PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

m6788
05-08-2011, 07:25
آقا ما نسل اورک ها رو بر انداختیم ولی آخر این سنجش نتایج یه کوچولو زودترم نداد!
یه سوال خیلی مهم آقا این دانشگاه باهنر کرمان دکترای پیوست ریاضیش رتبه زیر هزار میخواد.ولی مثلا دانشگاه زنجان دکترای پیوستش هیچی ننوشته یعنی رتبه بالا هزارم قبول میکنه؟

vahid-p
05-08-2011, 07:31
بابا اين تك رقميا چرا غير عادين دختره كيانا ميگه داوطلبا يادشون باشه اين جمله به من خيلي آرامش ميده الا بذكرالا تطتئن القلوب
آواتارم رو ببین ( اینو lohrasbi برام درست کرده. اینو چند روز قبل از کنکور فکر کنم بود که گذاشتم. طرحش هم قشنگه علاوه بر آیش ):31: - رو من که خیلی تاثیر میذاره ، شاید ایشون واقعیت گفتن شایدم تعارفی گفته ( خدا می دونه )، ولی خب کسی که همش کتاب دیده، دوربین ببینه یکم هول می شه و شاید از همه چی بگه الا کنکور!:18:
و خب بعدا هم اشاره کردین: _ درسته و به قولی : کار کن پس تکیه بر جبار کن. اول تلاش بکن بعد میشه با همین آرامش و بدون استرس رفت سر جلسه _

عزيز من شما نديدي كه چي گفت كه مجريه سوال كرد كه اگه نصيحتي نداري به كنكوريا خداحافظي كنيم با شما بعد اون دختره گفت اميدشون به خدا باشه و من هميشه اين جمله ي الا بذكر الا... رو زبونم بود اين يك سال و باهاش آرامش ميگرفتم .منم بي احترامي نكردم گفتم ايشون با اون جمله آرامش ميگيره من با آهنگاي آقاي ژار .
من نظرم رو اين بود كه اين جمله اصلا نصيحت نبود و موفقيت ايشون ربطي به گفتن اون جمله نداره چون شخصا خيلي هارو ميشناسم كه مومن و درس خون و نماز شب خون هستن رتبشون خيلي پرته و فقط تلاش و كوشش ميتونه آدم رو موفق كنه البته آدم به آرامش نياز داره يكي با نماز و كاراي روحاني يكي با موسيقي و يكي هم با تمرينات يوگا.

كسي رو ميشناسم روزي 17 ساعت مفيد ميخوند البته بالاي هزار شد اونم استرسي بود بنده خدا برنامشم از پوردستمالچي گرفته بود.
کسی که برنامش رو از پوردستمالچی گرفته باشه، دیگه بهتر از این میخواد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

Haniiii
05-08-2011, 07:32
خب فعلا برای راحتی کار Reload .. به یه add-ons کار رو سپردم ... هر 5 دقیقه یه بار Reload بزنه ! ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مخصوص مرورگر فایرفاکس ..

بعد از نصب توی صفحه ای که میخواین Reload بشه راست کلیک کنید بخش Reload Every ....

mehrdad_ati
05-08-2011, 07:35
امسال سنجش خودشم سر کار بوده ! آموزش پرورش پدرشو در آورده بوده . حالا دیگه ته تهش 4-5 ساعت دیگه میاد . دوستان چه احساسی دارید ؟ من که استرسم شروع شده ! :دی

alireza15
05-08-2011, 07:39
بچه ها دانشگا های شریف و امیرکبیر هم از تهران بومی می گیرن یا پذیرششون کلا آزاده ؟
می دونم خیلی سوالم بی موقع هست ولی لطفا جواب بدید

Haniiii
05-08-2011, 07:40
امسال سنجش خودشم سر کار بوده ! آموزش پرورش پدرشو در آورده بوده . حالا دیگه ته تهش 4-5 ساعت دیگه میاد . دوستان چه احساسی دارید ؟ من که استرسم شروع شده ! :دی
جالبه .. من اصلا تا دیروز هیچ استرس خاصی احساس نمیکردم ... تا اینکه دیشب یکی تو این تاپیک گفت از صبح هم ممکنه بیاد .. !
یه حس خاصی پیدا کردم ... که معادلات اونجور که من حدس میزنم پیش نره ! ... اصلا یه چیز دیگس این حس ... !

songilgook
05-08-2011, 07:55
اون شماره ای که رویه کارت روی صندلی هست شماره ی چیه ؟
بابا تو دفترچه انتخاب رشته دو راه گذاشته که منم بالا گذاشتم تو هیچ کدوم کد رهگیری نخواسته که شما می گی
همونیکه روی صندلیتون چسبونده بودن موقع امتحان که عکستونم روش بود دیگه باید برمیداشتینش برای همچین موقعی... حالا عیبی نداره راه های مختلفی برای ورود گذاشته هرکدومو دوس داشتین امتحان کنین.
پرینتی که گرفتین از مدارکتون کد رهگیری12 رقمی سوابقتونه که درج شده.

songilgook
05-08-2011, 08:03
من که فقط منتظرم ببینم چی اعلام میکنن با این کارایی که میکنن سوالاشون که غلط غلوط بود دیگه نتایج معلومه دیگه:31: نمایشم که برداشتن... دیگه هنریا هم هیچی دیگه :19:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

حالا اساسن کنکورو بی خی لی (همون بیخیال) امشب ساعت23 شبکه ی2 "کابوس" بابازی "شهاب حسینی" رو حتمن ببینین قوت قلب میگیرین :40:

mehrdad_ati
05-08-2011, 08:07
من میرم warcraft بازی میکنم . هر دستی که تموم شد یه دست سنجشو چک میکنم تا ساعت 2 که دیگه 100درصد رو سایته :دی

farid0485
05-08-2011, 08:43
واقعا امسال باید لوح ثبت اختراع و ابتکار به سازمان سنجش بدن! :31: واقعا تغییرات زیادی از کنکور گرفته تا اعلام نتایج وانتخاب رشته و... به وجود آوردن که به نظرم مشاورایی که با سبک گدشنه کار میکنن هم نتونن کمکی کنن. از بس که ابتکار به خرج دادن.
تازه یه خبر دیدم که شاخ در آوردم ( فکر کنم منبعش ایرنا یا ایسنا بود ) : اعمال سوابق تحصیلی در صورت تمایل داوطلب!!!!!!!!!!!
این دیگه نوبرشه. آقا احتمالا این خبرنگاره اشتباهی برداشت کرده، چون کدوم آدم بلانسبت احمقی هست که تمایل داشته باشه اگه رتبش بدتر میشه با اعمال سوابق، سوابق رو انتخاب کنه، و کیه که اگه سوابق به نفعش باشه انتخاب نکنه؟؟؟ خب معلومه دیگه هر کی به نفعشه میگه میخواد تاثیر داشته باشه هر کی به ضرر نه. این یعنی همون تاثیر مثبت معدل دیگه. نمیخواد که از داوطلب سوال کنن تمایل داری یا نه که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه شنیدیم دو فرمه شدن انتخاب رشته، بعضیا گفتن دو کارنامه میدن و...
رو میشه از ابتکارات سازمان سنجش در کنکور سال 90 دونست و جا دارد طی یک لوح ازشون تقدیر به عمل آورد :27::27:

شايد يكي واسه لج و لجبازي يا واسه خنده و يا طرف مرض داره مي خواد يه سال زحمتشو فنا كنه....:31:

vahid-p
05-08-2011, 08:44
من میرم warcraft بازی میکنم . هر دستی که تموم شد یه دست سنجشو چک میکنم تا ساعت 2 که دیگه 100درصد رو سایته
آقا نگو، استرس میگیریم. همه جا نوشته ساعت 24، تو سایتشون نوشته 14 . تو پرانتز هم تاکید کرده 2 بعد از ظهر.
خیلیا از جمله خودم برا کنکور هیچ استرسی نداشتیم(واقعا هیچی)، ولی مطمئنا همه برا نتایج استرس دارن، شدید( حتی لهراسبی که رکورد دار بی استرس بودن بود، هم برا نتایج استرس گرفته. :27: ). البته الان دیگه مثل دوستان توش موندم که این حس بهش میگن استرس، تردید، دلهره ، چی؟ . من میرم میخوابم تا زودتر ساعت 2 بشه. خدا کنه اونوقت بیاد :41:

خب فعلا برای راحتی کار Reload .. به یه add-ons کار رو سپردم ... هر 5 دقیقه یه بار Reload بزنه ! ...
نمی تونه اتوماتیک یه کلمه رو جستجو کنه همین که اومد، اطلاع بده؟ چون اینی که میگی هر پنج دیقه ریلود میکنه، دردی رو دوا نمی کنه چون بلاخره هر بار باید خودت بری ببینی که اومده نتایج یا نه!

شايد يكي واسه لج و لجبازي يا واسه خنده و يا طرف مرض داره مي خواد يه سال زحمتشو فنا كنه....
آره درست میگی ، احتمالش هست. دکترا تشخیص دادن چنین کسی اگه باشه ( یک در میلیون ) حتما سادیسم داره :27:

felainy
05-08-2011, 08:50
بچه ها میدونستین سال تولد ما(72) سال مرغه؟
الان هم واقعا وضعیتمون شبیه مرغه!!!!

felainy
05-08-2011, 08:59
یه سوال: من امسال علاوه بر گروه آزمایشی خودم (ریاضی) توی زبانم شرکت کردم،حالا توی انتخاب رشته که 100 تا انتخاب داریم برای هردو رشته باید توی یه فرم انتخاب رشته کنیم یا برای هر دوتا مجزاست و 100 تا برای هرکدوم هست؟؟:7::10::7:

alishadabmehr
05-08-2011, 09:00
من که فقط منتظرم ببینم چی اعلام میکنن با این کارایی که میکنن سوالاشون که غلط غلوط بود دیگه نتایج معلومه دیگه:31: نمایشم که برداشتن... دیگه هنریا هم هیچی دیگه :19:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

حالا اساسن کنکورو بی خی لی (همون بیخیال) امشب ساعت23 شبکه ی2 "کابوس" بابازی "شهاب حسینی" رو حتمن ببینین قوت قلب میگیرین :40:

اتفاقا چندوقت پيش شهاب حسيني داشت تو محلمون فيلم سينمايي بازي ميكرد رفتم باهاش عكس گرفتم خدايي دمش گرم اصلا خودشو نمي گرفت بازيشم خيلي رديفه.

