PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

alone_boy
17-05-2012, 10:11
تمام اطلاعات ثبت نام کنکورم توی یک درایو بود که الان به کل فرمت شده!
چیکار کنم واسه کنکور؟
کد رهگیری و رمز و . . . همه با هم حذف شدن

12p
17-05-2012, 10:35
ببخشید مزاحم میشم!!!میدونم فقط جواب میخوام..
تاریخ ادبیات رمزینه یا جلد2همایش هامون سبطی یا افاردئونی فار رو نداشته؟؟؟؟؟یا ندیده؟؟؟؟؟سبطی رو دیدم خوشم نیومد کامل نبود.
کدوم کاملتره؟؟؟؟؟یعنی هیشکی رمزینه یا سبطی یا افاردئونی(البته میدونم جدیده!)مصرف نکرده!!؟مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟
خیلی فوری........
کسی نمیدونه کتاب همایش هندسه دریافت کی میاد؟؟؟شما که رفتین نمایشگاه نپرسیدین؟؟؟؟؟؟کتابی نمیشناسین که جمع بندی هندسه1و2وتحلیلی باشه؟؟؟؟؟لطفا جواب.
ممنون

ali_1372
17-05-2012, 16:13
سلام

امروز داشتم شانسی گزینه جوان میدیدم رییس سنجش ،عرفی، میگفت که تاثیر معدل برای کنکور امسال(91) 25% کامله ( نه با تاثیر مثبت )
می خواستم بدونم حالا کسی از دوستان همچین چیزی شنیده یا نه؟؟
اصلا کی اینا اعلام کردن ما خبردار نشدیم؟؟؟

pour-homme
17-05-2012, 16:19
سلام

امروز داشتم شانسی گزینه جوان میدیدم رییس سنجش ،عرفی، میگفت که تاثیر معدل برای کنکور امسال(91) 25% کامله ( نه با تاثیر مثبت )

برادر من الان وقت کنکوره وقت این نیست ببینی گزینه جوان فلان و ... چی میگن فقط باید بخونی تجربه ثابت کرده که اصل کنکوره تاثیر معدل 90 درصد هم باشه همون 10 درصد کنکور تعیین کننده همه چیزه
خودت اسیر این جور مسائل نکن

pouyacapitan
17-05-2012, 17:04
سلام

نه عزیز اشتباه شنیدی.
اون تیکه خود یارو گیج زد بعدش ۲-۳ بار هم گفت که فقط مثبته

Alireza SM
17-05-2012, 17:06
سلام

برای امسال ( کنکور 91 ) حق ندارن همچین کاری کنن که هیچ؛ برای سال بعد هم اگه بخوان این کار رو بکنن باید همین الان که امتحانا داره شروع میشه به صورت رسمی اعلام کنن تا همه بدونن.
اگه سازمان سنجش همچین کاری بکنه داوطلبا حتی میتونن شکایت کیفری کنن از سازمان سنجش ( چون به ناحق حقشون تضیع میشه )

ali_1372
17-05-2012, 17:11
برادر من الان وقت کنکوره وقت این نیست ببینی گزینه جوان فلان و ... چی میگن فقط باید بخونی تجربه ثابت کرده که اصل کنکوره تاثیر معدل 90 درصد هم باشه همون 10 درصد کنکور تعیین کننده همه چیزه
خودت اسیر این جور مسائل نکن

نه عزیز اشتباه شنیدی.
اون تیکه خود یارو گیج زد بعدش ۲-۳ بار هم گفت که فقط مثبته

برای امسال ( کنکور 91 ) حق ندارن همچین کاری کنن که هیچ؛ برای سال بعد هم اگه بخوان این کار رو بکنن باید همین الان که امتحانا داره شروع میشه به صورت رسمی اعلام کنن تا همه بدونن.
اگه سازمان سنجش همچین کاری بکنه داوطلبا حتی میتونن شکایت کیفری کنن از سازمان سنجش ( چون به ناحق حقشون تضیع میشه )

منم وقتی شنیدم خیلی تعجب کردم ...
حالا بازم خداروشکر من بد شنیدم
من برم شیمی بخونم شنبه امتحان داریم:grrr:
موندم چه جوری تو این یک و نیم روز تمومش کنم

Alireza SM
17-05-2012, 19:13
بچه ها این آقای عرفی که اومده بوده زینه دو اصلا رویس سازمان سنجش نیست که.
ایشون رئیس سنجش آموزش پرورش هست ( بهش مگن امتحانات آموزش پرورش ) نه رئیس سازمان سنجش :31:

danielo
17-05-2012, 19:24
یک سوال دارم.
در سازمان کنکور سراسری سال 91 و دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کردم
1:زمان برگزاری ازمون ها ؟
2:چطور کارت ورود به جلسه این آزمون ها را تهیه کنم. و در چه زمانی .لطفا توضیح کاملی درباره این موضوع بدید.

hosseinf722
17-05-2012, 23:37
سلام بچه ها ( چقد دلم واستون تنگ شده بود:31:)

درصدای سنجش اومده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شیمی حدود 65 میزدم چرا اینطوری شده !!!:18:

سلام خیلی عالیه تخمین رتبه تون توی کنکور 90 چند شده؟

moh72
18-05-2012, 00:53
تازگیا شنیدم که 1 سال بیشتر میشه پشت کنکور موند (درست شنیدم دیگه؟)من کنکور 90 (که اولین بار بود کنکور دادم) از دانشگاه قبول شدم ولی خوشم نیومد الان مرخصی گرفتم و میخوام امسال کنکور بدم حالا میشه یک سالم پشت کنکور بمونم؟(از دانشگاهم انصراف بدم یا بازم مرخصی بگیرم)
در ضمن متولد 72 هستم

Alireza SM
18-05-2012, 07:23
تازگیا شنیدم که 1 سال بیشتر میشه پشت کنکور موند (درست شنیدم دیگه؟)من کنکور 90 (که اولین بار بود کنکور دادم) از دانشگاه قبول شدم ولی خوشم نیومد الان مرخصی گرفتم و میخوام امسال کنکور بدم حالا میشه یک سالم پشت کنکور بمونم؟(از دانشگاهم انصراف بدم یا بازم مرخصی بگیرم)
در ضمن متولد 72 هستم
دانشگاه ثبت نام کردین ؟ اگه کرده باشین فکر نمیکنم بتونین این کار رو بکنین . من خودم میخوام همین کار رو بکنم ولی باید برای اینکار از اون یک سال مهلتی که بین انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور وقت هست استفاده کنم. اون هم فقط برای کسایی هست که حداکثر 2 ترم در دانشگاه درس خوندن .

تنها راه شما در صورت ثبت نام کردن؛ اینه که الان دانشجوی غیر روزانه باشین و تا الان حد اکثر دو ترم درس خونده باشین و تا ترم تابستانی و ترم سوم شروع نشده انصراف بدین و اونوقت یک سال فرصت شرکت مجدد در کنکور رو دارین . ( نظام وظیفه گفت که ترم مرخصی گرفتن هم جزء همین 2 ترم حساب میشه )

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

کاش این آقای کارگروه ماده 4 هرچه سریعتر جلسه رو تشکیل بده و همه داوطلبای کنکور 92 رو از نگرانی دربیاره :19:

majid322
18-05-2012, 12:25
دوستان منم سوالم اینه من متولد 72 هستم و تا حالا کنکور ندادم...بعد الان پیش دانشگاهی روزانه میخونم ( در اصل شبانست ولی اسمم جزو لیست روزانه هاست) الان میخوام بدونم میتونم کنکور 92 هم شرکت کنم یعنی خدمت سربازی برام مشکل ساز نمیشه؟

راستی برای اینکه اسپم نشه من امسال اصلا اماده نیستم و کمتر از یک ماه فرصت دارم و قصد دارم کنکور زبان شرکت کنم به نظرتون با توجه به اینکه زبانم در حد خیلی خوبه و عمومی های پیش دانشگاهی رو هم خوندم ..میتونم تو یه ماه عمومی های دوم و سوم رو هم تموم کنم؟

eblisandenzo
18-05-2012, 17:24
سلام دوستان ! یه سوال ! این خواهر ما آزمون دوم سنجش و داده و انسانی هستش !
این درسهاش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و رتبه معادلش رو مطابق کنکور 90 در سهمیه منطقه 2 زده : 4002
اما وقتی همین نمره ها رو به تخمین رتبه گزینه 2 میدم رتبه 8000 رو میده

نمره کلش در این آزمون سنجش هم شده : 8314

میشه بگین کدوم دقیقتر هستش !
ممنون

Ssarshar
18-05-2012, 17:59
چرا سنجش تراز کل در کارنامه ی نهاییش وجود نداره ؟

محاسبه ی تراز کل به چه صورته ؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان :)

A.N.A.P
18-05-2012, 19:56
دوستان من به دلایلی نتونستم تحلیلی بخونم و به احتمال زیاد تو امتحان زیر 7 میشم . راهی داره قبول شم ؟

Alireza SM
18-05-2012, 21:09
دوستان من به دلایلی نتونستم تحلیلی بخونم و به احتمال زیاد تو امتحان زیر 7 میشم . راهی داره قبول شم ؟

هندسه تحلیلی که نهایی نیست . مدرسه میتونه بهت نمره بده !
اگه نداد هم میتونی دوباره سعی کنی و جبرانی دوم ( آخرای خرداد یا اولای تیر ) امتحان بدی بازم اه نشد شهریور.
تا شهریور 4 ماه وقت داری میتونی بخونیش دیگه.

درضمن یه درس رو اگه مستمر 20 بدن و امتحان 4.5 بگیری میتونه تبصره کنی

saeed 1428
21-05-2012, 18:20
سلام دوستان ! یه سوال ! این خواهر ما آزمون دوم سنجش و داده و انسانی هستش !
این درسهاش :

و رتبه معادلش رو مطابق کنکور 90 در سهمیه منطقه 2 زده : 4002
اما وقتی همین نمره ها رو به تخمین رتبه گزینه 2 میدم رتبه 8000 رو میده

نمره کلش در این آزمون سنجش هم شده : 8314

میشه بگین کدوم دقیقتر هستش !
ممنون
گزینه2 دقیق هست سنجش میاد 25% تاثیر معدل رو تو تخمین رتبش اعمال می کنه (البته با روش های خودش ) 4-5 هزار تایی تخمینش بهتر میشه!

moh72
22-05-2012, 17:39
فروم چرا اینطوری شده؟:31:

دانشگاه ثبت نام کردین ؟ اگه کرده باشین فکر نمیکنم بتونین این کار رو بکنین . من خودم میخوام همین کار رو بکنم ولی باید برای اینکار از اون یک سال مهلتی که بین انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور وقت هست استفاده کنم. اون هم فقط برای کسایی هست که حداکثر 2 ترم در دانشگاه درس خوندن .

تنها راه شما در صورت ثبت نام کردن؛ اینه که الان دانشجوی غیر روزانه باشین و تا الان حد اکثر دو ترم درس خونده باشین و تا ترم تابستانی و ترم سوم شروع نشده انصراف بدین و اونوقت یک سال فرصت شرکت مجدد در کنکور رو دارین . ( نظام وظیفه گفت که ترم مرخصی گرفتن هم جزء همین 2 ترم حساب میشه )

کاش این آقای کارگروه ماده 4 هرچه سریعتر جلسه رو تشکیل بده و همه داوطلبای کنکور 92 رو از نگرانی دربیاره :19:
پس با این حساب میتونم سال 92 هم کنکور بدم؟

دوستان منم سوالم اینه من متولد 72 هستم و تا حالا کنکور ندادم...بعد الان پیش دانشگاهی روزانه میخونم ( در اصل شبانست ولی اسمم جزو لیست روزانه هاست) الان میخوام بدونم میتونم کنکور 92 هم شرکت کنم یعنی خدمت سربازی برام مشکل ساز نمیشه؟

راستی برای اینکه اسپم نشه من امسال اصلا اماده نیستم و کمتر از یک ماه فرصت دارم و قصد دارم کنکور زبان شرکت کنم به نظرتون با توجه به اینکه زبانم در حد خیلی خوبه و عمومی های پیش دانشگاهی رو هم خوندم ..میتونم تو یه ماه عمومی های دوم و سوم رو هم تموم کنم؟
اگه زبانت رو بالای 80 درصد بتونی بزنی میتونی جای خوب قبول شی از عمومیا عربی رو نمیتونی خوب بخونی به نظر من برو رو ترجمه کار کن خودمم همین کارو میکنم

myum
23-05-2012, 00:08
سلام دوستانبا ميانگين 80 درصد زيست شناسي و شيميو 70 درصد بقيه دروس ( رياضي و عربي و فيزيك و... )و معدل كتبي 15كدوم يكي از اين رشته ها رو قبول ميشم1-پزشكي ( مشهد )2-داروسازي ( مشهد )3-دندان پزشكي ( مشهد )اگه امكان داره رتبه ي من رو هم حدس بزنيد

A.N.A.P
23-05-2012, 07:46
سلام دوستانبا ميانگين 80 درصد زيست شناسي و شيميو 70 درصد بقيه دروس ( رياضي و عربي و فيزيك و... )و معدل كتبي 15كدوم يكي از اين رشته ها رو قبول ميشم1-پزشكي ( مشهد )2-داروسازي ( مشهد )3-دندان پزشكي ( مشهد )اگه امكان داره رتبه ي من رو هم حدس بزنيد

دوست عزیز درصدا تو درست بده من تو گزینه 2 وارد کنم !

majid322
23-05-2012, 11:43
اگه زبانت رو بالای 80 درصد بتونی بزنی میتونی جای خوب قبول شی از عمومیا عربی رو نمیتونی خوب بخونی به نظر من برو رو ترجمه کار کن خودمم همین کارو میکنم

یعنی اگه زبان رو بالای 80 درصد بزنم میتونم تهران قبول شدم؟ منظورت زبان تخصصی هست با عمومی؟ درسهای دیگه چی اونارو چند در صد بزنم امکانش هست تهران یا مثلا قم یا قزوین قبول شم؟

A.N.A.P
23-05-2012, 12:14
یعنی اگه زبان رو بالای 80 درصد بزنم میتونم تهران قبول شدم؟ منظورت زبان تخصصی هست با عمومی؟ درسهای دیگه چی اونارو چند در صد بزنم امکانش هست تهران یا مثلا قم یا قزوین قبول شم؟
عزیز من زبان عمومی ضریب 2 داره . اگه صد هم بزنی هیچ جا قبول نمیشی !
منظورشون تخصصی بود !

looker
23-05-2012, 16:38

بنظرم هر 3 قبولی. حداقل پزشکی و دارو که 100% قبولی.

ریاضی و فیزیک رو از چه کتابایی استفاده میکنی؟
هم پایه و هم پیش

myum
23-05-2012, 19:23
بنظرم هر 3 قبولی. حداقل پزشکی و دارو که 100% قبولی.ریاضی و فیزیک رو از چه کتابایی استفاده میکنی؟ هم پایه و هم پیشخدا را شكر كه قبول ميشم !كم كم داشتم واسه 92 برنامه ريزي ميكردم .دوست عزيزمن واسه رياضي و فيزيك كلاس خصوصي رفتم ( واسه هر درس 200 تومن )كتاب هاي مبتكران و خوشخوان واقعا عالي هستن .

moh72
24-05-2012, 00:44
کسی از سی دی های جمع بندی کانون گرفته؟ بدرد میخورن؟
---------------------------------------------------------
زبان تخصصی رو میگم
شما اگه بتونی عمومیارو بالای40 50 بزنی و تخصصی رو بالای 80 حتما از تهران قبول میشی (مثلا از زبان و ادبیات انگلیسی) البته زبان تخصصی نسبت به زبان عمومی سخت تر هست و بالای 80 خیلی هم راحت نیست ولی اگه دامنه ی لغاتت زیاد باشه و زبانت خوب باشه میتونی بزنی

همرو بالای 80 میزنی بعد میترسی؟:31:

omidariyan
24-05-2012, 09:39
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بنده تولد خرداد 73 هستم و در حال گذروندن پیش رساضی و کنکور 91 رو هم پیش رو دارم

میخواستم بدونم اگه به هر دلیلی نخوامبرم میتونمسال آینده شرکت کنم؟

با تشکر

saeed 1428
24-05-2012, 11:17
سلام من می خواستم بدونم با این درصدا رتبم حدودا چقدر میشه یا کجا ها قبولم
ادبیات 55
عربی 55
دینی 55
زبان70
ریاضی 20
فزیک 20
شیمی 60

حدود نمره اکتسابی :
8370

حدود رتبه اکتسابی :
4500-5000

منطقه 2

behdana
24-05-2012, 12:14
آره داداش میتونی

A.N.A.P
24-05-2012, 21:38
دوستان یه فرمولی بگین که بشه تست های علت و معلول دین و زندگی رو حل کرد ! البته تو بیشتر تست ها معلول درسته ولی ...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

saeed 1428
24-05-2012, 22:11
دوستان یه فرمولی بگین که بشه تست های علت و معلول دین و زندگی رو حل کرد ! البته تو بیشتر تست ها معلول درسته ولی ...

ببین باید اینجوری تبدیل کنی: علت میدهد معلول.اینطوری راحت حل میشه.

