر آنها بیش تر از پسران بود، محدودیت جنسیتی اعمال شد ولی از سال 86 این سهمیه علنی شد.
این سهمیه برای رشته های مختلف گوناگون است. مثلا برای رشته های علوم اقتصاد، آمار ریاضی،مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر 30 % و رشته های مهندسی کشاورزی، فیزیوتراپی، حقوق و ... 40 % و در برخی رشته ها فقط تا 20درصد از ظرفیت رشته ها را به دختران اختصاص داده اند."
لابد واسه پزشکی هم همینطوره درحالی که تو دفترچه انتخاب رشته نوشته مثلا پزشکی اصفهان 100 نفر مرد و زن. و ننوشته 70 مرد و 30 زن. ولی با این حال این سهمیه ها اعمال میشن!!!!
:13:

a3man777
14-07-2012, 16:45
پسرا هم میتونن جای فیسبوک رفتن اندازه دخترا درس بخونن. این اصلا حق نیست. یه جوری میگی انگار پسرا از 18 سالگی سر کار میرن. نهایت بی انصافیه.

lohrasbi
14-07-2012, 18:43
دخترا که بیشتر میرن فیسبوک!
مشکل اینه که بیشتر دخترا به دانشگاه نگاه مدرک محوری دارن. ولی تقریبن همه پسرا شغل و زندگی آیندشونو وابسته به رشته و دانشگاه میدونن.

AMIR-AIRGUNNER
14-07-2012, 21:32
تو دفترچه ریاضی پارسال که تعداد رو در رشته هایی که محدودیت دارن مشخص کرده بود مثلا 20 نفر دختر 30 نفر پسر و..
اما در بعضی رشته نوشته بود مرد و زن که یعنی محدودیتی نیست !
هر چند باید محدودیت دختر ها زیاد تر باشه . نا سلامتی ما 2 سال عمرمون رو تو سربازی تلف میکنیم اونها که نمیکنن ! میتونن سال بعد دوباره کنکور بدن :31:

xerxes again
14-07-2012, 22:21
پسرا هم میتونن جای فیسبوک رفتن اندازه دخترا درس بخونن. این اصلا حق نیست. یه جوری میگی انگار پسرا از 18 سالگی سر کار میرن. نهایت بی انصافیه.

اتفاقا بی نهایت کار درستیه. چون دخترا بعد از این که 4 یا 6 سال بودجه مملکت صرف تحصیل دانشگاهشون شد ازدواج که بکنن میرن دنبال خانه داری و وارد کار مهندسی نمیشن. حالا این بودجه چرا صرف شد؟ اگه دانشگاه نمی رفتن به حال مملکت فرقی می کرد؟
واسه پزشکی این طور نیست فقط واسه مهندسی ها و یه سری رشته های خاص. عمران و برق و مکانیک و... خدا وکیلی چند تا خانوم رو می شناسید که تو این رشته ها کار کنن یا موفق باشن. ولی تا دلت بخواد دکتر زن موفق داریم.
در مورد درس خوندن کمتر پسرها هم ربطی نداره. اگه نگاه کنین تو رشته ریاضی پسرا از دخترا موفق ترند ولی تو تجربی و انسانی و دخترا موفق ترند.

lordfarid
15-07-2012, 10:05
یه سوال مهم دارم اگه کسی میدونه تورو خدا جواب بده

من که دیپلمم 83 است و 25 % نمره ی مثبت از نمره ی کتبی نهایی تو کنکور دانشگاه آزادم لحاظ نمیشه . یعنی باید از دانش آموزان 84 به بعد درصد بالاتری بگیرم تا همون ترازو بگیرم ؟؟؟؟

alavi71
15-07-2012, 16:31

من که دیپلمم 83 است و 25 % نمره ی مثبت از نمره ی کتبی نهایی تو کنکور دانشگاه آزادم لحاظ نمیشه . یعنی باید از دانش آموزان 84 به بعد درصد بالاتری بگیرم تا همون ترازو بگیرم ؟؟؟؟

سلام
برای داوطلبینی که نمره 25 درصد اعمال میشود ازمون انها در حکم 75 درصد دیگر را دارد .....
ولی برای افرادی که مثل شما هستند 100 درصد نمره ازمون هست ....
نیازی به به بالاتر بودن رتبه شما نیست ....

mmehrzad
15-07-2012, 16:46

سلام
توي كنكور آزاد معدل ديپلم اثري نداره ، فقط سراسري اثر داره

vahid-p
15-07-2012, 17:45
سلام به همه کنکوریا .

یه صحبتایی دارم واسه بچه هایی که میخوان پشت کنکور بمونن. اصلن قصدم این نیست که کسی رو از این کار منصرف کنم. فقط میخوام یه سری واقعیت ها رو بیان کنم و اتفاقایی که تو سال پشت کنکور میفته رو بهش اشاره کنم. اتفاقایی که الان اصلن بهش توجه نمیشه. فقط به منظور اینکه شما بتونید بهتر و عاقلانه تر تصمیم بگیرید.

اول یکم در مورد خودم بگم. من سال ۹۰ تو کنکور ریاضی شرکت کردم و رتبه ی منطقه یکم شد ۵۵۰۰٫ به دلایلی این نتیجه دلخواهم نبود و پشت کنکور موندم و ۹۱ هم شرکت کردم. الان که نتایج نیومده ولی رتبم بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ میشه. درصدام به ترتیب: (اولی کنکور ۹۰ و بعدی کنکور ۹۱ ) ادبیات: ۱۶ و ۴۱ عربی: ۶۴ و ۶۲ دینی: ۱۸ و ۷۹ زبان: ۲۸ و ۳۲ ریاضی: ۵۹ و ۶۸ فیزیک: ۴۸ و ۶۲ شیمی: ۲۶ و ۳۹
شاید بگید رتبم امسال نصف شده پس خوبه. ولی من اصلن راضی نیستم. پارسال این موقع پیش بینی ای که برای رتبه ی کنکور ۹۱ داشتم در بدترین شرایط ممکن رتبه ی ۱۰۰۰ بود. که به اونم راضی نبودم. پس خودمو الان تو کنکور شکست خورده میدونم!
....

مطلب قشنگی نوشتی، و دقیق بررسی کردی ولی یه نکته باید اضافه کنم، اینکه یه سال پشت کنکور بشینی دلیل نمیشه چون رتبت خیلی بهتر نشه، بگی شکست خوردی. چون ملاک رتبه نیست. شاید یکی با رتبه 1000 مثلا فلان رشته قبول بشه و یکی با 1001 قبول نشه. حالا اون یکسال بشینه و بشه مثلا 900 و بتونه قبول بشه، به نظرم کاملا موفق بوده. چون رتبه مهم نیست، رشته و بعضی اوقات دانشگاه مهمه.

یه مطلب ناراحت کننده خوندم البته برا دخترا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو کتاب کنکورت را قورت بده درباره سهمیه جنسیتی نوشته:
"از سال 84 تا 86 به صورت اعلام نشده برای برخی رشته ها که پذیرفته شدگان دختر آنها بیش تر از پسران بود، محدودیت جنسیتی اعمال شد ولی از سال 86 این سهمیه علنی شد.
این سهمیه برای رشته های مختلف گوناگون است. مثلا برای رشته های علوم اقتصاد، آمار ریاضی،مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر 30 % و رشته های مهندسی کشاورزی، فیزیوتراپی، حقوق و ... 40 % و در برخی رشته ها فقط تا 20درصد از ظرفیت رشته ها را به دختران اختصاص داده اند."
لابد واسه پزشکی هم همینطوره درحالی که تو دفترچه انتخاب رشته نوشته مثلا پزشکی اصفهان 100 نفر مرد و زن. و ننوشته 70 مرد و 30 زن. ولی با این حال این سهمیه ها اعمال میشن!!!!