آقا مطمئن باشين نهايتا تا 4-5 بعد از ظهر جوابا مياد ...

sepehr_x50
05-08-2011, 09:11
یه سوال: من امسال علاوه بر گروه آزمایشی خودم (ریاضی) توی زبانم شرکت کردم،حالا توی انتخاب رشته که 100 تا انتخاب داریم برای هردو رشته باید توی یه فرم انتخاب رشته کنیم یا برای هر دوتا مجزاست و 100 تا برای هرکدوم هست؟؟:7::10::7:

کلا میتونید 100تا رشته انتخاب کنید و مجزا نیست

Reza31001
05-08-2011, 09:13

یه فرم صدتایی برای هر دو رشته داری

felainy
05-08-2011, 09:20
خیلی ممنون که جوابمو دادین ولی من گیج شدم،بالاخره دوتا فرم داریم یا یکی؟؟:10::10::10:

Samba
05-08-2011, 09:22
خیلی ممنون که جوابمو دادین ولی من گیج شدم،بالاخره دوتا فرم داریم یا یکی؟؟:10::10::10:

بابا يه فرم بهت ميدن 100 تا انتخاب توش داره !!‌ هر رشته اي كه ميخوايد انتخاب كنيد( چه گروه اصلي چه هنر چه زبان) رو بايد تو اين فرم بنويسيد

Reza31001
05-08-2011, 09:23
یه دونه
که باید هر رشته ای که می خوای ( چه زبان و چه ریاضی) تو همون یدونه باشه

EngineeR EhsaN
05-08-2011, 09:28
این چی میگه؟

tariran0
05-08-2011, 09:35
این چی میگه؟

چیز خاصی نمیگه!!:31:

saeedkhaledian
05-08-2011, 09:36
این چی میگه؟

حرف تکراری.با کارنامه یه اطلاعیه میدن که اون مهمه

felainy
05-08-2011, 09:38
این چی میگه؟

اگه منظورت تاریخ اعلام نتایجه که توش نوشته شنبه،چرته همین امروز دیگه میاد.

saeedkhaledian
05-08-2011, 09:39
کارنامه هنر 89 کسی سراغ نداره؟

tariran0
05-08-2011, 09:39
اگه منظورت تاریخ اعلام نتایجه که توش نوشته شنبه،چرته همین امروز دیگه میاد.
مطمئنی؟؟
60
.
70
.
80
.
90
100.
داره ضربان قلبم مدام تند تر میشه

smallfrank
05-08-2011, 09:49
عادل که دیشب گفت نتایجو اعلام کردن....:5:

tariran0
05-08-2011, 09:52
عادل که دیشب گفت نتایجو اعلام کردن....:5:
عادل کیه؟!
فردوسی پور؟؟
چه ربطی داره؟؟

Immunology
05-08-2011, 09:56
دوستان لطفا اگر نتایج اومد لینک صفحه نتایجو اینجا بزارید.چون اوایل واسه یعضی جاها دیرترآپ میشه.(این تجربهی 6-7سالست:دی)

felainy
05-08-2011, 09:57
کارنامه هنر 89 کسی سراغ نداره؟

این ها رو از گزینه 2 پیدا کردم، لینک ها رو ببین:

mehrdad_ati
05-08-2011, 09:58
دوستان لطفا اگر نتایج اومد لینک صفحه نتایجو اینجا بزارید.چون اوایل واسه یعضی جاها دیرترآپ میشه.(این تجربهی 6-7سالست)

جدا جدا که آپ نمی کنن عزیز دلم .

تنها 3 ساعت تا اعلام نتایج .

Haniiii
05-08-2011, 10:00
نمی تونه اتوماتیک یه کلمه رو جستجو کنه همین که اومد، اطلاع بده؟ چون اینی که میگی هر پنج دیقه ریلود میکنه، دردی رو دوا نمی کنه چون بلاخره هر بار باید خودت بری ببینی که اومده نتایج یا نه!خب انواع مدل چک کننده سایت داریم .. ولی این مدل خیلی پیشرفته حساب میشه ! ... + باید از زبان فارسی هم پشتیبانی کنه !

پ.ن: میگم میخوای یه نرم افزار بدم اگر نتایج اومد ، بهت زنگ بزنه ؟! :31: نتیجه رو هم اعلام کنه ؟

tariran0
05-08-2011, 10:00
خدا وکیل آدم چه کار کنه؟؟
هی می خوام خودم رو بزنم به بیخیالی نمی تونم.
آخه این چه وضعشه؟؟
برای چی ؟؟
یه نگاهی به این داده ها بکنید:

دوره سال 89 @@@@@@@@@ سال 90 @@@@@@@@@@تغییرات
روزانه 31802 @@@@@@@@@@31215 @@@@@@@@@@-587
شبانه 11098 @@@@@@@@@@ 11782 @@@@@@@@@+684
پیام نور 78160 @@@@@@@@@ 136492 @@@@@@@@@+58332

Samba
05-08-2011, 10:05
يه چيزي ديدم گفتم بزارم براي گذراندن وقت:31: خوبه

غول کنکور می رود، دیو امتحانات نهایی از راه می رسد

خداحافظی با کنکور نزدیک است. اگرچه از این پس بساط نگرانی‌های ناشی از تست زدن و رفتن به کلاس‌های کنکور برچیده می‌شود اما هنوز داستان نگرانی‌ها ادامه دارد. نگرانی‌هایی از امنیت جلسات امتحان نهایی، نحوه تصحیح ورقه‌ها، تقلب، فروش سوالات و... طی سه سال آینده، هم سوابق تحصیلی داوطلبان در قبولی موثر است و هم نمره آزمون ورودی به دانشگاه.

در حال حاضر 25 درصد از احتمال قبولی داوطلب به سابقه تحصیلی وابسته است و 75 درصد قبولی او به نمره آزمون بستگی دارد. کنکور قرار است از سه سال دیگر، پس از 40 سال برگزاری حذف شود و دانشجویان آینده براساس نمرات دوران مدرسه خود در دانشگاه پذیرش شوند و این یعنی از سال 93 به بعد، غول بی‌شاخ و دم کنکور به خاطره‌ها می‌پیوندد.

با این همه همان قدر که حذف کنکور نظر موافق به همراه دارد، مخالفانی هم دارد البته پیشنهادهایی هم ارائه شده است: «مجموعه‌ای از پاسخ کوتاه، تستی، جای خالی و پر کردنی می‌تواند روش بهتری باشد.» این‌ها را رئیس سازمان سنجش می‌گوید. محمد حسن سرور الدین معتقد است اگرچه «این موضوع که تنها با یک تست، سرنوشت کسی تعیین شود درست نیست؛ اما در مقابل اعمال سلیقه در نمرات امتحانات نهایی نیز درست نیست.»

او از مشکلات گزینش دانشجو در آینده سخن می‌گوید با اشاره به اینکه یک برگه امتحان تشریحی به 5 ممتحن داده شده و 5 نمره مختلف اخذ کرده است،‌ می‌گوید:«این نشان می‌دهد که ممکن است در این زمینه اشکالات و سوء استفاده‌هایی صورت گیرد.

به این صورت که اعمال سوابق تحصیلی و تصحیح برگه‌های امتحانات نهایی که به صورت منطقه‌ای انجام می‌گیرد، مورد سوء استفاده واقع شود و اعمال سلیقه در آن صورت گیرد.» او همچنین از احتمال اعمال سلیقه در پذیرش دانشجویان خبر داده و ادامه می‌دهد: «وقتی وزن سوابق تحصیلی در پذیرش دانشجو بالاتر برود ممکن است زمینه خرید و فروش سوالات در زمان امتحانات نهایی فراهم شود و تجربیات تلخی مثل آزمون دستیاری که سوالات در آن فروش رفت، تکرار شود.»

اما علی عباسپور تهرانی فرد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر این نکته که تاکنون هیچ موردی از تخلف و تقلب رسمی از امتحانات نهایی گزارش نشده است، می‌گوید: «اگرچه معتقدیم امتحانات سراسری هم با دقت برگزار شده است، اما در مواردی به دلیل استاندارد نبودن سوالات ناچار به تغییر برخی سوالات یا تقسیم نمرات آنها در میان سوالات دیگر شده‌اند در مجموع امتحانات نهایی از ضریب امنیت و اطمینان کنکور برخوردار نیستند.»

سابقه تحصیلی درخشان و قبولی در دانشگاه

امتحانات نهایی از ضریب امنیت و اطمینان کنکور برخوردار نیستند. این مسئله‌ای که کارشناسان مطرح می‌کنند و از بروز تخلفات احتمالی در این امتحانات نگران هستند. عباسپور با اشاره به امنیت و سلامت امتحانات نهایی، می‌گوید: «سوالات امتحانات نهایی به صورت سراسری در کل کشور به طور یکنواخت برگزار می‌شود و آموزش و پرورش هم دقت کافی را در تصحیح سوالات به عمل می‌آورد، به این نحو که هم سربرگ‌ها جدا می‌شود و هم چند نفر برگه‌ها را تصحیح می‌کنند البته از آنجا که برخی سوالات به صورت تشریحی است باز هم دخالت انسان و خطای انسانی در مورد سوالات مطرح می‌شود.»

عباسپور بر تامین امنیت امتحانات نهایی تاکید کرده و می‌گوید: «همان‌طور که در ارتباط با امتحان تخصصی دستیاری پزشکی به دلیل حساسیت بسیار بالا متاسفانه سوالات بیش از صد میلیون فروخته می‌شود، بنابراین با توجه به افزایش حساسیت این آزمون باید با ضریب امنیتی بالا برگزار می‌شد که بعد از لو رفتن سوالات وزارت بهداشت تدابیر خیلی خاصی را اتخاذ کرد تا دیگر این اتفاق رخ ندهد.» رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها نیز ادامه می‌دهد: «در حال حاضر نتیجه آزمون حدود 75 درصد و سوابق تحصیلی 25 درصد در پذیرش داوطلبان دخالت دارد که ممکن است تاثیر سوابق تحصیلی در سال آینده افزوده شود.»

وی درباره نگرانی‌های رئیس سازمان سنجش درباره حذف کنکور و خطر اعمال سلایق و خرید و فروش سوالات نیز می‌گوید: «در حال حاضر آزمون سراسری بعد از یک تجربه طولانی به سیستمی رسیده که صد درصد مطمئن است و بدون هیچ اشکالی برگزار می‌شود، امتحانات نهایی هم باید با همین استاندارد برگزار شوند این هم یکی از نکاتی است که رئیس سازمان سنجش به آن اشاره کرده است

البته این بدان منظور نیست که بخواهیم امتحانات نهایی سال‌های گذشته را زیرسوال ببریم ولی به هرحال ضریب امنیت کنکور سراسری در سال‌های اخیر قابل مقایسه با ضریب امنیت امتحانات نهایی نیست.»عباسپور با بیان اینکه امتحانات نهایی در گذشته هم خوب برگزار می‌شد اما حساسیت آن به این میزان نبود، ادامه می‌دهد:«اگر آموزش و پرورش از همان ابتدای تصویب قانون حذف کنکور در راستای افزایش استانداردهای امتحانات نهایی همت می‌کرد، مشکلات موجود در آموزش و پرورش سریع‌تر مشخص و رفع می‌شد، اما متاسفانه این کار انجام نشد.

آن زمان امتحان نهایی تنها برای اخذ مدرکی به نام دیپلم بود لذا حساسیت خیلی بالایی نداشت؛ اما در حال حاضر امتحانات نهایی به دو منظور برگزار می‌شود، نخست اخذ دیپلم و دیگری بخشی از مکانیسم ورود به دانشگاه است که منظور دوم برگزاری امتحانات نهایی مسئله را حساس کرده است، بخصوص در رشته‌های پرطرفدار و دانشگاه‌های برتر کشور.»

منبع:

M O B I N
05-08-2011, 10:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق آخرین حضور خبرنگار ما در مرکز روابط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد نتایج حوالی ظهر حتی ممکن از صبح روز 14 مرداد ماه اعلام گردد بدین ترتیب نتایج اولیه کنکور سراسری 1390 روز جمعه صبح تا ظهر مورخ 14 مرداد ماه اعلام خواهد شد.

Immunology
05-08-2011, 10:13
جدا جدا که آپ نمی کنن عزیز دلم .

تنها 3 ساعت تا اعلام نتایج .

داداش این تجرست.هر سال اینطور میشه.مثلا دوستم همدان میگفته واسه من لینک نتایج رو صفحه اصلی نیومده (حتی با رفرش های مکرر) ولی واسه من تو کردستان رو سایت بوده و با دادن لینک صفحه نتایج اون تونسته ببینه و تا 30-40 دقیقه بعد اعلام نتایج خبری از لینک تو صفحه اصلی واسه اون نبوده.

spider_man5225
05-08-2011, 10:15
بچه ها پس همتون سری سری ریفرش بزنید هر کی واسش اومد لینکو بزاره
Immunology راس میگه
این کار واسه کم کردن ترافیکه
خودتون فکرشو بکنید اگه باهم میومد چن نفر هجوم میارن توش
...........

Samba
05-08-2011, 10:19
بچه ها يه چيزي !!!

من از Google Chrome و firefox استفاده كردم رفتم تو بخش اعلام نتايج 89 بعد وقتي ميخوام اسمو بنويسم !!! انگليسي مي نويسه و وقتي زبان رو عوض مي كنم ارور ميده كه زبانتونو عوض كنيد !!!!

البته با Internet Explorer حل شد !!! گفتم شما هم يه امتحاني بكنيد ضد حال نخوريد:31:

eshghe abi
05-08-2011, 10:25
بچه ها يه چيزي !!!