A.N.A.P
24-05-2012, 22:36
دوستان ارزش داره تو آزمون های جامع کانون ثبت نام کنم ؟ چقدر هزینه ثبت نامش هست ؟

frnsh
25-05-2012, 00:31
دوستان ارزش داره تو آزمون های جامع کانون ثبت نام کنم ؟ چقدر هزینه ثبت نامش هست ؟

سلام
به نظر من اگه جامع سنجش شرکت کردین، دیگه نیازی به جامع کانون یا هرجای دیگه نیست. جامع های سنجش هنوزم خیلی عالی هستن

docomid
25-05-2012, 01:04
سلام جامع سنجش ثبت نام اينترنتي هم داره ؟ آدرس سايتش رو كسي مي دونه ؟ گوگل سرچ زدم ولي اين مورد توي سرچ به خاطر تشابه اسمي و تبليغات به نتيجه خوبي نميشه رسيد:13:

ali_1372
25-05-2012, 07:26
سلام جامع سنجش ثبت نام اينترنتي هم داره ؟ آدرس سايتش رو كسي مي دونه ؟ گوگل سرچ زدم ولي اين مورد توي سرچ به خاطر تشابه اسمي و تبليغات به نتيجه خوبي نميشه رسيد:13:

سلام
بفرما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی مهلت ثبت نام تموم شده

ali_1372
25-05-2012, 08:06

به نظر من ارزش داره ... آزمونای جامع کانون بعد سنجشه و معمولا تعداد شرکت کننده هاش بالاست و نوع سوالاتش استانداردتر از سنجشه
حتما سعی کن حداقل یکیشون رو ثبت نام کنی

سلام
به نظر من اگه جامع سنجش شرکت کردین، دیگه نیازی به جامع کانون یا هرجای دیگه نیست. جامع های سنجش هنوزم خیلی عالی هستن

دوست عزیز میشه شما بگید چه معیاری برای عالی بودن آزمون های سنجش دارید؟؟؟
تنها مزیتی که آزمونای سنجش داره یکیش تعداد شرکت کننده هاشه که برای رشته ریاضی حدود 75 هزار نفره و اون یکی کارنامشه وگرنه هزارتا عیب و ایراد داره مثلا
اسمش فقط جامعه ولی تا حالا تو این دو تا آزمون سوالی از مبحث انتگرال نداده یا از فصل 3 و4 شیمی پیش کلا رو هم 5 تا میده یا سوالای متن زبانش خیلی خیلی کوتاهه ( تو کنکور دو تا این متن ها رو به عنوان یه متن میدن به آدم) و مهمترین مشکلش اینه که حدودا 60 درصد سوالاش سوالای کنکورهای سال های قبله به خصوص تو درس دینی

saeed 1428
25-05-2012, 10:55
مهلت ثبت نام جامع سنجش تموم شده.و لینکش رو برداشته از سایتش

minoosalimi
25-05-2012, 12:17
سلام دوستان
لطفا یکی دقیق به من بگه با ابن درصدا:
ادب 35٪
عرب:30٪
زبان:65٪
دینی:60٪
ریاضی10٪
زیست:15٪
شیمی 20٪
زمین:40٪
فیزیک:20٪
آیا امیدی یه قبولیم تو تهران و کرج هست یا نه؟و اگر هست در چه رشته هایی؟
تورو خدا بی جوابم نذارین

minoosalimi
25-05-2012, 12:22
سلام دوستان
ادب 35٪
ریاضی10٪
شیمی 20٪
تورو خدا بی جوابم نذارین

saeed 1428
25-05-2012, 12:54
سلام دوستان
ادب 35٪
ریاضی10٪
شیمی 20٪
تورو خدا بی جوابم نذارین
حدود نمره اکتسابی :8560حدود رتبه اکتسابی :7000-8000 منطقه 2.می تونی بری سایت کانون یادماندگار رو دانلود کنی اونجا می تونی بفهمی با این رتبه کجا ها احتمال قبولیت هست.

alavi71
25-05-2012, 13:02
سلام
مهمترین عامل برای قبولی در رشته های برتر
دروس اختصاصی هست که شما در این جا کم نوشتید
پس سعی کنید درصد شیمی و زیست رو بالا ببرید
موفق باشید

Arashdn
25-05-2012, 13:41
سلام
دوستان امروز سوالات 23 و 24 دیفرانسیل تو قلمچی از بهینه سازی بود
مگه بهینه سازی از کتاب امسال حذف نشده؟؟؟؟؟

alone_boy
25-05-2012, 13:54
انتگرال عجب بحث اعصاب خرد کنیه خداییش.میترسم فردا بیفتم

Arashdn
25-05-2012, 13:59
فردا فقط 4.5 نمره انتگراله نگران نباش ........

moh72
25-05-2012, 14:11
اینو برید ببینید چیز خوبیه:

انتگرال عجب بحث اعصاب خرد کنیه خداییش.میترسم فردا بیفتم
کنکورم 2 تا سوال میاد

minoosalimi
25-05-2012, 14:25
سلام دوستان
ادب 35٪
ریاضی10٪
شیمی 20٪
تورو خدا بی جوابم نذارین

A.N.A.P
25-05-2012, 14:49
سلام دوستان
ادب 35٪
ریاضی10٪
شیمی 20٪
تورو خدا بی جوابم نذارین
منطقه رو نگفتی !

گزینه 2 هم قاط زده . منطقه ها رو نگاه کنید و با تخمین رتبه مقایسه کنید :دی :

این واسه منطقه 2 رتبه شده 8000

این واسه منطقه 1 رتبه شده 4500 :

منطقه 3 رو هم زدم حوصله آپلود نداشتم . اون رتبش شد 3500 - 4000

A.N.A.P
25-05-2012, 14:53
نمیدونم شاید واسه تجربی اینجوری باشه :دی

انتگرال رو من حوصله خوندن ندارم . اصلا ارزش نداره بخونم و تا به حال نخوندم .

veritaaa
25-05-2012, 16:48
یا سلام به همگی..
یادش به خیر من پارسال که کنکور داشتم هر روز تو این سایت بودم
از من به شما نصیحت( شاید کس دیگه هم گفته باشه بهتون. منم میگم) با این درصد ها خودتونو درگیر نکنین.اشتباه مارو انجام ندین. درصد های شما تو قلم چی گاج کنکور سال های قبل هیچ ربطی به کنکور 91تون نداره.با تراز فقط خودتونو تو سطح کلی ببینید.همه چی سر جلسست.معمولا خوب باشی کنکورتو خوب میدی بد باشی بد میدی. ولی متوسط باشی اصلا معلوم نیست.
منم الان دارم معماری میخونم یه دانشگاه غیر انتفاعی خیلیم راضیم.سوال داشتین راجع به معماری در خدمتم

muhammad1986
26-05-2012, 05:59
سلام

من الان دارم برق میخونم توی دانشگاه آزاد 3 سال هم تجربه کنکور رو دارم کنکوری که توش شکست خوردم به سختی!!:37:

ولی یه سوالی دارم از تموم بچه ها میخوام کمکم کنید.

من قدیما کانون فرهنگی آموزش میرفتم 2 سال رفتم نتیجه هم نگرفتم از اون به بعد کلی زندگیم فرق کرد و افسرده شدم و دیدم به دنیا و زندگی عوض شد!

نمیدونم من 2 سال رفتم ولی حتی نتونستم 2 هفته برنامه ش رو اجرا کنم حتی یه آزمون!!

به خدا بعد از اون زمون داغون شدم نمیدونم من وسواس داشتم و منابعم زیاد بود و کمال گرا بودم یا برنامه های کانون بدرد نخور و فشرده بود!!؟؟

خیلی دوس دارم اینو بدونم الان دارم میخونم واسه ارشد برق تقریبا روزی 10 ساعت میخونم! میخوام برسونمش به بالای 10 تا!
الان واسه خودم برنامه ریختم و دارم پیش میرم خیلی هم راخت درس میخونم ولی اون زمون که کانون میرفتم خیلی هیاهوی کنکور اذیتم میکرد.

ولی خاطرات این کنکور نکبت از یادم نمیره خیلی عذابم میده

کاش دلیل شکست خوردنم رو میدونستم! کاش

omidshaman
26-05-2012, 06:26
من رشتم ریاضیه تا الان هم درس هاس پیش رو کامل خوندم هندسه -جبر گسسته دینی 2 مونده به نظرتون این 1 ماه و خردی باقیمونده رو چه کنم؟

*M!L4D*
26-05-2012, 11:02
سلام
دوستان امروز سوالات 23 و 24 دیفرانسیل تو قلمچی از بهینه سازی بود
مگه بهینه سازی از کتاب امسال حذف نشده؟؟؟؟؟

درسته حذف شده اما اکثر سوالات مربوط ب بهینه سازی ( مساحت ها . زاویه ی دید و ... ) میتونه به عنوان سوالات ماکسیمم و مینیمم یا همون نقطه اکسترمم مطرح بشه ... !

eshghe abi
26-05-2012, 18:47
سلام.
ببخشید یه سوال مهم لطفا بچه هایی که امسال سال اولیه که کنکور میدن (دانش آموز هستند) جواب بدن.طبق این نقل قول:

راستی خیلی وقته املاها تغییر کردن مثل:
سوال=سئوال
درخواست=درخاست
خواهر=خاهر
مثلا=مثلن
اصلا=اصلن
و ..... خدا به داد جدیدا برسه که کنکور املا می دن درست و غلط رو قاطی نکنن چون هیچ اطلاع رسانی ای نشده!!!
در این پست:
میشه یکی توضیح بده؟:31: یعنی الان شما مینویسید خاهر؟! الان یعنی املا عوض شده واسه امسال نسبت به سال قبل؟!

ممنون.:11:

saeed 1428
26-05-2012, 19:41
سلام.
ببخشید یه سوال مهم لطفا بچه هایی که امسال سال اولیه که کنکور میدن (دانش آموز هستند) جواب بدن.طبق این نقل قول:

در این پست:
میشه یکی توضیح بده؟:31: یعنی الان شما مینویسید خاهر؟! الان یعنی املا عوض شده واسه امسال نسبت به سال قبل؟!

ممنون.:11:
کی این حرفو زده ..... دروغ محضه ........

A.N.A.P
26-05-2012, 21:31
البته اگه کلمات عوض بشه جای تعجب نیست . گند کاری های بیشتر از این انجام داده آموزش پرورش !

muhammad1986
27-05-2012, 11:04
سلام

بچه ها توی کنکور اینا مهم هستن:

1.منابع برتر
2.برنامه ریزی متناسب با منابع و پشتکار
3.پشتکار خوب
4.داشتن پایه و شرایط خوب
5.توکل و سرجلسه مدیریت خوب داشتن و شانس!!

moh72
27-05-2012, 15:57
سلام

بچه ها توی کنکور اینا مهم هستن:

1.منابع برتر
2.برنامه ریزی متناسب با منابع و پشتکار
3.پشتکار خوب
4.داشتن پایه و شرایط خوب
5.توکل و سرجلسه مدیریت خوب داشتن و شانس!!

به نظر من فقط پشت کاره!:31:

سلام

من الان دارم برق میخونم توی دانشگاه آزاد 3 سال هم تجربه کنکور رو دارم کنکوری که توش شکست خوردم به سختی!!

من قدیما کانون فرهنگی آموزش میرفتم 2 سال رفتم نتیجه هم نگرفتم از اون به بعد کلی زندگیم فرق کرد و افسرده شدم و دیدم به دنیا و زندگی عوض شد!

نمیدونم من 2 سال رفتم ولی حتی نتونستم 2 هفته برنامه ش رو اجرا کنم حتی یه آزمون!!

به خدا بعد از اون زمون داغون شدم نمیدونم من وسواس داشتم و منابعم زیاد بود و کمال گرا بودم یا برنامه های کانون بدرد نخور و فشرده بود!!؟؟

خیلی دوس دارم اینو بدونم الان دارم میخونم واسه ارشد برق تقریبا روزی 10 ساعت میخونم! میخوام برسونمش به بالای 10 تا!
الان واسه خودم برنامه ریختم و دارم پیش میرم خیلی هم راخت درس میخونم ولی اون زمون که کانون میرفتم خیلی هیاهوی کنکور اذیتم میکرد.

ار ه کلا برنامه کانون یه جوریه اگه اجراش نکنی خیلی بدتر از وقتی میشی که کانون نمیرفتی ودرس نمیخوندی!
الانم چون شما رفتی دانشگاه دیگه بزرگ شدی:31: و یه خرده واقع بین تر شدی میدونی درس خوندن واسه چیه داری خوب میخونی اگه واقعا دقت کنی میبینی 70 80 درصد دانش اموزا بخاطره پدر و مادرشون درس میخونن (مثلا تقلب کردن تو ازمونای کانون همینو میرسونه!)یا اینکه کلا نمیدونن میخوان در اینده چیکار کنن
شما هم این حرفارو ولش کن بره 3 سال از کنکورت گذشته فردا میخوای زن بگیری هنوز فکر کنکوری ؟:38:
راستی انتشارات خیلی سبز یه کتاب زده به نامه "برو پی کارت" کتابه جالبیه بدرد دانشجوها میخوره پیشنهاد میکنم بخونیش

من رشتم ریاضیه تا الان هم درس هاس پیش رو کامل خوندم هندسه -جبر گسسته دینی 2 مونده به نظرتون این 1 ماه و خردی باقیمونده رو چه کنم؟
پیشنهاد میکنم فقط دین و زندگی رو بخونی (چون زیاد وقت نمیبره)بقیه رو جمع بندی کن سعی کن دیگه زیاد مطلب جدید نخونی

seyyedi
27-05-2012, 17:38
دوستان سلام
رفقا بنده مکانیک می خونم
دوباره می خوام کنکور بدم. چند سال پیش برای جمع بندی کتابهای 10 سال کنکور قلمچی بود که چیز خوبی بود. هم نکات بود و هم تست های کنکور
الان کتاب خوب برای جمع بندی که حاوی نکات جامع باشه و بشه 1-2 هفته ای خوند چی خوبه؟
توی تاپیک خودش نپرسیدم چون اینجا سریع تر به جواب میرسم
ضمنا بنده رقیب هیچ کدوم شما نمیشم چون میخوام پیام نور بخونم
علی علی

moh72
27-05-2012, 20:32
کتابای 10 سال واسه جمع بندی نیست کتاب تست معمولیه واسه جمع بندی میتونی از کتاب زرد اختصاصی استفاده کنی از انتشارات دیگه اطلاعی ندارم

saeed 1428
27-05-2012, 21:40
دوستان سلام
رفقا بنده مکانیک می خونم
دوباره می خوام کنکور بدم. چند سال پیش برای جمع بندی کتابهای 10 سال کنکور قلمچی بود که چیز خوبی بود. هم نکات بود و هم تست های کنکور
الان کتاب خوب برای جمع بندی که حاوی نکات جامع باشه و بشه 1-2 هفته ای خوند چی خوبه؟
توی تاپیک خودش نپرسیدم چون اینجا سریع تر به جواب میرسم
ضمنا بنده رقیب هیچ کدوم شما نمیشم چون میخوام پیام نور بخونم
علی علی
کتابهای انتشارات مهرو ماه (کتاب آخر)کتاب های خوبین.می تونی یه سری مطالب رو ازاون خوب بخونی 1-2هفتهای.

hamed29
27-05-2012, 22:34
کنکور رو بده،نخواستی انتخاب رشته کنی مورد نداره.فقط از بابت نظام وظیفه مطمئن شو،اگه وقتی به سن خدمت میرسی خودت رو معرفی نکنی اضافه خدمت میخوری‎ ‎

moh72
27-05-2012, 23:27
درسته حذف شده اما اکثر سوالات مربوط ب بهینه سازی ( مساحت ها . زاویه ی دید و ... ) میتونه به عنوان سوالات ماکسیمم و مینیمم یا همون نقطه اکسترمم مطرح بشه ... !
میشه بگید از حسابان و دیفرانسیل چیا حذف شدن؟plsssssssssssssssss:42:

+

دانشگاه نیمه حضوری و مجازی چجوریه؟

A.N.A.P
28-05-2012, 10:50
کتابهای انتشارات مهرو ماه (کتاب آخر)کتاب های خوبین.می تونی یه سری مطالب رو ازاون خوب بخونی 1-2هفتهای.

سلام . من این مهر و ماه فیزیک و شیمی و دیفرانسیلش رو دارم . شیمی و دیفرانسیلش عالیه . ولی فیزیک به تمام معنا آشغال و بدرد نخور هست . حتی به خودش زحمت نداده وقتی تستی رو حل میکنه آخر بنویسه فلان گزینه درسته !

*M!L4D*
28-05-2012, 13:40
میشه بگید از حسابان و دیفرانسیل چیا حذف شدن؟plsssssssssssssssss:42:

+

دیفرانسیل امسال تغییر میکنه ... بعید میدونم سال قبل چیزی ازش حذف شده باشه فقط چند تا چیز اضاف شده و تعاریف هم ب منظور هماهنگی با حسابان عوض شدن ( میدونید دیگه ... ! )
حسابان هم ک کلا تغییر کرد دو سال پیش ... تنها مطلبی ک ازش حذف شد و تو دیف هم نیست همین بهینه سازی هست ( ک میشه با دانسته های دیفرانسیلی بهش پاسخ داد . مبحث جالبیه !! )

A.N.A.P
28-05-2012, 13:43
انتگرال هم از حسابان حذف شد !

*M!L4D*
28-05-2012, 13:57
انتگرال هم از حسابان حذف شد !

