PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

churchil
09-02-2012, 11:55
این حرفو ول کنید که من از چند روز دیگه شروع میکنم . من الان سال دوممه سال اول انقدر این حرفو زدم که دقیقا 3 هفته قبل از کنکور شروع کردم و الان خیلی پشیمونم البته رتبه بدی نیوردم ولی قابل مقایسه نبود با اون چیزی که میخواستم به خاطر همین وایسادم .

این سوالو داشتم کسی هست که بدونه چجوری میشه سوالات گزینه 2 رو گیر اورد من پارسال گزینه 2 بودم و امسال کانونم گزینه 2 ازموناش استاندارد نیست ولی سوالاش خیلی از کانون سختتره و کنکور هم واقعا این 2-3 ساله خیلی سخت شده. به علاوه میشه اون جمعه های بین 2 ازمون کانون هم یه امتحان داد. اگه کسی میدونه از کجا میشه گرفت خیلی ممنون میشم

monaa
09-02-2012, 12:00
سلام
واسه این دروس تخصصی کتابهایی نیستن که نکات مهم کنکوری رو گفته باشن؟؟
به سبک کتابهای جمع بندی منظورمه.اگه میشناسین معرفی کنین بیزحمت

کتاب های جمع بندی مهر و ماه عالی هستند مخصوصا فیزیک / شیمی / دیفرانسیل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urchin7
09-02-2012, 16:14
دوستان از موقعی که شروع کردم درس خوندن چشمم ضعیف شده !:41:

من که نمره هر دو چشمم 3 هست! پارسال مشکل خواستی نداشتم! ولی امسال چشمم درد می کنه و احساس می کنم سنگین شده

urchin7
09-02-2012, 16:21
شما مجاز هستید یکدرس رو تک ماده کنید انهم بالای 7

من سوم بودم! یک درس از 4 و یک درس 7.5 تبصره زدم

LΩRD
09-02-2012, 22:14

دوست عزیز میشه در رابطه با تبصره بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی چی ؟ همون تک ماده هست ؟

alone_boy
09-02-2012, 22:19
شما مجاز هستید یکدرس رو تک ماده کنید انهم بالای 7
مطمئنید؟
شنیده بودم که سال چهارم دیگه تک ماده و این چیزا در کار نیست

Alireza SM
09-02-2012, 22:31
مطمئنید؟
شنیده بودم که سال چهارم دیگه تک ماده و این چیزا در کار نیست
نخیر یه دونه درس رو حق دارین تک ماده کنین فکر کنم باید بالای 7 گرفت براش

One Minute
09-02-2012, 23:06
بچه ها كلاس كنكور رو توصيه ميكنيد؟

alone one
09-02-2012, 23:06
آقا یکی به ما کمک کنه
کلا هنک کردم نمی نونم درس بخونم روحیه ام خرابه ترازم از 5800 شده 5000 ساعت مطالعه ام از 10 ساعت رسیده به صفر درس خوندنم نمی آید نامید شده ام :19:
چنوقته داری درس میخونی دوست عزیز؟
تو این مدت،روزی چن ساعت مطالعه داشتی؟
به نظرت چقد و چن درصد از مطالب درسیو خوندی؟

اینارو جواب بده دوست عزیز،بعد یه چیزیم بهت بگم
اگه تو درس خوندن جلویی میتونی یکی دوروز به خودت استراحت بدی،بعد با 4 5 ساعت درس خوندن شروع کنی و 4 5 ساعتم به تفریح بپردازی،هرکاری که دوس داریو انجام بدی،اون 4 5 ساعتم درسایی رو بخون که دوس داری،بعد یواش یواش ساعتو به حالت نرمال قبلش برسون که میخوندی
این خستگی طبیعیه،اینکارارو انجام بدی روحیت برمیگرده

Alireza SM
09-02-2012, 23:27

بستگی داره

اگه کلاسش دبیر خوبی داشته باشه و شما هم مشکل توی درس داشته باشین و مشکلتون با کتب کمک آموزشی حل نشه اونوقت کلاس آموزشی خوبه
البته به شرطی که صرف کنه مثلا برای یه کلاس 90 دقیقه ای مجبور نباشین ساعت صرف رفتن و یه ساعت هم صرف برگشتن بکنین !

LΩRD
10-02-2012, 11:52

کسی نیست جواب بده ؟!

urchin7
10-02-2012, 13:19

اره فکر کنم همونه

فکر کنم یکی از بالای 7 e یکی از صفر
من یکی از 4.5 و یکی از 7.5 زدم! یعنی خود مدرسه زد
ولی نمدونم پیش هم می شه این کار رو کرد یا فقط به تبصر داره!

Alireza SM
10-02-2012, 14:06
پیش دانشگاهی یه دونه تبصره داره
سوم ( و کلا متوسطه ) 2 تا داره .
برای سوم باید نمره امتحانی بالای 4.5 بگیرین که نمره مستمر رو اگه 20 دادن نمره سال بشه بالای 7 تا بتونین فارغ التحصیل بشین .

alone one
10-02-2012, 16:40
کسی نیست جواب بده ؟!
دوست عزیز تبصره همون تکماده هس که تو پیش فقط یه درس میتونی بزنی
صحبت دو دوست قبلیمو تکمیل میکنم که اگه دانش آموز حضوری باشی،باید از 20 نمره (15 نمره ورقه + 5 نمره مستمر)7.5 بشی،اگه غیر حضوری بازم باید بالای 7.5 بشی از 20 منتها اینجا اون 5 نمره که واسه مستمر هس رو هرچقد تو برگه امتحان بنویسی به همون نسبت از 5 نمره بهت میدن
برای مثال تو اگه غیر حضوری باشی و از 15 نمره 7.5 بگیری(یعنی نصف نمره هارو)،2.5 از اون 5 (یعنی نصف)بهت میدن که مجموعا میشه 10
بازم واسه مطمئن شدن میتونی از دفتر دار و یا معاون آموزشگاتون بپرسی

alavi71
10-02-2012, 18:13

دوست عزیز با دوستمون در مورد تک ماده گفت -
و با تک ماده همون جری که از اسمش معلوم هست فقط یک درس رو میشه ....

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

چه دروسی رو میخواهید بروید؟
توجه داشته باشید که کلاس کنکور باید استاد خوبی داشته باشد و سطح علمی بالا نه ....

اگر درسی نمیتوانید خودتان پیشرفت کنید کلاس کنکور توصیه میشود ولی اگر با کتاب تست میتوانید کلاس برای شما کمی زمانبر خواهد بود...
موفق باشید ....

D_felfelak
10-02-2012, 23:10
امروز تراز آزمون 300 تا رشد کردم
حسابی خوشحال شدم و روحيه گرفتم البته هنوز با اونچه که ميخوام فاصله ام زياد هست
برای چی ميگند بعد از پايان امتحانات نيم سال اول پيشرفت خيلی کم هست ؟! و تعداد کمی پيشرفت ميکنه؟ آمار کانون مؤيد اين هست مشاوره مدرسه هم ميگفت

monaa
10-02-2012, 23:32
برای چی ميگند بعد از پايان امتحانات نيم سال اول پيشرفت خيلی کم هست ؟! و تعداد کمی پيشرفت ميکنه؟ آمار کانون مؤيد اين هست مشاوره مدرسه هم ميگفت

موفق باشی

ترازت چنده؟ منطقه چندی ؟

D_felfelak
11-02-2012, 12:20
موفق باشی

ترازت چنده؟ منطقه چندی ؟

ترازم 6 هزار هست تو آزمون اول 5 هزار بود
منطقه 2 هستم رشته رياضی

برای چی ميگند بعد از پايان امتحانات نيم سال اول پيشرفت خيلی کم هست ؟! و تعداد کمی پيشرفت ميکنه؟ آمار کانون مؤيد اين هست مشاوره مدرسه هم ميگفت???

monaa
11-02-2012, 14:57
ترازم 6 هزار هست تو آزمون اول 5 هزار بود
منطقه 2 هستم رشته رياضی

برای چی ميگند بعد از پايان امتحانات نيم سال اول پيشرفت خيلی کم هست ؟! و تعداد کمی پيشرفت ميکنه؟ آمار کانون مؤيد اين هست مشاوره مدرسه هم ميگفت???

واقعا عالیه موفق باشی
بهت شدیدا پیشنهاد می کنم برنامه های رامین نیکخو را از فرصت برابر ببینی انرژیت 10 برابر می شه :thumbsup:

h0p3
11-02-2012, 17:08

برای اینکه بعضی ها یا شایدم خیلی ها رو برنامه کانون جلو نمیرن و از بهمن برنامشون با کانون یکی میشه و یکدفعه تراز اینا میره بالا و تراز بقیه میاد پایین و حسابی روحیه بقیه خراب میشه :31:.اینو مشاورم پارسال گفت :27:

از 5000 تا 6000 رشد خیلی خوبیه.مطمئن باش همینجور ادامه بدی حتما موفق میشی :40:

alone one
11-02-2012, 23:45
واقعا عالیه موفق باشی
بهت شدیدا پیشنهاد می کنم برنامه های رامین نیکخو را از فرصت برابر ببینی انرژیت 10 برابر می شه :thumbsup:
داداش این برنامه فرصت برابرو کی میده؟
اونسالی میدیدمش کلی انگیزه میگرفتم

Alireza SM
11-02-2012, 23:47
من میزان مطالعه روزانه خودم رو به کمک قرص ؛ از 2 ساعت رسوندم به 9 ساعت .
امروز یکم ناراحتی معده داشتم ( ناشی از خوردن پنیرپیتزا خام بود ) وگرنه 12 ساعت میخوندم
فردا امیدوارم بتونم 12 ساعت رو بخونم

One Minute
12-02-2012, 00:18

جدا اين برنامه انگيزه ميده؟ من 2-3 قسمتش رو ديدم اصلا خوشم نيومد! برنامه ى چه روزيش خوبه؟

A.N.A.P
12-02-2012, 09:26
دوستان من تازه از اول دی شروع کردم گیج شدم که با برنامه آزمون گزینه 2 برم جلو یا درسای پایه رو تا قبل عید تموم کنم ؟

monaa
12-02-2012, 13:18

جدا اين برنامه انگيزه ميده؟ من 2-3 قسمتش رو ديدم اصلا خوشم نيومد! برنامه ى چه روزيش خوبه؟

از روزی که کاظم قلمچی و دار و دستش اومدن توی برنامه همه چی رو خراب کردن :2:
سال قبل روز های شنبه رامین نیکخو به همراه مهندس محمد مهربان کولاک می کردن
ولی امسال محمد مهربان نمی آید و لی رامین نیکخو هر هفته تقریبا می آید ولی روزش مشخص نیست

وقتی این حرف های رامین نیکخو رو گوش می دم هوس درس خوندن می کنم :31:

اینم آدرس سایتش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز یکم ناراحتی معده داشتم ( ناشی از خوردن پنیرپیتزا خام بود ) وگرنه 12 ساعت میخوندم

دوست عزیز میشه بگی چه قرصی می خوری ؟

pour-homme
12-02-2012, 13:36
میشه بگید چه قرصی میخورید ؟
راستی این کار رو نکنید ممکنه اثر مخربی داشته باشه که قبل از کنکور دچارش بشید یا حداقل بزارید برای عید
من خودم قهوه میخورم میتونم با انرژی و تمرکز بیشتری بخونم

Alireza SM
12-02-2012, 14:20
فعلا بزارین یه مدت این قرص رو بخورم ببینم عوارضی چیزی اگه نداشته باشه بهتون معرفیش میکنم
توی دو روز اخیر که برای من واقعا معجزه کرده :20:

monaa
12-02-2012, 18:00
فعلا بزارین یه مدت این قرص رو بخورم ببینم عوارضی چیزی اگه نداشته باشه بهتون معرفیش میکنم
توی دو روز اخیر که برای من واقعا معجزه کرده :20:

نری قرص اکس و اینا بخوری فنا شی :31:

نادر1368
12-02-2012, 18:08
یه سوال فنی داشتم!برای هندسه 2 من گاج سفید میخونم تستاش رو میزنم به همراه تستای گزینه 2 که عینا کپی پیست سوالای گاج هست رو زدم!کافیه؟یا باید سطح کلاس بره بالا!؟
دروس عمومی خصوصا ادبیات و زبان فارسی کلا کتاب رو میندازیم دور یا اول کتاب اصلی بعد کتاب فرعی؟

alone one
12-02-2012, 18:48
قرص؟
چه قرصی؟

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

والا عرض کردم که جدیدا نمیبینمش اما اونموقع آقای فک کنم اسمشون نیکخو بودو که میدیدم،کلی روحیه میداد
واقعا کلی چیز ازش یاد گرفتم و تو مطالعم ازش استفاده کردم برعکس آقای دستمال چی(پورم اولش داره)

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

وقتی این حرف های رامین نیکخو رو گوش می دم هوس درس خوندن می کنم :31:

دقیقا
نگفتی داداش برنامه فرصت برابرو چه ساعتی میده؟

alone one
12-02-2012, 18:56
یه سوال فنی داشتم!برای هندسه 2 من گاج سفید میخونم تستاش رو میزنم به همراه تستای گزینه 2 که عینا کپی پیست سوالای گاج هست رو زدم!کافیه؟یا باید سطح کلاس بره بالا!؟
کافی بودن یا نبودنش عزیز به خودت بستگی داره،اگه احیانا تو کنکور آزمایشی شرکت میکنی میتونی اونجا نتیجشو بسنجی(بجز گزینه 2 که شما میگی شبیهش هس)
اما درکل این کتاب کافیه(تجربه شخصی رومیگم)اصلا اگه اولی نباشه،قطعا جز دوتا کتاب خوب هندسه 2 هس

دروس عمومی خصوصا ادبیات و زبان فارسی کلا کتاب رو میندازیم دور یا اول کتاب اصلی بعد کتاب فرعی؟
دور چرا؟
بعضی موقعا نیاز میشه درکنار اون کتاب "کمک آموزشی"،کتاب اصلیم یه نگاه انداخت(منظورتو امیدوارم درست گرفته باشم)

monaa
12-02-2012, 20:12
نگفتی داداش برنامه فرصت برابرو چه ساعتی میده؟ شنبه تا پنجشنبه از ساعت 17

آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed 1428
12-02-2012, 22:00
زمان ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات کنکور دانشگاه آزاد 91
جاماندگان از نام نويسي در کنکور سراسري پزشکي و غيرپزشکي 91 دانشگاه آزاد اسلامي از 30 بهمن ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در اين آزمون اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، جاماندگان از نام نويسي کنکور سراسري پزشکي و غيرپزشکي 91 دانشگاه آزاد اسلامي از 30 بهمن تا 3 اسفندماه فرصت ثبت نام مجدد دارند.

اين دسته از داوطلبان مي توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز آزمون به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به دريافت دفترچه راهنما و خريد کارت اعتباري اقدام کنند. همچنين امکان خريد شناسه کارت اعتباري از طريق خودپردازهاي بانک ملي نيز فراهم مي شود.

داوطلباني که در دوره نخست ثبت نام کامل خود را انجام داده اند و قصد تغيير رشته دارند مي توانند در اين فرصت به وجود آمده بار ديگر به منظور تغيير رشته ثبت نام مجدد انجام دهند.

پس از اين نام نويسي، ثبت نام اول آنان که در دوره پيش صورت گرفته لغو مي شود و کارت ورود به جلسه براي آنان بر اساس ثبت نام دوم صادر خواهد شد.

به گزارش مهر، آزمون رشته‌هاي غيرپزشکي دانشگاه آزاد در روزهاي 15 و 16 تير ماه 91 و آزمون رشته‌هاي گروه علوم پزشکي 29 تيرماه 91 برگزار مي‌شود.

نتايج نهايي کنکور سراسري دانشگاه آزاد در نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود و حدود 350 تا 400 هزار نفر در آزمون 91 پذيرفته خواهند شد.
به نقل از : خبرگزاري مهر

mahla jan
13-02-2012, 15:26
داوطلباني که در دوره نخست ثبت نام کامل خود را انجام داده اند و قصد تغيير رشته دارند مي توانند در اين فرصت به وجود آمده بار ديگر به منظور تغيير رشته ثبت نام مجدد انجام دهند.
به گزارش مهر، آزمون رشته‌هاي غيرپزشکي دانشگاه آزاد در روزهاي 15 و 16 تير ماه 91 و آزمون رشته‌هاي گروه علوم پزشکي 29 تيرماه 91 برگزار مي‌شود.

یوهو:31::46::46::46:چه خوب که می شه تغییرش داد رشته رو
یعنی باید تا اخر تابستون کنکور بدیم دیگه :18:

One Minute
13-02-2012, 15:40
قرص؟
چه قرصی؟

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

والا عرض کردم که جدیدا نمیبینمش اما اونموقع آقای فک کنم اسمشون نیکخو بودو که میدیدم،کلی روحیه میداد
واقعا کلی چیز ازش یاد گرفتم و تو مطالعم ازش استفاده کردم برعکس آقای دستمال چی(پورم اولش داره)

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

دقیقا
نگفتی داداش برنامه فرصت برابرو چه ساعتی میده؟

آقاى نيكخو چه روزهايى برنامه دارن؟
پور دستمالچى كه اصلا صحبتش نيست!

alone one
14-02-2012, 01:15
آقاى نيكخو چه روزهايى برنامه دارن؟

والا اون دوستمون گفت که معلوم نیس کی ها بیان
من امروزو دیدم تا نصفه که خبری از ایشون نبود
به نظرم تو همین نصفه برنامه ای که از فرصت برابر دیدم فک کنم افت داشته برنامه نسبت به سالای پیش
واقعا قبلنا میشد تو برنامه کنکوری بودنو هس کرد اما الان ...:41:
نظر دوستان چیه؟

XFIGHT3R
14-02-2012, 13:34
والا اون دوستمون گفت که معلوم نیس کی ها بیان
من امروزو دیدم تا نصفه که خبری از ایشون نبود
به نظرم تو همین نصفه برنامه ای که از فرصت برابر دیدم فک کنم افت داشته برنامه نسبت به سالای پیش
واقعا قبلنا میشد تو برنامه کنکوری بودنو هس کرد اما الان ...:41:
نظر دوستان چیه؟
کاملا باهات موافقم ... یادش بخیر سال قبل آقای سرورپور میومد تا یه ماه حسابی روحیه می گرفتیم:40:

alone_boy
14-02-2012, 14:45
سلام
بعد از ترم اول دیگه انگیره ای واسه درس خوندن ندارم.میخوام بخونم ولی رغبتی ندارم و نمیخونم
چیکار کنم به نظرتون؟

monaa
14-02-2012, 20:15
سلام
بعد از ترم اول دیگه انگیره ای واسه درس خوندن ندارم.میخوام بخونم ولی رغبتی ندارم و نمیخونم
چیکار کنم به نظرتون؟

می تونی تغییراتی توی اتاق یا محل درس خوندنت بدی تا تنوع ایجاد بشه حتی می تونی جای درس خوندنت رو عوض کنی تا یه جوری شوک بهت وارد بشه :26:

alone one
15-02-2012, 00:00
سلام
چیکار کنم به نظرتون؟

یکی دوروز به خودت استراحت بده و برو کلی تفریح کن
هرکاری که دوس داری انجام بده
بعد بیا 4 ساعت درس بخونو بقیشو دوباره به تفریح بپرداز، یواش یواش تو روزای مختلف تعداد ساعات مطالعتو ببر بالا تا مثل قبل برسه و از ساعات تفریحت کمتر کن
این طبیعیه که خسته شی
یکی از اقوام ما که از نفرات برتر کنکور شدم داشتم باهاش صحبت میکردم گفت حتی یه ماهو خورده ای قید درسو زدم چون واقعا بریده بودم
امیدوارم شمام خستگیت در بره و دوباره با تلاش بتونی نتیجه زحمتات تو کنکورو بگیری

niki71
15-02-2012, 00:20
با سلام....
برای قبول شدن در رشته آنگسازی رتبم باید تا چ حدی باشه؟
پارسال همینطوری شرکت کردم 1700 زیر گروه 5 شدم.. برای امسال جای امیدواری هست؟
ترازای قلمچیم معمولا 5700 میشه