من از Google Chrome و firefox استفاده كردم رفتم تو بخش اعلام نتايج 89 بعد وقتي ميخوام اسمو بنويسم !!! انگليسي مي نويسه و وقتي زبان رو عوض مي كنم ارور ميده كه زبانتونو عوض كنيد !!!!

البته با Internet Explorer حل شد !!! گفتم شما هم يه امتحاني بكنيد ضد حال نخوريد:31:
معمولا سایتای ایرانی با اینترنت اکسپلورر سازگارترند :31: معمولا هم مینویسن اگه با فایرفاکس خوب مشاهده نکردید با اینترنت اکسپلورر باز کنید :31:

felainy
05-08-2011, 10:30
اعصابم خورد شده :19: درست الان 2 ساعتیه که هی مودم adslم قطع میشه بعد خاموش روشنش میکنم بعد 2 دقیقه بازم قطع میشه:19::19::41:

Haniiii
05-08-2011, 10:30
داداش این تجرست.هر سال اینطور میشه.مثلا دوستم همدان میگفته واسه من لینک نتایج رو صفحه اصلی نیومده (حتی با رفرش های مکرر) ولی واسه من تو کردستان رو سایت بوده و با دادن لینک صفحه نتایج اون تونسته ببینه و تا 30-40 دقیقه بعد اعلام نتایج خبری از لینک تو صفحه اصلی واسه اون نبوده.
این به خاطر ISP که استفاده میکنید هست ... فکر میکنم کش بعضی ISP ها دیر به روز میشه .. به همین خاطر هم از این مشکلات به وجود میاد .. برای جلوگیری از این مشکل میتونید از فیل تر شکن یا نرم افزار های مشابه استفاده کنید ..

و نه اینکه از عمد بیان یه استان رو دیرتر بزارن که لینک رو ببینه ! .. + ممکنه از مرورگرتون هم باشه که با Reload زدن صفحه ذخیره شده رو نشون میده ... برای رفع این یکی کوکی + کش مرورگرتون رو پاک کنید ..

spider_man5225
05-08-2011, 10:35
بابا این فک نکنک حالا حالا ها بیادها...
حالا هی شما ریفرش کنید.
من میگم بریم بعدا بیاییم
اینجوری استرستم کم میشه هاا....................

mehrdad_ati
05-08-2011, 10:35

این به دلیل اینه که isp شما سایت رو هر چند ساعت یه بار برای افزایش سرعت توی خودش ذخیره میکنه تا سرعت دیدنش بالا بره . حالا وقتی نتایج بیاد وش ما برید تو سایت سنجش به جای اینکه سایت به روز شده رو ببینید نسخه ای از اون رو می بینید که در isp تون ذخیره شده . برای حل این مشکل اولین کار رفرش کردنه و اگر جواب نداد انتهای آدرس یه /? استفاده کنید . در نهایت اگر هیچ کودوم جواب نداد با چیز پی ان ببینید سایت رو قطعا بروز ترین نسخه رو نمایش میده .

بابا این فک نکنک حالا حالا ها بیادها...
حالا هی شما ریفرش کنید.
من میگم بریم بعدا بیاییم
اینجوری استرستم کم میشه هاا....................

اتفاقا همین یکی دو ساعت دیگه میاد . میگی نه نگاه کن .

pour-homme
05-08-2011, 10:38
من فکر میکنم به خاطر خود مرورگر باشه اگر history مرورگرتون رو پاک کنید درست میشه

Haniiii
05-08-2011, 10:38
اعصابم خورد شده :19: درست الان 2 ساعتیه که هی مودم adslم قطع میشه بعد خاموش روشنش میکنم بعد 2 دقیقه بازم قطع میشه:19::19::41:
یه بسته GPRS روزانه بگیر ... گوشیت رو به کامپیوتر وصل کن با اون کانکت شو که مشکلی پیش نیاد ! و خیالت راحت باشه ! >.

پ.ن: من برای اطمینان از قبل یکی گرفتم .. امادس که اگر ADSL قطع شد برم رو اون !

spider_man5225
05-08-2011, 10:42
بچه ها الانه که رکورد بیشترین کاربرین فعال رو بزنیم
تا الان که من مینویسم45 تا شدن.

بعدش هر کی رتبه منطقه شو بزاره باشه؟
حتما ها...........

Haniiii
05-08-2011, 10:44
هر چی به ساعت 2 داریم نزدیک تر میشیم این تاپیک داره شلوغ تر میشه .... !

یعنی واقعا انقدر سایت سنجش از لحاظ فنی مشکل داره که با FireFox سازگار نیست ؟! .. دیگه الان فایرفاکس تو ایران هم کاربرای خیلی زیادی داره ...

Immunology
05-08-2011, 10:45
بهترین راه اینکه بروزترین صفحه رو دید استفاده ازIP به جای آدرس هست.کسی آی پی سازمان سنجشو داره؟؟؟قبلنا داشتم الان نمیدونم کجا سیو کردم.

Samba
05-08-2011, 10:47
بهترین راه اینکه بروزترین صفحه رو دید استفاده ازIP به جای آدرس هست.کسی آی پی سازمان سنجشو داره؟؟؟قبلنا داشتم الان نمیدونم کجا سیو کردم.

بيا !

92.242.195.2

mehrdad_ati
05-08-2011, 10:47
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 52 (35 کاربران و 17 مهمان)
mehrdad_ati, ahmad72, amir.diba, amnsbr, bnmnb, DJmoji, ehsan_, felainy, fmpr, fmps, gomnam23, Haniiii, Homayun Khan, Immunology, Javad Gamer, kamran987456, mahla jan, milla.online, nelly joon, NikYar, petrose.kabir, pour-homme, rpf, saeed 1428, saeedkhaledian, saho69, sajad, samar2, Samba, shima17, spider_man5225, Untouchable

ehsan_
05-08-2011, 10:48
اقا دوستای من می گن

امسال فقط جنبه مثبت معدل تاثیر داده میشه :18:
یعنی اگه نمره فلان درس شما از درصد کنکورت بهتر بود تاثیرش میدن اما اگه پایین تر بود تاثیر نمی دن

واقعا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:40:

Samba
05-08-2011, 10:48
اقا دوستای من می گن

یعنی اگه نمره فلان درس شما از درصد کنکورت بهتر بود تاثیرش میدن اما اگه پایین تر بود تاثیر نمی دن

عجب پشت كنكوري !!!!!!

آره عزيز

ehsan_
05-08-2011, 10:50
عجب پشت كنكوري !!!!!!

آره عزيز

:31:
اینکه عالیه مخصوصا برای من که سال سوم رو با معدل 15 گند زدم:11:

mehrdad_ati
برای هر درس نیست ! برای کل درسها هست ! یعنی اگر کل درسها در کل معدل تاثیرش مثیبت بشه تاثییر میدن اگه نشه تاثیر نمیدند (تراز کل رو باید افزایش بده)

nelly joon
حالا واقعا ساعت 2 میاد؟؟
من که از دیشب درست نخوابیدم.
ایشالا که همه به اون چیزی که لایقش هستن و براش زحمت کشیدن برسن.:40:

ehsan_
05-08-2011, 10:54
برای هر درس نیست ! برای کل درسها هست ! یعنی اگر کل درسها در کل معدل تاثیرش مثیبت بشه تاثییر میدن اگه نشه تاثیر نمیدند (تراز کل رو باید افزایش بده)

مگه امسال بر خلاف پارسال نمی خوان درسی معدل رو تاثیر بدن ؟ یعنی هر درس جدا ؟
پس این عدم تاثیر رو باید درسی باشه دیگه

saeedkhaledian
05-08-2011, 10:58
وی افزود:‌ از آنجا که تاثیر سوابق مثبت بوده است، یعنی در صورتی که موجب کمک به داوطلب شود، از آنها استفاده می شود، برای کسانی که این سابقه مثبت بوده، علامت ستاره در جلوی نمره کل آنها زده شده است.

تو تابناک نوشته

mehdim12
05-08-2011, 11:02
اینم خبر امروز و چند دقیقه پیش فارس :
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نتايج كنكور 90 امروز اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: نتايج اوليه كنكور 90 امروز اعلام مي‌شود، در اين آزمون بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، كنكور 90 در روزهاي 9، 10 و 11 تيرماه امسال برگزار شد، آزمون داوطلبان گروه آزمايشي رياضي و فني صبح پنج‌شنبه 9 تير، آزمون گروه آزمايشي هنر بعد از ظهر پنج‌شنبه 9 تير ماه، آزمون گروه آزمايشي علوم تجربي صبح جمعه 10 تير ماه، آزمون گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي بعد از ظهر جمعه 10 تير ماه و آزمون گروه آزمايشي علوم انساني صبح شنبه 11 تير ماه در 295 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار شد.

امسال ضمن لحاظ تأثير 25درصدي سوابق تحصيلي، اين سوابق در صورتي لحاظ مي‌شوند كه تأثير مثبت داشته باشند، يعني اگر سوابق تحصيلي داوطلبان در پذيرش آنها تأثير مثبت نداشته باشد، لحاظ نمي‌شود.

يك ميليون و 132 هزار داوطلب در كنكور 90 ثبت‌نام كردند و 995 هزار و 691 داوطلب كنكور 90 در جلسه حضور داشتند.

انتخاب رشته داوطلبان مجاز كنكور 90 از روز دوشنبه 17 مرداد ماه آغاز مي‌شود و تا روز يك‌شنبه 23 مرداد ماه ادامه دارد.

Samba
05-08-2011, 11:03
وی افزود:‌ از آنجا که تاثیر سوابق مثبت بوده است، یعنی در صورتی که موجب کمک به داوطلب شود، از آنها استفاده می شود، برای کسانی که این سابقه مثبت بوده، علامت ستاره در جلوی نمره کل آنها زده شده است.

تو تابناک نوشته

بدبخت شديم رفت :31: ميخوان ستاره دارمونم بكنن

ما همچنان منتظريم

farid0485
05-08-2011, 11:07
كاش مي شد سال 91 هم تاثير معدل مثبت باشه.....

نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
05-08-2011, 11:07
یا امام باقر :دی
50 تا بازدید کننده چه خبره بابا ! :دی
ولی میدونم اونایی که خوب دادن این لحظات جز بهترین لحظات عمرشون میشه
برای همه آرزو میکنم که حاصل تلاششونو ببینن :11:

ادیت : یه رفرش زدم 50 تا شدن 35 تا !:27: بازم رفرش بزنم ؟ بزنم ؟ :دی

fmps
05-08-2011, 11:10

نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید مثبت باشه.ولی حداقل 35 % میشه

Haniiii
05-08-2011, 11:12
احساس میکنم از الان سایت داره یه خرده کند Respond میده ... ! احتمالا تا ساعت 2 خیلی کند بشه ! ...

fmpr
05-08-2011, 11:15
همه کنکوریا ... همه منتظرا :دی همه اون 39 نفری که دارن میبینن و حرف نمیزنن :دی

آقا عرضی نیس :دی

خواستم بگم اینو ببینید به درد بخوره

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به احتمال زیاد سال بعد هم همینجوری میمونه ...

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

تابناک؟؟!؟!؟!؟!؟! وابسته به محسن رضایی.... بهش اعتمادی نیست...:27:

آقا بحثو صیاصی نکن :دی

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

احساس میکنم از الان سایت داره یه خرده کند Respond میده ... ! احتمالا تا ساعت 2 خیلی کند بشه ! ...

ایشالله که نمیشه ... بابا نریزید سرش بنده خدا هول میشه کند respond میده :دی

M O B I N
05-08-2011, 11:17
آقایون اسپم ندین خواهشا ، باعث میشین تاپیک قفل بشه !

Samba
05-08-2011, 11:18

گمون نكنم من رفرش رو نزدم سايت رفرش ميشه(سرعتو ...:31:)(و البته كوكيا رو هم حذفيدم از رو سرور رفرش ميشه !!!)