درسته ... اما خب تو دیفرانسیل هستش . اما بهینه سازی کلا حذفید

vahid-p
28-05-2012, 15:01
سلام

من الان دارم برق میخونم توی دانشگاه آزاد 3 سال هم تجربه کنکور رو دارم کنکوری که توش شکست خوردم به سختی!!:37:

خب دلیلش اینه یه دانش آموز دبیرستانی بعضی وقتا نمیدونه چطور بخونه و به چه چیزهایی باید توجه کنه و باعث میشه هر چی بخونه بازده لازم رو نداشته باشه. اما دانشگاه کامل راه و روشش برات جا میفته.
من خودم میشناسم کسانی که دانشگاه آزاد یه جای پرتی قبول شدن و ارشدشون رو دانشگاه تهران خوندن. واقعا امکان پذیره. ( یا مثلا من الان امیرکبیرم شاید ارشد پسرفت کنم، همش بستگی به خودمون داره )
خیلی هم سخت نیست. فقط 6 ماه مطالعه.

مموفق باشی

Aaidin
28-05-2012, 23:28
دوستان کسی میدونه امسال که سالی - واحدی هستیم ، آیا نمره سالانه حساب میشه مثل سالهای قبل ؟
ممنونم

D_felfelak
29-05-2012, 13:22
اگه دبير نمره مستمر رو صفر بده چطور ميشه؟

A.N.A.P
29-05-2012, 19:47
دوستان تو کنکور گفتن عدد اتمی رو کی کشف کرد بگیم رادرفورد یا موزلی ؟

Alireza SM
29-05-2012, 20:03
دوستان تو کنکور گفتن عدد اتمی رو کی کشف کرد بگیم رادرفورد یا موزلی ؟

حضرت ارنست رادرفورد :31:

amir 777
30-05-2012, 10:01
سلام دوستان خوبین
من الان سوم دبیرستانم و امتحان نهایی دارم ولی امتحانام را زیاد خوب ندادم
حالا میخواستم ببینم این قضیه 25 درصد مثبت چطوریه ما که سر از کار اینا در نیاوردیم حالا شما بگید شاید فهمیدیم
میدونم شاید به این جا ربط نداشته باشه ولی بالاخره این جا تجربه در این زمینه ها زیاده

A.N.A.P
30-05-2012, 10:21
سلام دوستان خوبین
من الان سوم دبیرستانم و امتحان نهایی دارم ولی امتحانام را زیاد خوب ندادم
حالا میخواستم ببینم این قضیه 25 درصد مثبت چطوریه ما که سر از کار اینا در نیاوردیم حالا شما بگید شاید فهمیدیم
میدونم شاید به این جا ربط نداشته باشه ولی بالاخره این جا تجربه در این زمینه ها زیاده
بی خیال . زیاد غصه ی اونو نخور . مهم سال بعدت هست که باید از تابستون شروع کنی !
اون 25% فقط تاثیر مثبت تو رتبه کنکور هست . یعنی اگه امتحان نهایی تو خراب کردی چیزی ازت کم نمیشه !

moh72
30-05-2012, 16:55
درسته ... اما خب تو دیفرانسیل هستش . اما بهینه سازی کلا حذفید
یه مبحثو بلد بودیم اونم حذف کردن!:31:

A.N.A.P
01-06-2012, 18:09
دوستان راسته میگن قراره تو کنکور 91 سوالای دین و زندگی ، اونایی که آیه دارن ، آیه ها رو کامل بدن ؟ یعنی دیگه خلاصه نمیکنن ؟
...
یه سوال دیگه : الان چند تا از آزمون های قلچی مونده ؟

saeed 1428
01-06-2012, 18:46
دوستان راسته میگن قراره تو کنکور 91 سوالای دین و زندگی ، اونایی که آیه دارن ، آیه ها رو کامل بدن ؟ یعنی دیگه خلاصه نمیکنن ؟
...
یه سوال دیگه : الان چند تا از آزمون های قلچی مونده ؟
اولا این که آیه رو کامل بدن یا ندن بستگی به سوال داره.دوما هیچ وقت سنجش نوع سوالات رو اعلام نمی کنه.سوما 3 تا آزمون قلمچی مونده.19-26 و 2تیر.

Reza31001
01-06-2012, 19:27
دروغ دروغ دروغ

اصلا هرکسی به هر نحوی سوالات کنکور رو پیش بینی کرد مطمئن باشید دروغ میگه
بهترین پیش بینی سوالات کنکور قبله که البته 100% هم نمیشه اطمینان کرد

A.N.A.P
01-06-2012, 20:55
دروغ دروغ دروغ

اصلا هرکسی به هر نحوی سوالات کنکور رو پیش بینی کرد مطمئن باشید دروغ میگه
بهترین پیش بینی سوالات کنکور قبله که البته 100% هم نمیشه اطمینان کرد

ولی اینجوری دو کلمه از آیه رو میدن واقعا نامردیه خیلی !

esfehanei
01-06-2012, 23:38
با سلام خدمت دوستان
کسی کتاب جدید ادبیات موضوعی گاج رو دیده؟
چه جوره؟ تستهاش و درسنامه هاش
من کتابای قرابت و املای دکتر سبطی رو دارم +زبان فارسی و اون کتاب تاریخ ادبیات رمزینه رو ولی چون اونا تستاشون کمه میخوام این کتابو بگیرم
کسی اطلاعی ازش داره؟
فقط اگه ممکنه سریعتر بگید
باتشکر

Alireza SM
02-06-2012, 06:18
اتفاقا متن سوالات کنکور رو توی گاج و همگامان نگاه کنین میبینین که معمولا آیه رو ناقص مینویسن و از مفهوم و پیام کل آیه سوال میدن.
باید تمرین کنین

Reza31001
02-06-2012, 07:21
ولی اینجوری دو کلمه از آیه رو میدن واقعا نامردیه خیلی !

تا می تونید باید تمرین کنید
نمونه سوال هم هست دینی هم درسیه که زدن یه 25 تا تست و بررسی اون زیاد وقت نمی بره شاید 45 دقیقه
کنکورهای رشته های دیگه رو بردارید و سوالات دینی اونها رو کار کنید تا به تبحر برسین

mim.navabi
02-06-2012, 22:17
سلام، بچه ها دنبال یه لینک مربوط به یک سایتم؛ "راه شریف". لینکش رو دارید؟

One Minute
02-06-2012, 22:45
سلام، بچه ها دنبال یه لینک مربوط به یک سایتم؛ "راه شریف". لینکش رو دارید؟بین اول یه سایت بود که معین فلاحتگر و احسان عباسی و ... ( رتبه تک رقمی های ریاضی 88 ) زده بودن به اسم 4sharif.blogfa.comالان هم یک سالی میشه یه سایت خیلی خفن به باز شده که توش خیلی ها هستن و واقعا سایت توپیه ! 4sharif.comپیشنهاد میکنم آخرین مقاله ی سایت که خانوم الهام ظفری نوشتن ( روزهای قبل از کنکورم ) رو بخونی ، خیلی روحیه میده !

A.N.A.P
02-06-2012, 23:56
سلام، بچه ها دنبال یه لینک مربوط به یک سایتم؛ "راه شریف". لینکش رو دارید؟

والا فور شریف شنیدم ولی راه شریف نشنیدم اینم لینکش :
4sharif.com

12p
03-06-2012, 09:41
سلام!
ببخشید کسی میدونه کتاب همایش دریافت هندسه کی میاد؟؟؟؟؟؟؟
ممنون..:11:

12p
03-06-2012, 09:43
با سلام خدمت دوستان
کسی کتاب جدید ادبیات موضوعی گاج رو دیده؟
چه جوره؟ تستهاش و درسنامه هاش
من کتابای قرابت و املای دکتر سبطی رو دارم +زبان فارسی و اون کتاب تاریخ ادبیات رمزینه رو ولی چون اونا تستاشون کمه میخوام این کتابو بگیرم
کسی اطلاعی ازش داره؟
فقط اگه ممکنه سریعتر بگید
باتشکر

سلام!
ببخشید میتونین بگین تاریخ ادبیات رمزینه چه طوریه؟؟؟؟کامله؟منم بگیرم؟؟؟اگه میشه یه توضیح جامع بدین؟؟؟؟
ممنون..

saeed 1428
03-06-2012, 10:44
سلام!
ببخشید میتونین بگین تاریخ ادبیات رمزینه چه طوریه؟؟؟؟کامله؟منم بگیرم؟؟؟اگه میشه یه توضیح جامع بدین؟؟؟؟
ممنون..
چقدر شما رو ادبیات حساسی دوست عزیزم :18: تاریخ ادبیات که کاری نداره یه کتاب بگیر بخون نخواستی همون کتاب درسی رو بخون .مخصوصا اعلام پایانی کتاب.هنوز تاریخ ادبیات رو نخوندی فرصت رو از دست نده . سه تا سوالی که میدن اگه یکی دوبار خونده باشی مثل آب خوردن جواب میدی:46: اینقدر سخت نگیر!!!

D_felfelak
03-06-2012, 11:46
برای تاريخ ادبيات به نظرم کلک کتاب خوبی هستاومده همه ی شعرا رو گفته کامل کاامل دو رنگ با آثار شعرا يه جمله کليدی ساختهدرامد ها رو هم گفته و همين طور شخصيت های تاريخ بيهقی و شاهنامهيه فهرست الفبايی ام داره که کتاب ها رو بر اساس حروف الفبا مرتب کرده و جلوش نام پديد آورنده اشقرن شعرا رو هم جمع بندی کردهتست با پاسخنامه هم دارهجمع بندی های موضوعی خوبی هم دارهديگه فکر نکنم بهتر از اين بشه

esfehanei
03-06-2012, 12:41
سلام!
ممنون..

سلام
کتاب تاریخ ادبیات رمزینه که من گرفتم (فک کنم پارسال) کتاب خوبیه ولی خوب اولا تست بعنوان مثال نداره ولی خوب اسم تمام شعرا و نویسنده ها و.... رو آوورده+آثارشون و... وهمچنین اون قسمت اعلام رو هم اوورده
کتابش هم سیمیه و راحت میشه خوندش
و ویژگی جالبی که داشت و برای من خیلی باارزش بود اینه که به ترتیب کتاب درسی اومده گفته
یعنی از اول ادبیات دوم شروع کرده صفحه به صفحه اومده جلو به صورت الفبایی و غیره نیست

کسی ادبیات موضوعی گاج رو ندیده؟؟؟؟!!!!!!!

mim.navabi
03-06-2012, 13:19
ممنون پیدا کردم، همونیِ که One Minute فرستاد، 4sharif.com

vahid-p
03-06-2012, 14:33
الان میخواین کتاب بگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته برای تاریخ ادبیات اینا دیر نشده ولی دوستی گفته بود هندسه!!!. سعی کنید تو این مدت درسا رو مرور کنین. 20 روز دیگه نمونده و بهترین موقع برای خوندن عمومیاست. البته دروسی مثل آمار اگه کسی نخونده بخونه چون فرصت میکنه راحت تمومش کنه.

موفق باشید

mghaffari49
03-06-2012, 19:29
آقا ما یکی از رفیقامون امسال کنکور داره، منتهی مدارک ثبت‌نامش رو گم کرده (کد رهگیری و اینا). چجوری، کی و کجا می‌تونه کارتش رو بگیره این رفیق ما؟

A.N.A.P
04-06-2012, 13:54
دوستان الان من خیلی کم فیزیک خوندم . اگه تو کنکور 20% بزنم هم کافیه . الان بهترین کار چیه ؟

alone_boy
04-06-2012, 14:33
سلام
کتاب زرد کانون رو پیشنهاد میکنین یا دور دنیا در 4 ساعت گاج رو؟!

h0p3
04-06-2012, 15:23
سلام

سلام.
به نظر من دور دنیا بهتره چون سوالای کنکور خارج از کشور هم داخلشه.(ماله قلم چی داخل CD ش هست آخه) :46:
موفق باشید

moh72
04-06-2012, 15:24
دوستان الان من خیلی کم فیزیک خوندم . اگه تو کنکور 20% بزنم هم کافیه . الان بهترین کار چیه ؟
مبحث نور و حالت جامد اینارو بخون اگه جاهای دیگه که فکر میکنی میتونی راحت یاد بگیری اونارم بخون
4 تا سوال از نور میاد، تقریبا 4 تا هم از حالت جامد و اتمی که میشه 17 درصد اگه "خیلی کم خوندم" هارو هم یه خرده بخونی راحت 20 میزنی

آقا ما یکی از رفیقامون امسال کنکور داره، منتهی مدارک ثبت‌نامش رو گم کرده (کد رهگیری و اینا). چجوری، کی و کجا می‌تونه کارتش رو بگیره این رفیق ما؟
یه شماره تو سایت سنجش گذاشتن به اون زنگ بزنه یا بره از اموزش پرورش بپرسه :41:
من یه دونه عکس از کدرهگیری که واسه پرینت میده رو تو ایمیلم سیو کردم یکیش تو گوشیمه بعد رو برگ شماره پرونده هم نوشتمش که یه موقع گم نشه کار از محکم کاری عیب نمیکنه!:31:

saeed 1428
04-06-2012, 15:28

ترمودینامیک + فیزیک پیش 2 تقریبا 11 تا سواله که راحت می تونی تو این چند روز بخونی و به 20درصد برسی.

morteza-stfu
04-06-2012, 15:49
قطعا کتاب گاج بهتره
من پارسال ک کنکور داشتم تست های خارج از کشورش ر. یه دور حل کردم ولی فرصت نشد دوره کنم
اگه بتونی توی سوال های خارج کشور درسی رو بالای 40 بزنی تو کنکور میتونی بالای 50 بزنی
مثلا من فیزیک رو حدودا ۴۰ میزدم خارج از کشورها رو کنکور 55 زدم

A.N.A.P
04-06-2012, 16:23
ترمودینامیک + فیزیک پیش 2 تقریبا 11 تا سواله که راحت می تونی تو این چند روز بخونی و به 20درصد برسی.

ممنون . از چی بخونم ؟ گاج سفید منو به این روز انداخته !

A.N.A.P
04-06-2012, 16:24
سلام

دور دنیا پاسخنامه خیلی خوبی داره !

monaa
04-06-2012, 19:43
سلام.
به نظر من دور دنیا بهتره چون سوالای کنکور خارج از کشور هم داخلشه.(ماله قلم چی داخل CD ش هست آخه) :46:
موفق باشید

کتاب های زرد کانون چاپ 91 سوالات خارج از کشور داخله شه قیمتش هم 6 هزار ارزون تره نسبت به گاج
ولی انصافا فونت کتاب های کانون خیلی مسخره ست :27: چشم ادم اذیت میشه

javidflasher
04-06-2012, 19:48
سلام دوستان
منم مشکل A.N.A.Pرو دارم!فیزیک چیزی نخوندم
آینه ها واقعا سخته نمیدونم چرا میگن آسونه!!!
گرما و قانون گازها چطوره ؟

saeed 1428
04-06-2012, 21:34
سلام دوستان
منم مشکل A.N.A.Pرو دارم!فیزیک چیزی نخوندم
آینه ها واقعا سخته نمیونم چرا میگن آسونه!!!
گرما و قانون گازها چطوره ؟
جرا اینه ها این همه مطلب ساده تر... همون چیرایی که به دوستمون گفتم رو بخون اصلا توش مفهوم نیست. با چهار تا فرمول ساده میشه راحت میشه حل کرد.

A.N.A.P
04-06-2012, 22:18
جرا اینه ها این همه مطلب ساده تر... همون چیرایی که به دوستمون گفتم رو بخون اصلا توش مفهوم نیست. با چهار تا فرمول ساده میشه راحت میشه حل کرد.

نظر محترمت چیه سوالای کنکور چند سال قبل رو کار کنم ؟ آخه من اینقدر داغون نیستم . آینه و نور ، ترمودینامیک ، نصف دینامیک ، حرکت نوسانی ، موج 1 و موج 2 و صوت و موج الکترومغناطیس رو بلدم !

hermione
04-06-2012, 23:15

نظر محترمت چیه سوالای کنکور چند سال قبل رو کار کنم ؟ آخه من اینقدر داغون نیستم . آینه و نور ، ترمودینامیک ، نصف دینامیک ، حرکت نوسانی ، موج 1 و موج 2 و صوت و موج الکترومغناطیس رو بلدم !

مباحثی که تسلط کافی داری فقط تست کار کن ( تست های سراسری سال های قبل )
نه فقط این درس بقیه درس ها رو هم همینطور . . .
:40:از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای همه بچه های P30World دارم :40:

saeed 1428
05-06-2012, 08:08
اگه این قسمت ها رو بلدی اول سوالای داخل رو حل کن اگه بصورت مجموعه ای باشه یعنی 45 تا رو با هم حل کنی خوبه بعد سوالای خارج رو تمرین کن ولی مرور کلی این فصلها ر وحتما انجام بده.

gozine2
05-06-2012, 17:01
سلام
برای جمع بندی و یادگرفتن چیزهای دیگر که تا الان درست نخوندم چه کار پیشنهاد می کنید.دعام کنید امسال می خوام داروسازی قبول بشم .
با تشکر:42:

Javadnet
05-06-2012, 18:16
سلام بچه ها میخواستم ببینم کسی از جزوه ها و dvd های امیر مسعودی یا رضا یزدانی(شیمی و فیزیک)استفاده کرده،اگه آره لطفا نتیجه استفادشو برام پیام بزارین؟آیا اصلا تاثیری داره؟ممنونم

hosseinf722
06-06-2012, 19:55
سلام به همه ی دوستان
آقا من دیگه بریدم واقعا خسته شدم دیگه نمی تونم درس بخونم ،می دونم دیگه چیزی نمونده و این چند روز هم باید تحمل کنم و از این حرفا ...
به نظرتون چی کار کنم؟

A.N.A.P
06-06-2012, 23:09
سلام به همه ی دوستان
آقا من دیگه بریدم واقعا خسته شدم دیگه نمی تونم درس بخونم ،می دونم دیگه چیزی نمونده و این چند روز هم باید تحمل کنم و از این حرفا ...
به نظرتون چی کار کنم؟

یه برنامه بنویس تا اون موقع سعی کن عمل کنی !