Alireza SM
15-02-2012, 00:33
بچه ها من چشمم ضعیف شده سر کنکور :31:
امروز داشتم یه تستی رو حل میکردم که نوشته بود کدوم گزینه آنتالپی استاندارد تشکیل میشه صفر ؟ هم N2 و هم O2 توی گزینه ها بودن ؛ تست هم مال خیلی سبز بود ؛ از دانشگاه آزاد هم نراشته بودن که آدم بگه غلطه :31:
هرچی فک کردم نتونستم بفهمم که چرا اکسیژن و نیتروژن یکیشون باید صفر نباشه :13:
آخر ولش کردم وقتی هم که داشتم جواب ها رو چک میکردم دیدم که گزینه اول O2 نیست و O3 هست ( البته عدد ها رو فارسی در نظر بگیرین ) . یعنی گزینه اول اوزون بوده و چون ناپایدارتر از اکسیژنه نمیتونه صفر باشه باید مثبت در نظر گرفتش و چون چشمم نمیتونسته دقیق بخونتشون اینطوری علاف شدم نیم ساعت :27:
کلی روی عدد دقت کرده بودما که ببینم 2 هست یا 3 ولی بازم نتونسته بدم تشخیص بدم . عینکی هستما البته ولی عینک نمیزنم و تا حالا هم نشده بود که نتونم عددها رو درست بخونم فکر کنم دیگه باید عینک رو بزنم همیشه . شایدم نمره چشمم بیشتر شده باشه باید یه سری بزنم به دکتر :19:

Alireza.Malek
15-02-2012, 10:37
یک سوال: این رتبه رو تخمین بزنید: ممنون

منطقه 1
معدل 11

ادبیات:60
عربی:30-40
معارف:60
زبان:بالای 70

ریاضی:30-35
فیزیک:40-50
شیمی:40-50

moh72
15-02-2012, 12:11
یک سوال: این رتبه رو تخمین بزنید: ممنون

منطقه 1
معدل 11

ادبیات:60
عربی:30-40
معارف:60
زبان:بالای 70

ریاضی:30-35
فیزیک:40-50
شیمی:40-50
با عربی 30 زبان 70 ریاضی 30 فیزیک و شیمی 40 رتبه منطقه یک بین 4500 تا 5000
با عربی 40 زبان 85 ریاضی 35 فیزیک و شیمی 50 رتبه منطقه یک بین 2500 تا 3000 (منطقه 3 بین 300و400 :18:)
(یکبار مینیموم رتبه ها رو زدم یک بار ماکسیموم)

alone one
15-02-2012, 12:22
دوستان حتما میدونین که بیمه تامین اجتماعی برای پسرای +18 برگه اشتغال به تحصیل میخواد تا بفهمه پسر هنوز دستش تو جیب باباشه:31:
حالا اگه کسی پشت کنکوری باشه یا غیر حضوری بخونه از این برگه محرومه،کسی راه حلی واسش نداره؟
من باید واسه کار دیگه ای (بیمه تکمیلی) برگه اشتغال به تحصیل داشته باشم اما ...
چیکار کنم؟

Alireza.Malek
15-02-2012, 14:28
با عربی 30 زبان 70 ریاضی 30 فیزیک و شیمی 40 رتبه منطقه یک بین 4500 تا 5000
با عربی 40 زبان 85 ریاضی 35 فیزیک و شیمی 50 رتبه منطقه یک بین 2500 تا 3000 (منطقه 3 بین 300و400 :18:)
(یکبار مینیموم رتبه ها رو زدم یک بار ماکسیموم)

خیلی ممنونم از اینکه سریع و دقیق جواب دادین. حالا چند تا سوال دیگه هم دارم:
میدونید برای قبولی معماری تو دانشگاه های علم و صنعت.....دانشگاه هنر....دانشگاه امام خمینی چه رتبه هایی لازم هست؟
راستی معدل چطوری تاثیر میزاره؟
راستی شما از نرم افزار استفاده میکنید؟؟ میشه اسمشو یا لینکشو بدید؟
بازم ممنون.

hosein_000
15-02-2012, 16:19
سلاممممممممممممممممممممم
بچه ها ديگه داغ كردم
هر چي ميخوام به روزاي قبل كه صبح تا شب ميخوندم برسم نميشه ..... يه مدت شل شدم ... حالا هم ديگه به اون روزاي اوج نميرسم

....
سوال

تاريخ ادبيات بايد قسمت منابع اصلي و كمكي هم بخوني ؟؟؟؟ من كه هر چي ميخونم باز اثار يه خدا بيامرزي رو ميارن جلو چش ما

من ترازم تو گاج 6000 ....تقريبا رتبم تو كنكور چي ميشه ؟؟؟؟ اين تراز با تراز كانون فرق داره ؟؟؟ اخه يه سري ها ميگفتن تراز اوردن تو كانون يه مقدار راحتتره مثلا تو اگه بري شركت كني ميشي 6500 .....نميدونم والله
ممنون

moh72
15-02-2012, 19:26
خیلی ممنونم از اینکه سریع و دقیق جواب دادین. حالا چند تا سوال دیگه هم دارم:
میدونید برای قبولی معماری تو دانشگاه های علم و صنعت.....دانشگاه هنر....دانشگاه امام خمینی چه رتبه هایی لازم هست؟
راستی معدل چطوری تاثیر میزاره؟
راستی شما از نرم افزار استفاده میکنید؟؟ میشه اسمشو یا لینکشو بدید؟
بازم ممنون.

برو سایت کانون (kanoon.ir)سمت راست زده یادگار ماندگار قلمچی اونو دانلود کن
معدل فقط تاثیر مثبت اگه معدلت کمه خیالت راحت باشه تاثیر منفی نداره
تخمین رتبه رو با نرم افزار تخمین رتبه کانون زدم رو کتاب زرد تخصصی میفروشن

سلاممممممممممممممممممممم
بچه ها ديگه داغ كردم
هر چي ميخوام به روزاي قبل كه صبح تا شب ميخوندم برسم نميشه ..... يه مدت شل شدم ... حالا هم ديگه به اون روزاي اوج نميرسم

....
سوال

تاريخ ادبيات بايد قسمت منابع اصلي و كمكي هم بخوني ؟؟؟؟ من كه هر چي ميخونم باز اثار يه خدا بيامرزي رو ميارن جلو چش ما

من ترازم تو گاج 6000 ....تقريبا رتبم تو كنكور چي ميشه ؟؟؟؟ اين تراز با تراز كانون فرق داره ؟؟؟ اخه يه سري ها ميگفتن تراز اوردن تو كانون يه مقدار راحتتره مثلا تو اگه بري شركت كني ميشي 6500 .....نميدونم والله
ممنون
فکر میکنم به زور 2 تا سوال از قسمت خدابیامزا میاد :31: پس الکی وقتتو رو اونا صرف نکن (منظور اگه یادت نمیمونه زیاد بهشون گیر نده)حالا اگه میخوای 100 بزنی از جعبه لایتنر استفاده کن ولی کلا این چیزا زیاد صرف نمیکنه
+
شما هم یادگار ماندگارو دانلود کن شاید بردردت بخوره

A.N.A.P
15-02-2012, 23:11
دوستان امروووووووز :دی اصلا حال خوندن نداشتم چون سرم درد میکرد ! الان عذاب وجدان دارم ! :(

SuperSt@r
15-02-2012, 23:16
دوستان امروووووووز :دی اصلا حال خوندن نداشتم چون سرم درد میکرد ! الان عذاب وجدان دارم ! :(

من كه پارسال كنكور دادم طوري نيست بابا گاهي وقتا اينجوري ميشه ديگه درس همينجوريه ولي فكرش رو نكن بدون بقيه هم همين مشكلات رو ممكنه داشته باشن به فكر شروع فردات باشه با برنامه
موفق باشي

Alireza SM
16-02-2012, 01:01
منم اصلا حال نداشتم شدیدا سرم درد میکرد بخاطر سرماخوردگیم
ولی بازم 6 ساعت درس خوندم :31:

urchin7
16-02-2012, 02:22
سلام
چیکار کنم به نظرتون؟

منم وضعم خرابه از 6400 دارم هر ازمون 300 , 400 تا افت می کنم

راستی بچه ها کسی قرص می خوره

می تونی تغییراتی توی اتاق یا محل درس خوندنت بدی تا تنوع ایجاد بشه حتی می تونی جای درس خوندنت رو عوض کنی تا یه جوری شوک بهت وارد بشه :26:

من که مجبور شدم اتاقم رو به دلیل سرو صدا عوض کنم! تاثیر داشت

alavi71
16-02-2012, 09:56
سلاممممممممممممممممممممم
بچه ها ديگه داغ كردم

....
سوال

ممنون

سلام
برای طالعه سعی کنید همواره اهسته ولی پیوسته بخوانید زیاد به خودتان فشار نیاورید.
بدون استرس و افکار دیگه درس بخونید.تمرکز خود را روی دروسی که مسلط هستید بگذارید تا با روحیه گرفتن بتوانید ساعات خود را به مررور افزایش دهید ...
تاریخ ادبیات همون منبع کتاب هست ولی گاهی اوقات از دل مطالب کتاب در میانرد.پس متن هارا خوب بخونید ...

تراز کانون شاید به این علت میگن راححتر هست که چون سوالاتش مشابه کتابهاش هست.وازکتابهای خودش سوال میده رو میشه با خوندنشون یکم بالاتر زد.
ولی حدودش تقریبا یکسان هست....

موفق باشید...

A.N.A.P
16-02-2012, 12:42
منم اصلا حال نداشتم شدیدا سرم درد میکرد بخاطر سرماخوردگیم
ولی بازم 6 ساعت درس خوندم :31:
ایول . من حدود 1.5 ماه بود که روزی 7 8 ساعت متوسط درس میخوندم !

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

دوستان . این رسم ساختار لوویس رو چه جوری باید یاد بگیرم ؟ از رو مبکران میخونم

Alireza SM
16-02-2012, 13:08
ایول . من حدود 1.5 ماه بود که روزی 7 8 ساعت متوسط درس میخوندم !

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

دوستان . این رسم ساختار لوویس رو چه جوری باید یاد بگیرم ؟ از رو مبکران میخونم
ساختار هایی لوویس که توی کتاب شیمی 2 هستن خیلی پیچیده نیستن من که رو هوا رسمشون میکنم فقط هم یه بار کتاب رو خوندم .

اکثرون که ترکیب هایی هستن که معلومه اتم مرکزی کدومه وقتی هم اتم مرکزی رو داشته باشی دیگه 90% ماجرا حلّه ؛ فقط 7-8 تا ترکیب معروف هست که اتم مرکزیشون یکم حفظیه اونا رو هم از روی کتاب برداریشون روی یه کاغذ بنویسی و هفته ای یه بار تمرین کنی سر جلسه میتونی با سرعت 50 m/s رسمشون کنی :31:

mahla jan
16-02-2012, 16:20
من خیلی خوب شده حالم.دیگه افسرده نیستم.به لطف رفیق عزیزمون.به تجویز پزشک که مامانم باشه که خوب طبیعیه یکم افراطی عمل می کنه هر دو هفته یه بار یه ماه استراحت مطلق :دی(این که یکم نشد).به قول اون یارو همه چی ارومه .من چقد........ تراز ازمونامم داره خوب می شه دارم به تهران می فکرم:40:.اگه بشه چی می شه .اگه تهران قبول شم دیگه افسوس نمی خورم که یه سال عقب افتادمو .خدا جونم جبران کن دیگه!!!!!!:20:چه ربطی به اینجا داش؟داشتم رد می شدم خیلی احساس خوب داشتم گفتم منتقل کنم منتقل شد؟!هوم؟!دوستون دارم خوب بخونید .تهران می بینمتون:10:(خیلی دیگه سرخوش شدم):46::46::دی

alone one
16-02-2012, 16:54
چه ربطی به اینجا داش؟داشتم رد می شدم خیلی احساس خوب داشتم گفتم منتقل کنم منتقل شد؟!هوم؟!دوستون دارم خوب بخونید .تهران می بینمتون:10:(خیلی دیگه سرخوش شدم):46::46::دی
بابا انگیزه :31:
انرژی :31:
اصلا دوپینگ:8:
آره منتقل شد
باشه،پس قرارمون کدوم دانشگاه؟:31:

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

دوستان حتما میدونین که بیمه تامین اجتماعی برای پسرای +18 برگه اشتغال به تحصیل میخواد تا بفهمه پسر هنوز دستش تو جیب باباشه:31:
حالا اگه کسی پشت کنکوری باشه یا غیر حضوری بخونه از این برگه محرومه،کسی راه حلی واسش نداره؟
من باید واسه کار دیگه ای (بیمه تکمیلی) برگه اشتغال به تحصیل داشته باشم اما ...
چیکار کنم؟

کسی نبود؟
فوری فوتیه ها

A.N.A.P
16-02-2012, 18:38
ساختار هایی لوویس که توی کتاب شیمی 2 هستن خیلی پیچیده نیستن من که رو هوا رسمشون میکنم فقط هم یه بار کتاب رو خوندم .

اکثرون که ترکیب هایی هستن که معلومه اتم مرکزی کدومه وقتی هم اتم مرکزی رو داشته باشی دیگه 90% ماجرا حلّه ؛ فقط 7-8 تا ترکیب معروف هست که اتم مرکزیشون یکم حفظیه اونا رو هم از روی کتاب برداریشون روی یه کاغذ بنویسی و هفته ای یه بار تمرین کنی سر جلسه میتونی با سرعت 50 m/s رسمشون کنی :31:

پس مبتکران چیه پیچونده واسه خودش ؟

moh72
16-02-2012, 19:13
پس مبتکران چیه پیچونده واسه خودش ؟
اقا من کتاب سبز عربی کانون گرفتم بعد سی دیش میگه شما 3 رمز فعال سازی رو دریافت کردین منم رفتم کانون گفتم دریافت نکردم گفتن خب بیا یه سیدیه دیگه بهت بدیم ولی عربی نداشتن منم شیمی 2 ورداشتم (چه ربطی به عربی داره :31:) بلا بلا بلا ... حالا میخواستم بگم کسی میتونه یه دونه از رمزاشو بده به من؟ :42:

Azot
16-02-2012, 20:25

پیدا کردن اتم مرکزی اصلا سحت نیست و حتی حفظی هم نیست
اتم مرکزی همیشه سمت چپ فرمول شیمیایی یه ترکیب نوشته میشه. به جز هیدروژن که هیچوقت اتم مرکزی نمیشه (هیچوقت) پس اگه تو یه ترکیب هیدزوژن بود اونم سمت چپ فرمول شیمیایی، عتصر بعد از H اتم مرکزیه.

مثال :

H2SO4
که تو این مثال H نمی تونه اتم مرکزی باشه. S عنصر بعد از H هست. پس S اتم مرکزیه
H2O
که H نمیشه اتم مرکزی باشه پس O اتم مرکزیه
OF2
که O سمت چپه و اتم مرکزی میشه
و ...

بعد از پیدا کردن اتم مرکزی، شماره ی گروه عناصر یک ترکیب شیمیایی رو با هم جمع می کنیم، این تعداد تعداد الکترون های در دسترسه. اتم مرکزی رو وسط رسم می کنیم، اتم های دیگه رو به نسبت آرایش هندسی در اطراف. با هر دو الکترون یک پیوند بین اتم ها قرار میدیم
اتم مرکزی باید هشت تایی بشه (معمولا) پس با الکترون های باقیمانده اتم مرکزی رو هشت تایی می کنیم.

پ.ن : مبتکران اون درسنامه ای که در مورد ساختار لوییس نوشته (حدود 10 صفحه) افتضاحه (البته خود کتاب عالیه) ولی اون قسمت زیاد جالب نیست.

:40:

constant_boy23
16-02-2012, 22:34
اقا من کتاب سبز عربی کانون گرفتم بعد سی دیش میگه شما 3 رمز فعال سازی رو دریافت کردین منم رفتم کانون گفتم دریافت نکردم گفتن خب بیا یه سیدیه دیگه بهت بدیم ولی عربی نداشتن منم شیمی 2 ورداشتم (چه ربطی به عربی داره :31:) بلا بلا بلا ... حالا میخواستم بگم کسی میتونه یه دونه از رمزاشو بده به من؟ :42:

سه رمز فعال سازيش يكي صفحه اخر كتاب نوشته ...
دوميش رو وقتي رمز اول رو زدي خود نرم افزار بت ميده ..
سومي و بايد بري سايت كانون دو تا رمز اول رو بدي سومي رو هم بت بده نرم افزار باز شه !
حالا رمز اولي رو هم نداري /؟

moh72
16-02-2012, 22:46
سه رمز فعال سازيش يكي صفحه اخر كتاب نوشته ...
دوميش رو وقتي رمز اول رو زدي خود نرم افزار بت ميده ..
سومي و بايد بري سايت كانون دو تا رمز اول رو بدي سومي رو هم بت بده نرم افزار باز شه !
حالا رمز اولي رو هم نداري /؟
اره رمز اولی رو دارم (همونی که رو جلده)
+
من تو درسای ریاضی و عربی و هندسه تحلیلی و گسسته (این دوتا یه کلاسن)مشکل دارم الان میخوام برم کلاس حالا بعضیا میگن زیاد نباید کلاس کنکور بری وقت ادم هدر میره به نظرتون اینا زیادن؟ (جمعا 3 تا کلاسن)
(ریاضی میخونم بعد تو ریاضی مشکل دارم مملکته داریم؟؟!!:31:)
+
راستی یه چیز دیگه تو این ازمون کانون سوال 127 شیمی پیش رشته ریاضی از بیشتر بدانید اومده بود تو سایت کانون تو قسمت اشکالات ازمون ثبتش کردم جواب دادن :

پاسخ کانون: (25/11/1390 ساعت 9:58)
داوطلب گرامی سلام دوست عزیزم دقت کنید که درست است که این مطلب از بیشتر بدانید کتاب طرح شده است، ولی از آنجا که درسالهای قبل هم از بیشتر بدانید در کنکور سوال آمده است، سیاست کانون بر این است که گاهی دانش آموزان را با چنین سوالاتی روبرو کند. مثلا سوال 232 کنکور ریاضی 90 از بیشتر بدانید بوده است. بنابراین بهتر است مطالب این قسمت ها را هم در کتاب بخوانید و بلد باشید. برای شما آرزوی موفقیت دارم.
+
کسی این سی دی های اردوی نوروزی کانونو دیده؟ به نظرتون بدرد میخورن؟
+
هی یه سوالی یادم میفته 100 بار این پستو ویرایش کردم :31: کلاسور ارزیابی کانون که تو سایتش زده باید 3 تومن بدی فعال بشه چجوریه همونیه که پارسال رایگان بود یا امکانات جدید داره؟ ارزش داره؟

Lj Wallace
16-02-2012, 23:21
كسي درباره مدرسه مطالعاتي علي مير صادقي اطلاعي داره؟
درس خوندن تو اينجور جاها مفيده يا نه؟

Lj Wallace
16-02-2012, 23:21

Azot
17-02-2012, 12:47
اره رمز اولی رو دارم (همونی که رو جلده)
+
من تو درسای ریاضی و عربی و هندسه تحلیلی و گسسته (این دوتا یه کلاسن)مشکل دارم الان میخوام برم کلاس حالا بعضیا میگن زیاد نباید کلاس کنکور بری وقت ادم هدر میره به نظرتون اینا زیادن؟ (جمعا 3 تا کلاسن)
(ریاضی میخونم بعد تو ریاضی مشکل دارم مملکته داریم؟؟!!:31:)
+
راستی یه چیز دیگه تو این ازمون کانون سوال 127 شیمی پیش رشته ریاضی از بیشتر بدانید اومده بود تو سایت کانون تو قسمت اشکالات ازمون ثبتش کردم جواب دادن :

+
کسی این سی دی های اردوی نوروزی کانونو دیده؟ به نظرتون بدرد میخورن؟
+
هی یه سوالی یادم میفته 100 بار این پستو ویرایش کردم :31: کلاسور ارزیابی کانون که تو سایتش زده باید 3 تومن بدی فعال بشه چجوریه همونیه که پارسال رایگان بود یا امکانات جدید داره؟ ارزش داره؟

عربی حتما برو اگه مشکل داری
دیفرانسیل اگه فکر میکنی نمی تونی خودت بخونی و تست بزنی برو
هندسه تحلیلی گاج سبز بخر و بخون، کلاس لازم نیست چون چیز خاصی نداره
گسسته ذاتیه، اگه بلد باشی هستی، بلد نباشی سخته بخونی، 2000 تا تست داره هر کدوم یه راه حل جداگانه (دیوونه میکنه آدمو) من که گسسته کلاس نمیرم، خیلیم ضعیفم ...