البته به اونصورت سهمیه بندی نبوده. برای پزشکی 50 - 50 بوده. برای رشته های مهندسی یه سقف و کف داشتن. مثلا پسرا نباید از 37 درصد کلاس کمتر بشن. یعنی تو این بازه میتونسته نوسان داشته باشه. البته بین رشته های مختلف تفاوت داره.
اما آیا سهمیه بندی جنسیتی درسته؟
متاسفانه کنکور میزان استعداد رو به صورت دقیقی نمیسنجه و دلیل نمیشه پسرهایی که مثلا دانشگاه ایکس قبول نمیشن استعدادش رو ندارن. بلکه جامعه جوریه که پسرا قبل از دانشگاه اونقدر درس نمیخونن ( دوستی که گفتن خب پسرا به جای فیس بوک برن درس بخونن حرف درستیه. ولی این باید فرهنگ سازی بشه و در حال حاضر و تو چند سال آینده تغییر نمیکنه و تا اونوقت کنکوری هم شاید نمونه . کلا باید فرهنگ درس خونی بین پسرا جا بیفته ). از طرفی کنکور هم رابطه مستقیمی با درس خوندن داره. گرچه من کنکور رو ملاک خوبی میدونم، ولی دقیق نیست به نظرم. بهترین کار اینه که استعداد ها رو بسنجن که مثلا در چه رشته هایی دخترا علاقه مند تر و مستعد ترن و در چه رشته هایی پسرا ( تو رشته های تجربی نه تنها پزشکی دخترا موفقن و حتی انسانی. البته یه مشکل دیگه اینه که مثلا پزشکی دخترا کمتر ادامه میدن تا تخصص و فوق تخصص ) . البته خب قبول دارم همیشه استثنا وجود داره و همون سهمیه ای که به دخترا میدن باعث میشه اون استثناها هم بتونن به رشته مورد علاقشون وارد بشن. و مهمتر از همه اینکه مسئولین کشور نمیتونن صنعت و اقتصاد رو در نظر نگیرن و فقط از نظر آموزشی نگاه کنن که عدالت آموزشی برقرار باشه، و باید به فکر تامین نیروی انسانی متخصص برای سال های آینده بود که اونا رو سر دو راهی عدالت آموزشی و نیروی انسانی برای آینده قرار داده. درسته باید کاری کنن که با رعایت عدالت آموزشی، به نیروی انسانی مورد نیاز دست پیدا کنند، ولی خب فعلا که این قسمت که فرهنگ سازی باید بشه داره میلنگه. پس چیکار کنن؟؟؟
مثلا دانشگاه ما امسال جز رشته ما بقیه رشته ها فکر کنم سهمیه بندی نداشته ( به جز مهندسی دریا و معدن که تک جنسیتی بود )، ولی باز پسرا خیلی بیشترند چون دانشگاه صنعتیه و رشته ها به علایق پسرا بیشتر هماهنگه. مثلا برق با اینکه سهمیه بندی نداشته تنها 24 نفر از 90 یا 100 نفر پذیرفته شده دخترن. مکانیک که دیگه بدتر.
پارسال دیدم تو یکی از سایت ها اعتراض کرده بود چرا رشته معدن رو تک جنسیتی کردن؟! خب خودتون فکر کنید، معدن برای پسرا خیلی سنگینه دیگه چه برسه به دخترا. البته من قبول ندارم تک جنسیتی بشه، بلکه سهمیه بذارن. یه چیز دیگه اینکه خیلیا که مثلا رشته ای میرن با اینکه اصلا بهشون نمیاد، فقط به خاطر اینکه شهر خودشونه. چون آخرش نمیخوان برن سر کار که براشون مشکلی پیش بیاد و فقط مدرک میخوان. ولی پسرا اینکار رو نمیکنن چون آینده شغلی براشون مهمه. مثلا دانشکده مهندسی نساجی، حالا علاوه بر اینکه این رشته شاید برای دخترا بهتر باشه، ولی به نظرم شهر خیلی مهمه. همش تهرانی اند. و پسرا که آینده شغلی براشون مهمه کمتر از دختران.

xerxes again
15-07-2012, 19:38
مثلا دانشگاه ما امسال جز رشته ما بقیه رشته ها فکر کنم سهمیه بندی نداشته
رشته شما چیه؟ کدوم دانشگاه؟ جسارتا.

کتابهای پیشنهادی کنکوریای 90 ( vahid-p,lohrasbi, samba ) برای کنکوریای 91 :
ببخشید دخالت می کنم
من کلهم کتابای خوش خوان رو برای کنکور قهوه ای میدونم نه کتاب. یعنی وسط "مخصوص دانش آموزان ممتاز" باید یه "سر کار گذاشتن" اضافه بشه. من دیفرانسیل و گسسته و فیزیک پیش 1 و فیزیک 1 و 2 پایه شو که خوندم(نه به صورت کامل چون وسط کار فهمیدم چه غلطی کردم) از همه چی افتادم. من حداقل گسسته ام خوب بود ولی این کتاب کمکی به کنکورت نمی کنه چون اگرم یه همچین سوالایی تو کنکور بیاد مطمئن باشید در شرایط جلسه کنکور بعد تستای عمومی و لای فیزیک و شیمی به هیچ وجه یادتون نمیاد که مثلاَ 200 روز پیش یکی از صد ها تست خوش خوان چی بوده. خود آقای حاجی زاده امسال تو مدارسی که درس میداده(حداقل دو تاشو خبر دارم) گفته نمی خواد کتاب منو بگیرین. یا سری هندسه و گسسته گاج سفید که آقای منصف شکری انصافاَ زیبا نوشته ولی برای دانش آموز کنکوری حکم خودزنی رو داره. ایشون هم تو آموزشگاه بهارستان کرج به شاگرداش گفته کتاب منو نگیرین. من خودم تموم هندسه پایه+ گسسته+ 80% تحلیلی شو خوندم الان پشیمون. اگه به جاش آبی قلم چی می خوندم( تو تحلیلی همین کارو کردم ولی واسه بقیه دیر شده بود) الان از ریاضیم راضی بودم. می بینین که من کتابای گردن کلفت دستم گرفتم ولی تنها درسی که ازش ناراضی هستم ریاضی( تو بقیه درسا نتیجه ام خوب بشه یا بد خیالم راحته که دیگه بیشتر از این کاری نمی تونستم بکنم ولی ریاضی رو همش می گم 3-4 تا بیشتر رو شاخش بود اگه تمام تمرکزم رو روی مطالب اصلی می ذاشتم نه این فرعیاتی که تو این کتابا خیلی مفصل بهش پرداخته شده وعمراَ تو کنکور نمیاد اگرم بیاد کسی نمیزنه(حالا نفرات برتر به کنار).
جالبه تو بقیه درسا به جز ریاضی و فیزیک تقریباَ فقط تست کنکور کار کردم. مثلاَ کتابای بهمن بازرگانو (که باز اونم یه آموزشگاهی که یکی از بچه ها دیده بود به شاگرداش میگه کتاب من بیشتر واسه المپیاده تا کنکور که هر کی من دیدم واجب میدونه خوندنشو و انگار نخوندنش مساوی با نزدن شیمی کنکور) فقط شیمی 2ش رو کار کردم. اونم چون شیمی 2 جزوه نداشتم.