D_felfelak
06-06-2012, 23:53
از حرکت دايره فقط يه سؤال ميآد؟
مرور کردنم خيلی زمااااان ميبره البته قشنگ و کامل ميخونم و تمامی تست های نکته دار و تست هايی که غلط حل کردم رو دوباره حل ميکنم
چه کنم سرعتم بالا بره؟

eblisandenzo
07-06-2012, 11:51
سلام دوستان ! یه سوال ! تراز 9000 کنکور تو انسانی معادل چه ترازی تو کانون میشه ؟

منطقه 2

saeed 1428
07-06-2012, 12:11
سلام دوستان ! یه سوال ! تراز 9000 کنکور تو انسانی معادل چه ترازی تو کانون میشه ؟

منطقه 2
پارسال انسانی تراز 9000 رتبه ای حدود 2000 آورده که طبق کانون باید تراز 5900 باشه.

saeed 1428
07-06-2012, 12:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید اینجا اطلاعات قبولی های کانون 90 رشته های برق پزشکی وحقوق رو گذاشته هر روز یه سری از رشته ها رو می ذاره.

javidflasher
07-06-2012, 16:03
سلام دوستان
من ریاضیم صفره
رشتمم ریاضی
کدوم مبحثا رو بخونم تا بتونم 10درصد ازش بگیرم ؟

moh72
07-06-2012, 18:03
سلام دوستان
من ریاضیم صفره
رشتمم ریاضی
این بودجه بندی رو ببین:

A.N.A.P
07-06-2012, 18:56
سلام دوستان
من ریاضیم صفره
رشتمم ریاضی

تصاعد . لگاریتم از راحت ها هستن .ولی کلا دو تا میاد

alone_boy
07-06-2012, 18:59
بهترین روش واسه جمع بندی دین و زندگی و ادبیات چیه؟

D_felfelak
08-06-2012, 12:42
شيمی سنجش سخت و رياضيش آسون بود احتمالش چقدره که در کنکور هم همينطور باشه؟
سؤالای رياضيش خيلی روتين و معمول بود به ندرت سؤال جديد ميشد پيدا کرد

saeed 1428
08-06-2012, 12:54
شيمی سنجش سخت و رياضيش آسون بود احتمالش چقدره که در کنکور هم همينطور باشه؟
سؤالای رياضيش خيلی روتين و معمول بود به ندرت سؤال جديد ميشد پيدا کرد
دو تا ازمون قبل هم این طور بود من شیمی سراسری 50 به بالا می زنم (90 . 60 زدم.).اینو 10 % بیشتر نزدم. واقعا سخته. بعضی نکاتش تو هیچ کتابی نیست.:42:

ehsan_
08-06-2012, 14:31
منم موافقم سنجش سوالات شیمی پایه واقعا سخت بود رشته تجربی البته پیششش معمولی بود

نکته عجیب این که پراکنش سوالات غیر عادی بود ! از یک سری مطالب چندتا سوال خفن طرح کرده بودن از یک سری مباحث مهم ولی ساده تر اصلا طرح نکرده بودن !
من تستهای همه کنکورهای اخیر رو زدم اصلا سبک سوالات امروز جامع سنجش به اونها شبیه نبود !

نکنه امسال قرار شیمی اینطوری سخت بشه؟

urchin7
08-06-2012, 15:44
گفتم سه ماه دیگه می یام که نشد 3 هفته زودتر اومدم امروز یه خورده فشار روم بود
ازمون امروز شیمی رو 50 زدم در حالی که کنکور 90 رو 60 زدم ریاضی و فیزیک رو هم خراب کردم بد جور وقت کم اوردم( قرار بود با شیمی و زیست 80-90 کلک کنکور رو بکنم)
با درصد های امروز شاید به زور پزشکی رو بیارم و پارسال فهمیدم خوندن کنکور های سال قبل در هفته های آخر معجزه می کنه
اومدم که تکلیف خودم رو با خودم مشخص کنم
الان 3 هفته موندم و سه تا مشکل خیلی خیلی کوچک دارم
1- ساعت 3-4 شب می خوابم
2- باید خیلی بیشتر از این چیزی که الان درس می خونم! بخونم !یعنی 2 یا 3 برابر
3 - اصلا رو وقتم سر جلسه ازمون کنترل ندارم
ولی خدایا شکر هر چی باشم روزی 6 ساعت نمی یام فروم خودم رو مسخره کنم

hosseinf722
08-06-2012, 17:29

مگه روزی چند ساعت می خونید؟

A.N.A.P
08-06-2012, 18:26
گفتم سه ماه دیگه می یام که نشد 3 هفته زودتر اومدم امروز یه خورده فشار روم بود
ازمون امروز شیمی رو 50 زدم در حالی که کنکور 90 رو 60 زدم ریاضی و فیزیک رو هم خراب کردم بد جور وقت کم اوردم( قرار بود با شیمی و زیست 80-90 کلک کنکور رو بکنم)
با درصد های امروز شاید به زور پزشکی رو بیارم و پارسال فهمیدم خوندن کنکور های سال قبل در هفته های آخر معجزه می کنه
اومدم که تکلیف خودم رو با خودم مشخص کنم
الان 3 هفته موندم و سه تا مشکل خیلی خیلی کوچک دارم
1- ساعت 3-4 شب می خوابم
3 - اصلا رو وقتم سر جلسه ازمون کنترل ندارم
ولی خدایا شکر هر چی باشم روزی 6 ساعت نمی یام فروم خودم رو مسخره کنم

این جمله آخرت منظور داشتا ! ؛)

M A M M U T
08-06-2012, 19:46
سنجش خودش رو مسخره کرده.....شیمیش خیلی سخته..... اکثر سوالاش صحیح و غلطه.... هر گزینه از یه فصل متفاوت.......... برعکس فیزیک و ریاضیش سادس.... ادبیاتش هم غیر معقوله..... اول لغت میده بعد میره قرابت بعد املا بعد زبان فارسی دوباره قرابت بعد لغت!!! خیلی هم سخت بود..... انگلیسیش یه لغت میاره که منظورش معنای هزارمش هست.... مثلا extreme .... اصلا امتحان خوبی نیس ... قلمچی شرف داره به هزار تا مثل این..... زیستش این بار خوب بود .....

ALt3rnA
08-06-2012, 20:32
سلام
به مناسبت آخرین سنجش گفتم یه سر بزنم
سه هفته دیگه مونده فقط ... یعنی میشه که تموم شه ؟!

اختصاصیای من تو این آزمون :
ریاضی 83 فیزیک 77

شیمی 20 :دی
البته میشد یکم بالاترم زد ! ولی دور اول شیمیو که حل کردم دیدم مثل آزمون قبلی بالا 50 نمیزنم اعصابم خورد شد تحویل دادم اومدم

ریاضیشم ساده نبود ! فقط 30-40 درصد سوالا مال کنکور سالای گذشته بود بدون تغییر صورت سوال . رسما یعنی چرت ...
فیزیکش سخت بود ولی ... سختیش مثل کنکور نبود البته ! 3-4 تا سوال طراح اومده بود ابتکار بزنه مدل جدید سوال بده سوالش شدیدا ایهام دار و نامفهوم شده بود !
این سنجشو جدی نگیرید کلا ! تنها هنرش اینه درسیو که سال قبل سخت اومده یا احتمال میده امثال سخت بیادو 100000 برابر سخت تر کنه ! شیمی و ادبیات مثالاش

ادیت :
اگه وضعتون خرابه ...
اگه درسیو تا حالا شروع هم نکردید ...
اگه نا امیدید ...
اینو برای شما مینویسم :دی
چطوری درس هایی رو که تموم یا شروع نکردیم یا توش ضعیفیم رو تو همین چند هفته به کنکور برسونیم :

ادبیات : توصیه جدی میکنم علاوه بر زدن کنکور به روش سه روز یه بار که باعث میشه قرابت معنایی و آرایه اتون تقویت شه با تمام قدرت به جویدن لغت و املا و تاریخ ادبیات بپردازید ! زبان فارسی درسیه که تمرین زیادی میخواد ولی بخشای حفظ کردنی و چیزایی مثل ویرایش رو میشه با یه دور خوندن جزوه راحت جواب داد ! پس کلا نگید زبان فارسی بیخیال !
عربی : توصیه ی شدید میکنم اول از همه یه جزوه پیدا کنید که قواعدو به خلاصه ترین شکل ممکن گفته باشه (اگه پیدا نکردید کتاب عربی جمع بندی الگو تقریبا همه قواعد مهمو آخرش ضمیمه کرده تو حدود 20-30 برگ) . وقت زیادی رو ترجمه بزارید ! همه میگن سوالای ترجمه با قواعد حل میشه ولی باور کنید با ترجمه ی قوی حتی میتونید بعضی سوالای قواعدو هم حل کنید ! سوالای تحلیل صرفی و تشکیل شدیدا روی مهارت شما بر رد گزینه وابسته اند تا دونستن قواعد عربی ! رد گزینه رو تمرین کنید . + تا میتونید هر روز یکی از عربی های کنکورای رشته های دیگه رو بزنید ! حتی 2 تا هم بزنید بهتره !
دینی : هر کدوم از دوستای من که میخواد دینی رو دوره کنه میره گاج نقره ای رو با اون عظمت میگیره از اول میخونه ! این کار خیلی وقت گیره! توصیه میکنم یه کتاب آیات و روایت الگو یا آیات و نکات گاج رو بگیرید و تمام آیاتو از توش بجویید تو این 2 هفته ! چند روز آخر میتونید یه دور از گاج نقره ای یا یه کتاب دیگه بخونید .

اینایی که گفتم برای این نیست که انجام بدید تا درصدتون زیر 40 نشه ! چیزایین که اگه واقعا وقت بزارید روشون میتونید درصدای واقعا بالا بگیرید
مثال زنده :
من عربی رو از بعد از عید شروع کردم ! روزی یه بار قواعدو مرور میکردم بعد میرفتم یه سری 25 تایی از خودم تست میگرفتم . آزمون اول سنجشو که ندادم . دومی عربیم 70 شد . این یکی 82
تا قبل ازین تو قلمچبا عربیم میرسید به 50 ذوق مرگ میشدم !

D_felfelak
09-06-2012, 00:08
ادبيات سنجش به نظرم سخت بود فکر کردم بخاطر استرس بوده اما نه انگار واقعا" سخت بوده من ادبيات کنکور رو بالای 60 ميزنم اما اين خيلی يه جوری بود مخصوصا" قرابتاش يه کاميون جمله برای مشخص کردن چند جزئی ها داده کدوم سؤالای کنکور اين طوريه بينشش چندين تا از سؤالاش عين کنکور داخل 88 بود!!!!

wwwatiw
09-06-2012, 14:53
ادبيات سنجش به نظرم سخت بود فکر کردم بخاطر استرس بوده اما نه انگار واقعا" سخت بوده من ادبيات کنکور رو بالای 60 ميزنم اما اين خيلی يه جوری بود مخصوصا" قرابتاش يه کاميون جمله برای مشخص کردن چند جزئی ها داده کدوم سؤالای کنکور اين طوريه بينشش چندين تا از سؤالاش عين کنکور داخل 88 بود!!!!

من آزمونای قبلی ادبیاتمو بالای 60 میزدم . این یکی رو منفی زدم :41:

One Minute
09-06-2012, 16:17
این سخت بودن شیمی سنجش میتونه به سخت شدن امتحان نهایی شیمی ما ربطی داشته باشه ؟
پس فردا نهایی شیمی داریم

hosein_000
09-06-2012, 16:18
سلام بچه ها ...... يعني فقط اومدم بگم كثيف تر از اين سنجش نيستتتتت ..... اون از وضع پاسخ نامش كه بايد 2 ساعت دنبال ج يه سوال بگردي اونم از وضع طرح سوالاش ..... فقط عربي و دينيش معقول بود ... شيميش بي نهايت سخت بود ...ادبيات سخت بود ..... فيزيك بي نهايت اسون بود رياضي شم بد نبود ....كلوز تست زبانشم كه كلا نصف كلمه هاش نا اشنا بودن

moh72
09-06-2012, 20:47
کنکور 90 نسبت به سالهای قبل اسونتر بود یا سخت تر؟

این سخت بودن شیمی سنجش میتونه به سخت شدن امتحان نهایی شیمی ما ربطی داشته باشه ؟
پس فردا نهایی شیمی داریم
سازمان سنجش مسئول برگزاریه کنکوره هیچ ارتباطی به امتحانات نداره خیالت راحت باشه ،سوالای امتحان نهایی همه سالا تقریبا عین همن!

A.N.A.P
10-06-2012, 00:32
کنکور 90 نسبت به سالهای قبل اسونتر بود یا سخت تر؟

سازمان سنجش مسئول برگزاریه کنکوره هیچ ارتباطی به امتحانات نداره خیالت راحت باشه ،سوالای امتحان نهایی همه سالا تقریبا عین همن!

خداییش سوال کنکور 90 نسبت به سال های قبل سخت تر بود !

D_felfelak
10-06-2012, 12:42
کارنامه اوليه آزمون 19 ام سنجش نهايتا" تا کی ميآد؟
برای من هنوز نيومده گزينه هيی که زدم رو هم يادم نيست ميخوام رفع اشکال و تصحيح کنم
نميدونم چرا اما بعد از هر آزمون حتی وقتی که خونه ميرسمم هم خيلی از سؤالا رو يادم نيست کدوم گزينه رو زدم

saeed 1428
10-06-2012, 12:47
کارنامه اوليه آزمون 19 ام سنجش نهايتا" تا کی ميآد؟
برای من هنوز نيومده گزينه هيی که زدم رو هم يادم نيست ميخوام رفع اشکال و تصحيح کنم
نميدونم چرا اما بعد از هر آزمون حتی وقتی که خونه ميرسمم هم خيلی از سؤالا رو يادم نيست کدوم گزينه رو زدم
خب کاری نداره که هر سوالی رو می زنی تو دفترچه سوالا علامت بزن.:31: تا 3-4 شنبه 100% میاد

D_felfelak
10-06-2012, 13:22
خب کاری نداره که هر سوالی رو می زنی تو دفترچه سوالا علامت بزن.:31: تا 3-4 شنبه 100% میاد

علامت زدنش وقت ميگيره:31:
در اين وقت ميشه يه سؤالم که شده جواب داد :8::5:

ehsan_
10-06-2012, 20:06
مدیران سایت مگه پیغام تبلیغی ممنوع نیست؟

mh_rayaneh
10-06-2012, 22:42
دوستان کسی هست که از کتاب های ازاد راه گاج استفاده کرده باشه؟
من امسال فقط کنکور آراد دارم
ازاد میخونم
تقریبا کلیه ی مطالب تو دهنم هست.میشه با این کتابا قبول شد؟

Geronimo_AD
11-06-2012, 17:25
بچه ها من سوالای کنکور 90 رو میخام با پاسخ تشریحی... از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:خواهشــــــــــــــــــ ـــــــــــا زودی بگین! مرسی!

saeed 1428
11-06-2012, 17:40
بچه ها من سوالای کنکور 90 رو میخام با پاسخ تشریحی... از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:خواهشــــــــــــــــــ ـــــــــــا زودی بگین! مرسی!
از ایجا بگیر

javidflasher
12-06-2012, 09:11
سلام دوستان
یه سوال
من متولد 4/9/1372هستم

امسال هم اولین کنکورمه آیا سال دیگه هم میتونم کنکور بدم یا باید برم خدمت؟

hosseinf722
12-06-2012, 09:42
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرس

mostafa.atish
12-06-2012, 10:44
سلام....این کارنامه سنجشمه..

javidflasher
12-06-2012, 14:04
سلام....این کارنامه سنجشمه..
ااااا
شما سال اولتونه ؟

tonypb
12-06-2012, 19:07
سلام.کسی میدونه پیش دانشگاهی سالی واحدی چند تا تک ماده داره و امتحانات داخلی و نهایی جبرانی کی برگزار میشه؟
ممنون

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

lohrasbi
12-06-2012, 22:19
بچه های با تجربه ، کارنامه نهایی سنجش کی میخواد بیاد بالاخره ؟؟؟

Noghabyte
13-06-2012, 00:15
نمیدونم این پست من و اونم اینجا درسته یا نه؟ یا اصلا یک تاپیک باز کنم؟میخواستم بدونم رفقا کسی "مشهد" کلاس کنکور خوب واسه درسای ریاضی و فیزیک و عربی سراغ نداره؟ (رشته تجربی)واسه کنکور بعدی میخوام.