------------------------------------------------------------------------

کلا سی دی می دی بی خیال شو، سی دی واسه اوناست که حوصله ی کتاب خوندن ندارن

------------------------------------------------------------------------

سال قبلو نمیدونم
ولی امسال کلاسور ارزیابی PDF سوال هایی که غلط زدی با روی سوال و پاسخ میزاره واسه دانلود (هزینش هم همونطور که گفتی 3 تومنه) من که گرفتم، بالاخره وقت واسه نوشتن روی سوال و جواب سوال هدر نمیشه ...

موفق باشی :40:

lohrasbi
17-02-2012, 14:51
بچه ها کسی میدونه این طرح مرور آخر گزینه 2 از چه تاریخی شروع میشه؟ ثبت نامش رو نمیگما، منظورم اینه که برنامه ی مطالعاتیش از کی شروع میشه.

Alireza SM
17-02-2012, 15:13
بچه ها کسی میدونه این طرح مرور آخر گزینه 2 از چه تاریخی شروع میشه؟ ثبت نامش رو نمیگما، منظورم اینه که برنامه ی مطالعاتیش از کی شروع میشه.
به ما که گفتن بعد از عید هست و حدود 50 تومن :20:

نادر1368
17-02-2012, 17:01
سوالات گزینه 2 خیلی بالاتر از سطح کنکوره!البته به نظر من هنوزم سرم درد میکنه یه جورایی پیچش میدن و مشکلش میکنن بعد میگن 99 درصد تشابه داره حیف اون پولی که دادیم برای نابودی روحیه ریاضی عمومی که ما اموزشکده خوندیم انقدر سخت نبود:31:شوخی کردما!هرکسی به ازمونای گزینه تسلط کافی داشته باشه رتبه 3 رقمی بدترین نتیجش میشه!

alavi71
17-02-2012, 18:05

توی سایت کانون قسمت فعالسازی نوشته که اگر بیش از 3 بار از رمز استفاده کردید.دیگه سایت بهتون رمز نمیده
باید با همون شماره ای که اونجا داره تماس بگیرید اوکی میکنن واستون ....

موفق باشید

Lj Wallace
17-02-2012, 21:42

كسي نميتونه به ما كمك بكنه:19::19::13::13::13:

A.N.A.P
17-02-2012, 22:57
سوالات گزینه 2 خیلی بالاتر از سطح کنکوره!البته به نظر من هنوزم سرم درد میکنه یه جورایی پیچش میدن و مشکلش میکنن بعد میگن 99 درصد تشابه داره حیف اون پولی که دادیم برای نابودی روحیه ریاضی عمومی که ما اموزشکده خوندیم انقدر سخت نبود:31:شوخی کردما!هرکسی به ازمونای گزینه تسلط کافی داشته باشه رتبه 3 رقمی بدترین نتیجش میشه!
امروز آزمون دادی ؟ من راستش نمیخواستم برم آزمون بدم چون همون طور که گفتم واسه گزینه دو نمیخونم و فعلا فقط دارم درسای پایه رو میخونم که تا عید تمومش کنم ! بالا ترین درصدم 80 بود زبان . پایین ترین عربی -4 . ریاضی رو 10 زدم . فیزیک و شیمی رو نگاه نکردم چون !

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

یه چیز بگم : تو ریاضی هیچ سوالی سخت نیست ( اگه خونده باشین ) با یکم فکر روی سوال میتونید جواب بدین ! باور کنید من 3 4 تا آزمون قبلی اصلا دروس تخصصی رو نگاه نمیکردم ولی امروز با این که هیچی نخونده بودم تونستم 10 درصد بزنم فقط روی سوال تمرکز کردم ! اینکه میگن سوالای گزینه 2 سخته منم قبول دارم !

A.N.A.P
17-02-2012, 23:09
دوستان اگه سال بعد کتابا عوض بشه تکلیف کسی که کنکور امسال قبول نشده میخواد سال بعد بخونه چیه ؟

Alireza SM
18-02-2012, 03:11
دوستان اگه سال بعد کتابا عوض بشه تکلیف کسی که کنکور امسال قبول نشده میخواد سال بعد بخونه چیه ؟
تکلیفش خیلی سادست
همونطور که ما موندیم برای امسال و مجبور هستیم کتاب های ریاضی جدید رو بخونیم ؛ شما هم مجبور خواهید بود کتابهای جدید رو بخونید :20:

A.N.A.P
18-02-2012, 09:27
تکلیفش خیلی سادست
همونطور که ما موندیم برای امسال و مجبور هستیم کتاب های ریاضی جدید رو بخونیم ؛ شما هم مجبور خواهید بود کتابهای جدید رو بخونید :20:مگه فقط قراره کتابای ریاضی عوض بشه ؟ عمومی ها چی ؟ خداکنه خیلی تغییر نکنه !

alavi71
18-02-2012, 11:16
مگه فقط قراره کتابای ریاضی عوض بشه ؟ عمومی ها چی ؟ خداکنه خیلی تغییر نکنه !

کتاب ریاضی3 الان سه سال متوالی هستش تغیر دارد.یعنی سال اینده اگر کسی بخواد بخوند باید منابع جدید رو مطالعه کند.....

نادر1368
18-02-2012, 12:04
امروز آزمون دادی ؟ من راستش نمیخواستم برم آزمون بدم چون همون طور که گفتم واسه گزینه دو نمیخونم و فعلا فقط دارم درسای پایه رو میخونم که تا عید تمومش کنم ! بالا ترین درصدم 80 بود زبان . پایین ترین عربی -4 . ریاضی رو 10 زدم . فیزیک و شیمی رو نگاه نکردم چون !

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

یه چیز بگم : تو ریاضی هیچ سوالی سخت نیست ( اگه خونده باشین ) با یکم فکر روی سوال میتونید جواب بدین ! باور کنید من 3 4 تا آزمون قبلی اصلا دروس تخصصی رو نگاه نمیکردم ولی امروز با این که هیچی نخونده بودم تونستم 10 درصد بزنم فقط روی سوال تمرکز کردم ! اینکه میگن سوالای گزینه 2 سخته منم قبول دارم !
منم تمرکزم بیشتر روی پایس به خاطر همین تک و توک سوالای پیش رو جواب دادم!در کل فوق العاده سوالات سخت و مشکل بود!خصوصا عمومی سوالات کنکور و سابقه کنکوری من میگه که گزینه جوان یه سد دیگس:31:l

A.N.A.P
18-02-2012, 12:24
کتاب ریاضی3 الان سه سال متوالی هستش تغیر دارد.یعنی سال اینده اگر کسی بخواد بخوند باید منابع جدید رو مطالعه کند.....
خدا لعنتشون کنه ! یعنی همه کتاب گرفتم باید بریزم دور ؟ عمومی ها رو نگفتی ؟

ایشالله که امسال قبولم !

Alireza SM
18-02-2012, 12:47
عمومی ها معارف 3 هم تغیر کرده و یه درس بهش اضافه کرده که از سال آینده به کنکور اعمال میشه

M . Sayid
18-02-2012, 12:59
سایتی هست که بشه کتاب های درسیو ازش خرید ؟؟

One Minute
18-02-2012, 15:27
عمومی ها معارف 3 هم تغیر کرده و یه درس بهش اضافه کرده که از سال آینده به کنکور اعمال میشه

يه درس اضافه شده و بقيه درسا 30 درصد تغيير كردن، حتى آيه ها هم عوض شدند

A.N.A.P
18-02-2012, 15:58
يه درس اضافه شده و بقيه درسا 30 درصد تغيير كردن، حتى آيه ها هم عوض شدند
پس میشه کسی رو که بندازه سال بعد بدبخت محسوب کرد ؟:2:

sahar.v
18-02-2012, 18:08
من کتاب دینی دومم گم شده بود،بعد رفتم کتاب دین و زندگی چاپ90 رو خریدم دیدم اوووووووووووه خیلی فرق کرده و اصلا قابل مقایسه نیست!از یه کتاب فروشی هم پرسیدم گفت کتابایی که الان هست مثله انرژی اتمی،مهر و ماه و...با پارسال فرقی نکرده فقط سوالای کنکور 90 رو گذاشتن.خوب با این حساب من همون دینی قدیمی رو باید بخونم؟:23:

A.N.A.P
18-02-2012, 20:42
دوستان واسه معنی لغات ادبیات کنکور همون آخر کتاب ادبیات بخونیم کافیه ؟

monaa
18-02-2012, 22:19

به نظر من کافیه اما گه وقت داری معنا های متن رو هم بخون :21:

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

منظورت کمک درسیه : سایت پدرام بوک
منظورت خود کتاب هاست : بعید می دونم اما دانلودش می شه کرد

SuperSt@r
18-02-2012, 23:04

به نظر منم كافيه

alone one
18-02-2012, 23:11
پس میشه کسی رو که بندازه سال بعد بدبخت محسوب کرد ؟:2:

ایشالله که امسال قبولم !

مگه فقط قراره کتابای ریاضی عوض بشه ؟ عمومی ها چی ؟ خداکنه خیلی تغییر نکنه !

بابا دمت گرم:41:
مگه قراره امسال قبول نشی که آمار سال بعدو میپرسی؟!!
انشالله امسال همه کسایی که تلاش کردن ،مخصوصا برو بچ پی سی ورلد همه رشته و شهرو دانشگاهی که میخوان قبول شن:40:
انقد فکر سال بعدو نکن،یهو دیدی ...:31: (شوخی کردم)

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

علاوه بر اونا بعضی از لغات هس که تو درسا اومده اما آخر کتاب نه که معنیشون مهمه اما چون تو کنکور چندین لغت داده میشه،درواقع گروهی از لغات درستی یا نادرستیش مورد سوال قرار میگیره اگه یکی دوتام بلد نباشیم بازم امید به حل سوال هس که ممکنه این یکی دوتا لغت از همون لغات وسط کتاب باشن
اگه وقت کردی اونارم بخون،اگه نه که همونطور که گفتم خیلی مشکل ایجاد نمیکنه

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

اگه ساکن تهران هستی به راحتی میتونی تو میدون انقلاب کتابهای درسیو گیر بیاری

SuperSt@r
18-02-2012, 23:12
تو کنکور چندین لغت داده میشه،درواقع گروهی از لغات درستی یا نادرستیش مورد سوال قرار میگیره اگه یکی دوتام بلد نباشیم بازم امید به حل سوال هس

سوالاي ادبيات كنكور 90 رو ديدي 3 تا سوال لغتش رو؟؟ يكيش اينجوري بود كه شوما ميگي
شانس ما دوتاش اينجوري بود كه يه دسته كلمات رو داده بود گفته بود مثلا چنتاش درست يا نادرسته

neoanderson
18-02-2012, 23:43
سلام
من امسال لیسانس برقم تموم میشه اما میخواستم همین طوری بیام کنکور بدم (محض حال کردن )
تابستون هم برا ادامه تحصیل (فوق لیسانس) خارج میخام اقدام کنم

کسی میدونه این مشکلی با قوانین سنجش و نظام وظیفه داره یا نه ؟
به ..... نریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

hp722
19-02-2012, 01:00
مگه از 30بهمن نبود ثبت نام دور دوم کنکور 91؟

پس چرا لینکی چیزی واسه ثبت نام نیست؟

والا من میرم sanjesh.org که وصلم میکنه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بعدش چیکار کنم واسه ثبت نام؟

alone one
19-02-2012, 01:10
سوالاي ادبيات كنكور 90 رو ديدي 3 تا سوال لغتش رو؟؟ يكيش اينجوري بود كه شوما ميگي
شانس ما دوتاش اينجوري بود كه يه دسته كلمات رو داده بود گفته بود مثلا چنتاش درست يا نادرسته

آره دیدم،خودم امتحان دادم،خو در واقع سختی سوالارو بیشتر کردن تا کسایی که درصد بالایی از معنی لغاتو بلدن فقط بتونن جواب بدن،واسه همین گفتن لغات وسط کتابم اگه یاد بگیریم بهتره

alavi71
19-02-2012, 09:43

ایشالله که امسال قبولم !

البته تغییرات خیلی زیاد نیستن-ولی خب چهارچوب کلیشون یکی هست.شاید برخی از مباحث تغییر کرده باشه
با توکل به خدا و تلاش امسال موفق خواهید شد .....

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

سلام
من امسال لیسانس برقم تموم میشه اما میخواستم همین طوری بیام کنکور بدم (محض حال کردن )
تابستون هم برا ادامه تحصیل (فوق لیسانس) خارج میخام اقدام کنم

کسی میدونه این مشکلی با قوانین سنجش و نظام وظیفه داره یا نه ؟
به ..... نریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

اگر شما مشمول باشید نمیتوانید شرکت کنید و در غیر اینصورت مشکلی نیست
واگر لیسانستون رو از دانشگاه روزانه گرفته باشید چون یکبار از تحصیل رایگان استفاده کردید باید شهریه بدهید
موفق باشید ..

alavi71
19-02-2012, 09:49
داوطلبان گرامی می توانند پس از خرید کارت اعتباری و مطالعه دفترچه , برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 30 بهمن ماه , به همین آدرس مراجعه نمایند

خرید کارت اعتباری آزمون سراسری سال 1391[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 91[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دريافت دفترچه راهنماي آزمون سراسري سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ثبت نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 1391 كه در زمان مقرر ( 16/9/90 لغايت 30/9/90 ) موفق به ثبت نام نشده اند و همچنين ويرايش اطلاعات ثبت نامي آن دسته از داوطلبانيكه در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نموده اند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_boy
19-02-2012, 11:36
سلام
واسه قرابت معنایی چه کتابی پیشنهاد میشه؟
من کتاب دکتر هامون سبطی + قرابت معنایی علیرضا عبدالمحمدی رو دارم
کدومشون بهترن؟

neoanderson
19-02-2012, 12:19
واگر لیسانستون رو از دانشگاه روزانه گرفته باشید چون یکبار از تحصیل رایگان استفاده کردید باید شهریه بدهید
موفق باشید ..[/QUOTE]

من نمیخام برم دانشگاه
عرض کردم تابستون میخام از کشور خارج شم
دانشجوی ازاد هستم
همین طوری محض حال میخاستم امتحان بدم فقط همین

بعدا وزارت علوم تو معافیت تحصیلی برای خارج قر سرم در نیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

hosseinf722
19-02-2012, 12:21
سلام من یه چند روز بود اصلا حال درس خوندن نداشتم نمی دونم چرا ، ولی از امروز دوباره شروع کردم به درس خوندن
می خواستم درباره ی ماه اسفند هم بنویسم چون پارسال هم کنکور داشتم یه ذره تجربه دارم
توی اسفند آدم یه ذره شل می شه و نمی تونه درست و حسابی درس بخونه بعد روزها همینجوری می ره تا به حال و هوای عید می رسی بعد به خود عید .بعد اگه زرنگ باشی توی عید درس می خونی ولی متوجه می شی که توی این یک ماه که درس نخوندی خیلی عقب افتادی و هی می خوای توی ایام عید این کمبود رو جبران کنی ولی می بینی که نمی شه.
بعدش هم اردیبهشت و خرداد که داری تند تند درس های پیش 2 رو می خونی دیگه وقتی برای دروس پایه ، جمع بندی و ... نمی رسه.
حالا برای اینکه چنین اتفاقاتی نیفته از فردا که اول اسفنده دوباره با عزم جزم و توکل به خدا بشینین درستونو بخونین تا بعدا پشیمون نشین

hp722
19-02-2012, 14:35
دوستان من میخوام واسه کنکور 91 ثبت نام کنم
ولی یه مشکلی دارم.سال اخذ مدرک سال سوم من 89 هست ولی خود سایت زده 90 و نمیتونم edit بکنم.حالا باید چیکار کنم؟

urchin7
19-02-2012, 15:28
من الان رفتم ویرایش کردم
قبلا گول عبارت معدل کل دیپلم رو خوردم فکر کردم منظورش معدل اول دوم سوم! ولی موقع پرینت و وایرایش نوشته معدل کل سوم

AMIR-AIRGUNNER
19-02-2012, 16:32
دوستان اگه یادتون باشه درمورد این معدل موقع ثبت نامگفتم که اشتباه زدم و حالا می خوام موقع ویرایش درست کنم
۳ تا معدل داریم .معدل کل سوم ومعدل کتبی و معدل کل دیپلم
تودانشگاه ازاد که خودش اخرین مورد یعنی کل دیپلم رو وارد کرد و تو ثبت نام کنکور سال قبل هم خود سایت معدل کل دیپلم رو وارد کرده بود
دوستان پشت کنکوری یه راهنمایی بکنن که ایا امسال معدلی رو وارد کردن که موقع ثبت نام سال قبل وارد کرده بودن یا نه

neoanderson
19-02-2012, 17:11
موفق باشید ..[/QUOTE]

من ازاد خوندم
مشمول هم نیستم
چون داداشم رو باید برسونم گفتم هم خودم بیام امتحان بدم (فقط همین :31: محض حال کردن )
تابستون هم میخام برم استرالیا
کنکور دادن برای خارج رفتن مشکلی ایجاد نمیکنه
بعدا وزارت علوم اذیت نکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

saeed 1428
19-02-2012, 20:09
دوستان اگه یادتون باشه درمورد این معدل موقع ثبت نامگفتم که اشتباه زدم و حالا می خوام موقع ویرایش درست کنم
۳ تا معدل داریم .معدل کل سوم ومعدل کتبی و معدل کل دیپلم
تودانشگاه ازاد که خودش اخرین مورد یعنی کل دیپلم رو وارد کرد و تو ثبت نام کنکور سال قبل هم خود سایت معدل کل دیپلم رو وارد کرده بود
دوستان پشت کنکوری یه راهنمایی بکنن که ایا امسال معدلی رو وارد کردن که موقع ثبت نام سال قبل وارد کرده بودن یا نه

من که سال قبل معدل کل دیپلم رو زدم هیچ مشکلی پیش نیومد

AMIR-AIRGUNNER
19-02-2012, 21:03
من که سال قبل معدل کل دیپلم رو زدم هیچ مشکلی پیش نیومد
درسته ماله من هم ساله قبل همون معدل کل دیپلم بود
شما امسال هم ثبت نام کردید ؟!

alone one
20-02-2012, 00:46
ویرایش شد........

neoanderson
20-02-2012, 01:15
هیشکی جواب منو نمیده
لطفا راهنمایی کنید

alone one
20-02-2012, 02:37
من نمیخام برم دانشگاه
عرض کردم تابستون میخام از کشور خارج شم
دانشجوی ازاد هستم
همین طوری محض حال میخاستم امتحان بدم فقط همین

بعدا وزارت علوم تو معافیت تحصیلی برای خارج قر سرم در نیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

هیشکی جواب منو نمیده
لطفا راهنمایی کنید

مگه بیکاری داداش،برو واسه حال کردن یه کاره دیگه انجام بده،ماشالله تو این مملکت اسباب سرگرمی برای جوونا زیاده که!:31:
ولی جدا از شوخی بعید میدونم مشکلی پیش بیاد،چون زمانی سنجش به شرایط شما رسیدگی میکنه و یا به عبارتی واسش مهمه که 1. قبول شده باشین و 2. مراجعه کنین واسه ثبت نام
این نظر منه،اگه با سازمان سنجش تماسم بگیری مطمئن تر میشی

AMIR-AIRGUNNER
20-02-2012, 10:28
واس من خودش وارد شده بود
همون معدلی بود که پارسال زدم
فردا زنگ میزنم سنجش تا دقیقا مطمئن شیم که کدوم یکی از این 2 تا معدلو باید وارد کرد چون معدل کتبی که قطعا نیس،چون خودش جای مناسب خودشو داره(البته واسه کسایی که معدلو هنو وارد نکردن،واس من که خود سیستم وارد کرده بود)
البته واس من،سیستم معدل کل سال سومو وارد کرده بود،منم پارسال همینو وارد کردم که به اشتباه قبلا میگفتم معدل کل دیپلم که بعدا چنبار عذرخواهی کردم
پس قضیه حله !
من هم معدلی که سال قبل خودش وارد شده بود رو میزنم

12p
20-02-2012, 12:39
سلام .
لطفا بگین تاریخ ادبیات:کتاب درسی-رمزینه-کتاب همایش هامون سبطی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟کمک...

وهمین طور کسی شیمی3 مبتکران تست بهمن بازرگانی که2جلد شده داره؟؟؟کدوم شهره؟؟؟اگه امکان داره عکس دو جلد رو بذاره!!!یه دنیا ممنون میشم!!!!!!!!!!خواهش...فوری...

ممنون

saeed 1428
20-02-2012, 13:18
درسته ماله من هم ساله قبل همون معدل کل دیپلم بود
شما امسال هم ثبت نام کردید ؟!

آره.تو دفترچه اینج وری نوشته:
در رديف 11 : داوطلب بايد معدل كل ديپلم نظام جديد و يا ديپلم نظام قديم خود را در اين محل درج نمايد

hp722
20-02-2012, 14:14
دوستان پدر من 31ماه جبهه بوده.کارت ایثار هم داره.میتونم از سهمیه اش برای ثبت نام استفاده کنم؟اگه آره چجوری؟

moh72
20-02-2012, 14:36
منم پارسال معدل کل دیپلم + معدل کتبی دیپلمو زدم

fouad-pes
20-02-2012, 14:38
دوستان پدر من 31ماه جبهه بوده.کارت ایثار هم داره.میتونم از سهمیه اش برای ثبت نام استفاده کنم؟اگه آره چجوری؟
میری به سایت ایثار به آدرس زیر
میزنی ثبت نام کنکور. بعد کد ایثارگری (جانبازی یا آزادگی) و کد ملی داوطلب رو وارد میکنی. میری توی پنل بعد کد رهگیری رو با وارد کردن مشخصات مثل شماره پرونده (همون شناسه ثبت نام کارت اعتباری) دریافت میکنی. کارت رو چاپ میکنی و تا زمان کارت ورود به جلسه. برای موقعیه که سهمیه ات اعمال نشده باشه و میبری بنیاد تا پیگیری کنن. خب کد رهگیری رو از داخل کارت در میاری (12 رقمیه). توی فرم ثبت نام سنجش هم سهمیه شاهد رو انتخاب میکنی و کد رو وارد میکنی. همین دیگه!:31: موفق باشی:11:

alone one
20-02-2012, 15:21
ویرایش شد .....

alone one
20-02-2012, 15:30
ویرایش شد .....

hp722
20-02-2012, 15:47
میری به سایت ایثار به آدرس زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میزنی ثبت نام کنکور. بعد کد ایثارگری (جانبازی یا آزادگی) و کد ملی داوطلب رو وارد میکنی. میری توی پنل بعد کد رهگیری رو با وارد کردن مشخصات مثل شماره پرونده (همون شناسه ثبت نام کارت اعتباری) دریافت میکنی. کارت رو چاپ میکنی و تا زمان کارت ورود به جلسه. برای موقعیه که سهمیه ات اعمال نشده باشه و میبری بنیاد تا پیگیری کنن. خب کد رهگیری رو از داخل کارت در میاری (12 رقمیه). توی فرم ثبت نام سنجش هم سهمیه شاهد رو انتخاب میکنی و کد رو وارد میکنی. همین دیگه!:31: موفق باشی:11:

حاجی ما که بیخیال شدیم.شد هزارتوی فیلم هری پاتر و جام آتش!

همینجوری بدون سهمیه ثبت نام کردم رفت

alone one
20-02-2012, 16:00
پس قضیه حله !
من هم معدلی که سال قبل خودش وارد شده بود رو میزنم

نمیدونم رفیق
خودمم واقعا قاطی کردم
پستاییم که در این رابطه دادمو از مدیریت خواستم تا پاک کنن
بهتره هرکی شک داره که چی باید وارد کنه زنگ بزنه سازمان سنجش
من که قاطی کردم و دیگه اظهار نظر نمیکنم
شاید واسه من اشتباهی اتفاق افتاده باشه یا خودمم اشتباهی بکنم
خلاصه معذرت

fouad-pes
20-02-2012, 20:22

شما که برنامه نویس هستین چرا!!:19:
سخت نبود که!

p30v
20-02-2012, 21:10

شما که سهميه دارين اخه چرا استفاده نمي کنين؟

A.N.A.P
21-02-2012, 01:00
دوستان این قضیه عوض شدن نظام و کتابا سال دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده ! میخواستم بپرسم که من واسه درسای تخصصی من میتونم با همین کتابایی که دارم مثل رمزینه و گاج و اینچیزا ، درسایی که سال دیگه عوض میشه رو بفهمم ؟

alone one
21-02-2012, 02:53
دوستان این قضیه عوض شدن نظام و کتابا سال دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده ! میخواستم بپرسم که من واسه درسای تخصصی من میتونم با همین کتابایی که دارم مثل رمزینه و گاج و اینچیزا ، درسایی که سال دیگه عوض میشه رو بفهمم ؟
رفیق قبلا هم بهت گفتم،انقد به سال بعد فک نکن،انشالله قبولی
درکل سوالتم زمانی میشه جواب درست بهش داد که 1 مهر 91 باشه و کتابا دستمون تا بفهمیم چقد تغییر داشته اما درکل زیاد تو دروس تخصصی نمیتونم کتابو تغییر بدن،چون کلیات یکیه ،نمونش مثه دیف امسالمون باشه،مگر اینکه کلا بیان سر فصلاو ... رو تغییر بدن که .......
باید منتظر موند

A.N.A.P
21-02-2012, 12:44
رفیق قبلا هم بهت گفتم،انقد به سال بعد فک نکن،انشالله قبولی
درکل سوالتم زمانی میشه جواب درست بهش داد که 1 مهر 91 باشه و کتابا دستمون تا بفهمیم چقد تغییر داشته اما درکل زیاد تو دروس تخصصی نمیتونم کتابو تغییر بدن،چون کلیات یکیه ،نمونش مثه دیف امسالمون باشه،مگر اینکه کلا بیان سر فصلاو ... رو تغییر بدن که .......
باید منتظر موند

ممنون که دلگرمی میدی ! قبول که هستم ولی یکم انتظارم زیاده از جایی که باید قبول شم !

p30v
21-02-2012, 13:45
ا همين امسالو بچسبيد اينقد به سال بعد فك نكنين خيلي سخت

p30v
21-02-2012, 14:28
انسان در هر كاري كه اشتياق داشته باشد توفيق مي يابد . ( چارلز شواب )

alone one
21-02-2012, 14:40
ممنون که دلگرمی میدی ! قبول که هستم ولی یکم انتظارم زیاده از جایی که باید قبول شم !
انتظارت هرچقد باشه بازم قابل اجراست،تا الان بیکار نبودی که،4 ماه تمیز مونده تا کنکور
تو این مدت میشه خیلی کارا کرد،باور کن واسه خودت میگم،حتی اگه یکمم به سالبعد فک کنی،شل میگیری امسالو،شاید بگی نه امکان نداره،من تلاشمو میکنم،اما بازم ...
انشالله همه بچه های پی سی ورلد که درس خوندن واقعا،امسال قبول شن
آمین:40:

AMIR-AIRGUNNER
21-02-2012, 14:48
دوستان راست میگن اصلا واسه ساله بعد فکر نکنید !
من هم همین اشتباه رو سال قبل کردم و رشته شبانه که قبول شده بودم رو نرفتم و فکر کردم اگه یک سال بمونم میتونم روزانه قبول بشم که متاسفانه تا حالا میانگین ترازم 100 تا هم نسبت به پارسال کمتره و موندم چطوری برسم !!:41:

One Minute
21-02-2012, 15:02
دوستان من سال سومم، براى تابستون پيش چه درس هايى كلاس بگيرم؟ شما توصيه ميكنيد الان من چيكار كنم؟ نگران آيندم هستم، احساس بديه

constant_boy23
اين كتاباي مبحثي ادبيات كه تو بازاره طبقه بندي شده هست(مثلا قرائت سبطي ) ؟
يعني ميشه هر درس ادبيات رو با اين كتابا مبحثي خوند ؟

constant_boy23
ويرايش .. پست اضافي ...

Alireza SM
21-02-2012, 15:22
اين كتاباي مبحثي ادبيات كه تو بازاره طبقه بندي شده هست(مثلا قرائت سبطي ) ؟
يعني ميشه هر درس ادبيات رو با اين كتابا مبحثي خوند ؟

منظورت رو دقیقا متوجه نشدم ولی کتاب های مبحثی فقط مبحی هستن و درسی به درس نیستن به جز یکی دوتاشون ملا املای خیلی سبز درس به درس هم هست و لغت های مهم رو درس به درس کرده
ولی قرابت معنایی سبطی اینطور نیست و موضوعی هست ؛ اولش که یه ذره در مورد شعر و معنی و ... توضیح داده بعدش ابیات مهم در موضوعات مهم رو نوشته که آدم با خوندنشون روی ابیات دیگه هم مسلط بشه

alavi71
21-02-2012, 15:49
دوستان من سال سومم، براى تابستون پيش چه درس هايى كلاس بگيرم؟ شما توصيه ميكنيد الان من چيكار كنم؟ نگران آيندم هستم، احساس بديه

شما باید در اون دوران دروس تخصصی را بخونید -مفهمومی بخونید....
واگردر دروس تخصصی ضعفی دارید برطرف کنید.....
این کار باعث میشه که در پیش کارتون راحتتر بشود.وبدون مشکل ادامه بدید درس ها رو ....
در مورد کلاس هم بستگی به سطحتون داره و رشته شما!!!
ولی سعی کنسد کلاسی برید که استادش بتونه خوب و مفهموی تدریس کند نه هر کلاسی

موفق باشید

A.N.A.P
21-02-2012, 17:58
بسیار متشکر از این همه دلگرمی ! دوستان دیشب موقع خواب یه فکری به سرم زد . من از قبل قرار بود تا عید درسای پایه رو جمع و جور کنم و بعد عید پیش رو بخونم. به خودم گفتم بر عکسش بهتره یعنی پیش رو تا عید خوب بخونم بعد عید درسای پایه رو بخونم . اینجوری بهتره چون من الان پیش رو بخونم دوباره واسه امتحان های ترم دوم باید بالاجبار درسای پیش رو بخونم پس اون موقع فقط یه مرور کنم کافیه . بین فروردین و امتحانای ترم دوم هم درسای پایه رو بخونم بعد امتحانا ی ترم دوم دوباره پایه رو دوره میکنم . اینجوری به نظرم خیلی بهتره ! یه عالمه امیدوار شدم که میتونم تمومش کنم :دی

constant_boy23
21-02-2012, 19:54
منظورت رو دقیقا متوجه نشدم ولی کتاب های مبحثی فقط مبحی هستن و درسی به درس نیستن به جز یکی دوتاشون ملا املای خیلی سبز درس به درس هم هست و لغت های مهم رو درس به درس کرده
ولی قرابت معنایی سبطی اینطور نیست و موضوعی هست ؛ اولش که یه ذره در مورد شعر و معنی و ... توضیح داده بعدش ابیات مهم در موضوعات مهم رو نوشته که آدم با خوندنشون روی ابیات دیگه هم مسلط بشه

ببين داداش مثلا من ميام توي شيمي انتروپي رو مطالعه ميكنم بعد از رو كتاب بهمن خان انتروپي رو راحت پيدا ميكنم و از اون جا هم ميخونم ....ادبيات رو ميتونم يه قسمتي از مثلا ادبيات 2 رو مطالعه كنم بعد بيام سراغ اين كتابا اين طوري پيدا كنم اون بخش رو ...
يا توضيحاتش كليه و تفكيك سالي و درسي نشده ‌؟‌مرسي

Alireza SM
21-02-2012, 21:43
ببين داداش مثلا من ميام توي شيمي انتروپي رو مطالعه ميكنم بعد از رو كتاب بهمن خان انتروپي رو راحت پيدا ميكنم و از اون جا هم ميخونم ....ادبيات رو ميتونم يه قسمتي از مثلا ادبيات 2 رو مطالعه كنم بعد بيام سراغ اين كتابا اين طوري پيدا كنم اون بخش رو ...
يا توضيحاتش كليه و تفكيك سالي و درسي نشده ‌؟‌مرسي

الان دقیقا گرفتم :31:
نه داداش بین کتابایی که من دارم فقط املای خیلی سبز اینطوریه . اصولا فلسفه مبحثی خوندن ادبیات هم کلا جدا از درس به درس خوندنه و هیچ لزومی نداره که اصلا بخوای این کار رو بکنی
تو ( تا اونجایی که بادمه سوم بودی ) سعی کن تا مهر ماه سال بعد کتاب قرابت معنایی سبطی رو تموم کنی فقط بعد از اون درس به درس از روی خیلی سبز یا کلک معلم ادبیات رو تست بزنی توی قرابت معنایی کم نمیاری

constant_boy23
21-02-2012, 22:14
الان دقیقا گرفتم :31:
نه داداش بین کتابایی که من دارم فقط املای خیلی سبز اینطوریه . اصولا فلسفه مبحثی خوندن ادبیات هم کلا جدا از درس به درس خوندنه و هیچ لزومی نداره که اصلا بخوای این کار رو بکنی
تو ( تا اونجایی که بادمه سوم بودی ) سعی کن تا مهر ماه سال بعد کتاب قرابت معنایی سبطی رو تموم کنی فقط بعد از اون درس به درس از روی خیلی سبز یا کلک معلم ادبیات رو تست بزنی توی قرابت معنایی کم نمیاری

واو...سبطي رو تموم كنم و از مهر تست بزنم ؟:31:
زيست رو كي تموم كنه ؟
تجربياش به من بگن چطوري تو تابستون دو تا زيست رو خوردن به بقيه درسا هم رسيدن :41:
تست هاي خيلي سبز زيست هم يه طوريه كه بايد كلي وقت فقط واس اونا بذاري ...:41:
كلا نگران تابستونم ...:20: جوري كه انقدر برام دغدغه شده كه داره به درس الانم اسيب ميزنه :19:

One Minute
21-02-2012, 22:15
شما باید در اون دوران دروس تخصصی را بخونید -مفهمومی بخونید....
واگردر دروس تخصصی ضعفی دارید برطرف کنید.....
این کار باعث میشه که در پیش کارتون راحتتر بشود.وبدون مشکل ادامه بدید درس ها رو ....
در مورد کلاس هم بستگی به سطحتون داره و رشته شما!!!
ولی سعی کنسد کلاسی برید که استادش بتونه خوب و مفهموی تدریس کند نه هر کلاسی

موفق باشید

خب پيشنهاد ميكنيد چه درس هايى رو توى تابستون پيش بخونم؟ پايه رو به طور كامل ببندم؟ چند تا درس پيش رو هم بخونم؟

eminem never dies
22-02-2012, 06:26
خب پيشنهاد ميكنيد چه درس هايى رو توى تابستون پيش بخونم؟ پايه رو به طور كامل ببندم؟ چند تا درس پيش رو هم بخونم؟سلام One Minute جان
بهترين برنامه اي كه تابستون ميتوني اجراش كني :
خيالت رو بابت شيمي 2 با 3 راحت كن!
رياضي پايه + آمار + هندسه پايه هم ببند؛
يه چيزي بگم، اكثر كتاباي كمك درسي رياضي پايه، فصل هاي تركيبات و ماتريس سال دوم رو ندارن، چون تو كتاباي گسسته و تحليلي شون ميارن معمولا! ولي تركيبات يا همون آناليز تركيبي + ماتريس سال دوم رو هم بخون چون خيلي كمكت ميكنه!
از جبر هم : استدلال رياضي + مجموعه ها (احتمال لازم نيست! با گسسته بخونش بعدا)
تو فيزيك اگه ميخواي قوي شي بايد يه كمي پيش خواني كني! سينماتيك با ديناميك رو شما سال دوم ميخوني و بقيه ش رو وقتي رفتي پيش،ميدوني چرا؟ اونقدري سال دوم واست گذاشتن كه پيش نياز سال سومت باشه تا ايشالله بعد سال چهارم ادامه شو بخوني،ولي تو اين كارو نكن،اندازه گيري و بردار + سينماتيك + ديناميك + كار و انرژي رو كامل ببند! (پيش رو كه شروع كردي هم اين فصلاي خيلي مهم رو مسلطي هم خيلي خوب دوره ميكني!)
بعدشم به ترتيب الكتريسيته ي ساكن- جاري - مغناطيس - القا الكترومغناطيسي - نور و شكست نور - ويژگي هاي ماده و فشار - گرما و قانون گازها - ترموديناميك!

از عموميا هم عربي رو حتما ببند! بقيه ش با خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكرت رو اختصاصي باشه!