lohrasbi
15-07-2012, 22:38
ببخشید دخالت می کنم
من کلهم کتابای خوش خوان رو برای کنکور قهوه ای میدونم نه کتاب. یعنی وسط "مخصوص دانش آموزان ممتاز" باید یه "سر کار گذاشتن" اضافه بشه. من دیفرانسیل و گسسته و فیزیک پیش 1 و فیزیک 1 و 2 پایه شو که خوندم(نه به صورت کامل چون وسط کار فهمیدم چه غلطی کردم) از همه چی افتادم. من حداقل گسسته ام خوب بود ولی این کتاب کمکی به کنکورت نمی کنه چون اگرم یه همچین سوالایی تو کنکور بیاد مطمئن باشید در شرایط جلسه کنکور بعد تستای عمومی و لای فیزیک و شیمی به هیچ وجه یادتون نمیاد که مثلاَ 200 روز پیش یکی از صد ها تست خوش خوان چی بوده. خود آقای حاجی زاده امسال تو مدارسی که درس میداده(حداقل دو تاشو خبر دارم) گفته نمی خواد کتاب منو بگیرین. یا سری هندسه و گسسته گاج سفید که آقای منصف شکری انصافاَ زیبا نوشته ولی برای دانش آموز کنکوری حکم خودزنی رو داره. ایشون هم تو آموزشگاه بهارستان کرج به شاگرداش گفته کتاب منو نگیرین. من خودم تموم هندسه پایه+ گسسته+ 80% تحلیلی شو خوندم الان پشیمون. اگه به جاش آبی قلم چی می خوندم( تو تحلیلی همین کارو کردم ولی واسه بقیه دیر شده بود) الان از ریاضیم راضی بودم. می بینین که من کتابای گردن کلفت دستم گرفتم ولی تنها درسی که ازش ناراضی هستم ریاضی( تو بقیه درسا نتیجه ام خوب بشه یا بد خیالم راحته که دیگه بیشتر از این کاری نمی تونستم بکنم ولی ریاضی رو همش می گم 3-4 تا بیشتر رو شاخش بود اگه تمام تمرکزم رو روی مطالب اصلی می ذاشتم نه این فرعیاتی که تو این کتابا خیلی مفصل بهش پرداخته شده وعمراَ تو کنکور نمیاد اگرم بیاد کسی نمیزنه(حالا نفرات برتر به کنار).
جالبه تو بقیه درسا به جز ریاضی و فیزیک تقریباَ فقط تست کنکور کار کردم. مثلاَ کتابای بهمن بازرگانو (که باز اونم یه آموزشگاهی که یکی از بچه ها دیده بود به شاگرداش میگه کتاب من بیشتر واسه المپیاده تا کنکور که هر کی من دیدم واجب میدونه خوندنشو و انگار نخوندنش مساوی با نزدن شیمی کنکور) فقط شیمی 2ش رو کار کردم. اونم چون شیمی 2 جزوه نداشتم.

دوست عزیزم! نمیدونم چی بگم ! فقط میتونم بگم تفاوت سلیقه ی ما خیلی خیلی زیاده.

ما بطور کامل توی اون پست نوشتیم که مثلن دیفرانسیل خوشخوان برای چه افرادی مفیده، همون اول هم تأکید کردیم که هر کسی باید کتاب هم سطح خودش رو بخونه. وگرنه نتیجه ی معکوس میگیره. اصلن شما این قسمت از پست رو خوندین؟

لیست کتاب ها:

توجه: لطفا با توجه به توضیحات ما، کتابی رو انتخاب کنید که متناسب با شرایط شماست. یه کتاب با تست های سخت، لزوما بهترین کتاب نیست و ممکنه برای یکی بهترین کتاب و برای یکی هم بدترین کتاب باشه. پس دقت کنید.

ریاضی

دیفرانسیل و حسابان و ریاضیات پایه :: (تمام کتاب های نام برده شده، مربوط به کتاب های درسی قدیمی هستن.)
نظر vahid-p : حسابان و دیفرانسیل هر دو برای شروع حتما ده استاد و بعد رمزینه. توضیح بیشتر: ده استاد کتاب خیلی ساده ای نیست و تست های کنکور رو هم داره. پاسخنامه خیلی خوبی داره و در کل آدم از خوندش خسته نمیشه که هیچ ، به دیفرانسیل بیشتر علاقه مند میشه. رمزینه اول اومده درس رو خیلی کامل و گسترده و ریز گفته و نکاتش با اینکه جالب و جذاب هستن، گاهی اوقات خارج از محدوده ی کنکورن. بعد اومده تست ها رو از سال های دور به سال های نزدیک ردیف کرده، بعد سنجش و گزینه دو و اینا. این تستها اصلا نمی تونه روند آموزشی داشته باشه. یا مثلا در مورد فصل 1 دیفرانسیل اومده 300 تا تست از این یه فصل فسقلی گذاشته. اما مزیت رمزینه به ده استاد اینه که وقتی یکی روی ده استاد خوب مسلط بشه، یعنی میشه درصدش به 50 برسونه، ولی وقتی رمزینه رو هم بخونه دیگه قطعی میشه. در کل شباهتش به کنکور زیاده. ولی رمزینه خیلی خیلی زیادی پیچونده. برا همین رمزینه باید بعد از ده استاد که ضروریه خونده بشه.
رمزينه يه مزيت نسبت به ساير كتابا داره مفهوم رو عمقي جا ميندازه مخصوصا قسمت حدش .

در مورد سایر کتاب ها:

میکروبانک گاج : کتابیست سطح بندی شده! سطح یک = تغییر یافته ی سوالات متداول کنکور و سوالات تالیفی در حد کنکور. سطح دو = سوال های جدید و یکم از کنکور سختتر که میتونن توی کنکور هم مطرح بشن. سطح سه = سوال های خفن با نکات فضایی! مخصوص رتبه های دو و نهایتا سه رقمی. این کتاب جزوه نداره، ولی در عوض پاسخ تشریحی بسیار کامل و خوبی داره و در واقع درس رو با تست یاد داده. در کل کتاب سطح بالاییه.

خوشخوان: شاید قویترین کتاب تست دیفرانسیل و پایه باشه. این کتاب جزوه ی بسیار سطح بالایی داره و فقط کسی از این جزوه سر در میاره که حسابانش خیلی خوب باشه. کتاب خشکیه و مولفش مثل محمد مهربان و بهمن بازرگانی نیست. ولی خداوکیلی (!) کسی که به ریاضی و مخصوصا حسابان علاقه داره، اصلا خسته نمیشه. این کتاب تست های بسیار متنوع و خلاقانه ای داره و در کل سطحش از کنکور بالاتره. در ضمن پاسخ تشریحی تست ها هم بسیار مختصره و گاهی فقط یه اشاره کرده و خلاص! اگه یکی حسابانش خوب نباشه، هیچی سر در نمیاره.

پس بهتره روی حرفایی که اینجا به عنوان تجربه برای همه مینویسیم، بیشتر دقت کنیم. (البته اگه تجربه ای وجود داشته باشه.)

ضمنن، از نظر من و البته 95 درصد از افرادی که این کتابا رو واقعن خوندن، کتاب گسسته ی گاج (آقای منصف شکری) ، بهترین (یا حداقل یکی از بهترین) کتاب گسسته ی بازار برای نتیجه گیری در "کنکور" بوده و هست. همین طور شیمی مبتکران.