Samba
13-06-2012, 12:53
بچه های با تجربه ، کارنامه نهایی سنجش کی میخواد بیاد بالاخره ؟؟؟

بابا بیخیال سنجش شو !:دی جوابش هر وقتی که میخواد بیاد ، بشین درستو بخون

برای ما که پارسال بعد 10 روز فک کنم جواب نهایی رو سایت بود

Headphone
13-06-2012, 13:09
بابا بیخیال سنجش شو !:دی جوابش هر وقتی که میخواد بیاد ، بشین درستو بخون

برای ما که پارسال بعد 10 روز فک کنم جواب نهایی رو سایت بود

ما که هنوز تو کف همون کارنامه اولیه موندیم:31:

خوب شد هستی الان درصدای کانونو واست میفرستم

tarashee
13-06-2012, 13:10
کسی اینجا برای ارشد برق میخونه !؟

D_felfelak
14-06-2012, 13:24
کارنامه اوليه ام اومده
اسکن پاسخ برگ با نتايج نهايی ميآد؟! :41:
امان از سنجش بعد يه هفته هنوز پاسخ برگم رو نميتونم ببينم تا برم آزمونم رو تصحيح کنم

farhad1122
14-06-2012, 14:03
کارنامه اوليه ام اومده
امان از سنجش بعد يه هفته هنوز پاسخ برگم رو نميتونم ببينم تا برم آزمونم رو تصحيح کنم
شما خودتون باید سر جلسه حداقل یه علامت کوچیک کنار جواب بذارید و تا میاید خونه با پاسخنامه ای که میدن چک کنید و سوالهای شک دار رو بررسی کنید ببینید مشکل کجا بوده و سوالهایی که بلد نبودید رو برسی کنید و ... این کار هم بلافاصله بعد آزمون باید انجام بدین وقتی میاید خونه... نه یکی دو هفته بعدش!!
در ضمن امتحان های خدماتی سنجش (!!) اون قدر مهم نیست. که بخواید خیلی براش وقت بذارید. چون نه سبکش مثل کنکور سراسری هست. نه شباهتی داره و نه ... و تنها خوبیش همون جامعه آماری بالاش هست که حدود رتبه خودتون دستتون میاد...
بهتره وقت باقی مونده رو بیشتر روی کنکورهای سالهای اخیر بذارید و آزمونهای جامع مثل کانون و سنجش که میرید فقط بعد آزمون یه بررسی کنید سوالارو با پاسخنامه و دیگه بذاریدش کنار. یادتون باشه چیزی که برای تمرین توی این زمان کم مهمه تمرین از روی کنکورهای داخل و خارج سالهای اخیر هست. سوالهایی که امسال سر کنکور میخواید حل کنید بیشتر شباهت به کنکورهای اخیر داره نه جامع خدماتی (!) سنجش و جامع کانون و گزینه دو و ... پس مرجع اصلی و وقتتون رو بیشتر بذارید روی کنکورهای داخل و خارج این چند سال اخیر... و زیاد فکرتون رو مشغول آزمونهای جامع و ... نکنید...! بلکه کنکور های سالهای اخیر رو کار کنید و تمرکز رو بذارید رو اونا... و بیشتر آزمونهای کنکور که از خودتون میگیرید رو وقت بذارید و بررسی کنید...
آزمونهایی هم که شرکت میکنید اگه نمیخواید علامت بزنید کنار سوالها، آزمونها کانون معمولا زود پاسخنامه رو میذاره ولی مثلا سنجش که یکی دو هفته طول میکشه تا کارنامه نهایی رو بده (تازه یادم نیست اسکن رو میذاشت یا نه!) بهتره علامت بزنید جواب رو سر جلسه و یا اگه نمیزنید وقتی میاید خونه یکی یکی پاسخ سوالها رو از رو پاسخنامه که میدن بهتون نگاه کنید و دیگه فکرتون رو مشغول اون آزمون ها آزمایشی نکنید...
اصل کاری کنکورهای سالهای اخیر هست...
دیگه از ما گفتن بود!:6:
موفق باشید...
:11:

lohrasbi
14-06-2012, 19:16
کارنامه اوليه ام اومده

یه چی میگم روش فکر کن . اگه به نظرت درست اومد روو چنتا آزمون جامع امتحانش کن. و در آخر تو کنکور هم همین کارو انجام بده.

وقتی دفترچه سوالا رو باز میکنی و میخوای شروع کنی به پاسخ دادن، همه سوالا رو توی دفترچه تیک بزن و زمانی که به آخر هر صفحه رسیدی جوابارو توی پاسخبرگ وارد کن.

با این تبصره که جوابای زبان و شیمی رو سوال به سوال وارد کن. اونم فقط برای احتیاط.

این کار زمان و انرژی کمتری میگیره نسبت به اینکه بخوای همشو سوال به سوال وارد کنی.

ایشالا که هممون موفق بشیم!

راستی یه چیز دیگه! اینکار از یه جهت دیگم به نفعمونه! آدم روز کنکور هرچی کمتر با پاسخبرگ ور بره به نفعشه. چون مواردی رو دیدم که بخاطر جابجا کردن با دفترچه ، پاسخبرگ یه مقدارش پاره شده باشه یا اینکه آبمیوه ریخته باشه روش یا اینکه کشیده شدن دست باعث سیاه شدن پاسخبرگ بشه. (البته این زیاد مهم نبود! چون کمتر واسه کسی اتفاق میفته!)

usertyu
14-06-2012, 19:20
سلام
این جا کسی سی دی تخمین رتبه زرد قلمچی رو داره؟

saeed 1428
14-06-2012, 19:52
سلام
این جا کسی سی دی تخمین رتبه زرد قلمچی رو داره؟
برای چی می خوای؟

usertyu
14-06-2012, 21:35
در صدهای کنکور سالهای 87 تا 90 داخل و خارجو میخوام بگم ببینم چه تخمینی میزنه.
بگم ؟

usertyu
14-06-2012, 22:48
یک سوال :
کنکور 90 ، شروع آزمون ساعت 7و نیم بود یا 8؟

Samba
14-06-2012, 23:15
درست سر ساعت 8

farhad1122
15-06-2012, 00:19
یک سوال :
کنکور 90 ، شروع آزمون ساعت 7و نیم بود یا 8؟
سلام
یه خرده بیشتر توضیح بدم...
ساعت 8 کنکور شروع میشه ولی قبلش حدودا ساعت 7:45 یه برگه بهتون میدن که نظر سنجی هست و ده تا سواله اون رو جواب میدین بعدش قرآن میخونن و بعدش سوال و پاسخنامه عمومی ها رو براتون میارن که البته در پلاستیک مهر و موم شده هست! اونو پاره میکنید (یا هر روش دیگه ای که خودتون دوست داشتید بازش میکنید!:27:) و حل میکنید تا ساعت 9:15 . بعدش سوالها تخصصی رو بهتون میدن و سوالهای عمومی رو ازتون میگیرن... (اون هم در پلاستیک هست! پ ن پ میخواستید تو بلوک سربی باشه؟!:27:)
بعدش تا ساعت حدودا 12 (دقیق یادم نیست خودتون بهتر میدونید دیگه!!) فرصت دارید و بعدش کنکور تموم میشه!
و حالا دو حالت پیش میاد!
دسته اول: کسانی هستن که در طی این یکسال تلاش کردن! زحمت کشیدن! هدف داشتن و آرزو داشتن! و از خیلی از خوشی هاشون و تفریحاتشون زدن تا دانشگاه و رشته ای که دوست دارن قبول شن. این دسته از افراد بعد کنکور یه احساس خوبی دارن (خودم پارسال تجربه کردم! D: )
و میفهمن زندگی چقدر قشنگه! وقتی از جلسه کنکور میان بیرون میبینن گنجشک ها چقدر قشنگ جیک جیک میکنن! درخت ها چقدر قشنگن! آسمون چقدر قشنگه! دنیا چقدر قشنگ و جالب و حیرت انگیزه...!! بعضی آدمها چقدر خوب و مهربونن! کیهان چقدر بزرگ و جالبه! جهان پر از راز و معماست! و باید جهان رو درک کرد...!چون به قول انیشتین راز جاودانی جهان قابل درک بودن آن است!! و ....!:6:
و دسته دوم! ترجیح میدم هیچی ازشون نگم!
من سال 89 در دسته ی دوم و سال 90 در دسته ی اول قرار داشتم!:31::8: مطمئن باشید هر کسی تلاش کرده به نتیجه ی خوبی میرسه. پس بی خودی نگران نباشید. اگه تلاش کردین و سختی کشیدین به تلاش و زحمتتون احترام بذارید چون خیلی ها این زحمت رو به خودشون ندادن! اگه تلاش کرده باشید با یه حس خوب و آرامش کامل میرید سر جلسه که خودتون هم باورتون نمیشه! اگه تلاش کرده باشین...! و در ضمن بدونید که کنکور اولین سختی زندگی هست... ولی این سختی ها در زندگی باعث قوی تر شدن آدم میشه! و قشنگی زندگی به سختی هاشه! و آدمهایی که سختی میکشن و برای آرزوهاشون تلاش میکنن آدمهای باارزشی میشن. ولی آدمهایی که تلاش نمیکنن هیچ وقت اینو درک نمیکنن...! نه اینو بلکه خیلی چیزهای دیگه رو هم درک نمیکنن....:45:
پ.ن: بهتره یه چیزی رو اضافه کنم! هی میگم دنیا قشنگه و درکش کنید و از این حرفا! شاید الان فکر کنید از دنیا خیلی میدونید! ولی چیزهای عجیبی هست که شاید ندونید... مثلا در فیزیک کوانتوم یه نظریه هست به اسم پیشینه های چند گانه! که طبق اون همون طور که آینده مبهمه گذشته هم مبهمه!! ما برای آینده فقط میتونیم احتمال بدیم که فلان اتفاق میفته! برا گذشته هم همین طوره و پیچیده هست! و قشنگ! و جالبه که بدونید در حال و حتی آینده، میشه گذشته رو تغییر داد...! طبق فیزیک کوانتوم...! پس هم آینده خیلی جالب و مبهمه و هم گذشته! و زمان حال رو هم به زور میشه درک کرد! اون وقته که یاد یه شعر از حکیم عمر خیام میتونید بیفتید که میگه:
از دی که گذشت دگر از او یاد مکن/ فردا که نیامدست فریاد مکن
بر نامده و گذشته بنیاد مکن/ حالی خوش باش و عمر بر باد مکن!:6:
موفق باشید!
:12:

A.N.A.P
15-06-2012, 10:05
دوستانی که سالهای قبل کنکور داشتن میشه بگید سر جلسه کنکور چی باید ببریم ؟مثلا آب ببریم ؟
سر جلسه پنکه ای چیزی هم روشن میکنن ؟ آخه امروز آزمون داشتم گرما زده شدم اومدم بیرون !

usertyu
15-06-2012, 10:59
دوستانی که سالهای قبل کنکور داشتن میشه بگید سر جلسه کنکور چی باید ببریم ؟مثلا آب ببریم ؟
سر جلسه پنکه ای چیزی هم روشن میکنن ؟ آخه امروز آزمون داشتم گرما زده شدم اومدم بیرون !

مهمترین چیزی که باید ببری ساعت عقربه ای هست.
اتد و نوک و مداد و پاک کن به مقدار کافی:31: به نظرم اتود 0.7 بهتر از بقیه هست
آب هم ببری که خیلی خوبهولی چیزهای شیرین و کوچولو مثل شکلات رو حتما ببر . ولی مویز یا توت خشک بهتر از شکلاته
کارت و کارت ملی و این چیزا یادت نره . یکی از آشناهامون مثل اینکه کارت ملی ای چیزی نبرده بود نذاشتن کنکور بده . یکی دیگه هم سر همین کارت ملی نیم ساعت از آزمون اختصاصی رو از دست داد . خیلی جدی بگیر
صبح کنکورم یه خورده زودتر بیدار شو و سعی کن مایعات مخصوصا چای نخوری تا سر جلسه راحت باشی.

شرایط محل آزمون هم اصلا معلوم نیست . خیلی ها نارااضی بودند . مخصوصا سر همین گرما . ولی خداروشکر برای من همه چی خوب بود .
راستی روز قبلش حتما برو حوزه امتحانی تو ببین و یاد بگیر یه وقت روز کنکور دردسر نشه. و هم این که احساس غربت کمتری بکنی:31:
فعلا همین ... اگه چیز دیگه ای به ذهنم رسید میگم ان شاالله
موفق باشی

usertyu
15-06-2012, 11:08
یه تصحیحی بکنم ، اونی نذاشتند کنکور بده فکر کنم دیر رسیده بود ، نه واسه خاطر نبردن کارت ملی

saeed 1428
15-06-2012, 11:48
سوالای ریاضی کانون چقدر سخت بود تو کنکور اینطوری نمیدن.ولی کلا آزمون سختی نبود.

lohrasbi
15-06-2012, 13:22
امروز گزینه دو دادیم. ریاضی و فیزیکش جدن سخت بود. ولی جالب بود! پارسال همین آزمون گزینه رو شرکت کرده بودم این درصدا رو زده بودم: به ترتیب 25 ، 82 ، 30 ، 27 ، 75 ، 35 ، 13 (تعادلو داشتین؟ :9:) امروز اینا رو زدم: 67 ، 64 ، 51 ، 45 ، 53 ، 46 ، 44 . ولی خوب ریاضی و دینی رو خراب کردم .

آها اینو میخواستم بگم!!! کنکور پارسال یکی دوتا از بچه ها که حوزشون خیلی بد بودش، میگفتن نمیزاشتن چیزی ببرن سر جلسه! حتی بطری آب رو هم گرفتن ازشون و گفتن خودمون آب میاریم با پارچ. که اینطور که میگفتن آب اون پارچ فقط به 20 30 نفر رسیده!

پارسال حوزه رو بر اساس معدل سوم تعیین میکردن. حوزه ی خود من که واقعن از همه نظر عالی بود. بچه های حوزمون معدلشون 17 به بالا بود تقریبن. و همه چی هم بردیم سر جلسه و کسی بهمون گیر نداد. دیگه این بستگی داره به شانستون.

راستی یه چیزی رو دفترچه گزینه دو نوشته کپی میکنم براتون!

10 وسیله مهم برای بردن به کنکور!

1. کارت ورود به جلسه 2. شناسنامه 3. مداد نرم ( بزرگتر مساوی دو عدد) 4. پاک کن 5. تراش (من که اتود 0.7 میبرم!) 6. ساعت مچی 7. بطری آب یخ زده 8. دستمال کاغذی 9. سنجاق (وا3 الصاق کارت) 10. خرما یا شکلات.

ضمنا دستمال کاغذی رو جدی بگیرید. از دوستانم یکیشون سر کنکور بالاسرش کولر گازی گذاشته بودن داشت از آبریزش بینی میمرد!

A.N.A.P
15-06-2012, 13:24
سوالای ریاضی کانون چقدر سخت بود تو کنکور اینطوری نمیدن.ولی کلا آزمون سختی نبود.

گزینه 2 هم سخت بود یا نمیدونم من حال نداشتم .

{ سایتی برای کنکوریها که دانشجوهای شریف اونو راه انداختن
سر بزن ضرر نمی کنی خودمم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] }

سایت مبارکتون هندلی و با ریختن زغال سنگ باز میشه ! هر چی سوالم میکنیم جواب نمیدید .

12p
15-06-2012, 13:25
شنیدم اگه با اتود جواب بدیم خوب نیس و پاسخنامه میسوزه و تصحیح نمیشه درسته؟؟؟(خودمم گزینه2با اتود جواب میدم مشکلی نبوده)

باید مداد نرم ببریم یا فرقی نداره؟؟؟؟؟اگه میشه بگین.

lohrasbi
15-06-2012, 13:35
همه مشاورا میگن مداد بهتره ولی نمیدونم چرا. من توی همه آزمونام با اتود 0.7 زدم مشکلی نبود. قلمچی و گزینه 2 و سنجش هیچکدوم مشکلی بوجود نیومد. کنکور پارسالو درصد نگرفتم ببینم مشکلی بوده یا نه ولی ظاهرن (به احتمال 99 درصد) مشکلی نبوده.

Demon_342
15-06-2012, 13:46
مهمترین چیزی که باید ببری ساعت عقربه ای هست.اتد و نوک و مداد و پاک کن به مقدار کافی:31: به نظرم اتود 0.7 بهتر از بقیه هست آب هم ببری که خیلی خوبهولی چیزهای شیرین و کوچولو مثل شکلات رو حتما ببر . ولی مویز یا توت خشک بهتر از شکلاتهکارت و کارت ملی و این چیزا یادت نره . یکی از آشناهامون مثل اینکه کارت ملی ای چیزی نبرده بود نذاشتن کنکور بده . یکی دیگه هم سر همین کارت ملی نیم ساعت از آزمون اختصاصی رو از دست داد . خیلی جدی بگیرصبح کنکورم یه خورده زودتر بیدار شو و سعی کن مایعات مخصوصا چای نخوری تا سر جلسه راحت باشی.شرایط محل آزمون هم اصلا معلوم نیست . خیلی ها نارااضی بودند . مخصوصا سر همین گرما . ولی خداروشکر برای من همه چی خوب بود .راستی روز قبلش حتما برو حوزه امتحانی تو ببین و یاد بگیر یه وقت روز کنکور دردسر نشه. و هم این که احساس غربت کمتری بکنی:31:فعلا همین ... اگه چیز دیگه ای به ذهنم رسید میگم ان شااللهموفق باشی

الان یه نموره نگران شدم ... من هنوز نرفتم کارت ملی بگیرم :D

شناسنامه ببرم کافیه ؟

ALt3rnA
15-06-2012, 14:31
سلام مجدد !
یه آزمون دیگه دادیم و یه بار دیگه آن شدم
قلمچی خیلی سخت بود باو :دی
ریاضی 76 فیزیک 72 ! اینا رو خوب دادم تازه ! عمومی رسما شدم هیچ ! :دی ادبیاتش که صفحه اول همه شمارشی بود جرات نکردم نصفشو جواب بدم ! زبان فارسیم باز شمارشی بود ! بیخیال باو ولمون کنین
عربی که مدت مدیدی شده بود دومین درصد بالای عمومی من به خاطر اون متن خوفش 5-6 تا سوال قواعدم جا موند ! من *** ای بیش نیستم خودم میدونم . الان نیاید بگید خو وقتتو جای اون 4 تا سوال میزاشتی رو قواعد
دینی هم واقعا سخت بود ! الان صفحه قبل دیدم یکی گفته بود دینی قلمچی سادس ! کو آقا ؟ ما رو سرویس نمود که :دی حتی انگلیسی رو هم 2 تا غلط دارم !
شیمی رو هم متوسط زدم هیچی نمیگم !
این کارنامه سنجش مام نیومد آخر !
آقا جدی ! یکی به من بگه ! این سازمان سنجش چرا کاریو که قلمچی تو یه بعد از ظهر میکنه رو باید یه ماه طول بده ؟!