خواهشا اسپم ندين در صورت اسپم دادن تاپيكو مي قفلن !!

fmpr
05-08-2011, 11:19
22 كليد طلايي در انتخاب رشته

mineworld
05-08-2011, 11:20
مگه امسال بر خلاف پارسال نمی خوان درسی معدل رو تاثیر بدن ؟ یعنی هر درس جدا ؟
پس این عدم تاثیر رو باید درسی باشه دیگه

اول سلام به سی و اندی نفر ...

این دو تا خبر مشکل شما رو حل میکنن :

براساس مصوبه جلسه شانزدهم كارگروه ماده چهار قانون پذیرش دانشجو، سوابق تحصیلی موجود داوطلبان به میزان حداكثر 25% و به صورت تأثیر مثبت در آزمون سراسری سال 1390 لحاظ می‌شود. به این ترتیب كه برای داوطلبان مشمول دو نمره كل یكی صرفاً باتوجه به نمره آزمون سراسری و دیگری با تركیب نمره آزمون سراسری و سوابق تحصیلی با تأثیر 25درصد ساخته می شود و نمره كل بالاتر ملاك گزینش داوطلب قرار می‌گیرد. این یک ...

رئیس سازمان سنجش آموزش كشور افزود: امسال با توجه به اینكه برای نخستین بار سوابق تحصیلی داوطلبان اعمال میشود این سوابق بر اساس تأثیر مثبت در نظر گرفته میشود یعنی اگر نمره آزمون داوطلبی بیشتر از نمره كسب شده از طریق سوابق تحصیلی باشد و سوابق تحصیلی میانگین نمره آزمون وی را كاهش دهد، این سوابق در آزمون داوطلب لحاظ نمیشود. اینم دو ... چطور بود ؟!

M O B I N
05-08-2011, 11:20
استرس من خیلی زیاده ، چون من دانش آموزی بودم که موسسات میگفتن مجانی بیاین امتحان بدین ، شب کنکور سر یک چیزی

(استرس نه ) مریض شدم و 4 تا آمپول خوردم و 1.5 ساعت خوابیدم رفتم سر جلسه ، اصلا حوصله ندارم یکسال دیگه بمونم من که

رتبم انتظار میرفت زیر 200 باشه الان زیر 1000 ام تو شبهه هست .خدا خودش رحم کنه .

fmpr
05-08-2011, 11:26
هنگام انتخاب رشته از كدام رتبه كارنامه استفاده كنيم؟

اینا رو بخونید جای استرس گرفتن و دادن ( استرس ) !! :دی

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

و ديگر هيچ!!

تنها 1ساعت و 30 دقيقه مانده(رندش كردم)

come honey !!! :31::27::27:

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

استرس من خیلی زیاده ، چون من دانش آموزی بودم که موسسات میگفتن مجانی بیاین امتحان بدین ، شب کنکور سر یک چیزی

(استرس نه ) مریض شدم و 4 تا آمپول خوردم و 1.5 ساعت خوابیدم رفتم سر جلسه ، اصلا حوصله ندارم یکسال دیگه بمونم من که

رتبم انتظار میرفت زیر 200 باشه الان زیر 1000 ام تو شبهه هست .خدا خودش رحم کنه .

نفوس بد نزنید ... به خودتونم استرس ندید ... ایشالله که خوب میشه و همونی میشه که میخواستید :10:

M O B I N
05-08-2011, 11:28
نفوس بد نزنید ... به خودتونم استرس ندید ... ایشالله که خوب میشه و همونی میشه که میخواستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دارم واقع بینی میکنم :46:

خب یک سوال کسایی که اینجا هستن دوست دارن چه رشته ای و کدوم شهر برن ؟

pour-homme
05-08-2011, 11:31
من دیروز یکی از دوستان اشنا داشت رتبه اش را از سازمان سنجش گرفت ولی متاسفانه در کمال ناباوری 15200 شده بود حالا منتظره نتیجه ها باید درصداش رو ببینه

fmpr
دارم واقع بینی میکنم :46:

خب یک سوال کسایی که اینجا هستن دوست دارن چه رشته ای و کدوم شهر برن ؟

اینا جزو اسپم حساب نمیشه ؟! :دی

من هر رشته ای بزنم تهران میمونم ... قبلا امید داشتم به IT اما الان خیلی امیدی ندارم :دی

felainy
سلام به همگی;
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند:
felainy, ahamid555, ahmad72, alireza15, alishadabmehr, amir.diba, azimzade, djnima, farid0485, farshidshd, fmpr, fmps, GENERAL_RAAAM, gomnam23, Haniiii, hbokayi, howhow, Immunology, juventuss, MASTERSELITE, mghaffari49, mineworld, NikYar, pedram_hen, pour-homme, reza71_teh, s.w.a.t, sajad, samar2, Samba, shima17, Untouchable, نادر1368, veritaaa

fmps
05-08-2011, 11:34
من دیروز یکی از دوستان اشنا داشت رتبه اش را از سازمان سنجش گرفت ولی متاسفانه در کمال ناباوری 15200 شده بود حالا منتظره نتیجه ها باید درصداش رو ببینه

خودش انتظار داشت چند بیاره؟

Lamanta
05-08-2011, 11:34
آخ بدم میاد از اینایی که واسه شیرین کاری میان میگن نتایج اومد بعد میگن شوخی کردیم.......:2:

ahmad72
05-08-2011, 11:36
مطمئنم همچین پارتی بازی هایی بعید نیست.
چند سال پیش نمونشو دیدم ...

==========================================

حالا همین امسال سازمان سنجش اومده خوش قول شده!اه!

حتما این جمعه می آید،حتما!

---------------

alishadabmehr
05-08-2011, 11:38
آخ بدم میاد از اینایی که واسه شیرین کاری میان میگن نتایج اومد بعد میگن شوخی کردیم.......:2:
راست ميگه جون مادرتون اين لحظه هاي آخر بامزه بازي رو بزارين كنار .

منم اگه 5 يا 6 هزار شم خوشحال اگه 7 يا 8 هزار شم معمولي اگه 9 يا 10 هزار گريان و بالاي 10 هزار سكته و مرگ!

M0rrigan
05-08-2011, 11:39
این وسط من نگرانم نکنه با مداد نوعی 9دهم زدم دستگاه نخونه. خودم هم درصد نگرفتم. اَه!

حس کسی رو دارم که منتظره بگیرن ببرنش بالای چوبه دار : دی همه تکلیف پیچوندنا و غیره الان مث پتک داره میخوره تو سرم : دی

از رو بیکاری هی دارم نفرات برتر رو دید میزنم : دی

fmpr
05-08-2011, 11:42

تایید میشه ... خیلی کار لووووووووووووسیه ...

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

خودش فک میکرد چند میشه ؟!

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

سلام به همگی;
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند:
felainy, ahamid555, ahmad72, alireza15, alishadabmehr, amir.diba, azimzade, djnima, farid0485, farshidshd, fmpr, fmps, GENERAL_RAAAM, gomnam23, Haniiii, hbokayi, howhow, Immunology, juventuss, MASTERSELITE, mghaffari49, mineworld, NikYar, pedram_hen, pour-homme, reza71_teh, s.w.a.t, sajad, samar2, Samba, shima17, Untouchable, نادر1368, veritaaa

مرسی از اطلاع رسانی ... :دی

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

این وسط من نگرانم نکنه با مداد نوعی 9دهم زدم دستگاه نخونه. خودم هم درصد نگرفتم. اَه!

حس کسی رو دارم که منتظره بگیرن ببرنش بالای چوبه دار : دی همه تکلیف پیچوندنا و غیره الان مث پتک داره میخوره تو سرم : دی

از رو بیکاری هی دارم نفرات برتر رو دید میزنم : دی

به چشم خواهر برادری نگاه کنیا :دی

bnmnb
05-08-2011, 11:42
دوستان
dont worry be happy

M O B I N
05-08-2011, 11:45
دوستان اسپم ندین تاپیک قفل میشه !!!!!!

هیچ بحث جدی که نمیشه ... !

بجاش برین این تاپیک رو بخونین !

mahmud.k
05-08-2011, 11:51
ایشاالله زودتر نتایج میاد همتون موفق میشید

mineworld
05-08-2011, 11:52
بذارید احساسم رو بگم ... واقعا از یه بابت خیلی خوشحالم ... این انتظار دسته جمعی یکی از خاطره انگیزترین لحظات امسال بود برای من . میدونید چیه اخه دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه ... این تنها ترین و اخرین جاییه که همزمان توش farshidshd , samba , vahid-p , veritaaa , milla.online , Haniiii , fmps و اون دوستانی که میشناسم و نمیشناسم همه با همن ... وای که چقد احساس خوبیه ... شاید دلیلش اینه که من زیاد منتظر جواب نیستم درست نمیدونم ... در اخر میگم خواهشا این لحظات یادتون نره .

Immunology
05-08-2011, 11:53
دوستان صاحاب این تایپیک زود زود به اینجا سر میزنه.اسپم ندید بیرونمون میکنه:دی

felainy
05-08-2011, 11:54
توصیه های سازمان سنجش برای انتخاب رشته

در این کارنامه افراد به سه دسته مشمولی که سابقه تحصیلی وی دریافت شده، مشمولی که نمراتش هنوز از آموزش و پرورش دریافت نشده و باید فرستاده شود و کسانی که مشمول نیستند مشخص شده است.
واحد مرکزی خبر: سازمان سنجش آموزش کشور،‌ توجه به میزان توانایی ها و استعداد، علاقه به رشته مورد نظر و محل تحصیل را از جمله عوامل مهم در تعیین رشته برشمرد.

در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما،‌ آقای خدایی،‌ معاون سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه داوطلبان آزمون سراسری را شامل اطلاعات مختلفی از جمله تاثیر سوابق تحصیلی برشمرد و گفت: در این کارنامه افراد به سه دسته مشمولی که سابقه تحصیلی وی دریافت شده، مشمولی که نمراتش هنوز از آموزش و پرورش دریافت نشده و باید فرستاده شود و کسانی که مشمول نیستند مشخص شده است.

آقای خدایی با اشاره به امکان انتخاب صد رشته محل گفت: انتخاب رشته از 17 تا 23 مرداد انجام می شود ولی معمولا داوطلبان روزهای آخر یا روز آخر را برای ثبت رشته های مورد نظر در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش انجام می دهند،‌ این در حالی است که برخی کنترل های کمکی به داوطلبان به علت حجم مراجعه کنندگان در این روزها کمتر اعمال می شود.

وی افزود:‌ این کنترل ها از قبیل نشان دادن رشته های ناهماهنگ مانند انتخاب مقطع کارشناسی بین رشته های مقطع دکتری یا کاردانی در بین کارشناسی ارشد است که با رنگ متفاوت نشان داده می شود.

خدایی تصریح کرد: نگرانی ما در انتخاب رشته برای کسانیست که غیرواقع گرایانه رشته انتخاب می کنند و به این ترتیب انتخاب های خود را می سوزانند.

وی گفت: انتخاب باید بر مبنای شناسایی شخص از جایگاه خود و پس از آن علاقه و استعداد باشد تا فرد دچار سرخوردگی و ناتوانی در ادامه تحصیل نشود.

معاون سازمان سنجش افزود: فرضا اگر کسی به فضای بیمارستانی علاقه ندارد و حتی امکان انتخاب رشته پزشکی را هم دارد،‌ باید به رشته های نظری تر توجه کند.

وی در ادامه درباره استفاده از مشاوره گفت: مشاور باید خوب راهنمایی کند، فرد، رشته و دانشگاه را هم بشناسد و امین باشد.

خدایی با تاکید دوباره بر اهمیت علاقه به رشته، توجه به محل را هم دارای اهمیت دانست و افزود:‌ با توجه به مشکل تامین خوابگاه دانشگاهی و از طرف دیگر افت تحصیلی در خوابگاه، ادامه تحصیل در شهر محل اقامت اهمیت پیدا می کند، از این رو داوطلب پیش از مراجعه به مراکز مشاوره یا انتخاب رشته، ‌خودش به مجموعه ای از تصمیم ها برسد و به مشاور اعلام کند تا بر آن اساس راهنمایی انجام شود.