Headphone
15-07-2012, 23:58
من زیاد شیمی مبتکران رو قبول نداشتم ( شیمی 2 رو کامل و 3 و پیش بعضی از فصل هاش رو خوندم ) . بزرگترین مشکلش این بود که بعضی از مسائل رو زیادی شاخ و برگ داده بود و این جنبه رو در نظر نداشته که ما به جز شیمی هم کلی درس دیگه داریم:31: . اما در عین حال کتابیه که هر کس به طور کامل بخونش نتیجه ی خیلی خوبی می گیره! اما خوب وقت گیره ...

بهترین ، جامع ترین و مختصر ترین کتاب گسسته هم بدون شک گاج بود ...کتابی که با خوندنش راحت میتونستم گسسته کانون رو تا 80 90 بزنم . در کنار گسسته گاج ، خیلی سبز رو هم خوندم .سوالای زیادی داره و تقریبا تمام سوژه های کنکور ( و یا حتی بیشتر ) رو پوشش میداد . با این کتاب درصدم 90 100 شد :31:

برای هندسه ( 1 و2و تحلیلی ) هم فقط گاج سفید رو خوندم که خدا رو شکر نتیجه هم گرفتم . کتاب هندسه دیگه ای هم ندیدم و نخوندم به همین خاطر نمیتونم در این مورد نظر بدم .

xerxes again
16-07-2012, 00:51
دوست عزیزم! نمیدونم چی بگم ! فقط میتونم بگم تفاوت سلیقه ی ما خیلی خیلی زیاده.

ما بطور کامل توی اون پست نوشتیم که مثلن دیفرانسیل خوشخوان برای چه افرادی مفیده، همون اول هم تأکید کردیم که هر کسی باید کتاب هم سطح خودش رو بخونه. وگرنه نتیجه ی معکوس میگیره. اصلن شما این قسمت از پست رو خوندین؟

پس بهتره روی حرفایی که اینجا به عنوان تجربه برای همه مینویسیم، بیشتر دقت کنیم. (البته اگه تجربه ای وجود داشته باشه.)

ضمنن، از نظر من و البته 95 درصد از افرادی که این کتابا رو واقعن خوندن، کتاب گسسته ی گاج (آقای منصف شکری) ، بهترین (یا حداقل یکی از بهترین) کتاب گسسته ی بازار برای نتیجه گیری در "کنکور" بوده و هست. همین طور شیمی مبتکران.
منم نظرم رو گفتم که اصلاَ کتاب خوشخوان رو برای کنکور هیچ قشری مناسب نمی بینم. من بیشتر راجع به گسسته خوشخوان نوشتم که نسبت به دیفرانسیلش خیلی بهتره. دیفرانسیلش برای کسی نوشته شده که یه بار این درسو کاملاَ یاد گرفته
کتاب های منصف شکری همون طور که گفتم زیبا هستن. ولی فقط ز یبا هستن. روی مطالب بی اهمیت زوم کرده. همون طور که گفتم من تمام سری کتاب های گسسته و هندسه گاج سفید و زدم و الان میگم انرژیم رو هدر دادم. من این کتاب رو واقعاَ خوندم حالا شاید خودم خبر ندارم. ولی یادم نمیاد تستی توش باشه که نزده باشم. کتابم کاملاَ سیاه شده بود دیگه. هندسه پایه اش رو با وسواس کمتری خوندم ولی اون رو هم همه تستاشو زدم و تحلیلی شو به غیر ازفصل 5 و بخشی از 4 کامل خوندم. من دارم میگم خود طرف کتابشو به شاگردش توصیه نمی کنه شما میگی تجربه نداری. والا من با کسی دشمنی دارم که بگم این کتابا بده که نتیجه نگیرن. یا با ناشرین. گسسته گاج نسبت به هنسه هاش خیلی بهتره یعنی ضعفاش کمتره(منظورم از ضعف مطالب اضافیه. مطالبی که توی روز کنکور نمیتونی ازشون استفاده کنی). مثلاَ گراف و ترکیبیاتش(به جز رابطه) بهترین کتابه جون تستای تالیفیش کاملا با توجه به کنکور کار شده. احتمالش هم نسبتا خوبه ولی ضعف زیاد داره. مثل بخش قوانین احتمالش. ولی هندسه هاش واقعاَ زیادیه پایه اش که کلا سر کاریه با اون همه فرمول. تحلیلی هم دو فصل اول خوبه(که تو کدوم کتاب نیست؟). آقای تجربه شما هیج میدونه که فصل مقاطعش مطالب نظام قدیمه که مربوط به دیفرانسیل بوده؟ در کل از سری هندسه و گسسته گاج فقط گسسته اش رو توصیه می کنم(که اون هم در فصل رابطه و نظریه اعداد و بخش هایی از احتمال مطالب خارج از کنکور و ناکارآمد زیادی داره)
منم در مورد لحن شما نمیدونم چی بگم. فقط تجربه من اینه که کار اصلی اول بررسی دقیق تستای کنکور هست به طوری که چندین بار حل بشن. مثلا نمی خواد 500 تا تست خط و صفحه بزنیو 50 تا تست رو 10 بار بزن. یه سوال رو مثلا 10 دقیقه بزار کاملا بررسی کن(کارایی که خودم دیر شروع به انجامش کردم). اگه کسی این کارو کرد خیالش راحته که دیگه کار اصلی رو انجام داده بعدش بره کتاب المپیاد بخونه. شما که تجربه ات واقعیه چند درصد مطالب گسسته گاج رو کامل یاد گرفتی؟ یا گسسته خوشخوانو؟ یا شیمی پیش 2 مبتکرانو؟(این که خیلی از مطالبش خارج از کتاب هست)
میشه از شما که تجربه ات وجود خارجی داره برعکس من بپرسم که چند تا از سوالای کنکور همین امسال به اطلاعات گسسته یا تحلیلی گاج احتیاج داشت؟ یا شیمی 3 و پیش 2 مبتکران؟
شما با تجربه تون که حتماَ وجود داره احساس نکردین که سال کنکور چقدر سخت می گذره و یاد نگرفتن یه سری مطلب چقدر تمرکز آدمو بهم میزنه؟ چقدر زمان اهمیت داره؟ یه سال مدت زیادی برای مطالب کنکور ولی مگه میشه از تمام این یک سال درست استفاده کرد؟ والا من با تجربه ناقصم فهمیدم که خیلی از روزای این سال آدم درس می خونه ولی چیزی از اون روزا با خودش سر جلسه نمی بره. خیلی از روزا هم می خواد درس بخونه ولی نمیشه. به دلایل مختلف. پس مگه چقدر وقت داریم که بخوایم با مطالب بیهوده منحرف بشیم. بله گسسته گاج خوبه و از بقیه یه سرو گردن بالاتره ولی توش مطالب اضافیه زیادی داره. به نظرم مطالب مفیدشو با کمترین مطالب خارج از برنامه کنکور آبی قلم چی داره که درسته درسنامه هاش از گاج کم میاره. پس بهترین حال تر کیب این دوتا و رد شدن از مطالب اضافی و گنگ گاجه.
شیمی مبتکران شیمی 2 و پیش 1 تا حدی ولی سه و پیش 2 نه. این حرفیه که رتبه 87 منطقه دو تجربی به من زد. گفت: بهمن بازرگانو باید بزاری تنگ کتاب هر جایی که لایی کشیده شما هم باهاش پیش نرو البته اگه با تایید صلاحیت جنابعالی همراه بشه. والا کتاب رمان نمی خایم بخونیم که این همه کتاب پر حجم رو یهو ورداریم به خوندن.
من هر چی که گفتم کارایی هست که اگه خودم یه بار دیگه بخوام کنکور بدم انجام می دم.
من هیچ دلیلی نمبینم شما تجربه منو تایید کنی. تجربه شما رو کی تایید می کنه؟ شاید شما یکی از نخبگان جامعه باشی ولی من سطحم خیــــــــلی پایینه خواستم به امثال خودم کمکی کرده باشم. که مثه من با راهنمایی های اشتباه مثه من سردرگم نشن. باز خدا رو شکر من راهم رو پیدا کردم.