یه خرده بیشتر توضیح بدم...

آقا دمت گرم ! کلی دنبال یه متن بودم که همینا رو که گفتی رو گفته باشه ! مرسی

شناسنامه ببرم کافیه ؟

سلام ! خوبی ؟
منم ندارم کارت ملی :دی احتمال 99 درصد شناسنامه کافیه !

ادیت : کارنامه قلمچی اومد ! باو این لامصب چرا اینجوریه !؟ من تراز ریاضیم شده 7600 همش ! تو کشور رتبه ریاضیم طرفا 200 شده ! 40000 نفرم شرکت کرده بودن ! چرا تراز نرسید به 8000 !؟ هرجور حساب میکنم درس در نمیاد !
فیزیکش و هم حتی بدتر تراز داده
از همه اینا جالبتر اون قسمت تخمین رتبشه که برای من با تراز 6500 تخمین رتبه کرده ! :-o ! (خیر ترازم 6500 نشده ! )
کلا امروز خورد تو برجکمون ! یکم میخوابم بعدش لغت میخونم
فعلا

saeed 1428
15-06-2012, 16:52

شناسنامه ببرم کافیه ؟
چرا الکی همه چی رو حساس می کنید یه مدرک شناسایی می خواد فرقی هم نمی کنه.

saeed 1428
15-06-2012, 16:58
همه مشاورا میگن مداد بهتره ولی نمیدونم چرا. من توی همه آزمونام با اتود 0.7 زدم مشکلی نبود. قلمچی و گزینه 2 و سنجش هیچکدوم مشکلی بوجود نیومد. کنکور پارسالو درصد نگرفتم ببینم مشکلی بوده یا نه ولی ظاهرن (به احتمال 99 درصد) مشکلی نبوده.
فرقی بین اتود با مداد نیست فقط باید از گرافیت +بقیه مواد افزودنی:31: باشه. همین سوالو بارسال هم می برسیدن که آخرش هم هیچ مشکلی بیش نیومد

lohrasbi
15-06-2012, 20:57
دوتا سوال: یکی اینکه تو گزینه 2 چه ترازی معادل تراز 7000 قلمچیه؟ و تو گزینه 2 چه ترازی باید اورد که بشه به زیر 1500 منطقه 1 فکر کرد؟؟

ALt3rnA
15-06-2012, 21:43
فرقی بین اتود با مداد نیست فقط باید از گرافیت +بقیه مواد افزودنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه. همین سوالو بارسال هم می برسیدن که آخرش هم هیچ مشکلی بیش نیومد
هیچ نیازی نیست گرافیتی باشه !
با خودکار هم میتونید علامت بزنید ! با ماژیک حتی ! با هر چیزی که گزینه رو کاملا سیاه کنه و گند نزنه تو پاسخ نامه ! کاملا تست شده هست ! تو قلمچی من یه ازمونو با ماژیک سیاه زدم و جواب داد
سیستم تصحیح برگه های کنکورم مثل قلمچیه یعنی فقط پردازش تصویره و کاری نداره جنس مداد یا خودکارتون چیه !
ولی هرگونه استفاده این روش در کنکور کاملا مسئولیتش بر عهده ی خودتون هست :دی

من اینجا چیکار میکنم جدی !؟ دیگه نمیدونم چی بخونم ! شدیدا احساس بیکاری و عذاب وجدان دارم ! یکی به من بگه چیکار کنم الان ؟

Demon_342
15-06-2012, 22:35
سلام مجدد !

یه آزمون دیگه دادیم و یه بار دیگه آن شدم
قلمچی خیلی سخت بود باو :دی
ریاضی 76 فیزیک 72 ! اینا رو خوب دادم تازه ! عمومی رسما شدم هیچ ! :دی ادبیاتش که صفحه اول همه شمارشی بود جرات نکردم نصفشو جواب بدم ! زبان فارسیم باز شمارشی بود ! بیخیال باو ولمون کنین
عربی که مدت مدیدی شده بود دومین درصد بالای عمومی من به خاطر اون متن خوفش 5-6 تا سوال قواعدم جا موند ! من *** ای بیش نیستم خودم میدونم . الان نیاید بگید خو وقتتو جای اون 4 تا سوال میزاشتی رو قواعد
دینی هم واقعا سخت بود ! الان صفحه قبل دیدم یکی گفته بود دینی قلمچی سادس ! کو آقا ؟ ما رو سرویس نمود که :دی حتی انگلیسی رو هم 2 تا غلط دارم !
شیمی رو هم متوسط زدم هیچی نمیگم !
این کارنامه سنجش مام نیومد آخر !
آقا جدی ! یکی به من بگه ! این سازمان سنجش چرا کاریو که قلمچی تو یه بعد از ظهر میکنه رو باید یه ماه طول بده ؟!

آقا دمت گرم ! کلی دنبال یه متن بودم که همینا رو که گفتی رو گفته باشه ! مرسی

سلام ! خوبی ؟
منم ندارم کارت ملی :دی احتمال 99 درصد شناسنامه کافیه !

ادیت : کارنامه قلمچی اومد ! باو این لامصب چرا اینجوریه !؟ من تراز ریاضیم شده 7600 همش ! تو کشور رتبه ریاضیم طرفا 200 شده ! 40000 نفرم شرکت کرده بودن ! چرا تراز نرسید به 8000 !؟ هرجور حساب میکنم درس در نمیاد !
فیزیکش و هم حتی بدتر تراز داده
از همه اینا جالبتر اون قسمت تخمین رتبشه که برای من با تراز 6500 تخمین رتبه کرده ! :-o ! (خیر ترازم 6500 نشده ! )
کلا امروز خورد تو برجکمون ! یکم میخوابم بعدش لغت میخونم
فعلا

ریدینگ عربیش به معنای واقعی سخت بود ... فقط فهمیدم راجه به یه شاعره که شعر میگه و فرار میکنه اینور اونور :D

2تا متن درست زدم یکی غلط یکی نزده :|

ریاضیه نفر اول که 90 زده رو دیدم امیدوار شدم . بالاخره نسبتا خوبه این درصد

ادبیات هم اومده بودن مثلا به سبک کنکور 90 که یه عالمه شمارشی داره کنن :D

حالا این خوبه ، آزمون گاجو دیدی ؟

یه سوالش این بود شیش هفتا بیت ردیف کرده بعد میگه چندتا از بیتای زیر آرایه های فلان بهمان و... رو دارن :O

12 روز مونده ... وای خدای من :D

sdfssdfs
15-06-2012, 22:51
جالبه با این که امار شرکت کنندگان ریاضی خیلی کمتره ولی نظر سنجی چیز دیگه میگه

فک کنم دری وری نظر دادن مردم

lohrasbi
15-06-2012, 23:17
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آمار شرکت کننده های ریاضی خیلی کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟ کشته ی اعتماد به نفستونم! تازه به فرض اینطور باشه که شما میگی. حق نداری در مورد نظر 300 نفر اینطوری حرف بزنی

saeed 1428
16-06-2012, 12:58

:31::31: چه نطر کارشناسانه ای!!!!!!!!!!!

One Minute
16-06-2012, 14:21
بالاخره ما هم کنکوری شدیم ! : دی

A.N.A.P
16-06-2012, 16:40
دوستان سر جلسه اجازه میدن با شلوار راحت خونگی بریم ؟ البته منظورم از این شلوار های گشاد که کل دوستان و آشنایان توش جا میشن نیستا !

Aaidin
16-06-2012, 18:24
آقا امسال این امتحان نهایی ها رو چطور تصحیح میکنن ؟؟ چون بچه ها کنکور دارن و اگر بیفتن وضعشون خراب میشه

ضمنا طبق آیین نامه جدید سال 90 ، نصاب قبولی در هر درس نمره ی سالانه ی 10 است ...

saeed 1428
16-06-2012, 20:16
الان حالم خیلی گرفتست این سوالای شیمی سنجش تو 3 تا آزمونش خیلی خیلی سخت بود منی که شیمی 90 رو 60 زدم اینارو بیشتر از 30:41: نزدم.میانگین نفرات برترش 44 و میانگین کلش 6(اینو با فیزیکش که 23 مقایسه کنید.) حالا واقعا چیکار میشه کرد .این نکته هاش تو هیچ جزوه ای نیست. واقعا شیمی رو امسال همین طوری میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:41:

lohrasbi
16-06-2012, 20:37
اصلن نگران شیمی نباش. چون واقعن استاندارد نبود. دوستان خیلی در این مورد صحبت کردن... آخه ببین کدوم طراح کنکور میاد فرمول آسپیرینو ازمون بخواد؟؟؟؟!!!! گروه استیل رو کجای کتابا توضیح داده؟؟؟!!!! پس بیخیال شو. عوضش روی کنکورای اخیر تمرکز کن. ایشالا همون 60 به بالا میزنی کنکورو

saeed 1428
16-06-2012, 20:49
اصلن نگران شیمی نباش. چون واقعن استاندارد نبود. دوستان خیلی در این مورد صحبت کردن... آخه ببین کدوم طراح کنکور میاد فرمول آسپیرینو ازمون بخواد؟؟؟؟!!!! گروه استیل رو کجای کتابا توضیح داده؟؟؟!!!! پس بیخیال شو. عوضش روی کنکورای اخیر تمرکز کن. ایشالا همون 60 به بالا میزنی کنکورو
من الان کنکور های گذشته ریاضی تجربی رو 60 یا بالاتر می زننم اما این تمام ذهنمو مشغول کرده:
بررسي آماري انجام شده در آزمون هاي آزمايشي جامع برگزار شده در سال 1391 گوياي آن است كه شماري از داوطلبان گروه هاي آزمايشي علوم رياضي وفني و علوم تجربي در درس شيمي، نتيجه ي مطلوبي را به دست نياورده اند كه عدم تسلط داوطلبان عزيز بر متن و مفاهيم كتاب هاي درس شيمي از مهم ترين علل آن است.:18:
در آستانه برگزاري آزمون سراسري سال 1391، شركت تعاوني خدمات آموزشي برآن شد تا با برگزاري آخرين همايش جمع بندي درس شيمي گامي مؤثر در جهت آمادگي هر چه بهتر داوطلبان و رفع نقاط ضعف داوطلبان در اين درس بردارد. لذا به داوطلبان عزيز توصيه مي شود، با حضور در اين همايش، خود را براي حضوري قوي تر در آزمون سراسري سال 91 آماده نمايند.:41:

camry
16-06-2012, 20:49
چقدر این ریاضی سخته !!! سوالاش با سوالای کتاب ها کمک درسی 180 درجه فرق داره

A.N.A.P
16-06-2012, 21:19
من الان کنکور های گذشته ریاضی تجربی رو 60 یا بالاتر می زننم اما این تمام ذهنمو مشغول کرده:
بررسي آماري انجام شده در آزمون هاي آزمايشي جامع برگزار شده در سال 1391 گوياي آن است كه شماري از داوطلبان گروه هاي آزمايشي علوم رياضي وفني و علوم تجربي در درس شيمي، نتيجه ي مطلوبي را به دست نياورده اند كه عدم تسلط داوطلبان عزيز بر متن و مفاهيم كتاب هاي درس شيمي از مهم ترين علل آن است.:18:
در آستانه برگزاري آزمون سراسري سال 1391، شركت تعاوني خدمات آموزشي برآن شد تا با برگزاري آخرين همايش جمع بندي درس شيمي گامي مؤثر در جهت آمادگي هر چه بهتر داوطلبان و رفع نقاط ضعف داوطلبان در اين درس بردارد. لذا به داوطلبان عزيز توصيه مي شود، با حضور در اين همايش، خود را براي حضوري قوي تر در آزمون سراسري سال 91 آماده نمايند.:41:

این حرف رو کی زده ؟

A.N.A.P
16-06-2012, 21:20
دوستان سر جلسه اجازه میدن با شلوار راحت خونگی بریم ؟ البته منظورم از این شلوار های گشاد که کل دوستان و آشنایان توش جا میشن نیستا !

Please please ...

saeed 1428
16-06-2012, 22:31
این حرف رو کی زده ؟

تو سایتش زده واقعا نا امید کنندست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed 1428
16-06-2012, 22:33
Please please ...

فکر نکنم مشکلی داشته باشه شما رو فقط همون اول می گردن که اونم تو شلوغی اصلا به لباست کاری ندارن .

mostafa.atish
17-06-2012, 08:53
سلام...این کارنامه نهایی سنجشمه...1-میخواستم بدونم با این وضع عمران فردوسی قبول میشم؟

2-یه سوال دیگه..میخواستم بدونم روز کنکور اجازه میدن دفترچه ها رو بیاریم خونه؟

saeed 1428
17-06-2012, 10:20
سلام...این کارنامه نهایی سنجشمه...1-میخواستم بدونم با این وضع عمران فردوسی قبول میشم؟

2-یه سوال دیگه..میخواستم بدونم روز کنکور اجازه میدن دفترچه ها رو بیاریم خونه؟

دفترچه ها رو نمی ذارن ببرین خونه اما بعد از طهر سوالا رو رو سایت می ذارن.

alone_boy
17-06-2012, 10:34
یکی از دوستان این سوالو ازم پرسیده.حقیقت داره؟!

کنکوری های محترم یه سوال تو این 2-3 روز اخیر یه چند نفر که تو اموزش و پرورش کار میکنن به من گفتن تاریخ کنکور سراسری افتاده بعد از ازاد منم تو سایت سازمان سنجش چیزی ندیدم ولی اونا میگن افتاده حتی تلویزیون هم اعلام کرده حالا کسی اطلاعی داره از این موضوع ؟

A.N.A.P
17-06-2012, 10:58
یکی از دوستان این سوالو ازم پرسیده.حقیقت داره؟!

ما که نشنیدیم . واسه ریاضی ها پنج شنبه 8 تیر هست .
دوستان کارت ورود به جلسه رو کی میدن ؟

saeed 1428
17-06-2012, 11:01
مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به انتشار فهرست رشته‌هاي داراي شرايط خاص كنكور 91 و آغاز توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه كنكور از چهارم تير ماه، گفت: متقاضياني كه در زمان ثبت‌نام آزمون علاقه‌مندي خود را براي شركت در دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي و پيام‌نور اعلام نكرده‌اند، مي‌توانند از 4 تير نسبت به اين مهم عمل كنند.
حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)
، با اشاره به انتشار فهرست رشته‌هاي داراي شرايط خاص و شرايط و ضوابط آنها از چهارم تيرماه، گفت: پذيرش دانشجو در اين رشته‌ها به صورت متمركز انجام مي‌شود، بنابراين داوطلبان علاقه‌مند مي‌توانند با مطالعه دقيق شرايط و ضوابط آن، در صورت واجد شرايط بودن تا 16 تيرماه نسبت به انتخاب رشته محل‌هاي گروه آزمايشي مربوط اقدام كنند.
امكان اعلام علاقمندي به دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي و پيام‌نور از 4 تيروي افزود: همچنين داوطلباني كه در زمان ثبت‌نام آزمون علاقه‌مندي خود را براي شركت در دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي و پيام‌نور اعلام نكرده‌اند، مي‌توانند با پرداخت چهارهزار و 600 تومان به صورت الكترونيكي از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، نسبت به علامت‌گذاري بند مورد نظر از چهارم تا 16 تيرماه اقدام كنند.
توكلي با بيان اينكه به داوطلبان توصيه مي‌شود مندرجات دفترچه راهنماي نحوه شركت در كنكور را به صورت دقيق مطالعه كنند، اظهار كرد: در اين دفترچه كلياتي درباره برگزاري آزمون، آشنايي با پاسخ‌نامه، نحوه پاسخگويي به سئوالات، چگونگي حضور در جلسه آزمون، ساعت و برگزاري آزمون درج شده است.
آغاز توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه كنكور 91 از 4 تير

وي با اشاره به آغاز توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه كنكور 91 از روز يكشنبه 4 تيرماه از طريق سايت سازمان سنجش، گفت: داوطلبان مي‌توانند تا هفتم تيرماه نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند، بنابراين داوطلباني كه در دو يا سه گروه آزمايشي ثبت‌نام كرده‌اند بايد پرينت هر گروه را به طور جداگانه دريافت كنند.
وي با بيان اينكه براي هر گروه آزمايشي مختلف كارت ورود به جلسه جداگانه صادر مي‌شود، خاطر نشان كرد: بر اين اساس براي يك ميليون و 192 هزار و 293 داوطلب كارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.
مشاور سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه براي داوطلبان گروه‌هاي آزمايشي پنج‌گانه همانند سال گذشته در يك مرحله آزمون برگزار مي‌شود، خاطر نشان كرد: داوطلبان بايد در يك جلسه به كليه سوالات عمومي و اختصاصي گروه آزمايشي مربوطه پاسخ دهند.
توكلي در خصوص تعداد داوطلبان كنكور 91 به تفكيك گروه‌هاي آزمايشي مختلف، گفت: در گروه آزمايشي علوم رياضي و فني 260 هزار و 55 نفر كه از اين تعداد 107 هزار و 815 داوطلب زن، گروه آزمايشي علوم تجربي 449 هزار و 955 داوطلب كه از اين تعداد 304 هزار و 608 داوطلب زن، گروه آزمايشي علوم انساني 325 هزار و 135 داوطلب كه از اين تعداد 203 هزار و 928 داوطلب زن، گروه آزمايشي هنر با احتساب علاقه‌مندي‌ها 46 هزار و 780 داوطلب كه از اين تعداد 31 هزار و 544 داوطلب زن و گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي با احتساب علاقه‌مندي‌ها 110 هزار و 368 داوطلب كه از اين تعداد 74 هزار و 459 داوطلب زن هستند،ثبت‌نام كرده‌اند.
زمان برگزاري كنكور در 5 گروه آزمايشي

توكلي با اشاره به برگزاري آزمون گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در صبح روز پنج شنبه 8 تيرماه، گفت: گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر روز پنجشنبه هشتم تيرماه، آزمون گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح روز جمعه 9 تيرماه، آزمون گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي در بعد از ظهر روز جمعه 9 تيرماه و گروه آزمايشي علوم انساني در روز صبح شنبه 10 تيرماه در سراسر كشور به صورت متمركز برگزار مي‌شود.