وی تصریح کرد: تضمین قبولی قابل پذیرش نیست چرا که ممکن است داوطلبی دارای رتبه برای قبولی در رشته ای خوب باشد ولی برای آن که تضمین کننده به هدف خود برسد،‌ انتخاب رشته در محل و مقطع مناسب انجام نشود.

معاون سازمان سنجش در پایان اعلام کرد: هیچ تغییری در سهمیه های مناطق و بومی گزینی صورت نگرفته است و فقط در 13 رشته پر متقاضی از جمله برق، کامپیوتر، مکانیک، پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی، حقوق ، روانشناسی و حسابداری بومی گزینی کمرنگ تر است.

وی افزود:‌ نتایج آزمون سراسری نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.
منبع:

Aryana_b
05-08-2011, 11:56
به به همه منتظریم....من که 1 ساعته از خواب پا شدم هنوز گیجم D:
میگم هیچکی نمیدونه تهران مهندسی شبانه داره یا نه؟

vahid-p
05-08-2011, 11:58
اقا دوستای من می گن

آره متاسفانه :41: - البته برای خیلیا خوشبختانه.:19:

در حال حاضر : کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 55 (40 کاربران و 15 مهمان)
vahid-p, ahamid555, ahmad72, ahzo, alireza15, amir.diba, Aryana_b, Ashkking, baron.1992, felainy, fmpr, fmps, Haniiii, Homayun Khan, Immunology, lohrasbi+, M A H 3 A, mahmud.k, MASTERSELITE, mehdim12, METACORTEX, milla.online, mineworld+, MOHAMMAD2010, mohandes e ekhraji, mohmrg, NikYar, sajad, samar2, Samba+, shabeashegha, shima17, unknow_bu, veritaaa+, س-م, ساش

felainy
05-08-2011, 11:59
تقلب ها درکنکور 90:
سرورالدين درباره معدود تخلفاتي كه صورت پذيرفته بود، گفت: تقلب و تخلف در حد انگشتان دست بود تعدادي از داوطلبان به‌رغم ممنوعيت ورود موبايل به حوزه‌هاي امتحاني موبايل را در لباس‌هايشان جاسازي كرده بودند يا اينكه 2 تا موبايل آورده بودند و در زمان ورود يكي از موبايل‌ها را تحويل دادند يا اينكه گوشي موبايل را در دست‌شويي پنهان كرده بودند و در زمان برگزاري آزمون به بهانه دست‌شويي مي‌خواستند با افراد بيرون از آزمون ارتباط برقرار كنند.
وي با بيان اينكه گزارش نهايي تخلفات آزمون طي روزهاي آينده به سازمان سنجش مي‌رسد، گفت: يك مورد نيز فردي بود كه مي‌خواست جاي داوطلبي آزمون بدهد يعني داوطلبي به جاي خود كس ديگري را به حوزه امتحاني فرستاده بود.

mehdim12
05-08-2011, 12:01
حالا نحوه ی تاثیر دادن معدل چه جوریه ؟!؟! فرمولش ؟؟

felainy
05-08-2011, 12:03
عکس/ چهل و یکمین کنکور:
به لینک زیر برید:

fmps
05-08-2011, 12:04

نمره هات تراز میشه
بعد درصدای کنکورتم تراز میشه ضرب 3 + تراز نمره نهایی

Samba

تو دفترچه انتخاب رشته اومده

felainy

خودشونم فرمولشو نمیدونن!!!!!!!:18::18::18:

farshidshd
05-08-2011, 12:05
دوستان اسپم ندین تاپیک قفل میشه !!!!!!

هیچ بحث جدی که نمیشه ... !

بجاش برین این تاپیک رو بخونین !

دوستان عزیز فعلا" به این پست یه توجهی کنین

تاپیک واسه نیم ساعت تا حداکثر یک ساعت بسته میشه تا همه ی کنکوری های عزیز این اطلاعیه رو ببینن و بدونن بعد از اعلام نتایج واسه کمک دزانتخاب رشته چی کار باید بکنن

همه که خوندین یه جوری اطلاع بدین که مطمئن بشیم همه خوندن و مشکلی ندارن.( دکمه ی تشکر رو توی همون تاپیک بزنین که راحتتر مطمئن بشیم همه خوندن تا سریعتر تاپیک باز بشه )

نکته :بعد از بازگشایی تاپیک ، این پست حذف خواهد شد

ممنون از همکاریتون
.

MASTERSELITE
05-08-2011, 12:15
برای مشاهده کارنامه نتايج علمي آزمون سراسري سال 1390 اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALt3rnA
05-08-2011, 12:22
اومد !
کارنامه هاتونو سریع بزارید ! من از درس و زندگیم زدم کارنامه های شما رو ببینم :دی

mehrdad_ati
05-08-2011, 12:25
من 2100 شدم . از سرم هم زیاده پزشکی میارم :دی

Lamanta
05-08-2011, 12:26
نتایج واقعا اومد

ALt3rnA
05-08-2011, 12:29
در لحظات کوتاه قبل از هجوم دوستان به سر میبریم !
الان همه دارن کارنامه تحلیل میکنن و به سازمان سنجش فوش میدن که چرا براشون غلط گرفته :دی

bazisaz
05-08-2011, 12:32
منم 448 منطقه 1 شدم رشته ی تجربی :31:

mohmrg
05-08-2011, 12:32
اقا برای من نمیاره چرا صفحه خالی میاد ؟

Immunology
05-08-2011, 12:33
اوممممممممممممد

farshidshd
05-08-2011, 12:34
اقا برای من نمیاره چرا صفحه خالی میاد ؟

بدلیل ترافیک بالا ی سایت

بعدا سعی کنید

AB
05-08-2011, 12:35
تجربی رو فراتر از انتظار گند زدم:19: ولی زبان ۱۱۰ شدم.

saho69
05-08-2011, 12:36
به به همه منتظریم....من که 1 ساعته از خواب پا شدم هنوز گیجم D:
میگم هیچکی نمیدونه تهران مهندسی شبانه داره یا نه؟
تا اونجا که میدونم 2 سال
پیش
مهندسی شیمی
دانشگاه تهران50 تا شبانه میگرفت...

saeedkhaledian
05-08-2011, 12:38
رشته ای که کشوری گزینش کنه کجای کارنامه رو باید ببینیم؟
کشوری خالی یا کشوری در سهمیه؟؟

mehdim12
05-08-2011, 12:38
چرا میگه اشتباه میزنی ... من که همش رو درست وارد می کنم ...

Masoud-Susa
05-08-2011, 12:39
نتایج که اومد!
ولی چرا کسی حرفی نمیزنه؟
کارنامه ای قرار نمیده؟!
بابا عکس کارنامتونو بزارید ببینیم اوضاع کنکور 90 چطور بوده؟!:31:

alireza15
05-08-2011, 12:40
منم شدم 484 منطقه 1 رشته ریاضی

ALt3rnA
05-08-2011, 12:41
تایج که اومد!
ولی چرا کسی حرفی نمیزنه؟
کارنامه ای قرار نمیده؟!
بابا عکس کارنامتونو بزارید ببینیم اوضاع کنکور 90 چطور بوده؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان همه رفتن خانواده ها رو جمع کردن که کارنامه شونو نشون بدن :دی
میان نگران نباش !
به خصوص دوستان 5 رقمی اینقدر 6 تا 6 تا تاپیک میزنن برای اینکه ببینن دانشگاه پیام نور علی آباد کتول قبول میشن یا نه که تا چند سال از هرچی کارنامس حالت بد شه :دی

bazisaz
05-08-2011, 12:42
آقا اینم از کارنامه ی ما . گند زدم ولی با این حال چیزی رو که می خواستم میارم:20:

bnmnb
05-08-2011, 12:43
چرا میگه اشتباه میزنی ... من که همش رو درست وارد می کنم ...

جهت مشاهده کارنامه خود مي توانيد از يكي از سه روش فوق استفاده نماييد
[در هنگام وارد كردن مشخصات، زبان كي‌برد سيستم خود را تغيير ندهيد (كي‌برد سيستم بر روي /En/ باشد.)
[/درصورتيكه حروف نام شما جدا ازهم باشند (مانند علي‌رضا) براي نوشتن نام خود از space استفاده كنيد (يعني "علي رضا")
جستجو بر اساس همه مشخصات انجام ميشود . به جاي حرف آ حرف ا را تايپ نماييد . کليد Caps lock بايد خاموش باشد. در صورتي که در نام يا نام خانوادگي شما حرف ئ مانند (مائده علائي) وجود دارد براي نوشتن ئ از کليد Shift+S (کليد Shift به همراه S) استفاده نماييد.
به شماره شناسنامتون هم توجه کنید

nelly joon
05-08-2011, 12:44
منم 6618 منطقه 2 رشته تجربی.
شبانه چه رشته هایی قبول میشم؟

mehdim12
05-08-2011, 12:45
جهت مشاهده کارنامه خود مي توانيد از يكي از سه روش فوق استفاده نماييد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در هنگام وارد كردن مشخصات، زبان كي‌برد سيستم خود را تغيير ندهيد (كي‌برد سيستم بر روي /En/ باشد.)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درصورتيكه حروف نام شما جدا ازهم باشند (مانند علي‌رضا) براي نوشتن نام خود از space استفاده كنيد (يعني "علي رضا")
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جستجو بر اساس همه مشخصات انجام ميشود . به جاي حرف آ حرف ا را تايپ نماييد . کليد Caps lock بايد خاموش باشد. در صورتي که در نام يا نام خانوادگي شما حرف ئ مانند (مائده علائي) وجود دارد براي نوشتن ئ از کليد Shift+S (کليد Shift به همراه S) استفاده نماييد.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به شماره شناسنامتون هم توجه کنید

همشونو امتحان کردم .. میگه داوطلبی با این مشخصات وجود نداره ..

felainy
آقا اینم از کارنامه ی ما . گند زدم ولی با این حال چیزی رو که می خواستم میارم:20:

بابا تو که ترکوندی چیشو گند زدی؟:11::11::11:

fmpr
واسه اعتراض باید چیکار کنیم ؟! :((((((

bazisaz
منم 484 شدم منطقه 1
ریاضی دیگه ؟

farshidshd
05-08-2011, 12:46
جهت مشاهده کارنامه خود مي توانيد از يكي از سه روش فوق استفاده نماييد
[در هنگام وارد كردن مشخصات، زبان كي‌برد سيستم خود را تغيير ندهيد (كي‌برد سيستم بر روي /En/ باشد.)
[/درصورتيكه حروف نام شما جدا ازهم باشند (مانند علي‌رضا) براي نوشتن نام خود از space استفاده كنيد (يعني "علي رضا")
جستجو بر اساس همه مشخصات انجام ميشود . به جاي حرف آ حرف ا را تايپ نماييد . کليد Caps lock بايد خاموش باشد. در صورتي که در نام يا نام خانوادگي شما حرف ئ مانند (مائده علائي) وجود دارد براي نوشتن ئ از کليد Shift+S (کليد Shift به همراه S) استفاده نماييد.
به شماره شناسنامتون هم توجه کنید

از مرور گر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید
مشکلتون حل میشه

AB
05-08-2011, 12:46

گند زدنت رو تبریک میگم.:11:

mohmrg
05-08-2011, 12:47
با هشت درصد ریاضی هشت هزار منطقه یک

farshidshd
05-08-2011, 12:49

از این لینک استفاده کنید

Immunology
البته واسه خودم نیست.
تجربی
رتبه کل منطقه دو:731
زیرگروه یک:695

alireza15
ریاضی دیگه ؟

بله ریاضی ......