Alireza SM
22-02-2012, 11:33
واو...سبطي رو تموم كنم و از مهر تست بزنم ؟:31:
زيست رو كي تموم كنه ؟
تجربياش به من بگن چطوري تو تابستون دو تا زيست رو خوردن به بقيه درسا هم رسيدن :41:
تست هاي خيلي سبز زيست هم يه طوريه كه بايد كلي وقت فقط واس اونا بذاري ...:41:
كلا نگران تابستونم ...:20: جوري كه انقدر برام دغدغه شده كه داره به درس الانم اسيب ميزنه :19:

بله بهتره سبطی رو تموم کن تا آخر شهریور :20:
بستگی داره با برنامه قلمچی جلو بری یا گزینه دو ؛ اگه با گزینه دو بخوای بری ( برای همه کسایی که میخوان گزینه دو جلو برن ) توصیه من اینه
عربی + زبان رو هم تموم کن البته منظورم اینه که زبان پیش دانشگاهی رو به صورت گرامر و یادگیری اولیه لغت هاش تموم کن ( کار دو هفتس ) همینطور شیمی 3 ( شیمی 2 خیلی لازم نیست )
زیست 1 فصل 1و2 + زیست 2 فصل 5و6و7و8 در تابستان به تسلط برس .
مهمترین درسای تابستون همون عربی و شیمی هستن بقیه درس ها رو میشه با برنامه آزمون ها خیلی خوب مسلط شد و دوره کرد

alone one
22-02-2012, 18:21
برادرا و خواهرای عزیز، پسر داییم اومده خونمون و اونم مثه ما امسال کنکور داره ولی متاسفانه تا الان نخونده،منم هرچی میگم افاقه نمیکنه و تاثیری رو روحیش نداره و فک میکنه دارم امیدوارش میکنم
یدفه یاده اینجا افتادم
اساتید یه راهنماییش بکنن،حرف منو که گوش نداده،خواهشا امیدواری کاذبم بهش ندین(با اصرارخودش این یه تیکرو نوشتم)
آیا امیدی هس یه رشته خوب قبول شه؟
چه چجوری باید تو این 4 ماه باقی مونده درس بخونه؟
خواهشا اساتیدیم که مدتی بود تو بحثا شرکت نمیکردن هم نظراشونو بدن که هم سوال پسر دایی منه و هم خیلیای دیگه که تا الان بیخیال بودن
دم همگی گرم

The master
22-02-2012, 22:16
دوستان یه سوال:
من پارسال کنکور دادم و انتخاب رشته کردم و قبول شدم ولی نرفتم!امسال هم میتونم کنکور بدم؟؟

A.N.A.P
22-02-2012, 22:30
برادرا و خواهرای عزیز، پسر داییم اومده خونمون و اونم مثه ما امسال کنکور داره ولی متاسفانه تا الان نخونده،منم هرچی میگم افاقه نمیکنه و تاثیری رو روحیش نداره و فک میکنه دارم امیدوارش میکنم
یدفه یاده اینجا افتادم
اساتید یه راهنماییش بکنن،حرف منو که گوش نداده،خواهشا امیدواری کاذبم بهش ندین(با اصرارخودش این یه تیکرو نوشتم)
خواهشا اساتیدیم که مدتی بود تو بحثا شرکت نمیکردن هم نظراشونو بدن که هم سوال پسر دایی منه و هم خیلیای دیگه که تا الان بیخیال بودن
دم همگی گرم
بی زحمت اون سوال مارو درباره گسسته رمزینه جواب بده :دی !

hosseinf722
22-02-2012, 22:34
یدفه یاده اینجا افتادم
دم همگی گرم

میشه رشته و معدلشو هم بگی ؟

hosseinf722
22-02-2012, 22:49
سلام کسی از دوستان از قرص خاصّی برای بیدار موندن استفاده می کنه؟
چند وقته موقع درس خوندن خوابم می گیره

Alireza SM
22-02-2012, 22:53
یدفه یاده اینجا افتادم
دم همگی گرم

lبهش بگو الان برای قبول شدن دیر نیست ، من خودم دو هفتس شروع کردم و قطعا هم قبول خواهم شد تازه من تجربی هستم که بالای 3000 رتبه بیارم قبول نمیشم اصلا:21:

alone one
22-02-2012, 23:14
بی زحمت اون سوال مارو درباره گسسته رمزینه جواب بده :دی !
کدوم سوال داداش؟
لطف کن یه بار دیگه بزار ببینیم،گشتم پیدا نکردم متاسفانه

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

میشه رشته و معدلشو هم بگی ؟
البته به نظر خودم زیاد فرقی نمیکنه اما رشتش ریاضیه،الانم خوابیده ولی فک میکنه معدل کل سال سومش 13 و خورده ای بود
ولی درکل میدونم درسش و هوشش متوسط و خوبه،چون سالای پیش معدلش بالا بود و اونم مثه من سال سومو که خیلی مهم تر از بقیه سالا بود جدی نگرفت:41:

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

سلام کسی از دوستان از قرص خاصّی برای بیدار موندن استفاده می کنه؟
چند وقته موقع درس خوندن خوابم می گیره
نکن این کارو،قرص چیه بابا پشت کنکوریا یاد گرفتن
خیلی دوس داری بیدار بمونی،قهوه بخور ولی قرص مرص نه،بده،جیزه،اوفه:31:

A.N.A.P
22-02-2012, 23:16
کدوم سوال داداش؟
لطف کن یه بار دیگه بزار ببینیم،گشتم پیدا نکردم متاسفانه

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

البته به نظر خودم زیاد فرقی نمیکنه اما رشتش ریاضیه،الانم خوابیده ولی فک میکنه معدل کل سال سومش 13 و خورده ای بود
ولی درکل میدونم درسش و هوشش متوسط و خوبه،چون سالای پیش معدلش بالا بود و اونم مثه من سال سومو که خیلی مهم تر از بقیه سالا بود جدی نگرفت:41:

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

نکن این کارو،قرص چیه بابا پشت کنکوریا یاد گرفتن
خیلی دوس داری بیدار بمونی،قهوه بخور ولی قرص مرص نه،بده،جیزه،اوفه:31:

تو این تاپیک نیست . تو تاپیک جزوات و کتاب اینچیزاس ! همین دیروز با هم بحث کردیم !

alone one
22-02-2012, 23:18
lبهش بگو الان برای قبول شدن دیر نیست ، من خودم دو هفتس شروع کردم و قطعا هم قبول خواهم شد تازه من تجربی هستم که بالای 3000 رتبه بیارم قبول نمیشم اصلا:21:
بابا امروز نذاشته من درس بخونم،از صب تا حالا دارم بهش میگم،از قصد جلو روش کتاب دستم میگیرم تا بیشتر انگیزه بگیره،میگه من با انگیزه دادن کارم راه نمیفته،یکی با برنامه و دلیل بهم بگه چجوری درس بخونم
خدایی از یه نظرم راس میگه،واقعا با این حجم درسا سخته که تو 4 ماه بخونی و نتیجه خوب بیاری(البته دور از چش پسر داییم:31:)

alone one
22-02-2012, 23:37
تو این تاپیک نیست . تو تاپیک جزوات و کتاب اینچیزاس ! همین دیروز با هم بحث کردیم !
آها،خوب رده مارو تو تاپیکا میزنیا:31:
نوشتم ....
ببخشید اسمتو نمیدونم:20:
من نوید هستم

eshghe abi
23-02-2012, 01:12
سلام.
یه سوال فوری مهم...لطفا جواب بدید

تو ثبت نام اومده:
11 - معدل کل سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم

تو صفحه 15 دفترچه:
در ردیف 11 : داوطلب باید معدل کل دیپلم نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم خود را در این محل درج نماید (به صورت اعداد صحیح و اعشار)

بالاخره معدل سال سوم یا معدل کل دیپلم؟

ممنون

One Minute
23-02-2012, 01:16
بابا امروز نذاشته من درس بخونم،از صب تا حالا دارم بهش میگم،از قصد جلو روش کتاب دستم میگیرم تا بیشتر انگیزه بگیره،میگه من با انگیزه دادن کارم راه نمیفته،یکی با برنامه و دلیل بهم بگه چجوری درس بخونم
خدایی از یه نظرم راس میگه،واقعا با این حجم درسا سخته که تو 4 ماه بخونی و نتیجه خوب بیاری(البته دور از چش پسر داییم:31:)

رستگار رحمانى رو ميشناسين؟ وسط بهمن از سربازى برگشت شروع به درس خوندن كرد، رتبه 1 تجربى كشور، 1 زبان و 44 هنر شد، سال 88

پاورقى: البته 2 سال قبلش رتبه 30 رياضى كشور شده بود، رفت سربازى بعد كنكور تجربى داد و نفراول شد، بعد از 2 سال خيلى چيزا از ياد آدم ميره، اما ايمان داشته باشين

A.N.A.P
23-02-2012, 04:38
رستگار رحمانى رو ميشناسين؟ وسط بهمن از سربازى برگشت شروع به درس خوندن كرد، رتبه 1 تجربى كشور، 1 زبان و 44 هنر شد، سال 88

پاورقى: البته 2 سال قبلش رتبه 30 رياضى كشور شده بود، رفت سربازى بعد كنكور تجربى داد و نفراول شد، بعد از 2 سال خيلى چيزا از ياد آدم ميره، اما ايمان داشته باشين

اگه 30 ریاضی شد چرا رفت سربازی ؟ اصلا چرا بعدش تجربی رفت؟ چرا زبان ؟ وا !
پ.ن : ساعت 4.30 است و الان بعد از 5 ساعت درس خوندن داشتم میخوابیدم و خوابم نمیبرد ! :دی

eshghe abi
23-02-2012, 08:52
سلام.
یه سوال فوری مهم...لطفا جواب بدید

تو ثبت نام اومده:
11 - معدل کل سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم

تو صفحه 15 دفترچه:
در ردیف 11 : داوطلب باید معدل کل دیپلم نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم خود را در این محل درج نماید (به صورت اعداد صحیح و اعشار)

بالاخره معدل سال سوم یا معدل کل دیپلم؟

ممنون
کسی نمیدونه؟:41:گیرم توش هنوز ثبت نام نکردم (سوابقم مشکل داشت باید تو این مرحله دوم ثبت نام کنم)

M . Sayid
23-02-2012, 09:40
دوستان یه سوال:
من پارسال کنکور دادم و انتخاب رشته کردم و قبول شدم ولی نرفتم!امسال هم میتونم کنکور بدم؟؟

اگر شبانه قبول شدید مانعی نداره ولی اگر روزانه بوده امسال و سال بعد محرومید

SuperSt@r
23-02-2012, 10:06
اگر شبانه قبول شدید مانعی نداره ولی اگر روزانه بوده امسال و سال بعد محرومید

فک کنم فقط یه سال محروم میشه نه دوسال

#gharibe#
23-02-2012, 12:25
یدفه یاده اینجا افتادم
دم همگی گرم

به نظر من ایشون برن پیش یک استاد مشاور تحصیلی خوب
با 4 ماه میشه نتیجه گرفت، به شرطی که روزی 12 ساعت مفید بخونه و تست بزنه !
کلاس های جمع بندی هم میتونه کمکش کنه .
خواستن توانسته ، به خودت ایمان داشته باش.
تو درستو بخون یا ان شالله نتیجه خواهی گرفت یا اینکه شروع کردی و سال بعد نتیجه ی عالی میگیری، اگر مدام این افکار منفی رو داشته باشی که بقیه شروع کردن ، میرسم یا نه و فلان و .... به خودت ضربه زدی ، فقط شروع کن!
از همین الان !
این کلمات رو کنار بذار که نمیرسم و هنوز دیر نمیشه و سال بعد شروع میکنم!
نباید بزاری یه سال عقب بمونی ! سعی با دوستات بری جلو. واقعا اینکه بخوای یه سال تو خونه بشینی و درس بخونی سخته !
شروع کن ! نمیتونم و نمیشه و نمیرسم رو کنار بذار ، هیچ کاری از یک انسان بعید نیست، قوی باش ، ما هم واست دعا میکنیم :20:
ان شاالله نتیجه ی خوبی میبینی، به شرطی که تلاش بی وقفه رو کنار نذاری .
توکل به خدا رو هم فراموش نکن . :11:

urchin7
23-02-2012, 14:07

ببین یه برنامه براش بریز! چه مباحثی بخونه !از الان تا نوروط چکار کنه! نوروز! بدونه با چی سر و کار داره! به نظر من که اگه بخواد می تونه یه رتبه خوب بیاره

moh72
23-02-2012, 14:08
یدفه یاده اینجا افتادم
دم همگی گرم
من خودم پارسال دقیقا همین اشتباهو کردم گفتم تو 4 ماه چی میشه خوند دیگه دیر شده واقعا اشتباه کردم امسالم تقریبا 1 ماهه شروع کردم شما فکر نکن همه از اول تابستون نشستن روزی 12 ساعت خوندن
الان باید بری قسمتایی رو که بیشتر سوال میاد رو بیشتر روشون کار کنی مثلا از فیزیک 1 قسمت نور 6 تا سوال میاد (میشه %13 :18:)که واقعا هم کم حجم و سادست
اینم بودجه بندی سال های گذشته (از مجله کانون در واقع تنها مطلب مفیدیه که تو کل مجله های کانون وجود داره!):

اینا فقط ماله ریاضیه واسه تجربی و انسانی و هنر ودروس عمومی صفحات 30 تا 39 این فایل pdf رو نگاه کنید (مجله 38 ـه کانون حتما دانلود کنید):

alone one
23-02-2012, 15:15
اگه 30 ریاضی شد چرا رفت سربازی ؟ اصلا چرا بعدش تجربی رفت؟ چرا زبان ؟ وا !
پ.ن : ساعت 4.30 است و الان بعد از 5 ساعت درس خوندن داشتم میخوابیدم و خوابم نمیبرد ! :دی
چون باید میرفت سربازی،مثه اینکه سنش بالاتر بود و اونسالی که قبول شده بود غیر مجاز ثبت نام کرده بود اما نظام وظیفه 30 کنکور یا 3 رو نمیشناسه:41:
باید بری سربازی حتی اگه همچین رتبه ای آوره باشی

alone one
23-02-2012, 15:27
من خودم پارسال دقیقا همین اشتباهو کردم گفتم تو 4 ماه چی میشه خوند دیگه دیر شده واقعا اشتباه کردم امسالم تقریبا 1 ماهه شروع کردم شما فکر نکن همه از اول تابستون نشستن روزی 12 ساعت خوندن
الان باید بری قسمتایی رو که بیشتر سوال میاد رو بیشتر روشون کار کنی مثلا از فیزیک 1 قسمت نور 6 تا سوال میاد (میشه %13 :18:)که واقعا هم کم حجم و سادست
اینم بودجه بندی سال های گذشته (از مجله کانون در واقع تنها مطلب مفیدیه که تو کل ملا کانون وجود داره!):
اینا فقط ماله ریاضیه واسه تجربی و انسانی و هنر ودروس عمومی صفحات 30 تا 39 این فایل pdf رو نگاه کنید (مجله 38 ـه کانون حتما دانلود کنید):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pository%2FOtherTab%2F13900312_634426354190937500_ 224659.pdf)
اول بگم که پسر داییم یه روز دیگه مهمون ماست و حتما قبل رفتن میاد یه تشکر از همه دوستانی که راهنماییش کردن میکنه

دوم در مورد خودمه،از الان میشه رفت آزمونای قلم چی،کلا آزمونا چجورین؟
هزینش و لوازم جانبی ای که میدن چیه؟منظورم اینه جزوه ای چیزی میدن؟

moh72
23-02-2012, 17:02
اول بگم که پسر داییم یه روز دیگه مهمون ماست و حتما قبل رفتن میاد یه تشکر از همه دوستانی که راهنماییش کردن میکنه

دوم در مورد خودمه،از الان میشه رفت آزمونای قلم چی،کلا آزمونا چجورین؟
هزینش و لوازم جانبی ای که میدن چیه؟منظورم اینه جزوه ای چیزی میدن؟
هزینه اش فک کنم نزدیک به 200 تومن من خودم 4 تا ازمون پیش ثبت نام کردم 220 تومن شد (با ازمون این هفته 10 تا ازمون مونده )
جزوه هم نمیدن فقط بعد از هر ازمون مجله کانون میدن
برنامه راهبردی کانون هم تو سایتش هست(kanoon.ir)

M . Sayid
23-02-2012, 17:14
ببین یه برنامه براش بریز! چه مباحثی بخونه !از الان تا نوروط چکار کنه! نوروز! بدونه با چی سر و کار داره! به نظر من که اگه بخواد می تونه یه رتبه خوب بیاره

می تونه برنامه قلم چیو اجرا کنه ولی باید به جای هر 2 هفته هر 1 هفته اون دوره رو تموم کنه

من با رها کردن بعضی مبحثا مخالفم چون ممکنه سوالات آسونی از مباحثه دیگه بیاد که بشه با یه کم تمرین جوابشونو داد

Ngo588
23-02-2012, 17:16
درود دوستان گلم بنده از وقتی شنیدم دوباره واسه ثبت نام مهلت دادن متحول شده و دیروز ثبت نام کردم ولی یه مشکلی دارم من تو نوبت دوم پیش دانشگاه 2 تا درس افتادم و بعد یکی رو تبصره گذاشتم و یکی دیگه رو تو جبرانی تیر قبول شدم الان تو معدل کل معدل کارنامه ای رو که اول دادن رو زدم الانم کارنامه ی بعد از امتحان جبرانی رو گم کردم میخواستم بدونم مشکلی پیش نیاد

moh72
23-02-2012, 17:33
درود دوستان گلم بنده از وقتی شنیدم دوباره واسه ثبت نام مهلت دادن متحول شده و دیروز ثبت نام کردم ولی یه مشکلی دارم من تو نوبت دوم پیش دانشگاه 2 تا درس افتادم و بعد یکی رو تبصره گذاشتم و یکی دیگه رو تو جبرانی تیر قبول شدم الان تو معدل کل معدل کارنامه ای رو که اول دادن رو زدم الانم کارنامه ی بعد از امتحان جبرانی رو گم کردم میخواستم بدونم مشکلی پیش نیاد
نه کارنامه اصلی دست دانشگاهه

Ngo588
23-02-2012, 17:45
نه کارنامه اصلی دست دانشگاهه

کدوم دانشگاه من تو ثبت نام کنکور سراسری رو میگم تو بند معدل کل پیش دانشگاهی

moh72
23-02-2012, 18:04
کدوم دانشگاه من تو ثبت نام کنکور سراسری رو میگم تو بند معدل کل پیش دانشگاهی
ببخشید مدرسه :31:
کارنامه اصلی دست مدرسه است هر وقت معدلتو خواستی میتونی بری ازشون بپرسی:10:

همین الان متوجه شدم معدل کتبیم 11.96 بوده نه 11.98 که تو ثبت نام کنکور زدم به نظرتون چی میشه؟:41:
+
زمان ثبت نام آزاد تا کی هست؟

ارزش مدرک دانشگاه آزاد (اونایی که تهران هستن مثل علوم تحقیقات تهران غرب تهران جنوب تهران مرکزی...)چطوره یکی تو فروم میگفت از روزانه بعضی شهرا بهتره؟

Ngo588
23-02-2012, 18:44
ببخشید مدرسه :31:
کارنامه اصلی دست مدرسه است هر وقت معدلتو خواستی میتونی بری ازشون بپرسی:10:

همین الان متوجه شدم معدل کتبیم 11.96 بوده نه 11.98 که تو ثبت نام کنکور زدم به نظرتون چی میشه؟:41:
+
زمان ثت نام ازاد تا کی هست؟

فردا تعطیله و من بعد از ظهر متوجه شدم الان به نظرتون مشکلی ایجاد نکنه ضمنا وقتی درسی رو با تبصره قبول میشیم نمرش اگه 9.75 باشه اون رو تو کارنامه چند مینویسن

hamid-p71
23-02-2012, 22:36
از تاریخ ادبیات چند درصد در کنکور آزاد میاد ؟

urchin7
23-02-2012, 23:22
می تونه برنامه قلم چیو اجرا کنه ولی باید به جای هر 2 هفته هر 1 هفته اون دوره رو تموم کنه

من با رها کردن بعضی مبحثا مخالفم چون ممکنه سوالات آسونی از مباحثه دیگه بیاد که بشه با یه کم تمرین جوابشونو داد

از الان که نمی تونه تمام مباحث رو بخونه! باید مباحث پربازده رو بخونه

monaa
24-02-2012, 13:13
آزمون امروز چه طور بود ؟ (قلمچی 5 اسفند)

دیفرانسل که وحشت ناک بود انگار مشتق رو باید سفید داد :27:

A.N.A.P
24-02-2012, 15:13
آزمون امروز چه طور بود ؟ (قلمچی 5 اسفند)

دیفرانسل که وحشت ناک بود انگار مشتق رو باید سفید داد :27:پس گزینه 2 رو ببینی چی میگی !:31:

alone one
24-02-2012, 15:40
یدفه یاده اینجا افتادم
دم همگی گرم
پسر داییم امرو رفت و خواست از همه دوستانیکه راهنماییش کردن تشکر کنم،انشالله بعد کنکور هممون باهم جشن میگیریم
از hosseinf722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Alireza SM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) One Minute ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])#gharibe# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])urchin7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) moh72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])saeed atletico ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنونم
و همینطور farhad1122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز که خیلی کمک کردن
امیدوارم کسی از قلم نیوفتاده باشه
یا علی

نادر1368
24-02-2012, 16:15
پس گزینه 2 رو ببینی چی میگی !:31:

من از گزینه بیشتر از کنکور میترسم:31:

Samba
24-02-2012, 19:24
سلام به همه دوستان کنکوری!