در نهایت عمراَ فکر نمی کردم به کنکور ندادن متهم بشم. حالا مگه کنکور دادن هم افتخاری داره؟ والا مثه این که این جا حق اومدن ندارم...:23: امیدوارم بقیه با تجربه تر از من باشن و بهتر از من راهنمایی کنن.
+

اما در عین حال کتابیه که هر کس به طور کامل بخونش نتیجه ی خیلی خوبی می گیره! اما خوب وقت گیره ...
مسئله همینه که نمیشه کامل خوندش. لای این همه درس این کتابای پر حجم آدمو نا امید می کنه. اول باید کار اصلی رو انجام بعد اگه وقت شد بره سراغ هر چی کتاب هله و هوله است.

بهترین ، جامع ترین و مختصر ترین کتاب گسسته هم بدون شک گاج بود
والا از خوشخوان که یه سرو گردن بهتره. ولی همون طور که گفتم خیلی از مطالبش توی رابطهو نظریه و احتمال غیر قابل استفادس.
آخرین حرفم رو هم میزنم و دیگه هم نه تو این تاپیک و نه تو هیچ تاپیک دیگه ای نظرم رو نمیگم چون مثه این که...
فقط هر کی می خواد تصمیم راجع به کنکورش می گیره اول باید یه نظر روز کنکورش رو ببینه و بعد عمل کنه. ببینه این چیزی که دارم میخونم اگه تو کنکور بیاد می تونم جواب بدم یا نه. و...

نادر1368
16-07-2012, 01:56
جناب xerxes again شما چه كتابايي معرفي مي كنين تا فقط مباحث مورد اشاره كنكور رو گفته باشه؟!به خاطر پول يك كتاب كوچلو رو در چند صد دفتر نگنجاده باشه!!من كه مقايسه كردم خوشخوان گسستش يه كم بهتر بود از گاج!فيزيكش مزخرف بود گاج عالي پايه هم مباحثي بود كه ابي قلمچي بهترتر بود ولي اكثريت گاج خوب بود!من خودم بيشتر اول يه سر به خود كتاب ميزنم بعد ولي در كل به نظر من خيلي بيش از اندازه طولش ميدن نميشه كاريش كرد!هيچ كتابي مناسب نيست يا بيش از حد كامله!با نقص داره!
شيمي هم بازرگاني عاليه منتهي نمي دونم چرا يه جوريه:44:ادم احساس بدي بهش دست ميزنه!يكي ميگه محاسبات هيچ بارش نيست!يكي ميگه اصلا به درد كنكور نمي خوره!

vahid-p
16-07-2012, 03:41
به نظرتون بهتر نیست بحث کتابها تو تاپیک کنکوریای 92 باشه؟ کنکوریای 91 دیگه کاری با این کتابا ندارن. گسسته به نظرم گاج خوب بود، فیزیک هم گاج سفید حرف نداشت. با اینکه تست تالیفی چندانی نداشت. اما کلا نظرات اونجا گفته شده و اگه دقت کنید اون پست ها چند نفر نوشتن که یکیش تک رقمی شده و مطمئنا شاید کتابی که ایشون پیشنهاد کردن چندان به درد خودمون نخوره.

مثلا دانشگاه ما امسال جز رشته ما بقیه رشته ها فکر کنم سهمیه بندی نداشته رشته شما چیه؟ کدوم دانشگاه؟ جسارتا. همین بغل نوشته جلو محل سکونت.

xerxes again
16-07-2012, 13:44
منم اصلاَ اون پست شما رو پارسال خوندم و فقط یادم بود که توش خوشخوان پیشنهاد شده بود که گفتم راجع به خوشخوان بگم که به هیچ عنوان کتاب کنکوری نیست. ولی در مورد گسسته گاج این حرفو نزدم و گفتم نقص هایی هم داره.
در مورد رشته هم ببخشید اصلاَ حواسم نبود.

xerxes again
16-07-2012, 13:48
جناب xerxes again شما چه كتابايي معرفي مي كنين تا فقط مباحث مورد اشاره كنكور رو گفته باشه؟!به خاطر پول يك كتاب كوچلو رو در چند صد دفتر نگنجاده باشه!!من كه مقايسه كردم خوشخوان گسستش يه كم بهتر بود از گاج!فيزيكش مزخرف بود گاج عالي پايه هم مباحثي بود كه ابي قلمچي بهترتر بود ولي اكثريت گاج خوب بود!من خودم بيشتر اول يه سر به خود كتاب ميزنم بعد ولي در كل به نظر من خيلي بيش از اندازه طولش ميدن نميشه كاريش كرد!هيچ كتابي مناسب نيست يا بيش از حد كامله!با نقص داره!
شيمي هم بازرگاني عاليه منتهي نمي دونم چرا يه جوريه:44:ادم احساس بدي بهش دست ميزنه!يكي ميگه محاسبات هيچ بارش نيست!يكي ميگه اصلا به درد كنكور نمي خوره!
من هیچ کتابی پیشنهاد نمی دم. می گم اول باید رفت کنکور ها رو جویید حالا از آبی قلم چی یا هر خراب شده دیگه. بعد هر کاری دیگه کردی، کردی.
ببخشید دیگه من حرفی ندارم چون به نظر یا کنکور ندادم یا اصلاَ واسه کنکور درس نخوندم.

lohrasbi
16-07-2012, 18:04
اول از همه از شما عذر میخوام بابت اینکه منظورمو درست نرسوندم. فکر کنم سوء تفهم پیش اومده.

منظور من از این جمله "(البته اگه تجربه ای وجود داشته باشه.) این نبود که شما بی تجربه ای!! اصلن... میخواستم غیر مستقیم به این موضوع اشاره کنم که جدیدن افرادی اینجا نظر میدن که کاملن پیداس هیچ تجربه ای ندارن. و منظورم شما نبودی. پس ناراحت نشو. معذرت هم که خواستم! :46:

حالا ببینیم این سوء تفاهمه چی بوده. اول از همه اینکه شما مطمئنن همه ی کتابای خوشخوان + سری هندسه و گسسته ی گاج رو نخوندین. پس نمیتونید بگید چون شما از گسسته ی خوشخوان نتیجه نگرفتید همه کتابای خوشخوان " قهوه ایه!!! " کمتر کسی پیدا میشه که بگه هندسه پایه و یا فیزیک 3 خوشخوان به درد نمیخوره. تازه همون گسستش هم من از خیلی از بچه هایی که رتبه اوردن و دبیر گسستمون (آقای ساعتی) شنیدم که بسیار خوبه. پس یه حکم کلّی دادن اشتباس. قبول دارین؟

شما حرفاتون توی این پستهای آخر خیلی عوض شد. مخصوصن در مورد گسسته ی گاج! خوتون برید چیزی که اول گفته بودید رو با بعدیا مقایسه کنید!