ALt3rnA
05-08-2011, 12:50
چیکار کردی ؟
برای اعتراض کار خاصی نمیتونی بکنی !
مگه اینکه واقعا مطمئن باشی (مثلا برگت رو سفید تصیح کرده باشه) بعد باید کلیییی گیر بدی به سنجش تا شاید درست شه !
سیریش بودن شرطه

hbokayi
05-08-2011, 12:51
رتبه سهمیه (منطقه 1):622 انسانی ( در پوست خود نمیگنجم )

bnmnb
05-08-2011, 12:52
همشونو امتحان کردم .. میگه داوطلبی با این مشخصات وجود نداره ..
اگه شماره شناسنامت صفر داره نزن

saeedkhaledian
05-08-2011, 12:53
هنر
پنج چهار سه دو يک
19 34 68 76 60 نفر
11275
رتبه در سهميه بين
516 610 1082 1124 890 نفر
40223
رتبه کشوري (بدون سهميه) بين
8243 8066 7484 7533 7865 نمره کل نهايي

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : هنر

نمره درس عنوان درس رديف
52/0 زبان و ادبيات فارسي 1
0/0 زبان عربي 2
60/0 فرهنگ و معارف اسلامي 3
70/7 زبان خارجي 4
27/8 درك عمومي هنر 5
11/5 درك عمومي رياضي وفيزيك 6
0/0 ترسيم فني 7
58/4 خلاقيت تصويري 8
48/4 خلاقيت نمايشي 9
50/0 خلاقيت موسيقي 10
0/0 خواص مواد 11

رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي هنر :
رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه):
710
آخرين رتبه مجاز در سهميه رتبه کل در سهميه ماکزيمم نمره کل زير گروه ها
5890 40 8243

بازگشت
© 2011 Sanjesh Organization, All Right Reserved

felainy
به اندازه ی تلاشم راضیم و به اون چیزی که میخواستم رسیدم.
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان...:11::11::40::40::40::40::7::7::7:

fmps
اگه شماره شناسنامت صفر داره نزن

اگه با شماره دازطلبی میزنی شماره داوطلب اون کاغذ کوجیکه مه سر جلسه برداشتی ها

EngineeR EhsaN
05-08-2011, 12:54
مخاک بر سرم با این رتبه! :41:
ریاضی منطقه 2 : 9344
زبان منطقه 2 : 1688
میتونم با این رتبه به معماری و عمران ارومیه فکر کنم؟

AB
05-08-2011, 12:55

farshidshd
05-08-2011, 12:56
دوستان عزیز توجه کنن

قرار نیست ما یه تاپیک جامع واسع مشاوره بزنیم
هر کاربری مشاوره میخواد باید با رعایت قوانین زیر ، خودش تاپیک بزنه

با تشکر

Aryana_b

تغییر نمیدم اسممو اینگلیسی میزنه
مردم........چیکار کنم؟؟؟

alishadabmehr
رتبه سهمیه (منطقه 1):622 انسانی ( در پوست خود نمیگنجم )

تبريك آقا منم تو رشته ي انساني رتبه درسهميه 6752 و در زير گروه 3 5897 شدم درصدام هم واقعا كم تر از چيزي كه فكر ميكردم شد.

بچه ها مشاوره بدن با اين رتبه من مديريت كه زير گروه 3 هست رو بزنم منو با رتبه در زيرگروه ور ميدارن يا رتبه در سهميه؟ بعد يه سوال ديگه با اين رتبه مي تونم مديريت بيمه يكي از دانشگاه هاي تهران شبانه قبول شد؟

Peji2010
آقا یکی منو از خواب بیدار کنه اصلا" باورم نمیشه حتی خیالشم نمیکردم..:18:
رتبه کل در سهمیه : (منطقه1)1522
رتبه زیرگروه 1: 1457
(رشته ریاضی)
:26::26::26::26:

fmps
05-08-2011, 12:57
ریاضی منطقه 2 3304
زبان 1657

AB
05-08-2011, 12:58
راستش من به درصد زبان خارجیم شک دارم.برای هر دو گروه آزمایشی زده ۷۳.۴:41:

majid_hbk2
05-08-2011, 13:02
سلام دوستان من از قدیمای این سایتم فقط شرکت نمی کردم هیچ وقت تو مباحث.:20:

خواستم کارنامه پارسال و امسالم رو بزنم دوستان تحلیلی داشته باشن..

می دونم گند زدم با 3600 جایی قبول نمیشم ولی دیگه شده منطقه 3 خدایی آموزش دادنش ضعیفه

واسه کنکور...

سال اول

سال دوم

دوستان عزیز من پیش قدم شدم شما هم بیاید بگید کارنامتونو.

کسی تحلیلی درباری رشته احتمالی قبولیم داشت بگه مدیونش میشم.

saho69
05-08-2011, 13:03
قبل اومدن نتایج که اینجا شلوغتر بود....:whistle:

Ashkking
05-08-2011, 13:04
2386منطقه ١
هيچ احساس خاصى ندارم

ALt3rnA
05-08-2011, 13:06
قبل اومدن نتایج که اینجا شلوغتر بود....:whistle:

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 77 (61 کاربران و 16 مهمان) :27:
به 80 ام رسید تازه

bazisaz
05-08-2011, 13:06
آقا تجربی نبود ؟:26:
60 تا کاربر دارن میبینن یه چیزی بگین دیگه

saho69
05-08-2011, 13:09
سلام دوستان من از قدیمای این سایتم فقط شرکت نمی کردم هیچ وقت تو مباحث.:20:

خواستم کارنامه پارسال و امسالم رو بزنم دوستان تحلیلی داشته باشن..

می دونم گند زدم با 3600 جایی قبول نمیشم ولی دیگه شده منطقه 3 خدایی آموزش دادنش ضعیفه

واسه کنکور...

سال اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسال دوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان عزیز من پیش قدم شدم شما هم بیاید بگید کارنامتونو.

کسی تحلیلی درباری رشته احتمالی قبولیم داشت بگه مدیونش میشم.
از کدوم شهری؟
چه رشته هایی دوست داری؟؟؟
چه شهرهایی میتونی بیای ...؟

shahab_f
05-08-2011, 13:09

تغییر نمیدم اسممو اینگلیسی میزنه
مردم........چیکار کنم؟؟؟

با internet explorer برو

majid_hbk2
05-08-2011, 13:11
از کدوم شهری؟
چه رشته هایی دوست داری؟؟؟
چه شهرهایی میتونی بیای ...؟

هر شهری بشه میرم از شهرستان اندیمشک از خوزستان هستم...

رشته هم به مهندسی شیمی و برق الکترونیک علاقه خاصی دارم.:31:

saho69
05-08-2011, 13:13
هر شهری بشه میرم از شهرستان اندیمشک از خوزستان هستم...

رشته هم به مهندسی شیمی و برق الکترونیک علاقه خاصی دارم.:31:
فکر کنم
شانس واسه سوسنگرد داشته باشی...
ایشا..برق یه شهر خوب قبول بشی

tariran0
05-08-2011, 13:14
اه چقدر کنده
باز نمیشه

saho69
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 77 (61 کاربران و 16 مهمان) :27:
به 80 ام رسید تازه
منظورم اینکه با سرعت نور صفحات میود جلو و هی اسپم میدادن...:5:

hp722
دوستان استان بومی من رو زده زنجان، یعنی مثلا من بخوام پیام نور انتخاب کنم باید اول زنجان رو بزنم بعد تهران؟
قضیه چیه؟؟؟

☼ Namvari ☼
05-08-2011, 13:16
خاک بر سر شدم رفت...
:41:قبل کنکور انتظار رتبه ی سه رقمی رو داشتم:41:
رشته: ریاضی
رتبه ی منطقه 2: 2400

ehsan_
05-08-2011, 13:19
من اعتراض دارم

کجا باید اعتراض کرد؟

tariran0
05-08-2011, 13:19
چه وضعشه من با سرعت 512 نمی تونم کارنامم رو بیارم:41:

ALt3rnA
05-08-2011, 13:20
منظورم اینکه با سرعت نور صفحات میود جلو و هی اسپم میدادن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه عده که رفتن گردش و تفریح و خونه فامیلا مهمونی تا پز رتبه رو بدن (عده معدود :27:)
عده ی کثیر تری هم کنفرانس گذاشتن تو یاهو ! : دی

ادیت :

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 92 (64 کاربران و 28 مهمان)
:18:
همچین آماری رو شب انتخابات تو خارج از دنیای کامپیوتر داشتیم ! : دی

amir_rahmani
05-08-2011, 13:21
دوستان نرم افزار انتخاب رشته رایگان سراغ ندارید؟!

shah abas
05-08-2011, 13:21
10356ریاضی منطقه ۲
۱۲۰4 زبان
بسی حالم بد است:دی

tariran0
05-08-2011, 13:23
کارنامم رو گرفتم:41:
اگه فقط ریاضی رو بالا می زدم مطمئنم رتبم 2 هزار تا میومد پایین

Immunology
05-08-2011, 13:23
تجربی منطقه 2 زیرگروه یک 695 پزشکی تبریز میاره؟؟؟البته دختر

farshidshd
05-08-2011, 13:24
من اعتراض دارم

کجا باید اعتراض کرد؟

alishadabmehr
05-08-2011, 13:24
آقا توروخدا اگه كسي ميدونه جواب بده مارو با رتبه در سهميه ور ميدارن يا رتبه در زير گروه؟خيلي مهمه واسم اگه ميدونين حتما بگين

milla.online
05-08-2011, 13:25
منم 4600 منطقه 2 شدم... خوب نیست...اما راضیم به رضای خدا... درصدام هم نمی خونه با چیزی که گرفتم...

ALt3rnA
آقا توروخدا اگه كسي ميدونه جواب بده مارو با رتبه در سهميه ور ميدارن يا رتبه در زير گروه؟خيلي مهمه واسم اگه ميدونين حتما بگين
تا جایی که اطلاع دارم سهمیه

B L A S T E R
3900 منطقه 2 اوردم :|
حس خوبی ندارم :|

parsa700
05-08-2011, 13:26

زیر گروه..... از 2 تا مشاور شنیدم.

tariran0
رتبه در زیر گروه سهمیه

Benyamin100
یکی بره تاپیک "کارنامه اولیه ی سراسری 90 "رو بزنه

parsa700
05-08-2011, 13:27
رتبه ی کشوری ریاضیم شده 14150
رتبه ی کشوری زبانم شده 547

turokpooria
05-08-2011, 13:29
1600 منطقه 2 ولی راضیم

fmpr
05-08-2011, 13:31
درصدایی که خودم حساب کرده بودم ...
ادب:70
عربی:68
دینی:68
زبان:70
ریاضی:48
فیزیک :70
شیمی : 68

درصدایی که سنجش حساب کرده
ادب:66
عربی:33
دینی:43
زبان:68
ریاضی:26
فیزیک :60
شیمی : 47

تخمین رتبه ای که همه میگفتن 800-1000

رتبه توسط سنجش ... 3246 ...

بازم میگید اعتراض نمیخواد؟! :(((

manya-atashin
05-08-2011, 13:31
اي بابا
من چند بارم خواب ديدم كه اعلام شده ! ولي الان از 2 هم گذشت ولي .........

نكنه ميخوان كار بي سابقه اي انجام بدن و همون 12 شب ؟!!!

bazisaz
05-08-2011, 13:32
تجربی منطقه 2 زیرگروه یک 695 پزشکی تبریز میاره؟؟؟البته دختر
آره بابا میاری تا 936 دختر منطقه 2 اورده تبریز رو خانم دکی :31:

AB
05-08-2011, 13:33
اي بابا

چی میگی!!!

بیشتر از یه ساعته اعلام شده.!!!

mohmrg
درصدایی که خودم حساب کرده بودم ...
ادب:70
عربی:68
دینی:68
زبان:70
ریاضی:48
فیزیک :70
شیمی : 68

درصدایی که سنجش حساب کرده
ادب:66
عربی:33
دینی:43
زبان:68
ریاضی:26
فیزیک :60
شیمی : 47

تخمین رتبه ای که همه میگفتن 800-1000

رتبه توسط سنجش ... 3246 ...

بازم میگید اعتراض نمیخواد؟! :(((

من عربی رو 58 حساب کردم شد 15
دینی رو 68 حساب کردم شد 28
فیزیک 45 شد 31

بیخیال :|

ALt3rnA
بانک کارنامه های کنکور 90

tariran0
05-08-2011, 13:34
فرشید:
رتبه در سهمیه

رتبه در زیرگروه مهمه

bnmnb
05-08-2011, 13:35
اي بابا

منظورت چیه دوست من؟
نتایج خیلی وقته اومده :10:

fmpr
05-08-2011, 13:35
اي بابا

اعلام شده ...