یه چیزی بود که میخواستم بگم ! بخونیدش

خیلیا سوال میپرسن که کتاب چه رنگی بگیرم !! :دی به نظرم مسائل مهم تر هم هستن مثل آینده نگری و برنامه ریزی .
شما از الان تا روز کنکور باید برای خودتون یه مسیر مشخص شده داشته باشید و بدونید که از چه مسیری میخواید برید و به کنکور برسید. مطمئنا هر راهی که با دقت و آینده نگری انتخاب نشه میتونه نذاره به اون هدفی که دارید برسید پس خیلی مهمه که بدونید میخواید چی کار کنید

یه برنامه بلند مدت داشته باشید و یه برنامه کوتاه مدت

بلند مدت یعنی اینکه تا عید چیکار میخواین بکنین، چیو میخواید بخونید، تو ایام طلایی نوروز چی کار باید بکنید تو ایام جمع بندی و …

کوتاه مدت هم میتونه هفته ای باشه میتونه دو هفته ای من خودم بین هر دو آزمون(که میشد دوهفته) برای خودم برنامه ریزی کوتاه مدت داشتم و مشخص می کردم که باید چیو بخونم و یه چیز مهم تر این که سعی میکردم به برنامه ای که نوشتم عمل کنم و برنامم رو کاغذ نمونه چون حتی اگه بهترین برنامه ها رو داشته باشین ولی بهش عمل نکنین هیچ اتفاقی نمیفته

بعضیا میگن که برام یه برنامه بریز که درس بخونم !! منم هیمشه میگم که خودت باید برای خودت برنامه ریزی کنی و هیچ کسی به اندازه خودت توانایی هات رو نمیشناسه، حتی بعضیا رو هم دیدم که پولای زیادی میدن برای برنامه ریزی … !!

۴ماه بیشتر تا کنکور نمونده پس عزمتون رو جزم کنید و با روحیه ای عالی به جنگ با کنکور برید!!! مطمئن باشید حتما موفق میشید اگه بخواید ما هم براتون دعا می کنیم

A.N.A.P
24-02-2012, 19:32
سلام به همه دوستان کنکوری!

یه چیزی بود که میخواستم بگم ! بخونیدش

خیلیا سوال میپرسن که کتاب چه رنگی بگیرم !! :دی به نظرم مسائل مهم تر هم هستن مثل آینده نگری و برنامه ریزی .
شما از الان تا روز کنکور باید برای خودتون یه مسیر مشخص شده داشته باشید و بدونید که از چه مسیری میخواید برید و به کنکور برسید. مطمئنا هر راهی که با دقت و آینده نگری انتخاب نشه میتونه نذاره به اون هدفی که دارید برسید پس خیلی مهمه که بدونید میخواید چی کار کنید

یه برنامه بلند مدت داشته باشید و یه برنامه کوتاه مدت

بلند مدت یعنی اینکه تا عید چیکار میخواین بکنین، چیو میخواید بخونید، تو ایام طلایی نوروز چی کار باید بکنید تو ایام جمع بندی و …

کوتاه مدت هم میتونه هفته ای باشه میتونه دو هفته ای من خودم بین هر دو آزمون(که میشد دوهفته) برای خودم برنامه ریزی کوتاه مدت داشتم و مشخص می کردم که باید چیو بخونم و یه چیز مهم تر این که سعی میکردم به برنامه ای که نوشتم عمل کنم و برنامم رو کاغذ نمونه چون حتی اگه بهترین برنامه ها رو داشته باشین ولی بهش عمل نکنین هیچ اتفاقی نمیفته

بعضیا میگن که برام یه برنامه بریز که درس بخونم !! منم هیمشه میگم که خودت باید برای خودت برنامه ریزی کنی و هیچ کسی به اندازه خودت توانایی هات رو نمیشناسه، حتی بعضیا رو هم دیدم که پولای زیادی میدن برای برنامه ریزی … !!

۴ماه بیشتر تا کنکور نمونده پس عزمتون رو جزم کنید و با روحیه ای عالی به جنگ با کنکور برید!!! مطمئن باشید حتما موفق میشید اگه بخواید ما هم براتون دعا می کنیم

بسیار متشکر ! تو 4sharif کمرنگی ؟ راستی تولدت مبارک !

lordfarid
25-02-2012, 09:50
من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
برای ادبیات و ریاضی تجربی فقط برای آزاد چطوری بخونم ؟ سبک سوالای این دوتا درس تو آزاد چطوره ؟
مثلا ادبیات قرابت داره آزاد یا نه چیارو بخونم برای ریاضی هم همینطور خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

alavi71
25-02-2012, 13:05
برای ادبیات و ریاضی تجربی فقط برای آزاد چطوری بخونم ؟ سبک سوالای این دوتا درس تو آزاد چطوره ؟
مثلا ادبیات قرابت داره آزاد یا نه چیارو بخونم برای ریاضی هم همینطور خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

salam
اندکی سبکش با دولتی فرق دارد.به نظرم ن اگر چندتا از کنکورهاش رو ببینید خودتون بهتر متوجه میشید.
در ازاد از متن کتاب درسی بیشتر سوال میاد البته در ادبیات
ریاضی هم خیلی راحت نیست ولی از سراسری خب بیشتر میشهزد
اگر قصد شما تنها آزاد هست.باید با سبک سوالات ازاد پیش بروید.
برای مرور هم کتاب ازاد راه گاج هست به همراه نکات درسی و کلیدی اون یه نگاهی بهش بیندازید.چون بجزد این کتاب کتاب تخصصی فقط برای ازاد نیست
موفق باشید ....

lordfarid
25-02-2012, 13:08
آخه برای ریاضی و ادبیات نداره آزاد راه :-( نمیدونم کجای ریاضی و ادبیات مهم تره .

Alireza SM
25-02-2012, 13:22
برای ریاضی آزاد میتونین کتاب ریاضیات تجربی انتشارات تخته سیاه رو بگیرین که تقریبا همه سوالات کنکور آزاد رو داره

lordfarid
25-02-2012, 16:14
رفتم تخته سیاه ریاضیو گرفتتم مرسی
ادبیات چی ؟ من فقط اینو میخوام بدونم چیارو بخونم . قرایت معنایی میاد مثلا . شعر حفظی میاد . ارایه میاد . بدونم چه مبحثیو نخونم . یا نه همش میاد . کتاب تستی داره ادبیات که جامع باشه تمام تست کنکور آزاد رو هم داشته باشه ؟

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

رفتم تخته سیاه ریاضیو گرفتتم مرسی
ادبیات چی ؟ من فقط اینو میخوام بدونم چیارو بخونم . قرایت معنایی میاد مثلا . شعر حفظی میاد . ارایه میاد . بدونم چه مبحثیو نخونم . یا نه همش میاد . کتاب تستی داره ادبیات که جامع باشه تمام تست کنکور آزاد رو هم داشته باشه ؟

kahkeshan6
25-02-2012, 16:28
بزار رک بگم.ریاضیه آِزاد افتضاحه.سوال هاش خیلی بیخوده و اصلا مفهومی نیست.و واسه حل یه سری سوال ها باید فرمول ها و نکته های خاصی رو بلد باشی.

kahkeshan6
25-02-2012, 17:01
سلام به همه.
samba خان شما کتاب تحلیلی و گسسته الگو و اندیشه فائق رو کار کردین یا دیدین؟؟نظرتون در موردشون چیه؟؟واسه کتاب دوم میخوام.

lordfarid
25-02-2012, 19:18
بنظرتون میشه به این کتاب های آزاد راه گاج اطمینان کرد ؟ برای آزاد فقط از روی اونها خوند ؟ بیشتر برای دین و زندگی میگم
مثلا گفته از آیات اندیشه و تحقیق تا حالا سوالی نیومده مهم نیست بدونید و یه سری مطالبیو گفته که تو آزاد بیشتر سوال میاد
نمیدونم اطمینان کنم فقط وقتمو بزارم رو این کتابا چون فقط فقط آزاد میخوام . سراسری ثبت نام هم نکردم . نیمخوام وقتمو بزارم چیزی بخونم که نمیاد . اما چون میخوام پزشکی قبول بشم باید درصداشو بالا بزنم بهرحال . حالا نمیدونم چیکار کنم

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

من پنج ماه وقت میخوام بزارم روزی 12 ساعت فقط برای آزاد . بنظرتون قبول میشم ؟

Alireza SM
25-02-2012, 19:56
بنظرتون میشه به این کتاب های آزاد راه گاج اطمینان کرد ؟ برای آزاد فقط از روی اونها خوند ؟ بیشتر برای دین و زندگی میگم
مثلا گفته از آیات اندیشه و تحقیق تا حالا سوالی نیومده مهم نیست بدونید و یه سری مطالبیو گفته که تو آزاد بیشتر سوال میاد
نمیدونم اطمینان کنم فقط وقتمو بزارم رو این کتابا چون فقط فقط آزاد میخوام . سراسری ثبت نام هم نکردم . نیمخوام وقتمو بزارم چیزی بخونم که نمیاد . اما چون میخوام پزشکی قبول بشم باید درصداشو بالا بزنم بهرحال . حالا نمیدونم چیکار کنم

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

من پنج ماه وقت میخوام بزارم روزی 12 ساعت فقط برای آزاد . بنظرتون قبول میشم ؟

من که با 4 ماه وقت میخوام سراسری قبول بشم :31:
با 5 ماه برای کنکور آزاد ؛ به غیر از داروسازی و دندانپزشکی همه چی میشه قبول شد :46:

lordfarid
25-02-2012, 21:51
من پزشکی شاهرودو زدم . اضطراب گرفتم بدجور . نمیدونم چیو بخونم همه مشکلم همینه.
دفعه ی اول که کنکور دادم سراسری داروسازی قبول شدم انقدر اضطراب نداشتم که الان دارم . اینکه نمیدونم چی بخونم دیوونم کرده .

moh72
25-02-2012, 22:38
پسر داییم امرو رفت و خواست از همه دوستانیکه راهنماییش کردن تشکر کنم،انشالله بعد کنکور هممون باهم جشن میگیریم
از hosseinf722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Alireza SM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) One Minute ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])#gharibe# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])urchin7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) moh72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])saeed atletico ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنونم
و همینطور farhad1122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز که خیلی کمک کردن
امیدوارم کسی از قلم نیوفتاده باشه
یا علی
حالا چطور شد به راه راست هدایت شد یا نه؟:31:

hosein29
26-02-2012, 00:35
دفعه ی اول که کنکور دادم سراسری داروسازی قبول شدم انقدر اضطراب نداشتم که الان دارم . اینکه نمیدونم چی بخونم دیوونم کرده .
سلام عزیزم با توجه یه اینی که میگی که دفعه ی اول تو کنکور داروسازی قبول شدی یعنی سطح اطلاعاتت تو درسا بد نیست خوب واسه آزاد چند تا تجربمو میگم اول سوالهای آزاد با سوالهای سراسری فرق داره یعنی آسونتره اما سواله سختم توش هست اون سوالی که اسونه واسه همه ی دانش آموزایه متوسط به بالا آسونه بعدشم خیلی ها یه زیست اهمیت میدن میگن زیستو بیشتر بخون درسته که زیست مهمه اما به نظره من درسایه سرنوشت ساز تو آزاد واسه پزشکی قبول شدن ودندون و دارو ریاضی و فیزیکه چون دانش آموزایه متوسط به بالا که در واقه رقیبایه تو هستن تو پزشکی زیستو همشون بالا می زنن اما می مونه ریاضی که چون خیلی ها تو ریاضی ضعیفن اونایی که تو ریاضی قوی ترند می تونند به راحتی ازونایه دیگه سبقت بگیرن اینارو گفتم که ریاضیرو فراموش نکنی بدشم تو آزاد وقت خیلی مهمه که اگه تست زیاد بزنی این مشکل حل میشه واسه قبول شدن تو آزاد تو این 3 رشته دارو دندون و پزشکی واقعا باید خوند استرسو اضطرابم بذار من خودم تو آزاد دندان تهرانو زدم با تلاشو پشتکار به هدفت می رسی اینجا نمیشه زیاد بگم منم خودم تو کنکورایه آزادی که از ساله 82 تا 89 از تو کتابه کانون زرد رو زدم زیستو بینه 90 تا 100 می زدم نه که من خیلی شاهکار کرده باشم واقعا سوالاش اونجوری نیست که استرس داشته باشی اما بازم بگم ریاضی و فیزیک رو فراموش نکنی واسه ادبیاتم که کتابه گاجه سبز به نظرم خویه چون دیگه فک نکنم دیگه با خوندنه کتابه گاجه سبز دیگه ابهامی تو درس واست بمونه ولی واقعا باید بخونی نه حرف با عمل خوب دیگه فک کنم طولانی شد چند نمونه از کارنامه ی دانشگاه ازادم واست می زارم یه وقت نگی درصدا بالاست بهت قول می دم اگر واقعا تلاش کنی به راحتی میتونی قبول بشی
این ماله یکی که داروسازی رو قبول شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پزشکی نجف اباد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p2%2F53029797120737309711.jpg)
اینم داداشه همین پزشکی نجف آباده بالایی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p2%2F49646320238943612754.jpg)
واینم دندانپزشکی تهران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F72341597242176957317.jpg)
موفق باشی:11:

urchin7
26-02-2012, 01:20

واسه پزشکی ازاد باید زیست رو زیر 90 نزنی! چون خیلی اوضا خراب میشه! از سال 88 این جوری شده جون همه زیست رو خوب می زنند

از موقعی که شنیدم پزشکی ازاد ترمی حدود 3 میلیون و ترم های اخر هم به 5 میلیون می رسه یه خورده زده شدم فکر می کردم ترمی 1.5 - 2 میلیون باشه! ولی هر چی باشه می ارزه

اگه دارو سراسری قبول شدی چرا نرفتی می خوای آزاد پزشکی بری؟

A.N.A.P
26-02-2012, 01:25
دوستان نمیدونید امتحانای ترم پیش دانشگاهی کی شروع میشه کی تموم میشه ؟

Alireza SM
26-02-2012, 02:32
واسه پزشکی ازاد باید زیست رو زیر 90 نزنی! چون خیلی اوضا خراب میشه! از سال 88 این جوری شده جون همه زیست رو خوب می زنند

از موقعی که شنیدم پزشکی ازاد ترمی حدود 3 میلیون و ترم های اخر هم به 5 میلیون می رسه یه خورده زده شدم فکر می کردم ترمی 1.5 - 2 میلیون باشه! ولی هر چی باشه می ارزه

اگه دارو سراسری قبول شدی چرا نرفتی می خوای آزاد پزشکی بری؟
ورودی های 89 و 90 ترم های آخر که پایان نامه دارن شهریه شون حدود 9 تومن خواهد شد :20:
--
این دوستمون دکترای داروسازی دارن:31:

---------- Post added at 04:32 AM ---------- Previous post was at 04:31 AM ----------

دوستان نمیدونید امتحانای ترم پیش دانشگاهی کی شروع میشه کی تموم میشه ؟
الان جبرانی 1 داره برگزار میشه . ترم دوم هم اردیبهشت برگزار میشه :20:

A.N.A.P
26-02-2012, 03:35
ورودی های 89 و 90 ترم های آخر که پایان نامه دارن شهریه شون حدود 9 تومن خواهد شد :20:
--
این دوستمون دکترای داروسازی دارن:31:

---------- Post added at 04:32 AM ---------- Previous post was at 04:31 AM ----------

الان جبرانی 1 داره برگزار میشه . ترم دوم هم اردیبهشت برگزار میشه :20:

میشه کامل تر توضیح بدی ؟ دقیقا نمیدونی کی شروع میشه کی تموم میشه ؟
دوستان از استرس تموم کردن درسا شبا خوابم نمیگیره ! الان ساعت 3.20 دقیقه هست که هی به خودم میگم چطوری میشه تو این 4 ماه درسارو کامل تموم کرد و آخرش یه دانشگاه سراسری خوب قبول شد ! در کل همین امر باعث میشه امیدم رو بذارم واسه سال دیگه ! تو کل روز واسه استراحتم حتی به فکر درس هستم یعنی نمیتونم از استرسش بیام بیرون ! چیزی که استرسم رو بیشتر میکنه تداخل برنامم با امتحانای ترم دومم هست !

Alireza SM
26-02-2012, 03:53
میشه کامل تر توضیح بدی ؟ دقیقا نمیدونی کی شروع میشه کی تموم میشه ؟
دوستان از استرس تموم کردن درسا شبا خوابم نمیگیره ! الان ساعت 3.20 دقیقه هست که هی به خودم میگم چطوری میشه تو این 4 ماه درسارو کامل تموم کرد و آخرش یه دانشگاه سراسری خوب قبول شد ! در کل همین امر باعث میشه امیدم رو بذارم واسه سال دیگه ! تو کل روز واسه استراحتم حتی به فکر درس هستم یعنی نمیتونم از استرسش بیام بیرون ! چیزی که استرسم رو بیشتر میکنه تداخل برنامم با امتحانای ترم دومم هست !

اونایی که از پیش 1 واحد مانده دارن الان دارن پاسش میکنن و همزمان دارن پیش 2 رو هم میخونن که در اردیبهشت ماه امتحانش رو بدن ؟
با کجاش مشکل داری ؟ جبرانی اگه نمیدونی چیه گفتم که برای کساییه که واحدهایی رو پاس نکردن
برانی ترم دوم هم تیرماه هست . یه دونه هم امتحان برای ترم شهریور داریم که دیگه آخرین فرصته

lordfarid
26-02-2012, 10:42
برای کنکور آزاد قرابت معنایی مهمه ؟ سوال میاد ؟ دیروز بیشتر آرایه ها رو از کتاب کلک معلم خوندم خوب توضیح داده بود .

Forough70
26-02-2012, 11:24
salam man taze shoroo kardam be dars khoondan hodode 4 rooze daneshjooye microbiology boodamin term morkhasi gereftam ke vase konkoor bekhoonam.man entekhab reshte azadamo zadam pezeshkie gheshm mikhastam bedoonam roozi cheghad bayad dars bekhoonam? chia ro bishtar bekhoonam? man parsal too konkoore azad tarazam6400 shod vali gheshmo entekhabe dovom zadam ghabool nashodam vali emsal entekhabe aval zadam va midoonam ke tarazesh 6200 boode sale90 mishe yekam rahnameem konin az nazare mali ham moshkeli nadram taghriban az shahrie ha ham motaleam

A.N.A.P
26-02-2012, 11:56
اونایی که از پیش 1 واحد مانده دارن الان دارن پاسش میکنن و همزمان دارن پیش 2 رو هم میخونن که در اردیبهشت ماه امتحانش رو بدن ؟
با کجاش مشکل داری ؟ جبرانی اگه نمیدونی چیه گفتم که برای کساییه که واحدهایی رو پاس نکردن
برانی ترم دوم هم تیرماه هست . یه دونه هم امتحان برای ترم شهریور داریم که دیگه آخرین فرصته

نه بابا خدا رو شکر درسی نیوفتادم ! کلا واسه کنکور گفتم .یعنی کسی که تازه شروع کرده امتحانای ترم دوم مثل یه سد هست !