تاریخ درج:25 خرداد 1391منبع: ایسنا

A.N.A.P
17-06-2012, 11:03
تو سایتش زده واقعا نا امید کنندست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین سعید تو که کل سال شیمی رو مثل بقیه خوندی از خودت هم راضی هستی . اگه بخوان سخت بگیرن که احتمالش کمه واسه همه سخته یعنی تو فقط این وسط ضرر نمیکنی ! من و بقیه هم ضرر میکنیم . منم شیمی رو 50 میزنم . الان اگه بخوای غضه بخوری شیمی رو میتونی کاری کنی ؟ جز اینکه روحیت خراب بشه و فرصتت هدر بره هیچ چیز دیگه ای نداره . به قول پدرم مهم اینه که وجدانت از درس خوندنت راضی باشه !

Demon_342
17-06-2012, 12:55
دوستان یه مطلب مهم ...

سازمان سنجش نوشته آزمون صبح ساعت 7 و نیم شروع میشه ... قضیه چیه ؟

"
د- تذكرهاي‌ مهم‌
1-در زمان حضور در جلسه آزمون ، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است .
2- درِحوزه هاي امتحاني صبحها راس‌ ساعت‌ 7:00 (هفت) صبح و بعداز ظهرها راس ساعت 14:30(دو و نيم بعدازظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح ها راس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سي دقيقه) و بعد از ظهرها راس ساعت 15:00 (سه بعدازظهر) آغاز مي گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد .

farhad1122
17-06-2012, 13:04
دوستان یه مطلب مهم ...

سازمان سنجش نوشته آزمون صبح ساعت 7 و نیم شروع میشه ... قضیه چیه ؟

"
د- تذكرهاي‌ مهم‌
1-در زمان حضور در جلسه آزمون ، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است .
2- درِحوزه هاي امتحاني صبحها راس‌ ساعت‌ 7:00 (هفت) صبح و بعداز ظهرها راس ساعت 14:30(دو و نيم بعدازظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح ها راس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سي دقيقه) و بعد از ظهرها راس ساعت 15:00 (سه بعدازظهر) آغاز مي گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد .
سالها قبل هم مینوشت شروع آزمون ساعت 7:30 چون همین دو روز پیش بود گفتم که نیم ساعت زودتر میرید سر جلسه ولی قرآن میخونن و قوانین رو توضیح میدن (با بلندگو) و بعدش فرم نظرخواهی باید پر کنید و بعدش سوالارو توزیع میکنن و ...
و ساعت 8 اجازه دارید شروع کنید امتحان رو...
این قدر رو چیزا الکی حساس نباشید. :41:
این چند روز آخر تمام وقت رو بذارید رو مرور کردن و بررسی نکات سوالهای کنکورهای اخیر و خارج اخیر. وقتتونو هدر ندین. :13:تمرکزتونو بذارید رو درس... این قدر وارد جزئیات نشید که چیزهای اصلی رو از یاد ببرید...:41: دیگه هر جور دوست دارید...!
موفق باشید.:12:

lohrasbi
17-06-2012, 15:08
بچه ها خواهش میکنم به این حرفای بیخودی که قراره شیمی سخت بشه یا فلان درس آسون بشه یا ... اصلن توجه نکنید.

من پشت کنکوریم و از کنکور 88 توی این فروم میام و پیگیر بحثا هستم. بچه های کنکور 90 یادشونه که دقیقن پارسال همین حدودا بود که یه نفر اومده بود اینجا میگفت یه اطلاعاتی داره که قراره شیمی کنکور 90 رو سخت بدن. بعدش هرچی بهش میگفتیم اقلن یه دلیل بیار شاید دو نفر باور کردن! یه حرفای بی اساسی میزد و میگفت فقط بعد کنکور میفهمید که من راست میگفتم!

بعدشم که دیدید شیمی کنکور 90 از سالای قبل آسون تر بود و میانگین درصد کشور دو سه درصد هم زیاد شد!!! و کسی که اون حرفا رو زده بود دیگه پیداش نشد.

این یه نمونه ی کوچیک بود. مطمئن باشید حتی سخت یا آسون بودن سوالای سنجش هم هیچ ربطی به کنکور نداره.

مهمتر از همه اینکه سر جلسه کنکور نباید با هیچ پیش زمینه ی ذهنی ای به سوالا پاسخ بدید. مثلن نباید با این تصور شیمی رو شروع کنید که قراره سوالای سختی رو حل کنم! این خودش اعتماد به نفس رو خراب میکنه که نتیجه ی خیلی بدی داره.

حالا اومدیمو یه درس سوالاش تو کنکور سخت یا جدید بود. خوب اینکه مشکلی نداره! وقتی سخته واسه همه سخته! کنکور که مثل امتحانا نیس بگن باید بالای 10 بیاری تا قبول شی. کنکور یه آزمون مقایسه ایه. پس اگه یه درس سخت شد دائم سر جلسه اینو تو ذهنتون داشته باشید که واسه همه سخته و اعتماد به نفستونو از دست ندید.

EngineeR EhsaN
17-06-2012, 20:56
بجه ها سعی کنین این روزای آخر تمرکزتونو بخاظر این حرفای بی اساس از دست ندید ، کنکور غیر قابل پیش بینیه تا قبل ساعت 8 که شروع آزمون باشه کسی از سوالا خبر نداره :46: فقط تمرکزتونو از دست ندید که خیلی خیلی مهمه ، امیدوارم همتون موفق باشید :40:

pmmcdvd
18-06-2012, 08:35
خیلی شرکت کنندگان ریاضی کم هستن که :دی
تو شهر های دیگه تجربی ها بیشتر از همه فکر کنم باشن ولی اینجا
تو مدرسه ما فقط 14 نفر تجربی پیش هست تازه از پارسال به مراتب بیشتره که 8 نفر بود
معلم میرفت تو کلاس انگار کلاس خصوصی :دی
ولی ریاضی 26 نفر
که اکثرنشون به دست این مشاور های نادون و بی سواد که آموزش و پرورش ثبت نام میکنه اومدن ریاضی
دانش آموز نه تجربه داره و نه قدرت تصمیم گیری توی سال اول و بعضی ها تا سال پیش به دلیل کم نیاوردن و چشم به هم چشمی و من اگه بیام تغییر رشته بدم میگن فلان چیزی و ......... از این حرف ها آینده خودشونو خراب می کنن و یه رشته غیر انتفاعی شهر های اطراف قبول میشن و تمام

saeed 1428
18-06-2012, 09:38
تو مدرسه ما فقط 14 نفر تجربی پیش هست تازه از پارسال به مراتب بیشتره که 8 نفر بود
ولی ریاضی 26 نفر
که اکثرنشون به دست این مشاور های نادون و بی سواد که آموزش و پرورش ثبت نام میکنه اومدن ریاضی
دانش آموز نه تجربه داره و نه قدرت تصمیم گیری توی سال اول و بعضی ها تا سال پیش به دلیل کم نیاوردن و چشم به هم چشمی و من اگه بیام تغییر رشته بدم میگن فلان چیزی و ......... از این حرف ها آینده خودشونو خراب می کنن و یه رشته غیر انتفاعی شهر های اطراف قبول میشن و تمام
قبولی تو رشته های مهندسی کجاش خراب شدن آیندست.لطفا سرت به کار خودت باشه وتوهین نکن .مگه خوب یا بد بودن رشته به تعداد شرکت کنندگانشه. رشته های تاپ تجربی که با اون ظرفیتهای کمش قبولی توشون خیلی سخته ام ریاضی می تونی رشته های خوب رو تو دانشگاه های زیادی قبول بشی. الان تمام بچه های تجربی شهر شما با آینده نگری وانتخاب درست وارد این رشته شدن .:31:

saeed 1428
18-06-2012, 10:05

بعضی از دانش آموزهای رشته های دیگه نمی دونن اینترنت چیه تا عضو p30worldباشن:31::39:

ارمیتا2
18-06-2012, 17:07
سهمیه ها بر اساس امکاناتی که هر بخش داره ارائه شده.منطقه یک امکانات تحصیل بیشتری دارد ومنطقه دو بعدازان قرار داردومنطقه سه اخرو کمترین امکانات

A.N.A.P
18-06-2012, 18:53
سهمیه ها بر اساس امکاناتی که هر بخش داره ارائه شده.منطقه یک امکانات تحصیل بیشتری دارد ومنطقه دو بعدازان قرار داردومنطقه سه اخرو کمترین امکانات

نه بابا خوب شد گفتی ما نمیدونستیم !

A.N.A.P
18-06-2012, 22:03
دوستان من تازه فهمیدم که ادبیات رو نمیتونم بالای 40 بزنم . راهی دارین تو چند روزه معجزه بشه و به 60 برسم ؟

moh72
18-06-2012, 22:36
بعضی از دانش آموزهای رشته های دیگه نمی دونن اینترنت چیه تا عضو p30worldباشن:31::39:
loooooooooooooool:39:

ولی ریاضی 26 نفر

قبولی تو رشته های مهندسی کجاش خراب شدن آیندست.لطفا سرت به کار خودت باشه وتوهین نکن .مگه خوب یا بد بودن رشته به تعداد شرکت کنندگانشه. رشته های تاپ تجربی که با اون ظرفیتهای کمش قبولی توشون خیلی سخته ام ریاضی می تونی رشته های خوب رو تو دانشگاه های زیادی قبول بشی. الان تمام بچه های تجربی شهر شما با آینده نگری وانتخاب درست وارد این رشته شدن .:31:
منم تا حدودی pmmcdvd موافقم اینکه میگه دانشگاه های غیر انتفاعی اطراف قبول میشن منظورش این نیست که مهندسی بده اگه اون طرف میرفت به رشته ای که علاقه داره مسلما موفق تر میشد اون زمان به ما میگفتن (زمان شاه :31:)بهترین رشته ریاضیه بعد تجربی بعد انسانی،فنی حرفه ای هم که دیگه متفرقه حساب میکردن(در صورتی که اونایی که فنی خوندن موفق تر شدن!)
یکی از فامیلامون تو کانادا ارشدشو خونده بود میگفت تو دانشگاهمون هر چی هندی و ایرانیو جهان سومی بود همه مهندسی میخوندن ولی هر چی بلوند :31:بود انسانی میخوندن (مثلا جامعه شناسی که تو ایران هیچکی فکرشم نمیکنه)البته بیشتر به علاقه مربوط هست ولی تو ایران حتی اگه طرف علاقه هم نداشته باشه میره ریاضی میخونه(به کسی برنخوره من خودم ریاضی میخونم)

نه بابا خوب شد گفتی ما نمیدونستیم !
خیلیا هستن که نمیدونن

A.N.A.P
18-06-2012, 22:47
loooooooooooooool:39:

منم تا حدودی pmmcdvd موافقم اینکه میگه دانشگاه های غیر انتفاعی اطراف قبول میشن منظورش این نیست که مهندسی بده اگه اون طرف میرفت به رشته ای که علاقه داره مسلما موفق تر میشد اون زمان به ما میگفتن (زمان شاه :31:)بهترین رشته ریاضیه بعد تجربی بعد انسانی،فنی حرفه ای هم که دیگه متفرقه حساب میکردن(در صورتی که اونایی که فنی خوندن موفق تر شدن!)
یکی از فامیلامون تو کانادا ارشدشو خونده بود میگفت تو دانشگاهمون هر چی هندی و ایرانیو جهان سومی بود همه مهندسی میخوندن ولی هر چی بلوند :31:بود انسانی میخوندن (مثلا جامعه شناسی که تو ایران هیچکی فکرشم نمیکنه)البته بیشتر به علاقه مربوط هست ولی تو ایران حتی اگه طرف علاقه هم نداشته باشه میره ریاضی میخونه(به کسی برنخوره من خودم ریاضی میخونم)

خیلیا هستن که نمیدونن

به هر حال خیلی پست بی ربطی بود که یهو بیاد از منطقه ها حرف بزنه !

pmmcdvd
19-06-2012, 00:30

بنده اصلا صحبتم این نیست که ریاضی بده و این چیزا و شما فورا جبهه نگیر و جو سازی نکن
بنده این رو می خوام بگم که اگر دو تا مشاور درست توی آموزش و پرورش داشتیم و راهنمای دانش آموزان مطابق با چیزی که خود دانش آموز می خواد راهنماییش کنه مقدار بیشتری موفق توی هر رشته موجود بود که بحث میره روی زیرساخت و در این تاپیک نمیگنجه در کل خود منم از همین نسل هستم و واسه دهه 50 نیستم

mostafa.atish
19-06-2012, 09:54
سايت گزينه 2 بخش تخمين رتبشو براي همه فعال كرده....كارنامه قبول شده ها رو هم همين طور...

A.N.A.P
19-06-2012, 21:00
دوستان امروز کنکور 89 رو بررسی کردم .این ادبیات و عربی و ریاضیش خیلی از سال های قبل سخت تر بود . من 12 تست اول ریاضی رو همیشه درست میزنم بقیه رو چند تا شو میزنم ولی سال 89 خیلی زد تو روحیه م . طوری که اصلا نتونستم برم فیزیک و شیمی رو نگاه کنم . دوستم گفت آره 89 ریاضیش سخت بود . سال 90 هم فیزیکش و باهم نتیجه گرفتیم با توجه به سخت بودن سوالای سنجش 91 درس شیمی امسال سخت باشه . الان فکرم رو این کنکوره داغون کرده ! چکار کنم ؟ :(

Reza31001
19-06-2012, 21:13
دوستان امروز کنکور 89 رو بررسی کردم .این ادبیات و عربی و ریاضیش خیلی از سال های قبل سخت تر بود . من 12 تست اول ریاضی رو همیشه درست میزنم بقیه رو چند تا شو میزنم ولی سال 89 خیلی زد تو روحیه م . طوری که اصلا نتونستم برم فیزیک و شیمی رو نگاه کنم . دوستم گفت آره 89 ریاضیش سخت بود . سال 90 هم فیزیکش و باهم نتیجه گرفتیم با توجه به سخت بودن سوالای سنجش 91 درس شیمی امسال سخت باشه . الان فکرم رو این کنکوره داغون کرده ! چکار کنم ؟ :(

حالا شما به این مشکل خوردی تو خونه؛ فکر کن من سر جلسه سوال تصاعد رو نمی تونستم حل کنم چقدر حرص خوردم :(((

ولی خوبی کنکور اینه که وقتی سخته برای همه سخته و همون کنکور 89 رو اگه بررسی کنیم مثلا برای 3 رقمی شدن ریاضی رو حدود 40 هم میزدی کافی بود در حالی که تو کنکورهای قبلی باید حداقل 50 میزدی

رو همین حساب مهمترین کار اینه که اگه یه دقعه وسط جلسه 7-8 سوال از یه درس نتونستید حل کنید یا حس کردین تو یه درس به % که معمولا میزنید نمیرسین به احتمال زیاد معنیش اینکه سوالات اون درس به صورت غیرمتعارف سخت تر از سال های قبله و بقیه هم بدتر از شما نباشن بهتر نیستن!

pour-homme
20-06-2012, 10:57
برای تاریخ ادبیات و لغت چکار کنم من لغت اخر کتاب ها رو حفظم ولی تست ها رو برسی میکردم یکسری لغات اخر کتاب نبود

A.N.A.P
20-06-2012, 11:28
برای تاریخ ادبیات و لغت چکار کنم من لغت اخر کتاب ها رو حفظم ولی تست ها رو برسی میکردم یکسری لغات اخر کتاب نبود

واسه کنکور 91 میخوای که خیلی وقت نداری . اگه فلش کارت ادبیات داری اونو بخون یه سری لغت داره .

lohrasbi
20-06-2012, 22:03
بچه ها این چی میگه؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته کنکور 91 ، 45 تا سوال شیمی داره!!!! این خبرو سایت کانونم کپی کرده و نوشته منبع : ایسنا. ولی زمان پاسخ گویی به سوالای اختصاصی همون 175 دقیقس. احتمال زیاد اشکال تایپی بوده. اگه کسی اطلاعات جدیدی داره بگه.