همون طور که گفتم من تمام سری کتاب های گسسته و هندسه گاج سفید و زدم و الان میگم انرژیم رو هدر دادم....

هندسه هاش واقعاَ زیادیه پایه اش که کلا سر کاریه با اون همه فرمول.

ما هم همینو گفتیم و گفتیم باید از کتاب درست استفاده کرد. ایناهاش:

هندسه 1 وهندسه 2

گاج سفید: کتاب بسیار خوبیه و تست های سختی داره، مثل کنکورهای اخیر. در ضمن تمام قسمت های کتاب درسی رو کامل پوشش داده. باید بعد از خوندن درسنامه هاش، اول تستهای پر اهمیت تر رو بزنید. (کنار خود تستها، درجه اهمیت رو زده و کنار پاسخ تست، درجه سختی رو) بعد اگه وقت شد بقیه تستها رو بزنید که بیشتر برای آشنایی با ریزه کاری ها طرح شده و گاهی بیراه رفته.

خوب ادامه ...

شما که تجربه ات واقعیه چند درصد مطالب گسسته گاج رو کامل یاد گرفتی؟ یا گسسته خوشخوانو؟ یا شیمی پیش 2 مبتکرانو؟(این که خیلی از مطالبش خارج از کتاب هست)
میشه از شما که تجربه ات وجود خارجی داره برعکس من بپرسم که چند تا از سوالای کنکور همین امسال به اطلاعات گسسته یا تحلیلی گاج احتیاج داشت؟ یا شیمی 3 و پیش 2 مبتکران؟

دوست عزیزم، من اصلن ادعا نکردم تجربم از شما بیشتره. چرا میزنی؟! من پارسال گسسته گاجو تقریبن کامل خوندم و امسال فقط تستای علامتدار و ایناشو زدم و بیشتر الگو رو کار کردم. از خوشخوان هم (توو این دو سال) کل فصل های گراف و ترکیبیات و نصف تستای احتمال و نظریه رو زدم. شیمی پیش 2 مبتکران رو هم نصفشو خوندم. (اسید و باز).

ببینید کنکور امسال ریاضیش همه میدونن که بحثش فرق میکنه با همیشه. امسال اگه گسسته و تحلیلی آبی قلمچی هم کسی نصفه زده بود، میتونست بزنه. ولی نباید 91 معیار باشه. شما برو تستای 89 و 90 رو ببین و اون وقت بگو گاج چقدر تأثیر گزار بوده. چه گسسته و چه هندسه پایه و تحلیلی. کنکور های بعدی که احتمالش خیلی کمه که بازم ریاضیش مثل 91 باشه.

گسسته گاج خوبه و از بقیه یه سرو گردن بالاتره ولی توش مطالب اضافیه زیادی داره. به نظرم مطالب مفیدشو با کمترین مطالب خارج از برنامه کنکور آبی قلم چی داره که درسته درسنامه هاش از گاج کم میاره. پس بهترین حال تر کیب این دوتا و رد شدن از مطالب اضافی و گنگ گاجه.

اگه فقط به سطح سوالای 91 نگاه کنیم، بله اینایی که گفتین همه درسته. ولی اگه دو سه سال قبل هم نگاه کنیم، میبینیم انصافن گسسته گاج حاشیه نرفته و چیزایی گفته که ممکنه حاشیه به نظر برسه، ولی خوب 89 و 90 ازش تست اومده. برید تحقیق کنید. ولی خوب قبول دارم که هندسه پایه های گاج ، زیادی نکته اینا گفته. و خودم هم توی همین تاپیک 91 ، چند بار گفتم که نباید به نکاتش پرداخته بشه و نباید الکی حفظشون کرد.

من هیچ دلیلی نمبینم شما تجربه منو تایید کنی. تجربه شما رو کی تایید می کنه؟
تجربه هر کس رو میشه از صحبتاش فهمید.

عمراَ فکر نمی کردم به کنکور ندادن متهم بشم. حالا مگه کنکور دادن هم افتخاری داره؟ والا مثه این که این جا حق اومدن ندارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم بقیه با تجربه تر از من باشن و بهتر از من راهنمایی کنن.
دوست من، کسی شما رو به کنکور ندادن متهم نکرده!!!! من اولش که شما اون حرفا رو در مورد کتابا زدی، خیلی تعجب کردم چون بعد چندین سال اولین بار بود میشنیدم!! ولی بعدش وقتی توی پستای بعدی بیشتر توضیح دادی ، تقریبن صحبت های قبلیتو رد کردی. پس توی این سوء تفاهم فقط من مقصر نیستم.:11:

و دیگه هم نه تو این تاپیک و نه تو هیچ تاپیک دیگه ای نظرم رو نمیگم چون مثه این که...
همه بچه های 92 علاقه دارن که تجربه های شما رو بدونن. ولی خوب به عنوان دوست بهتون پیشنهاد میکنم در مورد موضوع های مختلف، نظرتون رو کامل بگید و توضیح بدید. تا ازش برداشت معکوس نشه.

Demon_342
16-07-2012, 20:56
خواب میدیدم نتایج اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmehrzad
16-07-2012, 23:13
دوستان نتیجا دهه ی اول مرداد میاد یا نیمه اول ؟ :wac:

AMIR-AIRGUNNER
16-07-2012, 23:53
دوستان نتیجا دهه ی اول مرداد میاد یا نیمه اول ؟ :wac:
دهه اول ؟! مگه تو ماه ها دهه داریم !!!
نیمه مرداد میاد . سال قبل که فکر کنم درست روز جمعه افتاده بود . عجب روز بدی بود خداییش !!

alavi71
17-07-2012, 09:36
سلام
توي كنكور آزاد معدل ديپلم اثري نداره ، فقط سراسري اثر داره

سلام
دوست عزیز در ازاد هم تاثیر + 25 درصد هستت ولی نه برای ایشو ن....

mmehrzad
17-07-2012, 12:54
دهه اول ؟! مگه تو ماه ها دهه داریم !!!
نیمه مرداد میاد . سال قبل که فکر کنم درست روز جمعه افتاده بود . عجب روز بدی بود خداییش !!
چرا دهه هست , ده روز اول ده روز دوم ده روز سوم
منظور 1/10 نیست که ...d

ممنون

AMIR-AIRGUNNER
17-07-2012, 13:45
چرا دهه هست , ده روز اول ده روز دوم ده روز سوم
منظور 1/10 نیست که ...d

ممنون
والا اولین باره که میشنوم !
مثلا بگن یه اتفاقی دهه دوم یه ماه میفته !

mamad45
17-07-2012, 18:33
سلام دوستان
میشه یکی تو تخمین رتبه قلمچی این درصد ها رو بزنه
ادب 50
عربی 45
دینی 80
زبان 90
ریاضی 50
فیزیک 60
شیمی 70
و
ادب 60
عربی 50
دینی 85
زبانن 95
ریاضی 55
فیزیک 65
شیمی 75
مرسی

mahla jan
18-07-2012, 12:10
سلام بروبچ.من فکر می کردم پزشکی قشم ستاره داره الان دیدم نه بابا کجا ستاره داره.حالا می تونم انتخاب رشتمو درست کنم و پز قشمو بزنم انتخاب دومم؟
یکی می گفت امسال می شه اینکارو کرد کسی چیزی نمی دونه؟