Alireza SM
26-02-2012, 13:05
نه بابا خدا رو شکر درسی نیوفتادم ! کلا واسه کنکور گفتم .یعنی کسی که تازه شروع کرده امتحانای ترم دوم مثل یه سد هست !
امتحانای ترم دوم پیش دانشگاهی ؟ مثل یه سد ؟ :18:
تو واسه امتحانای پیش 2 انقدر استرس داشته باشی واسه کنکور میخوای چیکار کنی ؟ :13:
من که برای امتحانای تشریحی اصلا چیزی نمیخونم و همینجوری از معلوماتی که برای تست زدن دارم میرم سر جلسه نمره بالای 10 میگیرم !
زیاد هم به نمره پیش حساس نباش به هیچ وه هیچوقت تاثیر نخواهد داشت در کنکور

moh72
26-02-2012, 13:07
salam man taze shoroo kardam be dars khoondan hodode 4 rooze daneshjooye microbiology boodamin term morkhasi gereftam ke vase konkoor bekhoonam.man entekhab reshte azadamo zadam pezeshkie gheshm mikhastam bedoonam roozi cheghad bayad dars bekhoonam? chia ro bishtar bekhoonam? man parsal too konkoore azad tarazam6400 shod vali gheshmo entekhabe dovom zadam ghabool nashodam vali emsal entekhabe aval zadam va midoonam ke tarazesh 6200 boode sale90 mishe yekam rahnameem konin az nazare mali ham moshkeli nadram taghriban az shahrie ha ham motaleam
هر چقدر میتونی بخون ماکسیموم هفته ای 90 ساعته :31:
در ضمن فارسی تایپ کن

hosein29
26-02-2012, 14:55
سلام عزیزم با توجه یه اینی که میگی که دفعه ی اول تو کنکور داروسازی قبول شدی یعنی سطح اطلاعاتت تو درسا بد نیست خوب واسه آزاد چند تا تجربمو میگم اول سوالهای آزاد با سوالهای سراسری فرق داره یعنی آسونتره اما سواله سختم توش هست اون سوالی که اسونه واسه همه ی دانش آموزایه متوسط به بالا آسونه بعدشم خیلی ها یه زیست اهمیت میدن میگن زیستو بیشتر بخون درسته که زیست مهمه اما به نظره من درسایه سرنوشت ساز تو آزاد واسه پزشکی قبول شدن ودندون و دارو ریاضی و فیزیکه چون دانش آموزایه متوسط به بالا که در واقه رقیبایه تو هستن تو پزشکی زیستو همشون بالا می زنن اما می مونه ریاضی که چون خیلی ها تو ریاضی ضعیفن اونایی که تو ریاضی قوی ترند می تونند به راحتی ازونایه دیگه سبقت بگیرن اینارو گفتم که ریاضیرو فراموش نکنی بدشم تو آزاد وقت خیلی مهمه که اگه تست زیاد بزنی این مشکل حل میشه واسه قبول شدن تو آزاد تو این 3 رشته دارو دندون و پزشکی واقعا باید خوند استرسو اضطرابم بذار من خودم تو آزاد دندان تهرانو زدم با تلاشو پشتکار به هدفت می رسی اینجا نمیشه زیاد بگم منم خودم تو کنکورایه آزادی که از ساله 82 تا 89 از تو کتابه کانون زرد رو زدم زیستو بینه 90 تا 100 می زدم نه که من خیلی شاهکار کرده باشم واقعا سوالاش اونجوری نیست که استرس داشته باشی اما بازم بگم ریاضی و فیزیک رو فراموش نکنی واسه ادبیاتم که کتابه گاجه سبز به نظرم خویه چون دیگه فک نکنم دیگه با خوندنه کتابه گاجه سبز دیگه ابهامی تو درس واست بمونه ولی واقعا باید بخونی نه حرف با عمل خوب دیگه فک کنم طولانی شد چند نمونه از کارنامه ی دانشگاه ازادم واست می زارم یه وقت نگی درصدا بالاست بهت قول می دم اگر واقعا تلاش کنی به راحتی میتونی قبول بشی
این ماله یکی که داروسازی رو قبول شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پزشکی نجف اباد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p2%2F53029797120737309711.jpg)
اینم داداشه همین پزشکی نجف آباده بالایی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p2%2F49646320238943612754.jpg)
واینم دندانپزشکی تهران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F72341597242176957317.jpg)
موفق باشی:11:
ضمنا یه چیزه دیگم راجه به دانشگا ه آزاد به فکره پولشم باشید چون زیاد میگیرن واسه پزشکی هر چی ترمها بالاتر میره پولشم زیاد تر میشه چون کارایه عملیم داره تو ترمهای بالاتر البته وامم میدن که بعدا ازت میگیرن ولی کلن زیاده مسن یکی بود رشته ی مهندسی کشاورزی ترمی(هر چهار ماه)حدوده یک میلیون و ششصد می گرفتن ولی پزشکی (اگر تخصص بگیری )دارو و دندون اگر بتونی پوله دانشگاه آزادو جورش کنی کلن می ارزه

نادر1368
26-02-2012, 14:57
دوستان عربی 1 رو باید تنها معانیش رو بخونیم!یعنی کسی که قواعد عربی 1 رو نخونه کم و کاستی در 2 و3 که احساس نمیکنه!؟
مستقیم از این کتاب که سوالی طرح نمیشه؟من فقط لغات رو میخونم و بس کافیه؟

Alireza SM
26-02-2012, 16:25
دوستان عربی 1 رو باید تنها معانیش رو بخونیم!یعنی کسی که قواعد عربی 1 رو نخونه کم و کاستی در 2 و3 که احساس نمیکنه!؟
عربی مثل ریاضیات هست ؛ اگه مثلا بخش رادیکال ها و چند جمله ای ها و تجزیه و ... رو از ریاضی 1 ندونی نمیتونی به سوالات ریاضی 2 و حسابان و ... هم جواب بدی
یاد گرفتن کل قواعد و لغت های عربی لازمه حتی عربی راهنمایی

alavi71
26-02-2012, 16:47
آخه برای ریاضی و ادبیات نداره آزاد راه :-( نمیدونم کجای ریاضی و ادبیات مهم تره .

میتونید بودجه بندی سالهای قبل رو یک نگاهی بیندازید
ولی در ادبیات قرابت مهم هستش
ریاضی برخی مباحث بیشتر سوال میاد.حد مشتق انتگرال

moh72
26-02-2012, 17:09
یه خرده به اینجا ربطی نداره ولی:
من به دو رشته مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک (جامدات) علاقه دارم و بین این دو تا موندم به نظر شما کدوم یکی برد و زمینه پیشرفت بیشتری داره؟+دوست دارم شغل ازاد داشته باشم

مستقیم ازش سوالی نمیاد ولی باید همشونو بدونی

Alireza SM
26-02-2012, 19:59
من به دو رشته مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک (جامدات) علاقه دارم و بین این دو تا موندم به نظر شما کدوم یکی برد و زمینه پیشرفت بیشتری داره؟+دوست دارم شغل ازاد داشته باشم

مستقیم ازش سوالی نمیاد ولی باید همشونو بدونی

چرا ربط نداره میتونین در مورد رشته مورد علاقتون در هر جای انجمن بحث کنین بلاخره مربوط به تصمیم شما برای کنکور هست دیگه :31:

با این رشته ها شغل آزاد داشتن خیلی سخته مگه اینکه سرمایه خوب داشته باشی
برای شغل آزاد داشتن رشته هایی مثل مهندسی عمران خوبه که حتی ارشد هم نداشته باشی میتونی بعد یه مدت سابقه بیمه داشتن شرکت تاسیس کنی برای خودت و کار برداری

A.N.A.P
26-02-2012, 22:41
عربی مثل ریاضیات هست ؛ اگه مثلا بخش رادیکال ها و چند جمله ای ها و تجزیه و ... رو از ریاضی 1 ندونی نمیتونی به سوالات ریاضی 2 و حسابان و ... هم جواب بدی
یاد گرفتن کل قواعد و لغت های عربی لازمه حتی عربی راهنمایی

راست میگی ؟ من یه زمانی داشتم تمام لغت های عربی رو حفظ میکردم بعدش از یکی پرسیدم گفت اصلا لازم نیست که لغتا رو حفظ کنی . بعدش دیگه نخوندم !

Alireza SM
26-02-2012, 22:54
راست میگی ؟ من یه زمانی داشتم تمام لغت های عربی رو حفظ میکردم بعدش از یکی پرسیدم گفت اصلا لازم نیست که لغتا رو حفظ کنی . بعدش دیگه نخوندم !
احتمالا منظورش این بود که باید لغت رو یاد بگیری نه اینکه حفظ کنی
عربی هم مثل زبان هست و کلی سوال درک مطلب و لغت میاد و ساختار جمله های به کار رفته در این سوالات طوریه که توشون از همه لغت ها استفاده شده

A.N.A.P
27-02-2012, 01:05
احتمالا منظورش این بود که باید لغت رو یاد بگیری نه اینکه حفظ کنی
عربی هم مثل زبان هست و کلی سوال درک مطلب و لغت میاد و ساختار جمله های به کار رفته در این سوالات طوریه که توشون از همه لغت ها استفاده شده

ولی ای کاش عربی کوفتی هم مثل زبان بود ! من اگه ریاضی و فیزیک و شیمی رو بخوام میتونم 100 بزنم ولی عربی چه بخوام چه نخوام نمیتونم بالای 10 بزنم :دی
الان من نفهمیدم ! آخر لغت رو حفظ کنم به دردم میخوره یا نه ؟

M . Sayid
27-02-2012, 01:14
ولی ای کاش عربی کوفتی هم مثل زبان بود ! من اگه ریاضی و فیزیک و شیمی رو بخوام میتونم 100 بزنم ولی عربی چه بخوام چه نخوام نمیتونم بالای 10 بزنم :دی

معنی کلمات خیلی بدرد می خوره بدونی ، چرا ؟
1 - برای ترجمه
این که مسلمه ولی باید به نکاتی هم که توی کارگاه ترجمه یا همچین عنوانی میاد دقت کنید
2- درک مطلب ها هم که مشخصه
3- سوالات قواعد
از روی معنی راحت می تونی تشخیص بدی نقش کلمرو

A.N.A.P
27-02-2012, 02:01
معنی کلمات خیلی بدرد می خوره بدونی ، چرا ؟
1 - برای ترجمه
این که مسلمه ولی باید به نکاتی هم که توی کارگاه ترجمه یا همچین عنوانی میاد دقت کنید
2- درک مطلب ها هم که مشخصه
3- سوالات قواعد
از روی معنی راحت می تونی تشخیص بدی نقش کلمرو

کلا چه کتاب آموزشی معرفی میکنی واسه عربی که بشه 50 % زد ؟

moh72
27-02-2012, 10:26

چرا ربط نداره میتونین در مورد رشته مورد علاقتون در هر جای انجمن بحث کنین بلاخره مربوط به تصمیم شما برای کنکور هست دیگه :31:

با این رشته ها شغل آزاد داشتن خیلی سخته مگه اینکه سرمایه خوب داشته باشی
برای شغل آزاد داشتن رشته هایی مثل مهندسی عمران خوبه که حتی ارشد هم نداشته باشی میتونی بعد یه مدت سابقه بیمه داشتن شرکت تاسیس کنی برای خودت و کار برداری
نه منظورم از برد بیشتر خیلی بیشتر از ایناست نه در حد یه شرکت مثلا میخوام بدونم 20 یا 30 دیگه به کجا میرسم
+
اتفاقا عمرانم یکی از انتخابامه:27: راستی عمران به درد بساز بفروشی میخوره؟:31:

Alireza SM
27-02-2012, 10:41
نه منظورم از برد بیشتر خیلی بیشتر از ایناست نه در حد یه شرکت مثلا میخوام بدونم 20 یا 30 دیگه به کجا میرسم
+
اتفاقا عمرانم یکی از انتخابامه:27: راستی عمران به درد بساز بفروشی میخوره؟:31:
بله که میخوره چه جورم :31: مخصوصا اگه سرمایه اولیه با 4 سال سابقه بیمه داشته باشی:20:

M . Sayid
27-02-2012, 10:49
کلا چه کتاب آموزشی معرفی میکنی واسه عربی که بشه 50 % زد ؟

کتاب مهروماه رو یه نگاهی بنداز

A.N.A.P
27-02-2012, 14:06
کتاب مهروماه رو یه نگاهی بنداز

حجمش چه جوریه ؟ واسه بعد از عید میخوام که سنگین نباشه !
آبی قلمچی دارم که به معنای واقعی نکات رو سمبل کرده !

mister-blue
27-02-2012, 14:58
تازه میخوام شروع کنم برای خوندن.حجم کتابهارو که میبینم میترسم.لطفا منو راهنمایی کنید.:40:میتونم همه ی کتاب ها رو بخونم؟

M . Sayid
27-02-2012, 17:32
حجمش چه جوریه ؟ واسه بعد از عید میخوام که سنگین نباشه !
آبی قلمچی دارم که به معنای واقعی نکات رو سمبل کرده !

366 صفخه کل کتابه یه چیزی حدود 100 صفحش پاسخ تشریحیه
جمع بندیشونم هست که 200 و خورده ای صفحه باید باشه
بازم تاکید کنم خودت برو ببین

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

تازه میخوام شروع کنم برای خوندن.حجم کتابهارو که میبینم میترسم.لطفا منو راهنمایی کنید.:40:میتونم همه ی کتاب ها رو بخونم؟

چه رشته ای شرکت کردین ؟

alavi71
27-02-2012, 20:11

دوست من با امید شروع کنید.هیچ وقت بای شروع دیر نیست.در دوران باقی مانده همه چیز را جبران خواهید کرد....
ابتدا به نقاط قوتتون بپردازید.
سعی کنید دروس تخصصی را بیشتر بخونید...
به دروس پیش هم توجه ویژه داشته باشید چون بودجه بندی زیادی دارند.

urchin7
28-02-2012, 23:53

ازاد بین المللی قشم سال 14 میلیون تو خود دفتر چه گفته این قیمت ها افزایش پیدا می کنه
راستی اگه مشکل مالی نداری شهید بهشتی شعبه قشم هم حدود 14 میلیون سالانه بدون کنکور چرا اونو نمی ری؟ فکر کنم حدود 3 تا از این دانشگاه ها ( هرمزگان و شهید بهشتی و تهران ) تو قشم شعبه دارند که استاد هاش بستگی داره شعبه کجا بری اگه شعبه شهید بهشتی بری استاد هاش هم پروازی از شهید بهشتی هستند بعد از 3 -4 سال هم کلاسا تهران برگذار می شه
تراز اخرین نفر که بین المللی قشم 7017 هستش
هفته ای 50 بخونی قبولی

lordfarid
29-02-2012, 11:26
من زنگ زدم . میگه اینطوری نیست باید کنکور سراسری بدین
اگه قبول شدین واحد بین الملل بعد برای مصاحبه و این چیزا میتونین بیاین حرفی از بدون کنکور نزد گفت باید کنکور داد

Alireza SM
29-02-2012, 12:32
واسه این دانشگاه های بین المللی پولتونو حروم نکنین بچه ها
با همینپول ها میتونین برین مالزی یا هند بخونین و برگردین ایران همین درآمد رو داشته باشین یا خیلی راحت خارج از کشور ادامه تحصیل بدین
پزشکی تو بین الملل میشه حدود 55 تومن ( از شوهر عمم که رئیس دانشگاه هست پرسیدم ) . استادها و هیئت علمی هاشونم در حد دانشگاه های خوب کشور نیست
همین پول رو تبدیل کنی به دلار با خودت ببرری مالزی میتونی اونجا دندون پزشکی هم بخونی برگردی ایران کمتر از یه سال کل این پول رو درآمد داشته باشی

monaa
29-02-2012, 12:48

سی دی های گاج رو گیر بیار ترجمه اش خیلی جالبه می تونی راحت 30 درصد بزنی :5:

lordfarid
29-02-2012, 13:12
با همینپول ها میتونین برین مالزی یا هند بخونین و برگردین ایران همین درآمد رو داشته باشین یا خیلی راحت خارج از کشور ادامه تحصیل بدین
پزشکی تو بین الملل میشه حدود 55 تومن ( از شوهر عمم که رئیس دانشگاه هست پرسیدم ) . استادها و هیئت علمی هاشونم در حد دانشگاه های خوب کشور نیست
همین پول رو تبدیل کنی به دلار با خودت ببرری مالزی میتونی اونجا دندون پزشکی هم بخونی برگردی ایران کمتر از یه سال کل این پول رو درآمد داشته باشی

خیلی بیشتر از این حرفا میشه بالای 120 میلیون میشه
اما هند درس خوندن فاجعس من تجربشو دارم رفتم تخصوصمو اونجا بخونم حالم بهم خورد برگشتم اومدم . و هزینشم خیلی گرون میشه با این افزایش روپیه . هند حداقل 150 تا پزشکی درمیاد که نصفشو اول ازت میگیرن . با خرج زندگیو بدبختیای هند واقعا نمی ارزه
بعد برگردی مدرکو یه ضرب قبول ندارن باید علوم پایه امتحان بدی اینجا دوسال طرح بگذرونی . نمی ارزه همینجا یه سال بیشتر حسابی دری بخونی بهتره
سیستم آموزش هند خیلی خاصه دوست داشتین یبار براتون تعریف کنم کلا چه طوریه

moh72
29-02-2012, 13:18
من الان دارم طبق برنامه کانون پیش میرم ولی چون نیم سال اول نخوندم زوج کتابا واسم دردسر شدن الان دارم ادبیات 3 دین 3 و شیمی 3 و هندسه 3 رو میخونم میخوام هر روز 1 ساعت به یکی از اینا اختصاص بدم ولی حساب که میکنم اگه هفته ای 2 ساعت شیمی بخونم تا چهار ماه با همین برنامه میشه 24 ساعت اینم خیلی کمه :41: کسی راه حلی داره؟
+تعطیلات نوروز میشه زوج کتابای نیم سال اول رو خوند؟
راستی یه چیز دیگه یکی مثل من که فارغ التحصیله (و هر روزش تعطیله:27:)تعطیلات عید و روزای دیگه چه فرقی میکنه؟:31:

اما هند درس خوندن فاجعس من تجربشو دارم رفتم تخصوصمو اونجا بخونم حالم بهم خورد برگشتم اومدم . و هزینشم خیلی گرون میشه با این افزایش روپیه . هند حداقل 150 تا پزشکی درمیاد که نصفشو اول ازت میگیرن . با خرج زندگیو بدبختیای هند واقعا نمی ارزه
بعد برگردی مدرکو یه ضرب قبول ندارن باید علوم پایه امتحان بدی اینجا دوسال طرح بگذرونی . نمی ارزه همینجا یه سال بیشتر حسابی دری بخونی بهتره
چه جوری بود یهو میدیدی یه اهنگ اومد همه شروع میکردن به رقصیدن هاهاهااا:16::16: یا همش دعوا میکردن:31:

Alireza SM
29-02-2012, 14:45

اون دندون پزشکی هند هست که 100 تومن میشه و نصفش رو الان میگیرن :31:
شوهر عمه من که از هند دکترای آمار گرفته ازشون تعریف میکرد تو رشته های علوم پزشکی ؛ هرکی هم که میشناسم از اونجا پزشکی یا داروسازی خونده باشه خیلی راحت مهاجرت کرده و اسختدام شده تو استرالیا و کانادا

شما برای تخصص داروسازیتون رفتین اونجا ؟ کار اشتباهیه به نظر من اگه میخواین به جای کارکردن تخصص بگیرین باید جایی انتخاب کنین که سطحش خیلی بالاتر از ایران باشه مثلا اروپا .

مالزی و اوکراین هم خوبن هزینشون خیلی کمتر از بین المللی میشه و هر جای دنیا هم استخدام میشین با مدرکتون

A.N.A.P
29-02-2012, 15:33
دوستان شنیدم امروز تو برنامه فرصت برابر قراره سجاد صدیقی (Samba) رو بیارن ! درسته ؟

M . Sayid
29-02-2012, 16:28
من الان دارم طبق برنامه کانون پیش میرم ولی چون نیم سال اول نخوندم زوج کتابا واسم دردسر شدن الان دارم ادبیات 3 دین 3 و شیمی 3 و هندسه 3 رو میخونم میخوام هر روز 1 ساعت به یکی از اینا اختصاص بدم ولی حساب که میکنم اگه هفته ای 2 ساعت شیمی بخونم تا چهار ماه با همین برنامه میشه 24 ساعت اینم خیلی کمه کسی راه حلی داره؟

زوج کتابا رو انتخاب کن ، بعد برنامه ای که برا 2 هفته داده رو تو یه هفته اجرا کن .

urchin7
29-02-2012, 20:31
[/COLOR]

من از یکی از دانشجو های پرسید همین طور تو خود دفترچه نوشته سالی حدود 14 میلیون که بشه بالا 100 میلیون نه 55 تومن

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

من زنگ زدم . میگه اینطوری نیست باید کنکور سراسری بدین
اگه قبول شدین واحد بین الملل بعد برای مصاحبه و این چیزا میتونین بیاین حرفی از بدون کنکور نزد گفت باید کنکور داد

بین المللی باید کنکور بدید ولی شعبه شهید بهشتی و اینا بدون کنکوره!
هزینه شون هم اندازه هم هستند ولی شیوه پرداخت کردن هست
بدون کنکور های باید 14 میلیون رو یکجا مهر بدی ولی بینو در 3 -4 دوره باید بدی

urchin7
29-02-2012, 20:38
منم چک کردم بینو بالای 100 - 120 تا می شه
داداشم اول می خواست بره هند بعد که تحقیق کرد گفتن مالزی بهتره! الانم یکی از فامیل رفته به همه می گه بیای

Alireza SM
29-02-2012, 21:13
بله درسته پزشکی بین الملل میشه بالای 100 تومن امروز دوباره از شوهر عمم پرسیدم گفت همینقدره ولی حسابی تعریف میکرد که سطحش از دانشگاه آزاد خیلی بالاتره .
با این پول میشه توی مالزی هم دانشگاه رفت و هم خونه 3 خوابه اجاره کرد و هم یه ماشین درست و حسابی خرید !

lohrasbi
29-02-2012, 21:33
خدارو شکر بالاخره یه نفر از اینجا به فرصت برابر راه پیدا کرد! خیلی حال کردم. میدونید چرا؟ الان میگم.