امسال این شیمی عجب داستانی شده ها ... :9:

A.N.A.P
20-06-2012, 22:11
بچه ها این چی میگه؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته کنکور 91 ، 45 تا سوال شیمی داره!!!! این خبرو سایت کانونم کپی کرده و نوشته منبع : ایسنا. ولی زمان پاسخ گویی به سوالای اختصاصی همون 175 دقیقس. احتمال زیاد اشکال تایپی بوده. اگه کسی اطلاعات جدیدی داره بگه.

امسال این شیمی عجب داستانی شده ها ... :9:

توكلي با اشاره به پاسخگويي به 135 سوال اختصاصي براي گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در 175 دقيقه، گفت: بر اين اساس داوطلبان گروه رياضي بايد به 55 سوال رياضيات، 45 سوال فيزيك و45 سوال شيمي پاسخ دهند.
این از همون سایت کپی کردم .یکم دقت کن :دی

lohrasbi
20-06-2012, 23:09
آره الان دیدم. همش تقصیر ایسناس دیگه!

خداروشکر اشکال تایپی بود!

moh72
20-06-2012, 23:24
کسی نرم افزار تخمین رتبه کانون واسه سال 90 رو داره؟میشه این درصدارو واسم بزنه؟
ادبیات 70
عربی 30
معارف 70
زبان 90
ریاضی 20
فیزیک 50
شیمی 40
ریاضی منطقه 2

این چه حرفیه، ورداشتید سوالای 3 سالو نگاه کردید از رو اون نتیجه گرفتید؟اصلا فکر کردی چرا باید این کارو بکنن مثلا یک سال بیان ریاضی رو سخت بدن سال بعد هم فیزیکو و ... (حالا اگه سنجش بخواد ترول بازی در بیاره نمیگم:31:)اتفاقا من امروز سوالای 90 رو میزدم فیزیکش همچینم سخت نبود اینقدر خودتونو نترسونید هر کی هر کی خوب خونده باشه خوب جواب میده، سختم باشه واسه همه سخته مثل امتحانات مدرسه نیست که بخوای 20 بگبری اینجا نسبت به بقیه سنجیده میشی هیچ گونه جای نگرانی نداره

A.N.A.P
21-06-2012, 07:28
کسی نرم افزار تخمین رتبه کانون واسه سال 90 رو داره؟میشه این درصدارو واسم بزنه؟
ادبیات 70
عربی 30
معارف 70
زبان 90
ریاضی 20
فیزیک 50
شیمی 40
ریاضی منطقه 2

این چه حرفیه، ورداشتید سوالای 3 سالو نگاه کردید از رو اون نتیجه گرفتید؟اصلا فکر کردی چرا باید این کارو بکنن مثلا یک سال بیان ریاضی رو سخت بدن سال بعد هم فیزیکو و ... (حالا اگه سنجش بخواد ترول بازی در بیاره نمیگم:31:)اتفاقا من امروز سوالای 90 رو میزدم فیزیکش همچینم سخت نبود اینقدر خودتونو نترسونید هر کی هر کی خوب خونده باشه خوب جواب میده، سختم باشه واسه همه سخته مثل امتحانات مدرسه نیست که بخوای 20 بگبری اینجا نسبت به بقیه سنجیده میشی هیچ گونه جای نگرانی نداره

نه . از سال 85 بررسی کردم . تا سال 88 خیلی خوب بود همه چی !

Alireza SM
21-06-2012, 08:05
بچه ها انتگرال پیش دانشگاهی ریاضی از کدوم فصل تا کدوم فصل برای انتگرال 1 و کدوم فصل ها برای انتگرال 2 هست ؟

moh72
21-06-2012, 11:58
تو کلید سوالات سنجش بعضی سوالارو نوشته با تاثیر مثبت یعنی چی؟

نه . از سال 85 بررسی کردم . تا سال 88 خیلی خوب بود همه چی !

:31: این چیزارو بیخیال اتفاقی اون دوتا درس سخت بودن

lohrasbi
21-06-2012, 14:12
بچه ها انتگرال پیش دانشگاهی ریاضی از کدوم فصل تا کدوم فصل برای انتگرال 1 و کدوم فصل ها برای انتگرال 2 هست ؟

اگه منظورت رشته ریاضیه، کل انتگرال یه فصله و اونم توو دیفرانسیل 2

Alireza SM
21-06-2012, 16:03
اگه منظورت رشته ریاضیه، کل انتگرال یه فصله و اونم توو دیفرانسیل 2

منظورم این بود که کدوم فصل ها برای امتحان انتگرال 1 و کدوم فصل ها برای امتحان انتکرال 2 هستند.
اون دوستمون هم اشاره کردن که انتگرال 2 شامل کاربرد مشتق و انتگرال هست و بقیه فصل ها انتگرال 1 هستن

alone_boy
21-06-2012, 17:52
یه هفته مونده به کنکور و خدا رو شکر تقریبا واسه عمومیا آماده هستم.فقط مونده دروس اختصاصی که اونم مطالب مهمشون رو میخونم و بعدشم تستای چند سال اخیر

D_felfelak
21-06-2012, 19:28
وااااای دخترعمو ميگفت نزديک کنکور هر چی مريضی هست سراغ آدم ميآد:41:
اين چند روزه کامل از دست دادم واقعا" حالم خوب نبود!!!!!:41::41::41:

A.N.A.P
21-06-2012, 19:56
دوستان از استوکیومتری فقط محاسباتی چند تا تست میاد ؟ آخه من تمام شیمی رو به امید خدا بلدم الا همین . به نظرتون ارزش خوندن داره ؟

majid322
21-06-2012, 20:01
دوستان من میخوام کنکور زبان بدم و همینطور که میدونید فقط عمومی ها رو باید امتحان بدم با زبان..
من از 10 روز پیش شروع کردم ( میدونم خیلی خیلی دیره ) به خوندن و هر کتابی رو یه دور روخونی کردم..با این تفاصیر به نظرتون چه درصدایی رو میتونم بزنم؟
.
.
راستی عربی چی بخونم که بتونم چند تا تستشو بزنم حداقل؟
ممنون

hosseinf722
21-06-2012, 20:13
وااااای دخترعمو ميگفت نزديک کنکور هر چی مريضی هست سراغ آدم ميآد:41:
اين چند روزه کامل از دست دادم واقعا" حالم خوب نبود!!!!!:41::41::41:

اشکال نداره یه هفته دیگه مونده توی این یه هفته ، خلاصه هایی که قبلا نوشتید بخونید

hosseinf722
21-06-2012, 20:13
دوستان از استوکیومتری فقط محاسباتی چند تا تست میاد ؟ آخه من تمام شیمی رو به امید خدا بلدم الا همین . به نظرتون ارزش خوندن داره ؟

به نظر من استوکیومتری مبحث آسونیه حیف از دستش بدبد

hosseinf722
21-06-2012, 20:19
دوستان من میخوام کنکور زبان بدم و همینطور که میدونید فقط عمومی ها رو باید امتحان بدم با زبان..
من از 10 روز پیش شروع کردم ( میدونم خیلی خیلی دیره ) به خوندن و هر کتابی رو یه دور روخونی کردم..با این تفاصیر به نظرتون چه درصدایی رو میتونم بزنم؟
.
.
راستی عربی چی بخونم که بتونم چند تا تستشو بزنم حداقل؟
ممنون
من خودم عربی فقط تست های معنی و درک مطلب رو می زنم که میشه 10-11 تست اول که حدودا میشه 40 درصد ، چیز خاصّی هم نمی خواد یه سری قواعد هست برای ترجمه ی فعل ها که مثلا کجا ماضی نقلیه ، کجا مضارعه و ... و یه سری نکات مثلا اگه یه اسم جمع بیاد یا نکره باشه یا معرفه حتما معنیش هم همون جوری ترجمه شده باشه

A.N.A.P
21-06-2012, 20:36
نوشته شده توسط A.N.A.P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])<br />
دوستان از استوکیومتری فقط محاسباتی چند تا تست میاد ؟ آخه من تمام شیمی رو به امید خدا بلدم الا همین . به نظرتون ارزش خوندن داره ؟<br />
<br />
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2<br />
به نظر من استوکیومتری مبحث آسونیه حیف از دستش بدبد
نگفتی چندتا محاسباتی میاد ؟

A.N.A.P
21-06-2012, 21:37
دوستان سایت گزینه 2 هـک شده نه ؟

alone_boy
21-06-2012, 22:01
طبق چارتی که کانون درست کرده و الان دم دستمه سوال 212 تا 215 از استوکیومتری میاد!
به نظر من هم مبحث خیلی آسونیه و خیلی حیفه از دستش بدید

Reza31001
22-06-2012, 07:47
این پست رو پارسال همین موقع ها تو تاپیک کنکور 90 گذاشته بودم دوباره اینجا میذارم شاید به درد کسی خورد :46:

هفته آخر

فکر کنم اینو همه قبول دارن که عوامل موفقیت تو کنکور یکی دو تا نیست و مسلما شرایط جسمانی مناسب و ایده آل یکی از اون هاست
خب شما ( منظورم همه دوستانی هست که کنکور دارن) حدود 12 ماهه که برای کنکور درس می خونید و تو این سه ماه و مخصوصا ماه آخر تمام توانتون رو به کار میگیرید از شب بیداریها گرفته تا خوندن 10-12 ساعت درس تو یک روز که واقعا کار سخت و طاقت فرساییه

حالا یه سوال: کدومتون دوست دارید که خستگی این همه تلاش و زحمت رو یا خودتون سر جلسه آزمون ببرید؟
احتمالا بعضی ها ( و بیشتر دختر خانم ها) تجربه خستگی رو در دقایق پایانی آزمون های جامع تجربه کردن آیا بهتر نیست که در چند روز آخر با کم کردن ساعت مطالعه شرایط جسمانی بدنتون رو بهتر کنید؟

با این استدلال من میگم که 3-4 روز آخر رو بهتره که ساعت مطالعتون رو به 4-8 ساعت برسونید ( بسته به شرایط خودتون) و روز ماقبل کنکور هم در حد 2-3 ساعت مطالعه داشته باشید ( چون برای همه یکم استرس وجود داره طبیعیه که به سمت کتاب ها کشیده بشید وگرنه روز آخر چیزی نخونید هم خوبه)

اما اینکه چه چیزهایی رو بخونید:

1- بهتره این روزها سوال های علامت دار همین آزمون های جامع رو مرور کنید و دوباره حل کنید ( یه دلیلش همون اصل کنکوریه که میگه ده بار حل 100 تا تست بهتر از حل یکبار حل 1000 تا تسته و دلیل دومش اینه که اون تستها رو کما بیش بلد هستید و به بیشتر اونا جواب درست میدید که این خودش یه قوت قلبه و همین طور از برخورد با تستهای دشوار که روحیتون رو خراب میکنه دوری می کنید)
کلا تو هفته آخر شرایط روحی و جسمانی خیلی مهمتر از درس خوندن و آزمون دادنه باید خودتون رو برای بهترین آزمونی که ممکنه بدید آماده کنید. ( بیاد بیارید آزمونهایی رو که در طول سال به دلایل و شرایط مختلف خراب کردین یعنی اون طور که خودتون می خواستید نبوده خب این اتفاق نباید برای کنکورتون بیفته) مثل صبح امتحان میمونه دیگه! استرس کمتر بهتر از مواجهه با سوالات جدیده که ممکنه اونا رو بلد نباشید کی گفته قرار همچین سوالاتی تو کنکور بیاد؟!

2- تورق سریع: منظور همون آخرین مرور کتاب های دینی ، تاریخ ادبیات و واژگان ، قواعد حفظیه گرامر زبان ، مرور و تکرار فعل های معتل، خوندن و نگاه کردن کتاب شیمی و شکل ها و متن هایی که زیر شکل ها نوشته ، آخرین مرور خلاصه ها و چیزهایی از این قبیله

lohrasbi
22-06-2012, 12:47
ممنون از آقا رضای عزیز. واقعن راس میگی. من دیروز و روز قبلش کنکور زدم. از نظر ذهنی واقعن امروز (که قلمچی دادم) خسته بودم. وقتی عمومیا رو شروع کردم با این که بیشتر سوالا رو بلد بودم ولی نمیتونستم حل کنم. انگار یه نفر جلومو گرفته بود! ذهنم واقعن سر آزمون از همون اول خسته بود. با اینکه دیشب خواب کافی داشتم.

یه تجربه ای شد واسه کنکور. از سه روز مونده به کنکور دیگه مطلقن هیچ آزمونی نمیزنم. حالا شاید یه دینی یا ادبیاتی ورق زدم. اونم کم.

A.N.A.P
22-06-2012, 13:21
Delete Please !

D_felfelak
22-06-2012, 13:30
بخاطر سه روزی که در اين هفته نتونستم درس بخونم از برنامه ام عقب افتادم!!! و بی اعصابم!
فکر نکنم بتونم دو روز آخر به خودم استراحت بدم البته برنامم رو حسابی سبک خوام کرد
کی ميشه اين کنکور به خوبی تموم بشه

moh72
22-06-2012, 14:58
ازمون امروز کانون سوالات ادبیات به نظرتون زیادی سخت نبود؟املاهاشو که اولین بارم بود میدیدم چی بودن دگنگ دیگه چیه...!!!WTF(ریاضی)

alone_boy
22-06-2012, 16:23
آزمون امروز به نظرم ادبیات و دین و زندگیش سخت بودن!
از اونور زبان و دیفرانیسل راحتتر از بقیه بودن.البته فیزیک رو هم سخت طرح کرده بودن

*M!L4D*
22-06-2012, 20:07
کارت ورود ب جلسه ی کنکور آزاد کی میاد ؟!

ارمیتا2
22-06-2012, 21:27
کارت کنکور سراسری چهارم میاد رو سایت .ولی از ازاد خبر ندارم.امیدوارم همه کنکوری ها به ارزوشون برسن.کنکوری های 91 به خودتون اعتماد کنید و نگید قبول نمیشم.

pouyahz
22-06-2012, 21:50
واقعا خیلی اعصاب خرد کنه.

hosseinf722
22-06-2012, 23:26
من جدیدا برای عمومی وقت کم میارم کسی راه حلی نداره؟

pour-homme
23-06-2012, 13:03
منم هینطوری بودم راه حل اینکه برای هر درس تایم بگیری مثلا من خودم
20 ادبیات
20 عربی
20 معارف
15 زبان
به ترتیب برای درس ها در نظر گرفتم سوال های وقت گریم هم نمیزنم مثلا تو عربی ریدینگشو نمیزنم میزارم برای اخر اگر از 20 دقیقه وقت اضافی اوردم یا سوال های طولانی ادبیات رو نمزنم مثل چند تا بیت میده میگه به ترتیب ارایه هاش رو بگید و ...

hosseinf722
24-06-2012, 08:04
سلام دوستان بالاخره کارت ها هم اومد حوزه ی آزمون من دانشکده پلیمر ، امیر کبیره
انشالله یه روز همه ی دوستان میان میگن کدوم دانشگاه قبول شدن
اگه میشه بقیه دوستان بگن کجا افتادن که اگه یه جاییم هم دیگه رو ببینیم

A.N.A.P
24-06-2012, 08:48
سلام دوستان بالاخره کارت ها هم اومد حوزه ی آزمون من دانشکده پلیمر ، امیر کبیره
انشالله یه روز همه ی دوستان میان میگن کدوم دانشگاه قبول شدن
اگه میشه بقیه دوستان بگن کجا افتادن که اگه یه جاییم هم دیگه رو ببینیم

از کجا باید گرفت ؟

saeed 1428
24-06-2012, 09:06
از کجا باید گرفت ؟

اینم لینکش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinf722
24-06-2012, 09:07
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید بگیرید

ambian
24-06-2012, 09:07
سلام
اگه حالا بخوام پیام نور اسم بنویسم باید کجای سایت سنجش ثبت نام کنم؟

A.N.A.P
24-06-2012, 09:15
سلام

اگه واسه کنکور 91 میخوای که باید از همون اولی که ثبت نام کردی پیام نور هم ثبت نام میکردی . الان که نمیشه !

saeed 1428
24-06-2012, 09:16
سلام
3- داوﻃﻠﺒﺎن در ﺻﻮرت ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺑﺮاي اﻋﻼم ﻋﻼﻗﻤﻨﺪي ﺟﻬﺖ ﺷﺮﻛﺖ در ﮔﺰﻳﻨﺶ رﺷﺘﻪﻫﺎي داراي ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﺎص در اﻳﻦ آزﻣﻮن، ﻣـﻲﺑﺎﻳﺴـﺖ ﺑـﺮ
اﺳﺎس اﻃﻼﻋﻴﻪ ﻣﻨﺪرج در ﺳﺎﻳﺖ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ اﻳﻦ ﺳﺎزﻣﺎن و ﻧﻴﺰ ﻫﻔﺘﻪ ﻧﺎﻣﻪ ﭘﻴﻚ ﺳﻨﺠﺶ ﻣﻮرخ 91/4/5 و ً ﻣﻨﺤﺼﺮا ﺑﺼﻮرت اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ از ﺗـﺎرﻳﺦ
91/4/7 ﺗﺎ 91/4/18 در ﺳﺎﻳﺖ ﻣﺬﻛﻮر ﺑﺮاي اﻋﻼم ﻋﻼﻗﻤﻨﺪي اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

glasslakes
24-06-2012, 09:27
سلام حتما باید کارت به صورت رنگی چاپ بشه یا سیاه سفید؟توی سایت که چیزی ننوشته

lohrasbi
24-06-2012, 10:13
من ساختمون آموزشي آموزشكده فني شماره دو شمسي پور افتادم کسی نیس از اینجا؟

پارسالم همینجا افتاده بودم! خیلی حوزش خوب بود. خداکنه امسالم همونطور خوب باشه.