Benyamin100
05-08-2011, 13:36
------------------

ahriman323
05-08-2011, 13:36
این برای یکی از اقوام هست! خوبه یا بده؟!
شیراز جایی قبول میشه?

manya-atashin
05-08-2011, 13:38
بچه ها مگه اومده شما دارين رتبه هاتون رو ميگين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من كه توسايت سنجش چيزي نميبينم !!!!!

MrGee
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 120 (63 کاربران و 57 مهمان)
MR Cracker*, "ehsan", abbas_p, ahamid555, ahriman323, alip300, alireza15, amir_rahmani, ar2006, arash mobile, a_baniassadi, ☼ Namvari ☼, baron.1992, -------, behnambazi, blackops, bnmnb, Chamillionaire, doost4, ehsan_, farshidshd, fmps, Gam3r, Haniiii, High_War_Lord, Immunology, jadoogar5422, Javad Gamer, Lord007, M A H 3 A, Maggy_P, manya-atashin, masih eia+, Maziar_69, Mehdim, mehdim12, milla.online, mohmrg, nelly joon, parsa700, pedram_hen, pouya_99999, rpf, samar2, Samba, siavash_sat, SIR RICKY, Tarannom_, tariran0, The master, turokpooria, unknow_bu, Untouchable, waterpolo, س-م

ahzo
با 8200 زیر گروه 4 میشه اقتصاد علامه قبول شد
با 8500 زیر گروه 1 علوم آزمایشگاهی هر جایی بشه میرم میشه؟
من منطقه 1 تهران هستم

alireza15
05-08-2011, 13:39
سمبا بیا بگو چی کار کردی ؟
یک شدی ؟

AB
05-08-2011, 13:39

برو اینجا.ساعت یک و نیم نشده بود اومد.

ahriman323
05-08-2011, 13:40

اره بیش از یک ساعته که نتایج امده

shah abas
05-08-2011, 13:40
این بانک کارنامه گزینه ۲:

قلم چی هم همچین چیزی داشت!کسی لینکش رو داره؟
من الآن ۱۰۳۵۶ آوردم منطقه ۲ میخوام بدونم ممکنه از چه رشته هایی در بیام٬ وبسایتی نیست؟

mohmrg
05-08-2011, 13:41

منم نمیدیدم رفرش رو بزن درست بشه میاد

SAJAD0936
دوستان عزیز یه توصیه برادرانه بهتون میکنم خیلی برای انتخاب رشته روی این تاپیک حساب نکنین اینده تون رو به خطر ندازین بهترین راه برای انتخاب رشته نرم افزارهای سنجش قلم چی و گزینه دو هستش.

نرم افزار سنجش که خودکاره و با دادن اطلاعات کاربری تون بهتون 200 انتخاب پیشنهاد میکنه ولی نرم افزارهای گزینه دو و قلم چی باید اطلاعات رو بهش دستی بدین تا براتون انتخاب کنه نرم افزارهای فوق العاده جامعی هستن شما بعد از اینکه اطلاعات علمی تون (رتبه.درصد.نمره خام) رو بهش دادین میتونین شهر ها و رشته های مورد علاقتون رو بهش بدین تا براتون انتخاب کنه و این کار رو میتونین بارها و بارها انجام بدین به نظر من این تاپیک اصلن جای مناسبی برای انتخاب رشته دانشگاه دولتی نیست.

موفق و پیروز باشید.:11:

alivw71
اومده نتایج خدا کنه حداقل رسمی پیام نور قبول شیم . دیشب خواب ترسناک نتایج کنکور رو میدیدم :31:
من فکر کنم معروف بشم از اخر اول میشم:31:
سایتش خیلی شلوقه

AB
05-08-2011, 13:42
کجا اومده هنوز که چیزی تو سایت نزدن . خدا کنه حداقل رسمی پیام نور قبول شیم . دیشب خواب ترسناک نتایج کنکور رو میدیدم :31:
من فکر کنم معروف بشم از اخر اول میشم:31:

بعضی آی اس پی ها از کش استفاده میکنن واسه همین نمیاد.

لینک مستقیم رو تو پست بالاییم گذاشتم.

hp1369
05-08-2011, 13:44
آقا توروخداااااااااااا كمك شماره داوطلبي رو از كجا پيدا كنم فراموش كردم

خواهشااااااااااااااا كمكككككككككككك

saho69
05-08-2011, 13:45

رشتت چیه؟
بارتبه در زیرگروه...مثلا مکانیک عمران و....زیرگروه 1
مهندسی شیمی پلیمر زیرگزوه2
کاردانیو..زیرگروه3

manya-atashin
05-08-2011, 13:45
مرسي بچه ها .... چه ترافيكي ! بالا نمياد

اين نرم افزار سنجش كه دوستمون گفت واسه انتخاب رشته
كجاست ؟!

alishadabmehr
05-08-2011, 13:47
بچه ها با 5900 انساني مي تونم مديريت بيمه دانشگاه علامه روزانه يا شبانه بقبولم؟؟؟

Maziar_69
05-08-2011, 13:47
آقا اصلا باز نمیکنه سایتو.
اینقـــــــــــــــدر شلوغه یعنی؟
بعدشم نوشته کیبورد رو به فارسی تغییر ندین مال من وقتی رو انگلیسی باشه که فارسی تایپ نمیکنه. :دی

hp1369
05-08-2011, 13:48

خواهشااااااااااااااا كمكككككككككككك :41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tariran0
05-08-2011, 13:48
کی میتونه مشاوره کنه برای انتخاب رشته؟
گزینه 2 و کانون دارن برای انتخاب رشته؟
کسی هست؟

saho69
05-08-2011, 13:49
من عربی رو 58 حساب کردم شد 15
دینی رو 68 حساب کردم شد 28
فیزیک 45 شد 31

بیخیال :|

رو درصدای عمومی که خودتون حساب کردین زیاد حساب باز نکنین چون درصد هر سوال4هستش
یک غلطو درست واسه خودت گرفته باشی
6 درصد به خودت اضافه میکنی...اما اختصایا قضیش فرق میکنه

Peji2010
05-08-2011, 13:50
بچه ها رتبه ای که تو یادگار ماندگار زده رو باید با کدوم رتبه مقایسه کنیم؟
با اونی که تو جدول زده یا با رتبه کل در سهمیه؟

turokpooria
05-08-2011, 13:50
با 1600 منطقه دو امیدی واسه مکانیک یا کامپیوتر دانشگاههای تهران هست؟

AB
05-08-2011, 13:51

در سهمیه..

saho69
05-08-2011, 13:52

خواهشااااااااااااااا كمكككككككككككك :41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما
یکی از دوستات
دورو اتطرافت بوده...
خب ازش بگیر چند تا شانسی بزن
البته مرتب بزن...شده 200شماره هم بزنی بزن...
هرچند با شماره پرونده هم میشه نگاه کرد...
اگه شماره پروندتو گم کردی اصلا انتخاب رشته نمیتونی بکنی...اگه هم گم نکردی که نیاز به داوطلبی نیستش

tariran0
05-08-2011, 13:52
یادگار ماندگار خودش 2 نوع رتبه رو زده
یکی رتبه سهمیه (مثلا منطقه 2) یکی رتبه کشوری
رتبه سهمیتو با سهمیه و کشوری با کشوری
حدود رتبه کشوری 2 برابر سهمیست

saho69
05-08-2011, 13:53
کی میتونه مشاوره کنه برای انتخاب رشته؟
گزینه 2 و کانون دارن برای انتخاب رشته؟
کسی هست؟
تا جاییکه که بتونم در خدمتم ...
البته اگه ریاضی باشی

tariran0
05-08-2011, 13:54
تا جاییکه که بتونم در خدمتم ...
البته اگه ریاضی باشی
آره ریاضیم
من سهمیه شدم 3900
کجا می تونم قبول شم؟
منطقه2
قطب مرکزی - تهران - شمال و...

turokpooria
05-08-2011, 13:55
آقا لطفا یکی پاسخ بده

amir_rahmani
05-08-2011, 13:56
7200 تهران چیا قبوله؟!
شهرستان چی؟

Maziar_69
05-08-2011, 13:57
حتما
یکی از دوستات
دورو اتطرافت بوده...
خب ازش بگیر چند تا شانسی بزن
البته مرتب بزن...شده 200شماره هم بزنی بزن...
هرچند با شماره پرونده هم میشه نگاه کرد...
اگه شماره پروندتو گم کردی اصلا انتخاب رشته نمیتونی بکنی...اگه هم گم نکردی که نیاز به داوطلبی نیستش

نه دیگه اگه بتونه بره توی مشاهده کارنامه شماره پرونده رو همونجا نوشته میتونه ببینه.

ehsan_
05-08-2011, 13:58
2000 منطقه 1
6000 کشوری

پزشکی اصلا قبول نمیشم درسته ؟ :(

من درصد دینی و شیمی رو که دیدم برق از چشام پرید 50 تا پایین تر چیزی بود که تخمین زدم :18:

حتما اشتباه صحیح شده

Reza31001
05-08-2011, 13:58
آقا لطفا یکی پاسخ بده
دوستی داشتم با 1200 منطقه یک مکانیک خواجه نصیر قبول شد
برای مکانیک شاید نه ولی کامپیوتر احتمال قبولی داری
تازه باید بگی کدوم دانشگاه؟
دانشگاه شریف هم تو تهرانه شهید بهشتی هم، هم

saho69
05-08-2011, 14:00
این برای یکی از اقوام هست! خوبه یا بده؟!
شیراز جایی قبول میشه?
مهندسی که فکر نکنم...
شهرهای درجه 2 مهندسی مثل نرم افزار قبول میشی

turokpooria
دوستی داشتم با 1200 منطقه یک مکانیک خواجه نصیر قبول شد
برای مکانیک شاید نه ولی کامپیوتر احتمال قبولی داری
تازه باید بگی کدوم دانشگاه؟
دانشگاه شریف هم تو تهرانه شهید بهشتی هم، هم

دانشگاه تهران

steps
دوستان العان نمیشه مراکز غیر انتفایی و... رو اضافه کرد؟

SAJAD0936
مرسي بچه ها .... چه ترافيكي ! بالا نمياد

اين نرم افزار سنجش كه دوستمون گفت واسه انتخاب رشته
كجاست ؟!
سنجش خودش اعلام میکنه شما باید از دستگاههای خودپرداز فیش تهیه کنی بعد توی سایت سنجش قسمت مشاورش بری فکر میکنم حداکثر تا فردا اعلام کنن

Keyser Söze
05-08-2011, 14:03
با 4500 منطقه يك رياضي ، فردوسي چي ميشه قبول شد؟!

Benyamin100
05-08-2011, 14:03
2000 منطقه 1
6000 کشوری

پزشکی اصلا قبول نمیشم درسته ؟ :(

من درصد دینی و شیمی رو که دیدم برق از چشام پرید 50 تا پایین تر چیزی بود که تخمین زدم :18:

حتما اشتباه صحیح شده

ممکنه تو پاسخ نامه اشتباه وارد کرده باشی
یا حتی یادت رفته باشه چند تا سوال رو وارد پاسخ نامه کنی
البته این واسه ی کساییه که یه تست یه تست وارد نمی کنند

ehsan_
05-08-2011, 14:06
دوستم هم 4000 منطقه شده

بین الملل هم ما نمیاریم؟

Haniiii
05-08-2011, 14:07
تصویر پاسخ نامه رو کی میزارن ؟

Reza31001
05-08-2011, 14:08
دانشگاه تهران

مکانیک که زیر 300 میخواد کامپیوتر هم فکر نکنم بالای هزار قبول بشی
شما شاید همون کامپیوتر خواجه نصیر یا علم و صنعت ( احتمال کمتر) یا شهید بهشتی قبول بشی

با 4500 منطقه يك فردوسي چي ميشه قبول شد؟!