چند وقتی میشه که سمبا توی این تاپیک پست هایی میزاره که محتوا و مضمون همش تقریبن بطور خلاصه این میشه: "خواستن توانستن است، حتی اگر رتبه ی تک رقمی بخوایم." خوب این خیلی حرف سنگینیه! خیلی از ما ها تا یه نفر میاد بهمون روحیه بده، بهش میگیم برو بابا ما گوشمون از این حرفا پره! همونطور که تا الان نتونستیم، از این به بعد هم نمیتونیم. تازه اگرم حرفای طرف رو قبول کنیم، حداکثر تا یکی دو هفته بعدش برمیگردیم به اوضاع قبلی. دلیلش هم اینه که حرفاش رو لمس نکردیم و واسمون مثل یه رویاست.

اما ما یه نمونه ی واقعیش رو اینجا داریم که امروز اومد فرصت برابر (سجاد صدیقی، رتبه 4 منطقه 3) . کسی که توی تابستون عربی و حول و حوش 30 درصد میزد، اما تو کنکور 89 درصد زد. و به تمام سوال های هندسه (که از سختترین دروس ریاضیه) جواب داد. و نقاط ضعفش رو با برنامه ریزی تبدیل کرد به نقاط قوت. و خیلی کارای دیگه که ما ازشون تو ذهنمون یه غول ساختیم...

پس حالا دیگه وقتشه که باور کنیم میتونیم! و این یه حرف مشاوره ای الکی نیست!

M . Sayid
29-02-2012, 21:59
خدارو شکر بالاخره یه نفر از اینجا به فرصت برابر راه پیدا کرد! خیلی حال کردم. میدونید چرا؟ الان میگم.

چند وقتی میشه که سمبا توی این تاپیک پست هایی میزاره که محتوا و مضمون همش تقریبن بطور خلاصه این میشه: "خواستن توانستن است، حتی اگر رتبه ی تک رقمی بخوایم." خوب این خیلی حرف سنگینیه! خیلی از ما ها تا یه نفر میاد بهمون روحیه بده، بهش میگیم برو بابا ما گوشمون از این حرفا پره! همونطور که تا الان نتونستیم، از این به بعد هم نمیتونیم. تازه اگرم حرفای طرف رو قبول کنیم، حداکثر تا یکی دو هفته بعدش برمیگردیم به اوضاع قبلی. دلیلش هم اینه که حرفاش رو لمس نکردیم و واسمون مثل یه رویاست.

اما ما یه نمونه ی واقعیش رو اینجا داریم که امروز اومد فرصت برابر (سجاد صدیقی، رتبه 4 منطقه 3) . کسی که توی تابستون عربی و حول و حوش 30 درصد میزد، اما تو کنکور 89 درصد زد. و به تمام سوال های هندسه (که از سختترین دروس ریاضیه) جواب داد. و نقاط ضعفش رو با برنامه ریزی تبدیل کرد به نقاط قوت. و خیلی کارای دیگه که ما ازشون تو ذهنمون یه غول ساختیم...

پس حالا دیگه وقتشه که باور کنیم میتونیم! و این یه حرف مشاوره ای الکی نیست!

اهل سرپل ذهابه ؟؟ بغل گوشمون بوده و ما خبر نداشتیم!!

A.N.A.P
29-02-2012, 23:05
دوستان شنیدم امروز تو برنامه فرصت برابر قراره سجاد صدیقی (Samba) رو بیارن ! درسته ؟

دیدید راست گفتم ! واقعا آورده بودنش ! نامرد رتبه 70 آورده بود !

urchin7
01-03-2012, 02:20
من ندیدم تکرار مکرار , چیزی نداره؟

D_felfelak
01-03-2012, 10:23
من هم اين برنامه فرصت برابر رو نديدم تکرار داره؟
لينک دانلودش رو جايی سراغ دارين؟
پست ها سمبا خيلی به من انرژی و روحيه ميده :8:

siahkamar
01-03-2012, 10:33
دوستان گل کنکوری سلام
من تو سال 89 و 90 کنکور دادم و تو رشته مهندسی نقشه برداری دانشگاه سراسری قبول شدم
یه پیشنهاد میدم بهتون هیچ وقت خوده کنکور و با ازمون های ازمایشی مقایسه نکنین
و اگه میخایین تو کنکور موفق بشین به کتاب درسی اشراف داشته باشین

A.N.A.P
01-03-2012, 10:39
من ندیدم تکرار مکرار , چیزی نداره؟

تو سایت 4sharif قرار بود رییس سایت لینکشو بذاره واسه دانلود !

D_felfelak
01-03-2012, 14:48
سری Z شيمی پيش خيلی سبز برای کنکور لازم هست؟
يا سختی سؤالاش به حدی هست که خيلی تو کنکور مياد يا اصلا" نمياد؟!

Alireza SM
01-03-2012, 15:46
سری Z شيمی پيش خيلی سبز برای کنکور لازم هست؟
يا سختی سؤالاش به حدی هست که خيلی تو کنکور مياد يا اصلا" نمياد؟!

یه جورایی میشه گفت برای درصد بالای 80 زدن آره لازمه .
مثلا توی فصل اول شیمی 1 پیش بحث سرعت به صورت مفهوم و تعریف سرعت توی تست های سری A مطرح نشده ولی توی تست های سری Z هست که در کنکور و آزمون های آزمایشی ازش سوال میاد :20:
زیاد برای تست های سری Z وقت نزارین فقط اگه دیدین توش سوال های غیر محاسبه ای یا سوال های گزینه های تشریحی و ... هست سوال رو حلش کنین
سوال های المپیاد و همینطور سوال های آزمون های خارجیش هم سبکشون به کنکور شبیه نیست :20:

lordfarid
02-03-2012, 12:57
[/COLOR]

من از یکی از دانشجو های پرسید همین طور تو خود دفترچه نوشته سالی حدود 14 میلیون که بشه بالا 100 میلیون نه 55 تومن

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

بین المللی باید کنکور بدید ولی شعبه شهید بهشتی و اینا بدون کنکوره!
هزینه شون هم اندازه هم هستند ولی شیوه پرداخت کردن هست
بدون کنکور های باید 14 میلیون رو یکجا مهر بدی ولی بینو در 3 -4 دوره باید بدی

من زنگ زدم به همون بهشتی گفت باید کنکور بدید
اگه میدونید راهی داره بدون کنکور بفرمایید خیای ممنون میشم :-)

moh72
02-03-2012, 13:06
من احساس میکنم ساعات مطالعم کمه :41:میشه بگید شما هر کدوم هفته ای چند ساعت میخونید؟

monaa
02-03-2012, 13:10
من احساس میکنم ساعات مطالعم کمه :41:میشه بگید شما هر کدوم هفته ای چند ساعت میخونید؟

نگران نباش ماه بهمن و اسفند افت انگیزه و کاهش ساعات مطالعه طبیعیه :46:
می تونی از روش متراکم خوانی استفاده کنی و در زمان کم تر حجم بیشتری رو بخونی مانند شب امتحان :2: اگه خواستی بیشتر توضیح می دم :11:

moh72
02-03-2012, 13:26
نگران نباش ماه بهمن و اسفند افت انگیزه و کاهش ساعات مطالعه طبیعیه :46:
می تونی از روش متراکم خوانی استفاده کنی و در زمان کم تر حجم بیشتری رو بخونی مانند شب امتحان :2: اگه خواستی بیشتر توضیح می دم :11:
بابا افت انگیزه کجا بود از بهمن شروع کردم:19:
شاید به خاطر اینکه دانشمندا رو تو ایران ترور میکنن دست و بالم به درس نمیره:31:
+
متراکم خوانی رو هم توضیح بده:10:

Iᄃ乇 乃Ծリ
02-03-2012, 15:45
سلام بروبکس کنکوری خسته نباشید:40:
دوستان چنتا روش هست من دوران کنکور خیلی باهاش حل کردم هنوزم که هنوزه یادم نرفته
ولی بقیش هرچی خوندم یادم رفته:دی
پست 2 و 3 حتما بخونید فوق العادست:40:
برای روح اون مرحومم یه صلوات محمدی بفرستید روحش شاد و یادش گرامی باد:40::دی
فقط توجه کنید همونطور که بچه ها گفتن سی دی های اورجینال بدرد نمیخوره انگار یجور بازار گرمی بوده:13:
نکات اصی نوشته شده همینا هم خیلی جالبن
موفق باشید دوستان عزیز:10:

urchin7
02-03-2012, 21:22
من زنگ زدم به همون بهشتی گفت باید کنکور بدید
اگه میدونید راهی داره بدون کنکور بفرمایید خیای ممنون میشم :-)

پس من شنیدم می گن این دانشگاه ها بدون کنکور هست
پشتیبانم که خودش بینو درس می خونه می گفت بینو کنکور داره و اون دانشگاه ها بدون کنکوره

A.N.A.P
03-03-2012, 02:01
دوستان من از دی شروع کردم . مطالعه هفتگیم از 50 ساعت هین جور کمتر شده الان شده 38 ساعت ! امروز 4ساعت دیفرانسیل خودنم بعدش رفتم شیمی بخونم فقط تونستم 2 ساعت بخونم ! اگه اینجوری پیش برم محاله درسا رو تموم کنم ! :(

monaa
03-03-2012, 18:59
دوستان من از دی شروع کردم . مطالعه هفتگیم از 50 ساعت هین جور کمتر شده الان شده 38 ساعت !(

50 ساعت ؟ :18:
38 ساعت ؟ :18:
مگه چه خبر می خوای چی کار کنی تو هفته ای 40 ساعت مداوم و پیوسته بخون من تضمین می کنم دولتی روزانه قبولی
اگه سعی کنی این 40 ساعت رو مفید بخونی نونت تو روغنه :31:

نکته مهم :
کسی از دوستان هست که هنوز شیمی مبتکران رو بخونه ؟
من قبول دارم که شیمی مبتکران قوی ترین کتاب شیمی ایران هست اما به نظر من به درد کنکور نمی خوره من تا دو هفته قبل میتکران می خوندم که شیمی پیش بالاتر از 30 نمی زدم اما اون رو کنار گذاشتم رفتم سراغ شیمی جامع گاج که حجمش خیلی کمتره آزمون قبل 60 زدم به نظرم مبتکران حجمش بیش از حد زیاد ( 500 تا تست برای بخش 3 پیش :18: ) که نهایتا 3 تا سوال ازش بیاد یا نیاد تازه اگه یک در میان تست بزنید می شه 250 تا که باز هم خیلی زیاده برای سوالات محاسباتی هم که کلا رفته تو یه فاز دیگه که سولاش بیش از حد سخته ( مثلا بحث PH دیگه شورش رو در آورده ) :31:

نتیجه گیری ( :27: ) : مبتکران برای تابستون خوبه ولی برای توی سال مخصوصا کنکور نه

سوء تفاهم : سوء تفاهم نشه درس نامه های مبتکران بی نظیرن سوالات حفظی رو که در آورده عالیه و به نظر من شاهکارا بهمن بازرگانی شیمی 2 است

:40:موفق باشید :40:

lordfarid
03-03-2012, 19:10
منم قبول دارم
درس نامشو باید خوند با اون تستایی که میگه حفظیه کتاب و یه سری تستای مهمش که پارازیت و گزینه ی زهر دارو و نکته دارن .

lordfarid
03-03-2012, 19:21
این زبان فارسی بسطی برای دریافت خیلی بد توضیح نداده ؟ نمیدونم من تا باز میکنم دو صفحشو میخونم خوابم میبره . فکر میکردم کتاب خوبه اما نمیتونم تحملش کنم . کلک معلم آرایش عالی بود زبان فارسی هم داره ؟

A.N.A.P
03-03-2012, 19:35
مگه چه خبر می خوای چی کار کنی تو هفته ای 40 ساعت مداوم و پیوسته بخون من تضمین می کنم دولتی روزانه قبولی

نکته مهم :
من قبول دارم که شیمی مبتکران قوی ترین کتاب شیمی ایران هست اما به نظر من به درد کنکور نمی خوره من تا دو هفته قبل میتکران می خوندم که شیمی پیش بالاتر از 30 نمی زدم اما اون رو کنار گذاشتم رفتم سراغ شیمی جامع گاج که حجمش خیلی کمتره آزمون قبل 60 زدم به نظرم مبتکران حجمش بیش از حد زیاد ( 500 تا تست برای بخش 3 پیش :18: ) که نهایتا 3 تا سوال ازش بیاد یا نیاد تازه اگه یک در میان تست بزنید می شه 250 تا که باز هم خیلی زیاده برای سوالات محاسباتی هم که کلا رفته تو یه فاز دیگه که سولاش بیش از حد سخته ( مثلا بحث PH دیگه شورش رو در آورده ) :31:

نتیجه گیری ( :27: ) : مبتکران برای تابستون خوبه ولی برای توی سال مخصوصا کنکور نه

سوء تفاهم : سوء تفاهم نشه درس نامه های مبتکران بی نظیرن سوالات حفظی رو که در آورده عالیه و به نظر من شاهکارا بهمن بازرگانی شیمی 2 است

اتفاقا الان 2 روزه همش دارم آخرای فصل سه رو که واسه چربی و آمینا هست دارم میخونم همه چی رو قاطی کردم ! :دی

Alireza SM
03-03-2012, 20:06

نکته مهم :

برای شیمی 2 ( که خیلی سبز اصلا نداره ) حتما باید مبتکران خوند همونطور که خودتون اشاره کردی خیلی هم عالیه
برای شیمی 3 فقط حجم مبتکران زیاده کسایی که سال سوم هستن باید مبتکران و کسایی که کنکوری هستن خیلی سبز بخونن بهتره ؛ سال سومی ها به این جهت بهتره مبتکران بخونن که وقتش رو دارن و با حل کردن مثال های متنوع و زیاد میتونن به مهارت بیشتری برسن .
شیمی 1 پیش مبتکران از شیمی 1 پیش خیلی سبز خیلی بهتره
شیمی 2 پیش رو هردوتاشون مشابه هم هست کیفیتشون ولی من خودم که خیلی سبز رو بیشتر میپسندم برای پیش 2 .

این زبان فارسی بسطی برای دریافت خیلی بد توضیح نداده ؟ نمیدونم من تا باز میکنم دو صفحشو میخونم خوابم میبره . فکر میکردم کتاب خوبه اما نمیتونم تحملش کنم . کلک معلم آرایش عالی بود زبان فارسی هم داره ؟
زبان فارسی سبطی برای یاد گرفتن ( فقط شخص شما رو دارم عرص میکنما ) براتون مناسب نیست چون بسیاری از مفاهیم اولیه رو توضیح نداده و انتظار داشته که معلمتون توضیح بده .
شما بهتره خیلی سبز یا رمزینه ( خیلی سبز حجمش بیشتره ولی بهتره ) رو استفاده کنین .
راستی شما مطالبی که سبطی توضیح نداده رو از روی کتاب درسی هم بخونین متوجه میشینا لازم نیست یه کتاب دیگه بگیرین .

alone_boy
03-03-2012, 20:09
من قبول دارم که شیمی مبتکران قوی ترین کتاب شیمی ایران هست اما به نظر من به درد کنکور نمی خوره من تا دو هفته قبل میتکران می خوندم که شیمی پیش بالاتر از 30 نمی زدم اما اون رو کنار گذاشتم رفتم سراغ شیمی جامع گاج که حجمش خیلی کمتره آزمون قبل 60 زدم به نظرم مبتکران حجمش بیش از حد زیاد ( 500 تا تست برای بخش 3 پیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) که نهایتا 3 تا سوال ازش بیاد یا نیاد تازه اگه یک در میان تست بزنید می شه 250 تا که باز هم خیلی زیاده برای سوالات محاسباتی هم که کلا رفته تو یه فاز دیگه که سولاش بیش از حد سخته ( مثلا بحث PH دیگه شورش رو در آورده ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من گاج میکروطبقه بندی دارم
به جرات میتونم بگم از 100 تا تستی که داره امکان داره فقط یه دونه تستش مال دهه 80 باشه.اکثر تستاش مال دهه 40 و 50 و اینا هستن.من خودم یه تست دیدم که مال سال 34 بود!

pour-homme
03-03-2012, 20:16

من دقیقا مثل شما آرایه از روی کلک میخونم که عالیه
زبان فارسی سبطی رو گرفتم فکر میکنم وقت تلف کردن برای کنکور خیلی هم خوب توضیح نداده
من کتاب انژی اتمی رو میخونم پنج مبحث زبان فارسی که به نظرم خیلی خوبه

lordfarid
03-03-2012, 20:51
تا حالا عربی رو کامل خوندم از رو عربی به زبان ساده کنکور پارسالو تونستم 70 بزنم . البته بعدا باید دو 3 بار دوره کنم تا خوب مسلط باشم .
زبان که بلدم نمیخواد بخونم . زیست شناسی 5 تا درس سال دوم . فیزیک سال اول و دوم . ریاضی آمار فقط . ادبیات آرایه کامل یکمم تاریخ ادبیات . شیمی هم سال دوم رو تموم کردم .دین و زندگی هم فقط دو تا درس :-))
نمیدونم میرسم تموم کنم یا نه .
سرعتم چطور بوده تو 10 روز ؟

Alireza SM
03-03-2012, 21:00
تا حالا عربی رو کامل خوندم از رو عربی به زبان ساده کنکور پارسالو تونستم 70 بزنم . البته بعدا باید دو 3 بار دوره کنم تا خوب مسلط باشم .
زبان که بلدم نمیخواد بخونم . زیست شناسی 5 تا درس سال دوم . فیزیک سال اول و دوم . ریاضی آمار فقط . ادبیات آرایه کامل یکمم تاریخ ادبیات . شیمی هم سال دوم رو تموم کردم .دین و زندگی هم فقط دو تا درس :-))
نمیدونم میرسم تموم کنم یا نه .
سرعتم چطور بوده تو 10 روز ؟
فیزیک 3 رو فیزیک پیش رو موازی کار کن . همینطور ژنتیک و بقیه زیست ها رو .
ریاضی هم از این به بعد قسمت اصلی وقتت رو بزار برای سال سوم که فوق العاده درصد بیار هست

lordfarid
03-03-2012, 21:10
راستی این صحافی شیمی مبتکران برای همه انقدر آشغاله ؟ من یه دور خوندم تیکه پاره شده همه برگه هاش کنده شده در اومده ! خیلی افتضاحه

M . Sayid
03-03-2012, 21:13
اتفاقا الان 2 روزه همش دارم آخرای فصل سه رو که واسه چربی و آمینا هست دارم میخونم همه چی رو قاطی کردم !

منم اون زمانا هیچی نفهمیدم از شیمی پیش 2 یعنی هیچ !! رفتم کتاب فارو گرفتم واقعا راه افتادم !!!!
درضمن شیمی پیش 1 بنظرم کتاب رمزینه از همه بهتره با پاسخای تشریحی 200 صفحه نمیشه !!