A.N.A.P
18-07-2012, 12:27
دوستان دو سوال فوری دارم خواهشا هر کی میدونه جواب بده :
من تو امتحان ترم متاسفانه دو درس هندسه و گسسته رو با نمره ورقه 5.25 و 6.25 افتادم .
1-معلم باید چند بده که بتونم تبصره بزنم و قبول شم ؟
2- کلا چند تا تبصره میتونم بزنم ؟

ALt3rnA
19-07-2012, 10:41
اينم ازاد بزشكي
همش تموم بلاخره
اين اخريش بود
خيليم ساده بود

alavi71
19-07-2012, 11:38
این امکان دیگر وجود ندارد ....
مگر انکه ترازتون از تراز اون رشت های که میخوایید بیشتر بشه اینجوری با واحدتون صحبت کنید شاید امکان جابجایی باشد....

alavi71
19-07-2012, 11:41
سلام دوستان
میشه یکی تو تخمین رتبه قلمچی این درصد ها رو بزنه
ادب 50
عربی 45
دینی 80
زبان 90
ریاضی 50
فیزیک 60
شیمی 70
و
ادب 60
عربی 50
دینی 85
زبانن 95
ریاضی 55
فیزیک 65
شیمی 75
مرسی

تخمین رتبه قلم چی اصلا واقعی نیست توصیه میکنم این کارو نکنید .....
چون رتبتون رو خیلی کمتر از اون چیز واقعی نشون میده موفق باشید .....

alavi71
19-07-2012, 11:41
سلام بروبچ.من فکر می کردم پزشکی قشم ستاره داره الان دیدم نه بابا کجا ستاره داره.حالا می تونم انتخاب رشتمو درست کنم و پز قشمو بزنم انتخاب دومم؟
یکی می گفت امسال می شه اینکارو کرد کسی چیزی نمی دونه؟

این امکان دیگر وجود ندارد ....
مگر انکه ترازتون از تراز اون رشت های که میخوایید بیشتر بشه اینجوری با واحدتون صحبت کنید شاید امکان جابجایی باشد....

lordfarid
19-07-2012, 12:30
خوب بود پزشکی . زیستش سخت بود
دینی شم مسخره . خدا از اسمون اب فرستاده تا چه میوه ای پرورش پیدا کنه . خیلی نامردی بود .یه چیزایی من در آوردی میگردن پیدا میکنن مسخره ها .

تو ادبیات 2 تا سوال شعر حفظی داده بودند !!!!!! تا حالا سابقه داشته ازاد شعر حفظی بده ؟

Headphone
19-07-2012, 15:20
رتبه های برتر کنکور رو کی اعلام میکنن ؟

M A M M U T
19-07-2012, 18:21
کنکور آزاد رو دادیم و فینیش:دی
البت من فکر میکردم خیلی کشک تر باشه:) ولی خو بد نبود...من با شیمی شروع کردم یکم به نظرم سخت اومد(چون سه هفته هیچی نخونده بودم) ولی فیزیک و ریاضیش عالی بود...تو عمومیا ادب و انگلیس فوق العاده بود...عربی بد نبود دینی بیخود بود.... با توجه به این مدت طویل که درس نخوندم به نظرم خوب یادم مونده بود...5 تا سفید دارم از 180 تا سوال....

دیدم یکی گفته بود تخمین رتبه ی قلمچی واقعی نیست...من نمیدونم با کدوم مدرک این حرف رو میزنین ....این که یکی از قلمچی خوشش نمیاد دلیل نمیشه که از قلمچی بد بگیم...یقیقا تخمین رتبه ی قلمچی از سنجش و گزینه دو خیلی قوی تره....تو سنجش آخر سنجش رتبه ی من رو تو 90 دویست پیش بینی کرد!!!!در حالی که قلمچی بین 850 تا 1000 پیش بینی کرد....تعصب رو کنار بگذارید....هر سازمان آموزشی خوبی و بدی داره...هیچی خالی از اشکال نیست اما کل کار رو زیر سوال بردن خیلی قشنگ نیست... تصمیم رو به عهده ی خواننده می ذارم...با سپاس فراوان

aref_m
19-07-2012, 19:00
رتبه های برتر کنکور رو کی اعلام میکنن ؟

اینو نمیدونم ولی میدونم اگه 1تا 10 بشی زنگ میزنن خونتون میگن: این پسرتون نابغس.:31:

ابید
19-07-2012, 22:41
میشه مال منم تو گزینه دو بزنید ببینید چند میشه
ادبیات 40دینی 40عربی40زبان88
ریاضی20فزیک20شیمی10
بعد معمولا چقدر نزدیک میشه رتبه ای که میده به نتیجه بر اساس پارسال میگم

raha_22s
20-07-2012, 10:39
لطفا راجع بع کنکور کاردانی به کارشناسی هم اطلاعات بدید. ممنون

mmehrzad
20-07-2012, 11:58
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کنکور ها و آزمونها mga.ir :زمان انتشار نتیجه کنکور سراسری 1391 کلیه گروه ها نیمه اول مرداد 1391 (تا 10 مرداد)اعلام شده است. همچنین زمان انتخاب رشته داوطلبین 15 الی 25 مرداد ماه بوده و نتایج نهایی در هفته سوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

البته نميدونم چقدر اين mga معتبر ، ولي زودتر بدن راحت شيم

mamad45
20-07-2012, 12:46
اقا جدا یکی پیدا نمیشه این دو تا رو بزنه ؟ حالا یا تو قلم چی یا گزینه 2 . حدودی میخوام
ادب 50
عربی 45
دینی 80
زبان 90
ریاضی 50
فیزیک 60
شیمی 70
و
ادب 60
عربی 50
دینی 85
زبانن 95
ریاضی 55
فیزیک 65
شیمی 75

mmehrzad
20-07-2012, 18:56
اقا جدا یکی پیدا نمیشه این دو تا رو بزنه ؟ حالا یا تو قلم چی یا گزینه 2 . حدودی میخوام
ادب 50
عربی 45
دینی 80
زبان 90
ریاضی 50
فیزیک 60
شیمی 70
و
ادب 60
عربی 50
دینی 85
زبانن 95
ریاضی 55
فیزیک 65
شیمی 75
هر چي ميخوام تو گزينه 2م وارد شم ميشگه اطلاعات اشتباه ، ظاهرا اكانت هاي 90-91 رو بستن

aref_m
20-07-2012, 19:40
هر چي ميخوام تو گزينه 2م وارد شم ميشگه اطلاعات اشتباه ، ظاهرا اكانت هاي 90-91 رو بستن

آره انگار مال منم بستس. عجب آدمای پولکیی هستن.:31:

pour-homme
20-07-2012, 20:01
دورد به شرف نداشته کاظم قلمچی که حداقل اکانت های ما رو پاک نکرده (هرچند اونم چیزی برای پاک کردن نداره)

aref_m
21-07-2012, 12:37
این گزینه دو فقط به فکر جیب خودشه اصلا به فکر ما نیست. :41: میدونه الان بچه ها لنگ تخمین رتبه ان اینکارو میکنه پول در بیاره.

MMM52
21-07-2012, 13:08
این گزینه دو فقط به فکر جیب خودشه اصلا به فکر ما نیست. :41: میدونه الان بچه ها لنگ تخمین رتبه ان اینکارو میکنه پول در بیاره.

به این میگن نامردی محض...