شاید مواد شبانه صنایع شبانه( احتمال کمتر)

پارسال دوست من با 4800 مواد شبانه قبول شد

پ ن: شاید ها برای اینه که هیچ چیز قطعی نیست و نباید به اونچه که بچه ها تو این تاپیک میگن اکتفا کنید

fmps
05-08-2011, 14:09
با 3300 منطقه 2 چیه تبریز قبول میشم؟

fmpr
05-08-2011, 14:11

امیدی میتونم به نرم افزار توی تهران داشته باشم ؟! امیدمونو از IT که بریدیم :(

amir_rahmani
05-08-2011, 14:11

تبریز فکر کنم هر چی بخوای با این قبولی
شما رشته مورد نظرت را بگو

دوستان دانشگاه صنعت نفت کجای تهرانه؟

turokpooria
05-08-2011, 14:12
مکانیک که زیر 300 میخواد کامپیوتر هم فکر نکنم بالای هزار قبول بشی
شما شاید همون کامپیوتر خواجه نصیر یا علم و صنعت ( احتمال کمتر) یا شهید بهشتی قبول بشی

شاید مواد شبانه صنایع شبانه( احتمال کمتر)

پارسال دوست من با 4800 مواد شبانه قبول شد

پ ن: شاید ها برای اینه که هیچ چیز قطعی نیست و نباید به اونچه که بچه ها تو این تاپیک میگن اکتفا کنید

مرسی. اصفهان چی میشه؟

fmps
خودمم از آ-غ هستم سهمیه تبریز دارم

half_life3
شدم 6500 منطقه ی 2.خیلی داغونم.

به نظرتون از بین رشته های زیر گروه 2 مثل مهندسی شیمی و مواد و متالوژی و یا یک سری رشته ها مثل مهندسی پزشکی و صنایع میتونم توی تهران یا تبریز یا شیراز یا اصفهان قبول بشم؟

کلا میخوام رشته های زیر گروه 2 برم.
چی قبول میشم و کجا؟

خواهشا کمک کنید.

alivw71
05-08-2011, 14:13
سایتش خیلی شلوغه
یه سوال داشتم اگه روزانه وشبانه مجاز نشم امکان داره پیام نور هم غیر مجاز شم

Peji2010
یادگار ماندگار خودش 2 نوع رتبه رو زده
یکی رتبه سهمیه (مثلا منطقه 2) یکی رتبه کشوری
رتبه سهمیتو با سهمیه و کشوری با کشوری
حدود رتبه کشوری 2 برابر سهمیست

آخه نمیدونم این سهمیه که میگین کدومه چون تو کارنامه تو اون جدول سمت راستش زده رتبه در سهمیه بین-----نفر.بعد اون پایین کارنامه هم زده رتبه کل در سهمیه.الان اونی که میگین کدومه؟

turokpooria

امیدی میتونم به نرم افزار توی تهران داشته باشم ؟! امیدمونو از IT که بریدیم :(

مثه اینکه هم دردیم

alishadabmehr
05-08-2011, 14:19
نتخاب رشته اشتباه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%d8%a71-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87/)

توی جلسات مشاوره که دارم یک مشکل همیشگی به چشم می‌خوره و اون هم اینه که در انتخاب رشته دانشگاهی همه نوع معیاری لحاظ شده غیر از توانایی و علاقه شخص. به همین دلیل تعداد زیادی از دانشجویان تازه وسط راه متوجه می‌شوند که اصلا به رشته‌ای که در آن تحصیل می‌کنند علاقه‌ای ندارند. در این مرحله متاسفانه دانشجو دچار سردرگمی می‌شود چرا که خود را در شرایطی می‌بیند که نه را پس دارد و نه پیش. اگر تحصیل را متوقف کند تکلیف هزینه‌های انجام شده چه می‌شود؟ تکلیف بدون مدرک دانشگاهی ماندن و احتمال عدم پذیرش او در آینده برای کار چه می‌شود؟ آیا اگر تغییر رشته بدهد و دوباره رشته جدیدی را شروع کند می‌تواند موفق بشود یا نه؟
تمام موارد به این شکل به‌دلیل اجبارهای خانوادگی، به‌دلیل مشخصا ترس نداشتن حداقل لیسانس (که یک عامل اجتماعی است)، به دلیل تبدیل شدن ورود به دانشگاه به‌عنوان هدف بزرگ، امکانات موجود در محیط‌های جغرافیایی، فرهنگ منطقه‌ای و مواردی از این دست دچار اشتباه در انتخاب رشته تحصیلی شده‌اند. برای درک بهتر این موضوع به سه نمونه از مشاوره‌ها توجه کنید:
۱- خانم ۲۲ ساله فارغ‌التحصیل کاردانی کودک یاری. در نزدیکی محل سکونت این خانم مدرسه‌‌ی فنی‌حرفه‌ای بوده که این رشته‌ را ارائه می‌داده. ایشان با مراجعه به مدرسه و تحت تاثیر حرف‌های مشاور که ظاهرا به هرقیمتی سعی در جذب دانش آموز بوده وارد این رشته شده و بعد از اتمام کاردانی به این نتیجه رسیده که به هیچ‌عنوان توان کار با کودکان را ندارد. (شرایط محیطی)
۲- آقا ۲۰ ساله دانشجوی رشته برق. علاقه او بصورت جدی در فعالیت‌های هنری است و به سختی دانشگاه می‌رود، اما تحت تاثیر توصیه‌های خانواده برای مهندس شدن و پیدا‌ کردن شغل آبرومند است. این شخص دچار تناقض شده که آیا می‌تواند در این رشته به نتیجه‌ای برسد یا نه؟ اگر به سمت فعالیت‌های هنری حرکت کند دچار چه شرایطی خواهد شد؟ (اجبارها و باورهای خانوادگی)
۳- آقا ۴۰ ساله مهندس مکانیک. ایشان علیرغم این‌که در زمینه کامپیوتر کار می‌کرده و به فعالیت‌های ورزشی علاقه‌مند بوده تحت فشارهای خانوادگی برای گرفتن مدرک وارد دانشگاه در رشته مکانیک می‌شود. در حال حاضر از کار خود راضی نیست اما ترجیح می‌دهد در همین شرایط بهترین بهره‌برداری را داشته باشد چون راه برگشتی وجود ندارد. (اجبارها و باورهای خانوادگی)
اگر پدر و مادر هستید برای انتخاب رشته فرزندان بیشتر تامل کنید. الزاما باورهای شما درست نیستند! اگر قصد انتخاب رشته دارید سعی کنید به علاقه‌ها و توانایی‌های خود فکر کنید تا چند سال از عمرتان تلف نشود

Reza31001
05-08-2011, 14:19
مرسی. اصفهان چی میشه؟

مکانیک صنعتی که نه ولی کامپیوترش چرا
دانشگاه اصفهان هم جفتش
اگه بومی باشی که بهتره

شاید هم فراموش نشه :31:

خواستی بیای مشهد هم می تونی به فردوسی فکر کنی کامپیوتر 99.9% قبولی مکانیکش هم از دانشگاههای تهران و صنعتی اصفهان شانست بیشتره

half_life3
05-08-2011, 14:22
یکی جواب منو هم بده.
با 6500 منطقه ی 2 چی میشه قبول شد از زیر گروه 2؟چه شهری؟

ashjaee
05-08-2011, 14:24
چرا هیچ کی کارنامه نمیزاره ؟؟؟؟؟

turokpooria
05-08-2011, 14:24
یکی جواب منو هم بده.
با 6500 منطقه ی 2 چی میشه قبول شد از زیر گروه 2؟چه شهری؟

فکر میکن بتونی اراک قبول بشی

milla.online
05-08-2011, 14:25
بازدید تایپیک رو نیگا...91 نفر.... سرعت نور تایپیک میره جولو...

shima17
05-08-2011, 14:25
با رتبه 18000 غیر انتفاعی سراج تبریز رشته معماری میشه قبول شد؟یا بمونم واسه ساله بعد؟

half_life3
05-08-2011, 14:27
فکر میکن بتونی اراک قبول بشی

اصفهان و شیراز و مشهد و تبریز چی؟
مهندسی شیمی قبول نمیشم؟

shabeashegha
05-08-2011, 14:28
من 2100 شدم . از سرم هم زیاده پزشکی میارم :دی

منم 448 منطقه 1 شدم رشته ی تجربی :31:
بچه ها کارنامه بذارین ببینم چکار کردین میخوام ببینم درصداتون چطوره که یه مقایسه با پارسال بکنم

turokpooria
05-08-2011, 14:30
اصفهان و شیراز و مشهد و تبریز چی؟
مهندسی شیمی قبول نمیشم؟

کجا زندگی میکنی؟ شاید یکم دور از ذهن باشه.
ولی حر چی اینجا شنیدی یه طرف اون پکیج کانون یه طرف حتما اونو بگیر

Hamid Reza
05-08-2011, 14:31
سلام اين دو تارو بگيد كجا قبول ميشيم؟

رشته رياضي
با 8000 منطقه يك شهرهاي نزديك تهران ميشه قبول شد

اينم واسه دوستم:
12هزار منطقه يك شهرهاي شمالي مثل گرگان ميشه چيزي قبول شد؟

e.khafan!
05-08-2011, 14:31
4005 منظقه یک ریاضی ، چیکار کنم؟ تهران مهندسی میارم ؟

half_life3
05-08-2011, 14:32
من یزد زندگی میکنم...

شیمی رو 70 زدم.
فیزیک رو 23
ریاضی رو 5
تراز کل هم 7850

mohmrg
05-08-2011, 14:33
بچه ها من از اول روباتیک میخواستم

با نه هزار منطقه یک میشه روباتیک شاهرود اورد ؟

shabeashegha
05-08-2011, 14:34

تبریک میگم . حالا چیزی که میخوای چی هست؟

منم 6618 منطقه 2 رشته تجربی.
شبانه چه رشته هایی قبول میشم؟
فکر میکنم دامپزشکی دکترای شبانه میاری. البته کلی رشته پیراپزشکی روزانه رو هم به راحتی میاری

shima17
05-08-2011, 14:36
18000 منطقه 1 اوردم با این رتبه میشه سراج تبریز مهندسی معماری قبول شد؟؟؟

ehsan_
05-08-2011, 14:38
تبریک میگم . حالا چیزی که میخوای چی هست؟

فکر میکنم دامپزشکی دکترای شبانه میاری. البته کلی رشته پیراپزشکی روزانه رو هم به راحتی میاری

می گم این پیغام هارو از کجا نقل قول می کنی من پیداشون نمی کنم :20:
من حدود 2000 و دوستم حدود 4200 منطق1 شده پزشکی بین الملل میاریم؟

hojjatinho
اول یک تبریک بگم به همه ، چه اونایی که اونی می خواستن شدن چه باقی بچه ها

دوستان فقط توجه داشته باشید طبق دفترچه های کنکوری که سازمان داده سهمیه ها ( برای دختر ها و پسر ها ) تغییر کرده . پس احتمال تفاوت در رشته قبولی و رتبه کسب شده نسبت به پارسال وجود داره.

shabeashegha
2386منطقه ١
هيچ احساس خاصى ندارم
حالا رشتت چه بود شما؟

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

خاک بر سر شدم رفت...
:41:قبل کنکور انتظار رتبه ی سه رقمی رو داشتم:41:
رتبه ی منطقه 2: 2400
شما هم که رشته نگفتی!

M0rrigan
05-08-2011, 14:40
بچه ها شیمی محض از ریاضی نمیشه رفت؟ : دی

اشکام خشک شد : ))

e.khafan!
05-08-2011, 14:41
آقا این جواب من چی شد ؟ 4000 منطقه یک ، مهندسی تهران قبول میشم ؟
+
امسال ظرفیتا نصف شده یا همون پارساله؟ یعنی میتونم با توجه به قبولیای پارسال انتخاب رشته کنم؟

fmps
3300 منطقه 2 چیه تبریز قبولم؟
بومی تبریز هم هستم

azad2012
نسبت رتبه کشوری به منطقه 2 چنده؟