بیشترین نیاز به تخمین الانه بعد برش داشته....

انصافا تخمینش خیلی خوب بود..

urchin7
21-07-2012, 21:18
این تخمین رتبه مگه برای کیه؟ ماکه الان کنکور دادیم و تازه درصدامون رو دارم باید تخمین بزنیم
داوطلب های 91-92 که تخمین به دردشون نمی خوره

aref_m
22-07-2012, 00:39
خیلی جالبه یعنی ما الان باید بریم تو گام اول گزینه دو شرکت کنیم تا بتونیم تخمین رتبه بزنیم!!!!:31: عجب رسمیه!!!:19:

mmehrzad
22-07-2012, 01:06
بعيد ميدونم 91 92 اي ها هم دسترسي داشته باشن ولي كلا بي خيال ، تهش كه چي؟ اينم يه كرمي كه از شدت انتظار براي اين نتيجه بمون افتاد كاش حداقل درصد هارو ميدادند واااي مردم از صبر

aref_m
22-07-2012, 12:45
باز سراسری تا دو هفته دیگه درصداتو میگه ولی این دانشگاه آزاد که ترکونده نیمه اول شهریور!!!
من نمیدونم اینا چی کار میکنن این همه مدت. قلمچی با این همه دانش آموز که داره (دبستان - هنرستان - راهنمایی - دبیرستان) فکر کنم 400 هزار نفر داشته باشه، ظهرش کارنامه ها حاضره حالا تو کنکور 3 برابر این شرکت کننده داره میگیم 3 روز نه یه هفته نه دو هفته!!!:31: بابا چه خبره باید کل تابستون منتظر باشیم. فکر کنم دستی تصحیح میکنن!!:39:

mmehrzad
22-07-2012, 13:39
آره بابا امتحانات خود سازمان سنجش بعد يك هفته نتيجاش ميومد
ولي خب ، اين رو قطعا بيش از يكبار تصحيح ميكنند چون با جون يكي دارن بازي ميكنند و كنكور هم تصحيح كردنش پيچيده تر هست چون چند نوع سوال و تطبيق و اينا ولي گيريم برا اينا يك هفته ، بقيش چي ؟ دي

sam72
23-07-2012, 21:20
سلام دوستان من اومدم با 2 خبر
1_اخبار کفت نتایج اولیه 15مرداد می آد.
2_یادگار ماندگار90 اومد 'برین kanoon.ir'

lil0
24-07-2012, 04:33
آره بابا امتحانات خود سازمان سنجش بعد يك هفته نتيجاش ميومد
ولي خب ، اين رو قطعا بيش از يكبار تصحيح ميكنند چون با جون يكي دارن بازي ميكنند و كنكور هم تصحيح كردنش پيچيده تر هست چون چند نوع سوال و تطبيق و اينا ولي گيريم برا اينا يك هفته ، بقيش چي ؟ دي
همچين خود سازمان سنجشم نيستا دوست عزيز
تعاوني كاركنان سنجشه كه هيييييييييييچ ربطي به سازمان سنجش نداره

Alireza SM
24-07-2012, 08:38
انتخاب رشته و تخمین رتبه گزینه دو برای این بسته شده که بچه ها گمراه نشن.
اون تخمین رتبه و انتخاب رشته بر اساس سال 90 طراحی شده بود و با کنکور 91 زمین تا آسمون فرق داره.

h0p3
24-07-2012, 09:53
سلام دوستان من اومدم با 2 خبر
1_اخبار کفت نتایج اولیه 15مرداد می آد.
2_یادگار ماندگار90 اومد 'برین kanoon.ir'

!!!!
چرا اسم بعضی ها رو ننوشته؟!!! :13:

sam72
24-07-2012, 11:28
!!!!
چرا اسم بعضی ها رو ننوشته؟!!! :13:

فقط کانونی ها رو نوشته در ضمن بعضی از کانونی ها از دستش در رفته!

urchin7
24-07-2012, 11:55
با این وضع فقط بایدامیدوار باشیم که کنکور 91 ار کنکور 90 خیلی سختتر بوده باشه

mamad45
24-07-2012, 14:50
این چند تا از ده تای قلم چی خیلی تخیلی بود !!!!

moh72
24-07-2012, 16:14
اره منم اصلا خوشم نمیومد!

SALVATION1
25-07-2012, 12:39
دوستان یک سوال:
به نظر من این فایل یادگار 90 غلطه چون من در سایت گذینه 2 دیدم که یک نفر با رتبه ی 10 هزار سهمیه ی منطقه ی 3 بومی (زاهدان) داروسازی قبول شده ولی کانون نوشته آخرین نفر 6000 بوده ، یعنی کانون از خودش گفته؟!!!

12p
26-07-2012, 10:23
بچه ها شما برا انتخاب رشته میرید پیش مشاور یا موسسات گزینه2 و قلمچی یا نه خودتون انتخاب می کنین؟؟؟ممنون!

alavi71
26-07-2012, 11:05
یک مشاور خوب که توانایی بالا داشته باشه
چون خیلی از این ها حتی نمیدونن چه رشته ای چه رتبه ای میخواد ..

urchin7
26-07-2012, 19:23
بچه ها شما برا انتخاب رشته میرید پیش مشاور یا موسسات گزینه2 و قلمچی یا نه خودتون انتخاب می کنین؟؟؟ممنون!
خودم! منم با نظر alavi71 موافقم

ALt3rnA
26-07-2012, 20:17
دوستان یک سوال:
به نظر من این فایل یادگار 90 غلطه چون من در سایت گذینه 2 دیدم که یک نفر با رتبه ی 10 هزار سهمیه ی منطقه ی 3 بومی (زاهدان) داروسازی قبول شده ولی کانون نوشته آخرین نفر 6000 بوده ، یعنی کانون از خودش گفته؟!!!

نه خیر فایل هیچ مشکلی نداره !
کانون بر اساس دانش آموزای خودش میگه ! اون کسی که شما میگید عوض کانون نبوده !

sam72
26-07-2012, 23:39
پس این کلید نهایی سنجش کی می آد؟

m.beh
27-07-2012, 00:02

ببین بهتره نظر نهایی خودت باشه ولی اگر یه مشاور یا قلمچی هم بری بد نیست جواب های اونا رو یادداشت کن از دوست و آشنا و مشاور مدرسه هم کمک بگیر بعد تو این جلساتی که برخی دانشگاهها هم می زارند می تونی شرکت کنی آخرش همشو بزار جلوت اگر تونستی خواهری برادری دوست آشنا به مسائل که چند سال ازت بزرگتره رو هم بردار بیار بشبنبد با هم انتخاب کنبد آخرین نگاهم خودت تنها بیانداز به لیستت بعدهم برو واردشون کن.

SALVATION1
27-07-2012, 09:37
نه خیر فایل هیچ مشکلی نداره !
کانون بر اساس دانش آموزای خودش میگه ! اون کسی که شما میگید عوض کانون نبوده !

فکر می کردم کله کشوره..
بله چون گذینه 2 بوده ...

پس اینطوری باشه که فایده نداره.....سهمیه شاهد رو هم حساب می شه ، ما نمی تونیم خودمون رو بسنجیم!!!!!

آخرین نفر دانشگاه صد در صد سهمیه ی شاهده...

Alireza SM
27-07-2012, 10:14
درصدها کی میان ؟

begotten
27-07-2012, 12:17
درصدها کی میان ؟

اعلام نتایج اولیه کنکور 15 مرداد(درصد و رتبه)